PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dortmund Trabzon Günleri

ibrahim
26.02.2016, 21:25
Arkadaşlar hani buranın başlığı? Yarın kimler var kimler yok konuşun da. :)

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

ibrahim
27.02.2016, 01:33
Tamam ula kalmadım size. Ekrabalarım gelmiş memleketten. Tanışmasak da olur. :D

Sefaenes
27.02.2016, 01:51
Aslinda gitmeyi cok istiyorum malesef gidemiyecem Dortmunda

Harun-61
27.02.2016, 14:43
Ibrahim, Köln'e gel sonra, sana Rize cayi ismarliyayim :)

ibrahim
27.02.2016, 17:11
Ibrahim, Köln'e gel sonra, sana Rize cayi ismarliyayim :)
Ailecek geldik reis ya imkanı yok. Forumdaki fotoğraf başlığında aklımda kalan kişilerden var mı diye bakınıyorum etrafa ama yok kimse. :D

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Punisher-61
27.02.2016, 22:45
Bugün trabzon günleri icin dortmunddaydim.. Keske gitmeseydim.. Cok amatörce yapilan bir organizasyon..
Standlar cok kötü kurulmus ve bos
Salon 8i komple köfte kokusu sarmis üstüm basim köfte koktu sanki izgaranin basinda ben durmusum gibi..
Cep telefon ürünleri satan standinda trabzonla ne alakasi oldugunu hala ögrenemedim..
TS club standi o kadar amatör ve az ürünle kurulmuski görevliler sinek avliyor.. 4-5 stand haric hepsi gercekten kötü.. Salon 7deki haber61in standi olsun saat61in standi hepsi bos görevliler bile yoktu yerlerinde

Bir professionel stand vardi oda caykurun

Park 7€
Giris 3 kisi 15€
3 ekmek arasi köfte ayran 18€
3 kaymakli künefe 21€
Güzel bi kazik yeri

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Uğur_Dmrtrk
01.03.2016, 17:14
Bugün trabzon günleri icin dortmunddaydim.. Keske gitmeseydim.. Cok amatörce yapilan bir organizasyon..
Standlar cok kötü kurulmus ve bos
Salon 8i komple köfte kokusu sarmis üstüm basim köfte koktu sanki izgaranin basinda ben durmusum gibi..
Cep telefon ürünleri satan standinda trabzonla ne alakasi oldugunu hala ögrenemedim..
TS club standi o kadar amatör ve az ürünle kurulmuski görevliler sinek avliyor.. 4-5 stand haric hepsi gercekten kötü.. Salon 7deki haber61in standi olsun saat61in standi hepsi bos görevliler bile yoktu yerlerinde

Bir professionel stand vardi oda caykurun

Park 7€
Giris 3 kisi 15€
3 ekmek arasi köfte ayran 18€
3 kaymakli künefe 21€
Güzel bi kazik yeri

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

hocam bütün Trabzon günleri aynı..tek dert popülist yaklaşım ve birşeyler satmak..inan yüzde 90'ının kültür veya manevi bir haz derdi yok..Feshane Trabzon günleri vs..aynı mantıkla devam ediliyor..

28TS61
04.03.2016, 18:20
bende oradaydim. bos bir organizasyondu. trabzonsporu tanitip, sikeyi anlatan hic bir sey yoktu. ts club desen sifir.

su linkteki sahislar kim oluyor da ts hakkinda konusabiliyorlar?http://www.viratrabzon.com/resimler/2/trabzonlu-gazeteciler-dortmundda-trabzonu-tartisti-23821.jpg

bunlar ts olmasaydi acliktan agizlari kokar olacakti. ts ile ilgili bir panele katildim. konu ts'ye gelmeden dk sonra terkettim paneli. adamlar en iyisi biziz, en cok satan biziz, kendilerini övmekten baska bisey yapmiyorlar

Murat'
04.03.2016, 19:25
Şükür Ankara'dakini bu sene yapmadılar.