PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 20.Hafta | Akhisar Belediyespor 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

bordolu mavi
07.02.2016, 17:01
düşme üşüme potasına girdik aslında da rakipler de sıkıntılı eskop olsun sivas olsun mersinlik olsun çok da umut vermiyorlar yoksa sezon bizim açımızdan bambaşka heyecanlara gebeydi farklı tatlar alırdık

Tahir61
sadi hocamı özledim şapkana öleyim senin

aytaç toparanmıştı, bi kaç genç oynatıyordu hiç olmazsa

bu cahil her şeyi bok edecek

hocasız çıkalım

lan usta! her şey güzel de hoca işini mıçtın sıvadın.

Tzameti
Yahu defanstan neden pas ile çıkamıyoruz anlamıyorum. Top iki yetenek fakiri Salih veya Yusuf'un ayağına geliyor, 3 metre önlerinde kanat oyuncularımız var ama onlara vermek yerine topu ileri vurup(onu da kimsenin olmadığı yere) rakibe yeniden hediye ediyor. Çıldırmamak elde değil.

Onların yerine ben utanıyorum artık maçı izlerken. İnşallah küme düşeriz de önce kan emicilerden kurtulur sonra küllerimizden yeniden doğarız.

Yıldıray Emanet
Hoca olsam utanır bırakırdım

TolgaTopçu61
07.02.2016, 17:02
Macın en iyileri Marin ve Muhammet maçın en kötüsü geri kalanlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Marin mi?
Enteresan..

Onur Akyüz
Yazık oldu Tolunay'a Şota'ya

Şota'ya mı?

Aslında bize az bile oluyor da neyse.

Şota dedi ya resmen.

outlaws61
Usta'nın seçilmesini çok istemiştim.

Şuanda iyi ki o var diyorum takımın başında.

Ama olay şu ki sportif başarı gelmediği sürece istediğin kadar ekonomiyi düzelt kimseye bişey anlatamazsın.

M'bia gitsin dedik eyvallah ama yerine adam alındı mı hayır.

Yani ne kadar doğru işler yapılsa da yanlışlar da bir o kadar fazla.

Sercan Keleş
Hami bu takımda kapıcı bile olamaz. Sayfalarca yazdık. İlla bazı taraftarlarımızın anlaması için böyle başımıza dert açılmalı. Hami kimdir hami nedir hamini kapasitesi nedir. Öz evlattan çektik Hamiden çektik. Şimdi bazı kuş beyinliler yeni bir ekol yaratır kendisine. Hami defolup gitmeli.

tanjugunduz
Macı ızlemedım sinir stres yok yenilecegimizi biliyorduö. Boylesi daha güzel tek üzüldüğüm muharrem usta iyi niyetlerle geldi ama bu topçular onuda yiyecek.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gokhlayeh
Bu takım küme falan düşmez. Bizi küme potasına bu panik havası, öfke sokar, az sakin yahu. Çıkacaksak hep beraber çıkacağız buradan.

bordolu mavi
muhtar başgan diyor ki hedef 2017 bende diyorum ki hedef 2023 olsun da olacaksa o zaman olsun

SADECETRABZON61
07.02.2016, 17:03
En büyük hata bence Tolunayı göndermekti..

Lantis
En baştan Ersunu getirecekti Usta, fanteziye gerek yoktu.Takımı da tanıyor üstelik.İnşallah kümeye düşmeyiz.

lazibere
Bu takim ligden dusmeyi fazlasiyla hak ediyor

kanterts
marko marin 2 gol pasi verdi daha ne yapsin , yanindaki kanatlar sefa ve yusufa birkere iq testi yapilmali .
bayiliyorsunuz 1-2 iyi oynayan adamlari elestirip sefa gibi kazmalari övmeye.

Oğuzhan Fidan
Hami geldiğinden beri tüm maçlarda mağlup oluyoruz. Sadi hoca bazı maçları alıyodu en azından derhal geri gelmeli sezon sonuna kadar yoksa küme düşer bu takım.hami hiçbir maçı kazanamaz ciddi söylüyorum bunu

Manava61
Allah aşkına biz sefayı fatihi salihi yusufu kurtarmak için mi oynuyoruz seneye oluşacak takımın temellerini atıp Trabzonu kurtarmak için mi?

Erkan A.
muharrem Usta seni en cok destekleyen bendim Transfer Zamani varken firsat varken bir ortasahaya Maestro almadin aldirmadin kupaya Veda etik

simdik ligede Veda ediyoruz yavas yavas tessislere giden trabzonsporlular yok ben almanyadayim trabzonda yasayanlar memnun hayatlarindan ..

muharrem Usta twitt bekliyorum senden 50 yil ikinci lig sampionlugu demek istemistim diye bir twitt bekliyorum

bordolu mavi
usta da ustalığını konuşturmaya başladı ha

Ahmet Aksu
Haftaya fatih tekke gelsin mi yada osman özköylü olsun yürekli oynatır takımı dimi..
bu kafayla çok daha yol alırız tecrübesizler ile yola devam.

Yıldıray Emanet
Yusuf bi yerde bi çalım denedi 3 gün oturtup izleticen fiziksel olarak bunun mümkünatı yok evladım diye

emrhan61
Marin daha ne yapsın ? Golde actigi orta ? Muhammet ile uyumu ? Muhammete actigi orta ? Takım ona uymuyorsa sorun Marindemi?

Tahir61
07.02.2016, 17:04
mersin maçına kadar hami istikrarlı bir şekilde gider

o maç kader maçı olur

kayseri
gs (D)
osmanlı
konya (D)
mersin

Fatih Solmaz
Bu takım küme falan düşmez. Bizi küme potasına bu panik havası, öfke sokar, az sakin yahu. Çıkacaksak hep beraber çıkacağız buradan.
sana bunu yazdıranların sebep olanların ben!

bordolu mavi
kandırasyon arveladz dan beter edecek aha da buraya yazdım

jairzinho
zemin güzel olsaydı demir o topa gelişine vururdu.ve biz burda başka şeyler konuşuyor olurduk.bu zeminde her sonuç süpriz olmazdı

ilyskm
Maçı izlemedim sonuç öyle yada böyle mağlubiyet olacaktı zaten ama duydumki Fatih Atik denen malı Hami hoca 11 de sahaya sürmüş ve 90 dk oyunda kalmış. Fatih' i 11 de oynatan hoca mal değildir, mal oğlu maldır net... Yazıklar olsun size kümeye gidiyoruz kümeye Allah belanızı versin hepinizin...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sefaenes
sefa salih fatih yerlerine gencler bu saat den sonra oynasin bunlardan kötü oynamaz Hami 1 saniye beklemeden 66 nr la yollanmali yorumculuk yapsin orada bol bol masal anlatir. hami hem bizi hem 1461 zarar verdi akapo düsünülmuyorsa neden geldi bize.

nbay
Oyuncular sadece yeteneklerini değil psikolojilerini de resmen kaybetmişler, kafa olarak da rahat değiller, sahada oynadıkları futbol kendi becerilerin çok dışında olmaya devam ediyor her geçen maç. Bunu başkan da ifade etmeye çalışmıştı.
Bugün sahada saydırdığımız adamların yerine erkan ya da Aytaç olsa durum yine değişmezdi. Onlar varkende farklı oynamıyorduk, sonuç taktikte teknikte değil bence,kafada artık

bordolu mavi
07.02.2016, 17:05
takım küme düşmez bence de,
ama keşke küme düşme potasında kilerle heyecanlı bir yarışa girsek lige renk gelir...

nakzo
Sevgili usta bu takımın tamamının berbat ,felaket ,iğrenç,KARAKTERSİZ oyunculardan kurulu olduğunu ve tamamının değişmesi gerektiğini bir tarafımızı yırtarak söyledik.İlk yapacağını şey takıma bir hoca ismi üstünde hocalık vasıflarını taşıyan bir hocaaaaaaa getirmekti o bir rapor verecek ve transferler o şekilde yapılacaktı.Önce Sadi denen BUNAK ve sonrasında hocalıkla ömür boyu başarı sağlayamayacağı aşikar olannnnnnnn., hamiyle devam ediyorsun.NİYE hiçbir zaman gelmeyecek bir romen çingenesinin kaprisleri uğruna.Takım kötü yolda dua et sivas böyle kötü gitsin ve küme barajı 34 te kalsın yoksa senin finansını düzeltecek diye uğraştığın Trabzonspor da kalmayacak ortada...

UĞUR DURTAŞ
BOSİWGA
her yazılana eyvallah
hami iyi hoca değil ikikere iki dört
salih
musa
dauglas
fatih
sefa
adam değil
topçuda değiller
okay formsuz kelimesi az gelir
bu adam aylardır formsuzzzzzz
hami hoca gör artıkkkkk
benim canım çok yanıyor
çok ağır olacak ama
yusuf futbol sahtekarı olmuş.
rezil oluyor rezil
takım pas yapamıyor
bütün ortalar kaleciye
taç atışını rakibe
paslar rakibe
bitmişiz arkadaşlar bitmişizzzz
bosiwganın yaptığı hata kabul edilemez.
bulan adiler orda skor 1-1 iken
o riskli hareket yapılırmı.
bak kaptırdın ve gol yedik
yazıklar olsun.

gökçay61
maça şöyle bir göz attım. ortasaha hücuma çıkarken yok. defanstan topu alan ileriye şişiriyo kazare birinin önüne düşerse cılız bir atak oluyor. muhammet demir boyu kısa o yüzden çok fazla top indiremiyor. hami ise kenardan ben nasıl izliyorsam öyle izliyor. orta saha defans yaparken yine sahada yok. adamlar 2 duvar pası ile kolaylıkla 18e kadar iniyor. bu takım her maçı beraberliğe çıkmalı ki yenilgi sayımız azalsın. aksi takdirde küme yolları çok uzak değil. yusufa ise gerçekten uyuz olmaya başladım. her pozisyonda kendini yere atması yüzünden hem itici oluyoruz hem hakemlerde inanmıyor artık(zaten gerçekte olsa vermiyorlar orası ayrı mesele). hami ye ulaşabilen varsa söylesin bu kadro seçimiyle devam edecekse takımı küme düşüren efsane olarak tarihe geçecek.

Oğuzhan Fidan
Sadi tekelioğlu sessiz sedasız gelip takımı çalıştırmalı.hamide kalsın yanında beraber götürsünler derhal gelmezse hami maç felan kazanamaz. Her zaman gelen gideni aratır..

Alper Calik
Hami takımı 4. veya 5. bıraktı, şimdi kaçıncı olarak aldı.
Sanki Hami den önce takım muhteşemdi.
Adalet yerini bulmadan Trabzonspor diye bir takım ol(a)mayacak. İstediğiniz teknşk direktörü getirin, istediğiniz futbolcuyu alın fark etmez.

Bize ve bu şehre hepsi layık. Biz bunu istiyoruz.

Furkan S.
Yerli seviciler neredesiniz? [emoji2]

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Antonio
07.02.2016, 17:06
bundan sonra hocayı değiştirmez yönetim mümkün değil. bu iş çocuk oyuncağı mı hami gitsin sadi gelsin. yönetim yanlışını çeksin.

bordolu mavi
seneye avrupa da yok ohh gel keyfim gel

Erkan A.
sefa yilmaz neden trabzonspora alindigini kendiside bilmiyordur neden oynatildigini kendiside bilmiyordur neden bu Kadar para verildigini kendiside bilmiyordur

sefa aksama playstationunu alir saray gibi evinde cayini icerek oyununu oynar ..yarin da bankaya gider parasina bakar oh be der ...ruhsuzlar ya

zafercalikoglu
Hami getireceğinize Tekke daha iyiydi , Ada'm zeki kurnaz hamiye ver topu vursun

lazibere
Mac sattigi alenen belli olan, douglas gibi o.ç larina guvenerek maca baslayan takim ligden dusmeli
Yusuf gibi yeteneksiz oglu yeteheksiz bir oyuncun varsa
Atik gibi bombok bir oyuncun varsa
Hic oynamayan musa nizam kurtariciysa
Sefa gibi sadece maasini dusunenler ile gelecek planliyorsan
Bosingva gibi artada kalmislari kurtarici diye geri aliyorsan

Usta, bize bosuna heves pompalama

fadigaTS
Yusuf bi yerde bi çalım denedi 3 gün oturtup izleticen fiziksel olarak bunun mümkünatı yok evladım diye
Anlayacağını zannetmiyorum.Yıllardır adamların içinden geçmeye çalışıyor

Erkan YILMAZ
Çok söz söylemeye gerek yok aslında yenildiğimiz kadrodan ve uğursuz formadan belliydi tek olumlu Muhammedin golü ibra vari gole yaklaştığı pozisyon bu kadar

~UniCef~
Yusuf un pozisyonuna penalti diyenler bundan sonra futbol daha izlemesin lütfen.. Net sari kart.. Yusufun ne istedigi o kadar belli ki

delfino
07.02.2016, 17:07
Ya bırakın Allah aşkına Şota olsa ne olacak Tolunay olsa ne olacak al hami oldu da ne oldu takımda takım olma ruhu yok korkak anlayış iki topu kontrol edip pas yapmak yok bu anlayışı değiştirmek takıma o güveni vermekte çok zor önce takımın kendisine güvenmesi lazım buda alınacak yeni oyuncular ve kariyerli futbolcuların güven duyacağı saha kenarına baktımı ayakları titreyecek bir teknik Ada'mla olur

TolgaTopçu61
mersin maçına kadar hami istikrarlı bir şekilde gider

o maç kader maçı olur

kayseri
gs (D)
osmanlı
konya (D)
mersin

Kayseri ile berabere, gs, osmanli, konya çok net skorla kazanirlar..
Mersine karsi da tek farkla yeniliriz..
Cok zor fikstür..

emrhan61
Adam gibi teknik direktör gelsin. Şota kimdir ? Hami kimdir ? Sadi kimdir? MRA kimdir ?

Tecrübeli hoca lazım. Olmaz ŞG, EY VEYA ERTUGRUL SAGLAM. Digerlerinden bir cacık olmaz.

Nihat Günay
Tek şansımız sivas ve miy ile içerde oynamak.
Yol yakinken hami gitmeli.
Olmayacak duaya amin demenin anlamı yok.
Tez vakitte eli sopalı bir yabancı gelsin.

biltrabzon
Muhammet Beşir ve Yusuf Yazıciyi kurtarici diye oyuna alan bir adam,Trabzonspor da hoca yazık.Yönetimin çok büyük hatasi hoca konusudur.

batugol
futbol icin ilk once beyin olacak

Mert Acar
Şuan bu takımı bu hale getirenler ne yapıyorlar acaba ? Bizi bıraktığı duruma bak..
Allaha havalesin İHO ve yönetimi....Çileyi biz çekiyoruz.Yazık.

odyseuys
07.02.2016, 17:08
bugün 80. dakikaya kadar maçta kalabilmemizin sebebi zeminin bozuk olmasıydı. zemin düzgün olsaydı akhisar top dahi göstermezdi bize. ayağa top oynayan, hızlı hücuma çıkan akhisar gibi organize takımlar iyi zeminde daha başarılı olur. bizim gibi harala gürele, mahalle maçı formatında tabiri caizse "Allah ne verdiyse" futbolu oynayan takımlar için bozuk zemin rakibe karşı avantajdı aslında. buradan yönetime sesleniyorum, avni aker'in zaten son sezonu. dozer, traktör, kepçe ne varsa gezdirin iki tur bozun o zemini, skor olara zaten eziliyoruz. bari futbol olarak ezilmeyelim.

~UniCef~
Sezon sonun da sözlesmesi biten Fatih Atik i oynatmanin hic bir mantikli izahi olamaz.

jairzinho
taraftar acayip sabırsız .hami daha ilk lig maçına çıktı.zannedersinki şota ve sadi takımı uçuruyordu

bordolu mavi
bir tahminde hoca için bulunayım bu sene mandıralı kandıralı gibi olursa 3 haftaya gider yani mandıralı gider sadi hoca (kurt hoca) gelir...
seneye ersun boştaysa biraz flört edilir sonra lodziç (halilodziç) çakması bişey bulunur nasıl olsa stepne hazır kıta; sadi hoca kurt hoca

Antonio
07.02.2016, 17:09
son 15 yılın en kötü takımı.

biltrabzon
Bosingwa nin yaptigi lauballik 1 puana mal oldu.

karahanbakar
Önceki maçlar için ne söylediysek bunun için de eçerli.
Artı olarak Marin ve Muhammed Demir iyi anlaşacağa benziyorlar.

nakzo
En büyük hata bence Tolunayı göndermekti..

Hala aynı terane Tolunay kayseridede ne yapıyor küme düşüyor.

sedatalis82
haminin gelmesi çok iyi oldu millet görsün böyle acemilere güvenilmeyeceğini
asıl sorun hami başarılı olsa sezon sonu ne yapılacağıydı
hami sağolsun beni mahcup etmedi daha şimdiden
arkadaşlar küme düşmeyiz zaten hedef yok o yüzden rahat olun
muhammet son yılların en iyi transferi bu arada maşallah

lazibere
Sivas, mersin ve eskisehirin ve genclerin ustunde 14.Bitirir ligi bu takim. Otesini hayal etneyin

odyseuys
3 tane akhisar maçından çıkarılacak ders:

hocası kötü olan iyi takım başarılı olamaz, hocası iyi olan kötü takımın başarılı olma ihtimali vardır.

mkesen1982
Yorumları gördükten sonra ustanın finansal sorunlardan daha büyük sorunlarının olduğunu gördüm.
Adam geleli iki ay olmuş.kulübün avrupadan men riski var.kim gelcek ti.luceskumu ersunmu.anketlerde hami cikmiyormuydu .

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ömer SEVİNÇ
Gençlerle çıkmak lazım. Bu adamlar olmadı, olmayacak. Kaç senedir kaç hocayla hepsi denendi. Sefa solda oynadı olmadı, sağda oynadı olmadı, forvet oynadı olmadı. Aynısı Yusuf için de geçerli, Erkan için de. Yusuf Yazıcı 19 yaşında. Çok genç sayılmaz. Çıksın oynasın. Öyle de yeniliyoruz böyle de.

bordolu mavi
07.02.2016, 17:10
onur ve mehmet ekici etrafında bir takım şekillenmeli diyeceğim bir gülme tutuyor şekli şemali hüsnü cemali mi kaldı takımın da kulübünde

zafercalikoglu
sefa yilmaz neden trabzonspora alindigini kendiside bilmiyordur neden oynatildigini kendiside bilmiyordur neden bu Kadar para verildigini kendiside bilmiyordur

sefa aksama playstationunu alir saray gibi evinde cayini icerek oyununu oynar ..yarin da bankaya gider parasina bakar oh be der ...ruhsuzlar ya

Büyük Başkan Iho Nun hareketler i bunlar , oyuncuların şeyimde değil , Kayseri maçına U 21 ile çıksak daha iyi

Ahmet Aksu
bu takıma acil teknik bilgisi yüksek bir antrenör, iyi bir kondisyoner ve iyi bir fizyoterapist gelmeli takım 2. yarı dökülüyor ve gençleri oynatmalıyız zaten puan alacağımız yok en azından şu malları izlemeyelim artık.

rakip 2-1 önde 3. forvetini oyuna sokuyor sen de gidip hücum oyuncusu çıkartıp forvet alıyorsun galibiyet istemiyorsun galiba hami efendi çıkarsan ya aşkın fatihi

ffırtına
Maçı izlemedim biliyordum böyle olacağını bu takım futbolcular bitik durumda haftaya evimizde oynayacağımız maçta kesinlikle protesto edilmelidirler..

Bordo mavi renkler
Ağır geldi sizlere
Çıkarın formayı
s.. gidin başka şehirlere

Bu ruhsuzlar, yetenek fukaraları ancak böyle yola gelir.. Futbolcular geçicidir aslolan Trabzonspor'dur..

biltrabzon
Hami ile istikrar 3 maç,3 mağlubiyet.Durmak yok yola devam.

yorumsuz6117
Dua edelimde Uefa men cezası vermesin.. Avrupa hakkı alamayacağımız kesin ceza yersek bi dahaki seneye sarkıcak ceza..

Nihat Günay
taraftar acayip sabırsız .hami daha ilk lig maçına çıktı.zannedersinki şota ve sadi takımı uçuruyordu

Ayda 100.000 tl aliyor.
İlk ayında çıktığı her maçı kaybetti.
Aynı performansı 1/10 fiyatına tekrarlayabilecegime yemin ederim

jairzinho
07.02.2016, 17:11
hamiden 2 haftada barca gibi oynatmasını bekliyorlar herhalde.çoh enteresan bir taraftar profili var

Mustafa OK
Hamiden hoca falan olmaz takımda otorite eksikliği var... Hocayı hakem uyarmaya geliyor hakemle konusmasına bak kedi gibi insan biraz ağırlığını koyar tepki gösterir... adam kafa olarak yok zaten... bu hocayla olmaz... takımda kimse takmaz bunu ...acilen otoriter ağırlığı olan bir hoca gelmeli... böyle mülayim bir hoca olmaz...sadi hocanın bile tepkisi ve ağırlığı vardı...

bordolu mavi
bosing gitti biz geri getirdik iş yaptık diye ortaya çıktık adamda hakkını verdi gidene bel bağlarsan olacağı budur

Ahmet Aksu
yedekte erkan bekliyor top yapabilecek biri ne kadar iyi oynamasada ama olsun fatihle mağlubiyet keyfi.. :D

Ömer SEVİNÇ
Ben Colman'ı Glowacki'yi Yattara'yı özledim abi.

hyasin61
Neyse arkadaslar hami kendini gelistirecek kurs program bulamadi bu yarim sezonu kurs olarak gorun ..Seneye Luce'nin yardimcisi olacakmis hazirlasin kendisini :)

Erkan A.
07.02.2016, 17:12
cogunuzdan büyügüm Burda hayatimda ilk defa böyle rezalet bir trabzonsporu izledim en berbat takimimiz varken bile böyle ezilemezdik trabzonsporda malesef trabzonsporu seven destekleyen oyuncular yok kimsenin umrunda degil

en büyük suc baskanda Transfer Zamani varken ortasahaya oyuncu almaliydin aldirmaliydin hamiyi dinlemeyecektin ..

neden bilmiyorum lakin trabzonspora gelen trabzonlu hocalar bana oyuncu gerekmiyor eldekiler yeter diyorlar prim almak icin Senol günesde böyle yapmisti ve sonu gelmisti simdik besiktasda quaresma ile oynuyor..

her büyük takimin bir canbazi vardir Show yapani sut ceken calim atabilen gven veren sadece trabzonsporda yok istenmiyor yusuf yazici iyi olabilir lakin sonucu etki edebilecek bir oyuncu hic bir Zaman olamaz ..

erkani begenmiyoruz ??

trabzonspor bizim trabzonda yasayanlar bunlara biraz baski yapin yahu bu nedir vurdum duymazlik ne oldu trabzon halkina ne oldu gidin tessisleri basin protesto edin hami böyle yapacaksa sefayla atikle oynayacaksa gitsin bitik yahu perisan olduk bir hafta bu maci bekledim bunun icinmi ??

jaja alinabilecek en ucuz oyuncuydu alsan bügün asist yapar goller atardik yaziklar olsun jajanin aylik maasi fatih atikten az sefadan az

nakzo
Okay denen zavvalının tek olumlu hareketi yok,yusuf berbat berat ötesi ,bosi denen gereksizden ne güzel kurtulduk aldın geri getirsin gelir gelmez ne kadar iyi bir adam olduğunu yaptığı laubalilikerini sana kanıtladı gitmeden öncede aynı laubaliliğe sahipti.

UĞUR DURTAŞ
lütfen yanlış anlaşılmasın
bu takıma a dan z ye ciddi para cezası verilmeli.
trabzondaki arkadaşlarda aşırıya kaşmamaküzere
havalimanında takıma sessiz sadece alkışla protosto edilmeli
kişiliğinden yoksun insanlar
ptt ve daha alt ligdeki futbolcular
dada şerefli oynarlar kişiliğinden yoksun insanlar
siz kim trabzon ruhu kim.
başkan uyuma
radikal kararlar al
yoksa
deplasmaanda her maçta rakip taraftarlar bağırır bugünkü gibi
trabzon kü....diye

bordolu mavi
yapılacak ilk iş;
satabileceğimiz kadar topçuyu çine satalım

Tahir61
yönetim iyi hoş da

önce sene sonuna kadar sadi kalacak diyorsun

adam berbat eleştiriliyor oynatamıyor sen devre arasını bu adamla geçiriyorsun

sonra ilk yenilgi tepkiler pat hoca değişiyorsun

madem değişeceksin araya yeni hoca ile gir olmadı sözünün arkasında dur

yönetimin hoca konusundaki plansızlığı veya plancılığı (ille de sezon sonu gelsin) başımızı yaktı daha da yakacak

jairzinho
Ayda 100.000 tl aliyor.
İlk ayında çıktığı her maçı kaybetti.
Aynı performansı 1/10 fiyatına tekrarlayabilecegime yemin ederim

mourinho da çelsi yi küme düşme potasında bıraktı.yılda 10 milyon avro alıyor

Mustafa ÖZDEMİR
eksik kadroyla ancak bu kadar.

Antonio
yılmaz vural gelsin en azından adam gibi savaşır takım

karahanbakar
07.02.2016, 17:13
Akhisar savunmasının bütün hava toplarını rahatlıkla aldığını görmezmiş gibi inadına oraya hava topu atan topçularımıza da ayrı bir parantez açarak sövmek istiyorum.

biltrabzon
Genc genc diyenler,Muhammet Beşir den bir cacik olmaz.Bildiğin kazma topu tutmasini,topa yükselmesini öğrenememiş adam,bu yastan sonrada ögrenemez.

Ahmet Aksu
hamiden 2 haftada barca gibi oynatmasını bekliyorlar herhalde.çoh enteresan bir taraftar profili var

barca gibi oynatmasını istemiyoruz normal bir futbolö oynatsın ilk yarı ortasahayı 2 kere geçtik. 2. yarı muhammetin 1 şutu var o kadar ama olsun hami yürekli futbol oynatıyor dimi juventus örneği önümüzde.. :D

emrhan61
Ikinci yari pozisyon vermemişiz. Olmayan pozisyonu kendini yere atan Yusuf yaratıyor. Çok dar açıda Douglas penaltı yaptırıyor. Temel fıkraları gibi. Komik ama güldürmüyor..!

Nihat Günay
mourinho da çelsi yi küme düşme potasında bıraktı.yılda 10 milyon avro alıyor

Kovuldu işte.
Ustelik önce şampiyon yapmıştı

jairzinho
yönetimin en büyük hatası hamiyi 45 gün geç getirmek oldu.niye beklediler onu hiç anlamadım.devre arası hazırlık falan yapardı aga

ilyskm
07.02.2016, 17:14
Fatih ve Safa dan medet uman açık ara salaktır ve hedefi bu takımı kümeye atmaktır...

Mustafa OK

Kimse hamiden 2 haftada iyi futbol beklemiyor ama fatih atik i oynatması ve oyuna müdahale etmemesi ile nasıl bir hoca olduguda açıkı bir şekilfde ortada...

Ahmet Aksu
Söv, çekinme, ancak söversin. Uyana buyana saldırmaktan, yönetimi, hocayı suçlamaktan başka bir halt bildiğiniz yok. Bugün Hami'yi kov, başkası gelsin, bir maçın devre arası geçsin yeni hocayla, ona da sövmeye başlarsın, aynı tas aynı hamam devam. Olanı kabul edelim, soğukkanlı olalım, bu kötü zamanda yenilgide de bu takımın arkasında duralım yüreği yok sizde.

yeniile yenile küme düşeceğiz neyin arkasında duracağız ki :D

hyasin61

31 yasindaki fatih atik'ten de Busquest yaratma hevesi yokmu beni benden aldi :)

ilyskm
Alamayacağız şu 16 puanı tüm karizmamız yerle bir olacak...

Taha Muhammet
Hamiyi değiştirdik hadi ne olacak gene gidip bir gerizekalı alıcaz oda sezon sonu sözleşmesi bitecek olan fatihi gayseye geri dönecek salihi takımı sabote etmek istiyen douglasa sefaya şans verecek bir şey değişmicek kaç tane td. değiştirdik hepsi aynı şeyleri deneyip farklı sonuç vermesini bekledi.

Ahmet Hamza
Dilin nasır tutacak yakında.

engts61
Gencler bizim kaderimiz oldu bu takim.Bakin ben 45 yasima geldim.En son sampiyon oldugumuzda 13 yaşındaydım. 32 senede sadece hatırladığım 95-96 ve 2010-11 sezonlarinda şampiyonluk yarışının icinde olabildik.Geri kalan sezonların hepsi "seneye" demekle geçti. Benim 32 senem resmen eziyetle geçti. Bu sene gitti degilmi,peki önümüzdeki seneden bir şey olabilirmi.Hayır. En erken 2 sezon sonra degilmi.Oldu size 34 sezon.Çocuklarımı ve yegenlerimi küçük yaslarinda işleyerek Trabzonsporlu yaptim.Şimdi onlarla oturup mac seyrederken kendimi suçlu hissediyorum.Sen senelerce bu eziyeti cektin,çocukları niye bulastirdin diyorum kendi kendime....

jairzinho
Kovuldu işte.
Ustelik önce şampiyon yapmıştı

demekki bu işler parayla olmuyormuş.önce sabredeceksin.izlemeye alacaksın.sonra gördüklerini değerlendirirsin.analiz yaparsın vs

ilyskm
07.02.2016, 17:15
Akhisar taraftarı kümeye diye bağırdı mı?

yüregimts
Yoruldum artık...

kemencheci
bu takım alt liglerde bile oynayabilecek takım değil.

yorumsuz6117
Hami eniştemle delirmeceler.. :)

Yıldıray Emanet
07.02.2016, 17:16
Taraftar neyin arkasında durcak sahada sahtekar sürüsü var sahtekarların arkasındamı dursun bu taraftar yüreğiyle oynayan bi takım varda taraftarmı durmadı arkasında

Zafer Fidan
Öz evlatlar bi bitmedi. Teknik direktörl olmayana kim kaldi? Ona göre kendimizi hazirlayalim.

Manava61
Onur
Bosi--musti---aykut---güray
------Okay----Yusuf Yaz.----
abdülkadir---Kıvırcık saçlı çocuk----Marin
----M.demir
Şu kadroyu sene sonuna kadar izleyelim birine söversem nolıyım.SAbır edilir bu oyunculara çünkü(22 no hariç)

Nihat Günay
demekki bu işler parayla olmuyormuş.önce sabredeceksin.izlemeye alacaksın.sonra gördüklerini değerlendirirsin.analiz yaparsın vs

Fatih Atik sen misin?

emrhan61
Cihat Arslan inanılmaz akıllı. Neyi nasıl yapacağını biliyor.

Punisher-61
Dünyanin neredinde yeni teknin direktörün ilk 3 maci kaybettigi görüldü

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

gökçay61
07.02.2016, 17:17
salihi sağ bek oynatacağıma her yeri bk olsada cavandayı oynatırım. fatih kazmasını oynatacağıma abdülkadir denen 16 yaşındaki çocuğu oynatırım. hami kime nasıl hizmet ediyor bilmiyorum ama önümüzdeki maçı alamazsak bu takım harbiden çok zor duruma düşer. birilerinin bu kadro seçimine dur demesi lazım. ama kimsenin bi boktan anladığı yokki. Allah sonumuzu hayır etsin.

Erkan A.

yaniliyorsun ben senden Yas olarak büyügüm hic bir Zaman böyle bu Kadar ezik degildik böyle diyelim

bu maci izledim sonuna Kadar gercekten bittik biz ben hayatimda ilk defa böyle gercekten böyle cokne yaptigini bilmeyen bir trabzonspor ilk defa sahada izledim ..

bir zamanlar daha cok kötüydük ama böyle kolay teslim olmazdik gol sanslarimiz yine olurdu simdik gol sansimiz bile yok muhammet demir gaziantepte daha cok gol firsati yakaliyordu

Orkun 61
Filanca hoca olsa ne olcak, filanca topçuyu nerede oynatsan ne olacak gibi yorumlar var çok ilginç cidden.Sadi Hoca gelir Mehmeti sağ kanatta oynatır ama Özer ortasaha merkez oynar,Hami hoca gelir Fatih Atikten medet bekler Bosingwadan stoper türetmeye çalışır.Arkadaş herkez mi fantazi peşinde ben anlamadım ki ! Elinde 1461 den aldığın stoper var.Adamı oynatmayacaksan neden alıyorsun be mübarek ! Douglas bence çok fazla hata yapmadı,yanına Akakpoyu koyup başlayacaktık.Reis kesinlikle hazır değil resmen kaçak dövüştü.Aytaç ne yaptı acaba da Fatih Atik 90 dakika oynadı bunu bilmediğim bir sakatlık vs yoksa (ki 18 kişilik kadroda var Aytaç) kimse açıklayamaz.Yusuf olmuyorsa al Erkanı belki top tutar vs.İlerde çoğalamadık ki Marin ne yaptı Sefa ne yaptı diye konuşuyoruz.Defansif orta sahalar dahil geriden bütün topları dan dun şişirerek çıkmaya kalkarsan olacağı bu.Bir de Muhammet Demir'e verilen para çok filan diyenler vardı.O da alınmasaydı biz ne halt edecektik çok merak ediyorum.

Harun
Tüm bu yanlışlara sadece Hami'ye yüklemek yanlış olur.Bu zamana gelene kadar;
Oyunculara paralarının ödenmemesi
İstikrarlı bir kadro kurulamaması
Her gelen teknik adamın farklı oyuncuları sahiplenip farklı oyuncuları dışlaması
Taktik anlamda gelen teknik adamların hiç bir katkı sağlamaması bizi bu duruma getirdi.

Bugün takımın başına kim gelirse gelsin bu enkazı kaldırması için en az 1 ay süre ister.
Bugünkü maça gelince ;Fatih,Musa,Salih,Daugles,Sefa,Esteban, mecburiyetten oynatılan oyuncular bu oyuncuların hiç biri Bu formayı hak etmiyorlar.Hami'nin kapasitesi bu oyuncuları şahlandırmaya yetmeyeceği için bu kadro ve Hami ile bu sonuç normaldir.

Ne zaman, Ekici,Özer,Marin,Muhammed,Cavanda,Bosi,Onur,Aykut, Yusuf,Aytaç,Okay hazır olur ve Hami oynatır o zaman eleştirilmeyi hak eder.

UĞUR DURTAŞ
yapılacak ilk iş;
satabileceğimiz kadar topçuyu çine satalım
**
çok samimi söylüyorum bu hafta devamlı bunu düşündüm.
eüer cardozoya cavandaya teklif varsa
hemen ama hemen satılmalılar
karları yok zararları çokkk

nakzo
Usta mı yapacak hami delisi mı yapacak bilmiyorum bu sığır sürüsünü tesislerde toplayıp önlerinede puan cetvelini koyacaksın artık su eşeeğin bir tarafına kaçıyor, ipin ucuda kaçıyor Trabzonsporu saçma sapan adamların düşürdüğü şu durumlar insanları dinden imandan çıkarıyor.Başkansan başkanlığını yapacaksın bırak tweter face tesislere git SIĞIRLARA ANLADIKLARI LİSANDAN ANLAT İŞİN FAHAMETİNİ.

nbay
Birinin maçın iyisi dediğine diğeri bunu oynatan hocanın... Diyor.başka biri reis farkını hissettirdi diyor, diğeri böyle reisin ben diyor, maçı izlemedim ama bu yorumları okuyarak resmen allak pullak oldum.

Harun
Tüm bu yanlışları sadece Hami'ye yüklemek yanlış olur.Bu zamana gelene kadar;
Oyunculara paralarının ödenmemesi
İstikrarlı bir kadro kurulamaması
Her gelen teknik adamın farklı oyuncuları sahiplenip farklı oyuncuları dışlaması
Taktik anlamda gelen teknik adamların hiç bir katkı sağlamaması bizi bu duruma getirdi.

Bugün takımın başına kim gelirse gelsin bu enkazı kaldırması için en az 1 ay süre ister.
Bugünkü maça gelince ;Fatih,Musa,Salih,Daugles,Sefa,Esteban, mecburiyetten oynatılan oyuncular bu oyuncuların hiç biri Bu formayı hak etmiyorlar.Hami'nin kapasitesi bu oyuncuları şahlandırmaya yetmeyeceği için bu kadro ve Hami ile bu sonuç normaldir.

Ne zaman, Ekici,Özer,Marin,Muhammed,Cavanda,Bosi,Onur,Aykut, Yusuf,Aytaç,Okay hazır olur ve Hami oynatır o zaman eleştirilmeyi hak eder.

kemencheci
07.02.2016, 17:18
yeter artık küçük uşaklara bile artık trabzonsporu tutacaksın diyemiyoruz.
bu takımı mı tutacağız diyorlar.

hüseyin1975
Önümüzdeki haftalar için bildiğimiz duaları okuyalım takımdaşlarım

odyseuys
hami'nin ne verip ne veremeyeceği zaten forumdaki azınlık bir kitle haricinde herkesin malumuydu.

hami'yi görev başı yaptıran, üstelik 2 ay takımı hocasız bırakıp son çare görev başı yaptıran yönetim bu kadronun değilse de bu tablonun sorumlusudur.

başkanın projeleriyle ilgili yapmak istedikleriyle ilgili konuşmalarını hepimiz beğeniyoruz henüz icraat göremesek de ama saha içiyle ilgili şapkayı önüne koymalı, sorumluluğu üstlenmeli.

Trabzonspor markasını 6 ay dahi çalıştırabilmek için can atan onlarca hoca varken takımın 2 ay emaneten altyapı hocasına, sonrasında çaresizlikten amatör Hami hocaya emanet edilmesi en hafif tabirle plansızlıktır, hazırlıksız yakalanmaktır.

Mert Acar
Zaten takım yetersiz...Bide üstüne Onur,Güray,Aykut,Mustafa,Ekici,Cardozo sakatlandı.
Vallaha okutsunlar bu takımı.

objek
Takim mucadele ediyor fakat fizik kapasitesi rakibini sarsacak duzeyde degil teknik kapasitesi ve pas trafigi vasat hangi hoca hangi yonetimde gelse bu takim zirveye zor oynar goruntusu veriyor hedeften dustugumuz icin belkide oldugumuzdan daha kotu durumdayiz diyer taraftan akhisarli bazi oyunculara bakiyorum hepsi boga gibi bir ilce takimi nerden buluyor boyle oyunculeri helal olsun diyorum

Gokhlayeh
07.02.2016, 17:19
yeniile yenile küme düşeceğiz neyin arkasında duracağız ki :D

Daha demin Akhisar taraftarina sinirleniyordunuz, Trabzon kümeye bağırdılar diye. Madem inancınız yok Trabzonspor'a, neyine sinirleniyorsunuz? Ne ağlak insanlarsınız.

Muhammed Kambur
İmza güncellemesi. Maç hakkında yorumumu zamanında doğuş yapmıştı diyorum başkada bir şey demiyorum.

asilhamsi
mbia satıldı diye sevinc cıglıkları atan arkadasları on tarafa alalım.

Bu saatten sonra bu takım net olarak kumede kalma mucadelesi verecek.

Muhtesem teknik direktör ve futbolcuları ile.

Mustafa OK
bundan sonra hocayı değiştirmez yönetim mümkün değil. bu iş çocuk oyuncağı mı hami gitsin sadi gelsin. yönetim yanlışını çeksin.

haklısın yönetim değiştirmez hocayı ama acilen müdahale etmeli şikeci aziz gibi gerekiyorsa kadro yapılırken mudahale etmeli takımı arka plandan yönetmeliler... bu hocadan bir cacık olmaz...

trbzonsporlu
hamle yapamayan hocalardan nefret etmişimdir hep. son bir ayda takımda formu yükselen tek oyuncumuz aytaç tı oyuna bile sokmadı dahi hocamız. sanki öndeymiş çok güzel top oynuyormuş gibi son 10 dk ya kadar oyuna müdahale etmedi. müdahale ettiğinde de bu kötü zeminde gencecik adamları soktu. adam son değişiklik hakkını uzatma dakikalarında kullandı. hamza hocanın elinin değdiği bursaya bakın birde hami hocayla bize bakın.

İ. SARAL
Sefa denilen futbolcumsuyu bu takıma almak ihanetti, İHO aldı. Oynatmak da bir o kadar ihanet. Hadi ihanet edip oynattın, bari adamı sağa koy, orada takılsın. Yusuf'u sağa koyup onu da bitiriyor ve maç içinde hiç yerlerini değiştirmiyor. Bosingwa 1 puandan etmiştir bizi. Bu kadar lakaytlık olmaz.

S.Seymen
07.02.2016, 17:20
Akhisar 2 maçtada yendi bizi. Tebrik edip önümüze bakmalıyız.. Hafta içi iyi şeyler olmazsa aykut ve yumlu savunmaya dönmezse biteriz.

yapma ama Yumlu Aykut hele de Yumlu olmazsa ortalığı kasıp kavuracağız...

geçen hafta Douglas yoktu niye yok diyenler şimdi Douglas niye var diyorlar

ne desem bilemedim

birde bizim şüpheli pozisyonlarımıza kesin penaltı değil vs deyip

rakiplerinkine de kesin penaltı diyen bir kısmi taraftar profilimiz var

takım mücadele etmeye çalıştı ama yoruldular

Fatih epeydir kadro dışı vs idi

ben bu kadar oynayabilir demiyordum beklediğimden iyi idi. kapasitesi beli zaten ama en azından ikili mücadelede ayakta kalıyor

hem orta saha yumuşak deyip hemde kora korcuyu istememek de bizde var.

neyse geçmiş olsun Akhisar'ı tebrik ediyorum...

Ayrıca Muhammet iyiydi ve hakkını yememek lazım takım ona iki karşı karşıya iki de cez sahası önünde pozisyon yarttı 6 pastan kafa... topukla kalecinin çıkardırğı

Mari'nin paralele bıraktığı pozisyonlar bir de gol
Sefa ve Yusuf'unda karşı karşıyaalrı vardı

deplasman yakalayınca atacaksın.

mkesen1982
Takim rezaletti tamamda akhısarda bi bok yapmadı be

Erkan A.
trabzonsporumuz nedense oyunkurucudan yana degil umarim birisi cikar ve benim demek istediklerimi anlatir ..

osmanlisporda ndiaye vardi neden almadiniz ?? yusuf yazici var diye mi ?? fatih atik bana yetermi demis hami hoca?? ortasaha yok gercekten yok ve Transfer yapilmiyor Mehmet Ekici Transfer Zamani devam ederken sakatlandi ..

ne dersem bos olan bize oluyor ,hami gider baska takima baskan istifa eder ceker gider yemin ediyorum olan biz taraftarlara oluyor baska hic kimseye degil

annttiigs
Cihat Arslan inanılmaz akıllı. Neyi nasıl yapacağını biliyor.

neyi akıllı usta ? adam 5 hafta sonra galibiyet almış. onu da bize karşı. bizi yenmeyeni dövüyorlar zaten.

ayrıca yukarılarda okudum. o pozisyona penaltı diyen artniyetlidir. hakem bu artniyetlilerden birisi. ve ben hakem hakkında hiç iyi laflar etmedim.

UĞUR DURTAŞ
hami hoca
bugun
erkana,
özere
aytaçı
sahaya sürmeyerek
ikinci yarı oyuna almayarak
haklı bir hakarette bulunmuştur.
özellikle özer ve erkana süper oldu

gökçay61
07.02.2016, 17:22
takım yazayım dedim hepsi birbirinden berbat. hevesim kaçtı yazamadım. ayıp ya ayıp iho bize bunları alırken bazıları şampiyonluk şarkıları söylüyordu. alın size efsane kadro. ne ekonomik durumumuz iyi ne takım iyi. sabote edilmiş bir trabzon ve küme sesleri yine kulaklarımızda. yeter artık yeter.

yüregimts
şuraya hala kadro yazip durmayin. Adamlar hangi takimda oynadiğinin farkinda değil. Bunda hem hoca hem yönetim hem de taraftar

olarak bizler suçluyuz. Antreman sahasini basip ulan siz nasil adamlarsiniz deyip hesap soran oldu mu hayir ???

Biz ne zaman bu takimi değil renklere aşiğiz deyip kenara çekilmeyip hesap sorarsak o zaman bu duruma düşmeyiz...

nakzo
Alamayacağız şu 16 puanı tüm karizmamız yerle bir olacak...

Sivas kötü eskişehir ve mersin 40 puan yapamaz 34 puan gerçekçi hedeftir.Sorun bu takımın ve hoca müsveddesinin 10 puanı bile toplayacağını şüpheli olduğudur.

kemencheci
her zaman dediğim gibi yusuf ve özerin işi yok bu takımda.

orta yapmayı bilmeyen sol ayağından başka ayağı olmayan bir futbolcu olur mu yaaa kaç sene oldu

UĞUR DURTAŞ
hami hoca
trabzon hedefsiz olmaz dedi
şimdi hedefimizde ne var
döedüncülükte gitti
şimdi hedef belli bence
delikanlıca oda söylesin.

Derin Trabzon
07.02.2016, 17:23
Sıkıntı yapmayın millet, Önemli Olan Memleket Meselesi.

Hasan Habip Özbay
şimdi yazdıklarıma kızın siz ğer biz yusftan,doaglastan,sefadan,f.atikten musada bişey bekliyorsak sadece hayal kurmuş oluruz yusufa hala topçu diyenler var çıldırmamak elde değil u kadar bencil şımarık kalas ağır konuşmak onu kale almaktır yazık çok yazık tek yapılacak şey 16-20 yaş arası topçıları oynatma çok sevdiğim hami hoca oynatmadıklarına gözdağı veya ceza vermedin bize verdin bu takımda ilk 11 oynayacak iki kişi var muhammet demir ve okay

Ahmet Aksu
Daha demin Akhisar taraftarina sinirleniyordunuz, Trabzon kümeye bağırdılar diye. Madem inancınız yok Trabzonspor'a, neyine sinirleniyorsunuz? Ne ağlak insanlarsınız.

bir şeyi yanlış anlıyorsun galiba ben küme düşebiliriz diye korkuyorum. onlar dalga geçmek için söylüyorlar ikisini bir görüyorsan bi doktora görün derim.

ayrıca ben akhisar tarftarına sinirlenmedim niye topluca görüp kişiselleştiriyorsun.

Yıldıray Emanet
Yusufa bi tomografi çeksinler kafanın içi boş olabilir

Ahmet Hamza
hami hoca
bugun
erkana,
özere
aytaçı
sahaya sürmeyerek
ikinci yarı oyuna almayarak
haklı bir hakarette bulunmuştur.
özellikle özer ve erkana süper oldu
Aynen, Fatih Atik, Yusuf, Sefa mükemmel oynadılar. Hami seneye Ptt'de devam eder derslerine.

Terzioğlu
07.02.2016, 17:24
Hamiyi sezon sonu tek dakika beklemeden kovmaliyiz. Istersek kalan bütün maclari kazanalim.

hyasin61
Hami direkt yenilgi yenilgi buyuyen zafer vardir deseydi keske :)

Hasan Habip Özbay
şunu net söylüyorum bir maçlık değil eğer tusuf hala bu takımdaysa ben yokum şımarık kompleksli neymiş hastaymış iki çif lafımda h. özkahyaya çarşamba günü görüşürüz Yalovada anlayana

Yusufİhsan
Birazdan Muharrem Usta, yine ağlayacaktır,
50. Yıl muhabbetini yapacaktır,
Sabır dıyecektir,

Açık konuşayım,
Hami tercihini yapan bir kişiden hiçbir şey olmaz,

Vizyonmuş,
Vizyon sahada olur,
Trabzonspor kümeye diye bağırırken birileri, sen fiyakalı kelimelerle, anca bizi kandırırsın

artvints
07.02.2016, 17:25
bu takım delil deşik oldu, yıprandı, dikiş tutmuyor, çöpe atmak lazım.

kupa maçında ilerde cardozo var, top şişirip baskı yapmayı düşünmüyorlar. pasla çıkamamalarına rağmen ısrarla pas yapmaya çalışıyorlar.bu maçta da 1.70'lik adama top şişirip durdular.tamam saha kötüydü ama marin ve muhammet'tin olduğu merkeze top şişirsen ne olacak? bu kadar akıl tutulması fazla.atik hamlesi de inanılmazdı gerçekten. ekranda gördüğüm her an hayat enerjim düştü.

memozcan
acilen bizi şoktan çıkaracak bir hoca lazım.. bu isim kesinlikle yılmaz vuraldır..

Enisc
80. dakikaya kadar 1-1 giden, 80. dakikada mağlup duruma düşen Trabzonspor'un 2'si zorunlu (Musa, Okay) olmak üzere oyuncu değişiklikleri.

http://fs5.directupload.net/images/160207/p4ae6hlv.png

kemencheci
07.02.2016, 17:26
şimdi yazdıklarıma kızın siz ğer biz yusftan,doaglastan,sefadan,f.atikten musada bişey bekliyorsak sadece hayal kurmuş oluruz yusufa hala topçu diyenler var çıldırmamak elde değil u kadar bencil şımarık kalas ağır konuşmak onu kale almaktır yazık çok yazık tek yapılacak şey 16-20 yaş arası topçıları oynatma çok sevdiğim hami hoca oynatmadıklarına gözdağı veya ceza vermedin bize verdin bu takımda ilk 11 oynayacak iki kişi var muhammet demir ve okay

aynen katılıyorum söylediklrine. yusuf eğer futbolcu ise ben c.ronaldoyum.
özer de eğer futbolcu ise ben messiyim.

Can
Aklınız varsa Twitterdan Muharrem Ustaya Ersun Yanal baskısı yapalım yoksa kümeye gideceğiz. Allah belasını versin böyle futbolcularında hocanında.

Cengiz Çubukcu
aynı oyunla maçı alabilirdik, kaybettik diye Hami'ye yüklenenleri skor taraftarı olarak görüyorum.... bugünkü mücadele gelecek adına beni umutlandırdı ....

memozcan
bir hafta önce 1461'e postalamaya çalıştığın adamı bir hafta sonra kurtarıcı olarak sahaya sürersen olacağı budur..

tturkmen
Hami 3 maçta 3 mağlubiyet. Kahrolsun özevlatçılık.

Fatih Solmaz
şunu net söylüyorum bir maçlık değil eğer tusuf hala bu takımdaysa ben yokum şımarık kompleksli neymiş hastaymış iki çif lafımda h. özkahyaya çarşamba günü görüşürüz Yalovada anlayana
abi başını belaya koyacak hiçbir şey yapma lütfen değmez bu ruhsuzlara. bu maçta birinci sorunumuz hakem değildi.

mkesen1982
Hami niye getirildi diyenler.kim gelmeliydi.avrupadan men ve transfer yasağı riski olduğu durumda

bordolu mavi
07.02.2016, 17:27
ahhhh arveladz ah gelmeyeydin bu takıma ne vardı

Tahir61
07.02.2016, 17:27
onur, aykut, cavanda, aytaç, okay,muhammed demir.

bu altı adamın dışında kim oynarsa oynasın fark etmiyor bu takıma oyuna geleceğe hiç bir katkısı yok geri kalanların

bu adamlar da tartışılır tabi ama o kadar olacak bunların yanına ne kadar genç adam var oynatıp bu seneyi bitirelim bari

memozcan
07.02.2016, 17:28
hami pişmanlıktır.. bunu anladığımız hafta ciddi manada düşme potasının içinde olacağız.. mesut bakkalı kaçırdık ama yılmaz vuralı kaçırmamalıyız..

bordolu mavi
mandıralı epey zaman oldu bizi kandıralı

UĞUR DURTAŞ
mbia satıldı diye sevinc cıglıkları atan arkadasları on tarafa alalım.

Bu saatten sonra bu takım net olarak kumede kalma mucadelesi verecek.

Muhtesem teknik direktör ve futbolcuları ile.
şundan emin olun mbia hamlesi yerinde bir hamleydi
çok karlı bir hamleydi.iki maç oynadı 20 maç göstermelik oynadı
**bu mabia sahada olsaydı bosiwganın yaptığı hatanın aynısı 2 kere yapardı.
mbia bitti artık
bugüne bakmakta yarar var
mesela;
salihten konuşalım
nusadan
dauglastan
bosiwgadan
okayın aylarca süren porsuzluğundan
fatihin allt lig oyuncusu olduğundan
yusufun futbol sahtekarı olduğundan
bahsetmekte yarar var kanısındayım.

Numan Yerlikaya
07.02.2016, 17:29
Bazı taraftarlarımız çok boş yapıyor yalamaktan vazgeçin

Ahmet Hamza
Lucescu'dan vazgeçtim. Ersun Yanal gelsin şu klübedeki torpillinin yerine yoksa kümeye gidiyoruz şakası kalmadı bu işin.

Ozan Yılmaz
Rakip taraftarlarin tezahuratina bak;
İşte böyle her sene böyle bu sene de böyle Trabzona böyle.......
Bizi bu duruma düşürenlere yazıklar olsun!

Hasan Habip Özbay
ne yazalım desteğe devam ama hakedene destek yabancıların hepsi yumluya,yusufa,musaya, bir daha asla destek yok kimsin sen yusuf o forma bu kadar ucuz mu

Oğuzhan Fidan
07.02.2016, 17:30
Aykut ve yumlu kesinlikle oynamalı Douglas saatli bombanın ta kendisi. Aykutta böyleydi ama Düzeltti hareketlerini.

adiloş bebe
net olarak her yönüyle 2001-2002 sezonunun tekrarını yaşıyoruz tek fark o zamanki oyuncuların kalitesizliğini bildiğimiz için bu kadar üzülmüyorduk. Hami hoca kusura bakma ama 3 maçtır takımı felaket yönetiyorsun.

Uğur Kalyoncu
Evet Atik tercihi ile bizi çılgına cevirdi ama oyun olarak buz bugün kaybetmeyi haketmedik..

Muhammet girdiği 2 net pozisyonu atsa biz bugün galip gelecektik..

Evet iyi top falan oynamadık ama mevcut takim itibariyle kötü de oynamadik..

Hami yi elestirecegim nokta mac bize tamamen dönük iken yapnadigi Sefa Besir hamlesi olur..

Bu takim gelecek tüm hocalari yiyecekti bu Hami hoca olacak ..

Bu sene boyle gececek yapacak bir sey yok...

Ben kazanimlara bakiyorum Muhammet cok iyiydi...Besir ve Aytac ta da israr edilmeli..

memozcan
07.02.2016, 17:31
hoca değiştiren tüm takımlar otomatik olarak 2-3 hafta iyi sonuç alırlar.. yeni gelen hoca takıma bir ivme getirir genelde.. ibrahim üzülmez bile gençlere doping etkisi yaptı.. bizim hami o kadar kötü hoca ki adam geldi geleli mağlup oluyoruz.. yusuftan roben, sefadan riberi yaratmaya çalışıyor adam..

Reha Asan
belki saçma bir mantık olabilir ama eğer cidden Lucescu ile anlaşıldı ise ki öyle görünüyor gitsinler Ersun Yanal ile görüşsünler bir şekilde ne yapıp edip sene sonuna kadar anlaşsınlar.
bu futbolcu güruhuna bu akşam para cezası basmaları lazım.bunlara destek olmak falan da yaramaz.en azından ekonomik yararları olsun

Hasan Habip Özbay
onur, aykut, cavanda, aytaç, okay,muhammed demir.

bu altı adamın dışında kim oynarsa oynasın fark etmiyor bu takıma oyuna geleceğe hiç bir katkısı yok geri kalanların

bu adamlar da tartışılır tabi ama o kadar olacak bunların yanına ne kadar genç adam var oynatıp bu seneyi bitirelim bari

yüzdeyüz katılıyorum koy bunların yanına gençleri ne olursa olsun yeter artık

karahanbakar
07.02.2016, 17:32
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160207/ef985ce9aa376f831ebb692dfea17799.jpg
Bu haberi yapmak Trabzonspor'a ihanettir, hainliktir, şerefsizliktir!
Eğer kümede kalmaya oynuyorsa bu takım kapatım gidelim bu kulübü!

Erkan A.
hami istifami etmis böyle duyumlar aliyorum dogrumu

nakzo

Bu takıma tarihin en iyi kadrosu diyen vardı ya ve bunu inanarak söylüyorlardı. Orta açmayı bilmeyen bir sol açık,sağ açık yok merkez orta saha yok sığır sürüsü bir defans golcün bostonlu cardozo tarihin en iyi kadrosu ha sizin futbol bilginize olmamış limon sıkayım emi.

Fatih Solmaz
kabahat Hami de mi ?

İbrahim CİHAN
07.02.2016, 17:33
Hami hocamız elimizdeki en iyi kadro bu diyor. Fatih atık mi en iyi?

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tayfun
Hami 3'te sıfır çekti. Bu kafayla dörtte sıfır da çeker.

Cırtt...

Mert Zaman
ne olacak şimdi ?

memozcan
bir maç özer-erkan hiç oynamaz diğer maç ilk 11 oynarlar.. allahım sen bizi nasıl hocalarla sınıyorsun.. yav maç kocayınca 60-70lerde alsana bu oyuncuları oyuna..

Ahmet E Sezgn
Yeni yönetim ekonomik açıda cidden olağan üstü şeylere imza atıyor ama sportif anlamda maalesef sudan çıkmış balık gibiler. Hoca mevzusu onlara şaka gibi geliyor herhalde, halbuki başkanım hoca profili konusunda söyledikleri çok doğru olmasına rağmen icraat konusunda felaket. Marka değeri yaratmaya gayret gösterdiğin takımı hami gibi 6. sınıf bir adama nasıl emanet edersin ? Korkarım sezon sonunda hacının yaptığı gibi onun verdiği listeye göre transferde yaparlar. Hami'nin verdiği müthiş transfer listesinde ki oyuncular şuan hangi kulüplerdeler acaba ? Yönetim acilen ekonomik hamlelerin yanında sportif ciddi hamleler yapmalı. Aksi taktirde yeni stada götürebileceği bir marka değeri kalmayacak ortada.

Hasan Habip Özbay
lcay çakırı çok severim ve değer de veririm ama asla yusuf ve yumlu hakkındaki görüşlerine katılmıyorum iyi niyetliler hiç şüphe yok ama asla Trabzonsporda OYNAYAMAZLAR

Ozan Yılmaz
Nerede o günler?

Oğuzhan Fidan
07.02.2016, 17:34
Bir maç iyi mücadele ettin diye kimse sana puan yazmıyor. Önemli olan kötüde oynasan kazanmak ileriye dönük başarıda tabiki iyi oynamak önemlidir ama bu takım bu sene ara ara böyle çıkışlar yapıyodu zaten.bugun bir maçtan fazlasını kaybettik yine.

UĞUR DURTAŞ
acilen bizi şoktan çıkaracak bir hoca lazım.. bu isim kesinlikle yılmaz vuraldır..
bu açıklamanıza çoğu taraftarımız güle bilir
ama ben gülmüyorum.
yerinde bir hamle olur diye düşünüyorum.
**hami mandıralı eli cebinde maç izliyor
**yılmaz vural sesi kısılana kadar oyuncusuna bağırarak oynatırdı.

Mert Zaman
https://twitter.com/Efsanespors/status/696356136774213632

Reha Asan
şu küme düşme muhabbetinide fazla uzatmasak.bu takım küme düşmez

bordolu mavi
07.02.2016, 17:35
yusuf erdoğan satılsın
fatih atik satılsın
singwa satılsın
musa nizam satılsın
scar cardonzo satılsın
hurmacı satılsın
salih satılsın
sefa satılsın
douglas satılsın
esteban satılsın
akakpo satılsın

Hasan Habip Özbay
bu maçta asla ümidim yoktu ama bu kadarda ruhsuzluk olmaz beceriksizlik de cabası m.demir ve okay gerisi b.... çuvalı

yüregimts
Ey Trabzon da yaşayanlar... Bu futbolcuları hava alanında ağlatmazsanız...

Antreman sahasını basıp bunları o sahada kovalamazsanız yuh olsun size...

Siz ne kadar kadro yazarsanız yazın bunlardan hesap sormazsak ...

Üzülmeye devam ederiz. O gelsin bu gelsini geçti artık bu iş

Nihat Güneş
Yusuf Sefa Fatih Salih gibi oyunculardan medet uman zhoca gerizekalidir bu kadar Net...Yerim gelecegr yonelik umudunuzu.

memozcan
çare yılmaz vural.. çok ciddiyim.. hiç bir teknik adamlık kariyeri olmayan hami bir şansı hak ediyorsa deplasmanda son fener galibiyetimizi aldıran yılmaz vural da bir şansı hak ediyor!! yav tekke bile bu gün bolusporun başında maça çıktı.. hami yarın kovulsa öbür gün gider trtde golcü programına çıkar.. gideyim ptt liginde bir takım çalıştırayım demez..

Fatih Solmaz
07.02.2016, 17:36
Bu haberi yapmak Trabzonspor'a ihanettir, hainliktir, şerefsizliktir!
Eğer kümede kalmaya oynuyorsa bu takım kapatım gidelim bu kulübü!

bunların dini imanı paradır. bir haber sitesi kurduklarında trabzonspora zarar gelmiş gelmemiş umurlarında değildir. böyle haber yapacaklar ki adları duyulsun reklamları olsun sonra da gelsin paralar. adlarını anarak yorum yazarak reklama katkıda bulunmayalım.

bordolu mavi
aslında kalanlar da da iş yok ama neyse onur ve mehmet ekici dışında istanbul takımlarında 18e girecek adam yok şu kadro da

Oğuzhan Fidan

Öyle bişey yapması lazım zaten dürüstlüğüne inanalım.sadi gelsin en azından td. Sezon sonuna kadar götürsün takımı böyle olmaz

Mustafa OK
takımda bişeyler yapmaya çalışan bir marin bide muhammet demir...

hadi erkan özer i anladık ta son haftaların formda ismi aytaç niye oynamadı hadi onuda geçtim f.atik bişey yapmıyor beeli iken 2.yarı niye almadın aytaç ı oyuna...

yusuf benden bişey olmaz diye bas bas bağırıyor... her pozisyonda yere atıyor kendini ... acilen kadro dışı bırkılmalı...

ayrıca bu takımda sorun sadece hoca değil sistemsizlik... bizden gidenler iyi oynamaya başlıyorsa demkki bizde sorun var birtek oyuncularda değil...

2 haftaya kalmaz m.demir de takıma ayak uydurur görürsünüz... tıpkı cavanda mbia gibi...

asilhamsi
07.02.2016, 17:37
şundan emin olun mbia hamlesi yerinde bir hamleydi
çok karlı bir hamleydi.iki maç oynadı 20 maç göstermelik oynadı
**bu mabia sahada olsaydı bosiwganın yaptığı hatanın aynısı 2 kere yapardı.
mbia bitti artık
bugüne bakmakta yarar var
mesela;
salihten konuşalım
nusadan
dauglastan
bosiwgadan
okayın aylarca süren porsuzluğundan
fatihin allt lig oyuncusu olduğundan
yusufun futbol sahtekarı olduğundan
bahsetmekte yarar var kanısındayım.

Geciniz takımın butun maclarını izledim.Bircok macta takımda ayakta kalan nadir oyunculardan biri idi mbia.

Mesele Mbia degil.Mesele ortasaha bu kadar bosken adam almamk.

Sportif basarı olmadan bir takımın varolması imkansız.Mesele bu gercek.

bordolu mavi
aslında hos bu tablonun mimarı her transfer döneminde menejerleri zengin etti istikrar nedir unuttuk şimdi ya 5 seneyi gözden çıkıp altyapı ile bir yere varacağız 2 3 adam gibi topçunun agabeyliğinde yada böyle doldur boşalt

Tuğrul
https://twitter.com/Efsanespors/status/696356136774213632

İstemsizce güldüm.

Futbol hayatımıza bu denli fazla girmemeli. İç karartan, huzursuzluk doğuran noktaya gelmemeli

bordolu mavi
07.02.2016, 17:38
şu kadar yabancı yerine 3 tane adam alınsın yabancı kontenjanı boş kalsın daha iyi

kanterts
hami
olan
en
iyi
kadromuz
bu
demis
hahahahahahahahha

memozcan
dk. 70. rakip hoca oyuna müdahale ediyor bizimki bakıyor..

Tahir61
buralara gelmemizin baş sorumşlusu şikeci köpekler siyaset tff falan bunlardan hesap soramıyoruz soramadık

tamam ama bari şu hacıosmanoğlu bozuntusuna hak ettiğini verseydik

iki damla gözyaşı ile defolup gitti cahil

adiloş bebe
07.02.2016, 17:39
küme düşme muhabbeti tabikide olmamalı ama bunu yaratan etkenleride bir düşünmek lazım yani bu yıl Trabzonspor ligi 11.-12. bitirse ohhh diyecek taraftarlar var biz bu durumlara nasıl geldik asıl araştırılması üstünde durulması gereken konu bu

Gokhlayeh
bir şeyi yanlış anlıyorsun galiba ben küme düşebiliriz diye korkuyorum. onlar dalga geçmek için söylüyorlar ikisini bir görüyorsan bi doktora görün derim.

ayrıca ben akhisar tarftarına sinirlenmedim niye topluca görüp kişiselleştiriyorsun.

Küme düşebiliriz diye korkuyorsun, ama küme düşüyor, niye arkasında durayım diyorsun. Bunu nasıl açıklamalı? Benim lafım sana kişisel olarak değildi, genel olarak takım küme düşer diye yazanlaraydı. Çoğunuzun bir yandan Trabzon küme düşer denilince ağrına gidiyor, diğer yandan kendiniz de küme düşer diyorsunuz. Kendinizde inanç, güven yok ki, dalga geçene kızacak bir durumunuz olsun. Benim anlayamadığım bu. Onuru olan, kendini büyük kulüp olarak gören, kendinden şüphe duymaz, korkuya düşmez, paniklemez. Zorlandım bunu açıklamakta ama anlayan anlamıştır umarım.

mkesen1982
Yalniz arada muhammet demir kaynadı.çok iyi transfer olduğunu belli etti.iyi bi santrafor bulursak seneye çok iyi olur

Can
07.02.2016, 17:40
Siz inanıyomusunuz Haminin maç içersinde hamle yapabilecek, başarılı pas yüzdelerini , hataları hesaplayabilecek kapasitede olduğunu. Adam maçı izliyoruz. Benim gibi yani benden farkı yok. Ben hoca olabilirmiyim yok ? O da olamaz. Ama gidip ben Fatih Atiğide oynatmam. Bütün mallar bizimi bulur arkadaş.

asilhamsi
07.02.2016, 17:42
kabahat Hami de mi ?

yok olurmu kabahat bende.

yorumsuz6117
Hami'nin hoca olmadığı kenardaki duruşundan belli zaten.. Sanki zorla getirilmiş gibi Trabzonspor teknik direktörlüğüne..

jairzinho
değişimler biraz sancılı olur.ama meyvesi tadlıdır aga.

Mustafa YILMAZ
07.02.2016, 17:43
maçı izlerken pasların aşırı kalitesizliğinden dem vurmuştum istatistikte şu şekilde olmuş

TAYFA â€@TayfaORG 14 dk.14 dakika önce
Trabzonspor, pas yüzdeleri;
Douglas (%25)
Sefa (%38)
Yusuf (%41)
Salih (%45)
Musa (%47)

Bunun izahı yok!

bunun cidden izahı yok bozuk zemin v.s değil olay kafaların boşalması ne oynadıklarını bilmemesi topçuların. sezon sonuna kadar çekeceğiz bu çileyi sonra kimse almasa bile paraya bakmadan yarısından fazlası gönderilmemeli kovulmalı hatta s. gidin denmeli ağır hakaret edilerek tıpkı bize yaptıkları gibi.

tek suçlu onlar değil onlara o sözleşmeleri imzalatanda suçlu dünya para vermişsin haketmeden oda yatmış aşa umurunda mı sanki forma ulan bayern sinan kurt diye genç oyuncusunu postaladı helikopter kiraladı diye birinin .ötü kalkarsa dersini vermezsen o biter bu kadar basit.

gökçay61
07.02.2016, 17:43
vay be en ii kadromuz bu ise hami harbiden erken yaşta bunamış.

yüregimts
07.02.2016, 17:45
Trabzonspor Taraftarı Futbolcuları Protesto Etmek için Trabzon Havalimanında Toplanma Kararı Aldı.

Tahir61
ne değişti

https://www.youtube.com/watch?v=ab9oTwFNssk

S.Seymen
ilk yarı Onur Mbia Cardozo vs varken hem de maç Trabzonda iken ilk yarıdaki Akhisar maçı nasıl bitmişti

geçmiş senelerde de böyle o takım bize t ers geliyor..

Ahmet Aksu
07.02.2016, 17:46
Küme düşebiliriz diye korkuyorsun, ama küme düşüyor, niye arkasında durayım diyorsun. Bunu nasıl açıklamalı? Benim lafım sana kişisel olarak değildi, genel olarak takım küme düşer diye yazanlaraydı. Çoğunuzun bir yandan Trabzon küme düşer denilince ağrına gidiyor, diğer yandan kendiniz de küme düşer diyorsunuz. Kendinizde inanç, güven yok ki, dalga geçene kızacak bir durumunuz olsun. Benim anlayamadığım bu. Onuru olan, kendini büyük kulüp olarak gören, kendinden şüphe duymaz, korkuya düşmez, paniklemez. Zorlandım bunu açıklamakta ama anlayan anlamıştır umarım.

şüphe duymayalım korkmayalım paniklemeyelim ne yapalım takım giderek kötüye gidiyor. fatihlere salihlere yusuflara katlanabiliyormusun eğer olumlu bakıyorsan soyle bize formülünü bizde endişe etmeyelim. hami kızmamın en büyük sebebi fatihtir. şunuda soyleyeyim ben takımım giderek erirken paniklemeliyim büyük takımsan paniklemelisin küçük takımsan kafana takmazsın :D

asilhamsi
yonetim ekonomik anlamda ne kadar dogru kararlar verdiyse,sportif anlamda o kadar yanlıs kararlar verdi.

Tekelioglu hamlesi yanlıs,hami hamlesi daha yanlıs.

Mbia nın bu kadar komik bir ucrete satılması yanlıs(Ersan gibi bir kazma 7 milyona satıldı).

Kısaca bu doneme kadar yonetimin artıları eksilerinin yanında cok sonuk kaldı.Su ana kadar cok basarısız.

memozcan
bu açıklamanıza çoğu taraftarımız güle bilir
ama ben gülmüyorum.
yerinde bir hamle olur diye düşünüyorum.
**hami mandıralı eli cebinde maç izliyor
**yılmaz vural sesi kısılana kadar oyuncusuna bağırarak oynatırdı.
o gülenleri ben 27-28. haftalarda göreceğim.. bu takım bu haftalara eğer düşme potasında girerse kesinlikle düşeriz..!! hoca değiştiren her takım bir reaksiyon ortaya koyuyor.. biz hariç.. sivasspor da mesut bakkalı almış .. eğer onlar da bir seri yakalarsa 2-3 maç gibi ciddi ciddi düşme potasına gireceğiz.. bu takım bu psikolojiyi kaldıracak oyunculara sahip değil..

UĞUR DURTAŞ
buralara gelmemizin baş sorumşlusu şikeci köpekler siyaset tff falan bunlardan hesap soramıyoruz soramadık

tamam ama bari şu hacıosmanoğlu bozuntusuna hak ettiğini verseydik

iki damla gözyaşı ile defolup gitti cahil
bence baş sorumlu gs maçındaki penaltıyı vermeyen cüneyt çakırdır.
çöküşümüz bu maçla başladı....

ccd6167
07.02.2016, 17:47
Kot kafalı bi hoca olunca böyle. İnsan açar bakar mesela leicester takımına kadrosuna bu takım nasıl iki senede böyle oynayacak duruma gelmiş 2 sene önce bu lige çıkan takım. adam bakar bi sistem bakar gider bi maç idman izlemeye gider. ne bileyim kendini geliştirir.

Biz naptık gittik ömründe sistem nedir bilmeyen adamı hoca yaptık. He sanmasın ki usta başkan bunda eleşitirilmeyecek ama ona da sıra gelecek.

1461 hocasıda rezil
hami hoca da rezil

başkan bunlardan en kısa zamanda dönmeli

Antonio
sadi tekelioğlu geri gelebilir. ama yılmaz vuralda bir seçenek. hami şu açıklamadan sonra durmamalı.

yorumsuz6117
Başkanın sözünü hatırlayalım.. '' Bu sene çile senesi ''.. Başka bişey beklememek lazım..

shagrath61
Büyük takımlar maç kazanır, oyuncu değil. Zira büyük takımsan futbolcunu ona göre seçer, istikrarı başarı da yakalarsın. Başarılı bir takım futbolcunun değeri zaten yükseltir. Basit mantık yani .. Başta Hami'nin gelmesine geçtiğimiz dönem net şekilde aklımda olduğundan itiraz etmemiştim. Lakin görüyorum ki geçtiğimiz dönem elimdeki kadro ''hadi koçum!'' la iş yapabilecek bir yapıdaymış. Fatih, Sefa, Salih bu futbolcuları oynatmadan da kısıtlı kadrona rağmen elindeki futbolcularla takım kurabilirdin. Yusuf'un berbat oyununa 90 dk. müsamaha göstermeyebilirdin. 1461 e göndermek için uğraştığın futbolcunu bu kadar kötü oynamasına rağmen 90 dk. saha daa tutmayabilirdin. 3 gün önce oynadığında rakibe farklı farklı stoperle sahaya çıkıyorsan ya bu ligi izlememişsin ya bir oyun görüşün yok demektir. Bu mantıkla bu ligin sonunu göremezsin, görebilirsen Trabzonspor camiası tamamen hissizleşmiş demektir.

Sayın Başkan .. Ersun Hoca ile anlaşıp takımı bir buçuk sene ona emanet edebilirdin. Aklında illa Luce varsa bir buçuk senenin sonunda el sıkışalım diyebilirdin. Bir ''teşhis'' de bizden olsun .. Senin anlayacağın dille; Nasıl hastanen kötü, sürekli hasta kaybediyorken doktorunu kazanmak için ameliyata sok(a)mıyorsan, bir futbol takımında da kazanmak için bir futbolcuyu sahaya süremezsin! Teşhisi nasıl? Bence anlaşılmayacak bir şey yok. Doktorun ne kadar iyiyse hastanen o kadar iyidir. Bunu sen bizden daha iyi bilirsin. Umarım hastanecilik mantığını futbola uyarlayabilirsin .. Yoksa sen belki çok şey kaybetmezsin ama biz baya şey kaybedeceğiz.

İkinci yarı içeride kazanacağımız puanlarla lig de kalırız.

Fatih Öztürk
07.02.2016, 17:48
Hami'ye yüklenmek yersiz.Adamın kapasitesi belli.
Bursa'nın kadrosu bizden dahamı iyi Hamza geldiğinden beri takımı ligde yukarılara taşıyor.

ccd6167
Başkanın sözünü hatırlayalım.. '' Bu sene çile senesi ''.. Başka bişey beklememek lazım..

1 g 1.2 milyon tl 10 g alabilsen 12 milyon yapacak arkadaş. Öyle basit değil çileymiş falan filan.

Antonio
bu söylem arızalı. futbol ve trabzonspor çileye dönüşüyorsa bu sorgulanmalı.

Hasan Habip Özbay
07.02.2016, 17:49
artık susuyorum çok komik yorumlar var sadece oraya bu duruma rağmen giden gerçek TARAFTARLARA üzülüyorum ve onları sadece tebrik ediyorum o kadar

Ahmet Aksu
07.02.2016, 17:50
Hami'ye yüklenmek yersiz.Adamın kapasitesi belli.
Bursa'nın kadrosu bizden dahamı iyi Hamza geldiğinden beri takımı ligde yukarılara taşıyor.

hoca faktörünün en önemli örneği takım ateşlendi resmen hamza hoca ile puan kaybetseler bile çok cesur oynuyorlar bizimkilerde ruh gibi.

yüregimts
07.02.2016, 17:51
Takımı protesto etmek için hem havaalanına , bu adamlara nerede olduklarını hatırlatacaksın Ey Trabzonlu!

memozcan
vay be en ii kadromuz bu ise hami harbiden erken yaşta bunamış.
durumun vehameti burada saklı işte.. hala bunu anlayamayan taraftarımız var.. hami farklı bir hayal dünyasında yaşıyor.. 8 aydır top oynamayan atiki oynatarak aytaça ders vereceğini sanıyor aklı sıra ama bilmiyor ki toparlanmaya başlayan aytacı da kaybedecek..

kenarda oyunu değiştirebilecek sadece 3 oyuncun var: erkan, özer ve aytaç..

sen gidip yusuf yazıcı, m. beşir ve akakkpoyu oyuna alıyorsun..!!

bunun izahı yok!!

gökçay61
futbolcuların kesinlikle insancıl şeklde protesto edilmesi lazım. helal olsun harikasınız ne de güzel hakediyorsunuz paranızı ayağınıza sağlık özellikle hamiye hedefin kümeye düşmek mi gibilerinden ve hami en iyi kadron bu mu sahiden gibilerinden laflar atılmalı. hakikaten sinirden yerimde duramıyorum. ayda 100.000 tl alıyorsun benim gibi maç izliyon kenardan burdan açık açık söylüyorum yıllık 100.000 tl ye hamiden daha iyi yönetirim bu takımı ey yönetim beni işe al ve 50. yılında şampiyonluktan daha emin bahset..

asilhamsi
macı izlememiştim penaltı pozisyonu gercekten komik

o adam o kadar mudahele ile dusermi?

AnAKiN
07.02.2016, 17:52
Bu oyuncu grubu ile takimin bir yere gelebilecegine inanmiyorum... Muhtemelen bu oyunculari parlatip olabilecek en az zararla gondermek istiyorlar ama parlatalim derken intihar etmeye de gerek yok... Asil sorun hepsini ayni anda sahaya suren hocada... Her mac birine sans verirsin olur biter.. Rahat maclarda bir kac tanesini oynat oda sorun degil.. Kulubun adı yok ediliyor bu sekilde... Yonetime kizmiyorum goreve gelir gelmez ellerine birakilmis saatli bomba bu... Her.macta da patliyor.maalesef.. Hamide de futbol zekası yok.. Bir daha gelmemeli...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DNA-TS
Savunma yapamıyorsan hücumu dene.
takımda ruhen çöküntü var hoca değişikliği de fayda etmedi kalite baya düşük bizde.

bordolu mavi
ızdıraplardayızzzz ızdırapz

Antonio
07.02.2016, 17:53
walking dead sahnesi görmek istiyorum hava alanında. Trabzonspor bu kadar kötü olamaz.

ToyerSefa
07.02.2016, 17:53
Bana kalırsa futbolculara yüklenmek de yersiz. Salih, Sefa, Fatih Atik, Musa Nisam vs. bunlar belli bir kapasitenin üzerine çıkamayacak kısıtlı yetenekleri olan topçular. İnanın suç bunlarda değil. Suç bunları bu takıma toplayan, bu formayı onlara mahkum eden cahil herifte...

bordolu mavi
07.02.2016, 17:54
savunma yapamıyorsan hucumu dene hücüm yapamıyorsan total fitbol oda olmuyorsa yunan modeli işi değil bizim sıkıntı ruh yok hedef yok yolumuz belli değil izimiz belli değil

Tuğrul
yonetim ekonomik anlamda ne kadar dogru kararlar verdiyse,sportif anlamda o kadar yanlıs kararlar verdi.

Tekelioglu hamlesi yanlıs,hami hamlesi daha yanlıs.

Mbia nın bu kadar komik bir ucrete satılması yanlıs(Ersan gibi bir kazma 7 milyona satıldı).

Kısaca bu doneme kadar yonetimin artıları eksilerinin yanında cok sonuk kaldı.Su ana kadar cok basarısız.

6 ay için üstelik antrenöre kurbanlık koyun muamelesi yapılan bir kulübe.

Lucescu ayarında teknik adam gelmez.

Elbette Hami, Sadi gibi tavanı belli olan değil de futbol dünyası için yeni, sürpriz bir isim düşünülebilirdi.

Çin de 4 tane yabancı oyuncu oynatabiliyorsun. Ersan Avustralya vatandaşı olduğu için yerli statüsünde oynayacak. Bu kadar değerli olması yadırganamaz.

Mbia ise 30 yaşında. Aldıği verdiklerinden daha fazlaydı. Yönetim güzel fiyata okuttu.

jairzinho
maçı izlerken pasların aşırı kalitesizliğinden dem vurmuştum istatistikte şu şekilde olmuş

TAYFA â€@TayfaORG 14 dk.14 dakika önce
Trabzonspor, pas yüzdeleri;
Douglas (%25)
Sefa (%38)
Yusuf (%41)
Salih (%45)
Musa (%47)

Bunun izahı yok!

bunun cidden izahı yok bozuk zemin v.s değil olay kafaların boşalması ne oynadıklarını bilmemesi topçuların. sezon sonuna kadar çekeceğiz bu çileyi sonra kimse almasa bile paraya bakmadan yarısından fazlası gönderilmemeli kovulmalı hatta s. gidin denmeli ağır hakaret edilerek tıpkı bize yaptıkları gibi.

tek suçlu onlar değil onlara o sözleşmeleri imzalatanda suçlu dünya para vermişsin haketmeden oda yatmış aşa umurunda mı sanki forma ulan bayern sinan kurt diye genç oyuncusunu postaladı helikopter kiraladı diye birinin .ötü kalkarsa dersini vermezsen o biter bu kadar basit.

bunun izahı kesinlikle zemin hafız.demir in pozisyonunda dikkatle izlersen top sekerek geliyor.topu önce düzeltmek zorunda kalıyor oyuncu.sert ve engebeli zeminde ideal pas oranlarını yakalayamazsın.net

Fatih Öztürk
hoca faktörünün en önemli örneği takım ateşlendi resmen hamza hoca ile puan kaybetseler bile çok cesur oynuyorlar bizimkilerde ruh gibi.

Bazı arkadaşlara sorsan ne gerek var hocaya sezon sonuna kadar Hami idare eder diyorlar.Buyrun işte.

Sibel
07.02.2016, 17:55
Taraftar havalanına gidiyormuş.
Ohhh yuhlayın şunları! Çıkarsınlar formaları!

Mustafa OK
07.02.2016, 17:55
yonetim acilen müdahale etmeli... elini taşın altına koymalı...f.atikt yusuf özer sefa takıma girmemeelii... zaten yeniliyoruz bari alt yapıdan gençler oynasın onlarla yenilelim.. hami hoca boyle saha kenaında pısırık duracaksa hiç durmasın.... sahadaki futbolcular hamiyi görünce bunun kendine faydası yok bize ne faydası olsun modundalar...

artvints
07.02.2016, 17:56
walking dead sahnesi görmek istiyorum hava alanında. Trabzonspor bu kadar kötü olamaz.

:D dizi başladı mı? hemen gözümde canlandı, douglas'ın atik'in kaçamayıp yakalanması falan.

Hasan Habip Özbay
07.02.2016, 17:56
elimizde bunlar var diyor erkan var AYTAÇ var hocam bizde görüyoz fatih değil yusuf değil

jairzinho
07.02.2016, 17:57
bu zeminde taktik eleştiri yapmam ben.lakin bu zemine rağmen pozisyon buldu takım.

Çağatay_
Hami Mandıralı yanlış bir seçim. İlk döneminde başarılıydı, ama zaten yardımcıydı ve takımın içini biliyordu. Ayrıca o takım şu anki takıma göre daha iyiydi. Adrian-Henrique gibi skor üretebilen oyuncular vardı. Beğenmeseniz de bu böyleydi. Ve Hami Mandıralı geldikten sonra yanlış giden şeyleri düzelterek elindeki oyunculardan maksimum verimi aldı. Şu anda ise kriz çok daha derin. Tam bir çöküntü içerisindeyiz. Bu işlerin kurdu olan Yılmaz Vural'ı istedik, takımı krizden çıkarmak için ideal isim olacağını dile getirdik ama kimsa umursamadı bile. Artık hoca tercihini düşünerek kaybedecek vaktimiz yok.

Trabzonspor kümede kalmaya çalışan 3. sınıf bir takım gibi top oynamalıdır. Yoksa maç falan alması gerçekten zor. Bu seneyi böyle geçmeliyiz. Hala bazı arkadaşlar hücum futbolu oyna, rakibi boğ, defansı çöz gibi falan şeyler söylüyorlar. Sahadaki gerçeklikten tamamen habersiz oldukarını üzülerek görüyorum. Bu takım hücum oynadığı her maçta 3-5 tane gol yer, daha önce de yedik zaten hafızalarımızda taze şekilde duruyor. Dolayısıyla fazla gaza gelmeye gerek yok.

Trabzonspor oyunu geride kabul edip rakibe pozisyon vermeden, yenilmemeyi öncelik edinen bir oyun anlayışı benimsemeli. Bunu da Atletico Madrid gibi aşırı mücadele ederek yapmalı. Ne zaman kaybetmemeyi ve zor gol yemeyi öğreniriz, ancak o zaman hücumu düşünmeye başlarız. Yoksa bu takım her maç böyle yenilmeye devam eder.

Pozisyon vermediğimiz maçta bile 2 tane gol yiyip kaybediyoruz. Gol yeme alışkanlığımız oluştu resmen. Rakibin direkten dönen pozisyon ve goller haricinde pozisyonu yok ama becerip bir şekilde 2 tane golü yiyoruz.

Böyle mücadele ederek ve gol yemeden oynamalı, daha sonra gol bulmaya çalışmalıyız. Kaybetmedikçe takımın güveni de kendine gelir, gol arar gol de buluruz. Bugün takım sahada bir parça olsun düzgün gözükmüşse defans ağırlıklı oynadığımız ve mücadele ettiğimiz içindir. Yoksa oyun olarak hiçbir numaramız yoktu. Saçma sapan bir penaltı olmasa beraberlik hatta galibiyet gelebilirdi.

Sahadaki gerçeğe göre yorum yapın, ve bu gerçeğe kendinizi alıştırın. Bu takım büyük takım gibi oynayamaz.

Öyle planları ancak bir dahaki yıldan itibaren yapabiliriz.

Jedi
o gülenleri ben 27-28. haftalarda göreceğim.. bu takım bu haftalara eğer düşme potasında girerse kesinlikle düşeriz..!! hoca değiştiren her takım bir reaksiyon ortaya koyuyor.. biz hariç.. sivasspor da mesut bakkalı almış .. eğer onlar da bir seri yakalarsa 2-3 maç gibi ciddi ciddi düşme potasına gireceğiz.. bu takım bu psikolojiyi kaldıracak oyunculara sahip değil..

yazdık ağa, tek çare yılmaz vural.......saldıran , dalan hoca lazım........

gökçay61
hadi diyelim ki alıyorsun 80. dakikada niye yapıyorsun bu işi? beşir zaten 19 yaşında tecrübesiz bir çocuk. son 10 dakika bu kadar stresli bir maçta ne verim bekliyorsun. yada 90. dakika da akokpoyu alma amacın nedir? oyuncu sana 3 dakika da ne verecek? benim için iyi hoca oyunu okur ve en geç 60. dakikada oyuncu değiştirir ve verim alır. oyuncu oynar oynamaz orası ayrı konu. önemli olan birşey düşünebilmek ve hamle yapabilmektir. ama hami hiç oyun görüşü olmadığını resmen ortaya koydu. zaten tv8 deki salon turnuvasında nasıl takım yönettiğini görmüştük aynen devam ediyor.