PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kulup yöneticisi varsa lütfen okusun....

lazibere
22.12.2015, 16:05
Forumda devam eden yeni Hocamız kim olmalı tartışmasını eminim ki, bir şekilde izliyor ve burdaki tartışmalardan etkileniyorsunuzdur.
Çok çok iyi biliyorum ki, Burdaki tartışmalarda çok güzel fikirler olmakla birlikte , futbolla alakası olmayan kişilerin de görüşleri yazılıyor.Bu Forum ortamının en doğal sonucudur. Siz yöneticilerimizin de esas işinizin futbol olmadığını da biliyoruz dolayısıyla sizlerin futbol ve futbol camiasında dönen şeylerden haberdar olduğunuz bir alanın da bizim forum olduğunu tahmin ediyoruz.

Bu minvalde, Profesyonel Kurumlar, Taraftarların söylemlerini ciddiye almakla beraber , esas itibariyle Profesyonel düşünmek zorundadır

Hocamızı tercih ederken,

Alkol alıp almadığı, Ya da Rakı mı içmeyi sever yoksa Viskicimidir şeklinde ki tartışmaları da izlediğinizi düşünüyorum. Nasıl içiyorsunuz bu b..ku diyerek yazısına başlayan bir taraftarı memnun etmenin de ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz.

Binbir çeşit yerel medya çalışanlarının da burada naçizane fikirleri olmakla beraber, eski başkanların veya adaylarının da taraftarları elbette olacaktır. Gördüğüm kadarıyla henüz taraftar arasında mutlak bir birliktelik de sağlanabilmiş değil. . Ahırdaki ineği salgın hastalıktan ölen Temel'e , sigorta şirketinin sorduğu başka bir isteğin varmıdır şeklindeki soruya '' Sadece tek isteğim var, Dursun'nun ineği de ölsün '' şeklinde verilen cevaptakı gibi, Başarıyı sağlayacak kişinin ayağını kaydırmak adına, doğruya da yanlış diyebilecek onlarca kişi ve kişiler ve medya kalemşörlerinin de fikirlerini burda beyan ettiklerini düşünmemek için aptal olmak gerekir. Mesela '' Yasal alacaklarını tahsil etmek isteyen bir kişiyi suçlu ama ona borcunu ödemeyenleri haklı çıkartan Yerel medya haberleri buna güzel bir örnek olur diye düşünüyorum''

Daha idmana bile çıkmamış, N'doye alındığı gün, Cardozo'yu satalım, şu kadar kar elde ederiz, Onun attığının ıkı katı daha fazla gol atar bu N' doye diye sayfalarca yazı yazan taraftarlarımız da var maalesef. Güne şarta göre hareket eden ve her yeninin çok daha iyi olacağına olan belki de istemeyerek kapılmış olduğumuz bir hastalıklı ruh halinde olduğumuzu da belirtmek istiyorum

Kısaca

Bir taraftar olarak sizden şunu istiyorum. Bilinçli bir futbol izleyicisi olarak gördüğüm şu ki? Sistemi olmayan, Kulubunde disiplin olmayan, İdarecisinin bile futbolcusundan haberi olmayan bir camia da başarı elde edilemez. Dünyanın en iyi topçusunu da alsan veya dünyanın en pahalı Hocasını da getirsen, Kulup içi disiplin yoksa , O kişilerde zamanla bozuk düzenin bir parçası haline geleceklerdir.

Sizlerden ricam şu dur ki?

Trabzon'lu olsun ama çamurdan olsun demeden
İşini doğru yapan, özel yaşantısında ne yapıp yapmadığının önemi olmayan futbolcu ve Hocalar ile çalışın
Öyle kişileri alın ki, Gitmek için sebep aramasınlar giderlerse de peşinden ağllayalım

Ben artık, satılma ihtimali doğan ve olası satıl sonrası içimin cız edeceği ve günlerce kendime gelemeyeceğim topçularımız olsun istiyorum. Bu duyguyu en son Fatih Tekke ve Gökdeniz satıldığında yaşamıştım.
Maç kaybetmekten değil, futbolcularımızı kaybetmekten korkmak istiyorum

Lütfen bize eskisi gibi Trabzonspor'u geri getirin bunu yaparken de Lütfen PROFESYONEL düşünün