PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Darbe zamanı!

oguzkoc
01.12.2006, 22:18
Hepimiz kahroluyoruz, eziyet çekiyoruz. bize bunu yapmaya kimsenin hakkı yok. bugün babam sinirinden az kalsın şeker komasına giriyordu. böylesi bir eziyeti kimse haketmiyor.

Trabzonspor bir fırtına, trabzonspor dir destandır..

Trabzonspor ihtilal yapmış bizansı devirmiştir. Trabzonsporun darbe yapma zamanı gelmiştir. Kimin büyük olduğunu kimin kimden üstün olduğunu göstermek ölümsüz olan tarafarın görevidir. Trabzonsporu haketmeyen insanları oradan indirmek bizim için farz olmuştur.

12 Eylül 1980...
Darbe yapan Kenan Evren halkın huzurunu sağlama amacıyla yapmış olduğu darbeyle siyasileri aşağıya indirmiştir. Bu darbenin tanımıdır.

Cem Papila olayında 30 bin kişi yürüyen yüce taraftarımızın artık darbe yapma zamanı gelmiştir. O koltukta oturanlar kulübü kendilerinin malı yapmıştır. Trabzonspor kimsenin malı olmadığı gibi, o hepimizin efendisidir.

Haydi darbe yapmaya, hep birlikte yönetime yürüyüşe..

omer61
01.12.2006, 22:23
darbeyle indirmicez dostum onları ordan DEVRİM ile indircez.. bu takımda bazı şeyler değişmeli artık.. trabzon halkı yönetsin bu takımı bunlardan daha çok başarılı olunur o kesin yaaa..

ahmetansu61
01.12.2006, 22:25
darbe haaa
darbeyi oyunu nuriye atarken düşünecektin. bu adam farkla başkan oldu.

yavuss
01.12.2006, 22:27
EĞer Bİraz Sereflerİ,onurlari,gururlari,haysiyetlerİ Varsa Zaten xxxxxxxx Giderler...ama Bunlar YÜzsÜzler Suratlarina Tukursek Yarabbi Sukur Derler...

omer61
01.12.2006, 22:29
trabzon ilklerin yaşnadığı kenttir yine öyle olsun işte taraftar yönetime el koysun!!

pReN@_61
01.12.2006, 22:30
onurumuzu 2paralık ettiler....Tarihe geçtik..böylesi görülmedi :(
kafayı sıyırcam

sbay
01.12.2006, 22:33
darbe devrim ihtilal ne yapılacaksa yapılsın yeterki şu koltuk sevdalıları ordan indirilsin

Atalay
01.12.2006, 22:37
bazı arkadaşlar hala yönetimi savunuyor!!!!

AYYILDIZ
01.12.2006, 22:41
bmn uyuma takım eriyor acilen İstanbuldaki arkadaşlarla toplanıp durum değerlendirmesi yapmalıyız.Hatta yönetimden birinide çağırıp isteklerimizi söylemeliyiz

omer61
01.12.2006, 22:41
trabzonda 20 000 kişi federasyonu protesto etmek için dökülmedimi sokağa.. yine aynısı olsun 20 000 kişi yönetime yürüsün indrisn o şerefsizleri kotukalrından!!

pReN@_61
01.12.2006, 22:42
bmn uyuma takım eriyor acilen İstanbuldaki arkadaşlarla toplanıp durum değerlendirmesi yapmalıyız.Hatta yönetimden birinide çağırıp isteklerimizi söylemeliyiz

Geç kalındı bile....:(

:o

:mad:

#10 Fietra
01.12.2006, 22:42
Darbe,devrim ne varsa yapılsın.

pReN@_61
01.12.2006, 22:44
Darbe,devrim ne varsa yapılsın.

artık ne olacaksa olsun..!

agahozlu
01.12.2006, 22:45
istanbulda yer ve zaman belirlensin ben+3 kişi hazırım yeter ki organizasyon olsun

Emre B.
01.12.2006, 22:46
Bu adamı kendimiz getirdik.Şimdi indirme zamanı.

Hüseyin Çümen
01.12.2006, 22:46
darbe istiyoruz darbe ye destek veriyorum

oguzkoc
01.12.2006, 22:47
istanbulda yer ve zaman belirlensin ben+3 kişi hazırım yeter ki organizasyon olsun

trabzonda yapılacak bir organizasyonun daha etkili olabileceğini düşünüyorum...

Erman
01.12.2006, 22:47
Mogollar'in "Bir Sey Yapmali" sarkisindan bir cümleyi animsadim:

"Kiyamet degilse bile bir sey kopmali!"

pReN@_61
01.12.2006, 22:48
trabzonda yapılacak bir organizasyonun daha etkili olabileceğini düşünüyorum...

Evet bu daha mantıklı....
:cool:

AYYILDIZ
01.12.2006, 22:50
arkadaşlar Trabzondaki arkadaşlarda toplansın oda çok iyi olur ama bizim istanbuldaki arkadaşlarla toplanmalıyız bence.Biz böyle organizasyon olursa 2 kişiyiz.

agahozlu
01.12.2006, 22:52
trabzon istanbul farketmez.hem trabzon hem istanbul eş zamanlı olabilir.bana sorarsanız iyi bir organizasyon ile istanbul-trabzon aynı anda yapılsa daha iyi.şimdi istanbulda olanlar boş boş durmasın bizde bir sinir atalım

AYYILDIZ
01.12.2006, 22:53
arkadaşlar şiddet bir şeyi değiştirmez darbe falan kötü kelimeler takıma fayda sağlayacak şeyler konuşmalıyız.Ne kadar kızsakta yönetimde istemezdi böyle olsun

pReN@_61
01.12.2006, 22:54
ne yapılacksa çok GECikmeDEN yapılmalı....

oguzkoc
01.12.2006, 22:55
arkadaşlar şiddet bir şeyi değiştirmez darbe falan kötü kelimeler takıma fayda sağlayacak şeyler konuşmalıyız.Ne kadar kızsakta yönetimde istemezdi böyle olsun

darbe'nin tanımı şiddet değildir... sağolsun zamanın karakolları bunun tanımının şiddet olmasını sağladıysa da darbe demek şiddet demek değildir...

Atalay
01.12.2006, 22:55
arkadaşım burda kimse gidipte nuri albayragı dövelim yakalım yıkalım demiyor bir araya gelip medeni bir şekilde tepki koyalım diyor!!!ne şiddeti!!

capa
01.12.2006, 22:56
İmzamda darbe sırası bizde derken yeniden

İstanbul saltanıtını yıkmaktan bahsediyordum

Şimdi durum değişti ona da varım ...

pReN@_61
01.12.2006, 22:57
.........................................ihtilal yaklaşmakta...:)

AYYILDIZ
arkadaşım burda kimse gidipte nuri albayragı dövelim yakalım yıkalım demiyor bir araya gelip medeni bir şekilde tepki koyalım diyor!!!ne şiddeti!!

Yok abi bende sana katılıyorum şiddet dediğim geçen haftaki olaylar.

ligarba61
nuri ne diyor maçtan önce inşallah düzeleceğiz.İkinci yarı daha iyi olacağız.
ALLAH seni bildiği gibi yapsın,darbe yetmez bunların yaşama hakkını alcaksın ellerinden

sbay
01.12.2006, 22:58
yapılacak ilk tepki havaalanında olur.....futbolcularda bundan nasiplensin

pReN@_61
01.12.2006, 22:59
Türkiye'de başarı çok kolaymış....ziya bey bunları sarfetti geçen hafta....ama bi başarılı olamasın....bu halk onu sallandıracak

Tunga
01.12.2006, 22:59
Tepki, darbe, protesto TAMAM. Hepsine katılıyorum.

Amma önce iyi bir tespit yapmalı:

Geçen sene Trabzonspor'u ehil olmadığı açıkça görülen ellere, paraya, masaya yumruğunu vurmaya teslim ettik. Yani 12 Eylül darbesini o zaman kendi kendimize yaptık.

İş, bu tespiti iyi yaparak başlarsak başarılı olacak!

pReN@_61
01.12.2006, 23:00

Geçen sene Trabzonspor'u ehil olmadığı açıkça görülen ellere, paraya, masaya yumruğunu vurmaya teslim ettik. Yani 12 Eylül darbesini o zaman kendi kendimize yaptık.

inşallah BaŞaRıLı olucaz...

agahozlu
01.12.2006, 23:00
Allah aşkına bir abimiz şu organizasyona el atsın,biz istanbul ayağı olarak zaman ve yer belirlersin gidelim albayrak istifa diye bağıralım.albayrağın ofisinin önümü olur başka bir yer mi bilmem laftan anlamayan adam bizi görsün gider artık herhalde yeter be sabır filan kalmadı ayıp ya

macka61
01.12.2006, 23:01
bmn- trabzon artık takımı protostoyla karşılar

Atalay
01.12.2006, 23:04

tunga delegeler bir halt etmiş bu adamları getirmiş!!şimdi biz sessiz kalıpta kulübün batmasını bekleyecegiz!!!ahhh param var gücüm var siyasal iktidar arkamda stadyum yapacagım yok iki yıldız alacagım yok şampiyon yapacagım masallarına inananlar...inşallah bu akşam alkol komasına girersiniz!!!!

immortal_TS
01.12.2006, 23:06
Adam olanlar çıkar istifa ederler hee onu da yapmadın Aralıkta ki genel kurulda seçim maddesi eklerler, yeter artık nereye kadar sonuncu olduk nerdeyse elalemin yamukları satılmışları kümeye kümeye diye bağırıyo bunları söyleyenler değil söyletenlerin Allah belasını versin.

tsmaniac
01.12.2006, 23:06
yönetim stadınıda futbolcularınıda ziyanıda AL GİT

bordoylamavi
01.12.2006, 23:11
bu yönetimi açık farkla buraya getiren tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. atay aktuğ bıraktığında eyvah demiştim albayrak aday olduğunda olamaz demiştim özkan sümer karşısına çıkınca acaba bişiler olabilir mi demiştim ama bu yönetimi görünce bu işin bittiğini herkes anlamıştır. ama yine de bize bu günlerin yaşanmasında katkısı olan herkese teşekkürler.

affetmezler1967
01.12.2006, 23:14
DÖNÜŞ: 02.12.2006 CUMARTESİ SAAT 17.30 İSTANBUL (Sabiha Gökçen)- TRABZON

Takımı havaalanında karşılayıp sevgi:mad: gösterisinde bulunalım TRABZONSPORumuzun geleceği ve bu takımın sahipsiz olmadığını gösterelim Çılgınlar tan kadro oradayız herkez gelsi

galyanlim
01.12.2006, 23:15
bunları trabzona sokmayalım havaalanında karşılatıp geri yollayalım hepsini geldikleri yere

Bulut61-34
01.12.2006, 23:36

Sonuna kadar katılıyorum dostum. Suçu delegelere atarak bu işten sıyrılamayız. Bu yönetimi camia seçmiştir. Bütün Trabzonsporlular suçludur.
Özkan Sümer'in 100 bin üye olayına karşı çıkışını şimdi daha iyi anlıyorum. İlk duyduğumda bu adam saçmalıyor mu ne diye düşünmüştüm. Zamanla konu üzerine düşününce 100bin üye demek Trabzonspor hakkında çok fazla bilgisi olmayan bir sürü delege demek ve bunların Trabzonla ilgili gerçeklerin çoğunu yalan-yanlış yazan yanlı medyadan alacağını düşünürsek ne kadar sağlıklı karar verebileceklerini siz hesap edin. Ama belkide 100bin üye olayı gerçekleşmeli demokrasi böyle bişeydir zaten. En azından sorumluluğumuzu üzerimize almış oluruz. Hep kendi dışımızda birilerini suçlamaktan kurtuluruz. Kim bilir!!!????

cableTS
01.12.2006, 23:43
artık sövülecekmi dövülecekmi desteklenecekmi ne yapılacaksa yapılsın yeter artık yaaaa, tansiyon, kalp,damar,kanser ,aids, her türlü hastalığa yakalandık yaawww.yeeeeeeeeeeeeetttttttttteeeeeeeeeeeeeeerrrr rrrrrr

kandemir
01.12.2006, 23:49
Yok abi bende sana katılıyorum şiddet dediğim geçen haftaki olaylar.
bunlara herşey müstahak...Olaysa olay,herşey artık yapılmalı..bu zamana kadar yapılmadıda ne oldu...sokaga çıkacak halimiz kalmadı telefonlarımız hep kapalı maçlardan sonra..Yeter artık ağlamaktan bıktık

ozcilingir
01.12.2006, 23:50
Söz gümüşse sukut altındır.
BİZE SESSUZLUK GEREKİYOR

Taner Gündoğdu
01.12.2006, 23:50
takım çok iyi karşılanmalı! kafalarına iyice kazınmalı nerde oynadıkları! amatör kümede bile oynanmayan bir taktik içindeyiz. olay çok basit şişir kardeşim bende durmasında kimde durursa dursun!
küfür ve şiddet olmadan kesinlikle çok büyük bir protesto ile karşılanmalı futbolcular! nasıl başarılı olduklarında destek bekliyorlarsa şimdide sineye çakecekler her lafı... nedir bu ya! bu kadar kötü duruma düşmedik biz... tamam anladık trabzonsporlu değilsiniz ama hiç mi vicdan yok içinizde? bir takım şampiyonluk parolasıyla yola çıkıp küme düşme hattına iner mi yaa? el insaf beyler el insaf!!! aklınızı başınıza alın yoksa öyle bir alırlarki Allah korusun daha iflah olmazsınız!!!

Can basten
01.12.2006, 23:59
Güzel bir başlık. Kutlarım....

Gerçekleşmese de, bu tür şeylerin konuşulması bile önemlidir ve bir aşamayı işaret eder...

Ahmet Karaman
02.12.2006, 00:17
özkan sümerin tecrubelerinden yeteri kadar faydalanmıyor albayrak. özkan sümerin devreye girmesinin zamanı gelmiştir. lütfen göreve sayın özkan sümer !! ilk icaraat olarakta ziya hocayı göndermek. ziya doğanın kariyeri bu akşam bursada bitmiştir.

Tevfik Kılıç
02.12.2006, 00:21
Her neyse artık birşeyler yapmak lazım

6Şafak Aydın1
02.12.2006, 00:32
Yahu Tabelayi Birakin, Skorlari birakin Oynadigimiz Futbol Utanc Verici. Bu adamlari Trabzona sokmayalim mesela.

hüseyin toraman
02.12.2006, 00:33
BMN darbe yap yönetime el koy
30 bin TRABZON taraftarı arkanda

6Şafak Aydın1
02.12.2006, 00:39
Allahtan Trabzonda degilim ....

Hasan Cubukcu
02.12.2006, 00:54
Trabzondaki taraftar insallah iyi bir protestoylan karsilarlar futbolculari , nedir yahhu sizden cektigmiz bunlar farkinda degiller herhalde hangi takimda oynadiklari .

fteotdgs
02.12.2006, 00:58
Su anda bence en iyi tepki tum taraftarin sozlesip bu yonetim ve teknik direktor kaldigi muddetce takimin Trabzon ve disaridaki hicbir macina gitmemesi, bunu da net bir sekilde kamuoyuna bir bildiri ile duyurmasidir. Yine bence: Boyle bir yonetim ve teknik direktore sahip takima gercek destek budur.

salihismet
02.12.2006, 01:32
tunga delegeler bir halt etmiş bu adamları getirmiş!!şimdi biz sessiz kalıpta kulübün batmasını bekleyecegiz!!!ahhh param var gücüm var siyasal iktidar arkamda stadyum yapacagım yok iki yıldız alacagım yok şampiyon yapacagım masallarına inananlar...inşallah bu akşam alkol komasına girersiniz!!!!
Pardon, ben oy vermedim, fakat $uanda iciyorum icmiyeyim mi yani?

MahmutHSO
02.12.2006, 01:42
Ne tepkisi ,ne darbesi yaa.
Şerefi,onuru,haysiyeti,gururu,futbol bilgisi,Allahı,Kitabı,Kuran ı olan olan adam bu durumda istifa eder,çeker gider.Hatta intihar eder.

erdal6167
02.12.2006, 03:06
bunlarım tümünü kovmak lazım,

AYRICA SAYIN BMN YÖNETİMİ İLK BAKTIĞIMDA BİR KAC CEZALI ÜYE GÖRDÜM, E BIRAKINDA BU KADAR MAĞLUBİYETİN ÜSTÜNE MİLLET BİRAZ İSYAN ETSİN. NE YAPACAZ ÖPÜB BAŞIMIZA MI KOYALIM BU BECERİKSİZLERİ.

argentina
02.12.2006, 03:09
bmn uyuma kümeye düşüyoruzzzz ciddi ciddi düşüyoruzzzz önlenilemezz bir hızla hemde
ekran karartalım yürüyelim ama birseyler ne olursunuz yapalım yalvarıyorum size
birseyler yapalım allah askınaa birseyler yapalım

kesin artık birbrinizi suçalamyı yok oy vermiş vermemiş halen daha neyin kavgasıdır bu trabzonum eriyorrr siz oy lardan bahsediyoruzzzzzz

İleli
02.12.2006, 03:18
maclari seyredecek gucum kalmadi gurbetten yazmak cok kolay ama keske simdi memlekette olsaydim yapmadigim is kalmazdi, 4 sene once bile bu kadar kotu degildik sabote ediliyoruz arkadaslar bu ise el koymak lazim GEC KALMAYALIM BE! lutfen birseyler yapin ya goza gore gore eriyoruz be bu takimin gercek sahipleri bizler degilmiyiz takimi kurtarmakta bize duser GEC KALMAYALIM!

CAFER ÖZER
02.12.2006, 09:40
öZELLİKLE ZİYA DOĞAN Trabzona sokulmamalı,

Badaloğlu
02.12.2006, 09:44
bunlarım tümünü kovmak lazım,

AYRICA SAYIN BMN YÖNETİMİ İLK BAKTIĞIMDA BİR KAC CEZALI ÜYE GÖRDÜM, E BIRAKINDA BU KADAR MAĞLUBİYETİN ÜSTÜNE MİLLET BİRAZ İSYAN ETSİN. NE YAPACAZ ÖPÜB BAŞIMIZA MI KOYALIM BU BECERİKSİZLERİ.

Kardeşim senin ne söylediğini kulakların duyuyor mu?neyi serbes bırakıyoruz?küfürü,hakareti,saygısızlığımı?BMN bu kaliteyi yakalamak için 7 yıldır uğraşıyor.Bir kaç iş bilmez yönetici ve futbolculardan dolayı bırakalımda burası mahalle kavesinemi dönsün?

Burası BMN forumu kardeşim, sen buraya üye olurken buradaki kurallarının hepsini kabul ettin.Şimdi bundan dolayı şikayet etmeye hakkın yok!...Kurallar açıktır...

BMN olarak, Trabzonspor yönetimine zaten biz gerekli mesajı vermişiz.Millet ile beraber bizde isyanlardayız ama şunu unutmayın ki; hiç bir zaman yanlış ile yanlış düzelmez.Kimse size bu adamları öpüp başınıza koyun demiyor!Yanlış mesajlar vermeyelim.

kolombo
02.12.2006, 09:46
bmn uyuma kümeye düşüyoruzzzz ciddi ciddi düşüyoruzzzz önlenilemezz bir hızla hemde
ekran karartalım yürüyelim ama birseyler ne olursunuz yapalım yalvarıyorum size
birseyler yapalım allah askınaa birseyler yapalım

kesin artık birbrinizi suçalamyı yok oy vermiş vermemiş halen daha neyin kavgasıdır bu trabzonum eriyorrr siz oy lardan bahsediyoruzzzzzz
bmn de tüm konuların kapatılım en kısa zaman yarın için (pazar olduğu ve katılımın fazla olabileceğini düşünerek) organizasyonun yapılmasını öneriyorum gerekirse uzun sokak da broşür dağıtılır.diğer takım grupları ile ortak bi organizasyon yapılır yeterki önümüzdeki mali kongreye seçim de ilave olsun .ne kadar daha beklice zarkadaşlar kümemi düşelim veya son iki haftada mı harekete geçeceğiz devre arası ve mali kogrenin yakın olması hep avantaj lütfen bmn yöneticileri bı çağrıyı dikkate alsın ve ona göre hareket etsin.LÜTFEN

Ali Özcan
02.12.2006, 09:46
Bu yönetime ve ziyaya verilecek en büyük tepki maça gidip gırtlağın patlayıncaya kadar takımını dewsteklemektir.İlk defa düşmüyoruz bu duruma son defa da olmayacak...BİZ RENKLERE AŞIĞIZ...Küme düşsek ne değişecek...Başka takım mı tutacağız ? Sahip çıkalım...Ziyayı nasılsa gönderecekler...

Burçak
02.12.2006, 09:58
100 bin üye kampanyası çok güzeldi. keşke gerçekleşse. ama yıllık aidatı 40 YTL olarak değil!!
aidatı sen 40 YTL yaparsan Trabzonsporla ilgilenen yada ilgilenmeyen birsürü kişiyi klübe üye yaptırırsın rahatlıkla. ve o üyelerin aidatları topluca ödenir albayrak gibiler bu klübe başkan olur işte. 40 yıllık efsaneyi rezil kepaze ettiler. insanda biraz utanma arlanma olur. gidin be gidinnn. bundan sonra bu takım 2. yarı çıkışa geçse bile sizin sayenizde olmaz.
verdiğiniz hangi sözü yerine getirdinizki daha size inanalım yaa. ceza almamak için zor tutuyorum kendimi...:mad:

laz_hayri_61
02.12.2006, 10:44
BMN görev başına birde arkadaşlar bugün zannedersem sabiha gökçenden gidecek futbolcular gidip güzel bir uğurlama yapalım

sweetrose
02.12.2006, 12:00
Darbe....Darbe...Darbe.... Devirsek bile bu izle yaşamak bile kötü...

cemilsezgin
02.12.2006, 12:04
Evet arkadaşlar darbe zamanı hep beraberher ilde tarih belirleyelim arkadaşlar yeter artık millet artık siz nasıl taraftar sınız demeye başladı yazık bize

poetricus
02.12.2006, 12:30
Herkes iyi mi?
Herkes ne dediğinin farkında mı?
Bu sorular saçma değil mi?
Böyle bir durumda kim iyi olabilir ki?
Darbe mi yapalım?
Hadi yapalım! Kimi başımıza getirelim? Duygusal reaksiyonlarla bu iş olmaz. Elbette yönetime talip bir sürü kişi ve grup buluruz. Pekiyi bu insanların Trabzonspor için planları, projeleri mi var yoksa Trabzonspor sayesinde doyurulacak iştahları ve niyetleri mi?
Beceriksiz biri ya da birilerini indirip yerine başka beceriksiz biri ya da birilerini getirmekle kulübe hizmet etmiş mi olacağız?
Bu yönetime oy vermedim. Ama hiçbir zaman bu yönetime oy veren insanların "salak" olduğunu ileri sürecek kadar akıl, izan, irfan ve idrakten uzaklaşmadım.
Kulübü yöneten ve yönetmeye talip olanlar kadar birileri gitsin diğerleri gelsin diye tempo tutanların samimiyetine de bakmak lazım. Bu tip hareketlerin kime zarar vereceği kadar kime fayda sağlayacağını da düşünmek lazım. Trabzonspor'a fayda sağlamayacağı âşikâr!

Siyasi yorumlara değinmiyorum bile. Trabzonspor benim için her zaman, ama her zaman bütün siyasi oluşumların üzerinde oldu. Özellikle de "darbe" denilen o sevimsiz ve meşum kelimeyi ifade edenleri biraz daha düşünmeye davet ediyorum. Dünyanın hiçbir ülkesinde, hiçbir alanda darbelerin faydası görülmüş müdür? Darbe yapalım diyenlerin yönetim indirmek dışında bir planı yok. Bunu bir noktaya kadar kızgınlıkla izah edebilirim ama kaosun yerini başka bir kaosa bırakacağı bir hareketi devamlı savunmayı ne doğru ne de normal görürüm.

"Yüz bin üye" kampanyası yanlış değildi, sadece Trabzonspor'un gerçeklerine göre ütopikti. Ama sayıları neredeyse kemikleşmiş üyelerin oy kullandığı seçimleri de gördük. Tabiî Özkan Sümer itiraz ettiyse vardır bir hikmeti, değil mi? Tabiî ki var. Serdar Bali'nin bir uçak dolusu oyları satın alınmış delege getirerek seçim kazanması mı demokrasi anlayışınız. Aidatları yönetime talip olan kişiler tarafından yatırılan ve oyunun rengi kullanılmadan belli güdümlü demokratlar mı istiyorsunuz? Üye sayısının artması iş bilmez insanlara oy hakkı verdiği kadar kulübü birilerinin tekelinde olmaktan çıkarabilir de. Sonucu önceden belli seçimler, kongreler mi istiyorsunuz?
Olması gereken siyasi ya da ekonomik iştahlarını bu camia üzerinden gerçekleştirmek isteyen birilerini gönderip diğerlerini getirmekse, adına "devrim" ya da "darbe" dediğiniz şeyin bırakın faydasını samimiyetinden söz edilebilir mi?

Taraftar olarak seçilen yönetimler üzerinde yaptırım gücümüz olmadıkça; akıllı sağduyulu ve birilerine göbeğinden, midesinden bağlı olmayan sivil örgütlenmeyi gerçekleştiremedikçe bu saçmalıkları daha çok görür ve onlara aynı saçma tepkileri daha çok veririz.

Önce sağduyu!

tsmaniac
02.12.2006, 12:58
albayrak tayyip elele Trabzon kümeye

laz_hayri_61
02.12.2006, 13:07
arkadaşlar kümeye düştükten sonra bu bir felekattir ama şu anki takımla gerçekleşecek durumdur...Oturup biz nerde yanlış yaptık deme lüksümüz yok onun için DARBE ZAMANIIII..Bir an önce bi araya gelip bir şeyler yapmalıyız

Fatih
02.12.2006, 13:12
bu adamlar kovulmadan gitmicekler trabzonspor trabzonun malıdır kimsenin tekelinde değildir.darbe neden olmasın bu taraftar bu kadar aciz olmamalı tepkmizi göseterlim

antinuri
02.12.2006, 13:31
albayrak tayyip elele Trabzon kümeye

tayyibi karıştırma ne alakası var

antinuri
02.12.2006, 13:34
Arkadaşlar bizim çılgınlar Trabzonda kafileyi karşılayacaklarmış,onlara sevgi göstrerisinde bulunacaklarmış:) Bizden de yeterli zamanı olan ve trabzonda olan arkadaşlarımızı yanlız bırakmasın derim... onların sevgiye ihtiyacı var:)

detaylı bilgi "kalearkasi" çılgınlar sitesinde (link vermek yasak zannediyorum)

Fatih
02.12.2006, 13:34
tayyiple ilgisi yok bence de oyları tayyip mi attı nuri albayraka

poetricus
02.12.2006, 13:45
Sorumu tekrarlıyorum:

Yerlerine kim gelsin?

Yerlerine geleceklerin, yine birilerini adamı olmayacaklarını, Trabzonspor için çalışacaklarını nasıl garanti altına alabiliriz? Bu yönetim ve hoca gittiği takdirde geleceklerin daha iyi neticeler alacağından nasıl bu kadar emin olabiliyoruz?

Neredeyse her yönetimi ve her hocayı daha kötüsü olmaz diye gönderdik ama hep daha kötüsü oluyor. Bu size de biraz garip gelmiyor mu?

Bana öyle geliyor ki Ahmet Ağaoğlu'nun Trabzon'dan son dakikada ayrıldığı kongre sürece aydınlatılıp gereği yapılmadan bu karmaşaları daha çok yaşayacağız.

Ankara-İstanbul-Rize, Albayrak-Tayyip-Of gibi komplo teorileri üreteceğimize biraz da Trabzon'un içinde dönenlere bakmamız gerekmiyor mu?

Bu yönetim ve hocanın başarılı olduğunu kimse iddia edemez ben de etmeyeceğim. Ortadaki rezaletin baş müsebbipleri olarak gördüğüm bu insanlar için, kendileri ya da sevenleri için ortaya atılan mazeretlerin birini bile kabul etmiyorum.

Yalnız bu yönetimi bir takım siyasi emellerin maşası olarak görüp de gitmesini isteyenlerin siyasi emelleri olmadığından, Trabzonspor'un başına kendi yandaşlarının gelmesi dışında bir amaçları olmadığından da emin değilim.

Trabzonspor'un bu hallere düşmesi karşısında içi sızlayan öfkeli ama bir o kadar samimi insanları tenzih ediyorum. Bu yönetim ve teknik kadronun başarısız olduğu için çekip gitmesini isteyenlerin başımın üzerinde yeri var. Sözüm onlara değil. İnandırıcı bir proje ve alternatif sundukları takdirde onlarla her zaman aynı saflarda yer alırım.

Teknik ya da idari kadro gidecekse siyasi eğilimi yüzünden değil, başarısızlığı yüzünden gider. Bu ölçülere göre bu ekip başarısızdır. Başarsızlığı da bilerek ya da bilmeyerek yaptığı yanlışlıklardan kaynaklanmıştır, siyasi tercihlerinden değil.

Şu komplo teorilerini bırakalım, komik oluyorlar. İspatlanamayan her iddia, her itham iftiradır. Birileri yönetimin, Tayyip Erdoğan'ın Trabzonspor'dan intikam alması için burada bulunduğunu söylüyor. Ya birileri de futbolcuların yönetimi harcamak için kasten kötü oynadığını söylerse ne olacak? İkisi de komplo teorisi ve ikisine de inanmak için bazı sebepler bulunabilir ya da uydurulabilir.

Galeyan geldi mi mantık savuşurmuş. Çok hissî davranmıyor muyuz acaba? Aktuğ yönetiminin ikinci döneminde de benzeri şeyler yaşadık, Ö. Sümer döneminin ilk döneminde de. Sahası sonuçları bu derece berbat değildi ama ortada fiilî bir rezalet vardı. Acaba o dönemlerdeki başarısızlık o insanların siyasi eğilimlerinden mi kaynaklandı?

Bence ortaya iddia atmadan önce iyice düşünmek gerek.

Murat Altun
02.12.2006, 13:45
bunlara herşey müstahak...Olaysa olay,herşey artık yapılmalı..bu zamana kadar yapılmadıda ne oldu...sokaga çıkacak halimiz kalmadı telefonlarımız hep kapalı maçlardan sonra..Yeter artık ağlamaktan bıktık

evet yaa ya bunalrın bizlere yaptığı psikolojik şiddet işkence ne oluyor..?

hala pişkin pişkin koltukta oturmaya trabzonsporun onalra sağladığı reklamı prestiji kullanmaya devam etmelri milyonlar kahroluyor hafta sonları spor programı seyredemiyor insan içine çıkamıyor allahın topları trabzon kümeye diye tezahürat ediyor biri ebni şiddetle dövse daha iyidi yawff bunca zamandır bu ızdırabı yaşmaktan boynumun bükülmesinde çok daha katlanılabilridiii

nuri ziyayıda al gitttttttttttttttttttt azıcık şeref varsa

lazmanyaq
02.12.2006, 13:50
artık mutlaka bişeyler yapmalı zaten gerekli tepki gösterilmediği için bu adamlar bu kadar rahat

Murat Altun
02.12.2006, 13:53

nejat bıçakçı fedarasyonununda yoktu dimi tayyible ilgisi aklınca daha önceki hataalarını telafi edecekti( trabzona fenerli başkan yapmaya kalkıştığı gibi mesela:P ) ama nereden bilsin nuri trabzonu rezil edecek nuri gitsin yine istanbul b.b yada başka bir istanbul klubünü şampiyon yapsın

Serhat ŞAHİN
02.12.2006, 15:04

Bal gibi de alakasi var. Secim malzemesi yaptilar Trabzonsporumuzu. Kendine yakin birini getirip kaybettigi oylari toplayabilmek icin. siyasi amaclara bile alet etmeye calisiyorlar ya bizi ve bu boyle hala devam ediyor. bunlara gurur, haysiyet kalmamis.

Darbe olayi falan deil, buyuk bi protesto yurusu yapilabilir. anladiklari gibi anlatiriz bizde onlara...

BÜYÜK_TRABZON
02.12.2006, 15:29
Hepimiz kahroluyoruz, eziyet çekiyoruz. bize bunu yapmaya kimsenin hakkı yok. bugün babam sinirinden az kalsın şeker komasına giriyordu. böylesi bir eziyeti kimse haketmiyor.

Trabzonspor bir fırtına, trabzonspor dir destandır..

Trabzonspor ihtilal yapmış bizansı devirmiştir. Trabzonsporun darbe yapma zamanı gelmiştir. Kimin büyük olduğunu kimin kimden üstün olduğunu göstermek ölümsüz olan tarafarın görevidir. Trabzonsporu haketmeyen insanları oradan indirmek bizim için farz olmuştur.

12 Eylül 1980...
Darbe yapan Kenan Evren halkın huzurunu sağlama amacıyla yapmış olduğu darbeyle siyasileri aşağıya indirmiştir. Bu darbenin tanımıdır.

Cem Papila olayında 30 bin kişi yürüyen yüce taraftarımızın artık darbe yapma zamanı gelmiştir. O koltukta oturanlar kulübü kendilerinin malı yapmıştır. Trabzonspor kimsenin malı olmadığı gibi, o hepimizin efendisidir.

Haydi darbe yapmaya, hep birlikte yönetime yürüyüşe..
Arkadasıma aynen katılıyorum HEP BERABER TRABZONSPORU KURTARMA YÜRÜYÜŞÜNE katılalım

galyanlim
02.12.2006, 15:31
aynen herkes yürüyüşe

sweetrose
02.12.2006, 16:07
Yürüyüş olmalı. Gereken cevap verilmeli...
suskun kalınamaz..

tsmaniac
02.12.2006, 16:08
yürüyelim başka yolu kalmadı artık bunlar laftan sözden anlamıyorlar korkarım bu takım 2. lige düşse bile yine gitmezler "Trabzonu kurtarmak boynumuzun borcu" derler yapışırlar yine koltuğa, bizki süper ligde 2. olmanın bile başarısızlık sayıldığı bir camiayız şu anki durumumuza bakın küme düşmezsek neredeyse çıkıp göbek atacağız yazıklar olsun yönetim eserinle gurur duy

erdal6167
03.12.2006, 02:15
Kardeşim senin ne söylediğini kulakların duyuyor mu?neyi serbes bırakıyoruz?küfürü,hakareti,saygısızlığımı?BMN bu kaliteyi yakalamak için 7 yıldır uğraşıyor.Bir kaç iş bilmez yönetici ve futbolculardan dolayı bırakalımda burası mahalle kavesinemi dönsün?

Burası BMN forumu kardeşim, sen buraya üye olurken buradaki kurallarının hepsini kabul ettin.Şimdi bundan dolayı şikayet etmeye hakkın yok!...Kurallar açıktır...

BMN olarak, Trabzonspor yönetimine zaten biz gerekli mesajı vermişiz.Millet ile beraber bizde isyanlardayız ama şunu unutmayın ki; hiç bir zaman yanlış ile yanlış düzelmez.Kimse size bu adamları öpüp başınıza koyun demiyor!Yanlış mesajlar vermeyelim.

bende zaten küfürü serbest bırakalım demiyorum, neyse fazla da polemik yapmayalım zaten herkes gergin.

mali uzuner
03.12.2006, 06:53
yürüyüs çare olacak mı? öncelikle trabzonsporda bir muhalefet gerekli. sedece taraftarın bırak demesiyle olsaydı haftalar önce bırakıp gitmesi gerekiyordu bu yönetimin. ama gerçek trabzonlu bir kaç büyüğümüzün desteğiyle baskısıyla ancak gidecek gibi gözüküyor bu yönetim. mesela ahmet ağaoğlu mesela faruk nafiz özak.özellikle faruk özak.1ın çek artık trabzonspordan ellerini demesi lazım gibi geliyor bana. baskan takımıtrabzondan yönetmiyor. bir yürüyüş yapılacaksa istanbulda onun olduğu yerde yapılmalı.(eşzamanlı da olabilir)ama muhalefet destekli. yoksa yine biz yaptığımızla kalırız.

trabzonspor asla sahipsiz değil.olurda küme düşersek başka takım mı tutacağız.biz tarihimize aşık olmusuz baskaldırısımıza sevdalanmısız

inadına trabzonspor.

omerfarukyilmaz
03.12.2006, 11:20
ya bence kocaeli taraftarının yaptıının bı benzerını yapabılırız.
onlar baskanlıa aday oldu sonra kendılerı secıldı sonra ellerıyle istedklerı herıfı basa getrdıler olmazsa geri alablrler trftr derneklerinin ortak bi adayı olmstu olablr belkıde

61OKTAY
03.12.2006, 12:19
bu utanmazların gitmesi için darbeyse darbe devrimse devrim yürüyüşse yürüyüş ne gerekiyosa yapalım yettida artık

demokles
03.12.2006, 12:45
DARBE yapmak isteyen klübe üye olsun ve oy kullanmak için hak kazansın seçim zamanı geldimi sandığa yumruğunu vursun ....

Egemen Yılmaz
03.12.2006, 13:17
DARBE yapmak isteyen klübe üye olsun ve oy kullanmak için hak kazansın seçim zamanı geldimi sandığa yumruğunu vursun ....

çok doğru...

bordoylamavi
03.12.2006, 14:28
Yürüyüş olmalı. Gereken cevap verilmeli...
suskun kalınamaz..
yürüyüş kesinlikle olmalı hemde bmn netin olduğu büyük şehirlerde eş zamanlı ankara istanbul trabzon izmir

bordoylamavi
03.12.2006, 14:29
bu yünetimi de oy kullanan bu üyelerimiz açık farkla getirmedi mi

@FLU
03.12.2006, 14:37
bence de haftaya pazar eş zamanlı tüm illerde yürüyüş yapalım haydi millet

Trabzonspor un bizim için ülke için ne kadar önemli olduğunu gösterelim

Kazım gibi hayde hayde yürüyüşe

keles76
03.12.2006, 14:50
trabzonda yönetim kongre ile gelir kongre ile gider darbeler geriye götürür darbe meraklıları afrika takımlarına gitsin

ergin cesit
03.12.2006, 15:35
Gerekİrse Kiralim DÖkelİm.bunlari Trabzonumuzdan Def Edelİm

pReN@_61
03.12.2006, 15:36
ankaraya da yenilirsek tam bir "DARBE"

Mehmet Fırat
03.12.2006, 15:54
şu halimiz bile bir DARBE değil midir???

adherent_1
03.12.2006, 16:12
İstanbul Ve Trabzon, YÜrÜyÜŞlerİn Ve Darbenİn Merkezİ Olsun. Hadİ ArkadaŞlar Bİr Vakİt Blİrlensİn Artik. Ankara MaÇindan Sonra Mi Ne Zaman?

poetricus
03.12.2006, 17:37
Darbeye gerek yok. Takım, kulüp ve camia olarak yeterince darbe yedik. Üstelik rakiplerimizin değil, başımızdaki ve içimizdekilerin marifetiyle...

Cem Akyüz
03.12.2006, 17:58
yürüyüş koşu farketmez bu adamları başımazdan atmak için ne gerekiyorsa yapmalıyız yoksa halimiz daha da kötü olucak sanırım

zinnos
03.12.2006, 18:34
yazik yazi su bursa macindan sonra aglayarak mactan cıkan taraftara yazik ..Bu adamlar hala orda oturmayi pişkinlikle kabul ediolarsa bizim sucumuz ..derbeyse darbe yuruyusse yuruyus organize olalim..

Faik Yılmaz
04.12.2006, 09:18
griffin tarafından yazılan

arkadaşım federasyon başkanığı dahil bütün sivil tolum kuruluşlarını ele geçirmek için plan yaptılar bu amaçla basın dahil her türlü siyasi destek dahil bütün yardımlarda bulundular delegeler için köylerde yollar açıldı... Dün Atay Aktuğu başarısız olduğu için eleştiren güya TRABZONSPORLU siyasiler nerelerdeler şimdi neden konuşamıyorlar merak ediyorum. dillerimnizmi kesildi konuşun hadi...

KuĞu
04.12.2006, 09:41
hala istifa haberi yok mu?

CeSS
04.12.2006, 09:50

Koltuğu sağlama almak için , Ziya Hocayı gönderme kararı alınmış. Sanırım tazminatta problemler var , bugün yarın açıklanır gibime geliyor.

UZLU
04.12.2006, 10:00
Arkadaşlar, BMN/Kars grubu (ben+2 kişi ve birde 8 yaşında, inadına Trabzonsporlu masum bir uşacuk) dün acil toplanarak yönetimin ve bu formayı iyi niyetli olsalar dahi kaldıramayan bazı futbolcuların acilen gönderilmesi konusunda BMN genelinde yapılacak her türlü organizasyona maddi ve manevi olarak destek kararı aldık : ))). Şaka bir yana hiç olmazsa kurban bayramına geldiğimizde ümit eden ve takımına güvenen insanların olduğu bir memleket görelim, Toplam 3,5 kişi ile yapacağımız her türlü organizasyonun arkasındayız....

aydincakar
04.12.2006, 10:17

Çarşamba günü bir şeyler olacak. Ama bakalım ne olacak..

oskanonur
04.12.2006, 10:20
Su ana kadar ne yaptilarki bundan sonra ne yapacaklar.Bende tum guven ve itibarini yitirmis bir yonetim ve teknik heyetin aciklayacagi hicbir tedbire inanmiyorum.

Faik Yılmaz
04.12.2006, 10:51
Koltuğu sağlama almak için , Ziya Hocayı gönderme kararı alınmış. Sanırım tazminatta problemler var , bugün yarın açıklanır gibime geliyor.

lazaroni 2 milyon dolara maloldu.....

ziyayda ilk etapta 400 nbin dolar vverdiler.... 500 600 de giderken verirler eder 3 milyon dolar...yönetim sanki babalarının parasını harcıyor.....

böyle beceriksiz ve yüzsüz bir yönetime sahip olduğum için kendimden utanıoyorum.... bu adamlar bizi temsil etmiyorlar....

Fatih
04.12.2006, 10:58
istifa etmek de bi gururdur ama nerdeeeeee

mustafakaya
04.12.2006, 11:11
darbe değil seçim zamanıdır.

m@rdi
04.12.2006, 11:25
uyuya yönetimi uyandırma zamanı... artık darbe mi olur seçim mi olur ne olursa olsunda kendilerine gelsinler...yeter artık...

AtalaY_BuğrA
04.12.2006, 12:00
Darbenin olacağı yok sanırım. Darbe sürecini hızlandırmak için;

" Şİmdi Hasan MUtlucan'dan Türküler."

-Yine de şahlanıyor.

pReN@_61
04.12.2006, 13:17
galiba darbe işi i.yattara oldu (yaTTı) :D

Gürkan
04.12.2006, 15:19
lazaroni 2 milyon dolara maloldu.....

ziyayda ilk etapta 400 nbin dolar vverdiler.... 500 600 de giderken verirler eder 3 milyon dolar...yönetim sanki babalarının parasını harcıyor.....

böyle beceriksiz ve yüzsüz bir yönetime sahip olduğum için kendimden utanıoyorum.... bu adamlar bizi temsil etmiyorlar....

+ yeni gelenin parası.

bu paraya dünyaca ünlü bir teknik adam gelmezmiydi.

oskanonur
04.12.2006, 16:07
O paralarla neler yapilmazdi ki.....

sazman34
04.12.2006, 17:33
Ne yapılacaksa bir an önce yapılmalı ve bu beceriksiz yönetim gönderilmeli. Ancak hesap vererek gitmeliler. Bu takım nasıl bu hallere getirildi. Bu takımı siyaset bu hale getirdi. Bir an önce bundan kurtulmak lazım. Bence asıl devrim bu olur. Çünkü yıllardır TS'nin içinde siyaset var. TS üzerinden siyaset yapılıyor. Bunu yapanları cezalandırmaktır devrim. Hadi Trabzonlular takımınızı siyasete meze yapmayın.

Nytre
04.12.2006, 18:33
hacıosmanoğlu da konuşunca iyi konuşuyor ama bir icraat yok.. hiç bir şey yapamıyorsan şu futbolculara iki laf et.

oguzkoc
04.12.2006, 23:00
Darbenin olacağı yok sanırım. Darbe sürecini hızlandırmak için;

" Şİmdi Hasan MUtlucan'dan Türküler."

-Yine de şahlanıyor.

hocam bu harikaydı :) iyi geldi aklına

darbe yapmaktan kastettiğimiz şeyi bazı arkadaşlar burada yanlış anlamışlar. Hala idda ediyorum bizim gibi sözü geçebilecek hiçbir taraftar gücü yoktur türkiyede. Ne bir bjk ne bir fb bizler gibi bi protesto da bulunacak olursalar kimse başkanların istifasını sağlayamaz.

Bizim gücümüz ve sözümüz bu şehirde yeter de artar bile. Ama bazı arkadaşlarımızın ve yöneticilerin başta olmak üzere "keskin sirke küpüne zarardır" mantığıyla olaya yaklaşması da önemli tabi. Şuan itibariyle sinirimizle yapabileceğimiz bir hareket bize zararlı da olabilir belki onlara göre.

Çavuşoğlu
04.12.2006, 23:24
Trabzonspor taraftarı artık siliniyor. Bilmiyorum bana öyle geliyor. Herkes ahkem kesmesini biliyor...Ama bir gs taraftarı kadar olamıyoruz.

Tarihi ve zamanı hatırlamıyorum. Takımın kötü gidişatı ve yönetimin bu duruma önlem almayışının yüzünden gs taraftarı kulüp binasını basıyor.. Ve tabikide sonuc alınıyor. gs yönetimi istifa ediyor....

Şimdi de bizim halimize bakalım. nuri albayrak geliyor ve tarih yazıyor(15.sırada takım)..KUTLARIM. Biz çok vefasız bir taraftarız bence çicek yaptırıp evine göndermemiz lazım !!!!!!!!!!

İnanın sinirlerim gerildi. O kadar doldum ki ağzımdan tatlı sözler çıkarmaya çalışıyorum. Bi bırakırsam kendimi pek güzel şeyler söyleyemiyeceğim...

İstanbul'da yaşıyorum.Trabzon'luyum... İstanbul'da yapılacak ki tabi olursa, yürüyüşlerde varım. Eğer desteklenmeyeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz...

Ahmet Karaman
04.12.2006, 23:47
taksimde açlık grevine başlayalım ve ölelim trabzonspor aşkı adına. bu yönetimde ziaya doğanı gönderecek akıl yok. bunlar futbolun bilmeyen bir güruh adeta. 8 savunma oyuncusu ile ileride gol aradığın 3 tanecik adam ve şampiyonluğa oynama iddası . çok komik. gol arayan 3 oyuncumuz ronaldinho- henr sheva olsun emin olun pek fazla birşey değişmezdi bu ziya doğanın sisteminde. adam çağdışı bir zihniyete sahip ve hala teknik direktörümüz. ağlamak istiyorum ağlayamıyorum. sadece utanmak anlatıyor ruh halimi. ve o adam hala teknik diretörümüz..

lazkerim
05.12.2006, 11:31
darbe fikri kafama yatti. benden full destek!

Mustafa Enez
05.12.2006, 12:58
beyler darbe fikri iyi güzel de trabzonda değil istanbulda olacak iştir o.takımımızı artık her yönden istanbul klübü yaptılar bence.

Ömer SEVİNÇ
05.12.2006, 13:44
Ne darbesi ya. Bu ulke darbelerden yeterince cekti zaten. Bir de Trabzonspor olarak biz cekmeyelim. Basarisizlik mantiginizin onunu kapatmasin...

Mert M.
05.12.2006, 14:53
her yönüyle her özelliğiyle darbe iyidir ve biz de bu darbeyi geçirmeliyiz artık...