PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süleyman Hurma Kulübü İcraya Verdi!

Karmam
13.01.2016, 18:57
http://www.fanatik.com.tr/2016/01/13/trabzonspora-icra-soku-641265

Saçma sapan futbolculara kontratlarında neredeyse kulübün tapusunu veren Hurma, 100 bin dolar için icra takibi başlatmış. Üstelik kulübün finansal durumunu bildiği halde, bu duruma gelinmesinde kendisinin büyük payı olduğu halde, henüz yeni ayrıldığı halde 100 bin dolar için kulüple mahkemelik olmuş. Futbolcular milyonlarını alamazken Hurma temiz temiz parasını çekiyormuş anlaşılan, sadece 100 bin doları kaldığına göre.

Onur'un yıllık 1 milyon eurodan feragat ederek sözleşme uzatmasının akabinde çok manidar olmuş, Hurma'ya yakışmış bu hareket. Şimdi bu Hurma için Onur'u aforoz edenler bu hususa ne diyecek merak ediyorum.

Oruç
13.01.2016, 19:05
Haber doğruysa kendine yakışanı yapmış Süleyman bey. Süleyman bey hep Trabzonspor yararına çalıştı zaten. Onur'u da, Ekici'yi de Trabzonspor için değersizleştirdi. Eksik olmasın.

cyberentalpi
13.01.2016, 19:08
EEE İho nun adamları bunlar. 100 bin borcu kalmıs gerisini almış. ama para alamayan futbolcular gitmis. rest çekmiş. degersizleştirdigi ONUR dan azcık onur kapsın. İHO ve avanesi Ts tarihinin en karanlık en rezil dönemidir.

Murat'
13.01.2016, 19:08
Mbia olayında adamın hakkı sözleşme var diyordu bazıları. Al işte bu da adamın hakkı, zorla mı sözleşme imzalattı adam.

Not: Hurma'yı günahım kadar sevmem.

Ahmet Ulusoy
13.01.2016, 19:11
Hain

Adem Akyüz'
13.01.2016, 19:12
Adam hakkı olan para. Alır, almak istemesi de normal :)

Haa, ahlaki olarak bu parayı hak etti mi? Tabii ki hayır. Hak etmeyi geçtim, üstüne para verse bize verdiği zararı kurtaramaz.

tanjugunduz
13.01.2016, 19:15
Bu suleyman hurma gibi tipler mi Trabzonsporumuza fayda saglayacakti bunlar soyguncu akbaba bir daha takimimizin 1 metre yakinindan gecmesin dertleri para baska birsey degil ne desek az bunlara.

Poor
13.01.2016, 19:33
Geldiğinde verilen paranin mislini kazandircak denilerek geldi yanlis hatirlamiyosam 750.000 Euroya geldi.

Ne kazandırdı? Hic.

Sanirim kendisi Trabzonlu bide trabzonspor cagirsin aninda gelirim diyordu.

Sonra mbia parasini istemis de nasil topcuymus da zenci oyuncu almayalim da. Ne cektiysek yerlilerden cektik. Klube yabanci menajer getirin bitsin bu cile.

Sportif direktor diye bi sifat var, para yemekten baska bi ise yaradığını daha gormedik.

Ufuk Turgut
13.01.2016, 19:35
bu adamı sevemedım gıttı yaa

Sefaenes
13.01.2016, 19:39
cok sey yazmak isterdim bu hain uzerine ama degmez Allaha sükür kurtulduk onursuzlardan. Onun yaptigi transferlerde Trabzona ne kadar zarar verdiyse ne kadar cepine arastirilip aciklanmali

Yavuz KÜÇÜK
13.01.2016, 19:53
Bazı insanlar ağır hakaretler hak ediyor. Hatta ve hatta şiddet hak ediyor. Neyse.

salihismet
13.01.2016, 21:14
Adam yanlis veya dogru isini yapti gitti, veya gönderildi, yaptigi mukaveleinin karsiligi
olan parayida almak hakkidir. Adam Trabzonsporluda olabilir, fakat bu isi parayla yaptigina göre
parasini almakta en dogal hakkidir. Icrayla veya bir baska yolla, adam hakkini istiyor, bunda
bir anarmallik yok.

Faik Yılmaz
13.01.2016, 21:43
430 Milyon borç yaptınız. Asıl bizim hakkımız size haram olsun

memozcan
13.01.2016, 21:47
yönetimin geçmişle ilgili titiz bir inceleme yaptırması lazım.. sonucuna göre de sorumluları dava etmeli..

Karmam
13.01.2016, 21:51
Adam yanlis veya dogru isini yapti gitti, veya gönderildi, yaptigi mukaveleinin karsiligi
olan parayida almak hakkidir. Adam Trabzonsporluda olabilir, fakat bu isi parayla yaptigina göre
parasini almakta en dogal hakkidir. Icrayla veya bir baska yolla, adam hakkini istiyor, bunda
bir anarmallik yok.

futbolcu gibi düşünemezsin bu adamı. yanlış veya doğru işini yapıyor dediğin işi kulübün finansal durumu. bu sene trabzonspor bu kadar dardaysa bunun sorumlusu n'doye ve m'bia'ya senelik 10 milyon euro kontrat yapan süleyman hurma'dır. yani düşünsene, m'bia'ya 5 milyon eurodan kontrat yapıyorsun, üzerine paran ödenmezse saçma sapan bir faiz alacaksın diye sözleşmesine yazıyorsun, üzerine parasını ödemeyip kulübü fazladan 3 milyon euro borca sokuyorsun. işini yanlış yapmak değil görevi kötüye kullanmak bu. m'bia'yla bu parayı kırışıyorlarsa şaşırmam. paralı asker değil paradan sorumlu askerdi bu trabzonspor'da.

ayrıca bunun da ötesinde bu adam kimse trabzonspor'dan büyük değildir diye onur'u aforoz ettirmeye kalkmadı mı? trabzonspor sevgisi ve ruhundan hem kendi prim yapıp, hem onur'u yakmaya çabalamadı mı? şimdi ne oldu? onur milyonlarca eurosunu adeta kulübe bağışladı, bu adam 100 bin dolar için icra başlattı. "ben finansal sorumlu olarak bu kulübün geleceğini tehlikeye attım" diye özür dileyeceği yerde ilk iş mahkemelik oldu.

futbolcuyla yöneticiyi bir tutamazsınız bu durumda. tüpçü de benzer şeyler yapmıştı. kulübün olmayan parasını harcayıp kulübü kendine borçlu bıraktı gitti. sonra tehditle yönetmeye kalktı. süleyman hurma'nın yaptığı da aynı şey. kulübü borç batağının, saçma sapan ödemelerin altına sokup sonra yaptığı bu iş terbiyesizliktir, ONURsuzluktur. mesele hukuken bir hakkı olup olmaması değil, onun tartışması değil bu. zamanında hurma'nın yanında, onur'un karşısında duranlar kimin ne olduğunu görsün. geçmişte de benzer hatalar yaptı bu taraftar, fatih tekke'de olsun, selçuk inan'da olsun. öze dönüş adı altında iliğine kadar trabzonsporlu olan adamları yalanla iftirayla düşman ilan edip, koynumuzda yılan besliyoruz.

aaahmet61
13.01.2016, 21:51
430 Milyon borç yaptınız. Asıl bizim hakkımız size haram olsun

iho nun zararları hala devam ediyor.ustanın işi çok zor.

Yavuz KÜÇÜK
13.01.2016, 21:53
Adam işini yapsaydı bu durumda olmazdı takım kimse bana hikaye anlatmasın. Her konuda profesyonel düşünülmez.

aaahmet61
13.01.2016, 21:56
Süleyman Hurma, 'Akıl sağlığımın bozulduğunu zannedersiniz'

Süleyman Hurma önemli açıklamalarda bulundu
Trabzonspor eski idari menajeri Süleyman Hurma bordo mavili kulüpten ayrılmasının perde arkasını Tivibu Spor’da Orta Nokta programında açıkladı. Erkut Öztürk ve Oktay Derelioğlu’nun konuğu olan Hurma gündem ile ilgili de önemli açıklamalar yaptı.

"YAŞADIKLARIMI ANLATSAM AKIL SAĞLIĞIMIN BOZULDUĞUNU ZANNEDERSİNİZ"

biz yanlış anlamışız hurmayı.trabzonspor da çalıştığı günlerin parasını istemiyor.psikolog parasını istiyor.

alone_6161
13.01.2016, 22:00
Hurma hukuken haklı ama vicdanlarda sonuna kadar haksızdır. Bu hareketi kendisine çok yakıştırdım, tam kendisinden beklenen hareketti.

Fatih Özkan
13.01.2016, 22:31
Ulan Hurma!
Kabahat sende değil!

Onur Akyüz
13.01.2016, 22:36
Ey haysiyet sen nelere kadirsin.

Ali Can
13.01.2016, 22:39
Şu durum bile ne kadar haklı serzenişlerde bulunduğumuzu gösterir.

Allah'a şükürler olsun ki İHO-Hurma'dan kurtulduk.

batuhanTs
13.01.2016, 22:51
şerefsizler gitti onurlular kaldı şerefsizler kendilerine yakışanı yaparken onurlular ise duruşuyla bir kez daha gönlümüzü kazandılar gerçek TRABZONSPOR luları görmemiz açısından biçilmiş kaftan bu dönemler iyi değerlendirip bu alçakları bir daha değil kulübe şehre bile sokmamak lazım

Murat KARAKURT
13.01.2016, 23:22
Daha durun esas darbeyi eski başkan vurabilir alacakları için......Sadece hissiyat bilgi değil.....Umarım yanılırım.....

7can61
13.01.2016, 23:30
Burada günler haftalar boyunca onur haksız hurma haklı diyenlere ithaf olunur.

salihismet
13.01.2016, 23:39
Hurma Oraya seçimle gelmis Biri degildir.

Yaptigi İşlerinde dogru oldigunu söylemedim.
Sonuc olarak maasli calisan Biri.

Mehmet Can Bayrak
13.01.2016, 23:45
Onur çıkıp dese ki ' Hurmanın 100 dolarını ben ödüyorum. Umarım camiamıza bu karakterde insanlar bir daha gelmez ' (sesli düşündüm)

Ahirette çıkmaz acısı.

HOPA'LI TS'Lİ
14.01.2016, 06:51
Hainin önde gideni çıktın Hurma efendi

Faik Yılmaz
14.01.2016, 08:15
İHO ne kadar paragöz ne kadar işini bilmez ne kadar karaktersiz adam varsa toplamış klübe....

Son seçimde klübü batmaktan kurtardı delegeler....

Turgay Atalay
14.01.2016, 08:40
Kendine yakışanı yapmış.

Yusuf BALCI
14.01.2016, 09:05
kulüpte bu adamın yaptığı usulsüz bir iş vardır bence. defterler inceleniyordu bir ara. birşeyler bulunursa anında mahkemeye verilmeli. iho neler açtın başımıza...

Hamdi Karamahmutoğlu
14.01.2016, 09:10
Yatacak yeriniz yok.
Kayseri'den yaptığın transferlerden ne kadar komisyon aldın acaba.
430 milyon borç oldu, utanmadan 100bin dolar'ın peşine düştün.
Ahlaksız.

Tayfun
14.01.2016, 09:13
Onur geçse bu Hurma'nın karşısına çıkarıp vursa suratına pat pat diye .

(parayı)

Kaya
14.01.2016, 09:17
Tam bir vampir!

7can61
14.01.2016, 09:29
O arabanın kapısı.... anladın sen onu hurma.

Bu arada ihonun nasıl bir tehlikeli yaratık olduğunu daha iyi anlamıştır umarım herkes. Seçimi kaybettikten sonra bile en büyük pişmanlığı onuru satmamak oldu diyen bu yaratık, kulübe en büyük zararı nasıl veririm diye düşünmekten başka bir meşguliyeti olmamıştır.

Giderken döktüğü gözyaşları onuru satamadığı için olsa gerek...

Yiğit SARI
14.01.2016, 09:41
Diyecek bir şey yok kendine yakışanı yapmış

selcuk
14.01.2016, 09:45
Daha durun esas darbeyi eski başkan vurabilir alacakları için......Sadece hissiyat bilgi değil.....Umarım yanılırım.....
o gitmeden alacagi her sey aldi
dedikodulara göre milletin bagislarini bilen kendi adina borc yazdirip aldi
4 ay boyunca hic bisey kulüpde ödenmedi

tanjugunduz
14.01.2016, 09:47
Evet yeni baskanimiz kulubun tum uygulamarini inceletmeli hukuksuz herseyi yargiya tasimalidir dogru olan budur.

Mollasalihoğlu
14.01.2016, 09:49

Onda da çekler var şahsi alacaklarına dair.

Sibel
14.01.2016, 09:50
Kendisine Musa+Sefa versek yeter mi?
İsterse Deniz'i de.

Faik Yılmaz
14.01.2016, 09:52
Kongre Günü geçmiş yönetimi katakulli ile kesinlikle ibra edilmediği halde ibra edilmiş gibi gösterenlere hakkımı helal etmiyorum....

Travelair
14.01.2016, 10:37
İbra ve Hurma için harekete geçilsin. Kulübü icraya vermek bu kadar kolay mı?

Murat KARAKURT
14.01.2016, 11:05
Benim de hatırladığım aralık tarihli çekler yazdırmıştı borçlarına karşılık.....Çıkar yakında kokusu....

Travelair
14.01.2016, 11:33
Şöyle bir düşünüyorum da başımıza gelen en kötü başkan sıralamam değişti. Hacıosmanoğlu ilk sıraya yerleşti.

Kaya
14.01.2016, 11:35
Şöyle bir düşünüyorum da başımıza gelen en kötü başkan sıralamam değişti. Hacıosmanoğlu ilk sıraya yerleşti.

Öncesinde kim vardı abi? :)

jairzinho
14.01.2016, 12:09
hiçbir özelliği olmayan vede futbolun dışından gelen bazı isimler sportif direktör oluyor türkiyede.hurma da bunlardan biri.kariyerinde ne yapmış aga.hangi oyuncuyu çıkartmış mesela.kayseride iken sattığı oyuncularla şöhret bulmuş.ama sattığı oyunculardan kim ne hayır görmüş.

başka kulüpleri amiyane tabirle iyi kazıkladığı için şöhret olmuş.hangi genci futbol dünyasına kazandırmış sorulmuyor.

Travelair
14.01.2016, 12:23

Doğrusu diğerleri yarışıyorlar :) Ama Hacıosmanoğlu daha değişik çıktı

selcuk
14.01.2016, 12:50
albayraki kimse gecemez
iho iyi ve saglam 2.

Adem Akyüz'
14.01.2016, 13:03

İHO'dan önceki kimdi :(

Fatih Öztürk
14.01.2016, 13:13
Adam kendisine verilen çekin vadesi geçince başkanı ve asbaşkanı aramış telefonlara cevap vermemişler.mesaj atmış dönmemişler.Adam doğru olanı yapmış yazdırmış çekin arkasını.Çeki yazıyorsan arkasında duracaksın iş dünyası böyle dönüyor.Yok etik değilmiş falan boş laflar bunlar.

Sefer A.
14.01.2016, 13:21
Son yazanin Fatih abi oldugunu görünce, dedim kesin Hurma'yi savunacak bir sey yazmistir ( kizma :) )
Sasirtmadin abi, ama bu aykiriligin beni hem sasirtiyor hem güldürüyor, ben böyle bir sey görmedim :D
Bu arada, aramis cevap vermemisler bunlara pek inanmiyorum.... bence Usta baskan olduktan sonra, Hurma yetkilerinin azalacagini ve hareket alaninin daralacagini anlayip ertesi gün istifa etmek zorunda kaldigi için simdi kendisini bu yola iten yönetimden intikam almak istiyor, hirsindan kafayi yiyecek, bence mesele bu...

Travelair
14.01.2016, 13:27
Adam kendisine verilen çekin vadesi geçince başkanı ve asbaşkanı aramış telefonlara cevap vermemişler.mesaj atmış dönmemişler.Adam doğru olanı yapmış yazdırmış çekin arkasını.Çeki yazıyorsan arkasında duracaksın iş dünyası böyle dönüyor.Yok etik değilmiş falan boş laflar bunlar.

O zaman ben sizdenim, Trabzonsporluyum demesin. Telefon açılmadıysa bir daha açsın. Mesaja dönüş olmadıysa bir daha atsın. Olmazsa kulübe gitsin. Hemen icra ne demek?

Fatih Öztürk
14.01.2016, 13:28
Adam Trabzon'lu değil Erzincanlı bir Trabzonspor'lu Sefer.Kulübe 2.kez gelip görev aldı.Yani Trabzonspor'la bağı topu topu toplasan 3-4 sene kadar.Trabzonspor'un efsanesi denilen 40 senedir kulübün içinde olan Özkan Sümer alacağını tahsil edemeyince kulübü icraya vermişti.Hâl böyleyken Süleyman Hurma'nın parasını kulüpte bırakması için gerekçe ne?Adam enayimi,eşekmi?Abinin kardeşini icraya verdiği bir ton firma biliyorum bu işler böyle yürüyor.Kısacası çeki veriyorsan ödemesini bileceksin.

Travelair
14.01.2016, 13:29
İHO'dan önceki kimdi :(

Albayrak dönemi. Mehmet Ali Yılmaz son dönemi, Sadri Şener son dönemi, belki unuttuklarım da vardır. Birbirleriyle yarışırlar. Ama Hacıosmanoğlu gibi bir şey yapmadan oturan, dediklerinin de hep tersini yapan biri başkaydı

Fatih Öztürk
14.01.2016, 13:30
O zaman ben sizdenim, Trabzonsporluyum demesin. Telefon açılmadıysa bir daha açsın. Mesaja dönüş olmadıysa bir daha atsın. Olmazsa kulübe gitsin. Hemen icra ne demek?

18 yıldır bu işlerin tam merkezindeyim.Telefona çıkmıyorsan niyetin iyi değildir.Olması gereken madem yazdığın tarihte ödeyemiyorsun cevap verirsin orta bir tarih belirlersin ödemeni yaparsın.Adam öyle demeç vermiş bizde adamın demecine göre konuşuyoruz.

Sefer A.
14.01.2016, 13:34
Adam Trabzon'lu değil Erzincanlı bir Trabzonspor'lu Sefer.Kulübe 2.kez gelip görev aldı.Yani Trabzonspor'la bağı topu topu toplasan 3-4 sene kadar.Trabzonspor'un efsanesi denilen 40 senedir kulübün içinde olan Özkan Sümer alacağını tahsil edemeyince kulübü icraya vermişti.Hâl böyleyken Süleyman Hurma'nın parasını kulüpte bırakması için gerekçe ne?Adam enayimi,eşekmi?Abinin kardeşini icraya verdiği bir ton firma biliyorum bu işler böyle yürüyor.Kısacası çeki veriyorsan ödemesini bileceksin.
Ya tamam da adamin verdigi zarara bakinca çikip yapamadim edemedim özür dilerim demesi gerek... haydi onu geçtim daha dün 1 bugün 2 nedir yani sanki 1m€'su kaldi bizde de hemen icrayla micrayla ugrasiyor... gitsin iho'dan istesin parasini...
Onur meselesinde bizi enâyi yerine koymasini biliyordu... Mehmet Erkan yumruk meselesinde de ayni... biraz da o enâyi olsun

Fatih Öztürk
14.01.2016, 13:38
Ya tamam da adamin verdigi zarara bakinca çikip yapamadim edemedim özür dilerim demesi gerek... haydi onu geçtim daha dün 1 bugün 2 nedir yani sanki 1m€'su kaldi bizde de hemen icrayla micrayla ugrasiyor... gitsin iho'dan istesin parasini...
Onur meselesinde bizi enâyi yerine koymasini biliyordu... Mehmet Erkan yumruk meselesinde de ayni... biraz da o enâyi olsun

Ne zararı?Adam sana bu oyuncuları silah zoruylamı aldırdı?Elin Erzincanlı'sı alacağı nakit parayı vadeye bölerken,yıllarca kulübün anasını ağlatan öz Trabzon'lu Özkan Sümer haketmediği paraları icra yoluyla tahsil ederken iyiydi.Vereceksin kardeşim bitti.

aksamvakti
14.01.2016, 14:07
Kesinlikle bir Trabzonspor anayasası şart 50 tane yüksek bütçeli transfer yapıp 5 hoca kovup boş menagerleri zengin etmeye kimsenin hakkı olmamalı. Bir Haini başkan seçtiler klüp az daha elden gidiyordu.

Sefer A.
14.01.2016, 14:19
Ne zararı?Adam sana bu oyuncuları silah zoruylamı aldırdı?Elin Erzincanlı'sı alacağı nakit parayı vadeye bölerken,yıllarca kulübün anasını ağlatan öz Trabzon'lu Özkan Sümer haketmediği paraları icra yoluyla tahsil ederken iyiydi.Vereceksin kardeşim bitti.
Özkan Sümer olayini ben bilmem, eger dogruysa 2 kat daha fazla elestir hak ediyor :)
M.A.Y için de ayni seyler söylenirken adami savunmaya çalismani da hatirliyorum abi onlar ne olacak :D çok da hakim degilim konuya ama diger üyelerle tartismalari hatirliyorum, bilhassa Faik Yilmaz abiyle

Ibrahim Gaygusuz
14.01.2016, 14:19
Alacaklarina karsilik Douglasi verelim.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
14.01.2016, 14:47

Bugün gördüğüm en güzel fikir bu oldu... :atki:

x_man
14.01.2016, 14:50

Bence Alper'i de verelim malum ondan çok umutluydu

Travelair
14.01.2016, 17:26
Trabzonspor'da kimsenin parası kalmamış. Kulübün içinde olduğu durumu da biliyor. 100 bin doları almazsa da ertesi gün ölmez. Gider konuşur çok rahatsız olduysa mesajına dönmemişler de icraya vermek zorunda kalmış. Telefona çıkmamak çok manaya gelebilir, sadece kötü niyet olarak değerlendirilmemeli

ibrahim
14.01.2016, 17:54
Bi insanin burnu patlican dolmasina benziyorsa ondan korkacaksin. Harami tombalak...

Adem Akyüz'
14.01.2016, 17:55
Bu çok iyiydi :)

M. Fatih ALEMDAR
14.01.2016, 19:27
O degilde, Hurma yemekten de soguttu bu sahis bizi :)

Fatih Öztürk
14.01.2016, 19:48
Özkan Sümer olayini ben bilmem, eger dogruysa 2 kat daha fazla elestir hak ediyor :)
M.A.Y için de ayni seyler söylenirken adami savunmaya çalismani da hatirliyorum abi onlar ne olacak :D çok da hakim degilim konuya ama diger üyelerle tartismalari hatirliyorum, bilhassa Faik Yilmaz abiyle
Haçan konuya vâkıf değilsun niye konuşuysun o zaman :)

Faik'le ben hiç bir konuda tartışmaya girmedim o benim arkadaşım keserim adamı :)

Bakıyorumda Ofspor sayfasını ihmal ediyorsun bu aralar ayağını denk al,başlığı ihmal etme :)

Karmam
14.01.2016, 19:51

Silah zoruyla kime aldıracak? Beğenen de alan da kendisi zaten. Ben mi imzaladım o sözleşmeleri, Usta mı? M'bia'nın sözleşmesini 10 yaşındaki kuzenime göstersem saçma bulur. Adam 2 ay parasını alamadı diye fazladan 3 milyon euro borç yapıldı. Dünya üzerinde başka bir örneği yoktur bu saçmalığın. Kendisi de sorumluluk kabul etmiyor, herkes bililyordu diyor. Hayır arkadaş, kimse bilmiyordu. Bir kendisi, bir İHO, bir de M'bia sözleşmenin ayrıntılarının bilincindeydi. Ya Hurma, ya İHO, ya da ikisi birden sorumlu bu işten. Bunun dışında bir seçenek yok. Paranı zamanında alamazsan şu kadar faiz ödeyeceğiz deyip, daha ilk aydan parasını ödememek nedir bunun açıklamasını kim yapacak? Bir insan bu kadar mı acemice yapar görevini, bu kadar mı gözü kapalı tehlikeye atar bir kulübün geleceğini? Trabzonsporluymuş filan bunları geçtik. Özkan Sümer yanlış yaptıysa o bunun yanlışını götürmez. Kaldı ki Özkan Sümer'in bu kulübe verdikleri belli, Hurma'nın bu kulüpten aldıkları belli. Efsaneler o paraları sonuna kadar hak ediyor. Bu kulübe zarar vermekten başka bir şey yapmayan insanlar ise hak etmiyor. Kaldı ki acaba Özkan Sümer, Hurma'nın aldığı paranın 10'da 1'ini aldı mı? Bugün Trabzonspor bu parayı ödeyemediyse bu Hurma'nın ve İHO'nun suçudur. Hurma'nın yaptıklarının bedelini Trabzonspor yıllarca ödeyecek. Daha bütün bunların üzerine, kulübün finansal durumunu bile bile böyle bir şey yapması yüzsüzlüktür. Hukuken hakkı evet, her türlü zorla alacak evet, kulüp her türlü ödeyecek evet, bunları hepimiz biliyoruz, geçelim lütfen.

Sefer A.
14.01.2016, 19:59
Haçan konuya vâkıf değilsun niye konuşuysun o zaman :)
Faik'le ben hiç bir konuda tartışmaya girmedim o benim arkadaşım keserim adamı :)
Bakıyorumda Ofspor sayfasını ihmal ediyorsun bu aralar ayağını denk al,başlığı ihmal etme :)
Abi az çok taraf tutuyorsun onu kabul et ben de daha bir sey demeyeyim :p :D :D
Birak simdiiii sen bir seyler anlatmaya çalistikça Faik abi sallayip duruyordu Mehmet Ali'ya yolan mi :D
Amatöre düsecek takimi Zara belediyesini yenemeyince iyice sinirlendim :)

Fatih Öztürk
14.01.2016, 20:00
Silah zoruyla kime aldıracak? Beğenen de alan da kendisi zaten. Ben mi imzaladım o sözleşmeleri, Usta mı? M'bia'nın sözleşmesini 10 yaşındaki kuzenime göstersem saçma bulur. Adam 2 ay parasını alamadı diye fazladan 3 milyon euro borç yapıldı. Dünya üzerinde başka bir örneği yoktur bu saçmalığın. Kendisi de sorumluluk kabul etmiyor, herkes bililyordu diyor. Hayır arkadaş, kimse bilmiyordu. Bir kendisi, bir İHO, bir de M'bia sözleşmenin ayrıntılarının bilincindeydi. Ya Hurma, ya İHO, ya da ikisi birden sorumlu bu işten. Bunun dışında bir seçenek yok. Paranı zamanında alamazsan şu kadar faiz ödeyeceğiz deyip, daha ilk aydan parasını ödememek nedir bunun açıklamasını kim yapacak? Bir insan bu kadar mı acemice yapar görevini, bu kadar mı gözü kapalı tehlikeye atar bir kulübün geleceğini? Trabzonsporluymuş filan bunları geçtik. Özkan Sümer yanlış yaptıysa o bunun yanlışını götürmez. Kaldı ki Özkan Sümer'in bu kulübe verdikleri belli, Hurma'nın bu kulüpten aldıkları belli. Efsaneler o paraları sonuna kadar hak ediyor. Bu kulübe zarar vermekten başka bir şey yapmayan insanlar ise hak etmiyor. Kaldı ki acaba Özkan Sümer, Hurma'nın aldığı paranın 10'da 1'ini aldı mı? Bugün Trabzonspor bu parayı ödeyemediyse bu Hurma'nın ve İHO'nun suçudur. Hurma'nın yaptıklarının bedelini Trabzonspor yıllarca ödeyecek. Daha bütün bunların üzerine, kulübün finansal durumunu bile bile böyle bir şey yapması yüzsüzlüktür. Hukuken hakkı evet, her türlü zorla alacak evet, kulüp her türlü ödeyecek evet, bunları hepimiz biliyoruz, geçelim lütfen.

Özkan Sümer'den başlayayım.Son 25 senede hiç bir bok vermemiştir kulübe.sadece yemiş içmiştir.
Hurma'yla devam edeyim. Hurma yapılan sözleşmelere müdahil olamaz.Tüm sorumluluk kulübün başındaki Başkanındır.
Alacağıyla bitireyim.Hukuken alacaklarını kuruşu kuruşuna alma hakkı var.görevi sürecinde görevinin başında durdumu durdu dimi.Olay bitti.Senin baktığın pencereden bakarsak oyuncuların hiçbiri aldığı ücretleri haketmiyor,herkes alacağının yüzde seksenlik kısmından feragat etsin.Olurmu?tabikide olmaz.Nereye çıkıyoruz?Afedersiniz ödeme sözü verdiyseniz eşek gibi ödeme yükümlülüğünüz var.Sağlıcakla.

Fatih Öztürk
14.01.2016, 20:03
Abi az çok taraf tutuyorsun onu kabul et ben de daha bir sey demeyeyim :p :D :D
Birak simdiiii sen bir seyler anlatmaya çalistikça Faik abi sallayip duruyordu Mehmet Ali'ya yolan mi :D
Amatöre düsecek takimi Zara belediyesini yenemeyince iyice sinirlendim :)

İyi gördüğüm herşeye taraf olurum :)
Faik eskiden beri M.A.Y'ı savunur.tabi iyi yanlarını.Bende savunurum sonuçta kulübe hizmetleri olmuş bir büyüğümüz.
Zara'ya puanı verdik şampiyonluk yüzde seksen gitti :)

Sefer A.
14.01.2016, 20:04
Hukuken hakkı evet, her türlü zorla alacak evet, kulüp her türlü ödeyecek evet, bunları hepimiz biliyoruz, geçelim lütfen.
Diger kisimlarin birçok yerine katiliyorum ama, belki de herkesin kabul ettigi bir tek bu son cümle... zaten hukuken hakki degildir diyen yok ki, Fatih abinin bunu anlayacagini düsünüyorum... ama sirf hukuken hakki diye "anormallik yok" diye geçistirilebilecek bir olay degil bence...

Sibel
14.01.2016, 20:07
Onur'un gözü olan(!) özel arabayı da verelim kendisine.

Sefer A.
14.01.2016, 20:09
İyi gördüğüm herşeye taraf olurum :)
Faik eskiden beri M.A.Y'ı savunur.tabi iyi yanlarını.Bende savunurum sonuçta kulübe hizmetleri olmuş bir büyüğümüz.
Zara'ya puanı verdik şampiyonluk yüzde seksen gitti :)
Yanlisim mi var yaa, hatirladigim kadariyla Faik abi m.a.y'a sallar sallar dururdu... bunun haricinde geçmisi falan pek bilmem ama su an sahibi oldugu kanal ve çikarttigi kisilerle hangi taraftan oldugunu belli ediyor, ama burasi yeri degil daha fazla tartismayalim :p
Olcay baskana feysten falan yorumlarda 2 3 kere yazdim, 2 saglam transfer bizi 1. yapar diye,, fuzuli yere play-offlarla ugrasmayalim, ama yok yine beni dinleyen yok ve sonuç yine hüsran...

Sefer A.
14.01.2016, 20:10
Onur'un gözü olan(!) özel arabayı da verelim kendisine.
Ona, Erkan'in Mehmet'e attigi yumrugu attirmak lazim, bizzat Erkan tarafindan, ondan sonra bakalim olayin üstünü kapatmaya çalisacak mi, "hayir hiçbir sorun yok" diyecek mi :) hak ettigi bu

Berke6198
14.01.2016, 20:22
Şu adam için Onur'dan şüphe duyup vazgeçenler vardı :)

Fatih Öztürk
14.01.2016, 20:22
Yanlisim mi var yaa, hatirladigim kadariyla Faik abi m.a.y'a sallar sallar dururdu... bunun haricinde geçmisi falan pek bilmem ama su an sahibi oldugu kanal ve çikarttigi kisilerle hangi taraftan oldugunu belli ediyor, ama burasi yeri degil daha fazla tartismayalim :p
Olcay baskana feysten falan yorumlarda 2 3 kere yazdim, 2 saglam transfer bizi 1. yapar diye,, fuzuli yere play-offlarla ugrasmayalim, ama yok yine beni dinleyen yok ve sonuç yine hüsran...

La yanlışın var dedik ya :)
Neysa,Ooooo Ofspor'um oleeey,Ofspor'um oley,Ofspor'um oleeey :)

Sefer A.
14.01.2016, 23:59
La yanlışın var dedik ya :)
Neysa,Ooooo Ofspor'um oleeey,Ofspor'um oley,Ofspor'um oleeey :)
Ben oa soracagum bi ara :D

Ahmet Kuru
15.01.2016, 00:36
Para para para para para.

İnş Trabzon a bi daha gezmeye bile gelmez

İsa Gündoğdu
15.01.2016, 16:42
herkes kendine yakışanı yapar
bknz şota
bknz hurma

alone_6161
15.01.2016, 17:51

Ağzınıza sağlık. Adam klübün menajeri olacak, futbolcunun imzaladığı sözleşmeye müdahele etmeyecek öyle mi? Eee daha ne duruyor orada? Ne için para alıyor bu paşamız? Erkan-Mehmet olayında da kendi aralarında halletsinler demişti. Herhalde adamın zihniyeti ben hergün klübe geleyim, etliye,sütlüye karışmayayım, arada basına iki demeç vereyim, yılda da 800bin dolar alayım. Vallahi böyle bir işi hiçbir gelişmiş ülkede göremezsiniz.

Mbia'nın sözleşmesinden haberin yoksa, demek ki kimse seni sallamıyor istifa etmen gerekir.
Haberin var da sesini çıkartmıyorsan, sırf o dönemki maaşın için kendi kariyerini bile lekelemeyi göze almışsın demektir. Zaten şu Mbia olayını bilip de Hurma'ya görev verecek klübün- yöneticinin aklına şaşarım.