PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 19.Hafta | Trabzonspor 0 - 2 beşiktaş l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11

yasin196761
15.03.2016, 16:16
Abi orta sahaya bakıyorum koca bir hiç, ben nasıl umutlanayım şimdi? İlk yarıdaki maçta M'bia bütün BJK orta sahasını tek başına durdurmuştu nerdeyse.
Ve yanındaki okay hiç pas hatası yapmamıştı böyle bi oyun lazımki yenelim gel görki mbia yok okay sezon başı performansın çok uzak

artvints
15.03.2016, 16:16
niye yok okay? sakat mı yoksa sarı kart cezası mı var?

lazzz61
15.03.2016, 16:20
-----------Esteban------------
Cavanda-Yumlu---Musa--Yusuf
Atik---Aytaç---Okay----Ramazan
------------Marin---------------
----------Muhammet------------

Özer, Erkan ve Sefa oynamamalı.
musayı kadroya yazarak futboldan anlamadıgını belırtmişssin

lazzz61
15.03.2016, 16:22
hala aykutu yazmayanlar var ben cezası bıtdı bılıyorum 3 mac degılmıydı

Külünkoğlu
15.03.2016, 16:23
Özel mesaj gönderen arkadaşlar. Biletleri verdim bilginize.

zeki gursoy
15.03.2016, 16:25
Bu maçta sakat, kart cezalısı vermeyelim mağlubiyet önemli değil, zaten galibiyet gibi bir beklentimde yok, önümüzdeki sivas maçı daha önemli,...

odyseuys
15.03.2016, 16:28
bjk, ortasahası 2. bölgeyi tek ve dikine paslarla çok hızlı geçen bir takım.
ortasahayı okay-aytaç hantallığı ile kurmak yanlış olmaz mı?
ayrıca rakibin hücum varyasyonlarının hemen tamamında oyunun yönünü belirleyen oyuncu olarak atiba çıkıyor karşımıza. bu oyuncunun üzerinde baskı kurmak da şart. ortasahanın ortasında oynayan atiba üzerinde orta ikiliden birinden ziyade ofansif ortasaha oyuncularından birinin olması takım savunması için elzem. bu nedenle sadece defansif kaygılarla bu maçta marin'in tercih edilmeyebilme durumunu yadırgamayacağım. göbekte ağır, atiba üzerinde zayıf kalırsak maça tesadüfler dışında ortak olamayız.

Mehmet_Mercanlı
15.03.2016, 16:29
bu akşam forma giyemeyecek isimler.

------------------------Onur Kıvrak-------------------------
Bosingwa - Akakpo - Aykut Demir - Güray Vural
---------Mehmet Ekici - Özer Hurmacı--------------

-------------Esteban------------
Cavanda-Yumlu-Douglas-Yusuf
Marın---Aytaç---Okay---Erkan
-----------Muhammet----------
-------------Cardozo------------

Erkan A.
15.03.2016, 16:30
okay oynamali yoksa rakibimiz gol atamaz cok iyi asistler yapiyor ..

okay kac mac oynadi ve ne gibi katki Verdi bize ?? kesici deniliyor onuda yapmasin bari :)

ramazani izledinizmi genclik budur cocuk ilk macinda topu alarak hareketler yapmaya calisti calim ati basarilida oldu savunmaya geldi yardimci oldu ..insAllah bügün aynen devam eder formuna ..

okay milli takimlarda oynadi kayserisporda kaptanlik yaptigi maclar bile olmus artik ne gibi genclik deniliyor anlamiyorum ne Kadar beklicez 30 olana kadarmi ??

ünal trabzonspora geldiginde hemen sorumluluk almisti ramazan gibi ..ramazani pek övemiyorum tek maclik basarida olabilir ..

okay calim atamiyor yanindaki arkadasina pas atamiyacak diye korkan taraftarlar var ...yusuf yaziciya gelelim ortasaha oyuncu yapi olarak durusu olarak cok ideal bir ortasaha oyuncusu olabilir
fakat ortasahada oynamak topu al geriye ver sonra saklan degildir ??

yusuf yaziciya güveneceksek soner aydogduyu neden gönderdik ??? yusuf yazici 15 yasindami ?? gercekten yusuf yazici sonucu etki edebilecek birgün diye düsünen varmi ??

ben daha cok abdülkadire sans verilsin isterim abdülkadir yanlis yapsada kizmam sabirli olalim derim daha 17 yasinda ??

lakin yusuf yazici okay yokuslu bu ikili suan oynadiklarindan cok daha üzerine koyarak kendilerini gelistiremezler böyle kalirlar bizde sabir diye diye bir 10 yil daha bekleriz ..

genc bir oyuncun varsa genc yasta harikalar yaratmali trabzonsporda oynamak icin bir özeligi olmalidir yoksa ne güzel gelen gecen trabzonsporun formasini giyinsin ??

abdülkadirin kesinlikle bir özeligi vardir insAllah yoksa oda gitsin .. beni yanlis analamyin yusuf yazici umarim beni yaniltir malesef malesef yaziyorum yusuf yaziciyi süper ligde ilk onbirde hic bir hoca oynatmaz ama biz on yil bekleriz ..

bakin bizle adi aniliyor EDIN VISCA 26 yasinda kac yildir süperligde herzaman duyuyoruz asist yapiyor gol atiyor calim atiyor genc dediginiz böyle olmali büyük takim icin ..

bügün beraberlik yok bizim icin taraftarlar stadimizi dolduracaktir bügün kazanacagiz baska yolu yok avrupa aski icin savasmaliyiz kazanmaliyiz

bahadır2561
15.03.2016, 16:36
Aykut Demir neden cezali??

3 mac almamis miydi?

yattarinho61
15.03.2016, 16:38
Musayı bırak fatih atik yazmis resmen [emoji1]

ToyerSefa
15.03.2016, 16:43
Sağ kanatta Atik ha :D

kayyum61
15.03.2016, 16:58
onlarda atiba bizde atik :D

Mert Acar
15.03.2016, 16:59
Geçen sene Avniakerdeki maç gibi olur...2-0 yeniliriz.

artvints
15.03.2016, 17:03
yusuf'un solbek oynaması büyük sorun.zaten moral olarak yerlerde, defansif algısı çok düşük. yedireceği bir gol büyük sorun olur onun için. musa fizik olarak ne durumda bilmiyorum. ramazan'ı orta saha oynatmayacaksa o oynayabilir.şu aykut ve güray gelse de defansı değiştirip durmasak.

TSemih61
15.03.2016, 17:04
Hahahah. Kimi yazsaydım futboldan anlamış olurdum? Sanki 4-5 oyuncu var da onların arasından Musa'yı yazmışım. Musa oynamasa Douglas oynayacak. Douglas'ın ne olduğunu da biliyoruz zaten. Musa sol bekte felaket oynadığını ben de biliyorum, stoper oynamak sol beke göre daha az meziyet gerektirdiği için foyaları ortaya çıkmıyor Musa'nın. Birkaç maç orada oynadığında sorun çıkarmamıştı.

Necmettin ALTUNTAŞ
15.03.2016, 17:05
Aykut Demir neden cezali??

3 mac almamis miydi?

Sarı kart cezası da var.

cewat
15.03.2016, 17:11
okay oynamali yoksa rakibimiz gol atamaz cok iyi asistler yapiyor ..

okay kac mac oynadi ve ne gibi katki Verdi bize ?? kesici deniliyor onuda yapmasin bari :)

ramazani izledinizmi genclik budur cocuk ilk macinda topu alarak hareketler yapmaya calisti calim ati basarilida oldu savunmaya geldi yardimci oldu ..insAllah bügün aynen devam eder formuna ..

okay milli takimlarda oynadi kayserisporda kaptanlik yaptigi maclar bile olmus artik ne gibi genclik deniliyor anlamiyorum ne Kadar beklicez 30 olana kadarmi ??

ünal trabzonspora geldiginde hemen sorumluluk almisti ramazan gibi ..ramazani pek övemiyorum tek maclik basarida olabilir ..

okay calim atamiyor yanindaki arkadasina pas atamiyacak diye korkan taraftarlar var ...yusuf yaziciya gelelim ortasaha oyuncu yapi olarak durusu olarak cok ideal bir ortasaha oyuncusu olabilir
fakat ortasahada oynamak topu al geriye ver sonra saklan degildir ??

yusuf yaziciya güveneceksek soner aydogduyu neden gönderdik ??? yusuf yazici 15 yasindami ?? gercekten yusuf yazici sonucu etki edebilecek birgün diye düsünen varmi ??

ben daha cok abdülkadire sans verilsin isterim abdülkadir yanlis yapsada kizmam sabirli olalim derim daha 17 yasinda ??

lakin yusuf yazici okay yokuslu bu ikili suan oynadiklarindan cok daha üzerine koyarak kendilerini gelistiremezler böyle kalirlar bizde sabir diye diye bir 10 yil daha bekleriz ..

genc bir oyuncun varsa genc yasta harikalar yaratmali trabzonsporda oynamak icin bir özeligi olmalidir yoksa ne güzel gelen gecen trabzonsporun formasini giyinsin ??

abdülkadirin kesinlikle bir özeligi vardir insAllah yoksa oda gitsin .. beni yanlis analamyin yusuf yazici umarim beni yaniltir malesef malesef yaziyorum yusuf yaziciyi süper ligde ilk onbirde hic bir hoca oynatmaz ama biz on yil bekleriz ..

bakin bizle adi aniliyor EDIN VISCA 26 yasinda kac yildir süperligde herzaman duyuyoruz asist yapiyor gol atiyor calim atiyor genc dediginiz böyle olmali büyük takim icin ..

bügün beraberlik yok bizim icin taraftarlar stadimizi dolduracaktir bügün kazanacagiz baska yolu yok avrupa aski icin savasmaliyiz kazanmaliyiz

Bunu yazma sebebiniz nedir? Neyi kanıtlama peşindesiniz bilmiyorum ama lütfen yapmayın şu saçma sapan sataşmaları ya, koskoca insanlarsınız birde..

Ozan Yılmaz
15.03.2016, 17:15
Sarı kart cezası da var.
Tam bir saçmalık bu durum.
Adam çift sarı karttan maçtan atılıp sonrasında 3 maç ceza alıyor,
bir de artı olarak önceden gelen 3 sarı kartından dolayı da 1 maç cezası verilip 4 maça çıkarılıyor ceza.
Bu karara itiraz edilmedi mi?
milletin cezasını erteleme gibi bir saçmalık uydurarak iptal edenler,
bize gelince faizi ve gecikme zammını ekleyip veriyorlar cezaları!

Aydın Danış
15.03.2016, 17:15
Şenol hoca korkuyor bu çok açık ve bu korku onlara yeter Oğuzhan'ı kasığında 1. derece yırtık olmasına rağmen oynatacakmış...

barisb
15.03.2016, 17:18
Bu sayfada adımız geçsin. yoksa bir beklentim yok.

Bu arada 2-1 alırız :)

Cengiz Çubukcu
15.03.2016, 17:18
muhammed ve cardozo ile maça çıkarsak ne oluru merak ediyorum...

Uğur_Dmrtrk
15.03.2016, 17:23
Tek isteğim kolayca maçı alıp gitmemeleri..Trabzon'un öyle basit bir deplasman olmadığını gösterelim..Kaybetsekte rakip soğuk terler atmalı..Bunu bari yapın sayın futbolcular...

Enes Başkaya60
15.03.2016, 17:25
2-1 alacağız 61.sayfada ismimiz geçsin...

emre6117
15.03.2016, 17:26
Admların sakatları 2 gün sonra oynar. Bizimkiler hem antremanda sakatlanır. Hem de en az 10 hafta oynamaz. Var bu sakatlık işlerinde birşeyler ama neyse.

Fatih Kuloğlu
15.03.2016, 17:28
Gol atamayız

bahadır2561
15.03.2016, 17:30
Sarı kart cezası da var.

Tam bir sacmalik

Bu adam zaten cift saridan kirmizi gordu, diger konuysa cift saridan 3 mac ceza almasi

Tff'ye ettigim kufurlerin haddi hesabi yok

emre6117
15.03.2016, 17:30
Bizim kulüp hesapta cezalara itiraz edecekti ama hiçbirşy azalmadı cezalar. Acaba nr zaman gerçekten büyük kulüp olacağız. 3 ist takımı ne yapar ne eder o cezaları azaltırdı. Aykutun bu mçta oynamayacak olması tamamen yönetim basitliğidir. Yönetimi gözünüzde çok büyütmeyin.haksız bir maç sonucunda 3+1 cezayı bile 3 maça indirecek potansiyele sahip olmayan bir yönetime sahipiz malesef. Sonra da 50.yılda şampiyonluk. Biz ilk 3e girelim 2 sene sonra o bile başarıdır bu yönetimle.

artvints
15.03.2016, 17:32
Tam bir sacmalik

Bu adam zaten cift saridan kirmizi gordu, diger konuysa cift saridan 3 mac ceza almasi

Tff'ye ettigim kufurlerin haddi hesabi yok

çift sarıdan bir maç ceza aldı. maç sonrası hakeme saldırdığı için ekstra 3 maç ceza aldı.

bahadır2561
15.03.2016, 17:38
çift sarıdan bir maç ceza aldı. maç sonrası hakeme saldırdığı için ekstra 3 maç ceza aldı.

Hakeme saldirma filan yok aslinda gormesek neyse

Herseye ragmen kaybetmeyecegimizi dusunuyorum

Atik filan Allah korusun Ramazan dururken

nakzo
15.03.2016, 17:40
Bu ekici işinden birşey anlayan var mı??????Sezon bitti herif 5 maç oynamadı yahu 5 maç .Ayağın mı koptu mehmet nasıl bir sakatlık bu.Gönlü olmadığı belli bu arkadaşın sezon sonu gönderin gitsin senede 5 maç oynayıp tüm sene yatacak adamların tekkesi değil bu kulüp.

61_Hasan_69
15.03.2016, 17:40
Inşallah bugün en azından bir beraberlik alirizda yavrusikeciler sampiyon olamaz

nakzo
15.03.2016, 17:43
Defansımız çok kötü,orta saha yok.Şu bjk ye oldum olası kıl kapsamda bu maçı kazanma şansımız Yokkkk.Beraberliğe çok az ihtimal seyretmeyeceğim günah sahibi oluyorum boşuna.

Cafer Bulur
15.03.2016, 17:49
Defansımız çok kötü,orta saha yok.Şu bjk ye oldum olası kıl kapsamda bu maçı kazanma şansımız Yokkkk.Beraberliğe çok az ihtimal seyretmeyeceğim günah sahibi oluyorum boşuna.

Senin mesajlarini okuyunca icim karariyor yapma renkdas.

Bu macin havasi baska diğer maclarla kiyaslamak yanlis olur.

Erkan A.
15.03.2016, 17:55
Bunu yazma sebebiniz nedir? Neyi kanıtlama peşindesiniz bilmiyorum ama lütfen yapmayın şu saçma sapan sataşmaları ya, koskoca insanlarsınız birde..

senin amacin nedir ??

ben sahsi düsüncelerimi yazdim okayla ilgili yusuf yazici ile ilgili suan yasim 70 degil ??

60 yasinda hocalar var futbol ile ilgileniyorlar futbolun yasimi olur ben trabzonspor sevgisi ile dogdum trabzonluyum trabzonsporumu hic bir Zaman birakmiyacagim ölene Kadar ..

burasi ayrica Forum ben seviyeli sekilde elestirimi yaptim kimseyle satasmadim bügüne Kadar senin derdin nedir bunu anlamadim cok stresli bir gün yasiyorum birde senle ugrasamam senin yasinda bir insan benim yorumuma kafasini takmamali baska yorumlarla ilgilenmeli .. benim yazdiklarim hafif gelir

lütfen beni engele birdaha yorumlarimi görmeyeceksin rahat edersin ...sana tavsiye

Enes Coşkun
15.03.2016, 18:00
Lütfen biraz daha sakin ve saygılı olalım...iyi forumlar.

Mert Acar
15.03.2016, 18:05
Oğuzhan oynuyormuş..

ucurum
15.03.2016, 18:08
Arkadaşlar sakin olalım. Kimse kimseye kızmasın. Ne yazık ki ligin lideriyle oynuyoruz. İyi takım ve bizim kırılgan yapımız malumunuz. %90 yeniliriz ama kimse kimseye kızmasın, kimseyi kırmasın, ha olur da galip geliriz, hep beraber şenlendiririz buraları ama kimse galibiyet gelmedi diye vurup kırmasın buralarda olan gene kendimize olur...

Saygılar, sevgiler.

ToyerSefa
15.03.2016, 18:16
Bu maçı almamız çok zor arkadaşlar. Lütfen fazla ümide kapılmayın.

UĞUR DURTAŞ
15.03.2016, 18:17
hami hocanın 11 i birazdan açıklanır.
inanın farketmez kimi oynatırsa oynatsın hami hoca
musa ve sefa ile başlamasın.
*
musada kötü yusufda
ama kötünün iyisi yusuf tur.
sefa nın yerinede konya maçının en iyisini oynatsın hami hoca.
allah yardımcımız olur.
**
bu benim temennim ama hami hoca musa ve sefayı direk oynatır.
**
esteban
cavanda-mustafa-dauglas-yusuf
okay-aytaç
marin-ramazan-erkan
cardozo

DeAgLeMaNyAq
15.03.2016, 18:18
Bir tarafta Kerim Frei diğer tarafta Quaresma. Kaderimiz beklerimizde...

Uğur Kalyoncu
15.03.2016, 18:19
Onur
Cavanda Douglas Mustafa Musa
Aytaç Okay
Sefa Marin Yusuf
Muhammet

Yaslanalim ve hizli cikalim ama Erkani kesin oynatir..

Duran toptan gol atacagiz insallah. .

artvints
15.03.2016, 18:20
muhtemel on bir hiç hoş değil. cardozo marin erkan bir arada.sol tarafta musa ona yakın douglas. bari şu sol tarafa orta sahadan yardım gitsin.

Sibel
15.03.2016, 18:24
Hava çok kötü.
Buz kesiyor. Çok soğuk. Aşırı soğuk.

Uğur Kalyoncu
15.03.2016, 18:26
Hava çok kötü.
Buz kesiyor. Çok soğuk. Aşırı soğuk.

Olumsuz her doğa olayi bize hizmet ediyor hiç sıkıntı yok :)

Sibel
15.03.2016, 18:27
Olumsuz her doğa olayi bize hizmet ediyor hiç sıkıntı yok :)

Bana pek etmiyor.

Ahmet Kara
15.03.2016, 18:28
Oğuzhan ilk 11'de

TolgaTopçu61
15.03.2016, 18:29
Musa Nizam hangi akla ilk 11 de..
Ne ayakta durabiliyor, ne pas verebiliyor..

DeAgLeMaNyAq
15.03.2016, 18:29
İlk 11: Esteban, Cavanda, Mustafa, Douglas, Yusuf, Aytaç, Okay, Erkan, Marin, Muhammet, Cardozo

Yedekler: Yavuz, Salih, Musa, Semih, Melih, Ramazan, Sefa

Aydın Danış
15.03.2016, 18:30
Haminin kafasına bişey düşdü heralde muhammet le cardozo 11 de

Uğur Kalyoncu
Bana pek etmiyor.

Önemli olan sen degilsin Trabzonspor demeyecegim tabi :) Pardon o acidan bakmamistim..

Reha Asan
ilginç kadro.Hami hocadan beklenmeyecek hareket

DeAgLeMaNyAq
15.03.2016, 18:31
Hami Hoca Mersin maçında olduğu gibi savunma yaparak bu maçtan puan alamayacağını bildiği için ya herro ya merro dedi. Tutup tutmayacağı soru işareti. Yedek kulübesi ise felaket...

Mert Acar
Musa folloş olur...Salih veya Yusuf daha iyi tercih olurdu.
Edit : İki farklı kadro var...
Eğer Cardozo-Muhammet çift forvetse.. :)) çok değişik bir maç olur.Kanatlarda Erkan,Marin. Çook gol yeriz:)

TolgaTopçu61
Onur mu?
Döndü mü bile?

Sibel
15.03.2016, 18:32
Önemli olan sen degilsin Trabzonspor demeyecegim tabi :) Pardon o acidan bakmamistim..

Oynasınlar hiç sorun değil. Oynamazlarsa sorun.

DeAgLeMaNyAq
15.03.2016, 18:32
Onur mu?
Döndü mü bile?

Alışkanlık... :)

Uğur Kalyoncu
15.03.2016, 18:33
Erkan Marin Cardozo Muhammet olmaz...Juventus macinin benzeri olur top falan gormeyiz..

yattarahayranı
Kontra oynasaydık Ramazan çok iyi olurdu

DeAgLeMaNyAq
Yusuf sevgilisiyle buluşuyor...

Ahmet Kara
Lig Tv'ye göre Muhammet-Cardozo çift forvet ama diğer sitelere göre sadece Cardozo var ?

Sibel
15.03.2016, 18:34
Yüzyıllar sonra çift forvet.

Tayfun
15.03.2016, 18:35
Musa'nın aklını alacaklar bekte. Hami izlesin kenerdan :)

El Cordobes
hadi douglası da geçtik de soru işareti kısım orta ikili. aytaç-okay birlikte orta sahayı çok hantallaştırıyorlar. Allah yardımcımız oldun...

Enes Başkaya60
Hami Hoca ya herro ya merro demiş ilk defa tebrik ediyorum süper kadro inş alacağız bu maci...

Erkan A.
15.03.2016, 18:36
61saat da yazdi cift forvet renktaslar

atomantcum
15.03.2016, 18:37
Yumlu-Douglas ve önlerinde Okay-Aytaç.

Bu orta dörtlünün hepsi uzun, ağır adamlar. Beşiktaş'ın paslaşmalarını seyretmeye bile yetişemeyeceğiz maalesef. Hücumda da topu beklere verip oyun kurmalarını isteyeceğiz, olmayacak, sürekli ileri uzun top atacağız. Hayırlısı. Umarım fark yemeyiz.

Kötü transfer planlaması, sakatlıklar ve kırmızı kartlar bizi böyle bir hale getirdi.

Ahmet Aksu
15.03.2016, 18:38
ben ümitli idim. hatta çift forvet oynamamızda süper.
ama özellikle oğuzhanın oynaması kötü olmuş adam çok formda bu aralar ayrıca quaresma da olmasa süper olurdu.
hücum hatları süper rakibin ama savunması kötü onun için bizim çift forvet oynamamız biryerde iyi oldu ama bunun içinde ayağımızda çok top tutmamız lazım diğer türlü kontratak oynarsak fark yeriz. çünkü hücum oyuncularımız defansa hiç yardıma gelmiyor.

Ahmet Kara
Bu maçta çift forvet oynamak çok da mantıklı değil bence

artvints
bu kadro ancak havadan oynar. topu sürekli ileri şişiririrsek tedirgin olur bjk. ama topu şişirdikten sonra iyi baskı yapamazsak dönen toplarda çok sıkıntı çekeriz.

Sibel
15.03.2016, 18:40
Kadro güzel. Zaten başka oyuncu yok. Hami doğru iş yapmayı başardı nihayet.
Gönül isterdi Douglas oynamasın ama neyse.

Ahmet Aksu
15.03.2016, 18:40
ayrıca sol bekte ysuf musadan daha kötü. defans nedir bilmiyor gerçi musa da çok kötü ama yusuftan iyidir. quaresma ile harika anlar yaşar artık adam idolü ya..

Manava61
15.03.2016, 18:41
Yenilgiye hazirlayalim kendimizi cik sinirlenmemek icin takimin hali ortada sonucta

Ozan Kara
15.03.2016, 18:41
Musa Nizam'ın konuşması vasat :D

Mert Acar
15.03.2016, 18:42
Atiba-Oğuzhan-Sosa vs Okay-Aytaç
Erkan-Marin vs Q7-Frei

+ Solbek Yusuf.

Çok ofansif kadro...Bjkyi böyle yenemeyiz.Ortasahayı güçlü tutmamız gerekirdi.

slmn
15.03.2016, 18:42
bjknin stoperleri yokken zaafiyetten yararlanalım düşüncesiyle çift forveti sürmüş Hami hoca, neler olacak bakalım.

odyseuys
15.03.2016, 18:43
Hami hoca bjk'nin savunma zaafiyetinden yararlanmak istiyor belli ki. cardozo'nun indireceği toplarla muhammet'i buluşturma niyeti var anladığım kadarıyla. bjk'nin tandemi aslında bunun için çok uygun. necip-tosic hem kısa hem de zamanlama olarak stoper tecrübesine sahip değiller. ancak maça kadar oyunculara bunu işlediyse hoca maçın başından sonuna ortasahayı transit şişirme toplar izleyeceğiz demektir.
savunma anlamında da hem stoper tercihleri, hem merkez ortahasa tercihleri bence çok hatalı, bir önceki mesajımda kaygılarımı yazmıştım. üstelik klasik 4-4-2'nin sağ ve solundaki oyuncuların defansif katkıları çok önemliyken bu mevkilerin marin ve erkan'a teslim edilmiş olması bu dizilişte intihar gibi. 40 metrede kompakt oynayabileceğimiz varsayımını hayalden öteye gidemeyeceği için bir kenara bıraktığımızda, cavanda-marin, yusuf-erkan ikilileri beşiktaşın etkili kanat oyuncuları karşısında ne kadar yeterli olacaklar bilemiyorum.
umarım tüm bu maç öncesi düşüncelerimde yanıldığım, takımımızın güle oynaya kazandığı bir maç izleriz. hezimet dışında her sonucu kaldırır nitelikte bir maç oynanacak sonuçta bizim takımın da maçtan beklentisi belli.
takımımıza başarılar.

Tsikopat61
Eldekinin en iyisini çıkarmış. Marin ve Erkan'ın performansı sonucu belirler. Tahminim hem atar hem yeriz, temennim çok atan olmak.

Uğur Kalyoncu
Ligin en iyi pas yapan takimini cift forvet ve arkasinda kosmayan Erkan ve Marin garip bir tercih oldu..

Ama cok kolay bir gol yemeyip mukavemet gosterirsekte Cardozo ve Muhammetin Necip ve Tosicle kedinin fare ile oynadığı gibi oynayacagini düşünüyorum. .

Cardozo Muhammet Mustafa Okay Douglas a karsi Atiba Gomez Sosa ..Duran toptan gol bulacagimizi düşünüyorum. .

Manava61
Atiba-Oğuzhan-Sosa vs Okay-Aytaç
Erkan-Marin vs Q7-Frei

+ Solbek Yusuf.

Çok ofansif kadro...Bjkyi böyle yenemeyiz.Ortasahayı güçlü tutmamız gerekirdi.

Kimi koyarak guclu tutacagiz ki kadro malum onemli olan nasil oynayacagimiz

artvints
bu kadro ukalalık.kazansak da öyle malesef. belli bir oyuna çalışmış olurlar tebrik ederiz. büyük maç büyük futbolcuyla kazanılır, çıkın alın maçı dediyse allah okay ile aytaç'a kolaylık versin.adele atar bu kadroyla.

ÖmürKaradeniz61
Bu kadroyu 3 gün önce Mersine çıkartmıyorsun şimdi çıkartıyorsun.Mantık,amaç yok bu kadroyla bjkyle oynayamazsın.Kanatlar poşet olur,bjk hızlı adamlarınla sonuca rahat gider.Stoper tandemde yavaş önündeki okay-aytaç ikilisi onlardan yavaş.

Ahmet Faruk
15.03.2016, 18:47
Iki sene önceki Juventus kadrpsu gibi. Sonuç da aynı olur

batuhanTs
Yandik ciddi anlamda gozlerini kalbini dusunen izlemesin bu maci

Ahmet Kara
Bu kadro maç kazanamaz kanatlarda Erkan ve Marin var defansa katkıları 0 bu adamların. Sol tarafta Yusuf oynayacak Erkan yardıma gelmeyecek bunlar çok büyük risk bir de Beşiktaş'a karşı oynuyoruz.

61_Hasan_69
Bu maç +7 olur

artvints
15.03.2016, 18:48
ilk dakikalarda sürekli uzun top oynayıp bir kaç dönen topu alırsak karamboller oluşursa taraftar ile birlikte hareket yakalayabiliriz. ben bu oyunu haftalardır söylüyorum. bir maç da ilk dakikadan rakip kalede baskı kurun diye. ama maç başlıyor vasat isteksiz bir oyun.rakipten top alamıyoruz.öyle uyuşuk başlarsak farka gider maç. bjk rahat olur top çevirirse işimiz var.

ucurum
Tabi ki sahadaki dizilim bize fikir verecek ama bu kadro 442 diamond dediğimiz dizilimdir...

http://www.footballuser.com/formations/2016/03/1424710_Trabzonspor.jpg

ve eğer böylese Hami'ye saygı duyarım. Bir risk almış. Evet, biraz zor, ortasaha hallaç pamuğu olur. ama sonuçta bir şeyler denemiş...

Amaaaaaaaaaa

Eğer bu kadro şöyle oynayacaksa, o zaman sorarlar:

http://www.footballuser.com/formations/2016/03/1424711_Trabzonspor.jpg

ilelebeTS
Kanatlardan ne kadar isabetli orta gelirse kazanma şansımız o kadar artar. bjk da stoper yok, hem cardozo hem muhammet demir hava toplarında etkililer. Bizim için önemli olan ilk golü yemeden atmak olmalı, bu sene maç çeviremiyoruz malum.

Bjkyı yenmek istiyorsan zaten orta sahayı kapatman lazım. Aytaç-Okay-Ramazan üçlüsü ile bu olabilir.
2. seçenekte forveti çiftleyip yıpratan bir santrafor oynatarak(Muhammet Demir) çakma stoperleri yıpratırsın böylece orta saha(Atiba) ileri çıkamaz ve hücuma katkı veremez.

2. Seçenek oldu. Hadi hayırlısı bakalım..

AhmetG.
Çift forvetten ziyade M.Demir 10 numara gibi oynayıp 4-2-3-1 sistemi olabilir.

Mert Acar
15.03.2016, 18:49
Kimi koyarak guclu tutacagiz ki kadro malum onemli olan nasil oynayacagimiz

İlk maçta bjkyi yendiğimizde ortasaha Mbia,Okay ve Özerdi..Koşu mesafeleri ve alan kapatmak önemli..Hatta bjkye karşı adam adama oynamak en mantıklısı ortasaha da Sosa ve Oğuzhana adım attırmamamız lazım.Sen bu 3lüye en azından sayısal olarak 3lü olarak karşılamalıydın.Kimin olduğunun önemi yok.Ortasahada Ramazan,Salih filan bile olabilirdi.
Karşında hucüm futbolunu en iyi oynayan ekip var,sen onları hucüm yaparak yenemessin.Her türlü senden fazla atar.Sen 2 atarsan o 3 atar.Hele kanatlarda geriye dönmeyen Marin ve Erkan var...Her türlü çok riskli.
Belki ben yanılırım ama düşüncelerim böyle.

Sibel
15.03.2016, 18:50
Oyuncumuz yok. Bilmem farkında mısınız... Hani şöyle olsaydı böyle olsaydı derken.

Uğur Kalyoncu
15.03.2016, 18:51
Hami hoca bjk'nin savunma zaafiyetinden yararlanmak istiyor belli ki. cardozo'nun indireceği toplarla muhammet'i buluşturma niyeti var anladığım kadarıyla. bjk'nin tandemi aslında bunun için çok uygun. necip-tosic hem kısa hem de zamanlama olarak stoper tecrübesine sahip değiller. ancak maça kadar oyunculara bunu işlediyse hoca maçın başından sonuna ortasahayı transit şişirme toplar izleyeceğiz demektir.
savunma anlamında da hem stoper tercihleri, hem merkez ortahasa tercihleri bence çok hatalı, bir önceki mesajımda kaygılarımı yazmıştım. üstelik klasik 4-4-2'nin sağ ve solundaki oyuncuların defansif katkıları çok önemliyken bu mevkilerin marin ve erkan'a teslim edilmiş olması bu dizilişte intihar gibi. 40 metrede kompakt oynayabileceğimiz varsayımını hayalden öteye gidemeyeceği için bir kenara bıraktığımızda, cavanda-marin, yusuf-erkan ikilileri beşiktaşın etkili kanat oyuncuları karşısında ne kadar yeterli olacaklar bilemiyorum.
umarım tüm bu maç öncesi düşüncelerimde yanıldığım, takımımızın güle oynaya kazandığı bir maç izleriz. hezimet dışında her sonucu kaldırır nitelikte bir maç oynanacak sonuçta bizim takımın da maçtan beklentisi belli.
takımımıza başarılar.

ilk dakikalarda sürekli uzun top oynayıp bir kaç dönen topu alırsak karamboller oluşursa taraftar ile birlikte hareket yakalayabiliriz. ben bu oyunu haftalardır söylüyorum. bir maç da ilk dakikadan rakip kalede baskı kurun diye. ama maç başlıyor vasat isteksiz bir oyun.rakipten top alamıyoruz.öyle uyuşuk başlarsak farka gider maç. bjk rahat olur top çevirirse işimiz var.

Evet kilit nokta uzun top..Taraftarda sabirli olmali..

Arda'
Juventus maçı gibi olur tek kale oynar bjk. Böyle güçlü hücum takımına karşı böyle çıkarsan fark yersin bence umarım yanılırım.

Ahmet Kara
Hami Mandıralı :'' Rakibin savunmadaki oyuncuları çok uzun değil burayı iyi değerlendirmek istiyoruz.''

Heralde Cardozo'ya doğru doldur boşalt yapacağız.

artvints
15.03.2016, 18:55
Hami Mandıralı :'' Rakibin savunmadaki oyuncuları çok uzun değil burayı iyi değerlendirmek istiyoruz.''

Heralde Cardozo'ya doğru doldur boşalt yapacağız.

rakibi alışık olduğu oyunun dışına çıkarmak mantıklıdır. 4 oyuncu ile bjk savunmasına baskı yapacağız.elbet şaşıracaklardır.ama topu tutmamız lazım.seyirci çok önemli. gol yesek de oyun formatımız değişmez. tüm maç hücum oynamış oluruz.inşallah fark yemeyiz.

mkesen1982
Oyuncuların yeterlilikleri tartışılabilir,belki farkta yiyebiliriz ama Trabzonspor avni akerde rakip kim olursa olsun cift forvet oynamalı.hami sasirtti beni

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes Başkaya60
Hami hoca takımdan gitsin bende istemiyorum ama bu kadro doğru kadro çift forvet çıkmak en iyisi bizim kaybedecegimiz birsey yok..

Mert Acar
15.03.2016, 18:56
Eğer 4-4-2 oynayacaksan ortasahanda ki kanat oyuncuları en azından geriye yardımda bulunmalılar.

-----------------------------------esteban-----------------------------------------
cavanda--------------yumlu----------------douglas-------------------------salih
sefa/ramazan--------------okay------------aytaç--------------------------yusuf
--------------------------cardozo--------muhammet-----------------------------

ama sen hem 2 forvet oynayıp hemde kanatlarım Erkan,Marin olsun dersen..Sonuç çok kötü olabilir.Eğer Marin Erkanı oynatacaksan da o zaman Cardozo ve ya Muhammetden birinden fedekarlık yapacaksın..
Hem ayranım dökülmesin hem..... :)
Harakiri bence ama inşallah yanılırım.

Manava61
15.03.2016, 18:56
İlk maçta bjkyi yendiğimizde ortasaha Mbia,Okay ve Özerdi..Koşu mesafeleri ve alan kapatmak önemli..Hatta bjkye karşı adam adama oynamak en mantıklısı ortasaha da Sosa ve Oğuzhana adım attırmamamız lazım.Sen bu 3lüye en azından sayısal olarak 3lü olarak karşılamalıydın.Kimin olduğunun önemi yok.Ortasahada Ramazan,Salih filan bile olabilirdi.
Karşında hucüm futbolunu en iyi oynayan ekip var,sen onları hucüm yaparak yenemessin.Her türlü senden fazla atar.Sen 2 atarsan o 3 atar.Hele kanatlarda geriye dönmeyen Marin ve Erkan var...Her türlü çok riskli.
Belki ben yanılırım ama düşüncelerim böyle.

Be ramazan ve okayla baslanmasi gorusunseydim ortada ramazan o dedigini yapardu bence alan kapatirdi benim de kastettigim bu zaten baskili mi oynucaz gecen haftaki gibi topun arkasina gecip rakibi mi bekleyecez ben tam saha pres gorusundeyim normal sartlarda kazanma sansimiz yok en azindan hizli baslayip taraftar destegiyle koparma sansimiz olur

artvints
15.03.2016, 18:57
neyse biraz düşününce bir şeyler denemek normal.ne bir amaç var, ne puan iddamız var. biraz eğlenebiliriz.hocanın acaba ne olacak dedirtmesi önemli.

ama rezillik çıkarsa çok ağır eleştiririm. fiziksel yeterliliği olmayan, taktiğe inanmamış oyuncular olursa sahada o zaman trabzonspor ile dalga geçmek oluyor.kimsenin buna hakkı yok.

kanterts
15.03.2016, 18:58
marin, erkan , oscar , muhammet dönmeyen oyuncular . okayin ayakta duracak hali yok . Allah Aytaca sabir versin .
Ramazan mutlaka oynamaliydi . anadolu takimlarina karsi dogru kadro ancak 8tasa karsi degil

mkesen1982
15.03.2016, 18:59
Ramazan okaydanda aytactanda iyi.o olsaydi daha iyi olurdu

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet BAŞ
15.03.2016, 19:00
Douglas oynuyor, kazanma ihtimalimiz yok!

Maalesef kademe yapmaktan aciz, yerini kaybeden bu adam yüzünden maçı kaybedeceğiz.

Uluhan
15.03.2016, 19:01
Muhammet ve Cardozo beraber ; bence en mantikli tercih Besiktasin stoperlerin ustune gitmekdi. Dogru strateji.

Berke6198
15.03.2016, 19:03
Douglas'ın kırmızı kart göreceğini, en iyi ihtimalle saçma sapan bir penaltı yapacağını düşünüyorum.

Tek çaremiz önde basmak...

artvints
15.03.2016, 19:04
o değilde geçen sene de gs'yi iki maçta yenmiştik ve şampiyon olmuşlardı. ikinci maçta rahat yeneriz havasında geldiler. çift forvet ve yoğun baskıyla çıktık neye uğradıklarını şaşırmıştılar. tarih tesadüfleri sever.

...............hakan
..salih...uğur...bosingwa...akbaş
...özer.....ekici...medjani...erkan
..........cardozo....deniz

şu kadroyla çıkmıştık maça. hayırlısı artık.

Nihat Günay
15.03.2016, 19:06
Valla ben çıkan kadrodan memnunum.

Lafa sıra gelince büyük takımız diyoruz.

Cesur olacaz. Her zaman.

Anadolu takımı gibi kadroyla çıkıp, onlar gibi oynamaya alışmışız.

İlk defa Hami'yi destekliyorum.

ToyerSefa
15.03.2016, 19:06
Ramazan mutlaka olmalıydı. Dirençli, kuvvetli, hırslı oyunculara ihtiyacımız olacak.

DeAgLeMaNyAq
15.03.2016, 19:08
Özkan Sümer niye yok?

Ahmet Kara
Sanki 4-4-2 oynayınca her şey çözülüyor. Maç başlasın bakalım Cardozo Mami Erkan ve Marin geriye yardıma geleceklerse tamam. Ama büyük ihtimal gelmeyecekler bizim orta saha falloş olur

Ahmet Aksu
passo dan şimdi baktım kombinelilerde maça gelirse yaklaşık 1500 kişilik boş yer kalacak oda maraton köşede yer kalmış ilgi büyük. maçın başında öne geçersek taraftar desteği ile kazanır. ama maçın başında gol yersek taraftarın olumsuz etkisi ile farka gider bjk

odyseuys
15.03.2016, 19:09
fatih atik'in 18'de dahi olmaması günün en sevindirici haberi.

İ. SARAL
15.03.2016, 19:09
Bizim taraftardaki "çift forvet" isteğini bir türlü anlayamadım. Dünyada çift forvet oynayan belki 2-3 takım vardır. Bu maç korkarım bck'nin en rahat maçı olacak, inş. yanılırım.

İ. SARAL
15.03.2016, 19:11
Bazı arkadaşların dediğine katılıyorum. Cardozo, Erkan, Marin geriye hiç yardım etmeyen adamlar. Bütün yük orta saha ve defansa binecek. Maç sonu herkes defans oyuncularımızın çöp oluşundan bahsedecek.

Ahmet Kara
15.03.2016, 19:13
Ben klasik 4-4-2 oynayacağımızı sanmıyorum. Muhammet kesinlikle orta sahaya yardıma gelecek.

artvints
15.03.2016, 19:16
Ben klasik 4-4-2 oynayacağımızı sanmıyorum. Muhammet kesinlikle orta sahaya yardıma gelecek.

ee heralde birinin atiba'ya baskı yapması lazım. her 4 4 2'de istenir bu. ya ikili olarak gelip alan kapatacaklar, ya biri geri gelip top alacak ve önliberoya baskı yapacak.

Gökhan Uzun
15.03.2016, 19:18
Muhammeti tamamlayıcı forvet olarak kullanacak sanırım. Kanat oynatırsa çok saçma olur ama

Nihat Günay
15.03.2016, 19:18
Bizim taraftardaki "çift forvet" isteğini bir türlü anlayamadım. Dünyada çift forvet oynayan belki 2-3 takım vardır. Bu maç korkarım bck'nin en rahat maçı olacak, inş. yanılırım.

Tek forvet oynuyorsan oyunu rakip alana yıkıp sağlı sollu adamı beslemen lazım. Aksi takdirde Cardozo gibi adam çöp oluyor. Kaleci ile muhabbet ediyor.
Son 20 yıldaki en başarılı dönemlerimize bak;
Arçil-Şota
Burak-Umut

Ayrıca bu camia Barcelona'ya karşı bile Hami-Hamdi ikilisiyle oynayıp kazanmaya alışık.

Fitratimizda kazanmak, kafa tutmak var.

Korkaklığa gerek yok

Hakan
15.03.2016, 19:23
Yusuf'un golleriyle 2-0 yeniliriz.

İ. SARAL
15.03.2016, 19:24
Tek forvet oynuyorsan oyunu rakip alana yıkıp sağlı sollu adamı beslemen lazım. Aksi takdirde Cardozo gibi adam çöp oluyor. Kaleci ile muhabbet ediyor.
Son 20 yıldaki en başarılı dönemlerimize bak;
Arçil-Şota
Burak-Umut

Ayrıca bu camia Barcelona'ya karşı bile Hami-Hamdi ikilisiyle oynayıp kazanmaya alışık.

Fitratimizda kazanmak, kafa tutmak var.

Korkaklığa gerek yok

Burak-Umut çift forvet oynamıyordu abi. İlk yarı Burak sağ kanat oynuyordu, sonradan sol forvet gibi oynamaya başlamıştı. 2008'de Ersun Yenal 2'li forvet oynatıyordu Umut-Gökhan.

karahanbakar
15.03.2016, 19:24
Bu maç Esteban'ın maçı olacak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ÖmürKaradeniz61
15.03.2016, 19:25
Mustafanın kaptanlığını yaptığı büyük Trabzonspor sahaya çıkıyor,iyi komediler herkese.

kanterts
15.03.2016, 19:27
saban kaptan he

kaan61
15.03.2016, 19:27
Terör nedeniyle maç 2. Planda , buda Beşiktaş'a yarar. Ama puandan umudum var

Kemal Öztel
15.03.2016, 19:29
Bence güzel kadro baskı bjknin üzerinde kaybedersek çok da üzülmem şbden dolayı başarılar fırtınam

İ. SARAL
15.03.2016, 19:30
Yusuf'un ilk hatasında yuhalamaya başlar bizim çapsızlar.

İ. SARAL
15.03.2016, 19:31
Beşir'e ne oldu?

Ozan Kara
15.03.2016, 19:32
Umarım kazanırız şu maçı.

tanjugunduz
15.03.2016, 19:32
Umarım douglas bir sorun çıkarmaz yoksa çıkabilecek en ideal kadro umarım kazanan biz oluruz.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

odyseuys
15.03.2016, 19:35
maaşallah :)

carantinas
haha kadro çok iyi ve herkes yerli yerinde :D

vay bee..! :D

Hakan
Aytaç bombalamaya başladı maşallah

Sefaenes
15.03.2016, 19:36
Beşir'e ne oldu?

hami efendi baskasinin buldugu oyunculari oynatmak istemiyoro fatih atiki oynatacak

slmn
Beceremiyosan vurma ulan vurma yetti be!

batuhanTs
Yusuf'un ilk hatasında yuhalamaya başlar bizim çapsızlar.

Sizin capiniz ne anlayamadim sanki mukemmel oynuyor surekliligi varda yuhalaniyor yazik ya

artvints
15.03.2016, 19:37
douglas sağa yakın oynuyor bu iyi

ÖmürKaradeniz61
Bu Şenol güneşi görünce cinlerim tepeme çıkıyor

DeAgLeMaNyAq
Adam kayıyor düşüyor topun üstüne yatıyor faul kazanıyor komedi...

Ibrahim Gaygusuz
Yusuf

"Queresma" diye durmadan bagirabilirse Queresma sonunda dayanamaz kirmizi yer

artvints
15.03.2016, 19:38
tolga kalpten gitti :D

Hakan
15.03.2016, 19:38
Cardozo adamsın :D

Ahmet Kara
15.03.2016, 19:39
Cardozo az kalmıştı be

DeAgLeMaNyAq
Cardozo biliyorsun ofsaytta olduğunu çıksana...

TS61_NL
Cardozo gol olsa asrin golu...

carantinas
Güzel başladı maç.

Derli topluyuz. Cardozo tek kaldığında etkili olamıyordu yıpranıyordu şuan defansı bozan yoran muhammette oyunda hadi hayırlsı.

Enes Başkaya60
15.03.2016, 19:40
Hadi be şans da yok ya...

Ahmet Kara
15.03.2016, 19:40
Güzel başladık. Cardozo ofsayttan çık

Ufuk Turgut
15.03.2016, 19:41
muhammet demırde derman yok :)

Ahmet Kara
15.03.2016, 19:42
Beşiktaş'ın orta sahası çok boş..

Gurpas
15.03.2016, 19:42
He Muhammed He

memozcan
15.03.2016, 19:43
juventus maçı gibi olmasın da..

Oğuz B.
Az dikkatli olsak atmıştık. Çok dengesizler.

Enes Başkaya60
Çok güzel oynuyoruz maşalah...

Ibrahim Gaygusuz
Allahtan Yumlu var

TS-Tiryaki
Geri zekalilar

Ahmet Kara
Douglas'ı beğenmiyoruz ama iyi başladı

ilyskm
Son zamanların en iyi maç yönetimini seyredeceksiniz

DeAgLeMaNyAq
15.03.2016, 19:44
Douglas korku filmi izletiyor...

safa77
Penaltiydi dimi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ilyskm
Douglas? İşte bu yüzden Hami hoca değil...

safa77
Douglas'ı beğenmiyoruz ama iyi başladı

Soyledigin an sapitti (:

M. Fatih ALEMDAR
15.03.2016, 19:45
Allah bize sabır versin...

TS-Tiryaki
Hakem sikebahceli oldugunu göstermeye basladi

h@msi61
Bu Douglas saka mi?

Oğuz B.
Amatörde yok böyle anlaşmazlık.

Gurpas
Penaltıydı

Ahmet Kara
Soyledigin an sapitti (:

Kime iyi desek sapıtıyor..:D

ilyskm
Douglas??? Hami??????

Mert Acar
15.03.2016, 19:46
Douglas-Yumlu ikilisi bomba...

carantinas
douglas
douglas
.
.
!!!

kani6161
Banada penaltı geldi

mackali_81
Bize yapılan kıyımın bu maçta bjkyi biçmeye dönük olduğunu yazmıştım gs maçından hemen sonra. Bu daha başlangıç bjk bizim stattan ancak hakeme rağmen puan çıkarır.

artvints
marin şu pasları düzgün at gözünü seveyim.

DeAgLeMaNyAq
15.03.2016, 19:49
El nizami diyenleri gördüm şaka gibi Mustafa resmen hamle yapıyor. Penaltının üstüne kırmızı bile verilebilirdi...

TS-Tiryaki
Yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Ibrahim Gaygusuz
Bugun herkeste Konstant laubaliligi var

Hakan
Defol git be yuhhhhhhh

Sefaenes
Allah belani versin yusuf seni pas versen gol ama sende beyin yok yokogluyok

safa77
15.03.2016, 19:50
Yusufun zekasi iste

artvints
yusuf çevir muhammete işte. daha cezasahasına girerken vurmaya karar veriyorsun.

İ. SARAL
Sizin capiniz ne anlayamadim sanki mukemmel oynuyor surekliligi varda yuhalaniyor yazik ya

Arkadaşım bir daha benimle muhatap olma canımı sıkma. Defol git başkasını alıntıla.

slmn
Douglas-Yumlu-Yusuf küfretmeyecem.

Nihat Günay
The Mal...

Oğuz B.
Versene pas Yusuf....

Ahmet Kara
At şunu Yusuf

cyberentalpi
Bir takım araya nasıl pas atamaz kontrada anlamıyorum. muhammet ve erkan sut yerine pas denese 2-0 oldurdu

Bu arada şikebahçeli hakem yedi penaltıyı. top ne kadar defanstan uzakta o kadar iyiyiz. defans rezalet. anlazmazlık calım yeme ne istersen var

Ibrahim Gaygusuz
15.03.2016, 19:51
Yumlu sana helal olsun.

Mert Acar
Bunlari çok arariiz çooook

Ahmet Hamza
Gerizekalısın...

thehell61
Ah be ah be versene be sağa versene super olurdu atsaydık.

LG-H542 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CEMEFKER
Yusuf'un sövmediğim neresi kaldı onu düşünüyorum şu an...

Hiç bir zaman elit bir futbolcu o-la-ma-ya-cak-sın.

nuri45
sasirdikmi yok

artvints
15.03.2016, 19:52
bak buna gol kurtarmak derler.

Ufuk Turgut
penaltı verse kımse bırsey dıyemezmiş....

mAz
Gerizekalılar ayakta duramıyor. Yusuf'un da küçük beyniyle topu içeri çevirmeyeceğini bildiğim için hiç heycanlanmadım.

slmn
Hakem penaltıyı verse hepimiz şu an yumluya sövüyor olacaktık geçin o işleri.

Sefaenes
futbola antreman degil kafasina kafasina vuracaksin belki ozaman kafasi calisir la yusuf gibi mallar golu atayim yildiz ben olayim diyen tipler

İ. SARAL
Takım bilinçsizce saldırıyor, 1 gol yersek daha toparlayamayız.

CEMEFKER
mustafa'nın yediği ekmekli makarnalar iyi kas yapmış...birkaç haftadır takımın maalesef en iyi oyuncusu...maalesef...

artvints
15.03.2016, 19:53
adam sol bekten gidiyor pozisyona giriyor hiç olumlu yandan bakmıyorsunuz. :D

tanjugunduz
Bu daouglas tam bir saatli bomba bunun yerine başka oyuncunuz yok mu nedir bu çektiğimiz cile

h@msi61

O pozisyon Yumlu'nun degil direk Douglas'in hatasi.

Uğur Kalyoncu
Tempoyu düşük tutmaliyiz ..

CesurHamsi
15.03.2016, 19:54
Arkadaşım bir daha benimle muhatap olma canımı sıkma. Defol git başkasını alıntıla.
Bu arkadasimiz Yusufun akrabasi gencler kizmayin fazla
gordunmu Yusufunu yine?

artvints

neyine söveceksin adam yeryken bir metre mesafeden top eline çarptı. neresine sokacaktı.tam kalkmaya çalışıyordu.

Doğan BULAT
Yusuf'un sövmediğim neresi kaldı onu düşünüyorum şu an...

Hiç bir zaman elit bir futbolcu o-la-ma-ya-cak-sın.

Orta yapmayı pasyapmayı bilmiyen bir takımız yaa

HOPA'LI TS'Lİ
15.03.2016, 19:55
Yusuf ömrümü çürettin geri zekalı, at lan işte onu at, bu taraftar sana az bile kızıyor

Douglas kazması kaleciye bıraksa risk yaşamayacaktık.

Bence penaltı ama kırmızı gerekmez, Yumlu'nun eli yerde, kaçırma şansı yok.

Bir kere de Bamda denen dangalak Onur'a bırakmayarak kendi kalesine atmıştı şikebahçe maçında, o aklıma geldi.

Ulan şiketaş hani Oğuzhan oynamayacaktı, delikanlı olun azıcık

Q7 çok rahat oynatılıyor, basmak lazım

Hakan
Sefa ile Erkan değişsin

artvints
en kötü erkan.

İ. SARAL
Bu arkadasimiz Yusufun akrabasi gencler kizmayin fazla
gordunmu Yusufunu yine?

Yav he he. Batuhan ve sen iyi anlaşırsınız hadi işinize.

cyberentalpi
15.03.2016, 19:56
Hami orta sahaya defans yaptıracağına defansı ortaya çıkarıyor. bu da bizim oyunu riskli hale sokuyor. rus ruleti gibi ya ts ye ya bjk ye patlar

Bjk defansının ustune gitmeki muhammet yusuf erkan ve marin. acemilik hat safada. iki pas yapsak yetecek. ki tolgada formsuz gibi

HOPA'LI TS'Lİ
Ah Yusuf ah o gol kaçar mı be,

Geçen hafta Sefa şimdi sen

Oğlum beddualımısınız yahu

yaranozlu
o pozisyon penaltı değil, elini nereye sokacak yumlu yerde yatıyor. ismaile kart vermemek onun bunun çocukluğudur. cardoo hayatımda gördüğüm en kötü topçu sanırım.

mustyde
net penaltı DEĞİL çünkü o pozisyonda top direk kaleciye geliyordu ve yumlunun elini çekme şansı yok hakem de takdir hakkını doğru bir şekilde kullandı merak etmeyin.

ilyskm
15.03.2016, 19:57
Erkan????? Bu kadar over rate bir topçu yok...

batuhanTs

Uslubu bozmayalim lutfen

Hakan
Muhammet nereye atıyorsun ya yeter

HOPA'LI TS'Lİ
Final paslarını iyi kullansak kazanırız Allah'ıma

Alper Calik
Trabzonspor böyle oynasın, yenilse de razıyım.
Taraftar ise uzun zamandır böyle görmedim, müthiş taraftar desteği var.

safa77
Bjk oyunu oturtamadan attik attik onlarda kotu sonra sovmeye baslariz sirayla

DeAgLeMaNyAq
Cardozo'yu sürekli savunma arkasına kaçırmaya çalışan ilginç bir takımımız var...

HOPA'LI TS'Lİ
15.03.2016, 19:58
net penaltı DEĞİL çünkü o pozisyonda top direk kaleciye geliyordu ve yumlunun elini çekme şansı yok hakem de takdir hakkını doğru bir şekilde kullandı merak etmeyin.

çok doğru, mecburen top değiyor, kesinlikle dokunma veya oynama yok

h@msi61
Cardozo surekli ofsaytta.

İ. SARAL
Yusuf'a laf edenler, Erkan'la Cardozo hayranı :) Sahanın en kötü ikilisi.

tanjugunduz
Cardozoyu ve demir.hızlı değil.tüm.atalarımız yarıda kesiliyor sonuclanmiyor

artvints
ben beğendim büyük takım gibi oynadık. aytaç okay çok iyi.bütün mücadeleleri kazanıyoruz boş topları alıyoruz. golü atsak rahatlayacaktık. nabız almaya başladık takımdan ama lig bitti.

TS-Tiryaki
Yumlunun pozisyon dünyanin en net penaltilarindan birtanesi

HOPA'LI TS'Lİ
Maç başında VATAN SANA CANIM FEDA sesleri çok güzeldi, helal olsun size

Ibrahim Gaygusuz
15.03.2016, 19:59
Erkanin durumu benden kotu. Ayakta duramiyor

Ufuk Turgut
ileride yardımlasma sıfıra yakın.

Mert Acar
Cardozo tüm kontratakalari bitirdi.
Erkan da cok top kaybediyor.
Bu tempoyu anca 30 dakika yapariz.
Attik attik atamadik...Haşırt.

Ibrahim Gaygusuz
Ahada Sosa yazar

HOPA'LI TS'Lİ
Ulan Oscar kağnı arabası senden hızlıdır, her atağı kesiyorsun

İ. SARAL
Cardozo'nun yerine adam da yok yedeklerde.

HOPA'LI TS'Lİ
15.03.2016, 20:00
Eyvah Sosa frikik

safa77
Sosa atmazsa iyi

artvints
aytaç yapma işte o faulü pozisyon bitmiş zaten.

homosapiens
Aytac iste bu yuzden iyi futbolcu olamayacak

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nuri45
cardozo bitik ya

safa77
Baraj hatali esteban

Ibrahim Gaygusuz
15.03.2016, 20:01
Erkan fifa'da yaptigimizi yapti. Diregin yanina kostu

CEMEFKER
ya şu futbolcuların ayakları kadar kafalarının da çalışması lazım.

Aytaç ! arkadaşların zaten Gomez'i kitlemişler 2 kişi olarak...sen niye ayağına uzatırsın...

Adamlar sıkıştıkları dakikada bir golluk vuruş kazandılar...

artvints
maç hızlanınca ne marin kaldı ne erkan ne cardozo.bir tane kilit pas atamadılar.

Hakan
15.03.2016, 20:02
Kaptan sinirlendi :D

İ. SARAL
15.03.2016, 20:02
Golü yersek daha toparlayamayız gibi.

DeAgLeMaNyAq
15.03.2016, 20:03
Cardozo bitti kolaycılığa kaçan bir ifade. Cardozo geldiği günden beri kaç kere savunma arkasına koşarak pozisyona girdi? Cardozo'ya yan top keseceksin başka türlü kullanamazsın bu saatten sonra...

İ. SARAL
15.03.2016, 20:03
Necip'ten kafa topu alamıyor :)

CEMEFKER
15.03.2016, 20:04
birşey daha kanıtlanmış oldu...

Türk futbolcuların çoğu maç seçiyor...takım lige başlamış gibi istekli nedense..

Ahmet Ulusoy
15.03.2016, 20:04
Yedekler çok iyi. Oyuna müdehale için çok iyi alternatiflerimiz var.