PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim Vaatleri Kontol Listesi

Ahmet Faruk
19.12.2015, 15:46
Arkadaşlar,

Malum büyük bir çoğunluğumuz Muharrem Beye destek verdi.

Derim ki, seçim öncesi verdiği vaatlerin listesini yapalım, yerine getirildikçe üstünü çizeriz, yerine getirilmeyenler için zaman zaman "Bu iş ne oldu" diye hatırlatma yaparız?

Benim aklımda kalanları yazayım, yönetici arkadaşlar günceller:

-Trabzonspor TV / Sezon Sonuna Kadar (Biz seçildikten sonra çok kısa bir süre demişti, biz sezon sonu diyelim)
-Lucescu ayarında bir hoca / Kampa kadar ( Geçen NTV de bu işi bir an önce çözmeliyiz dedi)
-Yeni Stad / Ağustos 2016 (Yeni sezondan 1-2 ay önce dedi, Ağustos diyelim)
-Kartaldaki tesisler / Ocak 2017 (Bu iş büyük, Ocak 2017ye kadar somut adımlar atılmasını kastediyorum, binaların falan bitmesini değil :) )

erolizmts
19.12.2015, 15:59
Yeni stad hakkında vaadi biraz riskli olmuş. Sonuçta kendimiz yapmıyoruz stadı.

Lakin yeni bir spor salonunun yapılabileceği konusunda birşeyler okumuştum burada veya sosyal medyada. Bunun bir gerçekliği var mıdır?

TSezgin61
19.12.2015, 16:14
nedense vaadleri geceklestirecegi belli olan yönetimlerde böyle basliklar acip takipcisi oluyoruz. yanlis hatirlamiyorsam en son Sadri Sener dönemindede takipci olduyduk. yerine getirmedikleri anda hemen tepelerine biniyoruz. Nuri Albayrak, Iho gibi yönetimlere koyver gitsin tarzinda yaklasiyoruz.

Takipcisi tabiki olalim. Ama sabirla bekleyelim ve önemli olan vaadlerle geciktirilebilecek vaadler arasindaki cizgiyi unutmayalim. Adamlarin kivir zivirdan önce toparlamasi gereken yiginla sorun var. Onlari halletsin takim toparlansin, basimin üstünde yeri var. Bunlarla ugrasmaktan TS TV gec kurulmus, Kartal yetismemis, önemli degil. Ha Lucescu vari hoca dedigi gibi Lucescu vari olmazda Giray Bulak vari olur, yakasina yapisiriz.