PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 21.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Kayserispor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

İlker Yazıcıoğlu
10.02.2016, 16:54
İlk önce bana ceza üstüne ceza veren yöneticilere seslenmek istiyorum.

Siz bana hangi hakla ceza veriyorsunuz. Size bu hakkı kim veriyor.

Doğru söylemek yasak mı? Benim doğruları söylemek yasak mı?

Ne hakareti aşağlamak??? Ben kimseye hakaret etmiyorum!!!

Kimse doğruları söylememi engelleyemez.

Trabzonspor büyük takım değil artık. Bunu kafanıza sokun. Kimse Trabzonsporun adını bile ağzına almıyor.

Trabzonspor küme mücadelesi veriyor. Bu kadar basit.

Ne yani. Trabzonspor şampiyonluğa mı oynuyor diyecektik. Hangi hayal dünyasında yaşıyorsunuz???

Trabzonsporun kümeye oynayan takımlardan bir farkı yok oğlu yok.

Üsteki takımlar Trabzonspora fark atar. Kötü olan Bursaspor bile Trabzonsporu yendi. Eeeh daha ne diyelim?

Bu maçın favorisi kesin Kayserispordur. Trabzonspor istese evinde istese maçkada istese çaykarada oynasın yinede Kayserispor maçın favorisidir.

Siz nerede hangi hataları yaptık diye düşünün!!! 15 yıldır yerlinin yerlisi ve özevlat saçmalığı anlatıyorsunuz. 15 yıldır arkadaş. Değişen ne var??? 15 yıl önceki duruma geldi takım yine.

İnsan biraz aynaya bakması lazım hatam nerede diye.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Son 3 günlük cezayı veren benim.
Sorularını yanıtlayayım.
Burada düzeni sağlamakla yetkilendirilmiş olduğumuz için sana veya diğer üyelere ceza verme/uyarma hakkımız da yetkimiz de var.
Aynı şekilde forum yöneticileri de ceza alabiliyor yönetim kurulu tarafından.Ben aldım mesela.
Neyse...

Takımın gidişatı hakkındaki yorumlarına büyük ölçüde katılmakla birlikte,sürekli bütün mesajlarında Trabzonspor averaj takımıdır demen çok itici duruyor ve bu söyleminden dolayı da sürekli şikayet alıyoruz.
Trabzonspor'un kötü durumunu başka şekilde niteleyebilirsin, yukarıda yazdığın gibi.

Ama sürekli,mesajlarında averaj takımıdır gibi yazarsan,üyeler de haliyle şikayet ediyorlar bu betimlemeni.

Bu konuya özen gösterirsen sevinirim...

HOPA'LI TS'Lİ
10.02.2016, 16:55
hocam sunu ilk 10 basaridir diyerek daha Realist olsak !!??

Çok iyimserim değil mi?
:)
Şuna emin ol, bu sene ligde kalalım bana yeter, ama son maçlara kalmadan bunu başaralım.
Ha bir de 3 kızkardeşi yener ve Satılmışşehir ile Zivas'ı layık olduğu yere düşürürsek tadından yenmez.

nakzo
10.02.2016, 17:09
Maç pazartesi olduğundan 5 bin kişi bile gelmez.Hâlâ üzerimizemi oynuyorlar anlamadımki.

Fatih isterse pazar 15 te olsun yinede bu süprüntüleri ve başlarındaki ordinaryusu izlemeye yine de kimse gitmez. 5 gün içerisinde, ligde 5 haftadır galip gelemeyen kasaba takıma ,2 kez yenilen mesnetsizler kendi kendine oynasın.

Süper Golcü
10.02.2016, 18:38
esteban
cavanda aykut yumlu boss
aytac okay
marin özer yusuf
muhammet

Faruk BERBER
10.02.2016, 21:16
Ne yalan söyleyeyim zor maç.

Atanın kazanacağı türden kısır bir mücadele bekliyorum.

Umarım golü atan biz oluruz.

3. ile de düşme hattının en üst sırasındaki takım ile de aramızda 10 puan fark var.

Oyun anlamında aşağıya daha yakınız.

kanterts
10.02.2016, 23:12
olmasi gereken kadro budur . salih kazmasi orda dagitsin rakibi.bizdeki en iyi maclarini vahid döneminde orda oynadi.

---------------------------------onur---------------------------------
cavanda---------aykut--------------bosingwa------yusuf-----------
-----------------------salih----------aytac------------------------------
özer----------------------marin------------------erkan-----------------
----------------------------muhammet---------------------------------

artvints
10.02.2016, 23:48
..............................onur
...cavanda...yumlu...aykut (boss)...musa
......................aytac...salih (boss(y.yazici))
............sefa..........marin.........yusuf
........................muhammet

61ronin61
11.02.2016, 03:03
Maç biletleri satışa sunulmuştur arkadaşlar.....

Kale Arkası : 10 TL

Maraton : 20 TL

Kapalı Kenar : 30 TL

Kapalı Orta : 40TL

VIP : 100 TL

VIP ÖZEL : 500 TL

hala paramı kazanmaya çalışıyor bunlar yuuuuuuh beee yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuh.

vip ve vip özel dışında kalan kısımlar 1 tl olmalı .1 tl olmalı ki trübünler tıklım tıklım dolup bu ruhsuzları protesto etmeli anasından doğduğuna pişman etmeli.

taraftar delirdi artık.1 çay parısına olmalı bilet ki deliren taraftar bu ruhsuz paragözlere gidip maçta haddini bildirsin.

1 tl olsunki parasında indirime gitmeyen sefa gibi erkan gibi ruhsuz paraya tapan adamlar protesto edilebilsin.

ts ye gram faydası olmadı yıllık 4 trilyon para alıyor bu sefa ve parasındada indirime gitmiyor işte bunların sadece kendini düşündüğünün trabzonspprun gram onlar için bir anlam ifade etmediğinin en büyük kanıtı budur.

yap başkanım bi çay parasına biletleride şunlara haddini bildirelim.

Cengiz Çubukcu
11.02.2016, 07:30
onur
cavanda-aykut-yumlu-musa
sefa-aytaç-özer-yusuf
marin-muhammed
not: okay sakatmış galiba...

asilhamsi
11.02.2016, 08:20
eger boss oynayabilecekse cavanda kesinlikle acık oynamalı.

----------onur-----------

boss---mustafa---akakpo---aykut

------yusuf yazici----aytac----abdülkadir---

cavanda-----------muhammet--------------marin

HOPA'LI TS'Lİ
11.02.2016, 08:21
3 puan hastayı ayağa kaldırır, yoğun bakımdan çıkartır.

HOPA'LI TS'Lİ
11.02.2016, 08:22
eger boss oynayabilecekse cavanda kesinlikle acık oynamalı.

----------onur-----------

boss---mustafa---akakpo---aykut

------yusuf yazici----aytac----abdülkadir---

cavanda-----------muhammet--------------marin

Akakpo ve Yusuf Yazıcı'yı ilk 11 görmek istiyorum.

İ. SARAL
11.02.2016, 09:08
1-1 biter.

Lantis
11.02.2016, 09:36
--------------onur
cavanda-aykut-mustafa-yusuf
--------aytaç----salih
--------------özer
-------demir--------marin
--------------beşir

Bedri Sertkaya
11.02.2016, 09:38
O saçmalık benimde dikkatimi çekti ama umursamadım. Fanatik'in işleri diyelim.Çok saçma hakikaten.

Bu haberin görselinde neden 1461 Trabzon takımı var?

HOPA'LI TS'Lİ
11.02.2016, 09:42
1-1 biter.

Kazanalım artık
12. sırada olmak utanç ve üzüntü verici

reisoğlu61
11.02.2016, 10:09
ekici,cardozo,okay disindaki sakatlarda durum ne bilgisi olan varmi
onur,aykut,yumlu vs.

HOPA'LI TS'Lİ
11.02.2016, 10:14
ekici,cardozo,okay disindaki sakatlarda durum ne bilgisi olan varmi
onur,aykut,yumlu vs.

Onur, Aykut ve Yumlu dünkü çalışmaya katıldı.
Yetiştirilmeleri için yoğun çaba var.
Oynarlar diye bekliyorum.

legorakiss
11.02.2016, 11:06
o değilde maçlarımız pazar akşamı yada pazartesi akşam olunca güzel oluyor.

cuma günü yenilince hafta sonu berbat geçiyor. pazartesi yenilince kaybedecek bişe olmuyo. en azından haftasonu mahvolmuyor.

kayseri maçının pazartesi olması iyi olmuş.

Gurpas
11.02.2016, 11:14
Artık kazanmak farz oldu, takımı yalnız bırakmamak gerekiyor. Özgüven aşılamak lazım biraz futbolculara. Her şey güzel olacak inşallah...

Dip.Ing.Mag.
11.02.2016, 11:49
--------------onur
cavanda-aykut-mustafa-yusuf
--------aytaç----salih
--------------özer
-------demir--------marin
--------------beşir

kadro ya bak arkadas. son 3 sezonda iho dünya takimi kuracagim dedi dedi elimizde olan kadroya bak. böyle rezillik olamaz

HOPA'LI TS'Lİ
11.02.2016, 12:05
Geldiğimiz noktaya insan kahroluyor.

Çünkü 24 puandan daha çok puan toplama potansiyeli olan bir gadro

Kısacası çok kötü bir gadromuz yok ama sonuç alamıyoruz.

Dip.Ing.Mag.
11.02.2016, 12:14
Geldiğimiz noktaya insan kahroluyor.

Çünkü 24 puandan daha çok puan toplama potansiyeli olan bir gadro

Kısacası çok kötü bir gadromuz yok ama sonuç alamıyoruz.

hocam su anki puan durumumuz bu les kadroya, bu ic karisikliklara vs vs vs e ragmen en az 35 idi. Tff, mhk ve tetikci hakemleri IHO yu cezalandirma adina bizi öyle bir bictiler ki, afalladik. bizi göz göre göre Kurban ettiler resmen. net 35 puanimiz vardi tüm sorunlara ragmen bunu kimse inkar edemez. kirdilar hocam belimizi kirdilar resmen.

Ömer SEVİNÇ
11.02.2016, 12:49
Onur
Cavanda-Yumlu-Bosi-Yusuf
Aytaç-Özer
Sefa-Marin-Erkan
Muhammet D.

HOPA'LI TS'Lİ
11.02.2016, 13:43
hocam su anki puan durumumuz bu les kadroya, bu ic karisikliklara vs vs vs e ragmen en az 35 idi. Tff, mhk ve tetikci hakemleri IHO yu cezalandirma adina bizi öyle bir bictiler ki, afalladik. bizi göz göre göre Kurban ettiler resmen. net 35 puanimiz vardi tüm sorunlara ragmen bunu kimse inkar edemez. kirdilar hocam belimizi kirdilar resmen.

Az önce yemekte ben de bir arkadaşıma şu anda en az 32-35 puan arası olmamız gerektiğini söyledim.

tff, mhk ve tetikçi hakemleri GS maçından itibaren en az 10 puanımızı kasten çaldılar.

Gökhan Uzun
11.02.2016, 13:50
Onur
Cavanda-Yumlu-Bosi-Yusuf
Aytaç-Özer
Sefa-Marin-Erkan
Muhammet D.

Beklerde Cavanda ve Yusuf gibi kademesi zayıf ofansif futbola yakın futbolcular ile oynayacaksak mutlaka orta sahada kesici birisi olmalı. Bu kadro ile sıkıntı yaşarız. Yusufu öne çekip Musa'yı veya aykutu o bölgede kullanabiliriz. Stoper tandemini ben de sizin gibi düşünüyorum.

Dip.Ing.Mag.
11.02.2016, 15:36
Beyler lütfen birisi bana bunun saka oldugunu söylesin...!

Trabzonspor’un Pazartesi günü oynananacak olan Kayseri mücadelsine Esteban sağda Bosingwa, solda Cavanda (Yusuf) ortada Aykut Mustafa orta saha Erkan, Özer Fatih Atik, Aytaç, Marin forvette Muhammet Demir 11’i ile çıkması bekleniyor.

İ. SARAL
11.02.2016, 15:37
Beyler lütfen birisi bana bunun saka oldugunu söylesin...!

Trabzonspor’un Pazartesi günü oynananacak olan Kayseri mücadelsine Esteban sağda Bosingwa, solda Cavanda (Yusuf) ortada Aykut Mustafa orta saha Erkan, Özer Fatih Atik, Aytaç, Marin forvette Muhammet Demir 11’i ile çıkması bekleniyor.

Başka adam yok ki :) Okay sakat.

Dip.Ing.Mag.
11.02.2016, 15:39
Başka adam yok ki :) Okay sakat.

bos birakalim vallahi de bos birakalim o mevkiiyi daha iyidir. bu Adam futbola tepki olarak dogmus. 1 metre önündeki adama pas atamayan, pozisyon bilgisi olmayan, her aldigi topu kendi kalecisine oynayan, pres yapamayan, top kapamayan, top dagitmayan biri ortasahada oynasa ne olur oynamasa ne olur!?!

Dip.Ing.Mag.
11.02.2016, 15:42
burada hic birimiz Xeki yi hakli olarak begenmiyoruz degil mi? peki size su mevcut durumda Xeki mi Fatih Atik mi diye sorsam, sanirim hepimiz Xeki deriz. iste bu Kadar vahim bir durumdayiz biz. ve yineliyorum o mevkii bos kalsin fakat bu Atik denen yetenek fukarasi oynamasin.

Mert Zaman
11.02.2016, 16:02
bence fatih yerine akakpo ya şans verilmeli liberoda

S.ÖZKAN
11.02.2016, 16:07
Kazanmalıyız İnşallah Kazanacağız

Berk Ç.
11.02.2016, 16:16
bos birakalim vallahi de bos birakalim o mevkiiyi daha iyidir. bu Adam futbola tepki olarak dogmus. 1 metre önündeki adama pas atamayan, pozisyon bilgisi olmayan, her aldigi topu kendi kalecisine oynayan, pres yapamayan, top kapamayan, top dagitmayan biri ortasahada oynasa ne olur oynamasa ne olur!?!

Tamam adam kötü ama en azından bi pres yapıyo çoğu zaman boşunada olsa koşmaya çalışıyo he yetenek yok orası %100 :D
O bölgede 10 numarayım havalarını bırakmış daha defansif oynamaya çalışan bi Özer oynayabilir veya süpriz olarak Bosingwa reis olabilir ama oda hazır değil sanırım, son ihtimaldede Salih var. Salihin 11de başlamasındansa Fatihin oynamasını yeğlerim. Sene sonu Salihtende Fatihtende kurtulucaz Allahın izniyle :)

Akakpoyu pek izleyemedim nasıl olur uyar mı bilemiyorum ama o ihtimalde olabilir.

reisoğlu61
11.02.2016, 16:18

aynen. akakpo milli takiminda cogu zaman ön libero mevkiinde oynadi zaten...
ama hami hoca bunu akil edecek kadar kapasite yok maalesef.
atik ve aytac ikilisi ile baslar

emrhan61
11.02.2016, 18:47
Fatih Okay Mehmet Cardozo Douglas Güray yok.

Onur
Bosingwa Aykut Mustafa Cavanda
Aytaç Akakpo
Yusuf Marin Erkan
Muhammet

Sefaenes
11.02.2016, 19:02
salih ve fatihin yerlerine gencler oynasin en az onlar kadar berbat oynarlar ama bu 2 kasap oynamasin lütfen. Ama Hami bizi yine süpriz kadro yapar cikarir

Ömer SEVİNÇ
11.02.2016, 23:51
Beklerde Cavanda ve Yusuf gibi kademesi zayıf ofansif futbola yakın futbolcular ile oynayacaksak mutlaka orta sahada kesici birisi olmalı. Bu kadro ile sıkıntı yaşarız. Yusufu öne çekip Musa'yı veya aykutu o bölgede kullanabiliriz. Stoper tandemini ben de sizin gibi düşünüyorum.

Kesici olarak Aytaç'ı düşündüm ben aslında. Bekler hücuma çıktığı zaman defansı üçleyecek, aynı zamanda bosinin boy nedeniyle yaşayacağı eşleşme problemini ortadan kaldıracak. Özer de bir adım önde oyun kuran, çok koşan çalışkan 8 numara olacak.

Bekte Yusuf'u yazdım çünkü Kayseri salt defans yapıp kontra ile sonuç arayan bir takım. Mümkün olduğunca hızlı hücumcu beklerle oynarsak hem kontra yeme şansımız azalır hem de hücuma daha çok katkı yaparlar. Yusuf'un ofansif olarak iyi katkı yaptığını düşünüyorum bekte. Defansif aksıyor tabi malesef.

Gökhan Uzun
12.02.2016, 01:45
Kesici olarak Aytaç'ı düşündüm ben aslında. Bekler hücuma çıktığı zaman defansı üçleyecek, aynı zamanda bosinin boy nedeniyle yaşayacağı eşleşme problemini ortadan kaldıracak. Özer de bir adım önde oyun kuran, çok koşan çalışkan 8 numara olacak.

Bekte Yusuf'u yazdım çünkü Kayseri salt defans yapıp kontra ile sonuç arayan bir takım. Mümkün olduğunca hızlı hücumcu beklerle oynarsak hem kontra yeme şansımız azalır hem de hücuma daha çok katkı yaparlar. Yusuf'un ofansif olarak iyi katkı yaptığını düşünüyorum bekte. Defansif aksıyor tabi malesef.

Hocam, kağıt üstünde dediklerinin hepsi doğru fakat Kayseri'de Samba sow gibi tabiri caizse bir hayvan var. Bize orta sahada fizikli ve pozisyon almayı bilen adam lazım. Özer çok verimsiz Aytaç ise çok savruk ve bir ön liberoya göre çok fazla pozisyon hatası yaparak oynuyor. Eğer 3 lü defans denenecek ise Özer aytaç orta sahası olabilir fakat ben bu ikili ile orta sahayı kaptıracağımızı düşünüyorum.

Ha sen kimi koyarsın dersen ona da bir cevabım yok ama herhalde en mantıklısı Akakpo'yu başlatıp Libero-Ön libero formatında oynatmak. Boss reyiz bu maç yedekte bekleyebilir bence veya 3 stoperden biri de denenebilir. Bu şekilde topsuz oyunda 5 4 1, toplu oyunda da 3 4 1 2 gibi bir sistem denenebilir. Tutar mı bilemem...

kaan61
12.02.2016, 08:13
Fatih Okay Mehmet Cardozo Douglas Güray yok.

Onur
Bosingwa Aykut Mustafa Cavanda
Aytaç Akakpo
Yusuf Marin Erkan
Muhammet

Cavanda solda berbat oynamıştı..

Cavanda .... Bosingwa.... Mustafa ....... Aykut daha iyi gibi....

asilhamsi
12.02.2016, 08:38
Hep aynı seyi denemek aptallık.

------------onur-----------

boss----mustafa----akakpo-----aykut

cavanda-----aytac-----yusuf yazici----mecburen yusuf

---------muhammet----------marin------------------------

HOPA'LI TS'Lİ
12.02.2016, 08:46
Küllerinden doğarak bu maçı koparacaksın efsanem.

Gurpas
12.02.2016, 08:52
Hami sen azıcık adamsan ortasahada Fatih yerine genç, altyapıdan bir kardeşimizi oynatırsın..

evonon
12.02.2016, 09:14
Cavanda solda berbat oynamıştı..

Cavanda .... Bosingwa.... Mustafa ....... Aykut daha iyi gibi....

Cavanda ilk oynadığı 3 -4 maç dışında hep berbat oynadı zaten. Topu aağına alınca kaptırmak için herşeyi yapıyor.

Harun CAN
12.02.2016, 09:17
Bİz sıra bekleyip izdihamdan sonra 20 Lira verip içeri girelim sonra beleşçi gruplar gelip hiç beklemeden huraaa diye bedavadan içeri girsin, sonra yine içeri usulsüz taraftar alındı diye kulüp ceza yesin, oh ne güzel... ben böyle taraftar istemiyorum, olmaz olsun...

asilhamsi
12.02.2016, 09:20
muhtemelen boss da oynayamayacak

-----------onur----------

----mustafa--akakpo---aykut----

cavanda----aytac----yusuf yazici---yusuf

--------sefa-------muhammet----marin

UĞUR DURTAŞ
12.02.2016, 09:33
cardozo-ekici-okay
sakat,
dauglas
cezalı
bunlardan hangisi formda?
cardozo:kanı gibi,koşmaktan aciz,yırtıcı değil,final vuruşlarıda her maç geriye gidiyor,adam 2 penaltı kaçırdı.
ekici:sen uygun pozisyondaki arkadaşına pas verme,çalım at,40 metreden şut çek hedefim fransa de sen devam et ekici bencilliğe...
okay:yavru,yaralı ceylanlar gibi pimi çekilmiş el pombası gibi her maç hata her maç hata ,son maçlarda tuttuğu adamlar goö attı bize,
dauglas.bir kanı daha,bu adamlar nasıl alınıyor kimlerin cebi doluyor çok merak ediyorum çokk,
bu oyuncuların olmamaso bence lehimize,
kayseri iyi takım oldu,dikkat edilmesi gereken bir takım,
galip gelemessek...düşünmek bile istemiyorum,
sayın futbolculara,
hami hocanın maç konuşması yapmasına gerek yok kanısındayım.
kişiliği,şerefi olan futbolcuya
puan cetvelini göster maça çıkart.

İ. SARAL
12.02.2016, 09:36
Cavanda'yı oynatmayacak sanırım. Salih'e talim.

gurur6134
12.02.2016, 10:17
macı alcagımızı dusunuyorum eksıklere ragmen, akhısar macının 2.yarısında oynanan oyun umut verıcıydı..

nakzo
12.02.2016, 11:10
İnşallah kazanırız,ne olur kazananın,lütfen kazananın.34 puan alalım başka bir düşünce yok.Ondan sonra seneye gidecekler oynatılmasın.

Dip.Ing.Mag.
12.02.2016, 11:12
Küllerinden doğarak bu maçı koparacaksın efsanem.

tam tersi olursa sayet sence büyük bir yikim olur mu bizim icin? bana öyle geliyor ki olasi bir maglubiyette takim kolay kolay toparlanamaz.

Samet GÜVEN
12.02.2016, 11:31
Santrafordakinin soyadı Beşir olarak değişti.

Soner Albayrak
12.02.2016, 11:39
Adam kalmadı takımda :) A2 takımıyla çıkalım bari maça.

gökhants1966
12.02.2016, 11:42
Muhammet Demirde olmadığına göre kazanmamız mucizelere bağlı diyebiliriz.

7can61
12.02.2016, 11:48
Douglas sakatlamış, adam külliyen zarar-ı ziyan.

nuri45
12.02.2016, 11:56
ya bu adam daha ne kadar zarar verecek. Takimda hala niye tutulur pess. Gecen macdan sonra dedim lisansi yirtilsin diye

Soner Albayrak
12.02.2016, 12:18
Ulan kupkuru bir takım olduk ya, inanılmaz gerçekten..

kayyum61
12.02.2016, 12:19
M.Demir sezonu kapatmış diye söylentiler var, eğer doğruysa geçmiş olsun iyileşse bile eski forumunu yakalayamaz hayır gelmez artık

HOPA'LI TS'Lİ
12.02.2016, 12:35
M.Demir sezonu kapatmış diye söylentiler var, eğer doğruysa geçmiş olsun iyileşse bile eski forumunu yakalayamaz hayır gelmez artık

Yahu nedir üzerimizdeki bu uğursuzluk mu desem, talihsizlik mi desem?

Hayırlısıyla şu sezonu bir bitirsek

nuri45
12.02.2016, 12:44
avrupa sampiyonasi hayalleride suya düser yazik cocugun. Üzerimizde bir lanetlik var ama nereye kadar sürecek bu.

Mert'
12.02.2016, 12:52
Bu Douglas ajan mıdır arkadaş? FB mi yolladı bu adamı?

gurur6134
12.02.2016, 13:14
Nazar desek nazarlik takimi yok takimin geriye tek bir alternatif kaliyor takimin uzerinde buyu var..yaprak yaprak dokuluyor herkes hami oyuncular sezon basinda calismamis dedi eyvallahda gurayla muhammedin sakatliklari tesadufmu 1 hafta arayla..

emre6117
12.02.2016, 13:46
Bu Douglas ajan mıdır arkadaş? FB mi yolladı bu adamı?

Bir dünya para verdiğimiz adamı. Tek oynayan adamı. Bize şuana kadar hiçbir katkısı olmayan douglas kazması sakatlar. Cidden bu sene küme düşmeyi çok fazla hak ediyoruz. Ayıptır. Günahtır. Nasıl takımın en iyi oyuncusunu sana hiçbir faydası olmamış adam gidip sakatlar. Bn hayatımda douglas kadar gereksiz ve saçma bir oyuncu daha görmedim. Hep bizi mi bulur böyle kazmalar. Allahım ne günah işledik de bunlar başımıza geliyor böyle.

kayyum61
12.02.2016, 13:47
ben Beşirden çok umutluyum, cardozayı demiri unutun hau uşak yeni burak yılmazımız olacak ama kaşına bir çizik attırması gerekiyor öyle olmaz, avrupa şampiyonasına Beşir gidecek

cardozonun bir ayağı çukurda, demirde o sakatlıktan sonra eskisi gibi olamaz malesef bence bunlar elden çıkarılıp, niasse tarzı forvet ve beşir ikilisinden bir santrafor tandemi yapabiliriz

Mollasalihoğlu
12.02.2016, 13:49
ben Beşirden çok umutluyum, cardozayı demiri unutun hau uşak yeni burak yılmazımız olacak ama kaşına bir çizik attırması gerekiyor öyle olmaz, avrupa şampiyonasına Beşir gidecek

cardozonun bir ayağı çukurda, demirde o sakatlıktan sonra eskisi gibi olamaz malesef bence bunlar elden çıkarılıp, niasse tarzı forvet ve beşir ikilisinden bir santrafor tandemi yapabiliriz

Muhammet'in sakatlığının ne olduğunu biliyor musunuz da eskisi gibi olamayacağını tespit ettiniz hemen?

emre6117
12.02.2016, 13:52
Başkanın akhisar maçı sonrası douglas kazmasını kovmazı lazımdı. O zaman kovmadıysa bugünki olaydan sonra kovmalı. Bonservisifilan lazım değil. Hami hocadabu maçı da kaybederse istifa eder eğer gururu varsa.iki kupa ki lig mağlubiyeti ile hala çalışmaya devam etmek gururun olmadığının göstetgrsidir çünkü. Kayseriye mağlup olursak ligin küme adaylarından biri oluruz malesef. Bu zihniyetle oynanmalı o maç.

nbay
12.02.2016, 13:56
douglas resmen çifte dalmış muhammede . sonrada hiç bişey olmamış gibi bakıyr kenardan . rezalet

kanterts
12.02.2016, 13:59
belkide önemli birseyi yoktur muhammetin.

Hüseyin Bağdat
12.02.2016, 14:15
Muhammet oynamazsa gol atmamız çok zor olur. Bu maçı bir şekilde kazanmamiz lazım yoksa iyice strese gireriz.

nakzo
12.02.2016, 14:31
Sezonu kapatsıysa forvet yok.Beşirle olacak iş değil ne bok yiyeceğiz diye düşünüyorum.Forvet oynayacak kimsede yok cardozo da sakat.

Ahmet Kara
12.02.2016, 14:33
Muhammet'in sakatlanması ile birlikte forvet bölgesinde Beşir değil Sefa oynayacaktır.

reisoğlu61
12.02.2016, 14:41
hersey mahmut hocaefendinin bedduasi ile basladi......

7can61
12.02.2016, 14:58
hersey mahmut hocaefendinin bedduasi ile basladi......

:)

kaan61
12.02.2016, 15:03
Şikecinin biri dalga geçiyor " Muharrem Usta dediğini yaparmış Trabzonspor seneye kesin şampiyonmuş ... bu sene küme düşüp seneye ptt de şampiyon olurmuşuz " Düştüğümüz şu hale bakın. Herşey ters gidiyor. birde cardozo gitmek istese Çine gönderilecek. Şuan dillendirilmesede bu sakatlıklarla bu becerisizlikle küme düşme tehlikesini çok yakından hissedeceğiz.

Furkan S.
12.02.2016, 15:29
....

slmn
12.02.2016, 15:37
Yalnız resmen hikâyeye benziyor bu yukarıdaki olay zaten ihocu biri yazmış belli, adam bu hikâyenin sonunda ihoyu nasıl aklamış valla helal olsun :)

7can61
12.02.2016, 15:42
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160212/cbe14dba2d1d173f8de24e1432fdb166.jpg

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

He sende buna inandın burada paylaştın öyle mi?

İho tarih oldu anlayın bu artık.

Adem Akyüz'
12.02.2016, 15:42
Çok net söylüyorum, Fırtına grup denen çıkarcı şerefsizlerin yönettiği o grubun yazdıklarına inananın akli sorunları vardır.. Nasıl bir Hacıosmanoğlu köpeği olduklarını çok iyi biliyoruz. Bilmeyenler de bilsin.

Furkan S.
12.02.2016, 15:43
He sende buna inandın burada paylaştın öyle mi?

Ayıp ayıp hadi git işine, iho tarih oldu anlayın bu artık.
Ya abicim adamı zorla çıldırtacaksınız ya ben Iho'cu falan degilim dikkat cekmek istedigim ISİM ÖZER.. Ozer'in oldugu yerde her *** olur ;)

Adem Akyüz'
12.02.2016, 15:45
Ya abicim adamı zorla çıldırtacaksınız ya ben Iho'cu falan degilim dikkat cekmek istedigim ISİM ÖZER.. Ozer'in oldugu yerde her *** olur ;)

Doğru olmayan şeyin içinde Aziz Yıldırım olsa ne fark eder???

Furkan S.
12.02.2016, 15:47
Neyse beyler bosverin burası yine
Minzi koktu

7can61
12.02.2016, 15:48

Arkadaşım öyle bir paylaşım yapıyorsun ki ne bilelim neci olduğunu :)

Özer o kadar da değildir ona da inanmam yani.

Furkan S.
12.02.2016, 15:49
Arkadaşım öyle bir paylaşım yapıyorsun ki ne bilelim neci olduğunu :)

Özer o kadar da değildir ona da inanmam yani.
Ya ben yazinin altinda ihonun yalandigini bile gormedim Ozer olayina dikkat cekmeye calistim ama neyse ya atmaz olaydim..

mkesen1982
12.02.2016, 16:03
Bu kulübün içinde bi cenabet var

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reha Demirbaş
12.02.2016, 16:21
Hak eden kazansın. Artık biz kazanalım.

Necmettin ALTUNTAŞ
12.02.2016, 16:32
Muhammedin sakatlığı ne alemde arkadaşlar.

muratt
12.02.2016, 17:02
Kayseri 3 puanı alır ve rahat bir nefes alır.
Dedik şuraya tecrübeli, deneyimli, işi bilen bir hoca getirelim diye ama dinletemedik. Takımı 9. aldı 4. yaptı, Zeki'den Lampart çıkarttı gazıyla Hami'yi getirdik bakalım 3'te 3 ile gidiyor hocamız ama burada kaybolan 3 maç 5 maç değil, hem bu sezon hem de önümüzdeki sezon gidiyor kimse farkında değil..

Oruç
12.02.2016, 17:28
Sevgili kasap stoperimiz gol atabilecek tek oyuncumuzu da sakatladığına göre artık bir güzel yenilebiliriz demektir.

UĞUR DURTAŞ
12.02.2016, 17:35
Sevgili kasap stoperimiz gol atabilecek tek oyuncumuzu da sakatladığına göre artık bir güzel yenilebiliriz demektir.
ndoye gönderilmiş
cardozo sakat
elde sadece m.demir var.
ve sen bunları bilerek satılmışcasına
makas la dalıyorsun.
**
abartmıyorum şu dalışı bile süresiz kadro dışı bırakılması için bir sebeptir.
takım arkadaşın ulan takım arkadaşın..

memozcan
12.02.2016, 17:51
bence forvette douglas oynasın.. pivot santrfor tanımına da uygun:)

Adem Akyüz'
12.02.2016, 18:15
Bu fotoğraf yüksek ihtimalle antrenmanda düz koşu sırasında çekildi.. Ne kadar dağınık bir takım olduğumuzu çok güzel anlatıyor :) Aykut arkada horon oynuyor. Kimin ne tarafa koştuğu belli değil :)
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160212/878613ad927641f8b00af5305fe8fa26.jpg

emre6117
12.02.2016, 18:46
ndoye gönderilmiş
cardozo sakat
elde sadece m.demir var.
ve sen bunları bilerek satılmışcasına
makas la dalıyorsun.
**
abartmıyorum şu dalışı bile süresiz kadro dışı bırakılması için bir sebeptir.
takım arkadaşın ulan takım arkadaşın..

Profesyonel bşr kulup olsak kadro dışı sebebi olabilir. Bu kadr sakatın olduğu. Elde tutulur tek futbolcunun 3 hafta ceza almış geçen maçı mahvetmiş bir adam trafından sakaltlanması affedilemez. Ama biz profesyonel kulüp değiliz. Ancak vefa için futbolculara yalvarılsın. Takımda çok ciddi sorunlar var. Acilen büyük kulüp havasına girilmeli. Acilen adamakıllı işinde iyi bir hoca bulunmalı. Enkaz durumu düzeleceğine daha kötüye gidiyor. Başkanda vizyon var gibi duruyor. Ama hala olumlu yansımasını göremedik vizyonun. Su alan gemi gibiyiz. Giderrk gemideki su miktarı artıyor.

Ecthelion
12.02.2016, 18:50
Bu fotoğraf yüksek ihtimalle antrenmanda düz koşu sırasında çekildi.. Ne kadar dağınık bir takım olduğumuzu çok güzel anlatıyor :) Aykut arkada horon oynuyor. Kimin ne tarafa koştuğu belli değil :)
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160212/878613ad927641f8b00af5305fe8fa26.jpg
:) Hami kaos futbolunun temellerini antremanlarda atıyor demek ki:)

Jedi
12.02.2016, 19:02
fatih atik nereye bakıyor öyle öküzün trene baktığı gibi , ahahahahaha

Erkan A.
12.02.2016, 19:06
Bu kulübün içinde bi cenabet var

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atik mi acaba ??

Furkan Özdem
12.02.2016, 20:12
İlk defa "yenilgi" oyu verdim...

Doğukan Uçan
12.02.2016, 20:20
:D

ilyskm
12.02.2016, 21:24
Muhammet Demir sezonu kapatmış arkadaşlar hayırlı olsun...

Sent from my iPad using Tapatalk

Doğukan Uçan
12.02.2016, 21:31
futbolda şaka olmaz dünyanın en büyük takımları da küme düştü zamanında. bizim takımın durumu iyi değil oyuncu kalmadı ve fikstür çok zor. ama bazı arkadaşlar halen daha böyle deyince bizle dalga geçiyor

Faruk BERBER
12.02.2016, 22:11
Özer Muhammet arasındaki olay ve devamında gelen planlı Douglas müdahalesine zerre inanmıyorum.

A. Aydın
12.02.2016, 22:13

Ozer yanlis olabilir.
Ama o yancilarin haberlerinin tamami yalan.
Onlara burda prim yapilmamali.

Cafer Bulur
12.02.2016, 22:16
Muhammet Demir sezonu kapatmış arkadaşlar hayırlı olsun...

Sent from my iPad using Tapatalk
Yok öyle bir sey muhammet te korkulan olmadi.

Kayseri macinda bile oynama durumu varmis.

pablo_escobar
12.02.2016, 22:18
nasıl kapatmış ya .. nerden aldın haberi

zafercalikoglu
12.02.2016, 22:36
bize bizden cok zarar veren yok, felaket tellahi gibiyiz,

takımda ufakda olsa kim ne oynacagını nereye kosacagını bilirse maçı alırız,Bekleyip görecez ,Hami nin sistemi nasılmış

tturkmen
12.02.2016, 22:57
100bilet satılmış. Tribünler boş. Yazıklar olsun.
Ne bekliyorsunuz. Ortada futbol yok birşey yok. Bileti ne yapalım.

Cafer Bulur
12.02.2016, 23:40
Insana iyi kötü günde dost lazim oldugu gibi Trabzonsporada kötü günde taraftar lazım.

Bu düşüncede degilseniz Trabzonspor u tutmaniza gerek yok.

Gerci bize az ama oz taraftar lazim her zaman derim.

Tahir61
12.02.2016, 23:56
Takım günde tek antrenman yapıyor galiba aman ne güzel

yüregimts
13.02.2016, 01:00
Bizim takım antreman yaparken itfaye üstlerine su tutsun.

Nihat Günay
13.02.2016, 01:02
Ulan haftada 1,5 saat mesainiz var.
O sahadan diliniz dışarda çıkmanız lazım. Terbiyesiz herifler...

hyasin61
13.02.2016, 06:38
Hami bu mac sonunda da sakat oyuncularin durumunu bahane eder :)

Fatih Özkan
13.02.2016, 08:26
Gideceğiz İnşallah gitmesine de...

emrhan61
13.02.2016, 10:56
Muhammet oynayabilir de oynamayabilir de sorun yok aslan gibi Muhammet Beşir var. Oynar. Çok da güzel oynar.

Esteban(Onur)
Bosingwa Aykut Mustafa Cavanda(Musa)
Aytaç Akakpo
Yusuf Marin Erkan
Muhammet B.(Muhammet D.)

Erkan YILMAZ
13.02.2016, 13:02

taraftar profili her takımda değişebilir mesela ben takım kötü de oynasa Trabzon da olsam her maçına giderim ama başka biri ya takım top mu oynuyor ya da başka sebeplere takılır gitmez
bu konuda 3 büyütülmüşlerin standartı var gibi bizdeki ise çok uç noktalarda ve benim gibi diyen az malesef

Ozan Yılmaz
13.02.2016, 13:19
Hazırladınız mı kendinizi yeni bir mağlubiyete?

Taner Gündoğdu
13.02.2016, 14:11
taraftar olmayacağı için futbolcular üzerinde "baskı" olmayacaktır, kazanırız o zaman...

Fuleli_61
13.02.2016, 14:20
Bence imkanı olan herkes maça gitmeli, öbür türlü taraftar gitmiyor gitmiyor bir maç için motive olup aniden maça gidince futbolcular projektör görmüş tavşan gibi kalıyor...

Mert Oğuzlu61
13.02.2016, 14:32
Genç oyuncu Muhammet Beşir'in de gribal enfeksiyon geçirdiğini kaydeden Örem, futbolcunun tedavisinin sürdüğünü belirtti.

Ajansspor

Bununda hastalığı çıktı. :)))))))

Moku çıktı artık takımın yarısı grip, serumla maça çıkıyor. Vitaminsiz mi kaldılar nedir bunların problemi ? Grip oldum nedir ya gripten maça çıkmayan oyuncular sadece bizde var galiba diğer takımlarda hiç bu tarz haberler görmüyoruz.

Takımın yarısı grip, diğer yarısı darbeden yada yüklemelerden sakat. Ben böyle amatörlük görmedim, futbol takımı amatörlüğün dibine vurmuş durumda. Dingonun ahırına döndük.

cyberentalpi
13.02.2016, 14:34
Taraftar dediğin maça gider arkadaş. Bu Ts nin Trabzondan çektiğini nedir. 100 ne yaa.

Bu arada Kayseri Akhisar dan iyi futbol oynuyor. Tolunay da Cihat Arslan dan iyi td dir.
Ayrıca karabükte olsun baska takımlarda olsun Şenol Güneş ve MRA gibi Ts ye özel bir hırsla oynamaz.
Tolunay ın hakkını yedik. Adamı kovduk. Mra nın ne fazlası varsa ....

Fatih Özkan
13.02.2016, 14:36
Ben her maça gidiyorum. Lakin aldığımız mağlubiyetlerden sonra öyle bir psikoloji oluşuyor ki bünyede...
Böyle bir döneme canlı şahitlik etmek... Hiç kolay değil.

Furkan S.
13.02.2016, 15:08
Trabzon kümeye... Yine canlı sahitlik etmeye gidiyoruz :D

Ertan 51
13.02.2016, 15:15
Gençler Bursa karşısında 2-0 önde,
Bursaspor'u severim düştüğü duruma üzülüyorum ama bizim 2-0 dan maç verdiğimiz aklıma geliyor üzüntüm 5 e katlanıyor :(

Fakat sevinilecek bir durum var,
hayalim 2 şikeci şehrin takımının küme düşmesi,
bu skor ile arayı açmış oluyor Gençlerbiriliği gayet sevindirici.

DeAgLeMaNyAq
13.02.2016, 15:28
Kayseri'ye de içeride yenilirsek Hami Hoca hiç durmasın istifa etsin. Bu işin şakası yok. Sakatımız var, hastamız çok, iyi çalışmamışız falan geçsin bunları. Gençlerbirliği de zaten yıldızlar topluluğundan oluşuyor...

emrhan61
13.02.2016, 15:41
Şu çöp dediğimiz futbolcuların hepsi anadoluda kilit oyuncular olur. Yani yedeklerimiz bile mazeretsiz kazanmak zorunda. Ama Td yok..

Uğur Demircioğlu
13.02.2016, 15:41
Genç oyuncu Muhammet Beşir'in de gribal enfeksiyon geçirdiğini kaydeden Örem, futbolcunun tedavisinin sürdüğünü belirtti.

Ajansspor

Bununda hastalığı çıktı. :)))))))

Moku çıktı artık takımın yarısı grip, serumla maça çıkıyor. Vitaminsiz mi kaldılar nedir bunların problemi ? Grip oldum nedir ya gripten maça çıkmayan oyuncular sadece bizde var galiba diğer takımlarda hiç bu tarz haberler görmüyoruz.

Takımın yarısı grip, diğer yarısı darbeden yada yüklemelerden sakat. Ben böyle amatörlük görmedim, futbol takımı amatörlüğün dibine vurmuş durumda. Dingonun ahırına döndük.

Sorsan takımın başkanı hastane sahibi :D

zivaa
13.02.2016, 15:51
Gençlerbirliği İbrahim Üzülmezle dörtte dört yaptı. Bizim Hami de tersten dörtte dört yapar mı bakalım. İnşallah bu yönde bir istikrar sağlamaz.

HOPA'LI TS'Lİ
13.02.2016, 16:21
Muhammet oynayabilir de oynamayabilir de sorun yok aslan gibi Muhammet Beşir var. Oynar. Çok da güzel oynar.

Esteban(Onur)
Bosingwa Aykut Mustafa Cavanda(Musa)
Aytaç Akakpo
Yusuf Marin Erkan
Muhammet B.(Muhammet D.)

Pazartesi akşamı,

Onur, Aykut, Akakpo, Yusuf Yazıcı ve Muhammet BEŞİR'i sahada görmek istiyorum .

Muhammet DEMİR de oynarsa şahane olur.

Yahu G.Birliği 4/4=12 puan yaparak bizi solladı.

Biz böyle bir mutluluğu (4 maç üst üste kazanma) unutalı yıllar oldu.

HOPA'LI TS'Lİ
13.02.2016, 16:26
taraftar olmayacağı için futbolcular üzerinde "baskı" olmayacaktır, kazanırız o zaman...

Böyle bir baskı olduğu tezine inanmıyorum.

Bu tam bir şehir efsanesi

O formayı hak etmeyen oyuncuların sığındığı basit bir mazeret olarak görüyorum bu cümleyi

Seyircisiz bir TS-BJK maçı vardı.

2-0 öndeyken 2-3 yenilmiştik. Hava çok güzeldi ve o maçta Burak BJK'de oynuyordu.

Baskı maskı yok Avni Aker'de, buna sığnıp adamı çıldırtmasınlar, adam gibi top oynasınlar, yeter artık çektirdikleri çile

Mert'
13.02.2016, 16:33
Gençlerbirliği 4 de 4 yaptıı , bu maçı alamazsak ciddi ciddi küme adayıyız.

HOPA'LI TS'Lİ
13.02.2016, 17:03

Her maç öncesi olduğu gibi bu maç öncesi de korku ve stres yaşıyorum :(

cyberentalpi
13.02.2016, 17:07
Şu çöp dediğimiz futbolcuların hepsi anadoluda kilit oyuncular olur. Yani yedeklerimiz bile mazeretsiz kazanmak zorunda. Ama Td yok..

aynen öyle arkadasım. Yahu akhisarda kupa macında marin i bastan ben mi almadım. bastan neden cardozo-demirle baslayabilirdin. 21 de gol yedin . 3 değişiklik yaptın takıma faydası olmadı
Hadi marin iyi degil o zaman neden lig macında 11 e koydun. Bu sefer özer,erkan,aytac ı oynatmadın.

Yok gerçekten sadece bizim oğlan diye bir Td yapılma anlayısı olamaz. Bilimsel verileri kullanma becerisi olan. scout ekibi iyi olan.takıma gaz vermekten baska taktisyen olabilen bir hoca lazım bize. Hami ile 1 kupa 4 ay kaybettik

Sibel
13.02.2016, 17:10

İronik bir mesajdı. Her maç buraya gelip yalandan yere mükemmelcilik oynayanlar için yazmıştım. Bilgisi olmadan nefret kusanlar için yazdım.
Yazdığım tarihte biletler satışa bile çıkmamıştı zaten.
Ama adettendir ya, bir kez daha kanıtlandı.

halilaziz61
13.02.2016, 17:11
Bu maç yüzde yüz bizim, başka çıkar yol yok

HOPA'LI TS'Lİ
13.02.2016, 18:31
Bu maç güzel günlerin ve galibiyet zincirinin başlangıcı olsun.

Bu maçı cefakar TS taraftarı alsın.

nakzo
13.02.2016, 18:49

Bizim rakibimiz g.birliği değilki g.birligi bizim (Trabzonspor 24) üstümüzde bitirecek .Bizim rakibimiz:,sivas14,eskişehir14,mersin14,rize25,bur sa25,antep26,kayseri 24...Özellikle sivasın kazanamaması için dua ediyorum.

nakzo
13.02.2016, 18:51
Hami söver mi ,dövermi ne halt yaparsa yapsın bu maçı alsın.Başka çaren yok hami İbrahim 4 te 4 yaptı elindeki Leş kadroyla bahane felan seni kurtaramazzzzz.Gerekirse 2 gece uyuma bu maçı kazan.

Tahir61
13.02.2016, 18:58
Hami söver mi ,dövermi ne halt yaparsa yapsın bu maçı alsın.Başka çaren yok hami İbrahim 4 te 4 yaptı elindeki Leş kadroyla bahane felan seni kurtaramazzzzz.Gerekirse 2 gece uyuma bu maçı kazan.

takım günde tek idman yapıyor hocam ne uyumaması!

uykusu kaçan uyuyamayan taraftar

HOPA'LI TS'Lİ
13.02.2016, 19:11
Bu maç sezonun en önemli maçı

Allah korusun aklıma getirmek bile istemiyorum, kaybedersek büyük bir yıkım olur ve haftaya GS bizi kalbura çevirir.

Özgüven ve moral kazanma adına çok çok kritik bir maç

Çağatay_
13.02.2016, 19:18
Durum sanıldığından ciddi. En azından kaybetmemeliyiz. Bu takım nasıl maç kazanacak bilemiyorum.

10 puan fark hiçbir şey değil. Biz bu şekilde rezil devam edersek her şey mümkün.

HOPA'LI TS'Lİ
13.02.2016, 19:48
Bizim rakibimiz g.birliği değilki g.birligi bizim (Trabzonspor 24) üstümüzde bitirecek .Bizim rakibimiz:,sivas14,eskişehir14,mersin14,rize25,bur sa25,antep26,kayseri 24...Özellikle sivasın kazanamaması için dua ediyorum.

Çok doğru.

Rakiplerimizden MİY ilk yarı 40. dakikada GS karşısında 1-0 öne geçti.

Bir an önce galibiyetlere başlamalıyız.

adiloş bebe
13.02.2016, 20:24
mersin yeniyor herhalde galatasarayı helal olsun adamlara şunları gördükçe utanıyorum takımdan pazartesi kazanamazsak ciddi ciddi çok büyük sıkıntılar çekeceğiz. Ayrıca kimsede bırakın şu düşme korkusunu demesin her an her şey olabilir

HOPA'LI TS'Lİ
13.02.2016, 20:30
mersin yeniyor herhalde galatasarayı helal olsun adamlara şunları gördükçe utanıyorum takımdan pazartesi kazanamazsak ciddi ciddi çok büyük sıkıntılar çekeceğiz. Ayrıca kimsede bırakın şu düşme korkusunu demesin her an her şey olabilir

Yahu şu düştüğümüz durum çok ilginç, kahredici ve utanç verici

İlk 4 haftada 10 puan toplayıp GS maçına çıkınca şampiyonluk hesapları yapan takım,

Tetikçi hakemlerin de katkısıyla ne hallere düştü

Allah Kayseri maçıyla birlikte yardımcımız olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
13.02.2016, 20:31
MİY 2-0 yaptı.

1 maçı eksik 17 yapıyorlar.

Furkan S.
13.02.2016, 20:31
BU TAKIM MAÇ KAZANAMAZ BUTUN SONUCLAR ALEYHIMIZE KUME DUSECEGIZ ;)

bkandil
13.02.2016, 20:35
takım günde tek idman yapıyor hocam ne uyumaması!

uykusu kaçan uyuyamayan taraftar

Tek idman mı?

Takımın sezon başında antrenman yapmadığından şikayetçi olan bir teknik adamın günde bir idman yaptırmasının hikmeti nedir?

Diğer yandan hocaya hak vermiyor da değilim. Sakatları çıktıktan sonra elinde antrenman için kalan kadroyu düşününce, bu oyuncuları günde bir kez görmek bile çok...

nakzo
13.02.2016, 20:45
Şaka makaaaa mersin gs yı yeniyor biz kaç maçtır puan dahi alamıyoruz.Ümit özat bile geldi 2 maç 2 galibiyet nasıl iştir bu yönetiminde boş beleş işleri sene sonuna kadar bırakıp takımı dikta yönetimiyle maç kazandırmalıdırlar artık Tweet felan okumak istemiyorum Maç kazanmak ve bu sezonun acilen bitmesini istiyorum.

Soner Albayrak
13.02.2016, 20:48
Küme hattıyla aramızda 6 puan var :(

atomania
13.02.2016, 20:51
pozitif bakmaya calisiyorum, gs den 2 mac eksigimiz var. 2 ni de yenersek 4 puana kadar yaklasiyoruz gs ye :)

Reha Asan
13.02.2016, 20:54
Kayseri maçı gün geçtikçe daha bir önem kazanıyor.
hiç ümidim yok ne yazık ki.
yönetim ne yapıp edip parayla mı,siyasi mi her ne ile ikna edecekse etsin gitsin şu anda boşta oldukları için yazıyorum Ertuğrul ya da Ersunu sene sonuna kadarlık getirsin.
Millet yeni hocalarla ileri ivme yakalarken biz geri gidiyoruz.

adiloş bebe
13.02.2016, 20:55
Yahu şu düştüğümüz durum çok ilginç, kahredici ve utanç verici

İlk 4 haftada 10 puan toplayıp GS maçına çıkınca şampiyonluk hesapları yapan takım,

Tetikçi hakemlerin de katkısıyla ne hallere düştü

Allah Kayseri maçıyla birlikte yardımcımız olsun.
allah tabi yardımcımz olsun ama gerçektende sıkıntılı günler bekliyor bizi umarım camia olarak üstesinden geliriz bu maçı çıkış maçı olarak görüp deplasmandaki gs maçına kadar puan kaybetmememiz gerekiyor.

beratika
13.02.2016, 20:55
Bu kritik maça,gideceğim galiba.

adiloş bebe
13.02.2016, 20:58
pozitif bakmaya calisiyorum, gs den 2 mac eksigimiz var. 2 ni de yenersek 4 puana kadar yaklasiyoruz gs ye :)
gelin daha çok pozitif olalım birde galatasarayı yenmiyormuyuz deplasmanda off tadından yenmez :) şaka bir yana zor bir durumdayız umarım toparlanırız seri galibiyetlere çok ihtiyacımız var

biltrabzon
13.02.2016, 20:59
Hoca değişen takımlar uçuyor,biz öyle bir beddualıyızki hoca değişiyor,yönetim değişiyor,yine yok yine yok.

Kemal Öztel
13.02.2016, 21:05
stad dolmasın,stad dolunca Avni Akerde kazanamıyoruz :confused:

Ozan Yılmaz
13.02.2016, 21:10
stad dolmasın,stad dolunca Avni Akerde kazanamıyoruz :confused:
Bence bahaneye ihtiyacımız yok, içerde-dışarda, dolu-boş fark etmiyor her türlü yeniliyoruz.

HOPA'LI TS'Lİ
13.02.2016, 21:18
Stadyumda, MİY'nin bu akşamki galibiyeti sonrası bizim de tehlikeli durumda olduğumuzu söylediler.

Adamlar haklı, görünen köye kılavuz gerekmez.

Kayseri'yi yenersek GS maçında sürpriz yapabiliriz.

Oyuncularımıza moral olur.

HOPA'LI TS'Lİ
13.02.2016, 21:19
Yahu şu ligde Kayseri ve haftaya GS'yi yendiğimizi düşünün.

İlk 5 niye olmasın bizim için.

4 maçlık bir seri yakalasak ilk 3 bile olabilir.

Şerafettin Kara
13.02.2016, 21:21
Küme düşme hattındaki tüm takımlardan oyun olarak kötüyüz kötüyüz kötüyüz.Ateş bizi çağırıyorrrrr

Cafer Bulur
13.02.2016, 21:25

Aynen abi 3.cude olabiliriz dusme tehlikesi bile yasayabiliriz.

Hersey kayseri macina bagli....

erkankoc
13.02.2016, 21:34
Derhal mactan sonra hami yi kovmali hemen bir hoca getirmeliyiz.kume dusecegiz resmen.sergen bile gelse en az 5 mac kazandirir pes pese

İ. SARAL
13.02.2016, 21:36
Ümit Özat gibi bir ...... Bile takımı şaha kaldırıyor bize gelenler sapitiyor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Ulusoy
13.02.2016, 21:37
3.lük bekleyenler hayal görmeyi bırakmalı. Galatasaray'ın yine çıkışa ihtiyacı var ayık olalım

S.Seymen
13.02.2016, 21:37
asıl sorunumuz sistemle ilgili

şike cephesine karşı kazanmak zorundayız

işleri bizi suçlama aşamasına getirdiler

aslına bakarsanız

düşsek de onurumuzla düşeriz

ve bu şerefsizlerden kurtuluruz

ben artık bu şekilde düşünüyorum...

karahanbakar
13.02.2016, 21:38
Uzun zamandır ilk defa yeneceğimizi düşünüyorum nedense. Hatta en az 3 gol diyorum. Somut Sebebi yok, tamamen 6. His.

Sent from my iPhone using Tapatalk

S.Seymen
13.02.2016, 21:39
maçlara dikkat atılmalara falan dikkat

eksik oynamalar falan ciddi bir şerefsiz-lig var orta yerde

oyuncularla hocayla vs pek değişmez

bu sistem değişmek zorunda

yyoksa boşa mücadele ediyoruz bence...

S.Seymen
13.02.2016, 21:41
normalde ince olmaz ise bu takımın kötüleri bile bizi yenen takımlarda as olur

düzensizlik ve paniğe gerek yok ama

masa başı önemli

Trabzon TV de dahil hakemlerin tff nin durumu açıkları vs bulunmalı bilinmeli ve oralarda güçlenilmeli

İbrahim CİHAN
13.02.2016, 21:45
Şu ligde 4. Olmak zor değil bu maçı kazansak puan farkı 7 olacak bir de eksik maçımız var. Genclerbirligi 4te 4 yaptı. Kalite olarak bizden iyi değiller biz de artık seri yakalamaliyiz

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur Ö.
13.02.2016, 21:49
Kesinlikle yenmemiz gerekiyor . Olası yenilgi bizi çok kötü durumlara götürebilir.

Recep Çaltepe
13.02.2016, 21:51
Bugünkü Mersin'in galibiyetinden sonra küme düşme yoluna iyice girmiş bulunuyoruz.. Yakın tarihimizin belki de en önemli maçına çıkacağız yarın.. Tam manasıyla 6 puanlık bir maç.. Allah korusun ama kaybedersek sanıyorum şimdiden kendimizi bazı şeylere hazırlayalım..

Furkan S.
13.02.2016, 21:55

Abi siz akıllanmazsınız valla :D ROMANTIKLIGI bi bırakın yahu Allah Aşkına..

Kemal Öztel
13.02.2016, 22:10
Trabzonspor tarihinin en laubali savunmasıyla karşı karşıyayız sezon başında Constant daha sonra Cavanda şimdilerdede Douglas takıma doğrudan puan kaybettirdiler teknik olmasın savunma Kadir gibi olsun zorlanınca taca atsın ama her maç riskli hareketler,top kaptırmalar veya gereksiz fauller olmasın savunma oyuncususun sen.Bana göre bu yılki durumumuzun en büyük sebeplerinden biri de bu

Mert Oğuzlu61
13.02.2016, 22:11
Kayseri maçı gün geçtikçe daha bir önem kazanıyor.
hiç ümidim yok ne yazık ki.
yönetim ne yapıp edip parayla mı,siyasi mi her ne ile ikna edecekse etsin gitsin şu anda boşta oldukları için yazıyorum Ertuğrul ya da Ersunu sene sonuna kadarlık getirsin.
Millet yeni hocalarla ileri ivme yakalarken biz geri gidiyoruz.

Yarim devre icin gelecekse Yilmaz Vural gelir, Ersun ile Ertugrul ligde sampiyonluk yasamis 2 antrenor. Bunlara Hami muamelesi cekersek kufur yeriz adamlardan. :):)

Ersun ile anlasilmisti. Cok bilmis taraftarimiz ligin en iyi hocasi Ersun hocayi sacma sapan sebeplerle istemediler yonetimi engellediler. Simdi Antuda acilan Ts kumeye takip basligini oturup okusunlar zevk alsinlar.

Ptt kadrosuyla takimi Avrupaya goturen ve bizi sampiyon yapabilecek donanima sahip hocayi istemediler, Kayseri maci kazanilamazsa bakalim neler diyecekler. :):):)

Mustafa ÖZDEMİR
13.02.2016, 22:12
sakatlar arttı. maç zor olacak gibi

Tolga Okumuş
13.02.2016, 22:33
Trabzonspor bırakın 4 maç üst üste, ligin geri kalan maçlarında toplam 4 maç kazanır mı şüpheliyim.

Faruk BERBER
13.02.2016, 22:35
Sürekli kötü haberler geliyor şu sıra.

Bir negatif durum da Galatasaray'dan geldi, Semih Kaya kırmızı kart gördü bu akşam. Haftaya bizim maçta cezalı.

İ. SARAL
13.02.2016, 22:38
Sürekli kötü haberler geliyor şu sıra.

Bir negatif durum da Galatasaray'dan geldi, Semih Kaya kırmızı kart gördü bu akşam. Haftaya bizim maçta cezalı.
😃 katılıyorum. Kendisi tam takoz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cafer Bulur
13.02.2016, 22:38
Yarim devre icin gelecekse Yilmaz Vural gelir, Ersun ile Ertugrul ligde sampiyonluk yasamis 2 antrenor. Bunlara Hami muamelesi cekersek kufur yeriz adamlardan. :):)

Ersun ile anlasilmisti. Cok bilmis taraftarimiz ligin en iyi hocasi Ersun hocayi sacma sapan sebeplerle istemediler yonetimi engellediler. Simdi Antuda acilan Ts kumeye takip basligini oturup okusunlar zevk alsinlar.

Ptt kadrosuyla takimi Avrupaya goturen ve bizi sampiyon yapabilecek donanima sahip hocayi istemediler, Kayseri maci kazanilamazsa bakalim neler diyecekler. :):):)

Bu sikintilarin hami ile alakasi fazla yok bence.

Ersun yanal diyorsun Ersun ile as kadroyla zamaninda adana demire elendik bunu hatirliyormusun?

Bir sikinti var bu belli ama bu durum daha cok oyuncularin durumun vaziyetini ciddiye almamasindan kaynaklaniyor.

Basimizda hoca olmasa bile oyuncular adam gibi oynasin kayseri yi yeneriz .

Ama kayseri yi yenemezsek hami orada kalabilirmi bilemiyorum.

kayyum61
13.02.2016, 22:46

hatta şampiyonlar ligine bile gidebiliriz biraz daha zorlasak 2. lik

:D

Cengiz Çubukcu
13.02.2016, 22:51
kazanmamız için muhammed demir'in oynaması şart oğlu şart...inşallah iyileşir..

Faruk BERBER
13.02.2016, 22:54
Bu arada maçta çok gol olmaz, bizde forvet sıkıntısı var, Kayseri zaten kısır takım gerek tabela gerek oyun anlamında.

2,5 alt oynanır :)

artvints
13.02.2016, 22:56
rakiplerimizin kazandigi haftalarda biz de kazaniyoruz sorun yok.

Cafer Bulur
13.02.2016, 23:06
rakiplerimizin kazandigi haftalarda biz de kazaniyoruz sorun yok.

En son kimi yendik?

Faruk BERBER
13.02.2016, 23:07
En son kimi yendik?

Demek ki rakiplerimiz de yenmemiş :D

Cafer Bulur
13.02.2016, 23:08
Demek ki rakiplerimiz de yenmemiş :D

Mersin yendi.Adamlar dipten geldi gs yi yendi.Durumumuz vahim.

Reha Asan
13.02.2016, 23:11

Ersun yanal süreci ile ilgili dediklerine sonuna kadar katılıyorum.İnşallah pişman olmayız.
Ersunun yarım dönemlik gelmesi konusundaki ümidim yanlış hatırlamıyorsam Göztepe ile geçen hafta TD görüşmesi yapmış ve onların teklifide yarım dönemlikmiş ama para konusunda anlaşamamışlar diye.bir ümit işte benimkiside :)

Faruk BERBER
13.02.2016, 23:12
Mersin yendi.Adamlar dipten geldi gs yi yendi.Durumumuz vahim.

Yok be abi, düşme konusunda endişelenmiyorum. O kadar da uzun boylu değil :)

Kötü gidişat konusunda hemfikirim, aksi zaten söz konusu olamaz.

Bu sezon kör-topal idare edecez, vakit ne kadar çabuk geçerse bizim adımıza o kadar iyi.

Önümüzdeki sezon(lar)dan ümitliyim.

altuntastelfs
13.02.2016, 23:13
beraberlik alirsak iyidir. alt siralar ilerliyor biz yerimizde sayiyoruz.

Cafer Bulur
13.02.2016, 23:16
Yok be abi, düşme konusunda endişelenmiyorum. O kadar da uzun boylu değil :)

Kötü gidişat konusunda hemfikirim, aksi zaten söz konusu olamaz.

Bu sezon kör-topal idare edecez, vakit ne kadar çabuk geçerse bizim adımıza o kadar iyi.

Önümüzdeki sezon(lar)dan ümitliyim.

Alt siralarin psikolojisini bilmiyoruz kayseri macini kazanamazsak degil kaybedersek sikinti büyük olur.

Kayseri macini kazanalim derken kaybetme durumuna dusmeyiz umarım.

Mert Oğuzlu61
13.02.2016, 23:23
Bu sikintilarin hami ile alakasi fazla yok bence.

Ersun yanal diyorsun Ersun ile as kadroyla zamaninda adana demire elendik bunu hatirliyormusun?

Bir sikinti var bu belli ama bu durum daha cok oyuncularin durumun vaziyetini ciddiye almamasindan kaynaklaniyor.

Basimizda hoca olmasa bile oyuncular adam gibi oynasin kayseri yi yeneriz .

Ama kayseri yi yenemezsek hami orada kalabilirmi bilemiyorum.

Ersun ile sampiyonluga oynadigimiz sene yil boyunca sadece 13-14 oyuncudan verim aldik. Kupaya asilmadik ve elendik, adam devre arasi istedigi oyuncuyu getirebilse ilk senesinde bizi sampiyon yapacakti.

Adana Demir e elenmek Ersun u kotu hoca yapmaz. Biz maca cikmadan once Yattara arap kulubune gidiyor mu gitmiyor mu derdimiz buydu, kupa cokta umurumuzda degildi yani.

Avrupa hedefiyle yola ciktigimiz sezonda sampiyon olamadik diye hoca kovduk. Sadri Sener ve yonetimi, kampindan yeni transferini kacirtti. O oyuncu bizim gerimizdeki bjk icin nokta atisi takviye oldu ve takimi sampiyon yapti. Beceriksiz yonetim faturayi Ersun a kesti. O sezon icin Ersun a hicbir elestiri yapamam, Umut ile Gokhan gol kacirma yarisina girmeseler yine sampiyonduk.

altuntastelfs
13.02.2016, 23:26
beraberlik alirsak iyidir. sakatlik hastalik derken yerimizde sayiyoruz.

Hakan
13.02.2016, 23:28
Balık gol atmış yine,bonservisini falan atmazlar

Murathan
13.02.2016, 23:30
Ersun ersun, ersun.
ersun ersun ersun; ersun ersun ersun..
ersun: ersun ersun ersun
ersun, ersun ersun ersun.

Cafer Bulur
13.02.2016, 23:31
Ersun ile sampiyonluga oynadigimiz sene yil boyunca sadece 13-14 oyuncudan verim aldik. Kupaya asilmadik ve elendik, adam devre arasi istedigi oyuncuyu getirebilse ilk senesinde bizi sampiyon yapacakti.

Adana Demir e elenmek Ersun u kotu hoca yapmaz. Biz maca cikmadan once Yattara arap kulubune gidiyor mu gitmiyor mu derdimiz buydu, kupa cokta umurumuzda degildi yani.

Avrupa hedefiyle yola ciktigimiz sezonda sampiyon olamadik diye hoca kovduk. Sadri Sener ve yonetimi, kampindan yeni transferini kacirtti. O oyuncu bizim gerimizdeki bjk icin nokta atisi takviye oldu ve takimi sampiyon yapti. Beceriksiz yonetim faturayi Ersun a kesti. O sezon icin Ersun a hicbir elestiri yapamam, Umut ile Gokhan gol kacirma yarisina girmeseler yine sampiyonduk.

Istikrar i olmayan bir kulübüz bu nedenle yasadigimiz sikintilar sürpriz degil.

Su anki sikinti oyuncularda bu gün gibi ortada su durumda degil ersun Mourinho gelse ilac olamaz.

Futbolcular kendine bakmiyor takima bakmiyor futbolcular zirt pirt hasta sakat oluyorsa büyük sorun var demektir.

Cok methettigin ersun gecen sezon deplasmanda dökülüyordu sadece ekicinin müthiş formu sayesinde kendi sahamizda kazaniyorduk bunlari ne cabuk unuttun?

Bera B.
13.02.2016, 23:34
İyi tarafından bakıyorum. Hami'nin performansı bir süre özevlatçıları susturur herhalde. Bundan sonra da olacakları söylüyorum. Birkaç hafta git gelli performanslar sergileriz. Ne zaman lig takımların büyük çoğunluğu için sonlanır; düşecekler, Avrupa'ya gidecekler ana hatlarıyla belli olur bizim de performansımız bir anda yükselir ve art arda galibiyetler almaya başlarız. Pazartesi günü de gol atacak kimsemiz olmadığı için muhtemelen berabere kalırız.

61ronin61
13.02.2016, 23:38
.

kayyum61
13.02.2016, 23:41
sanıyorum artık "... ama juventus maçında çok güzel top oynamıştık" klişesi bitmiştir

61ronin61
13.02.2016, 23:45
.

Full HD
13.02.2016, 23:51
Favori yok yani sonuc belli degil.Ama Kayseri daha cok asilacak gibi zaten TS hic asilmiyor maclara.

carantinas
13.02.2016, 23:55
bu maçtan gerçekten hiç beklentim yok.

Maç saati gelecek tv karşına geçip izleyeceğim hepsi bu.

Belki çekirdek çitletirim.

Arada Başka liglerin maçlarına zaping yaparım sıkıldıkça.

Hasan Habip Özbay
14.02.2016, 00:48
günler önce yazmıştım puan aalmamız çok zor seyretmeyeceğim ruhsuzluk çok zoruma gidiyor düşünün futbolcunuz antremanda gol atıyor ve Qarezmaaaaa diye bağırıp seviniyor ve biz bu zatttan başarı bekliyoz vah ki vah 16-17-18 lik gençlerimiz oynasın gerisi hikaye uzun süre kazanamaz bu takım

Hasan Habip Özbay
14.02.2016, 00:50
arkadaşlar kızmayın bir takımın 7 futbolcusunun içi boş ise başarı imkansızdır yani trabzonsporun şu anki hali bu

61ronin61
14.02.2016, 00:53
günler önce yazmıştım puan aalmamız çok zor seyretmeyeceğim ruhsuzluk çok zoruma gidiyor düşünün futbolcunuz antremanda gol atıyor ve Qarezmaaaaa diye bağırıp seviniyor ve biz bu zatttan başarı bekliyoz vah ki vah 16-17-18 lik gençlerimiz oynasın gerisi hikaye uzun süre kazanamaz bu takım

yaş itibariyle hatırlıyorsunuzdur belki 3 kızkardeşlerin bizim sahamızda oynarken tüm maç boyunca kendi yarısahalarından çıkamadıklarını bakın nerden nereye.asil kan trabzonlu kanı bi ton gelen ne idiü belirsiz adamlar yüzünden bozuldu.şimdi kayseriyi yenermiyiz muhabbeti yapıyoruz.

tüm şehir bu takımın eski zamanlarını biliyor gitmemekte çok haklılar trabzon şehri asil bir şehir.ve bu ruhsuzları görünce kabullenemiyorlar asla bizim trabzonsporumuz bu olamaz diyorlar zaten trübünler de bundan boş.

Hasan Habip Özbay
14.02.2016, 00:59
yaş itibariyle hatırlıyorsunuzdur belki 3 kızkardeşlerin bizim sahamızda oynarken tüm maç boyunca kendi yarısahalarından çıkamadıklarını bakın nerden nereye.asil kan trabzonlu kanı bi ton gelen ne idiü belirsiz adamlar yüzünden bozuldu.şimdi kayseriyi yenermiyiz muhabbeti yapıyoruz.

tüm şehir bu takımın eski zamanlarını biliyor gitmemekte çok haklılar trabzon şehri asil bir şehir.ve bu ruhsuzları görünce kabullenemiyorlar asla bizim trabzonsporumuz bu olamaz diyorlar zaten trübünler de bundan boş.
malesef kardeşim biz neler gördük şuanki durumu asla kabullenemiyorum beş ye ama asla mücadeleden vageçme adam 4 gol yiyor umruna değil sakatlamakla değil ama TRABZONSPOR 3 ve daha fazla gol yediği maçlarda en az 2-3 kırmızı görmeli kabullenmemeli şımarık ve beceriksiz oyuncu çok fazla

emrhan61
14.02.2016, 01:17
2011 2012 Avni Aker maçlarını izledim. İnanılmaz bir taradtar var. Çok iyi kontraya çıkan bir takım. Alanzinho Volkan Olcan Adrian Burak Zokora Colman çok seri oyuncular bunlar. Şu andada ihtiyacımız olan bu tarz oyuncular yok. Ne zaman basit ve seri oynamaya başlarız , galibiyetler gelir.

Şerafettin Kara
14.02.2016, 01:33
Ü.özat'ın maç sonu açıklamalarını Hami'nin 100000 kere dinlemesi lazım ağlamayacağını öğrenmesi gerek

Fatih Öztürk
14.02.2016, 03:37
Beklediğim gibi 13.sıraya geriledik.Muhammet Demir muhtemelen maça yetişmez.Sürpriz olmazsa Kayseri bizi yener,Antalya'da kötü Eskişehir'i deplasmanda yenerse 15.sıraya düşüyoruz.Hami'ye falan kızmıyorum çünkü kendisini teknik direktör olarak görmüyorum inşallah bu maçı kazanırızda iyice rezil duruma düşmeyiz.Bu kadar rezalet yeter.

Mert Oğuzlu61
14.02.2016, 10:55
Istikrar i olmayan bir kulübüz bu nedenle yasadigimiz sikintilar sürpriz degil.

Su anki sikinti oyuncularda bu gün gibi ortada su durumda degil ersun Mourinho gelse ilac olamaz.

Futbolcular kendine bakmiyor takima bakmiyor futbolcular zirt pirt hasta sakat oluyorsa büyük sorun var demektir.

Cok methettigin ersun gecen sezon deplasmanda dökülüyordu sadece ekicinin müthiş formu sayesinde kendi sahamizda kazaniyorduk bunlari ne cabuk unuttun?

_____salih____bosig___uğur____yusuf(akbaş)

____________medjani___atik

______özer(sefa)____ekici_____erkan

________________cardo(yatabare)

Adam kendi sistemiyle uzaktan yakından alakası olmayan adamlarla seni Avrupa ya götürdü. Şu rezil kadroyu komple değiştirecekti. Şampiyonluğa oynayacak kadro kuracaktı ama İho ben bu transferleri yapmam dedi, Ersun da iyi o zaman size kolay gelsin dedi gitti. Kadronun başarılı olamayacağını biliyordu, ne dediyse çıktı.

Ersun ilk senesinde şampiyonluğa oynadı, 2. gelişinde ptt takımıyla bizi Avrupa ya götürdü. Sen 2 sene üst üste şans tanıdın mı Ersun a ? Tanımazsan öyle Vahidler, Mralar, Şotalar, Hamiler gelir gider olan Trabzon a olur. Kümeye gidiyoruz şimdi anti Ersuncuların yazılarını okudukça gülüyorum. Bugün gelse kimse gıkını çıkaramaz. Muharrem Usta nın Luce yi felan getireceği yok Luce gel me ye cek. Ersun treni kaçtı, sanki adam bizi istiyor da istemem yan cebime koy diyenler var. Sen kimsin ya, Trabzon sun alt tarafı. Kümeye gidiyorsun kümeye, Ersun senin neyine yaw sezon sonu Ertuğrul Sağlam gelir yada 3. sınıf yabancı hoca. Görürsünüz...

emrhan61
14.02.2016, 11:09

Adam kendi sistemiyle uzaktan yakından alakası olmayan adamlarla seni Avrupa ya götürdü. Şu rezil kadroyu komple değiştirecekti. Şampiyonluğa oynayacak kadro kuracaktı ama İho ben bu transferleri yapmam dedi, Ersun da iyi o zaman size kolay gelsin dedi gitti. Kadronun başarılı olamayacağını biliyordu, ne dediyse çıktı.

Ersun ilk senesinde şampiyonluğa oynadı, 2. gelişinde ptt takımıyla bizi Avrupa ya götürdü. Sen 2 sene üst üste şans tanıdın mı Ersun a ? Tanımazsan öyle Vahidler, Mralar, Şotalar, Hamiler gelir gider olan Trabzon a olur. Kümeye gidiyoruz şimdi anti Ersuncuların yazılarını okudukça gülüyorum. Bugün gelse kimse gıkını çıkaramaz. Muharrem Usta nın Luce yi felan getireceği yok Luce gel me ye cek. Ersun treni kaçtı, sanki adam bizi istiyor da istemem yan cebime koy diyenler var. Sen kimsin ya, Trabzon sun alt tarafı. Kümeye gidiyorsun kümeye, Ersun senin neyine yaw sezon sonu Ertuğrul Sağlam gelir yada 3. sınıf yabancı hoca. Görürsünüz...

Harika bir yazı ama Trabzonsun alt tarafı ?

Semih58
14.02.2016, 11:13
Haydi Trabzonspor, en az 3-0 yenmeliyiz.

Mert Oğuzlu61
14.02.2016, 11:21
Harika bir yazı ama Trabzonsun alt tarafı ?

2011 den beri 2. kere kümeye oynuyoruz. Yapılan yanlışlar yüzünden sıradan Anadolu takımı kıvamına geldik. Tarihimizde beyin sahibi yönetimi ve başkanı bulduğumuz dönemlerde hep zirveye oynadık, başarılı olduk. Muharrem Usta ile yavaş yavaş toparlarız ama kendimizi dev aynasında görmeyelim. Gelecek antrenörden direk şampiyonluk bekleyenler var, Juande Ramos ismi geçince şampiyon olmayalım Uefa yı kaldıralım yeter diyenler oldu burada. :) Adam buraya gelince sanki Sefa dan Ronaldo çıkaracak...

Porto, Dortmund modeli bizim kurtuluşumuz. Antrenör tercihi çok önemli ama hepsinden önemlisi Kayseri maçı. Kazanmak şart oldu yoksa cümle aleme rezil olacağımız günler yakındır. Puan tablosu korku filmi gibi.

cyberentalpi
14.02.2016, 11:27

Adama hep yanlış yaptık. Bütün bunlara rağmen bu tekrar alabilirdik ama stratejimiz yanlıştı.
Yahu bu adam sonucta bizi sampiyon yapan takımın temelini kendi bilgi birikimi ile kurdu. Jaja yı,teo yu Burak Yılmaz ı
Hatta BJK NİN Kaptığı ve kendisini sampiyon yapan yusuf u alsa idik bugun belkide 9 sampiyonluktan bahsediyorduk.

Sadri Şener in kafada hep Şenol vardı. İlk basta gonderecekti Ersun u da şenol ile takım kuramayacagini biliyordu. Taraftar tepkisinden korktu.
İkinci gelisi zaten yine kendi yapmadigi bir kadro idi.

Bu adam geldiginde mehmet ekici asist kralı oldu. ciddi gol attı
mejdani en fazla gol atan defans oyuncusu idi. cardozo gol krallığına oynadı.

Gerçekten kaçtı. malesef Ertuğrul Saglam da bizim çaremiz degil. Belki Hamza. Bul bulabilirsen bu kalitede bir yabancı hoca. Lucesku gelince her sey bitecek diyorsunuz. Bjk yi 6 sene calıstırıp 3 sene sampiyon yapan milne ne oldu

melihergun
14.02.2016, 11:29
şu maçı alalım gs maçını alırız eğer gs maçınıda alırsak tamam takım yükselişe geçer. avrupaya gidebiliceğimizi hala düşünüyorum.imkansız değil.

emrhan61
14.02.2016, 11:33
Teknik Direktörler bence başarısızlıgımızın hakemlerle beraber 1.sebebi

2010 2011den sonra kimler ile çalıştık ;

Tolunay Kafkas (İHO geldiği gibi kovdu..)
Mustafa Reşit Akçay
Hami Mandıralı
Vahid Halilhodzic(Burada hiç mutlu değildi ve kendisini bize vermedi.)
Ersun Yanal(En uygun teknik direktörlerdendi çok acele edildi kovuldu.)
Şota
Sadi T.
Hami Mandıralı.

Baktığımızda çok yetersiz hocalara çok zaman verdik ama işi bilen hocalara dayanamadık.

Aykut Uçar
14.02.2016, 12:38
Haftaya gs maçına hanımla gitmeyi düşünüyoruz bu Pasolig gerekli mi gerekliyse nerden temin edebiliriz.

Sibel
14.02.2016, 12:47
Çıkıp adam gibi futbol oynayacaksın.
"SONRA" başka bahanelere sıra bulursun.
Önce top oyna. Kimse rezilliklere katlanmak zorunda değil.

Faruk BERBER
14.02.2016, 12:55
Haftaya gs maçına hanımla gitmeyi düşünüyoruz bu Pasolig gerekli mi gerekliyse nerden temin edebiliriz.

Gerekli, passolig resmi internet sitesinden talepte bulunmanız gerekiyor.

asilhamsi
14.02.2016, 13:08
Trabzonspor bırakın 4 maç üst üste, ligin geri kalan maçlarında toplam 4 maç kazanır mı şüpheliyim.

Aynı görüşteyim.Sezon sonuna kadar kazanabilecegimiz 4-5 mac var.Bu teknik ekip ve bu ruhsuzlar ordusu takım ile bu sene en buyuk hedef ligde kalmak olacak.

Malesef cok acı ama gercek tam olarak bu.

Ozan Yılmaz
14.02.2016, 13:15

https://www.passolig.com.tr/nasil-alinir

https://www.passolig.com.tr/uye-ol

Sefaenes
14.02.2016, 14:50
Elinoğlu hoca değistirir mac kazanmaya baslar biz değistiririz giden Hocadan daha berbat olur Hami ya bu maci kazandirir yada defolur gider mactan sonra hikaye dinlemek mazaret dinlemek istemiyorum. Hami giderken guvendigi salihi fatihi sefayi musayi alip gitsin

Tayfun
14.02.2016, 15:22
Kayseri yener gider.

Hami dörtte sıfır çeker o kafa ile

BlackPanther
14.02.2016, 15:28
Maçın favorisi Kayserispordur.

Bu arada bir lafımda Kulak Burun Boğaz uzmanı Dr. Muharrem Ustaya olacak.

Muharrem bey, hastanenizde kalp hastası ameliyat öncesi ameliyatı yapacak tek uzman kalp cerrahını başka hastaneye gönderirmisiniz? Yani staj yapan yardımcılara bırakmazsınız hastayı. Doğru mu?

Pekiii siz neden elinizdeki tek ortasaha uzmanını gönderip stajerlere hastayı bıraktınız???

Mbia yı gönderip yerine neden uzman almadınız be Muharrem beyyy.

artvints
14.02.2016, 15:36

Muharrem bey, hastanenizde kalp hastası ameliyat öncesi ameliyatı yapacak tek uzman kalp cerrahını başka hastaneye gönderirmisiniz? Yani staj yapan yardımcılara bırakmazsınız hastayı. Doğru mu?

Pekiii siz neden elinizdeki tek ortasaha uzmanını gönderip stajerlere hastayı bıraktınız???

önümüzdeki 4 ay ciddi bir ameliyat yok. acil'i de kapattık.

Tolga Kurt
14.02.2016, 15:57
Şaka maka kümeye doğru gidiyor takım

Fatih Öztürk
14.02.2016, 16:12
Antalya Eskişehir deplasmanında öne geçti,Şuan 14.sıradayız.

Fatih Öztürk
14.02.2016, 16:13

Mükemmel yorum.Olay budur.

Hakan
14.02.2016, 16:16
Muhammet(2),Marin

3-0

Ahmet Kara
14.02.2016, 16:23
Bu hafta küme düşme mücadelesi veren Sivas ve Mersin'in kazanması ile birlikte bu maçın önemi daha da arttırdı.
Kazandığımızda kendimizi 8. veya 9.sırada bulacakken.
Kaybettiğimizde 15.sırada bulabiliriz.

emrhan61
14.02.2016, 16:26
Antalya yener ve bizde yenilirsek 15.oluyoruz..

Tahir61
14.02.2016, 16:32
önümüzdekilerin çoğu kaybetti altımızdakiler de hep kazandı

sezonun maçı!

ya yukarı ya aşağı

nuri45
14.02.2016, 17:22
eyyamci cüneyt is basinda maci eskisehire cevirtecek

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2016, 17:30
Zivas yendi, Satılmışşehir de yenecek galiba

Şu iki şikeci ve teşvikçi takımın bu sezon düşmesini çok istiyorum.

Zivas Süper Lige çıktığı sezondan beri ilk kez düşmüş olacak.

Bu 2 takıma da çakıp düşürmeli ve 2011'in intikamını almalıyız.

Yarın kazanırsak düşme korkumuz biter mental anlamda

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2016, 17:32

TS veya tff passoligin olursa TT Arenaya girebilirsin.

Aksi halde mümkün değil

Kemal Öztel
14.02.2016, 17:44
Onur
Cavanda Mustafa Aykut Bosi
Aytaç Özer
Yusuf Marin Erkan
Muhammet

Bu maçı alacağımızı düşünüyorum skor tahminim 2-0 Aykut ve Muhammet

asilhamsi
14.02.2016, 17:50
Onur
Cavanda Mustafa Aykut Bosi
Aytaç Özer
Yusuf Marin Erkan
Muhammet

Bu maçı alacağımızı düşünüyorum skor tahminim 2-0 Aykut ve Muhammet

halamı özer,erkan,yusuf.Yeter yahu adamların takıma verdigi zarar.

orhan42
kayseri vuru geçer..Biz de küme düşme adayı 4 takım arasına gireriz.Gençlerbirliği kadar değiliz.Veya MİY kadar..Bu kadro ve hoca bozuntusu ile ben bu sene o kabusun gerçekleşeceğini düşünüyorum..O sene bu sene dedik..gerçekten de o sene bu sene olacak gibi duruyor :(

HOPA'LI TS'Lİ
Yarın kazanırsak 5 basamak birden yükselerek 8. sıraya çıkacağız.

Mutlak kazanmamız gerekiyor.

Biz kazanalım, alttan uzaklaşalım.

Stres ve korku yıpratıyor insanı haftalardır

asilhamsi
14.02.2016, 17:51
bu hafta da kazanamazsak ciddi manada kume dusme adayıyız.

özellikle teknik direktör hami ve kanat oyuncuları özer,yusuf ve erkan ise.

asilhamsi
14.02.2016, 17:53
cok radikal kararlar alınmazsa tehlike canları bizim icin calacak.

Bu macta yasayacagımız herhangi bir puan kaybında Hami mutlaka gonderilmeli.

Ayrıca özer,yusuf,erkan gibi oyuncular kadro dısı bırakılmalı.Baska turlu bu takım kendine gelemeyecek ve gercekten cok tehlikeli bir duruma gelecegiz.

asilhamsi
14.02.2016, 17:56
--------------onur-----------

cavanda---mustafa---akakpo---aykut

----yusuf yazici---aytac---abdülkadir--

sefa------------muhammet-------------marin

ısrar ediyorum sezon sonuna kadar böyle oynayalım.

özer,erkan ve yusuf kredilerini tuketeli epey zaman oldu.

nakzo
14.02.2016, 18:09
Beyler bu işin şakası kalmadı.Palavra felan dinleme vakti geçti .Eskişehir,sivas ve mersin kazandı.7 puan kaldı kümeye kıçlarını mı yırtarlar başka taraflarını mı seve seve kazanacaklar bu maçı Aksi halde yarın maçtan sonra yeteneksiz hami bıraksın gitsin. eskişehir ölüydü samet Aybaba diriltti.Helal olsun samet hocaya işte hoca farkı.

nakzo
14.02.2016, 18:12
Usta twetere ,50. yılı felan bırak bu takımın seri şekilde maç kazanması gerekiyor.Futbolcuları topla gereken sertlikte konuş bu ne idüğü belirsiz heriflerle şu düştüğümüz hale bak ya ...

Recep Çaltepe
14.02.2016, 18:12
Yarın kaybedersek yüzde 51 küme düştük, yavaştan hazırlayın kendinizi.. Sonra yıkımı büyük olur durduk yere..

nakzo
14.02.2016, 18:15
Birde yok a o grip yok yan yattı çamura battı anlamam aykutta,mustafada muhammette oynayacak bu maç alınacak.

memozcan
14.02.2016, 18:18
rakiplerimizin hepsi kazandı bu hafta.. ama ben büyük hoca hamiye güveniyorum:) yersen..

artvints
14.02.2016, 18:18
aykut ve yumlu da bayadır oynamıyor. bosingwa yine oynayabilir belli olmaz.

Recep Çaltepe
14.02.2016, 18:19
rakiplerimizin hepsi kazandı bu hafta.. ama ben büyük hoca hamiye güveniyorum:) yersen..

Hami'nin son 3 takımın küme düştüğünden haberi bile olduğunu sanmıyorum..

memozcan
14.02.2016, 18:24
deli ibo üçte üç yaptı.. es es ikidir kazanıyor.. hoca değişikliği yapan sivas mesut bakkalla galip geldi.. ümit özat'ı alan MİY cinconu yendi..

bütün bu takımların ortak noktası hoca değişiminin takıma artı katkı yapması.. eğer ligde kalaaksa zaten bu olmak zorunda..

hoca değiştirip de galip gelemeyen tek bir takım var.. bilin bakalım hangi takım?

Cagdas Topal
14.02.2016, 18:38
Muharrem ustayı çok seviyorum ama ilk hatası hami oldu ve bu hatası ona çok pahalıya patlayacak . Kayseri maçını kazanamazsak ve ısrar edersek herşeyin sonu olur .

emre6117
14.02.2016, 18:44
Muharrem ustayı çok seviyorum ama ilk hatası hami oldu ve bu hatası ona çok pahalıya patlayacak . Kayseri maçını kazanamazsak ve ısrar edersek herşeyin sonu olur .

Kayseri maçı kazanılamazsa hami ve bazı oyuncular kovulmalı. Artık bu işin şakası kalmaz. Acilen ciddiyet grlmeli. İyi bir hoca bulunmalı. Bu şehir bu stresi kaldırmaz. Başkan filan arkasına bakmadan kaçar. Vizyon mizyın derken küme düşme adayı olacağız neredeyse.iyiye gideceğimize usta ile daha geriye gidiyoruz.

Tahir61
14.02.2016, 18:49
Basket takimiyla birde bir yaptik

1461 de şaşirtmiyor

yarin bir mucize olur mu bakalim

haftayi zehir edecekler yine bize

Tayfun
14.02.2016, 19:23
İdman sonrası taraftarların futbolcular ile olan motivasyon konuşmasını dinlediniz mi ?

Biri diyor ki abi oynayın artık işe gidesimiz gelmiyor :D

nuri45
14.02.2016, 19:27
ulan su visca yi almak vardi kac defa denildi