PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

Berkan
10.12.2016, 13:56
Bu İHO ve kongre üyesi yaptıkları kulüpten ihraç edilmezse hem Ustanın hem TS'nin sonu gelir... Adam hala gelmiş buraya utanmadan İhoyu savunuyor gelde azını bozma

tanjugunduz
10.12.2016, 14:03
burada kisileri koru korune savunmya gerek maalesef ibrahim bey kulubu kotu yonetti ve sancilari haa.devam.ediyor.

O ruh geri gelecek

Berkan
10.12.2016, 14:10
Sanki o transferleri kendi cebinden yaptı, kulüp hala onun yarattığı pisliği temizlemekle meşgul.

Mert Oğuzlu61
10.12.2016, 14:36
http://www.hurriyet.com.tr/tarihin-en-anlamli-cezasi-9-ay-10-gun-40009735

İbrahim Hacıosmanoğlu'na tarihin en anlamlı cezası: 9 ay 10 gün / Hürriyet

http://image.prntscr.com/image/bcc07cf284294a679b230b85ed3144b6.png

Bu ceza o kör cahile ''bir daha insan içine çıkamasın'' diye verildi. Hadi bunda utanma duygusu yok hala insan içine çıkabiliyor, ya savunanları ? Adamlarda demek sağlam mide var.

Yukarıdaki cezalar sadece tek maçlık cezalar. Sezonun genelinde 2 transfer parasını sadece o kahvehaneci ağızlarını tutamıyorlar diye TFF ye ceza olarak ödüyorduk, yediğimiz seyircisiz maç cezaları da pasta üstüne çilek oluyordu. Başta İstanbullular olmak üzere bütün düşmanlarımız İho nun başkanlığının devam etmesi için dua ettiler. Görüyorum ki o TS li görünümlü bukalemunlar, truvalar hala şov peşinde. Bitti sizin işiniz, o konuda problem yok ama ben İho yu destekleyen kafa yapısını merak ediyorum, aslında merakta etmiyorum yaw sadece acıyorum. Bir insan bu kadar aşağı seviyelerde olmamalı bence.

Bakın yukarıda tek maçtan yediğimiz cezalar var, o pis ağızlardan çıkan her söz kulübün kasasından ceza olarak çıkıyordu, ceplerinden ödemiyorlardı. Aldığı cezayı bırak, yediği yemeği bile kulübe ödeten cahil ve aç insanlardan, 300 bin euro yu cebinden verip loca alan, yediği cezayı cebinden ödeyen, sadece kulübü düşünen yöneticilere ve ne konuştuğunu bilen, tarihimizin belkide en donanımlı başkanına. İster kabul edin, ister etmeyin, cehalet dönemi bitti. Ne yapsalar boş, Usta gitse bile o bayrağı ''Hekimoğlu-Kulaçoğlu'' ikilisi alacak o yüzden içim rahat ama onlara daha çok var. Usta uzun yıllar başkanlığı götürmeli, istikrar sağlanmalı.

NOT: Tekrar yazıyorum, 9 ay 10 gün... AFİYET OLSUN...

Someone
10.12.2016, 14:41
Küçük çocuklar adam olmuş konuşuyor Trabzonspor neymiş bilmiyorlar haliyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bera B.
10.12.2016, 14:48
İbrahim bey hoşgeldiniz. Siz en son Erzurum taraflarında değil miydiniz? Yine oralara gidin lütfen.

İ. SARAL
10.12.2016, 14:53
Iho gitsin Erzurumspora başkanlık yapsın.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
10.12.2016, 14:55
Iho gitsin Erzurumspora başkanlık yapsın.

yazık değil mi erzurumspor'a?

esra61
10.12.2016, 14:56
İHO'yu savunanları gördükçe hayret ediyorum.
Bu ismin bize hangi katkısı olmuş.
Zarardan başka hiçbir artısı olmayan bir ismin taraftar nezdinde alkışlanıyor olması düşündürücü.
Artisi olmayan, kulübe zarar veren bir ismin halen daha isminin olumlu anılması tezat.
Merak ediyorum ne görüyorlarda destekliyorlar,hangi yönünü halen daha savunabiliyorlar!

Fatih Cengiz
10.12.2016, 15:05
Evet doğru iho 6-0 7-0 yenildi doğru ihonun takımı 13 haftada 8 gol attı doğru sizde haklısınız

Evet......
...
...
...

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kazım Bostan
10.12.2016, 15:06
küme düşmekten son anda yırtsak bile usta kulübün başında olmalı. en azından 1 sezon daha.

he bana kalırsa hiç gitmese de olur. bizim takımın EN KÜÇÜK problemi kimin başkan olduğu.

bordox
10.12.2016, 15:15
Sanki o transferleri kendi cebinden yaptı, kulüp hala onun yarattığı pisliği temizlemekle meşgul.

Bunu anlamak o kadar zor olmasa gerek,kulubün uğradığı maddi zararın yanında manevi zararın haddi hesabı yok.
Hiç pişman olmadığı gibi bir de kongrede gelip taraftarları ila şov yapabiliyor.
Kulübü seven üye olmayı artık ihmal etmemeli,bu adam ve onun peşine takılanların cehaletinin boyutu ve ne yapabileceği konusında tecrübemiz var.Bir daha ele geçirirse kulüp kalmaz ortada.

İ. SARAL
10.12.2016, 15:26
yazık değil mi erzurumspor'a?
O da dogru :)

Fatih Öztürk
10.12.2016, 16:55
50.yılda şampiyonluk yarışında olacak mıyız, bu vaad tutulacak mı bundan söz edildi mi bırakın Iho miho işlerini önünüze bakın.

Fatih Öztürk
10.12.2016, 17:05
Muharrem Usta başkan şu ana kadar yaptığı icraatlara bakılınca Hacıosmanoğlu'ndan daha kötü vaziyette.
Tabi ki başkan görev sonuna kadar yetkililerini kullanıp önce takımı istenilen seviyeye çıkaracak arka plandada kulübü ayağa kaldıracak buna inanmak istiyorum şahsen destekliyorum.
Sezon sonuna kadar başkanın kredisi olmalı.
Öncelikle çok zor olsada devre arası transferlerlemi olacak nasıl olacaksa artık takım avrupa kupalarına katılmalı.Bunu başarabilirse camianın desteğini arkasına net olarak alır.

M. Fatih ALEMDAR
10.12.2016, 17:26
Yıl olmuş 2017..
Hala İho diyenler varsa hocam, işimiz zor bu takımla.

tsukru61
10.12.2016, 17:28
Seçimde iho ile Hekimoğlu'nun birlik olmasından değil iho ile ustanın birlik olmasından korkun. Geçen seçim öyle olmadı mı? Bkz. son sandık.

Fatih Çelik
10.12.2016, 17:30
Bir yönetici Iho'dan kötü olamaz en fazla Iho kadar kötü olabilir. Tabi Iho tekrar gelmezse :D

selcuk
10.12.2016, 20:06
Bir yönetici Iho'dan kötü olamaz en fazla Iho kadar kötü olabilir. Tabi Iho tekrar gelmezse :D

nuri albayrak onla yarisir

Ahmet Aksu
10.12.2016, 21:41
Bugun haciosman beyi dinledikten sonra bu aralar sık sık eleştirdiğim ustaya destegim daha da artiyor.. :)

Iyisiyle kotusuyle ustaya destege devam..

halilaziz61
10.12.2016, 23:48
Seçimde iho ile Hekimoğlu'nun birlik olmasından değil iho ile ustanın birlik olmasından korkun. Geçen seçim öyle olmadı mı? Bkz. son sandık.

O usta o usta değildi.
O usta İbrahim usta idi.
Sapla samanı birbirine karıştırmayalım lütfen

halilaziz61
11.12.2016, 00:01
Ne kadar ceza alan üye olmuş ne kacirdim ?
Kavga neden çıktı?

Bera B.
11.12.2016, 00:11
Sabah bir İHO'cu burada dolanıyordu. Ondan çıktı gerginlik herhalde. Ben çevrimiçiyken atışmalar başlamıştı.

Fanatik34
11.12.2016, 01:25
Bu Usta´nin da sistemin adami oldugunu görmek icin ne gerekiyor???

Yumlu ve Yavru ile sözlesme yenileyen -hemde onlarin reklamini yaparak- Yönetimden basari mi bekleniyor?

Takim kaliteli oyuncularla dolu ama bu sahaya yansimiyor, niye? Transferlere ses cikarmayan Teknik Direktör, takimicindeki hainleri sahiplenme, huzur ortami saglarmi?

Heyyy gidi heyyy..nerdesin gercek taraftar?!

Joomla!
11.12.2016, 01:33
Bu Usta´nin da sistemin adami oldugunu görmek icin ne gerekiyor???

Yumlu ve Yavru ile sözlesme yenileyen -hemde onlarin reklamini yaparak- Yönetimden basari mi bekleniyor?

Takim kaliteli oyuncularla dolu ama bu sahaya yansimiyor, niye? Transferlere ses cikarmayan Teknik Direktör, takimicindeki hainleri sahiplenme, huzur ortami saglarmi?

Heyyy gidi heyyy..nerdesin gercek taraftar?!

Arkadas paran yok paran, bunu anlamaniz icin daha kac türlü anlatmalari gerekiyor?

Paran olmayinca futbol fukarasi zekiyle yumuluyla aytacla oynarsin. paran olursa iyisini alirsin.

iflas bayragini cekmissin, üstüne de tüy dikmissin hala daha sistemden bilmem neyden bahsediyorsunuz.

Gürkan Asma
11.12.2016, 01:36
93 milyon TL yıllık gelirimiz, 230 Milyon TL de yıllık giderimiz var. Herşeyi özetliyor bu durum.

Fanatik34
11.12.2016, 01:38
Para yok? Yumlu ile Yavru bedava mi oynuyor? Eskisi gibi takim icindeki herseyi disariya pohpohlayan, yabanci oyunculari bitiren bu ikili varken, paranolsa ne yazar..

Cardozoýu gönderiyorsun( takima gelmis en adamlarindan) yerine aldiklarin onun masrafini asiyor,sonuc sifir!

Ben sana öyle bir kadro yaparimki, hemde asgariye, kafaya oynarsin :) ama bunu bilmeyen,anlamayanlara neyi anlatayim!

Joomla!
11.12.2016, 01:58
Para yok? Yumlu ile Yavru bedava mi oynuyor? Eskisi gibi takim icindeki herseyi disariya pohpohlayan, yabanci oyunculari bitiren bu ikili varken, paranolsa ne yazar..

Cardozoýu gönderiyorsun( takima gelmis en adamlarindan) yerine aldiklarin onun masrafini asiyor,sonuc sifir!

Ben sana öyle bir kadro yaparimki, hemde asgariye, kafaya oynarsin :) ama bunu bilmeyen,anlamayanlara neyi anlatayim!

siz yaparsiniz kardesim, her seyi yyparsiniz, bedavaya da kadro kurarsiniz. konusmaya gelince mangalda kül birakmazsiniz. bekara es bosamak kolay.

bak adam yukarida yazmis gelirini giderini, otur ona göre simdi kadro kur bakayim. kendinizi dev aynasinda görmeyin.

Joomla!
11.12.2016, 01:58

siz yaparsiniz kardesim, her seyi yyparsiniz, bedavaya da kadro kurarsiniz. konusmaya gelince mangalda kül birakmazsiniz. bekara es bosamak kolay.

bak adam yukarida yazmis gelirini giderini, otur ona göre simdi kadro kur bakayim. kendinizi dev aynasinda görmeyin.

Fanatik34
11.12.2016, 02:15

bak adam yukarida yazmis gelirini giderini, otur ona göre simdi kadro kur bakayim. kendinizi dev aynasinda görmeyin.Kurarsam ne vereceksin?

memmedaga
11.12.2016, 06:24
ihoya da onu destekleyenlere de lanet olsun

pazarkapılı
11.12.2016, 09:05
surası cok acı ki, klubun borcu yarım milyar liraya ulasmıs....gelir anlamında da gidere kıyasla cok az durumda iken yarısmacı olabilmek gercekten cok zor....
elestiriyi cözüm bulmak veya proje üretmek cercevesinde yapmak mantıklı bir yaklasım....zaten baskanda, klube kişilerin para vermesinden ziyade fikri katkı vermeleri gerektigini belirtmiştir....
tekrarlamakta yarar var, sistematik ve planlı bir yürüyüs yapmak gerekiyor....en basitinden yöneticiler tasarrufun yapılabilecegini savunmuslar anlasılan kadarıyla....futbolcu bütcesi 20 milyon euolarda tutulmus....bu sartlarda bütce asımı ve transferi oldukca zor bir iş....
baskanı ve hocayı bu acıdan degerlendirmek daha gogru diye düsünüyorum....trabzonspor oyuncu kazanmalı ve üretmelidir....baska kurtulus yolu yoktur, bu kartal projesini de yapsanız, akyazıyıda alsanız böyl olmak zorundadır....
birde söyle bir sorunları var, oda sehrin toplumsal yapısı....belki bu sehir bir futbol sehri projesi ile hayata dönebilir, umut verebilir, bence denenmeli....projeler masa üstünde degill trabzonda biraz daha sosyolojik olmalı diye düsünüyoruz....
artık anlasıldı ki, futbolu futbol ile cözecek durumumuz yok, önce ekonomi sonra toplumsal iyilesme tabi hepsi birer plan ve sistematik işleyiş ile gerceklesecek fikir ile başlamalı....

Adem Akyüz'
11.12.2016, 09:58
Saha dışında fazlasıyla memnun olduğum bir başkan var.

Ama maalesef sahaya inince beklentilerin çok çok altında kaldı şimdiye kadar.

Fatih Öztürk
11.12.2016, 11:34
Arkadas paran yok paran, bunu anlamaniz icin daha kac türlü anlatmalari gerekiyor?

Paran olmayinca futbol fukarasi zekiyle yumuluyla aytacla oynarsin. paran olursa iyisini alirsin.

iflas bayragini cekmissin, üstüne de tüy dikmissin hala daha sistemden bilmem neyden bahsediyorsunuz.

Geçtiğimiz sezon devre arasından beri sadece bonservise 15 milyon euro harcandı.
Istanbul takımları bile bu kadar para harcamadı.

Kemal Öztel
11.12.2016, 11:53
Geçtiğimiz sezon devre arasından beri sadece bonservise 15 milyon euro harcandı.
Istanbul takımları bile bu kadar para harcamadı.
15 m euro harcandı ama Bero,Castillo,Onazi bunların alıcısı her türlü çıkar.Suk boş bir deneme oldu neyseki kiralık,Ramil 400 bin euro wonderkid denemeye değer.İbanez evet o hiç olmadı elimizde patlayacak gibi gözüküyor.Durica bonservissiz ve kapı gibi..
Velhasıl Bero,Castillo,Onazi üçünü de aldığımız fiyatın üstüne satabiliriz ama hocanın da dediği gibi yapılan 4 transfer yeterli değil devre arasında savunmaya bir Durica forvete de gerçek bir golcü,tecrübeli kariyerli sağ bek ve sol bek alırsak ben takımın geleceğini parlak görüyorum

Fatih Öztürk
11.12.2016, 12:00
15 m euro harcandı ama Bero,Castillo,Onazi bunların alıcısı her türlü çıkar.Suk boş bir deneme oldu neyseki kiralık,Ramil 400 bin euro wonderkid denemeye değer.İbanez evet o hiç olmadı elimizde patlayacak gibi gözüküyor.Durica bonservissiz ve kapı gibi..
Velhasıl Bero,Castillo,Onazi üçünü de aldığımız fiyatın üstüne satabiliriz ama hocanın da dediği gibi yapılan 4 transfer yeterli değil devre arasında savunmaya bir Durica forvete de gerçek bir golcü,tecrübeli kariyerli sağ bek ve sol bek alırsak ben takımın geleceğini parlak görüyorum

Bero kendini geliştirirse ilerde para edebilir, diğerlerini aldığımız fiyatın üçte birine bile satamayız belki Çin piyasası bir ihtimal.
Takıma 7 net nokta transfer lâzım olduğunu başkan geçenlerde söyledi.
2-3 transferle ancak lig 5.için oynarız.
Silme 12-13 transfer lâzım zirve yarışı için. Diğer türlü kendimizi kandırırız.

Joomla!
11.12.2016, 14:57
emin misin harcamadiklarina? bjk'de iki kiralik futbolcunun aldigi yillik sadece 7.5 m avro. o paraya senin bütün takimin yarisi doyuyor.

ts_tuncay_ts
11.12.2016, 15:12
Sadri Şener - İbrahim Hacıosmanoğlu ve Muharrem Usta

Son üç başkanımız hep eleştirildi hep yerin dibine sokuldu ama bana göre bu 3 başkan arasından en iyisi (o kadar eleştirmiş olsamda) Sadri Şener'di...Ekonomik anlamda borç yükü bıraksada sporif anlamdada başarı sağlamış, en azından Trabzonspor ruhunu var etmiştir.Başkan olduktan sonra kent öyle bi havaya girmiştiki işte bu ya böyle olmalı demiştim...

Hacıosmanoğlu'nun sinirli ve sert çıkışları bizi batıran en önemli etken bana göre...İyi konuşuyor herkese haddini bildiriyor (sözde) ama bu onları (TFF ve yandaşları) dahada çieleden çıkartıyor.TFF kongresinde adamların yüzüne baka baka neler dediğini Demiröreni nasıl Turp'a çevirdiğini biliyoruz..Aldıkları oyuncularda bana göre müthiş oyuncular ama herkes biliyor hakemlerin bizi ne hale soktuğunu...Bana göre Hacıosmanoğlu bu sinirli tavrını yumuşatsa akıllı davransaydı sportif anlamda daha üst düzeye çıkar otomatikmen ekonomimizde bu kadar bozulmazdı...Arada Swarovski'de hayal oldu gitti ya neyse :) ...

Son ve şuanki başkanımız Muharrem Usta kulüp için çok çalışıyor gibi gözüksede pek icraatını göremedik tweetlerinden başka...Feda sezonu dendi 50.yılda şampiyonluğu hedef göstererek...Ne Sadri Şener zamanındaki kent havası yakalandı ne de sportif anlamda başarı.Scout ekibi kuruldu.Yeni Yattaralar beklerken, scout ekibimiz bizi pöh pöhlerken, bizde çevremize efsane geliyor derken yine hüsrana uğradık.Başkan çıktı bu sezon hedefimiz yok dedi ama hedefimiz kümede kalma derecesine kadar düştü.Ekonomik anlamda feda sezonunun anlaşılan o ki bize getirisi pek olacağa benzemiyor.Lig sıralamamız sebebiyle gelirimiz azalacak.Gelen topçular yine gönderilip yerine yenileri alınacak ki devre arasında yıldız nokta atışı transferi şart...Sezon sonu yine baştan yapılanma derken dönüp dolaşıp aynı noktaya geri döneceğiz.Üstüne tarihimizdede bu sene kara bi sene olacak...Ekonomik anlamda bizi rahata kavuşturacak olan yeni stad Muharrem Usta zamanına denk gelmeside başkanın avantajı tabi..

Katılırsınız katılmazsınız bilmem ama bana göre en iyi başkan sıralamasında son 3 başkandan en iyisi Sadri Şener'di...

Hep aklımda birde Medjani gitmeseydi keşke...Bana göre süper oyuncuydu :)

Fatih Cengiz
11.12.2016, 18:16
Sadri Şener - İbrahim Hacıosmanoğlu ve Muharrem Usta

Son üç başkanımız hep eleştirildi hep yerin dibine sokuldu ama bana göre bu 3 başkan arasından en iyisi (o kadar eleştirmiş olsamda) Sadri Şener'di...Ekonomik anlamda borç yükü bıraksada sporif anlamdada başarı sağlamış, en azından Trabzonspor ruhunu var etmiştir.Başkan olduktan sonra kent öyle bi havaya girmiştiki işte bu ya böyle olmalı demiştim...

Hacıosmanoğlu'nun sinirli ve sert çıkışları bizi batıran en önemli etken bana göre...İyi konuşuyor herkese haddini bildiriyor (sözde) ama bu onları (TFF ve yandaşları) dahada çieleden çıkartıyor.TFF kongresinde adamların yüzüne baka baka neler dediğini Demiröreni nasıl Turp'a çevirdiğini biliyoruz..Aldıkları oyuncularda bana göre müthiş oyuncular ama herkes biliyor hakemlerin bizi ne hale soktuğunu...Bana göre Hacıosmanoğlu bu sinirli tavrını yumuşatsa akıllı davransaydı sportif anlamda daha üst düzeye çıkar otomatikmen ekonomimizde bu kadar bozulmazdı...Arada Swarovski'de hayal oldu gitti ya neyse :) ...

Son ve şuanki başkanımız Muharrem Usta kulüp için çok çalışıyor gibi gözüksede pek icraatını göremedik tweetlerinden başka...Feda sezonu dendi 50.yılda şampiyonluğu hedef göstererek...Ne Sadri Şener zamanındaki kent havası yakalandı ne de sportif anlamda başarı.Scout ekibi kuruldu.Yeni Yattaralar beklerken, scout ekibimiz bizi pöh pöhlerken, bizde çevremize efsane geliyor derken yine hüsrana uğradık.Başkan çıktı bu sezon hedefimiz yok dedi ama hedefimiz kümede kalma derecesine kadar düştü.Ekonomik anlamda feda sezonunun anlaşılan o ki bize getirisi pek olacağa benzemiyor.Lig sıralamamız sebebiyle gelirimiz azalacak.Gelen topçular yine gönderilip yerine yenileri alınacak ki devre arasında yıldız nokta atışı transferi şart...Sezon sonu yine baştan yapılanma derken dönüp dolaşıp aynı noktaya geri döneceğiz.Üstüne tarihimizdede bu sene kara bi sene olacak...Ekonomik anlamda bizi rahata kavuşturacak olan yeni stad Muharrem Usta zamanına denk gelmeside başkanın avantajı tabi..

Katılırsınız katılmazsınız bilmem ama bana göre en iyi başkan sıralamasında son 3 başkandan en iyisi Sadri Şener'di...

Hep aklımda birde Medjani gitmeseydi keşke...Bana göre süper oyuncuydu :)
Hocam söylediklerinize son bölümlerde yazdığınız kötü senaryo haricinde katılıyorum..
Ya da öyle olmaması ve birçok futbolcu da ısrar edilmeli diyorum.. Eminim herkes diyodur.
Çünkü çok fazla sayıda yapılacak transfer, yeniden takım olacağız söylemleriyle geçen 5-10 hafta demek.. O ara da da halat kopuyor ve borç yükü de iyice artıyor...

Onur, durica, Okay, Onazy, Ekici, Bero, Castillo, ilk etapta 11 için sabır edilmesi gerektiğini bize azar azar gösterdiler.. İyi takımın içinde çok daha üstüne koyabilirler.. En azından potansiyel var..
Eder 7 oyuncu... Orta saha 3 lü olacak dersek birisi kesik yer, ya da birisi kendini farklı mevkilere devşirebilecek..

Gelişim gösterip bizleri yanıltma potansiyeli olan da az değil takımda.

Uğur, geçen yıl niye verdik deyip duruyoduk.. Yaşı çok fazla yok, eksik yönlerinide geliştirebilirse tam aradığımız adam olur, hem fizik olarak hem görüntü olarak düzgün.. Takım taraftarı gibi... Kaptanlık da yapabilir ilerde... Uzun boylu,..
Duricanın yanında hızlı adam olmalı diyoruz ama, durica kafa toplarında çok iyi değil, ve çok hızlı da değil ama seri bir stoper.. Diğer yönleriyse çok gelişmiş...

Takım oyunun yani hocanın karar vermesi gerek.. Duricanın yanında nasıl bir stoper istiyor.. Uzun boylu hava hakimiyeti (durica dan daha iyi olmalı) olan mı,? daha kısa seri hızlı bir stoper mi (duricadan daha iyi olmalı) ya da en az onun kadar iyi olabilmeli..

İkisi bir arada olursa çok pahalı bir stoper oluyor zaten...
Yani Uğur da ısrar edilmeli.. Uğur da çalışmalı adam gibi...

Yusuf, eminim hem Anadolu kulüplerinde hem de büyük kulüplerde hatta Avrupa kulüplerinde bile oynayarak yıldız olabilir..
Ama bariz eksiklikleri ve tepkilerden de kaynaklı Özgüven kaybı var..
Bu eksikleri giderirde psikolojik olarak da rahata çıkarsa ben takımın geleceği diyorum... O basit birkaç eksiğini giderse potansiyelini gösterebilir..
En çok didinen, savaşan, arada bişeyler de yapan ama eksikleri de olan genç ve sempatikte bir görüntüsü olan futbolcu..
Zeki ve Yumlunun dış görünüşü ile takıma taraftar kazandıramayacağını, bu potansiyel ve oyun görüşü ile de takımda olmaması gerek
Ama takım içinde de Trabzonsporlu oyuncularımız olmalı.. Trabzonlu olmasa da Trabzonsporlu...
İnsanları dış görünüşleri ile sınıflandırmak deil niyetim, ama futbol sahası içinde bir temaşa oluyor ve biz yetenekli oyuncular izlemek istiyoruz, mümkünse görüntüleri de düzgün olsun.. En ünlüler onlar zaten, bknz Beckham, Ronaldo.....
Ama yetenekliler de..

Aytaç, onun da hala yaşı genç.. Ve bir potansiyeli olduğunu biliyoruz... DM de eksiğimiz var ve fizik olarak düzgün , şutu olan, ayağı fena olmayan türk ve takıma bağlı, karakterli bir adam, neden çalışıp kendini geliştiremez.. Eksiklerini gideremez???

Ekibinin son röportajında transferi ile ilgili o konuşması gitmek istediğini hissettirdi bana.. Takım içi ortamdan çok memnun değil ve zamanı kullanıp gidecek gibi geliyor... O da genç ve bariz yeteneklieri olan ama bariz eksikleri de olan ve kafa olarak da rahat olmayan topçulardan...

Bunlara Okay ı da eklerim, hava da kapılacak genç ve potansiyeli bir oyuncu. Fizik de çok iyi..

Herşey takım içi havadan ve taraftarın takımı desteklemesi ile ilgili... Kafalar rahat olur, iyi de çalışırlarsa herşey olabilir çokta güzel olur..

2 - 3 belki Maximum 4 transferle seneye ve sonrasında çok farklı bir hale gelebiliriz...

5 ve üzerindeki her transferse bizi sarmalın başına getirecektir...
Borç, takım olma, hakemler,,,
Sonrası zaten malum...

Hakemleri de yenerek ancak birşeyler yapabileceğimiz aşikar.. O da iyi takım ve iyi futbolculardan kurulu bir takım olmaktan geçiyor..

Fatih Cengiz
11.12.2016, 18:24
Hocam söylediklerinize son bölümlerde yazdığınız kötü senaryo haricinde katılıyorum..
Ya da öyle olmaması ve birçok futbolcu da ısrar edilmeli diyorum.. Eminim herkes diyodur.
Çünkü çok fazla sayıda yapılacak transfer, yeniden takım olacağız söylemleriyle geçen 5-10 hafta demek.. O ara da da halat kopuyor ve borç yükü de iyice artıyor...

Onur, durica, Okay, Onazy, Ekici, Bero, Castillo, ilk etapta 11 için sabır edilmesi gerektiğini bize azar azar gösterdiler.. İyi takımın içinde çok daha üstüne koyabilirler.. En azından potansiyel var..
Eder 7 oyuncu... Orta saha 3 lü olacak dersek birisi kesik yer, ya da birisi kendini farklı mevkilere devşirebilecek..

Gelişim gösterip bizleri yanıltma potansiyeli olan da az değil takımda.

Uğur, geçen yıl niye verdik deyip duruyoduk.. Yaşı çok fazla yok, eksik yönlerinide geliştirebilirse tam aradığımız adam olur, hem fizik olarak hem görüntü olarak düzgün.. Takım taraftarı gibi... Kaptanlık da yapabilir ilerde... Uzun boylu,..
Duricanın yanında hızlı adam olmalı diyoruz ama, durica kafa toplarında çok iyi değil, ve çok hızlı da değil ama seri bir stoper.. Diğer yönleriyse çok gelişmiş...

Takım oyunun yani hocanın karar vermesi gerek.. Duricanın yanında nasıl bir stoper istiyor.. Uzun boylu hava hakimiyeti (durica dan daha iyi olmalı) olan mı,? daha kısa seri hızlı bir stoper mi (duricadan daha iyi olmalı) ya da en az onun kadar iyi olabilmeli..

İkisi bir arada olursa çok pahalı bir stoper oluyor zaten...
Yani Uğur da ısrar edilmeli.. Uğur da çalışmalı adam gibi...

Yusuf, eminim hem Anadolu kulüplerinde hem de büyük kulüplerde hatta Avrupa kulüplerinde bile oynayarak yıldız olabilir..
Ama bariz eksiklikleri ve tepkilerden de kaynaklı Özgüven kaybı var..
Bu eksikleri giderirde psikolojik olarak da rahata çıkarsa ben takımın geleceği diyorum... O basit birkaç eksiğini giderse potansiyelini gösterebilir..
En çok didinen, savaşan, arada bişeyler de yapan ama eksikleri de olan genç ve sempatikte bir görüntüsü olan futbolcu..
Zeki ve Yumlunun dış görünüşü ile takıma taraftar kazandıramayacağını, bu potansiyel ve oyun görüşü ile de takımda olmaması gerek
Ama takım içinde de Trabzonsporlu oyuncularımız olmalı.. Trabzonlu olmasa da Trabzonsporlu...
İnsanları dış görünüşleri ile sınıflandırmak deil niyetim, ama futbol sahası içinde bir temaşa oluyor ve biz yetenekli oyuncular izlemek istiyoruz, mümkünse görüntüleri de düzgün olsun.. En ünlüler onlar zaten, bknz Beckham, Ronaldo.....
Ama yetenekliler de..

Aytaç, onun da hala yaşı genç.. Ve bir potansiyeli olduğunu biliyoruz... DM de eksiğimiz var ve fizik olarak düzgün , şutu olan, ayağı fena olmayan türk ve takıma bağlı, karakterli bir adam, neden çalışıp kendini geliştiremez.. Eksiklerini gideremez???

Ekibinin son röportajında transferi ile ilgili o konuşması gitmek istediğini hissettirdi bana.. Takım içi ortamdan çok memnun değil ve zamanı kullanıp gidecek gibi geliyor... O da genç ve bariz yeteneklieri olan ama bariz eksikleri de olan ve kafa olarak da rahat olmayan topçulardan...

Bunlara Okay ı da eklerim, hava da kapılacak genç ve potansiyeli bir oyuncu. Fizik de çok iyi..

Herşey takım içi havadan ve taraftarın takımı desteklemesi ile ilgili... Kafalar rahat olur, iyi de çalışırlarsa herşey olabilir çokta güzel olur..

2 - 3 belki Maximum 4 transferle seneye ve sonrasında çok farklı bir hale gelebiliriz...

5 ve üzerindeki her transferse bizi sarmalın başına getirecektir...
Borç, takım olma, hakemler,,,
Sonrası zaten malum...

Hakemleri de yenerek ancak birşeyler yapabileceğimiz aşikar.. O da iyi takım ve iyi futbolculardan kurulu bir takım olmaktan geçiyor..

Potansiyeli oyunculara Muhammet Demir de girer.. Fiziği, şutu, pası, kafa topu, sıçraması, hızı, çalım yeteneği gibi özellikleri fena olmayan , Trabzonspor lu bit futbolcu...
Bence ikinci yarı o ve ramile sık sık şans vermeliyiz... Bizim geleceğimiz Ndoye değil...

Bunlara Abdülkadir ve Yazıcı yıda eklerim.. İkisininde 90 dakika maçını izlemedim.. Nette de çok fazla bulamadım ki anlık pozisyon görüntüler oyuncular üzerine çok farklı yorumlar getirmemize sebep olabiliyor...

Genel intiba nedeniyle şans bulur da kendilerini geliştirirlerse bedava transfer olurlar..

Bize ; bedava, iyi ve mümkünse Trabzonspor lu oyuncular gerek...

Bu da yine birşekilde sabır dan geçiyor.

Fatih Öztürk
11.12.2016, 20:36
Doyar tabide adamlar topçu alıyor bizim gibi ne idüğü belirsiz ptt ayarında topçu almıyorlar hedefleri şampiyonluk.
Hedefin şampiyonluksa kadroya bile almadığın adamlara birer milyon vereceğin yerde 2 tane doğru düzgün adama 2.5 ver hem taraftar çeksin hemde takımı.

Fatih Solmaz
11.12.2016, 20:52
para yok para diye karşıt görüştekileri susturmaya çalışan en ufak eleştiri de çemkiren irade yoksunları
başkan seçime girerken bütün ekonomiden haberim var çözüm yollarımız da hazır dememiş miydi? şimdi kim yalancı? tek soruya cevap verin yiyorsa.

Joomla!
11.12.2016, 21:04
ya ahmaksin ya da adamin dün dediklerini anlayamacak kadar aptal. önce kongrede söylediklerini iyi oku irade sahibi arkadas.

Joomla!
11.12.2016, 21:05
Doyar tabide adamlar topçu alıyor bizim gibi ne idüğü belirsiz ptt ayarında topçu almıyorlar hedefleri şampiyonluk.
Hedefin şampiyonluksa kadroya bile almadığın adamlara birer milyon vereceğin yerde 2 tane doğru düzgün adama 2.5 ver hem taraftar çeksin hemde takımı.

birisi de aliyordu adam gibi topculari, hepsi yata yata 10 ar milyon takti gitti. hala boklarini temizliyorlar.

Fatih Cengiz
11.12.2016, 21:25
para yok para diye karşıt görüştekileri susturmaya çalışan en ufak eleştiri de çemkiren irade yoksunları
başkan seçime girerken bütün ekonomiden haberim var çözüm yollarımız da hazır dememiş miydi? şimdi kim yalancı? tek soruya cevap verin yiyorsa.
O "çemkiren" diye tabir ettiğiniz kişilerden birisiyim..
Eleştirilerim de olur.. desteğim de...

Bu gitsin yenisi gelsin mantığı bizi buralara getirdiği için sabır ve destek diyorum..

Şöyle de düşünün...
Bu takım düşmez.. Yukarı da çıkmaz bu yıl ama düşmez de..
Bu rahat ortamda takımı (önümüzdeki yılların takımını) oturtmak için çokta güzel bir ortam oluştu.
Elimizde sayıları 5-10 arasında değişen potansiyeli yüksek oyuncu var..
Bu oyuncular özgüven kazanır, eksiklerini gidermek için çalışır ve giderirlerse, bir de TAKIM olabilirsek, önümüzdeki yıl çok daha az transfer yaparak yani az para harcayarak nokta 2-3 transferle şampiyonluğa yürüyebiliriz...

Onur, Durica, Uğur D., Okay, Onazy, Ekici, Bero, Castillo, Yusuf E., Abdülkadir, Yusuf Y., Muhammet Demir, Aytaç,

Bu oyuncuların potansiyeli olduğunu biliyoruz , hissediyoruz ya da görüyoruz... Bunlara sabır edilip onlara fırsat vermiş olmuyoruz, Trabzonspor A fırsat veriyoruz...

Yoksa o onu dedi bu bunu dedi, ama yapmadı ya da yaptı..
Çocuk kavgasına dönüşür olay..

Bizim için konu Trabzonspor ise gerisi teferruattır..

Sanki her yıl şampiyon mu oluyoruz ya da her yıl çok mu güzel futolcularımız oluyor ve çok mu güzel oynuyoruz her yıl...?

Çemkiren canlılara bizim orda "KÖPEK" hayvanı girer..
Umarım siz o kelime ile bizlere köpek dememişsinizdir..

Nazim Can
11.12.2016, 21:50
Muharrem Usta çok yanlışlar yaptı bunu acemiligine ve etrafındaki insanlara çok güvenmesine bagliyorum, ama yanlislarindan ders alacağını ümit ediyorum ilk olarak Transferde net isimler alarak, Taraftarın ve camianın tekrar güvenini kazanacaktir.

Fatih Öztürk
11.12.2016, 21:58
birisi de aliyordu adam gibi topculari, hepsi yata yata 10 ar milyon takti gitti. hala boklarini temizliyorlar.

Birçoğu para kazandırdıda gitti, bu alınanların bokları nasıl temizlenecek şimdiki sorun bu.

SHOTACI61
11.12.2016, 22:35
Birçoğu para kazandırdıda gitti, bu alınanların bokları nasıl temizlenecek şimdiki sorun bu.
Hepsi para kazadırdı canım Muharrem başkan kaka kötü başkan İHO ise bunların gözünde ''kıymetlimisss''

Fatih Öztürk
11.12.2016, 22:45
Hepsi para kazadırdı canım Muharrem başkan kaka kötü başkan İHO ise bunların gözünde ''kıymetlimisss''

Şotacı biraz ciddi ol kardeş her yorumunda cıvıklık yaparak düzgün cevap alamazsın.
Kör değilsen hemen arka sayfalarda başkana bir birey olarak destek verdiğimi görmüşsündür.
Hacıosmanoğlu hatalı olduğu için gitti.
Usta'da şuana kadar hataları çoğunlukta olduğu için eleştiriliyor.
Müsaaden varsa sayın Başkan babanın oğlu değilse yani tekelinde değilse kendilerinin kendimizce yanlış gördüğümüz yönlerini eleştirelim.

SHOTACI61
11.12.2016, 22:47
Şotacı biraz ciddi ol kardeş her yorumunda cıvıklık yaparak düzgün cevap alamazsın.
Kör değilsen hemen arka sayfalarda başkana bir birey olarak destek verdiğimi görmüşsündür.
Hacıosmanoğlu hatalı olduğu için gitti.
Usta'da şuana kadar hataları çoğunlukta olduğu için eleştiriliyor.
Müsaaden varsa sayın Başkan babanın oğlu değilse yani tekelinde değilse kendilerinin kendimizce yanlış gördüğümüz yönlerini eleştirelim.Babamın oğlu değil ama ADAM GİBİ ADAM!!!!!

Fatih Özkan
11.12.2016, 23:30
İHO diyorlar hala şaka gibi...
20 metrekarelik bakkalı idare edemeyecek adam Trabzonspor başkanlığı yaptı. Aklım almıyor.

Onur Akyüz
12.12.2016, 00:34
İho ve temsil ettiği kara cahil zihniyet ve onun artıkları bu kulübe onarılmaz yaralar açtılar. Bu kalın kafalılar bu kulüpten temizlenmedikçe bize rahat yok.

Adam bu kulübe neler yaptı ancak hala açıktan savunabilen kalın kafalar var. Tabi bir de aslında savunmuyormuş gibi yapan kalın kafalar da var. Ben bunları engellemekle bitiremedim hala her yerden karşıma çıkıyorlar.

Sizden midem bulanıyor kalın kafalılar!

Joomla!
12.12.2016, 00:54
ihoyu mihoyu da kenara birakin, artik olan oldu. bundan sonrasi ucurum, millet hala da cok büyük paralara transfer bekliyor. arkadas deniz bitti, sen parayi bulsan kirmizi cizgini gecirtmiyor uefa, bu saatten sonra is cok zor.

Sefer A.
12.12.2016, 02:39
Constant'tan yedigimiz kazik bize yeter de artar bile... digerleri ne kazandirdi ? Zarar etmemis olabiliriz çogundan ama kâr da etmedik... simdikilerle kâr etmesek bile o kadar ugrasmayiz geri göndermek için, çok yüksek olmayan yilliklarindan dolayi... bu çok önemli bir ayrinti

Uluhan
12.12.2016, 07:41
Yok artık ; Hacıosmanoğlu diyor ya hala millet. Şaka mısınız kardeşim.

Külüp bildiğin iflas ediyordu , hemen hemen her futbolcu serbest kalmak üzereydi.

Usta yönetiminin de hataları var ama doğruları daha fazla. Önümüzde ki süreçte hep beraber göreceğiz inşallah

halilaziz61
12.12.2016, 08:25
İHO diyorlar hala şaka gibi...
20 metrekarelik bakkalı idare edemeyecek adam Trabzonspor başkanlığı yaptı. Aklım almıyor.

Nasılsanız öyle yönetilirsiniz buyurmuş Peygamber

Futbol mantalitesi ile hayatı boyunca oynayabileceği en büyük kulüp Akhisar olacak Yusuf gibilerin baştacı edildiği Ts'de İHO da baş tacı edilir, çok şaşmamak lazım...

Uğur Kalyoncu
12.12.2016, 09:16
Nasılsanız öyle yönetilirsiniz buyurmuş Peygamber

Futbol mantalitesi ile hayatı boyunca oynayabileceği en büyük kulüp Akhisar olacak Yusuf gibilerin baştacı edildiği Ts'de İHO da baş tacı edilir, çok şaşmamak lazım...

Yusufu kimsenin bastaci ettigi yok..Ben dahil kimse Yusuf her daim 11 oynar demiyor..Biz sadece bu kadar agir sacma onyargili elestiriye karsi hakkini veriyoruz..Sıkıntı Yusuf kalsin her daim yararli olur diyenlerde degil bundan bir sey olmaz diyip gitsin diyen futbol ulemalarinda..

Cengiz Çubukcu
12.12.2016, 09:23
dünkü hareketi ile bir kere daha ona olan sevgimi ikiye katladı, ben hala kendisine inanıyorum...

halilaziz61
12.12.2016, 09:45
Yusufu kimsenin bastaci ettigi yok..Ben dahil kimse Yusuf her daim 11 oynar demiyor..Biz sadece bu kadar agir sacma onyargili elestiriye karsi hakkini veriyoruz..Sıkıntı Yusuf kalsin her daim yararli olur diyenlerde degil bundan bir sey olmaz diyip gitsin diyen futbol ulemalarinda..

Ağır önyargılı yorum nedir?
Her maç bulduğumuz bulacagimiz nadir pozisyonları saçma sapan kararlarla heba edilmesine taraftarın kahretmesi midir yoksa 4 yildir milim gelistirilemeyen futbol zekasının acısını bizlerin çekmesi mi.

Yaşınız benden büyük gokdenizi benden daha iyi hatırlarsınız, hemen hemen aynı tarzda oyuncular ancak gokdeniz her sene üstüne koyup öğrenmeye aç bir şekilde devam ediyordu. Ama ne hikmetse Yusuf efendi 1461 den beri bizlere hakaret eder gibi geriye gidiyor,

Şunu çıkarmayın lütfen biz yusufun başarısızlığından mutlu oluyoruz. Biz o beyin hücrelerinin kullanmamasindan mutsuz oluyoruz.

Biz önünde iki metre mesafe varken rakibine yaklaşmadan topu atıp geçmeye çalışmasına (tek hamlede topu kaybediyor) neden olan mantaliteyi zerre gelistirememesinden mutsuz oluyoruz.
Burdan Şu sonuç çıkıyor bu adam hic çalışmıyor, kendini Ts de oynamaya başladığından beri yeterli görüyor, artık bir ideali kalmamis 1461'de ideali vardı ama yok ve bu da geri gitmesine neden oluyor.

Birisinin çıkıp demesi lazım buna hop Yusuf bizimle alay etme bu takımdan kimler geldi kimler geçti ama kimse senin yaptığını yapmiyor

halilaziz61
12.12.2016, 09:51
Baştacı edilmemesi zaten maçın yıldızı başlığında belli oluyor renkdasim, napalim bizim futbol algimiz popularizmden geçiyor.
İki basit gol atması dışında Yusuf futbol adına ne yapti. İlk yarı heba ettiği pozisyonlar olmasa skor 3-1 olacakti
Hiç unutmam Alpay İngiltere de oynarken kendi kalesine gol attığı bir maçta maçın adamı seçilmişti.
Eğer o seviyeye gelebilirsek bizim de toplum olarak çok iyi futboldan anladigimiza kanı olacagim

Uğur Kalyoncu
12.12.2016, 10:14
Ağır önyargılı yorum nedir?
Her maç bulduğumuz bulacagimiz nadir pozisyonları saçma sapan kararlarla heba edilmesine taraftarın kahretmesi midir yoksa 4 yildir milim gelistirilemeyen futbol zekasının acısını bizlerin çekmesi mi.

Yaşınız benden büyük gokdenizi benden daha iyi hatırlarsınız, hemen hemen aynı tarzda oyuncular ancak gokdeniz her sene üstüne koyup öğrenmeye aç bir şekilde devam ediyordu. Ama ne hikmetse Yusuf efendi 1461 den beri bizlere hakaret eder gibi geriye gidiyor,

Şunu çıkarmayın lütfen biz yusufun başarısızlığından mutlu oluyoruz. Biz o beyin hücrelerinin kullanmamasindan mutsuz oluyoruz.

Biz önünde iki metre mesafe varken rakibine yaklaşmadan topu atıp geçmeye çalışmasına (tek hamlede topu kaybediyor) neden olan mantaliteyi zerre gelistirememesinden mutsuz oluyoruz.
Burdan Şu sonuç çıkıyor bu adam hic çalışmıyor, kendini Ts de oynamaya başladığından beri yeterli görüyor, artık bir ideali kalmamis 1461'de ideali vardı ama yok ve bu da geri gitmesine neden oluyor.

Birisinin çıkıp demesi lazım buna hop Yusuf bizimle alay etme bu takımdan kimler geldi kimler geçti ama kimse senin yaptığını yapmiyor

Baştacı edilmemesi zaten maçın yıldızı başlığında belli oluyor renkdasim, napalim bizim futbol algimiz popularizmden geçiyor.
İki basit gol atması dışında Yusuf futbol adına ne yapti. İlk yarı heba ettiği pozisyonlar olmasa skor 3-1 olacakti
Hiç unutmam Alpay İngiltere de oynarken kendi kalesine gol attığı bir maçta maçın adamı seçilmişti.
Eğer o seviyeye gelebilirsek bizim de toplum olarak çok iyi futboldan anladigimiza kanı olacagim

Önce sunda anlasalim 3 4 haftadir Yusuf olmasa su mevcut takim karsi kaleye gidemezdi..O sebeple de bu mac 3 1 falan olmazdi..

Ben Yusufun mucadelesine her zaman saygi duydum..ilerde her zaman bir seyler yapmanin yaninda savunmaya da yardim etmesi hep hosuma gitti.

Yusuftan baska sorumluluk alan bir seyler yapmaya calisan adam olmayinca bu kadar tepki cekmesi normal..Olumluyu da olumsuzu da Yusuf yapıyor ama olumlularin anlami yok olumsuzlar çocuğun yüzüne vuruluyor.

Yusufun eksigi yok mu tabi ki var..

Kendini gelistiremedi mi evet tam anlamiyla gelistiremedi..

Mesala ben topu Yusufun ayagina atmam çünkü cocugun karar mekanizmasında sıkıntısı var..

Ama bu demek degil ki Yusuf değersiz gonderilsin.

Bazen ilk 11 bazen yedek Yusuf her daim bu takimda is yapar..

Yusufun sayfasina hep yazdim bu cocuk devamli oynasin 10 gol 6 7 asist yapar diye suan 4 golde daha da atacak..

Elimizdeki ni degersizlestirmeyi cok iyi biliyoruz..

Bu hafta mactaydik ve senin gibi Yusufu devamli eleştiren bir arkadasim vardi o da mucadelesinin hakkını verdi..Ben bu saatten sonra bu cocuga bir sey demem ileri geri çalıştı cocuk diyor..

Özetle bu cocuk tüm yetersizliklerine ragmen mücadeleyi birakmiyor ve Allahi var katkida veriyor..Onun icin gitsin diyenlerin saglam zemine oturan bir gerekceleri yok benim gözümde.

Cagdas Topal
12.12.2016, 10:38
Hala daha İbrahim Hacıosmanoğlu sesleri mi geliyor?

Yok artık, kör müsünüz siz yahu?

Kulübü bitirmek için yemin mi ettiniz?

Yazıklar olsun sizinle aynı takımı desteklediğim için onun bunun adamı olmayın aslolan Trabzonspor ' dur !!!

selcuk
12.12.2016, 10:47
Hala daha İbrahim Hacıosmanoğlu sesleri mi geliyor?

Yok artık, kör müsünüz siz yahu?

Kulübü bitirmek için yemin mi ettiniz?

Yazıklar olsun sizinle aynı takımı desteklediğim için onun bunun adamı olmayın aslolan Trabzonspor ' dur !!!

kör degiller, aclar

halilaziz61
12.12.2016, 10:58
Önce sunda anlasalim 3 4 haftadir Yusuf olmasa su mevcut takim karsi kaleye gidemezdi..O sebeple de bu mac 3 1 falan olmazdi..

Ben Yusufun mucadelesine her zaman saygi duydum..ilerde her zaman bir seyler yapmanin yaninda savunmaya da yardim etmesi hep hosuma gitti.

Yusuftan baska sorumluluk alan bir seyler yapmaya calisan adam olmayinca bu kadar tepki cekmesi normal..Olumluyu da olumsuzu da Yusuf yapıyor ama olumlularin anlami yok olumsuzlar çocuğun yüzüne vuruluyor.

Mesala ben topu Yusufun ayagina atmam çünkü cocugun karar mekanizmasında sıkıntısı var..

Yusufun sayfasina hep yazdim bu cocuk devamli oynasin 10 gol 6 7 asist yapar diye suan 4 golde daha da atacak..

Bu hafta mactaydik ve senin gibi Yusufu devamli eleştiren bir arkadasim vardi o da mucadelesinin hakkını verdi..Ben bu saatten sonra bu cocuga bir sey demem ileri geri çalıştı cocuk diyor..

Özetle bu cocuk tüm yetersizliklerine ragmen mücadeleyi birakmiyor ve Allahi var katkida veriyor..Onun icin gitsin diyenlerin saglam zemine oturan bir gerekceleri yok benim gözümde.

Çalışması bir şey araması konusunda hem fikiriz
Ama bir insan kendini mental olarak 4 yilda gelistiremiyorsa bu hem taraftarla hem de kendisi ile dalga gecmek gibi oluyor.

Yusuf bu mantelite ile hiçbir zaman büyük takım oyuncusu olamaz.
Bakınız Mustafa yumlu ve zeki yi konuşmuyorum cunku yetenekleri yok, ama yusufta var ama o yetenekleri dalga geçercesine her maç aptalca karar vermeleri yuzunden kullanmamasi da ona kızan taraftarın suçu değil bizatihi kendi suçudur.

Evet yedek olabilir 70 ten sonra girer birşeyler yapmaya çalışır, ama takımda hiç iyi topçu olmadığı için Yusuf suan büyük futbolcu gibi görünüyor.
Ben de diyorum ki kendimizi kandirmayalim, bu maçta iki gol atması ve ileri geri çok çalışması kotu oynadığı gerçeğini değiştirmiyor.

Ve evet tercihlerini doğru yapsa ilk yarı 3-1 olacaktı. Bu konu çok tartışma içi değil. Haekmi konuşmaz o zaman Yusuf u konsuurduk. Ne kadar iyi oynadı diye.

Fatih Cengiz
12.12.2016, 11:00

Aynen hocam.
Yusuf kendini geliştiremedi evet ama çocuğun kafasını da hiç rahat bırakamadık...

Takımda golü düşünen arayan savaşan koşan mücadele eden nadir oyunculardan..

Belki bir alexis sanchez değil ama biz de arsenal değiliz..
Ve yusuf hep zoru denediği için çoğunlukla yapamıyor ama yılmadan yine devam ediyor..

Günümüz ekonomik şartlarında Yusufu silip daha iyisini almak çok mantıklı değil.
As ya da yedek birşekilde takımda tutulmalı ve geliştirmesi için üzerine titrenmeli..

Bu takım taraftarı gökdenizi de tekkeyi de hamiyi de ve nicelerini yuhaladı ve takımdan gitmelerine sebep oldu

Belki onlar kadar iyi değil ama halen daha genç ve gelişim göstermesi muhtemel bir topçu. Potansiyeline yaklaşınca bizi çok mutlu edebilecek oyunculardan birisi ve kaybetmemeliyiz yoksa çok üzülürüz

halilaziz61
12.12.2016, 11:44
Aynen hocam.
Yusuf kendini geliştiremedi evet ama çocuğun kafasını da hiç rahat bırakamadık...

Takımda golü düşünen arayan savaşan koşan mücadele eden nadir oyunculardan..

Belki bir alexis sanchez değil ama biz de arsenal değiliz..
Ve yusuf hep zoru denediği için çoğunlukla yapamıyor ama yılmadan yine devam ediyor..

Günümüz ekonomik şartlarında Yusufu silip daha iyisini almak çok mantıklı değil.
As ya da yedek birşekilde takımda tutulmalı ve geliştirmesi için üzerine titrenmeli..

Bu takım taraftarı gökdenizi de tekkeyi de hamiyi de ve nicelerini yuhaladı ve takımdan gitmelerine sebep oldu

Belki onlar kadar iyi değil ama halen daha genç ve gelişim göstermesi muhtemel bir topçu. Potansiyeline yaklaşınca bizi çok mutlu edebilecek oyunculardan birisi ve kaybetmemeliyiz yoksa çok üzülürüz

Sorun orda zaten sizin gelişeceğine olan yılmaz bitmez inanciniz, sonuç hep hayal kırıklığı oluyor. Gelişecek olan futbolcu şimdiye kadar geliştirdi.
Hep zor şeyler denemesin, mümkünse normal vasat bir kanat ya da bek oyuncusunun yapabildiği kadar düzgün bir orta kessin misal.
Zor şeyler denemesin her maç iki golluk pas versin bir kanat oyuncusunun yapması gerektiği gibi. Kimse kendisinden gol atmasını beklemiyor ama vasat bir kanat oyuncusunun yapması gerekenleri bekliyor.

Orta kesmeyi bilen oyuncumuz yok, ama ne hikmetse biz bunu sineye çekmek zorundayız. Kusura bakmayın Yusuf bu yaştan sonra orta kesmeyi öğrenemez futbol mantelitesini düzeltemez.
Bizim oralarda bi söz vardır olucu tosun bokundan bellidir diye.

Olmayacak bu kadar açık ama takımda kalsın son 20 dakka girer vardı dusmus takımlarda belki gol atar

Uğur Kalyoncu
12.12.2016, 11:56
Sorun orda zaten sizin gelişeceğine olan yılmaz bitmez inanciniz, sonuç hep hayal kırıklığı oluyor. Gelişecek olan futbolcu şimdiye kadar geliştirdi.
Hep zor şeyler denemesin, mümkünse normal vasat bir kanat ya da bek oyuncusunun yapabildiği kadar düzgün bir orta kessin misal.
Zor şeyler denemesin her maç iki golluk pas versin bir kanat oyuncusunun yapması gerektiği gibi. Kimse kendisinden gol atmasını beklemiyor ama vasat bir kanat oyuncusunun yapması gerekenleri bekliyor.

Orta kesmeyi bilen oyuncumuz yok, ama ne hikmetse biz bunu sineye çekmek zorundayız. Kusura bakmayın Yusuf bu yaştan sonra orta kesmeyi öğrenemez futbol mantelitesini düzeltemez.

Olmayacak bu kadar açık ama takımda kalsın son 20 dakka girer vardı dusmus takımlarda belki gol atar

Düşmüş takimlar sende haklisin..

2 besiktas 1 galatasaray deplasmaninda atmisti da neyse..

Fatih Cengiz
12.12.2016, 12:06

Tekke kaç yaşından sonra açıldı...

artvints
12.12.2016, 12:15
gol atmasin orta acsin ne demek? günümüzde cizgi oyunculari anlamış, bekler. ondeki oyuncularin isi orta acmak degil, gol kosusu yapmak forveti desteklemek veya oyun kumak, atak sekillendirmek, asist yapmak. bu orta sevdasini anlamis degilim. hepsini yapabilen oyuncu alirsak yedekte oturur.

Fatih Çelik
12.12.2016, 12:21
gol atmasın orta acsin ne demek? günümüzde çizgi oyuncuları bekler. öndeki oyuncuların işi orta açmak degil, gol kosusu yapmak forveti desteklemek veya oyun kumak, atak şekillendirmek, asist yapmak. bu orta sevdasini anlamış değilim.

Beynini kullansin yeter. O da mümkün olmadığı için lüzumu yok. Bilinçli yaptığı bir tane iş yok. Sonunu düşünmeden oynuyor.

My
12.12.2016, 12:26
Mevzuyu tam anlamadım ama hala İHO'yu savunanlar varsa e yuh artık yani :) Sanırım İHO'nun hayt huyt tavrına tav olan bayağı bir taraftar var.

Fatih Öztürk
12.12.2016, 12:27
Constant'tan yedigimiz kazik bize yeter de artar bile... digerleri ne kazandirdi ? Zarar etmemis olabiliriz çogundan ama kâr da etmedik... simdikilerle kâr etmesek bile o kadar ugrasmayiz geri göndermek için, çok yüksek olmayan yilliklarindan dolayi... bu çok önemli bir ayrinti

Constant, Sefa, İshak bunlardan kazık yedik doğrudur ama bir çok oyuncuyuda alınan meblağlara olmasada satarken kasaya önemli paralar girdi.

Takım sahada başarılı olursa aldıklarına talip çıkınca satarken elin güçlü olur diğer türlü sahada sürünürken 20 milyonluk oyuncunda olsa alacak olan takım 100 kere düşünür.
Benim şahsi fikrimdir mevcut yabancı oyuncuları satmaya kalksak aldığımız rakamların üçte birine bile satamayız.
Takımda para edecek 2-3 oyuncu var Okay, Ekici ve gelişim kaydederse 1-2 sene sonra Bero.

Uğur Kalyoncu
12.12.2016, 12:33
Hic kimse görmek istemeyen kadar kör değildir. .

Yusufun defans arkasina yaptigi koşuları diger beyni calisanlar neden yapamiyor..

Ciddi manada önyargı var bu cocuga onun icin konusmaya gerek yok..

zekeriyya
12.12.2016, 12:43
başkan yumlu ve zeki den bir an önce bizi kurtulmalı
ben bunu bekliyorum artık

finansal ve sponsor olarak bizi iyi bir konuma getirdi.
şimdi ise sözleşmeleri TL çevirmeli ve indirime gitmeli ACİL olarak

halilaziz61
12.12.2016, 13:26
Tekke kaç yaşından sonra açıldı...

Tekke gitti geldi doğru ornek Gokdeniz
Ama umarim dediginiz gibi olur ben haksız çıkarım.
Ve kalkar sizden özür dilerim

Görünen köy kılavuz istemez, Vahid I sevmem ama Yusuf a şunu demişti sen kendine genç mi diyorsun.

halilaziz61
12.12.2016, 13:33
Hic kimse görmek istemeyen kadar kör değildir. .

Yusufun defans arkasina yaptigi koşuları diger beyni calisanlar neden yapamiyor..

Ciddi manada önyargı var bu cocuga onun icin konusmaya gerek yok..

O koşular sonucu ne oluyor
Burak yılmaz da koşu yapıyordu ve ya gol atıyor ya attiriyordu bu adamın futbolu bilmedigine ne zaman kani olacaksınız milyon hataya ulasinca mi

Ya önündeki adama pas atamayan orta kesmeyi bilmeyen bir "futbolcu" dan bahsettiğiniz in farkında mısınız neymiş defans arkasına koşu yapıyormuş
O hız başka birinde olsa su ana kadar 20 gol atmış bi o kadar asist yapmıştı.

Diyorum ki adana maçında bir pozisyon vardı kontraya kaldigimiz birebir pozisyon geçse kaleciye başbaşa rakibiyle arasındaki mesafe iki metre iken topu atıp geçmeye çalıştı ve tek hamlede topu kaptırdı.

Hatırlayın başka bir pozisyonda kosede kaleciyi geçti topu çekse bomboş arkadaşına verecek o da bombos kaleye atacak, siz olumlu yaptığı 2-3 şeyi görüyorsunuz ama mac boyunca olumsuz onlarca hareketini sormuyorsunuz,

Bu adam bundna sonra ge-lis-mez. 1461 sonrası avrupaya gitse geliştirdi ama bizde gelişmez. Bunu anlamamak için kör olmak gerek

halilaziz61
12.12.2016, 13:35
gol atmasin orta acsin ne demek? günümüzde cizgi oyunculari anlamış, bekler. ondeki oyuncularin isi orta acmak degil, gol kosusu yapmak forveti desteklemek veya oyun kumak, atak sekillendirmek, asist yapmak. bu orta sevdasini anlamis degilim. hepsini yapabilen oyuncu alirsak yedekte oturur.

Orta acamayan futbolcu futbolcu değildir nokta.
Kanat oyuncularınin öncelikli görevi asist yapmaktan geçer ki ben yusufun doğru duzgun bir asistini hatırlamıyorum.
Yattara da kanat oyuncusu idi ama kaç asist yapıyordu bir sezonda

halilaziz61
12.12.2016, 13:37
Düşmüş takimlar sende haklisin..

2 besiktas 1 galatasaray deplasmaninda atmisti da neyse..

Uğur abi o kadar yazıdan o cümleye mi takildin demek ki diğerleri dogru

Fatih Cengiz
12.12.2016, 14:29
Burak yılmaz da koşu yapıyordu ve ya gol atıyor ya attiriyordu bu adamın futbolu bilmedigine ne zaman kani olacaksınız milyon hataya ulasinca mi

Ya önündeki adama pas atamayan orta kesmeyi bilmeyen bir "futbolcu" dan bahsettiğiniz in farkında mısınız neymiş defans arkasına koşu yapıyormuş

Diyorum ki adana maçında bir pozisyon vardı kontraya kaldigimiz birebir pozisyon geçse kaleciye başbaşa rakibiyle arasındaki mesafe iki metre iken topu atıp geçmeye çalıştı ve tek hamlede topu kaptırdı.

Hatırlayın başka bir pozisyonda kosede kaleciyi geçti topu çekse bomboş arkadaşına verecek o da bombos kaleye atacak, siz olumlu yaptığı 2-3 şeyi görüyorsunuz ama mac boyunca olumsuz onlarca hareketini sormuyorsunuz,

Bu adam bundna sonra ge-lis-mez. 1461 sonrası avrupaya gitse geliştirdi ama bizde gelişmez. Bunu anlamamak için kör olmak gerek
Burak yılmaz bize gelene kadar ne muamelesi görüyordu?

Kesin gelişir demiyoruz ama potansiyeli var. Ve eksiklikleri çok zor asla gelişmez boyutunda değil... Sadece çalışmak, özgüven ve kafa rahatlığı gerekli.

Bu takımdan Castillo ve Yusufu çıkarın pozisyona bile zor gireriz...
Bu tarz adamlara destek olmak gerek..
25-27 yaşına kadar gelişebilir oyuncular.. Ne kaybederiz ki destek olsak.. Öyle ya da böyle oynayacak bu adamlar takımda.. Nasıl fayda sağlarız diye baksak.. Trabzonspor kazansa..

Uğur Kalyoncu
12.12.2016, 15:22

Uğur abi o kadar yazıdan o cümleye mi takildin demek ki diğerleri dogru

Kardes eksiklerini bizde söylüyoruz.

Benim kizginligim gitsin 5 para etmez muhabbetine..

Maliyetine ve verdigine bakarsak bence son derece yararli..

Adam 5 milyona gelip yillik 2 milyon euro alsa böyle transferin diye ben de sayarim ama öyle de bir durum yok..

Elestirilecek ve gönderilecek tonla adam varken bu cocugu konusmak oldukca sacma.

Gidin 4 milyonluk Onaziyi 3 milyonluk Okayi tartışın veya 28 yasina gelmesine ragmen hala topa vurmayi ogrenemeyen,duran toplarda kalenin %75 i ni bos birakan ve yan toplarda saatli bomba olan Onur'u tartisin.

Konu uzar gider ilgili baslikta burasi degil zaten kimseyi de rahatsiz etmeyelim..

Ozetle evet Yusuf yetersiz ama degersiz degildir..

halilaziz61
12.12.2016, 15:59
Burak yılmaz bize gelene kadar ne muamelesi görüyordu?

Kesin gelişir demiyoruz ama potansiyeli var. Ve eksiklikleri çok zor asla gelişmez boyutunda değil... Sadece çalışmak, özgüven ve kafa rahatlığı gerekli.

Bu takımdan Castillo ve Yusufu çıkarın pozisyona bile zor gireriz...
Bu tarz adamlara destek olmak gerek..
25-27 yaşına kadar gelişebilir oyuncular.. Ne kaybederiz ki destek olsak.. Öyle ya da böyle oynayacak bu adamlar takımda.. Nasıl fayda sağlarız diye baksak.. Trabzonspor kazansa..

Abi her izlediğimde saç baş yoluyorum,
Benim kızgınlığım şu: destek olmak isterim, hem de çok isterim, ama emin olun ki kendisi kendine destek olmuyor, kaç kere yaptığı pozisyon hatalarını maçın görüntülerini alıp izliyor, kaç kere değerlendirme yapıyor,
veya kaç idman sonrası orta çalışması çalım çalışması, şut çalışması yapıyor, inanın bunların yüzde 10'unu yapsaydı şu an başka bir Yusuf'tan bahsediyor hangi Avrupa kulübüne transfer olacağını düşünüyor olurduk.

İdman sonrası okey oynamaktan zaman bulamıyordur.
Bir oyuncu her maç aynı tarz hataları yapmaz. yaptığı hataları düzeltmeye çalışır. Hangi hatasını şu ana kadar düzeltti. diyelim bir kişinin orta kesme sıkıntısı var olabilir, oturur çalışır geliştirmeye uğraşır,
misal yusuf'un mental zayıflığı mı var, alsın kendi pozisyonunda oynayan topçuların videosunu izlesin,youtube da tonlarca var. neler yapıyorlar hangi pozisyonda nasıl davranıyorlar izleyip bir mental kapasitesini geliştirmek için çaba harcasın.
Ama bunu yapıyor mu ben size diyeyim yok, çünkü o kültür o zihniyet yok. Kendini yeterli görüyo. 1461'den beri şu özelliğini geliştirdi diyeceğiniz bir şey söyleyin Allah aşkına. Ben kendisini o zamanlar takip ediyordum inanın burdaki halinden çok iyiydi.

ama sonra geriye gidiş başladı, bu taraftarın suçu değil kendisinin suçu. bu taraftar onun başarılı olmasını herşeyden çok istiyor ama Yusuf bunun değerini bilemedi.

İnşaAllah bundan sonra bilir.

Fatih Cengiz
12.12.2016, 16:15
Abi her izlediğimde saç baş yoluyorum,
Benim kızgınlığım şu: destek olmak isterim, hem de çok isterim, ama emin olun ki kendisi kendine destek olmuyor, kaç kere yaptığı pozisyon hatalarını maçın görüntülerini alıp izliyor, kaç kere değerlendirme yapıyor,
veya kaç idman sonrası orta çalışması çalım çalışması, şut çalışması yapıyor, inanın bunların yüzde 10'unu yapsaydı şu an başka bir Yusuf'tan bahsediyor hangi Avrupa kulübüne transfer olacağını düşünüyor olurduk.

İdman sonrası okey oynamaktan zaman bulamıyordur.
Bir oyuncu her maç aynı tarz hataları yapmaz. yaptığı hataları düzeltmeye çalışır. Hangi hatasını şu ana kadar düzeltti. diyelim bir kişinin orta kesme sıkıntısı var olabilir, oturur çalışır geliştirmeye uğraşır,
misal yusuf'un mental zayıflığı mı var, alsın kendi pozisyonunda oynayan topçuların videosunu izlesin,youtube da tonlarca var. neler yapıyorlar hangi pozisyonda nasıl davranıyorlar izleyip bir mental kapasitesini geliştirmek için çaba harcasın.
Ama bunu yapıyor mu ben size diyeyim yok, çünkü o kültür o zihniyet yok. Kendini yeterli görüyo. 1461'den beri şu özelliğini geliştirdi diyeceğiniz bir şey söyleyin Allah aşkına. Ben kendisini o zamanlar takip ediyordum inanın burdaki halinden çok iyiydi.

ama sonra geriye gidiş başladı, bu taraftarın suçu değil kendisinin suçu. bu taraftar onun başarılı olmasını herşeyden çok istiyor ama Yusuf bunun değerini bilemedi.

İnşaAllah bundan sonra bilir.
Bunlara bir.çok örnek verilebilir.

Ben bizim takımın antreman tekniklerinde, ya da koşullarında, ve ya hocalarda problem olduğunu düşünüyorum.
Çünkü son 3-5 yıldır ve mazinin büyük bölümünde çok az oyuncumuz üzerine koyarak kendini geliştiriyor..

Ya özle idman yapmıyorlar, ya da başka birşey.

Eğer sorun mental psikolojik falan değilse bunun çözülmesi gerekli.

O kadar çok eksiklik sayarım ki.. Trabzonspor oyuncusundan olmazsa olmaz dediğimiz birçok özelliği topçularımızda pekçok maçta göremiyoruz...

Misal hava topları, ne janko, ne ersen martin, ne cardozo.. Bunlar hava hakimiyeti olan oyunculardı ama bizdeyken ne cepheden ne yandan ikili mücadele anında hava topu alıp kendi arkadaşına indiremediler.. fatih tekke yapardı biraz.

Aynı şey orta saha ve savunma için de geçerli..
Ya faul yapıyoruz, genelde rakip alıp kendi arkadaşına servis ediyor.. Ya da taca kornere falan atıyoruz.
Ee bunu ben görüyorum da hem oyuncular hem de teknik direktörler neden görmüyor!!??? Bi çalışmaz mı insan.
Hadi büyük takımlarla yapılan maçlarda rakip oyuncular üst düzey.. Ama biz Anadolu kulübü hatta 2. 3. Lig oyuncularına da aynı şeyi veriyoruz?

İstop.. Top kontrolü.. Büyük takımlar için çok elzemdir.. Top nasıl ve ne sertlikte gelirse gelsin topu yumuşatıp kontrol etmelidir.. Bizdeki durumu anlatmaya gerek yok...

Duvar pasları, araya paslar, kademeye girmeler, alan kapatmalar, pres, Vs Vs Vs o kadar çok eksiğimiz var ki yıllardır..

Eğer içerde gizli bir el birşeyler yapmıyorsa (paranoyaklık diyebilirsiniz) çok değişik bir sıkıntı bizimki..

Böyle olunca da ne takım olabiliyorsun ne de oyuncuların performansını yükseltebiliyorsun... Okay, Ekici, onur, Muhammet Demir, Aykut demir, Mustafa Akbaş, ilk çıkışında zeki, belki Yumlu, Aytaç, Abdülkadir, yazıcı,... Bunlar hep potansiyel..
Ama birşeyler birşekilde gelişmelerini engelliyor.. Hepsi aptal ve beyinsiz olamaz.. Olmamalı, değillerdir heralde.

İnşallah akıl be mantıkla açıklanabilir sorunlarımız olur ve üstesinden geliriz..

Şampiyonluk değil dik ve akıllı oyun istiyorum.. Sahada abi sıfatında oyuncularımız olsun istiyorum..

Neyse ben yine çok şey istiycem.

selcuk
12.12.2016, 22:39
Trabzonspor Akyazı Localarını böyle yaptırdı, fiyatı ise.

Trabzonspor Locaları bedava yaptırdı.
61SAAT SPOR SERVİSİ- Hasan Tüncel

Trabzonspor yeni yuvası Akyazı Stadı’na kavuşmak için adeta gün sayıyor. 18 Aralık’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 6 Bakan ve Katar Emiri’nin katılımları ile gerçekleştirilecek olan açılış hazırlıkları tüm hızı ile sürerken stadda büyük gelir kapısı olarak beklenen localar ile ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı.

Trabzonspor Locaları reklam karşılığında Tuna Ofis’e yaptırdı. Akyazı’ya 46 VİP loca, 71 adet standart loca, 1 adet Premium ve 2 adet büyük loca yapımı için, toplam tutar KDV dahil 1.968.091,39 TL karşılığında ödenmesi gereken bedelin yarısını karşılamak üzere, Trabzonspor’un vereceği reklam alanları karşılığında sözleşme imzalandı.

Trabzonspor’un locaları bu şekilde ucuza getirmesi camia içerisinde iyi bir hamle olarak nitelendiriliyor.

genç61
13.12.2016, 20:17
Bizkm tarafrqrimizin %80 futboldan anlar bu ulkede bir takimi yonetip sampiyon yapamayan insan becereksizdir.futbol menejerlerinin kuklasi olmicaksin alacagin adamlar kaliteli olmali cokmu zor para harcayin demiyoruz izleyeek topcuyu bulmak kolay futbolun gercekleri var stoperlerin yerden havadan iyi olacak kenarlarin hizli olcak ortashlarin adam eksiltebilecek forvetinde gol atmayi bilecek bir tek bu ulkede deli gibi para verilip avtupada basari saglanamiyor biz birak avrupayi kendi ligimizde bile bisey yapamiyoruz bu kulube san sohret pesinde olmayn ismini duyurma sevdsinda olmayan ve siyasetcilere yag yapmiycak biri gelirse cok kolay sampiyon olur bu takim

Fatih Solmaz
13.12.2016, 21:19
son mesajımdan sonra yine aynı şeyi yapmış muharrem usta yağdanlıkları. en ufak eleştiri oldu mu ihocu yaftası yapıştırıyorlar. ulan bir kere savunduğumu gösterin tamam diyeceğim. şu yanlış diyorsun iho dönemi diyorlar, bu yanlış diyorsun iho dönemi, hay sizin iho döneminize. savunan mı var? varsa kim bunlar onu da yazın ve kaç kişi olduklarını da. yanlış yapıyor kardeşim muharrrem usta yanlış. hem yanlış yapıyor hemde yalan konuşuyor tutamayacağı vaadlerin altında kaldığını kör olmayan herkes gördü. eleştirdik mi? iho cumusun? hadi ordan!

BERBATOV61
13.12.2016, 21:51
anlamadım şimdi yusufun hakkını mı yiyoruz :)

Heisenberg
13.12.2016, 23:37
Constant, Sefa, İshak bunlardan kazık yedik doğrudur ama bir çok oyuncuyuda alınan meblağlara olmasada satarken kasaya önemli paralar girdi.

Takım sahada başarılı olursa aldıklarına talip çıkınca satarken elin güçlü olur diğer türlü sahada sürünürken 20 milyonluk oyuncunda olsa alacak olan takım 100 kere düşünür.
Benim şahsi fikrimdir mevcut yabancı oyuncuları satmaya kalksak aldığımız rakamların üçte birine bile satamayız.
Takımda para edecek 2-3 oyuncu var Okay, Ekici ve gelişim kaydederse 1-2 sene sonra Bero.
Kimler mesela onlar? Malouda bedava geldi ama dünyanın parasını alıp gitti.
Bamba 900k'e gelip bonservissiz, Serdar 1.3m'a gelip bonservissiz, Bourceanu 1,3m'a gelip bonservissiz, Özer 1,5m'a gelip bonservissiz, Yatabare 2,5m'a gelip bonservissiz gitmiş. Erkan 2,25m'a gelip 400k'ya gitmiş.
Musa 750k'ya geldi hala yollayamadık, Aykut 3m'a geldi yollayamadık, N'Doye 3m geldi hala yollayamadık. Arada oyuncu başına 300-500k civarında zarar ettiklerimiz de var. Bourceanu fesih bedeli de vardı.
Para eden oyunculardan da Mbia, Cavanda geldikleri paraya, Waris 1,5m(%25) zararla, Cardozo 2,5m(%50) zararla, Douglas 500k(%33) zararla satılmış.
Hani önceki dönemin transferlerinden de zarar ettik deseniz anlayacağım mevcut durumdaki endişenizi ama dünya kadar transferden sadece 2'sini zararsız, 3'ünü de %50-%25 zararla satıp, bonservislerde neredeyse 30m zarar etmişken nasıl birçok oyuncuyu iyi paralara sattık deyip de şimdiki transferlere laf söyleyebiliyorsunuz anlayamıyorum. Çünkü sizin kriterlerinize göre Usta döneminde alınan bütün yabancılar bedava bile gitseler kasaya önemli paralar girmiş olması gerekiyor.

Fatih Öztürk
14.12.2016, 01:13
Kimler mesela onlar? Malouda bedava geldi ama dünyanın parasını alıp gitti.
Bamba 900k'e gelip bonservissiz, Serdar 1.3m'a gelip bonservissiz, Bourceanu 1,3m'a gelip bonservissiz, Özer 1,5m'a gelip bonservissiz, Yatabare 2,5m'a gelip bonservissiz gitmiş. Erkan 2,25m'a gelip 400k'ya gitmiş.
Musa 750k'ya geldi hala yollayamadık, Aykut 3m'a geldi yollayamadık, N'Doye 3m geldi hala yollayamadık. Arada oyuncu başına 300-500k civarında zarar ettiklerimiz de var. Bourceanu fesih bedeli de vardı.
Para eden oyunculardan da Mbia, Cavanda geldikleri paraya, Waris 1,5m(%25) zararla, Cardozo 2,5m(%50) zararla, Douglas 500k(%33) zararla satılmış.
Hani önceki dönemin transferlerinden de zarar ettik deseniz anlayacağım mevcut durumdaki endişenizi ama dünya kadar transferden sadece 2'sini zararsız, 3'ünü de %50-%25 zararla satıp, bonservislerde neredeyse 30m zarar etmişken nasıl birçok oyuncuyu iyi paralara sattık deyip de şimdiki transferlere laf söyleyebiliyorsunuz anlayamıyorum. Çünkü sizin kriterlerinize göre Usta döneminde alınan bütün yabancılar bedava bile gitseler kasaya önemli paralar girmiş olması gerekiyor.

Sadece Adrian, Henrique, Olcan ve Tolga satışlarından 15 milyon euro civarında para girmişti kulübe.

Diğer alınan-satılan oyuncuların kâr zarar dengesi tartışılabilir ancak bahsettiğiniz 30 milyon euro bonservis zararı totalde satışlardan kazanılanlarla yarı yarıya düşer.

Kadro mühendisliği oturtulamasada çok değerli oyuncular transfer edildi geçmiş dönemde.Hamuru çok iyiydi ama maya tutmayınca üzerinede hakem tff katliamı malûmu üzere işleri berbat etti.Evet önemli derecede risk alındı fakat riskin karşılığı alınamadı.Yatabare,Deniz, Serdar, Erkan bunların hepsi kulüplerinde gayet başarılı eldeki mevcutlardan daha işe yarar oldukları kesin.
Bugün ise herşeyden uzak hiç bir hedefi olmayan, taraftardanda başarı için minimum 2 sezon isteyen yönetim bu zamana kadar 10 küsür transfer yapıyor ama ne hikmetse yarısı kadroya giremiyor sağa sola gönderilen Trabzon orjinli yeteneksizler geri çağrılıp milyonlar verilen oyuncular yerine tercih ediliyor.
Duymadıysanız ya da haberiniz yoksa söyleyeyim daha 4-5 gün önce sevgili başkan twitter sayfasından 7 nokta transfer yapılması gerektiğini söyledi üzerinede 2-3 transfer dönemi sabır istedi.
Yani bu nokta 7 atış hedefi bulana kadar muhtemelen 3 katı transfer denemeleri yapılacak, ilk deneme başkanın işaret ettiği gibi başarısız geçildi.
Şimdi söyleyin bakalım geçmişte yapılan hatalar bi kenara üzerinden yıllar geçmiş sonra yönetim değişmiş bu hatalardan ders almak bi kenara daha beter hamleler yapılmış ve bunu başkan bile söylemekten imtina etmediği hâlde bu transferlere laf söyleme hakkım doğdu mu?

Heisenberg
14.12.2016, 01:51
Sadece Adrian, Henrique, Olcan ve Tolga satışlarından 15 milyon euro civarında para girmişti kulübe.

Diğer alınan-satılan oyuncuların kâr zarar dengesi tartışılabilir ancak bahsettiğiniz 30 milyon euro bonservis zararı totalde satışlardan kazanılanlarla yarı yarıya düşer.

Kadro mühendisliği oturtulamasada çok değerli oyuncular transfer edildi geçmiş dönemde.Hamuru çok iyiydi ama maya tutmayınca üzerinede hakem tff katliamı malûmu üzere işleri berbat etti.Evet önemli derecede risk alındı fakat riskin karşılığı alınamadı.Yatabare,Deniz, Serdar, Erkan bunların hepsi kulüplerinde gayet başarılı eldeki mevcutlardan daha işe yarar oldukları kesin.
Bugün ise herşeyden uzak hiç bir hedefi olmayan, taraftardanda başarı için minimum 2 sezon isteyen yönetim bu zamana kadar 10 küsür transfer yapıyor ama ne hikmetse yarısı kadroya giremiyor sağa sola gönderilen Trabzon orjinli yeteneksizler geri çağrılıp milyonlar verilen oyuncular yerine tercih ediliyor.
Duymadıysanız ya da haberiniz yoksa söyleyeyim daha 4-5 gün önce sevgili başkan twitter sayfasından 7 nokta transfer yapılması gerektiğini söyledi üzerinede 2-3 transfer dönemi sabır istedi.
Yani bu nokta 7 atış hedefi bulana kadar muhtemelen 3 katı transfer denemeleri yapılacak, ilk deneme başkanın işaret ettiği gibi başarısız geçildi.
Şimdi söyleyin bakalım geçmişte yapılan hatalar bi kenara üzerinden yıllar geçmiş sonra yönetim değişmiş bu hatalardan ders almak bi kenara daha beter hamleler yapılmış ve bunu başkan bile söylemekten imtina etmediği hâlde bu transferlere laf söyleme hakkım doğdu mu?
Öncelikle hangi dönemden bahsediyorsunuz siz? O 15'lik adamların hiçbiri IHO döneminde gelmedi ki. Ben IHO döneminde gelen oyuncuları söylüyorum. Yarı yarıya falan düşmez. Neredeyse 30 milyon sadece bonservis zararımız var fesih bedellerini falan katmadan. Ki saydığınız 15 milyonluk adamlar da bedava gelmedi. 12,25m da onların bonservislerine vermiştik. Yani onları katsak bile aşırı derecede zarardayız. Sizin cevap verdiğiniz üyeler de IHO transferlerinden bahsediyorlardı. Ben de haliyle sizin de IHO dönemini kastettiğinizi düşünerek yazdım cevabımı. Ayrıca yazdığınız 4 isimden birisi altyapıdan gelme verdiğiniz transfer profiline uymuyor. Diğeri 2m(%40) zarar ettirerek gitmiş, sadece 2 futbolcu kâr ettirmiş, onların toplamı da 1m(%14) ediyor. Ve de siz beni anlayamadınız sanırım. Benim sıkıntım sizin transferlere laf söylemenizle alakalı değil. Geçmişteki berbat tabloyu yanlış bir şekilde yansıtıp Usta yönetiminin transferlerine laf söylemeniz. Yoksa niye mevcut yönetimi eleştiriyorsunuz diyemem zaten. "daha beter hamleler" diyerek hangi transferleri kastettiğinizi de anlayamadım. Şu ana kadar yapılan bütün transferleri sözleşme sonlarına kadar kadroya almayıp yeni oyuncularla kadro kursak bile önceki "hatalar" kadar zarar veremez bize.

İ. SARAL
14.12.2016, 09:05

Abi, İho hiçbir konuda başarılı olamaz etma :) Nerede geberik topçu varsa doldurdu takıma, önüne gelene 2,5 milyonları saçtı, giderken bir o kadar daha verdi.

Ahmet Faruk
14.12.2016, 09:08
İHO kendi aldığı oyuncuların hiç birisinde kar elde etmemiştir. Adrian, Henrique, Olcan ve Tolga İHO tarafından/zamanında alınmadı.

Bakın aldığı Waris için ne kadar para vermemiz lazımmış:
https://twitter.com/ghanastarnews/status/808773913731862528

SEDER
14.12.2016, 09:09
Yusuf ve Mehmet ekici eleştirileri sıktı artık..şu takımda gol atabilme ihtimali olan sadece iki adamımız var..Yusuf un hemen her maç iyiniyetle bişeyler yaptığınıda görüyoruz.. bence yeteneklerini maksimum seviyede kullanıyor..lütfen rahat bırakalımda kendine güveni gelsin...

İlker Yazıcıoğlu
14.12.2016, 09:11
Yusuf ve Mehmet ekici eleştirileri sıktı artık..şu takımda gol atabilme ihtimali olan sadece iki adamımız var..Yusuf un hemen her maç iyiniyetle bişeyler yaptığınıda görüyoruz.. bence yeteneklerini maksimum seviyede kullanıyor..lütfen rahat bırakalımda kendine güveni gelsin...

Allah'tan şöyle yorumlar var.
Sanki Barcelona'yız da Yusuf'la Mehmet sırıtıyor bir tek...

İ. SARAL
14.12.2016, 09:20
Allah'tan şöyle yorumlar var.
Sanki Barcelona'yız da Yusuf'la Mehmet sırıtıyor bir tek...

Aynen öyle :)

Fatih Öztürk
14.12.2016, 11:13
Öncelikle hangi dönemden bahsediyorsunuz siz? O 15'lik adamların hiçbiri IHO döneminde gelmedi ki. Ben IHO döneminde gelen oyuncuları söylüyorum. Yarı yarıya falan düşmez. Neredeyse 30 milyon sadece bonservis zararımız var fesih bedellerini falan katmadan. Ki saydığınız 15 milyonluk adamlar da bedava gelmedi. 12,25m da onların bonservislerine vermiştik. Yani onları katsak bile aşırı derecede zarardayız. Sizin cevap verdiğiniz üyeler de IHO transferlerinden bahsediyorlardı. Ben de haliyle sizin de IHO dönemini kastettiğinizi düşünerek yazdım cevabımı. Ayrıca yazdığınız 4 isimden birisi altyapıdan gelme verdiğiniz transfer profiline uymuyor. Diğeri 2m(%40) zarar ettirerek gitmiş, sadece 2 futbolcu kâr ettirmiş, onların toplamı da 1m(%14) ediyor. Ve de siz beni anlayamadınız sanırım. Benim sıkıntım sizin transferlere laf söylemenizle alakalı değil. Geçmişteki berbat tabloyu yanlış bir şekilde yansıtıp Usta yönetiminin transferlerine laf söylemeniz. Yoksa niye mevcut yönetimi eleştiriyorsunuz diyemem zaten. "daha beter hamleler" diyerek hangi transferleri kastettiğinizi de anlayamadım. Şu ana kadar yapılan bütün transferleri sözleşme sonlarına kadar kadroya almayıp yeni oyuncularla kadro kursak bile önceki "hatalar" kadar zarar veremez bize.

Mesele Hacıosmanoğlu döneminde gelip gelmemesi değil yukarıdaki yorumumdada söyledim totalde gelen giden oyuncuların bonservis dengesi bahsettiğiniz kadar uçurum olacak kadar açık değil.
Mevzuya sadece bonservislerden yapılan zarar kısmından bakacak olursak bir önceki Sadri Şener yönetimi bu konuda kimsenin eline su dökemez özellikle 2011-12 sezon transfer politikası buna örnektir.Umut Bulut, Jaja ve Engin'in satışlarından 9 milyon euro kasaya girdi yapıldı diğer yandan aynı sezon yaklaşık 14-15 transfer yapıldı menajerlik ücretleriyle beraber kasadan 30 milyon euro üzerinde para çıktı. Demek istediğim bu mali denge unsurunu oturtmakla alakalı.İşte burada alınan çok büyük risk Sadri başkanın sonunu hazırladı.
Döndük bu yana benzer riski Hacıosmanoğlu aldı hakeza aynı son.
Geldik bugüne tıpkısının aynısı politika yürütülüyor, buna paralel saha sonuçları dahada kötü üstelik bir önceki dönemlerde öyle ya da böyle gidilen ve dereceler elde edilen avrupa kupaları hedefimiz bile yok.
Dönüşü olan hatalar vardır yani tölere edilebilir seviyede olanlardan.
Hep birlikte göreceğiz bakalım bu hatalardan ders çıkarıldı mı.

Fatih Öztürk
14.12.2016, 11:16
Abi, İho hiçbir konuda başarılı olamaz etma :) Nerede geberik topçu varsa doldurdu takıma, önüne gelene 2,5 milyonları saçtı, giderken bir o kadar daha verdi.

Kardeşim son 15 senede ''aha işte topçu budur'' diyebildiğimiz kaç topçu geldi ki bize topu sadece İHO dönemine atıyoruz :)

İ. SARAL
14.12.2016, 11:27
Kardeşim son 15 senede ''aha işte topçu budur'' diyebildiğimiz kaç topçu geldi ki bize topu sadece İHO dönemine atıyoruz :)

Her dönemde transfer skandalları mevcut ama en çok skandal ve kazık yeme işlemi İHO döneminde oldu.

İsa Gündoğdu
14.12.2016, 11:42
Yusuf u ve zekiyi barselonaya koy oranın Gareth Bale i ve Roberta Carlos u olur.
not: öz evlatçı değilim

Cagdas Topal
14.12.2016, 12:48
Helal etmiyorum sizlere hakkımı.

Stat açılışı ile ilgili bütün heyecanımı alıp götürdünüz.

ilelebeTS
14.12.2016, 14:00
Başkanın notunu, Akyazı Spor Kompleksi'nin isminin ne olacağı ile vereceğim. Eğer denildiği gibi Şenol Güneş Spor Kompleksi olursa; başkan siyasetin maşası olmuş demektir ve gözümden düşer.

BERBATOV61
14.12.2016, 14:15
Başkanın notunu, Akyazı Spor Kompleksi'nin isminin ne olacağı ile vereceğim. Eğer denildiği gibi Şenol Güneş Spor Kompleksi olursa; başkan siyasetin maşası olmuş demektir ve gözümden düşer.

dün beşiktaşlı arkadaş aradı şenol olmazsa bizde bir kaç tane daha şampiyon hoca var onlardan birinin adını verirsiniz sıkıntı yapma dedi. Yalandan yere sinir küpüne döndüm nerde fuzuli işler var bizden çıkıyor

İlker Yazıcıoğlu
14.12.2016, 14:37
Kendisini hiç sevmesem de Mali Genel Kurul ile ilgili olarak, Ali Öztürk, güzel bir değerlendirme yapmış...

http://www.gunebakis.com.tr/kose-yazisi/6449/mali-genel-kurulda-bes-gozlem.html

Heisenberg
14.12.2016, 15:12
Mesele Hacıosmanoğlu döneminde gelip gelmemesi değil yukarıdaki yorumumdada söyledim totalde gelen giden oyuncuların bonservis dengesi bahsettiğiniz kadar uçurum olacak kadar açık değil.
Mevzuya sadece bonservislerden yapılan zarar kısmından bakacak olursak bir önceki Sadri Şener yönetimi bu konuda kimsenin eline su dökemez özellikle 2011-12 sezon transfer politikası buna örnektir.Umut Bulut, Jaja ve Engin'in satışlarından 9 milyon euro kasaya girdi yapıldı diğer yandan aynı sezon yaklaşık 14-15 transfer yapıldı menajerlik ücretleriyle beraber kasadan 30 milyon euro üzerinde para çıktı. Demek istediğim bu mali denge unsurunu oturtmakla alakalı.İşte burada alınan çok büyük risk Sadri başkanın sonunu hazırladı.
Döndük bu yana benzer riski Hacıosmanoğlu aldı hakeza aynı son.
Geldik bugüne tıpkısının aynısı politika yürütülüyor, buna paralel saha sonuçları dahada kötü üstelik bir önceki dönemlerde öyle ya da böyle gidilen ve dereceler elde edilen avrupa kupaları hedefimiz bile yok.
Dönüşü olan hatalar vardır yani tölere edilebilir seviyede olanlardan.
Hep birlikte göreceğiz bakalım bu hatalardan ders çıkarıldı mı.
Peki bahsettiğim kadar uçurum yok da nasıl oluyor bu kadar borç? Sadece IHO döneminde 30 milyon civarı bonservis zararımız var. Bunların üstüne fesih bedelleri vs. de eklemek gerekiyor. Sadri Şener de IHO kadar olmasa da saçmalıklar yaptı zaten borç artmaya başladı. Bu borcumuz 40 yıllık borç değil ki. 2 başkan geldi saçma sapan oyuncular alıp borcu kitledi. Daha neyi tartışıyoruz? Kasaya para soktu dediğiniz 4 oyuncudan Tolga dışındaki 3 oyuncunun toplamında zarardayız, bonservisle gelip bonservissiz giden dünya kadar oyuncu var. Nasıl uçurum yok? Bir yerden para gelmiş olması lazım ki uçurum olmasın. Ama gelen para yok ortada. Gelen adam giderken bonservis getirmeyip üstüne fesih bedeli alıp gidiyordu. "Birçoğu para kazandırdıda gitti" diyorsunuz kim bunlar diyorum son 6-7 yılda sayabildiğiniz 5-6 isim var o kadar. 9-10 oyuncu almadık ki bu dönemde 5-6 oyuncu para getirince birçoğu para getirdi diyelim. Bir sürü oyuncu aldık, içlerinden birkaç tanesi para getirdi o kadar. Ben de diyorum ki bu vahim tabloyu bu kadar olumlu gösterebiliyorken Usta'nın transferlerini niye bu kadar kötülüyorsunuz? Mümkün değil Usta'nın transferlerinin bizi önceki dönemlerden daha çok zarar uğratması. Ama yine de önceki transferlerin birçoğunun para getirdiğini, Usta'nın da daha beter hamleler yaptığını söyleyebiliyorsunuz.

alone_6161
14.12.2016, 15:23
Yusuf u ve zekiyi barselonaya koy oranın Gareth Bale i ve Roberta Carlos u olur.

Hoşgörünüze sığınarak şunu diyeyim, Yusuf'u, Zeki'yi Barselona'ya koy, İniesta, Neymar, Messi, Suarez tövbe eder futbolu bırakırlar:)

Fatih Öztürk
14.12.2016, 15:24
@ Heisenberg

Kardeşim illa davul zurna halay eşliğindemi anlatalım göreve geldiklerinden beri bonservise 15 milyon euro harcayıp 7 tane nokta transfer ile 3 transfer dönemi istyen başkanın ta kendisi.
Yahu 50.yıl hedefi deyipte nerde iskarta kiralık özevlat varsa geri toplayıp iskelet oluşturmaya çalışmaktan daha beter ne olabilir.
Yanlış Trabzonspor'umu izliyoruz, oynanan oyun puan durumu ve takımın istikbali yeterli gerekçe değil mi felaketi görmek için.

İlker Yazıcıoğlu
14.12.2016, 15:25
Hoşgörünüze sığınarak şunu diyeyim, Yusuf'u, Zeki'yi Barselona'ya koy, İniesta, Neymar, Messi, Suarez tövbe eder futbolu bırakırlar:)

:)

İlker Yazıcıoğlu
14.12.2016, 15:26
Yusuf'u bir yere kadar ben de beğeniyorum ama o kadar da değil artık:)

Heisenberg
14.12.2016, 15:47
@ Heisenberg

Kardeşim illa davul zurna halay eşliğindemi anlatalım göreve geldiklerinden beri bonservise 15 milyon euro harcayıp 7 tane nokta transfer ile 3 transfer dönemi istyen başkanın ta kendisi.
Yahu 50.yıl hedefi deyipte nerde iskarta kiralık özevlat varsa geri toplayıp iskelet oluşturmaya çalışmaktan daha beter ne olabilir.
Yanlış Trabzonspor'umu izliyoruz, oynanan oyun puan durumu ve takımın istikbali yeterli gerekçe değil mi felaketi görmek için.
Siz ya beni gerçekten anlamıyorsunuz ya da inat ettiniz anlamıyormuş gibi davranıyorsunuz. İkimizin de zamanını daha fazla harcamaya gerek yok sanırım. Size iyi günler.

BERBATOV61
14.12.2016, 15:49

ispanyada futbolumu bitireceksin hocam amaç o mu :)

İsa Gündoğdu
14.12.2016, 16:49
Hoşgörünüze sığınarak şunu diyeyim, Yusuf'u, Zeki'yi Barselona'ya koy, İniesta, Neymar, Messi, Suarez tövbe eder futbolu bırakırlarhttp://forum.bordomavi.net/images/smilies/smile.png

Yusuf'u bir yere kadar ben de beğeniyorum ama o kadar da değil artıkhttp://forum.bordomavi.net/images/smilies/smile.png

ispanyada futbolumu bitireceksin hocam amaç o mu http://forum.bordomavi.net/images/smilies/smile.png

bi havaya girseler :)

Fatih Öztürk
14.12.2016, 20:26
Siz ya beni gerçekten anlamıyorsunuz ya da inat ettiniz anlamıyormuş gibi davranıyorsunuz. İkimizin de zamanını daha fazla harcamaya gerek yok sanırım. Size iyi günler.

Sevgili kardeşim amiyane tabirle net olarak konuşayım Durica dışında yapılan tüm transferler Trabzonspor ayarında transferler değildir yani çöptür.
Yani mevcut transferler geçmiş dönemlerde yapılan çöp transferlere rahmet okutur külliyen zarardır.
Sevgilerimle.

bahadır2561
14.12.2016, 20:31
Yumlu kaptan ve biz vizyondan yeni yapılanmadan bahsedioruz

Yazıklar olsun

M. Fatih ALEMDAR
14.12.2016, 20:44

Laf tam yerinde hocam. Deli güldüm :D

Sefer A.
14.12.2016, 23:02
Sevgili kardeşim amiyane tabirle net olarak konuşayım Durica dışında yapılan tüm transferler Trabzonspor ayarında transferler değildir yani çöptür.
Yani mevcut transferler geçmiş dönemlerde yapılan çöp transferlere rahmet okutur külliyen zarardır.
Sevgilerimle.
Ya abartma sen de abi yaa :D constant transferi kadar çöp olamaz, hatta dandik waris'ten bile fos transferimiz yok, Castillo ondan iyidir... waris 6 ayda fransa'da fenâ oynamadi diye tekrar oraya satabildik yoksa fuzuli topçu, senede 7 8 gol atar onlari da bos kaleye, çalim desen hiç yok adam eksiltmez, 6m€ verdik ona... Durica Bero Castillo bunlar iyidir, bir kaç ay sonra anlayacagiz bunu, digerleri için soru isareti diyorum, Onazi bir iyi bir kötü ne oldugu belli degil bakalim ne olur ondan... Ibanez'in mâliyeti ne ki çöp olsun, zamaninda GökhanKaradeniz TurgutDoganSahin FatihAtik gibilerini almistik onlara sayalim Ibanez'i, ki bence kötü topçu degil ayagi düzgün ama güç ve dayaniklilik yok... çöp olan Suk'tur... Ramil ucuza alindi gelecege yatirim, tutar tutmaz ayri mesele... Castillo biraz pahaliya geldi gibi sadece...
Asil çöp olan, NevzatAydin'in gadro yederli diyen NevzatSakar gibi hareket edip sag bek ve adam akilli golcü aldirmamasi, suk çöpünü aldirmasi, bu yapilan/yapilmayan icraatler çöptür onu diyebilirim

Fatih Öztürk
15.12.2016, 00:31
Ya abartma sen de abi yaa :D constant transferi kadar çöp olamaz, hatta dandik waris'ten bile fos transferimiz yok, Castillo ondan iyidir... waris 6 ayda fransa'da fenâ oynamadi diye tekrar oraya satabildik yoksa fuzuli topçu, senede 7 8 gol atar onlari da bos kaleye, çalim desen hiç yok adam eksiltmez, 6m€ verdik ona... Durica Bero Castillo bunlar iyidir, bir kaç ay sonra anlayacagiz bunu, digerleri için soru isareti diyorum, Onazi bir iyi bir kötü ne oldugu belli degil bakalim ne olur ondan... Ibanez'in mâliyeti ne ki çöp olsun, zamaninda GökhanKaradeniz TurgutDoganSahin FatihAtik gibilerini almistik onlara sayalim Ibanez'i, ki bence kötü topçu degil ayagi düzgün ama güç ve dayaniklilik yok... çöp olan Suk'tur... Ramil ucuza alindi gelecege yatirim, tutar tutmaz ayri mesele... Castillo biraz pahaliya geldi gibi sadece...
Asil çöp olan, NevzatAydin'in gadro yederli diyen NevzatSakar gibi hareket edip sag bek ve adam akilli golcü aldirmamasi, suk çöpünü aldirmasi, bu yapilan/yapilmayan icraatler çöptür onu diyebilirim

Saha sonuçlarına bakınca kimin ne olduğu ortada Sefercim, dilerim dediğin gibi çıkarlar ama hiç ümitli değilim :)

TSemih61
16.12.2016, 15:21
Bakalim devre arasi yapacagi takviyelere gore bu kulup icin verebilecegi bir seyin kalip kalmadigini goruruz.

Hep bahane olarak one suruluyor ya oyuncular takima yeni katildi alisamadilae vs vs. Al iste 4 tane as oyuncu alissin dursunlar seneye kadar.

Kimse ara donemde transfer yapilmaz drmesin. Kuluplerinde yedek bekleyen surusuyle topcu var. 1 tane ust duzey adam kiralanabilir rahatlikla. Stad acilis kozu cok onemli. Bir futbolcunun onune bir hedef koymak cok onemli. Avrupa Kupalarina katilma hedefi bircok oyuncuyu cekecektir.

Neyse bekliyorum yapilacak hamleleri. Kopruden once son cikis bu ara transfer donemi. Zira seneye sampiyonluk sozu var. Sampiyonluk icin savasilsin en azindan.

BERBATOV61
16.12.2016, 15:53
camia birbirine girmiş stadın ismi ne olacak diye beyefendi ortalarda yok bunun yapacağı iş değil bu belli oldu

kanterts
16.12.2016, 16:18
1461 Trabzon icin iyi bir Baskan olabilir.

batuhanTs
16.12.2016, 16:20
Senol güneş acilisa beşiktaş atkısıyla gelsin bu garip ülkede hicbir şey beni sasirtmaz spor kardesliktir ne de olsa

My
16.12.2016, 17:20
camia birbirine girmiş stadın ismi ne olacak diye beyefendi ortalarda yok bunun yapacağı iş değil bu belli olduYok çünkü iki ucu b..lu değnek. Bir tarafta 7 8 milyonluk mensubu olduğunu iddia ettiği kocaman bir camia öte tarafta 1 kişi dahi olsa ülkenin en güçlü isminin teklifi. O bir kişiye tercih ediliyoruz başımızdaki tarafından sanırım görünen o.

Senol güneş acilisa beşiktaş atkısıyla gelsin bu garip ülkede hicbir şey beni sasirtmaz spor kardesliktir ne de olsaTam da sırası işte omuz omuzacılar için. Teröre de çok acayip mesaj vermiş olurlar. Stat da lacicartlı zaten sarıyı da ekledik mi yaşasın futbolun kardeşliği...

Ozan Yılmaz
16.12.2016, 18:25
vizyon reis: "kompleksin adı biliyorsunuz şenol güneş spor kompleksi" geçmiş olsun.

omondoles
16.12.2016, 18:31
Yazıklar olsun sana. Yaşayan birini hemde rakibin hocası.

Loading %61..

İsmail Sezgin
16.12.2016, 18:47
Artık sana desteğim 0'dır. Defolup gitmen en kısa zamanda dileğiyle...
Iho parasal sen manevi olarak batırdın kulübü.

kanterts
16.12.2016, 18:53
TRabzonspor tarihin en kötü Baskani. Her gün yeni bir Rezillik.

batuhanTs
16.12.2016, 19:25
Yazik utanmadan a spor denen yalaka kanalda guzelleme yapiyorsun nereden cikti bu isim diyen olmamis mi olur mu hiç

TRABZONSPOR tarihinin en rezil en basiretsiz baskani , iho her alanda ustayi bilmem kaca katlar iho doneminde siyasete battigimizi sanarken bu isi usta cok iyi yaptı belliydi boyle olacagi

BERBATOV61
16.12.2016, 19:40
deselerki onur olum öyle biri gelcekki İHO döneminden bile çok utanacaksın valalhi inanmazdım ama sen İHO dan bile betersin rezil ettiniz bizi takımı itin g.tüne soktunuz ama görülen o ki bunlar daha başlangıç sizin yönetiminzde nice rezillikler görecek bu camia

sasone
16.12.2016, 19:56
O tesislerin ismini verenlere karşı duramadın ya,kukladan öte bir şey değilsin artık,her hangi bir başkandan farkın kalmadı benim için.Başkan olarak sen anlatacaktın o insanlara neden Şenol Güneş olmayacağını.
Anlamak istiyorsan Sadri Şener'e sorardın.

Fatih Özkan
16.12.2016, 20:47
Stada verecek başka isim mi bulamadın Sayın Başkan ?
Çok yazık!

Fatih Öztürk
16.12.2016, 21:06
Hacıosmanoğlu'nun miting olayından daha rezil olaya imza atmak üzeresin derhal vazgeç ya da engel ol, kukla olmadığını ispat et.

Allah hepinizi kahretsin hiçbiriniz Sadri Şener'in kapısında bekçi bile olamazsınız, hakkını helâl et Sadri başkanım bu rezilliklerin onda birini yaşatmadın seni çok eleştirmiştik.

Doğukan Uçan
16.12.2016, 21:11
prim

kanterts
16.12.2016, 21:12
Hacıosmanoğlu'nun miting olayından daha rezil olaya imza atmak üzeresin derhal vazgeç ya da engel ol, kukla olmadığını ispat et.

Allah hepinizi kahretsin hiçbiriniz Sadri Şener'in kapısında bekçi bile olamazsınız, hakkını helâl et Sadri başkanım bu rezilliklerin onda birini yaşatmadın seni çok eleştirmiştik.
Aynen Sadri Sener müthis bir Baskan ve Adamin kraliydi. Vizyonsuz, torpilci ve siyaset yapan Adamlara kaldik artik. 2008-2012 Seneleri bidaha yasamak istiyorum.
Ondan sonrasi sadece mide bulandirdi.

Fatih Öztürk
16.12.2016, 21:26
Aynen Sadri Sener müthis bir Baskan ve Adamin kraliydi. Vizyonsuz, torpilci ve siyaset yapan Adamlara kaldik artik. 2008-2012 Seneleri bidaha yasamak istiyorum.
Ondan sonrasi sadece mide bulandirdi.

Aynen kardeşim.

Doğukan Uçan
16.12.2016, 21:30
param yok diyorsun ama her yerde istinye üniversitesi reklamı var ????

Hekimoğlu
16.12.2016, 21:32
Başkan olmaya değil kukla olmaya gelmiş hem siyasetin hem de Trabzondaki bazı abilerin kuklası, iradesizsin yazık.

ibrahim
16.12.2016, 21:34
Namussuz istanbulun alçak omurgasız teknik direktörünün ismini vermenizde emeği geçen kim varsa yedi ceddini!

Ulan ne bedeller ödedik biz 3 Temmuzdan sonra, ardına bakmadan para için onca emeği alt üst eden bu haysiyetsiz heriften başka efsane mi yoktu ulan?

DarkBlooD
16.12.2016, 22:06
Yazıklar olsun, daha da birşey demem...

Şahinoğlu
16.12.2016, 22:12
O çok sevdiğin Şenol la çalışamadan başkanlığı bırakacaksın sayın Usta utanıyorum sizden.

Numan Yerlikaya
16.12.2016, 22:29
Hacıosmanoğlunu da geçtin hadi bakalım Muharrem

yorumsuz6117
16.12.2016, 22:35
Sınıfta kaldın..

Ömer Öztürk
16.12.2016, 22:37
şenol güneş ismi verilmemeliydi ok,burdan ihoya prim çıkarmak saçmalık o şuan başkan olsaydı stadın adı rte ydi.

Fatih Öztürk
16.12.2016, 22:58
şenol güneş ismi verilmemeliydi ok,burdan ihoya prim çıkarmak saçmalık o şuan başkan olsaydı stadın adı rte ydi.

Ya kardeşim bırakın şu işleri adamın öyle bir vaadimi vardı her işte iho şöyle iho böyle olmayan işler üzerinden farazi konuşmanın anlamı ne.
Trabzonspor camiası ayaklara düşecek kadar küçüldü mü, alınan her karar siyasi dayatmayla olacaksa idare heyeti niye var.

amour_61
16.12.2016, 23:34
Bugün yaptığınız açıklamadan sonra sizlere olan inancım tamamen bitmiştir. Hakkınızda iddaa edildiği gibi FB li olduğunuza da tamamen inanamaya başladım. Biz taraftar olarak iskele babasıyız anlaşılan. Hiç bizim görüşümüz sorulmuyor ne forma seçiminde ne de isim hakkında. Nasıl bir kulüp olduk böyle. Ben bir Trabzonspor taraftarı olarak bu ismi hazmedemiyorum. bu isim bize ihanet etmiştir , bu isim bizi para karşılığı satmıştır. Benim renklerine aşık olduğum futbol takımının stadının da yer aldığı komplekse bu şahsın adı verilmemeli , verilemez.

EnjoyTheMusic
16.12.2016, 23:37
Aldığın her kararın arkasındayız Muharrem Usta. Trabzonspor'u hak ettiği yerlere getireceğinizden şüphemiz yok.

cem1990
16.12.2016, 23:46
Dahiyane bir fikrim var başkan
Neden Ts clup adini kartal yavrusu koymuyoruz.
Benim başkan inancım artik bitmiştir. Biri maddiyat vurdu diğeri maneviyattan girdi.
Bizim yüzümüz gülmez beyler

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jairzinho
16.12.2016, 23:53
sadri şener celil hekimoğlu ve hakan kulaçoğlu bir araya gelip kongre çalışmalarını başlatmalı.net

Uğur Kalyoncu
16.12.2016, 23:59
Bazi arkadaslarin yorumunu hayretle okuyorum..

Ismi verilen adam Senol Gunes ya ..ben.de istemiyorum ama bu adam yedi yabanci degil bu kadar tepkinin alemi yok..

Olaylara bakis acimiz ülkenin icinde bulundugu durumun nedenlerinin bir gostergesi.

Fatih Cengiz
17.12.2016, 00:04
Ne güzel değerlerimizi kaybediyoruz..

Şota
Hami
Reşit Akçay
Ünal
Şenol güneş

Bana kalırsa planlı bir şekilde takımımız sıradanlaştırılıyor

Şenol güneş bize son şampiyonluğu 2011 de kazandıran... 96 da hakeden
En önemli teknik direktör

Milli takıma dünya 3. Lüğü kazandıran isim..

Efsane kadronun as adamı

Ne gerek vardı şu an böyle bir isim verme olayına.. Madem bu kadar tepki var başka birşey yapılabilirdi..

Ama bilinçli olarak bunların hepsi

Umarım birşeyler birşekilde değişir de artık huzur buluruz

sasone
17.12.2016, 00:32
Bazi arkadaslarin yorumunu hayretle okuyorum..

Ismi verilen adam Senol Gunes ya ..ben.de istemiyorum ama bu adam yedi yabanci degil bu kadar tepkinin alemi yok..

Olaylara bakis acimiz ülkenin icinde bulundugu durumun nedenlerinin bir gostergesi.
Neden Şenol Güneş'e tepki veriyoruz biliyor musun?
Çünkü Trabzonspor'un değerlerini en çok onun koruması gerekirken şikeci bir İstanbul takımını çalıştırmaktan gocunmadığı için.
Halbuki Sadri Şener'den isteseydi o çalışacaı parayı ona verir,en azından para için değerlerini satmamış olurdu.

İnsanların canını yakan en son ihanet bekledikleri kişinin en ilk su koyvermesi,ne için para için.
Yazık çok yazık ki biz hala burada aynı takımı tuttuğumuz insanlara bunu açıklamak durumunda kalıyoruz.

esra61
17.12.2016, 00:53
Kimsenin anlamak istemediği şey: Neden bu kadar fazla tepki veriliyor?
İnsan en çok kime kızar?
Sevdiğine tabikide.Deger verdiğine,istemediği davranışı en sevdikleri yaparsa tepki kat kat artar.Bu sebepledir ki Şenol Güneş ismine bu kadar tepki veriliyor.
Ben yakistiramiyorum Bjk de çalışmasını, adalet tarafına değilde paranın tarafına geçmesini , Karabük maçından sonra otobüste yaptığı konuşma ile bugünkü ismin aynı insan olmasını kaldiramiyorum ,benimseyemiyorum.
He efsanedir kabul, ismi stada da kompleksede verilebilir ki verilmelidirde ama zaman bu zaman değil.Bu şart da değil.
Doğru isim doğru zamanda olmalı ,neyazik ki isim doğru zamanı yanlış.

Joomla!
17.12.2016, 01:22
Bize bir sey ögretti: o da arama tarama ekibiyle ucuz-genc yetenek bulmak bizim isimiz degilmis.

61_Hasan_69
17.12.2016, 01:25
En cokta ihocuları guldurdugun için kiziyorum

Uğur Kalyoncu
17.12.2016, 01:42
Neden Şenol Güneş'e tepki veriyoruz biliyor musun?
Çünkü Trabzonspor'un değerlerini en çok onun koruması gerekirken şikeci bir İstanbul takımını çalıştırmaktan gocunmadığı için.
Halbuki Sadri Şener'den isteseydi o çalışacaı parayı ona verir,en azından para için değerlerini satmamış olurdu.

İnsanların canını yakan en son ihanet bekledikleri kişinin en ilk su koyvermesi,ne için para için.
Yazık çok yazık ki biz hala burada aynı takımı tuttuğumuz insanlara bunu açıklamak durumunda kalıyoruz.

Ben Besiktasa gitti diye kizamam..Adam ancak mesleki olarak.hakettigi degeri saygiyi gördü..

Benim kuzginligim ise baska.. Dünya Kupasi kadrosuna Ogün u almayip Abdulahi ise götürüp hic oynatmamasi benim adima daha büyük bir eksidir.

Ben.de isminin verilmesini yanlis buluyorum ama o kadar ortaligi yikacak bir durum da görmüyorum.

Sadri Sener konusunda katilmiyorum..Para konuşmadan gelecek olan Tekkeyi cok para istiyor diye almayip taraftarin önüne atacak bir karakterde adamin ben hicbir dediğine inanmam .

ibrahim
17.12.2016, 01:42
Kadroyu Ersuna kurdurup haşmetlümüz şenolun altına yatma hesabını çok belli ediyorsun başkan bey. Bi git işine kukla seni.

r9emre
17.12.2016, 01:46
Yarinki macta bir protesto icin orgutlenmeli tum taraftar gruplari ama nerede bizde oyle karakterli bir durus. Trabzonspor ruhunu teslim etmis.

ibrahim
17.12.2016, 01:48
Bu arada güya taraftarı muhattap alıyorum ayakları yapıp, abidik kubidik şeylerde fikir alıyorsun ya. Hani nerde o çizdiğin başkan profili? Bu konuyu kime danıştın beyfendi?

Emrah Erata
17.12.2016, 04:06
sadri şener celil hekimoğlu ve hakan kulaçoğlu bir araya gelip kongre çalışmalarını başlatmalı.net
hem de en acilinden. aksi takdirde bu mitoman trabzonspor diye bir şey bırakmayacak ortada. değerleri sildi adam yahu. nasıl ki devletin kozmik odasına alavere dalavere ile girildi ve devletin hafızası silindiyse bu adamda aynı şekilde trabzonspor'un değerlerini siliyor. uyanın artık eyy renktaşlar. iş işten geçmeden el verin gerçek trabzonsporlulara...

Sefer A.
17.12.2016, 06:03
Bu arada güya taraftarı muhattap alıyorum ayakları yapıp, abidik kubidik şeylerde fikir alıyorsun ya. Hani nerde o çizdiğin başkan profili? Bu konuyu kime danıştın beyfendi?
Reyiz resmini degismen gerekiyor sanirim :p yoksa dediklerin 161% dogru... sormadi etmedi 3 5 gündür gündeme gelen saçmaligi sanki 1 senedir belliymis gibi "sg olacak" dedi... vay be maarrem baskan yazik bee

ibrahim
17.12.2016, 07:01
Reyiz resmini degismen gerekiyor sanirim :p yoksa dediklerin 161% dogru... sormadi etmedi 3 5 gündür gündeme gelen saçmaligi sanki 1 senedir belliymis gibi "sg olacak" dedi... vay be maarrem baskan yazik bee

O resim duracak orda ki söz konusu Trabzonspor ise adamcılık yapmadığım belli olsun. Sırf yakın dostu diye alanın isminin şg olmasını destkleyen ve gıkını çıkarmayan sözde kanaat önderlerinden nefret ediyorum. Başka biri yapsaydı şenolun yaptığını tefe koyardılar adamı, şimdi ağızlarını açmıyorlar diler.

Gümüshaneli61
17.12.2016, 13:37
"Stadın adı henüz netleşmedi. Kompleksin adı Şenol Güneş Spor Kompleksi, ama stadın adı daha net değil"

Lütfen kaynak gösterinizhttps://www.haber61.net/trabzonspor/muharrem-usta-akyazi-nin-ismini-acikladi-h281672.html

HABER 61

Bu dogru mu !?

Bu dogruysa eger ALLAH SENI YERIN DIBINE SOKSUN "BASKAN" ! Bu ne ? Aklim almiyor, ne oluyor ya. IHO bile bu kadarini yapmadi. Buna hakikaten izin verilirse ne kadar ezik bir camia oldugunu gösterir TS. Sike sürecini de satarsa bu Usta sasirmam !

Belki Trabzonspora ve futbola son vermem gerekiyor. Yeter artik bu stres, bu cile, bu son bilmeyen rezillikler. Biktim.....

must61
17.12.2016, 13:43
Şenol Güneş fetişin batsın.

Her konuda hayal kirikligi.

kurt61
17.12.2016, 13:47
Yahu ne bekliyordunuz. Siyasetin emri üzerine siyasete gebe olanlar sadece sorgusuz itaat edebilirler. Burada seçim öncesi MU'nun siyaset ilişkisi konusunda endiselerimi dile getirdigimde beni tekme tokat kovalayanlarin çoğu forumdan uzaklaşmış, bazıları sessiz bazıları ise MU'ya sövüyor. Söylediklerim doğru çıktı diye çok mu mutluyum. Asla! Trabzonspor'umun tüm değerlerini yerle bir ettiler. O kadar üzgünüm ki anlatamam.

Fatih Cengiz
17.12.2016, 13:56
Usta için iho nun okumuşu, kültürlü ve konuşmasını bileni demiştim

Halen daha destek olmak istiyorum.
Ama iho gibi aynı siyasi akıma gebe ve muhtaç bir işadamı olması hep içimdeki şüpheydi halen daha şüphe...

Umarım yanılırım, desteğim halen daha var.
Şenol güneş isminden vaz geçeceğini düşünüyorum ama şenol güneş isminin tarihimizden silinmesini ve bizden uzakşamasını da istemiyorum.

Tüm değerlerimizi kaybediyoruz
Duruşumuzu kaybediyoruz
Para için hak için yalakalık modasına giriyoruz

Tarihimizi, adımızı, sanımızı, şanımızı, efsanlerimizi... Geçmişimizi ve ne yazık ki geleceğimizi kaybedebiliriz.. Hala kaybetmedik.

Tek sıkıntı ne olursa herşey daha iyi olacak sorusunun cevabı buradan bakınca belli olmuyor.

Ülkemizde de olduğu gibi, at izi, it izine fena halde karışmış durumda..

Ahmet Kara
17.12.2016, 13:58
Savaşman gereken kişiler ile sevişiyorsun.

Fatih Cengiz
17.12.2016, 14:02
Bir de bu "dik duruşumuz" meselesi var.

Hatırlayan birisi beni aydınlatabilir mi?
Biz en son ne zaman ya da hangi konularda dik duran bir kulüp olduk..?

Haklıyken hep ezildik, güçlüyken yenildik... Zaten böyle olmasaydı şimdi ülkenin Barcelona sı biz olurduk.

gurur6134
17.12.2016, 14:11
Siyasetin emriyle kopleksin ismini onca efsane dururken camiayi taraftari karsina alarak siketas sike yapmadi daha once sampiyonluk gormedim diyen senol gunes koyan usta yarin bir gun ayni siyasiler sike davasinda fifaya basvurma derlerse basvurmayacakmisin o patansiyelin oldugu ortaya cikti..

gurur6134
17.12.2016, 14:15
Protesto falan hikaye stadin yuzde 90 ni kefencilerle dolcak hazirliklari tam gaz suruyor parti teskilatlarinda..sanki acilis degil mitinge hazirlaniyor adamlar yazik..klubun adinin basinida birsey ekleyinde tam olsun bari..

tsukru61
17.12.2016, 14:32
Şikede savaşı fener ile mi verdik kuklacı ile mi? Darlanmaya gerek yok tadını çıkarın.

Colakoglu
17.12.2016, 15:25
Beni bukadar hayal kirikligina ugratan baska bir baskan görmedim ben. Öyle böyle degil herkonuda hayal kirikligi. Vizyonu kadar mideside genis insan!

tturkmen
17.12.2016, 17:59
Bu başkan da siyasetin yalakası çıktı. Şu takımdan siyaset uzaklaştıramadılar gitti.

bahadır2561
17.12.2016, 18:06
Rezil bir başkanlık gitgide daha da rezil bir hal alıyor

Doğukan Uçan
17.12.2016, 18:11
34 maçta 36 puan toplamış. her şeyi yalan bunun yok kartal arazisi yok lucescu yok 50.yıl felan filan istifa et.

jairzinho
17.12.2016, 18:12
yönetim istifa ersun istifa yönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifayönetim istifa ersun istifa

Numan Yerlikaya
17.12.2016, 18:18
O elindeki vizyonu yere bırak evlat

Senin gibi yalancılara karnımız tok

BiZe HeR YeR 61
17.12.2016, 18:35
Usta senlik iş değil bu işler sen RTE nin yanına git siyasete atıl.

yazıkoldu
17.12.2016, 18:45
bir şey yazayım diyorum ama şu takımla yaşanılan bunca rezalet. bırakın bu kadar yöneticiyi herhangi bir taraftar bu takımı yönetseydi daha berbat transferler yapamazdı. ama gitmek yok bu cenazeyi bu yönetim ve teknik kadro kaldıracak.

My
17.12.2016, 19:44
İyi de arkadaşlar Usta'nın siyasete yakınlığını blmiyor muydunuz? Yok bilmiyordum diyorsanız amenna da biliyordum da bu kadarını tahmin etmiyordum felan diyorsanız bir arkadaş vardı seçim öncesi, kurt61 , adamı burada linç ettiğiniz için bir özür borçlusunuz o zaman ona.

Fatih Solmaz
17.12.2016, 19:44
futboldan anlamadığın belliydi de büyük yalancıymışsın, kandırdığın insanların belası üzerine olsun.

yazıkoldu
17.12.2016, 19:55
başkan; şayet bu taraftarın tekrar gönlünü kazanmak istiyorsan sen ve yönetim kurulu arkadaşların cebinizden bulduğunu yazacak bir golcüyü alıp takıma hediye edeceksiniz. yav 1 senedir görevdesiniz sadece utanç yaşadık, bunun için mi bu kadar yaygara kopardınız.

ilyskm
17.12.2016, 21:08
Usta bu takımın Başkanı olduğunu ne zaman hatırlayacak bakalım

Sefer A.
17.12.2016, 21:16
İyi de arkadaşlar Usta'nın siyasete yakınlığını blmiyor muydunuz? Yok bilmiyordum diyorsanız amenna da biliyordum da bu kadarını tahmin etmiyordum felan diyorsanız bir arkadaş vardı seçim öncesi, kurt61 , adamı burada linç ettiğiniz için bir özür borçlusunuz o zaman ona.
Ben özür diliyorum... bugün yazdigi bir yoruma puan verdigimde de yazdim bir kaç sey..
Ama Hekimoglu baskan olsaydi çok mu farkli olurdu iste orasi da soru isareti

M. Fatih ALEMDAR
17.12.2016, 21:25
Baskan, insallah buralari okursun bos bir vaktinde.

Gecen yildan beri okadar cok rezillik yasadikki ve halen daha bugun bile yasamaya devam ederken, sahadaki basaririzliklar hic umrumda olmadi baskan.
Transferdeki basarisizliklar vs de umrunde degil.
Sabir dedin ve sabir ediyoruz etmeye devam edecegiz Sn. Baskan.

Herseye varim da,bu stad veya kompleksin hatta ve hatta stadyumun tuvaletinin adinin dahi bahsi gecen hakikatten sevdigim insanin adi olmamali.

Adam btasin t.d si aga.

Neyin kafasindasiniz Allah inizi severseniz.

Bilal Karadeniz
17.12.2016, 21:31
Yonetim istifa vizyonmuş

My
17.12.2016, 21:41
Ben özür diliyorum... bugün yazdigi bir yoruma puan verdigimde de yazdim bir kaç sey..
Ama Hekimoglu baskan olsaydi çok mu farkli olurdu iste orasi da soru isaretiHekimoğlu gelseydi ne olurdu ben de bilmiyorum Sefer bence ama gelmemesi en hayırlısı oldu (kendisi açısından) belkide. Çünkü Usta o kadar çok istenildi ki Hekimoğlu gelmiş olsaydı şimdiki TS'den iyi dahi olsa adamı çoktan harcayacaktık.

KARAGOZLUM
18.12.2016, 01:35
Sen Usta yi gec cirak bile olamassin vizyoncu

Doğukan Uçan
18.12.2016, 13:52
istanbul yalakasının önde gidenidir

nakzo
18.12.2016, 15:26
Mali genel kurulda seyirci gelirimiz %3 diyorsun .Bir Allahın kuluda demiyorki 2 pas yapmaktan aciz bir takım kurdun.Topu kaptirmadan 1 dakika ayakta tutamiyoruz sürekli yeniliyorsun kim gelsinde izlesin bu ızdırabı hani su sahadaki hilhat garibelerini 3 yılda bir arada oynatsan alacağın en iyi yer 10. sıra.Alsana harika bir stad akyazı bakalım bu rezilleri izlemeye 5 bin kißi gidecek mi oraya.

Vkgz
18.12.2016, 19:34
futboldan anladığını düşünmüyorumartık , yanlış transferler,sözleşmeler devam ediyor.

must61
18.12.2016, 19:54
Yapilan aleni bir sahtekarlik.

TSemih61
18.12.2016, 20:27
Senin futboldan anlamadigini buraya defalarca yazmistim ama iyi niyetine inaniyordum.

Sen suana kadar tek kelimeyle yalancisin. Agzindan cikan her kelime yalan. Bir tane dogru yaptigin is yok.

Trabzonspor en buyuk hezimetlerini senin doneminde yasadi. Bu takim 13 gol yedi 2 macta. Palavra ustune palavra sikiyorsun. Bu takimin basinda opman utanc verici.

Bu sene de kulubu kume dusurecektin de gizli bir el kurtardi acaba neydi hakem hatalarinin sebebi?

Tez zamanda bu kulubun basindan ayrildigin gunler bize nasip olur.

Mert'
18.12.2016, 20:28
Buyuk hayal kirikligi.
Gidicidir fazla dayanamaz.

muratoztuurk
18.12.2016, 20:31
Cehennemin Dibine Kadar Yolun VAR USTAAMM :)

batuhanTs
18.12.2016, 20:32
Vizyon reis ha :) iltifat etmisim size de haberim yokmuş

Tuğrul
18.12.2016, 20:39
Stad kendisi için bulunmaz bir nimet, ekonomik getirisi itibariyle.

Yalnız Muharrem Usta vizyonsuz olduğundan eline 500 ME'luk bütçe versen de kadro mühendisliği yapamaz.

Ayriyetten stadın ismini bir kişinin iki dudağı arasından çıkan laf ile belirlenemez.

Zira Akyazı stadı Avni Aker ve bir kısım arazi TOKİ'ye tahsis edilerek yapılmıştır.

Stadın ismine de Trabzonspor üyeleri karar verir.

Adem Akyüz'
18.12.2016, 20:48
Başkan seçilmeden önce dillendirmeye baladığınız, başkan seçildikten sonra da sıkça tekrar ettiğiniz "Anlaşmaya çok yakın olduğumuz sponsor" Şenol Güneş miydi?

Eğer bu hafta içi stat sponsoruna dair bir açıklama gelmezse size olan bütün güvenim bir daha yukarı çıkmamak üzere sıfıra inecektir. Saygılar

Bilall61
18.12.2016, 20:53
Muharrem Usta stadda sanki Trabzonspor kulübünün başkanı değil de herhangi bir iş adamı gibi.Hacıosmanoğlu cumhurbaşkanının iki arka koltuğunda,Usta ise onlardan farklı bir yerde oturuyor.Çok ilginç valla.
Stad açılış organizasyonu da son derece kötü planlanmış.Daha doğru deyişle çiğköfte dükkanı açar gibi stad açtılar.
Günün özeti:Muharrem Usta yine işi eline yüzüne bulaştırdı.

Fatih Çelik
18.12.2016, 20:56
Olmadı başkan hiç olmadı. Bu kaçıncı yalan.

Muhammed Kambur
18.12.2016, 20:58
Şaka gibi ...

Haydar Lider
18.12.2016, 21:00
Twitterdan küfür yiyosa kizmamasi lazim

Ahmet Kara
18.12.2016, 21:02
Hayal kırıklığı.

Fatih Çelik
18.12.2016, 21:03
Peki Şenol Güneş neden konuşmadı?

Mert Acar
18.12.2016, 21:03
Şenol Güneş en büyük hayal kırıklığımdır..
Sende o yolda ilerliyosun başkan.Sana inanmak istiyorum sürekli pozitif düşünüyorum.Ama yaptıklarınla.... hayal kırıklıklarını arttırıyosun.

Emre Veli
18.12.2016, 21:06
bu gece sene silik görüntünle hatırlayacağım. hayal kırıklığıydı.

İbrahim Keleşoğlu
18.12.2016, 21:08
yaşadığım en büyük hayal kırıklığı oldun mitomani reis..mitomani üstadı

erenslash
Kötülemek için çok erken yapılacak ara transfer dönemi,yapılacak transferler ve seneye göreceğim o zaman yorum yaparım.

crazyman_61
yazacak bişey bulamadım sana usta

DarkBlooD
18.12.2016, 21:10
'' Geldikleri gibi giderler '' M. Kemal Atatürk

Senden önceki koyun çobanı oldu , senden de iyi bostan korkuluğu olur , yeterli anatomik bilgiye sahipsin . ( forum ahalisine ayıp olmasa başka birşey diyecektim, anlayan anladı zaten ) ...

Sizin gibilerle varolmadı bu kulüp , ne kadar yoketmeye çalışsanızda inadına hep varolacağız ...

Yokolacağınız güne kadar elinizden geleni ardınıza koymayın ...

bahadır2561
18.12.2016, 21:11
IHO'nun ağzı laf yapanı başka da bi numarası yok

Yalanları da cabası

Joomla!
18.12.2016, 21:12
sponsor bulunamamasini anlarim lakin son ana kadar sponsor varmis da aciklanmiyormus gibi yapilmasi rol kesmekten baska bise degildir.

en büyük yikimi burada yedim usta.

Enaldo61
18.12.2016, 21:15
Başkan için sonun başlangıcı oldu bu akşam. Bu kulübü adam gibi yönetebilecek kimse yok mu?

odyseuys
18.12.2016, 21:16
lucesku: ersun yanal
Yepyeni bir kadro: yumlu, zeki, akbaş vs.
50. yılda şampiyonluk: 3-4 transfer sezonunda şampiyonluğa oynayacak takım
Trabzonspor Tv: youtube kanalı
Stad isim sponsoru: şenol güneş stadyumu
En ağır forma (forma sponsorları meselesi): elde var qnb

Enaldo61
18.12.2016, 21:25
Bir de var ya derin Trabzon bu başkanı istemiyor o yüzden destek olalım diyordum, hep inandım kendisine, meğersem koca bir yalanmış be. Sevgilinin aldatması gibi bir şey resmen.

KARAGOZLUM
18.12.2016, 21:26
Trabzon tarihinin en basarisiz ve palavraci capsiz baskani
IHO bile bundan daha basarili ve dik duruslu
Usta tamamen reklam ve kendi cikari icin gelmis siyasi yalaka

gurur6134
18.12.2016, 21:29
Ihodan beteri gelmez diyorduk geldi hayaldi gercek oldu..adam resmen siyasetin usagi, yalan makinesi kendi tabiriyle mitomani bir dedigide gercek ciksin kendi dedigini 2 gun sonra yiyor artik sinir tanimiyor...seni destekledigim icin kendime kiziyorum hergun sagol ya..

Reha Asan
18.12.2016, 21:31
Ne yazık ki Başkan ve yönetimi hayal kırıklığı yaşatmaya devam ediyor.

Uğur Ö.
18.12.2016, 21:35
Çok ama çok büyük hayal kırıklığı. Çok üzdün beni. Kaldırıldık. Yalan attin. Bütün hevesi kaçırdın. Birazcık onurun varsa ya adam gibi açıklarsin yada birakirsin

Enaldo61
18.12.2016, 21:45
Şimdi bu yönetimin şike davasında hakkımızı savunacağına ben inanmam ki...

crazyman_61
18.12.2016, 21:49
yalan makinasına bağlasak bozulur :yattara:

batuhanTs
18.12.2016, 21:51
Trabzonspor un baskani buysa bu takimi tutmak akilli işi degil tez zamanda kötü anilarak kovulman dileğiyle Trabzonspor tarihinin en rezil başkanı

Mert Oğuzlu61
18.12.2016, 21:52
Kulübü bu gece Başakşehir seviyesine indirdin. Sportif açıdan bakacak olursak Başakşehir en azından zirveye oynuyor, seninki kümeye oynuyor. Başkanı olduğun kulübün stadının ismini belirlemekten acizsen ne diye bu işe giriştin ?

Mesele Şenol Güneş in adını vermeniz değil, ben şuan o açıdan değerlendirmiyorum. Mesele Tayyip Erdoğan ın isteğiyle stadının ismini belirlemen. Mesele bizi Başakşehir Fatih Terim seviyesine indirmen. Fark edemeyen yarım akıllılar olabilir ama durumun farkında olan büyük bir kesim var. Şimdiden Hekimoğlu sesleri yükselmeye başladı, ne yapmaya çalışıyorsunuz siz, arkanızda 10 oyla seçim kaybetmiş yönetim var, nedir bu lakayıtlık ciddiyetsizlik ?

Hepsini geçtim, Bjk lilerin diline de düşürdünüz bizi. Ne yapıyorsunuz siz ?

werneke
18.12.2016, 21:55
hani hacıosmanoğlu kötüydü de sabaha kadar tartışılır bu kadar kötü değildi
işin sportif kısmına hiç girmiyorum

werneke
18.12.2016, 21:55
Şimdi bu yönetimin şike davasında hakkımızı savunacağına ben inanmam ki...

savunmayacak ki

Doğukan Uçan
18.12.2016, 21:56
Trabzon tarihinin en basarisiz ve palavraci capsiz baskani
IHO bile bundan daha basarili ve dik duruslu
Usta tamamen reklam ve kendi cikari icin gelmis siyasi yalaka

%100 müthiş tespit

Sefaenes
18.12.2016, 22:11
Iho beteri gelmez diyordum iho dan kurtulduk diye sevindim di la herşeye rağmen düzelir dedim sen iho nun Light versiyonu çıktın defol gittin mi sevinecem yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış senin yalanlarına artık kimse inanmaz. Yazıklar olsun sana

Cagdas Topal
18.12.2016, 22:25
Usta defolup gider misin lütfen?

Hasanu
18.12.2016, 22:38
Gerçek üzüntü kulübün hala bir türlü bir türlü kurumsallaşması.Kulüp hala bir iki kişinin ağzına bakıyor.Maalesef kulüp uzun senelerdir bir arpa boyu ileri gitmedi.

amour_61
18.12.2016, 22:42
Yazacak kelime bulamıyorum tam bir hayal kırıklığısın sana olan desteğim bu gece itibariyle tamamiyle bitmiştir. 8taşlı dostlarınla beraber ...... git.

Enaldo61
18.12.2016, 22:43
Muharrem Usta hani sen kulübü kurumsal yönetecektin sen de yancı olmuşun be, yancı Başkan.

Mert'
18.12.2016, 22:49
Seni en cok destekleyenlerden biriydim ama yanilttin. Fiyaskosun su ana kadar.

My
18.12.2016, 22:54
Kulübü bu gece Başakşehir seviyesine indirdin. Sportif açıdan bakacak olursak Başakşehir en azından zirveye oynuyor, seninki kümeye oynuyor. Başkanı olduğun kulübün stadının ismini belirlemekten acizsen ne diye bu işe giriştin ?

Mesele Şenol Güneş in adını vermeniz değil, ben şuan o açıdan değerlendirmiyorum. Mesele Tayyip Erdoğan ın isteğiyle stadının ismini belirlemen. Mesele bizi Başakşehir Fatih Terim seviyesine indirmen. Fark edemeyen yarım akıllılar olabilir ama durumun farkında olan büyük bir kesim var. Şimdiden Hekimoğlu sesleri yükselmeye başladı, ne yapmaya çalışıyorsunuz siz, arkanızda 10 oyla seçim kaybetmiş yönetim var, nedir bu lakayıtlık ciddiyetsizlik ?

Hepsini geçtim, Bjk lilerin diline de düşürdünüz bizi. Ne yapıyorsunuz siz ?Mevzu bu kadar basit.

M. Fatih ALEMDAR
18.12.2016, 23:01
Başkan, gün geçtikce hayal kırıklığımız artıyor. Bu gidişle iik seçimde senin de hayallerin kırılacak gibi duruyor.

61_Hasan_69
18.12.2016, 23:02
Benimde son demlerim ama hala başkana inaniyor ve destekliyorum

Enaldo61
18.12.2016, 23:04
Bu saatten sonra sponsor açıklasa bile benim için bitmiştir. Dediği hiçbir şeyi yapamadı. Biz salak değiliz.

AYYILDIZ
18.12.2016, 23:10
Lucescu,Sponsor,50.yıl,Trabzonsportv,Barcelona ile stad açılışı ve niceleri.

jairzinho
19.12.2016, 00:11
sadri şener in kıymeti bilinmedi.net

esra61
19.12.2016, 00:30
Aslında sıkıntı neydi biliyor musun Başkanım, söylediğiniz sözlerin bir tanesi bile tutmuyor.Tarih varıyorsunuz tutmuyor,aciklama yapıyorsunuz tutmuyor bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyor,Cidden bunları gormekten Utanıyorum.
Hani nasıl anlatılır çok sevdiğiniz ,beklentinizin olduğu insanların böyle yapması daha çok canımızı yakıyor.
Ne diyelim başa gelen çekilir,umarim değişim olur sizde.

nakzo
19.12.2016, 00:54
sadri şener in kıymeti bilinmedi.net

Şenol Güneş yüzünden sadri şeneri yedik göreciğimiz en iyi başkanmış çok büyük hata yaptık.

Fatih Öztürk
19.12.2016, 01:04
Evet Sadri Şener.

Trabzonspor boyunu biraz aşan borçları nedeniyle ve yapılan yanlış transferler yüzünden adamı son senesinde linç ettik.
Nerden bilebilirdik ki onun hatalarının yüz mislisini sonra gelenlerin yaşatacağını.
İHO'yla çıkışa geçeriz destek olalım dedik 2 doğrusu varsa 20 yanlışı çıktı.
Bu mitomani toparlar dedik geldiğinden beri tek doğrusu yok yanlışlarını saymaya sayfa yetmez üstelik inanılmaz yalancı.
Bir şey olsun şundan kurtulalım Sadri başkanı oturtalım koltuğa.
Yanlış yapar insan hata yapabilir en azından verdiği tahahütlerin arkasında sözünün eri adam gibi adam, geçmiş referansı sağlam.

My
19.12.2016, 01:14
Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlermiş hesabı bizimkisi de :) Sadri başkan iyi hoş başkandı hakkı ödenmezdi ama şike olayı patlak verdikten sonra kelimenin tam anlamıyla dağıttı. Hatta şike sürecinde, korkarak taraftarın gazını alarak şu sürecin yumuşamasına sebep veren ilk kişidir. He, ama mevcutlar arasında hepsinden adamdır, o ayrı :)

hofsaale
19.12.2016, 01:31
suana kadar hayal kırıklığı...Tam bir siyasetçi gibi yalan konuşuyor..Zaten böyle güzel konuşan adamlar çoğu zaman yalancı oluyor...kendi tecrübem bu..Devre arası transferler iyi olmazsa sene sonu gitmeli..

mete61bordomavi
19.12.2016, 01:36
Valla aklıma Sadri Şener'den başkası gelmiyor. Bu saatten sonra CL şampiyonu olacak halimiz yok. Toparlanma adına Sadri Şener'den başkası olmaz. Sadri Şener başkan ve Özkan Sümer sportif direktör olsun. Zira, biri yönetimden diğeri futbolcudan anlıyor.

nakzo
19.12.2016, 02:18
Evet Sadri Şener.

Trabzonspor boyunu biraz aşan borçları nedeniyle ve yapılan yanlış transferler yüzünden adamı son senesinde linç ettik.
Nerden bilebilirdik ki onun hatalarının yüz mislisini sonra gelenlerin yaşatacağını.
İHO'yla çıkışa geçeriz destek olalım dedik 2 doğrusu varsa 20 yanlışı çıktı.
Bu mitomani toparlar dedik geldiğinden beri tek doğrusu yok yanlışlarını saymaya sayfa yetmez üstelik inanılmaz yalancı.
Bir şey olsun şundan kurtulalım Sadri başkanı oturtalım koltuğa.
Yanlış yapar insan hata yapabilir en azından verdiği tahahütlerin arkasında sözünün eri adam gibi adam, geçmiş referansı sağlam.
Sadri Şener futboldan 10 numara anlar gelse 2 seneye toplar takımı ama çok kırdık adamı gelmez .Kaldık bu becerisizin eline ben bu kadar beceriksiz ,iş bitiremeyen futboldan uzak başkan bunu gördüm.

nakzo
19.12.2016, 02:19
valla aklıma sadri şener'den başkası gelmiyor. Bu saatten sonra cl şampiyonu olacak halimiz yok. Toparlanma adına sadri şener'den başkası olmaz. Sadri şener başkan ve özkan sümer sportif direktör olsun. Zira, biri yönetimden diğeri futbolcudan anlıyor.
mantikli hocada samet hoca olmali başka çikiş yolu gözükmüyor.

Ahmet Kara
19.12.2016, 02:21
Devre arası son şansıdır. Öz evlatları def ederek başlayabilir.

nakzo
19.12.2016, 02:21
suana kadar hayal kırıklığı...tam bir siyasetçi gibi yalan konuşuyor..zaten böyle güzel konuşan adamlar çoğu zaman yalancı oluyor...kendi tecrübem bu..devre arası transferler iyi olmazsa sene sonu gitmeli..

yalancilar ayni zamanda işte yaparyapar bunda iş becerme bir başarida yok sifir koca bir hiç var başimizda.

nakzo
19.12.2016, 02:28
Allahininizi severseniz şu şenolu bu takima bir daha getirmeyin.97 de batirdi gitti 2003 te kendimizi toparladik.2006 da batirdi gitti 2009 da kendimiz toparladik 2013 batirdi giit hala çabaliyoruz kurtulmak için şu adami bu takima bir daha sokmayinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

Fatih Öztürk
19.12.2016, 02:28
Sadri Şener futboldan 10 numara anlar gelse 2 seneye toplar takımı ama çok kırdık adamı gelmez .Kaldık bu becerisizin eline ben bu kadar beceriksiz ,iş bitiremeyen futboldan uzak başkan bunu gördüm.

Sadri başkanın kötü huyu çabuk kırılgan ve en ufak kırılganlığını belli ediyor. Hayrettin Hacısalihoğlu gibi otoriter asbaşkanla iyi işler çıkardı sonrası malûm işbilmez Nevzat Şakar'la fiyasko.
Yönetim işi hakikaten güçlü irade ortaya koyan otoriter insanların işi.
2008 yılında ki gibi camia Sadri başkanın arkasında saf tutarsa 1-2 senede istenilen Trabzonspor ortaya çıkabilir.
İşimiz bu çapsızlara kaldıysa Trabzonspor'u hem kullanıp hemde kullandırarak bitirmeden gitmeyecekler.

nakzo
19.12.2016, 02:32
Sadri başkanın kötü huyu çabuk kırılgan ve en ufak kırılganlığını belli ediyor. Hayrettin Hacısalihoğlu gibi otoriter asbaşkanla iyi işler çıkardı sonrası malûm işbilmez Nevzat Şakar'la fiyasko.
Yönetim işi hakikaten güçlü irade ortaya koyan otoriter insanların işi.
2008 yılında ki gibi camia Sadri başkanın arkasında saf tutarsa 1-2 senede istenilen Trabzonspor ortaya çıkabilir.
İşimiz bu çapsızlara kaldıysa Trabzonspor'u hem kullanıp hemde kullandırarak bitirmeden gitmeyecekler.
TAKIMI DAĞITAN 1 ŞENOL GÜNEŞ 2 NEVZAT ŞAKAR BU İKİSİ BİZi MAHFETTİ.SadriŞener duruma çok geç uyandı ama hem güzelim kadromuz giit hemde bir dünya borçla saçma sapan adamlar takıma doldu.

Fatih Öztürk
19.12.2016, 02:34
TAKIMI DAĞITAN 1 ŞENOL GÜNEŞ 2 NEVZAT ŞAKAR BU İKİSİ BİZi MAHFETTİ.SadriŞener duruma çok geç uyandı ama hem güzelim kadromuz giit hemde bir dünya borçla saçma sapan adamlar takıma doldu.

Aynen kardeşim.

selcuk
19.12.2016, 02:34
sadri senerde satti bizi, simdi romantik olup olanlari unutmak saka gibi

ben davamizi satmayan 2 baskan gördüm 1 atay aktug 2 özkan sümer

bugünkü özkan sümerin ayni yolu gideceginide düsünmüyorum

muharrem ustanin bugünkü sartlar altinda yapilabilecek en iyisini yapmaya cabaladigindan eminim

sorun birseyi yapmadan acikliyor, sonra gecikiyor yada sartlarin degismesi sonucu eline bulasiyor

uefa ffp, 61cell, stadyumu bu teknolojik hale getirmek, ana sponsor ve diger sponsorluklar, 20bin kombine, localarin hemen hemen tamami satilmasi, sosyal medya, kurumsallasama adimlari...

evet bardagin bos tarafida derin am dolu tarafida

1 yilda cok sey yapti, ve daha baslangicdayiz

AyhanPe
19.12.2016, 02:39
Senol Günes in isminin verilmesini elestirmek ayri ama haksizlik yapilmasi dogru degil..

2010/11 sampiyonlugunun en önemli aktörüdür kendisi..yoksa Hugo Broos la o basari yakalanamazdi..dünyaca ünlü teknik direktörlerle görüsüp Hugo Broos un getirilmesini unutmamak gerekir..eger bugün mücadelesini verdigimiz bir sampiyonluk varsa bunu Senol Günes e de borcluyuz..demecleri, tutumu, tavirlari elestirilir o ayri..

Kaldiki takim dagitildiktan sonra yeni bir takimla sampiyonlar liginde 7 puanla kil payi üst turu kacirdik..bu basari tesadüfte degildir..bjk ile benzer bir grafik cizdi sonucta..

Bu isten ne Trabzonspor nede Senol Günes karli cikti..oda kaybedenlerden..kazananlar baskalari oldu..