PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 23.Hafta l Trabzonspor 1 - 2 Osmanlıspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7

jairzinho
27.02.2016, 19:50
hami hoca neden gençlere hiç şans vermedi anlamış değilim.abdulkadir ve yusuf yazıcı bence çok iyi oyuncular aga.

hami yi hep savunmuşumdur.ama şu gençlere şu durumda biraz forma ver aga.zaten sezon kaybedilmiş.bari 1-2 genç kazanalım

Berkan
Bi bakımada iyi oluyor hamının ts defterı kapanır ınsallah, bır dahada gelmez

Doğukan Uçan
yine stat dolu , yine yeniliyoruz

odyseuys
bu fatih atik'in kadromuzda olması takım adına utançken ilk 11'de oynamasını hazmedemiyorum. ben bu kadar yeteneksiz futbolcu çok az gördüm. süperligde herhangi bir takımın ortasahasında bu kadar kötü bir oyuncu yok. bunun yerine kim oynasa bundan daha iyi performans verecekken bunu layık gören hocayı da nereye havale edeyim bilemedim.

Nihat Günay
Maçın ilk 30 saniyesinde kalan 44,5 dakikadan daha iyi oynadık.

fadigaTS
Sezon başından beri kaç hoca degisti. Kadro kötü beyler ve birbirini tanimiyor. Her hafta farklı bir orta saha var.haliyle millet tanimayinca birbirini paslasmslarda zayıf kaliyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu takım 10 sene bir arada oynasa çok bir şey değişmez :)

dağlıca61
orta hakem yan hakemler ve osmanlıspor çok çok iyi idi ilk yarıda.maçın hakkı 4-0 falandı.

osmanlısporda bu sezon yeni kadro kurdu.ama kadro mühendisliğini harika yapmışlar.

kadro mühendisliği diye bişey var aga.bunun için bol para harcamana gerek yok.doğru isimleri doğru rakamlarla (maaşlarla) transfer etmek

Bu başarı yönetim başarısıdır, demek ki bizim yönetimlerimizinde başarısı bu kadar.

Sefaenes
27.02.2016, 19:51
Sadi Hoca geri gelsin onun kiymetini bilmedik hoca kilikli hami birak 1 ligde amatorde hocalik yapamaz. Ya kadro disi satmaya kalktigimiz cöpler 11 oynat gencleri sana kimse kizmaz. hamiyi ancak b hakem hatasi kurtarir yine gs macindaki gibi orada Muhammet degisikligi büyük hataydi

ilyskm
Vah Trabzon'um vah

Sent from my iPhone using Tapatalk

zafercalikoglu
taraftar: stadı dolduramamış şehir,üstelik istanbuldan otobüslerle taraftar gelmesine rağmen.sonra laf edince biz kötü oluyoruz.zaten seyirci olarak gelmişler.
yönetim : başkan malasef protesto tamam hoş da yetersiz.o kadar gaza geldik twitter sayfasındaki paylaşımlarla..çok daha etkili birşey hazırlanabilirdi.
takım : rezilleri oynuyoruz,eksik çok eyvallah ama mücadele yok.
hami : çaresiz tavırları,mimikleri çok itici.sen bu takımın hocasısın ama ne zaman baksam oflayıp pufluyor.bizden bir farkının olması lazım.

Yazık Trabzon'da imkanı olup maça gitmeyenlere , artık Trabzonspor a destek Trabzon'da azalmıştır bu açık ve net , iş yine gurbetçilere kaldı ,maalesef taraftar maç seçiyor ,

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Oruç
Bu takım 10 sene bir arada oynasa çok bir şey değişmez :)

10 seneye hepimizi kanserden öldürürler. Niye değişmesin.

Cengiz Çubukcu
27.02.2016, 19:52
2. yarı tam tersi bir takım izleyeceğiz....inşallah...

eraytaskin61
Marin o topa vuramıyorsa kusura bakmasın bir alanzinho anca eder

dağlıca61
Ayrıca Hami Mandıralı nın da takıma katkı sağlamasından daha fazla zararı olduğunu belirtmek isterim.

Ahmet Hamza
Yumlu'ya helal olsun. Top önünden geçerken bile protestoya devam etti.

jairzinho
iho nun maddi manevi yıkıntılarının hemen temizleneceğini mi zannetdiniz aga.kolay değil.2 yılda 50 transfer yapıldı.tam bir toplama takım yaratıldı.

fadigaTS

Bizde özevlat bitmez.Bulurlar birini.Hep demişimdir öztrabzonspor kurulmalı ve tüm özevlatlar burada toplanmalı diye

Ahmet Aksu
maçın en kötüleri fatih-okay-sefa özellikle fatih ve okay ikilisi ortasahayı osmanlı siyahilerine bıraktı.
hücumda da erkan marin muhammette ısrar edebiliriz birşey yapabilirler ama arka taraf felaket ikinci yarı sefa--yusuf fatih-yusuf.y ve öne geçersek marin-abdulkadir değişiklikleri bekliyorum.

ilyskm
Topçu yok hoca yok hırs yok ruh yok sonuç 0

emre6117
Ah şu osmanlı gibi takımımız olsa. Bizdekilerde ruh yok. Beceri yok. Antrönör yok. Traftar yok. Sanki ölü toprağı dökülmüş tüm şehir ve takıma. Vurdumduymaz. Umursamaz. Laubali bir hal var. Birdd çoğu( sefa. Musa. Atik.) yeteneksiz.çoğu da sıradan topçu. Bir onur. Biraz muhammed. Biraz erkan. Biraz da marin. Gerisini at çöpe gitsin. Maç 3.0 filan biter. Tepki koyalım derken rezil olacağız.

samway
27.02.2016, 19:53
Dunyada yankı yapan protesto ???

Mert'
Orta saha yol geçen hanı gibi. Defansta pas yaparken dikkat edin 1 oyuncu gelip top almıyor mecburen ileri şişiriyoruz.

nakzo
Mesela OKAY bu VİTAMİNSİZİ ne diye aldınız kayseriden????? Adam 2 metre öteye paralel pas dahi veremiyor bırakın ara top atmayı .eyyyyyyyyyyyyyyyyy usata şu sahadaki rezaleti görüyorsun deyilmi bu kadroyu değitirmezsen sende defollll git. Ne dir lan bu rezillik yemin ediyorum tek başıma izliyorum maçı kendi kendime yüzüm kızarıyor kendi kendimden utanıyorum ulan.UTANIYORRRUMMM. Bir takım 2 top yapamaz mı, bir takım araya 1 tane isabetli pas yapamaz mı ,bir takım tandem nedir bilmez mi??????? Bunlar futbolun gerekleri nasıl bir ucube sürüsüyle karşı karşıyayız yarabbim ne olur yarın sivasta yeniLSİN çünkü vallahiii,billlahi tillahi bu takım 34 puanda yapamayacak Allahım sen bizi koru...

Mert Acar
Sadi hoca hiç değilse olumlu sinyaller veriyordu..ama Hami efendi oflayıp pufluyor sadece..

Punisher-61
Yedek takimla sahaya cikiyoruz ve bunlarin icinde hatayi yapan yine mustafa yumlu.. Cok ilginc

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

odyseuys
2. yarı tam tersi bir takım izleyeceğiz....inşallah...

diğer kaleye hücum edeceğiz anlamında söylediyseniz katılıyorum :))
şaka bir yana hoca sahaya dinamizm, tempo katacak 2 hatta 3 değişiklik yapmazsa ikinci yarı bu kadro hele de gol için bastırmaya çalışırsa 3'lük olur.
iki yusuf da oyuna girmeli, sefa ve fatih çıkarılmalı.

yorumsuz6117
Avni Aker ne zaman dolsa o maçı kaybettik..

Lazman
[QUOTE=Ahmet Hamza;1920399456]Yumlu'ya helal olsun. Top önünden geçerken bile protestoya devam etti.[/QUOTE
Insan insan :D:D

fadigaTS
27.02.2016, 19:54

Taraftar dışarı çıksın.Belki beraberliği sağlarız :)

Ahmet Aksu
takım ilk yarı bile 5 e 2 yakalanıyorsa ikinci yarı iyice yorulan okay-fatih ikilisi delinir net.. hami hoca uyumayıp birşeyler yapmalı..

ilyskm
Bir topçu koşamaz mı ya? Aklım almıyor...

Ahmet Kara
MRA>Hami

kyodou
Biz kötü değiliz, Osmanlı fazla iyi bence. MRA burda İncil çalıştı, orada futbol oynatıyor.

Çılgınhamsi61
Bu başarı yönetim başarısıdır, demek ki bizim yönetimlerimizinde başarısı bu kadar.
sefa dedigimiz adam eski takiminin yildiziydi.erkan isveç milli takiminda ibro ile oynuyor.bosingwa chelseda oynamis ve tutmus biri.musa ve okay gelecegin milli takim yildizlari idi.fatih fransa lihinden geldi.anlayamiyorum bu herifleri tanimasam diycemki mal bunlar

Armağan Dere
27.02.2016, 19:55
Kümeye gidiyoruz farkında mısınız..
Yazıklar olsun bu takımı bu hale getirenlere..
Muhammed Demir'in bu takıma faydası ne..
sefa'nın falan bunlar nası topçular..
fatih atik ve okay yokuşlu bunlar topçu mu yaa

dağlıca61

Ortaokulu bitirmeden üniversiteye başlarsan sonuç bu olur, bu seviye ile üniversiteli olması imkansız.

zafercalikoglu
Sadi Hoca geri gelsin onun kiymetini bilmedik hoca kilikli hami birak 1 ligde amatorde hocalik yapamaz. Ya kadro disi satmaya kalktigimiz cöpler 11 oynat gencleri sana kimse kizmaz. hamiyi ancak b hakem hatasi kurtarir yine gs macindaki gibi orada Muhammet degisikligi büyük hataydi

Sadi hoca Haminin yanında guardilo gibi , ben hep dedim bu Ada'm tamam efsane eyvallah ama hoca olarak çok ama çok yetersiz , bunu yardımcı bile yapmayacaksın Ordada ortalığı karıştır ,en iyisi tv de yorumcu olsun , yorumcu demişken bugün Giray Bulak seyrettim trt de abi yok böle , bu Ada'mı bırakın stada almayı Trabzon'a sokmamak lazım , neye kime hizmet ettiği belli değil Kaya bile ondan çok Ts nin hakkını savundu

Mert'
İnşallah Yusuf Yazıcı veya Abdülkadir girer de hiç değilse onları izleriz.

emre6117
Hakem ve yan hakemler her zamnki givi kötü biri üstte iyi dedi. Yan hakem net ofsaytı kaçırdı. Orta hakem en az 3 net faulü yedi. Ama takım ve traftar hakemlerden daha kötü.

Mustafa YILMAZ
bu akşam iyi futbol bekleyen varsa takımı hiç tanımamıştır demektir zaten bi dünya eksik kalanlarında kapasitesi bu futbol bir takım oyunu parçalardan bir kaçı yetersiz olunca iyi olacak adamda kötü gözüküyor.

bu akşamın en kötü yanı protestonun çok sönük olmasıydı sanki zoraki yapılmış gibiydi hele hele 30 saniye gibi komik bir zaman dilimine sıkıştırmak çok saçmaydı lig tv'de kamera açılarını sürekli değiştirerek sanki hiç bir şey yokmuş gibi yansıttı bu yüzden ekran başından bunu ancak bilen anlar bilmeyen biri önemsemez bile. bu akşam bu olmamalıydı daha sert ve daha net olmalıydık.

Karmam
Heralde bu Sefa protestoya devam ediyor. Atik'in bizde ne işi var anlamak çok zor. Bosi topla çok oynuyor ama başka kimse bir şey yapmadığı için adam bir şeyler yaratmaya çalışıyor sanırım. Okay'ı sezon başında çok beğeniyordum, şimdi yürümeyi unutmuş gibi bir hali var. Akakpo fazla açılıp geri yetişemiyor. Musa maksat yer doldursun. Marin ayağına gelen 5 toptan 4'ünü eziyor. Yumlu her zamanki Yumlu.

Hami'lik bir durum da yok, kadro o kadar kötü ki Hami ne yapsın. Bu kadroyu Mersin'e veren gelen geçen 5'ler, sırf Trabzonspor isminin ağırlığından tutunuyoruz. Keşke bu maçları fırsat bilip gençleri oynatsa. Küme düşmeyiz inşallah.

fadigaTS
Yedek takimla sahaya cikiyoruz ve bunlarin icinde hatayi yapan yine mustafa yumlu.. Cok ilginc

Bu durum mustafanın bu takımda yedek bile olamayacağını gösteren yüzlerce örnekten sadece birisi

zafercalikoglu
27.02.2016, 19:56
Biz kötü değiliz, Osmanlı fazla iyi bence. MRA burda İncil çalıştı, orada futbol oynatıyor.

Süper sin Mra yorumun harika [emoji3][emoji3][emoji1303]

Mesut
Yazık Trabzon'da imkanı olup maça gitmeyenlere , artık Trabzonspor a destek Trabzon'da azalmıştır bu açık ve net , iş yine gurbetçilere kaldı ,maalesef taraftar maç seçiyor ,

Iyi de niye gitsinler maça?
Güzel oyunu izlemek için mi ?
Takım şampiyonluğa oynadığı için mi gidecek ?
İnsanları suçlamayın kimse parasını sokağa atmak istemez para vereceksin üstune sinir krizlerine gireceksin

yasin196761
Fazla yapılacak bişey görünmüyor

Reha Asan
kimse kusura bakmasında taraftar olarak büyük beklentiye girmişiz.
şu anda sadece kulüp ismi olarak Osmanlıdan büyüğüz.
ne sahadaki takım Osmanlının takımından ne de sahadaki hoca Osmanlının hocasından büyük değil ve doğal olarakta sonuçta ortada.

Mert Oğuzlu61
Her mac her mac nasil beceriyoruz bilemiyorum ama her defasinda rezil futbolla haftayi kapatiyoruz.

Sezon sonu takimin %80 i değismeli yoksa bunlar bizi batirir. Kadro artik kangren olmus, genc oyuncular ve Onur haric herkes satilmali yollanmali. Avrupanin en iyi scoutlarini getirelim onlarin listesi zaten vardir, ucuz ucuz buluruz yeniden yapilanip genc ve hirsli kadroyla lige baslariz. Tabii cok kaliteli hoca sart.

Nihat Günay
Kesin Fatih'in yerine Yusuf Erdoğan girer.

nakzo
bu takımın protestoyla bilmem şovla bilmem neyle işii yok eyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy YÖNETİM MAÇ KAZANABİLECEKMİYZİ ACABA 50. YIL PLANLARINIZDA 1 AMAÇ KAZANMA DURUMUMUZ GÖZÜKÜYOR MU.SİZ DUA EDİN MERSİN VE ESKİŞEHİRE...

Ahmet Aksu
27.02.2016, 19:57
ayrıca trabzondaki sözde trabzonspor taraftarına da yazıklar olsun boyle bir maçta hala nasıl boş kalıyor o stad hemde biletler 3 lira olmasına rağmen kahvelerde 3-4 çay parasına kıyamayıp maça gelmeyenler takımı eleştirmesin yazık ya millet istanbuldan otobüslerle geldi ama 23 bin kişilik stadı dolduramıyoruz yazıklar olsun..

tamuğ yamtar
Heralde bu Sefa protestoya devam ediyor. Atik'in bizde ne işi var anlamak çok zor. Bosi topla çok oynuyor ama başka kimse bir şey yapmadığı için adam bir şeyler yaratmaya çalışıyor sanırım. Okay'ı sezon başında çok beğeniyordum, şimdi yürümeyi unutmuş gibi bir hali var. Akakpo fazla açılıp geri yetişemiyor. Musa maksat yer doldursun. Marin ayağına gelen 5 toptan 4'ünü eziyor. Yumlu her zamanki Yumlu.

Hami'lik bir durum da yok, kadro o kadar kötü ki Hami ne yapsın. Bu kadroyu Mersin'e veren gelen geçen 5'ler, sırf Trabzonspor isminin ağırlığından tutunuyoruz. Keşke bu maçları fırsat bilip gençleri oynatsa. Küme düşmeyiz inşallah.
O kadar da degil bence...

İnsanın ufakta olsa bi katkisi olmaz mi yahu takima...

Kadro yeterli degilse takimi ona gore oynatirsin, bi planin filan olur...

Saldim cayira mevlam kayira suan ki durumumuz...

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Öztürk
Erkan ve Bosingwa dışında herkes fasa fiso oynuyor.

bordolu mavi
Önümüzdeki maçlara bakalım, tamam da turfandalık hamsi çıktı biz hala gönül kapılarını açamadık.
Hayır bunda da vardır bir hayır diyeceğim, arveladz la başladık kandıralı ile gidiyoruz beni bir sinir krizi tutuyor,
neyse maç berabere biter

zafercalikoglu
27.02.2016, 19:58
İnşallah Yusuf Yazıcı veya Abdülkadir girer de hiç değilse onları izleriz.

Haminin onları sokacak cesaret varmı , yok ama ikinci devreye orta sahaya Yusuf yazıcıyı alırdım ben yapardım Çünkü ben Bali'den daha iyi hocayım ....

trbzonsporlu
sefa ve musa inanılmaz etkisizdiler.

dağlıca61
Birilerine laf sokan Hami hoca gerçekten takımı iyi çalıştırmış....!

gökhants1966
İlk 11 de oynayan Onur,Bosi,Erkan,Marin ve Muhammet dışında sahada top oynamayı bilen oyuncu yok.

Erkan ve Muhammet yardımlaşacak adam bulmakta zorlanıyor,Marin ise son hamlelerde yetersiz kalıyor.

Gelecek sezon Erkan ve Muhammet kalabilir.Marko Marinin bonservisinin alınmasına gerek yok.

sasort
LİG TARİHİNDE bu kadar futbolcusunu kaybeden eksik kalan takım var mı acaba

bu ne talihsizlik

Dip.Ing.Mag.
Mesela OKAY bu VİTAMİNSİZİ ne diye aldınız kayseriden????? Adam 2 metre öteye paralel pas dahi veremiyor bırakın ara top atmayı .eyyyyyyyyyyyyyyyyy usata şu sahadaki rezaleti görüyorsun deyilmi bu kadroyu değitirmezsen sende defollll git. Ne dir lan bu rezillik yemin ediyorum tek başıma izliyorum maçı kendi kendime yüzüm kızarıyor kendi kendimden utanıyorum ulan.UTANIYORRRUMMM. Bir takım 2 top yapamaz mı, bir takım araya 1 tane isabetli pas yapamaz mı ,bir takım tandem nedir bilmez mi??????? Bunlar futbolun gerekleri nasıl bir ucube sürüsüyle karşı karşıyayız yarabbim ne olur yarın sivasta yeniLSİN çünkü vallahiii,billlahi tillahi bu takım 34 puanda yapamayacak Allahım sen bizi koru...

Sonuna kadae katılıyorum ve iddia ediyorum ki bu takım küme düşme tehlikesini iliklerine kadar hissedecek ve hissettirecek. Ligin en berbat oynayan takımlarından ilk sıralardayız direnç sıfır diğerleri de yeniliyorlar fakat bir direnç var

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

ilyskm
27.02.2016, 19:59
Çekirdekçi ruhsuzlar

Nihat Günay
Bosingwa'yı oyuncu t.d. yapalım. Hami'den iyi yapacağına eminim.

Uğur Kalyoncu
Fazla söze gerek yok...Aldiklari para haram zikkim olsun. ..

nakzo
Her mac her mac nasil beceriyoruz bilemiyorum ama her defasinda rezil futbolla haftayi kapatiyoruz.

Sezon sonu takimin %80 i değismeli yoksa bunlar bizi batirir. Kadro artik kangren olmus, genc oyuncular ve Onur haric herkes satilmali yollanmali. Avrupanin en iyi scoutlarini getirelim onlarin listesi zaten vardir, ucuz ucuz buluruz yeniden yapilanip genc ve hirsli kadroyla lige baslariz. Tabii cok kaliteli hoca sart.
GENÇ OYUNCUYLA KASTIN OKAYSA EN BAŞTA O GÖNDERİLMELİ.BU KADAR YETENEKSİZ,KORKAk,beceriksiz oyun görüşü olmayan orta saha 3. ligde bile yok yüz yılın transferi okay yokuşlu alkışlarla...

fadigaTS
Birilerine laf sokan Hami hoca gerçekten takımı iyi çalıştırmış....!

Maç sonu yine dik oynadık der :)

Ahmet Aksu
2 hafta sonra mersin maçını olimpiyata alsınlar da futbolcular taraftar görsün. önemli bir maç olmamasına rağmen o stad yine 30 bini bulur.

ToyerSefa
Onur gibi bir kaleci şu rezil takımın kalecisi...

B.AKDEMİR
27.02.2016, 20:00
Oyun gidişatından gol yiyeceğimiz belliydi .Tüm pozisyonlar da Onur kurtardı.Top bizdeyken ne yapacagimizi bilmiyoruz ve butun toplar pozisyon olarak kalemize geri dönüyor.Acil tedbir alınmalı.Yenilmeyecek takım degil Osmanlıspor.

ilyskm
N'doye alınacak tek topçuydu

DeAgLeMaNyAq

Takımı sabote eden Onur da çok kötü dimi hocam?

kyodou
Erkan iyi hoş da, bek bindirme yaparken çizgiye koşmak için neyi bekliyor bir türlü anlayamayacağım. Sol açıkta Muhammet oynuyor mecbur. Erkan kanat oynamamalı.

Yıldıray Emanet
Okayda tam bir el freni topu kontrolu altına alıp pas vermesi 40 saniye sürüyo

ilyskm
27.02.2016, 20:01
Çekirdekçiler kazandı, ruhsuz takım ruhsuz çekirdekçi taraftar

eraytaskin61
Yusufun dönüş maçı olur inşallah

ilyskm
Ha bakalım çekirdekçiler

Fatih Öztürk
Takımı sabote eden Onur da çok kötü dimi hocam?

Hayırdır birader sıkıntı ne?

artvints
onur da çıkıp alabilirdi o topu.birbirine bıraktılar ama kalecinin daha net çıkması lazım yan topa. stoper'in de hiç riske girmeden topla oynama mesafesinde ise müdahale etmesi lazım.riske değmez.

ccd6167
Hami ne tür bi tip siz düşünün. Takımın kondisyonu bile yok geri dönemiyor. İşte böyle bi zihniyet hocası var. He onda da suç yok. Sen sene sonu kovulavağı bilin bi adama koca trabzonsporu teslim ediyorsun.

Hakan
Yusuf mu???? Şaka gibi

emre6117
27.02.2016, 20:02
Trabzonspor eğer başarılı olmak istiyorsa trftardan futbol takımına ciddi bir değişikliğe gitmeli.

sasort
yusuf oyunda diyor atik çıkmış ne yapıyor bu hami hoca

sasone
orta hakem yan hakemler ve osmanlıspor çok çok iyi idi ilk yarıda.maçın hakkı 4-0 falandı.

osmanlısporda bu sezon yeni kadro kurdu.ama kadro mühendisliğini harika yapmışlar.

kadro mühendisliği diye bişey var aga.bunun için bol para harcamana gerek yok.doğru isimleri doğru rakamlarla (maaşlarla) transfer etmek

Kaleci,Numan,Oumar falan geçen senenin kadrosundan ilk 11'de.
Yedeklerde de 3 kişi geçen yılkı Ptt.1.Lig kadrosundan.

Mustafa Reşit Akçay da Hocalık işine yıllarını vermiş,her türlü ortamı yaşamış.Keşke sabredebilseydik ona ama oyunun hep bekleyen ve kontra yönünde başarılı,baskı kurma ve set oyunu oynatma konusunda hala yetersiz olduğunu düşünüyorum.

ilyskm
A Hami Fatih i çıkarmış halbuki Osmanlı'nın en iyi adamıydı...

Oruç
Yusuf geliyor kaçın.

ilyskm
Nerede tezahürat?

fadigaTS
Çekirdekçiler kazandı, ruhsuz takım ruhsuz çekirdekçi taraftar

Aslında stadın oralarda bir kuruyemiş dükkanı açsak köşeyi döneriz :)

Uğur Kalyoncu
Okay a göre de hicbir sey yok...Getirene de yaziklar olsun..

cyberentalpi
27.02.2016, 20:03
hami için dahi hamle. Yusuf kozunu suruyor

Çılgınhamsi61
Sefa hala oyunda delircem yahu

yorumsuz6117
Osmanlı farka gider biz atamazsak..

Ahmet Kara
Taktik dehamız Orta Sahanın göbeğine Marin'i Forvet arkasına Sefa'yı koydu.

trbzonsporlu
marinin bitiriciliği ve final pasları iyi olsa ilk 10 dakikada 2-0 öndeydik zaten. erkanın ortasında bomboş kafa vuruşunda topu dışarı attı, sol çaprazdan karşı karşıya pozisyonda kaleciye pas attı. ayrıca son saniyedeki erkanın yerden ortasında osmanlı stoperi bizim stoperlere ders verir gibi topa müdahale etti.

DeAgLeMaNyAq
Gool...

Ahmet Kara
Gol geldi...

Giallorossi
Goooooooooooolllllllllllll

sasone
Gol kesinlikle Onur'un hatası,gücünüz yettiği için Mustafa'yı gömmeyin,adaletli olun.O topa eliyle müdahale eden çıkar alır.

Dip.Ing.Mag.
Fatih çıktıysa berabere kalma ihtimalimiz olabilir

ilyskm
Gooooolll

artvints
yusuf sefa

Çılgınhamsi61
Aha atti yav pardon pardo

ilyskm
Ula azıcık koşsanız olacak

Sefaenes
gooooooool

Fatih Öztürk
Edit

nuri45
27.02.2016, 20:04
goooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllll

sefaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ahmet Aksu
nazar etmeyin yusufuu :D

odyseuys
gol golgol

Fatih Öztürk
Erkan iyi hoş da, bek bindirme yaparken çizgiye koşmak için neyi bekliyor bir türlü anlayamayacağım. Sol açıkta Muhammet oynuyor mecbur. Erkan kanat oynamamalı.

Musa atağa çıkarken el freni gibi durarak oynuyor Erkan'ın tek başına olgun atak geliştirmesi bu şekilde mümkün değil.

bordolu mavi
hos gerçekten takımı abondene etti bu depremin artçı sarsıntıları yeni başladı ne olur bjk takımının yaptığı gibi tüpçü gittikten sonra zamanla bugünlere geldiyse bizim yapmamız gereken budur yoksa osmanlıspor bizanspor maçlarına takılmayalım oyun büyük uyan uyan trabzan

Nihat Günay
Vay be

Topu rakibin koruduğu 3 direğin arasından geçirmeyi başardık.

ccd6167
Bi defans oyuncusu rakip adamı tutmuyorsa topa gitmeli .

Mustafa mahlukatı orda adamı tutmuyorsa topa müdahele edecek yada adamı tutup kaleciye bırakacak.

fadigaTS
Gooooooool Sefaaaaaaaaa

bordolu mavi
gollllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllll llllllllllll lll l

nakzo
27.02.2016, 20:05

hala bu işin seyirciyle olduğunu sanan var yillarca yuventus 10 bin kişiye torino ful tribüne oynadi ayni kentin takimi torino sürekli küme düştü yuventus sürekli şampiyon oldu..bu kadro değişmediği sürece dahada kötüye gidecek bu iş...

Karmam
Marin' duvardan duvara çarptırıp gol attı

Kemal Öztel
Süper oldu.Bu Sefada arkadaş hiç bi şey yok adamda ama duracağı yeri biliyor..

TS61_NL
Iste bu usaklar...devam..

trbzonsporlu
çok güzel bir gol paslar güzeldi.

memmedaga
Yusufu sevmeyenlere gelsin

kurtulmak lazım

bordolu mavi
sefamız olsun

DeAgLeMaNyAq
27.02.2016, 20:06
Yeter ya bu kaçıncı adam kaçırma...

Ahmet Kara
Ben Onur yazmaktan yoruldum o kurtarmaktan yorulmadı

odyseuys
tribünün sesini ne kadar kıstıysa artık şerefsizlig tv, anonsçunun sesi dahi fısıltı gibi yansıdı ekrana.

Ogün'
Bir ikili mücadeleyi de biz kazanalım ya

Kemal Öztel
27.02.2016, 20:07
Muazzam kurtarış

DeAgLeMaNyAq
Yemeyin şu golü ya...

artvints
bosingwa bir dakika için de ardı ardına hatalar yaptı.sefa orta sahaya gelse daha iyi olur.

Hakan
Off Bosingwa offff

Giallorossi
Olamaz ya

Dip.Ing.Mag.
Bosingwa ve okay inanılmaz berbatlar

Ömer Akdağ
cok basit gol yiyoruz

Ahmet Aksu
abi boyle bişey yok bu nasıl deffans yaa

Ahmet Kara
27.02.2016, 20:08
Musa niye geri gelmiyosun yha

eraytaskin61
Hamicim bu ortasaha düzeniyle gol yemeyecekmiydin koçum benim

ccd6167
Akakpoyu öven vardı bide

İbrahim CİHAN
Bosingwa yapma artık yapma yeter

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

E. Okan Bülbül
Amatör takım böyle gol yemez

Giallorossi
Musa nerde? Akakpo neden adamdan kaciyor?

RoyalEvil61
akakpo güzel izlemis

Mert Acar
musa nizam ne işe yarıyor Allah rızası için biri açıklasın..

yorumsuz6117
Bosingwa yine yumurtladı.. 3 oldu..

Ahmet Kara
27.02.2016, 20:09
Böyle bir şey olamaz Marin Okay'ın yanında orta saha oynuyor küfür edecem artık

fadigaTS
Yemeden duramıyoruz

Karmam
akakpo mecburen önde kademeye girdi musa 30 saniyedir pozisyonuna dönemedi diye akakpo'ya el kol yapıyor

signal
Golu bosingwaya yazalım

Fatih Çelik
Takım bitmiş. Bosingwa da...

Dip.Ing.Mag.
Defansa bak :)) osmanlı istesin 5 atmazsa bir şey bilmiyorum

Ahmet Aksu
ortasaha yok bosingwanın oraya geçmesi çok birşey değiştirmez oda çok kotu bugün

bordolu mavi
raul attı geriye düştük hayat mücadelesinde

Uğur Kalyoncu
4 5 olur bu mac

ccd6167
Adam burada bosiyi övüyordu bi de . Kırk orta açar 1 tanesi tutmuyor bile. Sabrinin bile asist sayısı daha fazla bosiden

Murat'
Sahadaki Trabzonspor hariç her şeye benziyor.

tamuğ yamtar
Musa nerde? Akakpo neden adamdan kaciyor?
Akakpo hem adami bos birakti hem de ofsayti bozdu...

Bravo gercekten...

Bu da bi yetenek...

memmedaga
kurtulmak lazım

yorumsuz6117
27.02.2016, 20:10
Onur olmasa 5-6 olmuştu çoktan..

Çılgınhamsi61
Boooosiiinngwaa yettteeeeeer

odyseuys
okay-marin'le devam ederse daha da yeriz... ortasahayı takviye etmek zorunda hami hoca.

savas avci
Ey gidi pili bitik bosingva suç sende degil seni bu takima tekrar getirende

Ahmet Aksu
her atak gol pozisyonu oluyor :D

yattarahayranı
Bosingwa hiç bi ise yaramiyo ilk yarıda bombostu onun tarafı

Punisher-61
Musa nizamin sucu gec kaldi

Dip.Ing.Mag.
27.02.2016, 20:11
Yanlız böyle ortasaha olmaz

Ogün'
Büyük rezillik olacak

odyseuys
faul yapmaktan dahi aciz oluşumuza inanamıyorum yahu.

Manu61
Asıl acı olan rakibin maça fazla asılmaması. Tekrar beraberliği yakalasak bile 3-4 yaparlar o kadar rahat oynuyorlar.

zafercalikoglu
Bosingwa hiç bi ise yaramiyo ilk yarıda bombostu onun tarafı

Boşuna aldılar ihtiyarı

Dip.Ing.Mag.
okay-marin'le devam ederse daha da yeriz... ortasahayı takviye etmek zorunda hami hoca.

Hoca deme lütfen hocalara hakaret oluyor

yorumsuz6117
Resmen dalga geçiyor Osmanlıspor..

Yıldıray Emanet
Constantın bıraktığı yerden bosingwa devam

zafercalikoglu
Bosi geleceğine medjani gelmeliydi

Sefaenes
defans yol gecen yeri yaziklar olsun Haminin daha ne kadar kredisi var bu sarlatani derhal kovun gitsin yorumculuk yapsin daha iyi giray bulakla iyi yorumculuk yapar

[KAPLAN]
Topsuz alanda artık orda adam adama oynamak zorundasın. Başka Adam yok ceza sahası içinde ya da dışında. Akakpo yine seyretti ne yazık ki

Derin Trabzon
27.02.2016, 20:12
Bende diyorum bu futbolcular neden bu kadar ruhsuz oynuyor, demek onlar içinde önemli olan memleket meselesiymiş.

odyseuys
hami benim gibi izliyor maçı. adamlar biraz ciddi olsalar 5 olmuştu maç. arkadaş biraz seyirciden farkın olsun ne biçim teknik direktörsün sen.

eraytaskin61
Futbolun katilini bilmem benim katilim bunlar

savas avci
27.02.2016, 20:13
Yahu su hale bak yaa koskoca trabzonsporu akakpo gibi miniminnacik topculara muhtaç ettiler bunları seyrettirecegine oynat altyapidan çocukları Hami efendi

A.Ali Karanis
Takım çok kötü.Dönen toplarda ve kaptırdığımız toplarda 3 kişi eksik oynuyoruz resmen kimsede kondisyon yok,güç yok..Bu sezon böyle gider agalar.

E. Okan Bülbül
61de taraftar stadı boşaltsın. Federasyonu değil takımı protesto etmek lazım.

adiloş bebe
çok dirençssiz bir takımız takımda tepki namına hiçbirşey yok yazık giden puanlara

tanjugunduz
27.02.2016, 20:14
Bizim oyuncular ptt 1 lig hatta 2 ligdeki oyunculardan bile kötü yazık taraftara bizlere başkana adalet duygusu olanlara yazik

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Aksu
okay sen nasıl bir oyuncusun arkadaş top almaya gelsene geriye aralara kaçıyorsun zaten hantallıktan kıpırdayamıyor. fatih atikten bir farkı yok bununda. mbia yı yolladıktan sonra kesinlikle 1 orta saha almalıydık

Murat'
Hakemler futbolun katili bu oyuncular da bizim katilimiz. Bi oyuncuları izlemek ızdıraptan başka bir şey değil.

zafercalikoglu
Al Okayı soksan a Yusuf yazıcıyı

zafercalikoglu
hami benim gibi izliyor maçı. adamlar biraz ciddi olsalar 5 olmuştu maç. arkadaş biraz seyirciden farkın olsun ne biçim teknik direktörsün sen.

Öle deme Hamiciler üzülür sonra

Reha Asan
bu şekilde devam edersek haftaya aykut acımaz.

E. Okan Bülbül
Federasyon her maç bize maç başlamadan 1 gol verse gene bi yol olmaz bu takımdan kendimizi kandırmayalım

nuri45
torje giriyor fisi ceker simdi

Poor
27.02.2016, 20:15
niye tepki gosteriyosunuz anlamiyorum takim zaten kotu ustune bide kart cezalilari var sakatlar var ne bekliyodunuz sanki cok iyi top oynuyoduk da bugune kadar

bordolu mavi
yahu arkadaş bu maçta da hüzün zaten öfkeliyiz toplum patlama noktasında gerçekten

Erkut Ay
kadro yetersiz belli toplasan 4 sağlam futbolcu çıkmaz..
ama Sadi hoca niye gitti ben onu anlamadım...
bir mücadele vardı en azından...

Çılgınhamsi61
Torjede çakar şimdi 1 tane

Ogün'
Torje atar bi tane

sasone
27.02.2016, 20:16
Akakpoyu öven vardı bide

1461 maçlarını izlediğimde takımı genel olarak yakıyor izlenimi vermişti,hiç beğenmiyordum oyununu ama Mehmeet Kuruoğlu yedekte duracağına Akakpo dursun.

HOPA'LI TS'Lİ
Alah seni kahretsin Bosingwa

Sürekli top kaptırıyor, niye geldi ki zaten

İlk gol, evlere şenlik

Böyle ruhsuz bir takım olmaz, stadı 61. dak.da terketsin seyirci, bu seyirciye yazık yahu

Bu kadar salak goller yiyen bir takım olmaz

İŞKENCE SEZONU

Doğukan Uçan
Taraftar dışarı çıksın.Belki beraberliği sağlarız :)

:D

Ahmet Kara
Hami Hoca yanlış değişiklik yaptı Hücum yapıyoruz dönen toplar hep rakipte

DeAgLeMaNyAq
Yusuf korner kullanmayı beceremezken neden ona attırıyorlar?

Gurpas
27.02.2016, 20:17
Bunlar rezil ötesi kapasitesiz futbolcu müsvettesi, söyleyecek hiç bir şey yok artık.

Full HD
Osmani güclü bir takim.Bence yenilmek utanc verici degil.Bazilari eski Trabzonsporu kafalarindan silsin,yoksa cok hayal kirikligi yasarlar.Beraberlik bizim icin iyidir.Hadi hayirlisi...

Çılgınhamsi61
Erkkaaaaan

safa77
27.02.2016, 20:18
Top vuran adama sari vericekti kiyak yapicakti akli sira

zafercalikoglu
27.02.2016, 20:19
Marin konuşma. Yiyeceksin kartı

safa77
Takim ne kadar kotu olursa olsun bu mac 16 bin seyirci cok yazik.

ilyskm
Çekirdek çıtlayan ruhsuzlar

bordolu mavi
heyecansızlık had safha da bir takım şeyler olsa bari

Mert Oğuzlu61
Macta kural hatasi olmus dogru mu ?

nakzo
27.02.2016, 20:20
Alah seni kahretsin Bosingwa

Sürekli top kaptırıyor, niye geldi ki zaten

İlk gol, evlere şenlik

Böyle ruhsuz bir takım olmaz, stadı 61. dak.da terketsin seyirci, bu seyirciye yazık yahu

Bu kadar salak goller yiyen bir takım olmaz

İŞKENCE SEZONU
Geldiği gün söyledim berbat bir adam tek isabetli pas yok ama sürekli kritik yerde top kaptırıyor.

Çılgınhamsi61
Kapattiricam digiturku boyle eziyetmi olur.

zafercalikoglu
Çekirdek çıtlayan ruhsuzlar

Bedavadırlar maç beleş olsa bile star dolmaz

Mert Acar
bu sefer valla sondu,izlemem daha da bu sezon maç filan.

Gurpas
Topu istop etmeyi bilmiyor adam.

B.AKDEMİR
Bu kadar beceriksiz olmak bizim takıma mı has anlamadım.Butun rakipler yakaladıgını gol yapıyor.Bizimkilerde bir topla oynama sevdası ve topu ayagina alan kaybediyor.Kadro kalitemiz maalesef Osmanlispor ile yarışır.Sinirlenmemek elde değil.

Ogün'
Her yönüyle rezalet bir maç

Ahmet Aksu
zaten futbolcularda ruh gitmiş biraz canlandırabilse taraftar. ama onlarında ruhu gitmiş

safa77
Macta kural hatasi olmus dogru mu ?

Dogru. Fatih atikin oynadigi haminin hoca oldugu bir futbol basli baslina futbol kurallarina aykiri

zafercalikoglu
27.02.2016, 20:21
Biz burada o stad dolmaz derken burada bay bayan çok bilenler dolar diyordu. Bi bok olmaz o şehirden .

Şehiri 2003 de bıraktım ruh yok seyirci yok sahiplenme yok , ne varsa gurbetçilerde var

Çılgınhamsi61
Verdigimiz uğur taş gibi oynuyo valla

artvints
şu erkanı çıkar da ortasaha koy. bir tane atarız karambole gol yemezsek.

memmedaga
Şu taraftar yüzünden başka takım tutcam ciddi ciddi

kurtulmak lazım

zafercalikoglu
Hami çalıştır şu beynini al oyundan Okayı ne bok bekliyorsun

Sefaenes
hami degisiklik yapsana daha ne bekliyorsun biraz genclere güven

Doğan BULAT
Dağ fare doğurfu pretosto yapmayı bile beceremiyoruz

Onur Akyüz
Hami-Bosi-Akakpo-Yumlu..

Maçın sorumluları şu ana kadar.

Ahmet Kara
27.02.2016, 20:22
Hami Hoca bekleme artık orta sahayı görmüyormusun

Varlıbaş61
Dünya çalkalanıyor protestomuz ile !!!

bordolu mavi
harbiden durum sakat

DeAgLeMaNyAq
27.02.2016, 20:23
70'ine yaklaşayan Denizli bile nasıl bağırıyor kenardan. Hami Hoca'nın maşallahı var...

zx61
Taraftar denen kitle 61de susma eylemi yaptı galiba :)
O değil de inanılmaz kötü bir taraftar var maçta başladığı anda da öyleydi.herhalde kimse gitmeyince usta figuran tuttu.trabzondaki stad dolar diyenler vardı 16bin taraftar varmış

tamuğ yamtar
Orta saha da tek bir adamimiz bile yok...

Cok enteresan gercekten...

Ahmet Aksu
okay resmen 3.stoper olarak oynuyor hami de izliyor.

E. Okan Bülbül
Utanıyorlar mı acaba hiç

zafercalikoglu
Muhammet sen onlara uyma topunu oyna gardaşım

Ogün'
Bir haftadır şu rezillik için mi çağrı yapılıyordu.

eraytaskin61
Vay be sadi hoca hocaymışsın valla

[KAPLAN]
Hamiiii Trabzonspor'dan aldığın paranın yarısıyla git kendine bir beyin al. Biliyorum olsa kullanacaksın elbette

ccd6167
27.02.2016, 20:24
16 bin seyirci. 1 milyonluk nüfus ama.

Ahmet Kara
Şu an sahadaki dizilimiz 5-0-5

sasort
akakpo beğendim ben yumludan on katlı iyi bence

Çılgınhamsi61
Dağ fare doğurfu pretosto yapmayı bile beceremiyoruz
5 dakjadir bakiyorum çözemedim valla😅😅😅

Dip.Ing.Mag.
Lan işin trajikomik tarafı berabere bile kalamıyoruz hep yeniliyoruz

safa77
Trabzon sehri futbola kusmus resmen. Yahu bugun konu futbol degildi. 3-5 tl olan macta nasil dolmaz aklim almiyor ya. Ben istanbuldan gitmek icin yirtindim da gidemedim siz napiyorsunuz Allah askina

bordolu mavi
az kalsın 3 oluyordu

A.Ali Karanis
Orta saha zaten yoktu da azcık yorulunca iyice yok oldu :D

Furkan Özdem
Protesto da taraftar da takım da rezil.

Ahmet Aksu
dünyanın en çok kontra atağına çıkılan maçı olacak herhalde bu maç hayret ya..

Ahmet Kara
Bari berabere kalın ruhsuzlar

zafercalikoglu
27.02.2016, 20:25
Tam 5 lik maç' mış

Lazman
Ulan akakpomusun nesin kac top kestin bugun. Insan evladi

Gurpas
Bu kadro insanı futboldan soğutur

artvints
erkanı çıkar abdükadiri al bari izleyecek sebep olsun.

Hakan
Atik ne akla hizmet çıktı anlamadım.Marin'i de oraya koymak kovulma sebebi

Sefaenes
Hami dünya yi ben kurtardim durus sergiliyor ya oyuna mudahale edmeyi unutuyor yapsana taktik degisikli varsa tabi beyninde