PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yusuf Yazıcı | LOSC Lille

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

slmn
22.12.2015, 19:54
https://i.hizliresim.com/rE6lM3.jpg

Tam Adı: Yusuf Yazıcı
Mevki: Orta Saha
Forma No: #97
Doğum tarihi(Yaş): 29 Ocak 1997 (19)
Doğum Yeri: Trabzon
Ülke/Uyruk: Türk

Ödenilen Bonservis Bedeli: -
Maaş(Maç Başı): ?
Transfer Edildiği Kulüp: Alt Yapı
Takıma Katılma Tarihi: Aralık 2015
Sözleşme Bitiş Tarihi: 31 Mayıs 2020

1997 doğumlu ofansif orta saha oyuncusu Yusuf bu sene u-21 takımıyla 4 gol kaydetmiş. Ayrıca kendisiyle 5 yıllık sözleşme imzalandı. Beklenmedik şekilde bu akşam oynanacak kupa maçında ilk 11'de. Allah utandırmasın.

Ahmet Ulusoy
22.12.2015, 23:34
Allah hayırlı bir kariyer nasip etsin. Terbiyesizliğin alemi yok destek olalım. Heyecan insanın basiretini bağlar

Yaşar
23.12.2015, 00:00
Allah yolunu açık etsin.

Sibel
23.12.2015, 00:22
Sakatlandı hafif sanırım. Geçmiş olsun.

Oğuz B.
23.12.2015, 00:54
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18635-9J3S2Z2J.jpg

Hunk
23.12.2015, 02:05
Yani tecrube eksikligi var tabi, ama ayagina hakim gibi gorunuyor. Ama orda oynayan oyunucun daha fazla insiyatif almasi lazim. Bu da yasla gelebilir. Hayirlisi

Ibrahim Gaygusuz
23.12.2015, 07:48
Tribun dolu olsa bence Yusuf icin daha iyi olurdu. Yaptigi dogru ise taraftarin sevindigini duymasi hep dogru yapmaya alistirir kendini.

OrkHun
23.12.2015, 08:01
hiçbir özelliği net bi şekilde ortaya çıkmadı.
ne ekstra bir hız, ne teknik, ne şut, ne güç, ne press, ne etkili paslar..

heyecandan olabilir tabi. bir numarası vardır inşallah :)

Murat'
23.12.2015, 08:05
Çok kuvvetsiz görünüyor, kendisini çok ama çok geliştirmesi lazım, Sadi Tekelioğlu'nun Araklıspor'da oynarken keşfettiği bir isimmiş, bence ilerde bu seviyede oynayabilmesi zor.

Emrah KabuL
23.12.2015, 10:34
Çok kuvvetsiz görünüyor, kendisini çok ama çok geliştirmesi lazım, Sadi Tekelioğlu'nun Araklıspor'da oynarken keşfettiği bir isimmiş, bence ilerde bu seviyede oynayabilmesi zor.

Araklıspor'dan keşfi Muhammet Beşir.
Yusuf ise Erdoğdu Lisesi futbol takımının kaptanıymış.

Seyirci baskısı olmadığı bir maç ile başlangıç yapmak onun için bir şanstı ama kendisini gösteremedi.
Daha çok çalışması lazım.

selcuk
23.12.2015, 10:47
sansizdi mac gidisatindan hic oyuna girme sansi taninmadi usaga
ekici girincede bosaltilmis önlibero bölgesini idare etmeye mecbur kaldi
forvet arkasinda hic aksiyona sokamadik kendisini

ama kaleciyi uzakdan avlama denemesi, ferhati horozlandigi pozisyonda direk indirmesi oyunu aklinlan oynadiginin delilleriydi
ilk11 yerine son 30 dakika sans taninsaydi baska seyler konusurduk

ben begendim

Mert Oğuzlu61
23.12.2015, 12:31
3. ligde sürünecek gençlerden birisi. Hiçbir özelliği yok, oynayacağı en iyi kulüp Araklıspor. Bu başlık yokmuş gibi davranın, başımıza bela olmasın sonra. Bana ''hocaa, Özer i sok hocaaa !!!'' dedirten topçuysan, senden bir şey olmaz güzel kardeşim. Ayağına altın tepside güzel bir fırsat geçmiş, 10 no pozisyonunda oynamasına rağmen maçta 2 kere adını duydum, birinde orta sahadan topu kaleye vurdu M.Yumlu gibi... Diğerinde kontra atağa kalkarken tehlikeli olabileceğimiz pozisyonda hemen yakınındaki Erkan ın ayaklarına topu bırakmak varken, göğsüne şut çekti.

1461 e gidip kendini göstersin. Süper Lig de oynayacak topçu değil.

selcuk
23.12.2015, 12:36
3. ligde sürünecek gençlerden birisi. Hiçbir özelliği yok, oynayacağı en iyi kulüp Araklıspor. Bu başlık yokmuş gibi davranın, başımıza bela olmasın sonra. Bana ''hocaa, Özer i sok hocaaa !!!'' dedirten topçuysan, senden bir şey olmaz güzel kardeşim. Ayağına altın tepside güzel bir fırsat geçmiş, 10 no pozisyonunda oynamasına rağmen maçta 2 kere adını duydum, birinde orta sahadan topu kaleye vurdu M.Yumlu gibi... Diğerinde kontra atağa kalkarken tehlikeli olabileceğimiz pozisyonda hemen yakınındaki Erkan ın ayaklarına topu bırakmak varken, göğsüne şut çekti.

o pas soldaki yusufaydi
erkan arada topa salca oldu
topuda elinle aldi

Yaşar
23.12.2015, 12:36

Asma hemen çocuğu Mert. İlk defa giymiş bu formayı , olur böyle şeyler. Destek olmak lazım . Ama bacakları çok ince, futbolcu adam da baldır olur biraz.

asilhamsi
24.12.2015, 01:08
60 dakikada oyuncuyu analiz ettiniz ya helal olsun.Ondan sonra hic bosuna alt yapıdan oyuncu gelmiyor demeyin.

selcuk
24.12.2015, 06:33
60 dakikada oyuncuyu analiz ettiniz ya helal olsun.Ondan sonra hic bosuna alt yapıdan oyuncu gelmiyor demeyin.
onu birak
analizinde 1. golde ön direk kosusu olmasa yusufun kaleci topu cikip alirdi
onu bile göremiyorlar ama 60 dakikada oyuncu analiz ettiler
baldirlari inceymis
müllerinkinden ince degildir

annttiigs
24.12.2015, 08:07
ben mi yanlis gordum bilmiyorum. cocugin bilekleri cok yumsak. kafasi calisiyor. goksu alhas gibi yillarca 1461 ile ikinci lig tecrubesi giymis adamin bile telastan tirtir ettigi yerde toplari evet cok etli sutluye karismasa da hep saglam ve akilli oynadi. en onemli sey olan arkadaslari ile surekli al-ver yaparak gezdi sahada. toptan korkmuyor. aman bana gelmesin havasi hic yok.

tek eksigi temposu ki o da cok normal. bu cocuk 18 yasinda (bizim icin maalesef hala erken bir yas -ama avrupada diye cumle kurmayin diye diyorum-). oynarsa gercekten iyi topcu kazaniriz. oynamaz da maalesef yukaridaki arkadaslar gibilerinin eline birakirsak kaybederiz. ki kaybetmekte uzerimize yok.

Kolpacı
24.12.2015, 11:43
maçta adını pek duymamamızın sebebi spikerin ilk yarım saat kendsinin adını bilmemesindendi

Mert Oğuzlu61
24.12.2015, 13:17
Kimin neyi nasıl analiz ettiğini yarım devre sonra görürsünüz. Çok beklemenize gerek kalmayacak, 1461 e giderse ne ala. Orada bile şans bulamaz, yetenek yok. Ozan Tufan da 18 inde sahaya çıktı süper lig i salladı, Bursa da çimleri yiyordu çocuk. Boğa gibiydi, yıldızının parlayacağı belliydi.

Bizimkini beden eğitimi dersinden alıp gelmişler, çubuk gibi bişe. Bundan futbolcu felan olmaz, yarım devre sonra Aralıklı ya yada 1461 e gider. Olabilecek oyuncuları konuşalım, mesela Muhammet gibi. Olmayacak isimler üzerinden futbol romantizmi yapmayı gerek yok.

Murat'
24.12.2015, 13:32
Bu oyuncunun güçsüz ve cılız olduğunu anlamak için analiz yapmaya, onlarca maç izlemeye hiç ama hiç gerek yok, bence bu fizikle bu düzeyde oynaması imkansız. Allah yolunu açık etsin. Bir ara kuvvetiyle efsane olan bir Ufuk Sonay vardı, hatırlayanınız var mı?

eraytaskin61
24.12.2015, 14:01
Zaman verilmeyi hak ediyor futbol şansıda yanında olursa çabuk sivrilebilir

selcuk
24.12.2015, 14:14
Kimin neyi nasıl analiz ettiğini yarım devre sonra görürsünüz. Çok beklemenize gerek kalmayacak, 1461 e giderse ne ala. Orada bile şans bulamaz, yetenek yok. Ozan Tufan da 18 inde sahaya çıktı süper lig i salladı, Bursa da çimleri yiyordu çocuk. Boğa gibiydi, yıldızının parlayacağı belliydi.

Bizimkini beden eğitimi dersinden alıp gelmişler, çubuk gibi bişe. Bundan futbolcu felan olmaz, yarım devre sonra Aralıklı ya yada 1461 e gider. Olabilecek oyuncuları konuşalım, mesela Muhammet gibi. Olmayacak isimler üzerinden futbol romantizmi yapmayı gerek yok.
yav sen git sikecilerin sampiyonlugunu takip et
cocugun basliginda olur olmaz seyler yazma
yemin edeim su panda senden akillidir
o cocuk kim bilir yillardir bmn de basligi acilacak diye hayal etmisdir
buraya girince senin sacmaliklarini simdi okuyacak
sanki mac basliginda o bos yazini yazamiyordun

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2007/08_03/GarethBaleL_468x611.jpg
buda bir zamanlar bale, ciliz

Mert Oğuzlu61
24.12.2015, 14:24
yav sen git sikecilerin sampiyonlugunu takip et
cocugun basliginda olur olmaz seyler yazma
yemin edeim su panda senden akillidir
o cocuk kim bilir yillardir bmn de basligi acilacak diye hayal etmisdir
buraya girince senin sacmaliklarini simdi okuyacak
sanki mac basliginda o bos yazini yazamiyordun

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2007/08_03/GarethBaleL_468x611.jpg
buda bir zamanlar bale, ciliz

Nerede ne yazacağımı sana mı soracağım ? Eleştiririm eleştirmem sana ne, cevap yazmak zorunda mısın, illa senin gibi mi düşüneceğim ? Gareth Bale ile Yusuf u kıyaslıyorsun, sana cevap veremem şu dakikadan sonra. Ne desem boş. Adam ciddi ciddi Bale fotosu koydu ya...

Futbola bakış açılarımız farklı. Sen Avrupa dan takip etmeye devam et. Size farklı yayın yapıyorlar galiba.

Kolpacı
24.12.2015, 14:42
antreman günlüğünde öne çıkmış , Muhammeti de görünce daha da ateşlenmiştir

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18642-2S9E1O2Q.jpg

Mustafa'
24.12.2015, 18:01
Top ayağına yakışıyor. Hızlı ve basit oynamaya çalıştı ki bu çok önemli.Belkide günümüz futbolunun kilit noktası bu.Hızlı ve basit. Çok fazla sahada gorunmemesini de son derece normal karsiliyorum.97 doğumlu bi cocuk o kadar abisinin arasında sorumluluk almasi hemen olacak bisi değil. Bana gelecek adına umut verdin.İlerleyen zamanlarda inşallah daha iyi olursun :)

poetricus
24.12.2015, 18:37
İlk maçında oldukça etkisizdi. İyi oynayıp gol de atabilirdi.
Bu kadarcık bir performansla değerlendirmek doğru değil. Daha şimdiden Muhammed Beşir'i yıldız yapmak ne kadar yanlışsa Yusuf'un iyi olmadığını da iddia etmek o kadar yanlış.

Bu arada Sadi Hoca'ya karşı bakışım ve tavrım bellidir. Yine de hakkını teslim edip bu genç oyunculara forma verme cesareti gösterdiği için kendisine tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum.

yazıkoldu
24.12.2015, 18:41
kötü değildi.

OĞUZHAN061
24.12.2015, 21:23
önlerden yerimizi alalım,bakarsın yıldız olur :)

diskus
24.12.2015, 22:13
Ilk macinda cok iyi oynayip ta yarim sezon gecmeden bunu nasil elimizden cikaracagiz diye düsündügümüz cok futbolcu gecti bu takimdan.Umarim bu kardesimiz onlardan olmaz!

artvints
25.12.2015, 07:46
aşırı negatif olmamakla birlikte doğruyu söylemek iyidir.neyin motivasyon kaynağı olacağını bilemezsin. sahada yoktun demek saklanmayı bırakıp oyuna dahil olma sürecini kısaltabilir.herkes istediği yorumu yapabilir.futbolcunun şimdiden bunlara hazırlıklı olması lazım.er geç duyacağı şeyler bunlar zaten. neyle karşılaşacağını bllsin.

selcuk
25.12.2015, 09:16
aşırı negatif olmamakla birlikte doğruyu söylemek iyidir.neyin motivasyon kaynağı olacağını bilemezsin. sahada yoktun demek saklanmayı bırakıp oyuna dahil olma sürecini kısaltabilir.herkes istediği yorumu yapabilir.futbolcunun şimdiden bunlara hazırlıklı olması lazım.er geç duyacağı şeyler bunlar zaten. neyle karşılaşacağını bllsin.
zayif oynadigini belirtmek bisey
3.liglerde sürünecek ayri birsey

artvints
25.12.2015, 09:48
'
zayif oynadigini belirtmek bisey
3.liglerde sürünecek ayri birsey

abi bu konuda yapacak bişey yok. yorumları kontrol edemezsin. kimbilir facebook'da neler yazılıyordur. belki aldığı dakikaların ne kadar değerli olduğunun farkına varır.belki bir daha hiç gelmeyecek o şans.çünkü düzenli bir sistem yok.türkiye'de hala daha orman kanunları geçerli.güçlü ve şanslı olan ayakta kalır.yusuf da hayır 3. ligde sürünmeyeceğim diyerek daha sıkı çalışmaya başlayabilir.

karahanbakar
25.12.2015, 10:03
Yusuf'u kupa maçında pek sahada göremedik gibi sanki. Aslında yanılıyor da olabiliriz. Bunda adını hiç zikretmeyen spikerin etkisi olabilir mi? Söylediklerinin adını da yanlış söyleyen Aspor spikeri Yusuf'u hep es geçti pozisyonlarda. Heralde adını hatırlayamadı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

selcuk
25.12.2015, 10:22
'

abi bu konuda yapacak bişey yok. yorumları kontrol edemezsin. kimbilir facebook'da neler yazılıyordur. belki aldığı dakikaların ne kadar değerli olduğunun farkına varır.belki bir daha hiç gelmeyecek o şans.çünkü düzenli bir sistem yok.türkiye'de hala daha orman kanunları geçerli.güçlü ve şanslı olan ayakta kalır.yusuf da hayır 3. ligde sürünmeyeceğim diyerek daha sıkı çalışmaya başlayabilir.
orasi facebook
hatta mac basliginda yazsa yine bisey demen

hatta bir gün 3. ligde oynasa yine 5bin tl min. ayda kazanir
burda o usagi kazanmak varken böyle seviyesizce moral bozucu avrupa degiminlen shit storm lan karsilasmak beni son derece rahatsiz etti

Mert Oğuzlu61
25.12.2015, 10:44
Oyuncu başlığında değnekçilik yapanlar seviyeden bahsetmesin. Oyuncuyu eleştirene yapılan yorum arka sayfada duruyor, kimin seviyeli kimin seviyesiz olduğunu merak eden açsın baksın. Panda kadar aklın yok, olur olmaz şeyler yazma, Yusuf gelecek buraya senin saçmalıklarını mı okuyacak, boş yazını git başka yerde yaz vs.. laflara bak.

Ben eleştiririm, doğamda var. Alt yapı düşmanı da değilim, öyle olsam Kasımpaşa maçında Muhammet i 11 de görmek istemem yada ondan beklentimin olduğunu belirtmem. Olacak oyuncu var olmayacak oyuncu var, yorum atıyorsun değnekçi gibi başına üşüşüyorlar sonra gelip buraya seviye seviye diyorlar.

Kolpacı
25.12.2015, 12:51
Adı geçen Ozan tufan 2013-2014 sezonunda A takımda forma gimeye başlamış , ligde 8 maçta 621 dakika süre almış bir de asist yapmış , kupada ise 5 maçta 2016 dakika süre almış , Yusuf kendisine daha büyük oyuncuları örnek almalı

ibrahim
25.12.2015, 15:14

Adamın yaşayacağı süreyi teşhis ettin, cenaze namazını kıldın, gömdün gittin resmen. Hem de en başında.

O eleştirip durduğumuz alt yapı aynen böyle işliyor Trabzonda. Çocukları getirir getirmez hemen bir test maçına çıkarıyorlar. Alt yapı görevlilerinin sanki Allah vergisi yetenekleri var ve şıp diye anlayabiliyorlar kimden bişey olur kimden olmaz diye. Yıllardır böyle işliyor sistem. Taraftar olarak aynısını yapıyoruz sonra da kızıyoruz ki Oğuzhanlar, Muhammet Demirler, Samet Yeşiller vs. neden başka alt yapılarda parlıyor da bizde değil diye.

En yakın örnek çocukluk arkadaşım. Herif tesislere adımını attı hemen maça çıkardılar. Neden basit oynuyorsun, ekstra işler yapmıyorsun, kendini göstermiyorsun, o yana bu yana pas çıkarıyorsun diye de fırça çekip yolladılar. Tek maçta, aniden, 10 dakka içinde.

Böyle mi genç yetenek kazanılır sanıyorsunuz? Başkanın başlıklarında geri kafalılığa, vizyonsuzluğa darbe indirdik çağ atladık diye övünüp durup alt yapıdan çıkmış bir çocuğa hemen ilk görüşte bok atmak da nasıl bir çelişkidir?

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Mert Oğuzlu61
25.12.2015, 16:03
Beğenmedim bok atıyorum. :) Anlamadığım nokta bu çocuk 2 maç daha oynasa, sabredelim diyenler gelip ilk sövecek olanlar olacak, bunu bildiğim için süper ligde oynayamaz gitsin 1461 e, TS de oynayacak topçu değil yetenek ve fizik yok toptan kaçan 10 no olmaz diye eleştiriyorum. Ben göremedim bir ışık ve evet buna 1 maç izleyerek karar verdim. Special im var, oyuncuyu 1 maç izleyip karar verebilme gibi özel güçlerim var. Oldu mu ? Alt yapı düşmanı olsam Beşir ilk 11 çıksın diye heyecan yapmam. Olacak olan topçu var olmayacak topçu var, benim gözümde Beşir futbolcuya benzer bir şey ama bu arkadaşı beğenmedim, hayır yani don lastiği gibi uzatmakta amaç nedir anlamadım illa sataşmaya yer mi arıyorsunuz millet hep sizin gibi mi düşünecek ?

Biri ağzına geleni söyler tahrik eder hakaret eder sonra seviye seviye der, öbürü denyo der, başka biri gelir oyuncuya bok atma der. Başlıkta oyuncuya olumsuz yorum yapmak yasaksa bilelim, yöneticilerin okuduğu da yok hakaret serbest tahrik serbest, karşılık versek ceza alacağız. Kendi görüşüne aykırı yorum atanlara denyo diyenin mesajı hala yukarıda duruyor, ceza sebebi değilse bu ifadeyi sık sık kullanacağım hemde geliştirilmiş versiyonlarıyla, bilginize yönetici arkadaşlar.

Bu arada alt yapıdan haksız yere kovulan, beğenilmeyen arkadaşın şuan hangi takımda forma giyiyor, yazar mısın merak ettim ?

nbay
25.12.2015, 16:07
bizim alt yapımızdan oyuncu neden çıkmadığını bir kaç madde ile sıralasak ilk 2-3 'e koyulabilecek başlık baskıcı ve bir türlü beğenmeyen taraftar profilimiz yüzünden 'dir.
Trabzon gibi hayatın tüm faaliyetlerinin meydanda sıkışıp kaldığı bir şehirde futbolcuların taraftarın böylesine olumsuz söylemlerinden etkilenmemeleri mümkün değildir . zaten çabuk gaza gelip her şeyden etkilenen ,birazda özenti bir gençliğimiz var. Hal böyle olunca da oyuncunun gelişimi 19-20 'li yaşlarından sonra ileri gitmesi gerekirken daha da geriye gidiyor.
Bu aslında psikolojik bakımdan da irdelenmesi gereken bir konu .

artvints
25.12.2015, 16:12
Beğenmedim bok atıyorum. :) Anlamadığım nokta bu çocuk 2 maç daha oynasa, sabredelim diyenler gelip ilk sövecek olanlar olacak, bunu bildiğim için süper ligde oynayamaz gitsin 1461 e, TS de oynayacak topçu değil yetenek ve fizik yok toptan kaçan 10 no olmaz diye eleştiriyorum. Ben göremedim bir ışık ve evet buna 1 maç izleyerek karar verdim. Special im var, oyuncuyu 1 maç izleyip karar verebilme gibi özel güçlerim var. Oldu mu ? Alt yapı düşmanı olsam Beşir ilk 11 çıksın diye heyecan yapmam. Olacak olan topçu var olmayacak topçu var, benim gözümde Beşir futbolcuya benzer bir şey ama bu arkadaşı beğenmedim, hayır yani don lastiği gibi uzatmakta amaç nedir anlamadım illa sataşmaya yer mi arıyorsunuz millet hep sizin gibi mi düşünecek ?

Biri ağzına geleni söyler tahrik eder hakaret eder sonra seviye seviye der, öbürü denyo der, başka biri gelir oyuncuya bok atma der. Başlıkta oyuncuya olumsuz yorum yapmak yasaksa bilelim, yöneticilerin okuduğu da yok hakaret serbest tahrik serbest, karşılık versek ceza alacağız. Kendi görüşüne aykırı yorum atanlara denyo diyenin mesajı hala yukarıda duruyor, ceza sebebi değilse bu ifadeyi sık sık kullanacağım hemde geliştirilmiş versiyonlarıyla, bilginize yönetici arkadaşlar.

Bu arada alt yapıdan haksız yere kovulan, beğenilmeyen arkadaşın şuan hangi takımda forma giyiyor, yazar mısın merak ettim ?

sen de amma acımasızsın. whiplash'i mi izledin ne yaptın? :)

Mert Oğuzlu61
25.12.2015, 16:15
sen de amma acımasızsın. whiplash'i mi izledin ne yaptın? :)

İzlemedim ama bilimkurgu, korku, gerilim varsa izlerim. :))))

artvints
25.12.2015, 16:19
İzlemedim ama bilimkurgu, korku, gerilim varsa izlerim. :))))

full gerilim. izledikten sonra özevlatların üstüne daha kararlı bir şekilde gidebilirsin :D

ibrahim
25.12.2015, 16:29

Bu kalın kısımlara eleştiri diyorsan tartışmaya bile gerek yok. Bok atmanın dik alası.

ibrahim
25.12.2015, 16:32
İlk maçında oldukça etkisizdi. İyi oynayıp gol de atabilirdi.
Bu kadarcık bir performansla değerlendirmek doğru değil. Daha şimdiden Muhammed Beşir'i yıldız yapmak ne kadar yanlışsa Yusuf'un iyi olmadığını da iddia etmek o kadar yanlış.

Bu arada Sadi Hoca'ya karşı bakışım ve tavrım bellidir. Yine de hakkını teslim edip bu genç oyunculara forma verme cesareti gösterdiği için kendisine tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum.
Yok, geleceği görme yeteneğine sahip insanüstü futbol dahileri var aramızda. Onlar hükmü verir, Yusuf gibi acizler de o kararlara saygı duyup dizlerini kırıp oturmaları gerekir.

Mert Oğuzlu61
25.12.2015, 16:36
Bu kalın kısımlara eleştiri diyorsan tartışmaya bile gerek yok. Bok atmanın dik alası.

Benim eleştiriler biraz Erman Toroğlu na kaçıyor. Bok atma stilim forumdaki diğer arkadaşlara göre değişik.

Alt yapıdan 10 dakikalık performansına bakılıp haksız yere kovulan arkadaşının oynadığı takımı hala yazmadın ? Ayrıca sen hala Zeki Yavru yu savunuyor musun, gel bide Zeki konusundan gidelim ? Forumda Zeki yi savunan tek kişiydin sanırım ? :)

trabzonguldakk
25.12.2015, 17:20
İleride hangisinin daha iyi yerlere geleceği belli olmaz. Yusuf'u kupa maçında izledim. Fazla topla buluşamadı, aldığı topların genelinde tek pas oynadı bence olması gereken de oydu yaptığı koşular iyiydi, mücadele etti. İnşallah kendini daha fazla cesaretlendirir ve verilen şansları daha iyi değerlendirir. Ama bence de 1461'e kiralamakta fayda var.

ibrahim
25.12.2015, 18:04
Benim eleştiriler biraz Erman Toroğlu na kaçıyor. Bok atma stilim forumdaki diğer arkadaşlara göre değişik.

Alt yapıdan 10 dakikalık performansına bakılıp haksız yere kovulan arkadaşının oynadığı takımı hala yazmadın ? Ayrıca sen hala Zeki Yavru yu savunuyor musun, gel bide Zeki konusundan gidelim ? Forumda Zeki yi savunan tek kişiydin sanırım ? :)
O zaman da peşin hüküme karşıydım, bugün de karşıyım. O gün de gençlerimizin aşağılanmasına karşıydım bugün de karşıyım.

3 yıllık hocası onu o maça çıkardıysa bir gelecek görmüş demektir. Bugünün scoutları bile beşinci maçtan sonra futbolcu yeteneklerini karara bağlayabiliyorken sen nasıl oluyorda bir maçta kesin kararını verip tükaka yapabiliyorsun? Tam iho kafası işte. Sözde karşıydın bu düşünceye...

Berkan
25.12.2015, 18:29
Dünya liseler şampiyonun takım kaptanı, oralara kadar kolay gelinmiyor. Hemen gömmeyin adamı. Bence bir kaç seneye onunla birlikte aynı takımdan 2-3 kişinin daha yıldızı parlayacaktır.

Murat'
25.12.2015, 18:59
Bu dünya liselararası futbol şampiyonluğu meselesine çok takılmayın bence, orasının öyle abartılacak bir vitrin olduğunu düşünmüyorum ben. Daha önce üst düzey bir oyuncunun buralarda oynadığını duydunuz mu hiç?

Alika87
25.12.2015, 20:08
Bu dünya liselararası futbol şampiyonluğu meselesine çok takılmayın bence, orasının öyle abartılacak bir vitrin olduğunu düşünmüyorum ben. Daha önce üst düzey bir oyuncunun buralarda oynadığını duydunuz mu hiç?

cünkü o üst düzey topcular hep futbol akademilerinde yetismis oyuncular, onlar katilmiyor liselerarasi sampiyonluga. Öyle abartilacak bir yer degil ve Yusuf simdiye kadar nasil bir futbol egitim aldi belli degil. O yüzden avrupali oyuncularla kiyaslanamaz bile. Premier Lig yada Bundesliga kulüplerin alt yapisinda yetisen 18lik cocuklar fizik olarak bizim 25lik adamlardan daha gelismis. Bu durum Yusufun sucu deegil, bizim cürük sistemin.

Sorun daha cok, Yusufun tecrübesizligini, heycanini ve gencligini yok sayarak, hic bir empati kurmayarak acimasizca elestirene. Yahu bu cocuk bir hafta önce basladi profesyonel takima katilmaya, bundan nasil beklenir macta saklanmasin yada ön plana ciksin?

Şanlı SanMarino
26.12.2015, 06:41
Oynatılırsa büyük bir yıldız kazanırız
Bakın beni ne Ndoye ne Douglas ne de Mbia heyecanlandırmıyor. Beni Okay, Aytaç, Yusuf ve Beşir heyecanlandırıyor. Tabi bir de Uğurcan :)

eraytaskin61
26.12.2015, 15:26
her futbolcu yıldız olmak zorunda değil başarılı bir profesyonel olarak 15 yıl hizmet edebilir takım içinde

chopper61
18.01.2016, 14:49
her futbolcu yıldız olmak zorunda değil başarılı bir profesyonel olarak 15 yıl hizmet edebilir takım içinde

Aynen öyle..bizim taraftarın çoğu beğenmemişse o futbolcuda ışık vardır.Artık algılarım değişti.Bizimkilerin çoğu yetenekten anlamıyor.Muhammet beşiri hemen yıldız yaptılar oysa daha çook yolu var,özellikle topla ilişkisini geliştirmesi lazım.Basit oynayan oyuncuları seviyorum çünkü bizde böyle adam pek yok..illa alacak birkaç kişiyi çalımlayacak birde çatala taktımı ovvvv yıldız doğuyor..Yoksa yetersizdir,beğenilmez.. ne kafa ama..

jairzinho
20.01.2016, 19:29
yerimizi alak.yıldız adayı.net

Mert'
20.01.2016, 19:35
Ben begenmedim 2 mactir nedense

Gökhan Uzun
20.01.2016, 21:18
Ön plana çıkan bir özelliğini görmedim ama şans vermek lazım tabi. Daha çok gençler

ccd6167
20.01.2016, 22:53
Soner 3 milyon tl alıyorsa kardeşim azmet devm et çok çalş o snin hakkın

Ali Yerlikaya
21.01.2016, 09:10
Bende Soner den daha faydalu olur yazmak icin girmistim en azindan maliyet-verim acisindan 10 Soner yapar...
Ayaklarinada hakim gibi duruyor ama biraz daha fiziksel olarak güclenmeli ve ilk mac heyecanlarini atmali...

jairzinho
21.01.2016, 14:23
öne çıkan özelliği.top tekniği ben futbolcuyum diye bağırıyor.tipik sol ayaklı yeteneklerine sahip.hızlı düşünüyor.topa ilk dokunuşu ile sonraki hamleyi yapabiliyor.maçın ilk dakikalarında topu önüne alıp şutunu atması.kendine pozisyona hazırlıyor.umarım hami hoca izlemiştir.

bence tek eksiği biraz daha kuvvetlenmesi.fizik olarak.

seçuk
21.01.2016, 18:36
Topa dokunuşları ben topçuyum diyor fiziği de iyi gibi. İlk maça göre 2. maçında bile ustine koymuş gibi. Asla bu çocukların üstüne gidilmemeli full destek ve afedersniz köpek gibi çalıştırlmalı sistemli olarak ki TS oyuncusu olabilsin.

diskus
31.01.2016, 14:29
Mehmet in sakatliginda sans bulursa kendini gösterebilir.

Steril61
31.01.2016, 18:52
Birkaç maç izlediğim kadarıyla mücadelesi ve tekniğiyle iyi bir oyuncu gibi geldi bana. İnşallah çok çalışır ve performansını zirveye taşır. Gelecek vadediyor. Şımarıp da ne oldum delisi olursa hiçbir yere gelemez tabi.

Bud Spencer
07.02.2016, 17:55
umarim daha fazla sans bulur
fatih atikler özerler musalar yerine bu cocuk oynatilsin

Hakan
07.02.2016, 19:18
Çalımı güzeldi

Giallorossi
07.02.2016, 20:56
Seneye iki Muhammetle iyi bir üclü olabilirler cok hareketli futbolcu top beklemiyor sürekli hareket halinde. Birde muhtemelen yabanci bir forvet aliriz yazin. Insallah atak organizasyonunda etkili olabilecek forvet aliriz Yusuf böyle bir forveti iyi besler. Elimizde böyle bir forvet var zaten M. Demir yerli olarak bu kritere uyuyor

Kemal Öztel
07.02.2016, 21:06
Ben Kosta Rikalı Bryan Ruize benzetiyorum stil ve fiziksel olarak..

annttiigs
19.02.2016, 09:36

Besir'e guvenip Yusuf'a guvenmemek bana kalirsa cok sacma. Besir adam gecemez. Besir depar atamaz. Forvetten bahsediyorum bunlari yazarken.

Peki Besir ve Yusuf'u boyle gommek dogru mu ? Hayir. Anlayin artik bizim ulkemizde 17 yasinda cikip da parlayan adam bir elin parmaklarindan az. Bizde basarili genc oyuncu kavrami 24 yas baslangicin kabul ediyor.

artvints
09.03.2016, 13:50
çok net bir şekilde fizik ve mental olarak oynamaya hazır değil. niye oynamıyor diye hocaya laf söylemenin anlamı yok. az biraz gelişme var ama ilk oynadığına göre.

Faruk BERBER
09.03.2016, 15:05
1461'e kiralanıp kendini göstermeli, sonra Trabzonspor'a alınmadan Anadolu kulüplerine satılmalı. Bu düşüncem sadece Yusuf Yazıcı için değil birçok altyapı oyuncusu için geçerli. Arada istisnalar çıkacaktır.

artvints
30.04.2016, 17:49
trabzon'lu soner. çocuk fiziğini geliştirmek için çalışıyor ama belli.hami niye forma vermiyor doğru dürüst anlamak mümkün değil.erkan'la marin'le, özer'le uğraştı onca zaman.

jairzinho
30.04.2016, 17:53
zaten ilk türkiye kupası maçında dikkat çekmişti.top tekniği çok iyi.abdulkadir ömür ile yusuf yazıcı üzerinde durulmalı

diskus
30.04.2016, 18:05
Yusuf u daha fazla oynamasini umuyorum,seneye olmassa 1461 e versinler orda görelim.Ben hala cok umutluyum Yusuf Yazici dan.

Ahmet Aksu
30.04.2016, 19:04
ben çok kötü bulmadım fena değildi yani. son 3 maçta ilk 11 de okay veya aytaç yerine oynamalı.

slmn
08.05.2016, 15:57
1997 doğumlu Yusuf Yazıcı, bu sezon Süper Lig'de gol atan en genç oyuncu. (Opta)

Onur Akyüz
08.05.2016, 16:09
Adam yardırıyor. :)

ilelebeTS
08.05.2016, 16:18
Sonunda fırsat buldu ve klasını gösteriyor. maşallah diyelim.

Manu61
08.05.2016, 16:24
Geleceğe umutla bakabilmemiz için bir sebep daha.

selcuk
08.05.2016, 16:26
Mert Oğuzlu61

erken konusmamak gerek
masallah de

ToyerSefa
08.05.2016, 16:31
Allah nazardan saklasın.

Mert Oğuzlu61
08.05.2016, 16:37
Mert Oğuzlu61

erken konusmamak gerek
masallah de

Soner in sucu neydi, o da baskisiz pressiz gariban savunmalara karsi yilda 1-2 kere yildizlasiyordu ?

Beyler Mesut Öziller, Nedvedler havada ucusuyor ciddi misiniz ? Masallah diyelim tamam ama bir macla fazla gaza gelmediniz mi ?

Tum takim iyi oynuyor, Rize orta sahasindaki boslugu sezon basindan beri kac macta gordunuz ?

artvints
08.05.2016, 16:41
Soner in sucu neydi, o da baskisiz pressiz gariban savunmalara karsi yilda 1-2 kere yildizlasiyordu ?

Beyler Mesut Öziller, Nedvedler havada ucusuyor ciddi misiniz ? Masallah diyelim tamam ama bir macla fazla gaza gelmediniz mi ?

Tum takim iyi oynuyor, Rize orta sahasindaki boslugu sezon basindan beri kac macta gordunuz ?

hala atıyor adam :D

Mert Oğuzlu61
08.05.2016, 16:45
Ahahaha devam etsin insallah ne diyeyim. Rize ile ozel meselesi varsa bilemem, adam hirs yapmis. :):):)

Onur Akyüz
08.05.2016, 16:45

Hatırı sayılır bir bonservis ödenen futbolcuyla, alt yapı ürününü kıyaslamak doğru değil.

Abartmamak gerek evet ama bir taraftarı alt yapıdan çıkan gencin çok iyi oynaması kadar mutlu eden az şey vardır.

artvints
08.05.2016, 16:51
ilk oynadığından beri fiziksel ve mental olarak gelişim içinde, her oyuna girdiğinde bunun ipuçlarını veriyordu.genç oyuncunun takıma hazırlanması farklı bir süreç. yetenekli ise ve iyi çalışıyorsa sonunda şans geliyor.

Erkan YILMAZ
08.05.2016, 17:04
Çok iyisin be yusuf özerin 2 senedir yapmaya çalıştığını bir maçta yaptin

Barış Cansız
08.05.2016, 17:27
İnşallah , seni değerlendirebilecek bir teknik direktörle anlaşabiliriz. Oyuncu gelişimi iyi olan bir teknik ekip kurabiliriz.
Geleceğimiz, sizlersiniz.

Hakan
08.05.2016, 17:32
2 gol 2 asist.Daha önce böyle bir başlangıç hatırlamıyorum.

artvints
08.05.2016, 17:34
özer'i geçti heralde istatistik bakımından.savaş boş kaleye golü atsa üç asist olacaktı.

Fatih Çelik
08.05.2016, 17:35
Güzel başlangıç ama yetmez. Bir maçla kimse yıldız olmuyor.

Hakan
08.05.2016, 17:41
özer'i geçti heralde istatistik bakımından.savaş boş kaleye golü atsa üç asist olacaktı.
Özer'i geçti 32'yi yakaladı.

TSemih61
08.05.2016, 17:43
Uzun bir aradan sonra ilk defa kendimi sevinirken buldum attığı ilk golde. Bu maç referans olarak alınamaz ama fiziğiyle, yeteneğiyle ben hazırım mesajı verdi. Ben yerinde olsam yaz boyunca kendimi parçalardım bir dahaki sene için. Gerçi kulüp üzerine düşmesi lazım, futbolcu istese de yetmiyor.

selcuk
08.05.2016, 17:43

ben sana daha ozaman bekle ve gör demistim

daha bisey görmedin

özillen alakasi yok, kim yazdi onu
oyun yapisi nedved- szymek tipi

Sibel
08.05.2016, 17:44
Maçı izleyemedim ama tebrik ederim.
İşte böyle gençleri "eğitmek" gerek.
Sonra ne öz evlat düşmanı olmaya gerek kalır ne de topçu aramaya.

Adem Akyüz'
08.05.2016, 17:44
Fazla uçmadan aynen devam etmesi lazım.

DeAgLeMaNyAq
08.05.2016, 17:57
Kumaşı olduğunu çoğumuz söylüyorduk. Melih de çok şans buldu ama şimdiye kadar pek bir olayını göremedik. İnşallah performansı artarak devam eder...

artvints
08.05.2016, 18:02
takımda pasör yok, ortasahadan top çıkmıyor, oyunu yöneten oyuncu yok yusuf şans bulamıyor.o zaman iyi hoca değilsin demektir.genç oyuncuyu ihtiyaca yönelik, tam mevkisinde oynatırsan büyük verim alırsın. ramazan da oyuncu kalmayınca konya maçında zorla şans bulup kendini gösterdi. ee madem elinde böyle bir oyucu var niye eziyet çektiriyorsun bize, merkezde iki ağır oyuncu kullanarak?

ekici'nin olmadığı dönemde,

..................okay(aytaç)....ramazan
...........................yazıcı

şu düzene geçsen fena mı olurdu?saçma sapan bir sürü deneme,birbirine uymayan oyuncularla yedi sezonu.

artvints
08.05.2016, 18:12
bütün oyuncular düşerken yusuf'taki fiziksel gelişim belli oluyordu. çalışkan akıllı uslu bir çocuk, kaybolacağını sanmıyorum ama şöhreti kaldırmak zor, ne olacağı belli olmaz. ilk gol çok klas, bilinçli ve 10 numaraya yakışır bir vuruş.

selcuk
08.05.2016, 18:16
bütün oyuncular düşerken yusuf'taki fiziksel gelişim belli oluyordu. çalışkan akıllı uslu bir çocuk, kaybolacağını sanmıyorum ama şöhreti kaldırmak zor, ne olacağı belli olmaz. ilk gol çok klas, bilinçli ve 10 numaraya yakışır bir vuruş.
10 numara degil, 10 numara oyunacagim diye yola cikarsa kayipeder

benim icin tam bir 8 numara, yüksek oynayan rakiplere ilerde box to box 6 numarada oynayabilir

Mert Oğuzlu61
08.05.2016, 18:17
ben sana daha ozaman bekle ve gör demistim

daha bisey görmedin

özillen alakasi yok, kim yazdi onu
oyun yapisi nedved- szymek tipi

Ortega Yusuf Kurtuluş u hatırlar mısın ? 2007-2008 döneminde Trabzon un Ortega sı deniyordu. Şuan Bayburt İl İdarede. :)))

Yusuf Yazıcı kalan 2 maçta çıksın aynen devam etsin, gelecek sezonda kadroda kalsın faydalı olsun. Benim için hava hoş, hak ediyorsa formayı kapar oynar. Keşke her takım Rize gibi orta sahayı komple bıraksa, basmasa bizim topçulara böyle rahat rahat ferah ferah oynasak... En son geçen sene Manisa maçında bu kadar rahattık, Ersun döneminde gol şov yaptığımız maçta...

artvints
08.05.2016, 18:22
10 numara degil, 10 numara oyunacagim diye yola cikarsa kayipeder

benim icin tam bir 8 numara, yüksek oynayan rakiplere ilerde box to box 6 numarada oynayabilir

pasör 10 numara, oyunu yöneten cinsten. nuri gibi düşündüm. 10 numara deyince olmuyor tabi. ama üçlü orta sahada daha iyi olur bence.yumuşak bir 10 numaranın yanına koymam.

selcuk
08.05.2016, 18:24
pasör 10 numara, oyunu yöneten cinsten. nuri gibi düşündüm. 10 numara deyince olmuyor tabi. ama üçlü orta sahada daha iyi olur bence.yumuşak bir 10 numaranın yanına koymam.
nuri ön libero

sadece liverpoolda 10 numarada denendi

Ortega Yusuf Kurtuluş u hatırlar mısın ? 2007-2008 döneminde Trabzon un Ortega sı deniyordu. Şuan Bayburt İl İdarede. :)))

Yusuf Yazıcı kalan 2 maçta çıksın aynen devam etsin, gelecek sezonda kadroda kalsın faydalı olsun. Benim için hava hoş, hak ediyorsa formayı kapar oynar. Keşke her takım Rize gibi orta sahayı komple bıraksa, basmasa bizim topçulara böyle rahat rahat ferah ferah oynasak... En son geçen sene Manisa maçında bu kadar rahattık, Ersun döneminde gol şov yaptığımız maçta...
yusufa ortega diyeni hatirlamiyorum

zaten 3-5 maclik serüveni vardi, burada pek abartilmamisdi

forvet bile degildi, saclari yüzündenmi ortega

Kemal Öztel
08.05.2016, 18:27
Ben Kosta Rikalı Bryan Ruize benzetiyorum stil ve fiziksel olarak..

3 ay önce demiştim bugün daha da benzetiyorum yolun açık olsun kardeşim

artvints
08.05.2016, 18:29
nuri ön libero

sadece liverpoolda 10 numarada denendi

u milli takımlarda öyle oynuyordu. organizatör işte, 10 numara denmeyebilir. üçlü orta sahada oynar en fazla.arkada oynamak için yeterince güçlü ve tempolu olacağını düşünmüyorum. hayırlısı artık.şimdi favori taktiğim 4 4 2 olduğu için, benim kadromda sağ tarafa yakın yerde oynayıp oyun kurabilir.

Mert Oğuzlu61
08.05.2016, 18:39
yusufa ortega diyeni hatirlamiyorum

zaten 3-5 maclik serüveni vardi, burada pek abartilmamisdi

forvet bile degildi, saclari yüzündenmi ortega

Ortega forvet değil 10 numaraydı. O dönem Yusuf oynadığı birkaç maçta dikkat çekmişti ve gazetelerde ''yerli Ortega'' manşetleri atılmıştı. Çok net hatırlıyorum, arkadaşlarımla şakalaşıyordum hatta eğer yanılmıyorsam Arnavut Vlnazia yı 6-0 yenip şov yaptığımız İntertoto yani Avrupa kupası maçında kısa süreli çok iyi oynamıştı, herkes Ortega Yusuf diyordu, forumu bilemem ama yerel medyada adını duyurmuştu. Taraftarlar oynasın istiyordu, sonra 2008 yapılanmasında kendine yer bulamadı ve gitti. Bayburt ta oynuyor...

Yusuf Yazıcı nın ömrü daha uzun olsun inşallah. Yıldız mı olacak yoksa alt liglerde mücadele edenler kervanına mı katılacak, zaman gösterecek...

DeAgLeMaNyAq
08.05.2016, 18:48
Bu sezon gol atan en genç oyuncu istatistiği yanlış bilgi. Muhammet Beşir 5 ay önce Eskişehir'e attığı golle zirvede...

artvints
08.05.2016, 18:53
Bu sezon gol atan en genç oyuncu istatistiği yanlış bilgi. Muhammet Beşir 5 ay önce Eskişehir'e attığı golle zirvede...

yusuf beşir'den 1 ay küçük. gol atılırken beşir daha gençti ama o öyle bakmıyorlar demek ki. ayrıntı olur zaten.

DeAgLeMaNyAq
08.05.2016, 18:56
yusuf beşir'den 1 ay küçük. gol atılırken beşir daha gençti ama o öyle bakmıyorlar demek ki. ayrıntı olur zaten.

Nasıl öyle bakmıyorlar? :)

artvints
08.05.2016, 18:59
Nasıl öyle bakmıyorlar? :)

bu sezon gol atan en küçük oyuncu istatistiğini tutmak için gol atan oyuncuların doğum tarihlerine bakmışlar, golün atıldığı tarihe ayrıca bakmamışlar yani. ilginç bir konu.

selcuk
08.05.2016, 19:05
besir bu konuda önde
golü attigin gün kim daha gencse o rekoru alir
artvints DeAgLeMaNyAq

diskus
08.05.2016, 19:58
Futbolculuk hayatinda basarilar dilerim.Senin oynadigin ilk kupa macinda kaliteli oldugun belli oluyordu.

orhan42
08.05.2016, 20:51
İlk oynadığı maçlara nazaran çok daha iyiydi.Sanki fiziki yapısı da gelişmiş gibi.İnşaallah kaybolan yıldız adayı listemize bir isim olarak eklenmez..

macka61
08.05.2016, 20:56
muhammete atsa idi pası o da assist olabilirdi ama olsun bugün iyi oynadı ytebrik ediyorum

Uğur Kalyoncu
08.05.2016, 21:34
Yanilmayi cok isterim ama ben bizim topcumuz oldugunu düşünmüyorum. Allah yolunu acik etsin insallah.

Mert'
08.05.2016, 22:12
Ben bu çocuğu pek beğenmemiştim ama bugün müthiş oynadı. İnşallah havaya girmeden devam edersin böyle yolun açık olur inşallah.

artvints
08.05.2016, 22:15
Ben bu çocuğu pek beğenmemiştim ama bugün müthiş oynadı. İnşallah havaya girmeden devam edersin böyle yolun açık olur inşallah.

fizik olarak gelişme içerisinde o günden bugüne. nasıl çalıştıysa diğerlerine de tavsiye versin. kollar şişmiş, vücut oturmuş, lig düzeyinde fiziğe kavuşmuş.şimdi tempo ve kondüsyonu geliştirmeli, ritm bulmalı.bu da maç oynayarak olur tabi.

Uğur Ö.
08.05.2016, 22:18
Artık çalışır daha çok ileri gider mi bilmiyorum. Altyapıdan gelen her topçu bir iki maç iyi oynayıp sapıtıyor, bitiyor resmen

E. Okan Bülbül
08.05.2016, 22:54
Ben de tarzını Szymkowiak'a benzettim. Umarım üstüne koyarak devam eder.

Alper Beyazay
08.05.2016, 22:56
İyi maç çıkardın tebrikler.

Ahmet Ulusoy
08.05.2016, 23:06
Rüya gibi bir gece bravo. Gece nasılda heyecanlı ve Mutlu uyuyacak inşallah

Emre ÖZTÜRK
08.05.2016, 23:07
Bir orta saha oyuncusunda olması gereken tüm özelliklere sahip.Gelişime devam ederse çok farklı yerlere gelebilir.

Arda'
09.05.2016, 00:12
Umarım şımarmaz ve iyi yerlere gelir

artvints
09.05.2016, 01:08
4. golde dar alanda kısa zamanda rakipten kopuşu ve bir metrelik fark atması var ne özer'den ne de sefa'dan gördüm. sürekli rakibe yakalanan futbolcular. fiziğini geliştirdiği bu pozisyondan belli.

selcuk
09.05.2016, 07:48
http://www.61saat.com/images/upload/1221404769012.jpghttp://www.61saat.com/images/album/19393-3L0W3G3I.jpg

OFLU
09.05.2016, 15:29
Allah aşkına daha çok çalış çocuk, çalış çalış çalış, pes etme. Hem kendi dünyanı kurtar hemde bu takıma gönül verenleri.

Faruk BERBER
09.05.2016, 16:04

Beğenilecek çok bir yanı yok, bir maç ile bahar getirdik yine.

Bizden 6 yiyecek kadar leş bir takıma karşı "top" seviye gösterdi.

Normal hali bu değil, Trabzonspor'da oynayamaz.

Mert'
09.05.2016, 16:08
Beğenilecek çok bir yanı yok, bir maç ile bahar getirdik yine.

Bizden 6 yiyecek kadar leş bir takıma karşı "top" seviye gösterdi.

Normal hali bu değil, Trabzonspor'da oynayamaz.

Aynı fikirdeyim abi :) Linç edilmemek için üstü kapalı yazdım ama inşallah yanıltır bizi utanmayı çok isterim.

Faruk BERBER
09.05.2016, 16:12
Aynı fikirdeyim abi :) Linç edilmemek için üstü kapalı yazdım ama inşallah yanıltır bizi utanmayı çok isterim.

Linç edilecek bir şey yok kardeşim, fikirlerini hakaret içermedikçe özgür bir biçimde yazabilirsin ;)

Hakan
09.05.2016, 17:37
Rakip orta sahası zayıf olduğu için parlayan öteki Yusuf.Özellikle attığı ilk gol ve yaptığı ikinci asist yetenek kokan hareketler.
Batuhan A Takıma alınıp Yusuf 1461'e gidebilir.Süper Lig takımı da bulabilir gerçi

Faruk BERBER
09.05.2016, 18:10
Rakip orta sahası zayıf olduğu için parlayan öteki Yusuf.Özellikle attığı ilk gol ve yaptığı ikinci asist yetenek kokan hareketler.
Batuhan A Takıma alınıp Yusuf 1461'e gidebilir.Süper Lig takımı da bulabilir gerçi

Batuhan'ın Okay'dan artısı yok iken neden A kadroya düşünelim ?

Oruç
09.05.2016, 18:25
Abartmakta üstümüze yok zaten.

artvints
09.05.2016, 18:32
Abartmakta üstümüze yok zaten.

abartmayın demeyi abartmakta üstünüze yok :D

Oruç
09.05.2016, 18:35
abartmayın demeyi abartmakta üstünüze yok :D

Yok ben abartmayın demedim. Sadece durum tespiti.

hos_cocuk61
10.05.2016, 01:31
Yusuf Erdoğan'ı öve öve bitiremediniz şimdi ise adama küfür kıyamet. Bakalım Bu adama ne zaman sövmeye başlayacaksınız? Çok merak ettiğim bir soru.
Sonra çıkıp ben demiştim demeyeceğim. Trabzon taraftar profilini bilirim, dereyi görmeden paçaları sıvar.

Erdal UZUNYILMAZ
10.05.2016, 08:27
Colmanvari bir stili var

Harun-61
10.05.2016, 10:01
Yetenegi oldugu kesin, calisir gayret ederse Adam olur.

Mollasalihoğlu
10.05.2016, 10:26
Aman kardeşim, her zamankinden daha fazla çalışmalısın artık.

kopeli
10.05.2016, 11:10
bir maç ile göklere cıkarmaya gerek yok.

herseyin bası istikrar. cok calısması ve her mac üstüne koyması lazım.

Mert Oğuzlu61
13.05.2016, 22:02
Nedved, Szmkowiak...

ahahahahahahahahahaa :)))))))))))

:):):)))))))))))

mustyde
13.05.2016, 23:04
nedved, szmkowiak...

Ahahahahahahahahahaa :)))))))))))

bu maçta ne bekliyodun kardeş ?

murmut
13.05.2016, 23:06
Nedved, Szmkowiak...

ahahahahahahahahahaa :)))))))))))

Ekiciden iyidir :)

Mert Oğuzlu61
13.05.2016, 23:10
bu maçta ne bekliyodun kardeş ?

Hiçbir şey beklemiyordum, şaşırtmadı da zaten...

mustyde
13.05.2016, 23:15
hiçbir şey beklemiyordum, şaşırtmadı da zaten...

eee zaten o performansinin bi maçlik olduğu belliydi çok genç ekici şerefsizi yerine bu çocuğa ısrar edilmeli ancak.

DeAgLeMaNyAq
14.05.2016, 00:38
Yusuf değil bir maçlık performansıyla adamın omuzlarına tonları yükleyenler utanmalı...

breha
14.05.2016, 10:42
Hiçbir şey beklemiyordum, şaşırtmadı da zaten...

Erkan'dan beklentiye giren Yusuf'tan bir şey beklemesin zaten. İki sene top oynamadan takımı sabote eden Erkan'a övgü dizmek için fırsat kollayan adam herkesin rezalet oynadığı maçtan sonra Yusuf'a sallıyor. Erkan gelsin diye ağlıyordum, takımı uçurur dedim takımın içine etti; Yusuf'tan hiçbir şey olmaz dedim, adam Erkan'ın bir sene de yaptığı istatistiği neredeyse bir maçta yaptı, ben futboldan pek çakmıyorum, işim gücüm boş boş konuşmak demek kolay olmasa gerek tabi. Sen de haklısın.

atomantcum
14.05.2016, 10:45
Ben bu maçta kötü oynadığını düşünmüyorum. Tek eksiği, sorumluluk almaması diyebiliriz. İlk yarıda ayağındaki topları hep olumlu kullandı, kaleye direkt oynadı, pozisyonlar yarattı. İkinci yarı ise Hami müthiş bir hamle ile kanat oyuncusunu çıkartıp hantal orta saha Aytaç'ı aldığı için kanada kaydı, bu yüzden tamamen sahadan silindi.

Ayakta kalan, topu kullanmasını bilen, bencil de olmayan gencecik bir ofansif orta sahamız var, kıymetini bilelim. Adam kötü oynadı diye kahkahalar atmanın anlamı yok.

Not: Rize maçını izlemedim. Dolayısıyla Yusuf'u bi maçta izleyip hayran olanlardan filan değilim, sadece bu maç (Antalya) üzerinden konuşuyorum.

Mert Oğuzlu61
14.05.2016, 10:55
Erkan'dan beklentiye giren Yusuf'tan bir şey beklemesin zaten. İki sene top oynamadan takımı sabote eden Erkan'a övgü dizmek için fırsat kollayan adam herkesin rezalet oynadığı maçtan sonra Yusuf'a sallıyor. Erkan gelsin diye ağlıyordum, takımı uçurur dedim takımın içine etti; Yusuf'tan hiçbir şey olmaz dedim, adam Erkan'ın bir sene de yaptığı istatistiği neredeyse bir maçta yaptı, ben futboldan pek çakmıyorum, işim gücüm boş boş konuşmak demek kolay olmasa gerek tabi. Sen de haklısın.

2008 den beri 3. mesajın ve ben mesajının konusu oldum, beni takip ettiğini görmek güzel. :)))

Erkan ın yetenekleriyle Yusuf un yeteneğini kıyaslıyorum, özevlatçıyım, Rize maçıyla gaza geldim Yusuf a övgüleri dizdim dünya starı olacak dedim ama karşıdaki takımın Rize olmadığını, fazla gaza gelmemem gerektiğini ve rüyadan en kısa sürede uyanacağımı bana 1 hafta önce söyleyen kişinin haklı çıkması bana çok koydu, futboldan çok anlıyorum Yusuf iyi futbolcu ama İsveç milli futbolcusu olan ve yıllardır süper lig de oynayan futbolcu kötü futbolcu, futboldan çok anlıyorum 3. lig futbolcusu fetişim var onları beğeniyorum bide özevlatsa mmmm bayılırım, romantik Ts taraftarıyım futbolcudan anlarım en kral benim. :)

Böyle yazsan daha iyi olur, en azından okurken güldürürsün bir işe yarar. :) Kuru kuru mesaj atmayın, biraz küçük sürprizler yapın neşe katın yorumlarınıza. Daha sık yazın forumda. :)))

breha
14.05.2016, 11:36
2008 den beri 3. mesajın ve ben mesajının konusu oldum, beni takip ettiğini görmek güzel. :)))

Erkan ın yetenekleriyle Yusuf un yeteneğini kıyaslıyorum, özevlatçıyım, Rize maçıyla gaza geldim Yusuf a övgüleri dizdim dünya starı olacak dedim ama karşıdaki takımın Rize olmadığını, fazla gaza gelmemem gerektiğini ve rüyadan en kısa sürede uyanacağımı bana 1 hafta önce söyleyen kişinin haklı çıkması bana çok koydu, futboldan çok anlıyorum Yusuf iyi futbolcu ama İsveç milli futbolcusu olan ve yıllardır süper lig de oynayan futbolcu kötü futbolcu, futboldan çok anlıyorum 3. lig futbolcusu fetişim var onları beğeniyorum bide özevlatsa mmmm bayılırım, romantik Ts taraftarıyım futbolcudan anlarım en kral benim. :)

Böyle yazsan daha iyi olur, en azından okurken güldürürsün bir işe yarar. :) Kuru kuru mesaj atmayın, biraz küçük sürprizler yapın neşe katın yorumlarınıza. Daha sık yazın forumda. :)))

Senin de belirttiğin gibi üç tane mesajım var ve senin için üzülerek söylüyorum ki hiçbiri bu içeriğe sahip değil. Benim Yusuf için görüşüm her şeyin kendi elinde olduğu, ne yöne gideceğine kendi karar verecek. Ama aynı takımın taraftarı olduğum adam Erkan gibi takımı zehirlemiş bir adamı her fırsatta savunurken Yusuf gibi daha yeni açılmış bir deftere böyle saydırınca mantıkla açıklayamıyorum. Sen de mantıkla açıklayamamış olacaksın ki bu durumu saçma sapan bir entry yazmışsın. Neyse sana Erkan'la mutluluklar.

Mert Oğuzlu61
14.05.2016, 12:40
Senin de belirttiğin gibi üç tane mesajım var ve senin için üzülerek söylüyorum ki hiçbiri bu içeriğe sahip değil. Benim Yusuf için görüşüm her şeyin kendi elinde olduğu, ne yöne gideceğine kendi karar verecek. Ama aynı takımın taraftarı olduğum adam Erkan gibi takımı zehirlemiş bir adamı her fırsatta savunurken Yusuf gibi daha yeni açılmış bir deftere böyle saydırınca mantıkla açıklayamıyorum. Sen de mantıkla açıklayamamış olacaksın ki bu durumu saçma sapan bir entry yazmışsın. Neyse sana Erkan'la mutluluklar.

Eğer işine gelen kısımları almayıp, Erkan ile ilgili düşüncelerimi genel olarak değerlendirsen bu yorumu yapmazdın.

Ben İstanbul da doğdum büyüdüm, sınıfta 2-3 TS li hatta bazı seneler tek TS li olarak geçti öğrencilik yıllarım. Konu futbolsa objektifim, pragmatistim, sinir bozucu da olsa realistim. Ömrümüz bu yalanlarla geçti, yıllardır aynı yalanlarla uyutuluyoruz, o aslında iyi topçuydu bu aslında iyi topçu şunda gelecek var diye diye yıllarımızı heba ediyoruz. Adamlar Gomez, Sosa, G.Töre, Q7, Oğuzhanlarla yaş ortalaması 28-29 olan tecrübeli ve kaliteli takımla şampiyon oluyor sen bunlarla Melihle, Savaşla, Yusufla mücadele edemezsin hatta bunları geçtim artık yıl olmuş 2016 bak Antalya dan bile 7 yiyen takım oldun artık Anadolu takımları da güçlendi eskisi gibi değil ne kadar ekmek o kadar köfteye dayalı sistem var.

Bu bilgi ışığında belirtmek istiyorum, maalesef İstanbullularla ekonomik anlamda yarışamayız ama bu demek değil ki alt yapıya kurtuluş gözüyle bakacağız. Alt yapıdan 3-4 adam oynat bakalım seneye küme düşüyor musun düşmüyor musun ? Paraya kıyacaksın en iyi scoutları kulübün bünyesine katacaksın, öyle göbekli eski futbolcular değil ama Porto, Shaktar, Dortmund seviyesinde scoutlar.

Peki alt yapı ne olacak ? Alt yapıyı da 1461 e kaydıracaksın ve her sene 1 tane oyuncu kazanmaya bakacaksın ama gelen geçen bütün yönetimler 1461 i kaderine terk ettiği için bu ihtimalde zayıflıyor, hadi seneye alt kümede takip et bakalım 1461 i...

Tekrarlıyorum, yıl olmuş 2016... Avrupa da özevlatçı tek kulüp Bilbao, onunda hali ortada. Millet artık scout transfer ediyor, ortada bariz Leicester örneği var. Alt yapıyla olmaz bu işler.

Çağatay_
14.05.2016, 13:10
7 yiyen takımda doğru düzgün işler yapan tek adamdı. Trabzonspor kadrosunun tamamını ele alırsak, izlemek için maça gideceğim tek oyuncu.

Net bir şekilde yeteneği ve oyun görüşü var. Bir stili var.

Burada yapılan hata 4-5 tane 17-18 yaşında adamla sahaya çıkmak, o zaman Yusuf da oynayamaz bir başkası da.

Yusuf iyi ve tecrübeli bir ortasahanın yanında bol bol dakika almalı.

Real Madrid'in yedeği Jese'ye bakıyorsun adam senede 45 maça çıkmış 20 dakika 30 dakika oynayarak. Her maç aynı adamı aynı dakikada oyuna sokmak ayıp değil.

Yusuf iyi bir ortasahada pişmeli. Yaşı çok genç, yeteneği var, oyun görüşü var.

Bu adam o yaş grubundaki en iyi oyuncumuz. Gömmeye gerek yok.

breha
14.05.2016, 21:45
Mert Oğuzlu;

Son yazdığın mesajın aynısını aynısı başka bir gün ben de yazabilirdim, neredeyse tamamına katılıyorum ama bunları söylemek başka Nedved, Szymek ahhhhahah yazmak başka şeyler. Kimsenin bu çocuğu gelecek yıl as oynatalım diyeceğini sanmıyorum zaten. Kadroda kalır, hak ederse oynar, kendini sürekli geliştirirse as oyuncu olur, yerinde sayarsa da önce 1461'e, sonra da bizi ilgilendirmeyen yerlere doğru postalanır. Gayet basit bir algoritma.

Benim takıldığım nokta özevlatçılık falan değil, ben de karşıyım buna ama şu takımı izledikten sonra gelip burada Yusuf'a laf sokmak bana hiç mantıklı gelmiyor. Takımda 25 kişi varsa en son laf edilecek 2-3 kişiden biri bu çocuk. İhtiyacı olan şey biraz sabır ve bu iğrenç sezzonda bile o sabrı gösteremezsek ne zaman göstereceğiz. Umarım derdimi anlatabilmişimdir .

Emirhan Yazıcı
14.05.2016, 22:04
Akrabam diye demiyorum çok potansiyelli bir çocuk umarım üzerinde durulur :)

slmn
14.05.2016, 22:06
Akrabam diye demiyorum çok potansiyelli bir çocuk umarım üzerinde durulur :)

Soyisimlerde aynı emmoğlu falan mı :)

Emirhan Yazıcı
14.05.2016, 22:12
Soyisimlerde aynı emmoğlu falan mı :)

Bayramlarda gider geliriz ama yakın akraba değil :D

Gümüshaneli61
14.05.2016, 22:34
Bu cocuk cok calisirsa iyi futbolcu olacak insallah, yetenek var cünkü. Ama iste calisacak mi, asil soru o...

artvints
14.05.2016, 22:49
Bu cocuk cok calisirsa iyi futbolcu olacak insallah, yetenek var cünkü. Ama iste calisacak mi, asil soru o...

şu ana kadar çalıştı ve az da olsa karşılığını aldı.neyin kıymetli olduğunu öğrenmiştir.

Özşahin
14.05.2016, 23:26
Kendimle çelişmeyeceğim ileride yorumlarımla...

Bu çocuğa şans verilmeli, şans verildiğinde pişman olunmayacağını düşünüyorum.

Son 2 maçta sahaya çıkan Melih, Semih, Savaş maalesef hiçbirisi ne fizik olarak ne teknik olarak Trabzonsporda oynayabilecek kapasitede değil.

Bu ışığı bir tek Yusuf Yazıcı'da gördüm, özellikle orta sahada ikili mücadelerle top kazanma özelliği de gözüme çarptı. Tekniği iyi, fizik kapasitesini de yükseltirse uzun süre ilk 11'de oynar.

Umarım sabrederiz ve ona bu şansı veririz.

Emre ÖZTÜRK
15.05.2016, 00:06
Umarım kendini geliştirmeye devam eder.Alt yapıdan gelecek destek çok önemli.

Bedri Sertkaya
15.05.2016, 00:56
Topu biliyor ama yeri önlibero değil!

mustyde
20.05.2016, 21:43
k.paşa maçında tek başına olumlu işler yapmaya çalışan futbolcumuz...

Çağatay_
21.05.2016, 03:32
Ersun Yanal'ın oluşturacağı iskelette kendisine banko ilk 11'de ya da her maç belli sürelerle şans vermesini diliyorum.

O yaş grubundaki en umut veren oyuncumuz, aynı zamanda ahlaklı. Sadece işine bakıyor, etrafındakilerin performansına aldırmadan elinden geleni yapıyor.

Şampiyon olacak kadro kuruyorsak bu genç yeteneğe şimdiden şans vermeliyiz. 2-3 sene içinde takımın en önemli oyuncusu olabilir, özlenen 10 numara kıvamına gelebilir.

sasone
21.05.2016, 23:25
Yusuf'un yeteneğinin yanından lider bir karakteri var,eğer adam gibi yönlendirilirse çok büyük bir yıldız adayı.Allah çalışmasını ve başarmasını nasip etsin.

artvints
21.05.2016, 23:27
adam özil stilinde işte ne önliberosu, orta sahası. 3 merkez orta saha kullanıldığında sağ kanattan içeri girerek de oynayabilir. sol açık oynamaz.

Uluhan
22.05.2016, 00:36
Çok değerli bir oyuncu olabilecek potansiyelde. İlerde Trabzonspor'un banko ortasahası olabilecek bir oyuncu.

6 numara mı 8 numara mı oynayacak , onu ne kadar çalıştığı belirleyecek.

TSemih61
22.05.2016, 02:09
Melih'e yazılanların Yusuf Yazıcı'ya yazılmaması Rize maçında kazandığı kredilerden dolayıdır. Kasımpaşa maçında Melih bana daha bir özgüvenli ve aklı başında göründü. Genç oyuncular içinde fizik ve yetenek olarak profesyonel seviyede oynayacak oyuncular var lakin kafa olarak profesyonel değiller.

Trabzonspor'un ve Türkiye'nin işleyişini düşünürsek bu oyuncuları kazanmanın en kolay yolu A takımla antrenmana çıkarmak ve kamplara götürmektir. Hazırlık maçları çok büyük şans. Yurtdışında oyuncular profesyonel formayı giyene kadar çok iyi koşullarda maçlara çıkıyorlar, hem saha hem de oynadıkları amatör ligler olarak. Onların bu kadar iyi gelişmesinin ana sebebi bana göre bu. 7-8 sene boyunca yüzlerce maça çıkıyorlar. Profesyonel maçlara çıktıklarında bulundukları ortamı yadırgamıyorlar ve çabuk uyum sağlıyorlar. Bizde U21 gibi organizasyonların güçlendirilmesi laızm.

Bizdeki oyuncuların sahada kötü gözükmesinin en büyük sebeplerinden biri gerçek saha ölçülerinde ve kaliteli çimlerde maç yapmamalarıdır. Yusuf Yazıcı'nın bu kadar öne çıkmasındaki sebep çabuk kavraması ve girdiği ortama uyum sağlaması oldu. Kendisinin üzerine düşülürse seneye takıma katkı verecek seviyeye gelebilir. Mesela Bursa'da tesisler ve altyapı sistemi Türkiye şartlarına nazaran çok iyi, bizim oyunculardan iyi gözükmelerinin sebebini ben buna bağlıyorum.

artvints
22.05.2016, 19:07
zeki'ye benzediğini fark ettim ama bu iyi çocuk.

Ege Kum
23.05.2016, 15:03
Yusuf yazıcı gibi gençleri 2ligdeki 1461e gönderip suni çim ayarında stadlarda 30 yaşındaki kasap topçuların karşısına çıkarmamak gerek. gönderiebileceği en iyi yer altınordudur takımda 3-4 potansiyelli genç var hepsi altınorduya gönderilmeli.

Yiğit Gayretli
23.05.2016, 15:09
Ramazan ve Yusuf Trabzonspor'un geleceğini kurtarabilecek kapasitede uşaklar. Önlerinde güzel örnekler de var kötü örnekler de... Bismillah diyin uşaklar, bismillah!

Uğur_Dmrtrk
12.07.2016, 11:19
Yusuf yazıcı gibi gençleri 2ligdeki 1461e gönderip suni çim ayarında stadlarda 30 yaşındaki kasap topçuların karşısına çıkarmamak gerek. gönderiebileceği en iyi yer altınordudur takımda 3-4 potansiyelli genç var hepsi altınorduya gönderilmeli.

tam da bu yorumu yapacaktım..Beşir ve Yazıcı için kadroda az da olsa şans bulamayacaklar ise Altınordu en ideal kulüp olarak görünüyor..Tabii ki mümkünse A takımda yer bulmaları ve kendilerini geliştirmeleri daha faydalı olabilir..

TSemih61
16.08.2016, 00:38
Bu sene ilk 11'de oynamaya başlaması benim için sürpriz olmaz. Fiziği çok iyi, sırf buradan bile yürüyebilir. Forvet ve defans bloğu hariç her yerde oynayabilecek kapasitede olması en büyük avantajı. Oyunculardan istenilen performans alınamayınca aranan ilk adam olacaktır. Bakalım neler olacak.

Harun-61
29.08.2016, 10:25
Yusuf erdogan'i izledikce kahr oluyordur eminim.

jairzinho
01.09.2016, 05:47
ersun bir hazırlık maçında şut attı diye sonradan girdiği maçta oyundan aldı.bu şekilde oyuncu kazanamazsın ersuuun.

yetenekli olduğu kesin.ayrıca sorumlulukta alıyor.ama bizde sorumluluk aldı mı cezalandırılıyor.çoh enteresan.basit oynaya alıştırıyorlar adeta topçuları.şut atma topu kaptırma çalım atma eee ne yapacan.basit yana sağa sola pas ver.mantık bu.

smart
01.09.2016, 13:17
ersun bir hazırlık maçında şut attı diye sonradan girdiği maçta oyundan aldı.bu şekilde oyuncu kazanamazsın ersuuun.

yetenekli olduğu kesin.ayrıca sorumlulukta alıyor.ama bizde sorumluluk aldı mı cezalandırılıyor.çoh enteresan.basit oynaya alıştırıyorlar adeta topçuları.şut atma topu kaptırma çalım atma eee ne yapacan.basit yana sağa sola pas ver.mantık bu.

Gayet dogru hamleydi hepimiz takdir ettik hocayi,ondan sonraki macta oyuna aldi ve gol atti

sasone
19.09.2016, 23:14
Elimizdeki en değerli futbolculardan birisi ama onu en az 15 dakika oynatacak bir yapıyı kuramıyoruz.

Enes Coşkun
19.09.2016, 23:51
Mental olarak kendisini geliştirmesi lazım kitap okumak gibi vsvs...Lig'de faydalanamıyorsak Türkiye kupasında katkı sağlar.

endlessdeath
17.10.2016, 11:18
Elimizdeki en değerli futbolculardan birisi ama onu en az 15 dakika oynatacak bir yapıyı kuramıyoruz.bencede arkadaşa katılıyorum oynatılması gerekiyor

artvints
17.10.2016, 11:31
doğru düzgün kilit pas çıkmıyor orta sahadan, kazanma stresinden, karambolden, top şişirmeden biraz uzak kalıp 15, 20 dakika şans verseydik maçlarda en azından birşey deneniyor diye düşünürdük. daha kötü de olmazdı. hoca oyuncu bile değiştirmiyor bırak yusuf'u almayı. yüksek tempo tamam da iki dakika sakin olup aklı selim bir atak yapmıyoruz, sıkışan rakibe karşı. bir tane ekstra pas, zekice bir hareket yok, hep hır gür. hocanın payı büyük bunda. herşey tempoyla çözülmüyor. o yüzden deplasmanlarda yokları oynuyoruz. arada bir sakin olup pas yapmak gerekiyor. 7 hafta bunlar için çok erken, gelecek dönem için yazıyorum.

kendi oyun planı oturunca, daha iyi futbolcular gelince iyi bir takım olacağız ama deplasmanda veya erken gol bulamadığımız maçlarda bu sorunu yine yaşayacağız.strese gireceğiz, tempo yapmadığımız için oyundan kopacağız.önlem almak, her yönden gelişmek lazım.

Tolga
17.10.2016, 17:47
Bende şunu söyleyeyim. Ben hiç hoca kıyağıyla muhteşem olan bir oyuncu görmedim. Medya abartır vs.

20 yaşına geliyorsun. Geçen sezon güzel 2-3 performansın ortada. Şehir sana sahip çıkmaya hazır. Köpek gibi çalışacaksın ve imkansız da olsa o yeni sezonda orta sahada sen oynayacaksın. Altyapıdan oyuncu çıkmıyor vs. kesmez beni bu konuda. Düzenli oynamaya kendisi inanmıyor ve istemiyor. Daha çok umut besleriz.

Faruk BERBER
17.10.2016, 18:58
Şu oyuncunun ilk 11'de sahaya çıkmasını beklemek ona yapılmış büyük bir haksızlıktır.

serdaracıl
21.10.2016, 02:29
Bu çocuk nasıl olur da oynamaz.

oflubektas
21.10.2016, 09:51
Bende şunu söyleyeyim. Ben hiç hoca kıyağıyla muhteşem olan bir oyuncu görmedim. Medya abartır vs.

20 yaşına geliyorsun. Geçen sezon güzel 2-3 performansın ortada. Şehir sana sahip çıkmaya hazır. Köpek gibi çalışacaksın ve imkansız da olsa o yeni sezonda orta sahada sen oynayacaksın. Altyapıdan oyuncu çıkmıyor vs. kesmez beni bu konuda. Düzenli oynamaya kendisi inanmıyor ve istemiyor. Daha çok umut besleriz.

Aynen. Öyle bir çalışacak, antremanlarda öyle kasacaksın, hatta sonra ek idmanlar yapacaksın ki, hoca seni oynatmak zorunda kalacak. Ben genç oyuncular için hep Efes'teki Mirsad Türkcan'ı örnek görürüm. Belgeselde Aydın Örs demişti, "ben hiç Mirsad'a forma vermedim. Çalışkanlığı ve hırsıyla benden zorla aldı". İşini iyi yaparsan başarı da, para da arkasından gelir. Ama bizimkiler önce parayı ve lüks yaşamı düşünüyor galiba.

Sertan Danışer
21.10.2016, 11:59
fifa 17'de overall 70 gördüm özelliklerini tam inceleyemedim ama fena değil gibi.doğru başlık olmayabilir ama yazmak istedim sonuçta oyuncu hakkında ;) son olarak fikir vermesi açısından abdülkadir ömür:68 emre mor:66

selcuk
31.10.2016, 02:31
1i penaltidan 2tane atti

Hakan
05.11.2016, 22:42
Ümit Milli takıma çağrıldı.

Murat Engin Akyüz
10.11.2016, 16:22
Hücumda bu kadar alternatif sıkıntısı yaşarken en azından rotasyonda değerlendirilmeli bana göre.

Hakan
10.11.2016, 19:00
Almanya maçında ilk 11'de.Haydi aslan.
Maç 20.00'de A Spor'da.

Kemal Öztel
10.11.2016, 19:57
Haydi Yusuf !

Hasanu
10.11.2016, 20:51
İlk yarı itibariyle koşmayı pek sevmeyen,ayağı fena olmayan ama daha futbolcu olmadan olmuş gibi davranan klasik Türk futbolcu.Bir başka deyişle kaybolmaya mahkum olan zihniyetin ete kemiğe bürünmüş hali.

artvints
10.11.2016, 21:51
iyi koştu, irfan sağ olsun. golü atsa iyi olurdu.

limpb82
11.11.2016, 00:32
İlk yarı itibariyle koşmayı pek sevmeyen,ayağı fena olmayan ama daha futbolcu olmadan olmuş gibi davranan klasik Türk futbolcu.Bir başka deyişle kaybolmaya mahkum olan zihniyetin ete kemiğe bürünmüş hali.
harika bir tespit tebrik ederim. inşallah kaybolmazda bir yıldız kazanırız...

Cengiz Çubukcu
11.11.2016, 07:52

maçı seyretmedim ama bunun bir nedeni de uzun zamandır maç yapmaması olabilir mi? gerçi u21 oynuyordur

selcuk
11.11.2016, 11:22
maçı seyretmedim ama bunun bir nedeni de uzun zamandır maç yapmaması olabilir mi? gerçi u21 oynuyordur

bayagi iyi oynadi
ilk yari takimda yabancilik cektigi ortadaydi, ondan pozisyonunu kayipetti

yusuf yazici caliskan biri, bir istisna altyapida cikan oyuncular icinde
1 yilda nerden nereye geldi

http://www.caykaragundem.com/resimler/2015-4/21/1226191649439.jpg
http://www.tff.org/Resources/TFF/FileGallery/6d5788f7d024466497d707f951c34ba2_m.jpg
http://www.tskulis.com/dosyalar/uploads/2016/08/IMG-20160829-WA0044_470x269_acf_cropped.jpg

yumlu, yavru gibilerin 10 yilda yapamadigini bu usak 1 yilda yapti
caliskanliginin belgesidir bu
gün gectikce ünala benzetiyorum oynunu

Çağatay_
12.11.2016, 00:07
bayagi iyi oynadi
ilk yari takimda yabancilik cektigi ortadaydi, ondan pozisyonunu kayipetti

yusuf yazici caliskan biri, bir istisna altyapida cikan oyuncular icinde
1 yilda nerden nereye geldi

http://www.caykaragundem.com/resimler/2015-4/21/1226191649439.jpg
http://www.tff.org/Resources/TFF/FileGallery/6d5788f7d024466497d707f951c34ba2_m.jpg
http://www.tskulis.com/dosyalar/uploads/2016/08/IMG-20160829-WA0044_470x269_acf_cropped.jpg

yumlu, yavru gibilerin 10 yilda yapamadigini bu usak 1 yilda yapti
caliskanliginin belgesidir bu
gün gectikce ünala benzetiyorum oynunu

Abi Yusuf'un Türkiye'de kendi jenerasyonunda en iyi oyuncular arasında olduğunu ve Avrupa'da iyi takımlarda forma giyecek potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Kendisine şans verilmeli, 19 yaşında ve söylendiği gibi sahada falan yatan bir oyuncu değil. Gerçekten mücadeleci.

eraytaskin61
12.11.2016, 11:26
Okay neyse de bana aytaç lazım değil bu çocuğun zaman bulması lazım artık 10-8-6 farketmez heryerde denenebilir

Mehmet BAŞ
13.11.2016, 16:06
U21 Almanya maçını 90 dakika izledim.

Almanya'nın bütün oyuncuları Bundesliga'da as oynuyordu. Maçın yorumcusu da defalarca bu durumu yineledi.
Türkiye'de ise bir tek İrfan Can Kahveci as oynuyordu. Ne acınası bir durum!
Maçı takip edenler üç dört tane iyi oyuncu fark etmişlerdir. Bunlardan biri de Yusuf Yazıcı idi.
Zaten Türkiye'de dikkat çeken en önemli oyuncu Yusuf idi. Diğerleri Alman oyunculardı.
Maçta Yusuf ne kadar yetenekli olduğunu belli etti. Fakat oynamıyor olmanın getirdiği tez avantajları belli oluyordu.
Bu çocuğu oynatmayarak kendi ayağımıza kurşun sıkıyoruz!
Bu çocuk oynamalı, oynatılmalı...

Burada olmuyorsa kiralansın. Ama sürekli oynatılsın.
Topu ayağına alışından, çalım yeteneğinden, oyun görüşünden farklı bir oyuncu olduğunu hemen fark edebiliyorsunuz.
Ama tipik Türk Hastalığı olan ''Gençlere Şans Vermeme'' sendromu nedeniyle Yusuf gibi çocuklar yok oluyor.
Bu çocuğu kaybetme lüksümüz yok!

Bugün oynatılsın, Yusuf Erdoğan, Bero kadar takıma katkı sağlar.
Ortasaha ofans, sağ kenar, sol kenar oynayabilecek yeterliliği var. Ama en iyi yeri orta ofans gibi duruyor.
Bu çocuk harcanmasın.

Yusuf, buraları okuyorsan sana bir ağabeyin olarak ''PES ETME'' diyorum. Bu azimle çalışmaya devam et.

Başaracaksın inş.

Mehmet BAŞ
13.11.2016, 16:07
Bu da Abdullah Ercan'ın yorumu...

U21 Mili takımı teknik patronu Abdullah Ercan, Almanya maçında oynattığı Yusuf Yazıcı’dan övgüyle söz etti. Trabzonspor’un unutulmaz sol kenar oyuncusu Abdullah Ercan Yusuf’un, yetenekli olduğuna dikkat çekerek, “Yusuf iyi oyuncu biraz daha üzerine düşülürse, Trabzon uzun yıllar oynatabileceği bir oyuncu kazanabilir” değerlendirmesini yaptı. Ercan, “bu tür yetenekler 10-25 dakika oynamalı. Oynatılırsa kaybınız olmaz. Bu Yusuf yetenekli oyuncu’ dedi. Yusuf’un sürekli göz önünde tutulması gerektiğine vurgu yapan Abdullah Ercan, “Trabzonspor iyi bir oyuncu kazanabilir. 1461’de ya da başka takıma vererek kazanılmaz. Trabzonspor ne yaparsa yapsın ben alıp oynatacağım. Bunu Türk futbolu için yapacağım” dedi.

OKU ve YORUMLA >>>http://www.61saat.com/futbol/yusuf-a...u-h355946.html (http://www.61saat.com/futbol/yusuf-a-milli-ovgu-h355946.html)

61SAAT.COM

selcuk
13.11.2016, 16:18
Bu da Abdullah Ercan'ın yorumu...

U21 Mili takımı teknik patronu Abdullah Ercan, Almanya maçında oynattığı Yusuf Yazıcı’dan övgüyle söz etti. Trabzonspor’un unutulmaz sol kenar oyuncusu Abdullah Ercan Yusuf’un, yetenekli olduğuna dikkat çekerek, “Yusuf iyi oyuncu biraz daha üzerine düşülürse, Trabzon uzun yıllar oynatabileceği bir oyuncu kazanabilir” değerlendirmesini yaptı. Ercan, “bu tür yetenekler 10-25 dakika oynamalı. Oynatılırsa kaybınız olmaz. Bu Yusuf yetenekli oyuncu’ dedi. Yusuf’un sürekli göz önünde tutulması gerektiğine vurgu yapan Abdullah Ercan, “Trabzonspor iyi bir oyuncu kazanabilir. 1461’de ya da başka takıma vererek kazanılmaz. Trabzonspor ne yaparsa yapsın ben alıp oynatacağım. Bunu Türk futbolu için yapacağım” dedi.

OKU ve YORUMLA >>>http://www.61saat.com/futbol/yusuf-a...u-h355946.html (http://www.61saat.com/futbol/yusuf-a-milli-ovgu-h355946.html)

61SAAT.COM

bugüne kadar nerdeydin
düny
Selçuk kardeşim,

Abdullah Ercan bizi ilgilendirmiyor fakat kulübümüz elindekini oyuncusunu hala göremiyor.
Esas sıkıntı burada...
a sampiyonu adami ancami gördün sorarlar

görmese oldugu yerde olmazdi
Türkiye kupasinda süre almaya baslayacagindanda eminim

kampta hazirlik macinda artistlik yapip her topu 30 - 40 metrede kaleye vurmasaydi bugün daha ilerdede olabilirdi
birazda hocanin ona ders verdigini düsünüyorum

Mehmet BAŞ
14.11.2016, 01:27
bugüne kadar nerdeydin
dünya sampiyonu adami ancami gördün sorarlar

Selçuk kardeşim,

Abdullah Ercan bizi ilgilendirmiyor fakat kulübümüz elindekini oyuncusunu hala göremiyor.
Esas sıkıntı burada...

Sefa
14.11.2016, 05:08
Ben de Antalya maçında canlı kanlı izledim.. Kendisi sahada yanından geçip gidenleri benim gibi izliyordu.. O gün çok derin bir çizik yedi bakalım silebilecek mi..

endlessdeath
21.11.2016, 22:25
onazi çıkarken neden suk yerşne bu adanı oyuna almadın diye sorarlar teknik direktöre

Estragon
21.11.2016, 22:53
Aytaç'ın yerine dursun 18 de. 10 dakika da olsa oynasın. Sanki makine gibi işleyen sistemimiz var da, adamı oynatmıyoruz. Bugün son 20 dakika doldur boşalt oynadı takım.

tonya55
21.11.2016, 23:05
abdulkadir de yusuf ta oynamalı.

Mert Zaman
29.11.2016, 14:47
mehmet saçmalamaya başladımı koy oynasın işte geçen sene oynayan adam bu sene mi taraftarın gözüne batacak ?

atlantis
04.12.2016, 01:40
Ersun hepsini harcadı

batuhanTs
04.12.2016, 01:55
bu yoklukta bile forma bulamıyorsa kapıyı gösterme vakti gelmiş de geçiyor kan emme noktasını geçtim iliğini kuruttular takımın

Faruk BERBER
04.12.2016, 16:12
bu yoklukta bile forma bulamıyorsa kapıyı gösterme vakti gelmiş de geçiyor kan emme noktasını geçtim iliğini kuruttular takımın

Katılıyorum.

Yiğit SARI
05.12.2016, 19:21
Aslında çalışıyor gözüküyr çünkü fiziğini baya geliştirmiş fakat neden şans bulamıyor şu durumda bile.-? Mesela neden Okay - Aytaç gibi gereksiz ve saçma bir orta saha tercihinde bulunuluyor? Bunun sebebi Yusuf mu Ersun hoca mı bilemiyorum antremanları izleyemediğim için ama bir tercih hatası olduğunu düşünüyorum.

Emre Veli
14.12.2016, 19:16
fiziği iyi, kondisyonu okaydan daha iyi ve en güzeli ne biliyor musunuz? bende teknik var diye bağırıyor çocuk.

artvints
14.12.2016, 19:25
oyun anlayisi cok dogru böyle devam, bol bol mesut özil tavsiye ediyorum.

selcuk
14.12.2016, 19:30
fiziği iyi, kondisyonu okaydan daha iyi ve en güzeli ne biliyor musunuz? bende teknik var diye bağırıyor çocuk.

kondisyon icin biraz erken bence

oyuna 30. dakikadan sonra girdi
ins. hoca cikartmaz, her dakika özgüveninle beraber performansida tirmaniyor

selcuk
14.12.2016, 20:27
yazdigim gibi kondisyonu maci cikarmadi

bu seviyede oyun tecrübesi olmayan biri icin son derece normal

özellikle 30-70.dakika arasi cok iydi performansi

Kemal Öztel
14.12.2016, 20:31
Yusuf da iş var oyun görüşü çok iyi Ekiciye bakıyorum aldığını geri atıyor veya yana çekiyor topu,Yusuf tam tersi kafayı kaldırıyor bakıyor ileriye.Musa transferi konuşuluyordu Osmanlıdan al Yazıcı oynasın böyle değerlerimize sahip çıkalım öz evlat oynayacaksa Abdulkadir Yusuf gibi gençler oynasın

orhan42
14.12.2016, 20:32
Kondüsyon problemin olduğu gerçek ama oynayarak maç temposu kazanacak..Aytaç ve Okay'dan sonra gözümüzün pasını sildi ortasahada..Israrla oynatılmalı..Onaz

eraytaskin61
14.12.2016, 20:38
maşallah Trabzonsporun geleceğisin

artvints
14.12.2016, 21:10
topu kontrol ederken bir kordinasyon problemi oluyor. heyecandan olabilir. akıllı bir oyuncu oldugu icin cabuk toparliyor ama ustunde durmasi lazim aliskanlik olur.boyle bir oyuncu icin topa ilk dokunus cok onemli.ufak seyler düzeltilmedigi icin kariyerleri boyunca sorun yasiyor oyuncular dikkat etmek lazim.

İ. SARAL
14.12.2016, 21:23
Ins olacak.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

annttiigs
15.12.2016, 08:14
hep bir erman ozgur havasi seziyorum dun aksam izleyenler daha iyi bilir ancak simdiye kadar izledigim yusuf biraz temposu dusuk mesut ozil havasinda. kafasi bulundugu sahada en cok calisan adamlardan. ancak dedigim gibi tempo. o da oynadikca olur.

Yiğit Gayretli
15.12.2016, 09:12
11674

merdeme
15.12.2016, 09:51
Gelişmek için fırsat kollayan oyuncularımız, şans aldığında o fırsatları görebilecekleri ışığını gördüm. Hem oyuncu kazanmak hem yarışmak oldukça güç. Genç oyuncularımızın bugün katkısı bizi umutlandırdı.

Ersun Hoca da ışığı gördüm diyor. Aynen devam.

http://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/guncel-haberler/teknik-direktorumuzun-aciklamalari-12-14-2016

Sertan Danışer
15.12.2016, 12:32
maça başlangıcı da bitirişi de gayet iyiydi.sırıtmadı.ayağı temiz.kondisyon,yer tutma,markaj,dribling geliştirilebilir.benim dikkatimi çeken en önemli şey ekici ve abdüş girdikten sonra onazinin de katılmasıyla orta saha pas oyununu hızlı ve ayağa çok iyi oynadık.yanında oynadığın adamlar seni hep bir tık ileriye atar bu böyledir.yumlu,akbaş,yavru ve aytaçla bunları yapamazsın.

Onur Erçetin
15.12.2016, 13:52
Sürekli oynaması lazım oynamadan bir oyuncu gelişmez yeterince forma şansı bulamayacaksa eğer kiralık olarak verilmeli.

İbrahim CİHAN
16.12.2016, 15:44
Geçen sezon çok çekingen oynuyordu. Ama Konya maçında çok beğendim. Yetenek akıyordu her hareketinden. Bu performansı bu sezon mevkidaşlarının hiçbiri göstermedi bence. Ekici'yi çok beğeniyorum ama gitmekse niyeti 5dk daha oynatmam Yusuf'u koyarım sahaya Trabzonsporluya yakışır şekilde topunu oynar. Konya maçındaki çizgisinde oynarsa hiç de aratmaz kimseyi.

Fatih Çelik
16.12.2016, 16:00
Bravo çalışmaya devam ...

sasone
20.12.2016, 18:49
Maç temposunu artırıp,fiziksel gelişimini tamamladıktan sonra dünya çapında bir futbolcu olmasını bekliyorum inşallah,Allah yolunu açık etsin.

Çağatay_
22.12.2016, 20:21
2 gol 3 asist.

Oyun görüşü Mehmet Ekici'den kesin olarak daha iyi.

Belli ki iyi de çalışıyor.

Bu yükselişini ligde de devam ettirip 11'de yer bulmaya başlarsa takıma büyük katkı yapabilecek potansiyeli var. Kendi yaş grubunda ülkenin en iyilerinden.

selcuk
22.12.2016, 21:02
masallah

eraytaskin61
22.12.2016, 21:19
Kumaş denen bir olay varsa bu sektörde o olay bu işte

ccd6167
22.12.2016, 21:31
Extra idmanlar yaptığı belli.. Serilik kazanmış.. Hız kazanmış güçlenmiş olumlu hareketler.. Fizk yerinde.. Bu yaz kendisi için çok önemli.. As oyuncusu da olabilir hamle oyuncusuda.. Atletizm kazanması şart.. Kilosu çok yerinde belliki dikkat ediyor..

Yazın yerinde olsam yurtdışında iyi bir hocayla çalışırım almanya yada ispanyada..çok faydasını görür hem dil konusunda da faydası olur..

Sefa
23.12.2016, 02:23
Kendini fiziksel olarak geliştirdiği ortada.. 6 senedir Yumlu'nun yapamadığını 1 senede yaptı ki bu takdire şayan.. Mental olarak da kendini geliştiriyordur umarım..

UğurB
23.12.2016, 08:56
Bu cocugun kumasi var bu belli.
fiziksel olarak kuvvetlenmis ve gelismis.
Bence yavas yavas takima isindirmali.

Murat'
23.12.2016, 09:29
Çalıştığı bariz belli, bir senede fiziğini nerelere taşımış. Kumaşı da iyi, iyi bir görev adamı olabilir. Aytaç'ı, Suk'u oynatacağıma yüz kere Yusuf'u oynatırım.

merdeme
23.12.2016, 10:31
Öz evlatsa öz evlat. Formayı ve armayı bırakma.

omondoles
23.12.2016, 11:12
Temposunu artırırsa çok iyi oyuncu olur.

Loading %61..

İlker Yazıcıoğlu
23.12.2016, 11:15
Bir veya bir kaç maçı referans almam ama şu sezon başından beri sürekli oynasaydı, takım şu anki durumundan daha mı kötü olacaktı sanki?

Aynı yorumu Abdülkadir için de yapabilirim...

mAz
23.12.2016, 11:43
Bu genç kardeşimiz olursa eğer Ersun Yanal'a teşekkür etmek lazım. Bence doğru zamanda şans verdi bu çocuklara ne erken ne geç.

munzevil
23.12.2016, 15:19
ah birde şu saçlarını düzeltsen :)

halil ibo
23.12.2016, 17:01
ah birde şu saçlarını düzeltsen :)

Ağabeyi isterse Cavanda gibi Arap Örgüsü yaptırsın ama şımarmasın,ben oldum demesin,futboldan keyif almamızı sağlasın :)

Joomla!
23.12.2016, 18:31
engin'den, zeki'den, yusuf'tan beri altyapidan gelenlere böyle harika anlamlar yüklemekten vazgectim.

siz de öyle yapin, üzülmeyin bos yere.

selcuk
23.12.2016, 18:45
engin'den, zeki'den, yusuf'tan beri altyapidan gelenlere böyle harika anlamlar yüklemekten vazgectim.

siz de öyle yapin, üzülmeyin bos yere.

engin kim

Joomla!
23.12.2016, 18:46
engin kim

ergin yazacaktim yanlis oldu.

munzevil
24.12.2016, 10:00
Ağabeyi isterse Cavanda gibi Arap Örgüsü yaptırsın ama şımarmasın,ben oldum demesin,futboldan keyif almamızı sağlasın :)
orasıda öyle tabiiki:)

Bilall61
24.12.2016, 19:05
Yusuf Yazıcı,Abdülkadir gibi teknik oyuncular kesinlikle 1.Lig'e kiralanmamalı.1.Lig'in zeminleri zaten berbat.
Hasılı bu tarz oyuncuların 1.Lig'e gönderilerek gelişmesini beklemek hayalcilikten öte olmaz.

Hakan
26.12.2016, 22:11
Performansı tebessüm ettirdi.Bu çocuk Trabzonspor'a hazır,net.

DeAgLeMaNyAq
26.12.2016, 22:30
Şöyle bir maçta bile sorumluluk almaya çalışması şapka çıkartılacak bir mevzu. Trabzonspor'a hazır lafına ise şu aşamada asla katılmıyorum. Mevcut Trabzonspor'da her türlü oynar orası ayrı ama zirve mücadelesi yapacak bir Trabzonspor olursa ki şu aşamada çok zor, o vakit Yusuf'un kat edeceği çok mesafe var demek gerekir. Ne yazık ki tafaftarlar da haklı olarak yetenekli çocuk olduğundan hatalarına göz yumuyor. En basitinden kaleye attığı yumuşacık toplardan sonra alkış aldı fakat aynı şutları diğer oyuncular atınca ıslıklandı. Ben demiyorum ki Yusuf da ıslıklansın ama çifte standarta takıma da Yusuf'a da zarar verir...

artvints
26.12.2016, 22:35
fizik olarak düşük daha, bu oyuncular kolay yetişmiyor.üç beş dakikayla olmaz. iki üç sene süren periyotlar sonunda takıma eklenebiliyorlar. hele ki, ofansif orta saha pozisyonunda iyice işi zor. yerel medyanın gazlamalarına kanıp oldum demesin. hocasına işin içinde olanlara güvensin, çalışsın.

sasone
26.12.2016, 22:39
En azından korkmadan,sertlikten çekinmeden oynadı.Bazıları bu kadarını bile yapamıyor.Zamana ihtiyacı var ama 10 kişi kalan takımda harikalar yaratmasını beklemiyordum.Maça 11 başlasa daha etkili olurdu.

İ. SARAL
26.12.2016, 23:01
Ekici ve Onazi yerine oynasin ne kaybederiz?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre Veli
26.12.2016, 23:54
artik oldu. oynamamasi icin hic bir sebep yok. ersun yanal sans verecektir.

Erkan SÜNGER
27.12.2016, 04:11
Sana belki bugun uzaktan vurdun diye kizan cikar ama sen bosver vurmaya devam et hem kime pas atcan ki? Xekiye mi yoksa damdoya mı? Bu arada xeki ve yusuf erd. Dan uzak dur onlar nabiyosa ne yiyosa sen tam tersini yap. Az da kondisyon calis vucudun diri ve saglam olsun

Şanlı SanMarino
01.01.2017, 02:03
"Trabzonspor nedir?" sorusunun cevabı burada saklı!

Bu çocuğu yıldız yapmaktır Trabzonspor. Onunla kupalar kazanmak, yeni bir devrimi ve akımı başlatmaktır.

Önce bunu öğrenip sonra Trabzonspor'u yönetmeye talip olsunlar.

halil ibo
07.01.2017, 19:46
Trabzonspor altyapısnınn görevi böyle genç yetenekleri bulmak ve A takıma kazandırmak olmalıdır.