PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Büyük Jübile Organizasyonu

Çağatay_
09.01.2016, 17:59
Başta takımımız ile özdeşleşmiş; Hami Mandıralı, Ünal Karaman, Fatih Tekke, Yattara gibi isimler olmak üzere, jübile yapmadan futbolu bırakmış ve Trabzonspor'a emek veren futbolculara veda niteliğinde olacak bu organizasyon ile ilgili konuşmamız gerektiğini düşünüyorum.

Başkanımız da camiada bir sinerji yaratmak için şimdiden anons etti. Başka hangi oyuncular eklenebilir, eski futbolculardan bir karma olacaksa kimleri görmek isteriz, bunları konuşursak bu organizasyona da katkı yapmış oluruz diye düşünüyorum. Benim bu güzel akşam için önerilerim;

- Ahmet Suat Özyazıcı, Özkan Sümer, Şamil Ekinci, Atay Aktuğ gibi efsaneleri taraftar karşısına çıkarıp ödüllendirerek onları onore etmek, genç nesillerle tanıştırmak.

- Eski futbolcularımıza kazandığı başarılara ve oynadığı yıllara göre ödül veya ünvanlar takdim etmek. Örneğin Hami Mandıralı gibi kulüp tarihinde rekorlar kırmış bir isme bu konuda bir plaket verilebilir. Ahmet Suat Özyazıcı ve Özkan Sümer hocalarımıza bu konuda plaketler verilebilir. Zaten verilmiştir ama görkemli bir jübile akşamında bu tip bir organizasyon tekrarlanabilir. Efsane kadrodan hayatını kaybeden Kadri Özcan ve Dozer Cemil gibi efsanelerin anılarına saygı duruşu yapılabilir.

- Küskün şekilde ayrılan Miroslaw Szymkowiak, Jose Bosingwa, Tolunay Kafkas, Abdullah Ercan hatta Campbell gibi isimler bu geceye davet edilebilir. Hem camianın eski isimleri hatırlanır, hem de varsa arada buzlar eritilir.

- Kulübe bir dönem hizmet eden Ziya Doğan, Samet Aybaba gibi isimler onurlandırılabilir. Taraftar bugün bu isimlerle dalga geçiyor ama kulübü takip edenler hatırlayacaktır ki Samet Aybaba 2 Türkiye Kupası kazanarak dirilen Trabzonspor'un kurulmasında önemli paya sahiptir. Ziya Doğan zamanında kulübümüz yeniden kazanma alışkanlığı edinmiştir. Bunları da gözardı etmemek gerek.

- Cyzio, Pfaff, Lars Olsen gibi kısa süre oynasa da taraftarın gönlünde taht kuran; Emrah Eren, Çağdaş Atan, Mehmet Yılmaz, Hans Somers, Petkovic, Orhan Çıkrıkçı, Küçük Orhan, Şota-Arçil gibi herkes tarafından sevilen isimler bu jübileye davet edilebilir.

NOT: Başlığı fikir paylaşmak ve bu organizasyonu daha güzel hale getirmek için açtım. Lütfen "O da kimdir bize ne katkısı olmuş" , "xxx adam mıdır?" gibi kişisel ve gelişime katkı yapmayacak yorumlardan kaçınalım. Eğer katılmadığınız bir şey varsa sebepleriyle belirtirseniz güzel bir şekilde konuyu konuşup katkı sunacak bir şekle getirebiliriz. Herkesin katkısı gerekli. Güzel bir organizasyonla camia yeniden canlanma fırsatı bulur, hepimizin yüzü de güler.

TSercaN
09.01.2016, 18:25
Guzel bir baslik ve dusunce. Eline saglik guzel ozetlemissin.

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2016, 18:29
Başta takımımız ile özdeşleşmiş; Hami Mandıralı, Ünal Karaman, Fatih Tekke, Yattara gibi isimler olmak üzere, jübile yapmadan futbolu bırakmış ve Trabzonspor'a emek veren futbolculara veda niteliğinde olacak bu organizasyon ile ilgili konuşmamız gerektiğini düşünüyorum.

Başkanımız da camiada bir sinerji yaratmak için şimdiden anons etti. Başka hangi oyuncular eklenebilir, eski futbolculardan bir karma olacaksa kimleri görmek isteriz, bunları konuşursak bu organizasyona da katkı yapmış oluruz diye düşünüyorum. Benim bu güzel akşam için önerilerim;

- Ahmet Suat Özyazıcı, Özkan Sümer, Şamil Ekinci, Atay Aktuğ gibi efsaneleri taraftar karşısına çıkarıp ödüllendirerek onları onore etmek, genç nesillerle tanıştırmak.

- Eski futbolcularımıza kazandığı başarılara ve oynadığı yıllara göre ödül veya ünvanlar takdim etmek. Örneğin Hami Mandıralı gibi kulüp tarihinde rekorlar kırmış bir isme bu konuda bir plaket verilebilir. Ahmet Suat Özyazıcı ve Özkan Sümer hocalarımıza bu konuda plaketler verilebilir. Zaten verilmiştir ama görkemli bir jübile akşamında bu tip bir organizasyon tekrarlanabilir. Efsane kadrodan hayatını kaybeden Kadri Özcan ve Dozer Cemil gibi efsanelerin anılarına saygı duruşu yapılabilir.

- Küskün şekilde ayrılan Miroslaw Szymkowiak, Jose Bosingwa, Tolunay Kafkas, Abdullah Ercan hatta Campbell gibi isimler bu geceye davet edilebilir. Hem camianın eski isimleri hatırlanır, hem de varsa arada buzlar eritilir.

- Kulübe bir dönem hizmet eden Ziya Doğan, Samet Aybaba gibi isimler onurlandırılabilir. Taraftar bugün bu isimlerle dalga geçiyor ama kulübü takip edenler hatırlayacaktır ki Samet Aybaba 2 Türkiye Kupası kazanarak dirilen Trabzonspor'un kurulmasında önemli paya sahiptir. Ziya Doğan zamanında kulübümüz yeniden kazanma alışkanlığı edinmiştir. Bunları da gözardı etmemek gerek.

- Cyzio, Pfaff, Lars Olsen gibi kısa süre oynasa da taraftarın gönlünde taht kuran; Emrah Eren, Çağdaş Atan, Mehmet Yılmaz, Hans Somers, Petkovic, Orhan Çıkrıkçı, Küçük Orhan, Şota-Arçil gibi herkes tarafından sevilen isimler bu jübileye davet edilebilir.

NOT: Başlığı fikir paylaşmak ve bu organizasyonu daha güzel hale getirmek için açtım. Lütfen "O da kimdir bize ne katkısı olmuş" , "xxx adam mıdır?" gibi kişisel ve gelişime katkı yapmayacak yorumlardan kaçınalım. Eğer katılmadığınız bir şey varsa sebepleriyle belirtirseniz güzel bir şekilde konuyu konuşup katkı sunacak bir şekle getirebiliriz. Herkesin katkısı gerekli. Güzel bir organizasyonla camia yeniden canlanma fırsatı bulur, hepimizin yüzü de güler.

Yazdıklarınızı okuyunca çok mutlu oldum ve duygulandım.

Harfi harfine uygulanmalıdır ve uygulanırsa ülkemizde yıllardır unutulan ve olması gereken jübile olayı tekrar hayat bulmuş olur.

Çağatay_
09.01.2016, 18:57
İlginiz için teşekkür ediyorum. Bu organizasyonun en başta başkan tarafından dillendirilmiş olması da ayrı bir güzellik.

http://i.hizliresim.com/NrkDga.png

Bu sebeple taraftarlar olarak organizasyona sahip çıkmalı, 2011'deki Olimpiyat Stadyumu'nda 61.000 için kenetlendiğimiz gibi baştan itibaren bu çalışmanın içinde olmalıyız diye düşünüyorum.

Yeni yönetimimiz ve başkanımız da taraftardan gelen mesajlara daha ilk günden kulak vermeye başladığına göre, bir şeylere yön vermeye çalışmak taraftar olarak görevimiz.

Hepimiz kulüp için saatlerimizi ayıramayız ama küçük bir fikir beyanıyla bile bir şeylere katkı yapabiliriz.

f1bekir
09.01.2016, 19:04
Başkanın tweetini görünce bu başlığı açmaya yeltendim ama başkanla ilgili başlıkta tuhaf tuhaf yorumları görünce vazgeçtim, şevkim kırıldı. Başlığı açtığınız için teşekkür ederim, hepsi çok güzel öneriler.

Ben de hayal ediyorum...

Bütün bu eski futbolcularımızı çağırsak, 4 takım oluyorsa 4 takım, 2 ise 2, 3 ise 3, kaç takım çıkıyorsa...Belki 90-95, 96-00, 01-05, 06-10 vb. dönemler olarak da ayrılabilir bilemiyorum... Her takımın başına eski teknik direktörlerimizden biri... Sonra lig usulü bir turnuva.

Atıyorum, 2 haftalık bir organizasyon... Trabzonspor TV üzerinden bu takımların antrenman görüntüleri (ciddi çalışacaklar :) ), röportajlar, canlı yayınlar vb...

Tam dolu bir stadyumda maçlar...

Duygulanıyorum be...

Hami_41
09.01.2016, 19:07
Gidişi biraz kaçış gibi oldu ama burada bıraktığı iz bambaşka takımdayken verdiği mücadele yaptığı katkılar tartışılamaz.
Miroslaw SZMYKOWIAK

Çağatay_
09.01.2016, 19:11
Arkadaşlar bu başlık da öneri de benim kendi kafama göre çıkardığım şeyler değil. Hem uzun süredir camianın beklentisi, hem de mutluluk verici şekilde başkanımızın son zamandaki gündemi.

Dolayısıyla fikirlerimizi paylaştıkça organizasyonumuz daha çok "bizim" organizasyonumuz olacak.

yaranozlu
09.01.2016, 19:12

Aybaba 1 kupa kazandırdı, diğeri şenol güneş.

Çağatay_
09.01.2016, 19:17
Aybaba 1 kupa kazandırdı, diğeri şenol güneş.

...Samet Aybaba 2 Türkiye Kupası kazanarak dirilen Trabzonspor'un kurulmasında önemli paya sahiptir

Kadronun kurulmasından bahsetmiştim :)

uemit
09.01.2016, 19:19
1 senol 1 samet 1 ziya :)

Gökhan Uzun
09.01.2016, 19:23

Güzel bir fikir bence. Kendi aramızda organizasyona fikir manasında destek verebiliriz. Hatta All Star gibi oylama da olabilir (Frikik yarışması vs gibi ) Böylece hem yönetime fikirsel manada destek olmuş oluruz hem de bizim de çorbada tuzumuz olur.

adiloş bebe
09.01.2016, 19:25
Szmykowiak'ı tekrar Trabzonspor formasıyla görmeyi çok isterdim. Tabi lee young,campbell ve bosingwayıda

selcuk
09.01.2016, 19:25
cagdas atan, gökdeniz, cimsir, hasan, soner, abdullah, szimek, lee, song, büyük orhan
gibi isimlerde olmali bence
belki efsane olamadilar ama tarihimizde kendilerine yer verilen oyuncularimiz

alone_6161
09.01.2016, 20:02
Czyio ve Gabric de kesinlikle unutulmamalı.

zafer6161
09.01.2016, 20:15
başlığı bir anda m.usta açtı zannettim.çok güzel dile getirmişsin

Ufuk Turgut
09.01.2016, 20:25
jubile macları takıma ve emektar futbolcularına sahip cıkmak demek gelecek futbolcularada buyuk camıayız mesajı vermektır.

Tayfun
09.01.2016, 20:37
Szymek'i çagırmazsak birşeyler eksik kalır o jübilede ...

Ozan Yılmaz
09.01.2016, 21:34
Szymek'i çagırmazsak birşeyler eksik kalır o jübilede ...
Szymek bu ülkeye bir daha adım atar mı acaba?

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2016, 22:55
jubile macları takıma ve emektar futbolcularına sahip cıkmak demek gelecek futbolcularada buyuk camıayız mesajı vermektır.

Tebrikler, ne güzel ve doğru bir yaklaşım

Çağatay_
10.01.2016, 01:21
Lee Young ve Hüseyin Çimşir'i de bu listeye katalım, güzel bir ekleme oldu. Hatta hepimizin çok sevdiği Glowacki belki bu davete Szymkowiak ile birlikte katılır.

Szymkowiak kötü bir şekilde ayrıldı, ama kulübümüzle bir sorunu olduğunu sanmıyorum. Adrian ve Glowacki'ye hakkımızda olumlu referans vermişti.

kayyum61
10.01.2016, 02:18
Hasan Üçüncü unutulur mu?

Birde JAJA var, 2011de büyük pay sahibi oldu, Alanzinho olmalı Oflu Ali, takımımızla özdeşleşen isimlerden birisi

Mehmet BAL
01.02.2016, 20:17
Bu maçlar hakkında bir bilgi var mı?
Konu unutulmasın

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adiloş bebe
03.02.2016, 12:39
Şu çile yılı bir geçsin tekrar hareketlendiririz buraları

Hasan Habip Özbay
04.02.2016, 12:32
iyi fikir hemde istanbulda olsun maç yer gök inlesin

Kamer'
04.02.2016, 12:37
Bu başlık hayata geçirilirse çok güzel olur bence de , olimpiyat stadında büyük bi kalabalıkta böyle bi jübile maçı yapmak tekrar taraftarla bütünleşmek adına çok önemli bir şey .

Tabi her hafta ligde maç kaybedilirken taraftarı stada çekmek kolay olmayacak :D

Sibel
05.02.2016, 15:25
Akyazı'da ilk sezonun devre arası yapılabilir bu iş. Çok beklemeyelim. Belki açılış maçından sonra da yapılır.
Benim de en çok istediğim şeylerden biri.
Eline sağlık Çağatay.
Başkan da konuyu dile getirdi bizi mutlu etti.
Birçoğumuz gibi benim de görmeyi en çok istediğim kişi Szymek.
Umarım güzel bir organizasyon çıkar ortaya.

adiloş bebe
05.02.2016, 15:38
Başkanın bu konuda maçta oynayacak futbolcuların belirlenmesi için twitterda bir anket düzenleyeceğini düşünüyorum. Böyle yaparsa iyi olur (gerçi benim twitterım yok ama olsun :) )