PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim Kurulu'ndan Beklentilerimiz

amasya0561
11.12.2015, 11:06
Arkadaşlar bu başlıkta Büyük Başkanımızın bu mesajlarımızı okuyacagını düşünerek kendilerinin her zaman destekcisi ve yanında oldugumuzu bilmesini istedim.
Buradaki önerilerimizle Trabzonsporumuzun başkanımızın degimiyle 50. yılda şampiyonluga giden yolda bizlerinde bir katkısı olur inşallah.
Yalnız önerilerimizi sakın olaki akıl verme şeklinde yapmayalım ve ona göre fikirler üretelim. transfer konusunu yani şu alınsın şu satılsın şeklinde fikirlerimiz burada olmasın zira o başlık başka.
Benim başkanımdan ricam eski yönetimin bir türlü halledemedigi forma reklamı. Başkanımızın bu konuya acilen el atacagını umuyorum.
Yeni yapılan sdatımız hakkında önerileriniz sdata seyirci çekme konusu vb önerilerinizi yazabilirsiniz.

Mollasalihoğlu
11.12.2015, 11:14
Yönetim Kurulu'ndan mı deseydik acaba :)

f1bekir
11.12.2015, 11:14
Hafif raylı sisteme bir el atsın :D

Çömlekçiye araçlar için bir altgeçit (trafik çok tıkanıyor), Boztepe'ye teleferik isteriz.

Bir de yollarımız çok bozuk, elektrik/doğalgaz vb. çalışmalar nedeniyle kazılan bölümlere yama yapılıyor ama "öylesine" yapıldığı için şehir merkezinde yollar bizim köyden daha kötü.

Şaka bir yana, Usta ve ekibine çok güveniyorum, inşallah güzel günler göreceğiz.

Not: Hafif raylı sistem şaka değildi :)

atomantcum
11.12.2015, 11:16
Diğer başlığa da yazmıştım, orada da benzer şeyler konuşuluyor çünkü:

Bosingwa ile ilgili bir şeyler yapılamaz mı? Zaten halihazırda sakat, taliplisi yoktur. Bu takıma geri çağrılsa gelmez mi? Gerçi kontratı da epey yüklü ama yine de bir şeyler denenmeli en azından. Adamın kariyeri de, geldiğinde gösterdiği performans da ortada. Profesyonellik, disiplin, uyum üst düzey. Tecrübesi, marka değeri zaten tartışılmaz. Geçen sezon oynadığı futbol ile bu dandik takımın biraz olsun elini yüzünü düzeltti, Avrupa ligi'nde herkesten takdir topladı, 32 yaşında yeniden milli takıma çağrıldı.

Bosingwa bizim için çok önemli bir değer olmalıydı. Adam burada gelip futbol oynayabilir. Futbol oynamasa da bu kulüpte başka herhangi bir görevde bulunabilir. Hadi diyelim bunları başaramadık, hiç değilse düzgünce bir uğurlama yapmak, bir teşekkür etmek, ilişkileri düzgün tutmak gerekli.

Benim gibi düşünen pek çok insan olduğunu umuyorum. Yönetimdeki tanıdıklar yoluyla, sosyal medyadan iletiler yoluyla bu hassasiyetimizi yönetime duyurmamız gerekiyor. Transfer için oyuncu tavsiye etmekten daha önemli bir olay bu. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Murat'
11.12.2015, 11:50
Cezalı oldukları halde Eskişehir maçına giderek kulübü 240 bin lira zarara sokan İHO ve Ali Uzunay hakkında resmi yollara başvurulmalı.

61ronin61
11.12.2015, 11:53
stad başkanım usta stat.

şu ucube akyazı stadına gerçek bir cehenneme benzet tadilattan geçir üskütücü türkiyenin en etkili dehşet stadı yap.

kale arkasında ve maratondaki saçmalık olan locaları iptal et başkanım.

61ronin61
11.12.2015, 11:59
taraftar gruplarıyla bulkuş başkanım hepsini stada davet et .küslükler kırgınlıkları ayrılıkları bitir.stadı sadri şener gibi tıklım tıklım doldur başkanım.

kayyum61
11.12.2015, 13:03
resmi sitenin yenilenmesini istiyoruz, resmi sitemiz çok eski, hantal ve iç karartıcı. tv kısmındaki videolar çok geriden geliyor, sitede daha güncel video içerikler ve kaliteli kamerayla hd çekimler istiyoruz. zor bişey olmamalı. 2 megapiksel telefon kamerasıyla video koyuyorlar. birde haberler kısmında vefat ilanları görmekten illallah dedik, kulüp internet sitesi mi kabristan mı belli değil, dünyada sanırım tek bizim sitede vardır böyle şeyler.

ama tabi yönetimi tebrik etmek istiyorum, göreve geldiklerinden bu yana hep iyi şeyler yapıyorlar, en basiti resmi sitedeki kamuoyu açıklamalarına bir ciddiyet gelmiş, resmiyet gelmiş. önceden alışmıştık kahvehanede yazılmış gibi recon kesen üslupla açıklamalara

poetricus
11.12.2015, 13:06
Valla adamdan bir şey beklemeye utanır oldum teslim aldığı klübü görünce.
Allah yardımcısı olsun.

Fatih Özkan
11.12.2015, 13:36
Karanlık devir olarak geçen 2.5 senenin ardına insanın aklına o kadar çok istek geliyor ki... Hepsini yazmaya utanıyorum açıkçası. Biraz vakit tanımak şart.
2.5 senelik pisliğin kabası 3-5 ayda ancak alınır.
Allah yardımcıları olsun.

poetricus
11.12.2015, 13:38
Hurma gitti...
Az zamanda çok işler başardı Başkan'ımız.

Oruç
11.12.2015, 13:39
İlk golü attı yönetim. Hem de 90'a.

tanjugunduz
11.12.2015, 13:40
Tranbzonspor tv , yeni forma sponsoru profesyonel ts club yonetimi , stad ismini iyi pazarlamasi amator branslara sponsor olmasi , takima her yerde taraftar kazandirmasi yeni yetisen nesile

tanjugunduz
11.12.2015, 13:42
Kukybe uye olma sartkarini iyilestirmesi , tuzuk degisimi , kulube etik kurallari kazandirmasi , ,saglik , kulup doktorlarini en iyi seviyeye getirmesi

alone_6161
11.12.2015, 13:43
İlk olumlu icraat futbolcu ödemeleriydi ikincisi Hurma olayı oldu. Devamını bekliyoruz sevgili yönetim, arkanızdayız....

61ronin61
11.12.2015, 14:11
sevgili başkanım çok geç olmadan devre arasında mutlaka ama mutlaka MARİN in tapusunu al.o gerçekten messi gibi bir futbolcu.

Berk Ç.
11.12.2015, 15:09
En yakın zamanda Erkan Zengini yollayın gitsin.

Bide artık gerçek bi Sağ açık veya Kanat forvet alınsın şu takıma be usta reis :D

Furkan S.
11.12.2015, 15:26
Çoğu personel gönderiliyor Nuri Bekar ve Stadyum anonsçusu da gönderilmeli kesinlikle..

Yavuz Bektaş
11.12.2015, 15:59
Yani kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem ama Nuri Bekar vasıfsızın teki.Değil bizim BAL için bile yetersiz bir editör.Ondan kat be kat verimli çalışacak eleman dolu piyasa.Bir an önce yol verilmeli.

Furkan S.
11.12.2015, 16:02
Stadyum anonsçusu arkadaş kesinlikle görevden alınmalı ben bu konuyu çok önemsiyorum nedense fenerin anonsçusunu bi izleyin ona göre karar verin :D

Onur Keskin
11.12.2015, 16:20
Çoğu personel gönderiliyor Nuri Bekar ve Stadyum anonsçusu da gönderilmeli kesinlikle..
Bu nuri bekar kimdir tanimiyorum ilk kez duydum adini

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur_Dmrtrk
11.12.2015, 20:31
Benim yönetimden beklediğim alanında uzman kişileri göreve getirmesi..Şeffaf,halkla ilişkileri iyi olan bir organizasyon yapısı kurması..Futbolcu transferi için scouting ekibinin kurulması..Şike davasının sonuna kadar takip edilmesi..Taraftarı arkasına alan sahiplenme duygusunu arttıran faaliyetlerin yapılması..Tüm Türkiye genelinde sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak halk nezdinde itibarın,sevginin arttırılması..Birde özellikle yerel medya ve taraftar baskısına karşı soğukkanlı olması..İnşallah herşey güzel olur..Birlikte başaracağız eğer bunları yapabilirsek..

Mert'
11.12.2015, 20:37
Stadyum anonsçusu arkadaþ kesinlikle görevden alýnmalý ben bu konuyu çok önemsiyorum nedense fenerin anonsçusunu bi izleyin ona göre karar verin :D

Edit.

selcuk
11.12.2015, 21:56
akyaziya icinde modular egitimli ilkokul, ortaokul ve lise barindiran yatili spor akademisi (faliyette olan tüm branslarimizin egitildigi)

futbol altyapi koordinatörü yildiray bastürk

61ronin61
11.12.2015, 23:22
sevgili usta başkanım akyazı arazisini lasvegas gibi elmas gibi parlayan yaşıyan bir yapıya dönüştür.zaten stadta (çatısı)elmasa benziyor.

DEEP BLUE
12.12.2015, 00:21
Adama iş değil, işe adam sistemini yerleştirsinler yeter.

Nazim Can
12.12.2015, 00:38
Klübdeki calisanlarin yüzde 70 ni isden cikarmakla baslayin, Gerci Hurma hamlesi baya önemliydi:)

Furkan Özdem
12.12.2015, 01:48
Sosyal medya hesaplarının daha etkin kullanılması, resmi sitenin daha modern hale getirilmesi, Trabzonspor TV. Tabi en önemlisi bunların profesyonel kişilerce yapılması. Çok geri kaldık rakiplerimize göre bu konularda. Başkan itibara çok önem veriyor. Bunlar da itibarı etkileyen şeyler.

amasya0561
14.12.2015, 09:33
Her ayın belli bir gününde bilgilendirme toplantısı yapmalarını istiyorum. takımın durumu akyazı sdatı Trabzonspor TV ve atılacak adımlar gibi konularda taraftarları bilgilendirmelerini bekliyorum

Kaya
14.12.2015, 10:59
Başkanımızın ve yönetim kurulumuzun "yalama" tipleri iyi tahlil edip tüm kurumsal işleyişi ona göre yapılandırmalarını beklemekteyim. Özellikle bir mevkiye gelmek adına yağ çekenleri tespit etmeleri zor olmasa gerek. Böyle tipler kulüpte yer aldığı taktirde sahip oldukları operasyonu çökertiyorlar.

TSercaN
16.12.2015, 12:30
Benim icin buyuk dert olan ve igrenc bir goruntu veren taraftar guruplari ele alinmasi olmasi. Paraci, kemigi kim onune atarsa onun tarafinda olanlari stad'in icine sokmamasini istiyorum.

Gelir / gider dengesini en kisa zamanda saglamasini umuyorum.
Futbolcu kirliligini de en kisa zamanda cozecegine inaniyorum.
Kurumsallasma adina onemli adimlarin atilacagina inancim tam.

Dunya gozu ile avrupa sistemi ile calisan bir kulup olma hayalini yasiyoruz hepimiz.

dağlıca61
16.12.2015, 15:46
Belki yeri değil ama 2013 yılında Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz tesislerine yapılacağı açıklanan, İHO tarafından temeli atılarak yapımına başlanan kilise(şapel) ve mescit çalışmaları ne durumda, açılışı yapıldı mı?.Yoksa bu söz verilip de tamamlanmayan, yarıda bırakılan, yalan gerçekleşmeyen vaatler arasında yerini mi aldı bilgisi olan paylaşsın lütfen.

DarkBlooD
16.12.2015, 15:49
Benim yonetimim işini bilir ☺

ccd6167
16.12.2015, 15:58
https://m.youtube.com/watch?v=W3HyFjp1cLk

şu müziği hemen hemen her sene duymak

özet olarak
ekonomik disiplin
kulüp yönetiminde disiplin
güçlü teknik ekip-altyapı koordinasyonu-1461 in tez zamanda genç bi hocayla 18-23 yaş arası gençlerden oluşan kadroyla şekillenmesi
kısaca baştan aşağı sil yapılması lazım kulubun.

ayrıca
%40 altyapıdan
%40 yabancılardan
%20 Türklerden oluşan kadro. Başarı böyle gelir ancak

Gümüshaneli61
16.12.2015, 21:46
Soner'i versinler uygun damata.

Hazar_
16.12.2015, 22:13
Umarım devre arasında transfer yapmak gibi bir işe kalkışmazlar. Beklentim devre arasında takımdaki birkaç fazlalıktan zararsız kurtulabilmek.

Fatih Öztürk
17.12.2015, 00:03
Vaad ettikleri gelir getirici projeleri bir an önce hayata geçirip kulübün yıllık gelirini 160-170 milyon bandına çıkarsınlar kâfi.

Yaşar
17.12.2015, 01:19
Kulübü finansal anlamda düzlüğe çıkarmaları , yattkılarî yerden bu kulübün parasını yiyen futbolcuları elden çıkarmaları ve Trabzonspor'u herkesin sempati duyacağı bir takım haline getirmeleri .

cakalkerem
18.12.2015, 10:07
bugünkü bazı gazetelerde çinli bir kulübün Cardozo'ya 7 milyon euro teklif ettiğini yazmış...

Yönetimi işe çağırıyorum...
Hemen satın

amasya0561
21.12.2015, 10:21
yönetim antalya maçında güzel bir uygulama ile eski başkanları davet etti. camiayı bütünleştirmek ve dedikleri gibi hep birlikte bu diriliş harekatını başlatmak istediler.
ama bunun en önemli parçası olan taraftar avni akerde yine yoktu. yönetim beklentilerimiz dogrusunda çalışırken biz neden yokuz. tv den gördügüm kadarıyla
konyada bile bizim sdattan çok taraftar vardı.