PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 24.Hafta l Torku Konyaspor 2 - 0 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

Soner Albayrak
03.03.2016, 23:07
Bizim derdimiz çok kardeşim, diğer takımların kafalar rahat ondan güzel güzel oynuyorlar. Biz son 4-5 senedir bir türlü kendimizi tam anlamıyla saha içine veremiyoruz başka şeylerle uğraşmaktan. Öyle bir kimyamızı bozdular ki bir türlü kendimize gelemiyoruz. Komple camia olarak bir şeyler için kurban edildik, böyle düzenin Allah belasını versin sebep olanların ise bin türlü belasını versin.

emre6117
03.03.2016, 23:13
Bizim derdimiz çok kardeşim, diğer takımların kafalar rahat ondan güzel güzel oynuyorlar. Biz son 4-5 senedir bir türlü kendimizi tam anlamıyla saha içine veremiyoruz başka şeylerle uğraşmaktan. Öyle bir kimyamızı bozdular ki bir türlü kendimize gelemiyoruz. Komple camia olarak bir şeyler için kurban edildik, böyle düzenin Allah belasını versin sebep olanların ise bin türlü belasını versin.

Ancak 4 senedir maşaalah futbolcularımız milyon euroları alıyorlar. Hiç psikolojleri bozuk gibi durmuyor o paraları alırken. Sadece biz traftarların psikolojileri bozuldu aslında.

Erkan A.
03.03.2016, 23:18
renktaslar yahu nedir bu moralsizlik yorumlarinizi okudum yapmayin böyle ?

ben cogunuzdan büyügüm burada trabzonspor ne olursa olsun yinede trabzonspordur konya ne Kadar iyi olursa olsun trabzonspor olarak cikar sahaya maci kazaniriz o Kadar basit ..

ben güveniyorum sakatlarda son durum nedir acaba ??

asilhamsi
03.03.2016, 23:18
Gerçekten en çok istediğim sey Şenol Güneşin bir zamanlar kafasına ayakkabı yediği taraftarlar tarafınca yuhalanarak yollanması..Ve geriye dönüp baktığında geriye döneceği bir Trabzonspor olmaması.

Bu temennilere yurekten katılıyorum.Lakin kovuldugu anda bizimkiler yine isteyecekler cok lazım gibi.

Soner Albayrak
03.03.2016, 23:20
Hükümet destekli takımlar da bir şekilde başarılı oluyor bu ülkede, bu duruma da ayrıca uyuz oluyorum.

Necat Ulusoy
03.03.2016, 23:21
Nedense bu maçtan ümitliyim.

Onlar favori biz değiliz ;)

revolution
03.03.2016, 23:24
bi de ben bi şey söyleyeceğim .

ben bu şenol güneş kadar 'loser ' bi adam görmedim .
arkadaş hadi bizi 1995.de ,2011.de toz duman ettin . dağıttın attın .
yıl olmuş 2016 bu sefer başkalarının hayatını karatıyorsun .
ha . çok da umrumda mı . değil .
ama insanda biraz kendi kapasitesini bilecek sonuçta .
boyundan büyük işlere girmeyecek .
girerse de ya başaracak .ya başaracak .
ya da yok olup gidecek .
senin gibi . şimdi olduğu gibi . gelecekte olacağı gibi .

sen elindeki fırsatları altın tepsiyle başkalarına ikram etmeye ne kadar meraklısın .
bak aykut yine , yeniden , her zaman ki gibi
ekmeğini elinden aldı . ve almaya da devam edecek .
adam bulmuş madeni .işleyip duruyor mübarek .
1995.de , 2011.de , konya.da hep aynı madeni işledi durdu .
adam seninle dalga geçiyor yahu .

farkında değil misin .

playa
03.03.2016, 23:24
Elimizdeki kadro ile önce defans yapmamız lazım alanları iyi kapatırsak puanla rahat döneriz Konya hücumda pek çoğalamıyor orta sahada kesinlikle direnç göstermemiz lazım ,Fatih atik oynarsa 2 tane gol kesin yeriz orta saha yol geçen hanına döner

Erkan A.
03.03.2016, 23:29
ben cezalimiyim birisi bana bi allo diyebilirmi ??

Dip.Ing.Mag.
03.03.2016, 23:29
Barça maçını izleyin hiç bir oyuncu bir saniye bile oldugu yerde durmuyor buna kaleci de dahil aynı bizimkiler gibi

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Dip.Ing.Mag.
03.03.2016, 23:30
ben cezalimiyim birisi bana bi allo diyebilirmi ??

Alo

adiloş bebe
03.03.2016, 23:40
acaba hami mandıralı bu akşamki konya-bjk maçını izlemişmidir.

kayyum61
03.03.2016, 23:45
Nerden bulaştik bu Hami'ye, adam ölü gibi..
Ne heyecan var ne birşey..
Heykel gibi duruyor saha kenarinda, nasil Trabzonsporluysa..
Inşallah son maçi olur, yoksa Hamiyle puan alacağimizi zanetmiyorum..

öyle demeyin juventus maçında takıma çok iyi top oynatmıştı

Burçak
03.03.2016, 23:47
Bizim derdimiz çok kardeşim, diğer takımların kafalar rahat ondan güzel güzel oynuyorlar. Biz son 4-5 senedir bir türlü kendimizi tam anlamıyla saha içine veremiyoruz başka şeylerle uğraşmaktan. Öyle bir kimyamızı bozdular ki bir türlü kendimize gelemiyoruz. Komple camia olarak bir şeyler için kurban edildik, böyle düzenin Allah belasını versin sebep olanların ise bin türlü belasını versin.Yeri gelmişken..***Bizi döven kim?Hatırlayalım.2012 başları..Tff genel kurulu olağanüstü toplanır.Gündem, 58.inci maddenin değiştirilmesi, şike ve teşvikten düşürülmesi gereken kulüplerin bu seferlik affedilmesidir.Fakat bu öneriye en şiddetli karşı çıkış Orduspor başkanı Nedim Türkmen'den gelir.Orduspor, 2012-13 sezonuna fırtına gibi bir başlangıç yapmıştır. İlk on haftada ortaya koyduğu performansla "şampiyon mu olacak?" diye konuşulurken, ligin son on haftasında tek bir puan dahi alamadan küme düşer!.Haa bu arada, olağanüstü genel kurulda Manisaspor başkanının Nedim Türkmen'e "çok konuşuyorsun akıllı ol" dediğini söylemiş miydim?Yine aynı sezon Trabzonspor, sezon boyunca penaltı atışı kullanmayan tek takım olarak tarihe geçer!.2013-14 sezonu..Trabzonspor'da olağanüstü kongre yapılır. Yeni başkanın Tff mali genel kurulunda futbolu yönetenlerin bir ağızlarına s.çmadığı kalır. Chelsea'den alınan Bosingwa ve Malouda takviyeli takım, UEFA Avrupa ligini yenilgisiz lider bitirdiği halde Türkiye süper liginde orta sıralardadır!.2014-15 sezonu..Trabzonspor'un şike mücadelesi kesintisiz devam etmektedir. Transfer sezonunda İstanbul takımlarının talip olduğu ne kadar yerli futbolcu varsa hemen hemen hepsi alınır. Cardozo, Constant, Yatabare, Warris, Medjani, Belkalem, Papadopoulos'lu kadro UEFA Avrupa liginde yine başarılıdır fakat Türkiye'de yine nal toplar!.2015-16 sezonu..M'Bia, Douglas, Cawanda, N'doye, Marin takviyesi ile ilk üç hafta sonunda slogan "O sene bu sene" dir. Trabzonspor şike davasında geri adım atmayarak Tff'yi UEFA'ya şikâyet etmiştir!. Cüneyt Çakır'ın yeryüzündeki "penaltı değil" diyen tek kişi olarak tarihe geçtiği bir G.Saray maçı yaşanır. Ama O'nun dediği oluyordur!. Ardından yaşanan hakem facialarının ardı arkası kesilmez. Hakemler, hakem odasında çayı kahvesi verilerek misafir edilir ama değişen hiç birşey yoktur!.Derken bir kongre daha yapılır ve yönetim kurulu değişir. Bu arada UEFA'da açılan dava sonuçlanmış red cevabı gelmiştir. Ama bu zaten beklenen bir gelişmedir, CAS'ta açılacak davanın öncesinde geçilmesi gereken bir aşamadır. Şike davası CAS'a taşınır, 2010-11 şampiyonluğu da resmi web sitesine eklenir.Ve çok geçmeden, 50 yıllık spor adamlarının hep bir ağızdan "ömrü hayatımda böyle bir rezalet görmedim" dedikleri, tüm maç boyunca toplam faul sayısı 7 olan bir takımına 4 kez kırmızı kart çıkarılan tuhaf bir gece yaşanır!.Yine basın açıklaması, yine "düzeni değiştireceğiz" söylemleri, yine asmalar kesmeler falan!Ne olur, ne biter belli değil..Net olan tek şey, Trabzonspor'un her hak arayışının ardından, her seferinde giderek sertleşen bir yumruk daha yediğidir. Şu an demoklesin kılıcı ensesinde, küme düşme hattının hemen üzerinde bekletilmesinin nedeni, şike davasından vazgeçmemesi, dosyanın, zurnanın zırt diyeceği yer olan CAS'a taşınmasıdır.."Ben gidersem sen de geleceksin" misali!.Son olarak, başkanın mevcut iklimi algılaması ve sorgulamasıyla ilgili bir fıkra anlatalım;Bizim Temel boksör. Ringe çıkıyor ve raund boyunca bir kamyon dayak yiyor. Gong sesiyle nefes nefese köşesine oturuyor.Koç Dursun moral veriyor;-Assslanım penum çok eyisun, haboyle tevam et, mahvettin oni, dağattun, oyle daldun, boyle çiktun!Bizim Temel şaşırıyor;+Ben habuni döveyimiyim haşindi?-Uuuvvv hem da nasi!+Ula madem ben habuni döveyirum, peki peni döven kimdu?Evet Sn. Başkan. "Aslanım-koçum-şuyum-buyum" diyenlere aldanma.Uyuma ve bizi de uyutma.Sen bize "bizi döven kim?" onu söyle..Atakan Yılmaz - Kuzey EkspresLG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkan A.
03.03.2016, 23:49
Alo

sagol hocam :)

Dip.Ing.Mag.
03.03.2016, 23:50
sagol hocam :)

Bir şey değil :)

revolution
03.03.2016, 23:54
tespitlere devam edelim .
50 kere dedik .
osman özköylü.den bi cacık olmaz diye .

bi kere de bi halkı dinleyin kardeşim .
adana demir.in bu kadrosuyla ptt ligini alıp götürmesi beklenirken
10 kişi kalan takımlara karşı bırakın yenmeyi
pozisyona girmediğini artık cümle alem görüyor .
alanya maçındaki rezilliği kim nasıl açıklayacak .
o güzelim adana demir taraftarına
oynanamayan oyunun acizliğini ,
futbolcuların bitmişliğini , hedeflerin nasıl kaybedildiğini
ben değil osman özköylü beyefendi açıklamalıydı .

zaten urfa.da dikiş tutturamadın .
geldin adana.ya . adamlar ciks kadro verdi eline .
üstüne ara dönemde bi ton adamı da aldırdın .
kalktın önce trip attın . bırakıyorum ayağına demogojinin dibine vurdun .
yine Allah.tan adanalılar mert adamlardır .
seni önemsediler de devam dediler .
biz tv önünden demirsporun kötü oynadığını gördük te
bi sen göremedin .

demirspor yönetimini tebrik ediyorum .
hatadan geç olsa bile döndüler . yolları açık olsun . onları bekliyoruz üst lige .

bizde ki güruhtan bazıları da hala osman özköylü geleydi iyiydi diyor .
kime ne fayda sağlamış . kimi almış sırtlamış da ortalığı ayağa kaldırmış .
hangi hedefe varmış . ne yapmış . niye diğer takımlarda dikiş tutturamamış .

mesela okan buruk.dan , mutlu topçu.dan veya cihat arslan.dan veya
bizim elemanlardan ( hami ,tolunay, tekke , bulak, v.s. ) artısı ne .?

anlatın da bilgilenelim koçlar .

İleli
03.03.2016, 23:58
Taş gibi takım konya 1 puana razıyım kazanıcaz diyenleride anlamıyorum neye göre kazanıcaksak..

Tolga Okumuş
04.03.2016, 00:06
Nerden bulaştik bu Hami'ye, adam ölü gibi..
Ne heyecan var ne birşey..
Heykel gibi duruyor saha kenarinda, nasil Trabzonsporluysa..
Inşallah son maçi olur, yoksa Hamiyle puan alacağimizi zanetmiyorum..

Osmanlı maçında Hami'nin hemen arkasındaydık.

Kendi alanında elleri göğsünde bağlanmış vaziyette maçı bitirdi.

Ne hata yapan futbolcusunu uyardı ne de herhangi bir şeye itiraz etti.

Kolları koynunda bitirdi maçı.

Soner Albayrak
04.03.2016, 00:23
Yeri gelmişken..***Bizi döven kim?Hatırlayalım.2012 başları..Tff genel kurulu olağanüstü toplanır.Gündem, 58.inci maddenin değiştirilmesi, şike ve teşvikten düşürülmesi gereken kulüplerin bu seferlik affedilmesidir.Fakat bu öneriye en şiddetli karşı çıkış Orduspor başkanı Nedim Türkmen'den gelir.Orduspor, 2012-13 sezonuna fırtına gibi bir başlangıç yapmıştır. İlk on haftada ortaya koyduğu performansla "şampiyon mu olacak?" diye konuşulurken, ligin son on haftasında tek bir puan dahi alamadan küme düşer!.Haa bu arada, olağanüstü genel kurulda Manisaspor başkanının Nedim Türkmen'e "çok konuşuyorsun akıllı ol" dediğini söylemiş miydim?Yine aynı sezon Trabzonspor, sezon boyunca penaltı atışı kullanmayan tek takım olarak tarihe geçer!.2013-14 sezonu..Trabzonspor'da olağanüstü kongre yapılır. Yeni başkanın Tff mali genel kurulunda futbolu yönetenlerin bir ağızlarına s.çmadığı kalır. Chelsea'den alınan Bosingwa ve Malouda takviyeli takım, UEFA Avrupa ligini yenilgisiz lider bitirdiği halde Türkiye süper liginde orta sıralardadır!.2014-15 sezonu..Trabzonspor'un şike mücadelesi kesintisiz devam etmektedir. Transfer sezonunda İstanbul takımlarının talip olduğu ne kadar yerli futbolcu varsa hemen hemen hepsi alınır. Cardozo, Constant, Yatabare, Warris, Medjani, Belkalem, Papadopoulos'lu kadro UEFA Avrupa liginde yine başarılıdır fakat Türkiye'de yine nal toplar!.2015-16 sezonu..M'Bia, Douglas, Cawanda, N'doye, Marin takviyesi ile ilk üç hafta sonunda slogan "O sene bu sene" dir. Trabzonspor şike davasında geri adım atmayarak Tff'yi UEFA'ya şikâyet etmiştir!. Cüneyt Çakır'ın yeryüzündeki "penaltı değil" diyen tek kişi olarak tarihe geçtiği bir G.Saray maçı yaşanır. Ama O'nun dediği oluyordur!. Ardından yaşanan hakem facialarının ardı arkası kesilmez. Hakemler, hakem odasında çayı kahvesi verilerek misafir edilir ama değişen hiç birşey yoktur!.Derken bir kongre daha yapılır ve yönetim kurulu değişir. Bu arada UEFA'da açılan dava sonuçlanmış red cevabı gelmiştir. Ama bu zaten beklenen bir gelişmedir, CAS'ta açılacak davanın öncesinde geçilmesi gereken bir aşamadır. Şike davası CAS'a taşınır, 2010-11 şampiyonluğu da resmi web sitesine eklenir.Ve çok geçmeden, 50 yıllık spor adamlarının hep bir ağızdan "ömrü hayatımda böyle bir rezalet görmedim" dedikleri, tüm maç boyunca toplam faul sayısı 7 olan bir takımına 4 kez kırmızı kart çıkarılan tuhaf bir gece yaşanır!.Yine basın açıklaması, yine "düzeni değiştireceğiz" söylemleri, yine asmalar kesmeler falan!Ne olur, ne biter belli değil..Net olan tek şey, Trabzonspor'un her hak arayışının ardından, her seferinde giderek sertleşen bir yumruk daha yediğidir. Şu an demoklesin kılıcı ensesinde, küme düşme hattının hemen üzerinde bekletilmesinin nedeni, şike davasından vazgeçmemesi, dosyanın, zurnanın zırt diyeceği yer olan CAS'a taşınmasıdır.."Ben gidersem sen de geleceksin" misali!.Son olarak, başkanın mevcut iklimi algılaması ve sorgulamasıyla ilgili bir fıkra anlatalım;Bizim Temel boksör. Ringe çıkıyor ve raund boyunca bir kamyon dayak yiyor. Gong sesiyle nefes nefese köşesine oturuyor.Koç Dursun moral veriyor;-Assslanım penum çok eyisun, haboyle tevam et, mahvettin oni, dağattun, oyle daldun, boyle çiktun!Bizim Temel şaşırıyor;+Ben habuni döveyimiyim haşindi?-Uuuvvv hem da nasi!+Ula madem ben habuni döveyirum, peki peni döven kimdu?Evet Sn. Başkan. "Aslanım-koçum-şuyum-buyum" diyenlere aldanma.Uyuma ve bizi de uyutma.Sen bize "bizi döven kim?" onu söyle..Atakan Yılmaz - Kuzey EkspresLG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet Burçak abi bu süreç bize gösterdi ki ne kadar çok sesimiz çıkarsa o kadar çok hakkımız yenerek psikolojimizi alt üst ediyorlar.

TolgaTopçu61
04.03.2016, 00:35
Osmanlı maçında Hami'nin hemen arkasındaydık.

Kendi alanında elleri göğsünde bağlanmış vaziyette maçı bitirdi.

Ne hata yapan futbolcusunu uyardı ne de herhangi bir şeye itiraz etti.

Kolları koynunda bitirdi maçı.
Evet tv başindan da belli oluyor ve bu çok rahatsiz edici..
Zaten taktik teknik anlayiş eksilerde, bari heyecanini oyuncularina aktarmayi caliş yok oda yok..
Bizler tv başinda bile böyle maç izliyemiyoruz adam saha kenarinda rahatca macini izliyor..
Usta gibi bir başkan bu adami nasil getirdi hala anlamiş değilim, vizyon vizyon Hami..
Baktin baş edemiyorsun birak görevi, inanilmaz çöküş içinde ismin..

Erkan A.
04.03.2016, 00:40
Taş gibi takım konya 1 puana razıyım kazanıcaz diyenleride anlamıyorum neye göre kazanıcaksak..

demek konya tas gibi takim ??

peki trabzonspor nedir ??

suan kadro olarak iyi degiliz bunu bende bütün trabzonsporlular biliyorlar ..

yinede trabzonsporlu trabzonsporludur umutsuz olma öyle düsünmede biz trabzonsporuz boynu bükük sahaya cikmaz trabzonspor

ben diyorum trabzonspor kazanacak nedenmi ? trabzonsporu seviyorum sevdigim icin herzaman kazanacak diyecegim

mantiksiz yazdigimi düsünme , trabzonsporlu olmak ayricaliktir diyoruzya iste bu trabzonsporlu yenilecegiz demez diyemez dememelidir ..birlik olalim bu günlerde umutsuz olursak yeniliriz ..

Erkan A.
04.03.2016, 00:45
gayseye karsi en büyük kozumuz erkan diyordum öylede olmustu , simdik erkan yok ?

aytac büyük ihtimal oynayacak bu güzel haber özerde var okayi begenmiyorum ama bu yoklukta isimize yarar umarim yani ortasahamiz Özer aytac okaydan olusmalidir

savunmada ben osmanli macini yenildigimiz halde akakpoyu begenmistim osmanlisporun bütün ataklarini akakpo bozmustu ..mustafayla birlikte iyi oynadilar sadece mustafanin bir hatasi oldu golü yemistik ..

onurun eksikligi cok kötü ..yusuf ilk onbir oynar muhammed demir var belki cikis maci olur goller atar ne bileyim gercekten bunca eksige ragmen kazanacagiz diyorum marinde var ..

Mehmet BAŞ
04.03.2016, 00:58
bi de ben bi şey söyleyeceğim .

ben bu şenol güneş kadar 'loser ' bi adam görmedim .
arkadaş hadi bizi 1995.de ,2011.de toz duman ettin . dağıttın attın .
yıl olmuş 2016 bu sefer başkalarının hayatını karatıyorsun .
ha . çok da umrumda mı . değil .
ama insanda biraz kendi kapasitesini bilecek sonuçta .
boyundan büyük işlere girmeyecek .
girerse de ya başaracak .ya başaracak .
ya da yok olup gidecek .
senin gibi . şimdi olduğu gibi . gelecekte olacağı gibi .

sen elindeki fırsatları altın tepsiyle başkalarına ikram etmeye ne kadar meraklısın .
bak aykut yine , yeniden , her zaman ki gibi
ekmeğini elinden aldı . ve almaya da devam edecek .
adam bulmuş madeni .işleyip duruyor mübarek .
1995.de , 2011.de , konya.da hep aynı madeni işledi durdu .
adam seninle dalga geçiyor yahu .

farkında değil misin .

Kusura bakmayın ama Şenol'a nasıl geçireyim derken, kendi kalenize gol attınız.
1995 ve 2011'de madeni Aykut değil, Aziz Yıldırım işledi. Aykut'u da kurbanlık koyun gibi kulübeye bağlamışlardı.
Aykut kim de Şenol Hoca ile dalga geçecek? Kaç tane kupa kazanmış, ne başarı yapmış?
Aziz'in şikesi ile sözde şampiyonluk kazanmış! Yalandan şampiyon hoca Aykut Kocaman...

Şenol Hoca'nın CV'de kaç tane kupa var. Gidin biraz araştırın.
Böyle ''Looser'' a can kurban.
Hocanın kariyerini araştırın, ondan sonra laf söyleyin...

Ayrıca Şenol Hoca, Beşiktaş'ı şampiyon yaparsa bu sözlerinizden dolayı utanmak zorunda kalırsınız.

Mehmet BAŞ
04.03.2016, 01:13
Şu Konyaspor bazı arkadaşları ne korkutmuş!
Peahhh...

Arkadaşlar, Konyaspor'u 5-6 haftadır yakından takip ediyorum.
Bir şeyi açıkça söylemek istiyorum.

Konyaspor kazanmak zorunda değilse ve kapanırsa gol atmak neredeyse imkansız, bu ligde atacak takım sayısı da 1-2'dir.
Fakat Konyaspor kazanmak zorundaysa, işler o zaman değişiyor!
O zor gol yiyen takım gidiyor!

Aykut Kocaman'ın takımı ligde nasıl oynuyor?
Lig maçlarında saldırmıyorlar ve inanılmaz sabırlı oynuyorlar.
O nedenle maçlarında goller ikinci yarı ortalarında geliyor.
Tabiri-i caizse duruyor duruyor, açık bulunca vuruyorlar.
Mücadele güçleri yüksek fakat yaratıcılıkları zayıf!

Trabzonspor nasıl kazanır?
Öncelikle Trabzonspor hafta sonu haddini bilerek oynamak zorunda!
Ben büyüğüm, yenmeye giderim havası ile giderse 2-3 tane gol atarak bizi uğurlarlar.
Fakat benim bu sene gücüm belli der, kontra atak futbolu oynarsa kazanmak hayal değil.
Demem o ki, haddimizi bilip kontra atak oynamak zorundayız.

Aksi halde hüsran...

h@msi61
04.03.2016, 02:41
Konya mac ozetlerini izlerken bile skintidan patlatan bir takim. Insani futboldan sogutur oynadiklari sey. Ama bizi temiz yeneceklerdir.

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2016, 06:31
Alalım bu maçı da rahatlayalım

zivaa
04.03.2016, 07:43
Hami, Konyadan nasıl puan alırım nasıl galip gelirim değil de büyük ihtimalle yenilgiden sonra kimi suçlarım mağlubiyete nasıl bir mazeret uydururum diye dünüşünüyordur.

asilhamsi
04.03.2016, 08:04
yusuf yazıcı ortasahaya mucadele gucu katmak icin oynamalı.
özer sezon basından beri oynadıda ne yaptı?Bence oynamamalı.

---------------esteban-------------

bosi-------douglas------akakpo------yusuf

-----a.kadir------okay-------yazici---------

sefa-------------muhammet-------------marin

ben bu kadroyu gormek istiyorum.Maca sonuna kadar asılırlar.Ve ben pas oyunuyla iyi işler yapacaklarını dusunuyorum.

bkandil
04.03.2016, 08:13
Maçtan hiç ümidim yok.

Bana göre bu maç Hami Mandıralı'nın üçüncü zarfı açma maçı...

Nihat Günay
04.03.2016, 08:40
Tolunay boşa çıkmış.
İlginç şeyler olacak.
Hami kazannak zorunda.
:)

Turgay Atalay
04.03.2016, 08:57
Konyaspor o stadda A2 takımı ile bile çıksa 3 fark yapar takımımıza.

Faik Yılmaz
04.03.2016, 09:24
Akşamki Konya'yı gördükten

ve Onur'un sakatlığını duyduktan sonra,

Az olan umudumda yokoldu...

Pazar akşamı Hami halısaha maçlarına geri döner....

Cengiz Çubukcu
04.03.2016, 09:44
Tolunay boşa çıkmış.
İlginç şeyler olacak.
Hami kazannak zorunda.
:)

istifa mı etmiş?

S.ÖZKAN
04.03.2016, 09:46
istifa mı etmiş?

Evet

Faruk BERBER
04.03.2016, 10:21
Konyaspor o stadda A2 takımı ile bile çıksa 3 fark yapar takımımıza.

Abartı olmuş biraz abi :)

Nihat Günay
04.03.2016, 10:21
istifa mı etmiş?

Evet. Zamanlama manidar ;)

Doğan Keskin
04.03.2016, 10:30
Takımda her şey olumsuz fakat bu maçı armamız alacaktır.

evonon
04.03.2016, 12:10
Konya mac ozetlerini izlerken bile skintidan patlatan bir takim. Insani futboldan sogutur oynadiklari sey. Ama bizi temiz yeneceklerdir.

Onların oynadığı top bizimkinin yanında aksiyon filmi gibi kalır

evonon
04.03.2016, 12:15
demek konya tas gibi takim ??

peki trabzonspor nedir ??

suan kadro olarak iyi degiliz bunu bende bütün trabzonsporlular biliyorlar ..

yinede trabzonsporlu trabzonsporludur umutsuz olma öyle düsünmede biz trabzonsporuz boynu bükük sahaya cikmaz trabzonspor

ben diyorum trabzonspor kazanacak nedenmi ? trabzonsporu seviyorum sevdigim icin herzaman kazanacak diyecegim

mantiksiz yazdigimi düsünme , trabzonsporlu olmak ayricaliktir diyoruzya iste bu trabzonsporlu yenilecegiz demez diyemez dememelidir ..birlik olalim bu günlerde umutsuz olursak yeniliriz ..

Buradaki herkes birlik olsa da sahada oynanan top belli hocam

Enes Başkaya60
04.03.2016, 12:28
Maçtan sonra Hami gidecek Tolunay Hoca gelecektir...

Mert Oğuzlu61
04.03.2016, 12:44
Her sezonun sürpriz takımı olur, Konya da mevcut kadrosuyla ulaştığı puan göz önünde bulundurulduğunda başarılı oldu diyebiliriz ancak benim sezon başından beri Tv den izlediğim Konya nın savunma yapmaktan başka bir icraatı yok, rakip kaleye zor gidiyorlar nesi bu kadar büyütüldü anlamadım.

Çağ dışı futbol oynuyorlar ama en azından adamların oyun sistemi var. Çanakkale geçilmez yaparım, atarsam atarım diyorlar. Bizim ne oynadığımız belli değil ligin en anlamsız futbolunu oynayan takımıyız.

Yıl olmuş 2016, şu ligde kaliteli 10 no oyuncusunun değerini hala anlayamamış takımlar var biride biziz. Elde Jaja olsa, başımızda antrenör olsa, en azından şu maçları 2011 deki güle oynaya alırız ama ne antrenör var, nede kaliteli oyuncular var... Mesela şu maçta kim kilit oyuncu olacak ? Özer mi ? Siz yatın kalkın dua edin bu sene küme düşmeyelim, şaka yapmıyorum eğer Konya ya da yenilirsek OHAL ilan etmemiz gerekecek takım bangır bangır ben kümeye gideceğim diye bağırıyor.

S.ÖZKAN
04.03.2016, 13:13
Puan tablosuna baktığımız zaman düşme hattından 9 puan yukarıdayız.Eğer kalan 12 maçta 4 galibiyet 4 beraberlik 4 yenilgi alırsak puan farkı 25 olur.Kalan 11 maçta altımızdaki takımlar 26 puan toplamaları neredeyse imkansız.Çünkü 8 galibiyet 2 beraberlik 1 yenilgi almak zorundalar.

Ayrıca TS bu haftaya kadar 8 galibiyet 3 beraberlik 11 mağlubiyet almış.Yani hücum etmeye çalışmış becerememiş aynı zamanda hücum sevdasına savunmada açıklar vermiş.

Demem o ki ister italyanlar gibi Katanaçyo deyin ister Türkler gibi Çanakkale Geçilmez deyin çok sıkı savunma yapıp kontradan gol aramalıyız.

Düşme hattı ile aramızda ki puan farkını olumlu kullanıp salim kafa ile önümüzdeki sezonu planlamalıyız.Tersi durumda son 5 hafta ölüm kalım mücadelesine dönüşür.

Turgay Atalay
04.03.2016, 13:46
Abartı olmuş biraz abi :)

Yemin ediyorum 3-0 önde bile olsak hakem son düdüğü çalana kadar bu takıma güvenmiyorum. Ne hallere düştük yarabbim :)

Somers61
04.03.2016, 14:19
Bu savunmayı aşıp gol atmak zor ki zor..Ha bu tür Anadolu takımlarına da gıcık oluyorum.Bi hava yakalayıp ilk 3 'e veya 5'e girince hemen şampiyonluk vb. sarkıları söylemeye başlıyorlar..Seneye de küme düşmemeye oynarlar..Konya seyircisi diyorsunuz da Allah aşkına 41 bin seyircinin kçı gerçek Konyasporlu..Çoğu ya cinconludur,ya şikebahçeli..Bu gün okulda bi öğrencim "hocam bu gün Konyasporluyuz değil mi ?" dedi ben Trabzonsporlu olduğumu başka takımı tutmayacağımı söyledim..Kendisi de şikebahçeli..Konya şikebahçe ile oynasa ne yaparsın dedim cevap şikecilere yakışır cinsten "damarlarımdaki kan sarı lacivert hocam" ..Bu gazla bir sene anca giderler...

Konyaspor gecen sene 18bin seyirci ortalama ile oynadi (ligi 8. bitirdi)
bu sene simdiye kadar ortalama 15bin seyirci ile

stad kapasitesi ile turkiyenin en cok tribun dolduran taraftarlari (yuzde olarak) , her mac mi buyuk takimlara karsi oyniyorlar?

Erkan A.
04.03.2016, 14:23
Maçtan sonra Hami gidecek Tolunay Hoca gelecektir...

tahminmi yoksa ironimi hocam ?

Fatih Öztürk
04.03.2016, 15:00
Kıyas yapmak için aynı şartların olması gerek.

Ne gibi fark mesela?
GS maçında lime lime doğranmamızdan daha önemli şartımız varmı?

Enes Başkaya60
04.03.2016, 15:52
tahminmi yoksa ironimi hocam ?

Ben öyle tahmin ediyorum hocam...

nakzo
04.03.2016, 16:37
Konyaspor gecen sene 18bin seyirci ortalama ile oynadi (ligi 8. bitirdi)
bu sene simdiye kadar ortalama 15bin seyirci ile

stad kapasitesi ile turkiyenin en cok tribun dolduran taraftarlari (yuzde olarak) , her mac mi buyuk takimlara karsi oyniyorlar?
Adamın anlattığı ne senin dediğin ne konyada kaç konyasporlu var diyor bende % 10 anca diyorum.Seneyede eminim kümeye oynayacak.

nakzo
04.03.2016, 16:43

Ben futbolcunun şike meselesinin zerre UMRUNDA olduğunu düşünmüyorum.Yumluyla onur harici kimvar o takımdan.Şike meselesi ihonun beyin damarlarını tıkattığı için leş bir kadroya 200 milyon TL harcadık ki emsali yok.Bizim sıkıntımız bu.Kadromuz kötü bu kadroyla oynarsak bu sene yırtsak bile Seneye kesinlikle KÜME düşeriz.

nakzo
04.03.2016, 16:46
Artık ters motive yapılmalı topçuya. Ustada tehlikeye uyanmaya başlamış takımla konuşacakmış.Futbolcu denen vicdansızlar ustanında Azcık maç kazanın Trabzonsporun şerefli formasını yerlerde süründürüyorsunuz.

Erkan A.
04.03.2016, 16:58
facede yüregini koy ortaya trabzonspor diye sayfa ersun yanal diyor ??

hami birakmak istedigini söylemis

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2016, 17:10
Dik oyna Konya'da
Taraftarın arkanda

batugol
04.03.2016, 17:42
şahsen nasil oynadigimiza bakmiyorum artik
puan alalim yeter

kartal61
04.03.2016, 19:33
Durumumuz kotu konya iyi takim.Ama Trabzonspor her macin favorisidir.Amatorce bir dusunce belki ama bizim icin oyle.Sal gitsin Trabzonum

emrhan61
04.03.2016, 20:19
Ben sanmıyorum ama galibiyet olabilir.

Hüseyin Çümen
04.03.2016, 20:33
Konya tas gibi takim Trabzonspor icin umitlerin 0 a yakin oldugu bir mac.
Senol gunes icin bir parantez acmak istiyorum. 2010 11 sezonunun tekrarini yasiyor gibiyiz 3 2 kazanip istanbulda 2 0 yenilmistik. Skorlar ayni ve senol gunes febe macindan onceki macta kadroda revizyona gitmis bjk ya yebilerek kupadan elenmisti bjk basindaykende bir fb maci sonrasi kadro revizyonu ve kaybedilen bir tur. Senol gunes in febe ve aykut kocamana karsi yasadigi husranlar ciddi anlamda onun beceriksizligini gosteriyor. Buadam finalleri gecemiyor tarih bu hezimetlerle dolu. Senol gunesi abim gibi severdim ama beter olsun diyorum artik

kaan61
04.03.2016, 20:52
Osmanlı maçından daha kötü ve çaresizlik içinde geçecek bir maç. Haminin takıma hiç katkısı olmadı. Sadi hocanın yanına bile yaklaşamayacağını gösterdi. Sadi hoca bir kaç maçlık serüveninde yardımlaşmaya , yakın oynamaya çalışan daha diri bir takım vardı. şimdi amaçsız , kendini bilmez savruk bir takım.

Adem Akyüz'
04.03.2016, 21:46
Sakat ve cezalılar yetmiyormus gibi bir de Douglas takıma dönmüş :(

DeAgLeMaNyAq
04.03.2016, 21:56
Mersin'in kazanmasıyla maçın önemi iyice arttı. Bu maçı kaybedersek Cuma günü Mersin de bizi yenerse aramızdaki puan farkı 4'e düşüyor. İkili averajda onlara geçiyor. Üstelik Mersin bizi yendiği takdirde ligin ikinci yarısında 13 puan toplamış olacaklar. Bizim ise BJK maçımız eksik olsa da elimizde sadece Kayseri'den alınan 3 puanımız var...

nakzo
04.03.2016, 21:57
Puan farkı 7 ye düştü.

nakzo
04.03.2016, 22:03
Keşke berabere bitseydi konya 1 puan Haftayada mersini yenmemiz şart oğlu şart.Durumun vahametini sığır olsa anlar inşallah bizdekilerde anlar.

TS61_NL
04.03.2016, 22:05
Puan farkı 7 ye düştü.

6 puanada dusebilirdi buna yine sukur. 2 mac eksigimiz oldugu da asikar. Ha, bizimkiler bu maclari kazanabilir mi orasi tam anlamiyla bir muamma lakin takim iyi goruntu vermiyor.

Tolga Okumuş
04.03.2016, 22:26
Bizim takım antrenmanda ne yapıyor merak etmiyor değilim.
Önce bir düz koşu,sonra 5'e 2 ve en sonunda da şut çalışması ile bitiyor herhalde.

Yani bir takımın futbola bu kadar tepkili olabilmesi için ya futbolcularının ihanet içinde olması ya da profesyonel futbolculukla zerre ilgisi olmaması lazım.

Ne top çevirebiliyoruz,ne kontraya çıkabiliyoruz,ne defans yapabiliyoruz ne de hücum !
Çalım yapabilen oyuncu sayımız sıfır,ama mahalle aralarında büyük ağabeylerin küçük çocukları peşinde dolaştırdıkları gibi çalım yiyen oyuncularımız sürüyle.

Rakipte ayağında top tutan azıcıkta çalım atmasını bile birisini milli takım seviyesine çıkarabiliyoruz.Ama aynı adama başka maçlarda baktığımızda "yahu bu muydu?" diyoruz.

Hadi yeteneğin yok ama en kötüsü hırsında yok! Ben 100'lerce halı saha maçına çıkmışımdır hala daha cumartesi günü geldiğinde kendimi motive ederim,kötü bir gün geçiriyorsam "olum akşama maç var takma kafana" derim.Maç saati yaklaştıkça heyecanlanırım bir an önce gelsede oynasak diye.

Yahu senin bütün hafta boyunca oynayacağın bir 90 dk var.Be adam becerde orada hırslı görününde en azından taraftarın gönlünü alın.

Büyük beklenti içerisinde olduğumuz topçulara bakıyorum.Yusuf Erdoğan.
Giderek Sabri Sarıoğlu muamelesi görüyor. Yusuf'un şu anda milli takım aşamasında olması gerekirken,geldiği noktadan bir adım ilerde olmadığını aksine her geçen gün geriye gittiğini görüyorum. Osmanlıspor maçında 10dk içerisinde 3 korneri aynı yere atar mı bir adam? Ön direkte rakibe ,ön direkte rakibe yine ön direkte rakibe.

Musa Nizam denilen bir futbolcu var,hangi vasfıyla Trabzonspor'a alındı,varsa izleyenler ne gördü de nasıl bir rapor verdi de kulübe kazandırıldı vallahi resmi siteden paylaşınlarda bizde okuyalım Allah rızası için. Yine Osmanlı maçında bomboşken bir ortası var aman Allah'ım. 100 metre yukarıdan kale arkasına gitti top.Bomboş! Basan yok,çeken yok,iteleyen yok!!!

Futbolun en basit kurallarını yapamayan,boştaki arkadaşına pas atamayan,pas attıktan sonra boşa kaçmayan,çizgide takım arkadaşı 2-3 kişiyle boğuşurken yardıma gelmeyen,boş koşudan bir haber,doğru zamanda doğru pası atma becerisinden yoksun,presin "p" sini bilmeyen... uzasında uzasın.

Bir kontraya çıkışımız var. Dünya literatürüne "nasıl kontraya çıkılmaz" diye geçer.İstersek 10'a 2 yakalayalım yine becerip atağı bir şekilde sonuçlandıramayız.

Şimdi Konyaspor'u abartmayalım falanda e kardeşim biz neyiz ki? Artık eskide kaldı o forma çıkarda 4. olur masalları. Şimdi millet çıkıyor çatır çatır oynuyor,şamarlıyor yolluyor.

Bugün baktığında Konyaspor,Akhisar,Osmanlı vb mütevazi takımlar,o buldukları 100.000£ 'luk adamlarda,vasat altı dediğimiz topçularla bir ara pas,bir ters top,boşa kaçma... birşeyler yapmaya çalışıyor.

Ya ben çok şey beklediğim için kendi takımımda bunları göremiyorum ya da bunları yapıyorlar da ben futboldan anlamıyorum. Ama anladığım ve gördüğüm birşey var ligdeki -neredeyse- bütün takımlar bizden daha fazla mücadele ediyor.

Ligin geri kalanı için 4 maç kazanırız demiştim.Kayseri maçıyla 3'e indi.
Benim bu maç ile ilgili düşüncem Konya maçından sonra da 3 ile devam ederiz.

karahanbakar
04.03.2016, 22:26
Kasımpaşa maçında eleştirdiğimiz Sadi o deplasmandan yenilmeden çıktı. Hami olsa dik oynayazaz deyip en az 3 yemişti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

batuhanTs
04.03.2016, 22:44
Sadinin sapkasiyla dalga gectik gectik adami bir guzel yerin dibine soktuk aha alin size daha beteri der gibi hami var simdi sadi de kusura bakmasin ben bu kadar kotusunun bizim basimiza gelecegini dusunmemistim

kayyum61
04.03.2016, 23:03
Sadinin sapkasiyla dalga gectik gectik adami bir guzel yerin dibine soktuk aha alin size daha beteri der gibi hami var simdi sadi de kusura bakmasin ben bu kadar kotusunun bizim basimiza gelecegini dusunmemistim

öyle demeyin juventus maçında çok güzel top oynatmıştı takıma

sasort
04.03.2016, 23:04
aytaç cardozonun durumu nedir oynayacak duruma geldiler mi

sasort
04.03.2016, 23:09
aytaç oynnasa bari

orta saha özer atik matik olmuyor

okay aytaç gerisi yalan bence

Oruç
05.03.2016, 00:53
Bjk maçındaki atmosferi gördükten sonra o stadtan çıkmak imkansız. Başımıza yıkacaklar stadı, bu çok açık. Mersin de kazanınca işler iyice sarpa sardı. Allah sonumuzu hayır etsin.

Erkan A.
05.03.2016, 01:43
ciddi ciddi ersun yanal sezleri geliyor ...

Fatih Özkan
05.03.2016, 08:53
Galibiyet çok uzak.

Cafer Bulur
05.03.2016, 10:28
Galibiyet çok uzak.

Oyle bir karamsar taraftarimiz var ki arkadas akillara zarar.

Ne konyaymis arkadas sanki barcelona sanki bayern munih.

Su yorumlara kirmizi kart cikariyorumKONYAYİ YENECEGİZ O KADAR.

Fatih Özkan
05.03.2016, 11:26

İnşallah Abi. Yeter ki dediğin olsun.
Yenersek Pazar günü yazmamaya da razıyım. :)

emrhan61
05.03.2016, 11:33
Geçmiş olsun Okay da sakat , oynamayacak. Aytaç , Güray , Aykut , Mehmet , Onur , Cavanda ve Salih diğer eksikler.

Esteban
Bosingwa - Mustafa - Akakpo - Yusuf
Fatih - Özer
Sefa - Marin - Erkan
Muhammet

İşimiz zor.

oflubektas
05.03.2016, 11:35
O değil de geleni geçeni tokatladığımız zamanlar ya Cuma-Pazartesi, ya da hafta sonu gündüz oynardık.

Şimdi bu rezil takımı herkes görsün diye her hafta "prime time" olduk anasını satayım.

batuhanTs
05.03.2016, 11:38
Hami gidecekse yenilelim sorun yok

Onur Akyüz
05.03.2016, 11:41
Trabzon kümeye tezahüratı yapılacak diye tüylerim diken diken oluyor.

Sırf bunu duymamak için maçı izlemek istemiyorum.

Buna neden olanları Can Yücel'in meşhur dizeleriyle anıyorum!

Kasım BEKTAŞ
05.03.2016, 12:11
nasıl bir çalışma sistemi var bizde?

maçlarda göremediğimiz hırsı antrenmanlarda birbirlerine gösteriyorlar.
sürekli antrenmanlarda sakatlanıyorlar.

antrenman yapmadan maçlara çıksak daha faydalı olur en azından sakat olmaz.

Sibel
05.03.2016, 12:13
Hami gidecekse yenilelim sorun yok

Yenilme lüksümüz yok. Yensek de yenilsek de Hami gitmeli.

batuhanTs
05.03.2016, 12:32
Yenilme lüksümüz yok. Yensek de yenilsek de Hami gitmeli.

Haminin kredi kazanmasi su an dayanabilecegimiz en son sey bence kume dusme riskimiz bence sifirdir o yonden kimse durumu dramatize etmesin

Mert Acar
05.03.2016, 12:35
Geçmiş olsun Okay da sakat , oynamayacak. Aytaç , Güray , Aykut , Mehmet , Onur , Cavanda ve Salih diğer eksikler.

Esteban
Bosingwa - Mustafa - Akakpo - Yusuf
Fatih - Özer
Sefa - Marin - Erkan
Muhammet

İşimiz zor.

Erkan da cezali.

Adem Akyüz'
05.03.2016, 12:39
Kaptan

Bosingwa - Mustafa - Akakpo - Musa

Özer - Okay

Sefa - Marin - Yusuf

Muhammet
Sakatlardan sonra kadroyu bi güncellemek lazım.

Esteban
Özer-Atik
Sefa - Marin - Yusuf
Muhammet

TSelif
05.03.2016, 12:47

Esteban
Özer-Atik
Sefa - Marin - Yusuf
Muhammet

Oyy galbım :D :D

karahanbakar
05.03.2016, 12:50

Esteban
Özer-Atik
Sefa - Marin - Yusuf
Muhammet

Osmanlı maçından sonra Musa bu takımda antrenmana bile çıkmamalı. Yeteneksiz olursun, uğraşırsın çabalarsın yapamazsın anlarım ama takım bu durumdayken böyle vurdumduymaz bir adamın Trabzonda işi yok.

Adem Akyüz'
05.03.2016, 12:54
Osmanlı maçından sonra Musa bu takımda antrenmana bile çıkmamalı. Yeteneksiz olursun, uğraşırsın çabalarsın yapamazsın anlarım ama takım bu durumdayken böyle vurdumduymaz bir adamın Trabzonda işi yok.

Bu takımda antrenmana çıkamayacak isim sayısı çok fazla ama maalesef elimizde kalan oyuncular bunlar. Musa'nın yedeği yok. Yusuf'u oraya koymayı düşündüm ama bu sefer de Yusuf'un yedeğinin olmadığını gördüm :(

karahanbakar
05.03.2016, 12:56
Bu takımda antrenmana çıkamayacak isim sayısı çok fazla ama maalesef elimizde kalan oyuncular bunlar. Musa'nın yedeği yok. Yusuf'u oraya koymayı düşündüm ama bu sefer de Yusuf'un yedeğinin olmadığını gördüm :(

Dediğin de doğru. Allah yardımcımız olaun.

Mehmet BAŞ
05.03.2016, 12:57
Sorun Hami değil...

Hala bunu anlamayan arkadaşlarımız var.

Son yıllarda kimlere gitsin dediniz;

''Şenol gitsin!''
''Vahid gitsin!''
''Mustafa Reşit gitsin!''
''Sadi gitsin!''
''Hami gitsin!''

Bunlara hep gitsin dediniz.

Yahu artık anlayın, sorun hocalar değil. Sorun futbolcular!

Bu futbolcuları %51'i ruhsuz, umarsız, vurdumduymaz ve bazıları yeteneksiz!

Bu futbolcularla olmaz! Olmuyor, olmayacak da...

Bırakın artık Teknik Direktörlerin yakasını...

Oruç
05.03.2016, 12:57

Esteban
Özer-Atik
Sefa - Marin - Yusuf
Muhammet

3-0.

Mert Acar
05.03.2016, 12:58
Musa cidden rezelat..Douglası tercih ederim.

---------------------------------esteban--------------------------------
bosi-------------douglas------------------yumlu---------------akakpo
-----------------------atik------------özer------------------------------
sefa--------------------------marin-------------------------------yusuf
----------------------------mami----------------------------------------

cidden leş kadro... bjk maçına umarım okay,aytaç,ekici filan yetişir de hezimet olmaz.

Sibel
05.03.2016, 13:02
Oyy galbım :D :D

Haftaya dersin bunu reis:D

Mert Acar
05.03.2016, 13:03
http://i.hizliresim.com/QBYGR3.jpg (http://hizliresim.com/QBYGR3)

Konyasporu abartıyorsunuz diyenlere...Cidden hem eksiklerimiz fazla hemde psikolojik çöküntü halindeyiz.Üstüne birde Konyanın ekstra performansı eklenince,puan almak mucize.Duygusal bakmamak lazım.

Sibel
05.03.2016, 13:05
Haminin kredi kazanmasi su an dayanabilecegimiz en son sey bence kume dusme riskimiz bence sifirdir o yonden kimse durumu dramatize etmesin

Keşke sizin gibi o ihtimali sıfır olarak görsem.

Şerafettin Kara
05.03.2016, 13:13
bu kadar isimsiz topçulardan oluşup bu noktaya gelen takıma saygı duymak lazım.adamların orta sahasında ali çamdalı stoperinde ali turan var beyler.eğer sağlam ofans çeşitliliği olsaydı konyanın rahat beşlenirdik.

İ. SARAL
05.03.2016, 14:07
Konya'nın 1 tane düzgün topçusu yok ama adamlar 2-3 yıldır aynı hoca, aynı takımla yola devam ediyorlar. Bizim gibi saçmalayan kulüplerde sürünüyor. Acilen yönetimin güvendiği bir hoca bulup istikrara yelken açmamız lazım.

İ. SARAL
05.03.2016, 14:08
Kesinlikle yıldız transferi yapılmamalı, maaş tavanı aşağı çekilmelidir.

Numan Yerlikaya
05.03.2016, 14:33
Deli İbo kısıtlı kadro ile neler yapıyor. Bide bizim çapsız Hami'ye bakın.

batuhanTs
05.03.2016, 14:56
Sorun Hami değil...

Hala bunu anlamayan arkadaşlarımız var.

Son yıllarda kimlere gitsin dediniz;

''Şenol gitsin!''
''Vahid gitsin!''
''Mustafa Reşit gitsin!''
''Sadi gitsin!''
''Hami gitsin!''

Bunlara hep gitsin dediniz.

Yahu artık anlayın, sorun hocalar değil. Sorun futbolcular!

Bu futbolcuları %51'i ruhsuz, umarsız, vurdumduymaz ve bazıları yeteneksiz!

Bu futbolcularla olmaz! Olmuyor, olmayacak da...

Bırakın artık Teknik Direktörlerin yakasını...

teknik adamın işi ne peki değişiklik nedir bilmeyen taktik den bihaber bir insan teknik adam ne yapar ?? antreman mı yaptırır

emrhan61
05.03.2016, 15:19
Futbolcular berbat tamam da..

Fatih Atik demiyor illa beni oynat diye. Beşir demiyor beni kadro dışı bırak yedeğe alma diye. Musa demiyor beni oynat diye.

DeAgLeMaNyAq
05.03.2016, 15:23

10-11 sezonunda her hafta puan kaybederiz diyen ben miydim? :)

Hami Hoca güya ilk dörde sokacaktı bizi. Ama bu oyuncuları ben almadım, eldeki oyuncular bu diyerek hemen bahanesini sundu. İbrahim Üzülmez de zaten Barcelona'yı çalıştırdığı için 7 maçta 6 galibiyet aldı...

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2016, 15:27
MİY 21 yaptı.
Haftaya bize gelecekler.

Konya'dan puanla dönemezsek haftaya düşme hattındaki rakibimizle oynayacağımız final maçında psikolojik savaş öne çıkacak.

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2016, 15:28
TS takımının bugünlere gelmesinin sorunu BAZI futbolculardır.

NOKTA

Erkan A.
05.03.2016, 15:32
bu arada Kayseri yenilmis bügün iyi bizim icin

nakzo
05.03.2016, 15:43
Ahhhh hami ah İbrahim üzülmez geldiğinden beri tek maç hariç hepsini kazandı sen sorun hoca sorunu değil diyorsun.İbrahim üzülmeze helal olsun diyorum.Evsane bir performans.......

emrhan61
05.03.2016, 15:43
Koskoca Trabzonsporun küme düşmesinin düşünülmesinin ihtimali bile %0,1 iken geldiğimiz duruma bak..

nakzo
05.03.2016, 15:45
bu arada Kayseri yenilmis bügün iyi bizim icin

Kayseride çok kötü;ama bizim ne yapıp edip bu maçtan 1 puan çıkarmanız lazım Haftayada mersini yenip bu işi kapatmanızı lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2016, 16:25
Deli İbrahim mucizesi sürüyor.

Konya'dan en az 1 puan alıp, BJK erteleme maçımız dahil Avni Aker'deki 3 maçtan en az 6 puan çıkarıp bu işi kapatmalıyız.

Adem Akyüz'
05.03.2016, 16:32
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160305/2210ef4f8492ea1bf1f072d5ca2edf03.jpg

Mehmet Ekici Konya'ya giden kadroda var???

Sibel
05.03.2016, 16:36
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160305/2210ef4f8492ea1bf1f072d5ca2edf03.jpg

Mehmet Ekici Konya'ya giden kadroda var???

Tüm takım gitmiş.

Adem Akyüz'
05.03.2016, 16:37
Tüm takım gitmiş.
Yoo, sakat ve cezalılar götürülmemis. Yani öyle yazıyorlar twitterda.. :)

Sibel
05.03.2016, 16:38
Yoo, sakat ve cezalılar götürülmemis. Yani öyle yazıyorlar twitterda.. :)

Kime istersen ona inan:p

DeAgLeMaNyAq
05.03.2016, 16:54
İlk 11: Esteban, Bosingwa, Mustafa, Akakpo, Musa, Fatih, Özer, Yusuf Erdoğan, Marin, Sefa, Muhammet Demir

Yedekler: Yavuz, Douglas, Ramazan, Abdulkadir, Yusuf Yazıcı, Muhammet Beşir, Cardozo

Kadro aşağı yukarı böyle olur. Belki Yusuf yedeğe çekilip Cardozo ve Muhammet çift forvet şeklinde oynayabilir. Beraberlik ümitleri Mersin maçına taşır ama mağlubiyet halinde Hami Hoca'nın görevi bırakmak isteyeceğini düşünüyorum...

Samet Yildirim
05.03.2016, 17:03
Kendi alanimizda oynamaliyiz...Konyaspor topla oynasin bjk macinda gibi oynama sanslari yok..Geride kalip kontraya gitmeliyiz...Bu durumda Douglas mutlaka oynamali cünkü arkasi bos kalmayacak cok faydali olur cepheden ve yandan gelen hava toplarinda.

Esteban
Bosingwa----Yumlu---Douglas---Musa
---------------Akakpo--Özer------------
------Sefa--------Marin---------Yusuf-
------------------Muhammet--------

Mehmet BAŞ
05.03.2016, 17:40
Arkadaşlar öyle bir konuşuyorsunuz ki, Muhammet Beşir'den efsane bir performans ve takımı kurtarmasını bekliyorsunuz.

İçinde bulunduğumuz durumda genç oyuncuların nasıl bir psikoloji içinde olacağını hiç düşünüyor musunuz?

Muhammet de, Abdülkadir de şu şartlar içerisinde takıma ekstra bir güç sağlayamaz.

Bırakın ekstra güç vermeyi, sahada bocalarlar.

Bu işler öyle kağıt üzerinde göründüğü gibi olmuyor, psikoloji denen bir meret var.

Hami'yi ben de eleştirdim, lakin takımın sakatları ve cezalılarını düşününce kendisine haksızlık yapmamak gerek.

Bu rezil kadro ayrı bir sorun, sakat ve cezalıların olması ekstra bir sorun.

O nedenle bırakın hocaya çakmayı...

Takım bu durumdaysa bunun sorumlusu Hami Mandıralı değil!

Bir suçlu arayacaksak eğer, başta hakemler ve ruhsuz oyuncular olmak üzere ilk iki sırayı parselleyebiliriz.

Hakan
05.03.2016, 17:40
Sol tarafa bak sanırsın PTT 1.Lig takımı

emre6117
05.03.2016, 17:44
Stata giderken ayağı taşa vururve sakatlanır mereak etmeyin. Cardozo neden satılmadı mesela. İkinci yarı kocamn bir sıfır ekici ve cardozo.

emre6117
05.03.2016, 17:46
Musa geçen haftaki performansı ile hala ilk onbit oynayacaksa bu takım küme düşmeyi hakediyor. Bu kadar vasat bir takımız yani. Hocamız yok. Çoğu yerde oyuncumız yok. Olanlarda ruhsuz.

emre6117
05.03.2016, 17:47
Bumaç onbir oyuncu da ortasahayı gçmryip savunma yaparsa 0.0dan bir puan alabilirşz. Bazısı çift forvet yazmış. Tek forvet bilr fazla bu takıma.

Şerafettin Kara
05.03.2016, 17:58
bu kadronun ilk dördü zorlamasını bekleyen yok zaten ama bi düşünün bakalım ha ali çamdalı ha fatih atik ha ali turan ha mustafa yumlu konya bu odunlarla bi yerlere geliyosa takımının başında hoca var demektir ama senin takımında hoca yerine ağlamayı seven bir efsanee

Ahmet Aksu
05.03.2016, 18:10
bu kadronun ilk dördü zorlamasını bekleyen yok zaten ama bi düşünün bakalım ha ali çamdalı ha fatih atik ha ali turan ha mustafa yumlu konya bu odunlarla bi yerlere geliyosa takımının başında hoca var demektir ama senin takımında hoca yerine ağlamayı seven bir efsanee

+++

Mert Oğuzlu61
05.03.2016, 18:20
Arkadaşlar öyle bir konuşuyorsunuz ki, Muhammet Beşir'den efsane bir performans ve takımı kurtarmasını bekliyorsunuz.

İçinde bulunduğumuz durumda genç oyuncuların nasıl bir psikoloji içinde olacağını hiç düşünüyor musunuz?

Muhammet de, Abdülkadir de şu şartlar içerisinde takıma ekstra bir güç sağlayamaz.

Bırakın ekstra güç vermeyi, sahada bocalarlar.

Bu işler öyle kağıt üzerinde göründüğü gibi olmuyor, psikoloji denen bir meret var.

Genç oyuncular rahat ortamı ne zaman bulacaklar ? Biz bu oyuncuları şimdi oynatmazsak ne zaman oynatacağız ? Bence Musa, Atik gibi gereksiz isimler oynayacağına Abdülkadir, Beşir gibi isimler sahaya çıksınlar belki sezon sonuna kadar topçu kazanırız.

Yeni yapılanma diyoruz, sportif başarı ve zirveyi hedefliyoruz. Şuan yaşadığımız stresin kat kat fazlasını yaşayacağımız zamanlar gelecek, o vakit maalesef genç oyuncu derdimiz olmayacak çünkü asıl baskıyı stresi zirveye oynadığımızda hissedecekler. Şimdi ligden kopmuşuz, gelene geçene yeniliyoruz. Orta sahada ha Atik oynamış ha Abdülkadir. Bence genç oyuncu oynatıp onu hazırlamak, piyasaya sunmak varken yanlış olanı yapıyoruz. İyi takımda 1-2 genç oynar görüşüne katılmıyorum, bjk yada fb hadi koysunlar alt yapıdan birini oynatsınlar ? Oynatamazlar, mümkün değil.

İşte bu sebepten ötürü bugün Beşir i, Abdülkadir i kalan maçlarda sık sık kullanmalıyız. Manu nun 18 lik forveti Arsenal e 2 gol attı dikkat çekti ve muhtemelen milli takıma çağrılacak. Orta sahada Atik i oynatmak bize hiçbir şey kazandırmaz ama Abdülkadir i oynatmak belki kaliteli genç oyuncu kazandırır. Bunlar futbolcu olacaklar, hepsi oynamak için can atıyorlar. Emin olun psikolojilerini düşünüp ''kötü kadroda bide bunlar küfür yemesin, gerek yok'' diyen sadece bizleriz. Gençlerin sahaya girip kendilerini göstermek istediğinden eminim çünkü bu büyük fırsatı kaçırmak istemezler. Seneye 1461 e gidecekler, bide 1461 düşerse tamamdır. Piyasada ne Abdülkadir kalır ne Beşir. Çok örneğini gördük, maalesef oynayamazlarsa sonları diğerlerine benzeyecek. Oynayıp kendilerini göstermeleri lazım...

Dip.Ing.Mag.
05.03.2016, 18:21
Kadro açıklanmadı mı halan

Sibel
05.03.2016, 18:30
Mehmet BAŞ Abdülkadir oynar. Bal gibi de daha iyi katkı verir. Onun adına bocalayacak bir durum yok.

DeAgLeMaNyAq
05.03.2016, 18:35
Yunus Emre Sel'in muhtemel kadrosunda Douglas 11'de Akakpo ise ön liberoda... :(

Ozan Yılmaz
05.03.2016, 18:52
Yunus Emre Sel'in muhtemel kadrosunda Douglas 11'de Akakpo ise ön liberoda... :(
Ord.prof.dr. hami mandıralı yanıltmadı!

nakzo
05.03.2016, 18:59
Bursada tek tek kazanıyor bu ligde defansın iyiyse maç kazanıyorsunuz yemede bir şekilde atıyorsun.

Bera B.
05.03.2016, 19:01
Millet ilk hocalık deneyiminde 7'de 6 yapıyor. Hem de Gençler gibi bir takımda. Hami hoca da muhtemelen 7'de 6 yapacak. Ama tersten.

güneyli
05.03.2016, 19:24
Hayırlar olsun..Rüyamız 3-2 lik galibiyet müjdeledi..Rüyanın saçmalık derecesini yumlunun 2 gol atması belirledi..Yenelimde her saçmalığa razıyım.Rüyalar galibiyet..Gerçekler azap verici..

Fatih Çelik
05.03.2016, 19:38

Hadi geçmiş olsun.

Erkan A.
05.03.2016, 19:38
Mehmet konyaya götürüldüyse yedeklerde baslar bu Kadar net

DeAgLeMaNyAq
05.03.2016, 19:48
Mehmet konyaya götürüldüyse yedeklerde baslar bu Kadar net

Onur ameliyat olduğu için Trabzon'da kaldı. Onun haricinde cezalı, sakat bütün takım Konya'ya götürüldü. Ayrıca Mehmet ile ilgili daha 4 gün önce resmi siteden açıklama yapıldı 1 ay yok diye...

artvints
05.03.2016, 19:49
Hadi geçmiş olsun.yapacak bir şey yok. gs maçından bir alışkanlık var en azından özer akakpo orta sahasının. orta saha demeye de utandım bak.

Erkan A.
05.03.2016, 19:55
Onur ameliyat olduğu için Trabzon'da kaldı. Onun haricinde cezalı, sakat bütün takım Konya'ya götürüldü. Ayrıca Mehmet ile ilgili daha 4 gün önce resmi siteden açıklama yapıldı 1 ay yok diye...

neden hocam neden bütün takim götürüldüki ??

aslinda Dogru Mantik sakatim diyerek keyif yapiyorlar evlerinde Dogru anca beraber kanca beraber ..

hocam ersun yanal veya tolunay haberleri dogrumu sence ?

DeAgLeMaNyAq
05.03.2016, 20:09
neden hocam neden bütün takim götürüldüki ??

aslinda Dogru Mantik sakatim diyerek keyif yapiyorlar evlerinde Dogru anca beraber kanca beraber ..

hocam ersun yanal veya tolunay haberleri dogrumu sence ?

Birliktelik sağlamak için genelde şampiyonluğa oynayan takımlar yapıyor. Biz de saha sonucuna etki edecek mi göreceğiz. Hami Hoca'nın bırakmak istediğini bütün yerel basın yazıyor. Yarın da mağlup olursak işi çok zor. Lâkin 5 gün sonra da Mersin'le çok kritik bir maça çıkacağız. Bu arada yeni bir hoca ile anlaşacaklarını pek sanmıyorum. Şu şartlarda Tolunay Hoca'nın istenmesinin izahı yok. Keza Ersun Yanal da daha önce Trabzonspor'dan niye ayrıldığını ve geri dönmesinin bir anlamı olmayacağını açıkça söyledi. En fazla 2.5 aylığına gel kurtar bizi diyebilirler...

redbul
05.03.2016, 20:21
büyük ihtimalle konya maçında yine sıfır çekeriz ve hami ninde son maçı olur bir daha da bu forumda hami lafı geçmez diye umut ediyorum

Fatih Çelik
05.03.2016, 20:27
yapacak bir şey yok. gs maçından bir alışkanlık var en azından özer akakpo orta sahasının. orta saha demeye de utandım bak.

Atik-Özer'i tercih ederim ben daha çok. Akakpo stoper alışkanlığı yüzünden sürekli geride pozisyon almaya çalışıyor. Senin de sevmediğin türden müdahale etmek için son ana kadar bekliyor. Seneye Holmen yedek kulübesi için alınabilir bu arada.

Erkan A.
05.03.2016, 20:36
saka maka bir yana Gaziantep osmanlisporu yeniyor ??

muhammed Demiri bize verdiler simdik daha iyi oynuyorlar ..

ayrica cok met etigimiz ndiaye vardi son iki mactir izliyorum onu iyiki almadik sorumluluk sifirmis arada sirada bir var bir yok iyiki almadik

karahanbakar
05.03.2016, 20:46
Galatasaray maçından sonra futbolla ilgilenmeyesiye yemin ettim, Osmanlı maçında yine duramadım gittim izledim. Yine izlemicem diyordum ki şu anda yarınki maçın heycanından ders çalışamıyorum. Bir ara da Erkanın olduğu maçı izlemeyeceğim demiştim. Velhasıl bu hastalığın çaresi yok. İnşallah yarın yeneriz de haftaya moralli girer ve ders çalışma açısından verimli bir hafta geçiririm.

Adem Akyüz'
05.03.2016, 20:55
Geçen hafta stoperde fena oynamayan(aslında çok iyi de golde hatası olduğu için böyle söylüyorum) Akakpo'yu ön libero oynatmak gerçekten dahice. Üstelik Douglas'ı oynatmak için..

artvints
05.03.2016, 21:16
Geçen hafta stoperde fena oynamayan(aslında çok iyi de golde hatası olduğu için böyle söylüyorum) Akakpo'yu ön libero oynatmak gerçekten dahice. Üstelik Douglas'ı oynatmak için..atik'in oynadığı düzen daha mı mantıklı? hepsi birbirinden beter işte. takım bölünüyor, savunmanın önünde duracak biri lazım.yan toplarda da bir adam fazlamız olur. mümkün olduğunca fizik olarak güçlü oyuncu oynatmak en mantıklısı, defansta kalıp hızlı çıkmaya çalışacağız. çok bir seçeneğimiz yok. akakpo yerleşik savunmada uyur. oyun takibi iyi değil. iyi mücadele etti geçen maç, ön liberoda bunu devam ettirsin işte. iyi oynuyor denilen anlar zaten disiplinin kalmadığı, savunma çizgisinin olmadığı anlardı.akakpo'nun iyiliğinden çok osmanlı'nın merhametini gördüm ben. sonuç olarak biri diğerinden hocayı ağır eleştirecek kadar daha iyi bir alternatif değil. atik oynarsa da akakpo yedek kalır. douglas sene başından beri takımda olan, oynayan stoper. iyi veya kötü durum bu.

Sibel
05.03.2016, 21:23
Akakpo varken Douglas gibi bir el bombasını stopere koymak... Olsun.

nakzo
05.03.2016, 21:30
Hami mami hiçbirşeyi düşünmüyorum.Allahım lütfen kazanalım yemin ediyorum iş stresi vs herşey geride kalıyor Trabzonsporun düşmesini kaldıramam cinnet geçiririm herhalde.

Tayfun
05.03.2016, 21:37
İddaa oynayanların banko maçı.

Maç sonucu 1

61ronin61
05.03.2016, 22:00
Kalede Uğurcan olmalı.estaban olursa fark yeriz .

61ronin61
05.03.2016, 22:02
Hami mami hiçbirşeyi düşünmüyorum.Allahım lütfen kazanalım yemin ediyorum iş stresi vs herşey geride kalıyor Trabzonsporun düşmesini kaldıramam cinnet geçiririm herhalde.

Renkdasim mersini yener kümede kalırız. Sivas eskişehir düştü zaten.hiç kafaya takmana gerek yok.

Onur Akyüz
05.03.2016, 22:06
Akakpo kötü bir stoper. Geçen hafta yediğimiz golde bunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Takım ölümüne atak yerken yaptığı müdahaleler standart şeyler. Top bizim ceza sahamız çevresinde ve içinde oynanırken tabi ki bizim stoperimiz ön plana çıkacak, forvetimiz ön plana çıksaydı bir gariplik var diyebilirdik.

61ronin61
05.03.2016, 22:20
Akakpo kötü bir stoper. Geçen hafta yediğimiz golde bunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Takım ölümüne atak yerken yaptığı müdahaleler standart şeyler. Top bizim ceza sahamız çevresinde ve içinde oynanırken tabi ki bizim stoperimiz ön plana çıkacak, forvetimiz ön plana çıksaydı bir gariplik var diyebilirdik.

Bunu çok önceden hazdimda yine yaziyim ligin açık ara en kötü futbol oynayan bir ekip ruhu olmayan inancı olamayan taktik teknik sıfır olan vb bir takimiz.yanı bulunduğumuz sıra tam hakettigimiz sıra. Bu berbat takım maç boyu cardozoya 3 pas atabilmeyi basarsaydi çok üst siralardaydik.ama o kadar kötü bir takimiz ki dünya starını harcadik .sevilyadan gelen mükemmel adam mbiayi harcadik yanı böyle harcadigimiz 30 futbolcu yazarım. Olay akopo değildi bence akopo gayet iyi onh takımdan gondermem .neyse olay bu takımın kıyma makinası olması bu futbolcu topluluğu uyumsu ve ruhsuz ne başkan bıraktılar ne hoca hırsızın hicmi suçu yok .bu kadrodan 7-8 kişi dışında alayı gönderilmelidir.

emrhan61
05.03.2016, 22:33
Ugurcan 1461 de.

Douglas ve Mustafa oynarsa en az 3 fark garanti..

kyodou
05.03.2016, 22:34
Atik-Özer'i tercih ederim ben daha çok Akakpo stoper alışkanlığı yüzünden sürekli geri de pozisyon almaya çalışıyor. Senin de sevmediğin türden müdahale etmek için son ana kadar bekliyor. Seneye Holmen yedek kulübesi için alınabilir bu arada.
Holmen ironi heralde ?

artvints
05.03.2016, 22:36
Ugurcan 1461 de.Douglas ve Mustafa oynarsa en az 3 fark garanti..akakpo mu engelleyecek bunu?

Ufuk
05.03.2016, 22:37
İddaa oynayanların banko maçı.

Maç sonucu 1

Akhisar maçına iy1 ms1 diyordum belki bir süpriz yaparız diye direk ms1 demiştim. Buna da ms1 diyecektim belki süpriz olur diye ÇS 1-0 dedim ama pişmanım.

61ronin61
05.03.2016, 22:46
Ugurcan 1461 de.

Douglas ve Mustafa oynarsa en az 3 fark garanti..
Pardon ya.o zaman maç skoru 3-1

Erkan A.
05.03.2016, 22:51
renktaslar

bilmiyorum benim gibimi düsünüyorsunuz kesinlikle bordo formayla maca cikmaliyiz bize ayri bir güc veriyor

ucurum
05.03.2016, 22:55
Bu maç banko 1 ve muhtemel alt biter hatta konya 1-0a yatar gibime geliyor. Ne yapalım bu sene böyle.

Mehmet BAŞ
05.03.2016, 22:55
@Mehmet BAŞ (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=17015) Abdülkadir oynar. Bal gibi de daha iyi katkı verir. Onun adına bocalayacak bir durum yok.

Sibel Hanım, maalesef yetenek her zaman iş yapmıyor. Abdülkadir iyi fakat fizik güç olarak Süper Lig seviyesinde değil.

Dediğim gibi işin psikolojik kısmını şu aşamada kaldıramazlar.

3 maç kazanıp, tehlike atlatıldıktan sonra bu çocukların zamanı gelir.

Rahat rahat oynatılırlar, gerekli süreler de verilir.

ağasarlı
05.03.2016, 22:57
Takımın şu anki konumu beni cidden kaygılandırıyor. Normal şartlarda konya maçı alır diyoruz,ancak ne pahasına olursa olsun kazanmalıyız. Küme düşme konusu pekçoğumuzun zihnini bulandırıyor. iş ciddi artık

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet BAŞ
05.03.2016, 23:04
Genç oyuncular rahat ortamı ne zaman bulacaklar ? Biz bu oyuncuları şimdi oynatmazsak ne zaman oynatacağız ? Bence Musa, Atik gibi gereksiz isimler oynayacağına Abdülkadir, Beşir gibi isimler sahaya çıksınlar belki sezon sonuna kadar topçu kazanırız.

Yeni yapılanma diyoruz, sportif başarı ve zirveyi hedefliyoruz. Şuan yaşadığımız stresin kat kat fazlasını yaşayacağımız zamanlar gelecek, o vakit maalesef genç oyuncu derdimiz olmayacak çünkü asıl baskıyı stresi zirveye oynadığımızda hissedecekler. Şimdi ligden kopmuşuz, gelene geçene yeniliyoruz. Orta sahada ha Atik oynamış ha Abdülkadir. Bence genç oyuncu oynatıp onu hazırlamak, piyasaya sunmak varken yanlış olanı yapıyoruz. İyi takımda 1-2 genç oynar görüşüne katılmıyorum, bjk yada fb hadi koysunlar alt yapıdan birini oynatsınlar ? Oynatamazlar, mümkün değil.

İşte bu sebepten ötürü bugün Beşir i, Abdülkadir i kalan maçlarda sık sık kullanmalıyız. Manu nun 18 lik forveti Arsenal e 2 gol attı dikkat çekti ve muhtemelen milli takıma çağrılacak. Orta sahada Atik i oynatmak bize hiçbir şey kazandırmaz ama Abdülkadir i oynatmak belki kaliteli genç oyuncu kazandırır. Bunlar futbolcu olacaklar, hepsi oynamak için can atıyorlar. Emin olun psikolojilerini düşünüp ''kötü kadroda bide bunlar küfür yemesin, gerek yok'' diyen sadece bizleriz. Gençlerin sahaya girip kendilerini göstermek istediğinden eminim çünkü bu büyük fırsatı kaçırmak istemezler. Seneye 1461 e gidecekler, bide 1461 düşerse tamamdır. Piyasada ne Abdülkadir kalır ne Beşir. Çok örneğini gördük, maalesef oynayamazlarsa sonları diğerlerine benzeyecek. Oynayıp kendilerini göstermeleri lazım...

Mert, Trabzonspor Takımı şu an şampiyonluk mücadelesinde olduğu kadar ağır bir stres yaşıyor.

Ligin üzerinde değerli oyuncuları olan fakat bir türlü beklenen futbolu oynayamayan bir takım var.

Bir de üzerine küme hattı ile azalan puan farkı geldi.

Emin ol takım en stresli zamanlarını yaşıyor.

Yaşanan ağır stres nedeniyle, kişisel gelişim koçu eşliğinde terapi veriliyor.

Sen anla stres ne düzeyde...

Genç oyuncular zamanı ne zaman bulacak?

3 maç kazanalım, ondan sonra paşa paşa gençlerin hepsini oynatırız.

Kendilerini de gösterirler, yıldız da olurlar.

Fakat şu kritik dönemde genç oyuncuların hiç bir şansı yok.

Hem psikolojik faktörler hem de Süper Lig fiziki seviyesinde olmadıkları için maalesef tercih edilemezler.

Hayırlısı olsun diyelim. Bu buhranı kısa sürede atlatırız inş.

yattarahayranı
05.03.2016, 23:05
1.90 oran super ama insanin basmaya içi el vermiyo

Erkan A.
05.03.2016, 23:28
Sibel Hanım, maalesef yetenek her zaman iş yapmıyor. Abdülkadir iyi fakat fizik güç olarak Süper Lig seviyesinde değil.

Dediğim gibi işin psikolojik kısmını şu aşamada kaldıramazlar.

3 maç kazanıp, tehlike atlatıldıktan sonra bu çocukların zamanı gelir.

Rahat rahat oynatılırlar, gerekli süreler de verilir.

hocam 1461 trabzon da dahil ve trabzonsporda oynayan yusuf yazici abdülkadir ömür de olmak üzere hic bir oyuncu trabzonsporda oynayamaz benim tahminim ??

oynayamaz derken suan antromanlara cikiyorlar tabiki yani ileriye yönelik hic biri oynayamaz ..yusuf yazici ortasahada oynamak topu al geriye pass at seklinde oldugunu düsünüyor ??soner aydogdu vardi bizde aynen onun gibi sahada cicek toplar sorumluluk sifir ..

abdülkadir konusuna gelince seninde yazdigin gibi fizik olarak yetersiz süperligde is yapamaz ..yapabilirdi alanzinho gibi teknigi olsaydi..

ünal Karaman cok genc yasta trabzonspora geldi hemen sorumluluk almisti sonuca etkici edecek birseyler yapiyordu gizli saklanan oyuncu degildi ..

haminin gencligini bilirim ben cirpiniyordu savasiyordu yanlis yapiyordu sinirleniyordu cok azimli bir oyuncuydu fatih tekke mesela cok var suan malesef bütün alt lig takimlarinda böyle tip oyuncularimiz yok ..

suan trabzonsporun alt yapisinda oynayanlar veya alt yapidan trabzonspora gelenler basardik diyorlar ve sadece antromana cikalim yeter diyorlar sanirim parasinida aliyor evine giderek playstation oynuyor tamam diyor ??

sana bu forma verilmis savasacaksin ne Zaman oyuna girersen canla basla oynaman gerekiyor bu formayi yüzbinlerce trabzonlü genc giyinmek istiyor veya istiyordu imkansizlitan dolayi basaramayanlar olmustur yusuf yazici dan cok cok cok daha kaliteli trabzonlu gencler taniyordum ben avrupada veya 1461 trabzonda oynayan bütün oyunculardan daha kaliteli oyuncular taniyordum almanyada simdik yaslandik yaslandilar o zamanlar trabzonsporda oynamak icin can atiyorduk resmen simdik altyapidakilerin rahatligina bakarmisin ?? heycan sifir savasmak yok oynarim alirim topu atarim geriye cekilirim kenara al gülüm ver gülüm ...böyle basarili olamazlar bu konuda cok eksigimiz var kusura kalma bu konu beni cildirtiyor bizim genclerin rahatligini görünce cildiriyorum ..

trabzonspor alt yapi takimla hazirlik maci yapmisti ? ben maci izledim midem bulandi resmen bu nasil bir alt yapi aman Allahim dedim kendi kendime böyle firsat gelmis eline ?? hami hoca izliyor göstersene kendini ?? ama yok alt yapidaki oyuncularin keyfine diyecek yok aliyorlar topu yanindaki oyuncuya topu veremiyorlar bile bu nasil Mantik bu nasil istir anlamiyorum ver kac yine al topu bunlar ögretilmiyormu ?? futbolda sonuc önemli degilmi??? cok seyler yazacagim da sinirden yazamayrim ..tekrar ediyorum kusura bakma

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2016, 23:29
Durum ciddi
27 puan can sıkıcı

emrhan61
05.03.2016, 23:49
akakpo mu engelleyecek bunu?

Mustafa konusunda sıkıntı yok savunma hemen renktaş sakin :)

Douglas tank gibi ve Mustafa ile uyumları 0.

Ahmet Kara
05.03.2016, 23:58
Konyaspor evinde dokuz maçtır kaybetmiyor (7G 2B). Bu yedi galibiyetin altısı tek farkla geldi.
Trabzonspor, son altı maçının birini kazanabildi (1B 4M), son beş maçının da dördünü kaybetti.
Trabzonspor deplasmanda yedi maçtır kazanamıyor (1B 6M). Kulüp en son 2013-14 sezonunda deplasmanda üst üste sekiz maç kazanamamıştı.
Konyaspor, ligin en az şut girişiminde bulunan takımı (210). Trabzonspor ise, Konyaspor'dan 90 tane daha fazla şut denemiş olmasına karşın, ligde rakibinden sadece iki gol daha fazla attı (29).
Ligin en fazla top kapan oyuncusu Ali Çamdalı (70)
Abdou Traore'nin Süper Lig'de en çok gol attığı takım Trabzonspor (beş maçta beş gol).
Mustafa Yumlu'nun Süper Lig kariyerinde bir maçta iki gol attığı tek takım Konyaspor (29 Eylül 2013, 2-0).

Mert Acar
06.03.2016, 00:03
Yok mu ya altyapıda solbek ..Çıkar oynat bi maç belki tutar en kötü Musa kadar oynar heralde.

selcuk
06.03.2016, 00:13
bu maci alacagiz

Onur Akyüz
06.03.2016, 00:14
Ooo Traore vardı di mi?

1 karanti, 2 de olabilir.

Bu sadece Traore..

Oruç
06.03.2016, 00:15
Takımın hem mental durumu berbat hem de fiziksel durumu. Bu ligde özellikle fiziksel olarak güçsüz oldun mu sahada ezilmemen mümkün değil. Bizim oyuncuların şampiyon olalım, Avrupa'ya gidelim, ligi şu sırada bitirelim gibi bir hedefleri zaten yoktu. Üstüne fiziki durum da eklenince iyice sıradan bir takıma döndük.

melihergun
06.03.2016, 00:22
Yarin yatmaliyiz konya saldiracaktir kendi ev sahibi biz cok kotuyuz yatmaliyiz kontra aramaliyiz(onuda kimle yapicaksak)bu macta beraberlik buyuk basaridir.

sasort
06.03.2016, 00:55
ya arkadaş bu okaya ne oldu şu mahalle kasabı daha teknik çalışıyor bizim külüüpten geçen hafta oynatırsan sakatlıktan yeni çıkan adamı

olacağı bu inş kötü değildir durumu

akakpo orta sahada kullanmaya eli mahkum haminin

özer* atik orta sahası ile sonuç yıkım olur

defanstada

iki tane tankı dikecez konyanın ileri uç adamlarının beceriksiz olmasına dua edeceğiz

Fatih Öztürk
06.03.2016, 01:06
Mental anlamda çökmüş takımın maç kazanması mucize olur.
1 puanda iyidir.

slmn
06.03.2016, 01:15
Konya'ya karşı genel anlamda da zorlanıyoruz. 14 galibiyet 8 mağlubiyet iyi değil.

yüregimts
06.03.2016, 01:57
Bu Maçtan tek beklentim maç sonunda Hami Hocanın istifa etmesidir.

İleli
06.03.2016, 03:37
14.Trabzonspor

Şunu her gördüğümde içim acıyor ulan sinirlerim tepeme çıkıyor kafayı yiyorum, ben o anı düşünmek bile istemiyorum ama olurda o şanlı formamızı yerlerde süründüren kendilerini futbolcu sananlar şu takımı düşürürse!!!!!!!!!!!!!

Gökhan Uzun
06.03.2016, 03:46
Nedense bana da kazanacağız gibi geliyor. İnşallah beklediğimiz gibi olur.

Buğra Çora
06.03.2016, 04:05
Nedense bana da kazanacağız gibi geliyor. İnşallah beklediğimiz gibi olur.

Kardeş sende hangi rüyada kendini kaybettin ? :)

Cagdas Topal
06.03.2016, 08:54
Mersin kazanmış maalesef fark 7 ve haftaya mersin ile oynayacagız bu ruhsuzlar hiç birşey olmamış gibi oynarlar görün bakın haftaya mersin canını dişine takarak oynamayacak mı bugün kazanmamız lazım ne olursa olsun

Cagdas Topal
06.03.2016, 08:57
Yalnız Muharrem usta okadar büyük yanlış yaptı ki teknik direktör konusunda 2-3 hafta daha aynı sonuçlar olursa ve hami de ısrar ederse kendisi de gider bu kadar net , ayağına sıkıyor haberi yok .

nbay
06.03.2016, 09:31
Şu an altyapıdaki hiç bir oyuncu bu takımda ilk 11 oynayamaz, takımın üzerinde o kadar baskı var ki, bu genç yaşlarında heba olup giderler bu kötü takımın içinde.
Ünalın haminin 17 li yaşlarda oynama meselesine gelince,bizdeki gençler şu anki halleriyle karşılaştırıldıkları eski oyuncularımızın tırnağı olamazlar.
Takım böylesine kötü giderken hiç bir teknik adam gençleri sahaya süremez ve sürmez. Bu maç içinde onun yerine şu oynasın fikri son derece yersiz bence.
Bugünki maçta teknik taktik işi bitmiştir sahaya çıkacak takımın orta sahası yerlerde sürünecek cinsten, bunu ne hami ne de başka biri düzeltebilir bunca eksik varken
Galibiyet almamız büyük bir tesadüf olur, konyanın kupadaki yorgunluğuna be doymuş olması bizim için bir umuttur

umitçebi
06.03.2016, 10:08
Yenemesekte mutlaka yenilmememiz gereken bir maç...

16.takımdan 1 er 1 er 3 er 3 er uzaklaşmamız lazım...Onlar sıfır puan aldıkça bizde sıfır puan alırsak son 4-5 haftada kendimizi kabusun içinde bulabiliriz..

Bu takımın forması bile 4.olurdu eskiden ama işte artık karşımızda sadece rakip takımlar değil bir sürü güç var...

Yazık ki ne yazık...

umitçebi
06.03.2016, 10:09
Rezilliğe bakın önümüzdeki iki maç MİY ve Sivas ve ne yazıkki küme düşmemedeki rakiplerimiz bunlar bizim....

Kemal Öztel
06.03.2016, 10:28
Berabere biter

kyodou
06.03.2016, 10:29
Rüyamda 3-1 kazanıyorduk. Goller; Demir, Marin, Cardozo ve Meha.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrhan61
06.03.2016, 10:56
Umarım kazanırız ama zor.

Enisc
06.03.2016, 11:24
Mağlubiyet için ne güzel bir gün.

Erkan A.
06.03.2016, 11:48
trabzonsporumuzun macindan önce 1461 trabzonumuzun maci var fatih tekeli boluspora karsi ..

hatirlatmak istedim trabzonda olanlar 1461 trabzon macina gitsinler destek versinler biliyorum hic biri kaliteli oyuncu degil fakat sabirli olmamiz gerekiyor ..

umarim 1461 trabzon takimi da tam olarak bir temizlik yapar gereksiz kalitesizleri yok ederler insallah hoca da dahil ..

Hasan Habip Özbay
06.03.2016, 11:58
gerçekten hiç ümidim olmayan maç malesef biletlerin bile tamamı satılmış 42 bin tarfatrar önünde bu takımımızla puan almamız çok büyük sürpriz olur tek ümit bir kahraman çıkması bu maçta kim olur ???

Adem Akyüz'
06.03.2016, 12:18
İddaa'da Konya'ya verdim. Maç bizim [emoji106]

nakzo
06.03.2016, 12:21
İdaa konya galibiyetine 1.90 Trabzonspor galibiyetine 2.70 veriyor.Ne hallere düştük ne hale.... Ulan konya kim kim lan konya bizi bu hale düşürenlerin yeniden yetmişine Allah hepsinin cezasını versin.

nakzo
06.03.2016, 12:25
Şota denen kılıksızla hurma denen şıracıyı 2 beceriksizi bu takıma dayayanlar bütün yakarışlar size bu iki gudubetin gittiği hiçbir takım gülmez.Kayseriyi düşürdüler bizede can çekiştiriyorlar.

M. Fatih ALEMDAR
06.03.2016, 12:25
İddaa oynayanlar 2 ye bassin varini yogunu
Oran da super.
Hadi yine iyisiniz:)

fadigaTS
06.03.2016, 12:26
İddaa'da Konya'ya verdim. Maç bizim [emoji106]

Sana kaybetmek yok :) Bir şekilde kazanacaksın yani.

nakzo
06.03.2016, 12:32
Usta inşallah sende bu sezondan ders anlamışsındır.1) Bu takımda oynayacak kabiliyeti olmayanı kesinlikle bu takıma sokma.2.)Kabiliyeti olupta bu takımda oynamak istemeyeni rica minnet zorla oynayanları hemen gönder.

Enisc
06.03.2016, 12:56
İdaa konya galibiyetine 1.90 Trabzonspor galibiyetine 2.70 veriyor.Ne hallere düştük ne hale.... Ulan konya kim kim lan konya bizi bu hale düşürenlerin yeniden yetmişine Allah hepsinin cezasını versin.

Bu normal. Evimizdeki Osmanlı maçında bize 2.90 vermişlerdi.

murmut
06.03.2016, 12:57
genclerden kadroda kimler var bilgisi olan varmi??

Manu61
06.03.2016, 13:04
Rüyamda 3-1 kazanıyorduk. Goller; Demir, Marin, Cardozo ve Meha.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

https://www.youtube.com/watch?v=Ai7euSTQIMk :D

Mert Oğuzlu61
06.03.2016, 13:07
_____bosig____yumlu____akakpo____yusuf

______________özer___yazıcı

_________sefa____abdülkadir____marin

__________________demir

3-1, 3-2 veya 4-1 kazanacağız goller Sefa ve Demir den. At reetwete bekle. En rahat maçımız olacak, Konya nın tek numarası savunma yapıp kontraya çıkmak yada Meha ile duran toptan gol aramak. Erken gol at bak Konya ne hallere düşüyor.

3 senedir iddaa oynamıyorum, 2.70 oranımız varmış. Direk bas geç, temiz oran bak oynayın maç patlarsa gelin ben buradayım. Rahat olun ya Özer var Marin var Sefa var arkanıza yaslanın maçı izleyin, güzel bir pazar akşamı olacak. Hiç sevmem pazar akşamlarını ama bu akşamkini seveceğim ben çok rahatım.

kyodou
06.03.2016, 13:09
https://www.youtube.com/watch?v=Ai7euSTQIMk :D
8veT1yQk66Q

kyodou
06.03.2016, 13:15
_____bosig____yumlu____akakpo____yusuf

______________özer___yazıcı

_________sefa____abdülkadir____marin

__________________demir

3-1, 3-2 veya 4-1 kazanacağız goller Sefa ve Demir den. At reetwete bekle. En rahat maçımız olacak, Konya nın tek numarası savunma yapıp kontraya çıkmak yada Meha ile duran toptan gol aramak. Erken gol at bak Konya ne hallere düşüyor.

3 senedir iddaa oynamıyorum, 2.70 oranımız varmış. Direk bas geç, temiz oran bak oynayın maç patlarsa gelin ben buradayım. Rahat olun ya Özer var Marin var Sefa var arkanıza yaslanın maçı izleyin, güzel bir pazar akşamı olacak. Hiç sevmem pazar akşamlarını ama bu akşamkini seveceğim ben çok rahatım.
Hami bu kadroyu çıkarmaz bikere.

Full HD
06.03.2016, 13:17
Konya malesef farkli yener.Bizim icin beraberlik iyidir!

Ertan 51
06.03.2016, 13:20
Kadroda bizleri heyecanlandıran,az biraz umut bağladığımız 2-3 oyuncumuz kaldı ben onların bir sakatlık yaşamasından korkuyorum,o kadar kısmetsiziz ki bu aralar içimde bir tasa,özellikle Muhammet ve Marin ile ilgili :(

Mesut
06.03.2016, 13:26
Konyaspor'un kadrosuna bakıyorsun takım da şu adam Trabzonspor'da oynar diyeceğin adam yok neredeyse ama adamlar takım olmuş.
Her zaman dile getiriliyor isimler önemli değil takım olmak önemli diye.Konyaspor bunun örneklerinden biri.

emrhan61
06.03.2016, 13:47
Özer var Sefa var :)

Musa var Douglas var Yusuf var :)

emrhan61
06.03.2016, 13:50
Maçı hayal edebiliyorum. Yusuf alıyor önünde iki kişi topu ileri atıyor yere düşüyor faul yapıyor. Özer artistik bir hareket yaparken kaptırıyor tankımız Douglas adam geçmesin diyerek faul yapıyor ve sarı kart görüyor. Marin boşta oyuncu ararken fazla oyalanıyor ve Konya 5 e 4 geliyor. Sefa Bosingwanın attığı topu ayağından kaçırıyor ve top taca çıkıyor. (Mizah amaçlıdır :) )

2-1 alırız.

slmn
06.03.2016, 13:57
gerçekten hiç ümidim olmayan maç malesef biletlerin bile tamamı satılmış 42 bin tarfatrar önünde bu takımımızla puan almamız çok büyük sürpriz olur tek ümit bir kahraman çıkması bu maçta kim olur ???

Passoligden bakınca bir sürü boşluk gözüküyor full değil tahminimce 25-30 bin civarı seyirci olur. Ayrıca bize ayrılan tribünlerde de epey boşluk var muhtemelen 500-600 civarı taraftarımız maçta olacak.

Mehmet BAŞ
06.03.2016, 14:09
Yineliyorum...

Saldırırsak kaybederiz!

Konya üzerimize gelmeli ve biz kontra ataklar ile işi bitirmeliyiz.

Aksi durumda şansımız yok.

Ve unutmayalım, Konyaspor takım olmayı başarmış ve çok iyi savunma yapıyorlar.

Fizik kondisyonları oldukça iyi ve çok iyi mücadele ediyorlar.

Gerçekleri bilerek hareket etmeliyiz.

kanterts
06.03.2016, 14:13
musa ve veya atik oynacaksa hic oynamayalim daha iyi . kontra ataktan belki birsey yapariz diyecegimde futbol iq su olmayan timingi olmayan sefayla bu zor .
bu durama nasil düstük , ilk maclarda oynamiyordu bu sifirlar .

Gökhan Uzun
06.03.2016, 14:21
Kardeş sende hangi rüyada kendini kaybettin ? :)

Rüya mı gerçek mi belli olmaz. Temennimi yazdım sadece. Yenersek de şaşırmam :)

nakzo
06.03.2016, 15:27
Antalya da kaybetti kazanın be kazanırsa küme adayı çok takım olacak kayseri,antalya,rize......

kaan61
06.03.2016, 15:30
Seyirci desteği Bursa maçını anımsatıyor. Ne savunmayı beceriyoruz ne hücumu. İşimiz zor. Galip gelsekte bi nefes alsak.

Numan Yerlikaya
06.03.2016, 15:55
Digitürk Play'de aynı anda farklı telefonlardan izleyebilirmiyiz ?

Fener maçıyla aynı saatte imiş arkadaşımla ortak almıştık.
Var mı bi çaresi

Berat Akçay
06.03.2016, 15:55
Dün hiç ümidimiz yoktu ama Konya sınırları içine girince net 3 puan :D

8730

artvints
06.03.2016, 15:57
Digitürk Play'de aynı anda farklı telefonlardan izleyebilirmiyiz ?Fener maçıyla aynı saatte imiş arkadaşımla ortak almıştık.Var mı bi çaresiaynı anda izlenmiyor.biriniz güzel bir link bulun.

Orkun 61
06.03.2016, 15:58
Tek farkli galibiyetle döneriz yemişim Konyasını .Bayılıyoruz kendımizi yerden yere vurmaya. İlk yarı berabere biterse ikinci yarıda Hami hoca Cardozoyu oyuna alırsa maçın tek golünü atan adam olur diye içimden geçiyor. İkinci ihtimal de duran toptan gol atacağımız yönünde. Mustafa yine gol atarsa şaşırmam. Bence de çok açılmadan dağılmadan oynarsak Konya bize gol filan atamaz bu kadar net söylüyorum.

kartal61
Koy Yusuf Yaziciyi oynasin.Yok genc yok kaldiramaz bunlar hikaye.Hem bundan daha iyi firsat olmaz.Stresle baskiyla bas etmeyi ogrenir.Zaten takimin durumu ortada kimsenin kalkipta bu cocuklara yuklenecegini sanmiyorum.Millet Avrupada 18-19 yasindaki cocuklari kurtarici diye sahaya suruyor biz daha cok genc diye bekletiyoruz.Bence Yusuf, Abdulkadir falan oynasin.Hic olmassa hirsli oynarlar.Macta az gollu gecer.Ilk yariyi berabere bitirip ikinci yari 70den sonra falan atmaliyiz bir tane.

Numan Yerlikaya
aynı anda izlenmiyor.biriniz güzel bir link bulun.

İnternette biraz araştırdım aynı anda izlemenin bi çaresi bulmuşlar fakat nasıl olduğunu söylememişler.
Yine de teşekkürler

Orkun 61
06.03.2016, 15:59

8730

Harikasınız Ankara tayfası. Ah şimdi yanınızda olmak vardı :alkış: Hadi ayağınız uğurlu gelecek inşAllah:sevinç:

kartal61
06.03.2016, 16:01
Tek farkli galibiyetle döneriz yemişim Konyasını .Bayılıyoruz kendımizi yerden yere vurmaya. İlk yarı berabere biterse ikinci yarıda Hami hoca Cardozoyu oyuna alırsa maçın tek golünü atan adam olur diye içimden geçiyor. İkinci ihtimal de duran toptan gol atacağımız yönünde. Mustafa yine gol atarsa şaşırmam. Bence de çok açılmadan ağılmadan oynarsak Konya bize gol filan atamaz bu kadar net söylüyorum.

Aynen baskan.Trabzon her macin favorisidir.Bende 1.0 falan kazanacagimizi dusunuyorum

Orkun 61
06.03.2016, 16:02
Aynen baskan.Trabzon her macin favorisidir.Bende 1.0 falan kazanacagimizi dusunuyorum
:yattara2:

emrhan61
06.03.2016, 16:17
Abdülkadir ilk 11'deymiş YKO'ya göre. Harika haber.

ağasarlı
06.03.2016, 16:24
İnşallah kazanırız,aksi durumda işimiz zor lakin içimde pek ümit yok.hayırlısı olsun bakalım.

ağasarlı
06.03.2016, 16:25

8730
Herşey iyi tamamda o vestelli formayı nerden buldunuz yahu 😉

yorumsuz6117
06.03.2016, 16:27
İzlemeye bile gerek yok maç sonucu 2-0..

orhan42
06.03.2016, 16:31
Konyaspor hücumu çok da iyi becerebilen bir takım değil..Savunmayı iyi yapıp kontralarla gol arıyorlar.Bu takıma karşı açık oynamak intihar olur..Onlar ne yapıyorsa biz de onu yapmalıyız.Herifler kendilerince bi gaz yakaladılar galip gelmek için biz saldırmayınca açılacaklardır ister istemez..Memeleketimin takımı ama çok antipatik geliyor bu seneki halleri,bir anda kıçları kalktı beyefendilerin..

Ibrahim Gaygusuz
06.03.2016, 16:33
Ahhh Sadi hocam ahh

yasin196761
06.03.2016, 16:37
İzlemek için sağlam bi site varmı?

HOPA'LI TS'Lİ
06.03.2016, 16:40
Bu maçı alıp rahat bir hafta geçirelim.
Mağlubiyeti düşünmek bile istemiyorum.
Sakin ve sabırlı oynamalıyız.
Sonra 3 maç üst üste A.Akerde oynayacağız.

ağasarlı
06.03.2016, 16:46
Bence yerine göre 90 dk defans yapalım.konya kapanan takıma zor gol atar.kontradan bulabilirsek bir gol yada beraberlik bile yeterli.yenikmekten iyidir.malesef durumumuz çok kritik.

kayyum61
06.03.2016, 16:56
Sir Sadi hoca bence defans taktiğini en iyi uygulayan hocalardan birisiydi, en azından az gol yiyorduk en kötü berabere bitiyordu maçlar

HOPA'LI TS'Lİ
06.03.2016, 17:00
Sir Sadi hoca bence defans taktiğini en iyi uygulayan hocalardan birisiydi, en azından az gol yiyorduk en kötü berabere bitiyordu maçlar

Adama demediğini bırakmamıştı bazı taraftarlar
Bize müstehak kardeşim

Hakan
06.03.2016, 17:02
Sonucu önemsemiyorum dik oynamalıyız...

kaan61
06.03.2016, 17:02
Bence yerine göre 90 dk defans yapalım.konya kapanan takıma zor gol atar.kontradan bulabilirsek bir gol yada beraberlik bile yeterli.yenikmekten iyidir.malesef durumumuz çok kritik.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi. Biz gol yeme konusunda hiç sıkıntı çekmiyoruz. Konya atamasada biz bir yolunu bulup gol yeriz. Onursuz bir maç bakalım arkadaşları ne kadar onurlu olacak

MarkusAntonyus
06.03.2016, 17:04
Takım kaybetmeye alıştı her maç kaybediceğiz diyorum ama ne oluyorsa yine maçı heyecanla izliyorum ve sonuç hep aynı bu maçtada bir oyuncu öne çıkmazsa yine kazanamıyacağız gibi.

redbul
06.03.2016, 17:11
büyük bir futbol mucizesi olmassa konya rahat bizi yener haminin son maçı olur diye düşünüyorum ama olurki usta başkan istikrar adına haminin arkasında durursa takımı çok zor günler bekliyor nedeni hami bu takımı düşürür yani olmaz olacak olan başımıza gelir.

HOPA'LI TS'Lİ
06.03.2016, 17:22
Her maç öncesi büyük bir stres ve hala kafamızdan bir türlü gitmeyen acaba? korkusu

Dip.Ing.Mag.
06.03.2016, 17:49
Gs ye verilen penaltıya bak Allah belasını vermesin böyle hakemlerin de ligin de

Dip.Ing.Mag.
06.03.2016, 17:50
Umut emek hırsızlıgına soyunmuş gol atamayınca.

TS61_NL
06.03.2016, 17:53
Haydi birde 3 kirmizi arti 2 penalti daha...umut arif erdemin izinden hizla ilerliyor bu arada...gs nefretimsin sb bile gectiler...bu arada konya macini alirsak sasirmam lakin bizim takim kadar dengesiz 2.bir takim.yoktur.

Erkan A.
06.03.2016, 17:53
Umut emek hırsızlıgına soyunmuş gol atamayınca.

bende izledim hocam gercekten komedi

Dip.Ing.Mag.
06.03.2016, 17:54
bende izledim hocam gercekten komedi

Dünyanın en komik penaltısına adaydır kesinlikle bu kadar eyyamcılık yapılmaz. Gs yi zorla uefa ya gönderecekler ki cezasını hemen çeksin diye lanet olsun böyle düzene lige

kayyum61
06.03.2016, 17:55
aynen abi, Sir kalsa idi en kötü 6.-7. gibi bir yerdeydik avrupaya misler gibi katılırdık, herşeyden önce kulübün takımı ziraat gruplarında namağlup oynatan emektar bir hocanın en azından sezon sonuna kadar kalmalıydı, ben yönetimin ilk ve tek yanlışı budur ama kimseninde yönetimi bu konuda eleştirmeye hakkı yok çünkü hoca konusunda yoğun bir baskı gördü bu baskının gazına gelip verilmiş bir tercih.

Erkan A.
06.03.2016, 17:56
istanbulda edin visca bizde is yapar kesinlikle

Dip.Ing.Mag.
06.03.2016, 17:57
Ayrıca mehmet battalı iyi izleyin derim kesinlikle cardozo dan daha faydalı oynuyor. Hiç bir topu rakip defans a bırakmıyor alıyor indiriypr pozisyon açıyor ara isa gol de atıyor helal olsun

DeAgLeMaNyAq
06.03.2016, 17:59
İlk 11: Esteban, Bosingwa, Mustafa, Douglas, Ramazan, Akakpo, Özer, Yusuf Erdoğan, Marin, Sefa, Muhammet Demir

Yedekler: Yavuz, Semih, Musa, Fatih, Yusuf Yazıcı, Muhammet Beşir, Cardozo

Dip.Ing.Mag.
06.03.2016, 17:59
İlk 11: Esteban, Bosingwa, Mustafa, Douglas, Ramazan, Akakpo, Özer, Yusuf Erdoğan, Marin, Sefa, Muhammet Demir

Atik oynamıyor güzel. Berabere kalma ihtimaliz artmış oldu böylelikle.

umitçebi
06.03.2016, 18:01

Yedekler: Yavuz, Semih, Musa, Fatih, Yusuf Yazıcı, Muhammet Beşir, Cardozo

Üstad ramazan sol bek mi? Yeni gençlerden mi adını hatırlyamadım??

Reha Asan
SPORX.COM â€@sporx (https://twitter.com/sporx)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 37 sn.37 saniye önce (https://twitter.com/sporx/status/706510023308881920)</small>
Trabzonspor'un ilk 11'i (Konyaspor): Esteban, Mustafa, Yusuf, Douglas, Bosingwa, Sefa, Özer, Marin, Akakpo, Ramazan, Muhammet

Enes Coşkun
Yeneriz.

Erkan A.
ilk onbirler gelmedimi

DeAgLeMaNyAq
06.03.2016, 18:02
Ramazan sağbek oynamıştı o açıdan Bosingwa solda oynayabilir fakat Douglas yüzünden yenilirsek Hami Hoca'nın bahanesi kalmaz...

Fatih Solmaz
06.03.2016, 18:03
Umut'ta adamlık umudu da kalmamış.

Fatih Çelik
06.03.2016, 18:03
Holmen ironi heralde ?

Bedava ,İsveçli, ligi tanıyor ,kaliteli oyuncu, yedek kalmayı problem etmez, çok fazla maaş da istemez. Geçiş dönemi uzun için uygun. Yani scout dediğimiz sistem 5 ayda muhteşem yıldızlar bulacak değil. Hen de bu kadro ile. Her takıma bir tane bu tip oyuncu lazım bana kalırsa. Bu Holmen olmak zorunda değil.