PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursa Maçı Organizasyonu

kaleönü
27.11.2006, 18:30
uşaklar maça gidecekmiyiz. yapalım bir organizasyon Trabzonumuza kötü günlerinde de destek olalım...

Lapina
27.11.2006, 18:41
Cuma Saat 20.00 imkansiz dostum. :(

Semih GÜL
27.11.2006, 19:15
Kimse gelmiyormu istanbuldan şimdi?

frango
27.11.2006, 19:43
son ıkı deplasman sakarya ve sivasa gıden bırı olarak bu maçta trabzonu yalnız bırakavam cuku artık kendımden suphelendım benden mı kaynaklanıyo dıye o yuzden bu hafta trabzonda kalmayı tercıh edecem bakalım şansızlık bendemı dıye

Gökhan Bozyiğit
27.11.2006, 19:54
uşaklar maça gidecekmiyiz. yapalım bir organizasyon Trabzonumuza kötü günlerinde de destek olalım...

Sercan benim aynı akşam sınavım var, ben gelemem ama gerekirse otobüs ayarlarız ucuza.

volkanferhan
27.11.2006, 19:55
Cuma Saat 20.00 imkansiz dostum. :(

aynen dostum maç programı değişemeyeceğine göre bursa maçı yatar bizim için..

kaleönü
27.11.2006, 20:18
[QUOTE=GökhanBozyigit;545880]Sercan benim aynı akşam sınavım var, ben gelemem ama gerekirse otobüs ayarlarız ucuza.[/QUOT
katılıma göre birşeyler düşünürüz. Şimdiden teşekkürler ve sınavında başarılar...

Samet Türkmen
27.11.2006, 20:21
arkadaşlar kusura bakmayında biz bursada maça zor giriyoruz malum çok az bilet veriyorlar siz evinizde kalında biz rahat rahat gidelim bu sefer :):):):):)

Şuayip Aydın
27.11.2006, 20:55
ya ben bursa da oturuyom ve ne olursa olsun ben bu maca gitcem gerkirse tek basıma giidcem tek basıma takımı desteklicem sizin karariniz gelip gelmemek siz bilirsiz ama size sadece sunu soylmek istiyorum biz demedik mi iyi ve kotu gundede trabzonsporun arkasın durcagımıza yemin etmedikmi siz simdi de ben gelemem,sınavım var benimde var cinsin den konusuyosuz ama trabzonspor 1.veya2. olsa ne sınav derdiniz nede baska bahaneler uydururdunuz.. demeki biz hala saglam taraftar bulamamısız demek yazık ne yazık neyse gene siz bilirsiniz eger bi organizsayon yapar sanız haberim olsun...

Egemen
27.11.2006, 21:10
ya ben bursa da oturuyom ve ne olursa olsun ben bu maca gitcem gerkirse tek basıma giidcem tek basıma takımı desteklicem sizin karariniz gelip gelmemek siz bilirsiz ama size sadece sunu soylmek istiyorum biz demedik mi iyi ve kotu gundede trabzonsporun arkasın durcagımıza yemin etmedikmi siz simdi de ben gelemem,sınavım var benimde var cinsin den konusuyosuz ama trabzonspor 1.veya2. olsa ne sınav derdiniz nede baska bahaneler uydururdunuz.. demeki biz hala saglam taraftar bulamamısız demek yazık ne yazık neyse gene siz bilirsiniz eger bi organizsayon yapar sanız haberim olsun...

1 sakın korkma. bu takım amatör kümeye kadar da düşse sen yine tribünde tek kalmazsın..

2 insanların sorumlu oldukları bazı şeyler var. mesela bir öğrenci anası babası için o okulu bitirmek zorundadır. ve bi okulu bitirebilmek için sınava girmek gerekiyorsa o sınava girilecektir.. çekilen çilelerin ne oldugunu bilmiyosun sanırım.

3 hala sağlam bi taraftar bulamamışız demişsin.. bu takımın her gittiği deplasmanda tribünde birileri varsa -ki var- anla ki bu takımın çok çok sağlam taraftarı vardır..

bu arada maçın cuma günü olması ve benimde sınav + projem olması dolayısıyla okuldan 5 buçukta çıkacagım. 2.5 saatte bursada tribünlerde olabilecegim gibi bi imkan varsa gelmek isterim(z)..

saygılar..

Kul
27.11.2006, 21:11
Bmn|Bursa olarak güzel bir organizasyon düşünüyoruz.. Çevre illerden gelen bmn üyelerini de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Siteye üye olan Bursa'daki arkadaşlarımız forumu takip ettikleri taktirde Bursa maçı öncesi yapacağımız organizasyonda tanışma imkanımız olabilir..

pReN@_61
27.11.2006, 21:28
arkadaşlar kusura bakmayında biz bursada maça zor giriyoruz malum çok az bilet veriyorlar siz evinizde kalında biz rahat rahat gidelim bu sefer :):):):):)

yeterki dolsun :)

Emre B.
27.11.2006, 21:31
Hafta sonu olsa ne güzel olurdu.Dershanede tatildi.

Recep Çaltepe
27.11.2006, 22:08
Yalova'da oturup Orhangazi'de çalışan birisi olarak bu maça gelme konusunda kafamda bir kaç soru işareti var:

1) Cuma günü saat 17:45'de Orhangazi'den işten çıkıyorum ve tahmini olarak saat 18:30'da stad civarında olabilirim. O saatte deplasman tribünü için bilet bulma konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Veya biletin önceden alınıp benim parayı sonradan vermem mümkün müdür?

2) Her şeyin yolunda gittiğini ve benim de maçı deplasman tribününde seyrettiğimi varsayarsak, o saatte (ki tahmini olarak 22:30) Terminal'e gidecek bir otobüs bulabilir miyim?

3) Kötü bir zamana koyulan bu maç için şimdiye kadar itiraz etmeyip, durumu sadece seyreden yönetim için ağır konuşabilir miyim?

Bu arada pek de sıcak bakmadığım ancak son çare olarak sarılacağım bir seçenek daha var, maçı Bursasporların arasında seyretmek :(

Bakalım nasıl olacak bu işler???

Kul
27.11.2006, 22:19
#ts1983

Kardeş biletini önceden temin edebiliriz.. Maçtan sonra terminale gitmede sorun yaşanmaz.. Şuan Bursa'da olmadığım için kesin birşey söylemek istemiyorum.. Ama maça gelmen için herhangi bir problem olacağını sanmıyorum.;)

Recep Çaltepe
27.11.2006, 22:20
#ts1983

Kardeş biletini önceden temin edebiliriz.. Maçtan sonra terminale gitmede sorun yaşanmaz.. Şuan Bursa'da olmadığım için kesin birşey söylemek istemiyorum.. Ama maça gelmen için herhangi bir problem olacağını sanmıyorum.;)

Sağol kardeş. Bu arada bu maçla ilgili bir kaç topicde okuduğum gibi çarşambayı bekleyeceğiz sanırım ;)

Kul
27.11.2006, 22:23
Sağol kardeş. Bu arada bu maçla ilgili bir kaç topicde okuduğum gibi çarşambayı bekleyeceğiz sanırım ;)

Yok az önce organizasyon planını çıkardık..:) Bmn|Bursa temsilciliğinde açıklayacağım şimdi.;)

alitemelli
27.11.2006, 22:39
bende maçtayım.geliom trabzondan

Semih GÜL
27.11.2006, 22:44
@#ts1983

Valla bende organizede çalısıyorum ve 18:00 da çıkıyorum ama ne yapacağım 16:00 da kartı basıpğ çıkacam.Senede birgün değilmi bu en azından bursadaki maça gitmedim demeyiz,Herşey TS için karart sende gözünü Tribümde omuz omuza tezahurat yapalım

Erman
27.11.2006, 22:45
Bursa'da macta bulunarak takimimizi destekleyecek olan, bu baglamda da ne kadar büyük bir camia oldugumuzu buyuklugumuzu sorgulamak cüretini gösterenlere bir kez daha hatirlatacak olan onurlu, serefli, cefakar, yüregi sevgi dolu arkadaslarimiza kendi adima ne kadar tesekkür etsem azdir. Keske o serefe ben de nail olabilsem ama hic bir bakimdan mümkün degil ne yazik ki.

Bir anda duygulaniverdim. Helal olsun.

Şuayip Aydın
28.11.2006, 00:25
ya bak kardes benim oklum var ama ben gidicem siz oyle bişe yaptınız ki sanki kimse gelmi cek zanettim ben kusura bakma neyse olan oldu....:):):)

Egemen
28.11.2006, 00:27
yanlış anlama dediklerimi ama okulda o gün sadece ders olsa herkes gelmeye calışır. sınav olunca bozuluo olay. ;)

Şuayip Aydın
28.11.2006, 00:31
tamam abi ben zaten yaniş anlamdım kusura bakam ozur dilerim .....:):):)

Kobalas61
28.11.2006, 10:50
bende gidebileceğim maçlar arasında gösteriyordum bursa macını
ama cok ters zamana geldi cuma saat 15.00da vize m var
artık tv den izleyeceğiz mecburen
maca gidecek arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim
umarım bi hüzün daha yaşamayız

Şuayip Aydın
28.11.2006, 20:24
ewet beyler maca trabzonsporu bu mac da yanlız birak mılayım dimi
bursa bmn duyrulur ....

Volkan Yavuz
28.11.2006, 21:23
ewet beyler maca trabzonsporu bu mac da yanlız birak mılayım dimi
bursa bmn duyrulur ....

Helal olsun bo kötü zamanda takimimizi desteklediginiz icin!!;)

asimetrik
28.11.2006, 23:06
istanbuldan ben gideceğim. büyük ihtimalle araba ile ve tek. gelen olursa haberleşelim.

yavuss
28.11.2006, 23:15
bende gelmek ısterim maca ama gürcan nasıl haberlesıcez kı senle kardeşimm...TRABZONUMA CANIM FEDA ONUN YOLUNDA ÖLÜM OLSADA YINE GİDERİM BİZİM AŞKIMIZ ÖLENE KADAR.....

Kul
29.11.2006, 21:47
-Bmn|Bursa Trabzonsporumuzu Karşılama Organizasyonu-

Bmn|Bursa Yarın Saat 12.00 BursaRay Küçük Sanayi İstasyonunda buluşarak Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü Girişi Holiday Inn Otel önüne geçecektir.
Otel önünde Ts-Uludağ'daki arkadaşlarımızla birleşerek takımımıza Bursa maçı öncesi moral vereceğiz.. Gelecek arkadaşlara duyurulur..

Fatih KIRAN
29.11.2006, 21:54
yarın ordayızzzzzzzzzzzzzzzzzzz........

poetricus
30.11.2006, 00:52
Hadi uşaklar!
Göreyim sizi!
Biz burada takımı galip getiremedik müjdeli haberi sizden bekliyoruz.

geronimo_61
30.11.2006, 09:55
Hadi uşaklar!
Göreyim sizi!

zaten bu durumda galibiyeti taraftardan başkasında beklemek de abes olur herhal

Badaloğlu
30.11.2006, 10:41
Hadi uşaklar!
Göreyim sizi!

Bakalım hangi şehre nasip olacak bu :)

sismolog61
30.11.2006, 10:59

Bmn|Bursa Yarın Saat 12.00 BursaRay Küçük Sanayi İstasyonunda buluşarak Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü Girişi Holiday Inn Otel önüne geçecektir.
Otel önünde Ts-Uludağ'daki arkadaşlarımızla birleşerek takımımıza Bursa maçı öncesi moral vereceğiz.. Gelecek arkadaşlara duyurulur..

şimdiden yüreğinize sağlık arkadaşlar herşey güzel günler için :)

saglam
30.11.2006, 12:16
Ali, maç öncesi ya da sonrası Bursa Kebabı ziyafeti var mı? Bilelim de, sadece gol yiyip dönmeyelim oralardan :)

lakerta
30.11.2006, 15:29
Ben ve 2 arkadaşım da geliyoruz maça bursada trabzonumun maçı olacakta ben gitmeyecegim hele bu zamanda iyi gün dostu değiliz kötü gün dostuyuz...Maç saatine yakın nerde toplanılacak herkes kendi imkanlarıylamı gelecek??? msn adreslerinden haberleşelimmi???

yigit.lakerta@hotmail.com

Bu arada bursa maçına gelecekler asla çekirdek getirmesin Trabzondaki gibi çekirdek taraf istemiyoruz...

ÇaGaTaY
30.11.2006, 17:08

ya ali 12,30 da sınavım var okulda... kaçta gitceksiniz holiday inn e yetişememmmi ben? :( dişçiye gitcektim sınav çıkışı diş ağrısından ölüyorum ama buna gelirim valla.. bu arada maça gidiliyomu?bilet bulabilirmiyiz? ben yeni forum a girdim 2 haftadır sınavlarım var,yarın bitiyo da..bi cevap yazıver hemen be

Kul
30.11.2006, 17:12
ya ali 12,30 da sınavım var okulda... kaçta gitceksiniz holiday inn e yetişememmmi ben? :( dişçiye gitcektim sınav çıkışı diş ağrısından ölüyorum ama buna gelirim valla.. bu arada maça gidiliyomu?bilet bulabilirmiyiz? ben yeni forum a girdim 2 haftadır sınavlarım var,yarın bitiyo da..bi cevap yazıver hemen be

Kardeş karşılama organizasyonu yaptık..
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5179&page=11

Biletler Bursaspor tarafını bugün satışa sundular. Yarın saat 10.00'da bizim taraf satışa sunulacak. İlerliyen saatlerde Maç öncesinde buluşacağımız yeri belirleyeceğiz..

ÇaGaTaY
30.11.2006, 17:29
Kardeş karşılama organizasyonu yaptık..
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5179&page=11

Biletler Bursaspor tarafını bugün satışa sundular. Yarın saat 10.00'da bizim taraf satışa sunulacak. İlerliyen saatlerde Maç öncesinde buluşacağımız yeri belirleyeceğiz..

ya ali bana niye demediniz???iki elim kanda olsa gelirdim ya :( çok üzüldüm bak şimdi acaip imrendim ya :( neyse ali ya sen yarın bilet alcaksan falan bana da alırmısın ya ben sınava gircem öğlende ondan sonra da dişçiye gitcem he?=

Kul
30.11.2006, 17:37
ya ali bana niye demediniz???iki elim kanda olsa gelirdim ya :( çok üzüldüm bak şimdi acaip imrendim ya :( neyse ali ya sen yarın bilet alcaksan falan bana da alırmısın ya ben sınava gircem öğlende ondan sonra da dişçiye gitcem he?=

Çağatay sitede duyurduk takımın geliş saatini akşam öğrendiğimiz için kesin saati akşam duyurduk.. Bilet listesi oluşturduk seni de eklerim.. Biletini yarın temin ederiz.;)

ÇaGaTaY
30.11.2006, 17:43
tamam ali sağol nerde bu listeler göremedim ama nerde buluşulacak yarın kaçta? foruma bayadır girmediğim için adapte olamadım bi anda..bizim sınavlar da yarın bitiyo(ne mübarek günde şu maç da ya :) )

olmadı ben sana telefonu yazayım öyle haberleşiriz

Kul
30.11.2006, 17:52
Bursa maçı bilet siparişi verenler..

1-Yalnızkurt29--> 21 +
2-Ts_Strom--> 16
3-A-LeeCool--> 3 +
4-Tmac61--> 1
5-Mcgyver_61--> 1
6-serhatşen--> 1
7-RMZTS61--> 1
8-samsunlu_suayip--> 1
9-SemihTs--> 1
10-Kadakal--> 20
11-ÇaĞaTaY-->1

Bilet siparişi veren arkadaşlar karşılama organizasyonundan sonra Atatürk stadına giderek biletleri temin etmek istedik Bursaspor biletleri satışa çıkmış bizim biletlerin satışı yarın saat 10.00'da başlanacağı söylendi.. Yarın biletleri temin ettikten sonra buluşacağımız yeri sitede duyuracağım..

ahmetansu61
30.11.2006, 19:46
bmn bursayı yaptıkları organizasyondan olayı tebrik ediyorum. takımımız bmn adına bu zor günlerinen birinde daha yalnız bırakmadıklaı için hepsini ayakta alkışlıyorum...

kandemir
30.11.2006, 20:11
Gazili Trabzonsporular üzerine düşen görevi yerine getirmek için yarın saat 11.00'da beşevlerde buluşuyor ve Bursaya yola çıkıyor...gelmek isteyenler irtibata geçebilirler...

Eyüphan
30.11.2006, 20:22
Hayırlı yolculuklar arkadaşlar. Ankara'da olsam inanın bende aranızda olacaktım. Ama fener gazisi olarak Trabzonda kaldık. Umarım bundan önceki deplasmanlarımız gibi olmaz bu maçın sonucu.

kandemir
30.11.2006, 20:24
eyüphan o zaman kendini ilk deplasmana hazırla 2. yarı için...Gazi-ts olarak bjk maçına Trabzona gidecez unutma...sonrada samiyene

kutoz
30.11.2006, 20:26
Gazili Trabzonsporular üzerine düşen görevi yerine getirmek için yarın saat 11.00'da beşevlerde buluşuyor ve Bursaya yola çıkıyor...gelmek isteyenler irtibata geçebilirler...

Gökhan; iyi yolculuklar. Maçın Cuma olması elimizi kolumuzu bağladı. Bir başka organizasyonda inşallah...

Selametle gidin, selametle gelin...

kandemir
30.11.2006, 20:28
Teşekkürler abi fakat ben bu deplasmanda olamıcam ayagımdan dün ameliyat oldugum için...fakat 2.yarı tüm deplasmanlara sınavlarımız müsade ettigi sürece gidecegiz..

bekleriz...

Semih GÜL
30.11.2006, 20:32
kandemir;Gazili Trabzonsporular üzerine düşen görevi yerine getirmek için yarın saat 11.00'da beşevlerde buluşuyor ve Bursaya yola çıkıyor...gelmek isteyenler irtibata geçebilirler...

2-2 biten bir gençler maçı sezonun son maçıydı sanırım bundan 4 sezon önceydi kale arkasında baktım bmn yazıyordu çılgın bir grup vardı ama ben maratondaydım onların yanına gidemezdim ve maratondan ses çıkmıyordu niye burasya girdim diye düşünüyordum.ama orada aklımda kaldı bmn meraktan baktım internete bordomavi netti tabiki ama onlar sayesinde tanışmıştım.

O sezon birlikte taraftarlık yapamadık ama yıllar geçti gazili yani o ankarada gördüğüm grupla birlikte bi maçta tezahurat yapacağız gelin isterseniz sizide karşılayalım.Helal olsun size..yolunuzda açık olsun.arın görüşmek üzere kalın sağlıcakla

Eyüphan
30.11.2006, 20:52
Teşekkürler abi fakat ben bu deplasmanda olamıcam ayagımdan dün ameliyat oldugum için...fakat 2.yarı tüm deplasmanlara sınavlarımız müsade ettigi sürece gidecegiz..

bekleriz...

Geçmiş olsun Gökhan

kandemir
30.11.2006, 20:54
saol eyüphan...leyüphan sen çoq şanssızsın gittin Trabzona maça biz ankarada olay yaptık herkesin dilindeyiz eyyy gidi...fenerliler sinema salonundan çıkamadılar...Büyük olayı kaçırdın ama neyse sende tadacaksın bu sene bu zevki:D:D:D

selçukabi
01.12.2006, 08:46
Gökhan; iyi yolculuklar. Maçın Cuma olması elimizi kolumuzu bağladı. Bir başka organizasyonda inşallah...

Selametle gidin, selametle gelin...
Aynı şeyleri tekrar yazmıyım dedim...iyi yolculuklar...

cemilsezgin
01.12.2006, 08:55
aynı şeyleri tekrar yazmıyım dedim...iyi yolculuklar...