PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 22.Hafta l Deniz Ateş Bitnel 2 - 1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

El Cordobes
22.02.2016, 11:55
Erkan'a da ayrı bir parantez açmak lazım. oynadığı futbolla özellikle sabriyi madara etmesiyle, penaltı atışı öncesi ve sonrası m. demirin gönlünü almasıyla, maç sonundaki protestoda başrolde olması ve takıma liderlik etmesiyle bence takdiri fazlasıyla hak etti.

Faruk BERBER
22.02.2016, 11:56
Erkan'a da ayrı bir parantez açmak lazım. oynadığı futbolla özellikle sabriyi madara etmesiyle, penaltı atışı öncesi ve sonrası m. demirin gönlünü almasıyla, maç sonundaki protestoda başrolde olması ve takıma liderlik etmesiyle bence takdiri fazlasıyla hak etti.

Katılıyorum.

Mert Oğuzlu61
22.02.2016, 11:57
yanlışın olmasın çarşı grubu resmi twitter hesabının paylaşımı

çArşı ‏@forzabesiktas (https://twitter.com/forzabesiktas)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 14 sa.14 saat önce (https://twitter.com/forzabesiktas/status/701484249141088257)</small>
Futbolun katili Türk hakemleri! yurtdışından, yabancı hakem gelsin... @TFF_Org (https://twitter.com/TFF_Org)

465 retweet854 beğenme
<button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover js-actionButton js-actionReply" data-modal="ProfileTweet-reply" type="button" style="color: rgb(170, 184, 194); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px 2px; position: relative; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Yanıtla
</button>
<button class="ProfileTweet-actionButton js-actionButton js-actionRetweet" data-modal="ProfileTweet-retweet" type="button" style="color: rgb(170, 184, 194); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px 2px; position: relative; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Retweetle
465
</button>
<button class="ProfileTweet-actionButton js-actionButton js-actionFavorite" type="button" style="color: rgb(170, 184, 194); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px 2px; position: relative; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">

</button>

çArşı ‏@forzabesiktas (https://twitter.com/forzabesiktas)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166); margin-right: 5px;"> 2 sa.2 saat önce (https://twitter.com/forzabesiktas/status/701669853174874112)</small>

https://pbs.twimg.com/media/CbzVAzAWEAAJJnH.jpg

199 retweet398 beğenme
<button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover js-actionButton js-actionReply" data-modal="ProfileTweet-reply" type="button" style="color: rgb(170, 184, 194); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px 2px; position: relative; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Yanıtla
</button>
<button class="ProfileTweet-actionButtonUndo js-actionButton js-actionRetweet" data-modal="ProfileTweet-retweet" type="button" style="color: rgb(25, 207, 134); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px 2px; position: relative; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Retweetlendi
199
</button>
<button class="ProfileTweet-actionButton js-actionButton js-actionFavorite" type="button" style="color: rgb(170, 184, 194); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px 2px; position: relative; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">

Beğen
398
</button>
<button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" style="color: rgb(170, 184, 194); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px 2px; position: relative; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Daha fazla
</button>

Sanırım bendeki bjk nefreti takıntı gibi bir şey oldu... Ama olsun, yinede şampiyon olmasınlar, banane olmasınlar olmasınlar... :))))))

Tayfun
22.02.2016, 11:57

Her cümlesine katılıyorum hocam .

diskus
22.02.2016, 11:58
Müftüoğlu istifa etmeyeceğini açıklamış....

Baskanimiz konusmasi nin basinda dört seyden bahsetti bunlarda o dördünden olmadigi icin istifa etmiyecekler.Sadece o dünkü kuklaya hakemliligi biraktirirlar o kadar.Her sey gül gibi temiz olur ondan sonra.Tabi inanirsak.

olcay_61
22.02.2016, 12:02
şikeyi fener yaptı biz mağdur olduk ama kaymağını gs yedi, ona rağmen milyonlarca borcu oldu devlete vergi borçlarını bile affettirmeye çalışıyorlar. yüzsüzler bir de biz bişey yapmadık musleraya saldırmıştınız siz de gibi komik açıklamalar yapıyor
hep derim bu gsnin yaptıkları fenerden daha büyüktür diye

halil ibo
22.02.2016, 12:06
Aslında 6 oyuncu değerindeki adamlarına Salih ''kırmızı'' göstermişti.Hükmen galip sayılmıyor muyuz ? :(

trbzonsporlu
22.02.2016, 12:08

9 kişi kaldığımızda yusuf pasın şiddetini ayarlayabilseydi muhtemelen tüm Türkiye erkanı konuşuyor olacaktı bugün.

olcay_61
22.02.2016, 12:09
şimdi bunlar salihin bonservisi için 3-5 ister ya da burakın payını vermeyelim der, bukadar aciz bir camia çünkü
inşallah lazio 2 atar da bağırırız burdan 3-3-3 diye

UĞUR DURTAŞ
22.02.2016, 12:09
şikeyi fener yaptı biz mağdur olduk ama kaymağını gs yedi, ona rağmen milyonlarca borcu oldu devlete vergi borçlarını bile affettirmeye çalışıyorlar. yüzsüzler bir de biz bişey yapmadık musleraya saldırmıştınız siz de gibi komik açıklamalar yapıyor
hep derim bu gsnin yaptıkları fenerden daha büyüktür diye
**
kendimi bildim bileli bu üç takımı gr birbirinden ayırmadım.
benim gözümde hep aynılar.bir ömür boyuda değişmeyecekler.
bjk'ninde,fb'ninde,gs ninde
canı cehenneme.

İ. SARAL
22.02.2016, 12:10
Müftüoğlu istifa etmeyeceğini açıklamış....

Bizim ülkede istifa eden görülmemiş zaten.

yattarahayranı
22.02.2016, 12:15
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160222/259b095b075d64a432020a88f869677b.jpg

!olgun!
22.02.2016, 12:20
Bizim ülkede istifa eden görülmemiş zaten.
koltuk sevdası...

halilaziz61
22.02.2016, 12:23
Şeref yoksunu TFF haysiyetsiz hakemler
Namuzsuzsunuz hayvanlar bile benim gözümde sizden daha değerli. Hayvan ölse üzülürüm de siz geberseniz kılımı kıpırdatmam.

ozturk
22.02.2016, 12:23
İstifa falan etmezler. bitnele sahip çıkarlar genç hakemlerimizi harcatmayız diye.

trbzonsporlu
22.02.2016, 12:30
fotomaç gazetesini de manşetinden dolayı tebrik etmek gerekir.

artvints
22.02.2016, 12:32

akşam öyle demiyordu ama, tamamen rüzgarın döndüğü yönü görüp konuşuyor.bu adamdan da sıkıldım.

amasya0561

esas olan Başkanımızın konuşmalarını anlamaktır. keşke sen olsaydın bitnel keşke sen olsaydın derken bunun arkasında bambaşka kişilerin kurumların oldugunu vurguladı.
benim aklıma gelmedi degil şöyle bir teori. bu hakem denen mahlukun kadıköyde spor salonu oldugu söyleniyor. azize onu mutlaka ziyaret etmiş veya yakın ilişkileri kurmuştur. bize olan haksız öfkesinden ben diyorumki kendi maçlarından başka en iyi bu maçta yapılırdı bu. yaptırdı kenardada seyretti aklınca bu sene bizden öç alıyor. (biliyorki şike işinden sıyıramayacak bize ne kadar zarar verse o kadar sevinecek)
o mahlukta bir kırmızı verdi baktı olmuyor bir daha baktı 9 kişi hala direniyoruz hopp uyduruk bir penaltı.

Togrul
Maalesef Trabzonspor forması giymiş Umut hakemin olmayan penaltı kararından sonra bir zamanlar fenerbahçeli Gökhan Gönülün yaptığı delikanlılığı yapmadı. Hatırlıyorsanız kadıköyde Aykut Akgüne gösterilen kırmızı kartta Cüneyt Çakırı uyarmış, bana temas yok demişti.

Murat KARAKURT
22.02.2016, 12:36
akşam öyle demiyordu ama, tamamen rüzgarın döndüğü yönü görüp konuşuyor.bu adamdan da sıkıldım.
Yine saçmaladı bakmayın siz o adama.....Başkan dün ilk yarıdaki GS maçını örnek verip Cüneyt Çakır ve çetesini ima ederken Mehmet Bey Başkan açık konuşsun hangi GS maçından bahsediyor diye saçmaladı bugün....

Erkan A.
22.02.2016, 12:46

hocam erkan geldi geleli herzaman protesto edildi ??
ne yaparsa yapsin istemiyoruz seni denildi ??
bu yaz avrupa europameisterschafta izliyecegiz erkani isvec milli takimla bununla gurur duyacagiz erkan basarili oldukca ??

hayde trabzonlu hemserilerim önümüzdeki avni akerdeki macimiza akin akin gidelim dolduralim artik stadimizi dört kirmizi kart gördük ikinci lige düsürülüyoruz farkina varalim artik yeter ..
erkana gelince tekrar bu cocugu özel olarak tribünlere cagiralim destek verelim erkana sahib cikalim ...selcuka umuta zamaninda sahip cikanlar erkan gibi karekterli oyuncuya sahip cikmali salih iyi oyuncu degil belki ama adam gibi adam goll atigimiz zaman yedektede olsa en cok sevinen salihdir bu cocugu tutmaliyiz artik..

Nihat Günay
22.02.2016, 12:54
Istanbul da oturan adam nasil oluyorda istanbul takimlarinin macini yönetiyor!

Bunu yazmak için foruma girdim, mesajını gördüm. Bizim maçlara Trabzon Bölgesi hakemi versinler o zaman

only ts
22.02.2016, 12:55
Trabzonspora 4 tane kirmizi kart bir de haksiz penalti ustune macta okadar psikolojik baski yaptilar, yinede Trabzonspor u yikamadilar... Sen ne buyuksun Trabzon !

Faik Yılmaz
22.02.2016, 13:01

öyle konuşmasa küfredecek adam ne yapsın........

!olgun!
22.02.2016, 13:03
Artık şuna eminim bu olay eskisi gibi üstü kapanamıyacak...

salihismet
22.02.2016, 13:04

Dogru..

Oruç
22.02.2016, 13:06

Kendisi şike sürecinde ortadan kaybolan biri. Şifreli bile konuşmuyor, boş konuşuyor.

outlaws61
22.02.2016, 13:07
Az önce Galatasaraylı bir arkadaşım yazdı.

Dün akşam neler oldu öyle ya dedi.

Sorma alıştık artik dedim. Arkasından üzüntüsünü belirtecegini zannettim ama dedigi sey suydu...

Sizin pozisyon penaltı degil gibi geldi bana ?

Vay arkadas be dün aklinda sadece bu kalmış.

Igreniyorum bu g.saray taraftarindan fenerden daha büyük düşman bize.

İsa Gündoğdu
22.02.2016, 13:13
Konu başlığındaki hakemin yerine "kokuşmuşluk, rezillik, kepazelik" yazılmasını öneriyorum. Başkanın dediği gibi o sadece bir figür. Bizim sıkıntımız bu kokuşmuş, pespaye, rezil, kepaze düzenle....

konu kısmını herkes farklı yazsın toplu engelleyebilir spam olarak işaretleyebilir

olcay_61
22.02.2016, 13:22
Az önce Galatasaraylı bir arkadaşım yazdı.

Dün akşam neler oldu öyle ya dedi.

Sorma alıştık artik dedim. Arkasından üzüntüsünü belirtecegini zannettim ama dedigi sey suydu...

Sizin pozisyon penaltı degil gibi geldi bana ?

Vay arkadas be dün aklinda sadece bu kalmış.

Igreniyorum bu g.saray taraftarindan fenerden daha büyük düşman bize.
sonra demedi mi siz de musleraya 5 kişi dalmıştınız diye, ya da biz de bi maçta 7 kişi kaldık ama oyunu bırakmadık diye
alayı aciz bunların her olaydan nemalanmayı biliyorlar

selcuk
22.02.2016, 13:29
https://pbs.twimg.com/media/Cb0J_SnW8AAJar8.jpg

Mehmet BAŞ
22.02.2016, 13:29
Edit...

Ömer SEVİNÇ
22.02.2016, 13:37
Bu mudur Ts Club? Salih Dursun 24???

özçelik61
22.02.2016, 13:37
-arkadaşlar malum durum hepimizin içini sızlatıyor..Lakin oynadığımız (daha doğrusu oynamadığımız) berbat oyunu kimse kenara koymasın..

Ömer SEVİNÇ
22.02.2016, 13:39
İnsan güzel bir grafik yapar, kırmızı kartı gösterirken pozunu koyar. en azından kırmızı kartı hatırlatacak bir şey yapar. Biz gider Salih forması alırdık gerek yokmuş bu tişörte.

selcuk
22.02.2016, 13:40
Bu mudur Ts Club? Salih Dursun 24???
o forma, yeni haftalik kampanyalarin tanitimi

tisört daha cikmadi

Tayfun
22.02.2016, 13:40
https://pbs.twimg.com/media/Cb0O0NzUUAAbiPh.jpg

Trabzon'da protestolar bugün de devam ediyor ...

Gümüshaneli61
22.02.2016, 13:43
Artik diger Anadolu kulüpleriyle görüsülüp ciddi bir sekilde lig kurulmali. Bursaspor olsun, diger kulüpler olsun. Temiz Anadolu ligi kurulmadikca böyle pis oyunlara devam edilecek. Bu kokusmus düzeni icten temizleyemezsin ! Bunu yapabilmek icin Erdogan'dan daha söz sahibi biri lazim. O da elbette yok, bir kulüp baskaninda öyle bir güc olamaz zaten.

Onun icin ayrilalim bu düzenden ve yeni lig, yeni düzen kuralim. Imkansiz degil,, hayal degil. Yeter ki, bir kac yigit ilk adimi atsin. Haydi Baskan, insallah sen olursun böyle bir yigit!

asilhamsi
22.02.2016, 13:47
Artik diger Anadolu kulüpleriyle görüsülüp ciddi bir sekilde lig kurulmali. Bursaspor olsun, diger kulüpler olsun. Temiz Anadolu ligi kurulmadikca böyle pis oyunlara devam edilecek. Bu kokusmus düzeni icten temizleyemezsin ! Bunu yapabilmek icin Erdogan'dan daha söz sahibi biri lazim. O da elbette yok, bir kulüp baskaninda öyle bir güc olamaz zaten.

Onun icin ayrilalim bu düzenden ve yeni lig, yeni düzen kuralim. Imkansiz degil,, hayal degil. Yeter ki, bir kac yigit ilk adimi atsin. Haydi Baskan, insallah sen olursun böyle bir yigit!

Ben başka cozum gormuyorum.Biz TSL den ayrılıyoruz.Kendimiz yeni bir lig kuracagız.Siz kendi aranızda oynamaya devam edin.Biz figüran olmaktan sıkıldık artık demeleri lazım.

Gökhan Uzun
22.02.2016, 13:49
Bursaspor'un Salih'e sahip çıkması bu olayda çok etkili oldu. Onlara da ayrı bir teşekkür etmek lazım.

~UniCef~
22.02.2016, 13:51

Yani o sifreleri anlamamak zor.. Anladigi icin kendini simdi süper zeka mi saniyor?

Yiğit SARI
22.02.2016, 13:52
Dün sinirden gözlerim doldu resmen. 2011'de son maçın ardından da gözlerim dolmuştu

Hepinizin burnundan fitil fitil gelsin. Adiler

emre6117
22.02.2016, 13:54
Dün gsnin kokuşmuşluğunu herkes gördü galiba. Yöneticisinden. Futbolcularına(umut. Selcuk. Sabri. Podolski vb). Antrönörüne(m. Denizli). Traftarına(3 çekmeler. Oleyler). Camiasına. Şimdi bunlar 3 puan aldılar. Galip sayılacaklar ha. Gs camiasında bir tane adam gibi adam yokmuş demekki. Koca camiadan biri çıkıp demediki biz bu kadar haksız 3 puan istemiyoruz. İyiki TRABZONSPORLUYUZ. böyle rrzilliklerimiz yok.

Mehmet BAŞ
22.02.2016, 13:55
Sorun ne TFF, ne de MHK...

Sorun ahlaki yoksunluk yaşayan "Türk Futbolu!"

Futbolcusu yalandan kendini yere atar, sakatlık numarası yapar, süre çalmak için kendini parçalar!

Teknik Direktörü canı yanınca konuşur. Ama rakibin canı yanınca umurunda olmaz. Hatta gider maçları kaleden hakemi tebrik eder, yanlış karara tek laf etmez!

Yöneticisi nemalanınca susar, kazanınca sesi çıkmaz. Ama yenilince hakeme verir veriştirir!

Hatta taraftarı bile böyle, kazanınca rakibi ile alay eder, hatalı kararı görmez!

Böyle bir kitlenin sağlıklı bir karar alabilmesi mümkün mü? Bu kitlenin seçtiği TFF ve MHK'dan ne bekliyorsunuz?

Beklemeyin arkadaşlar, beklemeyin...
Boş yere beklemeyin...

Bakın en çok da Anadolu Kulüplerine kızıyorum!

Anadolu Kulüpleri her maçtan sonra cıyak cıyak bağırıyorlar. Ama samimi değiller. Hem de hiç samimi değiller!
Bu kadar canınız yanıyor, bu kadar haksızlığa maruz kalıyorsunuz ama nedense mevcut Futbol Federasyonu'nu düşürmek için tek bir girişimde bulunmuyorsunuz.

Madem bu düzenden bu kadar rahatsızsınız, madem bu kadar canınız yanıyor, o zaman düşürün bu Türkiye Futbol Federasyonu'nu...

Bunu yapabilecek gücünüz var.
Düşürün...
Gerekli imzayı toplayın, seçimli genel kurul yaptırın!
Neden yaptırmıyorsunuz?
Bana bunun cevabını verin.

Öyle twitter ve televizyonlardan sahtekarca destek vermekle bir şey değişmiyor.
Yüreğiniz, vicdanınız, cesaretiniz varsa düşürün bu federasyonu...

Sizler bu kadar korkak olduğunuz için yıllarca eziliyorsunuz!
Böyle korkak kaldığınız müddetçe eşşek yerine konmaya devam edileceksiniz.
Semer vuran da çok olacak! Bügün Demirören, yarın bir başkası...

Aklınız varsa, yüreğiniz yetiyorsa Trabzonspor'un yanında bu düzene kafa tutarsınız.
Değiştirmek için tüm varlığınızı bu işin altına koyarsınız. Yoksa yıllar geçer siz her sene ağladığınızla kalırsınız...

Bugün bir yerden başlanacaksa ilk yapılması gereken;

Trabzonspor önderliğinde "Temiz Futbol Birliği" kurulmalıdır.

Bu birliğe üye kulüpler birlikte hareket ederek mevcut şer ittifakına karşı mücadele etmelidir.

Fatih Öztürk
22.02.2016, 13:55
Bu sezon SADECE EL POZİSYONLARINDAN 9 tane penaltımız verilmedi.

Cüneyt Çakır
Bülent Yıldırım
Fırat Aydınus
Özgür Yankaya
Süleyman Abay
Deniz Ateş Bitnel

Bu kansız köpeklerin tüm telefon dinlemeleri deşifre edilmeli,haklarında soruşturma açılmalı,Demirören denen totosunda şampanya patlattığımın şişmanını açığa alacak babayiğit lazım.Sezon sonuna kadar işimiz sadece bu köpekler ve ağababalarıyla uğraşmak olmalı.

batuhanTs
22.02.2016, 13:56
Lig kurmaya ne gerek var gidip putin ile gorusup rus ligine girme calismalari yapilmali kalite bazinda sinif atlanir lig anlaminda hemde kupamizi elinde tutan zat catir catir catlar

İ. SARAL
22.02.2016, 13:59
Anadolu ligi kurulsun falan diyoruz da bu girişim olsa bile sadece 1 telefona bakar tornistan yapmak. Bizim başkan da dahil hemen geri vites yapmak zorunda kalırlar.

bariskaratas
22.02.2016, 14:00
Toplum olarak ahlaki yoksunluk yaşıyoruz on yıllardır. sadece futbolla ilgisi yok.

Sorun ne TFF, ne de MHK...

Sorun ahlaki yoksunluk yaşayan "Türk Futbolu!"

Futbolcusu yalandan kendini yere atar, sakatlık numarası yapar, süre çalmak için kendini parçalar!

Teknik Direktörü canı yanınca konuşur. Ama rakibin canı yanınca umurunda olmaz. Hatta gider maçları kaleden hakemi tebrik eder, yanlış karara tek laf etmez!

Yöneticisi nemalanınca susar, kazanınca sesi çıkmaz. Ama yenilince hakeme verir veriştirir!

Hatta taraftarı bile böyle, kazanınca rakibi ile alay eder, hatalı kararı görmez!

Böyle bir kitlenin sağlıklı bir karar alabilmesi mümkün mü? Bu kitlenin seçtiği TFF ve MHK'dan ne bekliyorsunuz?

Beklemeyin arkadaşlar, beklemeyin...
Boş yere beklemeyin...

Bakın en çok da Anadolu Kulüplerine kızıyorum!

Anadolu Kulüpleri her maçtan sonra cıyak cıyak bağırıyorlar. Ama samimi değiller. Hem de hiç samimi değiller!
Bu kadar canınız yanıyor, bu kadar haksızlığa maruz kalıyorsunuz ama nedense mevcut Futbol Federasyonu'nu düşürmek için tek bir girişimde bulunmuyorsunuz.

Madem bu düzenden bu kadar rahatsızsınız, madem bu kadar canınız yanıyor, o zaman düşürün bu Türkiye Futbol Federasyonu'nu...

Bunu yapabilecek gücünüz var.
Düşürün...
Gerekli imzayı toplayın, seçimli genel kurul yaptırın!
Neden yaptırmıyorsunuz?
Bana bunun cevabını verin.

Öyle twitter ve televizyonlardan sahtekarca destek vermekle bir şey değişmiyor.
Yüreğiniz, vicdanınız, cesaretiniz varsa düşürün bu federasyonu...

Sizler bu kadar korkak olduğunuz için yıllarca eziliyorsunuz!
Böyle korkak kaldığınız müddetçe eşşek yerine konmaya devam edileceksiniz.
Semer vuran da çok olacak! Bügün Demirören, yarın bir başkası...

Aklınız varsa, yüreğiniz yetiyorsa Trabzonspor'un yanında bu düzene kafa tutarsınız.
Değiştirmek için tüm varlığınızı bu işin altına koyarsınız. Yoksa yıllar geçer siz her sene ağladığınızla kalırsınız...

Bugün bir yerden başlanacaksa ilk yapılması gereken;

Trabzonspor önderliğinde "Temiz Futbol Birliği" kurulmalıdır.

Bu birliğe üye kulüpler birlikte hareket ederek mevcut şer ittifakına karşı mücadele etmelidir.

artvints
22.02.2016, 14:00
sağda solda yorumlara bakıyorum bütün kartlar doğruydu falan diyebilen vicdansız adamlar var. kendi tarafından olaya bakıp kapatıyor. en ufak vicdan kırıntısı bile yok.ama buna burda da çok rastlıyorum. o yüzden diyorum haksızlık yapmayın, makul olun, empati yapın, nefretinize yenilmeyin. cemaat olmayın doğruyu söyleyin. olayı sulandıran var, saçma sapan şeylerle hakemlere yüklenip olayı çarpıtan var. bu kadar zeka yoksunu, olaylara bütünüyle bakıp analiz edemeyen veya etmeyen adamı görünce sinirim bozuluyor.çünkü bu tip adamların sesi hep yüksek çıkar.

ne olursa olsun doğru şekilde protesto edilmeli ve sakin kalınmalı, her defasında sinirlenme bahanesiyle saçma sapan harekeler yapıp olayların manipüle edilmesine izin vermemek gerekiyor. salih bunu yaptı ve anında destek buldu, ilgi gördü. kazanmak için doğru hareketi yapmalıyız.

batuhanTs
22.02.2016, 14:02
Rus ligine gidelim efsane hamle olur bazilari fesatindan catlar

Doğukan Uçan
22.02.2016, 14:02
umut bulut kansız şerefsiz paranın köpeği bir oçtur . seneye trabzona sokmamak lazım bu iti

Mehmet BAŞ
22.02.2016, 14:03
Toplum olarak ahlaki yoksunluk yaşıyoruz on yıllardır. sadece futbolla ilgisi yok.

Haklısınız Barış Bey,

Toplum olarak yaşanan sorunun sahalara tezahürü bu yaşananlar...

İ. C. Ertem
22.02.2016, 14:05
Bu olay sadece Trabzonspora yapılmış değil, diğer Anadolu kulüpleri de aynı sıkıntıları yaşıyor ama ben isterim ki adalet yerini bulsun. Bu sezon özellikle bizim takımımız hakem katliamına maruz bırakıldı. Geldiğimiz nokta da eğer federasyon yönetimi başta olmak üzere ilgili hakemler ve mhk görevden el çektirilmez ise hiçbir anlamı kalmayacaktır. Protestolar, haklı tepkiler gayet doğal ama işin sonu bir yere vurmalı artık.

kanterts
22.02.2016, 14:08
umut dünyanin en yeteneksiz forveti . 5 metreden topu kaleye yuvarlamak varken topu olcanin suratina gönderdi :D sonrada adam olmadigini gösterdi .

cınar#7
22.02.2016, 14:11
https://pbs.twimg.com/media/Cbzz2N8W4AAlGkp.jpg
Engin Arslan TS @EnginArslan6161 (https://twitter.com/EnginArslan6161)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166); margin-right: 5px;"> 4 Min.Vor 4 Minuten (https://twitter.com/EnginArslan6161/status/701703763749421056)</small>
İngiltere'de bir bahis danışmanlığı sayfası maça 4 saat kala Trabzonspor GS

Bu önemli yalnız neden konusulmamıs?

Yiğit SARI
22.02.2016, 14:11
umut dünyanin en yeteneksiz forveti . 5 metreden topu kaleye yuvarlamak varken topu olcanin suratina gönderdi :D sonrada adam olmadigini gösterdi .

Bizdeyken de yeteneksizdi ama pislik değildi hatırladığım kadarıyla. Kanı bozuluyor 3 kız kardeş bünyesine girenin

Bi tane de bomboş kafa kaçırdı

selcuk
22.02.2016, 14:13
Bu önemli yalnız neden konusulmamıs?
daha yeni yayiliyor
bakalim ne olacak

Tayfun
22.02.2016, 14:15
Dün akşam teknik direktörümüz Tolunay olacaktı ki seyredecektik cümbüşü :D

http://www.internetspor.com/data/news/1/1369264841-tolunay.jpg

Punisher-61
22.02.2016, 14:18
Bizim penalti nasil yanlis karar oluyor??? Erkan topa sahip ve topun üzerinden dönerken koray günter vücuduyla erkana arkadan carpmiyor mu?? Yoksa sadece ben mi gördüm

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

selcuk
22.02.2016, 14:19

evet baya cümbüs izlerdik
bu kez en azindan kolunu kirardi

sonrada baskan tff ye atak yapacagina tolunayu korurdu

iho zamaninda kör, sakat kackere yanar daga atladik

Tolga Okumuş
22.02.2016, 14:19
Bu işten gerçekten canı yanan ve yüreği yeten Anadolu kulüpleri ortak bildiri yayınlayıp bu haftaki maçlarına çıkmayacaklar.

Belki besin zincirinin en üstündekilere dokunmaz fakat oltaya yem olarak kullanılan,ayak takımı,kendi şerefini kollamaktan aciz sıfatsızların kellesini alıp sayılarını azaltırız da bir dahakine kullanacak adam bulamazlar.

gudoz81
22.02.2016, 14:21
umut yeteneksizinin kendini hikayeden attığını hiç hatırlamıyorum ayıp etti akşam

artvints
22.02.2016, 14:24
sorun şurda. hakem üst üste hatalar yapabilir, yanlış görebilir bunlar normal. ama böyle şeyler fb ve gs aleyhine olmuyor. çünkü bu konuda uyarılıyor hakemler. mesela bir ofsayt pozisyonunda emin değilsen pozisyonu oynatmak zorundasın.ama büyük takım aleyhine oluyorsa bir pozisyon yardımcı hakem direk çekiyor bayrağı riske girmemek için. caner her maç hareket çekebiliyor maç stresi diye mazur görülüyor, dışarda da iyi insan zaten.yok o başkasıydı.neyse aykut dışarda iyi insan değil mi? adam sohbetlere gidiyor ruhani bir yolculuğu var ona niye tahammül yok. adam faul yapmadan kırmızı görüyor. özer'in kırmızı kartı mesela. sen o mesafeden olmayan bir şeyi net görmüş gibi elinde sarı kartla gelemezsin çocuk oyuncağı değil. hadi diyelim öyle gördün ama bunu fb ve gs aleyhine yapamıyorsun. onlara sürekli yok selçuk öyle bir şey yapmaz, bu adam elini kaldırıyorsa el vardır, umut düşmüşse penaltıdır diye bakarsan sonuç böyle olur. böyle böyle adaletsizlik büyüyor.bunu detaylarıyla ortaya koymazsan bunları yapmaya devam ederler. bazı oyuncular isimli ve iyi muamele görüyorlar, bazıları isimsiz olduğu için hakem istediği gibi davranabiliyor.

her şeyde olduğu gibi bunun da temelinde adaletsizlik var. başıma bir şey gelmesin korkusu daha kötüsü empati yoksunluğu var.adamlar sorunlara gözünü kapata kapata hissizleşmiş insanlıktan çıkmış. o yüzden bir şey ispatlanmadan hakem kurulmuş diye konuşmayacaksın. sahada olanlar bunlar önce bunları detaylarıyla ortaya koyacaksın.sonra bu kurumlara kim baskı yapıyor açıklayacaksın.hakemler nasıl seçiliyor açıklayacaksın.bu hakemleri seçen komiteler nasıl oluşuyor, bu komiteyi kontrol eden federasyon nasıl oluşuyor anlatacaksın. anlatacaksın ki metin tekin, mehmet demirkol, cem dizdar gibi kurnaz veya bize karşı kulağını kapatmış adamlar işgüzarlık yapamasın. zayıfın korunmadığı yerde adalet gelişmez. 3 takımdan başka takım konuşmayan adamlar böyle şeyler yok, varsa ortaya çıkarın biz de takip edelim diyor. lan ortaya çıkanın peşinde ne kadar koştun? futbol konuşalım diye şikeyi kapattınız. böyle empati yoksunu adamlara daha çok uyuz oluyorum.

amasya0561
22.02.2016, 14:27
Dün gsnin kokuşmuşluğunu herkes gördü galiba. Yöneticisinden. Futbolcularına(umut. Selcuk. Sabri. Podolski vb). Antrönörüne(m. Denizli). Traftarına(3 çekmeler. Oleyler). Camiasına. Şimdi bunlar 3 puan aldılar. Galip sayılacaklar ha. Gs camiasında bir tane adam gibi adam yokmuş demekki. Koca camiadan biri çıkıp demediki biz bu kadar haksız 3 puan istemiyoruz. İyiki TRABZONSPORLUYUZ. böyle rrzilliklerimiz yok.

http://www.61saat.com/futbol/rasim-ozan-dan-olay-sozler-utaniyorum-h273071.html
bugüne kadar adam yerine koymadıgım bu şahsın bunu söylemesi hayrete bıraktı beni

Faik Yılmaz
22.02.2016, 14:41
Bel olsam yönetimin yerinde

Dünkü maçın hakemi hakkında suç duyusunda bulunurum....

Tazminat davası açarım....

Sonuçta hakem hatası ile gasbedilen 1,3 milyon tl miz var....

nbay
22.02.2016, 14:51
yavaş yavaş sindiririz bunu da ,bişe olacağı yok ,ilk gece öyle bir gaz söndürdük işte ,sonra yine kaldığı yerden devam...

asilhamsi
22.02.2016, 14:57
Lig kurmaya ne gerek var gidip putin ile gorusup rus ligine girme calismalari yapilmali kalite bazinda sinif atlanir lig anlaminda hemde kupamizi elinde tutan zat catir catir catlar

Cok iyi fikir hem maddi olarakta bizim acımızdan cok iyi olur.

Ben yapılan her haksızlıktan sonra sineye cekmekten usandım.Ya radikal bir karar alıp arkasında duracagız yada haksızlık yapılınca dahil sesimizi cıkartmayacagız.

Sampiyonluklarımız calındı,her macta takım budandı.Radikal bir karar almak icin ne bekliyoruz?

Bence ligden cekilmeliyiz.

Sefer A.
22.02.2016, 14:58
Mert Oğuzlu61
Salla yaa cem dizdar kimdir yaa... bizim su mail olaylarindan da biktim arkadas... gücümüz varsa birimiz zenginlerimiz kara adamlarimiz artik kimse iste, gidip ya ayagina sikacak korkutacak, ya da sikmadan da olsa uyaracak ve serefsize "abi tamam bir daha olmaz bir sey yapma yalvaririm" dedirtecek...
Ya da, bir bok olmadigini ve bos yere afkurdugunu göstermek belli etmek için hiç tepki veremeyecegiz, görmemis gibi yapacagiz...
Biz mail atarak ikisinin ortasini yapiyoruz, ve bu da miyminti bir tepkiden baska hiçbir mok degildir, buna kesinlikle inanin...
Ya öyle, ya böyle... öyle miyminti, çocukca, bir nâneye yaramayan mail tepkilerini vermeyi birakalim artik... fuzuli isler

Bunu sadece Mert renkdasima degil, tüm renkdaslarima yaziyorum, bu konuda 100% hakli oldugumu ve düsüncemin dogru oldugunu söylüyorum, iddia bile etmiyorum, kesinlikle dogrusu bu, bana mail nail fail tepkilerinin dogru oldugunu yazacak kim varsa gitsin parkta kumda oynasin... mail yok fuski... çözersiniz sorunlari maille... he he bekleyin

Hunk
22.02.2016, 15:01
Beyler sadece konusuyoruz, konusmakkla hicbirsey cozulmuyor. Ben sahsen bu serefsiz hakemligi birakana kadar LIG TV MI KAPATIYORUM. Hepimiz kapatsak, bakin nasil gotleri ucusacak. Lutfen bi hareket yapip birakalim. Neyi izliyorsunuz ki zaten maclarin sonucu belli! Ulan futboldan soguttular adami

Sefer A.
22.02.2016, 15:02
takimi niye ligden cekiyoruz.bizim yapmamiz gereken tek sey bir tane hakemi yakalayip komaya sokmak hastanelilk etmek..cunku sistem yavsaklari surekli kollayan bir sistem..en usttekilere mudahele edemedigimize gore tetikcilerini korkutmak en mantiklisi..mesela fitness hocasi deniz atesin bazi uzuvlarini devre disi biraksak ne olur.kol veya bacaklarindan biri kullanilamaz hale gelse kim ne kaybeder.aksine diger hakemler demez mi bak serefsizlik kansizlik yapinca bize boyle yapacaklar diye..bu ulkede adalet hak hukuk gibi kavramlar sike surecinde mezara gomuldu.artik gucu yeten yetene,yatiran yatirana donemindeyiz..
hic romantik laflar,yok aslinda biz kazandik gibi asil duruslar kasmaya gerek yok..biz kazanmadik guzel kardeslerim abilerim, biz sustukca bizi yok edecekler..biz eyleme gecmedigimiz surece 1-2 hafta konusulur bir sonra ki istanbul takimiyla yapacagimiz macta yine katlederler yine suslu kelimelerle kendimizi tatmin ederiz..ayni seyi sikecilere,cincona yapabilirler mi?
yapamiyorlar iste..sana bana sustugumuz icin yapiyorlar..
muharrem usta baskanlik makaminda oldugu icin dogal olarak sukunete davet ediyor ama bu bana gore yapacagimiz son sey bu olmali..yeter yahu yeter.bir degil iki degil uc degil dort degil..hayatimda maci izlerken ilk defa bir hakemin saha ortasinda bizim futbolcular tarafindan vahsice katledilmesini istedim..aykuttan,onurdan,salihten veya cavandadan saglam bir kafa veya yumruk bekledim.artik nasil biriktiysem.hakem hatasi olmadan 5-0 yenilsek en fazla kendi takimimiza soveriz ama senede en az 10 mac hakemlerin bizi dogramasindan ben taraftar olarak yoruldum ve birseyler yapmak istiyorum..
ligden cekilmek korkaklarin isi.kalalim anasini satayim ama kenardan izlemeyelim..hakem bizi katlettiyse bunu gundemden dusurmeyelim..gerekirse milyonlarca taraftar tff binasini bassin,bize haksizlik yapan hakemlerin hepsini fisleyelim..ozel hayatlarina da yansitalim..sokakta yururken acaba simdi hangi trabzonspor'lu kafa goz dalacak diye surekli tedirgin bir sekilde gezsin..ailesiyle coluguya cocuguyla huzur icinde yasayamasin.
:alkış: budur, yillardir yaziyorum benzer seyleri... biz ne yapiyoruz ? faks mail bilmem ne....
Tabi bizleri birlikte hareket etmeye tesvik etmeyen baskanlar ve yöneticiler de suçlu... hele iho, kabadayilik yapiyordu kuru sIkI çikti... Istanbul'da büyük yürüyüs yapacakti fos çikti...
Ama Muharrem baskan dogru yolda, ondan bunlari beklemiyorum ve istemiyorum da, iho buna müsait ondan beklerdim ama fuzuli konusmaktan baska takimin içine etti ve gitti... Muharrem baskan baska yoldan halletmeye çalisiyor, ben ona da varim, yeter ki konusmalari bosa gitmis olmasin, ise yarasin... ise yaramazsa o zaman evet vurup kirma taraftariyim....
Kupamizi da fb müzesine binlerce kisi girip alip Trabzon'a getirme eylemiyle getirebilecegimizi 1 2 sene önce yazmistim, hâla ayni fikirdeyim...

nbay
22.02.2016, 15:08
bi açıklarını görsek de şenol güneşe sallasak ,hamiye sallasak.

resmen bahane arıyoruz .

zafercalikoglu
22.02.2016, 15:08

bak sen o zaman açıklmalaara Hami ye benzer,

iyiki mdenizli soysusuz Trabzona hoca olarak gelmedi, yavşak oyuncuların ordaydı da sen a...a... daydın görmedin

Tayfun
22.02.2016, 15:12
https://pbs.twimg.com/media/Cb0ilOLWAAECaO9.jpg

Basketbol takımımızın kaptanı Alper Saruhan bugünkü eyleme katılmış Trabzon'da

Helal olsun :alkış:

Soner Albayrak
22.02.2016, 15:16
Kardeşim hiçbir şey değişmeyecek boşuna ümitlenmeyin. Her olay üzerinden zaman geçtikçe unutuluyor ve Trabzonspor hakkı yenildiğiyle kalıyor, benim en çok üzüldüğüm bu.

Salih'in davranışı olması gereken davranış fakat ben bu davranışa sevinemiyorum çünkü hiçbir halt olmayacak.

Bedri Sertkaya
22.02.2016, 15:19
Independent'ın yaptığı haber:
http://www.independent.co.uk/sport/football/european/trabzonspor-player-salih-dursun-sent-off-for-showing-red-card-to-referee-a6888671.html
Trabzonspor’s Salih Dursun was sent off on Sunday after picking up a red card and showing it to a Turkish Super Lig referee, moments after the official had sent off his team-mate.
At the time of the incident, referee Deniz Bitzel had already shown red cards to three Kaplanlar players and reduced them to eight men when a group surrounded him, causing him to drop his red card.
Dursun collected it from the ground and brandished it in anger at Bitzel and the official duly returned the favour.
http://www.independent.co.uk/s3/files/styles/readmore_card/public/thumbnails/image/2016/02/22/10/zwayer.jpgREAD MORE
Leverkusen vs Dortmund suspended after referee walks off the pitch
(http://www.independent.co.uk/sport/football/european/bayer-leverkusen-vs-borussia-dortmund-suspended-after-referee-walks-off-the-pitch-a6888781.html)
The 24-year-old right back was incensed by the decision to send off team-mate Luis Cavanda, who conceded a clumsy penalty late on with the score at 1-1.
Earlier in the match, Trabzonspor’s Ozer Hurmaci and Aykut Demir were each shown two yellow cards, while only Wesley Sneijder and Lukas Podolski were booked from the opposition.
Despite ending the game against just seven men, opponents Galatasaray still required the late penalty to steal victory from the ill-tempered affair at the Türk Telekom Arena.
Players showing cards to match officials is not unprecedented. During his time at Rangers, Paul Gascoigne was booked (https://www.youtube.com/watch?v=7iYeifVvAV0) in a fixture against Hibernian after showing referee Dougie Smith a yellow card in jest.
Former Newcastle United striker Alan Shearer showed Matt Messias a red card after the official inadvertently elbowed Leicester City’s Robbie Savage (https://www.youtube.com/watch?v=BK4ixm798Zk) in the face.
Trabzonspor also experienced issues with referees earlier in the season. Turkish president Recep Tayyip Erdogan was forced to intervene after club president Ibrahim Haciosmanoglu locked four officials inside the stadium after a 2-2 draw with Gaziantrepspor.

Kaya
22.02.2016, 15:19
Zaman zaman takımımıza çok kızıyoruz. Oyuncuya, hocaya, yönetime, başkana vs.

Ancak Trabzonspor bugün bize yine diğer takımlardan ne kadar farklı olduğu hatırlatmış oldu.

Ligin tepesi ile hiç ilişiğimizin kalmadığı bir sezonda bile futbolun çirkin tarafına eşi benzeri olmayan şekilde büyük bir tokat attı.

Bakın karşımızdakiler ya susuyor, ya kaçıyor ya da sadece saçmalıyorlar.

Trabzonspor sayesinde her türlü pisliğe bulaşan çeteye neredeyse tüm Anadolu kulüpleri Trabzonspor'u işaret ederek isyan ediyor.

Bu şampiyonluklardan daha kıymetli bir durum.

Gerçekten helal olsun hepsine.

Bize yine nasıl dik durulur gösterdiler. Bize yine kaybederken bile kazanmayı gösterdiler...

Allah hepsinden razı olsun.

Çok büyüksün Trabzonspor...

amasya0561
22.02.2016, 15:20
7 kişiye karşı 12 kişi oynamak adaletsizlikti, kırmızı kartı 11 kişi kalmaları için çıkardım. SALİH DURSUN

Harun-61
22.02.2016, 15:23
keske Onur penalti pozisyonunda poposunu direge yaslayip bos kaleye attirsaydi...

kanterts
22.02.2016, 15:24
bu senol umut selcuk hayranlarina birsey yazacaktimda vazgectim degmez.

selcuk
22.02.2016, 15:24
https://pbs.twimg.com/media/Cb0lEN2WAAAybTE.jpg:large

katre-i.matem
22.02.2016, 15:28
Çarşıdan destek.. Akşam izleyelim görelim bakalım

8667

CEMEFKER
22.02.2016, 15:32
Ben işi biraz daha komplo üzerine yıkıp dünki facianın neticesinde bjk'nin şampiyonluk yoluna taş koymak isteyenlerin niyetlerinin bir kısmının gerçekleşmesi var diyorum...

Bir sonraki kısmı da bjk-trabzon maçında lehimize verilecek (fb lehine bjk aleyhine aynı zamanda) hakem kararları ile ayyuka çıkacak adeta...

Oruç
22.02.2016, 15:32
keske Onur penalti pozisyonunda poposunu direge yaslayip bos kaleye attirsaydi...

Başkan öyle olmasını istemiş de ulaştıramamışlar.

abuzun61
22.02.2016, 15:33
Ya şu cem dizdar denen yazar müsveddesinin yazısını okuyayım dedim başka bir maç mı izledim diye şüphe duyacaktım neredeyse. Bu müsveddenin mailine bir şeyler karaladım. Allah aşkına sizde tepkinizi koyun.

artvints
22.02.2016, 15:35
Çarşıdan destek.. Akşam izleyelim görelim bakalım

8667

şimdi gelip bunun altına hadi ordan siz de hakemler tarafından kollanıyorsunuz diye yazacak olan varsa yazmasın. biz onların yaşadıklarını bilmeyiz. böyle bir tepki veriyorsalar doğru tarafta yer almayı biliyorlardır demektir. küçük şeylere takılmayıp affedeceksiniz. bir taraftarın yazdığına bakıp bütün camiaya tepki vermeyeceksiniz. olayları ayırmayı bileceksiniz.başka bir mesele varsa başka zaman konuşacaksınız. tepkinin büyümesine engel olacak durumları biz yaratmayacağız.

piskopatrizeli
22.02.2016, 15:35
neyse küfür etmeyeyim ceza almaktan bıktım.

Ender Kuyumcu @kuyumcuender (https://twitter.com/kuyumcuender)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 1 sa.1 saat önce (https://twitter.com/kuyumcuender/status/701741533716938752)</small>
GS-TS maçıyla yeni bir senaryo uygulamaya konuldu. Şike sürecinde susan herkes konuşuyor. Kıytırık bir 3 puan için ülke ayağa kalktı...

Sibel
22.02.2016, 15:40
https://pbs.twimg.com/media/Cb0lEN2WAAAybTE.jpg:large

Trabzon.

batuhanTs
22.02.2016, 15:43
Cok iyi fikir hem maddi olarakta bizim acımızdan cok iyi olur.

Ben yapılan her haksızlıktan sonra sineye cekmekten usandım.Ya radikal bir karar alıp arkasında duracagız yada haksızlık yapılınca dahil sesimizi cıkartmayacagız.

Sampiyonluklarımız calındı,her macta takım budandı.Radikal bir karar almak icin ne bekliyoruz?

Bence ligden cekilmeliyiz.

Nerdeeee yürek ister onu yapmak usta nin gönül bagi oldugu zata karsi boyle bir hamle yapmasi imkansiz o yuzden usta dan boyle radikal kararlar bekmeleyelim

artvints
22.02.2016, 15:45
neyse küfür etmeyeyim ceza almaktan bıktım.

Ender Kuyumcu @kuyumcuender (https://twitter.com/kuyumcuender)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 1 sa.1 saat önce (https://twitter.com/kuyumcuender/status/701741533716938752)</small>
GS-TS maçıyla yeni bir senaryo uygulamaya konuldu. Şike sürecinde susan herkes konuşuyor. Kıytırık bir 3 puan için ülke ayağa kalktı...

olayları analiz edemeyen bir yazı işte. doğru tarafı var gibi ama eksik. kardeşim orda sembol bir hareket var. insanlar onun peşine düştü.salih gidip hakeme yumruk atsaydı böyle olmazdı.doğru tepki verdiği için destek buldu ve olay bütün dünyada görünür hale geldi.pasif direniş, sivil itaatsizlik örneği, gandi gibi yani :D burda gidip hakemin kolunu bacağını kopartalım diyen adamların yaptığı terördür ve destek bulmaz.haklıyken haksız duruma düşersin.başlığı futbol için adam öldürdüler olur. bunla hümanizm falan diye dalga geçecek adamlarla da olmaz bu iş. kolaysa git sen kopart hakemin kolunu bacağını, belki içeriye don atlet getirenin olur.

İskender Çakmak
22.02.2016, 15:47
tff ve mhkden hala ses yok de mi? Kansızlar şerefsizler eyyamcılar.

Enes Başkaya60
22.02.2016, 15:48
tff ve mhkden hala ses yok de mi? Kansızlar şerefsizler eyyamcılar.

Saat 17:00 basın açıklaması yapacakları söyleniyor...

kayl
22.02.2016, 15:48
ligden çekilmenin maddi yükümlülükleri çok fazla ama dünkü maçın açıklaması yok çok dikkatli izledim maçı belliki bu maça hakemde dahil bahis oynanmış hakem hakem değildi zatende açık söleyim onurun kalede öyle bir duruşu vardıki mümkünatı yok 11 e 11 oyunda gol atmaları imkansıza yakındı ama küme düşersek bunların hoşuna gider o yüzden daha güçlü olmalıyız bu sene zaten biçtiler ama bu tepkilerle ülkeyi ayağa kaldırdık onlar sandılarki herkes hemen unutucak kimse yanlarında olmadı bu kurullura hakim olmalıyız başka şansımız yok premier lig değiliz bakınız leicester arsenal maçını izleyin hakem leicester ı ezdirmedi bile burası türkiye burda güçlü olan kazanır haklı olan değil öyleyse bizde güçlü olucaz

adiloş bebe
22.02.2016, 15:49
sezon başından bu yana 18 puan hakemlerle gasp edilmiş bugün eklerseniz 45 puan yapar ki bir maçımızda eksik ayrıyetten bunun maddi yükümlülüğü var araştırılsın ve bakılsın bizden başka canı yanan var mı bu kadar evet iyi futbol oynamıyoruz bu yıl ama çok açık bir şekilde doğranıyoruz.

Oruç
22.02.2016, 15:50
Dünkü olayı 'basit bir 3 puan mücadelesi' olarak değerlendiren Trabzonspor'luları da gördük ya.

Ertan 51
22.02.2016, 15:50
Şimdi Salih'e gördüğü kırmızıdan dolayı 5-6 maç ceza verirlerse (bence sarı vermesi lazımdı)
başkana ceza,takıma ceza gelirse,
ne olacak ?
bizden bir icraat olacağını zannetmiyorum,
üstteki kırmızı kart protestoları falan onların için hikaye,
yakıp-yıkıp-tff binasını başlarına geçirmedikten sonra aynı tas aynı hamam onlar bildiklerini okuyacaklar,
bizden bi numara olmaz yani,bknz şike süreci,bknz Hami hocanın bakış açısı.

dağlıca61
22.02.2016, 15:52
7 kişiye karşı 12 kişi oynamak adaletsizlikti, kırmızı kartı 11 kişi kalmaları için çıkardım. SALİH DURSUN

13 kişiye karşı 7 kişi daha doğru olur, 12. adam seyirci ve 13.adam hakem desteğini unutmayalım.

Gurpas
22.02.2016, 15:57
Son 5 yıldır Koca Trabzonspor u şamar oğlanına çevirdiler. Kimsede buna dur diyemedi. Karşımızda kim var?

piskopatrizeli
22.02.2016, 15:57
içimizdeki irlandalı gs liler. görün bunları görün.

https://pbs.twimg.com/profile_images/473149516145639424/BPMYYyhs_bigger.png (https://twitter.com/TekYurekcom)Tek Yürek @TekYurekcom (https://twitter.com/TekYurekcom)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 52 dk.52 dakika önce (https://twitter.com/TekYurekcom/status/701754749008408579)</small>
Trabzon şehir meydanında hakeme tepkisini yine Galatasaray'a söverek gösteren güruhu görüyoruz. 12 numarayla mutluluklar size.

https://pbs.twimg.com/profile_images/473149516145639424/BPMYYyhs_bigger.pngTek Yürek @TekYurekcom (https://twitter.com/TekYurekcom)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 16 sa.16 saat önce (https://twitter.com/TekYurekcom/status/701532170964357120)</small>
Trabzonspor'a karşı tavırlı olmamızın sebebi budur! Taraftarımız, özellikle taraftarımız bu olayları haketmemişti!

amasya0561
22.02.2016, 16:02
13 kişiye karşı 7 kişi daha doğru olur, 12. adam seyirci ve 13.adam hakem desteğini unutmayalım.

Salih orda 12. adamı hakem olarak söylüyo zaten seyirciyi kastetmiyor

AdemS
22.02.2016, 16:03
Dünkü olayı 'basit bir 3 puan mücadelesi' olarak değerlendiren Trabzonspor'luları da gördük ya.

Öyle deme hacı, onlardan daha mı iyi Trabzonsporlusun sen (!!!)

Aynı adamın bi "Tebrikler Galatasaray" demediği kaldı nerdeyse...

Hala içimizde Galatasaray sevdalıları kaldı mı onu da merak etmiyor değilim.. Sinsi bir şekilde fb'den daha açık bir düşmanlar ama göremiyorlar maalesef..

piskopatrizeli
22.02.2016, 16:08
adam hala gs ye laf gelmesin onun derdinde.

https://pbs.twimg.com/profile_images/701712729279574016/rZTma3Ca_bigger.jpgErsin Gökalioğlu â€@ersingokalioglu (https://twitter.com/ersingokalioglu)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 6 sa.6 saat önce (https://twitter.com/ersingokalioglu/status/701683422922674176)</small>
Bu sezon 2 maçtada hakem oyunları vardı! Fenarasyon & aziz bu kumpası tezgahladı.Amaçları TS ile GS düşmanlığı yaratmak BAŞARAMAYACAKLAR!

piskopatrizeli
22.02.2016, 16:10
bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli.

artvints
22.02.2016, 16:14
bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli. bu maç tekrar edilmeli.

tekrar edilse ne olacak? futbolcular üstünde baskı hissedecek yenilirsek olay sulanacak, bunun için mi yaygara yaptınız denecek. bu maçın tekrar edilmemesi lazım. herkesin odaklandığı bir maçta dikkatli olunur hata yapılmaz her şey bir anda temiz olur. böyle kalsın.

Giallorossi
22.02.2016, 16:16

https://pbs.twimg.com/profile_images/701712729279574016/rZTma3Ca_bigger.jpgErsin Gökalioğlu ‏@ersingokalioglu (https://twitter.com/ersingokalioglu)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 6 sa.6 saat önce (https://twitter.com/ersingokalioglu/status/701683422922674176)</small>
Bu sezon 2 maçtada hakem oyunları vardı! Fenarasyon & aziz bu kumpası tezgahladı.Amaçları TS ile GS düşmanlığı yaratmak BAŞARAMAYACAKLAR!

Ne düsmanliği Allah askina bu Istanbul soytarilarindan dost mu olurmus. Kayseri, Urfa, Bursa, Antep, Karsiyaka bunlardan dost olur ama üc kaltaklardan olmaz

Tayfun
22.02.2016, 16:17
Şimdi Salih'e gördüğü kırmızıdan dolayı 5-6 maç ceza verirlerse (bence sarı vermesi lazımdı)
başkana ceza,takıma ceza gelirse,
ne olacak ?
bizden bir icraat olacağını zannetmiyorum,
üstteki kırmızı kart protestoları falan onların için hikaye,
yakıp-yıkıp-tff binasını başlarına geçirmedikten sonra aynı tas aynı hamam onlar bildiklerini okuyacaklar,
bizden bi numara olmaz yani,bknz şike süreci,bknz Hami hocanın bakış açısı.

Malesef bu işten yine zararlı çıkan biz olacağız. Salih'in en az 10 maç cezası var bana göre .

Bunun yanında dünkü basın toplantısı için başkana hak mahrumiyeti cezası

Takım olarak da sportmenliğe aykırı hareketten para cezası

Şuan kimse TFF + MHK bu duruma üzülüyor filan diye düşünmesin. Şimdi ellerini ovuşturuyorlar cezaları vermek için .

Böyle düzende aksini beklemiyorum ...

Sefer A.
22.02.2016, 16:19
olayları analiz edemeyen bir yazı işte. doğru tarafı var gibi ama eksik. kardeşim orda sembol bir hareket var. insanlar onun peşine düştü.salih gidip hakeme yumruk atsaydı böyle olmazdı.doğru tepki verdiği için destek buldu ve olay bütün dünyada görünür hale geldi.pasif direniş, sivil itaatsizlik örneği, gandi gibi yani :D burda gidip hakemin kolunu bacağını kopartalım diyen adamların yaptığı terördür ve destek bulmaz.haklıyken haksız duruma düşersin.başlığı futbol için adam öldürdüler olur. bunla hümanizm falan diye dalga geçecek adamlarla da olmaz bu iş. kolaysa git sen kopart hakemin kolunu bacağını, belki içeriye don atlet getirenin olur.
hincal'a sikanlara bir sey oldu mu ? yok... bu isleri bu isten bir zarar görmeyecek olanlar yapmali... son çare o... sen ben yaparsak don atlet getiren bile olmaz

Berkan
22.02.2016, 16:19
gayse Türk futbolunun en 6avat takımıdır.

Tayfun
22.02.2016, 16:22

Maç oynanmadan önce yazmıştım. Gerek taraftarı gerek yöneticileri ile bu tanıma cuk oturuyor.

Enes Başkaya60
22.02.2016, 16:24
Gayse Türk futbolunun en duzenbaz takımıdır...

alone_6161
22.02.2016, 16:32
Rica ediyorum şu herifin twitlerini paylaşmayın artık. Şu kısacık ömrümüzde şöyle adamlar için vakit kaybetmeyelim.......

Bahsettiğim kişi büyük duyumcu ersin.....

artvints
22.02.2016, 16:33
hincal'a sikanlara bir sey oldu mu ? yok... bu isleri bu isten bir zarar görmeyecek olanlar yapmali... son çare o... sen ben yaparsak don atlet getiren bile olmaz

ya sefer çocuk oyuncağı değil bu. böyle adamlardan medet umarsan aynı şey senin başına gelir hakkını savunamadan gidersin. böyle saçmalıkları gündeme getirip olayı sulandırmayın lütfen. nefretle hareket etmek olmaz.ciddi bir iş bu. yok goy goy yapacaksak ben çok dinledim bu muhabbetleri adapazarı'ında. her mesele böyle konuşuluyor sokakta.sen fransa'larda bunun özlemini çekiyor olabilirsin ama iyi bir şey değil bu.

olcay_61
22.02.2016, 16:35
ne tekrarı alsınlar 3 puanı ...

AnAKiN
22.02.2016, 16:40
günün anlam ve önemi...

tamuğ yamtar
22.02.2016, 16:42
Başkan öyle olmasını istemiş de ulaştıramamışlar.
Güzel olurdu...

Baskanin bunu dile getirmeside iyi oldu ama...

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kanterts
22.02.2016, 16:42

https://pbs.twimg.com/profile_images/701712729279574016/rZTma3Ca_bigger.jpgErsin Gökalioğlu ‏@ersingokalioglu (https://twitter.com/ersingokalioglu)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 6 sa.6 saat önce (https://twitter.com/ersingokalioglu/status/701683422922674176)</small>

gs sempatizani mi diye soruyorum kendime

selcuk
22.02.2016, 16:46
https://pbs.twimg.com/media/Cb04UBIWwAAxGuz.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Cb02_4tVAAQTrty.jpg
sanirim tisört bu

Şahin Yılmaz
22.02.2016, 16:50
Bilmem kaç maç şike yapmış Dünyanın bütün spor kuruluşlarından ceza yemiş, Başkanı hapis yatmış, futbolcusu tapelerde topçu ayarlamış, birkaç takım iş içine girmiş, çantalarla paralar gitmiş, tarlalar sulanmış Dünyanın en büyük şike olayı yaşanmış birşey olmamış,
Efendim 4 kırmızı kart çıkmış mış penaltı penaltı değilmiş miş hakem maçı katletmiş mişle bir basın toplantısıyla birşeylerin
düzeleceğine inananlara diyecek bir söz bulamıyorum.

ffırtına
22.02.2016, 16:52

Olur mu öyle şey ya burada o kadar çok gsye yalakalık yapacak adam var ki, daha önceleri gördük ikinci takımım gs diyenleri, neden gsye bu kadar sempati duyuyorlardı anlamıyorum kendi arkadaşlarımdan trabzonlu olup gsyi tutan utanmaz arlanmaz insanlar var ve şunu da iyi biliyorum bu forumda halen daha gsyi içten içe destekleyen bir yığın insan var..

Şahin Yılmaz
22.02.2016, 16:53
Bu sistem kendi kendiyle yüzleşecek birşeyler değişecek olsa 3 Temmuz sürecinde olurdu. Şimdi yapacakları göz boyayacak
bir kaç ceza, ardından başlarına bütün bu belaları açan Trabzonspor dan kurtulmak için yeni ufuklara yelken açmak olacaktır.

selcuk
22.02.2016, 16:55
2.raund, the guardian sunar

<header class="content__head tonal__head tonal__head--tone-media " style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: 'Guardian Text Egyptian Web', Georgia, serif; font-size: 18px; line-height: 27px;">Sport picture of the day: Trabzonspor fans fume over red cards

Supporters of Turkish football club Trabzonspor hold red cards as they protest, after referee Deniz Bitnel dismissed four of their players in the 2-1 Süper Lig defeat against Galatasaray on Sunday. Trabzonspor finished with just seven players on the pitch, after Salih Dursun brandished the red card at the referee (http://www.theguardian.com/football/2016/feb/21/trabzonspor-player-red-card-referee-salih-dursin)

https://pbs.twimg.com/media/Cb0zfv6WwAEwV-V.jpg</header><figure itemprop="associatedMedia image" itemscope="" itemtype="http://schema.org/ImageObject" data-component="image" class="media-primary media-content() " data-media-id="32028c0e5a56503d999167639df2769c156972a5" id="img-1" style="margin: 0px; position: relative;">

(http://www.theguardian.com/football/picture/2016/feb/22/sport-picture-of-the-day-trabzonspor-fans-fume-over-red-cards?CMP=share_btn_tw#img-1)<figcaption class="caption caption--main caption--img" itemprop="description" style="min-height: 1.75rem; max-width: none; padding: 0.5rem 0px 0px; font-size: 0.75rem; line-height: 1rem; font-family: 'Guardian Text Sans Web', 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, 'Lucida Grande', sans-serif;"> Trabzonspor fans stage a protest in Trabzon in the wake of their seven-man team’s defeat to Galatasaray on Sunday. Photograph: Anadolu Agency/Getty Images</figcaption></figure>

Hakan
22.02.2016, 16:55
https://pbs.twimg.com/media/Cb04UBIWwAAxGuz.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Cb02_4tVAAQTrty.jpg
sanirim tisört bu
Bunlar kendi arasında yapmıştır bence.Salih'in mavi formasını alırım daha iyi

tamuğ yamtar
22.02.2016, 16:57
Ntvspor da son dakika bilgisi olarak Kuddusi Muftuoglu'nun istifa etmeyecegini soylediler...

Buğra Çora
22.02.2016, 17:11
8670

Bunu gören varmı? Güzel bence

gurur6134
22.02.2016, 17:12
Usta bakalim degisim nasil olcak adamlar meydan okumaya devam ediyorlar..umarim onumuzdeki maclara cikmaz ya kuddusi gitcek ya trabzonspor der cekersin kilicini..

ramazan-54
22.02.2016, 17:15
MHK nın da tff ninde onu atayan bakanında ......................................

Emre Çömez
22.02.2016, 17:17
kendileri hakemlerine güveniyormuş.. biz size güvenmiyoruz ulan:mad:

Mehmet_Mercanlı
22.02.2016, 17:19
Deniz Ateş Bitnel

Caferağa mahallesi
sport üniverst fitness salonu
Kadiköy / İST

Berkan
22.02.2016, 17:19
bence verilecek en güzel karar futbolculara 1 hafta izin verilip haftayaki maça paf takımla çıkmaktı.

iyattara
22.02.2016, 17:21
8670

Bunu gören varmı? Güzel bence
Harika bir t-shirt olmuş. İnşallah satisa bu cikar.

lazibere
22.02.2016, 17:22
DEĞİŞİM Mİ?

nE DEĞİŞTİ?

Düzülen hep biz oluyoruz, düzene kar kalıyor biz ise her defasında gebe kalıyor, piç doğurmaktan bıktık

lazzz61
22.02.2016, 17:23
kuddusi şerefsizi a spor da afkuruyor halen daha hakemı savunuyor kafayı yıyecen yeter artık vallahi yeter hata dıor o çocugu ulan ne hatası

Sibel
22.02.2016, 17:25
Bu kadar şerefsizin olduğu bir yerde ne adaleti arıyoruz biz

lazibere
22.02.2016, 17:25
genel olrak hakemlerin, İstanbul takımları maçlarındakı performanslarındna memnun evet.

Bire tane adam yok mu o salonda, Tecavüze uğrayan Trabzonspor'un hakları ne oLACAK

DeAgLeMaNyAq
22.02.2016, 17:26
http://4.1m.yt/Eu2Rder.gif

Youla'yı niye tuttular...

Adem Akyüz'
22.02.2016, 17:26
Kuddusi'nin açıklamaları çok fazla bir şeyin değişmeyeceğini gösteriyor.

Biz üstümüze düşeni yapıp dik duralım, vicdanımız rahat olsun yeter.

Muharrem Usta ve yönetiminden tek beklentim budur.

Gidebildikleri yere kadar gitsinler.

cafon
22.02.2016, 17:28
arkadaşlar yapılacak tek şey şu olmalı biz sizin gibi pisliklerin arasında top oynamayacağız deyip ligden çekilmeli trabzonspor. Adamlara baksana hala kendi k çlarını kurtarma peşindeler. Bizimkilerin yaptığı şey ise hayalcilik, adamlar zaten hırsız onursuz gurursuz. Bizde bekliyoruz ki evet hata yaptık deyip görevi bırakmalarını (kaldı ki bıraksa ne olacak olan olmuş hakkımız gasp edilmiş). Zaten o onurlu davranış olsaydı onlarda tüm bu yaşananlar yaşanmazdı.

lazibere
Gerçekten sinir harbi içerisindeyim

Neden herkes bizim üzerimizden milli oluyor??? İlk deneyimlerini neden bizimle gideriyorlar,
Bizim memleket kerhane mi?

Berkan
Bu kadar o.çocuğunun olduğu ortamdan doğru karar beklemek kabahat... gayseli totoşlarda içten içe sevinsin bu arada içimizde gs sempati duyan varsada şerefsizin bayrak tutanıdır onuda belirtiyim.

AyhanPe
22.02.2016, 17:30
simdi geri adim attiklarinda gerisininde geleceginin farkindalar haliyle..bu durumda güc gösterisine cevirecekler isi..sözde kalmamali dünkü söylemler..simdi geri adim attiklarinda önümüzdeki senelerde sampiyon olabilmemizin önüde acilmis olacak..

lazibere
22.02.2016, 17:31
Milat olacakmış?
Neyin miladı oldu çok merak ediyorum

Trabzonspor taraftarına sabır dediniz dediniz ve artık namusunu bile koruyacak kimliğinden uzaklaşmış durumda.

İdarec,iler her fırsatta bu işi çözeceklerini söyleyip bizlere herşeye razı etme noktasına getirdiler

50. yıl Şampiyonluğnuna gideceğiz diyenlerin, Böyle bir maçtan sonra bir özrü bile hak etmeyerek , Deniz Ateş Bitnel'in , Bundan sonrakı Fener maçlarında adaletli olmasını istediğimizi mı sanıyorlar? Biz kaybettiğimiz puanların bedelini istiyoruz. Bunu Tayyibe yalakalanarak yaptık kaç kere ama çözüm yok. O adam bizi içten içten beceriyor farkında değilmisiniz.

yattarahayranı
22.02.2016, 17:32
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160222/f86db288f6c450e97300829d1c21d6f7.jpg
YKO paylaştı denizin numarası şuan wpde çevrimiçi

Sibel
22.02.2016, 17:32
Kalp krizinden gideceğim.

biltrabzon
22.02.2016, 17:36
Bu iştende bir şey çıkmaz.

Tayfun
Değişen birşey olmayacağını söylemiştik malesef

Şimdi gelsin bizim cezalar ...

yattarahayranı
Zeki uzundurukan taraftarın dilinden konuşuyor

S.Seymen
adamlar aynen devam ediyorlar

arkalarındaki güç devam kararı aldı

yüzsüzlük ve şerefsizlikte sınır yok

serdaracıl
22.02.2016, 17:37
simdi geri adim attiklarinda gerisininde geleceginin farkindalar haliyle..bu durumda güc gösterisine cevirecekler isi..sözde kalmamali dünkü söylemler..simdi geri adim attiklarinda önümüzdeki senelerde sampiyon olabilmemizin önüde acilmis olacak..

Aynı kanaatteyim.

Paksoy
22.02.2016, 17:37
bu kadar aymazlık olmaz , ne desem gg ne desem boş . Muharrem usta'nın acilen basın toplantısıyla tepkisini koyup göte göt demeli .

AyhanPe
22.02.2016, 17:38
bakalim..onlar cevaplarini verdiler..hamle sirasi yönetimde..dün daha ileriye gidecekmisiz gibi bir izlenim verdi baskan..önümüzdeki günlerde radikal bir karar alinmazsa bu is kapanir böylelikle..eger yapilacak hamle onlari geri adim atmak zorunda birakirsa tff in istifa süreci baslayabilir..

alone_6161
22.02.2016, 17:38
Hakem çok üzülmüş arkadaşlar dağılabiliriz.

Başkanımıza sesleniyorum. Düzen değişmeyeceğini, dimdik ayakta durduğunu söyledi, şimdi sıra sizde. Kesinlikle Osmanlıspor maçına çıkılmamalı veya çok çok etkili bir protesto yapılmalı....

Bu olaya en sert tepkiyi artık göstermemiz gerekli. Bu düzene artık pabuç bırakmamalıyız.....

Tayfun
22.02.2016, 17:40
Türkiye'de futbol adına birşey kalmamıştır.

Oynanan oyun birilerinin gönlünü eğlendirmekten öteye gidemez .

iyattara
Ne demelerini bekliyorduk ki?!!

SamZuk
Trabzonda ki federasyon binasına yuruyus düzenlenemek lazım. Ama her grup katılmalı ve herkesin haberi olmalı. Buna öncülük edecek kişiler lazım. Tüm taraftar gruplarıyla iletişime geçilmesi lazim.

Sibel
Bir hakemi Avni Aker'de bacağından asacaksın.
Bu kadar.

fadigaTS
İyi ki geri adım atmadı adi herifler.Şimdi muharrem usta kafasındaki karşı hamleyi yapmalı.Hatta bizi destekleyen kulüplerle ayrı bir lig kurulması ciddi ciddi düşünülmeli.Bu şeref yoksunları bizi ruh hastası etmek üzere.Hepimizin sağlığından endişeliyim

tamuğ yamtar
Yönetimin hemen bu aksam bize destek veren Anadolu takimlarinin baskanlari ile toplanti yapmali ve radikal kararlar almali...

Bu Mhk gitmeden maclara cikmiyoruz demeleri yeterli...

emre6117
22.02.2016, 17:41
Kuddüsü kendisinden beklenen içinde onur. Haysyet. Seref olmayan açıklamasını yaptı. Tff. Mhk beklediğimizi yaptı aslında. Sıra geldi bize. Camiaya. Başkana. Ayar vermeliyiz. Bu tepki artarak devam etmeli. Artık işin şakası yok. Aptal yerine konöa zamanı bitmeli.

MarkusAntonyus
22.02.2016, 17:41
Göz göre göre eziyolar Klubümüzü bu yük bize çok fazla bu olaydan sonra hiç bir şey olmayacak milat falanda değil ne hale getirdiler Klubü ayıptır ulan !

tristram
22.02.2016, 17:43
malum partinin adami kuddusi yi harcamayacaklari zaten belliydi..ayrıca kuddusi fanatik cinconludur..kaynak alanyadan kendisini taniyan bizim arkadasin babasi..dab denen kotu kadin cocugu bunun gozune girebilmek icin bu tetikciligi yapmis olabilir..

lazibere
MHK başkanının çıkıp shov yapmasına vesile olduk. Tebrik ediyorum yine bizi. Her zaman ki gibi yine olan bizim puanlara oldu. Bundan önceki başkan da hakemleri alıkoyduğunda '' Tayyip aradı ve bir daha bunlar olmayacak diye söz verdi demişti '' :))

Şimdi de akşam başkanımız gayet seviyeli bir konuşma yaptı ama MHK başkanı burnundan kıl aldırmayacak şekılde kendilerinden emin bir vaziyette çıktı ve shovunu yaptı.

Tebrik ediyorum bunları

AyhanPe
Aslinda olayi güc gösterisine dönüstürmeleri daha iyi olmus..böylelikle bizim yönetim de önemli bir sinav vermek zorunda..neyin ne oldugunu daha iyi anlayabilecegimiz bir sürece girdik..siyasi iradeye ragmen nasil bi radikal durus sergileyecek yönetim..görecegiz

Sibel
Dünyanın en büyük protestosunu da yapsak hiçbir şeyi değiştiremeyiz.
Ligde kalmanın hiçbir anlamı yok.

Tayfun
22.02.2016, 17:46
Biz malum sezondan sonra dişimizi gösteremedik hakkımız olan kupayı alamadık bu maç katliamları devede kulak kalır.

Dün Onur ne dedi? " Bizim şampiyonluğumuzu çaldılar, 3 puanımızı mı çalamayacaklar "

Azerbaycan liginde mücadele etmek için başvuruda bulunurdum ben olsaydım

AyhanPe
Dünyanın en büyük protestosunu da yapsak hiçbir şeyi değiştiremeyiz.
Ligde kalmanın hiçbir anlamı yok.

demek ki yapilacak sey belli :)

SamZuk
Osmanlı ve Beşiktaş maçında sahaya siyah forma ile çıkıp ,top oynamamaliyiz hatta kenarda mangal yapılsın karşı takımada ikram edelim. Dünya futbol tarihine geçelim cezaysa ceza.

artvints
22.02.2016, 17:47
olan ali palabıyık'a oluyor.onun yaptığı hatalar da gündem oluyor oysaki diğerlerinden farklı.futbolcuyu çileden çıkartmıyor, ne görüyorsa onu çalıyor, uydurmuyor. rize maçında üç tane penaltımızı vermedi ama olay infiale dönüşmedi. hiçbir oyuncu aşırı itirazdan kart görmedi.hakemin vücut dili gayet makul. kurunun yanında yaş da yanmasın. bu seneki bjk, geçen senki gs maçlarında hakem ali palabıyık'tı.aleyhimize hatalar yapmasına rağmen hiç eyyama girmedi.futbolcular maçın içerisinde kaldılar ve kazandık hatta maçları. istanbul takımları bu hakemi tenkit ediyorlar, diğerlerine benzetmeye çalışıyorlar, yazık oluyor.

beratika
22.02.2016, 17:48
Tüpçü de toplantı yapacakmış!!
Hepsinin bir yeri tutuştu TSyi eleştirebilmek için!!

Sayın USTA,
Dün de dediğin gibi bunlar 1967den bugüne bizim tırnaklarımızla gelen milyonluk Trabzonspor Camiasını karşısına alıp oyun oynamak istiyorlar!!!
LÜTFEN ne gerekiyorsa yapınız.

lazibere
22.02.2016, 17:48
Kuddüsü kendisinden beklenen içinde onur. Haysyet. Seref olmayan açıklamasını yaptı. Tff. Mhk beklediğimizi yaptı aslında. Sıra geldi bize. Camiaya. Başkana. Ayar vermeliyiz. Bu tepki artarak devam etmeli. Artık işin şakası yok. Aptal yerine konöa zamanı bitmeli.

Trabzon kentinde ayar verecek bir kitle olamaz. Hepsi sistemin ve devletin adamıdır. Korkaktır ve teslim olur, Sisteme karşı gelmeyi Allah'a karşı gelmek ile eş tutarlar. Sisteme karşı gelenlere Terorist yaftası yapıştıran bir şehrin, kendi hakkını arayacağı tek yer Camilerde dua okumaktır. Nokta

Yürek ister yürek. Trabzon'da bu yürek yoktur yok edilmiştir.

Şike sürecini bile kendi lehine çevirtecek bir tane adam akıllı eylem koyamamış bir camianın hengi hakkını alabileceğini düşünüyorsunuz bundan sonra. Yalan koca bir yalandır bu kentin isyanı

AKp den bir yönetici gelip '' merak etmeyin bunları ince ince ayarlarla düzelteceğiz ' dediklerinde bizim gazımız biter . hepsi bu

Bu yüreğe sahip olan insanların isyanları da bastırılmış ve küstürülmüştür. Size idda ediyorum, yarın Trabzonda eylem yapılsın, diğer Trabzonlular değnekle sopayla girişir kendi taraftarına. Haaaa sorunun kaynağını iktidar da aramayacaksak kımse boşuna uğraşmasın. İlk başkanlık seçimlerinde %90 oy verdiğimiz zaman herşeyin daha güzel olacağını sanmaya devam ederiz ve ilk Fener maçında da yine bizi becerirler hiç merak etmeyin

kanterts
22.02.2016, 17:49
bunu hakediyoruz . yüzde 70 onlara oy verdi.

ucurum
22.02.2016, 17:49
Güçlünün hukukunu güçsüzler yıkamaz. Güçsüzler ne zaman güçlerini birleştirip güçlüden güçlü olur, o zaman işler değişir.

Şimdi GS FB ve yarım BJK'nin arkasında TFF yok, bu ülkenin Sultan'ı var...

Sen topla bakalım güçsüzleri güçlü olalım diye. Siyasete karşı durabilecek mi? Hayır.

Hadi siyasetin bir adım evvelinde klüpler birleşsin, nereye kadar? Antep Bursa Trabzon. Sivasspor kimden yana olacak? Eskişehir kimden para alacak?

Burada yapılabilecek tek bir şey var. Bu iş düzelmez...

Ama senin olmadığın yerde de oyuncakları kalmaz...

FİGÜRANI VUR!

Trabzonspor ligten çekilmeli. Bak o kadar mutlu olacağız ki, maç günü film izleyeceğiz, akşam konuşmaları yapacağız, bak her şey güzel olacak, çekil kardeşim ligten, bitsin bu işkence, şerefinle öl...

safa77
22.02.2016, 17:51
Trabzon kentinde ayara verecek bir kitle olamaz. Hepsi sitemin ve devletin adamıdır. Korkaktır ve teslim olur, Sisteme karşı gelmeyi Allah'a karşı gelmek ile eş tutarlar. Sisteme karşı gelenlere Terorist yaftası yapıştıran bir şehrin, kendi hakkını arayacağı tek yer Camilerde dua okumaktır. Nokta

Yürek ister yürek. Trabzon'da bu yürek yoktur

Şike sürecini bile kendi lehine çevirtecek bir tane adam akıllı eylem koyamamış bir camianın hengi hakkını alabileceğini düşünüyorsunuz bundan sonra. Yalan koca bir yalandır bu kentin isyanı

AKp den bir yönetici gelip '' merak etmeyin bunları ince ince ayarlarla düzelteceğiz ' dediklerinde bizim gazımız biter . hepsi bu

Bu yüreğe sahip olan insanların isyanları da bastırılmış ve küstürülmüştür. Size idda ediyorum, yarın Trabzonda eylem yapılsın, diğer Trabzonlular değnekle sopayla girişir kendi taraftarına. Haaaa sorunun kaynağını iktidar da aramayacaksak kımse boşuna uğraşmasın. İlk başkanlık seçimlerinde %90 oy verdiğimiz zaman herşeyin daha güzel olacağını sanmaya devam ederiz ve ilk Fener maçında da yine bizi becerirler hiç merak etmeyin

++1

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

fadigaTS
22.02.2016, 17:51
Bu onur,haysiyet ve şeref yoksunlarına haklı olduğumuz davadan Trabzonsporluların vazgeçmeyeceğini gösterecek karşı hamleler yapmalıyız.Temiz futbol isteyen kulüplerle kulis yapılmalı.Daha fazla takımı bir araya getirip tepkileri ortak basın toplantılarıyla vermeliyiz.Hatta ayrı bir lig kurulması gündemde olmalı

afsbahar
22.02.2016, 17:52
MHK nın alması gereken en radikal karar "Barış Şimşek'in Trabzonspor maçlarını yönetebilmesine izin vermek" olmalıdır. MHK'yı buna zorlamalıyız. Barış Şimşek haricindeki şerefsiz hakemlerin hepsinin birer potansiyel İstanbul kulubü taraftarı olduğunu biliyoruz. Nasıl onlar bu 3 ist. takımının maçını yönetebiliyorsa Barış Şimşek de Trabzonspor'un maçını yönetmelidir. Hem de diğerleri gibi şerefsizce değil daha şerefli bir şekilde yöneteceğinden de kimsenin şüphesi olmasın.
Yönetim Kurulumuz bu konuyu yüksek sesle dile getirmelidir. Bu konu en az Salih Dursun'un "Kırmızı Kartı" kadar önemlidir.

AyhanPe
22.02.2016, 17:54
isler karisacak gibi �� bakalim dün denildigi gibi bir seyleri degistirecek bir lobi gücüne sahipmiyiz..gecmis yillar olmadigimizi kanitliyor gerci..

SamZuk
22.02.2016, 17:55
Özellikle Beşiktaş maçında yapacağımız eylem ses getirir . Şampiyonluğu etkileyecek bir maçta bir futbolcumuz topu hakeme versin sonra toplu olarak futbolcular sahada muhabbet etsin. Osmanlı maçında da yine oynamayalim top. 6 puan bize bise yapmaz ne şampiyon olacağımız var ne küme düşeceğimiz.

asilhamsi
22.02.2016, 17:56
Tüm anadolu takımları bir araya gelip biz bu ligden ayrılıyoruz.Biz figuran olmaktan sıkıldık.Bu iş burada bitti.Biz bundan sonra kendi aramızda oynayacagız demeden bir halt duzelmez.

Hakemlere gelince.Her canı isteyen hakem oluyor bu ülkede.İşyerinde bir lavuk var.Amator maclarda hakemlik yapıyor.Her pazartesi gelip agız tadıyla adamı oyundan nasıl attıgını anlatıyor.

Bir iki kere halısahada oynadık birlikte surekli camur yapıyor ve göz göre göre pozisyonların tam aksini iddia ediyor.Yani tam bir hödük.

Böyle hödüklerin oldugu bir camia hakem camiası.Hayatımda gördügüm en yetersiz adamlar hakem olmuslar.

Kısaca eger kangren olan bacagı kesip atmazsak hastayı kaybederiz.

Tayfun
22.02.2016, 17:57
Geçenlerde kabinede 4 Trabzonspor'lu bakan var diye hava atan şahıs nerede ?

Bakanlar nerede ?

selcuk
22.02.2016, 17:59
https://pbs.twimg.com/media/Cb1JmGFXIAAx9-R.jpg

Poor
22.02.2016, 17:59
Ayri lig kurulsun varsin avrupaya gitmeyelim. İsteyen anadolu takımları da gelsin.

Dipnot:
Trabzonda dun aksam Tff binasına saldıran insanlar geziye laf Eden insanlardı Ben de bunu anlamıyorum.

Mert'
22.02.2016, 18:05
Atanamamış belediye başkanı Müftüoğlunun açıklamaları alenen ta**k geçmekti. İzleyen herkes aynısını düşünmüştür eminim.
Bundan sonra adaletlli yönetilecekmiş maçlar neyse ki.

lazibere
22.02.2016, 18:08
Siz. Ankaranın göbeğinde istibharat eksikliği nedeniyle 3 ay içerisinde 2 tane Bomba patlatılarak 150 tane vatandaş hayatını kaybederken istifa eden bir tane Bürokrat yada sorumlu duydunuz mu?

Siz , 6 ay içerisinde Emevi Camiinde namaz kılacağız diye yola çıktıkları halde , O gunden bu güne 600 den fazla kendi asker ve polisimizin ve yurttaşımızın cenaze namazını kılmak zorunda kaldığımız halde, Bu adamlardan bir tanesinin istifa ettğini ve bedel ödediğini duydunuz mu?

Siz , 301 Madenicimizin hayatını kaybettiği SOMA daki iş kazası sonrasında '' Aynı gömlekle 3 gündür maden sahasında'' diye manşet atarak Enerji Bakanı'nı öven manşetleri gördünüz ama Bedel ödeyen bir tane Yönetici duydunuz mu?

Siz, Türk Pasaportu vererek dolaştırdığınız ve Ankara da kırmızı halılar sererek karşıladığınız YPG lideri Salih Müslim'i bugunlerde Terorist ilan edenlere , '' Dün niye böyle yapıyordunuz diye sordunuz mu? Dün onlarla beraber Süleyman Şah Türbesinin yerini değiştirdiğimizde '' neden teroristler ile birlikte hareket ediyorsunuz diye sordunuz mu. Ve bütün bu olayları bizlere yaşatanlar içerisinde daha şimdiye kadar '' Dün yanılmışız '' diye bir özeleştiri duydunuz mu?

Siz, 3 Temmuz şike süreci boyunca, Dunyada hangi mahkeme varsa, Her türlü cezaya çarptırılmış olmasına rağmen, Şikebahçe'ye bir yaptırım uygulayıp, Hak ettiğimiz Kupanın bize verilmesi için bir tane AKP linin götünü kımıldattığını duydunuz mu?

Siz, Akyazı Stadını senelerdir geçiktirdikleri halde Her seçim döneminde bu stadı bitireceğiz vaadine kanarak oy veren kaç tane Trabzonspor taraftarı olduğunu tahmin edebiliyormusunuz?

Siz, Bizi her halukarda becerilen ve doğmamış çocuğumuza en azından babalık yap Kütüğüne al diyerek yalvardığımız dönemler olmasına rağmen her defasında artan bir şekılde oy desteği alan bir parti varken ve Butun bu saydıklarıma tepki koyumayıp aksine onlar gibi düşünerek habire destek veren bir camia varken

BİR MAÇTA HAKEMLER HATA YAPTI DİYE BU KARAKTERSİZLERİN İSTİFA KURUMUNU ÇALIŞTIRACAĞINI MI SANDINIZ?
Umarım bu bir uyanış olur

OnurAhmet
22.02.2016, 18:14
Kuddusi Müftüoğlu: Bundan sonra hakemlerimiz tüm maçlarda objektif olarak maç yönetecekler.
Bu nasıl bir skandal açıklamadır? Adam ciddi ciddi bunu dedi. Allah akıl fikir versin.

Gümüshaneli61
22.02.2016, 18:15
Radikal bir protesto ve tepki bekliyorum kulübümüzden. Aksi takdirde kapatsinlar kulübü.

Konusun Bursaspor ve diger Anadolu kulüpleriyle, anlasin ve beraberce protesto edin. Bakin o zaman neler olacak neler ! TFF olsun, MHK olsun, Erdogan olsun, AY olsun ve GS,BJK ve FB üzerinden para ve makam kazanan herkes nasil dize cökülür. Uyanin be, uyanin !

Buğra Çora
22.02.2016, 18:22
Ligden çekilmek en kolayi ve korkakların işi. Biz mücadele edeceğiz. Bundan sonra deliler toplamamiz lazım ve medyaya yemi vermemiz lazım. MHK soysuzu delil istemedi mi?
Onları diri diri yakmamiz lazım. Ustanin elinde bişeyler var. Boş değil bu adam.

Poor
22.02.2016, 18:23
Siz. Ankaranın göbeğinde istibharat eksikliği ile 3 ay içerisinde 2 tane Bomba patlatıldı 150 tane vatandaş hayatını kaybederken siz istifa eden bir tane Bürokrat yada sorumlu duydunuz mu?

Siz , 6 ay içeirisinde Emevi Camiinde namaz kılacağız diye yola çıktıkları halde , O gunden bu güne 600 den fazla kendi asker ve polisimizin ve yırttaşımızın cenaze namazını kılmak zorunda kaldığımız halde, Bu adamlardan bir tanesinin istifa ettğini ve bedel ödediğini duydunuz mu?

Siz , 301 Madenicimizin hayatını kaybettiği SOMA daki iş kazası sonrasında, Bedel ödeyen bir tane Yönetici duydunuz mu?

Siz, Türk Pasaportu vererek dolaştırdığınız ve Ankara da kırmızı halılar sererek karşıladığınız YPG lideri Salih Müslim'i bugunlerde Terorist ilan edenlere , '' Dün niye böyle yapıyordunuz diye sordunuz mu? Dün onlarla beraber Süleyman Şah Türbesinin yerini değiştirdiğimizde '' neden teroristler ile birlikte hareket ediyorsunuz diye sordunuz mu. Ve bütün bu olayları bizlere yaşatanlar içerisinde daha şimdiye kadar '' Dün yanılmışız '' diye bir özelştiri duydunuz mu?

Siz, 3 Temmuz şike süreci boyunca, Dunyada hangi mahkeme varsa, Her türlü cezaya çarptırılmış olmasına rağmen, Şikebahçe'ye bir yaptırım uygulayıp, Hak ettiğimiz Kupanın bize verilmesi için bir tane AKP linin götünü kımıldattığını duydunuz mu?

Siz, Akyazı Stadını senelerdir geçiktirdikleri halde Her seçim döneminde bu stadı bitireceğiz vaadine kanarak oy veren kaç tane Trabzonspor taraftarı olduğunu tahmin edebiliyormusunuz?

Siz, Bizi her halukarda becerilen ve en azından doğmamış çocuğumuza babalık yap Kütüğüne al diyerek yalvardığımız dönemler olmasına rağmen her defasında artan bir şekılde oy desteği alan bir parti varken.

BİR MAÇTA HAKEMLER HATA YAPTI DİYE BU KARAKTERSİZLERİN İSTİFA KURUMUNU ÇALIŞTIRACAĞINI MI SANDINIZ?

Görmedik 100% katılıyorum ama elbet bu duzen değişecek. Değişmek zorunda.

Poor
22.02.2016, 18:26
Ligden çekilmek en kolayi ve korkakların işi. Biz mücadele edeceğiz. Bundan sonra deliler toplamamiz lazım ve medyaya yemi vermemiz lazım. MHK soysuzu delil istemedi mi?
Onları diri diri yakmamiz lazım. Ustanin elinde bişeyler var. Boş değil bu adam.

Delil istiyolarsa acsinlar bu seneki herhangi bir maçımızı izlesinler. Mac adi bile vermiyorum. Daha ligin basinda yan hakemin onunde durmayan toptan besiktastan gol yedik yan hakem de görüyor orta hakem de görüyor.

Bu sene de degil gecen sene çizgi uzerinde Eli acik gole giden topu cikardilar gs macinda hakem de orda çizgi hakemi de orda.

Bunlar hakem hatasi degil hakem bakiyor goruyor ve bilerek vermiyor.

Gümüshaneli61
22.02.2016, 18:27
Anadolu Ligi kurulsun !

Radikal problemleri ancak radikal kararlarla cözebilirsin.

Güc bizde ve bu gücü kullanmamiz gerek. Haydi göreve tüm camiamiz !

serdaracıl
22.02.2016, 18:30

Bu adamların bir eline güneşi bir eline ayı versen yine inanmazlar ne delili

serdaracıl
22.02.2016, 18:32
Ligi sabote edelim. Hakemlere sahayı darbedelim. Hiçbir maçı bitiremesinler. Sürekli hakemin üzerine oynayalım. Sahada maymuna çevirelim onları

Buğra Çora
22.02.2016, 18:33
Delil istiyolarsa acsinlar bu seneki herhangi bir maçımızı izlesinler. Mac adi bile vermiyorum. Daha ligin basinda yan hakemin onunde durmayan toptan besiktastan gol yedik yan hakem de görüyor orta hakem de görüyor.

Bu sene de degil gecen sene çizgi uzerinde Eli acik gole giden topu cikardilar gs macinda hakem de orda çizgi hakemi de orda.

Bunlar hakem hatasi degil hakem bakiyor goruyor ve bilerek vermiyor.

Ben öyle delilerden bahsediyorum ki, bu Allahsizlarin kendini savunamaz hale düşürsün.
Evet senin söylediklerin herşeyi apaçık beli ediyor. Yanliz hiçbir şey yapılamıyor onlara karşı. Hakem hatası diyip, kapatıyorlar konuyu. Herşey yaptıklarıyla kalıyor.

genç61
22.02.2016, 18:34
Oyle takim kurmaliki yonetim saha ici saha disi masabasi hrpsini yenmeli ama bunlar yusuf erdogan erkan zengin salih dursun ozer hurmaci mustafa yumlu aykut daha bir surusu bu tarz adamlarla olmaz ben hakeme filan bakmam kardesim artik adam kimi trabzon izlemek istiyorum kaledeki onur gibi 11 tane kaliteli topcun olcak eze eze gome gome yeneceksin rakibini bizde artik gerilerek rahat rahat bi mac izliyelim

ccd6167
22.02.2016, 18:36
Futbolcular bundan sonra hakemlern üzerine oynasın bol bol. Tabiri caizse piç gibi oynasınlar mesela kafa yapsınlar hakemlerle

Tayfun
22.02.2016, 18:40
https://pbs.twimg.com/media/Cb1JmGFXIAAx9-R.jpg

Hayırlı olsun sözleşme kaç yıllık :D

ucurum
22.02.2016, 18:41
Ligten çekilmek korkaklık değildir kardeşim.

Ne ile uğraşacaksın?

Kim ile? Karşında kim var biliyor musun? Perde düştüğünde arkadaki adamı görse Trabzonspor taraftarı, Trabzonspor'u kapatır. Yeter ki o yerinde kalsın.

Kiminle neyin savaşını vereceksin?

KİM YA SENİN YANINDA OLACAK?

BJK mi? Dün basın bildirisi yapan Bursaspor mu?

Hangi Anadolu ligi para çevirecek?

Olay basit, bu oyunun kuralları belli, Kuddusi Müftüoğlu çıkmış diyor ki "he çağırdınız geldim bir sıkıntı mı var, başka sorusu olan, hadi eyw sizi seviyorum" Bu.

Bunun karşısında sen kime dik duruyorsun?

Etrafında namussuzluk şerefsizlik yeni ahlaki değer olmuş, bana cevap ver ya, kime direneceksin?

Ahmet Başkaya
22.02.2016, 18:42
Hayırlı olsun sözleşme kaç yıllık :D

Çok uzun süreli sözleşme yapılacağı söyleniyor :)

genç61
22.02.2016, 18:45
Ne sozlesmesi alah askina bu salih dursunla sozlesme yaparsa bu yonetim de istifa etsin ayip ya adam ikinci lig ayarinda bir adam trabzonda yillik 1.2 milyon euro aliyor eger bunla sozlesme yapilirsa yaziklar olsun

El Cordobes
22.02.2016, 18:48
Usta ilk ciddi sınavını verecek.

"Bu düzen değişecek." derken bu düzenin koruyucusu ve hamisi olan aynı zamanda kendisinin de bizzat sırtını yasladığı siyasi iktidara rağmen hangi hamleleri yapacak merakla bekliyorum.

adamlar açıkça hodri meydan dedi. bir piç koca camiayla dalga geçti, siz kimsiniz dedi.

haftaya osmanlı maçında açıkçası bir katliam daha bekliyorum.

Ahmet Başkaya
22.02.2016, 18:50
Ne sozlesmesi alah askina bu salih dursunla sozlesme yaparsa bu yonetim de istifa etsin ayip ya adam ikinci lig ayarinda bir adam trabzonda yillik 1.2 milyon euro aliyor eger bunla sozlesme yapilirsa yaziklar olsun

Ben de sizdeki bu kafayı anlamıyorum yahu neyin kafasındasınız hala? Ulan hakkın verilmiyor hakkın her maç hakkın yeniyor. Tut ki çok iyi bir takım kurdun harika gidiyorsun ne olacak şampiyon mu yapacaklar seni? 2011'de çok iyi takım vardı gördük şampiyonluğu. Şampiyon yapmayacaklar bizi biliyoruz ama 2011 de şikeye bulaşmadığımız için bu kadar dik, alnımız temiz gezebiliyoruz.

Bu kadar büyütmeyin artık şu saha içi performansını bu ligde bizi iyi temsil edecek adamlar olsun yönetimde,kadroda yeter. Kimse Salih 11 oynasın falan demiyor, ama Salih bir simge olmuştur. En azından bu hareketi için korumaya alınıp, biz yanındayız denmelidir.

batuhanTs
22.02.2016, 18:55
Siz. Ankaranın göbeğinde istibharat eksikliği nedeniyle 3 ay içerisinde 2 tane Bomba patlatılarak 150 tane vatandaş hayatını kaybederken istifa eden bir tane Bürokrat yada sorumlu duydunuz mu?

Siz , 6 ay içerisinde Emevi Camiinde namaz kılacağız diye yola çıktıkları halde , O gunden bu güne 600 den fazla kendi asker ve polisimizin ve yurttaşımızın cenaze namazını kılmak zorunda kaldığımız halde, Bu adamlardan bir tanesinin istifa ettğini ve bedel ödediğini duydunuz mu?

Siz , 301 Madenicimizin hayatını kaybettiği SOMA daki iş kazası sonrasında '' Aynı gömlekle 3 gündür maden sahasında'' diye manşet atarak Enerji Bakanı'nı öven manşetleri gördünüz ama Bedel ödeyen bir tane Yönetici duydunuz mu?

Siz, Türk Pasaportu vererek dolaştırdığınız ve Ankara da kırmızı halılar sererek karşıladığınız YPG lideri Salih Müslim'i bugunlerde Terorist ilan edenlere , '' Dün niye böyle yapıyordunuz diye sordunuz mu? Dün onlarla beraber Süleyman Şah Türbesinin yerini değiştirdiğimizde '' neden teroristler ile birlikte hareket ediyorsunuz diye sordunuz mu. Ve bütün bu olayları bizlere yaşatanlar içerisinde daha şimdiye kadar '' Dün yanılmışız '' diye bir özeleştiri duydunuz mu?

Siz, Bizi her halukarda becerilen ve doğmamış çocuğumuza en azından babalık yap Kütüğüne al diyerek yalvardığımız dönemler olmasına rağmen her defasında artan bir şekılde oy desteği alan bir parti varken ve Butun bu saydıklarıma tepki koyumayıp aksine onlar gibi düşünerek habire destek veren bir camia varken

Umarım bu bir uyanış olur

Elinize saglik bu kepaze ülkenin kisa ve net bir ozeti bu kadar guzel anlatilmazdi

Poor
22.02.2016, 18:58
Kuddusi kasiniyor bakalım baskan iyi kasiyabilcek mi?
Bizim baskan cok efendi cok sakin bilgili biri o seviyelere inmeden kuddisiye gelişine vurması lazim.

Yazili açıklamayla basin toplantısıyla yürüyüşle falan degil, kapali kapilar ardinda bunlari halletmesi lazim. Artik ne yapar bilmiyorum ama bu is iyice büyüdü

Ya mhk istifa edicek ya da ligden cekilicez daha otesi yok.

S.Seymen
22.02.2016, 19:03
aslında maçta kural hatası var

Salih Hakemi attıktan sonra hakem Salih'i atamaz ki oyundan çıkmış oluyor...

genç61
22.02.2016, 19:06
Koskocaman klube bu kadar kolay simge olabiliyor yani ben takim niye kotu diye dusunurum sen dusunmezsin boyle zamanda bi olaydan simge yaratirsin yazik valla simdi dozer cemile bakiyorum oda simge bide bu adama bakiyorum oda simge yani ne kolay simge olunuyormus be

M. Fatih ALEMDAR
22.02.2016, 19:08
Koskocaman klube bu kadar kolay simge olabiliyor yani ben takim niye kotu diye dusunurum sen dusunmezsin boyle zamanda bi olaydan simge yaratirsin yazik valla simdi dozer cemile bakiyorum oda simge bide bu adama bakiyorum oda simge yani ne kolay simge olunuyormus be

Olaya yanlis acidan bakiyorsun sen galiba renkdas.

genç61
22.02.2016, 19:09
Bu takim ayaga kalkmali once bi taraftar kendini elstirmeli stadta 2-3 bin kisi ya var ya yok yonetim sunu bilmeli bu takima banko oynucak 8-9 adam lazim sehrin buyukleri camia olarak butunlesmeli sidik yarisina girmemeli yeni stad gelecek sezona yetistirilmeli artik onumuze bakalim dun dunde kaldi iki gun sonra unutulur gider onumuze bakalim onumuze

kanterts
22.02.2016, 19:10
akp futboluda bitirdi . ve bunlari en cok destekleyende trabzon halki . cok akilliyiz gercekten .

artvints
22.02.2016, 19:10

salih'ten çok o an simge oldu. yapan oyuncu illa takımda kalsın bonservisi alınsın demem ben.

selcuk
22.02.2016, 19:14
telefon numaralar sosyal medyada cirit atiyor

hami gibi sevgiler iletmek isteyenlere önerilir

7can61
22.02.2016, 19:17
Kuddusi hakemken en sinir olduğum hakemlerin başında geliyordu. Bildiğin vasıfsız hırt bir hakemdi. Hangi akla hizmet mhk başkanı olabiliyor anlamış değilim. Daha doğrusu anlıyorum. Bu ülkede yeteri kadar yalaka ve dansöz kılıklı olursan her yerde başkan,müdür, amir, bakan gibi sıfatlar taşıyabiliyorsun. Özel sektörde de örnekleri çoktur.

Tayfun
22.02.2016, 19:20
https://twitter.com/ErturkMahmud/status/701811264687837184

Beyler biraz gülün bari. Gerçek galiba bizim Aykut :D :D

Enaldo61
22.02.2016, 19:20
Arkadaşlar, biz gemileri yaktık artık ben kesinlikle somut adımlar bekliyorum. Anadolu ligi kurulması ya da ligden çekilme vs. Bunlar gerçekleşmezse vicdanım hiçbir zaman rahat etmeyecek.

A.T.R
22.02.2016, 19:21
ERSEN MARTIN (ASPOR): Boş yere kendimizi kandırmayalım. Trabzonspor aleyhine inanılmaz hatalar yapılıyor. Inanın bu kartlar GS ,FB veya BJK nın bir maçında gösterilse bugün Türkiyede yer yerinden oynardı.
CEYLA BÜYÜKUZUN: Ama bakın biz de dünden beri bunu konuşuyoruz.
ERSEN MARTIN: Hayır bizim bu konuyu konuşmamızın nedeni Trabzonspora yapılan hatalar gösterilen kırmızı kartlar değil SALİH DURSUN'un hakeme gösterdiği kırmızı karttan dolayı bugün bu konu gündemde. Eğer Salih DURSUN bu hareketi yapmamış olsaydı 3 kırmızı kart evet hakem hatalıydı vs.. vs. denilir ve bu konu kapatılırdı. Kendimizi kandırmayalım.

HELAL OLSUN ERSENE DE SALİHE DE

genç61
22.02.2016, 19:21
Biz insanlar olarakta kendi oz elestirimizi yapalim bi fener camiasi olamadik sampiyon olduk ama caldilar isyan edemedik adamlar aziz denilen adam icin ortaligi yiktilar valla helal olsun artik bu taraftarinda uyanmasi lazim en buyuk lobi taraftardir bi klubu tarfatar sampiyon yapar taraftar uyansin artik takim dokuluyor omceden olsa isyan eder tarafrar simdi ise sessiz sakin eski coskuyu yakalamali

yorumsuz6117
22.02.2016, 19:23
Kuddusi Müftüoğlu şahsiyetsizinin bugün yaptığı açıklamalar tam bir şerefsizlik örneğidir.. Salih Dursun'un hakeme gösterdiği kırmızı kart sana ve senin gibi kaç tane daha varsa hepsinin g....... girsin Kuddusi i.nesi..

Poor
22.02.2016, 19:24

Bence yaptığı sey hic kolay degildi, oyunculuğunu tartışırım beğenirsiniz begenmezsiniz ama o an emegi calinan oyunculardan birisi de salih ve buna tepki gosteriyor.

Takim kotu olabilir kimse takim iyi demedi oyuncular da farkinda taraftar da haftalardır bunu konuşuyoruz zaten, Ben anlamıyorum yani takim kotu diye hakem her trulu hakkımızı yesin ses cikarmayalim mi?

byoxi
22.02.2016, 19:25
86748673

genç61
22.02.2016, 19:30
Salihin yaptigi hareket guzel bravo aferin ama o olay oldu bitti macta bitti gitti 2-1 yenildikte gitti o dunde kaldi futbolda dun yokk bugun var biz hala ayni sekilde devam ediyoruz hep dunle yasiyoruz babam anlatir turgayi alikemali sampiyonluklari ben ne anlatacam cocuguma coluguma artik gordugum bir sey yok ve git gide siradanlasan 2-3 bin kisiye oynayan bir kulubu mu anlaticam artik traftar taraftar gibi olmali o stad dolmali yonetim yonetim gib olmali futbolcu kaliteli olmali sehir sehir gibi olmali futbolla yatip kalmali baska elinde tutacak birseyi yok trabzon sehri demek trabzonspor demek trabzonspor olmadimi o sehirde siradan bir anadolu kenti gibi bir yer olur

Ozan Yılmaz
22.02.2016, 19:31
Yine mi beyaz tişört üzerine resim baskı,
yap bari şunu simsiyah tişört, gri tonlarda resim ve sadece kırmızı kart yeterdi.
illa en basiti mi olması gerekiyor?

genç61
22.02.2016, 19:36
Yeni stad icin kombine yapin ucak sirketleri ile anlasin istanbuldan insanlar maca gelsin gunu birlik hem sehir hem stad hareketlensin ben ilk kombineyi alcam yapin allah askina bi proje uretin 17 mac icin gidis gelis ucak bileti mac gunu 3-4 bin insan gelse diger sehirleren yeter mis gibi farkli bir hava olur

Poor
22.02.2016, 19:38
Yine mi beyaz tişört üzerine resim baskı,
yap bari şunu simsiyah tişört, gri tonlarda resim ve sadece kırmızı kart yeterdi.
illa en basiti mi olması gerekiyor?

Aynen baskili cok guzel siyah tisortler var insanlar ceketle bile giyiyor. Altina da bi iki kelime basıyorlar.

Eger tisortler bu yukardakilerse bunu ben de bastirirdim.

kalavara
22.02.2016, 19:41
hala aynı yerde otluyoruz, trabzonsporun bu kadar şamaroğlanına dönmesinin sebebi güç karşısındaki gevşek tavrıdır dolayısıyla güç ne istiyorsa o olur. taki sen gevşekliği bırakana kadar...

Erkan A.
22.02.2016, 19:42
sabahtan beri takip ediyorum konusmalar canli basin toplantisi oldu ??

nediyor adamin birisi ilerleyen günlerde göreceksiniz ne yapacagimizi diyor :)

olay kapandi beyler suan cogu tv kanalari reklam pesinde konu buldular ya konusun sabaha Kadar ...sonuc ne kocaman bir sifir .

bu mac tekrar edilmeliydi öyle denilseydi olaylar kapanilirdi simdik konusan konusana cözüm yok .

trabzonsporumuza bu ilk defa yapilmiyor yani dört kirmizi kart her macta yemiyoruz lakin oraya gelene Kadar hakemler isi basariyla cözms oluyorlar trabzonspor maglup oldukca ..

galata macini kesinlikle kazaniyorduk kirmizi kart oyun seklimizi degistirdi tabiki bu Kadar yokluk icinde hami hocanin oyuncu tercihleri dogruydu ..linc edildik resmen

birdaha hic bir trabzonsporlu selcuk umut felan demesin artik en cok sevinen umut bulutu ..yapacak hic birsey yok bence 2011 yilindaki gibi bu olayda yillarca konusulur olan yine ve herzaman oldugu gibi biz taraftara ve büyük trabzonsporumuza olacak ..

insALLAH muharrem Usta verdigi vaatlerde kalir ve önümüzdeki sezon hakemleri de yenebilcek bir kadro olusturur ve sampion oluruz ..gelki ben trabzonsporumuzu sampion olacak diye sevmiyorum varligi yetiyor bana karsiliksiz seviyorum ...fakat bu spor dünyasina türkiyede en güzel cevap sampionluktur tek degil sampionluklara ambargo koymaktir kendimizi toparlayalim ayaga kalkalim avni akerimizdeki maca bütün trabzon halki gitmeli stad disi stad ici dolmali oyuncularimiza sahip cikalim trabzonspora sahip cikalim ben almanyadayim Ucak bileti bulursam denk getirebilirsem bende gidecegim maca saygilar sevgiler

Uğur Kalyoncu
22.02.2016, 19:42
Salih futbol hayatinin en doğru hareketini yapti eyvallah ta sözleşme uzatilmasi kismina katılmıyorum. ..

S.Seymen
22.02.2016, 19:49
evet futbolda dün bugün var ama bir de yarın var

sen senin için her şeyini ortaya koyan futbolcuya sahp çıkabilirsen

ilerde sahada kızılderelilerin olur yoksa

yumuşak bir takımdan mücadele beklersin

hem seçerken hemde sahada hangi futbolcuyu istediğini göstermelisin hm bugün hem de yarın için

öteden beri söylediğim bir şey var

ligden çekilme bir seçenek olarak artık ciddi bir şekilde ortaya konmalıdır...

ucurum
22.02.2016, 19:51
LİGTEN ÇEKİLMEK KORKAKLIK DEĞİLDİR

Bu şerefsiz ve namussuz ortama vurulmuş en devrimci harekettir.

Bizi de bu Trabzonspor derdinden kurtarır, ey Allahım...

Enes Başkaya60
22.02.2016, 19:52
telefon numaralar sosyal medyada cirit atiyor

hami gibi sevgiler iletmek isteyenlere önerilir

Kimin numarası abi hain hakem bozuntusunun mu yoksa ?

slmn
22.02.2016, 19:54
https://twitter.com/ErturkMahmud/status/701811264687837184

Beyler biraz gülün bari. Gerçek galiba bizim Aykut :D :D

Hesap troll olmasın?

yorumsuz6117
22.02.2016, 19:58
Bizim lobimiz olsa 5. hafta gs maçında Cüneyt bizim fişimizi çekemezdi..

AyhanPe
22.02.2016, 20:05
bugün yönetimden cok sert bir yazili aciklama gelmesini beklemek cok iyimser bir yaklasim mi acaba..��

Tamu
22.02.2016, 20:06
tüm süreç komediden ibaret dik durmanın bile altı bomboş. Seyretmiyecem artık takip etmeyeceğim diyorum her seferinde ama bordo mavi renkler gelince aklma tüm dşk duruşum yo oluyo birden bire. Yüzümde bir tebessüm seni her zaman her koşulda çokkkk seviyorum fırtınam. Boşver sen bunları dik dur biz arkandayız. Korkma yıkılmassın biz ellerimizle seni yeniden dikeriz karşılarına.

S.Seymen
22.02.2016, 20:22
pankart ya da maçta "sana kırmızı çok yakışıyor" şarkısını söylemek lazım

Tayfun
22.02.2016, 20:24
Hesap troll olmasın?

Olabilir bir bilgim yok hocam.

Yalnız iyi güldüm görünce :D

Tayfun
22.02.2016, 20:28
https://twitter.com/guardian_sport/status/701769434675998722

The Guardian'da manşet olmuş be :)

emre6117
22.02.2016, 20:32
https://twitter.com/guardian_sport/status/701769434675998722

The Guardian'da manşet olmuş be :)

Şimdi a spor da hıncal uluç konuşuyor. İşte gs camiası bu. Çok çok iyi tanıyın. Bir tane bile adam gibi adamları yok. Hepsi aynı bu gslilerin. Bir tane yarım adam bile yok. Düşmanımızı iyi tanıyalım. A sporum nuöarasını bilen var mı. Bu bunaklar netin kafasını yaşıyor.

Furkan
22.02.2016, 20:36
Bakanlar kurulu açıklaması sırasında Numan Kurtulmuşa bizim maçı sordular, "Trabzona geçmiş olsun diyorum, MHK gerekeni yapacaktır herhalde" dedi. "gs de böyle bir maçtan puan almaktan mutlu olmamıştır" gibisinden birşeyler söyledi.
Bu arada bu olaydan bir iki gün içinde herhangi bir sonuç alamazsak bu da unutulur gider. Birkaç gün önce ülkenin başkentinde onlarca kişi öldürüldü bugün hatırlayan yok. Balık hafızamız dünkü olayı ancak birkaç hafta hatırlar...

emre6117
22.02.2016, 20:38
Hami mandıralı artisti. Zekası olmayan kişi. Salihin onda birini hayatı boyunca yapmaya zekası veya kişiliği yetmeyen kişi de hıncal gibi gs camiasına güzel malzeme verdi. Salihi eleştirerek.

Kemal Öztel
22.02.2016, 20:44
Biz olamazsak gs şampiyon olsun isterdim hep ama bugünden sonra şbden daha fazlanefret ettim size ne oluyor lan?Biz diyoruz federasyon bizle oynuyor mhk kasıtlı bize çalışıyor cinconlular yok herkes bize karşı nasıl bir oldu yok Sabri dengesizi demişki sinirlerine hakim olmayınca olur boyle şeyler ulan Sabride de akıl varda onu örnek alıyorsunuz.Hadi herkes size düşman ulan Marca Daily Mail The Sun Kicker hepsinde haberleri var Salihin videosunun Türk futbolunda kara gün diye..
Denizli bunağı çıkacak bjk maçında bizi kıyım kıyım kıydılar diyecek bu maçta ben görmedim ama oyuncularım kararlar doğru diyo hakkettik zaten zart zurt.Perşembe Lazio koyunca dede bakalım ne diyecek.Son olarakda 7 kişi kalmış 3-4 oyuncusuda kenara gelip protesto eden bi takıma karşı oley 3 3 3 diye bağıran gs taraftarıda ezikliğini kanıtlamıştır şb öyledir böyledir ama bu kadar alçaklık bu kadar iğrençlik onların taraftarı bile yapmamıştır..

Ahmet Ulusoy
22.02.2016, 20:49
Tüm bunlar Salih'in bonservisini Trabzonspor alsın diye gs tarafından planlanmış şeylerdir. Uyan artık Trabzonsporlu oyun büyük

fadigaTS
22.02.2016, 20:50
Hıncal Uluç erkanın yusufu kırmızı kart görmesin diye engellediğini söyledi.Bunlar ne içiyorlar merak ediyorum.İnsanların aklıyla dalga geçiyor adi herifler.Ne olursa olsun salih hakeme o hareketi yapmayacakmış.Bir de Trabzonsporu çok düşünüyormuş gibi de salihe trabzonsporun ihtiyacı olduğunu o hareketi yapmaması gerektiğini söylüyor.5 dakika adam olun desek kaç dakikamız kaldı diyecek adamlar salihin hareketini eleştiriyor.Azıcık haysiyeti,şerefi olan ve olaylara objektif bakan bunu böyle yorumlayamaz.Trabzonspor geçmişte sizin canınızı öyle acıtmış ki hala saldırıyorsunuz.Trabzonspor sizi ve sizin gibileri hizaya getirecek kadar büyük kulüptür.Sadece büyüklüğümüzü tekrar idrak etmemiz lazım

CEMEFKER
22.02.2016, 20:56
Havuz Medyası diye anılan medyanın spor içeriği ile ünlenmiş bir kanalında ağır abiler felsefik açıklamalar yapıyor...(gündüz çekilen program şimdi banttan yayında )

-Salih Dursun o hareketi yapmamalıydı....bugün bunu yapan yarın şunu yapar...

Fosil olması nedeniyle geleceğe sadece çene kemiği aşınmış bir örnek sunmaktan başka hiçbirşey vermeyecek şahsiyetler bugünün gençlerini örnek olmaya çalışıyorlarmış...

Gülerek izliyorum...

Yani herkes dünki faciadan sonra birlik olup eleştirdi ya sistemi...hakemi...tff'yi....Salih Dursun kahraman ilan edildi ya....bu amcalar karşı bir duruş göstermek istemişler anlaşılan...farklı olmak adına cambazlık bir nevi....

Kimsenin sizin nasihatlarına ihtiyacı yok....

Adamsanız Salih'i o duruma düşüren futbolu ve onun hamileri ülkeyi yönetenleri eleştirin...

Adaletin olmadığı yerde anarşist tavırlar koyan adamı eleştireceğinize anarşiye sebep olan ve ülkede güvenliğini, asayişi bir türlü sağlayamayan ulu yöneticileri eleştirin de ben de size Salih Dursun'u eleştirmekte sonuna kadar haklısınız diyim boynu ipek fularlı kalantor müsveddeleri....

Enaldo61
22.02.2016, 20:57
Abi hep diyorum şu takım bu kirli ligde oynamasın artık... İçim ancak öyle huzura erecek. Bir tek ben miyim böyle düşünen?

tamuğ yamtar
22.02.2016, 20:58
Muharrem Usta bugun ki Kuddusi Muftuoglu'nun aciklamasina dair nasil bir strateji yurutuyor?

Şuan da nasil bir calisma yapiliyor acaba?

Bu konuya iliskin bilgisi olan var midir?

CEMEFKER
22.02.2016, 20:59
yok arkadaş bu iş benim dediğim gibi başlamadan bitmiştir...

M.Usta mecbur gaz alıcı açıklamalar yapmak zorunda, Başkan'a da fazla bir eleştri getirmek istemiyorum, ancak aynı gemide gidiliyor maalesef...

Gümüshaneli61
22.02.2016, 21:04
Abi hep diyorum şu takım bu kirli ligde oynamasın artık... İçim ancak öyle huzura erecek. Bir tek ben miyim böyle düşünen?

Hayir. Bircok kisi bikti artik. Zaten serefsiz ligde serefli mücadele cok anlamsiz birsey.

emre6117
22.02.2016, 21:04
Bu ligde adın fb. Gs. Bjk değilse istersen barcelona ol şampiyon olamazsın. Şaka değil gerçekler böyle. Bu sebepten biz bu ligde olmamalıyoz. Başkan dünki konuşmanın devamı gelmeli. Bu aymazlar o dediğin kelimelrdn birşey anlamazlar. Salih dursun bizim artık sloganımız. Bo servisi ister 5 miöyom euro olsun.taraftarlar para toplayıp almalı.

Enaldo61
22.02.2016, 21:14
Onur da artık inancını yitirmiş bu mevzularda konuşmasından öyle anlaşılıyor. O da haklı.

zafer6161
22.02.2016, 21:23
bjk taraftarı 61..dk da ..futbolun katili türk hakemleri ..diye bağırdı

fadigaTS
22.02.2016, 21:33
Salih Dursun´un heykeli dikilecekmiş.Çok güzel haber :)

http://www.ligtv.com.tr/haber/salih-dursunun-heykeli-dikiliyor

serdaracıl
22.02.2016, 21:46
Hollanda'da video hakem uygulaması deneniyor. Seneye uygulanacak. Bizim ligde de bu yöntem uygulanmalı. Yardımcı hakemler canlı yayından macçı izleyip kritik pozisyonlarda orta hakeme bilgi vermeli.

Soner Albayrak
22.02.2016, 21:55
Ben bıktım hep kaybeden olmaktan.

Oruç
22.02.2016, 21:58
Kuddusi Müftüoğlu: Bundan sonra hakemlerimiz tüm maçlarda objektif olarak maç yönetecekler.
Bu nasıl bir skandal açıklamadır? Adam ciddi ciddi bunu dedi. Allah akıl fikir versin.

Malumun ilanıdır bu açıklama. Bu düzene bu açıklama. Ne bekliyorduk ki ? Japonya ile karıştırdınız herhalde burayı.