PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 21.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Kayserispor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

A.Ali Karanis
16.02.2016, 22:32
Maçın iki bölümü vardı bence,dakika 65'ten öncesi ve sonrası.

Maça çok iyi başladık,müthiş bir baskı,kısa paslaşmalar,üçgenler,ters top denemeleri,kontralar derken bir an yanlış maçı mı izliyorum diye düşündüm.Biraz şanssızlık ve bana göre çok iyi oynayan ancak son toplarda kararsız kalan Marin'den dolayı ilk golü de bulamadık.Penaltının izahı yok,çok basit bir penaltı verdik burada Bosingwa'nın uzun süredir sahalardan uzak olması ve takım savunmasının 20. haftaya gelmemize rağmen oturmaması en büyük etken bence.Penaltı olunca işte maç dönecek diye tüm keyfim kaçtı ancak Kaptan sağolsun yine kurtardı takımı.Şaşırdığım nokta takım penaltıdan sonra durmadı istemeye devam etti,ilk dört hafta harici böyle bir istek izlemedim bu sezon bizim takımımız adına,gerçi rakibin de alan bırakması ve baskı yapmaması bunda etkili oldu diye düşünüyorum ancak daha önce de rahat bırakıldığımız maçlarda ileriye gidememiştik.Muhammet'in isteği sonucu iki gol bulduk ve maç rahatladı.

İkinci yarıya da aynı istekle başladık nitekim 46'da penaltıyı da bulduk ancak bence iki golün mimarı Muhammet bu kez kötü bir penaltı vuruşuyla bizi üçüncü golden mahrum bıraktı,bu da nazar boncuğu olsun diyelim.Bundan sonra rölantiye aldık,pek sıkıntı olmadı ancak süre ilerledikçe takımın gücü ve kondisyonu bitti.Kondisyon konusunda yapacak bir şey yok sezon öncesi takımın hiçbir şey çalışmamış olması tüm sezonu etkileyecek,gelecek 10-14 haftada da aynı sıkıntıyı çekeceğimizi düşünüyorum.Antrenmanlarda bundan sonra ilk 55 dakikadaki tempolu oyununu 90 dakikaya yaymak çalışılırsa belki işe yarar.Oyuncu değişiklikleri de takıma olumlu yansımadı.İşte bu dakikadan sonra maç döndü.Zeki'nin şans golünden sonra da takım iyice son 15 dakikayı panik içinde geçirdi,biraz daha dişli bir rakip olsa mesela Konyaspor gibi,bu maçtan 1 puanla ya da puansız ayrılabilirdik.Hatta son korneri içeriye kesseler..Neyse devamını düşünmek bile canımı sıkıyor.

Bireysel olarak Onur,Marin ve Muhammet'in performansları beni çok memnun etti.Her ne kadar genel olarak beğenmesem de Aykut-Mustafa ikilisi sezon sonuna kadar idare eder.Akakpo girdikten sonra çok bir şey göremedik ancak kontrada Muhammet'e attığı ters topu takımdaki bir çok oyuncu atmazdı diye düşünüyorum.Ceza sahasına giremeyince uzaktan şut denersin taktiksel olarak futbolun kurallarından biri budur bence,bunu yaptığımız ilk maç oldu yanılmıyorsam.

Yusuf konusuna gelecek olursak da 1461'de çok beğeniyordum,hatta A takıma çıktığı ilk maçlarda da bu çocuk olacak diyorduk hepimiz.Futbolcuların formsuz dönemleri olabilir bu doğaldır,ancak Yusuf daha 23 yaşında olmasına rağmen özellikle sözleşmesi yenilendikten sonra ekstra bir düşüş var.Sanki Barış Memiş'in ben oldum havalarına girmiş gibi.Rabotnicki maçından önce sızan videosu beni korkutuyor Yusuf açısından.Futbolculukta yetenek kadar mental gelişim de çok önemli.Kendine çeki düzen vermeli,yoksa 6 ayda bir kontrat fesheden bir futbolcudan öteye gidemez.

Adem Akyüz'
16.02.2016, 22:38
Şut açısından en verimli maçlarımızdan biriydi sanırım.. Galatasaray maçında da aynı şekilde sürekli denememiz lazım.

Timur Mikhail
16.02.2016, 22:47
Sefa ve yusuf bitik takim iyi idi ama bisüre sonra tıkandı penaltı gol olsaydi farkli olurdu ve kayseri acik cesur oynadi tipik anadolu takimi oyunu oynamadi iyi savunma ve pas yapan takim bizi cok zorlar ama pozitif bi takim gordum ben ve gs macinda da surpriz yapabiliriz acik oyun ve gs nin formsuz kotu olmasi buna etken olur yisif ve sefa gibi futbol ozurlulerini izlemek istemiyorum ben aslinda bize o sag kanat icin emrah bassan tarzi bir adam.

cakalkerem
17.02.2016, 09:01
bu sefaya bu kadar parayı nasıl verdik hala kafam basmıyor...

öZer yine bitikleri oynadı..

cavanda eski günlerinden çok uzak...

marin-erkan-onur çok iyiydi.....

yusuf verimsiz arı gibi...ne yaptığı belli değil..

aykut taş gibiydi....

aytaç Okaysız zor...

Yalnız Muhammeti eleştiriyorlar ama ben çok beğendim....İyi bir orta saha veya 2 li forvetle çok gol atar

smart
17.02.2016, 11:49
mahalle maçında kadroya giremeyen klavye topçuları , koskoca trabzonsporda oynayan yusuf erdoğan'ı eleştiriyor.

Jose Mourinho yu tanir misin

selcuk
17.02.2016, 14:00
kazandik

aslinda 61 de tuzum olsun istedim....

barisb
17.02.2016, 14:22
Bana 61'in resmini çizebilir misin Abidin?

Orkun 61
17.02.2016, 15:53
Kazanamamazın sebebi senmişsin abi :)

Yeni totemimiz bu mu olsun, gelme mi diyorsun yani :D ?

Orkun 61
17.02.2016, 15:55
Kardeşim bazıları üzüldü bu duruma ama yapacak bir şey yok, her zaman kaybedemiyorsun :)

Aynen hocam maalesef öyle oluyor. Tamam kötü oynuyoruz hala bir maçla bahar gelmiş değil ama yok fark yeriz yok kesin yenilirizlik bir durum da yok ortada

Ahmet Başkaya
17.02.2016, 16:03
Yeni totemimiz bu mu olsun, gelme mi diyorsun yani :D ?

Hahahaha yok yok sana rağmen kazanmayı da öğrenmemiz lazım abi :D

Orkun 61
17.02.2016, 16:27
Hahahaha yok yok sana rağmen kazanmayı da öğrenmemiz lazım abi :D

Öyle olsun bakalım :D

piskopatrizeli
18.02.2016, 16:06
Ne ogünle nede volkan şenle yusuf kıyaslanabilir.Yusf bir hiçtir hemde kendini yıldız zanneden bir hiç.Volkan şeni hep savundum onu seyircinin gözünde küçük ve antipatik duruma düşüren şenol güneşin ta kendisidir.aldırdığı adama11 yüzü göstermeyip köreltti ve alakasız yerlerde oynattı adamı bitirdi.Ama aynı şenol güneş bursada her maç ona en önemli görevleri verdi bunun izahatini bir beyin yapabilirmi ben yapamıyorum bu bir rahatsızlıktır.Ogüne gelince ögün takımın yıldızıydı seyirci onu hep çok sevdi.Saldırıya uğraması bireysel bir olaydır.Trabzonspor maçından dönen taraftarlar kaza geçirip öldü oda yılmaz Vural hocamızdı birlikte cenazeye gittiler orda ölen kişinin ailesi tarafından saldırıya uğradı bunun Trabzonspor taraftarıyla ne alakası var bilip bilmeden kendimizi rezil etmeye bayılıyoruz.Yusufun küfürsüzce protesto edilmesinde her hangi bir abes görmüyorum.Burak gibi gol kralı adamı gs seyircisi poretesto manyağı yaptı yusuf kim.Yusuf önce adam olacak oynadığı statünün değerini bilecek ondan sonra zırlayacak ulan koca Trabzonsporun sol açığı orta açamıyor,top kontrol edemiyor birde protesto edilmeyecemis bırakın bu işleri.

nedir bu forumdaki yusuf nefreti arkadaş. arabanızın lastiğinimi patlattı camınızımı kırdı derdiniz ne be.

Erdal DİLEK
18.02.2016, 22:06
Yusuf yeteneksiz bir futbolcudur. çalışsada bir milimi ileri gideçeğini düşünmüyorum. .

Erdal DİLEK
18.02.2016, 22:07
bende onu diyorum üstad, adamın yeteneği bu, ne var ki ne bekliyoruz. . .

omondoles
18.02.2016, 22:26
Yusuf yeteneksiz bir futbolcudur. çalışsada bir milimi ileri gideçeğini düşünmüyorum. .

Tam tersini düşnüyorum. Adamda yetenek var ama zeka yok.

Loading %61..

BlackPanther
21.02.2016, 13:56
Aynen öyle arkadaşım, kayseri penaltıyı atsa hakemde kırmızıyı verse ne çok sevinirdin burada.

Senin Trabzonu küçümseyen, artık kümeye oynamaya çalışan zavallı bir takım olduğunu sıraladığın ve bunlara alkış tutanların şakşakladığı bir forum olurdu, bayağı da bir ceza alan olurdu. Bir tanesi de ben.

Ama olmadı, çok koymasın sana bu durum, sen forumda olduğun sürece ve buna da göz yumulduğu müddetçe daha çok fırsatların olacaktır.

Ama küme işi bitti. Senin ve senin gibiler için üzgün, Trabzonspor için sevinçliyiz.

Vay canına. Ne yani, şimdi hedef zirve mi?

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

ÖmürKaradeniz61
21.02.2016, 15:29
Tam tersini düşnüyorum. Adamda yetenek var ama zeka yok.

Loading %61..
Zekası olmayan bir adamın yeteneğinin olması imkansızdır.Zekası varsa yeteneklidir zaten.Yusufta ne zeka var ne yetenek var hiçbirşey yok sadece doğuştan gelen amele vari hızı var oda yeteneksiz zekasız hiçbir işe yaramaz.