PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hami Mandirali İle İstikrar

Cafer Bulur
22.01.2016, 14:58
Trabzonspor un efsane ismi ile bir yolculuga cikalim bizim Alex Ferguson olsun istiyorum.Ona guvendigimizi bu baslikta belirtelim.Ona her firsatta sahip cikalim.Trabzonspor un en büyük taraftar platformu olarak yalniz olmadigini hissettirelim.

selcuk
22.01.2016, 14:59
hazirana kadar istikrar

:cool:

fazlasi mümkün degil hocam

signal
22.01.2016, 15:05
Gönül istikrar ister ama biz maç bitmeden bile protesto edebililen bir taraftar kitlesine sahibiz. Özellikle Karadeniz insanı için sabretmek çok zor bir davranış.

Tayfun
22.01.2016, 15:11
hazirana kadar istikrar

:cool:

fazlasi mümkün degil hocam

Haziranı görebilirse başarılıdır .

Levent Kara
22.01.2016, 15:47
Sonuna kadar güveniyorum, takımı dik oynatacak, izlerken zevk alacağız, sonuca gelince sanırsın her maçı kazanıyoruz

serdar
22.01.2016, 15:48
Bence iyi bir teknik direktöre yardimcilik ederse cok sey ögrenebilir. Kendisi icin daha iyi olur. Bugüne kadar yapmamasi hataydi zaten. Sezon sonuna kadar morelleri düzeltirse iyidir.

Cafer Bulur
22.01.2016, 16:00
Bence iyi bir teknik direktöre yardimcilik ederse cok sey ögrenebilir. Kendisi icin daha iyi olur. Bugüne kadar yapmamasi hataydi zaten. Sezon sonuna kadar morelleri düzeltirse iyidir.
Bazi insanlarin ruhunda vardir 1.ci adam lik hami de bunlardan biri.

Bazi insanlar ise 10 yil antrenorluk yapsada teknik direktorlukte basarili olamaz:Örnek Michael henke.

Sercan Keleş
22.01.2016, 16:02
Destek kişiye değil koltuğa olacaktır. Hami hoca inşallah başarılı olur.

Aydın Danış
22.01.2016, 16:02
Hayır bir ihtimal diyelimki sezon sonuna kadar bütün maçları kazandı ozaman ne olucak gerçekten merak ediyorum :)

My
22.01.2016, 16:05
Ferguson ve Hami :)

Mevcut şartlar gözünnde bulundurularak geçiş sürecinde destek olalımı anlarım da Ferguson'umuz olsun biraz fazla olmuş :)

Sercan Keleş
22.01.2016, 16:08
Ferguson M.United'e gelmeden önce Uefa kupası kaldırmıştır.

BySeHzAdE
22.01.2016, 16:30
Hami anca Haziranda Hamison olup görevi bırakır yada yardımcı hoca olur.

serdar
22.01.2016, 17:01
Sen hakli ol ben yanilayim. En cok onu istiyorum.

kanterts
22.01.2016, 18:09
yok artik daha neler . veteran takimini yine batirsin seneye :D Biz lucescuyla sampiyonluga oynayacagiz , hamiyle basaksehirle cekismeyecegiz.

Furkan S.
22.01.2016, 18:24
Gülmedim.

nakzo
22.01.2016, 18:36
Ferguson M.United'e gelmeden önce Uefa kupası kaldırmıştır.

2 takımdan başka hicbir takımın şampiyon olamadığı iskoçya liginde Aberdeen denen takımla yanlış hatırlamıyorum 3 kere lig şampiyonu olmuştu birde kupa galipleri kupasıbirde avrupa süper kupası şampiyonu olmuştu futbol mundialde izlemiştim.Yanı Alex ferguson öyle havadan gelmedi Manchestere bizim ülkede hep bir boş laftır bu şu bizim Alex fergusonumuz olsun olsun da bir fışkı başarısında olsun .

omondoles
22.01.2016, 18:37
Hadi çocukluğumun, gençliğimin efsane futbolcusu, yanılt beni.

Jedi
22.01.2016, 18:39
2 takımdan başka hicbir takımın şampiyon olamadığı iskoçya liginde Aberdeen denen takımla yanlış hatırlamıyorum 3 kere lig şampiyonu olmuştu birde kupa galipleri kupasıbirde avrupa süper kupası şampiyonu olmuştu futbol mundialde izlemiştim.Yanı Alex ferguson öyle havadan gelmedi Manchestere bizim ülkede hep bir boş laftır bu şu bizim Alex fergusonumuz olsun olsun da bir fışkı başarısında olsun .

avrupada işler türk mantığıyla yürümez.......... türkiye'de alex ferguson, güldürmeyin beni.......

karahanbakar
22.01.2016, 18:44
Bırak Ferguson'ı Türkiye ortalamasının üstünde bir hoca olmak için daha çook çalışması lazım. Ama bu iş yatarak, tv de yorumculuk yaparak olmaz. Günümüz de her şeyin olduğu gibi antrenörlüğünde bilimi var, bunu okuması lazım. Futbolcu sağlığı ile ilgili, antrenmanlarla ilgili makaleler okuması lazım. Futbolcu psikolojisi konusunda eğitim alması lazım. Bunlar ve bunlar gibi eğitimlerle fark yaratabilir. Bu konuda en iyi örnek ise Ersun Yanal. Okumuş, akademik bilgisi var ve bunu sahaya yansıtabiliyor.

Fenevli topçular en az antrenmanı Ersun Yanal zamanında yaptıklarını söylüyorlar. Buna rağmen çok dinamik bir takımdı fenev.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oğuz B.
22.01.2016, 18:45
Hami sen misin?

Jedi
22.01.2016, 18:54
Bırak Ferguson'ı Türkiye ortalamasının üstünde bir hoca olmak için daha çook çalışması lazım. Ama bu iş yatarak, tv de yorumculuk yaparak olmaz. Günümüz de her şeyin olduğu gibi antrenörlüğünde bilimi var, bunu okuması lazım. Futbolcu sağlığı ile ilgili, antrenmanlarla ilgili makaleler okuması lazım. Futbolcu psikolojisi konusunda eğitim alması lazım. Bunlar ve bunlar gibi eğitimlerle fark yaratabilir. Bu konuda en iyi örnek ise Ersun Yanal. Okumuş, akademik bilgisi var ve bunu sahaya yansıtabiliyor.

Fenevli topçular en az antrenmanı Ersun Yanal zamanında yaptıklarını söylüyorlar. Buna rağmen çok dinamik bir takımdı fenev.

mesela ingilterede bazın takımların uyguladığı sistem olan kişiye özel antreman sistemini yaratabilir.. bir cihaz yardımıyla vücut verileri alınıyor

ve her gün 45 dakika geliştirmesi gereken hangi yönü varsa sistem değerlerine erişene kadar antremana devam ediyor..atıyorum 60. dakkadan sonra oyundan düşüyorsa bunun nedenleri liste halinde döküm olarak alınıyor ve yemesi gereken gıdalardan nefes kontrolüne kadar vücut asit seviyesi ölçümünden oksijen ölçülerine kadar herşeyi birebir görebiliyorsun,

sanırım milli takım uygulamıştı bu sistemi avrupa şampiyonasında..

karahanbakar
22.01.2016, 19:13
mesela ingilterede bazın takımların uyguladığı sistem olan kişiye özel antreman sistemini yaratabilir.. bir cihaz yardımıyla vücut verileri alınıyor

ve her gün 45 dakika geliştirmesi gereken hangi yönü varsa sistem değerlerine erişene kadar antremana devam ediyor..atıyorum 60. dakkadan sonra oyundan düşüyorsa bunun nedenleri liste halinde döküm olarak alınıyor ve yemesi gereken gıdalardan nefes kontrolüne kadar vücut asit seviyesi ölçümünden oksijen ölçülerine kadar herşeyi birebir görebiliyorsun,

sanırım milli takım uygulamıştı bu sistemi avrupa şampiyonasında..

Evet bu da konuya güzel bir örnek. Bu sistem tamamen hocaya bağlı, eğer bunu kullanabilecek ekibi ve kendi tecrübesi varsa kullanabilir. Ya da gerçekten iyi bir hoca olmayı istiyorsa bunlaro araştırır öğrenir ve uygulayabileceği iyi bir ekip bulur kendine.

Hami hocanın bunları yaptığını prk zannetmiyorum. 4 kişilik ekibinde yapan vardır inşallah. En azından güncel antrenman tekniklerini bilen vardır İnşallah.

Jedi
22.01.2016, 19:17
düşünsene mustafa yumlu ya diyorsun 45 dakka daha fazla kalman gerekiyor exstra antreman için,

la ne antremanı meydan da işim var gitmem lazım der, çeker gider,

işte bu yüzden bizdeki futbolculardan hiçbirşey olmuyor, parlamadan sönüyorlar,

bu sistemi şu an oynayan 16-17 yaşındaki oyunculara uygulacaksın , sonra 20 li yaşlarında bomba gibi olacaklar

gerçi bizim türk futbolcularındaki mentalite bu sisteme uymaz, 3-5 gol atar tamam ben oldum , milyon euro cepde başlarım exstra

antremanına der .........

Kemal Öztel
22.01.2016, 19:19
Bombacıya tam destek

Yanındayız hocam..

HOPA'LI TS'Lİ
22.01.2016, 19:37
Bombacıya tam destek

Yanındayız hocam..

Sonuna kadar arkandayım Hami

Sevgi, Hoşgörü, Sabır

Dik oynatacağından eminim.

Aydın Danış
22.01.2016, 19:47
Hadi Hami hepimizi yanılt yanılmak çok istiyorum açıkcası.. Destek vermek lazım inşallah güzel olur herşey...

Courage
22.01.2016, 21:32
Ferguson olma işi biraz fazla bir beklenti olsa da ...... gözde Avrupa kulüplerinde hepimizin gıpta ile baktığı eski oyuncu / başarılı antrenör modelinin Türkiye uzantılarından biri olmasını temenni ediyorum. (hemen guardiola ile karşılaştırma yapılmasın ..bizim ki Türk usulü olur zaten herşey de olduğu gibi :) )

Sene sonu Lucescu gelirse yardımcılığına yada A takımla bütün ilişiğini kesip altyapı yada direk 1461'de görev yapmak için bir talepte bulunacak mı göreceğiz. Teknik Direktör performansı kadar merak ettiğim bir husus olacak.

Giallorossi
23.01.2016, 01:10
Haziran'a kadar Hami hamlesi cok iyi oldu ama daha fazlasi olmaz, yürümez. Sezon sonu uzun yola cikabilecegimiz bir hocayla anlasmaliyiz bu hedeften sapmamaliyiz

bahadır2561
23.01.2016, 01:26
Lig bitene kadar istikrar sonra yol alsın

Bayundur Han
23.01.2016, 11:11
Dikine futbol anlayisi ile gecen sene begenimi kazandi. Sonrasinda iyi giden takimi bozma deyiminin tam tersini yapip Hamiyi yolladik. Bir hava yakalamisti oysa. Sonraki surec zaten biliniyor plansizlik, gun kurtarma falan. Hami o arada Antalyada calisti tutmadi. Iyi anterenorde hata yapar. Ha Hami iyimi? Bilmiyoruz, cunki tercubesiz. Tercube isi yaparak kazanilir. Simdiye kadar ne yapti? Umit milli calistirdi sonra Trabzonspor. Guardiola bile (vikipediye gore) sadece Barcelona B i calistirmis sonra A takima yukselmis. Bazen boyle seyleri yapacaksin. Haminin kadrosu Hamiden daha onemli olan. Lucescuyu kim istemez? Olmadi. Gidip milyonlar harcayacagimiza Hamiye guven verelim kendini gelistirsin. Basari gelir. Son yillarda gelen (hodzic haric) teknik direktorlere sabretseydik eninde sonunda basari gelirdi. Hamide oyle. Biraz sabir.

61trabzonomer
23.01.2016, 11:18
önce inanacan,
inşallah olur destekçisiyiz .

Bayundur Han
23.01.2016, 11:19
Suda olabilir. Bir ara Hami hoca Lucescunun yardimcisi olurum demisti. Acaba Lucescu ile anlastilarda simdilik yardimciyami biraktilar?

cyberentalpi
23.01.2016, 15:30
Hami biraz zor kabul edelim. Ben Hami nin henüz (hatta hic bir zaman) o bilgi birikimine sahip olacağını sanmıyorum. 2 yarı hedefsiz bir takımda yaptıklarıda açıkcası benim için ölçü olmaz.

ha başarısı için bakacağım şeyler var
1- Turkiye kupası. kupayı alırsa ispatlar kendini. hadi almadın en azından hak etti futbolu
2- kritik maclar. gs fb ve ile ve dusme hattı maçları. bakın kazansın demiyorum bu maclarda oynanacak futboldan bahsediyorum. Bjk macı ise ister istemez kazansada kahraman olmaz. kaybetsede husran olmaz. ilk maclar neticede

Cafer Bulur
24.01.2016, 22:52
Lig bitene kadar istikrar sonra yol alsın

Hami bir emanetci hoca degildir renkdaşım.Basarili olup bu takimda kalacagina hep beraber sahit olacagiz insallah.

Ahmet Kara
24.01.2016, 22:54
Hami bu geçiş dönemi için iyidir hojdir ama takım planlaması yabamaz.

Cafer Bulur
24.01.2016, 22:56
Hami bu geçiş dönemi için iyidir hojdir ama takım planlaması yabamaz.

Nerden biliyorsun beklemekte fayda var.

Scout ekibi olan bir yönetimin de destegiyle hami bu isi pekala yapabilir.

Ahmet Kara
24.01.2016, 22:57
Nerden biliyorsun beklemekte fayda var.

Scout ekibi olan bir yönetimin de destegiyle hami bu isi pekala yapabilir.
:D

61ronin61
24.01.2016, 23:05
istikrarmı bize çok yabancı bir kelime .istikrar marstamı yaşıyor tanımıyorum bilmiyorum ilk kez duydum bu kelimeyi.