PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 15.Hafta l Rizespor 3 - 0 Trabzonspor l Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

tonya55
13.12.2015, 12:11
Sen halen daha kongrede aldiginiz yenilgiyi hazmedeninmi ? Olacak evet cok güzel seyler olacak bunu anlamak icin illa birseyler bilmek gerekmiyor, yönetime bakmak yeterli.
forum ultra dan geçilmiyor isim vermeyecem ibrahimovic gs de dedi ortalık karıstı benim açıklamalarımı iyi oku ustada farketmez önemli olan TRabzonsorun basarısıdır gerekirse benim dediklerim çıkmasın takım şampiyon olsun.

Oruç
13.12.2015, 12:12
işte uzman yorumu maçtan yarım saat önce yazmıştım.

Helal sana ronin.:alkış::alkış:

Oğuz B.
13.12.2015, 12:13
Bu arada şu Hikmet denen canlıya kaybetmeyi hiç sevmiyorum. Kaybetmeyi genel olarak sevmiyorum ama bu adama kaybetmek ekstra sinir bozucu.

HOPA'LI TS'Lİ
13.12.2015, 12:17
Başkan Sn. USTA,

Bu gece 23.30'da LİG TV'de.

Birbirimize duyuralım.

Hepsini izleyenler bmn'de paylaşırsa sabah okuruz.

Malum yarın iş var. Uykusuz kalmamalıyız.

Yahu bu kadar geç saate koyuyulur mu böyle önemli bir röportaj?

HOPA'LI TS'Lİ
13.12.2015, 12:18
Bu arada şu Hikmet denen canlıya kaybetmeyi hiç sevmiyorum. Kaybetmeyi genel olarak sevmiyorum ama bu adama kaybetmek ekstra sinir bozucu.

Mehmet ÖZDİLEK
Hikmet KARAMAN

Bu ikisine kaybetmek sinir bozucu

Oğuz B.
13.12.2015, 12:20
Aynen abi. O da var.

Mehmet ÖZDİLEK
Hikmet KARAMAN

Kaya
13.12.2015, 12:26
Başkan Sn. USTA,

Bu gece 23.30'da LİG TV'de.

Birbirimize duyuralım.

Hepsini izleyenler bmn'de paylaşırsa sabah okuruz.

Malum yarın iş var. Uykusuz kalmamalıyız.

Yahu bu kadar geç saate koyuyulur mu böyle önemli bir röportaj?

Selam,

Bilmediğimden soruyorum. Yayın canlı mı? Ve kimin programına katılacak başkan?

DEEP BLUE
13.12.2015, 12:26
arada birşey bilip gibi konusanlar var 2 hafta sabredin diyen arkadas için diyorum birşey biliyorsan söyle bilmiyorsan insanları ümitlendirme.biliyorsan yakınsan yönetime söylersin twitter da böyle transfer kasan çok var.

Yumlu'cuğum bekle biraz, sıra sana da gelecek... Bir de engel tuşu var, oradan engellemenin nasıl yapıldığını bilmiyorsan birinden rica ederim yardımcı olur.

Biliyorum yapamazsın, kendi geleceğini sen de merak ediyorsun... Ama korkunun ecele faydası yok. Son demlerini yaşıyorsun bu kulüpte...:-)))))

kopeli
13.12.2015, 12:27
devre arası hamı gelmelı sezon sonuda yardımcılıgına getırılmelı lucenın yanında staj yapmalı luce bırakınca aynı yerden devam etmelı..

hami kim ya.

su kulübe caplı bir hoca gelsin artık.

katre-i.matem
Yeni yonetim kurulu resmi siteden aciklama yayinlamis hakem hatalari ile ilgili.

redbul
bir takımın kadrosunda yani ilk 11 de yumlu alper yusuf özer vede forveti cardozo olursa bu takım deplasmanda rakip kim olursa olsun ezilmeye ve yenilmeye mahkumdur.

redbul
13.12.2015, 12:29
burda defalarca yazdım bu mustafa yumlu denen şaban ve özer hurmacı denen şaklaban sırf kimliklerinde trabzon yazıyor diye trabzonsporda oynuyor .

Manu61
13.12.2015, 12:30
hami kim ya.

su kulübe caplı bir hoca gelsin artık.

Sezon sonuna kadar kimi getirirdiniz? Sezon sonu gideceğini bile bile bu teklifi kaç tane hoca kabul ederdi? Lucescu'nun geleceğini düşünerek bunları sordum. Lucescu gelmezse teknik direktör adayınız kim?

Beypba
13.12.2015, 12:33
Rize maçı gösterdiği tek şey,

Mevcut kadrodan bir iskelet kurma şansımız yok..

M.Usta 50.yıl yürüşüyene çıkmak için, 50 üzerinde dava, Büyük bir borç yükü devraldı..

Başkanımız bu davaları ve Borç yükünü vizyonuyla,aklıyla ve ekibiyle halledeceğine inancım sonsuz...

Ustanın zorlanacağı ve desteğimize ihtiyaç duyacağı alan futbol şubesi olacaktır,Çünkü bu adamın camiaya getirtiği sinerjiyi ancak bu grup bozabilir...

Başkanımız Sayın Usta, Bu futbolcular içinde gerekli ayaklamaları nasıl yapacak merak ediyorum..

Takımı 3 gruba ayırabiliriz bence..

1)Kapasite olarak çok alt seviye futbolcular..(Mustafa Yumlu,Salih,Alper,Deniz Yılmaz,Musa Nizam,Sefa Yılmaz,Özer

2)Yetenekli ama bir okadar sorunlu yada yararsız futbolcular..Ekici,Erkan,Kaptan Onur,Cardozo,N'Doye,Yusuf,

3)Yararlı futbolcularımız.. Okay ve Cavanda,Aytaç,Marin,Mbia,Aykut

batuhanTs
13.12.2015, 12:35
okay dan futbolcu olacağını düşünmüyorum pek bir numarasını göremedik su ana kadar

tonya55
13.12.2015, 12:37
okay genc millilerdeyken Alman milli takımında oynayan emre canla kıyaslanıyordu o dönemde Türkiye Almanya macı vardı emre liverpola gitti okay bir türlü gerekn patlamayaı yapamadı şenol güneş olsaydı hocamız yeni bir selcuk inan dogabilirdi.

Manu61
13.12.2015, 12:38
okay dan futbolcu olacağını düşünmüyorum pek bir numarasını göremedik su ana kadar

Form düşüklüğü var milli takım kampında neler konuşuldu acaba?

Erkan A.
13.12.2015, 12:39

katiliyorum peki ya mbia dan memnunmusunuz?? bir yabanci aldik üstüne imza parasi iki milyon euro verdik aylik yillik baska ...biraz farkli olmak mecburiyetinde degilmi??
mbia abilik yapmali ortasahada ..ben aytaci okaydan ve mbiadan daha cok begeniyorum cocuk sut cekiyor kosuyor calim atiyor kacmiyor biraz daha üstüne koysa milli takima secilir ..mutlaka bir degil iki Saglam ortasaha oyuncusu gerekiyor ama birisi Maestro olmali topu yönlendirmeli calim atabilmeli güven vermeli yokmu böyle bir oyuncu bize Uygun sartlarda gelsin ??

61ronin61
13.12.2015, 12:42
bu seneyi kaybettik.çok gerilerde kaldık bu sene şampiyon olamayız o yüzden kaybettiğimiz maçlardan sonra üzülmemiz kendimiziparçalamamız yıpratmamız kahretmemizin gereksiz ve saçma olduğunu düşünüyorum.

lig birincisi koptu gitti.yakalamamızda imkansız.taraftarlarımıza tavsiyem maçlarımızı rahat ve sakin izlemeleri.ve kaybetsekte üzülmemeleri.

bu sene en büyük kazancımız ihodan kurtulmamız.nerdeyse kulübü küme düşürücekti.iyi niyetle severek şampiyon yapmak isteyerek başkan oldu ama herşeyi eline yüzüne bulaştırdı ve çokta şanssızdı.bu işler ona göre değilmiş.

şampiyonluk yarışında değiliz ve şampiyon olamadıktan sonrada kahretmeye gerek yok.görünen köyklavuz istemez bu takım süper performans sergilese maçlarının yüzde doksanını kazansa ancak 4.oluruz.bunu ben demiyorum puan durumu diyor .eee o zaman neden kendimzi yıpratalım ki.

büyük trabzonspor taraftarı kendini enerjisini seneye saklasın akyazı stadına geçtiğimizde ve süper bir hoca getirdiğimizde ve ustanın alacağı süper futbolcularla seneye şampiyon olacağımızı düşünüyorum.

DEEP BLUE
13.12.2015, 12:43
yav he he

Koçum sen bu mahallede yenisin. Yav he he ayakları 2008'de yapılıyordu buralarda. Çok geriden geliyorsun. Neyse, yavaş yavaş kalıba alırız seni de... Alışırsın.

61ronin61
13.12.2015, 12:43

tamda resmindeki gibi basketbol izlemeni tavsiye ediyorum.futbol sana göre değil renkdaşım.

61ronin61
13.12.2015, 12:44
Koçum sen bu mahallede yenisin. Yav he he ayakları 2008'de yapılıyordu buralarda. Çok geriden geliyorsun. Neyse, yavaş yavaş kalıba alırız seni de... Alışırsın.

puhhhaaaaaaaa kankama bak bee .helal:D

not=bu cevaba bi rep gider.:)

alallah rep veremedim olmadı niye acaba.yeniden değerlendirme bişeyler yazıyor.:confused:

Colakoglu
13.12.2015, 12:45

Önemli bi konu !!

Yavuz Bektaş
13.12.2015, 12:46
Köksal Baba keşke alperi iyi dövseydi de sezonu kapatsaydı şu alper.hala sinirim üzerimde.bildiğin 2 maçtır kaybetmemiz için elinden geleni yapıyor.

Erkan A.
13.12.2015, 12:47
puhhhaaaaaaaa kankama bak bee .helal:D

not=bu cevaba bi rep gider.:)

renktasim rep ne demek ben bunu ögrenemedim ?? ümit abi slaven bilic varmi olacak operasyonlarda ??

Erkan A.
13.12.2015, 12:48
ümit abi - - - slaven bilic varmi olasi yapilacak operasyonlarda ???

tonya55
13.12.2015, 12:51
kas anam kas salla bişeyler ibrahimovic filan belki tutar.

DEEP BLUE
13.12.2015, 12:53
haklısın şampiyon.

Şampiyon :-))) 2009 model konuyu kapama taktikleri... Yok yok Musti... Seninle anlaşamayacağız. Sahada kazmasın alıştık ama forumda kaplımbağa hızıyla gelmen ümidimizi kırıyor. 2015'e gelmeni bekliyoruz forumca.

Bu iyiliğimi de unutma. Kaale alıp cevap yazıyorum sana. Artık herkes tanıdı seni. DEEP BLUE'ya kafa tutan Tonya'lı olarak tarihe geçiyorsun. Aferin :-)))

Fatih Öztürk
13.12.2015, 12:53
Köksal Baba keşke alperi iyi dövseydi de sezonu kapatsaydı şu alper.hala sinirim üzerimde.bildiğin 2 maçtır kaybetmemiz için elinden geleni yapıyor.

Alper neden suçlanıyor?60 küsür yaşına gelmiş futbol uleması Sadi hoca 2 maçtır âdeta çocuğu timsahlara yem etti,suçlu kesinlikle hocadır.

61ronin61
13.12.2015, 12:54
renktasim rep ne demek ben bunu ögrenemedim ?? ümit abi slaven bilic varmi olacak operasyonlarda ??

valla repi bende adminlerden öğrenmiştim.şimdi birinin mesajı beyenince senin resim varya onun altında bi yıldız var ona basıyorsun beyendiğin kişinin tabi resminin altındaki yıldıza basıyorsun katılıyorum beyendim filan çıkıyor onu seçiyorsun istersen notta yazabiliyorsun böylelikle o kişi puan kazanıyor ve yeşil kutular artıyor.olumsuzu seçersen puanı düşüyor.

bende 5 kutuda takıldım kaldım per verende yok.haa selçuk renkdaş var paso bana eksi rep veriyor onun yüzünden repim bi yükseliyor bi düşüyor. :)

DEEP BLUE
13.12.2015, 12:57
valla repi bende adminlerden öğrenmiştim.şimdi birinin mesajı beyenince senin resim varya onun altında bi yıldız var ona basıyorsun beyendiğin kişinin tabi resminin altındaki yıldıza basıyorsun katılıyorum beyendim filan çıkıyor onu seçiyorsun istersen notta yazabiliyorsun böylelikle o kişi puan kazanıyor ve yeşil kutular artıyor.olumsuzu seçersen puanı düşüyor.

bende 5 kutuda takıldım kaldım per verende yok.haa selçuk renkdaş var paso bana eksi rep veriyor onun yüzünden repim bi yükseliyor bi düşüyor. :)

Hahahahahahahaha ulan Ronin alem adamsın :-))))
Ne zaman tanışıyoruz?

HOPA'LI TS'Lİ
13.12.2015, 12:57
Selam,

Bilmediğimden soruyorum. Yayın canlı mı? Ve kimin programına katılacak başkan?

Yayın canlı
Şansal BÜYÜKA soracak, Başkan cevaplayacak.

fernandez
13.12.2015, 12:58
Alper neden suçlanıyor?60 küsür yaşına gelmiş futbol uleması Sadi hoca 2 maçtır âdeta çocuğu timsahlara yem etti,suçlu kesinlikle hocadır.

hocam bu problemin asıl suçlusu alper kalitesinde oyuncularımız olmasına rağmen alperi getirenler ve constanta 2m euro para ödeyerek gönderenlerdir.

Erkan A.
13.12.2015, 12:58

bende sana rep verdim renktas umarim Dogru yapmisimdir ??yanlislik olduysa özür dilerim

61ronin61
13.12.2015, 12:59

şimdi ben sana repi anlattım bana artı rep(olumlu olan) vermen lazım.:)

Erkan A.
13.12.2015, 13:00
Ne zaman tanışıyoruz?

ümit abi slaven bilic konusuluyormu abi ahberin varmi

Manu61
hocam bu problemin asıl suçlusu alper kalitesinde oyuncularımız olmasına rağmen alperi getirenler ve constanta 2m euro para ödeyerek gönderenlerdir.

Alper Okay'ın yanında geldi. Marketlerde bir ürünün hediyesi olur bantlanmış şekilde Alper o hesap. Arada Altay'ı yediler tabi.

Erkan A.
şimdi ben sana repi anlattım bana artı rep(olumlu olan) vermen lazım.:)

tamam yaptim Dogru olmadimi ?? sende bana ver replerden olumlu olsun :)

asilhamsi
13.12.2015, 13:01

abi bu adam senin oyuncu kadrondaki iki sol bekten bir tanesi.O oynamayacakta benmi oynayacagım?

Yem etti ne demek.Bu adamın Trabzonspor kadrosunda yeralma şansı yok.

61ronin61
13.12.2015, 13:01
bende sana rep verdim renktas umarim Dogru yapmisimdir ??yanlislik olduysa özür dilerim
valla renkdaşım rep kontrolü yaptım daha bişey gelmemiş.:)

61ronin61
13.12.2015, 13:02
Ne zaman tanışıyoruz?

gelecekte bi gün kankam sürpriz olsun:)

Kaya
13.12.2015, 13:02
Yayın canlı
Şansal BÜYÜKA soracak, Başkan cevaplayacak.

Teşekkürler bilgilendirme için...

Fatih Öztürk
13.12.2015, 13:04

Alper süper lig deneyimi az olan oyuncu,bunu hocada görüyor belki Alper ilerleyen dönemler ivme yakalar büyük oynamaya başlar bilinmezde orjini bek olan ve gayette solu idare edebilen Yusuf diye bir adamın varken fantaziye girmek neden.aynı fuşkiyi fener maçındada yedi hoca.bu yaşa gelmiş,güya hoca vasfı kazanmış adam üst üste 2 kere hata yapıyorsa onu orda 2 dakika bile tutmamak lazım.

fernandez
Alper Okay'ın yanında geldi. Marketlerde bir ürünün hediyesi olur bantlanmış şekilde Alper o hesap. Arada Altay'ı yediler tabi.

sizce sadece altay'ı mı yediler? sonuçta bir bonservis verdik okay sebebiyle vs. ayrıca maaş ödüyoruz, ishak ve musa oynamıyor bunlara da bonservis verdik maaş ödüyoruz az paralar değil bunlar. marketlerde böyle bir ürün olsa sırf hediyesi yüzünden kimse almaz :)

DEEP BLUE
ümit abi slaven bilic konusuluyormu abi ahberin varmi

Uzaktan yakından alakası yok.

Ümit Küçük
Takım iyi olur hocam gelsin sonra transfer düzelir

7can61
Yeni yönetimle beraber futbolcuların moralinde gözle görülür bir düzelme var daha istekli daha doğrusu istekli oynuyorlar, fakat defansımızdaki zaaflar devam ediyor, maçı vermemizin nedeni budur.
Rakip pozisyona girmeden 3 gol atıyorsa sorumlusu defanstır. Devre arası mutlaka çok sağlam 2 stoper şart.

Kulüpten yapılan açıklama ise buram buram profesyonellik kokuyor, işte böyle adamlara ihtiyacımız vardı.

asilhamsi
13.12.2015, 13:05
Rize maçı gösterdiği tek şey,

Mevcut kadrodan bir iskelet kurma şansımız yok..

M.Usta 50.yıl yürüşüyene çıkmak için, 50 üzerinde dava, Büyük bir borç yükü devraldı..

Başkanımız bu davaları ve Borç yükünü vizyonuyla,aklıyla ve ekibiyle halledeceğine inancım sonsuz...

Ustanın zorlanacağı ve desteğimize ihtiyaç duyacağı alan futbol şubesi olacaktır,Çünkü bu adamın camiaya getirtiği sinerjiyi ancak bu grup bozabilir...

Başkanımız Sayın Usta, Bu futbolcular içinde gerekli ayaklamaları nasıl yapacak merak ediyorum..

Takımı 3 gruba ayırabiliriz bence..

1)Kapasite olarak çok alt seviye futbolcular..(Mustafa Yumlu,Salih,Alper,Deniz Yılmaz,Musa Nizam,Sefa Yılmaz,Özer

2)Yetenekli ama bir okadar sorunlu yada yararsız futbolcular..Ekici,Erkan,Kaptan Onur,Cardozo,N'Doye,Yusuf,

3)Yararlı futbolcularımız.. Okay ve Cavanda,Aytaç,Marin,Mbia,Aykut

gruplama bire bir dogru bana kalırsa.

Onur,cardozo,ekici,yusuf cok önemli.Bu adamlar takım olgusunu ön planda tutabilirlerse aslında iskelet meselesi cozulmus olacak.

Fatih Öztürk
13.12.2015, 13:05
abi bu adam senin oyuncu kadrondaki iki sol bekten bir tanesi.O oynamayacakta benmi oynayacagım?

Yem etti ne demek.Bu adamın Trabzonspor kadrosunda yeralma şansı yok.

Dedik ya abim.Orjini sol bek olan,oynadığı zamanda iyi iş çıkaran Yusuf varken deneyimi az olan Alper ne alaka.

DEEP BLUE
13.12.2015, 13:06
gelecekte bi gün kankam sürpriz olsun:)

Ronin'im, geçmişte olma ihtimali kalmadı zaten.

asilhamsi
Alper süper lig deneyimi az olan oyuncu,bunu hocada görüyor belki Alper ilerleyen dönemler ivme yakalar büyük oynamaya başlar bilinmezde orjini bek olan ve gayette solu idare edebilen Yusuf diye bir adamın varken fantaziye girmek neden.aynı fuşkiyi fener maçındada yedi hoca.bu yaşa gelmiş,güya hoca vasfı kazanmış adam üst üste 2 kere hata yapıyorsa onu orda 2 dakika bile tutmamak lazım.

burası dogru ama alper yerine U21 den bir sol bek oynatmayı tercih ederim.Alt yapıda suanki jenerasyonda onemli isimler var.

61ronin61
Mehmet ÖZDİLEK
Hikmet KARAMAN

valla bu mehmet özdilek varya hani red kid de daltonlar var 4 tane.onların en ufağı varya dötten bacak sinirli yerinde zıplıyor filan aynı ona benzetiyorum bu mehmet özdileği .özellikle trabzon maçalrında aynı o oluyor.en nefret ettğim hoca bu mehmet özdilek.

hikmet karamana karşı bi uyuzluğum gıcıklığım yok.hatta onu seviyorum da denebilir.

Soner Albayrak
13.12.2015, 13:07
O hakem maç içinde aklından şunu geçirmediyse en adi şerefsizim: '' Bir maçta bu takıma 2 penaltı fazla''.

Aslında yıllardan beridir bize sundukları bu: ''Fazla efelenmeyin oturun oturduğunuz yerde size bu kadar sevinç yeter.''

artvints
13.12.2015, 13:08
Yeni yönetimle beraber futbolcuların moralinde gözle görülür bir düzelme var daha istekli daha doğrusu istekli oynuyorlar, fakat defansımızdaki zaaflar devam ediyor, maçı vermemizin nedeni budur.
Rakip pozisyona girmeden 3 gol atıyorsa sorumlusu defanstır. Devre arası mutlaka çok sağlam 2 stoper şart.

Kulüpten yapılan açıklama ise buram buram profesyonellik kokuyor, işte böyle adamlara ihtiyacımız vardı.

bir sürü pozisyondan eli boş dönmek daha büyük bir sorundu bu maç için. sürekli rakip kaleye gidip golsüz dönersen defansta iyi oyuncuların olsa da konsantrasyon kaybı olabilir.çok örneği var.

Manu61
valla bu mehmet özdilek varya hani red kid de daltonlar var 4 tane.onların en ufağı varya dötten bacak sinirli yerinde zıplıyor filan aynı ona benzetiyorum bu mehmet özdileği .özellikle trabzon maçalrında aynı o oluyor.en nefret ettğim hoca bu mehmet özdilek.

hikmet karamana karşı bi uyuzluğum gıcıklığım yok.hatta onu seviyorum da denebilir.

O Şener'e daha çok benziyor :)

Fatih Öztürk
burası dogru ama alper yerine U21 den bir sol bek oynatmayı tercih ederim.Alt yapıda suanki jenerasyonda onemli isimler var.

Yusuf vaaaaaar :)

fernandez
13.12.2015, 13:10

sadi hoca hakkında haklısınız ben de hocayı yeterli görmüyorum sadece esas sorumluyu anlatmak istedim. ödemelerin nasıl olsa gidiyoruz diyerek yapılmaması trabzonspora büyük bir darbedir.

7can61
13.12.2015, 13:11
bir sürü pozisyondan eli boş dönmek daha büyük bir sorundu bu maç için. sürekli rakip kaleye gidip golsüz dönersen defansta iyi oyuncuların olsa da konsantrasyon kaybı olabilir.çok örneği var.

Yani pozisyona girmek her zaman iyidir benim için.

Defans oyuncularına top bile gelmedi yorulmadılar ama kweuke nerdeyse 50 metre top sürüp gol atacak sprint bir forvet değil ki, ben olsam bu göbeğimle yetişirdim ona.

Tamamen defansımızın kötü oluşuna bağlıyorum mağlubiyeti.

Fatih Öztürk
13.12.2015, 13:15
sadi hoca hakkında haklısınız ben de hocayı yeterli görmüyorum sadece esas sorumluyu anlatmak istedim. ödemelerin nasıl olsa gidiyoruz diyerek yapılmaması trabzonspora büyük bir darbedir.

Bu sorun sadece Trabzonspor'da olmadı.giden yönetimin ödemeleri takır takır yaptığı bir kulüp hatırlamıyorum.Sadri Şener'de giderken oyuncuların bir kaç aylık alacakları vardı.sorunu sadece paraya indirgemek yanlış olur.

61ronin61
13.12.2015, 13:18
Yani pozisyona girmek her zaman iyidir benim için.

Defans oyuncularına top bile gelmedi yorulmadılar ama kweuke nerdeyse 50 metre top sürüp gol atacak sprint bir forvet değil ki, ben olsam bu göbeğimle yetişirdim ona.

Tamamen defansımızın kötü oluşuna bağlıyorum mağlubiyeti.

dün maça giderken yüz tl verdim bi paket sigara aldım.içinden bi dal içerek maça gidiyordum .sigara ve para üstünü üstümdeki montun sağ cebine koydum.maçı izlyeceğim yere 300-400 metre varken bi tane daha yakıyım dedim elimi cebe attım oda ne ne sigara ne para düşmüş kaymış gitmiş cepten.zaten mondun ceplerde bi acaip.

kendime dedim ki bugün çok uğursuz ters bir gün.maçagidene kadar 1-2 cins olay daha oldu tam kıllandım kesin net bugün uğursuz bir gün dedim.

maçı izledim gerçektende trabzon tarhinde böyle uğursuz bir gün 2 kere oldu. bi meşhur van maçımız.birde 96 öne geçtiğimiz şampiyonluğu kaybettiğimiz şikebahçe maçı.

aynı net o günlerden bir gün gibiydi dünkü gün.

artvints
13.12.2015, 13:19

alttan solbek koyunca da bu sefer altyapının yetersizliğinden torpilden dem vuracağız. ortada ideal bir solbek yokken kim oynasa aynı şey olacak zaten. böyle bir durumda üçlü stoperi deneyen hocaya da denmeyen şey kalmadı. biraz durulmak lazım artık. saçma sapan eleştiri yapmayı bırakmak gerekiyor. hoca belli olana kadar tek önemli olan şey bazı oyuncuların performansını artırması ve varsa bir kaç genç oyuncunun kendini göstermesi. sol bek yok, defansa liderlik edecek adam yok, önde performansı yüksek bir golcü yok, defansı zorlayan koşu yapan bir forvet yok. devre arasını beklemek gerekiyor.

asilhamsi
13.12.2015, 13:20
------------onur/alternatif yok malesef------------

cavanda-----aykut---mehmet yeşil-------yusuf

-------mbia--------aytac--------okay------------

ekici--------------muhammet beşir-------------marin

haftaya maca boyle cıkalım.

asilhamsi
13.12.2015, 13:23
alttan solbek koyunca da bu sefer altyapının yetersizliğinden torpilden dem vuracağız. ortada ideal bir solbek yokken kim oynasa aynı şey olacak zaten. böyle bir durumda üçlü stoperi deneyen hocaya da denmeyen şey kalmadı. biraz durulmak lazım artık. saçma sapan eleştiri yapmayı bırakmak gerekiyor. hoca belli olana kadar tek önemli olan şey bazı oyuncuların performansını artırması ve varsa bir kaç genç oyuncunun kendini göstermesi. sol bek yok, defansa liderlik edecek adam yok, önde performansı yüksek bir golcü yok, defansı zorlayan koşu yapan bir forvet yok. devre arasını beklemek gerekiyor.

onu cok defa yazdım.Ama onu yapabilecek cesarette hoca yok.Birde bu taktik değişikliklere alışmak zaman alır.

Onun yerine benim önerim iyi bir stoper alınana kadar mbia nın hızından bu bolgede faydalanmak.

--------------onur----------

cavanda----aykut----mbia----yusuf

-------okay----aytac----ekici-------

---------------marin-------------

-----muhammet--------cardozo-----

nasılsa kanat oyuncuları top oynamıyor.

asilhamsi
13.12.2015, 13:24
Su takımda kalacak oyuncu sayısı zorlasan 15 i gecmez bana kalırsa.

Samet Yildirim
13.12.2015, 13:27
Hakemler adam degil. Sadi Tekelioglu ise Hoca moca degil.

Iyi oynadik en son gs macinda böyle oynamistik 5 lik macta 3-0 yenilip eve döndük.

Ilk 11 skandal oyuncu degisiklikleri dahada facia..

artvints
onu cok defa yazdım.Ama onu yapabilecek cesarette hoca yok.Birde bu taktik değişikliklere alışmak zaman alır.

Onun yerine benim önerim iyi bir stoper alınana kadar mbia nın hızından bu bolgede faydalanmak.

--------------onur----------

cavanda----aykut----mbia----yusuf

-------okay----aytac----ekici-------

---------------marin-------------

-----muhammet--------cardozo-----

nasılsa kanat oyuncuları top oynamıyor.

ben de aynısını düşündüm. çift forvet ve üçlü ortasahada muhammet ve abdülkadir daha rahat forma bulur, bu şekilde atlatırız bu dönemi.

asilhamsi
uclu oynayabilsek cok iyi olacak ama zor.

---------onur--------

--aykut----mbia---mustafa---

cavanda----aytac----okay---yusuf

---------ekici------marin---------

-----------muhammet---------------

su an muhammet in dinamizmine ihtiyacımız var.Devre arası yapılacak transferlerle Cardozo yu işler hale getirebiliriz.

-

7can61
13.12.2015, 13:28
Yazık erkana verilen milyonlar, gsye atamadığı golle ihoya yol vermiş oldu tek marifeti bu oldu.

bordo08
13.12.2015, 13:31
Mustafa zaten belli ondan çok bir şey beklemiyorum fakat şu dauglous çol kötü bir oyuncu nerden bulup aldık bunu büyük başarı doğrusu..Bu iki kazma stoper salih alper filan bu adamlar liderliğe oynayan hiç bir takımda oynayamaz..Rakiplerde yedek olamayacak adamlar bizde 11 oynuyor..Mümkünse medjani bosingwa geri dönsün

Kaya
13.12.2015, 13:35
Kayseri'ye verilen penaltı komedi...

bordo08
13.12.2015, 13:36
Akhisarın forveti gene atmış golünü önce niasseyi buldular şimdide bu yeni forvetleri harika ndoye gol atacak daha bekleyelim..

CEMEFKER
13.12.2015, 13:38
"Trafoya kara kedi girmiş "..

Sıkıntı bu sefer karabüyü...

Olmadık işler oldu/oluyor...

F. Yıldırım
13.12.2015, 13:39
Bu sorun sadece Trabzonspor'da olmadı.giden yönetimin ödemeleri takır takır yaptığı bir kulüp hatırlamıyorum.Sadri Şener'de giderken oyuncuların bir kaç aylık alacakları vardı.sorunu sadece paraya indirgemek yanlış olur.

Sorun zaten sadece para değil. Sorun iho hurma denyolarının akıl yoksunu olmaları başka birşey değil.

Sen Ptt oyuncusuna 450 bin € garanti ücret ve bonservisine de 1 milyon € ver transfer et. Sonra takımda iyi kötü sol beki kotaran oyuncunun 4 aylık maaşını dahi ödeyemeyip serbest kalmasına sebep ol ve üstüne üstlük yattığı yerden kulübü ona 2,5 ödettirmeye mahkum bırak. Son olarak da çık pişkin pişkin bahar yaprak zırvalamaları yap.

Affedersiniz ama bu iho gelmiş geçmiş en kepaze başkandır gözümde. Sadri Şener'in eline de su dökemez.

fernandez
13.12.2015, 13:42

sadri şener in yaptığı da doğru değildi. o zaman hem ödemeler yapılmıyor hem borç artıyor diye eleştiriliyordu kendisi. borsa hisselerini ucuza elden çıkararak para döndürmeye çalışıyordu hatırladığım kadarıyla kulüp. ödemeler o zaman da çok ciddi sıkıntılıydı ancak orduspor maçında bir para akışı yaratılmıştı sanki. en azından öyle bir şey yapılsaydı ne constantı ne medjaniyi kaybederdik. sorunu sadece paraya indirgemek tabiki yanlış bunun hakemler, takım içi olaylar, eksik transferler boyutu da var. nerdeyse bütün kapılar yönetim yetersizliğine çıkıyor sonuçta bunlar ortadayken sadi hoca çok kolay bir hedef adamın zaten kalıcı olmadığı apaçık. toparlayacak olursam sadri şenerin yaptığı da çok yanlıştı kesinlikle yapılmamalıydı ama bu konu hakkında çok ağır eleştirildi o dönem. ibrahim hacıosmanoğlu dönemi sonrası sadece ödemeler yapıldı haberleri görüyoruz neden böyle olduğuyla ilgili geçmiş dönemdeki sertlikte eleştiriler yok. hem de ibra edilişi bile tartışmalıyken.

61ronin61
13.12.2015, 13:43
Akhisarın forveti gene atmış golünü önce niasseyi buldular şimdide bu yeni forvetleri harika ndoye gol atacak daha bekleyelim..

bunda şaşırıcak hiçbişey yok ki renkdaşım.şimdi gol makinaları nerden çıkıyor ona bakmak lazım.

adam hem fizikli hemde atletik yılan gibi zenciyi almışlar nerden almışlar kolombiyadan.zaten kolombiyadan kalecide forvette süper çıkıyor.

bizim teofilo falcao vb .

katre-i.matem
13.12.2015, 13:47
Macin hemen ardindan forumda yazilanlari okuyunca insan forumdan soguyor.

El Cordobes
13.12.2015, 13:50
dün rizeye gittim ama maça giremedim,kart ile alakalı sorun var dediler derdimizi de anlatamadık. kabus belli ki başlamıştı.

maçı izleyebildim. beyaz formanın laneti yine sirayet etmiş anlaşılan.

bazen tek şut atıp maçı alırsın bazen de 28 şut çekersin rakip kaleci yıldızlaşır. sahaya sürülen kadroya bakınca oynanabilecek en iyi futbolu oynadık. kanatsız ve beksiz ancak bu kadar oynanabilirdi. özellikle aytaç beni şaşırttı, bu kadar beklemiyordum.
ekici ise hücum akışkanlığını çok bozuyor. ayağına aldığı topu 3-4 defa dürtmeden pas atmıyor, tekte oynama gibi birşey yok. düşündüğü ilk şey çalım ve şut. bu da her zaman işe yaramıyor. neyse çok fazla detaya gerek yok,.topyekün düzeliriz umarım.

devre arası takımın başına gerçek manada bir hoca gelmeli.

Onur candır...

El Cordobes
13.12.2015, 13:54
dün bir kez daha yerimizi hatırlattılar.

eğer sen Trabzonsporsan deplasmanda lehine bir penaltı verilmişse 3 tane daha penaltı olsa çalınmaz...

OFLU
13.12.2015, 14:19
Ya kenarda Cavandayı tutup Salihle başlamak nedir abi biri bunu açıkladın. Bu alper değilmiydi bn bu takımın solbeki olamam diye haykıran şikecilerin maçında? Be adam 2-0 geriye düştüğün zaman döndüğün kadro ile başlasan ölür müsün !!!!????

Travelair
13.12.2015, 14:22
Onur'un form düşüklüğü normal. Güveninin tavan olması gereken bir mevkide görev yapıyor. Ama güven bırakmadılar. Kime güvenecekti? Hurma'ya mı? Hurma'nın etkisine aldıkları çalışanlara, futbolculara mı? Eski başkana mı? Eski teknik direktörüne mi? Önündeki defans hattına mı? Mustafa'ya mı, Alper'e mi, Aykut'a mı, Cavanda'ya mı, Salih'e mi, Constant'a mı, Douglas'a mı?

batuhanTs
13.12.2015, 14:27

Milli takima gostermelik cagrildigi kesin de ne konusuldu bilemem

batuhanTs
13.12.2015, 14:30
katiliyorum peki ya mbia dan memnunmusunuz?? bir yabanci aldik üstüne imza parasi iki milyon euro verdik aylik yillik baska ...biraz farkli olmak mecburiyetinde degilmi??
mbia abilik yapmali ortasahada ..ben aytaci okaydan ve mbiadan daha cok begeniyorum cocuk sut cekiyor kosuyor calim atiyor kacmiyor biraz daha üstüne koysa milli takima secilir ..mutlaka bir degil iki Saglam ortasaha oyuncusu gerekiyor ama birisi Maestro olmali topu yönlendirmeli calim atabilmeli güven vermeli yokmu böyle bir oyuncu bize Uygun sartlarda gelsin ??

Vallaha takimdaki hic bir oyuncudan memnun degilim cavandanin ilk haftalardaki ve mbia nin 2 3 maclik performansi haricinde su oyuncu grubundan kotu performans dolayisiyla kim kadro disi birakilsa niye diye soramam hepsi inanilmaz kotu kalite anlaminda soylemiyorum tabi

BlackPanther
13.12.2015, 14:30
Sadi Tekelioğlu Trabzonlu değilde Mardinli olsaydı bırakın Teknik Direktörlüğü tesislere bile sokmazdınız.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

batuhanTs
13.12.2015, 14:31
tamda resmindeki gibi basketbol izlemeni tavsiye ediyorum.futbol sana göre değil renkdaşım.

Sizede izlemenizi tavsiye ediyorum inanin cöp ligi olan turk liginden daha fazla keyif veriyor

Samet Yildirim
13.12.2015, 14:32
Onur hatali kesinlikle ilk gol de...

Ama ben kaliteli oyuncularimiza fazla yüklenmiyorum kulubun icine ettiler takim piskolijik olarak cöktü. Özellikle bir kaleci piskolijik olarak cöktüyse o kisi hatalar yapar.

Tekrar toparlama zamani...Muharrem Usta ve ekibine güveniyorum.

zafer6161
13.12.2015, 14:45
Özellikle macdan önce senin mesajini gördüm yeneriz demistin, halbuki güvenmistim sana :(
:rolleyes:

murat
13.12.2015, 14:50
Boyle maclardan sonra yorumlari okurken kimin nekadar "kaliteli" oldugu ortaya cikiyor.

Adil hakemlerle su takim bile sampiyonluk yarisinda olurdu. Ha bu takima 3 net transfer yap kesinlikle son haftalara kadar potada olur ustune iyi bir TD getirirsen ve istikar yakalarsan 3 sene icinde sampiyonda olursun.

Trabzonspor artik akilla yonetilmeli. Kavgamizida akilla yapmaliyiz vurup kirmanin kimseye faydasi yok.

ÖmürKaradeniz61
13.12.2015, 14:54
Onur'un form düşüklüğü normal. Güveninin tavan olması gereken bir mevkide görev yapıyor. Ama güven bırakmadılar. Kime güvenecekti? Hurma'ya mı? Hurma'nın etkisine aldıkları çalışanlara, futbolculara mı? Eski başkana mı? Eski teknik direktörüne mi? Önündeki defans hattına mı? Mustafa'ya mı, Alper'e mi, Aykut'a mı, Cavanda'ya mı, Salih'e mi, Constant'a mı, Douglas'a mı?
İnanmıyorum ya bir futbolcu ancak bu kadar güzel aklanır.Üniversiteler idari bilimlerinde konu olarak işletilmeli,yönetici kuyusu nasıl kazılır sevilmeyen yönetici nasıl gönderilir diye sorsalar yukarıdaki mesaj göstermek yeterli.

Mesut
13.12.2015, 15:00
Onursporlular çok tehlikeli..
Üstüne gelen topu ayağın altından kaçırmakta onun bunun suçu.
Onur Trabzonspor kariyerinde hiçbir zaman sağlam defansla oynamadı.Göbekli serkan tekvandocu Giray vsvs.
Herkes açıklamaya çekiniyor ama gerçek bu Onur heyecanını kaybetti.Bizde kalmakla hem kendine hemde bize yazik edecek.

61ronin61
13.12.2015, 15:03
Onur herkesin zannetiğinin aksine mükemmel bir kaleci değildir.

taraftarın gözünde çok büyüttüğü devleştirdiği bir külkedisidir.

sadece ortalama bir kaleci.

DEEP BLUE
13.12.2015, 15:08
Burada yazılan bazı şeyleri okuyunca Onur'un kaleci değil mezar kazıcı olduğunu öğreniyoruz. Sağolsunlar ufkumuzu açıyorlar... Henüz 26 yaşındaki bu çocuk Saraçoğlu'da panter kesilirken iyi, Rize'den gol yerse kötü... Liverpool'da penaltı kurtarırken kelebek, Antep'ten gol yerken kova... Bu kulübün anlı şanlı yöneticileri purusu yemeyip onu "taraftar sakinleştiricisi" olarak stat dışına gönderirken efsane, kendisini yemeye kalkan tek dişi kalmış canavarlara direnirken hain... E satalım da kurtaralım madem...

La bi gidin be!...

BlackPanther
13.12.2015, 15:15
Karthoroz kale önünde bomboş topu dışarı attığı an diğer futbolcuların serzenişini herşeyi açıklıyor.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Travelair
13.12.2015, 15:19
İnanmıyorum ya bir futbolcu ancak bu kadar güzel aklanır.Üniversiteler idari bilimlerinde konu olarak işletilmeli,yönetici kuyusu nasıl kazılır sevilmeyen yönetici nasıl gönderilir diye sorsalar yukarıdaki mesaj göstermek yeterli.

Güven bırakmadılar dedim, kuyularını kazdı demedim. Bir daha okuyun.

Şahin Yılmaz
13.12.2015, 15:23
Onur Gitsin satılsın diyenler yerine kimi alacağız. Diyelim ki ondan iyisini söyleyebildiniz ve biz de aldık.

Yeni gelen Panter kalecimiz, İlk yediği hatalı golde, Siz "Onur gibi kaleci satıldı yediği gole bak Ahh Onur Vah Onur diyecek misiniz? Demeyecek misiniz?"

Demeyecekseniz ve öyle bir kaleci bulup aldırabiliyorsanız Vallahi satın billahi Satın Onur u.

Fatih Öztürk
13.12.2015, 15:24
Sorun zaten sadece para değil. Sorun iho hurma denyolarının akıl yoksunu olmaları başka birşey değil.

Sen Ptt oyuncusuna 450 bin € garanti ücret ve bonservisine de 1 milyon € ver transfer et. Sonra takımda iyi kötü sol beki kotaran oyuncunun 4 aylık maaşını dahi ödeyemeyip serbest kalmasına sebep ol ve üstüne üstlük yattığı yerden kulübü ona 2,5 ödettirmeye mahkum bırak. Son olarak da çık pişkin pişkin bahar yaprak zırvalamaları yap.

Affedersiniz ama bu iho gelmiş geçmiş en kepaze başkandır gözümde. Sadri Şener'in eline de su dökemez.

Ya kardeşim insanları eleştirirken isimlerinin başına hakaret eklemeden yorum yapamıyormuyuz.bu şekilde davranarak haklı olduğun tezde haksız duruma düşüyorsun gerek yok.

oflubektas
13.12.2015, 15:25
Onur canımız ciğerimiz de sezon başından beri kötü, hatta çok kötü. Eskiden bir gol yese öfkeden kudururdu, şimdi kaleyi de ruhunu da teslim etmiş gibi duruyor.

Travelair
13.12.2015, 15:28
Onur'u öyle bir konuma sokuyorlar ki ne yapsa suç oluyor. Kızsa bu psikopat, kızmasa tamam bağları kopartmış zaten (Oflubektaş size eleştiri olarak yazmadım). Onur Onur'dur arkadaşlar, çamura da atsan Onur'dur. Ama çelmeyi taktın mı yere düşene vuran çok oluyor. İyi de çelmeyi kim taktı?

Biz böyle birbirimizi yiyoruz işte

Berke6198
13.12.2015, 15:29

Arkadaşım dalga mı geçiyorsun ?

Fatih Öztürk
13.12.2015, 15:29
sadri şener in yaptığı da doğru değildi. o zaman hem ödemeler yapılmıyor hem borç artıyor diye eleştiriliyordu kendisi. borsa hisselerini ucuza elden çıkararak para döndürmeye çalışıyordu hatırladığım kadarıyla kulüp. ödemeler o zaman da çok ciddi sıkıntılıydı ancak orduspor maçında bir para akışı yaratılmıştı sanki. en azından öyle bir şey yapılsaydı ne constantı ne medjaniyi kaybederdik. sorunu sadece paraya indirgemek tabiki yanlış bunun hakemler, takım içi olaylar, eksik transferler boyutu da var. nerdeyse bütün kapılar yönetim yetersizliğine çıkıyor sonuçta bunlar ortadayken sadi hoca çok kolay bir hedef adamın zaten kalıcı olmadığı apaçık. toparlayacak olursam sadri şenerin yaptığı da çok yanlıştı kesinlikle yapılmamalıydı ama bu konu hakkında çok ağır eleştirildi o dönem. ibrahim hacıosmanoğlu dönemi sonrası sadece ödemeler yapıldı haberleri görüyoruz neden böyle olduğuyla ilgili geçmiş dönemdeki sertlikte eleştiriler yok. hem de ibra edilişi bile tartışmalıyken.

Trabzonspor'un parası yöneticilerin günlük harçlığı gibi harcanmaya devam edildi yıllardır.hesap.kitap,kalamoz bile tutulmadı.kimi hisseleri yok pahasına elden çıkardı kimi transferlerde menajerler üzerinden vurgun yaptı.kahırla hafta sonunu bekleyen bizler bunları hakedecek ne yaptık diye insan soruyor kendine.

DEEP BLUE
13.12.2015, 15:31
Onur'u öyle bir konuma sokuyorlar ki ne yapsa suç oluyor. Kızsa bu psikopat, kızmasa tamam bağları kopartmış zaten. Onur Onur'dur arkadaşlar, çamura da atsan Onur'dur. Ama çelmeyi taktın mı yere düşene vuran çok oluyor. İyi de çelmeyi kim taktı?

Herşeyin özeti budur. Tebrikler..

fernandez
13.12.2015, 15:34
Onur'u öyle bir konuma sokuyorlar ki ne yapsa suç oluyor. Kızsa bu psikopat, kızmasa tamam bağları kopartmış zaten (Oflubektaş size eleştiri olarak yazmadım). Onur Onur'dur arkadaşlar, çamura da atsan Onur'dur. Ama çelmeyi taktın mı yere düşene vuran çok oluyor. İyi de çelmeyi kim taktı?

çok güzel açıklamışsınız teşekkürler. dün muhteşem toplar çıkarsa hurma gitti oynamaya başlandı kelle almakmış amacı denilecekti, gol yiyince hurma gitti demek ki sorun onurdaymış deniliyor.

Fatih Çelik
13.12.2015, 15:34

http://inciswf.com/2ghdgg.swf

Berke6198
13.12.2015, 15:36
Onur'un iyi bir kaleci antrenörüne ihtiyacı var.

Bu tercih bence onu ve Tolga'yı parlatan Alper Boğuşlu'dan yana olmalı. Tekrar sıkı bir tempoya girip iyice bir silkelenmesi gerekiyor.

Fatih Çelik
13.12.2015, 15:37
Onur'un iyi bir kaleci antrenörüne ihtiyacı var.

Bu tercih bence onu ve Tolga'yı parlatan Alper Boğuşlu'dan yana olmalı. Tekrar sıkı bir tempoya girip iyice bir silkelenmesi gerekiyor.

Şu an milli takımda bize gelir mi bilemiyorum.

Şahin Yılmaz
13.12.2015, 15:38
Mesele Onur meselesi değil. Mesele sistemin laçkalığı meselesi.

Öncelikle kötü kötü değil, berbat ve amatörce yönetiliyorduk.

Şimdi çoğumuz iyi bir yönetimin geldiğine inanıyoruz. Bundan sonra top yeni yönetimde.

Yeni yönetim iyi bir teknik direktör seçecek. Teknik Direktör iyi bir teknik kadro oluşturacak. Buna scout sistemi de dahil.

Teknik ekip maliyet fayda ve yetenek analizi yaparak işine gelmeyen topçuları Yönetime sunacak. Yönetim bunları ya satarak paraya çevirecek ya da en az maliyetle bu topçulardan kurtulacak.

Teknik Ekip daha sonra omurga tabiri yaptığımız yerlere 3-4 adet maliyetli yetenekli futbolcu önerecek. Diğer mevkilere ise
yetenek fakiri olmayan düşük maliyetli, savaşçı topçularla donatıp bir takım oluşturacak. Disiplinden ve profesyonellikten taviz verilmeyecek.

Daha sonra ise hep beraber taraftar desteği ile en az 2-5 yıl arası sabır edeceğiz. İnanacağız ve inancımızı kaybetmeyeceğiz ki
bu en zor olan kısmı.

Sonrası böyle dandik bir ligde şampiyonluğun, Kaf dağının ardında olmadığını hep birlikte göreceğiz.

Böyle bir yürüyüş başladı mı? Bunu zaman gösterecek.

oflubektas
13.12.2015, 15:38

Estağfurullah. Beğenmeyip, eleştiri olarak da yazabilirsiniz. Yazın çocuğu fena dağıttılar, tamam da bu durumdan da kendini çıkaracak artık. Bu çocuk 17 yaşındayken de gözü kara toplara atlıyor, hata yapan defansını fırçalıyordu. Kaptanlık bandı olsa da olmasa da lider karakterlidir, yeteneğine bu kadar ihanet etme hakkı yok. Hata yapmaktan da korkmamalı.

Fatih Çelik
13.12.2015, 15:44
Onur'un defansı motive etmesini bekliyorum. Sadece yüreklendirerek değil bazen de fırçalayarak. Ama şu bir gerçek Onur çapraz bağlarını iki defa kopardı. Eski düzeyine ulaşması ilkine göre hem daha çok çalışma gerektiyor hem de daha zor. Artı olarak psikolojik olarak da zor bir dönem geçirdi, geçiriyor.

Ümit Küçük
13.12.2015, 15:44
Mesele Onur meselesi değil. Mesele sistemin laçkalığı meselesi.

Öncelikle kötü kötü değil, berbat ve amatörce yönetiliyorduk.

Şimdi çoğumuz iyi bir yönetimin geldiğine inanıyoruz. Bundan sonra top yeni yönetimde.

Yeni yönetim iyi bir teknik direktör seçecek. Teknik Direktör iyi bir teknik kadro oluşturacak. Buna scout sistemi de dahil.

Teknik ekip maliyet fayda ve yetenek analizi yaparak işine gelmeyen topçuları Yönetime sunacak. Yönetim bunları ya satarak paraya çevirecek ya da en az maliyetle bu topçulardan kurtulacak.

Teknik Ekip daha sonra omurga tabiri yaptığımız yerlere 3-4 adet maliyetli yetenekli futbolcu önerecek. Diğer mevkilere ise
yetenek fakiri olmayan düşük maliyetli, savaşçı topçularla donatıp bir takım oluşturacak. Disiplinden ve profesyonellikten taviz verilmeyecek.

Daha sonra ise hep beraber taraftar desteği ile en az 2-5 yıl arası sabır edeceğiz. İnanacağız ve inancımızı kaybetmeyeceğiz ki
bu en zor olan kısmı.

Sonrası böyle dandik bir ligde şampiyonluğun, Kaf dağının ardında olmadığını hep birlikte göreceğiz.

Böyle bir yürüyüş başladı mı? Bunu zaman gösterecek.

Mükemmel abi

AnAKiN
13.12.2015, 15:45
Burada yazılan bazı şeyleri okuyunca Onur'un kaleci değil mezar kazıcı olduğunu öğreniyoruz. Sağolsunlar ufkumuzu açıyorlar... Henüz 26 yaşındaki bu çocuk Saraçoğlu'da panter kesilirken iyi, Rize'den gol yerse kötü... Liverpool'da penaltı kurtarırken kelebek, Antep'ten gol yerken kova... Bu kulübün anlı şanlı yöneticileri purusu yemeyip onu "taraftar sakinleştiricisi" olarak stat dışına gönderirken efsane, kendisini yemeye kalkan tek dişi kalmış canavarlara direnirken hain... E satalım da kurtaralım madem...

La bi gidin be!...
Alkiş... Bunlara victor lazım... Onur'un dediği kelleler dolaylı olarakta olsa gittiği için en ufak hatasında dahi ağızlarına geleni diyecekler.. Dünyaları bu kadar...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AnAKiN
13.12.2015, 15:48
Onur canımız ciğerimiz de sezon başından beri kötü, hatta çok kötü. Eskiden bir gol yese öfkeden kudururdu, şimdi kaleyi de ruhunu da teslim etmiş gibi duruyor.
Hurma ve ekibi sağolsun.. Çocukta motivasyon bırakmadılar. Ama onur toparlar iyi bir hoca ile...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bud Spencer
13.12.2015, 15:48
abartmayi ve karalamayi cok seviyoruz
ersun yanal altindaki genclerbirligi macindan sonra oynadigimiz en iyi futboldu dün izledigimiz
alper tercihi kesinlikle yanlisti
özer tercihide tartisilir...fakat dün cok fena oynamadi
cavanda, marin sakat/hasta ve tam olarak iyilesmemisti ondan kadroda yer almadilar

bu istekli topa devam eder takim umarim

AnAKiN
13.12.2015, 15:49

Yav he he.

DEEP BLUE
13.12.2015, 15:51
La ben yazımda "purusu" diye bişey yazmadım. Kim değiştirmiş onu. Ben gövdemizin bacaklarımıza bağlandığı hizanın arkasındaki bol yağlı ( ki bende kaslı) organımızdan bahsettim. Prensip olarak vücudumuzun herhangi bir bölgesinin genel adının sansürlenmesini şiddetle kınıyorum.

DarkBlooD
13.12.2015, 15:56
Onur Gitsin satılsın diyenler yerine kimi alacağız. Diyelim ki ondan iyisini söyleyebildiniz ve biz de aldık.

Yeni gelen Panter kalecimiz, İlk yediği hatalı golde, Siz "Onur gibi kaleci satıldı yediği gole bak Ahh Onur Vah Onur diyecek misiniz? Demeyecek misiniz?"

Demeyecekseniz ve öyle bir kaleci bulup aldırabiliyorsanız Vallahi satın billahi Satın Onur u.
Çok uzağa gitmeye gerek yok 3-4 hafta önceki panter esteban a ne oldu diye sormak yeterli ...

Nihat Günay
13.12.2015, 16:05
La ben yazımda "purusu" diye bişey yazmadım. Kim değiştirmiş onu. Ben gövdemizin bacaklarımıza bağlandığı hizanın arkasındaki bol yağlı ( ki bende kaslı) organımızdan bahsettim. Prensip olarak vücudumuzun herhangi bir bölgesinin genel adının sansürlenmesini şiddetle kınıyorum.

:D

onur-ts
13.12.2015, 16:06
Onurun önüne irtibat kurabildiği uyumlu ne yapacaklarını bilen kalecinin işte benim defansın bu diyebildiği bi defans hattı kurun sonra eleştirin. Defansına güvenmeyen kaleci hatalı gol yer çünkü yapması gerekenin nr olduğuna karar veremez pozisyonlarda. Onur da bu ara bunu yaşıyor.

Sent from my D5503 using Tapatalk

DEEP BLUE
13.12.2015, 16:10
Onur'un kaleciliğini tartışıyoruz ya la ciddi ciddi... Gerçi Lucescu ve Mourinho'da masaya yatırılmış ve çok yetersiz olabilecekleri de söylenmişti... O gün forumu bırakmalıydım. Çünkü hocamız Sadi idi...

61ronin61
13.12.2015, 16:11
Arkadaşım dalga mı geçiyorsun ?

hayır.düşüncem bu.

Nihat Günay
13.12.2015, 16:16
Takımı ikiye ayırmak gerekirse bunu Onur ve diğerleri diye yaparım.

Onur kadar taş düşsün....

Tövbe tövbe

Bilâl ÇOBAN
13.12.2015, 16:22
7963

DEEP BLUE
13.12.2015, 16:24
Gençler herşey bir yana da, şu an sinemadayım ve yanımda oturan 17 yaşındaki bir oğlan tam bir buçuk saattir patlamış mısır yiyerek beni deli etti. Kendisi 36 kilo, yediği mısır 2 kilo şerefsizin! Bi bitmedi ya... Gacır gucur yiyo iskeletor. Filmden bişey anlamadım. Ana avrat dalmak üzereyim... Sonra da "DEEP BLUE'nun üslubu" diye başlarsınız yine... Ya sabır...

Edit: Anasına dönüp "karnım ağrıdı, çok mu yedim acaba" dedi şimdi. Yok az yedin kot kafalı. Bi de kovayı ye.

DEEP BLUE
13.12.2015, 16:29
Ve sinemada film izlerken patlamış mısır yemek gerektiği şeklindeki angut davranış şeklini asla anlamadım. Hayatımda gördüğüm en salak şey bu...

serdaracıl
13.12.2015, 16:30
Fizik gücü çok önemli. Donu belinden düşen adam görmek istemiyorum sahada

artvints
13.12.2015, 16:30
Ve sinemada film izlerken patlamış mısır yemek gerektiği şeklindeki angut davranış şeklini asla anlamadım. Hayatımda gördüğüm en salak şey bu...

film sarmadı heralde :D

Necmi6161
13.12.2015, 16:31
onur çok hatalı goller yiyor , bu böyle nereye kadar gidecek kaç etti artık. Kafasını toparlayamaz ise yollar ayrılsın sezon sonu güzel bir şekilde

Bilâl ÇOBAN
13.12.2015, 16:31
dünyanın en büyük mısır üreticisi ABD'nin hollywood aracılığı ile yaptığı teşviklerden birisi. Sinema izlerken patlamış mısır yenir, sabah uyanınca mısır gevreği vs. vs. vs.

Mert Acar
13.12.2015, 16:33
Gençler herşey bir yana da, şu an sinemadayım ve yanımda oturan 17 yaşındaki bir oğlan tam bir buçuk saattir patlamış mısır yiyerek beni deli etti. Kendisi 36 kilo, yediği mısır 2 kilo şerefsizin! Bi bitmedi ya... Gacır gucur yiyo iskeletor. Filmden bişey anlamadım. Ana avrat dalmak üzereyim... Sonra da "DEEP BLUE'nun üslubu" diye başlarsınız yine... Ya sabır...

Edit: Anasına dönüp "karnım ağrıdı, çok mu yedim acaba" dedi şimdi. Yok az yedin kot kafalı. Bi de kovayı ye.

Abi bize bırakmazlar ama sezon sonu Eder Balanta ve Joel Campbell in sözleşmeleri bitiyor.Yönetime iletebilirmisin ? :)

bordo08
13.12.2015, 16:36
Son üç yıldır öyle eziyet öyle acılar çektikki kulüp zıvanadan çıktı..

Maçları haftalar öncesinden heycanla beklerken şimdi umrumda bile değil..

Onu bizden biri en az bizim kadar seviyor Trabzonsporu gamsız vurdumduymaz değil..

Bu lanet olası düzene gene iyi dayandı onun canı sağolsun Onur varsa Onur oynar az destek olun hep birlikte ayağa kalkacağız..

İhonun hurmanın olduğu yerden yeni çıktı anca bu kadar oluyor az sabır ve vefa onura yapmayın bari ayıp o bizden biri..

serdaracıl
13.12.2015, 16:40
onur çok hatalı goller yiyor , bu böyle nereye kadar gidecek kaç etti artık. Kafasını toparlayamaz ise yollar ayrılsın sezon sonu güzel bir şekilde

Direğin dibine sandalye atıp otursa onura laf etmem. Vasat bi kalecinin tutabileceğini tutsun bana yeter. Her zaman mucize olmaz. Peygamberimiz bile ayı bir kez ortadan ikiye ayırmış. Biz onurdan her hafta ayı ikiye bölmesini bekliyoruz. Olmaz

Derbeder-53
13.12.2015, 16:40
Forum'a yazmadığım zamanlar kazanmış oluyoruz bazen.
Acaba diyorum, ben mi uğur getirmiyorum? :(

bordo08
13.12.2015, 16:44
Dauglous mustafa alper salih bu defans hattının arkasına kimi koyarsan koy her maç gol yer..

Savunma arkasına atılan her top tehlike oluyor kağnı serseri mayın gibi oyuncular..

Sonuca değil sebebe bakın..

Tufan AYAN
13.12.2015, 16:55
Biraz sabır. Kısa zamanda salih, yumlu, alper vb gibi formanın hakkını veremeyecek oyuncular temizlenecektir. Potansiyeli olup ta bunu yansıtamayan yüzde 80 'lik dilim de kendine gelecektir. Yönetim profesyonel artık. Şu an form düşüklüğü girdabıni doğru okumak gerek. Bu kulüpten gerçek anlamda dozer geçti abiler...

Az sabır...

Sizler de umutsuzluk girdabına girmeyin. Onur, ekici, Cardozo, mbia, okay, aytaç, cavanda, aykut, yusuf, erkan, marin vb...

Bunlar iyi topcular...

Esekten indik çok şükür...

Uzay mekiğine binecegiz, yolda 3, 5 tökezleme olur.

Az sabır.

Soner Albayrak
13.12.2015, 16:57
Onur'un son 5 sezonda Trabzonspor'a verdiği katkıyı kimse verememiştir. 100 gol yese de Onur'un yeri ayrıdır.

Mert Acar
13.12.2015, 17:00
Onur'un son 5 sezonda Trabzonspor'a verdiği katkıyı kimse verememiştir. 100 gol yese de Onur'un yeri ayrıdır.
Onur her zaman takımı idare etti,ekstra oynarak taşıdı bizi...Ama takım ve taraftar onu yarım sezon idare edemedi..
Sorun tamamen mental..Mental olarak yorgun kaptan..Ama yeni yönetim,yeni teknik heyet ve ona güven veren taraftar ile ayağa kalkacaktır.
Onurun tartışılması bile bizim için utanç.

memozcan
13.12.2015, 17:00
maçı izleyemedim.. 9 dakikalık özetlerini izledim.. acaba onur maç içinde ne gibi saçmalıklar yaptı da hedef tahtasına oturtuldu?

memozcan
13.12.2015, 17:04
sorunun ne olduğunu ben sene başından beri imzamda yazmışım..douglas daha top oynamadan bende bıraktığı intiba çok hantal olduğu yönündeydi.. dün akşamki maçta da önünden geçen her topa ve herkese buyur abi önden sen geç demiş!! iki tane hantal stoperle tandem kurarsanız geri düştüğünüz her maç fark yemeye mecbursunuz.. bir de bunun önünde mbia- okay ikilisini ekleyin.. onlar da yeterince seri değil.. yanına bir de salih ve alper uludağı koyduk muydu rakipler de maç sonunda bize bunu sorar: koyduk mu?

Sadettin_
13.12.2015, 17:06

http://forum.bordomavi.net/image.php?u=31412&dateline=1426375220

bordo08
13.12.2015, 17:06
Onur Trabzonspor un yıkılmayan son kalesidir..

Yaşasın davasına ihanet etmeyen onurlu taraftarlar yaşasın kalesini terk etmeyen büyük kaptan ONUR RECEP KIVRAK..

kayyum61
13.12.2015, 17:07
dünyanın en büyük mısır üreticisi ABD'nin hollywood aracılığı ile yaptığı teşviklerden birisi. Sinema izlerken patlamış mısır yenir, sabah uyanınca mısır gevreği vs. vs. vs.

sinema izlerken ali nazik yenecek değil ya patlamış mısır yenir tabi :D

maç başlığına geldik nerden aklınıza geldi bunu tartışmak

ayrıca onur, cardoza gibi oyunculara artık yol verme zamanı geldi, kimse kusura bakmasın çekemeyiz artık bunları

senede 10 trilyon para sırf bu ikisine veriliyor katkı sıfır, böyle kamburlardan kurtulursak öyle düzlüğe çıkarız

zahido
13.12.2015, 17:08
Onur her zaman takımı idare etti,ekstra oynarak taşıdı bizi...Ama takım ve taraftar onu yarım sezon idare edemedi..
Sorun tamamen mental..Mental olarak yorgun kaptan..Ama yeni yönetim,yeni teknik heyet ve ona güven veren taraftar ile ayağa kalkacaktır.
Onurun tartışılması bile bizim için utanç.

Bu adam ekmeğini bu işten kazanıyor. 2.5 milyon avro garanti ve maç başılar primlerle 3 milyon avro senelik alıyor.

Ne demek taraftar Onuru taşıyamadı. Babasının hayrına bu takımda değil bu adam. Parasını verme bak bakalım kim kimi idare ediyormuş

Bukadar duygusal olmayın. Bu paralar normal insanların, yani bizlerin, ömrü billah göremeyeceği paralar. Çalışacak ve kurtaracak oyuzden bu paraları alıyor. İşini düzgün yapamazsa azarıda işitir kimse kusura bakmasın.

memozcan
13.12.2015, 17:09
özeri ilk 11 görünce mağlubiyete kendimi biraz alıştırmıştım ama böylesi de ağır olmuş. iki senedir 6-7 tane hoca geldi geçti hepsi de aynı şeyi denedi istisnasız.. yahu özer ilk 11 oyuncusu değil.. sırf istatistiklerdeki koşu mesafesine bakarak ilk 11'e karar verilecekse veliefendi hipodromundan 11 at alıp yapın takımı!!ama eminim ki o atlar bile koşarken rakibi daha çok rahatsız edecektir.. adam koşuyor ama rakibe teması yok denecek kadar az.. soru şu: bu adam nereye koşuyor??

bordo08
13.12.2015, 17:12
Son üç yılda yapılan sayısız transfer ve sadece yatarak eşşek yüküyle para kazanan bir sürü neyi düyü belirsiz oyuncu müsvettesi..

Bunlar dururken onurun aldığı paraya laf etmek yalnış..

3 mü alıyor az alıyormuş keşke 10 alsa kimler hangi vasıfsızlar bu kulübün miliyonlarını yedi be..

poetricus
13.12.2015, 17:16
Son üç yılda yapılan sayısız transfer ve sadece yatarak eşşek yüküyle para kazanan bir sürü neyi düyü belirsiz oyuncu müsvettesi..

Bunlar dururken onurun aldığı paraya laf etmek yalnış..

3 mü alıyor az alıyormuş keşke 10 alsa kimler hangi vasıfsızlar bu kulübün miliyonlarını yedi be..
Daha birini yeni def ettik renktaş. 800.000 USD alıp oyuncuları birbirine düşürürdü.

memozcan
13.12.2015, 17:16
Dauglous mustafa alper salih bu defans hattının arkasına kimi koyarsan koy her maç gol yer..

Savunma arkasına atılan her top tehlike oluyor kağnı serseri mayın gibi oyuncular..

Sonuca değil sebebe bakın..
kardeş yemin ediyorum kayserisporun geri dörtlüsü bizimkinden daha iyi ve uyumlu.. zeki-mbiala-m.akbaş-ömer bayram; bizimki ise salih-yumlu-douglas-alper uludağ.. bu ligdeki en hantal geri dörtlü kesinlikle bizimkisi..

adamlar bizi resmen kandırmışlar.. hurma alacağın olsun!!

memozcan
13.12.2015, 17:18
hurmayı gönderdik ama yetmez onun getirdiği oynculardan da kurtulmak lazım..şu duuglas ve alperden işe başlamak lazım..

bordo08
13.12.2015, 17:18
Daha birini yeni def ettik renktaş. 800.000 USD alıp oyuncuları birbirine düşürürdü.

Hurma mı?

poetricus
13.12.2015, 17:19
Bu arada biri "Zeki" mi dedi?

Mert Acar
13.12.2015, 17:19
Bu adam ekmeğini bu işten kazanıyor. 2.5 milyon avro garanti ve maç başılar primlerle 3 milyon avro senelik alıyor.

Ne demek taraftar Onuru taşıyamadı. Babasının hayrına bu takımda değil bu adam. Parasını verme bak bakalım kim kimi idare ediyormuş

Bukadar duygusal olmayın. Bu paralar normal insanların, yani bizlerin, ömrü billah göremeyeceği paralar. Çalışacak ve kurtaracak oyuzden bu paraları alıyor. İşini düzgün yapamazsa azarıda işitir kimse kusura bakmasın.

Bu adam bu takıma 19 yaşında geldi...Tırnaklarını kazıya kazıya,büyük emekler vererek kaptanlığa kadar yükseldi.Manevi olarak da saha içindeki sesimiz oldu.İzmirli olabilir ama takımdaki herkesten Trabzonsporlu bu adam.. Verdiği emekleri çok çabuk unutuyoruz. Onur bu takımı tek başına sırtlarken maçları izlemediniz sanırım. Ekstrasını verdi sürekli...Ama bu adam yarım sezon formsuzluk ve mental açıdan problem yaşadı ve algı yönetimine yenik düştü.Keza İHO ve yönetiminin halini,tavrını biliyoruz.8 yıldır sorunsuz olan bu adamı bile çıldırttılar.
Onur huzuruna kavuşacaktır,yeni yönetim ve teknik heyetle ..Bundan şüphem yok ama siz ve sizin gibiler arkasında durmadığı sürece değil Onur bu takımda kimse durmaz.
Silah zoruyla bu adama bu sözleşme imzalatılmadı değil mi ? Bu adam performansının zirvesindeyken imzaladı sözleşmeyi ve sonuna kadar da hakkı bu para. Musleralar,Volkanlar ne kadar kazanıyor bakın isterseniz.. Yada yabancılara döktüğünüz paranın hesabını yapın önce.Sefa Yılmaza 4 milyon euro bonservis verdi bu kulup ya neyden bahsediyorsunuz ? Constant 2 milyon euro alacak eeee,ama Onur 1 milyon euroya mı oynayacak ?
Sonra Selçuk gibi Burak gibi,Egemen gibi arkasından söver ağlarsınız.Atıyorum Selçuğa o zaman böyle bir kontrat önerilseydi.. O zaman Zokoralara,Adrianlara,Sonerlere,Constantlara bu kadar para dökülmeyecekti.
Madem para hesabı yapıyorsunuz mantıklı yapın.Onur gidince biraz zor bulursunuz onun gibisi ,3-4 sezon boyunca her yıl kaleci değiştirir,milyon euroları dökersin.
Elimizdekinin kıymetini bilmiyoruz,malasef.

Dipnot : Soner Aydoğdu gibi bi adam yatarak 3 senedir sülalesini zengin etti..Peki ne verdi bu takıma ne kattı ? Madem muhasebe yapıyorsunuz gidin Soner gibileri eleştirin.Adam bildiğin el ense yaparak,bizle dalga geçerek milyon eurolar kazanıyor.Ayıptır,günahtır.Onuru mu koydunuz hedef tahtasına ?
Onur bu takıma çok şey kattı..Manevi olarak da maddi olarak da. Evet 2.5 milyon euro maaş alıyor ama ben bu adamın 8 yıldır insanüstü performansı ile kazandırdığı onlarca maç sayabilirim.Sonuna kadar hakkıdır,helal olsun kaptanım.

poetricus
13.12.2015, 17:20
Hurma mı?
Adını anmak istemiyorum...
48 futbolcumuz var ve bir kısmı 0 katkıyla milyon eurolar götürüyor.

memozcan
13.12.2015, 17:22
Bu arada biri "Zeki" mi dedi?
evet ben dedim.. zekinin içinde bulunduğu kayserisporun geri dörtlüsü bile bizimkinden daha uyumlu dedim..

7can61
13.12.2015, 18:39
Onura giydirenler neden -hep aynı tipler nedir bu karın ağrısı çözemedim.

El Cordobes
13.12.2015, 19:17
dortmund bu aubemeyang ı nerden bulmuş adam daha penaltı atamıyor!!!

Beypba
13.12.2015, 19:24

Yaşasın davasına ihanet etmeyen onurlu taraftarlar yaşasın kalesini terk etmeyen büyük kaptan ONUR RECEP KIVRAK..

Çoğunuzun burdaki yorumlarını beğenerek okuyorum, Ama ne yazıkkı Onur konusunda sizinle aynı fikirde değilim..Onuru eleştirenlere bukadar konservatist ve agrasif yaklaşmanızı anlamıyorum..Hele bazılarınız olayı futbol bilmemeye yada Trabzonsporluluğu sorgulamaya kadar götürüyor..

Onur öyle bir konuma sokuyorlarki demiş Travelair kardeşimiz, Onurun konumu ne merak ediyorum...Onurun benim gözümdeki konumu takımın 28 futbolcusundan sadece birtanesidir ve 1.kaptanıdır..Bu konum onu eleştirme hakkımızı ortadan kaldırıyormu? Hem onuru eleştrip hem Trabzonsporlu olunamıyormu?

Onuru eleştiren hep aynı tipler demiş birtanesi, Onuru eleştirenler hangi fenotipte oluyormuş öğrenmek istiyorum ondan...

Onur davasına ihanet etmeyen son kahraman oldu.. 2,5 Milyon Avro garanti parayla davaya ihanet etmemek ne kadar zor olabilirki?

Onur son 5 sezonda en faydalı futbolcumuz oldu...Onur son 5 sezonda 2,5 sene Forma giymedi ne yazıkkı..

Sonuç olarak bence farklı pencerelerden bakıyoruz olaya,Bence Şike davası ve camianın üzerindeki karabulutlar taraftarımızı duygusallaştırdı ve Onur bu duygusal hava içinde hiç de donanımının olmadığı bir seviyeye getirildi..Bu seviyeyi kaldıramadı ve takımada kendinede zarar verdi..Şimdi olması gereken şey, Onurun artık sadece bu camianın bir futbolcusu olduğu ve fayda-maaliyet ilişkisi içersinde değerlendirilmesi gerektiğidir..Büyük klüplerin olaya bakış açısı bu olmalıdır..

7can61
13.12.2015, 19:37
Çoğunuzun burdaki yorumlarını beğenerek okuyorum, Ama ne yazıkkı Onur konusunda sizinle aynı fikirde değilim..Onuru eleştirenlere bukadar konservatist ve agrasif yaklaşmanızı anlamıyorum..Hele bazılarınız olayı futbol bilmemeye yada Trabzonsporluluğu sorgulamaya kadar götürüyor..

Onur öyle bir konuma sokuyorlarki demiş @Travelair (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=2760) kardeşimiz, Onurun konumu ne merak ediyorum...Onurun benim gözümdeki konumu takımın 28 futbolcusundan sadece birtanesidir ve 1.kaptanıdır..Bu konum onu eleştirme hakkımızı ortadan kaldırıyormu? Hem onuru eleştrip hem Trabzonsporlu olunamıyormu?

Onuru eleştiren hep aynı tipler demiş birtanesi, Onuru eleştirenler hangi fenotipte oluyormuş öğrenmek istiyorum ondan...

Onur davasına ihanet etmeyen son kahraman oldu.. 2,5 Milyon Avro garanti parayla davaya ihanet etmemek ne kadar zor olabilirki?

Onur son 5 sezonda en faydalı futbolcumuz oldu...Onur son 5 sezonda 2,5 sene Forma giymedi ne yazıkkı..

Sonuç olarak bence farklı pencerelerden bakıyoruz olaya,Bence Şike davası ve camianın üzerindeki karabulutlar taraftarımızı duygusallaştırdı ve Onur bu duygusal hava içinde hiç de donanımının olmadığı bir seviyeye getirildi..Bu seviyeyi kaldıramadı ve takımada kendinede zarar verdi..Şimdi olması gereken şey, Onurun artık sadece bu camianın bir futbolcusu olduğu ve fayda-maaliyet ilişkisi içersinde değerlendirilmesi gerektiğidir..Büyük klüplerin olaya bakış açısı bu olmalıdır..

Birader onura performansı üzerinden vuracaksan eyvallah,

Ama sen kalkıp ta orta fol yok yumurta yokken hurma denilen herif yüzünden bu adamı kadro dışı yapmaya kalkışan, sonrada satmadığım için en büyük pişmanlığım onurdur diye ihonun ağzından konuşacaksan kusura bakma kardeşim.

Onur ne yapmış, 6 ay sakat kalmış sonra çıktığı iki üç maç kötü oynamış, satalım gitsin bu mudur fayda maliyet bakış açısı?

Burada yönetici bir arkadaş estebanın süper bir performansla onurdan kaleyi alacağını ve bir daha bırakmayacağını istediğini de okuduk.

Sonuç esteban o maç 3 yedi. Şu an esteban nerde bilen yok.

Madem çok profesyonel düşünüyoruz onur kaç ay maaşını alamamış gıkı çıkmış mı? Bunları da konuşalım...

Berke6198
13.12.2015, 19:53
Tartışmayı an itibariyle bitirmezseniz ceza vermek durumunda kalacağım.

Kaya
13.12.2015, 19:55
Tartışmaların uzamaması adına lütfen herkes yazımına biraz daha dikkat etsin... Tartışma içerikli mesajlar kaldırılmıştır.

Herkese iyi akşamlar...

chopper61
13.12.2015, 19:56
Onur'un kaleciliğine güvenmiyorum.Ortalama bir kalecidir bence üst düzey değildir,standardı yoktur.Bazen mükemmel olabilir bazen batırabilir.Büyük hedefler için yeterli mi bence şüpheli.Ha dağınıklığını giderir dengeyi bulursa refleksleride iyi zaten o zaman zirveyi görebilir.Onur yada herhangi bir oyuncu eleştirilebilir ama realist olmak lazım.Duygusal olarak çok övmek yada yermek yersiz.Bu takım ne oyuncular gördü.

DEEP BLUE
13.12.2015, 19:57

Şu tiplerle aynı yerde bulunmamızı sağlayarak Allah cezamızı vermiş zaten.. Sataşmak, iftira atmak ve üstüne tehdit etmek forum kuralları gereği ceza gerektirmiyorsa, varsın bu heriflere cevabını vermek suç olsun. Cezası neyse çekeriz...

7can61
13.12.2015, 19:59
Onur'un kaleciliğine güvenmiyorum.Ortalama bir kalecidir bence üst düzey değildir,standardı yoktur.Bazen mükemmel olabilir bazen batırabilir.Büyük hedefler için yeterli mi bence şüpheli.Ha dağınıklığını giderir dengeyi bulursa refleksleride iyi zaten o zaman zirveyi görebilir.Onur yada herhangi bir oyuncu eleştirilebilir ama realist olmak lazım.Duygusal olarak çok övmek yada yermek yersiz.Bu takım ne oyuncular gördü.

Onurdan önceki gördüğün "ne oyuncular" içinden bir kaleci örneği verir misin?

Yavuz KÜÇÜK
13.12.2015, 20:01
Cezayı hak edene vermelisin dostum.

Tartışmaların uzamaması adına lütfen herkes yazımına biraz daha dikkat etsin... Tartışma içerikli mesajlar kaldırılmıştır.

Herkese iyi akşamlar...
Dikkat etmesi gereken kişi belli bence abicim.
iyi akşamlar :)

Beypba
13.12.2015, 20:02

Birader onura performansı üzerinden vuracaksan eyvallah,

Ama sen kalkıp ta orta fol yok yumurta yokken hurma denilen herif yüzünden bu adamı kadro dışı yapmaya kalkışan, sonrada satmadığım için en büyük pişmanlığım onurdur diye ihonun ağzından konuşacaksan kusura bakma kardeşim.

Onur ne yapmış, 6 ay sakat kalmış sonra çıktığı iki üç maç kötü oynamış, satalım gitsin bu mudur fayda maliyet bakış açısı?

Burada yönetici bir arkadaş estebanın süper bir performansla onurdan kaleyi alacağını ve bir daha bırakmayacağını istediğini de okuduk.

Sonuç esteban o maç 3 yedi. Şu an esteban nerde bilen yok.

Madem çok profesyonel düşünüyoruz onur kaç ay maaşını alamamış gıkı çıkmış mı? Bunları da konuşalım...

Kardeşim,

Artık o karabulutlar dağıldı..Hurmalar,İholar,Shotalar gitti..Güzel haberler geliyor,gelecekte...Kadrodaki tüm futbolcular performanslarına göre değerlendirelecek ve gelecek sezonda kalacaklar yada gidecekler..

Mustafa Yumlu,Erkan Zengin,Mehmet ekici nekadar eleştiriliyorsa Onur da okadar eleştiriyor..

Tabiki Performansa göre eleştirilmeli Onur..Geçmişte bize yaşattığı güzellikler ve sorunlar, günahları ile sevaplarıyla birlikte artık geride kaldı..

Benim bu saatten sonra destekleyeceğim tek Adam Muharrem Ustadır..

Hiç bir futbolcunun aldığı para dışında bir takımla bağının olmadığını inanan biriyim....

Courage
13.12.2015, 20:03

Onur son 5 sezonda en faydalı futbolcumuz oldu...Onur son 5 sezonda 2,5 sene Forma giymedi ne yazıkkı..[/B]

Abi aynı sürelerde takımda belki Onurla aynı miktar olmayabilir ama maliyet-fayda analizine tutarsak ederinin çok üstünde alan yığınla adam vardı,hala var.Bunların hangisinde maç sonu hakem hatalarına dahi tepki gösteren ,çıkıp iki laf eden birini gördünüz? Belki Onur kaptan olarak misyon yüklendi diyebilirsiniz ama bahsettiğim o diğerleri tv'ye gazetelere her konuda konuşma hakkına sahiptiler. Bakın şike davası filan demiyorum hakem hataları için bile hiç biri gıkını çıkarmadı. Şimdi aldığı paraya focuslanıp bu sahiplenme duygusunu yaşayan adamı diğerleri ile bir mi tutalım?

İkinci olarak 2,5 sene mecburi ayrı kalması hariç yine oyunda kaldığı süre -kazandırdığı fayda açısında 2010-11 sezonunda sonra max. seviye olan tek oyuncumuz olan Onur'u kadronun herhangi bir bireyi olarak görmek biraz insafsızlık olmuyor mu?

Geçen burada bir arkadaş MRA bize iyi kötü Avrupa Kupalarında gruptan çıkardığını yazdı. O maçların tamamında ,İrlandanın amatör bozması takımla oynadığımız ön eleme dahil düzenli olarak 3-10 arası net pozisyonu çıkaran ,dün İtandjenin yaptığının 5 katı zorluktaki topları içeri almayarak takımı ayakta tutan kimdi? Görüyorsunuz adamın emeği ,yeteneği bile gün geliyor başkalarının hanesine yazılıyor.

...

Ben hata ve yanlışları görmeme pahasına olacak sevgiden taraf değilim. Bu konuda ifrat tefrit ayarı bozuluyor olabilir bazen ama yine de her kulübün önde gelen sembol bir oyuncusu olmalı. Bu bize has bir durum değil ve sevindiğim şey başka kulüplerde bizim ruhumuzu temsil ediyor diye Emre belözoğlular,Bülent korkmazlar,Noumalar yıllarca el üstünde tutulurken biz Onur gibi bir adamı bizden diye sahiplendik.

Mesut
13.12.2015, 20:04
Ben Onur'un satılmasından yanayım.
Ha inşAllah Onur beni haksız çıkarır.İnşallah benim düşündüğüm gibi olmaz.Eski günlerine geri döner.İnşallah ben mahcup olurum da özür dilemek zorunda kalırım.
Onurun yeri ayrı.Ama kendini toparlaması lazım.Böyle olmaz.

chopper61
13.12.2015, 20:08
Takımda boş adam çok.O yüden rize maçında kaleci hatası falan yok bariz defans hataları var.Onur konusu bu maçın konusu değil ki.diğerlerine kıyasla onura kötü demek de olmaz.Forum ahalisin douglas ve papy transfer söylentileri döneminde yaptığı övgüler aklıma geliyor.İnannın çok garipsiyordum.Bizim taraftarın istediği futbolculara şüpheyle yaklaşmak lazım bence.Bu oyuncuların böyle ağır olduğu videolarda da belliydi.hep garipsedim bu kadar istenmesini.Lous schaub vb oyunculara şüpheyle bakan arkadaşlar douglas ta douglas diyorlardı.Papy de bunun kopyası zaten..yetenek algısı ve vizyon taraftarada lazım bence.

7can61
13.12.2015, 20:09
Mehmet kötü oynuyor satalım, yusuf bir türlü bekleneni veremedi satalım, cardozo ndoye golcü mü bunlar satalım,okay 2 maçtır kötü satalım, hepsini satalım anasını satayım, onuru başta satalım beşiktaş kapsın havada.

Yahu bir takım öyle kolay mı kuruluyor, satalım hepsini alalım 25 adam daha sonra 2 sene bekleyelim, takım kaynaşsın sonra yine satalım.

Of of, ofluyuz.

EMİR
13.12.2015, 20:13
Forum yöneticileri en basit olanı yapıyorsunuz ve zamanında Hurma Erkanla Mehmet olayında yaptığı gibi kendi aralarında çözsünlere bağladınız muhabbeti.

Hak edene cezayı vermiyorsunuz.

Konuyu kapatmaya çalışıyorsunuz.

Benim gözümde İHO ve yönetiminden bir farkınız an itibarı ile kalmamıştır.

Courage
13.12.2015, 20:16

Sabredilseydi belki biraz Jefferson

İyi gününde olduğunda manyak kurtarışlarına şahit olduğumuz Petkoviç

Forum abilerimizin daha iyi bildiği Pfaff

bunların evveli de tek isim zaten. Ondan bugüne kadar bir tek Onur Recep Kıvrak'a bu kadar yoğun teveccüh gelmiştir.

Mert Oğuzlu61
13.12.2015, 20:16

Buyuk hedefler icin yetersiz derken, ne gibi mesela ? Ligde sampiyonluk gibi mi ? Onur bu hedef icin yetersiz kaleciyse zaten Allah belamizi vermis demektir, takimda begenilen topcu kalmadi. :) Elestiriyi anlarimda yillardir izledigimiz adama "Yetersiz" demek cok ilginc. Ne olduysa İho ile Hurma nin algi operasyonundan sonra oldu, eskiden sadece performans elestiri yerdi ama artik parasi ve yetersizligi, yeteneksizligi konusuluyor. Hurma operasyonundan once bu tip yorumlar gormuyordum forumda, ilginc cok ilginc...

Rakiplerde Neuer, Buffon yok. Volkan, Tolga ve medyada ergenlerin, futbol bilgisi Hagi, Alex, Sergen ile dolayisiyla 3 istanbullu ile sınırlı istanbulcularin pohpohladigi capsler yaptigi sempatik Muslera var. Cokta kasmaya gerek yok yani. Yetersizlerimiz evet var ama kalede degil, defanstan hucum bolgesine coook yetersiz var. Rize macina baksak goruruz o yetersizleri. Kweuke, Sercan Kaya kadar olamayan yetersizler...

DEEP BLUE
13.12.2015, 20:18
Ben Onur'un satılmasından yanayım.
Ha inşAllah Onur beni haksız çıkarır.İnşallah benim düşündüğüm gibi olmaz.Eski günlerine geri döner.İnşallah ben mahcup olurum da özür dilemek zorunda kalırım.
Onurun yeri ayrı.Ama kendini toparlaması lazım.Böyle olmaz.

Alttan alttan Onur'a lafı sok, sonra da her ihtimale karşı inşallah maaşallah peşrevine gir. Ne uyanık adamlarsınız be, helal olsun. Onur'u satalım bence de, sen geçersin kaleye!.. Bi bitmediniz arkadaş!

Kaya
Forum yöneticileri en basit olanı yapıyorsunuz ve zamanında Hurma Erkanla Mehmet olayında yaptığı gibi kendi aralarında çözsünlere bağladınız muhabbeti.

Hak edene cezayı vermiyorsunuz.

Konuyu kapatmaya çalışıyorsunuz.

Benim gözümde İHO ve yönetiminden bir farkınız an itibarı ile kalmamıştır.

Mesele ne gibi farklar biraz daha açsana... Kendini vebal altında bırakacak söylemlere devam et.

chopper61

Ne oyuncular derken kaleci anlamında demedim.Zira biz kaleci konusunda malesef kötüyüz.şenoldan sonra en iyi kaleci bizde hiç olmadı.Ne oyuncular derken efsaneleri kastettim.İşler kötü gidince bizim taraftar topçu mopçu dinlemez herkesi gömer.Mesela şenol güneşin trabzonsporluluğu tartışılıyor düşünebiliyormusun.Yıllarca trabzona hizmet eden bombacı dediğimiz hamiye yaklaştırmayın kulübe uzak olsun diyenler var.Daha nice efsanelere yapılan haksız saygısızlığı görünce onura yapılanlar gayet normal..kazanılan yada kaybedilen maça göre şekillenir bizimkilerin duyguları.Not:Herkes için demeyeceğim yorumum çoğunluk içindir zira bilinçli insanlarda çok var.Umarım dahada çoğalırlar.

7can61
13.12.2015, 20:20
Sabredilseydi belki biraz Jefferson

İyi gününde olduğunda manyak kurtarışlarına şahit olduğumuz Petkoviç

Forum abilerimizin daha iyi bildiği Pfaff

bunların evveli de tek isim zaten. Ondan bugüne kadar bir tek Onur Recep Kıvrak'a bu kadar yoğun teveccüh gelmiştir.

Petkoviç tam bir kovaydı hatırladığım kadarıyla, pfaf ıda yazacaktım ama şenol güneşe kadar gider diye hiç girmeyim dedim o topa. Yalnız pfaff bize geldiğinde dedem yaşındaydı yere yatamıyordu :)

Velhasıl kelam tolga şu an bjkde kalecilik yapıyorsa bunu onura borçludur, onur gibi kalecimizde yakın zamanda gelmemiştir değerini bilelim. Bazıları özeldir herkese mustafa yumlu muamelesi çekmeyelim.

Beypba
13.12.2015, 20:21
Abi aynı sürelerde takımda belki Onurla aynı miktar olmayabilir ama maliyet-fayda analizine tutarsak ederinin çok üstünde alan yığınla adam vardı,hala var.Bunların hangisinde maç sonu hakem hatalarına dahi tepki gösteren ,çıkıp iki laf eden birini gördünüz? Belki Onur kaptan olarak misyon yüklendi diyebilirsiniz ama bahsettiğim o diğerleri tv'ye gazetelere her konuda konuşma hakkına sahiptiler. Bakın şike davası filan demiyorum hakem hataları için bile hiç biri gıkını çıkarmadı. Şimdi aldığı paraya focuslanıp bu sahiplenme duygusunu yaşayan adamı diğerleri ile bir mi tutalım?

İkinci olarak 2,5 sene mecburi ayrı kalması hariç yine oyunda kaldığı süre -kazandırdığı fayda açısında 2010-11 sezonunda sonra max. seviye olan tek oyuncumuz olan Onur'u kadronun herhangi bir bireyi olarak görmek biraz insafsızlık olmuyor mu?

Geçen burada bir arkadaş MRA bize iyi kötü Avrupa Kupalarında gruptan çıkardığını yazdı. O maçların tamamında ,İrlandanın amatör bozması takımla oynadığımız ön eleme dahil düzenli olarak 3-10 arası net pozisyonu çıkaran ,dün İtandjenin yaptığının 5 katı zorluktaki topları içeri almayarak takımı ayakta tutan kimdi? Görüyorsunuz adamın emeği ,yeteneği bile gün geliyor başkalarının hanesine yazılıyor.

...

Ben hata ve yanlışları görmeme pahasına olacak sevgiden taraf değilim. Bu konuda ifrat tefrit ayarı bozuluyor olabilir bazen ama yine de her kulübün önde gelen sembol bir oyuncusu olmalı. Bu bize has bir durum değil ve sevindiğim şey başka kulüplerde bizim ruhumuzu temsil ediyor diye Emre belözoğlular,Bülent korkmazlar,Noumalar yıllarca el üstünde tutulurken biz Onur gibi bir adamı bizden diye sahiplendik.

Kardeşim,

Onur yanılmıyorsam 8 senedir bu takımın sözleşmeli futbolcusu..Onurun bu kadar sevilmesinin sebebi geçmişte gösterdiği performasıdır...

Performansının karşılığını maddi olarak almıştır..Onur hatalı goller yemeye devam ederse performansı eleştirilecektir...Onur iyi kaleci olduğu sürece bu takımın bir parçası olacaktır..

7can61
13.12.2015, 20:24
Ne oyuncular derken kaleci anlamında demedim.Zira biz kaleci konusunda malesef kötüyüz.şenoldan sonra en iyi kaleci bizde hiç olmadı.Ne oyuncular derken efsaneleri kastettim.İşler kötü gidince bizim taraftar topçu mopçu dinlemez herkesi gömer.Mesela şenol güneşin trabzonsporluluğu tartışılıyor düşünebiliyormusun.Yıllarca trabzona hizmet eden bombacı dediğimiz hamiye yaklaştırmayın kulübe uzak olsun diyenler var.Daha nice efsanelere yapılan haksız saygısızlığı görünce onura yapılanlar gayet normal..kazanılan yada kaybedilen maça göre şekillenir bizimkilerin duyguları.Not:Herkes için demeyeceğim yorumum çoğunluk içindir zira bilinçli insanlarda çok var.Umarım dahada çoğalırlar.

Be güzel kardeşim, sen de söyleyemiyorsun bak yok işte, 10 futbolcu var 1 kaleci var o da zor geliyor, bakın mençıstıra bulabildi mi şımaykıldan sonra kaleci, onurun değerini bilelim, performansı kötü satalım yerine, düzelir kendine gelir yine en iyi olur demek daha doğrudur, bizim menfaatimizedir.

Mesut
13.12.2015, 20:24
Alttan alttan Onur'a lafı sok, sonra da her ihtimale karşı inşallah maaşallah peşrevine gir. Ne uyanık adamlarsınız be, helal olsun. Onur'u satalım bence de, sen geçersin kaleye!.. Bi bitmediniz arkadaş!

Benimle ilgili bir sorunun mu var. Hayırdır ?

x_man
13.12.2015, 20:25
Onur kadar tas dussun basiniza
Bugun Onur'u satmaya kalksan Gs dahil istanbul'un uc buyutulmusleri salyalari aka aka saldirirlar
Onur bir sene sakatliktan oynamadi kaldiki onunde douglas yumlu oynuyor e biraz da formsuz diye ne bu asmaca kesmece????

chopper61
13.12.2015, 20:26
Onuru eleştiririm arkadaş herkesi eleştiririm.Eleştirme hakkımız vardır yeterki art niyet olmasın.Galatasaray maçında yediği gol,avrupadan elenmemiz vb birsürü hatasını sayarım.Ha kaleci hata yapar doğrudur,olabilir lakin onur yan toplarda çokta iyi değil yani görünen köy klavuz istemez.çok çok iyi olduğu konu mesela karşı karşıya pozisyonlarda iyi kalecidir..

bordo08
13.12.2015, 20:26
Siz haklısınız selçuk gibi burak gibi egemen gibi ve niceleri gib vefasıca ne haliniz varsa deyip arkasını dönüp kaçmadı diye onur suçlu..Vay efendim onur 2.5 alıyor acaba kaç istanbul takımı peşinden koştu bu parayı rahat rahat kazanırdı...O korkak gibi kaçmadı bizimle kaldı performansı kötü diye insaflıca eleştirin ama aldığı paradan vurup komik duruma düşmeyin..İlla ekonomi yapacaksanız iho ve hurmanın kazıklarını sayalım tek tek..Kimsede onura sıradan bir futbolcu gözüyle bakmamızı beklemesin şimdi onur ve soner onur ve ishak onur ve bamba dauglous ve bir sürü saymadığım çöp adamla aynı kefeyemi koyalım ..

7can61
13.12.2015, 20:27
Zaten az olan değerlerimizi yerin dibine sokmak mı daha akıllıcadır yoksa onlara şans tanımak onlara destek olmak mı?

Onuru eleştirmek şu an bu takımda en gereksiz iş gibi geliyor bana. Kim ne derse desin.

Nazim Can
13.12.2015, 20:28
Onuru nasil eski günlerine döndürecegizi konusacagimiza Onuru satalimi konusuyorsak hala ortada cok büyük art niyet var demektir ki dünki macdaki defans 4 lüsü ile yenilen 3 gol bence hic de anormal bir durum degil.

Courage
13.12.2015, 20:28
Petkoviç tam bir kovaydı hatırladığım kadarıyla, pfaf ıda yazacaktım ama şenol güneşe kadar gider diye hiç girmeyim dedim o topa. Yalnız pfaff bize geldiğinde dedem yaşındaydı yere yatamıyordu :)

Velhasıl kelam tolga şu an bjkde kalecilik yapıyorsa bunu onura borçludur, onur gibi kalecimizde yakın zamanda gelmemiştir değerini bilelim. Bazıları özeldir herkese mustafa yumlu muamelesi çekmeyelim.

Valla Tolga Onur'a borçluysa Onurda Tony Silva'ya borçludur diyebilirim. Kendisi şişman yanakları ve gürbüz ergenirisi suretiyle kaleciden çok hamburgerciye benzese de Alper Boğuşlu ile birlikte Onurun birşeyler öğrendiği isimdir. :)

Kardeşim,

Onur yanılmıyorsam 8 senedir bu takımın sözleşmeli futbolcusu..Onurun bu kadar sevilmesinin sebebi geçmişte gösterdiği performasıdır...

Performansının karşılığını maddi olarak almıştır..Onur hatalı goller yemeye devam ederse performansı eleştirilecektir...Onur iyi kaleci olduğu sürece bu takımın bir parçası olacaktır..

Abi gidenin yerini doldurmayı beceremediğimiz içinde biraz üzerine titriyoruz diyebilirim. Şu takım Abdullah Ercandan beri sol bek bulamıyor. Onur bugün ki (size göre) düşük performansını yetenek kaybına mı yoksa konsantrasyon eksikliği ve yan etkilere mi borçludur onu tespit etmek lazım. Ben yeteneklerine güvendiğim için elbette ikinci ihtimalin üzerinde durulması ve gerekli rehabilitasyonun yapılmasından yanayım.

x_man
13.12.2015, 20:29
Onur cardozo mbia marin cavanda ekici erkan bunlarin formu tartisabilir ama kaliteleri asla

7can61
13.12.2015, 20:31
Valla Tolga Onur'a borçluysa Onurda Tony Silva'ya borçludur diyebilirim. Kendisi şişman yanakları ve gürbüz ergenirisi suretiyle kaleciden çok hamburgerciye benzese de Alper Boğuşlu ile birlikte Onurun birşeyler öğrendiği isimdir. :)

Abi gidenin yerini doldurmayı beceremediğimiz içinde biraz üzerine titriyoruz diyebilirim. Şu takım Abdullah Ercandan beri sol bek bulamıyor. Onur bugün ki (size göre) düşük performansını yetenek kaybına mı yoksa konsantrasyon eksikliği ve yan etkilere mi borçludur onu tespit etmek lazım. Ben yeteneklerine güvendiğim için elbette ikinci ihtimalin üzerinde durulması ve gerekli rehabilitasyonun yapılmasından yanayım.

Ben onur tolgaya ders verdi demek istemedim, sonuçta tolga daha eski bir kalecidir, benim demek istediğim onurun sakatlığı ile kaleye geçen tolga onurun verdiği özgüveni sonuna kadar kullanmıştır, tolga iyi bir kaleci değildi bunu herkes biliyor, şu an bjkde de hali ortadadır.

serdaracıl
13.12.2015, 20:33
Gerilim, sinir, stres şehrin üstüne çökmüş kabus gibi. Biraz sükunete ihtiyacımız var. Bırakalım herkes işini yapsın. Keskin sirke gibi kendimize zarar veriyoruz.

chopper61
13.12.2015, 20:34
Arkadaşlar başkalarının yazdığını bana atfetmeyin.Eleştiri yapmak bu adamı satın demek değildir.O adamı kötülemek ne işi var bizde demek değildir.Zira değerlerine yeterince sahip çıkan bir kulüp değiliz zaten.Eleştri ve övgüde realist olma taraftarıyım.Bazıları iho ve hurma göndermesi yapmış :))Bak işte buna da üzülürüm..ihonun seçildiği zamanı iyi biliyorum buradaki bayram havasınıda.Memlekette bir popülizm havası var bir bulaşmış gitmiyor.her konuda böyle eleştiride vede övgüde abartma aşırıya gitme..zamanla bunlarda da iyileşme olacaktır.inşallah temennimiz o yönde

7can61
13.12.2015, 20:34
Onur cardozo mbia marin cavanda ekici erkan bunlarin formu tartisabilir ama kaliteleri asla

Erkanı sıyıralım aradan, ben kalitesinden şüpheliyim.

Beypba
13.12.2015, 20:35

:) Çok agrasifsin bu gün..Avatarındaki siyam kedisinin tatlığı ile tezat bir ruh halin var...

Birşeye dikkat ettim, yazdığın yazıları genelde düzeltme mesajı çekiyorsun ağabey...Bir hışımla yazıp sonra imla hatalarını mı düzeltiyorsun :)

Seni tatlı bir siyam kedisinden kar leoparına çeviren zatın mesajlarını ben 1 aydan beri banladım..Kafam rahat sanada tavsiye ederim :)

bordo08
13.12.2015, 20:37
Ben taraftar olarak takımda kendimden bir parça görmek istiyorum ...Son yıllarda bunu temsil eden tek değer onur recep kıvraktır..Açıkca söylüyorum burdaki bazı kafalar iho ağzından konuşuyor..Bu kafanın bizi getirdiği nokta ortada..

Manu61
13.12.2015, 20:40
:) Çok agrasifsin bu gün..Avatarındaki siyam kedisinin tatlığı ile tezat bir ruh halin var...

Birşeye dikkat ettim, yazdığın yazıları genelde düzeltme mesajı çekiyorsun ağabey...Bir hışımla yazıp sonra imla hatalarını mı düzeltiyorsun :)

Seni tatlı bir siyam kedisinden kar leoparına çeviren zatın mesajlarını ben 1 aydan beri banladım..Kafam rahat sanada tavsiye ederim :)

Sırf bu yüzden online oldum :) Kar leoparlarına laf yok :)

chopper61
13.12.2015, 20:41

:)

poetricus
13.12.2015, 20:44
Şu milyon Avro götürüp antrenmana bile çıkmayanlara laf yok, sahada rezilleri oynayan savunmacılara laf yok, Onur için idam sehpası kurulmuş. Sebep: Her zamanki insanüstü kurtarışlarını yapmayışı... Esteban Alvarado çok kurtardı.
Adamın birkaç yüz mesajı var, neredeyse hepsi aynı temcit pilavini ısıtıp ısıtıp buraya dökmekten ibaret.

Birazdan Muharrem Usta'yı asmaya gelenlerle hem-dem oluruz...

Gümüshaneli61
13.12.2015, 20:49
Onur'a karsi olan arkadaslarin niyetini hala cözemedim. Derdiniz nedir ? Onur ne yapiyor'da gitmesini istiyorsunuz ?

x_man
13.12.2015, 20:51
Erkanı sıyıralım aradan, ben kalitesinden şüpheliyim.

Hocam hem Erkan hem Ozer kaliteli futbolcular da bizde dikisleri tutmadi cok verimsizler ama oburleri takimi sirtliyorlar ve iskelet onlarin uzerine kurulmali

Yavuz Bektaş
13.12.2015, 20:53
Dün defans 4 lüsünün seviyesi Trabzonspor kalitesine uygun olsaydı şu an Onuru tartışıyor olmayacaktınız.4-22-24-64 def olun gidin takımdan.Hele 64 sen resmen takımı yok etmeye gelmişsin.22 nonun maç satmasına alışmıstık sana da alışırız

DEEP BLUE
13.12.2015, 20:56
Benimle ilgili bir sorunun mu var. Hayırdır ?

Henüz o kadar değerin yok gözümde... Seni sorun etmem için biraz değer vermem lazım. Uğraşırsan olur.

poetricus
13.12.2015, 20:57
Çok ilginç, 22 hariç hepsi dört ve dördün katları...
22 her yerde arıza. Bahçeli Matematiğini bile çıldırtır...

memozcan
13.12.2015, 20:58
takımın kötü olduğu safsatalarına katılmıyorum.. bu takım kötü de akhisar ya da başakşehir çok mu iyi.. ligde fener ve bjk hariç kimse iyi değil.. eğer cincon maçında cüneyt ç. bizi doğramasaydı şimdi onlar da bizim gibiydi..

takımda çok kötü oyuncular var.. mesela salih, douglas, alper gibi.. en büyük mesele de bunların hepsinin birden sahada olması.. ama ortalama düzeyinde de oyuncu gurubu var: özer, aykut demir, erkan zengin gibi.. bunların da genelde kulübede değerlendirilmesi taraftarıyım.. bir de iyi oyuncu gurubu var bunların da her maç oynaması gerekir düşüncesindeyim: marin, ekici vs gibi..

memozcan
13.12.2015, 21:00
ben hocanın yerinde olsam mbiayı, cavandayı falan stoperde denerim ama douglas ve yumluyu 18 kişilik kadroya almam.. yumlu belki yerli kontenjanından kulübede olabilir ama douglasın orada yer işgal etmesi bile büyük ziyandır..

Mehmet Fatih Yavuz
13.12.2015, 21:02
Şu başakşehirin oynadığı topa bakıp utanmaları gerek bizim topçuların. Bizim kadronun üçte biridir tahminen değeri.. Parayı hangi hoca ile harcayacağını iyi seçeceksin...

Colakoglu
13.12.2015, 21:07
Henüz o kadar değerin yok gözümde... Seni sorun etmem için biraz değer vermem lazım. Uğraşırsan olur.

[emoji23][emoji23][emoji23] yemin ediyorum senin gibi birine rastlamadim ben, yok böyle bisey ya :-)

memozcan
13.12.2015, 21:08
her şeyi bir kenara geçtim bu ishak doğan alper kadar kötü müydü? bu nasıl bir insan yönetimidir..bence yönetimin acilen bu oyunculara af çıkarması gerekir.. hem kupa maçlarında hem de devre arasına kadar lig maçlarında değerlendirilsinler .. devre arasında nihayi karar verilmelidir.. kimse oynamadan para almasın..

DEEP BLUE
13.12.2015, 21:08

Evet düzeltme yapıyorum kardeşim. Parmağım kalın geliyor, yan taraftakine de basıyorum. Ondandır... :-))))

Bir de agresifsin diyorsunuz ya... Yanılıyorsunuz... Tanımadığınız için öyle geliyor. Forumda tanıştığım çok arkadaş var, onlara sorun anlatsınlar. :-)))

Ancak içindeki zehiri burada "düşünce" diye sunmaya kalkan sınır tanımayan angutlar örgütü üyelerine meydan bırakmamak lazım. Bunlar "düşünce" dediğinde, 7 yaşında incir ağacından "düşünce" kafamı çarptım ve bu hale geldim şeklinde düzeltme bekliyor insan. Cahillik tavan yapmış. Farklı görüşte olabiliriz, herkes bildiğince fikrini yazar ve okuruz. Akıl akıldan üstündür. Belki bir şey öğreniriz. Ancak bu forumda kadrolu trol olarak yer işgal eden Yumlu cilacısı ve Onur satılsın diyen taze greyfurt suyunun tadına bakmadan olmaz. Aklı sıra ara bulucu olacak tipin bize ergen diyerek ceza almaması da enteresan tabi. Her neyse... Yönetim uyumuyor çalışıyor. Göreceksiniz. Sabredin... Önemli olan da bu...

Not: Buradaki trolleri de, cahilleri de, hakaret eden cinsleri de banlamıyorum. Onların da sevgiye ilgiye ihtiyacı var. Seviyorum bu tipleri, diri tutuyorlar beni :-))))

DEEP BLUE
13.12.2015, 21:11
[emoji23][emoji23][emoji23] yemin ediyorum senin gibi birine rastlamadim ben, yok böyle bisey ya :-)

Seviyorum seni, iyi uşaksın :-)))))

Gümüshaneli61
13.12.2015, 21:13

Abi süpersin. :)

Travelair
13.12.2015, 21:13
Onur öyle bir konuma sokuyorlarki demiş @Travelair (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=2760) kardeşimiz, Onurun konumu ne merak ediyorum...Onurun benim gözümdeki konumu takımın 28 futbolcusundan sadece birtanesidir ve 1.kaptanıdır..Bu konum onu eleştirme hakkımızı ortadan kaldırıyormu? Hem onuru eleştrip hem Trabzonsporlu olunamıyormu?

Aslında eleştirenlere lafım yok. Ama bunun her dakika yapılmasına karşıyım. Öyle olunca olmuyor. O artık çekiştirmeye giriyor. Onur'un konumu, durumu bellidir. Takımın kaptanı, takımın temel direğidir. Sayesinde uzun senelerdir Trabzonspor üst sıraları zorlamaktadır. Aldığı para da normaldir. Form düşüklüğü var denilebilir. Ama tekme tokat eleştiri olmaz. Gelişmiş ülkelere bakın, neden gelişmişler? Herkes bir yanından tutup çekmiş mi yoksa moral mi vermiş, bir sonraki mücadele için motive mi etmiş? Onur'a ne veriyoruz da ne istiyoruz? Para mı? Parayı herkes veriyor. Bizim önce değerimize sahip çıkmamız lazım. Çekiştirirsek parçalanır. Eleştiri ise dozunda olmalı

Oruç
13.12.2015, 21:14
Canınız mı sıkılıyor ? :)

x_man
13.12.2015, 21:15
Seviyorum seni, iyi uşaksın :-)))))

Umit abi yonetim Salih Alper yumlu gibi yetersizleri yollasin kalitelileri tutsun benim icin kafi yoksa kadroda yeterliler olunca ne kadar yetersiz hoca da olsa pek secenegi kalmiyor:))

DEEP BLUE
13.12.2015, 21:15
Canınız mı sıkılıyor ? :)

Sayın adminim. Varlığınıza duacıyım efendim... ( Ronin'den öğrendim) :-))))

DEEP BLUE
13.12.2015, 21:18
Umit abi yonetim Salih Alper yumlu gibi yetersizleri yollasin kalitelileri tutsun benim icin kafi yoksa kadroda yeterliler olunca ne kadar yetersiz hoca da olsa pek secenegi kalmiyor:))

Alayı gidecek rahat olun. Son toplantıda başkanın sözü herşeyi özetler sanırım: "burası Trabzonspor, dünya kulübü... Hatır gönülle, kafa kağıdıyla kimse istihdam edilemez"...

Fatih Öztürk
13.12.2015, 21:19
Onur bir değerdir.Kabul edelim bu sene standart kaleci performansı gösteriyor.Hacıosmanoğlu biraz tutarlı davransaydı Hakan Arıkan'ın bonservisini alırdı ne Onur bu duruma gelirdi nede takım.

Oğuz B.
13.12.2015, 21:21
Onur'a şahsi gıcığı olanlara lafım yok tavşan ve dağlı atasözlerimiz var. Bu kulübün kaptanına laf çaktığını zanneden tipler keşke ne kadar zavallı olduğunuzu görebilseniz.
Alper, Salih, Yumlu bu adamların arkasında kim olursa olsun gol yer. Onur toparlayacaktır. Peki o zaman ne diyeceksiniz?
Bu adam çok ağır sakatlıklar geçirdi. Ve iki ayda bir kaleci antrenörü değişiyor. Kolay mı zannediyorsunuz? Kimse şuan mükemmel oynadığını söylemiyor Onur'un. Ama sanki tek sorun Onur'daymış gibi bir algı yaratmak da çok ucuz ve samimiyetsiz.

bordo08
13.12.2015, 21:22
50. Yılda akyazıda onur şampiyonluk kupasını kaldıracak az sabredin daha yeni yeni ölü toprağını atmaya başladık:)

Beypba
Aslında eleştirenlere lafım yok. Ama bunun her dakika yapılmasına karşıyım. Öyle olunca olmuyor. O artık çekiştirmeye giriyor. Onur'un konumu, durumu bellidir. Takımın kaptanı, takımın temel direğidir. Sayesinde uzun senelerdir Trabzonspor üst sıraları zorlamaktadır. Aldığı para da normaldir. Form düşüklüğü var denilebilir. Ama tekme tokat eleştiri olmaz. Gelişmiş ülkelere bakın, neden gelişmişler? Herkes bir yanından tutup çekmiş mi yoksa moral mi vermiş, bir sonraki mücadele için motive mi etmiş? Onur'a ne veriyoruz da ne istiyoruz? Para mı? Parayı herkes veriyor. Bizim önce değerimize sahip çıkmamız lazım. Çekiştirirsek parçalanır. Eleştiri ise dozunda olmalı

Ben oyuncunun performansını eleştiriyorum...Herdakka eleştirilmez zate..

Ama anladığım Onur konusunda forumda büyük bir fay hattı var..Biraz empati yaparak bu olayı aşmak lazım...

Muharrem Usta ve Ekibinin Onura karşı çok dikkatli haraket etmesi ve geçmişteki hataların tekrarlanmaması lazım..

Oruç
Onur bir değerdir.Kabul edelim bu sene standart kaleci performansı gösteriyor.Hacıosmanoğlu biraz tutarlı davransaydı Hakan Arıkan'ın bonservisini alırdı ne Onur bu duruma gelirdi nede takım.

Pek kıymetli sportif direktörümüz Alper gibi adamlara para basmakla meşgul olduğu içi Hakan'a para vermeye kıyamadı. Yanı sıra pek kıymetli forumdaşlarımız da Onur varken ikinci bir kaleciye gerek yok tarzında savunmalar yapıyordu. Hey gidi.

Colakoglu
13.12.2015, 21:23
Tekrar soruyorum baskan kacta ligtv ye cikiyor ?

DEEP BLUE

Ağzına sağlık Fatih'im... Elimde 500 bin avroya kaleci var diyerek aklınca kulübün 100 bin avrosunu kurtarma ayaklarıyla şov yapan herifin bıraktığı enkazdır bu... Zavallı herifler bunlar... Kötü niyetli ve şark kurnazı zihniyetli değişikler...

aaahmet61
sezon sonu en az on tane kaliteli transfer şart.500 milyon borçla da usta futbolcu alabilir mi onuda zaman gösterecek.

Nazim Can
13.12.2015, 21:27
Sayın adminim. Varlığınıza duacıyım efendim... ( Ronin'den öğrendim) :-))))

Abi roninin yöneticilere yaptigi o kadar yalakaliga karsilik yöneticilerin ronine en azindan bir Misir Valiligi falan vermesi lazimdi adamin yöneticilere iltifat konusunda siniri yok:)

Yavuz Bektaş
13.12.2015, 21:27
DEEP BLUE abi Hakan Arıkan boşta şu an.Devre arası Estebanı yollayıp Hakanı yedek olarak almak mümkün mü?Bence yönetim düşünmeli.

Gümüshaneli61
13.12.2015, 21:28
Oyuncu almaktan önemli olan oyuncu satmak/göndermek. Kadro cok sisik. Devre arasi en az 7 oyuncunun gönderilmesi sart.

Fatih Öztürk
13.12.2015, 21:31
Pek kıymetli sportif direktörümüz Alper gibi adamlara para basmakla meşgul olduğu içi Hakan'a para vermeye kıyamadı. Yanı sıra pek kıymetli forumdaşlarımız da Onur varken ikinci bir kaleciye gerek yok tarzında savunmalar yapıyordu. Hey gidi.
Alper'in sözleşmesi bitmesine rağmen yeni sözleşme imzalatılıp bize kakalandığı gibi bi duyum aldım.klasik pompa işi.önceki yönetimde yaptı dünküde.bizde bu takımın peşinden eşek gibi koşalım yiyin ağalar yiyin.

Ağzına sağlık Fatih'im... Elimde 500 bin avroya kaleci var diyerek aklınca kulübün 100 bin avrosunu kurtarma ayaklarıyla şov yapan herifin bıraktığı enkazdır bu... Zavallı herifler bunlar... Kötü niyetli ve şark kurnazı zihniyetli değişikler...

Abi eline sağlık noktayı koydun.

Oruç
13.12.2015, 21:33
Abi roninin yöneticilere yaptigi o kadar yalakaliga karsilik yöneticilerin ronine en azindan bir Misir Valiligi falan vermesi lazimdi adamin yöneticilere iltifat konusunda siniri yok:)

Ciddiyeti severiz, disipline hayranız. :cool:

kyodou
13.12.2015, 21:33
sezon sonu en az on tane kaliteli transfer şart.500 milyon borçla da usta futbolcu alabilir mi onuda zaman gösterecek.
Lucescu' yu getirme peşinde olan başkanın özevlatçılık oynayacak hali yok. Lucescu gelirse minimum 20 M € transfer bütçesi isteyecektir.

Courage
13.12.2015, 21:34
Alayı gidecek rahat olun. Son toplantıda başkanın sözü herşeyi özetler sanırım: "burası Trabzonspor, dünya kulübü... Hatır gönülle, kafa kağıdıyla kimse istihdam edilemez"...

abi Özer hakkında ne gibi bir gelecek tasarlıyorlar? Bildiğiniz birşey varsa özellikle bu oyuncu hakkında lütfen yazarmısınız?

Fatih Öztürk

O kadarda değil naptın.Sol bek,süpürücü stoper,N'Doye kendine gelmezse bir tanede golcü al tamamdır.kadromuz iyi sadece rötuş ister.

Travelair
Tekrar soruyorum baskan kacta ligtv ye cikiyor ?

23:30 diye aklımda kalmış

Nazim Can
13.12.2015, 21:35
Ciddiyeti severiz, disipline hayranız. :cool:

Adamin emeklerini hice sayamazsiniz, en azindan 23 Nisanda 5 dakikaligina yönetici yapin, son sözüm, Emege saygi lütfen:)

Hakan
13.12.2015, 21:36
Başkan maratona mı çıkacak? Ersun Hocayla yan yana he

DEEP BLUE
13.12.2015, 21:36
DEEP BLUE abi Hakan Arıkan boşta şu an.Devre arası Estebanı yollayıp Hakanı yedek olarak almak mümkün mü?Bence yönetim düşünmeli.

Bu konuda hiç konuşmadık kardeşim. Sormak aklıma gelmedi açıkçası. İlk fırsatta sorarım. Ancak Bursaspor yöneticisi bir abim geçen hafta Hakan Arıkan'la ilgili birşeyler sordu bana. Neden bilmiyorum... Eldekilerden birini yollayıp Hakan'ı almak isteyebilirler. Belki de Ersun hoca vermiştir ismini...

DEEP BLUE
13.12.2015, 21:39
abi Özer hakkında ne gibi bir gelecek tasarlıyorlar? Bildiğiniz birşey varsa özellikle bu oyuncu hakkında lütfen yazarmısınız?

Bir bilgim yok. Daha çok hoca konusu ve kulüp yapılanmasından konuştuk. Futbolcu olarak sadece stoper mevkii ve sol bek konusu açıldı. Özer hiç gündeme gelmedi. Herşeyi bana söylemezler zaten. Neticede resmi görevimiz yok, sadece dostluk var aramızda...

aaahmet61
13.12.2015, 21:40
O kadarda değil naptın.Sol bek,süpürücü stoper,N'Doye kendine gelmezse bir tanede golcü al tamamdır.kadromuz iyi sadece rötuş ister.

doğru kadromuz çok iyi. ilk darbeyi avrupa maçlarında aldık.ligde de almaya devam ediyoruz .kısaca gelen vuruyor giden vuruyor :)

Hakan
13.12.2015, 21:43

+İki adet kanat

Mert Oğuzlu61
13.12.2015, 21:44
Bu konuda hiç konuşmadık kardeşim. Sormak aklıma gelmedi açıkçası. İlk fırsatta sorarım. Ancak Bursaspor yöneticisi bir abim geçen hafta Hakan Arıkan'la ilgili birşeyler sordu bana. Neden bilmiyorum... Eldekilerden birini yollayıp Hakan'ı almak isteyebilirler. Belki de Ersun hoca vermiştir ismini...

https://www.youtube.com/watch?v=Du5sU4kScng

O Ersun buraya gelecek.. :))) Başkan Lig tv yayınına çıkıyorsa orada etkilenir Ersun hocadan, stüdyoda imzayı attırır kapar gelir Trabzon a.

Fatih Öztürk
13.12.2015, 21:49
doğru kadromuz çok iyi. ilk darbeyi avrupa maçlarında aldık.ligde de almaya devam ediyoruz .kısaca gelen vuruyor giden vuruyor :)

Sende vurdurma arkadaş büyük kulüp değilmisin :)
Daha dün 13 dakka içinde 3 tane penaltın verilmedi.kötüde oynasak 15 puanımız gasbedildi hâlâ daha gasbediliyor istersen Barcelona'ya Trabzonspor forması giydir doğ-ra-na-cak-sın.
Dediğim gibi Önümüzdeki sezon şampiyon olmak istiyorsak fener bu sene gs'nin taktığı 4.yıldızı takmalı.yok olmazsa fener 4.yıldızı takana kadar ne kadar iyi kadro kurarsak kuralım ligi haram edecekler bize.

Fatih Öztürk
13.12.2015, 21:53
+İki adet kanat

Soslumu olsun abi :)
Garip karşılanabilir lakin sağda Sefa'dan yararlanmak lazım diye düşünüyorum.Soldada Yusuf'la ısrarla devam edilmeli.

Yaşar
13.12.2015, 21:53
Başakşehir , Akhisar ve Kasımpaşa gibi takımların aldıkları sonuçlar, ligdeki siralamaları oynadıkları futbol tamamen hoca farkından kaynaklanıyor. Bu 3 takımın da ortak noktası çok iyi takım oyunu oynamaları. Takım halinde savunma ve takım halinde hücum ediyorlar. Günümüz futbolunun da en önemli argümanlarından birisi de takım oyunu oynamaktır. Mesela bjk maçında oynadığımız oyun. O oyun sezon geneline yayılabilirse şampiyonluk getirir. Çünkü futbolda ilk öncelik gol yememek üzerine olmalıdır. fb nin eleştirilen futbolu aslında şampiyonluk futbolu dur. Bir şekilde gol yemeden maçı 60 lara 70 lere getirip yıldız oyuncularına güveniyor ve genelde başarılı oluyorlar. Trabzonspor takımı özellikle stoper oyuncularının yapısı nedeniyle topla oynayıp , oyuna hükmeden ve önde oynayan bir takım olamaz. Çünkü arkada çok ağır ve kötü stoperler var ve bu oyun şekliyle her maç gol yer ve çıkarmaya uğraşır. Bu oyuncu kadrosunun oynayabileceği en iyi ve en uygun sistem topu rakibe verip , topun arkasına geçerek önce gol yememeye sonra da öndeki etkili ayaklarıyla gol atıp kazanmak üzerine olmalıdır. TaraftarIn her istediği yapılmaz , o zaman başkana da gerek yok, teknik direktöre de. Elindeki oyuncu kadrosuna bakarsın , oyuncuların özelliklerine göre sistemi belirlersin. Ben her maç tek kale oynayıp 2 ser 3 er gol yiyerek yenilen bir Trabzonspor görmektense, az pozisyona girip kazanan bir Trabzonspor görmek istiyorum. Lucescu gelirse tam da bu söylediğim tarzda bir takım kurar ve bu sistemde oynatıcı takımı. Taraftara sıkıcı gelen ama başarılı olma şansı yüksek bir oyun tarzı. 1-0 kazanmak bence 3-2 kazanmaktan daha değerlidir. Çünkü az gol yiyen takımlar genelde başarılı olurlar.

Yavuz KÜÇÜK
13.12.2015, 21:54
Evet düzeltme yapıyorum kardeşim. Parmağım kalın geliyor, yan taraftakine de basıyorum. Ondandır... :-))))

Bir de agresifsin diyorsunuz ya... Yanılıyorsunuz... Tanımadığınız için öyle geliyor. Forumda tanıştığım çok arkadaş var, onlara sorun anlatsınlar. :-)))

Ancak içindeki zehiri burada "düşünce" diye sunmaya kalkan sınır tanımayan angutlar örgütü üyelerine meydan bırakmamak lazım. Bunlar "düşünce" dediğinde, 7 yaşında incir ağacından "düşünce" kafamı çarptım ve bu hale geldim şeklinde düzeltme bekliyor insan. Cahillik tavan yapmış. Farklı görüşte olabiliriz, herkes bildiğince fikrini yazar ve okuruz. Akıl akıldan üstündür. Belki bir şey öğreniriz. Ancak bu forumda kadrolu trol olarak yer işgal eden Yumlu cilacısı ve Onur satılsın diyen taze greyfurt suyunun tadına bakmadan olmaz. Aklı sıra ara bulucu olacak tipin bize ergen diyerek ceza almaması da enteresan tabi. Her neyse... Yönetim uyumuyor çalışıyor. Göreceksiniz. Sabredin... Önemli olan da bu...

Not: Buradaki trolleri de, cahilleri de, hakaret eden cinsleri de banlamıyorum. Onların da sevgiye ilgiye ihtiyacı var. Seviyorum bu tipleri, diri tutuyorlar beni :-))))

Ahahaha abi ne alem adamsın ya seviyoruz seni :D Benim de bir şey dikkatimi çekti Onur'a laf edip satılsın diyenler Yumlu'yu savunanlarla hemen hemen aynı :) :).Onur'a güzel bir oyun oynandı o yüzden formsuz illa ki düzelecektir ama ne kadar düzelirse düzelsin önünde bu adamlar oynadıktan sonra insan üstü yeteneklerin de olsa yine bir işe yaramaz.Eleştiri yaparken biraz mantıklı yapılsın ve burdan karşısındaki insana saygısızlık yapıp atarlananlara da bir lafım var akıllı olun aklınızı yirim :D

Yavuz Bektaş
13.12.2015, 21:55

Listede bulunsun abi bence.Kova estebandan kat be kat iyi.Geçen sezon çok katkı sağladı bize.

Hakan
13.12.2015, 21:57
Soslumu olsun abi :)
Garip karşılanabilir lakin sağda Sefa'dan yararlanmak lazım diye düşünüyorum.Soldada Yusuf'la ısrarla devam edilmeli.
Abi sen bence inadı bırak.Yusuf 1461'de ısrarla oynatılsın,yedek bile olmamalı bizde

Beypba
13.12.2015, 21:57
Adrian Transferinden geçikme faizi ile birlikte, 1.7 Milyon €

Çalhanoğlu Ön Protokolünden, 1 Milyon €

Burak ve Engin Transferinden, 1,2 Milyon €

Henrique Tranferinden gecikme faizi ile birlikte 560 Bin €

yaklaşık 4,5 Milyon € Alacağımız var büyük para devre arasına kadar bu paraları tahsil edebilirsek bizi baya rahatlatır..

İshak,Soner,Fatih Atik ve Serdar gürler devre arası kiralanabilir eğer biraz gururları varsa...ve futbolu seviyorlarsa..

DEEP BLUE
13.12.2015, 21:58
https://www.youtube.com/watch?v=Du5sU4kScng

O Ersun buraya gelecek.. :))) Başkan Lig tv yayınına çıkıyorsa orada etkilenir Ersun hocadan, stüdyoda imzayı attırır kapar gelir Trabzon a.

Ah be kardeşim. Az baskı yapmadım bu konuda. Ama ne olur bilemem. Ersun'un Bursa konusunda ayak sürüdüğü bilgisi geliyor. Bir yerlerden haber bekliyordur belki... (Birşey bilerek yazmadım)

Colakoglu
13.12.2015, 22:00
Deep Blue abinin acilen klübe basin sözcüsü olarak getirilmesini tavsiye ediyorum.
Dünya bizi konusmassa ben bisey bilmiyorum [emoji1]

DEEP BLUE
13.12.2015, 22:07
Deep Blue abinin acilen klübe basin sözcüsü olarak getirilmesini tavsiye ediyorum.
Dünya bizi konusmassa ben bisey bilmiyorum [emoji1]

Belki bir dahaki kongrede kardeşim.. Güzel düşüncen için teşekkür ederim...

Colakoglu
13.12.2015, 22:09
Belki bir dahaki kongrede kardeşim.. Güzel düşüncen için teşekkür ederim...

Abi hertürlü senin gibi insanlara ihtiyacimiz var, sagol varol

emre6117
13.12.2015, 22:16
Abi hertürlü senin gibi insanlara ihtiyacimiz var, sagol varol

Kalitr önemlidir.bizim takımda onur. Cavanda. Mbia.okay.aytaç.cardozo.ekici.marin.yusuf.erkan. Kaliteli adamlar. Ndoyede kariyeri belli ama bizde yapamadı. Ndoye dahil geri kalanlar yollanmalı. Sadece yumlu. Aykut. Özer. Sefa yedek olarak kalmalı.ve takımda en önemlisi abi sorunu var.veya farklı bir oyuncu. Hami. Tekke. Yattara. Jaja tarzı.

cakalkerem
13.12.2015, 22:20
dun akşam 500 km yol gittikten sonra yorgun argın maç izlemeye gittim..
hayret dedim ilk 30 dakika adamların parası ödendi bak nasıl oynuyorlar yorumları yapıldı...

sonrasında müthiş HOCAMIZIN aklı selim hamleleri ile maçı nasıl katlettiğini izledik...

Alper olmuyor görüldü, özere nasıl dayanabildi..öz evlatlarımızdan ya...

yusuf bitik...

Onur maşallahı var geleni gideni aldı içeriye(birde rakibin kalecisine bakın)

Douglus denen oyuncu yürüyemiyor adam 2 metre geirisnden gelip 3 metre önüne geçiyor..
ekici nedense 3-4 maçtır çok şahsi oynuyor...

salih-cavanda hamlesi ükemmeldi..aferin sadi....bu kafayla devam et sen...

yazık be...

Colakoglu
13.12.2015, 22:22
Kalitr önemlidir.bizim takımda onur. Cavanda. Mbia.okay.aytaç.cardozo.ekici.marin.yusuf.erkan. Kaliteli adamlar. Ndoyede kariyeri belli ama bizde yapamadı. Ndoye dahil geri kalanlar yollanmalı. Sadece yumlu. Aykut. Özer. Sefa yedek olarak kalmalı.ve takımda en önemlisi abi sorunu var.veya farklı bir oyuncu. Hami. Tekke. Yattara. Jaja tarzı.

[emoji1][emoji1] ne dersun

Adem Akyüz'
13.12.2015, 22:32

Ağzınıza sağlık. Onlarca cümleyle anlatamadığımız şeyi çok güzel anlatmışsınız.

Fatih Öztürk
13.12.2015, 22:36
Abi sen bence inadı bırak.Yusuf 1461'de ısrarla oynatılsın,yedek bile olmamalı bizde

:)

Adem Akyüz'
13.12.2015, 22:44
Ciddi ciddi sayfalardır Onur tartışılıyor.. Eleştiriye her zaman açığım da art niyet kokan yorumlar o kadar net belli oluyor ki.. Bu camia ne yaşıyorsa fazlasıyla hak ediyor ya..