PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Devre Arasi Transferleri

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9

The Londoner
25.01.2005, 21:21
VARAN 1(Ajansspor`dan):

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =normal10siyah>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>25Ocak2005 20:07</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/MiroslawSzymkowiak01.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV =lineStory align=left>Szymkowiak tamam !..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor, Polanya'nin Wisla Krakow takiminda forma giyen orta saha oyuncu Szymkowiak'in isini bitirdi.. Bordo mavililer, Zurawski için ise bastiriyor..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV align=center>
var nt=String(Math.random()).substr(2,10);document.wri te ('<scr' + 'ipt = src=http://reklam2.ajansspor.com/abm.asp?z=17&nt=' + nt+ '><\/scri' + 'pt>');

< = src="http://reklam2.ajansspor.com/abm.asp?z=17&amp;nt=8140393056">
http://reklam3.ajansspor.com/banners/YESILKART_FIRSAT.GIF (http://reklam3.ajansspor.com/abmc.asp?b=24&amp;z=17) </DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor, Polanya'nin Wisla Krakow takiminda forma giyen orta saha oyuncu Szymkowiak'in isini bitirirken, ayni takimda oynayan forvet oyuncusu Zurawski'yi de transfer etmek için bastiriyor. Bordo-mavili takim, Polanya takimina 2 oyuncu için 3 milyon euro teklif etti. Teklifin kabul görmesi durumunda Zurawski ve Szymkowiak Trabzon'a getirilecek. </TD></TR></T></TABLE>

#10 Fietra
25.01.2005, 22:04
Hakan Yakin,Locatelli,Ze Roberto bu isimler 2 takimin transferinde de duydumsmileys/smiley1.gifNi gün ona veriyor gazeteler obür gün buna

My
26.01.2005, 00:12
Ibrahim Sahin "Transferde Sona Yaklastik"
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/250105ibrahim.jpgBasin ve Halkla Iliskiler Sorumlumuz Ibrahim Sahin, transferin bugün yarin sonuçlanacagini ve bununla ilgili açiklamanin yapilacagini söyledi. http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gifMehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde haftalik basin toplantisi düzenleyen Ibrahim Sahin, Teknik Direktörümüz Senol Günes'in uygulamalarinin futbol takimina, taraftara ve kendilerine güven asiladigini belirterek "Teknik kadromuz ve futbol takimimiza inancimiz tamdir. Ama hepsinden önemlisi büyük taraftarimiza ve camiamiza güveniyoruz ve inaniyoruz. Trabzonspor inançli bir takimdir. Bir halk takimidir. Trabzonspor gücünün insanlardan almaktadir. Trabzonlu olan, olmayan sag duyulu insanlarin takimidir. Dogru olanlari yapmaya devam edecegiz. Taraftarimiz coskusunun Kayserispor maçi ile birlikte Hüseyin Avni Aker Stadyumu'na gelerek tüm Türkiye'ye göstermesini bekliyoruz" dedi.

Ilk yarida hakem hatalari oldugunu ancak hakemlerin basarili bir ilk yari geçirdigini ifade eden Ibrahim Sahin "Bize göre basarili bir ilk yari geçirmislerdir. Ikinci yarida da bu basarilarinin devam etmesini diliyoruz. Buna olan inancimiz tamdir. Gördüklerini çalarak maçlari yönetmelerini bekliyoruz. Kulübümüz ilk yarida oldukça fazla ceza almistir. Futbol kulüplerinin içinden en fazla ceza alan kulüplerden biriyiz. Sanki gözlemciler Trabzonspor'a ceza yazmak için maçlara geldigi izlenimi uyandiriyor bende. Samsunspor deplasmaninda taraftarimizi Samsunspor taraftarlarinin kiskirtmalarina ragmen olumsuz hiçbir hareket yapmamistir ama bu maçtan sonra kulübümüz ceza almistir. Antalya'da bir avuç taraftarimiz bulunmasina ragmen yine bize ceza vermislerdir. Bunlarin bundan sonra takipçisi olacagiz" diye konustu.

<DIV align=right>25.01.2005 14:51:00</DIV>
<DIV align=left> Transfer konusunda bu sefer yönetimimiz yüzümüzü güldürecek gibi arkadaslar. Ben oldukça umutluyum. </DIV>
<DIV align=left> Bu arada sunuda belirtmeden geçemiicem. Basin sözcümüz Ibrahim SAHIN gerçekten mükemmel açiklamalar yapiyor. Tam Trabzonspor felsefesini, ruhunu yansitan açiklamalarda bulunuyor. </DIV>
<DIV align=left>'' Trabzonspor inançli bir takimdir. Bir halk takimidir. Trabzonspor gücünün insanlardan almaktadir. Trabzonlu olan, olmayan sag duyulu insanlarin takimidir. '' smileys/smiley32.gif</DIV>

Tansu Onur Erdoğan
26.01.2005, 07:28
benim düsüncem bu futbolcularin yerine baska alinsin ikiside 29 yasindaymis ilerisi yok yani maliyetleride bayagi tutuyo...bunlar en fazla 3 sene oynar sonrada elde kalir...!

Muhalif
26.01.2005, 09:21
en fazla 3 sene oynayacak oyuncular da lazim takima.. özellikle avrupa kupasi maçlarinda bu tür oyuncularimiz olmamasinin eksikligini çok çektik.. wisla krakow her sene avrupada büyük sürprizlere imza atan br takim.. kesin ünlü bir takimi eler elenmeden önce.. ve bu adamlar da 4-5 senedir bu takimda oynuyorsa avrupa tecrubesine sahiptirler.. bir hagi 30 yasindan sonra gs yi uefa kupasina tasidi.. kaliteli ve profesyonelse 35 yasinda da olsa gelsin derim ben..

Akin-61
26.01.2005, 09:28
bunlar kimdir necidir nasil topçudur ne ederler ?

Özkan Erdem
26.01.2005, 10:19
yerel gazetelerden anladigim kadariyla polonyalilar için arada 600.000 euro fark kalmis insallah bu is biter.özkan kardes senin aradigin oyun kurucu avrupada 5-10 milyon euro (devre arasinda oldugumuzdan) bu adam da çok bos degil yani.bize, ayagindaki topu iyi kullanabilen, rakipten top kazanan ve takima uyum saglayacak oyuncu lazim.eger zurowskiyi alabilirsek uyum süreleri kisalir.olay budur.

insallah hakli çikarsin selçukabi. Ama en azindan daha teknik ve süratli olabilirdi. Gerçi Szymkowiak in katilmasi öyle bir oyuncu gelmesini engellemez. Her ne olursa olsun Zurawski transferi büyük bir sanstir, insallah son anda bir aksilik çikmaz.

Bu arada Hakan Yakin galatasaray la anlasmis, aslindaalinabilirdi çünkü türk statüsünde oynayacakancak 1 sezondur futbol oynamamasi düsündürücü..Edited by: QuakeviL61

selçukabi
26.01.2005, 10:19
bence bu adamlar 34-35 yasina kadar top oynarlar.bir de wisla krakow takiminin top oynama sekline dikkatinizi çekmek isterim.bu takim çok tempolu ve hizli futbol oynayan bir takim ve bunu oynatan da bu iki oyuncu diye düsünüyorum.hele szimkowiak oyunu baslatan adam takimda.wisla ve milli takimin orta sahadaki pasörü.

Guests
26.01.2005, 10:23
2 polonyalida kesin gelicek

Özkan Erdem
26.01.2005, 10:26
Ikiside çok teknik degil ancak bu eksiklerini mücadele güçleriyle kapatan adamlar, zurawski'nin bitirici özelligi yüksek ve de süratli, szymkowiak ise yaratici, iyi bir asistçi ve hirsli.. Ayrica Szymkowiak sik sik saç rengini degistiren bir adam smileys/smiley36.gifBir foto da siyah, digerinde kahve, bir digerinde sari ve baska bir tanesinde de kirmizi görebilirsiniz..

The Londoner
26.01.2005, 10:40
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>Arkadaslar, tekrar soyluyorum oyuncularin kalitesini tartismak yersiz. Bu oyuncular gibisi gercekten Turkiye`de az. Ayrica, uzun yillar sonra ilk defa kadro derinligi ve kalitesi (ruh ve inanc olarak her zaman onlardan ustun olsak bile!) acisindan Fener`le basedecek duruma geliyoruz. Besiktas ve G.Saray`i saymiyorum. Onlardan ilerideyiz zaten.</DIV>
<DIV =subject></DIV>
<DIV =subject>Benim tek derdim bu oyuncular ne kadar zamanda uyum saglar, su anki form durumlari nedir? Bildigim kadariyla Zurawski`nin hafif bir sakatligi var. Cunku devre arasinda surekli takimdan ayri calisti.</DIV>
<DIV =subject></DIV>
<DIV =subject>Asagida Turkiye gazetesinin bugunku haberi:</DIV>
<DIV =subject></DIV>
<DIV =subject>Polonyalilar geldi</DIV>
26 Ocak 2005 Çarsamba</DIV>
<DIV =>Zurawski kulübüne rest çekti
Dis transfer çalismalarindan bir türlü sonuç alamayan Trabzonspor?da kismet ayaga geldi... Bordo-mavililerin transferdeki iki gözdesi Miroslav Szymkowiak ve Maciej Zurawski?nin forma giydigi Wisla Krakow?un kamp için dün Antalya?ya gelmesi Trabzonspor yönetimini harekete geçirdi. Asbaskan Ömer Sari?nin, beraberinde bir yöneticiyle birlikte bugün Antalya?ya giderek hem kulüp yönetimi, hem de futbolcularla masaya oturacagi belirtildi. Bu arada kaptan Maciej Zurawski?nin Polonya basinina yaptigi açiklamalar Wisla Krakow Kulübü?nde sok etkisi yapti. Zurawski, ligin ikinci yarisinda Wisla Krakow?da degil, anlasmaya vardigi Trabzonspor?da forma giymek istedigini belirterek kulübünü transferini zora sokmakla suçladi.

Trabzon?da plase Locatelli
Polonya basininda genis yer bulan Wisla Krakow kaptaninin bu sok açiklamalarinin ardindan teknik direktör Werner Liczko?nun konuyla ilgili bugün bir basin toplantisi düzenleyecegi bildirildi. Trabzonspor, Dinamo Moskova ve Levante takimlarindan resmi teklif aldigini belirten kaptan Zurawski, ?Bu yasima kadar ülkemde forma giydim. Su anda en verimli dönemimi yasiyorum. Dört yil hizmet verdigim kulübümün bana zorluk degil, kolaylik saglamasini beklerim. Arkadasim Majdan?la konustum, benim için en ideal yer Trabzon. Türkiye?de oynamak istiyorum? açiklamasini yapti. Bordo-mavili yönetimin ise Szymkowiak ve Zurawski için önerdigi 3 milyon euroyu 250 bin euro daha artirdi. Trabzonspor yönetimi bir süredir görüsmelerini sürdürdügü Italyan futbolcu Tomas Locatelli?ye ise bugün Polonyali futbolculardan alinacak sonuca göre dönüs yapacak. ¥ M.Tahir Kum</DIV>

The Londoner
26.01.2005, 10:43
Quakevil kardesime: Her ikisi de teknik degil demissin. Teknik olmayan bir oyuncu (Zurawski) her sezon 22 gol ve 11 asist ortalamasiyla oynar mi?

Ömer SEVİNÇ
26.01.2005, 11:05
Bu Zurawski gerçekten iyi bir futbolcu. Insallah Lange gibi olmaz. Hatirlarsaniz o da gol krali falandi. Tabii alabilirsek...

Öbürünün iyi oldugu konusunda ciddi süphelerim var.

BU ADAM THIJS'E ÇOK BENZIYOR.

The Londoner
26.01.2005, 11:16
Lange geldiginde cok genc ve tecrubesizdi. Ayrica bizim Mehmet Yilmaz`in ozelliklerine sahip tipik bir pivot santrofordu. Fakat ne yazik ki takimimizin oynadigi sistem oyle bir oyuncuya donuk degildi. Neticede bizden ayrildi ve ona uygun sistemde oynayan Brugge`da bircok gol atti.

Syzmkowiak ise Belcika`li degil o kadar tasalanma!

Her sey cok guzel olacak...

Tansu Onur Erdoğan
26.01.2005, 11:51
valla yönetim bu sefer isi siki tutuyo anlasilan yeterki takviye yapsinla ama lucatelli de fena olmaz aslinda...

FANATIK61
26.01.2005, 12:25
2 Oyuncu Cuma günü imza atmak icin Trabzona gelecek. Bunu Muammer Saka söyledi. Hadi hayirlisi...smileys/smiley17.gif

The Londoner
26.01.2005, 12:33
Fanatik61, bu enformasyon saglam mi?

mahir_kuzey
26.01.2005, 12:37
HADI HAYIRLISI DIYELIM.TRANSFER OLDU ANLASILAN.

AYRICABU SENE SAMPIYONLUK KUPASINI KAZIM KOYUNCU KALDIRSIN DIYORUM.

selçukabi
26.01.2005, 12:38
bu haberin saglam olmasi, bizim de bonservis fiyatini biraz arttirabilecegimiz haberi alinmis olmasiyla baglantili olabilir.Muammer saka'nin kulagi kesiktir.dogru olabilir.

Salih61
26.01.2005, 13:49
HADI HAYIRLISI DIYELIM.TRANSFER OLDU ANLASILAN.

AYRICABU SENE SAMPIYONLUK KUPASINI KAZIM KOYUNCU KALDIRSIN DIYORUM. Bence de...smileys/smiley32.gif

FANATIK61
26.01.2005, 14:41
Bu aciklamayi zaaten Pazartesi Aksami Meltem TV'de '' Acik Tribün'' Programinda yapmisti Muammer Saka.

sbay
26.01.2005, 14:57
beyler polonyalilarin fm deki özellikleri cok iyi bence zurawskinin bitiricilik syzmkowiakin top kapma özellikler üst düzet

mackolik_61
26.01.2005, 15:13
trabzonspor yillardan beri adam gibi transfer yapamiyordu ama bu devre arasi çok iyi transferler yapti bence zurawski ve symkowiak yattara kadar tutacak...

ShadoW
26.01.2005, 18:02
Zaman'da okudugum bir habere gore, Leonardo Pisculichi'nin alternatifler arasinda1 numara oldugu yaziyordu. Eger polonyalilar olmazsa bu oyuncu ile irtibata gecilecekmis.. Insallah Polonyalilar Olmaz!!

Arjantin Umit milli takiminda da top kosturuyor Pisculichi ve 20 yasinda... Gelecek vaad eden bir futbolcu. Pesinde baska avrupa takimlari da var umarim biz kapariz...

Özkan Erdem
26.01.2005, 18:26
Gelecek vaad eden degil günü kurtaracak oyuncu su an için daha büyük ihtiyaç.

ayrica hasancavit kardesim ; ikiside çok teknik degil derken biryattara bir alex tadinda futbolcular olmadiklarini kastettim.

Ayrica bu transfer bitti haberlerine inanmayin bugün ömer sari sadece szymkowiak tamam dedi bana, zurawski belirsiz..

SDanışmaz
26.01.2005, 18:33
Insallah Zurawski de tamam olur.

Sacit
26.01.2005, 19:55
Öyle 20 yasinda adamlar Trabzonda yapamaz kaybolup giderler gelen biraz yasini basini almis olmasi gerekir.

KUYMAK
26.01.2005, 20:13
ya size bisey diyeyimmi bunlarin hiç bir transfer yapacaklari yok.Bütçemizi asti deyip Özgür le yetinecekler.

Sacit
26.01.2005, 20:17
ya size bisey diyeyimmi bunlarin hiç bir transfer yapacaklari yok.Bütçemizi asti deyip Özgür le yetinecekler. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifBütçe yi mi asti.smileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
26.01.2005, 20:48
Ooooooooooof of...

hauptstrasse
26.01.2005, 21:09
anlamiyorum burda yazilanlari bazen! kimileri sadece burada muhalif birseyler yazmis olmak icin yaziyor gibime geliyor! bakiyorum hemen iki yazi yukarda arkadasin biri ilk mesajini yaziyor ve cumlesi bunlar birsey almaz bunlardan bir sey olmaz... ya dur bi kardes! ve isin kotu tarafi buna kimi kidemli!!! arkadaslarda canak tutuyor... burasini ringonun ahiri mi saniyor bazilari anlamis degilim! 50 sayfalik bir baslik olmus ama toplasan icindedn iki sayfa yazi cikmaz ara transfer uzerine yazilmis ve hep elestiri hep olumsuz bir bakis acisi! ozguru almis olan yonetime bir olumlu yazi yazan yok iki yeni transfer icin olanca gayretiyle calisan yonetime bir olumlu soz yazilmiyor! nedir bu pesimist yaklasim anlayabilmis degilim!

yok daha mi iyisini yapardiniz orda olsaniz bilmiyorum ki! oneri yok dusunceleri bizlimle paylasabilme yetisi hakgetire ama iskembeden sallamaya gelince uzerimize yok. kimse elimize su dokemez bu konuda!!!

bakalim bu yonetim o iki polonyaliyi alinca ne diyeceksiniz! diyeceginiz belli polonyadan oyuncu mu alinirmis! brerzilyali olmali vs.vs...

bende simdiden diyorum ki boyle yzacaklara kapatin cenenizide keyfimizi kacirmayin...

Barış
26.01.2005, 21:24
Onu bunu anlamaz bizim taraftar lafa degil icraata bakar bu takima transfer yap stat dolsun kardesim.smileys/smiley7.gif

Özkan Erdem
26.01.2005, 22:53
Onu bunu anlamaz bizim taraftar lafa degil icraata bakar bu takima transfer yap stat dolsun kardesim.smileys/smiley7.gif

+1967

mackolik_61
26.01.2005, 23:27
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>oflu144 Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>Onu bunu anlamaz bizim taraftar lafa degil icraata bakar bu takima transfer yap stat dolsun kardesim.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>Haklisin kardesim trabzonsporlular bos laflara pabuç birakmaz icraata bakar...

Çagman
26.01.2005, 23:29
Bence OnceLikLe Antrenman SahasI iyiLestiriLmeLi Saha ÇimLeri Trübün düzeni Ve aLt yapinin oLanakLarinin gücLendiriLmesi BreziLyanin Sao pauLa Takiminin ALt yapi Sahalarini gosterdiLer Agzim acik kaLdi

Çagman
26.01.2005, 23:31
adamLarin LojmanLarI OkuLLarI hep bu oLanakLarin içinde niye Trabzonspor yapamasin.

ayrIca O düzenin içinde KiLiseLeri biLe var mactan Once Orada Dua ediyorLarmis smileys/smiley32.gifEdited by: GiresunLuTs

mackolik_61
26.01.2005, 23:37
SAMPIYON OLDUGUMUZ YILLAR BIZIM TESISLERDE O SAYDIKLARINDAN VARMIYDI YOKTU DEMEKKI SAMPIYON OLMAK ISTEYELIM SARTLAR NE OLURSA OLSUN BIZ OLURUZ

Çagman
26.01.2005, 23:41
SacmaLiyorsun Bence Biraz Daha DetayLi dusun ve demek istedigimi anLa Moloton düsünme bir yere OdakLanmissin Sampiyon oLdugumuz sene Su bu varmiydi!

O AdamALr bir Oyuncuyu 30 miLyon $ a Satiyor BunLAr hep o aLt yapinin GenisLiginden imkanLarindan.

Ona bakarsan benim babamda zamaninda Koyden bir eLbisesi iLE geLmis is Kurmus Koyden birini Gonder Burayada is kursun birseyLer yapsin mumkunmu asLa!

Zamanin SartLarina Uyum Gostermek zorundasin O Zaman oyLe ise O SekiLde iLermeyeceksin Daha da geListereceksin yapiyorLar FaydaLi oLuyor .

mackolik_61
26.01.2005, 23:46
kardesim trabzonsporun sorununu tesislerde orda burda aramayalim kendimizde arayalim içimizden bölücüleri ruhsuzlari atalim bu takim hepimizin bu taraftarin hepsinde benimkinin yarisi kadar ts aski olsun karsimizda hiçbir engel duramaz...

Çagman
26.01.2005, 23:49
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Rahat oL Herkez senin Kadar TrabzonsporLu beLkide Senden Daha iyi trabzonsporLu Burada O tür SeyLEri yargiLamayaLim Senin iLe poLemige girmek istemiyorum Lütfen bir daha Cvp yazma buna KarsiLik.

mackolik_61
26.01.2005, 23:53
affeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet abi bi daha olmaz

Oğuzhan Görkan
27.01.2005, 01:10
YA baba neyeoyle dedun anlamadim mackolik abismileys/smiley5.gif

FERO61
27.01.2005, 01:29
beyler bi ara transfer teklifi edilen hakan yakin serefsizi gs basmis imzayi....

ben tr de su an oynamak istemiyorum diyen serefsiz....trabzonsporumuzu hafife aldi gibime geliyo

allahim yaaa ne serefsizler var su dünyada..hey allahim sen büyüksün

bulutus
27.01.2005, 02:32
Trabzon'da mutlu son

BORDO-Mavililer, Polonyali Miroslaw Szymkowiak ve Maciej Zurawski'nin transferinde anlasma sagladi. Asbaskan Ömer Sari, Wisla Krakow'un hazirliklarini sürdürdügü Antalya'da kamp kurarken, yönetici Metin Akbasoglu da dün bu transferi noktalamak için Polonya'ya gitti. Taraflarin bonservis konusunda el sikistigi bildirildi.
SZYMKOWIAK ve Maciej Zurawski'nin bugün imza için Trabzon'a geçecegi ögrenildi. Bu haber, Teknik Direktör Senol Günes ve Baskan Atay Aktug'un rahat nefes almasini sagladi. Gönderilmesi planlanan Augustine ise, "Ya 150 bin dolarimi versinler, ya da sezon sonuna kadar buradayim. Tek basima çalisirim" tehdidinde bulundu.

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr

Firtina28
27.01.2005, 04:58
http://www.wislakrakow.com/pictures/szymkowiak5.jpg

saca bakin ya bu adam tam komedi ama en azindan saci bordo mavi olmussmileys/smiley17.gifneyse transferlerde bitmis trabzonsporumuza hayirli olsunsmileys/smiley32.gif

kelkitli29
27.01.2005, 07:42
balon haberdir. imzalari bekleyecegim. agustinede parasini verip yollamak lazim.

ahmetturk
27.01.2005, 08:40
smileys/smiley5.gif
balon haberdir. imzalari bekleyecegim. agustinede parasini verip yollamak lazim.

Adamin hakkini yememek lazim bize çok hakki geçti!!!smileys/smiley5.gif

kelkitli29
27.01.2005, 08:45
smileys/smiley5.gif

Adamin hakkini yememek lazim bize çok hakki geçti!!!smileys/smiley5.gif

smileys/smiley36.gif

Tekke
27.01.2005, 10:37
Birsey bana garip geliyor. Biz bu 2 adama 3,250 milyon Avro veriyoruz. Real Graveseni 4 milyon Dolara(2,980 Avroya) aldi,Yildiray bile 1,5 milyona oynuyor vs vs.

Ya bu adamlar çok iyi(ama o zaman da niye 29 yasina kadar kimse ilgilenmemis) ya da biz kazik yiyoruz???smileys/smiley18.gif

InsaAllah öyle degildir.

Barış
27.01.2005, 10:56
O adamlar ne kadar olursa olsun transferler yapilmali.Çünkü kaç zamandir transfer yapilmadigi için taraftarin sabri tasmis durumda.Bunu yönetim de biliyor.

andrei07
27.01.2005, 11:02
Arkadaslar sanirim bu polonyalilar aradigimiz adamlar .Lütfen destek olalim aramizda cyzio yu unutan varmi?? Oda polonyaliydi

ahmetturk
27.01.2005, 11:10
Birsey bana garip geliyor. Biz bu 2 adama 3,250 milyon Avro veriyoruz. Real Graveseni 4 milyon Dolara(2,980 Avroya) aldi,Yildiray bile 1,5 milyona oynuyor vs vs.

Ya bu adamlar çok iyi(ama o zaman da niye 29 yasina kadar kimse ilgilenmemis) ya da biz kazik yiyoruz???smileys/smiley18.gif

InsaAllah öyle degildir. Valla benimde süphelerim var. Bu kadar para verdik ten sonra kazik yemeyi kaldiramaz bu bünye.

Punisher-61
27.01.2005, 11:21
bizim yönetim bu futbolculari nerden buluyor anlamadim gitti ya..bu kadar paraya yazik...

ve bir kac arkadasda sanki bu futbolculari cok iyi taniyormus gibi Zurawski cok iyi futbolcu kariyeri orta diye biseyler yaziyor...hani kariyeri ne yapti bu Zurawski??? internette istatistiklerini okudunuz o kadar...göreceksiniz bu futbolcularin ikisi balon cikacak...

The Londoner
27.01.2005, 11:44

InsaAllah öyle degildir.

Adamlara verilecek paranin 500-600 bin Euro civarlarinda olacagini tahmin ediyorum. Yani 1,5 milyon alan Yildiray`dan daha fazla kazanmayacaklar. Neticede verilecek olan 3,250,000 Euro kuluplerine verilecek bonservis parasi.

selçukabi
27.01.2005, 11:46
arkadasim zurowski denilen adami uefa.com dan bir arastirmak zahnetine katlansaydin bu adamin nerdeyse wisla krakow'un karsilastigi tüm avrupa takimlarina golü oldugunu farkederdin.ben szmkowiak'i arastirirken keske bu adami da alsak diyordum.Haluk kulunçoglu'nun yazisini da bir okuyabilirsen orta saha ve forvet hattina birbirini iyi taniyan iki oyuncunun alinmasinin takima nasil fayda sagliyacagini anlarsin.

The Londoner
27.01.2005, 12:01
bizim yönetim bu futbolculari nerden buluyor anlamadim gitti ya..bu kadar paraya yazik...

ve bir kac arkadasda sanki bu futbolculari cok iyi taniyormus gibi Zurawski cok iyi futbolcu kariyeri orta diye biseyler yaziyor...hani kariyeri ne yapti bu Zurawski??? internette istatistiklerini okudunuz o kadar...göreceksiniz bu futbolcularin ikisi balon cikacak...

Bilmedigimiz bir oyuncuyu istatistikleri disinda nasil degerlendirebiliriz ki? Kaldi ki bu istatistikler 3-5 gunluk degil en en az 3-4 yillik sureyi kapsiyor. Bugun de artik dunyada yapilan transferlerde oyuncunun istatistiklerine (basketbolda oldugu gibi) cok onem veriyorlar. Tabi ki oyuncularin son form durumu da cok onemli. Maalesef bu konuyla ilgili hicbirimiz detayli bilgi sahibi degiliz. Burada en buyuk sorumluluk Senol hoca ve ekibine dusuyor. Hakan Yakin`da istatistiklere ve gecmis performansina bakildiginda cok iyi bir oyuncu ama son 1 yildir oynamiyor. Galatasaray burada risk aliyor, o nedenle de oyuncu satin almak yerine kiralamayi tercih ediyor.

Son olarak, bir oyuncunun iyi bir kariyeri oldugunu ispatlamasi icin illa yurt disina transfer olmasi gerekmiyor. Bunun bizim ulkemizde de bircok ornegi var. Hic uzaga gitmeye gerek yok, kendi icimizden bir ornek: Fatih Tekke. Yasi 28`e dayandi ve hala Turkiye`de. Acaba kapasitesi musait olmadigi icin mi yurt disina gitmiyor? Hayir, kulup ve taraftar birakmiyor, kendi de bu asamada gitmek istemiyor belki... Zurawski icin de durum benzer. Kulup bugune kadar asla onu satmak istemedi ve diger buyuk liglerden taliplilerini4-5 milyon bonservis ucreti koyarak surekli caydirdi. Neticede, kendisi Wisla`nin bugunku Wisla olmasinda ve ust uste sampiyonluklar yakalamasindabas rol oynadi ve kulup Avrupa`da belli bir yere geldi.

Sizce kariyer olarak bu yeterli degil mi?

Harun-61
27.01.2005, 13:26
punisher, agbi varya bu adamlar müthis isler yapinca, merak ediyorum sen neyapacaksin :-)

vugrinec'i sota'yi da kimse tanimiyordu ama fevkalade iyi ciktilar....sabirli olalim...ins. Thjis gibi degillerdir...

Efrasiyab
27.01.2005, 13:34
<T>
<TR>
<TD vAlign=top bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width="98%">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom width="97%" height=3>Maciej Żurawski
http://wisla.krakow.pl/pages/eng/images/przezroczysty.gif

<T>
<TR>
<TD align=right>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="99%">
<T>
<TR>
<TD =tekstnewsy vAlign=top align=right width="42%">PLAYING POSITION:
NUMBER:
HEIGHT:
WEIGHT:
DATE OF BIRTH:
PREVIOUS CLUB:
1 team games/goals:
International team/goals:</TD>
<TD =tekstnewsy vAlign=top width="13%"></TD>
<TD =s&#111;nda vAlign=top width="45%">Forward
9
182 cm
76 kg
12.09.1976
<B =meczu>Lech Poznań[/B]
218/109
37/9</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

http://wisla.krakow.pl/pages/eng/images/bialykwadrat_13.gif

<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>
</TD></TR></T></TABLE>
</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=100>

iste bu adam wisla nin en iyi futbolcusu 13 te 13 yapmis bu sene alsak fatihle sow yaparlar </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width="31%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>http://wisla.krakow.pl/pages/eng/images/nastepnymecz_12.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE height=385 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="78%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>

http://wisla.krakow.pl/pages/fotos/player_gal_27_mzurawski.jpg

</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

ahmetturk
27.01.2005, 13:48
Bu futbolcular alindimi alinacakmi? Gazeteleri bosverin resmi sitede en ufak bir bilgi bile yok. Ayrica bu transferlerin olacagi hakkinda ciddi süphelerim var. Futbolcularin bonservisine verilen para geri dönüsü olmayan bir para yani maliyetleri 6 milyon euro civarinda sizce buna degermi. Bence bu paraya genç ve kaliteli bir orta saha alabiliriz ve üstelik bu paranin geri dönüsü de olabilir.

Salih61
27.01.2005, 13:53
Aldik...Aldik...Hayirli olsun...smileys/smiley32.gif

Efrasiyab
27.01.2005, 14:25
Aldik...Aldik...Hayirli olsun...smileys/smiley32.gif

ins. dogrudur o zamannnnn alkisssssmileys/smiley32.gif

TSunami
27.01.2005, 14:34
Zürrrrriyetten bir haber :

Ze Roberto: Çalimi sever
Çalimi çok sever. Bir rakibi 2 kere geçmeye bayilir.
Beli çok kivrak, çalimlarini ayaklariyla degil, beliyle atar.
Mükemmel sol ayagiyla çok klas ortalar yapar.
Atesli seyirci önünde tribünlere oynamaya bayilir.
Gol atmaz daha çok gol attirir.
Oyunculugu Trabzonsporlu Yattara'ya benzer. Ama daha klastir.
Sol kanatta oynar ve ikili mücadeleyi sever.

Su bizim bildigimiz zeroberto. ne marifetleri varmis. ama bayernden gs'ye geliyor. hemide yattaradan daha klas imis. bu basin ne kadar saklaban. 100.yil hatrina ayakta duran , içten kof distan makyajli, bir takima yapilan bir transferi bile göklere çikarmak için bizim topçulari misal veriyorlar. Allah müstehakinizi versinsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Tandogan
27.01.2005, 14:42
Eger ara transferde futbolcu istiyorsak,belli maliyetleri göze almak lazim.Ara transfer döneminde bedavaya veya çok ucuz fiyatlara; ya kulübünde oynamayan ya da sorunlu olan topçulari alabilirsiniz.Özgür'ü uygun fiyata almamiz kimseyi kandirmasin.Özgür'ün sezon sonu sözlesmesi bitiyordu ve kulübü eger simdi vermese sezon sonu bedava kaptiracakti.Ayrica Ozgür'ün de gönlü bizdeydi.Yoksa onu da o fiyata almamiz mümkün degildi.

Bu Polonya'li oyuncularin transferine gelince;adamlari hiçbirimiz dogru dürüst tanimiyoruz dogru ama referanslari çok iyi.Ayrica Wisla Krakov takimini da tanimayan ve bilmeyen yoktur herhalde.O takimin en önemli adamlari olarak lanse ediliyorlar.Üstelik Wisla Krakov'lu taraftarlarin çikardiklari yaygaraya bakilirsa da benim bu adamlarin kaliteleri konusundaki beklentim daha da artiyor.Özellikle forvetteki oyuncuyla ilgili her yerden ulasilan bilgiler çok olumlu.Ha "uyum saglarlar mi saglayamazlar mi,basarili olurlar mi olamazlar mi" orasi belli olmaz.Sonuçta Romashcenko ve Agustine de bize gelirkenhepimiz tarafindan kaliteli adam olarak yorumlaniyordu ama basarili olamadilar.Yani hiç bir seyin garantisi yok.Fakat bu iki oyuncudan özellikle de forvetteki adamdan çogumuz bayagi umutluyuz.Ayrica bu oyuncularin transferiyle tribünlere de renk ve ayri bir hava gelecektir.Sürekli niye dolmuyor diye elestirdigimiz tribünlerde müthis bir canlanma olacagina inaniyorum.Futbol artik ticari bir sektör olmus durumda ve eger seyirciyi tribünlere çekmek istiyorsaniz taraftarin önüne böyle yeni yüzler sunmaniz gerekli.

Transferler su an kesin bitti mi bitmedimi belli degil ama alinan duyumlara göre bitme asamasindaymis.Son anda bir aksilik de çikabilir belli olmaz ama insallah artik girilen bu yolda mutlu sona ulasilir ve transferler takima direkt katki saglarlar.Bu arada yönetimin de bu ara transfer döneminde elinden geleni yaptigini görüyor ve kendilerini bir taraftar olarak tebrik ediyorum.

Atmaca
27.01.2005, 15:09
Bizim forvete ihtiyacimiz mi vardi.Mehmet Yilmaz a büyük haksizlik.

Tekke
27.01.2005, 17:14

Sana katilmamak elde degil ancak Mehmet de bazi sanslari degerlendirmeli artik. Ben onun su an en iyi potansiyele ve fizik gücüne sahip futbolcu olduguna eminim ama son vuruslara çalismasi lazim.

İleli
27.01.2005, 17:21
transferler tamammi aldikmi aldiysak kaynak nedir ?

BDiler61
27.01.2005, 17:32
bence hala kesin bir sey yok olsa açiklarlardi adami kanser edecek bunlar bir sey söyleseler artik

Ferşat Balcı
27.01.2005, 17:36
sikildim artik biri su yöneticileri arasin yada telefon numaralarini versinde ben arayayim. aldik mi almadik mi bitsin artik da normal yasantimiza dönelim. valla transferleri düsünmekten baska hiçbir is yapamiyorum

Barış
27.01.2005, 17:41
Transferler kesinlesmeden yazmayin kardesim suraya aldik falan filan.Atsinlar su imzayi..

Özkan Erdem
27.01.2005, 18:07
kardeslerim kesin birsey yok.. Su an pazarlik masasindayiz.. Trabzonspor 3.250 nin üstüne çikmayacak wisla düserse bu is biter yoksa yatar.. Gazetelerin sisirme haberlerine inanmayin.. Kesin birsey yok bos yere kendimizi kandirip sonra sinirlenmeyelim..

Transfer haberlerini kesin dogruya ulasmak için resmi siteden takip edelim lütfen..

SDanışmaz
27.01.2005, 18:58

Sana katilmamak elde degil ancak Mehmet de bazi sanslari degerlendirmeli artik. Ben onun su an en iyi potansiyele ve fizik gücüne sahip futbolcu olduguna eminim ama son vuruslara çalismasi lazim.

Bu dediklerinize bende katiliyorum.Mehmet'in fizik gücü harikabunu da çok iyi kullaniyor.Ama bi türlü gol atamiyor.Bu da taraftarlari çileden çikariyor.Ben Trabzonspor'lu arkadaslarimla konusurken bana Mehmet'e verilen sans kadar Agustune sans verilseydi Agustin çok basarili olur demislerdi.

#10 Fietra
27.01.2005, 18:58

Pesimist insan.

Özkan Erdem
27.01.2005, 20:00
ZURAWSKI ve SZYMKOWIAK Transferi GERÇEKLESMEDI

The Londoner
27.01.2005, 20:12

Haber kaynagin ne?

Oğuzhan Görkan
27.01.2005, 20:22
hepsi yalan daha resmi sitede bisey yok hertarafa bakin ondan sonra yazin milleti heyecanlandirmayin ayipsmileys/smiley21.gif

Özkan Erdem
27.01.2005, 20:40

Kaynagi yöneticimiz Ömer Sari'dir.. Wisla son pazarlikta da fiyat artirmis.. Kusura bakmayin sinirden ilk mesajda yazmamisim kaynagi..

My
27.01.2005, 20:45
Bismillah.!!! smileys/smiley5.gifValla bunu hç beklemiyordum. Ufak çaptada olsa karistirir bu bizi derim. Tamda bu transferlerin gerçeklesip gerçeklesmiyecei belli diil. Millet olucak bu is gözüyle bakarken olmazsa kötü olur, taraftarlarda huzursuzluk olusur diicektimki smileys/smiley18.gif

Özkan Erdem
27.01.2005, 20:49
hepsi yalan daha resmi sitede bisey yok hertarafa bakin ondan sonra yazin milleti heyecanlandirmayin ayipsmileys/smiley21.gif

buraya yalan yazacak kadar düsmedik, burda kardeslerimi yok yere üzecek degilim. Öyle ayip falan derken de biraz tartip düsünüp arastirip yazacaksin..Edited by: QuakeviL61

#10 Fietra
27.01.2005, 20:57
Gerçeklesir Gerçeklesmez de font boyutu 7 yapip gerçeklesmedi yazip da felaket gibi göstermen ilginç

sanatik
27.01.2005, 21:01

Pesimist insan.

zurawski´nin wisla krakau un 3 kere sampiyon olabilmesinde büyük katkisi var bunlara transferinden sonra.

gecen yil leverkusen masaya oturmusdu zurawski ile.

#10 Fietra
27.01.2005, 21:10

Pesimist insan.

zurawski´nin wisla krakau un 3 kere sampiyon olabilmesinde büyük katkisi var bunlara transferinden sonra.

gecen yil leverkusen masaya oturmusdu zurawski ile.

Cevapsmileys/smiley1.gif

Özkan Erdem
27.01.2005, 21:34
Gerçeklesir Gerçeklesmez de font boyutu 7 yapip gerçeklesmedi yazip da felaket gibi göstermen ilginç

felaket gibi göstermek mi? Ben haberi o anda aldim ve bütün gün medyanin kandirdigi taraftarimiza gerçegi dikkat çekici bir biçimde yazarak gösterdim. Yorumu bakan göze biraktim farkindaysan...

The Londoner
27.01.2005, 21:39

felaket gibi göstermek mi? Ben haberi o anda aldim ve bütün gün medyanin kandirdigi taraftarimiza gerçegi dikkat çekici bir biçimde yazarak gösterdim. Yorumu bakan göze biraktim farkindaysan...

Quakevil61 bilgiye ilk elden ulastigina gore, daha detayli bilgi elde edebildin mi? Ornegin, gorusmeler tamamen kesilmis mi? Taraflar son kararlarini vermis mi? Yoksa acik kapi birakilmis mi?

The Londoner
27.01.2005, 22:03
Wisla`nin (unofficial) website`indan bir son dakika haberi (ozetle soyle):

Wisla Krakow kulupbaskani ile Trabzonspor temsilcileri arasinda bugun yapilan gorusmelerden sonra taraflartransferi neticelendirmek uzere yarin (Cuma) sabahtekrar biraraya gelme karari aldi. Mali konular tam olarak sonuca baglanamasada yoneticiler su saatten sonra transferlerin gerceklesmemesi icin bir sebep olmadigi soylediler. Transfer doneminin de sonuna yaklasilmasi sebebiyle yarin buyuk olasilikla gorusmelerin son gunu. Resmi olmayan bilgilere gore Wisla`nin en son 4 Milyon Euro`luk teklifine karsilik Trabzonspor`un 3,250,000 teklif ettigi soyleniyor. Taraflarin ortalarda bir yerde anlasmasi bekleniyor.

mahir_kuzey
27.01.2005, 22:14
KULÜP YÖNETICILERI SÜREKLI CUMA GÜNÜ DEDILER ZATEN. KARSILIKLI BLÖFLERIN BITIP ELDEKI KARTLARIN DÖKÜLECEGI GÜN YANI. HEMEN TRANSFER BITTI TAMAM ALDIK GIBI LAFLAR NE KADAR YANLISSA, TRANSFER OLMADI OLMAYACAK ALAMADIK GIBI LAFLARDA O KADAR YANLIS BENCE. SONUÇTA PAZARLIK BITMEDI HALA.

GÜN OLA DEVRAN DÖNE...

BENCE TRANSFER OLACAK VE IKI FUTBOLCUDA ISIMIZE ÇOK YARAYACAK.

Muhalif
27.01.2005, 22:26
Bence artik bu transferler onur meselesi, büyüklük meselesi, oldu... öyle veyahut böyle trabzonspor un tuttugunu koparan bir yönetime sahip oldugunu dosta düsmana göstermesi lazim.. gs sözü geçen adamlari alirsa, fb anelka yi alirsa ve biz bu adamlari alamazsak sanirim taraftar iyice umudunu kesecektir takimdan.. hem onlar ne yaparsa yapsin.. yillar sonra seyirci artik kaliteli yabancilar görmek istiyor... digerlerinin yabancilari maçlar çeviririken bizim -yattara hariç- sadece gökdeniz ve fatihimizin sirtina biniyor yük..

dedigim gibi bu is artik bir kendini ispat meselesi olmustur trabzonspor yönetimi açisindan.. öyle veya böyle bu oyuncular alinmali..

Punisher-61
27.01.2005, 22:36
Burda yazanlar aktüel:

http://www.wislakrakow.com/?akcja=news&amp;id=7595

Guests
27.01.2005, 23:07
http://www.wislakrakow.com/index_eng.php

Punisher verdigin link ingilizce degil ingilizcesi bu..

Muhalif
27.01.2005, 23:13
punisher in verdigi linkte wisla lilar bayagi kahkaha atmis.. anlasilan is olmadi..

mackolik_61
27.01.2005, 23:21
punisher in verdigi linkte wisla lilar bayagi kahkaha atmis.. anlasilan is olmadi..

bencede bizle büyük ihtimal dalga geçiyolar...

Oğuzhan Görkan
27.01.2005, 23:24
Cuma gelecek haberleri yalan cikti adamlar görüsmeler sürüyo demis ama gelselerde uyum saglayabilirlermi ben bilmiyom zor

Özkan Erdem
27.01.2005, 23:37

Quakevil61 bilgiye ilk elden ulastigina gore, daha detayli bilgi elde edebildin mi? Ornegin, gorusmeler tamamen kesilmis mi? Taraflar son kararlarini vermis mi? Yoksa acik kapi birakilmis mi?

yöneticimiz kendisine verilen son rakamin bu oldugunu söyleyip wislanin fiyat artirislarinakarsilik resti çekmis. Yarin gece uçagiyla dönecekmis pekümitli degiller ama wislaliyöneticilerin yarinkendileriyle bir ihtimal kontak kurabilecegini söylediler. Bu arada ömer sarinin hayli sinirli oldugunu söyleyebilirim.Metin Akbasoglunun polonya dabu is ugruna çok yoruldugunu wislanin dasatmak isteyip taraftarin tepkisinden korktugunu söyledi. Sürekli arayip da rahatsiz etmek istemiyorum adam benden bikti.. Ayrica brezilyadan bir kaç isim gündemdeymis..

Harun-61
27.01.2005, 23:46
vay anam vayyy...gicik oldum bu ise abi yaaasmileys/smiley7.gif

mackolik_61
27.01.2005, 23:52
ulan alcaksak alalim sunlari almayacaksakta sktredelim yalvarmayalismileys/smiley7.gif

Berat
28.01.2005, 00:03
quakEvil61 arkadasimiz Ömer Sari ile görüsmüs..ben de olaya polonyalilar açisindan bakayim dedi. Wisla'nin websitesindeki haberi genel hatlariyla Polonya'daki arkadasa tercüme ettirdim,,Wisla Krakow yöneticilierine göre %90 olmus bu is..yani bizimkiler belki fiyati biraz daha da arttirilar,daha çok para verirler umuduyla tamam dememisler..ama %90 gibi bi orani telaffuz ettiklerine göre,,yarin bizim yöneticilerimiz para arttirmasalar da BU IS OLACAK...(onlarin sitesinin yalancisiyim)

Guests
28.01.2005, 00:06
Olsun biran evvel artik.

Yeterr daa

mackolik_61
28.01.2005, 00:08
yönetim bise biliyoda onlara para veriyo insallah yararli olurlarsmileys/smiley2.gif

Berat
28.01.2005, 00:08
Valla hepimniz stres olduk kaç günden beri,,yarin da bi olsa da,,olacak mi olmayacak mi görsek...

BDiler61
28.01.2005, 00:09
bence bu is olmayacak gibi olursa bu futbolcular isimize yarar ama benim umudum azaliyor yine zayif bir orta sahayla 17 maç kabus yasayacagiz her maç özellikle avni akerde rakip kapanacak biz açamayacagiz of offfff bu sarki tam bize göre oldu aslinda her transfer döneminde bol bol söylüyoruz umarim ben yanilirim

Analyzer
28.01.2005, 00:28
The Pole would cost us almost two mln euro. Unfortunately, it?s not enough for Wisla! (?) Levante budget is 20 mln and we can?t afford a transfer mistake?. Jerzy Jurczynski replied: - Our budget is incomparably lower than Levante?s. We can?t afford a mistake either, especially when it comes to negotiations about our leading striker.

Wisla'nin sitesinin ingilizce bölümünde böyle bir haber var. Ispanyol kulübü Levante, Zurawski'ye 2 milyon eurodan fazlasini veremeyecegini söylemis. Levante demis ki : "Polonya'li bize neredeyse 2 milyon euroya malolacak. Levante'nin bütçesi 20 milyon euro ve bizim bir transfer hatasi yapmaya ekonomik gücümüz yetmez." Wisla basin sözcüsü : "Bizim bütçemiz Levante'nin bütçesiyle karsilastirilamayacak kadar düsük, bizim de hata yapmaya gücümüz yetmez, özellikle en golcü futbolcumuz konusunda."

Bu restlesmeden anladiklarim:

1) Wisla kulübü parasini verene Zurawski'yi satmaya hazir.

2) Zurawski'yi 2 milyon euro'ya dahi satmiyorlar.

3) Levante Zurawski'yi almaktan vazgeçmis.

mackolik_61
28.01.2005, 00:33
haber dogruysa: yönetim bize büyük yanlis yapmis olur atay akyug kesenin agzini aççaz dedi bitek özgürü aldi olmaz böyle yönetim

TRABZONLU_TS
28.01.2005, 00:56
ne olacak bu isin sonu cok merak ediyom

Zafer Keskin
28.01.2005, 01:04
walla anlamiyorum transferde son 48 saat ve takimda gidim ilerleme yok hala eski kafada yöneticiler ben bunlari anlayamiyorum yaaa bir eksigi ya doldurursun ya dooldurmazsin kardesim alcaz aldik diyorlar ortada bir sey yok anlamiyorum nerde bu yönetim ...................

mahir_kuzey
28.01.2005, 01:14
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONSPOR'DA YABANCI TRANSFERINDE MUTLU SON
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor;un transfer haberleri belki yilan hikayesine döndü ancak mutlu sona çok yaklasildi. Taraftar merakla gündemdeki iki Polonyali futbolcunun alinmasini bekliyor. Iki taraf arasindaki görüsmeler son asamaya geldi. Asbaskan Ömer Sari, Polonyali Miroslaw Szymkowiak ve Maciej Zurawski;nin transferine noktayi koymak için Wisla Krakow;un kamp yaptigi Antalyada girisimleri tamamladi.
Yönetici Metin Akbasoglu ise Krakow kulübünün idarecileriyle görüsmek için Polanya;ya gitti. Bordo - Mavili kulübün 2 futbolcu için 3 milyon 250 bin Euro;yu gözden çikardigi, Wisla Krakow;un ise 3 milyon 850 bin Euro;ya indigi ögrenildi. Aradaki fark ise siki pazarliklar sonunda kapandi. Akbasoglu iki yildizi bugün Türkiye;ye getirip imzayi attiracak. Transfer haberi, basta Senol Günes olmak üzere yönetimi de sevindirdi.
</TD></TR></T></TABLE>

mahir_kuzey
28.01.2005, 01:15
TRABZONHABER.COM DAN ALINTI YAPTIM ARKADASLAR. YINEDE IMZA ATMADAN INANMAM BEN O AYRI...

#10 Fietra
28.01.2005, 01:17
Hiçbir transfere imza atmadan inanilmaz zatensmileys/smiley1.gif

mackolik_61
28.01.2005, 02:31
transfer isi bittihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif yönetici az önce tv deydi 4 milyon euro dan asgi anmiyolar

yattara11
28.01.2005, 02:39
walla arkadaslar bu konuyla iligili kesin bilgisi olan var mi? wisla krakow'un resmi sitesinde bu iki oyuncu 'en ünlü oyuncular' olarak gösteriliyo. galiba iyi oyuncular ama aldik mi acaba?

İleli
28.01.2005, 04:19
Ya arkadaslar resmen VEREM oldum ya bilgisayarin tv'nin basinda kalkamaz oldum transfer konusunda nereye baksam riza calimbay anelka zeroberto b.yyiyenleri cikiyo sinirden deliye donecem ya varmi bole bise ya! bu saatten sonra bu transferler gerceklesmezse adminler izin verirlerse sovecem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ozcilingir
28.01.2005, 05:26
Bugün aldigim bir bilgiye göre , bu topçularin parasi tedarik edilmis.

%90 alinacaklarmis.

Saygilarimla

BLUE-RED KIT
28.01.2005, 08:15
Eger bu oyunculraida alamazlarsa Senol hocaya cok buyuk yanlis yapmis olurlar. Yildiz transferi sozu verdiler. En kralini alacaz diyordu baskan, kralini gectik bir prens alsalar onada raziyim valla.

ahmetturk
28.01.2005, 08:30
Arkadaslar Wisla Krokow 4 MILYON euro dan bir kurus asagi inmiyormus ve bu paranin da tamamini pesin istiyorlarmis.

YöneticimizPolonyada , Polonya ekibinden bu sabaha kadar yeni bir teklif gelmezsebu transfer konusu açilmamak üzere kapatilacak.

Polonyalilar olmazsa bir brezilyali apar topar getirilecekmis. Brezilyaliyida siz tahmin edin.

Barış BAKIRTAŞ
28.01.2005, 08:54
Bu yönetim bi b...k yapamaz, olmaz olsun böyle yönetim, parali yönetim istiyoruz. Diye laflar duyunca hakikatten sinirlerim bozuluyor. Rune Lange'ye:12 Milyon Mark

Kaven Camplle:4 Milyon Pound

Shaka, Oliverea transflerleri ve daha niceleri. Bunlari sorgulayin arkadaslar ilk önce. Fener Anelkayi aliyormus Gssunu aliyormus. Sen ilk önce stadini doldur lisansli ürün al ondan sonra konus derim ben..

kelkitli29
28.01.2005, 09:02
helal baris. insallah transferler olur ama olmazsada ben kahrolmam valla smileys/smiley1.gif. bizim icin en hayirlisi neyse o olsun insallah.

Punisher-61
28.01.2005, 09:15
hani bizim Yönetim transfere 5 milyon ayiracakti???

madem bu iki polonyali cok iyi ve 4 milyon istiyorlar neden vermiyoruz???

zaten böyle hatalar yüzünden kac kez sampyionluktan olduk hele sezon basi bu hatalar yüzünden sampiyonlar Ligine kalamadik...

bas parayi ikisinide al...

selçukabi
28.01.2005, 09:37
Bu yönetim bi b...k yapamaz, olmaz olsun böyle yönetim, parali yönetim istiyoruz. Diye laflar duyunca hakikatten sinirlerim bozuluyor. Rune Lange'ye:12 Milyon Mark

Kaven Camplle:4 Milyon Pound

Shaka, Oliverea transflerleri ve daha niceleri. Bunlari sorgulayin arkadaslar ilk önce. Fener Anelkayi aliyormus Gssunu aliyormus. Sen ilk önce stadini doldur lisansli ürün al ondan sonra konus derim ben..

smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

selçukabi
28.01.2005, 09:41
ben transferin olmayacagina kanaat getirdim arkadaslar.çünkü arada öyle çok az bir fark yok.onlar kesin bizim istedigimiz fiyata inerler diye düsünüyoruz ama bence inmeyecekler biz de çikmazsak ki çikmayacagiz.BU IS OLMAZ

Özkan Erdem
28.01.2005, 10:01
ben transferin olmayacagina kanaat getirdim arkadaslar.çünkü arada öyle çok az bir fark yok.onlar kesin bizim istedigimiz fiyata inerler diye düsünüyoruz ama bence inmeyecekler biz de çikmazsak ki çikmayacagiz.BU IS OLMAZ

Polonyalilardan ümidi kestim dünkü gelismelerden sonra.. Bir brezilyali alip gelebilirler.. Artik transfer piyangoya döndü.. Bakalim bize ne vuracak..

murat
28.01.2005, 10:40
artik ayip oluyor, bu yonetim her el attigi futbolcuyu kaciriyor. Ozgur gelmeyi cok istemeseydi onuda alamazdik. Polonyalilar icin demiyorum ama okadar cok futbolcu icin transfer girisimi yaptik ve hicbirini alamadik bu insana koyuyor. Nerde bizim buyuklugmuz ? yonetimden biraz daha fedakarlik bekliyorum ben sahsen...

Çagman
28.01.2005, 10:46
Atay Aktug Donemi Cok güzeL gidiyor bence bosuna SucLamayaLim yonetimi Onceki yonetimLeri Gorupte bu Yonetime Destek oLmaLiyiz derim Daha Gs biLe iLk Transferini yaptI AceLeci oLmayaLim bu Kadar 3 vermek varken niye 5 vereLim Yonetim iyi bir Transfer poLitikasi izLiyor Tebrik ediyorum Yonetimi.

selçukabi
28.01.2005, 11:15
o üç senin cebinde kalir hiç tasalanma.5 vermek yerine hiç vermemek de bir politikadir.transferin bitmesine surda 3 gün kaldi.sezon basinda adam gibi transfer yapamazsan simdi 3 lük adama 5 vermek zorunda kalirsin.akil akil gel bana takil.brezilyaya gidip futbolcu izlemek simdi mi aklina geliyor.Fener orda mesken tuttu be.sen de transfer zamani bitecek, adam bakmaya lemi ile ihsan hoccayi yolluyon simdiye kadar aklin nerdeydi.is bilmiyen çavuslar birbirini avuçlar.

vigor
28.01.2005, 11:22
tabiki gönül isterki transferler gerçeklessin.ama bi gerçek varki maddi güç olarak kendimizi diger üç takimla kiyaslayamayiz.fenerbahçe bi anelkayi aliyorsa 1 ay içinde feneriumdan bu paranin bir kismini karsiliyor.anelkanin oynadigi ilk maçta 50 bin kisi stada kosuyor.bizse 1 ay futbola verilen aradan sonra malatya gibi güçlü bi klüble hafta sonu oynadigimiz bi maçta tribünleri yine bos birakiyoruz.ki bilet fiyatlari saraçoglundakinin yarisi kadar olamasina ragmen.tabi bunda trabzonun sosyo-ekonomik etkileri var diyen arkadaslar olacak ve dogrudur.o zaman ortada bir gerçek var. bu gerçegi yönetim çok iyi görüyor ve takimi iyi yönetiyor.

Çagman
28.01.2005, 11:35
Ben Maddi KonuLarI pek bahane Edecek degiLim Sonucta insanLar 2 gun sigara icmese bir biLet aLIr bunu dusunebiLirLer ve Her hafta Avni akerde Mac oLmuyor 2 haftada bir tani bu 4 mac ust uste oynayacagimiz macLar istisna smileys/smiley36.gif

Zafer Keskin
28.01.2005, 12:59
Polonya'da kriz
Fotomaç

<DIV align=left>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>
W. Krakow'un Polonya'ya çagirdigi yönetici Akbasoglu, "Zurowski'de indirim yapmayip pesin parada diretiyorlar. Simdi de Symkowiak'i tek vermeye yanasmiyorlar" diye konustu.

Trabzonspor'un Polonyali harekati için siki pazarlik krize dönmüs bir halde devam ediyor. Önceki gün uçagi arizalandigi için geç saatlerde kalkan bir baska uçakla Polonya'ya geçen Trabzonspor yöneticisi Metin Akbasoglu dün yine Wisla Krakow kulübü ile görüsmeleri sürdürdü. 3 saati bulan görüsmelerde "Pesin parayi verin ikisini alin. Bir tek Szymkowiak'i vermeyiz. Zurawski'de fiyati indirmemiz zor" yaniti verildi.

YANIT BEKLIYORUM!
AKBASOGLU, "Futbolcular ve menajerleri ile anlastik. Ancak hala W. Krakov yönetimi yumusamadi. Pesin parada israr ediyorlar. Simdi de alirsaniz ikisini birden veririz teki olmaz sarti kostular. Teklifi verdim yanit bekliyorum" dedi. Menajerler Grzegorz Bednaz ve Hanryk Kasperczak'in da tercihlerini Trabzon'dan yana kullanmalari umut verici bir gelisme olarak degerlendirildi.

4 MILYON EURO VER AL
DAHA önce Szymkowiak'i tek vermek isteyen W.Krakow simdi iki futbolcuyu birden satmakta diretiyor. Trabzonspor'un iki futbolcu için 3 miyon 500 bin euroya kadar çikti. Ancak 2. baskan Bogdan'in 4 milyon euroda israr edildigi ögrenildi. Trabzon'u zorlayan bir baska konu da 4 milyon euronun pesin olarak ödenmesi sarti!
M.Yilmaz SENOL

BDiler61
28.01.2005, 13:11
hep böyle oluyor transfer döneminde takimin eksigi nerde futboldan anlamayan adamlar bile biliyor ama sene basindan beri adi geçen oyunculari hala alamiyoruz burda artik 3 ün 5 in davasini yapiyorsak biz hedefimizi sampiyonluk diye degil uefa kupasi diye belirleyelim milletin o kadar borcu varken daha imza attiriyorlar pahali ve taninmis oyunculara bizde tik yoksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

The Londoner
28.01.2005, 14:35
FLASH !!!

Wisla`nin (gayri resmi) web sitesi, wislakrakow.com acikladi:

Szymkowiak 700,000 Euro`ya Trabzonspor`a satildi.

Zurawski icin Trabzonspor`dan yeni bir teklif bekleniyor. (bu artirilmis teklif anlaminda)

<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =txt2 align=right>28. stycznia 2005, 13:02 | skomentuj (java&#115;cript displayWindow'/inc/komentarze.php?id=7598&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/szymkowiak.jpg</TD>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top>
<DIV =tit1>Szymkowiak sprzedany!</DIV>
<DIV =txt1>Miros³aw Szymkowiak zosta³ sprzedany do tureckiego Trabzonsporu. Wis³a Kraków dostanie za niego co najmniej 700 tys. euro. Dzia³aczom obu klubów nie uda³o siê natomiast doj?æ do porozumienia w sprawie transferu Macieja ¯urawskiego, który bêdzie musia³ poczekaæ na kolejn¹ ofertê.

</DIV></TD></TR></T></TABLE>

metehan
28.01.2005, 14:43
Evet sitedeki haber bu ve benim de bazi kaynaklardan ögrendigim kadariyla Szymkoviak'i aldik. Ben 800 bin diye duymustum ama 700 bin yaziyor burada.

Sanirim Zurawski'yi de vermek istiyorlar, daha dogrusu oyuncu gelmek istiyor, ama klüp dedüsündügü parayi da almak istiyor. Belki kiralik falan olabilir.

Bu arada bu sitenin Ingilizce kisminda da bir haber var. Orada bugün de görüsmelerin sürecegi yaziyor. Ama oradaki haberler biraz daha geriden geliyor anladigim kadariylai Polonyaca olan kisim daha güncel gibismileys/smiley1.gif

The Londoner
28.01.2005, 14:47
Zurawski`nin transferiyle ilgili habere daha sonra yapilan ilavede taraflarin Zurawski icin simdilik (ara transfer doneminde) tekrar masaya oturmayacaklari belirtilyor.

Bu da demek oluyor ki, yonetim Zurawski icin buyuk olasilikla sezon sonunda tekrar bir girisim yapabilir. Tabi ki bu da Szymkowiak`in gosterecegi performansa bagli olur zannediyorum...

The Londoner
28.01.2005, 15:03
Bu arada bu sitenin Ingilizce kisminda da bir haber var. Orada bugün de görüsmelerin sürecegi yaziyor. Ama oradaki haberler biraz daha geriden geliyor anladigim kadariylai Polonyaca olan kisim daha güncel gibismileys/smiley1.gif

Evet bu haberin orjinali dun aksam kendi dillerinde yayinlanmisti ve ben de zaten ozetini Turkce olarak foruma yazmistim.Sitenin Ingilizce versiyonu genelde birkac gun geriden takip ediyor. Ayrica, her haberi de Ingilizce`ye cevirmiyorlar.

Salih61
28.01.2005, 15:10
Ben bu polonyalilarin...smileys/smiley7.gifBu miktarda bir parayi baska vertecek olan var mi? Varsa onlara satsinlar...SEREFSIZLER...smileys/smiley7.gif

Saygilarimla...

Muhalif
28.01.2005, 15:52
oyuncu özelliklerine baktigimizda aradigimiz tipte oyuncu zurawski idi.. ama yazilanlara göre digerini almisiz herhalde.. gerçi ondan da emin degilim ya.. ama bize defansif degil ofansif ortasaha lazim yahu.. ne deyim bu saatten sonra kör e de topal a da razi olmak gerekecek herhalde..

Ferşat Balcı
28.01.2005, 16:09
hasancavit sana helal olsun kardes valla transferler için yöneticiler kadar çalisiyorsun. transferler hakkinda bizi en iyi sen aydinlatiyorsun keske transfer komitesinde de yer alsan valla bu azimle trabzona getiremeyecegin oyuncu olmazdi herhalde.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

ahmetturk
28.01.2005, 16:49
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV =lineStory align=left>Szymkowiak Trabzon'da..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor, uzun süredir pesinde oldugu Polanya'nin Wisla Krakow takiminda forma giyen orta saha oyuncu Szymkowiak için anlasmaya vardi.. Bordo mavililer, Zurawski için yaptigi girisimlerden ise sonuç alamadi..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV align=center>
var nt=String(Math.random()).substr(2,10);document.wri te ('<scr' + 'ipt = src=http://reklam2.ajansspor.com/abm.asp?z=17&nt=' + nt+ '><\/scri' + 'pt>');

< = src="http://reklam2.ajansspor.com/abm.asp?z=17&amp;nt=8819123322">
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Konuyla ilgili konusan Yönetici Metin Akbasoglu, dün Wisla Krakow kulübü ile parasal konularda yasanan pürüzlerin giderildigini ve orta saha oyuncusu Miroslaw Szymkowiak'in transferinde mutlu sona ulastiklarini söyledi. Ayni takimda forvet mevkiinde oynayan Zurawski için ise Polonyali yöneticilerin pazartesi günü kendilerine kararlarini bildireceklerini belirten Akbasoglu, "Ilk görüsmelerde is tikanma noktasina gelmisti. Bizi Polanya'ya çagirdiklarinda iki oyuncu içinde anlasacagimizi tahmin ettik. Ancak buraya geldigimizde bize yine zorluk çikardilar. Ancak bugün yaptigimiz görüsmelerde Szymkowiak konusunda anlastik. Oyuncu 1-2 gün içinde Trabzon'a gelerek takimla birlikte antrenmanlara baslayacak ve sözlesme imzalayacak. Zurawski için ise pazartesi günü saat 12.00'ye kadar bize kararlarini bildirecekler" dedi.

Metin Akbasoglu, Polanya'dan oyuncu transfer etmenin çok zor olduguna da deginerek, "Burasi kurtlar kazani. Buradan oyuncu almak gerçekten çok zor. Rusya ve Norveç takimlarindan da bizim istedigimiz oyunculari transfer etmek isteyenler vardi. Ama biz Szymkowiak'in isini bitirdik. Zurawski'yi de almayi çok isitiyoruz. Bu oyuncunun transferinden de umutluyuz" diye konustu. </TD></TR></T></TABLE>

vigor
28.01.2005, 17:08
ahmet kardesim bu haberin kaynagi neresi

selçukabi
28.01.2005, 17:15
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=149 cellSpacing=0 width=476>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=476 colSpan=2 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=476 colSpan=2 height=67>http://www.spor3.com/images/ts_200-140.JPG Szymkowiak Trabzonspor?da !
Trabzonspor uzun zamandan beri pesinde oldugu orta saha oyuncu Szymkowiak ile 2.5 yillik sözlesme imzaladi.</TD></TR>
<TR>
<TD width=480 colSpan=2 height=10>
< = src="http://ads.haber3.com/abm.asp?z=20">
http://ads.haber3.com/banners/kizilay-banner.gif (http://ads.haber3.com/abmc.asp?b=11&amp;z=20)</TD></TR>
<TR>
<TD width=476 colSpan=2 height=1>Asbaskan Ömer Sari, bordo-mavili takimin uzun zamandir almak için çalistigi Polonya'nin Wisla Krakow takiminda oynayan orta saha oyuncusu Szmykowiak ile prensipte anlastigini bildirdi.

Sari, Polonyali futbolcunun bu gece ya da yarin Trabzon'a gelebilecegini söyledi</TD></TR></T></TABLE>

kelkitli29
28.01.2005, 17:18
ajansspor . bu birini aldik gibi bakalim digerinide alacakmiyiz.

selçukabi
28.01.2005, 17:19
ben haberi spor3.com dan aldim su anda trabzondaki bir arkadasimdan teyit bekliyorum muhtemelen dogru çünkü 3-4 kaynak da ayni seyi beyan ediyor.hadi hayirli olsun.

tsligenc
28.01.2005, 17:47
ben zurawski yi istiormm!!!!

adam super topcu ,szymkowiak da ii ama zurawski gelse bence fatihle super bi ikili olurlardi

Punisher-61
28.01.2005, 19:14
ben zurawski yi istiormm!!!!

adam super topcu ,szymkowiak da ii ama zurawski gelse bence fatihle super bi ikili olurlardi

hic bosuna umutlanma..bitanesi aldilar simdi digerinde bek israr etmezler artik cünkü kendine göre taraftara olan transfer sözünü tuttular diyecekler....

ben zaten bu polonyalilari pek sevmem madem aliyorsun zurawskiyi alsaydin ya..orta sahamiz yeterli

TS-Karadeniz
28.01.2005, 19:16
hayirlisi olsun... insallah husran yasamayiz.

baris_aykan
28.01.2005, 19:20
ben haberi spor3.com dan aldim su anda trabzondaki bir arkadasimdan teyit bekliyorum muhtemelen dogru çünkü 3-4 kaynak da ayni seyi beyan ediyor.hadi hayirli olsun.

insallah olur

Özkan Erdem
28.01.2005, 19:23
haber dogru kardesler.. szymkowiak alindi zurawski ile anlasildi ancak wisla daha fazla istedi..

ARAGORN01
28.01.2005, 19:30
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=472>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom align=left width=472 colSpan=3>Trabzon, Szmykowiak ile prensipte</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=472>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=472 colSpan=3>

28 Ocak 2005? Trabzonspor, Polonyali futbolcu Szmykowiak ile prensipte anlasti. Asbaskan Ömer Sari, bordo-mavilitakimin uzun zamandir almak için çalistigi Polonya?nin Wisla Krakow takiminda oynayan orta saha oyuncusu Szmykowiak ile prensipte anlastigini bildirdi. Sari, Polonyali futbolcunun bu gece ya da yarin Trabzon?a gelebilecegini söyledi.

Hayirli olsun. Zurowski biraz zor , 3 mio euro'nun üstünde para istiyorlar.

</TD></TR></T></TABLE>

Punisher-61
28.01.2005, 19:37
bunu bi rektas yazdi ve ona aynen katiliyorum:

trabzon yönetimi herzamanki gibi kalitelisini degilde ucuz olani satin aldi.Istatistiklerine bakildiginda asil iyi oyuncunun Maciej Zurawski oldugu asikar.500 bin euroya kiyamadilar

bizim yönetimden daha ne beklenir...3 hafta bunlarin pesinden kos sonuc ortada sanki dünyada baska futbolcu yoktu...

Punisher-61
28.01.2005, 19:40
Bizim Resmi site gibi baska bit REZIL site var mi acab???

transfer ile ilgili bi haber yok...taraftari deli ediyorlar...

benim anlamadigim sey bizim RESMI sitede neden Medyanin yalan haberleride yayinlaniyor..smileys/smiley7.gif

My
28.01.2005, 19:41
Çok heyecanli bir transfer dönemi geçiriyoruz. Samimi olmak gerekirse yönetimimiz ( bence ) can-i gönülden çalisiyor ( imkanlarimiz elverdiince ). Ama asil ilgimi çeken husus ise buradaki bilgi alis-verisi http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifGerek Polonya' dan, gerek bazi yöneticilerimizlen bire bir irtibat sonucunda bizlerin bilgilendirilmesi. Kendi adima ( sanirim bir çogumuzda buna katiliriz ) bu konuda emegi geçenlere, edindikleri bilgileri bizimle paylasma nezaketini gösteren tüm arkadaslari can-i gönülden tesekkür ederim smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifValla helal olsun, hani neredeyseyöneticilerimiz kadar emek harcadilarsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

Punisher-61
28.01.2005, 19:51
http://www.wislakrakow.com/?akcja=news&amp;id=7598

denizci61
28.01.2005, 19:53
Bende yönetime yakin bir kaynaktan aldigim haberi sizlerle paylasayim; diger oyuncu Zurawski ile de prensipte anlastilar fakat bu oyuncunun bonservisinde Wisla ile anlasamadilar. P.tesi kadar beklenecegini,bonservis ücretini bizim istedigimiz seviyeyeçekmezlerse o zaman istedikleri parayi verip onu da alacaklarmis. Yaniuzun lafin kisasi ticaret taktigi...Sonuçta Zurawski'yi de alindi bilin. Trabzonspor'umuza hayirli olsun....

Punisher-61
28.01.2005, 19:59
size yeni transferimizden bir kac GOLLER

Felaket Frikikciymis haberimiz yoksmileys/smiley32.gif

http://www.lublin.mm.pl/~macel/2003-sanmarino-szymkowiak.avi

http://www.lublin.mm.pl/~macel/2003-polkowice-szymkowiak.avi

http://www.lublin.mm.pl/~macel/2003-latvia-szymkowiak.avi

http://www.lublin.mm.pl/~macel/2003-plock-szymkowiak.avi

http://www.lublin.mm.pl/~macel/wisla-szczakowianka_1-0_szymk (http://www.lublin.mm.pl/~macel/wisla-szczakowianka_1-0_szymkowiak.avi) owiak.avi

http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sezon0304/lech-wis/1-1 .avi (http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sez&#111;n0304/lech-wis/1-1.avi)

http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sezon0405/wis-pol/1-0. avi (http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sez&#111;n0405/wis-pol/1-0.avi)Edited by: Punisher-61

imported_AkÇaaBaTLi
28.01.2005, 20:12
iyi helal olsun hepimizin gözüaydinsmileys/smiley1.gif

unyelimetin
28.01.2005, 20:32
çingene pazarligi ile bir adam alabildik nihayet.Gerçi imza atilmadi ya neyse...Trabzonspor olarak Madrid'ten Ronaldo'yu da alsak sampiyonluk garanti degil. Ancak inaniyorum ki Wisla Krakow'dan almaya çalistigimiz oyuncular Sota'dan sonra en yararli yabanci oyuncular olacak gibi görünüyor.Dahasi bir çok maçta büyük hayal kirikligi yasamis ve tribüne sogumus taraftarlari heyecanlandirmasi açisindan da önemli.

Ancak gelin görün ki ara transferin bitmesine iki gün kala ancak Polonya'ya gidebilen yöneticilerimiz acaba bu transferleri gerçeklestiremezlerse ne yapacaklar?Yazik degil mi bu takima?Yazik degil mi bu taraftara?Bu kadroyu bir daha bulamazlar ve bu adamlari ondan sonra alsalar da bir ise yaramaz.

Ben hep söyledim yine söylüyorum.Trabzonspor'lu yöneticilere güvenmiyorum.Anladik paraniz yok da kardesim isi de bilmiyorsunuz.Parasi olan MAY'da bilmiyordu bunlar da!Wisla'li yöneticiler isi son güne birakirsan tabi ki seni böyle köseye sikistirmak isteyecek.Akbasoglu kizmista masayi terk etmis!Hadi ordan beceriksiz herifler!Hepinizi Allah'a havale ediyorum.

Millet borç içinde yüzerken bile imza üstüne imza attiriyorlar,bizimkiler ne oldugunu tam bilmedigimiz adamlari bile alamiyorlar.Ama bonservisi olmayan Batista'yi ile alamayan yöeticilerimizden büyük iser beklemek bizim aptalligimizdan baska bir sey degildir.(Mesele Batista'nin çok iyi bir futbolcu olup olmadigi degildir.Simdi biri çikip da isi baska tarafa çekmesin diye yazdim.)Büyük Trabzonspor'un küçük yöneticileri düsün yakamizdan!!!

Ziya Dogan'in ayrilmasindan sonra dünya üçüncülügü apoletli Senol Günes'le anlasan Trabzonspor'un gerçekten çehresi degismis,medyanin bakisi bile farkli olmaya baslamisti.

Ama hepsi bu kadarmis.

Punisher-61
28.01.2005, 20:45
Zurawskiden Gol

http://homepage.ntlworld.com/r.solarczyk/wisla-inter_1-0.avi

http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sezon0405/gro-wis/1-2 (http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sez&#111;n0405/gro-wis/1-2.avi). avi

http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sezon0405/gro-wis/1-4 (http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sez&#111;n0405/gro-wis/1-4.avi). avi

http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sezon0405/zab-wis/0-3 (http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sez&#111;n0405/zab-wis/0-3.avi). avi

http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sezon0405/wis-leg/2-0 (http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sez&#111;n0405/wis-leg/2-0.avi). avi

http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sezon0405/pog-wis/0-5 (http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sez&#111;n0405/pog-wis/0-5.avi). avi

http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sezon0405/wis-lecz/3-1 (http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sez&#111;n0405/wis-lecz/3-1.avi) .avi

http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sezon0405/wis-lecz/5-1 (http://shell.infomark.com.pl/~gringol/sez&#111;n0405/wis-lecz/5-1.avi) .aviEdited by: Punisher-61

Tandogan
28.01.2005, 21:09
Punisher-61 nickli arkadasi bu görüntüler için tebrik ediyorum.Ellerine saglik,çok güzel bulup hazirlamissin.

Bu arada benim de sürekli kulüple ve takimla içiçe olan bir gazeteci abiden ögrendigim kadariyla orta sahadaki oyuncunun transferi gerçekten de kesinlesmis.Hatta oyuncu yarin aksama kadar Trabzon'a gelecekmis.Forvetteki oyuncu için ise Wisla Krakov'lular bayagi yüksek fiyatta direniyorlarmis.Ama onda da her an her sey olabilirmis.Hatta gazeteci abinin söyledigine göre eger satin alma olmazsa,kiralama yolu da düsünülüyormus.Son ana kadar beklemek lazim.Böyle hemen yönetime yüklenmeyelim.Transferin son gününe kadar bekleyelim.Bu adamlari bugün de alsak sonuçta bu hafta sahaya çikamayacaklardi.Azcik daha sabredelim.Ara transfer döneminde oyuncu almak kolay is degil.Yönetim de bir seyler yapmak için ugrasiyor...Keske sezon basinda da bu kadar ugrassalardi!!!

The Londoner
28.01.2005, 21:11
<T>
<TR>
<DIV =tit1>Arkadaslar, size oglen ozetleyerek vermis oldugum transfer haberini wislakrakow.com Ingilizce versiyonuna da eklemis. Ozellikle Ingilizce bilenler icin tekrar.</DIV>
<DIV =tit1></DIV>
<DIV =tit1>Zurawski ile ilgili kisim cok ilginc. Wisla`nin Zurawski`yi satmakta cok kararli oldugu anlasiliyor. Bir taraftan Trabzonspor`un fiyat yukseltmesini beklerken, diger taraftan da Ispanya ve Rusya`dan da cevap bekliyorlar. En yuksek fiyati verene satacaklar cunku Zurawski`nin bu donem transferi gerceklesmezse seneye 2 Milyon Euro bile hayal olacak. Ben inaniyorum ki yoneticilerimiz biraz daha akilli oynasa bu adami da 2,5 Milyon Euro`ya kapatiriz. Pazartesi aksamina kadar hersey olabilir. Bekleyelim...Sampiyon olmayi istiyorsak, Zurawski`ye bu donem ihtiyacimiz var.</DIV>
<DIV =tit1></DIV>
<DIV =tit1>Szymkowiak in Trabzonspor!</DIV>
<DIV =txt1>Miros³aw Szymkowiak has been sold to Turkish Trabzonspor. Wis³a Krakow will get 700,000 euro - at least. The negotiations about Maciej Zurawski have collapsed and the striker will have to wait for another offer.
</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top colSpan=2>
<CENTER></CENTER>
<DIV =txt1>The deal will become formal on 31st January after fulfilling some contract conditions ? the Club official announcement says. The amount of money obtained have not been officially revealed.

-Today?s meeting with Trabzonspor representatives started at 10.00 am and lasted only two hours. We reached an agreement. We took both the Club and the player?s expectations into consideration. We believe Szymkowiak will appear in the first squad in Trabzonspor ? informed Wisla spokesman, Jerzy Jurczynski.

As far as Zurawski?s transfer is concerned , the clubs did not reach an agreement. Trabzonspor had planned to employ both Wisla players but the negotiations failed yesterday due to some financial matters. The clubs will not continue the talks any longer.

- The ammount offered for a leading Polish player did not satisfy us and it did not reflect Zurawski?s real value either. We have been sent some new offers for him by numerous managers from the countries where the transfer window is still open. There have not been any official offers though. As for Levante, we have reached a deadlock ? we have sent our demands but they have not replied so far ? added Jerzy Jurczynski.

İleli
28.01.2005, 21:23
Allahima bin sukur icim ciz etti yaa.

İleli
28.01.2005, 21:25
hadi be yonetim su zurawskiyide alin UTANDIRIN BENI BE

#10 Fietra
28.01.2005, 21:33
Szymkowiak tamam da Zurawski gelse daha iyi olur.

yattara11
28.01.2005, 21:41
zurawski galiba76 dogumluymus.biraz yasli geldi bana. gerçi kaliteli olsun da yasli olsun. gencini de seneye aliriz smileys/smiley1.gifhele su zurawski'yi bi alabilsek smileys/smiley5.gif

The Londoner
28.01.2005, 21:44
<T>
<TR>
<TD =nagloweknewspodstr&#111;ny vAlign=top width="98%" height=26>

Szymkowiak`la transferi uzerine resmi sitelerinde sicagi sicagina yapilmis bir roportaj:

Syzo, haberin kendisine nasil ulastirildigini, neden yurt disina gitmek istedigini ve neden Trabzonspor`u tercih ettigini ve hedeflerini anlatiyor... Iste soylediklerinden bir bolum:

- Polonya liginde 11 yil oynadim Wisla ile her turlu basariya ulastim. Artik yeni hedeflere kosmak istiyorum. Wisla su an cok iyi durumda... Gonul rahatligiyla gidiyorum.

-Avrupa`da (ayni sezon ust uste) Schalke ve Parma`yi elememizi unutamam...

-Trabzonspor ligde ucuncu ve sampiyonluk sansi var.Bu yil Kiew`e elenip Sampiyonlar liginin esiginden donduler. Seneye Sampiyonlar ligine mutlaka katilmak istiyorlar...

-Dil handikapini en kisa zamanda asacagimi dusunuyorum...

-Takimin Ilk 11`inde yer alacagima inaniyorum...

Miros³aw Szymkowiak: ?Trabzonspor to nowe wyzwanie?
[28.01.2005]</TD></TR></T></TABLE>http://www.wisla.krakow.pl/pages/images/bialykwadrat_13.gif
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>Miros³aw Szymkowiak zosta³ dzi? pi³karzem Trabzonsporu. Rozmawiaj¹cy w Krakowie przedstawiciele obydwu stron uzgodnili dzi? warunki zmiany barw klubowych przez pomocnika Bia³ej Gwiazdy.
http://www.wisla.krakow.pl/pages/images/przezroczysty.gif
http://www.wisla.krakow.pl/pages/fotos/news_861szymek_1w.jpg - Kiedy dowiedzia³e? siê, ¿e Wis³a i Trabzonspor dosz³y do porozumienia?
- Drzema³em sobie przed popo³udniowym treningiem, kiedy zadzwoni³ do mnie prezes Janusz Basa³aj i poinformowa³, ¿e zosta³em sprzedany. Wiadomo by³o, ¿e trwaj¹ jakie? rozmowy, wiêc o zaskoczeniu nie by³o mowy. Jestem bardzo zadowolony, ¿e gra³em w takim klubie jak Wis³a Kraków i ci¹gle czujê siê pi³karzem tego klubu, bo dopiero jutro jadê na rozmowy dotycz¹ce mojego indywidualnego kontraktu. Wiem, ¿e kluby siê porozumia³y, teraz ja muszê siê dogadaæ i podpisaæ kontrakt.

- Kiedy spogl¹dasz wstecz na te cztery lata w Krakowie, to??
- To by³y cztery lata i miesi¹c. Wystêpy tu mogê oceniaæ wy³¹cznie pozytywnie. Zdoby³em trzy razy mistrzostwo Polski, raz zajêli?my drugie miejsce. By³y te¿ inne trofea ? Puchar Polski, Puchar Ligi, Superpuchar. Trochê tego by³o. Teraz Wis³a jest pierwsza w tabeli po rundzie jesiennej. Dziêki Wi?le zacz¹³em regularnie graæ w reprezentacji Polski, tak¿e sporo zawdziêczam temu klubowi w doros³ej pi³ce. Podobnie jak Widzewowi. Takie prze¿ycia jak mecze pucharowe z Schalke czy Parm¹ zapamiêtam do koñca ¿ycia. Zobaczymy co bêdzie. Jutro dopiero bêdê ustala³ szczegó³y kontraktu. 11 lat gra³em w polskiej lidze, wiêc dla mnie to nowa sytuacja i nowe wyzwania. Trzeba w ¿yciu wszystkiego spróbowaæ. Oka¿e siê dopiero za trzy miesi¹ce, mo¿e za pó³ roku czy to by³ z mojej strony jaki? b³¹d czy nie. Trzeba próbowaæ.

- W Wi?le do spe³nienia zabrak³o tylko gry w Lidze Mistrzów?
- No, tak. Próbowali?my praktycznie co rok i jako? siê nie udawa³o. Ju¿ nie pamietam kto to powiedzia³, ¿e polska dru¿yna przez najbli¿sze lata nie wejdzie do Ligi Mistrzów i na razie tak to siê zapowiada. W tym roku wyjecha³o z naszej ligi wielu bardzo dobrych pi³karzy, praktycznie wiêc mo¿na powiedzieæ, ¿e liga siê os³abia zamiast wzmacniaæ. Trudno powiedzieæ, ¿eby to wszystko sz³o w dobrym kierunku.

- Jak¹? cz¹stkê sukcesów zawdziêczasz kibicom?
- Nigdzie nie mia³em problemów z kibicami, ani w Wi?le, ani w Widzewie. Wiem co to znaczy kibicowaæ, bo sam mia³em przyjemno?æ je?dziæ na mecze wyjazdowe w roli kibica. To oczywi?cie by³o kiedy by³em m³odym ch³opakiem. Wiem, co znacz¹ takie wyjazdy, wiem co znaczy podbieganie do p³otu przez pi³karzy szczególnie na wyjazdach. One licz¹ siê najbardziej. Przez ostatnie dwa lata je?dzi³o z nami bardzo wielu kibiców, którzy nas dopingowali. Bardzo chcia³bym im podziêkowaæ za to, ¿e przez ten czas dostarczyli mi tylu emocji i wzruszeñ, bo podczas powiedzmy dziewiêædziesiêciu procent meczów byli naszym dwunastym zawodnikiem. Tak jak zawodnikom, tak i kibicom zdarzaj¹ siê s³absze mecze, ale przez ostatnie lata szczególnie u nas na stadionie by³ wzorowy doping.

- To ma byæ kolejny krok w Twojej karierze?
- Trabzonspor jest w tej chwili na trzecim miejscu w tabeli, ma szanse na awans do Ligi Mistrzów. Maj¹ takie ambicje, w zesz³ym roku grali w kwalifikacjach i odpadli z Dynamem Kijów i w tym roku bardzo chc¹ awansowaæ do Champions League. Nowe otoczenie, obcy jêzyk ? to wszystko bêdzie przeszkod¹ na poczatku, ale myslê, ¿e szybko siê zaaklimatyzujê i wkomponujê w nowe otoczenie. Wierzê, ¿e wywalczê sobie miejsce w pierwszym sk³adzie. Wiem doskonale jak trudno by³o nowym aklimatyzowaæ siê w Wi?le. Mam jednak nadziejê, ¿e bêdê nadal gra³ tak, jak gra³em w Wi?le.

- Dziêkujê za rozmowê, dotychczasowe wystêpy w Wi?le i wzruszenia jakich dostarcza³e? wszystkim kibicom Bia³ej Gwiazdy. I ¿yczê powodzenia w nowym klubie.
- Nie dziêkujê, ¿eby nie zapeszyæ. Pozdrawiam wszystkich, którym Wis³a jest bliska </TD></TR></T></TABLE>

The Londoner
28.01.2005, 21:51

Punisher-61, Polonyali oyunculara daha dune kadarmuhalefetediyordun ve kariyerleri olmadigini iddia ediyordun. Hatta bizleri de istatistikcilik yaptigimiz icin elestiriyordun. Ne degisti de fikrinden dondun? Szymkowiak`in frikikleri mi yoksa?smileys/smiley2.gif

Çagman
28.01.2005, 22:29
ee ArkadasLar oLay Tamamdir Sanirim ama Ben imza atmadan bayrak ÖpüLmeden inanmam.

Punisher-61
28.01.2005, 23:01

Punisher-61, Polonyali oyunculara daha dune kadarmuhalefetediyordun ve kariyerleri olmadigini iddia ediyordun. Hatta bizleri de istatistikcilik yaptigimiz icin elestiriyordun. Ne degisti de fikrinden dondun? Szymkowiak`in frikikleri mi yoksa?smileys/smiley2.gif

ben fikrimden dönmedim ki... ben hep elestiririm benim huyum böyle..

frikikleri iyi ama gerisini daha görmedik

My
28.01.2005, 23:08

Yapici olsak daha ii olur gibime geliyor kardesim smileys/smiley9.gifÇekisme yerine birlik smileys/smiley2.gif

Harun-61
28.01.2005, 23:22
imza ?????????

The Londoner
28.01.2005, 23:30

Yapici olsak daha ii olur gibime geliyor kardesim smileys/smiley9.gifÇekisme yerine birlik smileys/smiley2.gif

Benim yazimtepkiden cok takilma iceriyordu, Punisher`de bunu boyle algiladi zaten. Meselenin buyutulmesine gerek yok yani...

sanatik
29.01.2005, 01:28
wisla krakow haberi &amp; reportaji ekleyen arkadasa tesekkürler.

degerlendirme dogru bencede. satmak istiyorlar kesinlikle vezumkowiakinda gelme istegi var. Aslinda bu is olsunda göbek atacaklar. Gurur duyacaklar trabzonspora transferleri icin.

ve polonyadada trabzonsporlu cogalacak - bu kesin smileys/smiley2.gif

umarim aksilik olmaz iki transferi bitirip gelirler.

haydi hayirlisi.

FERO61
29.01.2005, 02:04
ya siz neye seviniyorsunuz...

1 elma alacaktik elmanin yarisi cürük yarisi saglam ..biz bir elmanin yarisini aldik o da cürük tarafi...

nerde diger polonyali, golcü nerde bu herif...onlarda akilli belkide herifi bize gagalamak icin digeride oyunun icindeydi ve harbiden de istediklerini yapmis oldular ...birini verdiler digerinin reklamiyla....

insallah iyi futbolcudur bakacazzz!!!

Photoshop
29.01.2005, 09:22
bizim aldigimiz adam icin istedikleri 800 bin euro, alamadigimiz zurawski icin
istedikleri fiyat 3 milyon 200 bin euro yani 4 kati. bu sanirim bazi seyleri
acikliyor arkadaslar.

mkmsas
29.01.2005, 09:47
fiyata bakarsak yattara 140 bin euro

augustine 800 bin euro

fiyat hiç bir sey ortaya koymaz dünyanin her yerinde forvet oyunculari orta saha oyuncularindan pahalidir.bu adami çok kere izledim. bence çok iyi transfer.zurawski de olursa süper olur. ama bizim esas ihtiyacimiz orta saha organizasyonunu yapacak bir oyuncu idi. bu transferde yapilmistir. hayirli olsun.

Photoshop
29.01.2005, 10:24
arkadasim iyi hos diyorsun da, agustine bize geldiginde türkiye deki en iyi 2-3
yabancidan biriydi. yattara ise belcika dan siradan bir oyuncu olarak gelmisti.
ikinisini birbirine karistirmayalim. INSALLAH iyi bir transferdir. ama bence bizim
forvete de ihtiyacimiz var.

Atmaca
29.01.2005, 10:43
"Szymkowiak" bu nasi isimdir yahu, adamin ismini bile kopyalayip yaziyoruz.Kesin kötü oyuncudur.

erolizm
29.01.2005, 10:49
Insallah kaliteli çikar..Çünkü bugüne kadar Trabzonspor un israrla istedigi ve çok büyük umutlar bagladigi yabanci futbolcular ya fos çikti ya da yanlis yerde oynatildiklari için geldikleri gibi gittiler...Rune Lange bir örneksadece ülkesinde degil avrupada gelecek vaadeden bir futbolcu olarak geldi trabzon a hemde beklenmedik miktarda para harcanarak ama geldigi gibi giti..Thijs de aynisekilde. haftalarca almak için ugrasti kulüp ama oda geldigi gibi gitti..Ve gönderilmesine hala anlam veremedigim Romaschenko.Umarim kaliteli çikarPolonyali,,bence iyi futbolcuyu oynatmak için iyi teknik adaminiz olmasi lazim ve o teknik adam nihayetTrabzon da var...Hayirli olsun..

MahmutHSO
29.01.2005, 11:20
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV =lineStory align=left>Trabzona gelmis</DIV>
<DIV =lineStory align=left></DIV>
<DIV =lineStory align=left>Szmykowiak, Trabzon'a geldi !..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor'un prensipte anlastigi Polonyali futbolcu Szmykowiak, Trabzon Havaalani'na geldi.. Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Metin Akbasoglu, Szmykowiak ile prensipte anlasildigini ve saglik kontrolünden sonra sözlesmenin imzalanacagini belirtti..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV align=center>

< = src="http://reklam2.ajansspor.com/abm.asp?z=17&amp;nt=7820772078">
<T>
<TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Metin Akbasoglu ile Trabzon'a gelen, bordo-mavili takimin prensipte anlastigi Polonya'nin Wisla Krakow takiminin orta saha oyuncusu Szmykowiak'i, Trabzon Havaalani'nda, Saglik Kurulu Baskani Ahmet Çubukçu ile taraftarlar karsiladi.

Szmykowiak'in, bir süre dinlendikten sonra saglik kontrolünden geçirilecegi, ardindan da sözlesmeyi imzalayacagi ögrenildi.</TD></TR></T></TABLE>

Özkan Erdem
29.01.2005, 11:30
Zurawski kesin alinmali.. Bir arkadas yönetim kanalli birsey yazmisti kesin alinacak falan diye..Bende ögrendigim kadariyla yazayim, wisla bonservisine 3 milyon istemis, kiralama bedeli olarak da 1 milyon, bizimkiler 800.000 teklif etmis ve opsiyonlu sözlesme söyle bir madde içeriyor, 1 yil içersinde Trabzonspor 1.750.000 daha verdigi takdirde oyuncu trabzonsporundur.. Bakalim neler olacak..

The Londoner
29.01.2005, 12:04
Zurawski kesin alinmali.. Bir arkadas yönetim kanalli birsey yazmisti kesin alinacak falan diye..Bende ögrendigim kadariyla yazayim, wisla bonservisine 3 milyon istemis, kiralama bedeli olarak da 1 milyon, bizimkiler 800.000 teklif etmis ve opsiyonlu sözlesme söyle bir madde içeriyor, 1 yil içersinde Trabzonspor 1.750.000 daha verdigi takdirde oyuncu trabzonsporundur.. Bakalim neler olacak..

Evet, benzer bir haberbugunku Milliyet gazetesinde de yer almis. Bakalim, hayirlisi.. Olursa cok iyi olacak...

Zurawski`yi cok isteyen Ispanyol Levante`de dun en son bu sezon kiralamak icin 500,000;sezon sonunda da transferinitamamlamakicin 1,5 Milyon Euro olmak uzere 2 Milyon Euro`luk bir paket sunmus. Teklif kabul edilmemis (wislakrakow.com`dan)

Ömer SEVİNÇ
29.01.2005, 12:20
Bilmiyorum...

Zurawski hic al1nacakmis gibi durmuyor ama hadi hayirlisi

Guests
29.01.2005, 12:22
polonyali trabzonda....

saglik kontrolünden geçicek saat 2 de imza aticak.

digeride kisa sürede kesin gelicek...

andrei07
29.01.2005, 13:05
Trabzonsporumuza hayirli olsun arkadaslar umarim Zurawskide gelir!!!

BLUE-RED KIT
29.01.2005, 13:14
Insallah son anda adam sakat falan cikmaz saglik kontrolunde.

Guests
29.01.2005, 13:19
saglik kontrolü tamamlandi. herhangi bir sorun çikmadi

objek
29.01.2005, 13:28
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Yeni gelen oyuncu uyum sorununu kolay atlatirsa takim arkadaslari tarafindan sicak karsilanirsa basarili olabilir fazla beklentilere girersek husrana ugrariz bu oyuncunun maxim ayarinda bir oyuncu oldugu kanisini tasiyorumen buyuk ozelligigol paslari (asist krali) imiss....</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

BLUE-RED KIT
29.01.2005, 13:45
Arkadaslar bu oyuncunun hic mac kasetlerini izleyen varmi. .Maclarini izleyen arkadaslar olupta izlenimlerini bizlere aktarirlarsa seviniriz.

The Londoner
29.01.2005, 14:08
Arkadaslar devre arasinda 60 sayfa yazip 2 oyuncu transfer ettirdik. Yani 1 transfer icin 30 sayfa. Pazartesi aksamina kadar bir 30 sayfa daha yazarsak Zurawski`de gelir. Ha gayret durmak yok !!!smileys/smiley36.gif

SDanışmaz
29.01.2005, 14:22
Arkadaslar devre arasinda 60 sayfa yazip 2 oyuncu transfer ettirdik. Yani 1 transfer icin 30 sayfa. Pazartesi aksamina kadar bir 30 sayfa daha yazarsak Zurawski`de gelir. Ha gayret durmak yok !!!smileys/smiley36.gif

Hadi bi de ben destek vereyim.Belki 2 günde 90 sayfaya ulasiriz.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

kadirsa_2000
29.01.2005, 15:05
Öncelikle yeni transferimiz kulübümüze hayirli ugurlu olsun diyorum. Fakat transfer konusunda yine sinifta kaldik diye düsünüyorum.

"Gelecekler", "geldiler", "polonya'da restlesme", "pazarliklar sürüyor", "bu zamanda hazir futbolcu bulmak zor tabii", "küçük pürüzler kaldi", "transfer yapamamak su anda bizim için büyük kayip degil"v.s. v.s. v.s.........

Evet, bunlar son 1 ay içinde yönetimden ve yönetimin bu açiklamalaritaraftara aktarmasini istedigi kisiden, Senol Hocamiz'dan, duydugum laflar.

Bize dürüst olsunlar, alamiyorsak "Alamiyoruz, durumumuz elvermiyor" desinler bitsin gitsin. Evelallah biz bu kulübü karsiliksiz seviyoruz, ne kadro zenginligine ne de parasina asigiz. Biz renklerine, ona; TRABZONSPOR'UMUZA asigiz.

Ama böyle kivirta kivirta yapilan açiklamalar insani üzüyor, afedersiniz biz salak degiliz.

Her zaman her yerde EN BÜYÜK TRABZONSPOR'UMUZ. Istersen sahaya paf takimla çik ama bana dürüst ol!

Atmaca
29.01.2005, 16:15
Bence Zuravski zurnasi Mehmet Yilmazi yedek birakacagi icin iyikide alinmadi diyorum.

Özkan Erdem
29.01.2005, 18:01
Zurawski yi izleseydiniz eminim farkli düsünürdünüz, son vurus var, sürat var, hava topu hakimiyeti var, takiminin penalticisi, fizigi çok iyi ve güçlü.. ikisi kiyaslanamaz, mehmet topragimizin sehrimizin çocugu ama futbolcugu öyle üst düzey degil. Augustine de böyle kötüyken 4-3-2-1 sisteminde sadece fatih ve mehmet var.. Bir forvet transferi sart..

Faik Yılmaz
29.01.2005, 18:07
qekewil e bnde katiliyorum ayrica diger transferin uyum süreside göz önünde tutulursa takima çokta faydali olabilecvegini zannetmiyorum.ilerki haftalara kadar kayipsiz gidebilirsek belki bi seyler olabilir.

Medallion
29.01.2005, 18:45
Arkadaslar hepinize merhaba. Uzun zamandan beri takip ediyorum forumu ama yeni uye oldum. Transfer hepimize hayirli olsun. Muhakkak cok katkisi olacaktir takima. Diger takimlar 34 yasinda futbolcu transfer edip sampiyon oluyor, biz 28 yasinda diye begenmiyoruz. Orta alandaki direnc, topa hakimiyet ve fizik gucu artacaktir. Pas hatalari da azalirsa bu takim iyi isler yapar. Ama sampiyonluk beklemek biraz hayal gibime geliyor. Ilk ikiye girip sampiyonlar ligine kalabilirsek kulubumuzun onu acilir. Sampiyonlukta 2-3 sene icinde gelir.

Bizim kulubun maddi olanaklari flas transferlere el vermiyor. Bunu kabullenmek lazim. Alt yapiyi guclendirip futbolcu pazarlamamiz lazim. Gokdeniz'i7-8 milyon dolar gibi bir paraya Avrupa'ya satabilirsek yerine2 taneZuravski gibi futbolcu aliriz. Bunu takima katkisi 1 futbolcudan daha cok olur.

Hepinize saygilar sunuyorum.

FERO61
29.01.2005, 22:54
abi bu orta saha oyuncusuda bizim gönderdigimiz kirmizi kafali belcikali gibi cikmasin

sanatik
29.01.2005, 23:59
FERO61

ben bu düsünceye hic kapilmadim. Thijs den daha iyi ve atak futbolcu oldugunu düsünüyorum.

Umarim Zukowskiyide aliriz. Okuduguma göre Bernd schusterin calistirdigi "Levante" (http://www.wislakrakow.com/index_eng.php?akcja=news_eng&amp;id=135) isiminde ispanyol ekibi 3 milyon dollar önermis zukowski icin. Biz fiyati indirsinler kafasina gidersek alabilecegimizi pek sanmiyorum.

<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV align=right ="txt2">19. January 2005, 19:04 | comment (java&#115;cript displayWindow'/eng/comments.php?id=135&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawski.jpg</TD>
<DIV ="tit1">Zurawski - offer from Levante </DIV>
<DIV ="txt1">Wisla has received an official offer from Spanish Levante for Maciej Zurawski while Turkish Trabzonspor is still interested in Zurawski and Szymkowiak. Both clubs are negotiating with Wisla.
</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV ="txt1">- When it comes to Zurawski, on Wednesday we exchanged documents with the Spanish club ? said Wisla spokesman, Jerzy Jurczynski. - We are also holding talks with Trabzonspor. We will choose what is better both for the players and for the Club.

Levante is 14th in the Spanish league. They were interested in Zurawski last year and now have decided to make another attempt to obtain him. Levante coach, Bernd Schuster, is looking for a striker. Zurawski opens his list of wishes. It is said Levante is prepared to pay 3 million euro for the Polish international.

Wisla and Poland striker is determined to accept the offer. During his interview for Radio Valencia he said he had always dreamt of playing in the best league in the world.

Spanish sport magazine ?AS? has informed that the transaction is just about to be finalized.

- We haven?t got any offers for Tomasz Frankowski and Mauro Cantoro although there have been some signs of interest from a few clubs. ? added Jurczynski

author: sylwip (maaarcin)
source: PAP </DIV>
<DIV ="txt1"></DIV>
<DIV ="txt1"></DIV>
<DIV ="txt1">
</DIV>
<DIV ="txt1">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =txt2 align=right>28. January 2005, 11:30 | comment (java&#115;cript displayWindow'/eng/comments.php?id=144&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/szymek_zuraw.jpg</TD>
<DIV =tit1>Zurawski and Szymkowiak almost headed for Trabzonspor</DIV>
<DIV =txt1>It appears that Miroslaw Szymkowiak and Maciej Zurawski's transfers to Trabzonspor are about to become finalized. Wisla Director Janusz Basalaj has been negotiating till late Thursday evening with the Turkish club representatives. Decisions should be made any moment now.
</DIV></TD></TR></T></TABLE></DIV>
<DIV ="txt1"></DIV>
<DIV ="txt1">There still have been many controversies about financial matters, but Wisla spokesman Jerzy Jurczynski assures: - We are at the decisive stage. Club representatives have decided to continue talks on Friday, therefore chances are that an agreement will be reached soon.

According to unofficial information, Trabzonspor is offering between 3 and 3.25 mln Euro for both players. Wisla demanded 4 mln at first, but is now supposedly ready to accept an offer 0.5 mln lower. The Turkish representatives must make a quick decision, as they are allowed to finalize transfers only till the end of the month.

Coach Werner Liczka is anxiously awaiting for the results. He hopes to keep both players, but will respect their decisions. It is albo time to find proper replacements for the two key Wisla players in the past four years.

author: sylwip (mat19)</DIV>
<DIV ="txt1"></DIV>Edited by: TesTosTeron

Muhalif
30.01.2005, 00:50
ewt.. birilerinin anelka yi almasi bizim 2 polonyalidan yalniz birini alabilmemiz aradaki maddi güç farkini ortaya koyuyor.. mesele degil.. yalniz su var.. biri 20 harciyorsa digeri de en az 5 harcamali yani.. yoksa bence szymkowiak ve zurawski beraber alinsaydi bizim ihtiyacimiz olan 2 adam alinmis olacakti ve bizim takim olarak eksigimiz kalmayacakti.. ondan sonra digerleri kimi alirsa alsin umrumda olmazdi zaten.. ama bizim aldigimiz oyuncu bence zurawski olmaliydi öncelikle.. bu adam da iyi diyorlar ama sanirim takimi ortasahadan gole tasiyacak, sikisan maçlari açacak adam zurawskidir.. neyse çikmadik candan umut kesilmez deyip beleyelim 2 gün daha.. yalniz belirtmeden geçemeyecegim.. anelka eger uyum saglarsa su an ki kadromuzla fb ile yarisamayiz.. gs de yarisamaz.. umarim zurawski yi aliriz.. baska bir sey demiyorum..

unyelimetin
30.01.2005, 01:49
Uyum sorunu yasamaza Czyio ve Sota'dan sonra en yararli yabanci olacak insallah.

Hayirli ugurlu olsun.Insallah Zurawski'yi de aliriz.Fatih ile birlikte forvette firtinalar estirirler.smileys/smiley32.gif

selcjK
30.01.2005, 02:29
abi inanmiyorum bu aldiklari futbolcunun bizim futbolcularimizdan hiçbir + si yok arkadasin dedigi gibi thijs gibi bir futbolcu bu asil almamiz gereken oyuncu zurawski ama malesef alamaik inanmiyorum ya bolye bir futbolcuya 800bin euro verdiler of paralari bosa harciyorlar. biz zurawskiye 2milyon euro veremioruz bonservis olarak. fb anelkaya yillik 5 milyon euro veriyor bonservis 8 milyon euro iste sozle buyuk klup olunmuyor malesef biz bu kafayla zor sampiyon oluruz.

---

Transfer görüsmelerinin basladigi 1 haftadan beri Polonyadaki gazete linklerini ve wisla krakow taraftar sitelerini takib ediyorum.Lehçe(Pol.dili)yi çözmeme az kaldi!..Wisla taraftarlari "Zsymka"veya"Szymek"dedikleri Szymkowiak in transferini pek iplemezken, "Zuraw"dedikleri Maciej Żurawski için ortaligi ayaga kaldiriyorlar.Polonyanin en sevilen ve en iyi futbolcusu olan Zurawski sadece her yil attigi ortalama 25-30 golle degil ayni zamanda 15-20 ortalama asistlede gerçekten iyi topçu.Szymkowiak ise 2-4 gol,10-15 asistle oynamis.Yildiz oyuncu alacagini her firsatta belirten yönetim,ancak Zurawski'yi alarak bu sözünü yerine getirmis olacaktir.

off baksana adam arastirip bulmus. biz ne yaptik.

sanatik
30.01.2005, 02:56
@ selcJK

onun icinmi miroslaw milli takimda oynuyor ?

daha adami bir kere görmeden ordan burdan degerlendirmeler ile kesip attiniz.

istersenhttp://www.wisla.krakow.pl/pages/eng/index.php sitesine bir göz at ve takimin flash oyuncularinin kim oldugunu ögren.

hem zurawski ile yorumlarinizida pazartesindne itibaren yapin lütfen. halen transfer dönemi bitmedi ve pazarlik sürüyor.Edited by: TesTosTeron

Analyzer
30.01.2005, 03:37
Levante Zurawski'ye 3 degil 2 milyon dolar önermis. Wisla Krakow'un sitesinden resmi haber olarak alintiladim güncel haber olarak. Zurawski konusunun pazartesiye kalmasi da dogal. Polonya kulübü en önemli futbolcusunu en büyük paraya satmak istiyor. Bugün Metehan'in söyledigine göre Zurawski'nin Wisla Krakow'dan yillik aldigi ücret 200.000 euro civarinda ve Trabzonspor yillik 700.000 euro öneriyor bu futbolcuya. Zaten yeni transfer Szymkowiak da Zurawski'nin takiminda en iyi anlastigi futbolcu oldugunu ve onun da Trabzonspor'a gelmesini istediginisöylemis imza atarken. Pazartesi günü Zurawski'ye imza attirmamiz sürpriz olmaz bana göre. Umarim imza atar Wisla Krakow gerçekten iyi bir takim. Bu takimin en ünlü iki futbolcusunu almis olacagiz.

Anelka konusunda da birkaç söz edeyim. Manchester City Gençlerbirligi ayarinda bir takim. Anelka o takimin forvet oyuncusuydu. Yillar yili büyük takimlarca (Real Madrid, Arsenal v.s.)bel baglanmis ama bir türlü istenen verimi saglayamamis bir adamdir. Kumasi iyi bir futbolcudur ve Türkiye'de gerçekten is yapar ancak Hooijdonk'tan daha iyi degildir. Zaten ayrica son zamanlarinda iyice kayisi kopardi. Fenere arti bir deger katacagini düsünmüyorum. Biz kendi maçlarimiza bakarsak daha iyi olur. O Anelka'yi almis bu da Hakan Yakin'i almis hiç dert degil. Sorunlu futbolcular onlar.

murat
30.01.2005, 03:57
Hollanda liginde FC Twente da oynuyor ismide N'Kufo muthis golcu calimlari falan harika ucuzda yani hic olmazsa bunu alalim, kime konusuyorum ya ben smileys/smiley2.gif

sanatik
30.01.2005, 04:31
Levante Zurawski'ye 3 degil 2 milyon dolar önermis. Wisla Krakow'un sitesinden resmi haber olarak alintiladim güncel haber olarak. Zurawski konusunun pazartesiye kalmasi da dogal. Polonya kulübü en önemli futbolcusunu en büyük paraya satmak istiyor. Bugün Metehan'in söyledigine göre Zurawski'nin Wisla Krakow'dan yillik aldigi ücret 200.000 euro civarinda ve Trabzonspor yillik 700.000 euro öneriyor bu futbolcuya. Zaten yeni transfer Szymkowiak da Zurawski'nin takiminda en iyi anlastigi futbolcu oldugunu ve onun da Trabzonspor'a gelmesini istediginisöylemis imza atarken. Pazartesi günü Zurawski'ye imza attirmamiz sürpriz olmaz bana göre. Umarim imza atar Wisla Krakow gerçekten iyi bir takim. Bu takimin en ünlü iki futbolcusunu almis olacagiz.

Anelka konusunda da birkaç söz edeyim. Manchester City Gençlerbirligi ayarinda bir takim. Anelka o takimin forvet oyuncusuydu. Yillar yili büyük takimlarca (Real Madrid, Arsenal v.s.)bel baglanmis ama bir türlü istenen verimi saglayamamis bir adamdir. Kumasi iyi bir futbolcudur ve Türkiye'de gerçekten is yapar ancak Hooijdonk'tan daha iyi degildir. Zaten ayrica son zamanlarinda iyice kayisi kopardi. Fenere arti bir deger katacagini düsünmüyorum. Biz kendi maçlarimiza bakarsak daha iyi olur. O Anelka'yi almis bu da Hakan Yakin'i almis hiç dert degil. Sorunlu futbolcular onlar.

info icin tskrlr

ben 3 milyon olarak okudum ama önemli degil - önemli olan ikisini alabilmemiz. yillardir birbirini taniyan ve takimi gögüsleyen dedigin gibi en iyilerini aliyoruz. almis olacagiz inschallah. krakowda aldigi maasi bilmiyordum ama bu acidan bakilirsa hersey bizim acimizdan olumlu görünüyor. Uzun lafin kisasi inschallah ikiside trabzonsporumuza gelir.

Takima büyük katkilari olacagindan eminim.

andrei07
30.01.2005, 12:02
Zurawski gelirse bomba olur en iyisi biz oluruz!!!!!

Ömer SEVİNÇ
30.01.2005, 14:19
Yönetime sesleniyorum...

LÜTFEN ZURAWSKIYI ALINNNNN!!!!!smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

unyelimetin
30.01.2005, 14:59
Ben de iki futbolcuyu alalim isterim ancak Zurawski'yi illa alalim diyen arkadaslarin neden Szymkowiak'i daha oynamadan elestirdiklerine anlam veremiyorum.Çünkü iki futbolcuyu da izlemedik ancak Zurawski iyi Szymkowiak ise kötü.Böyle olmaz,ayrica bu iki futbolcunun kalitesinin iyi oldugu,siradan oyuncular olmadiklari az çok anlasiliyor.

Uyum sorunu yasanmazsa yillar sonra yaptigimiz en iyi yabanci transferler olcaklar insallah.

Ömer SEVİNÇ
30.01.2005, 15:13
Uyum sorunu yasamaza Czyio ve Sota'dan sonra en yararli yabanci olacak insallah.

Hayirli ugurlu olsun.Insallah Zurawski'yi de aliriz.Fatih ile birlikte forvette firtinalar estirirler.

Yattarayi unutma kardes.

Ayrica ben de orduluyum(merkez). Ünyede Trabzonspor dernegi var miydi yaa.

mahir_kuzey
30.01.2005, 22:30
Hollanda liginde FC Twente da oynuyor ismide N'Kufo muthis golcu calimlari falan harika ucuzda yani hic olmazsa bunu alalim, kime konusuyorum ya ben smileys/smiley2.gif

sevgili murat, transferde songün. eminim ki verdigin bilgi çok dogrudur. tönetime yakin arkadaslar iletebilirlerse bu bilgiyi çok iyi olur. ben geçen senelerde ibrahim akin ve diego için yirtmistim kendimi, birini besiktas kapti digerini porto. arkadaslar lütfen iletin bu oyuncuyu yönetime...

unyelimetin
30.01.2005, 23:57

Hayirli ugurlu olsun.Insallah Zurawski'yi de aliriz.Fatih ile birlikte forvette firtinalar estirirler.

Yattarayi unutma kardes.

Ayrica ben de orduluyum(merkez). Ünyede Trabzonspor dernegi var miydi yaa.

Yattara'yi unutmadim ancak henüz Sota ve Czyio kadar faydali olamadi.Insallah onlari da geçer.Ünye'de Trabzonsporlular Dernegi iki yildir faaliyette.Resmi açilisimizi yönetimden gelen olmadigi için yapmadik o nedenle belki duymamis olabilirsin.Ordu'daki dernegimize ugrayip bu konuda bilgi vermistik.Yolun düserse bekleriz.

Özkan Erdem
31.01.2005, 00:17
61. sayfadayiz.. Bu sayfanin serefine Zurawski yakisir.. Hadi insallah..

BordoMavili KIZ
31.01.2005, 00:34
Izi kaldi arkasin da çocugun
Gidiyordu
Üstün de dolasiyordu kelebek
Sirtina bindigi karinca
Parmaklarim arasina sikistirip günesi
Gidiyordu çocuk
Ha ha ha halarla
Günes sikisilmisliginda bir kusu sakliyordu
Puslu ve solgun aya devrederken zamani
Iki parmagimin ucunda sikisan bulutlar
Çarpisip sevdasiyla yagdiriyordu çingelerin üstüne
Bir irkilmeyle savrulunca korkunun çigliklari
Çocuk gönlünü kaptirmisti çingene kizina
Ben ise kolu beyaz saati kara bir kizin yüregine
O çocukdan alip günesi ve ayi
Biraktim sikisan isiklari
Kizin yüregine sevdayi sürüp
Çingeneyle dans edip ayrildim çocugun yanindan
Izi kalmisti kolunda kizin
Gidiyordum
Üstümde biriken bulutlar kelebekleri ürküktü
Karincalar ayaklarimin altindan kaçisiyorlardi
Parmaklarimin ucu yanmisti sigaramdan
Gidiyordum
Çocuk gülüyordu bana
Günes ayla kandiriyordu beni
Kiz çamasir asarken ögle vakti
Kolunun beyazinda ki saat beni çagiriyordu
Çingeneler toplarlarken çadirlarini
Toz bulutu koptu yerden benim yüregimdendi sevdasi
Ben uzanip öpmek için kolunu dudaklarini
Bir çiglik koptu evden
Bir çiglikta benden
Sonra o kizin yüregine gidiyordum
Ansizin uyanmasaydi kiz ve çocuk
Ve en sonra da eskici

Harun-61
31.01.2005, 00:34
son 24 saat

hadi yönetim, sevindir bizi....................

BordoMavili KIZ
31.01.2005, 00:40
profil resmimi nasil degistirebilirim ?

BordoMavili KIZ
31.01.2005, 00:43
<TABLE width="95%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=center>Son Saatler </TD>
<TD vAlign=center width=70></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=left>
<TABLE borderColor=#ff0000 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">
<DIV align=right>
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=left width="100%">Bu son saatlermis
bilmiyordum
Anlamakmi istemedim gidecegini
Neden aniden bu gidis
bilmiyorum

Parktaydik
Bir kediyi oksadin
Zavalli bir kediyi
Ben bir dilenciyi kovdum
Kopuk iliskiler yasadik
Gitme saatimi gösterdin
saatine bakarak

Gittim...

Çok zordu dönüsler
Basardik
Kirik dökükte olsa
Gitgeller hiç bitmesede
Acitan güzelligi vardi dönüslerin

Gittin aniden
Bilmiyordum gidecegini
Anlamakmi istemedim?

Bir kediyi oksadin
Zavalli bir kediyi
Gittin...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></DIV></TD></TR></T></TABLE></DIV>

Guests
31.01.2005, 00:50
Bordo mavili Kiz siirlerin çok güzel amabu basliga degil arkadasim.Serbest kürsüde siirlerle ilgili bir konu var

mahir_kuzey
31.01.2005, 00:50
BU SEZON BASLAMADAN ISMINI ZIKRETTIGIMIZ OYUNCULARDAN BIRIDE ÇANAKKALE DARDANEL DEKI GENÇ OYUNCU HASAN KABZE IDI.

BU AKSAM GALATASARAY LA RESMI SÖZLESME IMZALAMIS. AFFERIN BIZE !!!

Harun-61
31.01.2005, 00:55
BU SEZON BASLAMADAN ISMINI ZIKRETTIGIMIZ OYUNCULARDAN BIRIDE ÇANAKKALE DARDANEL DEKI GENÇ OYUNCU HASAN KABZE IDI.

BU AKSAM GALATASARAY LA RESMI SÖZLESME IMZALAMIS. AFFERIN BIZE !!!

kaynak ??????????

Harun-61
31.01.2005, 00:56
eger dogru ise yazik etti kendine, aylarca parasini alamayacak :-(

Guests
31.01.2005, 01:02
Avniaker kardesim

Kaynak Telegol az önce söyledi smileys/smiley5.gif

Harun-61
31.01.2005, 01:46
Avniaker kardesim

Kaynak Telegol az önce söyledi smileys/smiley5.gif

telegol degil abi, Televole :-) neyse, bizim alt yapida coook hasan kabze var...

#10 Fietra
31.01.2005, 04:29
Evet Hasan Kabzeyi de kaptirdik.

Zurawskiyi gerçekten çok istiyorum ins. yarin sabaha bir süpriz olur.

Suan saat 04.26 ve tam 24 saat yarim saat 1 dk varsmileys/smiley1.gif

UğurB
31.01.2005, 10:56
Yönetime yakin bir gazeteci arkadastan aldigim bilgiye göre aksama 2 Polonyali futbolcumuz oluyor...

Zurawski ile sezon sonuna kadar 300.000 Euro karsiligi, kulübü ile de kiralik olarak sezon sonuna kadar 1.000.000 euro (pesin)karsiligi anlasilmis. Sezon sonunda Trabzonspor isterse 1.750.000 Euro karsiligi bonservisini alacak. O zamanda Zurawski'ye yillik 700.000 Euro verecek.

Haydi hayirlisi, insallah bir aksilik olmaz. Bu arada söylendigine göre Szymkowiak ortamdan çokmemnun kalmis ve Zurawski'ye kendi yönetimlerine baski yapmasini söylemis. Yani Miroslav adamin iyice kanina girmis.

Ferşat Balcı
31.01.2005, 11:13
saat 11:10 oldu hala Zurawski den haber yok yoksa olmadi mi.

ahmetturk
31.01.2005, 12:29
Bu takima bir tek vurus golcüsü lazim inanin sadece ikinci devre bile gol krali olabilir.

hasannuhoglu
31.01.2005, 12:41
kardeslerim hadi bize iyi haberi birisi versin...zuravski trabzonda desin bekliyoruz....

ahmetturk
31.01.2005, 13:02
Saat 13:00 hala bir haber yok. smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Colakoglu
31.01.2005, 13:57
SLM MILLET

DEVRE ARASI TRANSFERLERI BASLADIGINDAN BERI TAKIP EDIYORUM FORUMU
YANLIZ FAZLA YAZMA GIBI BI IMKANIM OLMADI... AMA BILGI VEREN
ARKADASLARIN HEPSINE TESEKKURLER...smileys/smiley32.gif EEE YÜZDÜK YÜZDÜK KUYRUGUNA GELDIK , INSALLAH SU ZURAWSKIYIDE ALIRIZ...

BU FUTBOLCUYU KESINLIKLE ALMALARI GEREKIR AMA MALESEF ALSALARDA BENIM
HEMEN HABERIM OLAMICAK... ACABA BMNDEN ARKADASLAR TEL NUMARAMI VERSEM
BANA MSG YAZABILIRMI ??? YOKSA KAFAYI YERIM WALLA.... ????smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

21 YIL OLDU CEKIYORUZ ISKENCE

BORDO MAVI ASKIM

SAMPIYON OL BU SENEEE

metehan
31.01.2005, 14:22
www.wislakrakow.com (http://www.wislakrakow.com) sitesinde Zurwaski ile ilgili bir haber var. Hasancavit isbasinasmileys/smiley1.gif Tercümesini yapabilir misin? Bekledigimiz haber mi? Yoksa tersi mi?

BDiler61
31.01.2005, 15:34
alsak çok iyi olacak transferin kapanmasina az kaldi biraz önce lig tvde wisla krakow un kiralamaktan vazgeçtigi satmak istedigini söyledi ama arada fiyat farki varmis halen insallah olur bizde rahat ederiz

ahmetturk
31.01.2005, 16:10
Bu transfer zora girdi hasancavit nerdesin bre sana ihitiyacimiz varsmileys/smiley36.gif

UğurB
31.01.2005, 16:58
alsak çok iyi olacak transferin kapanmasina az kaldi biraz önce lig tvde wisla krakow un kiralamaktan vazgeçtigi satmak istedigini söyledi ama arada fiyat farki varmis halen insallah olur bizde rahat ederiz

Kiralamanin sorun olmasinin nedeni Wisla'nin satis parasinin yarisini da pesin istemesi. O halde satin almak daha mantikli hale geliyor. Yani opsiyon kalkiyor.

selçukabi
31.01.2005, 17:25
heralde olmayacak bu is.saat de bayagi geç oldu.burada jimnastikçiler rizeli koray'i da bitirmis.valla helal olsun.bence transferde yine en kötübiziz.fener anelka, gayse ribery ile yakin, jimnastikçiler koray ne olacak bizim halimiz bilmem

BDiler61
31.01.2005, 17:37
transfer yarin 18:00 de bitiyor

metehan
31.01.2005, 17:47
Milliyet'teki habere göre transfer yarin saat 18:00'de bitecekmis, yani halen daha zaman var.

selcjK
31.01.2005, 17:48
abi anlamiyorum ya millet kici kirik bi futbolcuya 10 milyon $ veriyor biz 2 milyon $ veremiyoruz sonra sampiyonluk iddaa ediyoruz ya olmaz boyle takima yarar getirecegine inaniyorsan vericeksin abi 2 milyon dolari gerekirse cebinden vericeksin alicaksin ya. ciddi bir olay bu borç al bankadan ne yaparsan yap ama transfer yap ya off biktim bu isten ya hep talip oluruz fiyat dussun diye son gunu bekleriz sonra alamayiz ozgurude az kalsin ankara alicakti ya yeter artik istedigimiz futbolcuyu alicak yonetim istiyoruz of ya sonra niye sampiyon olamiyoruz niye 3 buyukler deniyor iste buyukluk sampiyonla olmuyor en kucuk ornek iste yine aksam aksam sinirlendim.

andrei07
31.01.2005, 17:56
VISLA KRAKOW UN SITESINDE ZURAWSKI ILE ILGILI GÖRÜSMELERIN BUGÜN TIKANDIGI VE TEKRAR GÖRÜSÜLMEYECEGI YAZIYOR!!!!!!!!!!!smileys/smiley7.gif

The Londoner
31.01.2005, 18:01
www.wislakrakow.com (http://www.wislakrakow.com) sitesinde Zurwaski ile ilgili bir haber var. Hasancavit isbasinasmileys/smiley1.gif Tercümesini yapabilir misin? Bekledigimiz haber mi? Yoksa tersi mi?

Arkadaslar haber de heyecanlanacak bir bilgi yok. Her iki kulup yoneticilerinin bugun telefonda pazarliklara devam ettigi, Wisla acisindan en uygun teklif verildigi an transferin gerceklesebilecgi belirtiliyor.

Yani ne pozitif ne de negatif bir gelisme var simdilik... Bekleyecegiz ama Anelka transferineZurawski`yle cevap vermemiz sart oldu artik. Yoksa, ati alan Uskudar`i gecer, bize de en iyi ihtimalle Turkiye kupasiyla avunmak duser...

#10 Fietra
31.01.2005, 18:46
Zurawskiyi kesin almamiz lazim.

Tandogan
31.01.2005, 20:06
Arkadaslar daha önce de bahsettigim gibi kulüple ve takimla sürekli içiçe olan gazeteci bir abimiz vardi(Orhan Çavusoglu)...Su an kendisi tesislerden geldi.Söyledigine göre Federasyon araya cumartesi ve Pazar girdigi için transferi bir gün daha uzatmis.Bu yüzden henüz bitmis hiç bir sey yok.Bu arada Kulübümüz oyuncuyu tekrar bonservisiyle almak için bir girisimde bulunmus.Daha önce Wisla Krakov kulübü oyuncuyu kiralik olarak vermeyi düsünürken,yapilan görüsmeler sonucunda bonservisiyle verme konusunda hemen hemen anlasma saglanmis.Su anda ekonomik olarak arada olan prüzlerin giderilmesi için yogun bir çalisma varmis.Yani anlayacaginiz halâ daha umut var.Her an her sey olabilir.Bugüne kadar bekledik.Artik yarina kadar sabredecegiz.Yalniz bu aksam büyük ihtimalle olumlu ya da olumsuz kesin bir sonuca uilasilacakmis.

Gerisbase
31.01.2005, 20:09
Bi polonyali arkadas almanyncaya cevirdi Wislaukrakau sayfasindan

:

30.Januar 2005, 20:05

Trabzonspor kämpft um Zurawski.

Trabzonspor
möchte nicht auf einkauf von stürmer Maciej Zurawski (wisla krakow)
verzichten. Am wochenende haben die chefs von türkischen club die
gespreche mit dem prezidentem Janusz Basalaj von Wisla wieder
aufgenommen und haben versucht sich mit dem krakauer club wegen der
ablösesumme zueinigen.

In dem gesprechen am wochenende sind sich
die beiden vereine, wegen der ablösesumme für zwei spieler nicht einig
geworden. Im endefekt hat der türkische verein nur einen spieler
erworben und zwar den Miroslaw Szymkowiak für 800000 ?.

Miroslaw
Szymkowiak hat den vertrag für die dauer von drei jahren mit der option
um ein weiteres halbes jahr zu verlengern unterschrieben.

Die Trabzonspor haben ebenfals grosse interesse an den stürmer von Wisla (Zurawski) gezeigt.

Sie
versuchen weiterhin mit dem polnischen verein wegen des spielers zu
verhandeln. Zurawski hat grosses interesse zu Trabzonors zu wechseln,
die entscheidung liegt jedoch an den beiden vereinen. Die entgültige
entscheidun soll spätesten am montag fallen.
Edited by: Gerisbase

andrei07
31.01.2005, 20:13
arkadas almancada bilmiyoruz ne yapalim

Utku061
31.01.2005, 20:14
Yarin ögleye kadar zaman kaldi.Noterden bos kagit birakilmis kendisi için her an her sey olabilir.Bende numune hastanesinde bir doktor arkadasi ziyaret edecem.AhmetÇubukçu ile sinif arkadasi kendisi bakalim bilgi alirsam sizede iletirim.

andrei07
31.01.2005, 20:27
Arkadas bu yönetim bizi kanser edecek baska biside demiyorum

selcjK
31.01.2005, 21:14
abi lanet olsun ya hala para bulamiyoruz . offf bastircaksin 3 milyon $ i alicaksin veya sezon sonu aglamicaksin off ya biktik baska takimlarin transferlerine bakip oha be demekten lanet olsun ya bizi bu duruma dusurenlere. borç harç ne yaparsan yap ama al su futbolcuyu ya lanet olsun . zurawski 219 maçta 108 gol atmis off ya tam bizim aradigimi santrfor adami. gecen maç mehmet yilmaz ile olmayacagi acikca belli oldu. fatihde santrfor olmadigi icin cakili bir adam gerekiyor ilerde. yoksa yine gokdenizi forvet oynatmaya baslicaklar korkum budur.

BDiler61
31.01.2005, 21:16
Arkadas bu yönetim bizi kanser edecek baska biside demiyorum

katilmamak elde degil ama insallah çektigimiz çileye deger ve transfer gerçeklesir

Firtina28
31.01.2005, 21:58
arkadaslar hala bi haber yokmu ya yoneticilerle irtibadi olan yokmu hic catladim ya burda hoca ders anlatiyo ben burda zurawskiyi bekliyomsmileys/smiley5.gif

BDiler61
31.01.2005, 22:00
yarin insallah bilgisayari açtigimda zurawski trabzonspor'da diye bir yazi görürüm

canibus
31.01.2005, 22:04
arkadaslar malesef alamadik zurawskiyi.

Wisla nin sitesinde yaziyor. Isterseniz kendiniz bakin ve tercüme edin bu programla www.poltran.com (http://www.poltran.com)

mackolik_61
31.01.2005, 22:15
zurawskiyi almadik ama ne olursa olsun trabzonspor bu kadro ilede sampiyon olabilir ezikler iyi transferler yapmis olabilir ama bizde onlarda olmayan çok degerli birsey var bizde trabzonsporluluk ruhu var ne olursa olsum bu takimin pesinden sonuna dek gidecegiz...

canibus
31.01.2005, 22:16
sampiyon olsak bile benim kafami bozdu bu haber bir oyuncuyu alamadik. Ne kadar istediler bu adama veremiyoruz parasini ?

Firtina28
31.01.2005, 22:33
arkadaslar o haber orda uzun suredir var takmayin kafanizi hala yarina kadar vaktimiz var ve ben umit ediyorumki alicaz artik baska caremizde kalmadi zaten millet anelkayi aliyo bizde soyle guzel bi karsilik vermeliyiz artik diye dusunuyorumsmileys/smiley2.gif

BDiler61
31.01.2005, 22:36
yazan site resmi site degil

Özkan Erdem
31.01.2005, 22:41
Arkadaslar Ömer Sari kaynakli haberlerimle sizlerleyim ;

1 - Augustine Ahinfulalacaklarina karsilik bonservisiyle birlikte Ankaragücü ne verildi.

2- Yarin büyük bir aksilik olmadigi takdirde MACIEJ ZURAWSKI ile sözlesme imzalanacak.

Insallah bir aksilik çikmaz..

mackolik_61
31.01.2005, 22:44
Arkadaslar Ömer Sari kaynakli haberlerimle sizlerleyim ;

1 - Augustine Ahinfulalacaklarina karsilik bonservisiyle birlikte Ankaragücü ne verildi.

2- Yarin büyük bir aksilik olmadigi takdirde MACIEJ ZURAWSKI ile sözlesme imzalanacak.

Insallah bir aksilik çikmaz..

insallah kardes. alalim ya mesele yaptik bu adami uyku yok bu gece..

The Londoner
31.01.2005, 22:48
Evet www.wislakrakow.com (http://www.wislakrakow.com) resmi siteleri degil (ben bunu yaptigim her alintidaozellikle belirttim). Resmi siteleri www.wisla.krakow.pl (http://www.wisla.krakow.pl)Fakat gayriresmi sitegenellikle resmi siteden daha once haber giriyor ve genellikle kesinlesmis veya kesinlesmek uzere olan haberleri veriyor. Cogu zaman yoneticilerin ifadelerini kullaniyor. Birkac haftadir takip ediyorum ve bence guvenilirligi yuksek bir site.

Son habere gelince, haber eski degil maalesef yeni. Asagi yukari 1 saat once cikmisbir haber... Haberde, Zurawski`nin transferinin mali konularda anlasma saglanamadigi icin bugun de gerceklesmedigi ve artik gerceklesme olasiliginin cok dusuk oldugu belirtiliyor.

Evet, haber ic acici degil ama cikmadik candan da umit kesilmez.smileys/smiley5.gifSzymkowiak`da hersey bitti, transferler olmayacakdendikten sonra transfer edilmedi mi?