PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gol Sevinçlerinde Hangi Şarkı Çalınmalı?

Burak
20.12.2015, 11:47
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18615-0U0A6F3M.jpg

Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama malumunuz dün gollerden sonra yıllardır gol sevinçlerimize eşlik eden Uy Aha çalınmadı. Kimimize göre doğru, kimimize göre yanlış fakat Uy Aha bundan sonra olmayacak gibi görünüyor. Siz hangi şarkının yer almasını istersiniz gollerden sonra?

Murat'
20.12.2015, 11:50
Dün çaldıkları şarkı neydi?

Şimdi hatırladım, eskiden takım sahaya çıkarken çalardılar bunu.

Bence Uy aha daha iyi.

selcuk
20.12.2015, 11:55
karadeniz ve Trabonla özdesmis oldugu sürece bence farketmez

oyun havasi yada yabanci müzik gibi bi sacmalik olmadigi sürece önemli degil bence

hatta oyunculara sorulup her birinin kendi müzigi bile olabilir
biri ua aha, digeri kemence, öbürü horon, kolbasti....

Mustafa ÖZDEMİR
20.12.2015, 11:57
dar sokaklarında yada gsnin golünden sonra çalan şarkı

Aydın Danış
20.12.2015, 11:58
İlk önce fırtına ve şimşek çakma sesi ve sonrasında herhangi bir savaş filminin ağır gaza getiren bölümü girmeli diye düşünüyorum

Arda'
20.12.2015, 12:00
#UyAha

Azrail_61
20.12.2015, 12:02
Dirilis Ertugrul :D

selcuk
20.12.2015, 12:07
Dirilis Ertugrul :D
senden cenaze marsi demeni beklerdim
yada joe black film müzigi:cool:

Uğur Ö.
20.12.2015, 12:17
Kesinlikle UyAha

yorumsuz6117
20.12.2015, 12:18
Uyaha geri gelmelidir çok net..

Tayfun
20.12.2015, 12:22
Gök gürültüsü sesi, şimşek çakıyor filan fırtınayı anımsatan bir durum. Youtube'da bolca mevcut bu sound'lar.

Mesela bjk gol atınca kartal sesi veriyorlar hoparlörden, aynı durum Konyaspor için de geçerli

Mert Acar
20.12.2015, 12:29
Uyaha,tartışmak bile yersiz.

Sercan Keleş
20.12.2015, 12:31
Kazım abiye hakarettir. Uy Aha çalsın.

Ahmet Hamza
20.12.2015, 12:32
Uy Aha

onur-ts
20.12.2015, 12:33
Uy aha değişsin. Daha yaratıcı ve güzel şeyler bulunabilir

Azrail_61
20.12.2015, 12:42
senden cenaze marsi demeni beklerdim
yada joe black film müzigi:cool:

Bize Sahada Cenk edecek Adamlar lazim onun icin Dirilis diyorum , Kefere müzigi bize yakismaz :cool:

Fatih Çelik
20.12.2015, 12:45
Kazım abi gibi bir efsane varken Uy Aha'yı ancak biz tartışabiliriz sanırım.

Samet Yildirim
20.12.2015, 12:45
Uy Aha cok baska....Asla yeri dolmaz

faysal
20.12.2015, 12:50
uy aha güzel şarkı doğru ama bence takımımızın fırtınasına uygun şöle gökkürtülü bir yağmur sesi olabilir :)

juliant
20.12.2015, 13:10
kesinlikle bayernin gol muzıgı dınleyın muthıs

juliant
20.12.2015, 13:13
https://www.youtube.com/watch?v=r89J3wBmmGk işte bu

ozturk
20.12.2015, 13:28
Bence bu çalmalı

https://www.youtube.com/watch?v=oKxAHwLOakw

signal
20.12.2015, 13:35
Kazım Koyuncu anısına her zaman uy aha derim.

ESER
20.12.2015, 13:38
büyük bir camiaya yakisan özenti degil özgün olmaktir.

uy aha'yi degistirme gereksiniminin sebebini anlamadim acikcasi.

amasya0561
20.12.2015, 13:41
Uh aha diyorum ben.
Bu müzikle içimi bir gurur kapliyor

karahanbakar
20.12.2015, 14:08
Kesinlikle uy aha olmalı. Abi bunu tartışmamalıyız bile.

Sent from my iPhone using Tapatalk

karahanbakar
20.12.2015, 14:09
kesinlikle bayernin gol muzıgı dınleyın muthıs

Bayern'in müziğini nasıl isteriz yahu. Bizim olandan sadece bizim, bize özgü olanı bırakıp başkasınınkini almak, sıradanlaşmak niye? Yapmayın etmeyin, uy aha'dan vazgeçmeyiz.

ucurum
20.12.2015, 14:19
İHO kendi siyasi görüşünden olmadığı için Kazım Koyuncu'nun Uh Aha'sını sildirdi, artık klübümüze tekrar karakter sahibi insanlar yönettiği için tabi ki Uy Aha...

tanjugunduz
20.12.2015, 14:24
Uy aha baska sarki dusunulemez he mac bitiminden sonra baska sarkilarda calavilir ama gollerde kesinlikle uy aha

Hazar_
20.12.2015, 14:27
Kazım candır.

Ozan Yılmaz
20.12.2015, 14:32
“Uy Aha” dan şaşma!

ibrahim
20.12.2015, 14:34
John Carpenter - The End

YouTube'den bir bakın. Muhteşem bir müzik. Avni Aker gol atmanın hazzını iyice yaşayacak. Buna garanti verebiliyorum... ;)

gometra
20.12.2015, 14:37
Maçta ne çaldı ben dikkat etmedim?

AlperenAltun
20.12.2015, 14:39
John Carpenter - The End

YouTube'den bir bakın. Muhteşem bir müzik. Avni Aker gol atmanın hazzını iyice yaşayacak. Buna garanti verebiliyorum... ;)
Gazozumu aldım dinliyorum

ESER
20.12.2015, 14:51
John Carpenter - The End

La bu bildigin Nuri Alco tecavuz muzigi :D:D:D:D

ibrahim
20.12.2015, 14:54
La bu bildigin Nuri Alco tecavuz muzigi :D:D:D:D
Şimdi bir de rakibin ruh halini düşün golden sonra. :D :D

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

beratika
20.12.2015, 14:56
İHO kendi siyasi görüşünden olmadığı için Kazım Koyuncu'nun Uh Aha'sını sildirdi, artık klübümüze tekrar karakter sahibi insanlar yönettiği için tabi ki Uy Aha...

Yok çalıyordu ki Hacıosmanoğlunun döneminde.

Bence "Uy Aha" olarak kalmalı.İstanbul takımlarının bile yıllardır değişmiyor bu müzikleri.Kültürümüzden,şivemizden utanmamalıyız.
Ha bunun dışında sayfadakilerin dediği gök gürlemeli,kemençeli,tulumlu müzik çalıyor zate TS stada girince. : )

juliant
20.12.2015, 14:57
Bayern'in müziğini nasıl isteriz yahu. Bizim olandan sadece bizim, bize özgü olanı bırakıp başkasınınkini almak, sıradanlaşmak niye? Yapmayın etmeyin, uy aha'dan vazgeçmeyiz.

sıradanlasmakla ne alakası var sıradan bır takımın muzıgınden bahsetmıyoruz bayern gıbı dunyanın en buyuk kulubunun muzıgınıde olsa ornek almak kotu bıseym..yöresel olsun ıstıyosanız ozaman yenı muzık yapılmalı sırf ts gol sevıncı dıye,kazım koyuncunun muzıgını cok dınledık ve takıma cosku veren bır muzık degıl. bayernınkı caldıgında ben rakıp takımı tuttugumda bıle muthıs etkılenıyorum cosuyorum resmen)) hatta bayernın gol sonrası ananslarıda alınmalı sadece soyadı soylenıp kalınmamalı cosku verıyo adama

karahanbakar
20.12.2015, 15:03
sıradanlasmakla ne alakası var sıradan bır takımın muzıgınden bahsetmıyoruz bayern gıbı dunyanın en buyuk kulubunun muzıgınıde olsa ornek almak kotu bıseym..yöresel olsun ıstıyosanız ozaman yenı muzık yapılmalı sırf ts gol sevıncı dıye,kazım koyuncunun muzıgını cok dınledık ve takıma cosku veren bır muzık degıl. bayernınkı caldıgında ben rakıp takımı tuttugumda bıle muthıs etkılenıyorum cosuyorum resmen)) hatta bayernın gol sonrası ananslarıda alınmalı sadece soyadı soylenıp kalınmamalı cosku verıyo adama

Bayern'i taklit etmek doğru değil. Sıradan bir takım olmadına gerek yok, özel olmayan sıradandır. O müzik bayern için özeldir, başkası kullandığında o özelliğin bir anlamı kalmaz. Bizim de kendimize olanı mullanmamız gerek. Futbolcuya çoşku katıp katmadığınıda bilemezsin. Onur bir ropörtajda maçlara karadeniz müziği dinleyerek motive olduğunu söylemişti. Heralde uy aha duymak onu daha mutlu edecektir. Fıtbolcular Trabzonda olduğunu hissetmeli bu müzikle. Bunlar bir yana kötü bir müzik de değil, ben şahsen golden sonra duyduğumda mutlu oluyorum.

juliant
20.12.2015, 15:03

https://www.youtube.com/watch?v=8wnDqveBTiQ sen bunu ızle boyle bır cosku olsunda kopya olsun

Aydın Danış
20.12.2015, 15:04
Uy aha ne kadar olmalı ise fırtına ve şimşek çakma seside olmalı ilk önce fırtına ve şimşek sesi peşine hemen uy aha ile geçiş yapılır ses olarak süper olur hatda

artvints
20.12.2015, 15:09
Uy aha ne kadar olmalı ise fırtına ve şimşek çakma seside olmalı ilk önce fırtına ve şimşek sesi peşine hemen uy aha ile geçiş yapılır ses olarak süper olur hatda

benim de fikrim bu yönde.

Sibel
20.12.2015, 15:12
Uy Aha sesleri tribünle özdeşleşmiş.
Çok da yakışıyor.
Başka şarkı ya da müzik aramaya gerek yok. Ben yadırgadım. Alıştım ona. Otomatik uy aha başlıyor gol atınca beynimde. Ellerim havaya kalkıyor otomatik.

Erkan A.
20.12.2015, 15:12
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18615-0U0A6F3M.jpg

Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama malumunuz dün gollerden sonra yıllardır gol sevinçlerimize eşlik eden Uy Aha çalınmadı. Kimimize göre doğru, kimimize göre yanlış fakat Uy Aha bundan sonra olmayacak gibi görünüyor. Siz hangi şarkının yer almasını istersiniz gollerden sonra?

burak renktasim bunu ben dün bir yorumumda paylastim bu gol sesini degiselim diye ??
sende ordan gördün paylastin sanirim iyi yaptin , bence gol sesi firtina sesi olmali hafif kemenceyle karisik..
bu konuyu ben bütün yerel gazetelere yazdim elestirdim artik yenilik lazim diye ??umarim artik bu konuyu ciddiye alirlar ..
gargalar gol atinca garga sesi yapiyorlar salatasaray aslan sesi yapiyor bu iki kulüp bizim yerimizde olaydi kesinlikle siddetli sekilde firtina simsek sesi yaparlardi rakipler bile korkardi ve rakip takim taraftari bunu neden yapmiyoruz ?? veya Kaplan sesi

selcuk
20.12.2015, 15:23
burak renktasim bunu ben dün bir yorumumda paylastim bu gol sesini degiselim diye ??
sende ordan gördün paylastin sanirim iyi yaptin , bence gol sesi firtina sesi olmali hafif kemenceyle karisik..
bu konuyu ben bütün yerel gazetelere yazdim elestirdim artik yenilik lazim diye ??umarim artik bu konuyu ciddiye alirlar ..
gargalar gol atinca garga sesi yapiyorlar salatasaray aslan sesi yapiyor bu iki kulüp bizim yerimizde olaydi kesinlikle siddetli sekilde firtina simsek sesi yaparlardi rakipler bile korkardi ve rakip takim taraftari bunu neden yapmiyoruz ?? veya Kaplan sesi
kaplan nedir
hayvana özenecek kulüp degil Trabzonspor

Erkan A.
20.12.2015, 15:26
kaplan nedir
hayvana özenecek kulüp degil Trabzonspor

ben trabzonluyum sen nerelisin bilmiyorum ben trabzonsporu hayvana özensin diye yazmadim Kaplan sesini ..
derdini anlamadim senin

Ahmet Aksu
20.12.2015, 15:38
bence gol sesi yabancı yada türk farketmez fakat çok hareketli bişeyler olmalı gol atan için. dün mbianın gol sevincine eşlik edercesine olmalı. şimşek ve fırtına sesi kesinlikle olmalı uy aha bizim için tabiki de çok özel ama artık yenilikten yanayım.

selcuk
20.12.2015, 15:39
ben trabzonluyum sen nerelisin bilmiyorum ben trabzonsporu hayvana özensin diye yazmadim Kaplan sesini ..
derdini anlamadim senin
kaplanla alakamizi bende anlayamdim

bende Trabzon, akcaabat ilanaliyimda
alakasi ne

Karadeniz Firtinasi neden bir golde kaplan sesi calsin
bu özenti nedir, nerden gelir
hayvan özentimiz olmamasi bizi farkli kilan özelliklerimizdendir

Ahmet Aksu
20.12.2015, 15:42
alman liginden örnekler bazıları kötü ama genel olarak çok hareketli müzikler

https://www.youtube.com/watch?v=H1_ICLBFhes

Fatih Çelik
20.12.2015, 15:49
İyi ki bjk bi Konya maçında kartal sesi efektini çaldı :D Ne dalgaydı ne yıldırımdı arkadaş :D Tamam olsun da Uy Aha'dan vazgeçmek nedir, yadırgamıyor musunuz? Takım sahaya "Biz dar sokaklarında" ile çıktı hiç bi coşku görmedim. Sahaya çıkış müziğimiz oyuncular koridordayken çalıyor. Çıkınca değişiyor müzik. Ayrıca Bando isteyen varsa eskişehir maçlarına gitsin. Yok mehter yok diriliş. Romantik şarkılar. Sanki Osmanlı'nın kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. :D

Ahmet Aksu
20.12.2015, 15:49
bir şu maç oncesi marşlar çok iyi oluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=gApaq-QyTJs (https://www.youtube.com/watch?v=gApaq-QyTJs) bu en efsanesi ve tabiki you'll never walk alone var.

bizde "biz dar sokaklarında" marşını tüm stad da hep beraber söylemeliyiz. tabi bu sezon değil(5-6 bin kişiye oynadığımız için etkisi olmaz) :D

Ahmet Aksu
20.12.2015, 15:52
İyi ki bjk bi Konya maçında kartal sesi efektini çaldı :D Ne dalgaydı ne yıldırımdı arkadaş :D Tamam olsun da Uy Aha'dan vazgeçmek nedir, yadırgamıyor musunuz? Takım sahaya "Biz dar sokaklarında" ile çıktı hiç bi coşku görmedim. Sahaya çıkış müziğimiz oyuncular koridordayken çalıyor. Çıkınca değişiyor müzik. Ayrıca Bando isteyen varsa eskişehir maçlarına gitsin. Yok mehter yok diriliş. Romantik şarkılar. Sanki Osmanlı'nın kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. :D

bando işine bende karşıyım dün golden sonra bando hala kendi kafasına göre takılıyordu ona koptum :D
biz dar sokaklarında marşını taraftarın söylemesinden yanayım diğer türlü dediğiniz gibi etkisi olmuyor.

Erkan A.
20.12.2015, 15:55
kaplanla alakamizi bende anlayamdim

bende Trabzon, akcaabat ilanaliyimda
alakasi ne

Karadeniz Firtinasi neden bir golde kaplan sesi calsin
bu özenti nedir, nerden gelir
hayvan özentimiz olmamasi bizi farkli kilan özelliklerimizdendir

Karadeniz kaplani deniliyor genelde benim hergünüm trabzonsporla gectigi icin bunlari biliyorum yani ..
evet ben trabzonluyum ,trabzonspor hayvana özensin demedim sen bir trabzonluya bu yazdigini nasil yakistirdin anlamadim ??
ayrica bu özenti degil sadece bir tavsyie burasi bir Forum degilmi seviyeli sekilde yazmadimmi küfürmü ettim anlamadim ??
ben senden Yas olarak büyügüm trabzonspor benim herseyim hic bir Zaman avrupada trabzonspora laf atirmadim atirmamda hayvana özenti gibi cümleler ??bunlar bize yakismiyor ?
tavsiye herkes edebilir firtina sesi yazdim siddetli firtina sesi olsun dedim hafif kemenceyle karisik mesela Kaplan sesi de olabilir bunu yapsak hayvanmi oluyoruz ??
ayrica kusura bakma selcuk tavsiyede bulundugum Kaplan sesi cok gücüne gitiyse bir büyügün olarak senden özür diliyorum ..görmemezlikten gel olsun bitsin :)

karahanbakar
20.12.2015, 16:02

Fırtına, şimşek sesi de olabilir ancak uy aha çalınmaya devam edilmeli. Yenilik kültürü, geleneği bir kenara atmak değildir. Bu bir gelenek oldu artık bizim için. Yabancı da değil. Öz be öz Trabzonun ve karadenizin değerilerini yansıtıyor. Bu değerlerden vazgeçilmemeli.

selcuk
20.12.2015, 16:04
+61
rep veremedigimizden böyle takiliyoruz

Erkan A.
20.12.2015, 16:05
Fırtına, şimşek sesi de olabilir ancak uy aha çalınmaya devam edilmeli. Yenilik kültürü, geleneği bir kenara atmak değildir. Bu bir gelenek oldu artık bizim için. Yabancı da değil. Öz be öz Trabzonun ve karadenizin değerilerini yansıtıyor. Bu değerlerden vazgeçilmemeli.

evet renktasim keske senin yazdigin gibi yapsalar karisik sekilde önce firtina sesi sonra uy aha böyle cok güzel olur gibi ..
tavsiyeni begendim

selcuk
20.12.2015, 16:14
Karadeniz kaplani deniliyor genelde benim hergünüm trabzonsporla gectigi icin bunlari biliyorum yani ..
evet ben trabzonluyum ,trabzonspor hayvana özensin demedim sen bir trabzonluya bu yazdigini nasil yakistirdin anlamadim ??
ayrica bu özenti degil sadece bir tavsyie burasi bir Forum degilmi seviyeli sekilde yazmadimmi küfürmü ettim anlamadim ??
ben senden Yas olarak büyügüm trabzonspor benim herseyim hic bir Zaman avrupada trabzonspora laf atirmadim atirmamda hayvana özenti gibi cümleler ??bunlar bize yakismiyor ?
tavsiye herkes edebilir firtina sesi yazdim siddetli firtina sesi olsun dedim hafif kemenceyle karisik mesela Kaplan sesi de olabilir bunu yapsak hayvanmi oluyoruz ??
ayrica kusura bakma selcuk tavsiyede bulundugum Kaplan sesi cok gücüne gitiyse bir büyügün olarak senden özür diliyorum ..görmemezlikten gel olsun bitsin :)
ben trabzonda kaplan tabiri görmedim
sadece ist. gazeteleri bu benzetmeyi yapiyor, birde ss döneminde 1-2 ts clup ürününde vardi
o yönetimde hemen hatasindan dönmüstü

kaplanin sesinlen baslayan bu psychosomatik etkilerlen sonlanir
http://www.turkiyegazetesi.com.tr/Resources/s45eeoe0.jpg
http://www.kukreyenaslan.com/images/haberler/melo_derbide_gol_atarsa_h6716.jpg

bumu
benden degil camiadan özür dilemen gerek
bu hastaliklari icimize sokacak öneri sundun

Erkan A.
20.12.2015, 16:25
ben trabzonda kaplan tabiri görmedim
sadece ist. gazeteleri bu benzetmeyi yapiyor, birde ss döneminde 1-2 ts clup ürününde vardi
o yönetimde hemen hatasindan dönmüstü

kaplanin sesinlen baslayan bu psychosomatik etkilerlen sonlanir
http://www.turkiyegazetesi.com.tr/Resources/s45eeoe0.jpg
http://www.kukreyenaslan.com/images/haberler/melo_derbide_gol_atarsa_h6716.jpg

bumu
benden degil camiadan özür dilemen gerek
bu hastaliklari icimize sokacak öneri sundun

bütün trabzonspor camiasindan özür diliyorum :) insallah simdik rahat edersin selcuk
almanyadami yasiyorsun ?? seninle görüsmek isterdim ..almanyada her yerde Karadeniz kaplani denilir genelde ayrica trabzonspordan bin kere özür diliyorum her Zaman dilerim trabzonspor benim herseyimdir ..sendende özür diliyorum af et beni

Enisc
20.12.2015, 16:45
Bir ara Akyazı başlığında tekinonline çok güzel bir fikir ortaya atmıştı.

atlanta hawks kendi sahasındaki maçlarda al harford sayı atınca stadyumda bi kartal sesi yankılanıyor acayipte gaza getiriyor en azından beni. böyle ses efektli uygulamalar tüm NBA da var.

asıl konuya gelecek olursak. avni akerde başlayıp bunu akyazı stadında da devam ettirebiliriz.

gol attıktan sonra şiddetli bi gök gürültüsü efekti fena olmazdı. rakip olsam korkardım yalan yok. madem ki fırtına diyoruz alın size fırtına. hafif bi rüzgarla başlayıp gök gürültüsüyle bitebilir sonrasında trabzonsporumuzun golü .... diye gider işte.

veya maçı kazandıktan sonra ancak maç içinde olması daha iyi olur.

O zamanlar Erol Ağaoğlu'na tweet ve mail atmıştık ama sonuç alamadık.

Beşiktaşın bu sene bazı maçlarında gol sonrası çalan müzikten sonra 2 kere kartal sesi yankılanmıştı. şunun gibi https://www.youtube.com/watch?v=TBT9QajrGVA

Bizde gök gürültüsü sesleri : http://www.soundsnap.com/tags/lightning Bu seslerle birlikte statta ışık efektide uygulanabilir tam şimşek çakarken ışık parlar vs.

Yerine böyle bir şey gelecekse UyAha yı değiştirin. Ama eski sahaya çıkış müziğimizi gol sonrası müzik yapmak saçmalık, UyAha'yı kaldırmakta skandaldır.

Aydın Danış
20.12.2015, 16:53
Arkaşlar gine söylüyorum tekrar söylüyorum gök gürültüsü ve fırtına sesinin peşine hemen uuy ahaaa girse bak ozaman o rakip ne hale geliyor bunun ciddi düşünülüp yapılması gerek hatda akyazı stadı için de tekrarlıyım maça çıkarken takımların çıkışında da ışıkla birlikte şimşek çakar gibi gök gürültüsü be fırtına ses verilip o havaya bizimkileri sokar ve rakibi demoralize eder daha başlarken bile bunların ciddi düşünülüp yapılması gerekli kesinlikle sen karadeniz fırtınasısın arkadaş elinde malzemen var kullan bunu işte gazete manşeti atmakla bişey elde edemessin bunu kullanacaksın reel olarak bu çok açık bişey yapılmassa asıl ozaman yadırgarım...

poetricus
20.12.2015, 17:29
Dam Üstünde Un Eler
Sabunu Koydum Leğene

smart
20.12.2015, 17:36
Futbolculara sorulsun hangisi gol atarsa onun istediği çalsın

anderr
20.12.2015, 20:37
takımlar sahaya çıkarken arkada çalan müzik çalınmalı https://www.youtube.com/watch?v=5iELFOPQDG0

Courage
20.12.2015, 20:57
takımlar sahaya çıkarken arkada çalan müzik çalınmalı https://www.youtube.com/watch?v=5iELFOPQDG0

feci olur hakikaten ;)

....

Rizenin gol sonraları çalan hareketli bir şarkısı var öyle birşey olabilir. Ama ''uy aha'' özellikle 1.golde çalınmalı.

Uy aha geldi ...devamı da gelecek gibi :)

adiloş bebe
20.12.2015, 20:58
her zaman savunduğum takımım adına felsefem "Kazım'ın Evi Avni Aker'dir" sözü bugünler için dahada önem taşıyor onun ismi silinemez Trabzonspordan. Biz ne zaman söylemeye başladık bunu hatırlatayım sizlere: Kadıköyde yenildiğimiz bir fenerbahçe maçında maçtan sonra fener stadında Kazım abinin Hayde gidelum hayde şarkısı çalınmıştı. Maksat belliydi tabi Trabzonsporla dalga geçmek. Bizler ise dahada gür bir şekilde haykırdık "Kazım'ın Evi Avni Aker'dir" diye ve bu ebediyende öyle kalacak. Uy Aha bize Kazım Koyuncunun mirasıdır ona iyi sahip çıkmalıyız.

karahanbakar
20.12.2015, 21:39
Bir ara Akyazı başlığında tekinonline çok güzel bir fikir ortaya atmıştı.

O zamanlar Erol Ağaoğlu'na tweet ve mail atmıştık ama sonuç alamadık.

Beşiktaşın bu sene bazı maçlarında gol sonrası çalan müzikten sonra 2 kere kartal sesi yankılanmıştı. şunun gibi https://www.youtube.com/watch?v=TBT9QajrGVA

Bizde gök gürültüsü sesleri : http://www.soundsnap.com/tags/lightning Bu seslerle birlikte statta ışık efektide uygulanabilir tam şimşek çakarken ışık parlar vs.

Yerine böyle bir şey gelecekse UyAha yı değiştirin. Ama eski sahaya çıkış müziğimizi gol sonrası müzik yapmak saçmalık, UyAha'yı kaldırmakta skandaldır.

Hacılar bu arkadaş çok mantıklı şeyler söylüyor. Ben de böyle yazmıştım. Olacaksa böyle olsun. Yalnız ayrıldığım nokta fırtına sesinde sonra yinr uyAha çalsa güzel olur.

karahanbakar
20.12.2015, 21:52
Arkadaşlar bu konudaki rahatsızlığımızı birkaç gazeteci abiye ilettim ve olumlu geri dönül aldım. İnşallah dile getirecekler ve yönetim bir an önce bu yanlıştan dönecek.

gurur6134
20.12.2015, 22:11
Mutluluk kapimi calmadi gitti calinsin hepden koyverdiniz ha..

robinhood61
20.12.2015, 22:14
Anket yapsana

Levent Kara
20.12.2015, 22:25
sürekli değişmemeli bu müzik. ben çocuğuma yıllar sınra 30 yıldır her golde bu şarkı çalıyor diyebilmeliyim. Mazisi olan herşey güzeldir. öyküsü olacak tarihi olacak. Kazım koyuncunun anısına olduğunuda düşünürsek uy aha devam etmelidir.

Ozan Kara
20.12.2015, 23:08
Darude- Sandstorm

Uğur Ö.
20.12.2015, 23:50
Fırtına sesi hiç fena değil bayağıda orjinal olur.

BySeHzAdE
21.12.2015, 00:15
Fırtına sesi güzel olur.

Sibel
21.12.2015, 01:28
Bir şeyleri değiştirmek hiç doğru değil.
Bazı şeyler değişemez.
Golden sonra Uy Aha çalınır o kadar.
Takım çıkarken de her zamanki kemençeli müzik. Ya ben o müziği evde o kadar sevmeme rağmen o bana verdiği heyecan hep tribünde kalsın diye bir kez açıp dinlemiş değilim.
Siz değişsin diyorsunuz.
Değiştirin onu da değiştirin. Her şeyi başkalaştirin. Hiç özdeş bir şey kalmasın.

HOPA'LI TS'Lİ
21.12.2015, 06:48
Adnan YILMAZ'ın

Mavi Mavi Mavi Mavi
Mavi Trabzon
Bordo Mavi Bordo Mavi
Canım Trabzon
Ağasıyla Paşasıyla
Şanlı Trabzon

olmalı

Her dinlediğimde tüylerim diken diken oluyor.

Lütfen bu önerimi ilgililere iletiniz, duyurunuz.

61_Hasan_69
21.12.2015, 10:41
Cibilli ıbo bir tosun aldım beşe ��

kayyum61
21.12.2015, 14:58
hızır acil - vurdi vurdi vuruldi

şaka bir yana fırtına sesi güzel olurdu, şimşek çakma sesi ortalığı ineletecek cinsten. rakibide psikolojik olarak korkutur

yada çekirdek çitleme sesi

Burçak
21.12.2015, 15:40
https://www.youtube.com/watch?v=r89J3wBmmGk işte bu
Bu avrupa maclarimizda sahaya cikarken caldigimiz parca

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa YILMAZ
21.12.2015, 19:26
Farklı seslerin çıkmasına şaşırdım hakketten!. Karakter,kültür,kimlik nedir bilmek lazım uyaha bir mirastır bir karakterin sevincidir başka müzik çalamazsın o bir kimliktir farklılıkların yoksa sıradansındır uyaha kazım'dır. tekrar geri gelmeli o sevinç melodisi. nüfus cüzdanlarınızdan çıkartsanıza şehrinizi yerine janjanlı bi şehir ekleyin adınızıda değiştirin ne olur sonra bir hiç olursunuz. alt tarafı müzik değil bana özel olan bir müzik o

tepataklakdan gönderildi

Oğuzhan Fidan
21.12.2015, 19:37
trabzonspor gibi bir kulüp özenti ve yabancı içerikli afedersiniz apaçi parçası çalamaz çalmamalı. antalya maçındaki müziklerde çok komik duruma düştük. bu ne ya dedim uy aha veya herhangi bir trabzonspor marşı varken gidip apaçi parçası gibi dandurik özenti şeyler çalınmamalı. biz kimiz kardeşim ! derhal müzik değiştirilmeli. şu anonsçuya her defasında değinicem yüreğine ağzına sağlık kardeşim inşallah okuyosundur mükemmel anonsların var artık tebrikler..

Önder28
21.12.2015, 21:09
Stad boş olunca ne çalarsa çalsın bir yanı eksik kalıyor, en güzeli dolu tribünlerden gelen taraftar sesi.

ÖmerFarukYılmaz
21.12.2015, 21:14
Madem Star Wars haftası İmperial Marş'ı çalalım yarın akşam maça çıkarken.

Ayrıca tribünlerimizde Duman'dan Yürek şarkısı söylensin isterim.

''Ahh kimin için atıyor bu yürek''

zafercalikoglu
22.12.2015, 08:57
gol olsunda ne çalarsa çalsın

alone_6161
22.12.2015, 09:05
Uy aha'dan kesinlikle vazgeçilmemeli. Hem çok çok güzel, hem bizler için, klüp için çok değerli bir insanın bestesi.

BERBATOV61
22.12.2015, 10:03
en güzeli uy aha yöreye en uygun gol sevinci

Muhammet Gündoğan
22.12.2015, 23:25
Muharrem Usta â€@UstaMuharrem 46 sn.47 saniye önce İstanbul, Türkiye

Bence de #UyAha'ya devam gençler.

F. Yıldırım
22.12.2015, 23:30
Usta bu konun da fişini çekti.

Hayırlı olsun.

Ahmet Hamza
22.12.2015, 23:32
Başkanımız Muharrem Usta attığı tweet ile UyAha geleneğinin devam edeceğini söyledi.

Helal olsun, yanlışta ısrar edilmedi.

Ahmet Hamza
22.12.2015, 23:34
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/1488724_1045575848833735_9194607707322764948_n.jpg ?oh=9302213fa36daf38f4480cf17ef6142a&oe=57168F32

Muhammet Gündoğan
22.12.2015, 23:37
attığımız gollerde futbolcunun adı anons edildikten sonra bütün stad UYAHA dese !! çok mu hayal oldu?

Tahir61
23.12.2015, 00:19
başkanın twitter hesabı olması da bi başka oluyor be

yakında ktransfer için falan kap a girmeye gerek yok

başkanın hesabını açıp f 5 yapın :)

ozturk
23.12.2015, 07:51
Başkan son noktayı koymuş. Taraftarların taleplerini dikkate alıyor :)

signal
23.12.2015, 08:42
Çok yerinde bir karar olmuş.

Mustafa YILMAZ
23.12.2015, 11:59
başkanın helali var taraftarla iç içe doğruya doğru deyip hatadan dönebilmekte büyüklüktür

tepataklakdan gönderildi

Aydın Danış
23.12.2015, 12:54
Şu Fırtına şimşek sesinide dikkate alsaydı keşke uy aha öncesinde bu ses verilip uy aha devam ederdi twitter'ım olsa yazacam da başkana yok işte :)

heerenveenlee
23.12.2015, 19:00
Uy Aha diyorum ben de.

A.Ali Karanis
23.12.2015, 22:41
Başkan da noktayı koymuş zaten.