PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 20.Hafta | Akhisar Belediyespor 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

memozcan
07.02.2016, 17:58
hoca faktörünün en önemli örneği takım ateşlendi resmen hamza hoca ile puan kaybetseler bile çok cesur oynuyorlar bizimkilerde ruh gibi.
hoca değiştiren tüm takımlarda bu kıpırdanma olur zaten.. tek istisna biziz bu konuda.. bir hoca göreve gelirken yeterli araştırma yapar o takımın maçını defalarca izler, eksikleri tespit edip hemen neşteri vurur ve bir reaksiyon gösterilir.. ama bizm hoca bunların hiç birini yapmamış belli ki.. daha bir hafta önce 1461'e göndermeye çalıştığın adamı 90 dk oynatırsan nasıl sonuç alacaksın??

jairzinho
ustanın yapacağı ilk iş bence maaş yükünü bir an evvel azaltmalı.azalttı ama yetmez.dengesizlik halen var.her zaman söylerim.en yüksek maaş sınırı 900 bin avro yu geçmemeli.hedefleri olan oyuncu profiline yönelmeli.

Ahmet Aksu
sadi hocaya laf ediyorduk takım oynamıyor diye en azından gençleri oynatıyordu. hami geldi fatihle neyi kanıtlayacak bize. bir hoca kotu diye yolluyoruz daha kötüsü mü geliyor hep :D

Gurpas
07.02.2016, 17:59
Usta, başarılı bir iş adamı olduğunu Hami yi kovarak bize bu akşam kanıtlamalı...

cimlagava
Hami hocanın ne suçu var? Eleştirilecek son adam. Gerçekten ne suçu var ? İki hafta önce de sadiye sövmediniz mi? Ne değişti şimdi?

Bu futbolcular ne olursa olsun hocaların bedel ödediğini gördüler. O yüzden umurlarında olmaz bu saatten sonra. Hami gider Hamza gelir. Paralar takır takır geçer hesaplara . Gerçi en son ne zaman maç kazandılar belli değil. Parayı da zor alırlar bu kafayla.

Reha Asan
her şeyi geçtim parlatma düşüncesi falan olabilir eyvallah ama en azından Salih ve Fatih ile yolları ayır, Douglas'a ne yap et Çin'den falan bir kulüp bul.
milyonluk oyuncular yüzünden kaçırdığımız galibiyet paralarını en azından bu şekilde telafi edelim

dağlıca61
Şota gibi adam Douglas'ı nasıl aldırdı anlamak mümkün değil...

Şota mı aldırdı dediniz, bu takımda yıllardır yönetimin istediği futbolcular alınır.Hoca alınanlardan bir kadro kurmaya çalışır, sağlanan başarı ortada.Yönetimin istediğim futbolcuyu alırım düşüncesine baş kaldıran, istedikleri yapılmayınca istifa eden tek prensipli hoca Ersun Yanal dır.

Necmettin ALTUNTAŞ
Utanıyorum!
"Trabzon kümeye" tezahüratlarını duymaktan utanıyorum.

yüregimts
07.02.2016, 18:00
Bu adamlar Hamiyle felan oynamaz. Bunlara getireceksin Yılmaz Vural'ı onun korkusuyla bagırma çagırmasıyla oynarlarsa oynarlar.

Gerekirse vursun benden izin

jairzinho
bu arada beğenilmeyen yumlu nun kıymetini anlamışsınızdır.ama nerdee

yorumsuz6117
Yusuf'un sorunu kendini Neymar zannetmesi..

asilhamsi
6 ay için üstelik antrenöre kurbanlık koyun muamelesi yapılan bir kulübe.

Lucescu ayarında teknik adam gelmez.

Elbette Hami, Sadi gibi tavanı belli olan değil de futbol dünyası için yeni, sürpriz bir isim düşünülebilirdi.

Çin de 4 tane yabancı oyuncu oynatabiliyorsun. Ersan Avustralya vatandaşı olduğu için yerli statüsünde oynayacak. Bu kadar değerli olması yadırganamaz.

Mbia ise 30 yaşında. Aldıği verdiklerinden daha fazlaydı. Yönetim güzel fiyata okuttu.

ersan icin alınan 7 milyonu da yorumla bir zahmet.

Hürriyet gucer muamelesi yapılan mbi Avrupa nın sayılı oyuncusu.

Hadi satılsın birsey demiyorum ama Ersan ın 7 ye satıldıgı yerde Mbia nın 6 ya satılmasının basarı olarak lanse edilmesi yılın esprisi.

Bu yıl cile yılı lafı talihsiz bir acıklama.Baskan kendi demedimi futbolda dun yok bugun var diye.

Eeee verilen kararlarla bu yarım sezonun gozden cıkarılması ne olacak.

Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu.

Muharrem beyin gelmesini en cok ben istedim.

Ama bu yaptıgı yanlıslarda eleştirmemi asla engellemez.

Bu yanlıs teknik direktör tercihleri basına buyuk bela acar.

Ben uyarımı yapayım.

jairzinho
07.02.2016, 18:01
oyuncuya milyon avro vermeyecen aga.bütün hedefleri bitiyor sözleşme imzaladığı anda.

UĞUR DURTAŞ
07.02.2016, 18:01
Bizler kimiz arkadaşlar takımı dışardan izleyen,destek veren taraftarlarız.
ankara daki maçlarını kaçırmayan,
final maçlarında takıma stadda destek veren biriyim ben.
niçin benim pardon bizlerin gördüklerini hocalar göremiyor.
çok merak ediyorum.
hastalığı biliyorum,
hafta içi buradan yazdım.
kortuğum başımıza geldi.
yazıklar olsun.
*kişiliğimi ortaya koyarım,bizler kadar teknik heyet kafa yorsun
*bugünkü durumumuzdan daha sağlıklı bir yerde olurduk.
*tek hedef kupa ,uçtu gitti
*hemde gol pozisyonuna girmeden(yazıklar olsun)
*aynı takımla pazar günü ciddi bir maça çıkıyoruz.
*yenilgi sonrası başımıza neler geleceğini hayal etmek bile istemiyorum.
*en başta teknik heyet ten bahsetmiştim.
*şahsen hami hocanın yerinde olsaydım.
*takıma izin vermezdim.
*kısaca,
*şanlı tarihimizi takımda bilmeyenlerin çoğunlukta olduğunu tahmin etmiyorum.
*biliyorum.
*sine vizyon la anlatırdım.
*Ocak ayı sonu itibariyle hedefsiz kaldık deyip,
*mikrofonu futbolculara verirdim.
*daha sonra takıma akhisar maçını defalarca durdurarak izletirdim.
*saha içerisinde tonlarca eksikliğimiz mevcut,
*okula yeni başlayan çocuğa anlatır gibi,
*salonda da antreman sahasındada,
*bencilliğin ne kadar adice bir şey olduğunu kafalarına sokardım.
*uygun durumdaki arkadaşına pas vermek yerine,
*çalım atan veya alakasız yerden şut çeken kişilere
*stadta veya tv karşısından sizleri izleyen taraftarların,
*sizin için ne düşündüklerini,kulaklarınızı nasıl çınlattıklarını anlatırdım,
*dedimya 6-7 yaşındaki çocuğa anlatır gibi
*yardımlaşmayı,presi,bindirmeyi
*taç atışını,korner atışını
*genişlik nasıl yapılacağını,oyun daraltmasını,
*rakibe baskının nasıl kurulacağını,
*hucumü,toplu defansı,
*ikiye birleri,verkaçları,
*hakemi kart görmeden nasıl baskı altına alınacağını,
*pas verme derecelerini,
*vs vs vs
*anlatırdım arkadaşlar
*valla halaa o kadar gerkin ve sinirliyim ki
*kendime gelemedim.
*sizlerle sabah bunları paylaşmak istedim.
*durumumuz iç açıcı ya
*hami hoca takıma izin vermiş,
*allah yrdımcımız olsun.

güneyli
07.02.2016, 18:02
Yuh sana Hami yuh...Eğer bu akhisar düzgün bir saha bulsaydı emin olun fark daha da artardı..Reziliz rezil..Kazanamama geleneği olan takımların ilacı oluyoruz..2 maç douglası oyuna alma lbu maçta al..Adam intikam almak için en güzel dakikaları seçti..Bu adam hep böyle...Güvenmiyorum..Bosinin tarla gibi sahada çok iyi oynadığını söylemeliyim..Kurtarıcı pozisyonunda 2 genci bu kadar sorumluluk altına sokan teknik direktör değildir..Yusufa marin aradan 2 süper top verdi.Kaleciyle karşı karşıya kalacağı pozisyonları kadir kendine yetişerek öldürdü..Sonuç olarak bosi defansı tecrübesiyle toparlar..Kötü günlerin en kötüsünü yaşadık..Daha kötüyü yaşayacağımızı sanmıyorum

nakzo
belki saçma bir mantık olabilir ama eğer cidden Lucescu ile anlaşıldı ise ki öyle görünüyor gitsinler Ersun Yanal ile görüşsünler bir şekilde ne yapıp edip sene sonuna kadar anlaşsınlar.
bu futbolcu güruhuna bu akşam para cezası basmaları lazım.bunlara destek olmak falan da yaramaz.en azından ekonomik yararları olsun

Neye göre lucrscuyla ankaşıldı.??????Yo öye bir sey...

Ahmet Hamza
Hami hocanın ne suçu var? Eleştirilecek son adam. Gerçekten ne suçu var ? İki hafta önce de sadiye sövmediniz mi? Ne değişti şimdi?

Bu futbolcular ne olursa olsun hocaların bedel ödediğini gördüler. O yüzden umurlarında olmaz bu saatten sonra. Hami gider Hamza gelir. Paralar takır takır geçer hesaplara . Gerçi en son ne zaman maç kazandılar belli değil. Parayı da zor alırlar bu kafayla.
Sadi ile arasında fark yoksa hocayım diye gezmesin ortalıkta. Kadro seçimleri aptalca tek kelimeyle. Ayda 100 bin lira alıyor ama maç kazanamıyor. Rezil herif.

Bud Spencer
Evet Atik tercihi ile bizi çılgına cevirdi ama oyun olarak buz bugün kaybetmeyi haketmedik..

Muhammet girdiği 2 net pozisyonu atsa biz bugün galip gelecektik..

Evet iyi top falan oynamadık ama mevcut takim itibariyle kötü de oynamadik..

Hami yi elestirecegim nokta mac bize tamamen dönük iken yapnadigi Sefa Besir hamlesi olur..

Bu takim gelecek tüm hocalari yiyecekti bu Hami hoca olacak ..

Bu sene boyle gececek yapacak bir sey yok...

Ben kazanimlara bakiyorum Muhammet cok iyiydi...Besir ve Aytac ta da israr edilmeli..

gecen haftalara nazaran daha "iyi" oynadik, hala daha yeterli olmasada
mücadele kismindan kimse sikayet edemez, douglasin kirmizi kartindan sonraki dakikalar haric
fakat hem kadro secimi, hemde yapilan/yapilmayan degisiklikler felaketti
fatih atik secimi anlatilamaz mesela...artik is isten gecti...2mac fazla veya az kazanmak hic bir seyi degistirmeyecek...ne avrupa kupalarina gideriz nede küme düseriz....atik gibileri kadro disi birakip genc ve kazanabilecegimiz oyunculari (besir, yusuf, abdul., okay, aytac) veya sefa gibileri (piyasa yapmalari icin) oynatmamiz gerekiyor
fatih atik secimi beni kendimden aldi...hic mir mantik bulamiyorum bu secimin arkasinda...performans dersen...bu adam yarim senedir mac oynamamis, yetenegi ve kalitesi zaten ortada, sezon sonu kontrati bitiyo....oyuncuyu pazarlama gibi bir durumda yok...

Antonio
07.02.2016, 18:03
muharrem usta kararsızlıklar yaşayıp başımıza hamiyi musallat etti sadiyi gönderen adam hamiyi getrimez. sadi gitmeyecekti gidiyorsada sağlam bir hoca getirirsin. bulamıyorsan sadi kalır.

Ahmet Aksu
07.02.2016, 18:03
Utanıyorum!
"Trabzon kümeye" tezahüratlarını duymaktan utanıyorum.

onları söyleten futbol ve futbolcularımızdan da ..

gökçay61
07.02.2016, 18:04
yusufla tekrar sözleşme imzalanması gerkiyor. sabit ücret vermeyip oynadığın kadar alırsın her yaptığın asiste ve gole ayrıca bonus diyeceksin. bak bakalım nasıl oynuyor. sefa kimki 4 trilyon alacak yıllık???? ulan iho ettin takımın içine Allahından bul başka lafım yok sana.

Gokhlayeh
07.02.2016, 18:04
Borç batağında olduğumuzu unutuyor birçoğunuz.

Sefa'yı örnek alalım. 3,5 milyon euro bonservis vermişiz. Yılda 1 milyon euro civarı maaşı vardır herhalde bilmiyorum. Sözleşmesi 2018 yılına kadar. Bunu şimdi bir varlık olarak düşünebilirsiniz, bir bina, arsa, taşıt gibi. Bu Trabzonspor şirketinin bir değeri. Şimdi sizin bir aracınız, binanız olsa, çürümeye mi bırakırsınız? Çürümeye bıraktığınızda harcadığınız tüm paradan olmaz mısınız? Ve çürümükte olan bir yere yılda bir milyon euro verme mecburiyetinde olduğunuzu düşünün. Onu bir şekilde işletmelisiniz ki değeri ayakta kalsın. Başka çaresi yok şu an Trabzonspor'un. Bu çaresizliği anlayamıyorsunuz. Bana da kalsa Douglas'ı, Erkan'ı, Özer'i, Sefa'yı, Yusuf'u falan oynatmayalım. Oynatmayınca ama milyonları hurdalığa bırakmış oluyorsun. Bu durumdan çıkmak için önümüzdeki sezon transferleri hangi parayla yapacağız, para nereden gelecek? Bu oyuncuları satacağız ki başka oyuncular alacak kaynağımız olsun.

gökçay61
07.02.2016, 18:05
barış memişin geleceğini görüyorum onda. tek farkı barış memiş kadar sabredemedi daha erken ben oldumcu oldu.

Süleyman Baykan
07.02.2016, 18:07
Douglas,Salih ve Musa bu takımda oynayacak oyuncular değil ama mecburen oynattı hoca ayrıca Erkan ve Özer bal yapmayan arı gibi çok egolu oyuncular hep pohpohlanmak istiyorlar onları oynatmamasını haklı buldum onlar oynadı da ne oldu gene yenildik Akhisar'a zaten Erkan hiç transfer olmamış bir yapıda sorun hoca sorunu değil bunu anlamıyorsunuz hala istikrar şart mesela Marin dikkatle izledim adamın attığı her pas pozisyon sahadaki tüm oyunculardan farklı düşünüyor onun hep oynaması lazım mesela Aytaç ve Okay çok defansif kaçıyor ondan oynatmadı bence Aytaç'ı Okayın yanına Fatih atik kazması değilde Özer veya Mehmet Ekici olmalı açıkcası hocayı eleştirmek için bikaç maç daha beklemek gerek hemen asmak yersiz bu kadro darmadağın kim gelirse gelsin elinde sihirli değnek yoksa bikaç maçta iyi oyun beklemesin kadro yakalamak ve istikrar şart bide çok eksik oyuncumuz var o nedenle 3-5 kazma 11 de olunca böyle oluyor hocaya yüklenmek komik bence

memozcan
hadi diyelim ki alıyorsun 80. dakikada niye yapıyorsun bu işi? beşir zaten 19 yaşında tecrübesiz bir çocuk. son 10 dakika bu kadar stresli bir maçta ne verim bekliyorsun. yada 90. dakika da akokpoyu alma amacın nedir? oyuncu sana 3 dakika da ne verecek? benim için iyi hoca oyunu okur ve en geç 60. dakikada oyuncu değiştirir ve verim alır. oyuncu oynar oynamaz orası ayrı konu. önemli olan birşey düşünebilmek ve hamle yapabilmektir. ama hami hiç oyun görüşü olmadığını resmen ortaya koydu. zaten tv8 deki salon turnuvasında nasıl takım yönettiğini görmüştük aynen devam ediyor.
konuyu çok güzel özetlemişsin.. bir takımda hocanın olup olmadığı bence 60. dakikada anlaşılır.. bu maçta özer, erkan, aytaç neden oyuna alınmaz.??

nakzo
lcay çakırı çok severim ve değer de veririm ama asla yusuf ve yumlu hakkındaki görüşlerine katılmıyorum iyi niyetliler hiç şüphe yok ama asla Trabzonsporda OYNAYAMAZLAR

Olcay çakır futboldan zerre anlamıyor en baştan beri yaptığı hiçbir doğru yorum yok.

jairzinho
07.02.2016, 18:09
geçen maçta daglıs niye oynamadı dediler.bu hafta ise daglıs biye sahada kovun diyorlar.çoh enteresan

bordo08
07.02.2016, 18:09
Hami mandıralı ben bu takımın efsanesiyim diyorsa önce o koltuğu hak edecek kendini geliştirecek tepeden inme hazırcılık yapıpta en iyi kadro bu diye saçmalamayacak.. Tolunay osman özköylü benim gözümde daha büyük efsanesininelerdir adamlar emek veriyolar hami gibi beleşçi değiller

Oruç
07.02.2016, 18:11
Yusuf'un sorunu kendini Neymar zannetmesi..

Bence Yusuf'un sorunu kendini futbolcu zannetmesi.

Sahada yaptığı tek bir olumlu hareket yok. Çalım atmak yok, orta yapmak yok. Yokoğlu yok. Bunca beceriksizliğin yanı sıra olur olmadık pozisyonlarda kendini yerlere atması cabası. Adam kendisini yeterli görmese okey masalarında rakiplerle dalga geçerek vakit öldürmez zaten. Altyapıdan Yusuf gibileri çıkmaya devam edecekse kilidi vursunlar onca masrafa da gerek kalmaz.

yüregimts
07.02.2016, 18:12
Hami mandıralı ben bu takımın efsanesiyim diyorsa önce o koltuğu hak edecek kendini geliştirecek tepeden inme hazırcılık yapıpta en iyi kadro bu diye saçmalamayacak.. Tolunay osman özköylü benim gözümde daha büyük efsanesininelerdir adamlar emek veriyolar hami gibi beleşçi değiller

Haminin efsaneliğini kimseyle kıyaslamaya gerek yok. Hami Trabzonspor için sayılı adamlardan birisidir... Ancak hoca olmadığı gerçektir.

Ancak mevzu hoca moca değil , şu takımın başına kim gelirse gelsin 4 5 haftada gider. Yapılması gereken bu futbol yoksunlarına nerede olduklarını

göstermek. Ah Trabzonda olcam ki bascam o antreman sahasını...

memozcan
07.02.2016, 18:14

valla pes diyorum artık.. bir hafta önce 1461'e postalamaya çalıştığın atiki 90 dakka neden oynatıyorsun? bu salih ve douglasta bizim göremeyip de haminin gördüğü ne var? bir hafta öncesine kadar takımın değişmezi olan özer, erkan, aytaç neden kanarda oturur 90 dakika? rakip hoca 60. dakika oyuna müdahale ederken neden izlersin kenardan?

yusuftan roben, sefadan riberi yaratmaya çalışmanın gereği ne? neden bu adamları kendi yarinde oynatmazsın?

Tayfun Aydın
07.02.2016, 18:14
Oynamıyoruz oynadığımız futbol değil bu iş para meselesi de değil alın işte Leicester City Premier Lig de ne durumda. Bu yapıyla değil 50. yılda 150. yılda bile şampiyon olamayız. Çok mu zor ya kadroya göre oynatmak takımı bu kadar mı zor bu yapıyı kurmak. Bugün Muhammet sağ açığa doğru bir depar attı topu yakaladı geç kaldı ama o topu Cardozo mümkün değil yakalayamazdı. Yapılacak çok fazla şey yok ciddi ciddi küme de kalmak için defansif orta saha ve kontraatak oynamak zorundayız. Elimiz de ne Bir Orhan Çıkrıkçı var ne bir Yattara ne Abdullah. Üzgünüm ama net bir şekilde küme düşme adayıyız. Bu kadar kalitesiz bir kadroyu Trabzonspor da 2.kez izliyorum.

bordolu mavi
07.02.2016, 18:18
zor günler bizi bekler

bordolu mavi
07.02.2016, 18:19
haminin hamiliğini yapanlar mandıralının peynirini mi satacak

nakzo
Küme düşebiliriz diye korkuyorsun, ama küme düşüyor, niye arkasında durayım diyorsun. Bunu nasıl açıklamalı? Benim lafım sana kişisel olarak değildi, genel olarak takım küme düşer diye yazanlaraydı. Çoğunuzun bir yandan Trabzon küme düşer denilince ağrına gidiyor, diğer yandan kendiniz de küme düşer diyorsunuz. Kendinizde inanç, güven yok ki, dalga geçene kızacak bir durumunuz olsun. Benim anlayamadığım bu. Onuru olan, kendini büyük kulüp olarak gören, kendinden şüphe duymaz, korkuya düşmez, paniklemez. Zorlandım bunu açıklamakta ama anlayan anlamıştır umarım.

Neyin felsefesini yapıyorsun leş bir takım var KARAKTERSİZ bir takım var utanmaz bir takım var neyini destekleyeceksin bunların bu heriflerden tek beklentimiz bu sene küme düşmemek ve sene sonunda hepsinin cehennemin dibine en derine gitmeleri.BELA OKUMAK GÜNAH BEN BU GÜNAHI GÖZE alıyorum. FUTBOLCU KERE ALLAH TOPUNUZUN EKSİKSİZ TOPUNUZUN HAK ETTİĞİ CEZAYI VERSİN.DOĞUDA asker polis 3 kuruş maaş için ölürken bir polisin bir askerin100 katı parayı alıyorsunuz ya bir senede bağırtarak çıksın her bir kuruş.

Dip.Ing.Mag.
Atik gibi bir futbol fukarasını oynatmasaydı haminin bende kredisi olurdu fakat gözümde tamamen bitmiştir. Kimsenin göremediğini hami mi gördü de ilk 11 de oynatıyor bu adamı?!? Yazıktır şu kadar tafatara.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Şerafettin Kara
07.02.2016, 18:20
Maçın en iyi oynayan 3 adamından biri Douglas'tı.Tek hatası penaltı pozisyonu ayrınca o golü yarısınıda yediren Bosingwadır.Yarın Douglas kadro dışı kalırsa hiç şaşırman çünkü Hami gibilerinin derdi yabancı oyuncu düşmanlığı tüm yabancıları kadro dışı bırakır sorun çözülür nasıl olsa öz evlatlarımız var bizim onlar süperler harikalar mükemmeller canlarım benim.

bordolu mavi
07.02.2016, 18:21
ne olacak bu işlerin sonu

smart
07.02.2016, 18:21
Douğlao çok pozisyon kesti.

Adam müthiş diyorum bende

asilhamsi
07.02.2016, 18:23
Douglas,Salih ve Musa bu takımda oynayacak oyuncular değil ama mecburen oynattı hoca ayrıca Erkan ve Özer bal yapmayan arı gibi çok egolu oyuncular hep pohpohlanmak istiyorlar onları oynatmamasını haklı buldum onlar oynadı da ne oldu gene yenildik Akhisar'a zaten Erkan hiç transfer olmamış bir yapıda sorun hoca sorunu değil bunu anlamıyorsunuz hala istikrar şart mesela Marin dikkatle izledim adamın attığı her pas pozisyon sahadaki tüm oyunculardan farklı düşünüyor onun hep oynaması lazım mesela Aytaç ve Okay çok defansif kaçıyor ondan oynatmadı bence Aytaç'ı Okayın yanına Fatih atik kazması değilde Özer veya Mehmet Ekici olmalı açıkcası hocayı eleştirmek için bikaç maç daha beklemek gerek hemen asmak yersiz bu kadro darmadağın kim gelirse gelsin elinde sihirli değnek yoksa bikaç maçta iyi oyun beklemesin kadro yakalamak ve istikrar şart bide çok eksik oyuncumuz var o nedenle 3-5 kazma 11 de olunca böyle oluyor hocaya yüklenmek komik bence
abi bosuna su adamı savunma.Aytac sahada ayakta kalan ender oyunculardan ama oynamıyor.

kesilecek biri varsa aytac degil okay olmalı.

Atik ne verdi simdiye kadar da simdiden sonra katkı saglasın?

akakpo madem oynamayacak ne demeye aldın 1461 den

salihten ne bekliyorsun?Bosi yi koy gercek yerine ve stopere douglas,akakpo ile cık.

Yusuf hic yoktan sol bekte idare ediyordu.Ne işi var musanın takımda?

daha saymamı istermisin?

Dip.Ing.Mag.
07.02.2016, 18:23
Neyin felsefesini yapıyorsun leş bir takım var KARAKTERSİZ bir takım var utanmaz bir takım var neyini destekleyeceksin bunların bu heriflerden tek beklentimiz bu sene küme düşmemek ve sene sonunda hepsinin cehennemin dibine en derine gitmeleri.BELA OKUMAK GÜNAH BEN BU GÜNAHI GÖZE alıyorum. FUTBOLCU KERE ALLAH TOPUNUZUN EKSİKSİZ TOPUNUZUN HAK ETTİĞİ CEZAYI VERSİN.DOĞUDA asker polis 3 kuruş maaş için ölürken bir polisin bir askerin100 katı parayı alıyorsunuz ya bir senede bağırtarak çıksın her bir kuruş.

Hocam bundan sonra senin yazdıkarının altına tereddütsüz okumadan imzamı atarım. Senelerdir ne desiysen çıktı. Biz bir umutla takım ha düzeldi ha düzelecek diye beklerken daha da beter oldu ve sen hep bu günlere geleceğimizden bahsettin. Bu forumun efsanesi sensin. Ego şişirmek için söylemiyorum bunları cidden durum böyle.

Ben de artık tamamen umudu kestim. Küme falan düşmeyiz o kadar da değil diyenlere de valla bu konuda da bu takım bize bir süpriz yapabilir diyorum. İnşallah bu sene kümede kalırız

asilhamsi
07.02.2016, 18:24
Maçın en iyi oynayan 3 adamından biri Douglas'tı.Tek hatası penaltı pozisyonu ayrınca o golü yarısınıda yediren Bosingwadır.Yarın Douglas kadro dışı kalırsa hiç şaşırman çünkü Hami gibilerinin derdi yabancı oyuncu düşmanlığı tüm yabancıları kadro dışı bırakır sorun çözülür nasıl olsa öz evlatlarımız var bizim onlar süperler harikalar mükemmeller canlarım benim.

o pozisyon penaltı degil.O kadar mudahele ile duser mi o adam?

boss yine sag tarafa gecmeli.Stoper douglas,akakpo oynamalı.

Fatih Öztürk
07.02.2016, 18:25
geçen maçta daglıs niye oynamadı dediler.bu hafta ise daglıs biye sahada kovun diyorlar.çoh enteresan

Penaltı pozisyonuna kadar Douglas en iyi oynayan oyuncumuzdu.penaltı pozisyonu sağolsun Bosingwanın eseri.

biltrabzon
07.02.2016, 18:26
Douglas tan önce Bosingwa nın yaptigi hatayı konuşalım.Macın 60.dakikasından sonra özer,Aytaç,Erkan oyuna dahil olsa bu macı rahat alırdik.Ama adam dünkü bebeleri kurtarıcı diye oyuna sokttu.

asilhamsi
07.02.2016, 18:26
haftaya douglas yok

-------------onur-----------

boss-----aykut-----akakpo-----yusuf

cavanda-----aytac-------okay-----marin

----------cardozo-------muhammet--------

korkunun ecele faydası yok

Şerafettin Kara
07.02.2016, 18:29
o pozisyon penaltı degil.O kadar mudahele ile duser mi o adam?

boss yine sag tarafa gecmeli.Stoper douglas,akakpo oynamalı. Abi douglası kadro dışı bırakır bu adam kırmızıda yedi ya ihale ona kalır kesin.

Gokhlayeh
07.02.2016, 18:29

Ben çok iyi bir takımımız var, oyuncularımız çok karakterli mi diyorum? Küme düşmemek ve sonunda bu oyuncuların elden çıkmasını istiyorsak tek çaremiz desteklemek. Fırtınaya kapılmış bir gemide fırtınanın üstüne bir de panik çıkarıp uyana buyana koşuşmanın, kaptana, mürettabata falan saldırmanın alemi yok.

Zurawski
07.02.2016, 18:30
Aytaç neden oynamadı sorusunun cevabı var mı? İlk maçına bugün çıkan adamı oynatmak nedir Allah aşkına Hami.

Sefayı kazandırmak istiyorsun Douglası kazanmak istiyorsun anlarım ama bu adamların hepsini bir maçta kazanamazsın. Senin form tutmuş 15-20 maç oynamış adamların var, bunları aynı haftada kenara oturtmak nedir.

Burası Acunun turnuvası değil ,karşında takım gibi takım oyunu oynayan akhisar var. Şu maçı allem edip kallem edip alacaksın.

Sahada neredeyse sezonun ilk yarısı hiç oynamamış 10 tane adam var.

Yani az buçuk hocalık yapmış birisi bu işlerin sadece hırsla azimle olmayacağını bilir. Sana mücadele edecek koşacak futbolcular lazım böyle haftalarda. Sen bu oyuncuların hepsinin yanında oturtuyorsun ve galibiyet mi bekledin bu maçta? Pes doğrusu.

ilyskm
07.02.2016, 18:32
Hami hocanın vizyonu Fatih Atik ile oyuna başlamak... Gerisini siz düşünün artık...

Sent from my iPhone using Tapatalk

SenolDurgun
Tam boy bir Gazete ilanı verelim. Klüpteki futbolcuların anlayacağı bir manifesto düzenleyelim.

ccd6167
Kötü takım yoktur kötü hoca vardır. Bakın leicester-ranieri. Çok mu iyi takım yok ama hocaları iyi. Leicesterin hangi oyuncusu city manu chalsea arsenalde oynar mahrez hariç . Hiçbiri . O yüzden topçulara suç bulmayın. Topçularıda adam edecek hocadır. Kovacak olan da hocadır. Hami değildir yani hocadir.

L.Burrows
07.02.2016, 18:33
Oyunculara deger katip satacagiz diye dibe vuracagiz ve klubede bekleyen genc arkadaslarimizi kaybedecegiz. Birakin artik sefadan musadan salihten douglastan medet umup basari beklemeyi olcaksa bugune kadar bu oyuncular basarili olurdu zaten 50 tane hoca gitti geldi. Yazik gunah genclere bundan daha kotusunu yapmazlar zaten.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zurawski
07.02.2016, 18:33
Douglas tan önce Bosingwa nın yaptigi hatayı konuşalım.Macın 60.dakikasından sonra özer,Aytaç,Erkan oyuna dahil olsa bu macı rahat alırdik.Ama adam dünkü bebeleri kurtarıcı diye oyuna sokttu.

Ben maçı değişikliler olarak takip edebildim. İlk yarı 1-1 olunca 2. yarı diri oyuncularımızla bu maç rahat alırız. Aferin hocaya dedim içimden.

Lakin böyle saçmalığı düşmanı yapmaz insanın. Halen Haminin kalmasından yanayım, çünkü istikrara inanıyorum. Ama Hami malesef uzun vadede hayal kırıklığı olur.

srmnlii
07.02.2016, 18:35
çok acil 4-2-3-1 saçmalığından vazgeçmeliyiz..tiksindim artık yaa..

Zurawski
07.02.2016, 18:36

Ben maçı değişikliler olarak takip edebildim. İlk yarı 1-1 olunca 2. yarı diri oyuncularımızla bu maç rahat alırız. Aferin hocaya dedim içimden.

Lakin böyle saçmalığı düşmanı yapmaz insanın. Halen Haminin kalmasından yanayım, çünkü istikrara inanıyorum. Ama Hami malesef uzun vadede hayal kırıklığı olur.

Gokhlayeh
07.02.2016, 18:39
Okay da sakatlanmış. Artık mecbur Atik oynayacak. Sanki çok alternatifli kadro var da hocaya kızıyoruz.

yorumsuz6117
07.02.2016, 18:40
Trabzonspor'un sorunu 1-2 seneyle çözülmesi güç bana göre..

Ahmet Faruk
07.02.2016, 18:41
Aytaç niye oynamadı ki? Sakat mı? Yoksa antremanlarda tembellik mi yapmış?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sasone
07.02.2016, 18:43

Öyle deme ama o adamlardan birisi gol atıp Hami Hocasına koşsa ve bazı mankafalılar da Hami'ye bak şapkadan tavşan çıkardı,büyük Hoca olur derlerse Hami için az mı prim olurdu?
Gencecik çocukları bu maçta sahaya süren kafayla ne maç ne futbolcu kazanılır.

cubido
07.02.2016, 18:48
48 yaşındaki genç! ama tecrübeli!! Hami'den ne bekliyordunuz ki?
İyi niyetinden şüphe etmediğim ama gerçekleri görmekten uzak taraftarlarımız var. Bu forumda Lucescu ve Ersun Yanal'ın olduğu ankette 50 'den fazla taraftarımız Hami'yi hoca yapalım diye oy verdi.
Hangi Hami geçen sene bulunduğu ligin en iyi kadrosuna sahip Antalyaspor'dan yarım devrede kovulan Hami.
Hangi Hami , Süperlig'de neredeyse her hafta bir hoca değişikliği olurken, Bakkal'ların, Vural'ların, Buruk'ların, Özdilek'lerin hoca olark sürekli teklif aldığı ligde bir tek takımdan bile teklif almamış Hami.
Biz ne çekiyorsak bu "özevlatçılık" sevdamızdan çekiyoruz.

Yönetimdeki arkadaşıma sitem dolu bir mesaj attmıştım Hami'nin teknik direktörlüğe getirildiğini duyunca.
Sezon sonuna kadar yerli, şehri&takımı bilen ve uygun maliyetli birini aradık. Oy çokluğu ile Hami'yi seçtik demişti.
Çok kızsam da bu yönetime olan inancım hala devam ediyor.
Bu nedenle sezon sonuna kadar ne maç seyrederim ne de Hami'yi eleştiririm artık.

nakzo
07.02.2016, 18:48
Hocam bundan sonra senin yazdıkarının altına tereddütsüz okumadan imzamı atarım. Senelerdir ne desiysen çıktı. Biz bir umutla takım ha düzeldi ha düzelecek diye beklerken daha da beter oldu ve sen hep bu günlere geleceğimizden bahsettin. Bu forumun efsanesi sensin. Ego şişirmek için söylemiyorum bunları cidden durum böyle.

Ben de artık tamamen umudu kestim. Küme falan düşmeyiz o kadar da değil diyenlere de valla bu konuda da bu takım bize bir süpriz yapabilir diyorum. İnşallah bu sene kümede kalırız

Kardeşim iho seçildiği gün 4.cülük bize şampiyonluk gibi gösterilecek demiştim.Şimdi ligi 11.bitirebilirsek oh diyecem vede sevineceğini durum bu.

kanterts
07.02.2016, 18:50
Okay da sakatlanmış. Artık mecbur Atik oynayacak. Sanki çok alternatifli kadro var da hocaya kızıyoruz.
hayir niye mecbur atik oynayacak ? AYtac var , özer var , salih kazmasi bile halilhodzic döneminde 6 numarada fena degildi . olmadiysa akakpo oynar ön liberoda .
oynayacak en son adam fatih atik .

muhammed bilgin
07.02.2016, 18:51
fatih atiki oytatacağımıza 1 kişi eksik çıkalım ben razıyım bu adamı görünce izleyemiyorum maçları...

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DNA-TS
07.02.2016, 18:52
Kötü takım yoktur kötü hoca vardır. Bakın leicester-ranieri. Çok mu iyi takım yok ama hocaları iyi. Leicesterin hangi oyuncusu city manu chalsea arsenalde oynar mahrez hariç . Hiçbiri . O yüzden topçulara suç bulmayın. Topçularıda adam edecek hocadır. Kovacak olan da hocadır. Hami değildir yani hocadir.

Leicester da başarının sırrı orda zaten yıldız isim yok hepsi takım oyuncusu.
Sadece mahrez öne çıkıyor yetenekleriyle
ortasahanın göbekte kante var 90 dk basıyor stoperler bekler hepsi disiplinli özverili isimler.
BiZde önce düzen istikrar sistem yok sonra td yok sonra oyuncularda azim istek yok.
Bu düzende Başarılı olma şansımız sıfır.
Hami mandıralı efsane forvet olarak hafızalarda yerini almalıydı başarısız bir hoca olarak değil bir efsane kendisini bitirdi.

Yavuz Hasan
07.02.2016, 18:57
Başkanın açıklamalarına ve hami hocanın 11 tercihlerine bakınca benim düşüncem gidici oyunculara piyasa oluşturmaya çalışmak, bu sezon zaten gitmiş düşünmediğimiz adamları kenarda unutturacağımıza oynatalım sezon sonu iyi kötü elden çıkartırız düşüncesidir

Yani umarım öyledir

Aksi durumda sefa dan atik den medet umuyorsa hami mandıralı bu işe hiç bulaşmasın başka alanlara ilgi duysun

Ege Kum
07.02.2016, 18:57
anlamıyorum şotayı hamiyi taraftarların kendilerine küfretmesinden zevkmi alıyorlar

Jedi
07.02.2016, 19:03

dünyada topçu olmak varmış, yap 2 saat antremanı , git eve ...çay demle iç, ohh ne ala...

memozcan
07.02.2016, 19:05
yav hayır atikin piyasa yapacak neyi var? adamın sözleşmesi sezon sonu bitiyor zaten.. parlatsan da pırlanta yapsan zaten sana yaramayacak.. salih sene sonu dönüyor( öyle umuyorum), bu adamı parlatsan ne olacak? sefayı parlatacaksan anlarım ama onu da sol kanatta patlatırsın ancak parlatamazsın!!

Jedi
07.02.2016, 19:06
yav hayır atikin piyasa yapacak neyi var? adamın sözleşmesi sezon sonu bitiyor zaten.. parlatsan da pırlanta yapsan zaten sana yaramayacak.. salih sene sonu dönüyor( öyle umuyorum), bu adamı parlatsan ne olacak? sefayı parlatacaksan anlarım ama onu da sol kanatta patlatırsın ancak parlatamazsın!!

bunların hiç birisi parlamaz........sene sonuna kadar aynı tas aynı hamam gider...

fatih atik, ahahahahaha

memozcan
07.02.2016, 19:06
şu özeri 60. dakikada oyuna girerken göremeden bu dünyadan göçeceğim, yanarım da buna yanarım:)

U.Sadıkoğlu
07.02.2016, 19:12
Maçı izlemedim sonuca şaşırmadım bu takım bu sezon 40 puanı görürse başarılıdır bunu kesin bir dille söyleyebilirim...

Takımın toparlanması için en az 5 seneye ihtiyacımız var öyle 50. Yılda Şampiyonluk falan hikaye...

memozcan
07.02.2016, 19:14
onur
bosi, yumlu, aykut, yusuf
sefa(marin), aytaç, okay(özer), güray(erkan)
muhammet, cardozo

onur
bosi, yumlu, aykut
sefa, aytaç, okay, güray(yusuf)
marin(erkan-özer)
muhammet, cardozo

böyle bir kadro ve dizilişle 14-15 kişilik rotasyonla sene sonuna kadar ısrar etmeliyiz.. ister parlasınlar ister patlasınlar..

nakzo
07.02.2016, 19:18
Şota hoca değildi hurma menejer değildi şotanın ve Hurmanın son ortaklığı en iyi kadroyu kurduk dedikleri kayseriyi küme düşürmekti. Niye biz bu durumlara düşüyoruz çünkü ne büyük takımda oynayacak topçu nede hoca seçebiliyoruz.sefa,atık,musa,yusuf,okay,musa,salih 3 İst takımın Hangisine oynar cevap:HİÇ BİRİ...Şota,Hami,vahit,mra,Tolunay,Sadi tekilioğlu, bunların hangisi 3 İst takımında hocalık yapabilir cevap :HİÇ BİRİ.. O zaman durumumuza şaşırmamız gerekir.Biz 2011 den sonra kendi güzelim kadromuzu Sadri şenerin saçmalıkları ve şenol efendinin yıkımcı Egosu yüzünden dağıttık gsye PEŞKEŞ çektik.EN başa geldiğimizde bu durumda olmamızın hatta ihoyi bile seçmemizi yagene sebebi şenol ve sadridir.

Ahmet Başkaya
07.02.2016, 19:18
Douglas'ın pozisyonuna penaltı değil diyenler 3.25'e baksınlar adamın ayağına basmıyor. Bildiğin önce adamın bileğine vurup sonra ayağına basıyor. http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2015-2016/20/akhisar-genclikspor-2-1-trabzonspor-mac-ozeti

Zurawski
07.02.2016, 19:19
10 oyuncuyu birden partlatmak sadece trabzonsporda olur herhalde.

atik dediğin adam bu sene ilk maçını oynadı yanlış hatırlamıyorsam.

salih 3 maçtır oynuyor. musa da öyle.

douglas uzun bi aradan sonra ilk kez maça çıktı.

bosingwa 1 sene sonra ilk kez oynuyor.

marin 3 aydır 30 dakkadan fazla oynamadı. sefa 6 aydır ortalıkta yoktu şimdi 11 de.

esteban aynı şekilde.

1 hafta oluyor bu işler. şu kadroyu görüpte beraberlik iyi sonuç demeyecek var mıdır?

sonucu bi kenara bırakalım, bu oyuncular maç kazanmadan bu travmadan nasıl çıkacak. bu maçları elindeki formda, en azından fiziksel formda oyuncularla kazanabilirsin.

gerçekten sadi hocaya kızıyoruz ama Muhammeti adım adım kazanmaya çalıştı, kurtarıcı olarak değil. Hami hoca bunu nasıl göremez aklım almıyor.

sasort
07.02.2016, 19:19
douglas kırmızı mı görmüş

Ahmet Başkaya
07.02.2016, 19:27
Bir insan iyi veya kötü topçu olabilir. Ayak uyduramamış olabilir. Uyum sorunu yaşıyor olabilir. Ama aklını kullanmayan oyuncuyu hazmedemiyorum. Bir de bu topçuyu diye savunanlar var onlara daha çok şaşıyorum. Sadece 2 örnek vereceğim iki üç tane daha böyle saçma sapan faulünü hatırlıyorum.
8555

sasort
07.02.2016, 19:27
ilk goldede kaçıran vurduran musa nizam

sabıra devam

arkadaşlar kızıyor ama bu fatih tam bir kazma her kes ofsayt konumunda atik bozuyor tek

nakzo
07.02.2016, 19:30
Mesala şu iş hocalık iş felan değil bu :1 sene hiç lig maçı oynamamış atik, 5 aydır oynamayan musa ve salih hele hele 1 senedir ayağına top değmemiş bosi yı aynı maçta takım 24 puanda ve her türlü yıkımdayken oynatmak oynayana müdahale etmemek Aklla izanla olacak iş değil.

sasort
07.02.2016, 19:30
cavanda hafya acezalı değil

arkadaşlar bu cavandanın açık oynaması gerektiğini söyleyen sade ben mi varım

olmadı bekler bosigwa cavanda olsun

ccd6167
07.02.2016, 19:33
Leicester da başarının sırrı orda zaten yıldız isim yok hepsi takım oyuncusu.
Sadece mahrez öne çıkıyor yetenekleriyle
ortasahanın göbekte kante var 90 dk basıyor stoperler bekler hepsi disiplinli özverili isimler.
BiZde önce düzen istikrar sistem yok sonra td yok sonra oyuncularda azim istek yok.
Bu düzende Başarılı olma şansımız sıfır.
Hami mandıralı efsane forvet olarak hafızalarda yerini almalıydı başarısız bir hoca olarak değil bir efsane kendisini bitirdi.

alaksı yok hocam bence. Geçen senede aynı kadroydu leicesterın. Değişen hoca sadece. Salak salak topçulara 2 milyon euro verene kadar hocaya yatırım yaptılar. Zaten filmde burada koptu. Yıllardır bunu söylüyoruz bizde zaten. Topçuya para verilmez. Hocaya verilir. Hoca topçuyu adam eder topçu hocayı değil. Hoca dediğinin de ekibiyle iş yapar tek başına değil. Leicester takımının yaptığı transferler sistem içinde yapılan transferler değil hoca onları adam etti. Yoksa kalecileri 30 defans yaş ortalaması 31 olmaz.

Numan Yerlikaya
07.02.2016, 19:34
Beşiktaş'ın oynadığı futbola bi bakın
Adamlar ders veriyor ders

Reha Demirbaş
07.02.2016, 19:37
Maç hakkında söylenecek bir durum daha var. Zeminin kötü olması bizim işimize gelen bir durumdu. Çünkü Akhisar bizden daha iyi pas yapan bir takım. Bu avantajı da değerlendiremedik.

sasort
07.02.2016, 19:38
özete bakıyorum yusufun iki kişi arasında muhammete çıkarmak yerine çalım atmaya çalışırken kaptırdığı pozisyonu gördüm şimdi

böyle topçuyu odun ile dövecen

laan yıllarca amatör top oynadım ben asist yapmak hoşuma giderdi

aynı pozisyona berzer pozisyonda çıkardığın bir pas vardı ama benim anlattığımda top daha dışarı doğru açılmıştı topukla topa bir dokundum

rakip topçular kaleci hepsi yattı tek kalan bizim forvet ve boş kale rakip diğer oyuncuları kızıyor defans oyuncularıda pası görmediniz mi diyor

YA DİYECEKSİNİZ BUNU NİYE ANLATIYORSUN BEN FUTBOLU ÇOK SEVERDİM AMA AMATÖRLÜĞÜN SONU DİZİ KIRDIK OTURDUK AŞAĞI
ASİST YAPMAYA GÖNÜL VERDİM NE GÜZEL ŞEYLER PASLAR ÇIKARDI.

KAFA YORARDIM YAŞARDIM POZİSYONLARI

YA BEN AMATÖR BUNLARI YAPARKEN BUNLAR TOPÇU ŞU PASI NEDEN ÇIKARAMAZLAR ORDA ÇALIM ATMAYA ÇALIŞIP KENDİNE SÖVDÜRÜRLER ANLAMIYORUM

bordoylamavi
07.02.2016, 19:39
ilk goldede kaçıran vurduran musa nizam

sabıra devam

arkadaşlar kızıyor ama bu fatih tam bir kazma her kes ofsayt konumunda atik bozuyor tek

dieğin dibindeki atik miydi

memozcan
07.02.2016, 19:39
Mesala şu iş hocalık iş felan değil bu :1 sene hiç lig maçı oynamamış atik, 5 aydır oynamayan musa ve salih hele hele 1 senedir ayağına top değmemiş bosi yı aynı maçta takım 24 puanda ve her türlü yıkımdayken oynatmak oynayana müdahale etmemek Aklla izanla olacak iş değil.
bunun için pro lisansa falan gerek yok!! bence bu pro lisans diplomaları falan incelenmeli.. bu pro lisanlar işkembeden dağıtılıyor heralde.. belli bir galibiyet mağlubiyet oranıyla bu pro lisanlar iptal edilmeli bence..

Ahmet Aksu
07.02.2016, 19:44
ne oldu havaalanında karşıladıkmı yıldızlarımızı fatihi ve onu oynatan hamiyi çiçeklerle karşılasınlar

memozcan
07.02.2016, 19:46
hani bir sadrazam hikayesi vardır: yerine gelen sadrazama 3 tane mektup bırakmış ve işler kötü giderse bunları teker teker aç demiş.. ilk mektupta "vaatte bulun" yazıyormuş, ikincisinde "senden öncekileri suçla", üçüncüsünde ise "otur yerine gelecek olana 3 tane mektup yaz"!!

sorum şudur: sizce hami şu anda hangi mektubu açtı?

kartal61
07.02.2016, 19:54
Şu sene bıtsede kurtulsak artık.

A. Aydın
07.02.2016, 19:57
Maluma uzulmeye gerek yok.
Bu oyuncu grubunun kapasitesi bu kadar.
Gelecek sezon yeni kadromuzla basarili olacagiz insallah.

Jedi
07.02.2016, 20:04
Beşiktaş'ın oynadığı futbola bi bakın
Adamlar ders veriyor ders

almanyadan aldıkları yeni stoper harbi iyi adam yalnız, ben burdayım diyor adam...beşiktaş tartışmasız son yıllarda en iyi transfer yapan kuüp..

nakzo
07.02.2016, 20:15
Muhammedi almakla g.antebi bitirdik muhtemel küme adaylarından biri yaptık.Bu sene kümede kalacaksak bizdeki rezillerin performansıyla değil;sivasın,g.antebin,eskisehirin,mersinin kötü olmasıyla kalacaktır.

Ahmet Aksu
07.02.2016, 20:30
arkadaşlar biraz morallenin açın yattarayı izleyin :D

SZYMEK55
07.02.2016, 20:32
Bugün maçin tamamını izledim. Bence sahaya çıkan bu kadronun oynayabilecegi en iyi oyundu. Izlenimlerim:
1. Marinle Muhammet çok iyi anlasiyor
2. Bosingwa 70. dakikaya kadar neredeyse hatasiz oynadı ama ondan sonraki hatası pahalıya mal oldu. Bu kadar uzun süre oyunda kalmamaliydi.
3. Erkanla Özerin yedek kalmasını hiç anlamadım.

Ancak şunu da belirtmek lazım sahaya bu takımın çıkmasında sakatlarimiz çok etkili oldu. Hami hocanın hamle şansı çok azalmisti. Yediğimiz goller de bireysel hatalardan geldi. Pozisyon da bulduk. Muhammet böyle oynamaya devam edecekse Cardozo oynamasın artık. Ortasahadan top dagitabilen bir forvetimiz uzun süredir yoktu...

~UniCef~
07.02.2016, 20:33

Katilmiyorum. Bu takim rahat bir sekilde ilk 5 e girebilirdi. Ama nedense takim da hic bir sekilde taktik diye bisey yok. Salih,Musa ve Fatihin hic bir takim da ilk on bir oynamamsi lazim.

Arda'
07.02.2016, 20:39
Douglasın pozisyonu evrendeki bütün galaksilerde penaltı tartışmaya gerek bile yok. Adam odun gibi dalıyor rakibin ayağına bide gülüyor

sasort
07.02.2016, 20:42
dieğin dibindeki atik miydi

sonra tekrar baktım musa değil okay mış vurduran

direğin dibindeki 100 de 100 atik

sasort
07.02.2016, 20:43
Douglasın pozisyonu evrendeki bütün galaksilerde penaltı tartışmaya gerek bile yok. Adam odun gibi dalıyor rakibin ayağına bide gülüyor

şu adamın şu kazmalıkları öldürüyor beni ya adamın açısı kapalı blok yapsana neden dalıyorsun ayağına,

tabi penaltı

thehell61
07.02.2016, 20:46
Ilk 4.şansımızda artik bitti diyebilirim. Seneye avrupa hayal. Avrupa kulasına katılmayan bi takımada kimi alabilirsin bilmiyorum. Gelecek vaadeden adam kendini gosterecek platform arar super ligde o platform degil. O yuzden seneye bu kalitedeki adamlardan daha iyisinin alınamaycağını düşüyorum.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oruç
07.02.2016, 20:50
Ligde kendini garantiye alırsın sonra istediğin adamı "parlatma" fantezisine girersin. Puan durumundaki yerimizden Hami hocanın haberi yok galiba. Ama bu gidişle bir kaç haftaya kalmaz öğrenir.

sasort
07.02.2016, 20:52
Bugün maçin tamamını izledim. Bence sahaya çıkan bu kadronun oynayabilecegi en iyi oyundu. Izlenimlerim:
2. Bosingwa 70. dakikaya kadar neredeyse hatasiz oynadı ama ondan sonraki hatası pahalıya mal oldu. Bu kadar uzun süre oyunda kalmamaliydi.

Ancak şunu da belirtmek lazım sahaya bu takımın çıkmasında sakatlarimiz çok etkili oldu. Hami hocanın hamle şansı çok azalmisti. Yediğimiz goller de bireysel hatalardan geldi. Pozisyon da bulduk. Muhammet böyle oynamaya devam edecekse Cardozo oynamasın artık. Ortasahadan top dagitabilen bir forvetimiz uzun süredir yoktu...

yorumun beğendim aynen katılıyorum

cardozo yedek veya çift forvet oynarsın

cardozo zaten çift forvet oyuna uygun

sasort
07.02.2016, 20:55
hani bir sadrazam hikayesi vardır: yerine gelen sadrazama 3 tane mektup bırakmış ve işler kötü giderse bunları teker teker aç demiş.. ilk mektupta "vaatte bulun" yazıyormuş, ikincisinde "senden öncekileri suçla", üçüncüsünde ise "otur yerine gelecek olana 3 tane mektup yaz"!!

sorum şudur: sizce hami şu anda hangi mektubu açtı?

ikinci mektupta şu an

cubido
07.02.2016, 20:56
"Bu kadroyla bu kadar" diyen arkadaşları anlamak mümkün değil.
Karşındaki takım fb- bjk olur anlarım . gs dahil ligde hiçbir takımdan aşağı kalır bir kadro değil eldekiler.
Bu kadroyu harmanlayabilecek, arkadaşlık bağını güçlendirebilecek tam olarak bir "takım" yapabilecek bir hoca yok 2 yıldır.
Sorun bu.
Akhisar'dan alınabilecek 2 oyuncu vardı. Biri Güray'dı aldık.
Bir de stoperleri Douglas.
Adamlar kupa maçında bizim teneke bağlayıp gönderdiğimiz Kadri, Caner, Fatih'le yendi bizi.
Yine teneke bağlayıp gönderdiğimiz Deniz ve Soner'i de görürüz ikinci yarı...
Kadro kötüymüş!!!
Senin elindeki Marin'i, Erkan'ı Muhammed'i, hatta Sefa, Özer, Yusuf'u ver baklım Akhisar'a ne oluyor...
Bursa'nın şampiyon olduğu yılki kadrosuna bir bakın.
Ftubol takım oyunu. Takım olabilirsen Hüseyin Cimşir'le, Mustafa Keçeli ile Ali Tandoğan'la şampiyon olabiliyorsun.
Takım olamazsan M'bia'lar Cardozo'lar, Marin'ler, Bosingwa'lar gibi bu ligin çok üzerinde adamlarla böyle madara oluyorsun.

~UniCef~
07.02.2016, 20:58
Simdi bazilari cikip taraftari elestiriyor. Sabrimiz yokmus, Hami den farkliliklar istiyormusuz. Trajikomik olan su anda Hamiyi savunanlar Sadi T. karsi olanlardir. Ama nedense Hami geldi geleli bir tane mac kazanamadik. 3 de 3 yapti. Sadi ye laf edenler nerede?

cubido
07.02.2016, 20:59
Güzel kardeşim son paragrafındaki Hami'ye gösterdiğin anlayışla, 3.madden çelişiyor.
Sefa ve Yusuf'un kanatlarda oynadığı takım bu kadar olur.[
Erkan'ın ölüsü(ki 1 yıldır ölüsünü görüyoruz) Sefa ve Yusuf'u top diye oynar(kaldı ki zerre hazetmem Erkan'dan).
QUOTE=SZYMEK55;1920386414]Bugün maçin tamamını izledim. Bence sahaya çıkan bu kadronun oynayabilecegi en iyi oyundu. Izlenimlerim:

Ancak şunu da belirtmek lazım sahaya bu takımın çıkmasında sakatlarimiz çok etkili oldu. Hami hocanın hamle şansı çok azalmisti. Yediğimiz goller de bireysel hatalardan geldi. Pozisyon da bulduk. Muhammet böyle oynamaya devam edecekse Cardozo oynamasın artık. Ortasahadan top dagitabilen bir forvetimiz uzun süredir yoktu...[/QUOTE]

Kamer'
07.02.2016, 21:05
Karşındaki takım fb- bjk olur anlarım . gs dahil ligde hiçbir takımdan aşağı kalır bir kadro değil eldekiler.
Bu kadroyu harmanlayabilecek, arkadaşlık bağını güçlendirebilecek tam olarak bir "takım" yapabilecek bir hoca yok 2 yıldır.
Sorun bu.
Adamlar kupa maçında bizim teneke bağlayıp gönderdiğimiz Kadri, Caner, Fatih'le yendi bizi.
Kadro kötüymüş!!!
Senin elindeki Marin'i, Erkan'ı Muhammed'i, hatta Sefa, Özer, Yusuf'u ver baklım Akhisar'a ne oluyor...
Ftubol takım oyunu. Takım olabilirsen Hüseyin Cimşir'le, Mustafa Keçeli ile Ali Tandoğan'la şampiyon olabiliyorsun.
Takım olamazsan M'bia'lar Cardozo'lar, Marin'ler, Bosingwa'lar gibi bu ligin çok üzerinde adamlarla böyle madara oluyorsun.

Aynen katılıyorum , bizim en kötü kadromuz bile ligdeki tüm Anadolu takımlarını yenecek güçtedir . Sorun son 3-4 senedir doğru hoca tercihlerinin yapılmaması , yönetimsel hatalar , bazı hocaların arkasında durulmaması vs vs . Bütün bunlar yüzünden biz sistemsizleştik .

Halbuki son 4 yılı sıfır transferle , sadece kendi yeteneklerimizle ama sağlam bir hocayla ve arkasında durarak geçirseydik , en kötü ihtimalle sürekli 4. olurduk ligte . Bu kadar borç batağına da sürüklenmezdik ...

Artık başkanın da dediği gibi yarım sezon daha çile sezonu olacak , sonra ben de bazı şeylerin hızla düzelmeye başlayacağını düşünüyorum , ümit ediyorum :D

cakalkerem
07.02.2016, 21:07
kadromuz cok yetersız ve malesef cok ta kalıtesız

firtina1
07.02.2016, 21:08
hamiyle biraz daha devam edersek küme düşeceğiz

Soner Albayrak
07.02.2016, 21:09
Afferrrimmm sizeeeeee.

sasort
07.02.2016, 21:09
arkadaşlar haftaya okay sakatlandı kaybettik

douglas kırmızı yedi cezalı

haftaya caVANDA olacak

mustafa aykut yetişir mi

yada arkadaşlar kadroda olmayanlardan kimler olacak haftaya

aydınlatabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürller :)

kayseri ile oynayacaz heral

SZYMEK55
07.02.2016, 21:11
Sorun bu.
Kadro kötüymüş!!!

Sorun da bu renktaş, sahaya çıkan 11 birbiriyle hiç oynamamış oyuncular. Akhisardan farkımız da bu zaten. Onlar sezon başından beri aynı takımla oynuyorlar bizim sakatliklardan belimiz bükülmüş. As kadrodan (Onur, Mustafa, Aykut, Cavanda, Mehmet, Güray ve Cardozo) 7 oyuncu olmayınca bu kadar şaşırmamak lazım bence. Ben ve forumun çoğu zaten bu maçtan ümitli değildik maç başında

serdaracıl
07.02.2016, 21:11
Bunu yazdığıma inanmıyorum ama haftaya direkt rakiplerimizden biriyle oynayacağız

Fatih Öztürk
07.02.2016, 21:12
kadromuz cok yetersız ve malesef cok ta kalıtesız

Alâkası yok.
Malzemeye aşcı lâzım aşcı.Hami gibi komilerin işi değil.

sasort
07.02.2016, 21:14
arkadaşlar hami suçlayan topçuyu suçlayan

hami ne diyor bakın dikkatini çekerim

oyuncular lig başı çalıştırılmamış güç depolamamış diyor biraz yüklenince sakatlanıyor

bakın arkadaşlar lige başladığımız topçulardan kaçı şu maç oynadı

ne oldu çoğu gitti sakat vs

kimler oynuyor me veripte

hani evlerde kullanılmayan malzemelerin konulduğu odalar olur ya

bu odalar attığımız topçulara oynuyoruz şu an sefa geçen sene

goller attı yine topa vuramıyor

SZYMEK55
07.02.2016, 21:18
Güzel kardeşim son paragrafındaki Hami'ye gösterdiğin anlayışla, 3.madden çelişiyor.
Sefa ve Yusuf'un kanatlarda oynadığı takım bu kadar olur.[
Erkan'ın ölüsü(ki 1 yıldır ölüsünü görüyoruz) Sefa ve Yusuf'u top diye oynar(kaldı ki zerre hazetmem Erkan'dan).
QUOTE=SZYMEK55;1920386414]Bugün maçin tamamını izledim. Bence sahaya çıkan bu kadronun oynayabilecegi en iyi oyundu. Izlenimlerim:

Ancak şunu da belirtmek lazım sahaya bu takımın çıkmasında sakatlarimiz çok etkili oldu. Hami hocanın hamle şansı çok azalmisti. Yediğimiz goller de bireysel hatalardan geldi. Pozisyon da bulduk. Muhammet böyle oynamaya devam edecekse Cardozo oynamasın artık. Ortasahadan top dagitabilen bir forvetimiz uzun süredir yoktu...[/QUOTE]

3. Maddede yazdığımı maç başında düşünmek gerekiyordu bence. İkinci yarıya musayi çıkarıp erkanı alır diye düşünüyordum ancak ikinci yarıya çok iyi başladı takım. Bence hücumda marinle Muhammet iyi gidiyordu. Hatta Musa sakatlanmadan önce Beşir oyuna girmek üzereydi, yanlış hamle diye düşünmüştüm çünkü ne zaman çift forvete dönsek orta sahamız oyundan düşüyor. Haminin müdahale yapması gereken yer savunmaydi ancak orda alternatifsizlik yaşadı bence

sasort
07.02.2016, 21:20
Alâkası yok.
Malzemeye aşcı lâzım aşcı.Hami gibi komilerin işi değil.

fatih kardeşim

malzeme ustadan ziyade kardeş bizim iş

inek şabanı kazanda pişiriyorlardı ya

inekten ne olur yahnisimi külbastısımı güzel olur tartışıyorlardı ya bizim iş ona döndü

yapacağımız aşa karar veremedik ustayı aptal ettik gönderdik

malzeme darmadağın oldu. :)

KARDEŞ ÖZETE BATIM DA FENA OYNAMAMIŞIZ GİBİ

KANATTA ERKAN NEDEN OYUNA ALMADI ONU ANLAMADIK TEK

Ahmet Aksu
07.02.2016, 21:20
dayanamadım kadro yaptım yine :D
haftaya bu kadro çık lütfen hami okay da yok sakın bir daha fatih falan deneme lütfen

...................onur.........................

bos ..... aykut ..... mustafa ...... yusuf

cavanda ... aytaç .... yusuf.y ... erkan

marin

muhammet

yedekte de: esteban - akakpo - musa - altyapıdan - özer - sefa - m.beşir

mehmet - cardozo - okay - güray da sakatlığı geçince kadroya girerler.

salih, fatih atik ve douglas kadro dışı kalsın. aslında yusuf ve sefada hak ediyor..

Buğra Çora
07.02.2016, 21:23
Bukadar sakatin olması, anca beyinsiz bir takımda olur.. hırs yapıyım derken, arkadaşını sakatliyor. Biraz beyini kulansalar hırsa bile gerek kalmayacak.. ama sen gelde anlat şunlara
.

Kamer'
07.02.2016, 21:26
Son 4 yıldır bize gelen futbolcular top oynamayı unutuyor . Sürekli suçu hocalarda aradık , sürekli bi kelle götürme peşindeydik hepsini yaptık . O hoca geldi bu gitti , istikrar denen bir şey kalmadı takımda .

Böyle bi ortamda oyuncuları da acımasızca eleştirmek düşününce biraz acımasız geliyo bana . ( Maçın verdiği heyecanla ben de yapıyorum o sert yorumları ama sonra maçın üstünden biraz geçince sakinleşiyorum :D )

Son yıllarda alıp en ufak yarar sağlayamadan yolladığımız oyunculara bakıyorum , çok kötü değildiler abi . İsimlere hiç girmeyeceğim çünkü o kadar var ki say say bitmez .

Onları da göz önüne alınca , şu anki kadroyu suçlayamıyorum çünkü bu oyuncuları kullanamıyoruz .

Örnek veriyorum , Yusuf son zamanlarda berbat oynuyo , sağ ayak sıfır , kafayı kullanmadan oynuyo . O zaman Yusufu ona göre kullanacaksın , ona göre nerede ne yapması gerektiğini , ne zaman topu içeri çekmesi gerektiğini , ne zaman nereye orta yapması gerektiğini söyleyeceksin . Elindeki malzemeyi kullanacaksın ki defoları çok ortaya çıkmasın . Olumlu yönlerini kullanacaksın .

Bizim Kayseride ağzımız açık izlediğimiz Sefaya ne oldu ? Bu adam terlikle kovulacak oyuncu mu , asla değil bence .

Elimizdeki potansiyeli açığa çıkaracak bir hocaya ve sistemini kurmak için zamana ihtiyaç vardı . Biz bu zamanı kimseye vermedik , sürekli transfer de transfer dedik ama yok arkadaş canlı şekilde yaşadık , gördük , çözüm bu değil .

Hee ben demiyorum ki seneye oluşturulacak yapılanmada Sefa , Yusuf , Yumlu , Erkan vs takımda kalsın , onlarla şampiyonluğa oynarız . Linç etmeyin :D Şampiyonluk için yeterli değiller , ama son 3-4 yıldır bu kadar da kötü sonuçlar alacak kadro değildi bu kadro .

Önümüzdeki sene çok büyük ihtimalle Hami hoca olmayacak . Hami hocaya şans verilmesini isteyen binlerce taraftar vardı , sürekli Hami diyorlardı ve gelen hocanın kredisi o yüzden sürekli az başlıyordu ( Ne gerek vardı ona bizim uşağumuz Hami burdadur daa )

Önümüzdeki sene büyük ihtimalle yabancı bir hocayla , yeni transferlerle , yeni stadla , çok daha güzel bi açılış yapılacağını düşünüyorum . Bize düşen de şu yarım sezon çile çekmek , daha sonra ise sabretmek . Burda da ufak bi problem var , önümüzdeki sezonun başından itibaren de yeni hocaya zaman verilmesi gerekecek , inşallah sabırlı olabiliriz , gerçekten teknik direktörlük yapabilecek bir hocayla uzun süreli bir yola çıkarız ...

Fatih Öztürk
07.02.2016, 21:28
fatih kardeşim

malzeme ustadan ziyade kardeş bizim iş

inek şabanı kazanda pişiriyorlardı ya

inekten ne olur yahnisimi külbastısımı güzel olur tartışıyorlardı ya bizim iş ona döndü

yapacağımız aşa karar veremedik ustayı aptal ettik gönderdik

malzeme darmadağın oldu. :)

KARDEŞ ÖZETE BATIM DA FENA OYNAMAMIŞIZ GİBİ

KANATTA ERKAN NEDEN OYUNA ALMADI ONU ANLAMADIK TEK

Şota,Sadi,Hami diyene kadar Ersun'a bu takım emanet edilseydi bunca hakkımızın gasbedilmesine rağmen 15 puan fazlamız vardı.Üzerimizde Kasımpaşa Başakşehire kadar tüm takımlar birbirinden kötü biz bunlardan kötü.Bu işi Hami'nin kotaramayacağını başkanda biliyorken kimin aklına uyduysa resmen takımı intihar etti.Şimdi çık işin içinden çılabilirsen.
25.haftaya kadar 3 maç Kazanamazsak 10 puan gerimizdeki Takımlar bile Yakalayacak bizi.Haftalardır söylüyoruz ne hakaretler gördük.Mbiayı gönderdin yerine adam al ama kiralık ama makûl Bonservisli dedik zibidi tayfanın hakaretlerine maruz kaldık.

cubido
07.02.2016, 21:30
Elinde Erkan varken iki kanadı usuf&Sefa'ya bırakmak alternatifsizlik değil işbilmezliktir.
Sadi Hoca döneminde gayet iyi performans gösteren Aytç varken Atik'i oynatmak da keza öyle.[
Bence bu haftaki yenilgi futbolcu kalitesizliği değil antrenör kalitesizliği ile ilgili...

QUOTE=SZYMEK55;1920386454]Sorun da bu renktaş, sahaya çıkan 11 birbiriyle hiç oynamamış oyuncular. Akhisardan farkımız da bu zaten. Onlar sezon başından beri aynı takımla oynuyorlar bizim sakatliklardan belimiz bükülmüş. As kadrodan (Onur, Mustafa, Aykut, Cavanda, Mehmet, Güray ve Cardozo) 7 oyuncu olmayınca bu kadar şaşırmamak lazım bence. Ben ve forumun çoğu zaten bu maçtan ümitli değildik maç başında[/QUOTE]

Furkan Özdem
07.02.2016, 21:32
Adam gruptan çıkmayı garantilediğimiz halde antep maçında gençleri tercih etmiyor ama ligde inanılmaz kritik bir maçta yusuf ve muhammeti kurtarıcı olarak oyuna alıyor :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))

fatih atik :))))))))))))))))
sefa :))))))))))))))))))))))
salih :))))))))))))))))))))

Helal hocam müthiş 11 ve müthiş sonradan müdahale becerisi :))))))

cubido
07.02.2016, 21:32
Hoca kalitesini anlamak için bir kıyaslama;
Bakınız geçen yılki Kasımpaşa, bu yılki Kasımpaşa...
Oynadıkları futboldaki ve sıralamadaki fark = Hoca kalitesi farkı

sasort
07.02.2016, 21:39
şota,sadi,hami diyene kadar ersun'a bu takım emanet edilseydi bunca hakkımızın gasbedilmesine rağmen 15 puan fazlamız vardı.üzerimizde kasımpaşa başakşehire kadar tüm takımlar birbirinden kötü biz bunlardan kötü.bu işi hami'nin kotaramayacağını başkanda biliyorken kimin aklına uyduysa resmen takımı intihar etti.şimdi çık işin içinden çılabilirsen.
25.haftaya kadar 3 maç kazanamazsak 10 puan gerimizdeki takımlar bile yakalayacak bizi.haftalardır söylüyoruz ne hakaretler gördük.mbiayı gönderdin yerine adam al ama kiralık ama makûl bonservisli dedik zibidi tayfanın hakaretlerine maruz kaldık.

mbiayi gönderdin adam al dedin

ilk hafta okay sakatlandi senin dediğin yere geldik

okay sakat douglas kirmizi haftaya yok

kardeş haftaya kim döner kadroya mustafa aykut döner mi

cavanda cezasi bitecek

Fatih Öztürk
07.02.2016, 21:47
mbiayi gönderdin adam al dedin

ilk hafta okay sakatlandi senin dediğin yere geldik

okay sakat douglas kirmizi haftaya yok

kardeş haftaya kim döner kadroya mustafa aykut döner mi

cavanda cezasi bitecek

Hami'nin hoca falan olmadığını biliyoruz sakatlıklar falan var onun için bu haftaya çıkaracağı kadro az çok belli.Ortada Aytaç'a mecbur görev verecek.Erkan gelecek,Fatih Atik katilini oynatır yine.Onur dönermi bilinmez.
Esteban,Cavanda,Mustafa,Aykut,Yusuf,Aytaç,Fatih Atik,Erkan,Marin,Özer,Muhammet
Onbiri muhtemeldir.
Maçın skoru %40 galibiyet %60 beraberlik.

artvints
07.02.2016, 21:54
Erkan ve ozer'i oynatmamaya devam etsin, her türlü desteklerim. Takım bu hale gelene kadar oynayan adamlar bunlar zaten. Geçen hafta içerde düzgün zeminde tek pozisyon hazirlayamayan adamlar da bunlar.

Tolga Okumuş
07.02.2016, 21:54
Penaltı çıkmazdı belki ama Rodallega son 3 penaltıyı da kendisine göre sol tarafa vurduğu- ki 4.yü de aynı yere vurdu- halde bizim kalecinin Rodallega'ya göre sağ tarafa yatması hala çok fırın ekmek yememiz gerektiğinin kanıtıdır.

sasort
07.02.2016, 22:00
hami'nin hoca falan olmadığını biliyoruz sakatlıklar falan var onun için bu haftaya çıkaracağı kadro az çok belli.ortada aytaç'a mecbur görev verecek.erkan gelecek,fatih atik katilini oynatır yine.onur dönermi bilinmez.
Esteban,cavanda,mustafa,aykut,yusuf,aytaç,fatih atik,erkan,marin,özer,muhammet
onbiri muhtemeldir.
Maçın skoru %40 galibiyet %60 beraberlik.

bosigwa sefa yedek diyorsun

aga bosigwa şu an kapasite olarak sağ beki idare edemez mi

eder se

cavanda sağ açik oynasa iyi olmaz mi

bu cavandanin sağ açikta iyi iş çikaracağini düşünüyorum nedense

Tolga Okumuş
07.02.2016, 22:03
Salih'in bütün taç atışlarını rakibe göndermesi ne büyük bir yetenektir Allah'ım?

Courage
07.02.2016, 22:04
Mücadeleyi beğendim doğrusu fakat bu beğenme diğer takımların seviyesine ulaştık diye değil kendimizi bir nebze olsun geçtik diye (durum halen daha vahim anlayacağınız).

Normalde maçın hakkı kesinlikle beraberlikti resmen atan kazandı. Muhammet'i hareketli ve istekli oyunundan dolayı kutluyorum çok şık bir vuruşla 2.yi de yazacaktı ama kısmet.Hami ,Akakpoyu oynatarak Bosingwayı göbekte kullanacağına daha az ileri çıkartarak bekte değerlendirseydi akıllıca olurdu. Musa bindirme yapamaz Bosi'nin de fizik kapasitesini ekonomik kullanmak için 4 çakılı ile oynardık.Salih gerçekten gördüğüm en kazma oyunculardan biri, yakalayamadığı adama arkasında sarılmak - tekme atmak v.b. çirkin işleri gitsin nerede yaparsa yapsın ama şu formayı lekelemesin.

Umarım küme düşme hattına girmeden toparlarız.

Fatih Öztürk
07.02.2016, 22:05
bosigwa sefa yedek diyorsun

aga bosigwa şu an kapasite olarak sağ beki idare edemez mi

eder se

cavanda sağ açik oynasa iyi olmaz mi

bu cavandanin sağ açikta iyi iş çikaracağini düşünüyorum nedense

Bosingwa'nın beki idare edebilecek kondisyon kapasitesi yok.Helede karşısında Kayseri'li Biseswar gibi süratli birine karşı yapacak hiçbir şeyi yok.Cavanda beke gelir,Sefa bu kafa yapısıyla 11 yüzü göremez.Bosi bir kaç haftaya maç ve antrenman eksiğini kapatır form tutarsa Cavanda Bosi önlü arkalı oynar.

Tolga Okumuş
07.02.2016, 22:12
Yusuf fişi çekti.
Yakında Sabri Sarıoğlu ile aynı muameleyi görür.

sasort
07.02.2016, 22:15
bosingwa'nın beki idare edebilecek kondisyon kapasitesi yok.helede karşısında kayseri'li biseswar gibi süratli birine karşı yapacak hiçbir şeyi yok.cavanda beke gelir,sefa bu kafa yapısıyla 11 yüzü göremez.bosi bir kaç haftaya maç ve antrenman eksiğini kapatır form tutarsa cavanda bosi önlü arkalı oynar.

arkadaş biz iş arkadaşlariyla bazen türk ligi pes yapiyoruz

cavanda sağ açikta oyunda bile fark etti :)

o işin espiri tarafi

cavanda diyoruz sorumsuz ne noktada kademe noktasinda

hangi açik oyuncumuzda cavanda kadar sorumluluk var ve kademe becerisi var

hangi açik oyuncu cavanda kadar hizli tek yusuf olur

hangi açik oyuncu cavanda kadar teknik bu adamda teknik te var bekte çok ortaya çikmiyor

adiloş bebe
07.02.2016, 22:16
Bosingwa stoperde oynamamalı kardeşim bunu hep söylüyoruz yeri geldi ersun hocayıda eleştirdik bu konuda. Hami hoca kredisini çok erken tüketti ve yaptığı abuk sabuk değişiklikler ve terchlerlede kendini dahada batırıyor. Umarım bu bataklıktan en az zararla kurtuluruz ve seneye dahada aydınlık bakarız.

sasort
07.02.2016, 22:19
bosingwa stoperde oynamamalı kardeşim bunu hep söylüyoruz yeri geldi ersun hocayıda eleştirdik bu konuda. Hami hoca kredisini çok erken tüketti ve yaptığı abuk sabuk değişiklikler ve terchlerlede kendini dahada batırıyor. Umarım bu bataklıktan en az zararla kurtuluruz ve seneye dahada aydınlık bakarız.

cavandaya kiziyoruz ya bazen basit top kayiplari için bosigwadada var bu defans ta oynarken yine gol yedirtmişti

bek oyuncusu bunlar defansta oynatilmaz ki

Fatih Öztürk
07.02.2016, 22:21

o işin espiri tarafi

hangi açik oyuncu cavanda kadar teknik bu adamda teknik te var bekte çok ortaya çikmiyor

Kupa maçında ortada bekte topu alan kafasını kaldırıp Cavandayı aradı.Adamın topla arası çok iyi bu gerçek.Her iş hocada bitiyor arkadaş.Bi şablonumuz yok sıkıntı oğlu sıkıntı.İstediğin kadar bireysel oyna hoca hoca olmadıktan sonra galibiyetler tesadüf olur.

nbay
07.02.2016, 22:24
Eğer mustafa ve Aykut düzelirse direk oynarlar, haftalardır gördükki bu takım ikisini de fazlasıyla arıyor.

memozcan
07.02.2016, 22:25

o işin espiri tarafi

cavanda mı teknik:) adam aldığı toplarla 3 kişinin arasına dalıp kaptırma konusunda ustalaştı nerdeyse.. üstelik çok gamsız.. sağ kanatta erkan ve sefadan başka alternatifimiz yok.. bu iki ismi oynatmalıyız.. ama sağ bekte bence bosi oynamalı..

3-4 senedir oynadığımız taktik aynı ve bence bu taktikten dolayı böyle kıvranıyoruz.. bizim takım 4-2-3-1 oynayamaz bu kadroyla.. çünkü bu taktikte öndeki 3'lü çok skorer olmak zorunda.. ya 4-4-2 oynayacağız ya da 3-4-1-2 gibi bir sistemle oynayacağız.. bir ara ersun hoca 3lü defans denedi ve cinconu mesela 3-0 yenmiştik.. gene denemeliyiz.. nasıl olsa öyle de yeniliyoruz böylede yeniliriz en çok..

umutberna
07.02.2016, 22:26
Ligin başından beri gözüken bu takımda mevcut durumda 2 stoper var , Mustafa ve Aykut ikiside sakat,
ortasaha zaten sorunlu bölge değinmiyorum
solbek olarak aldığımız Güray malesef ilk maçta sakatlandı 2 ay yok ,
sağbek Cavanda cezalı ,
defans kaç maçtır yok trabzonsporda , bu koşullarda hamiye getirebileceğim tek eleştiri f.atik tercihi, nedenini anlamadım. mesala yusuf yazıcı oynasa daha mı kötü olurdu bu gözle bakmak lazım.
2016 saha sonuçları açısından kötü başladı, önümüzdeki hafta kayseri ile oynayacağız ki oda taş gibi takım, bir çıkış yakalamak gerek ama bakalım nasıl olacak

memozcan
07.02.2016, 22:27
Eğer mustafa ve Aykut düzelirse direk oynarlar, haftalardır gördükki bu takım ikisini de fazlasıyla arıyor.
doğrusu istatistikler de bunu söylüyor.. ikisinin birlikte oynadığı maçları genelde kazanmışız.. tandem farklı olunca da genelde kaybetmişiz.. umarım hami sırf bosiyi stoperde oynatma aşkına bu tandemi bozmaz..

orhan42
07.02.2016, 22:33
Yusuf'un beyni yok bence..Yaptıklarına baktığımızda başka bir izahı yok bu durumun.İkinci yarı sağdan çok güzel 2 akın var..Birinde Fatih Atik yolladı hatta topu..ne yaptı ne etti topu ezdi iki pozisyonda da..hayır her ikisinde sol tarafında ceza sahasında Muhammet gibi ayağına gelen her topta neredeyse pozisyon bulan adama çıkaracağına abuk subuk hareketlerle topu ezdi kuş beyinli..

Tolga Okumuş
07.02.2016, 22:34
Douglas'a kırmızı kart çıkmadan orta sahada Akhisar'lı Merter bile gaz veriyor hakeme.
Onlar bile bu işi çözdü bizde hala hakemle konuşmaya yeltenen yok.
Aynen devam böyle.Daha çok ezerler bizi saha içinde.
Takım halinde itiraz etmeyi,hakeme yüklenmeyi öğrenirsek o zaman hakkımızı alırız.

ilyskm
07.02.2016, 22:39
Fatih Atik denen futbol özürlüsü yediğimiz golde direğe yapışmış ne yapmak istiyor acaba bir bilen var mı? Futbolculara ilk öğretilen şudur; son adam kimse onu takip et arkasında kalma... Fatih ne yapıyor? Son adam 6 pasa çıkmış o direk ile aşk yaşıyor. Hami hoca bu adama TS forması veriyor. Al Hami' yi vur Fatih'e.... Vah TRabzonsporum vah ne bitmez çilen varmış...

Fatih Öztürk
07.02.2016, 22:44
Cavanda teknik değilmi şimdi?Gözümüzle gördüğümüzü inkarmı edecez.topla aralara girip denemeler yapıyor çoğundanda yüksek yüzdeyle başarılı çıkıyor.Bu denemelerde top kaptırmış çok mühim değil kademe diye bir şey var,Hocada bunun için var kavak ağacı gibi dikilmesin kenarda iş yapsın.kupa maçında tek atağımız Cavanda'dan geldi.bir kaç kişiyi geçip atağı olgunlaştırıp çektiği şut direk dibinden gitmişti.

asilhamsi
07.02.2016, 22:48
malessef kadro cok yetersiz.Ortasaha ve kanatlar bombos.

---------------onur---------------

bosi---------aykut------akakpo--------yusuf

------yusuf----aytac-------okay-----------

cavanda-----------------------------marin

----------------muhammet-----------------------

güneyli
07.02.2016, 22:50
Takımın yarısı serumla oynamış...Nerede profesyonellik...Memlekette o kadar takımın arasında grip mikrobunun tek hedefinde bizim oyuncular mı var?
Allah akıl fikir versin...Amatör davranışlar...Profesyonel mukaveleler....

memozcan
07.02.2016, 22:50
Cavanda teknik değilmi şimdi?Gözümüzle gördüğümüzü inkarmı edecez.topla aralara girip denemeler yapıyor çoğundanda yüksek yüzdeyle başarılı çıkıyor.Bu denemelerde top kaptırmış çok mühim değil kademe diye bir şey var,Hocada bunun için var kavak ağacı gibi dikilmesin kenarda iş yapsın.kupa maçında tek atağımız Cavanda'dan geldi.bir kaç kişiyi geçip atağı olgunlaştırıp çektiği şut direk dibinden gitmişti.
:) henriqe benfika maçında iyi oynamıştı, zokora inter maçında süperdi, hami juve maçında çok iyi top oynamıştı.. şimdi de cavandanın şutu direğin dibinden çıkmıştı.. cavanda geldi geleli sadece bjk maçında oynadı.. başka da hiç bir şey yapmadı.. sorunu mental de olabilir onu bilemiyorum ama beyninin sahada olmadığı kesin..

memozcan
07.02.2016, 22:51
Takımın yarısı serumla oynamış...Nerede profesyonellik...Memlekette o kadar takımın arasında grip mikrobunun tek hedefinde bizim oyuncular mı var?
Allah akıl fikir versin...Amatör davranışlar...Profesyonel mukaveleler....
hikaye bunlar abi.. mazeret üretmede üstümüze yok..

Courage
07.02.2016, 22:54
Fatih Atik denen futbol özürlüsü yediğimiz golde direğe yapışmış ne yapmak istiyor acaba bir bilen var mı? Futbolculara ilk öğretilen şudur; son adam kimse onu takip et arkasında kalma... Fatih ne yapıyor? Son adam 6 pasa çıkmış o direk ile aşk yaşıyor. Hami hoca bu adama TS forması veriyor. Al Hami' yi vur Fatih'e.... Vah TRabzonsporum vah ne bitmez çilen varmış...

Korner atışlarında top yere düşmeden kalecinin öne çıkması ihtimaline karşın 30 sn direk dibinde bekledikten sonra kaleci yerine geçtiği an orayı terk edersin. Adam hem kalecinin pozisyonunu bozuyor hem ofsaytı bozuyor yahu bunlar ne biçim profesyonel????

Fatih'in 11 çıkmasından ziyade taktik antrenmanda kornerde kim nerede duracak çalışılır ya hiç böyle bir hazırlık yapılmamış yada yanlış adam yanlış yerde düşünülmüş 2 ihtimalde felaket!

lazo1967_61
07.02.2016, 22:55
Hocaya Fatih'i oynatti diye kizabilirsiniz ama Erkan oynatmadi diye kizamazsiniz. Bu Erkan bildigin kazma her topu olduren adam keza Yusuf ve Ozer de oyle. Bunlari takimda tutmak takima ihanettir.

61ronin61
07.02.2016, 22:58
herşey hocasızlıktan hocamız yok arkadaş.kimse o futbolcu bu futbolcu filan demesin.bu takımın hocası yok.

ve anormal şımartılmış aidiyet duygusu olmayan işiparaya vurmuş ruhsuz bir takım .eee bu takım böylebir takım artı hocasıda yok daha ne bekliyorsunuz ki bu takımdan.alayı gitmeli 5-6 kişi dışında.

El Cordobes
07.02.2016, 22:58
düşünüyorum düşünüyorum 90. dakika yenik durumdayken okay sakatlandığında yerine neden akakpo girer, kalan 4 dakikada 3. golü yememek için mi?

memozcan
07.02.2016, 22:59
Hocaya Fatih'i oynatti diye kizabilirsiniz ama Erkan oynatmadi diye kizamazsiniz. Bu Erkan bildigin kazma her topu olduren adam keza Yusuf ve Ozer de oyle. Bunlari takimda tutmak takima ihanettir.
ilk 11 hocanın tercihidir.. buna kimse bir şey diyemez.. bu durmda hoca çıkar haklı olarak bu takımı en iyi ben biliyorum der..

fakat dakika 60 olmuş, oyun rutine girmiş ve değiştirmek zorundasın.. rakip takımın hocası oyuna müdahale ediyor ve sen izliyorsun sorun burada.. kulübede erkan, aytaç ve özer var.. sene başından beri en çok forma giyen ve nispeten en hazır oyuncular bunlar.. ama bunlar dururken 18 yaşındaki yusuf yazıcının kurtarıcı olarak oyuna sürülmesindeki mantık nedir?

Fatih Öztürk
07.02.2016, 23:00
:) henriqe benfika maçında iyi oynamıştı, zokora inter maçında süperdi, hami juve maçında çok iyi top oynamıştı.. şimdi de cavandanın şutu direğin dibinden çıkmıştı.. cavanda geldi geleli sadece bjk maçında oynadı.. başka da hiç bir şey yapmadı.. sorunu mental de olabilir onu bilemiyorum ama beyninin sahada olmadığı kesin..

Şahsi düşüncem Cavanda'nın bu sene gerçek anlamda tek kötü oynadığı maç oyuna sol bekte başladığı maçtı.O maçtada sayesinde 2 gol yedik.Kazandığımız maçlarda kimse için kötü oynadı denmez,akıllardada kalmaz :) Olayı ilk 5 hafta ve sonrası diye nitelendiriyorum.Heyecan kalmayınca içerdeki Antep maçındaki hakem hatalarından sonra herkes saldı kendini.Bu şartlarda kimsede mental falan kalmaz.Hoca farkı burada ortaya çıkıyor işte.Hamza şehre düğüne ayağına kadar gelmiş çekeceksin Zorlu'ya mukaveleyi imzalatacaksın arkadaş.Yerel kafaları dinleyip Fatih Tekke kadar hocalık kariyeri olmayan adama koskoca Trabzonspor'u emanet etmeyeceksin.Bu sezon sonu zor gelir.Başkan çile sezonu diyor ama çileden beter rezalet haftalar bariz şekilde bizi bekliyor.

asilhamsi
07.02.2016, 23:00
19 macın 7 tanesini kazanmıs bir takımın taraftarı hala daha elimizde kalan 1-2 tane etkili adamı satmaktan baska derdinin olmaması bence en buyuk sorunumuz.Daha buyuk takımlarla oynamadık.

Yani durum tahmininizden cok daha tehlikeli.2 mac daha kaybettiğimiz zaman burada cok farklı seyler konusuyor olacagız.

Ben uyarılarımı yapayım.

tristram
07.02.2016, 23:01
bu takim kalan maclarda 5-6 galibiyet alabilirmi cok supheli.ins son haftalara rezil bir halde girmeyiz..allahtan lig sirasinin son uc takimi bu sene baya kotu yoksa isimiz gercekten allaha kalirdi..simdi de acikcasi cok rahat degilim..
her hafta bir araya gelen toplama hali saha takimlari gibiyiz..her hafta kadroda en az 6-7 degisiklik oluyor.bizden umudu kestim mersin,eskisehir,sivas maclarini takip ediyorum onlar kaybetsin diyorum artik.

Soner Albayrak
07.02.2016, 23:04
Bizi BJK maçının özetini izlemek zorunda bıraktınız, lanet olsun sizin gibi oyunculara.

asilhamsi
07.02.2016, 23:05
bu takim kalan maclarda 5-6 galibiyet alabilirmi cok supheli.ins son haftalara rezil bir halde girmeyiz..allahtan lig sirasinin son uc takimi bu sene baya kotu yoksa isimiz gercekten allaha kalirdi..simdi de acikcasi cok rahat degilim..
her hafta bir araya gelen toplama hali saha takimlari gibiyiz..her hafta kadroda en az 6-7 degisiklik oluyor.bizden umudu kestim mersin,eskisehir,sivas maclarini takip ediyorum onlar kaybetsin diyorum artik.

Malesef bu forumda cok az kisi bu durumun farkında.Herkes eline kagıt kalem almıs,gelir gider hesaplıyor.

Kendinize gelin yahu tarihimizin en kotu lig performansına dogru hızlı adımlarla gidiyoruz.

Bırakın oyuncu satmayı,para kazanmayı.

Bu durumdan en kısa surede nasıl cıkarız bunu konusalım.

sasort
07.02.2016, 23:06
fatih atik denen futbol özürlüsü yediğimiz golde direğe yapışmış ne yapmak istiyor acaba bir bilen var mı? Futbolculara ilk öğretilen şudur; son adam kimse onu takip et arkasında kalma... Fatih ne yapıyor? Son adam 6 pasa çıkmış o direk ile aşk yaşıyor. Hami hoca bu adama ts forması veriyor. Al hami' yi vur fatih'e.... Vah trabzonsporum vah ne bitmez çilen varmış...

Sent from my iphone using tapatalk

gülmekten koptum arkadaş ya

direkle ne yapiyor ahhahahahaha

Oruç
07.02.2016, 23:06
Bu kafayla bir iki haftaya kabus görebiliriz. Tek tesellimiz son 3 sıradaki takımların puan olarak bizden kötü durumda olmaları.

memozcan
07.02.2016, 23:07
mevcut kazmaları yollamasak daha da rezalet kadro tercihleri izleyecektik.. usta keşke şu atik, douglas ve musayı da gönderseydi de hami bunları sahaya sürme cahilliğini yapamasaydı..

bizim takımın en kötü yanı as oyuncularla yedekler arasında kalite farkı yok.. hepsi kalitesiz:) dolaısıyla kimin oynadığı da farketmiyor.. her hafta sayaa çıkan çöp muamelesi görüyor.. bu durmda sorunu çözmek hocanın işi.. oyuna yerinde müdahalelerde bulunarak bir kaç galibiyet elde etmesi lazım.. kazanan takımda moraller düzelir ve oyuncular artan özgüvenle daha iyi oyunlar çıkarır.. gelecek seneye özgüveni yüksek 7-8 oyuncu taşıyabilirsek 5-6 iyi transferle iyi takım oalbiliriz..

61ronin61
07.02.2016, 23:07
ne demiştim zamanında yazdıklarımı okuyanlar biliyor şenol güneş bu ligi domine edicektir karşı takımı çaresiz bırakacaktır ezecektir çünkü bu ligin açık ara en mükemmel hocası beşiktaşsporlu şenol güneştir.en büyük değerimizi kaybettik elin oğlu kullanıyor şu an .

ve büyük ihtimal trabzonspor şenol güneşin oynattığı oyunu rüyasında bile göremiyecektir.

hamiye sallıyanlar benim gözümde gerçek trabzonsporlu değildir.nedeni şu bu yıl anormal bir yıl çökmüş bitmiş bir kulübüz ruhsuz paragöz menfaat için ts de olan bir futbolcu demiyim yaratık topluluğu var bizde.tekellioğlunu gönderdik .bize yarım sezonluk bir hoca lazımdı ve hami hoca büyük fedakarlık göstererek gerçek bir trabzon fanatiği gibi kendini feda etti.takımı onun takımı değil takımın yüzde doksanı ruhsuz herkes farkında aslında sezon bitirme derdindeler.haminin gram suçu yok ve inanınki o bizden biri bu bmn deki üzüleler kadar üzülüyor o gerçek bir trabzonsporlu ve bence aslında çok iyi bir hoca.

Onur Akyüz
07.02.2016, 23:08
Penaltı çıkmazdı belki ama Rodallega son 3 penaltıyı da kendisine göre sol tarafa vurduğu- ki 4.yü de aynı yere vurdu- halde bizim kalecinin Rodallega'ya göre sağ tarafa yatması hala çok fırın ekmek yememiz gerektiğinin kanıtıdır.

Hay yaşa.

Buna bile kafa yormaya tenezzül etmemiş beyzademiz.

Sefa
07.02.2016, 23:09
Muhammet 1-1 iken o pozisyonlardan birini atmış olsa kazanırdık bile diyemiyoruz 3-2 kaybederdik..

Ibrahim Gaygusuz
07.02.2016, 23:10
Serum ile oynamista hocam adamlar senelik milyonlar kazaniyor ?

Yensek dillendirilecekmiydi serum mevzusu ?

Douglas denilen zaat ne mantikla gidip adama dan diye mudahele ediyor ? Aci kapatmak gibi bir yetenegi yokmu ? Rakibin yaninda kosturuyor mudahele yapmasini bilmiyor, hastanelere gonullu refakatci olarak verebiliriz.

Kimse kusura bakmasin ama biz Aykut - Mustafa ikilisine suanlik defansta mecburuz.

Ofansif isler yapmaya calisan tek orta saha Marin. Bunu eldeki orta sahalar ile daha fazla hale getiremiyecegiz. Onun icinde Cavanda veya Bosingwa'yi on sag kanada cekmeliyiz.

Soner Albayrak
07.02.2016, 23:10
Sahadaki oyuncun maçı televizyondan izleyen taraftar kadar konsantre değil maça, kime neyi anlatıyoruz.

zafer44
07.02.2016, 23:26
Bu takımın sorunu kadro kalitesi değil, bizim çöp muamelesi yaptığımız Deniz Yılmaz dün üç tane asist yaptı bu bile tek başına misal olarak yeter. Bizim sorunumuz işi ehline vermeyen yönetim, yetersiz teknik kadro ve ne istediğini bilmeyen taraftar.

Enes Başkaya60
07.02.2016, 23:36
Lanet olsun her sene aynı şeyler bir yüzümüz Gülmez mi bizim yaa...

reisoğlu61
07.02.2016, 23:57
Futbolculara suç bulmuyorum. Kapasiteleri bukadar. Marin alman arkadaşlarına kimlerlen oynadığımı bilseniz halime aglarsiniz diyor. Bu kapasitesi düşük olan oyuncuları oynatan Bombacı yı eleştirmek lazım

mutluhayri
07.02.2016, 23:59
ne demiştim zamanında yazdıklarımı okuyanlar biliyor şenol güneş bu ligi domine edicektir karşı takımı çaresiz bırakacaktır ezecektir çünkü bu ligin açık ara en mükemmel hocası beşiktaşsporlu şenol güneştir.en büyük değerimizi kaybettik elin oğlu kullanıyor şu an .

ve büyük ihtimal trabzonspor şenol güneşin oynattığı oyunu rüyasında bile göremiyecektir.

hamiye sallıyanlar benim gözümde gerçek trabzonsporlu değildir.nedeni şu bu yıl anormal bir yıl çökmüş bitmiş bir kulübüz ruhsuz paragöz menfaat için ts de olan bir futbolcu demiyim yaratık topluluğu var bizde.tekellioğlunu gönderdik .bize yarım sezonluk bir hoca lazımdı ve hami hoca büyük fedakarlık göstererek gerçek bir trabzon fanatiği gibi kendini feda etti.takımı onun takımı değil takımın yüzde doksanı ruhsuz herkes farkında aslında sezon bitirme derdindeler.haminin gram suçu yok ve inanınki o bizden biri bu bmn deki üzüleler kadar üzülüyor o gerçek bir trabzonsporlu ve bence aslında çok iyi bir hoca.

Düşüncelerinize aynen katılıyorum. Ve eklemek istediğim bir husus daha var. Burada birçok kişi Hami hocaya öyle böyle giydiriyor ama şu da bilinmeli, böyle kötü bir zamanda Hami böyle bir işe hiç soyunmayabilirdi. İyi ya da kötü olan bir kariyerin başında o kariyeri tamamen sıfırlayabilir. Bence önemli bir fedakarlık örneğidir bu...

Doğukan Uçan
08.02.2016, 00:02
Gaziantepspor-2 Trabzonspor-0
Bursaspor-4 Trabzonspor-2
Trabzonspor-0 Akhisar Belediyespor-1
Akhisar Belediyespor-2 Trabzonspor-1

Dünyanın hangi yerinde 4 maçta 4 mağlubiyet alan teknik direktör vardır acaba haha böyle rezillik yok tarihe geçmiştir hami.

Fatih Öztürk
08.02.2016, 00:06
Yahu Hami kimde bu işe soyundu diye medet umacaz.Hayatında görüp görebileceği en önemli makama yanlışlıkla oturtulmuş hiçbir vasfı olmayan,sıradan bile olmayan eski futbolcunun teki.

memozcan
Düşüncelerinize aynen katılıyorum. Ve eklemek istediğim bir husus daha var. Burada birçok kişi Hami hocaya öyle böyle giydiriyor ama şu da bilinmeli, böyle kötü bir zamanda Hami böyle bir işe hiç soyunmayabilirdi. İyi ya da kötü olan bir kariyerin başında o kariyeri tamamen sıfırlayabilir. Bence önemli bir fedakarlık örneğidir bu...
kardeşim kafan mı güzel:) trabzonspor küme düşmeye gidiyor, haminin kariyerini yemişim ne kariyeri? trabzonsporu küme düşüren adam diye kariyer edinecek yakında!!

Önder28
Takımdan küfür hakaretler ile yollananlar nerelerde bir bakalım: Şenol ve M.Resit Hoca, Caner, Kadir, Deniz, Yasin , Burak (hala para kazandırıyor), Eren Albayrak, Umut, Celustka, Zeki..... Listeyi uzatabilir iz. Hepsi tahamulsuzlugumuz, popilistligimizin sistemsizligimizin eseri. Bu eseri biz yarattık. Kendi düşen aglamaz

nuri45
08.02.2016, 00:07

Dünyanın hangi yerinde 4 maçta 4 mağlubiyet alan teknik direktör vardır acaba haha böyle rezillik yok tarihe geçmiştir hami.

Bursa macinda hami yoktu

61ronin61
08.02.2016, 00:09

işte biz buyuz işte bizim tarafatar profilimiz bu.hocamız halilodziç ersun filan yani yabancı bir hoca olsaydı arkadaşlar sabredip desteklemeliyiz hocamızın arkasında olmalıyız derlerdi.

ama işte sözkonusu toprağımız trabzonlu hami olunca yorumlar böyle oluyor.

zaten hep bunları yaptığımız için herkes bu şehirden kaçtı gitti en büyük değerlerimiz bakın şenol güneş nasıl öttürüyor çökdeniz fatif tekke en büyük en mükemmle değerlerimizi yok eden bir canavarız biz.

millet trabzonlu futbolcu hoca alma derdinde biz ise onları nasıl değersizleştiririz aşağılarız yok ederiz onun derdinde işte sonuç bize bu müstahak .

mutluhayri
08.02.2016, 00:16
kardeşim kafan mı güzel:) trabzonspor küme düşmeye gidiyor, haminin kariyerini yemişim ne kariyeri? trabzonsporu küme düşüren adam diye kariyer edinecek yakında!!

Demek istediğimi anlayamamışsınız ya da ben anlatamadım. Bahsettiğim Haminin kariyeri değil, bahsettiğim takımın şu durumunda bile gelip hocalık yapması. Gelmeseydi bir şey kaybetmezdi ama şu durumdaki bir takıma kimse gelmek istemezken o geldi. Öyle ya da böyle ama geldi.

memozcan
08.02.2016, 00:32
Demek istediğimi anlayamamışsınız ya da ben anlatamadım. Bahsettiğim Haminin kariyeri değil, bahsettiğim takımın şu durumunda bile gelip hocalık yapması. Gelmeseydi bir şey kaybetmezdi ama şu durumdaki bir takıma kimse gelmek istemezken o geldi. Öyle ya da böyle ama geldi.
bakın bu dediğiniz şota için geçerli olabilir.. şotanın iho gibi biri başkanken böyle bir ortama gelmesi kendisi açısından hataydı ve muhtemelen hatasını anlamıştır..

ersun yanal için geçerli olabilir zaten o da 6 aylık bir kontrata imza atmazdı.. fakat süper ligde hiçbir deneyimi olmayan pro lisans sahibi yaklaşık 50 tane hoca vardır.. hami de onlardan sadece birisi.. hiç bir yerde çalışamamktansa trabzonspor gibi bir kulüpte çalışıp yapamayınca mazeret üretmek çok zor bişey olmasa gerek..

ben bunu ateşten gömlek giymek diye değil takımı ateşe atmak olarak değerlendiriyorum.. hami eğer kendini değil de trabzonsporu daha çok düşünseydi ; ben şu anda bu takımın hocalığını kaldıramam deyip bu takımı ateşe hiç atmazdı..

sasort
08.02.2016, 00:32
serum ile oynamista hocam adamlar senelik milyonlar kazaniyor ?

Yensek dillendirilecekmiydi serum mevzusu ?

Douglas denilen zaat ne mantikla gidip adama dan diye mudahele ediyor ? Aci kapatmak gibi bir yetenegi yokmu ? Rakibin yaninda kosturuyor mudahele yapmasini bilmiyor, hastanelere gonullu refakatci olarak verebiliriz.

Kimse kusura bakmasin ama biz aykut - mustafa ikilisine suanlik defansta mecburuz.

Ofansif isler yapmaya calisan tek orta saha marin. Bunu eldeki orta sahalar ile daha fazla hale getiremiyecegiz. Onun icinde cavanda veya bosingwa'yi on sag kanada cekmeliyiz.

aynen katiliyorum
salihi oynat bekte

açikta cavandayi kullanalim

defans aynen
marin oynamali

sol açik elde bence erkan en iyisi

Fatih Birinci
08.02.2016, 01:02
Herşey rezildi...herşey...muhammet demir haric

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

yüregimts
08.02.2016, 01:31
Herşey rezildi...herşey...muhammet demir haric

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Kesinlikle Muhammet çok çok faydalı olacak bu takıma. Ah oo İbrahimoviç gibi vurduğu pozisyon girseydi

İleli
08.02.2016, 01:37
Ben adrianı zokorayı colmanı halili ulan henriqueyi bile özledim be bu adamlarla en az 4.lüğe oynuyorduk be şimdi halimize bir bakın!
Herşey vahidin ben bu takımla bir yere varamam demesiyle yapılan bomboş transferlerle başlamıştı!!!!

trbzonsporlu
08.02.2016, 01:41
hoca birde çıkmış maç sonu canlı yayında "bizim en iyi kadromuz buydu" diyor. o zaman sormazlar mı adama madem en iyi kadron buydu kupa maçında en iyi kadronu niye sahaya sürmedin, kupayı mı önemsemedin de kupa maçında ilk 11 oynayanlardan sadece 4 kişi bugün 11 deydi (sakatlıktan mecburi oynatamadıkları haricindekiler içindir eleştirim). ben bir salih'e katlanamazken adam yanına musayı, sefayı, atiki koymuş. son bir ayda tek formu yükselen oyuncu olan aytaç'ı yanında oturtmasına ve oyuna sokmamasına, hayalet gibi sahada gezinen sefaya sabredip erkanı ısınmaya bile göndermemesine, oyuncu değişiklikleri için maçın bitmesini beklemesine, kupada birinciliği garantilediğimiz antep maçında güvenip oynatmadığı genç oyuncalara bu maçta skor olarak rahat değilken şans vermesine değinmiyorum bile. bugün sahadaki takım en iyi takımımız değildi ama saha kenarında oyunu bizim gibi izlemekle yetinen maç sonunda da oyuncular iyi çalışmamış diyerek suçu eski hocalara atan hami hoca en kötü hocalarımızdan biriydi bana göre.

Prefect
08.02.2016, 01:47
Ben adrianı zokorayı colmanı halili ulan henriqueyi bile özledim be bu adamlarla en az 4.lüğe oynuyorduk be şimdi halimize bir bakın!
Herşey vahidin ben bu takımla bir yere varamam demesiyle yapılan bomboş transferlerle başlamıştı!!!!

2011-2012'de Olcan'ın Beşiktaş'a attığı son dakika frikiğiyle gelen üçüncülüğü bile özledim

yüregimts
08.02.2016, 01:52
Takım Trabzona geldi mi arkadaşlar herhangi tepki protesto felan olmuş mu ?

Karasoy
08.02.2016, 02:09
Futbol'un ruhuna 2011'de fatiha okuttular. O günden sonra benim için herşey masal,tiyatro. Kim gelirse gelsin bu böyle devam edecek malesef.

Ertan 51
08.02.2016, 07:50
1-2 maç alıp takım bi rahatlasa da yeniden hoca derdine düşmesek,
ne yapıp ne edip sezon sonuna kadar Hami Hoca? ile devam edilmeli,
inşallah panik hata yaptırmaz başkana da aklındaki sistemi uygular,
benim tek korkum o,
geleceğe dair umutluyum fakat şu yarım sezon hocanın ve topçuların durumu idare edebilmesi.

Not: Daglıs çok kötü çook ve canımı sıkan kendini bişi zannediyor klas futbolcuyum havalarında.

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2016, 07:56
Günaydın.

Bu takım beni kalpten götürecek.

Dünkü maçta Muhammet DEMİR ve Marco MARİN hariç yine diğerleri vasatın altında kaldılar.

Douglas ilk kez beğendim (penaltıya kadar). Ancak onu da Bosingwa'nın anlamsız çalımı yaktı.

Şu Bosi denen adam ne zaman şu çalım sevdasından vazgeçecek?

Muhammet DEMİR takıma tempo kazandırdı. Onu besleyebilirsek gol sorununu çözebiliriz.

Akhisar da ilerleyen yıllarda küme düşmeye hatta 3. ligi görmeye aday oldu dünkü Trabzon kümeye tezahüratıyla

Trabzon kümeye diye bağıranların akıbetini bir hatırlatmakta fayda var:

Samsun
Ordu
Sivas
Mersin İY
Sakarya
Kocaeli

Fatih ATİK ile maça başlayan Hami de bu işi kaldıramayacağını gösterdi.

Kayseri maçı son derece önemli

Yenildiğine bakmayın, son 5 maçtır çok iyi oynuyorlar.

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2016, 07:59
Douglas sezon sonu gönderilmeli (papy alamadık, bu adama mecbur bıraktılar bizi)

Fatih Atik, Salih, Musa gibileri de gönderilmeli sezon sonunda

amasya0561
08.02.2016, 08:18
ilk yarının bitimi ile hemen Yılmaz Vurala takımı emenet etmek gerek dedik (tabi altı aylıgına hoca düşünülüyorsa diye ekledik)
bizim oyunucular bu kadar kötü degil onları ayaga kaldıracak hoca lazım oda Yılmaz hocadır dedik. Sayın başkanımız kimin yanıltmasıyla böyle bir hata yaptı anlayamadım

Gurpas
08.02.2016, 08:28
Hami nin maç sonundaki elimizdeki en iyi kadro bu demeci, hoca olmadığının bir başka göstergesi

Akhisar ın kadrosu senden çokmu iyi Hami.

Bu açıklamanın futbolcular üzerindeki psikolojik etkisi ne olabilir.

Elimizdeki futbolcu kalitesinden çok bir sistemimiz olmadığından bahsetmek gerek.

Hami bir sistem adamımı? değil.

Yorumlarda çokça rastlıyorum, yedek kulübesinde maçı izlerken sergilediği aciz görüntüler...

Evet önemli nüanslar, Hami ile bu iş olmayacak.

Başkan Usta bugünden geçi yok hoca işini çözmeli...

asilhamsi
08.02.2016, 08:32
işte biz buyuz işte bizim tarafatar profilimiz bu.hocamız halilodziç ersun filan yani yabancı bir hoca olsaydı arkadaşlar sabredip desteklemeliyiz hocamızın arkasında olmalıyız derlerdi.

ama işte sözkonusu toprağımız trabzonlu hami olunca yorumlar böyle oluyor.

zaten hep bunları yaptığımız için herkes bu şehirden kaçtı gitti en büyük değerlerimiz bakın şenol güneş nasıl öttürüyor çökdeniz fatif tekke en büyük en mükemmle değerlerimizi yok eden bir canavarız biz.

millet trabzonlu futbolcu hoca alma derdinde biz ise onları nasıl değersizleştiririz aşağılarız yok ederiz onun derdinde işte sonuç bize bu müstahak .

Boş laf.Adamda birsey yokki sabredelim.Ne kariyer var,ne eğitim var,ne başarı var,ne oyun okuma var,ne oyunculardan verim alma var.

Sırf kafa kagıdında Trabzon yazıyor diye bir adam teknik direktör olur mu?Burada oluyor.

Alt yapı oyuncuları haric bir tane dahi kafa kagıdında Trabzon yazıyor diye oynayan yeteneksiz adam kalmamalı takımda.

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2016, 08:36
Maç öncesi yorumcu Ümit KAYIHAN, Trabzonspor'un kadrosu bu ligde birçok takımdan iyi

Sorun sistem olmaması, sürekli farklı bir oyun oynanıyor, en büyük sorun da savunmada dedi.

Hami bahanelere sığınıyor hala

Yahu bizi bu kadar üzmeye ne hakkınız var

Bursa'da 7 dakikada 2-0 öne geç, maçı ver.
Sahanda Akhisar'a saçma bir golle kupadan elen.
Aynı takıma deplasmanda kümeye bağırt
İlk 4 maçta 10 puan alan takım, düşme hattına yaklaşsın

Allah'ım sen bu taraftarın aklına mukayyet ol ve geniş sabır ihsan eyle

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2016, 08:38
Bu sezon ligde kalalım bana yeter açıkçası

Yeter çektiğimiz çile

Sezon sonu için de Lucescu mu gelecek, başkası mı gelecek, Sayın USTA bugünden tezi yok kolları sıvayıp hazırlıkları yapmalı

delfino
08.02.2016, 08:40
sistemi değiştirmek lazım iğrenti geldi 4-2-3-1 den artık doldurdular bu takıma çöpçüleri 3-5-2 oynayalım arkadaş bırakın öyle yenilelim ama 3-5-2 mantığını orturtursak bu takıma kimse duramaz önümüzde ..

onur
mustafa bosingwa aykut

cavanda okay aytaç ekici yusuf

muhammet cardozo

bence hiç de fena durmuyor bu kadro yapısı işte yapar yeterki biraz takım kendine güvensin ..

S.ÖZKAN
08.02.2016, 08:45
Bu sene tek istediğim 6 maç kazanıp puanı 40 a çıkarmak hepsi bu.

asilhamsi
08.02.2016, 09:01

bu takımın 6 mac kazanabilecegini dusunmuyorum.Hele bu teknik direktör ile cok zor.Tek sansımız alttaki 3 takımın berbat performansı.

Faik Yılmaz
08.02.2016, 09:03
Maçın görüntülerini dahi izlemedim...

O derece irrite ettiler beni bu sene

praximuns61
08.02.2016, 09:05
hamiyi destekleyenlerdenim. Fakat bu insan bu kadar dar görüşlü olamaz. Bize gelen hocaların hepsi mi aynı olur anlamadım.

Şota’da aynı şeyi yapıyordu. Hami bütün maç boyunca Yusuf’u solda Sefa’yı sağda oynattı. 90 dk bir tanemi kanat ortası gelmez. Hele Yusuf aldı götürdü batırdı. Adamları kendi yerinde oynatsana , hiç mi kafan çalışmıyor. O kadar para alıyorsun ters ayaklı adamı kanatta oynatmak moda mı oldu.
Bütün maç botunca sinirden ölecektim. Bu kadar mı zor adamları maç içerisinde kendi yerlerine çekmek.

Muhammed e orta gelse kanatlardan adam zorlayacak. Ama kafası basmıyor resmen.

Cengiz Çubukcu
08.02.2016, 09:08

40 puan mı? :D ben 35'e tavım :)

asilhamsi
08.02.2016, 09:09
lami cimi yok yusuf,özer,erkan kadro dısı bırakılmalı.Radikal kararlar almalıyız.

Genc oyuncuları oynatmalıyız.Abdülkadir,yusuf yazıcı,muhammet besir,ramazan ovunc,cafer tosun.Hangilerini oynatabiliyorsak.

akakpo,aykut,aytac,marin,muhammet surekli 11 oynamalı.

asilhamsi
08.02.2016, 09:10
bu macıda muhtemelen kaybederiz.Ve bu mac Hami nin sonu olur.

Ahmet Taşçı
08.02.2016, 09:17
Ya Hu şenol hoca sapara ve vittek ile şampiyonlar liginde gruptan çıkarıyordu nerdeyse. O dönemlerde herkes eleştrirmişti şenol hocayı yok defansif oynatıyor yok korkar yok bilmem ne... İnsan elindekinin kıymetini kaybedince anlıyor de mi gerçi hala şenol hocadan nefret eden bi grup var burda. Doğru ya burda çoğunluk kötü deniyorsa aksini diyeni linç ederler, malum olayda Onur da hatalıydı desen seni afaroz ederler, forum Genel düşünce paylaşım yeri olmaktan çıkmış belirli grubun hegomanyasına girmiş, o nedenle sık sık yazmaktan kaçınır oldum.şenol hoca giderken çok üzülmüştüm, Ersun Yanal giderken bu takım dip yapacak dedim büyük hata dedim yine de izlemeye gittim her hafta içimdeki ts aşkına Nalet olsun. Sadi hoca sezon sonuna kadar kalmalı diyordum onu da değiştilrr, artık izlenecek bişi kalmadı benim için bu yıl... İnşallah seneye...

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2016, 09:19
Adrian ve Henrique'yi bile arar oldum.

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2016, 09:21
lami cimi yok yusuf,özer,erkan kadro dısı bırakılmalı.Radikal kararlar almalıyız.

Genc oyuncuları oynatmalıyız.Abdülkadir,yusuf yazıcı,muhammet besir,ramazan ovunc,cafer tosun.Hangilerini oynatabiliyorsak.
akakpo,aykut,aytac,
marin,muhammet surekli 11 oynamalı.

Akakpo'yu aldın, oynatmıyorsun bu ne yaman çelişkidir.

akakpo,aykut,aytac,marin,muhammet surekli 11 oynamalı

Sefa, Salih, Musa Nizam, Fatih Atik, Doulas Texteira, Özer, Erkan gibi adamları sezon sonu göndersinler.

UĞUR DURTAŞ
08.02.2016, 09:22
olağan üstü hal ilan edilmeli,
sayın yönetim,
bu işin şakası yok.
bu takımın acilen kampa alınması lazım,
hami hoca belki bu takıma bugün izin verebilir.
böyle şey olmaz,
kayseri maçı haftaya bugün (pazartesi)
gün içerisinde bu takım antalya da kampa aşınmalı,
bizim futbolcuların beyni durmuş arkadaşlar,oynamıyorlar çok net görünüyor.
tüm yönetimde antalya da olmalı,
özel psikologlar vsvs doktorlar çağrılmalı,
gün boyu toplantılar tedaviler,antremanlar
yapılmalı,
çok samimi söylüyorum,
bu işin şakası yok,
ciddi ciddi herkesin kafa yorması şart,
sıradaşlaştığımızı söylüyordum,
şimdi alt lig takımları gibi mücadele ediyor takım.
puan cetveline bakınca çok acı ama utanıyorum arkadaşlar.
kişiliğinden yoksun futbolcularımızda birazcık utanma duygusu olsaydı,
bu duruma düşmezdik.
yazıklar olsun,yazıklar olsun,yazıklar olsun,

piskopatrizeli
08.02.2016, 09:30
noldu maçmı vardı yenildikmi ?

UĞUR DURTAŞ
08.02.2016, 09:44
hami hoca ağlıyor,
bu takım sezon öncesi çalıştırılmamış....
bu takımda çok sakatlık var...
bu takımda hasta oyuncular var....
ağla ağla ağla
böyle ağlıyacaksan gelmeseydin takımın başına,
bjk nin fb nin gs nin futbolcuları niçin hastalanmıyorda,
bizimkiler hastalanıyor kardeşim,
yeri gelince bizler profosyonel futbolcularız diyorsunuz,
şu kadar para isteriz diyorsunuz,
ödemeler geçikince ayaklanıyorsunuz,
kendinize iyi bakacaksınız kardeşim hastalanmayacaksınız,
**
arkadaşlar kulübü aradım takımın ivedi pazar gününe kadar antalyada kampa alınması konusunda
önerimi sundum,dikkate alırlarmı bilmem...
tepe taklak son suratle aşağı doğru inişe geçtik..durum çok vahimmmm
acill önlem alınması şart.

İ. SARAL
08.02.2016, 09:46
Her hafta başı, canım sıkkın bir şekilde işe gelmek zorunda mıyım?

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2016, 10:00
bu hafta işe gelmek ve çalışmak işkence olacak yine, of of

Gurpas
08.02.2016, 10:05
Küme düşmeyiz korkmayın. Allahım ne günlere kaldık...

S.Seymen
08.02.2016, 10:18
Takımdan küfür hakaretler ile yollananlar nerelerde bir bakalım: Şenol ve M.Resit Hoca, Caner, Kadir, Deniz, Yasin , Burak (hala para kazandırıyor), Eren Albayrak, Umut, Celustka, Zeki..... Listeyi uzatabilir iz. Hepsi tahamulsuzlugumuz, popilistligimizin sistemsizligimizin eseri. Bu eseri biz yarattık. Kendi düşen aglamaz

güzel +1

Şenol Güneş'i seversin sevmezsin ama hoca değil yea diyenler hala futbol yorumu yapıyorlar buralar gelip...

S.ÖZKAN
08.02.2016, 10:24
40 puan mı? :D ben 35'e tavım :)

4 Galibiyet 4 Beraberlik yeterli.

Ertan 51
08.02.2016, 10:37
Ayrıca hani Akakpo kara gün içindi,
bundan daha kara gün mü olur,koy stopere oynasın,
ne işi var Reisin stoperde,
Daglıs insanının da ayağı bi yere bassın.

Adem Akyüz'
08.02.2016, 10:41
Maçla alakalı olarak mutlaka okunması gereken bir yazı.. Biraz uzun ama pişman olmazsınız.

Yeni Trabzonspor ve dikenli yolu... https://t.co/2dJ13hVYzT

sarman61
08.02.2016, 11:02
Maçla alakalı olarak mutlaka okunması gereken bir yazı.. Biraz uzun ama pişman olmazsınız.

Güzel tespitler yapmış.

nakzo
08.02.2016, 11:17
Futbol'un ruhuna 2011'de fatiha okuttular. O günden sonra benim için herşey masal,tiyatro. Kim gelirse gelsin bu böyle devam edecek malesef.

Haaaaa işte bu kafa yapısında olduğumuz için kümeye oynuyoruz bu kafa yapısında olmadığı için 2011 den sonra fB nin en kötü derecesi lig 2.liği..bir 96 yılı yüzunden 20 yıl gömüldükleri kaldık şimdide 2011 için bir 20 yıl daha bekleriz.fB 2 kere son maçta şampiyonluk kaybetti zerre bir yıkım olmadı biz mazojistmiyiz nasıl bir ruh halimiz var ki sürekli aynı şeyi tekrar tekrar tekrar söyleyip bundan haz alabiliyoruz.

asilhamsi
08.02.2016, 11:28
güzel +1

Şenol Güneş'i seversin sevmezsin ama hoca değil yea diyenler hala futbol yorumu yapıyorlar buralar gelip...

hoca olabilir ama prensip sahibi bir adam degil.Oyle olsa şike hakkında özlü sözler söyledikten sonra Şikeci takıma gitmezdi.

Son kupa macındaki rezalet ise hala cevap bekleyen bir soru.

nakzo
08.02.2016, 11:30
Hala yok r.akçayı bilmem kimi övenler var. Bu adamlar bizi yıkan sıradanlaştırmaya alıştıran zihniyetin başlangıcıdır.Reşit Akçay değil mıydı Trabzonspor için 6.cılık başarıdır diyen ...eeee sen bu ıspanağı o gün getirirsen ,bugün kümeye oynaman ve başında haminin olması çok normal. Adam istifa ettiğinde 13.sıradaydık hala bunu öven var .kadir keleşi,zekiyi,caneri,akbaşı öven geri steyen var. Dahada kötüsünü hakediyoruz.Biz küme düşmeyi hakediyoruz.Dibe çakıldığımız zaman anca ayılacağız çünkü...Hemşerim,bu takımın yakasından düşün ya lütfen.Gidin ne bileyimm arsinsporu tutunn,akçaabatı tutun olmadı yerel Trabzonspor FC diye bir takım kurun onu tutun bizi rahat bırakın.

asilhamsi
08.02.2016, 11:36
Hala yok r.akçayı bilmem kimi övenler var. Bu adamlar bizi yıkan sıradanlaştırmaya alıştıran zihniyetin başlangıcıdır.Reşit Akçay değil mıydı Trabzonspor için 6.cılık başarıdır diyen ...eeee sen bu ıspanağı o gün getirirsen ,bugün kümeye oynaman ve başında haminin olması çok normal. Adam istifa ettiğinde 13.sıradaydık hala bunu öven var .kadir keleşi,zekiyi,caneri,akbaşı öven geri steyen var. Dahada kötüsünü hakediyoruz.Biz küme düşmeyi hakediyoruz.Dibe çakıldığımız zaman anca ayılacağız çünkü...Hemşerim,bu takımın yakasından düşün ya lütfen.Gidin ne bileyimm arsinsporu tutunn,akçaabatı tutun olmadı yerel Trabzonspor FC diye bir takım kurun onu tutun bizi rahat bırakın.

Anlamadıkları mesele şudur ki işte bu sıradanlaşma duygusu bizleri bu hale getirdi.Oyuncular değil sistem önemlidir deseler hak verecegim.

Lakin Kadir,caner,akbaş bilmem ne kalsa sanki şampiyonluga oynayacaktık.Sanki bu adamlar diğer takımları şampiyonluga oynattı.

Akhisar cokmu iyi durumda?Biz Akhisar değiliz onun icin bu oyuncular bizim icin yeterli degil.

Akın ın dediği gibi oyuncu konusunda secici olmalıyız.Gercekten bu kalibrede adamlar transfer etmeliyiz.

El Cordobes
08.02.2016, 11:43

adamları bir de izliyoruz, ortada ahım şahım bir performans da yok. yönetimsel zaaflardan gönderdiklerimizin yerinin dolmaması onları iyi futbolcu yapmıyor. yani salih oynuyor diye zekiyi aramanın, musa oynuyor diye kadiri aramanın bi manası yok. hicbiri geçmesin bi daha kulubün önünden. iyi bir takımda ancak idare edebilecek adamlar bunlar. tıpkı 2011 deki kadroda bulunan ferhat öztorun,barış ataş, brozekler vs. gibi.

Cengiz Çubukcu
08.02.2016, 11:43
Ayrıca hani Akakpo kara gün içindi,
bundan daha kara gün mü olur,koy stopere oynasın,
ne işi var Reisin stoperde,
Daglıs insanının da ayağı bi yere bassın.

akakpo konusunda hemfikirim....diğer stoperlere ne oldu ?

Prefect
08.02.2016, 11:50

Güzel bir yazı

7can61
08.02.2016, 12:12
Bardağın hep boş tarafına bakmayalım, Muhammed gibi bir forveti kazandık, "forum efsanesi", "sıradan" gibi yakıştırmalara golleriyle cevap verir demiştim.

Attığı golde yaptığı koşuyu Cardozo yapar mıydı? Sonra vay efendim Cardozoya top mu geliyor diyorlar, asıl forum efsanesi "Cardozoya top mu geliyor" cümlesidir.

Olacak olacak herşey güzel olacak az sabır.

Murat Acar
08.02.2016, 12:56
Arkadaşlar bizim sisteme ihtiyacımız var sistemi oturtmya başladığımız an bu takımda düzelecek ama öncelikle TAKIM OLMA OLGUSUNU başarmamız gerek.Yoksa şurada beğenmediğiniz sefa bile rakipteyken keşke biz alsaydık dediğimiz oyuncudur.Bizden giden birçok oyuncu takımlarında kaliteli futbol oynuyorlar.Akhisarda bizden giden kaç oyuncu vr bir bakın Allah aşkına.Şu çöp bu yaramaz diyerek dışladığımız adamlra biraz destek verelim.Hoca iyi kötü bir şekilde geldi orada görev aldı bırakında takım olma olgusunu bir başarsın gerisi zaten gelecek....

Cafer Bulur
08.02.2016, 13:30
Onur
bosingwa aykut akakpo yusuf
aytac okay
erkan marin Özer
muhammet.

bu kadro nasıl?

Harun-61
08.02.2016, 13:30
Kimse kizmasin, iyi bir dayaga ihtiyaci var bunlarin.

Onbinlerce TL kazanan ruhsuz adamlar.

Düsünün yani durum 1:1 oldu icimden dedim-bunlar 1 puan dahi alamaz golü yerler....!

.

Cafer Bulur
08.02.2016, 13:34
Kimse kizmasin, iyi bir dayaga ihtiyaci var bunlarin.

Onbinlerce TL kazanan ruhsuz adamlar.

Düsünün yani durum 1:1 oldu icimden dedim-bunlar 1 puan dahi alamaz golü yerler....!

.

Dün baskana Twitter dan yazdim.

Baskanin yapici tavriyla bu is olmaz.

Baskan,futbolcu ve teknik ekibi toplayarak pabucun pahalı oldugunu onlara anlatmadan basarinin gelmesi mümkün degil.

Bu futbolculari dovmezsek dizimizi dovmeye mahkumuz.

Erdinç Dilek
08.02.2016, 13:58
Trabzonspor futbol oynamak için çok zor bir kulüp, gelen oyuncu anında şampiyonluk yükünün altına giriyor ve marifetlerini sergilerken rahat olamıyor. nedeni hem kendinden kaynaklı(yeterli değil) hem kulübün önemli bir yer teşkil etmesinden kaynaklı. bakın en yakın örnek Deniz Yılmaz gittiği bursasporda ilk maçında 2 asistle oynadı, uyum süreciymiş bilmem neymiş hikaye... bizde gol odaklıydı gol atmalıydı çünkü forvetti, ama bursasporda böyle bir zorunluluk hissetmiyor gol attırmayı da düşünebiliyor rahatça...

nakzo
08.02.2016, 14:15
Arkadaşlar bizim sisteme ihtiyacımız var sistemi oturtmya başladığımız an bu takımda düzelecek ama öncelikle TAKIM OLMA OLGUSUNU başarmamız gerek.Yoksa şurada beğenmediğiniz sefa bile rakipteyken keşke biz alsaydık dediğimiz oyuncudur.Bizden giden birçok oyuncu takımlarında kaliteli futbol oynuyorlar.Akhisarda bizden giden kaç oyuncu vr bir bakın Allah aşkına.Şu çöp bu yaramaz diyerek dışladığımız adamlra biraz destek verelim.Hoca iyi kötü bir şekilde geldi orada görev aldı bırakında takım olma olgusunu bir başarsın gerisi zaten gelecek....

Olacak birşey vardır olmayacak şey vardır.Bizdekiler olmaz. Bunu, yedikleri( hamiyide yiyeceklerini varsayarsak) 5.hocadan anlamak gerekir.Ha bu kadroyla devam edecekse usta seneye ocakta kongere yapar Trabzonspor. Bütün TV kanalları, tarihin en kötü Trabzonspor kadrosu olarak görüyorlar bu kadroyu. Bu kadroyla devam etmek, Trabzonsporu yok etmektir.Ustanında ,5 isim hariç kadroyu tamamen değiştireceğini düşünüyorum.Selçuğun, buragın,umutun,egemenin,calenin,jajanın,enginin yerinin dolmaması caneri,akbaşı,zekiyi,kadir kelesi yıldız yapmaz bunlar leşti şimdide layık oldukları yerde akhisar ve kayseride bulunuyor.

nakzo
08.02.2016, 14:39
Trabzonspor futbol oynamak için çok zor bir kulüp, gelen oyuncu anında şampiyonluk yükünün altına giriyor ve marifetlerini sergilerken rahat olamıyor. nedeni hem kendinden kaynaklı(yeterli değil) hem kulübün önemli bir yer teşkil etmesinden kaynaklı. bakın en yakın örnek Deniz Yılmaz gittiği bursasporda ilk maçında 2 asistle oynadı, uyum süreciymiş bilmem neymiş hikaye... bizde gol odaklıydı gol atmalıydı çünkü forvetti, ama bursasporda böyle bir zorunluluk hissetmiyor gol attırmayı da düşünebiliyor rahatça...

Erdinç bey fB ,bjk,gs her sene Şampiyon olmak zorunda 2.cılık bile başarı olarak kabul görmüyor.Gs 4 sene 3 şampiyonluk almış aynı oyuncular 1 sene 3.oldu diye ana avrat küfür yiyor protesto ediliyor.Peki İstanbul takımı oyuncusu nasıl oynuyor.Bu tip bahaneler yetenek fakirlerine pirim tanıyor kendim yeteneksizim demiyorda beyzade sehir baskılıymış. Biz pahalıya yeteneksiz üstelik tembel,üstelik paragöz ve art niyetli bir sürü adam aldık 2012 den beri İst takımları aynı paralara görev adamı yetenekli futbolcular aldılar.

nakzo
08.02.2016, 14:44
Dün baskana Twitter dan yazdim.

Baskanin yapici tavriyla bu is olmaz.

Baskan,futbolcu ve teknik ekibi toplayarak pabucun pahalı oldugunu onlara anlatmadan basarinin gelmesi mümkün degil.

Bu futbolculari dovmezsek dizimizi dovmeye mahkumuz.

Cafer bey elimizde bir sığır sürüsü var bu zamana kadar iho da dahil bunlarla insan gibi konuşuldu karşılığı küme potası .Bundan sonra bir sığır nasıl anlarsa o dilden konuşmalı başkan.Hiç acımadan .Acıma Acınacak duruma düşersin...

Haluk DAĞ
08.02.2016, 14:58
küme düşelim artık yeter bu ızdırap. En azından herşey ciddiye biner bu takıma ciddi bir şok lazım, 2 senede atlatırız yoksa yine senelerce sürecek bu ızdırap. River Plate küme düştükten sonraki sene yükseldi sonraki 2 sene de tarihindeki en büyük zaferlere ulaştı. Ciddi bir şok şart!

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2016, 15:03
Premier Ligde Leicester City şampiyonluğa oynuyor.

Çünkü bir sistemi var.

Bizde bırakın sistemi futbol namına hiçbir şey yok.

Hamburg, Alman liginde efsane bir takım, neden?

Hiç ligden düşmemiştir. (Bayern ve diğer büyükler düştüğü halde). Tam bir lig takımı olmuştur.

Hami efendiye duyurulur.

Buğra Çora
08.02.2016, 15:12
Bide isabetli pas yüzdesine bakin arkadaşlar. Akhisar 80% de Ts ise 40% larda. Bu ne anlama geliyor. Beynini kullanmayan bir beyinsiz futbolcu topluluğu. Bunun nedeni sadece aptal futbolcular da değil, antremanlarda teknik direktörü doğru çalışmayı yaptırmamiş..

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2016, 15:38
Yusuf'un sağ ayağına top geldiğinde sola alıp orta yapamıyor.

Bu handikap

7can61
08.02.2016, 15:54
Arkadaşlar şu küme düşme saçmalığından kendinizi kurtarın, yok böyle bir olay, olamaz.

Ayıp oluyor küme muhabbetleri.

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2016, 16:00
Arkadaşlar şu küme düşme saçmalığından kendinizi kurtarın, yok böyle bir olay, olamaz.

Ayıp oluyor küme muhabbetleri.

Kayseriye yenilirsek hesap yapmaya başlarız.

Benim de içim acıyor, dillendirmek istemiyorum ama gerçekleri kabul edip doğru hamleler yapmak şart

Kolay maç yok bundan sonra

Oruç
08.02.2016, 16:03
Yusuf'un sağ ayağına top geldiğinde sola alıp orta yapamıyor.

Bu handikap

Yusuf ve orta. Güzelmiş.

nakzo
08.02.2016, 16:12
Yılmaz Vural ile opsiyonlu bir anlaşma yapılmalıydı sene sonu kadar haminin açıklamalarını dinliyorum da umutsuz vakka. Yok su hastaydı yok su serumluydu ..Hemşerim aytaç yanında oturuyor 1461 den zor anlar için aldığını zenci adam yanında beğenmesemde özer yanında,erkan zengin yanında sen neyin derdindesin.Sefa kim,musa kim,salih kim ki sen bunlardan takım kuruyorsun.Suratın perşembe pazarı sürekli bir bahane gerekirse söveceksin hemşerim fatih terim gibi soyunma odasında sövecen kimse senin kafana silah dayıyarak oraya getirmedi seni .Sonrada demiyorlar mı BİZE ŞANS VERİLMİYOR.Ulan hepiniz birer hicsiniz mradan ,tolunaya, şotadan ,hamiye, giray bulağa kadar sen busun hami bundan 1 tık ötede değilsin senin geçmişte ve gelecekte de hocalığın bu.

nakzo
08.02.2016, 16:17
Muhammet çok iyi bir adam maksat Muhammedin yanına muhammet gibi büyük düşünen winer oyuncular katabilmekte...

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2016, 16:18
Yılmaz Vural ile opsiyonlu bir anlaşma yapılmalıydı sene sonu kadar haminin açıklamalarını dinliyorum da umutsuz vakka. Yok su hastaydı yok su serumluydu ..Hemşerim aytaç yanında oturuyor 1461 den zor anlar için aldığını zenci adam yanında beğenmesemde özer yanında,erkan zengin yanında sen neyin derdindesin.Sefa kim,musa kim,salih kim ki sen bunlardan takım kuruyorsun.Suratın perşembe pazarı sürekli bir bahane gerekirse söveceksin hemşerim fatih terim gibi soyunma odasında sövecen kimse senin kafana silah dayıyarak oraya getirmedi seni .Sonrada demiyorlar mı BİZE ŞANS VERİLMİYOR.Ulan hepiniz birer hicsiniz mradan ,tolunaya, şotadan ,hamiye, giray bulağa kadar sen busun hami bundan 1 tık ötede değilsin senin geçmişte ve gelecekte de hocalığın bu.

Hami bence bu işi kıvıramayacağını anladığından kendine zaman kazandırmaya çalışıyor.

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2016, 16:20
Yusuf ve orta. Güzelmiş.

Hey gidi Turgay SEMERCİOĞLU hey

Kulakların çınlasın

1983-1984 son maç

Kadıköy

Dk.90

Turgay sağdan orta, Dobi Hasan kafa ve gggooooooollllllll. 6. şampiyonluk golü

Orta yapmanın kitabını yazmıştır Turgay abimiz.

Yusuf onun onda biri orta yapamıyor.

lazibere
08.02.2016, 16:25
Bu kadar başıboşluğun olduğu yerde, Hedefinden bu kadar uzaklaşmış bir takımda, Başkanından Hocasına ve oyuncusundan taraftarına kadar herkesin ağız birliği yaparak ağlarcasına mazaret ürettiği bir süreçte, Tek işi 10 sene top oynayıp parayı bulmak olan futbolcuların sahada götünü yırtacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz

Faik Yılmaz
08.02.2016, 16:26
Bardağın hep boş tarafına bakmayalım, Muhammed gibi bir forveti kazandık, "forum efsanesi", "sıradan" gibi yakıştırmalara golleriyle cevap verir demiştim.

Attığı golde yaptığı koşuyu Cardozo yapar mıydı? Sonra vay efendim Cardozoya top mu geliyor diyorlar, asıl forum efsanesi "Cardozoya top mu geliyor" cümlesidir.

Olacak olacak herşey güzel olacak az sabır.

Yalnız şöylede bir durum var....

Bu maça kadar çok iyi dediğiniz Muhammet Demir'inde

Çok kötü dediğiniz Cardozo'nunda 7 golü vardı...

Geçen yıl ise Cardozo 17

Muhammet ise sadece 10 gol attı.....

lazibere
08.02.2016, 16:26
Takımımız ve camiamızın en büyük sorunu disiplindir.
Karadeniz insanlarının en ufak şeyden mutlu oluyor olması da buna bir örnektir.

Ben olduğum müddetçe bir daha bu formayı gieyemez dediğimiz oyuncuları Kaptan yaparsak olacağı budur

Herkes sadece günü kurtarmanın derdinde. Yumruğunu masyaa vuracak bi tane yiğit adam yok. Despotizm istiyorum. Yeter bu şımarıklık

lazibere
08.02.2016, 16:30
Başkan'ı yenildiğimiz maç sonrası gol attı diye bir oyuncuyu kayırıp tebrik ediyorsa işler çok amatörce gidiyor demektir

Kamplara gelmeyen ve her fırsatta takımı sabote eden ve gitmek için her türlü ibneliği yapan Daoglas gibilerine defansını teslim ediyorsan sen korkasın ve futbolcunun rengine ve posuna güvenmek gibi bir gaflet içerisindesin demektir

Ve kadroda düşünmediğin oyuncuları sattığın takım , Trabzonspor'dan transfer ettiği oyuncudur işe yarar diyerek kadrodaya bile almadan seni yenebiliyorsa ne kadar küçüldüğünün göstergesidir bu

Sende oynarken bir varlık gösteremeyen ama gittiği takımdakı ilk maçında 2 asist yapabiliyorsa bir futbolcu o halde sorun topçuda değil yönetememe sorunu ile karşı karşıyasın demektir

lazibere
08.02.2016, 16:36
Hami 'nin açıklamalarına baktığında '' bu takımın sezon başından beri çalışmadığı '' şikayeti var? Peki Hami' sen bu kanaate varacak kadar ne deneyimin var? Her gelen başarısılıktan sonra ortaya bir laf atıp çekip gidiyor. Bazı takımlar gazla çalışırlar da bizim takımın gaz alacak hava deliği bile yok.

lazibere
08.02.2016, 16:37
Sabır sabır sabır?

Neye sabır

Bu kadrodaya mı sabredeceğiz

Yusuf'un kaliteli oyun oynamak için zamana mı ihtiyacı var
Defans yapmasını bilmeyen bir takıma defans yapmanın kurallarını mı öğreteceğiz

Kıme sabredeceğiz

Hangi oyuncumuz iyi de, Bu sene olmadı seneye iyi olacak diyeceğiz

lazibere
08.02.2016, 16:39
Orta sahanın ortasında kendinden başka oyuncu yokken, hemde daha gerideki oyuncu da kendi takım arkadaşıyken , gelen hava topunu beyin kullanmayayım diyerek direkt taca göndermeyi iş yapmış sayan oyuncu mu bizi seneye şampiyonluğa oynatacak.

Kendimizi kandırmayalım arkadaşlar

Takımızdaki hiç bir oyuncunun Trabzonspor gibi bir derdi yok