PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Devre Arasi Transferleri

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

Özkan Erdem
01.02.2005, 21:11
Firtina28 tercüme ettigin kadarini yazarmsn

oflum61
01.02.2005, 21:12
GEDIK NEOLUYOR KARDESIM?

#10 Fietra
01.02.2005, 21:12
gedik61 yazdiklarindan dolayi ceza alabilirsin.Tahmince bu konuda silinecek.

The Londoner
01.02.2005, 21:13
hasancavit yetis...

Haberde bizi sevindirecek bir bilgi yok maalesef...

Denilen ozetle su: Zurawski icin Trabzonspor`la bugun yapilan son dakika gorusmeleri sonucsuz kaldismileys/smiley5.gif

Punisher-61
01.02.2005, 21:13
Görüsmeler "son Dakika" Trabzonspor bitirdi...

baslik böyle ben kelimeye göre türkcesine ceviriyorum...

devami az sonra baya zor oluyor buldugum sitede

Punisher-61
01.02.2005, 21:23
W dniu dzisiejszym 1. lutego 2005 Wis³a Kraków SSA kontynuowa³a rozmowy z tureckim Trabzonsporem na temat transferu Macieja ¯urawskiego. - By³y to rozmowy ostatniej szansy

Bugün 1.2.2005 tarihinde Trabzonspor ve wisla krakow arasinda Zurawski ile görüsmeler deva etti..transfer icin son sans....

devami az sonra arkadaslar

Emorfo
01.02.2005, 21:24
Ulan helal olsun size :)

Isten çiktigimda 74 sayfaydi eve geeldim yemek yedim disciye gittim cafe ugradim bi bakiyim ne var ne yok dedim sayfa 88 olmus :) yarildim gülmekten. :)harikasiniz zorla transfer ettik adami. tabi hala ne derece dogru oldugu tartisiliyor. Kiralik mi bonservisiyle mi aldik belli degil. Alemsiniz valla.smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

The Londoner
01.02.2005, 21:25
Arkadaslar size Ömer Sari kaynakli bir son dakika haberi..

Trabzonspor konusunda önce verdigim bir bilgiyi düzelteyim bu gece degil yarin gece 12 ye kadarmis transfer süremiz, simdi gelelim bunun nedenine. Trabzonspor bugün ögleden sonra Maciej Zurawski ile sözlesme imzaladi ve sözlesme federasyona fakslandi. Yani su an zurawski bizim futbolcumuzdur, ancak wisla kulübü trabzonspor ile sözlesme imzalarken sorun çikardi ve bu nedenle görüsmeler tikandi. Federasyonun kurallarina göre bir futbolcuyu bonservisiyle satin alan bir kulüp futbolcuyla ve aldigi takimla yaptigi sözlesmenin birini teslim ettikten sonra ötekini en geçertesi gün vermek zorunda.Yani anlayacaginiz ;Konu kapanmamistir, ancak ne yazik ki su ana dek bir çözüme kavusmamistir, yeni bir bilgi edinirsem yazacagim.

Saygilarimla..

Ben de tam bu konu uzerinde dusunuyordum. Avrupa`da bircok ornegi var: Oyuncuya sozlesmeyi imzalat, takimi imzalamaya mecbur kalsin!Wisla bunu haketti cunku!smileys/smiley7.gif En kotu ihtimalle UEFA meseleyi cozmek durumunda kalir.

Vugrinec olayini hatirlayin. Bizle sozlesmesi surerken Lecce`yle anlasti ve bonservis sorununun cozulmesi beklenmeden UEFA oynamasina musaade etti. Neticedebirkac yil sonra UEFA Lecce`nin Trabzonspor`a 180,000 DM gibi komik bir rakam odemesine karar verdi.Lecce boylece hem zaman kazandi hem de cok cuz`i bir rakamla bu isten yirtmis oldu. Yani yaptiklari yanina kaldi...

Biz neden denemeyelim boyle bir yontemi?

Punisher-61
01.02.2005, 21:31
Arkadaslar Yaziyi ingilizcesine cevirdim malesef daha iyi olmadi her kelimeyi ingilizceye ceviremedim anlayan varsa yazsin

Podjêli?my je gdy Trabzonspor zadeklarowa³, ¿e zgodnie z wczorajszymi oczekiwaniami Wis³a Kraków SSA, dostarczy gwarancje finansowe ewentualnej transakcji. Niestety, dzisiaj popo³udniu do klubu wp³yn¹³ tylko kolejny projekt umowy, nie pojawi³y siê natomiast ¿adne zabezpieczenia, czy gwarancje finansowe - stwierdzi³ rzecznik Wis³y, Jerzy Jurczyñski.

- Doceniamy i szanujemy zaanga¿owanie w³adz Trabzonsporu w sprawê transferu Maæka ¯urawskiego - doda³ Jurczyñski. - Nie mogli?my jednak zgodziæ siê na zawarcie umowy transferowej o wartosci milionów z³otych, bez uzyskania gwarancji finansowych ze strony naszego kontrahenta. Takie zabezpieczenia to podstawa zaufania w ka¿dym biznesie.

Podjêli?my them when Trabzonspor declared , that with respect to wczorajszymi anticipation Wisla Cracow SSA , supplies warranties finances ewentualnej transaction. I am sorry , today afternoons until clubhouse income only turn draft of a contract , not occured yourselves whereas ¿adne ssurance , whether warranties finances discover mouthpiece Wisla , George Jurczyñski. Appreciatory as well reveres commitment control Trabzonsporu on deal transferring Maæka ¯urawskiego premium Jurczyñski. Not they'd though shake hands on execution of this agreement transferowej of valuations million golden , ex derivation warrant pecuniary with bank our party to a contract. Such ssurance this warranties credit in each businessman.

Firtina28
01.02.2005, 21:37
valla hic bisey anlayamadim cok karisik

nuri43
01.02.2005, 21:41
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=2 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =td1 align=left>¯urawski, Maciej (http://www.wislakrakow.com/?akcja=transfery&amp;sez&#111;n=5&amp;transfery=4#zaw211)</TD>
<TD =td1 align=middle>1976</TD>
<TD =td1>Trabzonspor, Dynamo, Blackburn</TD>
<TD =td1>transfer definitywny</TD>
<TD =td1>?</TD></TR></T></TABLE>

Sitede burayada gözüm takildi transfer bölümünde.

Kaynak:www.wislakrakow.com

selcjK
01.02.2005, 21:45
ya beyler uyuyormusnuz anlamiyorum msgimi okumadiniz mi ? trabzonspor wisla ile anlasti ve sezon sonuna kadar zurawskiyi kiraladi. karsiliginda wislaya 500bin zurawksiye ise 300 bin euro verdi ayrica yil sonunda bonservis konusunda soz hakki ilk olarak ts nin siz rahat olun, aldik zurawksiyi hayirli olsun lutfen artik alamadik gibi msglar atmayin. 18.20 deki trt haberde verdi ve bizim bir yoneticimizde onayladi bunu rahat olun.

oflum61
01.02.2005, 21:47
Ohbeeeeeeeeeeee

nuri43, tebrikler iyi yakaladin...

Onlar transferi sitelerine islemisler... bizimkiler bizim burada cektigimiz görseler belki birsey yaparlar ama herneyse...

HAYIRLI OLSUN!!!smileys/smiley32.gif

My
01.02.2005, 21:50
ya beyler uyuyormusnuz anlamiyorum msgimi okumadiniz mi ? trabzonspor wisla ile anlasti ve sezon sonuna kadar zurawskiyi kiraladi. karsiliginda wislaya 500bin zurawksiye ise 300 bin euro verdi ayrica yil sonunda bonservis konusunda soz hakki ilk olarak ts nin siz rahat olun, aldik zurawksiyi hayirli olsun lutfen artik alamadik gibi msglar atmayin. 18.20 deki trt haberde verdi ve bizim bir yoneticimizde onayladi bunu rahat olun.

Ii güzel diyorsunda kardesim onun üzerine TRT1 de canli baglantida ödeme kosullarinda problem çiktiini, transferin yarina kadar sonuçlandirilmaya çalisildii söylendi smileys/smiley2.gifOlaylari takip edersen zati anlarsinda takip etmekte pek kolay diil su an smileys/smiley36.gif

#10 Fietra
01.02.2005, 21:51
Valla ben sikildim gidiyomsmileys/smiley36.gif

Emorfo
01.02.2005, 21:51
escupcular sorasiniza kardesim escuptaki polonyalilara ne olmus bu transfer diye..

The Londoner
01.02.2005, 22:00
Ohbeeeeeeeeeeee

nuri43, tebrikler iyi yakaladin...

Onlar transferi sitelerine islemisler... bizimkiler bizim burada cektigimiz görseler belki birsey yaparlar ama herneyse...

HAYIRLI OLSUN!!!http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Orada sadece Trabzonspor degil Dynamo Moskowa ve Blackburn Rovers`in da adlari geciyor. Yani oyuncunun transfer olmasi muhtemel takimlari siralamislar. Zaten karsisinda kesin olmayan transfer ifadesi var.

oflum61
01.02.2005, 22:02
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=2 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =td1 align=left>¯urawski, Maciej (http://www.wislakrakow.com/?akcja=transfery&amp;transfery=4&amp;sez&#111;n=5#zaw211)</TD>
<TD =td1 align=middle>1976</TD>
<TD =td1>Trabzonspor, Dynamo, Blackburn</TD>
<TD =td1>transfer definitywny</TD>
<TD =td1>?</TD></TR></T></TABLE>evet su ifadaler...

canibus
01.02.2005, 22:02
yarina kadat zamanimiz var demek off bir gün daha bilgisayarin önünde gececek o zaman

oflum61
01.02.2005, 22:04
YETER BE INATA BINDI BI IS!!!

AZ ÖNCE BIR POLONYALI ARKADASA KONUYU ACDIM. O POLONYADAKI AMCASINA TELEFON ACACAK VE POLONYADAKI SON DURUM ÖGRENECEK. INSALLAH NET BIR SEY ÖGRENEBILIRIZ.

30 DAKIAK SON BIR DAHA ARKADASI ARAYACAGIM!

Guests
01.02.2005, 22:09
Ölme essegim ölme..

Zurawski_Geldi
01.02.2005, 22:14
bitti o is diyoruz inanmiyorsunuz
size müstehak... smileys/smiley1.gif

Özkan Erdem
01.02.2005, 22:22
bekliyoruz.. bekleyecegiz..

mackolik_61
01.02.2005, 22:22
bitti o is diyoruz inanmiyorsunuz
size müstehak... smileys/smiley1.gif

bu haber on defa geldi aDAM trabzona gelmeden kimse inanmaz...

Punisher-61
01.02.2005, 22:23
bi sitede haberleri türkceye cevirebilirsiniz:

http://intertran.tranexp.com/Translate/result.shtml

Guests
01.02.2005, 22:41
Punisher çevirsene abi o zaman bi zahmet.

oflum61
01.02.2005, 22:52
EVET BEYLER GECMIS OLSUN! POLONYADAN TEYID GELDI.

ZURAWSKIYI ALAMADIK, KRAKOW COK KATI DAVRANDI, GEREKCE TEMINATA GÜVENEMEDI VE ANLASAMADI. ZURAWSKI KRAKOWA KIRGIN! ALDIGIMIZ FUTBOLCU ÜZGÜN VE BIZDE IKISI BIRDEN!

ZURA KRAKOWA BUNDAN SONRA HAYIR GETIRMEZ!!!

oflum61
01.02.2005, 22:54
Cevirmeye gerek yok! Is bitmistir....

The Londoner
01.02.2005, 23:00
Neredeyse 90 sayfa yapmistik usteliksmileys/smiley9.gif

oflum61
01.02.2005, 23:07
Hadi hepinize iyi geceler....smileys/smiley19.gif

Bordomavi08
01.02.2005, 23:08
Bir transfer dönemi daha hüsranla bitmis oldu. smileys/smiley19.gif

Özkan Erdem
01.02.2005, 23:23
Yönetimden aldigim bilgi görüsmelerin yarin da sürecegi.. Kapandigini hangi kaynaktan duydunuz..

The Londoner
01.02.2005, 23:29
Yönetimden aldigim bilgi görüsmelerin yarin da sürecegi.. Kapandigini hangi kaynaktan duydunuz..

Quakevil sendeki bilgi ne kadar guncel? Bizi tekrar umitlendirme!

Özkan Erdem
01.02.2005, 23:30
22:50 de konustuk en son..

The Londoner
01.02.2005, 23:30
Biz uzerimize duseni yaptik ve Pazartesi aksamina kadar 90 sayfa doldurduk.smileys/smiley1.gif Transfere mani olanlar utansin!!!

The Londoner
01.02.2005, 23:32
22:50 de konustuk en son..

Brezilya dizilerinden beter oldu bu is desene...

The Londoner
01.02.2005, 23:35
Bu habere bakilirsa maalesef hersey bitmis!smileys/smiley11.gif

<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =txt2 align=right>31. January 2005, 21:01 | comment (java&#115;cript displayWindow'/eng/comments.php?id=150&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawski.jpg</TD>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top>
<DIV =tit1>Zurawski will not move to Trabzonspor</DIV>
<DIV =txt1>(aktual: 23:01) Today?s negotiations with Trabzonspor have collapsed. Maciej Zurawski will stay in Wisla. Both sides have not been able to agree about some financial matters so the talks have been broken. Finally the Turkish club wanted to pay 3 million euro, but in instalments which was not accepted by Wisla.

</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top colSpan=2>
<CENTER>
http://www.wislakrakow.com/img/reklama/betandwin_400x50_august2004_3.gif (https://www.betandwin.com/?aid=4603&amp;pt=2&amp;language=9&amp;RefererID=U2SS5W9MH40JHE 65T24)

</CENTER>
<DIV =txt1>- I would like to say we decided to talk to Trabzonspor again only because of Zurawski?s request ? he claims he could improve as a player in Turkey. We were ready to help him but we could not accept Trabzonspor?s conditions. I am not going to say Trabzonspor is unreliable but some time ago we had some unpleasant experiences with Diyabakirspor and Denizlispor where our players ( Moskalewicz, Sarnat, Zajac ) were on loan ? said Janusz Basalaj, Wisla director.
</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Firtina28
01.02.2005, 23:44
bilgisayardan ciukarken zurawski geldi yaziyodu girdigimde krakow vermedi yaziyo bu is yatti galiba ama isin iyi tarafi ise kafayi yemedik en azindan

Firtina28
01.02.2005, 23:46
quakevil cikmis insallah iyi haberlerle geri gelir

Özkan Erdem
02.02.2005, 00:27

<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%"><T><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV align=right ="txt2">31. January 2005, 21:01 | comment (java&#115;cript displayWindow'/eng/comments.php?id=150&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<DIV ="tit1">Zurawski will not move to Trabzonspor</DIV>
<DIV ="txt1">(aktual: 23:01) Today?s negotiations with Trabzonspor have collapsed. Maciej Zurawski will stay in Wisla. Both sides have not been able to agree about some financial matters so the talks have been broken. Finally the Turkish club wanted to pay 3 million euro, but in instalments which was not accepted by Wisla.

</DIV></TD></TR>
<TR>
<CENTER>
http://www.wislakrakow.com/img/reklama/betandwin_400x50_august2004_3.gif (https://www.betandwin.com/?aid=4603&amp;pt=2&amp;language=9&amp;RefererID=U2SS5W9MH40JHE 65T24)

</CENTER>
<DIV ="txt1">- I would like to say we decided to talk to Trabzonspor again only because of Zurawski?s request ? he claims he could improve as a player in Turkey. We were ready to help him but we could not accept Trabzonspor?s conditions. I am not going to say Trabzonspor is unreliable but some time ago we had some unpleasant experiences with Diyabakirspor and Denizlispor where our players ( Moskalewicz, Sarnat, Zajac ) were on loan ? said Janusz Basalaj, Wisla director.
</DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

hasancavit ; sasirdin mi yahu smileys/smiley4.gif, bu haber 31 ocak tarihli.. , yani pazartesinin,dünün haberi bu. Yarin bir görüsme daha var biten bir sey yokEdited by: QuakeviL61

The Londoner
02.02.2005, 00:34

<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%"><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV align=right ="txt2">31. January 2005, 21:01 | comment (java&#115;cript displayWindow'/eng/comments.php?id=150&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<DIV ="tit1">Zurawski will not move to Trabzonspor</DIV>
<DIV ="txt1">(aktual: 23:01) Today?s negotiations with Trabzonspor have collapsed. Maciej Zurawski will stay in Wisla. Both sides have not been able to agree about some financial matters so the talks have been broken. Finally the Turkish club wanted to pay 3 million euro, but in instalments which was not accepted by Wisla.

</DIV></TD></TR>
<TR>
<CENTER>

</CENTER>
<DIV ="txt1">- I would like to say we decided to talk to Trabzonspor again only because of Zurawski?s request ? he claims he could improve as a player in Turkey. We were ready to help him but we could not accept Trabzonspor?s conditions. I am not going to say Trabzonspor is unreliable but some time ago we had some unpleasant experiences with Diyabakirspor and Denizlispor where our players ( Moskalewicz, Sarnat, Zajac ) were on loan ? said Janusz Basalaj, Wisla director.
</DIV></TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

hasancavit ; sasirdin mi yahu smileys/smiley4.gif, bu haber 31 ocak tarihli.. , yani pazartesinin,dünün haberi bu. Yarin bir görüsme daha var biten bir sey yok

Saatlerdir yazip okumaktan beynimiz dumura ugramis artik!smileys/smiley5.gif

Özkan Erdem
02.02.2005, 00:41
canin saolsun kardes en çok senin emegin geçti valla.. Ancak wislanin sitesindeki su baskanin satmiyoruz lafi 1 subata ait.. Teknik direktörü bile gitsin çok istiyor diyor.. Yazik ya..

Özkan Erdem
02.02.2005, 00:44
Son Dakika :

Yönetimimiz halen toplantida.. Verilecek yeni teklifi tartisiyor..

Kaynak : Ibrahim Sahin

The Londoner
02.02.2005, 00:47
canin saolsun kardes en çok senin emegin geçti valla.. Ancak wislanin sitesindeki su baskanin satmiyoruz lafi 1 subata ait.. Teknik direktörü bile gitsin çok istiyor diyor.. Yazik ya..

Evet, bu saatten sonra o oyuncudan verim alamazlar. Ellerinde kalirsa da oyuncunun fiyati sezon sonunda cok dusecektir. Akillari olsa anlasir bu Wislalilar, ama zannetmiyorum cok inatci ve ayni zamanda aptallar. Hala Rus liglerinden, Iskandinav liglerinden medet umuyor bu sonradan gorme culsuz Avrupalilarsmileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
02.02.2005, 00:51
Neyse artik sabahi beklemek en iyisi.. Gazetelerden okuruz bir sürü yalani.. Herkese iyi geceler..

sanatik
02.02.2005, 01:25
Son Dakika :

Yönetimimiz halen toplantida.. Verilecek yeni teklifi tartisiyor..

Kaynak : Ibrahim Sahin

info icin tesekkürler.

FERO61
02.02.2005, 01:27
adamlar yildiz üstüne yildiz aliyo, biz halen daha bi polonyaliyi kadroya dahil edemedik

sanatik
02.02.2005, 01:31
FERO61

tamam haklisinda bence bu gurur duyulacak birsey degil. Esas kendin yetistirebiliyormusun diye düsünmek gerek. Onlar kac tane oyuncu yetistirdilerde aldiklari fiyata satabildiler ?

#10 Fietra
02.02.2005, 02:01
Valla ben beklemekten sikildim desem yeridirsmileys/smiley11.gif

Gerisbase
02.02.2005, 02:20
Valla ben beklemekten sikildim desem yeridirsmileys/smiley11.gif

sana katiliyorumsmileys/smiley5.gif

Alkan
02.02.2005, 02:26
insallah yapilan tirasferler bizi dahada guclendirecek

Yattara61
02.02.2005, 16:08
Ben zurawski de kaldim abi.bunu alacaktik alamayacaktik aldik veya alamadik ama adamin istatistiklerine bi baktim..bazi arkadaslarda bakmistir ama bide siz bakin.
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=560 align=center>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=560>
<T>
<TR>
<TD =tab colSpan=5>SEASON 2004/2005 STATISTICS</TD>
<TD =tab align=middle colSpan=2>Cards</TD></TR>
<TR>
<TD =tab align=left>Competition</TD>
<TD =tab align=middle>Games (Whole)</TD>
<TD =tab align=middle>Minutes</TD>
<TD =tab align=middle>Goals</TD>
<TD =tab align=middle>Asists</TD>
<TD =tab align=middle>Yellow</TD>
<TD =tab align=middle>Red</TD></TR>
<TR>
<TD =td1> League </TD>
<TD =td1 align=middle>13 (10)</TD>
<TD =td1 align=middle>1129</TD>
<TD =td1 align=middle>13</TD>
<TD =td1 align=middle>9</TD>
<TD =td1 align=middle>0</TD>
<TD =td1 align=middle>0</TD></TR>
<TR>
<TD =td2> Polish Cup </TD>
<TD =td2 align=middle>6 (3)</TD>
<TD =td2 align=middle>433</TD>
<TD =td2 align=middle>4</TD>
<TD =td2 align=middle>4</TD>
<TD =td2 align=middle>1</TD>
<TD =td2 align=middle>0</TD></TR>
<TR>
<TD =td1> European Cups </TD>
<TD =td1 align=middle>5 (5)</TD>
<TD =td1 align=middle>450</TD>
<TD =td1 align=middle>3</TD>
<TD =td1 align=middle>5</TD>
<TD =td1 align=middle>1</TD>
<TD =td1 align=middle>0</TD></TR>
<TR>
<TD =td2> TOTAL </TD>
<TD =td2 align=middle>24 (18)</TD>
<TD =td2 align=middle>2012</TD>
<TD =td2 align=middle>20</TD>
<TD =td2 align=middle>18</TD>
<TD =td2 align=middle>2</TD>
<TD =td2 align=middle>0</TD></TR>
<TR>
<TD =td1 align=middle colSpan=2>
<DIV>This Season Average Note
(13 Games Marked, Range 1-10)

<DIV =kadra_nota>7.46</DIV></DIV></TD>
<TD =td1 align=left colSpan=5>First League Games: 218 (141 for Wisla)
First League Goals: 109 (90 for Wisla)
Wisla Games (All Competitions): 214
Wisla Goals (All Competitions): 134
</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=560>
<T>
<TR>
<TD =tab colSpan=5>CAREER</TD></TR>
<TR>
<TD =tab align=middle>Season</TD>
<TD =tab>Club</TD>
<TD =tab align=middle>Games</TD>
<TD =tab align=middle>Goals</TD>
<TD =tab>Trophies</TD></TR>
<TR>
<TD =tdkadra2 align=middle>90/91</TD>
<TD =tdkadra2>Warta Poznań* </TD>
<TD =tdkadra2 align=middle>- </TD>
<TD =tdkadra2> </TD></TR>
<TR>
<TD =tdkadra1 align=middle>91/92</TD>
<TD =tdkadra1>Warta Poznań* </TD>
<TD =tdkadra1 align=middle>- </TD>
<TD =tdkadra1> </TD></TR>
<TR>
<TD =tdkadra2 align=middle>92/93</TD>
<TR>
<TD =tdkadra1 align=middle>93/94</TD>
<TD =tdkadra1>Warta Poznań </TD>
<TR>
<TD =tdkadra2 align=middle>94/95</TD>
<TD =tdkadra2>Warta Poznań </TD>
<TD =tdkadra2 align=middle>21 </TD>
<TR>
<TD =tdkadra1 align=middle>95/96</TD>
<TD =tdkadra1 align=middle>1 </TD>
<TR>
<TD =tdkadra2 align=middle>96/97</TD>
<TR>
<TD =tdkadra1 align=middle>97/98</TD>
<TD =tdkadra1 align=middle>4 </TD>
<TR>
<TD =tdkadra2 align=middle>97/98</TD>
<TD =tdkadra2>Lech Poznań </TD>
<TD =tdkadra2 align=middle>17 </TD>
<TD =tdkadra2 align=middle>2 </TD>
<TR>
<TD =tdkadra1 align=middle>98/99</TD>
<TD =tdkadra1>Lech Poznań </TD>
<TD =tdkadra1 align=middle>30 </TD>
<TD =tdkadra1 align=middle>11 </TD>
<TR>
<TD =tdkadra2 align=middle>99/00</TD>
<TD =tdkadra2>Lech Poznań </TD>
<TD =tdkadra2 align=middle>9 </TD>
<TD =tdkadra2 align=middle>6 </TD>
<TR>
<TD =tdkadra1 align=middle>99/00</TD>
<TD =tdkadra1>Wisła Kraków </TD>
<TD =tdkadra1 align=middle>20 </TD>
<TD =tdkadra1 align=middle>6 </TD>
<TR>
<TD =tdkadra2 align=middle>00/01</TD>
<TD =tdkadra2>Wisła Kraków </TD>
<TD =tdkadra2 align=middle>27 </TD>
<TD =tdkadra2 align=middle>8 </TD>
<TD =tdkadra2>MP, PL </TD></TR>
<TR>
<TD =tdkadra1 align=middle>01/02</TD>
<TD =tdkadra1 align=middle>27 </TD>
<TD =tdkadra1 align=middle>21 </TD>
<TD =tdkadra1>SP, PP, Król Strzelców, Piłkarz Sezonu, Roku 2001 (TWSD) </TD></TR>
<TR>
<TD =tdkadra2 align=middle>02/03</TD>
<TD =tdkadra2>Wisła Kraków </TD>
<TD =tdkadra2 align=middle>28 </TD>
<TD =tdkadra2 align=middle>22 </TD>
<TD =tdkadra2>MP, PP, Piłkarz Roku 2002 (TWSD, PN) </TD></TR>
<TR>
<TD =tdkadra1 align=middle>03/04</TD>
<TD =tdkadra1 align=middle>26 </TD>
<TD =tdkadra1 align=middle>20 </TD>
<TD =tdkadra1>MP, Król Strzelców </TD></TR>
<TR>
<TD =tdkadra1 align=middle>04/05</TD>
<TD =tdkadra1>Wisła Kraków</TD>
<TD =tdkadra1 align=middle>13</TD>
<TD =tdkadra1 align=middle>13</TD>
<TD =tdkadra1></TD></TR>
<TR>
<TD =tdkadra1 colSpan=5>Legend: * - Lower Leagues Clubs, MP - Polish Champion, PP - Polish Cup, SP - Polish Supercup, PL - Polish League Cup</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>....adamin bosu yok gibi...

İleli
02.02.2005, 16:12
Ne inatci insanlar su polonyalilar yawsmileys/smiley7.gif

tsmaniac
02.02.2005, 19:59
Neyse artik her zamanki gibi artik seneye oooof of

Barış
03.02.2005, 11:16
Zurawski nin istatistikleri fena degil hani.

Özkan Erdem
03.02.2005, 11:31
aslinda biktirdi ama wisla baskani arayip bugün 16:00 ya kadar bu sorunu çözmezseniz evraklari yollamayacagiz ve bu is kesin olarak kapanacak demis..

İleli
03.02.2005, 11:34
Bosuna bekliyoruzya neysesmileys/smiley18.gif

erolizm
03.02.2005, 11:44

Sanirim sezon sonuna birakildi tabii sezon sonunda baska bir kulüp e ucmazsa...

Punisher-61
03.02.2005, 11:51

Sanirim sezon sonuna birakildi tabii sezon sonunda baska bir kulüp e ucmazsa...

csk Moskau pesindeymis..

Mollasalihoğlu
03.02.2005, 13:58
eleman rest çekmis ya güya sezon sonu her halikarda giderim diyo

hasannuhoglu
03.02.2005, 15:27
kardesler bi sonuc söyleyecek varmi,saat 4 olmak üzere..kesin bi sonuc bilen varsa söylesin..acaip merak ettim ...deli ettiler adami yav....

hasannuhoglu
03.02.2005, 15:28
adamin istatistiklerini biliyorum,bildigim icin alindimi diye meraktan geberiyorum Yattara61 kardesim...

geronimo_61
03.02.2005, 17:11
takimizia ara transfer sezonunda takimimiza iki oyuncu katan yöneticilerimize yine de bir tesekkürü çok görmeyelim ne de olsa onlar da trabzonsporlu onlarda basarili olmak isterler ama bazen her sey mümkün olmuyor

ölene kadar seninleyim trabzonum

FERO61
03.02.2005, 19:27
seneye gelecekmis bu zurooooooo peki kiralik mi acaba yoksa mali köktenmi kadiriyoruz......

^bu arada yaslanir bu yaw, ama yaslandikca performansi artiyo yukarda istatistiklere bakin :)

Avare
03.02.2005, 19:41
Istatistiklere ben de baktim çok iyi adama benziyor.Ama arkadaslarin dedigi gibi yasi .....

İleli
03.02.2005, 21:23
bi ornek verecem hooidonkun yasi 35 kendi basina ezijkleri sampiyon yapti

Bakalim sezon sonu alacazmi bu zurawskiyi ah ulan kafayi yedirtti bu herifin transferi bizesmileys/smiley18.gif

The Londoner
03.02.2005, 21:43
Arkadaslar yaranizi tekrar desmek istemiyorum ama wislakrakow.com`daki son haber asagida...

Wisla`larin bu transfere bakis acisini ilk defa bu kadar yapici goruyorum. Bunda muhakkak ki Zurawski`nin tavri da etkili oluyordur. "Biz her konuda anlastik sadece banka garantisi bekliyoruz" diyorlar. Asagidaki yazi butun ciplakligiyla bir gercegi ortaya koyuyor.

Diger taraftan konuyla ilgili gorus belirten Wisla taraftarlari Zurawski`nin Trabzonspor`a transferine kesin gozuyle bakiyorlar. Onlardan da kesitler yayinlayacagim.

Simdi gelelim aci gerceklere:

Bizim yonetimimizin bu transferi yapacak parasal kaynagi yok. Birakin parasal kaynagi kulubumuzun saygin bankalardan teminat alacak gucu ve itibari da yok maalesef. Bir yandan surekli dunya kulubu olmaktan soz ediyor bir taraftan da 1-2 milyon dolarlik teminati bile alacak banka bulamiyorsak bir yerlerde bir seyler ters gidiyor demektir.

Kimse alinmasin ama ben kulup yoneticilerimizin bu ve benzeri capta transferler yapacak irade ve beceriye sahipolduguna artik inanmiyorum. Keske meseleyi bu kadar uzatip Trabzonspor`u kucuk duruma dusurmeselerdi.

Nerede, devre arasi transferi icin hazirlanmis 5-6 milyon dolar soylermisiniz? Artik samimi olma vakti gelmedi mi? Yonetime talip olurken dunya kulubu olacagiz, en iyi oyuncuyu getirecegiz deyipte secimlerden sonra hicbirsey olmamis gibi davranmak ne kadar ahlaki?

Durust olun! Trabzonspor`u ve taraftari bu kadar hafife almayin artik, lutfen !!!

<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =txt2 align=right>3. February 2005, 20:18 | comment (java&#115;cript displayWindow'/eng/comments.php?id=154&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawski2.jpg</TD>
<DIV =tit1>Wisla still waits for the guarantees from Trabzonspor</DIV>
<DIV =txt1>Wisla still waits for the bank guarantees from the Turkish club Trabzonspor to secure the transfer deal of Maciej Zurawski. In connection with today?s press publications, suggesting uncommon practices of Wisla, the club?s spokesman Jerzy Jurczynski stated:

</DIV></TD></TR>
<TR>
<CENTER>
http://www.wislakrakow.com/img/reklama/betandwin_400x50_august2004_1.gif (https://www.betandwin.com/?aid=4603&amp;pt=2&amp;language=9&amp;RefererID=U2SS5W9MH40JHE 65T24)

</CENTER>
<DIV =txt1>- There is no reason not to believe in Trabzonspor?s financial credibility, but when it comes to the deal amounting to million of euros we have to be 100% secured and verbal assurances are not enough. If the club is totally capable of that kind of expense, it should not have any problems with obtaining the bank guarantees, which nowadays are commonly used. Actually, it is a standard document which secures the payments resulting from the arrangements, respited in time. So it surprises us, why a credible company does not want to accept that kind of finalization? argues Wisla?s spokesman.

- We truly appreciate the press recommendations concerning Trabzonspor, but that serious deal we want to make can?t be based on this kind of protection ? adds Jurczynski ? So far we got the letter of recommendation from one of the Turkish Banks, which unfortunately is not regarded as an official bank guarantee. This document has been rejected by our lawyers and economy specialists. During the negotiations we also had a proposal to accept a guarantee form one of the famous European bank, but only for 1/6 of the predicted final amount.

- Wisla Krakow SSA and Trabzonspor have already set the conditions of the possible transfer. The Turks also came with the proposal of hiring Maciej Zurawski to the end of the present season without the option of the final transfer, and financial conditions have also been agreed on. Obviously, considering this solution, the payments are much higher apart from the ones set on the final transfer option. ? claims Jurczynski

The renegotiations of the of the agreed conditions will not be held. Wisla Krakow SSA will sign the deal of the final transfer or hire (without the transfer option) as soon as Trabzonspor presents reliable bank guarantees securing its future financial commitments.

Punisher-61
03.02.2005, 21:51
Yani Parasiz olmuyor bu isler arkadaslar....

hani zengin baskanlar zengin yönetim bizde hic biri yok....seviller..

SIMDI ANLADIM NEDEN KIMSE BU TRANSFER ILE ILGILI KONUSMUYOR TARAFTARIN KARSISINA CIKIP PARAMIZ YOK DEMEYE UTANIYORLAR...

MADEM PARANIZ YOK NEDEN BIZI UMUTLANDIRIYORSUNUZ?? VE TRANSFERE 5 MILYON AYIRDIK DIYORSUNUZ...

Edited by: Punisher-61

The Londoner
03.02.2005, 21:54
Iste o taraftar goruslerinden bazilari:

my_poor_english
If Trabzonspor get bank guarantee that they pay all installments, they will sign Zurawski, because transfer fee has been accepted by Wisla Krakow. So transfer is almost done...
KeyC
In fakt Wis³a is just waiting for financial guarantee from Trabzonspor. Just when Wis³a get it, they will sign the contract.
Martinez
Wisla is only waiting for bank guarantees that will give the team security and exclude any possible risk - this means that Trabzonspor will not pay whole sum at once. It is almost sure now that Maciej Zurawski will join Turkish club. There is also an option for loaning Zurawski for the rest of this season without option to buy him. greetings ;)

<DIV =txt1 align=justify>to majes and Mo10
Our boss didn't trust you. He's not sure that you have got money to buy Maciek ¯urawski.

</DIV>
<DIV =txt1 align=justify>Island
Here it is Mo10: There are no further negotiations of the transfer. Wisla will sign the contract as soon as it receives standard bank guarantees for the entire agreed upon amount. So far we only received a letter of intent from one of the Turkish banks and an offer to secure guarantee from one of the European banks for 1/6 of the transfer amount.
</DIV>

Clanowy
to every Turkish Fan: you really want Zurawski so much, that you keep monitoring our website..? OK here's what our club spokesman said today: "We don't have any reasons to disbelieve the credibility of Trabzonspor. Even so, when it comes to a trade worth couple of millions euro, belief is much too little: we must be 100% sure. If the club is financially credible, then it won't be a problem to obtain bank warranties, widely functionning in economics. It's nothing more than a standard document protecting future payments. In that case, we do not understand, why a credible company(Trabzonspor,Clanowy) does not want to give us these warranties. We fully appreciate press recommendations(fe: by former Polish striker Roman Kosecki, played in Galatasaray) but it's not enough to finalize a deal. For now we have only received a letter from a turkish bank but it's not a warranty considered in economics. This document has been rejected by aour lawyers and financial specialists. During negotiantions with Trabzonspor there was a declaration by one of the reputable european banks but for the sum of only 1/6 of the total payment. There was also a proposal from Trabzonspor to loan Zurawski to the end of the season without the transfer option. We have reached the financial agreements in that case - with the loan sum bigger than in a case with the transfer option."
<DIV =txt1 align=justify>Wislak
This is about what said Jerzy Jurczyñski the Wisla's press spokesmen about transfer. He said that there isn't any banks guaranty assurance paid for this transfer from Trabzonspor. And he said also that if trabzonspor is really that big club as they talk it shouldn't be any problems in this case.

</DIV>
<DIV =txt1 align=justify>kuku
everything is fine,but our club is still waiting for guarantee of some famous bank.our chairman agreed on turkish offer, but the guarantee is still required.it's up to you now;-))
jaras
Tanslation It means that agreement has been reach on the transfer fee or option to loan til end of the season without buy clause. Wisla will sign transfer if turkish side presents bank guarantees for 3 millin euro.
TSW1983
Dekuir, Zurawski is uder contract so he can say whatever he wants, but Wisla has the final word on it. It looks like he will play for your club afterall, but in all honesty i think he is taking a step back. A player of that caliber deserves to play in a better club than Trabzonspor which not that long ago was getting it's ass kicked by Wisla (1998). I bet that both Szymkowiak and Zurawski will regret this decision.... No Polish player in years has made it big in a foreign club.
TSW1983
You expect Wisla to sell what is porbably the best polish striker, based on a word of mouth, a meaningless promise without any financial guarantees. Diyarbakir or Trabzonspor same thing, a turkish club. Wisla will not make the same mistakes as in the past.
</DIV>

The Londoner
03.02.2005, 22:00
Bu topikte yazacagim son sey su:

Zurawski`yi transfer etmek (becereceklerinden suphem var ama) istedikleri takdirde hala yoneticilerimizin elinde. Adamlar Trabzon`a verdigimiz sure doldu seklinde bir sey soylemiyorlar. Hala beklenti icindeler. En azindan yarina kadar sansimiz var. Ama ben yoneticilerimizin bu transferi yapmak istedigine inanmiyorum. Yanilmayi cok isterdim!!!

FANATIK61
03.02.2005, 22:03
hasancavit bu haber ne demek oluyor o zaman, gerce ben buraya girdim birsey anlamadim: http://wislakrakow.com/forum/index.php

TFP: ¯urawski pi³karzem Trabzonsporu

Napastnik Wis³y Kraków Maciej ¯urawski nie zosta³ sprzedany do Trabzonsporu, ale Turecka Federacja Pi³karska na swojej oficjalnej stronie internetowej uzna³a go pi³karzem klubu z Trabzonu.

Maciej Stanis³aw ¯urawski widnieje w bazie pi³karzy Trabzonsporu zg³oszonych do rozgrywek ligi tureckiej z licencj¹ o numerze 14225.

Kontrakt wi?laka z Trabzonsporem - wed³ug Tureckiej Federacji Pi³karskiej - obowi¹zuje od 1 lutego 2005 roku. Umowa ¯urawskiego ma wygasn¹æ 30 czerwca 2007 roku.

Wis³a Kraków i Trabzonspor ustali³y ju¿ warunki ewentualnego transferu pi³karza. Krakowski klub czeka obecnie na gwarancje bankowe potwierdzaj¹ce wiarygodno?æ finansow¹ Trabzonsporu.

Relacje na ¿ywo, wyniki, tabele, statystyki, kompletne sk³ady dru¿yn i du¿o wiêcej... Zobacz interaktywne serwisy w wersji flash ligi angielskiej, ligi niemieckiej i ligi hiszpañskiej!

Benim anladigim kadariyla oyuncu TFF'de 14225 Numarali Lisanli oyuncu ve ayin01.02.2005'de 30.06.2007'ye kadar imza atmis. Gerisini anlamadim vallahi.

The Londoner
03.02.2005, 22:09
Benim anladigim kadariyla oyuncu TFF'de 14225 Numarali Lisanli oyuncu ve ayin01.02.2005'de 30.06.2007'ye kadar imza atmis. Gerisini anlamadim vallahi.

Hepimizin malumu olan Trabzonspor`un oyuncuya imza attirmasi ve federasyondan lisans cikarttirmasiyla ilgili haber. Wisla`nin onayi olmadan transferin gecerlilik kazanmayacagini anlatiyor.

metehan
03.02.2005, 22:14
Arkadaslar, diger basliga da yazmistim. Bence de yönetim içinde bu konuda bir fikir birligi yok. Bunu, Senol hocanin bugünkü basin toplantisindan sonra anladim. Yani bazi yöneticilerin, klubübu yükün altinasokmaktan çekindiklerini tahmin ediyorum. Bunun nedenleri de Ergun Ata'nin dünkü yazisinda vardi. Olayin öyle bir boyutu da var.

Neyse bu transfer olmadi diye oturup aglayacak halimiz yok. Hemen eski defterleri açmayalim. Bize lazim olan orta saha oyuncusu idi ve onu aldik. Özgür'ü de aldik. Forveti ise alamadik. Simdi yeniden yönetimi topa tutmaya gerek yok, bu TS'a birsey kazandirmaz. Ara transfer bitti, bundan sonra yapacagimiz sey TS'a destek vermektir. Asil önemli olan sezon sonu, kaliteli olan bu kadroyu gerçekten güçlü hale getirecek takviyeleri yapmaktir. Bu firsat bu sene basi da vardi ama kaçirildi. Senol hocaya yüklenen misyonla, sezon sonu bu mutlaka yapilmali. Bunun planlari da simdiden hazirlanmali.

Yönetimden geregini yapmasini beklemek hepimizin hakki ama biz önce kendi sorumluluklarimiza bakalim. Artik transfer muhabbetini birakarak baska konulara dönelim. Ne dersiniz?

sanatik
03.02.2005, 22:16
yukardaki krakowlu tarafatarlarin yazilirina uyuz oldum.

inschallah bir gün elimize düserler. inschallah.

andrei07
03.02.2005, 22:33
KAÇ GECEDIR BEKLIYORUZ BU ADAMDA ÖYLE ÇOK SANSASYONEL BIR TRANSFER OLMAYACAKTI AMA ONU BILE ALAMADIK!!! AMA HERSEYIN SONU DEGIL BU . BENIM TEK ISTEGIM SMOK UN YANINDA BU ADAMINDA ALINMASIYDI ÇÜNKÜ BUNLARDA IYI BIR IKILI . TEK BASLARINA NE YAPACAKLARI MEÇHUL!!!!

BDiler61
03.02.2005, 23:26
bende büyük hayal kirikligina ugradim ama simdi destek zamani transfer kapandi ama bizim gökdeniz fatih yattara tolga insallah uum saglarsa smok gibi oyuncularimiz var lee yide unutmayalim takimimiza destek olalim zurawskiyi alsak iyi olacakti ama alamadik ne yapalim

The Londoner
03.02.2005, 23:50
Adamlar hala bu konulari tartisiyorlar, Anlasilan bilgiler birkac gun gecikmeli gidiyor onlara... Zurawski atesi buzde sondu ama onlarda devam ediyor...

<T>
<TR>
<DIV =tit1>Zurawski?s a Trabzonspor player? Wisla denies!</DIV>
<DIV =txt1>Wis³y Krakow striker Maciej Zurawski has not been sold to Trabzonspor, but the Turkish Football Association (Turkiye Futbol Federasyonu ? TFF) includes him as a Trabzonspor player on their official site. Our club has denied that.

</DIV></TD></TR>
<TR>
<CENTER>
http://www.wislakrakow.com/img/reklama/betandwin_400x50_august2004_1.gif (https://www.betandwin.com/?aid=4603&amp;pt=2&amp;language=9&amp;RefererID=U2SS5W9MH40JHE 65T24)

</CENTER>
<DIV =txt1>Maciej Stanislaw Zurawski is on the list of the players confirmed to play in the Turkish League. He has even been given his license number -14225. According to the TFF Zurawski?s contract with Trabzonspor expires on 30 June 2007.

Zurawski wants to play for Trabzonspor but the clubs have not reached any agreement despite long negotiations. On Wednesday Trabzonspor authorities forced the TFF to lengthen the time of a transfer window up to the coming Friday.

"Wisla Krakow SSA has not signed either a transfer or a loan of Maciej Zurawski.He is still Wisla player? ? informs the club. ?We are not able to explain reasonably why that sort of untrue information was published on the official site of the TFF ? said Jerzy Jurczynski, Wisla spokesman.

Özkan Erdem
04.02.2005, 00:07
hasanim zurawski bugün wisla kampini terketti ve resti çekti.. ben trabzonspora gitmek istiyorum dedi..

The Londoner
04.02.2005, 00:11
hasanim zurawski bugün wisla kampini terketti ve resti çekti.. ben trabzonspora gitmek istiyorum dedi..

Peki su an nerede?

#10 Fietra
04.02.2005, 00:13
Allah Allahsmileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
04.02.2005, 00:14
bizim yöneticilerle birlikte bir otelde..

#10 Fietra
04.02.2005, 00:14
Quakevil61 abi senaryoyu bi msjda yaz daha rahat olursmileys/smiley36.gif

Harun-61
04.02.2005, 00:15
hasan abi öncelikle sagol...

kesinlikle, yönetime suc bulmamaliyiz...hic merak etme, Trabzonspor (yani yönetciler istese) hera bankadan 1,2,3 milyon § alir !!! süphen olmasin...

fakat anladigim kadari ile konu baska...bu adamlar zurawskiden coook para kazanmak istiyorlar, bunada bizim yönetim karsi geliyor...ve bence coook da akilli davraniyorlar...(sonucda oyuncu TS istiyor)

Özkan Erdem
04.02.2005, 00:17

osmanim gerilim yaratalim biraz.. yok pek konusamadim da kesin bisey demek istemiyorum ama kardeslerimle de paylasmadan duramadim..

#10 Fietra
04.02.2005, 00:18

osmanim gerilim yaratalim biraz.. yok pek konusamadim da kesin bisey demek istemiyorum ama kardeslerimle de paylasmadan duramadim..

Abi git Allah askina salladigin bellismileys/smiley36.gif

The Londoner
04.02.2005, 00:19
bizim yöneticilerle birlikte bir otelde..

Hala Antalya`dalar yani (?)

Wisla yoneticilerinin bugunku aciklamalarinda gozle gorulur yumusamalar var. Eger bir onceki sayfadaki alintilarimi okumussan gormussundur. Demek ki sebebi buymus.

Tuhaf olan seyse, bizim ozellikle bu hafta basindan beri yasadigimiz teyakkuz havasini simdi Wislali taraftarlar yasiyor. smileys/smiley36.gifAsiri derecede tedirgin ve karamsarlar.

Transfer tarihine gececek bir durum bu!

Özkan Erdem
04.02.2005, 00:25
Zurawski wislayla özdeslesmis bir adam, bugün bizde fatih gitmek istese kampi terketse nasil sok olursak onlar da öyle oldu. Aslinda onlar da farkindaydi kulübe kirilacaginin falan ama kampi terketmesini akillarinin ucundan geçireceklerini sanmam. Yöneticilerimiz medyayi bu transferden uzak tutmaya çalisiyor ama bilmiyorum, aslinda sürelerinin dolmus olmasi lazim, garip..

Bi is var bu isin içinde ama..

#10 Fietra
04.02.2005, 00:27
Quakevil61 gerçekten kamptan kaçmis bizim yöneticilerle mi?o kadar ciddi yazdin kismileys/smiley1.gif

Özkan Erdem
04.02.2005, 00:32
saka yapmadim osman ciddiyim.. Bizim yöneticilerle kaçmamis gündüz kampi terketmis bizim yöneticiler de bir otelde yer ayirttilar ve görüsmeye gittiler.. Yarini bekle dedi bana ömer sari telefonda.. Soru soruyorum gülüyor artik.. Telefon ederekverdigin parayi bize versen zurawskiyi alirdik dedi smileys/smiley36.gif Edited by: QuakeviL61

#10 Fietra
04.02.2005, 00:33
smileys/smiley36.gifAllah Allah yine isler karistismileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
04.02.2005, 00:36
Bilmiyorum süre dolmadimi dedim, dolsa ugrasirmiyiz dedi..

Simdi zurawski imza atti, lisansi çikti, yöneticilerimiz akilli oynadi, israrci olmadi, szymkowiak yoluyla bi çok kez haber yolladilar, isyan etsin falan diye, zuraw da gelmeyi çok istiyor zaten.. Wislanin kozlari tükeniyor..

The Londoner
04.02.2005, 00:37

kesinlikle, yönetime suc bulmamaliyiz...hic merak etme, Trabzonspor (yani yönetciler istese) hera bankadan 1,2,3 milyon § alir !!! süphen olmasin...

fakat anladigim kadari ile konu baska...bu adamlar zurawskiden coook para kazanmak istiyorlar, bunada bizim yönetim karsi geliyor...ve bence coook da akilli davraniyorlar...(sonucda oyuncu TS istiyor)

Adamin fiyati bastan beri biliniyor: 3 Milyon Euro. Bugune kadar geri adim da atmadilar. Hal boyleyken bizim yonetimin vermek istemedigi bir para icin kamuoyunu ve taraftari oyalamasi sence dogru mu?

Benim kabul edemedigim de bu zaten: Samimiyetsiz davranmalari. Halbuki cikip erkek gibi "biz su su sebeplerden dolayi bu transferden vazgectik" deselerdi, kimse yadirgamazdi. Ayrica taraftarin gozunde de degerlerini korumus olurlardi. Neticede oyle veya boyle iki tane akilli transfer yapilmisti.

Bu zihniyeti degistiremezsek bunlari hep yasamaya devam edecegiz maalesef.

unyelimetin
04.02.2005, 00:43
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>''GELECEK SENEYE TRABZONSPOR'DAYIM''
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Önceki gün transferin bitmesine saatler kala görüsmeler imza asamasina gelince büyük bir sevinç yasayan Zurawski, Wisla Krakow Kulübü Baskani'nin son anda telefon ederek agir sartlar ileri sürmesiyle yikildi... Son anda Trabzonspor'un kapisindan dönen Polonyali futbolcu kulüp yöneticilerine, ''Ben Wisla için yillarca özveriyle çalistim. Ama siz benim transferimi, gelecegimi engellediniz. Bundan sonra benden hiçbir sey beklemeyin. Gerekirse yedek kulübesinde oturmaya ve kadro disi kalmaya bile raziyim'' dedi. Trabzonlu yöneticilere de arkadasi Szymkawiak ile haber gönderen Zurawski, ''Ne pahasina olursa olsun gelecek sezon Trabzon;a gelecegim. Transferim 4 ay kadar gecikecek'' diye konustu.
</TD></TR></T></TABLE>

trabzonhaber.com

Bu transfer döneminde bir tek futbolcu bile alabilecegimizi sanmiyordum.Ancak esasen orta sahaya bir adam ihtiyacimiz vardi ve o mevkiye iyi bir futbolcu aldik.Bunun yani sira Zurawski için yönetimin çabasini sahsen takdir etmek durumundayim.Sorunun bizden olmadigi anlasiliyor.

Anlamadigim bir futbolcu transferini istiyor ve kulüp birakmadigi için antrenmana çikmiyor,benden size hayir gelmez,seneye bu takima gidecegim diyor,takiminhocasi futbolcumun kafasi karisik,gitmek istiyor,kalirsa bize faysdasi olmaz diyor,bütün bunlara ragmen baskanlaridiretiyor.

Zurawski Wisla için en önemli oyuncu.Bizde Fatih ile ilgili böyle bir olay yasasak ne olurdu acaba?

Harun-61
04.02.2005, 00:45

Adamin fiyati bastan beri biliniyor: 3 Milyon Euro. Bugune kadar geri adim da atmadilar. Hal boyleyken bizim yonetimin vermek istemedigi bir para icin kamuoyunu ve taraftari oyalamasi sence dogru mu?

Benim kabul edemedigim de bu zaten: Samimiyetsiz davranmalari. Halbuki cikip erkek gibi "biz su su sebeplerden dolayi bu transferden vazgectik" deselerdi, kimse yadirgamazdi. Ayrica taraftarin gozunde de degerlerini korumus olurlardi. Neticede oyle veya boyle iki tane akilli transfer yapilmisti.

hasan abi, inan beden en az senin kadar heyecanliyim, her PC acdigimda-zurawskiyi aldikmi- diye bakiyorum...ama bildigim birseyde varki-yönetimimiz günlerdir bu transferin pesinde...bu is olacak bence...bukadar sabir ettik, azicik daha...sonunda dervis olacagiz ha :-)

The Londoner
04.02.2005, 00:48

Simdi zurawski imza atti, lisansi çikti, yöneticilerimiz akilli oynadi, israrci olmadi, szymkowiak yoluyla bi çok kez haber yolladilar, isyan etsin falan diye, zuraw da gelmeyi çok istiyor zaten.. Wislanin kozlari tükeniyor..

Bir sinema filmine konu olacak kadar malzeme cikti vallahi bu transfer hikayesinden. Hatta birazzorlanilirsa bir kacbolumluk bir dizi de cikabilir.

Zurawski`yi Wisla`li futbol simsarlarindan kurtarip Avrupa sahnesine sunmaya calisan cengaver Trabzonsporlu yoneticiler. Polonya, Antalya ve Trabzon ekseninde gececekyuzlerce sahne!!!smileys/smiley36.gifIsvicre vs. uzantilari...

Neticede bu transfer olursa bizim yoneticiler yilin transferi odulunu kesin olarak hakederler! Ben de tek tek hepsinin elinden opmeye hazirim!

İleli
04.02.2005, 00:52
Zurawski konusu kapanmamismiydismileys/smiley36.gifyinemi beklicezsmileys/smiley36.gif

The Londoner
04.02.2005, 00:52

hasan abi, inan beden en az senin kadar heyecanliyim, her PC acdigimda-zurawskiyi aldikmi- diye bakiyorum...ama bildigim birseyde varki-yönetimimiz günlerdir bu transferin pesinde...bu is olacak bence...bukadar sabir ettik, azicik daha...sonunda dervis olacagiz ha :-)

Acikcasi ben bu transferden umidimi kesmis, kendimi Zurawski`siz Trabzonspor`a hazirlamistim. Hatta, sirf bu konuyu unutmak/unutturmak icin yeni topik bile actim ama nafile!smileys/smiley36.gifAksam saatlerindeki surpriz gelismeler isin rengini yeniden degistirdi. Ne yazik ki biz Zurawski`yi biraksakta O bizi birakmiyor artik!smileys/smiley36.gifGulermisin, aglarmisinsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley19.gif

ARAGORN01
04.02.2005, 00:53
QUAKEVIL bizi yiyorsun sanirim. Adamin futbol hayati biter, süresiz kadro disi kalir , Polonya'ya da giremez bundan sonra....

gerçi bugünkü maça çikmamis ama...

Özkan Erdem
04.02.2005, 00:54

Bir sinema filmine konu olacak kadar malzeme cikti vallahi bu transfer hikayesinden. Hatta birazzorlanilirsa bir kacbolumluk bir dizi de cikabilir.

Zurawski`yi Wisla`li futbol simsarlarindan kurtarip Avrupa sahnesine sunmaya calisan cengaver Trabzonsporlu yoneticiler. Polonya, Antalya ve Trabzon ekseninde gececekyuzlerce sahne!!!smileys/smiley36.gifIsvicre vs. uzantilari...

Neticede bu transfer olursa bizim yoneticiler yilin transferi odulunu kesin olarak hakederler! Ben de tek tek hepsinin elinden opmeye hazirim!

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gif

olsa da olmasada zurawski ye helal olsun.. Gelecegini riske atti, hiç tanimadigi bir ülkenin tanimadigi takimi için.. Çok da büyük bir para almayacak sanirim.. Yalniz üzüldügüm tek sey bu konu szymkowiak i gölgede birakti. Aldigim referanslar, idmanlari gün gün takip eden arkadaslarim oldukça iyi bir transfer oldugundan bahsediyor.

Özkan Erdem
04.02.2005, 00:55
QUAKEVIL bizi yiyorsun sanirim. Adamin futbol hayati biter, süresiz kadro disi kalir , Polonya'ya da giremez bundan sonra....

gerçi bugünkü maça çikmamis ama...

sevmedim bu yorumunu yiyorsun falan.. Neyse yinede cevap vereyim sana buraya yalan yazacak degilim aldigim saglam kaynakli bir haberi paylastim. Size yalan borcum yok..

ARAGORN01
04.02.2005, 00:58
yani kamptan kaçmis ve otelde bizim yöneticilerle kaliyor öyle mi????

bu haberi tüm medya atladi diyorsun...

peki...

Harun-61
04.02.2005, 00:59
@ QuakeviL61 abi

smileys/smiley32.gifmerak etme, severek okuyorum yazilarini...

Özkan Erdem
04.02.2005, 01:02
yani kamptan kaçmis ve otelde bizim yöneticilerle kaliyor öyle mi????

bu haberi tüm medya atladi diyorsun...

peki...

Medyanin hangi kesmi birebir ilgileniyor sence zurawski transferiyle, hersey bir yana, türk basininda wisla ya bugüne dek bir yer ayirildigini gördün mü? Size oyuncuyu aldik demedim, alacagiz da demedim, sadece wisla köseye sikisti, oyuncusunu kaybetti, para da kazanamadi.. Zurawski nin kendini tehlikeye attigi dogru ancak geçici lisans ile Trabzonspor da oynayabilecegini de biliyorsundur herhalde.. Wislanin açacagi davanin sonuçlanmasinin da zuraw in bizle olan sözlesmesinin bitis tarihi olan 2007 den bile sonra olacagini da tahmin edersin..

Özkan Erdem
04.02.2005, 01:04
@ QuakeviL61 abi

smileys/smiley32.gifmerak etme, severek okuyorum yazilarini...

smileys/smiley4.giftesekkür ederim kardes, ömer sari ve ibrahim sahin den ögrenebildiklerimi yaziyorum. Saolsunlar kirmayip söylüyorlar ama babamin çocukluktan bu yana halen daha görüstügü arkadaslari.. Olsun o kadar..Edited by: QuakeviL61

Harun-61
04.02.2005, 01:08
abi, gecici lisans sorunu ins. sonrasi icin sorun olmaz, zeten FIFA ile aramiz iyi degil...smileys/smiley18.gif

ARAGORN01
04.02.2005, 01:08
söyleyecek lafim yok....peki...

bu transferin olmasini herkesten çok istiyorum belki de.... zurawski'nin bize gelmek için çok ugrastigi ve baskan ile kavga ettigi dogru ancak....herkes bilsin ,zurawski su an kendi takimiyla otelde...

Özkan Erdem
04.02.2005, 01:11
Onun için wislayla anlasmaya çalisiyorlar zaten. Su an ödeyecegin miktardan çok daha fazlasini vermek var sonra..

Bu arada ARAGORN01 dedigin medyanin atlama olayinda oyuncu menajerini alip bizim yöneticilerin önceden kaldigi otele gidiyor, yani bizimkiler alip adami götürmüyor. Zurawski bizi ariyor biz onu degil..

Harun-61
04.02.2005, 01:12

bu transferin olmasini herkesten çok istiyorum belki de.... zurawski'nin bize gelmek için çok ugrastigi ve baskan ile kavga ettigi dogru ancak....herkes bilsin ,zurawski su an kendi takimiyla otelde...

abi seninde Krakau yöneticileri ile "connection" mi var :-)

Özkan Erdem
04.02.2005, 01:14

Ömer Sari ile konusmam saat 23 sularindaydi. Zuraw in kendi takimiyla otelde oldugunu söylemissin, kaynagini merak ettim, ayrica yöneticilerimizle tekrar görüstügü ve kampi bugün bu transfer konusu sebebiyle terk ettigi kesinlikle dogrudur..

ARAGORN01
04.02.2005, 01:17
yarin wisla'nin 6 milli oyuncusu ( zurawski dahil ) polonya'ya milli takim kampina çagrilmis. yarinki isviçre takimiyla oynanacak hazirlik maçinda oynamayip direk polonya'ya uçacaklar.

yarin bu isi halledemezsek sonrasi çok zor... çok zaman kalmadi...

ARAGORN01
04.02.2005, 01:18
söylediklerin oldugunda vakit aksamüstüydü....

Özkan Erdem
04.02.2005, 01:19
polonya - belarus maçini veren bir kanal biliyormsnz????

Özkan Erdem
04.02.2005, 01:22
söylediklerin oldugunda vakit aksamüstüydü....

Kaynak sordum.. ayrica telefon konusmamda o dakikalarda bizim yöneticilerimizle oldugu bilgisini aldim. Ben telefonu kapadiktan sonra dönmüsse ayri..

BDiler61
04.02.2005, 03:31
yeniden umutlanip hayal kirikligina ugramak istemiyorum

sanatik
04.02.2005, 03:49
zor dostum zor &gt; kardenizgazete.com (http://www.karadenizgazete.com/gazete/2004/read/today/spor.htm)

W.Krakow'un 3.200 bin EURO'yu
peşin istemesiyle tıkanan görüşmelerde dün de bir sonuç alınamadı

Transfer için Cuma'ya kadar süresi bulunan Yönetim, şimdi geri adım attı, topu Zurawski'ye attı

YA KİRALIK YADA TAKSİT

Trabzonspor'un, Wısla Krakow'un golcüsü Zurawski'nin transferinde
umutları giderek azalıyor. Federasyon'dan özel izin alarak Cuma 17.00'a
kadar bu transfer için süre kazanan Bordo-Mavililer, Polonya Kulübü'nün
Zurawski'nin 3.200 bin EURO'luk bonservisini peşin istemesi nedeniyle
transferi gerçekleştiremiyor. Yönetimin, ya sezon sonuna kadar
kiralayıp lig sonu bonservisini alalım ya da 3.200 bin EURO'yu 2 yılda
ödeyelim önerilerine Krakow 'red' yanıtı verdi.

SON UMUT ZURAWSKİ

Bunun üzerine transferde geri adım atan Trabzonspor, topu her konuda
anlaştığı ve imza yetkisi bulunan menajerini Trabzon'da bekleten
Zurawski'ye attı. Yönetim, "Bu şartlarda transferinden vazgeçmek
zorundayız' sözleri üzerine Zurawski'nin, "Bu işi ben çözeceğim" dediği
ve ardından yönetimi ve kulübün sahibi ile görüştüğü belirtildi.
Zurawski'nin kişisel gayretlerinden de bir sonuç çıkmazsa Trabzonspor,
bu transferi kapatmak zorunda kalacak.</font>

EmrahYalçınalp
04.02.2005, 09:12
yarin wisla'nin 6 milli oyuncusu ( zurawski dahil ) polonya'ya milli takim kampina çagrilmis. yarinki isviçre takimiyla oynanacak hazirlik maçinda oynamayip direk polonya'ya uçacaklar.

Aldigimiz rengarenk saçli arkadas milli degil miydi?

ARAGORN01
04.02.2005, 09:31

haber wisla'nin sayfasindan.

Six Wisla players will not appear on the pitch ? all those who have been called up by Pawel Janas to join the national team. Tomorrow Marcin Baszczynski, Arkadiusz Glowacki, Marek Zienczuk, Maciej Zurawski, Radoslaw Sobolewski and Tomasz Frankowski are going to Poland to spend some time with their families. All of them have been handed sport-testers and asked to train individually. Only Tomasz Klos will stay in Turkey a bit longer longer ? he?s expected to be given a few days off later on.

szymek 'de milli takima çagrildi ancak ne zaman gidecegi konusunda bir bilgi yok, en azindan ben bilmiyorum.

ARAGORN01
04.02.2005, 09:39
Haberin içerigine göre milli takim kampindan önce aileleri ile biraz vakit geçirsinler diye erken çagiriliyorlar.

Szymek sanirimbizimle çalismayi ailesine tercih etmis durumdasmileys/smiley36.gif

Erinç
04.02.2005, 09:55
TRABZONSPOR'UN almak istedigi Polonyali Zurawski, takimi Wisla Krakov'un Manavgat'taki kampini terk etti. Transferine zorluk çikaran kulüp baskanini ikna etmek için Polonya'ya giden Zurawski, olumlu yanit alirsa bugün Trabzonspor'la sözlesme imzalayacak.
Kaynak : Milliyet

Çakır
04.02.2005, 10:03
Bizim bir futbolcumuz baska bir kulübe gitmek için bu kadar ugrassa ne bir yönetici ne de tek bir taraftar kalmasini ister. Nasil bir kulüpmüs bu Wisla, resmen adamin yakasina yapistilar birakmiyorlar! Bugüne kadar böyle bir olay görmedim ben...

Erinç
04.02.2005, 10:03
Bu da Türkiye Gazetesinden :

Trabzonspor?un üç yillik sözlesme imzalattigi ancak sertifikasi gelmedigi için transferine resmiyet kazandiramadigi Maciej Zurawski kulübüne rest çekti. Wisla Krakow?un kaptani, önceki gün Hamburg?la oynanan hazirlik maçina çikmayarak protestosunu gerçeklestirdi. Zurawski bugün Antalya kampindan ayrilarak Polonya?ya gidecek ve Wisla Krakow yönetimine ?Beni birakin? diyerek sertifikasini almaya çalisacak. Bordo-mavililer Zurawski için kendilerine taninan bu sürede Zurawski?nin transferini gerçeklestiremezse Futbol Federasyonu?na bu futbolcu için yatirdigi para yanacak.

Erinç
04.02.2005, 10:10
Farkli kaynaklardan alinan haberler gösteriyor ki QuakeviL61 arkadasimizin yazdiklari tamamen dogrudur, kendisine tesekkür ediyoruz. Yani bugün dananin kuyrugu kopacak. Benim umudum hiç kalmamisken çikan haberler yine bizi heyecanlandirdi.

Ama söylemek istedigim o ki bu transfer olsa da olmasa da TRABZONSPORUMUZ iyi yoldadir ve problemli orta sahaya gerekli takviye yapilmistir. Sampiyon olamasak bile bu devre keyifli haftalar yasicaz diye düsünüyorum.

metehan
04.02.2005, 10:19

Evet O da çagrildi Milli Takim'a. Ama maç 9 Subat'ta daha zaman var.

ARAGORN01
04.02.2005, 10:28
Farkli kaynaklardan alinan haberler gösteriyor ki QuakeviL61 arkadasimizin yazdiklari tamamen dogrudur, kendisine tesekkür ediyoruz. Yani bugün dananin kuyrugu kopacak. Benim umudum hiç kalmamisken çikan haberler yine bizi heyecanlandirdi.

Ama söylemek istedigim o ki bu transfer olsa da olmasa da TRABZONSPORUMUZ iyi yoldadir ve problemli orta sahaya gerekli takviye yapilmistir. Sampiyon olamasak bile bu devre keyifli haftalar yasicaz diye düsünüyorum.

quakevil61'in yazdigi Zurawski'nin kamptan kaçip geceyi bizim yöneticilerin kiraladigi otel odasinda geçirdigi haberi mi dogru?

Zurawski polonya'ya 6 milli arkadasi ile birlikte bugün dönecek. Kamptan ayirlip Polonya'ya gitmesinin baslica nedeni bu. Gidince elbette baskan ile transfer konusunu görüsecektir. ( Zaten günlerdir telefonda bu konuyla ilgili kavga ediyorlar ).

Umut hala var ama 1-2 gün içinde bu is olmazsa bu is sezon sonuna kalir. Zurawski'nin eger bize gelmezse, takimina bir katkisi olacagina inanmiyorum. 29 yasinda ve dogru dürüst para alabilecegi son transfer sezonu. 30'undan sonra kimse para verip almaz. Bu kadar israrci olmasinin en büyük sebebi bu. Bunu eger wisla baskani da anlarsa ümidimiz hala var....

ozcan_asanoglu
04.02.2005, 10:49
hayret bir sey ya..adam kalsa bile takimina artik bir hayir gelmeyecegi asikar...ne inatçi baskani varmis bu wislaw'in...

sonuç olarak bu aksam 5'e kadar beklicez yani...yeter bitsin bu çile artik, olumlu veya olumsuz sonuçlansin.ama polanyaya gittigine göre mutlaka baskani ile konusacaktir...belki de bu is olur..hayirlisi...

Ferşat Balcı
04.02.2005, 10:50
ABI BU NE YA TAM HERSEY BITTI TRANSFER YATTI DERKEN. QUAKEVIL 61 YENI HABERLERLE BIZI BIRKEZ DAHA UMUTLANDIRIYOR.ANLASILAN BUGÜNDE BILGISAYARIN BASINDAN KALKMIYACAGIZ...

dinceraydogan
04.02.2005, 10:54
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =txt2 align=right>3. February 2005, 20:18 | comment (java&#115;cript displayWindow'/eng/comments.php?id=154&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawski2.jpg</TD>
<DIV =tit1>Wisla still waits for the guarantees from Trabzonspor</DIV>
<DIV =txt1>Wisla still waits for the bank guarantees from the Turkish club Trabzonspor to secure the transfer deal of Maciej Zurawski. In connection with today?s press publications, suggesting uncommon practices of Wisla, the club?s spokesman Jerzy Jurczynski stated:

</DIV></TD></TR>
<TR>
<CENTER>

</CENTER>
<DIV =txt1>- There is no reason not to believe in Trabzonspor?s financial credibility, but when it comes to the deal amounting to million of euros we have to be 100% secured and verbal assurances are not enough. If the club is totally capable of that kind of expense, it should not have any problems with obtaining the bank guarantees, which nowadays are commonly used. Actually, it is a standard document which secures the payments resulting from the arrangements, respited in time. So it surprises us, why a credible company does not want to accept that kind of finalization? argues Wisla?s spokesman.

- We truly appreciate the press recommendations concerning Trabzonspor, but that serious deal we want to make can?t be based on this kind of protection ? adds Jurczynski ? So far we got the letter of recommendation from one of the Turkish Banks, which unfortunately is not regarded as an official bank guarantee. This document has been rejected by our lawyers and economy specialists. During the negotiations we also had a proposal to accept a guarantee form one of the famous European bank, but only for 1/6 of the predicted final amount.

- Wisla Krakow SSA and Trabzonspor have already set the conditions of the possible transfer. The Turks also came with the proposal of hiring Maciej Zurawski to the end of the present season without the option of the final transfer, and financial conditions have also been agreed on. Obviously, considering this solution, the payments are much higher apart from the ones set on the final transfer option. ? claims Jurczynski

The renegotiations of the of the agreed conditions will not be held. Wisla Krakow SSA will sign the deal of the final transfer or hire (without the transfer option) as soon as Trabzonspor presents reliable bank guarantees securing its future financial commitments.

dinceraydogan
04.02.2005, 10:55
<T>
<TR>
<DIV =tit1>Zurawski?s a Trabzonspor player? Wisla denies!</DIV>
<DIV =txt1>Wis³y Krakow striker Maciej Zurawski has not been sold to Trabzonspor, but the Turkish Football Association (Turkiye Futbol Federasyonu ? TFF) includes him as a Trabzonspor player on their official site. Our club has denied that.

</DIV></TD></TR>
<TR>
<CENTER>

</CENTER>
<DIV =txt1>Maciej Stanislaw Zurawski is on the list of the players confirmed to play in the Turkish League. He has even been given his license number -14225. According to the TFF Zurawski?s contract with Trabzonspor expires on 30 June 2007.

Zurawski wants to play for Trabzonspor but the clubs have not reached any agreement despite long negotiations. On Wednesday Trabzonspor authorities forced the TFF to lengthen the time of a transfer window up to the coming Friday.

"Wisla Krakow SSA has not signed either a transfer or a loan of Maciej Zurawski.He is still Wisla player? ? informs the club. ?We are not able to explain reasonably why that sort of untrue information was published on the official site of the TFF ? said Jerzy Jurczynski, Wisla spokesman.

dinceraydogan
04.02.2005, 11:00
WISLA KRAKOW lar herhlade TFF sitesinde Zurowski'nin Trabzonspor listesinde olmasi adamlari yusuflamislar.

andrei07
04.02.2005, 11:10
QuakeviL61 arkadas dogru söylüyor Zurawski kamptan ayrilip klüp baskanindan bonservisini almaya gitti

selçukabi
04.02.2005, 11:15
arkadaslar eger Zurowski transferi olursa bu adami havaalaninda coskulu bir sekilde karsilamaliyiz.

ozcan_asanoglu
04.02.2005, 11:15
arkadaslar cuma namazina gidecek olan herkes özellike dua etsin...allah wislaw baskanini hidayete erdirsin diye....

metehan
04.02.2005, 11:29
Zurawski'nin cebini bilen yok mu? Arayalim adami, ilk agizdan bilgi alirizsmileys/smiley1.gif Edited by: metehan

Özkan Erdem
04.02.2005, 11:31

Tesekkür ederim kardesler, ayrica ARAGORN01gecegi geçirip geçirmedigine dair bir bilgi vermedim ancak gecenin geç saatlerine kadar otelde bizden yetkili kisilerle oldugunu yazmistim, ayrica yazdiklarin konusunda sana kaynak sordum bir yanit vermedin..

andrei07
04.02.2005, 11:34
<TABLE style="BORDER-RIGHT: #2d5569 1px solid; PADDING-RIGHT: 0px; BORDER-TOP: #2d5569 1px solid; PADDING-LEFT: 0px; PADDING-BOTTOM: 0px; MARGIN: 0px; BORDER-LEFT: #2d5569 1px solid; PADDING-TOP: 0px; BORDER-BOTTOM: #2d5569 1px solid" cellPadding=0 width=750 align=center>
<T>
<TR style="FONT-SIZE: 12px; COLOR: #ffffff; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#0a3061 colspan="4">FUTBOLCU ÖZLÜK BILGILERI</TR>
<TR style="FONT-SIZE: 11px; COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; HEIGHT: 20px; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#c6d8e2>
<TD width="25%">ADI SOYADI</TD>
<TD width="25%">MACIEJ STANISLAWZURAWSKI</TD>
<TD width="25%">UYRUK</TD>
<TD>POL</TD></TR>
<TR style="FONT-SIZE: 11px; COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; HEIGHT: 20px; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#c6d8e2>
<TD width="25%">YABANCI</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">TC VAT.GEÇ.TARIHI</TD>
<TD width="25%"> </TD></TR>
<TD width="25%">KULÜP KODU</TD>
<TD width="25%">000154</TD>
<TD width="25%">KULÜP ADI</TD>
<TD width="25%">TRABZONSPOR </TD></TR>
<TD width="25%">BÖLGE ADI</TD>
<TD width="25%">TRABZON</TD>
<TD width="25%">LISANS TÜRÜ</TD>
<TD width="25%">0</TD></TR>
<TD width="25%">DOGUM YERI</TD>
<TD width="25%">POZNAN</TD>
<TD width="25%">DOGUM TARIHI</TD>
<TD width="25%">12/09/1976</TD></TR>
<TD width="25%">SÖZLESME
BASLANGIÇ TARIHI</TD>
<TD width="25%">01/02/2005</TD>
<TD width="25%">SÖZLESME
BITIS TARIHI</TD>
<TD width="25%">30/06/2007</TD></TR>
<TD width="25%">FESIH GEC.
TARIHI</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">SÖZLESME
NOTER TARIHI</TD>
<TD width="25%">01/02/2005</TD></TR>
<TD width="25%">ÖNCEKI KULÜP KODU</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">ÖNCEKI KULÜP ADI</TD>
<TD width="25%">WISLA KRAKOW</TD></TR>
<TR style="FONT-SIZE: 11px; COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#c6d8e2>
<TD width="25%">KIRALIK GITTIGI
KULÜP KODU</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">KIRALIK GITTIGI
KULÜP ADI</TD>
<TD width="25%"> </TD></TR>
<TD width="25%">AMATÖRE DÖNÜS
TARIHI</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">PROFESYONELE
GEÇIS TARIHI</TD>
<TD width="25%"></TD></TR>
<TD width="25%">FORMA NO</TD>
<TD width="25%">0</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%"></TD></TR></T></TABLE>

TFF NIN RESMI SITESINDE ZURAWSKININ BILGILERI LISANS NUMARASI HEPSI VAR AMA BEN KAFAYI YIYECEM SIMDI NEDIR BU

andrei07
04.02.2005, 11:36
konun disina cikmiyalim lutfen,

tesekkurler

MuratEdited by: murat

Punisher-61
04.02.2005, 11:41
konun disina cikmiyalim lutfen,

tesekkurler

Murat

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Ferşat Balcı
04.02.2005, 11:41
QUAKEVIL 61 KARDES YOK MU YENI BIR GELISME VER ARTIK MÜJDELI HABERI...

Özkan Erdem
04.02.2005, 11:44
henüz konusmadim, insallah veririm bugün hepimizin günlerdir bekledigi müjdeli haberi kardes.. Aslinda bu gelisme için zuraw'in polonyaya gitmesi gerekli önce, çünkü artik top kendisinde, bakalim trabzonspor adina ilk golünüwislayaatabilecek mi.. smileys/smiley36.gif

Analyzer
04.02.2005, 11:47
Brezilya dizisine döndü bu is. Ne stresmis be.

The Londoner
04.02.2005, 11:48
Gece yarisi yine wislakrakow.com`da cikan haber Zurawski`nin 4 ayligina 1 milyon euroya kiralanabilecegini belirtiyor. Buyuk ihtimalle bugun Trabzonspor`un banka teminati konusunu cozecegi ve transferin gerceklesebilecegini soyluyorlar. Fakat Senol Gunes`in kiralama konusunda kararsiz oldugu da ifade ediliyor.

Ayrica, kiralamanin Zurawski icin de makul bir alternatif olabilecegi, tanimadigi bir ulkeye/lige gidip uyum saglayamamasi durumunda sezon sonunda donme alternatifinin olacagi vurgulaniyor.

Isin ozu, Wisla`lilar artik bu transfere o kadar inanmislar ki, artik sadece kiralik mi gidecegini yoksa bonservisiyle mi gidecegini tartisir hale gelmisler. Ve de tabi ki mumkun olan en yuksek bedeli koparmaya calisiyorlar.

<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =txt2 align=right>4. lutego 2005, 02:24 | skomentuj (java&#115;cript displayWindow'/inc/komentarze.php?id=7662&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawski7.jpg</TD>
<DIV =tit1>1 mln euro za cztery miesi¹ce?</DIV>
<DIV =txt1>Jak donosz¹ pi¹tkowe wydania tureckiej prasy, w negocjach miêdzy Wis³¹ a Trabzonsporem pojawi³a siê opcja wypo¿yczenia Macieja ¯urawskiego do koñca sezonu. 4 miesi¹ce gry "¯urawia" w barwach Trabzonsporu mia³yby kosztowaæ Turków 1 mln euro.

</DIV></TD></TR>
<TR>
<CENTER>
http://www.wislakrakow.com/img/reklama/betandwin_400x50_nov2004_2.gif (https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?linkid=667)

</CENTER>
<DIV =txt1>Jak widaæ, Turcy staj¹ na g³owie, by jednak sprowadziæ ¯urawskiego do Trabzonsporu. Trener tej dru¿yny, ªenol Güneº jest zdeterminowany jeszcze bardziej, gdy¿ parê dni temu do Fenerbahce trafi³ Nicolas Anelka. Kapitan Wis³y jest ostatni¹ szans¹ Trabzonsporu na wzmocnienie si³y ataku w obecnym, i tak ju¿ (jakim? cudem) przed³u¿onym, oknie transferowym.

Dzisiaj ma doj?æ do ostatecznych rozmów. Je?li Turcy dostarcz¹ gwarancje bankowe na odpowiedni¹ kwotê, mog¹ pozyskaæ ¯urawskiego definitywnie. Kluby ponoæ dosz³y do porozumienia w sprawie wysoko?ci tak¿e takiego transferu. W innym wypadku, "¯uraw" zostanie wypo¿yczony lub pozostanie pi³karzem Wis³y.

Kto wie czy wypo¿yczenie nie by³oby najlepszym wyj?ciem dla ¯urawskiego, który jest graczem potrzebuj¹cym sporo czasu na aklimatyzacjê w nowym klubie. Wtedy, w razie ewentualnych problemów, móg³by szybko wróciæ do Wis³y.

Punisher-61
04.02.2005, 11:48
Psikolojim Bozuldusmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

gelsin artik su zurawski

Ferşat Balcı
04.02.2005, 11:53
[QUOTE=hasancavit]

Gece yarisi yine wislakrakow.com`da cikan haber Zurawski`nin 4 ayligina 1 milyon euroya kiralanabilecegini belirtiyor. Buyuk ihtimalle bugun Trabzonspor`un banka teminati konusunu cozecegi ve transferin gerceklesebilecegini soyluyorlar. Fakat Senol Gunes`in kiralama konusunda kararsiz oldugu da ifade ediliyor.

Ayrica, kiralamanin Zurawski icin de makul bir alternatif olabilecegi, tanimadigi bir ulkeye/lige gidip uyum saglayamamasi durumunda sezon sonunda donme alternatifinin olacagi vurgulaniyor.

Isin ozu, Wisla`lilar artik bu transfere o kadar inanmislar ki, artik sadece kiralik mi gidecegini yoksa bonservisiyle mi gidecegini tartisir hale gelmisler. Ve de tabi ki mumkun olan en yuksek bedeli koparmaya calisiyorlar.

<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV align=right ="txt2">4. lutego 2005, 02:24 | skomentuj (java&#115;cript displayWindow'/inc/komentarze.php?id=7662&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<DIV ="tit1">1 mln euro za cztery miesi¹ce?</DIV>
<DIV ="txt1">Jak donosz¹ pi¹tkowe wydania tureckiej prasy, w negocjach miêdzy Wis³¹ a Trabzonsporem pojawi³a siê opcja wypo¿yczenia Macieja ¯urawskiego do koñca sezonu. 4 miesi¹ce gry "¯urawia" w barwach Trabzonsporu mia³yby kosztowaæ Turków 1 mln euro.

</DIV></TD></TR>
<TR>
<CENTER>
http://www.wislakrakow.com/img/reklama/betandwin_400x50_nov2004_2.gif (https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?linkid=667)

</CENTER>
<DIV ="txt1">Jak widaæ, Turcy staj¹ na g³owie, by jednak sprowadziæ ¯urawskiego do Trabzonsporu. Trener tej dru¿yny, ªenol Güneº jest zdeterminowany jeszcze bardziej, gdy¿ parê dni temu do Fenerbahce trafi³ Nicolas Anelka. Kapitan Wis³y jest ostatni¹ szans¹ Trabzonsporu na wzmocnienie si³y ataku w obecnym, i tak ju¿ (jakim? cudem) przed³u¿onym, oknie transferowym.

Dzisiaj ma doj?æ do ostatecznych rozmów. Je?li Turcy dostarcz¹ gwarancje bankowe na odpowiedni¹ kwotê, mog¹ pozyskaæ ¯urawskiego definitywnie. Kluby ponoæ dosz³y do porozumienia w sprawie wysoko?ci tak¿e takiego transferu. W innym wypadku, "¯uraw" zostanie wypo¿yczony lub pozostanie pi³karzem Wis³y.

Kto wie czy wypo¿yczenie nie by³oby najlepszym wyj?ciem dla ¯urawskiego, który jest graczem potrzebuj¹cym sporo czasu na aklimatyzacjê w nowym klubie. Wtedy, w razie ewentualnych problemów, móg³by szybko wróciæ do Wis³y.
</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

GIDEREK ÜMITLENMEYE BASLADIM..... DAYANAMIYORUM ARTIK

ARAMIZDA HOCA VARMI CUMA NAMZINDA TRANSFER IÇIN DUA ETSEM GÜNAH OLURMU ACABA...?

Çakır
04.02.2005, 12:19
Alicaz abi, öyle ya da böyle! Bu noktaya kadar getirdikten sonra kaçirma lüksümüz yok Zurawski'yi. Yeter ki olsun bu is, takima ve taraftara verecegi moral bile yeter inanin...

Salih61
04.02.2005, 12:34
arkadaslar cuma namazina gidecek olan herkes özellike dua etsin...allah wislaw baskanini hidayete erdirsin diye.... AMIN....

Turgut Altun
04.02.2005, 12:47
Alicaz abi, öyle ya da böyle! Bu noktaya kadar getirdikten sonra kaçirma lüksümüz yok Zurawski'yi. Yeter ki olsun bu is, takima ve taraftara verecegi moral bile yeter inanin...

moralin yaninda taraftarin yönetime güveni artacak.uzrawskinin katkisindan daha degerli bence bu.eger yönetim vazgeçmisse hala neden almiyoruz diye bir açiklama yapmadilar?yok alacaklarsa birkaç milyon dolarlik teminat bulamayip transferi yilan hikayesine döndürmenin manasi nedir anlayamadim?

Tolgaa6161
04.02.2005, 12:59
Bence transfer etmek icin yoneticilierimiz hala ugra$ veriyorlar

vermeselerdi aciklma yaparlardi kesin zurawski olayi bitmi$tir diye aciklama yapmadiklarina gore hala ugra$iyorlar demektir

in$allah olacak arkada$lar biraz daha sabir

Gerisbase
04.02.2005, 13:19
Bence transfer etmek icin yoneticilierimiz hala ugra$ veriyorlar

vermeselerdi aciklma yaparlardi kesin zurawski olayi bitmi$tir diye aciklama yapmadiklarina gore hala ugra$iyorlar demektir

in$allah olacak arkada$lar biraz daha sabir

Bildime göre Quakevil61 arkadasimiz bize iki de bir haber vermeze biz halen bise bilmicektik ki ....

Simdiyakadar resmi web sitezinde hic bi haber görmedim yani "Zuraswki le temaz sürüyor" yada " TFF cuma ya kadar izin verdi" falan filan ...

Onun icin ben bi aciklama beklemiyorum resmi siteden smileys/smiley7.gif

Tolgaa6161
04.02.2005, 13:24
Evet haklisin gerisbaseama adamlar demeki aciklamada bir sakinca goruyorlar yoksa neden aciklamasinlar.

Tekke
04.02.2005, 13:24
arkadaslar cuma namazina gidecek olan herkes özellike dua etsin...allah wislaw baskanini hidayete erdirsin diye.... AMIN....

Töbe Töbee

Lan oglum herseyin bir yeri ve zamani var,o isleri buraya bulastirma. Allah bizimkilere sabir versin de bari.

Gerisbase
04.02.2005, 13:30
Evet haklisin gerisbaseama adamlar demeki aciklamada bir sakinca goruyorlar yoksa neden aciklamasinlar.

Bence transfer olmaza bunlari söylerer :

"Aha siz ne beklendiniz ki transfer sezonu 01.01.2005 de kampanmistir "

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Tekke
04.02.2005, 13:53
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =txt2 align=right>4. lutego 2005, 02:24 | skomentuj (java&#115;cript displayWindow'/inc/komentarze.php?id=7662&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<DIV =tit1>1 mln euro za cztery miesiące?</DIV>
<DIV =txt1>Jak donoszą piątkowe wydania tureckiej prasy, w negocjach między Wisłą a <B style="COLOR: red">TRABZON[/B]sporem pojawiła się opcja wypożyczenia Macieja Żurawskiego do końca sezonu. 4 miesiące gry "Żurawia" w barwach <B style="COLOR: red">TRABZON[/B]sporu miałyby kosztować Turków 1 mln euro.

</DIV>
<DIV =txt1>Gece 2:24 de bu haber geçmis,sitede tüm taraftarlar bunu tartisiyor. Ben de dedim ki kardesim 4 aya 1 milyon Avro olur mu çilgin misiniz? Ama dur bakalim bu adamlar bu isin üstüne yatacak gibi.</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Guests
04.02.2005, 14:05
Resmi sitede yazan teminat geldigi anda olayin biticegi.Madem 3 milyon euro verebilicekler bunun için gerekli miktar banka teminatini niye gösteremiyolar diye endise etmisler.Bizimkiler bi bankadan teminat götürmüs avukatlari kabul etmemis uluslararasi kabul gören bir banka degilmis vs vs

Bu transfer olur bence

The Londoner
04.02.2005, 14:08
EN SON HABER (SICAGI SICAGINA) !!!:

wislakrakow.com`dan

Polonyadaki bir Radyo kanalina gore Trabzonspor teminati gondermis!

<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<DIV ="tit1">TOK FM: Tylko gwarancje</DIV>
<DIV ="txt1">Jak poda³o radio TOK FM, powo³uj¹c siê na informacje uzyskane od Jerzego Jurczyñskiego, Wis³a oczekuje ju¿ tylko na gwarancje bankowe, które Trabzonspor ma przes³aæ w ci¹gu najbli¿szych godzin. Krakowski klub zaakceptowa³, zarówno ofertê kupna, jak i wypo¿yczenia Macieja ¯urawskiego.

</DIV></TD></TR>
<TR>
<CENTER>
http://www.wislakrakow.com/img/reklama/betandwin_400x50_nov2004_3.gif (https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?linkid=667)

</CENTER>
<DIV ="txt1">Szczegó³ów finansowych jak na razie nie ujawniono.

</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: hasancavit

Guests
04.02.2005, 14:10
Hasan abi büyüksün ya polonyanin radyo kanallarina kadar inmissin.Transfer az daha uzasa kaybetcez seni polonyada smileys/smiley36.gif

Hadi hayirlisi da ben bu yazida en üst satirda soldan 4. kelimeyi anlamadim abi.Digerlerinde sorun yok da smileys/smiley36.gif
Edited by: Scholes

Berat
04.02.2005, 14:13
Hasan Abi oldu mu yani bu issmileys/smiley5.gif,allah askina oldu de,,sevindir su gariplerismileys/smiley36.gif

The Londoner
04.02.2005, 14:14
Hasan abi büyüksün ya polonyanin radyo kanallarina kadar inmissin.Transfer az daha uzasa kaybetcez seni polonyada smileys/smiley36.gif

Hadi hayirlisi da ben bu yazida en üst satirda soldan 4. kelimeyi anlamadim abi.Digerlerinde sorun yok da smileys/smiley36.gif

Eee napalim Scholes, bu yola bas koyduk artik!!!

Bu arada ben bir-kac saatligine ayrilmak durumundayim. Bu transfer yuzunden isi gucu biraktik, dunyayla baglantilarimizi kestikvallahi! Insallah dondugumde mutlu haberi almis oluruz!!!smileys/smiley17.gif

Punisher-61
04.02.2005, 14:14
EN SON HABER (SICAGI SICAGINA) !!!:

wislakrakow.com`dan

Polonyadaki bir Radyo kanalina gore Trabzonspor teminati gondermis!

<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%"><T><T>
<T>
<TR>
<DIV ="tit1">TOK FM: Tylko gwarancje</DIV>
<DIV ="txt1">Jak poda³o radio TOK FM, powo³uj¹c siê na informacje uzyskane od Jerzego Jurczyñskiego, Wis³a oczekuje ju¿ tylko na gwarancje bankowe, które Trabzonspor ma przes³aæ w ci¹gu najbli¿szych godzin. Krakowski klub zaakceptowa³, zarówno ofertê kupna, jak i wypo¿yczenia Macieja ¯urawskiego.

</DIV></TD></TR>
<TR>
<CENTER>
http://www.wislakrakow.com/img/reklama/betandwin_400x50_nov2004_3.gif (https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?linkid=667)

</CENTER>
<DIV ="txt1">Szczegó³ów finansowych jak na razie nie ujawniono.

</DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

bende simdi ayni haberi verecektimsmileys/smiley32.gif

metehan
04.02.2005, 14:15
Demek ki, Polonya isi gücü birakmis bu isle ugrasiyor. Iste TS'un büyüklügüsmileys/smiley17.gif

Radyo'nun ismi de TOK FM smileys/smiley1.gifEdited by: metehan

Guests
04.02.2005, 14:15
Hasan abi sen bizim bmn Polonya muhabirimizsin.Fazla uzaklara gitme abi isinin arasinda ugra haber bekliyoruz

Tekke
04.02.2005, 14:16
La etmeyin yaziktir öldürmeyin bizi heyecandan

Berat
04.02.2005, 14:16
Evet Hasan abi,merakta koyma bizi..smileys/smiley36.gif

imported_Suha
04.02.2005, 14:17
çook iiii bi haber...insallah gerçeklesir...gücümüze güç katarizz..

Ferşat Balcı
04.02.2005, 14:17
HASAN ABI ...BÜYÜKSÜN ABI.

İleli
04.02.2005, 14:21
Zurawski diye diye haftasonunuda getirdik valla...bu arada hasanabimiz bu transfer olursa elini opmeye gelecem ingiltereyesmileys/smiley2.gif

Gerisbase
04.02.2005, 14:51
@quakedevil61

nerdesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnsmileys/smiley36.gif

Lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnsmileys/smiley36.gif

hasanzihni
04.02.2005, 14:55
arkadaslar su anda ohaberi wislakrakow sitesinden kaldirmislar neden acaba.hay ben bu isin... fitik oldum yaaaaa....

Ferşat Balcı
04.02.2005, 14:58
QUAKEVIL 61 KARDES SON KEZ ARABE ÖMER SARI YI . TEMINATI GERÇEKTEN GÖNDERMISLERMI DIYE.

#10 Fietra
04.02.2005, 15:08
Evet ben geldim haberler güzel yine beklemedeyizsmileys/smiley1.gif

mackolik_61
04.02.2005, 15:11
Evet ben geldim haberler güzel yine beklemedeyizsmileys/smiley1.gif

her zamanki gibi...

murat
04.02.2005, 15:12
hayirli olsun yeni transferimiz(ilk diyen ben oliim diye yazdim kesin birsey bildigim yok smileys/smiley2.gif)

#10 Fietra
04.02.2005, 15:14
Öncekinden daha ümitliyim.

Ferşat Balcı
04.02.2005, 15:15
SENIN DILIN NE SÖYLI MURAT KARDES...HAYIRLI MI OLSUN

Tekke
04.02.2005, 15:18
smileys/smiley31.gifHadi Zuravia gel artik...smileys/smiley28.gif

mackolik_61
04.02.2005, 15:29
ulan bi adami alcaz diye yapmadigimiz kalmadi. isyan edecem sonundasmileys/smiley17.gif

Emorfo
04.02.2005, 15:29
Valla ben istemiyorum verilen paraya yazik 30 yasina gelmis... Güney Amerika'da genç ve yetenekli bir sürü yildiz var . bu paraya en kalitelileri alinir. E tabi hazir futbolcununlisansi da çikmis. 2 polonyali Gökdeniz Fatih gibi anlasiyor. transfer sezonu da bitmis. Alinsin ama paraya da yazik be...smileys/smiley4.gif

#10 Fietra
04.02.2005, 15:34
Yas 28

murat
04.02.2005, 15:35
Valla ben istemiyorum verilen paraya yazik 30 yasina gelmis... Güney Amerika'da genç ve yetenekli bir sürü yildiz var . bu paraya en kalitelileri alinir. E tabi hazir futbolcununlisansi da çikmis. 2 polonyali Gökdeniz Fatih gibi anlasiyor. transfer sezonu da bitmis. Alinsin ama paraya da yazik be...smileys/smiley4.gif

la Faruk istemem ama yan cebe koy hesabi smileys/smiley2.gifBence muthis olur ismini yazmadigim simdiki transferin verimi 2 kati artar smileys/smiley1.gif

hasanzihni
04.02.2005, 15:35
VARMI YENIBIR GELISME HABER ALAN YAZSIN

mackolik_61
04.02.2005, 15:36

o adam bizi sampiyon yapsin ondan sonra ister elimizde kalsin ister arka cebimizde...smileys/smiley36.gif

Sevgi
04.02.2005, 15:36
Komedi.Türkiye nin büyük kulüplerinden biri oldugunu idda eden bir klubün transfer komedisi.Bir futbolcu transfer etmeyi basaramayan bir yönetim sampiyonluk gibi zorlu bir yoldaki engellerle hiç basedemez.smileys/smiley5.gif

#10 Fietra
04.02.2005, 15:44
Bana Zurawski mi sorunsuz Anelka mi derseniz elbette Anelka derim ancak bana Zurawski mi Carew mi derseniz Zurawski derim.

BDiler61
04.02.2005, 15:44
yine sinir edici bir bekleme offffff

Berat
04.02.2005, 15:59
Ya arkadaslar bu aralar uyuyacak kimse yok mu?? Uyuyacak biri varsa Istihare Namazi kilsin,namazdan sonra da su duayi okusun yatsin,belki görür isin sonunda ne olacagini; Allâhümme estehiruke bi ilmike ve estakdiruke bi kudretike ve es'elüke min fadlike'l-azim. Fe inneke takdiru ve lâ akdiru ve ta'lemu ve lâ a'lemu ve ente allâmu'l guyûb. Allâhümme inkünte ta'lemu enne hâza'l-emre hayrun li fi dini ve meâsi ve âkibeti emri tev âcili emri ve âcilihi. Fekdurhu li ve yessirhu li summe bârik li fihi. Ve in künte ta'lemu enne hâza'l-emre serrun li fi dini ve maâsi ve âkibeti emri ev âcili emri ve âcilihi f'asrifhu anni va'srifni anhu ve'kdur li el-Hayra haysü kâne. Sümme ardihi bih

Eger yatmaya niyetli biri varsa söylesin,namazi da tarif edeyim..bu arada sonunda kafayi yedik galibasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifEdited by: Berat Tekke

andrei07
04.02.2005, 15:59
QUAKEWIL 61 NEREDESIN NE OLDU SON BIR SAATE GIRDIK

mackolik_61
04.02.2005, 16:02
isimiz allaha kaldi...

Külünkoğlu
04.02.2005, 16:10
Zurawski'yi alamadik arkadaslar..

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Metin Akbasoglu, yönetim kurulu olarak 1-2 hafta içinde transfer toplantisi yaparak, gelecek yil için kadrolarina katmayi istedikleri oyunculari belirleyeceklerini söyledi.

Metin Akbasoglu, A.A muhabirine yaptigi açiklamada, teknik direktör Senol Günes'in de katilacagi toplantida teknik heyetin raporu dogrultusunda bazi isimleri belirleyeceklerini belirterek, ''Isimleri erkenden belirleyip çalismalara baslamis olacagiz. Ara transferde zaman bulamamistik. Böylece önümüzdeki uzun zamani iyi degerlendirip, saglikli kararlar alacagiz'' dedi.

Ara transferde sözlesme imzaladiklari halde kulübüyle bonservis sorununu çözümleyemedikleri Zurawski'nin de bugün kendisini telefonla aradigini kaydeden Akbasoglu, ''Futbolcu, kalbinin Trabzonspor'da oldugunu ve gelmek istedigi söyledi. Ancak 2007'ye kadar Wisla Krakov'un oyuncusu. O günün sartlarina bakacagiz. Teknik direktörümüz isterse, gelecek yil yine bu transferi çözümleyebiliriz'' diye konustu.

yunuso
04.02.2005, 16:11
2-3 gun ayrildik ortalik birbirine girdi yahu bu nedir. Bu alinmaya calisilan elemani klupten daha cok sorun ettiniz, daha once almaya calisipta alamadigimiz bir suru futbolcu var, musa buyuk gibi. O zaman neden bu kadar istahsizdiniz, yada boyle tepkili degildiniz. Transfer calismalarinda basarisiz oldugumuz soylenebilir ama bunu sampiyonluk yarisimizdaki sansimizla paralel degerlendirmek safca olur. Transfer yapmasak da bu takim sampiyonluk icin iddialidir. Takimi elestirin ama elestirileriniz anlamli olsun, yapici olsun, bosluk doldurmak icin olmasin. Bu arada bu futbolcunun ne kadar kaliteli oldugunu nerden biliyorsunuz cok merak ediyorum, aranizda wisla yi takip eden var mi? Bos konusmalar bunlar, varin vazgecelim bu tarz bos sohbet ve sonunda gelen acimasiz elestirilerden, kendimiz buyutup kendimiz dagitiyoruz, cok sacma. Hadi gelin biraz da akcaabat formunda bu haftaki 3 puan icin neler yapmamiz gereksr onu tartisalim, olur mu? Ilk yapilmasi gerekn forvete alinmasi icin caba faredilen bu futbolcuyla ilgili haberleri gundemden dusurmek olmaliydi...

andrei07
04.02.2005, 16:11
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR bgColor=#d1dbe5>
<TD align=left>15:15</TD>
<TD align=right>04 Subat 2005 / Cuma</TD></TR></T></TABLE>

<CENTER>Trabzonspor'da gelecek yilin transfer stratejisi belirleniyor... </CENTER>

Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Metin Akbasoglu, yönetim kurulu olarak 1-2 hafta içinde transfer toplantisi yaparak, gelecek yil için kadrolarina katmayi istedikleri oyunculari belirleyeceklerini söyledi.
Metin Akbasoglu, A.A muhabirine yaptigi açiklamada, teknik direktör Senol Günes'in de katilacagi toplantida teknik heyetin raporu dogrultusunda bazi isimleri belirleyeceklerini belirterek, ''Isimleri erkenden belirleyip çalismalara baslamis olacagiz. Ara transferde zaman bulamamistik. Böylece önümüzdeki uzun zamani iyi degerlendirip, saglikli kararlar alacagiz'' dedi.
Ara transferde sözlesme imzaladiklari halde kulübüyle bonservis sorununu çözümleyemedikleri Zurawski'nin de bugün kendisini telefonla aradigini kaydeden Akbasoglu, ''Futbolcu, kalbinin Trabzonspor'da oldugunu ve gelmek istedigi söyledi. Ancak 2007'ye kadar Wisla Krakov'un oyuncusu. O günün sartlarina bakacagiz. Teknik direktörümüz isterse, gelecek yil yine bu transferi çözümleyebiliriz'' diye konustu.

SAMPIYONLUK YARISI
Akbasoglu, bu yil sampiyonluk yarisinda Fenerbahçe'nin kendilerine oranla daha sansli oldugunu kaydederek, ''Biz bu yil hiç olmazsa ikinciligi elde etmek, gelecek yilda da sampiyonluga ulasarak taraftarlarimizin özlemini gidermek istiyoruz'' dedi.
Hafta sonunda Akçaabat Sebatspor ile yapacaklari maçtan 3 puanla ayrilmak istediklerini ifade eden Akbasoglu, ''Dost kulübümüzle oynayacagiz, ancak yenmekten baska bir çaremiz yok'' diye konustu.

HALKA ARZ ÇALISMALARI
Öte yandan Trabzonspor Sportif Yatirimlar Ticaret A.S.'nin halka arz çalismalarinin reklam ayagini, Medina Turgul DDB Grubu'nun, halka arz sürecindeki PR ve iletisim çalismalarinin ise Capitol Halkla Iliskiler'in üstlenecegi açiklandi.
Açiklamada, Trabzonspor Sportif Yatirim A.S.'nin gelecek aylarda halka arzedilmesinin planlandigi kaydedildi.

SAAT 15.15 ITIBARI ILE KAYNAK MILLIYET GAZETESI

Muhalif
04.02.2005, 16:34
geçen sene olaganüstü bir gayretle ve fb nin sampiyon olmasi için bjk nin hakem yardimiyla önünün kesilmesi sonucu 2. olmustuk.. hersey iyi ve hostu.. sonra ziya hocayi 2-3 ay lik bir polonya-çek cumhuriyeti turuna yolladilar... adam 20 kisilik liste verdi.. verdigi listeden hiç kimse alinmadigi gibi bir yöneticinin izleyip begendigi thijs diye bir adim alindi.. devre arasinda geri yollandi malum.. takima direkt katki saglayacak 3-4 oyuncu alinacak derken endirekt olarak katki saglayacak bir adem alindi.. yillar sonra bu denli uyumlu bir kadro ve hoca yakalanmisken sl hayali suya düstü yapilamayan transferler yüzünden..(bence birinci ve öncelikli neden bu) uefadan kendi istegimizle elendik bir nevi.. sebep? bu kadro uefa ve ligi bir arada götüremez.. eh ona da eyvallah... ama bu kadro kendi ayarimizda takimlarla yaptigimiz maçlari da götüremedi.. sonuçta öyle veya böyle ilkyariyi sampiyonlugu, en azindan 2. ligi kovalayacak bir yerde bitirdik.. devre arasinda diger 2 rakibimizden biri gs bence son derece yerinde 2 transfer yapti.. kabze ve ribery.. bizim aldigimiz özgür de iyi bir alternatif veya görev adami bir ilk onbir oyuncusu.. syzmkoviak i hiç izlemedim fakat daha teknik bir hüseyin olarak düsünüyorum... fenerbahçe ve anelka transferini zaten yazmaya gerek yok.. fb herseyiyle türkiye standartlarini asti.. stadi,seyirci orani, transferleri, tesisleri v.b.. onun için yarista çok büyük ayak oyunlari olmazsa tökezlemez.. simdi gelecek sene için en iyi ihtimal 2.liktir.. zurawski yi alsak bu sansimiz ve hatta az da olsa sampiyonluk sansimiz daha da yükselirdi.. çünkü büyük maçlari çevirebilecek bir adamdi.. bizim fatih ve gökdeniz i tuttularmi bu maçlari alip gidiyorlar.. yattara ise hiçbir zaman yüzde yüz güvenilecek bir oyuncu degil.. sakatlik, konsantre sorunu v.b.. ama oynadiginda maç çeviren bir adam denilebilir..

su halde bence yönetimimiz zurawski transferini neticelendiremeyerek 2. lik sansimizi da bitirdi.. gelecek seneye yönelik arastirmalara baslamislar.. hayirli olsun.. önce bonservisi elinde mi degil mi diye sormalarini tavsiye ederim oyunculara.. senol hoca da 2-3 ay gezer herhalde memleket memleket.. sonrasi olacagi ya bonservisi elinde ahi gitmis adamlar ya da brezilya, arjantinden 19-20 yasinda çocuklar alip gelirler.. zaten ancak bu tür adamlari uefa kupasinda oynayacagiz diye ikna edersiniz..

neyse.. iyi olur insallah..

#10 Fietra
04.02.2005, 16:34
Sampiyonluk paragrafi dikkatimi çekti burada bu sene sampiyonlugu yönetimde istemiyor veya beklemiyor herhalde bosuna ümitlenmeyelim yani...

Berat
04.02.2005, 17:43
[QUOTE=andrei07]
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center><T><T>
<T>
<TR bgColor=#d1dbe5>
<TD align=left>15:15</TD>
<TD align=right>04 Subat 2005 / Cuma</TD></TR></T></T></T></TABLE>

<CENTER></CENTER>

SAMPIYONLUK YARISI
Akbasoglu, bu yil sampiyonluk yarisinda Fenerbahçe'nin kendilerine oranla daha sansli oldugunu kaydederek, ''Biz bu yil hiç olmazsa ikinciligi elde etmek, gelecek yilda da sampiyonluga ulasarak taraftarlarimizin özlemini gidermek istiyoruz'' dedi.
Hafta sonunda Akçaabat Sebatspor ile yapacaklari maçtan 3 puanla ayrilmak istediklerini ifade eden Akbasoglu, ''Dost kulübümüzle oynayacagiz, ancak yenmekten baska bir çaremiz yok'' diye konustu.

[/QUOTE Ya ben anlamiyorum bu olayi yaa,ne demek en azindan ikincilik????? hedef SAMPIYONLUK. 2. olursak(bu serefsizIstanbul takimlarina karsi,bu adaletsiz ortamda) o da basaridir ama "FB bize göre daha sansli,2.lik yeter" türünden açiklamalar yapmak yanlistir..Yönetici böyle derse Senol Hoca takimi nasil motive edecek..Simdi bana "gerçekçi olmak lazim,adam dogru söylemis" diyenler çikabilir ama ben kesinlikle bu açiklamayi tasvip etmiyorum..Hem de bu açiklamayi yapan TS liligi tartisilan,Istanbul^da sosyal statü kazanmak için özdegerlerinden vazgeçip fb kulübünün altyapi dernegine üye hatta yönetici olan bir kisismileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifEdited by: Berat Tekke

tsmaniac
04.02.2005, 18:01
Transfer stratejisiymis her sene ayni

Gerisbase
04.02.2005, 18:10
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =txt2 align=right>4. lutego 2005, 17:05 | skomentuj (java&#115;cript displayWindow'/inc/komentarze.php?id=7667&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawski3.jpg</TD>
<DIV =tit1>TVN 24: ¯urawski zostaje</DIV>
<DIV =txt1>Telewizja TVN 24 powo³uj¹c siê na mened¿era Macieja ¯urawskiego, Grzegorza Bednarza poinformowa³a, ¿e napastnik Wis³y nie przejdzie do Trabzonsporu. Turecki klub prawdopodobnie nie przekaza³ Wi?le gwarancji bankowych, które mia³y zostaæ przekazane do godz. 16.00.</DIV>
<DIV =txt1></DIV>
<DIV =txt1></DIV>
<DIV =txt1></DIV>
<DIV =txt1></DIV>
<DIV =txt1></DIV>
<DIV =txt1></DIV>
<DIV =txt1></DIV>
<DIV =txt1>anadima göre bi televiziyon kanal "TV24" habere göre </DIV>
<DIV =txt1>zuraswki kaliyor Trabzonspor saat 16.00 kadar banka isi bitirmedi diye bu transfer kapaniyor.</DIV>
<DIV =txt1></DIV>
<DIV =txt1></DIV>
<DIV =txt1></DIV>
<DIV =txt1></DIV>
<DIV =txt1>

BDiler61
04.02.2005, 18:12
belliydi zaten

Özkan Erdem
04.02.2005, 18:28
Ömer Sari ile az önce görüstüm,Arkadaslar zurawski transferi ne yazikki gerçeklesmedi, sebebi tahmin edeceginiz gibiteminat mektubu,ve parayi ödeme süremiz..zurawski ile yapilan görüsmede sezon sonunda ne pahasina olursa olsun gelecegim demis. Sezon sonunda ne olur bilinmez bakarsiniz sakatlanir, yasi olacak 29..

Açikçasi su an forvetsiz kaldik.. Fatih ve Mehmet Yilmaz bence sampiyonluga oynayan bir takim yetmez..Augustine'nin gönderilmesibelki dogruydu ama en azindan yerinde oynayabilecek bir oyuncuolmaliydi..Kimse gökdeniz var yattara var demesin, pivot santraforlu sistemle oynuyoruz. Allah yardimcimiz olsun, sakatliklardan korusun..

Berat
04.02.2005, 18:37
Ömer Sari ile az önce görüstüm,Arkadaslar zurawski transferi ne yazikki gerçeklesmedi, sebebi tahmin edeceginiz gibiteminat mektubu,ve parayi ödeme süremiz..zurawski ile yapilan görüsmede sezon sonunda ne pahasina olursa olsun gelecegim demis. Sezon sonunda ne olur bilinmez bakarsiniz sakatlanir, yasi olacak 29..

Açikçasi su an forvetsiz kaldik.. Fatih ve Mehmet Yilmaz bence sampiyonluga oynayan bir takim yetmez..Augustine'nin gönderilmesibelki dogruydu ama en azindan yerinde oynayabilecek bir oyuncuolmaliydi..Kimse gökdeniz var yattara var demesin, pivot santraforlu sistemle oynuyoruz. Allah yardimcimiz olsun, sakatliklardan korusun..

amin!! Fatih Tekke'nin sakatlanma ihtimalini düsünmek dahi istemiyorum...

#10 Fietra
04.02.2005, 18:52
Artik konu kapansa.Bu kadar büyük bir konu eminim hizida etkiliyordur.

mackolik_61
04.02.2005, 18:54
kapansin bencede gördükçe moralim bozuluyo...

TheCrow
04.02.2005, 19:09
Ikincilik hiç bir seydir...Sampiyonluk her sey...

Bunu,en iyi,Trabzonspor yöneticisinin bilmesi gerekirdi...

Avare
04.02.2005, 19:28
Forumu takip ediyorum da bu Zurawski isi epey bi ugrastirmis bizi.Is olmadigina göre kapansa artik bu konu.Herkesin cani sikkin.

Hüda Topaloğlu
04.02.2005, 19:30
Hayirlisi olsun TRABZONSPORum sen herseyin en iyisini layiksin...bizim kaderimiz bi futbolcuyami bagli sanki,
Augustine gonderildi diosunuzda Augustinin forwetle uzaktan yakinda alakasi yok, yani bence Allah korusun bi sakatlik durumunda Tolgayi one aliriz, defansada ozgur koyariz, Augustine oynadida nooldu, birakalim birazda Tolga denesin, inaniyorumki daha ii isjler yapacaktir...

sanatik
04.02.2005, 19:31
Ömer Sari ile az önce görüstüm,Arkadaslar
zurawski transferi ne yazikki gerçeklesmedi, sebebi tahmin edeceginiz
gibiteminat mektubu,ve parayi ödeme süremiz..zurawski
ile yapilan görüsmede sezon sonunda ne pahasina olursa olsun gelecegim
demis. Sezon sonunda ne olur bilinmez bakarsiniz sakatlanir, yasi
olacak 29..

Açikçasi su an forvetsiz kaldik.. Fatih ve Mehmet Yilmaz bence
sampiyonluga oynayan bir takim yetmez..Augustine'nin
gönderilmesibelki dogruydu ama en azindan yerinde oynayabilecek
bir oyuncuolmaliydi..Kimse gökdeniz var yattara var
demesin, pivot santraforlu sistemle oynuyoruz. Allah yardimcimiz olsun,
sakatliklardan korusun..

amin

hic olmazsa miroslaw oynar :-)

yamuk krakowun yüzünden neler cekdik bäää. Önce evet de sonra yamukluk yap. Umarim bir gün krakow bunun cezasini ceker.

Bir lafimda diyarbakir a var. tesekkürler diyarbakir. charactersizler.

#10 Fietra
04.02.2005, 19:33
Insallah kümeye düserler de görürler.Zurawski de sakatlanir 3 ay gol atamaz görürler.

mackolik_61
04.02.2005, 19:35
yaw arkadaslar bu konuya artik yazmayin zaten sitenin hizini yariyariya düsürüyo kapatalim konuyu...

Avare
04.02.2005, 19:36
Yapma. Zurawski sakatlanmasin sonra bize geldi mi nükseder sakatligi al basina belayi.

#10 Fietra
04.02.2005, 19:43
Ya seneye 29 yasina gelecek ne Zurawskisi

Avare
04.02.2005, 19:47
Bu kadar pesinden kostuktan sonra.Hem 29 çok mu?4-5 sene daha rahat oynar.

#10 Fietra
04.02.2005, 19:53
Birak sen 29 yasina geldikten sonra onu alacagina al 24 yasinda birini olsun bitsin.

Avare
04.02.2005, 19:55
Arastirmalar sonucu bunu zor bulup anlastilar.Digeri ile anlasmak ne kadar sürer?O zamana kadar o da 30 una gelir.

Özkan Erdem
04.02.2005, 20:02
Birak sen 29 yasina geldikten sonra onu alacagina al 24 yasinda birini olsun bitsin.

düsük bir paraya gelecekse alinabilir ancak.. Yoksa su listemizdekileri iyice bir irdelesinler.. Kontrati biten çok iyi oyuncular var..

#10 Fietra
04.02.2005, 20:04
Sen baska düsünebilirsin ancak ben 29-30 yasina gelmis bir oyuncu için 3.25 milyon $'nin Trabzonspor için fazla odlugunu düsünüyorum

Avare
04.02.2005, 20:15
Iyi oynasin yeter.

The Londoner
04.02.2005, 20:44
Arkadaslar tekrar merhaba,

Maalesef transfer olumsuz neticelenmis. Saglik olsun. Benim kanaatimce biz Zurawski`yi yazin da transfer edemeyiz. Bu transferle ilgili yasanan bircok sey hic cikmayacak sekilde hafizalarimiza kazinacaktir. Bunun yaninda bu basarisiz girisimden cikardigimiz (cikarmamiz gereken) ve ileriye donuk bize yol gosterecekbazi dersler vardir:

1. Yonetimimiz buyuk transferler yapacak capta degildir. Biz, mevcut kulup yapisi ve imkanlarimizla yildiz oyuncu alamayiz! Bu durum birkac yil daha boyle devam edecektir. O yuzden taraftar olarak bos hayaller pesinde kosmayalim. Anelka vb. tarzi transferler ise bize isik yili mesafededir maalesef. Bizim kisa vadede yapabilecegimiz ve aslinda bunyemize de uyan, futbolcu yetistirmektir. Bu, gerek kendi altyapimizdan terfi ettirecegimiz futbolcularla gerekse ozellikle Guney Amerika ve Afrika`daki yetenekli gencler uzerinde yapacagimiz uzun vadeli ve sistematik calismalarla mumkun olacaktir. Bunun icinde profesyonel bir ekibe ihtiyac vardir. Transfer donemlerinde yapilan alelacele seyahatlar kendimizi kandirmaktan baska bir ise yaramaz.

2. Takimimizin dunya capindaki itibari maalesefbizim zannettigimiz duzeyde degildir. Bu transferdenemesi bunu tum ciplakligiyla ortaya koydu. Hos ve bos soylemlerle dunya takimi olun muyor ne yazik ki. Siradan bir Polonya takimi cok guzel hatirlatti bize bunu!

3. Yonetimlerimizin ve kulubumuzun lobi gucu yok. Bu da bizi bir cok psikolojik ve maddiavantajdan mahrum ediyor.

4. Bugune kadarki yonetimlerimiz (bugunku dahil) populist olmayi samimi olmaya tercih etmislerdir. Olmayan imkanlarla taraftar gereksiz yere heyacanlandirilmistir.

5. Yalniz, bu tur heyecanlara ne kadar ac oldugumuzu bu transfer macerasi gun gibi ortaya cikarmistir. Zurawski sadece bir futbolcu olmanin otesinde, bizim icin cok farkli seyler ifade eden bir buyuk semboldu. Bizler Zurawski`nin sahsinda Zurawski capindaki transferlere ozlemimizi ortaya koyduk. Transfer hayal kirikligi ile neticelense de kollektif bilicaltimiz ilk defa bu transferde su yuzune vurmus ayni his ve ozlemleri tasiyan taraftarin sinerjik gucu de farkedilmistir. Ayni amaca kanalize ettigimiz zaman bu sinerji (belki abartili olacak ama) Trabzonspor`un saglikli geleceginin garantisidir. Taraftarimiz bu gucu kollektif ve orgutlubir sekilde yapici olarak kullanabilirse duzeltemeyecegimiz bir sey yoktur. Yalniz bunu kulubu idare edenlere hissettirmek gerekir.

6. Bir tramva yasadik. Bu tramvayi en hizli sekilde atlatip tekrar normal hayata donmek; takima maksimum destek vermek zamanidir. Takimin mutlaka en kotu ihtimalle ligi ikinci bitirmesi gerekmektedir. Yazin yapilacak akilli transferlerle (ki bu transferler icin ilgili ekipler calismalarina simdiden baslamalidir) Sampiyonlar ligine mutlaka katilinmalidir. Kulubumuzun sinif atlamasi icin Sampiyonlar ligine katilmasi hayati onem arz etmektedir. Kurumsallasmamiz ancak bu sekilde saglikli bir zemine oturabilir.

Saygi ve sevgilerimle...

BDiler61
04.02.2005, 20:46
bazi arkadaslari anlamak mümkün degil adam 4 ay sonra gelecek yaslanir diyorlar var mi böyle bir sey ya adam çok iyi bence gelsin ama sene sonuda bu wisla sorun çikarabilir

seyyahali
04.02.2005, 20:56
NE BILEYIM TAKIM IÇIN MI TRANFER YAPILIYOR YOKSA TARAFTARA ISTE TRANSFER YAPTIK DEMEK IÇIN MI BILDIGIM TEK SEY VAR DEVRE ARASI TRANSFER TAKIMA NE KADAR FAYDA SAGLAR ODA SÜPHELI

#10 Fietra
04.02.2005, 21:05

Maalesef transfer olumsuz neticelenmis. Saglik olsun. Benim kanaatimce biz Zurawski`yi yazin da transfer edemeyiz. Bu transferle ilgili yasanan bircok sey hic cikmayacak sekilde hafizalarimiza kazinacaktir. Bunun yaninda bu basarisiz girisimden cikardigimiz (cikarmamiz gereken) ve ileriye donuk bize yol gosterecekbazi dersler vardir:

1. Yonetimimiz buyuk transferler yapacak capta degildir. Biz, mevcut kulup yapisi ve imkanlarimizla yildiz oyuncu alamayiz! Bu durum birkac yil daha boyle devam edecektir. O yuzden taraftar olarak bos hayaller pesinde kosmayalim. Anelka vb. tarzi transferler ise bize isik yili mesafededir maalesef. Bizim kisa vadede yapabilecegimiz ve aslinda bunyemize de uyan, futbolcu yetistirmektir. Bu, gerek kendi altyapimizdan terfi ettirecegimiz futbolcularla gerekse ozellikle Guney Amerika ve Afrika`daki yetenekli gencler uzerinde yapacagimiz uzun vadeli ve sistematik calismalarla mumkun olacaktir. Bunun icinde profesyonel bir ekibe ihtiyac vardir. Transfer donemlerinde yapilan alelacele seyahatlar kendimizi kandirmaktan baska bir ise yaramaz.

2. Takimimizin dunya capindaki itibari maalesefbizim zannettigimiz duzeyde degildir. Bu transferdenemesi bunu tum ciplakligiyla ortaya koydu. Hos ve bos soylemlerle dunya takimi olun muyor ne yazik ki. Siradan bir Polonya takimi cok guzel hatirlatti bize bunu!

3. Yonetimlerimizin ve kulubumuzun lobi gucu yok. Bu da bizi bir cok psikolojik ve maddiavantajdan mahrum ediyor.

4. Bugune kadarki yonetimlerimiz (bugunku dahil) populist olmayi samimi olmaya tercih etmislerdir. Olmayan imkanlarla taraftar gereksiz yere heyacanlandirilmistir.

5. Yalniz, bu tur heyecanlara ne kadar ac oldugumuzu bu transfer macerasi gun gibi ortaya cikarmistir. Zurawski sadece bir futbolcu olmanin otesinde, bizim icin cok farkli seyler ifade eden bir buyuk semboldu. Bizler Zurawski`nin sahsinda Zurawski capindaki transferlere ozlemimizi ortaya koyduk. Transfer hayal kirikligi ile neticelense de kollektif bilicaltimiz ilk defa bu transferde su yuzune vurmus ayni his ve ozlemleri tasiyan taraftarin sinerjik gucu de farkedilmistir. Ayni amaca kanalize ettigimiz zaman bu sinerji (belki abartili olacak ama) Trabzonspor`un saglikli geleceginin garantisidir. Taraftarimiz bu gucu kollektif ve orgutlubir sekilde yapici olarak kullanabilirse duzeltemeyecegimiz bir sey yoktur. Yalniz bunu kulubu idare edenlere hissettirmek gerekir.

6. Bir tramva yasadik. Bu tramvayi en hizli sekilde atlatip tekrar normal hayata donmek; takima maksimum destek vermek zamanidir. Takimin mutlaka en kotu ihtimalle ligi ikinci bitirmesi gerekmektedir. Yazin yapilacak akilli transferlerle (ki bu transferler icin ilgili ekipler calismalarina simdiden baslamalidir) Sampiyonlar ligine mutlaka katilinmalidir. Kulubumuzun sinif atlamasi icin Sampiyonlar ligine katilmasi hayati onem arz etmektedir. Kurumsallasmamiz ancak bu sekilde saglikli bir zemine oturabilir.

Saygi ve sevgilerimle...

Çok dogru bir yazi ancak.

bu madde bazi yönetimler için yargisiz infaz olmaz mi benim yasim itibariyla yetmez ama.

The Londoner
04.02.2005, 21:13
Osmancigim bu ifadeyi biraz daha acarak M.Ali Yilmaz ve sonrasi yonetimler seklinde duzeltebiliriz. Arada basarili diyebilecegimiz bir Faruk Ozak denemesi olsada bu sadece bir istisna. Son 20 yildir degisen pek bir sey yok.

Mollasalihoğlu
04.02.2005, 22:07
her ne kadar faruk ozak'in paraya kiyip unal'a bi alternatif almamasi gibi bi durum da olsasmileys/smiley19.gif

gerçekten taraftarimiz boyle oldugu sürece sirtimiz yere gelmez ama biraz daha pratikte de destek olmali taraftar sadece forumda yaziyla degil

İleli
04.02.2005, 22:14
Oncelikle yonetmenimiz hasancavit abimize cok tesekkurler oyuncularimiz Meton Akbasoglu Maciej Zurawskiye cok tesekkur ediyoruz cok iyi oynadilar helal, kolay degil 2 saatlik film degil bu tam 5 GUNLUK biz izleyiciler olarak 5 gun saglam bi film izledik iyi dayandik usutmedik kafayi yemedikartik yaz'a 2.bolumu yaza bekliyoruz...

TRANSFER OF MACIEJ ZURAWSKI

Episode 2

sanatik
04.02.2005, 22:16
hasancavit düsüncelerine katiliyorum.

özelliklede taraftarin zurawski transfer görüsmeleri ile ümitlenmesi su
anki kadronun sampiyonluk icin yetersiz kalabilecegini ortaya koyuyor.

Tabiiki su anki kadro ilede mümkün diyoruz ama zurawski transferindeki
feedback sampiyonluk icin en büyük eksigimizide göstermis oluyor. Kim
ne derse desin iyi bir santrofor olmadan yine zorlanacagiz gol
yollarinda maalesef ve her macda bu acidan tedirgin kalacagiz.

En azindan ortasaha sorununu miroslaw ile giderebildigimiz ( inschallah
) düsünüyorum yinede ama hücum futbolu icin kadroya bir uygun santrofor
eklenmesi bizi cok daha iddiali duruma getirecekdi sampiyonluk
yarisinda.

En azinda zurawskiden haric bir alternativ bulundurulmasi gerekiyordu.
O olmasa digeri transfer edilebilirdi. Zurawskinin Miroslaw ile 5
yildir birlikde oynamasi ve birbirine uyum saglamalari onun transfer
edilmesinin daha uygun oldugunu göstersede bir baska santrofor olmasida
isimize yarayacakdi. Nedense santrofor meselesi hernekadar zurawskinin
transferi icin cok caba harcansada o kadar önemli bulunmadiki bir
alternativ transfer yapilmadi.

ikinci bir santrofor ile ayni zamanda görüsülmesi hem yamuk krakowuda
etkiliyecekdi. Akilli bir davranis olurdu ama isi isden gecdi artik.

Edited by: sanatik

tsmaniac
04.02.2005, 22:22
Bir Zurawski programinin daha sonuna geldik sevgili seyirciler bir dahaki proramin ismi fildisi sahillerinin Kufamunga takiminda forma giyen yildizi Gonsanense yazin görüsürüz...

BDiler61
04.02.2005, 23:07
bu konunun kapanmasi lazim

Punisher-61
04.02.2005, 23:23
100. sayfadan sonra bu konuyu Pardon bu Filmismileys/smiley1.gifkapatalimsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Harun-61
04.02.2005, 23:59
hasan abi, bence en önemli konu bu:

------

artk sadece para ile de olmuyor bu isler, lobby sart, herzaman heryerde..!

Guests
05.02.2005, 00:22
Kazamiz mübarek olsun.Onca gerginlik,onca endise onca bunalim bosunaymis.Yanimiza kar kalan çektigimiz eziyet

Muhalif
05.02.2005, 00:27
hayali bile güzeldi.. hasancavit abi.. simdi londoner olmussun gerçi.. dedigin gibi yillar sonra zurawski sahsinda takimimiza yildiz bir oyuncu transferi heyecanini yasarken özellikle wisla sitesinden haberleri çevirdigin için çok tesekkürler... burada gerçekten öyle bir hava olusmustu ki emin olun yöneticilerden biri gerçekten siteyi takip ediyor olsaydi o duygu ile varini yogunu satar almaya çalisirdi bu adami.. neyse nasip degilmis diyelim yine de zülfiyare dokunmasin fazla.. her ne kadar Muhalif olsak dasmileys/smiley2.gif

The Londoner
05.02.2005, 00:42
hasan abi, bence en önemli konu bu:

------

artk sadece para ile de olmuyor bu isler, lobby sart, herzaman heryerde..!

Dedigin gibi belki de birinci madde olarak yazmaliydim.Edited by: The Londoner

The Londoner
05.02.2005, 00:45
hayali bile güzeldi.. hasancavit abi.. simdi londoner olmussun gerçi.. dedigin gibi yillar sonra zurawski sahsinda takimimiza yildiz bir oyuncu transferi heyecanini yasarken özellikle wisla sitesinden haberleri çevirdigin için çok tesekkürler... burada gerçekten öyle bir hava olusmustu ki emin olun yöneticilerden biri gerçekten siteyi takip ediyor olsaydi o duygu ile varini yogunu satar almaya çalisirdi bu adami.. neyse nasip degilmis diyelim yine de zülfiyare dokunmasin fazla.. her ne kadar Muhalif olsak dasmileys/smiley2.gif

Senin de Muhalif`ligin hayirli olsun! Ne yapalim Zurawski sendromundan ancak kendimizi yenileyerek kurtulabiliriz diye dusunuyorum.smileys/smiley36.gifTatli bir ani olarak kalacak hatiralarimizda...

The Londoner
05.02.2005, 00:50
Bu konu basligi altinda degisik vesilelerle bana tesekkur etme nezaketi gosteren tum arkadaslarima ben de tesekkuru bir borc biliyorum.smileys/smiley17.gifsmileys/smiley32.gif

İleli
05.02.2005, 00:50
Topice sahip cikalimsmileys/smiley36.gifaz gulmedik az uzulmedik az sevinmedik

Bu arada 100.cu sayfayida ben acmis oldum cok gururlandimsmileys/smiley32.gifEdited by: Bodyguard-61

Muhalif
05.02.2005, 01:04
bu sayfa eger kapanacaksa bile zurawski konusunda sanirim -50-60 li sayfalardan basliyor- yazilip çizilenleri saklamamiz mümkünse saklanilmasini isterim site yöneticilerimizden.. o sayfalarda umut-umutsuzluk-hüsarn-girgir-samata hersey var.. karadeniz insaninin en umutsuz anda bile nasil neselendigini, espri yetenegini v.b anlatiyor o sayfalar.. gerçekten hos bir ani olarak bahsettigim sayfalar kalsa iyi olacak..

tekrardan o heyecani birlikte paylastigimiz dostlara selamlar..

eski BesinciMevsim.. yeni Muhalif olarak..

TheCrow
05.02.2005, 04:23
Arkadaslar önce herkesten özür diliyorum,evet biliyorum konuyu kapattik,ümidimiz kalmadi...Ama su haberi de görmezlikten gelemeyiz.Artik iyi midir kötü müdür karar veremiyorum,çünkü ben artik bu konuyu fazladan bir saat daha kaldirabilir miyim bilmiyorum...

(Türkiye Gazetesi)
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>Zurawski'de umut var</DIV>
05 Subat 2005 Cumartesi</DIV>
<DIV =>Transfere engel yok
Ara transfer döneminin sona ermesiyle Polonyali yildiz Maciej Zurawski konusunda hayalleri yikilan Trabzonspor?u FIFA sevindirdi... FIFA?nin ?28 Mart 2002 tarih 801 sayili sirküleri madde 6?, transferin sona erdigi 1 Subat 2005?de Zurawski ile 3 yillik sözlesme imzalayan ve ulusal federasyonun kayitlarina geçen Trabzonspor?un bu transferi için bordo-mavili kulübe 30 günlük ek süre taniyor. Türkiye Futbol Federasyonu kayitlarinda Trabzonspor?un mali olarak görünen Zurawski konusundaki tek ?eksik evrak? uluslararasi sertifika olmasi Trabzonspor?un bu transferi 2 Mart tarihine kadar gerçeklestirmesine izin veriyor. Ayrica bu konudaki sirküleri hem Trabzonspor?a hem de futbolcuya FIFA?ya sikayet hakki taniyor.

TFF de dogruladi
FIFA?nin transferlerde uluslararasi sertifika konusundaki eksik evrakin tamamlanma konusunda tanidigi süre ile ilgili ülke federasyonlarina gönderdigi ?761 nolu sirküleri bölüm dört madde 6? da bu transer konusunda bordo-mavililere süre taniyor. Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri de kayitlarina geçen bu transferle ilgili olarak bordo-mavili kulüpten eksik evraki beklediklerini açikladi. FIFA?nin kendisine tanidigi hakla Zurawski konusundaki çabasini sürdüren bordo-mavililer dün aksam kamptan ayrilarak kulübünü ikna için Krakow?a giden Zurawski?den haber beklemeye basladi. Bu arada kulübünün tavrini protesto eden Zurawski, dünkü FC Winterthur maçina da çikmadi. 12 Mart?a kadar transfer süresi olan CSKA Moskova takiminin Zurawski için Wisla Krakow Kulübü ile masaya oturmasi Trabzonspor yönetimini telaslandirdi. </DIV>
<DIV =></DIV>
<DIV => ------------------------------------------------------------ -------</DIV>
<DIV =></DIV>
<DIV =>Ne bitmez çilemiz varmis bizim arkadaslar...
</DIV>

sanatik
05.02.2005, 05:15
tesekkürler crow

inanilmaz bir durum.

TheCrow
05.02.2005, 05:26
Sanatik gerçekten de dedigin gibi inanilmaz,hatta inanmak istemiyorum...

Ama benim aklima bir fikir geldi...Simdi hepimiz resmi site araciligiyla Zurawski'yi almalari için yönetimden istekte bulunsak,kaç gündür bu transferle yatip bu transferle kalktigimizi anlatsak,taraftara bu transferin büyük bir heyecan getirecegini,tribünlere ve üyelige olumlu yansiyacagini,yani Trabzonspor adina çok olumlu bir transfer olacagini anlatsak hatta yalvarsak belki de bu transferi bitirmek için ellerinden geleni yaparlar ne dersiniz?..

Analyzer
05.02.2005, 05:38
Wisla Krakow,yillarca kulübüne hizmet etmis futbolcusunu binbir türlü bahaneyle Trabzonspor'a vermemek için direndi. Bu isin altinda baska isler var. Besbelli. Aziz Yildirim'in Wisla'ya Zurawski'yi Trabzonspor'a vermemeleri içinpara vermedigi ne malum? Recep Tayyip Erdogan'in fenerli oldugunu bilmeyen yok. Acaba ayni ödeme garantisi sorununu fener yasasaydi Tayyip araya girmez miydi? Geçen sene bir avuç tinerci fener taraftari piçin Avni Aker'de çikardigi olaylari savunan basbakan, 5 kurus parasi bile yokken Fransa'dan transfer yapabilen g.s., Fransa'dan kat kat daha fakir olan Polonya'dan Zurawski'yi transfer edemeyen Trabzonspor. Bunlar midemi bulandiriyor. "Fair play" in tam olarak Türkçe karsiligi "Adil oyun". Bu oyun ne kadar adil? En ufak bir olayda dahi karsimizda basbakani, yolsuzluktan beslenen çapulcu mafyayi, mafyanin hakkindan gelemezken Trabzonspor'un hakkindan gelmeye yemin etmis devleti, federasyonu, merkez hakem komitesini, basini, televizyonu...Hepinizin hakkindan Trabzonspor gelsin insallah. Bir futbolcu transfer edecegiz o da zehir oldu be.

Cenk'in konu hakkinda yazdiklarina katiliyorum. Zurawski transferi konusunda yazilanlar tam da arsivlik. Trabzonspor taraftarinin kime kizarsa kizsin takimina asik oldugunun belgesi. Iste bu ask bizi hep zirvede tutuyor. Yillardir ne devletten, ne federasyondan, ne medyadan ne de hakemlerden destek görüyoruz. Oysa 3 Istanbul takimi bizim destek görmedigimiz bu güçlerden sonuna kadar destek görüyor. Biz bu yalnizligimiza karsin hala sampiyonluga oynuyoruz bütün oyunlara karsi da dimdik direniyoruz. Zurawski transferi konusunda takimina olan askini ispatlayan taraftardan sonuna kadar destek bekliyorum. Trabzonspor'un sahipsiz olmadigini ispatlayalim lütfen. Sonuna kadar Trabzonspor, sonuna kadar destek. Var misiniz?Edited by: Analyzer

sanatik
05.02.2005, 06:39

Ama benim aklima bir fikir geldi...Simdi hepimiz resmi site
araciligiyla Zurawski'yi almalari için yönetimden istekte bulunsak,kaç
gündür bu transferle yatip bu transferle kalktigimizi
anlatsak,taraftara bu transferin büyük bir heyecan
getirecegini,tribünlere ve üyelige olumlu yansiyacagini,yani
Trabzonspor adina çok olumlu bir transfer olacagini anlatsak hatta
yalvarsak belki de bu transferi bitirmek için ellerinden geleni
yaparlar ne dersiniz?..

ben varim - imza kampanyasi :-)

Analyzer
05.02.2005, 06:46

Ama benim aklima bir fikir geldi...Simdi hepimiz resmi site araciligiyla Zurawski'yi almalari için yönetimden istekte bulunsak,kaç gündür bu transferle yatip bu transferle kalktigimizi anlatsak,taraftara bu transferin büyük bir heyecan getirecegini,tribünlere ve üyelige olumlu yansiyacagini,yani Trabzonspor adina çok olumlu bir transfer olacagini anlatsak hatta yalvarsak belki de bu transferi bitirmek için ellerinden geleni yaparlar ne dersiniz?..

ben varim - imza kampanyasi :-)

Yok artik daha neler? Böyle bir imza kampanyasi Trabzonspor futbolcularinin, yönetiminin konsantrasyonunu bozmaktan baska bir ise yaramaz. Lig basladi artik. Taraftar olarak bize düsen takimi desteklemektir. Genç ve basarili bir kadromuz var. Bir adam eksik bir adam fazla bizi bu kadar etkilememeli. Zurawski gelse iyi olurdu bence de o ayri konu. Ancak gelmese de zaten çok kaliteli bir kadromuz var elimizde. Destek diyorum.

TheCrow
05.02.2005, 06:59
Evet imza kampanyasi olmaz.Bu arada Zurawski'yi çok istiyoruz ama bu kesinlikle diger futbolcularimizi yetersiz gördügümüz anlamina gelmemektedir,her zaman futbolcularimizin ve yönetimimizin arkasindayiz,ancak iyi bir transfer,sampiyonluk yolunda yüklerini hafifleteceginden futbolcularin da menfaatinedir...Ben Trabzonspor'da futbolcu olsaydim Zurawski'nin transferini isterdim...

sanatik
05.02.2005, 07:10
o zaman fatih tekkenin sakatlanmasindan sonra iletelim ne dersiniz ?

sezon sonu 3 / 4 üncü oldukdan sonra niye 1 / 2 inci olamadik kadromuz iyidi diyip tutusur yanariz.

gercekci olmakdan yanayim. uefaya katilabilirsek basari sayilir.

Edited by: sanatik

TheCrow
05.02.2005, 07:28
Ben aslinda Zurawski defterini tamamen kapatmakla yönetime talepte bulunmak arasinda kararsizim...Ama yönetimden istekte bulunsak da bu istegin rica sinirini asmamasi gerektigikanaatindeyim.Yani,tabi ki transferin gerçeklesmesinden duyacagimiz memnuniyeti dile getirelim ama bunu bir imza kampanyasi seklinde yapmayalim.Eger transferle ilgili birazcik niyetleri kalmissa etkili olabiliriz.

sanatik
05.02.2005, 07:53
bende pek bir faydasi olmayacagina inandigimdan iletmemekden yanayim bu
saatten sonra. Her ne kadar mart ayina kadar bir dönem sözkonusuda
yinede hersey belirlenmis durumda.

Bu saatten sonra yönetime düsüncelerimizi iletsek bile pek bir sey degisemeyeceginden böyle kalmasi daha hayirli olur.

Muhalif
05.02.2005, 09:32
benim kafamda da bu is bitti.. tekrar o strese girmek istemiyorum dogrusu.. burada yöneticilerle irtibati olan arkadaslar vardi.. onlardan ricam su transfer baslayali beri bu konu hakkinda yazilanlari herhangi br yöneticimize okutmalaridir.. 31 bin gibi bir rakam telefuz edilmisti kapatilan baska bir konuda.. bu transferdeki gelismeleri ögrenebilmek için siteye ugrayanlarin sayisi mi neydi.. bunlari bilsin istiyorum yönetim.. hani bmn yi takip ediyorlardi? bence etseler ne yapip edip alirlardi bu oyuncuyu..

Çagman
05.02.2005, 10:28
Zurawski nin Takimimiz için heyecan duydugu bes beLLi iste BoyLe futboLcuLar bize Lazim Adam resmen beni aLin diyor!

YoneticiLeri Tebrik etmek Lazim beLki isini bitiremediLer ama Bizim OnceLeri TopcuLarimizin Baska KlupLere KacmasI Durumu vardi.Suan aynisini biz yapiyoruz smileys/smiley2.gif

tabii yeni geLen poLonyaLida bu Konuda cok etkiLi.,

Harun-61
05.02.2005, 10:43
Arkadaslar önce herkesten özür diliyorum,evet biliyorum konuyu kapattik,ümidimiz kalmadi...Ama su haberi de görmezlikten gelemeyiz.Artik iyi midir kötü müdür karar veremiyorum,çünkü ben artik bu konuyu fazladan bir saat daha kaldirabilir miyim bilmiyorum...

(Türkiye Gazetesi)
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV ="subject">Zurawski'de umut var</DIV>
05 Subat 2005 Cumartesi</DIV>
<DIV ="">Transfere engel yok
Ara transfer döneminin sona ermesiyle Polonyali yildiz Maciej Zurawski konusunda hayalleri yikilan Trabzonspor?u FIFA sevindirdi... FIFA?nin ?28 Mart 2002 tarih 801 sayili sirküleri madde 6?, transferin sona erdigi 1 Subat 2005?de Zurawski ile 3 yillik sözlesme imzalayan ve ulusal federasyonun kayitlarina geçen Trabzonspor?un bu transferi için bordo-mavili kulübe 30 günlük ek süre taniyor. Türkiye Futbol Federasyonu kayitlarinda Trabzonspor?un mali olarak görünen Zurawski konusundaki tek ?eksik evrak? uluslararasi sertifika olmasi Trabzonspor?un bu transferi 2 Mart tarihine kadar gerçeklestirmesine izin veriyor. Ayrica bu konudaki sirküleri hem Trabzonspor?a hem de futbolcuya FIFA?ya sikayet hakki taniyor.

TFF de dogruladi
FIFA?nin transferlerde uluslararasi sertifika konusundaki eksik evrakin tamamlanma konusunda tanidigi süre ile ilgili ülke federasyonlarina gönderdigi ?761 nolu sirküleri bölüm dört madde 6? da bu transer konusunda bordo-mavililere süre taniyor. Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri de kayitlarina geçen bu transferle ilgili olarak bordo-mavili kulüpten eksik evraki beklediklerini açikladi. FIFA?nin kendisine tanidigi hakla Zurawski konusundaki çabasini sürdüren bordo-mavililer dün aksam kamptan ayrilarak kulübünü ikna için Krakow?a giden Zurawski?den haber beklemeye basladi. Bu arada kulübünün tavrini protesto eden Zurawski, dünkü FC Winterthur maçina da çikmadi. 12 Mart?a kadar transfer süresi olan CSKA Moskova takiminin Zurawski için Wisla Krakow Kulübü ile masaya oturmasi Trabzonspor yönetimini telaslandirdi. </DIV>
<DIV =""></DIV>
<DIV ="">------------------------------------------------------------ -------</DIV>
<DIV =""></DIV>
<DIV ="">Ne bitmez çilemiz varmis bizim arkadaslar...
</DIV>

yilan hikayesi oldu resmen, delirmemek elde degil...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley11.gif

Emorfo
05.02.2005, 10:52
Bence abartiyorsunuz. Zurawski iyi futbolcudur ancak öyle süper bir transferde degildir. Su da varki Trabzonspor'da çok basarili olabilirdi. Ancak yinede bu denli beklentiye neden olacak bir futbolcu olduguna inanmiyorum. Iyikide transfer gerçeklesmemis. O yasta birine geri dönüsü olmayan yüksek bir bonservis ücreti ödemek Trabzonspor'a zarar verirdi. Sunu unutmamak lazim ki. Transfer sezonunda orta sahaya ve defansa futbolcu lazim diyorduk ikisi de alinmadi mi. Yapilan iki transferde direk ilk 11'de oynayacak futbolcular. Bu kadar fazla büyütmemek lazim. Sampiyonluk Zurawski'ye mi bagli bence degil. Hücum bölgesinde bence sikinti yasamayiz. Önemli olan orta sahaydi ve Szymkowiak erken uyum saglarsa mükemmel olacak. Futbolcu konusunda yapilan degerlendirmeler çok olumlu. Uzak mesafeden etkili sutlari var duran toplari iyi kullanabilir. Mücadeleci ve paslari çok iyi olan bir futbolcuymus. Insallah öyledir :)

Turgut Altun
05.02.2005, 11:03
ilk yarida puan kaybettigimiz maçlarin hepsinde hucum bölgesindeki yetersizligimiz yüzünden kaybettik puanlari.rakip ceza sahasi çevresinde bos bos top çevirdik.hatta bir aralar tolgadan bile medet umduk.bence forvet lazimdi ama olmadi.insallah sezon sonunda iyi bir forvet aliriz.

Emorfo
05.02.2005, 11:13
ilk yarida puan kaybettigimiz maçlarin hepsinde hucum bölgesindeki yetersizligimiz yüzünden kaybettik puanlari.rakip ceza sahasi çevresinde bos bos top çevirdik.hatta bir aralar tolgadan bile medet umduk.bence forvet lazimdi ama olmadi.insallah sezon sonunda iyi bir forvet aliriz.

o birazda ziya hocanin taktiginden kaynaklaniyordu. biraz defansif oynuyorduk. bir kere olsun rakibi bogan,sagli sollu ataklar yapan bir Trabzonspor izleyemedik. 8 defansif futbolcuyla sahaya çikiyorduk, golleri Fatih ve Gökdeniz'den bekliyorduk. Geçen hafta ilk kez Gökdeniz ve Fatih gol atmadan maç kazandik, bu degisimin bir göstergesi. Sakatlik vs olursa sikinti yasariz tabiki, normal sartlarda hücüm böllgesinde sorun olduguna inanmiyorum. E tabi kim istemez son vuruslari mükemmel olan bir futbolcuyu :)

Tandogan
05.02.2005, 11:54
Zurawski'yi gerçekten de hemen hemen hepimiz çok istedik.Üstelik %100'e yakinimiz adami daha bir kez bile ne TV'den canli olarak, ne de çiplak gözle seyretmis degiliz.Ama kalitesine hepimiz güveniyoruz.Taraftar olarak bu isin üzerine niye bu kadar düstük dersek,bence bunun sebebi su:Yillardir yaptigimiz saçma sapan transferlerden sonra, bize gerçekten de katki saglayabilecek böyle bir oyuncunun alinma ihtimali dogunca hepimizde ister istemez bir umut olustu.

Ama kabul ediyorum ki biraz abarttik galiba.Sonuçta bence bizim asil ihtiyacimiz orta sahaya iyi bir oyuncu transferi idi.Oraya aldigimiz Polonyali'yi bu Zurawski transferi yüzünden unuttuk.Onun iyi çikmasi takima bayagi bir arti güç katacaktir.Fakat bu arada hani bir lâf vardir ya;"Dimyata pirinci almaya giderken evdeki bulgurdan da olmak" diye.Biz de bu Zurawski'yi alacagiz diye Agustin'i de yolladik ve forvet de pek alternatif kalmadi.(Gerçi onun da pek hayri yoktu o da ayri mesele)

Simdi yazilanlari okuyorum; transfer olayinde yine yeni gelismeler olabilecegi ihtimalleri doguyormus.Artik bu konu hakkinda fazla da yoruma gerek duymuyorum.Ben kendimi daha önce de söyledigim gibi bu isin olmayacagina göre sartlandirmis durumdayim.Eger yarin bir gün yeni bir sürpriz olursa extra sevinç ve nese kaynagi olur.Bu arada yöneticilerimiz de bu transfer sayesinde olusan bu atmosferi gördükten sonra umarim bundan sonraki transferlerini yaparken biraz mantikli davranirlar.5-6 tane siradan yabanci oyuncu alacaklarina, takima extra güç katabilecek kaliteli 2-3 yabanci almalari bence daha iyi.Illa kontenjani dolduralim diye 6 tane yabanci istemiyorum.Kaliteli olsun da 2-3 tane olsun o da yeter.Sonuçta Türk oyuncularin en iyileri bizde;su an puan olarak ligde istedigimiz yerde degilsek bunun nedeni, yabanci oyunlarimizin yetersiziligidir.

Bülent Şirin
05.02.2005, 14:22

Saygi ve sevgilerimle...

Sayin The Londoner,

Bu güzel yaziniz ve içerigindeki nefis analizler için size can-i gönülden tesekkür ediyorum. Alinti yapmamin yegane sebebi, forumda daha fazla arkadasa ulasmasini temin etme çabasidir. Örnegin benim de gözümden kaçmisti, bir arkadasim haberdar etti. Elbette forum düzeninin isleyisi açisindan bakinca bu kaçinilmaz bir durum, sikayet edecek bir sey degil... Bunun böyle olmasi gerekiyor, en azindan daha kullanisli bir format bulununcaya kadar... Her yazimiz için ayri bir baslik açacak halimiz yok.

Arkadaslar sagolsunlar, benim de "Sampiyonluk Dedigin..." adli yazimi daha fazla kisi okusun diye arada bir altina yazi yaziyorlar...

Son olarak size tekrar tesekkür ediyor, olumlu ve yapici mahiyetteki yazilarinizin devamini bekledigimi bilmenizi arzu ediyorum.

Saygilar...