PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN İçin Kaliteli Görsel Yapacak Arkadaş Arıyoruz...

Kaya
27.12.2015, 12:57
Arkadaşlar,

İhtiyacımız net... Bu konuda BMN'ye kaliteli görseller hazırlayacak arkadaşlarımızı bekleriz...

Sevgiler...

Aydın Danış
12.01.2016, 15:27
Arkadaşlar,

İhtiyacımız net... Bu konuda BMN'ye kaliteli görseller hazırlayacak arkadaşlarımızı bekleriz...

Sevgiler...

Kaya abi bunun için BMN olarak ciddi bir kurumsala geçmemiz şart tasarımsal çizgi olarak (gerek font olarak gerek mizanpaj olarak gerek görsel bütünlük ve fotoğraf bütünlüğü olarak) benim düşüncem bu mesleği icra eden arkadaşlar olarak birkaç kişilik bir ekip kurulup bu konuyu ciddi bir şekilde konuşmamız günümüzdeki tasarım trendlerini takip edip, süzgeçden geçirip bir kaç şey tasarlıyıp yada fikir ortaya koyup size sunmamız gerekli beğeni ve tavsiyeler üzerine iyileştirerek çözmemiz gerekli bunu.

Bu sürecin profesyonel olarak çözülmesi lazım diye düşünüyorum öbür türlü bir görsel hazırlanıyor yada bir çalışma gerisinden gelen herşey değişik değişik yapılıyor bir kopukluk ve göze hoş gelmeyen bir karışıklık söz konusu oluyor. BMN olarak bir çizgiye oturmak şart diye düşünüyorum ama bunun gerçekten bu işi profesyonel yapan arkadaşlarla birlikte kurulan maddi dayanak beklemeksizin sadece BMN'yi düşünerek yola çıkılan bir ekibin yapması gerekli.

Hani Trabzonspor'un TS Club'daki durumu neyse şuan bizimde BMN olarak kurumsaldaki ve görsellikdeki problemi aynı. Bu durumu hep dile getirdim ben çeşitli arkadaşlarla sohbetlerimde. Bunun çözülmesi bence şart ne düşünürsünüz bilemem ama benim fikrim bu yönde...

Kaya
12.01.2016, 17:31
Kaya abi bunun için BMN olarak ciddi bir kurumsala geçmemiz şart tasarımsal çizgi olarak (gerek font olarak gerek mizanpaj olarak gerek görsel bütünlük ve fotoğraf bütünlüğü olarak) benim düşüncem bu mesleği icra eden arkadaşlar olarak birkaç kişilik bir ekip kurulup bu konuyu ciddi bir şekilde konuşmamız günümüzdeki tasarım trendlerini takip edip, süzgeçden geçirip bir kaç şey tasarlıyıp yada fikir ortaya koyup size sunmamız gerekli beğeni ve tavsiyeler üzerine iyileştirerek çözmemiz gerekli bunu.

Bu sürecin profesyonel olarak çözülmesi lazım diye düşünüyorum öbür türlü bir görsel hazırlanıyor yada bir çalışma gerisinden gelen herşey değişik değişik yapılıyor bir kopukluk ve göze hoş gelmeyen bir karışıklık söz konusu oluyor. BMN olarak bir çizgiye oturmak şart diye düşünüyorum ama bunun gerçekten bu işi profesyonel yapan arkadaşlarla birlikte kurulan maddi dayanak beklemeksizin sadece BMN'yi düşünerek yola çıkılan bir ekibin yapması gerekli.

Hani Trabzonspor'un TS Club'daki durumu neyse şuan bizimde BMN olarak kurumsaldaki ve görsellikdeki problemi aynı. Bu durumu hep dile getirdim ben çeşitli arkadaşlarla sohbetlerimde. Bunun çözülmesi bence şart ne düşünürsünüz bilemem ama benim fikrim bu yönde...

Aydın bu konuda tüm eleştirilerinde haklısın. En azından bunları bilmek ne yapmamız gerektiği açısından önemli. Bu ekip ve lideri bence çok özgür bir ortamda çalışmalı ve bizlerce de çok sınırlandırılmamalı. Açıkçası bu işin çözülmesi için gönüllülerin ortaya çıkmasını isteriz zira şu an bu ekibin içinde yer alabilecek bir yönetici yok. Bu bağlamda ekip üyelerimiz tarafından kurulması gerekiyor.

:)

Aydın Danış
12.01.2016, 17:44
Aydın bu konuda tüm eleştirilerinde haklısın. En azından bunları bilmek ne yapmamız gerektiği açısından önemli. Bu ekip ve lideri bence çok özgür bir ortamda çalışmalı ve bizlerce de çok sınırlandırılmamalı. Açıkçası bu işin çözülmesi için gönüllülerin ortaya çıkmasını isteriz zira şu an bu ekibin içinde yer alabilecek bir yönetici yok. Bu bağlamda ekip, üyelerimiz tarafından kurulması gerekiyor.

:)

Ben gönüllüyüm abi her türlü desteği ve 9 yıllık nacizane meslek birikimimi de vermeye hazırım gerisi sizin tasarrufunuza kalmış. Sadece sana değil diğer YK arkadaşlara da yada bilmediğim abilerime de belirttim bunu.

Ekibin genç bir yapısı olmalı diye düşünürüm ben, ayrıca bu konu çok geride kalıyor kimse görmüyor etmiyor haberi olmuyor olabilir. Bu mesleği icra eden arkadaşları bulmak önemli profillerinden bulunabilir yada konuyu daha ön taraflara taşımak yada bağıra bağıra söylemek çözüm olabilir. Ama bu ekibin kesinlikle kurulması gerekli hummalı bir çalışma ile güzel bir hale gelmeli diye düşünüyorum.

Kaya
14.01.2016, 10:34
9 yıllık meslek birikiminden BMN nin faydalanması demek muazzam bir olay Aydın. Burada her iş gönüllük esasıyla yapıldığı için sizleri sıkmadan sizlerden katkı edinebilirsek ne mutlu bize...

Aydın Danış
14.01.2016, 10:37
9 yıllık meslek birikiminden BMN nin faydalanması demek muazzam bir olay Aydın. Burada her iş gönüllük esasıyla yapıldığı için sizleri sıkmadan sizlerden katkı edinebilirsek ne mutlu bize...

Ekibi aşağı yukarı kurduk sayılır başlıyoruz birşeyler çıkdıkça aşağı yukarı ucundan ucundan gösteririz artık süpriz olsun :)

Kaya
16.01.2016, 13:44
Forum banner ımıza yönelik devrimlerinizi bekliyoruz :)

a f s
16.01.2016, 15:45
Kaya Sürprizler yaparız rahat ol.

Fatih Özkan
16.01.2016, 16:27
http://forum.bordomavi.net/showthread.php/51870-BMN-İçin-Kaliteli-Görsel-Yapacak-Arkadaş-Arıyoruz

Aynı başlıktan mevcut imiş.

Aydın Danış
16.01.2016, 16:28
Forum banner ımıza yönelik devrimlerinizi bekliyoruz :)

Akşama bişeylerle geliyoruz :D önümüzde uzun zaman var abi güzel fikirler var ekibimizin kafasında :D herşeyi halledicez merak etme :)

Kaya
16.01.2016, 20:53
Görseller canavar canavar! Muazzam... :)

Dehşet! :)

Fatih Çelik
16.01.2016, 21:16
Güzel bir başlangıç olmuş :)

Aydın Danış
16.01.2016, 21:34
Sağolun :) Küçük başlangıçlar büyük değişimin habercisidir :p biraz zamanla müthiş şeyler gelicek emin olun durmadan yılmadan çalışıyoruz :D

Berat Akçay
17.01.2016, 12:28
Görselleri çok beğendim. Emeğinize sağlık. Devamını bekliyoruz

Emre İskender
17.01.2016, 14:06
Varan1 diyorsunuz.... Ellerinize sağlık...

Beni pek tatmin etmedi valla:U Sizlerden beklentim daha büyüktü şahsen....:rolleyes:

Aydın Danış
17.01.2016, 14:29

Beni pek tatmin etmedi valla:U Sizlerden beklentim daha büyüktü şahsen....:rolleyes:

Güzel şeyler gelicek hocam buna emin olun ;)

Burak DERELİ
17.01.2016, 14:57

İzin çıkmadı asıl sansasyon o zaman olacaktı :D

Şaka bir yana daha güzel şeyler bekliyor sizi

Cengiz Çubukcu
17.01.2016, 21:17
ben de görselleri çok beğendim...

Manu61
17.01.2016, 21:55
Oyna dik oyna vardı az önce nereye gitti? :) Rüya mı gördüm yoksa.

Mollasalihoğlu
22.01.2016, 10:47
Halüsinasyon :)

Sibel
22.01.2016, 13:10
Facedeki maç görseli süper olmuş.

Burak DERELİ
22.01.2016, 19:59
Facedeki maç görseli süper olmuş.

Ekip çalışıyor demiştim :)

Berat Akçay
22.01.2016, 20:05
Muazzam olmuş gerçekten. Elinize sağlık

Ekip süper

Aydın Danış
23.01.2016, 12:28
Muhammet Demir görselimiz geliyor :D

Adem Akyüz'
23.01.2016, 16:38
Muhammet Demir görselimiz geliyor :D
Gerçekten harika olmuş. Ekip çok iyi çalışıyor gerçekten. Elinize sağlık :)

Sibel
23.01.2016, 20:58
Ama hep aynı arka plan mı olacak?

Aydın Danış
23.01.2016, 21:11
Ama hep aynı arka plan mı olacak?

Aynı değil :) , hoşgeldin ve maç görselleri bu şekil olucak geri kalan şeylerin çalışması sürüyor güzel şeyler göreceksiniz merak etmeyin :)

Sibel
23.01.2016, 21:26
Aynı değil :) , hoşgeldin ve maç görselleri bu şekil olucak geri kalan şeylerin çalışması sürüyor güzel şeyler göreceksiniz merak etmeyin :)

Tamam kolay gelsin. :) Bir de Avni Aker kullanılırsa çok daha güzel olur bence :bmnorg:

Aydın Danış
23.01.2016, 21:28
Tamam kolay gelsin. :) Bir de Avni Aker kullanılırsa çok daha güzel olur bence :bmnorg:

Keşke Avni Aker'in müthiş fotoğrafları elimizde olsa da kullansak futbolcularımızın bile görsellerini bulmak çok zorken Avni Aker :o

selcuk
24.01.2016, 01:09
slm
aydin bence mac görseli cok fazla tarafsiz
armamiza bir kaplama veya biraz daha büyük yapabilirsin
bizim ismi hepten büyük harflerlen yazip rakibinkinde sadece bas harf olabilir...

kolay gelsin

Aydın Danış
24.01.2016, 08:40
Eleştirileriniz dikkate alınacakdır :)