PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 24.Hafta l Torku Konyaspor 2 - 0 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

HOPA'LI TS'Lİ
29.02.2016, 22:51
Yahu şu 39 veya 40 puanı alıp şu utanç ve kabus sezonunu bitirelim, kusacam artık her hafta ızdırap dolu 90 dak. izlemekten

Mehmet BAŞ
29.02.2016, 23:10
Taraftar nasıl baskı kurar izleyin işte. Bizim taraftar anca tribünde 2362352 parçaya bölünüp ninni söylesin.

Bu yazdığını görmezler.
Ama taraftar daha ne yapsın diye serzenişte bulunmayı iyi bilirler.
Her zaman söylemişimdir.
Fenerbahçe Takımı ve Taraftarı bütünleşerek rakiplerine cehennemi yaşatıyorlar.
Başka hiç bir takım bu atmosferi oluşturamıyor.
Dört takım içerisinde en vasat seyirci bizimkisi...
Bursaspor bile bizden daha iyi bu anlamda...
Gerçekler bunlar!

Mehmet BAŞ
29.02.2016, 23:14
Konyaspor'u yenme ihtimalimiz zayıf!

Adamlar çok sabırlı oynuyorlar. 70-75'e kadar sabırla kontrollü futbol oynuyorlar.

Biz saldırmamalıyız! Sabırla beklemek zorundayız.

Bulacağımız kontraları değerlendirmeliyiz.

Bir de küçük bir ricam olacak, Musa Nizam denilen yetenek fukarası şahsı kadrolara yazmayın, rica ederim.

Yusuf oynasın sol bekte daha iyi...

batugol
29.02.2016, 23:26
vay be bugunleri de gordu ya bu gozler Allah beterinden saklasin
konya ile mac yapacagiz
birakin yenmeyi
beraberlikten bahseden yok
ne hale getirdiler bu camiayi
yaziklar olsun

nakzo
29.02.2016, 23:43
Bu yazdığını görmezler.
Ama taraftar daha ne yapsın diye serzenişte bulunmayı iyi bilirler.
Her zaman söylemişimdir.
Fenerbahçe Takımı ve Taraftarı bütünleşerek rakiplerine cehennemi yaşatıyorlar.
Başka hiç bir takım bu atmosferi oluşturamıyor.
Dört takım içerisinde en vasat seyirci bizimkisi...
Bursaspor bile bizden daha iyi bu anlamda...
Gerçekler bunlar!
Sen fB kadar başarılı ol sonra taraftar de adamın 10 senedir en kötü derecesi lig 2.cilliği fB seyircisi bağırmayacakta ben mı bağıracağım.

kayyum61
29.02.2016, 23:44
Hami bugun kovulsun takım çıkışa gecer...gorduğum en kotu hocalardan

öyle demeyin juventus maçında çok güzel top oynatmıştı takıma

orhan42
29.02.2016, 23:45
Ne hallere düştük..Futboldan anlamayan eşim bile sın maçta bu adamlar neden durarak oynuyor,koşmuyorlar diye sordu durdu..Yıllar öncesi geliyor aklıma da bu tür maçları takmazdım bile nasılsa galibiz diyerek..Bu sezon ise tam tersi..garanti yenileceğiz gözüyle bakıyorum.Takım beni yanıltır mı diyorum ama yanılmayacağıma adım gibi eminim ..1-0 veya 3-0 aleyhimize biter bu maç...

melihergun
29.02.2016, 23:54
Atik nizam oynamasin belki beraberligi kurtaririz
(Abdulkadir oynamali)

evonon
01.03.2016, 00:00
Sen fB kadar başarılı ol sonra taraftar de adamın 10 senedir en kötü derecesi lig 2.cilliği fB seyircisi bağırmayacakta ben mı bağıracağım.

Hocam belki de ilk defa sana bu kadar katılıyorum. Takım 5 senedir sahada yürümekten başka hiçbirşey yapmıyor. Ligin en kötü top oynayan takımı. Maç içerisinde ne tempo var ne istek var. Bomboş bir takım, sahada en ufak bir kıpırdanma yok ki seyirci ne yapsın. Al Osmanlı maçı dünya kadar seyirci vardı, sahadaki topçular 2 metre öteye 1 ayda gidiyordu.

nakzo
01.03.2016, 00:16
Aytaç ne zaman dönecek . Ekici ne zaman dönecek. Bu nasıl birşey ben taktım bu sakatlıklara. Bukadar çok sakatlık olurmu .Neden bir açıklama yok. Zaten kadro vasat , bu sakatlar yüzünden kadro leşe döndü.

Ben mehmetin sakat olduğuna inanmıyorum.Bilerek oynamıyor.Böyle verimsiz adam olmaz 3 hafta var
6 ay yok .Böyle futbolcu olmaz. fB nin futbolcularına bak hepsi prana balığı gibi giren çıkan insan heves ediyor.Bizimkiler hilhat garibesi gibi.Mehmet ile de kesinlikle yollar ayrılmalı mehmetten bu kafa yapısıyla hiçbir halt olmaz.

Mustafa ÖZDEMİR
01.03.2016, 00:26
Eldeki kadro rahat yenilir

Ahmet Kara
01.03.2016, 00:48
Şu videoya bakınca gülüyorum...Ağlanacak halimize...

http://www.dailymotion.com/video/x3v0ohs

RoyalEvil61
01.03.2016, 01:19
Ben mehmetin sakat olduğuna inanmıyorum.Bilerek oynamıyor.Böyle verimsiz adam olmaz 3 hafta var
6 ay yok .Böyle futbolcu olmaz. fB nin futbolcularına bak hepsi prana balığı gibi giren çıkan insan heves ediyor.Bizimkiler hilhat garibesi gibi.Mehmet ile de kesinlikle yollar ayrılmalı mehmetten bu kafa yapısıyla hiçbir halt olmaz.
mehmeti yumruklayan kazma erkan ceza almadan ilk 11de oynasin, mehmeti de shota suclasin. bu ortamda neden oynamak istemedigni bende anlamadim.

Yavuz KÜÇÜK
01.03.2016, 01:37
Uyurken ara ara uyanıyorum ve puan hesaplıyorum işler ters giderse sıkıntı olacak.Sanırım biraz korkuyorum yaşadığım duyguyu tam bilmiyorum garip bir şey zaten bozuk bir psikolojiye sahibim iyice kötü bir hâl almaya başladı. Umarım bir an önce düzeliriz. Yapacağım kötü şeylerin sebebi olma Trabzonspor'um yalvarırım.

josemourinho
01.03.2016, 01:40
ne hallere düştükk.hiç umudum yok Konya maçında...

HOPA'LI TS'Lİ
01.03.2016, 08:14
Efsane Trabzonspor taraftarlarına, küme düşme korkusu yaşatan futbolculara yazıklar olsun.

Nedir arkadaş sizden çektiğimiz?

Şu formanın hakkını verin, adam gibi oynayın.

İnsan olun, şu Konya'yı yenin.

Eskiden TS'nin forması tek başına maç kazanırdı.

HOPA'LI TS'Lİ
01.03.2016, 08:14
ne hallere düştükk.hiç umudum yok Konya maçında...

+1461

Acı ama gerçek bu kardeşim

OFLU
01.03.2016, 08:21
Şikecilerin hangi dönem bukadar as oyuncusu aynı anda sakatlandı? Bizim futbolcu müsveddelerinde bi sıkıntı var. Bütün herşeyi değiştirmek lazım malesef.

İ. SARAL
01.03.2016, 09:02
3'lü defansa geçmeliyiz ve Erkan denilen futbol düşmanı sahada olmamalı.

Faik Yılmaz
01.03.2016, 09:05
Hami'nin futbolcu olduğu 90 lı yıllarda rakibe ilk golü attığımızda "beş,beş" diye tezahürat ettğimizi bilirim......

Hamdi Karamahmutoğlu
01.03.2016, 09:08
Malesef yenilmemiz çok olası.
Ligin en diri en iyi top oynayan takımlarından biriyle, en iyi taraftarlarından birinin önünde oynayacağız.
İşimiz çok zor bu ruhsuz futbolcu kitlesiyle.

7can61
01.03.2016, 09:26
Bence kazacağız, çünkü favori değiliz.

delfino
01.03.2016, 09:40
biz memnuniyetsizliklerle daha da beter oluruz son zamanlarda muharrem ustaya sallayanlar ihonun yaptıklarından uslanmayan bir grup insanları körelten bakış açısı dün fener beşiktaş maçında bile volkan şenın oyunu bizde neden olmadığının göstergesi düşününce ne kadar sabırsısız ne kadar benciliz hep iyi hep iyi olsun istiyoruz herşeyi kötü olduğunda desteğimizi anından çeken biziz neden iyi oyuncu bizde kalsın ki neden iyi başkan bizde kalsın ki nin açıklaması belkide .

İlker Yazıcıoğlu
01.03.2016, 09:58
Kadromuz çok kötü çok.
Eksik ve cezalı futbolcuların olması bu gerçeği değiştirmiyor.
Bu seneyi atlatsak iyi...
Her sene kadro yenileme bize neye mal olacak sonunda?Allah başkanın yardımcısı olsun....

Faruk BERBER
01.03.2016, 10:18
Beraberlik iyi sonuç olacaktır.

Ahmet Başkaya
01.03.2016, 10:21
Beraberlik iyi sonuç olacaktır.

Hami'ye şu an 2-0 yenileceksin maça hiç çıkmamaya kabül müsün deseler sence cevabı ne olur ?

Faruk BERBER
01.03.2016, 10:23
Hami'ye şu an 2-0 yenileceksin maça hiç çıkmamaya kabül müsün deseler sence cevabı ne olur ?

"Allah sizden razı olsun, boşuna Konya'ya gitmeyelim o zaman" der.

Uğur_Dmrtrk
01.03.2016, 10:27
İşin en kötü tarafı eldeki kadronun yapamayacağını bile bile dik oynayacağız popülist söylemidir..Bu kadro ile dik değil ..ik oynanır (afedersiniz) iyi hoca haddini bilen en uygun taktiği(rakip takıma göre) uygulayandır..bizimkisi ezbere devam ediyor..tamam eksik var sakat var..kardeşim ortasaha da 2 adam rakibi karşılayamaz mı? kanatların geri gelemez mi? bu mudur yani? çok fazla sistem,kadro eleştirisi yapmayı sevmem ama gözgöre göre saçmalıyoruz bu sezon...

reisoğlu61
01.03.2016, 10:28
bir kupa yüzünden 2011 senesinden beri düstügümüz durumlara bakin be

Faruk BERBER
01.03.2016, 10:30

Yalnız süreçle o kadar yakından haşır neşir olup onunla resmen yoğrulmamıza rağmen tam olarak kavrayamamış olmak takımın şu halinden daha çok üzer bizleri. Olay sadece bir kupa değildi. Hatta kupa hiçbir şeydi.

İ. SARAL
01.03.2016, 10:48
Bundan sonra alacağımız her puanın çok önemi var. Defansif oynayıp kontraya çıkmalıyız.

-------------------------Onur--------------------------------

------------Akakpo------Douglas----------Yumlu----------

Bosingwa--------Aytaç?-------Okay-------------------Yusuf

---------------------------Marin--------------------------

--------------------Demir--------Beşir------------------

veya

------------------------Onur------------------------------

----------Akakpo------Douglas------Yumlu-------------

Bosingwa---------Aytaç?-----Okay----------------Yusuf

-----------Marin----------------------Özer------------

------------------------Demir---------------------------

reisoğlu61
01.03.2016, 10:50
büyük takimsan eger ozaman iki islende ugrasmayi becerebileceksin.
sadece bir noktaya odaklanirsan durumun böyle olur.
sen saha icinde görevini yap, yaptir.

konya deplasmaninda umarim tarihi bir hezimet ile karsilasmayiz. Tek umudum Onur un performansi

7can61
01.03.2016, 10:56
Sıkmayın canınızı, yenerük.

Oğuz KUL
01.03.2016, 11:00
Bu maç gerçekten çok zorlu geçecek bizim için..

Hele ki aykut takımı sürekli bizim üstümüze keyifli bir şekilde salmasını düşünürsek..

Tek umudumuz alttaki takımların yenilmeleri ve defansif oyunla kontra başka bir umut olduğunu düşünmüyorum..

Oruç
01.03.2016, 11:01
"Allah sizden razı olsun, boşuna Konya'ya gitmeyelim o zaman" der.

Bence "Deplasman bahane, etli ekmek şahane" der.

katre-i.matem
01.03.2016, 11:58
Sakatlarda son durum;

Trabzonspor Basın Sözcüsü Asım Ören, Trabzonspor'da ki sakatlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Onur Kıvrak’ın ameliyat olma durumunun olduğunu ifade eden Ören, " Onur menüsküs yırtığı vardı eski bir yırtık aslında geçen maçta sıkıntılar çekti. Bugün bir MR çekilecek ondan sonra MR soncunda karar vereceğiz normal şartlarda ameliyat olması gerekebilir ne kadar devam edebilir böyle bilmiyoruz ama Onur devam etmek istiyor sağlık ekibi gereken değerlendirmeyi yapacak.

Aytaç Kara’da yırtık vardı düzelme var ufak ufak hazırlanmaya başladı.

Kronik sakatlıklardan Mehmet Ekici düz koşullara başladı 1 aylık süresi var.

Güray aslında bir kaç antrenman devam ediyor ama kolunda ikinci mücadeleye girme endişesinden antrenmanlara katılmıyor.

Cardozo’da lift atmıştı ayağında şuanda olumlu düzelmeler var. Oynama durumu maça yakın günlerde netleşecek" dedi.

http://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-un-sakatlarinda-son-durum-onur-uzdu-h275758.html

SEDER
01.03.2016, 12:12
Konyaspor a şimdiden 3 puan hayırlı olsun..hele hele fatih atik ve musa nizam varsa maçada çıkmazsak olur..en azından yeni saktlık falan vermeyiz.direk adamların hanesine 3 puan yazdıralım.. hami nin son maçı olur inşallah...ama küme düşürmeden bırakmam diyosa sezon sonunu beklemesi gerek..ahhh sadi hoca ahh seni bile arayacağım aklıma gelmezdi..

Cafer Bulur
01.03.2016, 12:40
Sıkmayın canınızı, yenerük.

Onur
Bosingwa akakpo yumlu musa
Okay aytac
Sefa marin yusuf
Muhammet.

Kadro böyle olmali.1 puan iyi olur bizim için.

Ahmet Kara
01.03.2016, 12:43
Onur
Bosingwa akakpo yumlu musa
Okay aytac
Sefa marin yusuf
Muhammet.

Kadro böyle olmali.1 puan iyi olur bizim için.

Aytaç bu maça yetişemeyecek. O bölgede Özer oynar.

Cafer Bulur
01.03.2016, 12:46
Aytaç bu maça yetişemeyecek. O bölgede Özer oynar.

İyi özer e ihtiyac var.Bu kadro maci alabilir ne diyorsun?

Bence takimdaki en büyük eksiklik psikolojik kesinlikle destege ihtiyaclari var.

Oruç
01.03.2016, 12:50
Onur'un ameliyat olmaması lazım. Onur giderse kimse bu takımı kurtaramaz. Bu kadar net. Kabus olur sezon sonu.

Tayfun Aydın
01.03.2016, 12:53
--------ONUR------------
BOSİNGWA-------YUMLU--------AKAPO----------MUSA
---------------OKAY -AYTAÇ---------------
SEFA----------------------ÖZER-----------------MARİN
----------M.DEMİR----------------

Özer oynamalı. Ben güveniyorum Özer e. Yeteneklerinin yarısını kullansa yeter. Marin efendi de bir zahmet takım savunmasına yardım edecek. Yoksa gene hüsran. Topu alan soluğu bizim kale de alıyor. Gerideki 6 lı hiç çıkmamalı beklerin ileri çıkmasına falan gerek yok. Şaka gibi geliyor ama defansif oynamazsak küme düşecez.
Ben efsane kadroyu seyretmedim nasıl oynarlardı bilmem ama Hami li Ünal lı Orhan lı Abdullah lı kadroyu izledim. Çok maç bilirim 20 tane gol kaçırıp 1-0 yenildiğimizi. Hücum maç kazandırır savunma şampiyon yapar bizim için küme de kalmamızı sağlar.

Ahmet Kara
01.03.2016, 12:54
Onur

Bosingwa Yumlu Akakpo Musa

Okay Atik

Sefa Özer Yusuf

Muhammet

1-Beklerimiz çok fazla ileri çıkmamalı atakları nadiren desteklesinler gittilermi geri dönmeyi unutuyor bizimkiler
2-Geçen maçta Osmanlıspor orta sahamızı çok kolay geçti. Bu maçta Okay-Atik-Özer üçlüsü o bölgede en doğru seçimdir
3-Konyaspor orta sahada pas yapmayı seven bir takım Atik ve Özer her maçta çok koşan futbolcular olduğu için Konya takımının orta sahasına baskı yaparak kaptığımız
toplarla hızlı hücum yapabiliriz. Tabi eğer son pasları doğru kullanabilirsek.
4-Kısacası haddimizi bilerek oynayacağız. Bu saatten sonra her maçtan 1 puan koparsak bile bizim için iyidir.

kanterts
01.03.2016, 13:03
İyi özer e ihtiyac var.Bu kadro maci alabilir ne diyorsun?

Bence takimdaki en büyük eksiklik psikolojik kesinlikle destege ihtiyaclari var.
bu hami icin fikrin nedir ? hala hami hami hami diyormusun merak ettim .

Tayfun
01.03.2016, 13:14
Onur'un ameliyat olmaması lazım. Onur giderse kimse bu takımı kurtaramaz. Bu kadar net. Kabus olur sezon sonu.

Onur ağrılarında son raddeye gelene kadar oynamak ister fakat umarım kötüye gitmez durumu .

Erkan A.
01.03.2016, 13:19
aslinda yusuf yazici biraz daha cezaretli olsa sadece ortalikta kosmaktan baska sorumluluk alsa ortasahada oynamak top gelince geriye pas atmak olmadigini ögrenseydi keske ..

yusuf yaziciyi tanisaydim iki üc Saat konusmak isterdim .. ünal Karaman trabzona genc yasta gelmisti videolari var bir kac tane orda izle yusuf izle bak ortasaha nedir ..

suan büyük sans yusuf icin bu Kadar eksik varken kendini gösterebilirdi malesef suan ben yedege bile almam sonucu etkileyecek bir oyuncu degil hic bir katkisi olmaz..

okaydan iyidir bu kesin :)

kayyum61
01.03.2016, 13:19

bir kupa yüzünden değil, o malum süreç sonrasında maddi ve kadro olarak fena değildik gidip paraları bitik topçulara yığdık giden topçuların yerini dolduramadık birde takımı baydaşların eline teslim ettik böyle oldu.

ayrıca o küçümsediğiniz gereksiz dediğiniz kupa Trabzonsporun en ulvi değeridir, meselesidir kazandığın kupayı alamıyorsan bir daha kupa kazanamazsın olay budur

evonon
01.03.2016, 13:20
İşin en kötü tarafı eldeki kadronun yapamayacağını bile bile dik oynayacağız popülist söylemidir..Bu kadro ile dik değil ..ik oynanır (afedersiniz) iyi hoca haddini bilen en uygun taktiği(rakip takıma göre) uygulayandır..bizimkisi ezbere devam ediyor..tamam eksik var sakat var..kardeşim ortasaha da 2 adam rakibi karşılayamaz mı? kanatların geri gelemez mi? bu mudur yani? çok fazla sistem,kadro eleştirisi yapmayı sevmem ama gözgöre göre saçmalıyoruz bu sezon...

Tamam Hami Hocanında yanlışları elbet var ama bence o da istiyor ve söylüyor oyunculara rakibi karşılamasını, basmasını, koşmasını ama sahadaki adamın umrunda olmayınca yapacak bişey de olmuyor. Bizimkilere sahada yürüyor bile denmez

Uğur_Dmrtrk
01.03.2016, 13:25
Tamam Hami Hocanında yanlışları elbet var ama bence o da istiyor ve söylüyor oyunculara rakibi karşılamasını, basmasını, koşmasını ama sahadaki adamın umrunda olmayınca yapacak bişey de olmuyor. Bizimkilere sahada yürüyor bile denmez

mutlaka öyledir de..buna uymayanlara yaptırım senin elinde ve ceremesini sende çekiyorsun..

gurur6134
01.03.2016, 13:32

2011 deki olayi bir kupa olarak gormek kelimenin tam anlamiyla olayi kavrayamamaktir..o kupa gelmeden bi daha bu ligde kupa alacagini sanmakda abestle istigaldir..acin artik gozunuzu 2011 deki kazandigin kupayi alamiyorsan daha, bu ligde bidaha sana birak kupa vermeyi yanindan gecirmezler o kupanin gelmesine mani olan lobi..

Cafer Bulur
01.03.2016, 13:42
bu hami icin fikrin nedir ? hala hami hami hami diyormusun merak ettim .

Bu Hami onceki Hami degil bunu twitterda yazmistim.

Hamide hicbir olumlu sinerji yok bu nedenle takimada bir sey veremiyor.

Hami degil Trabzonspor asigiyim.Konya macida kaybedilirse bir kan degisikligini ciddi olarak dusunmek gerekiyor.

Ahmet Kara
01.03.2016, 13:50
SAKATLARDA SON DURUM!
Trabzonspor Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Asım Örem, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve sakat oyuncuların son durumları hakkında bilgi verdi.
ONUR KIVRAK
“Onur’un ayağında menisküs yırtığı vardı. Bu eski bir yırtık aslında. Geçen maçta da bununla ilgili sıkıntılar çekti. Bugün MR çekilecek ve durumu belirlenecek. Ondan sonra sağlık ekibimiz ve Onur ile birlikte oturup karar vereceğiz. Normal şartlarda bakıldığında ameliyat olması gerekebilir. Önümüzde önemli maçlarımız var. Onur da olmak istiyor. Ama tabii ki en önemli şey sağlık. Sağlık ekibi gereken değerlendirmeyi yaptıktan sonra Onur konusunda bir açıklama yaparız.”
AYTAÇ KARA
“Aytaç’ın adalesinde yırtık var fakat çekilen MR sonuçlarında düzelmeler tespit ettik. Antrenmana ufak ufak başladı. Bu maç için son kararı, son günde sağlık ekibimiz ve teknik ekip beraber verecekler. Onun için kesin oynar diye bir şey söyleyemiyoruz.”
MEHMET EKİCİ
“Kronik sakatlarımızdan Mehmet Ekici bugün antrenmanlara başladı. Düz koşulara devam ediyor ama en az bir aylık bir süresi var. Bu yaklaşık olarak söylenebilecek bir süre.”
GÜRAY VURAL
“Güray’a baktığımız zaman aslında birkaç antrenmandır devam ediyor, kondisyon olarak düşmüyor. Fakat ikili mücadelelere girmeye bağlı yaşanabilecek endişesinden dolayı aktif antrenmanlara katılmıyor. Onun da 4 haftalık bir süreye ihtiyacı var.”
OSCAR CARDOZO
“Cardozo sakatlık dönemi yaşadı. Ayağında lif atmıştı. Şu anda buradaki düzelmeler olumlu gibi duruyor. Antrenmanlara yavaş yavaş başladı. Durumu değerlendirecek. Maçta oynama durumu maç yaklaşınca netleşecektir.”
ÖZER VE BOSINGWA SAKAT DEĞİL
Bordo-mavili ekipteki Özer ve Bosingwa’da sakatlıklarla ilgili bir şeyin söz konusu olmadığını söyleyen Örem, “Bosingwa geldiğinde de biraz zamana ihtiyacım var demişti. Ama şartlar onu sahaya sürmemize neden olmuştu. Bunlar bile kondisyonunu geliştirmesi için bir neden oldu. Her gün biraz daha üstüne koyuyor. Sakatlığı yok ama bundan sonraki şeylerde daha da hazır olacağına inanıyoruz. Özer iki sarı karttan dolayı kırmızı kartı vardı. Şu an bir sakatlık durumu yok” diye konuştu.
CAVANDA ANTRENMANA KATILMADI
Cavanda’nın antrenman başında izin alarak salona geçmesi ile ilgili soruya Örem, “Ne görüştüklerini bilmiyorum ama hoca müsaade etmişse bir gerekçesi vardır. Bildiğim kadarıyla bir sakatlığı söz konusu değil. Ama bazen antrenmanlara başlarken, bizim haberimiz olmadan ufak tefek sakatlıklar olabiliyor. Böyle bir şey yaşamış olabilir. Hoca da üstüne gitmemiştir, adale durumunun daha da uzamaması için” şeklinde yanıt verdi.

kanterts
01.03.2016, 13:54
Bu Hami onceki Hami degil bunu twitterda yazmistim.

Hamide hicbir olumlu sinerji yok bu nedenle takimada bir sey veremiyor.

Hami degil Trabzonspor asigiyim.Konya macida kaybedilirse bir kan degisikligini ciddi olarak dusunmek gerekiyor.
Hami kimdir ne yapmistir simdiye kadar ? Önceki Hami ne yapmisti ? kaybettigi 15 puanmi 18 puanmi bilmiyorum , bu puanlar nolacak ? onun yüzünden düsme potasina giriyoruz. TRabzonspor Teknik Direktörlügü cocuk oyuncagi degil . Herkesi layik görmemek lazim buraya . sezon sonununda lucescunun yardimcisi olacaksa kimse sampiyonluga oynariz demesin . hami meltem tv ye dönmeli , orda sallasin .

Sibel
01.03.2016, 14:25
Onur da giderse küme yolları taşlı...

carolo
01.03.2016, 14:31
paylasmak istedim
8719

Fatih Çelik
01.03.2016, 14:54
Bundan hiç hoşlanmasam da vakit 4-4-1-1 vaktidir.
Onur
Bosingwa-Yumlu-Akakpo-Yusuf
Sefa-Okay-Özer-Marin
Muhammet
Cardozo

Onur
Bosingwa-Yumlu-Douglas-Akakpo
Sefa-Okay-Özer-Marin
Muhammet
Cardozo

Onur Keskin
01.03.2016, 14:56
Konya çok saglam bir takim. Guclu oyunculari var. Ve cok sabirli oynuyorlar. Taraftarlari da takimini iyi destekliyor.

Konyayi zannedersem uzun zamandır deplasmanda yenemiyor uz. Bu macta da maaleswf kazanamayacagimizi düşünüyorum. Isimiz cok zor

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre6117
01.03.2016, 14:57

Geçen maç rezilleri oynayan takımdan bu hafta erkan cezası onur sakatlığı ile oynamayacak O maç dökülen musa. Okay mustafa sefa bosingva mecburen oynayacak. Sivas seri yakalarsa bşz küme düşeriz. Normalde küme barajı 40dır.bu sene erken havlu atanlar olmasa küme düşerdik. Çünlü 40 puan toplayamayacğız. Ne günlere kaldı koca trabzonspor. Futbolculr hala daha yüksklerdn maaş almaya devam. Bu işin bir sorumluluğu olmalı. Ekici cardozo kaç maç oynadı bu sene. Ama aldıkları para aynı. Maç maşı yapacan tüm parayı bak bakalım kaç hafta sakayım diye oynamıyorlar o zaman.

Tayfun
01.03.2016, 15:13

Belki şuan şaka gibi gelebilir fakat Onur eğer ameliyat olup sezonu kapatırsa, ciddi ciddi küme düşme potansiyelimizin olacağını düşünüyorum .

50. Yılda ptt'de şampiyonluğa :)

kanterts
01.03.2016, 15:27
bu takimda adam gibi kanat yok . defans yapamiyor . tek forvet oynayamiyor .

--------------------------------onur----------------------------
-------------bosingwa-------aykut-----douglas----------------
cavanda---------aytac------------özer--------------yusuf------
--------------------------marin-----------------------------------
---------------------muhammet----------------------------------
-------------------------------------cardozo----------------------

sezon sonuna kadar dizilis ve ilk onbir bu olmadi bence . 4-2-3-1 bu takim icin intihar.

Uğur Ö.
01.03.2016, 15:35
Yahu şaka gibi tüm ben bukadar sakatlığın olduğu sezon hatırlamıyorum. Nerde işe yarar topçu var hepsi sakat nerde odun var sapasağlam. Nasıl iş bu. Şuan ligin en vasat kadrolarından biri şu eksiklikler yüzünden

Erkan A.
01.03.2016, 15:36
arkadaslar

Transfer zamaninda Mehmet Ekici sakatlandi öyle degilmi ??

trabzonun yeni yönetimi baskanimiz ve yeni gelen hami hocamiz hicmi akilarindan gecmedi eyvah ortasahasiz olmaz diye ??

ben kesinlikle ortasaha alinir diyordum bunu cocuklar bile biliyorlar ortasahasiz bir takim hic birseydir futbol dilinde ..

bende futbol oynadim uzun yillar zengin dayim yoktu mecbur calismaya devam etmistim aldigim kazandigim para bana yetmezdi bu dedigim doksanli yillar icin ..

suan futbol oynayamayanlar bile tonlarca para kazaniyorlar örnek cok trabzonsporda var ..

benim oynadigim zamanlarda trabzonsporu hayal ederek uyuyordum bordo mavi formamla her gece rüyamda avni akere oyuncu olarak girdigimi görüyordum ..

benim zamanimda trabzonsporda oynamak cok zordu cok calismaliydim cok ..malesef simdik izliyorum kalitesiz oyunculari keske bu zamanda futbolcu olsaydim diyor ve kendi kendimi yiyorum resmen sinirden..

heleki bu sanli formamizi baris özbek baris atas gibi yeteneksizler bile giyinmisler simdik fatih atik rezaleti var ..genclere gelince 1461 trabzon deniliyor yahu arkadas hicmi mac izlemiyorsunuz ?

1461 trabzon takiminda hic bir oyuncu trabzonsporda oynayamaz yedege bile almam cogunun akli Istanbul takimlarinda ..batuhan deniliyordu nesini begendiniz cok merak ediyorum ??

abdülkadir yusuf yazici ve öbür gencler size bu sanli forma verilmis baskalari hayal ederken size bu firsat verilmis avni akere bile ciktiniz oynamak icin sansda verildi ve büyük bir hic ?

abdülkadiri göklere cikariyoruz ama cok ciddiyim suan bu forumda olan genc arkadaslarim daha cok katki verirlerdi trabzonsporda daha cok genc cok genc diye diye yillar heba edildi ..

genc olsanda futbolcu olurmu olmazmi oynadigin oyunla ortaya cikar genc oyuncu hic bir sorumluluk alamiyorsa ondan futbolcu olmaz ..hami mandirali kötü bir hoca lakin oda bizim Kadar üzülüyordur

hami genc oldugu zamanlari bilirim herseyi deniyordu cabaliyordu kosuyordu yanlis yapardi yuhlanirdi ama oynuyordu arkadas ya sonucu etki edecek birseyler yapardi arkadas ya ..

cok eksigimiz var deniliyor ve öyle ? simdik nerdesiniz gencler altyapidan kim gelmis nerdesiniz antromanlarda isteksiz oynarsaniz hoca sizi oynatmaz trabzonspor icin antromana cikmak bile büyük bir onur serefdir canla basla savasacaksin ..

ben 40 yol aldim suan beni istesinler kalbim dayanirmi bilmem lakin canla basla cogu genclerden iyi oynarim idaa deyil bu bu bir gercek benim gibi düsünen cok kisi vardir ve bende öyle siradan bir oyuncu degildim ..

zaaninda fatih tekke gökdeniz Karadeniz nerden geldiler hicmi örnek alinmaz ??yusuf yazici trabzonsporda oynuyorsun gram kalite yok gadam sana sans verildi al topu git calim at sut cek sorumluluk alsana ?? ama yok al topu ver geriye sonra saklan sahada cicek topla..ah be ah su antröner kurslarini arastiriyorum keske suan hoca ben olsaydim keske bunlarin kulaklarini cekerdim doksanli yillarin videolarini izletirdim ruh budur derdim ya neyse ..

bu yeni nesil diyelim futbolu ne saniyor ?? ver gülüm al gülüm futbolumu ?? playstation mu saniyorlar ?? mücadele etmeden bir yere varamiyorsunki ?? muhammet demir antepte harikalar yaratiyordu ??trabzonsporda agliyor sahada varmi yokmu beli degil suan kadrolara yaziliyor böyle devam ederse formayi zor görecek ve kiralik gönderilir ..bumudur ..

okaya gelelim seni futbolcu diye aldik rakiplere asistler yapiyorsun malcarda agliyorsun birsey yapmadan forman islaniyor resmen agliyorsun ?? yillarca futbol oynuyorsunuz hergün üc defa antroman ??

üc defa antroman ediyorsun yanindaki adama pass veremiyorsun bu neyin mantigi anlamiyorum ??

yusuf erdogan iyi oynuyordu bu cocuk olacak diyordum her yerde malesef dünya sampionu olmus basarmis Ronaldo olmus simdik emekli oldu bizim haberimiz yok ..

daha cok seyler var yazacakta yazmak istemiyorum ..konyadan korkuyoruz olamaz inanamiyorum ..kimsede efsanelerden birsey demiyorlar kimse protesto etmiyor antromana gelerek bravo cocuklar diyorlar inanmiyorum ..ben amatörlerde oynamistim biz yenildigimiz Zaman bizim hocamiz agzimiza ederdi resmen konusmayla koca trabzonsporun hocasi mac yenildik iki cümle ediyor sonra antroman sut cek ver kac yap kosu yap tamam komediye devam ..

korner calisin Taktik yapin kendi aranizda konusun frikik teknigi yapin ne bileyim insan birseyler yapar ya ..

tekrar ediyorum futbolu futbol bilenler oynasin zengin dayilari olanlar degil bakiniz simdik idaa ediyorum trabzonda degilim lakin bir hafta sahil kenarlarinda futbol oynayan gencler var ordan trabzonspora katki verecek oyuncular bulmasam kendimi köprüden atarim malesef zengin dayilari yok torpil yok ..

bizim genclere güya trabzonsporun altyapisindan genclere sans veriliyor cocuk oyuna giriyor isteksiz mücadele gücü gitmis yürürken düsecek yillardir yemek yememisler garibanlar zorla oynatiyoruz ..

simdilik bu Kadar sinirden patliyorum trabzonsporumuzu bize geri verin geri verin .......son olarak bu Kadar kalitesizler takimimizda var birde oynadigimiz formalarimiza bakiniz tam komedi buda baska hikaye ..ben amatörde oynardim yirmi bes yil gecmis asaya yukari ama o zamanlar giyindigim formalar bile suanki trabzonsporun formalarindan daha güzel ve kaliteli gözüküyordu her konuda kaybetik ..

(özeri es gecmeyeyim özerde son bir iki yil kazasiz belasiz oynarim parami alirim derdinde göze carpmadan öyle gizli gizli yoluma devam edeyim paralar geliyor emeklilik yakin ..kimse kusura bakmasin 1461 trabzonda bir Emrullah var yasi sanirim 33 al oynat herkeseden iyi oynar kalitesi yok belki ama Adam korkmuyor kosuyor savasiyor ....

İ. SARAL
01.03.2016, 15:37
3'lü defans şart.

Erkan A.
01.03.2016, 15:49
3'lü defans şart.

hocam üclü defansli bir onbir yapsana bir bakalim elestiri degil bu ,yorumunu destekliyorum

artvints
01.03.2016, 15:50
itirazlar ne oldu? sonuç çıkana kadar cezayı tamamlayacak oyuncular.

İ. SARAL
01.03.2016, 15:54
hocam üclü defansli bir onbir yapsana bir bakalim elestiri degil bu ,yorumunu destekliyorum

------------------------Onur------------------------------

----------Akakpo------Douglas-------Yumlu-------------

Bosingwa----------Aytaç--------Okay--------------Yusuf

---------------------------Marin-----------------------

---------------------Demir--------Beşir--------------

veya

-----------------------Onur--------------------------

---------Akakpo-------Douglas--------Yumlu---------

Bosingwa---------Aytaç-------Okay-------------Yusuf

--------------Özer---------------------Marin

Aytaç oynayacak mı onu bilmiyorum.

Erkan A.
01.03.2016, 15:59
bu onbir güzelmis renktasim konyayi bu onbirle yenebiliriz malesef bizim gibi düsünen yoktur

-----------------------Onur--------------------------

---------Akakpo-------Douglas--------Yumlu---------

Bosingwa---------Aytaç-------Okay-------------Yusuf

--------------Özer---------------------Marin

S.ÖZKAN
01.03.2016, 16:39
Elimizde ki oyuncuların psikolojik durumuna ve performanslarına bakılırsa bence hücum oynamak tam anlamıyla intihar.

Kalan 12 maçta da önce beraberliğe oynayıp sonra kontra ile galibiyet aramalıyız.

Hazır düşme potasıyla 10 puan farkımız var ve bu farkı korumak en büyük hedef olmalı eğer puan farkını korumak yerine şuursuzca atak oynarsak ligin son haftaları ciddi anlamda ölüm kalım mücadelesine dönüşür.

Uğur_Dmrtrk
01.03.2016, 17:08
Elimizde ki oyuncuların psikolojik durumuna ve performanslarına bakılırsa bence hücum oynamak tam anlamıyla intihar.

Kalan 12 maçta da önce beraberliğe oynayıp sonra kontra ile galibiyet aramalıyız.

Hazır düşme potasıyla 10 puan farkımız var ve bu farkı korumak en büyük hedef olmalı eğer puan farkını korumak yerine şuursuzca atak oynarsak ligin son haftaları ciddi anlamda ölüm kalım mücadelesine dönüşür.

aynen hocam..dik oynamanın defansif versiyonunu becermemiz lazım..agresif ve yıpratıcı,geride iyi kapanan..

[KAPLAN]
01.03.2016, 17:11
Bu takımın Hami ve Konya'yı birlikte yenme şanşı yok. Ya Hami, ya Konya. İkisinden birine odaklanıp sadece birini yenmeye çalışmalıyız.

S.ÖZKAN
01.03.2016, 17:34
aynen hocam..dik oynamanın defansif versiyonunu becermemiz lazım..agresif ve yıpratıcı,geride iyi kapanan..

Bu sene alabileceğimiz en iyi sonuç ligi ilk 10 içinde bitirebilmek o yüzden bu sıkıntılı dönemde hayallere kapılmamak lazım.Eğer önümüzde ki 5 hafta 10 puan çıkarabilirsek süper olur çünkü ileri ki haftalar için psikolojik olarak daha iyi duruma geliriz.Ayrıca sakat ve cezalılar takıma eklenince rahat ederiz.

Kalan maçlarda 8 beraberlik 4 galibiyet yeterli olur.

Uğur_Dmrtrk
01.03.2016, 17:36
Bu sene alabileceğimiz en iyi sonuç ligi ilk 10 içinde bitirebilmek o yüzden bu sıkıntılı dönemde hayallere kapılmamak lazım.Eğer önümüzde ki 5 hafta 10 puan çıkarabilirsek süper olur çünkü ileri ki haftalar için psikolojik olarak daha iyi duruma geliriz.Ayrıca sakat ve cezalılar takıma eklenince rahat ederiz.

Kalan maçlarda 8 beraberlik 4 galibiyet yeterli olur.

konya maçı sonrası olumsuz durumda başa sarabiliriz..çok ümitli değilim takımdan..

Sibel
01.03.2016, 17:40
Mehmet 3 hafta daha yokmuş.
Hey mübarek sayıların küplerini alarak ilerliyor haftalar.

7can61
01.03.2016, 17:53
Şu musaya bakıyorumda, arkasına teneke bağlayıp gönderdiğimiz zeki, mustafa, kadir ve hatta caner ve bu adamdan iyi topçu değilmiydi?

Şimdi Musadan başka sol bekimiz yok. Ne güzel dünya.

7can61
01.03.2016, 17:56
Konyadan sonra Mersin ve sivasla üst üste evimizde 2 maç yapacağız. O zamana kadar takım düzelir. Sıkmayın canınızı.

nakzo
01.03.2016, 18:07
Hami kimdir ne yapmistir simdiye kadar ? Önceki Hami ne yapmisti ? kaybettigi 15 puanmi 18 puanmi bilmiyorum , bu puanlar nolacak ? onun yüzünden düsme potasina giriyoruz. TRabzonspor Teknik Direktörlügü cocuk oyuncagi degil . Herkesi layik görmemek lazim buraya . sezon sonununda lucescunun yardimcisi olacaksa kimse sampiyonluga oynariz demesin . hami meltem tv ye dönmeli , orda sallasin .
Lucescu zaten gelmeyecekte mucize oldu da geldi diyelim hamiyi malzemeci yapmaz ne yardımcısı.

nakzo
01.03.2016, 18:12
Konyadan sonra Mersin ve sivasla üst üste evimizde 2 maç yapacağız. O zamana kadar takım düzelir. Sıkmayın canınızı.

Bak sana giden gelmiyor. Saçma bir anlayış, saçma bir tıp ekibi, isteksiz oyuncu gurubu.Mehmede ne oldu kardeşim ayağımı koptu. Sene başından beri 5 maç dahi oynamayan adamı ben ne yapayım .Hiç birinde düzelme yok ki Güray 4 hafta daha yok mehmet 1 ay daha yok,aytaç 2 haftada daha yok tam ibretlik bir haldeyiz.Trabzonspor futb takımı değil DİNGONUN AHIRI OLMUŞ.

Hasan Habip Özbay
01.03.2016, 19:29
puan almamız çok sürpriz olur ve bu haftadan sonra asıl maçlar başlar sivas mersin ve eskişehir hem onlardan tam intikam alma maçları bu hafta sıfır ümit var önemli olan sivas mersin ve satılmışşehir maçları

SamZuk
01.03.2016, 19:33
Belki şuan şaka gibi gelebilir fakat Onur eğer ameliyat olup sezonu kapatırsa, ciddi ciddi küme düşme potansiyelimizin olacağını düşünüyorum .

50. Yılda ptt'de şampiyonluğa :)

Başkan şampiyon olacağız dedi . Hangi lig olduğunu söylemedi.:) sözünü tutmuş olur.

Sibel
01.03.2016, 19:59
puan almamız çok sürpriz olur ve bu haftadan sonra asıl maçlar başlar sivas mersin ve eskişehir hem onlardan tam intikam alma maçları bu hafta sıfır ümit var önemli olan sivas mersin ve satılmışşehir maçları

O intikamı kim alacak çok merak ediyorum...
Adamlar protesto maçında bile oynamadı. Umurlarında intikam.

HOPA'LI TS'Lİ
01.03.2016, 20:25
27 puanla 14. sırada olmamız, 45 yaşında ve şampiyonluklar görmüş biri olarak moralimi çok bozdu.

İşe hayalet gibi gidiyorum, çok kötü bir psikoloji yaşıyorum.

Allah'ım bitsin bu sezon

HOPA'LI TS'Lİ
01.03.2016, 20:27
Hey gidi efsane
Senin bu durumlara düşeceğini rüyamda görsem inanmazdım

O formayı hak eden oyuncular giymeli gelecek sezon
Teknik Direktör de kesinlikle yerli ve Trabzon'lu olmamalı

Erkan A.
01.03.2016, 20:27
konyasporun sakat veya cezali oyuncusu yokmu ??

HOPA'LI TS'Lİ
01.03.2016, 20:29
Urbain Braems zamanında (1989-1991) ne güzel top oynuyordu TS efsanesi, hala unutamıyorum.

Bursa'yı 3-0'ın rövanşında Avni Aker'de beşlemiş ve kupa şampiyonu olmuştuk onunla

En başarılı Yabancı TD oldu TS'yi çalıştıran

orhan42
01.03.2016, 20:44
Bizi ancak büyük bir şok paklar..Küme düşeceğiz gibi bi his var içimde..Bu futbolcu topluluğu ve başlarındaki çoban maalesef umut vermiyor bana..

Jedi
01.03.2016, 20:49
takım halinde savunma futbolu öğretilmeye başlanmalı en kısa zamanda, en büyük sorunlardan biriside bu..

gitsinler real sociedad takımından örnek alsınlar nasıl takım savunması yapılır diye, bu akşam yine maçları var yine 90 dakka seyredeceğim

onları, kim bu sistemi orda başarmışsa alnından öpmek lazım . medicore futbolcularla oluyormuş bu iş demekki,

Jedi
01.03.2016, 20:50

o iki maç konyadan daha zor , demedi demeyin..........bu takım nerde stress seviyesi yüksek maç var nerde

mutlaka kazanmalıyız dediğimiz maç var kazanamadı, yine bu iki maçtan birinde arıza çıkar %100 eminim.

emrhan61
01.03.2016, 21:23
Onur
Bosingwa - Mustafa - Akakpo - Yusuf
Aytaç - Okay
Sefa - Marin - Erkan
Muhammet(Cardozo)

Fatih Çelik
01.03.2016, 21:27
Ben yanı diki paraleli bilmem. Tek realite doğru oyundur. Doğru oyunu oynayalım da nasıl olursa olsun oynayalım. Futbolda defans yapmak acizlik değil. Zaten futbol yalnızca hücumları için izleniyorsa futbol izlemek doğru değil.

adiloş bebe
01.03.2016, 21:42
son 4-5 senedir ligin ortasında lig bitsin diye dua ediyoruz Trabzonsporun sırtındaki kambur her geçen gün ağırlaşıyor umarım kalıcı bir hasar bırakmaz. Maça gelecek olursak kazanacğımızı zannetmiyorum konya bu yıl bi form yakaladı büyük ihtimallede bazı eller sayesinde avrupaya yollanacak umarım hayırlısı olur

HOPA'LI TS'Lİ
01.03.2016, 22:11
Ç.Rize 2 maçta da İBFK'yi yenerek ZTK'da yarı finale yükseldi.

Ah be gel de yanma, bari kupada ilerleyebilseydik

Gitti bir koca sezon daha boşa

kyodou
01.03.2016, 22:24
İroni sandım da gerçekten küme düşme korkusu yaşayanlar varmış şaka gibi. :D

Sivas forumuna bakıyorum, kümede kalma umutlarına gülüyorum. Buraya geliyorum küme düşme korkularına gülüyorum. :D

yorumsuz6117
01.03.2016, 22:28
Ya arkadaş adam sakatlanalı 1 ay oldu 1 ay yok dediler 1 ay geçti şimdi 1 ay yokmuş yine.. :D:D

HOPA'LI TS'Lİ
01.03.2016, 22:34

Sivas forumuna bakıyorum, kümede kalma umutlarına gülüyorum. Buraya geliyorum küme düşme korkularına gülüyorum. :D

Oynamadan hiç bir maç kazanılmıyor.

39 puana ulaşamayan takımın ligde kalma garantisi yok.

HOPA'LI TS'Lİ
01.03.2016, 22:36
İlk 4 maçta 10 puan alan takım şimdi 27 puanda

İçler acısı bir durum

2016-2017 sezonun yani 50. yılda bari yüzümüzü güldürün

Başkanın her hamlesini doğru buluyorum.

Bu adam bizim için bulunmaz nimet.

İnşallah güzel günler göreceğiz, sabredin uşaklar

evranosbey61
01.03.2016, 22:52
Konya maçında alınacak bir mağlubiyet de haminin artık kredisi biter.bi ihtimal bi sonraki maçta da alacağı beraberlikte dahi istifa edecektir. Yazın bunu

Mert Acar
01.03.2016, 22:56
https://www.youtube.com/watch?v=UV3_i-BRQYw

Nereden nereye be..Konyaspordan puan almaya mucize olarak bakıyoruz.

Soner Albayrak
01.03.2016, 22:58
Mehmet 3 hafta daha yokmuş.
Hey mübarek sayıların küplerini alarak ilerliyor haftalar.

Ya Sibel : )))))

evranosbey61
01.03.2016, 22:59
Başkan demeçlerinde hep geleceğe yönelik mesajlar veriyor ancak puan durumu ve takımın haline bakan herkesin aklındaki o kuşku tedirgin ediyor.ya başkanın bildiği bişeyler var yada korkusunu çaktırmamaya çalışıyor.biri çıkıp bu takım kesinlikle düşmez desin kimse ne hamiyle ne topçularla ilgili tek laf etmez.zaten bitmiş lig ha 14. ha 10. Ama o soru işareti çok korkutucu.

Dip.Ing.Mag.
02.03.2016, 00:25
Premier lig te efsane aston villa bile dibi boyladı çok enteresan şeyler oluyor son zamanlarda. Ben ciddi ciddi tedirgin oluyorum. Zira hem takım takım değil hem de hakemler bundan sonra en az bi 5-10 puanımızı daha gasp ederler

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Dip.Ing.Mag.
02.03.2016, 00:36
konyasporun sakat veya cezali oyuncusu yokmu ??

İnş yoktur rakipte ne kadar çok cezalı sakat vs varsa o kadar rahat yeniliyoruz

Tolga Okumuş
02.03.2016, 02:12
Gençlerbirliği-Akhisar maçında ev sahibi takımın attığı beraberlik golünden sonrası ile bizim Osmanlıspor maçında attığımız beraberlik golünden sonrasına bakın neden takımdan umutsuz olduğumu çok güzel bir şekilde anlatıyor.

Güçsüz,umutsuz,yenilgiyi kabullenecek kadar psikolojisi tükenmiş oyuncu gurubuyla 4 maç bile zor kazanırız demiştim lig bitene kadar.Kayseri maçı ile birlikte kaldı 3.

Konya'dan sonra yine 3'ten aşağı düşmeyi bekleriz.

DeAgLeMaNyAq
02.03.2016, 02:44

Buna sevk eden şu aşamada puan durumu değil ligdeki sıralamamız. Yoksa daha 2 hafta önce bir galibiyetle de 8.liğe yükselmiştik. Şu saatten sonra ligdeki sıralamanın bir önemi yok çünkü takımın hedefi kalmadı. Ancak puantaj açıdan sorun yaşamamak için 2 hafta içerisinde Avni Aker'de karşılacağımız Mersin ve Sivas maçları sezonun kaderini belirleyecek. Bu 2 karşılaşmadan alınacak 6 puan düşme korkusunu tamamen bitirir. 4 puan uzun bir süre bizi rahatlatır. 2-3 puan risk seviyesini bir süre uzaklaştırır. 0-1 puan ise takımı uçuruma sürüklemeye yeter. Ondan önce oynayacağımız Konya ve BJK maçlarını pek hesaba katmadım çünkü bu 2 karşılaşmadan alınacak her puan sürprizdir...

Şanlı SanMarino
02.03.2016, 06:37
Onur (Alvarado)
Boss-Mustafa-Douglas(Akakpo)-Musa
Özer-Okay(Aytaç)
Sefa-Marin-Yusuf
Muhammet

Kale, stoper ve orta saha hariç diğer mevkiler neredeyse kesin ve alternatifsiz.

HOPA'LI TS'Lİ
02.03.2016, 06:48
Onur (Alvarado)
Boss-Mustafa-Douglas(Akakpo)-Musa
Özer-Okay(Aytaç)
Sefa-Marin-Yusuf
Muhammet

Kale, stoper ve orta saha hariç diğer mevkiler neredeyse kesin ve alternatifsiz.

Douglas yerine Akakpo
Okay yerine Aytaç oynamalı

kalan maçlarda

UĞUR DURTAŞ
02.03.2016, 09:50
Ç.Rize 2 maçta da İBFK'yi yenerek ZTK'da yarı finale yükseldi.

Ah be gel de yanma, bari kupada ilerleyebilseydik

Gitti bir koca sezon daha boşa
**
fb-bjk maçını çoğunluğumuz izlemiştir.
izlerken ben yoruldum,
caner,gökhan bjk li ismail adamlarda ne ciğer var kardeşim,
devamlı ileri geri çalıştılar,adamlar güçlü,kuvvetli,kondisyonlu.
bunuda sahaya yansıtıyorlar.
**
bizimkilerde bunların hiç biri yok,bizim orta saha ve ilerde oynayan oyuncularımız
maçın 20.dakikasında dilleri dışarı çıkıyor.
depar atmaktan acizler,rakip ataktayken defansa yardıma gelmiyorlar,çakılı oynuyorlar.
niçin futblcularımızda güç yok.
şu anda takım bu haldeyken haftada 2 maçı hayatta çıkaramazlarmış.
zaten bheneleri çoktu kupada olsaydı,iyice vurdumduymaz olurlardı.
onun içindirki kupadan elenmemiz hayırlı oldu....

Faik Yılmaz
02.03.2016, 10:01
Konyaspor Beşiktaş ile Perşembe akşamı 20:45 'te Kupa maçı oynayacak.....

Muhtemelen maç yüksek tempoda geçecek....

3 gün bile geçmeden bizimle maçı var...

Evet bizimde çok eksiğimiz var ama bu yorgunluğu güzel kullanmalıyız...

Rakibi önce durdurmalı, yormalı 70 ten sonrada çift forvete dönerek vurmalıyız...

Benim fikrim budur....

evonon
02.03.2016, 10:05

Rakibi önce durdurmalı, yormalı 70 ten sonrada çift forvete dönerek vurmalıyız...

Benim fikrim budur....

Onların yorulmuş hali bizimkilerin normal haliyle ancak eşit olur. Hatta onlar halen daha çok koşuyor olurlar.

Faik Yılmaz
02.03.2016, 10:09
Ümitli olmaya ihtiyacımız var.......

HOPA'LI TS'Lİ
02.03.2016, 10:27
Konya'yı bir şekilde yenebilsek de, şu düşünmek istemediğimiz ama bilinçaltımıza yerleşmesinden kurtulamadığımız düşme korkusundan kurtulsak

adiloş bebe
02.03.2016, 10:31
Ümitli olmaya ihtiyacımız var.......
haklısınız ümitli olmaya ihtiyacımız var ama bu oyuncu kadrosu ve teknik ekiple içimde olan en küçük ümit taneside uçup gidiyor. Konya öyle yada böyle avrupaya yollanacak bu yıl orada bir galibiyet çok çok sürpriz olur hedef evimizde oynayacağımız maçlar olmalı

Faik Yılmaz
02.03.2016, 10:35
haklısınız ümitli olmaya ihtiyacımız var ama bu oyuncu kadrosu ve teknik ekiple içimde olan en küçük ümit taneside uçup gidiyor. Konya öyle yada böyle avrupaya yollanacak bu yıl orada bir galibiyet çok çok sürpriz olur hedef evimizde oynayacağımız maçlar olmalı

Kadromuz 7 mçta 6 galibiyet alan Gençlebirliğinden kötü değil ki....

Sadece motive edilmeye ve biraz futbol oynatılmaya ihtiyaçları var....

Bursaya verilen Deniz Yılmaz'ı izliyorum mesela. Üst düzey yetenekleri yok lalin futbola aç hali her halinden belli oluyor....

adiloş bebe
02.03.2016, 10:38

Bursaya verilen Deniz Yılmaz'ı izliyorum mesela. Üst düzey yetenekleri yok lalin futbola aç hali her halinden belli oluyor....
malesef eldeki teknik kadro takıma bu inancı aşılıyabilecek kapasitede değil takım fizikende moralmende ligdeki çoğu takımın gerisinde

Uğur_Dmrtrk
02.03.2016, 10:49

Benim fikrim budur....

hocam Akhisar da bu durumdaydı sanırım..kupa oynadı sonra bizle oynadı..yine yenildik :) :) umudunu kırmayayım ama durum böyle..

Faik Yılmaz
02.03.2016, 10:52
hocam Akhisar da bu durumdaydı sanırım..kupa oynadı sonra bizle oynadı..yine yenildik :) :) umudunu kırmayayım ama durum böyle..

Umut fakirin ekmeğidir ne yapalım....... :(

Oğuz KUL
02.03.2016, 11:00
Bu Sezon şu maç başlıklarını rakip takımın camiası okusalar ki okuyanlar vardır gerçekten yüzümüz kızarır..

Medet umduğumuz şeylere bakar mısın..
Maç yorgunluğu
Cezalı oyuncu
Sakat oyuncu
Gününde olmamaları

Ya biz ne zaman futbol oynayacağız ve ezeeze yeneceğiz ..

Harun-61
02.03.2016, 11:11
Umutlanmaya gerek yok; Macin acik ara favorisi Konya.

Faik Yılmaz
02.03.2016, 11:12
Bu Sezon şu maç başlıklarını rakip takımın camiası okusalar ki okuyanlar vardır gerçekten yüzümüz kızarır..

Medet umduğumuz şeylere bakar mısın..
Maç yorgunluğu
Cezalı oyuncu
Sakat oyuncu
Gününde olmamaları

Ya biz ne zaman futbol oynayacağız ve ezeeze yeneceğiz ..
Trabzonspor'un maçlarını izlemiyorum.....

eskişehir
sivas
mersin üçlüsünün maçlarını izliyorum....

bu üüçlünün her hafta yenilmesi ve puan farkının kapanmaması için dua ediyorum.... bu rezilliğinide unutmamak lazım....

çok kötü bir sezon geçiriyoruz....

rezilllik,kepazeli resmen

yok vizyon yok fizyon hikaye geliyor bana şu anda.....

gökçay61
02.03.2016, 11:17
ilk 89 dakka gol yemezsek maçı berabere bitirebiliriz.

Oğuz KUL
02.03.2016, 11:27
Trabzonspor'un maçlarını izlemiyorum.....

eskişehir
sivas
mersin üçlüsünün maçlarını izliyorum....

bu üüçlünün her hafta yenilmesi ve puan farkının kapanmaması için dua ediyorum.... bu rezilliğinide unutmamak lazım....

çok kötü bir sezon geçiriyoruz....

rezilllik,kepazeli resmen

yok vizyon yok fizyon hikaye geliyor bana şu anda.....

İşte sorunda bu zaten..
İnsanın aklına şu geliyor değilmi fatih atiklere, sefalara,musalara vs. verilecek paraları teşvik için bu sezon alt sıradaki takımların rakiplerine versek daha iyi olurdu nede olsa teşvik serbestmiş suç hiç değilmiş..Bizde rahat ederdik..
Hangisi gerçek hangisi yalan bilmiyorum ama benim içim yanıyor eminimki sizlerinde öyledir..

Bu futbolcular bu paralara oynuyor ve bizim en kıymetlimiz şerefimiz olan Trabzonsporu iki paralık ediyorlar..

S.ÖZKAN
02.03.2016, 11:44
Ortasahamızda Aytaç Okay Özer birlikte oynamalı önce beraberlik sonra galibiyet düşünülmeli.

artvints
02.03.2016, 11:53
orta saha merkezinde ikisi direk oynayacak biri de oyuna girip katkı verecek en az üç oyuncu lazım. başlangıçta her şey iyi gitse bile merkezi takviye etmen gerekiyor.o ayrıntılar da önemli.bizim orta sahamızda tam anlamıyla hazır bir oyuncu bile yok.bu şartlarda çok zor maç kazanmak. okay ve aytaç tam anlamıyla hazır olsa bile yetmiyor, maç içinde okay yoruluyor ve değiştirilmesi gerekiyor.

samet aslan
02.03.2016, 11:58
mutlak suretle kaybedeceğimizi düşündüğüm maç, dilerim yanıltırlar beni..

Oruç
02.03.2016, 12:02

"Bu takım sezon başından beri çalışmıyor" diyen Hami Mandıralı idmanda ne yaptırıyor diye sormak lazım. Ligde biz hariç koşmayan, basmayan takım yok. Bizimkilerinse yürümeye mecali yok. Utanıyorum bizim maçları izlerken.

Dip.Ing.Mag.
02.03.2016, 12:33
arkadaslar iciniz rahat olsun. yapmis oldugum analize göre, küme olayindan kil payi yirtiyoruz.

not: asagidaki tablo olasi en kötü senaryoya göre hazirlanmistir.

24. hafta

Konya – Trabzonspor – 1 = 28 puan
Bjk – eses – 0 = 18 puan
Kayseri – gencler – 1 = 25 puan
Mersin – sivas – 1 = 18 /19 puan

25. hafta

Trabzonspor – Mersin – 1 = 29/19 Puan
Eses – Akhisar – 3 = 21 Puan
Sivasspor – Kasimpasa – 3 = 22 Puan
Sikeciler – kayseri – 0 = 25 Puan
Ertele maci:
Bjk yener ve 29 Puanda kaliriz

26. hafta

Kayseri – eses – 1 = 25/22 Puan
Trabzonspor – Sivasspor – 1 = 30/22 Puan
Mersin – Gaziantep – 3 = 22 Puan

27. Hafta

Gaziantep – Trabzonspor – 1 = 31 puan
Rize – Kayseri – 1 = 26 puan
Eskisehir – gs – 1 = 23 puan
Sivas – Bursa – 1 = 23 Puan
Basaksehir – mersin – 0 = 22 puan

28. hafta

Gaziantep – Sivas – 3 = 26 puan
Osmanli – eskisehir – 3 = 26 puan
Trabzonspor – Basaksehir – 0 = 31 puan
Mersin – Gencler – 1 = 23 puan
Kayseri – Antalyaspor – 1 = 27 puan

29. hafta

Genclerbirligi – Trabzonspor – 1 = 32 puan
Kasimpasa – Kayseri – 0 = 27 puan
Eskisehir – Konya – 1 = 27 puan
Sivasspor – besiktas – 0 = 26 puan
Sikeciler – mersin – 0 = 23 puan

30. hafta

Kayseri – Bursaspor – 1 = 28 puan
Basaksehir – sivas – 1 = 27 puan
Mersin – eskisehir – 1 = 24/28 puan
Trabzonspor – Sikeciler – 0 = 32 puan

31. hafta

Sivas – akhisar – 3 = 30 puan
Eses – Trabzonspor – 1 = 24/33
Besiktas – Kayseri – 0 = 28 puan
Rize – mersin – 1 puan = 25 puan

32. hafta

Sivasspor – genclerbirligi – 3 = 33 puan
Gaziantep – eses – 1 = 25 puan
Trabzonspor – Rize – 3 = 36 puan
Akhisar – Kayseri – 0 = 28 puan
Mersin – Antalya – 1 = 26 puan

33. hafta

Eses – basaksehir – 3 = 28 puan
Antalya – Trabzonspor – 1 = 37 puan
Kasimpasa – Mersin – 0 = 26 puan
Kayseri – sivas – 1 = 29/34

34. hafta

Trabzonspor – Kasimpasa – 0 = 37 puan
Galatasaray – Kayseri – 1 = 30 puan
Sivasspor – Sikeciler – 0 = 34
Genclerbirligi – Eskisehir – 3 = 31 puan
Mersin – Bursaspor – 3 = 29 puan

Sonuc olarak:

14.Trabzonspor - 37 Puan
15.Sivasspor – 34 puan
16.Eskisehir – 31 puan
17.Kayseri – 30 puan
18.Mersin – 29 puan

Mehmet_Mercanlı
02.03.2016, 13:10
Antrenman Günlüğü (2 Mart)
Takımımız, Spor Toto Süper Lig’in 24. haftasında oynayacağı Torku Konyaspor maçı hazırlıklarını bugün 11.00'de yaptığı antrenmanla sürdürdü.
Teknik Direktörümüz Hami Mandıralı yönetiminde yapılan antrenmana sakatlığı nedeniyle tedavi uygulanan Onur katılmazken, Mehmet, Güray ve Aytaç takımdan ayrı koşu yaptı.
Takımımız antrenmanda ısınmanın ardından taktik çalışması yaparak günü tamamladı.

Enes Başkaya60
02.03.2016, 13:11
Bu maci alırız....

Dip.Ing.Mag.
02.03.2016, 13:22
arkadaslar iciniz rahat olsun. yapmis oldugum analize göre, küme olayindan kil payi yirtiyoruz.

not: asagidaki tablo olasi en kötü senaryoya göre hazirlanmistir.

24. hafta

Konya – Trabzonspor – 1 = 28 puan
Bjk – eses – 0 = 18 puan
Kayseri – gencler – 1 = 25 puan
Mersin – sivas – 1 = 18 /19 puan

25. hafta

Trabzonspor – Mersin – 1 = 29/19 Puan
Eses – Akhisar – 3 = 21 Puan
Sivasspor – Kasimpasa – 3 = 22 Puan
Sikeciler – kayseri – 0 = 25 Puan
Ertele maci:
Bjk yener ve 29 Puanda kaliriz

26. hafta

Kayseri – eses – 1 = 25/22 Puan
Trabzonspor – Sivasspor – 1 = 30/22 Puan
Mersin – Gaziantep – 3 = 22 Puan

27. Hafta

Gaziantep – Trabzonspor – 1 = 31 puan
Rize – Kayseri – 1 = 26 puan
Eskisehir – gs – 1 = 23 puan
Sivas – Bursa – 1 = 23 Puan
Basaksehir – mersin – 0 = 22 puan

28. hafta

Gaziantep – Sivas – 3 = 26 puan
Osmanli – eskisehir – 3 = 26 puan
Trabzonspor – Basaksehir – 0 = 31 puan
Mersin – Gencler – 1 = 23 puan
Kayseri – Antalyaspor – 1 = 27 puan

29. hafta

Genclerbirligi – Trabzonspor – 1 = 32 puan
Kasimpasa – Kayseri – 0 = 27 puan
Eskisehir – Konya – 1 = 27 puan
Sivasspor – besiktas – 0 = 26 puan
Sikeciler – mersin – 0 = 23 puan

30. hafta

Kayseri – Bursaspor – 1 = 28 puan
Basaksehir – sivas – 1 = 27 puan
Mersin – eskisehir – 1 = 24/28 puan
Trabzonspor – Sikeciler – 0 = 32 puan

31. hafta

Sivas – akhisar – 3 = 30 puan
Eses – Trabzonspor – 1 = 24/33
Besiktas – Kayseri – 0 = 28 puan
Rize – mersin – 1 puan = 25 puan

32. hafta

Sivasspor – genclerbirligi – 3 = 33 puan
Gaziantep – eses – 1 = 25 puan
Trabzonspor – Rize – 3 = 36 puan
Akhisar – Kayseri – 0 = 28 puan
Mersin – Antalya – 1 = 26 puan

33. hafta

Eses – basaksehir – 3 = 28 puan
Antalya – Trabzonspor – 1 = 37 puan
Kasimpasa – Mersin – 0 = 26 puan
Kayseri – sivas – 1 = 29/34

34. hafta

Trabzonspor – Kasimpasa – 0 = 37 puan
Galatasaray – Kayseri – 1 = 30 puan
Sivasspor – Sikeciler – 0 = 34
Genclerbirligi – Eskisehir – 3 = 31 puan
Mersin – Bursaspor – 3 = 29 puan

Sonuc olarak:

14.Trabzonspor - 37 Puan
15.Sivasspor – 34 puan
16.Eskisehir – 31 puan
17.Kayseri – 30 puan
18.Mersin – 29 puan

yani bu takim kalan maclarda 10 puan da toplayamayacaksa kapatalim kulübü gitsin.

Oğuz KUL
02.03.2016, 15:05
yani bu takim kalan maclarda 10 puan da toplayamayacaksa kapatalim kulübü gitsin.

Kısa bir deyişle rizespor bize bay geçecek yoksa biz o maçıda alamayız..

Bence bu kupon yatar :)

Dip.Ing.Mag.
02.03.2016, 15:11
Kısa bir deyişle rizespor bize bay geçecek yoksa biz o maçıda alamayız..

Bence bu kupon yatar :)

o mactan 1 puan cikarsak bile 35 puanda kaliyoruz ve yine kurtariyoruz. cünkü rizespor haricinde hic 3 puan vermedim bize. yani kötününde kötüsünü hesapladim. bu sene küme düsmede tavan puan 30 - 33 civari olacak gibi gözüküyor. bu durumda da kil payi yirtiyoruz. insallah yanilmam.

Dip.Ing.Mag.
02.03.2016, 15:18
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/19026-3A4G0K7S.jpg

Fatih Atik denen futbol katilini idmanda yine as takimda oynatmis hami. bu da demek oluyor ki gecmis olsun arkadaslar. bu maca direkt 1 yazin. bu Adam oynarsa beraber kalma ihtimalimiz bile yok. isterse bjk kupa macinda konya 120 dakika oynasin, yine de acik ve net favoridir. keske yanilsam ama sagolsun bu yetenek fukaralari beni bir kez olsun yaniltmadilar.

Tayfun
02.03.2016, 15:42
Konya yenecek hiç lafı eveleyip gevelemeye gerek yok aslında.

3 puan yazın konya'nın puan cetveline.

Hami'nin fişi bjk maçı ile çekilir inşallah ..

AdemS
02.03.2016, 15:57
Bu maça dair umutlu olmam için hiçbir sebep bulamıyorum maalesef..

Sağolsunlar..

Uğur_Dmrtrk
02.03.2016, 15:59
Konya yenecek hiç lafı eveleyip gevelemeye gerek yok aslında.

3 puan yazın konya'nın puan cetveline.

Hami'nin fişi bjk maçı ile çekilir inşallah ..

BJK çok geç hocam..Konya sonu olsa daha mantıklı..

cewat
02.03.2016, 16:03
Ğs maçındaki cezalar için yaptığımız itirazların sonucu ne zaman belli olur arkadaşlar?

kayyum61
02.03.2016, 16:12
gs men yemiş, 6. olsak bile avrupadaydık ama ne yazıkki artık çok zor

kanterts
02.03.2016, 16:39
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/19026-3A4G0K7S.jpg

Fatih Atik denen futbol katilini idmanda yine as takimda oynatmis hami. bu da demek oluyor ki gecmis olsun arkadaslar. bu maca direkt 1 yazin. bu Adam oynarsa beraber kalma ihtimalimiz bile yok. isterse bjk kupa macinda konya 120 dakika oynasin, yine de acik ve net favoridir. keske yanilsam ama sagolsun bu yetenek fukaralari beni bir kez olsun yaniltmadilar.
bu fatih atik almanyada 3.lig takiminda denemeye gitsin yemin ediyorum alinmaz . hamiye yakisir atiki oynatmak . kimsede masal anlatmasin , oynatmak zorunda degil .
okay ve özer oynar ön liberoda .

Ozan Yılmaz
02.03.2016, 17:12
bu fatih atik almanyada 3.lig takiminda denemeye gitsin yemin ediyorum alinmaz . hamiye yakisir atiki oynatmak . kimsede masal anlatmasin , oynatmak zorunda degil .
okay ve özer oynar ön liberoda .
ama ne hikmetse fransa 1. liginde oynama başarısı gösterebilmiş :confused:

yasin196761
02.03.2016, 17:23
Özer göbekte oynamalı hiç değilse rakip karşılıyor en ideal kadro Onur bosi yumlu akakpo yusuf okay özer marin sefa muhammet cardozo yada üçlü stoper oynicaz

İleli
02.03.2016, 17:25
Oooofff of

DeAgLeMaNyAq
02.03.2016, 17:37
Yunus Emre Sel Onur'un ameliyat olacağını söyledi. En kritik Mersin ve Sivas maçlarında ne yazık ki kalede yer alamayacak. Bu açıdan kaleye gelen her topun gol olma ihtimali bir hayli yüksek. Sakatlığının daha fazla büyümemesi için ameliyat olması doğru karar. İşimiz Allah'a kaldı ancak Yunus Emre'nin bugünkü Fotomaç'taki haberinde Onur 1 ay sonra ameliyat olacak iyileşmesi 2-3 ay bulacak ve sezonu kapatacak demişti. Normalde menisküs ameliyatlarının akabinde oyuncular 3-4 haftada sahalara dönüyor bu süre niye 2-3 ay diye yazıldı anlamadım...

Reha Asan
02.03.2016, 17:47
Yunus Emre Sel â€@yunusemresel (https://twitter.com/yunusemresel)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 2 dk.2 dakika önce (https://twitter.com/yunusemresel/status/705056731588595713)</small>
Onur'un ameliyatı yarın gerçekleşecek ve her şey yolunda giderse(inşallah) 3 ila 4 hafta arasında sahalara dönecek.

Sibel
02.03.2016, 17:55
Geçmiş olsun... Ufaktan kendimizi alıştırsak iyi olur.

Ahmet Kara
02.03.2016, 17:56
Her maçtan sonra tekrar maç izlemeyeceğim diyorum ama sonunda yine izliyorum haftalık stres dozumuzu almamız lazım.

Tayfun
02.03.2016, 18:00
Yunus Emre Sel ‏@yunusemresel (https://twitter.com/yunusemresel)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 2 dk.2 dakika önce (https://twitter.com/yunusemresel/status/705056731588595713)</small>
Onur'un ameliyatı yarın gerçekleşecek ve her şey yolunda giderse(inşallah) 3 ila 4 hafta arasında sahalara dönecek.

Daha da kötü günler bizi bekliyor malesef.

Mersin, sivas, eskişehir puan kaybı yaşamalı. Bizim doğru düzgün puan alacağımız yok.

Kritik durumdayız ...

Ahmet Kara
02.03.2016, 18:01
En iyisi bu maçta hocamız Onur olsun. En azından Hami gibi kollarını bağlayıp film gibi maçı izlemez.

Fatih Çelik
02.03.2016, 18:21
Onur en doğrusunu yaptı 4 haftada dönmeli erken dönüyor yine kaybediyoruz oyuncumuzu. Yıllarca bizi kurtardı bir kere de başımızın çaresine kendimiz bakalım.

Oruç
02.03.2016, 18:30
Yunus Emre Sel ‏@yunusemresel (https://twitter.com/yunusemresel)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 2 dk.2 dakika önce (https://twitter.com/yunusemresel/status/705056731588595713)</small>

Son 3 sıradaki takımların rezilleri oynamasından başka yapacağımız şey kalmadı gibi.

Winter is coming.

Sibel
02.03.2016, 18:30
Son 3 sıradaki takımların rezilleri oynamasından başka yapacağımız şey kalmadı gibi.

Winter is coming.

No winter yes summer.

Dip.Ing.Mag.
02.03.2016, 18:37

Onur da maaleser müzmin sakat bundan sonra her sene böyle gider. Müthiş bir akılla ugurcan ı da 1461 e verdiler buyur burdan yak şimdi

kaan61
02.03.2016, 18:50
Dahi Hami ' nin 6 - 0 - 4 taktiği tutarsa maçı kazanırız. Hami hoca kendi hayallerinden ve felsefesinden ( Varsa) vazgeçip elindeki kadroya göre sistem belirlemeli. Takımının gücüne göre ve rakibin eksi yönlerine göre hamleler geliştirmeli. Ne yazıkki hamide bunları yapabilme oranı % 25 ... Buda bizi en fazla 34 - 36 puana taşır

Sefaenes
02.03.2016, 18:52
takimin bu kadar sakat vermesi sorgulanmali Haminin antremanlarinla takimda oyuncu kalmiyacak bu ne ya Onurda sakat ama inatla Haminin arkasinda duracaklar yazik yöneticilerimiz 1461 le Trabzonsporu bir alt lige düsürmek icin inat ettiler formul mus yok neyms bu kafala sene sonu Usta kalmaz

memozcan
02.03.2016, 18:59
üstünde durulması gereken en önemli konulardan biri bu sakatlıklar.. biri de çıkıp neden bu kadr sakat veriyoruz aga diye sormuyor..

hami geldi geleli sakatlıklar yakamızı bırakmıyor.. adam kendi ağzıyla söyledi. takıma hiç yükleme yapılmamış azcık yüklendik herkes sakatlandı diye.. aklı başında birinin buraya müdahale etmesi lazım..

hiç riske girmeye gerek yok.. gidip osman özköylüyü alsınlar sene sonuna kadar..

Fatih Çelik
02.03.2016, 19:03
No winter yes summer.

http://inciswf.com/ve1369891930.swf

kyodou
02.03.2016, 19:15
Esteban' a güveniyorum şahsen. Çünkü başka çarem yok.

Adem Akyüz'
02.03.2016, 19:23
Esteban'a güvenmekten başka şansımız yok.

yorumsuz6117
02.03.2016, 19:24
Allah'tan son 3 takım ligden kopmuş gibi.. Onur'un da ameliyatından dolayı kalede düştü.. 20 puanın üstünde olsalar çok ciddi küme düşmemeye oynayacaktık..

yorumsuz6117
02.03.2016, 19:24
Esteban kaleci değil , karpuzdan başka bişey yakalayamaz o..

selcuk
02.03.2016, 19:26
ac milan kaleyi bir takosa vermektense donnarumma ya güvenmisdi

ugurcan olmadigina göre bu sans ardaya taninabilir, alvaradodan daha güvenilir bence

Ozan Yılmaz
02.03.2016, 19:27
ac milan kaleyi bir takosa vermektense donnarumma ya güvenmisdi

ugurcan olmadigina göre bu sans ardaya taninabilir, alvaradodan daha güvenilir bence
Arda kim ya? 3. Kalecimiz yavuz değil mi?

Şerafettin Kara
02.03.2016, 19:29
sanki takım mükemmelde ihale estabana kalacak onur olsa yenilir bu takım

selcuk
02.03.2016, 19:42
Arda kim ya? 3. Kalecimiz yavuz değil mi?
altyapidaki ugurcandan sonraki en yetenekli kalecimiz

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18827-3Z0L2U3X.jpg

Ozan Yılmaz
02.03.2016, 19:46
selcuk Yavuz Aygün kötü mü? Bu çocuk daha çok küçük, kaldıramaz şu anda o görevi bence.

selcuk
02.03.2016, 19:52
@selcuk (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=347) Yavuz Aygün kötü mü? Bu çocuk daha çok küçük, kaldıramaz şu anda o görevi bence.
kötümü???

bence yetenegi süper lig icin yetersiz, ayni arkasindaki tunahan gibi

donnarumma 16 yasinda ac milanin kalesini aldi/ arda 15
Türkiyede birinde bu yetenek varsa ardada vardir

Ozan Yılmaz
02.03.2016, 19:54
kötümü???

bence yetenegi süper lig icin yetersiz, ayni arkasindaki tunahan gibi

donnarumma 16 yasinda ac milanin kalesini aldi/ arda 15
Türkiyede birinde bu yetenek varsa ardada vardir
bence bu şansı Uğurcan'a verip arkasında durmamız gerekiyordu, neyse hayırlısı olsun Arda'yı izlemedim hiç.

Sibel
02.03.2016, 19:57
http://inciswf.com/ve1369891930.swf

Açılmadı :)

Mustafa ÖZDEMİR
02.03.2016, 20:02
Konya açık ara favori.

selcuk
02.03.2016, 20:06
bence bu şansı Uğurcan'a verip arkasında durmamız gerekiyordu, neyse hayırlısı olsun Arda'yı izlemedim hiç.
keske 1461 e verilmeseydi
simdi icimiz rahat olacakti
zaten alt yapiyi takip eden herkes a takimda kalmasi dogru karar olacagini demisti

ibrahimi yolluyorsan ugurcani neden gönderirsin

....

slmn
02.03.2016, 20:13
keske 1461 e verilmeseydi
simdi icimiz rahat olacakti
zaten alt yapiyi takip eden herkes a takimda kalmasi dogru karar olacagini demisti

ibrahimi yolluyorsan ugurcani neden gönderirsin

....

Bende genç yeteneklere şans verilmesi taraftarıyım ama içimiz rahat olacaktı kısmına katılmıyorum zira 2 hafta önce Uğurcan'ın ads maçında yediği goller ortada, a takımda böyle kritik dönemde yapacağı hatalar onu başlamadan bitirebilirdi.

Esteban konusunda o kadar karamsar değilim en azından Hollanda ve milli takımda tecrübesi ortada. Ona bu kadar negatif bakılmasının sebebi ruh hastası eski yönetimin Onur'un kuyusunu kazmaya çalışması ve sanki bunda Esteban'ın rolü varmış gibi algı oluşması.

selcuk
02.03.2016, 20:26
Bende genç yeteneklere şans verilmesi taraftarıyım ama içimiz rahat olacaktı kısmına katılmıyorum zira 2 hafta önce Uğurcan'ın ads maçında yediği goller ortada, a takımda böyle kritik dönemde yapacağı hatalar onu başlamadan bitirebilirdi.

Esteban konusunda o kadar karamsar değilim en azından Hollanda ve milli takımda tecrübesi ortada. Ona bu kadar negatif bakılmasının sebebi ruh hastası eski yönetimin Onur'un kuyusunu kazmaya çalışması ve sanki bunda Esteban'ın rolü varmış gibi algı oluşması.
as takimda o pozisyonda okadar cesaretli davranip cikmazdi
orasi baska burasi baska

benim icin ugurcan a dan z ye her konuda estebandan iyi

HOPA'LI TS'Lİ
02.03.2016, 21:38
Uzun süre sonra içimden bir ses TS bu maçı kazanacak diyor.

İnşallah diyelim.

yattarahayranı
02.03.2016, 22:01
Ya hadi bende kazancaz dicemde kimle kazancaz ?

Uğur Ö.
02.03.2016, 23:17
...............Estaban

Bosingwa.....Douglas...Mustafa....Yusuf

Sefa............Okay....Özer..........Marin

..............Muhammet...Cardozo

İkili forvet oynamamız lazım. Muhammet bu oyunda 10 numara mevkisinde oynayabilir. Okay, Özer, Sefa koşucu ortasaha olur.

Formda bir Ekici keşke olsaydı. İnanılmaz şekilde farkettirebiliyor maçta. Ama adam bu sezon doğru düzgün maç oynayamadı. Mbia-Ekici-Medjani gibi üç tane ortasaha kaybetmemiz çok kötü oldu.

Jedi
02.03.2016, 23:20
Allah'tan son 3 takım ligden kopmuş gibi.. Onur'un da ameliyatından dolayı kalede düştü.. 20 puanın üstünde olsalar çok ciddi küme düşmemeye oynayacaktık..

valla bence hiçde bile kopmadılar, sivas mersini yenerse daha da hırslanacaktır, keza mersin de aynısı.. es es ile deplasmanda oynacağız

bu takım es es'i yenebilir mi orası tartışılır..

Erkan A.
03.03.2016, 00:11
konya macinda sari kart görerek cezali duruma düsebilir oyuncularimiz varmi ??

Fatih Öztürk
03.03.2016, 01:29
Esteban 1 puanın mimarı olacak boş laflarla adamı karalamayın.

Onur Akyüz
03.03.2016, 01:40
...............Estaban

Bosingwa.....Douglas...Mustafa....Yusuf

Sefa............Okay....Özer..........Marin

..............Muhammet...Cardozo

İkili forvet oynamamız lazım. Muhammet bu oyunda 10 numara mevkisinde oynayabilir. Okay, Özer, Sefa koşucu ortasaha olur.

Formda bir Ekici keşke olsaydı. İnanılmaz şekilde farkettirebiliyor maçta. Ama adam bu sezon doğru düzgün maç oynayamadı. Mbia-Ekici-Medjani gibi üç tane ortasaha kaybetmemiz çok kötü oldu.

Koca kadroda tam anlamıyla defansif görev yapabilecek 3 tane adam var.

Kevgire dönmek tabirini bana tanımla diyen biri olsaydı şu kadroyu yazıp bununla Konya deplasmanına çıkacağız derdim.

İyi cesaret yani cahil cesareti gibi bir şey..

Tahir61
03.03.2016, 02:34
:confused:

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın (http://www.cihan.com.tr/tr/index/fikret-ormanin) bugün düzenlediği basın toplantısında, Konyalı (http://www.cihan.com.tr/tr/index/konyali) olduğu gerekçesiyle "Torku Konyaspor (http://www.cihan.com.tr/tr/index/konyaspor) maçı hakemi Yaşar Kemal Uğurlu (http://www.cihan.com.tr/tr/index/yasar-kemal-ugurlu) değiştirilsin" talebine Merkez Hakem Kurulu’ndan cevap geldi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, Torku Konyaspor (http://www.cihan.com.tr/tr/index/torku-konyaspor) -Beşiktaş (http://www.cihan.com.tr/tr/index/besiktas) maçının hakeminin babasının Konyalı (http://www.cihan.com.tr/tr/index/konyali) olduğunu ancak kendisinin Ankara (http://www.cihan.com.tr/tr/index/ankara)doğumlu olduğunu söyledi.

Müftüoğlu, "Yaşar Kemal Uğurlu Ankara (http://www.cihan.com.tr/tr/index/ankara) Yenimahalle doğumlu. Babası Konya (http://www.cihan.com.tr/tr/index/konya) doğumlu. Hakem hiç Konya'da yaşamadı. Başka bir örnek; Bülent Yıldırım Kayseri (http://www.cihan.com.tr/tr/index/bulent-yildirim-kayseri) doğumlu ama bu sezon Kayserispor-Beşiktaş maçını yönetti. İstanbul, doğumlu ve İstanbul'da yaşayan hakemler İstanbul (http://www.cihan.com.tr/tr/index/istanbul) takımlarının maçlarına çıkıyor. Yaşar Kemal Uğurlu (http://www.cihan.com.tr/tr/index/yasar-kemal-ugurlu) bu sezon Torku Konyaspor-Bursaspor maçını yönetti. Her iki takımdan da tebrik aldı." ifadelerini kullandı.

BENZER OLAY 2013'TE YAŞANDI

Ancak federasyon benzer bir durumda 2013 sezonunda hakem Uğurlu’yu değiştirmişti.

2013 yılında oynanan Konyaspor (http://www.cihan.com.tr/tr/index/konyaspor) - Kartalspor (http://www.cihan.com.tr/tr/index/kartalspor) kupa maçına atanan ve Kartalspor (http://www.cihan.com.tr/tr/index/kartalspor)yöneticilerinin "Hakem Konyalı, bu hakemi bu maça nasıl atarsınız. Hakem değişmezse maça çıkmayız" restinin ardından devreye giren Türkiye Futbol Federasyonu, Merkez Hakem Kurulu'nun yaptığı atamayı değiştirerek Ankara'da ikamet eden ancak nüfus kaydı Konya'da bulunan Uğurlu'nun yerine Galatasaray (http://www.cihan.com.tr/tr/index/galatasaray) - İstanbul (http://www.cihan.com.tr/tr/index/istanbul) Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasının 4. hakemi Çağatay (http://www.cihan.com.tr/tr/index/cagatay) Şahan'ı maça atamıştı.

Yaşar Kemal Uğurlu, Süper Lig'de (http://www.cihan.com.tr/tr/index/super-ligde) 19 Aralık 2015'te oynanan Torku Konyaspor (http://www.cihan.com.tr/tr/index/torku-konyaspor) -Bursaspor (http://www.cihan.com.tr/tr/index/bursaspor) maçını yönetmiş ve Konyaspor (http://www.cihan.com.tr/tr/index/konyaspor) karşılaşmadan 1-0'lık galibiyetle ayrılmıştı. Bursaspor'da Dzsudzsak 72. dakikada kırmızı kartla oyun dışında kalmıştı.

TolgaTopçu61
03.03.2016, 02:39
Istanbul bölgesi hakemleri Istanbul takimlarina veriliyor da bizim maça neden hiç Bariş Şimşek verilmiyor!!

HOPA'LI TS'Lİ
03.03.2016, 06:49
Istanbul bölgesi hakemleri Istanbul takimlarina veriliyor da bizim maça neden hiç Bariş Şimşek verilmiyor!!

Çok doğru

Barış ŞİMŞEK 1 kez bile bırakın sadece bizi, profesyonel liglerde hiçbir Trabzon takımının maçına verilmiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
03.03.2016, 08:04
Onur'un son Osmanlı maçında bile en az 5 net golü çıkardığını unutmayalım.

Esteban'a güvenmek zorundayız da, şu Bosi denen özgüveni tavan yapmış zat kritik yerlerde çalım sevdasına girmese bari

Bosi yüzünden çevirebileceğimiz maçları kaybediyoruz. Hami kulağını çekmeli bir an önce topu ayağından çıkart diyerek

nakzo
03.03.2016, 08:06
Onurun ameliyat olması çok yanlış bir karar 3 hafta daha bekletilip takım düzlüğe çıkt8ktan sonra ameliyat olmalıydı.Yönetimin hala daha takımın durumunu kavradığını düşünmüyoru

asilhamsi
03.03.2016, 08:27
-----------onur---------------

boss----mustafa----akakpo----yusuf

--------okay------yazici-------------

sefa-------------özer------------marin

------------muhammet--------------------

muhtemelen maca boyle cıkar Hami hoca.Cok zor mac olacak.

UĞUR DURTAŞ
03.03.2016, 09:22
*bu senenin hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bitmesini çok istiyorum.
*puan cetvelindeki yerimiz ve puanımız utanılacak düzeyde,
*konya,mersin,bjk,sivas zor maçlar,konya dışarda üçü içerde
*onur bu maçlarda yok,
*takımın en zayıf halkası estaban hiç ama hiç bana güven vermiyor.
*yorgun konyadan 3 puan alamassak,bjk yi zaten yenme şansımız yok,
*mersin ve sivas maçlarında çok zorlanırız.
*büyük bir ittimalle onur 02 nisan daki antep maçında sahada olur.
*sivas maçından sonra 1 hafta ara var,bu ara iyi gelir,
**
takım die vurdukça yönetim,camiaya destekten bahsediyor,
trübünleri doldurun diyor,diyorda diyor,
sayın yönetim;
bunları zaten bizler yapıyoruz,(pazar günü konyaya gideceğimiz gibi)
sizler,
sahada mücadele etmeyen,formasını terletmeyen,
koşmayan,skor ve puan sıralamasındaki yerimize baş kaldırmayan,
futbolculara kenetlenme çağrısı yapın.

Dip.Ing.Mag.
03.03.2016, 09:25
Onurun ameliyat olması çok yanlış bir karar 3 hafta daha bekletilip takım düzlüğe çıkt8ktan sonra ameliyat olmalıydı.Yönetimin hala daha takımın durumunu kavradığını düşünmüyoru

yönetim bu konuda enteresan bir bicimde cok rahat. yani ligi orta siralarda bitiririz gibi bir düsünceleri var sanirim. bu takimin ve hakemlerin nesine güveniyorsalar?! fakat Onur'u sakat sakat oynatip daha kötü olacaksa bir an önce ameliyat olsun da düzelsin daha mantikli degil mi? kaleci anlaminda en büyük hatalari ugurcan i 1461 e vermeleri oldu bana göre Esteban dan daha fazla güven veriyordu.
isimiz Esteban a kaldiysa bize bir pembe dizi ceker bu eleman.

Dip.Ing.Mag.
03.03.2016, 09:27
-----------onur---------------

boss----mustafa----akakpo----yusuf

--------okay------yazici-------------

sefa-------------özer------------marin

------------muhammet--------------------

muhtemelen maca boyle cıkar Hami hoca.Cok zor mac olacak.

Hami hoca cümlesini hami olarak degistirsek daha iyi olacak. Zira Hami hala Hami, henüz hoca olamadi.

ayrica Onur yok, Esteban oynar yerine. Bu ortasaha ile de kazanma ihtimalimiz yok gibi bir sey. ah Ulan IHo yüzlerce Transfer yaptin, hala mahalle takimi görüntüsündeyiz. Hayati boyunca sahin sürmüs bir adama, al su Porsche yi sür dersen süremez gider duvara toslar...

kyodou
03.03.2016, 10:19
Iho' nun 14 yaşındaki süper zeka oğlu hoca olsun. Konya' ya 3 atarız.

duyurukcu
03.03.2016, 11:49
özer geçen hafta neden oynamadı sakatmıydı

Adem Akyüz'
03.03.2016, 11:58
Gs maçındaki kırmızı kartı sebebiyle oynamadı.

TS61_NL
03.03.2016, 11:59

Kirmizi kart cezalisi oldugundan bildigim kadariyla.

duyurukcu
03.03.2016, 11:59
Kirmizi kart cezalisi oldugundan bildigim kadariyla.
özere ceza verilmemişti hani

Adem Akyüz'
03.03.2016, 12:08
Ekstra bir ceza verilmedi.

duyurukcu
03.03.2016, 12:21
Ekstra bir ceza verilmedi.
ok anladım tşkler

duyurukcu
03.03.2016, 12:23
başkasının kırmızı kartını 1 yıl süre ile erteleyen şerrefsizler demek özeri es geçmişler...lanet olsun bu düzene

katre-i.matem
03.03.2016, 13:39
başkasının kırmızı kartını 1 yıl süre ile erteleyen şerrefsizler demek özeri es geçmişler...lanet olsun bu düzene

O şekilde bir erteleme olmuyor ve olmadı zaten. Ama şöyle olabilir mesela aykut un çift sarı karttan aldığı ceza kalır tehdit ertelenebilir. Yoksa kırmızı kart gorup ertesi hafta oynayanı ben görmedim henüz.

S.ÖZKAN
03.03.2016, 14:05
Hala hücum ağırlıklı kadro yazan arkadaşları görüyorum.

Anlayamıyor musunuz bizim kadro hücum edemiyor dahası hücum edelim derken arkada açıklar verip gol yiyoruz.

Bu sene ligi ilk 10 da bitirebiliriz en iyi ihtimalle ne gerek var harala gürele saldırmaya.Hücum oynayalım biz şöyleyiz böyleyiz dersek 9 puanlık fark erir son haftalar ölüm kalım mücadelesine dönüşür.

Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım.

Kalan 12 maç önce beraberliğe oynayalım arada bir gol sıkıştırıp 3 puan almaya çalışalım.Sonra salim kafayla önümüzde ki seneyi planlayalım.

Dip.Ing.Mag.
03.03.2016, 14:44

Özer oynuyor cezali degil.

Dip.Ing.Mag.
03.03.2016, 14:45

Anlayamıyor musunuz bizim kadro hücum edemiyor dahası hücum edelim derken arkada açıklar verip gol yiyoruz.

Bu sene ligi ilk 10 da bitirebiliriz en iyi ihtimalle ne gerek var harala gürele saldırmaya.Hücum oynayalım biz şöyleyiz böyleyiz dersek 9 puanlık fark erir son haftalar ölüm kalım mücadelesine dönüşür.

Kalan 12 maç önce beraberliğe oynayalım arada bir gol sıkıştırıp 3 puan almaya çalışalım.Sonra salim kafayla önümüzde ki seneyi planlayalım.

puan ya da puanlar almak istiyorsak bundan sonra marin, erkan, sefa ve yusuf ayni anda asla sahada olmamali.

DeAgLeMaNyAq
03.03.2016, 14:56

Belli ki dayanamadı. Ayrıca tek başına verilecek bir karar değil. Sakatlığı iyice büyüse ve sezonu kapatsa daha büyük sıkıntı olurdu...

nakzo
03.03.2016, 14:59

Bizim takımın GERÇEĞİ BU BAŞKA TÜRLÜ LİGDE KALMA ŞANSIMIZDA YOK ZATEN ....

nakzo
03.03.2016, 15:02
Bu takım70 yılların İtalyası gibi kopkoyu bir defans yapmalı zira ölümüne saldırıp tek posizyona bulmadan maç tamamlıyor 10 tanede posizyon veriyoruz.Bu takımı hiçbir zaman unutmayacağım çokça yaddd edeceğim HİLHAT GARİBELERİ.

Sibel
03.03.2016, 15:03
Fırat Aydınus.

nakzo
03.03.2016, 15:13
Birde takıldığım nokta şu :Giden geri gelmiyor. Cardozo,mehmet,aytaç hemşerim biraz gayret edin ya takım can çekişiyor bu ne rahatlık.Oynamak istemeyen sene sonu defolup gidecek zaten de takımımız şu posizyondayken nasıl bir iştir bu? mehmet sezon başından beri 5 maç oynamadı ayağı kırılan adamlar döndü oynuyor .Mehmetin sene sonu ilişiğinin kesilmesi gerek bu adamdan hiçbirşey olmaz bakın İlkay gündoğana, bakın mehmete .ikisinde aynı seviyedeydi şimdi??????Bu takımda olan biten amatörlükler beni günah sahibi yaptı.

slmn
03.03.2016, 15:54
Bize ayrılan tribünden an itibariyle 280 tane bilet satılmış sayabildiğim kadarıyla.

HOPA'LI TS'Lİ
03.03.2016, 16:59
Al bu maçı ne olursa olsun

Kurtarın bizi yenilme kabusundan

YETERRRRRRRR

Şener61
03.03.2016, 17:48
Estaban guven vermesede bu lig icin standart bir.kaleci

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SADECETRABZON61
03.03.2016, 17:54
Bu kadar berbat bir sezonu sanırım yıllar önce yaşamıştık ve yine aynı sezon gerçekten Trabzonsporlu olmak çok ama çok zor

Mustafa ÖZDEMİR
03.03.2016, 19:50
Cardozo nun durumu nedir

Yavuz KÜÇÜK
03.03.2016, 19:54
Şerefsiz it sürüsü hakemler adam gibi maçlar yönetseydi bu kadar aksiliğe rağmen şimdi en kötü 4. olurduk.

emrhan61
03.03.2016, 20:21
Esteban
Bosingwa - Mustafa - Akakpo - Yusuf
Okay - Özer
Sefa - Marin - Erkan
Muhammet(Cardozo)

adiloş bebe
03.03.2016, 20:22
orta sahadaki topçular ne alemde acaba okay fatih ikilsi kaldıramaz bu maçı ayrıca cardozoda umarım 18 kişilik kadroya girer ama ilk 11 başlamamalı kesinlikle hem sakatlıktan yeni çıktı hemde kontra oynayacak takımı baltalar ileride muhammetle çıkılmalı. Muhammette ofans orta sahaya yakın oynamalı

carantinas
03.03.2016, 20:52
Şuna KON-BJK maçında 42 bin seyirci var.

İnşallah bizim maçımızda da stadlarını doldurarak iyi bir örnek olurlar şehir takımları için.

Futbol seyirciyle iyi stadlarla güzel oluyor. İnsan havaya giriyoror.

Trabzonsporumuza başarılar dilerim şimdide.

artvints
03.03.2016, 21:22
bunlar bize top oynatmaz. topu verip beklesek pek bir şey yapamazlar ama takım savunmamız da çok kötü. konya'nın orta saha dörtlüsü kaymalarda çok iyi. rakip kanat oyuncuları topu aldığında bek ve kanat basmış oluyor, merkez orta saha ve zaman zaman stoper de olay bölgesine yaklaşıp alanı tamamen kapatıyorlar.bunu sağlamadan top oynayamazsın zaten bu seviyede.bizim futbolcular da parkta geziyor gibi top oynasınlar. asıl sebep sürekli değişen hoca tabi. hoca gidiciyse futbolcu ikna olmaz böyle oynamaya.

emre6117
03.03.2016, 21:29
Şuna KON-BJK maçında 42 bin seyirci var.

İnşallah bizim maçımızda da stadlarını doldurarak iyi bir örnek olurlar şehir takımları için.

Futbol seyirciyle iyi stadlarla güzel oluyor. İnsan havaya giriyoror.

Trabzonsporumuza başarılar dilerim şimdide.

Konyaya helal olsun. 42.000 full dolu. Bu günleri görebileckmiyiz. Destek de fena değil. Takımları da taş gibi. Koşmayan basmayam mücadele etmeyen yok. Müthiş bir disiplin ve takım oyunu. Belki hiçbir oyuncusuna takımınıza alıp oynatmazsunız ama takım oyunu oynuyırlar. Keşke bizi de yıldızlarımız olmasa da böylr top oynayabilsek. Bu hafta banko konya alıt. Pozisyona bile giremeyiz. Gol yemezsek en fazla bir puan alırız.

emre6117
03.03.2016, 21:32
Konya futbolda yetenekten çok mücedele ve takım oyununun futboldaki önemini gösteriyor. Biz de hiç olmayan durum yani. Biz de kendini yıldız zanneden koşmayan mücadele etmeyen oyuncı grubu var. Paslaşmak ve hızlı oyun da yok. Hep durarak ve ayağa bekleyerek top oynuyoruz. Zatrn taktik filan asla yok. Herkes kafasına göre oynuyor. Gerçi taktik için hoca lazım biz de o da yok.

Sibel
03.03.2016, 21:36
Konya'dan 1 puan bile alamayız. Yanılt beni Trabzonspor.

Jedi
03.03.2016, 21:38
Birde takıldığım nokta şu :Giden geri gelmiyor. Cardozo,mehmet,aytaç hemşerim biraz gayret edin ya takım can çekişiyor bu ne rahatlık.Oynamak istemeyen sene sonu defolup gidecek zaten de takımımız şu posizyondayken nasıl bir iştir bu? mehmet sezon başından beri 5 maç oynamadı ayağı kırılan adamlar döndü oynuyor .Mehmetin sene sonu ilişiğinin kesilmesi gerek bu adamdan hiçbirşey olmaz bakın İlkay gündoğana, bakın mehmete .ikisinde aynı seviyedeydi şimdi??????Bu takımda olan biten amatörlükler beni günah sahibi yaptı.

ağam, almanyanın ortasındaki bir takım iyi futbolcusunu sana satarmı?? adamlar bizden daha iyi biliyordur Mehmet'in sakatlıklardan kurtulamayacağını , gelmeden öncede böyleydi 5 maç var 15 maç yok, Avrupada öyle bedava ekmek yedirmezler adama,
o ancak Türkiye gibi 3. dünya ülkeleri ile mantalite seviyesi eşit ülkelerde olur..

adiloş bebe
03.03.2016, 21:40
Bir umut: Konya bugün tur atlarsa bizim maça motive olmaları zorlaşır ayrıca fizik olarakta ekstra bir performan sergileyip yorulacaklar. Tabi tüm bunlar biraz ,çok çok az umut aşılasada bize takımın şuanki fiziki ve mental durumu o umudu alıp götürüyor

Jedi
03.03.2016, 21:41
Konya'dan 1 puan bile alamayız. Yanılt beni Trabzonspor.

şu beşiktaş karşısındaki konya'dan değil bir puan -6 puan ancak alırız.. adamlar manyak alan savunması yapıyorlar, bizimkilerden hangisi

bu savunmayı delip gol atabilir ?? ha yaparlarsa büyük başarı olur gerçekten.

memozcan
03.03.2016, 21:48
konyaspora karşı onların bjkye karşı oynadığı gibi oynamalıyız..

Sibel
03.03.2016, 22:14
şu beşiktaş karşısındaki konya'dan değil bir puan -6 puan ancak alırız.. adamlar manyak alan savunması yapıyorlar, bizimkilerden hangisi

bu savunmayı delip gol atabilir ?? ha yaparlarsa büyük başarı olur gerçekten.

Konya bu sene iyi gidiyor zaten.
Kafaları rahat... Oynuyorlar.
Biz onların savunmayı delip gol atsak bile bunun tam tersi çok daha yüksek ihtimal.

kanterts
03.03.2016, 22:20
konyasporu calistiran sey hamiden bin kat daha iyi bir teknik direktör .hatta hami teknik direktör bile degil .

emre6117
03.03.2016, 22:24
konyaspora karşı onların bjkye karşı oynadığı gibi oynamalıyız..

Son yıllarda bn konya gibi takım görmedim ligde.öyle bir kitlediki bjkyi. Sanki konya 15 kişi oynuyor. Her yerde konya kalabalık. Bu hafta rezil olacağız osmanlı maçı gibi.konya gibi takım 10 milyon euroya kurulur. En fazla da 1 milyon euro verirsin böyle topçular. Biz 50 milyon euroya futbolxularada 2 şer 2.5 milyon euro verdik ama oynadıkları futbol ortada. Utanmaz futbolcularımız var malesef.

emre6117
03.03.2016, 22:25
Tabi önce ligi iyi bilen hoca lazım. Şota. Hami. Sadi gibilerle değil.

emre6117
03.03.2016, 22:27
Kony ezerek yeniyor kartalı. İşte yapmamız gereken takım bu. Yıldız lazım değil. Adam givi adamlar lazım. Mğcadele edecek. Hırslı. Takım oyunu oynayabilecek oyınxular. Birde taraftar. Bir de hoca.

Hakan
03.03.2016, 22:31
İyice havaya girdiler biz de nasipleniriz.Bu Boyko da ne kovaymış yuh

DeAgLeMaNyAq
03.03.2016, 22:34
Konya karşısında iyi oynama ihtimalimiz yok ama puan alma şansımız olabilir. Yine de Hami Hoca maç sonunda kime sallayacak şimdiden düşünmeli...

Jedi
03.03.2016, 22:34
Konya bu sene iyi gidiyor zaten.
Kafaları rahat... Oynuyorlar.
Biz onların savunmayı delip gol atsak bile bunun tam tersi çok daha yüksek ihtimal.

umarım sen haklı çıkarsında ts puan alır.........

HOPA'LI TS'Lİ
03.03.2016, 22:35
İyice havaya girdiler biz de nasipleniriz.Bu Boyko da ne kovaymış yuh

Boyko o topu çıkarabilirdi.

Konya morali iyice yükseltti.

Taraftarları da müthiş.

1 puan alabilirsek kardır açıkçası

Savunmaları da çok iyi

HOPA'LI TS'Lİ
03.03.2016, 22:36
İlk 4 maç hariç, ligde en kötü oynayan takımların başında geliriz.

Sibel
03.03.2016, 22:37
umarım sen haklı çıkarsında ts puan alır.........

:)
Tam tersi derken onlar bizimkini geçer, bol gol yeriz demek istedim. Puan alacağımızı düşünmüyorum.

artvints
03.03.2016, 22:37
oyuncu alırsın o kolay da takım olmak için beklemen gerekiyor.

Fatih Öztürk
03.03.2016, 22:39
Adamlar 42 bin kişiyi şak diye tribüne çekiyor biz 1 hafta kampanya üzerine kampanya yaptık 17 bini bir araya zor topladık.
Tek kelimeyle helâl olsun Konyaspor camiasına.

orhan42
03.03.2016, 22:42
Bu savunmayı aşıp gol atmak zor ki zor..Ha bu tür Anadolu takımlarına da gıcık oluyorum.Bi hava yakalayıp ilk 3 'e veya 5'e girince hemen şampiyonluk vb. sarkıları söylemeye başlıyorlar..Seneye de küme düşmemeye oynarlar..Konya seyircisi diyorsunuz da Allah aşkına 41 bin seyircinin kçı gerçek Konyasporlu..Çoğu ya cinconludur,ya şikebahçeli..Bu gün okulda bi öğrencim "hocam bu gün Konyasporluyuz değil mi ?" dedi ben Trabzonsporlu olduğumu başka takımı tutmayacağımı söyledim..Kendisi de şikebahçeli..Konya şikebahçe ile oynasa ne yaparsın dedim cevap şikecilere yakışır cinsten "damarlarımdaki kan sarı lacivert hocam" ..Bu gazla bir sene anca giderler...

Burçak
03.03.2016, 22:43
pazar günü kar yağsa da şu maç ertelense...

Ahmet Aksu
03.03.2016, 22:43
Adamlar 42 bin kişiyi şak diye tribüne çekiyor biz 1 hafta kampanya üzerine kampanya yaptık 17 bini bir araya zor topladık.

ne kadar ekmek, o kadar köfte.. :D

Mert Acar
03.03.2016, 22:46
Gerçekten en çok istediğim sey Şenol Güneşin bir zamanlar kafasına ayakkabı yediği taraftarlar tarafınca yuhalanarak yollanması..Ve geriye dönüp baktığında geriye döneceği bir Trabzonspor olmaması.

Sibel
03.03.2016, 22:47

Kıyas yapmak için aynı şartların olması gerek.

Dip.Ing.Mag.
03.03.2016, 22:47
Evet konya macını izledik bugün. Hala umudu olanlar var mı maça dair merak ediyorum doğrusu!? Adamlar bizden 10 gömlek üstün futbol oynuyorlar net!!

Tayfun
03.03.2016, 22:48
Gerçekten en çok istediğim sey Şenol Güneşin bir zamanlar kafasına ayakkabı yediği taraftarlar tarafınca yuhalanarak yollanması..Ve geriye dönüp baktığında geriye döneceği bir Trabzonspor olmaması.

Hiç şampiyon olmadım diyerek İstanbul uşaklığı yapmaya devam etsin.

Bu arada Konya'dan bir rüzgâr esti klimanız çalışmıyor mu BMN :D

Fatih Özkan
03.03.2016, 22:49
Evet konya macını izledik bugün. Hala umudu olanlar var mı maça dair merak ediyorum doğrusu!? Adamlar bizden 10 gömlek üstün futbol oynuyorlar net!!

Yok.

angraf
03.03.2016, 22:51
umudumuz kalmadı bu sezon takımda birlik yok konya takım olgusunu oluşturmus işimiz çok zor. 1 puan alırsak iyidir.

emre6117
03.03.2016, 22:53
Bnm azıcık umudum vardı bu akşam maçı izledim. Helal olsa 1000 lira basarım içim kan ağlaya ağlaya konyaya. Bu kadr para harca. Topçulara bu kadr para ver. Bu duruma düşüren futbolcu. Antrönör. Yönetimlere helal olsun. En çokda ruhsuzlar ordusu futbolculara

Mert Acar
03.03.2016, 22:55
Hiç şampiyon olmadım diyerek İstanbul uşaklığı yapmaya devam etsin.

Bu arada Konya'dan bir rüzgâr esti klimanız çalışmıyor mu BMN :D
Yalniz kartal olarak uçmaya devam etsin .. :)

yorumsuz6117
Gerçekten çok iyi takım Konya.. 1 puan bile mucize olur bence.. Şut atmadan maçı bitiririz..

Soner Albayrak
Adamlar ligin en iyi futbol oynayan takımına pozisyon vermedi. Konya 2-0 veya 3-0 kazanır.

TolgaTopçu61
03.03.2016, 22:58
Nerden bulaştik bu Hami'ye, adam ölü gibi..
Ne heyecan var ne birşey..
Heykel gibi duruyor saha kenarinda, nasil Trabzonsporluysa..
Inşallah son maçi olur, yoksa Hamiyle puan alacağimizi zanetmiyorum..

revolution
03.03.2016, 23:02
bu akşam gördüğüm konyaspor.u
türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde yenecek takım
şu an için yok .
buna şikeciler de dahil .
işin ilginci hemen hemen her maç aynı performansla oynuyorlar .

peki biz .

tutturmuşuz bi dik oyna diye .
yıllardır aynı terane .
kime ne fayda sağladıysa sanki .
eşşek yüküyle pozisyona gir .
sonra atama .
herifler bi kere gelsin . koysun gitsin .
1995de de aynısı oldu . 2011 .de de . 2005.de de .

işte bizim takım ha bu konya gibi olmalı .
çok gitmemeli .
ama gol de yememeli .
ben gol değil çatır çatır defans yapan
bulduğunda da tıkılayan takım istiyorum .

biliyorum . Allah.dan çok şey istiyorum .

ama

konya gözümüzün önünde bir referans olarak duruyorken
biz kendi salaklığımıza yanalım derim .

balıkesirli TS
03.03.2016, 23:02
Bizim trabzon seyircisini zor getiriyoruz stadyuma, getirsek de destek sağlatamıyoruz sessiz sinema izliyoruz... Hafta sonu oynayacağımız Konyaspor'a bakın seyirci full, takım canavar gibi... Bizim futbolcular iyi izlesinler bu maçı!!! Bizdeki taraftarda iyi baksın destek Nasıl olunur görsün !!!!

Hüseyin Çümen
03.03.2016, 23:03
3 0 deseler dusunmem kabul ederim