PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

Sertan Danışer
17.09.2016, 12:20
Nevzat Aydın'ın içinde bir başkanlık sevdasının olduğunu tahmin ediyorum ( şahsi fikrim) :)

muharrem usta elbet bir gün ts başkanlığını bırakacak benim tahminim 3 yılını tamamlayınca bir seçimle 3 yıl daha kalacağı yönünde.usta başkan gittikten sonra onun yaptıklarını koruyabilecek ve daha da ileri taşıyabilecek tek isim nevzat aydın gibi gözüküyor.inşallahta gerçek olur.

ÖmürKaradeniz61
17.09.2016, 12:37
İddia ediyorum Muharrem Usta tff'ye başkan olsun Trabzonspora gram iyiliği olmaz ve Trabzonsporu kayırma gibi bir davranışta bulunmaz.O kadar dürüst bir adam.

Gurpas
17.09.2016, 12:51
Başkan ne oldu bayram bitti ama çimler serilmedi...

Mert Oğuzlu61
17.09.2016, 19:36
Lig Tv yi iptal ettirmemde bana yardımcı olduğun için teşekkürler başkanım. Gelecek ay bitiyordu, bana yol gösterdin vizyonunla çok teşekkür ederim.

bahadır2561
17.09.2016, 19:43
Sen böyle maaş bütçemiz 28'di ama 22 de durmak istedik vb. açıklama yapıp sağ bek sağ açık almazsan koltugun daha 4. haftada sallanır belki de yıkılacak

KARAGOZLUM
17.09.2016, 19:44
hadi usta sen git hastane yonet bizi de hasta ettin kanser ettin
iho bile senden iyimis

Alphan Altun
17.09.2016, 19:45
Bana bir masal anlat Usta
İçinde geniş vizyonların...

Julius Caesar'ın bir sözünü hatırlatıyor bana bu vizyoncu.Roma'da ikinci adam olacağıma köyümde birinci adam olurum derdi.

Belki de biz anlayamadık.50.yılda PTT'de şampiyonluğu kastetti ama bu vizyonerin maç kazanmak gibi bir misyonu yok ki orda da şampiyonluk hayal.

Sabredelim az kaldı...

kanterts
17.09.2016, 19:50
sabirli olalim bu ve twitter arkadasi nevzat aydinla 50. yilda ikinci ligde sampiyon olacagiz.

Ogün'
17.09.2016, 19:54
7 yedik 6 yedik ama artık yeter be kardeşim.Geçen senenin aynısı hatta korkuyorum ki daha kötüsü olacak.Birkaç yıl sonra adını hatırlamayacağımız takımların maskarası olduk

ozturk
17.09.2016, 20:00
kongre, istifa olmazsa Teabzonspor'u küme düşüren başkan olarak tarihte yerini alacak...

Hasan61
17.09.2016, 20:07
Alanyaspor bile Chelsea'den stoper kiralıyor,bizimkiler 3. stoperine yıllık 2 milyon liradan fazla veriyor, Bir baltaya sap olamamış/olamayacak Muhammed'e 2.750 milyon bonservis veriyor.

Üstüne utanmadan ekonomimiz bozuk diyorlar bir de.

bahadır2561
17.09.2016, 20:11
8g 2b 15m almışısız başkanlıgında

Çok kötü ama hâla taraftara sabır çektiriyorlar

Ocak ayından beri sağ bek ve sağ açık bulamıyorsanız diyecek lafım yok

DeAgLeMaNyAq
17.09.2016, 20:21
Bu tablonun yaşanabileceğini birkaç kez dile getirmiştim. Saha dışında istediğiniz kadar olumlu işler yapın, sportif sonuçlarda başarı olmadıktan sonr şampiyon başkan bile o koltukta oturamıyor...

My
17.09.2016, 20:22
Korktuğum başımıza geliyor mu ne. Umarım ne yaptığınızı biliyorsunuz derken de transferlerin patlak çıkmasından da bahsetmiyordum. Taktikte mi bir hata var yoksa bu kadrodan bu kadar mı olur anlayamadım.

Ozan Yılmaz
17.09.2016, 21:09
Yeni bir canlı yayın zamanı geldi.

bach72
17.09.2016, 21:25
Oy vermedim.Her ne olursa olsun yine vermeyeceğim Usta'ya.Az biraz kafası çalışıyorsa yönetimindeki boş beleş adamlardan kurtulup siyasetçilerden değil bu kulübün deneyimli,kulüp misyonunu çok iyi bilen değerlerinden yardım alıp güçlü bir yönetim için seçim kararı almalı.Kesinlikle seçim tek adayla yani M.Usta ile gidilmeli.

robinhood61
17.09.2016, 21:30
Bana bir arkadaşım iho yu çok arayacaksınız demişti de ben de ona çok pis sinirlenmiştim. Hatta cahillikle suçlamıştım. O da bana iyi zaman görürsün ne olacağını demişti. Şimdi ondan özür diliyorum.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Solmaz
17.09.2016, 21:33
"bu sene hedefimiz yok" demesi "fb'ye kumpas yapıldığına bende inanıyorum" demesi kadar yanlıştı. işe fb sponsporluğundan vazgeçerek başlamalı.

M. Fatih ALEMDAR
17.09.2016, 21:34
Bana bir arkadaşım iho yu çok arayacaksınız demişti de ben de ona çok pis sinirlenmiştim. Hatta cahillikle suçlamıştım. O da bana iyi zaman görürsün ne olacağını demişti. Şimdi ondan özür diliyorum.

Abarttin ama simdi bak;)
Allah iho dan bu takimi ve bizi korusun hocam.
Duzelecek duzelecek
Boyle baslayip cok iyi bitirdigimiz sezonlar olmustu.
Bu tramva bir donum noktasi olacak ve yukarilara tirmanacagiz
Buna inanalim.

TRABZONSPOR

robinhood61
17.09.2016, 21:36
Kendini kandırma geçen sene niye kümede kaldık? Çünkü ilk haftalarda aldığımız puanlar yüzünden. Şimdi o da yok. Geçmiş olsun. Sene sonu görüşürüz. Ya küme düşeriz ya da son anda kalırız.

asilhamsi
17.09.2016, 21:39
Trabzonspor tarihinin acık ara en kotu yonetimi.

Sportif acıdan elimizde koca bir hic var.

Gecen sezon kadro bosaltıldı ve 6 0 7 0 lık skorlarla bizi tanıstırdı.

Bu sene skout vizyon diye diye takımı ne hale getirdi.

Ne kadar cabuk kurtulursak o kadar az zarar verir.

Adem Akyüz'
17.09.2016, 21:39
Saha içi iyi olmadıktan sonra gerisinin pek önemi kalmıyor başkanım. Acı ama gerçek.

M. Fatih ALEMDAR
17.09.2016, 21:45
robinhood61

Busenede son haftalarda alacagimiz puanlarla ligde kaliriz sikinti yok reis :)

TRABZONSPOR

bach72
17.09.2016, 21:46
Yeminle,Allah kimseyi zor durumlara düşürmesin yoksa gelen geçen tekme vuruyor.Bu nasıl bir dönüştür M.Usta'ya karşı.Seçim zamanı eleştiriyorum diye tepki göstermeyen kalmamıştı şu forumda yazdıklarıma.Oysa en kaotik dönemde destek olunmalı.Oy verende vermeyen de,seven de sevmeyen de herkes destek olmalı.Tek Trabzonspor var.Başka yok.Sıkıntılı dönemlerde kenetlenmeli ve destek olamalıyız ki büyük kulüp olduğumuzu cümle alem görmeli.

omondoles
17.09.2016, 23:50
Ben başkana suç bulmuyorum. Başkan mali durumu da düşünerek elinden geleni yaptı. Hata hocadadır. Hoca bu orta saha ile geçen yıl çalışmıştı. Bunlardan bir cacık olmayacağını bilmeliydi. Ekici, okay, aytaç, yusuf bu takımın orta sahası olmaz/olamaz.

Loading %61..

biltrabzon
17.09.2016, 23:59
En çok savunanlardanım başkanı.Hami yi ve Ersun u getirmekle çok büyük hata yaptı.Yetmezmiş gibi transferde çok sıradan adamlar aldı.Suk,Bero,Ramil,Ibanez gibi.Üstelik sağ bek ve sağ açık almadı takıma.Bu hatalarda maalesef başkanı yer.10.haftaya kalmaz ne hoca ne yönetim kalır.Tepki koymadan evvel önümüzdeki maç fikstürüne bakın.

shagrath61
18.09.2016, 00:00
Çok basit bir soru: Kendi hastanelerinizde maliyet hesabı yaparak açmadığınız kaç hayati bölüm (dahiliye - cerrahi vb.) var? Olması halinde en iyi hastanelerden biri olabileceğinizi düşünüyor musunuz? Bir doktor olduğunuz içinde: Bir hastasının maliyet hesabı gözeterek yarım bıraktığınız (tıpki Trabzonspor'un gibi) bir uzvu var mı? Varsa hastasının hayat kalitesi hakkındaki düşünceleriniz nelerdir yoksa Trabzonspor'u bir tarafını felç ederek nasıl ayağa kaldırmayı düşündünüz?

Mert Oğuzlu61
18.09.2016, 00:02
https://www.youtube.com/watch?v=w4FmG2UiTdE

Ahmet Kara
18.09.2016, 00:21
Maçtan sonra ki video'yu izledim. Başkanın yüz ifadesi hakikaten beni çok üzdü. Kendisinin samimiyetine çok inanıyorum.
Video;
https://twitter.com/TSerdarS/status/777250660832145408

Enes Başkaya60
18.09.2016, 01:31
Yönetimin şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım scout ekibi kurduk neden bu kadar boş transfer yaptık diye Bero kendini geliştirse ilerde işimize yarayabilir birde onazi belki ama diğer yapılan transferler tam bir fiyasko Duricayı ayrı tutuyorum tabi Birde baya bir para harcadık transfere şaka gibi Ne iş yaptı aylardır bu scout ekibi vallaha bizden 3 5 adam koy daha iyi oyuncular bulurduk zaten sağ bek almamak takıma tam bir cehalet ya bunun başka türlü bir açıklaması olabilir mi sizce çok ama çok yanlış hamleler yapıldı Koskoca Trabzonsporumun forveti ne ediği belirsiz Suk olabilir mi ya kim bu adam gerçekten kim izlemiste almış birde kiralık adama o kadar para verildi hani çöpe atılacak bir kurusumuz yoktu nerde Başkana güveniyordum sonuna kadar destek veriyordum ama ama su an skandal bir kadro ile karşı karşıyayız ayıptır günahtır taraftarimiza yaa Gayse başkanı ile dalga geciyorduk adam risk aldı sonuç ortada mali kriterler diye diye başımızın etini yedi Başkanımız sanki diğer takımlara böyle bir kıstas gelmedi bazen az da olsa risk almasını bileceksin Yumlu ile zeki konusunu söylemiyorum bile açmak dahi istemiyorum Yazacak çok sey var ama ne diyim Allah sonumuzu Hayır etsin...

mete61bordomavi
18.09.2016, 02:00
Maçtan sonra ki video'yu izledim. Başkanın yüz ifadesi hakikaten beni çok üzdü. Kendisinin samimiyetine çok inanıyorum.
Video;
https://twitter.com/TSerdarS/status/777250660832145408

Üzülmemek elde mi? Ben şahsen hem başkanın düştüğü bu duruma hem de takıma üzülüyorum.
Ama Ersun Hoca'ya da kızıyorum. Yahu son iki maçta gol atamayıp üç gol yemişsin. İki mağlubiyetin var. Neye dayanarak üçlü ağır stoper ile oynarsın? Suk denen adam koşmaktan fizik mücadelen aciz adamı tek santrafor oynatırsın?

Hala daha Aytaç, Ekici gibi yenilmek umrunda bile olmayan adamlara forma verirsin?
Kimse kusura bakmasın ama Ersun hoca duruma yarından tezi yok müdahale edip neşteri atmazsa 3 hafta sonrasını görmez!
Yeni takımız mavraları bir yere kadar söker, bir yerden sonra adam Alanya'da yeni takım Osmanlı'da derse ne diyeceksin? Kaldı ki zaten oynadığın oyuna ve defansa kazanma isteğine bakarsak herhangi bir umut da yok!

robinhood61
18.09.2016, 02:03
Şimdi size çok mantıklı bir açıklama yapacağım. Bir hafta sonra Konya maçı var. Yani mağlubiyet cepte. Sonra Karabük deplasmanı. O da mağlubiyet. Sonra Akhisar maçı. Bu maçı Akyazı ya almazlar. Bu maçta da Rodellega 2 yane sallar al sana 6 maç üstüste mağlubiyet. Elveda Usta Elveda Ersun Yanal. Bu yazımı unutmayın. Zira dediklerim acı ama gerçek. Bu takım kimseyi yenemez.

emrex61
18.09.2016, 02:21
Şimdi size çok mantıklı bir açıklama yapacağım. Bir hafta sonra Konya maçı var. Yani mağlubiyet cepte. Sonra Karabük deplasmanı. O da mağlubiyet. Sonra Akhisar maçı. Bu maçı Akyazı ya almazlar. Bu maçta da Rodellega 2 yane sallar al sana 6 maç üstüste mağlubiyet. Elveda Usta Elveda Ersun Yanal. Bu yazımı unutmayın. Zira dediklerim acı ama gerçek. Bu takım kimseyi yenemez.

Peki sonra hadi gönderdik ersun hocayla muharrem ustayı onlar gidince gelen kurtarcakmı bizi ya bıkmadınız dime 3 senede bu klubun nekadar efsanesi tarihi saygı gören insanı varsa yediniz bitirdiniz ne ruh kaldı ne kendi evladımız.

Beyenmedikleriniz hepsi başarılı şuanda demekki suç kimde ve nerdeymiş kör olmamak lazım cahil misiniz kusura bakmayın benden yaşca büyüksünüz ama bu duruma bizi bu camia getirdi yani deyişmesi gereken caminanın ta kendisi.

bahadır2561
18.09.2016, 09:15
8 ayda bi sağ bek ve sağ açık alamazsan böyle oturursun malesef

Ayrıca bu sene hedefimiz yok açıklaması da sıvama işinin don noktasıydı

[KAPLAN]
18.09.2016, 10:27
Bu sene sabredeceğiz. Başka yolu yok.

tonya55
18.09.2016, 10:57
baskan elinden geleni yaptı paraları carcur etmiyor bir sistem oturtmaya calısıyor sabır ve feda sezonumuz baskanda bunu acık acık söyledi.

Numan Yerlikaya
18.09.2016, 11:46
Stoper-Sağ Bek-Sağ Kanadın yoksa bu sonuçlar normal. Ve bu da yönetim hatasıdır açık ve net.
Yönetim bir galibiyetin 1.5 milyon olduğunu bilmiyordu galiba ordan burdan nasıl kısarız derdindeydiler

gurur6134
18.09.2016, 12:01
Bu sene gaza gelip lig tv almamakla ne kadar dogru bir tercih yapmisim bir kez daha anladim bu takimi izlemek icin uste para vermeleri lazim birakin para vermeyi..8 ayda sag bek sag acik alamayip santrafora 2 tane vasat adam transfer edersen bu sonuclarin gelmesi kacinilmazdir..yazdik uyardik defalarca ama yok hoca istemiyormus idare ederim demismis ..devsirme adamlarla sag bek sag acik yapmaya calisiyorsun ama olmuyor olmayacakda ersun hoca da resmen bu konuda sinifta kaldi yonetim gibi..devre arasinda alsan ne olur bu adamlari takim bikere kaybetmeyi aliskanlik haline getirdikden sonra..

salihismet
18.09.2016, 12:08
Taraftara yaslanıp ayakta durmaya çalışan oyuncuları
kim olursa olsun ayıklayın, eğer ayıklamazsanız
Sonumuz hiçte iyi olmayacak.

ilyskm
18.09.2016, 12:12
YouTube kullanarak transfer yaparsan olacağı budur... daha durun bu bir şey değil her hafta en az 5 yiyeceğimiz haftalarımızda olacak...

Sent from my iPhone using Tapatalk

gurur6134
18.09.2016, 12:15
Bu sene gecis sezonu olcak seneye yani 50.yilda sampiyonluga oynayacak takimin temelleri atilacak iskeleti olusturulacakti bunu biz degil baskan soyledi destek istedi..eyvallah soylemler iyi guzelde bu gidisle sene sonu takimi yeniden kurmak zorunda kalacagiz gorunen o ..bu yapilan transferle sampiyonluga oynamak falan hikaye cok iddali bir soylem oldu ve baskan bunun altinda kalir cok elestirilir..bi rakiplerin kadroya bak bide bizimkine neye guvendi kime guvendi nasil gaza gelip boyle bir aciklamada bulundu anlamak zor sirf secimi kazanmak icin soylediyse bunlari 50.yil sonunda baskanlikdan olur..

tonya55
18.09.2016, 12:18
daha 4 üncü haftadayız yelkenleri indirmesin kimse sabır sbır sabır hep beraber.

gökçay61
18.09.2016, 12:28
1. onur eski onur değil. karşı karşıya pozisyonda onur bunu kurtarır diyemiyoruz artık. sıradanlaştı.
2. zeki-yumlu-yusuf üçlemesi öz evlat ama yeteneksiz öz evlat. takımda tutmak yetmiyormuş gibi zam yapmak çok büyük hataydı.
3. uğur iyi bir stoper değil. aykutun yollanması güzel hamle ancak duricanın yanına uğur olmazdı.
4. onazi vasat üstü olmakla birlikte yanında okay-aytaç-mehmet olmaz. bu 3 futbolcuda bu takımın oyuncusu olamaz.
5. mehmet misyonunu tamamlamış bir oyuncu olmakla birlikte 1 milyon avroya bile olsa acilen satılmalıdır yoksa sene sonu zaten bedavaya gs ye gidecek.
6. castillo fiyaskodur. değil yattaradan iyi olmak sol serçe parmağı bile olamaz.
7. bero abartıldığı kadar değil. sıradan bir topçu ve maç çevirecek kapasitesi yok.
8. suk=umut bulut.
9. muhammet zayıf. güçlense bile bitirici vuruş yönünden eksik. belki yedek olarak kullanılabilir.

salihismet
18.09.2016, 12:50
Eğer kendi doğrularını yaptırmıyorlarsa, güzelleşecek bir heykeli yontar gibi davran.O heykeltraş
şurayı kaldırıp atar, burayı kazır, bir yeri parlatır, diğer yeri temizler, sonunda heykelin içinden güzel
bir yüz çıkartır ortaya. Sende aynısını yapıp, gereksiz olan her şeyi ortadan kaldır, karanlıkta kalan
her şeyi temizleyip parlat ve kendi heykelini yontmaktan hiç vazgeçme, ta ki özlenen heykeli ortaya
çıkarana kadar.

Ahmet Aksu
18.09.2016, 12:54
muharrem ustaya inanıyorum elinden geleni yapıyor yanlış yok mu var tabiki. mesela transfer sezonunda koca 2 ayda sağbek ve sağ açıkta çaresiz kalması en büyük yanlışıydı. ayrıca 3y yi takımda tutması da. başka büyük yanlış yaptığını hatırlamıyorum. kızacaksanız hocaya kızın. takıma 2-3 ayda sistemi oturtamıyorsa usta ne yapsın. herkes ersun yanalın gelmesini istiyordu. başkanın bu konuda suçu yok.

salihismet
18.09.2016, 12:58
Taraftara yaslanıp ayakta durmaya çalışan futbolcular takımdan mutlaka ayıklanmalı,bu Onur Recep Kıvrak
bile olsa. Çünkü onun daha önceleri kamptan ayrılma sürecindeki yaşanan sorunlar yanlızca halının altına saklandı.

salihismet
18.09.2016, 13:05
3 y ler beni pek ilgilendirmez, ancak gördüğümüz kadarıyle hocada taraftara kulak verdiği için
bunlara kesik atıyor. Şu anda sağ kanatta oynayacak tek oyuncu Zekidir, daha önceleri bazı futbolcular
gibi onuda sahada ağlattığımız için oynarken ayakları titriyor, örneğin Güray, Uğur gibi. Taraftar bu
gibi futbolcuları dışlamaktan vazgeçmezse dahada berbat durumlara düşebiliriz, elinde olandan
yararlanmak zorundasın, futbolda bu bir kuraldır.

nakzo
18.09.2016, 13:08
3 y ler beni pek ilgilendirmez, ancak gördüğümüz kadarıyle hocada taraftara kulak verdiği için
bunlara kesik atıyor. Şu anda sağ kanatta oynayacak tek oyuncu Zekidir, daha önceleri bazı futbolcular
gibi onuda sahada ağlattığımız için oynarken ayakları titriyor, örneğin Güray, Uğur gibi. Taraftar bu
gibi futbolcuları dışlamaktan vazgeçmezse dahada berbat durumlara düşebiliriz, elinde olandan
yararlanmak zorundasın, futbolda bu bir kuraldır.

Bu kadroda hiç sevmesemde zeki sağ bek oynayacak mecbur.

salihismet
18.09.2016, 13:12
Bu kadroda hiç sevmesemde zeki sağ bek oynayacak mecbur.

Yetenekleri kısıtlı olablir, ancak bana göre o bölgeden en etkili orta yapabilen bir futbolcudur, dikkatlice
izleyin bakın. Onu yuhalamaya şartlanmışsanız bazı şeyleride göremezsiniz tabi.

Ahmet Aksu
18.09.2016, 19:42
Başkanımızdan açıklama:
18.9.2016 07:28

Bu Haberi Paylaş :

"Tarih zor günlerde kulübüne sahip çıkanları yazacaktır. Gün, bir ve beraber olma günüdür."

Başkanımız Muharrem Usta, alınan kötü sonuçların ardından açıklama yaptı. Başkanımızın açıklamaları şöyle...

"ZOR BİR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ"

"Değerli Trabzonsporlular, seçildiğimiz günden beri çok zor süreçlerden geçiyoruz. Doğası gereği hem ekonomik hem de sportif yeniden yapılanma (UEFA kriterleri gereği takımın yaklaşık 20 milyon Euroluk bir bütçeye oturtulması) gibi iki ana konu başta olmak üzere birçok konuda yoğunlaşarak çalışmaktayız. Ayrıca yeni stadımızın açılma süreci ve oradaki loca, VIP koltukların satışı gibi konular hepimizi çok yormaktadır."

"MALİ KRİTERLER EN ÖNEMLİ SORUN"

"Elbette takım tarafı bizim en önemli aksiyonumuz. Burada da hocamızla beraber, gönderilmesi gereken oyuncularda tam performans gösterilerek yıllık 50 milyon Euro'luk futbolcu bütçesi 20 milyon Euro seviyesine düşürülmüştür. Belki birileri 'bizi bütçe ne ilgilendirir' diye sorabilir. Ama bilinmesini isteriz ki yeterli geliri olmayan bir kulübün yüksek bütçeli futbolcular almasının bedelini kulübümüz malesef daha uzun yıllar ödemek zorunda kalacaktır. (Ne yazık ki Trabzonspor mali kriterler açısından UEFA'nın ellerinde ve gelir arttırmadan oyuncu bütçesi artırılamıyor."

"HOCAMIZA VE FUTBOLCULARIMIZA GÜVENİYORUZ"

"Diğer taraftan da yeni bir takım kurularak sezona başlanmıştır. Ancak yeni oyuncularımız çeşitli nedenlerle kampın son haftasında takımla birlikte çalışmaya katılabilmişlerdir. Yeni sezonun başlamasıyla geçen yıl yaşanılan fırtınalara bir daha dönmemeyi umarken, ne yazık ki saha sonuçları itibarıyla yine sıkıntılı günler yaşamaya başladık. Bu takım çoğunlukla genç oyunculardan kurulu yeni bir takım. Gönül ister ki hemen her şey yoluna girsin; ama bazen olamayabiliyor. İlk haftaları başka yeni kurulmuş takımlar gibi az hasarla atlatabilmeyi ümit ediyorduk; lakin olmadı. Yönetim olarak hocamıza ve takımımıza güvenimiz tamdır. Onlar bu işin altından hepimizin desteğiyle kalkacaklardır."

"HEDEFE VARILACAKTIR"

"Her ortaya çıkan olumsuzlukta devamlı dağıtmayı ve yeniden yapmayı artık herkesin hafızasından silmesi gerekiyor. Futbolcuların en çok bugünlerde sizlere ihtiyacı var. Bu saha sonuçları elbette hep böyle gitmeyecek. Düzelecek, eksikler görülecek ve en iyilerle tamamlanarak hedefe varılacaktır. Hatırlamamızda fayda var: Burak, Selçuk, Fatih, Gökdeniz, Onur, Yattara gibiler bir anda yıldız olmadılar. Görüldüğü gibi daha uzun yolumuz var. Sonuç itibarıyla bu bir süreç ve bu süreç öyle kolay atlatılacağa da benzemiyor. Bu yolda daha çok engeller mevcut ve kulübümüzün bu durumlara gelmesinin faturası daha da ödeneceğe benziyor."

"TARİH ONLARI AFFETMEYECEK"

"Değerli Trabzonsporlular; yaşanan tüm bu gelişmeler ışığında şunun da altını çizmek isteriz: Tarih, bu kulübü bu hale düşürenleri ve halen manipülasyon peşinde koşup 'benim değilse kara toprağın olsun' diye boy gösterenleri asla affetmeyecektir. Ancak siz rahat olun sevgili Trabzonsporlular. Moral ve motivasyonu, başarma azmi ve kararlılığı sınır tanımaz bir yönetim var iş başında."

"ELİNİ OVUŞTURANLARA İNAT BUGÜNLER GEÇECEK"

"Evet üzgünüz, belki çok moralsiziz; ama buralardan işleri çevirip yoluna koymaya çalışanlar ve onlara sahip çıkan Trabzonsporlular bu kulübü ayağa kaldıracaklardır. Her şeye ve her güçlüğe rağmen dimdik ayakta durmak ve başarmak ekip olmanın göstergesidir. İyi zamanlarda etrafta binler, on binler varken; kötü zamanlarda ortada sadece kararlı yönetimler ve onlara sahip çıkan hesabı 'yalnız ve yalnızca' Trabzonspor olan vefakarlar kalır. Birbirine kenetlenmiş, birbirine güvenerek bağlanmış bir camianın hiç bir başarısızlığı kabullenmesi mümkün değildir.

Geçecek; bu günler de geçecek değerli yol arkadaşlarımız... Elini açıp ovuşturanlara inat, milyonların bizlerden beklentisi aşkına geçecek bu günler!"

"YENİ SAYFALARI BERABER YAZACAĞIZ"

"Şimdi birbirimize daha sıkı sarılmanın zamanı...
Şimdi birbirimizi daha da iyi anlamanın zamanı...
Ve şimdi birbirimize daha fazla anlayışlı olmanın ve eksiklerimizi tamamlamanın zamanı. Zor günler bazıları için çil yavrusu gibi dağılmaya;
bazıları için ise ekip ruhunun zirve yapmasına sebep olan zamanlardır. Camiamızın bir daha bu günleri görmemesinin anahtarı sizin, bizim, hepimizin avuçlarının içindedir. Önümüze hangi zorluk çıkarsa çıksın, beraberce aşacağız ve şanlı tarihimize yeni sayfaları beraberce yazacağız."

"HER ZORLUĞU AŞARIZ"

"Değerli yol arkadaşlarımız, sevgili Trabzonsporlular; karamsarlık yok, motivasyon ve enerji kaybı yok. Biz sizlerle her zorluğu aşarız. Saf ve temiz Trabzonsporlu çocuklarımızın ve milyonların hatrına bu işe sevdalıyız. Hesapsızca sadece 'Trabzonspor' diyebilenlerin pırıltıları bizlere yeter. Nice güzel günlerde görüşmek dileğiyle; herkese selamlar."

Muharrem Usta
Trabzonspor Kulübü Başkanı

Hasan61
18.09.2016, 19:57
Her cümlesi ayrı bir rezillik,çelişki içeriyor.

bordox
18.09.2016, 20:09
Çok iyi niyetli ve insanlıktan nasiplenenlere hitap eden bir açıklama,halbuki etraf çakal sürüleri ile çevrili.
Gerçek manada takımı dert edinenler gerekli çıkarımı alır bu açıklamadan,diğerleri zaten ne söyleseniz kötülük için kullanacak.

Jedi
18.09.2016, 20:13
bu futbol kadrosu bu yönetimi yer , demedi demeyin, takımda ışık adına hiç bir şey olmadığı gibi, zeki ve mustafa ile sözleşme yenilenmesi inanılır gibi değil, dediği hiç bir şey gerçekleşmedi, ben inanmıyorum bu yönetimin başarılı olacağına.

bach72
18.09.2016, 20:24
Muharrem Usta sabır alan diyor ama başkan olduğu tarih Aralık 2015.Şu anki tartih Eylül 2016.Bu süreçte saha içi alınan sonuçlar tarihin en ağır hatta kabul edemiyeceğimiz sonuçları.Acilen saha içi sonuçların düzelmesi lazım.Yoksa sabrın sonu selamet değil bir alt lige düşme olabilecektir.Ben düşme potasında yer alacağımıza inanmıyorum.Bu takım ve yapılan transferler kötü değil.Ama Ersun artık ayaklarını yere basmalı.Bu kafa ile giderse geri dönüşü olmayan yola sokar bizi.Ha Ersun illaki ben sistemimden vazgeçmem diyorsa hemen yollar ayrılıp Rıza Çalımbay gibi bir hoca ile anlaşılmalı.

OFLU
18.09.2016, 20:41
Yönetim Ersunu katiyen yollamaz, yoksa tüm teori çöker. Kimseye laf anlatamazlar ki hoca göndermek çözüm değil. Sistem yok sistem. Ne oynadığımız kimin hangi mevkii de oynadığını kimse bilmiyor. Hoca neden bukadar saçmaladı anlamış değilim ama futbol adına kocaman bir 0 var kendi adımıza. Bu oyuncularla olur mu bence zor. Transferler külliyen yanlış benim düşüncem bu.

acan61
18.09.2016, 20:46
Bütçeyi 20ye kusura bakmayın ama her yönetim başarırdı. İlk 5e giremedikten sonra UEFA kriterleri çok ta umrumuzdaydı. Yapacağın şey Marko marin gibi 4 5 topçu kiralamaktı sıfır maliyete onu da başaramadınız. Şimdi aldığınız 3 4 kaliteli diye tabir edilen topçular ile her kaybettiğiniz maçta 1m gidiyor seyirci kaybediyorsunuz. Yazık.... yaptığınız yanlış değil ama çok çok eksik...

BERBATOV61
18.09.2016, 21:07
yine hakaret edip küfür edenler muhakkak çıkacak ama ben yine doğru biliğimden vazgeçmeyeceğim

Muharrem ustayı destekledik halen daha destekliyoruz usta ile ilgili derdimiz yok ama etrafı inanılmaz yanılgılara sürüklüyor başkanı

bir hoca düşünün cavandayı yollayıp zeki ve yumlu ile devam etmeyi göze alabilmiş bir hoca düşünün 2 milyonlira verilerek yumlunun kalmasına onay vermiş bir hoca düşünün kadro mühendisi diye prim yapan ama 15 milyon euro harcayıp takımın komple bir tarafını eksik bırakan

Sonra birde yönetici düşünün kendi oyuncusunu aşağılayan ( gerçi usta da yapmıştı bunu ) gerekirse çıkar ben oynarım ama o gidecek diyen ve açık açık sebebinin ne olduğunu kimsenin bilmediği sonra bu iş hayatındaki çok başarılı adamın taraftarı transfer dönemi boyunca aşağıladığını ama taraftarların uyarıları haklı çıkınca susup cevap dahi vermediğini ve halen daha ben bilirim havalarında olduğunu

ustaya desteğimize rağmen yalanlarını unutmadık geçiş sürecinde taraftarı susturma çabası dedik ama adam ne derse tersini yapmaya başladı ve halen daha iho ya suçu atıyor son açıklamasında tamam iho bu takımın en kötü başkanıydı lafımız yok ama neredeyse bir senedir o koltuktasın şimdi diyeceksiniz e kulüp mali olarak bitmişti 15 milyon euro transfere harcayabilecek kaç takım var şu ligde ? 15 milyon euro para harcayıp takım kuramamışsın halen daha iho ya suç atıyorsun 50 milyon euroya mı takım kuracaktın ?

İşin aslı iyide transferler yapıldı ama plansız yapıldı takımın bir kanadı komple eksik bırakılmaz alsaydın nakulma yı bedava ya tamam bizim kalibremizde değil ama sağ açıksız veya yusuftan oynamaktan iyidir veya da yumluya verdiğim 2 milyona 2 tane doğu avrupadan vasat oyuncu alsaydın neyse bunlarıda geçtik eldeki kadroyu bari ersun gibi bir adama vermeseydi takımın bir oyun şablonu yok bir tane bile hucum şablonu yok takım defans mı atakmı oynuyor o bile belli değil ama biz paramız yok diye ağlarken bu adama 1.8 milyon euro maaş veriyoruz ne diyeyim usta kendi yaptı kendi çekecek kısa vadede tek kurtuluşu hocayı değişmek yok hocaya sabır falan geçin bunları bu takım hazırlık kampındayken senin hocan fransada tv yorumculuğu yapıyordu hocanın umrunda falan değil bu takım

nakzo
18.09.2016, 21:25
Sert olacaksın başkan sert öyle süslü laflarla bu mallar top mop oynamaz.2. İho kötü olduğu için sen secildin.Bu hilhat garibesi kadroyuda iho kurmadı topu taca atmayacaksın.Sorun takımın yeni olması değil kötü ve yetersiz oyunculardan kurulu olmasıdır.

Jedi
18.09.2016, 21:28
ben halen daha yumlu ve zeki bu trabzonspor da nasıl oynuyor anlamış değilim, o nedenle kulübe ait hiçbirşey almıyorum onlar gidene kadarda almayacağım, çok şeyler dedi başkan ama bu ikisinin takımda kalması işin artık benim açımdan son noktasıydı..

anth
18.09.2016, 21:32
Şahsen "sabır" gösterenlerdenim ama Başkan her sıkıştığında bütçe demekten vazgeçmeli.

Bütçe ise her galibiyet 1 m TL..

Anlayana...

Jedi
18.09.2016, 21:33
yine hakaret edip küfür edenler muhakkak çıkacak ama ben yine doğru biliğimden vazgeçmeyeceğim

Muharrem ustayı destekledik halen daha destekliyoruz usta ile ilgili derdimiz yok ama etrafı inanılmaz yanılgılara sürüklüyor başkanı

bir hoca düşünün cavandayı yollayıp zeki ve yumlu ile devam etmeyi göze alabilmiş bir hoca düşünün 2 milyonlira verilerek yumlunun kalmasına onay vermiş bir hoca düşünün kadro mühendisi diye prim yapan ama 15 milyon euro harcayıp takımın komple bir tarafını eksik bırakan

Sonra birde yönetici düşünün kendi oyuncusunu aşağılayan ( gerçi usta da yapmıştı bunu ) gerekirse çıkar ben oynarım ama o gidecek diyen ve açık açık sebebinin ne olduğunu kimsenin bilmediği sonra bu iş hayatındaki çok başarılı adamın taraftarı transfer dönemi boyunca aşağıladığını ama taraftarların uyarıları haklı çıkınca susup cevap dahi vermediğini ve halen daha ben bilirim havalarında olduğunu

ustaya desteğimize rağmen yalanlarını unutmadık geçiş sürecinde taraftarı susturma çabası dedik ama adam ne derse tersini yapmaya başladı ve halen daha iho ya suçu atıyor son açıklamasında tamam iho bu takımın en kötü başkanıydı lafımız yok ama neredeyse bir senedir o koltuktasın şimdi diyeceksiniz e kulüp mali olarak bitmişti 15 milyon euro transfere harcayabilecek kaç takım var şu ligde ? 15 milyon euro para harcayıp takım kuramamışsın halen daha iho ya suç atıyorsun 50 milyon euroya mı takım kuracaktın ?

İşin aslı iyide transferler yapıldı ama plansız yapıldı takımın bir kanadı komple eksik bırakılmaz alsaydın nakulma yı bedava ya tamam bizim kalibremizde değil ama sağ açıksız veya yusuftan oynamaktan iyidir veya da yumluya verdiğim 2 milyona 2 tane doğu avrupadan vasat oyuncu alsaydın neyse bunlarıda geçtik eldeki kadroyu bari ersun gibi bir adama vermeseydi takımın bir oyun şablonu yok bir tane bile hucum şablonu yok takım defans mı atakmı oynuyor o bile belli değil ama biz paramız yok diye ağlarken bu adama 1.8 milyon euro maaş veriyoruz ne diyeyim usta kendi yaptı kendi çekecek kısa vadede tek kurtuluşu hocayı değişmek yok hocaya sabır falan geçin bunları bu takım hazırlık kampındayken senin hocan fransada tv yorumculuğu yapıyordu hocanın umrunda falan değil bu takım

çok haklısın, nakulma her ne kadar bizim kalibremizde olmasada yine de sağ kanatta iş yapardı..

birisi bu yönetime - moneyball- filmini izletsin, bazen underrated oyuncular da bir takıma gerekli.

Hakan
18.09.2016, 21:47
Yazın beni de yazın.Sonuna kadar Ersun Yanal.

Fatih Öztürk
18.09.2016, 21:48
Bizim yönetimler kadar enkaz edebiyatı yapan yönetimler yoktur.
Kardeşim sanki gelen sponsorluktan sponsorluk anlaşmalarına koşuyor yine bildik şeyler kredi çek borcun vadesini uzat aynı hikayelere devam.
En büyük vaad Kartal tesisleri projesiydi göreve geleli 1 sene olacak atılan tek bir adım yok sözde en önemli gelir getirici projemizdi hani nerde?
Sportif konulara girmeye gerek yok rezil bir başlangıç devamıda gelecek kimse kör değil.
Nolacak sayın Başkan üst üste 2-3 mağlubiyet daha aldıkmı enkaz edebiyatına kaldığın yerden devam mı?

Önder28
18.09.2016, 21:56
Allah, Trabzonsporumuzu kaostan beslenen klavye başı ucuz yorum yapanlardan korusun inşallah!

yazıkoldu
18.09.2016, 21:57
takım 3 maçtır gol atamıyor, taraftar zeki ve yumlu diyor. başkan ne yaptın yahu bu nedir. millete hacıyı bile aratır oldun. alanya kimdir bu yıl kuruldu, geçen yıl arada aldın, bu yıl tüm yetki yönetiminde.

Fatih Solmaz
18.09.2016, 21:59
sen iyi adam olabilirsin ama hem teknik hem de idari kadron yiyecek seni.

yorumsuz6117
18.09.2016, 22:00
Bu aldığınız ve sözleşme yenilediğiniz oyuncular sizin sonunuzu hazırlar başkada bi işe yaramazlar sayın başkanım..

BERBATOV61
18.09.2016, 22:02
inadına ersun diyen futbol dahi arkadaşlar abiler kardeşler sahada futbol adına olumlu ne görmüş onu bir açıklarsa fikri sabit değiliz yanılmışız deriz senin 10 numara oynayan adamının alanya maçında isabetli pas sayısı 10 bu suçu ekici değil şablonu olmayan takım yapısı kimse ne yapmadığını bilmediğinden bir keşmekeş var sahada

orhan42
18.09.2016, 22:02
Başkana saygımız sonsuz ama seçileli 1 sene oldu neredeyse ve bu bir sene 36 yıllık ömrümde gördüğüm en kötü bilançoya sahip dönem oldu..7-0,6-0 ve sıradan takımlara karşı alınan mağlubiyetlerle takım sıradanlaşır ve bu sene alınan kötü sonuçlarla bana göre hızla küme düşmeye doğru inerken bu üslup bana göre yanlış..İlk yarı iyi oynayıp 2. yarı dağılan ve her maç benzeri uzaktan goller yiyen bu takıma çok sert cezalar vermesi gerekiyor..

nakzo
18.09.2016, 22:13
Başkana saygımız sonsuz ama seçileli 1 sene oldu neredeyse ve bu bir sene 36 yıllık ömrümde gördüğüm en kötü bilançoya sahip dönem oldu..7-0,6-0 ve sıradan takımlara karşı alınan mağlubiyetlerle takım sıradanlaşır ve bu sene alınan kötü sonuçlarla bana göre hızla küme düşmeye doğru inerken bu üslup bana göre yanlış..İlk yarı iyi oynayıp 2. yarı dağılan ve her maç benzeri uzaktan goller yiyen bu takıma çok sert cezalar vermesi gerekiyor..

Tamamen katılıyorum.

robinhood61
18.09.2016, 22:14
O değil de bayrama çimler serilecek mi başkanım?

gurur6134
18.09.2016, 22:14
Butcen kisitliysa aldigin her oyuncuyu itinayla secerek alcaksin..ligde bir galibiyetin 1.5 milyon oldugunu unutmayacaksin, eksik bolgelerini 8 ayda tamamlayamayip devre arasi diyerek bos birakmayacaksin, takimi kaybetmeye alistirmayacaksin hedefsiz birakmayacaksin .. onemli olan butce kisilirken bu yapilirken saha icinde de ileriye donuk umut veren bir takim kurabilmek..uefa kriterlerini geldiginizde bilmiyormuydunuz neden 50.yilda sampiyonluga oynayacak takim sozu verildi oyleyse ,o takimin iskeleti bu oyuncularmi olcak..davulun sesi disardan herkese iyi geliyor secimde atip tutuluyor sonra geri vitesler yan cizmeler..biz destek vermeye devam etcez elimiz mahkumda gelen yonetimlerde soylemlerinde icraatlerinde dikkatli olsunlar..soylemleri lafta kalmasin taraftari aptal yerine koymasinlar bir zahmet..yoksa takimla beraber kendi sonlarinida hazirlarlar kredilerini hizla tuketirler..

Fatih Öztürk
18.09.2016, 22:16
Taraftar bu kadar başarısız sonuçlara rağmen forma alıyor sayı 20 bini geçti,kombine alıyoruz,61 cel aldık kulübün yararına ne varsa taraftar yoğun şekilde görevini yerine getiriyor deplasmana gidecem diye arabanın contasını yaktım taraftar eleştirecek tabi taraftara akıl vermeye kalkan klavye şovalyeleri sesini kesecek çocuğumuz gibi seviyoruz Trabzonspor'u aklınızı kendinize saklayın.

bordolu mavi
18.09.2016, 22:23
bu işte bir yanlışlık olmalı
her sezon öncesi yabancı ağırlıklı onlarca transfer
sonrasında ilk 5 hafta havlu atılıyori
planlama mı hatalı
transferler mi hatalı
uyum problemi mi var
sabır mı gösterilmiyor
herhalde bu soruları yönetim de soruyordur kendi kendine
bence altyapı daha profesyonel yönetilmeli
bu kadar transfer yerine az ama kaliteli isimler alınmalı
daha da önemlisi sonuç ne olursa olsun ekol yaratacak isimlerde ısrar edilmeli

Sefer A.
18.09.2016, 22:23
Ersun hoca gitsin demek için erken ama eğer gidecekse yerine Kurban Berdiyev gelsin, gelmeli, gelecek... sistem ise sistem, eldeki malzemeyi en iyi şekilde kullanma konusunda da ondan iyisi yok gibi...
Kurban hoca pusuda bekliyor, gelsin, adam eder bu takımı

SHOTACI61
18.09.2016, 22:28
Bayran bitti cezam bitti ağzımı açayım biraz;Daha kongre üyesi olmayan,orjinal forma almayan,bırakın 61cell'i Trabzoncell bile kullanmayan boş beleş adamlar kalkmış "biz destek verdik" ula sen kaç kişisin kimsin çapın,makamın ne...Kalkmışsın o kuş beyninle burada klavyeden sallıyorsun,Muharrem baskan ile karsi karsiya gelse agzini acamaz velet burada duyar kastırıyor ona uyuz oluyorum.Bak birader senin kadar bizde üzülüyoruz hele ben uyku uyumadım ama saglikli bir beyine sahibim ki kalkıp baskana veya hocaya saydirmiyorum bak beyin diyorum sende olmayan hani 21 maclik seriyi kalktin muharrem baskana yiktin ya iste o yuzden sende "beyin" yok diyorum halbuki yedigin baliklar,hamsiler nereden cikiyor bu kadar omega nere gidiyor anlamiyorum zihniyetine beddua ettigim taraftar kisilikleri sizi...

nakzo
18.09.2016, 22:34
Trabzonspor yüzünde eşimle bile kavga ediyorum.Bu takım benim için ailemden sonra 1. öncelik değersizleştirenleri sonuna kadar elestirecegim ismi cismi farketmez.

nakzo
18.09.2016, 22:42
15 milyon avro harcadık mı harcadık.Bu aldığımız yeteneksiz düz taban adamları hic almasaydık da Eren,visca ndiyaye ve atıfa 18 milyon verip yanlarına ramazanı,yusuf yazıcıyı,abdulkadiri serpistiremezmiydik şimdi zirvede degilmiydik.Gözünü sevdiğim başkanım.

DeAgLeMaNyAq
18.09.2016, 22:51
Sözler eyleme geçmediği takdirde Usta istediği kadar dil döksün, edebiyat parçalasın bu taraftar bir kaşık suda adamı boğar. Zarfı erken açtılar. Konya karşısında 4.mağlubiyet yaşanırsa bakalım nasıl bir savunma gelecek...

SHOTACI61
18.09.2016, 22:54
Sözler eyleme geçmediği takdirde Usta istediği kadar dil döksün, edebiyat parçalasın bu taraftar bir kaşık suda adamı boğar. Zarfı erken açtılar. Konya karşısında 4.mağlubiyet yaşanırsa bakalım nasıl bir savunma gelecek...

Gerekirse bu takim küme dusecek kadar sabredilecek,bilenler bilir askeri bir tanım vardır "imha derecesinde sarsilsaniz dahi mevzinizden ayrilmayacaksiniz" diye yani her geleni abiyane tabirle kovalarsak takima ne baskan ne de hoca bulamayiz.

Muhammed Ayaz
18.09.2016, 23:04
Sonuna kadar Muharrem Usta !
Sonuna kadar Ersun Yanal !
Sonuç = Aydınlık
Süre = Uzak değil
Sabır, sabır, sabır

BERBATOV61
18.09.2016, 23:10
eleştiriyi hainlik olarak ciddi bir topluluk var bu forumda kimse kusura bakmasın

birkişi çıksın desin ersun şunu yaptı takımda görmüyormusun birşey demiyeceğim ama onuda çıkıp söyleyemiyorlar halen daha sırf kendilerince kötü günde bile Trabzonsporluyuz ayağına inadına ersunmuş iyi bakalım

SHOTACI61
18.09.2016, 23:12
eleştiriyi hainlik olarak ciddi bir topluluk var bu forumda kimse kusura bakmasın

birkişi çıksın desin ersun şunu yaptı takımda görmüyormusun birşey demiyeceğim ama onuda çıkıp söyleyemiyorlar halen daha sırf kendilerince kötü günde bile Trabzonsporluyuz ayağına inadına ersunmuş iyi bakalım

Küme düşsek bile destek olacagiz birader,Giden gider biz bu takimi senin gibi yolda bulmadik....

uzungöllü
18.09.2016, 23:26
Taraftar bu kadar başarısız sonuçlara rağmen forma alıyor sayı 20 bini geçti,kombine alıyoruz,61 cel aldık kulübün yararına ne varsa taraftar yoğun şekilde görevini yerine getiriyor deplasmana gidecem diye arabanın contasını yaktım taraftar eleştirecek tabi taraftara akıl vermeye kalkan klavye şovalyeleri sesini kesecek çocuğumuz gibi seviyoruz Trabzonspor'u aklınızı kendinize saklayın.
Doğru söze ne hacet :) Ancak zamanında Malouda'yı sen savunduğunda ve ben eleştirdiğimde bu kadar olgun değildin renktaşım. Son dönemler hariç iho konusunda da olumsuz eleştiriye pek tahammülün yoktu. Sesini kesecek falan sende görmek ilginç geldi ancak söyleminde son derece haklısın.

Sefer A.
18.09.2016, 23:31
Başkanım... unutma... Kurban Berdiyev :)

asilhamsi
18.09.2016, 23:31
Bayran bitti cezam bitti ağzımı açayım biraz;Daha kongre üyesi olmayan,orjinal forma almayan,bırakın 61cell'i Trabzoncell bile kullanmayan boş beleş adamlar kalkmış "biz destek verdik" ula sen kaç kişisin kimsin çapın,makamın ne...Kalkmışsın o kuş beyninle burada klavyeden sallıyorsun,Muharrem baskan ile karsi karsiya gelse agzini acamaz velet burada duyar kastırıyor ona uyuz oluyorum.Bak birader senin kadar bizde üzülüyoruz hele ben uyku uyumadım ama saglikli bir beyine sahibim ki kalkıp baskana veya hocaya saydirmiyorum bak beyin diyorum sende olmayan hani 21 maclik seriyi kalktin muharrem baskana yiktin ya iste o yuzden sende "beyin" yok diyorum halbuki yedigin baliklar,hamsiler nereden cikiyor bu kadar omega nere gidiyor anlamiyorum zihniyetine beddua ettigim taraftar kisilikleri sizi...

hayatımda okudugum en kibirli,en seviyesiz,en abuk sabuk yazı.

asilhamsi
18.09.2016, 23:33
Daha once de soyledigim gibi para yok deyip 15 milyon bonservis odersen,seneye sampiyon olacagız dersen,Luce vari hoca getirecegiz dersen insanlar beklentiye girer.

Sonra bu sezon hedef yok deyip kıvıramazsın.

Fatih Öztürk
18.09.2016, 23:33
Edit

Fatih Öztürk
18.09.2016, 23:34
Doğru söze ne hacet :) Ancak zamanında Malouda'yı sen savunduğunda ve ben eleştirdiğimde bu kadar olgun değildin renktaşım. Son dönemler hariç iho konusunda da olumsuz eleştiriye pek tahammülün yoktu. Sesini kesecek falan sende görmek ilginç geldi ancak söyleminde son derece haklısın.

Malouda'yı hâlâ savunurum onu kaldıracak teknik heyete sahip değildik adamı küsrürmek için her yolu denedi Hami efendi sağolsun Hacıosmanoğlu'da çanak tuttu :)
Ben Hacıosmanoğlu'nu zamanında sadece savundum eleştiri getirenlere karşı karşılıklı uslüp sıkıntısına girmedim sadece kendi gördüğüm doğrularıma göre hareket ettim yanılma payımda mutlaka oldu lâkin son döneminde kendisini benden daha çok eleştirende olmamıştır bizzat yüzüne karşıda eleştirim oldu.
Mevcut yönetim göreve geleli bugüne kadar tek olumsuz yorum yapmadım başkan ne derse şartsız şurtsuz yanında yer alıyorum Hacıosmanoğlu'nun ilk dönemi gibi.Demek ki eleştiri zamanı geldi :)

SHOTACI61
18.09.2016, 23:38
hayatımda okudugum en kibirli,en seviyesiz,en abuk sabuk yazı.

Kibirse kibir diyorum ve bir tık arttıyorum "bu takımı bizler kurtaracagiz" siz ise sadece izleyeceksiniz bmw'den selamlar....

uzungöllü
18.09.2016, 23:45
Malouda'yı hâlâ savunurum onu kaldıracak teknik heyete sahip değildik adamı küsrürmek için her yolu denedi Hami efendi sağolsun Hacıosmanoğlu'da çanak tuttu :)
Ben Hacıosmanoğlu'nu zamanında sadece savundum eleştiri getirenlere karşı karşılıklı uslüp sıkıntısına girmedim sadece kendi gördüğüm doğrularıma göre hareket ettim yanılma payımda mutlaka oldu lâkin son döneminde kendisini benden daha çok eleştirende olmamıştır bizzat yüzüne karşıda eleştirim oldu.
Mevcut yönetim göreve geleli bugüne kadar tek olumsuz yorum yapmadım başkan ne derse şartsız şurtsuz yanında yer alıyorum Hacıosmanoğlu'nun ilk dönemi gibi.Demek ki eleştiri zamanı geldi :) Takip ettiğim renktaşlarımdansın. O yüzden geçmişten örnek verdim.

SHOTACI61
18.09.2016, 23:51
Takip ettiğim renktaşlarımdansın. O yüzden geçmişten örnek verdim.

İhoyu savunmus ve simdi gelmis Muharr baskana catıyor....Çok enteresan çok

Jedi
18.09.2016, 23:53

bu nasıl bi beyinmiş, hayran olmamak elde değil doğrusu. plakları temizlemek için yediğin içtiğin özel birşey varmı??

SHOTACI61
18.09.2016, 23:55
bu nasıl bi beyinmiş, hayran olmamak elde değil doğrusu. plakları temizlemek için yediğin içtiğin özel birşey varmı??

Zoruna mı gitti?

asilhamsi
18.09.2016, 23:59
Kibirse kibir diyorum ve bir tık arttıyorum "bu takımı bizler kurtaracagiz" siz ise sadece izleyeceksiniz bmw'den selamlar....

Tişikkirler züpermen.

asilhamsi
19.09.2016, 00:02
Eleştiren insanları hain ilan etmek ülkedeki en son moda.

Tamam siz beyninizi kullanmıyorsunuz belki de kotu gunler icin saklıyorsunuz.

En azından beynini kullananlara neden dusunuyorsun,sen bunu yapanlardan iyimi biliyorsun gibi zavallı bir yaklasımla laf soylemeyin.

genç61
19.09.2016, 00:44
Baskan guzel konusyorsun ama konusmak baska bir is takim kurmak baska bir is simdi kombine al diyorsun evet alacaktim kendimede yigenimede ama simdi almicam istanbuldan belki bes maca gelecektim ama simdi gelmicem bu insanlarla oyun oynamayi birakin artik verem olduk senden oncekilerde sende verem ettiniz bizi valla

genç61
19.09.2016, 00:48
Mbia gonderdik neymia yillik 2.5 milon euro aliyormus sattik 5 milyon euro peki yerine onaziyi aldik bonservisi ustune yillik parasi mbia geken para gitti peki adam mbiain yariai kadar topcu olsa eyvallah dicem ama mbia nin ondabiri bile degil bumu transfer mantigi

Fatih Öztürk
19.09.2016, 01:06
Takip ettiğim renktaşlarımdansın. O yüzden geçmişten örnek verdim.
Bilmukabele kardeşim.

Fatih Öztürk
19.09.2016, 01:15
İhoyu savunmus ve simdi gelmis Muharr baskana catıyor....Çok enteresan çok

Hem okuduğunu anlamanda hemde yazmanda problem var arkadaş uslüp bozmak istemiyorum şahsi olarak kimseye çatmışlığım yok yanlış gördüğüm mevzuları kendi penceremden sadece eleştiriyorum burada kişiler hedef alınmış değil 9 yıldır forum kültürü edindiğime inanıyorum cezan bittiğinde uzun uzun yorumlaşırız.

sasone
19.09.2016, 01:35
Bozuk sistem her zaman iyi insanları yer,Muharrem Usta futbolcu-menejere dayalı sistemi kırmak isitiyor,Muharrem Usta TFF ve Hakem kıskacını yenmek istiyor,Muharrem Usta sporu ve futbolu amacına hizmet eder hale sokmak istiyor,istiyor,istiyor,istiyor...

Ama gel gelelim,bunların hepsi büyük düşmanlar,sistemler,çarklar ve arkasında da kendi küçük dünyasına sıkışmış ve küçük hesapları aşamamış,bir camia,bir şehir ve yerel medya var.

İşin garip tarafı bütün bu mucadeleyi topu üç direk arasına sokamadığın sürece kimse önemsemiyor,haklı olarak lafa değil icraata bakıyor.Hayatın gerçeği bu,kimse suçlanamaz bu yüzden.
Benim itirazım hata yapması için bekleyenler olması,işler kötü gitsin diye önüne set konulması,MUharrem Usta bu tür ayak oyunlarını hak edecek bir kişi değil,seçimi 13 oy ve para ile satılan kişilere kaybetmesine rağmen Basketbol Şubesinin sorumluluğunu aldı,Avrupa Kupası finali oynattı.Düzgün muhalefe eyvallah,eleştirilerinde amacı hataları söylemek olana kim ne diyebilir?
Bu vicdan meselesi adamı daha 4.haftada camiaya seslenir noktaya getirdik.Valencia 0 puanla sonuncu,Lille de sonlarda,Fb de,Man.Utd. istediği gibi gidemiyor ama olaya hayat memat meselesi olarak değil,sistem ve sorun odaklı bakıyorlar.
Sorunu bulup,çözüp yola devam ediyorlar,kelle peşinde koşmuyorlar.

DeAgLeMaNyAq
19.09.2016, 01:46
Mbia gonderdik neymia yillik 2.5 milon euro aliyormus sattik 5 milyon euro peki yerine onaziyi aldik bonservisi ustune yillik parasi mbia geken para gitti peki adam mbiain yariai kadar topcu olsa eyvallah dicem ama mbia nin ondabiri bile degil bumu transfer mantigi

Kıyaslamanız oyuncu kalitesi açısından desteklenebilir fakat maliyet kısmına girerseniz tutarsızlaşır.

Zira Mbia'nın yıllık garanti ücreti 2.6 milyon euro. Ayrıca maç başı için 6, galibiyetler için de 15 bin euro ücreti vardı. Yani mininmum garanti ücreti 3 milyon euro denilebilir. Ayrıca Onazi'ya 3.5 milyon euro bonservis verilirken Mbia'ya da bonservis niyetine 2.2 milyon euro imza parası + 800 bin euro menajerlik ücreti ödendi. Kısacası Mbia'nın 3 yıllık maliyeti 12 milyon euro Onazi'nin 3 yıllık maliyeti ise 6.5 milyon euro.

Bu kulüp Mbia ve Cardozo gibi dünyaca tanınan oyuncuları performansından dolayı değil, maliyetlerinden ötürü gönderdi. Yıllık geliri 90 milyon lira olan bir kulübün 2 oyuncusuna 15 milyon lira verme lüksü yok. Bu taahhütleri verip ücretleri ödemezseniz önce Avrupa'dan atılırsınız, ödememeye devam ederseniz de puanınızı silerler. Bugün bu halde olmamızın temel sebeplerinden biri de bu zaten...

sasort
19.09.2016, 01:51
arkadaşlar hepimiz üzülüyoruz ama ben herşeye rağmen ustaya güveniyorum

külübün durumu ortada uluslar arası adımız çıkmış bu şartlarda yapılabilenler ancak bu

usta klasik başkan anlayışı ile boş vaatler ile bankadan çektiği kredi ile ts yıldız gelmezdi getiririz gibi boş faaliyetler içine girip külübün durumunu dahada karartmadı.

ndiaye visca derdiyok neden alınmadı yazmış arkadaşlar

ndiayeye viscYa servet istiyorlar ne yapsaydı anadolu külüplerine baktığımız yetmedimi

sefaya verdiğimiz parayı ne çabuk unuttunuz

SÖZÜN ÖZÜ TS DENEMEDİĞİ ŞEY KALMADI ARTIK ERSUN GİTSİN DİYEN VAR MI ACEP VEYA ERSUN GİTSE KİM GELECEK

ŞU KÜLÜBE DAHA TD KİMSE TALİP OLMAYACAK

OLDUK TD MEZARLIĞI

DENEMEDİĞİMİZ SİSTEM KALMADI ÖZE DÖNÜŞ

TS YILDIZ GELMEZ HEPSİ DENENDİ VE HATTA TS GELECEĞİNE İNCİR AĞACI DİKİLECEK KADAR İLERİ GİDİLDİ.

SONUÇ ELDE KALAN BU

SABREDEĞİZ BAŞKA ÇARE YOK

-PlayMakeR-
19.09.2016, 02:09
15 milyon avro harcadık mı harcadık.Bu aldığımız yeteneksiz düz taban adamları hic almasaydık da Eren,visca ndiyaye ve atıfa 18 milyon verip yanlarına ramazanı,yusuf yazıcıyı,abdulkadiri serpistiremezmiydik şimdi zirvede degilmiydik.Gözünü sevdiğim başkanım.

18 mi :D Sadece aatıf bonservisi için harcanan 3 milyon euro (Fenerin beleşe gönderdiği kiralıkların maaş 500 bin euro desek) içlerinde en ucuzu bu. N'diaye demişsin n'diaye nin piyasası şu an 7-8 milyon euro ki muhtemelen bize daha üstünü çekerlerdi visca desen 6-7 den gram aşağı vermezlerdi eren Gs a 4 milyona gitti. Biz bonservislere 10-11 ödedik senin dediğin adamlar 22 milyon euro ediyor. Daha orta saha alınacak bek alınacak ibanez ve onaziyide alınca 30 milyon euroya dayanıyor harcamamız. Böyle yazıyorsunuzda bunlar olmayacak şeyler. Bak Muhammed Demir için antepe ne kadar ödedik sen sanıyorsun ki anadolu klübü bence ülkedeki en iyi orta saha N'diaye yi bize 3-4 milyona verir İst belediye 4 milyona visca yı verir bize çok bekleriz bizde. Evet kadromuzda eksikler var defans çok aksıyor forvette sıkıntı var ama bu bütçeyle yapılacak şu an bu ve 1-2 sene sabırla olacak. Bero daki onazi deki castillo daki ışığı gördük elde iyi kötü 2-3 de oyuncu var okay gibi Muhammed gibi ama sabır şart.

Ahmet Kara
19.09.2016, 02:46
Trabzonspor taraftarının sabretmekten başka çaresi yok. Tabi yanlış bir şey gördükmü söyleyeceğiz. Eleştiri kötü bir şey değil. Biz 2010-11 sezonundan sonra kötüye giden bir grafiğimiz var. Geçmişten dersler çıkarmalıyız. Şenol Güneş gittikten sonra sırası ile Tolunay,MRA,Vahid,Ersun,Hami,Şota,Sadi,Hami ve şimdide tekrar Ersun Yanal. Bu 3 yılda kaçtane oyuncu geldi geçti. Adrianlar,M'Bialar,Bambalar,Constantlar vs. Trabzonspor'un en büyük sorunu istikrarsızlık. Her sene farklı kadrolar ile sahaya çıkıp, 6 ayda bir hoca değişikliği yaparak ne kazandık ? Hiçbir şey. Aksine daha kötüye gittik.

Bırakalım Usta ve Ersun Yanal en az 2 yıl çalışsınlar. Emin olun belki şampiyon olmayız ama geleceğin Trabzonspor'unu oluşturmaya başlarız.

Saygılar.

robinhood61
19.09.2016, 03:54
Her şeyi anlarım da küme düşsek bile desteğe devam edeceğim diyenleri anlamam. Öyle bir şey olsa adama dünyayı zindan ederler. Bu iş çocuk oyuncağı değil. Kayıtsız destek insanı yumuşatır, hatta takımı sen küme düşürmüş olursun bu zihniyetle.

asilhamsi
19.09.2016, 08:34
Hem okuduğunu anlamanda hemde yazmanda problem var arkadaş uslüp bozmak istemiyorum şahsi olarak kimseye çatmışlığım yok yanlış gördüğüm mevzuları kendi penceremden sadece eleştiriyorum burada kişiler hedef alınmış değil 9 yıldır forum kültürü edindiğime inanıyorum cezan bittiğinde uzun uzun yorumlaşırız.

güzel kardesim o arkadası dikkate alma derim.Konusabildigi kadar konussun.Cevap vermeye deymez.

Faik Yılmaz
19.09.2016, 08:39
Sayın Muharrem USTA ;

6 Aralık 2015 tarihinde göreve geldi.... Bende kendisine arkadaşlarımla birlikte oy verdim.....

290 gün oldu....

Sayın Usta sezon 13. hafta bitiminde göreve geldi....

Usta döneminde ;

4 hafta geçen yıl ilk yarıdan
17 hafta geçen yıl 2. yarıdan...
4 haftada bu yılın ilk yarısından olmak üzere toplam 25 lig maçı oynadık....

8 galibiyet
2 beraberlik
ve tam 15 mağlubiyet aldık...

27 gol atttık...
47 gol yedik...

Evet ekonomik anlamda çok başarılı uygulamaları olan bir başkanımız var..Ancak ekonomik olarak ne kadar başarılı ise saha sonuçları olarak o kadar başarısız bir başkandır bugüne kadar...

Ekonomik göstergeler kadar Saha sonuçlarının da en kısa zamanda lehimize dönmeye başlaması gerekiyor....

Takımın futbol oynamaya başlaması mücadele etmesi gerekiyor...

Yukarıda yazdıklarımdan "Usta İstifa" gibi bir sonuç çıkartmazsınız umarım...

Kendisine oy veren birisi olarak dost tavsiyesi veriyorum sadece.....

Çünkü zatına verilen krediler hızla tükeniyor....

asilhamsi
19.09.2016, 08:40
Malesef Muharrem ustanın soyledigi seylerin bircogu dogruyu yansıtmıyor.

Mali kriter diyoruz o zaman 15 milyon bonservis odemek yerine maliyetsiz genc isimler bulsaydık bu gecis suresince.Ayrıca fıyat-performans acısından buyuk sıkıntıları olan onur,ekici,ndoye gibi adamları elden cıkartsaydık.Ve Ersun yanal gibi cok pahalı bir hoca ile bu gecis suresince calısmak soylenenlerle yapılanların uyumsuzlugudur.

Yeni takım diyoruz 24 kisilik kadroda sadece 7 yeni oyuncu var ve bunlardan ramil hic oynamadı.Ayrıca gecen senelerden takıma sıfır katkı yapmıs zeki,yumlu,akbas,ugur gibi adamları tekrar geri getirmek ayrı bir hata.

Soylemler Luce vari hoca,50.yılda sampiyon olacak kadro.

Uygulama takımla 100 maca cıkmıs ama sınırlı katkı vermiş Ersun hoca,gecen sene son anda kumede kaldık,bu sene bunu basarabilecegimiz supheli.

İskender Çakmak
19.09.2016, 08:46
Başkan ve yönetim kuruluna güveniyorum. Çok iyi olacağımıza eminim...

7can61
19.09.2016, 08:49
Yönetimin sportif başarı açısından maalesef berbat bir karnesi var. Fakat en azından bu senenin tamamı için bir kredileri olması gerekiyor. İhonun kulüpte

yaratmış olduğu travmanın etkileri hala sürmektedir.

Eğer iho faktörü olmasaydı çok daha sert tepkiler verilebilirdi ama iho bunları hafifletiyor.

Sabır demenin bir alemi yok, malzeme bu, şehir bu. İzleyip göreceğiz. Haa bir de Mustafayı sağ bek oynatmayacağız.

muratt
19.09.2016, 09:31
Ben yönetime ve hocaya güveniyorum.
Yönetimden bu sene tek beklentim var, hocanın arkasında durmaları, ve ligi kaçıncı bitirirsek bitirelim seneye de Ersun Hoca ile devam etmeleri.
Bu belki de yönetimin en zor sınavı olacak. Daha dördüncü haftadan dağ gibi eleştirilerle karşı karşıyalar. Bakalım ne kadar dayanabilecekler. Ama eğer dayanabilirlerse başarılı olurlar. Yönetime bu zor sınavlarında başarılar diliyorum.
Daha önce 2 defa gitmesine müsade ettiğimiz Ersun Hoca'mızın da bu sefer değerini biliriz umarım, yoksa Şenol Hoca gibi arkasından bakarız...

Fatih Özkan
19.09.2016, 09:35
Başkan ve yönetim kuruluna güveniyorum. Çok iyi olacağımıza eminim...

Aynı şekilde ben de güveniyorum. Moralim oldukça bozuk sonuçlardan ötürü ama biliyorum ki onlar da en az bizim kadar üzülüyordur.

SEDER
19.09.2016, 09:50
kulübü ekonomik olarak muharrem usta yönetimi yönetsin sportif olarak ise sadri şener yönetimi...

İskender Çakmak
19.09.2016, 10:43
kulübü ekonomik olarak muharrem usta yönetimi yönetsin sportif olarak ise sadri şener yönetimi...

Cümlenin sonuna bir yere IHO yönetimi eklenecek diye çok korktum :)

must61
19.09.2016, 10:46

Bayılıyorum böyle ezber yorumlara.

ccd6167
19.09.2016, 10:51
Ben yönetimde sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Asıl sıkıntı ersun yanalda. Aytaçtan medet uman bir zihniyet nasıl bir zihniyet çözemedim açıkcası. Biz sürekli hücum oynayan takım istemiyoruz. Ersun hocadan yönetim vazgeçemez. Adam kombine aldı

Uğur_Dmrtrk
19.09.2016, 11:01
Ersun Hoca'nın geçiş sürecinde biraz daha sakin davranmasını bekliyorum..Bu takım hemen hücum yapmayı beceremiyor..defans bloğu zaten ağır öne çıktığımız anda takım saçmalıyor..Hoca'nın kurduğu kadro olması sebebiyle alınan sonuçlardan dolayı eleştirilmesi de doğal..Yönetim ve Hoca'da istikrar olmalı ama şapkayı da önlerine alıp biraz düşünmeliler..Alanya'dan 3 yemeyi ben hazmedemiyorum..Onlar da hazmedememişdir..3-4 hafta futboldan uzak durmayı düşünüyorum bakalım becerebilecek miyim?..

İlker Yazıcıoğlu
19.09.2016, 11:03
Şu adama kendi planlamasıyla,kendi oluşturduğu kadroyla,ekibe 1 sezon versek çok mu olur arkadaşlar?
Bakalım,bu sezon bittiğinde takım ne durumda olacak?
Hemen asıp kesmeye gerek yok.
Beceremezse gider zaten...

ccd6167
19.09.2016, 11:12
Şu adama kendi planlamasıyla,kendi oluşturduğu kadroyla,ekibe 1 sezon versek çok mu olur arkadaşlar?
Bakalım,bu sezon bittiğinde takım ne durumda olacak?
Hemen asıp kesmeye gerek yok.
Beceremezse gider zaten...

Hocam sıkıntı ortada bir ışık göremiyor kimse. Geçen seneki en iyi maçımız 3-0 yenildiğimiz rize maçıydı. Ama kime sorsan geçen senenin en iyi maçıydı der.

ben sıkıntıyı hocada görüyorum. Kloop liverpool da geçen sene aldığı çöp kadroyu 1 ayda tehlikeli takıma döndürdü . Nasıl döndürdü ama ?? İngilterenin en büyük kulübü rakip sahada top oynarak oynamıyor. Oyunu kendi sahasında bekleyerek top rakipteyken kuruyor. Biz napıypruz oyun sistemimiz neye yöneliktir. Önliberoyu stoperlerin arasına koymakla olmuyor bu işler bu takımın oynayacağı sistem bellidir. Jaja yattara Burak teofilo gibi hücumcuların yoksa hücum oynayamazsın . Kaç senedir bı sıkıntıları yaşıyoruz

Faik Yılmaz
19.09.2016, 11:16
Yalnız Dostlar birde şu var...

Kadro kuruldu filan deniliyor ama 290 günde becerip 1 sağ bek alamadı bu yönetim.....

Buda bir gerçek...

En azından çekirdek kadro kurmak için ve futbgolun basit gereklerini yerine getirebilmek için 290 günlük süre yeter de artar bana göre...

geçen yıl yarım sezon boyunca sabrettik zaman istediler kadro kuracaklar diye ama bence kadronun hala en az 3-4 tane eksiği var....

Kadro konusunda yönetim çok yavaş kaldı...

Gelenlerin uyumu diyoruz ama Alanyasporda bir ton trtansfer yaptı 3 tane salladı gitti bize...

Yeni kadro kurulması demek illa ligin en kıytırık takımlarına yenilmek mi demek Allah aşkına...

Antep kim ligin en kötü futbol oynayan 2-3 takımından biri...

Alanya kim ilçe takımı daha lige yeni çıkmışlar...

Osmanlı neyse oturmuş kadrosu ve bizden çok önce form tutmaları nedeniyle yenilmemiz mazur görülebilir ama diğer iki takıma yenilmeyeceksin arkadaş...

Yenilirsende eleştirilmeye hazır olacaksın...

Geçen yıl ki 7-0 ları 6-0 ları görmezden geldik içimiz acısada ama bu müsamaha sonsuza dek sürmez...

25 lig maçında 15 mağlubiyet alındı Usta döneminde.... Bu şu demek %60 mağlubiyet yüzdesiyle oynuyor bu takım....

Tabiki eleştirilecek....

Biz eleştireceğiz yönetimde gereğini yapacak.....

Ve de Yapmalı....

ozturk
19.09.2016, 11:22
Küme düşmeyeceğimiz garanti olsa kredi verelim de o da garanti değil..

Samet Yildirim
19.09.2016, 11:33
Düzeliriz...Antep-Alanya maclari bana göre skor gercegi yansitmiyor...Coktan önde olmamiz gereken maclarda geri düstük.

Baskanimiz ve yönetimimiz iyi isler yapyior bana göre...insallah sonuclarda iyi olacak.

--------

Manchester UTD, Baskani ve Hocasini istifaya davet ediyorum...7 gün de 3 maglubiyet...City e ezildi, Feyenord a yenildi, Watford a perisan oldu...Ibra-Pogba alip 5 yasindaki cocogun bile bildigi defans eksikligini gidermediler...rezillik.

Net ! Istifa !

:)

Aydın Tiryaki
19.09.2016, 11:34
Başkanın en büyük hatası hedefi ilk 5 olarak belirlemesiydi. Tamam şunu diyebilirsiniz: Taraftarın beklentisini aşağıya çekmek istedi. Bence buna gerek yoktu. Çünkü taraftarın çoğunluğu bu sene Trabzonspor'dan şampiyonluk beklemiyordu ki. Bekleyenler olur muydu yine ? Elbette. Ama onlar zaten realist olmayan, olaya duygusal bakanlardır.

İlk 5 iyi bir sonuç olabilir Trabzonspor için bu sezon. Ama hedef olamaz. En basitinden bir üniversite sınavına hazırlanırken yapamayacağınızı bildiğiniz halde hedefi yüksek tutarsınız. Bunun sebebi, o hedefe ulaşamasanız bile en azından ona yakın bir yerlerde sonuç almayı sağlamaktır. Zaten nerden çıktıysa bu ilk 5 muhabbeti ona da anlam vermiş değilim. Bu sene, hedefimiz iyi futbol, mücadele eden bir takım ve her zaman olması gerektiği gibi kendine üst sıralarda yer edinmek isteyen bir Trabzonspor olmak gibi bir motto benimsenebilirdi. İlk 5 olarak bunu sınırlandırmak oyuncuların ve taraftarın bir anlamda gevşemesine neden oldu.

Sezgin Öztürk
19.09.2016, 11:35
Daha sonra pişman olup yüzünüz kizaracaginiz şeyleri yazmamaya dikkat edelim... Geçen sene 3 maçta 7 puan alan takımı şampiyonluğun en büyük favorisi ilan edip yönetimine toz kondurmayanlarla bugün 4 maçta 3 puan alan takımı kümeye yollayıp mevcut yonetimi yerden yere vuranlar aynı kişiler. Bu tipleri gördükçe bu kulubun 10 yılda bir tepeye oynamasına sasirmiyorum.

Faruk BERBER
19.09.2016, 11:44
Düzeliriz...Antep-Alanya maclari bana göre skor gercegi yansitmiyor...Coktan önde olmamiz gereken maclarda geri düstük.

Katılıyorum, özellikle Alanya maçında koca devrede olumlu şutları yoktu. İlk devre girilen pozisyonlardan golü bulsak, skor 3-0 değil, 0-3 olacaktı belki de.

Ama skor odaklı olunduğundan eleştiri okları yaydan çıktı. Eleştiriyi yersiz de bulmuyorum açıkçası, tutarlı ve yerinde oldukça sorun yok.

Ama daha 4. haftadan bu takım düşmemeye oynar denirse olmaz, eleştiriden başka bir şey bu.

Şu takımın umut ışığı vermediğini düşünenleri de hayretle izliyorum.

Samet Yildirim
19.09.2016, 11:49
Katılıyorum, özellikle Alanya maçında koca devrede olumlu şutları yoktu. İlk devre girilen pozisyonlardan golü bulsak, skor 3-0 değil, 0-3 olacaktı belki de.

Ama skor odaklı olunduğundan eleştiri okları yaydan çıktı. Eleştiriyi yersiz de bulmuyorum açıkçası, tutarlı ve yerinde oldukça sorun yok.

Ama daha 4. haftadan bu takım düşmemeye oynar denirse olmaz, eleştiriden başka bir şey bu.

Şu takımın umut ışığı vermediğini düşünenleri de hayretle izliyorum.

Alanyave Antep maclari kesinlikle farkli olmaliydi...Hatta ben alanya macini izleyemedim twitter dan takip ettim, devre oldu herkes iyi mücadele ediyoruz istek ve arzu var alanyaspor sahada yok ve daha önceki maclara göre daha iyiz diyordu herkes...ama skor malesef isi baska yere götürdü.

Sota ile muazam baslamistik Lige ama oyun olarak aslinda okadar abartilacak kadar iyi degildik..

Umarim gelecek 2-3 mac istedigimiz sonuclar ile biter daha sonrasi kolay olacagini düsünüyorum.

Fatih Öztürk
19.09.2016, 12:09
güzel kardesim o arkadası dikkate alma derim.Konusabildigi kadar konussun.Cevap vermeye deymez.

Olsun hocam o'da bu takımın aşığıdır bizim gibi nihayetinde.Hep beraber ortak noktalarda buluşacaz inanıyorum.

Berat
19.09.2016, 12:13
Başkanımızın iyi niyetli olduğuna inanıyorum ancak -bazılarına bizzat şahit olduğum- yalan söyleme huyu var. Güven kaybetmek istemiyorsa bu hususa daha fazla dikkat etmeli.

umutayberkukul
19.09.2016, 12:24
cevat kol nasil bir adamdir sacma sapan seyler soyleyerek facede yonetimi ve baskani karalamaya calisiyor. neden formalar gecikmis mal herif gecen yonetim forma secimini yapmamis onlar geciktirmisler, iho bu kulupten ayrilirken kendine 500 bin tl cek yazip gidiyo adamsan onu da elestir bu kadar yavsak adamlar nasil olabiliyor aklim almiyor

Fatih Öztürk
19.09.2016, 12:30
Tekrar edelim.

Ligin en kötü (Bana göre Alanya,Antep,Kasımpaşa ve Adana) takımlarından 3 tanesiyle oynadık 1 tanesini öyle ya da böyle yendik ikisine mağlup olduk elde kaldı Adana birazda Antalya.
Bu takımlar dışında bu oyuncu kadrosu ve bu performansla yeneriz diyebileceğimiz takım hemen hemen yok gibi.
Geçen senede istikrar adına Hami gibi teknik bilgiden yoksun adamla tarihimizin en rezil dönemini yaşadık 6-7'ler havada uçuşuyordu 25.hafta kritik Mersin galibiyetiyle ligde kalmayı garantiledik, yenilseydik her maç istisnasız tekme yediğimiz tff bir tekme daha atıp bizi küme düşürecekti.

Bugün alınan her mağlubiyetten ders çıkarma niteliğine haiz büyük takım görüntüsü vermiyoruz maç içinde büyük kopmalar,büyük motivasyon eksikliği her yenilen gol sonrası baş gösteriyor kısacası iyiye dönük en ufak işaret yok!

Önümüzdeki Konya maçı bu sezon ki en kritik maçımız.Yenilirsek (Allah muhafaza fakat yenilgi bekliyorum) yönetimsel yapılan güzel işler gözardı edilecek yerini karanlık günlere çevirecektir.
Taraftar olarak yapmamız gereken tek şey Konya maçında stadı doldurmak maçın son saniyesine kadar rezalet top oynasakta destek vermektir.Şu ortamda 1 puan bile bulunmaz hint kumaşıdır.

artvints
19.09.2016, 12:30
Taraftar takimi elestirebilir, yonetimi elestirebilir.bunu engellemeye calismak anlamsiz. Herkes konusacak. Ama mac sirasinda oncesinde statta takima yarari olacak tavir bellidir.ilk yenilen golde su koyvermek olmaz. Boyle buyuk takim taraftari olunmaz.iyi takim istiyorsak ona gore davranacagiz.yani mac sirasindaki davranislara standart getirmek lazim. Sonucu etkileyebilir. ondan cok rakiplere karsi kotu goruntu veriyoruz. Rakip takimlar rahatliyor.ilk golu atalim gerisini taraftar halleder diyorlar.

Taraftar 4 macta 3 maglubiyet almis takimi yonetimi tabi ki elestirecek ama takim bizim henuz sezonun basindayken taraftar bircok seyi degistirebilir kivilcim yakabilir. mac sonrasinda yine elestiriler yapilsin.ama o yorumcularin yatacak yeri yok. Surekli yalan yanlis yorumlar yapiyorlar. İstanbul basinin
trabzonspor yorumu yapmasi zararli cunku takip etmiyorlar takimi. Kendi gundemimizi olusturmamiz lazim . Yerel basindan da hayir yok. Herkes isin basindaki adamdan intikam alir gibi yaziyor. Bunlardan kurtulalim biran once.

bordox
19.09.2016, 12:35
Ben futbolcu kalitesi olarak Zeki ve Mustafa'nın kadroda tutulmasını sorun olarak görmüyorum,yani bizim hiç bir zaman mükemmel bir sağ bekimiz yoktu,Zeki de normal lig maçlarında takımın kazanacağı kadar performans gösterebilir ancak psikolojik olarak bu iki adamın gönderilmemesi taraftar psikolojisini yönetmede yönetimin en büyük sorunu olabilir.

gurur6134
19.09.2016, 12:38
Her firsatta hakli olarak iho yonetimine sallayan enkaz edebiyati yapan usta yonetiminin neden iho yonetimini oldu bitti ile ibraz ettigide hala acikliga kavusmadi neden itiraz edilmedi ibraya..etmediysen kusura bakma sende suclusun simdi elestirmeyede hakkin yok..nasil bir oyun dondu hangi konuda anlasilarak iho yonetimi ibraz edilir hala anlamis degilim..istedigin kadar salla dur iho yonetime baskan samimi degilsin bu konuda..

asilhamsi
19.09.2016, 13:25
yahu 24 kişilik oyuncu kadrosunun sadece 7 tanesi yeni oyuncu ve bir tanesi hic oynamadı.

Bunun neresi yeniden yapılanma?

B.AKDEMİR
19.09.2016, 14:10
Alanya maçı aslında alabileceğimiz bir maçken saçma bir şekilde yenildik. Bundan sonra önümüzdeki 3 haftada minimum 4 puan alamazsak ligde ilk 10 da yer almakla almamak arasında gider geliriz.

Yönetim ''akıllılık'' yaparak puan ve sıralama olarak beklentiyi az tuttu ama yeniden yapılanma ve nokta transferler konusunda farkında olmadan beklentiyi hep yükseltti.

Ancak önümüzdeki tablo yeni transferlerin öyle çok da nokta atışı transferler olmadığını ve o meşhur scout ekibinin başarılarını ortaya koyamadığı bir tablo oldu . Buda bizim sabır gücümüzü zorluyor. Çünkü sabır edecek kaliteli futbolcu trasnferi olmayışı gelecek adına kaygı oluşturuyor.

Onazi,Durica ve birazda Bero dışında elimizde kocaman bir transfer boşluğu var. En azından Onur, Durica, Onazi, Bero, Ndoye, Ekici, Muhammed ve birazda Yusuf'lu bir kadronun doğru taktiklerle bu ligde ilk 7 ye girebilmesi gerekir. Ancak şuan bu beklentiye bile giremeden defans ve orta sahamızın acizliğini hücumda ise beceriksizliklerimizi izliyoruz. Ersun hoca o bizim bildiğimiz teknik ve taktik anlayışını sahaya yansıtabilmek için öncelikle defans ve orta sahaya bir çeki düzen vermesi gerekir. Yoksa her maç 1 atar 3 yeriz ve 10. hafta sonunda 6-7 puanlarla ligin sonuna demir atarız.

Hazar_
19.09.2016, 14:13
Muharrem Usta hikaye anlatma takımı kümeye götürüyorsunuz

bkandil
19.09.2016, 16:10
yahu 24 kişilik oyuncu kadrosunun sadece 7 tanesi yeni oyuncu ve bir tanesi hic oynamadı.

Bunun neresi yeniden yapılanma?

Ersun Yanal'ın kadrosu genelde 12-14 kişiliktir.

Bu durumda takımın yarısı yenilenmiş oluyor. :)

bkandil
19.09.2016, 16:15
Her firsatta hakli olarak iho yonetimine sallayan enkaz edebiyati yapan usta yonetiminin neden iho yonetimini oldu bitti ile ibraz ettigide hala acikliga kavusmadi neden itiraz edilmedi ibraya..etmediysen kusura bakma sende suclusun simdi elestirmeyede hakkin yok..nasil bir oyun dondu hangi konuda anlasilarak iho yonetimi ibraz edilir hala anlamis degilim..istedigin kadar salla dur iho yonetime baskan samimi degilsin bu konuda..

Önceki yönetimi ibra eden yönetimin sonradan önceki yönetime sallamaya hakkı yok bence de.

Meşhur 3 zarf hikayesine döndük yine.

Görünen o ki, ilk zarfı açtık...

TSelif
19.09.2016, 16:23
Bu ibra meselesini 50 kere yazdık 51 olsun.
A.Metin Genç denen şahsiyet kaldırılan ellere bile bakmadan tamam ibra edildi dedi. Kimse gıkını çıkaramadı.

Ne Hekimoğlu ne de Usta...
Biz ortalığı yıktık neredeyse ama kar etmedi :)

Sercan Keleş
19.09.2016, 16:26
Hukuk vicdanları ve beyinleri yargılayamaz. Beyinleri ve vicdanları körelmiş insanları maalesef ki ibraya getirmeden önce ibra edecek pozisyonlara götürmemeliyiz. İnsan doğruyu seçecek kadar bilgi birikimine sahip değilse ortaya bu çıkar. Bu Türk insanının genel sorunudur.

bahadır2561
24.09.2016, 16:58
Bu zeminin böyle olduğu belliyken başka bi şehirde oynamayı düşünemeyen vizyona hayran kaldım

Doğukan Uçan
24.09.2016, 17:03
Şu maci baska sehire almadiysaniz birakin vizyonu. Yonetim bile bu sene kumede kalsak basari sayacak

trabzonsporkits
25.09.2016, 16:33
FIFA, Hacıosmanoğlu döneminde Waris'in ödemelerini zamanında yapmayan Trabzonspor'un 8 milyon Euro ödemesine karar verdi

bu çoook kötü oldu eğer haber doğruysa

tonya55
25.09.2016, 16:35
FIFA, Hacıosmanoğlu döneminde Waris'in ödemelerini zamanında yapmayan Trabzonspor'un 8 milyon Euro ödemesine karar verdi

asparagas olabilir.

Fatih Özkan
25.09.2016, 17:21

Umarım gerçek dışı bir haberdir.
Yoksa tuttuk duvarları demektir.

Adem Akyüz'
25.09.2016, 17:35
Haber doğru. Yes doğruladı. Ancak ayrıntılar konusunda çelişkiler var. Haberin kaynağı Waris Transferindeki ödemeler diyor, 61Saat ise N'Doye ve Douglas diyor. Ayrıca Euro mu yoksa TL mi o da net değil.

Usta ve yönetimini eleştirirken 2 kez düşünmek lazım. Nasıl bir kulübe başkan olduklarını zaman geçtikçe ortaya çıkan pisliklerden daha iyi anlıyoruz. Dibe vurmuş değil, yerin dibine girmiş bir kulübü teslim aldılar.

edimurphy_61
25.09.2016, 17:38
Arkadaş birini çıkardık derken diğeri giriyor. Ulan İHO...

Ozan Yılmaz
25.09.2016, 17:57
Haberler doğruysa devre arası transfer hayalleri de suya düşer.

Hakan
25.09.2016, 17:59
"Başkanın ağzında UEFA diye bi sakız vay" Ulan..

Ahmet Aksu
25.09.2016, 18:05
hacıosmanoğlunun yanlışları yüzünden çok çekti bu yönetim çok..
bazen ustaya kızıyorum özellikle sağbek ve sağ kanat için çok kızmıştım ama adamlar gün yüzü görmedi ki..
ama asıl hatayı ihoyu genel kurulda ibra etmekle yaptılar. tamam camia içinde birlik bütünlük istiyorlardı ama yani yaptığı yanlışların hepsini Trabzonspor çekti..
inşallah bu son ceza olur..

sbay
25.09.2016, 18:07
hacıosman adamsan çıkıp açıklarsın bu rezaleti.. ve eğer adamsan sen ve yanındakiler bu parayı ödeyin hain herif.

artvints
25.09.2016, 18:08
kongre değil mi ibra eden, yönetim mi karar veriyor?

Ahmet Aksu
25.09.2016, 18:13
kongre değil mi ibra eden, yönetim mi karar veriyor?
kongre ama sonuçta oradaki yönetim adaylarının yani hekimoğlu da usta da ibra edilmesinde sıkıntı görmediler..

trabzonsporkits
25.09.2016, 18:45
bu çok kötü oldu ya

EnjoyTheMusic
25.09.2016, 19:35
Kulübü diplere batıran iho'nun pisliklerini temizleye temizleye bitiremediler. İşte son bombası...

Berkan
25.09.2016, 19:41
İHO ve yönetimi bunların cezasını demir parmaklık ardında çekmeli !

bach72
25.09.2016, 19:49
İHO denen rezil kepaze cahil adamın bu kulübü teslim alması sonun başlangıcıydı.Kaç kere dedik ama anlamıyoruz.Ayakların baş olduğu yönetimler o kurumu çöküşe götürür.M.Usta da hatalı.Kongrede biz bu İHO yaratığını ibra etmedik.Ama divan başkanı ibra edilmiştir diyip hukuksuzluğa imza attı.M.Usta ve yönetimine aldığı adamlar bu duruma itiraz etmedi.Oysa itiraz edip bu İHO dönemi ibra edilmemeliydi.Dididk didik bu adamın yaptığı her yasa dışı işlem açığa çıkarılmalıydı.

Naçizane önerim İHO kulüpten ihraç edilsin kampanyası başlatalım.

Berkan
25.09.2016, 19:51
İHO denen rezil kepaze cahil adamın bu kulübü teslim alması sonun başlangıcıydı.Kaç kere dedik ama anlamıyoruz.Ayakların baş olduğu yönetimler o kurumu çöküşe götürür.M.Usta da hatalı.Kongrede biz bu İHO yaratığını ibra etmedik.Ama divan başkanı ibra edilmiştir diyip hukuksuzluğa imza attı.M.Usta ve yönetimine aldığı adamlar bu duruma itiraz etmedi.Oysa itiraz edip bu İHO dönemi ibra edilmemeliydi.Dididk didik bu adamın yaptığı her yasa dışı işlem açığa çıkarılmalıydı.

Naçizane önerim İHO kulüpten ihraç edilsin kampanyası başlatalım.

Kulüpten ihracı için ne gerekli, imzaysa bu rahat toplanır. Bilen biri aydınlatsa ne güzel olur

bach72
25.09.2016, 19:56
Kulüpten ihracı için ne gerekli, imzaysa bu rahat toplanır. Bilen biri aydınlatsa ne güzel olurTüzüğe bakmak lazım.Disiplin konulu maddede ihraç edilmeyi gerektiren maddeler yazıyır.İHO o maddelerin hepsine uyar.Bu adamı ihraç edersek kulüp olarak saygınlığımız da artar.

batuhanTs
25.09.2016, 19:57
Kulüp olarak iho hakkinda zehir zemberek bir aciklama yapmali ağır ifadelerle nasil bir pislik biraktigi tek tek anlatilmali ki ne oldugunu herkes görsün

Uğur Ö.
25.09.2016, 20:14
Bu cahili kim onayladı kim temiz dedi. Bu nasıl birşey ya. Adam utanmaz herif son gün birde kendine çek yazmış. Otu boku kulübe ödettiği yetmedi birde onlara çek yazdı. Bizim paramız ulan bu forma alıyoruz , maça gidiyoruz bunlar bizim paramız . HIRSIZSIN İHO !

Mehmet Fatih Silik
25.09.2016, 20:14
ALLAH yardimciniz olsun baskanim...
O koltuga oturdugunuzdan beri gün yüzü görmediniz...
Tam isler yoluna koyuldu derken eski yönetimin bir pisligi cikti karsniza...

adiloş bebe
25.09.2016, 20:40
Ah ulan iho rezil biri olduğunu biliyordukta bu kadarını aziz yıldırımı getirip koysan Trabzonun başına o yapmazdı bu takımdan yadiğiniz paralar hurma ile sana haram zıkkım olsun.rezil herifler seni daha değil kulüp kapısından Trabzon il sırından içeri sokmamaları lazım

emrex61
25.09.2016, 21:01
Başkan Fıfa ve UEFA tehlikesi varken millet abartıyor diyordu İHO klubun deyim yerindeyse ağzına sıçmış.

ccd6167
25.09.2016, 21:16
Biz burada usta başkan iho zamanını inceletmesi lazım diyorduk. Başkan inceleniyor gibilerinden konuşmuştu acaba gelişme var mı?

A. Aydın
25.09.2016, 21:34
Benim anlamadigim bu capsiz bankadan cektigi kredileri ne yapti.
Transfer ucretlerini odemedi, futbolcularin maaslarini odemedi.
Bu kredi, borclar nasil oldu.

Ayrica bu adamin hic parasi yokken nasil buyuk bir insaat isine girebiliyor.

Berkan
25.09.2016, 21:35
Benim anlamadigim bu capsiz bankadan cektigi kredileri ne yapti.
Transfer ucretlerini odemedi, futbolcularin maaslarini odemedi.
Bu kredi, borclar nasil oldu.

Yol yaptı herhalde :)

dağlıca61
25.09.2016, 22:05
İlkokul 3 terk, cahil,hesap kitap bilmeyen adama oy verip, Muharrem Usta gibi bir bey efendiyi şikeci destekçisi yaftası ile başkan yapmayan delege yapısı Trabzonspor u uçuruma sürükledi, geleceğine maalesef ipotek koydu.2013 deki kongrede Muharrem Usta başkan olmuş olsa bugün 50.yılda şampiyonluk şarkısını çok daha gür ve çok daha güçlü söyleyebilirdik ama geçmiş olsun, son pişmanlık fayda etmez değil mi.2013 kongresinde oy kullanarak ve delege olduğu halde kongreye gitmeyip oy kullanmayarak Muharrem Usta nın önünü kesen tüm delegeler bugün vebal altındadır, bugünkü çöküşün yaşanmasında birinci derecede sorumludurlar.

Onur Akyüz
25.09.2016, 22:15
Kara cahil at hırsızı, köy köy dolaşıyor bu arada. Bizim köye de gitmiş geçenlerde.

Usta için 'fedöşçü' diye propaganda yapıyor. Utanmaz iğrenç herif! Bu herifin kongre salonuna sokulmaması gerekirken başkan olabiliyor. Kulübü soyup soğana çevirdiği halde hala başkanlık hayalleri kurabiliyor.

O kadar absürd bir memleket.

Sefaenes
25.09.2016, 22:21
iho'nun yaptigi ortadayken hala onu destekliyen cok hainler var. Iho birde Büyük baskan diyorlar neye göre büyük oluyor 1-2 köpek gibi havlamakla büyük olunuyorsa sokakda bos gezen köpekler hepsi büyük olmali la Iho bize sampiyonluk mu kazandir di da büyük oldu. Bu ihosporcular Trabzonspor basarisiz icin dua ediyor bunlarin feto dan varki yok.

A. Aydın
25.09.2016, 22:38
Kara cahil at hırsızı, köy köy dolaşıyor bu arada. Bizim köye de gitmiş geçenlerde.

Usta için 'fedöşçü' diye propaganda yapıyor. Utanmaz iğrenç herif! Bu herifin kongre salonuna sokulmaması gerekirken başkan olabiliyor. Kulübü soyup soğana çevirdiği halde hala başkanlık hayalleri kurabiliyor.

Caldigi paralar yetmedi herhalde kumarbazin.

POYRAZ
25.09.2016, 22:40
Hay Allah kahretsin ya.
Bu cezada nedir simdi?
6 Milyon Euro ya adam aliyorsun, 600 bin Euro luk faydasi olmuyor yavsagin.
Kac sene gecmis simdi bir 8 milyon daha.
Yok böyle bir sey ya. Bu kulüp ayakta duruyorsa demekki büyük kulüp.
Sonraki gelecek yönetimleri düsünmeden hareket edilince malesef sonucu bu oluyor.
Muharrem Usta öyle sanssiz bir insanki............

Hakan
25.09.2016, 22:45
Hull City'e 1 milyon 100 bin euro,Dinamo Moskova'ya 1 milyon 200 bin euro, toplam 2 milyon 300 bin euro ödenecekmiş.7 gün içerisinde denmiş.
Warislik mesela yok.

Berkan
25.09.2016, 22:49
Bu çapsız çoban en ağır küfürleri hakediyor da yeri burası değil

Sezgin Öztürk
25.09.2016, 23:22
Ulan İho Allah seni bu kulübün kapısından içeri sokmasın bir daha... Muharrem Usta gibi bir insanı küstürüp bu kulüpten uzaklaştırıp İho türevi bir haramiye bırakılırsa eğer Trabzonspor tarihin tozlu raflarında yerini alır...

Hasanu
25.09.2016, 23:40
25.09.2016 tarihli Trt Spor'da yayınlanan Stadyum programında konuşan Giray Bulak denen çapsıza birisi haddini bildirsin.Bu seviyesiz adam kendi çapında devletin kanalında güya Trabznspor'u savunuyormuş gibi yaparak kendini ön plana çıkarmak için olduk olmadık iddialarla Trabzonspor'un marka değerine zarar veriyor.İşte Trabzonspor'a asıl zarar verenler kendi kulübün içinde yer alamayınca resmen canavarlaşan zihniyetler.Aman dikkat edelim şu çapsızlara prim vermeyelim.

~UniCef~
26.09.2016, 00:04
1 Ay sonra bu ödemeler unutulur ve geri kafalar yine konusmaya baslarlar..

metalciyiz
26.09.2016, 00:04
o bu değilde Muharrem Usta veya bu düşünceden farklı bi düşünce yapısı gelseymiş halimiz harap olurmuş

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
26.09.2016, 02:27
Muharrem Bey'i eleştirecek bi çok konu olabilir belki ama açık gerçek şu ki kendisini Allah göndermiş resmen.
Kulübün geleceği kararmak üzereymiş, bir adım kenarına gelmişiz uçurumum...

Geçmiş olsun yalnız ve güzel camiam...

Şanlı SanMarino
26.09.2016, 06:50

Yuh be kardeşim yuh be. Yakışmıyor İho. Ayıp denilen bişey var. Sen Muharrem beyi tanımıyor musun? Ne fetösü ne bilmemnesi. Başkanı eleştirmek ayrı, iftira etmek apayrı.

Aynı şeyi seçim gecesi Fatih Tezcan denilen tetikçiyi kullanarak yaptırdı. Ancak gün gelecek bu zevatı Trabzonspor taraftarı takımın yanından geçirmeyecek.

Bu iddiaları kanıtlamayan şerefsizdir.

Trabzonspor başkanının ne fetö ne de hiçbir terör örgütü ile yakından uzaktan alakası yoktur!

Takım olarak fetöye tek tepki koyan kulüp biziz.

Yiğit Gayretli
26.09.2016, 08:28
MAY ve İHO kulüpten ihraç edilmeli.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2016, 08:30
Yatacak yerin olmasın İHO
Efsaneyi düşürdüğün duruma bak
Ulan USTA olmasa kulüp batacak, kilidi vuracaktık.
Allah seni bildiği gibi yapsın.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2016, 08:30
MAY ve İHO kulüpten ihraç edilmeli.

Aynen öyle.
Tesislerden ismi de silinmeli MAY'ın

Faik Yılmaz
26.09.2016, 08:37
Klübü olağanüstü kötü yönetip İho'ya bile muhtaç edenleri de unutmalayalım....

Sadri Bey klübü şampiyon yaptı şampiyonlar ligine çıkarıp 100 milyon tlden fazla gelir kazandırdı.....Buna rağmen borcumu 30-40 milyon liralardan 180 milyon liralar seviyesine çıktı..Sportif başarı filanda yoktu üstelik.... 1 . dönemi ne kadar iyi ise 2. dönemi o kadar kötü oldu Sadri Bey'in...

2.bir hususta Muharrem Usta ile ilgili... Muharrem Bey klübe çok daha önce üye olup en azından aday olduğu seçimde oy kullanma hakkı olsaydı yinede kazanabilirdi..... Kendisine Başkan seçildiği kongreden öncede bunu söyledim.. Trabzon kamuoyunda tanınmıyorsunuz dedim... Öncelikle kendinizi insanlara tanıtın dedim..... Tabi benim söylediğimi kaale alır almaz bilmiyorum ama bunu yaptı...

Muharrem Usta ilk seçimde başkalarından dolayı değil kendinden dolayı kaybetti.... Çünkü tanınmıyordu ve bilinmiyordu.. Kendini anlatamadı.... Siyasi baskı ile başkanlığı kazanmaya çalıştı... Sonucu hepimiz biliyoruz....

Sefaenes
26.09.2016, 13:24
su firtina grubundaki ihosporcu e akrabasi ercan bak ne diyor bmn icin bunlar alayi serefsiz Trabzonspor ve usta basarisiz olmasi icin dua ediyor

Mustafa Sahin Bordomavi.net mi hain hadi ortan
bordomavi.net Trabzonsporlular Birligi 1999
bordomavi.net|Von Turkuaznet Grafik Tasarım Group
Gefällt mir · Antworten · Vorschau entfernen · 14 Std.
Mustafa Eren Tonoğlu
Mustafa Eren Tonoğlu Futbol Gazetesi sayfasından bahsediyor
Gefällt mir · Antworten · 14 Std.
Mustafa Sahin
Mustafa Sahin altinda da Bordomavi.net var ama umarim öyledir
Kenan Danişmaz
Kenan Danişmaz Yalan haber
Gefällt mir · Antworten · 10 Std.
Ercan Hacıosmanoğlu
Ercan Hacıosmanoğlu Mustafa Sahin oda haindir sen onun kim olduğunu biliyormusun satılmışın en önde gidenidir aytekin akay dır oranın sorumlusu
Gefällt mir · Antworten · 9 Std. · Bearbeitet
Mustafa Sahin
Mustafa Sahin hadi ordan BMN yillarca üyeyim orada takime sahip cikiliyor orada Trabzonspor baskanina ana avrat küfür ettirilmiyor iho zamaninda da ama burada Trabzonspor baskanina küfür serbest. Ile bir hain aranacaksa o senin gibi ihoculardir sisin derdiniz tek iho baska birsey degil

https://www.facebook.com/groups/firtina1967/permalink/1219302371459734/?comment_id=1219351188121519&reply_comment_id=1219539238102714&notif_t=group_comment_mention&notif_id=1474850234581572

Fatih Özkan
26.09.2016, 13:41
Klübü olağanüstü kötü yönetip İho'ya bile muhtaç edenleri de unutmalayalım....

Sadri Bey klübü şampiyon yaptı şampiyonlar ligine çıkarıp 100 milyon tlden fazla gelir kazandırdı.....Buna rağmen borcumu 30-40 milyon liralardan 180 milyon liralar seviyesine çıktı..Sportif başarı filanda yoktu üstelik.... 1 . dönemi ne kadar iyi ise 2. dönemi o kadar kötü oldu Sadri Bey'in...

2.bir hususta Muharrem Usta ile ilgili... Muharrem Bey klübe çok daha önce üye olup en azından aday olduğu seçimde oy kullanma hakkı olsaydı yinede kazanabilirdi..... Kendisine Başkan seçildiği kongreden öncede bunu söyledim.. Trabzon kamuoyunda tanınmıyorsunuz dedim... Öncelikle kendinizi insanlara tanıtın dedim..... Tabi benim söylediğimi kaale alır almaz bilmiyorum ama bunu yaptı...

Muharrem Usta ilk seçimde başkalarından dolayı değil kendinden dolayı kaybetti.... Çünkü tanınmıyordu ve bilinmiyordu.. Kendini anlatamadı.... Siyasi baskı ile başkanlığı kazanmaya çalıştı... Sonucu hepimiz biliyoruz....

Tamam Abi.
İHO'ya oy verdiğin için suçlu değilsin. :)

Yiğit Gayretli
26.09.2016, 13:46
su firtina grubundaki ihosporcu e akrabasi ercan bak ne diyor bmn icin bunlar alayi serefsiz Trabzonspor ve usta basarisiz olmasi icin dua ediyor

Mustafa Sahin Bordomavi.net mi hain hadi ortan
Mustafa Eren Tonoğlu
Mustafa Eren Tonoğlu Futbol Gazetesi sayfasından bahsediyor
Gefällt mir · Antworten · 14 Std.
Mustafa Sahin
Mustafa Sahin altinda da Bordomavi.net var ama umarim öyledir
Kenan Danişmaz
Kenan Danişmaz Yalan haber
Gefällt mir · Antworten · 10 Std.
Ercan Hacıosmanoğlu
Ercan Hacıosmanoğlu Mustafa Sahin oda haindir sen onun kim olduğunu biliyormusun satılmışın en önde gidenidir aytekin akay dır oranın sorumlusu
Gefällt mir · Antworten · 9 Std. · Bearbeitet
Mustafa Sahin
Mustafa Sahin hadi ordan BMN yillarca üyeyim orada takime sahip cikiliyor orada Trabzonspor baskanina ana avrat küfür ettirilmiyor iho zamaninda da ama burada Trabzonspor baskanina küfür serbest. Ile bir hain aranacaksa o senin gibi ihoculardir sisin derdiniz tek iho baska birsey degil

https://www.facebook.com/groups/firtina1967/permalink/1219302371459734/?comment_id=1219351188121519&reply_comment_id=1219539238102714&notif_t=group_comment_mention&notif_id=1474850234581572

Şu mevzu her neyse bir ekran görüntüsü alabilir misin abi?

Sefaenes
26.09.2016, 13:54
Şu mevzu her neyse bir ekran görüntüsü alabilir misin abi?

vallah yapa bilsem yapacaktim onun icin yapamadigimdan linki verdim adamlarin derdi tek Iho ercan haciosmanoglu serefsizin önde gidenlerinden

Yiğit Gayretli
26.09.2016, 14:02
vallah yapa bilsem yapacaktim onun icin yapamadigimdan linki verdim adamlarin derdi tek Iho ercan haciosmanoglu serefsizin önde gidenlerinden

Cevap hakkının olmadığı yerde arkasından konuşmuş olmamak için susuyorum. Ama BMN'nin kim ve ne olduğunu bilmediği aşikar. İstediği zaman gelip karşımıza oturabilir. Sıkılmadan anlatırız. Tabi dinlemeye niyeti ve kapasitesi varsa.

Ayrıca, Aytekin Akay ADAMDIR! HERİFTİR!

Cenkhan
26.09.2016, 14:28
Yalnız Dostlar birde şu var...

Kadro kuruldu filan deniliyor ama 290 günde becerip 1 sağ bek alamadı bu yönetim.....

Buda bir gerçek...

En azından çekirdek kadro kurmak için ve futbgolun basit gereklerini yerine getirebilmek için 290 günlük süre yeter de artar bana göre...

geçen yıl yarım sezon boyunca sabrettik zaman istediler kadro kuracaklar diye ama bence kadronun hala en az 3-4 tane eksiği var....

Kadro konusunda yönetim çok yavaş kaldı...

Gelenlerin uyumu diyoruz ama Alanyasporda bir ton trtansfer yaptı 3 tane salladı gitti bize...

Yeni kadro kurulması demek illa ligin en kıytırık takımlarına yenilmek mi demek Allah aşkına...

Antep kim ligin en kötü futbol oynayan 2-3 takımından biri...

Alanya kim ilçe takımı daha lige yeni çıkmışlar...

Osmanlı neyse oturmuş kadrosu ve bizden çok önce form tutmaları nedeniyle yenilmemiz mazur görülebilir ama diğer iki takıma yenilmeyeceksin arkadaş...

Yenilirsende eleştirilmeye hazır olacaksın...

Geçen yıl ki 7-0 ları 6-0 ları görmezden geldik içimiz acısada ama bu müsamaha sonsuza dek sürmez...

25 lig maçında 15 mağlubiyet alındı Usta döneminde.... Bu şu demek %60 mağlubiyet yüzdesiyle oynuyor bu takım....

Tabiki eleştirilecek....

Biz eleştireceğiz yönetimde gereğini yapacak.....

Ve de Yapmalı....

De ayrı......

Ayrıca.......

Yönetim ilk transfer sezonundan sonra 5 maçta 3 mağlubiyet-2 galibiyet aldı.....................

Yine %60 ediyor yalnız, helal olsun.....

İstatistiki tespitler yerinde........

Ki ayrı....

Gösterdiğiniz müsamaha için çok teşekkürler.......

Faik Yılmaz
26.09.2016, 14:30
De ayrı......

Ayrıca.......

Yönetim ilk transfer sezonundan sonra 5 maçta 3 mağlubiyet-2 galibiyet aldı.....................

Yine %60 ediyor yalnız, helal olsun.....

İstatistiki tespitler yerinde........

Ki ayrı....

Gösterdiğiniz müsamaha için çok teşekkürler.......

de ile ki yi 100 sene de yazsam yanlış yazıcağım....

onun için akışına artık bırakıyorum..... :)

yönetime destek vermekle birlikte gerekli dost uyarılarını ve eleştirilerini de zaman zaman değil her zaman yapacağım şahsen...

çünkü benim önceliğim usta , kalfa , çırak değil Trabzonspor.....

zafer6161
26.09.2016, 14:46
Muharrem Usta diye değil

MUHARREM BEY diyeceksiniz :D

Cenkhan
26.09.2016, 14:46
de ile ki yi 100 sene de yazsam yanlış yazıcağım....

onun için akışına artık bırakıyorum..... :)

yönetime destek vermekle birlikte gerekli dost uyarılarını ve eleştirilerini de zaman zaman değil her zaman yapacağım şahsen...

çünkü benim önceliğim usta , kalfa , çırak değil Trabzonspor.....

Şakayı kenara bırakırsak şöyle de bir durum var: Şu an herkes yönetime bela okuyor yerel medyada. Yöneticilerin psikolojileri çok kötü durumda, ben öyle hissediyorum. Takıma da aksetmiş olacak ki İho döneminde rezil olduğumuz maçtan sonra bile gevşek gevşek gezinen topçu cemaati, vasat hocanın katenaçyocu uyduruk Konya'sından alınan 3 puan sonrası tribüne çıktı, kendini paraladı, hatta ağladı bile. Şehrin hainliği en azından bir kenetlenme yaratmış takımda.

Olağanüstü halin yaşandığı anlarda, dostane bile olsa kimseyi eleştirmemek lazım. Bazen can sıksa da, bezdirse de "lan canın sağ olsun" diyebilmek lazım. Burayı eminim ki hiçbiri okumuyordur ama yönetimdekileri eleştirmekten kendi adıma imtina ediyorum. Çünkü hakikaten emek veriyorlar bu takıma. Yoksa ben de her maç karşıya 1 gol yazdıran Yumlu'dan, hiçbir zaman futbolu öğrenemeyecek olan Akbaş'tan, dandun Zeki'den, bataklık kuşu gibi dala çıka, düşe kalka top oynamaya çalışan M. Demir'den, kütüklerin efendisi Aytaç'tan zerre hazzetmiyorum; e ama ne yapalım yani bahar da hemen gelmiyor.

Evet transferde bazı mevkiler eksik kaldı, evet saha patates tarlası gibi, evet stadımızın dışı kırmızı, evet sponsorluklar yağmıyor henüz damlama şamasında, evet de evet.. Fakat değil devre arasına kadar gelecek sezon başına kadar canları sağ olsun. Ben 30 sene ağladıysam bu takım için adamların her biri 40 senedir acı çekiyordur. Bugün olmazsa yarın hallederler. Enerjimizi küfürden para kazanan gazeteci tayfaya ve kulübü batıran cahil herife yöneltmemiz lazım.

zafer6161
26.09.2016, 14:53
ALLAH seni başımızdan eksiltmesin muharrem bey başkanım
ALLAH iho ve onun düşüncesindeki kalleş insanları trabzonsporumuzdan uzaklaştırsın

only ts
26.09.2016, 15:00
Iho tam bir mafya.. biraz pislik biraz sahtekar biraz yiyici biraz koyun biraz kabadayi.. Allah in istemedigi her karakter Ihoda var.. Allah bize boyle bir dusman nasip etmesin bir daha. Bela okumayac, Allah seni bildigi gibi yapsin Iho!
Muharrem baskanin kiymetini bilelim, en azindan ona buna yalaka degil, ve en azindan ticaret, ve isletmecilik
nedir cok iyi biliyor.

alone_6161
26.09.2016, 16:03
FIFA'nın son cezasından sonra yorum yazamıyorum. Yazıp yazıp siliyorum başıma iş almayayım diye....İHO Allah seni bildiği gibi yapsın...

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2016, 16:05
Vicdansız İHO

İyi ki varsın Muharrem Bey başkanım :)

Courage
26.09.2016, 20:27
FIFA'nın son cezasından sonra yorum yazamıyorum. Yazıp yazıp siliyorum başıma iş almayayım diye....İHO Allah seni bildiği gibi yapsın...

aynı durum bende de var. Transferde bu adamın zamanında yapmadığı ödemeleri kulüpler gösterip birçok oyuncunun alınmasına takoz koydular.

Adam harbiden Trabzonsporun geleceğinden yedi ,olmaz böyle şey!

yazıkoldu
26.09.2016, 20:51
scout ekibi doğru iş yaptı mı?

Şanlı SanMarino
27.09.2016, 23:25
scout ekibi doğru iş yaptı mı?

Kesinlikle hayır. Kocaman ve bin defa kocaman hayır. Şef skaut başkan yardımcısı, oradan hesap et :)

Cenkhan
28.09.2016, 15:22
Kesinlikle hayır. Kocaman ve bin defa kocaman hayır. Şef skaut başkan yardımcısı, oradan hesap et :)

Yanına oturunca "pislikleri" görülüyor mu Nevzat Bey'in? Yoksa gazel hariçten mi?

Mert Oğuzlu61
29.09.2016, 21:05
Muharrem baskanimla aramda sadece 5-6 metre vardi gidemedim yanina, resmi bir hava vardi, yanlarina gidip baskanim bi foto bide Karabuk u yensek? diyecektim olmadi. :D Derse girmem lazimdi, ciktim dersten ama gitmis Muharrem bey. Mustafa Aydin in samimi dostu, sık sık geliyor buraya ama hep kaciriyorum yaw.

batuhanTs
01.10.2016, 17:36
Vizyon balonu patladi dedik kizdiniz patlamayi birak yerle bir etti Trabzonspor u iho dan kotusu gelir mi diye ihtimal vermezken ciddi ciddi yarisir hale geldi kendileri

armagan67
01.10.2016, 17:45
Geldiğiniz günden beri her deplasman gol manyağı olduk itibarsızlaştirdiniz koca kulübü

kanterts
01.10.2016, 17:54
masalci usta bizi küme düsürmesen sevinirim.

Hasan61
01.10.2016, 17:56
Takımı parası var diye bir megalomanın oyuncağı edersen, hocayı takımdaki bir grup oyuncunun keyfine göre seçersen olacaklar bunlardır.

Mellih
01.10.2016, 18:03
sadri şener gelsin

Ahmet Faruk
01.10.2016, 18:03
Eğer hiç bir şey olmamış gibi devam ederlerse, olan kendilerine olacak.

'Enes'
01.10.2016, 18:10
Olsun vizyon onda, misyon onda, zeka onda, kibarlık onda, bla bla blaaaaaaaaaa...

bekle bizi TFF 1.Lig...

İbrahim CİHAN
01.10.2016, 18:11
Başkanım Mustafa, Zeki ile başladı hatalar zinciri. Finansal açıdan iyi işler yapılmıştır doğrudur eyvallah. Destekliyoruz da zaten. Ancak sportif açıdan çok kötü işler yapıldı. Burası şirket değil, kulüp. Sportif bir şeyler de bekliyoruz taraftarız en nihayetinde. Toplam 7.5m euro civarı transfer ücreti ödediğimiz 3 oyuncunun yedek başlıyor olmasını ne ile izah edeceğiz? Hani bu adamlar nokta transferlerdi? Castillo ve Onazi özellikle bu takımın ilk 11ine nasıl giremiyor? Elde daha iyileri vardı da biz mi göremiyoruz? Paramız yok transfer yapamayacağız dedik birkaç bonservisli oyuncu alınacak dedik alındı da ama para verdiğimiz adamlar oynatılmıyor. Eleştiriler haklı değil mi sayın başkan? Sorarlar adama madem paramız yoktu da oynatmayacağımız oyunculara bu paraları neden verdik diye? Sahi 15-20 dk top oynayan Luis ibanez'in maliyeti 2.5m euro bu sene bize niye aldık onu başkanım? Valla ne dediyseniz yapmaya çalışıyorum ilk günden beri, formadır kombinedir kendi çapımızda yapmaya çalışıyoruz bugünden sonra da yapıcam küsmek yok ancak biz de yüzümüz gülsün istiyoruz artık. Siz de taraftarın sesine biraz kulak verin artık. Sene başında vermediniz Mustafa ve Zeki'yi adeta taraftarla inatlaşırcasına ödüllendirdiniz. Finansal açıdan yaptığınız işler iyi ancak sportif olarak iyi futbol iyi sonuç istiyoruz. Bu halde 50. yılda 5.lik bile hayal.

Giallorossi
01.10.2016, 18:19
sadri şener gelsin

Hain Sadri Seneri bu kulüpte görmek istemiyorum. Gitsin kankasi tüpcüye oy vermekle mesgul olsun

Mellih
01.10.2016, 18:23
Hain Sadri Seneri bu kulüpte görmek istemiyorum. Gitsin kankasi tüpcüye oy vermekle mesgul olsun

onu iyi hatırlattın. ben bi an üst üste malubiyetler sonrası yazdım yorumu. ozaman adam kalmadı bize. Ahmet Ağaoğlu kaldı bitek o da gelmiyor, getirmiyolar.

Şanlı SanMarino
01.10.2016, 18:24
Takımı parası var diye bir megalomanın oyuncağı edersen, hocayı takımdaki bir grup oyuncunun keyfine göre seçersen olacaklar bunlardır.

Neydi bizim misyon,

"Paraya karşı emeğin savaşı"

Ne diyor bunlar,

Bizim çok paramız var, pro içeriz, dolarları tuvalet kağıdı yaparız.

Trabzonspor'un bunları yaşamasının tek sebebi var, tek sebep,

Kibir, kibir kibir!

kanterts
01.10.2016, 18:26
dedigi hersey yalan.

Giallorossi
01.10.2016, 18:31
onu iyi hatırlattın. ben bi an üst üste malubiyetler sonrası yazdım yorumu. ozaman adam kalmadı bize. Ahmet Ağaoğlu kaldı bitek o da gelmiyor, getirmiyolar.

Muharrem Usta'dan daha iyisi ancak kulübü Ruslara felan satarsak gelir degerini bilelim Ustanin fakat kadro konusunda bazi hatalar yapti. Sagbek ve sag acik konusuna gelmeden önce yumlunun sözlesmesiniz uzatarak yanlis yapti. Sabir diyor ve haklida hersey bir anda degismez fakat bu taraftar sahada yumlu, Akbas, Aytaclarla mi sabredecek?

Bazi radikal karalar almasi lazim yoksa kendi kuyusunu kendi kazar baskan

Şanlı SanMarino
01.10.2016, 18:32
Yumlu maskesi takılmasına müsaade eden başkansın,

7-0 bile bu kadar riyakar değildi.

Lucescuvari başkan seçemiyor muyuz?

sasone
01.10.2016, 18:34
Kadro kurma işini yönetim olması gerektiği şekilde yaptı mı?
Ben söyledim M.Yumlu ve Z.Yavru olduğu sürece ilk olayda,suçlu bile olmasalar taraftar oradan saldıracak ama bunu yönetim görmedi,idare ederiz sandılar ama olmadı,şimdi insanlar nerden vuruyor,geçen yıl dağılan kadrodan kaç kişi var,sayıyor.
Maçın en iyilerinden olan Akbaş ile Zeki'ye saldırıyorlar.

Nazim Can
01.10.2016, 18:39
Birkac hafta daha böyle giderse, zaten Olagan Üstü Erken Secim falan olur orda da artik sonumuz ne olur bilmiyorum, gelecek adina, Ustali veya Ustasiz hic umudum yok, o yüzden Sadri Sener vari, Zeki is yapabilen, adam lazim bize.

Giallorossi
01.10.2016, 18:42
Birkac hafta daha böyle giderse, zaten Olagan Üstü Erken Secim falan olur orda da artik sonumuz ne olur bilmiyorum, gelecek adina, Ustali veya Ustasiz hic umudum yok, o yüzden Sadri Sener vari, Zeki is yapabilen, adam lazim bize.

Sadri Sener kupa sözü karsiliginda tüpcüye oy vererek ne kadar zeki oldugunu gösterdi herkese

Nazim Can
01.10.2016, 18:44
Sadri Sener kupa sözü karsiliginda tüpcüye oy vererek ne kadar zeki oldugunu gösterdi herkese

Wallaha o konuda haklisinda bizim acilen mac kazanabilen bir takim hüviyetine bürünmemiz lazim, yoksa kupa, vizyon, derken lig düsecegiz, zaten ben illa Sadri Sener gelsin demedim o tarz bir adam gelsin dedim, aklima Ahmet Agaoglu geliyor ama oda yemin mi ne etmis, gelmez oda.

Şanlı SanMarino
01.10.2016, 18:48
Her parası olan adamı,

Her para yönetimini bilen adamı,

Akıllı ve bu kulübü yönetecek kapasitede gördüğümüz sürece,

Biz düzelemeyiz,

Artık yürekli, genç ve cesur insanların söz söyleme vaktidir.

batuhanTs
01.10.2016, 18:56
Sportif acidan Trabzonspor tarihinin en rezalet donemini yasiyoruz basilari vizyonla besleniyor olabilir ama benim karnim tok bunlara

omondoles
01.10.2016, 19:18
Oyuncu konusunda kendisine (ersun istemiş/istememişse) kızamam ama orta saha komple değişmeliydi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nazim Can
01.10.2016, 19:22
Nevzat Aydin kendi twitter hesabindan söyledi, Roncaglia yi almis olsaydik, Durica yi yinede alacaktik demisti, simdi ben kendimi geri zekali gibi hissediyorum, yavrum madem öyle Roncaglia son anda vazgecti o zaman piyasada baska stoper mi yokta, sen Duricanin yanina bir Uguru bir Yumluyu koyup bizimle alay ediyorsun, ya yalancisin yada bizimle dalga geciyorsun.

ozturk
01.10.2016, 19:29
Tam bir hayal kırıklığı

robinhood61
01.10.2016, 19:32
Muharrem Bey siz gidin şirket yönetin. Futbol kulübü yönetmek sizin harcınız değil.

olcay_61
01.10.2016, 19:35
Keşke hiç adam almayıp hepsini yollasaydın da gençlerle feda-vefa deseydik. Hem gerçekten borçlar düzelirdi hem de bundan kötü sonuçlar almazdık

Manu61
01.10.2016, 20:03
Başkana gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=U0cxwSDUXyM

gurur6134
01.10.2016, 20:03
Baskan kendi ayagina sikti uefa 30milyonun uzerine cikamazsaniz ama biz butceyi 22 milyonda tuttuk dedi tv de..4 mac kaybettin 6 milyon sadece burdan gitti kaybettigin prestijde rezil olusumuzda yanimiza kaldi..butceyi son kurusuna kadar kullanip sag bek sag acik getircektin baskan devre arasinda alsan ne olur artik ancak seni kumede tutar bu saatden sonra gelcek transferler ,bir cuval inciri berbat ettiniz kendi kendinize.ayrica scout ekibimidir ne zikkimdir derhal gorevlerine son ver aldirdiklari oyuncular ortada bunlari getirmek icin 10 ay takibe falan gerek yoktu..

Adem Akyüz'
01.10.2016, 20:04
Saha içi iyi olmadıktan sonra gerisinin pek önemi kalmıyor başkanım. Acı ama gerçek.

Saygılar başkanım.

esra61
01.10.2016, 20:09
Sabır evet ama kime?
Yenilen ve bir gram üzülmeyen futbolculara mı,
Haftalardır yenilik diyerek macera kovalayan teknik direktöremi,
Yoksa bu sene hedef yok diyerek gemiyi hedefsiz bırakan sizlere mi?
Bu soruların cevabını ben bulamadım.
He birde her durumda taraflardan destek beklemek hakkınız fakat hakverinki sadece galibiyet değil dik oynayan bir ekip görmek, biz taraftarın da tek beklentisi.Aslında siz(takimin ruhla oynaması) bir adim atsaniz bu taraftar on adim atar zaten ya neyse.

tonya55
01.10.2016, 20:36
eleştiriler icin cok erken baskan elinden geleni yapıyor.

abbas
01.10.2016, 20:48
İçinde bulunduğumuz durumda başkanı çok da suçlayamıyorum. Geldikleri günden beri uğraştıkları dertler ortada. Umarım baskıyı kaldıramayıp istifa falan etmezler. Önümüzdeki seneyi görürüz inşallah minimum mağlubiyetle.

halil ibo
01.10.2016, 20:49
Başkanın yapacağı maaşlı elemanı olan teknik heyet ve futbolcularını sigaya çekmektir.
Patron olduğunu göstermelisin.

bach72
01.10.2016, 20:50
Takımın gidişatı hiç iyi değil.Bu mağlubiyetlerin sayısı artar da ligin dibine demir atarsak başkanlığı üç yıl sürmez gibi geliyor bana.Evet hedef yok,beklentimizde yok.Ama hiç bişey beklemiyor olmamız takımın küme düşmesine de ses etmeyeceğiz anlamına gelmez.Daha üç sülüklerle oynamadık.Hiç bir anadolu takımını da yenemiyoruz.Başkanın geç olmadan ivedilikle kararlar alması lazım İlk karar Ersun'la konuşup ya hizaya çekmesi yada yollaması.

emrex61
01.10.2016, 21:04
İfla olmaz bu takımdan kurulan güzel bir iskeletimiz vardı onuda sadri şener sağolsun dahıttı gitti devamlı bu böyle oluyor 3 5 senede güzel bir ivme yakalıyoruz sonrasında takım dahılıyor ve 3 5 sene kendimize gelemiyoruz bu döngü devam ettiği için insan artık takımlada futbolada ilgisizleşiyor.

Bu takım çok zor düzelir ben hatta inanmıyorum bu sene düzeleceğine bu sene küme düşmezsek başarıdır.

uzungöllü
01.10.2016, 21:26
Söylenecek çok şey var aslında ama desek ne değişecek ki. Allah'tan bulun. Çok değil; bize yaşattığınız huzursuzluk ve mutsuzluk yakanızdan düşmesin. Her kim hakkını vermiyorsa.

umutayberkukul
01.10.2016, 21:29
sag bek sag acik almamak buyuk bir hata. yumlu ve zekiyle sozlesme yenilemek buyuk hata.

Ozan Yılmaz
01.10.2016, 22:35
Mustafalarla zekilerle vs. Olmayacağını defalarca zagora da sana da söyledik başkan. Siz idare edeceklerini sandınız herhalde fakat tren kaçtı yine kaçarı yok yine çekeceğiz hep beraber! Şimdi eğelim başımızı ve usul usul çekelim yine senelerdir olduğu gibi!

bahadır2561
01.10.2016, 22:52
Yumlu akbaş zekiyle yeniden yapılanma, yersen tabi

Haa bu arada vizyon önemli

tristram
01.10.2016, 23:03
secim surecinde gercekten yeniden yapilanacagimizi dusunduk destekledik..kendisini hala destekliyorum ama transfer sureci buyuk fiyasko..allah kitap askina hersey borcu sifirlamak mi?onu gectim bu takim 10 milyon euronun uzerinde transfer harcamasi yapti..istanbul ucuzleri disinda bu parayi harcayan yok ama gelen uc atiyor giden 4..alanya karabuk ikiside ikinci ligden gelme..
yumlu-akbas-zeki-aytac gibi adamlar bu takimda 11 cikiyor baskan..simdi millet ne dese hakli..gecen sene ikinci yari ligi ciddiye almadin 6-7 gibi kepaze skorlar alindi.bu sene de ciddiye almadin
lige kepaze bir baslangic yapildi ve onlem alinmazsa ciddi ciddi kume dusme tehlikesi var..acik ara ligin en kotu oynayan takimiyiz..tersten tarihe gececeksin baskan onlem al..

Nazim Can
01.10.2016, 23:10
Baskan benden sana tavsiye, su transfer isini Nevzat Aydin denen adama birakma olmadi yönetimden 3 kisilik bir ekip kur hic olmadi git bir menejer bul onunla calis.yahu menejer kazigi falan dedigimiz futbolcular bizi hic bu kadar kötü duruma sokmamisti, demek ki Scout ekibi de aslinda cokda cafcafli birsey degilmis.

sasone
02.10.2016, 00:33
Kelle kopar başkanım,bu tür skorları normalleştiremezler,bunu kabul etmez bu taraftar,olan sana ve emeklerine olur.

biltrabzon
02.10.2016, 00:44
Baskan çok hatalar yaptı.Güvendik inandık ama saha sonuçları İHO dan bile rezil.Kesinlikle aldıkları adamlar kötü.Vasat ve sıradan.Bu adamları almak için scout ekibine gerek yoktu.Yeniden yapılanma diyorsak Zeki nin,Akbaş ın,Yumlu nun hatta Onur un kadroda ne işi var.Kesinlikle çuvalladı Muharrem Usta.Önümüzde GS ve BJK maçları var.Yeni hoca ve yönetim arayışı şimdiden başlasın.Sahada takım yoksa ağzınla kuş tutsanda sonun geliyor başkan.

Ahmet Faruk
02.10.2016, 01:56
Yumlu - Yavru - Akbaşı gönderip yerine 2 oyuncu alacaktı. 1 milyon daha fazla maliyeti olurdu en fazla. Şimdi taraftarı karşısına aldı. Bu işte bir iş var. Ben bu admların bu matematiği yapamamış olmalarına ihtimal vermiyorum.

My
02.10.2016, 02:09
Bu iş bekleme, sabır işini aştı. Maç felan seyretmiyorum ama anlayabildiğim kadarıyla ortada pamuk helva gibi bir takım (!) var. Vizyonuyla övünülen başkandan sezonun bitmesiyle ard arda yapılanma adına hamleler beklerken ortaya güç bela toparlanabilmiş, topal aksak bir kadro çıkması sonrası "ne yaptıklarını biliyorlardır inşaallah" endişemin doğru çıkması tüylerimi diken diken ediyor. Artık mesele yanlış kadro mudur yanlış transferler midir bilmiyorum ama bu futbolla (!) ciddi ciddi küme düşme adayıyız.

Çağatay_
02.10.2016, 02:12
---

Çağatay_
02.10.2016, 02:12
Bu iş bekleme, sabır işini aştı. Maç felan seyretmiyorum ama anlayabildiğim kadarıyla ortada pamuk helva gibi bir takım (!) var. Vizyonuyla övünülen başkandan sezonun bitmesiyle ard arda yapılanma adına hamleler beklerken ortaya güç bela toparlanabilmiş, topal aksak bir kadro çıkması sonrası "ne yaptıklarını biliyorlardır inşaallah" endişemin doğru çıkması tüylerimi diken diken ediyor. Artık mesele yanlış kadro mudur yanlış transferler midir bilmiyorum ama bu futbolla (!) ciddi ciddi küme düşme adayıyız.

Trabzonspor küme düşme adayıdır ve bu gerçekle yüzleşerek planlarını buna göre yapmalıdır. Acilen tedbir alınmalıdır.

My
02.10.2016, 02:20
Trabzonspor küme düşme adayıdır ve bu gerçekle yüzleşerek planlarını buna göre yapmalıdır. Acilen tedbir alınmalıdır.Acilen alınabilecek tedbir nedir ki? Sezon ortası takviye diye düşünülüyorsa geçen sezon ortasından beri büyük hatalar yapan bir başkan ve yönetim var elimizde. Az önce bir başka başlıkta da yazdım bu yaşıma geldim ben bu kadar kötü bir Trabzonspor daha hatırlamıyorum. Geçen sezonun ortasından beri gidenden gelenden fark yer mi bir takım!