PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Milliyet Gazetesinin Yalan Haberi Hk.

M.S.SOFU
23.02.2016, 09:22
Sayın forum üyeleri
Bu sabah milliyet gazetesi ve sporx twitter üzerinden maç sonu aykut demirin hakeme senin ayağına sıkacağım dediğini iddia ederek bir haber yapmıştır.
Bu kapsamda ulaşılan video görüntülerinde aykut un seni var ya dediği açıkça anlaşılmaktadır.daha sonra oyuncunun ağzı kapatılmaktadır.bu kurum hakkında yalan haber yapmak hususunda dava açmanızı savcılıpa suç duyurusunda bulunmanızo talep ediyorum.

Eğer biz bu işlerin önüne geçmezsek bu düzen böye devam eder.tekzip yayınlatalım
Lütfen hukukçular konuya el atsın

yörük

M.S.SOFU
23.02.2016, 09:24
86838684

yörük

M.S.SOFU
23.02.2016, 09:25
Videonun orjinalini twitterdaki iyi bir taraftarımız olan @Tserdar isimili kişi hesabında yayımlamıştır.ve bu ifade kullanılmamıştır.

yörük

selcuk
23.02.2016, 09:37
macin öyküsü videosunda o an var
böyle bir tehdit söz konusu degil

kyodou
23.02.2016, 09:42
Vay arkadaş şerefsizliğe bak !

S.ÖZKAN
23.02.2016, 09:44
Tüpçünün Kara Donlu Tetikçisini Yine Tüpçünün Tuvalet Kağıdı Hükmünde ki Neşriyatı Manattan Uydurma Haber İle Savunuyor.

BaşoğLu
Hadi varsayalım ki yaptı dedi etti , ulan sorarlar adama Aziz yıldırım hakem odası basarken neredeydi bu ileri habercilik anlayışınız ? Fenerbahçelilerle her tartıştığımda Trabzonspor'a kabadayı artist terörist diyebiliyorlar ! Ama aziz Yıldırım'a sıra gelince o adam yapar para var diyebilecek kadar utanma duygusundan yoksunlar . ! Aziz Yıldırım haklıymış Pavalı Köpekler derken !

Ozan Yılmaz
Algı operasyonları başlamış hemen. Şaşırmadık.

Adem Akyüz'
23.02.2016, 09:46
Algı operasyonuyla gündem değiştirme çabasından başka bir şey degil.

SenolDurgun
23.02.2016, 09:47
Habercilik seviyeleri bu işte. Manipülasyon, hedef şaşırtma, yaftalama pek çok "etik" olmayan şeyi bu haberde görmek mümkün..

Son 5 yıldır, "evimize inatla hırsız giriyor" bu hala bunu "gelişigüzel gelişen" olaylar zinciri olarak bize yutturmaya çalışıyorlar.
Her şeyi bilen, yorumlayan futbolcularımız "kasıt" aramanın yersizliğinden dem vuruyorlar.

Futbolu kim temizleyecek? Bu Federasyon mu? Bu MHK mi? Bu spor Medyası mı? Bu futbol seyircisi mi?
Biz kime derdimizi anlatabiliriz? Baktığını göremeyenlere ya da görmek istemeyenlere mi?
Bu dilsiz şeytanlara mı?

Tayfun
23.02.2016, 09:58
Tamamen hakemin hatalarını gündemden düşürüp , algı operasyonu yapmaya çalışmak bunun adı.

Lig tv'de maçın öyküsü adlı videoda maç sonunda bu kelimelerin hiçbirini sarf etmiyor Aykut.

Bu yalan haberi yapanlara Muharrem Ustanın şu sözünü yolluyorum " Şerefle bitirilmesi gereken en ağır görev, hayattır. İnsanın yalnız ekmeğe değil, şerefe de ihtiyacı vardır ! "

Fatih Öztürk
23.02.2016, 10:01
Demiören denen şahsın gazetesi değilmi bu?Bu arkadaşlar yeni bir dalga operesyonu peşinde.
Beni çileden çıkardınız ....

İlker Yazıcıoğlu
23.02.2016, 10:04
Dostlar,küfür etmeyelim,lütfen...

Anlıyorum sizi haklısınız da ama burası yeri değil,rica ediyorum...

safa77
23.02.2016, 10:27
Haberturk de manset atti resmen. Yonetimin acilen mudalesi olmazsa resmen suclu ilan edilecez. Direk ihaleyi yikmaya calisiyorlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ozan Yılmaz
23.02.2016, 10:40
Çarşambanın gelişi...

Hazırlıklar yapılmış yarın da tüp kafa basın toplantısı yapacakmış. Yine bizi suçlu ilan edecek bu şeref haysiyet yoksunları.

Faik Yılmaz
23.02.2016, 10:45
aynı haber haber7 ' dede yayınlandı.....

serdaracıl
23.02.2016, 10:51
Demirören'in gazetesi. Alttan alta çalışmalara başlamışlar. Bu yalan habere karşı sert bir açıklama yapmamız lazım. Kimse bu tür işlere cüret edemez. Bu apaçık alçaklıktır. Buna müsade edilirse devamı gelir.

angraf
23.02.2016, 10:57
suç duyurusunda bulunalım arkadaşlar milliyete ve dahasına.

Turgay Atalay
23.02.2016, 11:25
Bununla ilgili forumda bir başlık daha var, hangisinden takip edelim

Fatih BALTA
23.02.2016, 13:44
Yöneticilerimizin bu gibi devamlı yapılan yanlı ve yanlış haberlere hukuki olarak tüm yaptırımları uygulatması ve düzenli olarak tekzip ettirmesi gerekiyor. Onlar yalan ve yanlı haber yaptıkça biz yüzlerine vurmalıyız.Yoksa benzeri durumlar ile defalarca karşılaşmaya devam ederiz.

salihismet
23.02.2016, 14:15
Klüpten yapilan resmi aciklamaya inanmak durumundayiz, Aykut bu durumu yaptiysa onuda sorgulama
gibi bir durumum yok, ancak yalan haber yapildiysa yöneticiler bunun geregini yapmak zorundadir, yapsinlar
bir bakalim, eger yalan heberse geregini o zaman yapalim düsüncesindeyim.

salihismet
23.02.2016, 14:27
aynı haber haber7 ' dede yayınlandı.....

Sence dogruluk payi var mi bu haberin? Hakeme söylendiyse bu laflar, ya hakemden yada yardimcilarindan
veya cevresinde duyanlardan bu bilgiler aliniyor. Bence beklemek lazim, yalansa geregini o zaman yapali,
yada dogruyasa Aykutu ya alkislariz aferin iyi yapti diye, yada elestiririz. Bana göre bir futbolcu sahada
yüzde bir milyon haksizliga ugrasada, bu gibi kelimeleri kullanmasina karsiyim. Bende cesitli yollardan o gazeteyi
protesto edebilirim, ancak bu söylenenler dogru cikarsa, Aykut icin kendimizi kullandirilmis duruma düsmezmiyiz?
Ben sahsi fikrimi söyleyeyim; ben bunda dogruluk payi olduguna inaniyorum, hakem bunlari hak etti veya etmedi
o ayri bir konu.

erol taha
23.02.2016, 14:33
Kamuoyunda tarafımıza yapılan haksızlıklar büyük ses getirmişken bugün yapılan aleyhte haberler kulübümüzü karalama ve tff ile mhk'yı kurtarma amaçlıdır. Yönetimimiz acilen buna karşı açıklama yapmalı sesiz kalmamalıdır.

Tolga Okumuş
23.02.2016, 14:38
Neden bu gazatelerin bu tür,Trabzon'u ve Trabzonspor'u karalama haberlerini bir bröşürde toplayıp sokaklarda,devlet kurumlarında,evlerde veyahut aklınıza neresi geliyorsa dağıtmıyoruz.

Bunun için BMN üyelerinden ve Trabzonspor'un önde gelenlerinden,futbolcusundan,yönetiminden vesairesinden ücret toplayıp böyle bir kampanya yapılmıyor.

Neden bu broşürü gönüllü listesiyle dağıtarak gözlerine perde inen,yıllardır uyuyan halkımızı ortak bir tepkiye çağırmıyoruz.

Bu olay bir milattır.Eğer bu olayda bile ortak ve toplu bir tepki veremiyorsak,bir sonraki maçta Avni Aker'i hınca hınç doldurmuyorsak bizden de umut gitmiş demektir.

Sattırmayalım bu tuvalet kağıtlarını şehrimizde !!!

Faik Yılmaz
23.02.2016, 14:43
Sence dogruluk payi var mi bu haberin? Hakeme söylendiyse bu laflar, ya hakemden yada yardimcilarindan
veya cevresinde duyanlardan bu bilgiler aliniyor. Bence beklemek lazim, yalansa geregini o zaman yapali,
yada dogruyasa Aykutu ya alkislariz aferin iyi yapti diye, yada elestiririz. Bana göre bir futbolcu sahada
yüzde bir milyon haksizliga ugrasada, bu gibi kelimeleri kullanmasina karsiyim. Bende cesitli yollardan o gazeteyi
protesto edebilirim, ancak bu söylenenler dogru cikarsa, Aykut icin kendimizi kullandirilmis duruma düsmezmiyiz?
Ben sahsi fikrimi söyleyeyim; ben bunda dogruluk payi olduguna inaniyorum, hakem bunlari hak etti veya etmedi
o ayri bir konu.

Ben şahsen şikecilerin ve Tüpçü'nün bir tek Allah ( c.c.) 1 dediğine inanırım...

Bunlarda her türlü yalan , dolan , provakasyon var...

Yalanda konuşurlar bize ceza aldırmak için yalancı şahitte tutarlar her türlü pisliği yaparlar...

Velevki dedi diyelim.... Şikede ortaya çıkan onca tapeye rağmen , mahkeme kararına göre yapılan kanuni dinlemelere rağmen dellilleri geçerli saymayıp Aziz Yıldırım'ı beraat ettiren sistemin sadece hakemin beyanıyla ceza almasına gözmü yumacağız..

Bununla ilgili Aykut'a nasıl ceza verecekler....neye göre verecekler....

Kaldıki hakem o denilen lafların değil tehdit kısmını kendisinide çoktan haketmişken...

Alper Calik
23.02.2016, 14:50
Neden bu gazatelerin bu tür,Trabzon'u ve Trabzonspor'u karalama haberlerini bir bröşürde toplayıp sokaklarda,devlet kurumlarında,evlerde veyahut aklınıza neresi geliyorsa dağıtmıyoruz.

Bunun için BMN üyelerinden ve Trabzonspor'un önde gelenlerinden,futbolcusundan,yönetiminden vesairesinden ücret toplayıp böyle bir kampanya yapılmıyor.

Neden bu broşürü gönüllü listesiyle dağıtarak gözlerine perde inen,yıllardır uyuyan halkımızı ortak bir tepkiye çağırmıyoruz.

Bu olay bir milattır.Eğer bu olayda bile ortak ve toplu bir tepki veremiyorsak,bir sonraki maçta Avni Aker'i hınca hınç doldurmuyorsak bizden de umut gitmiş demektir.

Sattırmayalım bu tuvalet kağıtlarını şehrimizde !!!

şikeden büyük milat mı vardı?

Trabzon şehrinden Trabzonspor markasını çıkar, Trabzonspor diye bir takım yok diyelim. Trabzon şehri bugünki hali ile ülkemizde ve Dünya da olur muydu?

Peki bu şehir ne yaptı 3 Temmuz dan beri de şimdiki için milat olacak.

Adamlar mahkemeleri tanımayıp, Yargıtay'ı tanımayıp, yeniden yargılama yaptılar, bunlara el ilanı ile birşey anlatamazsın.

Adalet yok.

Tolga Okumuş
23.02.2016, 15:24
Alper Calik Alper Bey, bu gazeteler yıllardır aynı tarz haberleri sayfalarına taşımaktan çekinmediler taaa Selahattin Duman zamanından beri. Şike sürecinden önce de şike sürecinden sonra da.

Biz halkımıza doğruyu anlatamadık.Tabana inemedik.Şu anda sokağa çıksak 100 kişi çevirsek 70'i ,şikeyi ve olanları 3-5 kelime haricinde anlatamaz. Çünkü yanlış bilgi bizden önce ve daha fazla olarak sokaktaki vatandaşın evine girdi.

Neden? Çünkü zamanında toplu tepki vermeyerek,vatandaşımızı bilinçlendirmeyerek bunların satılmasına müsaade ettik.

Twitter'da yazdık,Facebook'ta yazdık burda yazdık,oturduğumuz yerden yazdık.

Ben diyorum ki 3 temmuz süreci bizim için tecrübe olsun,olmaya da devam etsin.

O süreçte dahil bundan sonraki bütün karalama çalışmalarında toplu olarak tepkimizi koyalım. Halkımızı bilinçlendirelim.Şehir takımı olmamız bizim için en büyük avantaj.

Trabzon içinde çıkara dayalı olmayan bir iletişim ağı kuralım.

Yoksa kendi halkımız bile bize destek çıkmayacak,çıkmıyor da.

Ufuk
23.02.2016, 15:52
Öğrenildi belirtildi diye haber yapmış adamlar. Bu şekilde haber yapıp hedef göstermenin de bir cezası vardır herhalde. Bu tarz birşey olsa ligtv kesin gösterirdi. Kesinlikle inanmıyorum.

Haberi de Cemal esen yapmış.

Alper Calik
23.02.2016, 17:14
Alper Calik Alper Bey, bu gazeteler yıllardır aynı tarz haberleri sayfalarına taşımaktan çekinmediler taaa Selahattin Duman zamanından beri. Şike sürecinden önce de şike sürecinden sonra da.

Biz halkımıza doğruyu anlatamadık.Tabana inemedik.Şu anda sokağa çıksak 100 kişi çevirsek 70'i ,şikeyi ve olanları 3-5 kelime haricinde anlatamaz. Çünkü yanlış bilgi bizden önce ve daha fazla olarak sokaktaki vatandaşın evine girdi.

Neden? Çünkü zamanında toplu tepki vermeyerek,vatandaşımızı bilinçlendirmeyerek bunların satılmasına müsaade ettik.

Twitter'da yazdık,Facebook'ta yazdık burda yazdık,oturduğumuz yerden yazdık.

Ben diyorum ki 3 temmuz süreci bizim için tecrübe olsun,olmaya da devam etsin.

O süreçte dahil bundan sonraki bütün karalama çalışmalarında toplu olarak tepkimizi koyalım. Halkımızı bilinçlendirelim.Şehir takımı olmamız bizim için en büyük avantaj.

Trabzon içinde çıkara dayalı olmayan bir iletişim ağı kuralım.

Yoksa kendi halkımız bile bize destek çıkmayacak,çıkmıyor da.
Tolga Okumuş Bey,

Aslında çok şey yapıldı çok azınlıktaki bazı insanlar tarafından. Sorun şu ki, ben son 5 yılda Trabzon şehrinin normal insanları + önde gelen siyasi veya diğer insanlarının yaptıklarına baktığımda sonuç şu:

"Trabzonspor sadece BMN vb. birkaç grup için şehir takımı" yani şehir takımı filan değil. Çünkü laf ile söylemek ile olunmuyor, icraat gerekli.

Senin kendi şehrinin insanı şike olayının aklanmasına kimin yardım ettiğine inanmıyor ve tepkisini göstermiyorsa, başkalarına nasıl anlatacaksın haklılığını? Önce siz kendinize bakın der adam sana.

O nedenle bana göre şehir takımı olayı bitmiştir.

Ulusal anlamda haklılığımızı ıspatlamayı geçtim, şehrimizin insanı, kendi anam babam amcam inanmıyor, tepkisini göstermiyor.

Stadımızın da ismini koysunlar o da nokta olur, biz de eski günlerin hayalleri ile yetiniriz.

Benim düşüncem bu maalesef.

My
23.02.2016, 17:19
Bu işlerin nasıl döndüğünü biliyoruz. Daha beterlerini yaşadık. Bunları kabul ederek bu ligte top oynuyoruz. Normal.