PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61

celaledtin
13.02.2018, 17:16
İho deyip durmayın yahu. Birşeyi kırk defa söylersen olurmuş. Allah muhafaza.

alperrr
13.02.2018, 18:29
Karmam' a birçok fikrinde katılıyorum..

belki daha fazla katılan vardırda yazamıyordur..
birçok kişi sonuç üzerinden vuruyor..
adama haksızsın diyemiyorsun çünkü saha sonucu kötü..kendini sağlama almış..

yönetime vuranlarada çok karşı değilim vursunlar ama hayır onlar hemen başkanı değiştirmek istiyor..
eğer akıl ve mantık bu yönetime başkana vuralım düşürelim deseydi..bende katılırdım ama gerçekler öyle değil..
............
doğruyu bulmak adına eleştiri olsun ama artılar eksiler ortaya dökülsün..

yıllarca isimli yıldız transferine şak şak yapan transfer çılgınlarıda kendini aklamasın..
herkes özeleştirisini yapsın..
Muhammet Demir forum efsanesiydi , herkes alınsın diyordu ..alındı verim sıfır zarar 10 trilyon olunca suçlu tek kişi olmasın..

.................

gelelim başkanın yönetim hatalarına ..
yönetimini sağlam yapmamışsın (ama zamanla öğrenebilirsin) en kötü zamanında yarısı seni sattı..
yönetimin kalitesi yüksek değil sponsorluk konusunda sadece kendi çabanla bişeyler yaptın..

sürekli bonservis vermek zorundamıyız..bedava castroyu almadık..
yıllarca Serdar Taşçının peşine düştük son 6 aya girdi kontratı istersek seneye bedava peki niye anlaşmıyoruz..
milletin yaptığı dedikodulara menajer vs söylemlerine inanmam ama niye başakşehir gibi clishy , adebayor bedava transfer yapamıyoruz..
veya kasımpaşa kiralık mensah ı tregezeyi buluyorda biz niye bulamıyoruz..

.............
herşeye rağmen tarihimizin en iyi kadrolarından birine başkan sayesinde ulaştığımıza inanıyorum..
birçok istanbul yorumcusuda bunu söyler bende böyle düşünüyorum..
bjk hariç diğerlerinden bazı bölgelerde ve + yedek kulübesi olarak daha iyiyiz..
eğer başarı dahada artsa herkesin kıskanacağı bir kadromuz var..
sadece akılcılığa devam etmemiz gerekiyor..
birçok kaliteli oyuncumuzun yanına verim alamadığımız oyuncuları değiştirmek kalıyor..belki onazi , belki castillo..

............

son olarak Başkanın felsefesi kesinlikle benim felsefemle örtüşüyor..
asıl bu fikri kaybedersek tümden kaybedecez..

borçları kapatmak için başarı şart..
satarak , küçülerek borcu kapatamayız..
1 kere şampiyon ol gruptan çık 45milyon euro..kısa vadeli borcun yarısını kapatır..

hala böyle düşünüyorum..
yerel basın eyüpaşık falan yazıyor midem bulanıyor..

............
asan kesen başkan olsun trabzondan yönetsin tariflere uyan hacıosmanoğlu........................olmadı işte..
...........
futboldan gelen olsun faruközak....mıy mıy mıy eline vurup ekmeği aldırdı bi sesini dahi çıkarmadı.......
..........
albayrak trabzonliman ihalesini maşallah kulübe kaptırmadı..

...............

kulübe 120 trilyonu kazandıran bi başkan sayın bana..
eğer bu yalansa 1 yıllık falansa o zaman gitsin derim..yoksa..hata ve hatalar yapıyor yapacakta yalnız dikbaşlı ben bildiğimi okurum tavrında bir insan değil iletişime geçersin mantıklı veriler ortaya koyarsın eminim ona uyar..

ama kuckayı alalım diye twittercılar ve forumcular herkes istekliyken , tutmayınca başkan parayı niye harcıyorsun oluyor..
birçok kişi bedava castro deyince küçümseniyordu..şimdi herkes kendini aklıyor sadece bir kişi suçlu..

çözüm olsa bende katılırım bu fikre ama çözüm değil ,hatayı yanlış yerde arıyoruz..

başkan rıza yı niye getirdi..
fatih terim le görüşmedimi sanıyorsunuz adam bize tenezzül ettimi sanıyorsunuz..
mustafa denizli zamanında bizle ismi geçti adam gazeteciye bir kızdı..

lucescuyu niye almadı..milli maçlardan sonra iyiki alınmamış denilen lucescu..
ukrayna takımına brezilyadan kaç liralık futbolcular aldığını birçoğunuz benden iyi bilirsiniz..
eğer lucescu alınıp tutmasa başkan kulübü batırdın olacaktı..

...........
kötü futbol oynuyoruz ,takım boyumuz çok uzun..
ama bu futbolcu kalitesine başkan sayesinde ulaştık..
yanlış oyuncular ve yanlış davranışlar düzeltilip daha başarılı olabiliriz..

bu kulüp kaç yıldır küme düşme potalarında sürünüyordu..

başkanı değiştirip küçülerek devam edelim diyen zihniyet bizi tekrar oralara gönderir..

her ne kadar kazanamasak berabere dahi kalsak oyuncu kalitemiz rakiplere korku bize özgüven veriyor..

yapmamız gereken kucka , onazi ,bero gibi oyuncular yerine daha az maliyetli ama daha kaliteli oyuncular bulmak..

selcuk
13.02.2018, 18:39
Ali Koç fener için neyse Nevzat Aydın da bizim için odur. Böyle vizyonlu iş bilen adamlar kulübü ileriye taşır ama kongreler bu adamları seçmez. Fener'de aziz varken Ali Koç seçilmez, adam gs'lileri bile üye yapıyor kulübe. Bizde durum farklı mı ? Bizde de İHO tüm akrabalarını (eminim içlerinde fenerli bile vardır) kulübe üye yapıyor. Muhtemelen de bir sonraki seçimde İHO kazanacak, bu sefer yarım bıraktığı işi bitirip kulübü tamamen batırmak için herhalde.

Kongreler malesef böyle. BMN gibi platformlar kongrelerde söz sahibi olacak seçmen sayısına ulaşamadıkları sürece ne aziz gider ne de iho gibi başkanlardan kurtaramayız. Kimse hayal görmesin. Net yazıyorum buraya, bir sonraki seçimde Usta, İHO ve Nevzat Aydın aday olur, İHO kazanır. Şu anda izlediğimiz şey uçuruma ve batmaya doğru hızla ilerleyen bir kulüpten başka birşey değil. Hocasından yönetimine kadar, kongresinden başkan adaylarına kadar hiçbiri çıkış için bir ışık vermiyor.

nevzat aydin hangi isi yapti

giristigi islere, giristigi kisilerlen eline yüzüne bulastirdi

özellikle scout ekibi bunun göstergesi

profesyonel tim kursaydi simdi sampiyonduk
o istanbul artiklarini, bmn ve twitter scoutlarinlan toplayip tarihimizin en önemli projesini eline yüzüne bulastirdi

nevzat aydini bende farkli oldugunu düsünüyorum ama malesef cok toy takiliyor

Travelair
13.02.2018, 18:47
Dediklerinin tersini yapan bir başkana güvenilmez. Ayrıca kulübe ne kazandırmış ne kaybettirmiş detaylı incelemek lazım

Doğukan Uçan
13.02.2018, 20:17
celil hekimoğlunun bal liginde takımı var başkan olmaz bize sanmıyorum. tek çare sadri şener şuan bu takıma başkanlık yapacak bir isim yok ne yazık ki.

My
13.02.2018, 21:33
Bu belgeleri yayınlamasının ardından Kızılöz konuyu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya bildirdiğini açıklayarak “Loic Remy'e teklif Edilen 7,5 Milyonluk teklif belgesinden dolayi İçişleri Bakanımızın ve Trabzon'lu Siyasilerimizin Özkan Doğan ve Metin Korkmaz'a Trabzonspor'un yapacağı transferlere mudahil olması ve Trabzonspor'da kapı onune konulmalari, Bu belgelerin ortaya çıkması ile Trabzon Baskanı Muharrem Usta'nın Bakanlığa acıklama yapma zorunda kalmasi ve Muharrem Usta'nin ipinin çekilmesine neden olmam baskanin bana saldırmasına sebep olmustur.” İfadelerini kullandı.

USTA YALANLADI
Kızılöz bu iddialarının ardından Muharrem Usta ile aralarında geçen mesajlaşmayı da yayınladı. Usta’nın yazdığı iddia edilen mesajda; Başkanın, Remy ile direk görüştüğünü söyleyerek Kızılöz’ün imzasını taklit ederek sahte evrak düzenmekle, yalancılıkla ve reklam peşinde koşan biri olmakla suçladığı görüldü.

https://www.haber61.net/trabzonspor/kim-dogru-soyluyor-kim-yalanci-h315638.html

alperrr
13.02.2018, 21:56
http://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/kulup-aciklamalari/kamuoyuna-aciklama-2-13-2018

Kamuoyuna açıklama
13.2.2018 09:14
Bu Haberi Paylaş :

Son günlerde gerek sosyal medyada gerekse bazı basın yayın organlarında Loic Remy isimli futbolcuya kulübümüzün 7,5 milyon Euro'luk bir teklifte bulunduğuna dair gerçek dışı haberler yapılmış; bu haberlere bilgisayar başında kurgulanan sahte bir mail dayanak olarak gösterilmiştir. Doğruluğu araştırılmadan, tamamen sahte belgelerle bu haberleri yapanlar ve yayanlar hakkında kulübümüzün avukatları hukuki işlem başlatmıştır. Kulübümüzün avukatları ayrıca bundan sonraki süreçte hangi mecrada olursa olsun yalan, iftira, hakaret ve tehdit eylemlerine karşı da gerekli hukuki başvuruları titizlikle yapacak ve takipçisi olacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur…

Travelair
13.02.2018, 22:04
Sahte olması mantıklı. O gün yanlış yazılan kısımlara dikkat çekmiştim

sasone
13.02.2018, 22:09
Bu belgeleri yayınlamasının ardından Kızılöz konuyu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya bildirdiğini açıklayarak “Loic Remy'e teklif Edilen 7,5 Milyonluk teklif belgesinden dolayi İçişleri Bakanımızın ve Trabzon'lu Siyasilerimizin Özkan Doğan ve Metin Korkmaz'a Trabzonspor'un yapacağı transferlere mudahil olması ve Trabzonspor'da kapı onune konulmalari, Bu belgelerin ortaya çıkması ile Trabzon Baskanı Muharrem Usta'nın Bakanlığa acıklama yapma zorunda kalmasi ve Muharrem Usta'nin ipinin çekilmesine neden olmam baskanin bana saldırmasına sebep olmustur.” İfadelerini kullandı.

USTA YALANLADI
Kızılöz bu iddialarının ardından Muharrem Usta ile aralarında geçen mesajlaşmayı da yayınladı. Usta’nın yazdığı iddia edilen mesajda; Başkanın, Remy ile direk görüştüğünü söyleyerek Kızılöz’ün imzasını taklit ederek sahte evrak düzenmekle, yalancılıkla ve reklam peşinde koşan biri olmakla suçladığı görüldü.

https://www.haber61.net/trabzonspor/kim-dogru-soyluyor-kim-yalanci-h315638.html

Muhalefet yapmak eğer gerçeklere gözünü kör ediyorsa bu işi hakkıyla yapacak birilerine bırak,şu Loic Remy ve 7,5M Euro belgesini gözünü düşmanca bir hırs kapamışlar dışında akli melekeleri yerinde olan herkesin shop olduğunu anlayacağı kadar açık bir şey.

Kaldı ki Muharrem Usta'ya muhalefet yapmak için böyle uydurma belgelere gerek yok,ortada yeterince sebep var.Böyle ahlak dışı şeylere gerek yok.

My
13.02.2018, 23:21
Muhalefet yapmak eğer gerçeklere gözünü kör ediyorsa bu işi hakkıyla yapacak birilerine bırak,şu Loic Remy ve 7,5M Euro belgesini gözünü düşmanca bir hırs kapamışlar dışında akli melekeleri yerinde olan herkesin shop olduğunu anlayacağı kadar açık bir şey.

Kaldı ki Muharrem Usta'ya muhalefet yapmak için böyle uydurma belgelere gerek yok,ortada yeterince sebep var.Böyle ahlak dışı şeylere gerek yok.Aslında sıkıntın belli de yine de cevap vereyim. Yoksa bu şekilde kişilleştirilmiş tartışmaların forum sayfalarında boy göstermesi pek te hoş değil de... işte.

Hiç bir kulüpte olmadığı kadar menejer kulüp/başkan ilişkilerinin ayyuka çıkmasını dert edinmemişsin de şunun denilmesini

Zor işler değil bunlar kardeşim başkan çıkıp ta muhattap olmasın, bir yönetici çağırır bir gazeteciyi durumla ilgili bilgilendirme yapar röportajın arasında hem şu dedikodu ortamını sonlandırmış olur hem de milletin kafasını bulandırmamış olurlar. Cevat fatura diyor, Sadi menejer diyor, bir başkası başka bir şey diyor. Bu adamlar pirana gibi adamlar bunları boş bırakırsan arada sırada da olsa ağızlarının paylarını vermezsen koz vermiş olursun ellerine hepsini biliyoruz bu adamların yani. Ha, haklı bir durum varsa da bilmek bizim hakkımız. dert edinmişsen kusura bakma da goygoyculuktan başka bir şey değil seninkisi. Yoksa derdi "ahlak" olan birisinin şu olanları hazmedebilmesi, zor. Ancak çok çok iyi bir taraftar olması gerekir; ki bu tip "ahlaksızlıklarla" kulübünün anılmasını değil de desteklediği kişiye halel gelmesini önemsiyorsan hangi tarafta olduğuna da sen karar ver.

must61
13.02.2018, 23:23
15220

Keyifler yerinde.

yorumsuz6117
13.02.2018, 23:38
15220

Keyifler yerinde.
Trabzonspor'u düşünen yine sen ben.. Yazıkkk..

Soner Albayrak
13.02.2018, 23:39
Fifa'dan red cevabı yememişiz gibi çek panpa.

Fatih Öztürk
13.02.2018, 23:40
Trabzonspor'un aylar önce hiçbir hedefinin kalmaması adamın şeyinde bile değil ki nasıl olsa medicalpark para basıyor.
İnsan şöyle kanırta kanırta gülmeden önce biraz utanır, milyonlarca taraftar kahır dolu günler geçiriyor şu keyfe bak utanmaz arlanmaz.

Soner Albayrak
13.02.2018, 23:52
Sol görüşlü başkanlar da ne yapmışız uzaya çıktık da haberimiz mi yok?

Saçma sapan şeyler yazıyorsunuz cevap verince tartışma çıkıyor.
Bu forumda herhangi birisiyle hararetli şekilde tartışma yapabilecek son insanım heralde. Sen de beni buldun :)

Ben kimse ile tartışmak istemem, çocukça geliyor ve eline geçen bir şey yok, bir yere varamıyorsun.

Bu forumda tek uyuzuma giden şey, kendini beğenmişlik. Onun dışında sinirlendiğim bir şey yok.

Ben sadece fikrimi belirttim, bu kadar tepki vermene gerek yok. Somut başarılar genelde sol görüşlü insanların yönetiminde gelmiştir. Bu bilinen bir şey.

Ben de madem öyle bu genel durum devam etsin diye dedim. Kötü mü ettim? Karşıt siyasi görüşü kötülemek gibi bir amacım yoktu.

Tartışma sevmiyorum ama tam tartışan insan gibi yorum yazmışım. Ula yordun beni :)

memmedaga
14.02.2018, 02:40
artık seni göndermenin zamanı geldi

BlackPanther
14.02.2018, 04:54
Mumya da mübarek hiç bozulmamış, kararlı birine benziyor yedek kulübesine hoca diye diksek oyuncular belki imana gelir.

Çapsız Rızadan daha başarılı olur. O kesin :)

ibrahim
14.02.2018, 05:00
Kimse alınmasın kızmasın ama ben Özkan Sümere benzettim. :D

alperrr
14.02.2018, 08:55
https://i.hizliresim.com/6JXbq7.png (https://hizliresim.com/6JXbq7)

alperrr
14.02.2018, 08:57
https://i.hizliresim.com/m2kp71.png (https://hizliresim.com/m2kp71)

TekfurÇayır 61
14.02.2018, 09:59
Yönetimin hantallığından illallah! Bu sefer de yine 3 temmuz 2018'i mi bekleyecekler, dün hemen harekete geçip açıklamış olmaları gerekirdi yapılacakları.

Felçli gibi hareket ediyorlar.

Mustafa YILMAZ
14.02.2018, 14:04
usta için Trabzonspor üvey evlat konumunda zira hastaneleri için çok fazla mesai harcadı en mutlu günlerine yaşıyormuş Allah daha çok versin demeyeceğim ne hali varsa görsün ama kulübün başkanı kulübü ikinci plana atıyorsa işte bu yüzden bir an önce defolup gitsin.

sasone
14.02.2018, 22:37
Aslında sıkıntın belli de yine de cevap vereyim. Yoksa bu şekilde kişilleştirilmiş tartışmaların forum sayfalarında boy göstermesi pek te hoş değil de... işte.

Hiç bir kulüpte olmadığı kadar menejer kulüp/başkan ilişkilerinin ayyuka çıkmasını dert edinmemişsin de şunun denilmesini

dert edinmişsen kusura bakma da goygoyculuktan başka bir şey değil seninkisi. Yoksa derdi "ahlak" olan birisinin şu olanları hazmedebilmesi, zor. Ancak çok çok iyi bir taraftar olması gerekir; ki bu tip "ahlaksızlıklarla" kulübünün anılmasını değil de desteklediği kişiye halel gelmesini önemsiyorsan hangi tarafta olduğuna da sen karar ver.

İyi de sen sürekli bir bit yeniği arıyorsun,amacın Trabzonspor'un iyi yönetilmesi değil ki,senin amacın -doğru veya yanlış- eleştirmek için bir fırsat bulmak,photoshop işlerinden profesyonelce anlamayan biri olarak o belgenin gerçek olmadığını kavramam iki dakikamı almadı,olayın absürtlüğünü görmek zor değildi,şimdi de MP stad sponsorluğuna takmışsın,yok hani 5 yıllıktı da bizi kandırdı.halbuki adam bunu açıkladı,her yıl sonunda iki taraf da isterse uzar,MP'den daha iyi teklif olursa ona engel olmamak için bu tür bir çıkış kapısı bıraktık dedi.

Şike konusunda da aynı şey,sanki Muharrem Usta'dan önce bir PR şirketi ile anlaşılmış da Usta bunu yapmamış gibi davranıyorlar,kime hangi konuda Trabzonspor'un hakkını arama konusunda engel olmuş?
Hangi işinde suistimal yapmış?
Trabzon içindeki insanların birbirlerinin kuyusunu kazıdığı,orada olanların başarısız olması için çaba sarf ettiği bir zihniyet bizi bitiriyor,bitirdi hatta,o yüzden de bundan sonrası pek de umrumda değil.
Menajerler için de burada rakam veren de oldu,Kucka dışında(farkı da Usta kendi cebinden verdi) kimin menajerlik ücreti piyasadaki rakamların üstünde?
Sanki Muharrem Usta'dan önce menajerler piyasada yoktu da Usta gelince doluştular.

Muhalefet olmak yakıp,yıkmak,benim olmadı kara toprağın olsun demek değil,akıl akıldan üstündür demektir.
Eksiklerinin farkında olmup,daha iyisi için mücadele etmektir.

İftira ve yalan dolu şeyler üzerinden muhalefetcilik oynamanın Trabzonspor'a getireceği bir tane fayda söyler misin?

My
15.02.2018, 00:43
sasone

Tekne batıyormuş, yolcular kaptana bağırıyorlar "kaptan badayrık!", en sonunda tekne batmış, Kaptan "anladım Kaptan biz keyif çadayrık". Senin iş te bu kardeş valla millet isyanlarda sen ise... n'olmuş ki diyorsun. Kulüpte akıl almaz saçmalıklar oluyor. Bunların her birini de oturur sabaha kadar tartışırım. Ama stat başlığında paylaştığım bir habere bile "gördün mü işte" deyip her söylediğimde bir "bit yeniği" arıyorsan hayırlı işler valla işimiz var senle.

Mehmet Fatih Silik
15.02.2018, 03:41
Hayal kirikligim günden güne daha da cok artiyor.

50. yilina giren bir kulüp ancak bu kadar kötü yönetilebilirdi (?).

IHO'ya kiyasla tek olumlu yönü onun artiklarini toplamak oldu.

Yoksa ayni tas ayni hamam. Bir insan bu kadar mi degisebilir arkadas.

Söylediklerini bu kadar mi kisa sürede inkar edercesine yalana cevirir.

Lütfen bu sahistan sonra artik futbolun icinden birisi sahiplenip yönetici olsun.

Ilk derdi TS olmayan adamlar artik uzak dursun su güzide kulübümüzden yahu!

angraf
15.02.2018, 11:34
kesinlikle artık bu klübe fayda veremez. Yeni bir yönetim gerekli , kendiside zaten trabzonspor ile ugrasmaktan sıkılmısa benziyor aday bile olmaz.

gurur6134
15.02.2018, 11:46
https://mobile.twitter.com/Duyumcu_/status/963863677186256896
Bizim icimiz kan aglarken baskanin keyfi gicir..

Travelair
15.02.2018, 12:39
Anlattığı hikayeleri tükenince Twitter'ı kapattı, basbetboldan "Bu böyle devam edemez" diyerek sponsorluğunu çekti, Trabzonspor 5 kişiyle de idare edilir dedi, transferde, hoca seçiminde, imaj politikasında vs. dediklerinin tersini yaptı... Bu arada kendini işlerine verdi, üniversite açtı, hastaneyi borsaya açtı...

Bari Akyazı'nın batısını devletten alıp gelir getirici projeler yapsa, belki Trabzonspor'un başında olduğunu hatırlar da?

alperrr
15.02.2018, 12:39
böyle karaktersizlere niye cevap vermiyorsunuz..

adamların açlıktan nefesi kokuyor ama algı ile yine bize tepeden bakıyor..
bunu yapan adiiii trabzonda doğmuş..

https://i.hizliresim.com/LbO7OG.jpg (https://hizliresim.com/LbO7OG)

https://i.hizliresim.com/3EpBp2.png (https://hizliresim.com/3EpBp2)

Eski Başkan Dursun Özbek'ten Divan Kurulu'nda çarpıcı sözler

Cavanda transferiyle ilgili de spekülasyonlar yapıldığını aktaran Özbek, Cavanda'nın 1,7 milyon avro boşta kalma bedeli olduğu ve bizim de transferi 1,8 milyon avroya yaptığımız söyleniyor. Böyle bir şey yok. Cavanda transferi 1,8 milyon avroya yapılmıştır, bizzat benim yaptığım bir transferdir. İyi bir transfer değildir. Yaptığımız hatalardan biri de bu transferdir. Ne yaptığım, kim olduğum bellidir. Hiç öküzün altında buzağı aramayacaksınız. Bu imaları reddediyorum. Galatasaray'ın şeffaflığı herkesin gözü önündedir. şeklinde görüş belirtti.

Fethi kaleli
15.02.2018, 12:46
Yönetim kabak tadı veriyor bu saaten sonra bu yönetimin klübe hiç bi yararı olmiyacağının herkes farkında bare istifa etseler

Mustafa YILMAZ
16.02.2018, 16:03
usta ve yönetimine karşı hislerim artık eleştiriden çok nefret etmeye doğru ilerliyor. şuan kulüple zerre ilgisi olduğunu düşünmüyorum şirketlerinin peşinden koşuyor yani bir başkanı yok şuan kulübün.

ve camiadan tık ses yok oda ayrı bir mevzu

Tahir61
16.02.2018, 17:09
niye istifa etmiyordur

abdülkadir, okay ve yusuf un ekmeğini yemeyi bekliyordur

bunlar benim icraatim, parasını başkasına yedirmem diyordur

taraftarı, yerel medyası, siyasisi güçlü olan hatta derin Trabzon'u bile olan bu camiaya ne oldu?

daha hangi yalanı atacak, hangi başarısızlığı yaşayacağız, neyi bekliyor

istifa et/ettirin kongre kararı al/aldırın bir yılımızı daha yemesin

Tahir61
16.02.2018, 17:10
Benden başka mumyayı İho ya benzeten varmı ?

direkt ustaya benzettim

BERBATOV61
17.02.2018, 13:39
Bunlar Trabzonspora hizmet etmek için gelmedi zaten arkadaşlar, o sebeple başarısız olunca neden gitsin ? Görev süren doldu denildiğinde zaten gidecek bizim yapmamız gereken görev süresinin dolduğunu anlatmak kim getirdiyse bu koltuğa. Bırakın takım maçı kazanmasın çünkü bu ekip başta olduğu sürece sadece maçı kazanırız geri kalan herşeyi kaybederiz.

BERBATOV61
18.02.2018, 17:55
şu dakkadan itibaren bu yönetime de ustaya da destek veren Trabzonsporluluğunu sorgulamalıdır. Eğer usta zerre Trabzondporu düşünüyorsa hocası çaycısı sosyal medyacısı artık kimi getirdiyse hepsi ile beraber bu takımdan deolup gitmelidir.

werneke
18.02.2018, 18:01
ne farkeder ki ?
usta gider başka bir hükümete yakın kişi gelir

Arda'
18.02.2018, 18:05
Geldiğinden beri gün yüzü görmedik yalancı herif işler iyi giderken ekrana çıkıp sırıtmayı biliyosun, o günden beri maç kazanamadı takım acil bırak ve s. git.

Ahmet Faruk
18.02.2018, 18:13
Olabilecek en kısa sürede bir seçim yapılıp, akabinde hemen hocanın değişmesi lazım. Öyle Mayısı, Haziranı beklemeye gerek yok. Hemen bu akşam karar alsınlar, iki hafta sonra seçim. Hatta adaylar önce ortak bir hoca ile anlaşıp takımın başına getirsinler.

AYYILDIZ
18.02.2018, 18:14
Hemen kongre kararı alınmalı.

Mehmet BAŞ
18.02.2018, 18:14
İstifa etmek de bir hizmettir.
Bir an önce defolup giderseniz çok memnun oluruz.

erenslash
18.02.2018, 18:23
nevzat aydını bekliyorum ben

Doğukan Uçan
18.02.2018, 18:29
Akp'li kukla istinyeli ustaya yazdığım yazılar için beni 4-5 kere cezalandıran modlara selam olsun :)

Uğur Ö.
18.02.2018, 18:29
Yeni sezona yeni yönetim ile girmek farz.

bahadır2561
18.02.2018, 18:34
Hastanesine sokayım.

Takımın ve camianın anasını belledi.

a.fındıkoğlu
18.02.2018, 18:37
Trabzonspor tarihinin en kotu en basarisiz yonetimi .

Fatih Öztürk
18.02.2018, 18:42
Kaybedilen maçlar özelinde konuşmayı uygun görmem fakat iki kelime etmem gerek, istifa en önemli hizmetiniz olacak lütfen hemen seçimli kongre kararı alın.

mehmets61
18.02.2018, 18:44
istifa !!!

Mesut
18.02.2018, 18:54
İho'ya çok güldük köylü cahil vs denildi usta geldi yağmurdan kaçarken doluya tutulduk ihodan da beter çıktı

DeAgLeMaNyAq
18.02.2018, 18:55
Daha dün Nevzat Aydın'a sayıp sövenler, bugün kurtarıcı gözüyle bakıyor. Taraftarın bakış açısı da gerçekten enteresan...

Travelair
18.02.2018, 18:55
Hesap versin

Faruk BERBER
18.02.2018, 18:57
Daha dün Nevzat Aydın'a sayıp sövenler, bugün kurtarıcı gözüyle bakıyor. Taraftarın bakış açısı da gerçekten enteresan...

Yanı şey Sadri Şener için de geçerli. Onu da söverek gönderdik takımı dağıttı diye.

Şu an tek çare diye bakılıyor adama :)

Mesut
18.02.2018, 18:58
Teknik direktör Şenol Güneş olsun da başkanın kim olduğu önemli değil

halilaziz61
18.02.2018, 19:15
Hakan kulaçoğlu

halilaziz61
18.02.2018, 19:16
Teknik direktör Şenol Güneş olsun da başkanın kim olduğu önemli değil

Neden?

Demirel'in gidip gelme rekorunu birinin kırması gerek diye mi?

Mesut
18.02.2018, 19:22
Neden?

Demirel'in gidip gelme rekorunu birinin kırması gerek diye mi?

Yok bu zamana kadar hangi teknik direktör ile şampiyonluk yarışında oldun bana isim verebilir misiniz en çok başarılı olduğunuz dönemlerde kim teknik direktördu ?

halilaziz61
18.02.2018, 19:24
Yok bu zamana kadar hangi teknik direktör ile şampiyonluk yarışında oldun bana isim verebilir misiniz en çok başarılı olduğunuz dönemlerde kim teknik direktördu ?

Soruyu yanlış soruyorsun renkdas

Şöyle olmalı soru şu zamana kadar Şenol dışında teknik direktöre benzeyen kaç hocayla çalıştın ?

Bunun cevabı hiç ise

Başarılı da olamazsın demektir...

Mesut
18.02.2018, 19:27
20 yıldır belki 30 yıldır hangi teknik direktör ile şampiyonluk yarışında olduk gerçekten bilmiyorum Şenol Güneş dışında bir isim var mı biraz Ersun Yanal oda ligin ilk yarısında iyiydi sonrası malum
Biraz Ziya Doğan oda ligde değil Türkiye kupası aldırdı başka var mı bana yardımcı olun samimi olarak soruyorum

castillo61
18.02.2018, 19:28
Hala Nevzat Sadri felan bizden bir cacık olmayacak. Kulüp satılmalı bunun için ne gerekiyorsa yapılsın.

halilaziz61
18.02.2018, 19:29
20 yıldır belki 30 yıldır hangi teknik direktör ile şampiyonluk yarışında olduk gerçekten bilmiyorum Şenol Güneş dışında bir isim var mı biraz Ersun Yanal oda ligin ilk yarısında iyiydi sonrası malum
Biraz Ziya Doğan oda ligde değil Türkiye kupası aldırdı başka var mı bana yardımcı olun samimi olarak soruyorum

Bak hala yanlış bakıyorsun

Ziya kim
Ersun kim
Rıza kim
Hami kim
Tolunay kim
Samet kim
Hugo bross kim
Vahid kim

Hiçbir başarısı olmayan hoca musveddlerini yıllarca TS ye layık gören zihniyet ortalama bir hoca olan Şenol a muhtaç kalıp duruyor

Azıcık tarih bilinci

Mesut
18.02.2018, 19:33
Bak hala yanlış bakıyorsun

Ziya kim
Ersun kim
Rıza kim
Hami kim
Tolunay kim
Samet kim
Hugo bross kim
Vahid kim

Hiçbir başarısı olmayan hoca musveddlerini yıllarca TS ye layık gören zihniyet ortalama bir hoca olan Şenol a muhtaç kalıp duruyor

Azıcık tarih bilinci

Ersun Yanal
Vahid Halilhodzic bence bu isimler Şenol Güneş kadar iyi isimler ama tutmuyor diğerlerine katılırım Hami Tolunay Mra Bross Samet Rıza vs bunlar haketmeyen isimler ancak Vahid buraya gelirken öyle bahsettiğiniz gibi çöp olarak gelmedi yada Ersun Yanal'ın fener ile yaptıkları orta da . Trabzonspor'da herkes yapamaz bunu anlatmaya çalışıyorum siz bence doğru yerden bakmıyorsunuz Morinho bile gelse bence Şenol Güneş etkisi yapmaz

halilaziz61
18.02.2018, 19:39
Ersun Yanal
Vahid Halilhodzic bence bu isimler Şenol Güneş kadar iyi isimler ama tutmuyor diğerlerine katılırım Hami Tolunay Mra Bross Samet Rıza vs bunlar haketmeyen isimler ancak Vahid buraya gelirken öyle bahsettiğiniz gibi çöp olarak gelmedi yada Ersun Yanal'ın fener ile yaptıkları orta da . Trabzonspor'da herkes yapamaz bunu anlatmaya çalışıyorum siz bence doğru yerden bakmıyorsunuz Morinho bile gelse bence Şenol Güneş etkisi yapmaz

Ersun un şampiyon olduğu sene hakemlerle nasıl itiklendigini biliyoruz şikeci Aziz bile Ersun şampiyon yapmadı ben yaptım dedi.

Vahid ülke takımlari dışında hiçbir yerel kulüpte kayda değer başarı kazanmamış bir hoca.

Sonuçta yabancı iyi bir teknik direktör gelmediği gerçeği değişmiyor.

Mourinho argumanini sunmanın için morinho bin bu takıma gelmesi gerekiyor.

Morinho yüksek geçelim, 3 kalibre altı bir hocayı bile bu takıma getirmediler o yüzden 7. Kez senolun gelmesi demek 6 ay sonra gönderilmesi demek

Ustanın en büyük hatası lucescuvari bir hoca deyip Avrupa'dan ortalama bir hocayla anlasmayip denenmiş Ersunu getirmek oldu. Bu çöküşün başlangıcı idi...

Eski başarıları yad edip geçmek lazım, yine aynı başarıları aynı kişilerle yakalayacağız anlayışı büyük bir sanrısıdır ve bunu denemel akıllı insanın işi değil aptallarin işidir

Mesut
18.02.2018, 19:45
Ersun un şampiyon olduğu sene hakemlerle nasıl itiklendigini biliyoruz şikeci Aziz bile Ersun şampiyon yapmadı ben yaptım dedi.

Vahid ülke takımlari dışında hiçbir yerel kulüpte kayda değer başarı kazanmamış bir hoca.

Sonuçta yabancı iyi bir teknik direktör gelmediği gerçeği değişmiyor.

Mourinho argumanini sunmanın için morinho bin bu takıma gelmesi gerekiyor.

Morinho yüksek geçtim 3 kalibre altı bir hoca bile bu takıma gelemediler o yüzden 7. Kez senolun gelmesi demek 6 ay sonra gönderilmesi demek

Eski başarıları yad edip geçmek lazım yine aynı başarıları aynı kişilerle yakalayacağız anlayışı büyük bir sanridir denemeye gerek yok????

Bunu biz denemedik ama İstanbul takımları denedi hiç biri de faydasını görmedi
gs-Frank Rijkaart Mancini ,Prandelli
bjk-Del bosque,Shuster ,Tigana
fb- hiddink ,Aragones vs isimler sıralama yapılabilir
Ama gs için diyorum hiçbiri Fatih Terim etkisi yapmaz
fb içinde Aykut Kocaman bjk henüz üst klasman teknik direktör çıkarmadı hepsi Anadolu takım antrenörü bizim için de Şenol Güneş için geçerli bu benim fikrim tabi ki ben böyle düşünüyorum ve yaşanılanlar da orta da

ensar_61
18.02.2018, 20:37
İhonun seçilmeyecegini bilsem istifa etmesini isterdim ama kalbim iho gibi birini bir daha kaldıramaz

serdaracıl
18.02.2018, 20:39
İhonun seçilmeyecegini bilsem istifa etmesini isterdim ama kalbim iho gibi birini bir daha kaldıramaz

Malasef. Kuvvetli bi ihtimal.

Enaldo61
18.02.2018, 20:46
İstifa!

memozcan
18.02.2018, 20:49
fenerde aziz böyle sıkıntılı dönemlerde çıkıyor sahneye ve camiasını toparlıyor , aykut keza saha içini bir şekilde toparlıyor, bjkde şenol hoca, gsde terim aynı işi yapıyor..

biz 6 maçtır kazanamıyoruz ama herkes ölü taklidi yapıyor.. bir camia böyle küçülür beyler..

Mert Acar
18.02.2018, 21:02
Taraftarda umutsuz artık,normalde istifa ettirmemiz gerekir böyle basiretsiz yönetimi.
İlk yarı bitimi fenerle puan farkı 4dü.
Şuan puan farkı 11 ve adamların liderle puan farkı 2.
Kadro kaliteleri ortada fbnin gsnin ..Daha iyiyiz bence.Defans hariç.

5361
18.02.2018, 21:15
Uzun zamandır sesi de çıkmıyor başkanın yoksa benmi denk gelmedim. Gs yenildi bugün basaksehiri yenseydik. O kadar beraberlikten 2 galibiyet alsaydık suan resmen şampiyonluk hesapları yapıyorduk. Onlar birbiri ile dalasirken aradan sıyrılacaktik. Seneye bu hoca ve başkan ile kesinlikle başlamamaliyiz.. Kesinlikle

Doğukan Uçan
18.02.2018, 21:23
çok yazık oldu son 2 sene çöp oldu gitti

Ozan Yılmaz
18.02.2018, 21:30
Vizyonunun olsa şöyle bir fırsat sezonunu böyle düşük kalibreli isimlere teslim ederek bu kadar kolay heba etmezdin YAZIK!

erenslash
18.02.2018, 21:32
Nevzat aydın kendi ekibini kurup gelebilir kendisinin başkan olması için önü açılması siyasi görüşü inancı neyse sallanmalı şehir kendisine destek olup Nevzatı başkan yapmalıdır

sen çalışanlarınla para dağıtmassın Muharrem Usta güzel konuşuyorsun klup sözcülüğü yapabilirsin buna lafım yok ama paylaşım yok kendi üniversiteni kişisel çıkarlarını düşünen bir insansın

bak Nevzat aydın paylaşmasını biliyor ama sen bilmiyorsun başarı beraber gelir sen tek adamcılığı seçiyorsun paylaşım yok kendi cebini düşünüyorsun

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ayse-arman/bunu-beraber-yaptik-bu-sizin-hakkiniz-dediler-27-milyon-dolari-114-calisana-paylastirdilar-29643599

Mert Oğuzlu61
18.02.2018, 22:25
Maçı izlemek için Trabzon'a geldi mi, herhangi bir görüntüsü var mı ? Başkan oldum görev süresi bitene kadar istediğim kadar zarar veririm kimse bir şey diyemez... Bu mudur ? Kulüp maddi manevi olarak yıpranıyor, başkan ve yöneticileri ortalıkta yok.

Gurpas
18.02.2018, 22:33
İstifa eden yok mu?

tonya55
18.02.2018, 22:37
sezon sonu kongre kararı olurmu bakalım.

Mert'
18.02.2018, 22:44
Siyaset elini kulüpten çekmedikçe İho ve bunun gibi çapsızlar bitmez.

Mert Oğuzlu61
18.02.2018, 23:14
Trabzonspor yöneticisi Ali Rıza Egemen: "İstifa falan yok. Herkes aklını başına alsın." (Ajansspor)

Coşkun Bülbül de statta kendilerine tepki gösteren taraftarların annelerine küfretmiş. İstifa etmeyip yönetimde kalan yöneticiler bunlar işte, İho'nun yöneticileri en azından İstanbullulara sövüp ceza alıyordu bunlar bizim taraftara sövüyor.

Usta al ne halin varsa gör Aralık'a kadar istersen kümeye oynat kan kustur Uefa'dan 1-2 yıl men cezası falan yedir bana ne yaw İho döneminde bıkmıştım Usta başkan oldu tekrar yeşertirim dedim daha fena oldu takıma olan nefretim iyice zirve yaptı, ne yaparsanız yapın ne haliniz varsa görün kulüp yansın umrumda değil, yangına su götüren itfaiyenin hortumuna fil girsin.

DNA-TS
18.02.2018, 23:51
iho zamanında kim gelirse gelsin bundan kötü yönetemez diyorduk. Usta aday oldu ustayı destekledim şahsen ama gördük ki usta da yapamadı. çünkü öyle bir başkan olmalı ki şahsi menfeaatlarini kulübün menfaatlerinin gerisinde tutmalı. Usta hastahane açacak üni açacak arsa kovalayacak servetine servet katacak Allah daha çok versin. Versin de sen Trabzonspor a bişeler ver daa. Vizyon dedin geleceğimiz dedin luce dedin ,50.yıl dedin son 2 si hariç hepsine inandım güvendim oy verdim ama görmediğimiz rezillikleri yaşattın bize.
biran önce kongre kararı al ve git. Sana oy verdiğim için kendimden utanıyorum.

Fethi kaleli
18.02.2018, 23:52
Ulan adamdaki ne inattır ya ersunla olunmayıcağını hepimiz gördük iki sene ersunu dayattı senle olmiyicağını hepimiz görüyoruz diyorsunki sonuna kadar devam edicez ulan koskoca efsane rezil oldu sayenizde...

David_LuiZ4
18.02.2018, 23:56
Usta gittiği zaman işlerin düzeleceğini bilsek sabaha kadar istifa yazarız...

erenslash
19.02.2018, 02:31
o değilde tabi hemen düzelmez ancak nevzatın yaptığı gooogle kafası iş muhabbeti süper yalnız yeni yer açmış https://youtu.be/_FiyzYG3Hdg?t=19m49s kim istemez böyle başkanı?
Usta gittiği zaman işlerin düzeleceğini bilsek sabaha kadar istifa yazarız...

İ. SARAL
19.02.2018, 08:50
Artık başkanın pek önemli olmadığını düşünmeye başladım. Şu an kim gelirse gelsin, doğru hoca seçmediği sürece rezillik devam eder. Hoca en önemli faktör. Adamı rezil de eder vezir de.

7can61
19.02.2018, 09:49
Artık başkanın pek önemli olmadığını düşünmeye başladım. Şu an kim gelirse gelsin, doğru hoca seçmediği sürece rezillik devam eder. Hoca en önemli faktör. Adamı rezil de eder vezir de.
Ben vites attırayım, şu an Trabzonspor da bir başkan yok. Ciddi yazıyorum bunu şaka değil. Bir başkanımız yok. Yukarıdan ne deniliyorsa o yapılıyor. Herkes de memnun mesut ki ses çıkaran yok.

7can61
19.02.2018, 09:53
Her şeyimden çok sevdiğim Trabzonsporun böyle siyasetin elinde oyuncak edildiğine artık tam kanaat getirdim. Beter olsunlar, artık bitmiştir benim için.

Bunu yazacağım hiç aklıma gelmezdi, sanırım içimdeki Trabzonspor sevgisi öldü.

Emeği geçen herkese tebrikler...

Yiğit Gayretli
19.02.2018, 10:03
Seçilmiş bir kişi hakkında çok ağır konuşacağım ama ne yazık ki mevcut durumda işgalcidir! Bu duruma kendi getirdi kulübü. Etrafıyla uyum içinde çalışmayı seçmedi. Bildiğini okudu. Uyarılarımıza yeterince kulak asmadı. Verdiği sözleri tutmadı. Camianın en hayati konusunu basitçe geçiştirdi...

Kusura bakma Muharrem Usta. Bu işgalciliktir!

Bahadır Şimşek
19.02.2018, 10:09
Başkan tekrar TV'lerde göründükten sonra galiba hiç galibiyet alamadık.

Sonra yine saklandı gitti...

alper*
19.02.2018, 10:21
Yöneticilerin en son beyanlarından sonra kendimi Trabzonsporlu hissetmiyorum. Beni silebilirsiniz forumdan.

Trabzonspor'u zaten birçok kişi aklından sildi, kalbinden silemiyordu. En son oradan da silmeyi başardılar.

cem1990
19.02.2018, 10:34
Arkadaşlar belki beni asabilirsiniz
Usta kurduğu kadro şampiyonluk için yeterli kadro idi sadece Okay yanına adam bulunamadı
Lakin Usta'nın en büyük hatası yanlış hoca tercihleri idi
Usta bu konu da komple sınıfta kaldı
İyi diyebileceğimiz oyuncular dahi geriye gitmeye başladı

Numan Yerlikaya
19.02.2018, 10:47
İho bile teknik adam seçimlerinde daha başarılıydı sonuç olarak baktığında onlarda başarısız oldu

Harun-61
19.02.2018, 10:53
Ah be Baskan, ne de umutlanmistik secildigin gün.

Travelair
19.02.2018, 10:59
Yönetici ne yapar? Yönetir. Futbolcu ne yapar? Futbolunu oynar. Teknik direktör ne yapar? Teknik direktörlüğünü. Aşçısı ne yapar? Aşçılığını...

Yönetici yönetmezse ne olur?

Doğukan Uçan
19.02.2018, 11:17
Hani Giuliano trabzonspor almisti belgeleri vardi fifa ya gitmistik ne oldu !

Bu yonetim hem yalanci hem tarihte esi benzeri gorulmemis sekilde takimi itibarsizlastirmaya devam ediyor

tsukru61
19.02.2018, 11:20
Bu zamana kadar yazdığımdan farklı bir şey yazacağım

Takımın başındaki hocaları hep eleştirdim. Rıza hocanın gelmesini isteyenlerdendim. Ersun Yanal tüm takımların çalışmak isteyeceği bir hoca olmuştur. Hami Mandıralı Almanya'da futbol oynamış bir futbolcumuzdu. Rıza hoca değil, Ersun hoca değil peki Trabzon'daki Juventus maçında Janko'yu 90 dakika sahada tutan Hami Mandıralı bir santraforun sahada ne yapması gerektiğini bilmeyecek kadar futbol fukarası mıdır?

Bu zamana kadar takımın içine düştüğü olumsuz tabloda en az kabahati olanlara yani futbolculara ve hocalara çattık. Halbuki balık baştan kokar.

Bu ligde şike Trabzonspor'da ihanetin kralı var.

SiNo
19.02.2018, 11:31
bye bye artık

PortoDeGalinhas
19.02.2018, 20:44
Bu yönetimin gitmesi için yapılacak en mantıklı tepki taraftarın maçlara hiç bir şekilde gitmemesidir. Para nın olmadığı yerde bunlar 5 dakika durmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih Öztürk
19.02.2018, 21:14
Bu zamana kadar yazdığımdan farklı bir şey yazacağım

Takımın başındaki hocaları hep eleştirdim. Rıza hocanın gelmesini isteyenlerdendim. Ersun Yanal tüm takımların çalışmak isteyeceği bir hoca olmuştur. Hami Mandıralı Almanya'da futbol oynamış bir futbolcumuzdu. Rıza hoca değil, Ersun hoca değil peki Trabzon'daki Juventus maçında Janko'yu 90 dakika sahada tutan Hami Mandıralı bir santraforun sahada ne yapması gerektiğini bilmeyecek kadar futbol fukarası mıdır?

Bu zamana kadar takımın içine düştüğü olumsuz tabloda en az kabahati olanlara yani futbolculara ve hocalara çattık. Halbuki balık baştan kokar.

Bu ligde şike Trabzonspor'da ihanetin kralı var.

Benim hâlâ aklımın bir köşesinde devamlı cevap arayan bir sorudur Janko'nun Trabzon'daki Juve maçında oynatılması. Hami'nin hocalıkla uzaktan yakından alakasının olmadığı bu manyak hamleyle net olarak ortadadır.

Doğukan Uçan
21.02.2018, 01:20
besiktasa gecmis olsun tweeti atmadi mi

Timur Bey
21.02.2018, 02:04
İşi inada bindiriyor da takımı kurtararak bir planı mı var sanki?

Murathan
21.02.2018, 02:37
ulan bir açıklama sesin çıksın hain herif.

Mert M.
21.02.2018, 08:55
Talimat bekliyordur konuşmak için. Sanırım yüksek mertebe belirliyor ne zaman ağzını açıp açmayacağını. Piyon ne de olsa.
Rezil ettiler Trabzonspor'u!

Çağatay_
21.02.2018, 09:04
Yönetici ne yapar? Yönetir. Futbolcu ne yapar? Futbolunu oynar. Teknik direktör ne yapar? Teknik direktörlüğünü. Aşçısı ne yapar? Aşçılığını...

Yönetici yönetmezse ne olur?

Lafın tamamını nezaketen söylememişsin abi herhalde.

Yönetici yönetmezse diğer hiçbiri işini yapmaz, istese de düzgün yapamaz.

BERBATOV61
21.02.2018, 09:07
beyler takım 2 maç kazansın çıkar ortaya parmaklarını sallayarak yalanları sıralar merak etmeyin

Veysel
21.02.2018, 09:58
Utanmaz herif

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2018, 10:02
Başkan ve 2 .Başkan ortada yok.
Üzülmek ve kahrolmak ve hep yalnız bırakılmak bize mi düşecek**

My
21.02.2018, 14:24
Tek korkum ve endişem bahsini ettiği "görevin" bizim düşündüğümüzden farklı bir görev olması.

OzcanHan61
21.02.2018, 14:28
Lanet olsun baskan oldugun güne!

halilaziz61
21.02.2018, 14:50
Çözümü bilen akıllı insanlar da var.
Şu floodda yazılanları uyguluyabilsek abartmiyorum ligde kupalara ambargo koyar 10 yıl içinde de Avrupa'da iki kupa kazanırız

https://twitter.com/DrBaykan61/status/965669716743393281

Bunu uygulayacak iradeyi oluşturmak önemli olan

must61
21.02.2018, 15:17
İyi gün dostu adam resmen.

Çık iki kelam et. Toparlayacagiz, calisiyoruz vs biseyler de.

İki galibiyet alinca tv karsisinda siritan, samimiyet yoksunu.

gurur6134
21.02.2018, 16:09
Aldigi turkiye kupasi ve son sampiyonlugumuza ragmen sadri senerin kafasina siseler atip istifa ettirenler soz konusu usta oldugunda killari kimildamiyor nedeni tamamen siyasi ciddi anlamda tiksinmeye basladim toz kondurmadigim kondurana haddini bildirdigim sehirimden artik..

gurur6134
21.02.2018, 16:11
Tek korkum ve endişem bahsini ettiği "görevin" bizim düşündüğümüzden farklı bir görev olması.

Suphemi var artik abicim malasef o..yoksa bu kadar direnmenin basarisizliga ragmen hala daha orda tutulmanin baska izahi yok klup tarihinde de eşi benzeri yok..

Çağatay_
21.02.2018, 17:34
Yöneticilerin en son beyanlarından sonra kendimi Trabzonsporlu hissetmiyorum. Beni silebilirsiniz forumdan.

Trabzonspor'u zaten birçok kişi aklından sildi, kalbinden silemiyordu. En son oradan da silmeyi başardılar.

Biz Trabzonspor'u yöneticileri için mi destekliyoruz?

Yiğidi düştüğü yerden kaldıracağız.

Fatih Öztürk
21.02.2018, 19:05
Biz Trabzonspor'u yöneticileri için mi destekliyoruz?

Yiğidi düştüğü yerden kaldıracağız.

Çok kararlı bir cümle, umut yeşertici.

5361
21.02.2018, 19:32
Muharrem usta sanki başka görev için gelmiş gibi.. Görevini de yapıyor

selcuk
21.02.2018, 19:55

demek dogru islerde oluyor

Turgut Altun
22.02.2018, 11:55
Halka arz işi de bitti. Kendi menfaatleri için başka uzun vadeli planı yoksa bir sonraki seçim dönemine pek asılmaz yavaşça tarihteki yerini alır. Kalan şişirdiği borç yükü ile iyice zora giren koca çınara kalır.

aydınTonyalı
22.02.2018, 12:11
Trabzonspor’un süperligdeki en başarısız saha sonuçlarını yaşatmış başkan diyebilir miyiz?

alone_6161
22.02.2018, 13:58
Tahminlerimi paylaşayım. Bence başkan kongreye kadar sessiz sedasız takılıp bir daha aday olmayacak. Bu işe girdiğine çok çok pişman oldu. Futbol dünyasının, iş dünyasından, hekimlikten çok farklı olduğunu anladı. Çıkıp demeç vermemesi, konuşmaması vs. hep buna yoruyorum. Şirketlerinin klüple yaptığı sponsorluk anlaşmasının uzatma opsiyonunu da kullanacağına hiç ihtimal vermiyorum. Olağanüstü kongreye gidilmemesini de biraz siyaset ayağına bağlıyorum. Biliyorum Norveç'te, Danimarka'da yaşamıyoruz ama umarım Aralık ayındaki kongre siyasetin uzaktan izlediği bir kongre olur ve Trabzonspor'u ayağa kaldıracak, büyük bir uzlaşma ile seçilmiş, yöneticilik vasfı üst düzey, klübe ayıracak fazlaca vakti olan, egolarından arınmış bir başkan ve yönetim seçilir.

Yalnız klübü 450 milyon TL borçla devralıp 1 milyar TL borçla devretmesini kur farkı ile açıklayamaz. İbra konusunda bakalım sıkıntı yaşanır mı?

Ozan Yılmaz
22.02.2018, 14:15
https://pbs.twimg.com/media/DWoku1KW0AU9Hg2.jpg

Şampiyonluğa oynayan kulüp başkanı duruşu(!)

Doğukan Uçan
23.02.2018, 22:39
https://pbs.twimg.com/media/DWoku1KW0AU9Hg2.jpg

Şampiyonluğa oynayan kulüp başkanı duruşu(!)

klüp ölmüş ağlayanı yok fotoğrafaya bak kimlere kaldık

Şanlı SanMarino
24.02.2018, 02:56
Öyle çok alışmışsınız ki tüccarlığa..

Satacak 3 tane oyuncu bulamayınca, Trabzon gençlerini pazarlayıp istediğini elde edemeyince, Kartal'ı kaybetmek yetmeyince..

Şimdi de kulübü satmak haa?

Defol git hastanelerini sat. Hayal tüccarı seni!..

pazarkapılı
24.02.2018, 09:24
baskan türkiyenin onemli bir organizasyonunda görev yapan ve oralarda kabul edilen bir bürokrat....oncelikle verecegi hicbir karar mensubu oldugu cenaha aykırı ve bagımsız olamaz bunu da sanırım herkes biliyor....

yonettigi organizasyonlar gibi ve mensubu oldugu cenah gibi laissez faire, laissez passer (bırakınız yapsınlar bırakınız gecsinler) doktrinini benmisemiş veya bu prensiple yol almıs bir iş adamı, trabzonsporda bunu uygulaması için oncelikle siyasi destek alması gerektiginin de farkında yada tam tersi siyasetin bu uygulamayı gerceklestirmesi icin kendisini kullandıgını en azından zemin hazırlattıgının farkındalıgını anlamıstır sanırım....

prensiplerin işleyişi zincir gibidir, üst mantaliteden alta dogru heran her uygulamada sizi zorlar, karsı koyma tepkileriniz umrunda olmaz bu acıdan bakmak yani uygulama işleyisini kavramak oncelik olmalı bizler icin....

masa oyunlarında ufak sansla beraber stratejilerin yada uygulama prensiplerinin yeri vardır taktikle kişişel düsüncelerle anlık uygulamalarla sorunu cozemezsiniz....kim sizi masaya oturttu bunu konusmak gerekir....en temel manada siyaset ile acıklamak bazı seyleri insanlarca siyasi bulunsada uygulama prensipleri en azından boyle işliyor....

çesitlilik olmayan mecralarda dil de gelişmez, futbolda fikir de gelişmez, tek fikrin tek dayatmasını tartısmak zorunda kalırsınız, yani farklı bir isimle aynı seyleri tartısmaya devam edersiniz tıpkı gecen onlarca sene gibi....

genel prensibi üretim olan bir düsünce bu klube ugramayalı cok oldu, neden denenmedi?neden herzaman bukonu tartısılırken araya baska seyler giriyor?....gercek korku sanırım bu, degişim, etki, uyanma, aydınlanma....

cünkü, bir bakarsın volkan olmus yanmıssın....

Oğuz B.
24.02.2018, 13:30
Daha önceki yönetemeyenlerden enkaz devraldı. Güçlü görünen bir yönetim ile yola çıktı. Onlarca işe yaramaz oyuncu ile yolları ayırdı. Formaya sponsor buldu. Stada sponsor oldu. Önemli isimler transfer etti. Ve sonra gitti bunca emeği, yatırımı kariyerinde hiçbir başarısı olmayan bir elemana teslim etti. Yönetim dağıldı. Ligden düşecek takımlara puan verdik. Taraftarla dalga geçildi. Aklımızı başımıza almamız gerektiği söylendi ve bu günlere geldik.

Kendi etti kendi buldu. Kral olmak da elindeydi rezil olmak da. O, Rıza hamlesi ile rezil olmayı seçti. Yapacak bir şey yok.

yorumsuz6117
24.02.2018, 13:46
Yalan makinesi..

nakzo
24.02.2018, 14:00
Yalan makinesi..

İhoyla beraber tarihimizdeki en kötü 2 başkandan biri.Her yönden rezalet.

yorumsuz6117
24.02.2018, 14:04
Bide utanmadan poz falan veriyor , HAİN...

Ahmet Faruk
24.02.2018, 19:08
Rıza Çalımbay’ın bu takımın hala duruyor olması artık umursamazlık demek. Hani Rıza Çalımbay geçmişte başırıları olan birisi olsa, takım oyun oynuyor ama netice alamıyor olsa anlarım. Ama şu durumda takımın başında olması “Amaaaan ne hali varsa” demek.

Vkgz
24.02.2018, 19:43
sen yapamadın bari hayır işlede katar işini hallet

My
24.02.2018, 19:49
Başkanım.
Doğru yoldasın.
Bakma sen bunlara.
Bağırır çağırır sonra otururlar aşağı.
Biraz sinirlerini çıkarsınlar sonrası hikaye zaten.
Aynen devam.
Taktik süper.
Sessizlik.

Muhammet_61
24.02.2018, 19:51
Geçen sezonun 2.devresinde oluşan kadro potansiyeli, hatalı transferler ve hoca tercihleriyle anca bu kadar iç edilebilirdi. Tebrikler Usta.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

esra61
24.02.2018, 19:54
M.Usta=Yalan
Yetmedi mi kulübün bu rezilliği daha Ne yaşanması gerekiyor?

My
24.02.2018, 22:19
Rıza Çalımbay: "Kötü başlamadık. Sadece berabere kalıyorduk, onu abartıyorlardı. Puan, puandır diyorduk biz."

Oooo başkanım vizyon bu işte. Mümkünse ömür boyu sözleşme başkanım. Senin zahmete bile girmene gerek yok. Hastanendeki hasta bakıcın bile halleder. "Aaauuuu hasta bakıcı da ne" diyenlere "abardaysınız" dersin.

İ. SARAL
24.02.2018, 22:35
Rıza Çalımbay: "Kötü başlamadık. Sadece berabere kalıyorduk, onu abartıyorlardı. Puan, puandır diyorduk biz."

Oooo başkanım vizyon bu işte. Mümkünse ömür boyu sözleşme başkanım. Senin zahmete bile girmene gerek yok. Hastanendeki hasta bakıcın bile halleder. "Aaauuuu hasta bakıcı da ne" diyenlere "abardaysınız" dersin.Bir kaç güne televizyona çıkar.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AhmetG.
25.02.2018, 01:24
Başkan ve yönetimden yetkili birinin burada yazılanlardan haberi olduğunu umaraktan şunu sormak isterim.

İbra toplantısına Usta ve Hekimoğlu neden katılmamışlardır? Kongre öncesi yapılan kahvaltının bunda payı var mıdır? Boş yere yitip giden milyon tl ler için başkan olarak Usta'nın hukuk önünde ne gibi çalışması vardır ya da çalışması var mıdır?2016 Şubat ayında yazılmış mesajdır alıntıdaki.
Kulübün borcunun 1 milyar tlye ulaşmasında kim sorumludur?
Yapan mı?
Yapanı ibra eden mi?
Kendi seçilince aynı borcu ve daha fazlasını yapan mı?

Karmam
25.02.2018, 03:10

Oooo başkanım vizyon bu işte. Mümkünse ömür boyu sözleşme başkanım. Senin zahmete bile girmene gerek yok. Hastanendeki hasta bakıcın bile halleder. "Aaauuuu hasta bakıcı da ne" diyenlere "abardaysınız" dersin.
çarpıtıyorsun. orada kastettiği şey 1 puan bizim için iyidir temalı bir şey değildi. abartıldığı kadar kötü değiliz yine puan topladık demek istedi. şu bağlamda da katılıyorum, maç sonuçlarını bilmesem yalnızca taraftar yorumlarını okusam heralde gelenden geçenden 5 yiyoruz derdim ben de.

malatya maçını saymadan söylüyorum çünkü geleli 2 gün olmuştu. o maçı tribünden izlemesi beklenmişti hatta. onun dışında 14 maç 7 galibiyet 6 beraberlik 1 mağlubiyet. ondan önce 8 maçta 21 gol yemişsin, ondan sonra ortalamaya vurarak söylüyorum her 8 maç başına 6 gol yemişsin. bu tabloya "rıza hocaya ölüm!!111" diye tepki gösteren bence de abartıyor.

15 ekim'de akhisar'dan 6 gol yemişsin. 21 ekim'de maçın var, hedef ilk 3. kim gelir başka? yabancı hoca getirsen adam taktik maktik bir kenara kadroyu öğrenene kadar zaten 5 maç oynuyorsun.

Şanlı SanMarino
25.02.2018, 04:22
Son galibiyetten sonra tvye çıktı ve sonra aylarca kazanamadık. Kulüpten ne kadar uzakta olursa o kadar faydalı oluyor.

My
25.02.2018, 15:18
Karmam

Sevgili kardşim hadi Trabzonspor'u bırak Usta'ya yazık ya. Bunca emek harca, itibarını koy bu işe dünyaları harcat bize ve bu çapsızın yüzünden sabah akşam küfür ye itibarın beş paralık olsun milletten köşe bucak kaçmak zorunda kal.

Ayrıca vizyon vizyon diye ortalığı yıkanların bu kadar vizyonsuzlağa gırtlaklarına kadar batmaları da ayrı konu. Fazla değil 3 4 yıl öncesinde dahi beraberlik mağlubiyet sayılırdı. Şimdiyse beraberliklere mağlubiyetlere e nolmuş canım abartmayın deniyor :)

O yüzden ben de diyorum ki böyle taraftara böyle başkan, böyle başkana da böyle hoca fazla bile. Mesajımda da zaten hocayı yermek felan değil sözleşmesini uzatın demişim. Ben Usta'nın da 2023'e kadar takımın başında durması gerektiğini savunuyorum zaten. Sorun ne anlamadım ben :) Aynı saftayız

memmedaga
25.02.2018, 18:11
Karmam

Sevgili kardşim hadi Trabzonspor'u bırak Usta'ya yazık ya. Bunca emek harca, itibarını koy bu işe dünyaları harcat bize ve bu çapsızın yüzünden sabah akşam küfür ye itibarın beş paralık olsun milletten köşe bucak kaçmak zorunda kal.

Ayrıca vizyon vizyon diye ortalığı yıkanların bu kadar vizyonsuzlağa gırtlaklarına kadar batmaları da ayrı konu. Fazla değil 3 4 yıl öncesinde dahi beraberlik mağlubiyet sayılırdı. Şimdiyse beraberliklere mağlubiyetlere e nolmuş canım abartmayın deniyor :)

O yüzden ben de diyorum ki böyle taraftara böyle başkan, böyle başkana da böyle hoca fazla bile. Mesajımda da zaten hocayı yermek felan değil sözleşmesini uzatın demişim. Ben Usta'nın da 2023'e kadar takımın başında durması gerektiğini savunuyorum zaten. Sorun ne anlamadım ben :) Aynı saftayız

İroninin iyice dibine vurduuuk başgaannn

Karmam
26.02.2018, 00:40
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Karmam (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=50734)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

3 4 yıl öncesinde beraberlik mağlubiyet sayılırdı diyorsun. 23. hafta sonu itibariyle son 7 sezonun trabzonspor puanları:

1. 14/15 40
2. 11/12 39
3. 17/18 36
4. 16/17 35
5. 13/14 34
6. 12/13 30
7. 15/16 27

ki bana kalırsa sezon sonunda son 7 sezonun en yüksek puanını toplama olasılığımız da yüksek çünkü son 7 sezonun en kötü fikstürünü çektik ve bu yanıltıcı oluyor. gs de en iyi fikstürünü çekti, onu da şöyle gösterebilirim:

bu sezon ilk 9 hafta itibariyle

gs 23 puan
ts 9 puan

sonraki 8 haftada

gs 12 puan
ts 20 puan

şunu da belirtmemde fayda var ki tepe sıralarda genel olarak bir düşüş var son 2 yılda çünkü hem başakşehir devreye girdi hem anadolu takımları güçlendi.

neyse, inan ben de artık gitsin istiyorum muharrem usta. çok büyük bir hata yaptığını düşünmüyorum ama öyle ya da böyle oluşturduğu kadro tutmadı. ayrıca da yerel medyanın attığı çamurların izi fazla kaldı. şu saatten sonra taraftarın desteğini arkasına alamaz. ha bir dahaki başkanın daha iyi olacağına asla inanmıyorum. gelgelelim ben de yoruldum, biraz da ben söveyim siz savunun.

yorumsuz6117
26.02.2018, 22:14
https://ink361.com/app/users/ig-4291980918/firtina_1967/photos/1723371061478670113_4291980918
https://ink361.com/app/users/ig-4291980918/firtina_1967/photos/1719544603307968324_4291980918

sasone
26.02.2018, 22:58
https://ink361.com/app/users/ig-4291980918/firtina_1967/photos/1723371061478670113_4291980918
https://ink361.com/app/users/ig-4291980918/firtina_1967/photos/1719544603307968324_4291980918

Bütün sorunlarımızı çözdün,alkış,bravo,aferin.

Enes Ünal Kaya
27.02.2018, 11:45
Volkan Şen neden alındı neden milyonlrımız çöpe atıldı.
Bongonda neden gönderildi.

kanat gönderdin kanat almadın.. belkide Q7 gibi iyi bir kanat oyuncumuz olsa 2 maç kazandırsa şuan iyi yerlerde olacakdı.
Çok aciz çok basit bir yönetim

Travelair
27.02.2018, 13:22
Hani performansa dayalı sözleşmeler yapılacaktı? Resmen bizden topladığı bilgileri seçimde bize satarak başkan oldu. Ama sözlerinde durdu mu? Hayır

Oruç
27.02.2018, 14:01
Hani performansa dayalı sözleşmeler yapılacaktı? Resmen bizden topladığı bilgileri seçimde bize satarak başkan oldu. Ama sözlerinde durdu mu? Hayır

Muhtemelen sonraki aday da taraftarın gündeme getirdiği şeyleri taraftara satarak başkan olacak. Yine muhtemelen borç üstüne borç katacak. Ve yine muhtemelen Trabzonspor’un çöküşünü izleyip romantik romantik sıcak çayımızı yudumlayacağız.

Travelair
27.02.2018, 14:05
Muhtemelen sonraki aday da taraftarın gündeme getirdiği şeyleri taraftara satarak başkan olacak. Yine muhtemelen borç üstüne borç katacak. Ve yine muhtemelen Trabzonspor’un çöküşünü izleyip romantik romantik sıcak çayımızı yudumlayacağız.
Benzetme biraz kaba olacak ama gelen yönetimler kulübü hela gibi kullanıyorlar. Her gelen bana ne ya ben mi temizleyeceğim deyip ihtiyacını giderip gidiyor

Oruç
27.02.2018, 14:13
Benzetme biraz kaba olacak ama gelen yönetimler kulübü hela gibi kullanıyorlar. Her gelen bana ne ya ben mi temizleyeceğim deyip ihtiyacını giderip gidiyor

Hocam olacağı bu. Kulüplerin yönetsel anlayışı böyle. Kulüplerin başına gelen isimler kendi özel şirketlerinin bir kuruşunu dahi sokağa atmazken yönettiği kulüplerin parasını har vurup harman savurabiliyor. Ne soran var ne eden. Hiçbir yaptırımı da yok. Sonra kulüp satılsın diyen taraftar kötü oluyor. Taraftar biliyor ki bu devran böyle sürüp gidecek. Keyfinden istemiyor bunu.

Travelair
27.02.2018, 14:30
Hocam satılma çözüm değil, sadece uyuşturucunun dozajı artmış oluyor. Camia da Katar'dan mı gelecek? Biz değişmezsek, dışardan sahiplenenler, paralarını hibe edecek değil, bizi bizden daha çok düşünecek de değiller. Biz önce kendimize sahip çıkmalıyız

Oruç
27.02.2018, 14:34
Bizi düşündüklerinden değil tabi. Kulübü sahiplenince kendi özel şirketiymiş gibi idare edecek. Kimse kendi şirketi finansal anlamda bir kayıp yaşasın istemez. Sportif başarıya da ulaşarak marka değerini artırmak ister.

Bunlar hayal tabi. Gerçekler ise daha karamsar. Camianın değişeceğine olan inancım da zayıf. İnsanları değiştirmek kolay bir iş değil. Kültürü değiştirmek lazım. Aynı kültürden yetişen insanlar aynı makineden çıkan araçlar gibidir. İşimiz zor. Kısır bir döngünün içerisindeyiz ne yazık ki.

Travelair
27.02.2018, 14:43
Onun da örneğini vermiştim: Şikenin örtüldüğü bir ülkede Katarlı bir şirket, yayıncı kuruluşu aldı. Ne değişti? Finansal anlamda kayıp yaşamak istemediler ve marka değerini arttırmak...

Alp Yavuz 13
28.02.2018, 09:01
Trabzonspor için yapabileceğin en büyük hizmet istifa etmektir.

Numan Yerlikaya
28.02.2018, 14:22
Yönetim hala derbi kaybetmedik diye açıklama yapıyor. Sanırsın Konyasporuz. Kimse de demiyor ki 1 derbi kazandın sadece

Travelair
28.02.2018, 14:28
Erdal üstad onun bir benzerinin cevabını televizyonda vermişti: Rıza hocanın "Beraberlikler çok büyütüldü" lafına istinaden, büyütülse sen orda olamazdın dedi. Yanındaki sunucu da tüm maçlar berabere bitse küme düşersin diye ekledi. Yönetim de bu açıklamayla tüy dikmiş

Ahmet Faruk
01.03.2018, 10:34
Burada körler sağırlar, birbirini ağırlar durumdayız.

Önemli olan bir kamuoyu oluşturabilmek. Şu kadar insanın bir Serdar Bali kadar etkisi bile yok.

Hep bu insanların dediği olsun demiyorum tabi ki. Ama mesela Rıza Çalımbay neden hala görevde? Neden kulübün içinde menajerler cirit atıyor? Bunlardan şikayet etmekte haksız değil miyiz? He haksız isek bizi ikna edin.

Bu arkadaşlarda şöyle bir anlayış var: Seçime girmeyiz, ya da girersek de kaybederiz beğenilmiyorsak. E peki arada yaptığın yanlış işler ne olacak?
Ya da mesela bazı işlerden memnun, bazılarından memnun değilsek bunu nasıl dile getireceğiz?

Faik Yılmaz
01.03.2018, 16:26
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta borcumuzun artışını euro kuruna ve faiz gidereri bağlıyor....

Kısmen doğru ama bütün borcu euroya bağlamak gerçekleri söylememektir.....

Muharrem Bey zamanında yapılan oyuncu satışları :

- Mbia 4 milyon euro.....
- Cardozo 2,4 milyon euro.....
-Douglas 1 milyon euro....
-Cavanda 1,8 milyon euro
-Mas 2,3 milyon euro
-Yusuf Erdoğan 1 milyon euro....
-Erkan Zengin 400 bin euro....

Toplam 13 milyon euroluk oyuncu satmışız..... Bu 13 milyon euro kur artışından etkilenmiyormu..... ( kiralık oyuncular hariç onlardan da azda olsa gelir kazanılıyor en azından yıllık ücretleri ödemiyoruz )

Sonra QNB Bankası ile 2016-2017 sezonu için 2 milyon dolar....
2017-2018 sezonu için 2,5 milyon dolar....
2018-2019 sezonu içinde 3 milyon dolar olmak üzere 7,5 milyon dolarlık göğüs forma sponsorluğu anlaşması imzalandı..... Bu gelir kur artışından etkilenmiyormu ?

Sonra bu yıldan geçerli olmak üzere yıllığı 5 milyon dolardan 5 yıllık anlaşma imzalandı.... Net kdv hariç bize kalacak miktar bu.... 5 milyon dolarda kur artışından etkilenmedi mi ?

Atılım Üniversitesi ve diğer sponsrluklarda var dolar üzerinden bunların kur artışındandamı etkilenmiyor

Sonuç olarak giderlerimiz var kur üzerinden ama gelirlerimizde var....

Hal böyle iken kur artttı borç arttı lafı ile belki birlerini kandırabilir ama iki okuyuop araştıran kimseyi kandıramaz Sayın Usta....

selcuk
01.03.2018, 16:31
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta borcumuzun artışını euro kuruna ve faiz gidereri bağlıyor....

Kısmen doğru ama bütün borcu euroya bağlamak gerçekleri söylememektir.....

Muharrem Bey zamanında yapılan oyuncu satışları :

- Mbia 4 milyon euro.....
- Cardozo 2,4 milyon euro.....
-Douglas 1 milyon euro....
-Cavanda 1,8 milyon euro
-Mas 2,3 milyon euro
-Yusuf Erdoğan 1 milyon euro....
-Erkan Zengin 400 bin euro....

Toplam 13 milyon euroluk oyuncu satmışız..... Bu 13 milyon euro kur artışından etkilenmiyormu..... ( kiralık oyuncular hariç onlardan da azda olsa gelir kazanılıyor en azından yıllık ücretleri ödemiyoruz )

Sonra QNB Bankası ile 2016-2017 sezonu için 2 milyon dolar....
2017-2018 sezonu için 2,5 milyon dolar....
2018-2019 sezonu içinde 3 milyon dolar olmak üzere 7,5 milyon dolarlık göğüs forma sponsorluğu anlaşması imzalandı..... Bu gelir kur artışından etkilenmiyormu ?

Sonra bu yıldan geçerli olmak üzere yıllığı 5 milyon dolardan 5 yıllık anlaşma imzalandı.... Net kdv hariç bize kalacak miktar bu.... 5 milyon dolarda kur artışından etkilenmedi mi ?

Atılım Üniversitesi ve diğer sponsrluklarda var dolar üzerinden bunların kur artışındandamı etkilenmiyor

Sonuç olarak giderlerimiz var kur üzerinden ama gelirlerimizde var....

Hal böyle iken kur artttı borç arttı lafı ile belki birlerini kandırabilir ama iki okuyuop araştıran kimseyi kandıramaz Sayın Usta....

bir yanda 200 milyon avro borc, diger yanda sayabildigin 30 milyon avro gelir

evet %10 etki ediyor, nerde %90

muharrem usta kötü baskan, özellikle sportif bakimdan

finansal bakimdan bence basarili

Faik Yılmaz
01.03.2018, 16:40
bir yanda 200 milyon avro borc, diger yanda sayabildigin 30 milyon avro gelir

evet %10 etki ediyor, nerde %90

muharrem usta kötü baskan, özellikle sportif bakimdan

finansal bakimdan bence basarili

Süper Lig gelirleri, Stadyum gelirleri , Tsclup gelirleri bunun gibide azımsanmyacak gelirlerimizde var.....

400 milyon tl civarındaki borcu 0 başarı ile 2 yılda 1 milyar tlye ulaştırmak nasıl bir başarı anlayamadım doğrusu......

ccd6167
01.03.2018, 16:45
Süper Lig gelirleri, Stadyum gelirleri , Tsclup gelirleri bunun gibide azımsanmyacak gelirlerimizde var.....

400 milyon tl civarındaki borcu 0 başarı ile 2 yılda 1 milyar tlye ulaştırmak nasıl bir başarı anlayamadım doğrusu......
Anlaman lazım abi nasıl anlamıyorsun...

önemli olan geliri artırmak değil gideri azaltmak

Faik Yılmaz
01.03.2018, 16:48
Anlaman lazım abi nasıl anlamıyorsun...

önemli olan geliri artırmak değil gideri azaltmak

Tamamda gideri azaltmak Yönetimin yükümlülüğü.....

sadece 1 oyuncuya 60 milyon tl verir isen giderin nasıl azalacak ?

Üstelik senin 1 oyuncuya verdiğin para ile Kayseri takım kurdu senin kadar puan topladı......

selcuk
01.03.2018, 16:54

400 milyon tl üzerine 200 milyon tl constant gibi oyunculardan fifa yolu ile eklendi

bunun 2 yillik faizi 150 milyon tl

100 milyon tl de kur farkinda son 2 yilda

ama bunlari biliyorsun kongre üyesi olarak, kongrelerde hepsi yazili ellerimize verildi

ustanin geleli yaptigi effektif borc 30 milyon avro, bunuda uefa ffp nin izin verdigi en yüksek izin verdigi cercevede oldugu icin yapabildi, kurus fazla yapsaydi ceza gelecekti

bu yaptigin cambazliktan bir tek kendini tatmin edersin

Çağatay_
01.03.2018, 17:47
400 milyon tl üzerine 200 milyon tl constant gibi oyunculardan fifa yolu ile eklendi

ama bunlari biliyorsun kongre üyesi olarak, kongrelerde hepsi yazili ellerimize verildi

ustanin geleli yaptigi effektif borc 30 milyon avro, bunuda uefa ffp nin izin verdigi en yüksek izin verdigi cercevede oldugu icin yapabildi, kurus fazla yapsaydi ceza gelecekti

Usta kulübün başkanıdır ve borç artışından sorumludur.

İşi eğip bükmeye gerek yok. Tasarruf diyip 32 yaşındaki adamlara 5 milyon bonservis verip 3-4 yıllık kontrat yaptık.

Bu bizim suçumuz değil herhalde?

Faik Yılmaz
01.03.2018, 23:35

Trabzonsporla ilgili gerçekleri masal USTA 'sından bu kadar öğrenebilirsiniz. Trabzonspor'un Kap 'ta yayınlanan faaliyet raporunda kaç lira faize verilmiş , kaç lira kur farkı geliri ve gideri var hepsi var. Bakın inceleyin sizde görün. Ama işin kolayı ahkam kesmek masal dinlemek bunlara inanmak değil mi? Devam edin siz böyle. Ben 8 yaşımdan beri masal dinlemeyi bıraktım. Size iyi dinlemeler ve inanmalar

selcuk
01.03.2018, 23:38
Trabzonsporla ilgili gerçekleri masal USTA 'sından bu kadar öğrenebilirsiniz. Trabzonspor'un Kap 'ta yayınlanan faaliyet raporunda kaç lira faize verilmiş , kaç lira kur farkı geliri ve gideri var hepsi var. Bakın inceleyin sizde görün. Ama işin kolayı ahkam kesmek masal dinlemek bunlara inanmak değil mi? Devam edin siz böyle. Ben 8 yaşımdan beri masal dinlemeyi bıraktım. Size iyi dinlemeler ve inanmalar

yanlisimiz varsa yaz

Fatih Öztürk
02.03.2018, 00:10
Önce ki hırbo başkan da kur farkını bonibon şeker gibi ağzında doladı bu yalancı sahtekarda.
Ulan önüne gelene 4-5 milyon bonservis veriyorsun, takım 3 yıldır avrupa kupalarını unutmuş, borcu nerdeyse 3 kat artırmışın sonra topla camianın mumyalanmış biblolarını aklı sıra birlik beraberlik gösterisi yap.
Yok arkadaş Trabzon'lu yönetici, başkan, teknik adam sokmayacaksın kulübe. Borç 2 milyar olsun bu kitapsızlardan kurtaralım, elin adamı satın alsın kulübü. İş bu sahtekarlara kalırsa karun kadar çalmadan bırakmazlar kulübün yakasını.

Nazim Can
02.03.2018, 01:35

+1967 yalniz cok sükela bir ayar olmus.

selcuk
02.03.2018, 01:41
+1967 yalniz cok sükela bir ayar olmus.

bu sportif ve kurumsal cok cok kötü bir baskan oldugunu degistirmiyor

ayni bu sezonki uefa ffp de asiri sinirda olmasida aslinda tasinacak bir risk degil, ilk 6 ya giremesek kacacak yer bulamayacak cünkü ozaman anlasma delinecek ve ceza gelecek...

ben sadece dogrulari yaziyorum

gram adamsa mayisa kongreye gider

dursun özbek kadar yürek göstersin

Şanlı SanMarino
02.03.2018, 06:17
Faik bey maalesef ki cevap verdiğiniz şahsın beyin ölümü gerçekleşmiş. Bulutlarla aynı yerde yaşıyor. İyi bir çocuk olduğunda şirinleri bile görüyor.

Şunu iddia etti faal başkan. Borç düşecek ve 50. yılda şampiyon olunacak. Netice nedir abi? Öyleydi böyleydi geç bunları. Bunlar işkembe-i kübradan hadiseler. Reel durum 1 milyardan fazla borç ve faal başkanlığı süresince bir maç bile uluslararası mücadeleye çıkmamış bir takım. 7-0'ları, 6-0'ları ve 6-1'i falan saymıyoruz bile. Onlar zaten izah edilecek şeyler değil.

Hayrettin abinin bir sözü var. Çukur Trabzon, derin Trabzon diyorsunuz. Yahu derin Trabzon diye bişey olsa önüne gelen bu kulübün başkanı olur muydu? Bir kendinize sorun.

Son olarak her vaade, her yalana inanan kişi, yönetici ve taraftarların bu kulüpten aciliyetle uzaklaşması gerekli. Yoksa örnekte olduğu gibi önüne gelen Trabzonspor başkanı olur. Elle tutulur tek başarısı olmasa bile kendisine böyle sempatizanlar üretir.

Aman haaa aman. Gençler..

Trabzonspor bu değil.

Aman..

Gurbetçiliğin verdiği romantizme aldanmayın. Trabzonspor son iki buçuk dönemden çok çok daha büyük bir kulüp. Buradaki bazılarının hayallerinin yetmeyeceği kadar hemde.

special one
02.03.2018, 19:30

Usta kur un ne kadar olacağını senden benden iyi biliyor

200 milyonluk takım değilde 50 milyonluk takım kursaydi o zaman

Giderleri azaltsaydi bir şekilde

Yıllık gelirim 200 giderim de 200 ohh ben dengeledim diyip

Borçların kur farkları ben ne yapim diyip bahane bulmasın

Banane ya ben dibine kadar kullanırım kafasiyla hareket etmeseydi

....

daha öncede söyledim , karar alınmalı gelen başkan gelirin %? Sini kullanabilir gibi

Yoksa o gider başkası gelir banane ya ben dengeledim

Dibine kadar geliri kullanırım der

selcuk
02.03.2018, 19:58
Usta kur un ne kadar olacağını senden benden iyi biliyor

200 milyonluk takım değilde 50 milyonluk takım kursaydi o zaman

Giderleri azaltsaydi bir şekilde

Yıllık gelirim 200 giderim de 200 ohh ben dengeledim diyip

Borçların kur farkları ben ne yapim diyip bahane bulmasın

Banane ya ben dibine kadar kullanırım kafasiyla hareket etmeseydi

....

daha öncede söyledim , karar alınmalı gelen başkan gelirin %? Sini kullanabilir gibi

Yoksa o gider başkası gelir banane ya ben dengeledim

Dibine kadar geliri kullanırım der

bunu yaptiklarinde küme düsmeye oynuyorduk

special one
02.03.2018, 21:36
bunu yaptiklarinde küme düsmeye oynuyorduk

Yapmadın da ne oldu ? Daha 8 inci haftadan havlu Attın.

Küme düsmeye oynarmis bırakın abi bu Farazi konuşmaları

Suk, ibanez,bongonda, Volkan, kucka, Olcay, esteban vb saymakla bitmez bunlar olmasa trabzon küme mi düşecekti? Bunlar kurtardı yani bizi düşmekten

Trabzonspor un 11 inde tek forvet var (oynuyor) ama 7 m € para ödüyor (hepside 30 un üzerinde emekliliğe merdiven dayamis)

Sence lüks değil mi ?

Sonra da çıkıp kur mur falan filan

Fakir edebiyatı yapmayacaksin

selcuk
02.03.2018, 21:52
Yapmadın da ne oldu ? Daha 8 inci haftadan havlu Attın.

Küme düsmeye oynarmis bırakın abi bu Farazi konuşmaları

Suk, ibanez,bongonda, Volkan, kucka, Olcay, esteban vb saymakla bitmez bunlar olmasa trabzon küme mi düşecekti? Bunlar kurtardı yani bizi düşmekten

Trabzonspor un 11 inde tek forvet var (oynuyor) ama 7 m € para ödüyor (hepside 30 un üzerinde emekliliğe merdiven dayamis)

Sence lüks değil mi ?

Sonra da çıkıp kur mur falan filan

Fakir edebiyatı yapmayacaksin

nerde fakir edebiyati yaptik

Ahmet Faruk
02.03.2018, 23:11
Devam etmek istiyorsa hocayı değiştirmeli. Ama bu aralar akıl aldığı tayfanın istediği hoca ile değil. Seçimden önce söylediği kriterleri karşılayan bir hoca ile.

special one
03.03.2018, 00:37
nerde fakir edebiyati yaptik
Yapmadık mi ?

Başkan kanal kanal gezip yok kur yok faiz, şöyle yapmışlar böyle yapmışlar

Ya daha iki başlık asagida

Yok borç çok yok güç yok para diyip

Trabzonspor u satalim diyen kimler?

Trabzonspor u bi masaya yatırıp pazarlamayanlar kalmıştı. O da oldu

Poker masasına oturup kaybeden kalkmasını bilmeyip üzerindeki bütün değerli eşyalarla rest çekip sonucunda don atlet ortada kalanlar gibi

Nazim Can
03.03.2018, 00:57
bu sportif ve kurumsal cok cok kötü bir baskan oldugunu degistirmiyor

ayni bu sezonki uefa ffp de asiri sinirda olmasida aslinda tasinacak bir risk degil, ilk 6 ya giremesek kacacak yer bulamayacak cünkü ozaman anlasma delinecek ve ceza gelecek...

ben sadece dogrulari yaziyorum

gram adamsa mayisa kongreye gider

dursun özbek kadar yürek göstersin

Oraya cakilip kalsin diyen yok adaylara bakalim önce bu isin özellikle sportif yanini kotarabilecek biri cikarsa ne ala yoksa iyi bir hoca ve 2-3 iyi takviyeyle seneye tüm tablo degisir.

selcuk
03.03.2018, 01:28
Oraya cakilip kalsin diyen yok adaylara bakalim önce bu isin özellikle sportif yanini kotarabilecek biri cikarsa ne ala yoksa iyi bir hoca ve 2-3 iyi takviyeyle seneye tüm tablo degisir.

bisey degismez

beceren simdiye kadar yapardi

seneye basarili olacam diyen bugün transfer aciklamisti, hocasini ülkeye alissin diye takimin basina getirmisdi coktan

usta kalirsa kahir devam edecek

Travelair
03.03.2018, 10:49
Trabzonspor'u dert ettiğini düşünmüyorum. Protesto edilirse belki itibarını düşünür de aklına gelir

PortoDeGalinhas
05.03.2018, 01:38
Muharrem galiba gelmiş geçmiş en kötü başkan olarak anılmamak için bırakmıyor. Gelmiş, geçmiş ve gelebilecek en kötü başkan olmaya çalışıyor.

must61
05.03.2018, 15:58
6-7 aydir alacaklari odenmiyormus Castillo'nun.

Bir tarafta alip yuruyen Medikal Park diger tarafta gunden gune eriyen Trabzonspor.

Biri kendi cebine dogrudan ilgilendiriyor, digeri bu cebi doldurabilmek icin kullanisli bir vitrin.

Belli noktalara gelebilmek icin soyledigi her yalan, sirketinden fitil fitil ciksin insallah.

Mali yonetim, ekonomik istikrar vsvs diye diye borca borc katip, tarihi hezimetler ve basarisizliklara suruklenen Trabzonspor'un milyonlarca taraftarinin ahı, şirketlerinin üstüne olsun Usta.

Mustafa ÖZDEMİR
05.03.2018, 22:08
Büyük başgan maçtamıydı acaba??

Ahmet Faruk
05.03.2018, 22:17
Ya Rıza Çalımbayı gönderin, adam akıllı bir hoca getirin. Bugün. Bu akşam.
Ha, yok “Biz Hoca bulamayız, bizim VİZYONumuz bu kadar” diyorsanız da Rızayı da alıp gidin.

Ayıptır ya.

Mert'
05.03.2018, 22:21
Yalakalarına maaşları takır takır yatırıyor heralde? İstifa diye bağıranlar çok cılız ses olarak kaldılar.

DeAgLeMaNyAq
05.03.2018, 22:21
Şampiyonluk hedefini falan geçtim. Onca yükün altına girilmesine rağmen, lige yeni çıkmış takımlarla aynı seviyede olmamız her şeyin özeti...

Heisenberg
05.03.2018, 22:28
Defol git artık.

Fatih Çelik
05.03.2018, 22:29
Lütfen def olun.

Tuğrul
05.03.2018, 22:30
Haziran ayında kongre yapılmalı ve aday olmamalı.

İbrahim H.osman gibi yüzsüzlüğü bırakıp TS'un önünü açmalı.

TS her dönem daha kötüye gidiyor. Bunun bir el tarafından bilerek, isteyerek yapıldığını düşünüyorum.

Oğuz B.
05.03.2018, 22:34
Rıza bu akşam kovulmalı. İyi bir hoca bulamıyorsa da gerekli izinleri alıp kongreye gitmeli. Bana kalsa istifa etmeli ama o kadar kudretleri yok.

Nazim Can
05.03.2018, 22:35
Wallaha bugün canima tak etti Castillonun olayida üstüne pul biber oldu, olmuyorsa birak kardesim biktik usandik elaleme rezil olmakdan.

Ahmet Kara
05.03.2018, 22:36
Ya defol git , ya da takıma hoca bul.

a.fındıkoğlu
05.03.2018, 22:37
Yeter artik git

Hasan ZAİMOĞLU
05.03.2018, 22:53
yönetimi savunacak bir durumumuz kalmadı geminin su almayan zerre noktası da yok. bizim çare üretmemiz gerekiyor. her yeni gelen ağzımıza bir parmak bal çalıp yönetime gelip takımı daha da aşağılara çekiyor. öncelikle ekonomik yapıyı düzelteceksek kulübe böylesine zarar veren yönetimi ibraz etmeden işe başlamalıyız. yeter artır her gelen babasının parasıymış gibi saçıyor. şimdi varsayalım bunlar yarın biz istifa ediyoruz seçime gidiyoruz dedi - son günlerde Usta'nın camianın önde gelenleriyle yaptığı görüşmelerde de bu söylemin olduğunu okuduk ettik- eyvallah fakat son 3 yönetim Sadri Şener'in de son yılı da dahil olmak üzere mali tablomuzun durumu ortada. bunu nasıl çözeceğiz ? istifa çözüm olacak mı ? bizim kısa vadeli değil uzun vadeli bir plana programa ihtiyacımız var.

My
05.03.2018, 23:10
Başkanım devam. Bakma sen bunlara. Senin dediğin gibi daha görevinizi bitirmediniz başkanım. Bunca kepazelik olmuş ta ses etmemişler üç beş maçla mı seni yerler. Yarına unutur bunlar her şeyi başlarlar Akhisar maçı kadroları havada uçuşmaya. Her türlü arkandayız başkanım benim.

Mehmet BAŞ
05.03.2018, 23:12
İstifa etmek de bir hizmettir. Fakat hizmet etmek gibi bir düşünceleri var mı? Şaibeli...

gurur6134
05.03.2018, 23:20
Klubun icine etti tuyu dikmeden gitmem diye direniyor da daha dikecek tuy kaldi mi diye soran yok anlasilan etrafinda..

Tuğrul
05.03.2018, 23:36
İstifa etmiyorsa, istifa ettirecek ortamı hazırlamak lazım.

Atıyorum yönetim istifa değil, Muharrem istifa tezahüratını haykırmak lazım.

Bu tepkinin boyutunu göstermek, kişiselleştirmek adına karşı tarafın direncini daha çok kıracaktır.

Mert Oğuzlu61
05.03.2018, 23:41
Öğrenilmiş çaresizlikten dolayı kafaya takmamaya çalışıyorum sadece sabır deyip bir umut sonraki yönetimi bekliyorum, belki Sadri Şener'in 2008 de yaptığı gibi her kesimi bünyesinde birleştirmiş güçlü bir ittifakla kongrede zafer kazanılır ve tekrar futbola odaklanırız diye hayaller kurup sabrediyorum ve olan biteni kafaya takmamaya çalışıyorum sinirlenmemeye çalışıyorum.

Ama şu tinerci kargalar geldi stadımızda 90 dk şarkılı türkülü güle oynaya maç kazandılar gidiyorlar ya bak bu çok koydu. Sen de başkanım diye ortada dolan. Senden nefret ediyorum İho'nun mektep yemişi. Bizi 10 yaşında veledlerin diline düşürdünüz borç batağına soktunuz sportif başarı da getiremediniz size yazıklar olsun.

TSemih61
05.03.2018, 23:45
Bu adamın gitmesi için imza filan toplayamıyor mu üyeler? Veya divan götüremiyor mu seçime. Trabzonspor'u bitirmeye yemin etmiş bu adam durduran yok galiba.

My
06.03.2018, 00:10
Bu adamın gitmesi için imza filan toplayamıyor mu üyeler? Veya divan götüremiyor mu seçime. Trabzonspor'u bitirmeye yemin etmiş bu adam durduran yok galiba.Divan başkanlığı seçiminde Kuleyn'e karşı Ak Parti - MHP ittifakının konuşulduğu yerde divandan medet umacaksak daha çok bekleriz. Ya bu taraftar takımına sahip çıkıp gerekeni yapacak ya da bu pisliğin içinde günbegün boğulacak. Acı ama gerçek.

batuhan249
06.03.2018, 00:12
Bu adamın gitmesi için imza filan toplayamıyor mu üyeler? Veya divan götüremiyor mu seçime. Trabzonspor'u bitirmeye yemin etmiş bu adam durduran yok galiba.

Ayriyeten bu adam kendi hastanesinden kovdugu doktor
Ustayi mahkemeye vermis ve tazminat hak etmis
Ustada doktora demiski davayi geri cek seni trabzonspor da calistirayim bu nun kendi begrnmeyip kovdugu doktora
Milyom euro luk oyunculari teslim ediyor bu mu vizyon ahlaksiz usta!!!

Veysel
06.03.2018, 00:18
Beğenmediğiniz İho Avrupa oynatıyordu

Bu herif bunca yıldır bize ne rezllikler yaşattı yaşatmaya devam ediyor

My
06.03.2018, 00:51
Erman Toroğlu: "Hakem TS lehine bir penaltı ve bir gol vermedi. Ayrıca Beşiktaş’lı futbolcuya da kırmızı kart göstermedi. Birinci gol öncesi BJK lehine Caner’e yapılan faulün faulle hiç ilgisi yok. Aksine faul TS lehine verilmeli idi."

Muharrem Usta ve Yönetimi:

https://s14.postimg.org/dc3asnhpt/11162457_462733640558190_5208455603387662424_n.jpg

Doğukan Uçan
06.03.2018, 01:03
penaltı ve golümüz yendi yönetim 3 maymunu oynuyor

My
06.03.2018, 01:04
https://pbs.twimg.com/media/DXjpYbsWsAEoi7k.jpg

tristram
06.03.2018, 01:20
ben omru hayatimda boyle dolandirildigimizi hatirlamiyorum..egitimlidir dedik,vizyonu vardir dedik,parayi kullanmasini bilir dedik..dedik de dedik..sonuc felaket bile degil..les les les les les..allah seni nasil biliyorsa oyle yapsin.dilerim trabzonspor'a yasattiklarinin milyon katini kendi sirketlerinde yasarsin.

Jackdaniels
06.03.2018, 01:48
Peyuk paşkan negadada güzel bi iş adamisın.

Timur Bey
06.03.2018, 01:51
İho ve Muho artık uçurumun kenarındayız. Geri dönüş çok zor.

Kafa olarak beyaz bayrağı sallıyor ama gün dolduruyor tezkere bekleyen asker gibi. Demek kulübü şirketinden önemli değil. Yoksa çoktan kongre kararı alırdı.

kartal61
06.03.2018, 03:23
İlk geldiğinde çok sevindik,tarihe geçecek dedik ve gerçekten gecti

Ahmet Faruk
06.03.2018, 08:04
Bizim hoca değişikliğini kalan maçlar için istediğimizi sanıyorlar sanırım.

Kalan maçlar benim umrumda değil artık. Gelecek sezonu kurtarmak istiyorlarsa yeni hocayı hemen getirip kadroyu, ligi tanıması için fırsat vermek lazım.

Yoksa seneye de hüsran. Temmuz da gelecek hocadan bize hayır gelmez. Zaten bu sene Dünya kupası var diye takımlar erken toplanmaz. Hele transfer falan Ağustos’tan önce hikaye. Yeni bir hoca gelir Temmuzda, transferi Eylüle yaparlar. Sonra başlarlar “Yeni bir takımız vs vs” Başa döneriz.

sem61
06.03.2018, 09:05
ersun yanal'dan sonra son kurşunu vardı rıza çalımbay'ı getirerek gitti kafasına sıktı.

7can61
06.03.2018, 09:11
Başkan demeyin artık şuna yahu, kayyum o kayyum.

Kaya
06.03.2018, 09:13
Trabzonsporumuzun Yeni Başkanı Muharrem Usta!

Kulübümüze hayırlı ve uğurlu olsun...

:)

Başlığın ilk mesajına istinaden Usta'nın gidişi hayırlı ve uğurlu olacak belli ki...

Kaya
06.03.2018, 09:23
Başlığın ilk 10 sayfasını tekrar okuyunca insan baya baya kandırıldığını anlıyor. Hatta ve hatta taraftar olarak yeni gelen başkanı nasıl karşılamamız gerektiği konusunda da öz eleştiri yapmamız gerektiğini anlıyorum...

alone_6161
06.03.2018, 09:32
Hedef 50. yılda şampiyonluktu, 51. yılda klüp iflasa gidiyor başkan ortalıkta yok.
Menajerler klüp yöneticisine laf sokuyor, hakaret ediyor başkandan çıt yok.
Alanya'ya kendi sahamızda 3-0'dan maç veriyoruz başkan ortalıkta yok.
Akhisar'a 6-1 yeniliyoruz başkan ortalıkta yok.
5 maç üstüste berabere kalıyoruz başkandan çıt yok.
bjk maçında hakem Medel'e kırmızı vermemiş, bir golümüzü vermemiş, bjknin ikinci golünden önce bize faul var bjkye verilmiş, bir de penaltı verilmemiş başkan ortalıkta yok.
Yönetim diye birşey kalmamış, klübü Trabzon'daki başkanın 2-3 yakın doktor arkadaşı idare ediyor, başkan ortalıkta yok.

Sn.Usta Allah aşkına ortaya çık ve istifanı ver. Belki çok istedin başarmayı, çok emek sarf ettin, çabaladın, didindin ama olmadı Sn.Usta beceremedin. Lütfen klübü geri dönülmez yola sokmadan çekil.

katre-i.matem
06.03.2018, 09:39
Allah utandirmasin. Umariz ki buyuk beklentiler buyuk hayal kirikligina donusmez.

Dönüştü maalesef.

alone_6161
06.03.2018, 10:35
Muharre Usta'nın seçimi kazanmasına çok sevindim. Kendisini tebrik ediyorum.

Yapması gereken işler hiç de kolay değil.

- Şike davasını savsaklamadan ciddiyetle takip etmek
- Futbolcuların paralarını en kısa zamanda ödemek
- Rezil mali tabloyu düzeltmek
- Lucescu veya ayarında bir yabancı hoca ile anlaşmak
- Gelir yaratıcı projelere imza atmak.

Bir taraftar olarak bunların takipçisi olacağımı, hatalı, eksik davrandığını gördüğüm yerlerde acımasızca eleştireceğimi ekleyeyim.

Yukarıdakilerin maalesef hiçbirini yapamadı.

zafercalikoglu
06.03.2018, 11:13
usta yalancının önde gidenidir.acilen kovulmalı
hezimetlerle tarihe geçti maşallah

Ozan Yılmaz
06.03.2018, 12:07
https://pbs.twimg.com/media/DXl9WetXcAEHXMG.jpg

gurur6134
06.03.2018, 16:10
Son 5 yildir trabzonspor malum bir cevre ve yalakalari tarafindan kusatilmis durumda bu zihniyet yonetime trubune camiayaya yansidigi surece trabzonspor bulundugu bataklikdan cikamaz, sehir ve dolayisiyla takim uyumaya uyutulmaya siradanlastirilmaya devam eder..bunu cikip haykiran 3 5 kisininde ne trabzonsporlulugu kalir ne hainligi , fenerbahceli ilan edilir olur biter..cozum net ve aciktir trabzonsporun son 30 yilda ki basarilarinin hemen hepsinde 96 haric sol orjinli baskan ve yonetimlerin imzasi var bu yasima kadar ne kendim ne yedi gobek sulalemde sol partiye oy verilmemistir soruldugunda kendimi milliyetci muhafazakar biri olarak tanimlarim ve bu tespiti yapiyorum aksi trabzonspor ruhuna ve dinaminizmine aykiridir ..delegelerin baskan adayini secerken siyasi kimliklerini bir kenara birakip oy vermeleri ve bu gercegi gormezden gelmemeleri gereklidir bu tesaduf olamaz bu yapilmadigi takdirde malum cevreler trabzonspor uzerinden rant saglamaya nemalanmaya devam edecek gunden gune daha da dibe cekecektir bizi.bu klup yalakalikla yanasmayla yaslanmayla buyuklugunu almamistir boyle yapmaya basladigi andan itibaren cokusu baslamistir bunu herkes gormeli ..elindeki hakkini alamayan ustelik bunu vermeyene biat eden klup gun yuzu goremez gostermezler bu ligde nasilsa avucumuzun icinde sehirden de tepki yok diye..

jairzinho
06.03.2018, 16:59
maddi manevi başarısız olduğu kesin.hadi manevi yönden(puan tablosu vs) mazaretler üretebilir ama yaptığı maddi harcamaların açıklaması yok.kötü ekonomi aldık deyip hunharca bonservis ve maaş ödemesi ile yapılan transferlerde neyin nesi.nerde kadro mühendisliği.

nerde porto dortmund modeli?

olayın daha da kötü tarafı haziranda seçim olmazsa gelecek sezon da kaybedilen sezon olacak .olağan seçimli kongrenin haziranın ilk haftası olarak değişmesi gerekiyor.devre arası kongre olmaz.

bir proje olsa dersinki bir proje başlattı ve devam etsin.başarılı olur ileride.lakin böyle bi proje yok ortada.

Oğuz B.
06.03.2018, 17:56
http://i.hizliresim.com/Lgvngj.png

Yola bu kadro ile çıktı.

https://www.youtube.com/watch?v=gDw8HLSfdLc

Bu söylemlerle yol haritası oluşturdu.

Ve gitti onca yatırımı, emeği Rıza denen başarısıza teslim etti. Bunun adı ihanettir.

İ. Hacıosmanoğlu dönemi travma yaşamıştık. Her anlamda dibe çökmüştük. Lakin İbrahim bey neyse oydu. Seçilirken de başkanken de.

Şuan ise kandırılmış hissediyoruz kendimizi. İnsanların yalancı demesi boşuna değil.

61_Hasan_69
06.03.2018, 19:19
Üzülerek söylüyorum ki ne yazıkki olmadı ve olacak gibi de durmuyor.

Furkan
06.03.2018, 19:57
Kongre kararı için ne bekleniyor ? Bu ülkede yeri geldiğinde istifa etmeyide bilecek erdemli insanlar olmayacak mı acaba, ülkeyi yöneteni de aynı klübü yöneteni de.. Başarısızsan çıkar vaat ettiklerimi yapamadım der ve gidersin. Yok illa kalacağım diyorsanda seçime yeniden katılır, güven tazeleyip devam edersin. Bir Dursun Özbek kadarda mı karakteriniz yok sizin Usta ?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cagdas Topal
06.03.2018, 19:59
Herkes ne bekliyor diye soruyor. Belli bir amaç uğruna gelenler istifa etmezler. Şikeyi akladılar onu gönderenler emir verirse ozaman tası tarağı toplar.

werneke
06.03.2018, 23:02
Son 5 yildir trabzonspor malum bir cevre ve yalakalari tarafindan kusatilmis durumda bu zihniyet yonetime trubune camiayaya yansidigi surece trabzonspor bulundugu bataklikdan cikamaz, sehir ve dolayisiyla takim uyumaya uyutulmaya siradanlastirilmaya devam eder..bunu cikip haykiran 3 5 kisininde ne trabzonsporlulugu kalir ne hainligi , fenerbahceli ilan edilir olur biter..cozum net ve aciktir trabzonsporun son 30 yilda ki basarilarinin hemen hepsinde 96 haric sol orjinli baskan ve yonetimlerin imzasi var bu yasima kadar ne kendim ne yedi gobek sulalemde sol partiye oy verilmemistir soruldugunda kendimi milliyetci muhafazakar biri olarak tanimlarim ve bu tespiti yapiyorum aksi trabzonspor ruhuna ve dinaminizmine aykiridir ..delegelerin baskan adayini secerken siyasi kimliklerini bir kenara birakip oy vermeleri ve bu gercegi gormezden gelmemeleri gereklidir bu tesaduf olamaz bu yapilmadigi takdirde malum cevreler trabzonspor uzerinden rant saglamaya nemalanmaya devam edecek gunden gune daha da dibe cekecektir bizi.bu klup yalakalikla yanasmayla yaslanmayla buyuklugunu almamistir boyle yapmaya basladigi andan itibaren cokusu baslamistir bunu herkes gormeli ..elindeki hakkini alamayan ustelik bunu vermeyene biat eden klup gun yuzu goremez gostermezler bu ligde nasilsa avucumuzun icinde sehirden de tepki yok diye..

1500 kez dedim kimse anlamıyor
hala kandırılmış falan diyorlar yuh yuh kere yuh
6 başkan geldi 2002 den beri

özkan sümer
atay aktuğ
sadri şener

bu 3 başkanın mevcut hükümet ile alakası yoktu
nuri albayrak
ibrahim hacıosmanoğlu
muharrem usta
bu 3 başkan ise direk hükümete yakın
alır bakar istatistiki karşılaştırma yaparsın en kötü her şey ortaya çıkar
stat açılışına girmiyorum , akp il kongresi gibi

bundan sonrarı art niyettir
bu kadar körlük olmaz

şehir siyasi tercihini trabzonsporun önüne çoktan koydu

gurur6134
07.03.2018, 10:16

özkan sümer
atay aktuğ
sadri şener

nuri albayrak
ibrahim hacıosmanoğlu
muharrem usta

bu kadar körlük olmaz

Bugun cikan haberler eyup asik sahaya iniyor berat albayrak ve soylu ile gorusmus 8tas maci sonrasi tepeciksporun baskani aday olacam diyor trabzonspor baskanligina gidip soyluyla goruscem arkadas ne oluyor ya akpli bakanlarla gorusulmeden trabzonspora baskan olunamiyor mu bu is artik iyice rezil bir hal almaya basladi siysetle vicik vicik olmus bir trabzonsporun sonu kutuplasma ve bolunmedir kendi ellerimizle sonumuzu hazirliyoruz akillanmaz bu sehir bunu anladim.. gunden gune su iliskileri gordukce klupden soguyorum yaziklar olsun be sahdik saklaban olduk sayenlerinde yok mu du ise dur diyecek bir kisi bir aday koca sehirde..

alone_6161
07.03.2018, 11:14
Bugun cikan haberler eyup asik sahaya iniyor berat albayrak ve soylu ile gorusmus 8tas maci sonrasi tepeciksporun baskani aday olacam diyor trabzonspor baskanligina gidip soyluyla goruscem arkadas ne oluyor ya akpli bakanlarla gorusulmeden trabzonspora baskan olunamiyor mu bu is artik iyice rezil bir hal almaya basladi siysetle vicik vicik olmus bir trabzonsporun sonu kutuplasma ve bolunmedir kendi ellerimizle sonumuzu hazirliyoruz akillanmaz bu sehir bunu anladim.. gunden gune su iliskileri gordukce klupden soguyorum yaziklar olsun be sahdik saklaban olduk sayenlerinde yok mu du ise dur diyecek bir kisi bir aday koca sehirde..

Olmaz ya diyelim yarın öbür gün iktidar el değiştirdi, Trabzonspor'a başkan olmak isteyen adaylar CHP'li veya İYİ partili veya MHP'li bakanlardan icazet almaya kalktılar, buna en çok AKP seçmeni tepki gösterip, klübe siyaset sokmayın diyecektir:). Ha biz yine bugün söylediklerimizi söylemeye devam edeceğiz.

Timur Bey
07.03.2018, 11:34
Trabzonspor kimsenin babasının çiftliği değil. Madem öyle çok paraları varsa kulüp tüzüğü değiştirilip başkan olan kişi seçimden hemen sonra kulübe 50 milyon euro para aktaracak. Bir ay içinde bunu yapmazsa başkanlığı düşecek diye bir madde ekleyin bakalım. O zaman kimin ne olduğunu daha iyi görürürüz. Lafa gelince zengin adamlar öyle durumda göstersinler zenginliğini.

gurur6134
07.03.2018, 11:39
Olmaz ya diyelim yarın öbür gün iktidar el değiştirdi, Trabzonspor'a başkan olmak isteyen adaylar CHP'li veya İYİ partili veya MHP'li bakanlardan icazet almaya kalktılar, buna en çok AKP seçmeni tepki gösterip, klübe siyaset sokmayın diyecektir:). Ha biz yine bugün söylediklerimizi söylemeye devam edeceğiz.

Aynen oyle..trabzonspor yeni varolmadi bu iktidar sayesinde de var olmadi ki surekli bunlardan icazet slmanin neden pesindeker anlamadim ben gecmis donemde de siyasilerle iliski kurulmustur mutlaka ama hic bu kadar vicik vicik olunmamisti bildigin artik icazet aliyoruz adamlardan ya..

Mehmet Fatih Silik
07.03.2018, 11:53
Daha bir kac gün önce yazmistim. "Üst akillar" Usta ile toplanip cözüm ariyorlar. Cözüm olarak en son CB'ye gidelim deniliyor.

Türkiye'de maalesef böyle. Iktidardan habersiz afedersiniz hacetlenmeye bile gidilemiyor maalesef.

Sercan Keleş
07.03.2018, 12:27
Hayatta her şey istediğin gibi gitmiyor başkan. Kaosu yönetmek zordur.

halilaziz61
07.03.2018, 12:28

özkan sümer
atay aktuğ
sadri şener

nuri albayrak
ibrahim hacıosmanoğlu
muharrem usta

bu kadar körlük olmaz

Atay kötü başkandi rezil bir transfer anlayisiyla iki kez şampiyonlar ligi kapısından döndük sayesinde.

Sadri nispeten iyi idi. Ama bu borçlanma furyası onunla başladı.
Nuri de takım başarısız idi, ancak borç filan yoktu.
İho berbatti.
Usta pek çok şey dedi sponsorluk dışında hiçbir şey yapamadı.
Ama Özkan Sümer o yoklukta müthiş bir takım kurdu ve başarılı oldu.
Bu 6 başkan içinde en başarılısı ozkandir siyasete yakınlıkla alakası yok yani.
İyi başkanlık siyasete yakın veya uzak olma ile olmuyor. Şahsi kanaatim TS siyaset üstüdür her kesimi (bölücüler hariç) kucaklamalı ama bunu başaramadılar bundan sonra da başaramazlar

Sercan Keleş
07.03.2018, 12:31
Demoktasiler kurumlar için geçerli değildir. Kurumları demokrasiler değil Diktatörler daha başarılı yönetir. Diktatör gibi davranmıyorsun.

Sercan Keleş
07.03.2018, 12:32
Futbolcuları çekeceksin kenara. Gerekli açıklamayı sert yapacaksın. Önce insanlık değil, önce kulübü düşüneceksin. Mesela şuanda Okay daha önce nasıl bir söz verdin bilmiyorum ama net bir şekilde sözleşmesini uzatacaksın. Uzatmalısın.

Mert Oğuzlu61
07.03.2018, 12:44
15312
15313

Rize Belediye Başkanı, Rizespor düşünce bunları söylemişti. Dolayısıyla partisinin bize karşı bakışını açık açık yansıtmıştı, TS yi muhalif takım olarak görüyorlar. Bu yüzden de başkan hep siyasi kökenli biri olsun, TS sadece siyasete hizmet etsin istiyorlar.

İşin kötü tarafı, seçiyoruz seçiyoruz yağmurlu havada su vermiyorlar. Başakşehir kadar değerimiz yok. Mesela Usta'nın kapatmadığı arazi kalmadı, acaba kendisini destekleyen siyasileri kullanıp TS için gelir getirecek 2 karış toprak alabildi mi ? Kuru kuru stat yapıp elimize verdiler, onunda giderleri gelirimizden fazlaydı. İndirim yaptırdılar mı orasını bilmiyorum.

Şunu da ekleyeyim... Benim için A partisi B partisi vs.. yok, ortak payda TS olmak üzere Sadri Şener'in 2008 kongresindeki başkanlığı gibi bizi futbola odaklayacak yönetim istiyorum, güçlü bir ittifak görmek istiyorum ama yok, piyasada adam yok. Hekimoğlu aday olmazsa İho başkan olacak, bu adamı Hekimoğlu hariç kimse deviremez. Güler misin ağlar mısın ?

UĞUR DURTAŞ
07.03.2018, 12:44
TRT/Ersin DÜZEN başkan ustayı canlı yayına davet ediyormuş...
niye çıkmıyorsun başkan?

devre arasına girmeden karabük ve konya maçları öncesi çıkmıştın.
şimdi niçin çıkmıyorsun?hayırdır.

My
07.03.2018, 14:03
İş öyle karışık bir hal aldı ki... Bu ülkede siyaset her daim futbolun içinde oldu. Ama hiç bir dönem bu kadar kulüpler üzerinde etkin olmamıştı. Trabzonspor'da da siyaset Trabzonspor'a böyle hükmetmeye çekinirdi. Daha doğrusu belki de akıllarına gelmezdi. Faruk Özak'la Sadri Şener ittifak yaptığında ana unsur Trabzonspor'du mesela. Bir nevi siyaset kullanılmaya çalışılıyordu. Yani kazan kazan ilişkisi gibi bir şey.

Yalnız özellikle şike süreciyle birlikte menfaatleri gereği Trabzonspor Kulübü direk Hükümetle karşı karşıya geldi. Dananın kuyruğu da burada koptu.

Buradaki en can alıcı durum ise Trabzonspor Camiasının siyasi kimliğini Trabzonsporluluk kimliğine tercih etmesi oldu. Şimdi ne oluyorsa bunun ceremesini çekiyoruz.

nakzo
07.03.2018, 14:07
Atay kötü başkandi rezil bir transfer anlayisiyla iki kez şampiyonlar ligi kapısından döndük sayesinde.

İho berbatti.
İyi başkanlık siyasete yakın veya uzak olma ile olmuyor. Şahsi kanaatim TS siyaset üstüdür her kesimi (bölücüler hariç) kucaklamalı ama bunu başaramadılar bundan sonra da başaramazlar

nuri albayrak zamanında takım ligi 4. Olarak bitirdi diye hatırlıyorum borc bunun 10 da birinden azdı hesaplarsak bunların hepsinden iyi başkandı.

My
07.03.2018, 15:18
https://s14.postimg.org/a0p7nbuj5/DEH23c4_WAAEbq5_V.jpg

Enaldo61
07.03.2018, 15:32
Usta, siyasetten öneri almaya gitmiş...

werneke
07.03.2018, 21:45
biz bırakalım o zaman bu takımı ne gerek var aktrabzonspor olmuş bizim takım

Enisc
07.03.2018, 23:38
İho zamanında eğer iho gidecekse yenilgiyi kabul ediyordum çünkü kaldığı her dakika Trabzonspor'a zarardı ve gittiğinde kurtulmak için bir ümit vardı. Ama şu anki durum öyle kötü ki "Usta istifa etti" yazısı görsem oh be kurtulduk demem sanırım. Aralık 2015'teki kulübün halini hatırlayın. O gün ikinci bir iho faciası olacak deseler herkes kulübün ikinci bir iho faciasını kaldıramayacağını söylerdi herhalde. Mevcut durum ne kadar kaldırabildiğini gösteriyor. Fikret Orman geçenlerde yaptığı bir röportajda başarısız olsaydınız ne olurdu? sorusuna "Başarısız olma ihtimalimiz yoktu, başarısız olsak batmış olurduk" demişti. Trabzonspor'un da iho sonrası başarısız olma ihtimali yoktu başarısız olduk ve son açıklanan mali tablolar gösteriyor ki batıyoruz.

İho zamanında Usta çıkmıştı ve büyük çoğunluk ona inanmıştı, Trabzonspor için bir umuttu ama şimdi bir umut diyebileceğimiz aday bile yok piyasada. Bu yüzden Usta'nın gitmesiyle daha iyi olacak diyemiyorum. İho'nun hazırlık yaptığı kongrenin neresi iyi olabilir ki zaten? Adam ciddi ciddi hazır kıta bekliyor. Ali Koç'un fenerlilerde yarattığı etkiyi yaratabilecek Nevzat Aydın'ımız vardı ama o da felaket hatalar yaptı. Sadri Şener'in de hiç niyeti yok. Başka kimseden ses yok zaten. Kongre zamanı çıkar mı bilmem ama şu ortamda içimize sinen biri olmayacak gibi.

Usta da keşke sadece sportif olarak başarısız olsaydı ama 2015'ten bu yana kulüpte adam akıllı düzelen tek şey sosyal medya kullanımı. Beşiktaş gibi kurumsallaşma, projeler falan olsa yine dersin ki saha dışında Trabzonspor'a kazandırdığı şeyler var. Ama yok. Stadın, tesislerin akıbeti bile hala belli değil. TSClub bile düzelmedi ya.

Şuan bir Fikret Orman lazım. Evet sportif başarısı olmasa bu kadar parlamazdı ama yaptıkları da ortada. Sadece saha içi değil saha dışında seviye atlattı Beşiktaş'a. Gs'nin bile stadını devlete bıraktığı yerde adam kendi stadını istediği gibi yaptı. Biz de Akyazı'da merdiven değiştirmek için spor bakanlığına başvurmamız gerekiyordu ki kabul edilsin de proje değişsin diye. Stadı yaparken de siyasetten gitti istediği yardımı aldı, gelirlerini de cebine koyuyor şimdi. Biz de stada gelirden çok kira ödeyeceğiz :)

Fikret Orman çarşı gibi baskın bir gruba "herkes işine baksın" diyor. Bizim tribünlerde Jan Marie'nin çiftliği olmuş. Sedat Peker pankartı açanlar 2 maç sonra yine stada giriyor. Beşiktaş maçında bu açılmış https://i.hizliresim.com/XP8QmD.jpg yarın isteyen başka bir şey açar çünkü çiftlik.

Doğukan Uçan
08.03.2018, 00:15
Adam başkan olacak süleyman soyluya gidecekmiş :D :D :D

Emin olun muharrem usta'dan sonra gelecek kişi şuan ki durumu bile aratacaktır.

Ben akp olmasın da chp,hdp vs olsun demiyorum. Siyaset ile trabzonsporu yöneten kişiler aynıları olmasın diyorum.

Trabzonspor'un tarihi,gelenek ve görenekleri siyasetin çok üstündedir.

Nasıl din ve devlet işleri birbirinden ayrılıyorsa, siyaset ve trabzonspor'da birbirinden ayrılmalıdır.

Bugün tribünlere, sokaklara bakın hep siyasi yönü kuvvetli olan reis takılan insanların söz sahibi olduğunu görürsünüz.

Ben trabzonlu olmayan bir trabzonsporlu olarak bu şehrin fazla uzaklara gitmeden son 10 senede inanılmaz değişim gösterdiğini görüyorum.

İnsanlar ağır muhafazakar,milliyetçi yapıya büründü. Ümmet kardeşliği bahanesi ile katar,araplar şehrin her köşesine sokuldu.

Sürekli milliyetçi söylemler ile insanlar kandırılıyor ve gaza getiriliyor ne yazık ki.

Eskiden 2 maç kaybetsek tribünler yangın yerine dönerdi. Yöneticiler stattan zor çıkardı.

Zor dostlar yapacak bir şey yok asla 70,80 lere dönemeyeceğiz.

zafer6161
08.03.2018, 00:44

İho berbatti.

o.Sümer zamanında ilk yıl kümede kıl payı kaldık. 2. yıl kupayı aldık. yani sportif başarı yoktu bence..tk başarı sayiliyormu o ayri
2.yılda 7.bitirmistik

mete61bordomavi
08.03.2018, 00:51
Trabzonspor, tüm kişilerin üstünde olmalıdır. Trabzonspor taraftarları içerisinde, pek çok toplumsal kesimden insanlar vardır.
Eğer, tek bir yapı üzerine kulübü oturtmaya kalkarsanız, bugün olduğu gibi kulüp başarısız olur ve yalnızlaşır.

Bu kulübün ihtiyacı olduğu şey, profesyonelliktir! Şark kurnazlığı değil!

Fatih Özkan
08.03.2018, 09:36
Abi ne günlere kaldık ?

ts_tuncay_ts
08.03.2018, 09:48
Buyur burdan yak...

Habertürk Gazetesi yazarı Atilla Türker, Beşiktaş'ın henüz duyurulmayan transferinin perde arkasını kaleme aldı! Beşiktaş’ın, Trabzonspor’da 4 yılda sadece 3 dakika forma giyen Mertcan Çam’ı transfer etmek için 40 gün önce sözleşme imzaladığı ortaya çıktı. Kartal, 15 ay sonra serbest kalacak olan ve halen 2. Lig ekibi Bandırmaspor’da oynayan 23 yaşındaki futbolcu için 885 bin dolar fesih bedeli ödeyecek. Futbolcunun alacağı ücret ise ayrıca belirlenecek!

Kaynak: Fanatik (http://www.fanatik.com.tr/2018/03/08/bu-olay-cok-konusulur-besiktas-trabzonspor-dan-mertcan-cam-i-transfer-etmis-1356063)

61_Hasan_69
08.03.2018, 11:56
Buyur burdan yak...

Habertürk Gazetesi yazarı Atilla Türker, Beşiktaş'ın henüz duyurulmayan transferinin perde arkasını kaleme aldı! Beşiktaş’ın, Trabzonspor’da 4 yılda sadece 3 dakika forma giyen Mertcan Çam’ı transfer etmek için 40 gün önce sözleşme imzaladığı ortaya çıktı. Kartal, 15 ay sonra serbest kalacak olan ve halen 2. Lig ekibi Bandırmaspor’da oynayan 23 yaşındaki futbolcu için 885 bin dolar fesih bedeli ödeyecek. Futbolcunun alacağı ücret ise ayrıca belirlenecek!

Kaynak: Fanatik (http://www.fanatik.com.tr/2018/03/08/bu-olay-cok-konusulur-besiktas-trabzonspor-dan-mertcan-cam-i-transfer-etmis-1356063)

Öyle bir para alabiliyorsak ne mutlu bize

Mert Oğuzlu61
08.03.2018, 12:09
Buyur burdan yak...

5 taksit, 5 ayrı çek. Bizim kulüpte kalan yönetici sayısı kadar. Bu haberi de halı altına süpürürler, işin içinde malum menajerler geçiyor. Adamlar futbol tanrısı gibi. Ülkede dokunulmazlıkları var, reisten bile hesap sorulur bunlardan sorulmaz.

nbay
08.03.2018, 12:12
TRT/Ersin DÜZEN başkan ustayı canlı yayına davet ediyormuş...
niye çıkmıyorsun başkan?

devre arasına girmeden karabük ve konya maçları öncesi çıkmıştın.
şimdi niçin çıkmıyorsun?hayırdır.

daha diyecek neyi kaldı ki , o da sıkıldı herhalde aynı şeyleri anlatıp durmaktan

memozcan
08.03.2018, 13:35
Buyur burdan yak...

ekicinin parası herhalde.. ucuza gitmiş..

gurur6134
08.03.2018, 14:19
Hasan Tüncel
Hasan Tüncel hasantuncel61
2. Ankara’ya giden Muharrem Usta, bakanlara ve Cumhurbaşkanı’na “Bırakabilirim” mesajını verip yeni bir başkan adayı bulunmasını isteyecek. Bir başka iddia ise siyasilerden 40 milyon TL'lik acil ödeme için kaynak bulmalarını isteyecek.

Klup olarak artik ipleri teslim edip kukla olmusuz akillanmiyoruz adam olmuyoruz bu isin sonu klubun bolunup yeniden idmanocakli idmanyurdulu gunlere donmesidir bu nasil bir rezillikdir nasil bir onursuzluk omurgasizlikdir kafayi yiyecegim allahim hayallerimizi calanlara biat neyin nesidir..

Yıldıray Emanet
08.03.2018, 14:28
Gene mi istifa etmedi ?

Mert'
08.03.2018, 15:06
Şaka gibi ya.. istifa etmek için istemesi mi gülünç yoksa siyasetin bize ‘başkan’ belirlemesi mi..

Ogün'
08.03.2018, 16:08
Ne uşağı scout ekibi diyorum vizyon diyorum transfer yasağı diyorum. Gitse bile sonraki seneyi de çöpe attılar

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi