PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 23.Hafta l Trabzonspor 1 - 2 Osmanlıspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

bkandil
27.02.2016, 21:00
Hakem kart vermedi Erkan'a, geçen haftanın hatırına yırttı Erkan Efendi...

Yavuz Hasan
Hami bu yükü kaldıramadı umutluydum çünkü daha önceki kısa dönemde umut vermişti çünkü o dönem takım üzerindeki ölü toprağını atmayı başarmıştı bilmiyorum belki de futbolcuların aşırı kalitesizliğinden böyle oldu ama kenarda put gibi durması insanın sinirlerini bozuyor sanki zorla orada duruyor gibi

artvints
osmanlı'yı yenmemizi beklemiyordum ama dik oynama ayağın bu kadar disipinlinsizlik olmaz. en az 5 atması lazımdı rakibin, niye atmadılar anlamadım.onlar da disiplinsiz demek ki.

zafercalikoglu
Fatıh Okay Musa Musatafa 1461de bıle oynayamayacak topcular

Bunlara Yusuf ı sefayı da yaz , cardoza Ekici Aytaç ın acil dönmesi lazım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ilyskm
Bu takım 1 puan alamaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Muhammed Kambur
27.02.2016, 21:01
Bugünkü Trabzonspor taraftarı temsili.
Maçtan önce;
"Ya taraftar protesto falan yapacakmış çok da büyük destek olunacakmış gidelim bakalım neler olacak."
Maçtan sonra;
"Hani olum protesto olacaktı hiçbirşey olmadı üstelik takımda yenildi. Neyse çok çekirdek yedik sen bir su alsana."

ÖmürKaradeniz61
Hami sen hoca felan değilsin,geçen hafta söyledik burda bas bas bağırdık yaşanan kaotik ortamdan dolayı hami devekuşu misali kafasını kuma gömmüştür.Hoca felan değil bu adam birde kalkmış gole sevinmeyip artistlik yapıyor terbiyesiz.Büyük ihtimalle yedek kulübesinin arkasında bir adam sen hoca değilsin felan dedi ona bozuldu.Lucescu felan bilmem ben Ersun orda duruyor gelsin halletsin bu işi

Ufuk
Takım ne oynuyor ki penaltıyı konuşalım falan diyenleri de anlamıyorum. Millet barca gibi mi oynuyor. Onur 10 tane de çıkartsa orda penaltıyı verse 2-2 olacak sonuç.

Oruç
Yatıp kalkıp Onur'a dua edelim. Tarihi farkı önledi. Bu skor aldatmasın.

sasort
Erkanin oyunu bir kenara bu toplara nasil bu kadar kötü vurabiliyor

zafercalikoglu
Hami bu yükü kaldıramadı umutluydum çünkü daha önceki kısa dönemde umut vermişti çünkü o dönem takım üzerindeki ölü toprağını atmayı başarmıştı bilmiyorum belki de futbolcuların aşırı kalitesizliğinden böyle oldu ama kenarda put gibi durması insanın sinirlerini bozuyor sanki zorla orada duruyor gibi

Daha önceki dönemini iyi hatırla Şahin AygüneŞ diye Ada'mı vardı şimdi nerde bu Ada'm hocanın futbolcudan ve hocalıktan anlamadığı o kadar netdi

hyasin61
mamı besır degısıklıgı bozdu takımı..Hamının en ıyı yaptıgı ıs kenardan macı ıyı ızlemek..Ersun gelseydı mılletın kendısıne vurdugu yere aldırmadan karı kız pesınde kossa yıne bundan kotu olmazdı..Lucenın gelecegıne ınananlar var mı hala bu takıma :)

trbzonsporlu
konya kim ki 13 puan gerisine düştük hangi oyuncusunu isteriz seneye takımımıza. teknik direktör takım için çok önemli. takım savunmasını iyi yaptıran hocalar karşılığını alıyorlar, konya ve başakşehir gibi.

Kemal Öztel
27.02.2016, 21:02
Hamiyi çok severim inanılmaz bir futbolcuydu ama bu süreci yönetebilmek için çok sakin ve trabzonlu kıpır kıpır halka duyarsızlık gibi geliyor

Mesut
Bu için en son konuşulacak konu hakemdir.

Sefaenes
Hami 3 degisikligi yapmagi bile tenezzul etmedi la oynat gencleri musadan,fatih den mustafadan kötü oyniyacak degillerya elin oglu Hoca degistirir gazla öne dögru gider bizimki ise geriye. Ya bu hami gider yada Baskan Usta gider Usta hamiye güvenirse bombayi elinde patlatacak

ilyskm
Kalecimiz hariç 1 tane topçumuz yok... Adamlar gidip Rucescu mudur nedir alıyorlar ya biz?

Yıldıray Emanet
Geçen sene 2.ligin Barcelonası kıvamında kadrosu olan Antalyaspor'dan kovuldu bu adam bilmem farkındamısınız siz kimden neyi bekledinizde getirdiniz bunu buraya

alpi53
Haftaya Konyaspor da acımaz öyle Osmanlispor gibi..
Birde deplasmanda maç en az 3-4:0 da orda yeniliriz..

Hafta içi perşembe konyanın bjkyle kupa rövanşı var; onu hesaba katarsak daha az fark yeriz konyadan ama yenilgi kesin bence de...

zafercalikoglu
Bize Beşiktaş fena dalacak bu kadroyla çıkarsak

jairzinho
27.02.2016, 21:03
türkiyede her alanda böyledir aga.asıl suçluyu saklamak için sahte suçlular yaratırlar.ondan sonra taraftarda futbolun katili türk hakemleri diye tempo tutar.yöneticilerde bıyık altından gülerler bu duruma

Enaldo61
Bu camianın yıkılıp yeniden yapılması lazım ama nasıl olacak bilmiyorum.

sasort
Arkadaşlar önümüzdeki hafta konya maçi var sakatlar dan dönecek var mi

özer oynamayacak ancak

aytaç oynar mi

ekici cardozo güray ne zaman dönecekler

sasort
27.02.2016, 21:04
bize beşiktaş fena dalacak bu kadroyla çıkarsak

iphone 'den tapatalk aracılığı ile gönderildi

ne zaman maç

Kemal Öztel
27.02.2016, 21:04
Takımda güç diye bir şey kalmamış orta saha resmen döküldü Okay tek başına kaldı ki zaten Okayın yürümeye hali yok.İsmine bakmayıp Atiki oyunda tutmalıydı.Bir ikincisi madem Mustafayı forvete koyacaksın neden Muhammet Demiri çıkarıyorsun,ya da ikisi de kalsın Musayı çıkar Mustafa Aykut Bosi 3lü savunma oynasın

sasort
27.02.2016, 21:05
Akakpo sadece ben mi beğendim

Yıldıray Emanet
Okay'ın attığı pas bizim adamın ayağına gidene kadar rakip hücumdan defansa dönüyo hemde yürüyerek

Furkan Özdem
Bu Osmanlı bu kadar iyi topçuyu nasıl buluyor ciddi anlamda 11 de 11 iyi topçu biz milyonlar verdik 1 tane topçu çıkmadı hepsi oç çıktı

Bazı takımlar bütçelerine göre uyumlu ve belli bir sistemi olan kadrolar oluşturabiliyor bizde böyle bi durum yok. Volkan şen bizde rakibin içinden geçmeye çalışan bir adamdı ama bursada fenerde nasıl oynadı, oynuyor görüyoruz. Bugün erkan da başka takıma gitsin gayet faydalı olur. Sorun KESİNLİKLE bireysel futbolcu kalitesinde değil.

Ahmet Aksu
Akakpo sadece ben mi beğendim

akakpo ve onur maçın iyileri gerisi vasat kaldı.

sasort
27.02.2016, 21:06
takımda güç diye bir şey kalmamış orta saha resmen döküldü okay tek başına kaldı ki zaten okayın yürümeye hali yok.ismine bakmayıp atiki oyunda tutmalıydı.bir ikincisi madem mustafayı forvete koyacaksın neden muhammet demiri çıkarıyorsun,ya da ikisi de kalsın musayı çıkar mustafa aykut bosi 3lü savunma oynasın+

aykut 3 maç cezali

adiloş bebe
Haftaya konya bizi o sahaya gömer. bu lafı bana yazdıran tüm futbolculara ve teknik ekibe selamlarımı yolluyorum eminim akşam çok rahat uyuyacaklar.

signal
Hiçbirşey kötü gidişi durduramıyor . Resmen kümede kalma savaşı vereceğiz.

DURAS
ALLAH tan küme düşme adayları çok sağlam yoksa düşerdik

TSemih61
Tam da beklediğim gibi bir maçtı. Osmanlı'nın kontra oynayacağı belliydi zaten. Yalnız bu kadar ruhsuz olmayı beklemiyordum, ne futbolcular ne taraftar. Bir gazla birkaç gün konuşuldu protesto filan. Yok abi biz beceremiyoruz bu işi, aynı şeyler fb'nin başına gelseydi(gelmez ya) futbolcular bir tarafını yırtardı maçta, aziz ortalığı yıkardı. Neyse fazla dert etmeye gerek yok.

Enaldo61
Takımın grafiği resmen dip yaptı rezil durumdayız facia

yorumsuz6117
27.02.2016, 21:07
Konya'ya da yenileceğiz çok yüksek ihtimal..

sasort
akakpo ve onur maçın iyileri gerisi vasat kaldı.

ama bakin şunu diyorum

douglas 3 me verdik adam yürümeye hali yok her hareketi felaket akakpo olmasa bu maç en az beş yerdik

Tayfun
Bu sezon Avni Aker'de gittiğim son maçtır bu benim için. Bu kadar da rezalet olmaz.

Hami gibi bir teknik direktör mü desem, koyun çobanı mı desem gole ihtiyacımız var forveti ikileyeceğine forveti çıkarıyor Mustafa Yumluyu atıyor forvete.

Bu sezon daha da izlemem bu rezillikleri. Sondu benim için.

Bir sözde şehirde bulunan taraftarlara 3 tl verip o stada gelmediniz ya size de yazıklar olsun .

sasone
Takıma,topçuya sarmayın bir kere de.Galip gelebilecek takım kurgusu yok.Hami önceki geldiği zamanki gibi takıma ve oyuna bağlı olan ve takım gibi oynayabilen Mustafa Hoca'nın kadrosu gibi olur sandı ama uyarmıştık bu seferki takım ona benzemez,çünkü Şota enkaz bıraktı ve Sadi Hoca sadece günü kurtardı.

Neyse en çok her bir haltı bildiğini sanan Trabzon yerlilerine sesleniyorum,becerip bir stadı bile dolduramıyorsunuz.Acınası.

Arda'
Hami 6 maç 5 mağlubiyet. Sadi hocayla en azından anadolu takımlarına yenilmiyoduk.

Enaldo61
Barcelona'ya bizim formayı giydirip Avni Aker'e çıkarsak onlara da birşey olur anasını satıyım bir haller var bu işte

Harun_ayar_ts
gelen tokatlıyo giden tokatlıyo

sasort
27.02.2016, 21:08
şu uğur gibi adami neden kiralariz

nbay
27.02.2016, 21:08
Marin erkan ve Yusuf gibi üretken olmasını beklediğimiz adamlar hiç bir şey yapmıyorlar, Neticede hucum gücümüz sınırlı kalıyor, bu da direk olarak oynayan forvete etki ediyor, Muhammet demir de kötü takıma ayak uydurdu bugün resmen bunu da gördük

Önder28
27.02.2016, 21:09
M.Nizam ve F.Atik'den daha iyiyim net. Biraz kondisyon eksiğim var. Ve o stada gelenlerin yarısı bu iki arkadaştan eminim daha iyidir.

Erkan A.
27.02.2016, 21:09
hami bügün az sonra istifa edecek kesinlikle ben öyle düsünüyorum..

ayrica bu duruma düstüysek en büyük suc hami hocanindir ve baskanindir ..

nedenmi ? sen hocasin geldin antromanlara cikiyorsun Transfer Zamani sansin var biraz takimi toparlayacak oyuncular istemek icin ?

Mehmet sakatlandi transfere sansin vardi ne yaptiniz ? muhammet demir alindi iyi güzelde muhammet demire topu kim kazandiracak Mehmeti begenmiyoruz lakin Mehmet olmayinca puan alamiyoruz ..

muharrem baskani cok seviyorum bende destekledim Transfer zamaninda ortasaha Saglam bir oyunkurucu alinmadigi icin elestiriyorum jaja tarzinda biri kesinlikle alinmaliydi yazik fatihden okaydan birseyler bekliyoruz ..

bügün hüseyin avni aker stadinda kesinlikle taraftarlar arasinda oturan genclerden cogu okaydan ve fatihden iyi oynarlar gel görki onlar milyonerler biz Sabah aksam calisoyoruz torpil olurda bu Kadar olmaz diyelim okay bügün osmanlisporda bile ilk onbirde oynayamaz ..

söyle diyelim okay fatih ikiside osmanlisporda oynayamaz bizde oynuyorlar anliyorum caresizlik baska oyuncu yok bu durumda hocam nasilsa yenileceksin yedekte oturan bütün oyunculari oynatsaydin bu kazmalarin yerine daha iyi sonuc alabilirdin ,

erkana kizanlara sezleniyorum erkan size ne yapti ?? erkan olmasaydi osmanlisporun kalesine gidemeyecektik cogu macta ataga kaldiran bizi erkandir arkaya kostu öne kostu daha ne etsin daha iyi olsaydi türkiye liginde olmazdi suan Bayern münchende oynardi bizim ortasahamiz yok erkanin sucu nedir anlamiyorum sizi ??puan cetveline hic bakmiyorum ne gibi durumdayiz bilmiyorum bakmayacagim ..

yazacak cok seyler var marko marin bal yapamayan aridir ama begeniyoruz erkani begenmiyoruz ilginc ??

beni elestirin lakin bügün sahada en iyi savunma oyuncumuz akakpoydu akakpo olmasaydi cok goller yerdik kesin ve net yaziyorum ..devre arasinda sansin varken ortasaha oyuncusu almaliydin bir degil iki kisi almaliydin mac ortasahan iyi olursa kazanirsin bu baskana kim dedi bana bu kadro yeterli diye anlamiyorum bunu hami hoca dediyse istifa edecektir

Nihat Günay
27.02.2016, 21:10
Bu kadar kötü oynamayı başarmak hiç kolay değil.

Bu anlamda teknik ekibi ve oyuncu kadrosunu yürekten kutluyorum.

Erdal UZUNYILMAZ
27.02.2016, 21:10
Eğer Trabzonspor önümüzdeki senelerde şampiyon olmak istiyorsa o kadroda asla Erkan olmamalı...Sefa ile Yusuf ile bile yola çıkabilirsin ana Erkan'la asla olmaz.Diğerleri en azından yeteneklerini bilip pas verebiliyorlar.Ama Erkan bütün topları öldürüyor her maç kontralarımız alt üst oluyor...Bunu bir tek ben mi görüyorum..

nbay
27.02.2016, 21:11
Bu kadar ruhsuz bir takıma hiç bir hoca etki edemez, cezalı sakat olmasa çok kişi kadro dışı kalacak ama ona da cesaret edemiyorlar,
Hami hoca direk sorumludur diyemeyiz bu durumdan

Manu61
27.02.2016, 21:12
Bu kadar sistemsiz ne yaptığı belli olmayan bir takım uzun zamandır görmemiştim. Sokaktan 11 adam toplayıp getirsen bu kadar birbirine uzak oynamaz galiba. Bugün Yatabare asist yaptı 3-0 kazandılar ve az önce başlayan maçta Waris takımını öne geçirdi. Geçen maçta yaptıklarını herkes biliyor. Sistem yok abi sistem böyle rezalet bir futbol olamaz.

Ahmet Kara
27.02.2016, 21:12
Konya - Trabzon(Kesin Yeniliriz)
Trabzonspor - Mersin(Kazanırız)
Trabzonspor - Sivas(Kazanırız)
Trabzonspor - Beşiktaş(İçimizden Geçerler 8-0 Yeniliriz)
Gaziantep - Trabzonspor(Berabere)
Trabzonspor - Başakşehir(Kaybederiz)
Trabzonspor - Fenerbahçe(Rezillik Olur)
Eskişehirspor - Trabzonspor(Berabere)
Trabzonspor - Rize(Kazanırız)
Antalyaspor - Trabzonspor(Kaybederiz)
Trabzonspor - Kasımpaşa(Kaybederiz)
Gençlerbirliği - Trabzonspor(Beraberlik)

Bu takım en fazla 12 Puan toplar hatta belki daha az Bayağı iyimser davrandım.
Mersin ve Sivas maçlarını kazanamazsak küme düşeriz.

Yıldıray Emanet
27.02.2016, 21:13
Haminin sistemi çok gizli kendide bulamadı henüz

murat3861
27.02.2016, 21:13
Bu olaylar bile takımı ateşlemiyorsa bu kadroyu artık 5-6 kişi hariç komple göndermek lazım. Ligde 5. olsaydık usta belkide bu ruhsuzlara ve hamiye güvenecekti. Usta inşallah enkazı görüyor ve atacağı adımları hesaplıyordur.

hyasin61
27.02.2016, 21:14
6 macta 5 maglubıyet ..Hamı rekora gozunu dıktı gercekten :)

Erkan A.
27.02.2016, 21:15
Konya'ya da yenileceğiz çok yüksek ihtimal..

hocam haftaya cardozo ve Mehmet aytac ilk onbire ilave edilirmi sence

sasort
konya - trabzon(kesin yeniliriz)
trabzonspor - mersin(kazanırız)
trabzonspor - sivas(kazanırız)
trabzonspor - beşiktaş(içimizden geçerler 8-0 yeniliriz)
gaziantep - trabzonspor(berabere)
trabzonspor - başakşehir(kaybederiz)
trabzonspor - fenerbahçe(rezillik olur)
eskişehirspor - trabzonspor(berabere)
trabzonspor - rize(kazanırız)
antalyaspor - trabzonspor(kaybederiz)
trabzonspor - kasımpaşa(kaybederiz)
gençlerbirliği - trabzonspor(beraberlik)

bu takım en fazla 12 puan toplar hatta belki daha az bayağı iyimser davrandım.
Mersin ve sivas maçlarını kazanamazsak küme düşeriz.

bu rizeyi de yenemeyiz

antalyayi yenebiliriz

Yıldıray Emanet
Böyle giderse seneye bütçe küçülcek malum 2.ligde bütçeler çok olmuyo

Ahmet Aksu
bu arada tüm dünya bu protestoyu konuşuyor.. :D
bu muydu yani o kadar dillendirilen protesto.
herşeyi ile sönük kalan bir maç daha geride kaldı yazık ta istanbuldan oraya giden taraftarımıza..

yasin196761
27.02.2016, 21:16
Çok bişey beklemiyordum bu oyuncu grubundan takımdaki eksikler belli zaten bari gençleri oynat hem tepki olmaz hemde oyuncu kazanırsın musa nizam kadar kötü topçu görmedim okay çok bitik açıklarını zaten mbia kapatıyordu yürüyerek oynuyor bosingwa hayal kırıklına uğrattı fakat maç eksiği olduğu için normal savunmayı aykut Demir toparlıyordu oda olmayınca böyle bir oyun oldu Onur hezimeti önledi haftaya konya maçı var izlemem bile diyorum fakat gene dayanamayıp izlerim heralde bu yıl hep sakatlık arkadaş Nasıl bi antrenman programı var yada Ada'm gibi sağlık ekibimi yok bizim sıkıntımız kesinlikle oyuncu değil takımda sıkıntı var bi sistem yok bi plan yok birde Muhammet Demir niye bu kadar kayboldu anlayamadım

Ahmet Kara
27.02.2016, 21:16
bu rizeyi de yenemeyiz

antalyayi yenebiliriz
Bu takım deplasmanda maç kazanamaz. O yüzden içeride en kolay maç Rize gibi geldi bana

nakzo
27.02.2016, 21:17
Haydaaaa :D Arkadaş ne hallere düştük. Bizi bu hallere düşürenlere hakkımı helal etmiyorum.

Bu takımın maç kazanabileceğini inanıyor musun.Hanı Ustada delirdi herhalde hooooppp aloooooo 27 puanımız var bir zahmet birşeyler fısıldayın şu kabileyetsizlerin kulağına böyle duyarsızlık görmedim.Herkese şov lazım protestoymuş sen protestoyu 49 yıllık dev bir çınarı kepaze eden takımına yap sonra diğerlerine sıra gelir.

Erkan A.
27.02.2016, 21:17

böyle düsünme hocam daha aykut Mehmet cardozo cavanda katilacaklar tekrar takima Gaziantep deplasmanina tam kadro cikariz insAllah

yasin196761
27.02.2016, 21:18
Aytaç haftaya olmaz en az iki hafta dediler ama ekici dönüyor özerde dönüyor bakalım neler olucak

ÖmürKaradeniz61
Herkes yatsın kalksın dua etein düşen 3 takım çoktan belli oldu yoksa en büyük düşme adayı bizdik böyle bir rezillik olmaz bu takım maç kazanamaz.

Nihat Günay
böyle düsünme hocam daha aykut Mehmet cardozo cavanda katilacaklar tekrar takima Gaziantep deplasmanina tam kadro cikariz insAllah

Hami'nin eline Messi'yi versen yine olmaz

Murat KARAKURT
Evet Hamicileri alalım piste.....O kadar dedik......Tek sorum var müthiş deha hoca için......Muhammet'i çıkarıp Yumlu'yu forvete sürmek Nasıl bir aklın ürünü......

sasort
Ah güray ne zaman dönecek bilen var mi

şu musayi izliyoruz kafa yememek elde değil

Sibel
Dünya bizi izliyormuş protesto için.
Protesto da Osmanlının top çevirmesi.
Yazıklar olsun.
Yediğimiz soğuğa strese yazık. Koca kulüp bir protesto yapamadı.

jairzinho
27.02.2016, 21:19
waris an itibariyle 7. golünü attı lorient de.

http://www.transfermarkt.de/waris-majeed/detaillierteleistungsdaten/spieler/146805

http://www.canliskor.com/mac/bHHaPzl7/#mac-ozeti

kıssadan hisse.takım olmadan bireysel performanlar elde edemezsin aga.futbol takım oyunu.net

sasort
27.02.2016, 21:20
aytaç haftaya olmaz en az iki hafta dediler ama ekici dönüyor özerde dönüyor bakalım neler olucak

aha ekici dedi :)

şu aykut demiş mi şu laflari onun cezasi affedilse bari yeter

Yavuz KÜÇÜK
İntihar sebebi.

jairzinho
osmanlının 10 gol atabileceği bir maçta 2 gol oldu.futbol çoh enteresan bi oyun.

sasort
27.02.2016, 21:21
waris an itibariyle 7. Golünü attı lorient de.

http://www.transfermarkt.de/waris-majeed/detaillierteleistungsdaten/spieler/146805

http://www.canliskor.com/mac/bhhapzl7/#mac-ozeti

kıssadan hisse.takım olmadan bireysel performanlar elde edemezsin aga.futbol takım oyunu.net
ne waris ne yatabare kötü adamlar değil ama

biz oyunculari takim yapamiyoruz

şu marine sallayanlar bu adami koy adam gibi takima

ağzinizin suyu akar

Oruç
27.02.2016, 21:21
Bu takım deplasmanda maç kazanamaz. O yüzden içeride en kolay maç Rize gibi geldi bana

Bu takım bu kafayla hayatın olduğu hiç bir yerde kazanamaz. Lig bitse de işimize gücümüze baksak.

sasort
27.02.2016, 21:22
Haftaya

.......................onur......................
Bos......yumlu........akapo.......yusuf

...........okay..........özer

sefa.............marin.................erkan

..............muhammet

Erkan A.
27.02.2016, 21:23
mac sonunda kiralik oyuncumuz ugur demirokun aciklamalari cok güzeldi helal olsun seni gönderenlerin aklina edeyim

ToyerSefa
Bize herşey müstehak; 'Marin'e laf eden futboldan anlamıyordur' diyenlerin takımı Trabzonspor...

jairzinho
bizi bu hallere düşürenler hakemler değil yöneticilerdir aga.önce onu bilelim.sonra ona göre protesto edelim.kulüpleri soyan yöneticilerden neden hesap sorulmuyor bu ülkede.

sasort
haftaya

..............muhammet

heyecanlandim ekiciyi yazmadim :)

ekici sefanin yerine oynayabilir

robinhood61
27.02.2016, 21:24
Arkadaşlar size net bir soru soruyorum ne olur cevaplayın? Şu an bizim kadrodan fener ya da beşiktaşta ilk 11'de oynayacak futbolcu sayabilir misiniz?
adamlar bizim en iyi futbolcumuz mehmet ekiciyi bile yedek bırakırlar...van persie gibi adam bile yedek...durumun vahametini anlayın diye söyledim....bu takıma fatih atikleri musa nizamları aldıran her kimse eğer haindir kötü niyetlidir...asıl bunu sorgulamamız lazım...çok yediler bu takımı Allah kahretsin...

Ahmet Kara
Ersun Hoca'nın kadrosu
Hakan-Salih-Bossi-Uğur-Akbaş-Atik-Medjani Ekici-Erkan-Özer-Cardozo ve ikinci yarı 31 Puan topladı Bu adamı ikna edin getirin
8707

sasone
bu arada tüm dünya bu protestoyu konuşuyor.. :D
bu muydu yani o kadar dillendirilen protesto.
herşeyi ile sönük kalan bir maç daha geride kaldı yazık ta istanbuldan oraya giden taraftarımıza..

Enterasan ya sürekli bir eleştiri sürekli bir eleştiri,sordular koca camiaya protesto yapacağız fikriniz nedir diye,demek ki çapımız bunu çıkarıyor ortaya.

hasan8861
27.02.2016, 21:25
penaltımız güme gitti!!! bu takımdan birşey bekleyenlere yazık diyorum 9 oyuncu eksik takım moralmen düşmüş durumda destek için gittiğini sandığımız taraftar yine suskun ,

musa nizama yapılan açık bir penaltıdır ve bunun verilmemesinin sebebi sus pus oturan taraftardır.şikecilerin maçı olsa o pozisyonu taraftar penaltı yaptırırdı

murmut
27.02.2016, 21:26
Rakip takimin teknik direktörü mac esnasinda bizim takimin performansina agliyorsa, anlayin artik Trabzonspor bitmistir...

Sibel
27.02.2016, 21:27
Onur olmasa Akakpo olmasa kepaze olup ayrılacaktık maçtan.
Yazıklar olsun.

Manu61
27.02.2016, 21:28
İstediğiniz kadar kadro kurun takımın başında hoca olmadıktan sonra ne önemi var? Takımın ezildiğini görünce insan kenarda biraz hırslanır arkadaş. Biz nasıl izliyorsak aynı şekilde izliyor maçı. Yazık.

Çağatay_
27.02.2016, 21:30
hami bügün az sonra istifa edecek kesinlikle ben öyle düsünüyorum..

ayrica bu duruma düstüysek en büyük suc hami hocanindir ve baskanindir ..

nedenmi ? sen hocasin geldin antromanlara cikiyorsun Transfer Zamani sansin var biraz takimi toparlayacak oyuncular istemek icin ?

Mehmet sakatlandi transfere sansin vardi ne yaptiniz ? muhammet demir alindi iyi güzelde muhammet demire topu kim kazandiracak Mehmeti begenmiyoruz lakin Mehmet olmayinca puan alamiyoruz ..

muharrem baskani cok seviyorum bende destekledim Transfer zamaninda ortasaha Saglam bir oyunkurucu alinmadigi icin elestiriyorum jaja tarzinda biri kesinlikle alinmaliydi yazik fatihden okaydan birseyler bekliyoruz ..

bügün hüseyin avni aker stadinda kesinlikle taraftarlar arasinda oturan genclerden cogu okaydan ve fatihden iyi oynarlar gel görki onlar milyonerler biz Sabah aksam calisoyoruz torpil olurda bu Kadar olmaz diyelim okay bügün osmanlisporda bile ilk onbirde oynayamaz ..

söyle diyelim okay fatih ikiside osmanlisporda oynayamaz bizde oynuyorlar anliyorum caresizlik baska oyuncu yok bu durumda hocam nasilsa yenileceksin yedekte oturan bütün oyunculari oynatsaydin bu kazmalarin yerine daha iyi sonuc alabilirdin ,

erkana kizanlara sezleniyorum erkan size ne yapti ?? erkan olmasaydi osmanlisporun kalesine gidemeyecektik cogu macta ataga kaldiran bizi erkandir arkaya kostu öne kostu daha ne etsin daha iyi olsaydi türkiye liginde olmazdi suan Bayern münchende oynardi bizim ortasahamiz yok erkanin sucu nedir anlamiyorum sizi ??puan cetveline hic bakmiyorum ne gibi durumdayiz bilmiyorum bakmayacagim ..

yazacak cok seyler var marko marin bal yapamayan aridir ama begeniyoruz erkani begenmiyoruz ilginc ??

beni elestirin lakin bügün sahada en iyi savunma oyuncumuz akakpoydu akakpo olmasaydi cok goller yerdik kesin ve net yaziyorum ..devre arasinda sansin varken ortasaha oyuncusu almaliydin bir degil iki kisi almaliydin mac ortasahan iyi olursa kazanirsin bu baskana kim dedi bana bu kadro yeterli diye anlamiyorum bunu hami hoca dediyse istifa edecektir

İstifa hariç tamamına katılıyorum. Bunu da kolay kolay söylemem.

Hami Mandıralı yanlış tercihti ama şu anda gitmesi daha büyük zarar verebilir.

Yavuz Hasan
Umarım statla beraber taraftar da değişir
Bir tribün hiç mi etkisi olmaz bursa maçını bursa taraftarı aldı değil 40 140 bin kişilik stat yapsan ne fayda taraftar gazı kaçmış kola gibi

Nihat Günay
Ulan en çokta bu takımı ben kurmadım geyiğine gıcık oluyorum.

Gelmeseydin ulan o zaman

Bu takımla olmaz deseydin.

Bi gururunuz olsun ya

Çağatay_
27.02.2016, 21:31
Onur olmasa Akakpo olmasa kepaze olup ayrılacaktık maçtan.
Yazıklar olsun.

Büyük rezillik yaşıyoruz. Sonumuz ne olacak kestiremiyoruz. Utanç haline geldi bu iş artık.

Ahmet Kara
27.02.2016, 21:33
Hami bu takımı biz kurdamık diyor ne desen boş bu adama

Yavuz KÜÇÜK
27.02.2016, 21:34
Yemin ediyorum sol kolumda yer kalmadı kendime zarar veriyorum ki başka şeyleri kırmayayım böyle bir rezillik yok ya ayıp abi ayıp az biraz hırslanır mücadele eder insan bu kadar mı acizsiniz hiç mi gurur yok ya

Sibel
27.02.2016, 21:36
Büyük rezillik yaşıyoruz. Sonumuz ne olacak kestiremiyoruz. Utanç haline geldi bu iş artık.

Sahadakiler utanmıyor. Elimizden ne gelir.

alpi53
27.02.2016, 21:37
Gs maçında 7, bu maçta toplam 6 faul yapmışız.Ne kadar mücadele yoksunu olduğumuzun en çarpıcı göstergesi.Ayrıca ikinci yarıda bir maç eksiğiyle lig sonuncusuyuz...

İ. SARAL
Suç bizde bu malları gidip izliyoruz. Bu kadar kötü takım görmedim. Herkes farklı telden çalıyor. En güvendiğimiz adamlar adamlar bile sacmaliyor. İlk golde Onur ve Yumlu, ikinci golde Bosingwa komedi programlarından hallice hatalar yapiyorlar. Erkan denilen gutbol fakiri oynrsa bu takım küme düşebilir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hüseyin1975
Tahminen sezonu 12 ile 14 arası bitiririz. Ne hallere düştük.

nakzo

Ben 7 puanan tavım sen 12 diyorsun ne esk şehir ne de mersin 40 puan yapamaz ilk yarıyı 13 puanla kapattılar.Sorun bizim o 7 puanı bile alamayacak kadar aciz,yeteneksiz,vurdum duymaz bir oyuncu topluluğundan oluşuyor olmamız.

gurur6134
27.02.2016, 21:38
onu bunu bırakında baskan nasıl mılletı havaya sokmak maca cekmek ıcın yok protesto onerılerınızı beklıyoruz yok tarıh yazılcak yok bılmem ne tweetlerı attı durdu hafta ıcı..sızce 1 kısı bıle 30sn hareket etmeden duralım dıye bır onerı getırmısmıdır baskana soruyorum sımdı bumuydu yanı ..rezıl olduk daha fena o 30sn de oynasalardı daha ıydı..8taslılar trubunde kırmızı kart protestosu yaptı bızım yerımıze gecen hafta bugun statda 1 tane kırmızı kart gormedım yazıklar olsun..bızım bmn nın pankartınıda bu yuzdenmı ıptal ettırdı yonetım karısıklık olsun ıstemıyorlardı hanı yersen tabı..

Hakan
27.02.2016, 21:38
Iyi ki Ömer Erdoğan Bjk maçında balına bir top indirdi bu forvete stoper koyma illetinden kurtulamıyoruz

trapezus61
27.02.2016, 21:39
Ligi 40 puanla bitiririz

Sefaenes
27.02.2016, 21:41
onu bunu bırakında baskan nasıl mılletı havaya sokmak maca cekmek ıcın yok protesto onerılerınızı beklıyoruz yok tarıh yazılcak yok bılmem ne tweetlerı attı durdu hafta ıcı..sızce 1 kısı bıle 30sn hareket etmeden duralım dıye bır onerı getırmısmıdır baskana soruyorum sımdı bumuydu yanı ..rezıl olduk daha fena o 30sn de oynasalardı daha ıydı..8taslılar trubunde kırmızı kart protestosu yaptı bızım yerımıze gecen hafta bugun statda 1 tane kırmızı kart gormedım yazıklar olsun..bızım bmn nın pankartınıda bu yuzdenmı ıptal ettırdı yonetım karısıklık olsun ıstemıyorlardı hanı yersen tabı..

daha iyi birsey beklerdim bende 30 saniye protestoyu kimse önemsemez bak hakem yine pen vermedi gerci iyi oynamadik ki

yasin196761
27.02.2016, 21:42
heyecanlandim ekiciyi yazmadim :)

ekici sefanin yerine oynayabilir kardeşim şu okay 1461 de oynayamaz akakpo oynasın ortada daha iyi çok ağır kalıyor

nakzo
27.02.2016, 21:42
Bu tablo kabul edilemez. Herkes şovu artistliği bırakacak.USTAAAAAA marka değeri diyorsun,50.yıl diyorsun da bu ne kepaze ve rezil hal .Marka değerini mi kaldı koca camianın.Sen tweeti ,miviti bırakacan Hocam bu takım kendi sahasında bile puan alamaz hale geldi.Masaya yumruğunu vuracaksın artık bıçak kemiğinde deldi .Yeter ya yeter Trabzonspor bu kadar aciz duruma düşecek bir camia olmadı olamazda hadsizlere hadlerini bildirin artık.

yasin196761
27.02.2016, 21:43
Iyi ki Ömer Erdoğan Bjk maçında balına bir top indirdi bu forvete stoper koyma illetinden kurtulamıyoruz
Çok doğru tespit bi medjani bu işi yapabilir o da zaten gitti

Ahmet Kara
27.02.2016, 21:43
2. Yarı başlamadan hemen önce bir taraftar :" Hami, büyük futbolcuydun ama sen hoca değilsin."
Sefa 'nın golünden sonra Hami Mandıralı :" A..nı s...lerim."
Beyler bu olay yaşandımı gerçekten?

Murat KARAKURT
27.02.2016, 21:44
Ulan bu takımı ben kurmadım edebiyatı yapacaktın niye geldin?.....Gerçi sezon başı aldırdığın ve ilk geldiğinde aldığın topçular kuracağın takımında ne olacağını gösteriyor az çok.......

nbay
27.02.2016, 21:44
bir teknik direktöre yapılacak en büyük kötülük bugünki trabzonsporun başına getirmektir.
tüm bildiği şeyleri unutur insan . bu takım ki potansiyelli oyuncuya yeteneklerini unutturmuş , kral golcülere ızdırap çektirmiştir.

Doğukan Uçan
27.02.2016, 21:45
eskiden trabzona rakip takım ve taraftarları gelmeye korkardı. son 7-8 sene senedir adamlar bizle dalga geçiyor 22 yaşındayım böyle bir şey görmedim. nereden nereye geldik. şehirdeki insanlar hiç reaksiyon gösteremiyor. 50 bin kişiye oynasak bile yine ses çıkmaz tribünlerde görüntü bu arkadaşlar

Ahmet Kara
27.02.2016, 21:46
Ben 7 puanan tavım sen 12 diyorsun ne esk şehir ne de mersin 40 puan yapamaz ilk yarıyı 13 puanla kapattılar.Sorun bizim o 7 puanı bile alamayacak kadar aciz,yeteneksiz,vurdum duymaz bir oyuncu topluluğundan oluşuyor olmamız.
Abi orada da yazım bayağı iyimser davrandım yoksa 12 Puan toplasınlar başarılı bulacağım

Bayundur Han
27.02.2016, 21:47
Sezon basi olsa derdik ki "ya dokuz eksige ragmen mucadele iyi" ama sezon basi degil ilerisi haftalar falan kalmadi artik. Avrupaya falan gidecegimiz yok bu sene. Akakpo, musa ve fatih atik bu takimin oyunculari degil. Akakpo, goremeyenler maci yeniden izlesin, adam topa bakiyor arkasinda topcu kaciyor ontopun kendi kendini gol atacagini saniyor hala. Cocuk maclarinda yapilan hatalar bunlar. Musada ayni. Fatih atik hala fatih atik. Bir ozelligi yok. Su marin gibi bir tane daha olsa... Marin alacak, marin adam gececek, marin marinin yaptigi ortaya kafa vuracakta gol olacak..

Sibel
27.02.2016, 21:47
Takımın teknik direktörü mağlubiyetten kafasını kaldıramıyor.
Kendinde suç aramadan bir taraftara laf atıyor bir takımı ben kurmadım diyor ama kendisi mükemmel.
Takımın protestosunu bile sahiplenmeyen bu şahıs keşke eski bir oyuncu olarak kalsaydı!
Yetti artık.

Ahmet Kara
27.02.2016, 21:49
Ersun Yanal: Trabzonspor rakibi ısırmıyor.Maç boyunca 6 faul yapılmış bunlardan 4'ünu Mustafa Yumlu yapmış böyle takım olamaz.Takımda duygu yok
Ersun Yanal: Trabzonspor nasıl olurda bu kadar ruhsuz oynar, Trabzonspor büyük takım Şansal abi ben izlerken utandım.

nakzo
27.02.2016, 21:50
Yönetimin olağanüstü toplanma kararı alıp bütün Futbolcuları ve hocayı bir salonda toplaması lazım.Sorsunlar takımın puan durumundan haberleri var mı?Maç kazanmaya niyetleri var mı.Amaçları ne?????Ben toplu şekilde bu futbolcu bozuntuların Trabzonspor futbol takımını sabote ettiklerini düşünüyorum.Ben böyle kepaze bir oyun anlayışı 2002 yılında bile görmedim.Bu işte başka bir iş var.Acil sert çok sert tedbir alınmalı.

Doğukan Uçan
trabzonspor avni akerde beşiktaşa karşı 5-0 gerideyken bile bu kadar kötü duruma düşmemişti. 22 maçta 11 mağlubiyet tarihi başarı. işin ilginç yani 12 maç var geriye

Bayundur Han
Bu tablo kabul edilemez. Herkes şovu artistliği bırakacak.USTAAAAAA marka değeri diyorsun,50.yıl diyorsun da bu ne kepaze ve rezil hal .Marka değerini mi kaldı koca camianın.Sen tweeti ,miviti bırakacan Hocam bu takım kendi sahasında bile puan alamaz hale geldi.Masaya yumruğunu vuracaksın artık bıçak kemiğinde deldi .Yeter ya yeter Trabzonspor bu kadar aciz duruma düşecek bir camia olmadı olamazda hadsizlere hadlerini bildirin artık.

Masaya yumrugunu vurdu diyelim. Ne yapacak tam olarak? Bir iki plan at bakalim su ortaya. Suan ne yapabilir mesela? Takim 9 eksik. Transfer sezonu bitti. Ne yapacak?

slmn
27.02.2016, 21:51
Bu takımın küme düşme ihtimali belki %1 ama bu vatandaşta onu başaracak potansiyeli görüyorum, çok tehlikeli.

Sefaenes
27.02.2016, 21:52
hami aciklamalari yüzünden bile kovulmali ya diger Hoca degisikli yapan takimlar galib geliyorlar onlar ama hic takimi ben kurmadim demiyor adamlar kazaniyor sen ne yapiyorsun forvei cikarip stoperi forvet yardimci olarak yolluyorsun 3 degisikligi bile yapmiyorsun. Atik gibi cöpden umut bekliyorsun yaninda oturan genclerin sucu ney papucumun hocasi insallah defolup gidersin
buarada Sadi hocada bu takimi kurmamisti en azindan genclere güvendi daha basariliydi sen geldin takimin tam icine ettin

Taha Muhammet
27.02.2016, 21:53
oyuncuların ulan hakemi federasyonu basını bu takıma karşı her türlü kahpeliği yapıyor başlarım hepsine ben adam gibi oynucam diyecekleri bir gün gelirmi diye bekliyorum yıllardır.

gurur6134
Takımın teknik direktörü mağlubiyetten kafasını kaldıramıyor.
Kendinde suç aramadan bir taraftara laf atıyor bir takımı ben kurmadım diyor ama kendisi mükemmel.
Takımın protestosunu bile sahiplenmeyen bu şahıs keşke eski bir oyuncu olarak kalsaydı!
Yetti artık.
tarfatar konusundakı goruslerı dogru bı tek..bukadar kalabalık ve bukadar etkısız bı taraftar toplulugu turkıyenın hıcbıyerınde yoktur sanırım kuru gurultuydu resmen takımı ıtekleyecı hıcbısey yapmadılar ozellıkle maraton trubunu bıldıgın cekırdek canavarları ıyıden ıyıye sınırımı bozmaya basladılar gelmesınler maça daha ıyı..

Manu61
Ersun Yanal: Trabzonspor rakibi ısırmıyor.Maç boyunca 6 faul yapılmış bunlardan 4'ünu Mustafa Yumlu yapmış böyle takım olamaz.Takımda duygu yok
Ersun Yanal: Trabzonspor nasıl olurda bu kadar ruhsuz oynar, Trabzonspor büyük takım Şansal abi ben izlerken utandım.

Maçı izlerken buraya yazdım faul bile yapamıyoruz diye. Bizi ezen bir takıma karşı bu kadar az faul yapmak gerçekten çok acı. Adamlar hem bizi eziyor hem bizden fazla faul yapıyor.

nakzo
27.02.2016, 21:55
Haftaya

..............muhammet

Ekici bir zahmet dönsün hiçbir fışkı oynamadı koca sezon yat babam yatttttt.Döndürsünler şu zatı muhteremide marinin yerine oynasın.

Sibel
27.02.2016, 21:56
tarfatar konusundakı goruslerı dogru bı tek..bukadar kalabalık ve bukadar etkısız bı taraftar toplulugu turkıyenın hıcbıyerınde yoktur sanırım kuru gurultuydu resmen takımı ıtekleyecı hıcbısey yapmadılar ozellıkle maraton trubunu bıldıgın cekırdek canavarları ıyıden ıyıye sınırımı bozmaya basladılar gelmesınler maça daha ıyı..

Onu demedim ben. O ayrı mesele. Takımı desteğe değil protestoya gelmişler diyor. Bu maçta protesto olacağını nenem de biliyordu. Hami'nin amacı kendi hariç herkese laf yetiştirmek. Devam etsin.
Ayrıca şu an tribün tahlili yapacağına işine baksın.

Mesut
27.02.2016, 21:58
Bosingwa çok bariz hatalar yapıyor 2.golde bariz hatası var ve bunu alışkanlık haline getirdi

Punisher-61
27.02.2016, 21:59
Bu takımın küme düşme ihtimali belki %1 ama bu vatandaşta onu başaracak potansiyeli görüyorum, çok tehlikeli.

%1 mi???

Takim ruhsuz kosan yok sistem yok paslasma yok sistem yok teknik direktör yok

Bu takim neden az faul yapiyor biliyor musun?? Her pozisyonda gec kaliyorlar cünkü kosmuyorlar

Bu takimin düsme orani cok yüksek..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

yasin196761
Onur aykut bosingwa cavanda yusuf aytaç marin cardozo ekici güray muhammet demir başkada görünmüyor seneye çok transfer lazım ama onu yapabilecek para yok adamı ikna edecek avrupa biletin yok sponsorsuz 2 yıl geçirdik büyük ayıp Nasıl toparlanır bu takım bilemiyorum seneye bu takıma 3-5 bişey eklenip avrupa gider belki lucescu filan gelmez gidin ersunu alın takımı bi düzene sokar zaten gitmesi hataydı şampiyonluk yarışı filan en az 2 yıl unutun koca bir enkaz var ortada rüyadan uyanma vakti geldide geçiyor

orhan42
Geçen haftaki mağduriyet takımı ateşler diye düşündüm yanılmışım..Bu arada başkana bravo bir hafta boyunca uyuttu milleti.Bu muydu protesto?Tuh allah belanızı vermesin..

serdaracıl
27.02.2016, 22:00
Masaya yumrugunu vurdu diyelim. Ne yapacak tam olarak? Bir iki plan at bakalim su ortaya. Suan ne yapabilir mesela? Takim 9 eksik. Transfer sezonu bitti. Ne yapacak?

3-5 twit fazla atsın belki işe yarar. Bu ne kabullenmişlik

serdaracıl
27.02.2016, 22:01
Bu arada protesto yapmışız. Ben farkedemedim bile

gurur6134
27.02.2016, 22:01
musayı atıgı sefayı erkanı trabzonspora transfer edenlerde tff mhk pfdk kadar dusmanıdır trabzonsporun..

egeli
27.02.2016, 22:02
Ersun gibi teknik adam boşta duruyor ne bekliyoruz acaba.
Alsın seneyi inşa etsin.
İstediği gibi kursun takımı.Kendi kurarsa daha çok sorumlu olur.
Adam yerli Lucescu işte...

nakzo
27.02.2016, 22:02

Ya arkadaş ne taraftarı haminin saçmalaması.3 tane paralel pası kaptırmadan veremedikya laaaa saydım 1-2 hooop 3 yok bu nasıl bir takım.Adamlar 7 adet yüzde yüz posizyona girdi.Oda mı taraftar.Ben hala USTANIN DURUMA NE ZAMAN MÜDEHALE EDECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.Hamiden tuvaletçi olmaz bize hoca olur, musadan kabzımal olmaz milyon avroluk sol bek olur, yumludan figüran olmaz yıldız stoper olur yetmez zamda alır ,40 lık dede reisimiz olur ,fatik atik jajamız olur.Sonra Trabzonspor herkeze rezil olur.Bu nasıl bir kabus Yarrabbi uyanmayı nasib eyleeee.

nakzo
27.02.2016, 22:05
Lucescu şu KEPAZELİĞİ izleyip seneye bize geleceğine inanan varsa kafasını buzlu suya daldırısın.Başta USTA BAŞKAN.

Adem Akyüz'
Bu maçta da mı suçlu taraftar?

Doğukan Uçan
Hami 6 maç 5 mağlubiyet.

türk futbol tarihine geçmiştir heralde....

yasin196761
Ersun Yanal anketi yapsak ne çıkar acaba merak ediyorum

gurur6134
27.02.2016, 22:06
Ya arkadaş ne taraftarı haminin saçmalaması.3 tane paralel pası kaptırmadan veremedikya laaaa saydım 1-2 hooop 3 yok bu nasıl bir takım.Adamlar 7 adet yüzde yüz posizyona girdi.Oda mı taraftar.Ben hala USTANIN DURUMA NE ZAMAN MÜDEHALE EDECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.Hamiden tuvaletçi olmaz bize hoca olur, musadan kabzımal olmaz milyon avroluk sol bek olur, yumludan figüran olmaz yıldız stoper olur yetmez zamda alır ,40 lık dede reisimiz olur ,fatik atik jajamız olur.Sonra Trabzonspor herkeze rezil olur.Bu nasıl bir kabus Yarrabbi uyanmayı nasib eyleeee.
taraftar hakkındakı goorusum bu maca ozel degıl senelerdır aynı terane bu taraftarla yenı statda rezıl oluruz..takım ruhsuz zaten ateslemeyeceksen statda ne ısın var hıcbıse yapamıyorsun hakemı baskı altına al tff ye mhk ye saydır o da yok sınema ızler gıbı mac ızlıyorlar tek fark sınema cekırdege ızın olmaz bunlar cekırdek canavarı mubarekler..stada cekırdek sokulmasının yasaklandıgı gun taraftar kendıne gelır:)

serdaracıl
27.02.2016, 22:07
Hami'nin bırakması lazım

yasin196761
27.02.2016, 22:07
Lucescu şu KEPAZELİĞİ izleyip seneye bize geleceğine inanan varsa kafasını buzlu suya daldırısın.Başta USTA BAŞKAN.
Yerinde tespit bide bayrakları çıkaralımmı seneye belki 4. Lük yarışına gireriz

Doğukan Uçan
27.02.2016, 22:08

rize bize 3 atar renktaş emin ol buna. adamların ne oynadıgı belli en azından

memozcan
27.02.2016, 22:09
allahını seven üsüme yılmaz vural atsın.. adam muhammet demiri çıkarıp muhammet beşiri aldıya la!!!!!!!!!!!!

nakzo
27.02.2016, 22:09

En azından bağıracaak çağıracak gerekirse sövecek aziz gibi hesap soracak ...hemşerim bu takımın bir başkanı var 22 maçta 11 kez yenilen 27 puanlı bir takım var karşıda şu anda kimsenin derdide UMRUNDA 50 yıl degil Trabzonsporu kurtaralım derdinde herkes.

melihergun
27.02.2016, 22:10
Artik alistim bu kadar mi ruhsuz olur takim geriye dustuk yeniliriz dedim ve ogle oldu sonumuz hayrolsun

memozcan
27.02.2016, 22:10
densiz bir de seyirciye laf atıyor.. lan o seyirci olmasa sen bu takımın hocalığını rüyanda görürdün...

cyberentalpi
27.02.2016, 22:11
Bu takımda bu sene ciddi bir teknik adam sorunu var. Ersun u ne halt yemeye gönderdik. ya da neden geri almadık anlamsız.
Her oyuncu geriye mi gider yahu. okay ı elestiriyoruz ama bu cocuk geldigin de mbia ile 5-6 mac oldukca iyi idi
sefa aynı sekilde ilk gerldiginde fena degildi. En azından bugunku kadardı. Fatih atik bile sistemde bir ise yarıyordu.

O yuzden Ersum olsun lucescu olmayacak dedik.
sut atabildigimiz yok. duran top organizasyonumuz yok. defans yapamıyoruz. hucuma cıkamıyoruz. Halilhodzic zamanında en azından yuksek adamlar tehlike idi. şimdi o da yok.
Hami ile olmaz. Marine gıcık olan adamın şimdi oynayabilen tek adamı marin. Yahu bu adam marin i en önemli macta yedek bırakıp elenmemizi sagladı.

işe teknik adamdan baslamalı. gercekten hami olacagina sadi olsun daha iyi idi. en azından bu macta abdulkadir i oynatırdı.

hala cıkmıs ben kurmadım bu takımı felan diyor. Efsane sananlara ısrarla Hami ile olmaz dedim. takım kursun daha kotusunu kurmazsan bir sey bilmiyorum.

yahu Sen Ts nin Td sisin. Bari Ts ye yapılan haksızlıklara honkur. Bu alanda da tolunay ı ozlıuyorum. O da kurmadıgı takımı aldı ama kupada en azından final oynadı.

Bari beceremiyorsun bari atarın giderin havası olsun

Oruç
27.02.2016, 22:12
Bu arada protesto yapmışız. Ben farkedemedim bile

İçi boşalmış, ruhunu teslim etmek üzere olan bu takımla bu protesto fazla bile.

Furkan Özdem
27.02.2016, 22:13
Bu maçta da mı suçlu taraftar?

Takım zaten bitmiş halde. Taraftarın da takımdan farkı yok.

Doğukan Uçan
27.02.2016, 22:14
waris 7.golünü attı fransa da vay be helal olsun. emre güral eskişehirde her hafta atiyor. bizden giden coşuyor.

memozcan
sadi hoca iyi değildi ama hiç değilse rakibe göre bir düşüncesi vardı adamın.. kasımpaşaya karşı beraberlik iyidir dedi ve berabere kaldık.. kupa maçlarında zyıf rakipleri yendik.. eminim ki bu maçta sadi hoca olsaydı bir puan garantiydi...

gurur6134
yenılgıye artık alıstık sıradan anadolu takım taraftarının psıkolojısını herzaman merak etmısımdır 3gerı 1 ılerı ne dusunuyorlar nasıl gecırıyorlar koca sezonuı dıye fazla merak ıyı degılmıs..baslarda zor gelıyordu hatta yasım daha gencken o gun yemek yemeden yatar kendımı cezalandırırdım o hafta yuzum gulmedzı hayata kuserdım bı sonrakı haftayı ıple ceker galıp gelıp normal hayata donmek ıcın gun sayardım..sımdı normallestı artık acı ama gercek..

Faruk BERBER
27.02.2016, 22:15
Protesto olayını keşke bu kadar dillendirmeseydik diyorum.

Beklenti çok yükseldi. Protesto yapıldı mı, yapılmadı mı ? Bunu bile bilemiyorum. Çok hafif kaldı.

emre6117
27.02.2016, 22:17
İçi boşalmış, ruhunu teslim etmek üzere olan bu takımla bu protesto fazla bile.

Bu maç malesef diyerek başlıyorum. Başkanından. Yönetimine. Futbolcusundan antrönörüne. Traftarına kadar her şeyiyle bitmişiz de haberimiz yok. 3 tl bilet ama stat hala boş. Traftar uyudu resmen. Başkan hani protesto. Fare dağa küsmüş dağın haberi yok gibi protesto yaptık. Hakem yine vermedi penaltını ve en az 3 net faülünü. Hami hoca filan değil. 2.ligde bile hocalık yapamaz. Onur hariç tüm futbolculara yazıklar olsun. Aldığınız paralar haramdır.bu ruhsuzluk en tepeden en aşağıya kadr ne zaman bitecek acaba.

gurur6134
27.02.2016, 22:18
Protesto olayını keşke bu kadar dillendirmeseydik diyorum.

Beklenti çok yükseldi. Protesto yapıldı mı, yapılmadı mı ? Bunu bile bilemiyorum. Çok hafif kaldı.
protesto sayılmaz bıle burdakı kımsenın ıcıne sınmedıgı asıkar lıght oglu lıght kaldı usta bu tur hareketlerle taraftarın kendıne olan guvenını harcıyor cepten yıyor..

memozcan
27.02.2016, 22:18
sene sonuna kadar ya yılmaz vural ya da metin diyadin gelsin.. hamiyi teknik direktör diye cebinden çıkarır ikisi de !!!

Ahmet Kara
27.02.2016, 22:19
7 maçta 6 mağlubiyet alınmış suçlu taraftarmı oluyor yani
Türkiye'de hiçbir taraftar başarı gelmedimi stada da gitmez hiç bir şey yapmaz. Bu sadece Trabzon'a özel değil.

slmn
27.02.2016, 22:20
Bu maç neden dolmadı bu sorgulanmalı insanlar şehir dışından geliyor protesto için ama oynanan futbol dememeli kimse çünkü bu maçın özel bi önemi vardı maalesef hayal kırıklığı yaşadım, ha bundan sonraki maçlarda boş olmasına şaşırmam ve tepki de göstermem.

Yeni stadyumda kaç bine oynayacağız acaba futbolumuz düzelse bile? Mesela 10-11 sezonunda tüm maçlar full müydü? Hatırladığım kadarıyla hayır. Seneye 15-20 bin sonraki sene ise 25-30 bin ortalamaya oynarsak büyük başarı olur.

Protestomuz sönük kaldı maalesef kırmızı kartlar falan yoktu. Taraftarımız ilk 2-3 dk harici her zamanki gibi çekirdek modundaydı. Taraftar gruplarınında biraz daha mantıklı olmaları lazım. Normal bir faulden sonra isyaan isyaaannn diye bağırmak nedir ya da tezahürat başlatırken ooooo kısmını rakip korner kullanırken söylemek nedir?

memozcan
27.02.2016, 22:20
hamiye üzüldüğüm tek nokta: adam yusufun sağ kanatta oynayamayacağını keşfedemeden takımdan kovulacak.. ona yanıyorm!!

cyberentalpi
27.02.2016, 22:21
waris 7.golünü attı fransa da vay be helal olsun. emre güral eskişehirde her hafta atiyor. bizden giden coşuyor.

Hocam sefa gitsin inan o da cosar. Ugr da osmanlı da fena oynamıyr. Sorun evet oyuncu da ama birazda oynatmayı bilmeli.

Adanaspor ilk 6 hedefinden uzaktı Engin İpekoğlu ile basladığunda. Bugun lider PTT de.

emre6117
27.02.2016, 22:22
Usta bu akşam kocaman bir eksi almıştır. Öncr sadi hocayı getirtmesi sonrasında hamiyi getirtmesi 2 eksi de oradan. Takımın tek orta sahası mbiayı satıp çok büyük iş yapılmış gibi anlatılması 4 eksisi oldu şimdiden. Bakalım sonu neeeye gidiyor. O kadr protesto yapılacak de. Resmen kendi kensimidi rezil ettik bu akşam. Bari 61.dk kırmızı karrlar atılsaydı sahaya.şoklar içindeyim. Bn bu kadr küçük camia olduğumuzu bilmiyordum. Biz çok abartmışız herşeyi. Fiko bile doğru dedi demekki bıgün.

İ. SARAL
27.02.2016, 22:22
hamiye üzüldüğüm tek nokta: adam yusufun sağ kanatta oynayamayacağını keşfedemeden takımdan kovulacak.. ona yanıyorm!!
Ben izlerken çıldırıyorum o kenardan anlayamıyor. Adami zorla bitirecek.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sasone
27.02.2016, 22:23
En azından bağıracaak çağıracak gerekirse sövecek aziz gibi hesap soracak ...hemşerim bu takımın bir başkanı var 22 maçta 11 kez yenilen 27 puanlı bir takım var karşıda şu anda kimsenin derdide UMRUNDA 50 yıl degil Trabzonsporu kurtaralım derdinde herkes.
Ne vurması kırması ya,oyun bu,futbol bu,kapasitesi yoksa demek ki bu kadar oluyormuş.
Şehir sahiplenmemiş,başkan tek başına ne yapabilr

gurur6134
27.02.2016, 22:23
Bu maç neden dolmadı bu sorgulanmalı insanlar şehir dışından geliyor protesto için ama oynanan futbol dememeli kimse çünkü bu maçın özel bi önemi vardı maalesef hayal kırıklığı yaşadım, ha bundan sonraki maçlarda boş olmasına şaşırmam ve tepki de göstermem.

Yeni stadyumda kaç bine oynayacağız acaba futbolumuz düzelse bile? Mesela 10-11 sezonunda tüm maçlar full müydü? Hatırladığım kadarıyla hayır. Seneye 15-20 bin sonraki sene ise 25-30 bin ortalamaya oynarsak büyük başarı olur.

Protestomuz sönük kaldı maalesef kırmızı kartlar falan yoktu. Taraftarımız ilk 2-3 dk harici her zamanki gibi çekirdek modundaydı. Taraftar gruplarınında biraz daha mantıklı olmaları lazım. Normal bir faulden sonra isyaan isyaaannn diye bağırmak nedir ya da tezahürat başlatırken ooooo kısmını rakip korner kullanırken söylemek nedir?
+1461

Erkan YILMAZ
27.02.2016, 22:24
çok bel bağladığım bu stad ile de umutlarım bugünkü maçtan sonra yavaş yavaş tükenmeye başladı

çok heyecanlıydım bu maç için 30.saniyeye kadarda gayet beklediğim gibiydi ama ondan sonra ne oldu anlamadım ne bir tepki ne bir ıslık

nerede o takım atağa kalkarkenki uğultu 'bordo gol mavi gol' 'adını dağlara yazdım' kötü bir tecrübe daha bence yönetim yapacakları işler düzeltmeler listesine taraftardan başlamalı

protesto konusuna gelince tabiki hayal kırıklığı şuan dünyanın bizi konuştuğu filan yok önümüzde büyük bir fırsat vardı ve biz bunu kaçırdık gs maçı da bu maçla beraber unutulmuş olur geçmiş olsun

M. Fatih ALEMDAR
27.02.2016, 22:24
Buyuk bi sinavdan geciyoruz
Allah hepimizin yardimcisi olsun
Hakkimiz da hayirlisi.

Bayundur Han
27.02.2016, 22:25
3-5 twit fazla atsın belki işe yarar. Bu ne kabullenmişlik

Yaziyi iyi olu. Kabullenmislik degil. Bos konusuga reaksiyon. Aynen senin yorumun gibi. Futbolcu grubu bu. Sezon kayip, baskan bizi kurtaracak. Bu kafayla daha cok bekleriz. Su sezonu ligden dusmeden bi atlatalim ondan sonra baskanin ne yapip yapamadigini gorecegiz. Ama 9 eksikli takimi duzeltmesini beklemek hayal urunu.

gurur6134
27.02.2016, 22:26
hamının opsıyonunu falan kullanmaz yonetım sezon sonunda..luceskuyu yoklarlar olmayacagı kesın ersun yanalı alır baslarlar yenı sezona..

Oruç
27.02.2016, 22:26

Yusuf'un değil sağ kanatta hiç bir yerde oynayamacağını şimdiye 6389427105 kere anlamış olması lazımdı. Rakibiyle okey masasında dalga geçen Yusuf şimdilerde hepimizle sahada dalga geçiyor da kimilerimiz farkında değil hala.

yasin196761
27.02.2016, 22:27
Emre bizdede atıyordu warise sabredilmeliydi emenike tarzı bi adamdı

jairzinho
27.02.2016, 22:27
dikkat edilirse maddi olarak soyulan her kulüpte bu dramlar yaşanıyor.2 senede kulübün içini boşalttılar aga

emre6117
27.02.2016, 22:28
Hamiyi bı akşam kovmayan başkanım diye dolaşmasın. Vizyon filan hikaye. Laf var icraat yok. Hami resmen takımı öldürdü.kaçıncı mağlubiyet bu. Sadece kayseriyi yendik kaç maçta. Axilen kovulmalı hami.

Fatih Çelik
27.02.2016, 22:29
Erkan maç sonrası sarı görmüş. Haftaya cezalı.

nakzo
27.02.2016, 22:30

Sus hami sus sen kursan bu kadroyu forvette bir fazla ömer Şişmanoğlu oynuyor olacaktı senin şimdi ve gelecekte de kapasiten bu bir tık ötesi değil Trabzonspor tarihinin en kötü istatistik yakalanmamış hocası olarak tarihe de geçecesin bu onurda sana yeter.

Murat'
27.02.2016, 22:31
Protesto konusunda beklentimizi düşük tutmamız gerektiğini söylemiştik, aynen öyle de oldu. Sahada kafamıza göre protesto yapamazdık bunun takıma etkileri negatif olabilirdi. Ben en azından süper hırslı bir oyun bekliyordum ancak o da olmadı maalesef, bu gece tarihi bir maç yaşayacağız diye düşünürken saçma sapan bir maç yaşadık.

gurur6134
Erkan maç sonrası sarı görmüş. Haftaya cezalı.
cok guzel kadro zaten yıkılıyodu bı eksık daha cok ıyı varlıgıyla yoklugu aynı gercı ama yaptıgı terbıyesızlık karsısında en agır sekılde cezalandırılmalı bu resmen takımı sabote etmekdır bılerek gormus..

olcay_61
Yeni geldim eve, lanet olsun sonra taraftar niye gitmiyor diyorlar.
Teknik direktörlükten zerre anlamayan Hami'ye sinirlenmek için mi gitsin?
Amatör futbolcuları izlemek için mi gitsin?

memozcan
Yusuf'un değil sağ kanatta hiç bir yerde oynayamacağını şimdiye 6389427105 kere anlamış olması lazımdı. Rakibiyle okey masasında dalga geçen Yusuf şimdilerde hepimizle sahada dalga geçiyor da kimilerimiz farkında değil hala.
hiç katılmıyorum.. bana göre çok iyi bir rotasyon oyuncusu.. tıpkı özer gibi.. açık oynayan rakiplere karşı yusuf çok iyi bir silahtır.. ama kullanmasını bilene.. ama osmanlı gibi kompakt futbolun kitabını yazan rakibe karşı hele hele en verimsiz olduğu sağ hücum bölgesinde adamı oynatmak hem yusufa hem musa nizama hakarettir..

zira maçta musa nizama yapılan hakaretleri bence hami haketmiştir..

haminin yapması gereken muhammet demiri değil musayı çıkarmak, yusufu sol beke çekip forveti ikilemek olmalıydı..

Ahmet Kara
27.02.2016, 22:33
Çok değil geçen Vahid Hoca döneminde Berabere kalınca üzülüyordum....
Şimdi ise beraberlik benim için yeterli hale geldi....

Berat Akçay
27.02.2016, 22:33
Dağ fare doğurdu resmen. Bu muydu 1 haftadır hazırlanan protesto ?

memozcan
27.02.2016, 22:35
ıyyyyğğgg..

gece gece kıllandım gene.. allahtan o kurmadı .. yoksa şahin aygüneş ve turgut doğan şahinle bu takım kümenin en büyük adayıydı.. hami halen aday adayı ya dur bakalım neyse!!

olcay_61
27.02.2016, 22:35
Az biraz pas yapan oynamaya çalışan takım taraftarı canlandırır, taraftar da takımı ateşler
Bu reziller herkesi uyutuyor.

Doğukan Uçan
27.02.2016, 22:36
her şey ersun yanalın gönderilmesiyle başladı. takım ondan sonra bir türlü düzelmiyor.

Berat Akçay
27.02.2016, 22:38
Şu maçta taraftarlık bir durum yok. Daha maçın 3. dakikası adamlar 2.pozisyonunu buldu. Benim ekran başında hevesim kırıldı tribündeki insanı düşünemiyorum

olcay_61
27.02.2016, 22:38
Takım elbiseni giy kenarda otur aylık 100bin tl al bir zıkkıma yarama.

Nihat Günay
27.02.2016, 22:41
Hami Allah aşkına git. Lütfen.

İçinde eser miktarda Trabzonsporluluk varsa bu gece istifa et.

Aydın Danış
27.02.2016, 22:42
10 tane adam yok siz hala yok hami yok futbol tamam suçu yokmu var ama biraz insaflı olalım takım yok ortada millet takım farkındamıyız

Ahmet Kara
27.02.2016, 22:43
10 tane adam yok siz hala yok hami yok futbol tamam suçu yokmu var ama biraz insaflı olalım takım yok ortada millet takım farkındamıyız
Abi ruh yok ruh...Takım değil

olcay_61
27.02.2016, 22:46
Utanmaz adam yaaa, ellerini bağlamış ayakta maç izliyor. Bosingwa her pozisyon açık veriyor geridesin zaten al beşiri onun yerine 3-5-2 oyna. Yok ama çıkar forvet al forvet sonra mustafa Yumlu forvet oynasın.
Yazık bizim aldığımız maaşlara adam bu iş için aylık 100bin alıyor

firtina1
27.02.2016, 22:46
eyyy hami efendi,buraya gelirken biliyor muydun takımı sen kurmadığını?
neden geldin o zaman bunu bahane edeceksen?
hemen istifa et ve git,daha fazla mahvetme bu takımı !
sadi hocayla uçuyordu bu takım,hami batırdı takımı

Nihat Günay
27.02.2016, 22:47

Hami'nin vizyonu Muhammet Demir'i çıkarıp Mustafa Yumlu'yu forvete sürmekten ibaret.

10 tane adam yoksa kalanlarla maç kazanmayı bilen biri gelsin

olcay_61

Elindekileri oynatsın ozaman iyi 10 adam yok maça çıkmasaydık

memozcan
gene ıyyygg..

osmanlısporun başında beğenmeyip gönderdiğimiz MRA var dikkatinizi çekerim.. adam bu akşam ders verdi hamiye.. rakipte numan çürüksu, mehmet güven , aminu umar gibi oyuncular var.. rakipten bizim takımda forma giyebilecek tek adam ndiaye!! kalecileri ahmet şahin bile bizim 7 sene önce gönderdiğimiz ptt liginin gediklisi bir kaleci..!!!

yattarahayranı
27.02.2016, 22:48
Ersun Yanalin maç sonu konuşmalarını atabilcek var mı ?

nakzo
27.02.2016, 22:48
hamının opsıyonunu falan kullanmaz yonetım sezon sonunda..luceskuyu yoklarlar olmayacagı kesın ersun yanalı alır baslarlar yenı sezona..

Burada fatih renktaşımla bir tarafımızı yırttık ersun alınsın planlama hemen başlansın diye.Gelecek gidecek adamlar 1.2.öncelikli transfer listesi sisteme göre adam herşey 6 ayda belirlenebilirdi.Lucescu gelmeyecek hele hele böyle bir enkazın başına gelmeyi şöyleeeeeee bir düşünmez bile .Usta çok hata yaptı hoca demek bir takımı kurarken en büyük faktör demektir.Hami gibi hocalık kapasitesi asmasporu çalıştıramayacak adamı 5 milyon lukk.Camiaya hoca diye ne akla hizmet getirirsen .Nedennn??

Berat Akçay
27.02.2016, 22:49
Muhammet Demir'i çıkarıp sonrasında Yumlu'yu forvete gönderen birinin teknik direktör olduğunu söylemeyin rica ediyorum.

Karasoy
27.02.2016, 22:49
Ne güzel söylemişti Faruk Özak: Bu takımın sevinçleri, umutları, geleceği çalındı.Halkın düşünme kabiliyeti ve vicdanı alınmış, dereleri yağmalanmış,yaylaları rantlaşmış, madenleri yağmalanmış, sporu iflas etmiş. Peki hala mutlu olabiliyor musunuz sevgili renktaşlar?

nakzo
27.02.2016, 22:50
Elindekileri oynatsın ozaman iyi 10 adam yok maça çıkmasaydık

10 adam varkende yeniliyordu kardeşim eksikkende yeniliyor farketmiyor hamiye koymuyor yenilmek saçma sapan bir hali var.

serhatipoglu
27.02.2016, 22:50
Şimdi soruyorum giden Akbaş mı kalan musa mı giden Zeki'mi kalan Yusuf'mu giden Demirokmu kalan defansmı giden sonermi kalan okaymı alınmayan h Batuhan'mı atikmi merak ediyorum Nasıl bir yüzde çıkacak

"Köpeklerin dudakları deydi diye deniz kirlenmez"

olcay_61
27.02.2016, 22:51
gene ıyyygg..

osmanlısporun başında beğenmeyip gönderdiğimiz MRA var dikkatinizi çekerim.. adam bu akşam ders verdi hamiye.. rakipte numan çürüksu, mehmet güven , aminu umar gibi oyuncular var.. rakipten bizim takımda forma giyebilecek tek adam ndiaye!! kalecileri ahmet şahin bile bizim 7 sene önce gönderdiğimiz ptt liginin gediklisi bir kaleci..!!!

Bizi tokatlayan Akhisarda kaç oyuncu vardı bizim kapıya koyduğumuz. Maharet takım olup oynatmakta.

serhatipoglu
27.02.2016, 22:52
Giden Ersunmu gelen Şota Sadi hami vs ?

Sefaenes
27.02.2016, 22:52
iho nasil halilodzici getirmek icin hata uzerine hata yaptisa Usta da lucescu sevdasindan bir an önce vazgecmeli o gelecek diye takim sabote edilemez simdiden bir hoca bulunup takimin basina gecip takimi calistirmali gec olmadan.
Dünyanin heryerinde bir hoca maglub durumdasa ya defansdan yada ortasahadan oyuncu cikarir forvet dahah ekler gol atmak icin galip gelmek icin bizimki forvet cikarip forvet aliyor forvetin yanina stoper eklemezdi

serhatipoglu
27.02.2016, 22:53
Unutmadan giden keleş ve Canermi kalanlarmı

memozcan
27.02.2016, 22:53
adam takımda normal yollarla gol atma ihtimali olan tek kişiyi çıkardı ve yerine stoper yumluyu sürdü.. hala burda hamiyi savunan kafalar var.. bize küme müstehak.. acaba küme düşersek hami bizi beğenip hocalığı kabul eder mi? hiç sanmam!!

El Cordobes
27.02.2016, 22:55

bu kadar kısıtlı kadroyu bile doğru yönetemiyorsa suçu sağa sola atmayacak. yapabileceğin zaten 1 bilemedin 2 hamle var, onu becerip yapamıyorsun saçma sapan işlere giriyorsun. önce "bu takım çalışmamış." klişesi geldi, sonra hakemler, taraftar, en son da "bu takımı ben kurmadım". haftaya da sıra "bu takımın ruhu kalmamış" cümlesi gelir. kendi beceriksizliğini sürekli başka konularla kapatmaya calışmayacaksın. takımın başına gelmek icin yaptığın kuliste harcadığın çabanın onda birini kendi yetiştirmeye harcayacaksın.

vallahi billahi futboldan, hayattan, herşeyden soğudum...

Tolga Okumuş
27.02.2016, 22:56
Trabzonspor'un futbolcuları profesyonel ise bende gelmiş geçmiş en büyük futbol efsanesiyim.
Futbol'un f'sinden anlamayan adamlardan oluşuyor kadromuz.
Top stop edip yanındakine atamayacak kadar vasat altı adamlarımız var.
Bomboş ortayı yerden 250m kaldırıp topu dışarıya atan topçulara Trabzonspor olarak bizim birikmiş borcumuz var!!!
3 kez peş peşe kornerde topu kaldıramayıp ön direğe kadar süremeyen Quaresma hastaları var.
Defansta bomboş iken gökten gelen topu kontrol etmekten çekinen,sonrasında yere çarptırıp rakip oyuncuya topu kaptıran futbol garibeleri var.
Topu birbirine bırakan topçularımız var.
Adam eksiltmekten bir haber kanat oyuncularımız var.
Topu istemekten korkan 10 numara pozisyonunda topçumuz var.
Yenik durumdayken forvet çıkarıp başka forvet koyan,sonrasında defans oyuncusunu forvete koyan enteresan kenar yönetimimiz var.

Kısacası Trabzonspor'da olmaması gereken çok şey var ama olması gereken hiçbir şey yok.

egeli
Yaw takmışsınız protesto olayına.
En iyi protesto benim için haksızlığa isyan eden futbolu oynamaktı.
Bu düşünceleri bırakalım,küçük düşünmeyelim,işimize bakalım.
Yenelim,iyi oynayalım.korku salalım.
Düşmanın istediği bu zaten tam olarak.seni bunlarla meşgul etmek.
Sahaya odaklanın.tribüne odaklanın.futbola odaklanın.
Oyuna gelmeyelim,gelmeyin.Gerçekleri göerilim artık.

olcay_61
10 adam varkende yeniliyordu kardeşim eksikkende yeniliyor farketmiyor hamiye koymuyor yenilmek saçma sapan bir hali var.

Yani biliyoruz da işte görmeyenlere anlatmaya çalışıyoruz
Yav bi cacık olmuyorsa bunlardan oynat gençleri. Bosingwa nizam atik vs hata yapacağına o çocuklar yapsın onlarla yenilelim

Ahmet Kara
27.02.2016, 22:59
Lucescu neden Türkiye'den ayrıldı?
Bu sorunun cevabını verince Lucescu'nun gelmeyeceğini anlıyorsunuz(Galatarasaray - Trabzonspor maçındaki hakem eziyetini görmüşse hiç gelmez.)
Burada bir çok kişi söyledi Trabzonspor'un 3 yıllık bir planma ile bir Teknik Direktör ile anlaşmalıydı Bu Ersun olur Ramos olur farketmez.

Berat Akçay
27.02.2016, 23:01
Yaw takmışsınız protesto olayına.
En iyi protesto benim için haksızlığa isyan eden futbolu oynamaktı.
Bu düşünceleri bırakalım,küçük düşünmeyelim,işimize bakalım.
Yenelim,iyi oynayalım.korku salalım.
Düşmanın istediği bu zaten tam olarak.seni bunlarla meşgul etmek.
Sahaya odaklanın.tribüne odaklanın.futbola odaklanın.
Oyuna gelmeyelim,gelmeyin.Gerçekleri göerilim artık.

Tamam da abi başkanın twitterdan sürekli isyan için tribünlere diye çağrı yapıyor 1 haftadır. Resmi twitter hesabı da aynı şekilde. İlla ki bir beklenti oluşuyor taraftarda. Normal bu durum. Beklentiyi yukarıya çıkartıp beklenildiği gibi bir şey çıkmazsa ortaya taraftar takılı kalır protesto olayına normal.

sasone
27.02.2016, 23:04
Tamam da abi başkanın twitterdan sürekli isyan için tribünlere diye çağrı yapıyor 1 haftadır. Resmi twitter hesabı da aynı şekilde. İlla ki bir beklenti oluşuyor taraftarda. Normal bu durum. Beklentiyi yukarıya çıkartıp beklenildiği gibi bir şey çıkmazsa ortaya taraftar takılı kalır protesto olayına normal.
Sen kedini başkanın yerine koy,bu kadar olaydan sonra bile stadı dolduramayan bir şehir için bir şeyler yapmak için heyecanlanır mısın?
Mesela çıksa başkan deseki öyle bir protesto planladıkki etkili ve vurucu olması için 24000 bin kişiye ihtiyaç vardı ama 1 milyonluk şehirden 16000 kişi lutfedip gelmiş.
Bilinç yok şehirde,toplumsal olarak da bireysel olarak da bilinç yok.

kayyum61
27.02.2016, 23:06
adam takımda normal yollarla gol atma ihtimali olan tek kişiyi çıkardı ve yerine stoper yumluyu sürdü.. hala burda hamiyi savunan kafalar var.. bize küme müstehak.. acaba küme düşersek hami bizi beğenip hocalığı kabul eder mi? hiç sanmam!!

öyle demeyin ama juventus maçında çok güzel top oynatmıştı takıma

El Cordobes
27.02.2016, 23:08
içerdeki ilk macta bu sefer takımı ve hocayı protesto etsek hiç fena olmayacak...

Berat Akçay
27.02.2016, 23:09
Sen kedini başkanın yerine koy,bu kadar olaydan sonra bile stadı dolduramayan bir şehir için bir şeyler yapmak için heyecanlanır mısın?
Mesela çıksa başkan deseki öyle bir protesto planladıkki etkili ve vurucu olması için 24000 bin kişiye ihtiyaç vardı ama 1 milyonluk şehirden 16000 kişi lutfedip gelmiş.

50 bin kişi olsa da aynı olacaktı. Taraftarlık bir olay görmüyorum abi. Sahada ruhsuz futbolcuları izlemek istemiyor taraftar bunu anlıyoruz. Sahada gerçek anlamda yüreğini ortaya koysalar o 16 bin kişi ile de yaparsın ne yapmak istiyorsan

egeli
27.02.2016, 23:09
Şu yazacağım için çok üzgünüm ama;
Hamiye teknik direktörlük yakışmıyor bence,bu elbise üzerinde durmuyo.
Teknik,taktik,oyun okuma,an pisikolojisi,kriz yönetimi ...çok eksiği var.
Olmayacak bence.

egeli
27.02.2016, 23:12
Beğenmediğmiz Aykut kocaman ve Konya bize kaç puan fark attı.

memozcan
27.02.2016, 23:12
önüne geleni yenen bir takım beklemiyoruz evet ama önüne gelene yenilen bir takım da istememiştik..

olcay_61
27.02.2016, 23:13
Şu yazacağım için çok üzgünüm ama;
Hamiye teknik direktörlük yakışmıyor bence,bu elbise üzerinde durmuyo.
Teknik,taktik,oyun okuma,an pisikolojisi,kriz yönetimi ...çok eksiği var.
Olmayacak bence.

Yok abi olur mu futbolcu yok elinde yoksa varya neler yapar üfff

Nihat Günay
27.02.2016, 23:14
öyle demeyin ama juventus maçında çok güzel top oynatmıştı takıma

:)

Biz ona bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir diyoruz.

Hoş bizim Hami daha 1 kere gosterdi ama olsun...

nakzo
27.02.2016, 23:14
Sosyal medyayı takip ediyor başkan ben buradan onu 2013 ten beri ,millet yalancı mesihi desteklerken Destekleyen bir kardeşi olarak Tekrarlıyorum.:Sevgili başkanım dlsazı eline al sert yüzünü göster koca Trabzonsporun markası Leblebi tozu ayarına düştü .Bir futbol takımı için yenilmeye alışmak çok büyük tehlikedir ;hele hele camianında alışıp ses çıkarmaması kıyamettir.Sen bu yenilmeye alışmış gebeşleri 50 .yılda ayağa kandıramazsın berabere dahi kalmaya beceremeyen bir takım hiçbirşey motive olamaz. Aman ha Aman ha sene sonu içinde lucescu sevdasından vazgeç ersun hocayla anlaş oda şimdiden istediği oyuncuları ve alternatiflerin sana bildirsin..Çok geç oluyor yine ve yine ve yeniden aynı hataları tekrarlıyoruz.

memozcan
27.02.2016, 23:15
deli ibonun takımı süper sanki!!!

ÖmürKaradeniz61
27.02.2016, 23:15
Yav dolmayan stad nerde kardeşim,bizde maçtaydık heryer doluysu kalearkasında vardı ufak tefek boşluklar.Hem bi laf vardır hemşerim adam olana çok bile,bu taraftar bu takıma fazla bile şampiyonluğa giden bjk bile 15bin kişiye oynuyor sen neden bahsediyorsun.

nakzo
27.02.2016, 23:18
önüne geleni yenen bir takım beklemiyoruz evet ama önüne gelene yenilen bir takım da istememiştik..
Şu maç berabere kalabilirdin atak dahi yapamadan orta sahasız komple hücuma çıkmasan 0-0 bitecektir bu maç .ulan hem 10 eksiğimiz var diyorsun hem şuursuzca saldırıyosun.Hocalık sende olmayacak hami bu bugünün işi değil sende hocalık vasfı yok.

Tayfun Aydın
27.02.2016, 23:18
Bugün ortasaha da Özer olsa bu kadar rahat gelebilirler miydi üstümüze. Sorun topçu da hoca da değil Trabzon a gelen topa dokunmaya korkuyor. Yusuf a küfürler Özer e küfürler saha da topçuyu aglatmalar. Ulan bir Onur dayandı bize be o da çok karakterli adammis ondan. Size ana avrat küfür edecekler işinizi doğru yapar misiniz. Alın Erkan maç bitiyor gidip kart görüyor küfür edecekseniz buna edin yoksa sahada ciğeri sokulene kadar koşan Özer e değil senin çocuğun Yusuf a değil. Herkes Marin diyor ben Büyük Orhan ı Abdullah ı Yattara yı izledim Ünal ı izledim Marin büyük topcuysa bu adamlar dünya çapında topcuydu. Topu alıp iki adam geçip rakibe topu vermekle büyük Topçuluk olmuyor aynı şey Mehmet Ekici içinde geçerli . Bir takım da bir kişinin topun peşine koşmama hakkı vardır o da kalecindir geri kalan herkes baskı yapmak zorundadır senin takımında herkes izliyor neden onlar büyük topçu çünkü.
Bu sene kümede kalmanın tek formülü öyle saçma sapan 3-5-2 falan değil 3 ön liberoyla oynayacaksin 4 lü defans yoksa ciddi ciddi küme düşecez. Çok ciddiyim katı defans ve kontra atak oynamazsak küme düşecez. Ulan begenmedigimiz Zokora bu takımı alır sırtlardı be koşan yok basan yok yok oğlu yok.
Bu maç iyi oldu iyi herkes gördü ki bu takımda Aykut Özer gibi adamlar olmadığında saha da gezenlerin bir ise yaramadığını.
7 defansif oyuncu en az 7 defansif oyuncuyla saha çıkacaksın Marin i de oynatacaksan oynadığı stadın AVNİ AKER olduğunu hali saha da oynamadigini anlatacaksin paşam koşup basacak bir zahmet.
Ayıp be ayıp bugün sezon başı burada küfür edenlerin olduğu Onur olmasa maç 5 6 olacak.
Onur hariç 7 defansif oyuncuyla sahaya çıkmazsak Avrupanın en iyi 5 kalecisinden birine sahip olmak bile bizi kümede tutmaya yetmeyecek. Ha bu takım Onur u kesin Avrupa sampiyonasina gonderir.

olcay_61
27.02.2016, 23:19
Bugün için taraftara hiç tezek atmayın. Kale arkalarında biraz boşluk vardı okadar.
Gittik noldu hocayla futbolcu komuş havalara ben napayım

nakzo
27.02.2016, 23:22
50 bin kişi olsa da aynı olacaktı. Taraftarlık bir olay görmüyorum abi. Sahada ruhsuz futbolcuları izlemek istemiyor taraftar bunu anlıyoruz. Sahada gerçek anlamda yüreğini ortaya koysalar o 16 bin kişi ile de yaparsın ne yapmak istiyorsan

100.000 kişi olsa barçanın stadında olsa ne olurdu..... büyük takımın orta sahası aytaç,fatih,özer ve okay denen vitaminsizlerle sağ beki 40 lık deden sol beki musa denen futbol katilinden oluşur mu?böyle bir takıma Trabzonspor denilebilir mı?

olcay_61
27.02.2016, 23:27
100.000 kişi olsa barçanın stadında olsa ne olurdu..... büyük takımın orta sahası aytaç,fatih,özer ve okay denen vitaminsizlerle sağ beki 40 lık deden sol beki musa denen futbol katilinden oluşur mu?böyle bir takıma Trabzonspor denilebilir mı?

Aynen öyle.
Gidip bu rezilleri izleyecem onlar trilyon alacak ben akşam sinirden duramayacağım.

nakzo
27.02.2016, 23:28
Taraftarla herşeyin halolacağını sanan kafaya hep aynı örneği veririm.1 yuventus yıllarca 10 bin kişiye Torino fuull tribüne oynadı aynı kentin 2 takımı.Torino hep küme düştü,yuventus italyanın en fazla şampiyonluk alan takımı oldu.Takımın kötüyse sen bir HİÇSİN koca bir hiç....Kendiniz kaldırmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz???Seyirciyle şampiyon olunsa bursanın hersene şampiyon olması gerekir 53 yıllık takım 1tane şampiyonluk, 1tane 4.cülük .2 tane 4cülük yok ha1 tane başka??????

nakzo
27.02.2016, 23:35
Yav dolmayan stad nerde kardeşim,bizde maçtaydık heryer doluysu kalearkasında vardı ufak tefek boşluklar.Hem bi laf vardır hemşerim adam olana çok bile,bu taraftar bu takıma fazla bile şampiyonluğa giden bjk bile 15bin kişiye oynuyor sen neden bahsediyorsun.

Kimin stadı doluyor ki???fB yarısı boş,gs 3/2 boş??????Bahane,bahane,bahane 5 sezondur .Kötü takım dışında herkes suçlu geldiğimiz nokta Fecahat,karanlık ,umutsuzluk...

olcay_61
27.02.2016, 23:37
Eserinle gurur duy İHO

Mehmet BAŞ
27.02.2016, 23:37
Bazı arkadaşlarımızın maçın harareti ile yazdığını düşünüyorum.

1. Protesto bu muydu?
Evet, protesto bu oldu. Futbolcular da eyleme katıldı. Daha ne yapacaklardı?

2. Seyirci gitmedi!
Bazı arkadaşlarımız tribünlere bakmıyor sanırım. Bugün Maraton'da tüm biletler satıldı.

3. Seyirci daha ne yapsın?
Trabzonspor taraftarı bu ise ölmüşüz ağlayanımız yok! En az takım kadar ruhsuz ve sessiz bir topluluk vardı.

4. Bu takımdan bir halt olmaz!
Tam kadro olduğumuz zamanlarda bile futbol oynayamıyoruz. Kaldı ki bu akşam ki kadrodan ne bekleniyor?

5. Hami'den hoca olmaz?
Bu takım kaç tane hoca yedi, unuttunuz mu? O nedenle bugün Hami'ye çakmanın bir manası yok.
İyi hoca da olsa kötü hoca da olsa bu kadronun oynadığı futbol Hami'nin hocalık yeteneği ile ilgili bir kriter olamaz.
Bugün Hami gitsin diyenler, Hacıosmanoğlu travmasını tam olarak atlatamamış arkadaşlarımız olsa gerek.

6. Hami yanlış açıklamalar yapıyor.
Acemilikten olsa gerek geçen hafta yaptığı açıklamalar, bugün maçtan sonraki demeçler gerçekten nabzı ölçmeden kullanılan ifadeler.

7. SABIR
Arkadaşlar bu yıl sonuna kadar bu kadro ve bu hoca devam edecek. Sabırla beklemekten başka bir seçenek yok.
Diğer seçeneklerin hiç biri bize bir fayda sağlamayacak...
Sabır...

nakzo
27.02.2016, 23:39
Harbinden ya büyük ihtimal şampiyon olacak bjk 15 bin ortalamaya oynuyor çıkar düşer ortalama 15 bin.Şortunun ipini bağlayamayan Trabzonsporlu futbolcular futbolcu böyle olamaz bunlar fitbolcular efenim 15 bin kişiyi beğenmiyor.Ah sopa ah sen ne has bişeysin.

yasin196761
27.02.2016, 23:40
Başkana Ersun yanal isteğimizi ulaştırsak mı bu kulübü toparlayabilecek durumda bi hoca zaten kısıtlı bütçe var lucescu senden 50 milyon euroluk transfer bütçesi ister bu adamlarda 2 m eurodan aşağı oynamaz garanti ücret olarak bu kadar büyük işe kalkışmanın gereği yok biraz empati yapalım iyi bi futbolcu olduğunuZu düşünün avrupada olmayan bi takıma niye gideyim?? Bunun için uzağa gitmeye gerek yok süper ligden et transferleri iş bitsin ama en önemli iş biz hangi sistemi oynayacaz? Bunu belirleyip ona göre bir transfer sezonu geçirilmeli bu kadarını beceremiyceksek kapatalım kulübü

Mehmet BAŞ
27.02.2016, 23:46
Bu arada Teknik Direktör, 90 dakika Musa Nizam'a nasıl sabretti? Anlayamıyorum.

90 dakika sol taraf otoban gibiydi. Gelene geçene bir hal hatır bile sormadı!

Ayrıca Muhammet Demir'i çıkarıp Muhammet Beşir'i oyuna almak nasıl bir aklın ürünü? Anlayamıyorum.

Ortasahamız dökülürken 90 dakika bu bölgeyi güçlendirici tek bir hamle yapmamak? Bunu da anlayamıyorum.

Velhasıl, Hami Hoca acemilikleri ile yeni sezonda kendisi ile olamayacağını açık bir şekilde gösterdi.

Sezon sonuna kadar çileye devam...

Karasoy
27.02.2016, 23:49
Hiçbir dönem bu kadar futboldan soğumamıştım. TV'de yabancı maçları bile izleyemez hale geldim. Hiçbir puanın, galibiyetin bende önemi kalmadı. Stadlar bomboş, cafeye gidiyorsunuz maç izlemeye bir yığın para alırlar.Spor, futbol insanlarla konuşmak savaşmaktan daha da beter.Taraftarlar bile kendi içinde bilmem kaç parçaya ayrılmış durumda. Malı götüren götürdü. Önceleri mahallede bir iddaa bayi vardı şimdilerde neredeyse her sokak başı iddaa bayileri, şans oyunları ve haftasonları işsiz,güçsüz insanlarla dolu. Ne yaparsın bir umut kapısı.Bu şans oyunlarından sonradan öğrendim devletin almış olduğu rakamlar korkunç. Şimdi bu harama girmiyor mu? Kısaca dönen dolapların hepsinin altında para var.Her hafta ayrı bir enstantane, olay. Hem şampiyonluğumuz çalındı, hem halkın vicdanı bir de üstüne hala bu sisteme ''Hindistan'a ineğe'' taparcasına tapan bir halk.Merak ediyorum önümüzdeki günlerde hangi gündemle boğuşup gerçek failleri görmezden gelip farazi şeylerle uğraşacağız !!!

Sibel
27.02.2016, 23:51
Taraftar gelmemiş?
Deniz kale arkasında iki blok boştu sadece.
İyi yapmışlar ama.
Helal olsun gelmeyelere. Bu gidişle değil 18 bin kişiyi "1" kişiyi bile arayacaklar.
Ama gitmeyeceğiz. Sonra yine yazacak böyle önüne gelen, taraftar nerde diye. Yazacak, bilet bedava olsa gitmez diye.
Bu kepazelikleri çekmek zorunda değil kimse.
Adam olacaksın top oynayacaksın.
Genç yaşta hayattan soğudum. Tribüne aşkla sevgiyle giderdim. Artık bir an önce eve dönmek istiyorum. Bıktım usandım. Yıllardır sahada ezilmişliği izlemekten bıktım usandım.
Yeter!

yasin196761
28.02.2016, 00:06
Önceden rakip maç berabereyken Zaman geçirirdi fakat artık böyle bişeyde kalmadı iyice düştük

serdaracıl
28.02.2016, 00:07
Hiçbir dönem bu kadar futboldan soğumamıştım. TV'de yabancı maçları bile izleyemez hale geldim. Hiçbir puanın, galibiyetin bende önemi kalmadı. Stadlar bomboş, cafeye gidiyorsunuz maç izlemeye bir yığın para alırlar.Spor, futbol insanlarla konuşmak savaşmaktan daha da beter.Taraftarlar bile kendi içinde bilmem kaç parçaya ayrılmış durumda. Malı götüren götürdü. Önceleri mahallede bir iddaa bayi vardı şimdilerde neredeyse her sokak başı iddaa bayileri, şans oyunları ve haftasonları işsiz,güçsüz insanlarla dolu. Ne yaparsın bir umut kapısı.Bu şans oyunlarından sonradan öğrendim devletin almış olduğu rakamlar korkunç. Şimdi bu harama girmiyor mu? Kısaca dönen dolapların hepsinin altında para var.Her hafta ayrı bir enstantane, olay. Hem şampiyonluğumuz çalındı, hem halkın vicdanı bir de üstüne hala bu sisteme ''Hindistan'a ineğe'' taparcasına tapan bir halk.Merak ediyorum önümüzdeki günlerde hangi gündemle boğuşup gerçek failleri görmezden gelip farazi şeylerle uğraşacağız !!!

+ 61

serdaracıl
28.02.2016, 00:08
Acaba futbolcular soruyormudur kendi kendine, yav biz bugün ne oynadık, sahadaki şeyin adı neydi diye

Ahmet Başkaya
28.02.2016, 00:10
Taraftar gelmemiş?
İyi yapmışlar ama.
Helal olsun gelmeyelere. Bu gidişle değil 18 bin kişiyi "1" kişiyi bile arayacaklar.
Ama gitmeyeceğiz. Sonra yine yazacak böyle önüne gelen, taraftar nerde diye. Yazacak, bilet bedava olsa gitmez diye.
Genç yaşta hayattan soğudum. Tribüne aşkla sevgiyle giderdim. Artık bir an önce eve dönmek istiyorum. Bıktım usandım. Yıllardır sahada ezilmişliği izlemekten bıktım usandım.
Yeter!

Sen gitme ya, kötü futbolu çektiğimiz yetmiyor bir de senden trip yiyoruz. Her gittiğinde aynı muhabbet. :D

#SibelMaçaGitmesin

Sibel
28.02.2016, 00:11
Sen gitme ya, kötü futbolu çektiğimiz yetmiyor bir de senden trip yiyoruz. Her gittiğinde aynı muhabbet. :D

#SibelMaçaGitmesin

Ahmet gerçekten çok sinirliyim susuyorum. Sonra hesaplaşırız.

olcay_61
28.02.2016, 00:16
Beşiktaş maçını olimpiyatta oynayalım, bu eziyeti oradakiler de çeksin :)

Paksoy
28.02.2016, 00:19
Arkadaşlar bu sezon bitecek ,suçlu aramanı ya da birilerine ihaleyi yıkmanın anlamı yok . Takımı bu hale getirenin kim olduğunu biliyoruz .

Öyle ya da böyle sezon bitecek yapacak bişey yok , bu seneyi kafada bitirmek en iyisi ...

TSemih61
28.02.2016, 00:25
Aslında çok garip. Geçen hafta kıyamet koptu, bu hafta tribünler sakin, futbolcular ise son 1-2 haftanın aksine ruhsuz, umursamaz. Herkese anlamsız geldi herhalde bütün hafta boyunca gösterilen tepkiler, konuşulanlar. Koyvermişlik sezdim. Valla maçın başındaki o anlamsız 30 saniyelik durma eylemi herkesi bu moda soktu galiba. Kesin öyle oldu, evet.

SpOtLesS
28.02.2016, 00:26
Onu demedim ben. O ayrı mesele. Takımı desteğe değil protestoya gelmişler diyor. Bu maçta protesto olacağını nenem de biliyordu. Hami'nin amacı kendi hariç herkese laf yetiştirmek. Devam etsin.
Ayrıca şu an tribün tahlili yapacağına işine baksın.
neyi destekliyecen sahada takım top oynayacak koşacak mücadale edecek ki taraftarı ateşlesin taraftarda futbolcuyu ateşlesin.. kendi evimizde osmanlıspor topu bile vermedi bize ezdiler bizi bunu görmüyor hami bey ve bir kaç yerel gazeteci.. nasıl olsa suçlu belli TARAFTAR a at gitsin..

Ahmet Başkaya
28.02.2016, 00:26
Ahmet gerçekten çok sinirliyim susuyorum. Sonra hesaplaşırız.

Olur, bana uyar.

nakzo
28.02.2016, 00:29
Taraftar gelmemiş?
İyi yapmışlar ama.
Yeter!
Noktasına virğilüne kadar katılıyorum.Trabzonspor böyle değildi genç arkadaşlar biz böyle günleri rüyamızda görsek dudağımızda uçuk çıkardı güzelim takımını mahfettiler .Hayatta aileden sonra en çok değer verdiğim şeyim Trabzonsporum kıçıkırıkların elinde yok oldu gitti.

Nihat Günay
28.02.2016, 00:33
Devre arası yazdığımı revize edeyim.

Maçın ilk 30 saniyesinde kalan 89,5 dakikasından daha iyi oynadık.

Mehmet BAŞ
28.02.2016, 00:34
M.Akçay: Annem öldükten bir gün sonra bana koro halinde söven insanlarla bir daha aynı duyguları yaşamak istemem. Trabzonspor'da çalışmam.

Trabzonspor taraftarının kafa yorması gereken nokta burasıdır.

Gerisi hikaye...

SpOtLesS
28.02.2016, 00:34
Taraftar gelmemiş?
İyi yapmışlar ama.
Yeter!
:alkış:

yasin196761
28.02.2016, 00:35
Beşiktaş maçını olimpiyatta oynayalım, bu eziyeti oradakiler de çeksin :)
Biz almayalım bu sezon bitsin o Zaman olur selam ile kardeşim

Mehmet
28.02.2016, 00:38
geçen haftaki yaşanan olaylardan sonra bu hafta bu takımdan galibiyet beklenemezdi, ancak 1 puan alınabilirdi.
Marin'in takıma uyumsuz ve yetersiz futboluna birde Hami Hocanın "saldım çayıra Mevlam kayıra" anlayışı eklenince kaçınılmaz genilgi..

Soner Albayrak
28.02.2016, 00:39
2010-2011'in maddi manevi karşılığını tam olarak almadan bu camia iflah olmaz, camianın psikolojisinin özü sahada oynanan şeyle birebir eşleşiyor.

Çoğunluk mutlu olsun diye kurban edildik, bu düzen hiçbir zaman değişmeyecek. Bu camia mutlu olamayacak, öyle gözüküyor.