PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 15.Hafta l Rizespor 3 - 0 Trabzonspor l Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

nakzo
12.12.2015, 22:20
Ver Rize'ye Cardozo ve N'doye yi al Kwaukeyi

Sent from my iPhone using Tapatalk
Rize salak mı bu yetersizleri alıp besleyecek her sezonun en kötü yabancılara en fazla parayı veren bizim gibi gapppsalak başka bir takım yoktur.

mustafakaraca
12.12.2015, 22:21
Ali Palabıyık ve bu hakemler 1 ay maç alırsa bu yönetime yazıklar olsun.

Mert Acar
Şimdi izledim ozeti.
Onurun hicbir hatası yok gollerde.Adamın ekstra kurtarmasına çok alıştık.
Cardozo 2.penaltısını kaçırmış,bu da konuşulmalı.
Defans hattı nedir öyle ya ? Ptt ayarında maç çıkarmışlar.
Aykut şuan elimizdeki en iyi stoper..Yumlu-Douglas ptt ayarında.Alper amator topcusu.Salihlede olmaz.
Kanat oyuncumuz da yok...
Kazaniriz diye dusunuyordum yanildim.Sabretmeye ihtiyac var yeni yonetim icin.İşleri zor,Allah yardimcilari olsun.

Ahmet Hamza
Takım sahada ne kadar saçmalıyorsa, taraftar da burada o kadar saçmalıyor. Birkaç aklı başında yorumdan başka gerisi maalesef saçma yorumlar. Bu maç dünyanın sonu değil.

ilyskm
12.12.2015, 22:22
O gafillerden biri benim.
Ancak hala gaflet içinde olsam gerek ki sezon sonuna kadar Sadi Amca da ısrar ediyorum.
Hami falan beleşe gelecekse ona da varım.
Şu an ki tabloda 4. lük bile mucize ki 4. veya 5. olalım diye teknik direktör getirip dünyanın parasını bayılmaya ne gerek var.
Sadi bizi gayet rahat 6. yapar.

6. mı? Sen küme düşmede öp başına koy

Manu61
Bunlar çok kaslı kişiler mi?

Öyle olacaklarını umut ediyorlar.

sasort
40 yılın başı düzgün bir yorum yazayım dedim ama "bu takımın bu hale gelmesindeki baş suçlu Ersun Yanal"dır mesajını görünce düşen gardım, özevlatçı, "Zeki az para aldı" filan gibi satırlarla yerle bir oldu. Neyse, gerekirse döneriz o konulara...

Bu akşamki maç için söyleyebileceklerim şunlardır;

1-) İki isim haricinde, baştan sona kazanmak için oynayan, çalışan, her türlü varyasyonu deneyen ama istenilen sonucu alamayan oyuncularımızı alınlarından öpüyorum. Böyle isteyerek oynayın, 5 yiyin dert edersem namerdim....

2-) Bahsi geçen iki oyuncudan biri olan futbol fukarası Alper ve nezdimdeki sıfatını forum kuralları gereği yazamadığım 22 nolu değişik canlı türünü bu forma altında görmenin bizlere yapılmış en büyük hakaret olduğunu söylemek isterim. Zekamızla alay edecekseniz bu iki tipi oynatmak yerine integral sorusu sorun, en azından benden size iyi malzeme çıkacaktır.

3-) Zavallı kel Sadi abimize birisi anlatsın; 45 dakika müdahale etmediğin oyunun toplam süresi 90 dakika zaten... İyi uykular abi, uyanınca ben maç sonucunu söylerim sana...

4-) Trabzonspor forması verilen yukarıdaki 2 cinsin, bu kulüpte görev yapmasına sebep olan Hurma'yı da boş geçmeyelim. Ulan Sülü!... Zamanında beni çatır çatır aldatıp giden varoş güzeli Meliha'nın arkasından bile iyi şeyler söylüyorum bazen. Neticede Ayvalık tatilinde filan emeği var üzerimizde. Oysa sen Meliha kadar bile değilsin! İyi anmıyorum seni... Değil Ayvalık, Venedik tatili yapsak yine de arkandan söyleyeceklerim sabittir!.. Anladın sen onu...

yumlu o kadar göze batmadı
bu alperi ben çok övmüştüm çok hata yapmışım. dediklerimin bir kısmının arkasındayım ama şu o zamanada söyledim pozisyon bilgisi en en önemlisi fizik sonerin ne eksiği var fizik yapamıyor topçularımız
shotanın en büyük kazığı constanta bel bağlaması oldu. Oda gitti . Şu takıma bir sol bek bulamadılar.
Douglasta ben bir şey anlamadım bir adam bu kadar mı yavaş olur adam yanında kaçıyor resmen ağırdan alıyor.

o kadar transfere rağmen hala mevkide oynayacak adamın yok

çözüm şu anda beklerimiz defansımız çok kötü

oynayacağımız tek mantıklı defans

salih ...aykut...yumlu...cavanda olmalı

orta saha ilerisi farketmez

forvette sıkıntı

cardozo artık sıkmaya başladı adam yokki
ndoye neden oynamıyor anlamıyorum,

deniz hoca kovdu
muhammet beşir daha çok acemi sonuç
bize bir defans bir sol bek bir forvet şart

yine transfer yine transfer bıktık

CEMEFKER
12.12.2015, 22:23
Maçı izlemedim...İzlemek de istemiyorum bu rezilliği.

Zapping yaparken Cardozo, penaltılar trtsporda takıldı gözüne....

Ancak şu var. Usta transferi, sponsoru, lucescuyu falanı filanı bıraksın...

gerçek işlerle uğraşsın...

TFF yı bağlar/ değiştirebilirse bu camiaya en büyük iyiliği yapmış olur..

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EMİR
12.12.2015, 22:23
@M. Fatih ALEMDAR (http://forum.bordomavi.net/member.php/22174-M-Fatih-ALEMDAR)

T cetvelim gitti ağabeey :D 0-2 dediydik :D

mustafakaraca
12.12.2015, 22:24
Hakan Ünsal'a helal olsun

nakzo
Küme dusecek mersinden 3 yiyen rizden 3 ye sonra bizim takım iyi de kendinizi kandırmaya devam edin .Haftayada yenilecek bu takım toptan gönderim şart 3 kişi hariç muhattap bile almadan hepsi satış listesine konulmalıdır.

Yavuz Bektaş
Baktım Lucescuya adam laf etmiş.Dedim ki normaldir.Herkesin fikri kendine.Sonra bir baktım profilinde 22 no var.Gel de şimdi bu adama laf söyleme.Ne Ustası ne Lucescusu size sadi ve iho bile fazla.14 yaşındaki cocuk yönetir sizi hakkınız o çünkü.

Yaşar
Douglas denen arkadaşı Ersen Martin bile birebirde geçebilir . Stoper ikilisi Douglas-Mustafa olan takımın maç kazanabilme şansı yoktur. Aynı bugünkü gibi tek kale oynarsın kalene gelen her top pozisyon olur ve yenilirsin. Stoperini düzgün sececeksin, gidip Douglas gibi tankı alırsan topu rakibe verip oynamak zorundasın, önde oynayamazsın.

Faruk BERBER
En az 2 gol yeriz. Kazanmak için 3 gol atmamız şart.

Şu defansla 3 puan almamız mümkün değil, umarım şans yanımızda olur da 1 puanı koparabiliriz.

İyi geceler.

Mesut
12.12.2015, 22:25
Kale için artık Uğurcan zamani geldi

Murathan
yabancı sınırı diye bir şey yok senin geri 4lünün 3lü yerli.
hadi iyi geceler

Nihat Günay
Ulan Belkalem ve Glowacki'yi kahvaltı masasında aklına gelip yollayanlar Mustafa'dan niye kurtulamıyor anlamıyorum.
Alper'e para verip transfer edenlere cevap hakkımı sonra kullanacağım.
Salih'in antrenmanlarda Cavanda'yı kesecek ne yaptığını görmek için özellikle antrenman takip edeceğim.

DarkBlooD
12.12.2015, 22:26
Bu nedur arkadaş be resmen hakem maçın canına okumuş , futbolcuları eleştirenler neye göre eleştiriyor , 1 kırmızı , 3 penaltı nedur yahu böyle bi maç mi olur ...

melihergun
12.12.2015, 22:26
itandje ligin en kova kalecisidir ama bizim maçlarda böyle sıradan anadolu kalecileri panter kesilir, bu işte aslan payı penaltıyı kalecinin kucağına atan dünya yıldızı gardozadır sonra kalecinin üzerine şut çeken beceriksizler ordusu
Katilmiyorum itandje iyi kalecidir mac soyleyemem fakat genellikle gordugum kadariyla iyidir evet panter kesilirler dogru fakat bu durumu bir futbolcuya yukliyiceksek ben yumlu derim karsi karsiya atamadi ama en buyuk suc sadi beydedir bu kadro ile maca basladi

Nazim Can
12.12.2015, 22:27
Hakan Ünsal'a helal olsun

Ne dedi, anlatta dinleyelim, vakitte gecmiyor zaten.

Ahmet Faruk
Sadi Hoca ile bu sezon zor geçer. Inşallah yol yakınken dönerler ya da kendine gel diye ikaz ederler. Takıntılı hoca iyi hoca olmaz.

SM-P600 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Öztürk
Toplanmamış 20 maç 60 puan var dedik,herşeye rağmen ilk üçe girmek için sebeplerimiz var dedik lakin başımıza bu Sadi hoca denilen adamı koydular futbolla falan alakası olmadığı ortada.en kötü karar kararsızlıktan iyidir gidip eli ayağı düzgün hoca almaları gerekirken söylenildiği gibi sezon sonuna kadar devam edilecekse önümüzdeki sezonuda çöpe atarız.

Enes Başkaya60
12.12.2015, 22:28
3 net penaltımız verilmemiş ya la...

poetricus
Öyle bir tarikat var gerçekten. Geçen sene Trabzon'a gittiğim zaman ısrar ettiler ayinlerine gelmem için. Gittim gayet güzel bir ortam ama ilginç ritüelleri var mesela makarnanın üzerine pilav dökerek yiyorlar çok garip. Yolunuz düşerse uğrayın tapınaklarına.
Allah da sizi güldürsün!
Bir de zikirleri var rep tarzı: Yerlinin yerlisi, trabzonun çocuğu tarzı nakaratları kalmış aklımda...

Yavuz KÜÇÜK
İyi geceler.

Vallaha helal olsun :)

artvints
kardeşim mustafa zaten elindeki ucuz stoper. hızlı, akıllı savunma lideri olabilecek bir oyuncu lazımken gidip douglası getiriyorsun, sonra yumlu bu adamı bozmuş oluyor. yumlu içn çözüm basit, oynatmazsın hiçbir kaybın olmaz.douglası ne yapacaksın peki, harcadığın para şimdiden 3 milyon euro. yumlu yüzünden bu tip adamlar keyfine bakıyor ona yanıyorum.

ergin cesit
12.12.2015, 22:29
Boyle bır mac daha önce izlemedim ilk yarı net 3 penaltı verılmedi ilk yarı hentbol mac vardı

onur-ts
12.12.2015, 22:30
"Marin'i çıkarttı. Şaka gibi." diye Twiti vardı nevzat başkanın. O twitin altını doldurmak lazım yetki sende artık bizim gibi düşünüyorsun madem koy ağırlığını demek lazım. Yani dışardan bakınca herkes bizim gibi görüyor da içeri girince mi farklı oluyo. O tesis binası mı lanetli anlamıyorum ki

Sent from my D5503 using Tapatalk

Travelair
Baştan aşağı, hiç hata atlamadan elden geçirilmeli her yer. Yoksa birimiz maliyetinden dem vurur, öbürümüz kalitesinden. Trabzonspor'un her şeyi tam olmalı. Bir tarafı eksikse Trabzonspor'a ait olamaz. Çünkü Trabzonspor ZİRVE kulübüdür

Nazim Can
Bu arada Zaman gectikce Sadiyi, Futbolculari birakip Hakeme sarmaya basladik:)

Manu61
12.12.2015, 22:31
Ulan Belkalem ve Glowacki'yi kahvaltı masasında aklına gelip yollayanlar Mustafa'dan niye kurtulamıyor anlamıyorum.
Alper'e para verip transfer edenlere cevap hakkımı sonra kullanacağım.
Salih'in antrenmanlarda Cavanda'yı kesecek ne yaptığını görmek için özellikle antrenman takip edeceğim.

Alper transferi tamamen Okay ve Altay ile alakalı bence. Yanılıyor olabilirim ama ilk transfer açıklandığında bu şekilde düşünüyordum değişiklik olmadı hala.

Adem Akyüz'
12.12.2015, 22:31
Haftalardır maç başlıklarına "Tek beklentim keyif almak, skor ikinci planda benim için" yazıyordum.. Bu maç ilk defa bu isteğim oldu. 3-0 yenilsek de ben bugün oynanan maçtan epey keyif aldım. Keşke skor daha iyi olsaydı tabi ama dedigim gibi, benim için skor ikinci planda.. Her hafta oynadığımız oyun böyle olsa keşke..

Takım konusunda ise, sezon Sadi hocayla bitmez.. İnşallah devre arası uzun planlamalı bir hoca veya gelecek sezon çalışacak hocanın yardımcısı olacak biriyle anlaşılır..

Ayrıca görüyorum ki Muharrem Usta'ya muhalefet şimdiden başlamış.. Mehmet Ali Aydınlar'ın bir cümlesi vardı TFF genel kurulunda, Yukarıda Allah var be kardeşim, el insaf..

Berat Akçay
12.12.2015, 22:32
Hocayla maçı beraber izledik. Dakika 40-45'de kesin gol yeriz dedi. Dakika 40'ı gösterdiği golü ağlarımızda gördük. Boşuna hoca demiyoruz

artvints
12.12.2015, 22:32
Alper transferi tamamen Okay ve Altay ile alakalı bence. Yanılıyor olabilirim ama ilk transfer açıklandığında bu şekilde düşünüyordum değişiklik olmadı hala.

öyle de, başka solbek niye almadık orası muamma.

sasort
12.12.2015, 22:34
bu douglas böyle değildi oynamıyor mu arkadaşlar ndoyede parasal nedenlerden dolayı sıkıntı mı var

şu papy midir nedir onu almamız şart oldu

şu takımın başına adam gibi td bulamamyacak mıyız gerçi defans konusunda ne yapacaktı ki aykut cezalı

yumlu ve douglas gibi iiki ağır forvetle bu maça çıkmak resmen intihar etmek bence

ya aklıma geldi biz bu rizeyi hazırlık maçında yendik geldik şu rizeye yenildik şaka gibi

eskişehiri zaten öylesine yendik

şu eldekilerle en iyi kadro

........................onur...................... .........
salih......yumlu................aykut........cavan da

................mbia..............aytaç(okay)..... ...

yusuf.................mehmet..................erka n,
.......................cardozo.................... ....

marin ve özer kalıyor geriye

DEEP BLUE
Haftalardır maç başlıklarına "Tek beklentim keyif almak, skor ikinci planda benim için" yazıyordum.. Bu maç ilk defa bu isteğim oldu. 3-0 yenilsek de ben bugün oynanan maçtan epey keyif aldım. Keşke skor daha iyi olsaydı tabi ama dedigim gibi, benim için skor ikinci planda.. Her hafta oynadığımız oyun böyle olsa keşke..

Takım konusunda ise, sezon Sadi hocayla bitmez.. İnşallah devre arası uzun planlamalı bir hoca veya gelecek sezon çalışacak hocanın yardımcısı olacak biriyle anlaşılır..

Ayrıca görüyorum ki Muharrem Usta'ya muhalefet şimdiden başlamış.. Mehmet Ali Aydınlar'ın bir cümlesi vardı TFF genel kurulunda, Yukarıda Allah var be kardeşim, el insaf..

Haklılar kardeşim. Muharrem başkan daha ilk maçında penaltıyı atamadı, iki metreden havaya dikti... Hava toplarında d etkisiz göründü. Tek artısı bindirmeleriydi ancak iyi orta açamadı ( ne demekse)

Berat Akçay
0-0 iken penaltıyı kaçır sonra 3-0 yenil. Belki de sezonun en iyi topunu oynamışızdır

Manu61
öyle de, başka solbek niye almadık orası muamma.

Burada herkes yazdı ama işte bile bile lades resmen.

Yavuz KÜÇÜK
Trabzonspor sevdam öyle büyük ki İddaa oynarken Trabzonspor'a beraberlik bile yazamıyorum öyle inanıyorum şu takıma.Lan diyorum oynama bu sefer şu takıma ama çoğunlukla oynuyorum hep galibiyet yazıyorum ve olmuyor.Çok acı bir durum değil mi sizce de ? :( .Bu takıma oynamadığım zaman da genellikle tuttururum :) :) Ne eşek adamım ya.

Adem Akyüz'
12.12.2015, 22:35
Hee bi de mağlubiyetin sorumlusu olarak Onur'u ilan eden arkadaşlar var.

Açıkçası ilk golde ve son golde Onur'un hatası olduğunu düşünmüyorum. İkinci golde de fahiş bir hatası yok ancak bildiğimiz Onur o topları eskiden çok rahat alırdı. Hata değil ancak formsuzluk denebilir..

Courage
12.12.2015, 22:36
Geri kalan 1-2 maç hariç bu kadar istekli ve ''yürüyen'' bir takım izlememiştim. Çölde kutup ayısına denk gelen bedevinin çaresizliğini yaşadık resmen. Kırılma anı ise kaçırılan penaltıydı. O dakikaya kadar yaşı ve cüssesiyle ters orantılı tempo ile Rizenin 4'lüsünü çıkarmayan Cardozonun o andan sonra mental olarak tükenmesi 1 golle işimizin bitmesine neden oldu.

Aynı anlarda Antalyada ,10 kişi kalan bir takım 2-0'dan maç çeviriyordu. Oyuncu kalitesi değil özgüven eksikliği bu çok çok açık.

İsmail Sezgin
12.12.2015, 22:36
İlk yarının 43 dakkasını izledim ben çok kötü değildik bence ilk yarıda. Hatta hakedilen penaltılar verilseydi rahat bi maç olurdu

Fatih Öztürk
12.12.2015, 22:37
Nakzo kardeşim duy sesimi,Yılmaz Vural dedik adamı bir türlü getirtemedik :)

Hakan
Trabzonspor sevdam öyle büyük ki İddaa oynarken Trabzonspor'a beraberlik bile yazamıyorum öyle inanıyorum şu takıma.Lan diyorum oynama bu sefer şu takıma ama çoğunlukla oynuyorum hep galibiyet yazıyorum ve olmuyor.Çok acı bir durum değil mi sizce de ? :( .Bu takıma oynamadığım zaman da genellikle tuttururum :) :) Ne eşek adamım ya.

Yavuz bugün hayli sakinsin hayırdır inşallah :D

İ. C. Ertem
Teknik Direktörümüz Sadi Tekelioğlu, Çaykur Rizespor maçı sonrasında şöyle konuşu:

“Üzülmemek mümkün değil. Golü kalemizde görene kadar maçın çok rahat devam ettiğini ve edeceğini düşünürken kaçan penaltı ve pozisyonlar sonrasında beklemediğimiz anlarda 2 gol yedik.

İlk 35 dakikalık bölümünde oynadığımız futbolun Trabzonspor adına son dönemlerin en iyi futbolu olduğunu düşünüyorum. Hiç pozisyon vermedik. Buna rağmen devreye 2-0 mağlup girdik. Demek ki futbolda bu da varmış.

Bir gerçek daha var. Eskiden Sadık Deda diye bir hakem vardı. Her gördüğünde penaltıyı verirdi. Maalesef bugünkü hakemimiz Rizespor’un da bir penaltısı olmak üzere en az 3-4 penaltıyı vermedi.

Rizespor’u kutluyorum. Oyuncularımı da kutluyorum. Çok şanssız bir maç oynadılar. Burada sorumluluk benimdir. Sonuç bir travmadır. Trabzonspor’un 3 gol yemesi karşısında rakip kaleci veya başka bir neden bizi mazeretli gösteremez”

Tam komedi.

Mehmet
12.12.2015, 22:39
Panik futbolundan kurtulamadığımız sürece, rahatlık olmayacak.
Güvenli bir takım oyununu ilk maçta görmüştük.

Adem Akyüz'
12.12.2015, 22:39
Senin forma işi ne oldu ya :D

İzmirliTS
12.12.2015, 22:40

2. paragrafın hariç katılıyorum.
Shota zamanında oynadığımız şeye futbol denemezdi, hatta Ersun'un , Halilhodziç'in de oynattığı futbolumsu şeyi gördükten sonra bugün sahadaki aksiyon, pozisyon iyi geldi.
Ama o bizi uçuracak uzun vadeli veya emanetçi hoca işi yaş.

Berat Akçay
12.12.2015, 22:40
İlk yarının 43 dakkasını izledim ben çok kötü değildik bence ilk yarıda. Hatta hakedilen penaltılar verilseydi rahat bi maç olurdu

Bu sezon oynadığımız belki de en iyi maç diyebilirim. Ligde iyi oynadığımız maç yok zaten. Penaltı kırılma anıydı. Olmadı

Berat Akçay
12.12.2015, 22:41
Sol bek sorunumuz hala devam ediyor

sasort
Hocayla maçı beraber izledik. Dakika 40-45'de kesin gol yeriz dedi. Dakika 40'ı gösterdiği golü ağlarımızda gördük. Boşuna hoca demiyoruz

o zaman neden müdahale etmedi

kopma anı vardı maçta ben hoca olsaydım orda 4 lü defansı çakardım geriye son 5 dk adamlar çok basit oynadı ancak bu oyuna karşı koyacak bir direnç olmadı takımda
ama hocaya kızmadım
ne yapsın hoca sol bekte adam yok
defansta adam akıllı tek defans aykut

Ahmet Aksu
öncelikle yazımı uzun tutacağım okuyanların vaktini aldığım için özür dilerim içimi dökmem gerkiyordu ve benim için trabzonspor hakkında içimi dökebileceğim tek yer burasıdır.

1-sadi hocanın ne kadar kötü bir antrenör olduğunu görmüş olduk. altyapıdan adam çıkmama sebebini anladık sonunda.

2-öncelikle kalecin iyi olduktan sonra hertürlü puan alıyorsun bu ligde mesela galatasaray muslera gibi kalecisi var defans rahat oynuyor. ama bizim kaleci onur eski halinden eser yok özellikle 2. golü kurtarması için normal süperlig kalecisi yeteneğinde olsa yeterdi bence tolga ile yarışıyorlar bence. onurumuz dedik ama eleştiride yapmalıyız. kalemiz kötü.

3- stoperlerimiz felaket ağır douglas ve mustafa 2.lig topçusudur net. şuan pek sevmesemde aykut takımın en iyi stoperidir. ligimizde forvetler atletik ve hızlı(biz hariç) o yüzden stoperlerimiz hızlı olması gerekirken gidip douglas gibi hantal oyuncu alıyoruz. birde bu stoperlere biraz şut antremanı yaptırsınlar mustafanın kaçırdığı pozisyon çok netti.

4- cavanda hariç beklerimiz felaket ötesi yani savunma ve hücum uyumu sıfır. orta açma nedir bilmeyen beklerimiz var. yusuf-alper-salih bunlar trabzonspora yakışmayan isimler. elinde cavanda gibi topçun son maçlarda iyi olmasa da oynamalı. cavandanın kötü hali eminim salihin iyi performasından daha iyidir.

5-orta sahada tek beğendiğim mbia belki orta da çok görünmeyebilir ama adam tek başına ortada mehmet ekici ilerde olmaz bence çünkü ligin en bencil oyuncusu(gitmek mi istiyor anlamadım) ilerde olunca pozisyona daha raht giriyor ve hepsini harcıyor. pas vermiyor çok nadir pas veriyor onuda pozisyon ölmeye yakın veriyor harcıyor. aytaçtan iyi bir yedek olur onunda 11 oyuncusu olmadığını anladık. okayda olmuyor. özer zaten toğçu falan değil ama özevlat sonuçta :) . yani çift yönlü, ortasahaya ağırlığını koyabilecek bir 8 numaramız yok.

6- ve en felaket bölgemize geldik. kanat oyuncusu gibi görünen orta saha oyuncularımız erkan-özer-arada mehmet-yusuf-sefa bunlar da yakışmayan oyuncular tek beklentim erkan dı ama o da rezil çıktı. bu bölgeye transfer olmaz ise forvetlerden çok birşey beklemeyin.

7- forvetlerimiz ligin en formsuz forvetleri birinin golü yok diğerinin ne yaptığını anlamıyorum. cardozo zor pozisyonlarda beklenmedik goller atıyor. ama kolayları 2.lig topçusunun bile atabilecekleri kaçırıyor. Allah aşkına o nasıl penaltı kaçırmaktır. stoperler bile daha iyi vurur o topa. cardozo tek forvet oyanamaz yanına biri daha atmalıyız ama hocalarımız korkak olduğu için beklemiyorum böyle bir hareket. ndoye desen yatabare den daha kötü. muhammetten beklenti yüksek ama bu ortasaha ve kanatlar ile çok birşey beklemiyorum.

sadi hoca takımdan ayrılamamalı. kovulmalı hemde hemen. douglas-marin, cavanda-salih değişikliği 1.lig hocası olamayacağını net ortaya koyuyor. oyunu göremiyor. taktik nedir bilmiyor. bam güm top oynuyoruz. çok kolay gol yiyoruz ve atamıyoruz.

muharrem ustanın gerçekten işi çok zor kadro dışılar başlamalı adamlar maaşını aldı galiba ama çok birşey değişmemiş iho yu sevmem ama bunların parasını ödememesi çok birşey değiştirmiyormuş bunu gördük. keşke constant ve medjani gitmeseydi özellikle medjani takımda gol atabilecek tek isim o çünkü

Allah biz taraftara sabır versin küme düşme potasına doğru ilerliyoruz. haftaya antalya bizi bu futbolla ezer eto şova hazır olalım bence. sonraki hafta kasımpaşa da bizi yenebilecek potansiyelde.

Adem Akyüz'
12.12.2015, 22:43
2. paragrafın hariç katılıyorum.
Shota zamanında oynadığımız şeye futbol denemezdi, hatta Ersun'un , Halilhodziç'in de oynattığı futbolumsu şeyi gördükten sonra bugün sahadaki aksiyon, pozisyon iyi geldi.
Ama o bizi uçuracak uzun vadeli veya emanetçi hoca işi yaş.
Bugün Sadi hocanın yanlış tercihlerine rağmen sahada beğendiğim bir takım ve oyun vardı. Bu da oyunculardan kaynaklı diye düşünüyorum. Sadi hoca gerek ilk 11'leri, gerekse oyuncu değişiklikleri ve zamanlaması konusunda Haftalardır sınıfta kalıyor.. O yüzden de sezon Sadi hocayla bitmez diyorum..

Devre arası Hami'nin geleceğini ve önümüzdeki sezon da Lucescu'yla beraber devam edileceğini düşünüyorum..

Yavuz KÜÇÜK
12.12.2015, 22:43
Yavuz bugün hayli sakinsin hayırdır inşallah :D

Maç sonunda sakinleştirici attım 4 tane :P Şaka bir yana bilmiyorum vallaha bir gariplik var bu akşam üstümde.Çok inanmıştım yeneceğiz diye herhalde skorun şokundayım.Belki gece kafam atabilir sabah görürseniz ceza vermeyin mesajı silmeniz kafi :D

Berat Akçay
12.12.2015, 22:44
o zaman neden müdahale etmedi

kopma anı vardı maçta ben hoca olsaydım orda 4 lü defansı çakardım geriye son 5 dk adamlar çok basit oynadı ancak bu oyuna karşı koyacak bir direnç olmadı takımda
ama hocaya kızmadım
ne yapsın hoca sol bekte adam yok
defansta adam akıllı tek defans aykut

Hoca diye bizim Faruk Berber'den bahsediyordum :D

Takımda sol bek eyvallah da olsa da oynatmazdı heralde. Marin var da ne oluyor. Yanında 65 dakika bekletti. Mağlupsun hala tek forvet oynuyorsun. Kulübede forvet var ama ne işe yarıyor ? Sadi hoca olarak yetersiz. Biraz daha sıkacağız dişimizi

F. Yıldırım
12.12.2015, 22:44
Şu hakemi de es geçmemeli ve ciddi bir açıklama şart. 10 dakika içinde İstanbul takımlarına böyle facia kararlar çıksa hakem şimdi doğduğuna pişman olmuştu. Ali Palabıyık bugün 3 puanımızı gasp eden haftaya stadın dolmasına ve takımın ivme kazanmasına engel olan çapulcunun tekidir.

nakzo
12.12.2015, 22:45
Teknik Direktörümüz Sadi Tekelioğlu, Çaykur Rizespor maçı sonrasında şöyle konuşu:

“Üzülmemek mümkün değil. Golü kalemizde görene kadar maçın çok rahat devam ettiğini ve edeceğini düşünürken kaçan penaltı ve pozisyonlar sonrasında beklemediğimiz anlarda 2 gol yedik.

İlk 35 dakikalık bölümünde oynadığımız futbolun Trabzonspor adına son dönemlerin en iyi futbolu olduğunu düşünüyorum. Hiç pozisyon vermedik. Buna rağmen devreye 2-0 mağlup girdik. Demek ki futbolda bu da varmış.

Bir gerçek daha var. Eskiden Sadık Deda diye bir hakem vardı. Her gördüğünde penaltıyı verirdi. Maalesef bugünkü hakemimiz Rizespor’un da bir penaltısı olmak üzere en az 3-4 penaltıyı vermedi.

Rizespor’u kutluyorum. Oyuncularımı da kutluyorum. Çok şanssız bir maç oynadılar. Burada sorumluluk benimdir. Sonuç bir travmadır. Trabzonspor’un 3 gol yemesi karşısında rakip kaleci veya başka bir neden bizi mazeretli gösteremez”

Tam komedi.

Hanı bu herifte yaşından dolayı beyin damarlarında kireçlenme var kan bir gidiyor 3 saniye gitmiyor .Oyuncularını tebrik ediyorum diyor rize gibi bir takıma 3-0 yenilmiş.... Ha sonra kan akışı başlıyor birden sonra rizden 3 yediğinin ve yenildiğini farkına varıyor tam 90 derece farklı bir cevap daha söylüyor :Bu bir TRAVMADIR-SORUMLULUK BANA AYİT.Sadi denen keltoşu harbinden bir laboratuarda incrlemelyiz 90 yılların o maskulen parfümleri gibi bulunmaz bir insan .

Hakan
12.12.2015, 22:46
Şu hakemi de es geçmemeli ve ciddi bir açıklama şart. 10 dakika içinde İstanbul takımlarına böyle facia kararlar çıksa hakem şimdi doğduğuna pişman olmuştu. Ali Palabıyık bugün 3 puanımızı gasp eden haftaya stadın dolmasına ve takımın ivme kazanmasına engel olan çapulcunun tekidir.

6.hakem ne halt yiyor onu sormak lazım.Ali Palabıyık'ın son pozisyonu sezememesi anlaşılabilir

ilyskm
Antalya'ya helal olsun 10 kişi 2-0 dan 3-2 maç alıyorlar. Bizim topçu müsfetteleri izleseler utanırlar mı acaba?

Fatih Öztürk
Teknik direktörsüz Antalya'yı Etoo çalıştırıyor 0-2 mağlup durumdan üstelik 1 kişi eksik 3-2 öne geçiyor birde bizim hocaya bak.

arifberkay
Öz evlatlardan ve dinazorlardan bıktık...Devre arasında hoca değişikliği şart...Devre arasında Eren derdiyok,Donk, Ndiaye alınmaya çalışılsın

Yavuz KÜÇÜK
Senin forma işi ne oldu ya :D

Ben sözümü tuttum Adem reis siparişi verdim bile arkadaşa hayırlı uğurlu olsun :)

mustafakaraca
12.12.2015, 22:47
Ne dedi, anlatta dinleyelim, vakitte gecmiyor zaten.
"Trabzonspor'un sezon başından beri en az 10 puanı felan hakem hataları nedeniyle eksik, o 10 puanı ekle şimdi durum ne oluyor bak. Şu maçta bu 3 penaltı verilmezken maç 0-0"

Nazim Can
Öz evlatlardan ve dinazorlardan bıktık...Devre arasında hoca değişikliği şart...Devre arasında Eren derdiyok,Donk, Ndiaye alınmaya çalışılsın

Abi Usta ve ekibine yakin olan sensin, bize degil onlara ilet bir zahmet:)

sasort
arkadaşlar takım kötü değil ama bazı mevkiler aşı tutmadı bir sol bek biri defans

forvette normal standartlarda adam yok

yusufta orta yaptı özerde mehmet adam kaçmıyorki asist yapsın

carozo çok durağan şu maçta ndoyede iş yapmazdı onun tek artısı hızı ileri çıkışları ama son vuruşları vasat

Nazim Can
12.12.2015, 22:48
"Trabzonspor'un sezon başından beri en az 10 puanı felan hakem hataları nedeniyle eksik, o 10 puanı ekle şimdi durum ne oluyor bak. Şu maçta bu 3 penaltı verilmezken maç 0-0"

+1461

Oflu.61
12.12.2015, 22:48
İNŞALLAH türk milli takımı ile fb ve gs'nin çok sayıda, bariz, net penaltılarını çalmazlar Avrupa'da. Çaresizlik nedir anlasınlar. Beter olsunlar. Kahrolsun türk futbolu! YAŞASIN TRABZONSPOR!

Mehmet
12.12.2015, 22:49
Yerli hocalara güvencem kalmadı,
iyi bir yabancı hoca bulacak Başkan lazım, bunlar Hami'den lemi'den başkasını bulamazlar.
Hepsi aynı hataları yapıyorlar, savaşa giderken en iyi silahlarınla gidersin.
Fenerbahçe maçında Cordozo oynatılmadı, Rize maçında Cavan da oynatılmadı (ilk devre) sanki çok iyi bir defansın varda?!
Bu günkü yenilginin tek sorumlusu Sadi Hoca, yanlış kadro ile başlayıp yaktı kendini.

zahido
12.12.2015, 22:50
Douglası kim bulduysa Allahından bulsun.

İ. C. Ertem
12.12.2015, 22:51
Hanı bu herifte yaşından dolayı beyin damarlarında kireçlenme var kan bir gidiyor 3 saniye gitmiyor .Oyuncularını tebrik ediyorum diyor rize gibi bir takıma 3-0 yenilmiş.... Ha sonra kan akışı başlıyor birden sonra rizden 3 yediğinin ve yenildiğini farkına varıyor tam 90 derece farklı bir cevap daha söylüyor :Bu bir TRAVMADIR-SORUMLULUK BANA AYİT.Sadi denen keltoşu harbinden bir laboratuarda incrlemelyiz 90 yılların o maskulen parfümleri gibi bulunmaz bir insan .

Usta şaka maka bir yana güleyim mi ağlayayım mı karar veremiyorum. Yani trajikomik bir olay gerçekten. Açıklamaları çok ilginç yani anlayamadım bir türlü ne anlatmak istiyorsun ne diyorsun, "golü kalemizde görene kadar maç çok rahattı" bu ne saçma bir beyan? Adam akıllı bir açıklama yaparsın şu şu hataları yaptık şöyle oldu böyle oldu şu nedenle yenildik önümüzdeki maça şöyle şöyle hazırlanacağız dersin en azından hesap verirsin özeleştiri yaparsın bu ne böyle...

İzmirliTS
12.12.2015, 22:52
Bugün Sadi hocanın yanlış tercihlerine rağmen sahada beğendiğim bir takım ve oyun vardı. Bu da oyunculardan kaynaklı diye düşünüyorum. Sadi hoca gerek ilk 11'leri, gerekse oyuncu değişiklikleri ve zamanlaması konusunda Haftalardır sınıfta kalıyor.. O yüzden de sezon Sadi hocayla bitmez diyorum..

Devre arası Hami'nin geleceğini ve önümüzdeki sezon da Lucescu'yla beraber devam edileceğini düşünüyorum..

Hami'ye bir itirazım olmaz.
Bende beyaz şapkalı amcaya bayıldığımdan değil, değişikliği fuzuli gördüğümden çıkıntılık yapıyorum.
Yoksa zaten ben hocayım diyen adam Alper, Salih ve bu formu ile Yusuf gibi adamları bırak sahaya sürmeyi kulübede yanına dahi oturtmaz.
Gerçi Hami'nin de bize verebileceği ,katabileceği şeyler hakkında ciddi şüphelerim var.

Fatih Öztürk
12.12.2015, 22:53
Aytaç'a bayıldım.Her maç üzerine koyuyor,hep inandım bu çocuğa.

F. Yıldırım
12.12.2015, 22:54
6.hakem ne halt yiyor onu sormak lazım.Ali Palabıyık'ın son pozisyonu sezememesi anlaşılabilir

doğrudur ama artniyet olduğu aşikar, zira her pozisyonu en az 2 tane hakem görebilecek durumdaydı ki gördüler de

enteresan olan ise bir de bu kepazenin adı iyi hakem diye yayılmaya başlamıştı

Nazim Can
12.12.2015, 22:54

Abi nedir bu senin hemsehrin Sadi den cektigimiz:)

İzmirliTS
12.12.2015, 22:55

11 kişilik futbolcu kalabalığından , 1 adet takıma evrilmedikçe, bir müddet sonra Aytaç gibiler de birer Soner'e dönüşecektir.
Mesela sanırım Okay çoktan bir soner olmuş gibi.

eksikbirşey
12.12.2015, 22:56
Özet bile defans hattına hakaret etmek için yeterli

zahido
Alperi aldıran için ise bedduaya gerek yok diye düşünüyorum. Senin elinde ishak varken gidip alpere 1 milyon avro bonservis veriyorsun. Bunun en hafif tabiri Allahsızlık.

Doğukan Uçan
Yılın en iyi futbolunu oynadık yazık harbiden skor şaka gibi

Adem Akyüz'
12.12.2015, 22:57
Ben sözümü tuttum Adem reis siparişi verdim bile arkadaşa hayırlı uğurlu olsun :)
Adamsın ;)

Derin Trabzon
Utanmadan birde 3 penaltımız verilmedi diyorlar.

Ulan penaltıyı ne yapacaksınız? Önemli olan memleket meselesi.

Penaltı memleketin işine yararmı? Yaramaz. O zaman sıkıntı yok.

Memleket önemli aga.

Siz dua edin memleketi 100 yıldır yöneten masonlardan kurtulduk yoksa 6 penaltımız verilmezdi.

Ahmet Aksu
onur - cavanda - stoper - aykut - solbek - mbia - 8 numara - mehmet - marin - sağaçık(hızlı ve orta açabilen) - forvet(hızlısından ve fizikli) devre arasından sonra kadromuz bu olmalı

ama öncelikle mehmet bencilliği bıraksın.
solbek-ortasaha-sağaçık-forvet belki devre arası için fazla gibi görünese de gerçekleşmeli. hiç olmaz ise solbek ve sağ açık alınsın bunlar acill çünkü

Yaşar
Film gibi bir 10 dakika yaşandı ilk yarıda yalnız. 30 ile 40.dakikalar arası. Lehimize verilen bir penaltı ve verilmeyen 3 tane penaltı. Gerçekten bir maçta ancak bu kadar entrika olur. Ve maçın kırılma dakikaları da o anlardı ayrıca.

Furkan Özdem
12.12.2015, 22:58
Yılın en iyi futbolunu oynadık yazık harbiden skor şaka gibi

En iyi hücum yaptığımız maç diyelim. Böyle bir futbol yok, böyle bir defans anlayışı yok...

alpi53
12.12.2015, 22:59
A sporda verilmeyen penaltı pozisyonlarımıza baktım renktaşlar şimdi 3'ü de net penaltı.Rize'nin verilmeyen penaltısı da penaltı ama o çok sonradan oluyor.Acilen bir yönetici çıkıp bu konuda açıklama yapmalı.Başkan değişti federasyon ve hakemlerin bize bakış açısı değişmedi.

mustafakaraca
12.12.2015, 22:59
İlk yarıdaki oyun iyiydi evet bunda hemfikiriz. Ama Rize orta sahasız oynadı resmen bunda en büyük artı buydu + Aytaç ın iyi oyunu

Cihad Varlı
12.12.2015, 23:00
Bu takım değişimlerle adam olmaz. Reform lazım, devrim lazım.

Ahmet Aksu
12.12.2015, 23:01
en iyisi siz açın basket maçlarını izleyin daha keyif ve heyecan veriyor.

mustafakaraca
12.12.2015, 23:01
Adalet olmadıktan sonra böyle yönetilmektense Adil olacaklarsa gavurlar yönetsin. Benim milletim de milliyetimde Trabzonspor.

Yavuz KÜÇÜK
12.12.2015, 23:02
Adamsın ;)

Eyvallah sağol canım :D

İzmirliTS
12.12.2015, 23:04
En iyi hücum yaptığımız maç diyelim. Böyle bir futbol yok, böyle bir defans anlayışı yok...

2011 den sonra bize futbol diye izlettirilen def-i hacetimsi şeyden sonra bu maç bize çok iyi geldi, Bırakın da iyi oynadığımızı sanıp biraz avunalım, elleşmeyin :o

ilyskm
12.12.2015, 23:04
Maalesef o kadar acz içinde takımımız var ki değil Sadi hoca dünyanın şu andaki en iyi hocası gelse kurtaramaz bizi...

Sent from my iPad using Tapatalk

ilyskm
12.12.2015, 23:06
Bir takım düşünün isyan eden 1 topçusu yok

Sadık Bıyık
12.12.2015, 23:06
bize gelen yabancılarda bozuluyor arkadaş ben anlayamadım

İzmirliTS
12.12.2015, 23:08
Bir takım düşünün isyan eden 1 topçusu yok

Suyunu çıkarmasa Salih var ya:o
Sahada olduğundan isyanına vakıf olamadık, kulübe veya tribünde olaydı kolları sıvayıp yetmişti.

Doğukan Uçan
12.12.2015, 23:08
Mehmet ekici varken cardozo penaltı atıyor böyle amatör bir seçim olmaz

Cafer Bulur
12.12.2015, 23:09
Iyi oynamis gibi gozuksekde yanlis oynadik daha kontrollü oynamaliydik.

Resmen rizenin tuzagina düştük rizenin ligin en iyi kontra takimlarindan biri oldugunu unuttuk.

Ayni hatayi osmanli macinda sota yapmisti bugün de bu tuzaga sadi hoca dustu.

Eger elinizde cok iyi bir hücum hatti yoksa ki bizde yok defansinizda douglas gibi yumlu gibi hamle yetenegi olmayan oyuncular dan kurulu ise daha saglamci bir anlayisla oynamak zorundasiniz.

Allah bize taktisyen rakibe gore kadro cikartan futbol oynatan bir hoca nasip etsin yoksa bize yeni husranlar kapida.

Pinkman
12.12.2015, 23:12
Özeri ilk yarıda sahada gören oldu mu ?

Alper tam bir ahmak,futbolcu değil kesinlikle..Hadi yeteneksizsin adam az gayret gösterir aptal gibi topa bakıyo koşmuyor bile..
30.dakika kenara gelmeliydi

Nazim Can
12.12.2015, 23:13

Ne alaka Cardozo Benficada da penalticiydi.

mustafakaraca
12.12.2015, 23:13
Douglas ve Yumlu'ya ikisine de kötü demek adaletsizlik. Douglas bir facia Douglas kötüyü mumla aratacak cinsten. Hızlı koşan bir çocuk bile maskara yapar Douglas'ı.

mustafakaraca
12.12.2015, 23:15
Alper kafayla rakibe indirdiği an oyundan ve Trabzonspor'dan defedilmeliydi zaten. Yeryüzündeki en kötü solak olmalı.

Fatih K.
Marin değilde Özer oynarsa işte böyle bir ileri iki geri apışır kalırsın. Cavanda yerinde Salihi oynatır, şb maçında Trabzonspor kariyerini tamamlayan ve kendi bölgesindeki pozisyonları orta sahadan takip eden Alperi oynatırsan birde üstüne defansın bel kemiği Aykut olmazsa işte böyle felç ettiğin maçta 3 tane atar yollarlar.

Cihad Varlı

Yemezler... Screenshot isteriz...

Bülent AKBULUT61

Doğukan haklı olabilirsin ama Cardozo bir penaltı uzmanı hiçte şans olmadı atamadı. Ama eğer Cardozo varken Ekici atarsa Amatörlük o zaman olur

Cafer Bulur
Gecen hafta mükemmel penaltı atan ekici varken cardozo nun penalti atmasi büyük bir disiplinsizliktir.

Kaldiki cardozo cok kötü bir sekilde daha once bir penaltiyi kacirmisken.

Cardozo normalde atacagi yönünü belli edip topu terse gonderirken son 2 defadir topu kaleci ye gostere gostere ayni koseye atiyor.

Bu sekilde penaltı atarsan 10 defada vursan gol atamazsin.

Ayrıca bu vuruslar benim icin Trabzonspor bitmis vuruslaridir kimse bana masal anlatmasin...

yazıkoldu
12.12.2015, 23:16
İshak doğan acilen kadroya alınsın, Alper 1461'e yollansın. 0-0 iken 3 penaltı verilmemiş, konuşacak çok şey yok. Önümüzdeki maçlara bakalım.

Önder28
12.12.2015, 23:17
Devre arası gönderilecek listesi;
Douglas (büyük kazık yemişiz),
Cardozo (Aklında Trabzonspor bitirmiş, Barselona vazgeçmeden),
Yusuf (Orta yapamayan sol açık ve bu sezon çok rol yapıyor, Sercan Kaya ile takasta kullanılabilir),
Özer (Kimse almaz, 1461'e göndermeyin onları da yakar).
Bunların yerini nasıl mı doldururuz; Akhisarın scoutunu getirelim. O bulur.

Yavuz KÜÇÜK
12.12.2015, 23:18
Yemezler... Screenshot isteriz...

:D gel gel özele gel :)

Cafer Bulur
12.12.2015, 23:19
Yusuf (Orta yapamayan sol açık ve bu sezon çok rol yapıyor, Sercan Kaya ile takasta kullanılabilir),

Erkan zengin ve ndoye da ekle...

Gonderilecek cok oyuncu var bazilari devre arasında bazilari sezon sonunda gonderilmeli...

mustafakaraca
Kısa dönemli analizleri sevmem, Penaltı kaçar, her zaman kaçabilir. Yada atarsın 1-0 olur 0-0 olur. Ama Douglas-Alper gibi iki oyuncuyla oynarsan her maç gol yersin her maç yenilgiye ramak kala oynarsın. Temel sorun burda. Ardından da Özer'de adamın ekseni etrafı dönmek hariç katkısı 0. Bunu görmemek için kör olmak lazım.

kayyum61
maçın tek sorumlusu cardozo. kimse boşuna hocaya veya başkasına laf etmesin. tamam hocayı marini oynatmıyor kötü kadro kuruyor diye eleştiriyoruz defansımızda kötü olabilir ama böyle bir maçta kimse kusura bakmasın tek kale oynuyoruz rize atak bile yapamıyor üstüne üstlük cillop gibi penaltı almışsın, o penaltıyı atıp maçı bitireceksin arkadaş, o penaltıyı atsa farka giderdik, itandje denilen şovmeni görürdüm o zaman kariyeri bitecekti.

cardozo olayının arkasında hakikaten bişeyler var, ibb maçında çok kötü kullandı penaltıyı birde bu maçta. başka takımlar falan mı karıştırdı kafasını gitmek için mi yapıyor bilmiyorum ama tez elden defedilmelidir bunlar. onur efendide iyice cılkını çıkardı, volkan babacan bile ondan 2 gömlek üstündür 1 tane çıkardığı pozisyon yok artık parada etmez üçe beşe bakılmadan mutlaka yollanmalı isterse gs ye gitsin umrumda değil bu haliyle anadolu takımında zor oynar

yazıkoldu
12.12.2015, 23:20
Kardeşim Yusuf'tan ne istiyorsunuz, bırakın yapmayın etmeyin. Her maçta canla başla oynuyor, sonuca olumlu tesir ediyor. Alper ve Douglas gitsin bu takım düzelir. Kaybettiğimiz tüm maçlarda bu iki oyuncunun büyük katkısı var. Onur'da çok formsuz, ben Hakan Arıkan'ı arıyorum açıkçası.

mustafakaraca
12.12.2015, 23:21
İshak ve Musa'ın en kötü haller bu Alper kadar çıldırtmıyordu. Bu doğru. Keza Medjaniyi kaçırıp bu Douglasın parasını ödemek !!! AH İHO AH

mustafakaraca
12.12.2015, 23:22
maçın tek sorumlusu cardozo. kimse boşuna hocaya veya başkasına laf etmesin. tamam hocayı marini oynatmıyor kötü kadro kuruyor diye eleştiriyoruz defansımızda kötü olabilir ama böyle bir maçta kimse kusura bakmasın tek kale oynuyoruz rize atak bile yapamıyor üstüne üstlük cillop gibi penaltı almışsın, o penaltıyı atıp maçı bitireceksin arkadaş, o penaltıyı atsa farka giderdik, itandje denilen şovmeni görürdüm o zaman kariyeri bitecekti.

cardozo olayının arkasında hakikaten bişeyler var, ibb maçında çok kötü kullandı penaltıyı birde bu maçta. başka takımlar falan mı karıştırdı kafasını gitmek için mi yapıyor bilmiyorum ama tez elden defedilmelidir bunlar. onur efendide iyice cılkını çıkardı, volkan babacan bile ondan 2 gömlek üstündür 1 tane çıkardığı pozisyon yok artık parada etmez üçe beşe bakılmadan mutlaka yollanmalı isterse gs ye gitsin umrumda değil bu haliyle anadolu takımında zor oynar yav he he

yazıkoldu
12.12.2015, 23:23
Hakikaten Douglas'tansa medjani çok iyiydi. Aykut'ta bundan iyi. Alperin yerine İshak acilen kadroya alınsın. Bir de Hakan Arıkan devrede geri dönsün, yine UEFA'ya kalırız.

Fatih Öztürk
12.12.2015, 23:24
Abi nedir bu senin hemsehrin Sadi den cektigimiz:)
Nazım'ım burda MuratJ adlı arkadaşımız var sloganı şu.Trabzon'lu başkan,hoca,futbolcuya hayır. Kısacası Bende bu kafadayım :)

11 kişilik futbolcu kalabalığından , 1 adet takıma evrilmedikçe, bir müddet sonra Aytaç gibiler de birer Soner'e dönüşecektir.
Mesela sanırım Okay çoktan bir soner olmuş gibi.

Yalnız Aytaç geçen sezon geldiğinde sakatlanana kadar orta saha yükünü çekiyordu.bu sene kaldığı yerden devam ediyor diğer yanda Okay ilk 5 maçlık performansından sonra âdeta sahada yok.Aytaç'ın kondisyon ve fiziksel sorunu olmadığı için istikrar yakalama olasılığı çok yüksek.

Cafer Bulur
12.12.2015, 23:24

cardozo olayının arkasında hakikaten bişeyler var, ibb maçında çok kötü kullandı penaltıyı birde bu maçta. başka takımlar falan mı karıştırdı kafasını gitmek için mi yapıyor bilmiyorum ama tez elden defedilmelidir bunlar. onur efendide iyice cılkını çıkardı, volkan babacan bile ondan 2 gömlek üstündür 1 tane çıkardığı pozisyon yok artık parada etmez üçe beşe bakılmadan mutlaka yollanmalı isterse gs ye gitsin umrumda değil bu haliyle anadolu takımında zor oynar

Bu sekilde isme bakmadan yapilan elestiriye cok ihtiyacimiz var tebrik ediyorum seni.

Bugün maci bir ölçü de onur ve cardozo yüzünden kaybettik bu elestirileri yapabilmek lazim.

karahanbakar
12.12.2015, 23:25

Bence ilk önce senin yollanman lazım. Bilmiyorum nereye ama yollasınlar seni.

Fatih K.
Devre arası Serdar Taşçı ve Denisovu alsak bayağı rahatlarız defansta. Bir de hücumda ki çeşitliliği sağlarsak bu sezon götürür bizi.

EnjoyTheMusic
takımın en büyük problemi gol atamamaktan ziyade çok kolay gol yemesi. mersin,rize gibi takımlardan 3 gol yiyorsa bu takım cidden kötü defans oyuncuların ve kalecin var demektir. belkalem,glowacki,medjani gibi isimler boşuna gönderilmiş

Hakan
12.12.2015, 23:26

N'Doye oynarken Cardozo diye ortalığı ayağa kaldıran sen değil miydin :)

Doğukan Uçan
12.12.2015, 23:27
osmanlı mersin rize

ulan 3 yedigimiz takımlara bak :(

sıradan takım olduk, üzülüyor insan.

mustafakaraca
12.12.2015, 23:28
Eski kafalardan da kurtulmamız lazım. Taraftar arasında da hala 1980-1990 larda kalan var. Modern futbolu değerlendirmekten acizler aynı Sadi gibi. Rakip kalecinşn Yumlu'nun kafası hariç 88 tane üstüne gelen topu atlayıp hoplayıp zıplamasını vayyy be diye izliyor Onur'un yediklerinde hata olduğunu düşünüyor böyleleri. Douglas'ı al Rize'ye koy 8 lik olmuştu bugün Rize

karahanbakar
12.12.2015, 23:28
Maçı kaybedişimizin sebebi Sadi hocadır. Bu net. Bu kadar kötü bir savunma kurgusuyla çıkarsan adamlar geldiklerini atarlar. Diğer takımlar böyle maçlarda atamasalar bile bu kadar basit pozisyon verip gol yemiyorlar. Onur'un da hatası olabilir ama asıl sorun o pozisyonlara sebep olan defansta. Alper'de, Douglas'da, Salih'te. Cavanda'yı, Aykut'u oynatmayan, Alper'i oynatan hocada.

Cihad Varlı
12.12.2015, 23:29
Düzelecek, her şey düzelecek inşallah.

Erdinç Dilek
12.12.2015, 23:31
basamay misığız kulübü Trabzondakiler, basın da akılları başlarına gelsin.

Cafer Bulur
12.12.2015, 23:32
Onur yedigi gollerin iyice cilkini cikardi tamamen siradan bir kaleciye dönüştu.

Ilk golde douglas adamla bogusurken kalesini terketti ve golü yedik 3.golde yusuf oraya geldi kaleyi terketti ve golü yedik.

Itandje nin kurtardiklarina ve onurun yediklerine bakin neden 3-0 yenildigimizi anlarsiniz.

Onur eskiden cizgide iyi bir kaleciydi artik cizgiyi terkederek Trabzonspor un cok puanina mal oldu.

Hakan arikan geri alinmali onurun bir sure dinlenmesi lazim..

Berkedogan
bizim hocanın bu yaştan soraki beklentisi nedir hırsı ne kadardır ? 2001 ve 2015 te takımın başına geçti 2030 yılında takımın başında olmasını bekliyorum.

Serkan Miletli
O gafillerden biri benim.
Ancak hala gaflet içinde olsam gerek ki sezon sonuna kadar Sadi Amca da ısrar ediyorum.
Hami falan beleşe gelecekse ona da varım.
Şu an ki tabloda 4. lük bile mucize ki 4. veya 5. olalım diye teknik direktör getirip dünyanın parasını bayılmaya ne gerek var.
Sadi bizi gayet rahat 6. yapar.

Abi gec kalıcaz ben onun derdindeyim alsınlar simdi iyi bir teknik adam bu sene başarı istemiyoruz beklemiyoruz zaten sistemini kursun eksiklikleri gorsun transferleri yapsin sezona iyi baslayalim. Bir dahaki sezon gec kalabiliriz onu diyorum. Zamana yazık bosyerine beklemek kotu.

ibrahim
12.12.2015, 23:33
:D gel gel özele gel :)

Carteldekiler kankardeşleeer yeaah.. :D

TSunami_69
12.12.2015, 23:34
benim de forma sözum vardı Usta başkan seçilince

cyberentalpi
12.12.2015, 23:36
valla istek ve arzumuz fena degildi. ama şota efendi cidden takımın içine etmis.

tabi eklenecekler var. sadi hoca sevgili hocam
1- neden yumlu ve douglas hadi biri ok de 2 si nie. rize de kafa topunda etkili adam mı var. Ama benim bildigim en az 2 hızlı adam var. neden cavanda gibi bir adam sahada degil.
2- salih neden sahada. hadi macta 2-0 onde olursun takım da güclü olur.Skor koruyayım dersin. Salih i o zaman tekme tokat indirsin tutsun dersin. hız kessin dersin. neden neden neden. Birde ustune alper sahada ki. ne buldugunu anlamadım.

3- bir de anlamsız sut denemesi. yahu mehmet etkili ama ben defans olsam tutarım biliyorum sut cekecek pas vermeyecek. yusuf ta bir sut sevdası. erkanda bir sut sevdası. aytac bile arada uyuyor onlara. tam baskı yemis takım. bam bir sut. hem oyun soguyor hem umitsiz giden dakikalar.

ha bu arada sadi ile düsünce fb macında netlesti. Ts teknik direktoru 1-0 geride iken bu kadar ezik degisiklik yapamaz.

gercekten tum bu elestirilere ragmen hikmet karaman in da bir etkisi olmamasına ragmen takımın kazanma istegi beni memnun etti. gecen 1-0 lık es es macı gibi kazanacagimiza böyle maglup olalım.

DarkBlooD
12.12.2015, 23:39
Utanmadan birde 3 penaltımız verilmedi diyorlar.

Ulan penaltıyı ne yapacaksınız? Önemli olan memleket meselesi.

Memleket önemli aga.

Siz dua edin memleketi 100 yıldır yöneten masonlardan kurtulduk yoksa 6 penaltımız verilmezdi.
😊 Dava büyük memleket meseleleri varken hakemler nasıl görsün 2 metre önünü , bedenleri orda ama ruhen Suriye'de Rus uçağı düşürüyorlar . . .

Ey gidi eyyy bu hakemleri ortalığa bi salsak 3 günde dünya barışı ....

Velhasıl , memleket meselesi önemli aga ...

Soner Albayrak
12.12.2015, 23:40
1-2 futbolcu dışında ben bu oyuncu grubundan nefret ediyorum arkadaş. Son haftaların en güzel futbolunu oynadık ama onu bile yalandan oynadık. Bu kadar vurdum duymazlık olmaz. Antrenmanlarda neşeli pozlar verin ancak siz. Yok abicim yok bu futbolcularda iş ahlakı denen bir şey kalmamış.

Yavuz KÜÇÜK
12.12.2015, 23:41
Carteldekiler kankardeşleeer yeaah.. :D

Ahahahaha :D Oradan oraya bağlamakta yetenek ister :D

Soner Albayrak
12.12.2015, 23:42
Bu takımdan bir şeyleri söküp almışlar ama ne olduğunu bir türlü çözemiyorum. Hasan Üçüncülü kadro paslaşırken bile heyecanlanıyordum ben ama şimdi yaprak kıpırdamıyor bende.

Soner Albayrak
12.12.2015, 23:47
Amaçsızlık, ne için oynandığını idrak edememek, futbolculardaki bu başıboşluk beni deli ediyor.

Fatih K.
12.12.2015, 23:48
Lucescu gelse bu takımdan ancak 4-5 kişiyle devam eder. İstisnasız hepsinin kıçına tekmeyi basar.

güneyli
12.12.2015, 23:48
Takımın gol atağı 15,rizenin 5. Üçte penaltın verilmemiş.Penaltı kaçırmışsın..İlk yarıda 2-0 öne geçip maçı alacakken 3-0 yenilmek..Gerçekten atmayı bilmiyoruz.Yemeyi çok iyi biliyoruz..Bu sıkıntı maalesef böyle devam edecek gibi..Rize ilk atağında gol attı..3.atağında 2-0 yaptı..Özetlerde sağdan rizeli ceza sahasına koşarken 10 metre arkasından giden bir oyuncu dikkatimi çekti..Alper..Pastayı üflerken çok yorulmuş galiba koşacak hali yok.

nakzo
12.12.2015, 23:49
Bu takımdan bir şeyleri söküp almışlar ama ne olduğunu bir türlü çözemiyorum. Hasan Üçüncülü kadro paslaşırken bile heyecanlanıyordum ben ama şimdi yaprak kıpırdamıyor bende.

Sadri şener geldi ne yaptı tamamını gönderdi ,karakterli adamlardan iyi bir kadro yaptı.ustanın tek çıkışı budur iyi bir pazarlamacı bulup bu yeteneksiz para yamyamlarını direk araplara yada Çinlilerce türklerinde anadolu kulüplerine kakalıyacak gs nin su anda yeni anlaştıkları adamlara uyguladıkları "TEK TARAFLI FRSİH" modelini uygulayacağız başka çare yok.

Cihad Varlı
12.12.2015, 23:49
Bağışlayın beni ama, Eto'o çok büyük topçu.

nakzo
12.12.2015, 23:50
Yeni anlaşılacak adamlara tek taraflı fesih maddesi koyacaksın kabul etmeyenler anlaşmayacaksın 5 kuruş karetmeyenlerin zengin edildiği imaratane değil bu takım.

Courage
12.12.2015, 23:51
Bağışlayın beni ama, Eto'o çok büyük topçu.

Profildeki vatandaşta çok büyük yönetici :) (bağışlamayın beni)

Soner Albayrak
12.12.2015, 23:52
Sadri şener geldi ne yaptı tamamını gönderdi ,karakterli adamlardan iyi bir kadro yaptı.ustanın tek çıkışı budur iyi bir pazarlamacı bulup bu yeteneksiz para yamyamlarını direk araplara yada Çinlilerce türklerinde anadolu kulüplerine kakalıyacak gs nin su anda yeni anlaştıkları adamlara uyguladıkları "TEK TARAFLI FRSİH" modelini uygulayacağız başka çare yok.

Aynen abi katılıyorum bu oyuncu grubu ile başarı sittin sene gelmez, dediğin gibi sadece para için oynuyorlar. Teknik kadronun baştan sona yenilenmesi gerekiyor.

nakzo
12.12.2015, 23:53
Lucescu gelse bu takımdan ancak 4-5 kişiyle devam eder. İstisnasız hepsinin kıçına tekmeyi basar.
O yüzden gelmeyecek zaten..Bu kadroya hiçbir büyük hoca gelmez.Bunu artık idrak edin sorun çok Büyük.Temizlik 1 sezon daha sürer.

Cafer Bulur
12.12.2015, 23:55
Aynen abi katılıyorum bu oyuncu grubu ile başarı sittin sene gelmez, dediğin gibi sadece para için oynuyorlar. Teknik kadronun baştan sona yenilenmesi gerekiyor.

Aynen parasini aldigi zaman oynayip almadigi zaman oynamayan oyuncularla basari mümkün degil zaten.

Muharrem usta kusura bakmasin ama elini cebine atip kadroyu revize etmek zorunda...

Fanatik34
12.12.2015, 23:55
Nereden nereye?

Halilhidzic zamaninda Kondisyon ve Fizik anlaminda, ligin üstünde bir kadroya sahiptik. Takim cok yeni olmasina ragmen, Hem Ligte Hemde Avrupa´da degisik kadrolar ile gerekli rotasyon ile sahaya cikiyorduk. Takimda forma adaletli dagitiliyor, calismayan ve özellikle takimin dibine dinamit koyanlar, aforoz ediliyordu..Gerekli sabir ile zamanla basarinin gelecegi bilinecegi, cikar Odaklarinin menfaatleri kistlaniyordu. Iste bu yüzden Hoca ya 4 yandan savas acildi ve haliyle sonunda pes etti!

Ondan sonra gelen hangi Hoca, bu forma adaletini saglayabildi? Hicbiri...

´Belkalem gitti,hadi dedik..ama Medjani gidince takimin ruhu da gitmis oldu..bugün sahada olsa sizce sonuc nasil olurdu?

Cok iyi bir kadroya sahiptik, hala daha iyiyiz..sözüm ona oyuncularin cogunu göndermek isteyenlere, yeni bir heyecan icin Sadi´siz, birkac kalitéli takviye rüzgari lehimize cevirecektir

Fatih K.
12.12.2015, 23:57
O yüzden gelmeyecek zaten..Bu kadroya hiçbir büyük hoca gelmez.Bunu artık idrak edin sorun çok Büyük.Temizlik 1 sezon daha sürer.
Kadroyu temizlesinler 10 milyon gelir alsınlar Lucescunun önüne 20 milyon koysunlar bakalım geliyor mu gelmiyor mu? Mesele Lucescunun gelmesi değil gelir ama takım baştan aşağı temizlenebilir mi emin değilim. Adamlar sülük gibi paralarını alıp geçiyorlar. Sonuçta Lucescu Shakhtara gittiğinde Avrupa Ligi şampiyonu değildi.

zafer6161
12.12.2015, 23:59
bizde def orta saha forvet yok.maçın özeti kısaca bu.ha birde hoca yok

Oğuz B.
13.12.2015, 00:00
Alper - Yumlu - Dünyanın En iyisi - Salih

Bu 3 arkadaşın yanına kimi koyarsan koy en az 2 tane yersin.

Nazim Can
13.12.2015, 00:01
bizde def orta saha forvet yok.maçın özeti kısaca bu.ha birde hoca yok

Özellikle macdan önce senin mesajini gördüm yeneriz demistin, halbuki güvenmistim sana :(

Cihad Varlı
13.12.2015, 00:02
Alper - Yumlu - Dünyanın En iyisi - Salih

Bu 3 arkadaşın yanına kimi koyarsan koy en az 2 tane yersin.

Abi, arka dörtlüye en az üç takviye şart. Diğer yerleri saymıyorum..

Cafer Bulur
13.12.2015, 00:06
Akhisar ahmet cebe-caner-douglao-kadir keles 4 lusuyle zirvede.

Takimi nasıl oynatmasi gerektiğini bilecejsin.

Akhisar in savunmasi bizde olsaydı ne denirdi acaba?

Oğuz B.
13.12.2015, 00:06
Kesinlikle. Bu ekip Ptt'de bile tutunamaz. O takım küme düşer.

Abi, arka dörtlüye en az üç takviye şart. Diğer yerleri saymıyorum..

fernandez
13.12.2015, 00:08
Onur yedigi gollerin iyice cilkini cikardi tamamen siradan bir kaleciye dönüştu.

Ilk golde douglas adamla bogusurken kalesini terketti ve golü yedik 3.golde yusuf oraya geldi kaleyi terketti ve golü yedik.

Itandje nin kurtardiklarina ve onurun yediklerine bakin neden 3-0 yenildigimizi anlarsiniz.

Onur eskiden cizgide iyi bir kaleciydi artik cizgiyi terkederek Trabzonspor un cok puanina mal oldu.

Hakan arikan geri alinmali onurun bir sure dinlenmesi lazim..

3.golde onuru suçlamak için gerçekten art niyetli olmak lazım. ortadaki inanılmaz boşluğa bir şey demiyorsunuz da onur kaleyi terketti diyorsunuz öyle mi ? yusuf geldi gelebildiği kadar da öyle bir boşlukta bu kadar gelebilmiş ancak deniz beklemiş bile en uygun vuruş için ona rağmen yapabildiği bir şey yok. hayret ediyorum ya şu golde nasıl kalesini terketti diyorsunuz adam nerdeyse altıpastan şut çekmiş bomboş durumda ağzının içine mi girmesi gerekiyordu kaleyi terketmesi için !!! 1.golde de douglas sağolsun muazzam boğuştu kweuke ile boğuşmasa daha ne olacaktı kim bilir. bu pozisyonda onur tamamen hatasızdır demiyorum ancak pozisyonun buraya gelmesinin sebebi zaten douglas ın ağır kalması.

Cihad Varlı
13.12.2015, 00:09

Abi çok farklı bir olay. Kapanırsan bizim dörtlü de açık vermez. Ama senin kapanma gibi bir şansın, lüksün yok. Önde oynuyorsan arka dörtlüyü buna göre kuracaksın. Bizim dörtlü ile önde oynanmaz.. Önde oynarsan arkaya atılan dört toptan üçü gol pozisyonu olur. Akhisar'da önde oynamaya çalışsın onlar da çok açık verirler mesela.

DarkBlooD
13.12.2015, 00:09
takımın en büyük problemi gol atamamaktan ziyade çok kolay gol yemesi. mersin,rize gibi takımlardan 3 gol yiyorsa bu takım cidden kötü defans oyuncuların ve kalecin var demektir. belkalem,glowacki,medjani gibi isimler boşuna gönderilmiş

Glowacki nedur yahu , hala yaşıyormu ki ?

Manu61
13.12.2015, 00:10

Akhisar'ın gol yememesinde Custodio ve Merter'in çok büyük katkısı var. Harika bir sezon geçiriyorlar ayrıca kalecileri Lukac çok formda. Takım savunması konusunda Akhisar ligin en iyi takımı.

Cafer Bulur
13.12.2015, 00:10
3.golde onuru suçlamak için gerçekten art niyetli olmak lazım. ortadaki inanılmaz boşluğa bir şey demiyorsunuz da onur kaleyi terketti diyorsunuz öyle mi ? yusuf geldi gelebildiği kadar da öyle bir boşlukta bu kadar gelebilmiş ancak deniz beklemiş bile en uygun vuruş için ona rağmen yapabildiği bir şey yok. hayret ediyorum ya şu golde nasıl kalesini terketti diyorsunuz adam nerdeyse altıpastan şut çekmiş bomboş durumda ağzının içine mi girmesi gerekiyordu kaleyi terketmesi için !!! 1.golde de douglas sağolsun muazzam boğuştu kweuke ile boğuşmasa daha ne olacaktı kim bilir. bu pozisyonda onur tamamen hatasızdır demiyorum ancak pozisyonun buraya gelmesinin sebebi zaten douglas ın ağır kalması.

Eski onur o golleri yermiydi?

Onur bu sezon cok basit ve kendisine yakismayacak goller yiyor bunu neden kabul etmiyorsunuz?

sasort
13.12.2015, 00:11

caner ve kadir bizdeydi zaten demediğimiz laf kalmıyordu

Nazim Can
13.12.2015, 00:11
Akhisar'ın gol yememesinde Custodio ve Merter'in çok büyük katkısı var. Harika bir sezon geçiriyorlar ayrıca kalecileri Lukac çok formda. Takım savunması konusunda Akhisar ligin en iyi takımı.

Lukac normalde cok dandik bir kaleci gerceten beni cok sasirtiyor. Tipi bile cok acayip herifin.

Punisher-61
13.12.2015, 00:12
Defansimiz evlere senlik ama onur suclu evt..

fernandez
13.12.2015, 00:15
Eski onur o golleri yermiydi?

Onur bu sezon cok basit ve kendisine yakismayacak goller yiyor bunu neden kabul etmiyorsunuz?

1.golü yemeyebilirdi belki zaten bu golde tamamen hatasızdır demiyorum ama 3.golü çıkarması imkansıza yakın yani böyle bir pozisyonda kaçıran forvete mi daha çok kızarsınız tutamayan kaleciye mi onu sorayım. adam görmüş beklemiş uygun yere vurmuş affedilmez bir boşluk var ortada.

Cafer Bulur
13.12.2015, 00:15
Bizde de Sevilla görmüş mbia super yetenek okay caki gibi Aytaç var bu kadar gol yememiz normal degil hocalarin yanlis oynatisindan ve kaleci hatalari...

Manu61
13.12.2015, 00:16
Lukac normalde cok dandik bir kaleci gerceten beni cok sasirtiyor. Tipi bile cok acayip herifin.

Geçen sene bjk maçlarında çok kötüydü avrupa liginde. Ama bu sene çok formda iyi oynuyor. Tipi normal yahu :)

murat
13.12.2015, 00:19
Kim ruhsuz? Catir catir top oynadi cocuklar. Gol atma sorunumuz var birturlu girmiyor top ama boyle oynarsak ve malum yerlere takviye yaparsak bu gidisat duracaktir. Bugun aytac superdi mehmet eski gunlerine donmus mbia heryerdeydi cardozo kuvvetlenmis 1-2 maca kalmaz golleri dizmeye baslar. Hakem, defans ve onur malesef macin sonucunu belirledi.

Bu maci izlemeden yorumlayanlar ancak ruhsuz ifadesi kullanabilirler!

Yavuz KÜÇÜK
13.12.2015, 00:22
Herkes ağlasın biraz rahatlar siniriniz geçsin :) :)

https://www.youtube.com/watch?v=XhrF88hjA9M

mustafakaraca
13.12.2015, 00:24
Yediğimiz 3. Gol zaten tek stopere döndüğümüz için o gol pozisyonları olacaktı keza Cavanda nın çizgiden çıkardığıda bu golde kaleciye hata arayan beyin cerrahı tanıdığım var Trabzon'da geldiğinizde ulaşın. Diğer gollerde Alper ve Douglasın aslında pozşsyonlarının boş olması nedeniyle. İlk yarının ortasında Alper ilerde bir top kaybetti. Geriye dönüş hızı tam dayaklık. Senin buna hakkın yok, yeteneğin yok ama koşacaksın koşmuyorsan o formayı giyemezsin giymemelisin. Alper'in derhal kadro dışı bırakılması lazım. Douglas hemen fesh için otursunlar.

Erdinç Dilek
13.12.2015, 00:25
uStaMuharrem yoksa bizi kandırdın mı? 50.yılda şampiyonluğa derken ptt 1.ligte olacağımız şampiyonluktan mı bahsediyordun?

Emre EFENDİOGLU
13.12.2015, 00:26
Bence takım çok güzel oynadı, sadece anormal şanssızdık ve 3 penaltımız verilmedi.

Courage
13.12.2015, 00:29
@uSta (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=10226)Muharrem yoksa bizi kandırdın mı? 50.yılda şampiyonluğa derken ptt 1.ligte olacağımız şampiyonluktan mı bahsediyordun?

abi etmeyin eylemeyin.

daha dk 1 bile değil ama 2.golü attınız neredeyse.

Sibel
13.12.2015, 00:29
Trabzonsporlular anne karnında 36 hafta +10 gün nasıl bekledi bilim adamları araştırsın.

riv riv riv
13.12.2015, 00:32
ÖZer 1 kişi eksik oynatıyor bizi her maç

Tolga Okumuş
13.12.2015, 00:36
Trabzonspor'lu futbolcular yenilmeye alışmış.
Bu psikolojik durumdan yabancılaryıla beraber kurtulup tekrar takımı sahipleneceklerini düşünmüyorum.
Ligin sonuna kadar eziyet bir sezon bizi bekliyor.
Bir galibiyet-bir yenilgi,iki yenilgi-bir beraberlik-bir galibiyet... bu şekilde devam eder Trabzonspor.

alpi53
13.12.2015, 00:41
Eto da rekora koşuyor.Şöyle etkili bir forvet bulamadık gitti. "Samuel Eto'o, Antalyaspor'un 16. haftada Trabzonspor ile deplasmanda oynayacağı maçta 1 gol daha atarsa lig tarihinde bir sezonda üst üste 9 gol maçta gol atan tek futbolcu olacak." Benzer durum Leicester City'li Jaime Vardy'de vardı ve o üstüste 11 maçta gol atıp İngiltere'deki rekoru kırmıştı.

BySeHzAdE
13.12.2015, 00:45
Cardozo 3e 5e bakılmadan satılmadı Ndoye ile beraber paketlenmeli. Yerine Kweuke alınmalı fiyatı ne olursa olsun.

sasort
13.12.2015, 00:52
Cardozo 3e 5e bakılmadan satılmadı Ndoye ile beraber paketlenmeli. Yerine Kweuke alınmalı fiyatı ne olursa olsun.

bizim bir ara radarımıza girdi ama beyler bize layık değil diye almadılar

bu arada çıkmıştım özeti izledim

arkadaş özellikle bu douglas çok yavaş ya adam

kontra yemişiz adam orta sahalardan daha geç dönüyor geriye

Cihad Varlı
13.12.2015, 00:54
bizim bir ara radarımıza girdi ama beyler bize layık değil diye almadılar

Taraftar ortalığı ayağa kaldırdı o dönemde. "Kariyeri" çok vasatmış...

batugol
13.12.2015, 00:57
üzüldüm ama kahretmiyorum
kötü top oynamadik
bir hafta once umutsuzdum
şlmdi umutluyum

D.Demir
13.12.2015, 01:00
Muharrem Usta
Muharrem Usta – ‏@UstaMuharrem

Madem ki bu futbol elle oynanacak getirelim Stipanoviç'i,Veliçkoviç'i,Hardy'yi onlar oynasın bari.

Karasoy
13.12.2015, 01:11
Bu takımın belirli bir oyun şablonu yok, karakteristik özelliği yok. Akhisarın, Mersin'in, Antalya'nın bir sistemi var ama malesef bizim takım patlamaya hazır bir bomba.Muharrem Usta gelse ne olur ki!!! Hem Muharrem Usta bildiğim kadarıyla Tıp alanında uzman.Her zaman söylemişimdir birinci önceliği spor olmayan insanlar kulüp başkanlığında başarılı olamazlar.Ben başta görüşümü belirteyim malum ilerki günlerde bana hak vereceksiniz.Benim tercihim Celil Hekimoğluydu.

nakzo
13.12.2015, 01:14
Trabzonspor'lu futbolcular yenilmeye alışmış.
Bu psikolojik durumdan yabancılaryıla beraber kurtulup tekrar takımı sahipleneceklerini düşünmüyorum.
Ligin sonuna kadar eziyet bir sezon bizi bekliyor.
Bir galibiyet-bir yenilgi,iki yenilgi-bir beraberlik-bir galibiyet... bu şekilde devam eder Trabzonspor.

Teşhis çok çok çok doğru.İnsallah yönetimde senin gibi duruma uyanmıştır.Bu kadro yenilgiye alışmış, folloş olmuş lost bir kadro. Bu kadroyla ısrar yeni yeni teknik direktörler ,artan borç, stada gelmeyecek seyirci, bulanamayacak sponsor demektir.

Uğur KÜÇÜK
13.12.2015, 01:17
Boyle takim mi olur

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdinç Dilek
13.12.2015, 01:29
Trabzonsporlular anne karnında 36 hafta +10 gün nasıl bekledi bilim adamları araştırsın. nufus müdürlüğünde çalışıyorum. Doğumumun tescil tarihi ile bizimkilerin evlilik tescil tarihi arasinda 7 ay var. Ya ben erken doğdum (bu tezinizi doğrular) yada bizimkiler evlenmeden mercimeği firina vermişler.

yüregimts
13.12.2015, 01:37
Muharrem Usta'yı şu dakika da eleştirmek koca bir ayıptır.

Bunu söyleyen Ben Trabzonspor'lu değilim , İhosporluyum demesi gibi bişey.

...............................

Bugün Aytaç güzel oynadı belki de takımın en iyisiydi.

Başımız da hoca yok , Ceza sahası içinde kimse yok e be müslüman bağır yırt kendini de girin ulan içeri diye ama yok ...

...........

Evet Onur Eski Onur değil ama düzelecek. Onur bizim Onur'umuz. Takım bizim takımımız.

Başımın ağrısı hala geçmedi ama gelecek sezon için Omurgayı oluşturmamız şart.

Destek Yeni Başkan için destek , İnanın bu adamlara ....

Erdinç Dilek
13.12.2015, 01:44
Nükteli bir uyarıydı Ustaya o yazım. takımı emanet ettiği o adam kendisince de gözden çıkarttığı bu sezonu hepten gözden çıkartmasına sebep olacak. Yoksa anamin karnında 7 ay gibi kisa bir sürede durmuslugumun konuya boyle yaklaşmışlığımla bir alakası yok.

Cihad Varlı
13.12.2015, 01:53
Nükteli bir uyarıydı Ustaya o yazım. takımı emanet ettiği o adam kendisince de gözden çıkarttığı bu sezonu hepten gözden çıkartmasına sebep olacak. Yoksa anamin karnında 7 ay gibi kisa bir sürede durmuslugumun konuya boyle yaklaşmışlığımla bir alakası yok.

Devre arası gidecek abi Sadi. Uyarı için bile çok erken şuan. Adamlar geleli bir hafta olmadı daha.

sasort
13.12.2015, 02:06
Muharrem Usta'yı şu dakika da eleştirmek koca bir ayıptır.

Bunu söyleyen Ben Trabzonspor'lu değilim , İhosporluyum demesi gibi bişey.

...............................

Bugün Aytaç güzel oynadı belki de takımın en iyisiydi.

Başımız da hoca yok , Ceza sahası içinde kimse yok e be müslüman bağır yırt kendini de girin ulan içeri diye ama yok ...

...........

Evet Onur Eski Onur değil ama düzelecek. Onur bizim Onur'umuz. Takım bizim takımımız.

Başımın ağrısı hala geçmedi ama gelecek sezon için Omurgayı oluşturmamız şart.

Destek Yeni Başkan için destek , İnanın bu adamlara ....

onura sallıyor lar anlaşılır gibi değil hiç bir golde hatası yok

ilk golde adamın önünüü kapatmış douglas gitti adama basacağı arkasına geçirdi onurun üstüne yattı ne yapsın onur

iki 3 golde kaleci ile karşı karşıya ne yapsın

ensarusta
13.12.2015, 02:16
bu takımın forvetleri iş yapmıyor istikrarsız bir türlü verim alamıyoruz. bu takımın uzun yıllardır sol beki yok. bu takımın defansını toparlayacak adamı bir turlu bulamadık. bu takımın kanatları hala çalışmıyor. bu takımın kalecisi çok formsuz. bu takımdan bu sezon verim almak çok zor. bence bu yönetimin devre arasında yapması gereken cardozo ( iyi teklif gelirse ), ndoye, deniz yılmaz, serdar gurler, sefa yılmaz, erkan zengin, fatih atik, alper uludağ, esteban, musa nizam, ishak doğan, salih dursun, soner aydoğduyu takaslamı gönderirler, serbestmi birakırlar, satarlarmı bilmem ama bir şekilde elden çıkartıp kulubu hem ekonomik yukten hem futbolcu çöplüğünden bir an önce kurtarmaları lazım. işimiz hiç kolay değil. iho yönetimi enkaz bıraktı resmen bize. takımda kagıt uzerinde isim çok iş yapan yok

poetricus
13.12.2015, 02:24
Sol bek sorunumuz hala devam ediyor
Hoca sorunumuz da. O sol beki sahaya Mel Gibson sürdü sanki.
"Sorumluluk benimdir" derken de utanmıyor...

Sefer A.
13.12.2015, 02:44
utanmadan birde 3 penaltımız verilmedi diyorlar.

Ulan penaltıyı ne yapacaksınız? önemli olan memleket meselesi.

Memleket önemli aga.

+1967 :d

İsmail Sezgin
13.12.2015, 03:13
Bu sezon oynadığımız belki de en iyi maç diyebilirim. Ligde iyi oynadığımız maç yok zaten. Penaltı kırılma anıydı. Olmadı
Penaltı bana değil gibi geldi yeniden izleyemedim. Ama verilmeyenler de şaşırtıcı. Penaltı olan pozisyonda vermiyorlar, olmayan pozisyonları veriyolar. Bakın sizede hatalı penaltı verilmiş mi demek istiyorlar acaba berat hocam :)

sametaydin
13.12.2015, 03:28
Bana göre iyi maç çıkardık golü yiyene kadar. Sadece gol eksikti o da bir türlü olmadı. Verilmeyen penaltılara bir şey demiyoruz artık alıştık. Cardozo penaltıyı atsa maç 3-0 bizim lehimize biterdi bana göre. Ben takımı beğendim ama gol yiyince bu kadar oyunu bırakmak olmuyor. Sadi hocanın bu maçta yaptıkları hoşuma gitti. Gerekli riskleri aldı. 2-0dan sonra stoperden oyuncu çıkarıp ileriye oyuncu almak doğruydu bence ama çok da riskliydi. Golü bulamadık ama yine yedik. Sonradan oyna giren Marko Marin çok kötü bir oyun oynadı. Erkan daha az pas hatası yapması gerekiyor bu kadar kolay top kaybedilmez.

Kısacası ilk 40 dk oyun iyi skor kötüydü. 3-0dan sonra ise dağıldık.

Yavuz KÜÇÜK
13.12.2015, 03:34
3-0 yenildik ya la şaka gibi.

Ibrahim Gaygusuz
13.12.2015, 07:22
Kalecileri degisek macin skoru 6,7-0

artvints
13.12.2015, 08:16
hesap yapmaya başlayınca dağılıyor trabzon.sezon başından beri defansa giydiriyorsunuz ama önde gol atamıyor adamlar, her pozisyondan eli boş dönersen tedirgin olup olmayacak pozisyondan bile gol yersin.bu hep böyle olmuştur. aman kimse hata yapmasın oyunu değil bu. dün rize sahada yoktu neredeyse ama becerip topu içeri sokamadı hücum oyuncularımız.

asilhamsi
13.12.2015, 08:31
ÖZer 1 kişi eksik oynatıyor bizi her maç

oh be soyle dusunen bir kişi daha buldum nihayet forumda.

Devre arası mutlaka gonderilmesi gereken isimler

alper,özer,erkan.Bu adamlar Trabzonsporda oy-na-ya-maz-lar.Oynasalarda bu saatten sonra katkı vermezler.

ve mutlaka bir kaleci alıp Onur u yedek klubesine gondermeliyiz.Su an Onuru seyrederken Petronovic i hatırlıyorum.

İlk golde douglas adamla mucadele ederken douglas ın dusmesine sebep oldu.Kuweeku golu attı.
İkinci golde uzerine gelen topu iceri aşdı.
Ucuncu golde hadi birsey yapamazdı diyelim.
Onur la ciddi manada konusmak gerekir.VE mutlaka bir sure yedege cekmek gerekir.
Onun dısında en az bir stoper ve bir sol bek almak zorundayız.
ayrıca hucum bolgesine 2-3 isim almak zorundayız.
En kuvvetli bolgemiz ortasaha merkez.okay,aytac,mbia son zamanların en iyi ortasaha merkezine sahibiz.
Cok uzaklara gitmeye gerek yok.Guray,ndiyaye,eren albayrak transferleri takımı onemli olcude rahatlatır.
Ayrıca 1461 den batuhan da devre arası kadroya katılmalı.Ugur Demirok kiralık sozlesmesi bitiyorsa o da geri alınmalı.

asilhamsi
13.12.2015, 08:37
valla alper oynayacagına ben musa ya razıyım.
okay-aytac aslında ortasaha merkezi kotarsa mbia stoperde aradıgımız kan.Ama adam orada harcamaya kıyamıyor.
En azından devre arasına kadar boyle olmalı.

--------------kaleci-------------

cavanda----aykut----mbia------musa

-------okay-----------aytac-----------

marin---------ekici---------yusuf

-----------muhammet-----------------

onumuzdeki maca boyle cıkalım derim.

DEEP BLUE
13.12.2015, 08:37
La bitmediniz arkadaş! İki dakika susun da birşey biliyorsunuz zannedelim!.. Hakem 3 penaltını vermemiş, verdiğini "dünya yıldızın"atamamış, rakip kaleci top kurtarmaktan yorgun düşmüş, dünyanın en yeteneksiz sol beki "bu maçı verdireceğim" diye bas bas bağırdığı halde oyunda tutulmuş, ama suçlu henüz 3 gün önce mazbata alıp 5 gündür borç ödemekten imanı gevreyen Usta... Hadi lan ordan!

Bu maçı 4-0 biz kazansaydık ( ki teknik olarak mümkündü) ne yazacaktınız merak ediyorum. Niye merak ediyorsam artık... Nasılsa bulurdunuz birşeyler!...

asilhamsi
13.12.2015, 08:45
hocam az akıllı ol.
Bir dahaki macta mehmet yesil,abdülkadir ömür,muhammet besir i koy ilk 11 e.

Azıcık cesaret ne olur.

kyodou
13.12.2015, 08:45
Onuru hurmaya tercih edenler....
bu sizin eseriniz....
Bide bu vardı. :)

asilhamsi
13.12.2015, 08:46
La bitmediniz arkadaş! İki dakika susun da birşey biliyorsunuz zannedelim!.. Hakem 3 penaltını vermemiş, verdiğini "dünya yıldızın"atamamış, rakip kaleci top kurtarmaktan yorgun düşmüş, dünyanın en yeteneksiz sol beki "bu maçı verdireceğim" diye bas bas bağırdığı halde oyunda tutulmuş, ama suçlu henüz 3 gün önce mazbata alıp 5 gündür borç ödemekten imanı gevreyen Usta... Hadi lan ordan!

Bu maçı 4-0 biz kazansaydık ( ki teknik olarak mümkündü) ne yazacaktınız merak ediyorum. Niye merak ediyorsam artık... Nasılsa bulurdunuz birşeyler!...

abi Onur daki bu dusus icin ne diyorusun?
Valla usta baskan olduktan sonra maglubiyete bile o kadar uzulmuyorum.Biliyorum ki takım yonetimi emin ellerde.

DEEP BLUE
13.12.2015, 08:54
abi Onur daki bu dusus icin ne diyorusun?
Valla usta baskan olduktan sonra maglubiyete bile o kadar uzulmuyorum.Biliyorum ki takım yonetimi emin ellerde.

Onur gibi kalecim olsun, 500 milyon borcum olsun... İnsanüstü kaleciden "iyi" kaleci vasfına indirgenebileceği bir kaç maç ile astılar çocuğu. Buradaki üyelerin içinde futboldan da yönetimden de anlamayan ciddi bir kalabalık var. Tamamen şahsi ego tatmini için gelip yazanları ise saymıyorum.

artvints
13.12.2015, 08:57
form tutmuş hakan varken artislik yapıyorsun gönderiyorsun. sonra bu durumlara düşüyoruz. her işin ucu yönetime çıkıyor. dünkü iyi oyunun tek sebebi yönetimin değişmesidir.haftaya skor da gelecektir.kasımpaşa çok zor maç. ondan sonra yönetim işe başlar hayırlısı ile.

Ahmet Hamza
13.12.2015, 09:25
Onur gibi kalecim olsun, 500 milyon borcum olsun... İnsanüstü kaleciden "iyi" kaleci vasfına indirgenebileceği bir kaç maç ile astılar çocuğu. Buradaki üyelerin içinde futboldan da yönetimden de anlamayan ciddi bir kalabalık var. Tamamen şahsi ego tatmini için gelip yazanları ise saymıyorum.
Onur hakkında mantıklı bir kelam, hele şükür...

Travelair
13.12.2015, 09:30
Özetlere baktım. Gözlemlerim:

Hakem 3 tane elle oynamayı, neticisinde penaltımızı vermeyerek, çizgi hakemleri de görmeyerek sonuca etki ettiler. Başkasına olsa kıyamet kopmuştu

Takımımızda birliktelik, takım oyunu yok. Kopuk kopuk. Akıllı, bilgili, atletik, becerikli oyuncu sayısı az.

O topu kalecinin uzanamayacağı yere atarsan gol olur. Uzanacağı yere atarsan muhtemelen olmaz. Bir de şut çekti, çalım attı, hatta gol oldu diye bir futbolcu iyi olmaz. İyi diye görürsek işte bu sonuçlardan bol bol alırız

tonya55
13.12.2015, 09:55
2 net penaltı verilmemiş .

poetricus
13.12.2015, 10:02
Onuru hurmaya tercih edenler....
bu sizin eseriniz....
Buradayız, ne var?
Neyse ya...

ataullah-ı sani
13.12.2015, 10:02

Abi katılıyorum eyvallah ama nasıl ki İho'yu Tolunay'ı gönderdiği için suçladıysak Sadi'nin gönderilmeyişi de bu yönetimin ilk kabahati.Bunun yenmeyle ya da yenilmeyle de alakası yok, başından beri söylüyorum her haftada tekrar ediyorum bu adamın bu takımın başında olması rezilliktir diye..

SEDER
13.12.2015, 10:03
penaltı da ekici hareketlenmedi bilee, muhtemelen dazlak sadi maçtan önce penaltı olursa cardozo atacak demiş..2. penaltıyıda kaçırdı cardozo..ekici varken fantazi aramak tamda sadiye yakışan bi iş...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SEDER
13.12.2015, 10:09
alperi oynatacağına sol beksiz 10 kişi sahayamçık daha iyi..zerre faydası yok ama zararı büyük..sol bek alınana kadar o mwvkide tavsiyem aykut demir oynamasıdır. ayrıca şu net elimizdeki en iyi defans adamı aykut demir...

SEDER
13.12.2015, 10:10
alperi oynatacağına sol beksiz 10 kişi sahaya çık daha iyi..zerre faydası yok ama zararı büyük..sol bek alınana kadar o mevkide tavsiyem aykut demir in oynamasıdır. ayrıca şu an elimizdeki en iyi defans adamı aykut demir...

DEEP BLUE
13.12.2015, 10:10
Abi katılıyorum eyvallah ama nasıl ki İho'yu Tolunay'ı gönderdiği için suçladıysak Sadi'nin gönderilmeyişi de bu yönetimin ilk kabahati.Bunun yenmeyle ya da yenilmeyle de alakası yok, başından beri söylüyorum her haftada tekrar ediyorum bu adamın bu takımın başında olması rezilliktir diye..

Sebebini yazdım burada. Benim net bildiğim 3 hoca emanetçi olmayı kabul etmedi bu bir. İkincisi, şu anda hangi özevlat göreve gelse, diğeri dır dır edecekti ki bu durumda mevcutla devam daha mantıklıdır. Herşey dışardan görüldüğü gibi değil, belli dengeler var. Yoksa yönetimdeki bir tek kişi bile Sadi'den yana tercih kullanmadı. Hatta Sadi'nin kendisi bile... "Yerimi ve haddimi biliyorum" dedi adam...

kaan61
13.12.2015, 10:14
nufus müdürlüğünde çalışıyorum. Doğumumun tescil tarihi ile bizimkilerin evlilik tescil tarihi arasinda 7 ay var. Ya ben erken doğdum (bu tezinizi doğrular) yada bizimkiler evlenmeden mercimeği firina vermişler.

İmam nikahı ile evlenmişler. yaş tutmama meselesi olabilir. Yaş tutunca res mi nikah kıymışlar

nbay
13.12.2015, 10:15
Yılın belkide en pozitif oyununu oynamışız,o kadar da pozisyon var ama sonucun temel faktörü penaltıcımızın belli olmayışı ne yazıkki. Adama kral diyoruz reis diyoruz ama kaç tane kaçan puanımıza doğrudan etki etmiş göremiyoruz, sonra da hocaya kabahat buluyoruz, şu takımın başınnda herkesin kabul ettiği bir hoca olsa bir fark olurmuydu? Bence hayır.
Bu takım zamanla daha iyi olacak potansiyele sahip ama bu şekilde bulduğunu atamazsan daha çok hocaya kabahat buluruz

artvints
13.12.2015, 10:15
penaltıları cardozo atıyor, geçen maç ekici'nin morali düzelsin diye penaltı atmasını isteyen sadi hocaydı büyük ihtimalle. yanlış bilgi verip hoca eleştirmek de bir garip.

nbay
13.12.2015, 10:20
penaltı da ekici hareketlenmedi bilee, muhtemelen dazlak sadi maçtan önce penaltı olursa cardozo atacak demiş..2. penaltıyıda kaçırdı cardozo..ekici varken fantazi aramak tamda sadiye yakışan bi iş...

Kesinlikle emin olmadan böyle bir yorumda bulunmak çok yanlış, hoca bu yaptığın yorumu kesinlikle haketmiyor, ya dediğin gibi değilse oyuncular kendi aralarında sözleşmişseler, Mehmet kendi tercihi ile penaltıyı kullanmadıysa, belki de son idmanda Cardozo sırf penaltı çalışmıştır hepsini de atmıştır, hoca bunu görüp mehmet atacak mı demeliydi,
Varsayımlar varsayımlar....
Net bilmediğimiz bir hususda böyle acımasız bir eleştiri yapmak çok yersiz

Fatih Özkan
13.12.2015, 10:29
Abi şu maçı nasıl 3-0 yenildik ?
Hala aklım almıyor.

ataullah-ı sani
13.12.2015, 10:38
Sebebini yazdım burada. Benim net bildiğim 3 hoca emanetçi olmayı kabul etmedi bu bir. İkincisi, şu anda hangi özevlat göreve gelse, diğeri dır dır edecekti ki bu durumda mevcutla devam daha mantıklıdır. Herşey dışardan görüldüğü gibi değil, belli dengeler var. Yoksa yönetimdeki bir tek kişi bile Sadi'den yana tercih kullanmadı. Hatta Sadi'nin kendisi bile... "Yerimi ve haddimi biliyorum" dedi adam...

Yazdığını görmemiştim ama muhtemelen böyle bir düşünce olabilir diye geçmişti aklımdan abi ama bu şekilde de gitmediği ortada, geçici süreliğine kabul etmediniz deyip dışardan biri de getirilebilirdi.Ben bizim takımın antrenmanlarından bile şüphe duyuyorum çünkü abi.Neyse belki de böylesi daha iyi ve hayırlı oluyordur bizim için, bazı şeylerin anlaşılması daha da somutlaşıyor abi.

Adem Erdoğan
13.12.2015, 10:45
Hala aklım almıyor.

2-0 olduğu zaman kamera şakası mı bu dedim.

Yediğimiz goller dışında maç çok iyiydi, uzun zamandır ilk defa böyle bol pozisyonlu oynadığımızı gördüm.

yazıkoldu
13.12.2015, 10:47
nu ma.ı saymanın anlamı yok. sıfır sıfırda verilmeyen 3 net penaltı var.

Travelair
13.12.2015, 10:57
Dikkat ederseniz feybe'ye verilmeyen elle temas penaltı pozisyonu çok konuşuldu. Nasıl verilmedi denildi.

Bu durumlarda hep Trabzonspor kurban seçilir. İşte bak başka takıma da verilmeyebiliyor, görülmeyebiliyor diye.

Bir de özellikle Trabzonspor. Çünkü hem oh olsun Trabzonspor'a deyip egolarını tatmin edilir, hep yeterince dikkat çekilir, hem de medyada güçlü değildir, hakkı savunulmaz, konuşulmaz, toz kaldırılmaz, geçilir diğer konuya

F. Yıldırım
13.12.2015, 11:04
Hala aklım almıyor.

http://www2.pic-upload.de/img/29111448/image.png

Oğuz B.
13.12.2015, 11:08
Hoca sorunumuz var. Ama sol bek sorunumuz çok daha net ve acil. Umarım bu yönde bir çalışma başlatılmıştır.

Unutmadan söyleyelim hakem olacak gevşeklerin de Allah belasını versin.

Ahmet Faruk
13.12.2015, 11:14
Sadi Tekelioğlu akıllı hoca olsaydı Trabzonsporun yıllardır çektiği sol bek sıkıntısını görür, alt yapıda geçirdiği yıllar boyunca 1 (bir) tane yarım yamalak da olsa sol bek çıkartırdı.

Bunlar bu kadar hoca işte arkadaşlar. Takımın ihtiyaçlarına değil, başka ihtiyaçlara cevap arayan insanlar. İnsan üzülüyor...

Kaya
13.12.2015, 11:14
Kaçan penaltı, verilmeyen penaltılar ve rakip kalecinin takımın yıldız olması neticesinde Trabzonspor'u eleştiremeyeceğim...

Şansızdık...

Ahmet Faruk
13.12.2015, 11:15
32 ve 34. dakikadaki el ile oynamalar o kadar rahat ki. Rizeliler "Hakem vermiyor abi zaten" diye o kadar rahatlar ki... İlkini vermezsen sonra böyle oluyor işte.

DEEP BLUE
13.12.2015, 11:16
Yazdığını görmemiştim ama muhtemelen böyle bir düşünce olabilir diye geçmişti aklımdan abi ama bu şekilde de gitmediği ortada, geçici süreliğine kabul etmediniz deyip dışardan biri de getirilebilirdi.Ben bizim takımın antrenmanlarından bile şüphe duyuyorum çünkü abi.Neyse belki de böylesi daha iyi ve hayırlı oluyordur bizim için, bazı şeylerin anlaşılması daha da somutlaşıyor abi.

İki hafta sabredin. İyi şeyler olacak.

gurur6134
13.12.2015, 11:16
ılk kez bu sene takımın oynadıgı futbolu begendım onda da 3 0 yenıldık bu ısde hakıkaten terslık var..bu kadar sansız mac olmaz bu sene bıdaha..alper ve douglas dısında takımı ıyı buldum..onur yedıgı 2.golde cıkarabılırdı dıgerlerıne yapabılecegı bısey yoktu..cardozo penaltıyı atsa hakem daha sonradan vermedıgı 3 penaltıdan bırını verse hıtanch denen adam hayatının macını cıkarmasa sımdı burda yıne sampıyonluk narelerı artmaya baslamıstı bızım herseyı abartan taraftar sımdı de kume nıdaları atıyor cok garıp camıayız vesselam..

Berke6198
13.12.2015, 11:18
Türkiye'de görev yapan hakemlerde 1'den fazla penaltı çalınmaz gibi bir algı var.

Eğer 2. veya 3. penaltı pozisyonu öncesinde penaltı noktasını göstermişlerse, rakip futbolcu kafamızı bile koparsa penaltı noktasını göstermiyorlar. Bu nasıl bir mantıksızlık yahu ?

ozturk
13.12.2015, 11:19
Hep hüsran hep hüsran

Oruç
13.12.2015, 11:22
Ligtv.com.tr'de "Rizespor'u isyan ettiren pozisyon" diye haber yapılmış ama bizim 3 penaltımızla ilgili tek kelime haber yok. Bu kadar belli etmeyin kendinizi.

Yusuf BALCI
13.12.2015, 11:23
Türkiye'de görev yapan hakemlerde 1'den fazla penaltı çalınmaz gibi bir algı var.

Eğer 2. veya 3. penaltı pozisyonu öncesinde penaltı noktasını göstermişlerse, rakip futbolcu kafamızı bile koparsa penaltı noktasını göstermiyorlar. Bu nasıl bir mantıksızlık yahu ?

O mantıksızlık istanbul takımlarına karşı yok. Bkz. 2010/2011 şikebahçe - ankaragücü maçı.

61ronin61
13.12.2015, 11:25
lig başından beri oynadığımız en mükemmel baskılı milyon tane pozüsyona girdiğimiz en iyi maçımızdı.

o kurtarışlar o inanılmaz kurtarışlarla rize kaleci yılın kalecisi ödülünü almalı.

bizim en şanssız maçımızdı. gene net 2-3penaltımız verilmedi.

ilk yarıyı 6-o 7-0 önde bitireceğimiz kaçan goller olsa 15-16 gol atabileceğimiz bir maçı gol atamadan 3-0 kaybettik.bu mucize ile bile anlatılamaz .

Oruç
13.12.2015, 11:25
Bu Alper Hurma'nın kazıklarından sadece biri. 3'lü defans oynayalım ama Alper oynamasın bir daha. 10 kişi oynamaya bile razıyım.

61ronin61
13.12.2015, 11:30
buluş yapıcak ya icat çıkarıcak ya aklı sıra ilk yarı oyunu tutayım ikinci yarı vururum mantığında .hocaya bak bide ts gibi büyük marka bir takımın hocası rakibide dünya şampiyonu filan sanırsın ondan tırsıyor.

yenersekte planlarımız tam tuttu .ilk yarı rakibi durdurduk ikinci yarı cavanda ve marinle vurduk diyip kahraman olma derdinde .

ama haberi yok ilk yarı rize sana 2 sallarsa yenilincede başlar maç sonu kem kum kademede işte falan.neyse.

işte uzman yorumu maçtan yarım saat önce yazmıştım.

Yavuz Bektaş
13.12.2015, 11:30
Ligtv.com.tr'de "Rizespor'u isyan ettiren pozisyon" diye haber yapılmış ama bizim 3 penaltımızla ilgili tek kelime haber yok. Bu kadar belli etmeyin kendinizi.

Geçen bizim Cas haberini "şike ve teşvik iddaaları"şeklinde verdiler

Travelair
13.12.2015, 11:33
feybe Tff'de etkili, yani Tff yönetim kurulunda, izleme komiteleri, merkez hakem komitesi, Ligtv'de etkili, medyada etkili, kulüpler birliği'nde etkili. Sıralama da belli: feybe, gs, bjk. gs'yi kolladığı belli bir hakem bile feybe söz konusu olunca ona dönüyor. Bu bir tiyatro oyunu. Bunu anlayın artık. Boğazlardan haram lokmalar geçiyor

Oğuz B.
13.12.2015, 11:34
Aynen öyle. Yıllardır alt yapıdan bir adet futbol oyuncusu sol bek çıkaramayan adamı hâlâ daha büyesinde barındırması bu kulübün ayıbıdır.

Neyse inşallah bunlardan kurtulacağımız gün uzakta değil.

Sadi Tekelioğlu akıllı hoca olsaydı Trabzonsporun yıllardır çektiği sol bek sıkıntısını görür, alt yapıda geçirdiği yıllar boyunca 1 (bir) tane yarım yamalak da olsa sol bek çıkartırdı.

Bunlar bu kadar hoca işte arkadaşlar. Takımın ihtiyaçlarına değil, başka ihtiyaçlara cevap arayan insanlar. İnsan üzülüyor...

61ronin61
13.12.2015, 11:36
Bu Alper Hurma'nın kazıklarından sadece biri. 3'lü defans oynayalım ama Alper oynamasın bir daha. 10 kişi oynamaya bile razıyım.

sadece alpermi be adminim .dougus aykut mustafa bunların alayı bukulüpten şutlanmalı ve şutlanıcak görüceksiniz sene sonu hepsini göndericek usta.

bide anlamadığımbizim defans koşamıyor arkadaş hızlı koşamıyor herkes stoper ve bekleri hızlı futbolculardan seçer biz ise tam tersi en ağır adamları bulup transfer ediyoruz şaka gibi yaa.

bir takım şampiyon olmak istiyorsa defansındaki geri dörtlü cavanda gibi hızlı olmalı .seneye geri dörtlüden bir tek cavanda kalır 3 tane çok hızlı ve kaliteli defans lazım bize.2stoper ve bir sağ bek.

HOPA'LI TS'Lİ
13.12.2015, 11:36
32 ve 34. dakikadaki el ile oynamalar o kadar rahat ki. Rizeliler "Hakem vermiyor abi zaten" diye o kadar rahatlar ki... İlkini vermezsen sonra böyle oluyor işte.

O ikisi de kesin penaltı
Ali PALABIYIK, çok penaltı çalmak ayıp diye mi düşündü acaba
Oysa çok güvendiğim bir hakemdi
İtanje, 14 kurtarış yapmış
Şansal, böyle bir istatistiğe Süper ligde hiçbir kaleci ulaşamaz dedi
1996'daki TS-Van maçını hatırlattı bana
Dün penaltıyı atsaydık o ana kadar kalemize 1 kez gelen Rize dağılırdı.
Futbol böyle ilginç bir oyun işte

HOPA'LI TS'Lİ
13.12.2015, 11:39

O pozisyonda Alper çaresiz, yere düşmüş, kalkmak için insanüstü gayret gösterirken Rize'li oyuncu da ısrarla topu üzerine vurarak penaltıyı almak istiyor

Elle oynama yok, yüzüstü düşen bir oyuncu elleriyle yerden destek alıp kalmak istiyor

Devam kararı doğru

artvints
13.12.2015, 11:40
çok az etkili şutumuz vardı kaleyi tutan bir kaç tane ekici dışarı vurdu.karşı kaleciyi kahraman yapan bizim takım, öyle etkili bir savunma da yapmadı rize.çok açık beceriksizlik vardı, pozisyonu olgunlaştırma eksiği vardı.aytaçınki dışında tatmin edici bir performans göremedik zaten.

HOPA'LI TS'Lİ
13.12.2015, 11:40
İki hafta sabredin. İyi şeyler olacak.

Teknik direktör konusunda mı?
Lucescu mu geliyor?

Rahatlat bizi kardeş

ozturk
13.12.2015, 11:59
Kaybetmeye alıştık.

Burçak
13.12.2015, 12:01
Lucescu mu geliyor?

Rahatlat bizi kardeş
hayır devre arası geliyor. maçlara ara verilecek :)

tonya55
13.12.2015, 12:01
arada birşey bilip gibi konusanlar var 2 hafta sabredin diyen arkadas için diyorum birşey biliyorsan söyle bilmiyorsan insanları ümitlendirme.biliyorsan yakınsan yönetime söylersin twitter da böyle transfer kasan çok var.

Colakoglu
13.12.2015, 12:05
Lucescu mu geliyor?

Rahatlat bizi kardeş

Insallah, lucescu türkiyeye gelirse usta gibi adamlarla calismak isteyecektir, duydugun bi habere göre lucescu ustaya: sen türk oldugundan eminmisin demis.

F. Yıldırım
13.12.2015, 12:07
arada birşey bilip gibi konusanlar var 2 hafta sabredin diyen arkadas için diyorum birşey biliyorsan söyle bilmiyorsan insanları ümitlendirme.biliyorsan yakınsan yönetime söylersin twitter da böyle transfer kasan çok var.

bunu okudukça Ronini sevmeye başlıyorum

gurur6134
13.12.2015, 12:07
devre arası hamı gelmelı sezon sonuda yardımcılıgına getırılmelı lucenın yanında staj yapmalı luce bırakınca aynı yerden devam etmelı..

Colakoglu
13.12.2015, 12:08

Sen halen daha kongrede aldiginiz yenilgiyi hazmedeninmi ? Olacak evet cok güzel seyler olacak bunu anlamak icin illa birseyler bilmek gerekmiyor, yönetime bakmak yeterli.