PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 18.Hafta | Bursaspor 4 - 2 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

sasort
17.01.2016, 22:43
Valla bana göre Yusuf süper topçu olmasada her zaman takımda olması gereken oyunculardan biri.Senede 7-8 maça tek başına damga vuracak kapasiteye sahip.Bjk maçını kazanırsak en büyük pay Yusuf'un olacak buna inanıyorum çünkü tam Yusuf'luk maç.

KARDEŞ ilk maçı özetini izle bak defans kim var

yumlu ve aykut var

ne fark var

o maçtada çok geldiler ama atamadılar

takım ileride ekici dışında sorun yok takım atıyor ama

defans ta

sol bek varoluş mücadelesine çıktı battı bizi de batırdı musa

defans mbia adam defans oynamamış ne bekliyorsun

sağ bek cavanda iyice şımardı salih şundan faydalı olur

BUNLAR SIKINTI ANCAK

TUZU BİBERİDE

İLERİ UÇ ADAMLARININ ADAM KOVALAMAMASI EKLENİNCE

SONUÇ BU OLUR ÖZER OYNASA BİLE ŞU DURUM OLMAZDI

memozcan
17.01.2016, 22:43
ölmüşe eşeği diriltiriz biz.. futbolu bırakma noktasındaki sercanı 5 yıl önceki günlerine döndürdü cavanda.. adama iyi diyorduk en patlak o çıktı ..

Soner Albayrak
17.01.2016, 22:46
Başarısızlık falan değil ben bu yaşadıklarımızın adını koyamıyorum artık..

İ. SARAL
17.01.2016, 22:47
Yönetim acele edip yanlış kararlar vermemeli. İyi bir hoca alınıp sistem kurulup karakterli oyuncularla takım yapılmalı. Netede milyonluk karaktersiz eşek var bulup getiriyoruz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memozcan
17.01.2016, 22:47
kadro kalitesi falan hikaye arkadaşlar.. bursasporun kadrosu çok mu iyi.. şu sercanı mahalle takımında kadroya koyacak olan var mı aranızda.. biz 2-0 öne geçince hamza sercanı çağırdı ve çizgiye çekti.. ne olduysa ondan sonra oldu.. bizim sadilescu ise sadece izledi bu hamleyi..

Soner Albayrak
17.01.2016, 22:48
ozere falan laf soylemeyecegim bir daha.yalan da olsa kosmasini bekliyorsun oyuncunun.

Bakın işte en ılımlı adamlardan birisini bile sinirlendirmeyi başardı bu takım :)

El Cordobes
17.01.2016, 22:48
Maçı "stadda izledim". Şike mevzularından sonra ilk defa maça gittim, gitmez olaydım.
Rezillik maça girişte başladı. Aracı otoparka parkettim arkadaşla, ona Bursa'nın Trabzon tribünün yanındaki yerden bilet alabildim pasolig muhabbetine. Neyse gireceğiz, arkadaşın kapı benimkinin yanıdır diye düşünürsünüz değil mi sonuçta yan yana iki tribün. O da ne, bana dediler ki komple stadın etrafını dolaşacaksınız, diğer taraftan gireceksiniz buradan giriş yok daha yapılmadı.
Düşünebilirsiniz ki ne var yürü stadın etrafını, o iş öyle olmadı işte. Çünkü stadın etrafını dolanmak toplamda 5 km ve fena yağmur yağıyor. Sadece ben değil benim gibi bir çok kişi aynı şekilde stadı dolanıyor içerden gol sesleri geliyor cılız ama dakika 10 falan olmuş 2 kere cılız gol sesi duyunca bizimkiler atamamıştır o kadar sürede 2 tane dedim ki meğer atmışız.
Neyse stadın etrafında 5 km yürüdükten sonra ben ve benimle beraber 10 kişiye buradan gireceksiniz dediler, gittik ve Bursaspor taraftarının girdiği yerin yanında ise bizim giriş ama o da ne? Arada bariyer var.
Dedik biz nasıl geçeceğiz, siz yanlış gelmişsiniz buradan geri çıkın şuradan tekrar girin. E burası değil mi dedik atlayıp geçelim, yok geçirtmedi şerefsiz bir polis. Yahu bura değil mi atlayalım geçelim, olmaz.Kesin şikeciydi şerefsizin oğlu. Ben yürürüm neyse de arkamda bir bayan, bir de teyze var onlar ne yapacak?
Bir 15 dakika daha yürüdüm bir köprüden geçip tekrar aynı noktanın öteki tarafına geldim, bir kaç polisi fırçaladım. 2 yıldızlı polis rütbesi ne ise o da benim atlamak istediğim yerden atlıyordu, hop atlama atlama yasak dedim. Geldi yanıma bana yasak değil dedi. Dedim az önce bize atlatmadılar, yazık değil mi bakın sırılsıklam oldum donuma kadar su işledi dedim. Sizin hatanız burada sizin girişiniz dedi, dedim beni bura yönlendiren emniyet nasıl benim hatam, stada girişte bir tane uyarı yok misafir takım taraftarının nereden gireceği benim hatam nasıl oluyor dedim şu az önce atladığın yere de beni polis yönlendirdi dedim.
Biraz daha iş uzasaydı bursa emniyet müdür yardımcısını arayıp kalay çektircektim de neyse uğraşamadım.
Stada girdim, ilk yarı bitmişti o sırada. Donuma kadar ıslandığımı gören Ali Kul'dan Allah razı olsun üstündeki poları verdi bana, yoksa zatürre olacaktım herhalde.
Maç için görebildiğim kısım ise rezil bir defans, bir şey oynamadan 4 gol atan Bursa, ceza sahası önüne gelince fos olan bir Trabzonspor.
Diyeceklerim bu kadar :S

söylenecek o kadar laf var ki...

bu kulüp hala büyük bir kulüpse ne zamanında bu takımda oynadı diye kendinde her türlü hakkı görüp hiçbir özelliği olmamasına rağmen en üst mevkilerde iş bekleyen öz evlatlar sayesinde ne menfaatlerine en ufak bir halel geldiği zaman her türlü manipülasyonu yapmayı kendine şiar edinmiş basın yayın organları sayesinde, ne asalak gibi bedavadan işlerini görmeye çalışan yalaka taraftar grupları sayesinde ne de makamları ve nüfuzları artsın diye sırf kimliginde Trabzon yazıyor diye bu kulübü basamak olarak görüp yönetime giren sermaye sahipleri sayesindedir.

bu kulüp hala büyük bir kulüp gibi itibar ve saygı görüyorsa siz ve sizin gibiler sayesindedir...

Fatih Öztürk
17.01.2016, 22:55
KARDEŞ ilk maçı özetini izle bak defans kim var

yumlu ve aykut var

ne fark var

o maçtada çok geldiler ama atamadılar

takım ileride ekici dışında sorun yok takım atıyor ama

defans ta

sol bek varoluş mücadelesine çıktı battı bizi de batırdı musa

defans mbia adam defans oynamamış ne bekliyorsun

sağ bek cavanda iyice şımardı salih şundan faydalı olur

BUNLAR SIKINTI ANCAK

TUZU BİBERİDE

İLERİ UÇ ADAMLARININ ADAM KOVALAMAMASI EKLENİNCE

SONUÇ BU OLUR ÖZER OYNASA BİLE ŞU DURUM OLMAZDI

Bursa'da dökülüyordu Hamza hoca geldi düşme potasında aldığı takımını UEFA kupasına taşıyacağını ilk devre bitmeden söyledi.İşin en kolay tarafı oyunculara bok atmaktır.Ben ömrümde İstanbul takımlarının sezon sonuna kadar takımlarını alt yapı hocalarına emanet ettiğini görmedim.Bugün Cavanda kötüymüş diyorlar ya senin orta sahadaki en önemli adamını yokluktan dolayı stoperde oynatıyorsun rakip yürüyerek orta sahayı geçiyor Cavanda'ya Musa'ya 50 kere ikiye bir yapıyor.
Başkanın yaptığı icraatları yerinde buluyorum lâkin sahada iş bir nebzede olsa yürümezse kimse saha dışında yaptığı güzel şeyleri görmez.

legorakiss
17.01.2016, 23:00
sadece bu maç için demiyorum. orta sahamız berbat.

okay ve aytaç özellikle

tamam yetenekliler ama inanılmaz ağırlar topu alıp dönene kadar 3 gün geçiyor.

buna ek olarak üretme diye bişe yok. forveti gol pozisyonuna sokayım diye bi dertleride yok

varsa yoksa top kapıp yanımdakine vereyim. verde o yanındakide üretemiyor. bütün yük erkana kalıyor haliyle.

acil olarak orta sahaya hızlı ve üretken 2 oyuncu alınmalı.

ekici rezilleri oynadı bugün sürekli toptan kaçtı. muhammet beşire sağlanan psikiyatr onada sağlanmalı

bir söz de kendini teknik direktör zanneden futbol katiline. işte altyapımızdan neden futbolcu çıkmadığının belgesidir bu adam.

hadi futboldan anlamıyorsun onu anladıkta 6 şampiyonluk ne demek...

mustafakaraca
17.01.2016, 23:00
Cavanda'nın şu yaptıklarını Mustafa Yumlu yaptığında vatan haini ilan edilmişti.

Uğur Kalyoncu
17.01.2016, 23:02
Hamza yi kisilik olarak seviyor ve basarili olmasini istiyordum ama bunun yaninda hocaligina da saygi duymaya basladim..Bu mac özelinde değil bu...

Fatih Öztürk
17.01.2016, 23:03
kadro kalitesi falan hikaye arkadaşlar.. bursasporun kadrosu çok mu iyi.. şu sercanı mahalle takımında kadroya koyacak olan var mı aranızda.. biz 2-0 öne geçince hamza sercanı çağırdı ve çizgiye çekti.. ne olduysa ondan sonra oldu.. bizim sadilescu ise sadece izledi bu hamleyi..

Şu Hamza'nın neyini beğenmedi yönetim takımın başına getirmedi,adam öyle yada böyle 6 ayda ülkedeki tüm büyük kupaları topladı.Bizde beni aşağıya geri gönderin diye yalvaran Sadi hocayı zorla takımın başında tutuyoruz.Mağlup duruma düşüyoruz 3.oyuncu değişikliği hamlesi gelmiyor.Soner diye Allah'ın yüce lütfu bir futbolcumsu şeyi kurtarıcı diye sahaya sürüyor.Sadi hocaya zerre kadar kızmıyorum artık.Kulübün Başkanı gerekli hamleleri yapacak yoksa 25.haftadan sonra takım küme düşme potasına girecek.

zafercalikoglu
17.01.2016, 23:05
cavanda mbia,keşke bunlar yerine akbaşla zeki yavru oynasaydı hiç yoktan kapasitelri o kadar derdik,bu ybancılardan bize hayır yok,bu net

memozcan
17.01.2016, 23:07
Şu Hamza'nın neyini beğenmedi yönetim takımın başına getirmedi,adam öyle yada böyle 6 ayda ülkedeki tüm büyük kupaları topladı.Bizde beni aşağıya geri gönderin diye yalvaran Sadi hocayı zorla takımın başında tutuyoruz.Mağlup duruma düşüyoruz 3.oyuncu değişikliği hamlesi gelmiyor.Soner diye Allah'ın yüce lütfu bir futbolcumsu şeyi kurtarıcı diye sahaya sürüyor.Sadi hocaya zerre kadar kızmıyorum artık.Kulübün Başkanı gerekli hamleleri yapacak yoksa 25.haftadan sonra takım küme düşme potasına girecek.
kulübün başkanı enkazı temizleme derdinde.. maalesef kulübün eski başkanı öyle bir enkaz bıraktı ki bizim bilmediğimiz daha neler var kimbilir..

Antonio
17.01.2016, 23:08
hamza net iyi hoca.

Antonio
17.01.2016, 23:09
cavanda ve mbia iyi oyuncular fakat takımda bir başı bozukluk var. adamlar halı sahaya çıkar gibi çıkıyor. bence teknik direktör değişmeli sadi bizi küme düşürür.

Soner Albayrak
17.01.2016, 23:09
Geçen sezonki Bursa'daki maçta da hemen hemen aynı sonuç çıkacaktı ama biraz daha şanslıydık o zaman ve üzerinden koskoca 1 sezon geçti ama hala bizim takımda değişen birşey yok.

Sancılı dönemler bitmiyor maalesef ki maalesef şu yaşadıklarımız 2010-11'den sonra yaşadığımız ve kan kustuğumuz, kusmaya devam ettiğimiz süreçle ilintili, buna sebep olanların da Allah tekrardan belasını versin.

memozcan
17.01.2016, 23:11
şenol hoca karabük maçında paf takımı çıkarıcam diyor.. biz de nazilli maçında paf takımla çıkıcaz.. ama bizim hocamız adana maçında güya bursa maçının provasını yapacaktı.. 20 gündür maç yapmayan bir cavanda, mbia ve cardozo vardı bu gün sahada ve sadece yürüdüler.. umarım mra kovulur da altyapının başına onu geçiririz.. adam sadiden kat kat üstün mantaliteye sahip..

Fatih Öztürk
17.01.2016, 23:15
kulübün başkanı enkazı temizleme derdinde.. maalesef kulübün eski başkanı öyle bir enkaz bıraktı ki bizim bilmediğimiz daha neler var kimbilir..

Orası öylede neşter vurulmazsa takımı çok kötü günler bekliyor.

Tahir61
17.01.2016, 23:17
nasıl bir takım yahu

maçtan önce çoğu kişi yenileceğiz diyor hazırız yani yenilsek de normal karşılayacağız

ama yok iki sıfır öne geçip öyle yeniliyor

acının dramın dibine vurduruyor

Soner Albayrak
17.01.2016, 23:17
Hamza'nın iyiliği kötülüğü falan değil mesele, şu anda süper ligdeki hiçbir takımda bizimki kadar başarısızlığa müsait bir ortam yok.

sasone
17.01.2016, 23:20
Oyun liderimiz yok,sahada işler zora girince oyunu ele alan adam yok.Özer ve Onur bu konularda yetersizler.Şu maçın ve Osmanlıspor maçının açıklaması yok.
Bir şekilde futbolun basit doğrularını sahada hatırlatacak adam yok.
Sinir bozucu olan bu,sahada takımı gerçek manada sahiplenip,aidietlik gösteren yok.

Antonio
17.01.2016, 23:23
bir adrian bir colmanımız forvette bir henriquemiz yok. şuan adrian ve colman dursaydı hem daha az harcama yapmış olurduk. hemde daha çok puanımız olurdu. bu gerçekler acı işte.

sasort
17.01.2016, 23:25
adrian ekiciden farkı yok bence
fayda yönünden

Onur Akyüz
17.01.2016, 23:27
Yav arkadaş adam belli ki Luce'yle önümüzdeki sezon için anlaşmış, napsın şimdi?

Getirsin bir teknik direktör, sezon sonu da versin tüm parasını feshetsin öyle mi?

Şu an yarım sezon gel çalış desen kim kabul eder? Doğru düzgün aklı başında bir teknik direktör kabul etmez.

Ne yapacağız? Demek ki bu sezonu öyle böyle bitireceğiz.

adiloş bebe
17.01.2016, 23:30
keşke yenseydik rahat bir uyku çekerdik :)

sasort
17.01.2016, 23:31
bu arada iş arkadaşımla pes oynadık

kendisi iyi bir bjk lıdır

son maç hariç hepsini kaybettim :)
baktım olmuyor

ben ama dedim haftaya muhammet güray kesin bizde dedim onlarıda ekledim.

kadro şu şekilde çıktım

............................onur .................................
salih.........mustafa...........aykut............g üray

....................mbia...........aytaç.......... ...........
yusuf............................................. ...erkan

...................marin.......................... ............
...................................muhammet....... ........

3-2 kazandım :)

arkadaş pes diyeceksiniz ama ya oyundada mı bu kadar fark olur
rasgele ortalarla gol atmaya çalışırken cardozo tek forvet oynatırken

muhammet marin ileri uç ile bjk defasının resmen güç ibreleri tükendi :)

bu işte gariplik var arkadaş ne zaman alacaz şunları :)

LaZuRiBeRe_53
17.01.2016, 23:33
hey gidi Sadi heyyyyyyyy

Sent from my iPhone using Tapatalk

sasort
17.01.2016, 23:36
bu arada iş arkadaşımla pes oynadık

kendisi iyi bir bjk lıdır

son maç hariç hepsini kaybettim :)
baktım olmuyor

ben ama dedim haftaya muhammet güray kesin bizde dedim onlarıda ekledim.

kadro şu şekilde çıktım

............................onur .................................
salih.........mustafa...........aykut............g üray

....................mbia...........aytaç.......... ...........
yusuf............................................. ...erkan

...................marin.......................... ............
...................................muhammet....... ........

3-2 kazandım :)

arkadaş pes diyeceksiniz ama ya oyundada mı bu kadar fark olur
rasgele ortalarla gol atmaya çalışırken cardozo tek forvet oynatırken

muhammet marin ileri uç ile bjk defasının resmen güç ibreleri tükendi :)

bu işte gariplik var arkadaş ne zaman alacaz şunları :)

şu transferler olurda bjk yenersek benden bilin :)

İleli
17.01.2016, 23:44
0-2 olduğunda bile tepki vermedim çünkü bişeler olucak tanımıyormuyum ben takımımı..
Ömrümü yedin be Trabzonspor ömrümü ama nolursa olsun bordoyla maviyi yanyana görünce içim eriyor..

Adem Akyüz'
17.01.2016, 23:46
0-2 olduğunda bile tepki vermedim çünkü bişeler olucak tanımıyormuyum ben takımımı..
Ömrümü yedin be Trabzonspor ömrümü ama nolursa olsun bordoyla maviyi yanyana görünce içim eriyor..

Hepimizde aynı durum var sanırım :(

objek
17.01.2016, 23:46
Cok iyi baslayip 2-0 one gecince dedim bu takim ikinci devre taninmaz halde kotu oynayacak orasi garantide hemen gol yemeyelim derken goller geldi ve bildigimiz takim geri dondu sanki hicbir sey deyismemis gibi bjk, yenip sonrada yalpalamaya devam ederiz gibi gibi!

sasort
17.01.2016, 23:57
Hepimizde aynı durum var sanırım :(
üzülmeyelim yine inşallah usta planlı giderde iyi şeyler en azından oynayan takım olmayı başarırız

Mert Acar
18.01.2016, 00:12
Elbet geçer bu günler,döneriz eskiye.

Tahir61
18.01.2016, 00:22
tomas nesid midir nedir

ceza sahasında girdiği istisnasız her pozisyon sonrası ellerini açtı hakeme döndü penaltı bekledi

sercan ın penaltısını hazırladı resmen

nefret ediyorum böyle insanlardan

61ronin61
18.01.2016, 00:25
İlk defa doğru bisey yazmış troll

bak sevdiğim üyelerdensin ben trol mrol değilim.

blues
18.01.2016, 00:50
Macin ikinci yarisinda oynayan trabzonspora baktigimda gördügüm teksey topu irtasahadan son bölgeye tasiamada yasanilan zorluktu. Bu bölgede topla eveleyip geceledikce bursaniny ari kontra ataklari bitirdi bizi. Herhangi bir cüzüm yoktu sahada ve sadi hocanin yaptigi sey cardozoyu cikarmak oldu ki hatalarin en büyügü de bu oldu. Halbuki o anda ileriyi ikileyebilsek ne sivok ne de serdar aziz o gplleri atabileceklerdi ancak bunun bile matematigini yapabilmek icin futbol bilgisi gerekli. taze fubol bilgisi. YOksa takima kimse kzmasin. takimin iskeleti kurulmus gibi duruyor. geride aykutla mustafayla falan ugrasmaky erine iraya iki iyi adam, rtasahada mehmetin nazini cektirmeyecek ve isini ciddiye alan bir oyuncu ve cardozoyu ikileyecek bir golcü ki cardozo gelecek yil yedek golcü olarak oynayacaktir ve bir solbek. yani bu takima gecmis yillarda yapilanin tersine ciddi anlamda sadece bes oyuncu gerekli! Oyuna direkt katki yapacak 5 oyuncu ve bu oyuncular genc olmak zorunda afrika mi olur amerika mi bilemem...

61ronin61
18.01.2016, 00:55
millet tpanik yok bitik bir sezon yaşıyoruz zaten.kimse sonuçlara fazla üzülüp kafaya takmasın bu sezon ligi ,lk 4 te bitiremicez türkiye kupasınıda alamıcaz.bu çok iyi çünkü bunlar olursa uefa saçmalığına kalıcaz bu sezon ortalarda gezinicez hedefimiz yeni sezonda lig şampiyonluğu.

yattarahayranı
18.01.2016, 00:59
millet tpanik yok bitik bir sezon yaşıyoruz zaten.kimse sonuçlara fazla üzülüp kafaya takmasın bu sezon ligi ,lk 4 te bitiremicez türkiye kupasınıda alamıcaz.bu çok iyi çünkü bunlar olursa uefa saçmalığına kalıcaz bu sezon ortalarda gezinicez hedefimiz yeni sezonda lig şampiyonluğu.
Uefa gitsek de gidemicez

61ronin61
18.01.2016, 01:33
Uefa gitsek de gidemicez

niye gidemicez .heralde uefa kriterleri diyeceksin renkdaşım.ama bu başkan usta başkanımız bu durumubilerek geldi ve başkan seçildi.

ben babamın oğlu olsa eleştiririm şimdi usta başkan hastaneler zinciri sahibi yani çok zengin ve yönetim kuruluda hep zenginlerden oluşuyor.

ben bu zenginlikte fedayıda çok acaip karşılaladım ama kabul edilebilir ts nin iyiliği uefa kriterleriiçin yapılmış bir hareket olarak görürürm ama uefaya(zaten bence gitmeyelimde
uefa kupası )uefadan ceza yersek bu başkan rezil demektir .işte olay budur.

uefadan ceza yersek bu başkan anında istifa etmesi lazım.şartları bilerek geldi.

Yavuz KÜÇÜK
18.01.2016, 01:33
Yazacak çok şeyim var da yazmaya dermanım yok. Güzel günler yakındır umarım :)

61ronin61
18.01.2016, 01:35

nazim can niye çizildi.

yattarahayranı
18.01.2016, 01:35
niye gidemicez .heralde uefa kriterleri diyeceksin renkdaşım.ama bu başkan usta başkanımız bu durumubilerek geldi ve başkan seçildi.

ben babamın oğlu olsa eleştiririm şimdi usta başkan hastaneler zinciri sahibi yani çok zengin ve yönetim kuruluda hep zenginlerden oluşuyor.

ben bu zenginlikte fedayıda çok acaip karşılaladım ama kabul edilebilir ts nin iyiliği uefa kriterleriiçin yapılmış bir hareket olarak görürürm ama uefaya(zaten bence gitmeyelimde
uefa kupası )uefadan ceza yersek bu başkan rezil demektir .işte olay budur.

uefadan ceza yersek bu başkan anında istifa etmesi lazım.şartları bilerek geldi.
Uefaya gidemicek diye gelmicekmi ne kadar vercekler bu adamların servetleri ne anketleri Usta'nın yaptırdığı denilen Trabzonspor SK sayfasında da yazmıslar eski futbolcuların tazminatlarından 20 milyon euro borç var

Fatih Öztürk
18.01.2016, 01:36

Yakın canım yakın.Sadi hocayla başarıdan başarıya koşacaz inanın çocuklar :)

Ecthelion
18.01.2016, 01:43
Abi takımın şuan ki durumunu senin imza özetliyor sanki.Takım güzel amma oyuncular puşt :)

61ronin61
18.01.2016, 01:44
Uefaya gidemicek diye gelmicekmi ne kadar vercekler bu adamların servetleri ne anketleri Usta'nın yaptırdığı denilen Trabzonspor SK sayfasında da yazmıslar eski futbolcuların tazminatlarından 20 milyon euro borç var

vericekler renkdaşım vericekler madem başkanlığa soyundun vericen bu paraları istersen yönetim kurulunun bi servetlerini araştır sadece bir kişi var serveti 600 milyon euro.

Yavuz KÜÇÜK
18.01.2016, 01:46

Yönetime güveniyorum bizden daha çok düşünüyorlardır Fatih abi içini ferah tut.

Bud Spencer
18.01.2016, 01:53
Serdar Aziz çok iyi oyuncu bakalım kime gider..

serdar müthis bir stoper
pektemek cok iyi oyuncu
alper'de öyleydi
muhammet'de bu kategoride bir isim

bizim yusuf'ta bunlardan cok eksik degil

hepsinde is ahlaki üst seviyede...ama bazi COK COK COOOK akilli forumdaslar iki calim atan marin ve ekici tipinde adamlari tercih ediyor

artik youtube videosu falan izlemek istemiyorum...KARAKTERLI, saha icinde tekmeye kafa sokan, CIFT yönlü oynayan ve ayni zamanda yetenekli olan (bu calim demek degil), atletik futbolcu istiyorum...verdigimiz paralara görede rahatlikla bulabiliriz bu tipte sporculari!

61ronin61
18.01.2016, 01:55
kimse üstüne alınmasında sadece ortaya bir söz söylüyorum ben öyleyim çünkü.

bu bmn ye onun bunun için o atıldı o çizildi vb....şeyler için girmeyelim.kişisel tepkiler vermiyelim .bmn ye sadece trabzonspor sevgimiz için girelim.

merak etmeyin çizilenler atılanlar hakettikelri için bu durumu yaşadılar.

kendim için diyim bmn de kralını tanımam tek felsefem trabzonspor sevgim olduğu için burdayım.

yanlış anlama kanka(deep) mesela deep blue ceza aldı onun kankaları o ceza aldı diye girmiyor yada nazim can çizildi(haketttiki demek çizildi) diye girmiyor böle trabzonsporluluk olmaz .böyle sevgi olmaz.bu yalancı bir sevgidir.

asıl olan trabzonspordur ve türkiyenin en büyük trabzonspor taraftar paltformu olan bmn dir.kimse kendini farklı bir boyuta çıkarmasın.

olayları kişiselleştirmeyelim hepimiz trabzonsporluyuz hepimiz aynı gemideyiz.

Mert Zaman
18.01.2016, 02:05
serdar müthis bir stoper
pektemek cok iyi oyuncu
alper'de öyleydi
muhammet'de bu kategoride bir isim

bizim yusuf'ta bunlardan cok eksik degil

hepsinde is ahlaki üst seviyede...ama bazi COK COK COOOK akilli forumdaslar iki calim atan marin ve ekici tipinde adamlari tercih ediyor

artik youtube videosu falan izlemek istemiyorum...KARAKTERLI, saha icinde tekmeye kafa sokan, CIFT yönlü oynayan ve ayni zamanda yetenekli olan (bu calim demek degil), atletik futbolcu istiyorum...verdigimiz paralara görede rahatlikla bulabiliriz bu tipte sporculari!

hey gidi stepanov :)

yüregimts
18.01.2016, 02:07
Sakinleştim mi Hayır! Yattım uyuyamadım tekrar kalktım...

Bugün 2 gol atınca dedim yenildik. Zaten pek umutlu da değildim ama.

Sen kalkar da Göndermek için 40 takla attığın Musa'yı Deniz'i Soner'i Oynatırsan sonun budur.

Ha diğerlerinin çok mu farkı var hayır yok. Yanında adam bomboş dururken hala top süren Marin'i Erkan'ı Mehmet'i ne yaparsın.

Ya Cavandaairlines dediğimiz adam, Gs'nin artığı olarak gelmiş karşına sen o adama geçiliyosun ,pist yapıyosun kanatını...

Okay tam iyi coçuk o bu ama olmuyo onunla orası olmuyo !!! Kaldıramıyo...

Hoca desen zaten Allaha emanet... Belki iyi niyetli olabilirsin ama Hoca degilsin be Sadi Amca.

Oraya o yağmur da çamur da maça giden, cebinde ki son parayı maça veren adamlara mı acırsın, Yoksa tv başındaki bizlere mi.

Ben Yönetime güveniyorum hala da ama Artık Vefa haberleri görmek istemiyorum.

Şu hocayla anlaştık. Şunları şunları defettik , Şu oyuncuları aldık haberlerini duymak istiyorum.

Şu karaktersiz Sercan'ı sevindirdiğinize mi yanıyım neye yanıyım ben.

Yine kahvaltı tatsız tuzsuz gelecek. Yine ders çalışırken aklım maça gidecek. Yine bir hafta moralsiz gezcem.

Neyse...

Umarım iyi olur herşey. UMARIM

memmedaga
18.01.2016, 02:10
ekici ve marin top rakipteyken elleri belinde izliyorlar
takım savunmasında hiç yoklar bu iş böyle olmaz
barça-m.city de bile en az 8 oyunc takım savunmasında aktifler
ya ileride basarsın yada geriye doğru adam kovalarsın
BİLDİĞİN İZLİYOR ADAMLAR

61ronin61
18.01.2016, 02:12
yani bilmiyorumda belkiçok uçuk bir fikir gelebilir ama .bu sadiyi kim getirdi iho.

şimdi oyuncu tercihleri şunlar bunlara bakınca sadi kafa karıştırıyor.

yaa usta başkanım herşeyi temizedin neden sadiyi göndermedin getirsene yarım sezon hamiyi.ihodan kimseyi bırakma başkanım.

Fatih Öztürk
18.01.2016, 02:13
Abi takımın şuan ki durumunu senin imza özetliyor sanki.Takım güzel amma oyuncular puşt :)

Yalnızca futbolcularmı kardeşim :D

Fatih Öztürk
18.01.2016, 02:14
Yönetime güveniyorum bizden daha çok düşünüyorlardır Fatih abi içini ferah tut.

İnşallah kardeşim beklenti büyük.

!olgun!
18.01.2016, 02:15
ekici ve marin top rakipteyken elleri belinde izliyorlar
takım savunmasında hiç yoklar bu iş böyle olmaz
barça-m.city de bile en az 8 oyunc takım savunmasında aktifler
ya ileride basarsın yada geriye doğru adam kovalarsın
BİLDİĞİN İZLİYOR ADAMLAR

Buna erkan ve cardozoyuda ekleyince 2 kisi kaliyor zaten bukez bek ve gobege yuk biniyor... gobek ve bekte kimi oynatsan one cikaniyor anca adam kovaliyor.... ama malesef yine suc gobek ve beklerin oluyor...

Ecthelion
18.01.2016, 02:29
Yalnızca futbolcularmı kardeşim :D
Sende haklısın :D

memmedaga
18.01.2016, 02:33
Buna erkan ve cardozoyuda ekleyince 2 kisi kaliyor zaten bukez bek ve gobege yuk biniyor... gobek ve bekte kimi oynatsan one cikaniyor anca adam kovaliyor.... ama malesef yine suc gobek ve beklerin oluyor...

aynen sonrada 4 savunmacı iki ön libero ne işe yarıyor deniyor.

barçada neymar,suarez press yapıyorsa, silva adam kovalıyorsa bunlara ne oluyor

Marin ileri top taşıyormuş, herhalde silva ve neymar daha etkili!

Gözlerim Özeri arayacağını hiç tahmin etmezdim

!olgun!
18.01.2016, 02:39
aynen sonrada 4 savunmacı iki ön libero ne işe yarıyor deniyor.

barçada neymar,suarez press yapıyorsa, silva adam kovalıyorsa bunlara ne oluyor

Marin ileri top taşıyormuş, herhalde silva ve neymar daha etkili!

Gözlerim Özeri arayacağını hiç tahmin etmezdim

Umut topcu diil ama sirf bu yuzden milli takimda arda bie en iyi yaptigi sey pires arkadas bi bizde yok...

yattarahayranı
18.01.2016, 02:39
vericekler renkdaşım vericekler madem başkanlığa soyundun vericen bu paraları istersen yönetim kurulunun bi servetlerini araştır sadece bir kişi var serveti 600 milyon euro.
Kim miş o ?

61ronin61
18.01.2016, 02:40
memmedaga bu forumda futbol bilgisi en zayıf kişilerin başında geliyorsun.sergen hagı marin cardozo vb.. adamlar özel adamlardır.onlar futbol yeteneği ile donanınımlanmış üst düzey yetenekli adamlardır onlar pres mires yapmaz onlardan pres bekliyen futbolsever gram futbol bilmiyordur onalra pres yaptırmaya çalışan hocada hoca değildir.

o tip üst düzey yetenekli adamlar çalım atar gol atar gollük pas atar zevk verir futbolun sonucunu seyrini değiştirir .press yapacak adamlar daha alt katagorideki kişilerdir.

sonuçolarak marin cardozodan pres bekleme.bekliyorsan voleybol izle.

61ronin61
18.01.2016, 02:41
Kim miş o ?

ben biliyorum araştır renkdaşım sende bulursun.

yattarahayranı
18.01.2016, 02:42
ben biliyorum araştır renkdaşım sende bulursun.
Araştırdım bulamadım söylede bilelim

Ecthelion
18.01.2016, 02:45
memmedaga bu forumda futbol bilgisi en zayıf kişilerin başında geliyorsun.sergen hagı marin cardozo vb.. adamlar özel adamlardır.onlar futbol yeteneği ile donanınımlanmış üst düzey yetenekli adamlardır onlar pres mires yapmaz onlardan pres bekliyen futbolsever gram futbol bilmiyordur onalra pres yaptırmaya çalışan hocada hoca değildir.

o tip üst düzey yetenekli adamlar çalım atar gol atar gollük pas atar zevk verir futbolun sonucunu seyrini değiştirir .press yapacak adamlar daha alt katagorideki kişilerdir.

Messi ,Neymar , Suarez mi alt kategori oyuncusu?Bu adamlar dahi pres yapıyorsa kendi oyuncularımızdan bunu beklemek en doğal hakkımız.

61ronin61
18.01.2016, 02:46
senle eskiden aramız iyiydi ama galiba tarkanın şarkısındaki meteformoza uğramışsın.

saf değilim ne araştırdın ne bişe tek amacın beni eksiye düşürmek yani anlıyacağın artniyeli olmuşsun bana karşı neyse sorun yok.

peki yazıyım becerebilrisen google a yemek sepetini satan kişi yaz görürüsün.bak salllamasyonmu yazıyormuşum.

memmedaga
18.01.2016, 02:46

Forumun şakacı veledi seni

"barçada neymar,suarez press yapıyorsa, silva adam kovalıyorsa bunlara ne oluyor"

önce muhatabının ne yazdığına bak

Eminim Marin ve Cardozo Neymar ve Suarez'den daha kaliteli adamlardır

he yavrum mutlaka trölüm benim sen önce yaşını açıkla
bir bmn etkinliğine katıl tanışalım nesin necisin
örneğin halı sahada karşıma alayım seni

yaşının harbiden 13 olduğunu düşünüyorum

Ecthelion
18.01.2016, 02:49
memmedaga Abi arkadaş laf olsun torba dolsun denilen insan grubuna ait pek takılmamak gerek :)

61ronin61
18.01.2016, 02:49
Messi ,Neymar , Suarez mi alt kategori oyuncusu?Bu adamlar dahi pres yapıyorsa kendi oyuncularımızdan bunu beklemek en doğal hakkımız.

o takımda mükemmel bir kordinasyon var neymar bi kişye bassa woooow neymar press yaptı zanneder futboldan anlamayanlar biz ise berbat ötesi oynayan hiçbir taktik sistem kordinasyon uyumu olmayan bir takımız cardozo marin kendini yırtsa press yapsa hiçbişey değişmez aksine hucumda tam biterler o press yüzünden.

takımımız takım olsa sistem uyum koooordinasyon vb tam olsa cardozo sadece beklemesi lazım gol atması için ve marinde beklemesi lazım pas ara pas vb için ama biz takım makım değiliz en berbat oynayan daha doğrusu ne oynadığı belli olmayan amatör bir takımız.

marin cardozo gibi dünya starları bu takımda rezil oldu biraz düşünün.

61ronin61
18.01.2016, 02:54
Forumun şakacı veledi seni

"barçada neymar,suarez press yapıyorsa, silva adam kovalıyorsa bunlara ne oluyor"

önce muhatabının ne yazdığına bak

Eminim Marin ve Cardozo Neymar ve Suarez'den daha kaliteli adamlardır

he yavrum mutlaka trölüm benim sen önce yaşını açıkla
bir bmn etkinliğine katıl tanışalım nesin necisin
örneğin halı sahada karşıma alayım seni

yaşının harbiden 13 olduğunu düşünüyorum

akıl yaşta değil baştadır.tanışıyoruz zaten hepimizbmn gemisindeki trabzonspor sevdalılarıyız yetmezmi.

halı saha demişken messi ile karşılaşma olur seninle karşılaşmamız.yiyeceğin çalımların etkisinden 6 ay çıkamassın.:)

yanlış düşünüyorsun yaşım 12.ama yaklaştın.:)

Ecthelion
18.01.2016, 02:55
o takımda mükemmel bir kordinasyon var neymar bi kişye bassa woooow neymar press yaptı zanneder futboldan anlamayanlar biz ise berbat ötesi oynayan hiçbir taktik sistem kordinasyon uyumu olmayan bir takımız cardozo marin kendini yırtsa press yapsa hiçbişey değişmez aksine hucumda tam biterler o press yüzünden.

takımımız takım olsa sistem uyum koooordinasyon vb tam olsa cardozo sadece beklemesi lazım gol atması için ve marinde beklemesi lazım pas ara pas vb için ama biz takım makım değiliz en berbat oynayan daha doğrusu ne oynadığı belli olmayan amatör bir takımız.

marin cardozo gibi dünya starları bu takımda rezil oldu biraz düşünün.
Takım olgusunu kazanmak için ta en öndekilerden başlaması gerek presin top rakipte iken.Ama bizim ileri 5limiz topu seyrederken herhangi bir maçta galip gelmemiz ekstra işler bakıyor.Bu arada ne Marin ne de Cardozo benim için dünya starı değildir.

memmedaga
18.01.2016, 02:57
memmedaga Abi arkadaş laf olsun torba dolsun denilen insan grubuna ait pek takılmamak gerek :)

eyvallah kardeşim ama yalnız değil çok sevdiğim futboldan anladığı sandığım
bi kardeşim de benzer şeyleri savundu bugün bana

modern futbolda artık takım savunmasına yardım etmiyen oyuncu kaldı mı bilmiyorum

premier league, la liga paketlerim var, bu arkda zaman zaman Mesut'u bile takım savumasında aktif izliyorsunuz

bu arkadaşlar bahsettiği şey 2000'lerin başlarında kaldı

zaman zaman vasat Anadolu takımları yapabilir bilemem nitekim rakip Bursaspor'da en az 10 oyuncu aktif şekilde takım savunmasında rol aldılar

bence bu arkadaşlar savunma ve takım savunması arasında ki farkları dahi bilmiyorlar

ofans oyuncularını modern futbolda takım savunmasına nasıl yardımcı olacağı konusunda fikirleri dahi yok

Kaldı ki Marin'in ofansif performansı fazlasıyla tartışılır...

Manu61
18.01.2016, 03:00
akıl yaşta değil baştadır.tanışıyoruz zaten hepimizbmn gemisindeki trabzonspor sevdalılarıyız yetmezmi.

halı saha demişken messi ile karşılaşma olur seninle karşılaşmamız.yiyeceğin çalımların etkisinden 6 ay çıkamassın.:)

Ronin bunlar çok iddialı sözler :)

61ronin61
18.01.2016, 03:01
Takım olgusunu kazanmak için ta en öndekilerden başlaması gerek presin top rakipte iken.Ama bizim ileri 5limiz topu seyrederken herhangi bir maçta galip gelmemiz ekstra işler bakıyor.Bu arada ne Marin ne de Cardozo benim için dünya starı değildir.

bunlar silinicek ama aslında çok faydalı şeyler yazıyorum yazık olucak yazdıklarıma.

bilmediğin şeyi sana söyleyeyeim renkdaşım takım olgusu uyum demektir.paslaşma gözü kapalı paslaşma demektir(barcelona gibivb..)önden pres mres diye bişey yoktur takım olgusu varsa karşı takım zaten oynayamaz ve sen yapacağın paslaşmalarla onları maymuna çevirir gardını düşürürsün yoksa delidana gibi koşma press filan hikayedir.

bak ileri5 limiz topu seyrederken demişsin zaten bende aynı şeyidiyorum biz takım makım değiliz uyum kordinasyon sistem taktik hiçbişey yok bu takımda zaten sıralamadaki yerimizde bunu gösteriyor.

cardozoyu dünya starı görmeyen bir kişi futbolu bence bilmiyordur.yani renkdaş sen futbolu bilmiyorsun.

memmedaga
18.01.2016, 03:02

özgüven patlaması yaşadığını düşünürsek yaşın hala genç

diyorum ya gel bir bmn halı saha maçına

senin hakkında ki dedikodular da bitmiş olur

tröll
kuş
veled

hakkında denmedik şey bırakılmadı ama büyük ölçüde sebebi sensin

memmedaga
18.01.2016, 03:03
edit

Ecthelion
18.01.2016, 03:04
memmedaga Abi haklısın sana katılıyorum.Hatta bunun yakın zamanda ki en büyük örneği 2014 Almanya-Brezilya Dünya Kupası maçıdır.Brezilya takım olarak Neymar'ın eline bakıyordu neredeyse turnuva boyunca;ama Almanya takım kurgusuyla onları o gün sahaya gömdü.

61ronin61
18.01.2016, 03:05
özgüven patlaması yaşadığını düşünürsek yaşın hala genç

diyorum ya gel bir bmn halı saha maçına

senin hakkında ki dedikodular da bitmiş olur

tröll
kuş
veled

hakkında denmedik şey bırakılmadı ama büyük ölçüde sebebi sensin

sıkıntı yok ben ne olduğumu biliyorum.yazdıklarımı takip et bence önemli şeyler yazıyorum her başlıkta.beni engellemişsin galiba senin için büyük kayıp renkdaş.:)

Ecthelion
18.01.2016, 03:06
61ronin61 Merak ediyorum o egon ağırlık yapmıyor mu sende??

61ronin61
18.01.2016, 03:06
Ronin bunlar çok iddialı sözler :)

valla gerçekler:)

61ronin61
18.01.2016, 03:07
@61ronin61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=24730) Merak ediyorum o egon ağırlık yapmıyor mu sende??

egom sıfırdır .ama bence sen tarafsız ol dürüst ol .bak bana yazılanlara ve öğle değerlendir benim cevaplarımı.

61ronin61
18.01.2016, 03:08
@61ronin61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=24730) Merak ediyorum o egon ağırlık yapmıyor mu sende??

istersen sana trool veled filan diyim bakalım bana ne yazıcaksın.

memmedaga
18.01.2016, 03:18
sıkıntı yok ben ne olduğumu biliyorum.yazdıklarımı takip et bence önemli şeyler yazıyorum her başlıkta.beni engellemişsin galiba senin için büyük kayıp renkdaş.:)

he kardeşim he, bak yine yemedi bi tarafın ortaya çıkmaya

bak bir maça falan gel biletin benden

kahvaltıya gel, oturuma gel, evine kadar bırakırım seni korkma.

senin gibi tröller ya yaşından dolayı saçmalıyorlar yada kafa olarak büyüm-ediğinden

akıl elbet baştadır, mesela Berke kardeşimin yazma konusunda eline su dökemem, benden 14 yaş küçük

azıcık efendi ol şurada, işin gücün sağa sola laf yetiştirip yok bilmiyorsun etmiyorsun beni takip edin demek

Adamsan,delikanlıysan çağrıma cevap ver katıl herhangi bir etkinliğe özellikle her hafta yaptığımız halı saha maçına beklerim,

yada köşende efendi efendi sınırları zorlamadan yaz

Ecthelion
18.01.2016, 03:18
bunlar silinicek ama aslında çok faydalı şeyler yazıyorum yazık olucak yazdıklarıma.

bilmediğin şeyi sana söyleyeyeim renkdaşım takım olgusu uyum demektir.paslaşma gözü kapalı paslaşma demektir(barcelona gibivb..)önden pres mres diye bişey yoktur takım olgusu varsa karşı takım zaten oynayamaz ve sen yapacağın paslaşmalarla onları maymuna çevirir gardını düşürürsün yoksa delidana gibi koşma press filan hikayedir.

bak ileri5 limiz topu seyrederken demişsin zaten bende aynı şeyidiyorum biz takım makım değiliz uyum kordinasyon sistem taktik hiçbişey yok bu takımda zaten sıralamadaki yerimizde bunu gösteriyor.

cardozoyu dünya starı görmeyen bir kişi futbolu bence bilmiyordur.yani renkdaş sen futbolu bilmiyorsun.
Bunu yazan insanın egom yok sözüne nasıl güvenilir?Bir insanın faydalı şeyler yazıp yazmadığına kendisi değil onu okuyanlar karar verir.Ama bu narsist ve tutarsız yorumların seni üyeler gözünde trol olarak nitelendirmelerine yol açmış.Dürüst ve tarafsız gözlemim bu şekilde beğenirsen:)

61ronin61
18.01.2016, 03:22
he kardeşim he, bak yine yemedi bi tarafın ortaya çıkmaya

bak bir maça falan gel biletin benden

kahvaltıya gel, oturuma gel, evine kadar bırakırım seni korkma.

senin gibi tröller ya yaşından dolayı saçmalıyorlar yada kafa olarak büyüm-ediğinden

akıl elbet baştadır, mesela Berke kardeşimin yazma konusunda eline su dökemem, benden 14 yaş küçük

azıcık efendi ol şurada, işin gücün sağa sola laf yetiştirip yok bilmiyorsun etmiyorsun beni takip edin demek

Adamsan,delikanlıysan çağrıma cevap ver katıl herhangi bir etkinliğe özellikle her hafta yaptığımız halı saha maçına beklerim,

yada köşende efendi efendi sınırları zorlamadan yaz

peki.

memmedaga
18.01.2016, 03:22
Bunu yazan insanın egom yok sözüne nasıl güvenilir?Bir insanın faydalı şeyler yazıp yazmadığına kendisi değil onu okuyanlar karar verir.Ama bu narsist ve tutarsız yorumların seni üyeler gözünde trol olarak nitelendirmelerine yol açmış.Dürüst ve tarafsız gözlemim bu şekilde beğenirsen:)

ula şaka maka adamı tröllüyor bu uşak

oturmuş cevab yazmışız kardeş ;)

61ronin61
18.01.2016, 03:23

yine dürüst olamadın:)

61ronin61
18.01.2016, 03:23

eeesen sabahtan beri cevap yazmıyorsun sevgili renkdaşım:)

Ecthelion
18.01.2016, 03:24

Abi sorma kara delik gibi istemeden içine çekiliyorsun :D

memmedaga
18.01.2016, 03:26
eeesen sabahtan beri cevap yazmıyorsun sevgili renkdaşım:)

peki ronin kardeşim peki bak söz rep vereceğim sana derdin rep biliyorum

bana bulaşma olurmu

61ronin61
18.01.2016, 03:28
hepinizi seviyorum renkdaşlarım .sakın üzülmeyelim karamsarlık umutsuzluk içine girmeyelim .yeni sezonda herşey mükemmel olucak diye ümit ediyorum.bu sezonda maçlardan sonra karalar bağlamaya gerek yok.bu sezon çoktan bitti bizim için.herkese iyi geceler.

kartal61
18.01.2016, 03:45
Sadı Hocanın gorevıne derhal son verılmelı tekrardan altyapının basına geçsın.Sadı hoca basındayken altyapıdan bır sey olmaz dıyenler var ama Muhammed Besır,Abdulkadır gıbı yıldızlar çıkardı altyapı.Muahammedı geçtım Abdulkadır uefa ya bıle konu oldu ve suanda bır çok kulup tarafından ızlenıyordur.Fızıgını gelıstırıp mental açıdanda gelısırse iş yapar.Ayrıca altyapının kazandıgı sampıyonluklar var.Tabı altyapı hocalıgıyla a takımı çalıştırmak bır degıl.O yuzden altyapının basına donsun.

Cavanda Mbıa lıgın basında çok ıyıydıler.Sonra dususe geçtıler.Bence takımda hala bırlık beraberlık yok.Yenı yonetım hala etkısını takıma gosteremedı.Oyuncular bası bos.Yoksa bu adamlar o kadar bos degıl.

Lıgın basında ıyı gıderkende aslında o kadar ıyı oynamıyorduk.Sota takımı oturtamamıstı.Uygulaması çok zor taktıkler denıyordu ve bır sekılde kazanıyorduk.Hakem hatalarının etkısıyle oda patladı.

Ama bu kadarınada artık yeter.Lıgın sıradan takımları halıne geldık.Deplasmandakı hıc bır maça favorı çıkmıyoruz.Su takımdan acılen yusuf,erkan,ozer,soner,ıshak,douglas,fatıh,denızın yollanması lazım.Oynamasınlar daha ıyı bence

Sefer A.
18.01.2016, 03:48
ülsubu yanlis olabilr, agir da yazmis olabilir, benim de hosuma gitmedi açikçasi
ama ronin'in pres konusunda yazdiklarinin çoguna katiliyorum
Üst düzey takimlarin yaptigi sahada dogru sekilde yerlesmek, pres falan degil...
Silva Neymar yazanlar oldu, ben bunlarin pres yaptigini görmedim, onlar sahte pres, bizimkiler de yapiyor... ama bizimkiler sahaya yerlesmesini bilmiyor ki, isterse Matuidi gibi pres yapsinlar yine ise yaramaz...
geri dönüslerimiz agir, topun arkasina geçemiyoruz, öne geçtikten sonra sonuç nasil korunur bilmiyoruz falan bunlar tamam dogru
Ama pres konusunda Marin Cardozo Mehmet bunlardan pres beklemek saçma, Cardozo yapiyor ara sira üstelik...
Ama sahada yerlesmesini alan kapatmasini bilseler yeter, ama o da yok...
Yoksa 2010-2011'de, Jàjà oynarken, hatta bazen onunla birlikte Yattara oynarken, orta sahanin gerisine bile gelmiyordu bunlar, eee iyi sonuç almamiza engel miydiler ?? hücumda öyle tehdittiler ki rakip sahasindan çikamiyordu, biz de fazla tehlike görmüyorduk kalemizde...
Simdi diyeceksiniz gol atmada skintimiz yok, savunmamiz kötü,,, hayir sadece o degil mesele, çünkü o zamanlar hücum oyuncularimiz topu saklamasini biliyordu Umut hariç, ama simdi Cardozo top tutamiyor Mehmet faul aliyordu artik onu da almiyor, Erkan geri pastan baska bir sey yaptigi yok topu korusa bile rakibe tehdit 0, Yusuf vasat, Özer vasat, Marin eh iste... bunlari toplasan saglam Jàjà etkisi yapmaz, yalan mi ??
Bundan sonra alacagimiz golcüler de eskiden yazdigim isimler gibi olmali, tek basina alip götürüp gol atabilecek adamlar olmali, Mitroglou Gignac gibi olmali, olmadi Papiss Cissé gibi olmali...
Nedir bu yaa, topçu aliriz "beslersek is yapar" "orta kesersek is yapar" "topu sag ayaginin bas parmagina versek gol atar" "4-4-2 oynarsak is yapar" eeee yeter daaa, bir kere de "abi bu adam yetenekli istedigin taktikle oyna her zaman kendi basina 1 2 firsat yaratip gol firsati yakalayabilecek topçu" diyebilecegimiz birini alalim daaa aaaaa kafayi yiyecem yaaa senelerdir ayni fuzuli adamlar yok varis yok yatabare yok endoye yok zikkimin kökü

61ronin61
18.01.2016, 04:03
ülsubu yanlis olabilr, agir da yazmis olabilir, benim de hosuma gitmedi açikçasi
ama ronin'in pres konusunda yazdiklarinin çoguna katiliyorum
Üst düzey takimlarin yaptigi sahada dogru sekilde yerlesmek, pres falan degil...
Silva Neymar yazanlar oldu, ben bunlarin pres yaptigini görmedim, onlar sahte pres, bizimkiler de yapiyor... ama bizimkiler sahaya yerlesmesini bilmiyor ki, isterse Matuidi gibi pres yapsinlar yine ise yaramaz...
geri dönüslerimiz agir, topun arkasina geçemiyoruz, öne geçtikten sonra sonuç nasil korunur bilmiyoruz falan bunlar tamam dogru
Ama pres konusunda Marin Cardozo Mehmet bunlardan pres beklemek saçma, Cardozo yapiyor ara sira üstelik...
Ama sahada yerlesmesini alan kapatmasini bilseler yeter, ama o da yok...
Yoksa 2010-2011'de, Jàjà oynarken, hatta bazen onunla birlikte Yattara oynarken, orta sahanin gerisine bile gelmiyordu bunlar, eee iyi sonuç almamiza engel miydiler ?? hücumda öyle tehdittiler ki rakip sahasindan çikamiyordu, biz de fazla tehlike görmüyorduk kalemizde...
Simdi diyeceksiniz gol atmada skintimiz yok, savunmamiz kötü,,, hayir sadece o degil mesele, çünkü o zamanlar hücum oyuncularimiz topu saklamasini biliyordu Umut hariç, ama simdi Cardozo top tutamiyor Mehmet faul aliyordu artik onu da almiyor, Erkan geri pastan baska bir sey yaptigi yok topu korusa bile rakibe tehdit 0, Yusuf vasat, Özer vasat, Marin eh iste... bunlari toplasan saglam Jàjà etkisi yapmaz, yalan mi ??
Bundan sonra alacagimiz golcüler de eskiden yazdigim isimler gibi olmali, tek basina alip götürüp gol atabilecek adamlar olmali, Mitroglou Gignac gibi olmali, olmadi Papiss Cissé gibi olmali...
Nedir bu yaa, topçu aliriz "beslersek is yapar" "orta kesersek is yapar" "topu sag ayaginin bas parmagina versek gol atar" "4-4-2 oynarsak is yapar" eeee yeter daaa, bir kere de "abi bu adam yetenekli istedigin taktikle oyna her zaman kendi basina 1 2 firsat yaratip gol firsati yakalayabilecek topçu" diyebilecegimiz birini alalim daaa aaaaa kafayi yiyecem yaaa senelerdir ayni fuzuli adamlar yok varis yok yatabare yok endoye yok zikkimin kökü

mükemmel.2 nokta hariç.

1. si cardozonun top tutamaması olayı cardozo top tutmayacak zaten takım takım gibi oynayacak ona gollük pas atıcak ve oda yazıcak yaa bi kişide desin ki kardozo kötü golcü diyemez neden çünkü değil.takım top oynamıyorki cardozoya gollük pas atamıyorki hatta şunu diyim bu kadar barbat bir takımda cardozonun attığı gol sayıusı dünya rekorudur.(artı ekici pas atmıyor ona)bide neden forvet top tutusun ki forvete etıcan oda yazıcak tabi top oynamayı becerebiliyorsan.cardozo bieşimdiye kadar gelmiş geçmiş en üst düzey golcüdürama işte hoca diyelim iho diyelim şu bu diyelim garibim doğru dürüst oynayan bir takımda oynayamadı hayatının en kötü takımında ve şartlarında oynadı.yoksa süper ligin en süper ve birinci sıradaki forvetidir.düşünüyorumda bjk süper oynuyor bi maçta 20 pozüsyona giriyor oda en az eğer cardozo bjk de olsaydı abartmıyorum en az 50 atardı bir sezonda.

2. konu üslubum .sevgili renkdaşım ben kimseye karşı kırıcı abartılı konuşmuyorum sende görmüyormusun bana veled trool diyorlar yada başka aşağılayıcı sözler söylüyorlar şimdi ben sert mi tersmi konuşuyorum yani en mükemmel uslubla ağzımı bozmadan cevap yazıyorum.biraz empati yapalım yada yap sana birisürekli trool veled şu bu dese nasıl cevap veriridin yada nasıl bir uslub takınırdın.

selcuk
18.01.2016, 04:04
cok seyler yazilip cizildi
herseyde tabiiki bi dogruluk var
ama %99 arkadas 2010 öncesi futbolunda halen

pres olsun, set oyunu olsun, kompakt olsun, kotra...

ne oynarsak oynayalim belimiz kiran hep ayni sey

stoperimizle forvetimizin arasindaki mesafe ortalama 63 metre
bu takim 123 kilometre kosdugu maclar oldu, kimse kondisyon kötü demesin
10 60 metrelik depar ileri atip 10 tanede defansa atarsan toplamda sadece 1oo km mesafe kossanda yorulursun
at degil bunlar

presmis, coskumus.....
bunlar sonraki problemler
önce bir oyun planimiz olsun 21. yüzyila uygun

roninmisin caglarmisin...
lütfen alintilama
uyumaya calisacam

Sefer A.
18.01.2016, 04:13
mükemmel.2 nokta hariç.

1. si cardozonun top tutamaması olayı cardozo top tutmayacak zaten takım takım gibi oynayacak ona gollük pas atıcak ve oda yazıcak yaa bi kişide desin ki kardozo kötü golcü diyemez neden çünkü değil.takım top oynamıyorki cardozoya gollük pas atamıyorki hatta şunu diyim bu kadar barbat bir takımda cardozonun attığı gol sayıusı dünya rekorudur.(artı ekici pas atmıyor ona)bide neden forvet top tutusun ki forvete etıcan oda yazıcak tabi top oynamayı becerebiliyorsan.cardozo bieşimdiye kadar gelmiş geçmiş en üst düzey golcüdürama işte hoca diyelim iho diyelim şu bu diyelim garibim doğru dürüst oynayan bir takımda oynayamadı hayatının en kötü takımında ve şartlarında oynadı.yoksa süper ligin en süper ve birinci sıradaki forvetidir.düşünüyorumda bjk süper oynuyor bi maçta 20 pozüsyona giriyor oda en az eğer cardozo bjk de olsaydı abartmıyorum en az 50 atardı bir sezonda.

2. konu üslubum .sevgili renkdaşım ben kimseye karşı kırıcı abartılı konuşmuyorum sende görmüyormusun bana veled trool diyorlar yada başka aşağılayıcı sözler söylüyorlar şimdi ben sert mi tersmi konuşuyorum yani en mükemmel uslubla ağzımı bozmadan cevap yazıyorum.biraz empati yapalım yada yap sana birisürekli trool veled şu bu dese nasıl cevap veriridin yada nasıl bir uslub takınırdın.

1. Haklisin, katiliyorum, hatta Cardozo'yu severim satilmasini da pek istemem... ama onun yerine onun gibi gol atabilen ama az hareketli biri olsa çok daha iyi olur,,, Gignac olsaydi Mitroglou olsaydi çok daha iyi olurdu, hatta birlikte de oynayabilirlerdi... yani Ndoye Waris Yatabare gibi fuzuli heriflere para harcayacagimiza Gignac için bastirsaydik su an Cardozo Gignac M.Besir 3lüsü golcülerimiz olsaydi ne M.Demir için 3m€ falan isteyen Antep'le, ne de Yatabare'yi Ndoye'yi oraya buraya kiralamak için bir tarafimizi yirtardik... ama simdi iste bu saydigim fuzuli islerle ugrasiyoruz, sene sonu gelecekler hepsi bizim topçumuz hâlen daha... Yatabare zaten Fransa'da da iyi degil, 2 3 golü ya var ya yok... attiklari da bos kale fuzuli goller
Cardozo var, beceriksiz Deniz var, yavas diyebilecegimiz ve dahaden tecrübesiz olan Muhammet var... Gignac olsa Mitroglou olsa ya da siyahi topçu ama aldiklarimizdan 3 kat iyi olan Papiss Cissé olsa çok çok daha iyi durumda olurduk... sen dandirik ya da çok agir golcülerle sahaya çikarsan, Sivok senin kalende gol arar, rezil olursun... ben takim olamasak da arada bir sapkadan tavsan çikartabilecek topçu istiyorum, Cardozo bunu bazen yapiyor gibi niye çünkü dogru yerde bitiyor tek vurusla golü atiyor, onun haricinde biraz baski yedi mi bitti kilitleniyor... alin su takima topu alip 25metreden sallayip gol atabilecek adam yaa, biktim arkadas "beslersek gol atar" dedigimiz adamlari almaktan, hep ayni hatayi yapiyoruz akillanmak bilmiyoruz

2. birçok kisi troll mroll diyorsa vardir bir sey, yani biraz da kendinde ara suçu, yoksa ben de sinirlenirim falan ama o baska mesele,,, biraz kendinde aramak lazim suçu yeri geldiginde

61baron61
18.01.2016, 05:37
bundan bi kac sene öncesine Kadar hastasiydim trabzonsporun , hasta numarasina yatar isten kacardim
artik bana takilan arkadaslarima bile trabzonsporu savunasim gelmiyo nedense ...
bugün bursaya yenilmisiz umrumda bile diil yensek nolcakti ki sanki ...
hic hevesim kalmadi , hic tadi tuzu yok ...yeni yapilan stadimizi hic anmak istemiyorum ,
maclarda seyir zevki yok , tribünler bos , hakemler zaten bi acayip ,,zaten bizi seven yok

biz zoru secmisiz hayatimdada hep zorlari secmisimdir zaten ...hic birsey zevk vermiyo artik
haftaya derbi var umrumda bile diil ...derbiye bakmis olmak icin izlicem ...mac baslamadan son düdük calana Kadar bi heycan bi kalp carpintisi olurdu

kocaman bir 0

hyasin61
18.01.2016, 08:01
O degilde biz bir macta 2-0 geri dusmus olsak taraftarimiz Bursa taraftarinin yaptigini yaparmiydi adamlar oynatti oyuncularini onlarin coskusu sahadaki oyuncularin ruhuna yansidi resmen.

bordo61
18.01.2016, 08:11
Eskiden sivas forumuna girip, milleti trolleyen bu forumdan arkadaşlar vardı , bu ronin fln da fb'li olabilir , dikkat edin :)

Ben yaşının ergenlik seviyesinde olduğunu düşünmüyorum, muhtemelen yaşı 18 den büyük ama ne eğleniyorum havası yapıyor.

Faik Yılmaz
18.01.2016, 08:22
Profesyonelliklerini sadece transfer taksitlerini alırken hatırlayan reziller takımdan bir an önce gönderilmeli....

Başka çare yok.....

HOPA'LI TS'Lİ
18.01.2016, 08:23
Şu haftaya galibiyetin verdiği mutlulukla başlamak vardı

Oysa yağmurlu soğuk günde TS ne güzel de başlamıştı 7 dakikada

Sonrasını hatırlamak istemiyorum bir daha

BJK maçı da çok zor, Akhisar da

Zor günler bizi bekliyor

Tek çare kupa

HOPA'LI TS'Lİ
18.01.2016, 08:25
Bu sezon Zivas, Satılmışşehir ve Mersin İY gibi şikeci-teşvikçi takımlar düşerse tadından yenmez.

CEMEFKER
18.01.2016, 08:36
Gazeteler pansuman tedavisine başlamış...

"Böyle penaltı verilmez"....tarzı bir sürü başlık, açıklama, yorum...

Bursaspor'un penaltıya kadar 3-4 tane "faulu teğet geçen" pozisyonlardan penaltı çıkarmaya çalıştığı doğrudur...Ve bu pozisyonların çoğunda stoper mevkiinde sırıtan Mbia hep başroldeydi...

Sercan'ın penaltı pozisyonunda çekme var ve Sercan da bunu fırsat bilip kendini yere bırakmış. Bu da doğru . Mbia çekerek faullü hareket yapmış, rakibin dengesini değiştirmişse iş bitmiştir.

Yorum yaptığı, çıktığı kanalın suyundan içen eski tüfek hakemlerin bu yamanma derdi nedir ?

(Not: Son birşey. Bu eyyam denilen şey sahaiçi kadar sahadışı da olduğu müddetçe türk futbolunda bu sancı hep devam edecek....)

CEMEFKER
18.01.2016, 08:44
Takım 2 farklı öne geçtiği maçta bile bana "ümit vermiyor , hatta korku salıyorsa " takımın ne halde olduğu çok açık. Ve bu durum birçok taraftar içinde dünki maçta aynıydı....

Oyunu tutup, soğutacak tecrübeli (büyük turnuva maçları, milli maçlar, avrupa tecrübesi) Mbia, Cavanda, Ekici, Erkan, Marin, Cardozo...hiçbiri çıkıp "sahadışındaki olmayan teknik adamlığı" üstlenip oyuna müdahil olamadı. Bursa'nın dalga dalga geldiği (daha doğrusu orta saha yokları oynadığından) sırada Mbia'nın stoper bölgesinde harcanması nedeniyle asıl bölgesi ön libero tabir edilen bölgedeki görevini üstlenmeyi ( kendisi bizzat olmasa dahi yatkın birini o bölgeyi tutmaya yönlendirmediler) akıl edemediler...

Aslında akıl ettiler/edebilirlerdi....Takım komple dumura uğramış vaziyette ve bananecilik hakim olmuş...İlerde topu ayağında bulan TV8 Veteran mücadelesinde maçlar gibi yağma Hasan'ın böreğini bulmuş gibi har vurup harman savurdular..

İyi de bu gidişat devam edecekse YENİ YÖNETİM NİYE SEÇİLDİ...??

Faik Yılmaz
18.01.2016, 08:46
Sorun orta sahada.....

Bir sürü Paşamız var..... Lakin savaşacak askerimiz yok.....

eMR3
18.01.2016, 08:53
Bizde bir huy vardır karşı takımdan bir oyuncunun çok affedersiniz bir yerlerini kaldırma huyu..O günün şanslısı, değeri beş para etmez ikinci lig topçusu Sercan'dı. Biz çok yaparız bunu hatırlayın bir çok örneği vardır senede total golü 2 yi geçmeyen oyuncuları maçta bir çalım yedirip, iki sut çektirip, hem kendisinin gaza gelmesine hemde onun seyirciyi costurmasını sağlarız. Dünün talihlisi Sercan, Karabükte her zaman cansıkan ilkyarıda da Konya'da Traore, Eskişehir'de Ömer Şişmanoğlu, İBB'de Mahmut Tekdemir, Doka ve Chibuike ve benzeri...

İçime en çok oturan maçı kaybetmekten çok bunlar olmuştur mesela dün Sercan gibi seviyesi düşük bir oyuncunun halısahada çalım atar gibi çalım atması, Gol atması ve yüzündeki o anlamsız çirkef ifade. Şunlara müsade etmeyin lütfen . Trabzonspor'u kendilerinin çıkış maçı olarak görmesinler. Trabzon'a şansım tutuyor demesinler...

Doğan BULAT
18.01.2016, 09:06
2-0 dan maç veren bir takımız.. Neyin hesabını yapıyoruz ki? Ne durumda olduğumuz belli.. Takımı 2-0 geriye geçmiş Bursanın Taraftarını gördünüz dimi? Hakemi nasıl etki altında alıyorlar.. Trabzonda Bursa 2-0 öne geçse taraftarlar bizim futbolculara sövmekten başka bişey bilmezler.. Haa bu arada 20 gündür takıma forvet almayan yönetime de selam olsun. Feda Vefa derken bizim takım vefat etti de haberimiz yok..

Turgay Atalay
18.01.2016, 09:10
2-0 dan maç veren bir takımız.. Neyin hesabını yapıyoruz ki? Ne durumda olduğumuz belli.. Takımı 2-0 geriye geçmiş Bursanın Taraftarını gördünüz dimi? Hakemi nasıl etki altında alıyorlar.. Trabzonda Bursa 2-0 öne geçse taraftarlar bizim futbolculara sövmekten başka bişey bilmezler.. Haa bu arada 20 gündür takıma forvet almayan yönetime de selam olsun. Feda Vefa derken bizim takım vefat etti de haberimiz yok..
Şu taraftar olayını bir geçin, bizdeki ruhsuzları taraftar eliyle itse koşmaz. Büyük takımsan maç 2-0 iken rakip taraftar baskısını öyle bir lehine çevirirsin ki, ne rakip ne hakem ne de rakip taraftar ne olduğunu anlamaz. Takım leş leş leş, ölü adamı levyeyle dürtsen uyandıramazsın.

lazzz61
18.01.2016, 09:15
m bia ve cavanda.

Hamdi Kalaycı
18.01.2016, 09:17
Takım 2 farklı öne geçtiği maçta bile bana "ümit vermiyor , hatta korku salıyorsa " takımın ne halde olduğu çok açık. Ve bu durum birçok taraftar içinde dünki maçta aynıydı....

Bu cümlenize olduğu gibi katılıyorum. Dün bu twiti 2-0 öne geçer geçmez attım. Hiç ümitlenmedim maçı alırız diye.
http://i.hizliresim.com/zrM7y7.png

İ. SARAL
18.01.2016, 09:19
Dün Muhammet YILMAZ'la maçı beraber izledik. Maç başı ikimizde şok olduk. Takım iyi pas yapıyor ve 2 tane gol bulunca Allah Allah ne oluyor dedik. Muhammet "tamam maç bizim artık dedi" ben ise; "Biz hayatta böyle kolay kazanamayız daha çok şeyler olur" dedim ve dememe kalmadı bizimkiler saçmalamaya başladı. Rakip bekler akın akın bindirme yaparken Erkan, Ekici ve Marin (diğer 2'sinden daha çok geriye geliyor) geriye hiç yardım etmiyorlar bu nedenle orta saha ve defans berbat gözüküyordu. Bunu ben televizyon başında rahatlıkla görürken, kulübedeki şahıs göremiyordu. En uçta da kibar kibar oynayan ve gol vuruşundan başka hiç bir artısı olmayan bir Cardozo olunca rakip TV8 halı saha turnuvası kıvamında her atakta tehlike yaratmaya başladı. 2-1 olunca bu maç gitti dedim Muhammet yine inanmadı 2-2 olunca o da yavaştan huylanmaya başladı. İlk yarı bittiğinde konuşurken maçı 4-2 Bursa alacak ve kazma oğlu kazma Sivok bile bize gol atacak dedim. Çünkü her duran top tehlike oluyor, bizim futbolcular adam tutmayı bile İSTEYEREK YAPMIYORLAR, yalandan adamın yakınında duruyorlar. Serdar Aziz, Sivok, Sercan gibi futbolcu olmaları bile mucize olan yetenek fakirlerini bizim karaktersizler yıldız yaptı, haftaya bunların hepsi nal toplar. Bize karşı oynayan her rakip Barça, her oyuncu yıldız oluyor. Çünkü karşıda Trabzonspor yok. Karaktersizler ordusu, çıtkırıldım, pısırık bir takım demeye utandığım bir oluşum var. Yazık bize bu karaktersizlere güvenip maça gidiyoruz, bir şeyler bekliyoruz. Kenarda duran şahıs oyundan o kadar memnun ki son oyuncu değişikliğini bile YAPAMIYOR. Hırstan sağa sola saldıran, takım arkadaşlarına kızan ADAMLAR istiyorum takımda.

İ. SARAL
18.01.2016, 09:19

Aynen durum bu.

UĞUR DURTAŞ
18.01.2016, 09:20
Sorun orta sahada.....

Bir sürü Paşamız var..... Lakin savaşacak askerimiz yok.....

Faik Bey;

Aylardır,yıllardır bu paşalardar bahsediyorum.
ama bazı arkadaşlarımız bu durumdan rahatsız değiller,
futboldan anladıklarını zannediyorlar...
bunun savaşını veriyorlar,
marin,ekici,erkan vs bunlar defans yapmak içinmi alındı diyorlar...
hucüm yapmaları için alındı diyenler var,
bizler bu düşünceyle daha uzun yıllar yerimizde saymayız,süratla geriye gideriz
şimdi olduğu gibi,
anlayışa bak,
marin,ekici,erkan,cardozo birde bunlara okay,mabia veya aytaç birini ileride kaldığını düşün,
rakip atak yaparken rakibin peşinden kim koşacak,
bu paşalar kıçlarını kaldırmıyor.
bencillikleri üst düzeyde..
bizler 2-0 değil 4-0 önde başlasak dahi
bu oyun anlayışıyla daha çok rezil oluruz.
kişiliğinden yoksun insanlar.

İ. SARAL
18.01.2016, 09:21

Tamam pres yapmasın da bari top saklasın, arkadaşlarına duvar olsun, rakip defansı biraz rahatsız etsin. Adam HİÇ BİR ŞEY YAPMIYOR.

UĞUR DURTAŞ
18.01.2016, 09:26
bu yazıyı hafta içi yazmıştım.
özellikle ekiciye dikkat çekmiştim.
Bursa yeni stadında ilk resmi maçını bizle oynuyacak.
batalla yın gelişiyle küsmüş taraftarını kazandı.
bu demek oluyor ki stadda ciddi bir seyirci olacak.
ikinci yarının ilk maçı
sol bek ve golcü haala alınmadı,cardozo geç geldi..
bjk maçına taraftarımızın gelmesi ve moral için bursa da yenilmememiz gerekiyor.
**
yağtığı iyi ortalar,şutlar ve frikikler dışında ekici nin sahada yararlı işler yaptığını düşünmüyorum.
çoğu pozisyonda uygun pozisyondaki arkadaşına pas vermek yerine ya çalım yada şut çekiyor.
ekicinin bize geldiği günden bugüne kadar,
adana maçında sonerin, m.beşire atmış olduğu pas tarzında
pas verdiğini net olark hatırlamıyorum.
ekici bencilliği bıraksa golcülerimize çok gol attırır
ama çalım ve şut sevdası düzünden gol atamıyoruz.
huylu huyundan vazgeçmez bursa maçında neler yaptığını dikkatlice izleyelim.
**
inşallah gülen taraf oluruz.

lazzz61
18.01.2016, 09:28
cavanda sabote etti zaten rahat ol ben dun macı ızlerken bunu net bı sekılde gordum ozelıkle 2 -3 pozısyonda resmen gel benı gec dedı adama pardon adam dedım sercana

HOPA'LI TS'Lİ
18.01.2016, 09:30
Maç öncesi röportajında Sadi’nin gülerek, 6 kez şampiyon olmuş Trabzonspor ile 1 kez şampiyon olmuş Bursaspor’un maçı, plaka gibi oldu demesi beni çıldırttı.

Faik Yılmaz
18.01.2016, 09:33
Faik Bey;

Aylardır,yıllardır bu paşalardar bahsediyorum.
ama bazı arkadaşlarımız bu durumdan rahatsız değiller,
futboldan anladıklarını zannediyorlar...
bunun savaşını veriyorlar,
marin,ekici,erkan vs bunlar defans yapmak içinmi alındı diyorlar...
hucüm yapmaları için alındı diyenler var,
bizler bu düşünceyle daha uzun yıllar yerimizde saymayız,süratla geriye gideriz
şimdi olduğu gibi,
anlayışa bak,
marin,ekici,erkan,cardozo birde bunlara okay,mabia veya aytaç birini ileride kaldığını düşün,
rakip atak yaparken rakibin peşinden kim koşacak,
bu paşalar kıçlarını kaldırmıyor.
bencillikleri üst düzeyde..
bizler 2-0 değil 4-0 önde başlasak dahi
bu oyun anlayışıyla daha çok rezil oluruz.
kişiliğinden yoksun insanlar.

.............................

HOPA'LI TS'Lİ
18.01.2016, 09:34
Abi Özere herkes kızıyor ama akşam Özer çıktıktan sonra bütün orta sahayı rakibe verdik....

TEM karayolu gibi kullandılar rahatça geçtiler orta sahayı.....

Özer kadroda yoktu, maç öncesi sakatlandı.

katre-i.matem
18.01.2016, 09:38
Penaltı pozisyonu forumda tartışılmıyordur heralde. Hakemin gözüne sokarak çekersen hakemde o penaltıyı çalar. Bence tartışılması gereken 2 kişi sıkıştırmışken ve arkadan 3. oyuncu gelirken neden çekiyorsun ?

Ve Cavanda. Ben tahammül edemiyorum böyle umursamaz adamlara. İnsan işini yaparken ciddi yapacak nedir bu vurdumduymazlık. Ağzının üstüne terlikle vurasım geliyor bazen.

Faik Yılmaz
18.01.2016, 09:40
Özer kadroda yoktu, maç öncesi sakatlandı.

oh sorry.......... :)

Attila Durmuş
18.01.2016, 09:45
Bizde bir huy vardır karşı takımdan bir oyuncunun çok affedersiniz bir yerlerini kaldırma huyu..O günün şanslısı, değeri beş para etmez ikinci lig topçusu Sercan'dı. Biz çok yaparız bunu hatırlayın bir çok örneği vardır senede total golü 2 yi geçmeyen oyuncuları maçta bir çalım yedirip, iki sut çektirip, hem kendisinin gaza gelmesine hemde onun seyirciyi costurmasını sağlarız. Dünün talihlisi Sercan, Karabükte her zaman cansıkan ilkyarıda da Konya'da Traore, Eskişehir'de Ömer Şişmanoğlu, İBB'de Mahmut Tekdemir, Doka ve Chibuike ve benzeri...

İçime en çok oturan maçı kaybetmekten çok bunlar olmuştur mesela dün Sercan gibi seviyesi düşük bir oyuncunun halısahada çalım atar gibi çalım atması, Gol atması ve yüzündeki o anlamsız çirkef ifade. Şunlara müsade etmeyin lütfen . Trabzonspor'u kendilerinin çıkış maçı olarak görmesinler. Trabzon'a şansım tutuyor demesinler...
+++:alkış:

cakalkerem
18.01.2016, 09:47
hey gidi Trabzonum hey...

!olgun!
18.01.2016, 09:53
Aynen durum bu.

Kac hoca degisti olmuyor olmicakta zaten bu kadro yapilanmasiyla....sadece 1 oyuncuyu kaldirir kadro ozel oyuncu olarak oda forvet arkasi oda sezonluk 12 asisit 10 asist gibi bir performans gostermeli geri kalan savasan ve birazda yetenekleri olan oyuncu olmali kanatsan orta acmayi bileceksin hizin iyi olacak adamda kovalarsan ismi hayrettin bile olsa olur...

İ. SARAL
18.01.2016, 09:57
Kac hoca degisti olmuyor olmicakta zaten bu kadro yapilanmasiyla....sadece 1 oyuncuyu kaldirir kadro ozel oyuncu olarak oda forvet arkasi oda sezonluk 12 asisit 10 asist gibi bir performans gostermeli geri kalan savasan ve birazda yetenekleri olan oyuncu olmali kanatsan orta acmayi bileceksin hizin iyi olacak adamda kovalarsan ismi hayrettin bile olsa olur...

Olmaz takımdaki bütün oyuncular 2,5 milyonluk eşek olmalı.

Ayhan Yüksek
18.01.2016, 10:01
Ne güzel başlamıştı herşey paslaşmalar hızla atağa kalkmalar gelen 2 gol,gerçekten bizmiyiz bu derken sonra herşey normale döndü,2-0 ken bile birçoğumuz Bursa bu maçı çevirir endişesi duyuyorduk takımımızı bildiğimiz için ve öylede oldu,Sercan denen adamı dirilttik,saçmaladıkça saçmaladık,kenardakide izledi maçı sadece her zamanki gibi,hiçbir maçtan ümidim yok,futbol keyfim sıfır,hayırlısıyla kazasız belasız atlatsak şu sezonu.

İ. SARAL
18.01.2016, 10:02
Ne güzel başlamıştı herşey paslaşmalar hızla atağa kalkmalar gelen 2 gol,gerçekten bizmiyiz bu derken sonra herşey normale döndü,2-0 ken bile birçoğumuz Bursa bu maçı çevirir endişesi duyuyorduk takımımızı bildiğimiz için ve öylede oldu,Sercan denen adamı dirilttik,saçmaladıkça saçmaladık,kenardakide izledi maçı sadece her zamanki gibi,hiçbir maçtan ümidim yok,futbol keyfim sıfır,hayırlısıyla kazasız belasız atlatsak şu sezonu.

Her sene 10. haftadan sonra "bu sene bitse de kurtulsak" diyoruz abi :) Bizi bu duruma düşürenler utansın.

Yiğit SARI
18.01.2016, 10:03
Sercan vasıfsızını da adam ettik ya başka bi şey demeye gerek yok. Her sezon gibi keşke bu sezon da bitse hemen

7can61
18.01.2016, 10:05
Uğur Sadıkoğlu yazdığı yazının çoğuna katılsamda, giriş bölümünde yazan "tarihin en iyi kadrosu" büyük hata. Tarihin en iyi kadrosu değil, tarihin en kazık kadrosu olması gerekiyordu. İho transferleri kaptan bildirirken bu gidişat iyi değil, bu herif tüpçünün izinden gidiyor batıracak kulübü diyorduk, hain ilan edildik.

Maalesef bu sene ne kadar maç kazanırsak o kadar iyi. Hedef kümede kalmak olsun, başka hedefimiz olamaz.

Sadi hocaya teşekkür edip takımın başına acilen bir hoca getirilmeli, artık sene sonunu bekleyemeyeceğimizi düşünüyorum...

Badaloğlu
Dün Muhammet YILMAZ'la maçı beraber izledik. Maç başı ikimizde şok olduk. Takım iyi pas yapıyor ve 2 tane gol bulunca Allah Allah ne oluyor dedik. Muhammet "tamam maç bizim artık dedi" ben ise; "Biz hayatta böyle kolay kazanamayız daha çok şeyler olur" dedim ve dememe kalmadı bizimkiler saçmalamaya başladı. Rakip bekler akın akın bindirme yaparken Erkan, Ekici ve Marin (diğer 2'sinden daha çok geriye geliyor) geriye hiç yardım etmiyorlar bu nedenle orta saha ve defans berbat gözüküyordu. Bunu ben televizyon başında rahatlıkla görürken, kulübedeki şahıs göremiyordu. En uçta da kibar kibar oynayan ve gol vuruşundan başka hiç bir artısı olmayan bir Cardozo olunca rakip TV8 halı saha turnuvası kıvamında her atakta tehlike yaratmaya başladı. 2-1 olunca bu maç gitti dedim Muhammet yine inanmadı 2-2 olunca o da yavaştan huylanmaya başladı. İlk yarı bittiğinde konuşurken maçı 4-2 Bursa alacak ve kazma oğlu kazma Sivok bile bize gol atacak dedim. Çünkü her duran top tehlike oluyor, bizim futbolcular adam tutmayı bile İSTEYEREK YAPMIYORLAR, yalandan adamın yakınında duruyorlar. Serdar Aziz, Sivok, Sercan gibi futbolcu olmaları bile mucize olan yetenek fakirlerini bizim karaktersizler yıldız yaptı, haftaya bunların hepsi nal toplar. Bize karşı oynayan her rakip Barça, her oyuncu yıldız oluyor. Çünkü karşıda Trabzonspor yok. Karaktersizler ordusu, çıtkırıldım, pısırık bir takım demeye utandığım bir oluşum var. Yazık bize bu karaktersizlere güvenip maça gidiyoruz, bir şeyler bekliyoruz. Kenarda duran şahıs oyundan o kadar memnun ki son oyuncu değişikliğini bile YAPAMIYOR. Hırstan sağa sola saldıran, takım arkadaşlarına kızan ADAMLAR istiyorum takımda.

Kardeş,

Takımın başında hoca yoksa bu sonuç normaldir...

Hatırlarsanız Bursa'da Jaja'nın oynadığı dönemde maçın 14. dakikasında gene 0-2 öne geçmiştik.

Peki ne olmuştu 0-2 öne geçtikten sonra?

Sadi biraz dersine çalışsaydı bu maçı çok farklı bitirebilirdik

Ama görünen o ki, Sadi Tekelioğlu o maçı hatırlamıyor bile...

Travelair
Özetlere baktım. Sanırım Bursaspor sahtekarlık üzerine taktik yapmış. Necid defalarca kendini yere bırakarak hakemi seyirci ile birlikte baskı altına aldılar. Sonra önceki maçtan tescilli bir başka sahtekar Sercan çıktı sahneye ve sonunda hakem penaltıyı verdi

Ayhan Yüksek
Hakem berbattı,bizim maçta iyi olan görmedim zaten,öyle penaltı olmaz ama Cavanda ve Mbia sağolsun ortalarından geçirdiler sercanı, Paty midir nedir onunda 2.sarıdan atılması lazımdı ki o dakikada maç 2-2 idi,Ekiciyi arkadan çekti sarısı vardı.Bursanın iptal olan golünde açıkoğlu açık ofsaytı nasıl göremedi ilk etapta yardımcı hakem hayret,3. goldede ofsayt varmış gibi geldi bana ama net emin değilim,Cavandada bir pozisyonda sarısı varken rakibini arkadan bayağı bi çekti atılmalıydı ama eyyamcı atmadı maç 4-2 idi.

Ayhan Yüksek
18.01.2016, 10:06
Her sene 10. haftadan sonra "bu sene bitse de kurtulsak" diyoruz abi :) Bizi bu duruma düşürenler utansın.

Aynen öyle kardeşim,malesef.

hodlu
18.01.2016, 10:08
Çok acımasız olduk kendi değerlerimize karşı. Demiyoruz ki Bursa seyircisi bir taraftan, Bursaspor oyuncuları bir taraftan, Hakemin yanlı tutumu bir taraftan ablukaya aldılar ve maçı çevirdiler. Sadi hocayı takımı seyretmekle suçlayan taraftarlarımız sahadaki trilyonluk ayakların Bursalı oyuncuları nasıl seyrettiklerini es geçiyorlar. Ama maksat belli, Sadi hoca zavallı görünen arkası olmayan Tranzon çocuğu. En kolay olan ona sallamak hatta hakaret etmek. Cavandanın yediği çalımlar, Erkan ile Ekicinin hatalı pasları, Aykutun kafa kolları, Embianın acemi hareketlerinin tek sorumlusu Sadi hoca.... Sadi hocam çekil kenara senden çok daha iyi bilen bir sürü insan var yorma kendini...

Travelair
18.01.2016, 10:10
Maç öncesi röportajında Sadi’nin gülerek, 6 kez şampiyon olmuş Trabzonspor ile 1 kez şampiyon olmuş Bursaspor’un maçı, plaka gibi oldu demesi beni çıldırttı.

Dünyadan, mücadelemizden haberi var mı? Mustafa Reşit Akçay da böyle soğutmuştu kendini. Avrupa kupası maçına çıkıyoruz ama basın toplantısında rakibin en önemli futbolcusundan çekindiğini söylerken transfer olduğunu öğreniyordu. Sonra neden yerliye, evladınıza karşısınız? İşi ehline verin demiş peygamberimiz

eMR3
18.01.2016, 10:12
Necid ile Sercan eminim ki daha ilk dakikalardan Mbia'ya penaltı yaptıracaklarını biliyorlardı. İşin kötü tarafı Mbia nasıl bu kadar amatörce davranıp bu oyuna gelebiliyor. Cavanda sanki sene başındaki Cavanda değilde 5-6 kilo almışcasına hamlelerde ağır kalıp mücadele etmiyor.

Herşeye rağmen ikinci yarıda 2-2 iken tekrardan toparlamaya başladık oyunun hakimiydik oyunu lehimize tam çevirebilirdik derken Teknik Direktör basiretsizliği kendini göstermeye başladı. Cardozo'yu oyundan alıp böyle tempolu bir maçı hayatı boyunca kaldıramayacak Soner'i oyuna aldı. Dün ki maçta oyuna en son girecek isim Soner'dir. Nitekim de Soner oyuna girdikten sonra tamamiyle oyunun hakimiyetini yeniden Bursa'ya verip hareketlenip gol atmalarını sağladık. Cardozo sakat değilse kesinlikle son ana kadar kalmalıydı..

Ayhan Yüksek
18.01.2016, 10:15
Neden acımasız oluyormuşuz kendi değerlerimize,bu adamlar yıllardır Trabzonspor sayesinde sefa sürüyorlar,ne vermişler karşılığında hangi başarı,kendilerinimi geliştirmişler,biz hakedene gereken değeri veririz ama sırf Trabzonlu diye her önümüze gelenede eyvallah diyemeyiz,her seferinde şu lafları söyletiyorsunuz,öyle bir yazmış ki arkadaş sanırsın sütten çıkmış ak Sadi Tekelioğlu.

Courage
18.01.2016, 10:17
Dün akşam ki rezalet üzerine sadece Sadi Tekelioğluna karşı tavır olduğunu zanneden arkadaşlarımıza naçizane futbolcular bölümünü tek tek okumalarını tavsiye ediyorum.

lopsang
18.01.2016, 10:33
Kardeş,

Takımın başında hoca yoksa bu sonuç normaldir...

Hatırlarsanız Bursa'da Jaja'nın oynadığı dönemde maçın 14. dakikasında gene 0-2 öne geçmiştik.

Peki ne olmuştu 0-2 öne geçtikten sonra?

Sadi biraz dersine çalışsaydı bu maçı çok farklı bitirebilirdik

Ama görünen o ki, Sadi Tekelioğlu o maçı hatırlamıyor bile...

Sadi görünen o ki o seneyi komple hatırlamıyor. Şenol Hocaya mı garezi var nedir bilinmez, 7. şampiyonluğu rahatça es geçebiliyor.

!olgun!
18.01.2016, 10:36
Olmaz takımdaki bütün oyuncular 2,5 milyonluk eşek olmalı.
Allah askina ismail kardesim takimin forveti kim cardozo pres yaparmi yapmaz en iyi yaptigi sey son vurus oda gelirse.... takimin kanatlari marin ve erkan.zengin pres yaparmi yapmaz en iyi yaptiklari top kontrolu birazda surmek orta acmak varmi yok asist yok yada ben gormedim...forvet arkasi ekici pres yaparmi yalandan 1 2 defa en iyi yaptigi sey sut atmak asist ozelligi varmi bu sezon goremedik akan oyunda olmuyor asisti duran topartik iyiyer alan kafaci adamlarda olmayinca tamamen etkisiz eleman....simdi on tarafin boyleyken aytacla okay ne yapsin arkadaslar demis bize ortasaha lazim diye makine olsa dislileri kirilir be....mbia bile yeter dedi artik...beklerin sucu ne surekli kanat oyuncularini karsilamamiz gerekiyor simdi bizim ortasaha 2lisi ni bekleri hatta savunmayi komple degistirsen ne olur.... ilk 10 dk bize barca gibi grldi takim top bizim ayagimizdaydi cunku elbet rakibe gececek bu top iste rakibe top gecince boyle oluyor...bizim ligdeki hocalarda bize karsi cozduler isi orta saha kalabalik tut biraz sert oyna takim komple dussun....

cakalkerem
18.01.2016, 10:43
lan babam bile aradı 7 dakıkada ne oluyor böyle diye....

ona da dedim maç böyle bitmez...

bizimkiler bile şaşırdı kaldı 2-0 olunca....

cakalkerem
18.01.2016, 10:45
bizim iyi bir stpoere iyi bir forvete ve orta sahada savasan bir adama ihtiyacımız var..

orta sahamız iyi ama hepsi paşa....adamların 3 metrekarelik alanda to*p oynuyorlar....bu kadarını bende oynarım 40 yaşımda hatta yattara bile oynar beyler...

şimdi seri maglubiyetler alırız....

barisb
18.01.2016, 10:58
Bu sene bir maça gideyim dedim. Yine bize çile. Hey gidi..

Aydın Danış
18.01.2016, 11:16
Yanlız ilk 15 dakika müthiş top oynadık buralar yıkılıyordu süper süper diye Hakem müdahale edi takım demoralize oldu Sadi'nin değişiklikleri oyuna etki etdi sora gine başladık kötülemelere...

Bu takım sezonun başından beri iyi top oynayınca hakem eli ile durduruluyor topçuların psikolojisine düşünmek lazım adam ginemi aynısı oluyor diye çöküyor bunu anlamamak zor değil... Erkan Mehmet ve Marin uyumu çok iyi geldi gözüme bunu daha da fazla çalışmaları lazım...

Bende çok kızdım etdim ama bu böyle, o ofsayt golünde bizimkiler can hıraç bir şekilde itiraza koşmasa o golü o hakem verecekdi !

Sadi'de üstüne tüy dikti...!

A.Ali Karanis
18.01.2016, 11:18
2-0 öne geçtikten sonra 4-2 mağlup olmak bir çok şeyin göstergesi aslında.

-Takım güçlü değil fiziksel anlamda.40. dakikadan sonra Bursasporlu oyuncular adeta dövdü bizimkileri.Ayakta kalabilen olmadı ikili mücadelelerde,zaten pek ikili mücadele de olmadı rakip topçular koştu gitti bizimkilerin yanından.

-Takımda ciddi bir defans yapma problemi var. Takım yerleşemiyor,kimin rolü ne,belli değil.

-Yediğimiz 4 golün 3ü duran toptan çıktı,diğeri de Sercan'ın sağ kanadımızdan yaptığı ataktaydı penaltı yaptırdı. Stoper ve beklerimiz duran topta adam paylaşımı konusunda bile sıkıntılı,yan top çalışılmıyor galiba.Esas mevkii önlibero olan M'Bia'nın stoperde olmayacağı aşikar.En formda stoperimiz Aykut'un bile Serdar'ı nasıl kaçırdığını izledik..

-Hücumda çok eleştirilse de bence ileriye tek top taşıyan oyuncu olan Marin'in çıkması sonucu az çok yaptığımız kontralardan da mahrum kaldık.Hatta iki üç pozisyonda son pası doğru atsalar maçı 3-0a getirip net olarak koparırdık.Mehmet bir türlü ısınamadı bu sene futbola,çok top eziyor.Kanatlarımızın hali içler acısı..

-Aslında deplasmanda çift önlibero ve Mehmet'in olduğu orta saha kurgusu en mantıklısı ancak önliberolarımız Aytaç ve Okay'ın oyunda hiç görünmemeleri,kanat oyuncularının maçı en güzel yerde izlemesi,yükün çoğunu defansa yıktı,her atak tehlikeli oldu.Defansın da birbirine yabancı olması ve yetersiz olması böyle bir sonucu çıkardı.

-Onur da bir yere kadar dayanabildi.

-Hakeme diyecek laf yok gerçekten,düdük ağzında yoruma açık her pozisyonu aleyhimize yorumladı tabi.Penaltı pozisyonunda M'bia'nın teması var ancak penaltı alacak kadar sert bir hareket değil.Zaten penaltı çalındığı an Sercan ayağa fırladı ve sevinmeye başladı.

-Antrenman yaptırmayı bilen,taktik çalıştıran bir hoca acilen şart.Sadi hocanın kalibresi yetmiyor.

Sonuç olarak takım ne güç çalışıyor,ne taktik çalışıyor,ne futbolcular birbirini tanıyorlar.Sabah ve akşam belli saatlerde toplanıp iki üç saat top peşinde koşuyor beyefendiler sanki.Hedefsizlik takımı bu hale getirdi,isim isim bakıldığında kaliteli ayaklara sahibiz ama bir bütünlük,amaç olmayınca bu hale geliyor hepsi..

Muhammet YILMAZ
18.01.2016, 11:21
Dün @Muhammet YILMAZ (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=47130)'la maçı beraber izledik. Maç başı ikimizde şok olduk. Takım iyi pas yapıyor ve 2 tane gol bulunca Allah Allah ne oluyor dedik. Muhammet "tamam maç bizim artık dedi" ben ise; "Biz hayatta böyle kolay kazanamayız daha çok şeyler olur" dedim ve dememe kalmadı bizimkiler saçmalamaya başladı. Rakip bekler akın akın bindirme yaparken Erkan, Ekici ve Marin (diğer 2'sinden daha çok geriye geliyor) geriye hiç yardım etmiyorlar bu nedenle orta saha ve defans berbat gözüküyordu. Bunu ben televizyon başında rahatlıkla görürken, kulübedeki şahıs göremiyordu. En uçta da kibar kibar oynayan ve gol vuruşundan başka hiç bir artısı olmayan bir Cardozo olunca rakip TV8 halı saha turnuvası kıvamında her atakta tehlike yaratmaya başladı. 2-1 olunca bu maç gitti dedim Muhammet yine inanmadı 2-2 olunca o da yavaştan huylanmaya başladı. İlk yarı bittiğinde konuşurken maçı 4-2 Bursa alacak ve kazma oğlu kazma Sivok bile bize gol atacak dedim. Çünkü her duran top tehlike oluyor, bizim futbolcular adam tutmayı bile İSTEYEREK YAPMIYORLAR, yalandan adamın yakınında duruyorlar. Serdar Aziz, Sivok, Sercan gibi futbolcu olmaları bile mucize olan yetenek fakirlerini bizim karaktersizler yıldız yaptı, haftaya bunların hepsi nal toplar. Bize karşı oynayan her rakip Barça, her oyuncu yıldız oluyor. Çünkü karşıda Trabzonspor yok. Karaktersizler ordusu, çıtkırıldım, pısırık bir takım demeye utandığım bir oluşum var. Yazık bize bu karaktersizlere güvenip maça gidiyoruz, bir şeyler bekliyoruz. Kenarda duran şahıs oyundan o kadar memnun ki son oyuncu değişikliğini bile YAPAMIYOR. Hırstan sağa sola saldıran, takım arkadaşlarına kızan ADAMLAR istiyorum takımda.

Sana inanmadık çok büyük ayıp ettik :) Skordan tut kimin gol atacağına kadar bildi adam :alkış:

Hamdi Karamahmutoğlu
18.01.2016, 11:22
Unutulmaz bir açılış oldu Bursa adına.
Bizse o formanın ağırlığını kaldıramayanların vurdumduymazlıkları yüzünden haftamızı zehrettik.

artvints
18.01.2016, 11:27
Sana inanmadık çok büyük ayıp ettik :) Skordan tut kimin gol atacağına kadar bildi adam :alkış:

ismail abiyle mac izlenmez o zaman belli oldu :D en sevmedigim sey surekli ne olacagina dair fikir yurutmeyi seven insanlarla mac izlemek, izle gec iste :D bunlarla film de izlenmez.

A.Ali Karanis
18.01.2016, 11:27
ismail abiyle mac izlenmez o zaman belli oldu :D en sevmedigim sey surekli ne olacagina dair fikir yurutmeyi seven insanlarla mac izlemek, izle gec iste :D bunlarla film de izlenmez.

'Bu adam ölse film biter' :)

cem1990
18.01.2016, 11:29
Hoca ile ilgili ayrıntıya takılmayacağım zaten oradan konu komple traş

Lakin hocadan evvel daha mühim bir konu var ki oda
MEHMET-ERKAN-MARİN-CARDOZO hiç geri gelmemesi.
Hadi Cardozo geçtim bu diğer üçlüye ne oluyor?
Orta sahayı bıraktılar Aytaç ve Okay elline adamlar rahatça geçtiler.
Bu maçın gitmesinde ki kabahat önce bu üçlüye ait.Marin oynasa iyi dedim ama keşke Özer oynasa idi. Geriye yardım etmesini bilirdi.
Erkan bu takımdan ayrıldığı gün kurban keseceğim.O denli nefretim oldu bu adam artık. Sözde kanat oyuncusu ama kanat özelliklerinin hiçbiri yok adamda.
Top Erkan geldi mi o top öldü gözü ile bakıyorum.Gereksiz çalımlar fuzuli ayakta top tutmalar.

Bu adamlardan sebep bu maçı kaybettik. Hoca kabahatli mi evet ama eldeki malzemeleri de bu idi.

exelans_25
18.01.2016, 11:33
çok fazla değişmesi gereken şey var

İ. SARAL
18.01.2016, 11:59

:D maç izlerken çok konuşurum, pas vereceği yeri bile gösteririm :D Ama çok güzel film izlerim.

CAFER ÖZER
18.01.2016, 12:17
Takımın Başında Hoca Yok Millet oyuncuları tartışıyor
Ya 15 sene Önce Takımı Az daha küme düşrüecekken istifa edip giden
Takıma zarre kadar katkısı olmayan Sadi ile sonuç gayet normal

artvints
18.01.2016, 12:27
:D maç izlerken çok konuşurum, pas vereceği yeri bile gösteririm :D Ama çok güzel film izlerim.

ben de cok konusurum da yenilirken takimi daha da yeren surekli yenilecegiz diyen kisiye katlanamiyorum. acayip gergin oluyorum.normalde cok sakinim hicbirseye sinirlenmem ama konu futbol ve trabzonspor olunca icimden canavar cikiyorum, hastalik resmen. irkci emre'ye hak veriyorum bazen :)

HOPA'LI TS'Lİ
18.01.2016, 13:10
Tamam bu kadro şampiyonluk için yeterli değil ama 24 puan toplayacak kadro da değil

Şu anda en kötü 5. olmalıydık.

Sadi ile bu iş zor gider.

Levent Kara
18.01.2016, 13:29
ne yapmıs mbi stoper de?

adam en az 4-5 net posizyon kesti.

Macı nerenle izliyorsun?

sercan ı tutamayan mbia degil cavanda.

sercanı tutamayanın mbia olduğunu yazmadım iki farklı tespit onlar. Ben maçı tribünden izledim ve mbia stoper pozisyonundaki haliyle bonservisi 100bin dolar etmez. Nokta.

Berat Akçay
18.01.2016, 13:32
lan babam bile aradı 7 dakıkada ne oluyor böyle diye....

ona da dedim maç böyle bitmez...

bizimkiler bile şaşırdı kaldı 2-0 olunca....

Büyüsünü bozmuş takımın abi :D Aramasa 5 olurdu heralde.

Benim babam da eve girdiğinde takım gol yerdi. Hatta bir keresinde Taksim'de Liverpool maçını izliyoruz. Tam ilk yarı bitecek. Kapıya doğru baktım. Babamı gördüm, kafamı sallayarak hoşgeldin dedim. Yüzüm gülüyordu o sırada. Sonra ekrana döndüm ki golü yedik :D O sırada suratım düştü tabii. Babaya da niye ilk yarının bitmesini bekleyemedin denmez :D

halil ibo
18.01.2016, 13:36
Rezalet'ten başka bir tanımı yok dünkü maçın.
Başımızda hoca olmadığı aşikar ama bir takımda adı Trabzonspor ise 2-0 öne geçtiği maçı kaybetmeyecek.
Maalesef takıma yakışmayan yığınla oyuncu bordo-mavi giyiyor.

İ. SARAL
18.01.2016, 14:03
ben de cok konusurum da yenilirken takimi daha da yeren surekli yenilecegiz diyen kisiye katlanamiyorum. acayip gergin oluyorum.normalde cok sakinim hicbirseye sinirlenmem ama konu futbol ve trabzonspor olunca icimden canavar cikiyorum, hastalik resmen. irkci emre'ye hak veriyorum bazen :)

İyi de maç göz göre göre gidiyor, adamların bekleri düz koşu yapıyor sanki, rahatsız eden kimse yok. Ben nasıl televizyondan izliyorsam kenardaki adam da aynen öyle izliyor. Sürekli yenileceğiz demiyorum yani :)

Berat Akçay
18.01.2016, 14:45
Maçın özetini tekrar izledim. Futbolseverler için çok güzel bir maç olmuş. İki takımında orta sahasının olmadığı, rahatça karşı kaleye gidebildiği bir maç.

İlk golde Marin'in orta sahadan ceza sahasına kadar pozisyonu hazırlayışı bile yedek bırakılmaması için bir neden. Çok olumsuz yorumlar okumuştum onun hakkında ama katılmıyorum.

Cardozo'nun çıkmasına anlam veremedim. Maç 2-2 ve Cardozo gibi rakip defansın korkulu rüyası olan birini sen yedek kulübesine alıyorsun

Öte yandan kaç milyon harcamamıza rağmen şu sol beke adam gibi birini bulamamak sinir ediyor. Resmen para saçtık sol tarafa ama ilacımızı hala bulamadık. Maç boyunca sol taraf otobandı. Golü güzeldi hala inanamıyorum nasıl attı o golü ama sonrasında hiç yoktu.

Hakeme de değinecek olursak üst üste Bursasporluların penaltı beklemesi üzerine bir sonraki pozisyona kesin penaltı vermeliyim diye düşünmüş olacak ki Sercan daha yere düşmeden hakemin eli penaltı noktasını gösteriyordu. 2-2'yken ofsayttan attıkları gole Bursasporlular sevinirken, bizim futbolcuların da aynı anda hakeme koşması çok ilginç bir görüntü oluşturdu. Sanki iki takımda gole seviniyordu :) . Neyse ki tepki işe yaradı ve gol iptal edildi. Yardımcının etrafını sardıkları anı tekrar izleyin. Soner ne yapıyor bir bakın. Diğer futbolcuların hakeme tepkisiyle karşılaştırınca ne kadar yapmacık, sırf tepki vermek için verdiği ne kadar da belli.

Sadi ile olmayacağı çok belliydi. Yarım sezon kalmış idare etsin demekle olmaz. Derhal gönderilmeli ve yeni sezonun yapılanmasına başlanmalı

Faruk BERBER
18.01.2016, 15:06
Maçın özetini tekrar izledim. Futbolseverler için çok güzel bir maç olmuş. İki takımında orta sahasının olmadığı, rahatça karşı kaleye gidebildiği bir maç.

İlk golde Marin'in orta sahadan ceza sahasına kadar pozisyonu hazırlayışı bile yedek bırakılmaması için bir neden. Çok olumsuz yorumlar okumuştum onun hakkında ama katılmıyorum.

Cardozo'nun çıkmasına anlam veremedim. Maç 2-2 ve Cardozo gibi rakip defansın korkulu rüyası olan birini sen yedek kulübesine alıyorsun

Öte yandan kaç milyon harcamamıza rağmen şu sol beke adam gibi birini bulamamak sinir ediyor. Resmen para saçtık sol tarafa ama ilacımızı hala bulamadık. Maç boyunca sol taraf otobandı. Golü güzeldi hala inanamıyorum nasıl attı o golü ama sonrasında hiç yoktu.

Hakeme de değinecek olursak üst üste Bursasporluların penaltı beklemesi üzerine bir sonraki pozisyona kesin penaltı vermeliyim diye düşünmüş olacak ki Sercan daha yere düşmeden hakemin eli penaltı noktasını gösteriyordu. 2-2'yken ofsayttan attıkları gole Bursasporlular sevinirken, bizim futbolcuların da aynı anda hakeme koşması çok ilginç bir görüntü oluşturdu. Sanki iki takımda gole seviniyordu :) . Neyse ki tepki işe yaradı ve gol iptal edildi. Yardımcının etrafını sardıkları anı tekrar izleyin. Soner ne yapıyor bir bakın. Diğer futbolcuların hakeme tepkisiyle karşılaştırınca ne kadar yapmacık, sırf tepki vermek için verdiği ne kadar da belli.

Sadi ile olmayacağı çok belliydi. Yarım sezon kalmış idare etsin demekle olmaz. Derhal gönderilmeli ve yeni sezonun yapılanmasına başlanmalı

Bizim sol bek zayıf iken, onların da sağ bek çok kötüydü. Bütün etkili ataklarımız oradan geldi, hatta goller de. Ortasaha konusunda yorumlarına katılıyorum basketbol tabiri ile koş-koş tarzında bir maç oldu. Cardozo değişikliğinde aslında senin kadar katı değilim, eğer ki saha içinde taktiksel değişikliğe gideceksen ben yerinde buluyorum değişikliği. Ama sen hem aynı anlayışta devam edip hem de Cardozo'yu çıkarıyorsan, yaptığın değişiliğin pek bir anlamı kalmıyor açıkçası. Cardozo kaleye uzak duruyorsa verimi cezasahası civarındakine oranla oldukça düşüyor. Bence o yüzden alınır, yerine kontraya daha yatkın, defansın arkasına sarkabilecek bir oyuncu alınır. Ama biz dün bunu da yapmadık. Ayrıca eğer bu değişikliği yapıyorsan 2-2'de değil de skor avantajı sende iken yapacaksın. Momentum Bursaspor'a geçtikten sonra yaptı hoca bu değişikliği.

Sol bek konusunda da seninle paralel düşünüyorum. İshak, Alper, Musa hepsini topla elle tutulur bir sol bek oyuncusu etmiyor. Bahsettiğin Bursa'nın iptal olan golünde benim dikkatimi de gole abartılı bir şekilde itiraz edilmese golün geçerli sayılacağıydı. Haklı olmasına rağmen itirazdan kart gördü Aykut, her zamanki gibi abarttı tabi itiraz olayını :)

Sadi hoca ile olmayacağı zaten aşikardı, geldiğinden beri yoğun bir şekilde kupa maçlarına çıkması gereksiz yere bir kredi yarattı kendisine :).

HOPA'LI TS'Lİ
18.01.2016, 16:13
En çok o soğukta ve yağmurda TS sevdasıyla maça gelen gurbetçi kardeşlerime üzüldüm.

EN BÜYÜK TARAFTAR
FUTBOLCULAR SAHTEKAR

UĞUR DURTAŞ
18.01.2016, 17:46
2-0 galipken 4-2 yenilmemizi hala sindiremedim.
sadi hoca sen sinirli haksızlığa gelemeyen bir hocasın.
ilk 10 dak.içerisinde skoru lehimize çevirmişiz.
kimse beklemiyordu..süper bir skor.
rakip bizi devamlı ataklarıyla bunaltıyor,
bizler tv den görüyoruz
siz saha kenarından görüyorsunuz.
cavanda ve mbia nın laubali oyununu
ileride,
cardozo'nun,ekici'nin,erkan'nın,marin'in,deniz'in
çakılı oynadığını görüyorsun,
defansa yardım etmediklerini görüyorsun,
kaptırdıkları topların peşinden yalancı koşu yaptıklarını görüyorsun,
uygun durumdaki arkadaşına pas vermek yerine çalım attıklarını görüyorsun,
bencilliklerini görüyorsun,
bunları net bir şekilde görmenize
rağmen,
sakin kalmanıza bir anlam veremiyorum.
gerçekten hayal kırıklığına uğrattınız beni,
nefret ettiğim f.terim senin yerinde olacak
ismini yazdığım bu oyuncular laubali,vurdum duymaz oynayacak.
sizce ne yapardı bu hoca onları,
..........nokta

orhan42
18.01.2016, 17:54
Dün maçın başında öne geçince frk gelir dedim ama farkı biz yedik neredeyse..Bu ruhsuzlar ordusu ile biz küme düşeriz...2-0 sonrası 4 kontraatak yaptık..Son pasları verse bizim beceriksizler problem kalmayacak belki de Bursa'ya tarihi bir hezimet yaşatacaktık..Bu Cavanda denen adamı da ben şahsen takımda görke istemiyorum.Neredeyse futbol hayatı bitmiş olan bi adamı yıldızlaştırdı..Ekici Ekici diyoruz adam kafasında bitirmiş bazı şeyleri..bencillikte sınırı yok bu herifin..Son söz nefret ediyorum bu sürüden..hakkım varsa da helal etmiyorum..

M. Fatih ALEMDAR
18.01.2016, 18:48
2-0 dan mac verdigimizi dusundukce, cildirmamak elde degil arkadas.

ilyskm
18.01.2016, 19:28
Düşünün bir kere bizim yeni stadın açılış maçında Bursa ile oynuyoruz ve ilk 10 dakikada 2-0 yenik duruma düşüyoruz maçı bu ruhsuzlar kadrosuyla 4-2 yapabilir miydik? Tabi ki koca bir hayır çünkü Onur haricinde yenilgiye isyan eden 1 tane topçunuz yok...

Sent from my iPhone using Tapatalk

DNA-TS
18.01.2016, 19:30
ilk golü çok erken attık aklıma direk g.birliği maçı geldi 50.sn de öne geçip 2-1 yenilmiştik.
2-0 öne geçen takım maçı tutabilmeliydi ama adamlar göstere göstere bizim sağımızdan geldiler hoca alternatifi yok ayağına bişe yapmadı.mbia stoperde oynarken elini kolunu çok kullandı hamleleri falan bir stoper için çok keskin en nihayetinde penaltı da yaptı.
Bu sezondan beklentimiz yok diyoruz ama gelecek sezonun iskeletinde bu kadrodan adam uydurmak zor.

memozcan
18.01.2016, 19:51
ben hala sercanın cavandayı yürüyerek geçtiği dakikadayım.. orada kilitlenip kaldım ne yazık ki.. adam resmen gözüyle eskortluk yaptı futbol hayatı bitik sercana!!

Adem Akyüz'
18.01.2016, 19:52
ben hala sercanın cavandayı yürüyerek geçtiği dakikadayım.. orada kilitlenip kaldım ne yazık ki.. adam resmen gözüyle eskortluk yaptı futbol hayatı bitik sercana!!
Aynı durum bende de var. Cavanda başlığına da yazdım. Muhtemelen aklı maçta değildi. Çünkü aynı durum birkaç kez tekrarlandı.

artvints
18.01.2016, 19:54
en guvendigin iki adam sercan karsisinda perisan olup bir de kolay penalti yaptiriyor.tek suclu sadi hoca degil.yapabilecekleri sinirliydi.

memozcan
18.01.2016, 20:11
en guvendigin iki adam sercan karsisinda perisan olup bir de kolay penalti yaptiriyor.tek suclu sadi hoca degil.yapabilecekleri sinirliydi.
iyi de benim gibi kenardan izlemesi gerekmiyordu heralde..

Faruk BERBER
18.01.2016, 20:26
......

Kardeşim valla böyle bir şey görmedim ben :), konunun yeri burası değil ama çok ilginç.

İ. SARAL
18.01.2016, 20:54
Trabzonspor'un rahat maç izlettiğini bir kaç maç hatırlıyorum. Bizim rahat maç izlememiz için 85. dakika sonrasına 2-0 önde girmemiz gerekiyor. Bu sene de böyle 20 sene önce de böyleydi.

nakzo
18.01.2016, 21:39
sercanı tutamayanın mbia olduğunu yazmadım iki farklı tespit onlar. Ben maçı tribünden izledim ve mbia stoper pozisyonundaki haliyle bonservisi 100bin dolar etmez. Nokta.

mbia Trabzonspora geldiğ günden bugüne 100 bin tl lik oyun oynamadaki zaten akhisarın,rizenin hatta kayserinin adı dyulmamış yabancıları bile bizim para göz düz tabanlara 5 basar.Gelenden gecenden 3-4 yemek için TRABZONSPORUN ERMBİA CAVANDA GİBİ MİLYON AVROLUK KAZAIKLARA İHTİYACI YOK.

nakzo
18.01.2016, 21:41
Belki cardozo kalir oda bellllki diğer yabancilarin tamami go home defolunnnnnnnnnnnnnnn .

İ. SARAL
18.01.2016, 22:10
Belki cardozo kalir oda bellllki diğer yabancilarin tamami go home defolunnnnnnnnnnnnnnn .

Cardozo falan hikaye.

Hürgün Aygün
18.01.2016, 23:35
Şu günleri de gördük.. :(

8348

Jedi
18.01.2016, 23:46
mbia Trabzonspora geldiğ günden bugüne 100 bin tl lik oyun oynamadaki zaten akhisarın,rizenin hatta kayserinin adı dyulmamış yabancıları bile bizim para göz düz tabanlara 5 basar.Gelenden gecenden 3-4 yemek için TRABZONSPORUN ERMBİA CAVANDA GİBİ MİLYON AVROLUK KAZAIKLARA İHTİYACI YOK.

cok haklısın, zaten bu zenci trabzona neden gelip oynasınki haritayı açıp baksa şehrin yerini bulması yarım saat sürer,

bize bu tip oyuncular yaramıyor, adam düşünüyordur oynasam ne olur oynamasam ne olur, kapı gibi sözleşme elimde,

yarın bugün tazminatını verip göndersen yedi sülalesi kurtulur, doğu avrupalı veya isveç, danimarka bu tip adamlar lazım bize adi pek

duyulmamış ama kendini ispat etmek isteyen ama gel görki İho batırdı şimdi uğraşın giren kazığı çıkarmak için..

Tolga Okumuş
19.01.2016, 00:02
4-0 yenilsek bu kadar koymazdı bana herhalde.
2-0'ı yakalamışsın,oyunu kontrol edip çok rahat maçı bitirmen gerekirken tam da Trabzonspor'a yakışır bir şekilde ölmüşü diriltip maçı veriyorsun.
Bu enteresan mağlubiyetlerin 1,05 oranındaki takımıdır Trabzonspor.
Tarih bu ve bunun gibi enteresan maçlar ile doludur.
İlk aklıma gelenlerden;

Buradaki gs maçı.Neredeyse tek kalaye çevirmişiz maçı,boş kaleler,direkler,penaltılar havada uçuşuyor ama son dk.larda bir duran toptan kendi kalemize gol atıyoruz ve maçı ellerimizle veriyoruz.Aynı pozisyonda seni yakalasın gs 4-5 yapar gönderir evine.
Yenildiğimiz fb maçlarına bakın,%90 ında ilk atakları gol olur.
Sanırım Ankaraspor maçıydı,Trabzonda adamlar 10 kişi iken 2-0 dan , 2-3 yendiler bizi.
Van maçı,95-96 fb maçı,kendi kiralık oyuncumuzun gol atıp Ankaragücü ile kendi sahamızda 1-1 biten maç ile şampiyonluğun gidişi,Trabzon'da 2-0'dan Mersin'e karşı 2-2'yi yakalayıp son dakikada yine kendi oyuncumuzdan gol yiyip maçı vermemiz.Normalde her büyük takım kendi sahasında 2-0'dan dönüşlerde maçı koparır ama biz veriyoruz.Bjk'ye İstanbul'da 5-0 yenildiğimiz maçta ( Romaschenko'nun kırmızı gördüğü) rakibin ilk 3-4 atağının hepsinin gol olması,gs'ye aynı sezonun farklı iki maçında,ikisinde de İstanbul'da 2-0 öne geçmemize rağmen ikisini de 4-2 yenilmemiz...

Daha ara verip düşünsem sayfalar dolusu çıkar.

Trabzonspor günümüz tabiriyle "loser" takımdır.İşin kötüsü bunu el birliğiyle bize empoze ettiler.Taraftar olarakta bunu kanıksadık.Artık kimse hesap sormuyor,futbolcu istediği gibi saha içerisinde kafasına göre takılıyor.

Trabzonspor duygusal davrandıkça kaybetmeye mahkumdur.
Trabzonspor geçmişe baktıkça kaybetmeye mahkumdur.

İkinci lige kadar düşen Sercan gelip seni dağıtıyorsa düşüneceksin.Aziz Behich sol tarafını otoban yapıp gidiyorsa hesap soracaksın.

İster 2 kez uefa kupası finali görmüş(!!) Mbia,ister yer uçağı (!!)Cavanda,ister geçen senenin en formda futbolcusu (!!)Ekici,ister fb ile sidik yarıştırarak binbir uğraş ile aldığın Erkan(!!!)...Kim olursa olsun benim takımımdan üstün değildir.

Bugün kafa olarak Trabzonspor'u bitirmiş adamın cehennemin dibine kadar yolu vardır.Takımı sahiplenmeyen,Trabzonspor isminin ağırlığını,anlamını,felsefesini,taraftarının mücadelesini kafasına sokmayan futbolcu müsvettelerinin kıçına tekmeyi öyle okkalı vuracaksın ki bir daha dönüp arkalarına bile bakamayacaklar.
Para yatmadığında ihtar çeken ama sahada yatan adamın ihtarını şiringa ile çekeceksin bir tarafından.

Daha önce de yazmıştım,bu takım fişi çekmiştir artık.Oyuncular "yeniçeri" gibi bozulan düzende sistemini kurdular.Sen bunlara bütün alacaklarını da ödesen,bütün primlerini de yatırsan artık oyuncu üzerindeki disiplinin kulüp olarak bitmiştir.Bu oyuncuların Trabzonspor'u sahiplenmesini beklemek hayalciliktir.Bu küflü yapıyı, bozuk yerin kesilip atılması ile düzeltemezsin.Komple atacaksın.
Şu Trabzonspor'dan bana bıraksalar 1-2 adam yazarım seneye.Geri kalanının hepsine uçak biletlerini kulübün "son hediyesi" olarak dağıtırım.

selcuk
19.01.2016, 00:05
şu deniz sefa ve serdar dan kurtulacakmıyız acaba sanırım serdar gitti darısı diğerleirnin başına
ishak kiralik ege yolundaymis