PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 24.Hafta l Torku Konyaspor 2 - 0 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

61_Hasan_69
06.03.2016, 18:03
Ramazan hücum oyuncusu bakalım hangi mevkide oynayacak

Mert'
06.03.2016, 18:03
Ramazan kim? Insallah iyi oynar da birini kazaniriz.

Enes Başkaya60
06.03.2016, 18:04
Umut Bulut gerçekten adam değilmiş...

Adem Akyüz'
06.03.2016, 18:05
Ramazan sol bekte mi oynuyor? Hücum oyuncusu değil miydi bu?

Ozan Kara
06.03.2016, 18:06
Lig tv 2 ne ya. Görüntü kalitesi rezalet.

memozcan
06.03.2016, 18:06
bu defans hattının konyadan puan alması imkansız.. hami gene yanıltmadı maalesef..

eğer duran top vs gol atarsak defansa gömülüp maçı kazanabiliriz.. yoksa ilk maçın kopyası olur sadece..meha, traore, holmen.. bunlar mekik dokur bizim ceza sahamızda.. hele bir de defansı ilerde kurarsak pozisyon rekoru kırarız ama tersten!!!

artvints
06.03.2016, 18:07
ramazan bir maçta girmişti oyuna. en azından fiziği iyi. bek oynayabilir.iyi düşünmüş hami. douglas'ın oynaması da çok normal.

Kamer'
06.03.2016, 18:09
bu defans hattının konyadan puan alması imkansız.. hami gene yanıltmadı maalesef..

eğer duran top vs gol atarsak defansa gömülüp maçı kazanabiliriz.. yoksa ilk maçın kopyası olur sadece..meha, traore, holmen.. bunlar mekik dokur bizim ceza sahamızda.. hele bir de defansı ilerde kurarsak pozisyon rekoru kırarız ama tersten!!!

Hami sempatizanı filan da değilim de Haminin de yapacağı bir şey yok .

Lucescu da olsa bu kadroyla cıkardı , Ersun da .

Daha maç başlamadan yine Hami gömüldü bu kadro yüzünden :D

Berke6198
06.03.2016, 18:09
Yenileceğiz.

Ogün'
06.03.2016, 18:10
Maçtan ümidim vardı aslında ama kadroyu görünce fark yeriz gibi :-)

asilhamsi
ramazan muhtemelen sol bek oynayacak.Bence yusuf ve abdulkadir de oynayabilirdi.

-------------esteban-------------

bosi-------mustafa----douglas----ramazan

------------özer--------akakpo---------------

sefa-------------marin-----------------yusuf

---------------muhammet--------------------

bence dizilim boyle olacak.

Adem Akyüz'
Resmi twitter hesabındaki kadro paylaşımı şöyle

Esteban
Boss - Akakpo - Mustafa - Douglas
Özer - Ramazan
Sefa - Marin - Yusuf
Muhammet

Ahmet Kara
06.03.2016, 18:11
Akakpo GS maçında orta sahada güven vermemişti. Douglas'ın oynaması üzücü. Kim ne söylerse söylesin orta sahada Atik oynaması daha mantıklıydı.

slmn
06.03.2016, 18:12
Kocaman şerefsizi hayali Ts'ye gol atmak olan 61 nolu iti de ilk 11'e almış.

umitçebi

Esteban
Özer - Ramazan
Sefa - Marin - Yusuf
Muhammet

Bu yanlış sanırım...

Doğru diziliş şöyle olcak diye tahmin ediyorum;
esteban
boss mustafa douglaas yusuf
akakpo ramazan
sefa marin özer
muhammet

memozcan

hayır lucenin ya da ersunun bu kadroyla çıkacağını nerden biliyorsunuz merak ettim? kompakt futbolun kitabını yazan tüm aksiyonunu kaptığı toplarla hızlı hücuma çıkma üzerine kuran , onun dışında pozisyon bulmakta zorlanan bir takıma karşı ligin en ağır defans tandemini koymak hangi aklın ürünü? bişey yazarken içini doldurmak lazım!!

Burcu..

Esteban
Özer - Ramazan
Sefa - Marin - Yusuf
Muhammet

Kadroyu anlayana kadar canım çıktı .:D
Artık doğru düzgün yapmaları lazım . İyice rezil olduk.

ucurum
06.03.2016, 18:13
21 Şubat 2011 Pazartesi
Ramazan Övüç Röportajı
Geçenlerde duyurmuştuk Erciyesspor'un alt yapısının yıldız adaylarından Ramazan Övüç'ü Galatasaray kulübü istemişti. Bizde ne olur, ne olmaz, ileride patlar " ilk röportajını bize vermişti." deriz diye bir röportaj yaptık ona. Yazarımız Hakan Bozdemir ve bendeniz.

Öncelikle selamlar. Galatasaray'dan tek lif aldığını duyduk doğrumu ?.
- Evet Galatasarayın alt yapı hocası görüştü benimle bu konu için..

Hedefin ney ? Gitmeyi düşünüyor musun ? Gönlünde yatan takım hangisi ?.

- Hedefim ilk önce milli olmak. Gitmeyi bir yönden düşünüyorum tabikide. Milli takım oraya daha yakın, gönlümde yatan takım suanda bulunduğum takım ama ileriyi düşünmek için baska takımlarla da görüşüyorum.

Şimdilik transferini bir kenara bırakalım. Bize biraz Ramazan Övüç'ten bahset ?.

- 16 martta Kayseri de doğdum aslen Aksaraylıyım.7 yasından itibaren futbolun içindeyim. Futbol askı bende bir baska. Bulunduğum gurupta her zaman basarılı olmak isterim. Maç esnasında çok ciddiyim. ve hırslıyımdır, her zaman kazanmak isterim, kaybetmeyi kolay kolay sevme. Maçlardan önce zihinsel antrenmanı çok yaparım. Maça çıkacağım zaman nerde ney yapacağımı bazen ezberlemiş gibi bilirim. Maçın içinde genellikle fazla topla oynamayı severim.

Futbol tarzını nasıl açıklarsın ? Stilini örnek aldığın biri var mı ?.
- Benim futbol tarzım hız düşünce ve vücut çalımıdır. Akıllı oynarım nerede ne yapacağımı iyi bilirim. Örnek aldığım futbolcu ise Cristiano Ronaldo çok akıllı hızlı ve çevik olduğu için

Futbola birlikte eğitimini sürdürebiliyor musun ? Ve Türkiye'de alt yapı sence nasıl işliyor ?.

- Evet sürdürüyorum tabiki de futbolcu olmanın garantisi yok, elbette çok istiyorum ama şans meselesi. Okulumda bir yandan surduruyorum okulda da basarılı olmak ıcın çalışıyorum. Türkiye de alt yapı ise belirli takımlarda ıslıyor. Alt yapıdan gençlere önem veren takımlar genellikle basarılı oluyor.

Yabancıların gelmesi gelişimi etkiliyor mu ? Guti, Simao vs vs. bu oyuncuların Türkiye'de olması sana nasıl bir etki yapıyor ?.

- Etkiliyor bir açıdanda tecrübe kazanmak ıcın bir avantajdır. Gutı, Sımao gibi yıldızları izleyip eksikliklerini giderebilme imkanı olabilir.

Kariyerinde unutmadığın maçlardan da bahseder misin? her dönemden mesela

- Kariyerimde unutamadığım mac Galatasaray maçı. Yenmek ıcın çıkmıştık ve bütün olanaklar bizden yanaydı ama gol atamadık ve mac berabere bitti. Genellikle topla biz fazla oynamıştık biraz biz çekinmiştik maçtan önce, ama sahaya çıkınca o korkuyu üstümüzden attık. Eğer 1 gol olsaydı belki maç iyice çözülecekti ama olmadı ve Galatasaray o sene Türkiye 1.sı oldu.

Maçta baskın taraf olduğunuzu söyledin.. Sen kendini nasıl gördün maçta ve maçın yıldızı sana göre rakipte miydi yoksa takımınızda mı?

- Galatasaray a karsı oynamak tabiki de stresli geçecekti. Ama bizde öyle olmadı baskılı oynadık. Maçın yıldızı kalecimiz Hakandı ( bloğumuz yazarı Hakan Bozdemir'den bahsediyor.) son dakikalarda çıkarttığı %100 gol pozisyonuyla benim gözümde gözümde de maçı izleyenin gözünde de oydu

Hala aynı takımda mısınız?

- Evet ama arkadaşım sansız bir sakatlık geçirdi suan takımızla bırlıkte birlikte değil.
Hobilerin nelerdir, futbol dışında nelerden hoşlanırsın ?

- Müzik dinlemeyi, ailemle zaman geçirmeyi ve kitap okumayı severim.

Şu anda hangi takımların futbolunu beğeniyorsun yurt içi ve dışında tabii ?

- Trabzonsporun futbolunu beğeniyorum. Atak futbolu çok iyi yapıyorlar. Yurt dışından beğendiğim takım ise Real Madrid. Yetenekli oyunculularıyla her an neler yapacakları belli olmuyor ve izlemekten zevk alıyorum

Gelelim sizin takımın yaş grubuna, biraz anlatır mısın takımınızı?

- Takımı su aralar yanlız bırakıyorum. A2 takımıyla çıkıyorum. Orada basarılı olmaya çalışıyorum. Yas gurubumdan bahsedecek olursak çok iyi arkadaşlıklar çok iyi takım ruhuna sahip bir ekibiz. Hedefimiz Türkiye finali oynamak yas gurubumuzda.

BayA BayA futbol takipçilerine okuyucularına bir mesajın var mı?

- Futbol basit bir oyun ama zor olan basit olan oyunu başarmaktır.

Johan Cruyff seversin sanırım?

- Tabikide. Barcelona takımında oynarken onu çok beğenirdim. Nostaljilerde gördüğüm kadarıyla

Röportajımızı kabul ettiğin için teşekkür ederiz, futbol hayatında başarılar.

Kaynak: http://bayafutbol.blogspot.com.tr/2011/02/ramazan-ovuc-roportaj.html

eraytaskin61
Hami dokunuşlarımı görelim artık her maç kaybadilmez sök al 3 puanı

nakzo

Esteban
Özer - Ramazan
Sefa - Marin - Yusuf
Muhammet
Douglas gibi bir adamın bek oynama ihtimali yok çok ağır böyle olmaz dizilim.

kyodou
06.03.2016, 18:14
Bedava ,İsveçli, ligi tanıyor ,kaliteli oyuncu, yedek kalmayı problem etmez, çok fazla maaş da istemez. Geçiş dönemi uzun için uygun. Yani scout dediğimiz sistem 5 ayda muhteşem yıldızlar bulacak değil. Hen de bu kadro ile. Her takıma bir tane bu tip oyuncu lazım bana kalırsa. Bu Holmen olmak zorunda değil.
Seneye 33 yaşında adam.

Kamer'
06.03.2016, 18:14
hayır lucenin ya da ersunun bu kadroyla çıkacağını nerden biliyorsunuz merak ettim? kompakt futbolun kitabını yazan tüm aksiyonunu kaptığı toplarla hızlı hücuma çıkma üzerine kuran , onun dışında pozisyon bulmakta zorlanan bir takıma karşı ligin en ağır defans tandemini koymak hangi aklın ürünü? bişey yazarken içini doldurmak lazım!!

Çok basit valla , oyuncu yok takımda o yüzden kim gelirse gelsin elindeki kadro sınırlı .

Hocayı sadece eleştirmek için eleştiriyosunuz bence kadro konusunda . Adamın elinde oyuncu mu var da başka kadro sürsün ?

Hasan Habip Özbay
06.03.2016, 18:15
maçı son zamanlarda olduğu gibi gene seyretmeyeceğim tekrar söylüyorum puan almamız çok ama çok zor ramazan övüç oynuyor bakalım inşallah iyi oynar Allah yardımcısı olsun hepsinin

memozcan
06.03.2016, 18:15
kapanan bir takıma karşı yusufun yapacağı tek aksiyon rakibin içinden geçmeye çalışmak.. dolayısı ile yusufun sol bek oynaması lazım.. özer-akakpo ön liberoda oynayabilir.. belki hami yumluyu forvete koyacaktır gene .. bilemiyoruz..

Ercan DEMİRCİ
06.03.2016, 18:16
Şu ligi takip etmek gerçekten büyük zaman kaybi. gs basaksehir macinin son 10 dakikası hakem gsli oyunculardan daha istekli ve çaldığı o penalti tam rezalet . Tiyatroya devam...

nbay

kimi oynatacak peki? elindeki oyuncularla kimseye yaranamazdı zaten . adamın elinde ön libero yok ,akakpoyu mecbur oraya koyuyor. douglası da burda değerlendiriyor mecbur.
akakponun yerinde belki fatih atik oynardı bu sefer de yine sallayacak bişe bulacaktık

Poor
yusuf sol bek ramazan onunde de olabilir akakpoda orta saha

kadro bence kotu degil hamiyi bosa elestirmeyin sanki yedeklerde messi var da oynatmiyor adam eldeki kadro bu

atik oynuyor atikle cikilir mi diyosunuz oynamiyor atik ciksaydi diyosunuz

Hakan
06.03.2016, 18:17
22 yaşına gelmiş 1.Lig veya 2.Lig'de doğru düzgün maç tecrübesi olmayan adam Trabzonspor ilk 11'inde

Hasan Habip Özbay
06.03.2016, 18:18
olağanüstü performans bekliyorum puan için yusuftan marinden eğer bu iki oyuncu iy oynarsa m.Demir gol atar

Poor
06.03.2016, 18:19
yonetim hamiyi getirerek cok dogru bir is yapti. ersun gelseydi ya da luce bu taraftar bu yari hamiye salladigi kadar ersuna ya da luceye salliycakti sene sonu da buyuk ihtimal gonderilcekti adam.

en azindan taraftar simdi hamiyi yiyor hami de zaten gecici geldi ondan dert etmiyor.

yonetim hamiyi getirerek yeni gelecek hocayi da kurtarmis oldu.

Hasan Habip Özbay
06.03.2016, 18:19
22 yaşına gelmiş 1.Lig veya 2.Lig'de doğru düzgün maç tecrübesi olmayan adam Trabzonspor ilk 11'inde
hakan kardeşim bu durum biraz mecburiyetten ama unutma Ramazan da iyi yetenek inşallah iyi oynar

emrhan61
06.03.2016, 18:20
Atikin oynamaması , Musanın oynamaması iyi.

Mert Oğuzlu61
Ramazan hangi mevkide oynuyor birisi yazabilir mi ? Sağ beke koyan var sol beke koyan var orta saha merkeze koyan var sol açığa koyan var. Orjinal mevkisi nedir bu arkadaşın ?

nakzo
İlk 11: Esteban, Bosingwa, Mustafa, Douglas, Ramazan, Akakpo, Özer, Yusuf Erdoğan, Marin, Sefa, Muhammet Demir

Yedekler: Yavuz, Semih, Musa, Fatih, Yusuf Yazıcı, Muhammet Beşir, Cardozo

Cardozo 2.yarı mutlaka girmeli ilk yarı 0-0 bağlarsak ikinci yarı cardozo maçı kazandırabilir.Zira m.demir beklentimizin çok uzağında fatih tekkkeyle uzaktan alakası yok bizim aradığımız forvet değil burağın boşluğu dolmuyor.

Dip.Ing.Mag.
Ramazan hangi mevkide oynuyor birisi yazabilir mi ? Sağ beke koyan var sol beke koyan var orta saha merkeze koyan var sol açığa koyan var. Orjinal mevkisi nedir bu arkadaşın ?

Ortasaha sağ olması lazım

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

memozcan
06.03.2016, 18:21
Çok basit valla , oyuncu yok takımda o yüzden kim gelirse gelsin elindeki kadro sınırlı .

Hocayı sadece eleştirmek için eleştiriyosunuz bence kadro konusunda . Adamın elinde oyuncu mu var da başka kadro sürsün ?
kardeşim denklem çok basit.. bilale anlatır gibi anlatayım.. rakibin tek silahı hızlı hücum.. bizim de en büyük zaafımız defansın ağırlığı.. yumlu- douglas tandemi bu ligin en ağırı.. eminim ki siz bile geçersiniz düz koşuda bu tandemi..

normal yollarla senin üstüne gelmeyen rakibe karşı gerekirse tek stoperle çıkarsın ama defans hattını hızlı adamlardan kurarsın.. akakpo- musa tandemi bile daha iyidir..

emrhan61
06.03.2016, 18:22
Esteban
Bosingwa Douglas Mustafa Yusuf
Akakpo Özer
Ramazan Marin Sefa
Muhammet.

fadigaTS
06.03.2016, 18:22

Halı sahada kalede oynamışlığı da vardır kesin :)

Yavuz Hasan
06.03.2016, 18:23
aklıma takılan bişey var

hami hoca beşiri neden oynatmıyor şu sefa denen adamı her hafta neden izliyoruz

şimdi diyelim ki kötü dönemde genç oyuncuyu oynatmak mutlak başarısızlıkla sonuçlanacağı için çocuk hem tarfatarın tepkisini çekmesin hemde kendisi psikolojik olarak tükenmesin

o zaman bu ramazanı yusuf yazıcıyı neden oynatıyor

hadi diyelim ki elimizdeki fazlalıkları satacağız sefa musa vb bu adamlar piyasa değeri ölmesin diye oynatılıyor o zaman kadroyu olduğu gibi bunlarla doldur bizim gençler şu rezil havada kadroda ziyan olmasın

ben hami hocayı anlayamadım şu dönem gördüm ki trabzonspor ona fazla şu ölü hali dahi ona fazla hani diyoruz ya bu futbolcu ptt de ancak oynar hami hoca da öyle

Hakan
Tam bir joker :D

umitçebi
Belalımız Traore demi burdaymış...

offff

slmn
06.03.2016, 18:24

Kanatlarda oynuyor da Mr. Sadi sağ beke koyunca ortalığı karıştırdı. Delinin biri kuyuya taş attı 40 akıllı çıkaramıyoruz :D Hami'de her yere koyabilir çok tehlikeli :)

bordo08
Hayırlısıyla bu akşam hamiden kurtuluyoruz kadro maç filan kazanamaz..

Kemal Öztel
Esteban
Bosi Douglas Mustafa Yusuf
Akakpo Ramazan
Özer Marin Sefa
Muhammet

Bence fena değil

Hakan
hakan kardeşim bu durum biraz mecburiyetten ama unutma Ramazan da iyi yetenek inşallah iyi oynar
İnşallah iyi oynar.2 sene önce 3.lig'e kiralık göndermişiz geri dönmüş. Alt liglerden bile isteyeni çıkmadı demek ki

murat
Akakpo cok hafif kaliyor. Top teknigi iyi ama ne top kapiyor ne ikili mucadele kazaniyor nede arkadaslarina destek oluyor. Guvensizlikmi yeteneksizlikmi henuz cikaramadim.

Fatih Solmaz
06.03.2016, 18:25
benzin gaz vaadı da biz mi içtik?

Adem Akyüz'
06.03.2016, 18:26
Herkes Ramazan için farklı bir mevki yazıyor :D

umitçebi
06.03.2016, 18:26
Aykut Kocaman güzel bir açıklama yaptı..

memozcan
06.03.2016, 18:28
kimi oynatacak peki? elindeki oyuncularla kimseye yaranamazdı zaten . adamın elinde ön libero yok ,akakpoyu mecbur oraya koyuyor. douglası da burda değerlendiriyor mecbur.
akakponun yerinde belki fatih atik oynardı bu sefer de yine sallayacak bişe bulacaktık
sadi hoca yusuf yazıcıyla maç kazandı kardeşim.. musa antalyada stoper oynadı.. ben douglas oynamaz demiyorum.. douglas-yumlu tandemi olmaz diyorum.. ikisi farklı şey..

konyaspora karşı istersen üçlü defans oynat.. ama bu kadar ağı tandemle oynayamazsın!!

inşallah ben yanılırım..

emrhan61
06.03.2016, 18:28
Ramazan kanat ya da bek. Asıl mevkisi sağ kanat.

Yavuz Hasan
06.03.2016, 18:29
yonetim hamiyi getirerek cok dogru bir is yapti. ersun gelseydi ya da luce bu taraftar bu yari hamiye salladigi kadar ersuna ya da luceye salliycakti sene sonu da buyuk ihtimal gonderilcekti adam.

en azindan taraftar simdi hamiyi yiyor hami de zaten gecici geldi ondan dert etmiyor.

yonetim hamiyi getirerek yeni gelecek hocayi da kurtarmis oldu.

tamam da bu koaso da takımın kimyası gitgide bozuluyor

finansal yönden bakınca gün gibi açık olan birşey var ki sene sonunda yeniden yapılanmaya gidemeyeceğiz

bu kaos ortamı devam ederken oyuncular mantal olarak sıfırlanmışken sene sonu luce gelse ne olur ferguson gelse ne olur

ersun yanal ı getirmemek usta ve yönetimin ilk ve en hayati hatası olsu bunun sebebi muhtemelen ekonomik sıkıntılar ama ersun yanal ı getirmemek bizim için kaybedilen üç beş puandan daha büyük bir kayıp oldu

gs de hoca arayışında beşiktaşta da içten kaynama var şampiyonluk gelmezse şenol güneşle yollar ayrılır

sene sonu ersun yanal boşta kalmaz şimdiden anlaşmak lazımdı

nuri45
06.03.2016, 18:30
Douglas da kritik hata ve kirmizi karta hazirlikli olun

bordo08
06.03.2016, 18:31
Ne diyor aykut Trabzonsporun penaltıları irdelenmelimiymmiş..

asilhamsi
06.03.2016, 18:31
Hami hala sırıtıyor.Adam durumun farkında degil.Bu mac baslangıc degil ama sonuc olacak.

Bu mactan sonra acilen yollar ayrılmalı.Bu işin şakası yok.

DeAgLeMaNyAq
06.03.2016, 18:32
Hami hala sırıtıyor.Adam durumun farkında degil.Bu mac baslangıc degil ama sonuc olacak.

Bu mactan sonra acilen yollar ayrılmalı.Bu işin şakası yok.

Oyun olarak kıpırdanmaya başlamışız. Ben bir kıpırdama göremedim... :)

asilhamsi
yusuf yazici,abdülkadir

Adam hemen oyuncuları gömüyor.Tek dediği benim bir kabahatim yok adamlar oynamıyor diyor.

Sürekli aglıyor.Trabzonspor u ağlama duvarı haline getirdi.

Sibel
Douglas'dan penaltı, kk gol ya da benzeri şeyler bekliyorum.
Şaşırt beni.

slmn
Abdülkadir 11'de başlayacak diyen kimdi? Çocuk 18'de yok.

asilhamsi
Oyun olarak kıpırdanmaya başlamışız. Ben bir kıpırdama göremedim... :)

Kıpırdanmak ne demek zıplıyoruz resmen.

emrhan61
06.03.2016, 18:33
Mustafa - Douglas tandemini Traore rahat sallar.

Akakpoyu defans oynatıp Yusuf veya Abdülkadir oynardı Orta sahada.

asilhamsi

onu 11 de başlatacak yurekli adam nerde?

bu macta

abdülkadir---yusuf ikilisi ile cıksaydı ortasahaya yenilse de agzımı acmazdım.

emrhan61

Ben. Yüreğini ortaya koy öyle diyordu sonra baskıya dayanamaz diyip vazgeçmiş Hami.

Tayfun
06.03.2016, 18:34
Hayırlısıyla bu akşam hamiden kurtuluyoruz kadro maç filan kazanamaz..

İnşallah diyelim.

Ama bjk maçı son maçı olacak bence .

Gokhlayeh
06.03.2016, 18:34
İlk 11: Esteban, Bosingwa, Mustafa, Douglas, Ramazan, Akakpo, Özer, Yusuf Erdoğan, Marin, Sefa, Muhammet Demir

Yedekler: Yavuz, Semih, Musa, Fatih, Yusuf Yazıcı, Muhammet Beşir, Cardozo

Semih kim?

Hasan Habip Özbay
06.03.2016, 18:35
atmosfer bizi motive eder marrım büyük oynamalıyız ancak kazanırız yani dik oynamalıyız dik kim oynarsa oynsın şunu unutmasın sırtında bordo mavi forma var

asilhamsi
--------------esteban--------------

bosi-------akakpo-----douglas----yusuf

-----özer------yazici-----abdülkadir----

sefa------------muhammet------------marin

cık boyle maca istersen yenil.Kimse agzını acmaz.

umitçebi
Traore yi gördüm yine :( Adam heralde her maç bir tane sallıyor bize..İlk 11 den yedekten..

Hami hoca nın enerjisini de hiç beğenmedim...

Konya maçı biletleri de 3 lira! heralde 42 bin bilet de bitmiş...

ucurum
Ya ben taktik teknik işlerinin dizilişle bertaraf edileceğine pek inanan bir adam değilim de, bu dünyada 4231'den başka taktik yok mu ya?

emrhan61
Gençler oynasın fark yiyelim umrumda olmaz. Avrupada 18 Yaşında ki adamlar kilit oyuncu oynuyor. Bizim ki kadroya almıyor ve almadığı oyuncu Uefa tarafından 3 kere geleceğin Messisi olarak adlandırıldı. Bir diğeri Dunya sampiyonu takımın kaptanı. Bir diğeri alt yapı gol kralı yeni yedeklere koydu.

gurur6134
Trabzonspor da kim tek forvet baslarsa baslasin etkili olamaz..isim degisir kader degismez..senelerdir ayni terane..

slmn
06.03.2016, 18:36
Ben. Yüreğini ortaya koy öyle diyordu sonra baskıya dayanamaz diyip vazgeçmiş Hami.

Aynı baskı Ramazan için geçerli değil miymiş :) Uydurma haberde neyse.

asilhamsi
06.03.2016, 18:36
Semih kim?

sag bek.Kalite uşak.Ben olsam onoda 11 de başlatırdım.

Diger oyuncular ile 23 macta ne oynadık ki?

asilhamsi
06.03.2016, 18:37
Ya ben taktik teknik işlerinin dizilişle bertaraf edileceğine pek inanan bir adam değilim de, bu dünyada 4231'den başka taktik yok mu ya?

bizim icin yok hocam.Bu kadar yetersiz hocalarla calısırsan baska taktik oynayamazsın.

Reha Asan
Abdulkadiri izlediğim kadarıyla bu maçlardaki sözde baskıyı kaldırabilecek kapasitede.Maç içerisindeki pas alışverişleri koşuları milyonluk eş... abilerinden kat be kat iyi.

Gokhlayeh
Altyapıdan Semih Karadeniz'miş. Artık oyuncuları da tanımıyoruz.

Dip.Ing.Mag.
Yanlız bu maça çıkan kadro tam ptt 1. Lig lik. Orada bile zorlanır. Allah yardımcımız olsun

Gokhlayeh
06.03.2016, 18:38
sag bek.Kalite uşak.Ben olsam onoda 11 de başlatırdım.

Diger oyuncular ile 23 macta ne oynadık ki?

Sağol.

memozcan
bu maçtan sonra ben başkan olsam gider deli iboyu getiririm hoca olarak.. bize de 5 maç kazandırsa ligde kalmayı garantileriz..

Ogün'
Bu Ramazan 22 yaşında mıymış! Altyapıdan genç bir çocuk zannediyordum.

Sibel

Baskıya dayanamaz mı?
Ordaki diğer gençlerin hepsinden daha tecrübeli bu çocuk. Ramazan dayanacak da o dayanmayacak.
Haber komik. Hami bunu demişse o daha komik.

fadigaTS
06.03.2016, 18:39

Acaba kulüp tüzüğünde bu takım 4-2-3-1 oynar diye bir şey mi var.Ben de çözemedim.Yıllardır aynı taktik :)

artvints
--------------esteban--------------bosi-------akakpo-----douglas----yusuf-----özer------yazici-----abdülkadir----sefa------------muhammet------------marincık boyle maca istersen yenil.Kimse agzını acmaz.ben eleştiririm. :)

asilhamsi
Bu hamdinin kuyruk acısı nedir?Adam resmen bizden nefret ediyor.Bir tek dussede rahatlasak demedigi kaldı.

Dip.Ing.Mag.
Yanlız konya da şu açıdan motive olacak maça ki kazanırsalar 3. Lüğü elde tutma adına çok iyi bir avantaj elde edeceklerZ

slmn
06.03.2016, 18:40
Altyapıdan Semih Karadeniz'miş. Artık oyuncuları da tanımıyoruz.

Başlığı da mevcut :)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/51799-Semih-Karadeniz

Yavuz Hasan

konyadan trabzonspora gelmesini istediğin kaç tane adam olur benim olsa olsa holmen olur gerisi vasat oyuncular ama bu akşam konyayı iyi izleyelim oyuncular kalitesiz olsa da ortaya bi sistem koyarsan yine de olumlu sonuçlar alırsın

tabi ki şunu da göz ardı edemeyiz aykut kocaman keç senedir konyada illa ki sistemini oturtmuştur ama trabzon öyle bi hocaya yıllarca sabredecek bi takım ve şehir değil o yüzden gelen adamın kısa sürede çok iyi şeyler yapması lazım maalesef bizim de handikabımız bu

ersun yanal takımın başına getirilmiş olsaydı durum bundan iyi olurmuydu yahut çıkardığı kadro farklı isimlerle mi olurdu bilemiyoruz ama gelecek sezona bakış daha umutlu olurdu

Poor
tamam da bu koaso da takımın kimyası gitgide bozuluyor

finansal yönden bakınca gün gibi açık olan birşey var ki sene sonunda yeniden yapılanmaya gidemeyeceğiz

bu kaos ortamı devam ederken oyuncular mantal olarak sıfırlanmışken sene sonu luce gelse ne olur ferguson gelse ne olur

ersun yanal ı getirmemek usta ve yönetimin ilk ve en hayati hatası olsu bunun sebebi muhtemelen ekonomik sıkıntılar ama ersun yanal ı getirmemek bizim için kaybedilen üç beş puandan daha büyük bir kayıp oldu

gs de hoca arayışında beşiktaşta da içten kaynama var şampiyonluk gelmezse şenol güneşle yollar ayrılır

sene sonu ersun yanal boşta kalmaz şimdiden anlaşmak lazımdı

bunlar topcu arkadasim 10 yasinda cocuk degiller. psikolojileri falan bozulmaz merak etmeyin. takim kimyasi zaten yok sene sonu yeniden yapilanmayla duzelticekler.
yeni stad geliyor sponsorluklar geliyor yeni yonetim geldi muhammede milyon eurolar veren yonetim her turlu yapilanmaya gider

olduk bittik muhabbeti baymaya basladi artik 2 mac ust uste kazanalim bu sefer sampiyonluk hesaplarina basliyoruz 2 mac kaybediyoruz kume dustuk takim bitti hoca gitsin yonetim gitsin

bi sakin olun da rahat rahat izleyin su maclari

asilhamsi
06.03.2016, 18:41
ben eleştiririm. :)

Sen eleştirmeye devam et.Diger adamlar 22 mactır oynasınlar diye bekliyoruz.Yeter yahu.Bırakalım da takım icin kendini parcalayan adamlarla oynayalım.

Artık mustafanın ortasahaya cıkıp defansı bos bırakmasını izlemek istemiyorum.Bezdim artık.

Erkan YILMAZ
06.03.2016, 18:41
Gercekten cok zayifiz Allah yardimcimiz olsun yenersek derbi yenmis kdr sevinecegim

fadigaTS
06.03.2016, 18:42
ben eleştiririm. :)

Tabi yumlu kadroda yok ya eleştirirsin :) Yumlu ve artvints nin dillere destan aşkı ahahaha :)

asilhamsi
06.03.2016, 18:42
Kına yakarsın hamdi eger düşersek.Bu kot kafalı yiyiycilerden mutlaka kurtulmalıyız.

nakzo
06.03.2016, 18:43
İnşallah diyelim.

Ama bjk maçı son maçı olacak bence .

Kazanalım da ne olursa olsun hami kot kafalısı sene sonu gidecek zaten hami gidecek diye kaybetmemeliyiz puan şart harbinden durum gitgide 2002 'ye benziyor Acilen sakatlarında dönmesi lazım şu mehmedinde kulağı çekilsin. ..

Sibel
06.03.2016, 18:43
Yenilirsek Hami bu sefer kimi suçlayacak?

asilhamsi
06.03.2016, 18:44
-----------esteban------------

semih------douglas----akakpo-----bosi

---------yusuf----------abdülkadir------

sefa-----------marin----------------yusuf

--------------muhammet-------------------

emrhan61
Baskıya dayanamaz mı?
Ordaki diğer gençlerin hepsinden daha tecrübeli bu çocuk. Ramazan dayanacak da o dayanmayacak.
Haber komik. Hami bunu demişse o daha komik.

Haminin ne kadar korkak bir hoca olduğunu bildiğimden bence gayet inandırıcı :) Hoca değil de zaten lafın gelişi.

fadigaTS
Yenilirsek Hami bu sefer kimi suçlayacak?

Konya taraftarını suçlayabilir.Niye tribünleri doldurup baskı oluşturdular diye.Bahane çok :)

Ahmet Kara
06.03.2016, 18:45
Bu Hami'ye Usta maçtan sonra ve önce konuşacaklarını kağıda yazsın daha iyi.

DeAgLeMaNyAq
06.03.2016, 18:45
Bu atmosferde ilk golü yersek kazanma ihtimalimiz yok gibi duruyor. Gerçi Bursa maçı örneği de var 2-0 öndeyken bile kazandık diyemiyoruz...

fadigaTS
06.03.2016, 18:47
Bence Hami kenarda hocalık yapacağına sahaya çıksa bize daha çok puan kazandırırdı şu haliyle bile. :)

bahadır2561
06.03.2016, 18:48
Bursa maçı gibi başlarız ama bu sefer yeneriz

memozcan
06.03.2016, 18:48
Bu atmosferde ilk golü yersek kazanma ihtimalimiz yok gibi duruyor. Gerçi Bursa maçı örneği de var 2-0 öndeyken bile kazandık diyemiyoruz...
konya takımı bursanın kurduğu baskıyı kurabilecek bir takım değil.. öne geçersek kazanırız.. duran top falan mutlaka ilk golü atan taraf olmalıyız bence..

asilhamsi
06.03.2016, 18:49
malesef bu macı kaybedecegiz.Onemli olan yonetimin ondan sonraki sureci yonetebilmesi.

Besiktac macını da kaybedersek durum cok kotu bir yere dogru gider.

Sivas ve mersin macındaki kayıplar işin şakasının kalmadıgını gosterir.

Hafta ici tecrubeli bir isimle hemen sozlesme imzalanmalı.

Hic vakit kaybetmeden.

Mert Oğuzlu61
06.03.2016, 18:49
Mesele doğru sistemle doğru oyuncularla sahaya çıkmak ama kadro neresinden tutarsan tut elinde kalıyor. Hami nin bu kadar kötü yöneteceğini düşünmemiştim, Antalya dan neden kovulduğu belli oldu maalesef.

Sefa sol açık başlasın iyice simetri hastalığına yakalanalım, son 4 yılda o kadar çok joker, yama topçu çıkarıp sahaya sürdük ki bende simetri hastalığı oldu. Dayanamıyorum artık mevkisi dışında değerlendirilen oyunculara. İlk 45 dk Sefa yı sol açık izleriz, yapar valla yine yapar. Hatta Yusuf sağ açık başlar. Kolları bağlanmış ruh hastası gibi kafamızda huniyle maçlara çıkıyoruz ona yanıyorum.

Yavuz Hasan
06.03.2016, 18:50
bunlar topcu arkadasim 10 yasinda cocuk degiller. psikolojileri falan bozulmaz merak etmeyin. takim kimyasi zaten yok sene sonu yeniden yapilanmayla duzelticekler.
yeni stad geliyor sponsorluklar geliyor yeni yonetim geldi muhammede milyon eurolar veren yonetim her turlu yapilanmaya gider

olduk bittik muhabbeti baymaya basladi artik 2 mac ust uste kazanalim bu sefer sampiyonluk hesaplarina basliyoruz 2 mac kaybediyoruz kume dustuk takim bitti hoca gitsin yonetim gitsin

bi sakin olun da rahat rahat izleyin su maclari

kendine güven önemli nasıl önemli tutunamayan burak yılmaz geldi kral olarak gitti üstüne bişey koymadan yıllarca onun ekmeğini yedi

vokan şen ptt de oynayamazdı yasin öztekin ptt de oynayamazdı bunlar aklıma gelen basit örnekler takım içindeki hava önemli bunlar öncelikle insan ve göz önünde olan insanlar yeri geldiğinde binlerce kişi tarafından ıslıklanan yuhalanan insan o yüzden profosyonel futbolcu bilmem ne kadar para kazanıyor demekle olmuyor psikoloji önemli yaşadıkları ortam önemli

asilhamsi
06.03.2016, 18:51
mesela sefayı kanat oynatacagına sefa-muhammet cift santrafor oyna.

Arkalarına marin i koy.

Ortasahaya calıskan uc isim koy.

bekler ileri-geri calısabilen isimler olsun.

asilhamsi
06.03.2016, 18:52
ikinci yarı ne olursa olsun cardozo sahada olmalı.

redbul
06.03.2016, 18:52
ilk golü yersek maçı çevirme şansımız 100 de 0 gol yemeden ne kadar dakika tüketirsek avantaj ama ben üzülerek söylüyorum puan alma şansımız çok düşük.

Hakan
06.03.2016, 18:54
Kaptana bak :)

Ahmet Kara
Konya kendi evinde genellikle maçları tek farkla kazanıyor. Eğer onlar ilk golü atarsa tv'leri kapatabilrsiniz.

redbul
konya sahasında oynadığı 17 maçta sadece 1 malubiyet almış oda 4-1 lik skorla cincona karşı kendi saha larında iyi istatislik

Nihat Günay
06.03.2016, 18:55
Keşke lig sonuna kadar bizi oynatmayıp her maç hanemize 1 puan yazsalar

zx61
O değil de arkadaşlar yenelim de içimdeki korku geçsin. sene başında hakem hataları olunca bunlar bizi bu yıl düşürecek demiştim içime doğan olmaz insallah mersin toparlayacak gibi duruyor

Harun
Bu maçı kaybedersek sorumlusu Hami dir.Bu diziliş vebu kadroyu amatör teknik adam bile sürmez.Oyuncu eksiğin çoksa farklı taktikle çık arkadaş.Ne bu 4/3/2/1 hastalığı anlamış değilim.

redbul
kaptanı yumlu olan bir takımdan ne beklenebikirki

yorumsuz6117
Aykut Kocaman Hami'ye iyi bi ders verir bugün..

nakzo
06.03.2016, 18:56
Bizi bu kadroya mahkum edenlere her aklıma geldiğince beddua ediyorum.İho,hurma, sota bizden daha beter olun ne diyeyim.

asilhamsi
06.03.2016, 18:56
kot kafa hami birde sarılıp öp su seref yoksunu aykutu.

Ahmet Kara
06.03.2016, 18:57
Yumlu niye kaptan Bosingwa olması lazım değil mi ?

Selim MACİT
Şu Aykut'un yanında bari ağır ol az.

artvints
şu kadroya bakıp niye şunu oynatmadın demek kadar gereksiz eleştiri olamaz.sanki oynamayan çok bir fark yaratacakmış gibi. orta sahanın ortasında adam yok. bu şartlarda yapılacak fazla bir şey yok.önemli olan oyun taktiği, oyuncuların birbirine yakın durması ve çok mücadele etmesi.bunu da maçtan sonra konuşabiliriz.

nbay
sadi hoca yusuf yazıcıyla maç kazandı kardeşim.. musa antalyada stoper oynadı.. ben douglas oynamaz demiyorum.. douglas-yumlu tandemi olmaz diyorum.. ikisi farklı şey..

konyaspora karşı istersen üçlü defans oynat.. ama bu kadar ağı tandemle oynayamazsın!!

inşallah ben yanılırım..

Defanstta alternatifimiz yok malesef bundan daha iyisi çıkmaz diye düşünüyorum

zx61
06.03.2016, 18:58
Yumluyu sahada görmeye tahammül edemiyorum bir de kaptan

slmn
06.03.2016, 18:58
Konya tribünleri 2 takımı el ele tribünlere çağırdı. Sadece Konyasporlular iyidir şampiyonluk senesinde "En büyük Konya, şampiyon Trabzon" pankartını hatırlıyorum. Maç içinde Trabzon kümeye tezahüratları duyarsanız bilin ki istanbul yalamalarıdır.

Poor
06.03.2016, 18:59
kendine güven önemli nasıl önemli tutunamayan burak yılmaz geldi kral olarak gitti üstüne bişey koymadan yıllarca onun ekmeğini yedi

vokan şen ptt de oynayamazdı yasin öztekin ptt de oynayamazdı bunlar aklıma gelen basit örnekler takım içindeki hava önemli bunlar öncelikle insan ve göz önünde olan insanlar yeri geldiğinde binlerce kişi tarafından ıslıklanan yuhalanan insan o yüzden profosyonel futbolcu bilmem ne kadar para kazanıyor demekle olmuyor psikoloji önemli yaşadıkları ortam önemli

onemli degil demedim ama bu sene yasananlar yuzunden seneye sorun yasamazlar. bu sene olanlar bu sene kalir yazin 0 dan baslar herkes bu sene zaten olan oldu artik daha takima hocaya yuklenmenin alemi yok

Gökhan Uzun
Evde ilaç kalmamış yahu :D

DeAgLeMaNyAq
Bosinwa daha önce Mustafa'nın kaptanlık sorunu çıkardığını bildiği için kendisi vermiştir...

Ufuk Turgut
usaklar ozelden link atabılecek varmı ???

slmn
06.03.2016, 19:01
Bosinwa daha önce Mustafa'nın kaptanlık sorunu çıkardığını bildiği için kendisi vermiştir...

Arsinspor'da oynayacak adam bide kaptanlık tribinde yahu ne günlere düştün Trabzonspor...

Uluhan
Edit

Poor
konya sahasında oynadığı 17 maçta sadece 1 malubiyet almış oda 4-1 lik skorla cincona karşı kendi saha larında iyi istatislik

taraftar farki bizim de taraftarimiz stadi doldursa yenilince takima kufretmese biz de boyle istatistikler yapabiliriz

zx61
06.03.2016, 19:02
Konya taraftarından örnek alsın trabzondaki kitle önemli pozisyonlarda ıslık sistemini oturtmuşlar çok düdük çalınır konya lehine.
Esteban ne itici bir adam

DeAgLeMaNyAq
06.03.2016, 19:03
Ramazan sorumluluk alıyor toptan kaçmıyor...

redbul
bu ramazan iyi çocuk

El Cordobes
konyanın 61 nosu en büyük hayalim Trabzona gol atmak diyen eleman degil mi? aykut sırf o demeci için onu ilk 11 oynatmıyosa ben de birşey bilmiyorum.

Ahmet Kara
Az kalsın yiyorduk

OFLU
Yusuf show başladı

Ibrahim Gaygusuz
Canini disine takip oynayan belli.

Fm oynayip Douglasi dunya yildiZi yapti.

Golu onleyen adami gordunuz.

Kaptan Musti

redbul
06.03.2016, 19:04
konya net kaçırdı

Poor
ramazan iyi basladi

sol kanat yine felaket

Mehteroğlu
Ramazan kim arkadaslar gayet de kendinden emin oynuyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

carantinas
Ramazan oğlan maça iyi başladı. Adam eksiltmesi ve dikine pasları ilk 5 dk da göze çarptı baklaım kalan 85 dk de ne yapacak :D

DeAgLeMaNyAq
Esteban çizgi filmlerdeki kaleciler gibi...

zx61
Yandık ki ne yandık defans evlere şenlik bu maça yüreğimiz dayanmayabilir

Hakan
Sonra taraftar şöyle böyle dedi diye ağlama Yusuf efendi

carantinas
Dauglas penaltı yaptırmazsa belki kazanırız.

Ozan Kara
06.03.2016, 19:05
Ramazan verken neden Fatih Atik anladin mi simdi Hami?

redbul
06.03.2016, 19:06
ulan özer bira hareketli ol

Yavuz Hasan
06.03.2016, 19:06
Bi defa şu yusuf yüzünden ceza aldım

Görünen o ki bu akşam bi ceza daha alacağım

zx61
06.03.2016, 19:07
Dauglas penaltı yaptırmazsa belki kazanırız.
Douglas mı yaptırır bilmem ama içimden bir ses konya penaltı kazanacak diyor :/ sol taraf felaket bizim özer de çok kötü başladı top kaybedip duruyor

redbul
takım yine dikine oynuyor konya kontraya çıkıyor daha dakika 8 ah hami sana ne diyim

Dip.Ing.Mag.
Gol yemeden bu maçı bitiremeyiz

Gesendet von iPad mit Tapatalk

DeAgLeMaNyAq
Haftaya Cavanda gelince Bosingwa tekrar solbek oynar...

redbul
06.03.2016, 19:08
adamlar bizim sol kanadı otoban yaptı

Ibrahim Gaygusuz
06.03.2016, 19:08
Yumlu 3'cu mudahele.

zx61
06.03.2016, 19:09
adamlar bizim sol kanadı otoban yaptı

Madeni buldular akın akın geliyorlar soldan

Dip.Ing.Mag.
06.03.2016, 19:09
Ortasahamız yine yok

Dip.Ing.Mag.
06.03.2016, 19:11
Madeni buldular akın akın geliyorlar soldan

Sol kanatsız oynuyoruz kim oynamıyor orada?

Poor
turk futbolunun ilerlememesinin sebeplerinden biri de bu yere yatip kalkmayan topcular bunlar yuzunden oyun soguyor futbol kalitesi dusuyor

kardesim sakatlanmadin iste futbol bu darbe almis olabilirsin kalk oyna cocuk gibi hareketler sanki ayagi koptu

zx61
Konya taraftarı penaltı diye mi ıslıklıyor dışarı atmadık diye mi? Ama harika bir atmosfer oluşturdular bosingwa sesten dışarı attı topu

redbul
06.03.2016, 19:12
kim ne derse desin erkan zengin bu takımda yani şuanki takımda her türlü oynar

redbul
06.03.2016, 19:13
bu konyalılar ama yatıyor be

Dip.Ing.Mag.
06.03.2016, 19:13
Birazdan gol yiyeceğiz az kaldı daha ilk dakikalardan mahkum oynamak nedir yahu yazıklar olsun

zx61
06.03.2016, 19:14
Douglasın pozisyon kırmızı kart bile olabilirdi bence çok dengesiz bu adam

DeAgLeMaNyAq
06.03.2016, 19:16
Marin ve Muhammet kötü başladı hiç top tuutamıyorlar Sefa'yı saymıyoruz zaten...

artvints
sefa uyuşukluğa başlamış yine.

Ufuk Turgut
usaklar mac seyredemiyorum varmıdır yardım edebılecek bırısı ?

Hasan Habip Özbay
seyredenler neler oluyor var mı puan ihtimali ilk 15 dakika

nakzo
Usta Çile senesi diyordun ya bir maçta mı kazanamayacağız nasıl Çile senesi bu....

DeAgLeMaNyAq
06.03.2016, 19:17
Bir kere de kontradan gol atalım...

Kemal Öztel
Özer at onu be

Ibrahim Gaygusuz
Yine Yumlu'dan kritik mudahele.

utananlari gorelim

Ahmet Kara
Yapma Özer bu pozisyonları daha bulamayız..

slmn
Özer şov...

redbul
özer sığırı daha nasıl gol atacaksın boş kaleyemi

nakzo
06.03.2016, 19:18
Marin ve Muhammet kötü başladı hiç top tuutamıyorlar Sefa'yı saymıyoruz zaten...

Muhammet aradığımız forvet değil geldiğinden beri kötü.Burağın boşluğu dolmuyor.

Dip.Ing.Mag.
Özer in vuruşuna bak bu adama mı bir aralar turkish messi diyorlardı

Hakan
Ulan Özer düzgün vur be

Yavuz Hasan
Özer Yanlış yere pas verdi şut olduğunu düşünmek istemiyorum

artvints
özer akıllı olsan arkaya çıkarırsın. heyecanlanma hemen.

Hasan Habip Özbay
bi özet alalım seyreden arkadaşlar 15 dakika için

Mustafa Ulutaş
Özer'i topçu yapanın da bu takıma alanın da Allah belasını versin.

nakzo
06.03.2016, 19:19
Ah yeteneksiz özer ah bir tane maç alacak adam yok takımda ulan takım can çekişiyor köy kafalı at sana şunu.

Dip.Ing.Mag.
bi özet alalım seyreden arkadaşlar 15 dakika için

Kontralardan atabilirsen atarız yoksa yenilgi kaçınılmaz takımda istek var ama kapasite yok

zx61
seyredenler neler oluyor var mı puan ihtimali ilk 15 dakika

Konya açık veriyor kontradan bulabilirdik aslında şuana kadar ama muhammet biraz etkisiz sefa özer zaten kötü o yüzden ilk golü konya atacak gibi konya da golü attı mı puan almak zor

DeAgLeMaNyAq
Muhammet aradığımız forvet değil geldiğinden beri kötü.Burağın boşluğu dolmuyor.

Muhammet aradığımız forvet ama tek santrafor oynayacak bir oyuncu değil. Antep'te Cenk'le iyi ikili olmuşlardı. Cardozo hazır olsa denenebilirdi...

Yavuz Hasan
Her iki takım da orta sahayı rahat geçip ceza sahasına iniyor koşu oranları yüksek çıkar bakalım ilk kimin dayağı şişecek

Dip.Ing.Mag.
06.03.2016, 19:20
Abartmıyorum özerin şu pozisyonlarının çoğunu Tayfun cora bile atıyordu

Ekrem D.
Konya'nın kadrosu bizimkinden daha iyi, var mı böyle birşey?

zivaa
Ne günlere kaldık, ne rezil duruma düştük Konyadan puan alabilirmiyiz acaba diye düşünüyoruz

redbul
kardeş muhammet alındığından beri yazıyoruz muhammet asla ve asla trabzonsporun 1. forveti olmaz diye muhammet antep gibi sırdan anadolu takımlarında iş yapar.

Ahmet Kara
Ramazan bayağı istekli şu ana kadar iyi görüntü çizdi

artvints
şu ramazanı niye daha önce oynatmadın diye kızılır ancak.orta saha bomboştu.

Onur
06.03.2016, 19:21
Sefa'nin Marin'e pasi son 2-3 yilin en iyi pasiydi.

Ahmet Kara
Sol taraf can cekişiyor bizim...

Hakan
Yusuf otoban yaptı maşallah.

Punisher-61
Maci simdi actim... Yumlu kaptanmis... Trabzonspor formasi bu kadar ucuz mus..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Dip.Ing.Mag.
06.03.2016, 19:22
kardeş muhammet alındığından beri yazıyoruz muhammet asla ve asla trabzonsporun 1. forveti olmaz diye muhammet antep gibi sırdan anadolu takımlarında iş yapar.

Alakası yok Muhammet iyi forvet fakat takımda futbolcu yok kimle oynayacak adam. Şu takıma messi yi koy iki gün sonra Hasan üçüncü muamelesi görür

redbul
bizim sol kanat resmen çöktü daha maçın 23. dakikası

OFLU
Yusuf senin ben ...

Kemal Öztel
Douglas hakikaten saatli bomba Akakpoyu stopere çekip Yusuf Yazıcı ya da Atik bile olur orta sahaya

Manu61
O kanattan en sonunda yiyeceğiz golü yoksa rahat edemeyeceğiz belli.

DeAgLeMaNyAq
Yusuf'un orta sahayı geçmemesi lazım sürekli arkaya adam kaçırıyor...

Hasan Habip Özbay
06.03.2016, 19:23
Ramazan Övüç ü kazanacaz gibi inşallah bide puan alırsak çok iyi olacak

Dip.Ing.Mag.
Douglas hakikaten saatli bomba Akakpoyu stopere çekip Yusuf Yazıcı ya da Atik bile olur

AKakpo dan da bir yol olmayacak anlaşıldı bir tane müdahalesini görmedim

Onur
Yusuf'tan sol bek olmayacagini gormek icin daha kac mac verecegiz merak ediyorum.

Ahmet Faruk
06.03.2016, 19:24
Sefa, Hami Hocanın yanına gelip "Ya hocam böyle diil şöyle oynayalım diyor" Hami de "He, tamam tamam. Öyle oynayın" diyor 😃

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeAgLeMaNyAq
Mersin maçında Cardozo'ya kaldık...

Selim MACİT
Ramazan çok iyi maşşallah.

Dip.Ing.Mag.
06.03.2016, 19:25
Yusuf'tan sol bek olmayacagini gormek icin daha kac mac verecegiz merak ediyorum.

Aynen sol ya da sağ açıktan başka bir yerde oynamayacak aslında

Punisher-61
06.03.2016, 19:25

Bu trabzonda bir gelenektir futbolculari mevkisi olmayan yerlerde oynatmak

zx61
06.03.2016, 19:26
Muhammet de cezalı bu hakemler ne kolay sarı çıkartıyor bizim futbolculara
Cardozo ne zaman dönüyor mersini de yenemeyecez haftaya bu gidişle

Kemal Öztel
06.03.2016, 19:26
AKakpo dan da bir yol olmayacak anlaşıldı bir tane müdahalesini görmedim

Bence geçen hafta çok iyiydi şu andada kötü değil Yusuf,Douglas ve Sefa varken

DeAgLeMaNyAq
06.03.2016, 19:27
Yedik ne yazık ki. Hami Hoca bahanelerini hazırlamaya başlasın...

Hasan Habip Özbay
Mersin maçında Cardozo'ya kaldık...
zaten bizim için önemli maçlar Mersin,Sivas,Eskişehir bu üç maçtan hepsinden birer puan alalım yeter sadece bizim için değil şikeci eses ve sivas ve bize yaptıklarından dolayı mersin küme düşsün

Dip.Ing.Mag.
Belalılmız mı Attı yine

Manu61
Şu adamdan gol yemekten bıktım arkadaş.

Ahmet Kara
Bu Abdou her maç bize gol atıyor kim lan bu

nuri45
gecmis olsun

Dip.Ing.Mag.
Bu takım küme düşer emeği geçenleri Allah'a havale ediyorum

Ibrahim Gaygusuz
Sol tarafimiz Allaha emanet.

Marin tirt Yusuf tirt

Numan Yerlikaya
Yusufun kazandığı her bi kuruş haram zıkkım olsun

Punisher-61
Defans evlere senlik... Konya atti

Hakan
Cardozo'nun sol ayağına duacıyız artık

yorumsuz6117
Tek kelimeyle utanç verici bi gol yedik.. Bütün takım izliyor..

Giallorossi
06.03.2016, 19:28
oldu 1....

zx61
Allah belalarını versin gol geliyor dedik önlem al dedik
Bu maç biter kapatın kanser olmayın farka gider

Dip.Ing.Mag.
Farka gider bu maç başka da bir şey beklemeyin üzülürsünüz

Punisher-61
Göbekte müdahalesinde gec kalan yumlu her zamanki gibi

RoyalEvil61
iki mal stoper defansi bosaltip hamle bile yapmadan golü yedirdiler

Ahmet Kara
Zor atık bu maçın dönmesi

emrhan61
Mustafa - Douglas tandemini Traore rahat sallar.

Akakpoyu defans oynatıp Yusuf veya Abdülkadir oynardı Orta sahada.

....

sasort
maça gidem mi gitmiyeyim mi diye düşünüyorum nasıl durum çok vasatsa gitmeyecem

My
Mbia bu takımdan gödnderilmezdi. En azından bu sene için.

Enes Başkaya60
06.03.2016, 19:29
Helal olsun adım adım kümeye...

batugol
bu sene takimin masallahi var guzel goller yiyoruz

h@msi61
Kume dusme tehlikemiz var ciddi anlamda

murat
Devrede Hamiyi degistirsin baskan! Bu nebicim ciddiyetsiz bir kadrodur arkadas!

Enes Başkaya60
Az sonra konyadanda trabzon kümeye sesleri gelir...

sasort
cevabımı aldım :)

Punisher-61
Hedef 38 puan

Hasan Habip Özbay
ne oldu gol mü oldu kim attı herhalde biz atmadık

Kemal Öztel
06.03.2016, 19:30
Özer sola Marin ortaya geçmeli hücumda sıfırız

BlackPanther
Bu Hamiyi kim istedi. Utanç verici. Hami kim yaaaa.

Hami Trabzonsporu düşürür. Acilen yeni teknik direktör gerekli.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Mustafa Ulutaş
Bu sene küme düşmezsek daha da düşmeyiz.

Derin Trabzon
Gençler sıkinti yohhhh. Hem zaten önemli olan memleket meselesi.

Giallorossi
En azindan Trabzonspor sayesinde Barcelona-vari goller görüyoruz. Kesinlikle ligin kalitesini artiran takim Trabzonspor'dur

zx61
Mbia bu takımdan gödnderilmezdi. En azından bu sene için.

En büyük hata o zaten bir kac milyon için küme düşecez

mustyde
ilerizekalı yumlu her zamanki gibi :)

Ozan Kara
Konya takim oldu. Tiki taka gol yiyoruz sunlardan