PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 21.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Kayserispor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7

Tayfun
14.02.2016, 19:36
Muhammet idmanda göremedim, yarın belli olur heralde oynayıp oynayamayacağı. İnşalah oynayabilir...

asilhamsi
14.02.2016, 19:41
hem Trabzonspor un hemde 1461 in en onemli sorunu laubalilik.Her iki takimin bir baska ortak yonu iki takimda da hoca olmamasi.
Oyuncular hic sallamiyorlar.Koskoca Trabzonsporu bu hale dusuren oyunculara kesinlikle acimamaliyiz.
Bu maci kaybedecegimizden eminim.Artik muhasebe islerini bir kenara birakip takima odaklanmak zorundayiz.

Hami mactan hemen sonra kovulmali ve bir cok oyuncu kadro disi birakilmali.

asilhamsi
14.02.2016, 19:44
ben mbia satilmamali,oyuncu alinmali derken bu durumdan bahsediyordum.

mbia gitti ortasaha bombos.Gerekli takviye yapilmaliydi.Sezon sonu beklenmeden adam gibi bir teknik direktor ile anlasilmaliydi.

Mert'
14.02.2016, 19:54
Muhammet oynar umarim yoksa isimiz zor.

Ufuk Turgut
14.02.2016, 20:05
maç bugun degilmi yahu :)

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2016, 20:11
ulan su visca yi almak vardi kac defa denildi

Visca, Doka ve Nakulma alınsaydı daha iyi durumda olurduk.

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2016, 20:13
Yarın bu saatlerde bakalım nasıl bir ruh haliyle maç izleyeceğiz?

1 aydır işe gitmek işkence gibi geliyor TS yüzünden

Ama gel gör ki sevdik onu bir kere

nuri45
14.02.2016, 20:15
yok arkadas akhisar konya baskasehir bunlari hayatta yakalayamayiz bu sene. Asagiya düsmeyelim yeter

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2016, 20:21
yok arkadas akhisar konya baskasehir bunlari hayatta yakalayamayiz bu sene. Asagiya düsmeyelim yeter

Bir an önce 40 puanı yakalayalım bana bu sezon için yeter (aklımıza getirmek istemediğimiz şu düşme korkusundan kurtulalım)

Bu sezondan başka bir beklentim yok açıkçası

Çünkü Hoca'ya ve takıma güvenim yok.

Kemal Öztel
14.02.2016, 20:33
halamı özer,erkan,yusuf.Yeter yahu adamların takıma verdigi zarar.

Elde adam olsa oynatalım da yapacak bi şey yok Özerle Erkanı gram istemem ama adam yok mecbur

Cafer Bulur
14.02.2016, 20:34
Muhammet idmanda göremedim, yarın belli olur heralde oynayıp oynayamayacağı. İnşalah oynayabilir...

Bence oynayacak iyi de olacak.ona cok ihtiyaç var.

Kazanmaya mahkum edildik insallah futbol sansi yanimizda olur.

nuri45
14.02.2016, 20:44
Adamlar cevircek nerdeyse maci

Enes Başkaya60
14.02.2016, 20:56
Adamlar Az kala çeviriyordu maçı...

Cafer Bulur
14.02.2016, 21:12
Adamlar Az kala çeviriyordu maçı...

Hakemi de arkalarina almislardir ilk golleri ofsayt ikincisinden önce faul yok.

M.S.SOFU
14.02.2016, 21:13
Geldiğimiz duruma bak düşmemeye oynuyoruz.bu haysiyetsizler en fazla beraberlik alır ruhsuz i.

yörük

Tolga Okumuş
14.02.2016, 21:28
Visca, Doka ve Nakulma alınsaydı daha iyi durumda olurduk.

Visca'nın bu maçtaki performansı çok tartılışılır. 90dk izledim Bjk-İbb maçını.
Günahını almak istemem ama futbolcunun biri maç satsa ancak bu kadar oynar.
Hiçbir şekilde oyuna müdahil olmadı,kontra atakların hiçbirinde kendini göstermedi,hele son dakikalarda atmadığı üst üste iki pas var ki akıllara ziyan!
Atmadığı diyorum çünkü bile bile isteye isteye atmadı boştaki arkadaşına.Hemde üst üste iki defa top ayağına gelmesine rağmen.

Benim bu aralar dikkatimi çeken iki oyuncu var.Biri Nakoulma biri de Muğdat. Ama Serdar,Soner,Sefa ve türevlerinden canımız o kadar yandı ki bunlara da o gözle bakıyorum.

7can61
14.02.2016, 21:28
Yahu heyecan yapmaya gerek yok, yeneriz bu maçta, mbia gittiği için yenme olasılığımız artmıştır.

Ozan Kara
14.02.2016, 21:43
Yenersek 8. oluyoruz. Kritik maç.

orhan42
14.02.2016, 21:45
Utanmadan idmanda sefanın doğum gününü kutlamışlar.zannedersin lig lideri adamlar keyfediyorlar bir de.Ulan aldığınız yıllık ücreti ben öğretmen maaşı ile100 yılda anca kazanıyorum.eşşek gibi kazanacaksınız bumaçı..

artvints
14.02.2016, 21:46
.....................onur
..cavanda...yumlu...aykut...musa
................boss...aytaç
........sefa........marin.......yusuf
..................muhammet

üçlü stoper gibi bişey olur, bilemedim ne yapacak hoca,yazıcı veya abdülkadir oynasın bari. özer de oynayabilir bu maçlık.

zafer6161
14.02.2016, 21:59
3*1 .........

Cafer Bulur
14.02.2016, 22:02
3*1 .........

Rahatladim.Genelde senin tahminlerin tutuyor.

Cihad Varlı
14.02.2016, 22:04
Abiler, kardeşler cezalı mıyız? Aksihar maçında seyircisiz oynama cezası almıştık bu maçta çekmiyor muyuz cezayı?

kanterts
14.02.2016, 22:04
sefa nedir ? cogu kez sacmalayan erkan ve özerde sefanin bin kati . en kötü erkan ve özer en iyi sefa yilmazdan iyidir . sefanin birkere topla alakasi yok .
teknik ,oyun zeka hicbirsey yok . sefa ve musa oynamazsa aliriz . 1-0

redbul
14.02.2016, 22:09
1 haftalık cezam bugün bitti ama bu takım sayesinde daha çok cezalar alırım daha hami söylentileri çıktığı zaman buralarda defalarca yazmıktık ben haklydım demek için bunları yazmıyorum ama sadi ve sotayı dahi ararız demiştim ve haklı çıktım acı ama gerçekki bu sene düşme adyalarından biriyia ve malesef hoca değiştiren her takım pozitif katkı yaparken biz negatif olduk maça gelince kayseri zor gol atan ve aynı şekilde zor gol yiyen bir takım skor 0 -0 veya 1-1 berebere biter galip gelecek olursada kayseri olur.

Erkan A.
14.02.2016, 22:12
Visca'nın bu maçtaki performansı çok tartılışılır. 90dk izledim Bjk-İbb maçını.
Günahını almak istemem ama futbolcunun biri maç satsa ancak bu kadar oynar.
Hiçbir şekilde oyuna müdahil olmadı,kontra atakların hiçbirinde kendini göstermedi,hele son dakikalarda atmadığı üst üste iki pas var ki akıllara ziyan!
Atmadığı diyorum çünkü bile bile isteye isteye atmadı boştaki arkadaşına.Hemde üst üste iki defa top ayağına gelmesine rağmen.

Benim bu aralar dikkatimi çeken iki oyuncu var.Biri Nakoulma biri de Muğdat. Ama Serdar,Soner,Sefa ve türevlerinden canımız o kadar yandı ki bunlara da o gözle bakıyorum.

visca konusunda hak veriyorum sana benimde dikkatimi cekti bu visca normalde böyle degil sezon sonu nereye gidecegi beli oldu sanirim

Soner Albayrak
14.02.2016, 22:13
Yeneriz herhalde ???

Cihad Varlı
14.02.2016, 22:17
Ya yarın cezalı mıyız? Yok mu cevap verebilecek birisi?

Ozan Yılmaz
14.02.2016, 22:25
Ya yarın cezalı mıyız? Yok mu cevap verebilecek birisi?
Ceza yok.

Cihad Varlı
14.02.2016, 22:27
Ceza yok.

Akhisar maçında ceza almıştık reis ne oldu o cezaya?

Ozan Yılmaz
14.02.2016, 22:28
Akhisar maçında ceza almıştık reis ne oldu o cezaya?
o, ilk kupa maçında geçerli olacak.

Cihad Varlı
14.02.2016, 22:33
o, ilk kupa maçında geçerli olacak.

Teşekkür reis, sağ olasın.

Uğur Ö.
14.02.2016, 22:46
Bu maçı almaktan başka çare yok. Kesinlikle futbolcular durumun farkında olmalı. Alt tarafla 7 puan kaldı sadece. Haftay gs sonrada osmanlı gibi daha sonrada torku vs derken iş sıkıntıya saracak. Şuanda bu Kayseri maçı en kolay maç gibi duruyor aralarında. Yenip farkı 10 yapıp en azından bu 3 olası yenilgi ile farkın en fazla 4 e düşmesini sağlayabiliriz. Çok ama çok kritik maç

emre6117
14.02.2016, 22:49
Ceza yok.

Şenol güneş giderek antipatikliğini artırıyor. Her puan kaybından sonra ağlıyor adam. Saf herif hala daha sindirememiş bizim bjkyi yenmemeizi hala daha quaresmayı bizim maçta atmasında kalmış. İnşallah bu kargaları yine yeneriz ve şampiyon olmaz çok bilmiş şenol güneş.

AYYILDIZ
14.02.2016, 22:54
Beşiktaş'ın hocası Trabzon maçında 10 kişi kaldıklarından bahsediyor . O maç attığın golü açta izle. 2010/2011 sezonunda bu tarz açıklamalar yapamıyordu. Bizim maçta klimaları da soralım.

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2016, 22:55
Yahu şu Şenol GÜNEŞ'e gittikçe sinirlenmeye başladım.

Hakem PALABIYIK gösterdiği ve göstermediği kartlarla bizim bu sene 5 puanımızı çaldı dedi.

Bu akşam 2 puan, Trabzon maçında da 3 puanımızı çaldı dedi.

Be adam, Q7 hakem düdük çalmadan faulü kullandığından bizim maçta haklı olarak 2. sarıdan atıldı. Neresi haksız?

Trabzon maçını niye haksız yere gündeme getiriyorsun?

BJK'ye Avni Aker'de evire çevire çakmak şart oldu.

O zaman da ağlarsın.

Erman hoca, "Şenol GÜNEŞ'e katılmıyorum, Ali PALABIYIK gördüğünü çalan bir hakem" dedi.

TS-BJK maçında Şenol GÜNEŞ'e gereken tepki gösterilmeli

BJK'ye geldiğinde, daha önce TD olarak hiç şampiyonluk yaşamadım demesi, bugün bize saldırması

Trabzon'lusun, Trabzonspor'da kaptanlık, kalecilik, TD'lük yaptın, bu anlamsız sataşmalarının altında ne yatıyor?

Bu kafayla şampiyonluğu şikebahçeye kaptırırsın ey Şenol GÜNEŞ.

Hızlı ve ne anlama geldiği belli olamayan konuşmalarınla gittikçe batıyorsun.

slmn
14.02.2016, 22:58
Bize karşı attığın golde top durmamıştı ona niye sesini çıkarmıyorsun Şenol efendi, ayrıca quaresma denen elemanın atılması haksızmış gibi algı operasyonu yapıyorsun, senin 2011'deki Aykut'tan ne farkın kalıyor böyle yapınca? Ha bizim taraftarda gelince alkışlar, bağrına basar, bize her şey müstehak.

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2016, 22:58
Beşiktaş'ın hocası Trabzon maçında 10 kişi kaldıklarından bahsediyor . O maç attığın golü açta izle. 2010/2011 sezonunda bu tarz açıklamalar yapamıyordu. Bizim maçta klimaları da soralım.

Şenol GÜNEŞ bizim maçta haksız attıkları golü söylemiyor.

Q7 top durmadan atışı kullanmış ve golü atmıştı.

Yan hakem de göz yummuştu.

Bu akşamki açıklamalarıyla sahte Trabzonspor'lu olduğunu kanıtladı.

Artık kimseyi bu konuda ikna edemez.

asilhamsi
14.02.2016, 22:59
Şenol güneş giderek antipatikliğini artırıyor. Her puan kaybından sonra ağlıyor adam. Saf herif hala daha sindirememiş bizim bjkyi yenmemeizi hala daha quaresmayı bizim maçta atmasında kalmış. İnşallah bu kargaları yine yeneriz ve şampiyon olmaz çok bilmiş şenol güneş.

Al benden de o kadar.İşi ögrenmiş.Sesin ne kadar cok cıkarsa o kadar haklı oluyorsun.

Bendeki butun saygısını kaybetti.Su macta ne varda aglıyorsun?

Gökhan Uzun
14.02.2016, 23:04
İçim rahat nedense. Kazanacakmışız gibi geliyor

emre6117
14.02.2016, 23:07
Al benden de o kadar.İşi ögrenmiş.Sesin ne kadar cok cıkarsa o kadar haklı oluyorsun.

Bendeki butun saygısını kaybetti.Su macta ne varda aglıyorsun?

Hayatta en nefret ettiğim takım fbdir. Şikecidir. Ama bu sene şenol gümeş gereksizi şampiyon olmasın. Aşırı antipatik trabzona karşı. Umarım trbazonda traftar hakettğini yapar. Unutmaz yaptıklarını. Şenoö gğneş o maçta alkışlanırsa trabzonspor taraftarı gözümde biter ve herşeyi hakeder derim. Adam olana saygı adam olamayana da tepki lazım. Şenol güneş 1 sene oldu daha ist. A gideli. Demekki 5 sene filan kalsa azizeden beter olur. Bir insan bu kadar mı değişir 1 senede. Nerede eski konuşmayan şenol. Nerede şimdiki. Hakederek puan kaybedince bile ağlıyor. Bjknin bu sene aleni hakem hatası ile puan aldığı maç so raları nerede bu ibiş şenol. İnşallah yeneriz bjkyi. Hem de hakem hatasıyla yenmek istiyorum. Eminim böyle birşey olsa ağlar şenol güneş o maç sonrası.

asilhamsi
14.02.2016, 23:20
Hayatta en nefret ettiğim takım fbdir. Şikecidir. Ama bu sene şenol gümeş gereksizi şampiyon olmasın. Aşırı antipatik trabzona karşı. Umarım trbazonda traftar hakettğini yapar. Unutmaz yaptıklarını. Şenoö gğneş o maçta alkışlanırsa trabzonspor taraftarı gözümde biter ve herşeyi hakeder derim. Adam olana saygı adam olamayana da tepki lazım. Şenol güneş 1 sene oldu daha ist. A gideli. Demekki 5 sene filan kalsa azizeden beter olur. Bir insan bu kadar mı değişir 1 senede. Nerede eski konuşmayan şenol. Nerede şimdiki. Hakederek puan kaybedince bile ağlıyor. Bjknin bu sene aleni hakem hatası ile puan aldığı maç so raları nerede bu ibiş şenol. İnşallah yeneriz bjkyi. Hem de hakem hatasıyla yenmek istiyorum. Eminim böyle birşey olsa ağlar şenol güneş o maç sonrası.

Al benden de o kadar kardesim.Olmaz ama soyle hakem hataları ile alınmıs 2-3 farklı bir galibiyet alsak benim icin bu sezon anlamlı hale gelir.

Gercekten de konustukları ile yaptıkları hic tutmuyor.Hicbir prensibe sahip degil.Bizden olabildigince uzak olsun.

Hüseyin Çümen
14.02.2016, 23:26
Senol gunes Tabzona geldiginde lutfen sevgi gosterilerinde bulunulmasin. Trabzonspor ismini bukadar kotu bir sekilde agzina almasi ve de yalan sozlerle bunu dile getirmesi onun protestoyu hakettigini gosteriyor. Sana yaziklar olsun insallah birdaha Trabzonspor u calistirmangerekmez

orhan42
14.02.2016, 23:29
Şenol hoca ttıkları golde top hareketli iken serbest vuruşun kullanıldığını görememiş galiba..Suç bizde çok seviyoruz , hadinden fazla değer veriyoruz..Sonra bu tür abukluklarda çok üzülüyoruz..teknik direktör olarak 3 defa şampiyonluğa oynattı ama üçünde de durumu idare edemedi..Son şike sezonunda stres yönetimini başarabilseydi 9 puan fark kapanmaz biz de ele güne derdimizi anlatmaya çalışmazdık.Kupada müzemizde olurdu..Aynı şey Beşiktaş'ta da olacak dediydi dersiniz..

orhan42
14.02.2016, 23:33
Hoca o dönemde hiç hakem hatalarını göndeme getirmedi.Sus pustu..Şimdi ne oldu?Bizansın havası hocayı açtı galiba?

Tolga Okumuş
15.02.2016, 00:19
Bjk nin hocasına ne kadar ağır gelmişse artık hala bizden bahsediyor.
Bize olan hıncını alamıyor adam. Kustukça kusuyor.

Emirhan Makul
15.02.2016, 00:32
Sezonun en önemli maçı, tartışması yok.

Ligin son sırasına kadar yani son sırada ki eskişehirde dahil olmak üzere tüm takımlar 3-4 haftalık seri galibiyet yaptılar bangır bangır geliyorlar hepsi hoca değişti, futbolcu değişti kendine geldi, en formda olan dönemleri.

Bizim kayseri maçı bundan sonra ki 5-6 hafta içinde ki en kolay maçlarımızdan çünkü yenmemizin şans olacağı galatasaray osmanlıspor konyaspor gibi takımlarla oynayacaz ertelenen beşiktaş maçıda var. Ki fikstür böyle zor şekilde devam ediyor.

Gel gelelim takımda ki as futbolcuların çoğu sakat, diğer aslarda takımda kurdukları çete ile gerek yabancı gerek hemşerisi olmayan türkler ile kavga edip takımı bölmüş durumda. Özer,Erkan,Yumlu,Aykut 40 küsür kişilik takımı kendi elinde tutuyor bosingwa cardozo ve marin olmak üzere ayrı bir gruba saldırıyorlar, ekiciye tek olarak ayrı saldırıyorlar.

Tartışmasız ligin en kötü takımıyız, son sırada ki eskişehirin bile bir sistemi ve temposu var ki şu anda eskişehiri deplasmanda yenme imkanımız %20 gibi bir oran.

O yüzden bu maç çok kritik. Bu takımın düşmemesi için 5-6 maç kazanması lazım ve bu takımla gerçekten zor görünüyor. Takımın başında teknik kapasitesi hocalığı amatör lig seviyesinde hami hoca var bilgisizliğine tahammül edilemez gibi birde kavga laf sokma inat ile işleri yürütüyor takım içi disiplini oda özer ve çetesine teslim etmiş durumda. Şu an düşme senaryolarının çoğu var. Mali durum yerlerde bir türlü toparlanamıyor ki muharrem usta çok zor bir konumda.

Ne yazık ki sakaryaspor ve kocaelispor'a benzer hatta daha ağır bir konumdayız. Umarım o 5-6 maçı bir şekilde kazanırız ve ligde kalırız.

Erkan A.
15.02.2016, 00:41
muhammet besir gribal enfektion gecirmis oynamayabilir ? muhammet demir son antromana katilmadi oynamayacak büyük ihtimal risk edilemez ..cardozo sakatlik yasiyor ..

peki kim golcü olarak sahaya cikacak ?? kayserispor kolay gol atabilen takim degil kolay gol yiyen takim da degil , bu durumda en ileriye sag sol serbest sekilde marin oynayabilir ..

oyun kurucu olarak baska care yok erkan zengin oynayacaktir ..yusuf da kendi kanadina gecer , cavanda bosingwa sag sol bekler , aytac ön Libero Mustafa ve aykut stoperlerimiz onur kalede..

özeri ben olsaydim yokluk yüzünden aytac ile birlikte ön Libero oynatirdim ..Joker olarakta abdülkadiri oynatirdim korkmadan ..okayi bu macta oynamazdim rakibe assist verir gol yeriz ? okay bu macta oynamamali..

aslinda iyi bir dizilis yapsak bu Kadar yoklukta kazanabilecegimizi düsünüyorum ,kayseride bir biseswar var bu adami durdurdukmu kayseriyi farkli yeneriz yani kayserinin kalbi biseswar

61ronin61
15.02.2016, 00:56
tarihimizin en büyük maçı:)

ruhsuzlar bi zahmet kazanın mok gibi parayı küpleri parayala dolduyorsunuzuz hainler trabzponsporu kümeye götürdünüz .

yüzde 90 nı kovulmalı usta başkan eğer bunu yapmazsan sende rezil olucaksın.ruhsuz bunlar bunlar paraya tapanlar senide rezil edicekler bu paraya tapanlar.

yüregimts
15.02.2016, 01:15
Muhammet Demir oynayacak mı arkadaşlar

kayyum61
15.02.2016, 01:18
ben mbia satilmamali,oyuncu alinmali derken bu durumdan bahsediyordum.

mbia gitti ortasaha bombos.Gerekli takviye yapilmaliydi.Sezon sonu beklenmeden adam gibi bir teknik direktor ile anlasilmaliydi.

bizden ırak olsun mbia ve onun gibiler, o varken çok iyiydik sanki yokluğunu arıyoruz. milletin gözünü boyadı Trabzonun yarısını aldı gitti gelmez olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 07:36

İnşallah kardeş.

Evire çevire yenip uğurlayalım Şenol GÜNEŞ'i de alsın dersini

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 07:39
Öğleden sonra muhtemel kadromuz belli olur aşağı yukarı

kaan61
15.02.2016, 07:39
İçim rahat nedense. Kazanacakmışız gibi geliyor

Bendede aynı duygu oluyor. Maç başlayınca azalıp negatifleşiyor , maç sonu yine hüzün. İnşallah bu akşam milat olur ve kazanırız.

nakzo
15.02.2016, 08:53
İnşallah yarım sıfırda olsa kazanırız. Nefes alırız şu kabus bitsin Yarabbim.

amasya0561
15.02.2016, 09:00
Mersin Sivas ve Eskişehirin kazandığı hafta evimizde bizden 2 puan alttaki Kayseriyi mutlak yenmekten başka çaremiz yok.
yenilgi halinde maç eksigimizde olsa Kayseride üste çıkacakki bu bizi baya bir strese sokacak. Bu maçı futbolcuların kazanacagını hiç sanmıyorum.
bu maçı seyirci kazanacak taraftara büyük görev düşecek.

Tolga Kurt
15.02.2016, 09:06
Şenol hoca, bu camianın efsanesi. Kendini ancak bukadar düşürebilirdi.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hamdi Karamahmutoğlu
15.02.2016, 09:12
Zor maç.
Rakip çok dirençli.
Alt olur.
Beraberlik ağır basıyor.

U.Sadıkoğlu
15.02.2016, 09:15
Kuvvetle muhtemel yenilgi maçın gidişatını özetleyeyim;

Kayserispor maçın başlarında duran toptan veya defansın bariz hatasından doğan bir pozisyonda golü bulacak akabinde ibre Trabzonspor'a dönecek ve baskı kurmaya başlayacağız. İlk yarının sonlarına doğru bir gol bulacağız ikinci yarıya Kayserispor değişiklikle biz aynı 11'le devam edeceğiz baskı kurup gol aramaya çalışacağız ancak dakikalar ilerledikçe baskının şiddeti azalacak ve Kayseri daha rahat alan bulmaya başlayacak derken topyekün hücum ettiğimiz bir atağın dönüşünde Kayserispor kontradan golü bulacak ve maç 1-2 bitecek.

İ. SARAL
15.02.2016, 09:21
Kuvvetle muhtemel yenilgi maçın gidişatını özetleyeyim;

Kayserispor maçın başlarında duran toptan veya defansın bariz hatasından doğan bir pozisyonda golü bulacak akabinde ibre Trabzonspor'a dönecek ve baskı kurmaya başlayacağız. İlk yarının sonlarına doğru bir gol bulacağız ikinci yarıya Kayserispor değişiklikle biz aynı 11'le devam edeceğiz baskı kurup gol aramaya çalışacağız ancak dakikalar ilerledikçe baskının şiddeti azalacak ve Kayseri daha rahat alan bulmaya başlayacak derken topyekün hücum ettiğimiz bir atağın dönüşünde Kayserispor kontradan golü bulacak ve maç 1-2 bitecek.

Mantıklı ve güzel bir gol yediğimizi hatırlamıyorum zaten. Ben de bu çerçevede düşünüyorum ama berabere biter gibi.

Tayfun
15.02.2016, 09:35
Saha kenarında bu vatandaş olduğu sürece galibiyet beklemiyorum, istikrarı bozmaz dörtte sıfır çeker ;

Doğru mu Hami hoca ?

https://media.giphy.com/media/l2JIeq43B6PGdrod2/giphy.gif

Tolga Okumuş
15.02.2016, 09:35
Tolunay şehrin nabzını bildiği için maçı tutmak isteyecektir.
Zaman ilerledikçe seyircimizin homurdanmaya başlayacağını tahmin ediyordur.
Seyirciyi tutarsak kazanırız.
Aksi taktirde ikinci yarının ortalarına büyük ihtimalle golsüz gidecek maçı son dakikalara doğru verme tehlikesi ile baş başa kalabiliriz.
Kilit nokta seyirci ve bunu Tolunay'da çok iyi biliyor.
Stratejisini stat atmosferine göre ayarlayacaktır.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 09:37
İnşallah yarım sıfırda olsa kazanırız. Nefes alırız şu kabus bitsin Yarabbim.

Amin.

Her hafta kabus, her hafta stres yaşamaktan bıktık.

Kazanıp 8. sıraya çıkarsak psikolojik olarak da rahatlarız.

UĞUR DURTAŞ
15.02.2016, 09:49
adamlar gülüyor...
antremanda..sefanın doğum gününde tüm futbolcular gülüyor.
gülünecek bir şey olduğunu düşünmüyorum.
puan cetveline bakmak istemiyorum.
içim acıyor,yüreğim sızlıyor,
mersin gs yi yeniyor,
eses yenik durumdan galip geliyor,
sivas 1 kişi eksikken galip geliyor.

ya bizimkiler,
gülüyor,eğleniyor,
kardeşim adamda biraz utanma olur,şeref olur,kişilik olur.
maalesef sizlerde bunlar mevcut değil.
mevcut olsaydı,puan cetvelinde burada olmazdık.
**
bizden hariç tüm takımların maçlarını izliyorum,
adamlar canla başla mücadele ediyorlar,
koşuyorlar,basıyorlar,bir baş kaldırış görüyorum.
bizim maçları dört gözle izliyorum,
maça ağır başlıyorlar,yan pas,geri pas
laubali hareketler,çalımlar vs vs
her zaman dediğim şey
bunlar bizim kadar kafa yorsa bu durumda olmayız diye,
kendimiz yazıyoruz,kendimiz okuyoruz
allah sonumuzu hayır etsin,
**
tüm basın,teknik heyet ve yönetim
sakat,hasta ve cezalı oyunculardan bahsediyor.
ben üzülmüyorum ve tak mıyorum,
sakat ve cazalı oyuncular için,
çünkü nokta kadar fatdaları yok,
ekicide,cardozoda,okayda,musada,dauglasta
ekici:çalımcı,bencil,takım oyuncusu değil
cardozo:kanı gibi bir tane adam geçtiğini gören varmı?bu arada 2 tane penaltı kaçırdı.
okay:yaralı,yavru ceylan devamlı hata devamlı hata,tuttuğu adamlar devamlı gol atıyor bize,çok formsuz,
musa:futbolcu değil
dauglas:kanı gibi,el bombası,katkısız oynuyor
**
bu sezon
bizim takım ölüleri diriltiyo,
kayseri trabzonda bizi hiç yenmemiş,
dikkatttt.
**
bu akşam gerçekten 3 puana çok ama çok ihtiyacımız var
allah utandırmasın.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 10:00
USTA, "Önümüzdeki hafta scout ekibini fiilen göreve başlatıyoruz. Gelecek sezona iddialı girmek için kadroyu önemli ölçüde revize edeceğiz."

Cuma günü yapılan çalışmalarda Douglas’ın müdahalesiyle sakatlanan takımın gol umudu Muhammet Demir’in son kontrollerde iyi durumda olduğu, Kayserispor maçına ilk 11’de başlayacağı öğrenildi. Kaptan Onur Kıvrak’ın da tekrar kaleyi Esteban Alvarado’dan teslim alacağı, stoperde de iyileşen Aykut Demir ile Mustafa Yumlu ikisinin görev yapacağı öğrenildi.

Hami Mandıralı'nın kredisinin tükendiği bugünlerde kadronun ideale yaklaşması teknik direktörümüzün moralini yerine getirdi.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 10:02
adamlar gülüyor...
mersin gs yi yeniyor,

ya bizimkiler,
gülüyor,eğleniyor,
**
her zaman dediğim şey
**
cardozo:kanı gibi bir tane adam geçtiğini gören varmı?bu arada 2 tane penaltı kaçırdı.
okay:yaralı,yavru ceylan devamlı hata devamlı hata,tuttuğu adamlar devamlı gol atıyor bize,çok formsuz,
**
bu sezon
dikkatttt.
**
allah utandırmasın.

Bu maç takım için de Hami için de son derece kritik bir karşılaşma

Ya tamam ya devam

Adem Akyüz'
15.02.2016, 10:10
Kazanırız diye düşünüyorum.

karahanbakar
15.02.2016, 10:16
Uzun zaman sonra skor tahmini yapıyorum. Hislerim çok kuvvetli. 3-1 alırız diyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İ. SARAL
15.02.2016, 10:17
Kazanırız diye düşünüyorum.

İnş. Kazansak bile kesinlikle ıkına sıkına, zar zor kazanırız.

Adem Akyüz'
15.02.2016, 10:18
8600
Resmi hesap gözlerimi yaşarttı..

İnş. Kazansak bile kesinlikle ıkına sıkına, zar zor kazanırız.

Yani. En son ne zaman rahat rahat kazandık hatırlamıyorum.

Tolga Okumuş
15.02.2016, 10:25
adamlar gülüyor...
mersin gs yi yeniyor,

ya bizimkiler,
gülüyor,eğleniyor,
**
her zaman dediğim şey
**
**
bu sezon
dikkatttt.
**
allah utandırmasın.

Fazlası var eksiği yok.
Tebrik ederim.

Mert'
15.02.2016, 10:33
Muhammet oynarsa aliriz bence.

İ. SARAL
15.02.2016, 10:37
8600

Şampiyon olduğumuz sene deplasmanda K.paşa'yı 7'lemiştik bir onu hatırlıyorum. Bir de zivaz maçları var 4-0 ve 6-1.

Faik Yılmaz
15.02.2016, 10:51
3 puanlık değil.....

33 puanlık bir maç......

Fatih Özkan
15.02.2016, 10:56
8600

Orada olacağım.
İnşallah.

Turgay Atalay
15.02.2016, 11:05
Bir farkla yenecük.

Ertan 51
15.02.2016, 11:12
Niye bi kadro neyim yapmazsınız kençler,

----------Onur-----------
Bosi--Mustafa--Akakpo--Aykut
-------Aytaç--Özer---------
---Sefa----Marin----Erkan---
--------Muhammet--------

Deli Petro ile bizim Yusuf u bi yerlere yerleştiriyim dedim ama beşeremedim :(
siz ne dersiniz,alabilir mi bu kadro 3 puanı ?

Fatih Öztürk
15.02.2016, 11:14

--------Muhammet--------

Delik deşik oluruz :D

selcuk
15.02.2016, 11:16

--------Muhammet--------

oynarsalar rahat alirlar

abi kadro kuralimda
artik kim oynayabilecek seviyede, kim degil bi türlü ögrenemedim

Ertan 51
15.02.2016, 11:19
Delik deşik oluruz :D
:) Yap bakalım delik deşik olmayacağımız bi kadro,
kimi yazarsan yaz hepsi de aynı,bu kadro dan bi numara olmaz diyeceğini biliyorum,
kısmen haklısın da ama bu maça çıkılacak illaki,
onun üçün yap bakalım bi kadro da görelim.

oksoholu
15.02.2016, 11:21
Bakıyorum spor sayfalarında verilen her kadroda Fatih Atik var sanırım Haminin yeni bir Şahin Aygüneş takıntısı daha oluşmak üzere hayırlısı diyelim

Ertan 51
15.02.2016, 11:21
oynarsalar rahat alirlar

abi kadro kuralimda
artik kim oynayabilecek seviyede, kim degil bi türlü ögrenemedim
Evet bi de o var tabi,
Kaptan oynamayı çok istiyor ama oynayabilecek mi,
Bosingva da son durum ne,Aykut ve Mustafa tam iyileşti mi,
iyileştilerse idman yapabildiler mi,
bir umut geliyor sonra tekrardan kara bulutlar gelip çöküyor zihnime,
tamam tamam boynumu büküp bekliyorum maç saatini,
havaya girmek ne haddimize :(

selcuk
15.02.2016, 11:26
--------------------------ONUR

cavanda---------bosingwa-------aykut------yusuf

------------------akakpo--------aytac

sefa----------------------yusuf----------------marin

------------------------muhammet(hangisi artik saglamsa)

ben böyle biseylen cikardim

Evet bi de o var tabi,
Kaptan oynamayı çok istiyor ama oynayabilecek mi,
Bosingva da son durum ne,Aykut ve Mustafa tam iyileşti mi,
iyileştilerse idman yapabildiler mi,
bir umut geliyor sonra tekrardan kara bulutlar gelip çöküyor zihnime,
tamam tamam boynumu büküp bekliyorum maç saatini,
havaya girmek ne haddimize :(

abi havaya giremedikmi daha basarili oluyoruz bu yil nedense

kupa macindaki positiv hava interden beri yoktu
sonu hüsran oldu

Tayfun
15.02.2016, 11:27
Rakip takımda geleceğin lambası pardon Lampard'ı diye lanse edilen Trabzon'lu Zeki diye biri varmış izleyelim bakalım nasılmış .

Fatih Öztürk
15.02.2016, 11:27
:) Yap bakalım delik deşik olmayacağımız bi kadro,
kimi yazarsan yaz hepsi de aynı,bu kadro dan bi numara olmaz diyeceğini biliyorum,
kısmen haklısın da ama bu maça çıkılacak illaki,
onun üçün yap bakalım bi kadro da görelim.

-----------Esteban-------
Sefa--Bosingwa--Aykut--Yusuf
Cavanda--Aytaç--Erkan
Marin--Muhammet--Özer

Nasıl :)

Ertan 51
15.02.2016, 11:33
-----------Esteban-------
Sefa--Bosingwa--Aykut--Yusuf
Cavanda--Aytaç--Erkan
Marin--Muhammet--Özer

Nasıl :)
Kaptan yetişmiyor demek ki :(
baba iyi yaa,
bak ne cevherler varmış demek ki de yazmazlarmış :)
ne güzel kadro olmuş,
hem defans anlamında hem hücum anlamında Kayseriye üstünlük kurabilir,
bak yeniden umut ışığı belirdi bende :D

Ertan 51
15.02.2016, 11:37

sonu hüsran oldu
2 Yusuf ile olmaz :)

yanlız doğru söylüyorsun,o dediğini ben ğs maçından sonra yaşadım,
inan hala daha atlatamadım,saman altından su yürütelim.

asilhamsi
15.02.2016, 11:37

sonu hüsran oldu

yanlısmı anladım yoksa yusuf forvet arkasımı bu kadroda?

Fatih Öztürk
15.02.2016, 11:40
Kaptan yetişmiyor demek ki :(
baba iyi yaa,
bak ne cevherler varmış demek ki de yazmazlarmış :)
ne güzel kadro olmuş,
hem defans anlamında hem hücum anlamında Kayseriye üstünlük kurabilir,
bak yeniden umut ışığı belirdi bende :D

Kaptan muhtemelen oynayacak seviyededirde Esteban'ın kaleyi korumasını istiyorum.
Oynayacak oyuncular üç aşağı beş yukarı bellide evimizde 4-3-3 oynamanın vakti geldide geçti buraya değinmek istiyorum abim :)

Uğur Kalyoncu
15.02.2016, 11:44
Onur
Cavanda Bosingwa Mustafa Musa
Sefa Aytaç Özer Yusuf
Marin
Muhammet

Ertan 51
15.02.2016, 11:47
Kaptan muhtemelen oynayacak seviyededirde Esteban'ın kaleyi korumasını istiyorum.
Oynayacak oyuncular üç aşağı beş yukarı bellide evimizde 4-3-3 oynamanın vakti geldide geçti buraya değinmek istiyorum abim :)
Baba oraya değin,doğru da söylüyorsun ama Estabandan olmaz,
3. lig 3. gurup ta ikinci sıradayız,
Estaban anca Niğde Belediyespor da olur başka olmaz,
hangi akla,hangi mantığa göre getirdiler hala daha hayret ediyorum.

selcuk
15.02.2016, 11:47
yanlısmı anladım yoksa yusuf forvet arkasımı bu kadroda?
yusuf yazici o abi

İ. SARAL
15.02.2016, 11:51
Zeki ve Akbaş'ın bize karşı neden oynamasına izin verildiğini hala anlamadım.

asilhamsi
15.02.2016, 11:53
yusuf yazici o abi

simdi oldu :)

Fatih Öztürk
15.02.2016, 11:55
Baba oraya değin,doğru da söylüyorsun ama Estabandan olmaz,
3. lig 3. gurup ta ikinci sıradayız,
Estaban anca Niğde Belediyespor da olur başka olmaz,
hangi akla,hangi mantığa göre getirdiler hala daha hayret ediyorum.

Ben bu kaleciyi beğeniyorum.Onur'dan daha kötü kalecilik yapmaz buna eminim.

İ. SARAL
15.02.2016, 11:57

Linç başlasın :)

Ertan 51
15.02.2016, 11:58
İsmailim bence doğru olan o,
kesinlikle aksi durumlar çok abes ve garip geliyor bana,
hem futbolun doğasına aykırı,hem de gözden çıkardığımız oyuncudan tırsacaksak işimiz var.

Ertan 51
15.02.2016, 12:01

:) Benim tek başıma gücüm yetmez Fatih'e
yanıma genç uşaklardan bi kaç kişi ayarlayım bilirim ben ona yapacağımı,
beklesin arka mahalledeki boş arazi de :)

Allahtan başlıklar sakin yoksa gerçekten linç başlar :(

İ. SARAL
İsmailim bence doğru olan o,
kesinlikle aksi durumlar çok abes ve garip geliyor bana,
hem futbolun doğasına aykırı,hem de gözden çıkardığımız oyuncudan tırsacaksak işimiz var.

Bildiğim kadarıyla, dünyada çoğu takım bu oyuncuları kendilerine karşı oynattırmıyor. Oyuncu kendini göstermek için ekstra performans gösterebilir ve rakipten 2 as oyuncuyu kesmek önemli bir avantaj olur. Ayrıca şampiyon olduğumuz sene Gabriç faciasını da unutmadık.

nbay
bu maçta atik oynatılır yine . çok da farklı alternatiflerimiz yok zaten orta saha da.

Fatih Öztürk
15.02.2016, 12:02

Aynen :)

Onur düşmanısın,Onur bizim efsanemiz,Onur olmazsa nice olurdu halimiz diye devam eden eleştiriler...

Fatih Öztürk
15.02.2016, 12:03

Haha alemsin abi :D

İ. SARAL
15.02.2016, 12:05
Eldeki imkanlar ve Hami hocanın tercihleri doğrultusunda;

----------------------------------------Onur--------------------------------------------

Cavanda/Bosingwa------Aykut----------------Yumlu/Bosingwa-------------Yusuf

--------------------------Aytaç---------------Atik/Özer------------------------------

Sefa-----------------------------Marin---------------------------------Erkan

-----------------------------Demir-------------------------------------

büyük ihtimal böyle çıkarız. İlk yarı kabız bir futbol oynar ve komedi programlarında gösterilen gollerden hallice bir gol yeriz. İkinci yarı deli gibi saldırıp 1 gol buluruz 1-1 biter.

Mert Oğuzlu61
15.02.2016, 12:05
Dersten kaçıp maçı izleyeceğim. İzlediğime değmezse ağır söverim...

____cavan____aykut___yumlu_____yusuf

_____________aytaç___yazıcı

________sefa______marin_____erkan

_________________demir???(beşir)

Fatih Atik oynayacağına Yazıcı oynasın. Kim oynarsa oynasın ama Atik oynamasın. Siz Ersun Yanal mısınız Atik le maç kazanacaksınız Hami bey ? Özgün olun, alt yapıdan orjinal orta saha her kimse getirin koyun Aytaç ın yanına.

Yazıcı orta saha mıdır kanat mıdır fv arkası mıdır nedir onuda çözemedik ya neyse. Biri sorsa maçı izlerken rezil olurum, kendi oyuncum hangi mevkide oynuyor bilmiyorum. Alt yapıdan yama oyuncu gelsin istemiyorum yama oyunculardan nefret ediyorum, birden çok mevkide oynayan oyuncu bilinki yeteneksizin tekidir.

seçuk
15.02.2016, 12:09
Zor da olsa 2-0 2-1 gibi bir skorla galibiyete yakınız diye düşünüyorum. Tek güvencem DEMİR.

selcuk
15.02.2016, 12:11

fatih abiye degmez
gözünün önündeki perdeyi aralamak icin cok ugrastik ama olmadi

havaalaninda taraftar diyecegini demisdi zaten, artik bunu imzamada yazacam

onur kalacak onursuzlar gidecek

bunun lami mimi yok
kalcasini kaldiramayan estebanda hayatta rakip olamaz, olursa ugurcan olur, onunda önünü acar kaptan
cünkü o ADAM

OFLU
15.02.2016, 12:13
Demir yetişiyor mu?

İ. SARAL
15.02.2016, 12:15
Dersten kaçıp maçı izleyeceğim. İzlediğime değmezse ağır söverim...

____cavan____aykut___yumlu_____yusuf

_____________aytaç___yazıcı

________sefa______marin_____erkan

_________________demir???(beşir)

Fatih Atik oynayacağına Yazıcı oynasın. Kim oynarsa oynasın ama Atik oynamasın. Siz Ersun Yanal mısınız Atik le maç kazanacaksınız Hami bey ? Özgün olun, alt yapıdan orjinal orta saha her kimse getirin koyun Aytaç ın yanına.

Yazıcı orta saha mıdır kanat mıdır fv arkası mıdır nedir onuda çözemedik ya neyse. Biri sorsa maçı izlerken rezil olurum, kendi oyuncum hangi mevkide oynuyor bilmiyorum. Alt yapıdan yama oyuncu gelsin istemiyorum yama oyunculardan nefret ediyorum, birden çok mevkide oynayan oyuncu bilinki yeteneksizin tekidir.

Kardeşim ne zaman maç izlemek için yırtınsam o maçtan hayır gelmedi, maç sonu yaşadığım pişmanlıkla kaldım. :) Umarım sende de aynısı olmaz.

Ertan 51
15.02.2016, 12:19
fatih abiye degmez
gözünün önündeki perdeyi aralamak icin cok ugrastik ama olmadi

havaalaninda taraftar diyecegini demisdi zaten, artik bunu imzamada yazacam

onur kalacak onursuzlar gidecek

bunun lami mimi yok
kalcasini kaldiramayan estebanda hayatta rakip olamaz, olursa ugurcan olur, onunda önünü acar kaptan
cümkü o ADAM
Hani sen diyorsun ya,
Almaya dan Türkiye'ye cümleler farklı geliyor,düşündüğümden sert algılanıyor,
düşündüğüm başka, karşı tarafın anladığı başka diye,
bu yazının başlangıcı da öyle olmuş,
MAY konusunda ben de o perdeyi indiremedim ama,
Fatih'e değer,adamın dibidir,can dır.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 12:27

Akbaş kart cezalısı değil mi?
Geçen hafta bir maçta 15 dakikada atılmıştı çift sarıdan
Zeki diğer bizden giden oyuncular gibi hırs yapar
Mazeret yok, bu ya alınacak ya alınacak

Hava pırıl pırıl
Galibiyetle bitirelim bu güzel havayı :)

Ufuk
15.02.2016, 12:28
3-2 alırız.

Mustafa OK
Demir yetişiyor mu?

gelen haberlere göre ilk 11 de...

HOPA'LI TS'Lİ
Fatih ATİK denen futbolla hiç alakası olmayan adamı bu akşam da oynatırsa Hami bavulunu hazırlasın.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 12:29
3-2 alırız.

yarın sıfır olsun bizim olsun

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 12:30
Onur R. KIVRAK, M. DEMİR ve M. MARIN ilk 11 oynarsa alırız.

selcuk
15.02.2016, 12:30
Hani sen diyorsun ya,
Almaya dan Türkiye'ye cümleler farklı geliyor,düşündüğümden sert algılanıyor,
düşündüğüm başka, karşı tarafın anladığı başka diye,
bu yazının başlangıcı da öyle olmuş,
MAY konusunda ben de o perdeyi indiremedim ama,
Fatih'e değer,adamın dibidir,can dır.
vallahi abi onura bir Trabzonsorlu insan negativ bakabilmesi benim icin aciklanamaz
bende 15 yasindaki gözü kör bir fan degilim, onurdan yasli biriyim
omuzlarinda bizim icin tasidigi yükü görüyorum, bizi nasil yüceltigini görüyorum
sonrasinda fatih gibileri kalbimi takintilarinlan paramparca ediyor

nazilere bile nefret duygusunlan bakmak istemiyorum, ama bu onurun yükünü keyfiye agirlastiranlardan bu duyguyu esirgemede cok zorlaniyorum abi
insanogulu bukadar kör olamaz, siyahlan beyazi ayirt

dante
15.02.2016, 12:34
Bu maci ve bjk macini alirsak ilk 4e girmek icin ciddi avantajimiz olur. Puanlar cok yakin. Hele ki haftaya gs yi yenersek tadindan yenmez

Sercan Keleş
15.02.2016, 12:36
Kayseri kırmızı görür. Trabzonspor Penaltı kazanır. Muhammed gol yapar. Maçı2 , 1 alırız.

selcuk
15.02.2016, 12:38
Kayseri kırmızı görür. Trabzonspor Penaltı kazanır. Muhammed gol yapar. Maçı2 , 1 alırız.
ozaman keyifli hafta bizimdir

Sercan Keleş
15.02.2016, 12:41
ozaman keyifli hafta bizimdir

Hakemler bize vefa borcunu öderler.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 12:44
Al bu maçı Trabzonspor efsanesi
Taraftarın arkanda korkma
Saldır o eski günlerdeki gibi
Gelsin goller, kopsun fırtına

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 12:45
SEVDİM SENİ BİR KERE
BAŞKASINI SEVEMEM
DELİ DİYORLAR BANA
DESİNLER DEĞİŞEMEM
DESİNLER DEĞİŞEMEM OOOOOOO

Bu akşam tribünler yıkılmalı

Ahmet Kara
15.02.2016, 12:47
Lehimize hakem hataları bekliyorum....

reisoğlu61
15.02.2016, 12:54
akakpo aytac ile ön liberoda denenmeli. faydali olacagini saniyorum.

BirolKarali
15.02.2016, 13:08
Kombinesi olup da maça gidemeyecek olanlar var mı?

cınar#7
15.02.2016, 13:08
Bakıyorum spor sayfalarında verilen her kadroda Fatih Atik var sanırım Haminin yeni bir Şahin Aygüneş takıntısı daha oluşmak üzere hayırlısı diyelim
+1461

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 13:11
İlk maçta 38. ve 61. dakikalarda iki takım taraftarları birbirlerini desteklemişti.

Bugün de aynı tabloyu görelim ama maç sonu kazanan biz olalım.

yattarinho61
15.02.2016, 13:24
Gol olmaz bu macta 1:0 0:0 0:1 sonuc bunlardan biri olur

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

reisoğlu61
15.02.2016, 13:25
farkina vardinizmi, seyircisiz olan maclarda daha iyi sonuclar elde ediyoruz...

Hüseyin Bağdat
15.02.2016, 13:26
Hami hoca bu maçta da Fatif kazmasını oynatırsa maçı kaybettik demektir. Psikolojik açıdan bu maçı kazanmamız lazım.

toksoy61
15.02.2016, 13:42
bu maç kaybedilirse ciddi ciddi düşme korkusu yaşarız. çünkü alt taraftaki mersin-eskişehir ve sivas gittikçe yükselen bir grafikte oynamaya başladılar. bu hafta hepsi kazandı. bir ise berbat oynuyoruz.

kazanırsak iyi bir havayla haftaya eksik gs ye karşı bir galibiyet bizi üst sıralara taşır.

Cafer Bulur
15.02.2016, 13:46
bu maç kaybedilirse ciddi ciddi düşme korkusu yaşarız. çünkü alt taraftaki mersin-eskişehir ve sivas gittikçe yükselen bir grafikte oynamaya başladılar. bu hafta hepsi kazandı. bir ise berbat oynuyoruz.

kazanırsak iyi bir havayla haftaya eksik gs ye karşı bir galibiyet bizi üst sıralara taşır.

Gs de kimler eksik haftaya?

Bu maci kazanırsak gs macindan da ümitliyim ben.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 13:59
TRABZON-KAYSERİ: 38. RANDEVU

Geride kalan 37 maçta bordo-mavililerin galibiyetlerde 22-6 üstünlüğü bulunurken, 9 karşılaşmada ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı. Trabzonspor, rakip filelere 65 gol gönderirken, kalesinde 38 gol gördü.

Bordo-mavililer, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanan 18 maçta ise 14 galibiyet, 4 beraberlik alarak, yenilgi yüzü görmedi.

MUHTEMEL 11'LER

TRABZONSPOR
Onur
Bosingwa
Aykut
Mustafa
Yusuf
Fatih
Aytaç
Özer
Marin
Erkan
Muhammet

Yahu şu Fatih ATİK'mi futboldan anlıyor yoksa biz mi futboldan anlamıyoruz?

Nedir bu Hami'nin Fatih ATİK sevdası yahu?

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 14:00
Bu sezon hiç yanımızda olmayan şans, bu akşam bari yanımızda olsun da şu maçı kazanalım.

UĞUR DURTAŞ
15.02.2016, 14:16
Gol olmaz bu macta 1:0 0:0 0:1 sonuc bunlardan biri olur

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

bizde açık oynuyacağız,kayseride,
bol gol olur,

Soner Albayrak
15.02.2016, 14:25
2-1 kazanırız.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 14:29
2-1 kazanırız.

gol yemeyelim artık

Bizim gibi takım eksi averaja sahip, ne kötü bir tablo

Hasan Habip Özbay
15.02.2016, 14:30
evet kardeşlik çok önemli ama maç bu yenmemiz lazım ama çok ama çok zor geçecek tek güvencem aykut oynarsa defans toparlanır yusuftan artık icraat bekliyoruz muhammet deir oynarsa bi şekilde gol atar

Dip.Ing.Mag.
15.02.2016, 14:31
TRABZON-KAYSERİ: 38. RANDEVU

Geride kalan 37 maçta bordo-mavililerin galibiyetlerde 22-6 üstünlüğü bulunurken, 9 karşılaşmada ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı. Trabzonspor, rakip filelere 65 gol gönderirken, kalesinde 38 gol gördü.

Bordo-mavililer, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanan 18 maçta ise 14 galibiyet, 4 beraberlik alarak, yenilgi yüzü görmedi.

MUHTEMEL 11'LER

TRABZONSPOR
Onur
Bosingwa
Aykut
Mustafa
Yusuf
Fatih
Aytaç
Özer
Marin
Erkan
Muhammet

Yahu şu Fatih ATİK'mi futboldan anlıyor yoksa biz mi futboldan anlamıyoruz?

Nedir bu Hami'nin Fatih ATİK sevdası yahu?

Muhammet Besir mi yoksa Demir mi? Demir iyilesmedi diye biliyorum da.

Ertan 51
15.02.2016, 14:32
O değil de sağ olsun renktaşlar bir sürü kadro yaptı ve hepsi de mantıklı geliyor bakınca,
F.Atik harici çoğu kadro kafamıza yatıyor ve adam gibi oynasınlar kurulan kadroların hepsi de Kayseriyi yenecek potansiyelde,ben buna inanıyorum,ama dediğim gibi samimiyetle ve adam gibi oynarlarsa.

cyberentalpi
15.02.2016, 14:35
Forumda olumlu olumsuz bir populer isim hastalığı var.
Fatih Atik mesela. Yahu zaten bu adam uber yıldız diye alınmadı. son macta da fena oynamadı. mac kurtaran adam olmaz ama takımın alayı dokuldu.
Douglas hakeza. Son macta ki gol kesinlikle yuzde 70 bosi reis hatası. o ana kadar da fena oynamıyordu.

Hatırlayın Özer Hurmacı fenere gitmeden bizde o gelsin dertler bitsin hvası vardı. ben sikecilerde bir dert bitirdigini gormedim. Şimdide lucesku.

Biraz oyuncuları oynatma becerisi olan Hoca lazım. Sıradan bir oyuncu en azından işini yapar. Orta seviyede bir oyuncu yıldızlasır. Bizde tam tersi. Orta seviye oyuncular da yıldızlarda rezilleri oynuyor.

Hami Suclu demedim. Hami bu takımın gelecegi olamaz. Su anki halinden malesef Şota da suclu

Taner Gündoğdu
15.02.2016, 14:37
Böyle bir baskı olduğu tezine inanmıyorum.

Bu tam bir şehir efsanesi

O formayı hak etmeyen oyuncuların sığındığı basit bir mazeret olarak görüyorum bu cümleyi

Seyircisiz bir TS-BJK maçı vardı.

2-0 öndeyken 2-3 yenilmiştik. Hava çok güzeldi ve o maçta Burak BJK'de oynuyordu.

Baskı maskı yok Avni Aker'de, buna sığnıp adamı çıldırtmasınlar, adam gibi top oynasınlar, yeter artık çektirdikleri çile

ben de ironi yapmıştım zaten...

kayyum61
15.02.2016, 14:38
Hami Suclu demedim. Hami bu takımın gelecegi olamaz. Su anki halinden malesef Şota da suclu

Yakisiyor mu arkadasim?

UĞUR DURTAŞ
15.02.2016, 14:42
akşam ki maçta ideal 11 yazılıyor.
bende yazacağım.
ismini yazacağım;
cavandayı,yusufu,özeri,erkanı,marini,bosiwvayı
zorunluluktan yazıyorum,seneye bu adamları görmek istemiyorum takımda.
ismini yazmadığım sefa,cardozo,fatihi, ve musa'yıda
**
onur
cavanda-aykut-mustafa-bosiwga
aytaç-özer-marin-erkan-yusuf
demir

special one
15.02.2016, 14:51
Zayıf rakibimiz karşısında kazanırız.

UĞUR DURTAŞ
15.02.2016, 14:55
yıl 2002
puan cetvelinde aynı sıralardayız,
hayatımda hiç yapmadığım şeyleri yaptım o sene
bu senede...
*
hayatımda fb-gs-bjk kimle oynarsa oynasın,
devamlı rakiplerinin yenmesini isterim.
dedimya 2002 ve bu sene
bu rakipler bizim dışımızda kimle oynarsa oynasın bu
ismini yazdığım 3 takımın yenmesini istiyorum.
altımızdaki takımların yenilmesini istiyoruz.
bizleri bu hesapların içine sokan ların allah belasını versin
kişiliksiz oyuncular.
**
mersin gs oynuyor,inşallah gs yener diyorum,
sivas rize oynuyor inşallah berabare kalırlar veya rize yensiz diyoruz,
es es antalya oynuyor antalya yensin yenemiyorsa berabare kalsın diye dua ediyoruz.
bu hafta bjk mersini ve gençleri yensin diyoruz.
fb bursayı yensin diyoruz.
bunlar çok acı birşey çokkkk.

Erdal DİLEK
15.02.2016, 15:02
Fatih atik mi. . . yok artık. . .

Erdal DİLEK
15.02.2016, 15:05
Muhammet demir kadroda mı değil mi bilen var mı. . .

kanterts
15.02.2016, 15:07
fatih atiki oynatmak icin hicbir neden olamaz . gecen macta herzamanki gibi berbat oynadi . bos bos kostu hicbirsey yapmadan .
yok abi gerek yok . yok yok yok . atik sefa musa oynayacagina diger oyuncularimizi alisik olmadiklari mevkilerde oynatalim daha iyi .
bunlar baslarsa 0-1 ile baslariz maca . hami efendinin kadrosunu görecegiz bakalim .
muhammet demir insallah hazirdir . marin ile iyi anlasiyor .

BirolKarali
15.02.2016, 15:08
Kombinesi olup da maça gidemeyecek olanlar var mı?
Tekrardır.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 15:14
Umarım ilk golü biz atarız.

Çünkü kapanan takımları açmakta, hatta pozisyona girmekte çok zorlanıyoruz.

Kazara öne geçerlerse yaslanacaklardır. (tipik Tolunay taktiği)

Cafer Bulur
15.02.2016, 16:06
Muhammet demir kadroda mı değil mi bilen var mı. . .

Onur
Bosingwa yumlu aykut yusuf
Akakpo aytac
Erkan marin Özer
Muhammet.
Umarım bu kadro oynar.

Şanlı SanMarino
15.02.2016, 16:11
Muhammet Demir oynayacak.

Adem Akyüz'
15.02.2016, 16:12
Muhammet Demir oynayacak.

Çok şükür..

Ertan 51
15.02.2016, 16:14
Benim aklımda cezalıyız seyircisiz oynanacak diye kalmış ama emin olamadım,
durum ney arkadaşlar.

Adem Akyüz'
15.02.2016, 16:17
durum ney arkadaşlar.

Ceza kupa maçı için. Bu maçta herhangi bir ceza yok.

Cafer Bulur
15.02.2016, 16:17
durum ney arkadaşlar.

Cezali degiliz ama ceza sayiliriz.5 bin kisi ancak olur herhalde.

Şanlı SanMarino
15.02.2016, 16:18
Marin ve Muhammet hem başkanın hem de hocanın gözünde kilit oyuncular. Diğerlerine çok takılmayın. 3 puan almalıyız, almak zorundayız.

Ertan 51
15.02.2016, 16:23
Ceza kupa maçı için. Bu maçta herhangi bir ceza yok.

Cezali degiliz ama ceza sayiliriz.5 bin kisi ancak olur herhalde.
Sağ olun can lar,teşekkürler bilgi için.

3 puanı bizim kadar önemsiyorsa oyuncularımız kesin alırız,inşallah alırız :) :(

ucurum
15.02.2016, 16:46
Trabzonspor 2013-14 sezonun 20. haftasına geldiğinde, Kalesinde Onur, Savunmasında Bosingwa, Aykut, Yumlu, Olcan Adın, orta sahasında, Zokora, Bourceanu, Özer, Adrian, Forvetinde Henrique, Janko ile, yedekte Emre Güral kadrosuyla Akhisar'dan kendi sahasında 4 yeyip, son dakikada Olcan ile ancak 2-4lük bir skor elde edebilmişti...

Takım rezaletti. Öyle rezaletti ki, gol yedik mi, bitti, geri dönüş imkansız. O kadar kırılgandık... Hatırlayan hatırlar... 20 haftada deplasman galibiyeti 1 (yazıyla: BİR) idi...

Hami, takımın başına getirilmedi. Hami'ye takım kaldı. Bir an acaba hangi gerizekalı bizi kabul edecek diye düşünürken, çıkmadı öyle bir adam, Hami'ye takım bildiğin KALDI!

21. Hafta her sene bir iki flaş takım olur ya, hani tepeyi zorlarla, onlardan biri ile deplasman maçına çıktık, Karabük. Unutma, galibiyetimiz BİR! Hami'de sihirli deynek yok. Aynı kadro aynı oyuncular. Emre Güral 11 başladı. İlk yarı 1-0 öne geçtik. Emre attı. Takım bir anda değişmiş miydi? Hayır, ama dirençli oynuyordu. İkinci yarı, takım kornerden klasik gol yedi hemen peşinden ikinciyi. Bitmişti normalde, dönüşü olacak bir şey değil. O sene görmediğimiz çift forvete hem de Janko Emre ile döndü maç Emre'nin golüyle 2-2 oldu, son dakikada bariz bir penaltımız da vermedi hoca. 2-3 olması elde değildi, üstelik yenik durumdan!

22. Hafta kümenin favorisi Kayseri ile oynadık. O sene düştüler zaten. Gene Emre 11 idi, Kayseri, bizden iyi başladı. Onur ard arda kurtarışlar yapıyordu. Duran top, orta kafa ve Kayseri öne geçti. Bitti, normalde bitti döndürmesi imkansız Trabzon'un. İkinci yarı Adrian füze çaktı, takıma güven geldi, gardı düştü Kayseri'nin. Bu sefer Henrique Janko çift forvet, Janko attı, bir tane boş kaleye kaçırdı, maç sonucu 2-1.

23. Hafta Konya deplasmanı, düşmemek için mücadele ediyor Konya, düşmedi de... Emre yerini Henrique'ye bıraktı. Başa baş zevksiz bir mücadele oldu. 0-0

24. Hafta malum tatil olan ve alehimize 0-3 sonuçlanan maç, 0-1 gerideydik...

25. Hafta Sivasspor dördüncülük yolundaki rakibimiz. Sahadan sildik. 0-4. Deplasman BİR galibiyet hatırladın mı? Sivas'ın o maç esamesi okunmadı.

26. Hafta bir diğer üst sıra rakibi, Kasımpaşa. Rakip Shota. Maçın başı Adrian bomboş karşı karşıya kaçırdı. Hemen peşinden Janko altıpasta top ayağının altından geçti bir iki dakika sonra karşı karşıya dışarı vurdu. 3-0 olmaması mucize... İkinci yarı 10 kişi kalıyor Kasımpaşa, bastır bastır olmuyor. 0-0

27. Hafta Elazığ deplasmanı. Küme potasına bir girip bir çıkıyor. En önemli maçları. Bu maçta belki de galip gelemediğinden küme düştü. Maç Elazığ yarı sahasında oynandı. Ne yazık ki forvetimiz yeterli değildi. Ivesha 50 tane top çıkardı. İkinci yarı %100 penaltımız gene verilmedi. Ivesha geçit vermedi, 0-0.

28. Hafta iç saha Gençlerbirliği. Üst rakiplerimizden. Adrian, Henrique, Yusuf, temiz 3-0.

29. Hafta Eskişehir deplasmanı. Tepedeki rakiplerden. O dönemin en iğrenç maçıydı kanımca. Deli olmuştum. Maça iyi başladık. Özer ilk yarı 1-0 ikinci yarı Henrique 2-0 ve dakika 70, ne olduğunu anlamadığımız dakikalar. Bize verilmeyen eller , tırnaktan da olsa penaltı! hemen ardından saçma sapan bir penaltı daha. Ama yok böyle bir penaltı. Bir anda 2-2. O moral bozukluğuna rağmen gene de biz bastırdık. Ama durmadılar. 10 kişi bıraktılar. Ancak durduk 2-2

30. Hafta kader maçı, Erciyes açısından. 0-5. Evet yanlış yazmadım BİR'i haztırlarsınız zaten, bir de 0-5. Sahadan sildik.

31. Hafta içeride Gaziantep. Gaziantep'in küme mücadelesi devam ediyordu. Henrique form tutmuştu. Trabzonspor forvetini bulamıyordu. Son haftalarda Sivas maçı ile başlayan forvet sıkıntısını bir şekilde o kazma Henrique halletmişti. İlk yarı iki golle bitirdi zaten Henrique. 2-1

32. Hafta Bursa deplasmanı. BİR'i hatırladınız mı? Söylemeyi unuttum 20 haftada deplasmanda 8 gol atmıştı Trabzonspor, 12 haftada ise 15! BİR BİR unutma. Maça iyi başladık aslında, saçma sapan bir uzak mesafe vuruşu ile 1-0 öne geçti Bursa. Bak normalde bitti diyorum sana. Trabzonspor Hami gelene kadar yenik duruma düşüp maç çevirme şansı falan yok. 1-1 Henrique. Gene biz oynuyoruz. Saçma sapan bir frikik ve 2-1 yapıyor Bursa. Soldan yaptığı bindirme ile. 2-2. Son saniyede saçma sapan iki kornerden az kaldı gol yiyorduk ama Onurumuz vardı.

33. Hafta Galatasaray ile içeride oynuyoruz. Galatasaray başbaşa Beşiktaş ile ikincilik savaşında. Ersun Yanal Fenerbahçe'yi çoktaaaan şampiyon yapmış. Bu maç çok garip bir maç. Seyircisiz oynanıyor. Baskı "SIFIR". İlk yarı 0-0. İkinci yarı bir başladı, Yusuf karşı karşıya kaçırdı. Gene biz oynadık. Şnayder attı 0-1, frikik Selçuk 0-2. Takım dağıldı. Penaltı oldu. Adrian attı 1-2. Gene hareketlendik. Kontradan yedik 1-3. Emre karşı karşıya kaçırdıç Şnayder hani şu s çeken golü vardı ya maç o an bitti zaten 1-4! Tek kara leke diyebilirim ben o sezon.

34. Hafta prestij maçında BİR başka deplasman galibiyeti. Antalya 0-2

Şimdi sıkıntı ne biliyor musun? Bu takımın bu rezilliğin şu anki pisliğin sebebinin fikir babasının İHO olduğunu anlayamaman idrak edememen. Hami Mourinho değil, Van Gaal değil, o değil bu değil. Hami Hami. Bu coğrafyayı tanıyan belli başlı özellikleri olan kendi halinde bir adam. Bu adam, o dönem geldiğinde sihirli değneği yoktu ama çok ama çok büyük işler yaptı. Şu anki takımdan çok daha rezil bir kadro vardı. Forvet Cardozo ve çifte Muhammet var ya, o zaman Henrique Emre Janko vardı! Hepsini kullandı, hepsine şans verdi. Henrique tuttu. Devam etti. O dönem şunu gördüm, Trabzonspor'un kimyasında dik oynamak vardı. Hami bunu bir nebze verdi. Hami bu akşam da kaybedebilir. Umurumda değil. Çünkü biliyorum ki bu Hami'nin suçu değil, ama takım bu akşam kazanır ve ivme kazanırsa bildiğim tek bir şey var, BUNUN SEBEBİ HAMİ!!!

kayyum61
15.02.2016, 17:23
M.Demir sezonu kapatmamışmıydı?

DNA-TS
15.02.2016, 17:27
Sıralamamız bıçak sırtı bir galibiyet yukarılara olası bir puan kaybı altta ki grupla kanka olmamıza sebep olacak.zaman daralıyor merakla bekliyorum maçı.

AdemS
15.02.2016, 17:39
Pek umutlu değilim maça dair ama hayırlısı artık. Şimdiye kadar umutluyduk da ne oldu sanki.

İnşAllah yeneriz de, bir nebze olsun güleriz..

Sadettin_
15.02.2016, 17:49
2-3 gol bahsi oynadım bakalım ..

[KAPLAN]
15.02.2016, 18:08
Fatih atik oleeeey. Fatih atik oley. Fatih atik oley. Oley oley oleeeey

yatara
15.02.2016, 18:11
arkadaslar sizce direk 1 mi verim 2.60 orandan yoksa muhammed demir gol atar trabzonspor kazanir 4.40 orandan?

Şanlı SanMarino
15.02.2016, 18:29
Kadro tahminim;

Onur
Muhammet

Gerisinin olması ve olmaması hiçbir şey değiştirmiyor nasılsa!

Kenan Berber
15.02.2016, 18:39
Selamun Aleykum beyler. Bugünkü maç için fazladan digiturk play hesabı var elimde ilk yazan renktaşa vereyim haksızlık olmasın biri daha faydalansın :)

Uğur Kalyoncu
15.02.2016, 18:47
arkadaslar sizce direk 1 mi verim 2.60 orandan yoksa muhammed demir gol atar trabzonspor kazanir 4.40 orandan?

Beşiktaş Liverpool maci icin arkadasim Torres gol atara basmisti ama Torres Istanbula gelmemisti seninki de o misal olmasin hocam bekle kadro aciklansin neye basacaksan ondan sonra bas :)

Kazanirsakta Muhammed oynarsa yazar bu da nacizane fikrim :)

Kenan Berber
15.02.2016, 18:48
artvints mesaj kutunu boşalt. Arkadaşlar ilk artvints yazdı ona verdim yayını

yatara
15.02.2016, 18:48
Beşiktaş Liverpool maci icin arkadasim Torres gol atara basmisti ama Torres Istanbula gelmemisti seninki de o misal olmasin hocam bekle kadro aciklansin neye basacaksan ondan sonra bas :)

Kazanirsakta Muhammed oynarsa yazar bu da nacizane fikrim :)

Aynen haklisin renktas kadrolari bekliyecem[emoji11]

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

DeAgLeMaNyAq
15.02.2016, 18:49
İlk 11: Onur, Cavanda, Mustafa, Aykut, Bosingwa, Aytaç, Özer, Erkan, Marin, Sefa, Muhammet Demir

Numan Yerlikaya
15.02.2016, 18:50
Bosi ve ya Cavanda neden kanat oynamaz ki

nuri45
15.02.2016, 18:50
Selamun Aleykum beyler. Bugünkü maç için fazladan digiturk play hesabı var elimde ilk yazan renktaşa vereyim haksızlık olmasın biri daha faydalansın :)

ben isterdim lakin tr üyeligi oldugu icin avrupadan izleyemem

Tayfun
15.02.2016, 18:53
İlk 11: Onur, Cavanda, Mustafa, Aykut, Bosingwa, Aytaç, Özer, Erkan, Marin, Sefa, Muhammet Demir

Sefa hariç cıkabilecek en iyi kadro.

Hami'ye bu kez birşey demeyeceğim kadro konusunda .

Hakan
15.02.2016, 18:53
Cavanda'yı sol beke atmak çok zekice bravo hocam
Yusuf yokmuş be olsun :)))

Ozan Yılmaz
15.02.2016, 18:54
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18931-0X7J9S0U.jpg

kyodou
15.02.2016, 18:55
Mümkün olan en iyi 11 bu. Hayrlısı olsun.

hofsaale
15.02.2016, 18:56
Bu kadro yener....

Ozan Yılmaz
15.02.2016, 18:57
Yedek forvetimiz yok! beşire noldu?

Numan Yerlikaya
15.02.2016, 18:57
Yusuf bekte Cavanda Sefanın yerine daha iyi olurdu ama kadro iyi

edimurphy_61
15.02.2016, 18:58
Yedekler yok gibi birşey

Enes Başkaya60
15.02.2016, 18:59
Kadro ideal sadece sefa sırıtıyor okadar eski takımına Belki patlama yapar..

Uğur Kalyoncu
15.02.2016, 18:59
Su süreçte hocanin da cok elestirilecek durumu yok sadece mücadele eden ile etmeyeni ayirt etmek zorunda...Bu anlamda Yusuf yerine Cavanda tercihi bana mantikli gelmiyor...

Ahmet Kara
15.02.2016, 19:00
Bosingwa Stoper
Aykut Sol Bekde

kanterts
15.02.2016, 19:02
Sefa denen herif haric fena degil kadro. Sefanin trabzon sehrinden kovulmamasi bir Skandal . Tabi bugün sansla bir gol atmasi fikrimi degistitmez . Gol krali dahi olsa degismez , bu futbol katili kovulmali .

Tayfun
15.02.2016, 19:03
Bosingwa Stoper
Aykut Sol Bekde

Bakalım nasıl dizilim yapacak sahada Hami.

Eğer sol bekte Cavanda yerine Aykut'u oynatırsa , neyse sinirlenmiyeceğim ...

Şanlı SanMarino
15.02.2016, 19:03
Boss sağbek, Cavanda solbek

Kadro olabilecek en iyi şekilde ve en ofansif şekilde sahada. Uzun süre sonra ilk kez rahat bir galibiyet almalıyız.

Haydi uşaklar!

odyseuys
15.02.2016, 19:04
Yedek forvetimiz yok! beşire noldu?

hastalanmıştı hafta içerisinde yanlış hatırlamıyorsam. yetiştiremediler sanırım.

Ömer SEVİNÇ
Sol ben Yusuf Aykut yedek olsaymış ideal kadro olurmuş. İniallah defans dörtlüsü oturur, iyi anlaşır. Eğer cavanda bosi ikilisi bek olurlarsa uzun süre sonra ikisi de hücum yapabilen iki bekimiz olmuş olacak. Bakalım. Haminin hatalarda ısrar etmemesi başka şeyler denemesi güzel. Elinde çok seçenekli bir kadro da yok. Destek vermek boynumuzun borcu. Alacağız bu maçı:)

Dip.Ing.Mag.
Forvetteki muhammet demir değil beşir zira yedeklerde başka muhammet yok

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

slmn
15.02.2016, 19:05
Ramazan yedekte, Beşir yok ilginç.

Şanlı SanMarino
15.02.2016, 19:05
Forvetteki muhammet demir değil beşir zira yedeklerde başka muhammet yok

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

92 - Muhammet Demir

Adem Akyüz'
15.02.2016, 19:06
Çıkabileceği en mantıklı kadroyla çıkmış hoca bana göre.

memozcan
15.02.2016, 19:06
beyler hep birlikte muhammet sakatlanmasın diye dua ediyoruz.. allah muhafaza yoksa sadi hoca gibi 6 forvete döneriz:)

artvints
15.02.2016, 19:07
erkan mı oynayacak şimdi forvet arkasında?

memozcan
15.02.2016, 19:08
şu özeri 60. dakikada oyuna girerken göremeden bu dünyadan göçüp gideceğim diye korkuyorum:)

TSemih61
15.02.2016, 19:09
Su süreçte hocanin da cok elestirilecek durumu yok sadece mücadele eden ile etmeyeni ayirt etmek zorunda...Bu anlamda Yusuf yerine Cavanda tercihi bana mantikli gelmiyor...
Hocam bence doğru tercih, Okay ile birlikte çok yıprandılar. İkinci yarı duruma göre son 20-30 dakika yorulmuş rakibe karşı etkili olur.

memozcan
15.02.2016, 19:09
özer,erkan,sefa, marin.. 4 tane eli belinde adamı kaldıramaz bu takım..

Yasin Altuntas
15.02.2016, 19:10
Bende maci izleyebilsem süper olurdu yanii ... :)

Mesut
15.02.2016, 19:11
Bence de çıkabilecek en iyi kadro

Sefaenes
15.02.2016, 19:11
11 de salih ve fatih kazmalari yok hele sükür insallah 2 yarida oynamazlar aslinda 18 de bile olmamali

batuhanTs
15.02.2016, 19:13
Haha yenildikten sonra yazdim ozer i ilk 11 e koyar bu hafta bu hami diye capsizligin kitabini yazdi valla benim gibi siradan bir spor takipcisinin dusunduguyle ayni seyi dusunen bu adamin ozelligi ne de ayda 100 bin aliyor nasil gerizekali bir kulübüz

CEMEFKER
Şu Hamdi (lig tv yorumcusu ) futbolcuyken de naifdi...konuşurken falan...Bursaspor'u kupada 0-3 sonrası avni akerde 5-1 yenip kupayı aldığımız maç sonundaki verdiği röportajı unutamıyorum...

artvints
özer ve erkan'ın oynadığı kadro çıkabilecek en iyi kadro olmaz ama hayırlısı artık.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 19:14
Kadroyu beğendim.

Hayde uşaklar, o akşam bu akşam

Hakan
15.02.2016, 19:14
Quaresma'nın olmaması iyi,Hami'ye bir yarım artı veriyorum

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 19:15
Şu Hamdi (lig tv yorumcusu ) futbolcuyken de naifdi...konuşurken falan...Bursaspor'u kupada 0-3 sonrası avni akerde 5-1 yenip kupayı aldığımız maç sonundaki verdiği röportajı unutamıyorum...

Evet TS, isterse herkesi yener, gerekirse 10 tane atar demişti o röportajında

Hey gidi mazi hey

edimurphy_61
Hasan Tüncel @hasantuncel61 (https://twitter.com/hasantuncel61)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 20 sn.20 saniye önce (https://twitter.com/hasantuncel61/status/699280981157658624)</small>
Muhammet Beşir hastalığı nedeni ile kadrodan çıkartıldı. Muhammet Demir'e birşey olmaması lazım..

Mert Acar
İzlemiyim izlemeyim diyorum yine dayanamıyorum..

Ahmet Aksu
Yusuf salih ve fatihin 11de olmamasi cok guzel olmus keske ozer ve sefada olmasa ideal kadromuz olacakmis.

CEMEFKER
15.02.2016, 19:17
Kadro solbek Cava dışında en ideal kadro . Hoca Yusuf ile başlayıp Cava ile devam etmeyi risk gördü muhtemel. Önce durdur sonra vur tercih edilmiş sanki...

DeAgLeMaNyAq
15.02.2016, 19:17
Özer bu sezon ilk kez ön liberoda başlayacak onun dinamizmi oyuna hakimiyetimizi belirleyecek. Aytaç tek başına o yükü zor kaldırır. Biseswar gibi driblingli oyuncuların önünü kapatırsak bireysel hata yapmadan kolay pozisyon vermeyiz. Ama bu sezon hem duran toptan doğru dürüst gol atamıyoruz hem de çok gol yiyiyoruz. Bu da oyunun gidişatını belirleryecek önemli bir faktör...

memozcan
15.02.2016, 19:18
Haha yenildikten sonra yazdim ozer i ilk 11 e koyar bu hafta bu hami diye capsizligin kitabini yazdi valla benim gibi siradan bir spor takipcisinin dusunduguyle ayni seyi dusunen bu adamin ozelligi ne de ayda 100 bin aliyor nasil gerizekali bir kulübüz
al benden de o kadar.. geçen hafta yenildiğin maçta 90 dakika yanında oturttuğun 3 kişiyi bu hafta sahaya sürüyorsun..

e bu adamlar hainse nasıl bir haftada pırıl pırıl oldular.. e değilseler neden geçen hafta yedekten de olsa oyuna sokmadın?

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 19:18
LİG TV muhabirinin yanındaki Hamdi ASLAN'a,

Trabzon'u ve Trabzonspor'u, geçmişinden bugünlere nasıl geldiğini anlatması çok duygusal anlar yaşattı bana.

Trabzonspor'un olumsuz durumu bizi de olumsuz etkiliyor dedi muhabir.

Bu esmer çocuk, 15 yıldır maç anlatıyorum dedi, Ali imiş ismi. Ekranlarda ilk kez rastladım ama bize değer böyle adamların olması fubola biraz daha sıcak bakmamı sağladı.

TSemih61
15.02.2016, 19:19
Taraftar tepkisi Hami'yi Özer ve Erkan'ı kullanmaya itmiş. En azından kupada galibiyet alabilmiş olsaydık, bu ikisini oynatmazdı. Neyse sağlık olsun, Erkan'ın oynamak istediği haberleri çıkmıştı. Göstersin madem nasıl oynayacakmış.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2016, 19:19
Alın bu maçı uşaklar
3 puan ve kolbasti gözumde tüteyii

Mert Oğuzlu61
15.02.2016, 19:21
Grip olup maç kaçırmak... Aferin Beşir, aferin...

memozcan
15.02.2016, 19:21
illa biri ters kanat oynayacaksa bence bu bosingwa olmalı.. sol bekte o oynamalı.. cavanda kendi yerinde bile çok hata yapıyor.. o mevkide bir maç oynadı onda da 2 gol yedirdi kısa sürede..

artvints
15.02.2016, 19:22
hamdi hiç değişmemiş, hala ben düşünüyorum diyor.

CEMEFKER
15.02.2016, 19:23
Hamdi çok gerçekci yorum/tespitlerde bulundu...

Hami Mandiralı'yı en iyi tanıyanların başında birlikte yıllarca oynamış olmaları nedeniyle..

Sadi Hoca'nın başaramadığını Hami'nin başarıcağına inancım az , dedi kendileri....

Fatih Solmaz
15.02.2016, 19:24
idmanda sakatlık yaşayan forvetin yedeği yok, süpersin hami.

memozcan
15.02.2016, 19:25
benim için bir maçta ilk 11 kadar 18 kişilik kadro da önemli.. ben olsam maça yusufla başlar bosiyi önliberoda oynatır, özeri yedekte bekletirdim.. 60. dakikada da özeri oyuna alıp maça müdahalede bulunurdum..

bu maçta kenardan gelebilecek tek adam yusuf.. onun da oyunu değiştirecek gücü maalesef yok..

artvints
15.02.2016, 19:25
illa biri ters kanat oynayacaksa bence bu bosingwa olmalı.. sol bekte o oynamalı.. cavanda kendi yerinde bile çok hata yapıyor.. o mevkide bir maç oynadı onda da 2 gol yedirdi kısa sürede..

ben de öyle düşünüyorum. bosingwa daha esnek ve akıllı. cavanda çok tehlikeli hareketler yapabiliyor.solda oynarsa içeriye dönük oynayacağı için kaptırdığı toplar daha tehlikeli olur.hücum gücü de zayıflayabilir. cavanda fizik olarak iyi durumda olsa çok sorun olmazdı.

DeAgLeMaNyAq
15.02.2016, 19:26
Solbek Cavanda değil Bosingwa...

CEMEFKER
15.02.2016, 19:27
Evet, başroloyuncusunu dinliyoruz....

" Haftabaşından beri çok iyi hazırlandık"..." Bize düşen tarafı yapıyoruz, idman yaptırıyoruz....", " Trabzonspor bu zorlu süreçten kurtulması için maç kazanması lazım...", " Zeki oyuncu her yerde oynar... Bosingwa solbekte oynar...."Maç içinde değişikler olabilir, oyuncular hazır olmalı...." ," En hazır gördüğüm oyuncuları 11 e koyuyorum..."..." Oyuncular farklı yerde oynuyor ama oyuncu olmak böyle birşey..."

Tşk.ler...

Numan Yerlikaya
15.02.2016, 19:28
Hami istiyosa 5 atsın yine bi T.D olamaz

batuhanTs
al benden de o kadar.. geçen hafta yenildiğin maçta 90 dakika yanında oturttuğun 3 kişiyi bu hafta sahaya sürüyorsun..

e bu adamlar hainse nasıl bir haftada pırıl pırıl oldular.. e değilseler neden geçen hafta yedekten de olsa oyuna sokmadın?

Teknik adam vasfi yok ki adamda kabahat bizde hami den ne bekliyoruz ki

Uğur Kalyoncu
Hocam bence doğru tercih, Okay ile birlikte çok yıprandılar. İkinci yarı duruma göre son 20-30 dakika yorulmuş rakibe karşı etkili olur.

Son 20 dk ya birakirsak kardes kaybederiz çünkü özgüven diye bir sey kalmadi....Ben zaten Yusuf un önde oynamasindan yanayim ama Cavanda nefreti ağır bastigi icin bek oynamali dedim.....Takim kötü oynarken tek yol konttaarak çünkü. .

memozcan
15.02.2016, 19:30
Evet, başroloyuncusunu dinliyoruz....

" Haftabaşından beri çok iyi hazırlandık"..." Bize düşen tarafı yapıyoruz, idman yaptırıyoruz....", " Trabzonspor bu zorlu süreçten kurtulması için maç kazanması lazım...", " Zeki oyuncu her yerde oynar... Bosingwa solbekte oynar...."Maç içinde değişikler olabilir, oyuncular hazır olmalı...." ," En hazır gördüğüm oyuncuları 11 e koyuyorum..."..." Oyuncular farklı yerde oynuyor ama oyuncu olmak böyle birşey..."

Tşk.ler...
bu demeci veren kişi bu takımı son 3 senedir hiç izlememiş demektir... son 3 senedir ne çektiysek oyuncuları yerinde oynatmamaktan çektik.. kardeşim halı saha mı burası? isteyen istediği yerde oynasın o zaman.. oh ne ala memleket..

CEMEFKER
15.02.2016, 19:32
Kadro solbek Cava dışında en ideal kadro . Hoca Yusuf ile başlayıp Cava ile devam etmeyi risk gördü muhtemel. Önce durdur sonra vur tercih edilmiş sanki...

Şimdi tel.den görüştüm Hazret ile....

" Hemen , ne demek" , dedi. " Cava sağbeke, Bosi sola neden olmasin ki" dedi...

artvints
15.02.2016, 19:33
erkan oynamasaydı iyi olurdu.zaten merkez zayıf üstüne bir de erkan var.pas yapabilirsek avantaj olur ama yapamıyoruz . ya da bosingwa erkan'a adam ol derse iyi oynayabilir.

PortoDeGalinhas
15.02.2016, 19:34
Superlig de 19 hafta sonunda en çok mağlubiyet(9) aldığımız sezonu yaşıyoruz.

CEMEFKER
15.02.2016, 19:35

Hamdi Aslan'ı da aradım, "söyle canlı yayında" , dedim.

Sağ olsun . Hamdi Tşk.ler...

Kemal Öztel
15.02.2016, 19:40
Yusuf-Sefa dışında maç öncesi istediğim kadroydu umarım 2-0 yeneriz buda tutar

Ozan Kara
15.02.2016, 19:43
Sefa ve Ozer haric idare eder.

EROS87
15.02.2016, 19:43
burası yoğunken... bir meramım var, 6-7 cümlelik bir tercüme işi, zamanı olan özelden ulaşabilir mi. (ingilicce)

CEMEFKER
15.02.2016, 19:44

Hamdi Aslan'ı da aradım, "söyle canlı yayında" , dedim.

Sağ olsun . Hamdi Tşk.ler...

Hamdi Aslan'ın cep telefonunda "Kurtuluş Dizisi Müziği " yüklü ..Normalde " O gümbürtü müziğin"nün duyulması lazımdı canlı yayında, ancak sessize almış...

(şu maç başlasa artık sıkıldım ve saçmalamaya başladım.Maçtaki saçmalıkları yazmak istiyorum... )

CEMEFKER
15.02.2016, 19:46
burası yoğunken... bir meramım var, 6-7 cümlelik bir tercüme işi, zamanı olan özelden ulaşabilir mi. (ingilicce)

(herkese sataşıyorum bu akşam...kendimi tanıyamıyorum bazen...)

Kardeş Google Çeviri dene...İşini görmezse bana dönebilirsin özelden....

melihergun
15.02.2016, 19:49
Ne kadar taraftar var ?

A.Ali Karanis
15.02.2016, 19:49
Allah muhafaza Muhammet'e bir şey olursa yerine Yusuf Yazıcı mı geçecek?

CEMEFKER
15.02.2016, 19:51
:confused:Tolunay Kafkas Kayseri'de...(hayır o kadar git- gel yaptı ki Karabük-Kayseri, Kayseri-Karabük- Trabzonspor-Kayseri sonra.....)

Bir kat daha zorlu bir maç olacak....

Ufuk Turgut
15.02.2016, 20:03
sefayı bu takımda ıstemeyenlerdenim..

Mert Zaman
15.02.2016, 20:04
Kadro güzel radyodan dinliyorum saldır fırtına..

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur Ö.
15.02.2016, 20:06
Marin sıkıntılımısın vursana oğlum ya

A.Ali Karanis
15.02.2016, 20:07
Marin çok bekledi vurmak için.

artvints
15.02.2016, 20:08
marin şunları tekte verse daha ciddi pozisyon olacak.hiç özil'i izlemiyor demek ki.

CEMEFKER
15.02.2016, 20:08
Bu Marin niye harcadı iki pozisyonu 5 dakika içinde , dicem.....(atsa bizde olmazdı herhalde deyip yerime oturuyorum sessizce)

artvints
15.02.2016, 20:10
korner değil mi?

Uğur Ö.
15.02.2016, 20:10
Çok iyi oynuyoruz