PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 16.Hafta l Trabzonspor 3 - 0 Antalyaspor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Yavuz Bektaş
12.12.2015, 21:05
Sadiye rağmen kazanırız umarım.

DeAgLeMaNyAq
12.12.2015, 21:16
Eto kart sınırındaydı ama 4.yü görmedi sanırım. Normalde onu durdurabilecek bir savunmacımız yok ancak kötü durumda olması lazım. Rize maçını kazansaydık tribünlerin büyük bölümü dolardı ama o şansı da teptik...

F. Yıldırım
12.12.2015, 21:18
maçı kazanmaları iyi olmuş maçta 4-5 gol olur skor kimin lehine olur bilemem

Sibel
12.12.2015, 21:35
Eto.

Yavuz Bektaş
12.12.2015, 21:45
O gün günlerden etoo olacak gibi

Sibel
12.12.2015, 23:55
Eto'ya rağmen maçı alırız diye düşünüyorum.
Antalya bize deplasmanda ters geliyor evde sıkıntı olmaz. Bir skor da ben vereyim 2-1 açılış

Adem Akyüz'
13.12.2015, 00:35
Bugün kazanmış olsak şu maçta en az +2000/3000 taraftar olacaktı. Taraftarı havaya sokacak kırılma anlarını hep kaçırıyoruz.

Yavuz KÜÇÜK
13.12.2015, 00:37
Bugün kazanmış olsak şu maçta en az +2000/3000 taraftar olacaktı. Taraftarı havaya sokacak kırılma anlarını hep kaçırıyoruz.

Katılıyorum sana fakat benim anlamadığım bir şey var.Sen neden sürekli offline gözüküyorsun :D

Adem Akyüz'
13.12.2015, 00:40
Katılıyorum sana fakat benim anlamadığım bir şey var.Sen neden sürekli offline gözüküyorsun :D
Gizemli olmak iyidir :D

Hakan
13.12.2015, 00:42
2 maçı alsak geçen seneyi tekrarlıyoruz.2011'den beri aynı nakarat

Cihad Varlı
13.12.2015, 00:44
Eto'o vs Douglas.....

sbay
13.12.2015, 00:44
Kanlı canlı etoo izlemek için gidilir.

Fatih Çelik
13.12.2015, 00:45
Emrah ve Eto... Bir de sürpriz Mbilla var PTT ligini takip eden arkadaşlar iyi bilir.

nakzo
13.12.2015, 00:56
Rahatlıkla yenileceğimizi dusunmuyorum. Hiç kasmaya stres olmaya gerek yok .Bu kadro ölümüne yeniliyor zaten son 3 senede yenilmedigimiz kimse kalmadı ligdeki her takıma en az bir kere yenildik.

Ozan Kara
13.12.2015, 01:07
zor maç

sasort
13.12.2015, 02:12
benim aklıma yatan en iyi kadro

.................................onur............. .....................
salih...............yumlu............aykut........ ....cavanda

....................aytaç............mbia......... .................
yusuf.....................mehmet.................. ...erkan.

.........................cardozo.................. ................

özer-okay-marin hamle oyuncuları

kanatlar bizde dengesiz kalıyor
salih gibi ileri çıkışları problemli topçu önüne yusuf gibi ger koşan hızlı topçu koyacan ki geriyi toplasın

erkan gibi geriye yardım etmeyen oyuncunun arkasına ileri çıkabilen geri dönüşleri hızlı oyuncu koyacan ki denge sağlansın

ileride ndoye cardozo muhammet farketmez

Soner Albayrak
13.12.2015, 03:59
Yaz ordan bir mağlubiyet daha.

uemit
13.12.2015, 08:49
Onur
Cavanda aykut mbia yusuf
Ekici okaY aytac marin
Ndoye cardozo
Ugurcan yumlu salih besir özer erkan abdulkadir
Bir kerede yedekler kötü olsun :)

Mesut
13.12.2015, 10:16
--------------------Uğur can------------------
Cavanda------Aykut--Yumli-----Yusuf
-------------------Mbia---Aytaç ---------------
Ekici---------------Marin-------------Erkan
---------------------Cardozo-----------------

HOPA'LI TS'Lİ
13.12.2015, 11:43
Bu maçı almak şart
Kasımpaşa deplasmanı çok zor

61ronin61
13.12.2015, 11:50
fark atıcaz . 6-2 biter.

EMİR
13.12.2015, 12:15
Bu maça gidilir!

Fatih Öztürk
13.12.2015, 13:12
Onur,Cavanda,Mustafa,Aykut,Yusuf,Aytaç,Mbia,Erkan, Marin,Mehmet,Cardozo.

Tolga Okumuş
13.12.2015, 13:18
Onur,Cavanda,Mustafa,Aykut,Yusuf,Aytaç,Mbia,Erkan, Marin,Mehmet,Cardozo.

Fatih kardeşim,şu anda bir güç beni Trabzonspor teknik direktörü yapsa ilk icraatım sorgusuz sualsiz Erkan denen kılkuyruğun kıçına tekmeyi okkalı bir şekilde basmak olurdu.
Zorunluluktan mı yazarsın yoksa var mı beğendiğin birşeyler bu adamda?

Mert'
13.12.2015, 13:20
Eto'o yazar bi tane kesin.

Fatih Öztürk
13.12.2015, 13:24
Fatih kardeşim,şu anda bir güç beni Trabzonspor teknik direktörü yapsa ilk icraatım sorgusuz sualsiz Erkan denen kılkuyruğun kıçına tekmeyi okkalı bir şekilde basmak olurdu.
Zorunluluktan mı yazarsın yoksa var mı beğendiğin birşeyler bu adamda?

Valla kardeşim Erkan'ın pasa dayalı futbolda yararlı olduğunu düşünüyorum.kötü oyuncu olmadığı net olarak ortada,evet son haftalarda yetersiz oynuyor lakin kötü oyun sorununu sadece Erkan'a bağlamamak gerektiğini düşünüyorum.

Hakan
13.12.2015, 13:28
Şu Vahid yüzünden Emrah'ı alamadık ya.En isabetli transfer olacaktı

Samet Yildirim
13.12.2015, 13:29
Sadi Tekelioglu kesinlikle 11 i ve oyuncu degisiklikleri yapmamali.

artvints
13.12.2015, 13:31
bekler cavanda ve yusuf olacaksa önerini açmak gerekiyor.kanatlarda işe yarar adam yok zaten.ama merkeze 5 adam koyup dib dibe oynamaları demek değil bu. çift forvet arkalarında marin ve üçlü bir ortasaha işimizi görür.

Berke6198
13.12.2015, 16:12
Eto'o 8 maçtır üst üste gol atıyor. Bizim maçta da gol atarsa 9 maçtır üst üste gol atmış olacak ve Süper Lig rekorunu kıracak...

Tabii ki atacak. Şu defans hattının Eto'o gibi kurnaz ve sürekli gol koklayan bir oyuncudan gol yememesi mümkün değil. Elimizdeki malzemeyi biliyoruz. Şimdi bu malzemeden en iyisini çıkarmak mecburiyetindeyiz.

Benim bu maç için iki alternatif kadrom var.
Onur
Cavanda-----------Yumlu---------Aykut--------Yusuf

Okay Yokuşlu-----M'bia-----Ekici

Marin

Cardozo----Muhammet(N'doye)

2.Kadro:

Onur

Salih Dursun--------Yumlu-----Aykut----- Cavanda

O.Yokuşlu-----M'bia

Marin---------Ekici----------Yusuf

Cardozo

1.kadroyu ele alacak olursam, öncelikle defans kurgusunda Douglas'a yer vermedim. Hem sağ ve sol kanattan yediğimiz akınlarda olsun, pozisyonda aldığı yer olsun hem de müdahale etme kapasitesi olsun yeterince iyi değil. İlk kadroda Yusuf'u sol beke çekmemin sebebi kanatsız oyuna çıkmamız ve sol bölgede en azından bir tane hızlı oyuncumuzun bulunması gerektiğini düşünmem.

Cavanda ve Yusuf'lu bekler ile hücum gücümüzü, kontra ataklarda geriye dönüş hızımızı ve defanstaki top tekniğimizi net olarak yukarı çekmiş oluyoruz. Okay-M'bia-Ekici üçlüsü de orta sahada inanılmaz bir duvar olacak.

M'bia genel olarak savunmanın yükünü çeken oyuncu gibi görünse de hem Okay hem de Ekici defansa gelip oyun kurma çabasında bulunan tipte oyuncular.

Ayrıca önlerinde Marin'in oynadığını düşünürsek Ekici'nin onun arkasında görev yapması her anlamda hücum gücümüzü arttıracak ve rahatlatacaktır. En uygun ortasaha kurgusu bu gibi duruyor şu anda.

Neden Cardozo-Muhammet ikilisi derseniz de bunun sebebi olarak N'doye'un üst üste çok kötü performanslar sergilemesini ve Cardozo'nun işini zorlaştıracağını söyleyebilirim. Muhammet 2 maç önce gol attı ve çok istekli bir oyuncu. Bu herhangi bir risk de taşımıyor ayrıca. Deneyimsiz mi ? Evet. Fazlaca deneyimsiz bir oyuncu ama çok hırslı. Antalya defansı da paramparça edilebilecek bir defans hattı.

Muhammet koşuyor, baskı kuruyor, çabalıyor. Bu da illa ki Cardozo'yla birleşince ortaya güzel bir sonuç çıkaracaktır...

Gelelim 2. kadroya: Bu kadroda sağ bekte Salih Dursun değişikliği yaptım. Salih'i genel olarak incelediğimizde orta kesme özelliğinin çok yetersiz olduğunu düşünebiliriz ancak defansif anlamda dünkü maçta da bence beklenenden iyi seviyede bir performans gösterdi. Önemli müdahaleleri vardı rakibe. Kart görme riski çok yüksek bir oyuncu ancak başka tercih şansımız olmadığı için Salih'e güvenmek zorundayız.

Cavanda'yı sol beke çektim. Aslında bu değişiklikleri yapmamın sebebi, bu taktikte kanatlı oynuyor olmamız. Cavanda sol bekte pek iç açıcı bir performans göstermese de kalitesi aşikâr. Orayı kotaracaktır.

Bu taktikte 3'lü orta saha olarak Okay-M'bia önlerinde klasik dizilim olarak Ekici yer alıyor. Bu orta saha hakkında pek yorumda bulunmayacağım çünkü genel olarak hakim olduğumuz bir dizilim.

Sağ kanatta Marin ile başlamayı tercih ettim. Marin sağ kanatta ters ayakta kalıyor evet. Ama yine Ekici'nin yardımları ile ayrıca Yusuf'la maç sürerken yapacakları kanat değişimleri ile rakibin aklını karıştıracak bir sisteme sahip olacağımızı düşünüyorum. Yine klasik olarak Cardozo tek santrafor olarak sahaya çıkıyor. Ancak bu sefer arkası teknik bakımdan çok kuvvetli.

Bu iki dizilimi sezon geneline yayabilirsek harika olur.

Nihat Günay
13.12.2015, 16:14
Alper oynayacak mı?

Cengiz Çubukcu
13.12.2015, 16:40
Eto rekoru kırar...

Enes Coşkun
13.12.2015, 16:44
Eto rekoru kırabilir fakat maçı kazanmamız için engel yok gibi rize maçında kaçan goller,takım oynamak istiyor fakat dıştan bakıldığında görünen o ki taktik denen birşey yok iyi demiyorum orta derecede defans hattımız iyi olursa ve rize maçının yarısı kadar oynar isek maçı kazanırız.

Mert Acar
13.12.2015, 19:42
------------------------onur-----------------------------
-----------yumlu------mbia----aykut------------------
cavanda------------------------------------------yusuf
----------------aytaç---------okay---------------------
------------------------ekici----------------------------
-------------cardozo-----------n'doye-----------------

ilyskm
13.12.2015, 19:48
Tek sonuçlu bir maç hakem+eto : maçı Antalya rahat ve farklı kazanır,

Sent from my iPad using Tapatalk

Courage
13.12.2015, 19:49
@M.Berke Gayretli (http://forum.bordomavi.net/member.php/36457-M-Berke-Gayretli)

Onur

Marin

bu kadro en doğru seçim hakikaten. Özellikle Cardozo ve Beşir yan yana oynamalı.

F. Yıldırım
13.12.2015, 19:49
Yumlu'yu 3'lü stoperin ortasına koyan biri Rize'den yediğimiz 3. golü izlememiştir.

artvints
13.12.2015, 19:55
Yumlu'yu 3'lü stoperin ortasına koyan biri Rize'den yediğimiz 3. golü izlememiştir.

3.golde tek stoper kaldığının farkındasın değil mi? hemen önce değişiklik oldu, mbia yerini almamıştı. yumlu önündeki adamı tutuyor.hatayı yapan ofsaytı bozan yusuf, ama tabi gol yenmişse yumlu yapmıştır hatayı.

x_man
13.12.2015, 19:56
Alper Salih Yumlu Douglas ozer 11 oynamayi hak etmiyor da Sadi hoca israrla haksizliklara devam ediyor...

F. Yıldırım
13.12.2015, 20:21
3.golde tek stoper kaldığının farkındasın değil mi? hemen önce değişiklik oldu, mbia yerini almamıştı. yumlu önündeki adamı tutuyor.hatayı yapan ofsaytı bozan yusuf, ama tabi gol yenmişse yumlu yapmıştır hatayı.

İyi ki diyorsun tek stoper kaldığın anda taç çizgisine koşan adama değil ortaya önlem alırsın. Zaten kendisi de yediği haltın farkına varıyor ama iş işten geçmiş oluyor.

Evet Yusuf da hatalı ama Yumlu'nun pozisyon alma zaafını görmemize engel değil. Son olarak Yumlu'nun bu takımda oynaması bile başlı başına hatadır. Hayallerimizdeki tdnin göndereceği ilk isim olacaktır.

memozcan
13.12.2015, 20:35
eto karşısında douglası görünce gülmekten çalım atamaz merak etmeyin.!!

Gümüshaneli61
13.12.2015, 21:44
Insallah Sadi hoca en iyi 11'i sahaya sürer. Baska bir beklentim yok bu macdan.

kayyum61
13.12.2015, 22:03
bjk dniprodaki douglası istiyormuş, ula biz almadık mı onu? :mad:

onunda çakmasını kakalamışlar bize

Nazim Can
13.12.2015, 22:33
@
M.Berke Gayretli (http://forum.bordomavi.net/member.php/36457-M-Berke-Gayretli)

Onur

Marin

bu kadro en doğru seçim hakikaten. Özellikle Cardozo ve Beşir yan yana oynamalı.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------Onur----------------------------------------------------------------------------------------

-------------------Cavanda------------------------------Aykut--------------------------------------------------------Douglas---------------------------------------Musa Nizam------------

------------------------------------------------------Okay--------------------------------------Mbia-------------------------------Aytac-------------------------------------------------------

------------------------------------------------Ekici-------------------------------------------------------------------------------------------------------Marin---------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------Cardozo--------------------------------------------------------------------------------------------

Yedekler, Yumlu, Erkan, Ndoye, de hamle oyunculari olarak yederli.:) Orta sahada ve defansda cok saglam olmaliyiz. Özellikle Aytacin enerjisine cok ihtiyacimiz var diye düsünüyorum, Sol beke Musa yi yazdim sirf defans yapsin baska birsey istemiyorum.

Nazim Can
13.12.2015, 22:35

Yumlu bu takimdan gidene kadar, artvints onu hep kadrolara yazacaktir, adamin takintisi, Yusuf ve Yumlu:) yapacak birsey yok:)

memmedaga
13.12.2015, 22:43
Valla kardeşim Erkan'ın pasa dayalı futbolda yararlı olduğunu düşünüyorum.kötü oyuncu olmadığı net olarak ortada,evet son haftalarda yetersiz oynuyor lakin kötü oyun sorununu sadece Erkan'a bağlamamak gerektiğini düşünüyorum.

Erkan body çalıştıktan sonra kanatlarda etkisiz olmaya başladı bunu kendi anlattı, aynı şey Volkan Şen'in başına gelmişti
Bursa da tavsiye üzerine boksa başlamış bu şekilde eski hızını yakalamış.

Bu haliyle Erkan merkez de oynatılmalı kenarda eskisi gibi oynayamıyor artık.

Fatih Öztürk
13.12.2015, 22:47
Şu Vahid yüzünden Emrah'ı alamadık ya.En isabetli transfer olacaktı

Emrah'ı 5 sene evvel Pendik'te oynarken Pendik Ofspor maçında Ofspor yöneticilerine önerdim kaale almadılar.dahada küçüklüğünü bilirim mahallem Dolayoba takımından,o zamanlardan belliydi iyi futbolcu olacağı.fırsat kaçmış değil bir kaç futbolcu takasıyla alınabilir bence.

memmedaga
13.12.2015, 22:47
Yumlu bu takimdan gidene kadar, artvints onu hep kadrolara yazacaktir, adamin takintisi, Yusuf ve Yumlu:) yapacak birsey yok:)

Douglas çok ağır kalıyor.

Aykut ile devamlı oynasa belki birşeyler düzelir diye umuyorum.

Douglas,Aykut Musti bu 3'nden elbet 2 sine seçeceğiz

Hepsi pimi çekilmiş bomba

Douglas yavaş olmasa her türlü onu yazarım ama yavaşlığı başımıza bela açıyor

Aykut'un standardı yok

Musti arada error veriyor

Nazim Can
13.12.2015, 22:49
Douglas çok ağır kalıyor.

Aykut ile devamlı oynasa belki birşeyler düzelir diye umuyorum.

Douglas,Aykut Musti bu 3'nden elbet 2 sine seçeceğiz

Hepsi pimi çekilmiş bomba

Douglas yavaş olmasa her türlü onu yazarım ama yavaşlığı başımıza bela açıyor

Aykut'un standardı yok

Musti arada error veriyor

Hocam Aykutta hemfikiriz geriye iki secenek kaliyor, özevlat Yumlu veya Hollanda Milli takim icin düsünülmnüs, EPL den teklifler almis sadece yanlis takima transferi sonucu Kariyeri düsüde olan Douglas mi ? Sadi Yumluyu secer bence ama ben olsam Douglasi oynatirdim.

Fatih Öztürk
13.12.2015, 22:54
Erkan body çalıştıktan sonra kanatlarda etkisiz olmaya başladı bunu kendi anlattı, aynı şey Volkan Şen'in başına gelmişti
Bursa da tavsiye üzerine boksa başlamış bu şekilde eski hızını yakalamış.

Bu haliyle Erkan merkez de oynatılmalı kenarda eskisi gibi oynayamıyor artık.

Katılıyorum,aynı fikirdeyim.

Yaşar
13.12.2015, 22:56
İstatistikler Aykut-Mustafa Yumlu tandemi diyor. Bence de kotu duruyor ama hem yenen gol sayısı hem de alınan skorlara bakılırsa Douglas olmuyor , var bir sıkıntı. Sol bekte Alper dışında yürüyebilen herhangi bir arkadaş oynayabilir. Aytaç'ı beğendim bu hafta ortasahada forma onun hakkı. Ön taraf Erkan, Marin, Ekici ve Cardozo'dan oluşmalı. Erkan , Marin ve Ekici sürekli yer değiştirmeli. Daha kreatif bir hücum hattı olur.
------------------Onur----------------
Cavanda--Yumlu--Aykut--Yusuf
----------Mbia-------------Aytaç------------
Erkan------------M.Ekici---------- Marin
------------------------Cardozo-----------------

memmedaga
13.12.2015, 22:57
Hocam Aykutta hemfikiriz geriye iki secenek kaliyor, özevlat Yumlu veya Hollanda Milli takim icin düsünülmnüs, EPL den teklifler almis sadece yanlis takima transferi sonucu Kariyeri düsüde olan Douglas mi ? Sadi Yumluyu secer bence ama ben olsam Douglasi oynatirdim.

Pozisyon bilgisi ayağı düzgün ama sanki bu kadar ağır değilmiş de isteyerek ağır kalıyor, fiziki düşüşten kaynaklanıyor galiba.

Eğer Douglas oynacaksa eşleşmeler de dikkatli olmalıyız Cavanda fazlasıyla kademesine girmek zorunda kalıyor.

Bence Mustafa'ya nazaran topu oyuna sokarken daha etkili olduğu için ileri daha fazla çıkıyor ama çıkmasa daha iyi olur sanki.

Bir şekilde idare edeceğiz bu adamlarla ama mevcut stoper yapımız için yanlış transfer olduğunu düşünüyorum.

Nazim Can
13.12.2015, 23:04
Pozisyon bilgisi ayağı düzgün ama sanki bu kadar ağır değilmiş de isteyerek ağır kalıyor, fiziki düşüşten kaynaklanıyor galiba.

Eğer Douglas oynacaksa eşleşmeler de dikkatli olmalıyız Cavanda fazlasıyla kademesine girmek zorunda kalıyor.

Bence Mustafa'ya nazaran topu oyuna sokarken daha etkili olduğu için ileri daha fazla çıkıyor ama çıkmasa daha iyi olur sanki.

Bir şekilde idare edeceğiz bu adamlarla ama mevcut stoper yapımız için yanlış transfer olduğunu düşünüyorum.

Aynen keske bunun yerine Papy alinmis olsaydi yada ne bilyiim, Medjani yi bedava göndermek yerine cok daha akilli islere kalkisabilirdik.

sasort
13.12.2015, 23:07
sol beke yusuf yazılıyor alperden çok daha iyidir bence ama

oda bek te eksik kalıyor

salih yumlu aykut cavanda

denenebilir

yusufu sağ kanatta erkanı solda kullanabilir açıkta

sasort
13.12.2015, 23:08
rize maçında cavanda neden yedek kaldı bilen var mı

sasort
13.12.2015, 23:15
biz bu emre güralı resmen harcamışız bu çocuk adam olur da bizde daha ndoyelerden umut bekleriz

memmedaga
13.12.2015, 23:27
rize maçında cavanda neden yedek kaldı bilen var mı

gribi yeni atlatmıştı

Hakan
14.12.2015, 00:06
Emrah'ı 5 sene evvel Pendik'te oynarken Pendik Ofspor maçında Ofspor yöneticilerine önerdim kaale almadılar.dahada küçüklüğünü bilirim mahallem Dolayoba takımından,o zamanlardan belliydi iyi futbolcu olacağı.fırsat kaçmış değil bir kaç futbolcu takasıyla alınabilir bence.

Bence şu anki pozisyonundan çok daha ileri gidecek potansiyeli var.Vahid Sefa'yı veto etseydi çok farklı olurdu büyük ihtimal

DEEP BLUE
14.12.2015, 00:08
eto karşısında douglası görünce gülmekten çalım atamaz merak etmeyin.!!

Hahahaahahahaahahahahah
yav ben bu gece çok güldüm, hayırlısı bakalım :-))))

Courage
14.12.2015, 00:12
Nazım usta ,Douglas biraz soru işareti. Etoo ile o ağırlıkta başa çıkamaz.

Nazim Can
14.12.2015, 00:14
Nazım usta ,Douglas biraz soru işareti. Etoo ile o ağırlıkta başa çıkamaz.

O zaman defans cizgisini geride kuralim, zaten elimizdeki kadro geride cok daha iyi oynuyor, baski yapinca gol bile atamayan bir takim olduk cikdik hic degilse, belirli bir zamana Kadar geride iyi kapanip kontradan veya duran topdan birseyler bulmaya calismaliyiz.

Courage
14.12.2015, 00:23
Bence hazır cesareti toplayıp kaleye gitmeyi keşfetmişken geriye sarmayalım :)

Aykut geliyor Mustafa ile idare ederler orayı. Cavanda da oynarsa hızı ile o ikisinin arkasını toplar. Ben sola Yusuf ok dedim ama geride oynamaya kendini hazırladı mı hiç bilmiyorum.

Nazim Can
14.12.2015, 00:28
Bence hazır cesareti toplayıp kaleye gitmeyi keşfetmişken geriye sarmayalım :)

Aykut geliyor Mustafa ile idare ederler orayı. Cavanda da oynarsa hızı ile o ikisinin arkasını toplar. Ben sola Yusuf ok dedim ama geride oynamaya kendini hazırladı mı hiç bilmiyorum.

Adam daha ofsayt nedir onu bilmiyor ne ileride bir üretlenligi var nede geride adam gibi defans yapamiyor nasil bir yetenek fukarasi bu herif yahu.

Courage
14.12.2015, 00:33
;)

öğrenecek ,genç yetenek henüz.

dağlıca61
14.12.2015, 00:33
Antalyaspor maçında Muharrem USTA ve yönetimine Avni Aker tribünlerini 20 bin taraftarla doldurarak verilecek mesaj sadece yönetime değil tüm Türkiye ye verilecek bir mesajdır,bu mesaj yönetime çalışmalarında şevk rakiplere korku salacaktır.

amasya0561
14.12.2015, 09:40
Antalyaspor maçında Muharrem USTA ve yönetimine Avni Aker tribünlerini 20 bin taraftarla doldurarak verilecek mesaj sadece yönetime değil tüm Türkiye ye verilecek bir mesajdır,bu mesaj yönetime çalışmalarında şevk rakiplere korku salacaktır.

olay budur işte.

Faik Yılmaz
14.12.2015, 09:47
Gidenin arkasından konuşulmaz lakin....

Şu Douglası görünce Hacı hakkında zaten çok az kalan bütün iyi düşüncelerimde yok oluyor

HOPA'LI TS'Lİ
14.12.2015, 10:01

H. Avni Aker hıncahınç dolmalı
Muharrem USTA bunu hak etti
TS aşkına
Gelecek aşkına

HOPA'LI TS'Lİ
14.12.2015, 10:02
Şu takımda görmeye dayanamadığım oyuncu Douglas

Fatih Öztürk
14.12.2015, 10:16
Eleştiri olarak algılanmasın.Takım 10.sıradayken helede bu takımın adı Trabzonspor'sa kimse o stadı doldurmaz.

Dip.Ing.Mag.
14.12.2015, 10:38
Douglas i Hurma almisti degil mi? böyük pasganimizin böyük spordif direktörü

uemit
14.12.2015, 11:00
Onur
Cavanda aykut mbia yusuf
Ekici okay aytac marin
Ndoye cardozo
Ugurcan mertcan abdulkadir besir erkan salih özer
Bir kerede riskle basljyalim kadroda

Gurpas
14.12.2015, 11:24
Maça giden sayısı 8bini geçmez

artvints
14.12.2015, 11:28
şampiyonluk süreci bu maçtan itibaren başlayacak tribün dolarsa. ne kadar erkenden kitlenirsen o kadar güçlü olursun.her ipucu önemli.futbolcular bunun bilincinde maça çıkmalı her fırsatı değerlendirmeliler.fazla şansları kalmadı.aynı şekllde taraftar da yavaş yavaş toparlanmalı.

UĞUR DURTAŞ
14.12.2015, 11:46
Eto rekoru kırar...

geçen 2 ve bu sezon oynadığımız oyunla,
galip gelememiş takımlara moral olduk,
haftalardır gol atamamış golcülere moral olduk,
kısacası bizim takım ölüleri diriltti.
dediğiniz gibi eto gol atarsa rekor kıraçakmış.
bence zorlanmaz.
**
eto,
dünta devi takımlarda oynadı,en büyük kupayı 3 defa havaya kaldırdı.
yaşı ilerlemiş dediler,takımındaki mücadelesini,hırsını,arkadaşlarını gaza getirişini,
gol vuruşlarındaki ustalığını görünce kıskanmıyo değilim yani.

BlackPanther
14.12.2015, 12:31
Trabzonspor mağluptur. Yazın bir kenara.

Etoo kendini tanıtacak Trabzona.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

BlackPanther
14.12.2015, 12:35
H. Avni Aker hıncahınç dolmalı
Muharrem USTA bunu hak etti
TS aşkına
Gelecek aşkına

Sadi mi dolduracak? Yani millet Sadi nin oynattığı çağ dışı futbolunu mu izleyecek??

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

artvints
14.12.2015, 12:42
elimizde sadece iki tane kanat oyuncusu var.ona göre italyan tarzı bir taktiğe geçmemiz gerekiyor.işe yarar oyuncularımız da merkez ortasahada zaten. 4 3 1 2 elimizdeki futbolculara en uygun taktik şu an.

Emrah KabuL
14.12.2015, 13:07
Eto'o ya da top gelmiyor sıkıntı yok bu maç bizim.

evonon
14.12.2015, 13:24
İstatistikler Aykut-Mustafa Yumlu tandemi diyor. Bence de kotu duruyor ama hem yenen gol sayısı hem de alınan skorlara bakılırsa Douglas olmuyor , var bir sıkıntı. Sol bekte Alper dışında yürüyebilen herhangi bir arkadaş oynayabilir. Aytaç'ı beğendim bu hafta ortasahada forma onun hakkı. Ön taraf Erkan, Marin, Ekici ve Cardozo'dan oluşmalı. Erkan , Marin ve Ekici sürekli yer değiştirmeli. Daha kreatif bir hücum hattı olur.
------------------Onur----------------
Cavanda--Yumlu--Aykut--Yusuf
----------Mbia-------------Aytaç------------
Erkan------------M.Ekici---------- Marin
------------------------Cardozo-----------------

Douglas'taki sıkıntı dünya futbol tarihinin gördüğü en yavaş stoper olması, onu 5 m arkasından başlayıp Jardel bile geçer.

smart
14.12.2015, 13:33
3-6-1 olmadan bu sezon kümeye...

Hakan Yeşilyurt
14.12.2015, 14:04
Benim anlamadigim biz daha öncede Aykut - Yumlu tandemini denedik ve gecen senelerden sonuclar ortada hala niye ikisini gobege yaziyorsunuz. Mbia - Aykut oynasin daha iyi

artvints
14.12.2015, 14:17
Benim anlamadigim biz daha öncede Aykut - Yumlu tandemini denedik ve gecen senelerden sonuclar ortada hala niye ikisini gobege yaziyorsunuz. Mbia - Aykut oynasin daha iyi

düzenli bir şekilde yan yana oynamadılar hiç.aykut daha bu sene düzenl şekilde forma buluyor.

M. Fatih ALEMDAR
14.12.2015, 14:40
2-1 alırız bu maçı.

zafercalikoglu
14.12.2015, 15:41
antalyanında defansı kötü bizim defans ve kaleci biraz iyi olursa maç bizim,bari ilk yarıyı 26 puanla bitirebilsek

Faik Yılmaz
14.12.2015, 16:07
Maça taraftarın gelmesi için passolig sahiplerine güzel bir süpriz yapılabilir......

Furkan S.
14.12.2015, 16:09
Maçtayım Allah izin verirse yeneceğuk meraklanmayın

rhaegarr
14.12.2015, 16:17
Ev sahibi kazanır ve üst olur.

Samet Yildirim
14.12.2015, 16:21
------------------Onur------------
Cavanda Douglas Aykut Yusuf
------------Mbia----Aytac--------
---Mehmet--N`doye---Marin--
---------------Cardozo----------

batuhanTs
14.12.2015, 16:44
özer ve okay oynucaksa 10 tane yiyelim gram üzülmem

Sibel
14.12.2015, 17:34
Ağlamak istiyorum.

Yavuz Bektaş
14.12.2015, 18:05
4-10-22-24-32-64 sahada olmasın sadiye rağmen yeneriz

Faruk BERBER
14.12.2015, 18:22
Çok net KG Var.

onur-ts
14.12.2015, 18:32
Bence yönetimin özellikle nevzat başkanın maç kadrosuna müdahale etmesi lazım. İlk 11 Sadi ye dikta ettirilmeli. Gerisi gelir zaten

Sent from my D5503 using Tapatalk

kyodou
14.12.2015, 18:57
_____ M. Beşir _ Cardozo _____

____ Ekici _______ Marin ____

_______ Aytaç _ Okay _______

Yusuf _ M' Bia_Aykut _ Cavanda

__________ Onur __________

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asilhamsi
14.12.2015, 19:36
------------onur------------
cavanda----mbia-----aykut-----yusuf

-----ekici-----aytac-----okay---------

sefa-----------muhammet------------marin

Hakan
14.12.2015, 19:40
------------onur------------
cavanda----mbia-----aykut-----yusuf

-----ekici-----aytac-----okay---------

sefa-----------muhammet------------marin
Sefa daha yeni ameliyat oldu

Gürkan Asma
14.12.2015, 19:44
Gitsem mi gitmesem mi bilemedim.

Adem Akyüz'
14.12.2015, 20:22
Eleştiri olarak algılanmasın.Takım 10.sıradayken helede bu takımın adı Trabzonspor'sa kimse o stadı doldurmaz.
Abi 3 veya 4 sene önceydi. Takım ciddi ciddi kümeye doğru gidiyordu. O sene son 10 hafta Avni Aker neredeyse her maç full oynuyordu.. Ama niye? Çünkü o zamanlar takım keyif vermeye, kazanmaya başlamıştı.. Her zaman söylüyorum. Normalde taraftar takımı ateşler ama biz normal bir takım değiliz. Taraftarın bırakın takımı ateşlemeyi, kendini ısıtacak gücü yok. Şike, başarısızlık, İHO vs bu sebeplerden taraftar futbola soğudu. Şimdi takımın biraz taraftarı ateşlemesi lazım. Bu da keyif veren futbolla olur.. İnsanlar o stada gidip keyif aldıkça seyirci sayısı fazlasıyla artacak..

EMİR
14.12.2015, 20:49
Bu maça GİDİLİRR

Sacit
14.12.2015, 22:28
Eto resital verir. Eto'yu zorlayacak bir savunma yok.
Aksine Eto'nun işini kolaylaştıracak bir mustafa yumlu var.

memozcan
14.12.2015, 23:23
kesinlikle artık mbia-aykut tandemini denemeliyiz..

Fatih Kuloğlu
14.12.2015, 23:32
Maç sonrası ğs tesislerindeki görüntüleri izliyorumda,

Trabzonda baskı falan yokmuş yemin ederim aksine hiç baskı olamdığı için bu durumdayız galiba.

yasin196761
14.12.2015, 23:41
Salih mustafa alper douglas ozer bunlari 18 de degil trabzonsporda gormekistemiyorum yeter Abi ya her sene ayni sey biktik usandik Adam gibi yonetin su kulubu ya

Yaşar
15.12.2015, 00:30
Tekrar söylüyorum , Mustafa, Douglas, Alper üçlüsü nün mumkunse üçü , değilse en az ikisi onbirde olmamalı. Cavanda ve Aykut'un yanına uygun 2 kişi lazım . Sol bek topu tanısın, ayağına geldiğinde ne yapacağını bilsin yeter.

ÖmürKaradeniz61
15.12.2015, 00:44
Şimdi bizim Cardozoya topl gelmiyor peki fakat bu Etoya nasıl geliyor arkadaş,Antalya kadar kadromuz yokmu şimdi Eto birsürü gol atmış.

Fatih Öztürk
15.12.2015, 05:49
Abi 3 veya 4 sene önceydi. Takım ciddi ciddi kümeye doğru gidiyordu. O sene son 10 hafta Avni Aker neredeyse her maç full oynuyordu.. Ama niye? Çünkü o zamanlar takım keyif vermeye, kazanmaya başlamıştı.. Her zaman söylüyorum. Normalde taraftar takımı ateşler ama biz normal bir takım değiliz. Taraftarın bırakın takımı ateşlemeyi, kendini ısıtacak gücü yok. Şike, başarısızlık, İHO vs bu sebeplerden taraftar futbola soğudu. Şimdi takımın biraz taraftarı ateşlemesi lazım. Bu da keyif veren futbolla olur.. İnsanlar o stada gidip keyif aldıkça seyirci sayısı fazlasıyla artacak..

O sezon takımın futbol olarak keyif vermesinden ziyade takım bildiğin düşme potasına girdiği için şehir ayaklanmıştı âdeta.Sadi hocayla o günler yakındır kardeşim.

kyodou
15.12.2015, 07:57
Sadiye vefa borcu niyetine verilen 3 maçlık hocalık yüzünden belkide Avrupa' ya gidemeyeceğiz. Akhisar, Başakşehir kadrosu oturmuş takımlar. Biz bu saatten sonra kolay kolay takım olup puan farkını kapatamayız.

UğurB
15.12.2015, 08:31
Sadiye vefa borcu niyetine verilen 3 maçlık hocalık yüzünden belkide Avrupa' ya gidemeyeceğiz. Akhisar, Başakşehir kadrosu oturmuş takımlar. Biz bu saatten sonra kolay kolay takım olup puan farkını kapatamayız.

Basaksehir'i bilmem ama Akhisar'in dususu sert olabilir.
Bence biz en kisa yoldan Kupa uzerinden Avrupa Kupalarina katilma hakki kazanalim.
Olasi cezada bu sene ceker, en azindan onumuzdeki yillarda Sampiyonlar Ligi'ne katilma olasiliginda cezayla karsilasma durumumuz olmaz.

cakalkerem
15.12.2015, 09:19
sadi takımı bıraksın...
takım kendi halinde oynasın...

sadi ne işin var senin burada...

yine özer-salih-alper- aytaç ile başla hatta defansı mustafa aykut douglus yap ta sen de kurtul bizde kurtulalım....

bu özer efendinin bu kadar torpili sırf dayısından mı geliyor...
inananılacak gibi değil..
1 sezondur top filan oynamıyor ama dünyanın oparasına transfer ettik..
neymiş

ÖZ EVLAT....

zaten ne başımıza geldiyse hep bu öz evlatlardan geliyor

cakalkerem
15.12.2015, 09:21
Salih mustafa alper douglas ozer bunlari 18 de degil trabzonsporda gormekistemiyorum yeter Abi ya her sene ayni sey biktik usandik Adam gibi yonetin su kulubu ya

tebrikler kardeşim..
aynı 5 liden bende bıktım usandım

İ. SARAL
15.12.2015, 12:40
Bu maçı alırız gibi gibi.

Oruç
15.12.2015, 13:02
Antalya'yı Eto'o çalıştıracakmış devre arasına kadar. Yazalım tahtaya bir mağlubiyet daha.

Eto'o > Tekelioğlu.

Ergin Demirci
15.12.2015, 14:51
Fark yeriz
İbrahim Yattara

Faruk BERBER
15.12.2015, 16:37
KG Var.

Tuğrul_61
15.12.2015, 16:39
kesinlikle artık mbia-aykut tandemini denemeliyiz..

katılıyorum..önlerinde okay-aytaç oynamalı bence..

LaZuRiBeRe_53
15.12.2015, 18:01
eto [emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Murat KARAKURT
15.12.2015, 18:30
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=18586#Icerik
Takımımızın Spor Toto Süper Lig’in 16. haftasında Antalyaspor ile oynayacağı maçın bilet fiyatları belli oldu. 19 Aralık Cumartesi günü saat 19.00’da başlayacak olan maçın bilet satışı yarın (Çarşamba) 16.00’da başlayacak.

Bilet fiyatları şöyle:
Kale Arkaları: 10 TL
Maraton: 20 TL
Kapalı Kenar (A,D,E,H BLOK): 30 TL
Kapalı Orta (B,C,F,G BLOK): 40 TL
VIP: 100 TL
VIP ÖZEL: 500 TL

AYYILDIZ
15.12.2015, 18:33
Yeneriz.

Adem Akyüz'
15.12.2015, 19:15
Avni Aker'i özledim. Bu maça gidilir..

Poor
15.12.2015, 19:19
Şimdi bizim Cardozoya topl gelmiyor peki fakat bu Etoya nasıl geliyor arkadaş,Antalya kadar kadromuz yokmu şimdi Eto birsürü gol atmış.

Etooyla cardozo aynı stil degil. Etoonun önüne at kossun. Cardozoya pozisyonu başkalarının yaratmasi lazim. Etoo kendi pozisyonunu kendi yaratıyor.

Ayrica etoo>cardozo

artvints
15.12.2015, 19:41
......................onur.................
..cavanda....yumu...aykut....yusuf
.......................aytaç
................ekici...........mbia
.......................marin
...............cardozo....ndoye

hoca allah aşkına vazgeç şu faydasız kanatlardan özerden erkandan. bekler mecburen hucümcu zaten.tüm sahayı kullanırlar. en işe yarar oyuncularımız merkez ortasahada. hepsi sahada olsun.4 2 3 1 lik bir kadro yok elimizde.

Fatih Çelik
15.12.2015, 19:45

hoca allah aşkına vazgeç şu faydasız kanatlardan özerden erkandan. bekler mecburen hucümcu zaten.tüm sahayı kullanırlar. en işe yarar oyuncularımız merkez ortasahada. hepsi sahada olsun.4 2 3 1 lik bir kadro yok elimizde.

+1 Douglas olur mu olmaz mı bilmiyorum nazilli maçını izlemedim.

artvints
15.12.2015, 19:46
+1 Douglas olur mu olmaz mı bilmiyorum nazilli maçını izlemedim.

taktik bu olsun da douglas oynasın farketmez.

Fatih Çelik
15.12.2015, 19:50
taktik bu olsun da douglas oynasın farketmez.

Bu taktik bize Okay'ı da tekrar kazandıracak. Orta sahada daha rahat olacak böylece çabukluğunu arttırana kadar sırıtmaz da. Muhammet'in forma şansı da artacak. Erkan içte daha başarılı ona da olumlu olur diye düşünüyorum. Cavanda daha rahat alan bulur ayrıca.

SamZuk
15.12.2015, 20:10
Antalyadan çok ciddi kaynaklardan aldığım habere gire Etoo bitmiş.

SamZuk
15.12.2015, 20:16

Görüp artiriyorum . ndoye yerine muhammet oynasin en azından genç oyuncu pişmiş olur.Birde aytaç yerine mbia gelsin. Aytaç henüz o bölgeyi tek başına kaldıramaz.

Cafer Bulur
15.12.2015, 20:21
Yeneriz.

Rakipte etoo ve bizde douglas,aykut ve yumlu aklima gelince bu maci kazaniriz diyemiyorum.

Isimiz cok zor umarım sansimiz yaver giderde bu maci aliriz.

Hakan
15.12.2015, 20:30
Eto'o şaka maka hocalık yapıyor yerine oturduğu yok :)

chener
15.12.2015, 20:36
4 trabzonlu kombine aldık.antalya maçlarına gidiyoruz.ETO'O yu izledikce şampiyon olduğumuz yıl ve onun bir öncesi yıl oynadığımız futbolu görüyoruz.hirs,mucadele,ruh,saygi.bizim takımda şimdi olmayan bunlar.yensek ne olacak ki.zerre zevk alan varmı ki?

ÖmürKaradeniz61
15.12.2015, 22:39
Biz Türkler böyleyiz adam bir işte başarılı oldumu hemen etinden sütünden fayda sağlamaya çalışıyorlar.Adam birsürü gol atmış ne işi var takım yönetmekle,bence tamamiyle şov amaçlı yapılmış bir olay.

Yavuz KÜÇÜK
15.12.2015, 22:49
Şimdi rahat kazanacağız diyeceğim diyemiyorum bir de Antalya'dan 3 yemeyelim.

Ozan Yılmaz
15.12.2015, 23:11
Başkana hoş geldin demek için bile taraftar bu maça gitmeli.

HOPA'LI TS'Lİ
15.12.2015, 23:19
Sn. USTA'ya hoşgeldin büyük Başkan deme maçı

thehell61
16.12.2015, 00:45
Imkani olan herkes maça gitmeli ve etrafındakileri maça gitmek için heveslendirmelidir. Bu maç iyi bir seyirci ile yeni döneme girmeliyiz.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EMİR
16.12.2015, 01:01
Imkani olan herkes maça gitmeli ve etrafındakileri maça gitmek için heveslendirmelidir. Bu maç iyi bir seyirci ile yeni döneme girmeliyiz.

KESİNLİKLE Ben Trabzonsporlu olmayan arkadaşlarımı bile götürüyorum :D

yattarinho61
16.12.2015, 05:21
Stad öyle veya böyle dolması lazım ben şahsen sadece eto'yu izlemek icin bile giderdim yani

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
16.12.2015, 08:28

Evet, mevcut koşullar ne olursa olsun (puan durumu, oyun, bazı oyuncuların kötü performansı, tartışılan bir Hoca vs.)

Taraftar olarak kötü günde de takımımızın yanında olmalıyız.

Trabzonspor aşkı bunu gerektirir.

ÖmürKaradeniz61
16.12.2015, 08:50
Niye gideceğim kardeşim maça,ne olduda gideceğim kimse kusura bakmasın benim maça gitmememdeki sebep kötü futbol felan değil.Sahada tiyatro oynanıyor ben gideceğim hakem yine birşeyler yapacak sonra stres,sıkıntı donanımlı olarak eve döneceğim.2010dan sonra hiçbir maça gitmedim gitmemde bunu tablodaki yerle ve oynanan oyunla alakası yok.Deyim yerindeyse kapılar ardına kadar açılsa başkan beni evden aldırsa yanında izletse yinede gitmem.

Faik Yılmaz
16.12.2015, 08:53
Bilet Fiyatları :

kale arkası biletlerinin 10 lira,

maraton tribün biletlerinin 20 lira,

kapalı kenar (A, D, E, H blok) 30 lira,

kapalı orta tribün (B, C, F, G blok) 40 ,

VIP tribün 100, VIP özel tribün biletlerinin de 500 lira

Biletlerin satışına bugün 16.00'da başlanacak

katre-i.matem
16.12.2015, 09:01
Maçın skoru tabi ki önemli ve galibiyet harika olur ama bence ondan öncelikli olan tribünlerin doluluk oranı. Yönetim güzel bir karşılamayı ve jesti hak ediyor.

Ünal Er
16.12.2015, 09:06
Gitmeyin abi maça, ne işiniz var. Şampiyonluğa oynarken gidersiniz...
Biz gene gurbetten gelir gideriz maça. Sonra birde Trabzonspor Trabzondan yönetilmeli denmiyor mu? Kafayı yeme.
Gitmeyin.

duyurukcu
16.12.2015, 14:10
7985cardozoyu tutana kadar rakibi tut belini çıkartacan zati sakat :)

duyurukcu
16.12.2015, 14:14
7986sevimli kerata ya neden kızamadığımız belli oldu

Mustafa Calik
16.12.2015, 14:28
Gitmeyin abi maça, ne işiniz var. Şampiyonluğa oynarken gidersiniz...
Biz gene gurbetten gelir gideriz maça. Sonra birde Trabzonspor Trabzondan yönetilmeli denmiyor mu? Kafayı yeme.
Gitmeyin.

Katiliyorum Ünal abi. Sampiyonluga oynarken herkes gider biz artik iyi gün taraftari istemiyoruz. Borussia Dortmund gecen sezon bir aralar kümede olmasina ragmen seyirci rekoru kirdi.

duyurukcu
16.12.2015, 14:29
7987yok ağbi and içmişler cardoyu sakatlamaya

Cihad Varlı
16.12.2015, 14:31
Bilet satışları ne alemde?

Faik Yılmaz
16.12.2015, 14:39
Bilet satışları ne alemde?

Daha başlamadı......

duyurukcu
16.12.2015, 14:42
7988şaşırtan benzerlik denizhan deniz

Kolpacı
16.12.2015, 14:42
Mbianın stoper oynamasını isterdim , baklava düzeni ; Okay-Aytaç-Mehmet-Marin.

duyurukcu
16.12.2015, 14:49
Trabzonspor'da bugünkü antrenmana sadece N'Doye katılmadı. Sanırım hala gol sevincini yaşıyor.. ����
İSMAİL DÜZGÜN (@)

Oruç
16.12.2015, 15:15
Bu Eto'o Douglas'ı da Tekelioğlu'nu da perişan eder.

Harun CAN
16.12.2015, 16:57
Maraton F veya G de orta saha çizgisi hizasına denk gelen koltuklar 1-2 li olanlar mı yoksa 70 li olanlar mı

Mesela F Blok E1 mi yoksa F Blok E70 mi

Emre B.
16.12.2015, 17:02
Eto'o kendisini oyuna almazsa bir şansımız var.

Ozan Yılmaz
16.12.2015, 17:06
Eto'o kendisini oyuna almazsa bir şansımız var.
Eto'o hafta içi kupa maçında oynamayarak kendisini bizim maça saklamış :D

samet aslan
16.12.2015, 18:33
Yanılmıyorsam Usta başkan seçildiğinden beri taraftara açık ilk maç olacak bakalım tribünler yine boşmu kalacak, İHO yüzünden maça gitmiyoruz diyenleri görmek lazım...

Oğuz B.
16.12.2015, 18:41
Bir anda tıklım tıklım olmayacaktır. Ancak zamanla gözle görülür artış olacaktır.

61ronin61
16.12.2015, 19:00
6-2

cem1990
16.12.2015, 19:27
Sadi hoca yonetecegine takımı
işi Cardozoya verelim. Cardozo kendine gore bir diziliş çıkarır maça rahat 3 gol atarız

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk Turgut
16.12.2015, 19:58
cıkıs macımız olur ınsallah

Sibel
16.12.2015, 20:39
Maraton F veya G de orta saha çizgisi hizasına denk gelen koltuklar 1-2 li olanlar mı yoksa 70 li olanlar mı

Mesela F Blok E1 mi yoksa F Blok E70 mi

Sayılar ortaya doğru artıyor.

Erkan A.
16.12.2015, 20:46
Samuel eto 34 yasinda Hazir antalyaspor da trabzona gelecek verelim onlara soneri ishaki alperi ndoyeyi versinler bize etoyu iki sene rahat bizde oynar golleri de siralar

Önder28
16.12.2015, 21:06
Bu takım dolu bir tribüne oynar. Takımın üzerindeki ölü toprağını taraftar kaldıracaktır. İnşallah tribün dolar. Taraftar 20 bin > olursa 3 puan, 10 bin < olursa 1 puan . Başka bir deyişle "ne ka ekmek; o ka köfte".

Tuğrul
16.12.2015, 21:50
_______________Onur______________

Cavanda____Mbia_____Douglas______Yusuf

Marin______Okay_____Aytaç_______Mehmet Ekici

___________Ndoye____Cardozo_______

Eksik, sakat olmadığı sürece takımın standart, vazgeçilmez kadrosu böyle olmalı.

Mbia stoperde. Ekici sol, Marin sağ çizgide oynamalı. Çift forvet ile sahaya yayılmalıyız.

Ha Ndoye-Aykut değişikliğine dolayısı ile 4-3-3 sistemine de varım.

Özer ve Erkan kati suretle oynatılmamalı.

gurur6134
16.12.2015, 21:58
Santradan kosmaya baslasinlar douglasla eto, eto golu atar gol sevincini yasar kendi yari sahasina gecince ancak douglas kaleye yetisir..

Ozan Kara
16.12.2015, 22:04
https://pbs.twimg.com/media/CWXrpGGUEAAcX71.png
Posterlik

emrhan61
16.12.2015, 22:37
Onur
Cavanda Aykut Mustafa Musa
Ekici Mbia Aytaç Marin
Cardozo Ndoye..

Koskoca Trabzonsporun ne stoperi ne sol beki var.

Belkalem,Uğur,Medjani :(

Yavuz Bektaş
16.12.2015, 22:42
2-10-22-24-32-64 galibiyetin gizlendiği şifre Sadiye iletelim rakamları.Çözerse maç bizde ama çözebileceğini pek sanmıyorum.

Harun-61
16.12.2015, 22:55
Eto'o vs. Yumlu

:)

memozcan
16.12.2015, 23:03
kesinlikle stoperde mbia- aykut oynamalı.. aksi düşünülmemeli bile..

F. Yıldırım
17.12.2015, 00:09
Maç günü gelse de eziyet çeksek. Bünyede alışkanlık yaptı.

Semih AYDIN
17.12.2015, 01:36
Posterlik

Ne yedik ama diyolar :)

HOPA'LI TS'Lİ
17.12.2015, 07:37
Posterlik

Bunlara ilaveten,

N'Doye, Douglas ve Salih'i de takımda görmek istemiyorum.

SamZuk
17.12.2015, 09:16
Benim bir sorum olacak. Passolig karşıtı olduğum için bende yok ama iptal kararı çıktı halihazırda. Şimdi ben passolig kartsiz antalya maçına gidebilir miyim

Ahmet Ulusoy
17.12.2015, 09:27
Fatih Atik bu durumlara düşmeyi hak etmedi. Evet yeteneksiz olabilir. Salih'ten daha yetenekli olduğu kesin. İkisi de takımdan gönderilmeliydi. Ama kadro dışı kalmayı haketmedi

Oruç
17.12.2015, 09:47
https://pbs.twimg.com/media/CWXrpGGUEAAcX71.pngPosterlikTrabzon's Secret 2016 Ocak takvimi.

Ozan Yılmaz
17.12.2015, 09:57
Benim bir sorum olacak. Passolig karşıtı olduğum için bende yok ama iptal kararı çıktı halihazırda. Şimdi ben passolig kartsiz antalya maçına gidebilir miyim
İptal kararı iptal oldu diye biliyorum ben. [emoji4]

Tuğrul_61
17.12.2015, 10:05
İnşallah D61 de yerimi alacağım...

İ. SARAL
17.12.2015, 10:13
_______________Onur______________

Cavanda____Mbia_____Douglas______Yusuf

Marin______Okay_____Aytaç_______Mehmet Ekici

___________Ndoye____Cardozo_______

Eksik, sakat olmadığı sürece takımın standart, vazgeçilmez kadrosu böyle olmalı.

Mbia stoperde. Ekici sol, Marin sağ çizgide oynamalı. Çift forvet ile sahaya yayılmalıyız.

Ha Ndoye-Aykut değişikliğine dolayısı ile 4-3-3 sistemine de varım.

Özer ve Erkan kati suretle oynatılmamalı.

Bence iyi takım. Ersun ilk geldiğinde Colman sol kanat gibi oynuyordu.

İ. SARAL
17.12.2015, 10:14
2-10-22-24-32-64 galibiyetin gizlendiği şifre Sadiye iletelim rakamları.Çözerse maç bizde ama çözebileceğini pek sanmıyorum.

Sayısal Loto oynayacağım bu numaralara. Lost dizisi numaraları gibi.

ÖmürKaradeniz61
17.12.2015, 10:23
Acaba Uğur Demiroku gönderip Mustafa gibi 4. sınıf stoperi takımda tutmak hangi akla hizmettir.

bingolts
17.12.2015, 11:09
.................................................. .............ONUR................................. ...................
.....Aykut Demir........................Douglas.............. .....................................Aytaç Kara
....Cavanda....................................... .................................................. ..İshak Doğan
..............................Mbia................ ......Okay .................................................
.................mehmet ekici .............................................marko marin ......................
.................................................N . Doye.............................................. ..........................

Ünal Er
17.12.2015, 11:42
Valla benim seyrettiğim Antalya bizi yener...
Hangi şartta yenemez? Başkan ilk maçı, ulan biraz koşalım mücadele edelim, bir birimize pas atalım, şahsi oynamayalım derlerse

Paksoy
17.12.2015, 11:49
gollü zevkli maç olur . tribünler ne kadar dolacak hava lazım bahanede yok iho da gitti ....

dağlıca61
17.12.2015, 12:04

Arkadaşlar passolig kalkmadı ve kalkacağınıda sanmıyorum, sadece bazı maddelerde Anayasa mahkemesi tüketici yani seyirci lehine iki maddede iptal kararı verdi ayrıca iptal olsa bile mutlaka bu uygulama benzeri bir sistem gelir yani değişen birşey yok artık passolig kartı almayın politikaları Trabzonspor a zarar vermeye başladı passolig kartınızı alın ve Trabzonspor'un yanında yerinizi alın lütfen.

Gürkan Asma
17.12.2015, 12:45
Daha erken ama biletlere herhangi bi ilgi söz konusu değil henüz. Ben aldım bilet arkadaşla birlikte. İnşallah dolar stad, diğer türlü hiç sarmıyor.

Tolga Okumuş
17.12.2015, 13:09
----------------------Onur-----------------------

Cavanda-------Aykut-----Douglas------------X

---------------Mbia---------Aytaç--------------

X-------------------Mehmet----------------Marin

---------------------Cardozo-------------------

Faik Yılmaz
17.12.2015, 13:10
Maça ilgi az filan değil hiç yok.... ( bugün saat 13:00 itibarı ile)

Yavuz KÜÇÜK
17.12.2015, 13:39
Posterlik
Düşman başına derler ya hani.Bunun için söylenmiş olsa gerek.

dağlıca61
17.12.2015, 13:57
sanırım yönetime, takıma destek anlamında taraftarımızdan fayda yok, iyi bir yönetim seçildi, bilet fiyatları yarı yarıya indirildi yine boş tribünler, lütfen katkı verelim dolu tribünlerden vaz geçtik en azından Avni Aker de 15 bin seyirci potansiyeline ulaşalım ilk haftadan yönetimi de heyecanlandırma adına bu sayıya ulaşmalıyız.

Sibel
17.12.2015, 13:57
Maç başlıklarına girmeme zamanları geldi çattı.

Adem Erdoğan
17.12.2015, 14:07
Fatih Atik kullanılmalı. Serdar da bir nebze ama diğer 2 arkadaştan hiç ümidim yok.

HOPA'LI TS'Lİ
17.12.2015, 14:42
Onur ve Hami Tolga ZENGİN'i aramış.

Onur moral vermiş.
Hami de kapılarımız sana açık demiş.

Devre arası Tolga dönebilir.
Ama bize yararı olur mu?
Orası meçhul işte.

SamZuk
17.12.2015, 15:58
Arkadaşlar passolig kalkmadı ve kalkacağınıda sanmıyorum, sadece bazı maddelerde Anayasa mahkemesi tüketici yani seyirci lehine iki maddede iptal kararı verdi ayrıca iptal olsa bile mutlaka bu uygulama benzeri bir sistem gelir yani değişen birşey yok artık passolig kartı almayın politikaları Trabzonspor a zarar vermeye başladı passolig kartınızı alın ve Trabzonspor'un yanında yerinizi alın lütfen.

Kusura bakmayın ama sırf birinin akrabası veya yandasi diye resmen futbol zevkimizden haraç alıp para kazananlara 1 kuruş vermem. Hava satıp para kazanıyor Ahlaksızlar sırf birilerine yakın diye.

Ben kulübüme tsclup aracılığıyla destek çıkıyorum. En azından gönlüm rahat oluyor. Belki ben çok fazla abartiyorum ama ben böyle şeylerde hassasim.

Dip.Ing.Mag.
17.12.2015, 16:01
Fatih Atik kullanılmalı. Serdar da bir nebze ama diğer 2 arkadaştan hiç ümidim yok.

sormasi ayip Atik nerede kullanilmali?

Dip.Ing.Mag.
17.12.2015, 16:02
Maça ilgi az filan değil hiç yok.... ( bugün saat 13:00 itibarı ile)

gayet normal bir durum. sezona sampiyonluk parolasi ile baslayip 5. haftada havlu atan takim olursa böyle olur.

61_Hasan_69
17.12.2015, 16:04
sormasi ayip Atik nerede kullanilmali?

Tribunde iyi amigo olur ondan

Dip.Ing.Mag.
17.12.2015, 16:08
_______________Onur_______________
Cavanda__Douglas____Aykut______Musa
______________M'Bia_______________
_________Okay________Aytac________
______________Ekici_______________
______Cardozo_______N'Doye________

böyle cikar miyiz ?? kanatsiz cikalim zaten bir ise yaramiyorlar

7can61
17.12.2015, 16:54
Bmn yi kınıyorum!

Haftanın düdükleri nedir ya :)

Bizim düdük bülentmiş...

rhaegarr
17.12.2015, 16:57

Onur moral vermiş.

Ama bize yararı olur mu?
Orası meçhul işte.

Ya bu haber kolpa. Hami ''bizim kapılarımız'' derken nereyi kastediyormuş onu merak ettim. Önce kendisi atsın kapağı da sonra gerisini düşünsün.

lazarinho
17.12.2015, 17:00
Antalya'nın savunma sıkıntılı kesin gol atarız

Aynı durum bizim savunma içinde geçerli.

Gollü maç olur bence

3-2 / 4-2 gibi skorda çıkabilir.Yeneriz.

HOPA'LI TS'Lİ
17.12.2015, 20:28
Rize maçında çok iyi pas yaptık.
121 km KOŞTUK. Bu Süper Lig rekoru
Çok pozisyon ürettik ki, GS maçından sonra oynadığımız en iyi maçtı.
Kaleci 14 pozisyon çıkardı ki bu da kırılması zor bir rekor
2 penaltımız verilmedi
Sonuçta takım yeni Başkanla bir silkinmiş.
Bu maçı alalım artık

adiloş bebe
17.12.2015, 21:57
taraftarın mutlaka stadı doldurması gerekiyor bilet fiyatlarıda indi haydi bakalım Trabzon bu maçta yüzümüzü güldür. Rakip Antalya bize ters bir takım en önemli isimleri tabiki eto resmen ikinci baharını yaşıyor adam eğer bizim yıldızlarda yıldız olduğunu hatırlayıp etoya bakıp utanırsa oynayıp iyi bir galibiyet aldırırlar. Başarılar FIRTINA

memozcan
17.12.2015, 21:59
douglas oynarsa kesin gol yeriz.. adam önünden geçen rakibe gel geç diyor resmen..

Ozan Kara
17.12.2015, 22:08
Defansimiz cok kotu o yuzden kesin gol yeriz gibi. 2-1 diyorum ben.

Courage
17.12.2015, 22:11

Onur moral vermiş.

Ama bize yararı olur mu?
Orası meçhul işte.

Abi Hami hangi sıfatla kapı açık diyor ?

Kendi evinin kapıları desem çocuk dışarıda kalmadı ki. :)

Berke6198
17.12.2015, 23:22
Posterlik

Gözlerim kanadı :(

Adem Akyüz'
17.12.2015, 23:41
"Şimdilik" Maraton ve Kale arkası satılan toplam bilet sayısı 2579.. Kombineler dahil.
Maç gününe kadar 8-9 bin olur diye tahmin ediyorum..

Fatih Öztürk
18.12.2015, 00:13
Yeni yönetimi karşılamak adına en azından 15 bin seyirci gelmeli.Görünüşe bakılırsa 6-7 bini zor görürüz.Kocaelispor bölgesel amatör ligde 12 bin seyirciye oynuyor.Taraftar olarak silkelenmemiz lâzım.

Gürkan Asma
18.12.2015, 01:12
Trabzon da heyecan kalmamış ya, passolig falan hikaye, 10 tl lik maçta tribün dolmuyosa Trabzon bitmiştir.

Nazim Can
18.12.2015, 01:14
Ishakin boyu mu uzamis bu arada???

Soner Albayrak
18.12.2015, 01:42
Posterlik

http://i63.tinypic.com/oszog3.jpg

kayyum61
18.12.2015, 02:08
yeni yönetim gelecek güzel şeyler olacak dedik erken mi konuştuk nedir? paranormal activity izledim zerre gerilmedim şu fotograf içimi ürpertti. yahu biz bu kabustan uyanamayacakmıyız? nerden çıktı bu af olayı? umarım garantiye aldığımız kupa maçlarında oynatıp piyasa yaptırmak içindir

HOPA'LI TS'Lİ
18.12.2015, 07:38
Ishakin boyu mu uzamis bu arada???

Yok. Zaten 1,87 m :)
Diğerleri nispeten kısa olduğundan İshak hayli uzun gözüküyor.

HOPA'LI TS'Lİ
18.12.2015, 08:15
Trabzon da heyecan kalmamış ya, passolig falan hikaye, 10 tl lik maçta tribün dolmuyosa Trabzon bitmiştir.

Sevgili kardeşlerim, dostlarım,

İstediğimiz Başkan seçildi ve itibarımızı ve iyice bozulan fabrika ayarlarımızı düzeltmek için uğraşıyor.

Şike sürecini takip ediyor, girişimlerini hızlandırıyor.

Stad en az 15.000 olmalı, fiyatları indirdi adam, feda sezonuna razıyım. Yeter ki iyi, keyif veren bir takım olalım.

Başka TS yok.

Hep destek tam destek.

Bazı oyuncular ve Sadi Hoca'ya kızıp gemileri yakmayalım, köprüleri atmayalım.

Bu takımı hep birlikte ayağa kaldırıp eski şaşalı günlerine kavuşturalım.

melihergun
18.12.2015, 09:15
Mactan en buyuk beklentim 15.000+ kisinin gelmesi

Burçak
18.12.2015, 11:08
Iyide Trabzonda sorun bilet fiyatlari degil ki. Futbola olan inancin bitmis olmasi.. Agzinla kus tutsan da bu duzende bi işe yaramiyor. Senaryosu yazili olan oyunu da kimse izlemek istemiyor..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çağatay_
18.12.2015, 12:36
Kalede kaleci var diye şut mu çekmeyelim Burçak abi?

Senelerdir burada sen de varsın ben de varım yazıyoruz tartışıyoruz. Düzen hoşumuza gitmedi diye pes mi edelim?

Adem Akyüz'
18.12.2015, 12:46
Iyide Trabzonda sorun bilet fiyatlari degil ki. Futbola olan inancin bitmis olmasi.. Agzinla kus tutsan da bu duzende bi işe yaramiyor. Senaryosu yazili olan oyunu da kimse izlemek istemiyor..

Niyeyse de kimse bunu anlamak istemiyor :)

HOPA'LI TS'Lİ
18.12.2015, 12:47
Basın sözcüsü Ahmet Çubukçu, eski başkan ve yöneticileri Antalya maçına davet ettiklerini açıkladı.

Çubukçu, "Yeni bir sayfa açma adına bütün başkanlarımızı, eski yöneticilerimizi Antalyaspor maçına davet ettik. Birçok eski başkanımız bize maça geleceğini bildirdi. Ayrıca tüm taraftarımızı da tribünde görmek istiyoruz" dedi.

HOPA'LI TS'Lİ
18.12.2015, 12:48

Karşılıksız aşkımız için değer :)

Hakan
18.12.2015, 13:11

Peki bu kesim maçları televizyondan izliyor mu ? Bence evet

Furkan S.
18.12.2015, 13:25

Hem de cayır cayır :D

Fatih Öztürk
18.12.2015, 14:08

Şu saate kadar kombineler dahil yaklaşık 3 bin koltuk satılmış görünüyor.Maça kadar bu sayı bırak 15 bini,6-7 bini bulursa ne âlâ.

melihergun
18.12.2015, 14:10
Şu saate kadar kombineler dahil yaklaşık 3 bin koltuk satılmış görünüyor.Maça kadar bu sayı bırak 15 bini,6-7 bini bulursa ne âlâ.
Yarın ola hayırola.

El Cordobes
18.12.2015, 14:15

genelleme yapmayayım, en azından bizim ailede durum şu:

ben düzenli olarak kombine alırım, Avni Aker'de maç kaçırmamaya gayret ederim. ancak beni 6 yaşında stada götürmeye başlayan, hafta sonları Yavuz Selimde köfte-ekmek eşliğinde beraber maç izlediğim fanatik babam stada gitmeyi bıraktığı gibi evde ne zaman bizim maçı açsam kendine bir meşgale bulup izlemiyor. arada birşey alma bahanesiyle odaya giriyor skora bakıp çıkıyor:)

özellikle 2010-2011 den sonra oluştu bu durum. ben o sürece tepkinin inadına stadın doldurularak verilmesi taraftarıyım ve bu şekilde hep babamı ikna etmeye çalışırdım, ama iho geldi adam hepten hayata küstü.

Burçak
18.12.2015, 14:35
Izleyen kismi tabiki var
Ama izlemeyen kisimda azimsanmayacak kadar cok.
Izleyenlerde o eski heyecanla izlemiyor
Trabzonda maclar kahvelerde bile mac havasinda izlenirdi.
Yer bulmak icin erkenden gidilirdi.
Bugunleri yasadim gordum
Simdi kahvelerde de o eski ilgi yok.
Yukarida soyledim
Bunun tek sebebi insanlarin adalete olan inanclarini yitirmis olmasi.
Ustune ustluk takimda tat vermeyince iyice sogudu millet.
Bunun cozumu oncelikle takimin silkelenmesi saha sonuclari..
Sonrasinda sistem izin verirse kupa kaldirmak..
Trabzonspor sandigimizdan cok buyuk bi kulup. Ustanin da dedigi gibi koca bi ınar. Kokleri saglam olmasa zaten aimdiye kadar yok olur giderdi.
Istanbulun şikebahcesiyle bukadar ugrasmak herkesin harci degil.
Neyse konu dagiliyor.. Ozetle sebep bilet fiyatlari degil..

Sibel
18.12.2015, 14:40
genelleme yapmayayım, en azından bizim ailede durum şu:

ben düzenli olarak kombine alırım, Avni Aker'de maç kaçırmamaya gayret ederim. ancak beni 6 yaşında stada götürmeye başlayan, hafta sonları Yavuz Selimde köfte-ekmek eşliğinde beraber maç izlediğim fanatik babam stada gitmeyi bıraktığı gibi evde ne zaman bizim maçı açsam kendine bir meşgale bulup izlemiyor. arada birşey alma bahanesiyle odaya giriyor skora bakıp çıkıyor:)

özellikle 2010-2011 den sonra oluştu bu durum. ben o sürece tepkinin inadına stadın doldurularak verilmesi taraftarıyım ve bu şekilde hep babamı ikna etmeye çalışırdım, ama iho geldi adam hepten hayata küstü.

Boşuna dil dökmeyin.
Ben bunu defalarca yazdım. Başlık açtım anlattım.
Size tek bir şey söyleyeceğim. Kimse, yaşamadan bir şeyleri anlamaz.
Anlamıyor. Onlara hikâye geliyor bunlar.

Gürkan Asma
18.12.2015, 15:15
Tamam da biz 2010da bu tiyatroyuda yendik.

Burçak
18.12.2015, 15:24
Tamam da biz 2010da bu tiyatroyuda yendik.
Tiyatroyu yenemedik. Yensek kupa bizde olurdu. Tiyatroyu devam ettiriyorlar..

zafercalikoglu
18.12.2015, 16:01
STEPHANE M’BİA
2 Milyon 600 bin euro (8 Milyon 424 Bin TL)
ONUR KIVRAK
2 milyon 500 bin euro (8 Milyon 100 Bin TL)
OSCAR CARDOZ
DAME N’DOYE
ERKAN ZENGİN
1 Milyon 650 Bin euro (5 Milyon 346 Bin TL)
MEHMET EKİCİ
3 Milyon 900 Bin TL

acilen Onurun maaşı yarı yarıya düşürülmeli ve ndoye de satılmalıdır.

zafercalikoglu
18.12.2015, 16:04
10 bini bulursak gene iyi,keşke olsa 15 bin yönetimide güven vermiş oluruz,
trabzondaki durum şöyle
normal maçlar maksımum 5-6 bin takım ilk 4 de yoksa ilk 4 ise 8-10 bin
büyük maçlarda maksımum 12-15 bin takım ilk 4 de yoksa ilk 4 ise full

Yavuz KÜÇÜK
18.12.2015, 16:16
Of offf darlanayrum.

uemit
18.12.2015, 16:20
Onur
Cavanda mbia aykut yusuf
Ekici aytac okay marin
Ndoye cardozo
Ugurcan ishak :) özer mertcan besir salih erkan

Yavuz KÜÇÜK
18.12.2015, 16:24
Onur
Cavanda mbia aykut yusuf
Ekici aytac okay marin
Ndoye cardozo
Ugurcan ishak :) özer mertcan besir salih erkan
Kadroda Alper olacağına İshak olsun sende haklısın reis gülücük koymana gerek yok :D

Yavuz KÜÇÜK
18.12.2015, 16:28
Arabayı satmak durumunda kalmasaydık şuan yola çıkardım takımıma destek için.Trabzon'daki arkadaşlardan ricam destek olun lütfen.

Sibel
18.12.2015, 16:28
İnşallah Douglas oynamaz.
+1 önde başlarız. Ama Özer oynayacak -2 geride başlayacağız.

emrhan61
18.12.2015, 16:37
Onur
Cavanda Mustafa Aykut Yusuf
Ekici Mbia Aytaç Marin
Ndoye Cardozo

Ugurcan , Douglas , Salih , Okay , Özer , Muhammet , Erkan

Manu61
18.12.2015, 16:38
Cardozo en az 2 gol atar hatta kendisinden hat-trick bekliyorum.

Yavuz KÜÇÜK
18.12.2015, 16:42
Cardozo en az 2 gol atar hatta kendisinden hat-trick bekliyorum.
http://i.hizliresim.com/yo7l8n.gif (http://hizliresim.com/yo7l8n)

Mehmet Cihan Kocaman
18.12.2015, 16:43
İnşallah Douglas oynamaz.
+1 önde başlarız. Ama Özer oynayacak -2 geride başlayacağız.

Twitter'da da dikkatimi çekti şu Özer fobini bi türlü anlayamadım :D

uemit
18.12.2015, 16:48
Özer kötü bir oyuncu degil ama bu kadar kötü nasiö oynuyor anlamiyorum bence son yilllarda trabzonlu en yetenekli orta sahadan biri... ankarada asist kraliydi bir zamanlar ama benfe yazmmam su haliyle ilk 11e

cem1990
18.12.2015, 17:21
Arkadaşlar mahalle maçlarında bende asist kralı idim bir zamanlar.
Başka iyi bir takıma gittim mi ne hikmetse 1 asist bile yapamıyordum.
Yani diyeceğim o ki bir adamın yeteneği var ise oynar.Ufak takımlar da herkes iş yapar mesele büyük takımın ritmini tutturabilmekte.

Sibel
18.12.2015, 17:55
Twitter'da da dikkatimi çekti şu Özer fobini bi türlü anlayamadım :D

Özer başlığına bir özet geçtim geçenlerde :)

61ronin61
18.12.2015, 18:28
Özer başlığına bir özet geçtim geçenlerde :)

muhabbet nedir bilmiyorum ama bende bu özere uyuz oluıyorum bana hiç samimi gibi gelmiyor.

Gürkan Asma
18.12.2015, 18:33
Ben Özeri in iyi niyetinden eminim ama yetenek yok adamda elinden gelen bu işte. 11 e alınmaz.

memozcan
18.12.2015, 18:33
özeri 60. dakikadan sonra sokarsak rakibin direncinin düşmesi sayesinde takıma çok büyük katkı yapabilir.. özere bu iyiliği çok görme sadi hocam! yoksa yediği küfürle kalacak:)

memozcan
18.12.2015, 18:35
elimizdeki en iyi stoper ikilisi kesinlikle mbia- aykut ikilisi.. bu ikiliyi denemek zorundayız.. ceza sahası içinde bu kadar kıvrak ve çalım atma yeteneğine sahip bir etoya karşı douglas ve yumluyla çıkarsak mazallah maçta çalım rekoru kırılabilir..

bir de aynı ekolden gelen ekici ve marin neden bir arada oynatılmaz anlamıyorum..

uemit
18.12.2015, 18:47
Arkadaşlar mahalle maçlarında bende asist kralı idim bir zamanlar.
Başka iyi bir takıma gittim mi ne hikmetse 1 asist bile yapamıyordum.
Yani diyeceğim o ki bir adamın yeteneği var ise oynar.Ufak takımlar da herkes iş yapar mesele büyük takımın ritmini tutturabilmekte.

Bu bir kisir döngü olur.. ozaman anadoludan yada dünyanin sadece en büüyk alti liginden ve ilk 6 ya oyniyan topculari almamiz lazim onlarin da ne verdiklerini görsük.. bende helede anadolu takimlara bir kurus para yedirmemeeye destekliyorun

DeAgLeMaNyAq
18.12.2015, 18:56
Takımın en klas isimlerinden Mehmet ve Marin sadece 4 maçta 112 dakika birlikte oynamış. Ama Özer çok koşuyor ona ihtiyacımız var... :(