PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 22.Hafta l Deniz Ateş Bitnel 2 - 1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

wien_ts
16.02.2016, 00:52
İnşallah galip geleceğimiz bir maç olur.

GS de Semih cezalı.

melihergun
16.02.2016, 00:55
Yasin de yok dimi ?

robinhood61
16.02.2016, 00:56
gs kötü biz de kötüyüz....gs daha kötüye gitme eğiliminde biz de iyiye doğru toparlanmaya çalışıyoruz...Bu tür maçların galibi ikinci türden takımlardır. yani yeneceğimizi düşünüyorum..

DeAgLeMaNyAq
16.02.2016, 01:02
Klişe bir yorum olarak yaralı aslan her zaman tehlikelidir. GS'nin Avrupa cezasını çekmesi için de TFF'den dolaylı olarak destek sürpriz olmaz. Hafta içinde bir sakatlık yaşanmazsa Kayseri maçı kadrosuyla çıkacağımızı düşünüyorum...

Reha Asan
16.02.2016, 01:04
beraberlik şu zamanda gayet iyi bir sonuç olacaktır.yaralı gsyi ilk yarıdaki gibi iyileştirmeyiz inşallah

Hakan
16.02.2016, 01:16
Gs ne zaman kaybetmiş ki sahasında? Bi Osmanlı yendi ondan önce de bizim maç var zaten
Çok zor maç.

artvints
16.02.2016, 01:18
erkan marin özer'in aynı anda sahada olmayacağından eminim.

kayyum61
16.02.2016, 01:20
sefa cezalı mı?

SEDAT
16.02.2016, 01:22
* İlaç oluruz antibiyotik gibi geliriz acı ama gerçek

Albayrak Erkan
16.02.2016, 01:30
benim bildigim yasin Semih ve selcuk bize karsi oynayamayacaklar sari kart cezalilar ve kirmizi kart da var ??

ne olursa olsun biz trabzonsporuz diyorum ama oyuncularimizin cogu bunun farkina varmadan sezon sonu gönderilecekler iyiki öyle ..

gs nin ortasahasinda kimler var bizde kimler var olaya böyle bakmak gerekiyor ? bizim oyunkurucumuz yok marin asla oyunkurucu olamaz bir var bir yok mubarek

Kayseri macinda ne demek istedigimi siz renktaslar görmüssünüzdür ? bisesvar tek basina goller ve asistler yapiyordu az kalsin böyle bir playmacker lazim bize ..

gs nin yedekleri dahil bizim ruhsuzlardan iyi kurulu bir takim ...gayseyi yeneceksek en büyük rolü erkan zengin oynayacak...ayrica mutlaka yusuf ne Kadar kötüysede bügün salatasaraya karsi oynamalidir sefanin yerinde ..

sefanin varligi yoklugu beli degil gol atigina aldanmayalim ..yusuf antromanlarda güc calismasi yapmali ne oldu bu cocuga sasiriyorum zigarami iciyor alkolmü kulaniyor ??yoksa akli Istanbul takimlarindami ?? insAllah toparlanir iyi bir yusuf herzaman olmali takimimizda seni seviyoruz yusuf insAllah bizi utandirirsin gayseye karsi gollerinle ..

bosingwaya cok is düsecek Mustafa ve aykuta helal olsun aykut demir pazar günkü macta yine iyi oynarsa gercekten milli takimin ilk onbirinde yer alir ...

muhammet demir antepte oynadigi gibi bizde oynamiyor bu kesin ...biseyler var bu usakta ama nedir durgun cok durgun duruyor gol atigimiz Zaman bile cekiniyor tebrik etmeye gibi

CesurHamsi
16.02.2016, 01:32
Tek bisey soylicem; Sneijder'a bi adam koysunlar gerisini bosverin. Gs'e berbat, yenmemiz icin Sneijderi tutmamiz sart onlarda gerisi faso fiso :)

Numan Yerlikaya
16.02.2016, 01:47
Yenilceğimizi düşünüyorum Arena da ğs iyi oynuyor

Beraberlik bizim için iyi sonuç

Tolga Okumuş
16.02.2016, 01:56
Trabzon'da ki maçın hatırına yenmemiz lazım bu adamları.
90 dk tek kale oynanıp,kendi kalemize gol atarak yenmelerini hafızamdan silmek için bizde onları İstanbul'da yenmeliyiz.

Soner Albayrak
16.02.2016, 02:04
Şansımız varsa 1 puan alırız ama normal şartlarda tek farklı mağlubiyetle ayrılırız bu maçtan.

Şerafettin Kara
16.02.2016, 02:12
Her türlü yeniliriz

hofsaale
16.02.2016, 02:18
Burak gitti..Sinan gümüş sakat...semih ve yasin cezali...Bu gs i yenemezsek..kapatalım dükkanı...

linnes-chedjou-denayer-carole
------------donk--------selcuk----------
poldolski-----sneijder------olcan
--------------------umut--------------------

korkulacak bir kadro yok..kanatlar yavaş..ortasahanin göbeği kötü
...forvet yok...

PortoDeGalinhas
16.02.2016, 02:19
Galatasaray i heralde daha kötü yakalayamayiz. Hafta içinde avrupa kupasında maçları var, forvetleri yok ve rezalet bir futbol oynuyorlar. En azından beraberlik almamız lazım diye düşünüyorum ama sonra aklıma kendi durumumuz geliyor, içimi bi sıkıntı basıyor.

Şaka bi yana bir maç ancak bu kadar belirsiz olabilir bence. İlk golü kim atarsa kazanır diyorum o yüzden.

artvints
16.02.2016, 02:21
Burak gitti..Sinan gümüş sakat...semih ve yasin cezali...Bu gs i yenemezsek..kapatalım dükkanı...

...forvet yok...

ortasahada bilal rodriguez oynarken yenemedik.

selcuk
16.02.2016, 02:24

...forvet yok...
totgesagte leben länger
ilk mactada onlari kücümsedik, hakemlen beraber yendiler bizi

son derece konsantre ve sakin olmaliyiz
gözümüzü boyayacaklar, bu oyunlara gelmemeliyiz...

artvints
16.02.2016, 02:28
en büyük sorun aytaç'ın yanında oynayacak adamın olmaması. erkan oynamamalı. solbekte bosingwa oynayabilir.musa da oynayabilir.

hofsaale
16.02.2016, 02:42
ortasahada bilal rodriguez oynarken yenemedik.
o ilk maçı 10 kere ayni sartlarda oynasak 9 kere yenerdik ama olmadi...gs in başarısı değil bizim başarısızilğimizdi o mağlubiyet...

bjk ve gs yi yensek...ilk 3 bile hala olmaz ama nerde o günler...

hofsaale
16.02.2016, 02:44
Cavanda-Aykut-Yumlu-Boss
--------------Aytac---xxx------------
Sefa-----------Marin-------Erkan
-------------Muhammet------------

Kadro bu olur..göbek soru işareti...Yusuf böyle maçları sever..ben unutluyum

Adem Akyüz'
16.02.2016, 02:49
Yaralı aslanı ilk yarıda olduğu gibi yine biz dirilteceğiz anlaşılan.. Bir sürpriz yapar da kazanırsak Mustafa Denizli sezon sonunu zor görür.

İskender YILMAZ
16.02.2016, 03:49
Onur
Bosi - Yumlu - Aykut - Akakpo
Aytaç - Özer
Cavanda - Marin - Erkan
Muhammet

Esteban, Salih, Musa, Atik, Sefa, Yusuf, Beşir

BirolKarali
16.02.2016, 03:58
Havaya girdik kesin yeneriz (!)

Ahmet Başkaya
16.02.2016, 05:02
Yara sarmakta üzerimize yok. Tek kale oynarız ama Gs kazanır.

melihergun
16.02.2016, 08:08
Tarihi fark diyorum cok mu hayalciyim ?

HOPA'LI TS'Lİ
16.02.2016, 08:36
Rövanşı alalım.

adiloş bebe
16.02.2016, 09:20
Bu maçta aytaçın yanında akakpo oynamalı

Ömer Öztürk
16.02.2016, 09:27
Yeneriz denizli istifa eder istemeden de olsa yine faydamız dokunur gsye

Hüseyin Bağdat
16.02.2016, 09:34
en büyük sorun aytaç'ın yanında oynayacak adamın olmaması. erkan oynamamalı. solbekte bosingwa oynayabilir.musa da oynayabilir.
Yanlış hatırlıyorsam kusura bakmayın. Daha oncede siz yazmıştınız herhalde. Aytaç'ın yanına mecburen Özer zyazılacak gibi. Şu an en sorunlu bölgemiz orası.

Hüseyin Bağdat
16.02.2016, 09:37
Iki kötü takımın karşılaşması. Iki tarafta eksik ve iyi oynamıyor. Bizim defans iyi oynarsa bu maçı alabiliriz en azından berabere biter. Kayseri maçı gibi oyunun sonlarında oyundan düşersek işimiz zor olur. Her ne kadar forvetleri yok gibi duruyorsa da Umut'un sağı solu belli olmuyor.

Ozan Kara
16.02.2016, 09:38
Onlarda GOLCU oynuyorsa sikinti yok

Faik Yılmaz
16.02.2016, 09:44
Burak gitti....Forvet hattı zayıfladı

Semihle Yasin cezalı.....

Hafta içi Lazio ile zorlu bir maç yapacaklar.....

Moralleri bozuk....

Yukarıdaki avantajları güzel kullanırsak 1 ya da 3 puan alırız deplasmandan....

Ertan 51
16.02.2016, 09:45
Yara sarmakta üzerimize yok. Tek kale oynarız ama Gs kazanır.
Artık acayip canımı sıkan,beni deli eden,bir tür hazmedemediğim durum,
ya rakip takım bizle çıkışa geçer,ya da üzerinde ölü toprağı olan topçu bizle birlikte şaha kalkar,bu maç ta aynen senin dediğin gibi olur,diğer sonuç sürpriz olur :(

Tayfun
16.02.2016, 09:45
Sezonun ilk yarısında olduğu gibi yine ölmüş gs'yi ayağa kaldırırız

Ahmet Taşçı
16.02.2016, 09:47
GS maçı sıkıntılı orta sahayı ele geçiremessek her türlü kaybederiz. Sıkıntı şurda orta sahada aytaç ın yanında oynayacak adam yok bu maçtaki gibi 5 hücumu orta saha ile çıkmayız. Bakalım Hami Hoca nasıl bir kadro ile çıkacak çok merak ediyorum.

İ. SARAL
16.02.2016, 09:51
Maçın tek sonucu var o da mağlubiyet. 2-0 gs alır. Şu kadroyla çıkmalıyız.

----------------------------------Onur----------------------------------------

Cavanda----------------Aykut------------Yumlu---------------------Musa/Bosingwa

-------------------------Aytaç------------Özer---------------------------------

Sefa (mecburen)--------------Marin------------------------------Yusuf

-----------------------------Demir------------------------------------

Erkan oynarsa mağlubiyet kesinleşir.

Burçak
16.02.2016, 10:07
Trabzon'da ki maçın hatırına yenmemiz lazım bu adamları.
90 dk tek kale oynanıp,kendi kalemize gol atarak yenmelerini hafızamdan silmek için bizde onları İstanbul'da yenmeliyiz.
Dilin sürçtü heralde. Adam demişsin de :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dip.Ing.Mag.
16.02.2016, 10:29
Umut kazmasini kral yapariz. aykut ta yok ki defansta yandik.

İ. SARAL
16.02.2016, 10:31
Aykut cezalı mı?

Dip.Ing.Mag.
16.02.2016, 10:31
simdi baktim da aykutta sarki kart cezalisi yazmiyor Transfermarkt ta oynuyor mu bu macta? oynarsa cok iyi olur. su an takimdaki en uyumlu ikili yumlu ve aykut

Dip.Ing.Mag.
16.02.2016, 10:33
Aykut cezalı mı?

dün sari karttan sonra cezali duruma düstü vs deniyordu burada. ama öyle bir sey yok sanirim.

Doğukan Uçan
16.02.2016, 10:58
bu galatasarayi yenemeyip rövanşı alamiyorsak dükkanı kapatalım daha iyi

artvints
16.02.2016, 11:06
Yanlış hatırlıyorsam kusura bakmayın. Daha oncede siz yazmıştınız herhalde. Aytaç'ın yanına mecburen Özer zyazılacak gibi. Şu an en sorunlu bölgemiz orası.

ne yazmıştım abi daha önce, anlayamadım.

Turgay Atalay
16.02.2016, 11:16
Eğer Gs li oyuncular Mustafa Denizli'nin gitmesini isterlerse maçı rahat alırız, aksi taktirde yenilmemiz garanti.

artvints
16.02.2016, 11:21
ağlak bjk'liler yüzünden ali palabıyık kötü şekilde gündeme geldi.bu maçta tek güveneceğim hakemdi.

reisoğlu61
16.02.2016, 11:38
yusuf ne kadar formsuz olsada bu macta oynamali. cincona karsi herzaman hirsli olmustur...
sefa nin yerine en azindan kontraatak ta faydali olur.
aytacin yaninda ise kesinlikle akakpo oynamali

Yiğit SARI
16.02.2016, 11:50
GS de bizim gibi rezil durumda. Bir beraberlik bekliyorum açıkçası yenilmeyiz

97 Tellioğlu
16.02.2016, 11:52
➤ Trabzonspor, Aykut Demir ve Mustafa Yumlu'nun yan yana oynadığı 8 lig karşılaşmasında 20 puan kazandı (6G, 2B, 1M)
➤ Trabzonspor, Aykut Demir ve Mustafa Yumlu'nun yan yana oynamadığı 12 karşılaşmada 7 puan topladı (2G, 1B, 9M)

Aykut cezalı değil,gs de perşembe Lazioyla oynayacak Semih ve Yasin cezalı Sinan sakat.Baskı onların üzerinde olacak.Kontra oynayarak bu maçı alırız..

selcuk
16.02.2016, 11:55
➤ Trabzonspor, Aykut Demir ve Mustafa Yumlu'nun yan yana oynadığı 8 lig karşılaşmasında 20 puan kazandı (6G, 2B, 1M)
➤ Trabzonspor, Aykut Demir ve Mustafa Yumlu'nun yan yana oynamadığı 12 karşılaşmada 7 puan topladı (2G, 1B, 9M)

Aykut cezalı değil,gs de perşembe Lazioyla oynayacak Semih ve Yasin cezalı Sinan sakat.Baskı onların üzerinde olacak.Kontra oynayarak bu maçı alırız..
bence en önemli etkenler:
burak yok
sneyder küs

Dip.Ing.Mag.
16.02.2016, 11:58
Fatih Atik'in oynamadigi her maci alma ihtimalimiz var. fakat bizim de ölüyü diriltmek gibi bir ritüelimiz oldugu gercegi göz ardi edilmemeli. gs kötü biz köt, tam bir beraberlik maci gibi duruyor normal sartlarda.

Erdal DİLEK
16.02.2016, 11:58
Böyle bir süreçte kayseri peşine gs ile oynamak çok iyi. Toparlanmak için iyi bir firsat. Güven önemli...

Dip.Ing.Mag.
16.02.2016, 11:59

kesinlikle Dogru bir tespit. cakma stoperlerle olmuyor. yumlu ve aykut muhakkak her mac oynamalilar.

S.ÖZKAN
Kesinlikle savunmayı sağlam tutup kontra ile gol aramalıyız.

Erdal DİLEK
Ayrica lazio gs yi yenerse seyirci desteği de olmaz. . .

97 Tellioğlu
16.02.2016, 12:00
bence en önemli etkenler:
burak yok
sneyder küs

Tüm takım küs onlarda.Burak giderken Chedjou ayağa bile kalkmadı yemek yiyorum dedi.Bizdeki gruplaşmanın zirvesi orada var.Ama Sneijder falan da hafta içi sakatlansa tadından yenmez

selcuk
16.02.2016, 12:06
Tüm takım küs onlarda.Burak giderken Chedjou ayağa bile kalkmadı yemek yiyorum dedi.Bizdeki gruplaşmanın zirvesi orada var.Ama Sneijder falan da hafta içi sakatlansa tadından yenmez
chedjou medju önemsiz benim icin

gsde mac alan 3,5 oyuncu var
1 snejder, 2 burak, 3 selcuk
yarimda umut, cok iyi gününde oldumu
geri takimi siradan ama büyük takim futbolu oynamaya calisiyor, yüzüne gözüne bulastiriyor
muslerada hayatinin en formsuz döneminde

angraf
16.02.2016, 12:16
snejder dan korkuyorum çok etkili onun dışında Gs takımını biz yeneriz dicem ama ilk yarı tek kale oynadık onlar yendi birazda futbol şansı gerekiyor. Eğer yenersek bize mükemmel moral olur puan ve puanlara da ihtiyacımız var.

Ozan Yılmaz
16.02.2016, 12:30
Yenersek mükemmel olur.

Hakan
16.02.2016, 12:34
Carole ve Yasin cezalı.Sol tarafı nasıl kuracaklar bakalım

piskopatrizeli
16.02.2016, 12:36
Bu taraftar müsveddelerine yaş odunla girişmek lazım. Bunlar adam falan değil dağdan inmiş yobazlar.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trabzonsporlu taraftarlar Yusuf Erdoğan'ı ağlattı

Bordo-mavili taraftarlar tarafından ıslıklanan Yusuf Erdoğan, karşılaşma sonrası gözyaşlarını tutamadı.
<article style="border-bottom-width: 1px; border-bottom-style: solid; border-bottom-color: rgb(235, 235, 235); margin-bottom: 10px; font-size: 15px; line-height: 28px;">http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/kok/2016/02/16/yusuf-erdogan_8646.jpg
Bordo-Mavili takımın genç oyuncusu Yusuf Erdoğan’a kötü futbolu nedeniyle Bordo-Mavili taraftarlar tepki gösterdi.
SAHAYI AĞLAYARAK TERK ETTİ
Yusuf’un kendisine gösterilen tepkiler nedeniyle Avni Aker’i ağlayarak terk ettiği belirtildi.
Erdoğan bu sezon toplam 28 maçta görev alırken 5 gol atma başarısını göstermişti.</article>

selcuk
16.02.2016, 12:42
Carole ve Yasin cezalı.Sol tarafı nasıl kuracaklar bakalım
carole dami cezali

musluera
sabri-denayer-donk-balta
------chedju--selcuk
poldi-----snejder---olcan
-----------umut
poldiyi unutmusdum
böyle beklerim ozaman

isim olarak yinede tas gibi kadrolari var dogruyu demek icin

İ. SARAL
16.02.2016, 12:46
Zabri oynamaz inş. Beyin falan yok ama deli dana gibi koşup rakibi rahatsız ediyor. Linnes önünde de Podolski oynasın :)

artvints
16.02.2016, 12:47
................muslera
..linnes...chedju..balta..olcan
.............donk..bilal
...podolski...selçuk....sneijder
.................umut

bizi bu kadro çok zorlayabilir.

İ. SARAL
16.02.2016, 12:52
Umut-Aykut-Yumlu arası güreş müsabakasına döner maç.

selcuk
16.02.2016, 12:53
bizde böyle cikmaliyiz bence

------------------onur

cavanda-----yumli-----aykut-----bosingwa

------------------akakpo

sefa---------aytac-------marin-----erkan

------------------muhammet

İ. SARAL
16.02.2016, 12:53
................muslera
..linnes...chedju..balta..olcan
.............donk..bilal
...podolski...selçuk....sneijder
.................umut

bizi bu kadro çok zorlayabilir.

Ben zabriden korkuyorum inş. oynamaz :)

İ. SARAL
16.02.2016, 12:58
Bu taraftar müsveddelerine yaş odunla girişmek lazım. Bunlar adam falan değil dağdan inmiş yobazlar.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bordo-mavili taraftarlar tarafından ıslıklanan Yusuf Erdoğan, karşılaşma sonrası gözyaşlarını tutamadı.
<article style="border-bottom-width: 1px; border-bottom-style: solid; border-bottom-color: rgb(235, 235, 235); margin-bottom: 10px; font-size: 15px; line-height: 28px;">http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/kok/2016/02/16/yusuf-erdogan_8646.jpg
Bordo-Mavili takımın genç oyuncusu Yusuf Erdoğan’a kötü futbolu nedeniyle Bordo-Mavili taraftarlar tepki gösterdi.
Yusuf’un kendisine gösterilen tepkiler nedeniyle Avni Aker’i ağlayarak terk ettiği belirtildi.
Erdoğan bu sezon toplam 28 maçta görev alırken 5 gol atma başarısını göstermişti.</article>

Bizim taraftarın her zaman yaptığı şeyler.

trbzonsporlu
16.02.2016, 13:03
semih bence keşke cezalı olmasaydı, gs nin el bombası her maç yüzde yüzlük hatalar yapar, özellikle kafa ile topu uzaklaştırırken topu genelde rakip forvetlere atar. yerine daha dengeli olan hakan balta oynayacak büyük ihtimalle, diğer cezalı yasini zaten denizli fazla kullanmıyor. lazio maçındaki olabilecek olumsuz skor tribünlerin boş kalmasını sağlar, hami hoca akhisar deplasman maçındaki gibi değişik şeyler denemezse kadroda fazla oynamazsa gs kadar şansımız var. oyuncular özellikle gereksiz faullere karşı uyarılmalı. dünkü maç arenada gs ye karşı olsaydı seyirci baskısıyla aytaç ve sefa ikinci sarıdan atılabilirdi.

Lantis
16.02.2016, 13:06
------------------------onur

cavanda-----yumli-----aykut-----yusuf

-----------akakpo--bosingwa--aytaç

---------------marin------------özer--------

--------------------muhammet

HOPA'LI TS'Lİ
16.02.2016, 13:12
Ayrica lazio gs yi yenerse seyirci desteği de olmaz. . .

Güzel olur :)

HOPA'LI TS'Lİ
16.02.2016, 13:12
Akakpo kısa sürede oyunda kalmasına rağmen bana güven verdi.

~UniCef~
16.02.2016, 13:16

Alakasi yok. Insanlar aylardir Yusuf a sabrediyor, ama o bir türlü simarik tavirlarindan vazgecmiyor. Her mücadele sonrasi insan kendini yere mi atar? Bagirir, hakeme kosar..

Kendine cok hizli bir sekilde ceki düzen vermesi gerek, yoksa sonu Baris Memis gibi olur.

karahanbakar
16.02.2016, 13:32
Alakasi yok. Insanlar aylardir Yusuf a sabrediyor, ama o bir türlü simarik tavirlarindan vazgecmiyor. Her mücadele sonrasi insan kendini yere mi atar? Bagirir, hakeme kosar..

Kendine cok hizli bir sekilde ceki düzen vermesi gerek, yoksa sonu Baris Memis gibi olur.

Taraftar sövmeye devam ederse kesinlikle sonu Barış Memiş gibi olacağa benziyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Albayrak Erkan
16.02.2016, 13:40
Akakpo kısa sürede oyunda kalmasına rağmen bana güven verdi.

Hopali abim , hocam senin yorumlarini okuyorum her yazdigin yoruma katiliyordum lakin buna katilmam mümkün degil akakpo kesinlikle trabzonsporda oynayamaz durusu yürüyüsü oyun anlayisi bize ters.

akakpo 20 yasindaysa beklenilebilinir....ben okayi da begenmiyorum akakpoyu izleyince bin kere okay oynasin dedim kendi kendime ..

istanbuldaki macta okay büyük ihtimal oynayacaktir aytacla birlikte ..hopali abim sonucta herseyin hayirlisi belkide ben yanlis düsünüyorum bir macla akakpoyu yok etim resmen

yenelim Istanbul takiminida akakpoylami okaylami yusuflami kimle olursa olsun 3 puan bizim olsun :)

Doğukan Uçan
16.02.2016, 14:21
Sneijder ve podolskiyi kitlersek maç %99 maçı alırız. diğer türlü gs bize zor gol atar ancak duran toplarda chedjou tehlikeli

Tayfun
16.02.2016, 14:36
Maç konusu gs iken yapıştıralım bunu da buraya :)

http://www.ligtv.com.tr/haber/muslera-caresiz-kaldi

Ozan Yılmaz
16.02.2016, 14:46
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18937-6A3M2L6Y.jpg

loser united çalışıyor! :)

Tayfun
16.02.2016, 14:51

Sol baştan 1-2-3-4 yaşama sevincini bitirir :(

HOPA'LI TS'Lİ
16.02.2016, 14:57
Yaşama sevincimizi arttırmak ve kendini mutlu etmek istiyorsan dünkü kadroyla çık bundan sonra Hami Hoca
Ama Yusuf'u oynatıp da daha fazla ızdırap yaşatma

Hüseyin Çümen
16.02.2016, 15:05
Gese takimi suan cok moralsiz ve net olarak cokus icerisindeler. Denizli mutsuz moralsiz psikolojim bozuk dedi. Defansif oynayalim hizli cikislarla gol arayalim bize yeter. Insallah gslibiyet alacagimiz bir msc olabilir.

HOPA'LI TS'Lİ
16.02.2016, 15:09
Gese takimi suan cok moralsiz ve net olarak cokus icerisindeler. Denizli mutsuz moralsiz psikolojim bozuk dedi. Defansif oynayalim hizli cikislarla gol arayalim bize yeter. Insallah gslibiyet alacagimiz bir msc olabilir.

İlk maçta şeref.iz Cüney ÇAKIR gözünün önündeki penaltıyı vermeyerek ve şanssız bir golle yenilmiştik.

İyice çökertelim şunları ve çıkışa geçelim inşallah

ilelebeTS
16.02.2016, 15:15
İlk golü atan maçı alır. Gsnin zayıf noktası defansı sabırlı oynarsak gol veya goller buluruz.

Samet Yildirim
16.02.2016, 16:02
Bu macta en kötü 1 Puan alacagmizi düsünüyorum.

Numan Yerlikaya
16.02.2016, 16:06
Gs'nin bu sene hemen hemen her maçını izledim.
Sneijder'i tuttuğun anda adam katkı veremiyor bu sene şut atamıyor
Akıllı oynayıp kazanabiliriz
Ama o akıl Hami'de yok

Mehmet BAŞ
16.02.2016, 16:17
Galatasaray - Trabzonspor Değerlendirmem...

Galatasaray sezonun en zor zamanlarını yaşıyor. Kötü futbol oynuyorlar.
Fakat Trabzonspor da oldukça kötü durumda. Hatta bence Trabzonspor daha kötü durumda.
Değerlendirme yaparken bu gerçeği göz önünde tutmamız gerekir.

Objektif olarak bakarsak;

Galatasaray'ın daha iyi oyun kurduğunu ve daha sistematik bir düzeni olduğunu ifade etmemiz gerek.
Tabi bu durumun oluşmasında Selçuk ve Sneijder'in payı büyük! Podolski'nin de sakatlığını atlatması onların artı hanesine yazmak lazım.
Hücumda ve ortasahada nispeten iyi olan Galatasaray'ın en sorunlu tarafı hiç kuşkusuz defans hattı olacak!
Mustafa Denizli'nin defans hattındaki tercihlerini sürekli değiştirmesi, sezon başındaki Trabzonspor'dan bir kesit sunuyor.
Bakalım bu maçta da benzer fantezi içerisine girer mi, göreceğiz.

Trabzonspor'a baktığımızda Kayserispor maçının özellikle ilk yarısında ortaya koyduğu futbolla umut veriyor.
Fakat ikinci yarıda yapılan değişiklikler, penaltıyı kaçırdıktan sonra yaşanan konsantrasyon kaybı ile özellikle son 30 dk. kötü futbol vardı. Tüm bunları göz önüne aldığımızda, Trabzonspor'un hala çok kırılgan bir durumda olduğunu ifade edebiliriz.

Trabzonspor özellikle ortasahada baskın olamıyor ve organize olmakta sıkıntı çekiyor.
Fakat Kayserispor maçında Aytaç, Özer ve Marin ortasahada çok iyi işler çıkardılar.
Özellikle Marko Marin, ortasaha ve hücum bağlantısını mükemmel bir şekilde sağladı.
Aynı yaratıcı futbolu sergileyebilirse Trabzonspor bu maçta büyük bir avantaj sağlar.
Fakat unutmayalım ki Galatasaray ortasahada daha baskın duruma görünüyor.

Bu maçta kuşkusuz Trabzonspor'un en büyük artısı rakibine oranla daha sağlam olan defans kurgusu olacaktır.
Son maçta "Cavanda - Aykut - Mustafa - Bosingwa" dörtlüsü ilk defa bir arada oynamalarına rağmen iyi görüntü verdiler.
Mustafa ve Aykut'un uyumu, Bosingwa'nın tecrübesi ve Cavanda'nın laubali tavırlarından vazgeçmesi olumlu sinyaller veriyor.

Trabzonspor'un bu sezon sahanın her alanında zaafiyet yaşadı. Fakat kuşkusuz en büyük zaaf hücum hattında yaşanıyor(du).
Muhammet Demir'in gelmesi ile birlikte Trabzonspor, ileride mücadele eden, ısıran bir anlayışı küçük de olsa kazanmaya başladı.
Özellikle Marin'in son maçlardaki etkili oyunu, Muhammet ve Erkan ile uyumu Trabzonspor'u hücumda biraz olsun kıpırdattı.
Kayserispor maçında Erkan belki de sezonun en iyi maçını çıkardı. Aynı performansı sergilerse rakibe zor anlar yaşatabilir.
Sefa Yılmaz'a da bir parantez açmak istiyorum. Kayserispor maçında yaptığı koşular ve ikinci bir forvet gibi oynaması ile ileride zenginlik yarattı. Son maçta Sefa'yı az da olsa beğendim. Fakat Sefa hala çok formsuz!

Son olarak, iki takım da zor durumda. Son maçlarda Trabzonspor daha iyi performans gösterdi.
Maçın İstanbul'da olması ve Galatasaray'ın daha istikrarlı ve sistemli olması nedeniyle, Galatasaray'ı bir adım önde görüyorum.
Fakat Trabzonspor son maçta gösterdiği performans ile her an her şeyi yapabileceğini gösterdi.

Beraberliği yüksek ihtimal olarak görüyorum.

kaan61
16.02.2016, 16:26
İlk yarıyı mağlup kapatmayız. 2. yarı ne olur bilemem. Keza kayseri önünde 2-0 önde olduğumuz bir maçı neredeyse berabere bitiriyorduk. Bursa da 2 - 0 dan 4 - 2 kaybettik.

sasort
16.02.2016, 17:22
arkadaşlar rodrigez ve bilal neden oynamıyor gs da sakatlıkları mı var

Prefect
16.02.2016, 17:29
Ben hala bosingwa sağ bek cavanda sağ kanat oynayabilir diye düşünüyorum.. Bosingwa stoperde de sol bekte de aksadı. Yusuf sol bek oynayabilir. Şimdilik Aytaç-Okay'dan çok Aytaç-Özer daha iyi bir ikili

Ogün YAZICI
16.02.2016, 17:45
maç analizini geçin arkadaşlar.trabzonsporun son 4 lig maçında istisnasız aleyhine penaltı çalınmış.ardarda 4 lig maçında aleyhine penaltı.tesadüf müdür bu ? irdelensin ya ? şimdi gs deplasmanında seri 5'e çıkmaz mı ? olacak iş değil.

bilgehan83
16.02.2016, 17:59
onur
bosi yumlu aykut yusuf erdoğan
cavanda aytaç yusuf yazıcı
marin muhammet erkan

yusuf yazıcı: bu çocuk okaydan da özerden de ileri seviyede bir oyuncu üzerinde durmak lazım

HOPA'LI TS'Lİ
16.02.2016, 18:01
onur
marin muhammet erkan

yusuf yazıcı: bu çocuk okaydan da özerden de ileri seviyede bir oyuncu üzerinde durmak lazım

Yusuf Yazıcıdan çok şey bekliyorum, bunu not edin.

HOPA'LI TS'Lİ
16.02.2016, 18:02
GS maçı en az 6 puanlık maç
Moral, özgüven, üst sıralara tırmanma, BJK maçına kadar seri yakalama vb.

gurur6134
16.02.2016, 18:43
kayserı macının ılk yarısındakı oyun ıyıydı.. fızık kondısyon olarak 2.yarıyı kaldıramadı takım bunu gelıstırıp 90 dkkaya yaya bılırse takım 3 puan kacınılmaz olur ama bır anda olcak ıs degıl bu sabır lazım yınede cok buyuk kadro yanlısları vs yapılmadıkca en az 1 puan alınması gereken bı mac. gayseyde les zıra bu sene..

Ömer SEVİNÇ
16.02.2016, 19:29
İnşallah Gs Lazio ile berabere kalır. Eğer bir de orada kaybederlerse futbolcular iyice gaza gelip maça asılacaktır. Kazanırlarsa oo hadi beyler toparlıyoruz trabzonu da yenip çıkışa geçiyoruz derler. Beraberlikte şimdi olduğu gibi bozuk moral değişmeden devam eder, şansımız büyür :D

Gs favori çıkarsa şansımız artar. Kazanırız gs çok kötü falan dersek tokatlarlar. Hep böyle oldu.

tahir61ayas
16.02.2016, 19:33
yeri değil ama Trabzondan haberler başlığını bulamıyorum kaldırıldı mı? bu tür soruları yöneticilere nasıl iletiyoruz.

Sefa
16.02.2016, 19:41
Gol atan kazanır..

batuhanTs
16.02.2016, 19:42
Su sağ koridora bosi cavandayi koy arkadas cok mu zor bunu dusunmek hami den bu hamleyi beklemek ondan cok mu sey beklemek olur

Hakan
16.02.2016, 19:43
yeri değil ama Trabzondan haberler başlığını bulamıyorum kaldırıldı mı? bu tür soruları yöneticilere nasıl iletiyoruz.
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3042

Sibel
16.02.2016, 20:57
Gol atan kazanır..

Ömer Üründül?

Poor
16.02.2016, 21:05
Bu sene artik bence yedeklere genclere elde kalanlara sans verilsin sene sonu satmamiz kolay olur genclerden de goze carpan olursa seneye kadroya eklenir.

trbzonsporlu
16.02.2016, 21:34
bizim en büyük eksikliğimizden birisi de beklerimizin oyuna hücumsal olarak hiç katılamaması, bu yüzden ileride sayısal olarak çoğalamıyoruz bu akşamki şikecilerin maçında gökhan ve caner bir bek oyuncusu değilde kanat oyuncusu gibi sürekli bindirmeler, ortalar, şutlar, hep deniyorlar. golün birisini gökhan diğerini caner attırdı. bizde cavanda hızlı diye kendi yarı sahamızda bir adam geçiyor diye ooo diyoruz sonuç olarak ne katkısı var sıfır gol sıfır asist, defansif yönüyse iki iyi, bir berbat ötesi. sol beki yazmaya bile gerek yok zaten.

Albayrak Erkan
16.02.2016, 22:06
eger kaysespor macindaki ilk onbirle baslayacaksak ben korkmadan genc abdülkadiri sefanin yerine sahaya cikarirdim ...böyle maclarda sans vereceksin böyle oyunculara ..

abdulkadirde birseyler var gibi ..

yusuf yaziciya birileri futbol sadece antroman yapmak degildir demeli , bir iki macta sans verildi sadece top ayagina gelince geri pas yapmakla trabzonsporda oynayamasin örn. soner barislar Hasan ..

genc yasta sorumluluk almalisinki önün acilsin haminin gencligi aklima geliyor nasil savasiyordu ..veya ünal genc yasina ragmen nasil sorumluluk aliyordu ben burdayim korkmayin diyordu sahada resmen takim arkadaslarina ..

ben yalan degil suan 1461trabzon olsun trabzonspor olsun hic bir gencte bu isigi görebilmis degilim belki abdülkadir olabilir daha tam net izliyemedik ..

gs macina gelince kazaniriz diyorum erkan zengin icin ideal bir mac olacak yani kisaca bu macta erkan zengin son noktayi koyacak erkanin yildizlasacagi mac gs maci olacak.

artvints
16.02.2016, 23:57
linnes ve denayer oynamazsa gs yaş ortalaması 30 olan bir takımla sahaya çıkacak. çok pas yapıp bizi sahamıza kapatırlarsa yeniliriz.ilk maçta kısmen böyle oynadılar.biz de bazen iyi çıkıp gol pozisyonları yakalamış ama değerlendirememiştik. bu sefer daha istekli bir şekilde kontraya çıkıp yakaladığımız pozisyonlarda beceri göstermeliyiz. onlar yaşlı ama bizim de kondisyonumuz zayıf.son dakikalara skor avantajıyla girmemiz lazım yoksa baskı yeyip yenilebiliriz.

Soner Albayrak
17.02.2016, 00:07

Güldür Güldür ekibi bizim antrenmana mı katılmış?

İbrahim CİHAN
17.02.2016, 00:09
Marin iyi gününde olursa gs savunmasını dağıtır. Bizim de sneijder e önlem almamız lazım.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bedri Sertkaya
17.02.2016, 00:27
Sneijder avatarım olan üstad da aynısını derdi ama ben öyle düşünmüyorum.Şayet Sneijder uzaktan şutla gol atarsa maçı terk ederim o derece nefret ediyorum ondan.En dikkat etmemiz gerekenler eski TS'liler bence...

Marin iyi gününde olursa gs savunmasını dağıtır. Bizim de sneijder e önlem almamız lazım.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kanterts
17.02.2016, 00:42
sneijder hali sahada kendine macta 40 kere sut pozisyonu yaratmaya calisan , ama yapamayan 45 yasinda amca gibi . hic begenmiyorum .
adamda eksiltmez birsey yapmaz . anca hakemle ugrasir . ha bizim macta simdi cikip 2 gol 1 asist yapar o ayri :D
3-1 veya 4-1 kaybederiz diye düsünüyorum . cünkü rakibi izleyen bir takimiz . golü yiyene kadar seyrediyoruz . gsde hic is yok ancak biz batman petrolsporlada
oynasak sadece seyrediz .

Bedri Sertkaya
17.02.2016, 00:46
O dediğin olursa muhtemelen galatasaray ile ilgili bir yere girerim bodoslama artık gsclubmı olur başka biryermi bilmem camekanı indiririm :) şaka bir yana galatasaray fenerden bile daha beter ve sinsi bir düşman denizli'nin kovulduğunu görmekden daha büyük zevk olamaz benim için!Kazanacağız

sneijder hali sahada kendine macta 40 kere sut pozisyonu yaratmaya calisan , ama yapamayan 45 yasinda amca gibi . hic begenmiyorum .
adamda eksiltmez birsey yapmaz . anca hakemle ugrasir . ha bizim macta simdi cikip 2 gol 1 asist yapar o ayri :D
3-1 veya 4-1 kaybederiz diye düsünüyorum . cünkü rakibi izleyen bir takimiz . golü yiyene kadar seyrediyoruz . gsde hic is yok ancak biz batman petrolsporlada

asilhamsi
17.02.2016, 01:17
özer yerine akakpo konarak göbek saglama alınabilir.Onun dısında kadroda ideali bulduk

----------------onur-------------

cavanda----aykut---mustafa---bosi

---------aytac--------akakpo----------

sefa------------marin--------------erkan

-----------muhammet--------------------

cyberentalpi
17.02.2016, 02:28
onur
marin muhammet erkan

kardes henuz hangi ileri seviyesini gordun. dunya liseler sampiyonası diyorsan bilmem ama daha adamın oyununu gormedin.
keske mehmet ekici olsa idi. belki o zaman daha fazla orta sahaya hakim olurduk

Doğukan Uçan
17.02.2016, 03:06
https://twitter.com/MuharremPasa/status/699551678597636096

hahahahaha ne güldüm ya

CesurHamsi
17.02.2016, 05:05

HAHAHAHAHHAHAHHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA HHAHAHAHAHAH ALLAHIM SANA GELIYORUM!!
bu forum cok zevkli yaaa, yeminle SNEIJDER hakkinda denilene bak!!

senin kotuledigin SNEIJDER suan REAL MADRIDDE ilk 11de oynar!
adamin paslari, top alip vermesi dagitmasi, oraya buraya kosup top sormasi, ara paslari ve SUTLARINA iyi bak!
hem suan GSde oynuyor o 1, ikincisi ise asil yerinde oynamiyor!
Allahim inanilir gibi degil bu

Mustafa'
17.02.2016, 05:15
HAHAHAHAHHAHAHHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA HHAHAHAHAHAH ALLAHIM SANA GELIYORUM!!
sonra Trabzonlulara gerizekali muamelemesi yaparlar, haklilarda!
adamin paslari, top alip vermesi dagitmasi, oraya buraya kosup top sormasi, ara paslari ve SUTLARINA iyi bak!

Senin cevabın daha da komik emin ol.

CesurHamsi
17.02.2016, 06:22
Senin cevabın daha da komik emin ol.
Sneijder hakkinda sende oyle dusunuyosan.. Neyse bisey demicem :)) cezalar yolda bence ben sakin olim :)

Ahmet Taşçı
17.02.2016, 09:29
Onur
Mustafa Aykut
Akakpo
Cavanda Aytaç Yusuf
Sefa marin Erkan
Muhammet
(3-5-2 Eldeki kadroya göre orta sahayı kalabalık tutarak, savunma üçlüsü çakılı oynayacak şekilde, Yusuf ile Cavanda da sürekli bindirme yapıp hemen dönen hızlı bekle şeklinde oynanabilir diye düşünüyorum.)

cakalkerem
17.02.2016, 09:55
takımın yarısı eksikken gs bize patlar

İ. SARAL
17.02.2016, 10:23
Beyler Cesur Hamsi'yi fazla kale almayın, takılsın buralarda, ses etmeyin.

Cafer Bulur
17.02.2016, 10:27
özer yerine akakpo konarak göbek saglama alınabilir.Onun dısında kadroda ideali bulduk

----------------onur-------------

cavanda----aykut---mustafa---bosi

---------aytac--------akakpo----------

sefa------------marin--------------erkan

-----------muhammet--------------------
Kadroda hic degisiklik olmamali.

Gs riskli bir futbol oynuyor bu nedenle Özer bu macta is yapar.

Kadroda istikrar bizi basariya götürecektir bunu bu sezon cokca yasadik.

S.ÖZKAN
17.02.2016, 10:30

Kesinlikle katılıyorum.Kadro istikrarı önemli.Ve ayrıca elimizde rotasyon için oyuncu yok şu an.

kanterts
17.02.2016, 10:47
sonra Trabzonlulara gerizekali muamelemesi yaparlar, haklilarda!
he ya ne demezsin . realde veteran takiminda oynar anca . gsnin maclarini izliyorum merak etme , sneijder gibilerin dönemi bitti futbolda .

Sibel
17.02.2016, 10:56
Bu hafta kaybetmiş bir geyseden puan alma şansımız neredeyse yok.
Kayseri maçının ilk yarısı gibi oynarsak ihtimaller eşitlenir.
En avantajlı yer kalemiz.

Dip.Ing.Mag.
17.02.2016, 11:08

Katiliyorum Özer oynamali. özellikle ortasahada göbekte topu ayaginda tutabilen oyunculara ihtiyacimiz var. yoksa ileriye cikamiyoruz. iyi ya da kötü Özer bunu bir sekilde yapiyor.

Dip.Ing.Mag.
17.02.2016, 11:23
Sneijder avatarım olan üstad da aynısını derdi ama ben öyle düşünmüyorum.Şayet Sneijder uzaktan şutla gol atarsa maçı terk ederim o derece nefret ediyorum ondan.En dikkat etmemiz gerekenler eski TS'liler bence...

en korktugum oyuncu Umut. kazamanin bize tutar sansi.

Tayfun
17.02.2016, 11:24
Bir ara Colman vardı gs'yi görünce golleri sıralayan, şimdi Muhanmmet var görünce yapıştırıyor golü cincona her sezon istikrarlı bir şekilde :)

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/goller/2011-2012/8/gaziantepspor/muhammet-demir-3973 (2011 / 2012)

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/goller/2013-2014/1/gaziantepspor/muhammet-demir-11648 (2013 / 2014 )

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/goller/2015-2016/6/gaziantepspor/muhammet-demir-16586 (2015 / 2016 )

Samet GÜVEN
17.02.2016, 11:36
Bir ara Colman vardı gs'yi görünce golleri sıralayan, şimdi Muhanmmet var görünce yapıştırıyor golü cincona her sezon istikrarlı bir şekilde :)

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/goller/2011-2012/8/gaziantepspor/muhammet-demir-3973 (2011 / 2012)

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/goller/2013-2014/1/gaziantepspor/muhammet-demir-11648 (2013 / 2014 )

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/goller/2015-2016/6/gaziantepspor/muhammet-demir-16586 (2015 / 2016 )

Bu kronolojiye göre bu maçta gol atamayacak Mami.

Bir daha ki golü 2017-2018.

adiloş bebe
17.02.2016, 11:38
Bosingwa sağda oynamalı bence maç eksiği çok belli oluyor birde mevkisi dışında oynayınca iyice sırıtıyor. Cavanda bu tür maçlarda laubali oynamaz diye düşünüyorum işini ciddiye alacaktır. Aykut Mustafa tandemi bozulmamalı, kale zaten onurun inşallah kazanırız

Tayfun
17.02.2016, 11:38
Bu kronolojiye göre bu maçta gol atamayacak Mami.

Bir daha ki golü 2017-2018.

Belki kırılma noktası olur :)

Ben inanıyorum yine sallayacak golünü .

oksoholu
17.02.2016, 11:41
Cavanda-Aykut-Yumlu-Boss
--------------Aytac---xxx------------
Sefa-----------Marin-------Erkan
-------------Muhammet------------

Kadro bu olur..göbek soru işareti...Yusuf böyle maçları sever..ben unutluyum
XXXX Yusuf YAZICI

Ben bu uşaktan çok şey bekliyorum fiziği iyi mücadeleci bana sorarsanız topçu olacak gibi

Oğuz KUL
17.02.2016, 11:47
İki kötü takımın maçı olacak.. Biri hakem desteğiyle puan tablosunda orada oturuyor..Bizde kötü olan sezonda hakem faktörüyle alt sırada bulunuyor..

Kayseri maçının ilk yarısındaki futbolu umarım 90 dakikaya yansıtır ve kazanırız..

demir
17.02.2016, 12:12
galatasarayda cok kotu ama bızden daha kotu degıl buna emın olun

Faruk BERBER
17.02.2016, 12:29
Kaybetmeyiz.

Dip.Ing.Mag.
17.02.2016, 12:31
İki kötü takımın maçı olacak.. Biri hakem desteğiyle puan tablosunda orada oturuyor..Bizde kötü olan sezonda hakem faktörüyle alt sırada bulunuyor..

Kayseri maçının ilk yarısındaki futbolu umarım 90 dakikaya yansıtır ve kazanırız..

jötü (gs) ve biraz daha kötü (ts) iki takimin maci olacak. gs ne Kadar kötü de olsa bazen organize olabiliyorlar biz de bu yok maalesef. sadece cok cok zayif ve kötü takimlara karsi iyi oynuyoruz gözüküyoruz fakat biraz disli bir rakip gelince karsimiza resmen afalliyoruz.

yani su ligte en kötü futbol oynayan 5 takim Sayin dense, abartisiz ilk 5 te oluruz.

katre-i.matem
17.02.2016, 12:42
Önceki sayfalarda cezalı diye yazılmış. gs de carole, selçuk cezalı değil

reisoğlu61
17.02.2016, 13:17
sefa bir gol atti diye hemen ilk onbirlere yaziyorsunuz arkadaslar. bu cocuktan bir cacik olmaz, anlayin artik.
yusuf ne kadar formsuz olsada cincon macinda sahlanir, kesinlikle ilk onbirde oynamali

Albayrak Erkan
17.02.2016, 13:56
marko antromani terk etmis?

Mehmet BAŞ
17.02.2016, 14:00
Sefa'yı bir kalemde silip atmayız.

Bu oyuncuya ciddi bonservis verildi.
Potansiyeli var mı? Var.
A Milli Takıma kadar yükselmiş bir futbolcuydu.
Sezon sonuna kadar performansı izlenmeli.
Bu sezon yeterince şans bulamadı.
Son maçta fena görünmedi. Ama hala formsuz.

Çocuk önceki yönetim zamanında kötü bir muamele gördüğünü ifade etti.
Belli ki sıkıntılar yaşamış.
Bence sezon sonuna kadar bir şansı hak ediyor.
Şu rezil oyuncu grubu içerisinde patlama yapabilecek en önemli oyuncu gibi görünüyor.
Son şansını bakalım nasıl değerlendirecek...

Dip.Ing.Mag.
17.02.2016, 14:01
marko antromani terk etmis?

sakatlanmis mi, atarlanmis mi?

Albayrak Erkan
17.02.2016, 14:08
bügün antromani canli takip etmisim

önemli bir faktör izledim muhammet demir antromandan sonra sahayi terk etmedi oyuncularimiz cikarken yusuf diye bagirdi bana orta atsana dedi

yani özel olarak calismak istedi yusuf Durdu öbürleri terk etiler antroman alanini ...yusufda cok büyük bir isteksizlik gördüm ..

Albayrak Erkan
17.02.2016, 14:09
sakatlanmis mi, atarlanmis mi?

sakatlik yok canim istemiyor modunda az evel okudum yerel medya yazmis yorgunmus diye cikmis umarim dogrudur

halilaziz61
17.02.2016, 14:14
Yusuf pas atmayı bilse ön libero oynasın diyecem. Çünkü koşuyor hızlı, çok top kapabilir. Ama futbol zekası sıfır, belli de olmaz denersin bakarsın tutar.
Yusuf için gerçek şu; hiç bir zaman kanat oyuncusu olamayacak, çünkü orta yapamayan kanat oyuncusu olmaz.
Yusuf'un gol olan ortalarını saymaya kalksak bir elin parmaklarını geçmez.

Albayrak Erkan
17.02.2016, 14:21
mesela sefayi begenmiyoruz sefa antromanda cok iyi calisiyor gülüyor sevk aliyor ,erkan zengin canla basla hocanin dediklerini yerine getiriyor ..

muhammet Demiri yazmaya gerek yok helal olsun iyiki aldik lakin bu bir kac ruhsuz var takimda veya trabzonsporu gözlerinde Kücük görüyorlar ?

para diyecegim olamaz tonlarca aliyorlar fakat beyefendiler memnun degiler ,veya bir Kücük gruplasma var kesinlikle öyle takim olduk diye demecler veriliyor bunlar yalan olamadik ..

antroman neseli gecmeli severek yapilmali bende uzun yillar oynadim antroman olsada gitsem derdim antromana yarim Saat önce cikardim bir kac arkadasimla birlikte antromandan sonra kendi aramizda mac yapardik futbolu seviyordum ve seviyorum bir kac harclik haricinde para almiyordum tonlarca tam aksine calisiyordumda ...bize yazik olmus resmen ..

isim yazmak istemiyorum trabzonsporun bügün net sekilde antromanini izledim sezon sonunda en az 6 oyuncu hemen gönderilmeli bunlar biliniyordur ,beni anlamayanlar icin yaziyorum ben antromana yarim Saat evelden cikarak özel olarak kendimi hazirlarken bir kac takim arkadaslarim kaslarini gözlerini oynatirlardi veya cok kostugum Zaman bana laf atanlar olurdu tamam dur kosma yoksa bizde kosmaliyiz gibisinden böyle takim arkadaslarin olunca basarili olman cok güc ben oluyordum ama herkes olamaz..

gayseyi bilemem ama hami hocanin agirligi yok takim üzerinde fazla takmiyorlar kafalarina antroman bitsede bir kafeteriyada colami fantami icsem modunda cogu oyuncumuz malesef böyle gelecek sezon gelsede kurtulsak arkadas ya

artvints
17.02.2016, 14:23
sefa çok güzel oynadı son maçta, o çıktıktan sonra takımın düşmesi tesadüf değil sadece yusuf'un kötü oynaması ile alakalı değil. marin, erkan alanı doğru kapatamayan özer ile çok sıkıntı yasamamamizin sebebi sefa ve muhammet'in rakibe baskisiydi. hiç bir pozisyonun dönüşünde sefa takımı yalnız bırakmadı ve mücadele etti. ama bizim taraftar sarı kart gördü diye kızdı sefa'ya. tabi ki hücumda daha çok iş yapması gerekir ama sadece kendisi ile alakalı bir durum değil.pas alamadığı çok pozisyon yok.dikkatlice sefa'yi seyrettim. hücumda ve savunmada.çok iyi pozisyon aldı maç boyunca. golü de çok güzeldi ayrıca.

Tayfun
17.02.2016, 14:26
bügün antromani canli takip etmisim

önemli bir faktör izledim muhammet demir antromandan sonra sahayi terk etmedi oyuncularimiz cikarken yusuf diye bagirdi bana orta atsana dedi

yani özel olarak calismak istedi yusuf Durdu öbürleri terk etiler antroman alanini ...yusufda cok büyük bir isteksizlik gördüm ..

Muhammet Demir hep daha iyi olmayı isteyen bir futbolcu, çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum Avrupa'da.

Ayrıca bu idmandan sonra çalışma konusunda Mehmet Ekici'yi de es geçmemek gerek, o da kendi gelişimine çok önem veriyor.

Böyle futbolcular hep kazanır işte ...

Berk Ç.
17.02.2016, 15:36
Bu maçtada aynı kadro devam edilebilir ama değişikliklerin daha dikkatli yapılması lazım geçen maç Sefa ve Özerin peşpeşe çıkıp Erkanın sahada kalması yanlıştı bana göre takıma direnç katmak yerine çıkanlarla takım direncimizin kırıldığını düşünüyorum.

Ayrıca Sefa oynamasın diyenleri anlamıyorum Erkan-Yusuf oynıcana Sefa oynamalı hatta sezon başından beri bu ikiliye verilen şans ona verilmeliydi, oyun içinde kötüde olsa kattıkları daha fazla en azından içeri koşu yapıyo çoğu pozisyon Muhammetin yanında bitiyo diğerlerine alan açıyo pres yapıyo ısrar edilmesi durumunda gol yüküne vereceği katkıda o ikiliden fazla olacağı kesin.

HOPA'LI TS'Lİ
17.02.2016, 16:35
Sefa çok kötü bir oyuncu değil, çünkü Kayseri'den beri izliyorum kendisini

Oynamalı diye düşünüyorum

GS maçı bir seri yakalama adına çok önemli bir maç

HOPA'LI TS'Lİ
17.02.2016, 16:36
Ah şu Kayseri maçında Ekici de olsaydı, Muhammet DEMİR de çok rahatlayacaktı.

Sensiz olmaz, çabuk dön Bombacı

HOPA'LI TS'Lİ
17.02.2016, 16:39
Erkan ZENGİN'in kolay kolay top kaptırmaması büyük avantaj ve her geçen zaman daha istekli ve hırslı oynuyor.

Sen de bize lazımsın kara uşak

USTA Başkanın kulübü maddi anlamda rahatlamak adına yaptığı girişimleri çok doğru buluyor ve takdir ediyorum.

Ey TS taraftarı!

Evet şampiyonluğumuz çalındı, kadromuz dağıldı, maddi manevi dibe vurduk ama biz büyük bir camiayız.

Yeni stadımızla yine rakipleri boğan bir ambiansla eski fırtınalı günlerimize döneceğimize tüm kalbimle inanıyorum.

Dip.Ing.Mag.
17.02.2016, 17:06
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18942-0G0M6R3Y.jpg

Tehlikenin farkinda misiniz? ula taklis birak habu usagin yakasini. elimizde bir o kaldi zaten.

Orkun 61
17.02.2016, 17:39
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18942-0G0M6R3Y.jpg

Tehlikenin farkinda misiniz? ula taklis birak habu usagin yakasini. elimizde bir o kaldi zaten.

Seviyorum bu forumu :D:alkış:

HOPA'LI TS'Lİ
17.02.2016, 17:45
Yeni Fatih TEKKE=Muhammet DEMİR

Ömer SEVİNÇ
17.02.2016, 18:50
Aynı kadro ile çıkmalıyız. Son 30 dakikada gerek yorulma gerek oyuncu değişiklikleri nedenli kötü oyun olsa da ilk yarı uyumlu denebilecek bir futbol izledik. İyileşecek kimse de yok zaten, kazanan kadroyu bozmaya hiç gerek yok.

61ronin61
17.02.2016, 18:53
1 den 2 olur:)

HOPA'LI TS'Lİ
17.02.2016, 18:54
Aynı kadro ile çıkmalıyız. Son 30 dakikada gerek yorulma gerek oyuncu değişiklikleri nedenli kötü oyun olsa da ilk yarı uyumlu denebilecek bir futbol izledik. İyileşecek kimse de yok zaten, kazanan kadroyu bozmaya hiç gerek yok.

Ömer ÇAM adında biri maç öncesi yaptığı terapilerle oyuncuları kamçılamış diye okudum bugünkü gazetelerde

Yusuf ERDOĞAN hariç hepsine olumlu yansımış ki, ilk yarı güzel oynayan bir takım izledik.

Umarız devamı gelir ve Hami bu kadroyu bozmaz.

slmn
17.02.2016, 19:03
Mra döneminde 1461'in yaşam koçuydu adı geçen zat.

Hasan Habip Özbay
17.02.2016, 19:54
inşallah HAKEM ile yeneriz nasıl yorum ama

HOPA'LI TS'Lİ
17.02.2016, 20:20
inşallah HAKEM ile yeneriz nasıl yorum ama

Onlar hakem ile yenmişti, hatırlayın penaltımızı yemişti Cüneyt

Yorumunuz süper :)

orhan42
17.02.2016, 20:57
Geyse zor durumda..İnşallah ilaç olmayız bizansın sarı-kırımızı gülüne..Kayserispor maçındaki kıprdanma bu maçtada devam ederse büyük bir ivme yakalayabiliriz..

M.Berke Gayretli
17.02.2016, 21:03
Bu maçtan alacağımız galibiyet sene sonunda kendimizi ilk 5'in arasında görmemize sebep olabilir. Tersi durumda da dibi boylarız Allah korusun. Galibiyet şart.

Mustafa Ulutaş
17.02.2016, 21:19
Onlar hakem ile yenmişti, hatırlayın penaltımızı yemişti Cüneyt

Yorumunuz süper :)

Amatör lig maçına vermişler Cüneyt Çakır'ı. Layığını bulmuş.

Ozan Yılmaz
17.02.2016, 21:21
Amatör lig maçına vermişler Cüneyt Çakır'ı. Layığını bulmuş.
cüneyti bu saatten sonra istemediği maça çıkaramazsın, kendisine teklif etmişlerdir o da kabul etmiştir.

artvints
17.02.2016, 21:21
lig sonunda 3. olursak iyi gülerim. düşüşe geçti baş altı takımlar.

Mustafa Ulutaş
17.02.2016, 21:22
Yok ben de zorla vermişler manasında söylemedim. Mutlaka dediğiniz gibi olmuştur ancak layığı da orası, fazlası değil yani.

Tayfun
17.02.2016, 21:25
Yeni Fatih TEKKE=Muhammet DEMİR

Onu da geçeceğini düşünüyorum

HOPA'LI TS'Lİ
17.02.2016, 22:17
Onu da geçeceğini düşünüyorum

Hayırlısı bakalım

Albayrak Erkan
17.02.2016, 23:27
sadece ortasahamizda Mehmet olaydi banko kazanacagiz derdim ...

Transfer imkani varken Mehmet sakatlanmisti dogrumu ??

forumdaki tüm hocalarim ve renktaslarim idaa ederimki herangi birimiz olaydik baskan veya hoca trabzonsporda önlemini alirdik ne pahasina olursa olsun dogrumu ??
yani mehmetin yerine alternatif oyuncu alirdik ,mbia gitmis Mehmet sakatlanmis Mantik nerde ??

trabzonlu hocalarimiz mra hm veya sg bunlardan hangisi olursa olsun bana fatih atik yeter derlerdi ?? hamide öyle yapti ..okayda sakatlandi ,ben milyoner degilim lakin bu kadarini anliyorum..

tekrar yaziyorum Mehmet gibi bir teknik oyuncumuz olaydi gayseyi banko yenerdik ...gayseyi yenersek eger erkan zenginin becerisi ile yeneriz

Ozan Yılmaz
18.02.2016, 01:03
Bu cincona karşı campbell, szymek, colman ve medjani dörtlüsü aynı anda oynasa nasıl olurdu acaba :)

Cengiz Çubukcu
18.02.2016, 08:40
Bu maçtan alacağımız galibiyet sene sonunda kendimizi ilk 5'in arasında görmemize sebep olabilir. Tersi durumda da dibi boylarız Allah korusun. Galibiyet şart.

lig sonunda 3. olursak iyi gülerim. düşüşe geçti baş altı takımlar.

sabah sabah içime umut aşıladınız :)

Hami_41
18.02.2016, 09:02
4 gol garanti olurdu ama biz kaç yerdik bilemiyorum :)

asilhamsi
18.02.2016, 09:14
özer ortasaha göbekte oynayamaz.Cunku yalandan pres yapıyor.Top kapmıyor.Dogru zamanda rakibe baskı yapmıyor.

aytac-akakpo ikilisi su asamada gobek icin ideal duruyor.Önlerinde marin oynamalı.

Hüseyin Bağdat
18.02.2016, 09:47
ne yazmıştım abi daha önce, anlayamadım.
Öncelikle mesajını yeni gördüm. Özerin ortada Aytaç ile birlikte oynaması gerektiğini ilk sen yazdın diye hatırlıyorum. Yanlış hatırlıyorda olabilirim. Elimizdeki kadroda mecburen Özer orda oynamalı. Sakatlar iyileştikten sonra iyi bir yedek olabilir.

Hüseyin Bağdat
18.02.2016, 09:49
Maçın nasıl biteceğini defans ve ortaha oyuncularımız belirleyecek.

Mehmet BAŞ
18.02.2016, 10:32
Erkan ZENGİN'in kolay kolay top kaptırmaması büyük avantaj ve her geçen zaman daha istekli ve hırslı oynuyor.

Sen de bize lazımsın kara uşak

USTA Başkanın kulübü maddi anlamda rahatlamak adına yaptığı girişimleri çok doğru buluyor ve takdir ediyorum.

Ey TS taraftarı!

Evet şampiyonluğumuz çalındı, kadromuz dağıldı, maddi manevi dibe vurduk ama biz büyük bir camiayız.

Yeni stadımızla yine rakipleri boğan bir ambiansla eski fırtınalı günlerimize döneceğimize tüm kalbimle inanıyorum.

:alkış::alkış::alkış:

selçukabi
18.02.2016, 13:25
Alırsak Avrupa için bir iddiamız olabilir. Alamazsak yine aşağılarla boğuşur tekfur deplasmanlarında "Trabzon Kümeye" tezahüratları duymaya devam ederiz. 2 önemli sayılacak oyuncusu yok bu bizim için avantaj. Erkan Zengin-Sefa Yılmaz ve Marko Marin'in performansları önemli olacak

ardaayavuz
18.02.2016, 14:06
Kayseri maçındaki takımın iyi olmasının en büyük nedeninin son haftalarda çok formsuz olan Okay'ın yerine zorunlu da olsa Özer'in oynamasıdır.Özer ne kadar eleştirilse de topla hızlı hücum etmemizi sağladı.Kaptığımız toplarda çok daha hızlı bir şekilde etkili olduk Kayseri kalesinde.Bu maçı kazanmak istiyorsak Akakpo-Aytaç ikilisi yerine Özer-Aytaç ikilisini kullanmalıyız.DeplasmandaGalatasaray'ı ancak bu şekilde yeneriz.Geçen hafta Bosingwa yı solbek oynatmayı düşünen Hami Hocayı da takdir etmek gerekir.Yusufu veya Musa yı da izleyebilirdik

Harun
18.02.2016, 14:15
Körler sağırlar birbirini ağırlar.Bu maçın özeti bu.Takım bir maç iyi bir maç kötü bu yüzden tahminde bulunmak zor.Hatta önde olsak bile kazanırız diyemeyeceğim bir maç.İşimiz zor.Ben beraberliğe razıyım.Eminim ki gs de razıdır.

HOPA'LI TS'Lİ
18.02.2016, 14:18
İçimden bir ses TT Arena'da kazanacağız diyor.

İ. SARAL
18.02.2016, 14:29
Eyvah eyvah yine başlamış Avrupa muhabbetleri :) Bu maç sonu gerçeğe döner herkes :)

ucurum
18.02.2016, 14:37
61 saat tv'de antreman maçını izlerken arkadan gelen sesler:

Kemençe kaç delludu la?

Bilmiyrım

Her b.ku biliysın da habuni niye bilmiysın?

ucurum
18.02.2016, 14:44
Antremanı izilyorum da Erkan Zengin için antreman yapılıyor gibi... Sadece o oynuyor. Beşir çok formsuz.

Cafer Bulur
18.02.2016, 14:49
Antremanı izilyorum da Erkan Zengin için antreman yapılıyor gibi... Sadece o oynuyor. Beşir çok formsuz.

Deniz atesten bitnel.Tehlikenin farkindamiyiz?

Aydın Danış
18.02.2016, 15:02
Deniz Ateş Bitnel ile mümkün değil kazanamayız sanmıyorum İnşallah dediklerimizin tersi çıkar...

kayyum61
18.02.2016, 15:05
gs ye ceza kesin gibi, biz en fazla para cezası ile yırtabilirmişiz yönetici öyle demiş, ilk 6 içine girebilirsek uefa neden olmasın. (tr kupasını ilk 2 deki takımlardan biri kazanır)

ama tabi uefadan elenelim takım yoruluyor diyen zeka küplerinin işine gelmeyebilir bu iş

ucurum
18.02.2016, 15:18
Deniz atesten bitnel.Tehlikenin farkindamiyiz?

Hangisi tehlike değil ki?

Bu herif hasta fenerli değil mi? Bize de yarayabilir...

Erkin
18.02.2016, 15:24
Tüp, stajyerini yollamış. Gs de halihazırda krizde, Akhisar ve Başakşehir'e geçilmişken yine kurtarma operasyonunu yaparlar artık.

artvints
18.02.2016, 15:28
futbolcunun burnunun dibine kadar grip kart gösteren hakem değil mi bu? aykut girişir buna.

UĞUR DURTAŞ
18.02.2016, 16:30
*trabzonspor basın sözcümüz açıklama yapmış;
*taraftar elini taşın altına koysun diye
*Bizler elimizi koya koya elimiz düzlendi artık,
*sayın Asım bey;
*asıl tonlarca para kazanan futbolcular
*azıcık elini taşın altına koysun.
kayseri maçı kazanıldı,alt sıralardan birazcık kurtulduk
bir sonraki maçı oynamadık hemen 3.sıraya çıkabilirmiyiz sözleri duyuluyor.
ben bizim takıma bu sene zerre kadar güvenmiyorum.
takım ağlanacak halimize kayseri maçından sonra gülüyor,oynuyor,
gs maçından sonra kayseri maçından önceki ruh halimize dönmemiz an meselesi.
takımın kondisyonu ve güçü 50-60 dakikalık
bunu kayseri maçında net gördük,görmemizin nedenide takımın mücadelesini birazcık üst seviyeye çıkarttığı için,
gs bugünkü maçından dolayı yorgun olacak,
bunu lehimize çevirmemiz gerekiyor.
ama takım bana güven vermiyorrr.
**
penaltı ustası hami hoca takıma penaltı çalıştır.
bu seozn 6 penaltının 4 tanesini gol yapamadık.
ndoye,cardozo(2)demir
golcü futbolcuların tek vuruşları klas olmalıdır.
topu öyle bir köşeye atacaksınki kaleci çıkartamayacak,
bunu yapamıyorsanız penaltı atmayın lütfen,
bunların yerine,
topa sert vuran biri gelsin allah ne verdiyse vursun kaleye...
**
amatör takımlarda oynayn oyuncular final paslarını bizden daha sağlıklı kullanıyorlardır.
mutlaka,
arkadaşlar lütfen TRABZONSPOR' da oynuyorsunuz,
final paslarını ve tek vuruşlarınızı adam gibi yapın.
**
hami hocanın kayseri kadrosunu değiştireceğini düşünmüyorum.
inşallah gülen taraf oluruz.

piskopatrizeli
18.02.2016, 17:14
hiç şansımız yok gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
18.02.2016, 18:13
Bu hakemi beğenmiyorum.

Ali PALABIYIK olsaydı keşke

Hakemi de yen DÖN Trabzon'um

Furkan S.
18.02.2016, 18:24
Yeniliriz..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

odyseuys
18.02.2016, 19:27
deniz ateş bitnel benim çok beğendiğim bir hakem. inşallah adil bir yönetim sergiler.

kanterts
18.02.2016, 19:42
ates bitnel nefret ettigim biri . her hakem gibi o da bizi katletmisti . gerci güzgün hakem yok .

Albayrak Erkan
18.02.2016, 21:16

hocam gayseyi yeneceksek eger erkan zenginin kisisel becerisiyle yenecegiz suan durumlar böyle ..

bunu daha evelki yorumlarimda da belirtmistim erkanin maci olacak , eger erkanin üzerine antroman yapiliyor Taktik ediliyorsa hami hocada benim gibi düsünüyordur ..hayirlisi

Albayrak Erkan
18.02.2016, 21:18
Kayseri maçındaki takımın iyi olmasının en büyük nedeninin son haftalarda çok formsuz olan Okay'ın yerine zorunlu da olsa Özer'in oynamasıdır.Özer ne kadar eleştirilse de topla hızlı hücum etmemizi sağladı.Kaptığımız toplarda çok daha hızlı bir şekilde etkili olduk Kayseri kalesinde.Bu maçı kazanmak istiyorsak Akakpo-Aytaç ikilisi yerine Özer-Aytaç ikilisini kullanmalıyız.DeplasmandaGalatasaray'ı ancak bu şekilde yeneriz.Geçen hafta Bosingwa yı solbek oynatmayı düşünen Hami Hocayı da takdir etmek gerekir.Yusufu veya Musa yı da izleyebilirdik

renktasim ilk ilk yorumunuz oldugu icin bordo mavi Forum ailesine hosgeldiniz :)

yorumunuza gelince benim düsüncelerimi yazdiniz okayi ben haftalardir yaziyorum okay rakiplerimize asist yapiyor ve goller yiyorduk ortasaha kesinlikle aytac ve Özer olmali ön liberolarimiz ..

kayyum61
18.02.2016, 21:46
hocam gayseyi yeneceksek eger erkan zenginin kisisel becerisiyle yenecegiz suan durumlar böyle ..

bunu daha evelki yorumlarimda da belirtmistim erkanin maci olacak , eger erkanin üzerine antroman yapiliyor Taktik ediliyorsa hami hocada benim gibi düsünüyordur ..hayirlisi

erkana kaldıysak kapatalım kulübü gidelim, ilk maç çok güzel maç çıkartmıştı da ondan söyledim

Albayrak Erkan
18.02.2016, 22:03
erkana kaldıysak kapatalım kulübü gidelim, ilk maç çok güzel maç çıkartmıştı da ondan söyledim

renktasim suanki mevcut kadromuzda erkandan daha teknik bir oyuncumuz yok ..

haklisin tabiki bal yapmayan ari gibi dolanmakla bir faydasi olmuyor lakin fatih atigi izlemekten iyidir ..

bal yapamayan ari yazdim bu sadece erkan icin gecerli degildir marko marin cok övülüyor fakat bizim aradigimiz veya bekledigimiz marko bu degil ..

erkan nasil gargalara karsi Show yaptiysa gayseyede böyle yapacaktir erkanin üzerine oyun kurmak bence mantiklidir calim atabiliyor ..pazar günü görecegiz artik

veya böyle yazalim sen haklisin erkan yedek oynasin yeterki gayseyi yenelim bunada tavim

Mustafa Çolak
18.02.2016, 22:10
Yenersek avrupa şansımız devam eder.

Cafer Bulur
18.02.2016, 22:22
Yenersek avrupa şansımız devam eder.

Geriye dusersek kaybederiz istatistikler böyle diyor.

Geriye dusersek maci cevirmemiz imkansiza dönüyor kazanmak icin one gecmemiz sart.

Takim eline gecen firsatlari degelendirirse kazanabiliriz bu macta pozisyonlar bulacagimiz kesin.

TolgaTopçu61
18.02.2016, 22:23
Adamların Lazio'ya çıktığı kadroya bakın, 5 stoper iki bek :D

artvints
18.02.2016, 22:30
sadi hoca bile yapmamıştı bu kadarını. bütün stoperler sahada. gol umudu hızlı hücumlarda defans arkasına sarkacak sabri.

Cafer Bulur
18.02.2016, 22:30
Adamların Lazio'ya çıktığı kadroya bakın, 5 stoper iki bek :D

Mac hangi kanalda?

TolgaTopçu61
18.02.2016, 22:31
Mac hangi kanalda?
Tivibu Spor da..

Cafer Bulur
18.02.2016, 22:55
Tivibu Spor da..

Avrupa dan bakilabiliyor mu?

Jedi
18.02.2016, 22:58
üzgünüm ama bu maç 1 biter, trabzonspor bu maçtan puan muan alamaz........

TolgaTopçu61
18.02.2016, 23:00
Avrupa dan bakilabiliyor mu?
Aboneyseniz izliyebilirsiniz aksi takdirde zor :)

Cafer Bulur
18.02.2016, 23:02
Aboneyseniz izliyebilirsiniz aksi takdirde zor :)

Sen abonemisin?

TolgaTopçu61
18.02.2016, 23:04
Sen abonemisin?
Yok bende değilim, hatta dışarda da her yerde bulunmuyor tivibu..

zafer6161
18.02.2016, 23:05
üzgünüm ama bu maç 1 biter, trabzonspor bu maçtan puan muan alamaz........

rahatca iki bitecek....

1.3
1.2 yeneriz...

BaşoğLu
18.02.2016, 23:08
cavanda bosingwa'nın önünde oynasın bu maç .Sefa ve yusuftan daha iyi oynar orada .

Onur

Bosingwa*Aykut*Mustafa*Musa

Cavanda*Özer*Aytaç-Erkan

Muhammet Beşir* Muhammet Demir

Kadro bu olmalı ...

Ecthelion
18.02.2016, 23:19
sadi hoca bile yapmamıştı bu kadarını. bütün stoperler sahada. gol umudu hızlı hücumlarda defans arkasına sarkacak sabri.
Sabri attı golünü :p

Cafer Bulur
18.02.2016, 23:39
rahatca iki bitecek....

1.3
1.2 yeneriz...

Gs nin en büyük artisi dis sutlar ve duran toplar bizim de en büyük zaafimiz duran toplar bunlara cozum bulabilirsek kazanabiliriz.

Soner Albayrak
18.02.2016, 23:55
İçimden bir ses GS kötü oynayıp kazanacak diyor, bizim maçlarda acayip derecede şanslılar.

esra61
19.02.2016, 00:22
Çok fazla umudumun olmaması koşuluyla gönlümden geçen kazanmamız yönünde ,belkide kazanırız kim bilir ;)

sasort
19.02.2016, 00:29
cavanda bosingwa'nın önünde oynasın bu maç .Sefa ve yusuftan daha iyi oynar orada .

Onur

Cavanda*Özer*Aytaç-Erkan

Kadro bu olmalı ...

Allah aşkına benim ile aynı fikirde olan birini buldum

ya arkadaş td nerde ortaya çıkar bence oyuncuyu parlatacak en başta

caner şb gitmeden bir varlık gösterbildimi açıkta şb türkiyenin en iyi sol beki

şu cavanda eldeki açıklardan bence çok daha iyi bence bizim sağ açıklar adam geçemez cavanda süper bileğe sahip hız desen yusuftan bile hızlı teknik desen hepsinden iyi

sefa yı parlatmaya gerek cavandayı oynatmalı vence

sasort
19.02.2016, 00:31

Onur

Cavanda*Özer*Aytaç-Erkan

Kadro bu olmalı ...

tek katılmadığım nokta marin neden yok

BaşoğLu
19.02.2016, 00:34
Allah aşkına benim ile aynı fikirde olan birini buldum

ya arkadaş td nerde ortaya çıkar bence oyuncuyu parlatacak en başta

caner şb gitmeden bir varlık gösterbildimi açıkta şb türkiyenin en iyi sol beki

şu cavanda eldeki açıklardan bence çok daha iyi bence bizim sağ açıklar adam geçemez cavanda süper bileğe sahip hız desen yusuftan bile hızlı teknik desen hepsinden iyi

sefa yı parlatmaya gerek cavandayı oynatmalı vence
Eyvallah :)

eğriye eğri doğruya doğru . Ersun yanal Yusuf'tan sol bek yapmaya çalıştı , Şenol güneş Olcan'dan Sol bek yapmaya çalıştı . Bizim sorun sol bekte değil şuan da bizim asıl sorun sağ açıkta! oraya da koy cavanda'yı oynasın zaten suratli adam. adam geçme yeteneği de var.

Ayrıca şimdi gözüme çarptı çok özür diliyorum. kurduğum kadro da ben Marco marin'i unutmuşum :-O :D

Muhammet Beşir hazır formsuzken Onun yerine Marini koyup 4-4-1-1'e çevirelim Taktiği :)

BaşoğLu
19.02.2016, 00:37
tek katılmadığım nokta marin neden yok

bende yeni farkettim hemen düzeltme yapayrım :D

Onur

Cavanda*Özer*Aytaç-Erkan

Marco Marin

Muhammet Demir

sasort
19.02.2016, 00:37

eğriye eğri doğruya doğru . Ersun yanal Yusuf'tan sol bek yapmaya çalıştı , Şenol güneş Olcan'dan Sol bek yapmaya çalıştı . Bizim sorun sol bekte değil şuan da bizim asıl sorun sağ açıkta! oraya da koy cavanda'yı oynasın zaten suratli adam. adam geçme yeteneği de var.

Ayrıca şimdi gözüme çarptı çok özür diliyorum. kurduğum kadro da ben Marco marin'i unutmuşum :-O :D

Muhammet Beşir hazır formsuzken Onun yerine Marini koyup 4-4-1-1'e çevirelim Taktiği :)

beşirli çift forvet sistmei bize ağır gelir

cardozo muhammet olabilir demiir

BaşoğLu
19.02.2016, 00:39
beşirli çift forvet sistmei bize ağır gelir

cardozo muhammet olabilir demiir

Muhammet beşiri cardozo'nun sakat olmasından ötürü yazdım zaten. Muhammet demir cardozo ikilisi ve hemen arkalarında Marko marin , Mehmet ekici , Kayserispor maçındaki gibi oynayacaksa Erkan Zengin , ve yine sağ açıkta Cavanda :D Rakibi Folloş eder :D

Uluhan
19.02.2016, 00:39

Muhammet Bersir formsuzken mi ??? Cocuk oynadigi dakika basina ligin acik ara en uretken forveti !! Alti ustu bir grip gecirdi , herhalde bunu kastediyosundur umarim.

BaşoğLu
19.02.2016, 00:41
Muhammet Bersir formsuzken mi ??? Cocuk oynadigi dakika basina ligin acik ara en uretken forveti !! Alti ustu bir grip gecirdi , herhalde bunu kastediyosundur umarim.Evet hastalığın kırgınlığını tam atamamış üzerinden kastettiğim bu . antremanda form tutarsa Ben kendisini tekniğini ve futbolunu çok beğeniyorum. eğer ki Batuhan gibi sapıtmazsa geleceğin Yıldız forveti olur Türkiye'de . Hami hocadan bişeyler öğrenmesi lazım ...

BaşoğLu
19.02.2016, 00:43
Bu yaptığım kadro ve diziliş gs maçı içindi Uluhan ...

Albayrak Erkan
19.02.2016, 01:04
Muhammet Bersir formsuzken mi ??? Cocuk oynadigi dakika basina ligin acik ara en uretken forveti !! Alti ustu bir grip gecirdi , herhalde bunu kastediyosundur umarim.

uluhan renktas suan kuzey amerikada Saat kac ?

simdik orda olmak vardi be yaz havasi var kesin ..konuyla alakasi yok af ola :)

Albayrak Erkan
19.02.2016, 01:05
salatasarayin macini izledim sadece SINAYDER var bu adami durdurdukmu gayseyi yeneriz gerisi bos

Hakan
19.02.2016, 01:15
Donk da tutmadı adamlarda büyük avantaj.6 ay için 2.5 milyon vermeyi zaten anlamamıştım.

Samet Yildirim
19.02.2016, 01:16
Kazanma ihtimalimiz var...En kötü 1 Puan...Ama galibiyet alinmali bana göre bu gs cok kötü durumda...atak yapamiyorlar..

Faruk BERBER
19.02.2016, 01:18
Galatasaray maçını 90 dk. izledim. Organize 1 tane atakları yok.

HOPA'LI TS'Lİ
19.02.2016, 09:06
Yahu şu GS'yi yenip dönmememiz için bir neden yok.

Dış şutlar, frikikler ve kornerlere dikkat edelim, Schneider ve Podolski'yi tutalım kazanabiliriz.

İ. SARAL
19.02.2016, 09:52

Hafta sonu "Körler sağırlar birbirini ağırlar" olacak desene.

Hasan Habip Özbay
19.02.2016, 10:46
hakem rahat dursun ezer geçeriz ilk maçı unutmadık

zafercalikoglu
19.02.2016, 11:06
bu maçı alacağız duygusu bende hakim kayseri macının ilk yarısındaki oyunu burda genele yayarsak rahat alırız,bir sözüm de Hami hocaya ürkek ve korkak oynaması,Trabzon gibi oynaması yeterli

eğer Gs yener bu takımı uefa ya taşırsa Hami,bundan sonra en büyük destekçisi benim ,,:):)

kyodou
19.02.2016, 11:19
Hami' nin, oyunculara; "skor ne olursa olsun bastırın" talimatı vermesi gerek. Sadece Ğs değil, her maç için.

karahanbakar
19.02.2016, 14:42
Şu maçta ihtiyacımız olan adam Alex Borceanu. Ah ne olur gitmeyeydi. Mbia da satılmışken Okay'dan da Aytaç'tan da iyi olurdu o bölgede.

CEMEFKER
19.02.2016, 14:54
Şu maçta ihtiyacımız olan adam Alex Borceanu. Ah ne olur gitmeyeydi. Mbia da satılmışken Okay'dan da Aytaç'tan da iyi olurdu o bölgede.

(mesajın içeriği ile bir alakası yoktur , sadece bir latife)

"açeydim kollarımı...gitme diyeydim..."

(bu Türk işi Baba filminin repliğini ve sahnesini hiç unutamam...bir refleks olarak gömleğinin düğmelerini sökmek için az da uğraşmamıştı ...sanki oğlunun ölümü değil gömleğinin düğmeleriydi en büyük sıkıntısı Baba'nın....)

Arda'
19.02.2016, 15:27
2 rezil takımın mücadelesi (oyun olarak) berabere biter.

HOPA'LI TS'Lİ
19.02.2016, 15:58
USTA Başkan dün tweet üzerinde, Burak YILMAZ kardeşim, yolun açık olsun.

Bir gün dönmek istersen kapımız sana daima açık demiş.

USTA işi biliyor. Tahminimce, Burak'ın Çin'de kalıcı olmayacağını düşünüp yeşil ışık yakıyor.

HOPA'LI TS'Lİ
19.02.2016, 15:59
1-2 alırız

Podolski
Muhammet DEMİR
Aytaç

Uluhan
19.02.2016, 16:40
zaga saat sabah 6:04. Hava Torontoda yaz havasi gibi tshirtle geziyorum ; -4 derece :)

Doğukan Uçan
19.02.2016, 16:56
hami şapka takarsa kazanırız büyük ihtimal.

ucurum
19.02.2016, 17:12
4-7 bizim olur kesin, golleri, Musa Nizam (2), Aykut, Yumlu, Top Toplayıcı çocuk, ve Semih kendi kalesine (2)...

Ne zaman olumlama yapsak kaybediyoruz arkadaş, deplasman maçı işte muhtemelen yeniliriz, iyi futbol oynayalım dik duralım yeter, yenip yenilmek umurumuzda olmasın bu sezon işte...

Emre İskender
19.02.2016, 17:42

bol pozisyonlu maç izleriz o zaman...

kayyum61
19.02.2016, 18:30
cardozo olmayacak mı?

Ozan Kara
19.02.2016, 18:34
cardozo olmayacak mı?
Paraguay'da tedavi görüyor.

Cengiz Çubukcu
19.02.2016, 18:34
oynatılırsa Yusuf alır maçı....

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
19.02.2016, 18:36
Kazanırsak sadece güven açısından faydası olur.

special one
19.02.2016, 18:41
oynatılırsa Yusuf alır maçı....
Katılıyorum. Sefa içinde gayet uygun bir maç bence

Hakan
19.02.2016, 18:45
Onur
Cavanda,Yumsuz,Aykut,Musa
Boss,Aytaç
Sefa,Marin,Erkan
Demir

artvints
19.02.2016, 18:58
bu maçların kadrosunu 14 kişi olarak düşünmek lazım.bütün senaryolarda yapılacak hamleler düşünülmeli. hazırlıksız olmaz.maça erkan ile başlamak makul.maçın sonlarına doğru berabere veya önde girersek yusuf'un o anlarda oyunda olması daha iyi. oyuncu değiştirme hakkını sonuna kadar kullanmamız gerektiğinden erkan belli bir süre sahada olacaktır.önde başka alternatif yok zaten.gönlümden geçen kadro şöyle

......................onur
..cavanda...yumlu..aykut..musa
................aytaç....xxxx
........sefa........marin......yusuf
..................muhammet

x'li yerde sarı kart görene kadar salih, daha sonra bosingwa, maç sonuna doğru da skora göre özer veya akakpo oynayabilir. hepsi yarım saat oynarsa ancak verim alırız :)

Fatih Çelik
19.02.2016, 19:06
bu maçların kadrosunu 14 kişi olarak düşünmek lazım.bütün senaryolarda yapılacak hamleler düşünülmeli. hazırlıksız olmaz.maça erkan ile başlamak makul.maçın sonlarına doğru berabere veya önde girersek yusuf'un o anlarda oyunda olması daha iyi. oyuncu değiştirme hakkını sonuna kadar kullanmamız gerektiğinden erkan belli bir süre sahada olacaktır.önde başka alternatif yok zaten.gönlümden geçen kadro şöyle

......................onur
..cavanda...yumlu..aykut..musa
................aytaç....xxxx
........sefa........marin......yusuf
..................muhammet

x'li yerde sarı kart görene kadar salih, daha sonra bosingwa, maç sonuna doğru da skora göre özer veya akakpo oynayabilir. hepsi yarım saat oynarsa ancak verim alırız :)

Salih max 10 dk oynar :)