PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

gurur6134
22.09.2017, 23:14
Yiyecek basini ersun usta yiyecek ..ah usta ah...

AYYILDIZ
22.09.2017, 23:17
Başkana da yazık valla. Ersun mahvetti herşeyi.

Mustafa Ağaoğlu
22.09.2017, 23:19
Başkan tek suçun stoper almamak o kadar. Takımın başına hırs yapmış Terim'i getir.

exelans_25
22.09.2017, 23:20
eğer adamsan şu iti bu gece kovman lazımdı bu gece daha nasıl bir rezalet bekliyorsun

ccd6167
22.09.2017, 23:20
İhonuj kravatlısı işte..

ccd6167
22.09.2017, 23:27
Ancak mal bir kaleciye zam yaparak sözleşme imzalarsın

Tez zamanda gidersin umarım

tanjugunduz
23.09.2017, 00:02
yazık oldu başkan yaktın kendini

Bu sene ŞAMPİYONUZ.

Numan Yerlikaya
23.09.2017, 00:36
Transferler geç de gelse iyi kadro kurdun. Tarihimiz de ki en büyük rezillikleri senin döneminde yaşıyoruz. Ersun sonun olacak haberin yok

merdeme
23.09.2017, 00:38
Başkan, taraftar bu akşam o statta sinirden bir koltuğu bile kırmadıysa bir daha bu taraftara "sabır" filan deme. Başka bir takımın taraftarı olsa ne koltuk bırakırdı ne ayna ne cam.

yasinylmz
23.09.2017, 01:06
Lovers trabzonspor' u geriye goturecek seyler olabilir bu hafta diyor csninizi daha fazla sikmak istemiyoruz felsn diyorlar. Bos bir sayfa degil. Ne olabilir acaba ? Yine mi iho yoksa

ogeday6106
23.09.2017, 01:07
Başkan Allah'ını seversen kov şu artisti gözüme uyku girmiyor.

Ozan Yılmaz
23.09.2017, 02:57
Kukla değil gerçekten başkanlık yap!

Hocaya da tribünlerdeki rezalete de yönetimine el at yoksa senin de vaden doluyor!

Timur Bey
23.09.2017, 03:12
Altı haftada 10 puan kaybettik. Maksimum yapabileceğimiz 41 puan var ve bu çok zor görünüyor. Aralık ayına gelindiğinde 30 puan altında kalırsak nasıl bir savunu yapacak başkanımız acaba?

Tatar Kemal
23.09.2017, 03:35
En kısa zamanda iyi bir yabancı hoca bulup takımın başına getirtmeli. Defansa kiralık olarak alınan hubocan'ı ve takımı ileri taşıyabilen bir castillo'yu ısrarla oynatmayan ersun yanal'la bu işin yürümeyeceği çok açık. Önümüzdeki hafta bjk hezimetinden sonra bu takım iyice dibe vurur ve ligin ilk yarısını 14-16. sırada bitiririz. İş işten geçmiş olur. İlk 6 haftada takımın yediği gol sayısına bakılırsa ne demek istediğimiz daha net anlaşılır. Üstelik maçları öne geçtikten sonra veriyoruz. Alanyaspor maçı işin tuzu biberi oldu. Defansı olmayan bir takımın başarılı olmasını beklemek tam bir futbol cahilliğidir. usta'nın en büyük şanssızlığı Şenol Güneş gibi bir hoca ile çalışamamasıdır.

DeAgLeMaNyAq
23.09.2017, 04:06
Daha önce de ne kadar olumlu işler yaparsanız yapın saha sonucu gelmediği takdirde kimse sizi başarılı saymaz diye birçok kez dile getirdik. İşin kötü yanı bu sonuçları fırsat bilen Hacıosmanoğlu taraftarları da sosyal medyada ayaklanma başlatmış. Tabii bu Hacıosmanoğlu'nun kendisine nasıl yansır bilemiyorum. Normal şartlarda hiç şansı olmaz derdim ama üye yaptığı binlerce kişi akla geliyor. Keza Nevzat Aydın twitterda kendisinin başkan olması tarzında tweetleri beğense de, onun başkan olabilmesi için genel kurul üyelerinin komple Y kuşağından oluşması gerçeği var. Velhasıl Usta'nın gelecek seçimde aday olma ihtimali gitgide azalıyor. Hekimoğlu her ne kadar bir daha olmayacağını dile getirse de, ben gelecek seneki seçime gireceğini ve büyük ihtimalle de başkan olacağını tahmin ediyorum...

Şanlı SanMarino
23.09.2017, 04:30
Başarısızlığın sürmesi durumunda bırakacak ve Trabzonspor'a yazık olacaktır. Ne Hekimoğlu ne de İho böyle bir takımı yönetmeye yeterlilik gösteren insanlar değil.

Hoca ile vedalaşıp yeni bir hikayeyi başlatmalı. Ligde 3.'lük hedefini sonuna kadar zorlayıp Türkiye Kupası ve Süper Kupa şampiyonluğu ile başarılı bir seriye girmeli. Trabzonspor'u sevmek sadece 200 milyon lira hibe etmek değildir.

Doğru kararları vereceğine sonuna kadar inanıyoruz Başkan.

ErtuGrul
23.09.2017, 06:14
Sayın başkanımız hastahanelerinde hastaya yanlış teşhis koyan doktoru çalıştırır mı? Trabzonspor'un doktoru! Ersun takıma uyguladığı yanlış tedaviler ile takımı adeta komaya soktu.Baskandan hastahanelerine göstereceği duyarlılığın aynısını Trabzonspor'a göstermesini bekliyoruz.Bu hafta Ersun ile kesin olarak yollar ayrılmazsa başkanda Ersun ile beraber gitmek zorunda kalacak.Bu hafta Ersun'a gösterilen tepkiler ilk maç kaybında yönetime dönecek.Ersun için bu kadar emeğe yazık etmeyin.

ozturk
23.09.2017, 07:10
Sahada basari yoksa gerisi hikaye...

tturkmen
23.09.2017, 07:48
Maçtan önce Ersun açıklamasında "Lucesku Volkanı sordu. Volkan çok çalışıyor gelişimi çok iyi" diyordu. Ne yazık ki ersuncum senin gelişimin çok kötü Castillo dururken Volkan Şen de kim. Defansın hali nedir. Okay ı illa oynatacam diye niye kıçını yırtıyon. Pereira, Durica ve kalecilerin hatası bizi mahvetti. Bir sezon daha 5. haftada heba oldu. En kısa zamanda yabancı bir teknik adamla anlaşmamız lazım. Yoksa daha maça falan da gitmem. Ersunla beraber Usta da gider.

TSelif
23.09.2017, 08:09
Ersun varsa ben yokum başkan ...

BERBATOV61
23.09.2017, 08:24
Ersunu kovmak için ne bekliyor çıkıp bir açıklasada bizde öğrensek. Yok illada kovmam diyorsa aralık ayında ikinize beraber bye bye deriz

ccd6167
23.09.2017, 09:44
Trabzonspor en rezil dönemini sayesinde yaşıyor..

3.0 dan maç vermeler
7 6 0 maç vermeler
Rekor para ödemeler

Ortada sorumlu yok..

Grrizekalı bir grup gerzek bir adamın adını yazar.
Takım rezil bir oyunda
Hoca sahada zaten yok

Gurpas
23.09.2017, 09:52
Arkadaşlar, 3-0 iken, Yusuf yazıcı bir pozisyonda kaleye vurmayı değilde yanındaki Burak veya Abdulkadir'e asist yapsa maçı 4-0 a taşıyacaktı. Hemen ardından lakayıtlıklar baş göstermeye başladı. Öyleki futbolcularımız artık maçı bırakmış sahada yürümeye başlamıştı. Wagner in attığı ilk gole dikkat...

Doğukan Uçan
23.09.2017, 09:54
maçın kırılma anı yusuf'un ilk yarıda pas vermediği pozisyondu diyecem ama 3-0 dan maç mı kaybedilir?

AYYILDIZ
23.09.2017, 09:56
Ersun Yanal ile yollar ayrılmalı. Bekleme sebepleri düğünü olabilir.

Travelair
23.09.2017, 10:02
Beklemesinler. Cenaze evinde düğün olmaz

KARAGOZLUM
23.09.2017, 10:19
Isin zor usta auyun iyici kaybiyor napacan bakalim kendi kendini yaktin
eti aptal yerine koydun ayni gecen sezon gibi bekleri almadin rezil oldun ara transferde aklin basina geldi is isten gecti
bu yil oyle olmaz emin ol yilbasinda kongre de gidersin sen

faysal
23.09.2017, 10:38
hadi artık bu başarısızlığı biri kabul etmeli.

BERBATOV61
23.09.2017, 10:56
camianın içine ettin bitirdin camiayı şu rezil halde bile düzgün ses çıkmıyor. Bu şehri bu takımı bu formayı siyasi veya maddi çıkar için satanın ahirette iki elim yakasında. Ben 3 kuruş maaşımla bu takıma katkı yapıyorumda siz onu böyle rezil kepaze ediyorsunuz size hakkımı helal edersem namussuz şerefsizim.

Mert Oğuzlu61
23.09.2017, 11:21
Futbolda istikrar diye bir şey yoktur. Futbolda kalite vardır, ya iyisindir ya da kötü. Ya iyi elemanlara sahipsindir ya da kötü.

İyiyi ve kötüyü anlaman 2 sene sürdü, şu an elde 2 senenin sonunda ''bence'' ligin en kaliteli 3 takımından birisi var ama başta Bizanslılar olmak üzere bütün ülkeye her maç her maç rezil oluyoruz. Ben bu takımın ilk 3 e oynayıp, Türkiye Kupası nda final yapabileceğini ve kupayı da kaldırabileceğini düşünüyor(d)um.

Ligde tepe takla olduk yine(!) 10. sıralara demir attık. Türkiye Kupası nı da önemsemeyen antrenörümüz var, en azından geçmiş sezonlarda öyleydi. Bence bir görüşme yapmanın zamanı geldi, hedefleri açık açık yüzüne söyle, sezon sonu zaten sözleşmesi bitiyor. Varsa sıkıntılarınız, bize daha fazla zaman kaybettirmeyin, oturun konuşun anlaşın. Alanya yı yenmek için antrenöre 1.8m euro maaş vermeye gerek yok, Sadi Tekelioğlu da o işi yapabilir.

champions
23.09.2017, 11:29
Her şeyden önce Ersun'u getirerek ayağına sıktı, koca yaz döneminde son yılların en sefil kadrosunu kurdu, bu yılı zaten çöpe attın, bari gelecek yıl için ciddi birkaç hamle yap. O da yok. Sadece idare etmeye çalışıyor. Şimdiye kadar hayal kırıklığı. Kalan dönemde 2-3 net hamle yapıp, sezon sonu Ersun'u gönderirse belki bir şeyler olur.
14 Ocak mesajı.:mad:Herşey kabak gibi ortadayken göremeyenlere selamlar.

Mert Oğuzlu61
23.09.2017, 14:19
Hastaneden çıkamadın mı, işlerin çok mu yoğun, maçı da izleyememişindir. Bari skordan haberin var mı ? Trabzon da insanlar ne halde görebiliyor musun ? Gurbettekilerin dünyası yıkıldı. Hadi bizim genç jenerasyonu geçtim 55-60 yaşında adamlar akranlarıyla futbol konuşmaya utanır hale geldiler. Orada vaziyet nedir, çık biraz gez halkla konuş. Yoksa korkuyor musun BAŞKAN ?

Ulan bu takım Nuri Albayrak döneminde ölü haliyle bile 4. sıradan inmiyordu senin döneminde 2 senedir puan tablosuna bakamaz oldum, 14-7. sıralar arasında sıradan Anadolu takımı gibi gidip geliyoruz hiç mi ilerleme olmaz ?

Karmam
23.09.2017, 14:54
Milli takım eğer Dünya Kupası Elemelerinden elenirse, ki eleneceğini düşünmüyorum, o zaman Lucescu ihtimali ciddi ciddi tekrar gündeme gelir.

Başkanın da aklında yalnızca bu var bence. Yoksa sezon sonuna kadar devam edecektir Ersun Yanal'la çok büyük facialar olmadığı sürece.

BERBATOV61
23.09.2017, 14:59
Milli takım eğer Dünya Kupası Elemelerinden elenirse, ki eleneceğini düşünmüyorum, o zaman Lucescu ihtimali ciddi ciddi tekrar gündeme gelir.

Başkanın da aklında yalnızca bu var bence. Yoksa sezon sonuna kadar devam edecektir Ersun Yanal'la çok büyük facialar olmadığı sürece.
ersunu kovarsa bunların getirebileceği tek hoca m. denizli dediydi dersiniz oda bakan falan ricası ile çünkü çapları o kadar. Ama ersunu kovabilmeyi başarsınlarda hocasız da oynar bu takım

Muhammet_61
23.09.2017, 15:15
Yönetim kurulu üyelerinin başkana ültimatom vererek Yanal'ın gonderilmesini istedikleri, aksi halde toplu şekilde istifa edecekleri iddiası var.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hos_cocuk61
23.09.2017, 16:35
Dün maçtan sonra Ersun'la başkan arasında geçen diyalog ve sonrası olabilecek gelişmeler aynen şu şekildedir.

Saf Muharrem: Ya Ersuncuğum bak bilirsin seni ne kadar çok sevdiğimi ama yöneticiler ve taraftar bastırıyor ne yapmamız lazım? Bu takımı toparlamamız lazım, bilirsin ben futboldan bir mok anlamam bu işlerin uzmanı sensin bir fikir ver.

Pişkin Ersun: Ya başkan sen bana devra arası 3 transfer yap ben bu takımı uçururum.

Saf Muharrem: Haa tamam, biz o zaman hemen transfer arayışlarına başlayalım.

Gel zaman git zaman devre arası gelir 3 transfer yapılır. Ama sonuçlar yine kötüdür, Başkan Ersun'u yine arar.

Saf Muhrram: Ya Ersuncuğum seni çok severim ama neden olmadı neden bu takım yeniliyor bak 3 transferi de yaptım neden istediğimiz gibi değil sonuçlar.

Pişkin Ersun: Ya başkan sen bana sezon sonu 3 transfer daha yap ben bu takımı uçururum

Saf Muharrem: Peki biz hemen transfer arayışlarına girelim.

gurur6134
23.09.2017, 17:26
Yönetim kurulu üyelerinin başkana ültimatom vererek Yanal'ın gonderilmesini istedikleri, aksi halde toplu şekilde istifa edecekleri iddiası var.

Nerde oyle adam yonetimde..klubu yoneten baskan falan da degil kimin oldugunu akli basinda herkes biliyor..yoneticilere hic dusmez boyle isler..damadimizin bir lafina bakar olay gonder derseler 1 dakika tutamazlar orda..

My
23.09.2017, 17:41
Her şey yanlış ilerliyor. Bunu söyleyince de kötü oluyorsun. Dikkat edin verdikleri her saçma sapan karar öyle bir yerde ayağımıza dolanıyor ki.

Ayrıca dün rezaletin de rezaleti bir durum yaşadık tribünlerde. Kulüpten, başkandan, yöneticiden bir açıklama duyan eden var mı ? Her şeyi sessiz kalarak çözmeye (!) çalışan adamlardan medet umuyoruz. Çok yanlış işler yapılıyor çook.

My
23.09.2017, 17:57
Trabzon Ak Parti Ortahisar Bld. Bşk. Ahmet Metin Genç: Yanal istifa etmeli ya da gönderilmeli. Yönetime çağrımdır, yoksa bütün sorumluluk onlardadır.

:D

Muhammet_61
23.09.2017, 18:02
Nerde oyle adam yonetimde..klubu yoneten baskan falan da degil kimin oldugunu akli basinda herkes biliyor..yoneticilere hic dusmez boyle isler..damadimizin bir lafina bakar olay gonder derseler 1 dakika tutamazlar orda..Bir de fb kongre üyesi "Trabzonlu" bakanımız var. O daa söylese bari.

Karmam
23.09.2017, 18:06
ersunu kovarsa bunların getirebileceği tek hoca m. denizli dediydi dersiniz oda bakan falan ricası ile çünkü çapları o kadar. Ama ersunu kovabilmeyi başarsınlarda hocasız da oynar bu takım
her zamanki gibi boş konuşuyorsun

Kadir
23.09.2017, 18:17
Başkan kurduğun kadro heba olacak, gereğini yap yoksa kendi kafana sıkmış olacaksın.

Sefer A.
23.09.2017, 18:31
her zamanki gibi boş konuşuyorsun
Sen çok dolu konusuyon he, ersun efendiyi savunmaya devâm et sen,, hatta "sabir" de, asiri iyi niyetle yazmaya devâm et...
ersun gibtirsin gitsin,,, onun geçen hafta Akbas'i oynatip bu hafta daha fazla Akbas'a ihtiyacimiz varken oynatmamasinin içine edeyim, buna bahâne bulup onu savunanin da akaminko....... Akbas'in hayrâni olmadim ama düsmani da hiç olmadim, yalniz bundan sonra :
"Akbas varsa Akbas oynar"
Hizi yeter, sapsalligi varsa da hepsinde var Durica da dâhil artik...

Numan Yerlikaya
23.09.2017, 18:32
Nevzat Aydın ne yap ne et şu Ustayı devir. Parası neyse ver gitsin. Castillo'yu falan Nevzat'ın transferi diye oynatmıyolardır kesin

Sefer A.
23.09.2017, 18:42
Nevzat Aydın ne yap ne et şu Ustayı devir. Parası neyse ver gitsin. Castillo'yu falan Nevzat'ın transferi diye oynatmıyolardır kesin
Aynen.... yine de geçen seneki "sag bekte ben oynarim" tavirlari düsündürücü ama neyse

Şanlı SanMarino
23.09.2017, 19:02
Trabzon'un başına Ersun'u bela eden Muharrem Usta değil Nevzat'ın kendisidir. Hatta sanal medyadan bunu sorun cevaplasın. Ancak Muharrem beyin bu denli ısrarını anlayamıyorum. Çözüm asla Muharrem beyin gitmesi değil. Gitmesi gerekenler bellidir; yönetim içinde çatlak ses çıkaranlar ve teknik ekip.

Berkan
23.09.2017, 19:05
Bu işin sonu ne başkan ne hoca bırakır.

CEMEFKER
23.09.2017, 19:05
" mevcutlar" yönetime gelmeden kaç zaman ( yıl hatta ay) önce dernek üyesi olmuş bakılsın...

Yarın Bordo-Mavi renklerle asgari ücrete talim işçi, üniversite kapısında umut bekçisi gençler, taraftar başbaşa kalır,gerisi bi şekilde güzel hayatlarına devam ederler...

Niye ?
Onların 2.,3. şansları, meşgaleleri, yatları,katları vardır zevk alacakları hayattan...

EY bu dönem gitmez, mecburuz (!) >>>Koyununu "güdebileceğin" çobana emanet et!

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olcay_61
23.09.2017, 19:47
daha neyin arkasında duruyor anlamadım ki, yok beşiktaş maçı son krediymiş falan.
Yahu beşiktaşı yense nolur gider sonra yine batırır mükemmel oyuncu tercihleriyle

erenslash
23.09.2017, 19:49
Beşiktaş maçından puan alırsak şaşırmam biz saçma sapan maçlarda puan kaybederiz bu zaten bizi hep şampiyonluktan etmiştir malesef
daha neyin arkasında duruyor anlamadım ki, yok beşiktaş maçı son krediymiş falan.
Yahu beşiktaşı yense nolur gider sonra yine batırır mükemmel oyuncu tercihleriyle

Murathan
23.09.2017, 20:00
Aynen.... yine de geçen seneki "sag bekte ben oynarim" tavirlari düsündürücü ama neyse

Ya sefer abi yapma Allah aşkına sen yapma bari.

Karmam
23.09.2017, 20:16
Sen çok dolu konusuyon he, ersun efendiyi savunmaya devâm et sen,, hatta "sabir" de, asiri iyi niyetle yazmaya devâm et...
ersun gibtirsin gitsin,,, onun geçen hafta Akbas'i oynatip bu hafta daha fazla Akbas'a ihtiyacimiz varken oynatmamasinin içine edeyim, buna bahâne bulup onu savunanin da akaminko....... Akbas'in hayrâni olmadim ama düsmani da hiç olmadim, yalniz bundan sonra :

ne diyon sen ya?
5 satır akbaş yazmışsın. adım gibi eminim akbaş oynasaydı durica varken akbaş niye oynuyor diye daha da saldırgan şeyleri yazardın. forumda anket yapsak %95 dün çıkan kadro çıkardı.

ben sabır mabır demedim. ersun yanal'ı da savunmadım. hatta 2 mesaj önce ersun yanal'dan bütün umudumu kestiğimi, herhangi bir düzelme kaydedeceğine inanmadığımı yazdım.

gelgelelim gibtirip gitmesi gereken biri varsa o da burada yılmaz vural gelsin, fatih terim gelsin, ünal karaman gelsin diyen şuursuzlardır.

iyi bir yabancı hoca şu anda trabzonspor'un başına geçmeyi kabul ediyorsa ve uyum sorunu da olmayacak garantisi veriliyorsa gitsin o zaman ersun yanal. yok ortada dolaşan tek isim yılmaz vuralla fatih terimse, tek amaç klasik yarım akıllı fanatik tiplerin puan kaybı sinirini atması için birini çarmıha germekse o işe ben tabii ki destek vermem.
senin futbolcuların bu kadar lakayıt oynuyorsa, ardı arkası kesilmez biçimde maçı bireysel hatalara boğuyorsa o zaman tabii ki ben -yalnızca bu maç için söylüyorum- teknik direktörü suçlamam. çünkü sen 3-0 öne geçtiysen alanya'ya karşı, istersen kenara teknik direktör diye angus sığırı bağla yine o sahadaki kadronun o maçı kazanması gerek çünkü teknik direktörlük bir şey yok artık. nitekim dünkü maç yeni bir teknik direktörle aynı şekilde oynasaydı burada herkes futbolculara söverdi, kimse de yeni teknik direktöre bir şey demezdi. bunun da adı algıda seçicilik işte. "bi yere kızmamız lazım nereye kızalım". sebebi ney peki? durica'nın yerine akbaş oynamalıymış. hadi güldürme beni yürü.

sasone
23.09.2017, 20:44
Ersun Yanal'ı göndermek zor bir şey değil,belki de en kolay alınacak karar,eğer günü kurtarmak ve koltuğa biraz daha oturmak maksadınız varsa,kitlelere sahte kahramanlık yapacaksanız dünkü maç da bulunmaz fırsat.

Ama geleceği kurtaracağına inandığınız bir plan,program varsa zor olan bu plan doğrultusunda devam edebilmek.
Ersun Yanal'ı bırakın Saffet Susiç'e sorun dünkü maçı nasıl kazandınız diye o bile kaderin bir cilvesi der,dün biz normal bir şey yaşamadık.

werneke
23.09.2017, 21:22
yine siyaset vs diye kızılacak ama ben özellikle hacıosmanoğlu ve usta nın trabzonspor başkanı yapıldığını düşünüyorum
böyle başkanlık olmaz , trabzonspor başkanlığı usta da çok ama çok eğreti duruyor
son 20 yıla baktığımız da özkan sümer , atay aktuğ ve sadri şener dışında ama iyi ama kötü koltuğu layıkıyla dolduran bir başkan yok

millet herşeyi maddiyata bağlamış
mehmet ali yılmazı sürpriz bir şekilde geçip başkan olduğunda özkan sümer için neler düşünüldüğünü yaşı tutanlar anlatsın
üstüne facia 2001-02 yi geçirdi özkan sümer
hiç bir başkan o facia sezondan sonra kulübü toparlayamazdı gitti samet aybaba ile kulübü toparladı 14. biten sezonun ardından 7. olduk
ardından gelen sezonlarla atay aktuğ ile birlikte fenerbahçenin ardından 2. likler
arada hatırlayanlar özkan sümerin istifası kadıköyde neredeyse şampiyonluk maçında cem papilayı ansın

bugün bakıyorum insanlar inanılmaz balık hafızalı
trabzonsporun şu vaziyeti 15 yıl öncesi ile ilintili
bütün veriler bunu gösteriyor

buradan yola çıkarsak bana göre hacıosmanoğlu da usta da kendileri farkındadır değildir bilemem ama bana belli güç odakları tarafından ki bunun trabzon ayağı kesin vardır maksatlı olarak trabzonspor başındadır
trabzonspor siyasetten kurtulamaz ise camia kendini yıllardır doğrayan siyaset ile hesaplaşıp uzantılarını kulüpten camiadan şutlayamaz ise
daha da kötü günler geçirecek , sürpriz olmasına imkan yok bu şekilde her şey daha kötüye gidecek

herkes at gözlüklerini çıkarıp olaya trabzonspor açısından baksın
gidin hangi siyasi partiyi desteklerseniz destekleyin ama trabzonsporluyum deyip trabzonsporun önüne geçirmeyin
hiç bir şey yok da 2 gram vefanız var ise özkan sümerin istifası hakkında 2 kelam edin
koca şehir camia yedi yuttu ya ne diyeyim ...

diskus
23.09.2017, 21:58
Baskanim maalesef Ersun Yanal ile olmayacagini artik görmelisimiz.Tamam anladik Hoca degisikligi iyi bir sey degil ama bu adam Trabzonspor u istemeye istemeye calistiriyor.Lütfen bununla yürümez.

Steril61
23.09.2017, 22:12
Ey yönetim Ersun Yanal bu işi beceremedi belki ama siz de en az onun kadar suçlusunuz. Geldiğinizden beri takıma şöyle yıldız ayarında bir tane genç futbolcu transferi yapamadınız. Aldığınız oyuncular yaşlı oldukları için maçın ilerleyen dakikalarında oyundan düşüyorlar ve motivasyonları da yeterli düzeyde olmuyor. Durica artık gördüğünüz gibi gelene geç diyor, Kucka yerlerden kalkamıyor, gtünden nefes alıyor ve böyle sıradan bir oyuncuya 5 milyon verdiniz.

Gelinen noktada kulübü ekonomik anlamda batırdığınız gibi ortada sportif bir başarı da yok. Şu andan itibaren sizin Trabzonsporun menfaati için yapacağınız en önemli şey, Ersun Yanal'ı gönderip kadroya alt yapıdan oyuncu kazandıracak bir teknik adamla anlaşmak. Aksi halde kulübün önümüzdeki on yılını da mahvedeceksiniz.

brnclhn
23.09.2017, 23:38
söylenecek çok söz var,çok yanlış var...sadece bu akşam şuna şükrettim ama: neyse ki aziz gibi başkanımız,mahmut uslu gibi 5 para etmez,kanı bozuk,yalancı yöneticimiz yok...Allah bu karakterleri Trabzondan uzak tutsun...

Vkgz
23.09.2017, 23:48
Ersun Yanal'a biz de destek verdik ama artık manası yok. neyi bekliyorsun sayın başkan

Sefer A.
24.09.2017, 03:05
ne diyon sen ya?
5 satır akbaş yazmışsın. adım gibi eminim akbaş oynasaydı durica varken akbaş niye oynuyor diye daha da saldırgan şeyleri yazardın. forumda anket yapsak %95 dün çıkan kadro çıkardı.

ben sabır mabır demedim. ersun yanal'ı da savunmadım. hatta 2 mesaj önce ersun yanal'dan bütün umudumu kestiğimi, herhangi bir düzelme kaydedeceğine inanmadığımı yazdım.

gelgelelim gibtirip gitmesi gereken biri varsa o da burada yılmaz vural gelsin, fatih terim gelsin, ünal karaman gelsin diyen şuursuzlardır.

iyi bir yabancı hoca şu anda trabzonspor'un başına geçmeyi kabul ediyorsa ve uyum sorunu da olmayacak garantisi veriliyorsa gitsin o zaman ersun yanal. yok ortada dolaşan tek isim yılmaz vuralla fatih terimse, tek amaç klasik yarım akıllı fanatik tiplerin puan kaybı sinirini atması için birini çarmıha germekse o işe ben tabii ki destek vermem.
senin futbolcuların bu kadar lakayıt oynuyorsa, ardı arkası kesilmez biçimde maçı bireysel hatalara boğuyorsa o zaman tabii ki ben -yalnızca bu maç için söylüyorum- teknik direktörü suçlamam. çünkü sen 3-0 öne geçtiysen alanya'ya karşı, istersen kenara teknik direktör diye angus sığırı bağla yine o sahadaki kadronun o maçı kazanması gerek çünkü teknik direktörlük bir şey yok artık. nitekim dünkü maç yeni bir teknik direktörle aynı şekilde oynasaydı burada herkes futbolculara söverdi, kimse de yeni teknik direktöre bir şey demezdi. bunun da adı algıda seçicilik işte. "bi yere kızmamız lazım nereye kızalım". sebebi ney peki? durica'nın yerine akbaş oynamalıymış. hadi güldürme beni yürü.
Ya haftalardir "inadina ersun" tavri gösteriyorsun, birak simdi, ne yazar 2 mesaj önce ümidi kesmen...
Yok yâni insan biraz çekinir ya, ersun ersun de, miç, sonra elestirenlere salla... yok yaa... bu ersun öyle miçti ki, tolunay gelsin diyenlere bile kizamam...
Bu rezil gitsin de ne olursa olsun, elbet birileri bulunur daha iyisini yapacak...
Rakipte Love varsa Okay-Durica traktör ikilisi oynamaz, haftaya bjkye karsi oynayabilir... Adebayor'a Akbas'i ver, haftaya adami kes Vagner'e karsi Durica'yi koy, bu ne lan, deneme tahtasi miyiz... 1 buçuk senede bu takima adam akilli bir sey katamayan hocanin nesini savunacagiz...
1 haftasi var dedigi Castillo'yu oynatmiyor, 3 4 haftasi var dedigi Volkan'i oyuna aliyor... Rodallega'yi inadina oynatmiyor... en son çikmasi gereken Abdülkadir'i oyundan aliyor, les gibi olsa bile her an sapkadan tavsan çikarabilecek Yusuf'u oyundan aliyor, geçen hafta da ayisini yapti miçti, yine yapti yine miçti... yeter daa... bunlari o begenmedigimiz istemedigimiz hocalarin hiçbiri yapmazdi... utanmasi gereken gibtirmesi gereken biri varsa da bunlardan dolayi ersun'dur...
Haydi 95% o 11'i çikartirdi, % kaç o degisiklikleri yapardi ??
Dogrudur hocalik durum degildi sâdece, ama oyuncular bu isi idâre edemiyorsa kenardaki hoca 1 2 dokunus yapacak isi çözecek, yapamiyorsa gidecek arkadas bu kadar basit... topçularin da suçu var, onlara da uyari yapilmali, gerekirse cezâ bile verilmeli, ama oyunculardan sorumlu hocadir en suçlusu...
basak da kaybetti, yârin gs de kazanamaz, iyice kafayi yeriz... fb bitmis çöp dedik herifler yine ayarla mayarla bilmem neyle yukariya tutunuyor...
Neyse, 5.bitirince basari sayanlar olacak, onlarin da mk... begenmedikleri avrupa ligini es geçip 1 sene sonra avrupa ligini basari sayacak olan bu yönetime de yaziklar olsun milleti salak yerine koyduklari için... geçen seneki bu rezil tavirdan dolayi ilk 2 hâriç hiçbir siralama basari sayilamaz... dogal sartlarda 3.lük fenâ olmayabilirdi, 4.lük için eh iste denebilirdi, ama yok öyle yagma, 50.yil diye kandir, hatta 51'i de 50'ye kat falan filan, sonra neymis 4.lük basari hassie ordan...
Ulan adam akilli hoca olsa bizi kesin ilk 2'de tutar, yönetimi de kurtarir, ama yok su hâle bak yaa,, neymis efendim kim gelecek, kim gelecekse gelecek ulan berbat biri gelse onu da kovdururuz sorun degil, adam akilli biri bu takimin basina gelene kadar.... ama bu takima formayi adâletli bir sekilde dagitan birisi gelsin yeter de artar bile, savunma hâriç hiç de kötü takimimiz yok,, Yazici geçen sene piyangodan çikti, bu sene ise Abdülkadir öyle oldu, bu sansa sâhip olmak isteyen 3 cücüs takimlar bizi kiskaniyordur bu konuda, ama yok biz yine saçmalayip gerilerde kalmayi becerebiliyoruz ersun denen rezil çakma hocanin yüzünden.... o gidecek dertler bitecek, gitmezse çöküs devâm edecek, geçen seneki ilk yari 18puan olayina benzer seyler yasariz kmsenin haberi yok,,, uyumaya devam

Murathan
Hekimoglu mu gelsin reis ? gelsin be, bir de onu deneyelim, ersun bu takimi deneme tahtasi gibi kullaniyorsa Hekimoglu niye baskan olmasin, en azindan bizim adam, ve sehirden ayrilmayan adamin biri, baski oldu mu ölü numarasi yapamaz Usta gibi...
berbat bir durumdayim kendime gelemedim resmen, bir de bjkyi sevmesem de bu sekilde fb geride kalmasin diye katledilmesi iyice delirtti beni... agzina yandigimin serefsizleri, liginize de size de tffsine de... her nâneye burnunu sokan yabancilar çogaldi diyen de bu rezillikleri burnunu soksa ya, ama yok, fbli degil mi, kendi ayarlamistir bu rezil hakem isini, fb arkalarda kalir mi a aa olur mu öyle sey

Sefer A.
24.09.2017, 03:16
yine siyaset vs diye kızılacak ama ben özellikle hacıosmanoğlu ve usta nın trabzonspor başkanı yapıldığını düşünüyorum
böyle başkanlık olmaz , trabzonspor başkanlığı usta da çok ama çok eğreti duruyor
son 20 yıla baktığımız da özkan sümer , atay aktuğ ve sadri şener dışında ama iyi ama kötü koltuğu layıkıyla dolduran bir başkan yok

mehmet ali yılmazı sürpriz bir şekilde geçip başkan olduğunda özkan sümer için neler düşünüldüğünü yaşı tutanlar anlatsın
hiç bir başkan o facia sezondan sonra kulübü toparlayamazdı gitti samet aybaba ile kulübü toparladı 14. biten sezonun ardından 7. olduk
ardından gelen sezonlarla atay aktuğ ile birlikte fenerbahçenin ardından 2. likler
arada hatırlayanlar özkan sümerin istifası kadıköyde neredeyse şampiyonluk maçında cem papilayı ansın

buradan yola çıkarsak bana göre hacıosmanoğlu da usta da kendileri farkındadır değildir bilemem ama bana belli güç odakları tarafından ki bunun trabzon ayağı kesin vardır maksatlı olarak trabzonspor başındadır
trabzonspor siyasetten kurtulamaz ise camia kendini yıllardır doğrayan siyaset ile hesaplaşıp uzantılarını kulüpten camiadan şutlayamaz ise
daha da kötü günler geçirecek , sürpriz olmasına imkan yok bu şekilde her şey daha kötüye gidecek

gidin hangi siyasi partiyi desteklerseniz destekleyin ama trabzonsporluyum deyip trabzonsporun önüne geçirmeyin
hiç bir şey yok da 2 gram vefanız var ise özkan sümerin istifası hakkında 2 kelam edin
Siyâsetin içine edeyim, daha ne oy atarim ne bir sey, atsam da bos atarim, yazarim 4'lüleri sallarim siyâsilerin alayina, veririm mesajimi kendi çapimda, o kadar...
Trabzonspor için oylari bölüp birilerine darbe vuran bu halk, nasil oldu da bu kadar menfaatçi oldu, inanilir gibi degil... o kisiler stada bile gitmesin... bir de Ortahisar belediye baskani av mav a a ma meti genç menç midir ne zurnadir, Ersun'un istifâsini istiyor, senin hakkin mi var la buna, benim hakkim var ama senin yok ulan, git sevincini gurûrunu sampiyonlugunu çalanlardan hesap sor, onlara çanak tutandan sor, sebep olana sor, utanmaz herif...
Yârin stadin dibine hastahane yaparlar, sesi çikmaz çikmayacak... sehir A'dan Z'ye rezilliklerle dolu...
Trabzonspor olmasa Trabzon bir mok degildir haberleri yok, bir de bâzilari utanmadan Trabzonspor'u önemsiz gibi göstermeye çalisiyor...
Bu sehrin kimligi Trabzon degildir, Trabzonspor'dur... o kadar basit

Varlıbaş61
24.09.2017, 05:00
konu ile alakasız ama sezon açılışı yaptığımız deportivo alaves kendi liginde 6 maçta yazıyla sıfır, rakamla 0 puanda. Attığı gol sayısı yazıyla bir, rakamla 1..

DeAgLeMaNyAq
24.09.2017, 06:06
Ey yönetim Ersun Yanal bu işi beceremedi belki ama siz de en az onun kadar suçlusunuz. Geldiğinizden beri takıma şöyle yıldız ayarında bir tane genç futbolcu transferi yapamadınız. Aldığınız oyuncular yaşlı oldukları için maçın ilerleyen dakikalarında oyundan düşüyorlar ve motivasyonları da yeterli düzeyde olmuyor. Durica artık gördüğünüz gibi gelene geç diyor, Kucka yerlerden kalkamıyor, gtünden nefes alıyor ve böyle sıradan bir oyuncuya 5 milyon verdiniz.

Gelinen noktada kulübü ekonomik anlamda batırdığınız gibi ortada sportif bir başarı da yok. Şu andan itibaren sizin Trabzonsporun menfaati için yapacağınız en önemli şey, Ersun Yanal'ı gönderip kadroya alt yapıdan oyuncu kazandıracak bir teknik adamla anlaşmak. Aksi halde kulübün önümüzdeki on yılını da mahvedeceksiniz.

Haksız değilsiniz fakat tempomuzun düşmesinin tek sebebinin oyuncuların yaşlarından kaynaklandığını düşünmüyorum. BJK'nin ideal kadrosundaki oyuncuların yaşları bizimkilerden çok daha fazla. Ama nedense bu takım yıllardır üst düzey tempoda bir türlü oynayamıyor. Hatırlarsanız Şenol Hoca'nın 2012-2013 sezonunda da bu durumdan çok şikayet ediyorduk. MRA döneminde bile bu takım kondisyonersiz çalışıyordu sonra devre arasında Miguel'i getirdik. O Miguel bugün BJK'nin yardımcı antrenörlüğüne terfi etti. Transfer politikasında geçen sezon başında genç oyunculara yöneldik sonucu hep birlikte gördük. Hem kaliteli hem genç olsun istiyoruz ama bunu tutturmak o kadar kolay olmuyor...

Emre Veli
24.09.2017, 12:06
Allahin belasi bir taraftar grubu. Allahin belasi hiç bir baltaya sap olamamis tribun lideri. Şu şahsiyeti tribune sokanin da, arkasinda duranin da... Eğitimsiz, cahil insanlar. Nefret ediyorum hepsinden.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170924/c503b00db4585e06775b0dc94a9c77c3.jpg

Silinir bu mesaj, saygi da duyarim. Ama yazmasam içime dert olurdu.

Travelair
24.09.2017, 12:21
Trabzonspor'un adını kullanarak "Çevre yapan" "Tribün lideri, grubu..."

gurur6134
24.09.2017, 12:33
ne diyon sen ya?

Inadina ersun inadina ersun derken 2 mesaj once ersundan umudunu kesmis olman senin bile gozlerinin acildigini gosteriyor sonunda tebrikler aklin yolu bir..

Jackdaniels
24.09.2017, 12:44
Trabzon kulislerine göre Başkan yönetimine kimse bjk maçına kadar sesini çıkarmasın demiş maç sonucu ne olursa olsun sanırım Ersun gidici milli arada yeni hoca gelir.

Ertan OKUMUŞ
24.09.2017, 13:03

Her satırına imzamı atıyorum,tebrikler o günleri yaşayan,hatırlayan biri olarak duygularıma tercüman oldunuz [emoji122][emoji122]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih Öztürk
24.09.2017, 13:21
Mağlup gelmeyi hocayı falan bi kenara bırakalım tribünde yaşanan şu rezilliği en sert şekilde halledemezseniz adam falan değilsiniz.
Biz bu kadar yavşak camia değiliz!

ferdeco128
24.09.2017, 13:30
Başkanın; Ersun'u göndermesi şöyle bir sorun yaratıyor.

Ersun'un çok güçlü bir sosyal medya lobisi var. Her ayrılışında kulübün dinamikleriyle oynayan bir sosyal medya dezanformasyonu başlıyor. Kulübü ve tarafatarı olumsuz bir noktaya sürüklüyor, birbiriyle çatışma içerisine sürüklüyor bu dezenformasyon. Ersun'un bu gücü şikebahçe lobisinden kaynaklanıyor. Aykut ile rekabetleri var. Ali koç gelirse şikebahçenin başına geçirme planları var bir kesimin. Yani biz burada kullanılan tarafız. hemde en büyük düşmanlarımız tarafından.

Başkan buna çözüm zor bulur. Ya bizde sosyal medya timi oluşturacağız bu dezenformasyonu kıracağız ya da aynı tas aynı hamam devam edeceğiz.

Maddi bakımdan fena değiliz. Sosa gibi futbolcuyu bjk veya fb getiremedi. Aslında boşta iyi bir yabancı teknik direktörde bulunabilir belki. Ama Muharrem başkan hocada istikrar istiyorsa, yenilgiyi filan kafaya takmam diyorsa, şu vakitten sonra hoca filan arayamam diyorsa Ersun'la devam eder. Bu riski alıyorsa sorumluluğu da üstleniyor demektir.

BERBATOV61
24.09.2017, 14:00
reis boşver şunları kaale alıp cevap vermeye değmez :) bizim daha önemli işlerimiz var :) Kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyeceğim, savaşı kazanmak için bir muhabereyi kaybetmeyi göze alıp beşiktaş maçında yenilgi bekleyeceğimki michel Preud hacam gelsin alem oyun okuma nedir hocalık nedir görsün :)

Ozan Yılmaz
24.09.2017, 14:09
Allahin belasi bir taraftar grubu. Allahin belasi hiç bir baltaya sap olamamis tribun lideri. Şu şahsiyeti tribune sokanin da, arkasinda duranin da... Eğitimsiz, cahil insanlar. Nefret ediyorum hepsinden.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170924/c503b00db4585e06775b0dc94a9c77c3.jpg

Silinir bu mesaj, saygi da duyarim. Ama yazmasam içime dert olurdu.Bu ve bunun gibilerden kurtulamayan bir kulüpten hiçbir fışkı olmaz!

must61
24.09.2017, 14:25
Kendine reis diye hitap eden karanlik yuzlu, mafyatik, cahil bir adam. Bu adam icin pankart acan yardakcilar. Alet edilen bordo mavi. Goz yuman yonetim.

Kim ne b.k yiyosa yesin. Hangi taraftar grubunun hangi delisi neyin peşinde o da umrumda degil.

Ama renklerimizi kirletmeyin. Cocuklari bu yaltakciliga alet etmeyin.

Travelair
24.09.2017, 14:39
2015'te 700 kombine dağıtmış

https://www.61saat.com/futbol/sedat-pekerden-trabzonspora-dev-kombine-destegi-h222246.html

“Memleketim olan Rize’nin küme düşmüş olması şahsımı çok üzmüştür. Ancak bir anlık sinir ile açıklama yapan Rizespor başkanı ve teknik direktörünün sözleri ise ne yazık ki daha fazla üzülmeme sebep olmuştur. Bizden önceki nesiller böyle sudan sebeplerle bu iki ilin (RİZE - TRABZON) insanları arasında maalesef ki soğukluk oluşturmayı geçmişte başarmışlardı. Şahsım ve benimle aynı yaş grubunun insanı olan sporcular, tribün liderleri ve bu iki şehrin gençleriyle yaptığımız fedakâr çalışmalar sayesinde eski soğuklukları ortadan kaldırabilmeyi başarmıştık.” ifadelerini kullandı.

https://www.neoldu.com/sedat-pekerden-rizespor-aciklamasi-21502h.htm

sasone
24.09.2017, 14:52

Silinir bu mesaj, saygi da duyarim. Ama yazmasam içime dert olurdu.

Niye silsinler ki böyle bir mesajı,konuşma ve tarzından dünyanın belki de en cahil ve boş adamlarından birisinin milliyetçilik ve vatanseverlik oynaması,başka cahillerin de bu adamların peşinde koşması en çok beni üzüyor.
Bu iki değer böyle vasıfsız tiplerin eline düşerse sorun çok ciddi boyutlara ulaşır.
Buna kim dur diyecek bu gücü gördükleri yere yaltaklanan kişiliksizlere,hiç bir doğrusu olmayan tiplere kim engel olacak ben de çok merakla bekliyorum.
Bu adamların arkasında giden gerçekten vatansever,milliyetçi çocukları birileri uyarmazsa,sonları çok kötü olabilir.

werneke
24.09.2017, 16:14
benim anlamadığım şu olaydan sonra ne 50. yılı ne beşiktaş maçı
şu rezilliğe yönetimden tık yok

bu kulüp net olarak sadece belli bir siyasi görüş ve kitlenin takımı haline gelmiş
böyle giderse nasıl ki akerliğini yapmış , vergisini ödeyen tonla Türk vatandaşı şu rezillikler silsilesi olan adı milli olan takım yenildiğinde umursamıyor hatta iyi oldu düzelin de öyle gelin diyorsa trabzonspor da koşar adım aynı yolda ilerliyor

hayır söylesin başkan ve yönetim hiç kasmayalım kendimizi boş yere
atkı bilmemne için bir daha ararlarsa diyeceğimi biliyorum

special one
24.09.2017, 17:37
Taraftarın kafasında çok soru işareti var

samimi olun ve Alanyaspor devre arası görüntülerini yayınlayın

H.Albayrak
24.09.2017, 18:36
Taraftarın kafasında çok soru işareti var

samimi olun ve Alanyaspor devre arası görüntülerini yayınlayın

EN son yapacakları iş o üstad :)

My
24.09.2017, 21:34
Kulübü yönetenler susarken camiaya mesajı siyasiler veriyor... Kimi hocayı istifaya davet ediyor, kimi kadronun iyiliğinden bahsediyor...
Siz daha neyi bekliyorsunuz?
Verin mehteri...
Hocanın dediği gibi; "gömün gitsin!.."

Altuğ Atalay

İskender Çakmak
24.09.2017, 21:38
Düştüğümüz duruma bak. Trabzonspor tribününde olana bak.
Kusura bakmayın ama bu görüntü sonrası Türkiye'nin en antipatik takımı olmuşuzdur.

werneke
24.09.2017, 22:08
Kulübü yönetenler susarken camiaya mesajı siyasiler veriyor... Kimi hocayı istifaya davet ediyor, kimi kadronun iyiliğinden bahsediyor...
Siz daha neyi bekliyorsunuz?
Verin mehteri...
Hocanın dediği gibi; "gömün gitsin!.."

Altuğ Atalay
güzel uyutuyorlar

Ozan Yılmaz
24.09.2017, 22:21
Şike için şu yöntemi kullanıp mesaj veremeyen "sözde" taraftar grubu lideri, Peker'e sevgi mesajı gönderiyor, üyelerini kullanarak trübünden.

Trabzonspor'un en kalabalık taraftar grubu lideri bu şahıs ya biz hakikaten BİTMİŞİZ.

Cengiz Çubukcu
24.09.2017, 22:24
Başkanım allahını seversen şu kulübe işten anlatan bir sportif direktör bul

AYYILDIZ
24.09.2017, 22:37
Başkan alsın kadroyu karşısına konuşsun.Problem nedir çözsün.

werneke
24.09.2017, 22:42
Şike için şu yöntemi kullanıp mesaj veremeyen "sözde" taraftar grubu lideri, Peker'e sevgi mesajı gönderiyor, üyelerini kullanarak trübünden.

Trabzonspor'un en kalabalık taraftar grubu lideri bu şahıs ya biz hakikaten BİTMİŞİZ.
koca şehir de şu tribün liderine 1 Allahın kulu dahi bir şey diyemiyorsa bunun nedeni o değil , arkasındakilerdir
miting zamanlarında nerelerde gezdiklerini herkes biliyor

trabzonspor = siyaset

ben tribündergi de çok yazdım , o zaman şu yukarıda yazdığım = li eşlemeyi yaptıklarında uzun uzun savunma yapar
diğer tüm kulüpler ne kadar siyasete batmış ise trabzonspor da o kadar batmıştır derdim
bugün bakıyorum ki dışarıdan bakanlar daha net görüyormuş
siyaset deyince akla ilk gelen kulüplerin başında artık trabzonspor geliyor

bildiğimiz doğruları söylemezsek kendimize ihanet ederiz
gördüğümüz yanlışlarını söylemezsek trabzonspora ihanet ederiz

zaten yeterince ihanet ediliyor biz en azından doğruyu söyleyelim

tRaiNer
24.09.2017, 22:50
Göreve geldiğin günden itibaren yaptıklarınla; 'Trabzonspor'a tarihinin en rezil dönemlerinden birini yaşatan' başkan olarak tarihe geçeceksin.

Hiç mi vicdanın sızlamayacak ? Zannetme ki bırakınca yaslanır arkama hastanelerimi yönetirim.

Geride bıraktığın enkaz bir ömür sırtında ızdırap olacak.

Nerede hangi yanlışların yapıldığını tüm spor kamuoyu görüyor.

Hangi radikal kararları alman gerekiyorsa al ve uygula artık.

sasone
24.09.2017, 22:57
Göreve geldiğin günden itibaren yaptıklarınla; 'Trabzonspor'a tarihinin en rezil dönemlerinden birini yaşatan' başkan olarak tarihe geçeceksin.

Hiç mi vicdanın sızlamayacak ? Zannetme ki bırakınca yaslanır arkama hastanelerimi yönetirim.

Geride bıraktığın enkaz bir ömür sırtında ızdırap olacak.

Nerede hangi yanlışların yapıldığını tüm spor kamuoyu görüyor.

Hangi radikal kararları alman gerekiyorsa al ve uygula artık.

Bu kafa gider 3 ayda kupayı alacağim diyen ve kulübün anasını belleyen İHO'ya oy verir,adamın nereden nereye taşıdğını fark edemeyen bir tipler için kim gerçekten bir şeyler yapma motivasyonu hisseder?

tRaiNer
24.09.2017, 22:59
Bu kafa gider 3 ayda kupayı alacağim diyen ve kulübün anasını belleyen İHO'ya oy verir,adamın nereden nereye taşıdğını fark edemeyen bir tipler için kim gerçekten bir şeyler yapma motivasyonu hisseder?

Sende haklısın popülist kardeşim.

sasone
24.09.2017, 23:05
Sende haklısın popülist kardeşim.

Neymiş popülist anlatsana?

Usta'dan önce de Trabzonspor'u çalıştırmış ve sonra da şampiyonluk yaşamış,ülkede Hocalığına çoğu kişinin destek verdiği TD'yi getirip,arkasında durup,bir proje ile başarıyı sağlamak mı?
Kulübün futbolculara para ödeyemez hale geldiği için futbolcuların antreamana çıkmadığı,çıkanların çalıştırılamadığı,Hoca'nın ne yapalım adamlara para veremiyorsun ki Hoca'nın lafı geçsin,hacizlerin kapıları aşındırdığı,antremanda futbolcuların kavga ettiği,her gün bir skandalın yaşandığı günlerden daha yönetilebilir bir kulüp noktasına taşımak mı?

Adeta leş denilen kadroyu belli bir seviyeye taşımak mı?
Sahada veya saha dışında profesyonelliği unutan,saçma sapan işlere giren,aldığı paranın,giydiği formanın hakkını vermeyen adamların günahını da mı Usta'ya yükleyelim?

tRaiNer
24.09.2017, 23:18
Neymiş popülist anlatsana?

Usta'dan önce de Trabzonspor'u çalıştırmış ve sonra da şampiyonluk yaşamış,ülkede Hocalığına çoğu kişinin destek verdiği TD'yi getirip,arkasında durup,bir proje ile başarıyı sağlamak mı?
Kulübün futbolculara para ödeyemez hale geldiği için futbolcuların antreamana çıkmadığı,çıkanların çalıştırılamadığı,Hoca'nın ne yapalım adamlara para veremiyorsun ki Hoca'nın lafı geçsin,hacizlerin kapıları aşındırdığı,antremanda futbolcuların kavga ettiği,her gün bir skandalın yaşandığı günlerden daha yönetilebilir bir kulüp noktasına taşımak mı?

Adeta leş denilen kadroyu belli bir seviyeye taşımak mı?
Sahada veya saha dışında profesyonelliği unutan,saçma sapan işlere giren,aldığı paranın,giydiği formanın hakkını vermeyen adamların günahını da mı Usta'ya yükleyelim?
Çok dolusun ve herkese roman gibi cevaplar yazıyorsun da önce bir sakin ol.

Yaptığım yorumu tekrar oku bakalım orada İHO ile ilgili en küçük bir emare var mı ?

Usta'ya sonuna kadar destek verenlerden biriydim ancak bu şekilde yanlışlarda ısrar ederse sonumuz İHO gibi olacak.

Yanlışlardan kastımın yapılan ya da yapılmayan transferler ve ruhsuz bir TD'e ayar verememesi gibi konular olduğunu tüm Türkiye biliyor.

Takımda stoper yok gidip ne idüğü belirsiz bir Hubocan alıyorsun o da yedek bekliyor. Sağ açık yok transfer yapmıyorsun. Yedek kalecin çöp sözleşme yeniliyorsun.

Bir de kalkmış şampiyon olacağım vaadinde bulunuyorsun. Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil herkesin hataları var.

Bizlerde yaptığı hataları eleştiriyoruz. Olay budur.

Uzun uzadıya tartışacak değilim aynı muhabbetler temcit pilavı gibi dönüyor.

sasone
24.09.2017, 23:21
................... seviye gerekli ...................

Bu ergen salağı bu tutarsanız yapacağı yorum da bu kadar olur,bak şu yazdığı şeye,sağ zihniyet olmasa memlekette belki de çakılı bir çivi olmayacak,ne kadar yolsuzluk,yoksulluk,suzuzluk,pislik varsa ortaya kimin zamanında çıktığı belli olduğu halde,bu ergen işte gelir buraya bunu yazar.

BMN yönetimi gerçekten burayı kuranların ve BMN'yi BMN yapanların emanetine ihanet ediyor.Bu platformdan ne değerler bugün ulusal medyada yer buluyor,belli bir seviyesi var diyor insanlar.
Bu Doğukan denen ergenin burayı provake etmesine daha ne kadar göz yumacaksınız,bellii ki bu çocuğun psikolojik sorunları var neden buna müsade ediyorsunuz?

Birisi buna okkalı bir cevap verse mutlu mu olacaksınız?

sasone
24.09.2017, 23:26
Çok dolusun ve herkese roman gibi cevaplar yazıyorsun da önce bir sakin ol.

Yaptığım yorumu tekrar oku bakalım orada İHO ile ilgili en küçük bir emare var mı ?

Usta'ya sonuna kadar destek verenlerden biriydim ancak bu şekilde yanlışlarda ısrar ederse sonumuz İHO gibi olacak.

Yanlışlardan kastımın yapılan ya da yapılmayan transferler ve ruhsuz bir TD'e ayar verememesi gibi konular olduğunu tüm Türkiye biliyor.

Takımda stoper yok gidip ne idüğü belirsiz bir Hubocan alıyorsun o da yedek bekliyor. Sağ açık yok transfer yapmıyorsun. Yedek kalecin çöp sözleşme yeniliyorsun.

Bir de kalkmış şampiyon olacağım vaadinde bulunuyorsun. Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil herkesin hataları var.

Bizlerde yaptığı hataları eleştiriyoruz. Olay budur.

Uzun uzadıya tartışacak değilim aynı muhabbetler temcit pilavı gibi dönüyor.

Transfer mi sence sorunumuz?Ben sana söyleyeyim takıntılı,saplantılı ruh hastası gibi birisinden nefret edince onun peşini bırakmayan,canına okur gibi davranan bir kitle var,bu kitle bütün sağduyuyu alıp,götürüyor.

Ersun Yanal gelmeden önce bu takım şampiyonluğa oynamıyordu,bu adamlar da şampiyonluk demese kimse takımın etrafında toplanmıyor.
Sen olsan ne yapardın?
Bu adam için şu anda en kolay şey Ersun'un ipini çekmek,kahraman bile olur,peki sonra?
Ne olacak bir düşünün bakalım?

Fatih Öztürk
24.09.2017, 23:27
........... seviye gerekli ................

Doğru diyorsun ama yeri burası değil.

werneke
24.09.2017, 23:32
Bu ergen salağı bu tutarsanız yapacağı yorum da bu kadar olur,bak şu yazdığı şeye,sağ zihniyet olmasa memlekette belki de çakılı bir çivi olmayacak,ne kadar yolsuzluk,yoksulluk,suzuzluk,pislik varsa ortaya kimin zamanında çıktığı belli olduğu halde,bu ergen işte gelir buraya bunu yazar.

BMN yönetimi gerçekten burayı kuranların ve BMN'yi BMN yapanların emanetine ihanet ediyor.Bu platformdan ne değerler bugün ulusal medyada yer buluyor,belli bir seviyesi var diyor insanlar.
Bu Doğukan denen ergenin burayı provake etmesine daha ne kadar göz yumacaksınız,bellii ki bu çocuğun psikolojik sorunları var neden buna müsade ediyorsunuz?

Birisi buna okkalı bir cevap verse mutlu mu olacaksınız?
bari sadece ikinci paragrafı yazsaydın
ilk paragrafı yazınca hiç bir anlamı kalmıyor :)
( yarına çıkmayayım 15 senedir oy kullanıyorum 1 kez bile genel seçimlerde sol partiye oy vermedim )

sasone
24.09.2017, 23:35
bari sadece ikinci paragrafı yazsaydın
ilk paragrafı yazınca hiç bir anlamı kalmıyor :)
( yarına çıkmayayım 15 senedir oy kullanıyorum 1 kez bile genel seçimlerde sol partiye oy vermedim )
Niye yaşın yetmiyor mu bu ülkedeki gerçeği olanı biteni anlamaya?
Ülke garabet ülke tabi sen de haklısın tabi kendine sol diyen,emekçi olduğunu söyleyen ve bankası olan başka bir sol parti olan ülke yoktur sanırım.

werneke
24.09.2017, 23:38
Niye yaşın yetmiyor mu bu ülkedeki gerçeği olanı biteni anlamaya?
Ülke garabet ülke tabi sen de haklısın tabi kendine sol diyen,emekçi olduğunu söyleyen ve bankası olan başka bir sol parti olan ülke yoktur sanırım.
yok yaşım yetmiyor
2002 den önce bu millet çadırda yaşıyor ok ile avlanıyordu senin yaşın yetiyor galiba anlatsana
birde çok samimiysen kendine sol emekçi diyenler diyorsun ya
kendine muhafazakar dindar diyenlerin olaylarını da yazsana

'' ne yani millet audi mercedes ile geliyor yanlarına passat çekiyorum ''

adaları da verdiler desene , burnumuzun dibindeki adaları güzel gider yanında

gurur6134
24.09.2017, 23:40
yok yaşım yetmiyor
2002 den önce bu millet çadırda yaşıyor ok ile avlanıyordu senin yaşın yetiyor galiba anlatsana

adaları da verdiler desene , burnumuzun dibindeki adaları

Hahaha..efsane cevap olmus helal..

sasone
24.09.2017, 23:40
yok yaşım yetmiyor

adaları da verdiler desene , burnumuzun dibindeki adaları
Ya bak işte biraz deşince asıl karın ağrın nasıl da ortaya çıkıyor gamlı baykuş gibi kara günleri bekliyormuşsun ki yönetime sallayalım.
Hadi bakalım gün senin gibi hasis,sinsi,fırsatçı tiplerin günü
Zamanı geldiğinde sevinmeye de gelirsin bir gün.Büyük Trabzonsporlu olarak,caka da satarsın burada.
Sana inananlar da olur.

Doğukan Uçan
24.09.2017, 23:45
Bunun gibi biatçı, tetikçi, mafya, gerici tipler olduğu sürece ülke hiç bir zaman gelişmeyecektir. Sıradan bir orta doğu ülkesi olacağız. Adama 10 tane soru sorsam internete bakacak benle siyaset yapmaya calisiyor. Sağ zihniyet yol yapar, seçim zamanı tekrar söker. 15 yıldır bundan başka ne gördük ki ? 50 senedir sağ zihniyet yönetiyor ne gelişti ülkede hangi avrupa ülkesi ile yarışabildik ya da ne üretebildik ? Hoşaf ve milli içecek ayranı icaat etmişiz.

Emorfo
24.09.2017, 23:52
Futbol, spor dışında her şey koşuluyor maşallah :)

Bırakın artık şu günlük hayattaki siyasetle ilgili sidik yarışlarınızı Trabzonspor'la ilişkilendirerek foruma ve sosyal medyaya taşımayı.

Kulüp batakta buna rağmen iyi bir kadro kuruldu. Yönetim bazı konularda hatalar yaptı ancak futbol takımını belli bir seviyeye getirdiler. Çöp dediğimiz oyuncuların çoğundan kurtulduk. Mali disiplin de sağlanır ve takım da başarılı olursa iyi bir yol katedilmiş olur. Asıl sıkıntı sportif başarıda.

werneke
24.09.2017, 23:52
Hahaha..efsane cevap olmus helal..

1 yıl kadar önce telefonuma mesaj geldi bir müşterimden ama öyle çok muhabbetimiz yok
mesaj klasik adalar mevzuu
ismet atatürk falan sattılar ya adaları döşemişler bizimkide sağa sola gönderiyor tabi
bu arda buna ülkenin yarısı inanıyor
muhtemelen sasone de inanıyordur yalansa yalan de

neyse direk aradım arkaşı
dedim ramo naber ya ... iyi kardeşim sen nasılsın falan

direk şöyle dedim ;
ramo uşi antlaşmasını biliyormusun ?
yooo o ne ki ?

ramo 1912 yılında uşi antlaşması ile 12 adalar italyanlara verildi , sonra geri alınmak üzere
ama italyanlar II. dünya savaşından sonra adaları yunanlara verdi

tabi ramo error verdi
ramo insanların günahını almak iyi bir şey değil dimi deidm , ramo onayladı tabi
dedim bir daha kadir mısırlıoğlunu izlemek yok ok ?

ama izliyordur muhtemelen

Sefer A.
24.09.2017, 23:54
sag sol hepsi ayni zurna.... ama yolsuzluk konusunda sag sanki digerlerinden iyiymis gibi milleti kandirmaya gerek yok... geçelim o isleri

Sefer A.
24.09.2017, 23:56
1 yıl kadar önce telefonuma mesaj geldi bir müşterimden ama öyle çok muhabbetimiz yok
mesaj klasik adalar mevzuu
ismet atatürk falan sattılar ya adaları döşemişler bizimkide sağa sola gönderiyor tabi
bu arda buna ülkenin yarısı inanıyor
muhtemelen sasone de inanıyordur yalansa yalan de

neyse direk aradım arkaşı
dedim ramo naber ya ... iyi kardeşim sen nasılsın falan

direk şöyle dedim ;
ramo uşi antlaşmasını biliyormusun ?
yooo o ne ki ?

ramo 1912 yılında uşi antlaşması ile 12 adalar italyanlara verildi , sonra geri alınmak üzere
ama italyanlar II. dünya savaşından sonra adaları yunanlara verdi

tabi ramo error verdi
ramo insanların günahını almak iyi bir şey değil dimi deidm , ramo onayladı tabi
dedim bir daha kadir mısırlıoğlunu izlemek yok ok ?

ama izliyordur muhtemelen
Haahahahahahahaha ulan yaaa :D "bir daha kadir'i izlemek yok ok ?" :D onun ben zâten........ Seyh Pîr Kadir

sasone
25.09.2017, 00:02
Futbol, spor dışında her şey koşuluyor maşallah :)

Bırakın artık şu günlük hayattaki siyasetle ilgili sidik yarışlarınızı Trabzonspor'la ilişkilendirerek foruma ve sosyal medyaya taşımayı.

Kulüp batakta buna rağmen iyi bir kadro kuruldu. Yönetim bazı konularda hatalar yaptı ancak futbol takımını belli bir seviyeye getirdiler. Çöp dediğimiz oyuncuların çoğundan kurtulduk. Mali disiplin de sağlanır ve takım da başarılı olursa iyi bir yol katedilmiş olur. Asıl sıkıntı sportif başarıda.

Adam gibi ben bu adamlara siyasi sebeplerden dolayı düşmanım,onlar olduğu sürece de Trabzonspor sürünsün,ben göbek atarım dese eleman,en ufak sesimi çıkarsam ne olayım.
Ama sanki Trabzonspor'u dert ediniyormuş da buraya sıkıntılı bir süreçte gelip,oturduğu yerden takım/ülke kurtaran tiplerin üzerindeki makyajı biraz kazıyıp,alttaki çirkinliği ortaya koymak gerekiyor.

Adam beni tanımaz etmez,bak alıntı yapmadan arkamızdan atıp,tutmuş.
Karakter meselesi tabi,adam olmakla alakalı.

Fatih Öztürk
25.09.2017, 00:03
Mevzu siyasete döndü nasıl olsa silinecek yorumlar iki kelamda biz edelim.
Bilmem kaç yıllık sağcı rahmetli babam derdi ki biz evveliyattan sağ görüşlüyüz amma sol görüşler her daim memleketin gerçek savunucularıdır, en azından 50'li yıllardan bu yana geçen yaklaşık 70 yıllık siyasi tarihin 60 küsür yılı sağ çizgide devam etti lakin gel gör ki küllerinden doğan taze cumhuriyetin ilk 20 senesinde yapılan icraatların onda biri kazandırılmadı son 70 senede.
Toy gençliğimi mhp için ocaklarda çürüttüm lakin 15 yıldır oy hakkına sahip olmama rağmen oy sandığına gitmiyorum çünkü bu ahlaksız legal örgütlerin memleket adına hiçbir icraatta bulunacaklarına dair umudum yok.
Türk gençliği manevi yönden ahlak erozyonuna uğratıldı. Az önce parktan geçiyorum her köşeyi 20 yaş altı gençler tutmuş bonzai, esrar, kubar ne ararsan var üstlerinde polisin umurunda değil nasıl olsa bunlardan çok var hangisiyle uğraşalım diyorlar. Refüjler yeşillik alanlar suriyeli ipsiz sapsız gençlerin yayılma mekanı olmuş.
Eğitim sisteminin şeyinin ortasına şey etmişler göründüğü üzere.
Kiralar almış başını gidiyor, geçim sıkıntısı had safhada, emekli, çiftçi halinden memnun değil bir tek a haber gibi sabah akşam polyanna sıkan yalama kanallar memnun gidişattan.
Adamlar vatandaşa hizmet ettik ayağına köprü yol yapıyor lakin 80-100 liradan aşağı geçiş yok.
Sağlık sistemi düzeldi diyorlar son 5 senesi kanser vakaları dahil ailemin tamamı ve kendim için İstanbul'da dolaşmadığım devlet hastanesi yok hepsi acizlikten yerlerde hizmet sıfırın altında.
En basitinden her ay 500 küsür lira devlete ssk primi yatırıyoruz devlet hastanesinde olduğumuz muayene için ücret icad ettiler parasını eczaneneye gidince ilaç alınca s... s... ödüyoruz yoksa ilaç almak yok hizmete gel!
Bunların siyasi tarafına dokunmaya bile değmez zaten yedikleri bok bini geçti ülkenin durumu ortada.
İşin Trabzonspor kısmı ise yandan çarklı Faruk Özak'ın bayındırlık bakanı oluşuyla Trabzonspor siyasetin tam deliğine çekildi. Sonuç görüldüğü gibi karaktersiz bir şehir ve yok olmaya yüz tutmuş değerlerinin tamamını yitirmiş bir sözde camia.

Soner Albayrak
25.09.2017, 00:05
Hocanın arkasında duracağım saçmalığından vazgeç.

werneke
25.09.2017, 00:07
Adam gibi ben bu adamlara siyasi sebeplerden dolayı düşmanım,onlar olduğu sürece de Trabzonspor sürünsün,ben göbek atarım dese eleman,en ufak sesimi çıkarsam ne olayım.
Ama sanki Trabzonspor'u dert ediniyormuş da buraya sıkıntılı bir süreçte gelip,oturduğu yerden takım/ülke kurtaran tiplerin üzerindeki makyajı biraz kazıyıp,alttaki çirkinliği ortaya koymak gerekiyor.

Adam beni tanımaz etmez,bak alıntı yapmadan arkamızdan atıp,tutmuş.
Karakter meselesi tabi,adam olmakla alakalı.

tabi tabi adam olmakla alakalı
çözdün hemen
ne alıntısı yazdık oraya sasone diye sen alıntıla ver cevabını
trabzonsporu bu hale sokan siyasetmi ? evet , bu iktidarmı ? evet
eee sana soracak değiliz eleştirirken
hala eleştirebilirken sen de eleştir

esra61
25.09.2017, 00:11
Bir taraftar olarak,"şarki dinlemek değil şarkı söylemek istiyorum".Bilmem anlatabildim mi?

sasone
25.09.2017, 00:12
tabi tabi adam olmakla alakalı
çözdün hemen
ne alıntısı yazdık oraya sasone diye sen alıntıla ver cevabını
trabzonsporu bu hale sokan siyasetmi ? evet , bu iktidarmı ? evet
eee sana soracak değiliz eleştirirken
hala eleştirebilirken sen de eleştir

Trabzonspor'u siyasete bu iktidar mı soktu?Ey Allah'ım sen sabır ver,M.Ali Yılmaz kim?
Eyüp Aşık kim?
Atay Aktuğ kim?

Daha sayamayacağım kimler kimler var.
Sorun ne biliyor musun,sorun adalet duygunun olmaması,ben senin hakkında bilmediğim için yorum yapmam neye inanıp,inanmadığınla ilgili ama yazdıklarından ve buraya geliş zamanından ne olduğunu çıkarabilirim.

Şanlı SanMarino
25.09.2017, 00:15
Hocanın arkasında duracağım saçmalığından vazgeç.
Yeni hoca almadan hocayı göndermek intiharla eşdeğer. Böyle bir maceraya gerek yok. Yeni hoca da birkaç güne açıklanır.

Sefer A.
25.09.2017, 00:18
Yâhu hâla yaziyorsun sasone...
Sirf "solcu" diye, en ufak seyde yumurta saldirisina ugramadi mi Sadri Sener ??
Onu yapanlardir "yeter ki sen git, gitmezsen Trabzonspor basarisiz olsun" zihniyetinde olanlar...

werneke
25.09.2017, 00:18
Trabzonspor'u siyasete bu iktidar mı soktu?Ey Allah'ım sen sabır ver,M.Ali Yılmaz kim?
Eyüp Aşık kim?
Atay Aktuğ kim?

Sorun ne biliyor musun,sorun adalet duygunun olmaması,ben senin hakkında bilmediğim için yorum yapmam neye inanıp,inanmadığınla ilgili ama yazdıklarından ve buraya geliş zamanından ne olduğunu çıkarabilirim.
insaflı ol atay aktuğ chpliydi ama kulübü bulaştırdımı ?
buraya geliş zamanı dersen üyelik tarihi yazıyor
çok fazla irdelemene gerek yok
farz etki durdum durdum şimdi geldim
önemli olanşimdi gelmem mi dediklerimin doru ve ya yanlış olduğumu

dün de biri benim için bu aslında emirkan nickli kişimi ne demişti
neye benziyor çıkardınmı ?
3 gün sonra vatan haini de derler
neden ? işine gelmeyen yerden sıkıştırınca böyle oluyor
2017 de moda bu

Doğukan Uçan
25.09.2017, 00:21
2002 yılından önceki trabzon ile 2002 yılından sonraki trabzon, trabzonspor çok ayrıntılı incelenmelidir.

Spor ve siyasetin iç içe olduğu şehirler, takımlar her zaman kullanılmaya mahkumdur. Bakın Şuan alt liglerde oynayan efsane, köklü diye anılan takımlar borç ve siyasetin içine çekildiği için sahipsiz, kimsesiz kalmıştır. Çoğu ya kapanıyor ya da adı değişiyor. Bizdeki seçilen başkanların siyasi görüşleri hep aynı oldu.

Şike süreci oldu nerdeydi trabzonlu zenginler, iş adamları, sanatçılar, mafyalar hangisinden ses çıktı ? İHO istanbul da 1 milyon kişi ile yürüyüş yapacaktı ne oldu ? Reisten korktu yemedi çünkü. Bunlar için önce akp,reis,islamcılık sonra trabzonspor gelir.

sasone
25.09.2017, 00:22
insaflı ol atay aktuğ chpliydi ama kulübü bulaştırdımı ?
buraya geliş zamanı dersen üyelik tarihi yazıyor
çok fazla irdelemene gerek yok
farz etki durdum durdum şimdi geldim
önemli olanşimdi gelmem mi dediklerimin doru ve ya yanlış olduğumu

dün de biri benim için bu aslında emirkan nickli kişimi ne demişti
neye benziyor çıkardınmı ?
3 gün sonra vatan haini de derler
neden ? işine gelmeyen yerden sıkıştırınca böyle oluyor
2017 de moda bu
Beni ne zaman geldiğin değil,gelip neyin peşinde koştuğun ilgilendiriyor,açık açık bu adamlara siyasi görüşleri nedeniyle başarısızlık olsun diye yaz,sesimi çıkarmam ama sureti haktan görünürsen olmaz,sırıtır.
Vatan haini olmak Trabzonlu'ya,Karadenizliye uzak şeyler,genelde vatanı kurtarıyım derken kullanıldığını anlamayan cahil,heyecanlı tipler çıkıyor.

Allah rahatlık versin.Daha fazla bu konuyu uzatırsak foruma ayıp olacak.

Soner Albayrak
25.09.2017, 00:31
Yeni hoca almadan hocayı göndermek intiharla eşdeğer. Böyle bir maceraya gerek yok. Yeni hoca da birkaç güne açıklanır.

Ya reis bunlar hoca falan bulamaz. Ersun ile devam ederler bence.

Faik Yılmaz
25.09.2017, 08:06
Muharrem Bey geleli 21-22 ay oldu.....

650 günü geçti yani geleli.....

Muharrem Usta ile Süper Ligde 61 maç oynadık.....

23 Galibiyet....
13 beraberlik....
25 mağlubiyet aldık.....

Attığımız 81 gole karşılık.....
86 gol yedik.....

Ligde berbat tablo devam ederken Avrupa'da ne yaptık... Hiç bir şey ilk 5 e girip Avrupaya gidemedik....
Türkiye Kupasında ne yaptık ? Gümüşhaneye bile yenilip bir üst tura bile çıkamamdık....

Sportif başarı anlamında şu ana kadar İho'dan bile kötü Sayın Usta... Hatta bu kadar kötü başka bir başkan varmı ben bilmiyorum doğrusu....

alone_6161
25.09.2017, 09:58
Eyüp Aşık kim?
Atay Aktuğ kim?

Trabzonspor'a siyaset sokulmuştur argümanınıza Atay Aktuğ'u örnek vermenizi tebessümle okudum. Maalesef Trabzonspor'a siyasetin tepeden tırnağa bulaştığı dönem AKP dönemidir. Konuyla ilgili örnek verirken aklınıza Nuri Albayrak, Faruk Özak, İHO, Süleyman Soylu gelmiyor, MAY, Eyüp Aşık ve Atay Aktuğ geliyor. Vallahi bravo...

merdeme
25.09.2017, 10:04
İşi teknik direktöre bırakıp takıma karışmama konusunda doğru olanı yapıyorsun. Ama işi teslim ettiğin adam seni kandırıyor.

Travelair
25.09.2017, 10:05
Siyaset forumda yasak olmasına rağmen siyaset konuşursanız kulübe de bulaşır, taraftara da. Sağ şöyleymiş. Sol böyleymiş. Şerefsiz şerefsizdir, şerefli de şereflidir, her cenahtan çıkabilir, illa neden ayrıştırıyoruz sağ sol diye. Türk toplumu hiçbir şekilde ayrıştırılmamalı. Ama bu konuda oynanan oyunlara dikkat etmezsek elbet geçmişte olduğu gibi ayrıştıranlar çıkacaktır

HOPA'LI TS'Lİ
25.09.2017, 10:10
Trabzonspor tarihinde yaşadığım en büyük 2 hayal kırıklığı;

5 Mayıs 1996'daki şampiyonluk maçında Fenere 2-1 yenilmemiz
22 Eylül Cuma günü 3-0 önde olduğumuz ve tamam bitti dediğimiz Alanya maçını 4-3 kaybetmemiz

UĞUR DURTAŞ
25.09.2017, 10:17
Trabzonspor tarihinde yaşadığım en büyük 2 hayal kırıklığı;

5 Mayıs 1996'daki şampiyonluk maçında Fenere 2-1 yenilmemiz
22 Eylül Cuma günü 3-0 önde olduğumuz ve tamam bitti dediğimiz Alanya maçını 4-3 kaybetmemiz
*
1996 yılındaki maçı canlı izledim,staddaydım.
bu maçta 90.dak.boyunca hırs vardı,mücadele vardı,pres vardı,kazanma azmi vardı.
laubali davranan oyuncu yoktu,bencil çalımcı oyuncu yoktu,onuruyla şerefiyle aldığı paranın hakkını veren bir oyuncu topluğu vardı.
olmadı o gün apo nun golüyle öne geçtik ama yenildik.
*
Cuma akşamı 3-0 sonra yukarıdaki yazdıklarımın hiç biri yoktu.
vagner love 35-36 yaşında orta sahadan topu alıyor kalemize ilerliyor
20 yaşındaki yazıcı dikkatli izleyin loven arkasından sahilde yürür gibi eşlik ediyor.

İ. SARAL
25.09.2017, 10:22
Yâhu hâla yaziyorsun sasone...
Sirf "solcu" diye, en ufak seyde yumurta saldirisina ugramadi mi Sadri Sener ??
Onu yapanlardir "yeter ki sen git, gitmezsen Trabzonspor basarisiz olsun" zihniyetinde olanlar...

+61

HOPA'LI TS'Lİ
25.09.2017, 10:34
*
bu maçta 90.dak.boyunca hırs vardı,mücadele vardı,pres vardı,kazanma azmi vardı.
laubali davranan oyuncu yoktu,bencil çalımcı oyuncu yoktu,onuruyla şerefiyle aldığı paranın hakkını veren bir oyuncu topluğu vardı.
*
20 yaşındaki yazıcı dikkatli izleyin loven arkasından sahilde yürür gibi eşlik ediyor.

Kesinlikle katılıyorum

Faik Yılmaz
25.09.2017, 10:50
Ne siyaseti yahu..... Mevzuyu farklı yönlere çekmeye çalışmayalım lütfen.....

Muharrem Bey'e oy veren bir kongre üyesi olarak oyumun karşılığını istiyorum.....

Ben oyumu 7-0 yenilmek için.....

6-0 yenilmek için.....

3-0 dan 4-3 yenilmek için

Uefa kupasına bile katılamayan bir takım için vermedim Sayın Muharrem Bey'e......

Takımı düzeltsin diye verdim.....

Halihazırdada hiç düzelmişse benzemiyor....

İ. SARAL
25.09.2017, 11:08
Ne siyaseti yahu..... Mevzuyu farklı yönlere çekmeye çalışmayalım lütfen.....

Muharrem Bey'e oy veren bir kongre üyesi olarak oyumun karşılığını istiyorum.....

Ben oyumu 7-0 yenilmek için.....

6-0 yenilmek için.....

3-0 dan 4-3 yenilmek için

Uefa kupasına bile katılamayan bir takım için vermedim Sayın Muharrem Bey'e......

Takımı düzeltsin diye verdim.....

Halihazırdada hiç düzelmişse benzemiyor....

Başkanın en büyük hatalarından birinin çok yumuşak davranması olduğunu söyleyebilirim.

voldamirin
25.09.2017, 11:12
Kesinlikle katılıyorum

Nereden nereye...

Sefer A.
25.09.2017, 13:32
*
*
dinamokiev'e elenmemiz 96'dan sonraki en büyük dönüm noktamizdi... anorthosis'ten de beter

ccd6167
25.09.2017, 15:14
Kendi şirketlerinde 10 bin tl zarara sokan birisi olsa kovarlar. Bende kovarım. Hakkım..

Trabzonspor tarihinin gelmiş geçmiş en kötü başkanı sportif olarak. Rezillik dönemi olarak yine tarihin en kötüsü..

Tribünler rezil bir halde zaten.. Bunu çözemedi
Ekonomi çözemedi
Takım yönetimi berbat halde..

brnclhn
25.09.2017, 16:02
hala bir yönetici çıkıp da sedat peker pankartıyla ilgili bir açıklama yapmadı...bu kadar korkak mısınız,bu kadar mı basiretsizsiniz,bu kadar mı utanmazsınız...böyle muz cumhuriyeti olamaz bi ülke...doğruyu söylemeye cesaret eden kimse yok,çünkü adalet yok...bir şike pankartı ya da Atatürk pankartı açtırmayanlar şuna ses çıkarmıyo ya ağlasam yeridir...siyaset yapma demeyin ağır konuşurum...

Ertan OKUMUŞ
25.09.2017, 16:47
hala bir yönetici çıkıp da sedat peker pankartıyla ilgili bir açıklama yapmadı...bu kadar korkak mısınız,bu kadar mı basiretsizsiniz,bu kadar mı utanmazsınız...böyle muz cumhuriyeti olamaz bi ülke...doğruyu söylemeye cesaret eden kimse yok,çünkü adalet yok...bir şike pankartı ya da Atatürk pankartı açtırmayanlar şuna ses çıkarmıyo ya ağlasam yeridir...siyaset yapma demeyin ağır konuşurum...
:alkış::alkış::alkış:

Ozan Yılmaz
25.09.2017, 17:56

Her konuda konuşan Gökhan Saral Bey bu konuda konuşamamış mı?

Ozan Yılmaz
25.09.2017, 20:18
Başkan nerede?

Ortalık toz duman olmuş, takım karışık, tribünler karışık, teknik ekip zaten hep karma karışık, basın karışık, hakemler ezmek için fırsat kolluyor zaten her daim, yönetim başından beri çatlak seslerle iş yapmamaya devam ediyor...

Başkan nerede?

Şu ortam susulacak, sağlıklı bir ortam mı?

Fatih Öztürk
25.09.2017, 20:26
Her türlü sportif rezalete tamam derim de şu tribün rezilliğine sesinizi çıkarmıyorsunuz ya, net konuşuyorum siz bu sorunu çözmediğiniz müddetçe hainsiniz hain.

werneke
25.09.2017, 20:50
Her konuda konuşan Gökhan Saral Bey bu konuda konuşamamış mı?
o işler yaş
fener söke söke yaptığı şikenin karşılığı olan kupayı aldı
galatasaray stadında erdoğanı çatır çatır eleştirdi
beşiktaş taraftarından öyle çekindilerki stat açılışına almadılar bile

biz de dalkavuklukta ihtisas yaptık
ne konuşması
kızan eden olur

Sefer A.
25.09.2017, 21:11
o işler yaş
fener söke söke yaptığı şikenin karşılığı olan kupayı aldı
galatasaray stadında erdoğanı çatır çatır eleştirdi
beşiktaş taraftarından öyle çekindilerki stat açılışına almadılar bile

biz de dalkavuklukta ihtisas yaptık
ne konuşması
kızan eden olur
Bu ülkeyi yönetenler korkak tirsak diyorum inanmiyorlar...
Bir hareket etsek, topluca adam akilli tepki göstersek, yola gelecekler ama yok biz istemiyoruz bunu iste... kahretsin
Haydi bu yazdiklarindan sebep o takimlara bedel ödetsinler, haydi ?? tam tersine mükâfatlandiriyorlar
Biz ise hâla "ya siyâseti kullanmak gerek beaa"

werneke
25.09.2017, 21:29
Bu ülkeyi yönetenler korkak tirsak diyorum inanmiyorlar...
Bir hareket etsek, topluca adam akilli tepki göstersek, yola gelecekler ama yok biz istemiyoruz bunu iste... kahretsin
Haydi bu yazdiklarindan sebep o takimlara bedel ödetsinler, haydi ?? tam tersine mükâfatlandiriyorlar
Biz ise hâla "ya siyâseti kullanmak gerek beaa"
olsun biz çok vatanseveriz geri kalan eleştirenler zaten hep vatan haini
adamlar hakkını öyle bir alıyorki söke söke
siyaseti de alıp kullanıyor

biz de kendimizi oyuncak ediyoruz
süleyman soylu geçen gün konuşmuş trabzon da trabzonspor hakkında
önünde sağında solunda yanında hep trabzon eşrafı var ya
sorsan da hepsi trabzonsporludur
1 kişinin bile aklına gelmemişmi bizim kupa ne oldu demek ?

kupayı da sattık kulübü de sattık
maalesef biz de aynı gemideyiz
trabzonluların büyük çoğunluğu kupayı sattığı için biz de satmış sayılıyoruz yapacak bir şey yok

fanatikdevri
26.09.2017, 17:38
Başkan Twitter hesabını kapatmış

Ozan Yılmaz
26.09.2017, 17:53
Hahahaha tweet reiz ne oldu?

https://pbs.twimg.com/media/DKqGhdpXoAADpYq.jpg

Enaldo61
26.09.2017, 18:00
Birkaç ay önce demiştim Başkan twitter'ını kapatmak zorunda kalacak diye :)

selcuk
26.09.2017, 19:10
görünüse göre sadece bir hataydi...

Fatih Özkan
26.09.2017, 20:18
Hahahaha tweet reiz ne oldu?

https://pbs.twimg.com/media/DKqGhdpXoAADpYq.jpg

Çok mu komik ?
Adamın küfür edilmedik uzak, yakın akrabası kalmadı, buna sebep hesap kapattı ama sen ve senin gibiler bu durumla dalga geçebiliyorsunuz.
Çok yazık!

werneke
26.09.2017, 20:45
Çok mu komik ?
Adamın küfür edilmedik uzak, yakın akrabası kalmadı, buna sebep hesap kapattı ama sen ve senin gibiler bu durumla dalga geçebiliyorsunuz.
Çok yazık!
sence sedat peker tshirtleri ve 3-4 ve lakayır yanal ile alakalı hiç bir açıklama yapma gereği dahi hissetmemesi komikmi

Ozan Yılmaz
26.09.2017, 20:59
Çok mu komik ?
Çok yazık!Evet çok komik. Twitterdan kulüp yönetmeye çalışan biri bunları düşünecek!

Şöyle bir haftada ortadan tüymek mi büyük başkanlık?

Mustafa YILMAZ
26.09.2017, 22:24
6222'nin ilk defa işe yaradığını gördüm jan mari tribünden men edilmiş. usta onca tepkiye duyarsız kalmadığı için teşekkürü haketti. onun üstüne düşmesi ile bu ceza gelmiştir diye düşünüyorum zira hem jan mari hemde sedat peker'in kime yakın olduklarını biliyoruz.

Mert'
27.09.2017, 00:05
O şahıs geri gelir en geç 2 maça görürsünüz. Bu ülkeyi biraz tanıyorsam yalakalığının karşılığını alır cezasını kaldırtır.

Ayrıca İho geri dönüyormuş? Kulislerde baya dolaşmaya başladı.

Şanlı SanMarino
27.09.2017, 04:48
Türkiye'nin açık ara en şeffaf ve en başarılı, dürüstçe sosyal medya kullanan adamına da hesap kapattırdık. Aferin bize. Şimdi şampiyonlar ligi kupasını vercekler. Yazıklar olsun. Küfür, hakaret, terbiyesizlik, itham, iftira ve pislik dolu ruhunuza yazıklar olsun.

Emirhan Uludüz
27.09.2017, 05:46
Güçlü olsun kapatmasın hesabını. Baskı yokken konuşmak kolay tabi. Bunları bilerek geldiler, kaç kere söyledi gelirken en kötü duruma hazırlandık diye, ancak anlaşılıyor ki bir tek kendisi hazırlanmış bu kötü duruma, o da çok dayanamadı zaten. Sen yönetim kurulunu gereksiz adamlarla doldurup otokrat tavırlar izlemeye çalışırsan başarısızlıkta gelecek baskıyı da tek başına göğüslemek zorunda kalırsın. Hata tespiti yapmak çok kolay, hatta yol haritası çizmek de kolay ancak önemli olan bunu uygulayabilmek. Çünkü insani durumlar uygulamada devreye giriyor. Tespit ve çözüm yolu fizik gibi, matematik gibi net ancak uygulanma sırası türlü türlü zorluklarla dolu. Başkan sandı ki bütün problemlerde Pi'yi 3 alırım çözerim ancak öyle olmuyor işte. Çocuk gibi ağlamanın hayıflanmanın sırası değil. Çok istiyor ve arzuluyorsa Trabzonspor'un başarısını, asıl şimdi başladı sınavı. Kolay yolu seçtin yüksek maliyetli kadroyu kurdun, hatta belki öncesinde twitterda o saçma anket ile kendine yol yaptın, ancak bu kadroyu kurmak uzun vadede değil kısa vadede başarı muradında olduğunun kanıtıdır. Ya hep ya hiç kendin dedin, sonucuna da katlanmaya hazır olmalısın.

Erkin
27.09.2017, 16:29
Nerde açıklama yapmış bilmiyorum ama;

" Fırtına 1967‏ @Frtna1967com 1 hr1 hour ago

Muharrem Usta, "Herkesin gıpta ettiği bir kadromuz var. Destek bekliyoruz. Bu takım gerekli tepkiyi verecek, hocamıza inanıyorum.

Muharrem Usta: Bizim teknik direktör sorunumuz yok. Beşiktaş'ı yenip hedefimize yürüyeceğiz"

Muharrem Usta: Evet iyi durumda değiliz Ama bu takım, iyi takım ve ortaya çıkan durumdan sadece Ersun Yanal sorumlu değil"

Muharrem Usta: "Beşiktaş maçının sonucu ne olursa olsun Ersun Yanal ile devam edeceğiz. "

Tabi ya yönetmek bu işte, çok güzel. Devam devam bu kafayla devam :alkış:

Uğur_Dmrtrk
27.09.2017, 16:35
Nerde açıklama yapmış bilmiyorum ama;

" Fırtına 1967‏ @Frtna1967com 1 hr1 hour ago

Muharrem Usta, "Herkesin gıpta ettiği bir kadromuz var. Destek bekliyoruz. Bu takım gerekli tepkiyi verecek, hocamıza inanıyorum.

Muharrem Usta: Bizim teknik direktör sorunumuz yok. Beşiktaş'ı yenip hedefimize yürüyeceğiz"

Muharrem Usta: Evet iyi durumda değiliz Ama bu takım, iyi takım ve ortaya çıkan durumdan sadece Ersun Yanal sorumlu değil"

Muharrem Usta: "Beşiktaş maçının sonucu ne olursa olsun Ersun Yanal ile devam edeceğiz. "

Tabi ya yönetmek bu işte, çok güzel. Devam devam bu kafayla devam :alkış:

TRT ye açıklama yapmış.

http://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2017/09/27/ustadan-yanala-destek

Fatih Çelik
27.09.2017, 17:48
Yaktın kendini başkan.

tonya55
27.09.2017, 19:51
baskan cok yanlıs isler yapıyor cok.

tRaiNer
27.09.2017, 20:06
Hala 'Bize gıpta ile bakıyorlar' diyebiliyorsun.

Acaba neyimize gıpta ediyorlar ? 3-0 dan 4-3 maç verişimize mi ?

Sanırsınki %50'şer şampiyonluk ihtimali verilen 6s ve 8jk'yı eze eze yendik.

Yapma bunu başkan destek iste, sahip çıkın de ama imreniliyoruz sözleri falan iyice batırıyor!

Sefaenes
27.09.2017, 21:25
Baskanimiz ne iciyor hala b EY ne bekliyor adam daha bizi ne kadar rezil edecek. EY biz nasil seyretiyorsak o da mal gibi seyrediyor üstelik üzerine para aliyor

gurur6134
27.09.2017, 21:59
Usta kendi dusen aglamaz.. bu saatden sonra sen kasindin herturlu tepki haktir sana akillanmayacaksin sen anlasildi ..beraber gidersiniz bu kafayla yanalla..

sasone
27.09.2017, 23:37
Estaban olayı?

RepLay
27.09.2017, 23:49
Bravo o arkadaslara Trabzon Sporun baskanini bertaraf ettiler... daha da yuklenilmesi lazim bu kaos yetmez.... Trabzona girememeleri lazim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasanu
28.09.2017, 09:59
Sezona 50.Yılda şampiyonluk parolasıyla başlayan Trabzonspor'da istenen sonuçlar gelmeyince Teknik Direktör Ersun Yanal hedef tahtasına oturtuldu. Eleştirilerin en büyüğü Yanal'a yapılırken, peki sürecin belirlenmesinde ve yönlendirilmesinde asıl rolü oynayan Muharrem Usta'nın hiç mi yanlışı yok...

Yapılan büyük yanlışlar!..

Göreve geldiği günden bu yana izlediği saha içi ve saha dışı politikalarla kulübün bugünkü durumunun asıl sorumlu olan Usta'nın yaptığı hataları derledik...İşte Trabzonspor'u gerek saha dışında, gerekse de saha içinde başarısızlığa taşıyan 20 büyük hata:

- 50. Yılda şampiyonluk vaadiyle gelerek toplumsal beklentiyi yükseltti.

- Sadece transferle başarı geleceğine inandı, büyük hatalar yaptı.

- Menajerlerin adeta esiri oldu. Onların yönlendirmeleriyle hareket etti.

- Camianın dinamiklerini yok saydı, kulübü içine kapanık hale getirdi.

- Kulübü yönetim odasından çok, sosyal medya üzerinden yönetmeye kalkıştı.

- Yönetimde ahengi sağlayamadı, yola çıktıklarıyla ayrıldı. Tek adamı oynadı.

- Etrafındaki bir kaç iş bilmez akıl hocasıyla yürümeyi tercih etti.

- Saha sonuçları ve transfer dışında kulübün hiç bir önceliğini önemsemedi.

- Ekonomide istikrar sağlayamadı. Borcu azaltma hedefiyle geldi aksine yükseltti.

- Yanal'ı kulübe icra göndermesinden hemen sonra 3. kez takımın başına getirdi

- Teknik direktörün her dediğini onayladı, gerektiğinde tavır koyamadı.

- Hoca'nın büyük yanlışlarına müdahale edemeyerek kendi kredisini de tüketti.

- Son transfer döneminde takım için dengeleri alt üst eden sözleşmeleri imzaladı.

- Takımda ve kurumda otoriteyi sağlayamadı .

- Söylemlerinde inandırıcı olamadı.

- Türk futbol lobisi içerisinde etkinlik kuramadı.

- Trabzonspor'un haklı olduğu konularda gereken kararlı duruşu gösteremedi.

- Futbol dışı tüm branşları yok saydı. Takım sporlarını kapattı.

- Trabzon amatörüne verdiği sözleri tutmadı. İnandırıcılığını kaybetti.

- Yeni sponsorlar bulacağına, kendi firmalarının reklamlarına yönelik adımlar attı.(Trabzonajans)

Özkan Şentürk
28.09.2017, 10:19
Başka demişki; " bizim teknik direktör sorunumuz yok"

Şimdi ona bakarsak benim de saç problemim yok. Ama bu kel olduğum gerçeğini değiştirmiyor.

61trabzonomer
28.09.2017, 10:23
herkes farklı düşünebilir fakat bende ersun kalsın diyorum ve bu konuda başkan bence haklı, istikrar önemli

Ersun a bende ısınamıyorum keşke şenol güneş olsa ama şimdi en azından bir seferde olsa sabır gösterirdim, öbür türlü hiç bi şekilde faydasını görmedik

Travelair
28.09.2017, 10:36
Başkanın 2018'de yeniden aday olacağına inanmıyorum. Hevesini aldı. İstediği desteği de bulamadı. Ya da artık bulduğunu yeterli görüyor. Teknik direktör sorunumuz yoktur diyorsa da yakın zamanda başkan sorunumuz artık iyice netleşecek demektir, çünkü teknik direktör sorunumuz var

nbay
28.09.2017, 11:57
başka sponsor çalışması yok mu bu aralar ? sponsorluk anlamında en verimsiz dönemdeyiz sanırım .

gurur6134
28.09.2017, 14:13
başka sponsor çalışması yok mu bu aralar ? sponsorluk anlamında en verimsiz dönemdeyiz sanırım .

Yanlisin var trabzonspor formasinin en agir forma olmasi gerekiyor, en azindan baskan oyle diyordu.

kartal61
28.09.2017, 17:31
Bence şimdiye kadar kımsenın bulamadıgı destegı buldu.
Sabır sabır dedı yeterı kadar sabırettık.Bardak dolmak uzere

tonya55
28.09.2017, 19:41
cok kötü borc batagında kulup basarısızlık halinde cok kötü sonuclar yasarız.

Travelair
29.09.2017, 16:06
Takım galip gelince çok güzel, mağlubiyet alınca da çok güzel. Böyle olmaz. Hep güzellemelerle bu gemi yürümez. Arada kalaylamazsan ortam zehirlenmeye başlar ve başlayalı çok oldu

My
29.09.2017, 19:13
Doğru mu başkanım?

Altuğ Atalay: "Bundan böyle Yusuf ve Abdulkadir'le ilgili bol bol transfer haberi okuyacaksınız... Pazarlıklar başladı... Tek çıkış onlar kaldı.."

Mustafa YILMAZ
29.09.2017, 19:47
Doğru mu başkanım?

Altuğ Atalay: "Bundan böyle Yusuf ve Abdulkadir'le ilgili bol bol transfer haberi okuyacaksınız... Pazarlıklar başladı... Tek çıkış onlar kaldı.."

buna inanırım zira son maçtan sonra birileri hemen yusuf'u değersizleştirmeye başladı bundan sonrada göreceğiz bunu özellikle birbirine yakın kişiler sıralı şekilde paylaşıyor istatistikleri, haberleri... bu yüzden bizden bi bok olmaz.

Faik Yılmaz
03.10.2017, 09:19
Trabzonspr'un 31.08.2017 tarihi itibarı ile

Kısa vadeli borcu : 422 milyon tl

Uzun vadeli borcu : 478 milyon tl olmak üzere

Toplam borcu 900 milyon tl ye ulaşmış.....

Sagol Başkanım..... İstanbul takımlarına yetişmek üzereyiz... ama sadece borç olarak.....

zekeriyya
03.10.2017, 12:01
kongrelerde bir önceki mali durumu kabul edip devam edildiği sürece
borçların hesabı sorulmadığı sürece bu devam eder

zekeriyya
03.10.2017, 12:02
bir önceki dönemin hesabı soruldu mu ?
ki
şimdiki başkanın hesabı sorulsun
bir
şampiyonluk gelse hepsine sünger çekilir

zekeriyya
03.10.2017, 12:03
adamlar utanmadan ( tüm kulüp yöneticileri )
vergi indirimi istiyor
yahu bu
alacak verecek konusuda sade bize dert olmuş
sanki k.k.da taksit gibi düşünüyor duruyoruz.

Mert Acar
03.10.2017, 23:57
Şu Altınordunun kurduğu yapıyı Trabzona kurmak aslında hiç zor değil.

https://youtu.be/m53PgBSY-Pc

selcuk
04.10.2017, 00:12
Şu Altınordunun kurduğu yapıyı Trabzona kurmak aslında hiç zor değil.

https://youtu.be/m53PgBSY-Pc

öyle sanildigi kadar altinordudan asaga degiliz

modern ekipmanda eksigimiz olsada akyaziya tasinildimi bunuda geride birakacagiz

bizim altyapiyi bilmeden daha 3 yil sistemini gecirmis bir oyuncuyu cikarmamis bir altyapiyi önde saymak büyük hata

reklamimiz yok diye bu böyle

kücük bir örnek
bizim altyapida 2009 yilinda ciftcilik yaptirildi cocuklara yediginin degerini anlamasi icin

tv lerde bununlan dalga gecildi, millet kulübün parasi yok diye cocuklari calistirmaya bir yöntem buldu dedi, hatta findikta yevmeyici olarak calistirip gökhan ünalin bonservisini ödersiniz diyordular

bu sene ayni isi altinordu yapinca büyük inovasyon, bütün kanallara haber oldu

Türkiye liglerinde en cok prof. oyuncunun yetistigi altyapi Trabzonspor...

gurur6134
04.10.2017, 10:48
6 Aralık 2015'te göreve gelen Muharrem Usta başkanlığındaki yönetim kurulu 665 günü geride bıraktı. Bordo-mavili takım, Usta yönetimi seçildikten sonra 7 Aralık'ta ligde Eskişehirspor sınavı ile başlayan 62 maçlık dönemde 23 galibiyet, 25 mağlubiyet ve 13 beraberlik aldı. Trabzonspor söz konusu dönemde sportif bir başarı elde edemedi.
Peki sizce Muharrem Usta dönemi başarılı mı?
61saat

Sonra trabzonspor taraftari sabirsiz hadi ordan turkiyenin en sabirli taraftaridir aksi olsa su tablo da ne usta ne yanal takimin basinda duramazdi efsanemiz ne hale geldi ustanin basari orani yuzde 50 bile degil..

cebcare
04.10.2017, 12:43
Sportif başarı bir tarafa borç 900 milyon olmuş dile kolay 900 milyon.

tonya55
04.10.2017, 12:53
borc1 milyara yaklasmıs baskan fiko ile hareket etmeli bjk yi sürekli övmeler yakısmayan hareketler camianın buna sessiz kalması ayrı bir sorun.

Travelair
05.10.2017, 20:39
Her fırsatta 2 genç oyuncuyu ortaya sürüp şuna şu kadar teklif var, bunu şunlar istiyor demek, başkanlığa yakışmıyor

Veysel
05.10.2017, 20:44
Başaranın anahtarlarını satarak başarı sağlayacağını mı düşünüyor ?

Fatih Çelik
05.10.2017, 20:46
Başaranın anahtarlarını satarak başarı sağlayacağını mı düşünüyor ?

Ciddi manada Monaco Bayern gibi takımlar isteyince bu çocuklar kalır mı elimizde? Mümkün olan en yüksek fiyattan satmak gayet makul değil mi?

Veysel
05.10.2017, 20:53
Ciddi manada Monaco Bayern gibi takımlar isteyince bu çocuklar kalır mı elimizde? Mümkün olan en yüksek fiyattan satmak gayet makul değil mi?

Valla Cengiz gibi 10 - 15 milyona satılacaksa kalsın, daha yüksek fiyatlara satılırsa lafım yok.

10 15 milyona satılacaksa 1-2 sene şampiyonluk için kalma riski almaya değer

Fatih Çelik
05.10.2017, 20:54
Valla Cengiz gibi 10 - 15 milyona satılacaksa kalsın, daha yüksek fiyatlara satılırsa lafım yok.

10 15 milyona satılacak adam için 1-2 sene şampiyonluk kovalama riski almaya değer

Tamam bence de öyle ancak oyuncu ben gitmek istiyorum demez mi sizce? Kalsa da ne kadar konsantre olur?

Veysel
05.10.2017, 20:56
Tamam bence de öyle ancak oyuncu ben gitmek istiyorum demez mi sizce? Kalsa da ne kadar konsantre olur?

Trabzon'lu olmasalar buna hak veririm ama bu çocuklar için öncelik Trabzonspor forması altında şampiyonluk yaşama olmalı :)

selcuk
05.10.2017, 21:24

yusufu ciddi sekilde juve 17 yasindan beri istiyor, daha ilk prof imzayi attiginda 5m€ vermisdiler

bu cocuklar gercekten akilli, nezaman gideceklerini iyi biliyorlar, en azindan cok iyi danismanlari var

diyelim yazicinin haklari dr. erkut sögütte
adam avukat ve dünyada oyuncularin ortak oldugu ilk menajer sirketini kurdu

sirkette sadece süperstarlar var: özil, mustaphi, gündogan ve yusuf...

abdülkadiri pedro aldave istiyordu, anlasildi mi bilmiyorum. transfermarktada bisey yazmiyor

Fatih Çelik
05.10.2017, 21:27
yusufu ciddi sekilde juve 17 yasindan beri istiyor, daha ilk prof imzayi attiginda 5m€ vermisdiler

bu cocuklar gercekten akilli, nezaman gideceklerini iyi biliyorlar, en azindan cok iyi danismanlari var

diyelim yazicinin haklari dr. erkut sögütte
adam avukat ve dünyada oyuncularin ortak oldugu ilk menajer sirketini kurdu

sirkette sadece süperstarlar var: özil, mustaphi, gündogan ve yusuf...

abdülkadiri pedro aldave istiyordu, anlasildi mi bilmiyorum. transfermarktada bisey yazmiyor

Bunlar önemli haberler ve vizyon gerektiren işler ama biliyorsun abi bazen futbolda teorikte mükemmel görünen şeyler bir anda berbat bir hal alabiliyor. Tedbirli olmak lazım.

selcuk
05.10.2017, 21:34
Bunlar önemli haberler ve vizyon gerektiren işler ama biliyorsun abi bazen futbolda teorikte mükemmel görünen şeyler bir anda berbat bir hal alabiliyor. Tedbirli olmal lazım.

tabi bunu mehmet yesilde yasadik
mücahit cakirda denilene göre ailesinin finansal sorunlari yüzünden erken altyapidan cikmis, nekadar dogru bilmiyorum
cafer tosunlanda suan sorun yasiyoruz

bunlar olagan seyler, ama süre aldiklari sürece 22-23 yaslarina kadar rahat kalirlar, belki 24

sonucta burasi basaksehir veya bursa degil

parada var, performanslari üst düzey olursa avrupada olacaklar

monaco, roma, villareal gibi orta düzeyde gecirecekleri vakiti bizde gecirmeleri son derece mantikli bence
bunlari danismanlarida diyordur

hos_cocuk61
05.10.2017, 22:35
Dün maçtan sonra Ersun'la başkan arasında geçen diyalog ve sonrası olabilecek gelişmeler aynen şu şekildedir.

Saf Muharrem: Ya Ersuncuğum bak bilirsin seni ne kadar çok sevdiğimi ama yöneticiler ve taraftar bastırıyor ne yapmamız lazım? Bu takımı toparlamamız lazım, bilirsin ben futboldan bir mok anlamam bu işlerin uzmanı sensin bir fikir ver.

Pişkin Ersun: Ya başkan sen bana devra arası 3 transfer yap ben bu takımı uçururum.

Saf Muharrem: Haa tamam, biz o zaman hemen transfer arayışlarına başlayalım.

Gel zaman git zaman devre arası gelir 3 transfer yapılır. Ama sonuçlar yine kötüdür, Başkan Ersun'u yine arar.

Saf Muhrram: Ya Ersuncuğum seni çok severim ama neden olmadı neden bu takım yeniliyor bak 3 transferi de yaptım neden istediğimiz gibi değil sonuçlar.

Pişkin Ersun: Ya başkan sen bana sezon sonu 3 transfer daha yap ben bu takımı uçururum

Saf Muharrem: Peki biz hemen transfer arayışlarına girelim.

Ben demiştim demek istemezdim, ama ben demiştim ulan. Şimdiden defans ve orta saha arayışları içine girmişler. :) Senaryo aynen yazdığım şekilde ilerleyecek, devre arası defans ve orta saha alınır başarı yakalanmazsa Ersun 3 transfer daha ister. Yeni sezon için artık bu 3'mü olur 5'mi olur orası meşhul.

gurur6134
06.10.2017, 14:15
Borc 900 milyon olmus resmi aciklamaya gore vay anam vay ortada elle tutulur tek bir basari yok aksine alabildigince skandal var...borc 700 milyon tl oldugunda1 milyar gecer bu gidisle dedigimizde , onuda nerden cikariyorsunuz gecerse konusuruz diyenleri sahneye alalim gorunen koy kilavuz istemezdi tabi gormek isteyene..malesef geri donusu olmayan bir yola girdi klup yokus asagi fren patlak son hiz gidiyor direksiyonda araci durdurabilcek tecrube ve kalitede usta bir sofor de yok ustelik..

Mert Oğuzlu61
07.10.2017, 10:05
Takımının daha şimdiden iskeleti olmuş 2 genç yıldızı her Allah ın günü manşetlerde, her gün sağa sola transfer oluyorlar, çıkıp şu haberlere son verecek iki cümle kuramıyorsan başkanım diye ortalıkta gezmeyeceksin.

Twitter kapattın gittin, takım kötü gitti 50. yılda puan tablosunda 10. sıralarda takılıyor (!) diye ölü taklidi yapıyorsunuz kaçıyorsunuz ama 1 maç kazanınca sanki 10 maç seri yapmışız da zirveye oynuyormuşuz havası estiriyorsunuz. Tamam kongrede gidicisiniz belli ki heyecanınız da kaçmış ama bari takıma Altınordu muamelesi yapılmasını engelleyin.

En az 20 milyon euro veren bu oyuncuları alır, dev kulüpmüş elit kulüpmüş orası umrumda değil Selçuk en verimli zamanında gitmedi kedilere kupa yağdırdı, Oğuzhan gitmedi kargaların iskeleti oldu kupa kazandırıyor maç kazandırıyor. Elalem satmıyor sefasını sürüyor biz yıllar sonra alt yapıdan ilk 11 e 2 tane özel oyuncu koyduk tekrar zirveye oynayabilecek kadro oluşuyor, niye onları satalım ? Avrupa ya gidince ne oluyor Enes gitti de ne oldu ? Milli takımda turist muamelesi görüyor. Avrupa boş iş. Yusuf ve Abdül ün aklını karıştırmasınlar engel olun, 2 senedir bakkal yönetir gibi kulüp yönetiyorsunuz bir işe yarayın.

Mustafa YILMAZ
07.10.2017, 13:46
öyle sanildigi kadar altinordudan asaga degiliz

modern ekipmanda eksigimiz olsada akyaziya tasinildimi bunuda geride birakacagiz

bizim altyapiyi bilmeden daha 3 yil sistemini gecirmis bir oyuncuyu cikarmamis bir altyapiyi önde saymak büyük hata

reklamimiz yok diye bu böyle

kücük bir örnek
bizim altyapida 2009 yilinda ciftcilik yaptirildi cocuklara yediginin degerini anlamasi icin

tv lerde bununlan dalga gecildi, millet kulübün parasi yok diye cocuklari calistirmaya bir yöntem buldu dedi, hatta findikta yevmeyici olarak calistirip gökhan ünalin bonservisini ödersiniz diyordular

bu sene ayni isi altinordu yapinca büyük inovasyon, bütün kanallara haber oldu

Türkiye liglerinde en cok prof. oyuncunun yetistigi altyapi Trabzonspor...

pazarlama böyle bir şey işte. cengiz'in üstüne altınordu böyle bir işe girince şaşalı gözüktü.

bi ara çok iyi hatırlıyorum Türkiye liginde oynayan prof. oyuncu sayısının %36'sı kadarı Trabzon kökenliydi.

ama ben yeterli bulmuyorum alt yapıyı elimizde maden var ama işleyemiyoruz belli bir yaşa geldikten sonra zihinsel olarak gelişimi tam sağlayamıyorsun o yüzden çocukken eğitmek önemli o kısmı bizde onda yetersiz kalıyoruz öyle olmasa ali şen kandil yok olmazdı. gerçi ülkenin genel yapısıda etkili bunda genel eğitimde ve sosyal yapıda sıkıntı yaşıyoruz yinede kazanılabilirdi.

bi çok konuda diğerlerinden ötedeyiz bu gerçek yine çok iyi hatırlıyorum bi ara g.rangers dahil avrupadan 7 takım bizim alt yapıyı incelemek için kulübe başvurmuştu. sanırım fatih, gökdeniz zamanları.

ben olsam alt yapı için belirlediğim 3-4 kişiyi yurt dışına gönderirdim eğitim için hollanda veya brezilya olmadı ordan hoca getiririm.

altınordu bunu yaptı kısa süreliğine hollanda'dan getirdiler adamın dediği açık ifade ile Türk oyuncularda beyin yok dedi direk öyle demedi ama lafı oraya getirdi.

ben şunu bilir şunu söylerim işin enerji kısmında hepsinden ötedeyiz ama kafa olarak gerilerdeyiz. zihinsel olarak yukarı çıkarsak sadece futbol değil bir çok alanda 2-3 adım birden atabiliriz. gerçi 10 senede 213451354135 defa değişen eğitim sistemine sahip bir ülkeden bunu beklemek... neyse

alperrr
07.10.2017, 21:14
Takımının daha şimdiden iskeleti olmuş 2 genç yıldızı her Allah ın günü manşetlerde, her gün sağa sola transfer oluyorlar, çıkıp şu haberlere son verecek iki cümle kuramıyorsan başkanım diye ortalıkta gezmeyeceksin.

Twitter kapattın gittin, takım kötü gitti 50. yılda puan tablosunda 10. sıralarda takılıyor (!) diye ölü taklidi yapıyorsunuz kaçıyorsunuz ama 1 maç kazanınca sanki 10 maç seri yapmışız da zirveye oynuyormuşuz havası estiriyorsunuz. Tamam kongrede gidicisiniz belli ki heyecanınız da kaçmış ama bari takıma Altınordu muamelesi yapılmasını engelleyin.

En az 20 milyon euro veren bu oyuncuları alır, dev kulüpmüş elit kulüpmüş orası umrumda değil Selçuk en verimli zamanında gitmedi kedilere kupa yağdırdı, Oğuzhan gitmedi kargaların iskeleti oldu kupa kazandırıyor maç kazandırıyor. Elalem satmıyor sefasını sürüyor biz yıllar sonra alt yapıdan ilk 11 e 2 tane özel oyuncu koyduk tekrar zirveye oynayabilecek kadro oluşuyor, niye onları satalım ? Avrupa ya gidince ne oluyor Enes gitti de ne oldu ? Milli takımda turist muamelesi görüyor. Avrupa boş iş. Yusuf ve Abdül ün aklını karıştırmasınlar engel olun, 2 senedir bakkal yönetir gibi kulüp yönetiyorsunuz bir işe yarayın.

kesinlikle her satırına katılıyorum..
ve artırıyorum..
bu kulüp şampiyonluk yaşamadan bu çocukları satan kim olursa HAİNdir benim gözümde..

her kim de yorumlarıyla Trabzonsporu küçük görüp bu çocukları başka takımlara gitmesi yönünde yorum yaparsa
(bilinçli yapanlara söylemek istediğimi buraya yazmıyacam) bilmeden bu kulübe bu şehire , kendine ,inandığı değerlere
ve birçok şeye (bu çocuklar yüzünden Türkiyenin birçok yerinden Trabzonspora sempati ile bakacak ömür boyu bu takımı tutacak insanlara)
İHANET etmiş olur

bach72
07.10.2017, 22:42
Kulüpten kaçmak için fırsat kollayan iki isim var. fenerbahçeli Ersun ve Muharrem.İkisi de firar edecek.

selcuk
07.10.2017, 22:48
Kulüpten kaçmak için fırsat kollayan iki isim var. fenerbahçeli Ersun ve Muharrem.İkisi de firar edecek.

demek adam firar etmek icin 26 milyon€ kulübe yatirdi

hastayim böyle mantikli yazanlara

GencTurk6161
07.10.2017, 23:06
Şu kadar para yatırdı Vs.
Sponsorluk hibe değildir yaptığı reklamla o parayı geri almıştır.
Lütuf gibi ikide bir öne sürüp durmayın şu reklam anlaşmasını..
Ne zaman hibe olarak o parayı verir ozaman çıkıp konuşun. Kaldı ki öyle bir para verse bile sus payı olarak verirse alsın başına çalsın (her kim olursa olsun mevzu sadece Usta konusu değil)

selcuk
07.10.2017, 23:10
Ne zaman hibe olarak o parayı verir ozaman çıkıp konuşun. Kaldı ki öyle bir para verse bile sus payı olarak verirse alsın başına çalsın (her kim olursa olsun mevzu sadece Usta konusu değil)

sus payi ne alaka

karsiligi aliniyorsa diger zenginlerimiz malmi bu tür sponsorluklar yapmiyor

bugün basket takimi neden sponsorsuz ortada kaldi

oraninin son sponsoru kimdi, hatirliyormusun

Fatih Çelik
07.10.2017, 23:22

Turkiyece tanınan bir hastaneler zinciri sponsor bulamayan bir ligde bir takıma sponsor olacak ve hastane reklamını spor kulübü üzerinden yapacak? Adam resmen hibe etti bize parasını neyi inkar edelim. Trabzonspor'un marka değeri mi kalmış? 100 bin forma satamayan bir kulüp...

selcuk
07.10.2017, 23:43
Turkiyece tanınan bir hastaneler zinciri sponsor bulamayan bir ligde bir takıma sponsor olacak ve hastane reklamını spor kulübü üzerinden yapacak? Adam resmen hibe etti bize parasını neyi inkar edelim. Trabzonspor'un marka değeri mi kalmış? 100 bin forma satamayan bir kulüp...

bence üsteki 2 hesap ayni kisininmi diye kontrol edilmeli

cok az yazan biri bisey yaziyor ve üzerine nerdeyse hic yazmayan biri avukatligina siginiyor

senin eski mevkidaslarin bence buna bir göz atmali, ben süphelendim

GencTurk6161
08.10.2017, 00:30
bence üsteki 2 hesap ayni kisininmi diye kontrol edilmeli

cok az yazan biri bisey yaziyor ve üzerine nerdeyse hic yazmayan biri avukatligina siginiyor

senin eski mevkidaslarin bence buna bir göz atmali, ben süphelendim
Bu memlekette böyle paranoyak olmak gayet doğal sizde kabahat yok memleket bu hale getirilmiş...

GencTurk6161
08.10.2017, 00:33
Resmen hibe resmen hibe şeklinde olur, sponsorlukla değil.
Sponsor bulamayan kulüp demişsin doğru onun lobisini yapmak pazarlamak başkanın işi. Beceremedi öyle olmazsa böyle dedi belli bir çevreyi de bu konuda ikna etti.
Benim önceliğim isimler değil sadece Trabzonspor.

Kadir
08.10.2017, 01:39
Bazen gerçekten insanın sövesi geliyor, ne çapsız mal adamlar var.

atomantcum
08.10.2017, 09:35
Yılmaz Vural milli maç sonu yorumlarında "Niye altyapıdan oyuncu yetiştiremiyoruz?" konusunu gündeme getirip şöye bir yorum yapmış:

-Niye yetiştiremediğimizi ben söyleyeyim: çünkü uzun bir iş. 33 yıldır antrenörlük yapıyorum daha bugüne kadar bir tane bile sporla ilgilenen yönetici görmedim. Hepsinin amacı ya ticari ya siyasi.

Bizim camiadaki başkan profillerine baktığımda sporla biraz ilgileniyormuş gibi duran az sayıda isimden biri Muharrem Usta. Seçim döneminde, sonrasında, transfer döneminde aynı konulardan uzun uzun bahsetmesi, hatta dinleyiciyi bıktıracak kadar bahsetmesi onun sporla, gençlikle, Trabzonsporla gerçekten ilgilendiğini gösteriyor. Belki iyi bilmiyordur, yetkin değildir, bu başka bir konu ama adam en azından önem veriyor. Tabi onun da siyasi ve ticari menfaatleri vardır bu işten ama yine de kötünün iyisi işte. Günümüz Türkiye şartlarında, günümüz Trabzon camiasında bir Özkan Sümer'in başkan olması mümkün değil çünkü artık.

Varlıbaş61
08.10.2017, 12:07
Bizim başkan twitter hesabını kapatmış. Daha yeni farkına vardım :)

tonya55
08.10.2017, 12:30
Yılmaz Vural milli maç sonu yorumlarında "Niye altyapıdan oyuncu yetiştiremiyoruz?" konusunu gündeme getirip şöye bir yorum yapmış:

-Niye yetiştiremediğimizi ben söyleyeyim: çünkü uzun bir iş. 33 yıldır antrenörlük yapıyorum daha bugüne kadar bir tane bile sporla ilgilenen yönetici görmedim. Hepsinin amacı ya ticari ya siyasi.

Bizim camiadaki başkan profillerine baktığımda sporla biraz ilgileniyormuş gibi duran az sayıda isimden biri Muharrem Usta. Seçim döneminde, sonrasında, transfer döneminde aynı konulardan uzun uzun bahsetmesi, hatta dinleyiciyi bıktıracak kadar bahsetmesi onun sporla, gençlikle, Trabzonsporla gerçekten ilgilendiğini gösteriyor. Belki iyi bilmiyordur, yetkin değildir, bu başka bir konu ama adam en azından önem veriyor. Tabi onun da siyasi ve ticari menfaatleri vardır bu işten ama yine de kötünün iyisi işte. Günümüz Türkiye şartlarında, günümüz Trabzon camiasında bir Özkan Sümer'in başkan olması mümkün değil çünkü artık.
ah su bütceler özkan sümerin elinde olsa 5 6 sene efsane olurdu bu takım efsane.

Gürkan Asma
10.10.2017, 13:29
Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, bordo-mavili takımın iyi işlere imza atacağına inandığını söyledi.

Usta, yaptığı açıklamada, ligin başında olduklarını belirterek, "Ligdeki 7 maça baktığımızda bizim acı kaybımız Alanyaspor maçıdır. İstanbul'da oynadığımız 3 maçta da berabere kaldık. Bu maçlardan galibiyetle ayrılabilirdik ama önümüzde uzun bir yolculuk var. İnanıyorum ki bu takım bu sene iyi işlere imza atacak." dedi.

Trabzonspor'un sorunları bulunduğunu ve bunları görmezden gelecek bir durumlarının olmadığını aktaran Usta, "Nerede ne sorunumuz var, nasıl aşabiliriz, bunun mücadelesini veriyoruz. Trabzonspor, hepimizin takımı. Elbette herkese eleştiri yapalım ama sahip de çıkalım." ifadelerini kullandı.

Usta, Trabzonspor'un altyapısında Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür gibi kaliteli oyuncuları olduğunu vurgulayarak, "Daha sağlıklı şekilde geleceğimizi emanet edecek çocuklarımızı ortaya çıkarmak için mutlaka orada kalıcı sisteme ihtiyaç var. Altyapıdan gelen oyunculara gözümüzün nuru gibi bakmamız lazım." değerlendirmesinde bulundu.

Gençlerin zirveye oynayan takımlarda daha kolay kazanılacağını anlatan Usta, şunları kaydetti:

"Alt sıralara hiç kimsenin tahammülü yok. Alt sıralarda olan takımın içerisinde bu gençler kaybolup gidecek. Geçen 2 senede bunu gördük. Bu sene bu işi iyi yerlere taşımamız lazım. İyi takımla olursak alttan başka isimler de gelecek. Hep beraber bu takıma sahip çıkmamız lazım ki geleceğimizi garanti altına alalım. Abdülkadir, Yusuf gibi iki oyuncumuzu 'Hala yetiştirilmesi gerekir, önlerinde çok uzun yol var.' diye bakıp geliştirirsek 1-2 sene sonra her birinin değeri 20-25 milyon avro olur. Trabzonspor, hep transfer yaparak bu yolculuğu yapamaz. Gençlere tüm şehir olarak sahip çıkmamız lazım."

Beinsports

My
10.10.2017, 23:19
TRABZONSPOR BATIYOR BEYLER!..

Altuğ ATALAY yazdı....

10 Ekim 2017 Saat: 14:57

Sözümüz çoluğunun çocuğunun rızkından kesip bütün iyiniyetiyle takımın peşinden koşan taraftara değil... Bu kulübün gelmişini, geçmişini bildiğini iddia edip bugünkü sorumsuzluğa yol açıp, çanak tutanlara..

Şimdi kulübü 4 yıl önce cühelaya teslim eden ve bunda yıllar itibariyle ısrar eden ekabirlerimize 3 rakam sunalım... Çözüm istemiyoruz; vicdanları ses versin yeter... Trabzonspor'un 31 Ağustos tarihi itibariyle açıklanan resmi bilançosunda; dernek - şirket saçmalığına girmeden; tablo şu: Kısa vadeli yükümlülükler: 421 milyon 908 bin 481 TL. Uzun vadeli yükümlülükler: 478 milyon 780 bin 400 TL. Özkaynak olarak ayrılan miktar: 140 Milyon 510 bin 655 TL. Yükümlülük ve özkaynaklar toplamı: 1 milyar 41 milyon 199 bin 536 TL. (eski hesapla katrliyon) Bu rakamlara transferin son günü alınan Sosa - Volkan - Hubocan dahil değil...

* * *
Hani herşeyi onlar bilir; kimseyi beğenmezler ya... İşte desteklediklerinin, itelediklerin, arkalarına gizlendiklerin kulübü getirdiği yer burası.. Buna rağmen ikisi üçü hariç bir çift laf, bir toparlanma gayreti, konuyla ilgili tek hasbıhal görebiliyor musunuz?

Boşuna uğraşmayın göremezsiniz... Bu kulüp herkesin gözünün içine baka baka, yüreği yaşlı bir şekilde yok olup gidiyor; koca ahalinin gıkı çıkmıyor...

Anlaşılmayan şu; bunlar daha iyi günler... Allah beterini de gösterecek!.. Bu kadar duyarsız, umarsız, kayıtsız bir toplumun bu sondan kaçması mümkün değil... Boşuna mı yazıyor Rad 13/11'de “Bir kavim kendini bozmadıkça Allah onları bozmaz.” diye..

* * *

Muharrem Usta, Doha'daki kahvaltıda o kadar rahat anlatıyor ki durumu: "Biz seçileli iki yıl oldu. Her yıl 120 milyon lira faiz ve kur yükü geldi. Böyle olunca da borç ne yazık ki 600 milyondan 850-900 milyon liraya yükseldi"..

Alın size hesap; bu kadar basit.. Ne konuşuyorsunuz?.. Peki; "hal böyleyken sen ne yaptın?" diye soran var mı? Yok tabii ki.. O ortamda olabilir mi?

Peki kimler var Usta'yı dinleyenlerin arasında?.. Sevgili meslektaşlarımız, kulübün geçmişinde sahada önemli roller üstlenmiş efsane futbolculardan bazıları ve Trabzonspor'un T'sinden bihaber; eş - dost-akraba-politika ilişkisinden bedava seyahati kazaya bırakmayan bir grup... (Eski başkan ve yönetici sıfatı taşıyanları tenzihle)

* * *

Son grubu geçtik... Hadi meslektaşlarımız da olanı yansıttılar... Ya efsane futbolcular? Onlar ne düşünüyorlar mesela kulübün başındaki kişinin anlattıkları karşısında? Hiç yürekleri sızlıyor mu? "Ne olacak" diye düşünüyorlar mı? Düşünüyorsalar ne cevap buluyorlar?...

Ya Doha'ya gidemeyen duayenler? Onların fikri var mı? Ellerini taşına altına koyacaklar mı? Hiç sanmıyoruz.. Zamanı gelince çoğu görevden kaçacak!..

Sonra ne mi olacak? Bu kulüp batacak beyler!... Siz böyle kös kös oturup izlerken yok olup gidecek!..

Demedi demeyin!...

tsukru61
10.10.2017, 23:40
Ah Altuğ Ah!
Sen de kulübün içinde kalsaydın gıkın çıkmayacaktı. Dışarıdayken atıp tutuyorsun.

My
11.10.2017, 00:53
Ah Altuğ Ah!
Sen de kulübün içinde kalsaydın gıkın çıkmayacaktı. Dışarıdayken atıp tutuyorsun.Orası öyle, evet :)

gurur6134
11.10.2017, 10:34

Altuğ ATALAY yazdı....

Sözümüz çoluğunun çocuğunun rızkından kesip bütün iyiniyetiyle takımın peşinden koşan taraftara değil... Bu kulübün gelmişini, geçmişini bildiğini iddia edip bugünkü sorumsuzluğa yol açıp, çanak tutanlara..

Şimdi kulübü 4 yıl önce cühelaya teslim eden ve bunda yıllar itibariyle ısrar eden ekabirlerimize 3 rakam sunalım... Çözüm istemiyoruz; vicdanları ses versin yeter... Trabzonspor'un 31 Ağustos tarihi itibariyle açıklanan resmi bilançosunda; dernek - şirket saçmalığına girmeden; tablo şu: Kısa vadeli yükümlülükler: 421 milyon 908 bin 481 TL. Uzun vadeli yükümlülükler: 478 milyon 780 bin 400 TL. Özkaynak olarak ayrılan miktar: 140 Milyon 510 bin 655 TL. Yükümlülük ve özkaynaklar toplamı: 1 milyar 41 milyon 199 bin 536 TL. (eski hesapla katrliyon) Bu rakamlara transferin son günü alınan Sosa - Volkan - Hubocan dahil değil...

* * *
Hani herşeyi onlar bilir; kimseyi beğenmezler ya... İşte desteklediklerinin, itelediklerin, arkalarına gizlendiklerin kulübü getirdiği yer burası.. Buna rağmen ikisi üçü hariç bir çift laf, bir toparlanma gayreti, konuyla ilgili tek hasbıhal görebiliyor musunuz?

Boşuna uğraşmayın göremezsiniz... Bu kulüp herkesin gözünün içine baka baka, yüreği yaşlı bir şekilde yok olup gidiyor; koca ahalinin gıkı çıkmıyor...

Anlaşılmayan şu; bunlar daha iyi günler... Allah beterini de gösterecek!.. Bu kadar duyarsız, umarsız, kayıtsız bir toplumun bu sondan kaçması mümkün değil... Boşuna mı yazıyor Rad 13/11'de “Bir kavim kendini bozmadıkça Allah onları bozmaz.” diye..

* * *

Muharrem Usta, Doha'daki kahvaltıda o kadar rahat anlatıyor ki durumu: "Biz seçileli iki yıl oldu. Her yıl 120 milyon lira faiz ve kur yükü geldi. Böyle olunca da borç ne yazık ki 600 milyondan 850-900 milyon liraya yükseldi"..

Alın size hesap; bu kadar basit.. Ne konuşuyorsunuz?.. Peki; "hal böyleyken sen ne yaptın?" diye soran var mı? Yok tabii ki.. O ortamda olabilir mi?

Peki kimler var Usta'yı dinleyenlerin arasında?.. Sevgili meslektaşlarımız, kulübün geçmişinde sahada önemli roller üstlenmiş efsane futbolculardan bazıları ve Trabzonspor'un T'sinden bihaber; eş - dost-akraba-politika ilişkisinden bedava seyahati kazaya bırakmayan bir grup... (Eski başkan ve yönetici sıfatı taşıyanları tenzihle)

* * *

Son grubu geçtik... Hadi meslektaşlarımız da olanı yansıttılar... Ya efsane futbolcular? Onlar ne düşünüyorlar mesela kulübün başındaki kişinin anlattıkları karşısında? Hiç yürekleri sızlıyor mu? "Ne olacak" diye düşünüyorlar mı? Düşünüyorsalar ne cevap buluyorlar?...

Ya Doha'ya gidemeyen duayenler? Onların fikri var mı? Ellerini taşına altına koyacaklar mı? Hiç sanmıyoruz.. Zamanı gelince çoğu görevden kaçacak!..

Sonra ne mi olacak? Bu kulüp batacak beyler!... Siz böyle kös kös oturup izlerken yok olup gidecek!..

Demedi demeyin!...

Burada defalarca soyledigimiz seyler aslinda yazdiklari.. kendisini antipatik bulsamda aklin yolu bir gormek isteyen herkes biliyor goruyor zaten olup biteni..gidisat hic ama hic iyi degil usta ve yonetimide gerek sportif acidan gerek ekonomik acidan son derece basarisiz suana kadar..

~UniCef~
12.10.2017, 02:35

Altuğ ATALAY yazdı....

* * *

* * *

* * *

Demedi demeyin!...

Sanki Baskan her konusmasin da farkli bisey söylüyor. Baskan net bir sekilde dedigi su: "Biz her sezon oyuncu satisindan 125 milyon tl" kar yapmamiz gerekiyor.

Tabi Atalay gibileri dinlemedikleri icin veya zeka seviyelerinden dolayi anlamadiklari icin, baska bir yolun mümkün oldugunu anlamiyor. Her yil sadece faiz yükü 100 milyon tl.

Baskanin burada yapacak neyi var?

Travelair
13.10.2017, 13:59
Ersun ile birlikte tutunduğu tek dal Yusuf ve Abdülkadir kaldı. Ama onları esas yetiştirenler onlar değil. Eğer bir futbolcuya 3.5 milyon € veriliyorsa bunu kurtarmanın tek yolu senelik 10 milyon € getirecek bir projeyi hayata geçirmektir. 2 sene oldu, var mı böyle bir proje? Hiçbir şey yapılmaksızın gelir diye bu 2 futbolcuyu düşünüyorsalar tüy dikerler. Bunu da kimse unutmaz. İyi anmazlar

İlker Yazıcıoğlu
13.10.2017, 14:03

Altuğ ATALAY yazdı....

* * *

* * *

* * *

Demedi demeyin!...
Abi, senin Usta'yı sevmediğini biliyorum, buna saygı da duyuyorum ama Altuğ Atalay denen adamın yazısını refere göstermen abes olmuş...

Atalay gibi adamlar, işlerine geldiği gibi davranmayı seven adamlardır.

Camiaya bir faydası olmadığı gibi, basın dünyasında da Trabzonspor yönetimi düşmanlığı üzerinden prim yapmaya çalışan Halil Şanlı türevi bir adamdır...

Niyeti kötüdür, bu takım şampiyon olsa bile niye bu kadar gecikti bu şampiyonluk diyecek kadar da çiğdir...

İlker Yazıcıoğlu
13.10.2017, 14:05
Hala efsane futbolcular cart curt falan diye yazılar yazıyorlar...
Şu geçmişten bir kurtulalım artık...
Yazık...

Uğur_Dmrtrk
13.10.2017, 14:55
Çözüm önerisi olanları alalım..Mesela Altuğ Atalay? ne yapacakmış..bu kulübü nasıl ayağa kaldıracaklar onlar söylesin..Muharrem Usta doğru yada yanlış bir yöntem bulmuş..Hoca istikrarı tutturup oyuncu kadrosunu yarışacak seviyeye getirerek saha sonuçları akabinde reklam,sponsorluk vs ile en azından borçları düzenleyebilen,nefes alabilen bir düzene getirmeye çalışıyor..bu süreçte başarılıdır,başarısızdır orası ayrı konu...sizin vizyonunuz,planınız nedir? onu açıklayın da bilelim..(Usta'yı söylem-eylem ve hoca konusunda çokça eleştirmiş biri olarak soruyorum.)

Faik Yılmaz
13.10.2017, 15:00
Çözüm önerisi olanları alalım..Mesela Altuğ Atalay? ne yapacakmış..bu kulübü nasıl ayağa kaldıracaklar onlar söylesin..Muharrem Usta doğru yada yanlış bir yöntem bulmuş..Hoca istikrarı tutturup oyuncu kadrosunu yarışacak seviyeye getirerek saha sonuçları akabinde reklam,sponsorluk vs ile en azından borçları düzenleyebilen,nefes alabilen bir düzene getirmeye çalışıyor..bu süreçte başarılıdır,başarısızdır orası ayrı konu...sizin vizyonunuz,planınız nedir? onu açıklayın da bilelim..(Usta'yı söylem-eylem ve hoca konusunda çokça eleştirmiş biri olarak soruyorum.)

Altuğ Bey klüpte çalışan biri olsa sesinin çıkmayacağına eminim lakin bir Trabzonspor Dergisi'ni bile 2 yıldır yoluna koyamayan bir yönetimden şahsen çok umutlu değilim.....

inşallah yanılırım.....

Uğur_Dmrtrk
13.10.2017, 15:03
Altuğ Bey klüpte çalışan biri olsa sesinin çıkmayacağına eminim lakin bir Trabzonspor Dergisi'ni bile 2 yıldır yoluna koyamayan bir yönetimden şahsen çok umutlu değilim.....

inşallah yanılırım.....

bende umutlu değilim fakat..Altuğ Atalay'ın çok net karın ağrısı olduğu ve taraflı davrandığını düşünüyorum..

Faik Yılmaz
13.10.2017, 15:07
bende umutlu değilim fakat..Altuğ Atalay'ın çok net karın ağrısı olduğu ve taraflı davrandığını düşünüyorum..

Sadece Altuğ Atalay değil geçmişte klüpte paralı olarak çalışıp sonra görevine son verilen bir çok insan klübü kıyasıya eleştiriyor....

Bu ayrı ve çok önemli bir sorun....

Dertlerinin asıl olarak Trabzonspor olmadığını düşünüyorum sizin gibi.....

Mehmet Fatih Silik
13.10.2017, 15:11

Altuğ ATALAY yazdı....

* * *

* * *

* * *

Demedi demeyin!...

"Bana balik tutmayi ögretme, bana balik ver!" derler o vakit.

Bu ülkede ne yazik ki problemlere problem diyenlere bilir kisi deniliyor veya oluyor.
Oysa herkesin malumu olan bu durumda dogru yol göstermek ve maddi manevi katkida bulunmak cok daha önemli. Yapan var mi?

ALLAH icin birisi söylesin; Kac kisi Trabzonspor icin elini tasin altina koyuyor?
Altug Atalay bu kulübe baskanlik yapmis da kendisinden sonra gelenlere nasil yol göstermis?
Kulübe 1 Milyar Lira para girmesi lazim, ki maddi acidan rahatlayalim.
Peki nasil olacak bu ?

Takimin basarili olmasini istemeyenlerin cogunlugu yine kendi icimizde. 2010-2011 sezonunun magduruna kac kisi destek cikti kac kisi kolunun altina girip ayaga kaldirmaya calisti?
Gecelim bu hikayeleri arkadas. Kulübün buraya gelmesindeki sebep sadece Muharrem Usta olamaz.

Belirli bir sürec yasandi ve her sene daha da geriye gidildi. Zamaninda buna dur demeyenler simdi öldük, bittik, vay anam yandik diyorlar. Ne kadar samimi, öyle degil mi?
Alt yapimiz var mi ki yeni Yusuf'lar veya Abülkadir'ler ciksin? Ne kadar özen gösteriyoruz alt yapiya? Amca dayi iliskileri ile daha cok bekleriz yeteneklerin cikmasini.

TS'ye degil ülkeye ilk önce ADALET gerekli! Herkesin isini birilerine yaranmak veya o isten rant saglamak icin degil, o ise layik görüldügünü anlayip hakkini vererek calismasi lazim. En alt kademeden en üst kademeye kadar.

Ha birde tabi sabir gerekli ama o da bizde yok. Öyle degil mi? :)

Travelair
13.10.2017, 15:20
Beni Altuğ Atalay ya da niyeti ilgilendirmiyor doğrusu. Madem maksatlı, neden fırsat veriyorsun? Bence bu soru daha önemli. Hangi gelir getirici projeleri getirdin? Ne sözler söyledin, neler oldu, beni bunlar ilgilendiriyor. Bu zamana kadar başkana destek verdim. Ama artık Trabzonspor'un umrunda olduğunu düşünmüyorum

My
14.10.2017, 18:30
Abi, senin Usta'yı sevmediğini biliyorum, buna saygı da duyuyorum ama Altuğ Atalay denen adamın yazısını refere göstermen abes olmuş...

Atalay gibi adamlar, işlerine geldiği gibi davranmayı seven adamlardır.

Camiaya bir faydası olmadığı gibi, basın dünyasında da Trabzonspor yönetimi düşmanlığı üzerinden prim yapmaya çalışan Halil Şanlı türevi bir adamdır...

Niyeti kötüdür, bu takım şampiyon olsa bile niye bu kadar gecikti bu şampiyonluk diyecek kadar da çiğdir...Yok. Yanlış anlaşılma var. Atalay'ın yazısını refere göstermek gibi bir şey aklımdan geçmedi. Sanırım Usta'ya karşı olan tutumum bu şekilde algılanmasına sebep oluyor :) Atalay'ın yazılarını sık sık paylaşmam muhaliflerin de ne dediğinin ve ithamlarının ne olduğunun bilinmesine hatta konuşulmasını sağlamak için.

My
14.10.2017, 18:34
Beni Altuğ Atalay ya da niyeti ilgilendirmiyor doğrusu. Madem maksatlı, neden fırsat veriyorsun? Bence bu soru daha önemli. Hangi gelir getirici projeleri getirdin? Ne sözler söyledin, neler oldu, beni bunlar ilgilendiriyor. Bu zamana kadar başkana destek verdim. Ama artık Trabzonspor'un umrunda olduğunu düşünmüyorumBir de şu var. Böyle ciddi konuşarı ve ya ithamları başkan ve yönetime soracak gazeteciler nerede? Başkanla bir röportaj yapılıyor sanırsın TS Tv başkanıyla röportaj yapıyor. Hiç sıkınıtılı konulara değinilmiyor bile. Dolayıysla havada kalan yığınla soru, itham...? Kala kala elimizde Altuğ Atalay gibi biri kalıyor. Adam bir şey söylüyor ve ciddi ithamlarda bulunuyor. Herkesin kafasında tonla soru işareti. Peki başkan ve yönetimden açıklayıcı bir bilgi felan...? Çok acayip bir ortam var hiç sağlıklı değil. Gazeteci gazeteciliğini yapmıyor kulüp yönetimi yöneticiliğini yapmıyor taraftara karşı.

bach72
14.10.2017, 22:08
Fifa Trabzonspor'un dosyasını inceledikçe tir tir titreyen iki başkan var.Aziz ve Muharrem.İkisi de fenerbahçenin başına bişey gelmesinden geceleri uyuyamıyor.Kaçış yok.Fenerbahçe küme düşecek.İkinci kez Türk futbolunda tarih yazacaz.

Travelair
15.10.2017, 09:31
Bir de şu var. Böyle ciddi konuşarı ve ya ithamları başkan ve yönetime soracak gazeteciler nerede? Başkanla bir röportaj yapılıyor sanırsın TS Tv başkanıyla röportaj yapıyor. Hiç sıkınıtılı konulara değinilmiyor bile. Dolayıysla havada kalan yığınla soru, itham...? Kala kala elimizde Altuğ Atalay gibi biri kalıyor. Adam bir şey söylüyor ve ciddi ithamlarda bulunuyor. Herkesin kafasında tonla soru işareti. Peki başkan ve yönetimden açıklayıcı bir bilgi felan...? Çok acayip bir ortam var hiç sağlıklı değil. Gazeteci gazeteciliğini yapmıyor kulüp yönetimi yöneticiliğini yapmıyor taraftara karşı.
Katılıyorum, kimse görevini yapmıyor, herkes sadece para kazanma derdinde, tek düşündükleri de nasıl birbirimizi koruruz da bu düzen devam eder. Hiç kazandıklarının haram mı helal mi olduğuna bakmıyorlar

gurur6134
15.10.2017, 11:30
Bir de şu var. Böyle ciddi konuşarı ve ya ithamları başkan ve yönetime soracak gazeteciler nerede? Başkanla bir röportaj yapılıyor sanırsın TS Tv başkanıyla röportaj yapıyor. Hiç sıkınıtılı konulara değinilmiyor bile. Dolayıysla havada kalan yığınla soru, itham...? Kala kala elimizde Altuğ Atalay gibi biri kalıyor. Adam bir şey söylüyor ve ciddi ithamlarda bulunuyor. Herkesin kafasında tonla soru işareti. Peki başkan ve yönetimden açıklayıcı bir bilgi felan...? Çok acayip bir ortam var hiç sağlıklı değil. Gazeteci gazeteciliğini yapmıyor kulüp yönetimi yöneticiliğini yapmıyor taraftara karşı.

Ozellikle yerel medyanin bir bolumu olumune yalakalik yapiyor ustaya sebebi gayet acik secim zamanlari acilislarda bayramlarda vs de iktidardan aldiklari reklamlar bunlarla ayakda duruyorlar..son olarak taraftar gruplarinin birlesme olayinda bordo berellerin yaptigi aciklamanin ardinda ustaya ve siyasete yonelik onlarca elestiri yorumu varken hepsini bir cirpida silip kaldirdi 61saat islerine gelmedi cunku..

My
15.10.2017, 13:10
Ödleri kopuyor ödleri gazetecilerin. Bu utanılacak bir şey o meslek adına normal bir ülkede yerin dibine girmeleri gerekir. Herkes gemisini yürütmenin peşinde. Bu düzen kokuşmuş çürümüş resmen çok kötü.

~UniCef~
15.10.2017, 17:16
Bir tane stoper..

ozturk
15.10.2017, 17:20
Tarihimizin en berbat başkanı

Ozan Yılmaz
15.10.2017, 17:20
Sabra devam... Kümeye yolumuz var!

cınar#7
15.10.2017, 17:21
Yalan Makinesi bakalım sözünü bu sefer tutacakmı. Basarısız olursak bırakırız demişti

Hasanu
15.10.2017, 17:45
Bu yönetimin istifa etmesi için gerekli baskıyı yapmayan ya da yapamayan bir camianın varlığından bahsetmek mümkün olmayınca 50.yılda şampiyonluk parolasından kümede kalma parolasına geçiş herhalde kimseyi rahatsız etmez.Nice sabırlı senelere.

tonya55
15.10.2017, 17:54
50 yıl olayı zaten hikayeydi lucescu ile secim kazandı.

Murat'
15.10.2017, 17:54
İstifa zamanı geldi de geçiyor.

castillo61
15.10.2017, 17:58
Küme düşsem de Ersun'la düşerim. Yallah.

gurur6134
15.10.2017, 18:11
Yeni sloganimiz 50.yilda kumeye..iho dan beteri olamaz derken cok buyuk konusmusum tovbe birdaha rezillikde ihoyu solladin..

Hamdi Kalaycı
15.10.2017, 18:13
Seçim zamanı kendisini desteklediğim için tüm camiamızdan özür diliyorum.

batuhanTs
15.10.2017, 18:15
Spor tarihinin en kötü tespitim bir kac ay oncesine dayaniyor simdi ben mi bu isten cok iyi anliyorum yoksa Trabzonspor taraftar profili mi cok kalitesiz ben bu isten cok iyi anlamadigimi biliyorum ortalama bir seyirciyim :)

Steril61
15.10.2017, 18:16
Siz yönetim olarak Fener ajanı Ersun u göndermemekte ısrar edin bakalım. Sizin sonunuz da yakındır alçak herifler. Gelen 4-5 atıp gidiyor şu halimize bakın!

ErtuGrul
15.10.2017, 18:18
Hacıosmanoğlu’ndan daha başarısızı olmaz herhalde demiştim.Ozür diliyorum sayın Hacıosmanoglu’ndan.

ibrahim
15.10.2017, 18:21
Ağa babalarına yalvar, belki bi beş on puan daha fazla yazarlar hesabımıza. Hadi canım, yapabilirsin bunu.

Ozan Yılmaz
15.10.2017, 18:26
Başkan mısın tarihe rezilliklerimizi yazmaya gelen bir hain mi?

DeAgLeMaNyAq
15.10.2017, 18:34
Büyük kumar oynadı ve kaybetti...

Ahmet Aksu
15.10.2017, 18:43
ihoyu en çok eleştirenlerdenim ama usta onuda geçti.
usta ekonomi yalanını önümüze attığında ihoyu yerden yere vurduk.
aynısını yaptı hatta daha kötüsünü para yok dediği halde usta menejerlere saçtı parayı.

bu takım 6-7 yedi. 3-0dan maç kaybettik hemde sahamızda yaşayabileceğiz tüm rezillikleri yaşadık usta ile. sabır diye diye koca trabzonsporun içini eritti.. yazıklar olsun..

Hacıosmanoğlu’ndan daha başarısızı olmaz herhalde demiştim.Ozür diliyorum sayın Hacıosmanoglu’ndan.

bahadır2561
15.10.2017, 18:46
Yalanlarını da al git.

Peleray
15.10.2017, 18:48
hain olduk, şerefsiz olduk, birilerinin adamı olduk, küfürler yedik, tehdit edildik ama ne yazık ki haklı çıktık.
işin muhasebesini siz yapın müstehak mı?

Mert Oğuzlu61
15.10.2017, 18:51
Seçimli kongre ne zaman ? Bu sezon mu yoksa gelecek sezon mu ? Lütfen bu sezon deyin 1 yıla ortada TS kalmaz, şakası yok cidden kalmaz. Adam Hacıosmanoğlu 2 çıktı, korku filmi aynen devam ediyor inat etti küme düşürecek bizi.

batuhanTs
15.10.2017, 19:01
Trabzonspor un tesislerine bile girmemeli

werneke
15.10.2017, 19:11
hain olduk, şerefsiz olduk, birilerinin adamı olduk, küfürler yedik, tehdit edildik ama ne yazık ki haklı çıktık.
işin muhasebesini siz yapın müstehak mı?

manyakmısın ?
sapına kadar müstehak

ccd6167
15.10.2017, 19:15
Adi adam.. Hastanende böyle rahat davransan

tonya55
15.10.2017, 19:17
sponsor katkısı oldu eyvallah ama bu borc ney.

GencTurk6161
15.10.2017, 19:19
Trabzonspor tarihinin saha sonuçları açısından en rezil Başkanı. Şimdi 1000 tane ama sı olan vardır. Her ne olursa olsun bu rezil sonuçlarla anılacak bir başkan olarak tarihte yerini şimdiden almıştır.

Bizim kurtuluşumuz önce Trabzonspor diyip Siyasete kolpa olmayacak bir başkan ve yönetimdir.

Şuanda Başta ülkemiz ve Trabzonspor olarak hakettiğimiz gibi yönetiliyoruz...

son_mesaj
15.10.2017, 19:22
Trabzonspor tarihinin saha sonuçları açısından en rezil Başkanı. Şimdi 1000 tane ama sı olan vardır. Her ne olursa olsun bu rezil sonuçlarla anılacak bir başkan olarak tarihte yerini şimdiden almıştır.

Bizim kurtuluşumuz önce Trabzonspor diyip Siyasete kolpa olmayacak bir başkan ve yönetimdir.

hay agzın bal yesin.Surekli konusan ama icraat yapmayan adamlardan gına geldi.

Hem ulkenin hem takımın anası agladı.Ne bitmez çilemiz varmıs.

H.Albayrak
15.10.2017, 19:24

Agam. çok doğru diyorsnda anasını satayım inanki yazacak bişeyim yok....

bach72
15.10.2017, 19:28
Vakti zamanında çok dedik bu siyasetin kuklası işi gücü yalan dolan olan adama oy vermeyin diye ama anlatamadık.Defolup gidecek ama 1 katrilyona yaklaşmış borçla kulübü batırarak.