PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yöneticileri Değerlendirebileceğiz Anket Başlıkları Oluşturulmuştur...

Kaya
18.01.2016, 17:40
Kıymetli BMN'liler,

99'dan 2016'ya gelirken ilk defa uygulayacağımız bir yenilik ile karşınızdayız. Şimdiden BMN forum ailesine yarar getirmesini diliyorum.

Uygulama kapsamında;

Forum bünyesinde yeni bir bölüm açtık ve bu bölümde hem tüm yöneticilerin hem de genel bmn yönetiminin anketli başlıklarını oluşturduk. Böylelikle hem bmn genel forum yönetimi performansını hem de yöneticileri (çok iyi, iyi, orta, kötü, çok kötü, kararsızım) değerlendirme şansını bulabileceksiniz. Anket aşaması sürekli açık kalmayacak olup belli bir dönemin sonunda çıkan sonuçlara göre bizler de kendimizde gelişim alanları belirleme şansına sahip olacağız.

Başlıklar ise her daim açık kalacak olup bir forum üyesinin herhangi bir konuda sorumlu bulduğu yöneticiye ulaşmasına imkan vereceğiz. Böylelikle forum bünyesinde üye - yönetici arasında oluşacak akışın hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasını hedefliyoruz.

Amacımız özellikle bugünden sonra geleceğe yönelik forum bünyesinde yaşanan sıkıntıların önüne geçmektir. Bizler BMN yöneticileri olarak elimizden geldiğince her konuda şeffaf olmaya çalışacağız. Forum ailesinden de yaşadıkları sıkıntılara hep birlikte çözebilmek adına yapıcı yaklaşım içinde olmalarını rica ediyoruz.

Her şeyin daha iyi olması dileğiyle...

Sevgiler...

Erişim > http://forum.bordomavi.net/forumdisplay.php/121-De%C4%9Ferlendirme-Forumu

U.Sadıkoğlu
18.01.2016, 22:34
Görmeyenler vardır belki... Bu oylama bizler için önemli es geçmeyelim lütfen değerli arkadaşlar...

ibrahim
18.01.2016, 23:29
Oy değiştirme ayarı getirebiliyorsanız çok daha güzel olur. Yöneticilerin performansına ışık tutar. :)

Kaya
18.01.2016, 23:30
İbrahim oyda revize zor teknik durumdan dolayı ama dönem dönem sıfırdan başlatabiliriz anketleri...

selcuk
18.01.2016, 23:32
Oy değiştirme ayarı getirebiliyorsanız çok daha güzel olur. Yöneticilerin performansına ışık tutar. :)
ceza verene eksi notu veririm diyorsun :cool:

ibrahim
18.01.2016, 23:34
İbrahim oyda revize zor teknik durumdan dolayı ama dönem dönem sıfırdan başlatabiliriz anketleri...
Olursa iyi olur yani bence. :)

ceza verene eksi notu veririm diyorsun :cool:
Bi iyi bi kötü oy verir dengesini şaşırtırım bana ceza verenin. :D

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Berke6198
18.01.2016, 23:44
Başlığı yukarı çekelim, unutulmasın :)

memmedaga
19.01.2016, 02:30
Kıymetli BMN'liler,

99'dan 2016'ya gelirken ilk defa uygulayacağımız bir yenilik ile karşınızdayız. Şimdiden BMN forum ailesine yarar getirmesini diliyorum.

Uygulama kapsamında;

Forum bünyesinde yeni bir bölüm açtık ve bu bölümde hem tüm yöneticilerin hem de genel bmn yönetiminin anketli başlıklarını oluşturduk. Böylelikle hem bmn genel forum yönetimi performansını hem de yöneticileri (çok iyi, iyi, orta, kötü, çok kötü, kararsızım) değerlendirme şansını bulabileceksiniz. Anket aşaması sürekli açık kalmayacak olup belli bir dönemin sonunda çıkan sonuçlara göre bizler de kendimizde gelişim alanları belirleme şansına sahip olacağız.

Başlıklar ise her daim açık kalacak olup bir forum üyesinin herhangi bir konuda sorumlu bulduğu yöneticiye ulaşmasına imkan vereceğiz. Böylelikle forum bünyesinde üye - yönetici arasında oluşacak akışın hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasını hedefliyoruz.

Amacımız özellikle bugünden sonra geleceğe yönelik forum bünyesinde yaşanan sıkıntıların önüne geçmektir. Bizler BMN yöneticileri olarak elimizden geldiğince her konuda şeffaf olmaya çalışacağız. Forum ailesinden de yaşadıkları sıkıntılara hep birlikte çözebilmek adına yapıcı yaklaşım içinde olmalarını rica ediyoruz.

Her şeyin daha iyi olması dileğiyle...

Sevgiler...

Erişim > http://forum.bordomavi.net/forumdisplay.php/121-De%C4%9Ferlendirme-Forumu

Mükemmel bir yaklaşım. Teşekkür Ederiz

Adem Akyüz'
19.01.2016, 09:50
Günaydın, henüz görmeyen üyelerimiz için başlık yukarı. Şu işi bi halledelim :)

Mehdi
19.01.2016, 09:52
Gıymali pide karşılığında kanaat notu verilir.

katre-i.matem
19.01.2016, 10:00
Güzel bir uygulama olmuş. Dönem sonu karneleri görebiliyormuyuz kim geçmiş kim kalmış :)

Kaya
19.01.2016, 10:08
Buraya da yazayim; arkadaşlar uygulama sadece anket ile sınırlı değil. Aslında gerçek amacımız bundan sonra bir üyemiz forumda yaşayacağı bir sıkıntıya dair doğrudan ilgili yönetici ile sorunu çözmesidir. :)

Kaya
19.01.2016, 12:51
^^^^

Sefa
19.01.2016, 12:52
Gıymali pide karşılığında kanaat notu verilir.
Peynirli olmaz mı ?

artvints
19.01.2016, 12:57
şıklı degerlendirme saglikli olmaz diye dusunuyorum. boyle bir platformda zaman ayirip yonetici olmak yeterince iyi bir sey zaten.hatta bir insanin trabzonsporlu ve iyi niyeti olmasi yeter benim icin :D bir sikintim olursa gelir buraya yazarim. mesela hakan'in yonetici olmasi cok iyi bir karar.ancak sorumlulugu olursa otokontrol yapar.normalde cok sert yaziyordu ve benim soylememle duzelecek degildi :D

Mollasalihoğlu
19.01.2016, 13:01
Not veren üyeler çekinceleri yoksa sebebini de açıklarlarsa belki daha uygulanabilir bir eleştiri olur.

Cengiz Çubukcu
19.01.2016, 13:04
güzel bir uygulama... motivasyon olsun diye notları bol keseden verdik :D

Faik Yılmaz
19.01.2016, 13:05
şahsen tanımadığım için herkes oy kullanamadım

İ. SARAL
19.01.2016, 13:18
Bazı yöneticileri hiç görmediğim (eminim arka planda önemli işler yapıyorlardır) veya hatırlamadığım için "kararsız" vermek zorunda kaldım. 1 aktif yöneticiye de kötü verecektim ama kıyamadım :)

Faik Yılmaz
19.01.2016, 13:22
Yakışıklı kardeşim Yiğit yakında askerden dönücek.... Onuda ekleyelim ankete.....

Oruç
19.01.2016, 13:24
Olumlu olumsuz görüşlerinizi yazmanız önemli.

Adem Akyüz'
19.01.2016, 22:48
Belki haberi olmayanlar vardır :)

Fatih Birinci
19.01.2016, 22:49
Belki haberi olmayanlar vardır :)
[emoji1]

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Onur Akyüz
19.01.2016, 22:50
Bir sonraki hamlenin seçimli yöneticilik olması dileklerimle bu güzel uygulamayı takdir ediyorum. :)

A.Ali Karanis
19.01.2016, 22:53
Klasik olacak belki ancak yorumlarınız,görüşleriniz ve eleştirileriniz bizim için önemli.Üyelerimizin bu anketlere katılması ve iletişime geçmek istedikleri yöneticilere hem özel mesaj yolu ile hem de açık başlıktan ulaşmalarını rica ediyoruz. :)

Sibel
19.01.2016, 23:01
Madem yorum istiyorsunuz ben de gidip yazayım.
Açık açık yazacağım.

Bera B.
19.01.2016, 23:09
Kimse buraya açık açık olumsuz yorum yazmaz. Ki kontrol ettim herkes adamdır, süperdir diye yorum yazmış. Oraya bakınca her şey mükemmel, her şey yolunda görünüyor. Peki o zaman geçen hafta burada olan ve yanılmıyorsam 15 20 sayfaya erişen konudaki konuşma ve tartışmalar neydi? Açık söyleyeyim ben hakkında olumsuz düşündüğüm kişiler için olumsuz bir yorum yazmayacağım.
1. Diğer üyelerin tepkilerinden çekiniyorum.
2. Olumsuz yorumda bulunacağım kişilerin bunu akıllarının bir kenarına (olumsuz manada) yazacağını düşünüyorum.
Düşünce güzel olsa da uygulama sorunlu bana kalırsa.

Oruç
19.01.2016, 23:13
Bera B.

O başlıklar her türlü yorum yazılsın diye açıldı. Herhangi bir yönetici için olumsuz bir durum olduğunda anlık olarak ona ulaşabilir, istek, öneri, eleştiri pekala yapılabilir. Eksiklerimizi görelim ki kendimizi düzeltebilelim. Bu konuda kuşkunuz olmasın. Diğer arkadaşların da olmasın.

+

Mesela olumsuz oy kullanan arkadaşların nedenlerini de başlığa yazmaları daha yararlı olurdu bizim için.

zafer6161
19.01.2016, 23:16
yöneticilerin birine çok kötü oyu kullandım :D

Kaya
19.01.2016, 23:42
Kimse buraya açık açık olumsuz yorum yazmaz. Ki kontrol ettim herkes adamdır, süperdir diye yorum yazmış. Oraya bakınca her şey mükemmel, her şey yolunda görünüyor. Peki o zaman geçen hafta burada olan ve yanılmıyorsam 15 20 sayfaya erişen konudaki konuşma ve tartışmalar neydi? Açık söyleyeyim ben hakkında olumsuz düşündüğüm kişiler için olumsuz bir yorum yazmayacağım.
2. Olumsuz yorumda bulunacağım kişilerin bunu akıllarının bir kenarına (olumsuz manada) yazacağını düşünüyorum.

Bera şöyle yapalım. Bence tüm eleştirileri özelden gönderebilirsin... Ya da bordomavi@bordomavi.net gibi...

Sibel
19.01.2016, 23:56
Ben tüm eleştirilerimi olumlu olumsuz açık açık yazdım.
Hiçbir kaygım yok.
Çünkü bu amaçla açıldı o bölüm. Siz de gerçekten bunu göze aldınız bu yüzden tebrik ederim. Birinin yöneticiliğini eleştirmem onu sevmediğim anlamına gelmiyor. Ya da biri benim dostum arkadaşım diye kimseyi kayırmadım.
Yapıcı eleştiri yaptığımı düşünüyorum.
Hepsi forumun iyiliği için. Bir şeyin iyiliğini istiyorsak objektif olmalıyız. Ancak bu şekilde doğruyu buluruz. Yine de kırılan gücenen olursa hepsinden özür dilerim.
Teşekkürler.

Faruk BERBER
20.01.2016, 00:05

Başlık açılmadan önce bütün yönetici arkadaşlardan olur alındı. O yüzden gelecek olumsuz yorumlara negatif anlamda bir geri dönüş yapılmayacaktır. Yapacağın olumlu/olumsuz yorumlar bizler için faydalı olacaktır.

Onur Akyüz
20.01.2016, 00:11
Sibel'in bahsettiği husus çok mühim.

Dost, arkadaş, kanka olmak ayrı bir şey, ilgili kişinin 'yöneticiliği' hakkındaki görüşün ayrı bir şey. Bunları karıştırmamak lazım. Mesela sayfalardan birinde bir arkadaş, bir yönetici arkadaş için 'O'nunla ölüme ya da savaşa gidilir, bu da nasıl bir yönetici olduğunu gösterir.' minvalinde bir şeyler yazmış. Ben bu yaklaşımı hiç sağlıklı bulmadım. Birinin seninle ölüme gitmesi o kişinin iyi yönetici olduğunu göstermiyor, göstermemeli. Birinin işini değerlendirme kıstasın bu ise, o değerlendirme kesinlikle yanlıştır.

Bu şekilde, daha çok arkadaşlık, kardeşlik eksenli değerlendirmeler; çok beğendiğim bu projeyi amacına ulaştırmaz diye düşünüyorum.

İlker Yazıcıoğlu
20.01.2016, 00:14
Arkadaşlar,olumsuz yorum/görüş gelirse neden tavır alalım?Koskoca insanlarız.
Varsa yanlışımız düzeltelim,düzeltemiyorsak,şapkamızı koyarız önümüze sıfatımızı sorgular,iade ederiz.
Alınma ve gücenme söz konusu olamaz.

@Bera bir şey söyledi.

Bir forum yöneticisi hakkında olumsuz bir yorum yazarsam,diğer üyelerden gelecek olan tepkilerden korkuyorum dedi.
Tam da bunun önlemini almaya çalışıyoruz arkadaşlar.Engellemeye çaıştığımız şey bu.

O yüzden lütfen içiniz rahat olsun.Çuvaldızı kendimize batırırız emin olun...

Onur Akyüz
20.01.2016, 00:24
Geçenlerde U.Sadıkoğlu'nun bir değerlendirme yazısı olmuştu.

Emeğine ve iyi niyetine saygısızlık yapmak hiç istemem ancak bana göre başarısız bir yazıydı, çokça yazım hatası içeriyordu, teknik anlamda da doyurucu bir yazı değildi fakat yazının peşinden çokça güzelleme aldı. Ve BMN'nin ana sayfasında da çıktı, daha önceki birçok kalitesiz ve kötü yazı gibi(maalesef). Ben yazıyı ve peşinden yorumları okuduktan sonra bir ara niyetlendim -yahu bu yazının nesini beğendiniz Allah aşkına? diye başlayıp sebeplerini yazacaktım. Ancak bu 'riske' girmedim.

Bera B. yukarıdaki mesajı yazınca aklıma bu geldi, hem genel bir eleştiri, yani forumda yayınlanan köşe yazılarının birçoğuna yönelik diyeyim, belki bunlar için bir editör uygulaması gibi bir şey olabilir, yazılar bir kontrolden geçebilir, hem de benim 'risk' olarak tanımladığım Bera B.'nin çekincelerine de bir örnek olabilir.

Bera B.
20.01.2016, 10:38
Herkesi tek tek alıntılayıp cevap vermek yerine şöyle genel bir mesaj yazayım.

İlk mesajımda yazdım, yapılacak bir olumsuz yorumu ileride yorumu yapanın aleyhine kullanabileceklerini düşündüğüm yöneticiler var. Zaten tanışıklık durumuna göre üye kayırdığını/kuralları esnettiğini düşündüğüm kişi ve kişilere "Siz bence adam kayırıyorsunuz, tartıştığınız, fikir ayrılığınız olan üyeleri mimliyorsunuz" diyerek ileride bazı olumsuzlukların yaşanmasına fırsat vermek istemem, istemiyorum. Bu minvalde bir mesajı konuya yazsam tabi ki muhattabın bana cevap atarak karşılık vereceğini düşünmüyorum. Benim çekincem başka türlü.