PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PFDK Kararları

Külünkoğlu
26.02.2016, 07:08
3- TRABZONSPOR A.Ş.'nin, 21.02.2016 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. sporcusu ÖZER HURMACI'nın müsabakada ihraç olmasına rağmen müsabaka bitiminde röportaj vermesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. sporcusu AYKUT DEMİR'in ihraç sonrası müsabaka hakemine yönelik tehdidi nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (Oyçokluğu) Cezanın infazının çift sarı kart görmesi nedeniyle oynamaması gereken ilk müsabakayı takiben başlatılmasına,

Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. sporcusu LUIS PEDRO CAVANDA'nın müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 26.000 TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (Oyçokluğu)

Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. sporcusu SALİH DURSUN'un müsabaka hakeminin kişilik haklarına saldırıda bulunması nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (Oyçokluğu)

Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi COŞKUN BÜLBÜL'ün akredite edilmediği alanda yer almasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi COŞKUN BÜLBÜL'ün, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 25.000-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. görevlisi ADEM KUDUBAN'ın akredite edilmediği alanda yer almasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 10.000 TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. görevlisi İSMAİL ŞAFAK'ın akredite edilmediği alanda yer almasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 10.000 TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. başkanı MUHARREM USTA'nın, sportmenliğe aykırı açıklamada bulunmasından dolayı sevk yapılmış ise de isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,

Külünkoğlu
26.02.2016, 07:11
Cezaların alt limitten verilmesi mevcut düzenin devam edeceğine ilişkin güven tazelemedir.
Bu arada maçın katili deniz ateş BİTnel'in aldığı ceza bir yerde yayınlandı mı ? yada aldı mı ? öyle soralım.

zekeriyya
26.02.2016, 08:16
acaba o gece başkanın heyacanlı konuşmasından çok mu ümitlendik
ümit mi idi istediğimiz
ümit mi idi umduğumuz
A D A L E T

ccd6167
26.02.2016, 08:33
Başkana para cezası vermek yememiş tabi yada vermemelerinin nedeni başkanın ne söylediğini anlayamadılar hala kafaları basmadığı için.

yönetim para cezalarını bence 1 tl yada 50 , 25 kuruşluklarla gidip federasyona kamyonla döksün kapılarına. Bi daha dünyada ses uyandırır valla.

Külünkoğlu
26.02.2016, 08:38
Başkana para cezası vermek yememiş tabi yada vermemelerinin nedeni başkanın ne söylediğini anlayamadılar hala kafaları basmadığı için.

yönetim para cezalarını bence 1 tl yada 50 , 25 kuruşluklarla gidip federasyona kamyonla döksün kapılarına. Bi daha dünyada ses uyandırır valla.
Bu paralar kulübün alacaklarına mahsup edilerek kesilebilir. Ama ben yönetimin yerinde olsam mahsubu beklemeden eft yaparım.

10 bin üç kuruş, 13 bin üç kuruş, 26 bin üç kuruş, olarak gönderirim ceza paralarını.

Ertan 51
26.02.2016, 08:52
Ben şahsım adına şaşırdım gelen cezalara,
çok daha fazlasını bekliyordum,
normal şartlarda tabi ki hepsi de çok ama satılmış köpeklerin zihnini bildiğim için,
Salih'e en az 6-7 maç,
başkana da para cezası,hak mahrumiyeti gibi cezalar bekliyordum,
neye yormam gerekiyor bilmiyorum ama sürpriz oldu benim için.

ccd6167
26.02.2016, 08:52
Bu paralar kulübün alacaklarına mahsup edilerek kesilebilir. Ama ben yönetimin yerinde olsam mahsubu beklemeden eft yaparım.

10 bin üç kuruş, 13 bin üç kuruş, 26 bin üç kuruş, olarak gönderirim ceza paralarını.

Zaten mahsup olur federasyon alacaklarından fakat biz erken davranıp böyle bi harekete girişşek 10 numara olur. Dünya da bi daha ses getiririz

Faik Yılmaz
26.02.2016, 08:55
Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. sporcusu SALİH DURSUN'un müsabaka hakeminin kişilik haklarına saldırıda bulunması nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (Oyçokluğu)

Demekki hakeme ingilizce f........k you demek kişilik haklarına saldırı olmuyormuş. Bunu da öğrendik......

alone_6161
26.02.2016, 09:55
Cezalar alt limitten verildi fakat bu cezalara sırf konuyu uzatmak için, gündemin değişmesini önlemek için, istanbul medyasına unutturmamak için bile itiraz edilmeli.

U.Sadıkoğlu
26.02.2016, 10:54
Şunu belirtmekte fayda var Hacıosmanoğlu ve arkadaşları böyle bir olayda yönetimimizde olslardı hem bu süreci yönetemezler hem de Salih'e en az 6-7 maç ceza verilirdi. Usta bu süreci iyi yönetti itirazlarla cezalar 1'er maç daha inecektir. Güçlü olmadan bir mücadeleye girişemessiniz önce lobi gücü gerekli ben PFDK kararlarına istinaden yönetimin kesinlikle bu süreci doğru yönettiğini düşünüyorum.

Yiğit SARI
26.02.2016, 10:55
Cezalarımızı aldık oturduk aşağı. Güzel

Kaya
26.02.2016, 11:57
+ üç kuruş fikri bence de güzel...

Tamam eyvallah da hakeme ne ceza verecek bu şerefsiz düzenin sahipleri?

gökhants1966
26.02.2016, 12:53
Bu işten karlı çıkan gs ve sistem oldu biz yine kaybettik hakeme bu sene maç vermezler sonra yine maç yönetmeye devam eder.

cewat
26.02.2016, 13:02

Metin abi bence müthiş bir fikir ancak 4 kuruş olması sanki daha manidar olur gibi. 4 Kırmızıya ithaf en gibi..

Faik Yılmaz
26.02.2016, 13:30
Cezalar Tffye kuruşla ödensin.....

1 kuruş bulunmaz ama 10 kuruşluk 100 bin adet madeni lira 10 bin lira yapılıyor...

Çuval çuval verilir sayana kadar canları çıkar....

Yasak değil sonuçta....

Ozan Yılmaz
26.02.2016, 14:02
Cezalar Tffye kuruşla ödensin.....

1 kuruş bulunmaz ama 10 kuruşluk 100 bin adet madeni lira 10 bin lira yapılıyor...

Çuval çuval verilir sayana kadar canları çıkar....

Yasak değil sonuçta....
kanuni tedavül mecburiyeti

en çok üzerlerinde yazan değerin 50 katını tamamen bozuk para ile ödeyebilirsiniz. örneğin 50 bin liralıklarla, 2,5 milyona kadar ödemelerinizi yapabilirsiniz ama daha fazlasını da bozuk para ile ödeme isteğinizi karşı taraf kabul etmeyebilir.

MADENİ PARA ile YAPILAN ÖDEMELERİ KABUL ETMENİN SINIRI VARDIR.
EN ÇOK ÜZERLERİNDEN YAZAN DEGERİN 50 KATINI ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
ÖRNEĞİN MADENİ 1 LİRALIKLAR İLE 50 LİRAYA KADAR ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
DAHA FAZLASINI BOZUK PARA İLE ÖDEME İSTEGİNİZ KABUL GÖRMEYEBİLİR.

artvints
26.02.2016, 14:08
birer maç indiririz heralde.

ccd6167
26.02.2016, 14:13
kanuni tedavül mecburiyeti

en çok üzerlerinde yazan değerin 50 katını tamamen bozuk para ile ödeyebilirsiniz. örneğin 50 bin liralıklarla, 2,5 milyona kadar ödemelerinizi yapabilirsiniz ama daha fazlasını da bozuk para ile ödeme isteğinizi karşı taraf kabul etmeyebilir.

MADENİ PARA ile YAPILAN ÖDEMELERİ KABUL ETMENİN SINIRI VARDIR.
EN ÇOK ÜZERLERİNDEN YAZAN DEGERİN 50 KATINI ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
ÖRNEĞİN MADENİ 1 LİRALIKLAR İLE 50 LİRAYA KADAR ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
DAHA FAZLASINI BOZUK PARA İLE ÖDEME İSTEGİNİZ KABUL GÖRMEYEBİLİR.

biz şeklimizi yapalım onlar kabul etmesin dünya duyar fazlasıyla hafızalardan silinmeyiz hem de.

Yavuz KÜÇÜK
26.02.2016, 14:25
Mağdur olan takım biziz cezalar az falan değil bütün cezaların silinmesi lazım.

Çılgınhamsi61
27.02.2016, 14:46
HAKEM HATALI DIYIP CEZA VERMIYORSUNUZ ONADA VER PARA CEZASI

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi