PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Devre Arasi Transferleri

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

OmeR.
28.12.2004, 20:24
Stat dedinizde, su kale arkalarini sahaya yaklastirip, büyütseler çok iyi olur gerçekten

Harun
28.12.2004, 20:38
Gizli bir kaynaktan aldigim bilgiye göre yildiz kaliteli bir transfer yapilacakmis bakalim nekadar dogru.smileys/smiley2.gif

Çagman
28.12.2004, 21:25
Gizli bir kaynaktan aldigim bilgiye göre yildiz kaliteli bir transfer yapilacakmis bakalim nekadar dogru.smileys/smiley2.gif

Onu senol Hocada soyLedi kaynak edinmene gerek yok Abicim :):):)herkez biLiyor.

Harun
28.12.2004, 21:32
Sadece transfer yapilacak dedi yildiz biri alinacak diye birsey duymadim ben.smileys/smiley2.gif

of-lee
28.12.2004, 21:53
bize bir ortasaha veya bir defansalinmasi lazim

Harun-61
28.12.2004, 23:41
transfere 5 milyon USD ayrilmis ?????????

#10 Fietra
28.12.2004, 23:52
Musa Büyük,Özgür,Ersen Martin,Özgür,El Saka,Saidou gibi adamlarin Trabzonspora gelmesini istemiyorum.

Denizlispordan Güven olabilir mesela.

Forvet içinse genç yetenek olarak Hasan Kabze.Suan içinse Zafer Biryol,Okan Yilmaz.

Orta Saha için Mehmet Topuz,Selim Teber,Altintop kardesler güzel transferler olabilir.

Satilacaklar içinse Augustine,D'heane olabilir.Satilacaklarda öncelik Sebata taninmali.

Yabanci transfer için çikan Ze Roberto Dede isimleri bana asparagas olarak geliyor.

Erman Özgür Sebata gerek olan bir oyuncuydu ama Ankaraya gitti.

Ayman içine nedense begenmiyorum onu.

BDiler61
28.12.2004, 23:58
Stat dedinizde, su kale arkalarini sahaya yaklastirip, büyütseler çok iyi olur gerçekten

önce stat bu haliyle dolmali ve seyirci disarda kalmali ki stat büyütülsün büyütülünce daha bos trübünlere oynariz baska bir sey degismez

zinos_zon
29.12.2004, 01:50
felipe gelirse, uzuuun yillar sonra ilk kez bir bizans takiminin istedigi bir futbolcuyu almis olacagiz. her anlamda "önemli" bir transfer. hadi hayirlisi..

the king
29.12.2004, 02:30

kale arkalarinin buyutulmesi trabzonsporun her macta en azindan para cezasiyla cezalandirilmasinin garantisi olur.kale arkasindaki taraftarin neler yapabildigini fener macinda gordum. oranin etrafinin stad boyunda kalin camlarla kapatilmasi lazim. yada o grubun stada alinmamasi lazim. taraftar takimina destek yerine kostek olmamali.

transferde bursaliokanin alinmasi bence takima yararli olur.

saygilar

yakup midi
29.12.2004, 06:19

Onu senol Hocada soyLedi kaynak edinmene gerek yok Abicim :):):)herkez biLiyor.

selçukabi
29.12.2004, 08:07
Felipe konusunda dün Habertürk kanalinin spor haberlerinde verdigi bilgi enteresan."kendi takiminda yedek kaldigi ve istedigi paranin da çok fazla oldugu.." bizans basininin bir oyunu olabilir.DIKKATsmileys/smiley7.gif

Ferşat Balcı
29.12.2004, 11:47
felipe,rui costa, ersen martin,hamit altintop,ali tandogan,özgür,

hasan kapze,ilhan,lazarov,

bunlarin tek yaptigi is taraftari oyalamak...........

FEDAİ
29.12.2004, 11:59
<CENTER>Senol Günes, Felipe'yi istiyor! </CENTER>
Senol Günes göreve gelir gelmez transfer için Felipe'nin ismini önerdi.

Meneceriyle görüstüler
7 yil aradan sonra Trabzonspor?da Teknik Direktörlük görevine baslayan Senol Günes?in akli Galatasaray?in eski futbolcusu Felipe?de. Orta sahada beyin görevini üstlenecek bir oyuncu talep eden Günes, ilk tercihini Brezilyali yildizdan yana kullanmak niyetinde. Hemen harekete geçen Bordo - Mavili yöneticiler futbolcunun menaceri Miranda ile temasa geçti.

Liste çok kabarik
<CENTER>Senol Günes, Felipe'yi istiyor! </CENTER>

Senol Günes göreve gelir gelmez transfer için Felipe'nin ismini önerdi.

Meneceriyle görüstüler
7 yil aradan sonra Trabzonspor?da Teknik Direktörlük görevine baslayan Senol Günes?in akli Galatasaray?in eski futbolcusu Felipe?de. Orta sahada beyin görevini üstlenecek bir oyuncu talep eden Günes, ilk tercihini Brezilyali yildizdan yana kullanmak niyetinde. Hemen harekete geçen Bordo - Mavili yöneticiler futbolcunun menaceri Miranda ile temasa geçti.

Liste çok kabarik
Ilk görüsmenin olumlu geçtigi belirtilirken, gündemde baska futbolcular da bulunuyor. Gaziantepsporlu Lazarov ve Istanbulsporlu Yordanov için de nabiz yoklayan Trabzonspor?un görüsmelerine devam ettigi vurgulandi. Gelecek sezon için düsündügü isimler ise söyle; Hakan Yakin, Alpay Özalan ve Mustafa Izzet.

Ilk görüsmenin olumlu geçtigi belirtilirken, gündemde baska futbolcular da bulunuyor. Gaziantepsporlu Lazarov ve Istanbulsporlu Yordanov için de nabiz yoklayan Trabzonspor?un görüsmelerine devam ettigi vurgulandi. Gelecek sezon için düsündügü isimler ise söyle; Hakan Yakin, Alpay Özalan ve Mustafa Izzet.

kaynak milliyet son haber.

Barış BAKIRTAŞ
29.12.2004, 12:07
Fanatikte çikan yazinin aynisi.. Filppe iyi transfer olur ama miranda bizim Marconun menejeri degilmi o adamdan çok çektik..

Ömer SEVİNÇ
29.12.2004, 14:49
Felipe süper olur ama yönetimimizin alabilecegini sanmamsmileys/smiley19.gif

PaNZeR_G
29.12.2004, 15:15
felipeyi bende cok isterim ama daha cok ruicostayi isterim o haber dogru yalanmi bilemiyecemde ins ruicosta gelir smileys/smiley1.gif

barchu
29.12.2004, 15:36
Felipe bizden uzak Allah'a yakin olsun. Yattarayi kazanmayi tercih ederim. Felipe ve Yattara yanyana oynarsa orta sahada pres yapmayan iki top cambazimiz olur. Sonumuz ne olur sonra bilemem.

Bir de hatirlarsaniz bi kaç hafta önce bu adami gs ye kasmaya çalistilar, onlar yemedi. Simdi bize itelemeye ugrasiyorlar. Aman diyim.3 yil önce GS'ye ne verdi de simdi bize ne verecek. Van Hoijdonkla Hagiyle de karsilastirmayin adami. Bu adamin profesyonellikle azicik alakasi olsaydi, büyük umutlarla getiren Terim adam ederdi onu. Para verip futbolcu alip sonra adam etmeye ugrasmak dogru gelmiyor.

Sinan

Altta Felipe Gs ye pazarlanirken geçenlerde Hincal'in yazdigi yazi var.

Müthis bir sol ayagi vardi.. Sahanin öbür yarisindan nerdeyse adrese gönderiyordu topu.. Önündeki bosluga öyle atiyordu ki Arif'in, insanin sahaya inip Arif'in yerine oynayasi geliyordu.
Galatasaray harika bir transfer yapmisti.. Bu adam topa nerdeyse Pele kadar hükmeden bir Brezilyali idi..
Acaba öyle miydi?.. Maçlar ilerledikçe, Felipe adli bu sambacinin 10 metre çapinda bir dairenin disina hiç çikmadan oynadigi iyice ortaya çikmaya basladi.. Topu aliyor, adrese gönderiyor, ondan sonra ellerini beline dayayip, seyrediyordu.. Tribünde gibi.. Kendi baslattigi akina katilmaya dahi katlanmiyordu. Hele dönen topla hiç ilgisi yoktu. Yanindan geçenleri seyrediyor ve bekliyordu ki, Galatasaray savunmasi topu kessin, alsin, ona versin..
Günümüz futbolunda santra yuvarlaginin içinde sadece pas vermek için duran bir adamin takimina yarari ne olabilirdi?..
Küçük rakipleri 10 kisi ile de yenebilirdiniz.. Ama büyük maçlar 11 kisi olmayi gerektiriyordu..
Fatih Terim'in Felipe'yi kazanmak için nasil ölesiye bir savas verdigini hiç kimse benim kadar yakindan bilemez.
Hoca ile bulusmalarimizda 2 saatlik sohbetin en az 1.5 saati Felipe üzerine oluyordu.
"Hiç degilse daha ilerde oyna" diyordu Terim.. Bugün Alex'in oynadigi yerde.. "O kadar kolay adam eksiltiyorsun ki, bu çalimi 18 üzerinde atsan, kaleci ile karsi karsiya kalirsin.." Felipe kosmuyordu. Felipe oyuna girmiyor, mücadele etmiyordu. Felipe Terim'in degil, caninin istedigi bölgede duruyordu.. Çünkü santrada oldugu zaman markaj daha az oluyor, 18'e yaklastiginda en az iki kisi üzerine çikiyordu. Felipe markaji sevmiyordu. Terim takimdan kesti. Aldirmadi.. "Bu kafayla gidersen yollarim" dedi.. Dinlemedi.. Tekrar takima koyarken "Bu son sansin. Göster kendini" dedi.. Imam bildigini okudu.
Fatih Terim'in degil, hiçbir hocanin takiminda caninin istedigi gibi oynayan bir futbolcuyu tasima lüksü olamazdi. Ona göz yumarsan, ötekilerden kosmalarini, söz dinlemelerini, taktige uymalarini nasil isterdin ki..
Sonunda Terim bir yalvarmadiginin kaldigi Felipe'nin iflah olmayacagina inandi ve biletini kesti..
Bu siralarda bana Brezilya'da yasayan Türkler'den ilginç emailler geliyordu..
"Hincal Agbi.. Bu Felipe bir futbol cambazidir. Futbolu cambazlik olarak algilayan Brezilya'da adama adeta taparlar. Onu görmek için antrenmana bile giderler.. Biz de gittik..
Hoca çift kale yaptiriyor.. Felipe bir iki numara çekiyor. Sonra bikiyor.. Izin falan almadan, kendi keyfince sahanin kenarina geliyor, sigarasini yakiyor ve maçi seyretmeye basliyor.. Hocasi da hiç sesini çikarmiyor.. Brezilyali arkadaslara sorduk. Meger Felipe antrenmanlari da caninin istedigi kadar ve caninin istedigi gibi yaparmis. Ona da kimse karismazmis..
Bu Galatasaray'da olur mu?.." Olmadi zaten.. Peki simdi olur mu?.. Bilmem.. Felipe'nin bu yastan sonra kafasini degistirdigini düsünebilir misiniz?.

Hincal Uluç

selçukabi
29.12.2004, 16:36
sinancigim zaten biz rui costayi robbeni alamayiz, yattara felipe gibi adamlari oynatabiliyor musun ona bak, heralde adamin eksik yönleri var yattaranin yok mu asil hüner bunlari asgariye indirmek.bu adamlardan azami faydayi saglamak.zaten bu dediklerini yapmamis olsa real madrid, chealse, barcelona sitelerinde transferi konusuluyorsu.senol hoca istemisse bir bildigi vardir.hadi hayirlisi...

barchu
29.12.2004, 16:53
sinancigim zaten biz rui costayi robbeni alamayiz, yattara felipe gibi adamlari oynatabiliyor musun ona bak, heralde adamin eksik yönleri var yattaranin yok mu asil hüner bunlari asgariye indirmek.bu adamlardan azami faydayi saglamak.zaten bu dediklerini yapmamis olsa real madrid, chealse, barcelona sitelerinde transferi konusuluyorsu.senol hoca istemisse bir bildigi vardir.hadi hayirlisi...

Haklisin tabi. Prekazi'yi vaktinde pres yapmyorsun diye elestirdiklerinde, bir de pres yapsam ne isim var burda gider Real Madrid'te oynarim demisti.

Kafamda iki sorun var. Birincisi, pres yönünün çok zayif olmasi sebebiyle ya Yattara kizaga çekilecek ya da zavalli Hüseyin'e Porsche motoru takilacak. Hadi bu Hoca'nin sorunu, adami isteyen yerini de taktigini de ayarlasin diyebiliriz, hatta diyelim.

Ikinci sorun disiplin sorunu, yapilan yorumlarin en çarpicisi Hincal'inki oldugu için onu aldim buraya ama genelde herkes idmanda ve maçta laf dinlemedigini söylüyor. Biz dünkü çocuk Ali Sen Kandil'e laf dinletemedik, kariyerini tamamlamaya yakin son bir çirpinistaki Felipe'yi mi yola sokacagiz?

Bu futbolcunun sorunu atiyorum son vuruslarda yetersizligi ya da benzeri baska bir teknik problem olsaydi, yaklasimim farkli olurdu ama beni takimin havasini bozabilme ihtimali huzursuz ediyor.

Bazi maçlarda bizim 10 numara açigimizi kapatabilir, kaça mal olacagini da bilmiyorum,belkimaliyetiyle oranlandiginda karli çikilabilir. Insallah öyle de olur. Alinirsa zaten sagduyulu her taraftar gibi destekliyecegiz kendisini.

Hayirlisi olsun bakalim.

Sevgiler

Sinan

TheRapZoNe
29.12.2004, 17:17
bugün Trabzondaki yerel gazeteler Felipeden çok Rui Costa'dan bahsetti. felipe adinida hiç duymadim. hepsi rui costayi yaziyordu.

ve yakin zamandada teklif götürülecekmis rui costaya

bilginizeEdited by: TheRapZoNe

SDanışmaz
29.12.2004, 17:26
Bu adami alsak ne olacak ki.

Baska bir adam alalim.

Emorfo
29.12.2004, 17:31
Lyon'da oynayan ve Fb'yi dagitan orta saha oyuncusu Juninho ve 17 yasindan beri Lyon formasi giyen forvet Sidney Govou alinsa varya of offfffffffffff :) fantaziye bakk.smileys/smiley4.gifmaliyetleri kaça patlar bize, bence yinede imkansiz degil bu transferler.

Daha önce de yazdigim gibi bizim ilacimiz bu iki adamolur. Birde defansa kaliteli bir stoper daha alinirsa ikinci yari önümüzde kimse duramaz.

TheCrow
29.12.2004, 17:44
Lyon'da oynayan ve Fb'yi dagitan orta saha oyuncusu Juninho ve 17 yasindan beri Lyon formasi giyen forvet Sidney Govou alinsa varya of offfffffffffff :) fantaziye bakk.smileys/smiley4.gifmaliyetleri kaça patlar bize, bence yinede imkansiz degil bu transferler.

Daha önce de yazdigim gibi bizim ilacimiz bu iki adamolur. Birde defansa kaliteli bir stoper daha alinirsa ikinci yari önümüzde kimse duramaz.

Zaten Lyon'un orta sahasinda 4 tane Aurelio var,feneri nasil dagittilar saniyorsunuz.Herhangi birini,mümkünse ikisini alsak biz de ikinci yari kadiköydefeneri dagitiriz.Ama ben bunu da,Rui Costa'yi da,Felipe'yi de mümkün görmüyorum.Hatta Musa Büyük'ü alabilirsek sasiririm...

selçukabi
29.12.2004, 17:58

Kafamda iki sorun var. Birincisi, pres yönünün çok zayif olmasi sebebiyle ya Yattara kizaga çekilecek ya da zavalli Hüseyin'e Porsche motoru takilacak. Hadi bu Hoca'nin sorunu, adami isteyen yerini de taktigini de ayarlasin diyebiliriz, hatta diyelim.

Ikinci sorun disiplin sorunu, yapilan yorumlarin en çarpicisi Hincal'inki oldugu için onu aldim buraya ama genelde herkes idmanda ve maçta laf dinlemedigini söylüyor. Biz dünkü çocuk Ali Sen Kandil'e laf dinletemedik, kariyerini tamamlamaya yakin son bir çirpinistaki Felipe'yi mi yola sokacagiz?

ee sinancigim simdi sen gökdenizi zannediyorsun ki forvetsmileys/smiley5.gifadamin orijini orta saha, mücadeleci, kosan press yapan bir adam, orta sahayi söyle düsün; yattara-gökdeniz-felipe-hüseyin-adem(veya yenibir transfer) ileride fatih simdi hucumda üçlüyor hatta gökdeniz de gelirse 4lüyoruz.üç adam da (geri kalan) kosan mücadele eden adamlar...bence olur... zaten senol hocam forvet istemedigine göre böyle bir düzen düsünüyor.haa eger rui costa olursa cillop olur orasi ayri.

Avare
29.12.2004, 18:34
bugun gazeteye baktim soz konusu olan 7-8 tane isim var. ben ce lazarov bunlardan en iyisi bize onun klasinda bi oyuncu lazim

benim fikrimk ya lazarov ya da heskey

bu arad shevchenko da fena olmaz yani (tabii mehmet yilmaz a ayak uyduramaz o baska)

Oğuz
29.12.2004, 18:55
rui costa haberi bir aldatmaca gibi geliyor bana. oyuna gelmemek lazim.

taraftarin gözünü boyayip, parmagina bali sürüp, ondan sonra da yönetim transfer yapamiyor demek yolunda muhalif kanadin bir oyunu olabilir.

bunlari yazarken çok mu septik oluyorum acaba diyorum ama malesef birlik beraberlik saglanmadikça daha böyle çok teoriler üretiriz.

felipe gelirse iyi mi olur, kötü mü olur, kestiremiyorum..

lazarov diyesim geliyor, ama aklima augustine örnegi gelince ona da burun kiviriyorum.

hele yeni yil bi gelsin de bakalim gelismeler ne yönde cereyan edecek..

Özkan Erdem
29.12.2004, 19:38
Rui Costa'yla ilgili daha gazetelerde çikmadanyazmistim, bozoglunun vaadi diye. Ancak haberi aldigim ayni kaynak maliyetinin 4 milyon $ i buldugu için bize uzak oldugunu söyledi. Brezilyal milli takiminda oynayan bir adam için bu kadar elestriyide fazla buluyorum.. Felipe oldukça kaliteli bir oyuncu. Istanbulsporlu Alexander Yordanov u almak yerine Ahmet Dursun yada Ümit Karan tercih edilmeli..

Lazio61
29.12.2004, 22:55
arkadaslar rui costa nin gelmesi çok iyi olur..haberi bile taraftari costurdu..flipe de gelse iyi olur..takimda ki yildizlari elimizde tutup bide bunlarin yanina yildiz katarsak özlenen trabzonsporun gelmesi çok yakindir...smileys/smiley32.gif

Harun-61
29.12.2004, 23:13
bugün senol hoca aciklama yapti, 3oyuncu almak istiyoruz ama birisini kesinlikle dedi, orta saha icinmis...coook merak ettim simdi ???

lazarov cok iyi olurdu. yanina birde lazarov....

ümit karani da mehmet yilmaz ile takas yapacan, ohhh....

Erinç
29.12.2004, 23:23
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>

ALIN SIZE FELIPE :

SENOL GÜNES TRANSFER HABERLERINDEN RAHATSIZ
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes, basinda çikan transfer haberlerinin gerçegi yansitmadigini belirterek, "Görüstügümüz 5-6 oyuncu var ama bu futbolcular arasinda Felipe yok" dedi.. </TD></TR></T></TABLE>(kaynak:Trabzonhaber)

TSlimetin08
30.12.2004, 00:49
bence varya su iki futbolcuyu alirsak gercekten süper olur bir kere yazmistim ve yine yaziyorum birinciziFerydoon Zandi (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=424) Kaiserslauternde oyniyor öbürü ise Abdelaziz Ahanfouf (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=229) MSV Duisburgda oyniyor, su ikisi bize cok yarar maliyeti bile okadar degil tam bizim keseye göre. Zandi orta saha icin, Ahanfouf Forvet Fatihin yanina ne süper ikili, Zandi tam bir oyun kurucu gibi Münichde oyniyan michael Ballack gibi sitili var. Siz ne dersiniz bu iki futbolcuya smileys/smiley2.gif

BLUE-RED KIT
30.12.2004, 06:38
Bosuna yazi yazmayin derim, kampin baslamasina 4 gun kaldi ortada hicbir somut gelisme yok, yine ayni oyalama taktikleri, sunu alirsak iyi olur....su gelirse fena olmaz.......aslinda o iyi bir oyuncu deyil....benim favorim bu......yazilan yazilar hep ayni cinsten yani sezon basindaki yazilarin aynisi buraya tekrar yazilmaya baslandi. Peki Atay baskan nediyor bu konuda " Aslinda pek fazla paramizda yok transfer icin" yani kilifi simdiden uyduruyor. Artik pek fazla yazmaya gerek yok bu filmi daha oncede izlemistik, basrollerde yine buyuk baskan ATAY AKTUG.

#10 Fietra
30.12.2004, 11:42
Evet Blue Red Kit transfer sezonu açildi her istedigin oyuncuya imza attirabiliyorsun.Ve önünde sadece 1 ay degil 1 gün kalmis.Ve oyuncular artik eskisi kadar zor alimiyor bakkalda bile oyuncu var nolsa

#10 Fietra
30.12.2004, 11:45
Ümit Karan ve Mehmet Yilmaz takasi mismileys/smiley11.gif

Rui Costa mismileys/smiley11.gif

Ferşat Balcı
30.12.2004, 12:04
Thijs yanlis oynatildi
Türkiye

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Türkiye?ye konustu
Trabzonspor?un 19 Aralik?ta gerçeklestirdigi genel kurul için yönetimin en büyük kaybi olarak gösterilen ve basarili icraatlariyla son bir yila damgasini vuran Nevzat Sakar, sessizligini TÜRKIYE için bozdu... Sakar, Ziya Dogan?dan, baskanligini yürüttügü transfere kadar bir çok konuda önemli açiklamalarda bulundu. Transferin en büyük hayal kirikligi olarak gösterilen Bernd Thijs konusunda Ziya Dogan?i futbolcuyu yanlis mevkide oynatmakla suçlayan Sakar, ?Ziya Dogan?in bu futbolcuyu israrla istemesinden sonra Thijs?i gidip bizzat izledim. Maçta onunla ilgili aldigim notlar küçük defterimde yazili. Burada özelliklerini yazmisim. Araya çok iyi derinlemesine top atan, duran toplarda etkili, oyunu çok iyi okuyup yönlendirebilen, teknigi yüksek, kaliteli ve çok yararli olabilecek bir futbolcu demisim. Tek zaafi olarak da top rakipteyken ilk müdahalede agir olusunu göstermistim. Tabii kalkip ön libero oynatilirsa olacagi budur. Basarisiz olusunun nedeni kalitesi degil, yanlis yerde oynatilmasi? dedi.
Edited by: Emorfo

Ozzy
30.12.2004, 13:17
Bu sabah radyodaki spor haberlerinde Trabzonumuzun gündeminde Rui Costa'nin adinin geçtigini duydum.Fatih Terimden yardim isteniyomus bu konuda.Olursa gerçekten süper olur

Salih61
30.12.2004, 14:17
Bu sabah radyodaki spor haberlerinde Trabzonumuzun gündeminde Rui Costa'nin adinin geçtigini duydum.Fatih Terimden yardim isteniyomus bu konuda.Olursa gerçekten süper olur Kardes adam yillik 3.5 milyon dolar kazaniyor...Biz bu parayla Türkiyeden 2 tane futbolcu aliriz...

Saygilarimla...

ihtiyar
30.12.2004, 16:12
Trabzonspor su an Ankaragücünün genç ortasaha oyuncusu Özgürle ilgileniyor. Özgürün transferi için iki takim yöneticileri mesaji yazdigim su dakikalarda Ankaragücü tesislerinde toplanti halindeler.

özgürün gidisi bizim için kayip, sizin için ise kzanç olur.

Ah cemal aydin ahh yaktin bizi

Tekke
30.12.2004, 16:19
Trabzonspor su an Ankaragücünün genç ortasaha oyuncusu Özgürle ilgileniyor. Özgürün transferi için iki takim yöneticileri mesaji yazdigim su dakikalarda Ankaragücü tesislerinde toplanti halindeler.

Özgür çok iyi futbolcu, ama El-Saka-Ali Tandogan-Skoko olmali

Tekke
30.12.2004, 16:36

Zaten Lyon'un orta sahasinda 4 tane Aurelio var,feneri nasil dagittilar saniyorsunuz.Herhangi birini,mümkünse ikisini alsak biz de ikinci yari kadiköydefeneri dagitiriz.Ama ben bunu da,Rui Costa'yi da,Felipe'yi de mümkün görmüyorum.Hatta Musa Büyük'ü alabilirsek sasiririm...

Juninho ya kimsenin gücü yetmez ama cok iyi adam,fakat LYON un en büyük silahi Essien,onu alan herseyi almis olur. Tabi bunlar su an fantezi,bizim kalibimizi asiyor,ama Aurelio nun cok daha iyisi bu Essien,o olmasa da Lazarov-Saidoo olsun.

Emorfo
30.12.2004, 16:51

Kürsat abi nasil birisi bu Özgür yasi kaç hangi mevkide oynuyor.(orta saha, ortasag sol)1 seneden beri Denizlispor'lu Özgür'le ilgilendigi için bizim yöneticiler baska Özgür'lerden haberimiz olmadi...Edited by: Emorfo

Punisher-61
30.12.2004, 19:52
Bernd Thijesi 1 Milyona aldik 500.000ne sattik... Helal olsun bu Yönetimesmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley7.gif

Özkan Erdem
30.12.2004, 20:10
thijs 750.000 $ a alindi henüz satildigi fiyat kesin degilEdited by: QuakeviL61

lazoglee61
30.12.2004, 21:13
Kardesler bu rui costa haberi mütis.Birde gerçekse varya demeyin keyfimize

#10 Fietra
30.12.2004, 21:25
Rui Costaya baska bir açidan bakinca aslinda Trabzonda seyirciyi stada çekebilir heyecan getirebilir...

Özkan Erdem
30.12.2004, 22:03
yasi 33.. seneye büyük ihtimal yedek kalacak.. Yarim sezonluk bir transfere 4 milyon $ vermek abartili.. Brezilyada sezon bitti. Bu müthis futbolcu pazarindan alinabilecek oyuncular var.. Bence cidden 3 oyuncuya ihtiyaç var acilen.. Bir defans bir ortasaha bir forvet..

Edited by: QuakeviL61

Tolgaa6161
30.12.2004, 22:15
bence basina cikan butun haberler yalan

ama in$allah hamit altintop u kadromuza katariz

olmazsa rui costa

olmazsa felipe

in$allah

Harun-61
30.12.2004, 22:53
not: thjis bedava gitmis, yani bonservis parasi almamisiz...

Çagman
30.12.2004, 23:36
ArkadasLar Thijs i birakaLIm artIk Transfer DedikoduLaRI Veya Ciddi KaynakLardan edindiginiz Transfer haberLeriniz SoyLeyin Sakiz Gibi Thijs i geveLemeyeLim Bu Konuya bakiyorum Bir FutboLcu haberi oLur diye ama yat kalk Thijs BunaLtti.

Sacit
31.12.2004, 09:54
sayin tsli metin arkadasim iyi guzel de takima brezilyali lazim hemde acele.hamit altintopu alsak ozellikle iyi olurdusmileys/smiley2.gif

Barış BAKIRTAŞ
31.12.2004, 10:05
Bernd Thijesi 1 Milyona aldik 500.000ne sattik... Helal olsun bu Yönetimesmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley7.gif

Bugün gazetelerde (fotomaç sanirim) 600 bin euroya sattigimiz yaziliyor. Zaten kendisine 750 bin euro vermistik. Bence bizim için büyük bir zarar yok ayrica takimda yedek bekleyen bir oyuncu satiyorsunuz. Genkten alirkende bu adam kaptandi bunlari düsünmek lazim.

Punisher-61
31.12.2004, 10:09

Bugün gazetelerde (fotomaç sanirim) 600 bin euroya sattigimiz yaziliyor. Zaten kendisine 750 bin euro vermistik. Bence bizim için büyük bir zarar yok ayrica takimda yedek bekleyen bir oyuncu satiyorsunuz. Genkten alirkende bu adam kaptandi bunlari düsünmek lazim.

bende trabzonhaberde okumustum 1milyona alip 500.000ne satildigini..

her cok zarar yok diyorsun parasi olmayan kulüpte 50.000 euro olsa bile büyük zarar olur...unutma bizim yönetime 50.000 dolar cok geldi diye Aurelio fener gitti

Çagman
31.12.2004, 10:14
BIRAKIN THIJS i.

Sabah Fanatik Gazetesinde Hakan Yakin iLe iLgiLi haber Gozume Carpti ve aLacagimiz Yonunde iddiaLara yer veriLmis ayrIca Shcake 04 te Oynayan Hamitide isteyecegimiz + Dortmunttan DedE + BiraziLyadan Da siLva adInda Bir FutboLcu ismi veriLmis KuLaga hos geLiyor Ama Masaya Oturup Trabzonspor Bayragini Öpmeden eLine KaLemi aLmadan inanmam.

MahmutHSO
31.12.2004, 10:33
Alinabilecek en iyi futbolcu Hamit Altintop.Ama fener de istiyormus onu.Hamiti alabilirsek gerçekten çok büyük is yapmis oluruz.Ama çok zor.

selçukabi
31.12.2004, 11:34

iste bomba haber budur...hiçbir yayin organinda yoktu böyle birsey iyi saklamislar yeni yönetimin ilk iyi icraati.özgürle ilgili bilgileri ligtv.com.tradresinden alabiliriz.

Özkan Erdem
31.12.2004, 11:36
su Augustine'yi bir yere versek bari..

Hakan Yakin veya Hamit Altintop'un alinmasi daha iyi olur..

selçukabi
31.12.2004, 11:44

iste bomba haber budur...hiçbir yayin organinda yoktu böyle birsey iyi saklamislar yeni yönetimin ilk iyi icraati.özgürle ilgili bilgileri ligtv.com.tradresinden alabiliriz.

birtek bizim maçta kirmizi kart cezasi nedeniyle oynamamis onun disinda hep ilk onbir baslamis 1384 dakika oynamis 3 sari 2 kirmizi karti var ( biri kupa maçi). 1 golü var ( konya 3-4 )."ihtiyar" daha iyi bilir ama bu arkadas çok kosan, mücadeleci özellikleri daha fazla olan bir oyuncu gibi geldi bana.bir de bu transferi yapacaksak onlara oyuncu vermek lazim adamlardan sezon basi bir de ademi aldik.Augustine geri mi dönüyor acabahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifEdited by: selçukabi

El Saif
31.12.2004, 13:43
ben hamit altintop, hakan yakin ve dede alinsa süper olur varya..

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

corleone
31.12.2004, 13:47
hamitten çok hakan yakin lazim bize su anda hem gerçekten fener de pesindeyse zor aliriz hamiti azize basar parayi ...

trabzonspor1
31.12.2004, 14:36
schalke kesinlikle hamit için masaya oturmayacagiz diyor. belki hami biraz lobi yaparsa yilin transferini yapabiliriz

İsmail Çavuşoğlu
31.12.2004, 14:54
hamitin kesinlikle alinmasi lazim fatih in yükü hafifler hem milli takima verdigimiz futbolcu sayisi artar artarsmileys/smiley1.gif

seyyahali
31.12.2004, 15:34
ARKADASLAR IYI GÜZELDE BU FUTBOLCULARIN HEPSINI ALSAKTA BIZIM TAKIM HALA AMATÖRCE YÖNETILIYOR. ANCAK BENDE KULISLERDEN DUYDUGUMA GÖRE SENOL HOCA RUI COSTA ILE ANLASMIS ANCAK BU TRANSFER OLMAZSA FELIPE GELIRIM DEMIS.

TSlimetin08
31.12.2004, 15:35
<DIV>Siz dedeyi unuttun adam vfb stuttgarta gidecek cünkü eski antrönörü matthias sammer oranin antrönörü ve onu cok istiyor cünkü vfb stuttgartda sol defans oyniyan phillip lahm bayern münihe geri dönecek kiralik gelmisdi vfbye onun icin dedeyi oraya düsünüyor. </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Ama insallah bize gelir bu sene sonunda kontrati bitiyor bonservis ödemeden aliriz belki insallah</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Thijs bize 750 000 ? geldi gladbacha 500 000 ? sattik alman basini böyle yaziyor </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Hamit Altintop bize gelirse gercekden süper olurHamit schalkede son haftalarda hepyedekde oturuyordu</DIV>

enesmalik1987
31.12.2004, 15:57
lee,thij,agustine gitmeli iyi para verirseler tolgayida satsinlar

okan koç,özgür,kemal aslanve ümit karan alinabilecek iyi türk oyuncular yabanci ise felipe,pancu,batista,dede alinabilecek yabancilar bence

enesmalik1987
31.12.2004, 15:58
ha bide hamit altintop gerçekten iyi olur

Harun-61
31.12.2004, 16:25
arkadaslar Hamiti unutun...

schalke kesinlikle birakmaz onu, öyle olsa bile en az 5 milyon ? isterler...

te4cher
31.12.2004, 17:13
defansa ve orta sahaya yüksek kalitede birer adama alsak yeter...

Barış
31.12.2004, 17:26
Hamit zaten gelmez.Türkiyedeki yabancilardan da bize hayir ne zaman geldi ki simdi gelecek.Dede pahali gelecegini sanmam.Rui Costa isi zaten hayal.Olursa o Polonyali wak wak larin biri olur oyun kurucu olarak.Defans da Türkiyeden Özgür falan olabilir.

SDanışmaz
31.12.2004, 17:32
Hamit zaten gelmez.Türkiyedeki yabancilardan da bize hayir ne zaman geldi ki simdi gelecek.Dede pahali gelecegini sanmam.Rui Costa isi zaten hayal.Olursa o Polonyali wak wak larin biri olur oyun kurucu olarak.Defans da Türkiyeden Özgür falan olabilir.

smileys/smiley20.gif

lazoglee61
31.12.2004, 18:44
Bi adam gibi oyun kurucu bulamadik Thijis iyi topçuydu ama bizim takim yapimiza uygun degildi bize hizli ve bireysel yetenekleri iyi olan adam lazim agir adam degil

Barış
31.12.2004, 22:41
Bi adam gibi oyun kurucu bulamadik Thijis iyi topçuydu ama bizim takim yapimiza uygun degildi bize hizli ve bireysel yetenekleri iyi olan adam lazim agir adam degil Oyun kurucusmileys/smiley20.gif

#10 Fietra
31.12.2004, 22:48
Thijs bence o kadar iyi bir futbolcu degildi.

Defans için Denizliden Güven.

Orta Saha için B-R-E-Z-I-L-Y-A-L-I genç yetenek.

Erhan|TS
31.12.2004, 23:01
Herevende Ugur'u Alsak Fena OLmaz..

TheRapZoNe
31.12.2004, 23:36
Yildiz oyuncu alinamiyorsa Gençlerdeki Skoko oyun kurucu olarak neden olmasin.

#10 Fietra
01.01.2005, 03:35

Istedigin adam Ispanya'da yapilan Dünyanin En Iyi Frikikçileri yarisamsinda Zidane,Totti,Mihajloviç,Xavi'yi geride birakip 1. oldu.

Benim bildigim Ugur GS'li.

#10 Fietra
01.01.2005, 03:36
He ayrica Ugur uA üyesidir.

ihtiyar
01.01.2005, 10:52
is yogunlugundan dolayi ankarayla irtibatta olamadim, görüsmelerin neticesinden henüz haberim yok. pazartesi sabahi türkiyeye dönecegim kismetse, artik gelismeleri kaynagindan takip etme sansim olur.

Özgür hakkindaki detayli bilgileri ankaragücü web sayfasinda bulmak mümkün. sahsi kanaatimi sorarsan, Özgür her eve lazim...

Barış
01.01.2005, 11:12

Istedigin adam Ispanya'da yapilan Dünyanin En Iyi Frikikçileri yarisamsinda Zidane,Totti,Mihajloviç,Xavi'yi geride birakip 1. oldu.

Benim bildigim Ugur GS'li. Tam bize göre.Frikikçi.smileys/smiley20.gif

Guests
01.01.2005, 11:38
ihtiyar abi bilgiler için sagol. zaten bi oyuncunun adi özgürse tamam gerisini arastirmaya gerek yoktursmileys/smiley2.gif

#10 Fietra
01.01.2005, 13:14

Tam bize göre.Frikikçi.smileys/smiley20.gif

Sana ultrAslan üyesi Galatasarayli fanatik diyoruz.Galatasaray birakir mi?

Erhan|TS
01.01.2005, 13:21
Madem Gsli BOSVER GITSIN..smileys/smiley36.gif

emre81
01.01.2005, 14:37
Özgür bir kaç sene sonra Türkiyenin en iyi savunmacilarindan olacak kesinlikle alinmali.

Hasan kabze çok kaliteli bir oyuncu 3'ün besin hesabi yapilmamali kesinlikle alinmali çünkü o da bence Tuncay gibi çok parlayacak.

Kaleci içinçok düsünmeye gerek yok Bursali serdar bence müthis bir kaleci Kocaelili hakani da katlar.

Kesinlikle ortasaha göbege adam lazim ve bu da Skoko olursa çok iyi olur.

Bunlarin disinda zenith te bizim ilgilendigimiz forvet baya iyi adam sunu solim biz onu almazsak abramoviç bi kaç seneye chelsea ye alacak onu.

Insallah bunlari aliriz ve simdi yildiz olmayan bu futbolcular bu takimi sampiyon yapip yildiz olurlar.

Kalin saglicakla...

Salih61
01.01.2005, 15:41
http://www.gunebakis.com.tr/resimler/spor1.jpgDEDE yi alsak bence çok iyi olur...

Saygilarimla...

Özkan Erdem
01.01.2005, 16:47
yahu pazartesi kamp basliyo ortada yine somut bisey yok..

Barış
01.01.2005, 17:21

Sana ultrAslan üyesi Galatasarayli fanatik diyoruz.Galatasaray birakir mi? Emrah Eren de Galatasaraydaydi bi aralar.

Tolgaa6161
01.01.2005, 18:01
Hakan yakin

hamit altintop

dede

rui costa

felipe

skoko

bunlardan biri lazim bize benim anladigim kadari ile bence hamit ile hakana oncelik olmasi lazim

Barış
01.01.2005, 18:07
Hakan Yakin'i nasil begenirler anlamam ya.Artistin teki.

Tolgaa6161
01.01.2005, 18:19
abi iyi topcu yaaa niye ole diyorsun

Barış
01.01.2005, 18:46
Bi maçini izlemistim Isviçre Milli Takimiydi.Geziyor abi sahada.Ha arada saçlarini salliyordu.

Tolgaa6161
01.01.2005, 18:54
bende son olarak fransaya kar$i oynadigi zaman seyretmi$tim

fransiz spikerler cok met etmi$lerdi

bayada super oynami$ti

Barış
01.01.2005, 19:35
Bu takima lazim olan Rui Costa tipinde bir futbolcudur.Ama alinacagini zannetmiyorum böyle bir futbolcunun.

Muhalif
01.01.2005, 21:51
ara transfer baslamadi mi daha? ara transferde alinacak oyuncu çok para ister, yok uyum sorunu, yok sartlar uygun degil hikayeleri duymayalim yine de, rui costa eksik kalsin... rui costa da nereden çikti yahusmileys/smiley36.gif

Guests
01.01.2005, 21:53
1 ocakta basliyor olmasi lazim ara transfer yani bugünsmileys/smiley2.gif

#10 Fietra
01.01.2005, 21:57

Sana ultrAslan üyesi Galatasarayli fanatik diyoruz.Galatasaray birakir mi?

Emrah Eren de Galatasaraydaydi bi aralar.

ama Emrah uA üyesi degildi ve Ugur'un Türkiye'de GS'den baska kulübe gidecegini sanmiyorum.

Erinç
01.01.2005, 22:33
Size bir hatirlatma:

Trabzonspor Antalyada iki hazirlik maçi yapacak. Biri Samsun digeri Schalke. Bu maçtan önce Hamit isi halledilir mi acaba??

#10 Fietra
01.01.2005, 22:39
Size bir hatirlatma:

Trabzonspor Antalyada iki hazirlik maçi yapacak. Biri Samsun digeri Schalke. Bu maçtan önce Hamit isi halledilir mi acaba??

Haledilmez ben Hamiti istemiyorum zaten ne güzel Almanya da kariyer yapmis ne gelecek bize Avrupa da devam etsin.

Harun-61
01.01.2005, 23:27
hakan yakin isvicre 2 lig takimlarindan biri ile anlas mak üzerei mis...

BDiler61
01.01.2005, 23:44
yeniden sota haberleri söylenmeye basladi ama bence yine bisey olmaz

PaNZeR_G
02.01.2005, 00:50
belcikanin anderlecht takiminda isvicreli bi oyuncu var resmen mukemmel bir oyuncu forvet oyuncusu bide yattara gibi kivrak smileys/smiley1.gif

#10 Fietra
02.01.2005, 00:56
Anderlechten ben Dindaneyi begeniyorum

Ziya Dogan
02.01.2005, 02:14
sabirsizlikla transferi bekliyorum

Ibo61
02.01.2005, 02:15
Beyler,cogu haberpalavradan baska birsey degil!!!

Schalke 04 Hamit Altiontopu birakmiyor kesinlikle!!!! Bunu bu hafta icerisinde Manager Rudi Assauer söyledi!!!

Dortmundlu Dede ise hayaldan baska birsey degil. Iyi oyuncu. Ama büyük ihtimallegaliba Bayern München ya da VfB Stuttgarta gidecek. Türkiyeye kesinlikle gelmez!!!!

Hakan Yakin konusuna gelirsek bence olabilme ihtimali en yüksek olan futbolcu!VfB Stuttgart da kadroya giremiyor. 3 gün önce okudugumda Isvicre 2. lig takimi FC Sion a transfer olabilecegini yaziyordu Alman basini!!!!

Ben Hakan Yakin i begeniyorum. Orta saha da oyunu yönlendirebilen ve de mükemmel frikik atan bir oyuncu!!! Galiba gecen yil 1,5 Milyon Euroya FC Basel den Vfb Stuttgart a transfer oldugu icin Stuttgart ayni bonservis ücretini talep eder diye düsünüyorum!!!

Rui Costa Italyanda kalkipta Trabzonspora gelmez!!!!!Her ne kadar yasli olsada cok iyi futbolcu! Ama o Italayda Milanda devam eder, yada Portekize geri döner!!!!

Bakip görecegiz. ama sonunda cogu zaman oldugu gibi isimsiz bir oyuncu alirlar, bizlerede Bomba diye yuttururlar!!!!

Firtina28
02.01.2005, 03:43
simdide gimenez diye bi adamin ismi geciyor buyuk ihtimalle palavradir ama bilgisi olan varsa lutfen yazsin

My
02.01.2005, 03:51
MUSA BÜYÜK VE ÖZGÜR TRABZON'A YAKIN...
<TABLE height=100 cellSpacing=4 cellPadding=4 width=609 bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom width=1418>
http://www.karadenizgazete.com/gazete/2004/read/today/spor01.jpgGünes'in 'Yurt içinden baska oyuncu istemiyorum. Bu transferleri bitirin' talimati üzerine görüsmeleri hizlandiran Yönetim, bu transferleri kampa kadar sonuçlandirmak amacinda
MUTLU SONA DOGRU
Trabzonspor'un yurt içinden renklerine baglamak istedigi Denizlisporlu Özgür ve Istanbulsporlu Musa Büyük için mutlu sona çok yakin. Teknik Direktör Senol Günes, Transfer Komitesi Üyeleri Asbaskan Ömer Sari'nin gerçeklestirdigi transfer zirvesinde tecrübeli hocanin, "Yurt içinden baska oyuncuya gerek yok. Bu iki transferi hemen bitirin" talimati üzerine harekete geçildi. Istanbulspor'un satisina Federasyonun onay vermemesi nedeniyle Musa Büyük'ün isinin bir iki gün içinde bitirilecegi ve genç oyuncunun kampta imza atacagi belirtildi.
DENIZLI ILE PAZARLIKLAR
Sezon sonu sözlesmesi bitecek olan Özgür için Denizlispor'un 1 milyon $'dan kapiyi açtiktan sonra 900 bin $ indigi, Trabzonspor'un da 450 bin $ çiktigi ifade edilirken, Özgür'ün Yesil-Siyahli Yönetime 'Trabzonspor'da oynamak istiyorum. Anlasmazsaniz, burada kalir ve sezon sonu bedelsiz giderim' demesi üzerine Bordo-Mavililer, transferde sona yaklasti. Özgür'ün transferinin de bir kaç gün içinde bitirilecegi ve yurt içindeki transferin böylelikle kapanacagi bildirildi.

SARI UMUTLU
Trabzonspor'un Asbaskani Ömer Sari, yurt içi ve disinda transfer çalismalarini sürdürdüklerini ifade ederek, "Özellikle hocamiz orta sahada takimi yönlendirecek kaliteli bir oyuncu istiyor. Bu yönde arastirmalarimiz sürüyor. Acele edip, hata yapmak istemiyor. Bu bölgeye en iyisini almanin ugrasini veriyoruz" dedi.</TD></TR></T></TABLE> Karadeniz Gazetesi' inden arkadaslar...

My
02.01.2005, 03:53
<TABLE height=121 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 height=2>
<DIV align=center>
<TABLE height=17 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="102%">
<T>
<TR bgColor=#ff0000>
<TD width="94%" bgColor=#003399 height=15>..:: Gimenez ve Guerrero
</TD>
<TD width="6%" bgColor=#003399 height=15>
<DIV align=left>http://www.karadenizhaber.com/images/kutu.gif</DIV></TD></TR></T></TABLE></DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="31%" height=133>
<DIV align=left>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/2ocak/gimenez.jpg</DIV></TD>
<TD vAlign=top width="69%" height=133>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>http://www.karadenizhaber.com/ok.gif TRABZONSPOR transfer çalismalarini sürdürürken, disaridan da teklifler geliyor. Özellikle orta sahaya iyi bir transfer yapmayi planlayan Trabzonspor'a Arjantinli orta alan oyuncusu Christian Gimenez önerildi. Isviçre'nin Basel takiminda görev yapan futbolcunun disinda, Basel'in diger Arjantinlisi Francisco Guerrero'nun da Trabzonspor ile temasa geçmek için </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=5>hazirlandigi bildirildi. Trabzonspor bu iki tecrübeli oyunculardan Guerrero ile fiyat konusunda anlasma saglanildigi taktirde anlasma imzalayabilecegi ögrenildi.</TD></TR></T></TABLE> Buda Karadeniz Haber gazetesinden arkadaslar. Özgür içinde sona yaklasildi yaziyor.

space
02.01.2005, 05:30
gazetlerde cikan haberlere inanmayin siz. bizim belcikada ki para yiyen fanatik trabzonsporlu arkadasimiz bize yeni bir kinali gafa yollar. bizim yapacagimiz en iyi transferde bu olur.. ve bir takim insanlar buradan para kazanir... ve biz yine sampiyon olamayiz yine olamayiz yine olamayiz... smileys/smiley21.gif

My
02.01.2005, 05:59
Bu transfer haberlerine zaten herkes temkinli yaklasiyor. Nede olsa aazimiz sütten yanmis yourdu üfleyerek yiyoruz. Gördüüm kadariyla genel kani '' imza atmadan inanmam '' smileys/smiley1.gifYane maksat bilgi paylasimi smileys/smiley2.gif

Çagman
02.01.2005, 09:29
Daha tik yok Transfer Yok O BayragI Opecek bir FutboLcu Yokmudur Dunyada.

Guests
02.01.2005, 10:22
dün spor programinda konusan özgür beni bejekede istiyor ama klübüm anlasirsa ben trabzonsporda oynamak istiyorum dedi. bu transfer heran bitebilir. sonra dogru ts cluba formasini almayasmileys/smiley2.gif

------------

ayni açiklamalar fanatik gazetesindede var.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Trabzon'a sözüm var </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Tam bir yildir Trabzonspor'un gündeminde bulunan Denizlisporlu Özgür "Sezon basinda söz vermistim. Hedefim Trabzon'da oynamak." dedi. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>02.01.2005</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/ozgur0201.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Transferin gözdesi
Özgür Bayer ismini Trabzonsporlu taraftarlar çok yakindan biliyor. Çünkü genç futbolcu yaklasik bir yildir Bordo-Mavililer?in gündeminde... Denizlispor?un ilk onbirinde sürekli forma giyen Özgür, Türk futbolunun gelecek vaadeden yildizlari arasinda ve teknik direktör Giray Bulak?in gözdesi. Iste Özgür, transferiyle ilgili Karadenizli taraftarlari çok sevindirecek bir açiklama yapti. Sezon basinda Trabzonspor?a söz verdigini söyleyen Özgür, FANATIK?e söyle konustu:

Son görüsme yarin
?Tercihim Trabzonspor?dan yana. Kendime güveniyorum ve Bordo-Mavili takimda sans bulacagima inaniyorum. Besiktas?tan bir teklif almadim. Sadece beni istediklerini dolayli yoldan duydum. Umarim Trabzonspor?la anlasiriz? Bu arada transferle ilgili sicak bir gelisme; Bordo-Mavili idareciler yarin Denizlispor ile masaya oturup Özgür konusundaki tüm pürüzleri giderecek. Bu konuyla bizzat ilgilenen Asbaskan Ömer Sari?nin Yesil-Siyahli kulübe 700 bin dolar bonservis bedeli önerdigi ögrenildi.

Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Erinç
02.01.2005, 11:44
Bence transfer olayi artik sekillendi :

Özgür-Musa B.-Hasan Kabze + Orta sahaya bir yabanci ( insallah iyi çikar, sanki karpuz aliyoruzsmileys/smiley36.gif)

andrei07
02.01.2005, 11:58
ARKADASLAR SANIRIM GENE AYNI YANLISA DÜSÜYORUZ

BIZE LAZIM OLAN ISIM YAPMIS DIREKT KATKI SAGLAYABILECEK BIRSEYLERI KANITLAMIS 3 YADA 4 FUTBOLCUDUR BIZI KENDINI KANITLAMAK IÇIN ZIPLAMA TAHTASI GÖREN YENI YETMELER DEGIL

YANILIYORSAM SÖYLEYIN

sultantekke
02.01.2005, 12:32
bence haklisin ama trabzonsporun genç yeteneklerede ihtiyacivar kisacasi trabzonun ard.çokdikkatli olmasi lazim gerçekten kaliteli transfer yapilacaksa ikitane oyuncualinsin&nbsp ;örnek.&nbsp ;&nbsp ; warpokoskis,zelenkasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley7.gif

Barış
02.01.2005, 12:52
Bence transfer olayi artik sekillendi :

Özgür-Musa B.-Hasan Kabze + Orta sahaya bir yabanci ( insallah iyi çikar, sanki karpuz aliyoruzsmileys/smiley36.gif) Evet sekillendi gibi ama arkadasin dedigi gibi isim yapmis bi kaç adam lazim.

zinos_zon
02.01.2005, 13:51
transferler, sade yasanilan gün için düsünülerek yapilmaz..elbette gençler de alinmali. iskender ve abdullah, örnekler çogaltilabilir, trabzon'a geldiklerinde dünya çapinda yilidizlar miydi?

saygiyla..

PaNZeR_G
02.01.2005, 15:10
Anderlechten ben Dindaneyi begeniyorum

dindaneyin bi iyi gunu oluyo bi kotu onun performansi belli olmuyo ondan ben pek begenmiyorum ama allah var guzel oyuncu

CeSS
02.01.2005, 15:15
biz aliyoruz satiyoruz ama hala yönetimden tik yok ...

EmrahYalçınalp
02.01.2005, 15:52
transferler, sade yasanilan gün için düsünülerek yapilmaz..elbette gençler de alinmali. iskender ve abdullah, örnekler çogaltilabilir, trabzon'a geldiklerinde dünya çapinda yilidizlar miydi?

saygiyla..

+ Ogün, Tolunay, Cengiz, Osman, Sota, Arçil, Vugrineç, Chyzio,Aurello hatta Emrah ve Yattara... (Trabzonspor sevgisi sen nelere kadirsin... Yattara için iyi bisey yazdim smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif)

Gelen yildizlarin Pfaff, Kevin Camplle, Lange, Ünal, Recep, Sergen vs gibi o ya da bu nedenle sürekli faydalanamadigimiz oyuncularoldugu düsünülürse, sanki diyorum, yapilmasi gereken sey zaten yildiz degil kaliteli adam transfer etmek...

Guests
02.01.2005, 16:02
orta sahaya kaliteli ve defansa güzel isler yapacak 2 kaliteli isim lazim.bana kalsa petkoyu gönderip yerli bir kaleci alip hasana sans veririm.forvete is bitirici eleman alindimi o zaman gelde gülsenin sarkisini söyleme

Çagman
02.01.2005, 16:32
4 Oyuncu Sart O bayragI OptursunLer Boynuna Atkiyi taksin eLine KaLemi aLip ImzaLarken GazeteLere TvLere Poz versin baska birsey istemiyorum GÖVDE GÖSTERISI YAPMA ZAMANI geLdi.

Punisher-61
02.01.2005, 17:47
hani transfer?? bizim BECERIKSIZ Yönetim kamtan sonra mi futbolcu alacak??? sonrada futbolcu kampa katilamadi henüz hazir degil derlersmileys/smiley7.gif

Avare
02.01.2005, 19:04
ya biz rui costa ve bircok isimden bahsediyoz ama yonetimden tik yok.

corleone
02.01.2005, 19:07
yaw bu hasan kabze nasil bir oyuncu hiç takip etme sansim olmadi maçini falan izleyen biri varsa bi bilgi lütfen...

TheRapZoNe
02.01.2005, 19:22
Hasan Kabze'yi TRT de 2.Lig maçlarinda izledim. Fena oyuncu degil Çanakkalede büyük isler yaptigi kesin.

Erinç
02.01.2005, 19:26
Ben de TRT de izledim. Tarzi biraz Ibrahim Akin'a benziyor gibi. Bence iyi islenirse is yapar.

TheRapZoNe
02.01.2005, 19:28
Bence bizdeki Alisen,Emre Aygün,Ufuk Bayraktar'dan herhangi biri olsaydi diger takimlarda veya 2.ligde Hasa Kabze gibileri aramaya gerek kalmazdi

frango
02.01.2005, 20:25
orta sahayi tam anlami ile evirip cevirecek bi adam lazim biz ebikac topcu alacagina bi tane cok kaliteli orta saha adami alsinlar yeter ama thij gibi olmaz insallah

Tandogan
02.01.2005, 20:59
Topa basan iyi bir orta saha oyuncusu diye diye dilimizde tüy bitti.Artik insallah bu açigi giderecek birini aliriz.Bu arada su anda gündemimizde olan Özgür ve Musa Büyük'ü de alsak hiç fena olmaz.Musa Büyük'ü burdaki Istanbul maçinda canli olarak izledik.Çok hareketli,güçlü ve bizde is yapabilecek bir oyuncu profili çizdi.

#10 Fietra
02.01.2005, 21:13
Aslinda orta saha için herkesin dilinde tüy bitti GS,BJK,FB,TS hep orta saha ariyor

TheRapZoNe
02.01.2005, 21:30
Bize Aurelio gibi futbolcu lazim. topu ayaginda iyi tutan ve hücum yönü olan ortasoha oyuncusu

Harun-61
02.01.2005, 21:32
özgür ve hasan transferi bitmis göye,,,hürriyetin yalancisiyim ;)

TheRapZoNe
02.01.2005, 21:35
Zilliyet'in kiz kardesi gene yalan yaziyordur

Harun-61
02.01.2005, 21:45
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Trabzon'a sözüm var </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Tam bir yildir Trabzonspor'un gündeminde bulunan Denizlisporlu Özgür "Sezon basinda söz vermistim. Hedefim Trabzon'da oynamak." dedi. </TD></TR></T></TABLE>

Transferin gözdesi
Özgür Bayer ismini Trabzonsporlu taraftarlar çok yakindan biliyor. Çünkü genç futbolcu yaklasik bir yildir Bordo-Mavililer?in gündeminde... Denizlispor?un ilk onbirinde sürekli forma giyen Özgür, Türk futbolunun gelecek vaadeden yildizlari arasinda ve teknik direktör Giray Bulak?in gözdesi. Iste Özgür, transferiyle ilgili Karadenizli taraftarlari çok sevindirecek bir açiklama yapti. Sezon basinda Trabzonspor?a söz verdigini söyleyen Özgür, FANATIK?e söyle konustu:

Son görüsme yarin
?Tercihim Trabzonspor?dan yana. Kendime güveniyorum ve Bordo-Mavili takimda sans bulacagima inaniyorum. Besiktas?tan bir teklif almadim. Sadece beni istediklerini dolayli yoldan duydum. Umarim Trabzonspor?la anlasiriz? Bu arada transferle ilgili sicak bir gelisme; Bordo-Mavili idareciler yarin Denizlispor ile masaya oturup Özgür konusundaki tüm pürüzleri giderecek. Bu konuyla bizzat ilgilenen Asbaskan Ömer Sari?nin Yesil-Siyahli kulübe 700 bin dolar bonservis bedeli önerdigi ögrenildi.

Kul
02.01.2005, 23:12
http://www.karadenizhaber.com/haberresim/2ocak/sota.jpg GÜNES SOTA'YI ISTIYOR
TRABZONSPOR, teknik direktörlüge Senol Günes'in gelmesinin ardindan transferde hareketli günler yasamaya basladi. Günes'in, yöneticilerden Glasgow Rangers'ta forma giyen Sota Arveladze'nin alinmasini istedigi ögrenildi. Günes 1995-96 sezonunda sampiyonlugu kaçiran kadroda yer alan Gürcü oyuncuyu çok isterken yönetime talimat verdi. Bu sezon takimi Glasgow Rangers ile sözlesmesi sona erecek olan Gürcü oyuncunun da Trabzonspor'a gelmek istedigi dile getirildi.
YURT IÇI LISTESI
TRABZONSPOR'UN transfer listesi çok kabarik. Bu sezon ligde mutlak sampiyonlugu amaçlayan
Trabzonspor, teknik direktör Senol Günes'in direktifleri dogrultusunda transfer startini verdi. Bordo- Mavililer Istanbulspor'dan Musa Büyük, Galatasaray'dan Ümit Karan, Kayserispor'dan Mehmet Topuz, Çanakkale Dardanel'den Hasan Kabze, Kocaelispor'dan Hakan, Denizlispor'dan Özgür ve G.Rangers'tan eski yildizlari Sota için dügmeye basacak.
YÖNETIM SEFERBER OLDU
ISTANBULSPOR satilmadigi takdirde Musa Büyük kesin olarak alinacak. Diger futbolcularla ise temaslara hiz verilecek. Baskan Atay Aktug'un yöneticilerle yaptigi görüsmede, "Listemizde yer alan isimlerden en az 3'ünü renklerimize baglamaliyiz. Artik güçlü bir yönetim kurulu olusturduk. Maddi olanaklarimizi elverdigi ölçüde zorlamamiz gerekiyor. Taraftarin beklentisi büyük. 1'i çok kaliteli olmak kaydiyla en az 3 transfer gerçeklestirmeliyiz" dedigi ögrenildi.

Harun-61
02.01.2005, 23:27
http://www.karadenizhaber.com/haberresim/2ocak/sota.jpg

güzellige bak yaaa, yakisir abi yakisir...smileys/smiley32.gif

#10 Fietra
03.01.2005, 00:02
SOTA A.Sebat'a gitsin bence...

denizci61
03.01.2005, 00:48
Orta sahaya alinacak topçu hala netlik kazanmadi, yarin kamp baslayacak..insallah bu sefer hayirli bir transfer yaparlar..zaman da önemli tabiki...

Osman Küçük
03.01.2005, 01:50
GELECEGIN SOTA'SI HASAN KABZE OLACAK... AH BI ALABILSEK :)))

My
03.01.2005, 03:03
RUI COSTA'YI TERIM IKNA EDECEK...
<T>
<TR>
http://www.karadenizgazete.com/gazete/2004/read/today/spor01.jpgPortekizli Rui Costa'yi transfer etmekte kararli olan Bordo-Mavili yönetim, isi bitirmek için her yolu deniyor. Önceki aksam Fatih Terim ile bir araya gelen Senol Günes, tecrübeli teknik adamdan transferin sonuçlandirilmasi için yardim istedi

SÖZ TERIM'DE
Trabzonspor yönetimi, Portekizli oyuncu Rui Costa'yi kadrosuna katmakta kararli. Teknik direktör Senol Günes'in istegi dogrultusunda Milan'da forma giyen oyuncunun isini bitirmeye çalisan Bordo-Mavililer, Fatih Terim'i de devreye soktu. Önceki aksam Fatih Terim ile bir araya gelen Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes, tecrübeli teknik adamdan Fiorentina ve Milan'da birlikte çalistigi Rui Costa'yi ikna etmesini istedi.
KALITE YAKISIR
Terim'in ise Rui Costa ile görüsme konusunda Günes'e olumlu yanit verdigi ve bu transferin 1-2 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz sonuçlandirilacagi ögrenildi. Trabzonspor Asbaskani Ömer Sari da takima takviye yapmak çalismalarinin yogun bir tempoda sürdügünü söyledi. Sari, kaliteli oyuncular üzerinde yogunlastiklarini ifade ederken, "Alacagimiz oyuncu mevcut kadromuzda bulunan oyunculardan daha iyi olmak zorunda" diye konustu.</TD></TR></T></TABLE> Karadeniz gazetesinden arkadaslar. Ben temkinli yaklasiyorum Rui Costa haberlerine ama bayaa bayaa islenmeye baslandi bu basinda.

My
03.01.2005, 03:08
<TABLE height=121 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=11>
<DIV align=center>Transfer bitsin</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top height=281>
<DIV align=left>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/3ock/transfer.jpg</DIV></TD>
<TD vAlign=top width="70%" height=281>
<DIV align=center></DIV>
<DIV align=center></DIV>http://www.karadenizhaber.com/ok.gif 1 HAFTA SÜRE VERDI
IKINCI yariya daha iyi bir kadro ile girebilmek için transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor'da teknik direktör Senol Günes listesini yönetime sunduktan sonra transferin bir an önce noktalandirilmasi için yönetime talimat verdi. Alinmasini istedigi isimler konusunda acele edilmesi seklinde yönetime bilgi sunan Günes'in transferin erken bitirilmesi için bir an önce harekete geçilmesini istedi.

<DIV align=center></DIV>
<DIV align=center></DIV>http://www.karadenizhaber.com/ok.gif ÖNCELIKLE YILDIZLAR
TRANSFERLERIN en geç Antalya kampinin ortasina kadar takima katilmasini yönetimden isteyen Günes'in öncelikli isimler konusunda hizli hareket edilmesi konusunda acele edilmesi yönünde yönetime baski yaptigi ögrenildi. Günes öncelikli olarak Brezilyali oyuncular Dede, Da Silva, </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=123>gurbetçi oyuncular Hakan Yakin, Hamit Altintop, Gürcü oyuncu Sota ve Pertekizli yildiz Rui Costa konusunda acele edilmesini istiyor.

<DIV align=center></DIV>
<DIV align=center></DIV>http://www.karadenizhaber.com/ok.gif TAMAM OLANLAR DA VAR
MUSA BÜYÜK ile prensip anlasmasina varan Bordo-Mavili yönetim kulübü Istanbulspor'un satilmasini beklerken, Denizlisporlu Özgür, Ç.Dardanelsporlu Hasan Kabze ve Gençlerberligi'nden El Saka ve Ali Tandogan için de girisimlerini sürdürüyor. Özgür ve Musa Büyük ile prensip anlasmasina varan Trabzonspor yönetimi Hasan Kabze konusunda da Ç.Dardanel kulübü ile bonservis konusunda yasanan problemi halletmeye ugrasiyor.</TD></TR></T></TABLE>

Buda Karadeniz Haber' den arkadaslar. Yönetimde bayaa bi kipirdanma var. Bi önceki dönemde konusulan isimlere bakin bide simdi konusulan isimlere. Hele bide gerçeklesirse o zaman çok güzel olucak. Hem yönetime olan güven artar hemde prestijimiz.

My
03.01.2005, 03:17
hani transfer?? bizim BECERIKSIZ Yönetim kamtan sonra mi futbolcu alacak??? sonrada futbolcu kampa katilamadi henüz hazir degil derlersmileys/smiley7.gif

Biraz sabirli olalim arkadaslar. Olumsuz yakistirmalarda bulunmaktan ziyade birazda destek versek.

tigin
03.01.2005, 09:54
rui costanin milani birakip trabzona gelecegini rüyamda görsem inanmam.bence bu haber yalan.

Guests
03.01.2005, 09:57
arkadaslar parasini verdikten sonra adriano'da gelir merak etmeyin.

alex babasinin hayrina gelmedi tr ye

Barış
03.01.2005, 11:41
rui costanin milani birakip trabzona gelecegini rüyamda görsem inanmam.bence bu haber yalan. Milanda yedek kalmaktansa gelir.Terim de ikna ederse...

Zurawski
03.01.2005, 12:07
Ya kendinizi kandirmayin Rui Costa Avrupanin her takiminda rahat oynar.Ve 2-3 trilyon maas alir bu parayi verirmi bizim yönetim.Ki bence de vermemeli.

Ömer SEVİNÇ
03.01.2005, 12:20
Rui Costa sadece hayal. Beyler gerçekçi olmak gerekirse geçen sene de bunlar olmustu. Aldigimiz oyuncular belli.

PaNZeR_G
03.01.2005, 14:10
ya bu rui costa haberi bitek ts sitelerinde yaziyo niye obur sitelerde yazmiyo besbelli yalan bize hasan kabzeyle ozgurde yeter

trabzonspor1
03.01.2005, 14:18
özgür defansa hasan forvete . hani orta sahadaki oyun kurucumuz nerde. asil o lazim bize

ozcan_asanoglu
03.01.2005, 14:26
arkadaslar bu hasan'i gören,seyreden var mi, bizim forvette oynayabilir mi yani?

kuzey_lee
03.01.2005, 15:21
arkadaslar bu hasan'i gören,seyreden var mi, bizim forvette oynayabilir mi yani?

yetenek olarak türkiyede her takimda rahatça oynar..kendisi ile izmir/bucada ufak bi tanisikligimiz var..kisilik olarak da çok saglamdir..alinirsa iyi olur

zafercalikoglu
03.01.2005, 15:24
smileys/smiley11.gif

rui kosta gelmez,yerli transfer gerekir beyler,

ali_basar
03.01.2005, 15:38
smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

Katiliyorum.. Basinin uydurma haberlerinden biri. Rui Costa
Trabzonspor'a gelse de Trabzon'a gelmez bir kere. Ayrica tut ki geldi,
Rui Costa'ya Trabzon o kadar para vermeli mi? Fatih ve Gökdeniz 1,5
trilyona oynarken Rui Costa 2-3 milyon dolara oynarsa takim içi denge
ne olur? Bunu da düsünmek lazim. Sonra çok iyi oynayacaginin garantisi
mi var? Aslinda bizim takimda orta sahaya transfere gerek yok, Fatih,
Rui Costa'dan daha iyi oynar orta sahada. Bize forvet lazim, söyle hava
hakimiyetli. M.Yilmaz da boy var ama adam yere düstügünde topa kafa
vuruyor, zamanlama sifir. Ceza sahasina atilan topu ancak orta sahada
kontrol edebiliyor. 2 dönüm arsa lazim top kontrolü için. Ama yine de
seviyorum adami smileys/smiley1.gif

Sevgi
03.01.2005, 15:45
Rui Costa gelirmi ? yani varya olayin boyutu nu hemen degistirdiniz ya helal olsun yok ona 2 - 3 milyon dolar verilirse Fatih le Gökdeniz oynar mi ? oldu onlar oynamazlar diye transfer yapmayalim gelir yada gelmez o kadar önemli degil bizim yönetim resmi bir teklif yapabilir mi yapamaz mi o daha önemli ondan sonra cevap gelir oynarim yada oynamam diye.Ortalikta gezinen isimlerin hepsi çok iyi ama sonuç ????? takima çok iyi bir golcü lazim vede kamp bitmeden alinirsa takima fayda li olur.

zafercalikoglu
03.01.2005, 15:46
.Yilmaz da boy var ama adam yere düstügünde topa kafa vuruyor, zamanlama sifir. Ceza sahasina atilan topu ancak orta sahada kontrol edebiliyor. 2 dönüm arsa lazim top kontrolü için. Ama yine de seviyorum adami http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

gercektende memliyi iyi analiz ettin ali kardes,aynen bende seviyorum onu çok daha fazla çalismasi lazim,

zafercalikoglu
03.01.2005, 15:49
bence golcüden çok orta saha ,hatirlayin gs yi saha kalktigi dönemlerde nasil orta saha vardi,

emre ,hagi,okan,ergün

bizde boyle adamlarin yarisi olsun yeter,fatih abim defansa geliyor yazik be adama

İleli
03.01.2005, 17:14
orta sahayi yonetecek birtane beyin alsinlar yeter abi kaliteli olsun yabanci olsun

zafercalikoglu
03.01.2005, 17:37
smileys/smiley2.gif

Merhaba,

Oncelikle sizlerin nezdinde tum Trabzonspor camiasina mutlu bir yeni yil dilemek isteriz.

Herseyin basinda belirtmek isteriz ki bizim icin binlerce kisilik bir topluluk kadar sadece bir tek dinleyicimizin tepkisi de onemlidir ve Radyo Mydonose olarak ulusal yayina basladigimizdan bu yana bu dusunceden hic uzaklasmamayi en onemli felsefemiz olarak benimsedik.

Bazi arkadaslarimizin belki de fazla hassasiyet gostererek bizi "Trabzonspor dusmani", "duyarsiz", "Istanbul yalakasi" gibi tanimlarla birarada tutmasindan dolayi gercekten cok uzulduk. Zira biz Ankara merkezli ulusal yayin yapan ve hep Istanbul'da Istanbul radyolarinin hegamonyasini kiran bir radyo istasyonu olarak one cikan genc bir ekibiz. Yani aslinda bir anlamda Trabzonspor'la ayni kaderi paylasiyoruz. bu konudaki mucadelemizi ve bulundugumuz yeri acikca belirtmek isteriz.

Sozkonusu habere gelince;

Turkiye'nin hemen hemen tum ulusal radyo istasyonlari gibi biz de haber bultenlerimizi ajanslardan gelen haberler dogrultusunda hazirliyoruz ve ve uymamiz gereken bazi kurallar var; yani sozgelimi kullanim haklari konusunda cogu zaman gelen metinlere sadik kalmakla yukumluyuz.

Sizlerden aldigimiz tepkiler donrasinda yaptigimiz arastirmalarda o gun ajanslardan haberlerin tam olarak yayinda okunan metinler seklinde oldugunu ve bizimle birlikte neredeyse tum ulusal radyolarin haberi ayni sekilde verdigini gorduk. Ancak yine de bundan sonra yayinlanacak bultenlerimizde bu sekilde bir atlama yapilmamasi icin elimizden gelen gayreti gosterecegimizden emin olabilirsiniz.

Fakat bu arada bu tepkiyi gosteren arkadaslarimizin sozgelimi sadece bir hafta oncesinde Senol Gunes ve Trabzonspor gorusmeleri sirasinda baska radyolar bu haberi gecistirirken ve hatta kimileri bultene bile almazken Radyo Mydonose'un tum ayrintilariyla, ustelik kimi zaman canli baglantilarla bultenlerine konuk ettigini de farketmis olmalarini beklerdik.

Herseye ragmen bu soylenenler bizim her zaman ciddiye alacagimiz sekilde karsimiza ulasan dinleyici talepleridir, ve mutlaka dikkate alinacaktir. Ilginize cok tesekkur ederiz.

Yeni yilin Trabzonspor camiasina ozlenen ve beklenen basarilari getirmesi dileklerimizle,

Sevgilerimizle,

Selim Karakaya

Halkla Iliskiler ve Projeler Muduru

Radyo Mydonose

zafercalikoglu
03.01.2005, 17:38
radyodan attigim tepki mesajina cevap

superman
03.01.2005, 17:46
bencede bize bi beyin lazim bizdeki forvet hatti kimsede yok ama onlari beslicek adam lazim..Tolgayi sallasinlar ya adam gitmek istiyorum diyor bilmiyorki onu tanitan takim Trabzonspor,Malatyada kalsaydi adi hala duyulmayacakti..

saygilar...

Mesut AKYILDIZ
03.01.2005, 17:49
ARKADASLAR INTERNETTE DENIZLISPORLU ÖZGÜRLE VE KULUBÜYLE BÜYÜK ÖLÇÜDE ANLASILDIGI YÖNÜNDE HABERLER DOLASIYOR INSALLAH ÖZGÜR TRABZONSPORUMUZDA BASARILI OLUR

TSlimetin08
03.01.2005, 18:23
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzonspor ilk transferini yapti</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/denizlispor.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>03 Ocak 2005 16:00

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Senol Günes'in takimin basina gelmesiyle birlikte ilk transferi yapan Trabzonspor, Denizlispor'lu Özgür'ü renklerine bagladi. Iste ayrintilar...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>

Denizlisporlu futbolcu Özgür, Trabzonspor ile anlasti.
Profesyonel Futbol Sube Sorumlusu Turgut Dalaman, Özgür'ün transferi konusunda Trabzonspor ile anlastiklarini belirterek, "Görüsmelerimiz devam ediyor. Ancak bu futbolcumuzu Trabzonspor'a verecegiz" dedi.smileys/smiley32.gif

Bu habere göre Özgürü almisik bile Trabzonsporumuza hayirli ve ugurlu olsun diyorum insallah dogrudur

</TD></TR></T></TABLE>

Barış
03.01.2005, 18:32
smileys/smiley14.gifsüper.:..

FANATIK61
03.01.2005, 18:46
Liste iyi oyuncular ile dolu ama su ana kadar ne imza gördük ne bise???smileys/smiley5.gif

Emir BAYRAK
03.01.2005, 19:03
su anda yönetimin beceriksizligi üzerleerinden atamamis görünüyor hala bi trabsfer yok.elle tutulur bi özgür var.oda kiçikirik denizlispor'dan 2 yildir almaya calistigimiz adam.Rui Costa ????? o ne demek o adam "ah gelse" demicem.Çünkü gelmez...!!!aLex'e FeBe cok para verdi.Biz bi adama o kadar para veremeyiz..dengeler bozulur...

#10 Fietra
03.01.2005, 19:37
Özgür isi bittigine göre tebrikler

TheRapZoNe
03.01.2005, 20:02
Özgür için resmi sitede bir haber yok.Bu nasil is

trabzonlu89
03.01.2005, 20:18
rui costa kim trabzon kim trabzona türkiye de iy oynayan bir yerli oyuncu lazim tabiki orta saya

trabzonlu89
03.01.2005, 20:20
Özgür trabzonspor hayirli ugrlu olsun

smileys/smiley32.gif

Utku061
03.01.2005, 20:38
Resmi site uyuyor herhalde..Sitede zaten baskani falanci ziyarete geldi filanci gitti haberleri yapilir! Saat 20:00 ciarlarinda NTv ye Istanbulspor müdürü Ergun Yücel canli yayinda sorunlari anlatti.Güntekin en sonunda bazi futbolculari satacaginiz söyleniryor mesela Trabzonspor musa büyük ile ilgileniyor! Genel müdür pat hemen cevabi yapistirdi! Musa Büyük'ü biz Ankaraspor'a verdik! smileys/smiley32.gifHayirli ugurlu olsun. Ben bu Özgür olayinida çözemedim resmi bir açiklama yok! Hadi hayirlisi.

#10 Fietra
03.01.2005, 22:21
Ya tamam Rui Cosya gelemez falan diyorsunuzda açiklamalarinda o kadar asagilayici anlamlar çikiyorum ki sanki Trabzonsporlu egilsiniz insan biraz kendine deger verir amatör küme takimi yaptiniz gelmeyebilir ama imkansiz olamaz diye birsey yok

Harun-61
03.01.2005, 22:46
Özgür trabzonspor hayirli ugrlu olsun

smileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gif

Harun-61
03.01.2005, 23:22
SOTA YENI SEZONA GELECEK...
<T>
<TR>
http://www.karadenizgazete.com/gazete/2004/read/today/spor01.jpgSota ile görüstüklerini Karadeniz'e açiklayan Murat Bozoglu, "Bu sezon sonu sözlesmesi sona eriyor. Bonservisi elendi olacak. Kendisiyle gelecek sezon için anlastik" dedi
GELECEK YIL IÇIN
Trabzonspor, yabanci oyuncu transferinde gelecek yilin da hesaplarini yapiyor. Bordo-Mavili yönetimin finansör isimlerinden Murat Bozoglu, yildiz oyuncu trensferi konusunda uzun vadeli çalismalar da yaptiklarini ifde ederken, "Bu dogrultuda Sota ile görüsmelerimizi yaptik" dedi. Bozoglu, Glasgow Rangers'da forma giyen Sota'nin transferine Teknik Diretör Senol Günes'in de onay vermesi halinde Gürcü oyuncuyu sezon sonunda renklerine baglayacaklarini söyledi.
SÖZLESMEM BITIYOR
Bozoglu, Sota'nin ailesi nedeniyle Trabzonspor'a devre arasinda gelmeye sicak bakmadigini da belirtirken, "Trabzon'u ve Trabzonspor'u hiç unutamadigini her firsatta dile getiriyor. Ancak su anda çocugunun okulu Trabzon'a gelmesine engel. Sezon sonunda sözlesmesi sona erecek. O zaman da Trabzonspor'a gelmeyi çok istedigini belirtti ve biz de kendisinden söz aldik" diye konustu.
</TD></TR></T></TABLE>

Bordomavi08
03.01.2005, 23:32
Özgür konusunda hiçbir resmi açiklama yok. Özgür Trabzonspor'a imzayi atip,formayi giymedikçe hiçbir sey kesin sayilmaz. Bu tür facialari çok gördük.

TheRapZoNe
03.01.2005, 23:51
Bence yönetim yine sezon sonunda transfer yapmayi düsünüyor.Bize her zaman gelecek sezondan bahsettikleri için bizde alistik artik

zinos_zon
04.01.2005, 00:23
az önce trt de (23.58) özgür'ün %99 trabzonsporlu oldugu açiklandi. hayirli olsun diyor, giray hocaya da tesekkür ediyoruz..özgür artik milli takim yoluna da girmistir, hayirli ola

ozcilingir
04.01.2005, 00:35
Bozoglu, Sota'nin ailesi nedeniyle Trabzonspor'a devre arasinda gelmeye sicak bakmadigini da belirtirken, "Trabzon'u ve Trabzonspor'u hiç unutamadigini her firsatta dile getiriyor. Ancak su anda çocugunun okulu Trabzon'a gelmesine engel. Sezon sonunda sözlesmesi sona erecek. O zaman da Trabzonspor'a gelmeyi çok istedigini belirtti ve biz de kendisinden söz aldik" diye konustu.
Bize gelecek yabancilarin sorunlarindan biride bu, bize bekar ve genç çocuksuz adam lagzim, okulumuz yok ne yapalim.Bunu hep yazdim ,kimisinin sevgilisi, karisi, dini vecibeleri v.s. O halde yerlinin en iyisi lagzim
Saygilarimla

selçukabi
04.01.2005, 08:27
özgür bayer bence fena transfer degil umarim basarili olur, musa büyük eger ankarasporla anlasmissa ki istanbulspor G.M. öyle diyormus hayirli olsun kendisine bos tribünler önünde muvaffakiiyetler dilerim.Sota tabiki çok iyi futbolcu ama 90'li yillardaki sota'yi bulacagimizi ben çok zannetmiyorum bu açidan bir hayal kirikligi olabilir ve yanilmiyorsam sota 73 dogumlu yani yas 32...neyse en azindan taraftara bir hava getirir.esas bizim orta sahaya bir maestro almamiz gerekiyor bakalim alinacak mi? alincaksa kim?

Ömer SEVİNÇ
04.01.2005, 11:31
Özgür Trabzonspor'da.

Beyler bu adam nasil biri.benim izleme sansim pek olmadi. Çok yavasmis galiba. Bir de giray bulak bir röportajinda stoper özgürüsag bek özgür yapmaya çalisiyoruz. O yüzden sagda oynuyor falan diyordu.

Bu adami izlemis biri bilgi verebilir mi?

GeZeGeN
04.01.2005, 13:56
musa büyük ankarasporla anlasti imzayida atti bizim yönetim uyusun bakalim özgürüde kaptirirlarsa hic sasmayin alistik artik

ahmetturk
04.01.2005, 13:59
Musa bizi burdaki istanbul maçinda yikan adamdi bence çok iyi top oynadi. Alinmasinda fayda vardi bence. Insallah pisman olmayiz.

Salih61
04.01.2005, 14:06
Özgür TRABZONSPORUMUZA hayrili olsun...smileys/smiley32.gif

murat
04.01.2005, 14:24
Musa gercekten iyi futbolcu, sag kanat problemimiz kalmicakti ama maalesef artik Ankarasporlara futbolcu kaptirmaya basladik. boyle devam yonetim smileys/smiley32.gif.

Cemalettin Taşkın
04.01.2005, 14:45
geçen yariyilda 2 futbolcu aldik (tolga, volkan) çok yararli oldu. ama bu sene kimseyi alamiyacagiz galiba. yilbasindan önce musa bizdeydi. simdi ankaraya imza atmis.

TigerOfBlacksea
04.01.2005, 16:01
Ya bu nasil zihniyet... Musa BÜYÜK suni gündem olmadigina göre biz ankarayla bile boy ölçüsemiyoruz... Sorun bizim almamiz veya almamamiz degil ,ankaraya karsi alamamamiz.... Iste bütün mesele bu....

selçukabi
04.01.2005, 16:07
arkadaslar musa büyük konusunda resmi sitemizi ziyaret etmenizi ve buradaki yöneticimizin açiklamalarini okumanizi istirham ediyorum.

zahido
04.01.2005, 16:08
bakin ii bakin bi takim nasil transfer yapamaz onu izliyoz suanda bunlarin bisey alacagi yok bu samet aybaba bizm talip oldugumuz bütün futbolculari istiyo simdide bizim anlastik dedigimiz özgürü istiyomus valla alilar sonuçta biz musaylada anlasmistik. sen daha musa diye bi futbolcuyu alamiyon elaleme rezil oluyon ondan sonra biz ara transferde yildiz oyuncu alicaz diyorsun simdi soruyorum bizim yönetime biz size nasil inanalim?

Çagman
04.01.2005, 16:59
Daha Transferde Tik yok Trabzonspor bayragini opecek bir Babayigit yokmu ya

zahido
04.01.2005, 17:06
<DIV =lineStory align=left>Parayi veren Özgür'ü alir.. </DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Denizlispor'un Trabzonspor'la büyük oranda anlastigi Özgür'e Ankaraspor da talip oldu.. Denilispor'un Futbol Sube Sorumlusu Turgut Dalaman, "Özgür'e talip olan kulüplerden hangisi istedigimiz parayi verirse oyuncumuzu o kDenizlispor Profesyonel Futbol Sube Sorumlusu Turgut Dalaman, sezon basindan beri Trabzonspor'un israrla kadrosuna katmak istedigi ve görüsmelerin olumlu gittigi Özgür konusunda aceleci davranmadiklarini söyledi. Dün yaptigi açiklamada Özgür'ün transferi konusunda Trabzonspor'la büyük oranda anlastiklarini ve sadece birkaç küçük pürüz kaldigini açiklayarak, "Özgür'ü Trabzonspor'a verdik sayilir" diyen Dalaman, Özgür'e Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor'un da talip oldugunu söyledi. Trabzonspor'la görüsmelerin sürdügünü ancak ortada duran pürüzlerin giderilmesinin kendilerine degil Trabzonspor'un sorunu oldugunu belirten Turgut Dalaman, "Trabzonspor'la büyük oranda anlastik ancak pürüzler devam ediyor. Bu pürüzleri biz degil, Trabzonspor çözecek. Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor'dan bugün resmi transfer teklifi aldik. Biz Özgür'ün bonservis bedelini bildirdik.

Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor yönetimi, Özgür'ü mutlaka transfer etmek istediklerini söyleyerek görüsmelerin sürmesini istediler. Özgür'ün fiyatini her iki takim da biliyor. Istedigimiz parayi getiren Özgür'ü alir. Bu transferde takasi kesinlikle düsünmüyoruz. Para bir yana futbolcu bir yana" dedi.

Özgür'ün transferinin büyük bir ihtimalle yarin çözüme kavusacagini kaydeden Dalaman, "Yarin Ankara'da yapilacak Kulüpler Birligi toplantisinda her iki kulüp yöneticileriyle görüsme yapacagiz. Bu görüsmelerin sonucunda Özgür'ün transferi konusunda karar verecegiz" dedi.

Öte yandan, Istanbul Büyüksehir Belediyespor'a satilan Eyüp ile sezon sonuna kadar Akçaabat Sebatspor'a kiralanan Serdal, bugün arkadaslariyla vedalasarak takimdan ayrildilar. ulüp alir" dedi..

zahido
04.01.2005, 17:10
yaaa kimlere madara oluyoz yarabbim

bizimle resmen oynuyorlar yeter madem transferi ypamayacan birak hiç biadama biz talibiz deme trabzonsporu bu tür davranislarla kimsenin medya önünde küçültmeye hakki yok

baris_aykan
04.01.2005, 17:28
Daha Transferde Tik yok Trabzonspor bayragini opecek bir Babayigit yokmu ya

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

İleli
04.01.2005, 19:45
bu ise sinir oluyom abi 1 senedir musa buyuku alacaz sonuca bakarmisin ya gelde delirme simdi kici kirik 2.ligden yeni gelmis ankara belediyesine imzayi atiyor gozunu ac atay baskan gozunu...ozgurude kaybedersek vay anam vay musa buyuku alamiyorsak orta sahaya oyun kurucu hayatta alamayiz yaziklar olsun bu yonetime.....

#10 Fietra
04.01.2005, 20:29
Musa Büyük iyi bir oyuncu olabili ama sag kanatta Yattara Ibrahim Ege Gökdeniz varsmileys/smiley5.gifAncak yedek olur yani.

TS-Karadeniz
04.01.2005, 20:46
bu musa buyuk olayi iyice zivanadan cikti... defolup gitsin Ankaraspora smileys/smiley7.gif....

Ali Sen'de Sebata gitmis nerden nereye yerli zidane!! smileys/smiley5.gifgencler bu adamin hayatina bakip tersini yapsin.

Saygilar,

TheRapZoNe
04.01.2005, 21:05
Trabzonsporumuzun Özgür'ü istemesi üzerine ankarabeldespor devreye girip özgür transferinde araya limon sikmis.Melih Gökçek'in isi gücü Trabzonspor'agiciklik yapmaksanirim Edited by: TheRapZoNe

TS-Karadeniz
04.01.2005, 21:09
Melih Gokcek fanatik bir fenerlidir... oglu arkadasimdi lisede simdi futbol sube sorumlusu ankarasporun... zamaninda kicina don alacak paralari yoktu birden zengin oldular,,, anlayin artik

zahido
04.01.2005, 21:18
bu samet aybaba habire bizimle ugrasiyo yeter bee baska adammi yok bizimkilere sarkiyon

TheRapZoNe
04.01.2005, 21:57
Eceli gelen it camii duvarina pislermis.

Gün olur harman döner. ankarabeldespor küme düsme potasina girer elbet ve onu kümeye postalayanda Trabzonspor olur.

Etme Bulma Dünyasi...

Erinç
04.01.2005, 22:51
Arkadaslar çok vahim bir durumla karsi karsiyayiz. Bu Ankaraspor bu kadar parayi nerden buluyor da bizim alacagimiz topçulara sulaniyorlar. Aslinda cevabi basit: Biz Ankarada oturanlarin parasiyla tabii ki. Otobüse % 30 zam yapan baska bir sehir yok. Inanamiyorum benim gibi vergisini ödeyenler sayesinde canimdan çok sevdigim Trabzonsporun tekerine çomak sokuluyor. Bu ise nasil dur denilir bilmiyorum ?? (Bu konunun topic le dolayli ilgisi oldugu için buraya yazdim)
Edited by: Prens-32

İsmail Çavuşoğlu
04.01.2005, 23:00
YA NIYE BIZIM ISTEDIKLERIMIZE SULANIYO BUNLAR ANLAMIYOM MELIH BASKAN PARAMI AKLIYO NAPIYO BILMEMKI..GÜNAHI BOYNUNA.

ZAFER BIRYOL

ÖZGÜR

ERMAN

ELSAKA

LAZAROV

BENIM AKLIMDAKILER BUNLAR...

murat
05.01.2005, 09:47
Bu Ankaraspor parayi nereden buluyor ? bence bir devlet sorusturmasi acilmasi lazim... Trabzon millet vekilleri buna el atmalilar. Ankaradaki TS li veya baskataraftarlarin verdigi vergiler kullaniliyorsa bu ise dur demek lazim!

Bir ara Istanbulspor da bu kafayla yola cikmisti ama sonuc ortada. 100 taraftarla kime kafa tutuyorlar anlamiyorum, tukursek bogulacak adamlar ama neyse.... sabredelim biraz bu sene kumede kalacaklari ne malum ???

zisinoli
05.01.2005, 10:12
Birakalim Ankarasporun parayi nereden buldugunu.Melih Gökçek'in ne oldugu belli. Daha önce ben burada yazarken bazi arkadaslar siyaset yapma demislerdi. Siyasette yapmamistim hani. Birakalim bu durumu da kendi halimize aglayalim. Ankaraspora futbolcu kaptiriyoruz. 25-75 bin dolar farkla. Üstelik bu adamlari iki yildir almaya çalisiyorsun. Sonrada topçulara laf atiyorsun. Bize yakismazdi diye. Çocuga parayi vermezsen gelmez tabii. Bizim Trabzonlular bile yeri geliyor rest çekmiyormu bize. Her neyse aslinda asil siyaseti bizim yönetim yapiyor gibime geliyor. Melih degil. Bizi bizimkiler kandiriyor gerisi önemli degil.

Özgür konusunda ise transferi gerçeklestirirse Özgür kendisi gerçeklestirir. Bizim yönetim degil. Özgür kardes Trabzona gelmezsen de sana helal olsun. Bu yönetim arkandan yakismazdi diyecektir muhtemelen ama kimin yakisip yakismadigini zamanla görecekler....smileys/smiley7.gif

ozcan_asanoglu
05.01.2005, 10:36
özgür israrla trabzona gelmek istedigini söylüyor zaten ama ankarasporun yaptigi adilik...milletin parasini har vurup harman savuruyorlar...ikiyse üç, besse alti veriyor hesapsizca fütursuzca..bir de esas karaktersizligi denizli yapiyor...hersey bitmis anlasilmis ondan sonra parayi veren özgür'ü alir diyor, sirf daha fazla para almak için...vazgeçilmeyecek futbolcu yoktur, sirf alacaz diye açik arttirmaya giremeyiz....

Çagman
05.01.2005, 10:42
Ozgur Transferinde Ankara Spor Bizden daha iyi par atekLif etmis ve DenizLi Cephesi Fikir deisikLigi içinde imis.

Bir Dip not daha:Musa Büyük Ankaraya imzaLadI smileys/smiley5.gif

Barış
05.01.2005, 10:48
Valla ya yeter biktik ya.Özgür de giderse Ankaraya Ankaraspor u basacaz ya.

melrok
05.01.2005, 11:07
ya ben anlamiyorum bu ankarasporun geliri beli yilda en fazla 4 milyon$ geliri var. bu melih denen asagilik sahsiyet ankaralilarin parasi ile transfer yapiyor. devletin denetleme mekanizmalari uyuyormu diyecegim ama bastakiler beli tabi simdilik dokunamiyorlar. bu hükümet gitiginde melih hakinda yolsuzluktan dava açilirsa sasirmamak lazim. sen kimsinki bize hizmet edecegin paralari tek bir taraftari olmayan bir kulübe kendi zevkin için harciyorsunsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Barış
05.01.2005, 11:11
Bu Melih var ya http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_28.gif

Muhalif
05.01.2005, 11:24
kimseye kizmaya hakkimiz yok... trabzonspor büyük kulüptür lafinin içi bos kalir yoksa.. ne yani trabzonspor ankaraspor un elinden oyuncu alamiyorsa ne diyebiliriz?

bu arada bir zamanlar tüm transferler konusu vardi.. en son 100 sayfa falan olmustu.. bizimkiler -2 oyuncu alana kadar bu konunun da o boyutlara ulasmasindan endiseliyim açikçasi...

efendim borsadan gelecek 20 milyon dolarla stad yapabilirsiniz.. ve lakinher senehasan üçüncüyü, emrahi, celo yu, erdinç i v.s ,izlemekten bikmasin seyirci sonra? sadece teknik heyet degisikligi ile hiç bir transfer yapilmadan bu takim sampiyon olursa Senol Günes in heykelini Atatürk meydanina diktirebilmek için gerekli girisimlerde sonuna kadar bulunacagimdan emin olabilirsiniz...

oskayb
05.01.2005, 11:26
zaten kendisi I. Melih köçektir. buradaki (I) 1. ismi degildir. anlarsiniz o I'nin ne oldugunu.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

corleone
05.01.2005, 11:31
kimseyi suçlamayalim kendimizi suçlayalim eziklerden herhangi biri bir transfer yapmaya kalktiginda herhangi bir anadolu klübü karsisina çikamay cesarete edebiliyor mu bu büyüklüktür iste yalnizca parayla olmaz her türlü kulisi yapacaksin o melih denen it agzini bile açamayacak haddini bilecek bugün takimlar transferle top oynamakla degil kulisle adamini bulmakla sampiyon oluyor istanbulda o kadar is adamimiz o kadar yüksek yerlerde Trabzonspor'lu büyüklerimiz var ama maalesef su kulis isini beceremiyoruz...

TS61_NL
05.01.2005, 11:36
Transfer edilebilecek ve Trabzonumuza faydali olabiliecek oyuncular sunlar diye dusunuyorum:

Skoko (Genclerbirligi)

Ozgur (Denizlispor)

Lazarov - ismi yeterli smileys/smiley36.gif(Gaziantepspor)

Yordanov(Istanbulspor)

Barış
05.01.2005, 11:38
Istanbulspor dan adam alamiyoruz.Yordanov u sil.smileys/smiley4.gif

selçukabi
05.01.2005, 12:27

istanbulspordan neden adam alamadigimizi hala anlayamadinizsa arkadaslar türk futbolu konu basligi altinda "b.b.ankaraspor ne yapmaya çalisiyor" topici var onda yazdiklarimi okuyun ve sonra istanbulsporu elinde bulunduran TMSF'nin bir devlet kurulusu oldugunu hatirlayinsmileys/smiley2.gifEdited by: selçukabi

Tandogan
05.01.2005, 13:10
Transfer islerinde bize karsi bazi Ali-Cengiz oyunlarinin oynandigi bir gerçek.Ama bizim de transferi agirdan aldigimizi düsünüyorum.Bir oyuncu için bütün medyanin önünde 6 ay da pazarlik yapilmaz ki!!!Isine gelirse alirsin, gelmezse almazsin.Bu kadar bu isi uzatirsan elin adami gelir devreye girer tabii.Zaten görünen o ki adamlarin misyonu bu.

Ama yinde her seye ragmen Özgür konusunda mutlu sona ulasacagimiza inaniyorum.

Tekke
05.01.2005, 14:04

istanbulspordan neden adam alamadigimizi hala anlayamadinizsa arkadaslar türk futbolu konu basligi altinda "b.b.ankaraspor ne yapmaya çalisiyor" topici var onda yazdiklarimi okuyun ve sonra istanbulsporu elinde bulunduran TMSF'nin bir devlet kurulusu oldugunu hatirlayinsmileys/smiley2.gif

Ankarasporla ilgili yazilanlar dogru,Musa Büyük'ün menajerinden bizzat duyulmustur: Ankaraspor 525 bin Avro TS 400 bin Avro verdi. Ihtiyaçlari olmamasina ragmen bu adami aldilar FB araciligiyla.

Sirada Özgür var TS ile anlasmasina ragmen fiyatini yükseltiyorlar onu da alamayacak TS.

selçukabi
05.01.2005, 14:10
Ahan iste serefsiz oglu serefsizlersmileys/smiley7.gifkomplo teorim dogru çikti.bir de niye tribün terörü çikiyormus aha size provakasyon buyrun buradan yakin...bunlari ne yapmali simdismileys/smiley35.gif

selçukabi
05.01.2005, 14:12
bmn ankara olarak 2.devrenin ilk amaçi olan ankaraspor-sebatspor maçina gidelim ve tepkimizi tribünde gösterelim.ayrica sebat da erman özgürü bu inbelere vermesin.

Tekke
05.01.2005, 14:19
http://www.ankara-bel.gov.tr/

Burada baskana mesaj kismini mesajla dolduralim,Trabzonlulara yaptigini yazalim. Arkadaslar bu is gerçekten çok ciddi,bizim üstümüze oynanan oyunlarin kaniti bunlar. Selçukabi tahmin etmis ama ben olayin içindeyim.

Erman Özgürle de anlastilar, Ermanin esi Istanbulda ise bile basladi. Samet Efendi Erman için Yusufu bile gönderdi.

Tepkimizi verelim ÖZGÜR den bari olmayalim. Bu FB hep masa kullaniyor zaten,geçen sene de Sedati Gençlere-Devrani Antepe aldirdi. Hatta daha geriye gidersek Saidoo-Ali TAndogan-Veysel-Ibrahim Üzülmez-Bayram transferlerinde de Istanbul birlesti. Bu büyük pastayi 4 e bölmemek için bunlar herseyi yapar.

BLUE-RED KIT
05.01.2005, 14:34
Fenerbahce kendisine yeni taseron buldu. I.melik gokcek fanatik fenerbahcelidir, uyan Trabzonlu yeni bir oyun ile karsi karsiyasin, Akp Trabzonda hezimet ustune hezimet yasayinca ( osman Abanoz dahil), hincini bu sekilde cikariyor. Turkiyeye Trabzonsporlu Basbakan gelmedikce ki oda zor gozukuyor, bu islerin sonu gelmez. Bakin Federasyon gecen seneki Isatnbulspor-bjk macindan sonraki tesfik pirimini incelemeye aldi. Hicbir sonuc cikmayacak cunku Basbakan fenerli. Eger bu olay avrupada olsa fenerin sampiyonlugu elinden alinir ve ikinci lige postalanirdi. Herseyin adilce ve durustce yasandigi bir Turkiye gormeyi bizlere nasip eyle Allahim...amin.

Emir BAYRAK
05.01.2005, 15:09
Bunlarin alayi SEREFSIZ.Ama suç bizde politikamiz su olmali bugun teklif bugun imza kimse bizi takip etmemeli.SEREFSIZ GOKCEK..

Emir BAYRAK
05.01.2005, 15:12
GERÇI : trabzonu degilde büyüksehir belediye sporu tercih eden musa büyük bizde oynayacak serefe nail degilmis demek.

Emir BAYRAK
05.01.2005, 15:14
baskana mail atmaya destek beyler ben attim.sitenin en üstünde baskan yaziyor/bulamayanlara/

olimpus
05.01.2005, 16:03
Artik TRABZONSPOR umuzun Ajax modelini uygulamasi sart. Aksi takdirde çok daha dövünürüz gibime geliyor.

Ajax modeli : Afrika, Brezilya gibi ülkelerdengenç ve yetenekli futbolcular bulunacak. Bunlar Türk vatandasi yapilip, alt yapiya alinacak. Ayricadiger taraftanda, Türkiye'nin her yerini tarayip yetenekli çocuklari tespit edip alt yapiya dahil edilecek. TRABZONSPOR umuz artik futbolcu almayacak, yetistirip satacak.

Yanlis hatirlamiyor isem, may in son baskanlik zamaninda bu modeli Ö.Sümer uygulamaya geçirmis ve 6 afrikaliyi alt yapiya dahil etmisti. Ama sonra saolsun onursal büyük baskanimiz (!) bu iside elimize yüzümüze bulastirmamiza sebep olmustu...Edited by: olimpus

Barış
05.01.2005, 16:05
Sallandiracaksin Kizilayda iki tane.Bak daha oluyormu.

Punisher-61
05.01.2005, 17:28
paran olmadimi ankara bile elinden futbolcu alir...

bu günleride görecektik demek

TheRapZoNe
05.01.2005, 17:36
Parayi veren cidden düdügü çaliyormus

ankarabelde verdi parayi aldi musayi .. bizim yöneticilerde bi karar verince arkasinda dursunlar. eger zaten almayacaklarsada taraftarin oyalanmasina gerek yok

Recep Alkan
05.01.2005, 17:40
abi anlamiyorum ben ya biz koskocaman trabzonsporuz 6 sampiyonlugumuz var vrupada ismimizi duymayan kalmamis ama ankaraspor diye bir takim cikiyor hocasi bizim eskimiz 2 senedir talip oldugumuz futbolcuyu aliyor anlamak mumkun degil degillllllllllllll

Recep Alkan
05.01.2005, 17:41
insallah ozgur bayer oyle olmaz insallah

FANATIK61
05.01.2005, 17:47
Bana öyle geliyorki hic transfer olmayacak. Hadi eyvallah !!! Hersey ortada Transfer Politikasinda maalesef her sene sinifta kaliyoruz.smileys/smiley7.gif

Recep Alkan
05.01.2005, 17:48
Augustine'e takim bulunamiyor
Fanatik

Büyük umutlarla alinan ancak Trabzon'da kaldigi süre içinde bekleneni veremeyen Augustine'nin hiçbir takimla anlasamamasi sorun yaratiyor.

Bordo-Mavili kulüpten bir yil için 650 bin dolar alan Ganali futbolcuya kimsenin bu parayi vermedigi bu nedenle transferin de gereklesemedigi belirtildi. Augustine?e simdiye kadar Ankaragücü, Sakaryaspor, Akçaabat Sebatspor basta olmak üzere bir çok takim öneri getirmesine ragmen anlasma saglanamadi. Senol Günes?in kamp kadrosuna almadigi Augustine?nin satilamamasi, yönetimi de zor durumda birakti.

Gökdeniz-Fatih için zam talebi
Gökdeniz ve Fatih Tekke?nin yillik 1 trilyon 650 milyar liraya sözlesme yenilemelerinden sonra diger futbolcularda basgösteren rahatsizlik yeniden gündeme geldi. Hüseyin, Tolga Seyhan, Erdinç, D?Haene, Mehmet Yilmaz, Celalettin, Volkan, Emrah, Ibrahim Ege, Petkoviç ve Yattara?nin yöneticilere, ?Takimdaki futbolcular arasinda çok büyük bir ekonomik uçurum var. Biz de aldigimiz ücretlerin artirilmasini istiyoruz. Ekonomik uçurum sürerse, takim birligi de ortadan kalkar? dedigi ögrenildi.

Alisen Kandil Sebat?a gitti
Samet Aybaba döneminde yildizi parlayan ancak son bir yildir bekleneni veremeyen Alisen Kandil Akçaabat Sebatspor?a kiralik olarak verildi. Genç futbolcu, her zaman Trabzonspor?da oynama hedefinde oldugunu ancak simdi Sebat?in basarisi için mücadele edecegini kaydetti.

Gençlerin gözü Günes?te
Takimin genç futbolculari Tayfun, Yusuf, Selim ve Ufuk?un gözü kulagi Senol Günes?te. Sezon basinda takimda yer almasina ragmen sonralari yedek kalan Tayfun?la diger genç futbolcular, ?Yeni bir döneme girdik. Senol Günes?in dönüsüne sevindik. Çünkü devre arasi kampinda kendimizi kabul ettirip, takimda oynayabilecegimizi gösterecegiz. Onun da bize olumlu bakacagini düsünüyoruz? görüsünü savundu.

Sota için iki ayri açiklama
Sota Arveladze ismi gündeme geldiginde Trabzonsporlu taraftarlar içinde büyük bir heyecan yasandi. Halen Glasgow Rangers formasini giyen ve Iskoç basinina yaptigi açiklamalarda ayrilmak istedigini söyleyen Gürcü yildiz için Bordo-Mavili yönetimden iki ayri görüs geldi. Yönetici Murat Bozoglu, ?Sota?yi gelecek yil için kadromuza katabiliriz. Bu konuda son karari hocamiz verecek? derken, Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin net tavir koydu: ?Sota kariyerinin son yillarini yasiyor. Sota?yi almak asla bir ?yildiz transferi? olmayacaktir. Ayrica gündemimizde de degil.?

trabzonspor.org.tr den alintidir.

Recep Alkan
05.01.2005, 17:49
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Saidou için dügmeye basildi
Fanatik

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Senol Günes'in, Kamerunlu orta saha oyuncusu Allium Saidou'nun alinmasini istedigi ögrenildi.

Olumlu yanit aldilar
Göreve geldikten sonra transfer harekati için dügmeye basan teknik direktör Senol Günes?in, Bordo-Mavili yönetimden Sari-Kirmizili kulüple yollarini ayirmak üzere olan Kamerunlu orta saha oyuncusu Allium Saidou?nun alinmasini istedigi ögrenildi. Günes?in istegi dogrultusunda bu transfer için girisimlere baslayan Trabzonsporlu idarecilerin, yildiz oyuncu ve menaceri Abdullah Kilinç ile temasa geçtikleri ve olumlu yanit aldiklari bildirildi.

Tek rakip Nantes
Kilinç ile önceki aksam bir görüsme yapan ve Saidou?nun bonservis bedeli olmadan serbest kalmasi halinde transferini gerçeklestirmek isteyen Karadeniz ekibinin, resmen teklifte bulundugu ve yildiz oyuncudan sartlarini bildirmesini istedikleri kaydedildi. Menacer Kilinç, Trabzonspor?un teklifini dogrularken, Fransa?dan Nantes kulübünün de bu oyuncuyu renklerine baglayabilmek için çaba sarfettigi ögrenildi.
<DIV align=right>05.01.2005 09:04:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Recep Alkan
05.01.2005, 17:51
Denizlili Özgür elden gidiyor
Fanatik

Trabzonspor'un "tamamdir" dedigi Özgür'ün transferi, B.B. Ankaraspor devreye girince tehlikeye girdi.

Ankaraspor devreye girdi
Bordo-Mavililer, uzun süredir gündeminde bulunan Özgür Bayer için önceki gün Denizlispor ile her konuda anlasmisti. Hatta genç futbolcu yaptigi açiklamada, ?Sezon basinda Trabzonspor?a söz verdim? bile demisti... Ancak transferde beklenmedik gelismeler yasandi. Bordo-Mavililer?in ?Transferi tamamdir? dedigi Özgür Bayer için devreye giren B.B. Ankaraspor, Denizli?ye 700 bin dolar önerince, is arapsaçina döndü.

Gökçek?le görüsme yapti
Onursal Baskan Melih Gökçek?in araya girdigi ve Baskent kulübüne gitmesi yönünde genç futbolcuyla görüstügü ögrenildi. Özgür?ün ise, ?Ben Trabzonspor?la her konuda anlastim. Hatta sezon basinda da kendilerine söz vermistim? dedigi ifade edildi. Ancak isi hemen bitirmek isteyen Baskent kanadinin kesenin agzini açmasi, ibreyi Ankaraspor?a çevirdi. Bordo-Mavililer ise transferde israrci tavrini sürdürüyor.

gazete fanatik site trabzonspor.org.tr alinti

Oğuzhan Turhan
05.01.2005, 18:44
su haberleri okuyunca sinirimden patliyorum.olmaz böyle sey yaaaasmileys/smiley7.gif

Recep Alkan
05.01.2005, 18:49
kardes sadece sen degil bizde patliyoruz ama bu hep boyle suregeldi insalah boyle gitmez...

Baraka
05.01.2005, 20:25
s.aybaba ne yapmaya calisiyor anlamiyorumki ? bize msj mi vermek istiyor acaba ben ordayken futbolcu almiyodunuz bak burda sizin istediklerinizi bile aliyorum qibilerinden acaba.

Ama birsey unutuyor 2.dönem ankaraspor maci burda smileys/smiley7.gif

atayin aciklamasi duydunuz mu ? ben sanki önceki senelerde de duymustum öskan zamaninda.

"ince eleyip sik dokuyoruz" smileys/smiley36.gifqülmekten baska bisey yapilmaz bu yoruma.

Hüda Topaloğlu
05.01.2005, 20:37
atayin aciklamasi duydunuz mu ? ben sanki önceki senelerde de duymustum öskan zamaninda.

"ince eleyip sik dokuyoruz" smileys/smiley36.gifqülmekten baska bisey yapilmaz bu yoruma.

Ben gülmüyorum, hak veriyorum sonuna kadar, nasilki celoyu, volkani, tolgayi ince eleyip sik dokuduysak, bundan sonrada öyle olacak, öle menejerler kalkipta oyunlarla futbolcunun fiyatina yukselteceklerse kendileri bilir, alsinlar o futbolcuyu tursusunu kursunlar, trabzona gelmek isteyen yeterince futbolcu sirada bekliyor...

of-lee
05.01.2005, 20:56
sinirleniyoz elimizden ne gelir

yonetim futbolculari tek tek elinden kaciriyor

Akin-61
05.01.2005, 21:43
bizzden bir cacik olmaz.

canim TS
05.01.2005, 21:52
bizzden bir cacik olmaz.

evet bende katiliyorum bu yoruma

bordox
05.01.2005, 22:20
Yazik ya halbuki paramiz olmasi için yönetici bile transfer etmistik.Yeterince parasi yokmus arkadasin demek.

Atay Baskan'in düsündüklerini bilemem ama ya transferi imza attirdiktan sonra açiklasin ya da alacagiz dedigi adamlari kiçi kirik belediye takimlarina kaptirip da bizi alay konusu yapmasin

Harun-61
05.01.2005, 22:49
sabitli oluuuuuuuuuuuuuuuuuuuun smileys/smiley2.gif

Çagman
05.01.2005, 23:02
Kimseyi aLasI Yok gaLiba yonetimin.!

zinos_zon
06.01.2005, 00:04
fotografi bütünüyle görmemiz gerekiyor

trabzon disindaki, neredeyse tüm kulüpler , olmayanlar beni bagislasin, istanbul kulüplerinin taseronu olma onursuzlugunu kabullenmisler ve "geregini yapmaya" devam edeceklerdir. melih gokcek de o emir erlerinden biridir. zira trabzon, o ve onun gibiler icin her zaman bir kuyruk acisi olmus ve olmaya da devam edecek

hasili;

bu ve benzer konular üzerine konusurken, yazisirken, bu gercegi aklimizdan cikarmamaliyiz. trabzon bu ülkede istanbul'a karsi durmayi ilke edinmis, ve onun burnunu sürtmeyi basaran tek markadir, ve bu marka bu ve benzeri binlerce saldiriya daha ugrayacaktir. bunda anlasilmayacak birsey yok; zira, bas egenler, egmeyenlerden hep nefret etmistir...

Alkan
06.01.2005, 00:13
bu kulube yeni uyeyim herkese slm

Alkan
06.01.2005, 00:15
yeni uyeyim tum ts taraftarlarina slm

#10 Fietra
06.01.2005, 01:57
Bir Kulübün Resmi Sitesinden yaptigi transferle ilgili olarak elden gitmesi gibi bir haberin konulmasi gerçekten ilginç ve benim için utanç verici de denilebilir.

cabri
06.01.2005, 02:18
Son günlerde çok duydugum "ince eleyip s1k dokumak" lafini gercekten baskan ve yöneticiler söylemisse, yazik diyorum.

Sizin bu güne kadar alacaginiz futbolcuyu defalarca izleyip, görüsmesini yapmaniz gerekirdi!! su kisacik dönemde ne ince elemesi bu kardesim, bugüne kadar karar veremediyseniz hic almayin daha iyi.

Bir de karizmayi sifirlayan transfer skandallari var tabi. Kici kirik ankaraspor la bile basa cikamiyor beyfendiler. Özgür ü de kaptirirsaniz toptan istifa edin diyorum. bu kadar beceriksizlige birde mazeret buluyorlar bize delikanli topcu lazim. hadi ordan...... marco da 50 bin dolara fenerli olmustu, delikanlilik öldü bu zamanda para konusuyor.

bakin gökdeniz bile m. denizli nin aldigi paranin hesabini yapiyor, servet teptim diyor. Kendi öz evladimiz yaptigi fedakarligi TRABZONSPOR un yüzüne vuruyor.

Birakin masal anlatmayi sokaktaki çocuk bile özgür transferini duydu, alacaksaniz alin, 3-5 kurusun hesabini yapip elaleme rezil etmeyin TRABZONSPOR u !!

#10 Fietra
06.01.2005, 02:23
1-2 oyuncu yüzünden toptan yönetimi kovalim yeniden seçime gidelim ne güzel degilmi

cabri
06.01.2005, 02:46
aynen öyle, beceremeyen gider daha iyi yapan gelir. Trabzonspor kimsenin mali degil, oyuncagi hiç degil!!

#10 Fietra
06.01.2005, 02:52
Bravo bu müthis düsüncelerin için.

Burada kimse sana beceremeyen durur,trabzon sunun mali oyuncagi demiyor zatne mantikli düsünmen lazim Atay Aktug 3 yil daha yönetim basinda ve seçildi.Hata yaparsa elbette gidecek ancak seçimden daha 3 hafta geçti.Hemen gitsin ne güzel mantik.

murat
06.01.2005, 03:31
Arkadaslar ( Osman ve Cabri )bu tur tartismalari ozelden halledin lutfen, buraya bu konuda yazmayin artik lutfen.Eger vukuat varsa ozelden adminlere msg yollayin.

saygilar...