PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 22.Hafta l Deniz Ateş Bitnel 2 - 1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

artvints
19.02.2016, 18:13
direnç açısından erkan ve marin'i belli süreler oynatmak doğru karar olabilir. ilk 70 dakika marin oynar.öne geçebilirsek marin yerine erkan girer sağ kanada geçer. sefa merkezi kapatır.geri düşersek çok farketmez, saldıralım gitsin.

HOPA'LI TS'Lİ
19.02.2016, 19:24
Skor hangi zamanda ne olursa olsun,

Bu maçta sonuna kadar savaşırsak puanla döneriz.

Ben kazanacağımızı düşünüyorum.

kanterts
19.02.2016, 19:43
direnç açısından erkan ve marin'i belli süreler oynatmak doğru karar olabilir. ilk 70 dakika marin oynar.öne geçebilirsek marin yerine erkan girer sağ kanada geçer. sefa merkezi kapatır.geri düşersek çok farketmez, saldıralım gitsin.
Renktas marin 90 dakika oynamali . Gsyi ugrastirir . Bu macta yusufu 90 dakika oynatirdim sahsen . Ona göre bir Mac . Bunlarla cabuk cikabiliriz . Erkanda cok önemli , top tutar. Sefa mümkünse gitsin kumda oynasin . 10 kisi oynasak daha iyi .

Bud Spencer
19.02.2016, 20:22
adamlar takir takir paralarini aliyorlar...tedaviyi bir zahmet Trabzonda görsünler...kulagi agiran ülkeisne gidiyor

Adem Akyüz'
19.02.2016, 22:07
Onur
Bosingwa, Mustafa, Aykut, Musa
Aytaç, Özer
Sefa, Marin, Erkan,
Muhammet

Muhtemelen böyle bir 11'le çıkarız. Ya da Musa'nın yerine Aykut geçer Bosingwa yine stoper oynar.

Ozan Yılmaz
19.02.2016, 22:10
Onur
Bosingwa, Mustafa, Aykut, Musa
Aytaç, Özer
Sefa, Marin, Erkan,
Muhammet

Muhtemelen böyle bir 11'le çıkarız. Ya da Musa'nın yerine Aykut geçer Bosingwa yine stoper oynar.
Niye cavandaya ne oldu?

Adem Akyüz'
19.02.2016, 22:12
Niye cavandaya ne oldu?
Bişey olmadı da Cavanda/Bosingwa ikilisinden ben olsam Bosingwa'yı tercih ederdim. Deplasmanda olduğumuz için öncelik savunma olmalı. Bosingwa, Cavanda'ya göre daha sağlam oynuyor.

Ozan Yılmaz
19.02.2016, 22:13
Bişey olmadı da Cavanda/Bosingwa ikilisinden ben olsam Bosingwa'yı tercih ederdim. Deplasmanda olduğumuz için öncelik savunma olmalı. Bosingwa, Cavanda'ya göre daha sağlam oynuyor.
Musanın yerine cavandayi 100 kere tercih ederim.

Erdal DİLEK
19.02.2016, 22:15
Cavanda stoper oynasın. . .

Ozan Yılmaz
19.02.2016, 22:18
Cavanda stoper oynasın. . .
O intihar olur işte [emoji4]

Nadir Bekar
19.02.2016, 22:25
2-0 yeniliriz .

Uğur Kalyoncu
19.02.2016, 22:33
Maç Trabzon da olsa sıkıntı olurdu ama deplasmanda daha rahat oynayacağımızı düşünüyorum..

Muhammet ve Sefa ile devamlı şikayet ettiğimiz ilerde hareketsiz kalma durumu biraz ortadan kalktı..Marin de maçın tamamına yaymasa da o da belirli dönemlerde etkili oluyor ve attığı gol ve çıkarken aldığı alkış moral motivasyon noktasında da onu üst seviyelere cıkarmıştır..

Akhisar maçında diğer maçlara oranla daha iyi bir oyun vardı bu maçın ilk yarısında bunu daha üst seviyeye cıkardık...Penaltı benim için kıstas değil ama Onur un son haftalarda ki yükselen performansı Burak gibi bir adamın olmayışı ve kazandığımız özgüveni de dikkate aldığımızda kazanacağımızı düşünüyorum...

Mert Acar
19.02.2016, 22:46
Taraftar bu kadar inançlıysa mağlubiyet yakın..Herkesin kötü gününde biz ilaç oluruz.

Tayfun
19.02.2016, 22:49
Performans açısından takım olarak dengesizliğin dibine vurmuş durumdayız .

Kayseri maçının ilk yarısı insanları yanıltmasın, zira ikinci yarı saçmaladık yine. O maçı gazı bizi bu maçta 15 dk ancak götürür.

Samet Yildirim
19.02.2016, 23:10
Ayni 11 ile cikacagimizi düsünüyorum...Yumlu sakatligi gecmez ise Bosi stoper olur Musa sol bek

melihergun
19.02.2016, 23:54
Yener geçeriz de olabilir.Takım batıyor da olabilir.Gönül isterki birinci olsun eğer olursa o gazla ilk 5 e bile Allah ın izni ile çıkabiliriz diye düşünüyorum.

Erkan A.
20.02.2016, 00:48
bügün biraz uyuyayim dedim erken vakti rüyamda penalti kazandigimizi gördüm resmen oyuncularimiz seviniyordu sevincten sanirim ter su icinde uyandim ..

penaltiyi atabildikmi kim kazandi göremedim ...hayirlisi artik su mac saati gelsede oynansa sabrim kalmadi heycandan

Gökhan Uzun
20.02.2016, 00:48
Galatasaray kanatları etkin kullanan bir takım değil. O yüzden kazanan kadroyu bozma eğiliminde olacağını sanmıyorum. Belki bir orta saha rotasyonu görebiliriz.

Numan Yerlikaya
20.02.2016, 01:08
Bu maçı yenersek ceza alcak takımlar var zaten Cl önelemesi bile oynayabiliriz :D

Tolga Okumuş
20.02.2016, 01:20
---------------------Onur----------------

Bosingwa----Yumlu----Aykut----Musa

Cavanda------Özer-------Aytaç----Erkan

-------------------Marin-------------------

----------------Muhammet---------------

OĞUZHAN061
20.02.2016, 01:29
UEFA maçında selçuk tüm topları ezdi.Burak da satıldı.Akıllı oynarsak maçı alabiliriz.

kartal61
20.02.2016, 01:33
Bosıngwa ıle Cavandanın aynı kanatta olması ıyı olur.Bosıngwa defansıf anlamda Cavandanın açıklarını kapatır.Galatasarayın hucum anlamında sıkıntıları var.Çok dagınık oynuyorlar.Defansımız bıreysel hata yapmassa duran top dısında gol yemeyız.
Insallah Sefa oynamaz.Marın topla çok hareketlı.Posızyon yaratabılır.Aytaçla Özerın performansı çok onemlı.Insallah uyumlu bır sekılde oynarlar

revolution
20.02.2016, 01:50
adamlar sabri.den forvet yaratıyorlarsa
biz de fatih atik.ten forvet yaratabiliriz pekala .

belki de herif forvet olarak dünyaya geldi .
belki de burnumuzun dibindeki süper starı göremiyoruz .
belki de küçükken ezdiler garibi .

olamaz mı yani .

bak.
bilemedim şimdi .

Erkan A.
20.02.2016, 01:55
---------------------Onur----------------

Bosingwa----Yumlu----Aykut----Musa

Cavanda------Özer-------Aytaç----Erkan

-------------------Marin-------------------

----------------Muhammet---------------

kadro cok güzel olmus suan icin ..sadece musaya güvenemiyorum oraya son mac ne Kadar kötü olursa olsun yinede yusufu oynatirdim

yani musanin yerine yusufu yaz kadro tamamdir

Cemzirih
20.02.2016, 02:29
Arkadaslar seneler sonra ben turkiyedeyken istanbulda bir mac denk geldi maca gitmek istiyorum nasil gidebilecegim gidip gidemeyecegim konularinda birileri bilgilendirebiliese beni cok memnun kalirim . Simdiden tesekkurler .

kartal61
20.02.2016, 03:03
Arkadaslar seneler sonra ben turkiyedeyken istanbulda bir mac denk geldi maca gitmek istiyorum nasil gidebilecegim gidip gidemeyecegim konularinda birileri bilgilendirebiliese beni cok memnun kalirim . Simdiden tesekkurler .

Bu maça gıtmek ıstıyorsan bızım trıbune gıremessın.Galatasaraylıların arasında ızlerım dıyorsan Trabzonspor passolıgıyle bılet alamassın.O yuzden tarafsız passolıg alıp Galatasaray trıbununde ızleyebılırsın

Doğukan Uçan
20.02.2016, 10:28
kombassan konyaspor 37 puan oldu

Ertan 51
20.02.2016, 10:54
İlk yarı bitik ğs ye ilaç olduk (gerçi hakem kansızının yüzünden oldu ama) bu günlere geldiler,
şimdi de hocası tartışılan,kadrosu tartışılan dip yapmış bir ğs ye ilaç olup sezon sonunu buldurmayalım,gömelim gitsin,
Allahınızı severseniz hastayı yatağında bi öpün ne olur,
kalleş ğs gülmesin de bir de biz gülelim ne var yani :(

cyberentalpi
20.02.2016, 11:22
kombassan konyaspor 37 puan oldu

kombassan değil hocam torku

HOPA'LI TS'Lİ
20.02.2016, 11:29
Torku Konya tarihinin en başarılı sezonunu yaşıyor.

37 puan ve 3. sıra

Sahalarındaki her maçta 30.000 civarı coşkulu bir seyirciyle oynuyorlar

Bravo doğrusu

HOPA'LI TS'Lİ
20.02.2016, 11:30
Yorgun, yaralı ve bitik Cincon'u yenip dön Trabzon'um

İlk maçta haksız yenilmenin intikamını da almış olursun

Uğur Demircioğlu
20.02.2016, 11:39
deplasman yasağı olmasa tam gidilecek maçtı.

oguzhanssan
20.02.2016, 11:45
Valla bu gs bile ts yi darmadağın edebilir, onlar da yaralı ve biz de beceriksizler prdusuyuz. Tek güvendiğim Hami ve Onur

Sent from my Jolla using Forum Fiend v1.2.13.

cem1990
20.02.2016, 11:52
Yenilmeyeceğimizi düşünen bir tek gariban benim herhalde

oguzhanssan
20.02.2016, 11:56
Bu takımın nesine güvencen, kğıt üstünde harika ama kağıt helva gibi yitorlar, Allahın akhisarını yenemiyoruz, rize den dayak yiyoruz, hele durun haftaya osmanlı, sonra konya da bi koysun da bakalım ligde kalmaya mı oynarız yoksa ne olur görcez..

Ağaca yaslanma kurur, insana yaslanma ölür.

Sent from my Jolla using Forum Fiend v1.2.13.

biltrabzon
20.02.2016, 13:49
Aytaç da yokmuş kadroda.Orta saha yok,ölü gs 3-4 atar bize.Kadro öyle bir hal aldıki kimin nerde oynadiğı belli değil.

Adem Akyüz'
20.02.2016, 13:53
Aytaç kadroda yokmuş. Yunus Emre Sel'e göre orta saha Bosingwa-Özer olur.

Erdal DİLEK
20.02.2016, 14:08
aytaç yok mu; bu takımda bi maraz var ama, hayırlısı. . .

artvints
20.02.2016, 14:18
vardır aytaç o kadar da değildir. ortasaha yok başka.

Mert Acar
20.02.2016, 14:25
Bu takımın antreman düzeni incelenmeli..Bu kadarı şanssızlık olamaz..Ekici ve Okaydan sonra şimdide Aytaç.
Ortasahasız oynayacağız.Geçmiş olsun şimdiden.

HOPA'LI TS'Lİ
20.02.2016, 14:29
Aytaç da yokmuş kadroda.Orta saha yok,ölü gs 3-4 atar bize.Kadro öyle bir hal aldıki kimin nerde oynadiğı belli değil.

Bu sezon sakatlık rekoru kırdık.

Ne biçim bir durumdur anlamak mümkün değil

HOPA'LI TS'Lİ
20.02.2016, 14:30
Orta sahasız oynamak büyük handikap

Hakan
20.02.2016, 14:37
Atik oynar o zaman geçmiş olsun.54 overalli adam :D

Berk Ç.
20.02.2016, 14:38
Kayserispor maçındaki kadroya Aytaç yerine Akakpo koyulabilir.
Sakatlıklar yüzünden yedek kulübesinde de adamımız kalmadı artık tek çare sakatlık veya hamle gerektiricek bir şeyin olmaması için dua edip şansın yanımızda olmasını beklemek.

gurur6134
20.02.2016, 14:42
On liberoda bosingwami atikmi daha basarili olur..bosinin on libero oynadigi 2 3 maci hatirliyorum gecen seneden tam faciaydi..

Ege Kum
20.02.2016, 14:43
aytaç yok mu; bu takımda bi maraz var ama, hayırlısı. . .
Muharrem ustanın önerdiği fizyoterapisti kulübün yeni doktoru ihtiyacım yok diyerek istememiş. hak bu takıma.

DeAgLeMaNyAq
20.02.2016, 15:02
Bosingwa'nın etinden sütünden faydalanma babında joker gibi her maçta farklı mevkide oynatılması çok yanlış. Umarım hepimizi yanıltır ama henüz eski fizik gücüne kavuşmadığı için orta sahayı diri tutması çok zor. Öyle veya böyle kilit adam Özer olacak...

Ahmet Aksu
20.02.2016, 15:15
aytaçta yok ortasaha çöker zaten özerle bir kişi eksik ortasahada bosingwa da ortasaha da oynadığı maçlarda çok etkili değildi. geriye xaviatik ve yusuf yazıcı var onlarda bu maçı kaldıracak güçte ve potansiyelde değil şimdiden geçmiş olsun. savunma düzeldi hücumda da muhammetle toparladık biraz ama ortasaha boş kaldı iyice.

artvints
20.02.2016, 15:21
Bosingwa'nın etinden sütünden faydalanma babında joker gibi her maçta farklı mevkide oynatılması çok yanlış. Umarım hepimizi yanıltır ama henüz eski fizik gücüne kavuşmadığı için orta sahayı diri tutması çok zor. Öyle veya böyle kilit adam Özer olacak...

özer'den anahtar deliği bile olmaz ya neyse.

yüregimts
20.02.2016, 15:25
Muharrem ustanın önerdiği fizyoterapisti kulübün yeni doktoru ihtiyacım yok diyerek istememiş. hak bu takıma.

Bu takımın başkanı bişey diyecek birisi de istemeyecek. Vayyy arkadaş...

Bizim doktor mesaiyi sadece Atik le Sefayla Salihle ilgileniyo galiba hiç birisi sakatlanmıyo

Sibel
20.02.2016, 15:26
Aytaç yok. Takımın tüm dengeleri bozuldu.

Fatih Öztürk
20.02.2016, 15:32
Bu kadar eksik orta sahamızı Sneijder tek başına yer bitirir.Orta sahada Salih,Fatih Atik mecburiyetten oynatılır.

Hasan Habip Özbay
20.02.2016, 15:33
bizim değil geyse için zor olur bunu avantaja çevireceğiz ve 1-0 alacağız o kadar net ifade ediyorum

Uğur Demircioğlu
20.02.2016, 15:58
Allah'ını seven ön liberoya gelsin.

Tayfun
20.02.2016, 15:59
Bosingwa ön liberoda olmaz, yanlış.

Balıkesirspor maçında MRA denedi berbat oldu orta saha .

Bu maçın sonucu artık bizim açımızdan az çok bellidir, mağlubiyet .

Tayfun
20.02.2016, 16:05
Ayrıca Aytaç ne ara sakatlandı dün idman bitti birşeyi yoktu?

Ne gibi bir sakatlık olabilir, evde mi sakatlandı bu adam ?

Yoksa Hami yine "ego" testi mi yapıyor kendince ?

Mehmet_Mercanlı
20.02.2016, 16:14
Sakatlığı nükseden Aytaç, cezalı Douglas ve sakatlıkları devam eden Okay, Cardozo, Mehmet ve Güray İstanbul'a götürülmedi.

---------------------Onur-----------------

Bosingwa---Douglas---Aykut---Güray

Mehmet------Okay-------Aytaç------Erkan

---------------Muhammet---------------

-----------------Cardozo----------------

birde GeySe li ler 'cok eksihimiz var ' diyorlar

Ege Kum
20.02.2016, 16:24
Bu takımın başkanı bişey diyecek birisi de istemeyecek. Vayyy arkadaş...

Bizim doktor mesaiyi sadece Atik le Sefayla Salihle ilgileniyo galiba hiç birisi sakatlanmıyo
aynı fizyoterpist uzun zamandır oyalanıyor zamanında iho kadın olduğu için kabul etmemişti Trabzondan olduğu için adını söyleyemiyorum ifşa olmasın merak eden olursa mesaj atarım

Ege Kum
20.02.2016, 16:26
Sakatlığı nükseden Aytaç, cezalı Douglas ve sakatlıkları devam eden Okay, Cardozo, Mehmet ve Güray İstanbul'a götürülmedi.

---------------------Onur-----------------

Bosingwa---Douglas---Aykut---Güray

Mehmet------Okay-------Aytaç------Erkan

---------------Muhammet---------------

-----------------Cardozo----------------

birde GeySe li ler 'cok eksihimiz var ' diyorlar

okayla aytaç cezalımı sakatmı

Ozan Yılmaz
20.02.2016, 16:27
okayla aytaç cezalımı sakatmı
Sakat hepsi

ucurum
20.02.2016, 16:59
Bu kadar eksikle, benim kadrom. Biraz tecrübesi olsa, Yusuf Yazıcı'yı Akakpo ile yer değiştirirdim. Salih, eğer bu maçta oynarsa 47. saniyede Kırmızı Kart görür, sonuç:

http://www.footballuser.com/formations/2016/02/1414196_Trabzonspor.jpg

Paksoy
20.02.2016, 17:07
-------------------------onur-----------------------------
bosingwa------mustafa---------aykut---------yusuf

---------------akakpo---------özer-------------------

cavanda-----------------marin-----------------erkan

------------------m.demir-------------------------------

orta saha için özer ve akakpo dışında oynayacak yok zaten.

İ. SARAL
20.02.2016, 17:16
3'lü defans oynamamız lazım ama hoca oynatmıyor. Mecbur Atik oynayacak.

kanterts
20.02.2016, 17:40
3'lü defans oynamamız lazım ama hoca oynatmıyor. Mecbur Atik oynayacak.
akakpo var . herzaman bir cözüm vardir , atik denen sifir bidaha ts formasini giymemeli.

memozcan
20.02.2016, 18:30
maçta darbeye bağlı sakatlıkları anlarım.. fakat bunun dışındaki sakatlıklar ya oyuncunun tembelliğini ya da hocanın idman taktiklerinin yanlışlığını gösterir..

azıcık yükleme yaptık takım komple sakatlandı diyen sir hami demek ki hiç ders almamış.. şimdi da aytaç sakat.. geçmiş olsun.. biz mbianın yeri nasıl dolacak , aytaçla okay o bölgede yetersiz kalır derken şimdi ikisi de yok!!!

cyberentalpi
20.02.2016, 18:41
Önlibero illa olacaksa bunun için tek adam kaldı özer. Gs ye karşı iyi ve hızlı hucum yaparsanız macı kazanırsınız.

O yuzden ki dagınılıgına ragmen yusuf macta olmalı

özer önünde de marin. kanatlarda erkan bu ara etkili. cavanda gibi hızlı adam da olmalı. ne kadar hızlı olursa gs ye karşı işimiz o kadar kolay olur.

Ha oyun kalitesine bakınce işimiz zor..

Gs de dikkat edilmesi gereken adamlar sinan ve podolski. tabi sınaydır a da dikkat edelim ki Onur a yine efsanevi gol atmasın.

Gs nin zayif karnı semih. Ustune marin ve muıhammet bolca calısırsa etkili olurlar.

artvints
20.02.2016, 18:46
batuhan alınabilirdi .daha ilk haftalardan sorun yaşadık.

memozcan
20.02.2016, 18:46
yusuf sol bek oynamalı, bosi ise önlibero.. f. atik ve salih mümkünse otelde bırakılsın..

Şerafettin Kara
20.02.2016, 19:04
Yahu yarım saatlik ciğeri olan takımız gördük geçen hafta ligin en az pozisyona giren takımına yığınla pozisyon verdik aytaç olsa ne olur olmasa ne olur

memozcan
20.02.2016, 19:10
Yahu yarım saatlik ciğeri olan takımız gördük geçen hafta ligin en az pozisyona giren takımına yığınla pozisyon verdik aytaç olsa ne olur olmasa ne olur
çok bişey olmaz .. üç beş pozisyon daha fazla veririz.. orjinal orta saha oyuncumuz olmamaış olur..

yenildiğimizde de ilk defa yenilmedik ki yenilsek ne olur yenilmesek ne olur der kapatırız..

Şerafettin Kara
20.02.2016, 19:13
çok bişey olmaz .. üç beş pozisyon daha fazla veririz.. orjinal orta saha oyuncumuz olmamaış olur..

yenildiğimizde de ilk defa yenilmedik ki yenilsek ne olur yenilmesek ne olur der kapatırız..
sezon boyunca yaşanan genel senaryo zaten alışmışız bu düzene

Nihat Güneş
20.02.2016, 20:52
Yusuf denen yeteneksiz oynamaz inşallah. Defansın ayarını da bozar kabiliyetsiz.

Ortasaha Akakpo Özer olur...Fatih ve Salih mi, aman ha.

Hakan
20.02.2016, 20:59
Yusuf oynarsa maçın yıldızı Sabri olur

batuhanTs
20.02.2016, 21:03
Yusufu hala ilk 11 e yaziyorlar saka gibi bu kitle mac izliyor mu anlayamiyorum bazen 80 den 85 den sonra giren hamle topcusundan ileri gidemez yusuf o bile o yeteneksizd fazla bile ya neyse takimin rezil donemine denk geldi diye idare edicez

Oruç
20.02.2016, 21:06
Yusuf'u 11'de görürsem maçı izlemem. Zaten yenileceğiz bari Yusuf'u görmesin gözüm.

Fatih Çelik
20.02.2016, 21:10
Akakpo kara gün içindir... Salih de olabilir.

sasort
20.02.2016, 21:43
-------------------------onur-----------------------------
bosingwa------mustafa---------aykut---------yusuf

---------------akakpo---------özer-------------------

cavanda-----------------marin-----------------erkan

------------------m.demir-------------------------------

orta saha için özer ve akakpo dışında oynayacak yok zaten.

şu cavandayı sağ açıkta görmeyi nasip edecek mi yaradan

aynen katılıyorum

kazanır mı muamma ama akakpo bilemiyorum orta sahada donka karşı başedemez tek sıkıntı orda

ama eldekilerle en iyisi kadro bu

adiloş bebe
20.02.2016, 21:54
bu maçtan puan alabiliriz ama nasıl? tabikide oyuncuların hepsinin canını dişine takması gerekir herkes iki kişilik oynamalı bu maç

Paksoy
20.02.2016, 21:59
şu cavandayı sağ açıkta görmeyi nasip edecek mi yaradan

aynen katılıyorum

kazanır mı muamma ama akakpo bilemiyorum orta sahada donka karşı başedemez tek sıkıntı orda

ama eldekilerle en iyisi kadro bu
En azından schneider'in bölgesini Cavanda ve Bosi ile kapatırız .

DeAgLeMaNyAq
20.02.2016, 22:11
İstanbul takımlarına karşı hele ki deplasmanda Salih'i orta sahada oynatmak, 1 oyuncu değişikliğini boşa harcamak ve her an 10 kişi kalmak demektir. Ha geçen sene ki GS maçında da Ersun Hoca orta sahada oynattı ama ilk yarıda atılmaktan zor kurtuldu Hoca da hemen oyundan aldı ve Napoli maçında eksik kadroyla çıkmamızın haricinde bir daha da orta sahada oynatmadı. İlk yarıdaki maçta GS'nin orta sahası yoktu şimdi de aynı durumda biz varız. Orta sahada üstünlük kuramadan galip gelmenin tek yolu katı yerleşik savunma, etkili kontra ve duran topları değerlendirmeden geçer. Normalde üçünü de iyi yaptığımızı söyleyemeyiz ama bakarsınız bambaşka bir performans sergileriz. Ama ilk mesajımda söylediğim gibi alttan gelenler GS'yi yakaladığından, GS bir şekilde desteklenip cezasını çekmesi için Avrupa'ya katılması sağlanacak gibi. Biz yeter ki iyi oynayalım hakeme karşı oynamaya zaten alışkınız. Ancak son 4 maçta 4 penaltı yaptığımızı da unutmamak lazım...

yorumsuz6117
20.02.2016, 23:12
Oha Aytaç'da gitmiş..

Soner Albayrak
20.02.2016, 23:21
2-1 veya 1-0 yeniliriz.

Cafer Bulur
20.02.2016, 23:36
2-1 veya 1-0 yeniliriz.
Su sartlarda bir beraberlik bizim icin yeterli gözüküyor.

Ama futbol bu belli olmaz yarin mactan sonra kacan galibiyete yanabiliriz.

Isimiz zor gözüküyor ama takim eksik olsa da iyi mücadele edecegimizin dusunuyorum.

Futbol sansina ihtiyacimiz olacak yarin o olmadan olmaz.

yüregimts
20.02.2016, 23:49
Fatih Atik 'i yazın ilk 11 e beyler.

Cafer Bulur
21.02.2016, 00:18
Fatih Atik 'i yazın ilk 11 e beyler.

Onur
Cavanda aykut yumlu musa
Özer bosingwa
Sefa marin erkan
Muhammet

Olacak herhalde.baska ihtimal zor.

Berke6198
21.02.2016, 00:29
Futbolcularımız bugün hangi formayı taşıdıklarını hatırlarsa eğer bu maçı kazanırız.

Samet Yildirim
21.02.2016, 00:42
Onur
Cavanda aykut yumlu musa
Özer bosingwa
Sefa marin erkan
Muhammet

Olacak herhalde.baska ihtimal zor.

yüzde 99 bencede

Süper Golcü
21.02.2016, 00:50
onur
cavanda-aykut-yumlu-yusuf
salih-bosingwa
marin-özer-erkan
muhammet

bu şekilde maç başından itibaren kontraya yönelik oyunla belki 1-2 gol bulur kazanabiliriz, özerin orta sahada hayalet gibi olacağını, salihle boss un pas ve pozisyon eksiği yaşayacağını tahmin edebiliyorum ama bu kadar eksikle farklı bir şeyler yapmayıp klasik trabzon olarak çıkıp galip gelmeyi beklersek mustafa denizlinin ihtiyacı olan çıkışı yakalamasına yardımcı olabiliriz

onur
cavanda-aykut-yumlu-yusuf
özer-bosingwa
sefa-marin-erkan
muhammet

cesur oynayacaksak da böyle oynayıp kafa kafaya saldıralım trabzonspor gibi oynayalım buna benzer bir kadroyla çıkıp deplasman diye top arkasında beklemeyelim

Ahmet Başkaya
21.02.2016, 01:07
Maçı falan bilmem de şu Şikebahçe, galatasaray yazma işi falan çocuk gibi duruyor yapmasak daha güzel olur gibi.

artvints
21.02.2016, 01:11
top rakipteyken işini iyi yapan neredeyse tek oyuncumuz sefa şuan. o oynar.rakip arkasına sarkabilecek uzun mesafe koşularında güçlü kalabilen tek oyuncumuz yusuf. bence o da oynamalı. muhammet marin banko zaten. aytaç'ın yokluğu büyük kayıp oldu. özer'in merkezde oynaması risk böyle bir maçta .çünkü herhangi bir direnç oluşturmuyor.rakipten uzak kalıyor, alan kapatamıyor ama baka oyuncu yok malesef. merkezde antreman performansına göre karar verilmesi doğru olur. akakpo ve salih'i oynatılıp topu fazla ayakta tutmadan sürekli hızlı hücum denemeleri yapılabilir. bosingwa ve özer oynatılıp topa sahip olma denemeleri yapılabilir.hami hocaya kalmış artık. yeter ki bir plan yapılsın, ona göre oyuncu oynatılsın ve plana sadık kalınsın. öyle ortaya karışık bir şey çıkmasın ya da gol yeyince bütün planı çöpe atıp kaosa girmesin takım. önce makul bir oyun taktiği, sonra iyi bir uygulama ve taktik sadakat görmek istiyorum.

Fatih Öztürk
21.02.2016, 01:26
Sefa'ya 3.5 değilde 1.5 verseydik daha şık dururdu sanki.GS'yi devirirsek başrollerde Sefa ve Erkan olur.

Onur,Cavanda,Aykut,Mustafa,Bosingwa ,Fatih,Özer,Sefa,Marin,Erkan,Muhammet

Fatih Öztürk
21.02.2016, 01:29
Ve bu tür maçların adamı Yusuf Erdoğan!
GS'nin şuursuzca ataklarına karşı Yusuf hamlesi maçı bize getirir.

kalavara
21.02.2016, 01:57
valla camiadaki artislenmeye bakarsak yeni bir gerçek tokadı uzak değil! ne olursa olsun gs kadrosu bizden daha iyi maalesef üstelik takımın göbeği kelimenin tam anlamıyla boş. bosingwadan ön libero olmaz, o sertlik asla yok bossi'de üstelik mecburiyetten oynadığı öyle belli ki. valla kimse büyük umutlara kapılmasın ki hayal kırıklığı fazla sarsmasın, 2x2:4, vaziyet ortada.

Gökhan Uzun
21.02.2016, 02:27
Nedense içimde kaybetmeyeceğimize ve Marko'nun gol atacağına dair bir his var. Umarım yanılmam.

Çağatay_
21.02.2016, 03:13
Bu kadar eksikle, benim kadrom. Biraz tecrübesi olsa, Yusuf Yazıcı'yı Akakpo ile yer değiştirirdim. Salih, eğer bu maçta oynarsa 47. saniyede Kırmızı Kart görür, sonuç:

http://www.footballuser.com/formations/2016/02/1414196_Trabzonspor.jpg

En mantıklı kadro bu gibi duruyor, ama 5'li defansa karşı Türkiye'de bir alerji var.

Beşiktaş Carvalhal zamanında Sivok'u sarkık libero oynatarak bizi bu taktikle yenmişti. Sürekli atak yapıp doğru düzgün pozisyon bulamamış, kontra ataktan gol yemiştik.

asilhamsi
21.02.2016, 09:42
kadro ben 3 lu oynarim diye bas bas bagiriyor ama duyan yok.

onur
mustafa bosi aykut
cavanda akakpo kyusuf byusuf
sefa mami marin

enerjik bir takim.rakibi 90 dakika isirir.Bizim su an en cok ihtiyac duydugumuz sey 90 dakika maca asilan 11

Onur Keskin
21.02.2016, 09:45
Ben istanbuldayim. Ts pasoligimle izleyebilir miyim maçı

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Özkan
21.02.2016, 09:58
Ben istanbuldayim. Ts pasoligimle izleyebilir miyim maçı

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel bir kafede izleyebilirsiniz.

nbay
21.02.2016, 10:39
orta saha da bosingwa ile başlarsak ,fatih atiği de arayabiliriz gibime geliyor.
akakpo 'da oynar deniyor ama orta saha performansını bilmiyoruz nasıldır.

Kemal Öztel
21.02.2016, 11:23
Galatasarayda da Linnesin sol bek Sabrinin sağ açık oynaması bekleniyor Poldi bitirici olabilir ama pres özelliği yok tek forvet oynarsa yutabiliriz diye düşünüyorum Donk saatli bomba bence Sneijderi hapsedersek bu iş tamam ve bence bu maç Denizlinin son maçı olacak

SEDER
21.02.2016, 11:25
orta sahada akakpo ile başlamak intihar olur..yoksa kimse salih oynasın..

PortoDeGalinhas
21.02.2016, 11:28
Bu maçta yasayacagimiz bir puan kaybinda avrupa hayalleri suya düşer.

oksoholu
21.02.2016, 11:38
Ön liberoda Bosingwayı denemek intihar iki haftadır onun yüzünden sıkıntı yaşıyoruz öz güveni çok fazla ama yaşlı çok hata yapıyor ön libero dediğin basit oynar hata yapmaz hataları kapatır bunların hiç biri bosingwada yok bence 1461 den aldıkları çocuğu oynatsınlar yada özeri

Berat Akçay
21.02.2016, 11:58
Orta sahada Aytaç yoksa burada Salih değil Fatih Atik olmalı. Yumuşak orta saha ile kaybederiz. Salih biraz sertlik konusunda dengesiz.

Berat Akçay
21.02.2016, 12:03
Bu arada arkadaşlar Ankara'da maçı beraber izliyoruz. Ankara'da olan arkadaşlarımızı bekleriz.

Detaylar bu başlıkta

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/52315-BMN-Ankara-Galatasaray-Ma%C3%A7%C4%B1n%C4%B1-Birlikte-%C4%B0zliyoruz-!

Tayfun
21.02.2016, 12:13
Bu gs'ye duyduğum nefret fenere duyduğum nefretten daha fazla .

Yeri gelmişken bunu da yazayım buraya .

Biri alenen çelme takıyor, diğeri kapalı kapılar ardında, futbolcu ayartarak .

Düşmanın bile mert olanı makbuldür !

Berke6198
21.02.2016, 12:40
Bu gs'ye duyduğum nefret fenere duyduğum nefretten daha fazla .

Yeri gelmişken bunu da yazayım buraya .

Biri alenen çelme takıyor, diğeri kapalı kapılar ardında, futbolcu ayartarak .

Düşmanın bile mert olanı makbuldür !

Fenerbahçe, mert bir düşman yani ? :)

Adem Akyüz'
21.02.2016, 12:44
Bu orta sahayla nasıl oynayacağız çok merak ediyorum.

Sibel
21.02.2016, 12:47
Bu orta sahayla nasıl oynayacağız çok merak ediyorum.

Hangi orta saha?

Adem Akyüz'
21.02.2016, 12:48
Hangi orta saha?
İşte o olmayan orta saha :(

Nihat Güneş
21.02.2016, 12:48
Salih oynarsa bırak intiharı toplu katliam olur.

Soner Albayrak
21.02.2016, 12:49
Rakip orta sahayı yürüyerek geçecek bugün, of of..

asilhamsi
21.02.2016, 12:55
orta sahada akakpo ile başlamak intihar olur..yoksa kimse salih oynasın..

Salih in akakpo ya karsı bir tane üstün tarafını soyleyebilirmisiniz?

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2016, 12:58
Kaya ÇİLİNGİROĞLU,

GS-TS maçı berabere biter dedi :)

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2016, 12:59
Savunma ve ön libero oyuncuları hata yapmazsa ve golcüler kaçırmazsa kazanırız.

Sibel
21.02.2016, 13:06
İşte o olmayan orta saha :(http://i.hizliresimupload.com/TSc13AGf.png (http://i.hizliresimupload.com/TSc13AGf.png)

Alp Yavuz 13
21.02.2016, 13:15
net alırız bu akşam maçı

Fatih Çelik
21.02.2016, 13:17
Akakpo 5. stoper gibi oynuyor stoperlerin arasına giriyor çoğunlukla. Geriye çekilip yay üstü veya gerisinde basıyor. Bu da Sneijder ve Podolski için çok şut imkanı demek. Salih daha çok adam adama zihniyetiyle oynadığı için daha faydalı olabilir.

Bu arada Bosingwa gibi çizgi ve dar alan konusunda master yapmış bir oyuncuyu orta saha gibi çok daha geniş bir bölgede oynatmak riskli bir hamle. Aklıma Vahid Hoca zamanı oynadığımız 3-0 lık Karabük maçı geliyor.

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2016, 13:25
Yasin'in kart cezasından dolayı oynamaması da avantaj

Snayder ve Podo'ya şut imkanı vermezsek yenilmeden döneriz.

kyodou
21.02.2016, 13:26
Gs ve Bjk maçlarını kazanırsak Avrupa umudum olur şahsen.

Cengiz Çubukcu
21.02.2016, 13:30
Galatasarayda da Linnesin sol bek Sabrinin sağ açık oynaması bekleniyor Poldi bitirici olabilir ama pres özelliği yok tek forvet oynarsa yutabiliriz diye düşünüyorum Donk saatli bomba bence Sneijderi hapsedersek bu iş tamam ve bence bu maç Denizlinin son maçı olacak

kulağa ne kadar da hoş geliyor :)

hofsaale
21.02.2016, 13:32
Galibiyet en güzel doğum günü hediye olur..hadi Trabzonum

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

halilaziz61
21.02.2016, 13:34
Kaya ÇİLİNGİROĞLU,

GS-TS maçı berabere biter dedi :)

Kesinlikle berabere bitmez bence,
umarım kazanan biz oluruz

Berke6198
21.02.2016, 13:41
Galatasaray'da etkili iki oyuncu var şu anda. Sniejder ve Podolski. Ancak GS'nin son maçları bizden daha kötü sonuçlanmış.

Orta saha ve yay çevresinden şut imkânı, oyun kurma imkânı tanırsak golü de bariz şekilde yeriz. Defansın önünde Akakpo oynatılabilir ancak bu bir risk tabii. O mevkiide nasıl oynadığını hiç görmedik. Bosingwa'nın orada görev alacağı konuşuluyor. Bence yanlış tercih olur. Bosingwa'ya çizgiyi kullanması için imkân verilmeli. Sol bekte oynatılmalı.

Sağ bek Cavanda, sol bek Bosingwa olmalı.

Yine de Aykut-Mustafa önlerinde Akakpo kurgusuyla çıkardım ben olsam. Veya en kötü Aykut-Akakpo önlerinde Mustafa çıkarım.

Erkan ve Yusuf bu takımın katline sebep olan iki kanat oyuncusudur ancak ne kadar karşı olsam da bu maçta sahada olmaları gerekiyor. Böyle maçların havası başka olur. Maça etki edebilirler.

Özellikle Yusuf'un etkili olabileceğini düşünüyorum kanatta. Zaten başka kozumuz da yok diyebiliriz.

Bana öyle geliyor ki ileride Marin-Muhammet çok etkili olacak. GS'nin stoper ikilisini göz önüne getirince, Yusuf eğer birazcık akıllı oyun sergilerse Muhammet kesinlikle yırtacaktır orayı. Marin'e çok boş alan kalacak diye düşünüyorum.

Semih Kaya özellikle defans arkasına atılan toplarda çok büyük zaafiyetler veriyor. Muhammet de hızı iyi olan bir futbolcu. Marin bunu değerlendirmeli ve bulduğu fısatlarda Muhammet'e havadan,yerden her türlü şekilde topu ulaştırmalı/ulaştırmayı denemeli.

Golü atarsak eğer yine kapanmamalıyız. Oyunu kanatlara yıkmalıyız. Çünkü kanatları ve bekleri çok etkisiz.

Hami Mandıralı'nın oyun okuma becerisine ne kadar güvenmesem de İnşallah doğru analizler yapmıştır.

Ozan Yılmaz
21.02.2016, 13:50
Semih cezalı oynayamayacak.

Berke6198
21.02.2016, 13:56
Semih cezalı oynayamayacak.

Bilmiyordum. Durum böyleyse daha iyi ileri uç açısından.

Ozan Yılmaz
21.02.2016, 14:04
Bence oynasaydı daha iyi olurdu bizim için. Çok fazla bireysel hata yapıyor maçlarda.

OFLU
21.02.2016, 14:06
Orta sahası olmayan takımdan galibeyet beklemek biraz hayal olur.

Berke6198
21.02.2016, 14:06
Bence oynasaydı daha iyi olurdu bizim için. Çok fazla bireysel hata yapıyor maçlarda.

Ancak deneyimli bir oyuncu ve kadronun sürekli elemanlarından birisi. Şimdi onun yerinde oynayan kişi belki bireysel hata yapmayacak ama yedekten veya başka mevkiiden geldiği için o hattın dengesini bozacak.

Ozan Yılmaz
21.02.2016, 14:09
Ancak deneyimli bir oyuncu ve kadronun sürekli elemanlarından birisi. Şimdi onun yerinde oynayan kişi belki bireysel hata yapmayacak ama yedekten veya başka mevkiiden geldiği için o hattın dengesini bozacak.
Denayer, chedju, h.balta üçlüsünden ikisi oynayacak stoperde. Hepsi oynayan adamlar zaten ve bence üçü de semihten daha iyi.

BlackPanther

Semih oynasa ne yazar. Çürük 6s yi öyle veya böyle yenmemiz lazım.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Tayfun
Fenerbahçe, mert bir düşman yani ? :)

Burada yanlış ifade biçimi oldu .

Gs gibi "dost" ayaklarına yatıp arkadan iş çeviren değil. Alenen düşman olup bunu belli eden bir kulüp farkları bu benim için .

artvints
21.02.2016, 14:20
sezon başında ortasaha merkezde zeki, bourceanu, constant, mbia, aytaç, okay, ekici, medjani yani 8 futbolcu vardı.biz bu maça atik ile çıkacağız muhtemelen.
sonra galibiyet bekle.

odyseuys
21.02.2016, 14:34
kadro ben 3 lu oynarim diye bas bas bagiriyor ama duyan yok.

onur
mustafa bosi aykut
cavanda akakpo kyusuf byusuf
sefa mami marin

enerjik bir takim.rakibi 90 dakika isirir.Bizim su an en cok ihtiyac duydugumuz sey 90 dakika maca asilan 11

hocam geride liberolu oynayabilmek için bunun çalışılmış olunması gerek. hadi bugün de üçlü defans yapalım demeyle olacak iş değil o. birbirini tamamlamak yerine birbirini bozabilir de bu üç oyuncu eğer ön çalışma yapılmamışsa.

daha önce sol bek oynamış olan aykut, stoperden sağ beke devşirme salih çok rahat bir şekilde üçlünün sağı ve soluna yazılabilir. liberoya bu üçlünün boyu uzasın isteniyorsa yumlu, arkası toplansın isteniyorsa bosingwa da yazılabilir... sol bek oynattığımız yusuf'un aslının sol açık, sağ bekimizin potansiyel olarak sağ açık oynayabileceğini düşündüğümüzde bu takımın oynayabileceği en iyi sistem belki 3-5-2 ya da sizin yazdığınız 3-4-3. hatta erkan gibi marin gibi kanattan çok "iç" oynama özellikleri olan oyuncular da hesaba katıldığında daha anlamlı oluyor ama bunların sene başından ya da en azından devre arasında çalışılmış, denenmiş olması gerekiyordu. bugün gs maçında önceden çalışılmış olsa merkezi sakatlıklar dolayısıyla zaaflı da olsa şu sistemi görmek isterdim sahada;

<iframe src="http://www.footyformation.com/team/embed/slug/pxL" width="490" height="650" seamless scrolling="no" border="0" frameborder="0">http://www.footyformation.com/team/view/slug/pxL</iframe>

umitçebi
Maça stada gidecek olanlar var mı?

ucurum
Arkadaşlar öncelikle yeni yönetimle yakaladığımız bu vizyon, Hami'yi her yönüyle seviyor olmam ve Trabzonspor'a olan aşkımdan dolayı umarım bu akşam galip gelen taraf biz oluruz...

Ancak rüyadan uyanıp gerçeklerle yüzleşirsek de bu akşam %80 Galatasaray favoridir.

Favoridir çünkü, her ne kadar 3lü defans ile kalabalık ortasaha ile maçı tutma şansımız olsa da 4231 illetinden kurtulamayacağız. Bu ortadaki ikili en alakasız adamlardan oluşacağı için göbekten güzelcene delecekler bizi. Beklerimizden de Yusuf tarafı, her ne kadar ligin en gerizekalı bekine karşı oynayacak olsak da bizi dağıtacaktır. Bence bu maç büyük ihtimal Galatasaray'ın bir an canlanacağı maç olacaktır. Sonrasında gene çökmeye devam ederler...

Benim skor tahminim 2-0 Galatasaray lehine.

Ne yapacak olsaydık galip gelirdik.

Defans hattımızı ileri çıkarıp Mustafa ve Aykut ile ortasahaya yakın bir savunma çizgisi hazırlayıp ortasına Bosingwa'yı yerleştirsek. Cavanda ve Yusuf ile kanat hücumlarına ağırlık verip Galatasaray beklerini yerinde tutsak. Marin ve Erkan'ı Muhammet'in arkasında tutarak Galatasaray'ın savunma zaaflarından yararlansak, ortasahadaki kimliği belirsiz iki oyuncumuzun performansına göre bence 1-2 hatta 1-3 gibi bir galibiyet bizi bekler olacaktı.

Ancak olacak olan şey belli Cavanda ve Yusuf tek başına ikişer ikişer kanat bek ve hücumcularını tutmaya çalışacak. Beceremeyecek ve desteğe gelen ortasaha dinamiklerimiz de ortayı boş bırakacağından Sneijder'i maçın yıldızı yapacaklar.

Umarım yanılırım. Ne olursa olsun USTA'ya tam destek, öpüyorum seni büyük Başkan.

Euzjad
21.02.2016, 14:40
8638 su ligtvnin kapak resmine bi kapak yapsak cok guzel olucak. Maci 1-2 aliriz

61_Hasan_69
21.02.2016, 14:50
Orta sahada fatih le akakpo oynayacak büyük ihtimalle Allah affetsin

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2016, 14:53
Düşecekler belli oldu:

Sivas
Satılmışşehir
Mersin İY

Sivas ve Satılmışşehir'i biz de yenersek tadından yenmez.

Adem Akyüz'

Bence Bosingwa-Özer oynar. En kötü Özer-Akakpo

HOPA'LI TS'Lİ

Şu Fatih ATİK işkencesi ne zaman bitecek?

MarkusAntonyus
21.02.2016, 15:10
içimden bi' his akşam Trabzonspor yenecek diyor, Allahını seven üzerime karamsarlık atsın.

61_Hasan_69
21.02.2016, 15:12
Şu Fatih ATİK işkencesi ne zaman bitecek?

Sezon sonu bitiyor Allahin izniyle :)

artvints
21.02.2016, 15:15
ilk golü atsak bile bu orta sahayla oyunu tutmak çok zor. şans hakem hepsi yanımızda olması lazım.öyle bir derbi hatırlamıyorum ben.

Mert Acar
21.02.2016, 15:19
Taraftar bu kadar umitli olunca hep kaybediyoruz.Eksiklerde göz önüne alınca arena da puan almak mucize olur.
Beklenti içine girenleri görüyorum..Üzülen biz oluyoruz.Boşverin.

Hüseyin Çümen
21.02.2016, 15:32
gese yi tam doğru zamanda yakaladık fakat onlar bizi çok daha doğru bir zamanda yakalamılar orta sahamız malesef çok kötü. böyle bir ortasahayla kazanmak için hani maçtan önce yeminler edilir andlar içilir tekmeye kafaların uzatıldığı sakatlanma pahasına hamelelerin yapıldığı maçlar olur ya o şekilde oynanırsa kazanılabilir yoksa ümidim çok az

Sibel
21.02.2016, 15:42
Sol bekte Yusuf oynamalı. Sefa da 11'de başlamalı. Akakpo hakkında bir fikrim yok.
Kadro yapmak çok zor.
Onur
Bosingwa Mustafa Aykut Yusuf
Salih/Atik Özer
Sefa Marin Erkan
Muhammet

Adem Erdoğan
21.02.2016, 15:42
Bu maçı alacağız gibi geçiyor içimden.

artvints
21.02.2016, 15:44
.......................onur
..cavanda....yumlu..aykut...bosingwa
.................salih...akakpo
........sefa........marin........yusuf
..................muhammet

en azından yan toplarda bir direncimiz olur. kontra yemeyiz. kendi sahamızda bekleriz. kapılan topları marin ve muhammet'e ulaştırabilirsek pozisyona gireriz.

Ahmet Ulusoy
21.02.2016, 15:59
3 yemezsek iyidir

Soner Albayrak
21.02.2016, 16:01
Ben bu Gs maçlarına hiç mi hiç güvenmem. Bizim iyi onların kötü olduğu zamanlarda bile bizi yenmişlikleri var ama bizim kötü olup onların bizden iyi olduğu zaman bizim yenmişliğimiz yok gibi herhalde, ben hatırlamıyorum şahsen.

zafer6161
21.02.2016, 16:04
3 yemezsek iyidir

tam tersi.en az 3 atacağız...
bu maçta patlama yapacağız :D

gs de gol atacak adam kalmadı bi snydr onuda onur hallader.gerisi fos.biz kontradan en az 3 atarız...gs hem yorgun hem dağılmış

Mustafa YILMAZ
21.02.2016, 16:04
gs'yi federasyon yarışta tutmak için çok uğraştı ama gs o kadar kötü ki o desteğe rağmen kaldılar oturdukları yerde ilk maçta çöküşe geçeceklerdi ama cüneyt çakır eyyamcısı kiralık katil misali görevini yapmıştı..

biz çöküş sürecinden silkelenmeye geçiş yaptık gs hala debeleniyor.. bizim için sakatlıklar çok kötü oldu orta saha kalmadı aksi halde rahat kazanırız derdim şimdi tamamen hami hocanın tercihlerine kaldı olay.

Fatih Solmaz
21.02.2016, 16:05
çok rahat bir galibiyet olacak.

zafer6161
21.02.2016, 16:07
Ben bu Gs maçlarına hiç mi hiç güvenmem. Bizim iyi onların kötü olduğu zamanlarda bile bizi yenmişlikleri var ama bizim kötü olup onların bizden iyi olduğu zaman bizim yenmişliğimiz yok gibi herhalde, ben hatırlamıyorum şahsen.
biz iyiyken hep yendik.sadece 2008 de galiba avni akerde 4.2 yenildik biz kötüyken hep yenildik.bi gecen sene yendik.hatta bi ara fb gibi hiç yenemediğimiz seri olmuştu..

Ozan Kara
21.02.2016, 16:16
Kaybederiz 2-0 falan.

Mollasalihoğlu
21.02.2016, 16:28
Sezonun somut amacı kalmadı bari maksimum sayıda maç kazanıp para kazanalım ve derbilerle moral kazanalım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

~UniCef~
21.02.2016, 16:29

1997 veya 1998 yili di 5-3 yenmistik. O dönem Galatasaray cok iyi bir takimi vardi, ama biz yenmistik, dogru hatirliyorsam Ünal ve Campbell vardi.
Ben beraberlk bekliyorum

serdaracıl
21.02.2016, 16:34
Kazanacağız

Ahmet Ulusoy
21.02.2016, 16:34
tam tersi.en az 3 atacağız...
bu maçta patlama yapacağız :D

gs de gol atacak adam kalmadı bi snydr onuda onur hallader.gerisi fos.biz kontradan en az 3 atarız...gs hem yorgun hem dağılmış

Biz genelde yükseliş arayanların dertlerine derman oluyoruz ama inşallah dediğiniz gibi olur tek isteğimiz bu

Numan Yerlikaya
21.02.2016, 16:38
Beraberlik bizim için iyi skor olur

uzungöllü
21.02.2016, 16:53
Yenilerek düşüşe geçtiğimiz gsyi bu maçta yenerek çıkışa geçeceğiz. Yaz bunu kenara.

artvints
21.02.2016, 17:02
medjani ne güzel bir insandı.koyardık şimdi orta sahaya oynardı, gol bile atardı.

DNA-TS
21.02.2016, 17:18
Onlarda bizden pek farklı değiller kafa olarak ligden kopmuş durumdalar sıkıcı ve 2,5 alt bitecek bir maç bekliyorum.

Sibel
21.02.2016, 17:19
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1300524930437120?s=09

:(

emrhan61
21.02.2016, 17:22
Yusuf , Özer ve Sefanin oynayacagı, Bosingwanın ön libero olacağı bir maç. Korkutucu.

Bud Spencer
21.02.2016, 17:27
Merkezde salih ile oynayip kanatlari hizli olan yusuf ve ..evet malesef baska hizli oyuncumuz yok kanatta yusuf ile oynamaliyiz...geriye yaslanip küçük takim gibi kontra yapmaktan baska bir ihtimalimiz olmaz bu orta saha ile

Antonio
21.02.2016, 17:29
çok rahatım kesinlikle kazanırız. not edilsin.

Berke6198
21.02.2016, 17:30
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1300524930437120?s=09

:(

N'oluyor dedim bi' an :)

Hey gidi...

Gurpas
21.02.2016, 17:38
1461 deki berthold iyi adam...

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2016, 17:45
1997 veya 1998 yili di 5-3 yenmistik. O dönem Galatasaray cok iyi bir takimi vardi, ama biz yenmistik, dogru hatirliyorsam Ünal ve Campbell vardi.
Ben beraberlk bekliyorum

O maçta Campbell hat-trick yapmıştı.

Kasım 1998 / Ali Sami YEN

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2016, 17:47
Bu sezon TS ve 1461 çok penaltı kaçırdı.

Emrullah öyle yavaş ve kötü penaltı kullandı ki çıldırırsınız.

Neyse ki Ferhat YAZGAN 2-1 yaptı.

39.daki.dan beri 10 kişiyiz ama iyi oynuyoruz.

Bu maçı alırsak ligde kalma yolunda avantaj yakalarız.

Penaltı olduğunda sevinemediğimiz bir sezon yaşıyoruz.

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2016, 17:48
1461 deki berthold iyi adam...

Okan, Hamza, Ziya ve kaleci İbrahim de bugün iyi oynadı.

Okan A takımda oynamalı

Reha Asan
21.02.2016, 17:48
sneijder 11'de yok

Adem Akyüz'
21.02.2016, 17:50
#Galatasaray'ın #Trabzonspor ilk 11'i: Muslera, Chedjou, Hakan, Koray, Carole, Selçuk, Donk, Olcan, Sabri, Podolski, Umut.

Sneijder yok.

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2016, 17:50
sneijder 11'de yok

Güzeeeelll

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2016, 17:51
İstanbul'dan zaferle dön Trabzon'um

DeAgLeMaNyAq
21.02.2016, 17:52
İlk 11: Onur, Cavanda, Mustafa, Aykut, Bosingwa, Akakpo, Özer, Erkan, Marin, Sefa, Muhammet Demir

Reha Asan
21.02.2016, 17:53
onur,cavanda,aykut,mustafa,akakpo,bosi,özer,sefa,e rkan,marin,muhammet

HOPA'LI TS'Lİ
İlk 11: Onur, Cavanda, Mustafa, Aykut, Bosingwa, Akakpo, Özer, Erkan, Marin, Sefa, Muhammet Demir

İdeale yakın güzel bir kadro

edimurphy_61
Allaha emanet bir orta saha hadi bakalım hayırlısı

DeAgLeMaNyAq
21.02.2016, 17:54
Yedekler: Esteban, Salih, Musa, Fatih, Ramazan, Yusuf Yazıcı, Yusuf Erdoğan

OFLU
21.02.2016, 17:55
Akakpo stoper değil mi?

artvints
21.02.2016, 17:55
erkan yardım eder inşallah savunmaya.özer'in de dikkatli olması lazım.daha geride oynayıp topu ileriye aktarması daha iyi.

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2016, 17:56
1461 yendi, helal uşaklar. 6 puanlık maçı aldık.

Sıra Trabzonspor'da

ucurum
21.02.2016, 17:57
Akakpo stoper değil mi?

1461'de stoper oynadı hep ama asıl mevkisi önlibero idi...

Hatta bu yüzden stoperde çok hata yapıyor deniliyordu...

Gerçi benim gözümde bir mevkide hata yapan her yerde hata yapar ya...

edimurphy_61
21.02.2016, 17:57
Bu Beşir'e ne oldu niye yok uzun zamandır 18 de

ucurum
21.02.2016, 17:58
Bu Beşir'e ne oldu niye yok uzun zamandır 18 de

Bu hafta başı iki antremanını izledim Beşir çok kötü ve formsuz...

Kemal Öztel
21.02.2016, 17:58
Akakpo ön lbero oynar Bosi solda

Kemal Öztel
21.02.2016, 17:59
Umut 11de Sneijder yok :D:alkış:

yorumsuz6117
21.02.2016, 17:59
Bosingwa 2 maçtır yumurtluyor bakalım bugün ne yapar..

Kemal Öztel
21.02.2016, 18:00
Denayerde yok yerine Koray var..
Denizlinin son maçı olacak demiştim inşaallah öyle de olacak

Ömer Akdağ
21.02.2016, 18:01
Avrupa'da tek mac yayini satin alacak bir site bilen var mi?

edimurphy_61
Bu hafta başı iki antremanını izledim Beşir çok kötü ve formsuz...
oda mı yıldızım havasına gırdı acaba...

TSemih61
Bosingwa'yı iki maçtır beğenmiyorum, yarardan çok zararı var. Yusuf ile başlasaydı daha iyi olurdu. Ayrıca buradakiler beğenmiyor ama Fatih Atik ortasahaya direnç katardı, taraftar tepkisinden ve olası bir mağlubiyetten korkmasa, yani kredisi olsa Atik ile başlardı diye düşünüyorum.

Erkan A.
21.02.2016, 18:02
aytac sakatlanmisti degilmi

Cafer Bulur
Umut 11de Sneijder yok :D:alkış:
Bazen hayir gorunler serdir insallah öyle olmaz.

Benim bugün en cok cekindigim 2 oyuncu selcuk ve umut.

artvints
sneijder yine yok, bana bir şeyler hatırlattı ama orta saha çok güçsüz be.

Ozan Kara
21.02.2016, 18:03
Sneijder, Linnes ve Denayer yok. Dedeyi sevmeye başladım :D

Cafer Bulur
21.02.2016, 18:03
Yedekler: Esteban, Salih, Musa, Fatih, Ramazan, Yusuf Yazıcı, Yusuf Erdoğan

Yedekte yarim kursunumuz var,yusuf.

melihergun
21.02.2016, 18:04
Allah yardımcımız olsun alalım şu maçı.

Tayfun
21.02.2016, 18:05
Akakpo stoper olarak oynadığı maçlarda beğeniyordum. Ön liberoda oynadığı maçlarda iyi oynamadı hiç 1461'de.

Bakalım bu maç ne yapacak.

olcay_61
21.02.2016, 18:05
Cidden kötü de olsa formsuz da olsa Beşir niye yok eldeki tek yedek forvet sonuçta.
Bosi reis de çok düşündürüyor beni solda da oynasa ön libero da sanki hata yapacakmış gibi

Reha Asan
21.02.2016, 18:06
yedekleri gördükçe ağlayasım geliyor :(

Adem Akyüz'
Yedek forvet yok. Akakpo'nun performansı sonucu belirler.

kanterts
onlarda orta sahada donk , chedjou selcuk var . bizde özer ve akakpo . özer ofansif oyuncu , akakpo stoper .
bence cok net kaybederiz 3-1 veya 4-1 . yusuf oynamaliyd sefa yerine .

AdemS
21.02.2016, 18:07
11 lere baktığımızda daha avantajlı duruyoruz. Akıllı oynarsak güzel bir galibiyet alabiliriz..

Erkan A.
21.02.2016, 18:07
renktaslar ben akakpoyu son macta izledim hic bir artisini göremedim bos bos bakiniyor sadece ??

bu oyuncumuzu cok izleyenler ne gibi artisini yazabilirler ?

saka degil cok ciddiyim akakpoyla sahaya cikacagina 10 kisi ciksaydik daha iyi olurdu ..aytac yok bu cok kötü oldu okayin yoklugu aranmaz faydasi yoktu lakin aytaci ariyacagiz..

herzaman yazdim bu macda erkan yildizlasacak , Özer akakpolu ortasaha sanirim türkiye ikinci liginde yok böyle kötü ikili ,insAllah kazaniriz

Tayfun
21.02.2016, 18:08
Muhammet Demir onların bu savunma göbeğine karşı kesin gol bulur bu akşam .

Hamza Yilmaz
Puan siralamasina bakiyorum ücüncü ile aramizda 10 puan var ve iki macimiz eksik. O iki maclari alirsak 3. veya 4. olma sansimiz baya yüksek. Gel gör ki iki eksik macimiz biri GS digeri BJK ile :((

Gesendet von meinem GT-I9515 mit Tapatalk

yorumsuz6117
Yedeklerimiz kan ağlıyor..

yorumsuz6117
21.02.2016, 18:09
Özer - Akakpo ikilisi bize maçı kaybettirir net..

Kemal Öztel
Bazen hayir gorunler serdir insallah öyle olmaz.

Benim bugün en cok cekindigim 2 oyuncu selcuk ve umut.

Hocam Sneijderi oynatmamak nedir ? Zaten elinde hücum yapacak adam kalmamış.Denayer en formda savunmacıları o da yok.Ne olursa olsun çok komik kadro bana göre

Erkan A.
sneijder yine yok, bana bir şeyler hatırlattı ama orta saha çok güçsüz be.

hocam yedektemi ?? sinayder

yattarahayranı
21.02.2016, 18:10
hocam yedektemi ?? sinayder
Yedek

Tayfun
21.02.2016, 18:10
yedekleri gördükçe ağlayasım geliyor :(

Hakikatten öyle 3. Lig kadrosu gibi .

Berke6198
21.02.2016, 18:12
11'imiz:

8639

Reha Asan
21.02.2016, 18:12
Hakikatten öyle 3. Lig kadrosu gibi .
öyle böyle değil.isim olarak hamle oyuncusu sadece Yusuf var.onu da performans olarak 18'e bile almasak olurdu.

DeAgLeMaNyAq
21.02.2016, 18:14
Osmanlı maçına Aytaç dışındaki eksikler yetişmez gibi ama Konya maçında Okay, Mehmet ve Cardozo'nun yetişeceğini tahmin ediyorum. Muhammet kart sınırında olduğundan Cardozo'nun yokluğunda dikkat etmeli...

Mert Oğuzlu61
21.02.2016, 18:14
Beşir grip mi oldu ayağı mı kırıldı ? Aytaç kaç hafta yok ?

Bilgilendirme yapıldı ama ben mi kaçırdım acaba ? Grip dediğin nedir yani neden 2 hafta yedeğimizde forvet olmasın, Beşir neden hazır hale getirilmedi ? Sorumlusu kim, Beşir mi kendine bakmıyor yoksa doktorlarda mı sıkıntı var ?

Jedi
21.02.2016, 18:15
ilginç bet365 in trabzon galibiyet oranı iddanınkinden düşük, ayrıca galatasarayın oranı dünden beri düşüşte, bu tip maçlarda arıza çıkıyor genelde, trabzon alırsa maçı şaşırmam.....canlıdan seyredeceğim..

Kemal Öztel
21.02.2016, 18:15
Yedekler kötü olabilir ilk on bir olarak daha iyiyiz bu maçı alıcaz ve Denizliyi de yollayacaz bu kadar karamsar olmaya gerek yok

Doğukan Uçan
21.02.2016, 18:16
2-0 skor banko podolski ve chedjou atar. lige havlu atma maçımız

Mert Acar
21.02.2016, 18:16
Hamle oyuncumuz yok benchte.
Duran toplarda çok sıkıntılı..ğs en çok gol atan,biz ise en çok gol yiyenlerdeniz.umarım takım iyi çalışmıştır.

Sibel
21.02.2016, 18:21
Maçı izlemek hiç içimden gelmiyor.
Teşvik primine ihtiyacım var.

Ozan Kara
Akşam Dede'yi kovarlar.

Jedi
bence de gs alır gibi.......gol yemememiz mucize.

Berke6198
21.02.2016, 18:22
Maçı izlemek hiç içimden gelmiyor.
Teşvik primine ihtiyacım var.

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2014-2015/10/galatasaray-0-3-trabzonspor-mac-ozeti

:) :)

Bera B.
21.02.2016, 18:22
Selçuk bize karşı hep iyi oynuyor. Sezon boyu vasatı aşamaz gelir bize patlar. Yine aynısı olmasın da.

beratika
21.02.2016, 18:23
Endişeliyim.

ucurum
oda mı yıldızım havasına gırdı acaba...

Daha çok topu ayağında tutamıyordu, pasları yerini bulmuyordu. Bildiğin formsuzdu. Yalnız karakter olarak Yusuf Yazıcı 10 numara... Ağırbaşlı.

Mert Acar
koray,hakan,donk,chedjou. duran toplara dikkat..

Sibel
21.02.2016, 18:24
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2014-2015/10/galatasaray-0-3-trabzonspor-mac-ozeti

:) :)

Yanii ehh:)

Ahmet Kara
21.02.2016, 18:25
Bilgi: Geçen sene Arena'da oynanan Galatasaray - Trabzonspor maçında Wesley'i kadroya almayan Prandelli 3-0 kaybederek kovuldu.

DeAgLeMaNyAq
21.02.2016, 18:27
Denizli olumlu ya da olumlu maça damgasını vuracak gibi...

Ahmet Kara
21.02.2016, 18:27
Denizli, Sneijder'in 11'de olmamasıyla ilgili olarak, "Koruma amacıyla Sneijder'i 11'e almadım. İhtiyaç olmadığı sürece bugün kullanmayı düşünmüyorum." dedi.

Mert Zaman
21.02.2016, 18:28
Kadro güzel maçı radyodan takip etmek zorunda kalacağım başarılar fırtına

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kartal61
21.02.2016, 18:30
Saldir Trabzon.Vurdugun gol yedigin ofsayt olsun

Hakan
21.02.2016, 18:32
Geçen yıl da Prandelli fantezi yapıp Sneijder'i almadı.Yine bize denk geldi büyük şans

BaşoğLu
21.02.2016, 18:32
Bak yarım saatiniz var ilk yarı 0 ikinci yarı Trabzonspor gidin iddaa oynayın :D geçen sene ki 3-0 lık maçta ben böyle dedim arkadaşa oynamadık 900 tl gitti tek maçtan :D

Ahmet Aksu
21.02.2016, 18:33
bugün yenilirsek ilk 7 ye girme ihtimalimiz kalmaz. geçen haftaki galibiyetimiz ve bu haftada sınırdaki takımların yenilmesi ile küme düşme hattında sıkıntıya da girme ihitmali görmüyorum tahminim 8-12 arası biryerde bitiririz ama alacağımız galibiyetle 3 lük şansımızı devam ettiririz.(tabi beşiktaşı da yenmemiz gerek)

Şerafettin Kara
21.02.2016, 18:34
Gs'nin orta saha daha sağlam bizden

Şerafettin Kara
21.02.2016, 18:37
Yedek kulübesi bal ligi seviyesi hiç oyuncu değişikliği yapmamalıyız

Numan Yerlikaya
21.02.2016, 18:38
Stad bomboş

Adem Akyüz'
21.02.2016, 18:42
Stad bomboş
Galatasaray'ı İzmir'e taşıma fikri tartışılmalı bence :)

Arda'
21.02.2016, 18:42
Duran toptan gol yemezsek forumu bırakıyorum.

Manu61
21.02.2016, 18:43
2-1 biter ama kim kazanır bilmiyorum öyle garip bir maç.

yattarahayranı
21.02.2016, 18:46
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160221/403f65271c8ec56539b58ff8a7fe05b5.jpg

ağasarlı
21.02.2016, 18:46
Galibiyette yada beraberlikte hami hocanın morinho olduğu olası mağlubiyette ise yerden yere vuruduğu müsabaka olacak.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
21.02.2016, 18:48
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160221/403f65271c8ec56539b58ff8a7fe05b5.jpg

onur'un gole sebep olduğu hatalar var.gs maçı ve ibb maçı hatırladıklarım.