PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 23.Hafta l Trabzonspor 1 - 2 Osmanlıspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

artvints
28.02.2016, 00:42
trabzonspor taraftarı kime küfrettiyse birer birer geldiler avni aker'e tokatlayıp gittiler.şüphesiz ki görmek isteyen için durum ibretliktir. ama bakıyorum bazı taraftarlara bir acaba bile yok.son sürat küfre devam. bitmek bilmedi nefret. kişinin kendisine zarar bu kadarı, bu hızla devam ederseniz yaşlanıncaya kadar kimse kalmaz yanınızda.

nakzo
28.02.2016, 00:43
Arkadaşlar bu sezon bitecek ,suçlu aramanı ya da birilerine ihaleyi yıkmanın anlamı yok . Takımı bu hale getirenin kim olduğunu biliyoruz .

Öyle ya da böyle sezon bitecek yapacak bişey yok , bu seneyi kafada bitirmek en iyisi ...
Keşke bitecek demekle bitse hep birlikte dua ediyoruz ki.yarın antalya sıvası yensin diye aksi halde kalacak 7 puan.fB,gs,bjk de kötü sezonlar geçiriyor,kötü kadrolarında oluyor ama bu hale gelimiyorlar be hemşerim bu kadar rezil olmuyor kimse 22 maçta 11 mağlubiyet nedir.Bu ne terbiyesizlik,ciddiyetsizlik,hayasızlıktır. bizde çok büyük yönetimsel zaafları var Halada devam ediyor haddini bildirse yönetim sürekli bu durumlara düşülmez.Çok gereksiz incir kabuğunu doldurmayacak zerzevatla uğraşıyoruz sürekli...

Mert Acar
28.02.2016, 00:45
Kabullenmek istemeyenler olsa da bu takım bu şehire fazla..Özevlatçılık bitiriyo zaten bizi.
Adamın biride enkazı elimizde bıraktı,gitti.Allah onu ve hala onu destekleyenleride ıslah etsin..Takım ne hale geldi.

Sefer A.
28.02.2016, 00:46
Mra'ya koro hâlinde ne zaman küfredilmis ? yedek kulübesinin arkasindan 3 5 deli bagirmistir ona koro diyor herhalde...
Üstelik daha bir kaç ay önce ligtv kanalinda bir programa katilip Trabzonspor'dan epey bahsetmisti, hiç de öyle rahatsiz degildi ve bu konuya deginmedi... hatta olumlu konusuyordu...
Bu dedikleri de neyin nesi ? Kafayi mi yedi ?
Yarin gs taraftari ona sövse, seneye ordan teklif gelse, kabul etmesini bilir, ben de bunu iddia ediyorum...
Haa, kendi adamin sövdügünde ya da kötülük yaptiginda daha çok zoruna gider, o ayri mesele

MRA herhalde Senol hocanin izinden gidiyor, o da Rhodolfo için sakatlandi onun için çikarttik deyip bir kaç gün sonra 11'e koymustu herifi, pesinden de o topçu 6 aylik sakatlik geçirdi.... Eger MRA abartiyorsa ve/veya yalan atiyorsa, sonu iyi degil onu söyleyeyim...
Eger gerçekse, neden kimsenin haberi yok, neden daha önce hiç konusulmadi bu ?? Ben inanmiyorum o söylediklerine, kimse kusura bakmasin

nakzo
28.02.2016, 00:48
trabzonspor taraftarı kime küfrettiyse birer birer geldiler avni aker'e tokatlayıp gittiler.şüphesiz ki görmek isteyen için durum ibretliktir. ama bakıyorum bazı taraftarlara bir acaba bile yok.son sürat küfre devam. bitmek bilmedi nefret. kişinin kendisine zarar bu kadarı, bu hızla devam ederseniz yaşlanıncaya kadar kimse kalmaz yanınızda.

Ne alakası var tarihin en kötü kadrosuyla Oynaman mra yı hocamı yaptı.50.yıl vizyonun mra mı ???kadron kötü hocan kötü,hoca tercihlerin kötü.Bizden gidenler çok kötü olduğu icin gitti.Sorun kötülerin yerine daha fazla para verip dahada kötülerini almak Mra Trabzonsporun hedefi 6.olmaktır demişti bizdeyken.Senin hedefin 6.olmaksa 2 sene sabret hamide 6.yapar seni.

Soner Albayrak
28.02.2016, 00:49
Hiçbir şekilde reaksiyon veremiyor takım, inanılmaz kötü bir takım var elimizde.

Sefer A.
28.02.2016, 00:51
Bizim eskiler bize vurmaya devam etsin dursun, biraz iyi sonuçlar aldiklarinda "beni niye Trabzonspor'a almiyorlar" diye zirlarlar...
Bundan sonra eskilere yer yok arkadas, ha kendini gelistirir ispat ederse olur, Hami Shota ne ispat etmis de basimiza geçmis ? Rezâlet kararlar bunlar, baslarim böyle ise...
Buralarda çok yazildi, ben kendisi hakkinda çok sey bilmem ama özgeçmisine ve çabalarina baktigimizda eskilerden olup da bizim takimi çalistirmayi en fazla hak eden Osman Özköylü'dür... yigidi öldür hakkini yeme

nakzo
28.02.2016, 00:53
Mra'ya koro hâlinde ne zaman küfredilmis ? yedek kulübesinin arkasindan 3 5 deli bagirmistir ona koro diyor herhalde...
Üstelik daha bir kaç ay önce ligtv kanalinda bir programa katilip Trabzonspor'dan epey bahsetmisti, hiç de öyle rahatsiz degildi ve bu konuya deginmedi... hatta olumlu konusuyordu...
Bu dedikleri de neyin nesi ? Kafayi mi yedi ?
Yarin gs taraftari ona sövse, seneye ordan teklif gelse, kabul etmesini bilir, ben de bunu iddia ediyorum...
Haa, kendi adamin sövdügünde ya da kötülük yaptiginda daha çok zoruna gider, o ayri mesele

MRA herhalde Senol hocanin izinden gidiyor, o da Rhodolfo için sakatlandi onun için çikarttik deyip bir kaç gün sonra 11'e koymustu herifi, pesinden de o topçu 6 aylik sakatlik geçirdi.... Eger MRA abartiyorsa ve/veya yalan atiyorsa, sonu iyi degil onu söyleyeyim...
Eger gerçekse, neden kimsenin haberi yok, neden daha önce hiç konusulmadi bu ?? Ben inanmiyorum o söylediklerine, kimse kusura bakmasin

Trabzonspor sayesinde hayatta görmediğim parayı gördüm diyende bizati TV de kendisi ..Ruhsal problemleri olan bir zaat Rize maçından sonra buna soruyor muhabir hocam maç hakında yorumunuz:Geldim,gördüm yenildim...Dedi çekti gitti adam.Osmalıspor bence oun için zirve düşerse yazık olur.

Sefer A.
28.02.2016, 00:54
Karsilasmaya gelirsek, Okay takimin en kötüsüydü, biraz da onun kulagini çekmek lazim, kiminle dalga geçiyor o ? Sene basi 2 3 kere iyi oynadi, onlarin meyvesini yiyor, kimse elestirmiyor...
Bir de Mustafa Yumlu, yahu her topa dalmayi bilen sen, rahat durmayan sen, yedigimiz ilk gole nasil öyle sebep olursun ?? dalga mi geçiyorsun ne yapiyorsun...
Sinirlendim yine

DNA-TS
28.02.2016, 00:54
biraz sakinleştikten sonra yazayım istedim.
hami hoca takıma enkaz diyor ben yoktum en başta takımda sakat cezalı 10 kişi falan diyor haklı.
senin geçen sene kısa sürede kovulduğun antalya yı yusuf şimşek toparladı lige çıkardı.o yusuf şimşek şimdi karşıyaka da sen ise efsane kontenjandan TS başındasın ama eminim ki sezon başında sen olsaydın turgut doğanlar serdar gürler gökhan karadenizlerle dolduracaktın kulübü.
koskoca hafta takımı onca olan bitene rağmen bu maça motive edemediysen yazık,sakatlık cezalar falan mücadeleyi engellememeli.
maçı aynı benim gibi izliyorsun kenarda. 2 değişiklikle tamamladın demir i çıkardın yumlu yu ileri yolladın nerden tutsan elinde kalıyor.
osmanlı bizimle resmen dalga geçti adamlar rusescu ve arkasında ki 3 siyahla bizi madara etti.
biran önce şu lig bitse de bu eziyetten kurtulsak neresinden tutsak elimizde kalıyor.
ilk 5 hesabı yapmaya kalkıyoruz gidişat o kadar kötü ki aşağıları takip eder hale getirdiniz işi.
başkanın şimdiye kadar ki en büyük yanlışları lucescu vari hoca söylemi ve hami mandıralıyı takımın başına getirmesidir.

nakzo
28.02.2016, 00:55
Bizim eskiler bize vurmaya devam etsin dursun, biraz iyi sonuçlar aldiklarinda "beni niye Trabzonspor'a almiyorlar" diye zirlarlar...
Bundan sonra eskilere yer yok arkadas, ha kendini gelistirir ispat ederse olur, Hami Shota ne ispat etmis de basimiza geçmis ? Rezâlet kararlar bunlar, baslarim böyle ise...
Buralarda çok yazildi, ben kendisi hakkinda çok sey bilmem ama özgeçmisine ve çabalarina baktigimizda eskilerden olup da bizim takimi çalistirmayi en fazla hak eden Osman Özköylü'dür... yigidi öldür hakkini yeme

Kardeşim herşeye raggggggmen sene başında sota değilde Ersunla başlasaydık en kötü halimiz 3.bitirdik bu kötü kadroya rağmen 3.sıradaki takımın puanı belli...

Sefer A.
28.02.2016, 00:55
Trabzonspor sayesinde hayatta görmediğim parayı gördüm diyende bizati TV de kendisi ..Ruhsal problemleri olan bir zaat Rize maçından sonra buna soruyor muhabir hocam maç hakında yorumunuz:Geldim,gördüm yenildim...Dedi çekti gitti adam.Osmalıspor bence oun için zirve düşerse yazık olur.Sadi hoca gelsin MRA gelmesin, sinir etti beni

Sefer A.
28.02.2016, 00:57
Kardeşim herşeye raggggggmen sene başında sota değilde Ersunla başlasaydık en kötü halimiz 3.bitirdik bu kötü kadroya rağmen 3.sıradaki takımın puanı belli...
Ersun hocayi pek sevmem, kendisini bize pek yakistirmam, ama bu yazdigin dogru o ayri mesele...
Yalniz hakem rezillikleri olmasaydi su an hocamiz Shota olurdu, baskan yine Iho seçilebilir miydi diyorum ayrica ama sanmam

nakzo
28.02.2016, 00:58
Hami hocalya bir karşılaşsam.kibarca Hocam 6 maç 5 mağlubiyet sizce normal mı 2.yarı puan durumuna göre lig sonuncusuyuz bu konu hakında ne düşünüyorsunuz???Çok sormak isterdim.

yüregimts
28.02.2016, 01:01
Ben bu takımın sezon sonuna kadar maçlarını sadece Onur'u ve Cardozoyu izlemek için izlerim. BU arada Mehmet ve Cardozo ne zaman dönecek

Uğur Ö.
28.02.2016, 01:02
27 puandayız. 5 maç almamız gerekiyor en az. Bu takımda o potansiyel varmı ?

nakzo
28.02.2016, 01:04
M.Akçay: Annem öldükten bir gün sonra bana koro halinde söven insanlarla bir daha aynı duyguları yaşamak istemem. Trabzonspor'da çalışmam.

Trabzonspor taraftarının kafa yorması gereken nokta burasıdır.

Gerisi hikaye...

Ağzımı bozacamda âaaa kalsın.Ulan siz kimdinizdi ki bu takıma hoca oldunuz hami,sen sadi ....iiho denen şahsın çapsız işleri koca Trabzonsporun muhattap olduğu kitleye bak Trabzonsporda sana yalvarıyor.Defolup gittiğinde 13.sıradaydı takım Ispanak....

Burçak
28.02.2016, 01:12
Akçayın maç sonu söylediklerini bir okuyun. http://www.karadenizmanset.com/haber/747/mustafa-resit-akcay-cok-aci-konustu.html Camianın röntgenini çekmiş.Gerçekler acıdır..

Adem Akyüz'
28.02.2016, 01:41
Umarım statla beraber taraftar da değişir
Bir tribün hiç mi etkisi olmaz bursa maçını bursa taraftarı aldı değil 40 140 bin kişilik stat yapsan ne fayda taraftar gazı kaçmış kola gibi

Şu Bursa maçı örneğine de sinir oluyorum yahu.. Bursa taraftarı o gün çok iyiydi ama takımları bir değişelim.

2-0 geride olmasına rağmen sahada 2 pas yapamayan, ruhsuz ruhsuz dolanan adamlar olsaydı o taraftar öyle olur muydu?

Veya o gün 2-0 geride olmasına rağmen canla başla oynayan takım bizde olsa bugün taraftar böyle oturur muydu?

Ozan Yılmaz
28.02.2016, 01:43
Kaleci maçın başında geri pası eliyle alıp oyunu başlatmış. Bu kural hatası olmuyor mu?

kalavara
28.02.2016, 01:48
Hiçbir şekilde reaksiyon veremiyor takım, inanılmaz kötü bir takım var elimizde.
sanki şehir ve taraftar veriyor da!
şap yemiş asker gibi tüm kent, hiç birşeye itiraz yok,duyguları alınmış,yüreği çürümüş insanlar ordusu!senin elinden ekmeğini, hem geçmişini hem geleceğini çaldılar, adam gibi itiraz edemedin, pıstın, şimdi de topçulardan reaksiyon bekliyorsun, ne trabzonmuş beee!

smart
28.02.2016, 01:55
Ersun>vahid>shota>sadi>hami
Ersunla vahidi degistir. Gelen gideni aratır

Adem Akyüz'
28.02.2016, 01:55
8711
Bugünkü mağlubiyetin tek sorumlusu aha bu taraftardır!
Bu çekirdekçi tayfa olmasa Musa öyle mi oynardı? Fişek gibi olurdu fişek.
Veya Atik bu kadar kötü mü olurdu? Bu taraftardan bir yol olmaz.
Hep bunlar yüzünden yeniliyoruz zaten.. (!)

Ben gerçekten anlamıyorum bu maçta bile taraftarı suçlayan insanları.
4 Yıldır stadın dolduğu hiçbir hedef maçını kazanamadı bu lanet takım.
Ne zaman bir ümitle o stada gitse taraftar, her zaman sinir olmuş, ezilmiş bir şekilde döndü.
Bu insanlar ne şampiyonluk istiyor, ne de galibiyet.
Keyif almak istiyor keyif. O stattan çıkarken pişman olmadan çıkmak istiyor.

Taraftar tezahürat yapmamış. Oyuncuyu ateşlememiş. Peh!
Ulan bu futbolcuların kıçında ateş yaksan yine ateşlenmezler.
Sen taraftar olarak bir bağırırsın, iki bağırırsın.
Saha içinde oyuncu sana uyum sağlamadı mı üçüncüde oturur ağlarsın.
Ve bu taraftar sahadaki ruhsuzlar yüzünden yıllardır ağlıyor!
Bu da yetmezmiş gibi lafı yiyen de ilk taraftar oluyor!

Vaktinden veren taraftar, cebinden veren taraftar, kanser olan taraftar.
Milyonları götüren oyuncular, popüler olan oyuncular, hayatı yaşayan oyuncular.
Lafı yiyen ise gene taraftar. Oyuncuya tepki gösterince küfürü yiyen de taraftar.
Bırakın da formasıydı, atkısıydı, maçıydı vs. binlerce lira harcayan insanların şu ruhsuzlara 2 laf etme hakkı olsun

Sahadaki milyonluk ruhsuzların moralini düzeltmek için biz asgari ücretliler uğraşıyoruz.
Biraz da onlar bizim moralimizi düzeltmek için uğraşsa ya keşke..

Karasoy
28.02.2016, 01:59
Şenol Güneş'e de aynısını yaptılar. Stadda canlı şahit oldum ve de çok utandım. Üstelik 2002'den sonra her dara düştüğünde Şenol Güneş'e sığındıkları bir dönemdi. Şimdi Beşiktaş'ın maçlarında bile Şenol'un başarısız olmasını isteyen o kadar ahmak varki !!! İnanın bu insanları anlayamıyorum. Ya arkadaş sen zaamnında bu adamın arkasında durmadın.Şenol Güneş adam gibi adamdır.Mücadele verdi ama kimse arkasında durmadı.

Samet Yildirim
28.02.2016, 02:38
Lig iskenceli bitecek...Yapacak birsey yok...Kayip bi sezon daha ekleyebiliriz.

Umarim yeni cok farkli olur.

~UniCef~
28.02.2016, 03:24
Hami yi zorla isteyenler nerde cok merak ediyorum. Sadi ye durmadan laf sokanlar. Bundan sonra gencler oynatilmali. Hic bir iddaamiz kalmamis, düsmekte biraz zor, Fatih in yerine gencleri oynat.

Jedi
28.02.2016, 03:30
Hiçbir dönem bu kadar futboldan soğumamıştım. TV'de yabancı maçları bile izleyemez hale geldim. Hiçbir puanın, galibiyetin bende önemi kalmadı. Stadlar bomboş, cafeye gidiyorsunuz maç izlemeye bir yığın para alırlar.Spor, futbol insanlarla konuşmak savaşmaktan daha da beter.Taraftarlar bile kendi içinde bilmem kaç parçaya ayrılmış durumda. Malı götüren götürdü. Önceleri mahallede bir iddaa bayi vardı şimdilerde neredeyse her sokak başı iddaa bayileri, şans oyunları ve haftasonları işsiz,güçsüz insanlarla dolu. Ne yaparsın bir umut kapısı.Bu şans oyunlarından sonradan öğrendim devletin almış olduğu rakamlar korkunç. Şimdi bu harama girmiyor mu? Kısaca dönen dolapların hepsinin altında para var.Her hafta ayrı bir enstantane, olay. Hem şampiyonluğumuz çalındı, hem halkın vicdanı bir de üstüne hala bu sisteme ''Hindistan'a ineğe'' taparcasına tapan bir halk.Merak ediyorum önümüzdeki günlerde hangi gündemle boğuşup gerçek failleri görmezden gelip farazi şeylerle uğraşacağız !!!

haram mi?? o senin dedigin olsaydi abd,ingiltere, bilumum buyuk devletlerin hepsi cehennemin dibini boylamisti...git las vegasi gez ne demek istedigimi anlarsin.

İleli
28.02.2016, 03:44
Dilimizde tüy bitti hırs yok mücadele yok futbol yok takım ayakta duramıyor, her takıma karşı fizik üstünlükte eziliyoruz bu konuda ligin en kötüsüyüz..94 dakikada 6 faul nedir lan dalgamı geçiyorsunuz?
Benim bu takıma güvenim sıfır oğlu sıfır küme bile düşebiliriz aşşağıdaki takımlar 2-3 maçlık bir seri yaptımı bakın eğlenceye ozaman!!!

halilaziz61
28.02.2016, 03:51
haram mi?? o senin dedigin olsaydi abd,ingiltere, bilumum buyuk devletlerin hepsi cehennemin dibini boylamisti...git las vegasi gez ne demek istedigimi anlarsin.

Baya değişik bir yorum olmuş,
Önceki arkadaş bizim dinimize göre yorumlamış şans oyunlarını siz ise tamamen batı jargonuna cehennemin dibi demissiniz. Adamlar zaten inanmıyor ki haram olduğuna, kaldı ki cehenneme de inanmiyorlar. Karşılaştırma pek yerinde olmamış gibi

Jedi
28.02.2016, 03:53
Baya değişik bir yorum olmuş,
Önceki arkadaş bizim dinimize göre yorumlamış şans oyunlarını siz ise tamamen batı jargonuna cehennemin dibi demissiniz. Adamlar zaten inanmıyor ki haram olduğuna, kaldı ki cehenneme de inanmiyorlar. Karşılaştırma pek yerinde olmamış gibi

benim anlatmak istedigim seyin altinda bambaska bir sey var ama simdi uzun surer yazmak, sen nasil anladiysan oyle kalsin.

bu arada hristiyanlarin cogu cennet cehennem kavramina inaniyor kimse her iki yerede ambargo koyamaz, bu tamamen yuce yaratinin takdiri.. konudan uzaklasmayalim , admin isterse silebilir.

DeAgLeMaNyAq
28.02.2016, 04:00
Ersun Yanal neden Trabzonspor'dan ayrıldığını Lig TV'de birkaç kez anlattı. Mevcut kadroyla başarı sağlanamayacağını dolayısıyla kendisinin de devam etmesinin bir anlamı olmayacağını açıkça söyledi. Ama biz hâla Ersun Hoca gelsin diye peşinden koşuyoruz. Adam Trabzonspor'la 50-60 puan toplamayı yeterli görmüyor daha iyisi için de büyük bütçe istiyor o da şu şartlarda mümkün değil. Bazın toplantısında da Hami Hoca yine takımın fizik kondisyonu yetersiz diyerek yine Şota'ya lafı çaktı. Üstüne bir de bu takım benim değil lafıyla kaymağı üzerine koydu. Sanki kendi takımı olsa şampiyonluğa oynatacak. Her mağlubiyetten sonra bıktık gerçekten gitgide küçülüyor. Geldiğinde hedefini 50 puan koymuştuk ama onu artık kaybetti şimdi 40 puanı yakalayıp ligi 10-13 arasında bir yerde bitirmek için uğraşacak ama gelecek sene en azından teknik direktör olarak devam etmeyeceği kesinleşti...

Bu arada çok sorulmuş geri pas kararı verilememesi hakemin gözünden kaçan bir kural hatası fakat her kural hatası maçın tekrarlanmasına neden olmuyor. Zaten şu maçın tekrarı için başvuralım demeye de kimsenin yüzü yetmez...

Sefer A.
28.02.2016, 04:00
http://www.karadenizmanset.com/haber/747/mustafa-resit-akcay-cok-aci-konustu.html
Bu açiklamalarda koro halinde küfür olayi geçmiyor, ama haber eksik yazilmis olabilir, ya da 2 kere açiklama yapmistir ve burda 1 tanesi vardir, bilmem...
Ama dediklerinin "Bir daha Trabzonspor üst yapısında görev yapmayacağım. Tabutumun altına girecek insanlarla kötü olmak istemiyorum" kismina üzüldüm, her ne kadar "güzel" bir cümle olsa da...
Bu kismini ise pek anlamadim, daha dogrusu "bu ara doluyum, ama baska bir seye" kismini pek çözemedim :
“Bu kulüpten Allah razı olsun. Bana çok şey verdi ama bu ara doluyum. Ama başka bir şeye… Bir daha Trabzonspor’da görev almayı düşünmüyorum. Osmanlıspor’da çok mutluyum. Yönetimi, teknik ekipteki arkadaşlarım, futbolcular, personel, hepsi mükemmel… Dedikodu yok. O kadar rahat koşullarda çalışıyorum ki… Bana burada görev verenlerden Allah razı olsun”

Sefer A.
28.02.2016, 04:01
Ersun Yanal neden Trabzonspor'dan ayrıldığını Lig TV'de birkaç kez anlattı. Mevcut kadroyla başarı sağlanamayacağını dolayısıyla kendisinin de devam etmesinin bir anlamı olmayacağını açıkça söyledi. Ama biz hâla Ersun Hoca gelsin diye peşinden koşuyoruz. Adam Trabzonspor'la 50-60 puan toplamayı yeterli görmüyor daha iyisi için de büyük bütçe istiyor o da şu şartlarda mümkün değil. Bazın toplantısında da Hami Hoca yine takımın fizik kondisyonu yetersiz diyerek yine Şota'ya lafı çaktı. Üstüne bir de bu takım benim değil lafıyla kaymağı üzerine koydu. Sanki kendi takımı olsa şampiyonluğa oynatacak. Her mağlubiyetten sonra bıktık gerçekten gitgide küçülüyor. Geldiğinde hedefini 50 puan koymuştuk ama onu artık kaybetti şimdi 40 puanı yakalayıp ligi 10-13 arasında bir yerde bitirmek için uğraşacak ama gelecek sene en azından teknik direktör olarak devam etmeyeceği kesinleşti...

Bu arada çok sorulmuş geri pas kararı verilememesi hakemin gözünden kaçan bir kural hatası fakat her kural hatası maçın tekrarlanmasına neden olmuyor. Zaten şu maçın tekrarı için başvuralım demeye de kimsenin yüzü yetmez...
Abi o resmini degismenin zamani çoktan geldi geçti ama bu son sonuçlar ve gelismeler isin tuzu biberi oldu :)

DeAgLeMaNyAq
28.02.2016, 04:12
Abi o resmini degismenin zamani çoktan geldi geçti ama bu son sonuçlar ve gelismeler isin tuzu biberi oldu :)

Trabzon kentiyle bir bağı olmayan kişilerin Trabzonspor'lu olmasını sağlayan isimlerden biridir Hami Mandıralı. Bu avatarda yıllardır hiç değişmedi. Ama bu Hami Hoca'nın beceriksiz bir teknik direktör olduğu gerçeğini değiştirmez... :)

Sefer A.
28.02.2016, 04:25
Trabzon kentiyle bir bağı olmayan kişilerin Trabzonspor'lu olmasını sağlayan isimlerden biridir Hami Mandıralı. Bu avatarda yıllardır hiç değişmedi. Ama bu Hami Hoca'nın beceriksiz bir teknik direktör olduğu gerçeğini değiştirmez... :)
Abi o dediklerinde haklisin ama bu kadar fazla saygiyi hak ediyor mu bilmiyorum... hele hele futbolu biraktiktan sonra gs formasi bile eski gslilerle bir turnuvaya katilmasi aklima gelince sinir oluyorum :)
Hocalik konusuna gelince, beceriksiz hoca bile denmez ona, hoca moca bile degil kendisi maalesef, skinti orada

Ertan 51
28.02.2016, 07:43
Neşet ustanın bi şarkısı var,
''Kader kader derler de bu nasıl kader'' diye,
hüzün-acı-eziyet-ızdırap kaderimiz oldu :(
ben diyecek bişi bulamıyorum artık :(

Mustafa ÖZDEMİR
28.02.2016, 07:53
Herkes eleştirip duruyor ama bu takımın 9 futbolcusu eksikti dün akşam

asilhamsi
28.02.2016, 08:30
Hocanın herhangi bir oyun anlayısının,taktiğinin,hücum planının olduguna inanmıyorum.

Birde ustune elde genc ortasaha oyuncuları varken ortasahasız oynamasını katarsak Hami nin 100 yıl gecsede iyi hoca olamayacagı belli oluyor.

Bu arada cok ümitli oldugum okay bu agırlıgını giderecek ekstra calısmalar yapmazsa sıradan bir oyuncu bile olamayacak.

Her zaman yazdıgım gibi musa ve yumlu nun bu kadroda işi yok.

Su stoperlerden sadece akakpo onumuzdeki sene kalmalı.Erkan cok kişisel oynadı.Sefa yetersiz.Marin kendiyle anlaşacak oyuncu bulamıyor.

Tüm bunlar Hami nin sahaya bir oyun planı koymamasından kaynaklanıyor.Hayatımda izlediğim en kotu teknik direktör performansı.

medjani,constant arkasından söylemedigimizi bırakmadık.Ama onları cok arıyoruz.Mbia nın satılması meselesine girmeyecegim.

nakzo
28.02.2016, 08:55
Kardeşim bu sene rezil olacağımız kadar olduk hami denen adamdan bir beklentimiz zaten yok başkan çık konuş allahını seversen 7 mı 10 kaç puan lazımsa alabilecek mı hami efendi alamayacaksa alanı getir bu seneyi bitir .Çile senesi diyorsun da biz aleni rezil oluyoruz be başkan ne kadarda kötü olsa bu takım ismi Trabzonspor bu kadar aşağılanamaz bir takım.. Sen 22 maçta 11 kere yenilmeyi hazmedebiliyorsan sorun yok.Che Guavara ÇAKMAS Mra bile bizle dalga geçiyor ne hallere düştük.Trabzonlular çocuğun dediği gibi:Atın beni haburadan aşağıya da kurtulayım.

nakzo
28.02.2016, 09:02
Hocanın herhangi bir oyun anlayısının,taktiğinin,hücum planının olduguna inanmıyorum.

Birde ustune elde genc ortasaha oyuncuları varken ortasahasız oynamasını katarsak Hami nin 100 yıl gecsede iyi hoca olamayacagı belli oluyor.

Bu arada cok ümitli oldugum okay bu agırlıgını giderecek ekstra calısmalar yapmazsa sıradan bir oyuncu bile olamayacak.

Her zaman yazdıgım gibi musa ve yumlu nun bu kadroda işi yok.

Su stoperlerden sadece akakpo onumuzdeki sene kalmalı.Erkan cok kişisel oynadı.Sefa yetersiz.Marin kendiyle anlaşacak oyuncu bulamıyor.

Tüm bunlar Hami nin sahaya bir oyun planı koymamasından kaynaklanıyor.Hayatımda izlediğim en kotu teknik direktör performansı.

medjani,constant arkasından söylemedigimizi bırakmadık.Ama onları cok arıyoruz.Mbia nın satılması meselesine girmeyecegim.

X bir mahhale hocası bile dünkü oyundan hicap duyardı.Tek topla bir anadolu takımı nasıl sürekli senin kalemde pozisyon buluyor?Bütün maç hurra saldırıp tek posizyona bulamadan maç bitirebilirsin.Mağlupken forvet çıkarıp nasıl bir akıl tutulmasıyla stoperi forvete koyarsın???????Açıklayabilecek var mı????

bkandil
28.02.2016, 09:33
İki farklı bakış açısı...

Geçen yıl bir açıklamasında diyor ki Hami Mandıralı, “Hak eden insanlar Trabzonspor’da göreve gelsinler. O şans onlara da verilsin. Niye Hamiler, Lemiler, Hamdiler, Sonerler konuşulmuyor da dışarıdakiler hep konuşuluyor? Onlar bizden daha mı iyi?

TRT’de canlı yayında Barış Yurduseven’in sorularını cevaplayan Akçay, “Trabzonspor, geçen hafta uğradığı haksızlığın etkisinden kurtulmalıydı.Hami*Mandıralı’nın işi çok zor… Ama bu kulüp eriyor. Trabzonspor’da dik duracak, cesur insanlara ihtiyaç var. Ne yazık ki sosyal medyada altına işeyen kişilerin sözleriyle proje geliştirilmeye çalışılıyor. Bu böyle olmaz. Trabzonspor bir elma ağacıydı ama alma ağacı haline dönüştürülmüş… Artık bu kulüpten alanların verme zamanı… Trabzonspor büyük bir kulüp ama bugün yaşadıklarından dolayı çok üzülüyorum. Ayağa kalkması gerekiyor.*Bir daha Trabzonspor üst yapısında görev yapmayacağım. Tabutumun altına girecek insanlarla kötü olmak istemiyorum” dedi.

Mehmet BAŞ
28.02.2016, 10:19
''M.Akçay: Annem öldükten bir gün sonra bana koro halinde söven insanlarla bir daha aynı duyguları yaşamak istemem. Trabzonspor'da çalışmam.

Trabzonspor taraftarının kafa yorması gereken nokta burasıdır.''Şeklinde yazdık...

Bazı arkadaşlarımız da ''O adam burayı hak edecek ne yaptı, onu buraya getirenin...'' şeklinde cevap verdiler.

Vallahi kusura bakmayın ama sizler Sadi'ye de sövüyordunuz, şimdi arar oldunuz.

Şenol Güneş'e de sövdünüz, şimdi mumla arıyorsunuz!

Ha doğru, size göre ''Şenol Hoca mı yawwww!'' değil mi?

Siz böyle devam edin, kendi cehenneminizi kendiniz yaratıyorsunuz.

Lucescu'ya bile daha gelmeden giydirenleri görüyorum! Yazık diyorum...

Morinho gelse size yaranamaz....

Vallahi de yaranamaz, billahi de yaranamaz!

Burak
28.02.2016, 10:27
Bu düzen değişecekse önce Trabzonspor kendisini değiştirecek. Kendi yapısını, dinamiklerini, şahıslarını ve mantalitesini...

Kimlik mücadelesi veren kimsenin bulunmadığı bir ortamda herkese kumar masasındaki kurpiyer kız gibi kağıt ve koz dağıttık. Her biri de elimizde patladı. Ben sosyal medyada olmaktan ve takımımla ilgili olumsuz yorum yapmaktan utanıyorum. Yüzüm kızarıyor her defasında, ruhum sıkılıyor. İnsanlarla bir araya geldiğim zaman her sohbet 'Ne olacak bu takımın hali?' sorusuna geliyor. İllallah ettim. İsyan diye bağıranlar önce kendine isyan etsin, sonra bu kısır döngüye. Kendi elimizle kendi kuyumuzu kazıyoruz. Toprağı da başkaları atar. Ruhumuza Fatiha...

Sibel
28.02.2016, 10:28
Bursa taraftarını örnek verenlere acı acı bakıyorum.
Çünkü, 1-0 geride olduğumuz maçlarda bile top oynamaya üşenen takım gördüm.
3 farkla yenilirken ayağa kalkan dolu tribün ve destek de gördüm.
Sonuç: Sıfır.
Sahada yeteneksiz ya da top oynamayan adam varken stadı başına da yıksan nafile. Bir oyuncu oynamak için tribünden devasa bir destek bekliyorsa vay halimize!
Ben futbolcu olsam destekten oynamam, isyandan utanır oynardım.
Ama süregeliyor, bazıları için futbolcular altın kaplama gibi bir şey.
Eleştirmeyeceksin, poh pohlayacaksın, alkışlayacaksın, parasını vereceksin, moral vereceksin, mutlu edeceksin, desteğin nirvanasına çıkacaksın.
Peki sen kimsin? Zavallı taraftar.
Geçiniz.
Her şekilde futboldan soğutulmuş bu insanlara güzel futbol veremiyorsanız bir şey beklemeye hakkınız yok. Kaldi ki hâlâ veriyorlar zaten. Ama böyle devam ederse 2011'in travması üst levele çıkacak.
Sen bu süreç sonrası bir oyuncunun hareketi ile ayağa kalkmışsın sahayı rakibe dar etmen gerekiyorken 2-3 oyuncunla mücadele veriyorsun. Üstelik teknik direktörün de ne bu kötü futbola ne de protestona içinde bulunduğun duruma sahip çıkmıyor. Ona göre her şeyin sorumlusu kendi hariç herkes.

nakzo
28.02.2016, 10:33
''M.Akçay: Annem öldükten bir gün sonra bana koro halinde söven insanlarla bir daha aynı duyguları yaşamak istemem. Trabzonspor'da çalışmam.

Trabzonspor taraftarının kafa yorması gereken nokta burasıdır.''Şeklinde yazdık...

Bazı arkadaşlarımız da ''O adam burayı hak edecek ne yaptı, onu buraya getirenin...'' şeklinde cevap verdiler.

Vallahi kusura bakmayın ama sizler Sadi'ye de sövüyordunuz, şimdi arar oldunuz.

Şenol Güneş'e de sövdünüz, şimdi mumla arıyorsunuz!

Ha doğru, size göre ''Şenol Hoca mı yawwww!'' değil mi?

Siz böyle devam edin, kendi cehenneminizi kendiniz yaratıyorsunuz.

Lucescu'ya bile daha gelmeden giydirenleri görüyorum! Yazık diyorum...

Morinho gelse size yaranamaz....

Vallahi de yaranamaz, billahi de yaranamaz!

Kim sövmüş bu çakma filozofa duyan gören var mı????????Birebir konuşmasını dinlefim TV de:Çok sevdiğim,hayalini kurduğum Trabzonspor hocalığı elimden kaydı gitti diyordu.Hayatımda görmediğim parayı Trabzonspor sayesinde kazandım diyordu.Ne değişti şimdi Trabzonspor seyircisi o kadar afyonlandı ki dostum tepkide vermiyor küfürde etmiyor.Azcık biti kaanlanan Trabzonsporu ipe çekiyor.Diyorumya bir para yiyemeyen semerci oğlu kaldı sıra onda onda hami gibi 6 maçta 5 mağlubiyet alıp hocayım diye gezebilir.Mra gibi 13. sırada görevden alınıp atıp tutabilir.Bundan sonraki adayım semerci oğlu biraz sen ye Hocam senin neyin eksik.

nakzo
28.02.2016, 10:39
Bursa taraftarını örnek verenlere acı acı bakıyorum.
Çünkü, 1-0 geride olduğumuz maçlarda bile top oynamaya üşenen takım gördüm.
3 farkla yenilirken ayağa kalkan dolu tribün ve destek de gördüm.
Sonuç: Sıfır.
Sahada yeteneksiz ya da top oynamayan adam varken stadı başına da yıksan nafile. Bir oyuncu oynamak için tribünden devasa bir destek bekliyorsa vay halimize!
Ben futbolcu olsam destekten oynamam, isyandan utanır oynardım.
Ama süregeliyor, bazıları için futbolcular altın kaplama gibi bir şey.
Eleştirmeyeceksin, poh pohlayacaksın, alkışlayacaksın, parasını vereceksin, moral vereceksin, mutlu edeceksin, desteğin nirvanasına çıkacaksın.
Peki sen kimsin? Zavallı taraftar.
Geçiniz.
Her şekilde futboldan soğutulmuş bu insanlara güzel futbol veremiyorsanız bir şey beklemeye hakkınız yok. Kaldi ki hâlâ veriyorlar zaten. Ama böyle devam ederse 2011'in travması üst levele çıkacak.
Sen bu süreç sonrası bir oyuncunun hareketi ile ayağa kalkmışsın sahayı rakibe dar etmen gerekiyorken 2-3 oyuncunla mücadele veriyorsun. Üstelik teknik direktörün de ne bu kötü futbola ne de protestona içinde bulunduğun duruma sahip çıkmıyor. Ona göre her şeyin sorumlusu kendi hariç herkes.

Sibel bursa seyircinin tepkisini forumlarında girip görebilirler neler diyorlar vs.Dünyanın hiçbir yerinde zır başarısız ve ümit vermeyen bir takıma kimse sahip çıkmaz.Biz eziyet çekmek için Trabzonsporu tutmadık.

HOPA'LI TS'Lİ
28.02.2016, 10:40
Dün, Onur, Akakpo, Erkan ve Marin hariç diğerlerini silin.

Akakpo'ya helal olsun. Çok beğendim. İstatistiklerde isabetli pas yüzdesinde 1. sıradaydı 48 pasla bir ara

Erkan ve Marin de olmasa rakip sahaya top taşıyacak adamımız yok.

Lütfen Erkan'a bundan sonra kimse laf etmesin. Üstelik kolay kolay ikili mücadeleyi katırmıyor.

Marin rakiplerin arasına çok iyi girip pozisyonlr hazırlıyor. Bonservisi alınıp devam ettirilmeli

Onur olmasa 8-1 yenşlirdik.

Bosi tam bir saatli bomba. Çok kritik anlarda ve yerlerde top kaptırıp gol yedirtiyor.

Son sözüm taraftara;

Bir oyuncu her maç kötü oynayacak diye bir kural mı var? Yusuf'a her top geldiğinde ıslıklamak insanlık adına üzüntü verici

Uğur Kalyoncu
28.02.2016, 10:41
Evet Hami nin de yanlis tercihleri var o konuda onu da elestirelim ama ondan ziyade sıkıntı olan topcular kosmuyor arkadas kosmuyor...

Dün ki takimda Onur ve Muhammet disinda bu takimin 11 in de oynayacak potansiyelde 1 tane adam yok...

Lafi uzatip gerilmeye gerek yok...Kökten temizlik şart. ..

talsuv61
28.02.2016, 10:52
Allahtan 2.yarıyı seyretmedim çıktım. Mustafayı forvete mi aldı cidden

Sibel
28.02.2016, 10:54
Sibel bursa seyircinin tepkisini forumlarında girip görebilirler neler diyorlar vs.Dünyanın hiçbir yerinde zır başarısız ve ümit vermeyen bir takıma kimse sahip çıkmaz.Biz eziyet çekmek için Trabzonsporu tutmadık.

Mesele sahip çıkmak destek vermekse zaten tillahını yapıyor taraftarlar. Maç sonu oyuncuları tribüne çağırıp boynunuz bükülmesin bile dediler. Aman yeter ki onların boynu bükülmesin bizim bükülsün.
Sorun şu ki, futbol oynamayan bir takımın ateşlenmesinden bahsediliyor. Oynamayan takım ateşlenmez. Bir ümit verir sana da gazlarsın takımı.
Şunu da eklemek istiyorum. Bizim taraftarımız farklı. O sana desteği ilk önce verir. Buna karşılık futbol ister.
Ha veremedin mi, o zaman ağlama.
Biz takımı yaşamak için ordayız. O rezil futbol karşısında sonuna kadar hoplayıp zıplamak başka boyut olsa gerek.

Mellih
28.02.2016, 10:54
Hocayı bu maçta eleştiremem.. kadroya baktığım zaman en iyi kadroyu çıkarmış. yalnız Hami hocanın takımı motive etme konusunda eksikleri tartışılabilir.
Dünkü maçta oyuncular felaketti. Şansal'ın söylediği gibi 6 faul yaparak maç bitirmiş olduk. Bu oyunun yetersiz hırsını ortaya koyuyor

OFLU
28.02.2016, 10:57
Hiç abartmıyorum, Hami nin taktiği işler kötü gidincd yav Özer Yavvv diye kenardan bağırmaktan öteye geçmiyor. Birde suratını böyle sevimsiz bir şekle sokup ağzını da saçma sapan bir halde görüyoruz sinirlenince. Kenardan verdiği tepkilere bakın 2-3 maç önce ne dediğimi anlayacaksınız.
Bi kere sen teknik patronsun biraz cool ol. Senin o sıfatını , çaresizliğini gören topçu seni daha bi tarafına takar mı?
Küçük Emrah vari tavırlar yakışmıyor o klubeye.

nakzo
28.02.2016, 11:00
Akkapoyu çok beğendim.1461 de de aynıydı.Stoperdi çok iyi bu adam ucuz ve görev adamı aykutla iyi bir ikili olur yanlarınada çok iyi yabancı bir stoper defans sağlama alınır.

nakzo
28.02.2016, 11:05
Dün, Onur, Akakpo, Erkan ve Marin hariç diğerlerini silin.

Akakpo'ya helal olsun. Çok beğendim. İstatistiklerde isabetli pas yüzdesinde 1. sıradaydı 48 pasla bir ara

Erkan ve Marin de olmasa rakip sahaya top taşıyacak adamımız yok.

Lütfen Erkan'a bundan sonra kimse laf etmesin. Üstelik kolay kolay ikili mücadeleyi katırmıyor.

Marin rakiplerin arasına çok iyi girip pozisyonlr hazırlıyor. Bonservisi alınıp devam ettirilmeli

Onur olmasa 8-1 yenşlirdik.

Bosi tam bir saatli bomba. Çok kritik anlarda ve yerlerde top kaptırıp gol yedirtiyor.

Son sözüm taraftara;

Bir oyuncu her maç kötü oynayacak diye bir kural mı var? Yusuf'a her top geldiğinde ıslıklamak insanlık adına üzüntü verici

Bosinin niye hala geri alındığını anlamış değilim adam bildiğin çok kötü bu saaten sonrada olmaz zaten.Abilik se abilik yaptığını görmedim.takım ateşlemek se kendi hayalet gibi takım yönetmekse UMRUNDA bile DEĞİLLLL.Eeeee.???

Necmettin ALTUNTAŞ
28.02.2016, 11:23
Takım olma ruhu terkedilmiş bir takımdan bahsediyoruz.
Hakları gasbedilmiş moralmen bitmiş bir takımdan bahsediyoruz.
Yürüyen ve oyunun sonlarınan doğru fizik olarak yerlerde sürünen bir takımdan bahsediyoruz.
Hocası hoca olmayan bir takımdan bahsediyoruz.
Ve nihayetinde yenilgilere alışmış bir takımdan bahsediyoruz.
Bu takımdan bu sene ne futbolcu ne de hoca bazında bir beklentisi olmasın kimsenin.Tek hedef ligte kalmak.Gerisi önümüzdeki sezon...

nbay
28.02.2016, 11:25
Elinde musa gibi mecburiyetten oynattığın bir sol bekin var.Daha iyisini süremiyorsun bu maçta sahaya. Maçın bana kalırsa en kötüsüydü,savunma anlamında hiç bir şey yapmadı .yenilginin baş aktörüydü. Bosingwa da vasat bir çizgideydi. zaten yediğimiz goldeki hatası malumumuz. Hal böyle olunca beklerimiz savunma anlamında hiç bir varlık göstermemiş oldu.
marin de bir kaç haftadır az da olsa bir yükseliş gösteriyordu ,bu maçta da en çok verim beklediğimiz oyuncuydu ve hiç bir şey yapmadı maç boyunca. zaten takım savunmasına etkisi sıfırken ona birde erkanın savunma zaafiyeti eklenince yenilgi de zaten kaçınılmaz oldu .
karşınızda süratli ve diri bir takım var ,kimse de bunu yabana atmamalı .

şimdi hami hoca'nın şu maça nasıl olumlu bir etkisinin olmasını bekleyelim ? adam bas bas bağırıyor elimde olanlar bunlar diye ,üstelik sahaya sürdüğü takımda alternatif olarak kenarda beklettiği tek oyuncu da yusuf erdoğan .

Açıklamalarında saçmalık olarak nitelendirdiğimiz ifadeleri bana göre çaresizliğinden kaynaklanıyor. Tarihimizde hiç bir teknik direktör bundan daha kötü bir kadro zaafiyetiyle karşılaşmamıştır . Hami hoca da herkesin kabulüdür ki bu gibi durumlara karşı sıfır tecrübeye sahip. Hal böyle olunca da eleştiri dozunu biraz daha hafifletmek gerek diye düşünüyorum .

Mert Acar
28.02.2016, 11:32
Taraftarlık izlemeyle olmaz.O zaman iyi gün taraftarıyız biz.Küme düşsek kimse desteklemeyecek takımı,gitmeyecek maça öyle mi ? 3-0 dahi yenilsen o stadda ise bağıracaksın bu kadar.
Ankaragücü amatörde oynayacak nerdeyse her maç 10bin kişiye oynuyo.Ve taraftar susmuyo 90 dakika..
Takım oynayınca desteği herkes verir.Önemli olan kötü günde bağırmak.

Fatih Solmaz
28.02.2016, 11:35
yediğimiz 1. golde herkes mustafa yumlu'ya kızmış, kime kusra bakmasın o pozisyonda onur hatalı. klasik pozisyonlardan biriydi kaleci kim var kim yok bakmaz alır o topu. onur'unda sezon içerisinde hatalı gol yeme opsiyonu var onu da bu maçta kullandı.
bosingwa ve musa nizam yokları oynadılar resmen. akakpo'nun iyi gözükmesi tek başına kalmasından ikili oyunlarda görelim daha erken onun için. hami için söylenecek kelime bulamıyorum heralde vizyon sahibi başkan bir şeyler söyler onun için.

memozcan
28.02.2016, 11:37
haminin bu güne kadar sahaya müdahale anlamında bir girişimini gören oldu mu? hayır ben göremedim de.. merak ediyorum..

bilgehan83
28.02.2016, 11:41
Bosi Musa fatih atik yumlu bunların takımda yeri yok akakpo çok iyi bir stoper yanına İtalyan bir stoper ya da Yugoslav alınırsa tandem oturur Aykut ve Altınordu daki çağlar da diğer stoperlerimiz olsun isterim kale için de Onur Uğurcan yeterli cavanda kalacaksa yerli bir yedek Kamil ahmet alınabilir asıl mesele sol bek bir yerli bir yabancı Aziz Behiç/Emre Taşdemir yedek olarak alınabilir biri ama klas bir sol bek lazım yabancı orta saha için iki ön libero lazım bize yabancı 6 8 numara okay Aytaç yedek kalabilir sadece yetersizler çünkü Ekici on numara kullanılsın ama yedek olarak iyi bir on numara bulalım yabancı Brezilya olabilir yine sol ve sağ açık yabancı Güray ve Yusuf yedek olarak kullanırız forvet olarak sprinter bir yabancı merkez forvet istiyorum eren derdiyok ve muhammet demir yedek olarak planlanmı birkaç tane de a2 den genç kadroya dahil edilmeli Yusuf yazıcı Abdülkadir Semih bu üçü bence yeterli olur.. Takımda üç kaleci ile birlikte 28 kişilik kadro oluşturulmalı ve bu kadroya sabredilmeli Ersun yanal da teknik direktör olmalı yabancılar birinci sınıf olmalı

S.Seymen
28.02.2016, 11:46
Maç boyunca 6 faul yapılmış 4 ünü Mustafa yapmış söylemi var doğruysa takım mücadele etmiyor demektir

mücadele edeni de biz göndeririz nasılsa :)

MRA 15-30 yaş arası adamların yönlendirmesi ile takım yönetilmez diyor haklı

Adam bugün şunu alalım diyor, yarın tutmadı biz de diyor çıkıyor işin içinden :)

şu gitsin kim Şenol; çünkü hoca bile değil

şu gitsin kim Ersun, kim gitsin MRA, Vahit gitsin çok berabere kalıyor, oyuncular gitsin 1000 tane sayarım

Volkan Varis vs vs

e ne oldi şimdi..

bıktım artık :)

el_conquistador
28.02.2016, 11:53
Gerçekten bu maç için, hocaya suç bulunmaz diyenler ve Erkan, Marin gibi topçuları performansı için övenler var. İnanılır gibi değil.

cyberentalpi
28.02.2016, 11:55
Bosinin niye hala geri alındığını anlamış değilim adam bildiğin çok kötü bu saaten sonrada olmaz zaten.Abilik se abilik yaptığını görmedim.takım ateşlemek se kendi hayalet gibi takım yönetmekse UMRUNDA bile DEĞİLLLL.Eeeee.???

zaten adama 2 milyon odeyecektik. oynamasada ödeyecektik. Borcumuz vardi. Adam takım bulamadı.. Emekeli e olsa olurdu. Ama o bizde oynamayı tercih etti. sanırım 2 yıl 2600 e yani 600 bin ero ya 2 yıl oynatalım dedik. bu bir risktir. Bosi savunma yapan bir takımda bomba ama hucum oynayacak bir takımda faydalı olur.
ile tecrubeli

cyberentalpi
28.02.2016, 11:56
Gerçekten bu maç için, hocaya suç bulunmaz diyenler ve Erkan, Marin gibi topçuları performansı için övenler var. İnanılır gibi değil.

Hocam futbol takım oyunudur. Erkan ve marin sadece bizim takımda ayagında top tutumayı becerebilen adamlar. Hami konusunda suç bulmuyorum. Hami ye 6 macta super hoca takıntısına girdiler. amacsız 6 mac. adam bu. henuz kendini ispatlamadan Ts de td olması iyi bir şans aslında. bu donemde kazanacagi 3 galibiyet belkide bir sezon sans yaratırdı. ama o beceriye sahip degil.
tek iyi yonu artık 6 maclık adamlarla bu işin olmayacagini bazı taraftarlara gostermesi olur

el_conquistador
28.02.2016, 12:13
Hocam futbol takım oyunudur. Erkan ve marin sadece bizim takımda ayagında top tutumayı becerebilen adamlar.

Evet, takım oyunu. Her takımda sorumluluk alan, liderlik yapan futbolcular mevcuttur. Marin hadi neyse ama Erkan berbatın ötesi berbattı. Bir örnek: ilk yediğimiz golde adamını takip etmedi, velhasıl orta geldi, golü yedik. Sadece o değil, hiçbir pozisyonda geri koşmadıki. 1986 yılında belki Maradona için geçerliydi bu ama bugünkü modern futbolda sadece ilerde dikilip, iki çalım atacağım diye beklemekte neyin nesi? Üstelik futbolcu kalitesini geçtim, sadece aldığı maaş onu dünkü takıma liderlik yapmaya mecbur kılıyor. 90 dakika boyunca sende bir kere Erkan bu takımın lideri diye bir his oluştumu?

nakzo
28.02.2016, 12:20
Maçın özetini bir daha izliyorum. Üşenmeyin bir bakın ,sol kanat komple yoook .Her tek top onurla karşı karşıya.. Hele hele okaya bir bakın ya sanki HIV virüsü kapmış öldü ölecek. 1 metre önündeki adama bir kere bakıyor,tek müdahale yok,Adam rahatça pas veriyor şut çekiyor okay sedace çocukken yaptığımız gibi topa kıçını dönüyor.Bosi her hamle yaptığında ıska geçiyor kademe yapmasını beceremiyor her top bosiyi geçiyor musa nizam sol kanattan başka her yerde şu izlediğim fecahatin iğrençliğin eksik kadroyla felan alakası yok bu düpe düz TERBİYESİZLİK bu futbolcu grubu Terbiyesiz inşallah sende izliyorzundur.Usta Başkan.Gerekeni yaparsın.

Doğan Keskin
28.02.2016, 12:25
Hami hoca takımı diriltmeye geldi ama kendisi ölü gibi. Takım bu durumlara düşecek kadar vasat değil tamam eksiklikler var kabul ama sezon başı şampiyonluğuna gider denilen bir kadro bu. Hami sanki zorla getirilmiş oraya. Teknik adam aynı zamanda psikolog gibi takımı bir sözüyle ateşleyebilmeli.. Böyle ruhsuz duracaksan kenarda neden geldin diye sorarım?

BySeHzAdE
28.02.2016, 12:28
Takım kadar oraya giden seyircilerde kötü. Hiç mi itici güç olmaz takımına bi seyirci kitlesi anlamış değilim. Trabzon'da taraftarlık yok seyircilik ve çekirdekçilik var.

el_conquistador
28.02.2016, 12:31
hele hele okaya bir bakın ya sakin HIV virüsü kapmış öldü ölecek 1 metre önündeki adama bir kere bakıyor.Adam rahatça pas veriyor şut çekiyor okay sedace çocukken yaptığımız gibi topa kıçını dönüyor.

Kaç haftadır oynamıyor Okay? Bu Adamın fitness durumu yetersiz ama 90 dakika sahada tutuluyor. Üstüne üstelik, ikinci yarı orta saha tek başına onun başına yükleniyor. Bu kadar acemilik olmaz

artvints
28.02.2016, 12:52
taraftarın bağırmaya zorlanılmasını hiç anlamıyorum. bağırmak falan boş işler bunlar. kendini eğlendirmek isteyen kendine pay çıkaran özellikle bjk taraftarının uydurduğu şeyler. önemli olan sahadaki durumdur. tribünlerde oraya göre şekil almalı ve olumlu katkı yapmaya çalışmalıdır. trabzonspor taraftarının sorunu orada başlıyor.sahadaki futbol kötüyse üstüne tuz biber ekliyorlar, hemen moralleri bozuluyor. oysaki rakibi ıslıklamak küçük de olsa kendi futbolcumuzun iyi hareketlerini, presini, iyi bir pasını alkışlamak takımı canlandırabilir. şarkılar söylemek hem boğazı yoruyor, hem de saha ile alakasız kalıyor. bunların dozu iyi ayarlanmalı.maçın büyük bir bölümünde saha ile ilgilenmeli taraftar. olmuyorsa da yapacak bir şey.çekirdek yemelerini, arabesk şarkı söylemelerine tercih ederim.

nakzo
28.02.2016, 12:57
Ben haftalardır bekliyorum.Başkanın önlem almasını bekliyorum.Tümerle ersun hoca TV de konuşuyor.Ben utanıyorum.Tarihimizde böyle bir hale düşmezdik biz.Gençler hatırlamaz 2002 dede kötüydük;ama.Paramız hiç yoktu batmıştık Brezilya 3.liginden takım kurduk ama o zaman bile şu hale düşmedik.Sertlik istiyorum artık gülen yüz saçma espiri felan ffilan twet bizi kurtarmaz .SERTLİK HAKEDENE HAKKETTİĞİ DİLDEN KONUŞMAK LAZIM.BUNU BİZ TARAFTAR YAPAMAYACAĞIMIZA GÖRE YAPTIK MI İŞ BAŞKA BOYUTA KAYIYOR.YÖNETİMSEL TEDBİR İSTİYORUM.

serkanholep
28.02.2016, 13:04
onur gerçekten eski onur olmaya başladı. Allah sakatlık vermesin inşallah

defansta akakpo ya bayıldım ama acaba bir maçlık mı diye düşünmeden edemiyorum. 3-5 maç izlemek lazım. baskılı oynadığımız!!!!! veya baskı yediğimiz veya derbilerde de izlemek gerek ama dün muhteşemdi

bosi bitmiş ama bu görüntünün oluşmasında bir çok etken var. ama yine de 2. golde net hatalı

musa nizam gitmeli artık

yumlu ucuza oynayacaksa ve yedek kalacaksa kalsın. 11 de oynayamaz

okay akşam rezaletti. bu adam koşmuyor ya da daha doğrusu dribling atamıyor. yapısına aykırı sanırım. aytaç veya mbia ile beraber ortanın ortasında olabilir bence. ama ne tam ileri ne tam geri tuhaf bi adam

atik atık

sefa ya ne diyeyim bilmiyorum ama oynadıkça bişeyler olur mu diye düşünüyorm.

yusuf fena değil iyi paraya satılacaksa satılsın yoksa iyi bir takımda iş yapma ihtimali az da olsa var. en azından maliyetsiz yedeklerden olur

erkan takımın bu zor günlerinde göze çarpan iyilerden

marin dün akşam futbolu bilen tek ts liydi. bu adamın dilinden anlayan 2-3 oyuncu olasa yeter ama seneye kesinlikle kalmaz bu takımda. kaçarak gider

muhammet çok iyi olacak ama dün akşam 2 seçiminde büyük hata yaptı. vurması gereken yerde vurmadı. hiç vurulmaması gereken yede pas vermesi gerekirken vurdu.

beşir çok hantal geliyor izlediğim maçlarda. pres yok. daha genç.

cardozo,ekici,özer,cavanda,aykut,güray,aytaç yoktu

nerden baksanız takımın yarısı yok

bjk,fb,gs için böyle birşeyi düşünürseniz onlar içinde felaket olur

seneye inşallah düzgün 3-4 transfer ve td ile olacak bu iş

oflubektas
28.02.2016, 13:10
En çok zoruma giden takımın her mağlubiyeti kabullenmiş olması. İsyan eden, bu böyle gitmez diyen bir Allah kulu yok. Geçen gs maçında 7, bu maçta 6 faul yapmışız. Osmanlıspor'un kara uşakları her ikili mücadeleyi kazanmış. Arkamıza atılan her top gol tehlikesi. Gol dışında kaleyi bulan şutumuz YOK ! Biraz adamların beceriksizliği ( belki de acımaları ) bir de Onur tarihi farkı önledi.

Ciddi ciddi acaba küme düşer miyiz demeye başladım.

Hüseyin Çümen
28.02.2016, 13:26
Maci canli izlemedim ama yenilgiyi haketmisiz bsya bir gol pozisyonu harcamis adamlar. Akakpoyu begendim diyenler var. Yedigimiz 2. Golde 3 kisi gelen oyuncuya basiyor ama bizim sol kanattan gelen oyuncuya yakin olmasina ragmen akskpo toplu iyuncuya basiyor. Bu kadar buyuk hatayi yapiyorsanda brnim icin bir degerin kalmiyor

Oğuzhan Fidan
28.02.2016, 13:37
mental anlamda takım bu sezonu kafasında bitirmiş. rakip olarak osmanlı çok güçlü takım zaten. çok eksiğimiz vardı maalesef. musalarla fatih atiklerle olacak iş değildi. yenilgiyi bekliyodum. osmanlı çok boş alanlar yakaladı bitanede biz hediye ettik zaten.. yapcak bişey yok kazanabildiğimiz kadar maç kazanıp bu sezonu rafa kaldırmalıyız.

Ertan 51
28.02.2016, 13:42
Maci canli izlemedim ama yenilgiyi haketmisiz bsya bir gol pozisyonu harcamis adamlar. Akakpoyu begendim diyenler var. Yedigimiz 2. Golde 3 kisi gelen oyuncuya basiyor ama bizim sol kanattan gelen oyuncuya yakin olmasina ragmen akskpo toplu iyuncuya basiyor. Bu kadar buyuk hatayi yapiyorsanda brnim icin bir degerin kalmiyor
Aslında hiç bişi söylemek içimden gelmiyor,
Şehitler bir,
Ts iki,
hayatımdan bezdim yeminle:(

fakat şu dediğiniz şeyi aynen ben de düşündüm onun için yazma gereği duydum.
Yediğimiz 2. golün en büyük sorumlusu Akakpo gibi geldi bana,
komple izleyenler beğendiğine göre biz yanılıyoruz demek ki.

kayyum61
28.02.2016, 13:57
dün osmanlı bize gol atmadı resmen golleri biz attırdık, yahu senede 3 milyon euro alan kaleci yanından yuvarlanarak geçen topu neden seyreder? yılların tecrübesi bosingwa o bölgede ayağındaki topu kaptırıp rakibe neden asist yapar?

marin efendi topu alıp ceza sahası içinde 4 kişinin arasında neden hala çalım yapmaya çalışır?

memozcan
28.02.2016, 14:01
haminin geldi geleli tek aksiyonu dün akşam son 15 dakika m. yumluyu forvete çekmesi oldu.. fakat burada da şu sıkıntı var: yumluyu forvete top indirmesi için alıyorsan onun yanına da o bölgeyi karıştıracak pır pır birini koyman gerekirdi.. o isim de hiç şüphesiz m. demirdir.. onu neden çıkardın be adam?

kayyum61
28.02.2016, 14:03
Sir Sadi Tekelioğlu neden gönderildi hala anlamadım gitti, geldiğinden beri en azından bir ivme sağlamıştık yeniden dibe vurduk

LaZuRiBeRe_53
28.02.2016, 14:21
Sir Sadi Tekelioğlu neden gönderildi hala anlamadım gitti, geldiğinden beri en azından bir ivme sağlamıştık yeniden dibe vurduk

Aynen sadi hoca enkaz kaldirmista biz anlayamamisiz gercekten yazik ettiler takima

Sent from my iPhone using Tapatalk

Erdal UZUNYILMAZ
28.02.2016, 14:22
Keşke 90 dakikalık protesto yapsaydıkta maç berabere bitseydi.Ancak öyle puan alabilirdik dün akşam.

El Cordobes
28.02.2016, 14:25
bir takım yetenek anlamında yetersiz ama sahada mücadele ederse taraftar tarafından desteklenir, arkasından itiklenir. ancak hem yetersiz hem de ruhsuzsa kusura bakmayın taraftar hiçbir şey yapmaz. kötü günde destek filan güzel laflar da sahada o ışık var mı? senin kendini yırttığın kadar o futbolcular kendini yırtıyor mu? şimdiki futbolcular cok şanslı böyle bir taraftar profiliyle karşı karşıya oldukları için. 10-15 sene önce olsa sokaga cıkacak durumları olmazdı. bu kadar vurdumduymaz olunur mu yav.

taraftar bir ışık görmek istiyor sahada. o yüzden akakpo 2. golde net hatası olmasına ragmen maçın sonlarına doğru her ayagına gelen topta alkışlandı. erkan her yanlış yaptığı ortada, daglara taşlara vurduğu şuttan sonra bile alkışlandı. cünkü bi hırs görüyorsun adamlarda. staddan maç bittikten 30-40 dakika sonra çıktım. çünkü taraftarın bi kısmı çıkmadı takımı soyunma odasından tekrar sahaya çağırdı. takım geldi ve yine ne olursa olsun destek verildi. her şeye ragmen...

emre6117
28.02.2016, 14:42
Şehitler bir,
Ts iki,

2.golün nasıl sorumlusu akakpo. O gol bosingvanın eseri. Ve bu kaçıncı çok bariz hatası oldu bosinin. Kayseri. Akhiaar ve osmanlı. 3maçta da bariz hataları var. Hazır değil belliki.

Gümüshaneli61
28.02.2016, 14:59
O ne protestoydu öyle ? Takim rezildi, hoca rezildi, protesto rezildi, taraftar rezildi...kâbus gibi bir aksam oldu.

Adem Akyüz'
28.02.2016, 15:55
bir takım yetenek anlamında yetersiz ama sahada mücadele ederse taraftar tarafından desteklenir, arkasından itiklenir. ancak hem yetersiz hem de ruhsuzsa kusura bakmayın taraftar hiçbir şey yapmaz. kötü günde destek filan güzel laflar da sahada o ışık var mı? senin kendini yırttığın kadar o futbolcular kendini yırtıyor mu? şimdiki futbolcular cok şanslı böyle bir taraftar profiliyle karşı karşıya oldukları için. 10-15 sene önce olsa sokaga cıkacak durumları olmazdı. bu kadar vurdumduymaz olunur mu yav.

taraftar bir ışık görmek istiyor sahada. o yüzden akakpo 2. golde net hatası olmasına ragmen maçın sonlarına doğru her ayagına gelen topta alkışlandı. erkan her yanlış yaptığı ortada, daglara taşlara vurduğu şuttan sonra bile alkışlandı. cünkü bi hırs görüyorsun adamlarda. staddan maç bittikten 30-40 dakika sonra çıktım. çünkü taraftarın bi kısmı çıkmadı takımı soyunma odasından tekrar sahaya çağırdı. takım geldi ve yine ne olursa olsun destek verildi. her şeye ragmen...
Olur mu canım, bağırsaydık 90 dakika fişek gibi oynayacaktı bütün oyuncular. Hep taraftar bu hale getiriyor oyuncuları.

nakzo
28.02.2016, 16:05
Şehitler bir,
Ts iki,

Sevgili abim akkabbo stoperrrrrr sol bekin nerde 30 metre sol kanat bombooooooş. Musa kanatta yok hiçbir zama okay piyasada yok bosi zaten felaket akappo ne yapsın orda maçın tamamında en iyi adam 2.yarı ın başından beri en kötü adam bosi.Alındığından beri en kötü transfer okay ...orta sahasında okay denen bir adamın olması senin maç kazanamaman çin en büyük etken yapılanma olacaksa çöpleri satıp.İlk başta hemen n'diayeyi alacaksın yapılanmanın ilk adamı bu ha bi arada okay denen yetenek fakirini kimbise kastıysa Allahya onu kasım kasım kassın.

serkanholep
28.02.2016, 16:25
Şehitler bir,
Ts iki,

tamamen hatasız demek yanlış olur ama büyük hata bosi de

sonra kanadını boş bırakan musa da

sonra geliyorum diyen pozisyonu taktik faulle kesmeyen yumlu da

en son akakpoda

akakpo yerinde yani merkezde bekliyor. o olmasa düz gidecek adam, penaltı kırmızı gibi ihtimaller olacak gol ihtimali dışında

ama net olarak bosi berbattı akşam

musa zaten berbat

bir alman atasözü der ki " futbol beklerle oynanır"

fb ye ve beklerine bakın

gs nin beklerine bakın

bjk nin beklerine bakın

Ertan 51
28.02.2016, 16:25
Sevgili abim akkabbo stoperrrrrr sol bekin nerde 30 metre sol kanat bombooooooş. Musa kanatta yok hiçbir zama okay piyasada yok bosi zaten felaket akappo ne yapsın orda maçın tamamında en iyi adam 2.yarı ın başından beri en kötü adam bosi.Alındığından beri en kötü transfer okay ...orta sahasında okay denen bir adamın olması senin maç kazanamaman çin en büyük etken yapılanma olacaksa çöpleri satıp.İlk başta hemen n'diayeyi alacaksın yapılanmanın ilk adamı bu ha bi arada okay denen yetenek fakirini kimbise kastıysa Allahya onu kasım kasım kassın.
Yok ben zaten illa böyledir demedim,maçı izlemedim zaten,özetlere baktım,
ayrıca Bosi yi çok severim ama dediğiniz gibi geldiğinden beri felaket kötü,
Bosi yi savunmak için Akakpo hatalıydı demedim,
pozisyonun öncesini görmedim ben,
gördüğüm 3 kişi birden rakibe gidip arkadaki adamı boş bırakmalarıydı,
golü atana en yakın terk edici de Akakpo olunca ona sardım ben.

Çok kötü bir dönemden geçiyoruz,
Uefa dan men yememek için adam olmasalar da iyi topçular vardı mecburen onları yolladık,
sakatlıklar var,cezalılar var,
dert bir değil elvan elvan yani,
sezon sonunu ortalama bi başarı ile götürüp yapılanmaya girecekken,
üstteki etkenler bizi karamsarlığa itti,
her ne olursa olsun acımasız eleştirileri bir kenara bırakıp,sabretmemiz lazım,
hoca emanetçi olduğunu biliyor,onun emanetçi olduğunu bilen topçular ancak bu kadar asılıyor,
çoğu topçu da gidici olduğunu biliyor,
böyle bir tablo ortaya çıkıyor,
1-2 maç alıp rahatlasak ta hem başkanın üzerindeki baskı kalksa panik le hata yapmasa hemde bizim çektiğimiz acılar hafiflese.

serkanholep
28.02.2016, 16:28

açıkcası okayı defansif yönü kuvvetli ve adam basan ortasahayla denemek lazım

tek başına okayı koyarsan ortasahaya 10 kişi oynarsın net

adam basma diye bişey yok. ağır tempoda ileri ve geri. sadece duvar olarak rakibin önünü kapatmaya uğraşıyor. melo gibi bir adamla oynarsa (aytaç,mbia gibi ya da) bu kadar faydasız olmaz. ama görüntü olarak çok barbattı dün akşam

UĞUR DURTAŞ
28.02.2016, 17:15
*hami nin dün akşam çok şıktı..
*takım elbise jilet gibi,yeleği,kıravat meendil süper di gerçekten,
*hami hoca kendine gösterdiğin özenin çeyreğini takıma göstersen
*sahada bir varlık gösterebilirdik.
*olmuyor hami hoca,
*bir kere şunu sizden duymak isteriz,
*rakibi iyi analiz ettik,hafta boyunca rakibi çalıştık,
*rakibe top yaptırmadık,oynatmadık,ve galip geldik
*çok samimi söylüyor,osmanlı
*15 veya 16 yaş takımıyla oynasın bu kadar pozisyona giremez.
*son dakikalarda oyundan düşüyoruz dedik,
*bu aralar kötü oynuyoruz dedik,
*sıradanlaşma yolunda ilerliyoruz dedik,
*en son bize dibe vurdurdunuz dedirttiniz.
*yazıklar olsun,
*büyük bir askilik olmassa haftaya konyada olacağım.
*konya seyircisi bağıracak
*trabzon kü.....diye
*tarih bu oyuncu topluluğunu affetmeyecek.
*hami hoca takımı aldığı günden bugüne kadar takımı geriye götürdü.
*başkan konya maçının sonuçunu beklemeden
*değişikliğe gitmemeli.benden uyarması.
*hami hoca eli cebinde maçı izliyor,
*ama osmanlı o kadar pozisyona giriyor
*ama hala hüseyin çimşir ve akçay futbolcularına el kol hareketi bağırarak uyarıyor,
*artis hami hoca eli cebinde maçı izliyor.
*şahsen seni takımda görmek istemiyor.
*verdiğin hiç bir şey yok.
*yazılarım burada.
*kayseri maçından sonra sırıtarak maç yorumu yaptı.
*yanlış yaptığını yazdım,utanılacak bir durumdayız alt sıralardan çıkma adına
*bir 3 puan aldık,havalar uçuyor,devamşı gülüyor.
*dedimki senin bu gülmeni gs ve osmanlı maçından sonrada döreyim dedim.
*ve ekledim inşallah yanılan ben olurum dedim.
*sen daha toysun hami artislik yapmayacaksın,
*bir başarın yok,yola
*takım elbiseyle değil,ibrahim üzelmez gibi eşortmanla başlayacaksın.
sayın usta artık dibe vurduk,bundan kötüsü olurmu bu gidişle olur valla,
*seneye onur hariç tüm ama tüm oyuncuları elden çıkarman şart.
*bazı arkadaşlarımız abarttığımı düşünebilir.
*ama ben çok ciddi düşünüyorum.
*bizler yeniden küllerimizden doğmalıyız.
*tüm yabancılarla,okayla,ekiciyle,erkanla,yusufla,sefay la...başarı gelmez
*bosiwga:ne günlere kaldık,huylu huyunda vazgeçmez riskli yerde çalım atar ve gol yedirir
*dün yaptığı gibi,bu adamı istemiyorum,bu hareketleri devamlı yapıyor.
*her hangi bir bayan takımı sol bekini trabzonsporun sol bekine koy,musadan daha şerefli oynar,
*canla başla koşar,musa için yazılan çok ağır bir şey ama bunu hak ediyor.
*okay:her maç şans buluyor,her maç geriye gidiyor.çok şans buldu,seneye bu adamda satılmalı,
alıcısı çıkar,iyi para kazanılur.
fatih:kapıdan kovuyoruz,bacadan giriyor,bu adam kalitesinde 3 lig takımlarında binlerce oyuncu var
*bu adamı zarar etme pahasına kovacaksın,
erkan:sahtekarca,sahada bir şey yapmaya görünen ama hiç bir şey vermeyen lüzümsuz bir adam
seneye dofolsun gitsin,
demir:antepte böyle değildi,top saklıyordu,arkadaşlarına servis ediyordu,
adam bize geldi,çalımcı,bencil,şahsi oynayan bir tip oldu,böyle oynamaya devam edecekse buda gitsin seneye,
marin:ayağına top geliyor oynamaya çalışıyor,ama verimsiz,top suz oyunda kesinlikle yok,
rakip gole gidiyor az oyuncuyla bizi yakalıyor,adam diğer oyuncular gibi koşmuyor,koşmuyor,koşmuyor,
yusuf:daha fazla netret kazandırmadan seneye bununlada yollar ayrılmalı,
yusuf bu bundan başka bir gr fazlaya gidemez,bitik kendisi,
H.Avni Aker dolmuş daha ne istiyorsunuz futbolcu kardeşler,
sizler sahada mücadele etmiyorsunuz,koşmuyorsunuz,
yenilgiye baş kaldırmıyorsunuz,ruhsuz ve kişiliksiz bir oyun oynuyorsunuz.
sonra bizden destek istiyorsnuz.
kardeşim ömrümüz bitiyor destek vere vere
birazcıkta oyuncular bizlere destek versinde şerefler,ni ortaya koyarak mücadele etsinler
kişiliğinden yoksun insanlar.

Ahmet Kara
28.02.2016, 17:23
Maçı dikkatli göze izleyince ;
Takımın pres yapmadığını alan daraltmadığını görüyoruz.
Erkan, Marin ayağında topu alıyor etrafına bakıyor herkes durmuş araya kaçan sorumluluk alan yok.
Takımda arkadaşlık duygusu yok.
Hafta içi bu takım antremanlarda ne yaptı.
Teknik ekip Osmanlı maçlarını izleyip analiz yapıp oyuncularını uyarmadımı.
Hami maçta ellerini bağlamış maçı film seyreder gibi izliyor.
Çok sorun var kulüpte
Bu en kaz zor temizlenir
Başkanı camia seviyor
Ekonomi anlamında iyi işler yaptı biraz da saha içine odaklan başkanım

artvints
28.02.2016, 17:28
Maçı dikkatli göze izleyince ;
Takımın pres yapmadığını alan daraltmadığını görüyoruz.
Erkan, Marin ayağında topu alıyor etrafına bakıyor herkes durmuş araya kaçan sorumluluk alan yok.
Takımda arkadaşlık duygusu yok.
Hafta içi bu takım antremanlarda ne yaptı.
Teknik ekip Osmanlı maçlarını izleyip analiz yapıp oyuncularını uyarmadımı.
Hami maçta ellerini bağlamış maçı film seyreder gibi izliyor.
Çok sorun var kulüpte
Bu en kaz zor temizlenir
Başkanı camia seviyor
Ekonomi anlamında iyi işler yaptı biraz da saha içine odaklan başkanım

topu alırken de bu arkadaşlar koşmadığı için alan kapatmadığı için diğerlerinin canın çıkıyor, topu alınca soluklanmaya başlıyorlar. aynı şekilde öndekiler defansa yardım etmiyor, arkadakiler öne yaklaşamıyor. tam anlamıyla bölünmüş bir takım izliyoruz.

kartal61
28.02.2016, 17:47
Bu senenın belkıde en ruhsuz en kotu futbolunu oynadık.Bıtesede su sene kurtulsak

HOPA'LI TS'Lİ
28.02.2016, 18:25
O ne protestoydu öyle ? Takim rezildi, hoca rezildi, protesto rezildi, taraftar rezildi...kâbus gibi bir aksam oldu.

Protesto çok kötüydü. Büyük hayal kırıklığı yaşadım.

2001-2002 sezonundaki kabusu yaşıyorum.

Bereket, alttaki 4 takım sürekli kaybediyor bu ara

Bir türlü puan anlamında rahatlayamadık

Bu kadar keyifsiz ve depresif bir sezon bir daha yaşatmasın Allah bize

HOPA'LI TS'Lİ
28.02.2016, 18:26
Hami'nin beden dili çok olumsuz

Çaresizlik sendromu

nakzo
28.02.2016, 18:54
g.birliği tak tak tak tak tak tak tak vura vura küme düşme işini bitirdi çıktı .Senin 2 maçtada yenildiğin akhisara 3 tane daha attı hami efendi.Bugün sivata berabere kaldı küme hattıyla aranda kaldı.9 point hami efendi haftaya konya ile oynuyorsun gelinlik kız gibi elini beline bağlayıp bekliyorsun sen konyaya kaybedersen mersin sivala oynayacak sivas yenerse fark 6 puana düşecek hami efendi.Ben bu takımı yapmadım demekten başka bir söylemin ya da icraatın olacak mı hami efendi.Kalemi kağıdı eline alıp hiç hesap kitap yapıyormusun hami efendi.Çile senesi çileseneside hasta ölüyor Doktor başkanımız var benim yaptığım şu hesabı sen yapıyormusun sevgili başkan oyuna ne zaman müdahil olacaksın dört gözle bekliyoruzzzzz.

Cafer Bulur
28.02.2016, 19:00
g.birliği tak tak tak tak tak tak tak vura vura küme düşme işini bitirdi çıktı .Senin 2 maçtada yenildiğin akhisara 3 tane daha attı hami efendi.Bugün sivata berabere kaldı küme hattıyla aranda kaldı.9 point hami efendi haftaya konya ile oynuyorsun gelinlik kız gibi elini beline bağlayıp bekliyorsun sen konyaya kaybedersen mersin sivala oynayacak sivas yenerse fark 6 puana düşecek hami efendi.Ben bu takımı yapmadım demekten başka bir söylemin ya da icraatın olacak mı hami efendi.Kalemi kağıdı eline alıp hiç hesap kitap yapıyormusun hami efendi.Çile senesi çileseneside hasta ölüyor Doktor başkanımız var benim yaptığım şu hesabı sen yapıyormusun sevgili başkan oyuna ne zaman müdahil olacaksın dört gözle bekliyoruzzzzz.

Konya macini kaybedersek hami gitmek zorunda.g.birligi gibi bir uzulmezde biz bulmak zorundayiz.

HOPA'LI TS'Lİ
28.02.2016, 19:53
Konya macini kaybedersek hami gitmek zorunda.g.birligi gibi bir uzulmezde biz bulmak zorundayiz.

Yılmaz VURAL

nakzo
28.02.2016, 20:25
O kadar kötüyüzde ki atak yapmadan yenildiğimiz kim varsa bir hafta sonra perişan oluyor.Bak hami efendi g.antep en iyi adamını bize sattı yinede bi şekilde maç alıyor izliyormusun gs ye 2-0 galippppp.Ligin tartışmasız en kötü takımıyız ha şu yönden müsterih olabiliriz.Bizim nesil bir daha böyle rezil bir takım göremez...

nakzo
28.02.2016, 20:28
Yılmaz VURAL

Eli belinde gelinlik kız gibi beklemediği için bize gelemez bağırır çağırır futbolculara hesap sorar hırslıya söverse futbolcuya incinir beyzadeler olmaz yılmaz Vural.

Hamdi Karamahmutoğlu
28.02.2016, 20:28
Osmanlıspor bile bize fark yapacak oyun ortaya koyabiliyor.
Çok basiretsiz kaldık.
Bu futbolcu topluluğu bizi dosta düşmana rezil etti.
Bundan daha kötüsü de olmaz artık.

nakzo
28.02.2016, 20:37
Dünya futbolu için yıllar geçsende en unutulmaz örneğiz.Besyolarda spor yöneticiliği bölümlerinde yüksek lisans tezi olabiliriz çok para harcanarak kurulabilecek en kötü takım:TRABZONSPOR....

asilhamsi
28.02.2016, 21:14

aynı seyleri yamzak icin girdim.Bosi ve musa TSL nin gelmiş gecmis en kotu bek performansını gosterdiler.Bunun yanında yumlinin olaganustu oyunu eklenince eger dun fark yemediysek bunu tek basına defans yapan akakpo ya borcluyuz.Takımın acık ara en iyi oyuncusuydu.Kestigi top sayısını ben bir yerden sonra saymayı bıraktım.Ve neredeyse hic pas hatası yapmadı.Kestigi butun topları oyuna dogru soktu.Bakarak,görerek pas atarak oyun kurdu.

Soner Albayrak
28.02.2016, 22:58

Abi sen nerelisin? Sadece meraktan soruyorum :)

vendercan
28.02.2016, 23:16
Hami varsa her iddiaya girerim..Konya kazanır...Hami ile kümede zor kalırız...

Uğur Ö.
29.02.2016, 00:46
Hami hocanın hiçbir oyun şekli yok .Yahu kadro leş gibi zaten iyi bir takım savunması yaptır bari bu nedir halısaha maçımı bukadar dengesiz futbol oynattırıyorsun takıma.

Ahmet Kara
29.02.2016, 00:51
Buradaki bir çok kişi Konyaspor'un nasıl bir taktik anlayışı olduğunu az çok biliyor
Hami'nin de hiç bir şey bildiği yok tuturmuş bir dik oyun başka da bir şey yok
Aykut Kocaman'ın takımları genellikle pas oyunu oynar
Topun kendinde olmasını seven bir takım
Bu maçta topun arkasına geçip
İleride hızlı adamlarımızla kontra atak fırsatları yakalamalıyız
Konyaspor umarım bizi küçümser ve atak oynar

Ahmet Kara
29.02.2016, 00:56
Bu ligde Torku Konyaspor evinde 9 maçtır kaybetmiyor, toplamda 6 maçtır kaybetmiyor.
Bu ligde Trabzonspor deplasmanda 3 maçtır kaybediyor, deplasmanda 7 maçtır kazanamıyor.
---------------------------------------------------------------------------------------
Aslında bu istatistik herşeyi özetliyor...Ne yapsam bütün paramı Konyaspor'a mı yatırsam acaba

DeAgLeMaNyAq
29.02.2016, 01:19
Abi sen nerelisin? Sadece meraktan soruyorum :)

İstanbul...

sasort
29.02.2016, 01:26
ARKADAŞLAR ELDE Kİ TOPÇULAR TAMAMKENDE KAZANAMIYORDU SHOTA

HAMİ 9 TOPÇUSU YOK AS KADRODAN NE YAPSIN

HAMİ ÖYLE BÖYLE

MRA HOCA OLDU BAŞIMIZA İLERİ GERİ KONUŞUYOR AKIL VERİYOR AKLINCA ODA BAŞKAN HOCAYA DA DEĞİL

HAMİ VER OSMANLININ BAŞINA MRA KADAR YÖNETİR

TRABZONDAN MRA ÇOK MU İŞ YAPTI

HAMİCİ DEĞİLİM HAMİYE KIZDIĞIM NOKTALAR VAR AMA

ELDE OLMAYINCA KIZAMIYORUM HAMİYE

OSMANLI MAÇI ELE ALALIM ATAK OYNAYAN TAKIM ORTA SAHA YOK O ORTA SAHANIN OLMAMASI BIRAK BİZİM TAKIMI KARŞI TAKIMIN AHENGİNİ ETKİLEDİ

ORTA SAHALAR OTOBAN OLDU

ORTA SAHANIN YOKLUĞU NEREYE SİRAYET EDER BEKLERE

BEKLERDE

BOS REYİSİ SEVERİM BİTİK YAZMIŞ BAZI ARKADAŞLAR DA BENCE LİF SAKATLIĞI GEÇİRDİ ONDA SÜPER BİR SPORCU POTANSİYELİ VAR hemen biitmez bence

ancak sakatlığın verdiği bir korku olur onu atamamış bence topu kaptırması bence bu yüzden benimde ön çapraz bağ kopardım. o pozisyonda o korkuyu izlerken bende yaşadım

musaya gelince diyorum ah güray o maça çıkarmayaydıkta şu hallere kalmayaydık

bu musa hakkaten topçu değil ya çok kızdım bu adam ya sol kanat hep boş geriye dönemedin ileri de etkili olur insan bir orta açmadı

sasort
29.02.2016, 01:28
ne TFF MİŞ ARKADAŞ YA AFFETMEYECEK Mİ CEZALARI

GS MAÇI GİTTİ TAKIMIN RUH HALİ ÇÖKTÜ

4 KIRMIZI İLE MAÇI MAHFETMİŞ HAKEM VAR

BARİ CEZALARI VERME 3 MAÇLAR NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR BUNLAR

KAFAY KOYDULAR HERAL DÜŞÜRME NİYETİNDELER

SAKATLARDAN CARDOZO GELSE BARİ

HOPA'LI TS'Lİ
29.02.2016, 07:57
Konya'ya yenilirsek ciddi ciddi tehlike çanları çalacak.

işin tuhaf tarafı nedir fark ettiniz mi?

Her maç gol atıyoruz ama yeniliyoruz.

Bu futbolcu takımı ve Hami bizi moralmen bitirdi, işe gidesim hatta yataktan kalkasım gelmiyor.

Maç biter bitmez kanal değiştirdim. Futboldan ancak bu kadar soğutulabilir insanlar

Uğur_Dmrtrk
29.02.2016, 08:09
Fiyasko..Hocası ve futbolcusu neresinden tutsan elinde kalıyor..Yazık..

CEMEFKER
29.02.2016, 09:18
Osmanlıspor teknik adamı MRA'nın TS için reçeteyi verdiği yazılmış gazetenin birinde : - TS defansif oyun anlayışını benimsemeli"

Hooop...ne demek istedin sen bakiimmmm...TS'nin defans yaptığı nerede görülmüş....biz defansı rakip sahada yaparız....(!) Bizim yıllardır TS'ye yakıştırdığımıza halel getirmek kimin haddine...(!) Ömrümüzdeki ilk şampiyonlar ligi kapısından döndüğümüz, şampiyonluk kaçırdığımız Ziya Doğan'ın futbol anlayışı bu klubünün kapısından içeriye dahi giremez (!) Defansif kötü futbol oynayıp şampiyonluğu yakalamaktansa iyi ve açık futbol ile gönüllerin şampiyonu oluruz biz..(şu an yıllar öncesine gittim.... Morinho'lu Chelsea'nin müthiş defansif anlayışı ile finalde Barca'dan şampiyonlar ligi kupasını kazandığı sezon aklıma geldi. )

Bizim için tek slogan vardır; Dik Oyna...

Dik oynayalım tabi ancak "al aşağı vur dizi" horon oynarken eğilip diz çökmemiz de bizim kültürümüzden çıkmıştır, eğilmesini biliriz aynı zamanda .

Hani fotoğraflarda göğsü şişkin poz veren bir adam vardır ya akciğerlerini biraz sonra salacağı hava ile doldurmuş....işte o adamın haline çok benzetirim ruh halimizi...

Dip.Ing.Mag.
29.02.2016, 09:23
Bu Adam böyle mi Motive edecek oyunculari da önümüzdeki maclardan puan veya puanlar cikaracagiz. e onlarin kapasitesi o Kadar da seninki ne Kadar? seninki de o Kadar! yazik ya kimlerin eline düstü Koca Trabzonspor. siradan Anadolu takimindan farkimiz yok artik.

Hami'den soyunma odasında ağır sözler

29 Şubat 2016 Pazartesi 08:47

Hami'den soyunma odasında ağır sözler

Trabzonspor Cumartesi akşam 15 binden fazla seyircisinin önünde Osmanlıspor'a da yenilirken büyük bir hayal kırıklığı yaşandı. İlk yarının sonunda soyunma odasına 1-0'la girilirken Hami Mandıralı oyucularına, "bu kadar insan, bu kadar isyan, bu maçı kaybedemezsiniz" sözlerini kullandı. İkinci yarıya fırtına gibi girilmesine ve eşitliğin sağlanmasına rağmen maçı 2-1 bitince ise genç teknik adam, "size kızamam. Buna hakkım yok. Kapasiteniz bu kadar" diyerek çok ağır sözler kullandı.

alone_6161
29.02.2016, 09:33
Bence Hami az bile söylemiş. Maç kaybetmek önemli değil, benim kızdığım sahada ruh gibi dolanmaları, yenilmeyi kabullenmeleri, mücadele etmemeleri. Klüp bu haldeyken bile oyuncular bu zihniyette ise yapacak birşey yok. Seneye giderler küme düşmemeye oynayacak takımlara.....

Selçuk Sarı
29.02.2016, 09:47
Bu sezonun ilk 4 haftasını hatırlıyorum.(gs maçına kadar hatta gs maçı dahil) Ulan acaba dedim... İçimde kelebekler uçuştu... Yine aynı hamam aynı tas...

seyosti61
29.02.2016, 10:03
hami mandıralı bu takıma futbolcu iken katkı vermiştir ama teknik direktörlük haddi değil. geçen hafta gs maçından sonra ki konuşmalarından zaten vizyon sahibi olmadığı belli oluyor. Trabzonspor hami ye ağır geliyor. hami çok çapsız. sezon sonu gönderilmesi şart. yoksa şampiyonluk hikaye. hamiyi sevriz ama haminin bu takıma verebileceği hiç ama hiç bir şey yok.