PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sarıkamış'daki İlkokul Çocukları Yardımlarınızı Bekliyor.

bordo61
24.01.2016, 20:45
Hava buz gibi...Benzetme olarak kullanmiyorum,bir dakika disarda kaldiginizda parmak uçlarınızi hissedemeyeceginiz kadar soğuk.her çöp kutusunun başında kedi,köpek,kuş birlikte donmamis yiyecek bir seyler arıyor.Yemediginiz ekmegi,yemegi bir kenara koyun,elinizden gelmesi kesinlikle mümkün olan bu durumu yapin.Sabah bir teyze gördüm bu dondurucu soğukta,o kedi köpeğin yanında kendine iki lokma yiyecek bulmak için çöpü karıştıran.

Az önce iki çocuk geldi köy yolu kapali olduğu icin okula gec kalan,üstünde incecik hirkayla donmus yüzü,gözü,elleri...

YARDIM EDIN!!!Cevrenizde goremiyorsaniz,yardim edilecek el bana gönderin. Lutfen paylaşın bu yazımı. Mont gonderin,şal,şapka gönderin,elinizden ne geliyorsa gönderin.

ADRES:Sarıkamış Erenler Aile Sağlığı Merkezi SARIKAMIŞ/KARS

---

Bir doktor arkadaşım Facebook sayfasında paylaşmış kendisi orada çalışıyor, bu çağrıya Bordomavi.net üyelerinin kayıtsız kalmayacağını ve buna benzer sayısız kampanya yaptığını bildiğim için konu açmayı uygun buldum.

Destek veren elleriniz dert görmesin.

Şimdiden teşekkür ederim.

8420

odyseuys
25.01.2016, 18:52
Ben yardımda bulunmak isterim. Ama yardımın nasıl yapılacağını tam olarak anlamadım. Yazılı adrese kargo şeklinde mi gönderilecek? Alıcı ismi görünmüyor adres bilgisinde. Maddi yardımda bulunmak isteyenler için bir hesap numarası vb. var mı? Bir de gönderilecek yardım malzemeleri özellikle giysi vb. çocuk bedenine uygun olarak mı seçilecek? Biraz daha ayrıntı yazabilirseniz sevinirim.

bordo61
25.01.2016, 21:58
Ben yardımda bulunmak isterim. Ama yardımın nasıl yapılacağını tam olarak anlamadım. Yazılı adrese kargo şeklinde mi gönderilecek? Alıcı ismi görünmüyor adres bilgisinde. Maddi yardımda bulunmak isteyenler için bir hesap numarası vb. var mı? Bir de gönderilecek yardım malzemeleri özellikle giysi vb. çocuk bedenine uygun olarak mı seçilecek? Biraz daha ayrıntı yazabilirseniz sevinirim.
Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Hesap numarası yok, para işleri biliyorsunuz insanların kafasında illaki bir soru işareti bırakıyor. Ondan direk bağışlamak istediğiniz ürünü kargo olarak ilgili adrese yollamamızı rica etti.

İlkokul Çağında birkaç köy okulu varmış yakınlarda, (Dediğiniz gibi çoçuk bedeni olursa daha makbul olur ) kimden ne tür bir yardım gelirse ihtiyaç dahilinde onu verecez dedi Doktor arkadaş.