PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

Mücahit Tüfekçi
29.05.2017, 00:37
Bazıları hâlâ gerçeğin ve içinde bulunduğumuz durumun farkında değil heralde bu takım avrupadan men edilmenin eşiğinden döndü kadro çöp yığınıydı borç dağları aşmıştı usta elini taşın altına koydu bir şeyler yapmaya çalışıyor ve hergün üstüne koyarak ilerliyor , hala o gitsin bu gelsin derdindesiniz. sanırım kimse hekimoglunun bu takıma bu borç ve gelir varken aday olmam olanada saygı gösteririm dediğini bilmiyor camiada elini taşın altına koyan nadir insanlarsan usta, en azından bir yıl daha sabredilmeli başarı istikrarla inanmayla gelir bu adam biseylere inandı bizede destek olmak düşer aksi halde bi 3-5 yılımız daha hüsranla geçecek..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memmedaga
29.05.2017, 00:40
abarttın be başkan yetti artık

Mehmet Cihan Kocaman
29.05.2017, 01:01
Allah bildiği gibi etsin sizi valla. Sırf kin kusmak için İHO denen adamdan özür dileyen bile var. Nasıl yazıyorsunuz bunları anlamıyorum sizi. En azından İHO ile Avrupa'ya gitmişiz. He gittik, ne oldu sonra? Dibe vurduk dibe. Kumar masalarında harcandı kulübün paraları. Tarihimizin en zor döneminde taşın altına bedenlerini koydu bu adamlar. 50 küsür futbolcusu, yüzlerce hacizi, yüz milyonlarca borcu, sıfır itibarı olan bir takımı 12. 13. sıralardan alıp ilk altıya soktu. Takımın ruhsuz futbolcuları geçen sene 160 milyon lira maaş alıyordu, bu sezonun kadrosu 55-60 milyon lira alıyor. Biraz saygı gösterin, sabır da istemiyoruz sizden artık. Gölge etmeyin yeter.

Alt tarafı bir tebrik. Barcelona bile resmî sayfalarından Real Madrid'i tebrik ediyor. Sizin derdiniz çok başka.
Önümüzdeki sene şampiyonluğa oynayıp ligi ikinci yada üçüncü bitirdiğimizde hani şampiyon olacaktık bunların hayatı yalan diyecek olanlar da sizlersiniz adım gibi biliyorum.

Koksalbaba
29.05.2017, 01:22
Başkanın twitter profiline kocaman bir şekilde "HERKES İŞUNE BAKSIN" yazması gerek miğdemiz bulandı haketmiyoruz ki şampiyon olalım bu kitleyle nereye şampiyon oluyosun 1 sezonluğuna Barcelona taraftarı ve Trabzon taraftarının kişisel gelişimini tamamlayamamış ruh hastası kesmi yer değiştirse Barcelona yemin ederim küme düşer messi futbolu bırakır camp nou da 2625172626 (tel:2625172626) tane taraftar grubu çıkar (malum büyük stat) zaten sezon yarısındada ulaa reali yenemeduk atla sahaya der bercelonalo gençler grubu seyircisiz oynarlar bu nedir ya yetmedimi zehriniz akıt akıt bu takımın üstüne sorunlarınız kendi içinizde halledin darlanıp darlanıpta vazifeniz olmayan işlere kin kusmayın İŞİNİZE BAKIN.

Koksalbaba
29.05.2017, 01:25
Acil bi ruh sağlığı polikliniğine gözükmelisiniz.

Murathan
29.05.2017, 01:26
şu tivit işini camia olarak kaldıralım

ensar_61
29.05.2017, 02:23
Başkanı severim ama rakibi bu kadar yüceltici açıklamalar ve tvitler hiç hoş durmuyor.trabzonspor istanbul takımlarıyla sevişerek değil savaşarak buralara geldi.ayrıca ihoyla kıyaslayanlar var burda.gözlerim kanadı okurken.bi saçmalamayın ihocular

sasone
29.05.2017, 02:48
Başkan biraz ağır olsan,temsil ettiğin camianın ağırlığını taşısan diyorum artık.

Mehmet Cihan Kocaman
29.05.2017, 03:09
Bunu da konuşun.

https://twitter.com/ustamuharrem/status/868972099901247489

Koksalbaba
29.05.2017, 03:31
Beşiktaş her ne kadar şikeye karışmışsada o süreçte hem şike ile adı geçen yöneticileri ihraç etmiş hemde kupayı geri iade etmiştir evet bu yapılan çirkinliği asla temizlemez temizlemedide bu leke birkere bulaştı sonuçta isimlerine ama bu olaydan sonrada yapılması gerekeni yapmaları en azından fenerbahçeye eşit muamele yapılmamalarına büyük bir sebeptir hem kupa iade edilmiş hem de avrupadan men yemişlerdi tff tınlamasada mevcut şartlarda az da olsa cezalarını çektiler vede uzun süredir ortada belirli bir plan ve emek var çok çalıştılar ve doğru yapılandılar en önemliside Şenol Güneş ile şampiyon oldular eğer emek verip kazananı gereksiz bahanelerle tebrik etmezsek kendi emeğimize de saygı gösterilmesini bekleyemeyiz bir başkan önce tebrik etmiş ardından attığı twittede boş meydanın fotosunu koyup 81 ilde kutlanacak şampiyonluğu şimdi bizim başaracağımızı belirtmişti gayet olgun ve biz yakışır bir hareketti ayrıca son röportajındada açık bir şekilde fenerin euroleage şampiyonluğunu kutlamadığını fenerin 2011 şampiyonluğumuzu kutlayana kadarda öyle bişeyin olmayacağını belirtti yam yamlığa gerek yok başkan bizi itibarsızlaştırmadan gerekeni yapmıştır.

sason
29.05.2017, 04:07
Bayılıyorum bu ülkeye.Hitler'de böyleydi.O zamanki Almanlar kadar akıl var burda.Ona gider yapacaksın, buna gider yapacaksın.Eline düşmanlıktan başka bir şey geçmeyecek.Kimseyi tebrik etme, kimseyle iyi ilişkiler kurma, bu forumdaki büyümemiş ergenler için ucuz kahramanlık yap ,popüler oluyorsun.Aziz'de senelerdir herkese gider yapıyor.Senelerce bir dünya mal ordusunu arkasına aldı böyle giderlerle.Onlarda salak salak övünüyordu siz bir biz tek diye:)Gerçekten geldiği nokta süper.

Yahu biraz büyüyün, biraz olgunlaşın.Vücudunuzun tepesindeki boş teneke olarak değil, düşünmek için kullanın.O şikeci, bu ahlaksız, bu küçük, biz büyük kulübüz gibi ucuz klişelerden kurtulun.Adam iyi ilişkiler sayesinde Olcay'ı bedava aldı.Başka kulüplerle iyi olmak, lobi yapmak bunların zararı olmaz.

Biz böyle şerefliyiz, biz şöyleyiz, biz böyleyiz diyen klavye delikanlıların yarısıda Kayseri'ye yatalım, Bursa'ya kalelerimizi açalım diyorlar bir de:) hayır hiç mi utanmıyor sunuz?

Valla çok acıyorum Usta'ya.Böyle düşük profilli taraftarla şampiyonluk hayali kuruyor.Tek bildikleri ona buna gider yapınca arşa değecek zanneder başları.

Saha içinde ahlaklı , onurlu durursun.İnsanlarla iyi ilişkiler kurarsın.Herkes seni takdir eder.Ona buna düşmanlık yaparsan oturur avucunu yalarsın.

Şimdi gelirler yine İstanbulla sevişmeyelim, hepsini bilmem ne yapalım diyiciler :)

Peşinen söyleyeyim, yine anlayamıyacaksınız.Çünkü karşındakinin anlayabilme kapasitesi kadar anlatabilirsin.

sasone
29.05.2017, 04:44
Şikeden Avrupa'da ceza almış ama Türkiye'de korunmuş bir takımı ve onun şikeden zarar görmüş Hocasının para karşısında düştüğü acınası durumu normalleştirmeye çalışan bir tavrı eleştirenleri olmayan zekası ile eleştirmekten daha komik bir durum olamaz sanırım.
Bu zeka seviyesi ile karşıdakinin anlama seviyesini kavraman zaten imkansız.

ibrahim
29.05.2017, 05:01
İstifalar geldi mi, ne oldu o iş?

61_Hasan_69
29.05.2017, 05:51
Başkan bağnaz taraftarımıza inat arkandayız

Oğuz ZEYTİN
29.05.2017, 08:22
Bir mac hatirliyorum, kasim ayıydı... Mete Kalkavan eliyle emegimizin çalındığı... Hatta sayin baskan da mac sonunda YETER diye isyan etmisti (O mesajini aradim fakat bulamadim, sanırım silmis). Quaresma'nin Yusuf'a yaptigi faulu, verilmeyen penaltilari sineye cekeceksen onceki yonetimlere "Kupayi zamaninda almazsan sonradan olmuyor" demiyeceksin.

İste o haksiz puanlarla kazanilmis bir sampiyonlugu tebrik etmisler. Takdirleridir. Ancak bunu kabullenmeyen taraftar niye kotu oluyor?

Bosver Besiktas'i, Avrupa Kupalarina gitme hedefi konulmadi mi? Hedefi tutturamadiniz, bari bu takimla kederlenen taraftardan bir özür dileyin.

BERBATOV61
29.05.2017, 08:37
Beşiktaş her ne kadar şikeye karışmışsada o süreçte hem şike ile adı geçen yöneticileri ihraç etmiş hemde kupayı geri iade etmiştir evet bu yapılan çirkinliği asla temizlemez temizlemedide bu leke birkere bulaştı sonuçta isimlerine ama bu olaydan sonrada yapılması gerekeni yapmaları en azından fenerbahçeye eşit muamele yapılmamalarına büyük bir sebeptir hem kupa iade edilmiş hem de avrupadan men yemişlerdi tff tınlamasada mevcut şartlarda az da olsa cezalarını çektiler vede uzun süredir ortada belirli bir plan ve emek var çok çalıştılar ve doğru yapılandılar en önemliside Şenol Güneş ile şampiyon oldular eğer emek verip kazananı gereksiz bahanelerle tebrik etmezsek kendi emeğimize de saygı gösterilmesini bekleyemeyiz bir başkan önce tebrik etmiş ardından attığı twittede boş meydanın fotosunu koyup 81 ilde kutlanacak şampiyonluğu şimdi bizim başaracağımızı belirtmişti gayet olgun ve biz yakışır bir hareketti ayrıca son röportajındada açık bir şekilde fenerin euroleage şampiyonluğunu kutlamadığını fenerin 2011 şampiyonluğumuzu kutlayana kadarda öyle bişeyin olmayacağını belirtti yam yamlığa gerek yok başkan bizi itibarsızlaştırmadan gerekeni yapmıştır.

kupayı falan iade etmemiştir kendi anlattıkları masallara inanmayın. Bjk de diğer şikeciler gibi Türkiye liginde cezasını çekmemiştir. Bjk suçsuz artık temiz dersen feneride aklarsın

tonya55
29.05.2017, 09:29
baskanın bu yaptıgı 2 inci yanlıs tweet cok cok yanlıs bizene besiktas tan Allah askına su tweet isine bir son verseler.

bahadır2561
29.05.2017, 09:51
Şikeci bi kulübü örnek alıp sürekli yalakalık yapması hoş değil

Cagdas Topal
29.05.2017, 10:02
Kupayı geri iade etmiş diyenler Beşiktaş müzesinde o kupayı görebilirler. Gerçekten inanıyor musunuz Allah aşkına :)

tonya55
29.05.2017, 10:23
Kupayı geri iade etmiş diyenler Beşiktaş müzesinde o kupayı görebilirler. Gerçekten inanıyor musunuz Allah aşkına :)
yargıtay kararı sonrası tazminat davası acacagız dedi çebi iade filan hikaye.

alone_6161
29.05.2017, 11:20
yargıtay kararı sonrası tazminat davası acacagız dedi çebi iade filan hikaye.

Aha işte tam aziz kafası...ve maalesef Trabzonlu...UEFA cezayı basmış, CAS tescillemiş itiraz etsen ne etmesen ne...tabii itiraz vırt, zırt diye senin de uyutacağın saf bir kitle mevcut belli ki...

tonya55
29.05.2017, 11:32
Aha işte tam aziz kafası...ve maalesef Trabzonlu...UEFA cezayı basmış, CAS tescillemiş itiraz etsen ne etmesen ne...tabii itiraz vırt, zırt diye senin de uyutacağın saf bir kitle mevcut belli ki...
kesinlikle katılıyorum besiktas seviciler varya birsürü hele birtanesi var sayfa acmıstı sitede besiktası sikeden aklamak icin herkeze istedigini diyordu kimse ona ceza vermiyordu.besiktas ta fenerde sikecidir.

~UniCef~
29.05.2017, 11:35
Şikeci bi kulübü örnek alıp sürekli yalakalık yapması hoş değil

Yalakalik etmiyor. Dogru yu konusuyor ki, belki bizim olaganüstü taraftar da anlar.

bahadır2561
29.05.2017, 11:41
Yalakalik etmiyor. Dogru yu konusuyor ki, belki bizim olaganüstü taraftar da anlar.

Size göre olmasa da bana göre yalakalık ediyor

Hakemler sayesinde bilmem kaç puan alan takımı "sabrın sonu selamet" içerikli örnek göstermesi ironik

Şikecileri bıraksın da Avrupa kupalarını hedef gösterip gidememiz hakkında bir şeyler karalasın

Ermanusta
29.05.2017, 11:44
Başkanın bir tarzı,bir duruşu,bir yorumu var.
ne yazikki yarımız onaylarken diğer yarımız onaylamıyoruz
ortak payda da buluşmak mumkun değil
zira konu şike gibi bizim için hassas bir konu
ancak üzüldüğüm husus şikeye hayır diğer çogunlugumuz bir diğer başlık Trabzon-Bursa maçında
azınlık bir kitle alenen Bursa seviciliği yapıp hatır şikesi sayılabilecek hedeflerle mesajlar atmakta
Biz Camia olarak şikenin karşısındaysak ve kesin bir çizgi ile butunumuz bu yolu reddediyorsa
ve bu bizim ortak paydamızsa,önce bir kendimizi sorgulamamız sonra Başkandan hassas davranmasını
talep etmemiz gerekecektir.
Lafım kısaca,burada Muharrem başkana şikecilere karşı red duruşu sergilemesini isteyip,diğer başlıkda Bursa nın ligde kalmasını
için Trabzonsporu göreve çagıran çelişkili mesaj atanlara

BERBATOV61
29.05.2017, 11:56
Kendisini seversiniz sevmessiniz orasını bilmem ama şikeye ve şikeciye karşı Trabzonspor başkanının tavrı bu olmalı

12937

gurur6134
29.05.2017, 13:21
Bir mac hatirliyorum, kasim ayıydı... Mete Kalkavan eliyle emegimizin çalındığı... Hatta sayin baskan da mac sonunda YETER diye isyan etmisti (O mesajini aradim fakat bulamadim, sanırım silmis). Quaresma'nin Yusuf'a yaptigi faulu, verilmeyen penaltilari sineye cekeceksen onceki yonetimlere "Kupayi zamaninda almazsan sonradan olmuyor" demiyeceksin.

İste o haksiz puanlarla kazanilmis bir sampiyonlugu tebrik etmisler. Takdirleridir. Ancak bunu kabullenmeyen taraftar niye kotu oluyor?

Bosver Besiktas'i, Avrupa Kupalarina gitme hedefi konulmadi mi? Hedefi tutturamadiniz, bari bu takimla kederlenen taraftardan bir özür dileyin.

katiliyorum ikili oynayip ikiyuzluluk yapmamak gerek net olacaksin net..

Ahmet Faruk
29.05.2017, 13:45
Havada kapar böyle bir fırsatı. Zaten ikide birde mesaj gönderip duruyor "e hadiiii, ilk adımı siz atın" diye de Aziz'den yüz bulamıyor.

Adam bir mesaj attı, attığı mesajın altında bjk'liler sevinç naraları atıyor TS'liler isyanda.

Alakası yok.
Ondan çok daha büyük bir fırsat fbnin EuroLeauge şampiyonluğu ile eline geçmişti. Kutladı mı?

Çok fazla niyet okuyorsunuz. Sonra o okumaya gerçekmiş gibi inanıyorsunuz. Sonra da yine üzülen siz oluyorsunuz.

Mehmet Cihan Kocaman
29.05.2017, 14:56
Sezon boyunca Beşiktaş lehine hakem hataları oldu. Ama bu haksız şampiyon oldukları anlamına gelmez. Bizim maçı hakemle kazandılar diye düşman mı olalım adamlara? Tebrik etmesin mi kimse? Burda oynanan maçta da hata oldu Talisca kendini yere attı. Herkes bunu konuştu ama aynı maçta Beşiktaş'ın da penaltısı verilmedi ve pozisyonun devamında gol attık. Yani tebrik meselesini geçtiniz, şimdi de tebrik edilen takımın şampiyonluğu hakedip etmemesini tartışıyorsunuz.

Hakedilmiş veya hakedilmemiş mesele bu değil. Başkan orda dört beş yıllık planı, doğru adımları ve başarıyı tebrik ediyor. Adamlar dört yıl çile çekti biz daha bir sene dayanamıyoruz. Üstelik çile dediğimiz sezonda son beş yılın en iyi futbolunu oynuyoruz.

BERBATOV61
29.05.2017, 16:01
Sezon boyunca Beşiktaş lehine hakem hataları oldu. Ama bu haksız şampiyon oldukları anlamına gelmez. Bizim maçı hakemle kazandılar diye düşman mı olalım adamlara? Tebrik etmesin mi kimse? Burda oynanan maçta da hata oldu Talisca kendini yere attı. Herkes bunu konuştu ama aynı maçta Beşiktaş'ın da penaltısı verilmedi ve pozisyonun devamında gol attık. Yani tebrik meselesini geçtiniz, şimdi de tebrik edilen takımın şampiyonluğu hakedip etmemesini tartışıyorsunuz.

Hakedilmiş veya hakedilmemiş mesele bu değil. Başkan orda dört beş yıllık planı, doğru adımları ve başarıyı tebrik ediyor. Adamlar dört yıl çile çekti biz daha bir sene dayanamıyoruz. Üstelik çile dediğimiz sezonda son beş yılın en iyi futbolunu oynuyoruz.

adamlar şikeci şikeci merhaba merhaba en fazla bu kadar, dost mu olalım ?

Hemde futbolda at ile şike yapan bir camia bu

Ermanusta
29.05.2017, 16:39
Sende,Bursalılar iyi çocuklar,ligde kalsın,yenilelim diyorsun..
Bu işin eyleme dönüşmesi gerekmez düşüncesi bile şi...

Ne farkın kaldı Atçılardan?

BERBATOV61
29.05.2017, 17:20
Sende,Bursalılar iyi çocuklar,ligde kalsın,yenilelim diyorsun..
Bu işin eyleme dönüşmesi gerekmez düşüncesi bile şi...

Ne farkın kaldı Atçılardan?

ben yenilelim demedim abi Trabzonspor maçı satsın maçı versinde demedim. Bursa kazansın sevinirim dedim bundan siz bu anlamları çıakrttıysanız sorun sizde

Doğukan Uçan
29.05.2017, 17:27
Kendisini seversiniz sevmessiniz orasını bilmem ama şikeye ve şikeciye karşı Trabzonspor başkanının tavrı bu olmalı

12937

işte bu

ccd6167
29.05.2017, 18:51
Bayılıyorum bu ülkeye.Hitler'de böyleydi.O zamanki Almanlar kadar akıl var burda.Ona gider yapacaksın, buna gider yapacaksın.Eline düşmanlıktan başka bir şey geçmeyecek.Kimseyi tebrik etme, kimseyle iyi ilişkiler kurma, bu forumdaki büyümemiş ergenler için ucuz kahramanlık yap ,popüler oluyorsun.Aziz'de senelerdir herkese gider yapıyor.Senelerce bir dünya mal ordusunu arkasına aldı böyle giderlerle.Onlarda salak salak övünüyordu siz bir biz tek diye:)Gerçekten geldiği nokta süper.

Yahu biraz büyüyün, biraz olgunlaşın.Vücudunuzun tepesindeki boş teneke olarak değil, düşünmek için kullanın.O şikeci, bu ahlaksız, bu küçük, biz büyük kulübüz gibi ucuz klişelerden kurtulun.Adam iyi ilişkiler sayesinde Olcay'ı bedava aldı.Başka kulüplerle iyi olmak, lobi yapmak bunların zararı olmaz.

Biz böyle şerefliyiz, biz şöyleyiz, biz böyleyiz diyen klavye delikanlıların yarısıda Kayseri'ye yatalım, Bursa'ya kalelerimizi açalım diyorlar bir de:) hayır hiç mi utanmıyor sunuz?

Valla çok acıyorum Usta'ya.Böyle düşük profilli taraftarla şampiyonluk hayali kuruyor.Tek bildikleri ona buna gider yapınca arşa değecek zanneder başları.

Saha içinde ahlaklı , onurlu durursun.İnsanlarla iyi ilişkiler kurarsın.Herkes seni takdir eder.Ona buna düşmanlık yaparsan oturur avucunu yalarsın.

Şimdi gelirler yine İstanbulla sevişmeyelim, hepsini bilmem ne yapalım diyiciler :)

Peşinen söyleyeyim, yine anlayamıyacaksınız.Çünkü karşındakinin anlayabilme kapasitesi kadar anlatabilirsin.

Bence sen bu saatlerde yazma hocam.. Yok lobiymiş falan komik olma bu kadar.. Lobi istiyorsan cumhurreisin damadı orada.. Kiloyla var..

Yok sahadaki duruş yok saygı sevgi.. Görende golf oynuyoruz zannedecek.. Sendeki bu kafa başakşehirle örtüşüyor.. Git güle güle kullan onunla

tonya55
29.05.2017, 18:53
Trabzonspor rakip kim olursa olsun sahaya yenmek icin cıkar bursa macındada öyle olmalı.

Mehmet Cihan Kocaman
29.05.2017, 19:11
Kusura bakmayın da sizdeki bu kafa da İHO kafası. Erzurumspor geliyor haberiniz olsun.

sasone
29.05.2017, 19:28
Kusura bakmayın da sizdeki bu kafa da İHO kafası. Erzurumspor geliyor haberiniz olsun.

Neden ısrarla insanların neye itiraz ettiğini görmezden gelip,haklı çıkmak için olmadık konulara atlıyorsunuz?Burada herkes İHO diye bağırırken bu adam kulübü batıracak ve gidecek diyen üç beş kişiden birisiyim,İHO kafasını iyi bilirim.

Soru çok basit Trabzonspor başkanı şikeye mi karşı yoksa Trabzonspor'a karşı yapılan şikeye mi?
Trabzonspor başkanı ahlaki konularda bir tutarlılık göstermek zorunda,bu o koltuğa oturan herkesin birinci görevi.

sason
29.05.2017, 20:04
Bence sen bu saatlerde yazma hocam.. Yok lobiymiş falan komik olma bu kadar.. Lobi istiyorsan cumhurreisin damadı orada.. Kiloyla var..

Yok sahadaki duruş yok saygı sevgi.. Görende golf oynuyoruz zannedecek.. Sendeki bu kafa başakşehirle örtüşüyor.. Git güle güle kullan onunla

Valla hocam duruş , sevgi, saygı golfte olur i futbolda olmazmış, onu öğrettiğin iyi oldu :) Başakşehiri hem politik hem belediye takımı olması hem de seyircisi olmadığı için hiç sevmem ama o futbol aklıyla seneyede üstümüz de bitirecekleri kesin.Bir kesin olan şeyde burda ağlayan mızmızlarında aynen kalacağı :) Oturup onu da lobiye, hakeme bağlayacak ama ilerleyen futbol akıllarını göremeyeceksiniz.

Komiklik hem ders çıkarmayıp hem de halen ağlamak.Hem ağlayıp hem de aynı hatalarla devam eden kişilere ne isim konur onu sen bilirsin artık .Yıl oldu 2017 halen 90ların kafası.Amrekan oyunu bunlar :)))

tonya55
29.05.2017, 20:45
yöneticilerin cogu twitter da milletle dalasıyor anlam veremiyorum koskoca isadamı makam sahibi adamlarsınız ne isiniz var.

28TS61
29.05.2017, 20:54
siketas´in sampiyonluk kutlamasina katilacakmisin baskan?

Doğukan Uçan
29.05.2017, 20:57
yıllardır trabzon ve trabzonsporlu olup beşiktaşa yalakalık yapan şerefsizler bu takımı tutmasınlar. gidin istanbul takımı tutun her sene şampiyonluk kutlarsınız.

Ermanusta
29.05.2017, 21:29
ben yenilelim demedim abi Trabzonspor maçı satsın maçı versinde demedim. Bursa kazansın sevinirim dedim bundan siz bu anlamları çıakrttıysanız sorun sizde
Yazma,yazdıkça batıyorsun..
Sen nasıl taraftarsın,Bursa yenerse sevinecekmişsin.Bursa senin taraftarın oldugun takımımız Trabzonsporla oynuyor
Yani Trabzon yenilirse sevinecegim diyorsun
Yemişim senin taraftartarlığını
Dünyanın neresinde bir taraftar kendi takımının yenilmesini ister
Lafım sadece sana degil,
Kayseri kardeş takım,Bursa bize bişi demedi,Bursa yenerse sevinirim,Kayseri kazandı iyi oldu ,Bursa kazansın demek
Takımına ihanettir,Biatını bozmaktır bundan öte sosyal medya aracılığla algı yaratıp takımını si..ye teşvik etmektir.
eşinle dostunla,whatsup da,messengerda özelinden bunları yazıp paylaşabilirsin ama burası açık ve herkesin okuduğu bir forum
sorumluluğumuz var.
Ben dolaylı yazdım,ima ettim demekle olmuyor bırakalım bu ayakları,
hem BJK-FB li şikecilere isyan edeceksin hemde onların yolundan gitmeye çalışacaksın

Trabzonun yenilmesini bir an bile düşünmeyeceksin!!
Biz her maça galibiyet için çıkarız

28TS61
29.05.2017, 21:34
FIFA isi ne oldu baskan?

daha hakkimiz olan 2011 kupamizi alip sike yapan takimlari küme düsüremiyoruz. FIFA´ya bile basvurmadik. kulübün isi gücü saga solu tebrik etmek. özellikle sikeci bir takima giden senol günes´i tebrik etmeleri, sike konusunda ne kadar ciddi olduklarini gösteriyor

BERBATOV61
29.05.2017, 21:58
Yazma,yazdıkça batıyorsun..
Sen nasıl taraftarsın,Bursa yenerse sevinecekmişsin.Bursa senin taraftarın oldugun takımımız Trabzonsporla oynuyor
Yani Trabzon yenilirse sevinecegim diyorsun
Yemişim senin taraftartarlığını
Dünyanın neresinde bir taraftar kendi takımının yenilmesini ister
Lafım sadece sana degil,
Kayseri kardeş takım,Bursa bize bişi demedi,Bursa yenerse sevinirim,Kayseri kazandı iyi oldu ,Bursa kazansın demek
Takımına ihanettir,Biatını bozmaktır bundan öte sosyal medya aracılığla algı yaratıp takımını si..ye teşvik etmektir.
eşinle dostunla,whatsup da,messengerda özelinden bunları yazıp paylaşabilirsin ama burası açık ve herkesin okuduğu bir forum
sorumluluğumuz var.
Ben dolaylı yazdım,ima ettim demekle olmuyor bırakalım bu ayakları,
hem BJK-FB li şikecilere isyan edeceksin hemde onların yolundan gitmeye çalışacaksın

Trabzonun yenilmesini bir an bile düşünmeyeceksin!!
Biz her maça galibiyet için çıkarız

Dünyanın neresinde bir yönetim ve hoca takım avrupa kupalarına katılmamasın ister? Bunun cevabı varsa benimde cevabım var abi

ccd6167
29.05.2017, 22:04
katiliyorum ikili oynayip ikiyuzluluk yapmamak gerek net olacaksin net..

Adamın vizyonu çapı eni boyu bjk'ymiş arkadaş yatıyor bjk kakıyor bjk gözünü açıyor bjk kapıyor bjk tebrik te tebrik takdir de takdir...

https://s9.postimg.org/lbj3rymun/Ads_z.jpg

Valla hocam duruş , sevgi, saygı golfte olur i futbolda olmazmış, onu öğrettiğin iyi oldu :) Başakşehiri hem politik hem belediye takımı olması hem de seyircisi olmadığı için hiç sevmem ama o futbol aklıyla seneyede üstümüz de bitirecekleri kesin.Bir kesin olan şeyde burda ağlayan mızmızlarında aynen kalacağı :) Oturup onu da lobiye, hakeme bağlayacak ama ilerleyen futbol akıllarını göremeyeceksiniz.

Komiklik hem ders çıkarmayıp hem de halen ağlamak.Hem ağlayıp hem de aynı hatalarla devam eden kişilere ne isim konur onu sen bilirsin artık .Yıl oldu 2017 halen 90ların kafası.Amrekan oyunu bunlar :)))

Hocam senn saygı olayını abartmışsın herhalde. Bu forumda da yazdım sahada rakibine ne kadar saygı duyaraan o kadar büyük olursın diye.. Saha dışında hangi takım senin 2010 2011 de şampiyon olmamızı dillendirdi.. Kimse.

Saha dışında saygı olayını gçeeceksin bir kere.. Böyle bir dünya yok.. Saha içi farklı

Ermanusta
30.05.2017, 09:32
Dünyanın neresinde bir yönetim ve hoca takım avrupa kupalarına katılmamasın ister? Bunun cevabı varsa benimde cevabım var abi

sana yazma demiştim,Batırdın ortalığı
yönetimden Birileri avrupa kupalarına katılmak istemiyoruz diye mesajmı atmış?Hoca demeç mi vermiş?
Hayal ürünü bir şeyi onlar böyle düşünmüştür diyerek kendin üretiyorsun,itham ediyorsun,yalan yanlış olan şeye kendin inanıyorsun,sonrada bize bunu kanıt olarak sunuyorsun.

Seni tanımam etmem,ama her Trabzonsporluyu kendin gibi bilme,Gerçek Trabzonlu takımının kaybetmesini istemez,Hele Muharrem Usta ile Ersun Yanal her maçta
takımlarının kazanmasınıı ister.
Senin gibi Trabzon yenilirse sevinecegim diyerek,takımına itham etmezler.
Şükürki senin gibi düşünen kişilerin sayısı 2 elin parmak sayısını geçmiyor,
Umudum sağduyulu Trabzonsporun iyiliğini düşünen Gerçek taraftarlarımız ezici çoğunlukta olması

BERBATOV61
30.05.2017, 09:56
sana yazma demiştim,Batırdın ortalığı
yönetimden Birileri avrupa kupalarına katılmak istemiyoruz diye mesajmı atmış?Hoca demeç mi vermiş?
Hayal ürünü bir şeyi onlar böyle düşünmüştür diyerek kendin üretiyorsun,itham ediyorsun,yalan yanlış olan şeye kendin inanıyorsun,sonrada bize bunu kanıt olarak sunuyorsun.

Seni tanımam etmem,ama her Trabzonsporluyu kendin gibi bilme,Gerçek Trabzonlu takımının kaybetmesini istemez,Hele Muharrem Usta ile Ersun Yanal her maçta
takımlarının kazanmasınıı ister.
Senin gibi Trabzon yenilirse sevinecegim diyerek,takımına itham etmezler.
Şükürki senin gibi düşünen kişilerin sayısı 2 elin parmak sayısını geçmiyor,
Umudum sağduyulu Trabzonsporun iyiliğini düşünen Gerçek taraftarlarımız ezici çoğunlukta olması

Gözünün önündekileri görmek için açıklama yapılmasına gerek yok. Eğer ersun efendi adana ya bilerek puan vermediyse hocalık yapmadığının en büyük kanıtı zaten . Neyse abi sen takıl kafana göre ben polyannacılık oynayamam siz gerçek taraftarlar gibi

alone_6161
30.05.2017, 09:57
Haciz olayı ile ilgili hala istifa haberlerini okumadık. Pazartesi sabahı istifalar masamda olacak demişti başkan.

Fifa başvurusunu hala bekliyoruz.

Bera B.
30.05.2017, 18:24
Milliyet'te avukat hanımın görevine son verildiğine dair haber çıkmış.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170530/94a3ad66d4fcb1f1f5f5af38b96b5a05.jpg

http://m.milliyet.com.tr/trabzonspor-kupaya-haciz-trabzonspor-2459602-skorerhaber/

yusufdinyo
30.05.2017, 22:01
TRABZONSPOR NEDEN BAŞARILI OLAMIYOR ?
•1 - Trabzonspor camiasının önde gelen isimleri, eski başkanlar, eski hocalar ve eski futbolcularımız ile her platformda Trabzonspor'u nasıl ayağa kaldırabiliriz konusunu konuştuğumda herkesin mükemmel fikirleri var ama hadi birlik ve beraberlik sağlayalım bu takımı ayağa kaldıralım dediğimiz zaman ben onlarla beraber olmam ben onların ayağına gitmem onlar benim ayağıma gelsin.Onlar benden yardım istesin ben orda şu yönetici varken gitmem diyorlar.

•2 - Eski başkanlar, camiaların önde gelen isimleri ve yöneticilerde X bir başkan başarılı olursa kıskanırım mantığı var ve mevcut yönetim kim olursa olsun asla destek vermiyorlar.Çünkü Trabzonspor'u x başkan şampiyon yaparsa olmaz Trabzonspor'u sadece ben şampiyon yaparım mantığı var.

•3 - Gelen her yönetim teknik direktör alıyor hocaya diyor ki ben Trabzonspor'um seneye şampiyonluğa oynayacam bana oyuncu söyle alayım takımı şampiyon yap.Tamam anlaşılıyor hocayla alt yapı yok çalışma yok menajerlerin kurbanı olup 10 transfer yapılıyor, 10 adam gönderiliyor Trabzonspor bir dünya borca sokuluyor birde üstüne üstün takım başarılı olamıyor suçlu kim hoca hemen hocanın görevine son veriliyor sorgusuz sualsiz.Peki hocaya hiç sordunuz mu ? Ya hocam biz şampiyonluk istiyoruz ama bu şampiyonluk için bir alt yapı çalışması olmadan ve takım düzeni kurulmadan bir sistem oturtulmadan nasıl şampiyon olacağız dediniz mi ? Gelen hocalara bakın ya enkaz satın aldılar ya da istedikleri transferler yapılmadan gönderildiler ya da lig tarihinin en yüksek puanı olan 82 puanla şampiyon olan hocayı ana avrat küfürler ederek yolladılar.Sonra da kupa karşısında camia tarafından dik durulmadı ve kupa öyle ya da böyle başka bir takımın müzesinde.Birde Efsane hocanin arkasından zaten paragözdü dini imanı para dediler.Peki suç hep teknik direktörler miydi? Başkanlarda hiç suç yokmuydu ?

•3 - Taraftar gruplarına birleşin diyorlar hadi gelin amacınız Trabzonspor değil mi? Tek ses olalım diyorlar.Taraftar grupları diyor ki ben onunla birleşmem gelsinler bizim grupla birleşsinler.Öteki taraftar grubuda diyor ki ben ismimi değişmem onlar gelsin bizimle birleşsin.Ya sizin amacınız Trabzonspor değil mi? Hadi birleşin yok...Sorulacak çok soru ve çok söylenecek söz var...

• 4 - Trabzonspor takımı ne zaman iyi gitse İstanbul takımları hemen düğmeye basıyor ve İstanbul medyasınıda kullanarak en iyi oyuncularımız kimse Ulusal medyada hemen o oyuncuları taraftarın önüne atıyorlar nasıl mı? Yusuf Yazıcı Beşiktaş ile anlaştı, Onur Kıvrak Galatasaray'da gibi haberler çıkarıp takımı sabote ediyorlar ve bu haberlerede yerel medyamız çanak tutunca takım içinde dengeler bozuluyor ve takımın konsantrasyonu bozuluyor ve plan tıkır tıkır işliyor.

• 5 - Gelelim Trabzonspor'un sevgili taraftarlarının yaptığı hataya.Öyle yalan haberler ve o kadar saçma sapan iftiralar atıliyor ki medyada Trabzonspor taraftarı hemen bu haberlere inanıyor ve o yalan haberden sebep hocasının sosyal medya hesaplarına ve futbolcularına küfurler yağdırıyor.Oyuncunun motivasyonunu bozup takımdan soğumasına yol açıyor.Maçtan önce size ana avrat kufur edilse ve hakaret yeseniz moraliniz nasıl olur? Lütfen bunu sorgulayın

•6 - Trabzonspor taraftarı hep yıldız transfer ister hep başarı ister ama maç bileti 20 lira olduğu zaman yönetime küfreder çok pahalı der gelmiyorum maça der, maca gitse bile çekirdeğini eline alır küfreder sağa sola saldırır ve maç bittimide bak zaten yenilecektik bir daha maça gelmem der.Ama yıldız transfer istiyordun aldık maça gel..Yok maç bileti 20 lira onceden 5 liraydıda falan filan.Hadi forma çıkardık alın çok pahalı ama yıldız oyuncu alın...Böyle takım başarılı olmaz.

EVET TRABZONSPOR TARAFTARI SÖYLERMİSİNİZ BAŞARILI OLMAK İSTİYORMUSUNUZ ? EĞER BAŞARI İSTİYORSANIZ LÜTFEN ÖNCE KENDİNİZİ SORGULAYIN VE BEN TRABZONSPOR'A NELER VERDİM VE NE İSTİYORUM SORUSUNU KENDİNİZE SORUN...
Yılmaz Cebiroğlu

Kemal Öztel
01.06.2017, 22:23
https://www.youtube.com/watch?v=TQPKTxhutXU

6.30-7.32 arası

Olan yine bize oldu sanırım,fiko hem azizi yendi hem bizi.aziz de geç de olsa oyuncuyu almış oldu..

Başkan Trabzonspor bu işten zararlı çıkmayacak demişti şimdi tekrardan sormak isterdim nasıl zararlı çıkmadık ?

İddaa edilen 2 m € yok diyor halka açık şirket,Olcayın sözleşmesini zaten uzatmayacaktık diyor bir senesi kalmış kime satabilirim.Ekicinin hem maaşını ödedik hem şbden 2.5 m € alamadık ama zararda değiliz

Şimdi lütfen birileri aman şbnin 2.5 m € + ekicinin maaşını ödedik de ne oldu demesin,QNB 2.5 m $ verdi bayram ettik günlerce

tRaiNer
01.06.2017, 22:56
TRABZONSPOR NEDEN BAŞARILI OLAMIYOR ?
•1 - Trabzonspor camiasının önde gelen isimleri, eski başkanlar, eski hocalar ve eski futbolcularımız ile her platformda Trabzonspor'u nasıl ayağa kaldırabiliriz konusunu konuştuğumda herkesin mükemmel fikirleri var ama hadi birlik ve beraberlik sağlayalım bu takımı ayağa kaldıralım dediğimiz zaman ben onlarla beraber olmam ben onların ayağına gitmem onlar benim ayağıma gelsin.Onlar benden yardım istesin ben orda şu yönetici varken gitmem diyorlar.

•2 - Eski başkanlar, camiaların önde gelen isimleri ve yöneticilerde X bir başkan başarılı olursa kıskanırım mantığı var ve mevcut yönetim kim olursa olsun asla destek vermiyorlar.Çünkü Trabzonspor'u x başkan şampiyon yaparsa olmaz Trabzonspor'u sadece ben şampiyon yaparım mantığı var.........

Yazıyı paylaşmak istemiştim. Baktım uzun bizim taraftar kendini yorup okumaz, okusada anlamak istemez, he der geçer diye düşündüm.

Ancak tüm gerçekleri samimi bir şekilde, doğru tespitlerle dile getiren bir yazı olmuş.

Vaktini ayırıp 'anlamak için okuyan' herkes neden başarılı olamıyoruz sorusunun cevaplarını bu maddelerin içerinde bulacaktır.

bahadır2561
02.06.2017, 17:09
Yeni şafak gazetesinin çirkin iftirasına karşı bi açıklama yapıp ardından da dava açmanız gerekmiyor mu acaba?

tanjugunduz
02.06.2017, 17:19
oruç oruç ağzımı bozacağını işte o avukat bozuntusunun asıl işi işte böyle olaylarla ilgilenip anında dava açmak olmali ama yönetimin vizyonu buna yeterli değil gibi neyse biyel gelmiş böyle.gider

O ruh geri gelecek

Enaldo61
03.06.2017, 11:54
Dün, Trabzon’a gelen Bakan Süleyman Soylu’lu havaalanında karşılayanlar arasında Muharrem Usta ve Ersun Yanal da vardı. İkili, Soylu’nu VİP salonunda karşıladı. Usta, uçağın kapısına kadar da gitti. Yanal ise VİP salonunda bekledi. Soylu, herkesle selamlaştıktan sonra VİP’e girdi Usta ve Yanal ile baş başa görüştü. Bu görüşmenin nedeni neydi…? Sonradan edindiğimiz bilgilere göre Yanal, Soylu’dan büorkasideki bir işlemi nedeni ile talepte bulundu. Tabi bu görüşme esnasında Soylu, Trabzonspor’u da sordu. Usta’dan kupalara gelen haciz konusunu dinledi. Soylu’nun, Yanal’a görüşme sonunda 50’inci yıl ile ilgili üzerinde ağır sorumluluk var, bütün Trabzon arkanda dediği de duyuldu.

OKU ve YORUMLA >>>http://www.61saat.com/politik-gugum/politik-gugum-03-06-2017-h428852.html

61SAAT.COM

alperrr
03.06.2017, 15:00
Yeni şafak gazetesinin çirkin iftirasına karşı bi açıklama yapıp ardından da dava açmanız gerekmiyor mu acaba?

oruç oruç ağzımı bozacağını işte o avukat bozuntusunun asıl işi işte böyle olaylarla ilgilenip anında dava açmak olmali ama yönetimin vizyonu buna yeterli değil gibi neyse biyel gelmiş böyle.gider

O ruh geri gelecek

bir kulübün büyüklüğü burada yatar ..

ve bu tepkisizlik beni çok kızdırıyor.. sessiz tırsak tavırlar.. ve maalesef gerekli tepkileri ortaya koyup büyük olamayışımız çok can acıtıcı..

işte bazı taraftarada çok kızıyorum buralarda da çok var..
sürekli transfer peşinde..
onun maaşı bunun maaşı peşinde..
veya Ersun hocanın özel hayatı peşinde..

adamlar bizi aşağılıyor asıl odak noktası o olması lazım sürekli enerjimizi fitne ve dedikoduya cevap üzerine yoğunlaştırıyoruz..

asıl cevap vermemiz gereken konular ise havada kalıyor..
.................................

28TS61
03.06.2017, 17:27
kal kal sessiz kal. sikeci aziz bugün de laf soktu. adama helal olsun istedigi gibi saga sola konusuyor. ortaligi karistiriyor. gündem yaratiyor.

CEMEFKER
03.06.2017, 18:58
...

CEMEFKER
03.06.2017, 19:01
....

orhan42
03.06.2017, 19:05
Rize düşmüş,Bursa kalmış umurumda değil.Umrumda olan koskoca Trabzonspor'un bu maçı bu şekilde oynamasıdır.1-0'dan maç verip skor 2-1 olduktan sonra reaksiyon dahi gösteremeyen bu takım mı şampiyon olacak.Umudumuz olan çocuğu maça son 5 dakika alıp tek oyuncu değişikliği ile maçı hediye eden Ersun Bey'le mi şampiyon olacak veya..Koskoca kulübün tarihin sürülen kara lekedir bu maç !

tturkmen
03.06.2017, 19:06
Ersun ve Usta defolun gidin. Normal şartlarda bursa nın bizi yenme ihtimali yok.

Enes Başkaya60
03.06.2017, 19:06
İstifa işiniz olmasın bir daha bu rezillikle takımla...

ffırtına
03.06.2017, 19:08
Son 8 maç 1 galibiyet geleceğe nasıl umutla bakalım ?

orhan42
Allah bildiği gibi yapsın sizi..Koskoca kulübü bu hale getirip hala formamız tertemiz edebiyatı yapmayın bir daha..

Kemal Öztel
Valla başkan kırılmadık olumsuz rekor bırakmadın 6-0 lar 7-0 lar şimdi de tarihin en kötü iç saha performansı,üslübun iho gibi değil diye göz boyadın ama kaldı bir sezon.Bir mucizeyi gerçekleştirip bu takım bu sene şampiyon olmalı..

batuhanTs
03.06.2017, 19:09
Bu kadar duygusal olmaya gerek yok istifa edin diyecek bir ortam da yok sakin

Travelair
Yarım futbolcular yarım teknik direktör...

Enes Başkaya60
Yazıklar olsun size....

Poor
03.06.2017, 19:10
Bu takimin en buyuk sorunu taraftari. Bize ne bursadan rizeden kardesim tum sezon nerdeydiler? Son maca kadar yat son maca gelince trabzon oyle yapti alanya boyle yapti. Son maca birakmasaydiniz madem cok istiyodunuz ligde kalmayi.

Umarim gerekli yerlere transferler yapilir. Ara donemdeki transferlerin katkisiyla ilk yaridaki futbolun ustune koyarak 2. yariyi gecirdik. Bu yaz da iyi gecerse seneye ilk 3e gireriz.

batuhanTs
03.06.2017, 19:10
Allah bildiği gibi yapsın sizi..Koskoca kulübü bu hale getirip hala formamız tertemiz edebiyatı yapmayın bir daha..

Ya kenya li hadi isine su takima camur atma cesaretini nereden buluyorsunuz herkes haddini bilsin

Ahmet Taşçı
03.06.2017, 19:11
Ülke olarak k komplo teorisi üretmek ne kadar çok hoşumuza gidiyor, Es kaza gol atsak maç 2-2 bitse dicektiniz ki Tayyip müdahale etti, Rizeyi düşür mü, ligde ne oyunlar dönüyor. Maçı bursa aldı şimdi de Utanıyorum takımdan, kimse 2010-2011den bahsetmesin,resmen yattık maça. Yahu vallahi acıyorum halinize bırakın komplo teorisi üretmeyi hayırlısı böyleymiş demeyi öğrenin takımda neler eksikti diye tartışalım bize ne buradan ve Rizeden...

Vkgz
03.06.2017, 19:12
naşkan bu transfer dönemi önemli ve son şansın. ortasaha da ki rezilliği toparlarsın umarım. forvete de yıldız isteriz.

batuhanTs
03.06.2017, 19:13
Trabzonspor a yattı imasinda bulunan herkese ceza verilmeli hedefsiz bir takimin oynayacağı bir oyun oynadik bence abartmaya gerek yok bu takim kimse icin oynamak zorunda değil

BlackPanther
03.06.2017, 19:14
Ersun ve Usta defolun gidin. Normal şartlarda bursa nın bizi yenme ihtimali yok.

Bursanın gücü ne ki. Gelen giden averaj yaptı. Ama biz yenildik. Hayret. Sivassporda Fenerbahçeye yenilmişti. Biz burada şikeciler diye yazmıştık? Biz bugün ne yaptık. Biri bana bunu açıklasın.

Bana bugün olanları açıklayın!!! Açıklayın!!!

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ermanusta
Arkadaşlar,
Fırat Aydanus maçı katletmiştir,kotu oynamamıza ragmen 2 Penaltımız verilmedi
yanlış yerlerde kasıt aramayınız

oğ 61 efsanesi
50. yıl için süper kapanış oldu. Taraftar ışığı gördü. Kombinelere hücum.

orhan42
Trabzonspor a yattı imasinda bulunan herkese ceza verilmeli hedefsiz bir takimin oynayacağı bir oyun oynadik bence abartmaya gerek yok bu takim kimse icin oynamak zorunda değil
Kimse Trabzon2a yattı demiyor.Maça asılmadı.Maçı seyrettin mi bilemiyorum.kayseri maçı ve bu maç.Senin için alıyor mu ?

umutberna
03.06.2017, 19:15
Futbolun ne kadar kirli bir oyun olduğu gerçeği bugün birkez daha görüldü. Başkanından, hocasından , futbolcusuna açıklaması mümkün olmayan bir maç oynandı. Maçı izleyen ve izlemeyenlere Trabzonspor şike yaptı dedirtebilecek bir ortam yaratıldı, hatta bu çirkin ortam maçtan önce maçın iddia kuponlarına alınmamasıyla başlamıştı.
Tarihte belki buna benzer başka maçlarda oynamışlardı, ama ben şahsen uzun süredir bu kadar utanmamıştım. Bunun adı rezillik, önümüzdeki yıla hedefler koyan, şehrini motive etmeye çalışan bir kulübün yönetenlerinin ve çalışanlarının bu rezillikte payı olmasın isterdim ama hepsinin payı var. Bu maçta yaşananların altından nasıl kalkarlar bilemiyorum fakat önümüzdeki yıl yaşamayı düşlediğim heyecan bende şimdiden söndü diyebilirim

serdaracıl
03.06.2017, 19:15
Bursanın gücü ne ki. Gelen giden averaj yaptı. Ama biz yenildik. Hayret. Sivassporda Fenerbahçeye yenilmişti. Biz burada şikeciler diye yazmıştık? Biz bugün ne yaptık. Biri bana bunu açıklasın.

Biz çok mu iyiyiz? 5 haftadır maç kazanamamış takım. Bırakın bu saçmalıkları artık. Fenerli ağzıyla konuuşmasın kimse

Enaldo61
03.06.2017, 19:16
Bu maçla alakalı başkana bir şey demicem de, genel olarak kulübe çamur atanlara karşı bir tepki vermemesi bizi kötü duruma sokuyor.

Mehmet BAŞ

Sen biraz yalnız kal, zira sende motor su kaynattı. Mantıklı düşünemiyorsun :)

Enaldo61

Sen herhalde 1-2 aydır TS maçı izlemedin, biz ne oynuyoruz ki kaç haftadır. Makul düşünebilen bir kişi bursanın bu maçı alabileceğini tahmin ederdi zaten. Mevzuyu saça sapan ithamlara bağlamak art niyettir. Tam olarak şikeci takımların yapacağı yorumdur.

Ahmet Aksu
03.06.2017, 19:17
neyse ersun hocamızla seneye yeniden yapılanma adında mücadeleye devam. ersun hoca bu takımda kalsın şampiyonluk mu :) 61. yılımızda da yapılanma adıyla geçiştiririz kesin.

aynı şekilde umarım başkanda feda-cefa vb. yılımız falan demez artık. yoksa yolu açık olsun..

oğ 61 efsanesi
03.06.2017, 19:17
Beyler Trabzonspor gibi bir takım sırf olası dedikodular için bile bu maçı almalıydı. Demek ki istediğimizde maç kazanamıyoruz. Yetersiz takım. Eminim bugün sahadaki iki takımdan biri yenilince küme düşüyor olsaydı Trabzonspor düşerdi.

oğ 61 efsanesi
03.06.2017, 19:18
üzülecek bir şey varsa o da çok kötü bir takım olduğumuzdur.

SamZuk
Son 5 maçtır yenemeyen ve ligde hiçbir beklentisi olmayan trabzonspor kader maçına çıkan bursaya yenildi olan bu. Bizim futbolcuların oynaması için hiçbir olumlu motivasyonu yoktu. Maç bitse de gitsek diyorlardı, bitti ve gittiler. Muharrem Usta'nın da çok umurunda olduğunu sanmıyorum bu olayların.

Ege Kum
mac başlığının kapatılmasına sebebiyet verenler bu başlığı mesken almışa benziyor. yorum yazarken şike iması yapılması ceza sebebi değildir de nedir? son 8 maç 7 galibiyet kaçında iyi oynamışız ki bu maçta şike iması yapılıyor.? yazıklar olsun sizin gibi taraftara

Ahmet Aksu
03.06.2017, 19:19
neyse beşiktaş resmi olarak bu hafta kupayı alacak yokmu başkanımızdan tebrik falan..

oğ 61 efsanesi
bu arada usta yönetimi tarihin en kötü yönetimi tezim hipoteze dönüşmüştür.

violentia
beni bilen bilir, artık trabzonsporlu değilim, elveda trabzonsporum, iti köpeğe düşürdünüz bizi, bu damga çok ağır.. Allah bildiği gibi yapsın sizi futbol izlemeyi de bırakıyorum Allah bildiği gibi yapsın sizi.. ağlıycam sinirden ne yazdığımı bimiyorum.

Kardeş kayseriymiş kardeş bilmem neymiş.. Arkadaş fuybol takımının kardeşi olmaz düşmanı da olmaz rakibi olur.. Bize ne bursadan rizeden çık oyna adam gibi.. ilk yarı şutun yok, gitmiyorsun ileri bilerek gitmiyorsun.... Eğer haksa hukuksa fener maçındaki sivas daha şerefli oynadı başka da bir şey demiyorum..

50 yılda şampiyonluk al senin olsun usta, ersun, yemek sepeti..

elveda..

serdaracıl
üzülecek bir şey varsa o da çok kötü bir takım olduğumuzdur.

Aynen. Çırpındıkça daha da batıyoruz üstelik. Bu ortasahayı sil baştan değiştirsen anca ama ona da güç yetmiyor artık

Furkan Özdem
Yalaka istanbul medyasından seçmece haberlere hazırlıklı olun. Azize de susmaz artık. Kendilerinin yaptığı şikeyle bu maçı bir tutacaklar. Evet ne alakası var ama bunu yapacaklar. Sırf bu olmasın diye yenmeliydik.

Sağlık olsun bir süre bayağı sinir bozucu şeyler olacak. Transfer dışında spor medyasını takip etmemek en iyisi...

orhan42
03.06.2017, 19:20
Sırf azize denen köpeğin sözleri üzerin bu maçı söke söke almamız gerekiyordu.Sahaya çıkan futbolcuların motivasyondan çimleri yemeleri gerekyordu.Şimdi ne oldu ? Başkan çıksın açıklasın ! İma bile beni sinirden deli ediyor.Başkan bu maçın izahatini yapsın !

batuhanTs
03.06.2017, 19:21
Kimse Trabzon2a yattı demiyor.Maça asılmadı.Maçı seyrettin mi bilemiyorum.kayseri maçı ve bu maç.Senin için alıyor mu ?

yattı niye yatmasın her güçlü takım kazansaydı işin zevki çıkar mıydı

Ahmet Aksu
03.06.2017, 19:22
ersun yanalın gitmesini istiyorum ama başkanımız kesin bırakmaz.. yani şenol hoca boşa çıkana kadar bırakmaz..
bizde 100. yılımızda ömrümüz yeterse şampiyonluk hayalleri kurarız..

Berkan
03.06.2017, 19:23
Birilerine göre Trabzonspor'un %100 kazanması gerekiyordu. Güzel kafa güle güle kullanın.

orhan42
03.06.2017, 19:23
yattı niye yatmasın her güçlü takım kazansaydı işin zevki çıkar mıydı
Seninle daha önce de inatlaşmıştık.Tuhaf bi adamsın.Sana lafım yok..Git kendi kendine başka yerde oyna !

Ahmet Kara
03.06.2017, 19:24
bu maç alınmalıydı. o kadar. şimdi dinleyin rakiplerin tatavalarını. buyurun cenaze namazına.

batuhanTs
Seninle daha önce de inatlaşmıştık.Tuhaf bi adamsın.Sana lafım yok..Git kendi kendine başka yerde oyna !

Trabzonspor ile yorum yapmadan önce kelimelerinizi daha özenli seçerseniz sıkıntı olmaz ima da filan bulunmayın sakın aman diyim

Enes Başkaya60
Biri şu rezilliği Kepazeliği bir açıklasın Allah Aşkına Hesap verilmeli hesap...

cınar#7
03.06.2017, 19:25
beni bilen bilir, artık trabzonsporlu değilim, elveda trabzonsporum, iti köpeğe düşürdünüz bizi, bu damga çok ağır.. Allah bildiği gibi yapsın sizi futbol izlemeyi de bırakıyorum Allah bildiği gibi yapsın sizi.. ağlıycam sinirden ne yazdığımı bimiyorum.Kardeş kayseriymiş kardeş bilmem neymiş.. Arkadaş fuybol takımının kardeşi olmaz düşmanı da olmaz rakibi olur.. Bize ne bursadan rizeden çık oyna adam gibi.. ilk yarı şutun yok, gitmiyorsun ileri bilerek gitmiyorsun.... Eğer haksa hukuksa fener maçındaki sivas daha şerefli oynadı başka da bir şey demiyorum..50 yılda şampiyonluk al senin olsun usta, ersun, yemek sepeti..elveda..Çıkar işleri dondugu surece klupte, olan gerçek taraftara oluyor. Bende bırakmıştım sinirden ama elinde değil geri donuyosun desteklemeye

brnclhn
ah ahhh hiçbişey bu kadar koymadı reziller...şikeyle işimiz olmaz ama bunu kullanacaklara fırsat verdiniz,çıkın söke söke maçı alın...çok yazık...

Veysel
5-0 yeneceğin takıma yenilmek nedir arkadaş

Berabere kal bari bu ne terbiyesizlik

oğ 61 efsanesi
kabul edelim arkadaşlar zaten yenemezdik. gücümüz bu kadar. bu kadroyu kuranlara kızın.

ozturk
03.06.2017, 19:26
Şampiyonluk hayal seneye. 7.lik başarıdır

gurur6134
03.06.2017, 19:27
Deplasmanda en farkli maglubiyet 7 0 evinde en farkli maglubiyet 6 0 ve simdi de evinde gecirdigin en kotu sezon rekoru hepsi senin eserin usta..seneye bu performansin surerse devre arasini goremezsin 2 senelik performasin rezil otesi kayda deger tek bir basarin yok..

oğ 61 efsanesi
03.06.2017, 19:27
sanki önümüze geleni yeniyorduk da son çırpınışlarını yapan bir takımı yenecektik. uyanın takımda topçu yok. gerçek bu.keşke gerçekten şike yapsaydı da böyle yenilmeseydi.ama gerçek bu. gücümüz yok

jairzinho
03.06.2017, 19:31
yenilen gollerde sıkıntı yok.ayrıca gol atıp öne geçmişsin.takımın form durumu ve ersunun son haftalardaki saçmalıklarınıda ekleyince sonucu normal karşılıyorum.

penaltı kırmızı kart yada kalecinin yediği garip goller olsaydı sıkıntı olabilirdi.rölantide oynandı maç.avrupada da buna benzer onlarca karşılaşma izleyebilirsin.misal galatasarayın cl de oynadığı strum graz maçı var.son yarım sanırım al gülüm ver gülüm top çevirdiler.

bu maç için kendini hırpalamaya gerek yok

Vazelon
03.06.2017, 19:32
Tüm Trabzon birleşsin bu adamı gönderemezsiniz, kaçtı o tren. Trabzon ne yazık ki önüne koyulanı kabul etmek zorunda. İHO'yu bile seçtirdiler Trabzon'a, boşa yormayın kendinizi.

cyberentalpi
03.06.2017, 19:32
Bu Trabzon un en büyük düşmanı kendisidir. Yahu son mac. adamlar elbette exra motive. Bizimkiler asılmadı mı evet. Aziz iki laf soyledi diye mi ? Adam konya nın acıkladiği Aykut u durustce acıklamadı.
İyi ki de düştü Rize. şikeci fb ye yalama olcaklarına gidip takımlarını desteklesinler.
Sampiyonluk sezonu, sonraki şike dönemlerinde dik duran tek anadolu takımı idi. İbrahim Yazıcı baskanın ruhu sad olsun.

Enaldo61
03.06.2017, 19:33
Rize başkanı da sikeyle itham etti bizi kulüp derhal gereğini yapmalı. Yoksa bu mevzu yönetimi götürür. ts yi savunmayacakmisiniz!!!

Enes Başkaya60
03.06.2017, 19:35
Rize Başkanı neler diyor öyle neler...

Ulan size var ya söylenecek çok kelime varda neyse Yazıklar olsun biz bu hallere düşürdünüz ya Yatacak yeriniz yok ey yönetim ey hoca...

Mehmet BAŞ
Futbolun ne kadar kirli bir oyun olduğu gerçeği bugün birkez daha görüldü. Başkanından, hocasından , futbolcusuna açıklaması mümkün olmayan bir maç oynandı. Maçı izleyen ve izlemeyenlere Trabzonspor şike yaptı dedirtebilecek bir ortam yaratıldı, hatta bu çirkin ortam maçtan önce maçın iddia kuponlarına alınmamasıyla başlamıştı.
Tarihte belki buna benzer başka maçlarda oynamışlardı, ama ben şahsen uzun süredir bu kadar utanmamıştım. Bunun adı rezillik, önümüzdeki yıla hedefler koyan, şehrini motive etmeye çalışan bir kulübün yönetenlerinin ve çalışanlarının bu rezillikte payı olmasın isterdim ama hepsinin payı var. Bu maçta yaşananların altından nasıl kalkarlar bilemiyorum fakat önümüzdeki yıl yaşamayı düşlediğim heyecan bende şimdiden söndü diyebilirim

Kusura bakmayın ama size ve bazı arkadaşlara katılmıyorum.
Bugün bu maçı kazansaydık birileri çıkıp ''Rize'yi kümede tuttular'' diyeceklerdi. Peki kim bu konuşanlar?
Konuşanların bir kısmı Aziz'in itleri, bir kısmı Rize'yi sevenler, bir kısmı da Bursa'yı sevenler. Herkes kendine göre konuşuyor.
Herkes skora göre konuşuyor! Forumda 1-0 öne geçtiğimizde farklı konuşanlar 1-2 olunca ağız değiştirdiler.
Skora göre konuşmanın adı hokkabazlıktır.

Eğer bu maçı konuşacaksak futbolun kendine göre doğruları olduğunu da bilmemiz lazım.
Bugün Rize'nin de Bursa'nın da kazanması sürpriz değil. Zira iki takımın da son şansı idi!
O nedenle bu iki takım varını yoğunu ortaya koydu. Ve doğal olarak da bu hayati maçlarını kazandılar.
Eleştirdiğiniz Trabzonspor ve Alanyaspor'un bu maçları kazanması için bir sebepleri var mıydı?
Kazanmak için bir sebepleri yoktu. Amaçsız bir şekilde sahaya çıktılar ve kaybettiler. Bu kadar net!
O nedenle öküz altında buzağı aramak yerine futbolun doğrularını bilelim.

İşin bir de şu tarafı var. Bu lig tam tamına 34 hafta!
Yani küme düşen takımlar son hafta oynadıkları maçlar nedeniyle küme düşmediler.
Kötü oynadıkları 34 maç nedeniyle küme düştüler. O nedenle bu işi son haftadan ibaretmiş gibi görmek yanlış olur.
Yani demem o ki; ne Rize'yi biz düşürdük ne de Bursa'yı kümede biz tuttuk! Ne yapmışlarsa kendileri yapmıştır.

Bir de şu mantığı anlamıyorum, 34 hafta gelene geçene yenileceksin sonra gelip son maçta yaygara kopartacaksın!
Bunun akıl ve mantıkla izah edilir bir yanı yok! Sonuç olarak Rize küme düşmüşse kendi beceriksizliğidir.
Aynı şekilde bugün Bursaspor küme düşseydi yine kendi beceriksizlikleri olacaktı.
bu alemde herkes kendi işine bakar. Herkes 34 hafta ektiğini biçer!
Kalanı tebrik eder, düşene geçmiş olsun derim.

Ahmet Aksu
sayın usta umarım yeni hoca bulursun. çünkü ersun hoca ile 50.yıl yalan olur. ersun hoca ile ilk 4-5 te olursun da şampiyonluk zor.
artık ustanın bahanesi kalmadı 2 senedir takımın başında artık bazı şeyleri gördü öğrendi alıştı..
umarım pereira gibi durica gibi iyi futbolcular kazandırırsın takıma.
ve umarım furbolcuları zamanında alırsın. kampa yetişecek lafları falan duyup sonlara kalmaz inşallah..

malum 50.yıl laflarının havada uçuştuğu sezon geliyor artık bir şeyler yapma zamanı..

gurur6134
Icimizde birsey ima etmeye calisan ancak dillendiremeyen andavallar oldukca disarda dusman aramaya gerek yok siz boyle yaptikdan sonra firsat kollayan sikeciler ne yapmasin..adana macindan iyi oynadik bu mac en azindan defansda biraz mucadele ettik..haftalardir bu takim top oynamiyor bunun sorumlusu hoca ve yonetimdir bunu konusalim bence..

Berkan
03.06.2017, 19:37
34 haftada 2154851248521 puan kaybetmişler. Kümeye düşünce Trabzon suçlu bi sg rize

Enaldo61
Bu rize ne kadar ezik bir camia ya.

jairzinho
başkanın ilk işi saçma sapan suçlamalara cevap yetiştirmek olmamalı.temiz bir maç oldu .

başkanın ilk icraati ersunu kovmak olmalı

Enaldo61
03.06.2017, 19:38
Yönetim uyuma!!!!!

Arda'
Lan bize ne kim düşmüş kim kalmış iddaamız yok bişeyimiz yok rize düşmesin diye it gibi oynamak zorunda mıyız kayseri maçında da böyle oynadık adana maçında da ki o maçlarda eksiğimiz de yoktu bu maçta takımın çehresini değiştiren olcay yok. Şike iması yapanlar lütfen bu takımı tutmasınlar bizi de rezil etmesinler fenerli ve bjkli itlere.

Mehmet BAŞ
Biri şu rezilliği Kepazeliği bir açıklasın Allah Aşkına Hesap verilmeli hesap...

Pardon ama siz ne hesabından bahsediyorsunuz kuzum :confused:
Bak bu ligde hesaplar 34 haftada kesiliyor! 34 hafta götünü serip maç kazanamayanlar bugün çıkıp it gibi havlamasınlar!
Bir zahmet...

Manu61
03.06.2017, 19:39
Rize başkanı da sikeyle itham etti bizi kulüp derhal gereğini yapmalı. Yoksa bu mevzu yönetimi götürür. ts yi savunmayacakmisiniz!!!

Afkursun dursun. Başarısızlıklarını böyle acizce örtmeye çalışan heriflerden bıktım usandım. Başkanı ayrı hocası ayrı beceriksiz ve tek başarılı oldukları şey afkurmak.

orhan42
03.06.2017, 19:41
Rizespor gibi şikecilerin,İstanbul takımlarının yalakası olmuş bir takımın başkanı ve teknik direktörünü konuşturursunuz böyle..Bu ahlaksızların kırdığı fındık kırkı aşmış,şikeden muzdarip olarak şampiyonlukları elinden çalınmış bir camiaya saldırırlar işte böyle..Yazıklar olsun sahadaki 11 futbolcu ve boş gözlerle maçı seyreden hocasına..

tamuğ yamtar
03.06.2017, 19:42
Hikmet Karaman da girdi topa...

"Üzerimizdeki iki takımda Trabzonspor'u Trabzon'da yendi ve bu şehir bunu unutmayacak" diyerek...

Usta'nın maharetini gösterme zamanı...

Bakalım bu açıklamalara karşı nasıl bir yol izleyecek...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Berkan
03.06.2017, 19:44
Hikmet hoca ağlama 2011 de seninde şike yaptığına cani gönülden inanıyorum.

gurur6134
03.06.2017, 19:48
Hahaha 2011 de tesvik almakdan ceza almis hikmet de konusuyor vay andaval var..uzerinde ki kayseri de seni icerde yendi kopek onuda anlatsana yilmaz vural gibi dusurmedigin klup kalmadi malosevski seni boyle mi basarisizligini ortceksin..kumede tutsaydin ben tuttum olcakti simdi dustu sucu atip siyrilmaya calis andaval..

Punisher-61
03.06.2017, 20:03
Rizede ne kasiniyor ?? Yok dostluk bitmis de yok bu sehir 100yil unutmazda..
Hikmet karaman ve Rize yönetimi beceriksizliklerini Trabzonspora yükleyemezler..

34 mac oynadin 102Puanin 36sini sadece Topladin yani 34 mac sonra küme düstün son mac yüzünden degil..

bahadır2561
03.06.2017, 20:09
Bırakın afkuran afkursun

Yallah amatöre kadar yolun var rize

Murathan
03.06.2017, 20:10
ersunla şampiyonluk hayal, görün artık bunu.

tamuğ yamtar
03.06.2017, 20:17
ersunla şampiyonluk hayal, görün artık bunu.

Ersun özelinde ki duruma birşey diyemem ama şampiyonluk zaten hayal...

Çok ama çok zor şampiyon olmamız...

Fatih Çelik
03.06.2017, 20:17
Başkan güzel bir "ayar" yazısı bekliyorum. Saygılar.

nakzo
03.06.2017, 20:19
Bu maç özelinde söylemiyorum bu takım 61.yılında dahil şampiyon olamaz.O kadar para harcadık 5-6maç biraz kıpırdanma sonrası yine aynı rezil Trabzonspor Usta en büyük hayal kırıklığımız olmuştur.Sene için içimde en ufak bir heyecan yok saçma sapan bir takım ve saçma sapan oyuncular.

Enaldo61
03.06.2017, 20:49
Aziz Yıldırım, Metin Kalkavan, Hikmet Karaman ve bu tarz şiddeti körükleyecek kin ve nefret söylemlerine sahip olanların hakkında suç duyurusu yapılması gerekiyor. Muharrem Usta ve avukatlar göreve!!!

special one
03.06.2017, 20:50
Hikmet Karaman da girdi topa...

"Üzerimizdeki iki takımda Trabzonspor'u Trabzon'da yendi ve bu şehir bunu unutmayacak" diyerek...

Usta'nın maharetini gösterme zamanı...

Bakalım bu açıklamalara karşı nasıl bir yol izleyecek...

Buda hoca işte 3 senedir 36 puanla lig tamamlıyor çıkmış afkuruyor

Yavuz KÜÇÜK
03.06.2017, 21:09
Sen git işini son haftada Trabzon'un galip gelmesine bırak. Trabzon yenilince ağzına geleni söyle. Bir ispatınız varsa şikeye dair kanıtlayın ve düşürün bizi. Boşuna afkurmayın.

gurur6134
03.06.2017, 21:11
Rize ile dost olmusuz da haberimiz yokmus kayseri macindan sonra trabzona her 61.dakika da dumduz giden istanbul usagi dost rize bu nasil dostlukmus..hikmet karaman yilmaz vural gibi adamlari klube musallat edip istanbul usakligina soyunan her klup dusmeye mahkumdur..adamlarin olum kalim maci mac rizede toplasan 5 bin kisi var yok statda sonra niye dustuk..

Yektaa
03.06.2017, 21:14
yönetimin şike imasına karşı sessiz kalması akıllarda soru işareti bırakıyor

Enes Başkaya60
03.06.2017, 21:27
Ula Yönetim bu kadar mı basiretsizsiniz bir açıklama yapamayacak kadar acizmisiniz ula..

My
03.06.2017, 21:29
Aziz Yıldırım, Metin Kalkavan, Hikmet Karaman ve bu tarz şiddeti körükleyecek kin ve nefret söylemlerine sahip olanların hakkında suç duyurusu yapılması gerekiyor. Muharrem Usta ve avukatlar göreve!!!Kimi kime şikayet ediyorsun Enaldo :D Adamlar başkan tokatlıyor, ceza alıyor, cezası kaldırtılıp bir de tokatladıkları adamı mahkemeye veriyorlar :) Karaman dediğin adam tescilli teşvikçi. TAŞLARI BAĞLAMIŞLAR KÖPEKLERİ SALMIŞLAR sen ise şikayet edelim diyorsun güzel kardeşim :) Yalnızsın. Biz bizeyiz :)

Ahmet Kara
03.06.2017, 21:31
Başkanım bu arada o çok sevdiğin Beşiktaş taraftarları sosyal medyada neler yazıyor iyi bak. Belki tebrik etmeyi bırakırsın artık.

tonya55
03.06.2017, 21:41
Başkanım bu arada o çok sevdiğin Beşiktaş taraftarları sosyal medyada neler yazıyor iyi bak. Belki tebrik etmeyi bırakırsın artık.
tebrik degil resmen onore ediyor adamları ata sözü gibi yazıyor.

Veysel
03.06.2017, 21:42
Neyi bekliyorsun başkan ?

serdaracıl
03.06.2017, 22:00

Yoo bende öyle bi işaret falan bırakmıyor

sasone
03.06.2017, 22:42

İt,kopukla neden muhatap olalım?Yoğun bir transfer dönemi bekliyor başkan ve yönetimi,onlara konsantre olsunlar.

Courage
04.06.2017, 00:25
Azizin çoğunlukla bozuk karakteri icabı ama bugün için ortayı karıştırma maksatlı laflarını ''sallamadığın'' için teşekkür ediyorum başkanım. Vu teşekkür şimdilik tabii yoksa bu çete ile muhatap olup asli işini (yani transfer ve yeni sezona hazırlık) unutursan İHO'dan farkın kalmaz.

Sen işini bilirsin.

Sercan Keleş
04.06.2017, 00:33
Şu laf dalaşına girmene gerek yok. Profesyonel bir şekilde işini yap başkan. Gerek yok aa ne söyledi onu yaptı falan diye. Transfer sezonu açıldı. Bize 2 tane genç Okay gibi yetenek ile 3 tane Pereira gibi futbolcu kazandır. Seneye zevkli maç izleyelim. Bunu yapmak zor değil. İnce eleyip sık dokumak değil olay. Al elime kalem kağıt. Otur sabahtan akşama kadar futbolu Türkiye'de bilen herkese danışarak titizlikle futbolcu kazandır kulübe. Senden artık bunu bekliyoruz.

jairzinho
04.06.2017, 00:44
kulüpte forma tasarımcısı yok mu başkan ?

formayı QNB ye tasarlatmışlar.o da formanın ön yüzünü tamamen reklama çevirmiş.kulüp iyi yönetilmiyor aga

bahadır2561
04.06.2017, 11:27
Hâla bi açıklama yapılmaması üzüntü verici neyi bekliyor acaba?

Küçük şikecilerde kutlanacak bişey de kalmadı artık dön Trabzonspor'a tamamen

serdaracıl
04.06.2017, 13:52
Hâla bi açıklama yapılmaması üzüntü verici neyi bekliyor acaba?

Küçük şikecilerde kutlanacak bişey de kalmadı artık dön Trabzonspor'a tamamen

Açıklama yapılmasını gerektirecek bir durum yok.

Mehmet Fatih Silik
04.06.2017, 14:40

Ne demek yok. Rize T.D.'ü, Başkanı ve Belediye Başkanı ağır ithamlarda bulunuyor ve açıklamaya gerek yok öyle mi. Herkes haddini bilecek. Bilmeyenlere de okkalı yazılı bir açıklama yaparsın. Karşılarında herhangi bir takım yok. Rize'yi düşüren kız kardeşlerden biri olsaydı böyle açıklama yapmayı bırak kendilerini suçlarlardı. Olayı bizim üstümüze yıkmaya çalışıyorlar.

bahadır2561
04.06.2017, 14:49

Emin misin?

Dünden beri takım için ne iftiralar dönüyor

Ermanusta
04.06.2017, 15:21
Duyuru!!
Muharrem Başkan
yönetim kurulu toplantısını müteakiben
Ptesi veya salı gunu Basın toplantısı yaparak
sezonun degerlendirmesini yaparken gerekli cevapları verecektir.

Sakin olalım,Bekleyelim

batuhanTs
04.06.2017, 16:01
umarım cevapları verilir malum şahıslara

Enaldo61
04.06.2017, 17:16
Açıklama yeterli değil, bu şahıslar hakkında suç duyurusunda bulunulmalı!!!

Yapılan açıklamaların hukukta suç değeri var.

My
04.06.2017, 18:06
Trabzonspor Divan Başkanından Ağır Sözler

<q style="box-sizing: border-box; font-size: 16px; line-height: 20px;">Trabzonspor’un Bursaspor’a yenilmesinin ardından Rizespor’un küme düşmesine tepkiler Trabzon kamuoyunda da dinmiyor..</q><q style="box-sizing: border-box; font-size: 16px; line-height: 20px;">
</q>
Trabzonspor'un kupalarına haciz gelmesiyle alakalı olarak akrabasının görevden alınması üzerine Sürmen'in Başkan Usta'ya tepki sesleri yükselmeye başlamıştı.

Trabzonspor - Bursaspor maçının ardından tepkiler dinmek bilmezken, Bordo-mavili kulübün divan başkanından akıl almaz bir paylaşım geldi.

Trabzonspor'un divan başkanı Ali Sürmen'de tepki gösterenler arasında. İşte Sürmen'in sosyal medya paylaşımı;

http://www.haberts.com/images/upload/image_5.png

Biz bize yetiyoruz arkadaş düşmana hiç gerek yok.

amour_61
04.06.2017, 18:15
Trabzonspor Divan Başkanından Ağır Sözler

<q style="box-sizing: border-box; font-size: 16px; line-height: 20px;">Trabzonspor’un Bursaspor’a yenilmesinin ardından Rizespor’un küme düşmesine tepkiler Trabzon kamuoyunda da dinmiyor..</q><q style="box-sizing: border-box; font-size: 16px; line-height: 20px;">
</q>
Trabzonspor'un kupalarına haciz gelmesiyle alakalı olarak akrabasının görevden alınması üzerine Sürmen'in Başkan Usta'ya tepki sesleri yükselmeye başlamıştı.

Trabzonspor - Bursaspor maçının ardından tepkiler dinmek bilmezken, Bordo-mavili kulübün divan başkanından akıl almaz bir paylaşım geldi.

Trabzonspor'un divan başkanı Ali Sürmen'de tepki gösterenler arasında. İşte Sürmen'in sosyal medya paylaşımı;

http://www.haberts.com/images/upload/image_5.png

Biz bize yetiyoruz arkadaş düşmana hiç gerek yok.
Bu kişi Trabzonspor divan kurulu başkanı inanamıyorum acilen istifa et menfaatçi herif. Yıllardır takımdan 7 sülaleniz geçindi zengin oldunuz be. İnsanların sabrını zorlamayın.

Enes Coşkun
04.06.2017, 18:18
Başkanın açıklamalarından sonra twitter da gündeme girmeye çalışalım...maç sonrasında her yerde karalama kampanyası yapıldı çok ağır yorumlar yazıldı,zaten yazanların bir çoğu belli yinede gündeme girmekte fayda var.

Mehmet BAŞ
04.06.2017, 22:25
Arkadaşlar dünyada küme düşen ilk takım Rizespor değil! Son da olmayacak!
Rizeliler bunu demiş, Fenerliler şunu demiş, bunu gören Beşiktaşlılar isyana kalkmış falan...
Ne ağladılar be! Rizeli postu giymiş üçüzlerin acıklı sesleri duymak hoş oluyor.
O zaman ne diyoruz? İt ürür kervan yürür! Dileyen istediği kadar anırsın.

Söylemleri ile hukuki sınırları aşanlar hakkında suç duyurusunda bulunulabilir. Buna katılıyorum.
Fakat Trabzonspor gibi bir takımın Rize'yi ciddiye alıp demeç yarışına girilmesine karşıyım. Neden muhatap alalım?
Bir sıkıntı varsa hukuki hakkımızı kullanırız sonra demeç verenler dertlerini savcıya açıklarlar.
Bu kadar basit...

byoxi
05.06.2017, 10:08
13023

Başkanın şu twitlerden sonra ivedi bir şekilde Emre Aksoy ile kulüp bağlantısını koparması lazım!

My
05.06.2017, 11:49
Bu adam şimdi Trabzonspor yöneticisi he mi Allah'ım sen sabır ver

My
05.06.2017, 21:44
https://s13.postimg.org/5ylwjt8mf/Ads_z.jpg

Safları sıklaştırıyoruz arkadaşlar gün birlik olma günü.

Ahmet Faruk
05.06.2017, 21:50
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170605/3cbd3d3ee29dcf6e27dfe2af098ba42c.png

Bu adamı yalnız mı bırakcağız?
Kendi kulübüne "şike yaptı" diyen insanlara karşı bu adamın yanında olmak gerekmez mi?

colman
05.06.2017, 21:54
Zaten bu iftiraları atan alayı fenerli rize falan kimsenin umrunda değil malum sezonun kapatma peşindeler...

Enaldo61
05.06.2017, 22:04
Gün birlik günü yönetime takıma sahip çıkma günü.

Mehmet Cihan Kocaman
05.06.2017, 22:50
Bu adamın karşısında olan haindir, net!

Anıl C
05.06.2017, 23:09
Bizdeki Divam Kurulu'nun isleyisini biri aciklayabilir mi? Nerde yasli, nerde cikarci adam varsa Divan Kurulu'nda. Neden yaslilar meclisi gibi toplanmislar orda

Doğukan Uçan
05.06.2017, 23:10
oftan bile küçük rizesporlularla muhattap olmak bize yakismiyor. adamlar prim yapar sadece üstümüzden.

28TS61
06.06.2017, 04:23
derhal FIFA´ya basvurulmalidir. yoksa bu saldirilar devam edecek

erenslash
06.06.2017, 05:53
Başkanımız güzel konuşuyor tamam ama transfer konusu daha önemli.Bu konu transfer işini gölgelemesin.Buna dikkat etmek lazım adamlar küme düşmüş konuşsun dursunlar hakkımızı ararız sinek küçüktür mide... hesabı.

başkanın en önce odaklanması gereken konu baba transferleri takıma getirmesidir.Umarım bu transferler sözde baba transferler olmaz

Ahmet Faruk
06.06.2017, 14:03
Taktik maktik yok. Bam bam bam [emoji95] [emoji95] [emoji95] https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170606/2405542bd010060fce9f1fccb2e0eb94.png

bahadır2561
06.06.2017, 14:13
Aynen böyle devam başkan, akrandayız

Travelair
06.06.2017, 14:15
Başkan açıktan yola çıktı ama arkasında taraftar desteğini görmezseler kevgire çevirirler. Bu konuda duyarlı olmalıyız

TSelif
06.06.2017, 14:19
Başkan bu süreçte desteği sadece biz aklı başında gerçek taraftarlardan alacak...

Cagdas Topal
06.06.2017, 14:24
Yanındayız başkanım, devam et.

yazıkoldu
06.06.2017, 14:26
Başkan arkandayız diyenlere sesleniyorum.

Arkandayız diye bir şey yok, yanındayız demek lazım, varız demek lazım.

Kim bu arkandayız lafını Türkçeye sokmuş.

Arkandayız lafı çok ters geliyor bana.

Arkada durmanın manası yok.

Hep beraber kol kola yürümek lazım.

Travelair
06.06.2017, 14:31
Arkadaş var mesela, çok takılmayın

castillo61
06.06.2017, 14:37
looool

Sadi kim arkadaş
Barış kim
Giray kim

bir daha kulübe sokmazsın biter
istekleri kadar afkursunlar
sen sahada başarılı olursan
her alanda başarı getirirsen
tüm Trabzon üstüne gelse bile taraftar yanında olur
gerisi fasa fiso
ama bomboş işler peşinde koşmayı ne kadar seviyoruz

ha illa ayar vereceksen de
Hikmet'e vereceksin
Rize başkanına vereceksin
Rize belediye başkanına vereceksin
ki bana kalsa bunlar da boş işler
yine istedikleri kadar afkursunlar
ama dediğim gibi
çapulcu birinin resmini paylaşınca gücünü göstermiyor
asıl yerlere haddini bildir

Ertan 51
06.06.2017, 14:40
Başkanın arkasında samimiyetle duran bizler gibi insanlar tamam da yetmez,
içimizdeki hainlerin karşısında daha güçlü durabilmesi için daha fazla desteğe ihtiyacı var,
bu destek te malesef yapılacak bir kaç iyi transfere bağlı,
rüzgarı fırtınaya çevirecek ki hainler yok olup gidecek.

Mustafa YILMAZ
06.06.2017, 15:09
başkanın o twiti 10 numara işte böyle koyacaksın öyle çakalları ortaya bilmeyenlerde görsün

TSelif
06.06.2017, 15:14
Bu adamı yiycekler eğer biz izin verirsek. Çünkü farkındaysanız hep eski nemalananlar afkuruyor. Maması kesilen başkanın üstüne saldırıyor.

Ahmet Kara
06.06.2017, 15:16
bu içimizde ki irlandalıların kulüpten ihraç edilmesi lazım. sonra bunları taraftarın önüne atacaksın trabzon sokaklarında rahat gezemeyecek halde olacaklar.

Mücahit Tüfekçi
06.06.2017, 15:21
Ustanın ve Ersunun üstüne kasıtlı oyunlar oynanıyor, sene içerisinde de her fırsatta sallamaya çalışanlar müze ihaneti ve son olaylarla kendilerini iyice belli ettiler artık bu insanlarla her türlü mücadele edilmesi lazım resmen kulüp içerisindeki kripto hainler adamlar

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Travelair
06.06.2017, 15:50
İlgili programı şimdi izledim. Kulüp herhalde Remzi Kazmaz'a dava açacak. Çünkü direk şikeci dedi maçtan sonra. Bu arada bence bu olayın siyasi yönü ağır basıyor. Siyasi çekişme uğruna kulübü günah keçisi ilan ediyorlar, milletin haberi yok

artvints
06.06.2017, 15:55
kendi içimizdeki pislikleri temizlemeden istanbul'la yarışmaya kalkıyoruz. transferle iş çözmeye çalışıyoruz. bunlar allah bilir dışarıdan gelen futbolcuların üzerine de oynuyordur, herşey beklenir. o yüzden ilk fırsatta kaçıyorlar.

DeAgLeMaNyAq
06.06.2017, 15:56
Sadi Hoca'yı geçen hafta da Çay TV'de izlemiştim Rize maçı öncesinde yine yönetime ve Ersun Yanal'a sallayıp durmuştu. Yani insanların kendilerini böyle dev aynasına görmesi inanılır gibi değil. Hami Hoca bir taraftan, Giray Bulak diğer taraftan. Bir kişide çıkıp bu hocalara niye hiçbir takımdan teklif gelmiyor diye sorgulamıyor. Sadi Hoca'nın geçen seneki kısa performansından sonra yerel medya hemen 3 Süper Lig takımı Sadi Hoca'ya talip diye haberler çıkarmıştı. Kendisinin yetiştiriciliğine ve gençliğinde çıkarmış olduğu oyunculara lafımız yok ama bu söylemleriyle irite etmeye başladı. Bu arada aynı programda Remzi Kazmaz denilen 3 Temmuz'da şikecilerin yanında duran Rize yöneticisini de dinledim. TFF'ye şike gerekçesiyle başvuru yapacaklarını falan söylemiş. İnşallah yaparlar. Geçen hafta maç öncesinde Rize'nin de Bursa'nın da düşmesini istemem demiştim ama Rize'nin düşmesinin ardınan çıkan söylemlerden sonra bütün üzüntüm gitti...

My
06.06.2017, 16:01
Kulüp içerisindeki dinazor yapı başlamış homurdanmaya. Eğer başkanın arkasında güçlü bir taraftar desteği olmazsa işi zor. Geri adım atarsa sadece bugünü değil yarını da kaybeder.

Ozan Yılmaz
06.06.2017, 16:03
Temizlik şart;

Ali Sürmen
Giray Bulak
Zeki Uzundurukan
Cevat Kol
Altuğ Atalay
Halil Şanlı
Murat Taşkın
Barış Yurduseven
Yakup Aslan
Sadi Tekelioğlu
Ali Çil

vb. türevleri

kulüpten gereken yaptırım karşılıklarını almalı artık.

gurur6134
06.06.2017, 16:06
Fenere onca tapeye fiziki takibe itiraflara uefa ve cas kararlarina ragmen sike yapti diyemeyen sikecilerin yalamasi kopegi kazmaza ve turevlerine hossstttt deyip gecin..kim duserse dussun diyordum lakin simdi iyi ki rizespor dusmus diyorum bu itleri gordukce..

Travelair
06.06.2017, 16:07
Adam neler söyledi yok Trabzonspor yönetimi anket yaptırmışmış Rizespor mu düşsün Bursaspor mu diye %99 Rizespor düşsün çıkmışmış. Bak bak bak bak...

Sefer A.
06.06.2017, 16:08
Baskanim lütfen göz boyama icraate geç... dogrularin var ama yetmez... bize baba kadro kur sampiyon yap 20 sene sampiyonluk istemeyelim seni rahat birakalim istedigin düzeni de getir alt yapi ile sahaya çik 5 ye çitimi çikarirsam ne olayim... ama seneye sampiyon yap bizi Akyazi'da yak bizi, parayi esirgeme borcu fazla önemseme bas parayi sampiyon ol... ha gerekirse çin'e 20m€'ya oyuncu satmis gibi göster, o konuda katakulli yap bjk öyle yapiyor simdi fb de öyle yapacak gibi duruyor... ayrica harbi topçular al düzgün forma sun önümüze, bak bakalim forma satisinda rekor kiriyor musun kirmiyor musun, magazalarda forma kaliyor mu kalmiyor mu... böylece sponsorlarin da ilgisini çekeriz, gelirlerimiz artar, sen yeter ki seni destekleyenlere yarim yamalak degil de tam is yaptigini göster, hiçbir Trabzonspor baskaninin görmedigi destegi yanina alirsin... haydi baskan göster baba baskanligini, fifa'ya da basvur gitsin kimseden korkma siyâset karsi çiksa aldirma... titret baskan ortaligi

gurur6134
06.06.2017, 16:13
Bunlar klupte ne ilk ne de son olacaktir..onceden beri ayni terane trabzonsporu mamalanma nemalanma gecim kapisi goren cok suluk var camiada ve ne hikmetse hep tekerlerine comak sokuldugunda havlamaya basliyorlar..birinin gorevine son veriler havlar birinin esi dostu akrabasi kovulur havlar biri vay niye ben degilde o diye havlar alistik artik yillardir bunlara..

Mehmet Fatih Silik
06.06.2017, 16:33
Iyice gıcık kapmaya başladım şu Sadi Tekelioğlunu. Kulüpten ayrıldıktan sonra koca karılar gibi ancak konuşuyor. La yeter da! Bi sus da! B.k attığın ikide bir suçladığın takım seninde takımın. Niye bizden gidenler hep böyle anlamıyorum. Yazık çok yazık! Sanırsın Sir Alex Ferguson.

Enaldo61
06.06.2017, 16:41
Başkan arkandayız, sen yeter ki bu kulübün hakkını kimseye yedirme.

Uğur_Dmrtrk
06.06.2017, 16:52
Trabzonspor'un manevi değerlerinin zerre farkında olmayan bunun üzerinden nemalanan populist bir güruh var..Medyasında,teknik direktöründe,Divan kurulunda vs..Bu ezberci ve cuntacı tayfayı sevmiyoruz ve herşeyin farkındayız..Trabzonspor camiası Trabzon şehrinden güç alır,güzel değerler üretmiştir bunu inkar etmiyoruz fakat bu güçten,değerden nemalanmak isteyenlerinde sonuna kadar karşısındayız..imkanı olan herkes kulübe üye olmalı..Devrimse devrim..onu da biz yapacağız üyeler-taraftar olarak....

nbay
06.06.2017, 16:56
sadi hocanın açıklamalarında art niyet aramanın bir anlamı yok bence.
söylediklerinde şurada eksik var sadece, bursa maçı için değil aslında son 4-5 maça olması gerektiği gibi hazırlanmadı .hazırlansa zaten şu an antalyanın üzerinde ligi bitirmiş olurduk .
adam zaten diyor maçı verdi demek çok yanlış . trabzona bu oyun yakışmadı diyor .
başkan da olayı büyütüyor bence .

Travelair
06.06.2017, 17:09
Sadi hoca antrenör. Ne işi var başka işlerle? Herkes işini yapsa zaten sorun olmayacak. Burda başkana karşı bloklaşan bir grup var, gerçi hep vardı. Zayıflık gördü mü saldırıyorlar. Nispetli nispetsiz, bir tane inandırsam kârdır mantığıyla

Anıl C
06.06.2017, 17:17
Temizlik şart;

Ali Sürmen
Giray Bulak
Zeki Uzundurukan
Cevat Kol
Altuğ Atalay
Halil Şanlı
Murat Taşkın
Barış Yurduseven
Yakup Aslan
Sadi Tekelioğlu
Ali Çil

vb. türevleri

Böyle isimleri azize kulupten uzaklastirmasini iyi biliyo. Usta'da boyle olmali. Hicbir yere sokmayacak bunlari. Gelen basarilar ile unutulup giderler zamanla. Cunku kaosla, kotulukle besleniyo hepsi.

sasone
06.06.2017, 17:20
Sadi hoca antrenör. Ne işi var başka işlerle? Herkes işini yapsa zaten sorun olmayacak. Burda başkana karşı bloklaşan bir grup var, gerçi hep vardı. Zayıflık gördü mü saldırıyorlar. Nispetli nispetsiz, bir tane inandırsam kârdır mantığıyla

Kupalara hacizle başlayan süreç tesadüf değil,Bursaspor maçından sonra hangi sonuç çıkarsa çıksın(Bursa'yı yenmiş olsaydık siz Anadolu'da kendi şehrini tutan sağlam bir camiayı Trabzonspor'a düşman ettiniz savı üzerinden)Muharrem Usta ve Ersun Yanal'a saldıracaklardı.
Bizim bilmediğimiz bir asalak sistemi var bu belli ve bu asalakların organize bir şekilde fırsat kolladıkları belli oluyor.

Başkanı seçimle ,fikirle veya daha iyisini ortaya koydukları bir icraati gösterip,yenemeyeceklerini anladıkları için ellerindeki nemalanma sistemi ortadan kalkmasın diye en uygun anı kolladılar.
Başkan başarılı olursa bu asalakların tekrar o sisteme giriş yapmaları çok zor hatta imkansız olacak,buna tahammül edemiyorlar,çıldırıyorlar.

Bera B.
06.06.2017, 18:10
Sadi 'hoca'nın görev alırken sürekli benim yerim burası değil altyapı sözlerine yeteneksizliği gün yüzüne çıkacak diye kimsenin görmediği yerde atını koşturmaya, heybesini doldurmaya devam etmek istiyor şeklinde yaklaştığımı burada birkaç mesajda yazmıştım. Anlaşılan görevden alınması gururunu incitmiş paşamızın.

Tahir61
06.06.2017, 18:18
bu kulübe bir aziz yıldırım şart hatta Türkiye de aziz yıldırımın cuk oturacağı bir kulübüz aranan adam! yani

iki kişi bir araya gelip taraftar grubu kuranlar; üç kuruşla gazete, tv sahibi olanlar; bir diplomayla gazetelerde köşe kapan, tvlerde boy gösterenler...vd. yaptıkları ortak şey ya bir yerlere yaltaklanmak ya da diğer bir yerlere amansızca saldırmak...

aslında memleketin durumu bu da bizde gırla.

sadece bu iş için gelecek bütün bunlara ayar çekecek, susturacak, kovacak, parayla satın alacak hepsini hizaya sokacak bir azize ihtiyacımız var. iho denedi kabiliyeti yoktu olmadı; usta dan da böyle bir şey beklenmez...

ccd6167
06.06.2017, 18:43
Hayır ersun yanal veya usta çok mu başarılıda herkes yemeye çalılıyor diyoruz.. Yarın seçim olsun usta fark yer.. Belki oyum olsa yine ustaya veririm ama ustanında bişileri sorgulaması şart. Takım iyiyken güzel.. Son 8 maçta 1 g sadece.. Sahanda son 5 maçta galibiyet yok daha..

28TS61
06.06.2017, 18:49
alo baskan FIFA´ya basvur artik

Tuğrul
06.06.2017, 19:13
Temizlik şart;

Ali Sürmen
Giray Bulak
Zeki Uzundurukan
Cevat Kol
Altuğ Atalay
Halil Şanlı
Murat Taşkın
Barış Yurduseven
Yakup Aslan
Sadi Tekelioğlu
Ali Çil

vb. türevleri

Bu fitne-fesat odaklarının asıl amacı.

Bursa'ya maçın satıldığı algısı yaratarak 10-11 sezonunu bir daha ağzınıza almayın, mağdur rolü oynamayın sui zan'ında bulunuyorlar.

Fakat ellerinde somut veri, bulgu olmayınca apışıp kalıyorlar.

Trabzonspor kulübünü töhmet altında bırakan vahim iddiaları mahkemeye taşımalı, haklarında soruşturma başlatılması için takipçisi olmalıyız.

Aziz Yıldırım/Bahis çetesi ile başlayan şike korosuna emdiği sütü burnundan getirmeliyiz.

Öncelikle köyün delisi gibi, hoyratça açıklama yapan Divan başkanı Ali Sürmen görevden el çektirilmeli.

Travelair
06.06.2017, 21:15
Ayrıca programı dinleyebildiğim kadarıyla Rizesporlu yönetici Trabzonspor yönetiminin ve Ersun Yanal'ın istifasını istedi

Berkan
06.06.2017, 21:51
Akıllı başkan bulduk yiyin tabi, iho gibi zil zurna cahiller lazım bize.

Anıl C
06.06.2017, 21:53
Usta'ya kızıyorum da öyle yamyam bi düzen var ki etrafımızda Usta'ya sahip cikmamiz gerekli

zafercalikoglu
06.06.2017, 21:58
Akıllı başkan bulduk yiyin tabi, iho gibi zil zurna cahiller lazım bize.

aynen renkdaş bizi bu 50.yılımızda içeriden bitirmeye çalışıyorlar,malesef Trabzpnspor Tehlikesinin farkına erken vardılar, Usta ya destek olmak biz taraftarların en büyük görevidir.

Mehmet Cihan Kocaman
06.06.2017, 23:04
Rizelilerin Trabzon gazetelerini boykot etme işini ben de destekliyorum. 1-2 tanesi hariç almayın, tıklamayın.

Anıl C
06.06.2017, 23:13
Rizelilerin Trabzon gazetelerini boykot etme işini ben de destekliyorum. 1-2 tanesi hariç almayın, tıklamayın.

Yetmez ama evet. Açlık grevide bekliyorum onlardan :)

Mehmet Cihan Kocaman
06.06.2017, 23:14
Yetmez ama evet. Açlık grevide bekliyorum onlardan :)

Valla bugün adamın biri Rizeye havaalanı yapılana kadar uçak kullanmayın Trabzona gitmeyin diyordu twitterda :D

Onur Erçetin
06.06.2017, 23:49
alo baskan FIFA´ya basvur artik
Yukarıdan telefon gelmiştir bunlara hepsi iş adamı siyasi bağlantıları olan insanlar sonuçta ayrıca üçüncü dünya ülkesiyiz ülke içerisinde her türlü pislik dönüyor adalet denen birşey kalmamış hırsızlık yapan şike yapan fetö üzerinden yırtıyor halkı kandırmak zaten kolay vatan millet din iman edebiyatı yetiyor böyle olunca bu düzende karşı gelmek de zor oluyor bu düzende sisteme karşı gelmek devrim gibi birşey bunu da sıradan insanlar yapamaz hele hele çok şey kaybederim diye düşünenler asla yapamaz.Fıfaya başvuru yapılacağını sanmıyorum çünkü bunun için beklenilmesinin bir anlamı yok şimdiye kadar çoktan başvuru yapabilirlerdi.Biz ülkemizi düşündüğümüz için bazı şeylerin üzerine fazla gitmeyelim diye düşünürken adamlar ülkenin tek sorunu futbolmuş gibi üzerimize gelmeye başladılar.Bir gecede yasayı değiştiren hiçbirşey olmamış gibi davranan çakallar bir takım yalaka danışmanlar ve belediye başkanları bugün inanılmaz bir şike hassasiyeti içerisindeler gerçekten çok ilginç.

Berke6198
07.06.2017, 00:05
Başkanımızın açıklamalarını okuyup, sosyal medyada elimizden geldiğince yaymak lâzım.

Ufuk
07.06.2017, 00:14
Burada da bulunsun.

1-Büyük takımlar hedeften uzaklaşırsa malesef maç seçmeye başlarlar.
O nedenle bu maçlara (GS,BJK,Başakşehir,FB) motive olmak kolaydır.

2-Herkes bilir ki...
TS hedeften BJK maçı sonrası uzaklaşmaya başladı ve Gençlerbirliği maçı dahil son 5 maçta sadece 4 puan alabildi.

3-FB maçı sonrası bazı oyuncularımıza izin verilmişti.
Ancak Bursaspor, GB'yi yenemeyince...
izinli oyuncularımız tekrar geri çağrıldı.

4-Direkt oynayan bazı oyuncularımız da sakat ya da cezalıydı (Onur,Olcay,Okay,Bero).
Kadro derinliği olmayan takımımız iyice daralmıştı.

5-Takımda full oynayan 9 oyuncu yabancıydı.
Takdir edersiniz ki yurtiçi dengeleri bizler kadar bilmeleri ve anlamaları mümkün değildir.

6-Ligi adeta tamamlamış olan takımımız için son maçımız kritik hale gelmişti.
Bu durum yönetim olarak sorumluluğumuza zirve yaptırmıştı.

7-Yönetim olarak teknik kadroyla konu masaya yatırılmıştır.
İşin ciddiyeti konusunda mutabakat sağlanmış ve takım kampa alınmıştır.

8-Maçın önem derecesine göre takımımıza GS,BJK,FB ve Başakşehir maçlarında uygulanan prim sistemi Bursa maçı için de uygulanmıştır.

9-Maç sonucuna göre fırsatçıların tahribatına karşı...
tatil modundaki bir takımın işini ciddiye alması için tüm tedbirler alınmıştır.

10-Belki de bu durum...
yıllardır kendi menfaatleri için Rize ile Trabzon'u çatıştırımak isteyenlerin oyununu bozmak için iyi bir fırsattı.

11-Ancak bu sorunun daha fazla manipüle edilmesine...
Rize'nin 34 maçlık performansı ve Trabzonsporun son maçtaki performansı engel olamadı.

12-Fırsatçıların ve başka renklere aşık manipulatörlerin timsah gözyaşlarıyla yaptıkları kışkırtmalara inat...
biz biriz ve beraberiz.

13-Biz...
fırsatçıların; Rize ile Trabzon arasında oluşturulan fay hattını maç sonucuna göre depremle sarsabileceklerini tabi ki biliyorduk.

14-Bunu bilen bir yönetim gerekli tedbirleri almayarak, işini savsaklayarak bile bile tuzağa düşer mi.
Suçlamak kolay ancak...
El insaf.

15-Allah...
kötü niyetli kışkırtıcıları; ağzından çıkanı kulağıyla duymayanları; kötü amaçları uğruna fesat çıkaranları ıslah eylesin.

16-Unutmayalım ki;
Rize ile Trabzon kardeştir.İki şehrin arasını açan sorumsuz kişi ya da kurumlar bu güne kadar Rizespor için ne yapmıştır.

Enaldo61
07.06.2017, 00:42
O değil de twitter'dan yazdıklarına bakılırsa Muharrem Usta'yı bile çileden çıkardılar, böyle mülayim adam bile argo konuşmaya başladı. Öyle bir sistem var ki...

falcon_61
07.06.2017, 00:47
Burada da bulunsun.
Başkanın açıklaması mı bu

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faruk BERBER
07.06.2017, 00:49
falcon_61 evet.

Şanlı SanMarino
07.06.2017, 00:52
2016-2017 / 6 MUHARREM USTA
2015-2016 / 12 MUHARREM USTA
2014-2015 / 5 İHO
2013-2014 / 4 İHO
2012-2013 / 9 SADRİ ŞENER
2011-2012 / 3 SADRİ ŞENER

Son 6 sezondur ardarda ilk 2'ye girememiş takım. Kusura bakmayın kardeşim. Hepsi kabahatsiz. Tek kabahatli taraftar. Nerden Trabzonspor'lu oldunuz!...

Şanlı SanMarino
07.06.2017, 00:55
Temizlik şart;

Ali Sürmen
Giray Bulak
Zeki Uzundurukan
Cevat Kol
Altuğ Atalay
Halil Şanlı
Murat Taşkın
Barış Yurduseven
Yakup Aslan
Sadi Tekelioğlu
Ali Çil

vb. türevleri

Zeki Uzundurukan'ın abisi Başkanın Basın Danışmanı.
Yakup Aslan ise doktor.
Ali Sürmen hukukçu.
Gerisinin çoğu işe yaramaz yerel basın işçileri. Bir çoğuna yönetim maddi destekte bulunuyor. Geçmişte de bulundu.

My
07.06.2017, 00:58
O değil de twitter'dan yazdıklarına bakılırsa Muharrem Usta'yı bile çileden çıkardılar, böyle mülayim adam bile argo konuşmaya başladı. Öyle bir sistem var ki...Adam bu konuda sonuna kadar haklı ve açıklamasından da anlaşılacağı üzere zaten her şeyi yapmış/yapmışlar. Hadi Rize (daha doğrusu Rize görünümlü fbliler bjkliler gsliler) neyse de maçın ardından burada bile saçmalayanlar oldu hem de öyle böyle değil şie imasında bulunanı mı istersiniz büyüklüğünü tartışmaya açmaya çalışanı mı... adam çıldırmasın da kim çıldırsın. Dışarıdan gelene direnmesi kolay da içeriden gelince darbe o zaman sarsılıyorsun işte.

memmedaga
07.06.2017, 01:08
başkan son 2 gündür verdiği mesajların direk muhatabları kimler sizce

Enaldo61
07.06.2017, 01:09
Camianın içinde bir kazan kaynıyor ama ne olduğunu bilemiyoruz. İçeriden bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen, biz de ona göre siper alalım.

Faruk BERBER
07.06.2017, 01:11
başkan son 2 mesajının direk muhatabları kimler sizce

Rize Başkanı ve Rize Teknik Direktörü.

memmedaga
07.06.2017, 01:16
Başkana her platformda sahip çıkmak gerekir

Giallorossi
07.06.2017, 01:28
Baskanin Twitter üzerinden yaptigi aciklama bazilerine tokat gibi ulasmistir. Cok yerinde ve her harfine katildigim bir aciklama olmus. Hatta kulüp tarafindan yapilan aciklamadan daha güzel, herseyi satir satir anlatmis. Anlamayan odun kafalilar iyi okusun.

memmedaga
07.06.2017, 01:37
sadi tekelioğlu,giray bulak ve divan başkanı ismi ne haltsa
alayının taaa

çıkarları için Trabzonspor'u satan şerefsizler

~UniCef~
07.06.2017, 01:57
Camianın içinde bir kazan kaynıyor ama ne olduğunu bilemiyoruz. İçeriden bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen, biz de ona göre siper alalım.

Ben camianin icinde kazan kaynamadigi bir sezon hatirlamiyorum. Sampiyon oldugumuz sezon dahil.

Poor
07.06.2017, 02:20
Baskan bunlara neden cevap veriyor anlamis degilim. Ben olsam umursamam boyle sacma sapan bir ortam. Maci alsak bu sefer bursalilar laf edicekti. Tum sene les gibi top oynayip sonuncu oluyorlar sonra son maca gelince ona buna laf ediyorlar. Adam gibi oynasaydin da dusmeseydin sanki tek macla dustun.

artvints
07.06.2017, 02:20
...

Selim MACİT
07.06.2017, 02:28

Bursa maçını başkanla birlikte izleyenlerden birinin söylemesine göre siyasilerden fena baskı gelmiş maç ile ilgili. Süleyman soylu felan çok sayıda arayan olmuş. Başkanın çok üstüne gidilmiş. Ve bugün Twitterda paylaştıklarını adam yapmış haketten. Fakat son maç olduğundan tatil havasına girmeleri sebebiyle motive edemediler sanırım. Destek olmak lazım adama her platformda.

Not: bu arada baskı maç sırası ve sonrasında olmuş. Maç öncesinde baskı olup olmamasıyla ilgili bişe demedi bize söyleyen.

Mehmet Cihan Kocaman
07.06.2017, 02:32
Bursa maçını başkanla birlikte izleyenlerden birinin söylemesine göre siyasilerden fena baskı gelmiş maç ile ilgili. Süleyman soylu felan çok sayıda arayan olmuş. Başkanın çok üstüne gidilmiş. Ve bugün Twitterda paylaştıklarını adam yapmış haketten. Fakat son maç olduğundan tatil havasına girmeleri sebebiyle motive edemediler sanırım. Destek olmak lazım adama her platformda.

Not: bu arada baskı maç sırası ve sonrasında olmuş. Maç öncesinde baskı olup olmamasıyla ilgili bişe demedi bize söyleyen.
Süleyman soylu neyin baskısını yapıyor?

Selim MACİT
07.06.2017, 02:37
Süleyman soylu neyin baskısını yapıyor?

Niye kaybediyor / kaybetti bu takımın baskısı. Zaten başkanın Twitter açıklamalarından belli baskı gördüğü. Salt rizeleliler ve şikeciler tınlayacağını sanmıyorum.

sasone
07.06.2017, 04:35

Böyle bir şeyin gerçek olduğuna inanmıyorum,siyasi baskı işi olsa 3 milyonluk Bursa şehri varken kimse ikide bir düşüp çıkan 200 binlik Rize için yapmaz,Erdoğan döneminde bile 3 defa düşen bir takımdan bahsediyoruz,aksine Bursa için baskı yaparlar.(Rizeli eş,dost ve yerel siyasileri bu kapsam dışında tutuyorum,onlar illaki aramıştır.)

Başkanın neden bu açıklamaları yaptığı en son twitinde yer alıyor,adam samimi bir şekilde Karadeniz takımları ile iyi ilişkiler kurmak istiyor,Samsun'la yaptıkları akıllarda,Nevzat Aydın'ın Orduspor'un amatöre düştüğü gün attığı rezil twit sonrasında Ordulu dostlarımızın gönlünü almak ve ayıbı düzeltmek için attığı twit de hafızalarda.

Her hangi bir konuda açıklama yaparken,sonuç olarak neden o açıklamayı yaptığınızı en son ve vurgulu bir şekilde ifade etmek için sona saklarsınız.Başkanın mesajı ortadır.

16-Unutmayalım ki;
Rize ile Trabzon kardeştir.İki şehrin arasını açan sorumsuz kişi ya da kurumlar bu güne kadar Rizespor için ne yapmıştır.

Cagdas Topal
07.06.2017, 08:02
Her tweetine katılıyorum başkanım. Sen aldırma söylenenleri söyledin bundan sonra hukuk mücadelesiyle devam et. Kulübün kapısından içeri o terbiyesizlik yapan yorumcu,gazeteci,gazete,eski hocalarımız oyuncularımız kim varsa sokma. Biz herzaman yanındayız.

28TS61
07.06.2017, 08:03
baskan hadi bugün FIFA´ya basvur

Cagdas Topal
07.06.2017, 08:05
Başkanım bir hamle kaldı en güzel cevap aslında onlara fifaya başvurulduğunun bildirisidir. Şikeci şerefsizlerin tek derdi 2010-2011 i unutturmak ağlayan sızlayanların hepsi şikeci.Başvurun FİFA ' ya bu olay soğumadan.

TSelif
07.06.2017, 08:21
Rize Başkanı ve Rize Teknik Direktörü.

+ Rize belediye başkanı ...

TSelif
07.06.2017, 08:26
Bursa ,Gençler'i yenemeyince izin verdiğimiz topçuları da geri çağırmışız ve kampa almışız..

Büyük ihtimal yabancı topçularımızdır bunlar. Rodi ya da Castillo ve yahutta Mediani mesela, bunların ve diğer yabancıların ne kadar umurunda olur Rize ya da Bursa..
Adamla küfür bile etmiştir geri çağırıldıkları için :D

BERBATOV61
07.06.2017, 09:16
Sadece laf ile olmuyor başkan efendi kusura bakma davaları görelim.

Ozan Yılmaz
07.06.2017, 09:25
Adam cevap verse suçlu oluyor vermese de suçlu oluyor nasılsa.

Anıl C
07.06.2017, 09:55
Sadece laf ile olmuyor başkan efendi kusura bakma davaları görelim.

Şikeye meyilli siyasetçiler, şikeye meyilli rizesporlu ve diğer takım yöneticileri görevinde olduğu sürece dava açsak nolacak? Dikkatini çekerim muhattap aldığın hukuk sistemi şikebahçeyi dahi aklayacak kadar çürümüş vaziyette.

Travelair
07.06.2017, 10:20
+ Rize belediye başkanı ...
Siyasetin oyuncağı olmamalıyız. Dün bu konuyu gündeme getirmeye çalıştım, çok dikkat çekmedi herhalde. Kendisi mesela akp'nin Rize belediye başkanı, Trabzon ile Trabzonspor'u ayırıyoruz diyor. Ne hakla ayırıyorsunuz? Trabzonspor'un yapısı chpli gibi söylemlerde bulundu twitter'dan. Öte yandan feybe'ye şikeci diyorlar ama Trabzonspor şikeci diyen Rizesporlu yönetici de aynen Trabzon'a laf söylemiyorum, Trabzonspor'a söylüyorum diyor, Trabzon'dan Trabzonspor yönetimini ve teknik direktörünü istifaya zorlamasını istiyor. İşin ilginci kendisi geçmiş zamanda chp'den Rize belediye başkan adayı olmuş. Yani ikisi de Trabzon'la Trabzonspor'u ayırmaya çalışıyor, aynı zamanda ise biri bizi chpli olmakla suçluyor, chpli olan ise istifa etsinler, bizim lafımız Trabzonspor'a diyor. Bu nasıl çelişkidir? Bu oyunlara Trabzonspor'un konu edilmesi yazık değil mi?

Selim MACİT
07.06.2017, 10:22
Böyle bir şeyin gerçek olduğuna inanmıyorum,siyasi baskı işi olsa 3 milyonluk Bursa şehri varken kimse ikide bir düşüp çıkan 200 binlik Rize için yapmaz,Erdoğan döneminde bile 3 defa düşen bir takımdan bahsediyoruz,aksine Bursa için baskı yaparlar.(Rizeli eş,dost ve yerel siyasileri bu kapsam dışında tutuyorum,onlar illaki aramıştır.)

Başkanın neden bu açıklamaları yaptığı en son twitinde yer alıyor,adam samimi bir şekilde Karadeniz takımları ile iyi ilişkiler kurmak istiyor,Samsun'la yaptıkları akıllarda,Nevzat Aydın'ın Orduspor'un amatöre düştüğü gün attığı rezil twit sonrasında Ordulu dostlarımızın gönlünü almak ve ayıbı düzeltmek için attığı twit de hafızalarda.

Her hangi bir konuda açıklama yaparken,sonuç olarak neden o açıklamayı yaptığınızı en son ve vurgulu bir şekilde ifade etmek için sona saklarsınız.Başkanın mesajı ortadır.

16-Unutmayalım ki;

Hocam ben bana söyleneni söyledim birinci ağızdan, siz inanmayabilirsiniz tabi.

Enaldo61
07.06.2017, 12:07

Bence bu dediklerin doğrudur, hiç şaşırmam. İyi ki düşmüş Rize. Birilerinin oyunu bozuldu.

gurur6134
07.06.2017, 12:14
Istanbul yalakasi icimizde ki irlandalilardan birisi olan zeki uzundurukanin kardesini kendisine basin danismani aldigi yonunde haberler var yerel mefyada eger bu dogruysa bosuna twit atiyorsun baskan..soylemlerinle icraatlerin birbirini tutsun artik..

yazıkoldu
07.06.2017, 13:56
hala başkan ARKANDAYIZ diyenler var. arkaya saklanmayın. arkandayız ne demek saklambaç mı oynuyoruz. YANINDAYIZ, DESTEKLİYORUZ, SENİNLEYİZ, BİRİZ, BERABERİZ daha belki bir sürü sözcük bulunabilir. :)

Selim MACİT
07.06.2017, 14:36
Istanbul yalakasi icimizde ki irlandalilardan birisi olan zeki uzundurukanin kardesini kendisine basin danismani aldigi yonunde haberler var yerel mefyada eger bu dogruysa bosuna twit atiyorsun baskan..soylemlerinle icraatlerin birbirini tutsun artik..

Belki kardeşinden çok farklı karakterde bilemiyoruz ki. Aksi de olabilir fakat sadece abisi diye yaftalamamak lazım.

BERBATOV61
09.06.2017, 13:51
sosyal medyada Trabzonspor hesabının yaptığı istinye universitesi reklamlarından sonra tekrar universite okumaya karar verdim. 17 sene okudum ama bu imla kuralları ile aram iyi değil umarım m.ustanın üniversitesinde bu açığı kapatırım.

Teşekkürler başkanım :)

Full HD
10.06.2017, 22:00
Yahu vakit bir olma vakti siz hala camur atin helal olsun size.Kusurlari görmeyin be kardesim destek olun!

Şanlı SanMarino
10.06.2017, 23:39
Yahu vakit bir olma vakti siz hala camur atin helal olsun size.Kusurlari görmeyin be kardesim destek olun!

Tebrikler :)

Faruk BERBER
11.06.2017, 01:31
Ali Rıza Egemen istifa etti.