PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

selcuk
27.12.2015, 20:50
Bu maddeler arasında Trabzonspor Tv'yi de beklerdim..

Teşhisler herkesin üzerinde anlaştığı, hepimizin bildiği şeyler.. Sıra artık tedavide.. Bu süreçte hepimizin yönetime destek olması gerekiyor.
secim öncesi tstv nin neden vaadlerinde olmadigi soruldugunda, tstv bir vaad degil klubün ihtiyacidir, her adayinda bunun farkinda oldugunu düsünüyordur demistir

Furkan S.
27.12.2015, 21:00
İyi güzel de Hakan Hoca gibi kupa Cumhurbaşkanı'nda demesini mi bekliyorduk. Sahi Hakan Hoca nerede kayboldu...

Millete öpücük dağıtıyomuş..

MaEsTrO
27.12.2015, 21:29
Vallahi nasil yapacak edecek bilmiyorum.

Neresinden tutarsan tut elde kalacak bir kulüp var elinde.

Simdi baslasa en az 2 sene süre normallesmesi ki bize sabir lazim ama o da bizde yok. Tam düzelmeye baslarken de indirirler koltuktan.

Yavuz KÜÇÜK
27.12.2015, 23:34
Teknik direktör ve kadro,Ts TV,stad ve etrafı,açılış maçı,adam gibi formalar,sponsorlar(stad vb.),kartal projesi,1461 ve altyapılar,diğer branşlarla daha fazla ilgilenme,bütçe gelir gider ayarlaması,kurumsallaşma,hes projesi,tesisleri dhmiye güzel bir meblağa okutmak hey gidi hey say say bitmiyor.Allah yardımcısı olsun başkanın bu dediklerini gerçekleştirirse gerçekten bize şampiyonluğun ötesinde güzel duygular yaşatacak.Zaten bunları yaparsa şampiyon olmak işin çerezi olur :)

İleli
28.12.2015, 00:13
İho bildiğiniz bir enkaz bıraktı geriye her alanda, toparlaması biraz zaman alacaktır basit işler değil bunlar..
Ben bu adama güveniyorum arkadaş iho gibi cahil değil en azından okumuş ne yaptığını bilen biri, basına yaptığı açıklamalar ve yapack olduğu çalışmalar felan bakılırsa geleceğe umutla bakabilirz bence..

dağlıca61
28.12.2015, 00:31
Ersun Yanal ile anlaşıldı, Lucescu dan cevap bekleniyor v.s haberler, eskiden olsa günlerce üzerinde yorum yapılır, yazılıp çizilirdi.Bu kuyruklu yalanlar sosyal medyaya düşer düşmez Muharrem USTA tarafından aynı anda yapılan hamle ile yalanlandı,herkes sus pus oldu, artık camiada desteksiz, kuru sıkı atma devride kapandı.

Faik Yılmaz
28.12.2015, 10:10
İŞTE AÇIKLAMA:

Başkanımız Muharrem Usta ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Kasımpaşa maçı öncesinde biraraya gelmiş, kulübümüzün içinde bulunduğu durumla ilgili olarak değerlendirme toplantısı yaparak bir dizi kararlar almıştır. Bu toplantı sonrası Başkanımız Muharrem Usta yapılan değerlendirme ve alınan kararlarla ilgili olarak tüm taraftarlarımız tarafından da bilinen önümüzdeki acı reçeteyle yüzleşmenin ve bir an önce camiamızın da desteğiyle gerekli uygulamaların hayata geçirilmesinin gerekliliğini vurgulamıştır.
Ligin ilk yarısının sona ermesiyle birlikte yönetim kurulumuzun hayata geçirmeyi planladığı maddeler şu şekilde sıralanmıştır;

1-Bundan böyle giderler ciddi bütçe disiplini içerisinde asgariye çekilecek.

2-Kadroda revizyona gidilerek kadro ve bütçe disiplini sağlanacak.

3-Takım içi ücretler planlanan sınırlar içerisine çekilerek oyuncular arasında hakkaniyetli hale getirilecek.

4-Devre arasında kaliteli oyuncu bulmanın zorluğu göz önüne alınarak mümkünse eksik bölgelere öncelikle takas yöntemiyle iyi oyuncu takviyesi yapılacak.

5-Yapılan analizler sonucu bazı oyuncularla onların da bundan sonraki futbol hayatlarının daha sağlıklı ve verimli geçmesi adına yollar ayrılacak kadro ideal sayıya oturtulacak.

6-Teknik Direktör konusundaki yol haritamız olağanüstü bir durum olmadığı taktirde en kısa sürede netlik kazanacak.

7-1461 Trabzon'un 8 Ocak’ta kongresi yapılarak yeni yönetimi belirlenecek ve tüm sorunlarına köklü çözümler üretilecek.

8-Kulübün kurumsal bir yapıya oturtulması için konunun uzmanlarınca çalışmalar başlatılmış olup bu çalışmalar doğrultusunda yeniden yapılanma hamlesi başlatılacak.

9-"Trabzonspor Etik Kuralları" adı altında Trabzonspor Anayasası hazırlanarak camiamızın görüşüne sunulacak.

10-TOKİ ile yapılan görüşmeler sonucu stat yeni sezona yetişecek ve bir dünya kulübüyle açılış maçı yapılacak.

Yönetimin bu hamleleri forumda fazla göze batmadı ama kurumsallşama ve profesyonel yönetim anlamında çok ciddi hamleler

Gökhan Uzun
28.12.2015, 14:33
Yönetimin bu hamleleri forumda fazla göze batmadı ama kurumsallşama ve profesyonel yönetim anlamında çok ciddi hamleler

Kesinlikle katılıyorum Faik Bey. Söz uçar yazı kalır. Bu iş hayatında en bilinen prensiplerden biridir.

Ayrıca söyleyip geçmekten ziyade ne yapacağını madde madde belirleyip seçenekleri birer birer eleme yoluyla gitmek en doğru çalışma seçeneklerinden biridir.

Ortadaki soruna isim koymaz iseniz, onu tanımlamaz iseniz neyle karşı karşıya olduğunuzu tam olarak bilemezsiniz ve asla tam olarak yarayı iyileştiremezsiniz. Tıp diliyle konuşursak hastalığı iyice teşhis etmişler bundan sonra tedavi dönemi başlıyor.

Sözün kıssası kurumsallaşma idealindeki bir yönetim kurulundan amaçlara uygun bir yazılı beyan gördük. Bundan sonra madde madde takipçisi olacağız.

Cihad Varlı
28.12.2015, 14:35
Yönetimin işi çok zor, Allah yardımcıları olsun.

CEMEFKER
29.12.2015, 09:40
Başkan gazetelere yansıyan Lucescu açıklamaları " 2 yıl aktif t.d.lük, sonrasında sportif direktörlük teklifimi sundum" karşısında neyi bekliyor, çok merak ediyorum...

... pazarlıklar devam ediyor...Luce muhtemelen oğlu Razvan'ı mutlak şart diye koşmuş olabilir, bu da yönetimi bağladığından meçhule yelken açmak istemiyorlar...

bizimkiler - "sende sorun yok, ancak bize dikte noktasına getirdiğin Razvan ..."

luce - " Mr. Muscle (pardon ) Mr. Usta, çocuk benden dolayı futbola heves etmiş, küçükken sol ayağı ile toplara çok da sert vururdu, ancak sonrasında ritm bozukluğu kroniği nedeniyle aktif spordan almak zorunda kaldık, hevesi kaçmasın diye futbolun içinde bırakmaya çalıştım, hayata bağlansın diye, sonrasında nüfuzumu kullanıp Shaktar'ın CEO'sundan rica ettiydim, Yunan Soros'un dünürüymüş, rica etti Yunan Skoda'ya transfer ettirdik, halen orada, ancak gelişme kayıt ediyor, en azından TS'nin başına geçince birlikte daha çok vakit geçiricez, benimle birlikte sınıf atlayacak o da....ama derseniz " sen tamam, Razvan olmaz" ben de " siz bilirsiniz, kapıda bekleyen onca istanbul büyükleri var, başta Fransız Lisesi...."

kafamda deli sorular....

Hazar_
29.12.2015, 16:33
Kulüp batıyor dedik mali duruma enkaz dedik IHO da IHO dediniz burda. Yazık. Şimdi de yeni yönetime kızarsınız.

Faik Yılmaz
29.12.2015, 16:51
Yemeksepeti.com'un CEO ' su ve klübümüz yöneticisi Nevzat AYDIN bu haftaki Ekonomist Dergisi'ne iki tam sayfa röportaj verdi...

Özetle iş hayatında internetin daha etkin kullanıacağını yazıyor....

Bu tip profesyonel insanlar klübümüz için bence şanstır....

Yeter ki önlerini açalım Onlara icraat yapabilmek için yeterli alan sağlayalım....

artvints
29.12.2015, 17:34
başkanlık için üniversite mezunu şartı getirilsin ne olur ne olmaz.

Yavuz Bektaş
29.12.2015, 17:35
İşi zor Allah bilir daha neler çıkacak kulüpten?
Allah yardımcınız olsun.

Tayfun
29.12.2015, 17:42
Geçen sürede ben nereye başkan oldum diyordur bu enkaz arasında.

Allah yardımcısı olsun.

dağlıca61
29.12.2015, 17:50
Muharrem Usta bundan önce kamuoyunda oluşan Trabzonspor ile ilgili asılsız haberlere hemen müdahale ederek camiayı sakinleştirirken, bilgi kirliliğini engellerken Mbia konusunda halen sessiz demekki iddialar doğru Trabzonspor eski başkan İHO ve yandaşları tarafından Mbia ya peşkeş çekilmiş, güveni kötüye kullanma suçu sabit.

Poor
29.12.2015, 17:53
Bu durumun farkında olarak geldiler oyuzden bence cok da sasirmamislardir.
Bence oncelikle yapılması gereken tstv kurulsun taraftarin gazi alinsin. Bizim millet kendi kendine kalınca birbibirini gazliyor bi taraftan da Istanbul medyasi gazliyor yerel medya zaten ucmus sonra taraftar futbolculara yonetime artik kime denk gelirse saydiriyor.

Bizi ts tv yayınlarıyla uyutsunlar yok casa basvurduk stadimiz soyle iyi Boyle guzel. Antremandan neseli görüntüler falan.

dağlıca61
29.12.2015, 17:53
başkanlık için üniversite mezunu şartı getirilsin ne olur ne olmaz.

Yetmez, yazılı ve sözlü sınavda olmalı.

DeAgLeMaNyAq
29.12.2015, 18:21
<iframe width="100%" height="300" scrolling="no" frameborder="no" src="https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/tracks/239563603%3Fsecret_token%3Ds-L7Esu&amp;auto_play=true&amp;hide_related=false&amp;show_comme nts=true&amp;show_user=true&amp;show_reposts=false&amp;visual= true"></iframe>
https://soundcloud.com/deagle-203259618/taka-gazetesi-genel-yayin-yonetmeni-yusuf-turgutun-aciklamalari/s-L7Esu

Adamlar göreve geleli 3 hafta oldu bu işi beceremiyorsanız çekilin Hekimoğlu gelsin nedir yahu?

AYYILDIZ
29.12.2015, 18:31
Yerel basının durumu ortada. Trabzonspor tv şart. Hekimoğlu gelip 500 milyon verecekti sanki. Alt tarafı Ali Kemal ağabeyler gelecekti.

Oğuz B.
29.12.2015, 18:32
Bak sığıra yahu bütün dinleyiciler ve okuyucular "onun" gibi düşünüyormuş. Bunlardan tiksiniyorum. Leş yiyicileri.

aaahmet61
29.12.2015, 18:38
yuh be kardeşim mali disiplin tabiki şart.yusuf turgut bunu anlamayacak kadar saf mı ? celil ne yapacaktı.yollara para mı dökecekti.taka gazetesinde de işçilerine böyle para harcar mı bu vatandaş ? haci nin yaptığı enkaz ortada. önce projeleri hayata geçirme.yani gelirleri iki katına çıkarma .sonra para harcama.eskiler ne güzel demiş ayağını yorganına göre uzatacaksın diye.tabi anlayana.

artvints
29.12.2015, 18:41
destek vermiş, kime verdin desteği belli.

ağasarlı
29.12.2015, 18:47
<iframe width="100%" height="300" scrolling="no" frameborder="no" src="https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/tracks/239563603%3Fsecret_token%3Ds-L7Esu&amp;auto_play=true&amp;hide_related=false&amp;show_comme nts=true&amp;show_user=true&amp;show_reposts=false&amp;visual= true"></iframe>
https://soundcloud.com/deagle-203259618/taka-gazetesi-genel-yayin-yonetmeni-yusuf-turgutun-aciklamalari/s-L7Esu

Adamlar göreve geleli 3 hafta oldu bu işi beceremiyorsanız çekilin Hekimoğlu gelsin nedir yahu?
Bu adam gerçek mi? Sahiden yaşıyor nefes alıyormu?
Ben sadece masallarda olur sanıyordum

Adem Akyüz'
29.12.2015, 18:57
Bugün daha 3 haftalık yönetime "Beceremiyorsanız gidin, Hekimoğlu gelsin" diyen asalaklara tek sözüm var.
Biraz ağır olacak ama Trabzonspor üzerinden ne kadar kazandığınız para varsa çoluk çocuğunuzdan çıksın.
Bıkmadınız yemekten, bıkmadınız sömürmekten. Ahlaksız, namussuzlar !

AYYILDIZ
29.12.2015, 19:01
Yerel zihniyetin yanında İstanbul medyası melektir.

dağlıca61
29.12.2015, 19:31
<iframe width="100%" height="300" scrolling="no" frameborder="no" src="https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/tracks/239563603%3Fsecret_token%3Ds-L7Esu&auto_play=true&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true"></iframe>

Yukarıdaki lingdeki radyo yayınını dinledim, yuh artık diyorum.Ne kadar kuru sıkı atıyor, kimse sizin gibi düşünmüyor, siz İHO gibi düşünüyorsunuz, her zaman bu camianın kamburu oldunuz, olmaya devam ediyorsunuz, Muharrem Usta bu hasta ameliyat kaldırmaz diyor, sen illada ameliyat olacak diyerek kuru sıkı atmaya devam ediyorsun, İstanbul un yandaş medyasından daha hizipçisiniz.

İlker Yazıcıoğlu
29.12.2015, 19:46
Vay efendim,çocukları İstanbul takımlarını tutmaya başlamış.Sen de babayım diye geziyorsun Trabzon sokaklarında.

Adam daha 2 hafta oldu göreve başlayalı,bir durun ula?

Bu yerel basının alayı namussuz....

Hekimoğlu orada hazır bekliyormuş!!!

Onun adamıyım diyemiyor da...

Neyse...

Oğuz B.
29.12.2015, 19:51
Asıl üzücü olan bu insanlar kendilerini söz sahibi zannediyorlar. Gelen başarılı insanların altını oymaktan zevk alıyorlar. Para, dini imanı olmuş bunların. Elimde imkan olsa bütün "yerel" gazetelere Trabzonspor haberi yapmayı yasaklarım. Aralarında zevkle okunacak, sözü kıymetli, ufkumuzu açacak, bizlere yol gösterecek bir yazar olmaz mı? Yok işte. Yazılarını okudukça, seslerini duydukça midem bulanıyor.

Murat KARAKURT
29.12.2015, 19:55
Hekimoğlu'da erken başladı çalışmalara :) ......

Uğur Ö.
29.12.2015, 19:58
Bu nasıl bir mide bulandırıcı açıklamadır. İnsan değilsiniz ulan siz şerefsizlik diz boyu. Bu kara cahiller yüzünden bu takım bu halde.

Fatih Özkan
29.12.2015, 20:14
<iframe width="100%" height="300" scrolling="no" frameborder="no" src="https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/tracks/239563603%3Fsecret_token%3Ds-L7Esu&auto_play=true&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true"></iframe>

Zerre haysiyet yok sizlerde!
Allah'ınızdan bulun!

Reha Asan
29.12.2015, 20:16
yerel medya geçen seçim sonrası hemen yine Ustaya yüklenmeye başlamıştı.yok sponsor olsun yok şunu yapsın bunu yapsın.bakıyorum bu seçimde Celil Hekimoğluna yönelik böyle talepler gelmiyor kendilerinden.Demek ki delegeler doğru seçim yapmış Ustayı seçerek.bu kan emicilerin önlerine yal koymazsan havlamaya başlıyorlar

tristram
29.12.2015, 20:34
yuhh ulan o nasil bir elestiridir..usta'nin secilmesi adamlara nasil koyduysa kopek gibi havlamaya basladilar.daha 1 aylari dolmadan gidin demek kimse kusura bakmasin ama serefsizliktir.

Courage
29.12.2015, 20:44

Kendi işini ne kadar becerdiğini cümle alemin gördüğü zavallılar başkalarına iş becerme dersi veriyor,onu sorguluyor öyle mi ?

Köpekleri salıp taşları bağlamışlardı 30 yıldır. Ama şimdi evvelallah taşımızda var sopamızda. Köpeğin kırılıcak çenesinden başka sermayesi yok.

Size bu kulübü yedirmeyeceğiz. (2016 sonunda kulübe üye olurum diye planladım ama ne yapıp edip öne çekeceğim)

Laziobass
29.12.2015, 20:50
Rus gazetecinin putin için dediği gibi;
Böyle bir açıklamayı sadece IQ seviyesi vücut ısısından düşük olanlar ve kalemini düzgün yazılar yazıp para kazanmak için değil doğrudan kiralamak için kullananlar yapar..

cyberentalpi
29.12.2015, 21:11

vay arkadas yahu. sanki celil 10 milyon verip alabilecek oyuncu. Her diyorum artık eminim. Trabzonspor un en büyük sorunu İstanbul değil TRABZON dur. Trabzon un en büyük sorunu içinde çok fazla TRABZONLU olmasıdır.

Hazar_
29.12.2015, 21:30
Bu sözleri söyleyen adam bir zavallı. Ama bunlardan çok var. Trabzonspor'un halinden haberleri yok.

Fatih Özkan
29.12.2015, 22:05
Bu sözleri söyleyen adam bir zavallı. Ama bunlardan çok var. Trabzonspor'un halinden haberleri yok.

Can sıkan da bu zaten.
"Bunlardan çok var."

Ahmet Malkoçoğlu
29.12.2015, 22:12
Trabzonhabere gore sene sonu icin Lucescuyla her konuda anlasilmis.

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Malkoçoğlu
29.12.2015, 22:13
[QUOTE=malkocogluu;19203401edit yanlus konu.

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE]

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Poor
29.12.2015, 22:16
Daha neyin sonucu zaten lig bitmis transfer sezonu da daha acilmadi neyi eleştiriyor belli degil. Muhammet demure e 3 milyon Euro vermesinler zaten yarisi bile etmez.

Kurun su ts tvyi da. Bunlari da kapıdan iceri sokmayın.

Cihad Varlı
29.12.2015, 22:26
Yerel zihniyetin Allah belasını versin. Şu açıklamalardan sonra bir kez daha şükrediyorum Hekimoğlu gelmediği için.

Kamil Çakmak
29.12.2015, 23:00
Yakurdakı ses kaydı şahsın sahibi taraf olan birisi. Vasifsız bir şahsiyet. Bu sayfaya o ses kaydrını paylaşmak ayrı bir saçmalık. Ne gerek var burdaki taraftarı germeye.

memmedaga
29.12.2015, 23:04
şerefsiz sin o kadar

3 hafta olmuş üç haftaaa

nakzo
29.12.2015, 23:12
Hanı şunu ben anlamam veya kabullenemem neymiş çocuğu İstanbul takımını tutuyormuş.O zaman hata sende hemşerim benim çocuğum Trabzonspor dan başka x bir takımı tutsun ekmek yedirirsem şerefsizim öyle bir ihtimal olamaz......Sen Trabzonsporlu değilsindir zaten çocuğun öyle bir tercih yapmaya cesaret ediyorsa. 3,5 yaşında bir kızım var tuvalet alışkanlığından önce bordo- mavi bağırmasını öğrettim gerisi laf ü güzar ,ajitasyonla insanların sinirini zıplatmak.

karahanbakar
29.12.2015, 23:29
Ulan bu ismail Turgut mudur nedir akşam akaşma ayarımız bozdu. Şimdi burdan bir söverim bir söverim varya... Forumdan ömür boyu men edilmek istemiyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

nakzo
29.12.2015, 23:30
Usta sakın bu yerel medyanın tuzağına düşme celil hekimoğlu da mali disiplinden ucuz adamlardan bahsediyordu zaten başka şansımız çıkar yolumuz YOKKK. Takımdaki dini imanı para olan mikrop takımını tereddütsüz SAT.İsimsiz karakterli,ahlaklı futbolcular al biz arkandayız.Senden bir isteğim var özellikle siyahi oyuncuları şu takıma bir daha sokma .....

Fatih K.
29.12.2015, 23:37
Celil Hekimoğlu gelince kulüpteki çöp kutusu altın olacak demi? Ulan Allahın gerizekalıları olmayan paranın neyini harcıyorsunuz? Yemin ediyorum şu insanlarla aynı havayı soluduğuma utanıyorum pislik herifler.

Cihad Varlı
29.12.2015, 23:41
Celil Hekimoğlu gelince kulüpteki çöp kutusu altın olacak demi? Ulan Allahın gerizekalıları olmayan paranın neyini harcıyorsunuz? Yemin ediyorum şu insanlarla aynı havayı soluduğuma utanıyorum pislik herifler.

Gerizekalı bilmiyor ki Hekimoğlu geldiğinde öz evlatlara yönelecektik. Sağ bekte Zeki, stoperde Aykut- Yumlu solbekte de Akbaş olacaktı. Seçim sürecinde ki söylemlerden bihaber. Yaptığı tamamen algı yönetimi, beyinsiz insanları etkileme çabası başka bir şey değil.

DeAgLeMaNyAq
29.12.2015, 23:49
Yakurdakı ses kaydı şahsın sahibi taraf olan birisi. Vasifsız bir şahsiyet. Bu sayfaya o ses kaydrını paylaşmak ayrı bir saçmalık. Ne gerek var burdaki taraftarı germeye.

Haklı olduğunuz taraf var ancak kasıtlı bir şey yok ortada. Ben de kendisini sadece ismen tanıyorum. Dolayısıyla taraf olup olmadığı konusunda da bir bilgim yok. Paylaşımın amacı yerelci zihniyetin Usta'ya karşı düşüncelerini ortaya koymaktı yoksa şahısa yönelik bir hedef değil. Şahsen ben özel hayatımda da pek hakaret edip bela okuyan biri olmadığımdan, yazılanların sinirlerin gerilmesine sebep olduğunu ve söylenenlerin biraz ağır kaçtığını düşünmekteyim. En azından ben kendi adıma ne kadar eleştirsem de söverek bir şeylerin değişmeyeceğinin farkındayım...

Samet Yildirim
30.12.2015, 00:02
Muharrem Usta â€@UstaMuharrem 3 Min.Vor 3 Minuten

Dünya yıldızı bile olsa...
bir kulüp oyuncunun elinde oyuncak olmuşsa;
sorun derin demektir.
Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.

Samet Yildirim
30.12.2015, 00:30
Kadroda ztn eksiklikler var...Bide üstüne üstün Mbia vari oyuncularimizda giderse...Trabzonspor asla seneye Sampiyonluga oynayamaz üstüne üstün bide yeni Hoca gelecek bide birsürü yeni oyuncu. Mükün degil...

Muharrem Usta ve 50. Yil...Zor Günler-Aylar-Yillar Baskani bekliyor..

Isi zor. Mazeret kabuledilemez.

Ogün'
30.12.2015, 00:35
Twitter'ı kapatmalı.Oyuncuyu taraftarın önüne atıyor resmen.

dağlıca61
30.12.2015, 00:41
Aç kurtlar gibi bekleyen Yusuf efendi ve destekçileri artık Trabzonspor camiası sizin gibi düşünceye sahip olanlara selam vermeyi bile bıraktı, siz Trabzonspor lu olamazsınız menfaatin olduğu yerde eşeleyen asalaklarsınız, kokuşmuş İHO artıkları, hadi başka kapıya, sizin düşüncenizi savunanlar artık bu camiayı değil yönetmek kapısına bekçi bile yapılmıyor.

Soner Albayrak
30.12.2015, 00:47
Sanki bu tweet işini abarttı gibi.

Kolpacı
30.12.2015, 01:04
şike , rte , paralel sorularına kaçamak cevaplar vermensine , takılmamayı makul bulabilirim ama iho arkadaşımdır , öyledir , böyledir triplerine göz yummak imkansız artık.

Adem Akyüz'
30.12.2015, 01:11
Serdal Şahin: Mbia'dan yola çıkarak ibraya dem vuran, kulübün hesaplarının incelenmesini isteyenler var. Kongre öncesi kahvaltıda bunlar karara bağlandı.

Serdal Şahin, eski bir kulüp çalışanı. Usta geldikten sonra yollar ayrıldı..

İbra ve İHO yönetimine açılması gereken dava olayı tam da tahmin ettiğim gibi.

Cihad Varlı
30.12.2015, 01:13

Hangi oyuncu abi? Oyuncu mu kaldı Allah aşkına?

Ogün'
30.12.2015, 01:17
Hangi oyuncu abi? Oyuncu mu kaldı Allah aşkına?
Şiir yazacağına çözüm üretsin.Açıklama yapacaksa da resmi siteden doğru düzgün bilgilendirme yapılsın.Ergen twitleri atmasın.

7can61
30.12.2015, 01:23
yesinler öyle oyuncuyu...

Tahir61
30.12.2015, 01:33
bosingvalar maloudalar constanlar falan alınırken ağzımızın suyu akıyordu

ortada tek bir başarı yok

Allah belanı versin iho yazıklar olsun

tüküreydim o ağlayan suratına

karı gibi! iki damla gözyaşıyla defolup gittin

6Şafak Aydın1
30.12.2015, 01:35
havalar bozuk sanirim

Cihad Varlı
30.12.2015, 01:44
Şiir yazacağına çözüm üretsin.Açıklama yapacaksa da resmi siteden doğru düzgün bilgilendirme yapılsın.Ergen twitleri atmasın.

Başkan, anlık tepkiye göre yorum yapıyorsun. Sanırım M'Bia olayını şimdi, şuan öğrendin. Seni derin derin nefes almaya, enine boyuna süreci en başından itibaren geniş bir bakış açısıyla yorumlaya davet ediyorum. Her şeyden önce, çözüm üretmediğini, bu konu hakkında çabalamadığını nereden biliyoruz? Ayrıca, resmi sitede olayla ilgili anlık açıklama yapamazsın. Başkan elinden geldiğince süreçlerle alakalı "anlık" bilgilendirme yapıyor Twitter'dan. Biraz daha sakin, nasıl berbat bir tabloyla karşı karşıya olduklarını bilmiyormuşuz gibi yorum yapmak camiaya zarar verir.

BySeHzAdE
30.12.2015, 01:55
Başkanın tweet atmasını bile eleştirenler var pes yani. Başkan arkandayız sonuna kadar.

Ogün'
30.12.2015, 01:56
Başkan, anlık tepkiye göre yorum yapıyorsun. Sanırım M'Bia olayını şimdi, şuan öğrendin. Seni derin derin nefes almaya, enine boyuna süreci en başından itibaren geniş bir bakış açısıyla yorumlaya davet ediyorum. Her şeyden önce, çözüm üretmediğini, bu konu hakkında çabalamadığını nereden biliyoruz? Ayrıca, resmi sitede olayla ilgili anlık açıklama yapamazsın. Başkan elinden geldiğince süreçlerle alakalı "anlık" bilgilendirme yapıyor Twitter'dan. Biraz daha sakin, nasıl berbat bir tabloyla karşı karşıya olduklarını bilmiyormuşuz gibi yorum yapmak camiaya zarar verir.
Başkan bilgilendirme yapmıyor ki bildiğin saçma bir twitle serzenişte bulunuyor.Ben bunu doğru bulmuyorum.Diyelim ki Onurla bir sorun oldu aynı şekilde "anlık bilgilendirme" yapacak mı?Sanmıyorum.Mbia mevzusunu yeni öğrenmedim en son faiz olayının gerçek olmadığı yönelik haberler de vardı.Yani olayın tam olarak ne olduğu belli değil.Bu yüzden kısada olsa bir "bilgilendirme" yapılmalıydı.

İlker Yazıcıoğlu
30.12.2015, 01:59
Usta işini bilerek hareket edecektir diye düşünüyorum.Niye bu kadar güveniyorum bu adama bilemiyorum.

Belki de Hacıosmanoğlu döneminde her anlamda dibe vurduğumuz için şartlı olarak Usta'ya umut bağlamış da olabilirim.

Umarım yanılmam,yanılmayız...

kyodou
30.12.2015, 02:06
Başkan bilgilendirme yapmıyor ki bildiğin saçma bir twitle serzenişte bulunuyor.Ben bunu doğru bulmuyorum.Diyelim ki Onurla bir sorun oldu aynı şekilde "anlık bilgilendirme" yapacak mı?Sanmıyorum.Mbia mevzusunu yeni öğrenmedim en son faiz olayının gerçek olmadığı yönelik haberler de vardı.Yani olayın tam olarak ne olduğu belli değil.Bu yüzden kısada olsa bir "bilgilendirme" yapılmalıdır
"Mbia Iho' nun saçmasapan tavizleri yüzünden gidici" demenin eğitimli başkan farkıyla açıklamasıydı o twit, ama anlayana...

Ogün'
30.12.2015, 02:15
"Mbia Iho' nun saçmasapan tavizleri yüzünden gidici" demenin eğitimli başkan farkıyla açıklamasıydı o twit, ama anlayana...
Herkes senin gibi üstün zekalı(!) değil kardeşim.Ben senin kadar derin düşünemiyorum ama bence mbia gidici onun yerine kyodou bize oyuncu önersin transfer dosyasını takip ediyoruz diyor da olabilir tabi ben eğitimli olmadığım için yanlış yorumlama ihtimalim yüksek

Sefer A.
30.12.2015, 02:42
Herkes senin gibi üstün zekalı(!) değil kardeşim.Ben senin kadar derin düşünemiyorum ama bence mbia gidici onun yerine kyodou bize oyuncu önersin transfer dosyasını takip ediyoruz diyor da olabilir tabi ben eğitimli olmadığım için yanlış yorumlama ihtimalim yüksek
:D

kyodou
30.12.2015, 06:57
Sen benim mesajımı bile yanlış yorumlamışsın. Benim vurgum Usta' nın tweetinin ne anlama geldiği değil, "en azından eski yönetim gibi eğitimsiz cümleler kullanmıyor ve haberdar ediyor" vurgusuydu. Transfer dosyası da ne alakaysa. Oyuncu önermek ileride aleyhine koz olarak kullanılacak, rencide ettirecek bişeymiş gibi laf sokma çabalarının yöntemi ironik. :D

Faik Yılmaz
30.12.2015, 08:13
Trabzon'da yetkim olsa yerel medyayı lağvederim....

3-4 isim var onlarıda ulusal medyaya çekerim.

Bugüne kadar kımıl zararlısı gibi hep içten içe yeyip bitirdiler. Tırnak ucu kadar faydaları olmadı ama dünyalar kadar zararı oldu bize.

bordo61
30.12.2015, 08:20
Şu konuya ilginizi bekliyoruz

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/51854-Bize-Kuşimoto-da-Trabzon-Projesi

Aydın Danış
30.12.2015, 08:50
Şu kansız yerel medyanın inadına sonuma kadar Muharrem Usta ...

alone_6161
30.12.2015, 11:27
Kusura bakmayın Mbia giderse çok da tın. Adam fizik gücünü kullanarak ön libero. Bu ayarda başka adam mı yok? Adamın iyi niyetli olmadığı da ortada.

Usta'nın yerinde olsam, avukatlarını çağırır, karşılıklı iyi niyet çerçevesinde sözleşmede revizyon isterim. Tamam derse amenna, kabul etmezse alacaklarını öder, 20 milyon avro bedelle satış listesine koyar, altyapıya idmana gönderirdim. Biraz piyasası düşünce kendisi gelir özür diler zaten. Slimani'yi almak istediğimizde, gitmek istediği için klübü kadro dışı bırakmış, Slimani de 1-2 hafta sonra paşa paşa özür dilemişti.

Burada da en büyük suçlu İHO'dur. Yahu böyle sözleşme nasıl imzalanır? Messi olsa iki kere düşünürsün arkadaş.....

Emorfo
30.12.2015, 11:59
Sayın başkan olur olmaz şeyler hakkında twit atmamalı. Oyuncuyu taraftarın önüne atmamalı. Adam öyle anlaşmış sözleşme gereği ister parasını. Bu pervasız transfer politikasının zararını çok fena şekilde çekeceğimizi adımız gibi biliyorduk. Defalarca söyledik Trabzonspor'un transfer politikası bu olamaz diye. Bize Avrupa'nın 30'luk adamları lazım değil Afrika'dan Doğu Avrupa'dan genç gelecek vaad eden oyuncuların yanına biraz daha tecrübeli görev ve takım adamı karakterinde oyuncularla hedef her zaman Trabzonspor'un kimliğine ruhuna uyan takım oyuncusu transfer etmektir. A Takım'dan en alt altyapı takımlarına kadar bir sistem kurup oyuncu transferi yapılacaksa da bu sisteme göre transfer yapılmalı. Aksi durumda yaşayacağımız olay tam da buydu işte.

piskopatrizeli
30.12.2015, 12:38
başkanın önü açık. ya fikret orman yada nuri albayrak 2 olacak.

dağlıca61
30.12.2015, 12:57
Başkan bilgilendirme yapmıyor ki bildiğin saçma bir twitle serzenişte bulunuyor.Ben bunu doğru bulmuyorum.Diyelim ki Onurla bir sorun oldu aynı şekilde "anlık bilgilendirme" yapacak mı?Sanmıyorum.Mbia mevzusunu yeni öğrenmedim en son faiz olayının gerçek olmadığı yönelik haberler de vardı.Yani olayın tam olarak ne olduğu belli değil.Bu yüzden kısada olsa bir "bilgilendirme" yapılmalıydı.

Muharrem Usta serzenişte bulunmuyor her attığı twet ile stres yaşayan taraftara bir mesaj veriyor, motive ediyor, yalan yanlış haber kaynaklarını anında çürütüyor, örneğin son tweti ile İHO hakkında suç duyurusunda bulunacağının mesajını veriyor.Ayrıca Mbia konusuda İHO hemen ortaya çıkıp bir açıklama yapıp işin içerisinden sıyrılma çabasında olduğuna göre iddialar doğru bence.

Oğuz B.
30.12.2015, 13:02
Bahane üretmesinler.
Durumu biliyorlardı.
Yapamayacaksalar Celil orada.
1040 Anadolu
Etkilisi ve yetkilisi değilim

Şu tip ifadeler kongrede ne denli büyük bir şamar yediklerini gösteriyor. Hele bi soluklanın 3 hafta oldu olmadı. Bu yapının temizlenmesi uzun zaman alacak umarım başarırız.

Sefer A.
30.12.2015, 13:14
Kusura bakmayın Mbia giderse çok da tın. Adam fizik gücünü kullanarak ön libero. Bu ayarda başka adam mı yok? Adamın iyi niyetli olmadığı da ortada.

Usta'nın yerinde olsam, avukatlarını çağırır, karşılıklı iyi niyet çerçevesinde sözleşmede revizyon isterim. Tamam derse amenna, kabul etmezse alacaklarını öder, 20 milyon avro bedelle satış listesine koyar, altyapıya idmana gönderirdim. Biraz piyasası düşünce kendisi gelir özür diler zaten. Slimani'yi almak istediğimizde, gitmek istediği için klübü kadro dışı bırakmış, Slimani de 1-2 hafta sonra paşa paşa özür dilemişti.

Burada da en büyük suçlu İHO'dur. Yahu böyle sözleşme nasıl imzalanır? Messi olsa iki kere düşünürsün arkadaş.....
Aynen... Slimani Vahid hocasinin gazina gelip gitmek istiyorum diye tutturmus, sonunda ise Vahid hoca onu almayinca Slimani özür diledi, ve Vahid hocaya da çok kizmis, belki de nefret ediyordur ondan....
Ve bence de alacak olayi varsa verelim kadro disi birakalim görsün anyayi konyayi

kyodou
30.12.2015, 13:23
Muharrem Usta' yı gelir gelmez eleştiren kesimin derdi nedir anlamıyorum.

Adamın kurucusu, büyük hissedarı ve Ceo' su olduğu Medikal Park ve Liv Hospital' in yıllık cirosu 1.5 Milyar TL. Yani serveti 7 ceddine yeter. Nedir bu adamın derdi de Trabzonspor' a başkan olmak istedi ? Gelir gelmez 60 Milyon TL borç ödedi. Amacı 60 koyup 160 almak mı ? Psikolojik bir rahatsızlığı yoksa tenezzül etmez.

Adamın derdi, memleketinde itibar görmek. Tuttuğu takıma fayda sağlamak. Daha saygın ve başarılı olmak. Sosyal medyada ilgi görmek. Herkes tarafından daha çok tanınmak. Bunlar en kötü sebepler. Ne zararı olur bize bunların ?

Basket takımında yaptıkları ortada. Iho' ya kalsa basket takımı çoktan düşmüştü. Usta bu takıma Avrupada Final oynattı. Üstelik seçimi kaybettiği rakibinin daha alt statüsünü kabullenerek yaptı bunu. Yani kibri de yok.

Eğitim seviyesi üst düzey. Trabzonspor bir şirket ve Usta şirket yönetmeyi de iyi biliyor. "Şu kadar para vereceğim" dememesine rağmen, diyenden çok para akıttı kulübe. Geldiği günün ertesi Akyazı stadında çalışmalar canlandı. Sosyal medyada taraftarın sesini de dinliyor.

Hoca konusunda Lucescu dedi başından beri görüşüyor. Olur-Olmaz bilinmez ama tutupta Lucescu diyip Hami' yi getirmedi henüz.

Peki eleştirenin derdi ne o zaman ?

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bordox
30.12.2015, 13:32
Başkan'ın Twitterdan bilgilendirme yapması ve taraftar ile iletişim halinde olması neden eleştiriliyor?
Ülkenin başındaki insanların da bu tür sosyal medya kullanımı yaptığı,dünyanın bilgi çapı ve sosyal medya iletişimine geçtiği bir dönemde aksi düşünülemez bile,eleştirmek için eleştirmeyin olur olmaz her zaman.

Faik Yılmaz
30.12.2015, 13:36
Başkanımıza en azından yerli bir süre sahip çıkalım....

Kurda , kuşa , çakala yem etmeyelim....

Samet Yildirim
30.12.2015, 13:36
Başkan'ın Twitterdan bilgilendirme yapması ve taraftar ile iletişim halinde olması neden eleştiriliyor?
Ülkenin başındaki insanların da bu tür sosyal medya kullanımı yaptığı,dünyanın bilgi çapı ve sosyal medya iletişimine geçtiği bir dönemde aksi düşünülemez bile,eleştirmek için eleştirmeyin olur olmaz her zaman.

Aciklama net degil. Böyle aciklama oluyorsa ozaman net olmali. Sikinti bu..

Sefaenes
30.12.2015, 13:39
3 hafta olmus Ustayi elestiren mahluklar 2,5 sene iho yonetimi zamaninda ağizlarini acamiyan asalaklar birde grup kurmuşlar. 3 haftada batmis bir sirketi kurtaramazsiniz en az 1 sene pislikleri temizlemekle uğrasmalisin

artvints
30.12.2015, 13:41
başkan'ın twitter kullanmasını destekliyorum.soğuk resmi site açıklamaları sıkıyor.ilk ağızdan haber almak çok iyi.resmi dil olmadığı için cümlenin tonundan atmosferi, duyguyu anlayabiliyorsun.bu da temel olarak işlerin kötü veya iyi gittiğine dair bir kanaate varmamıza olanak sağlıyor. ağır ol eleştirileri eskide kaldı.bu yaşta ve bu kadar başarılı adama bu eleştiri yapılmaz zaten.ruhu genç olduğu için, zamana ayak uydurduğu için başkan seçildi.

bordox
30.12.2015, 13:44
Aciklama net degil. Böyle aciklama oluyorsa ozaman net olmali. Sikinti bu..

Anlayan için çok net,her hangi bir isim veya olay üzerinden değil olması gereken ilke üzerinden mesaj veriyor.
Kim olursa olsun herhangi bir futbolcu kulübün üzerinde değildir,bağlayıcılığı var diye sözleşme yanlış yapılmış diye kimse kulübü zor duruma sokamaz.

Faik Yılmaz
30.12.2015, 13:45
Klüp gazoz kapağını toplayıp satsa o gelire bile el koyulmuş.....

Hepsi temlikli....

Hal böyle iken bu duruma getirenleri değilde Usta'yı eleştirenler iyiniyetli değildir gerçek Trabzonsporlu değildir.

bordox
30.12.2015, 14:00
Yerel medya güçlü olmalı kimse bunun aksini düşünemez ama güçlü olduğu kadar da işin etik kurallarına bağlı olmalı,yerel medyanın amacı yereldeki sorunları evrensel ilkeler ışığında eleştirmek ve var olan en iyi ve uygun normlara göre sorunların çözülmesine yardımcı olmaktır ama bizde tam tersi sadece Trabzon şehrinin değil belkide Türkiye'nin en evrensel düşünen ve dünya ile başarılı iş ve insani ilişkiler kuran başkan ve yönetimini yerel zihniyetin sığ bataklığına çekip,iş yapamaz hale getirmek istiyorlar.
Ciddiye almadan ama tehlikeleri akıllıca hamlelerle savuşturup,yoluna bakacak bu yönetim.
Taraftarın büyük kısmının,özellikle genç neslin desteği arkalarındayken,gerekli dönüşümü yapacaklardır.
Özellikle kulüp Anayasası önemli.

Fatih Öztürk
30.12.2015, 14:13
Başkan Trabzonspor TV için vaad bile sayılamaz,İlgili arkadaşlarımızın 2 ayını almaz diyordu.Yerel medya şarlatanlarından kurtarmak için TV şart.Gelişme varmı?

Cihad Varlı
30.12.2015, 14:16
Başkan Trabzonspor TV için vaad bile sayılamaz,İlgili arkadaşlarımızın 2 ayını almaz diyordu.Yerel medya şarlatanlarından kurtarmak için TV şart.Gelişme varmı?

Bir ara etüt çalışmaları başlatıldı dendi, sonra haber gelmedi.

Fatih Öztürk
30.12.2015, 14:21
Bir ara etüt çalışmaları başlatıldı dendi, sonra haber gelmedi.

Vaad bile görmediği projeyi inşallah kısa zamanda halleder.Yolu uzun ve ceremeli olacak,daha yolun başında sekteye uğramamalı.

Muhammed
30.12.2015, 14:30
Mbia'nın sözleşmesini feshetmek kesinlikle başarılı bir yönetim olmaz. Yönetimden beklenen bu konuda bir şekilde orta yolu bulmasıdır. Mbia'nın sezon başındakini performansını düşünürsek başarılı olmak için kesinlikle böyle oyunculara ihtiyacımız var. Beşiktaş maçında ilkokullu çocukların maçına girmiş liseli gibiydi.

melihergun
30.12.2015, 15:23
Tv bize buyuk bir gelir saglar mi ?

Mustafa Ulutaş
30.12.2015, 15:31
Başkanın son Twitter mesajı:
(TS'de büyük borçların altına girmek fedakarlık ve vizyon işiymiş.
Vizyon buysa gerisi kalsın.
E ne demişler:
"Bekara kadın boşamak kolay".)
Ne yapmaya çalışıyor? Ben anlamadım.

Kolpacı
30.12.2015, 15:34

Türkiyede kanalından kâr edebilen bir kulüp yok , Sadri Şener de bundan yakınırdı konu gündeme geldiğinde.

Murat'
30.12.2015, 15:34

Geliri olmaz, bütçeye eksi olarak yansımasın yeter.

Bera B.
30.12.2015, 15:37
E ne demişler:

AK Parti'nin Akçaabat'da düzenlenen İl Danışma Meclisi toplantısı öncesinde vatandaşlarla sohbet eden Özak, dikkat çeken ifadeler kullanmıştı. Geçtiğimiz aylarda yapılan bordo-mavililerin genel kurulunda başkanlık yarışını aldığı bin 40 oyla kaybeden Hacıosmanoğlu için, "Sizi bizi rezil etti, Türkiye'ye... Kulüp iflas etti. Bankalara borçlandı" diyen Özak'ın şu şekilde devam etti: "Trabzonspor nefes alamıyor. Bu şehir bu ayıbı nasıl yaşayacak. Bu adama bin 500 tane rey çıktı. Bu kulüp bakalım ayakta kalabilecek mi? 67'de biz kurduk. Bu ekip geldi yıkmaya. Maalesef Trabzon'da işbirlikçi buldu. Maalesef bizim bazı arkadaşlarda bunu destekledi. Geldi buraya ne yaptı? Seni bizi rezil ettiği Türkiye'ye. İflas etti bankalara. Şimdi zavallı Muharrem Usta veya Celil Hekimoğlu 600 milyon bulacakta kulübü ayağa kaldıracak. Onun için fazla ümitli olmayan. Zaten 5 seneden evvel şampiyon olamazsın. Ben anamdan babamdan karımdan çok bu kulübe hizmet ettim. Ama şehirde ihanet oldu. Bu adama rey verilir mi?" sözlerinin ardından Celil Hekimoğlu konu ile ilgili açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Hekimoğlu "TS için büyük borçların altına girmek zavallılık değil, yüreklilik, cesaret, fedakarlık ve vizyon meselesidir, Sayın Özak..." ifadelerine yer verdi.

http://www.61saat.com/futbol/celil-hekimoglu-ndan-faruk-ozak-a-cevap-h258344.html

Sanırım bu açıklamaya göndermede bulunuyor.

İbrahim CİHAN
30.12.2015, 15:38
Başkan Celil Hekimoglunu yanlis algılamış gibi geldi bana.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faik Yılmaz
30.12.2015, 15:38
E ne demişler:

Celil Beyin twitterdaki şu sözlerine cevap olmuş sanırım.....

"TS için büyük borçların altına girmek zavallılık değil, yüreklilik, cesaret, fedakarlık ve vizyon meselesidir, Sayın Özak..."

Mustafa Ulutaş
30.12.2015, 15:39
Onu anladım renktaş ama neden böyle bir cevap veriyor onu anlamadım. Hani nerede birlik beraberlik?

selcuk
30.12.2015, 15:39
tv maddi zarar üretir

ama reklam, promosyon ve sempati duyan kitleye direk kontakt kurma yolu oldugu icin kacinilmaz biseydir

Kolpacı
30.12.2015, 15:40
Başkanın twitlerini görmeden önce , kongreden beri foruma girmeyen arkadaşın son mesajlarına göz attım , hatrick tadı verdi.

Fatih Öztürk
30.12.2015, 15:40
Kongrede birlik mesajları verildi daha kongrenin toprağı kurumadı şimdiden atışmalar başladı,gerek yok böyle sürtüşmelere.

Mustafa Ulutaş
30.12.2015, 15:42
Usta:Fedakarlık ve vizyonla yıllık faiz 35 milyon.
Ödenmemiş borçların bankadan finansmanıyla yıllık faiz 55 milyona varıyor.
Bu mudur vizyon.

Anlaşıldı, İHO'ya laf çarpıyor.

selcuk
30.12.2015, 15:42
yav gs yönetimi taraftarlan komunikasyona giremedigi icin kriz yasiyor

birakinda baskan camialan komunikasyon kanalini kursun
az sabir

İbrahim CİHAN
30.12.2015, 15:46
Celil Hekimoğlu nun ifadelerini İhoyu savunmak gibi algılayıp ona göre cevap vermiş gibi duruyor Başkan Usta.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faik Yılmaz
30.12.2015, 15:46
Olayı toplarlayalım.......

Faruk Özak açıklama yapıyor.....

İbrahim Hacıosmanoğlu’na bombardımana tutan Özak, “Bu şehir bu ayıbı nasıl yaşayacak? Bu adama buradan hala bin 500 oy çıkıyor. Bu kadar ayıp olur mu? Bu kulüp bakalım ayakta kalabilecek mi? Bu kulübü 1967’de biz kurduk, bu ekip geldi yıkmaya. Maalesef Trabzon’da işbirlikçi buldu, bazı arkadaşlarımız da bunu destekledi. Ne yaptı, seni beni, bizi rezil etti Türkiye’ye, iflas ettirdi kulübü. Şimdi zavallı Muharrem Usta veya Celil Hekimoğlu 600 milyon TL bulacak da kulübü kurtaracak. Nerede...” dedi. Lucescu’yu ve 5 seneden önce şampiyonluğu kimsenin beklememesi gerektiğini belirten Özak, “Şampiyon olamazsın. 5 seneden evvel olamazsın” şeklinde konuştu. Kendisine vefasızlık olduğunu da belirten Özak, “Ben annemden, babamdan çok bu kulübe hizmet ettim. Ama burada ihanet oldu” dedi.

Hekimoğlu bunun üzerine twiterdan.....

TS için büyük borçların altına girmek zavallılık değil, yüreklilik, cesaret, fedakarlık ve vizyon meselesidir, Sayın Özak...

Mesajı atıyor....

Muharrem Usta'da :

TS'de büyük borçların altına girmek fedakarlık ve vizyon işiymiş.
E ne demişler:
"Bekara kadın boşamak kolay".

İlk mesajda Özak Hekimoğlu'na laf demediği halde Hekimoğlu Özak'a laf ediyor...

Sonra Usta'da Hekimoğlu Ona laf demediği halde Hekimoğlu'nu eleştiriyor...

Bir garip durum orta çıkıyor....

Ozan Gözaçan
30.12.2015, 15:48
şu bizim başkanın twitter hesabı nedu ya ...

Bera B.
30.12.2015, 15:52
Bence "borcun altına girmek" lafını yanlış değerlendirdi. Borcun altına girmekle kastedilen yeni borçlar üretmek değil var olan borcu karşılamak için elini taşın altına koymak iken başkan ilk anlama göre yorum yapmış gibi geldi bana.

Cihad Varlı
30.12.2015, 15:54
Dün M'Bia tivitleri için başkanı savundum ama bu son tivitler çok gereksiz. Ne gerek var ya? Bırak konuşan konuşsun, icraat bekliyor artık millet.

Adem Akyüz'
30.12.2015, 15:59
Özak:Zavallı Usta borcun altına girdi.
Celil: Bu zavallılık değil, vizyon ve cesaret..
Usta: Bu kadar borç yapmanın neresi vizyon..

Bence Hekimoğlu Özak'ı, Usta da Hekimoğlu'nu yanlış anlamış. Sonuç itibariyle hepsi İHO'ya vuruyor ama görüntü çok farklı oldu..

edimurphy_61
30.12.2015, 16:00
Başkannin ikinci twitiyle de anlaşıldgı uzere iho'ya serzenişte bulunuyor bence Hekimoğluna degil

Oğuz B.
30.12.2015, 16:00
Aynen durum bu. İ. Hacıosmanoğlu kimsede denge bırakmadı.

atomantcum
30.12.2015, 16:02
Kulüpler böyle dernek statüsünde olmaya devam ederse borçlar sürekli artacaktır. Kimsenin harcamalardan sorumlu tutulamadığı bir sistemin zarar etmemesi sürpriz olur.

Cihad Varlı
30.12.2015, 16:03
Ya tamam da, kimseye vurmaya gerek yok artık. Herkes olumsuz tablonun farkında zaten. Şimdi daha somut, daha net, daha umutkar konuşma vakti. Bu tarz açıklamalar bize bir şey kazandırmıyor, aksine kaybettiriyor.

muratt
30.12.2015, 16:05

Bence Hekimoğlu Özak'ı, Usta da Hekimoğlu'nu yanlış anlamış. Sonuç itibariyle hepsi İHO'ya vuruyor ama görüntü çok farklı oldu..

Çağımızın hastalığı iletişimsizlik.
Malesef artık kimse karşısındakini dinlemiyor, herkes anlamak istediğini anlıyor.
Günlük yaşamda bile sıkça rastlayabilirsiniz bunun örneklerine.

muratt
30.12.2015, 16:07
bosingvalar maloudalar constanlar falan alınırken ağzımızın suyu akıyordu

ortada tek bir başarı yok

Allah belanı versin iho yazıklar olsun

tüküreydim o ağlayan suratına

karı gibi! iki damla gözyaşıyla defolup gittin

Bence özellikle bu son Mbia olayından sonra ayrı bir "İHO'ya sövme" başlığı açılmalı, bu tip mesajlar bir yerde toplanmalı. Bu şekilde çok dağınık oluyor. Hatta bu başlık sabit başlık olarak kalmalı, ibret olsun diye ilk sayfada durmalı, birgün belki çıktı alıp İHO'ya gönderilir..

el_conquistador
30.12.2015, 16:07
Kulüpler böyle dernek statüsünde olmaya devam ederse borçlar sürekli artacaktır. Kimsenin harcamalardan sorumlu tutulamadığı bir sistemin zarar etmemesi sürpriz olur.

Çok çok haklısın...

Faik Yılmaz
30.12.2015, 16:09
Özak : Bizim uşaklar bu işi nasıl çözecek klüp çok kötü anlamında bir mesaj yazdı....

Hekimoğlu : Bu iş çözülmez bunlarda beceremez şeklinde algılayıp biz bu şi yaparız bizim için kolaydı anlamında cevap verdi....

Usta : Biz bu kolay çözerizi klüp sandığımızdan daha kötü durumda içinde olmadan anlamazsın anlamında algıladı ve bekara karı boşamak lafını kullandı...

sonuç olarak iletişimsizlikten dolayı bence boş bir polemik ortaya çıktı

Kolpacı
30.12.2015, 16:11
hekimoğluna ayrı , hacıosmanoğlu sahtekarına ayrı...

dağlıca61
30.12.2015, 16:15
Ben Celil Hekimoğlu nun atmış olduğu twetin yanlış olduğu kanaatindeyim.Benim anladığım Özak İHO yu ve onun yönetim anlayışını eleştiriyor açıklaması ile. Belirsiz olan Hekimoğlu İHO nun son kongrede aldığı 1000 civarındaki oylarının peşinde mi yoksa kongrede desteğini alamadığı Özak aleyhine mi açıklama yapıyor burası belirsiz ama ikisinden biri olduğu kesin.Her ikiside Hekimoğlu nun Trabzonspor u değil koltuk peşinde olduğu kanaati oluşturuyor.

Oğuz KUL
30.12.2015, 16:19
Özak : Bizim uşaklar bu işi nasıl çözecek klüp çok kötü anlamında bir mesaj yazdı....

Hekimoğlu : Bu iş çözülmez bunlarda beceremez şeklinde algılayıp biz bu şi yaparız bizim için kolaydı anlamında cevap verdi....

Usta : Biz bu kolay çözerizi klüp sandığımızdan daha kötü durumda içinde olmadan anlamazsın anlamında algıladı ve bekara karı boşamak lafını kullandı...

sonuç olarak iletişimsizlikten dolayı bence boş bir polemik ortaya çıktı

Kesinlikle bu şekilde gelişti ne söylenirse söylensin gereksiz di lakin Usta baya mesai harcıyor kendini yoruyor ve haklı olarak stresleniyor heleki mbia olayından önce şu polemik olsaydı bence Muarrem Usta bu şekilde cevap vermezdi bile..

Gerçekten İbrahim ethem hacıosmanoğlu bi boşluk git ya.. Herşey dönüp dolaşıp senin yaptığın şeyleremi gelir Tarih seni affetmeyecek..

Poor
30.12.2015, 16:21
Usta hakli da bu twitler bende güvensizlik yaratmaya basladi. Ben gelen yonetimin bu enkaz durumunu bilip de geldiğine inanıyodum.

Buyuk ihtimalle biliyolardi da ama acaba sadece baskan olmak icin gerçekleşmeyecek projeler mi ortaya attilar diye düşünmeye başladım.

Yonetimin ne kadar borc cikarsa ciksin sorun degil bunu bilerek geldik halledicez diyip halletmesi lazim. Benim beklentim buydu yonetimden.
Borcun neden nasil Kim tarafından yapıldığı zaten belli.

Devre arasi da geldi artik icraat zamani bosa tartışıyorlar.

Aydın Danış
30.12.2015, 16:21
Hekimoğlu neden her halta atlayıp cevap veriyor ben onu anlamıyorum ki Başkan yardımcısı falanmı bizimmi haberimiz yok sus arkadaş ortalığı velveleye verme konunun muaatabı Muharrem Usta o cevap verir isterse sora ortalık karışıyor böyle boşyere gündem oluşuyor fuzuli fuzuli tartışmalara giriyoruz burda da biz nerdeyiz bu adamlar nerde oooohooooo...

A. Aydın
30.12.2015, 16:23
Ben Celil Hekimoğlu nun atmış olduğu twetin yanlış olduğu kanaatindeyim.Benim anladığım Özak İHO yu ve onun yönetim anlayışını eleştiriyor açıklaması ile. Belirsiz olan Hekimoğlu İHO nun son kongrede aldığı 1000 civarındaki oylarının peşinde mi yoksa kongrede desteğini alamadığı Özak aleyhine mi açıklama yapıyor burası belirsiz ama ikisinden biri olduğu kesin.Her ikiside Hekimoğlu nun Trabzonspor u değil koltuk peşinde olduğu kanaati oluşturuyor.

En mantıklısı bu geldi.
Özak göz göre göre iho yu eleştiriyorken; Hekimoğlunun özak a laf etmesi iho yu kollaması anlamına geliyor.
Dediğin gibi iho nun oylarına talip.

DNA-TS
30.12.2015, 16:24
İnsanlar daha konuşarak anlaşamazken 140 karakterle birbirlerine vuruyorlar ve de aslında vurmak istedikleriyle vurdukları farklı kişiler oluyor.
Herşeyin fazlası zarar.

Reha Asan
30.12.2015, 16:25
Başkan İHOnun yönetiminden aşırı derecede dertli belli belli olmasına da,o zaman niye ibra ettiler ya da hakkında dava açacak mı?kulübün bu halde olduğunu biz taraftarlar da biliyoruz.sen bunu göze alaraktan o makama geliş birisin.Birde Trabzonspor Başkanı olarak twitterı böyle işler için kullanmamalı.taraftarı bilgilendirmek,taraftar ile iletişim kurmak için kullanması kanaatindeyim.

Poor
30.12.2015, 16:26
Sonuçta insanlar bu yonetime bu borclarin uzerinden gelebilceklerine inandıkları icin oy verdiler.
Okadar sirket yoneticisi ceosu kurucusu var.
Teknik hoca konusunda mesela güvenim tam yonetime.
Ama nasil ki lucescuya para bulunur biz hesabımızı yaptik dediler. Ayni sekilde bi açıklamayı da bu borçlara yakıştırması gerekirdi ustanin.

İhoya daha satasmanin alemi yok gündemden dussun bidaha çıkamasin artik hala konuşuyor Olay oluyor.
İhoya cevap kongrede verildi artik iho donemine bi sunger cekelim orda kalsin.

Oğuz B.
30.12.2015, 16:27
Muharrem Usta bu işin bir süreç olduğunu her yerde dile getirdi. Ancak bazı angutlar şimdiden başladı yapamayacaksanız "Celil Bey orada bekliyo" demeye. Başkan şuan içinde bulunduğumuz durumun herkes tarafından anlaşılmasını istiyor. Adam resmi siteden eylem planını açıklıyor. Ama hiçbir şeyi beğenmeyen yiyici tayfanın cevabı şu: "Bize ne mali disiplinden futbolcu alın futbolcu". Başkan bu cepheye ne kadar sert vurursa o kadar iyi.

artvints
30.12.2015, 16:31
kaç senedir söylenenlere adam bir kere cevap verdi, niye böyle yapıyor diye tepki aldı hemen.dertlenmiş belli ki klübün durumuna.ayrıca bu başlıkta bir ses kaydı vardı hekimoğlu bekliyor diye.usta'nın da kulağına gidiyordur bazı eleştiriler.

f1bekir
30.12.2015, 16:33
Olayı toplarlayalım.......

Faruk Özak açıklama yapıyor.....

İbrahim Hacıosmanoğlu’na bombardımana tutan Özak, “Bu şehir bu ayıbı nasıl yaşayacak? Bu adama buradan hala bin 500 oy çıkıyor. Bu kadar ayıp olur mu? Bu kulüp bakalım ayakta kalabilecek mi? Bu kulübü 1967’de biz kurduk, bu ekip geldi yıkmaya. Maalesef Trabzon’da işbirlikçi buldu, bazı arkadaşlarımız da bunu destekledi. Ne yaptı, seni beni, bizi rezil etti Türkiye’ye, iflas ettirdi kulübü. Şimdi zavallı Muharrem Usta veya Celil Hekimoğlu 600 milyon TL bulacak da kulübü kurtaracak. Nerede...” dedi. Lucescu’yu ve 5 seneden önce şampiyonluğu kimsenin beklememesi gerektiğini belirten Özak, “Şampiyon olamazsın. 5 seneden evvel olamazsın” şeklinde konuştu. Kendisine vefasızlık olduğunu da belirten Özak, “Ben annemden, babamdan çok bu kulübe hizmet ettim. Ama burada ihanet oldu” dedi.

Hekimoğlu bunun üzerine twiterdan.....

TS için büyük borçların altına girmek zavallılık değil, yüreklilik, cesaret, fedakarlık ve vizyon meselesidir, Sayın Özak...

Mesajı atıyor....

Muharrem Usta'da :

TS'de büyük borçların altına girmek fedakarlık ve vizyon işiymiş.
E ne demişler:
"Bekara kadın boşamak kolay".

İlk mesajda Özak Hekimoğlu'na laf demediği halde Hekimoğlu Özak'a laf ediyor...

Sonra Usta'da Hekimoğlu Ona laf demediği halde Hekimoğlu'nu eleştiriyor...

Bir garip durum orta çıkıyor....

Abi Hekimoğlu; "Ben küçüleceğim" dedim dinlemediniz, siz (Usta) ise "50. yılda şampiyonluk" dediniz, "küçülmeyeceğiz" dediniz, dolayısı ile "borcu arttıracaksınız ama bir yandan da borçtan yakınıyorsunuz" diyor benim anladığım. Vizyon kelimesi kesinlikle Usta'ya yönelik. Usta da buna karşılık diyor ki; "benim bahsettiğim vizyon bu değil, ben borçlansam bile böyle borçlanmam" diyor.

Hekimoğlu'nun Özak'a hitaben kurduğu o cümle muhtemelen kapalı kapılar ardında Özak tarafından Usta'ya destek amacıyla söylenmiştir, şimdi de Hekimoğlu o lafını Özak'ın yüzüne vuruyor kendince.

Ben başkanın yerinde olsam bu toplara hiç girmem.

siyami75
30.12.2015, 16:33
Hekimoğlu neden her halta atlayıp cevap veriyor ben onu anlamıyorum ki Başkan yardımcısı falanmı bizimmi haberimiz yok sus arkadaş ortalığı velveleye verme konunun muaatabı Muharrem Usta o cevap verir isterse sora ortalık karışıyor böyle boşyere gündem oluşuyor fuzuli fuzuli tartışmalara giriyoruz burda da biz nerdeyiz bu adamlar nerde oooohooooo...

Celil Hekimoğlu kendi adının geçmesi üzerine cevap vermiş olmalı...
Faruk Özak ın ifadeleri aşağıdaki gibi...
(Maalesef Trabzon’da işbirlikçi buldu, bazı arkadaşlarımız da bunu destekledi. Ne yaptı, seni beni, bizi rezil etti Türkiye’ye, iflas ettirdi kulübü. Şimdi zavallı Muharrem Usta veya Celil Hekimoğlu 600 milyon TL bulacak da kulübü kurtaracak. Nerede...” dedi.)

Muharrem Usta'nın twitter hesabında Celil Hekimoğlu ile ilgili attığı söylenen tweti ben şu anda göremiyorum. Ya hiç yazmadı ya sildi (Yanlış anladığını fark edip..) ya da ben göremiyorum... Bahsi geçen twet şu id.
(TS'de büyük borçların altına girmek fedakarlık ve vizyon işiymiş. Vizyon buysa gerisi kalsın. E ne demişler: "Bekara kadın boşamak kolay".)

Adem Akyüz'
30.12.2015, 16:36
Arkadaşlar, durum belli..

Özak iyi niyetle "Zavallı Usta bu kadar borcun altına girdi" dedi.
Hekimoğlu buradaki zavallı kelimesini olumsuz anlamda düşünüp "Bu zavallılık değil, vizyon ve cesarettir" yazarak Usta'ya destek çıkmış.. Usta da bu sözü "İHO'nun yaptığı borçları vizyon olarak görüyor" şeklinde algılayıp o tiVitleri attı..

Yani Hekimoğlu Usta'yı, Usta da Hekimoğlu'nu yanlış anladı. Burada tek haklı kişi var. O da Özak :)

Başkanın twitterı ya daha Seçici kullanması ya da kapatması lazım.

halil ibo
Biraz daha soğukkanlı,az daha sağduyulu...

artvints
Abi Hekimoğlu; "Ben küçüleceğim" dedim dinlemediniz, siz (Usta) ise "50. yılda şampiyonluk" dediniz, "küçülmeyeceğiz" dediniz, dolayısı ile "borcu arttıracaksınız ama bir yandan da borçtan yakınıyorsunuz" diyor benim anladığım. Vizyon kelimesi kesinlikle Usta'ya yönelik. Usta da buna karşılık diyor ki; "benim bahsettiğim vizyon bu değil, ben borçlansam bile böyle borçlanmam" diyor.

Hekimoğlu'nun Özak'a hitaben kurduğu o cümle muhtemelen kapalı kapılar ardında Özak tarafından Usta'ya destek amacıyla söylenmştir, şimdi de Hekimoğlu o lafını Özak'ın yüzüne vuruyor kendince.

bu daha doğru bir analiz.herkes tanıyor birbirini.lafların arkasındaki tavırlar önemli.kimsenin kimseyi yanlış anladığı yok yani.derin bir fikir ayrılığı var.

Reha Asan
30.12.2015, 16:38
başkan tweetini silmiş.keşke yanlış anladığına ilişkin açıklama yapsaydıda silseydi.
başkanın bu yerellere koz vermesi kendim yapmışım gibi zoruma gidiyor.

Emre Çömez
30.12.2015, 16:38
başkan attığı 2 tweeti silmiş.

Oğuz B.
30.12.2015, 16:40
Celil Hekimoğlu pusuda bekliyor bu bir gerçek. Taraftarları da boş durmayacaktır. Trabzon tarihinin en çok oy alıp da ikinci olan adayı. Ve Trabzon'da yaşayan delegelerin çoğunluğuna sahip.

Usta tökezlediği an yutarlar onu.

Tahir61
30.12.2015, 16:41
kaybeden başkan adayı bir sonraki seçimde başkan olmak için çalışmalı ama

bizde farklı

kaybeden, fedaileri ile birlikte yönetimi zora sokup bir sonraki seçimi öne almaya çalışacak gibi

samet aslan
30.12.2015, 16:42
olay tamamen Usta'nın Hekimoğlu'nu anlamadan atlamasıyla ilgili bence başkanın twitterdan bu kadar açıklama yapması doğru değil açıklama yapılacaksa resmi siteden yapmalıdır..

f1bekir
30.12.2015, 16:42
Celil Hekimoğlu pusuda bekliyor bu bir gerçek. Taraftarları da boş durmayacaktır. Trabzon tarihinin en çok oy alıp da ikinci olan adayı. Ve Trabzon'da yaşayan delegelerin çoğunluğuna sahip.

Usta tökezlediği an yutarlar onu.

Kesinlikle.

Tam da bu nedenle sezon sonu Lucescu fikrine sıcak bakmıyorum. Devre arası kalıcı bir hoca gelmeli ve dönüşüm "bugün" başlamalı!

Oğuz KUL
30.12.2015, 16:49
Kesinlikle bu şekilde gelişti ne söylenirse söylensin gereksiz di lakin Usta baya mesai harcıyor kendini yoruyor ve haklı olarak stresleniyor heleki mbia olayından önce şu polemik olsaydı bence Muarrem Usta bu şekilde cevap vermezdi bile..

Gerçekten İbrahim ethem hacıosmanoğlu bi boşluk git ya.. Herşey dönüp dolaşıp senin yaptığın şeyleremi gelir Tarih seni affetmeyecek..

Bir önceki iletimde de belirttiğim gibi Usta gerçekten canla başla mücadele ediyor bu yüzden de bazen sağlıklı düşünemiyor o da bizim gibi sonuçta nereye tabirinle dalacağını şaşırmış durumda ki haklı bizler burada kendi kendimizi yerken..

yüregimts
30.12.2015, 16:49
Başkan Attığı iki twitte de silmiş. Anladı galiba yanlış yazdığını... Büyük ihtimal bi twitte alacak gönlünü :D

Ahmet Erkan Sezgün
30.12.2015, 16:55
Demek ki neymiş ! Birlik beraberlik sadece maçlara birlikte gelmek,el ele tutuşup objektiflere poz vermekle olmuyor.Birlik beraberlik denilen olgu,aynı şeyleri düşünüp,aynı şekilde hareket etmek,söylenenleri algılamaya çalışmak ve farklı düşünceleri yazılarla,söylemlerle ulu orta paylaşmamak demektir.Biz maalesef bu konuda eksiğiz,o nedenle dir ki hiçbir kurumda yeterince ağırlığımız yok.Daha kendi içinde barışık olmayı beceremeyen bir topluluğun başka yerlerde ağırlığının olmasını beklemek hayalcilikten öteye gidemiyor maalesef.

Buğra Çora
30.12.2015, 16:55
Usta silmiş son paylaşımı. Yanlış anlaşılma var demek..

serhatipoglu
30.12.2015, 17:05
Usta dediyse haklıdır durumun vehametinde olup çözmek var dışarıdan rahat rahat konuşmak var yönetim stresi olağan

"Köpeklerin dudakları deydi diye deniz kirlenmez"

Sefer A.
30.12.2015, 17:43
Arkadaşlar, durum belli..
Özak iyi niyetle "Zavallı Usta bu kadar borcun altına girdi" dedi.
Hekimoğlu buradaki zavallı kelimesini olumsuz anlamda düşünüp "Bu zavallılık değil, vizyon ve cesarettir" yazarak Usta'ya destek çıkmış.. Usta da bu sözü "İHO'nun yaptığı borçları vizyon olarak görüyor" şeklinde algılayıp o tiVitleri attı..
Yani Hekimoğlu Usta'yı, Usta da Hekimoğlu'nu yanlış anladı. Burada tek haklı kişi var. O da Özak :)
Başkanın twitterı ya daha Seçici kullanması ya da kapatması lazım.
Bazilarimiz da yani gerçekten Hekimoglu'na sallamak için pusuda bekliyor... ben de yazilanlari simdi okurken bir tek senin böyle yazdigini fark ettim, bilmiyorum baskasi da ayni özeti geçmis olabilir ama gözümden kaçmistir...
Ben de bunu yazacaktim, Hekimoglu orada Usta'yi savunmak için Özak'in "zavalli" kelimesine atfen bir seyler yazmis... bazilarimiz da nasil anladiysa "Hekimoglu Haci'ya destek çikiyor" dedi... yok artik yani adamin cümlesinde bunu anlamaniza sebep olan nedir ben çözemedim... bazen evet cümleyi bir kaç yere çekebilirsin farkli anlam çikartabilirsin de burda öyle bir durum göremiyorum... Hekimoglu neredeyse suçlu ilan edilecekti, yuh yani :)

Adem Akyüz'
30.12.2015, 17:48
Bazilarimiz da yani gerçekten Hekimoglu'na sallamak için pusuda bekliyor... ben de yazilanlari simdi okurken bir tek senin böyle yazdigini fark ettim, bilmiyorum baskasi da ayni özeti geçmis olabilir ama gözümden kaçmistir...
Ben de bunu yazacaktim, Hekimoglu orada Usta'yi savunmak için Özak'in "zavalli" kelimesine atfen bir seyler yazmis... bazilarimiz da nasil anladiysa "Hekimoglu Haci'ya destek çikiyor" dedi... yok artik yani adamin cümlesinde bunu anlamaniza sebep olan nedir ben çözemedim... bazen evet cümleyi bir kaç yere çekebilirsin farkli anlam çikartabilirsin de burda öyle bir durum göremiyorum... Hekimoglu neredeyse suçlu ilan edilecekti, yuh yani :)
Benim dışımda bunu yazan bir kaç kişi daha vardı :)

Aynı şekilde Usta'ya sallamak için pusuda bekleyenler de var aynı şekilde. Camianın genel sorunu bu.

Mehmet BAŞ
30.12.2015, 17:57
Batık bir şirketi kurtarma işi yapıyor yönetim...

Finansal olarak batık bir şirket durumundayız.

Yavaş yavaş olacak her şey.

Sabır arkadaşlar.

ibrahim
30.12.2015, 18:03
Kesinlikle.

Tam da bu nedenle sezon sonu Lucescu fikrine sıcak bakmıyorum. Devre arası kalıcı bir hoca gelmeli ve dönüşüm "bugün" başlamalı!
Aynen. Adamlar başarı dilerken bile aslında şöyle böyle yapardık ama neyse gibisinden konuştular. Bu işin peşini bırakmayacaktırlar.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

memozcan
30.12.2015, 19:21
m. ustanın bir süre twitera ara vermesi lazım.. öyle her şeye oradan laf yetiştirmek VİZYONa sığmaz..

tanjugunduz
30.12.2015, 22:16
Baskanimiz cok iyi calismali halan net somut icraatlari goremedik hani teknik direktor konusu biraz titiz bir konu ama diher konularda adimlar gor ek istiyoruz forma sponsoru , kartal projesi , stad isimi hakki , takim yapilanmasi mali disiplin icin gerekli kararlar futbolcularla sozlesme yenilenmesi sirayla ts tv bir suru konu duruyor kipirdama yok.

Fatih Özkan
30.12.2015, 22:17

Sabır arkadaşlar.

Durum bu.
Ölüyü diriltmeye çalışıyorlar.

Yusufİhsan
30.12.2015, 22:28
"Bekara karı boşamak kolay"

Cümlesi,

vizyon mizyon bırakmamıştır.

karahanbakar
30.12.2015, 22:32
Baskanimiz cok iyi calismali halan net somut icraatlari goremedik hani teknik direktor konusu biraz titiz bir konu ama diher konularda adimlar gor ek istiyoruz forma sponsoru , kartal projesi , stad isimi hakki , takim yapilanmasi mali disiplin icin gerekli kararlar futbolcularla sozlesme yenilenmesi sirayla ts tv bir suru konu duruyor kipirdama yok.

Kipirdama yok ne demek? Stad sponsorluğuyla ilgili yoğun görüşmeler olduğunu biliyoruz. Bu da malum ki pat diye yapılacak bir şey değil. Teknik direktör zaten en acil konu ve Lucescu ile ciddi görüşmelerin olduğunu biliyoruz. TsClup'la işgili de çalışmalar var. İndirimler ve yeni ürünleri gördük. Bunun gibi birçok konuda çalışma var. Ve hepsi süreç isteyen konular. 3 haftada nasıl bir kıpırdanma bekliyorsun başka?

karahanbakar
30.12.2015, 22:35
m. ustanın bir süre twitera ara vermesi lazım.. öyle her şeye oradan laf yetiştirmek VİZYONa sığmaz..

Usta'nın bu tutumu bence de yanlış. Ancak kulübün bulunduğu durum ve zamanının büyük kısmını gördüğümüz kadarıyla kulübe ayırması kendisini olumsuz etkiliyor. Daha duyarlı hale geliyor ve bazı konulara ani tepki verebiliyor. Bu konuda da anlayışla karşılamak lazım. İHO döneminden sonra ne yaparsa yapsın eyvallah derim ben. Heralde İHO'dan kötü olamaz.

Fatih Öztürk
30.12.2015, 22:41

Sabır arkadaşlar.

Katılmıyorum.
Sadri Şener kulübü devrettiğinde kulübün borcu 192 milyon tl,borsadaki tüm hisseler satılmış,kulübün tüm gelirleri 2017 yılına kadar temlik edilmişti üstelik elde avuçta para edecek doğru dürüst futbolcuda yoktu.O zamanlardada enkaz edebiyatı yapılıyordu.
Hacıosmanoğlu krediler çekip Borçların vadesini uzattı aşırı harcamaya gitti yüksek faizler ödendiği doğrudur lakin batmış lafları bayattır.Kulübün hâli hazırda Akyazı Projesi,M.A.Yılmaz tesisleri ve Kartal tesisleri projesinden yakın vadede borcu eritmek bi kenara artıya rahatlıkla geçilecek durumdayız.Paniğe gerek yok.

Poor
30.12.2015, 22:43
Kipirdama yok ne demek? Stad sponsorluğuyla ilgili yoğun görüşmeler olduğunu biliyoruz. Bu da malum ki pat diye yapılacak bir şey değil. Teknik direktör zaten en acil konu ve Lucescu ile ciddi görüşmelerin olduğunu biliyoruz. TsClup'la işgili de çalışmalar var. İndirimler ve yeni ürünleri gördük. Bunun gibi birçok konuda çalışma var. Ve hepsi süreç isteyen konular. 3 haftada nasıl bir kıpırdanma bekliyorsun başka?

3 haftada az sure mi iho 3 haftaya kac hoca sigdirirdi..

karahanbakar
30.12.2015, 22:44
3 haftada az sure mi iho 3 haftaya kac hoca sigdirirdi..

İHO'nun aksiyonlu başkanlığına alıştıkya, olağan şeyler bize garip gelmeye başladı.

Mesut
30.12.2015, 22:45
Haluk Ulusoy tesisleri de bi
ze verildi diye biliyorum yanlış hatirlamiyorsam

Reha Asan
30.12.2015, 22:46
samimiyet ölçer olarak kullanılan sponsorluk ve kulübe para desteği baskısı neden Celil Bey ya da Usta gibi 2 tane CEO çalıştıran Çakıroğluna yapılmıyor.geçen seçim sonrasında adamın başının etini yemişlerdi ama bakıyorum bu seçim sonrasında kimseden bu yönde baskı yok.gerçi geçen seçim Ustaya baskı yapanlar şimdi daha 3 hafta olmasına rağmen Ustayı gönderip özevlat Hekimoğlunu getirme peşindeler.

Mesut
30.12.2015, 22:50
Atay başkandan sonra gelen bütün başkanlar kulübü borç batağına sürüklemiştir.
Muharrem Usta diğer başkanların yaptıkları hataları umarım yapmaz.
Trabzona dünya yıldızı tabi ki gelir ama sonuçları orta da bizim yapımız bu değil

Fatih Öztürk
30.12.2015, 22:53
Atay başkandan sonra gelen bütün başkanlar kulübü borç batağına sürüklemiştir.
Muharrem Usta diğer başkanların yaptıkları hataları umarım yapmaz.
Trabzona dünya yıldızı tabi ki gelir ama sonuçları orta da bizim yapımız bu değil

Yalnız istemedende olsa kulübe en fazla kötülüğü yapan başkanlar sıralamasında Atay Aktuğ 1.sıradadır.Borsaya açılma ve girme şekli kulübün mali yapısını senelerdir içinden çıkılmaz hâle getirmiştir.

must61
30.12.2015, 22:58
Başkan tarafından twitter'dan dün yapılan Mbia açıklaması , bugün girilen söz dalaşı .. Bunlar alışık olduğumuz Muharrem Usta'yı pek yansıtmıyor.

Olumsuz anlamda eleştirmek için erken belki ama umarım sözü edilen vizyon ve misyona aykırı bu söylemlerden daha fazla uzak durur gelecekte başkan.

Bir de şu teknik direktör konusunu çözüme bağlasak artık.

Spekülasyonlar arttıkça beklentiler ve tartışmalar da artıyor.Ara transfer dönemi için hocaya ayrılacak vakit de azaldığından zaman aleyhimize işliyor.

Uygun şartlarda Lucescu ile anlaşıldıysa Lucescu aksi halde en kısa zamanda Ersun Yanal.Klasik deyişle ; macera aramaya gerek yok.

Courage
31.12.2015, 00:44
"Bekara karı boşamak kolay"

Cümlesi,

vizyon mizyon bırakmamıştır.

Lafı söyleyenin mi laf söylenenin mi vizyonu kalmadı :confused:

CEMEFKER
31.12.2015, 08:44
"Mazlumun ahı çıkar aheste aheste"

Evet profesyonel anlayışdan yerel halk ağzı dokundurmalarına uzanan geldiğimiz son nokta...

Gelmesi zaten sorunlu, binbir güçlükle olan biri ile bıçak sırtı bir sözleşmesi yapılmış, bunun ileride sorun olacağı ortada ve sözleşmenin taraflarından biri sözleşmeye dayalı haklarının ihlali karşısında avantajını kullanmak istiyor. Adam bize geldiği dönemde aldığı onca teklif varken bizi bir şekilde seçmiş (ama para için ama Trabzon şehri aşkı için) . Her ekonomik tercihin bir fırsat maliyeti vardır. Bu hususları mevcut profesyonel yönetim hayli hayli bilir/bilmesi ve Mbia'ya hak vermesi lazım gelir.

Biz ise ne yapıyoruz/yaptık "yapma bunu, affet, bize acı, biraz zaman tanı, hiç mi vicdanın yok ? " gibi teslimiyetçi bir anlayışa evrilen 1 ayı dahi doldurmayan bir yönetim tarzı.

Yazık tabi...

TSercaN
31.12.2015, 08:55
Ya Allah askina yapmayin soyle yorumlar.

Kimse haksiz demiyor zaten adam icin.
Karsindaki kiside genelde ne ararsin? Insanlik ararsin degil mi? Insan degilse karsindaki, ona istersen ona en agir hakaretleri et, zaten gocunmaz parami isterim der yine.

Daha henuz kimse ne konusuldugunu bilmeden ahkam kesmenin anlami nedir? Varsayimlar ile yasayan bir zihniyetten gina geldi. Yok soyle oldu, soyle olsaydi, soyle olabilirdi ama soyle oldu ozaman su olmus olabilir. Hep bir fikir uretme hep teori uretme. Bunda ustumuze yoktur anlasilan.

Yahu bazi seyleri beklemeyi ogrenin Allah askina. Hersey uzerinden giydirmeye calismayin.

Faik Yılmaz
31.12.2015, 08:56
Trabzospor başarılı olmak istiyorsa bir kısım insanlar ellerinde Başkanın altını oymak için tuttukları kazma kürekleri bir yana bırakmalı....

Usta başarısız olunca Trabzonspor'da başarısız olucak....

Bunu anlamıyorlar mı ?

Hekimoğlu gelince ne olucaktı bütün borçlar 1 günde ödenip 2.gün süper transferler yapılıp 3. gün şampiyonluğamı oynanacaktı anlamıyorum....

Klübü yeniden kaos ortamına atmaya çalışıp ellerinize ne geçecek kardeşim ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum doğrusu....

TSercaN
31.12.2015, 09:08
@Faik Yilmaz ,

abi boyle insanlarin akillari baska turlu calismaz diye dusunuyorum. Negatifligi benimsemis insanlar nasil olumlu baksin?
Hep teori ureten insanlar, varsayimlar uzerine konusan insanlar yuzunden bir arpa boyu yol ilerliyemiyoruz.

TV'lerde cogu programlara bakin, hep varsayim uzerine, hep algi uzerine konusulur ama somut birsey bilmezler. Milletin cogu da buna alisik oldugundan, hipnoz edilmis gibi bu duzeni kabul eder.

Bir avuc iyi dusunen insanlarin gucu de bir yere kadar. Anlatamazsin bazi seyleri.

alone_6161
31.12.2015, 09:08
Mbia'nın sözleşmesindeki ödemeler geciktiğindeki günlük gecikme cezası 5000 avro imiş. Bu söylenen doğruysa bu yönetimin o sözleşmeye imza atanlar hakkında acilen suç duyurusunda bulunması ve bu kişileri kamuoyuna açıklaması lazım. Böyle aymazlık, böyle savurganlık, böyle işbilmezlik olmaz. Bu sözleşmeye imza atanların Trabzonspor'u sevmedikleri çok belli.

Oğuz B.
31.12.2015, 09:11
Celil Bey aşağıdaki açıklamayı yaptı.

Faruk Bey seçim sürecinde sürekli Muharrem Bey’i destekledi. Açıkça ve ciddi boyutta destekledi ben buna saygı duyarım. Herkesin bir görüşü vardır. Faruk Özak Trabzonspor’un önemli bir değeridir. Eski başkanıdır, sporcusudur, kaptanıdır, Bakanıdır çok ciddi saygı duyuyorum hala duyuyorum ama bu kadar destek verdikten sonra geçen gün yaptığı spontane bir açıklama var bu kadar borcun altından ne 5 yılda şampiyonluk beklenmez ne de Lucescu olmaz diyorsun. Sayın Özak bunları biliyordunuz.
Bunları seçimden önce Sayın Muharrem Usta açıklamıştı zaten. Bütün şehir Lucescu ile 50.Yılda şampiyonluk vaatleri ile süslenmişti. Trabzon’da bütün bilboardlarda bu yazıyordu ve Sayın Özak bunları çok iyi biliyordu. O zaman bu adamı neden destekledin. Şimdi bunları neden söylüyorsun. Sayın Faruk Özak’ın söylemlerinde bir çelişki var. Bende bu açıklamalara istinaden sosyal medyada böyle bir açıklama yaptım. Amacımız hiçbir zaman kırmak dökmek değil. Bizimde toplumda vereceğimiz mesajlar var.3049 oy almış Trabzonspor delegesinin değer verdiği bir Trabzonsporluyum. Benim de artık sorumluluklarım var. Bende Trabzonspor’u doğru yönlendirmek zorundayım o amaçla görevimi yaptım. İnsanların yaptıkları ile söylediklerinin birbirleriyle örtüşmesi lazım.

Aynen f1bekir'in bahsettiği şekilde düşünüyor Hekimoğlu. Muharrem Usta'yı savunmaktan ziyade altan alta vuruyor borcun altına girmek vizyon işidir derken.

Hekimoğlu'nun Özak'a hitaben kurduğu o cümle muhtemelen kapalı kapılar ardında Özak tarafından Usta'ya destek amacıyla söylenmiştir, şimdi de Hekimoğlu o lafını Özak'ın yüzüne vuruyor kendince.

katre-i.matem
31.12.2015, 09:12
Sanırım Usta nın twitter hesabını Hacıosmanoğlu hackledi :p

İ. SARAL
31.12.2015, 09:21
Liv hospital forma sponsorluğu 5 yıllık yap gitsin başkan.

İ. SARAL
31.12.2015, 09:22
İlk günden beri diyorum; başkan sosyal medyayı bu kadar kullanmamalı. Cicim ayları geçince, olası kötü sonuçlarda bizim ayılar o hesapları küfür doldurur.

Faik Yılmaz
31.12.2015, 09:24
Celil Bey aşağıdaki açıklamayı yaptı.

Aynen f1bekir'in bahsettiği şekilde düşünüyor Hekimoğlu. Muharrem Usta'yı savunmaktan ziyade altan alta vuruyor borcun altına girmek vizyon işidir derken.

O zaman şöyle bir sonuç çıkarıyorum....

Hekimoğlu'nun derdi Trabzonspor'u kötü gününden kurtarmak filan değil sadece başkan olmaktı.....

Dip.Ing.Mag.
31.12.2015, 09:31
"Mazlumun ahı çıkar aheste aheste"

Evet profesyonel anlayışdan yerel halk ağzı dokundurmalarına uzanan geldiğimiz son nokta...

Gelmesi zaten sorunlu, binbir güçlükle olan biri ile bıçak sırtı bir sözleşmesi yapılmış, bunun ileride sorun olacağı ortada ve sözleşmenin taraflarından biri sözleşmeye dayalı haklarının ihlali karşısında avantajını kullanmak istiyor. Adam bize geldiği dönemde aldığı onca teklif varken bizi bir şekilde seçmiş (ama para için ama Trabzon şehri aşkı için) . Her ekonomik tercihin bir fırsat maliyeti vardır. Bu hususları mevcut profesyonel yönetim hayli hayli bilir/bilmesi ve Mbia'ya hak vermesi lazım gelir.

Biz ise ne yapıyoruz/yaptık "yapma bunu, affet, bize acı, biraz zaman tanı, hiç mi vicdanın yok ? " gibi teslimiyetçi bir anlayışa evrilen 1 ayı dahi doldurmayan bir yönetim tarzı.

Yazık tabi...

harfi harfine katiliyorum. bu Adam buraya gelirken ne icin geldi para icin. ve bunu da acik acik belli etti! kaldi ki baska bir sey icin gelmesini beklemek te ahmaklik olurdu. Trabzonspor babasinin takimi degil en nihayetinde. profesyonel düsünüyor herif.
senin de dedigin gibi Baskan ilk hatasini yapti bana görede. ins. iho ya baglamaz ki zannetmiyorum. fakat bu konuda kim ne derse desin m'bia hakli. gecti öyle takim aski icin bazi seylerden feragat etme dönemi. en haci en hoca dedigim hamit altintop bile yattigi yerden 3 milyon euro aliyor gs de. ve bu durum icin " Allah bize bu rizki vermis almayalim mi" diyebiliyorken, M'bia nin olayi bu duruma getirmesi yadsinamaz.

Faik Yılmaz
31.12.2015, 09:35
Anlamadığım bir şey var....

Muharrem Usta Yönetimi gelir gelmez Mbianın 825 bin euroluk borcunu yatırdı....

Adam giderken başkanın profesyonelliğinden 2.yarıda daha iyi oynayacağından bahsedip gitti....

Gittikten sonra ise saçmasapan yapılan sözleşmesinin karşılığını istedi...

Bunda Usta'nın suçu ne.....

Bundan da Usta giydirmeye çalışmak ne....

iyiniyetli yaklaşımlar değil bunlar....

Sanki Usta karlı havada ayağı kaysada bir tekmede biz atsak türünden anlayışın takımımıza faydası yok...

Yok eğer öyle yapıp Hekimoğlu'nu getirmeye çalışırsanız ve bir gün gelirsede başkaları ilk günden aynı şekilde onun ayağını kaydırır bilmiş olun....

İ. SARAL
31.12.2015, 09:41

Adam giderken başkanın profesyonelliğinden 2.yarıda daha iyi oynayacağından bahsedip gitti....

Sanki Usta karlı havada ayağı kaysada bir tekmede biz atsak türünden anlayışın takımımıza faydası yok...

Yok eğer öyle yapıp Hekimoğlu'nu getirmeye çalışırsanız ve bir gün gelirsede başkaları ilk günden aynı şekilde onun ayağını kaydırır bilmiş olun....

Çoğu Afrika kökenli sporcuda olduğu gibi Mbia'da da karakter zayıflığı olduğunu gösterir bu davranış.

Dip.Ing.Mag.
31.12.2015, 09:55

tek hatasi duygusal bir aciklama yapmasi. iho denen is bilmez durumu bu hallere getirdi tamam amenna da, mbia da neden taviz versin ki, fedakarlik yapsin ki, gelirken zaten Adam kendini belli etti, ben para gözüm arkadas diye.

aklima gelmisken hep düsünüyorduk ya gs macindan sonra bu takima ne oldu diye. olayin hakem hatalari haricinde tamamen duygusal oldugu mbia gibi takimda sözü gecenlerin sabote ettikleri de aciga cikti böylelikle.

Faik Yılmaz
31.12.2015, 09:58
tek hatasi duygusal bir aciklama yapmasi. iho denen is bilmez durumu bu hallere getirdi tamam amenna da, mbia da neden taviz versin ki, fedakarlik yapsin ki, gelirken zaten Adam kendini belli etti, ben para gözüm arkadas diye.

aklima gelmisken hep düsünüyorduk ya gs macindan sonra bu takima ne oldu diye. olayin hakem hatalari haricinde tamamen duygusal oldugu mbia gibi takimda sözü gecenlerin sabote ettikleri de aciga cikti böylelikle.

O zaman burada Usta'nın yapması gereken şey....

Klübü zor durumda bırakmamak için bütün cezaları ödemek..

Karaktersiz Mbianın kadro dışı bırakıp bir an önce güzel bir fiyata satmak....

Ha ben olsam defederken 1 kişi bile yollamam peşinden , kuru bir teşekkür dahi etmem .

not : Bu arada bizim karaktersiz oyuncularımız sadece transfer taksitlerini alırken hatırlıyorlar nedense profesyonel olduklarını. 3. lig oyuncusu kadar bile futbol oynamayıp premier lig parası alırken yani....

7can61
31.12.2015, 10:09
Neymiş twitterdan serzenişte bulunmuş....

Yahu iho denilen adam kameraların önüne geçip "maçın hakemini aradım akıllı ol dedim" diyordu düne kadar...

İhonun saçma sapan transferlerine oley çeken, yahu bu adam kulübü batıracak dediğimiz zaman da "sen misin kulübün muhasebecisi, senin cebinden mi çıkıyor parası" diyen taraftarlarımızı hatırlayarak bunları da çok normal karşılıyoruz.

İ. SARAL
31.12.2015, 10:14
Neymiş twitterdan serzenişte bulunmuş....

Yahu iho denilen adam kameraların önüne geçip "maçın hakemini aradım akıllı ol dedim" diyordu düne kadar...

İhonun saçma sapan transferlerine oley çeken, yahu bu adam kulübü batıracak dediğimiz zaman da "sen misin kulübün muhasebecisi, senin cebinden mi çıkıyor parası" diyen taraftarlarımızı hatırlayarak bunları da çok normal karşılıyoruz.

Bu forumun en az %80-90'ı bu saçma transferlerle mest oluyor.

7can61
31.12.2015, 10:17
Bu forumun en az %80-90'ı bu saçma transferlerle mest oluyor.

Kap kap kap diye tempo tutanlar vardı, aha böyle kaptırdılar...

Mehmet BAŞ
31.12.2015, 10:20
Katılmıyorum.
Sadri Şener kulübü devrettiğinde kulübün borcu 192 milyon tl,borsadaki tüm hisseler satılmış,kulübün tüm gelirleri 2017 yılına kadar temlik edilmişti üstelik elde avuçta para edecek doğru dürüst futbolcuda yoktu.O zamanlardada enkaz edebiyatı yapılıyordu.
Hacıosmanoğlu krediler çekip Borçların vadesini uzattı aşırı harcamaya gitti yüksek faizler ödendiği doğrudur lakin batmış lafları bayattır.Kulübün hâli hazırda Akyazı Projesi,M.A.Yılmaz tesisleri ve Kartal tesisleri projesinden yakın vadede borcu eritmek bi kenara artıya rahatlıkla geçilecek durumdayız.Paniğe gerek yok.

Fatihcim benim bahsettiğim şey şu, ekonomi dilinde şu an batık bir şirket durumundayız. Bunu ifade ediyorum.

Yoksa enkaz edebiyatı konusundaki düşüncelerine katılıyorum. Yönetim bunları bir şekilde düzeltecek, düzeltmeli de...

Dip.Ing.Mag.
31.12.2015, 10:41
O zaman burada Usta'nın yapması gereken şey....

Klübü zor durumda bırakmamak için bütün cezaları ödemek..

Karaktersiz Mbianın kadro dışı bırakıp bir an önce güzel bir fiyata satmak....

Ha ben olsam defederken 1 kişi bile yollamam peşinden , kuru bir teşekkür dahi etmem .

not : Bu arada bizim karaktersiz oyuncularımız sadece transfer taksitlerini alırken hatırlıyorlar nedense profesyonel olduklarını. 3. lig oyuncusu kadar bile futbol oynamayıp premier lig parası alırken yani....

aynen öyle hocam. eli Güclü bir yönetim normalde böyle yapmasi gerekir lakin maddi durumumuz buna imkan vermiyor. hem faizlerini öde, hem yillik ücretini öde, hem de oynatma, bu lüksümüz yok maalesef.

Faik Yılmaz
31.12.2015, 10:42
aynen öyle hocam. eli Güclü bir yönetim normalde böyle yapmasi gerekir lakin maddi durumumuz buna imkan vermiyor. hem faizlerini öde, hem yillik ücretini öde, hem de oynatma, bu lüksümüz yok maalesef.

bu arada yönetimin tüm çabalarına rağmen Mbia geri adım atmamış...

Harun-61
31.12.2015, 10:46
Ahh bu sosyal medya ahhh!

Mesut
31.12.2015, 10:46
bu arada yönetimin tüm çabalarına rağmen Mbia geri adım atmamış...

Ne olacak peki abi serbest mi kalacak
Yoksa satılacak mi

Faik Yılmaz
31.12.2015, 10:47
Ne olacak peki abi serbest mi kalacak
Yoksa satılacak mi

ya bütün cezalar ödenecek parası verilecek....

Ya da serbest kalacak....

İHO maalesef enkaz bile bırakmadı bize......

CEMEFKER
31.12.2015, 10:51
Mbia veya diğerleri "bilerek oynamayıp takımı kazandırmayarak" puan alamadığımız her maç için klübe 1 trilyon (tff her maça galibiyet primi) zarar sokarak sözleşmesindeki maddeyi aktif hale getirmek de istemiş olabilir...(alın size komplo teorisi)

Komplo teorisiymiş...varsayımmış...Her Twetter hesabından atılan sanal değildir. Hele ki bu binlerce takipçisi olan gerçek bir hesap ise...

Bunların tedbirini almak yönetimlerin işi...Adamın karakterini, kötü niyetini iyi okuyup ona göre tedbir alacaksın...

Adamın bir Barça, Madrid, München hatta bir Sevilla'ya tanıdığı toleransı kimse TS için beklemesin bence...

(karaktersiz deyin çıkın işin içinden. oldu. )

Mesut
31.12.2015, 10:51
ya bütün cezalar ödenecek parası verilecek....

Ya da serbest kalacak....

İHO maalesef enkaz bile bırakmadı bize......

Serbest kalsa dahi kurtuluş yok mahkemeye verip parayı alır
Her türlü parayı vereceğiz ozaman parası ödenip satmak en mantiklisi

Faik Yılmaz
31.12.2015, 10:53
Serbest kalsa dahi kurtuluş yok mahkemeye verip parayı alır
Her türlü parayı vereceğiz ozaman parası ödenip satmak en mantiklisi

parasını ödeyelim....

gelir gelmez kadro dışı bırakalım....

hiç oynatmayalım piyasasını bitirelim...

sonrada 3.sınıf bir arap takımına satalım....

gönderirkende arkasından küfredelim....

( içimden geçenler bunlar )

Dip.Ing.Mag.
31.12.2015, 10:54
Mbia veya diğerleri "bilerek oynamayıp takımı kazandırmayarak" puan alamadığımız her maç için klübe 1 trilyon (tff her maça galibiyet primi) zarar sokarak sözleşmesindeki maddeyi aktif hale getirmek de istemiş olabilir...(alın size komplo teorisi)

Komplo teorisiymiş...varsayımmış...Her Twetter hesabından atılan sanal değildir. Hele ki bu binlerce takipçisi olan gerçek bir hesap ise...

Bunların tedbirini almak yönetimlerin işi...Adamın karakterini, kötü niyetini iyi okuyup ona göre tedbir alacaksın...

Adamın bir Barça, Madrid, München hatta bir Sevilla'ya tanıdığı toleransı kimse TS için beklemesin bence...

(karaktersiz deyin çıkın işin içinden. oldu. )

böyle bir durumun olabilirliligi oldukca yüksek. aninda gemileri yakandan bu tür davranislar beklenebilir.

7can61
31.12.2015, 11:45
Ulan bazı akıllılar burada sanki mbianın sözleşmesi ustanın suçu günahıymış gibi alttan alta vuruyor, bir akıllı sizsiniz alemde...

El Cordobes
31.12.2015, 11:51
mbia'nın adı neden karaktersize çıktı anlayamadım.

1-adamın Trabzon şehri ve takımıyla bir Trabzonlu gibi duygusal bağı yok.

2- geçen sezon uefa kupasını kaldıran bu adam buraya futbol oynama hevesi ve hırsıyla gelmişse vasat bir ligde orta sıralarda bulunan,antremanda kimin kimi boğazlayacağını merak ettiğimiz bir takımda hocası tarafından forvet olarak değerlendirilirken futbol hevesinin kaçması bana normal geliyor.

3- buraya para için gelmişse ödemelerde sıkıntı yaşanmış, halledilmiş olsa bile gelecek için güvensizlik hissetmesi yine bana normal geliyor.

mbia'nın doğruysa faizimi de verin resti "gitmek istiyorum"un hukuki dille ifadesi.

sözleşmeyi bu şekilde yapanlar asıl suçlu. kaldı ki mbia ilk yarı itibariyle takımda en fazla süre alan oyuncu.sakatım filan ayağına yatmamış. parası ödenmediği için saha içinde takımı sabote eden bir haline de ben rastlamadım.belki de yanılıyorumdur. eğer giderse iyi bir oyuncumuzu kaybedeceğiz, işin orası net...

yüregimts
31.12.2015, 11:57
Bu adam Sezon sonuna kadar ki Alacaklarını istiyomuş . Eeee daha sezon bitmedi oynamadığı şeyin parasını nasıl alacak.

Parasını ödesek bu adam sözleşmesini fesh edemez değil mi? Ödeyin parasını paf takımla antremanlara çıksın.

Böyle karaktersiz adamları bu takıma sokan karaktersizler... Allah sizi bildiği gibi yapsın.

Fatih Öztürk
31.12.2015, 12:03
Fatihcim benim bahsettiğim şey şu, ekonomi dilinde şu an batık bir şirket durumundayız. Bunu ifade ediyorum.

Yoksa enkaz edebiyatı konusundaki düşüncelerine katılıyorum. Yönetim bunları bir şekilde düzeltecek, düzeltmeli de...

Doğrudur kardeşim,İşletmecilikte dönerinin 2 katı fazlası eksideysen batık durumdasın lâkin dediğimiz gibi külfetin altından kalkacak bir çok nedenimiz var.Hayata geçirilmesi gereken harika projeler var.Usta bu badireyi rahatlıkla atlatacak bilgiye sahiptir.İnanıyoruz,güveniyoruz.

Faik Yılmaz
31.12.2015, 12:11
Doğrudur kardeşim,İşletmecilikte dönerinin 2 katı fazlası eksideysen batık durumdasın lâkin dediğimiz gibi külfetin altından kalkacak bir çok nedenimiz var.Hayata geçirilmesi gereken harika projeler var.Usta bu badireyi rahatlıkla atlatacak bilgiye sahiptir.İnanıyoruz,güveniyoruz.

Fatihçim....

Güzel pazarlanması halinde bizi düzlüğe çıkarabilecek projelerimiz mevcuttur lakin şu anda maalesef çok ama çok kötü durumdayız.....

hem maddi hem manevi olarak

f1bekir
31.12.2015, 12:14
Karaktersiz olan MBia değil, böyle bir sözleşme yapmış olmalarına rağmen futbolcunun alacaklarını ödemeyenlerdir. O süreçte nasıl başlarını yastığa koyup uyudular, şimdi nasıl uyuyabiliyorlar çok merak ediyorum!!!

Ahımız sizinle!!!

cakalkerem
31.12.2015, 12:22
paralarını ödeyip hepsini paf takıma göndermek lazı...
u bizim kulüpte ne kadar ayyuka çıktı..
parasını alamayan herkes oraya buraya başvuruyor....

Fatih Öztürk
31.12.2015, 12:25
Fatihçim....

Güzel pazarlanması halinde bizi düzlüğe çıkarabilecek projelerimiz mevcuttur lakin şu anda maalesef çok ama çok kötü durumdayız.....

hem maddi hem manevi olarak

İstanbul Kulüpleri hatta Bursaspor bile her iki yönden bizden çok daha zor durumda.Zora düştükmü çok çabuk demoralize oluyoruz.

cakalkerem
31.12.2015, 12:26
ne olursa olsun gecikmeler olabilir bunları çıkar haline dönüştürmek futbolcuların haddine değil...

adam çıksın adam gibi top oynasın...
mbia denen adam 2 maç dışında top mu oynadı ki alacakları için basvuruyor...karaktersiz herif

Faik Yılmaz
31.12.2015, 12:29
İstanbul Kulüpleri hatta Bursaspor bile her iki yönden bizden çok daha zor durumda.Zora düştükmü çok çabuk demoralize oluyoruz.

Onları kurtaran çok olur....

Ama bizi olmaz..... :(

Fatih Öztürk
31.12.2015, 12:34
Onları kurtaran çok olur....

Ama bizi olmaz..... :(

Aaa olurmu 2 tane bakan çıkardık yardım ederler herhalde :)

aaahmet61
31.12.2015, 12:43
Kongre de itiraz etme konusuna açıklık getireyim. Gerçekten itiraz edilseydi kazanabilirdim çünkü geçersiz olan oyları biliyorum. Orada Divan Kurulu listeleri ile boş listeler birbiriyle karıştı. Bizim sandık görevlisi arkadaşlarımız ciddi boyutta bize oylarda geçersiz olduklarını söylemişlerdi.

bugün de hekimoğlu birilerini hala oy hırsızlığıyla suçluyor.ustanın işi zor hakikaten.bir yandan iho nun enkazı öte yandan celil nin anlamsız baskıları.

Faik Yılmaz
31.12.2015, 12:48

Bakan çok gördük sadece bakmayıp icraat eden lazım :) :)

Berkan
31.12.2015, 12:54
İho o sözleşmeyi imzalarken hiç mi vicdanın sızlamadı. Birde utanmadan hala konuşabiliyor.

volkan_627
31.12.2015, 12:59
Mbia nın tek suçu fırsatçı olması. Kulübün içinde bulunduğu durumu fırsat bilerek hem parasını almak, hem de bedavadan başka bir takıma gitme planlarında. Bu fırsatçılığı karakterindeki bozukluktan. Bunun yanında böyle bir hakkı da sonuna kadar var. Adam sözleşme imzalatırken bu hakkı eline vermişsin. O da kullanıyor. Fırsatçı olduğu için adama kızamayız. Kendi ellerimizle vaad ettiğimiz kulübün anhtarını istiyor adam. O zaman vaadini yerine getirmek zorundasın. Sözleşmeyi imzalarken düşünecektin. Şimdi bu adam her türlü o parayı bizden alacak. Ama öyle, ama böyle. Yapılması gereken bu parayı derhal ödeyip boşa çıkmasını önlemek. Ardından da iyi bir bonservisle derhal satmak. Bu sayedeolayı en az zararla kurtarabiliriz. Daha sonra da basına karakteri zayıf, işe yaramaz bi adam diye haber yapıp cümle aleme reezil etmek

Sercan Keleş
31.12.2015, 13:17

Meclis Başkanıda bizdendir. Benim akrabam olur. Hatta çok yakın akrabam.

CEMEFKER
31.12.2015, 13:41
Öyle hedef saptırma yok....kolay değil...Herkes eksikliğini görmeli...

Usta elbette Mbia transferini yapmadı...

Hata şu. Elin yabancısına minnet etmek, sağda solda "sen görürsün' tarzı laflar etmek..

Prof. kaliteye yakışmayan işler..Eleştiri bu noktada...

Şu olmalıydi , denmeliydi( bizde eleştirinin yanında çözüm de var) :

"Ortada bağlayıcı bir sözleşme var. Gönülsüz yapılmış...bunda İHO dahil tüm camianın etkisi, eksikliği var..Muhalefet bu sözleşmeye tepkisini ne kadar koydu...Basın, medya ne yaptı....Herkes kendi iç hesabını yapmalı....Giden para hepimizin parası...Trabzon şehrinin, insanının, ülkenin parası... "

Tek hedef yanlışa götürür ki o tek hedef en haklı olan....

Sefer A.
31.12.2015, 14:02
Sivasli olan ?

Sercan Keleş
31.12.2015, 14:08
Sivasli olan ?

Rizelidir. İsmail Kahraman

Sefer A.
31.12.2015, 14:10
Rizelidir. İsmail Kahraman
Tbbm seçimlerinde seçilen biri vardi, o ayri mi ? karisti kafam

Sercan Keleş
31.12.2015, 14:11

Süreci o kadar takip etmedim de hocam. Şuan meclis başkanı İsmail Kahraman. Rizelidir.

revolution
31.12.2015, 14:21
ben suçu mbia.da bulurum arkadaş.( ortada suç varsa tabi )

kardeşim hiç mi araştırmadın . derler adama .
bu kulübün ne parasının ne pulunun olduğunu
bırak futbolcularına çalışanlarına bile ödeme yapamadığını
banka müdürlerinin karşısına çıkarken ceketlerini ilikleyip esas duruşa geçtiklerini
hak edişini dahi isterken sana kırk dereden su getiren
sıradan, vasat , geleceği olmayan , geçmişiyle avunan
şampiyonluk ve başarı masallarıyla ( ki masal anlatılmaya hala devam ediliyor)
her sene ama her sene sevenlerini kandıran ( ki önümüzdeki 2.5 sene de böyle olacak )
stockholm sendromuna tutulmuş taraftarı ile
balık burcu gibi olmadık hayallere yelken açıp her defasında da
bodoslama yere çakılıp hüsrana uğrayan
ancak hiç bir zaman akıllanmayan , akıllanmayacak , burnunun doğrultusuna gidecek
ve yine yeniden hüsrana uğrayacak
daha doğuştan hayata 1-0 yenik başlamış taraftarıyla kendi kendini kandıran
bir kulübün hangi aklı evvel yöneticisine güvendin de
elin gül gibi sevilla.sından bıraktın da geldin buralara .

o parayı çatır çatır bu kulüpten alacaksın almasına da
sıcacık ve taptaze paralara lappadak kavuşmak varken
3-4 ay beklemeye değer miydi güzel kardeşim .

alacağın o paranın bir kısmını içki masasında ve alemlerde harcaman dileğiyle .

Çağatay_
31.12.2015, 14:22

1 Kasım Genel Seçimi sonrası meclis başkanı da haliyle değişti renktaş. Senin bahsettiğin kişi İsmet Yılmaz, 1 Kasım seçimi öncesi Meclis Başkanıdır kendisi.

Sefer A.
31.12.2015, 14:31
Süreci o kadar takip etmedim de hocam. Şuan meclis başkanı İsmail Kahraman. Rizelidir.

1 Kasım Genel Seçimi sonrası meclis başkanı da haliyle değişti renktaş. Senin bahsettiğin kişi İsmet Yılmaz, 1 Kasım seçimi öncesi Meclis Başkanıdır kendisi.
Hah simdi oldu :) Tesekkürler ikinize de

Tayfun
31.12.2015, 14:49
Başkan hata yapsa da elimizdeki hançerleri hemen saplasak diye bekleyen bir güruh var ne yazık ki.

Kolpacı
31.12.2015, 15:04
Başkan hata yapsa da elimizdeki hançerleri hemen saplasak diye bekleyen bir güruh var ne yazık ki.

Ne kadar utanmaz olduklarını görmek için sabırsızlanıyorum.

kyodou
31.12.2015, 15:11
ben suçu mbia.da bulurum arkadaş.( ortada suç varsa tabi )

kardeşim hiç mi araştırmadın . derler adama .
bu kulübün ne parasının ne pulunun olduğunu
bırak futbolcularına çalışanlarına bile ödeme yapamadığını
banka müdürlerinin karşısına çıkarken ceketlerini ilikleyip esas duruşa geçtiklerini
hak edişini dahi isterken sana kırk dereden su getiren
sıradan, vasat , geleceği olmayan , geçmişiyle avunan
şampiyonluk ve başarı masallarıyla ( ki masal anlatılmaya hala devam ediliyor)
her sene ama her sene sevenlerini kandıran ( ki önümüzdeki 2.5 sene de böyle olacak )
stockholm sendromuna tutulmuş taraftarı ile
balık burcu gibi olmadık hayallere yelken açıp her defasında da
bodoslama yere çakılıp hüsrana uğrayan
ancak hiç bir zaman akıllanmayan , akıllanmayacak , burnunun doğrultusuna gidecek
ve yine yeniden hüsrana uğrayacak
daha doğuştan hayata 1-0 yenik başlamış taraftarıyla kendi kendini kandıran
bir kulübün hangi aklı evvel yöneticisine güvendin de
elin gül gibi sevilla.sından bıraktın da geldin buralara .

o parayı çatır çatır bu kulüpten alacaksın almasına da
sıcacık ve taptaze paralara lappadak kavuşmak varken
3-4 ay beklemeye değer miydi güzel kardeşim .

alacağın o paranın bir kısmını içki masasında ve alemlerde harcaman dileğiyle .
Bence de suç M'Bia da. Yaptığı hiç etik değil. Buldu ilkokul mezunu, eğitimsiz çobanı, imzalattı şartlarını. Iho da neye imza attığının haberi bile yoktur garibim (!)

Bankadan çektiği krediyi kulübün kasasına para koydu sanan bir zihniyetten çok şey beklememek gerek. Tüm suç M'Bia nın...

El Cordobes
31.12.2015, 17:12
8148

face'de paylaşılmış. mbia'nın istedigi paranın bir kısmıymış.

Fatih Öztürk
31.12.2015, 19:39

Oh oh oh ne güzel :D

Fatih Öztürk
31.12.2015, 19:44
Bakan çok gördük sadece bakmayıp icraat eden lazım :) :)

Öyle deme,biri fenerbahçe kongre üyesi diğeride kupa hırsızının küççük eniştesi.Öyle bi bakacaklar varya bize tutmayın küçük enişteyi :D

Mesut
31.12.2015, 20:02
Bakalim Muharrem Usta Metin Atasoy'a cevap verecek mi ?

Murat'
31.12.2015, 20:16
8148

face'de paylaşılmış. mbia'nın istedigi paranın bir kısmıymış.

Bu bonus neyin bonusu bilen var mı?

Bonusun da gecikme faizi olsun ilk kez bizde gördüm.

slmn
31.12.2015, 21:40
Bakalim Muharrem Usta Metin Atasoy'a cevap verecek mi ?

Ne dedi Atasoy, link var mı?

Mesut
31.12.2015, 21:47
Ne dedi Atasoy, link var mı?

http://www.haberts.com/m/trabzonspor/atasoy-dan-ozak-hakkinda-flas-paylasim-h43308.html

omondoles
31.12.2015, 21:47
Başkanım tez canlı taraftarın gazına gelip acele iş yapma. Bildiğin şekilde ince ele sık doku.

dağlıca61
31.12.2015, 22:39
Mbia'nın sözleşmesindeki ödemeler geciktiğindeki günlük gecikme cezası 5000 avro imiş. Bu söylenen doğruysa bu yönetimin o sözleşmeye imza atanlar hakkında acilen suç duyurusunda bulunması ve bu kişileri kamuoyuna açıklaması lazım. Böyle aymazlık, böyle savurganlık, böyle işbilmezlik olmaz. Bu sözleşmeye imza atanların Trabzonspor'u sevmedikleri çok belli.
Güveni kötüye kullanmak suçu sabit,İHO 1700 delegenin kendisine emanet ettiği Trabzonspor a ihanet etmiştir. İHO hakkında suç duyurusunda bulunulup Trabzonspor üyeliğinden ihracı bile yönetimin gündemine alınmalı, alınmalı ki emsal olsun,Trabzonspor sayesinde kazandıkları itibar geri alınsın.

Fanatik34
31.12.2015, 22:50
Takimin basina Sadi gibi Amatör Küme Antrenörünü getirirsen, elestirilirsin. Lucescu´yu vaad edip Baskan oluyorsan, o zaman sezonbasi da olsa takimin basina getireceksin!

Takimin 1 yil önce ne halde oldugunu unutup, 2 yil sonrasini elestirenleri mi kaale aliyorsun?

Hakedenler oynamiyor, takim bu yüzden basarisiz ise, MBIA haklidir.,yarin Marin´de kazan kaldirirsa ne yapacaksin?

3-5 yolcu (basta Yumlu) 2-3 takviye ile saha kalkabilecek kadro, yavas yavas dagiliyor..

dağlıca61
31.12.2015, 22:53
Alacakları ödenip kadro dışı bırakılmalı ve eğer sözleşmesinde ceza hükümleri varsa(sanmıyorum) sonuna kadar kullanılmalı,oynatılmamalı gitmek isterse de hemen yollar ayrılmalı,testi çatladı artık su tutmaz.

Sefer A.
31.12.2015, 22:56
http://www.haberts.com/m/trabzonspor/atasoy-dan-ozak-hakkinda-flas-paylasim-h43308.html
Ne yazmis öyle beeh... belki de haklidir... ama Usta'nin buna cevap vermesine gerek yok, hiç karismasin o ise... Özak ne diyecek (derse) onu merak ediyorum

sasone
31.12.2015, 23:00

Bu iş ahlaksızlığıdır.Aylarca ödemesi yapılmayan bu futbolcular değil miydi?Bu sözleşme yapılırken amaç bu şekilde bir açıktan faydalanmak,güzel bir para ile bedava bonservis ile çekip gitmek.
İşi bozan Usta'nın seçilmesi ve ödeme yapmasıdır.Karşıdaki menejerlerle ortak çalışan bir vurguncu olmaktan utanmıyorsa süründürmekte fayda var,belli ki futbolculuk bitmiş gözünde.

Ayrıca İHO kulübü batırıyor,taraftarı da transfer keşi yaptı derken bugünleri görüyorduk.

sasone
31.12.2015, 23:02
Metin Atasoy kimdir olayı nedir,kulube ne faydaı dokunmuştur bilen var mı?Hekimoğlu o kadar zengin ama sponsorluk yaptığını da hatırlamıyorum,boş boş konuşmakla bu işler olsa keşke.

sasort
31.12.2015, 23:10
arkadaşlar mbia da giderse bu ligin ikinci yarısı var Bu iho biraz daha kalsa külübü batıracaktı. Şuraya bak takım nerde ise dağıldı resmen

Sefer A.
31.12.2015, 23:18
Sadri Sener Iho'ya en azindan öyle ve ya böyle satilabilecek topçular birakti, onlardan 10m€ falan elde etti Iho
Iho Usta'ya onu bile birakmadi... yaziklar olsun gerçekten
Bosingwa bu takimda yardimci hocalik ta yapardi, danisman da olurdu... constant çöp tamam o ayri, ama belki piyasasi olurdu bir sekilde satardik fazla zarar etmeden... Medjani'nin piyasasi olusmustu, ondan da kesin bir seyler elde ederdik (onun da fifa olayi karara baglansa da baksak kim hakli kim haksiz)
Vay arkadas yaa hiç te utanma yoktur onda ve yönetiminde,, reziller

sasort
31.12.2015, 23:22
bu iho biraz daha başta kalsa takım diye bir şey kalmayacakmış

arkadaş ilk iş başına geldi ağlıyordu enkaz bıraktılar diye

kendisi ne bıraktı resmen moloz bıraktı Allah ustaya sabır versin diliyorum çok zor

her şeyi kenara bırak takım kalmadı tel tel dökülüyor takım lig sonunu getiremeyecek resmen ya

61ronin61
31.12.2015, 23:43
bu iho biraz daha başta kalsa takım diye bir şey kalmayacakmış

arkadaş ilk iş başına geldi ağlıyordu enkaz bıraktılar diye

kendisi ne bıraktı resmen moloz bıraktı Allah ustaya sabır versin diliyorum çok zor

her şeyi kenara bırak takım kalmadı tel tel dökülüyor takım lig sonunu getiremeyecek resmen ya

son iki cümleniz mükemmel.

ama moloz bile bırakmadı boşluk bıraktı bomboş .

vee son cümleniz işte en canalıcı olan bu.gerçekten nekadar tezat bir şey bu açıklanamayan bir şey.resmen futbolcular milyon eurolar içinde tükenmişlik sendromu yaşıyorlar.

bu futbolcuları birisi keşke bir madene yada bir demir fabrikasına götürüp 8 saat çalıştırsa.

jairzinho
01.01.2016, 00:02
başkan oldu sadi ile devam dedi.

ilk yarının bitmesini bekledik.ilk yarı bitti.hala teknik direktör yok.

usta gelecek oyuncularla olan krizler çözülecek denildi.mbia krizi ortaya çıktı.

demekki ustanın acil eylem planı yokmuş.yani usta geldi ama takıma huzur gelmedi.

jairzinho
01.01.2016, 00:05
görünen o ki trabzonsporun bir sonraki başkanı celil hekimoğlu olacak.net

tonya55
01.01.2016, 00:07
Yeni basladi başkan sağlam adımlar atıyor.sorunlar dağ gibi sabredecegiz

61ronin61
01.01.2016, 00:07

usta gelecek oyuncularla olan krizler çözülecek denildi.mbia krizi ortaya çıktı.

demekki ustanın acil eylem planı yokmuş.yani usta geldi ama takıma huzur gelmedi.

valla bende şaşkın durumdayım.

bu sezonu kaybettik zaten .bu sezon kolpataş yada şikebahçe şampiyon olur.bu sene öldü bitti .sadi madi hoca önemli değilde.

oyuncularla parasal krailer çözüllcek dendi dediğinşz gibi mbi krizi dahada önemlisi feda muhabbeti çıktı.eee nerde bu hastaneler zinciri nerde bu zengin yöneticiler.ne fedası ya .bu tarfatar 30 yıldır feda ediyor zaten kendini.!

hocayı sene sonunda getiricek.

ramazan-54
01.01.2016, 00:16
bu iho nun okuma yazması da mı yokmuş !!!!!

sasone
01.01.2016, 00:16

Olayı doğru yorumlamamak ile art niyetle bir sonraki başkan bu olacak demek,cinliğe gerek yok.
Hiç bir profosyonel kulupte görülmeyecek saçma sapan bir anlaşma ile alacağının iki katını faiz olarak isteyen bir futbolcumuz var,hani her normal insan gibi 'oha' diyor Usta.
Başka bir şey duydun mu?Bu anlaşma nasıl yapılır?Bu anlaşma ile aldığı paranın iki katını isteyen futbolcu bu takıma ne verir?

Hekimoğlu başkan olmak istiyorsa samimiyetini gösterecek önce,kulübe ne sponsor olur,basketbol şubeyi sırtlar,bedavadan olmaz öyle.

Fatih Öztürk
01.01.2016, 00:17
Sadri Sener Iho'ya en azindan öyle ve ya böyle satilabilecek topçular birakti, onlardan 10m€ falan elde etti Iho

Abartıyorsun Sefer.Ekici,Cavanda,Cardozo adam başı 7-8 milyon eurodan aşağı etmez.Tek tek bakıldığında piyasası yüksek olan çok oyuncumuz var.

61ronin61
01.01.2016, 00:25
Bosingwa bu takimda yardimci hocalik ta yapardi, danisman da olurdu... constant çöp tamam o ayri, ama belki piyasasi olurdu bir sekilde satardik fazla zarar etmeden... Medjani'nin piyasasi olusmustu, ondan da kesin bir seyler elde ederdik (onun da fifa olayi karara baglansa da baksak kim hakli kim haksiz)
Vay arkadas yaa hiç te utanma yoktur onda ve yönetiminde,, reziller

çok talihsiz bir yazı.

bence mükemel bir kadromuz var.ve çok üst düzey.haa eksik yokmu var sol bek ve stoperde.ama sadece bu kadar.

vee daha acısını da diyim yanlış hoca tercihleri ve kasıtlı HAKEM KATLİAMLARI yaşamasaydık bu kadro roket gibi uçabilirdi.

veee en acısını diyim.bu kadronun başında şenol güneş olsaydı bu takım şu an ilk yarıda açık ara liderdi.

tonya55
01.01.2016, 00:30
Abartıyorsun Sefer.Ekici,Cavanda,Cardozo adam başı 7-8 milyon eurodan aşağı etmez.Tek tek bakıldığında piyasası yüksek olan çok oyuncumuz var.
Cavanda denen adam Belçika milli takiminin sağ beki eseri aynen dediğin gibi 7 ten aşağı degil

Fatih Öztürk
01.01.2016, 00:39
Cavanda denen adam Belçika milli takiminin sağ beki eseri aynen dediğin gibi 7 ten aşağı degil

Aynen Tonya'li gardaşum.Bakarsın Euro 2016 turnuvasında ortalığı kasıp kavurur piyasası yükselir.Benim bu şampiyonadaki favorim Belçika milli takımı.Geçenki dünya kupasında kadrosu çok genç olduğu için deneyimsizlikten elendiler.Bu sefer finali görürler.

jairzinho
01.01.2016, 00:40
Olayı doğru yorumlamamak ile art niyetle bir sonraki başkan bu olacak demek,cinliğe gerek yok.
Hiç bir profosyonel kulupte görülmeyecek saçma sapan bir anlaşma ile alacağının iki katını faiz olarak isteyen bir futbolcumuz var,hani her normal insan gibi 'oha' diyor Usta.
Başka bir şey duydun mu?Bu anlaşma nasıl yapılır?Bu anlaşma ile aldığı paranın iki katını isteyen futbolcu bu takıma ne verir?

Hekimoğlu başkan olmak istiyorsa samimiyetini gösterecek önce,kulübe ne sponsor olur,basketbol şubeyi sırtlar,bedavadan olmaz öyle.

medyada çıkan her habere inanmamak lazım.bu faiz olayı bana mantıklı gelmiyor ve işin içinde başka işler mi var dedirtiyor.memlekette şöyle bişey var.eğer bir oyuncuyu göndermek istersen onu karalatırsın medyada.oyuncu amiyane tabirle tukaka olur ve yollarken taraftarın gazı alınır vs.

bu arada hiçbir kulüp başkanı cebinden para vermez.mesele kendi cebine atıp atmamasıdır.usta da sponsor olarak katkı sağladı.karşılıklı yani.