PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

Faik Yılmaz
29.07.2016, 09:18
Her bireyden aynı ağırlığı ve olgunluğu bekleyemeyiz ama kulübün standart bir kurumsal tavrı vardır/olmalıdır. O yüzden eleştirinin odağında başkan ya da kulüp var.

evet en azından teknik direktör (! ) Hami kadar saygıyı hakediyordu giderken.....

hasancebi81
29.07.2016, 09:19
Trabzonspor eski altyapı sorumlusu Sadi Tekelioğlu, görevi bıraktığı bırakmadığını, bordo mavili kulübün başkanı Muharrem Usta'nın kendisini istemediği söyledi.
http://img.sondakika.com/haber/009/sadi-tekelioglu-muharrem-usta-gorevde-olmamdan-8655009_x_6847_o.jpg
Trabzonspor ile sözleşmesi sona eren Gençlik Geliştirme Sorumlusu Sadi Tekelioğlu (http://www.sondakika.com/sadi-tekelioglu/), görevi bıraktığı yönünde yapılan açıklamaların gerçeği yansıtmadığını belirtti, bordo mavili kulübün başkanı Muharrem Usta (http://www.sondakika.com/muharrem-usta/)'nın, hem A takımda, hem de altyapıda görev yaparken rahatsızlık duyduğunu, bu nedenle de benimle ve ekibiyle yeni mukavele imzalamadığını iddia etti.

Gençlik Geliştirme Sorumlusu Sadi Tekelioğlu (http://www.sondakika.com/sadi-tekelioglu/), yaptığı yazılı açıklamada, göreve başladığı 1 Ağustos 2013 tarihinden mukavelesinin bittiği 31 Mayıs 2016 tarihine kadar geçen süre zarfında Trabzonspor (http://www.sondakika.com/trabzonspor/) Altyapı Koordinatörlüğü görevini büyük istek, azim ve özveri ile yerine getirdiğini söyledi.

"ALTYAPI TARİHİNİN EN BAŞARILI DÖNEMİ"

'Benim Altyapı Koordinatörlüğü görevimden kendi isteğimle ayrıldığım gibi bir algı oluşturulmaya çalışılması son derece manidardır' diyen Tekelioğlu, "Eğer görevimi bırakmak gibi bir düşüncem olsaydı bunu mukavelemin bittiği tarihinden önce yazılı olarak kulübe bildirirdim ve yönetime yeni yapılanma ile ilgili zaman kazandırırdım. Bunun tam aksine mukavelem bitmesine ve geçen iki aylık süre içerisinde başta Süper Lig takımları olmak üzere birçok profesyonel takımdan çalışma teklifi gelmesine rağmen, bekleyeceğimi ve kulüpteki görevime devam edeceğimi beyan etmiştim. Altyapıda aralıklı olarak 2009'dan bu tarafa çalıştığım 5 yıl içeresinde altyapı tarihinin en başarılı yılları olarak tarihe geçmiştir. Trabzonspor (http://www.sondakika.com/trabzonspor/), 1461 Trabzon (http://www.sondakika.com/trabzon/) ve birçok profesyonel takımlara, mili takımlara önemli sayıda oyuncu kazandırılmıştır" ifadelerini kullandı.

"BAŞKAN A TAKIMDA VE ALTYAPIDA OLMAMDAN RAHATSIZLIK DUYDU"

Trabzonspor ile olan üç yıllık mukavele süresinin 31 Mayıs 2016 tarihinde bittiğini hatırlatan Tekelioğlu, "Mukavelemin bitiminden sonraki iki aylık süre içerisinde altyapı faaliyetlerimiz devam ettiği için görevimin başındaydım. Geçen bu süre zarfında kulübümden görevimin devam edeceği yönünde hiçbir bildiri almadığım gibi benim yerime göreve getirilen arkadaş çalışmalarımız devam ederken 1 ay önce Trabzon (http://www.sondakika.com/trabzon/)'a getirilmiş ve benim ayrılmam beklenmiştir. Sayın başkanımız hem A takımda hem de altyapıda olmamdan rahatsızlık duymuş ve tamamen şahsi düşüncesi ile şahsım ve benimle birlikte A takımda görev yapmış Ahmet Başkır, Salih Tekke, Harun Beklemiş ve Taner Yılmaz (http://www.sondakika.com/taner-yilmaz/) ile mukavele yapılmamıştır" ifadelerine yer verdi.

hasancebi81
29.07.2016, 09:32
Öncelikle şunu belirtmek gerek. Sadi Hoca'nın sözleşmesi zaten 1 haziran itibari ile bitmişti. Yani kimse onu görevden almadı.

Şu yaptığı açıklamalar nasıl bir insan olduğunu göstermektedir. Şu süreçte takıma destek olması gerekirken ortalığı karıştıracak, taraftarı bölecek açıklamaları gerçek Trabzonsporlu birine yakıştıramıyorum. Bunun tek bir sebebi olabilir, menfaat kaynakları kesildiği için konuşmaya başlamıştır. Örnek vermek gerekirse Osmanlşısporun antrenörlüğünü yaparken bile Trabzonspor için elimdem gelen herşeyi yaparım, loca alacağım, yeterince para kazandım, Trabzona dönünce ücretsiz altyapılarda çalışırım diyen bir MRA ile Sadi Hocayı kıyaslamak bile yanlış olur Sadi Hocanın bu açıklamalarından sonra.

Yaptığı açıklamalara gelecek olursak; Altyapı tarihinin en başarılı dönemini geçirdik demiş. Allah aşkına altyapıdan yetişmiş bir tane futbolcumuz var mı şuanda takımda. Yumlu'danmı bahsediyor Zeki'den mi? Altyapının amacı alt liglerde başarılı olmak değildir. İstersen her sene sonuncu ol altyapı liglerinde ama 2 tane oyuncu ver A takıma yeter bana göre.

Başkan altyapıda ve A takımda olmasından rahatsız olmuşmuş. Bu başkan değilmiydi açıklama yaptı. Ben Sadi Hoca ile ligi bitirmek istedim ama hem kendisi istemedi hemde Hami Hoca ile çalışmamız için camiadan büyük baskı geldi diyen. Sanada baskı yapmışlar demek sen altyapıya dön, Hami gelecek zaten. Oradaki işinden de olursun diye. Sende bırakıp gitmedin mi?

O kadar iyi bir antrenörtsen emin ol yine teklif gelir Sadi Hoca. Ama gerçekten merak ediyorum. Antrenör lisansını nerden aldın, hangi kurs ve seminerlere katıldın, hangi eğitimleri aldın, hangi yabancı dilleri biliyorsun, Trabzon dışında nasıl bir oyuncu portföyün var? Yeni antreman tekniklerinden ve yeni taktiklerden hangilerini uyguluyordun antremanlarında. vs. vs.

Ben yeni gelen Cem Bağcı'ya güveniyorum. O da Trabzonluymuş zaten. Özgeçmişide gayet iyi. Altyapıya yeni bir soluk getirecektir. Takımda bazı şeylerin değişmeye ihtiyacı vardı. Senelerce burada altyapıyı eleştirdik, şimdi altyapı ile ilgili bir hamle yaptı yönetim, şimdide onu eleştiriyoruz. Bence destek verilirse, ve Trabzonsporun ağababaları ve abileri tarafından önüne engel koyulmazsa iyi işler çıkaracaktır yeni antrenör.

Sadi Hocayıda tekrar bu yaptığı basın açıklamasından dolayı eshefle kınıyorum. Bu cesaretide kimden aldığını gerçekten çok merak ediyorum.

İlker Yazıcıoğlu
29.07.2016, 09:40
Altyapının başarılı olmanın kıstası nedir acaba çok merak ettim???
Altyapıda,kendi yaş grubunda şampiyon olan takımdan,takımlardan A takıma futbolcu çıkmamasının sorumlusu altyapı mıdır,mevcut A takımının hocası mıdır?

Sen,sözde altyapıda yetiştirdiğin adamı önce Trabzon'daki nargile kafelerden,kıraathanelerden,üniversite kampüslerinde kız peşinde koşmaktan kurtar da sonra altyapı çok başarılıdır safsatasını yap.
Bıktım senin gibi iş bilmez,yaşı geçmiş adamların nazını,niyazını çekmekten.
Paran mı yok?Bırakın artık,düşün şu camianın yakasından,yeter...

Ahmet Ulusoy
29.07.2016, 10:42
Altyapının başarılı olmanın kıstası nedir acaba çok merak ettim???
Altyapıda,kendi yaş grubunda şampiyon olan takımdan,takımlardan A takıma futbolcu çıkmamasının sorumlusu altyapı mıdır,mevcut A takımının hocası mıdır?

Sen,sözde altyapıda yetiştirdiğin adamı önce Trabzon'daki nargile kafelerden,kıraathanelerden,üniversite kampüslerinde kız peşinde koşmaktan kurtar da sonra altyapı çok başarılıdır safsatasını yap.

Başkan birinci paragrafı okurken Sadi hocayı destekliyorsun sandım. İkincide desteklemediğini farkettim kafam çok karıştı xD

İlker Yazıcıoğlu
29.07.2016, 10:44
Başkan birinci paragrafı okurken Sadi hocayı destekliyorsun sandım. İkincide desteklemediğini farkettim kafam çok karıştı xD

Yok Ahmet ne desteklemesi:)
Sadi hoca demiş ya,altyapı başarılıdır diye,ben de açıkçası sesli düşündüm ilk paragrafta...

Faik Yılmaz
29.07.2016, 11:10
Başkanı eleştiriyoruzda......

Konyaspor'un passoligli taraftar sayısı :105.740 kişi.....

Trabzonspor'un passoligli taraftar sayısı : 94.511 kişi....

Böyle mi şampiyon olacağız ?

Dibinden başına , her şeyine karşıyım Passolig sisteminin..... Ancak bu sene takımım için passolig aldım......

Şu Konyayı geçelim artık.... En kısa zamandada 100 binli rakamları.....

Ahmet Faruk
29.07.2016, 11:23
Ya Sadi Hocayı birileri gaza getirmiş, ya da ne dediğini bilmiyor. Sanki biz olaydan bi haberiz de "En başarılı alt yapı" yalanını açık açık alenen, insanların gözünün içine bakarak ortaya atıyorsun. Sözleşmen bitmiş, beni gönderdiler diyorsun.
Sui zanda bulunmak istemem ama bu bildiğin başka birşey. Bunun altından birşeyler çıkar. Suat Şen de istifa etmiş.

TSezgin61
29.07.2016, 11:36
Başkanı eleştiriyoruzda......

Konyaspor'un passoligli taraftar sayısı :105.740 kişi.....

Trabzonspor'un passoligli taraftar sayısı : 54.511 kişi....

Böyle mi şampiyon olacağız ?

Dibinden başına , her şeyine karşıyım Passolig sisteminin..... Ancak bu sene takımım için passolig aldım......

Şu Konyayı geçelim artık.... En kısa zamandada 100 binli rakamları.....

Rakamda yanlislik var abi. 54.511 degil, 94.511.

Faik Yılmaz
29.07.2016, 11:41
Rakamda yanlislik var abi. 54.511 degil, 94.511.

Mürettib hatası olmuş.....

Düzelttim....

O kadar da olmaz yani....

7can61
29.07.2016, 11:53
Konyanın 100 bin pasoligi alması bir yanılgı, 80 bini gs fener bjk taraftarıdır.

selcuk
29.07.2016, 12:01
Konyanın 100 bin pasoligi alması bir yanılgı, 80 bini gs fener bjk taraftarıdır.
adamlar 30küsür bin kombine satti

Necat Ulusoy
29.07.2016, 12:11
Passolig sayısı veya uygun fiyatlı koltukların kombine satışı Anadolu kulüpleri için büyükşehir belediyesi ve o ildeki kurumların desteğiyle artabiliyor.
Konya'da da şehirdeki bütün kurumlar ve başta belediye olmak üzere iki yıldır topyekün bu işe adandılar ve beraberinde stadyum ambiansı ve o iyi havayı yakaladılar.

Biz de onca badireyi atlattıktan sonra artık iyi bir yönetim ve dengeli bir takımla bu yıl yeniden tüm şehir olarak+gurbetçiler olarak birer kombine almak boynumuzun borcu olsun!

Faik Yılmaz
29.07.2016, 12:20

24500 kombine satıldı bugüne kadar.......

7can61
29.07.2016, 12:20
adamlar 30küsür bin kombine satti

Yani olabilir, yakın fiyatsa filan almışlardır, kimse bana konyanın 100 bin passolig alacak kadar taraftarı olduğuna inandıramaz. Yarın küme düşerler hepsi gs ye fener döner.

tristram
29.07.2016, 12:30
alt yapıdan eli ayagi duzgun en son gokdeniz cikmisken sadi'nin kalkip altyapi basariliydi demesi cok sacma..yillarca yan gelip yattilar bir tane topcu cikaramadilar..boyle alt yapi kapatilsa kim ne diyebilir.sadi tekelioglu emekliligini alt yapida gecirmeyi kafasina koymustu ama yemedi.boyle insanlarin gozunun icine baka baka yalan soyleyebilen adamlardan nefret ediyorum.

ibrahim
29.07.2016, 12:50
Suat Şenin gidişi bir kayıptır, Sadi Tekelioğlunun gidişi değil. Gitsin fındıklığıyla falan ilgilensin Sadi bey.

Gesendet von meinem HTC One_M8 mit Tapatalk

alone_6161
29.07.2016, 13:31
Ben altyapıdan A takıma yılda en az bir oyuncu kazandıracak hoca istiyorum. Bunu becerecek gelsin de isterse papua yeni gineli olsun.

Adem Akyüz'
29.07.2016, 13:33

+1967

Alt yapıdaki en büyük sorunlarımızdan biri de bu mental yapıdır. Öncelikle bunu çözmemiz lazım.

Oruç
29.07.2016, 13:43
Gökdeniz Karadeniz'den bu yana altyapıdan ne çıkmış Trabzon'da ? İlker'in dediği gibi ancak okeye dönsün bizim özevlatlar. İki kuruş para kazanınca kendilerini Ronaldo sansınlar.

artvints
29.07.2016, 13:45
sadi 2, 3 sene önce tekrar geldi altyapının başına diye biliyorum.ondan önce özkan sümer vardı. son dönemde farklı bir çalışma yaptığını söylüyordu. ailelerle sıkı iletişim kuruyoruz, 2000'den sonraki jenerasyonlar çok özel falan diyordu. doğru mudur?

DeAgLeMaNyAq
29.07.2016, 14:19
Suat Şen uzun süredir istifayı düşünüyordu ani bir karar değil. Hayırlısı olsun...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
29.07.2016, 17:32
Şahsen altyapıya yerli isim istemiyorum,

Ketum disiplinli bir Alman uzmana teslim edilsin, torpil morpil olmasın...

cakalkerem
30.07.2016, 02:21
iyi işler yapıyor

makif61
30.07.2016, 11:24
Çok doğru işler yapıyor, diğer futbol başkanlarının( genelde müteahhit) aksine çok vizyoner ve devrimci adam. Sabredilirse trabzonspor çok büyük bir marka olur. Bütün mesele sabır, o da biz de hiç yok işte...

artvints
30.07.2016, 17:12
bir yerde sürekli hatıralar konuşuluyorsa, geçmişten dem vuruluyorsa, şikayetçi bir uslüp varsa orası bitmiş veya bitmeye yakındır. usta sürekli gelecekten bahsederek bize umut verdi.bu genç yaşımızda yaşlandırdılar bizi, efsane konuşmaktan gına geldi.kendi geleceğimizi yazmak yeni efsaneler üretmek istiyoruz, işlerine gelirse.

Nazim Can
30.07.2016, 23:16
bir yerde sürekli hatıralar konuşuluyorsa, geçmişten dem vuruluyorsa, şikayetçi bir uslüp varsa orası bitmiş veya bitmeye yakındır. usta sürekli gelecekten bahsederek bize umut verdi.bu genç yaşımızda yaşlandırdılar bizi, efsane konuşmaktan gına geldi.kendi geleceğimizi yazmak yeni efsaneler üretmek istiyoruz, işlerine gelirse.

Altina aynen imzami atiyorum, cok dogru bir tespit.

My
31.07.2016, 04:20
Avukatlar Trabzonspor’a ihtar çekti…

"İnsan haklarına aykırı…"

Trabzonhaber.com.tr haber sitesi olarak iki gün önce gündeme bomba gibi bir haber sunmuştuk. Trabzonspor’da kadro dışı bırakılan ve takımdan ayrı olarak Kadir Özcan tesislerinde çalışma programı verilen oyuncular Sefa, Musa,Ferhat, Daouglas, Cavanda ve N’Doye’nin 24 saat kampta tutuldukları, oyunculara soğuk yemek verildiği, dışarıda yemek yemelerine izin verilmediği gibi iddiaları içeren haberimiz kamuoyunda büyük ses getirdi. Kampta kalan ve adeta psikolojik baskıya maruz kalan oyuncuların kendi aralarında Trabzonspor yönetimine önce şikayet dilekçesi gönderdikleri öğrenildi.

https://s32.postimg.org/5y1tp7yzp/IMG_20160727_WA0000.jpg

Yönetimin bu dilekçeye hiçbir cevap vermemesi üzerine oyuncuların avukatlarının Trabzonspor kulübüne noter aracılığı ile ihtarname çekerek; “Bu uygulamaya hemen son verin. Çünkü yaptığınız uygulamanın sözleşmede yeri olmadığı gibi insan hakları evrensel kurallara uymadığı da açıktır. Aksi halde yasal işlem başlatacağız” uyarısında bulunduğu ortaya çıktı.

Söz konusu ihtarnamelerin dün kulübe ulaştığı öğrenildi.

Yönetimin bu ihtarnamelere nasıl bir cevap vereceği merakla beklenirken, avukatların dün oyuncuları arayarak; “İdman programlarını aksatmayın. Ancak akşamları tesislerde kalmak zorunda değilsiniz. Akşamları evinize gidebilirsiniz” talimatı verdiği ve söz konusu futbolcuların 4 Temmuz tarihinden bu yana ilk kez dün gece kamptan ayrılıp evlerine gittiği öğrenildi.

My
31.07.2016, 04:48
Yönetim geleli neredeyse 8 ay oldu. Liglerin başlamasına da şunun şurasında 3 hafta kaldı. Enteresandır daha transfer ettiklerimizi dahi takıma katamadık. Allah sonumuzu hayır etsin. Umarım ne yaptıklarını biliyorlardır.

Adem Akyüz'
01.08.2016, 09:49
Ligin başlamasına 20 gün kaldı ama bizim ilk 11 için düşündüğümüz oyuncular henüz beraber bir yemek bile yemedi. Ne zaman yiyecekleri de meçhul. Ayrıca Ağustos ayı gelmesine rağmen hâlâ formalar ve kombineler satışa çıkmış değil. Akyazı'nın da yetişme ihtimali -bence- çok ama çok az. Bütün bunlara artı olarak Mustafa gibi taraftarın yüzde 80'inin nefret ettiği bir oyuncu ile yeni sözleşme imzalama gafletinde bulunuldu. Bu gidişle yine formayı o alacak bence.

Geçtiğimiz sezon ligin ikinci yarısını hedefsiz geçen bir yönetim için daha hazırlıklı bir yaz dönemi olmasını beklerdim açıkçası. Şu ana kadarki tablo -bence- maalesef eksi puan olarak yönetimin hanesine yazıldı.

My
01.08.2016, 14:42
Sanıyorum hiç kimse Usta ve yönetiminin işleri bu derece ağır aksak ilerleteceğini (!) sanmıyordu. Şimdilik tepkiler sınırlı. Lig başlar da ard arda kötü futbol/başarısız sonuçlar almaya başlarsak o zaman ortalık karışır, baskı kat kat artar.

CEMEFKER
01.08.2016, 15:18
Mazeret bitmez insanımızda...

Bu sezonun bence en popüler mazereti 15 Temmuz olacak..kaybedilen prestij olacak...bu yüzden yapılamayan/yetiştirilemeyen Akyazı ve transferler olacak...

Şimdiden duyar gibiyim...kulaklarım çınlıyor adeta..." Ülke zor bir süreçten geçiyor..kolay değil böyle dönemlerde....vd.vd.vd.."

7 düveli yönetmiş, cihan imparatorluğunun mirasçıları olmak zor...ödenecek borç çok...

Ancak şu da varki (hep eleştirmeyelim biraz da gerçekçi ve olabilirliği yüksek iyimser şeyler de yazalım) yönetim daha iş başı yaparken 50. yıl gibi birşey ortaya atmıştı....onun için önümüzde haranacak koskoca 1 sezon var...siyasi rüzgarı gücü de arkası alacak olan yönetim iş yapabilir. onun için bu dönemde ne yapılırsa kar olacak...sistemli bir takımın oluşturulması lazım, seneye de oturmuş takımın üzerine en fazla 1-2 takviye ile 50. yılda başarıya koşan bir takım ouşturabilecek...

Faruk BERBER
01.08.2016, 20:48
Başkan birazdan Radyo Bilyoner'de, dinleyelim bakalım :)

DeAgLeMaNyAq
01.08.2016, 21:36
<iframe width="100%" height="100" scrolling="no" frameborder="no" src="https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/tracks/276361196%3Fsecret_token%3Ds-EYSPJ&amp;auto_play=false&amp;hide_related=false&amp;show_comm ents=true&amp;show_user=true&amp;show_reposts=false&amp;visual =true"></iframe>

<iframe width="560" height="315" src="//sendvid.com/embed/g6hgpzev" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

.

hasancebi81
02.08.2016, 13:58

A Takıma çıkıncada farklı olmuyorlarki... Hatta parayı görünce iyice sapıtıyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=8gBnVY2YyFg

İlker Yazıcıoğlu
02.08.2016, 14:02
A Takıma çıkıncada farklı olmuyorlarki... Hatta parayı görünce iyice sapıtıyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=8gBnVY2YyFg

Şu rezilliğe bak,şimdi diyecekler ki ne var bunda?
Profesyonel bir takımda oynayan bir futbolcu böyle bir görüntü vermemeli,hangi takımla oynuyoruz laaa!!!!

Ben hoca olsam,başkan olsam koyarım kapıya da işte olmuyor malesef...

hasancebi81
02.08.2016, 14:46
Yönetim geleli neredeyse 8 ay oldu. Liglerin başlamasına da şunun şurasında 3 hafta kaldı. Enteresandır daha transfer ettiklerimizi dahi takıma katamadık. Allah sonumuzu hayır etsin. Umarım ne yaptıklarını biliyorlardır.

Bence ne yaptıklarını çok iyi biliyorlar. Sanırım şöyle birşey yapsaydılar sizin için daha makbul olurdu.
Sponsorluk anlaşması imzaladıkları QNB ile anlaşıp 30 milyon Euro kredi alsalardı. O para ile 30 yaşını aşmış 3-4 tane adı duyulmuş oyuncu alsalardı.
Oyuncuların bonservislerine 5-6 milyon euro, menejerlerine 1-2 milyon euro verselerdi.
Paranın artanı ile gidip GS ile kapışıp Serdar Azize 5 milyon euro verselerdi Sefa gibi, futbolcuların hepsinede yıllık 3 milyon eurodan kontrat yapsalardı ve kampa yetiştirselerdi ne güzel olurdu değil mi.

Biraz EMPATİ. Rica ediyorum biraz empati. Düşünün ki kredi ile ev almışsınız, ayda 5000 lira kredi ödüyorsunuz.
Evin giderleri, çocukların okul masrafları, yiyecek, yakacak vs. bir sürü gideriniz var.
Yetmemiş banka kredilerinizin 3-4 taksidini yatıramamışsınız, haciz başlatmışlar.
Maaşınız 3000 lira ve eve geliyorsunuz eşiniz size " Bey Bey bu akşamdamı elin boş geldin. İnsan şurdan 2 kilo havyar, birazda Istakoz alır diyor"

Ben ne yaptıklarını bildiklerinden eminim. Bunun için alim olmayada gerek yok. Birisi sadece kendi fikirleri ile yarattığı internet sitesini 600 milyon dolara satmış, Fortune dergisinde Dünyanın en başarılı girişimcisi seçilmiş bir adam. Diğeri Medical Parkı Türkiye'nin en büyük özel hastaneler zinciri yapmış birisi. Diğerlerini saymıyorum.

Ndoye, Sefa, Musa, Özer, Cardozo. Bu adamlara kontrat yapılırken bir takımın tapusu verilmemiş. Takıma verdikleri fayda ortada. Adamlarda yağlı kontratı görmüşler bırakıp gitmekte istemiyorlar. Yönetimde bunları göndermeden transfer yapamıyor çünkü bir önceki yönetim yüzünden finansal fairplay cezası aldık Uefa'dan.

Adam almaya çalışıyorlar, menejerleri bakıyorki Trabzonspor futbolculara ücretlerini ödemiyor adamlarda vazgeçiyor doğal olarak.

Biraz sabır. Ben herşeyin çok güzel olacağına inanıyorum. En azından işin ehli adamlar şuanda yönetiyor klübü. (İşin ehli derken, şirket yönetmeyi bilen, mali tabloları okuyabilen, paranın nasıl kullanılması, nerelere yatırım yapılması gerektiğini bilen adamlar demek istiyorum.)

My
02.08.2016, 18:09
Bence ne yaptıklarını çok iyi biliyorlar. Sanırım şöyle birşey yapsaydılar sizin için daha makbul olurdu.
Sponsorluk anlaşması imzaladıkları QNB ile anlaşıp 30 milyon Euro kredi alsalardı. O para ile 30 yaşını aşmış 3-4 tane adı duyulmuş oyuncu alsalardı.
Oyuncuların bonservislerine 5-6 milyon euro, menejerlerine 1-2 milyon euro verselerdi.
Paranın artanı ile gidip GS ile kapışıp Serdar Azize 5 milyon euro verselerdi Sefa gibi, futbolcuların hepsinede yıllık 3 milyon eurodan kontrat yapsalardı ve kampa yetiştirselerdi ne güzel olurdu değil mi.

Biraz EMPATİ. Rica ediyorum biraz empati. Düşünün ki kredi ile ev almışsınız, ayda 5000 lira kredi ödüyorsunuz.
Evin giderleri, çocukların okul masrafları, yiyecek, yakacak vs. bir sürü gideriniz var.
Yetmemiş banka kredilerinizin 3-4 taksidini yatıramamışsınız, haciz başlatmışlar.
Maaşınız 3000 lira ve eve geliyorsunuz eşiniz size " Bey Bey bu akşamdamı elin boş geldin. İnsan şurdan 2 kilo havyar, birazda Istakoz alır diyor"

Ben ne yaptıklarını bildiklerinden eminim. Bunun için alim olmayada gerek yok. Birisi sadece kendi fikirleri ile yarattığı internet sitesini 600 milyon dolara satmış, Fortune dergisinde Dünyanın en başarılı girişimcisi seçilmiş bir adam. Diğeri Medical Parkı Türkiye'nin en büyük özel hastaneler zinciri yapmış birisi. Diğerlerini saymıyorum.

Ndoye, Sefa, Musa, Özer, Cardozo. Bu adamlara kontrat yapılırken bir takımın tapusu verilmemiş. Takıma verdikleri fayda ortada. Adamlarda yağlı kontratı görmüşler bırakıp gitmekte istemiyorlar. Yönetimde bunları göndermeden transfer yapamıyor çünkü bir önceki yönetim yüzünden finansal fairplay cezası aldık Uefa'dan.

Adam almaya çalışıyorlar, menejerleri bakıyorki Trabzonspor futbolculara ücretlerini ödemiyor adamlarda vazgeçiyor doğal olarak.

Biraz sabır. Ben herşeyin çok güzel olacağına inanıyorum. En azından işin ehli adamlar şuanda yönetiyor klübü. (İşin ehli derken, şirket yönetmeyi bilen, mali tabloları okuyabilen, paranın nasıl kullanılması, nerelere yatırım yapılması gerektiğini bilen adamlar demek istiyorum.)Yormayın beni gözünüzü seveyim şu niyet okuma ve milleti yaftalama huyunuzdan vazgeçin artık. Klavyenin başına geçen kime ne yazdığına dikkat etmeden ahkam kesmeye bayılıyor. "Umarım ne yaptıklarını biliyorlardır." dedim üşenmemişsin 10 paagraf yazı yazmışsın arkadaş ya :) Durumun normal olmadığını, yapılanma sürecinin bu kadar ağır ilerleyerceğini kaç kişi düşünyordu? Durum düşündüğümüz gibi ilerlemiyor.

Aynı huy siyasete de sirayet etmiş durumda. Ya siyah ya beyaz. Hiç ara yok. Desteklerken eleştirini endişeni dile getirmek yok. En yakın örnek Castillo güzel kardeşim... transfer işi sarpa sardığında bile ne demişim az bi' bak sonra bana "sabır" telkininde bulunup akıl verirsin.

Faik Yılmaz
03.08.2016, 09:38
Trabzonspor Yönetimi elinden geldiğince çalışıyor;

Transfer yapıyor ,

kadroyu sadeleştimeye çalışıyor ,

Ekonomik önlemler alıyor....

Peki Tarfatar ne yapıyor ?

Bir hafta önceki passolig sayımız 94.500 , şimdi ise 94.147... artacağı yerde azalıyor...

Yönetimi eleştirirmeden önce taraftarda elinden geleni yapmalı.....

artvints
03.08.2016, 10:11
http://www.takaonline.com/yeniden-yapilanma-ve-ersun-hoca-makale,151063.html

isteyince oluyor, düzgün yazı yazılabiliyor.

Faik Yılmaz
03.08.2016, 13:17
Trabzonspor Yönetimi Ziraat ve Denizank'tan 350 milyon tl 7 yıl vadeli kredi almış.... 6 ay geri ödemesiz....

Şimdi bazı manipülatör arkadaşlar borcun 350 milyon tl arttığını söyleyecekler....

Oysa bu para zamanı gelen kısa vadeli borçların ödenmesi ve zamanı yakın olanların ( kısa vadeli yani 1 yıl içinde ödenmesi gereken ) ötelenmesi için alındı. ayrıca sıcak para ihtiyacı da karşılanmış olacak bu para ile....

61ronin61
03.08.2016, 13:27
Avukatlar Trabzonspor’a ihtar çekti…

"İnsan haklarına aykırı…"

Trabzonhaber.com.tr haber sitesi olarak iki gün önce gündeme bomba gibi bir haber sunmuştuk. Trabzonspor’da kadro dışı bırakılan ve takımdan ayrı olarak Kadir Özcan tesislerinde çalışma programı verilen oyuncular Sefa, Musa,Ferhat, Daouglas, Cavanda ve N’Doye’nin 24 saat kampta tutuldukları, oyunculara soğuk yemek verildiği, dışarıda yemek yemelerine izin verilmediği gibi iddiaları içeren haberimiz kamuoyunda büyük ses getirdi. Kampta kalan ve adeta psikolojik baskıya maruz kalan oyuncuların kendi aralarında Trabzonspor yönetimine önce şikayet dilekçesi gönderdikleri öğrenildi.

https://s32.postimg.org/5y1tp7yzp/IMG_20160727_WA0000.jpg

Yönetimin bu dilekçeye hiçbir cevap vermemesi üzerine oyuncuların avukatlarının Trabzonspor kulübüne noter aracılığı ile ihtarname çekerek; “Bu uygulamaya hemen son verin. Çünkü yaptığınız uygulamanın sözleşmede yeri olmadığı gibi insan hakları evrensel kurallara uymadığı da açıktır. Aksi halde yasal işlem başlatacağız” uyarısında bulunduğu ortaya çıktı.

Söz konusu ihtarnamelerin dün kulübe ulaştığı öğrenildi.

Yönetimin bu ihtarnamelere nasıl bir cevap vereceği merakla beklenirken, avukatların dün oyuncuları arayarak; “İdman programlarını aksatmayın. Ancak akşamları tesislerde kalmak zorunda değilsiniz. Akşamları evinize gidebilirsiniz” talimatı verdiği ve söz konusu futbolcuların 4 Temmuz tarihinden bu yana ilk kez dün gece kamptan ayrılıp evlerine gittiği öğrenildi.

peki hergün sıcak yemek versinler pırasa-nohut-yeşil fasulye.hepsi etsiz olucak.yanınada bayatlamış ekmek.

Mert Oğuzlu61
03.08.2016, 22:22
Zeki Öztürk te "baskan 2 kisiyle yonetecekse bizim isimiz yok" diyerek istifa etmis.

Yonetime kalkisan 2 kisiden kurtulduk. Defolup gitsinler. Bu kafayla bu zihniyetle bize ayak bagi olurlardi. Yerlerine daha iyilerini getirir baskanimiz. Bence bu kalkismaya calisanlarin belli olmasi ve ayiklanmasi guzel oluyor, zaten vasifsizlardi. Biraz nefes alsin yonetimine de ayar cekecektir Muharremcigim.

ESER
03.08.2016, 22:47
Yormayın beni gözünüzü seveyim şu niyet okuma ve milleti yaftalama huyunuzdan vazgeçin artık. Klavyenin başına geçen kime ne yazdığına dikkat etmeden ahkam kesmeye bayılıyor. "Umarım ne yaptıklarını biliyorlardır." dedim üşenmemişsin 10 paagraf yazı yazmışsın arkadaş ya :) Durumun normal olmadığını, yapılanma sürecinin bu kadar ağır ilerleyerceğini kaç kişi düşünyordu? Durum düşündüğümüz gibi ilerlemiyor.

Aynı huy siyasete de sirayet etmiş durumda. Ya siyah ya beyaz. Hiç ara yok. Desteklerken eleştirini endişeni dile getirmek yok. En yakın örnek Castillo güzel kardeşim... transfer işi sarpa sardığında bile ne demişim az bi' bak sonra bana "sabır" telkininde bulunup akıl verirsin.

maksadim bu muhabbette taraf olmak degil , yanlis anlasilmak istemem ama bu pesin hukumluluk konusu gercekten kulturumuze yerlesmis durumda. Hani bir konuda elestiri getiriyorsan kotuluk icin ugrasan dusmansin, olmadi mevcut yonetimin rakibi icin buralarda calisan birisindir. net.

Bazen bir elestiri yapmadan once satirlarca ön aciklama yapmak gerekiyor ki ocu bucu sucu diye yaftalanmasin insan.

Ümit Küçük
03.08.2016, 23:50
Şu rezilliğe bak,şimdi diyecekler ki ne var bunda?
Profesyonel bir takımda oynayan bir futbolcu böyle bir görüntü vermemeli,hangi takımla oynuyoruz laaa!!!!

Ben hoca olsam,başkan olsam koyarım kapıya da işte olmuyor malesef...

ne kapının önüne koyması ilker ya önce bir güzel kızılcık sopası ile döver sonra kapının önüne koyarım...şu lakaytlığa bak bir ya bildiğin terbiyesizlik...başka bir adı yok bunun

emrex61
04.08.2016, 06:06
FETÖ cüler Ersun yanalı tehdit etmişler.

http://www.takvim.com.tr/Spor/2016/08/04/tskya-giren-tffye-de-girer

cakalkerem
04.08.2016, 10:56
kim ne derse desin başkan iyi çalışıyor..
devraldığı enkazı anca toparlıyor...

Adem Erdoğan
04.08.2016, 11:02
Takip edebildiğim kadarıyla Trabzonspor uzun süredir hiç olmadığı kadar emin ellerde.

srmnlii
05.08.2016, 15:18
seninle çok uzun yıllara gideceğiz inşallah başkanım.. ve bu yıllar içinde çok büyük başarılara imza atacağız.. inanıyorum..

Samet Yildirim
05.08.2016, 15:30
Baskan Muharrem Usta ve Yönetim cok cok iyi isler yapiyorlar

tsk etmek lazim.

HOPA'LI TS'Lİ
05.08.2016, 15:41
İnsan hayatında en önemli değer GÜVEN
Muharrem USTA bunu başardı.
Kendisine GÜVENMENİN VERDİĞİ MANEVİ HAZZI YAŞIYORUZ.
50. YILDA ŞAMPİYONLUĞA (51.'de olur, 52.'de önemli değil. Yaptıkların yapacaklarının garantisidir benim gözümde).

Ahmet Ocak
07.08.2016, 02:16
Arkadaşlar belki kimilerine göre küçük birşey bu söyleyeceklerim ancak sezon öncesi hazırlık kampımızdan gelen görüntülere bakın hepsi profesyonel çekim... Cep telefonu kamerasıyla çekim yapılan zamanları hatırlayın vizyon önemli o da başkan da mevcut

Sent from my iPhone using Tapatalk

alone_6161
07.08.2016, 22:49
Başkanımızın da yönetimimizin de arkasındayım. Şu ana kadar büyük sıkıntı çektiler fakat doğru adımlar attılar ve doğru yoldayız. Önümüzdeki yıl ilk 5'te yer alıp, klüp ekonomisini çevrilebilir hale getirirlerse çok ama çok büyük iş yapmış olurlar. Seneye 3 maç üst üste de kaybetsek, 6 maç galip bile gelemesek desteğe devam.

Naçizane bir önerim var, Karadeniz'deki Trabzonspor sevgisini kökleştirmek için Rize'de, Artvin'de, Gümüşhane'de, Bayburt'ta, Giresun'da, Ordu'da hazırlık maçları yapmalıyız. Hem hemşerilerimizle bağlarımızı güçlendiririz, hem bu şehirlerdeki küçük kardeşlerimizi mutlu ederiz.

ÖmürKaradeniz61
07.08.2016, 23:47
Başkanımız iyi çalışıyor adama hakkını vermek lazım.Şuan mevcut durumda yapılacak en doğru işler yapılıyor inşallah böyle devam eder.Kim ne dersin mürekkep yalamış adamın hali başka oluyor kardeşim.

61ronin61
08.08.2016, 00:50
yaa başkanım Allah rızası için bi sağlamkaliteli stoper daha al.bak drucia nasıl farkettiriyorkendini.bize azap yaşatma bu yeteneksiz yumlu akbaş ugurla.

başkanım görmüyormusunuz bi drucia gibi stoperle daha şampiyonluğaoynar bu takım.bi kere eksik bırakılmasın trabzonsporda transfer bir mevki.

başkanım zekiye bile kabulüm sağ bekte ama druciagibi birstoper şart bu takıma.

Cengiz Çubukcu
08.08.2016, 09:29
her şeyi geçtim kendisi insan olarak da çok kaliteli birisi, Oğuz arkadaşımızı kırmayıp düğününe gelmesi sonra bizleri kırmayıp masamıza davet ettiğimizde gelmesi ve hiç sıkılmadan samimice sohbet etmesi bizleri çok mutlu etti...

robinhood61
08.08.2016, 10:44
Başkanım çubuklu forma çıktıktan sonra web sitemizdeki futbolcu fotoğraflarını çubuklu ile çektirelim. Daha havalı ve güzel durur.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CEMEFKER
09.08.2016, 09:08
Bu forumda genelde eleştriye yönelik yazılarım oldu. Tabi bunu yaparken bir ard niyet kollayarak yapmış değildim. Düzen, sistem ve insanlar "bozuk" olduğu için eleştirilecek o kadar şey oluyordu ve bize de mecburen eleştirmek kalıyordu...

Mevcut yönetimi görev yaptığı ilk günlerdeki Lucescu ile başlayan çıkışından sonra en çok eleştirenlerin başında gelen biri olarak şunları söylemek isterim.

Mevcut yönetim bize en çok uyan model ile bu sezona başladı, başlıyor. Neydi bu bize en çok uyan sistem.

1-Alt yapı destekli gençler ile futbola aç ismi henüz tam duyulmamış, para peşinde koşmayan, son voleyi vurup emekli olma derdinde olmayan karakterleri takıma kazandırmak.

2- Elindeki yapıya göre sezon başı bir hedef belirlemek.

Yönetim 1. şıkta belirtilen duruma uygun transferler yaptı ve eldeki arızaları da göndermeye başladı. Diğeri 2. şıkta belirtilen duruma uygun olarak da "bu sene hedefimiz yok" diyerek bana göre en doğru stratejiyi ortaya koydu. Ama bu başıboş bir takım olarak sahalarda olacağımız anlamına gelmemeli. Ve en büyük hedefimiz GÜZEL FUTBOL olmalı. Bu şekilde bu sezon takım olma yolunda önemli mesafeler kat edecek takımın önündeki senelere damgasını vurma olasılığının yüksek olacaktır.

Ahmet Kuru
09.08.2016, 09:17
Destekleyen desteklemeyen herkese karşı uslubu çok iyi.
problem çıkaran değil çözüm üretmeye çalışan bir adam. kendisini ağır eleştirenlere bile uslubundan taviz vermiyor. bu çok önemli benim için. Trabzonspor un kurumsal kimliği açısından olabilecek en iyi başkana sahibiz şuan için. İnşallah da böyle devam eder.

yeni Sezona hazırlıklar da gayet yerinde. Transferleri yorgana göre yapıyoruz. Zaten ekonomiyi düzeltebilirse Muharrem Usta düzeltir.

Allah yardımcıları olsun.

artvints
09.08.2016, 11:42
yan yana gelen arkadaşlara sorayım, egosu yüksek mi, yoksa sıcak kanlı mı? dün çay tv izledim aklımı bulandırdılar, istifalardan konu açıp.

DeAgLeMaNyAq
09.08.2016, 14:59
yan yana gelen arkadaşlara sorayım, egosu yüksek mi, yoksa sıcak kanlı mı? dün çay tv izledim aklımı bulandırdılar, istifalardan konu açıp.

Egonuz olmasa öyle büyük şirketleri yönetemezsiniz ki bunu o programda Altuğ Atalay da dile getirdi. Fikret Orman çok mu mutevazı sanki. Yöneticilerin istifasını diğer başlıkta dile getirmiştim. Diğer kulüplerde de istifa eden yöneticilerin % 80'i başkanı tek adamlılıkla suçlayıp görevi bırakıyor. Her kulüpte senaryo aynı değişen bir şey yok. Yönetici pozisyonuna seçilen X'den sorumlu olduğunda kendisini tek yetkili zannediyor.

Siyasette Başbakan veya Cumhurbaşkanı onayı olmadan X'den sorumlu bakan kafasına göre hareket edebilir mi? Ya da askeriye de X'den sorumlu subay/astsubay üstündeki komutanlarını bypass edebilir mi? Kısacası bu durum bırakın spor dünyasını hayatın bütün akışkanlarında mevcut...

artvints
09.08.2016, 15:14
Egonuz olmasa öyle büyük şirketleri yönetemezsiniz ki bunu o programda Altuğ Atalay da dile getirdi. Fikret Orman çok mu mutevazı sanki. Yöneticilerin istifasını diğer başlıkta dile getirmiştim. Diğer kulüplerde de istifa eden yöneticilerin % 80'i başkanı tek adamlılıkla suçlayıp görevi bırakıyor. Her kulüpte senaryo aynı değişen bir şey yok. Yönetici pozisyonuna seçilen X'den sorumlu olduğunda kendisini tek yetkili zannediyor.

Siyasette Başbakan veya Cumhurbaşkanı onayı olmadan X'den sorumlu bakan kafasına göre hareket edebilir mi? Ya da askeriye de X'den sorumlu subay/astsubay üstündeki komutanlarını bypass edebilir mi? Kısacası bu durum bırakın spor dünyasını hayatın bütün akışkanlarında mevcut...

bence ayna gibidir,, ego yarıştıracak adamla yarışır, taraftarla samimi konuşur. herkes nasıl bakarsa öyle görür. benim gördüğüm o. bunların normal olduğunu hep söylüyorum zaten.futbolcularda da durum aynı. bu ego kelimesi de basiretsizlerin dilinde dolanıyor hep o canımı sıkıyor. sürekli kendinden bahsedip başarılı biriyle karşılaşınca oradan vurmaya kalkıyorlar. ben daha çok yüz yüze taraftarla ilişkisi nasıl, elektriği nasıl onu sormak istedim. zaten aksi olsa aynı kişiler başkan çok pısırık, liderlik özelliği yok falan diye eleştirirlerdi eminim.

Cengiz Çubukcu
09.08.2016, 15:43

son 6 ayda 2-3 kere biraraya geldik, kendisinde egonun e'si yok...son derece samimi ve cana yakın birisi....

BERBATOV61
09.08.2016, 16:03
egosu yok havalimanında gördüm geçen sezon sonu yanına gittim 40 yıllık ahbabı gibi sarıldı etti sonuçta tanımadığı etmediği sadece trabzonsporlu olduğunu iddia eden biriyim onun için her neyse acelem var yürürken konuşsak olur mu dedi derdimizi anlattım taraftar olarak bir kaç futbolcuyu özellikle istemediğimizi belirttim farkındayım dedi sadece onlar değil takımın hepsi çürümüş gereğini yapacağız dedi özeri yolladılar eyv ama kimse de bana yumluya o paraları vermesini açıklayamaz eminim kendide açıklayamaz nevzat aydına zaten laf denmiyor onun görüşüne aksi bir görüş belirttin mi tepki gösteriyor direk neyse o başka konu . Yumlunun ilk bizi yaktığı maçta ortalığın nasıl karışacağını çok iyi biliyor kendileride ersunu bile hazmettik bunu nasıl hazmedicez bilemiyorum. Yumlunun takımda kalmasının sportif hiç bir nedeni olmadığını düşünüyorum e sportif değilse ne ozaman diyorum birilerinin lafını mı dinliyor diyorum 40 tane soru geliyor akla

artvints
09.08.2016, 16:12
egosu yok havalimanında gördüm geçen sezon sonu yanına gittim 40 yıllık ahbabı gibi sarıldı etti sonuçta tanımadığı etmediği sadece trabzonsporlu olduğunu iddia eden biriyim onun için her neyse acelem var yürürken konuşsak olur mu dedi derdimizi anlattım taraftar olarak bir kaç futbolcuyu özellikle istemediğimizi belirttim farkındayım dedi sadece onlar değil takımın hepsi çürümüş gereğini yapacağız dedi özeri yolladılar eyv ama kimse de bana yumluya o paraları vermesini açıklayamaz eminim kendide açıklayamaz nevzat aydına zaten laf denmiyor onun görüşüne aksi bir görüş belirttin mi tepki gösteriyor direk neyse o başka konu . Yumlunun ilk bizi yaktığı maçta ortalığın nasıl karışacağını çok iyi biliyor kendileride ersunu bile hazmettik bunu nasıl hazmedicez bilemiyorum. Yumlunun takımda kalmasının sportif hiç bir nedeni olmadığını düşünüyorum e sportif değilse ne ozaman diyorum birilerinin lafını mı dinliyor diyorum 40 tane soru geliyor akla

öyle kendi başına düşünmeyle olmuyor. kalmasının nedeni sportif, ersun hoca istedi.

merdeme
09.08.2016, 16:19
Başkan birçok konudan bahsederken BJK örneğini veriyor. "Birkaç yıl önce statları yoktu Demirören'den kalan enkazı vardı vs." Sonra BJK'de yapılanları anlatıyor ve biz onları yapsaydık biz de başarılı olacaktık diyor. Doğru yapılan işler örnek alınsın tabii ki. Fakat Fikret Orman'ın mutevazı gibi görünüp nasıl kibre gömüldüğünü görüyoruz. Başkan kibrini de örnek almasın.

Ayrıca biraz daha şeffaf bir yönetime ihtiyaç var. Transfer ve mali konular gizli yürütülsün tabi ki. Fakat özellikle stat konusunda daha açıklayıcı olmaları gerekiyor. Statla ilgili kritik konuları son anda öğreniyoruz. Bir şekilde gündeme getirilmese o saçma koltuk dizaynı yapılacaktı mesela. Muharrem Başkan sürekli Trabzon'da değil bunu biliyoruz. BJK'nin stadını gece gündüz takip eden Ahmet Nur Çebi gibi bir yöneticiye ihtiyacımız var. Bir locaya kamp kurup gece gündüz takip edecek, aksaklıkları yok edecek bir yönetici yok maalesef.

Faik Yılmaz
09.08.2016, 16:47
Trabzonspor'un 09 Ağustos itibarı ile Passolig sayısı : 94.289

Oysa 29 Temmuzda bu rakam : 94.511 kişi idi...

Yani Yönetim yeni transferler yaptıkça takıma şvme kazandırmaya çalıştıkça takımın Passolig sayısı patlama yapmak bir yana azalmış bile....

Yönetimi eleştirirken bu durumuda göz önünde bulundursak iyi olur diye düşünüyorum....

BirolKarali
09.08.2016, 17:10
Trabzonspor'un 09 Ağustos itibarı ile Passolig sayısı : 94.289

Oysa 29 Temmuzda bu rakam : 94.511 kişi idi...

Yani Yönetim yeni transferler yaptıkça takıma şvme kazandırmaya çalıştıkça takımın Passolig sayısı patlama yapmak bir yana azalmış bile....

Yönetimi eleştirirken bu durumuda göz önünde bulundursak iyi olur diye düşünüyorum....
İlk maçtan önce hızlı bir artış olur. Herkes günceller passoligi. Bence düşüş normal kimse yazın ortasında passolig almaz veya güncellemez.

only ts
09.08.2016, 17:36
siyasi yonunu one cikarmayip, taraftari bolmedigin,
kaliteli isler yapip takima vizyon kazandirdigin,
durusunla, konusmanla her halinle bize guven verdigin,
yillar sonra ayni heyecanlari tekrar bize yasattigin
Herseyden daha onemlisi, bu taraftarin isteklerine hic bir zaman kulak asmadigin ve kulubun parasini dogru bir sekilde kullandigin, kimsenin adamligini yapmadigin ve kimsenin adami olmadigin icin sonsuz tesekkurler Baskanim !

elestirilerimde var elbet ama bu mesajin boyle olmasini istedim.

Faik Yılmaz
09.08.2016, 19:11
İlk maçtan önce hızlı bir artış olur. Herkes günceller passoligi. Bence düşüş normal kimse yazın ortasında passolig almaz veya güncellemez.

Konyalilar alıyor ama. Katıldıkları da Şampiyonlar Ligi değil sadece uefa kupası

BirolKarali
09.08.2016, 19:31
Konyalilar alıyor ama. Katıldıkları da Şampiyonlar Ligi değil sadece uefa kupası
Haklısın adamlarda da heyecan tavan yapmış durumda ama

selcuk
09.08.2016, 19:41
su an bizim stad kapasitesinin 4 kati passolig kartimiz var konya 2 kat
akyazi acildimi 3-5 mac icinde konyayi katlamasak ozaman kötü olur

birde ist. deplasman yasagi kalksa 250bine variriz bence

Tahir61
09.08.2016, 19:44
su an bizim stad kapasitesinin 4 kati passolig kartimiz var konya 2 kat
akyazi acildimi 3-5 mac icinde konyayi katlamasak ozaman kötü olur

birde ist. deplasman yasagi kalksa 250bine variriz bence

burası çok önemli bir maç için passolig almıyor millet buna bir şeyler düşünülmeli istanbul bursa buralarda da bir şekilde satılsa aynen rahat 250 bini buluruz ama nasıl

selcuk
09.08.2016, 19:48
burası çok önemli bir maç için passolig almıyor millet buna bir şeyler düşünülmeli istanbul bursa buralarda da bir şekilde satılsa aynen rahat 250 bini buluruz ama nasıl
passolig karti sponsorlarimiz ve tsclup da payback sistemli olmali

srmnlii
09.08.2016, 19:56
siyasi yonunu one cikarmayip, taraftari bolmedigin,
kaliteli isler yapip takima vizyon kazandirdigin,
durusunla, konusmanla her halinle bize guven verdigin,
yillar sonra ayni heyecanlari tekrar bize yasattigin
Herseyden daha onemlisi, bu taraftarin isteklerine hic bir zaman kulak asmadigin ve kulubun parasini dogru bir sekilde kullandigin, kimsenin adamligini yapmadigin ve kimsenin adami olmadigin icin sonsuz tesekkurler Baskanim !

elestirilerimde var elbet ama bu mesajin boyle olmasini istedim.

*1461 :)

BERBATOV61
09.08.2016, 22:28
öyle kendi başına düşünmeyle olmuyor. kalmasının nedeni sportif, ersun hoca istedi.

Ersunu günahım kadar sevmem ama o bile yumlu kalsın demez sportif olarak yumlunun trabzonda kalmasını sağlayacak hiç bir veri hiç bir oyuncu özelliği hiç bir şey yok yönetim burda da bizi kandıracağını mı sandı ne yapptı artık bilmiyorum sözleşmesini açıklamak için yabancı transferleri bekledi taraftardan çekinmiyorsa ne diye bekledi çekiniyorsa ne diye yaptı

Harun-61
11.08.2016, 13:53
Spor Toto Süper Lig â€@TFFSuperLig (https://twitter.com/TFFSuperLig)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> Vor 10 Sekunden (https://twitter.com/TFFSuperLig/status/763689571775344640)</small><button type="button" class="btn-link js-translate-tweet translate-button" data-nav="translate_tweet" style="color: rgb(136, 153, 166); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 12px; font-family: inherit; margin: 3px -2px -2px 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px; border-radius: 0px; box-shadow: none; display: block; text-align: left; float: right; background-image: none; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Übersetzung anzeigen</button>
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, bugün saat 20:00 - 20:30 arasında A Spor'da canlı yayında olacak.

Sami Kuk
11.08.2016, 14:08
Başkan açıklama yapıyor kimse bu seneden birşey beklemesin diyor net şekilde yani şampiyonluk

Sami Kuk
11.08.2016, 14:10
Fenerbahçe ile feto arasında bir durum var birde bizim fenerle aramızda şike durumu var.. Fenerin feto ile bir durumu var sa eğer haksızlığa uğramışsa arkasında dururum fenerin.. Ama fener ile şike konusu nu kimse kenara atmasın o ayrı mesele sonuna kadar hakkımızı arayacaz

artvints
11.08.2016, 14:12
iho olsa gaza gelmiş birlik çağrısı yapmıştı. biz de bu adama karşı klübü siyasetten koruduk diye ortalarda gezindik.

Faik Yılmaz
11.08.2016, 15:36
Facebook listemde 1000 küsür kişi var......

% 90 ı Trabzonsporlu....

Ve bunların sadece 400 küsürü Trabzonsporyu beğenmiş....

Yani yarısından azı...

Defalrca mesaj attım umurlarında değil insanların...

Oysa Trabzonsporun Facebooktaki taraftar sayısı 937.000 yerine 2.000.000 olsa marka gücümüz 2 kat daha fazla artar...

1 beğen tuşuna basacaksın yahu.... Çok mu zor Allah aşkına....

Takımımızı sosyal medyada destekleyelim arkadaşlarımızıda desteklemeleri yönünde teşvik edelim.....

Ahmet Faruk
11.08.2016, 20:11
Vizyon Reyiz asporda.
Bu olumsuzluk yayanlara artık taraftar bi cevap versin diyor. Hemen hazırlansın liste. Şu adamları twitterda bi spamlayalım.

carantinas
11.08.2016, 20:31
Başkanın forma alana pasolig vereceğiz dediği kampanyayı yapmayı başarırlarsa süper olur.

Afyonda yaşadığım için maçlara gidemiyorum bu nedenle pasolig de almadım. Bu bahaneyle almış olurum.

carantinas
11.08.2016, 20:38
Patron çıldırdı.

Karadeniz bölgesinden otobüslü kombine :D

Mehmet Fatih Silik
11.08.2016, 20:45
Takimdan ümidini kestiginde bu ADAMI dinleyin... :)

HOPA'LI TS'Lİ
Şike sürecine ne güzel açıklık getirdi büyük Başkan.
FETÖ olayı ayrı, şike ayrı dedi

Heisenberg
Yine çok güzel konuştu, sabaha kadar devam etse sıkılmadan dinlerdim herhalde. :D

edimurphy_61
11.08.2016, 20:46
Başkan açık açık tehdit etti. :)

baby_face_
11.08.2016, 20:49
Vizyonlu adamın hali başka oluyor. Umutla ve gururla seyrettim başkanımızı. Artık top gerçekten biz taraftarlarda.

SM-G930F cihazımdan gönderildi

Sacit
11.08.2016, 20:49
Başkan konuşurken bulutların üstüne çıkıyorum. Hiç bitmesin lütfen!

BirolKarali
11.08.2016, 20:55
Facebook listemde 1000 küsür kişi var......

% 90 ı Trabzonsporlu....

Ve bunların sadece 400 küsürü Trabzonsporyu beğenmiş....

Yani yarısından azı...

Defalrca mesaj attım umurlarında değil insanların...

Oysa Trabzonsporun Facebooktaki taraftar sayısı 937.000 yerine 2.000.000 olsa marka gücümüz 2 kat daha fazla artar...

1 beğen tuşuna basacaksın yahu.... Çok mu zor Allah aşkına....

Takımımızı sosyal medyada destekleyelim arkadaşlarımızıda desteklemeleri yönünde teşvik edelim.....
Ben arkadaşlarımım telefonunu alıp beğeniyorum gizlice :) ayrıca istek gönderiyorum tabiki.

Enes K
11.08.2016, 20:57
Sanırım tarihimizdeki en iyi başkan. Bunu kesin olarak söylemek için sportif başarıyı görmeliyiz. Ama bu gidişatta güzel günler yakın.

Sami Kuk
11.08.2016, 22:31
Başkanın yaptığı açıklamaların hepsini nerde bulabiliriz

makif61
12.08.2016, 10:18
Arkadaşlar belki kimilerine göre küçük birşey bu söyleyeceklerim ancak sezon öncesi hazırlık kampımızdan gelen görüntülere bakın hepsi profesyonel çekim... Cep telefonu kamerasıyla çekim yapılan zamanları hatırlayın vizyon önemli o da başkan da mevcut

Şeytan (Kalite) :cool: ayrıntıda gizlidir

Faik Yılmaz
12.08.2016, 10:32
Trabzonspor Bşkanı Muharrem Usta takımı ayağa kaldırmak için gece gündüz çalışıyor elinden geleni yapıyor....

Taraftarda elinden geleni yapmalı.....

Passolig sayımız sadece 94.502..... Bu rakam en kısa zamanda 100 bin olmalı..... 150 bini geçmeli...

Facebookta takımı takip eden kişi sayısı 937 binlerde dolanıyor... Sanal alemdeki Trabzonsporluların yarısı bile takımı takip etmiyor..en kısa zamanda 1 milyon olmalı bana kalırsa 2 milyonu bile geçmeli..gerçek rakam bu çünkü...

Twitter facebook kadar yayagın kullanılmıyor ama burada da önemli bir potansiyel olduğunu ve 1 milyon rakamının rahatlıkla yakalanabileceğini düşünüyorum

Doğan Şahin
12.08.2016, 10:36
Trabzonspor Bşkanı Muharrem Usta takımı ayağa kaldırmak için gece gündüz çalışıyor elinden geleni yapıyor....

Taraftarda elinden geleni yapmalı.....

Passolig sayımız sadece 94.502..... Bu rakam en kısa zamanda 100 bin olmalı..... 150 bini geçmeli...

Facebookta takımı takip eden kişi sayısı 937 binlerde dolanıyor... Sanal alemdeki Trabzonsporluların yarısı bile takımı takip etmiyor..en kısa zamanda 1 milyon olmalı bana kalırsa 2 milyonu bile geçmeli..gerçek rakam bu çünkü...

Twitter facebook kadar yayagın kullanılmıyor ama burada da önemli bir potansiyel olduğunu ve 1 milyon rakamının rahatlıkla yakalanabileceğini düşünüyorum

Aktif Passolig 50bin civarındaymış. Süresini uzatmayı da ihmal etmeyelim.

Faik Yılmaz
12.08.2016, 10:47
Aktif Passolig 50bin civarındaymış. Süresini uzatmayı da ihmal etmeyelim.

aynen öyle....

üye adedi 100 bin olupta aktif olursak klübe senede yaklaşık 2 milyon tl...

200 bin kişi olursak senede yaklaşık 4 milyon tl katkımız olur....

Faruk BERBER
12.08.2016, 10:54
Başkanın yaptığı açıklamaların hepsini nerde bulabiliriz

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=mzojAANCCjM

Samet Yildirim
12.08.2016, 12:11
Büyük Baskan.

Doğukan Uçan
12.08.2016, 12:31
Böylesi daha gelmez

Ahmet Faruk
12.08.2016, 14:23
Başkan taraftar profilini değiştirmeyi hedefliyor. Ki bence de kurtuluş yeni gelenlerin düzgün olmasında. Şu etrafımızı kıran kabuğu kırmak ancak böyle mümkün. O yüzden öğrenciler ile ilgili projelerine büyük ehemmiyet veriyorum.
Trabzonspor taraftarı yaş dağılımı çıkartılırsa sanırım çok çok büyük bir ağırlık 35 yaş üstü olur. Hatta 40 yaş.

Hüseyin Çümen
16.08.2016, 01:25
Başkandan çok memnunum ama Bursapor maç organizasyonu felaketti programa uyulmadı beklentiye sokulduk birşey göremedik bu konuda sınıfta kaldık malasef

ÖmürKaradeniz61
18.08.2016, 15:30
Siz varken deniş ateş bitnel birdaha maç yönetemeyecekti başkanım,bilin istedim.

makif61
19.08.2016, 17:09
Farkında mısınız bilmiyorum ?

Stad sponsoru hala daha açıklanmadı..

Muharrem Usta sanırım bilerek bekletiyor sponsor firmaları. Özellikle transferleri yaptıktan sonra ve lig başladıktan sonra takım da yeni transferleri ile havaya girerse Usta'nın eli baya güçlenecek sponsor görüşmeleri için. Başkanın özellikle ticari zekasına çok güveniyorum.

selcuk
20.08.2016, 16:04
barış yurduseven â€@barisssn (https://twitter.com/barisssn)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 19 Min.Vor 19 Minuten (https://twitter.com/barisssn/status/766979345093128192)</small>Trabzon, Türkiye (https://twitter.com/search?q=place%3A011e279b4f223b25)<button type="button" class="btn-link js-translate-tweet translate-button" data-nav="translate_tweet" style="color: rgb(136, 153, 166); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 12px; font-family: inherit; margin: 3px -2px -2px 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px; border-radius: 0px; box-shadow: none; display: block; text-align: left; float: right; background-image: none; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Übersetzung anzeigen</button>
Trabzonspor Başkanı Sayın Muharrem Usta saat 19.00'da TRT Haberde canlı yayın konuğum...Bekleriz efendim...#trt (https://twitter.com/hashtag/trt?src=hash)

https://pbs.twimg.com/media/CqTbotfW8AAvbhN.jpg

Dip.Ing.Mag.
25.08.2016, 12:20
Mehmet Ali Yılmaz sert konuştu 'Siz kimsiniz'
http://www.61saat.com/m/?id=330100

Mehmet Ali Yılmaz ın açıklamalarını okuyan oldu mu? Resmen utanıyorum bu ve bunun gibilerden. Bir insanda bu kadar mı enaniyet olur. Başkanı yönetimi eleştiriyor, iş bilmez diyor onlara. Veda Davetine de katılmayacakmış. Sebebi de her önüne gelen davet edilmiş ve sıradanlık onu bozarmış. Yazıklar olsun sizin gibi trabzonluya da Trabzonspor luya da. Kendini ne zannediyor bu fosiller. Allahım sen Usta'yı başımızdan eksik etme.

Buradan çağrımdır Usta için seçim alt yapısını şimdiden oluşturmalıyız kollektif davranmalıyız yoksa bu fosiller Usta yı yerler...

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Yiğit Gayretli
25.08.2016, 12:37
Mehmet Ali Yılmaz sert konuştu 'Siz kimsiniz'
http://www.61saat.com/m/?id=330100

Mehmet Ali Yılmaz ın açıklamalarını okuyan oldu mu? Resmen utanıyorum bu ve bunun gibilerden. Bir insanda bu kadar mı enaniyet olur. Başkanı yönetimi eleştiriyor, iş bilmez diyor onlara. Veda Davetine de katılmayacakmış. Sebebi de her önüne gelen davet edilmiş ve sıradanlık onu bozarmış. Yazıklar olsun sizin gibi trabzonluya da Trabzonspor luya da. Kendini ne zannediyor bu fosiller. Allahım sen Usta'yı başımızdan eksik etme.

Buradan çağrımdır Usta için seçim alt yapısını şimdiden oluşturmalıyız kollektif davranmalıyız yoksa bu fosiller Usta yı yerler...

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Özkan Sümer devamlı kulübün yanında pozlar veriyor. Özkan Hoca bu tavırdayken fosillerin falan öyle bir atak yapabilme şansı yok.

MAY konuşuyor... Afgursun.

Hüseyin Çümen
25.08.2016, 12:40
Özkan Sümer devamlı kulübün yanında pozlar veriyor. Özkan Hoca bu tavırdayken fosillerin falan öyle bir atak yapabilme şansı yok.

MAY konuşuyor... Afgursun.

Sen kimsin MAY artin ismini bilen yok. Borctan bahsetmeside kendini komik dusurmesine neden olmus. Bu klubu batirip giden kendisidir. Kac sene onun borclariyla bogustu Trabzonsor

Faik Yılmaz
25.08.2016, 13:11
Bence Mehmet Ali Yılmaz'ın " Sıradanlık beni bozar " cümlesi haricinde söylediklerinin bir kısmına kısmen bir kısmına tamamen katılıyorum....

atladığı kısım şu bu borcu Usta yapmadı ve şu anda borcu uzun vadeye yaymaya başladı. gelir getirici hamleler yeni gelmeye başladı. zamanla oda düzelecek....

Klübün borcu çok demiş doğru....
Grupça oy kullanılıyor demiş doğru....
Herkes kendini Efsane ilan etmiş demiş doğru....

yanlış ve eksik olan bu borçla Ustanın ilgisi yok.....

Adem Akyüz'
25.08.2016, 15:25
Gördügüm kadarıyla muhalif kesim alınan banka kredisi üzerinden "bakın bunlar da borcu artırıyor" algısı yaratmaya çalışıyor. İnananlar çok nasılsa.

Alınan krediyle zaten var olan borçların ödendiğini, yani borçların uzun vadede yayıldığını kimse söylemiyor ama. İşlerine gelmiyor çünkü. Dertleri Trabzonspor değil çünkü. Adam değiller çünkü. Daha çok şey sayarım da neyse..

yazıkoldu
25.08.2016, 15:33
Bundan önceki başkanın yerine usta seçilseydi şampiyonluk konuşabilirdik. İbrahim Hacıosmanoğlu şayet reşit akçay'la devam etseydi bugün yine şampiyonluk konuşabilirdik. şampiyon olanlardan daha fazla para harcandı ve bugüne geldik ne yazık ki. Reşit Akçay'ın Avrupa maçları istatistiğine bir bakın isterseniz. Bizde ve Osmanlıdaki toplam performasını inceleyin lütfen. Tabii ki Yanal'ın da çok iyi bir tercih olduğuna inanıyorum, yeter ki arka çıkalım.

batuhanTs
25.08.2016, 15:40
Kendisinin en sevdigim ozelliklerinden birisi alcak gönüllü olmasi mesela bor programda twit geldi kendisine vizyon reis dendigini soyleyen adamcagiz ne yapti güldü hemen aklima vizyon küpü yazdigim icin aldigim uyarilar geldi sizi hic ananiz babaniz akıl kupum benim diye sevmemis anlasilan usta hakikaten mutevazi adam burada ise bazi arkadaslar burunlarindan kil aldirmiyorlar bu hakikaten cok uzucu birazcik rahat olmakta fayda kimse Trabzonspor un baskanina kolay kolay hakaret edemez

Faik Yılmaz
25.08.2016, 15:47
Trabzonspor'un Kısa vadeli borcu 327 milyon tl idi....

Bu şu demek.....

Klüp 1 yıl içinde 327 milyon tl ödemek zorunda......

Bu parayı ödemek isteyen bir babayiğit var ise buyursun ödesin ellerinden öpelim.....Yok ödemiyorsada boşuna konuşmasın abesle iştigal etmesin.....

Şimdi dönelim yönetimin yaptığına ; Yönetim bu para için 350 milyon tl kredi çekti..bu kredi bu borcu uzatacak ve klübün acil sıcak para ihtiyacında kullanılacak.....

Borcumuz 350 milyon tl artmadı , kısa vadeli borçlar uzun vadeli hale çevirildi....

yazıkoldu
25.08.2016, 16:14
cebinden para koysun demek istiyor, ben koymuştum demek istiyor; ben ben ben demek istiyor. Bana göre usta şu an olabileceklerin en iyisi. Daha iyisi olabilir mi, varsa ortaya çıksın. Bana göre şu an yok. Olsa da niye gelsin Trabzonspor'a başkan olsun, gider Barselona'ya United'a Munich'e başkan olur.
Trabzonspor'un Kısa vadeli borcu 327 milyon tl idi....

Bu şu demek.....

Klüp 1 yıl içinde 327 milyon tl ödemek zorunda......

Bu parayı ödemek isteyen bir babayiğit var ise buyursun ödesin ellerinden öpelim.....Yok ödemiyorsada boşuna konuşmasın abesle iştigal etmesin.....

Şimdi dönelim yönetimin yaptığına ; Yönetim bu para için 350 milyon tl kredi çekti..bu kredi bu borcu uzatacak ve klübün acil sıcak para ihtiyacında kullanılacak.....

Borcumuz 350 milyon tl artmadı , kısa vadeli borçlar uzun vadeli hale çevirildi....

Ozan Yılmaz
25.08.2016, 16:22
cebinden para koysun demek istiyor, ben koymuştum demek istiyor; ben ben ben demek istiyor. Bana göre bu başkan şu an olabileceklerin en iyisi. Daha iyisi olabilir mi, varsa ortaya çıksın. Bana göre şu an yok. Olsa da niye gelsin Trabzonspor'a başkan olsun, gider Barselona'ya United'a Munich'e başkan olur.
Koyduklarının misliyle fazlasını geri almadı sanki. Kulübü batağa sürükleyen ilk halka "onursal" başkanımızdır.

yazıkoldu
25.08.2016, 16:27
Aldı mı almadı mı bilmem ama takımdan uzak olsun.
Koyduklarının misliyle fazlasını geri almadı sanki. Kulübü batağa sürükleyen ilk halka "onursal" başkanımızdır.

yazıkoldu
25.08.2016, 16:31
Neticede usta cebinden koymasa da tıp doktoru, iletişimi çok iyi, bu adam bizim başkanımız, genç dinamik donanımlı alçak gönüllü bir insan. Keşke cebinden de koysa, ama koymadı niye koymuyorsun diyemeyiz. Avrupa'da arap veya rus iş adamları takım satın alıyorlar, o model başka tabii.

Faik Yılmaz
25.08.2016, 16:36
cebinden para koysun demek istiyor, ben koymuştum demek istiyor; ben ben ben demek istiyor. Bana göre usta şu an olabileceklerin en iyisi. Daha iyisi olabilir mi, varsa ortaya çıksın. Bana göre şu an yok. Olsa da niye gelsin Trabzonspor'a başkan olsun, gider Barselona'ya United'a Munich'e başkan olur.

Paralı başkanlık dönemi biteli 10 yıl oldu.... Birisi Sayın Mehmet Ali Bey'e hatırlatsın....

UğurB
25.08.2016, 17:24
Neticede usta cebinden koymasa da tıp doktoru, iletişimi çok iyi, bu adam bizim başkanımız, genç dinamik donanımlı alçak gönüllü bir insan. Keşke cebinden de koysa, ama koymadı niye koymuyorsun diyemeyiz. Avrupa'da arap veya rus iş adamları takım satın alıyorlar, o model başka tabii.

UEFA FFP cercevesinde yoneticilerin kulube para aktararak borclanilmasina izin vermiyor. Ancak sponsorluk yoluyla olabilir.
PSG bundan dolayi ceza aldi. O yuzden simdi kulube paralar sponsorluklar uzerinden giriyor.

Adem Akyüz'
25.08.2016, 17:46
Aziz Yıldırım ve avukatlar Ntv'ye çıkar. Trabzonspor'a hakaretler vs eder, kendini savunur.

TS taraftarı;

-Adamlar dünyanın lafını ediyor. Bizim başkan sus pus. Zaten şikeyi unutturmak için geldi.
-Uyuma başkaaaan, konuş.
-Sizden de bir şey olmayacak anlaşıldı. Ahh İHO ahh nerelerdesin.

Başkan kendilerine de bir program yapılacağının sinyalini veren bir twit atar.

TS Taraftarı;

-Çok beklersin başkan.
-Oldu başkanım, görüşürüz.
-Başkan yine Ntv'nin yanında, kendi taraftarının karşısında.
-Bıkmadınız mı orta yolu bulma çabalarından.

Gün içinde Muharrem Usta'nın da Ntv Spor'da bir programa çıkacağı haberi gelir.

TS Taraftarı;

-Mal bu başkan. Şikecilerin kanalına çıkıyor.
-Biz boykot et diyoruz, sen onlara reytingle para kazandırıyorsun, ayıp!
-Başkan tek çıkmamalı. X Avukatla çıksın ama Y avukat olmaz
-Asıl Y avukat olmaz, X en iyisi
-Sadri Şener'i de yanına alması lazım. Başka türlü olmaz.
-Ilımlı mesajlar vereceksen hiç çıkma başkan. İHO gibi olman lazım.
-Başkan, yayına çık. Siz Fb kanalısınız de yayını terk et.
-Yine çıkıp şike konuşmak yerine enkaz edebiyatı yapar Bu.

Allah Trabzonspor'u yönetenlere sabır versin. Gerçekten dünyanın en zor, en ağır yüklerinden biri Trabzonspor'u yönetmek. Bu taraftar profiliyle düzlüğe nasıl çıkacağız hiç bilmiyorum.

sakoglu61
25.08.2016, 19:25
Aziz Yıldırım ve avukatlar Ntv'ye çıkar. Trabzonspor'a hakaretler vs eder, kendini savunur.

TS taraftarı;

-Adamlar dünyanın lafını ediyor. Bizim başkan sus pus. Zaten şikeyi unutturmak için geldi.
-Uyuma başkaaaan, konuş.

TS Taraftarı;

-Çok beklersin başkan.

TS Taraftarı;

Allah Trabzonspor'u yönetenlere sabır versin. Gerçekten dünyanın en zor, en ağır yüklerinden biri Trabzonspor'u yönetmek. Bu taraftar profiliyle düzlüğe nasıl çıkacağız hiç bilmiyorum.

mükemmel gözlem mükemmel özet!

sakoglu61
25.08.2016, 21:38
10437

şu terbiyesiliğe bakın ya! bu şeref yoksunu herif açtığı sayfada ego kasıp Trabzonspor başkanına iğrenç bir üslup kullanıyor. Bunun gibileri hâlâ takip edenler var.

Sadettin_
25.08.2016, 22:20
masturbasyon hep anladıgınız anlamda kötü bir kelıme degıldır ancak bu TS Lovers bizim başkan secıldıgınden berı tavır almış bir gruptur .Trabzonmuş basarıymıs umurlarında olmadan direkt adamcılıgı tercıh etmıslerdır .Lemi çeliğin hami mandıralının fatih tekkenin hayata bakış açısının facebook sayfasına yansımıs halıdır TSLOVERS.
Face sayfalarından beni banladılar . İşin garibi BMN nın face sayfasından da banlıyım :D Banlayanda Berat abimiz :D

sakoglu61
26.08.2016, 00:24
masturbasyon hep anladıgınız anlamda kötü bir kelıme degıldır ancak bu TS Lovers bizim başkan secıldıgınden berı tavır almış bir gruptur .Trabzonmuş basarıymıs umurlarında olmadan direkt adamcılıgı tercıh etmıslerdır .Lemi çeliğin hami mandıralının fatih tekkenin hayata bakış açısının facebook sayfasına yansımıs halıdır TSLOVERS.
Face sayfalarından beni banladılar . İşin garibi BMN nın face sayfasından da banlıyım :D Banlayanda Berat abimiz :D

mastürbasyonun ne anlamda kullanıldığını biliyorum. sorun şu ki Trabzonspor başkanına bu üslupla yazamazlar.

Daha geçen Ts Basketbol'un bir yöneticisini darbe zamanı kullandığı kelimelerden dolayı linç etti bu grup.

Eee senin ne farkın var illa terbiyesizlik milletin karısına kızına laf etmekle olmuyor ki.

Enes K
26.08.2016, 00:53
10437

şu terbiyesiliğe bakın ya! bu şeref yoksunu herif açtığı sayfada ego kasıp Trabzonspor başkanına iğrenç bir üslup kullanıyor. Bunun gibileri hâlâ takip edenler var.

Ciddiye alınacak bir sayfa değil. Kendi görüşlerine aykırı kim varsa basıyorlar engeli. Sona İho hesaplarını kapatınca ağlayıp sızlıyorlar. İho gitti onun on gömlek üstü bir yönetim geldi üslup yine aynı. Bi hata yapsa da yerden yere vursak diye bekliyorlar. Bizim artık yıkıcı değil yapıcı konuşmalara ihtiyacımız var.

sakoglu61
26.08.2016, 00:57
Ciddiye alınacak bir sayfa değil. Kendi görüşlerine aykırı kim varsa basıyorlar engeli. Sona İho hesaplarını kapatınca ağlayıp sızlıyorlar. İho gitti onun on gömlek üstü bir yönetim geldi üslup yine aynı. Bi hata yapsa da yerden yere vursak diye bekliyorlar. Bizim artık yıkıcı değil yapıcı konuşmalara ihtiyacımız var.

sinek küçüktür ama mide bulandırır hesabı. şahsın kendisini de biliyorum kim olduğunu ukala ankara bebesinin teki.

iho bile az yapmış bunlara. kulüp olarak hukuki işlem başlatırdım ben başkanın yerinde olsam.

bordox
26.08.2016, 14:29

TS taraftarı;

-Uyuma başkaaaan, konuş.

TS Taraftarı;

-Çok beklersin başkan.

TS Taraftarı;

Bakalım taraftarımız ne zaman olgunlaşıp,ortak akıl oluşturarak kulübe destek olmayı başaracak.O bilinç seviyesine ulaşacak.
Umarım sayın Usta'nun bu yöndeki emekleri boşa gitmez.

Hasan61
28.08.2016, 11:05
Bu sene fazla para alan oyunculardan kurtulma senesiydi,seneye Yusuf,Zeki,Aytaç gibi çöplerden kurtulma senesi olması lazım.
En iyimser 3 sene lazım düzgün birşey çıkması için ortaya.

artvints
28.08.2016, 11:39
bizim taraftar iflah olmaz artık, kayışı kopardı çoktan. sen takıl kafana göre.

My
28.08.2016, 15:14

Sanıyorum hiç kimse Usta ve yönetiminin işleri bu derece ağır aksak ilerleteceğini (!) sanmıyordu. Şimdilik tepkiler sınırlı. Lig başlar da ard arda kötü futbol/başarısız sonuçlar almaya başlarsak o zaman ortalık karışır, baskı kat kat artar.Az çok durum belliydi. Takım olmak, futbolcunun kendini bulması öyle kolay iş değil. Maddi durumumuz iç açıcı değil. Sağ bek transferi de sıkıntıda anlaşılan. Geçiş sürecinde Zeki çekilir de kalıcı bir Zeki'yle hem takımın hem de başkanın/yönetimin başı daha çok ağırır.

BERBATOV61
28.08.2016, 15:35
transferlerde şuana kadar olumsuz bir görüntü var 2.5 milyon verilen bero yedek girdikten sonradapek birşey yapmıyor ama önemli olan yedek olması keza 2 ay elensin diye beklediğimiz ibanez yedek neymiş defansı kötüymüş e alınana kadar bilmiyorlarmıydı bunu ? böyle saçma bir mantık yok umarım bu bilgi yanlıştır. Ramil zaten yedek forvetti ama anlaşılan oynatmak için değil parasını verip futboldan anlayan taraftar satın almışız oturup maç izliyor sadece yerlilerden verim alınamayacağı ayan beyan belli olan 3 yerliye maaş bütçesinin neredeyse Yüzde 10 u verildi 2 si yedek biri sağ bekte taraftara biyolojik silah etkisi yapıyor kanser vakaları arttı sayesinde

olumlu birşey yok mu transferde casttilo iyi topçu ama bu takım toparlanmazsa yazık olacak uşağa keza onazide öyle bir yerden sonra meşhur takıma uyma sendromu yaşamaz umarım durica zaten riski olmayan transfer

şimdi sezon bitmeden önce anlaştığımız topçular var diyen bizim sokağa atacak paramız yok diyen başkanı bu konularda eleştirmek herkezin hakkı eleştirimiz sebebi niyeti bu takımın kötülüğü değil bu takımın iyiliği nasıl ki ersunu istemediysek ki dün bir kere daha haklı çıktığımızı düşünüyorum benim şahsi görüşüm güray ve yusuf ve muhammed oynamaması gerekirken sadece ersunun adamcılık yapmasından ötürü dün ilk 11 de sahaya çıktı özelliklede güray konusunda çok daha iddialıyım bu konuda umarım zaman bizi yanıltır ve Haklı çıkan yönetimle ersun olur onlar kazanırsa biz zaten kazanmış oluyoruz.

My
28.08.2016, 15:44
Eleştirirken öldürüyoruz :) Mesela BERBATOV61 un İbanez konusundaki "defansı kötüymüş diye..." ve ya Yanal'ı "adamcılıkla" suçlaması yapıcı eleştiri değil. Ve yahut yapılan transferlerin değerlendirilmesinde olduğu gibi. Daha çok erken bunları söylemek için. Dolayısıyla bu sefer de karşı tepki gelince tartışma çıkıyor :)

BERBATOV61
28.08.2016, 15:56
Eleştirirken öldürüyoruz :) Mesela <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@BERBATOV61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=50717)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> un İbanez konusundaki "defansı kötüymüş diye..." ve ya Yanal'ı "adamcılıkla" suçlaması yapıcı eleştiri değil. Ve yahut yapılan transferlerin değerlendirilmesinde olduğu gibi. Daha çok erken bunları söylemek için. Dolayısıyla bu sefer de karşı tepki gelince tartışma çıkıyor :)

çok mu erken ? küme düşmesi kavgası yaparken konuşuruz bunları isterseniz ibanez konusunda zaten kesin birşey söylemedim dikkatli okursanız söylenti olduğunuda belirttim.

çok erken olan muharrem ustanın anlaştığımız oyuncular var demesi bu takıma ilk gelen oyuncu kaç antreman kaçırmış ? oda bonservisi elinde olan bir oyuncu yalana yalan demeyelim mi ?

geçen hafta 30 dakikada muhammetten daha faydalı olduğunu kanıtlayan suk dururken gelen topa duvar bile olamayan ayakta duracak fizik gücü olmayan muhammetin oynamasının sebebi ya hoca kötü yada adamcı hangisini seçersen
yusuf geçen hafta herkesi çıldırtırken castillo çıktı o kaldı 90 dakika tamamladı 90 dakikada bir tane olumlu işi yok bu haftada 11 de
güray castillonun önünde durup adamı engellediği yetmiyor gibi bir de aldığı toplarla saçma sapan ortalar yapmtan başka ne yaptı geçen hafta ? bu haftada aynısını yapması için 11 de çıktı şimdi karar sizin hoca kötümü adamcımı ?

Mustafa YILMAZ
28.08.2016, 17:03
usta ve yönetimi oldukça iyi işler yapıyor ancak amatör branşların kapatılması ve diğer illeri bilmiyorum ama samsun'daki futbol okulunun kapatılması çok mu gerekliydi yeğenimi gönderecektim bu sene kaldı öyle. tamam borç var eyvallah ama bazı şeylerden kısmamalıyız kaldı ki o futbol okulunun öyle masrafıda yoktur. bu kadar küçülme dert olur sonra.

My
28.08.2016, 17:15
çok mu erken ? küme düşmesi kavgası yaparken konuşuruz bunları isterseniz ibanez konusunda zaten kesin birşey söylemedim dikkatli okursanız söylenti olduğunuda belirttim.

çok erken olan muharrem ustanın anlaştığımız oyuncular var demesi bu takıma ilk gelen oyuncu kaç antreman kaçırmış ? oda bonservisi elinde olan bir oyuncu yalana yalan demeyelim mi ?

geçen hafta 30 dakikada muhammetten daha faydalı olduğunu kanıtlayan suk dururken gelen topa duvar bile olamayan ayakta duracak fizik gücü olmayan muhammetin oynamasının sebebi ya hoca kötü yada adamcı hangisini seçersen
yusuf geçen hafta herkesi çıldırtırken castillo çıktı o kaldı 90 dakika tamamladı 90 dakikada bir tane olumlu işi yok bu haftada 11 de
güray castillonun önünde durup adamı engellediği yetmiyor gibi bir de aldığı toplarla saçma sapan ortalar yapmtan başka ne yaptı geçen hafta ? bu haftada aynısını yapması için 11 de çıktı şimdi karar sizin hoca kötümü adamcımı ?Haklı olduğun hususlar var, yok demiyorum. Kadro seçiminde ben de eleştiriyorum mesela Ersun hocayı. Bu hafta Akbaş ve Yumlu'lu bir yedek kadro, Abdülkadir'in düşünülmemesi hata. Yusuf'un yerine kadro içi bir arayışın olmaması hata. İbanez veya diğer transferler/futbolcular konusunda hocanın deneme yanılma şansı olmadı. Adam mecbur bazı şeyleri ligte oturtmaya çalışıyor. Güray olmadı İbanez geçer 11'e. Sonrası ayrı bir değerlendirme konusu. Ama diyorum ki bunları eleştirmek ayrı bunların üzerinden hocayı futbolcuyu yönetimi türlü ithamlarla suçlamak ayrı. Adamcılık suçlaması yıkıcı bir itham. Hiç hoş değil. Biraz fazla duygularımızı katıyoruz sanırım yazdıklarımıza. Ben burda neler yazdım yönetim ve seçilişi hakkında... vaatler konusunda olsun seçilişi konusunda olsun yönetiliş konusunda olsun... Benim tek korkum durumumuz zaten iyi değil bir de taraftar da devreye girer suçlamalar ithamlar havada uçuşmaya başlarsa sonumuz iyi olmaz.

BERBATOV61
28.08.2016, 21:12
Haklı olduğun hususlar var, yok demiyorum. Kadro seçiminde ben de eleştiriyorum mesela Ersun hocayı. Bu hafta Akbaş ve Yumlu'lu bir yedek kadro, Abdülkadir'in düşünülmemesi hata. Yusuf'un yerine kadro içi bir arayışın olmaması hata. İbanez veya diğer transferler/futbolcular konusunda hocanın deneme yanılma şansı olmadı. Adam mecbur bazı şeyleri ligte oturtmaya çalışıyor. Güray olmadı İbanez geçer 11'e. Sonrası ayrı bir değerlendirme konusu. Ama diyorum ki bunları eleştirmek ayrı bunların üzerinden hocayı futbolcuyu yönetimi türlü ithamlarla suçlamak ayrı. Adamcılık suçlaması yıkıcı bir itham. Hiç hoş değil. Biraz fazla duygularımızı katıyoruz sanırım yazdıklarımıza. Ben burda neler yazdım yönetim ve seçilişi hakkında... vaatler konusunda olsun seçilişi konusunda olsun yönetiliş konusunda olsun... Benim tek korkum durumumuz zaten iyi değil bir de taraftar da devreye girer suçlamalar ithamlar havada uçuşmaya başlarsa sonumuz iyi olmaz.

inş. sizin dediğiniz gibidir biz peşin hükümlü davranıyoruzdur hiç bir sıkıntı yok bunda Trabzonspor başarılı olsun tek derdimiz o

bach72
28.08.2016, 23:33
Seçtiği scout ekibinin fiyasko olduğunu düşünüyorum.Umarım bu görüşüm ilerki haftalarda beni yanıltır hatta utandırır ama görünen köy de kılavuz istemez.Şu ana kadarki başkanlık performansı belentilerin çok altında.

smart
29.08.2016, 00:11
Daha geçen Ts Basketbol'un bir yöneticisini darbe zamanı kullandığı kelimelerden dolayı linç etti bu grup. .
Helal olsun çok iyi yapmışlar o sapık herife. O adamım iğrencliginyle bu sayfanin gonderilerini ayni kefeye koyman senin bu sayfayla ilgili bir yaran oldugunu gosterir. Cocuk bile guler ikisi ayni sey mi diye sorsan. Bu adamlar ilk gunden beri ihonun ne mal oldugunu gordu ve sonuna kadar muhalefet etti sonuc olarak hakli ciktilar. Trabzonspor baskaniyla boyle konusulmazmismis. Adamlar ne dedi ki sen onu basketten kovulan haysiyetsizle kiyasliyorsun. Takim kaybettiginde Muharrem ustanin karisina kizina sahip olmak trabzonspor taraftarinin ganimetidir yazsa evet haklisin. Ya trabzonspor baskanlari kimdir ya onlara laf etmeyelim? Iho icinde boyle konusuyolardi simdi gerhangi bi baslikta iho eski trabzonspor baskanidir onunla boyle konusamazsiniz yaz bakalim mesaj kutuna neler gelecek

emrex61
29.08.2016, 00:18
Seçtiği scout ekibinin fiyasko olduğunu düşünüyorum.Umarım bu görüşüm ilerki haftalarda beni yanıltır hatta utandırır ama görünen köy de kılavuz istemez.Şu ana kadarki başkanlık performansı belentilerin çok altında.

Scout alışkanlığı ve geleneği kim gelirse gelsin devam etmeli menajer ve kulaktan dolmaların eline düşünce İHO döneminde ve bir çok dönemde takımın ne hallere geldiğini biliyoruz.Scout ekibi daha 1 sene bile olmadı kurulalı yani asıl bu sezon bittikten sonra birdaki sezon yapılacak transferler önemli duyulmamış ama karakteri sağlam yeteneği olan oyuncular alınırsa bu iş böle gitmeli aksi takdirde dogru yapılan bir yapı başkası gelip yıktıgı zaman birdaha kurmak için uğraşırız inşallah bunu anlar ve müsade etmeyiz.

Scout ekibi ömür boyu sürdürülmesi gerekn bir durum olmalı ve titizlik ve gizlilik içinde sürmeli tabi işi bilenlerle.

sakoglu61
29.08.2016, 00:25
Helal olsun çok iyi yapmışlar o sapık herife. O adamım iğrencliginyle bu sayfanin gonderilerini ayni kefeye koyman senin bu sayfayla ilgili bir yaran oldugunu gosterir. Cocuk bile guler ikisi ayni sey mi diye sorsan. Bu adamlar ilk gunden beri ihonun ne mal oldugunu gordu ve sonuna kadar muhalefet etti sonuc olarak hakli ciktilar. Trabzonspor baskaniyla boyle konusulmazmismis. Adamlar ne dedi ki sen onu basketten kovulan haysiyetsizle kiyasliyorsun. Takim kaybettiginde Muharrem ustanin karisina kizina sahip olmak trabzonspor taraftarinin ganimetidir yazsa evet haklisin. Ya trabzonspor baskanlari kimdir ya onlara laf etmeyelim? Iho icinde boyle konusuyolardi simdi gerhangi bi baslikta iho eski trabzonspor baskanidir onunla boyle konusamazsiniz yaz bakalim mesaj kutuna neler gelecek

ulan ben kötü yapmışlar mı dedim? birinin daha iğrenç olması diğerinin yanlışlığını değiştirmez. evet Trabzonspor başkanına makamı itibariyle böyle hitap edilemez. Kaldı ki mevcut başkanın bu edepsizliği hak edecek bir icraati de yok. Madem kıyaslamalarla ilgili bu kadar hassassın o zaman İhoyla Ustayı kıyaslamak da haddine değil.

Benim sayfayla ilgili bi yaram yok da belli ki senin ortak noktan çok. Benim gözümde taraftarı aşağılayan ukalalık yapan işi gücü boş muhalefet olan Sadri Şener'in yalaması olan bir gruptan başka bişey değil.

Bunlar benim görüşlerim ne seni ne başkasını alakadar etmez. Ama sen Trabzonspor adı altında paylaşım yapıyorsan haddini hududunu bileceksin.

Harun-61
29.08.2016, 10:09
Azize'nin TD'e yaptigi baski ortada.

Muharrem Usta'da güzel dille veya baska bir yöntem ile konusup Abdulkadir Ömür'ün oynatilmasini saglamasi lazim.

.

Harun-61
29.08.2016, 16:08
Trabzonspor Kulübü â€@Trabzonspor (https://twitter.com/Trabzonspor)
Başkanımızın NTV'deki canlı yayını Kulüpler Birliği'nin yarın Sayın Cumhurbaşkanı'nı ziyareti nedeniyle perşembe saat 21.00'e ertelenmiştir.

Doğukan Uçan
31.08.2016, 19:41
Yakışmadı....

bahadır2561
31.08.2016, 20:08
Fatih Atik'e plaket verip Cardozo'yu bir başına yollamak

Hiç yakışmadı

Hasan61
31.08.2016, 20:29
Yalanlarla klüp yönetilmez.

BlackPanther
31.08.2016, 20:50
Başkanım. Çok büyük bir adamsın. Transferin son gününde Trabzona yıldızları getirdin. Helal olsun. Seninle gurur duyuyoruz.

Ufuk Turgut
31.08.2016, 20:58
ben muharrem ustanın polıtıkalarına destek verıyorum genel anlamda.eksıklerı yokmu elbette var ama dipte olan bir takımı ayaga kaldırmaya calısıyor.sabırlı olmamız destek vermemız lazım dıye dusunuyorum ...

amasya0561
31.08.2016, 21:30
Başkanım. Çok büyük bir adamsın. Transferin son gününde Trabzona yıldızları getirdin. Helal olsun. Seninle gurur duyuyoruz.

batan bir külübü düzlüge çıkarmayamı çalışıyoruz yoksa külübün kapısına kilit vurmayamı. bu türübün geliri ile bu forma satışları ile kolaymı acaba bu külübü yönetmek. kaldıki adam daha başında bu yıl ayaga kalkma yılı olacak demedimi. bu yıl şampiyonluk bekleyen varmı acaba

Bülent Bayraktar
31.08.2016, 21:52
sağ bekin zeki yavru sağ açığın Yusuf erdoğan ise bu takim ayağa kalkmaz. Bu adamlar yuzunden 1 sene daha sinir hastasi olarak gecirecez !

bkandil
31.08.2016, 22:16

Trabzonspor tarihinde son gün transfer edilip, takıma faydalı olmuş bir isim sayabilir misiniz?
Son gün alınan oyuncuyu devre arasında gönderebilmek için uğraşmaktansa, sağ tarafsız oynamayı yeğlerim.

M.S.SOFU
31.08.2016, 22:23
Para olmamasına rağmen ve transfer sezonunun son günü yapılan transferden hayır gelmediği kaç kez görülmesine rağmen hala transfer isteniyor

Para yok para

Allah allah japonca mı yazalım

sizin istediğiniz transferleri yapan iho yüzünden bu haldeyiz.

Bu takımı popülist taraftarlara yedirmeyeceğiz bu da böyle biline

Ne oldu cavanda,mbia,marin,ndoye gelince zıplayanlar.
Hep ilk küfür edenlerde aynı adamlar nedense

Şu takımın yakasını bırakın ya
Kardeşim git istanbul takımlarını tut allah allah
Git real madridi tut barcelonayı tut
Ama gölge etme şu takıma yahu
Alacağın forma da kalsın gideceğin maçta.
Görüyoruz zaten gitmeyin maça filan.hemen yuhlayan ekip bunlar işte

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bach72
31.08.2016, 22:33
Muharrem başkanın gidişatını iyi görmüyorum.Laf var icraat yok."Twitçi" başkan olmak yerine "iş bitirici" başkan olmaya yönelik evrilirse iyi olacak.

bahadır2561
31.08.2016, 22:48
Rezalet bi kadro yapılanması

Sağ beksiz sezona başlıyoruz

Vizyon

Hasan61
31.08.2016, 23:09
Para olmamasına rağmen ve transfer sezonunun son günü yapılan transferden hayır gelmediği kaç kez görülmesine rağmen hala transfer isteniyor

Para yok para

Allah allah japonca mı yazalım

sizin istediğiniz transferleri yapan iho yüzünden bu haldeyiz.

Bu takımı popülist taraftarlara yedirmeyeceğiz bu da böyle biline

Ne oldu cavanda,mbia,marin,ndoye gelince zıplayanlar.
Hep ilk küfür edenlerde aynı adamlar nedense

Şu takımın yakasını bırakın ya
Kardeşim git istanbul takımlarını tut allah allah
Git real madridi tut barcelonayı tut
Ama gölge etme şu takıma yahu
Alacağın forma da kalsın gideceğin maçta.
Görüyoruz zaten gitmeyin maça filan.hemen yuhlayan ekip bunlar işte

Bu takımın 3.stoperi 2.2 milyon,4. stoper 1.2 milyon alıyor.
Ama ne hikmetse para yok.

bahadır2561
31.08.2016, 23:19
Soylu'dan banane kardeşim gidip tebrik ediyorsunuz bi de

Saçma saçma işler yapıyor bunlar da iyice

Adem Akyüz'
31.08.2016, 23:21
47 oyuncuyla (kiralıkveyasatılık) yollar ayrıldı. 41 Milyon € maliyet 20 milyon €'ya indirildi. Gerçek anlamıyla tam bir temizlik yapıldı.

%85'ini başarılı buldugum transfer döneminde %15'lik 3Y kısmı bütün doğruları götürecek potansiyelde. Umarım korkulan olmaz.

M.S.SOFU
31.08.2016, 23:24
Bu arada rakamlar şaşırtmasın.bu bahsedilen paralar TL dir
Kelima oyununa gerek yok
Bir de olayı şöyle dillendirelim bakalım tepkiler ne olacak:(1€=3,3 TL)

Bu takımın 3.stoperi 650 bin € 4.stoperi 350 bin € alıyor

[emoji6]
Algı yönetimine gerek yok

sakoglu61
31.08.2016, 23:25

senin için para yok bin tl bile yok demektir
Trabzonspor için 20 milyon € yok demektir

kimi neye göre kıyaslıyosunuz ?

M.S.SOFU
31.08.2016, 23:29
Ha bu arada bu euro ve tl algısının kaynağını soran olursa;
Kap ile birlikte linkte verelim http://m.mynet.com/trabzonspordan-onazi-ve-mustafa-yumluyu-acikladi-spor-99356/

Burdan bakabilir merak eden.

Şunu da eklemeden edemeyeceğim.halihazırda mustafa yumlu 'yu gönderdik diyelim ki bu 650 bin euro yıllık giderin azalması demektir.
Gidin ve 650 bin euro.ya bu ayarda (mustafadan nefret etmeme rağmen) bir futbolcuyu hem transfer edin hem de ücretini ödeyin.

My
31.08.2016, 23:56
Muharrem Usta â€<s>@</s>UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem)

1-Hesapsız harcamanın sonuçları acı şekilde hafızalarda dururken; hiç bir şey yaşanmamış gibi davranmamızı hiç kimse bizden beklememeli.

2-Son gün transferlerinin ağır enkazından kurtulmak için verilen savaşı herkesin görmesini dilerim. Malesef bu yol halen dikenli bir yol.

3-Yapılanıyoruz dostlar,her şey bir anda olmaz. İstediklerimiz olmayınca son gün birilerini alıp şov yapmak hiç bir TS'liye yakışmaz.

4-Transfer döneminde KAP,KAP diye alkış tuttuğumuz günlerin faturasını nasıl unutabiliriz ki... Yaşananlardan ders almamak bize yakışmaz.

5-Eksikleri tabi ki kapatmalıyız. Ancak... bütçe disiplini her şeyden daha önemlidir. Al ama ödemesen de olur dönemi artık bitmelidir.

6-Yeniler çok... Önce takım olmayı başarmalıyız. Hiç kimse merak etmesin ki takım kalitesini artıracak oyuncu takviyemiz sürekli olacaktır.

7-Dikenli yolda bardağın boş tarafından bakanlar da tabi ki olacak. Peki... ya bardağın dolu tarafı :) Yarın akşam NTV görüşmek üzere.

Adem Akyüz'
31.08.2016, 23:58
Bu arada rakamlar şaşırtmasın.bu bahsedilen paralar TL dir
Kelima oyununa gerek yok
Bir de olayı şöyle dillendirelim bakalım tepkiler ne olacak:(1€=3,3 TL)

Bu takımın 3.stoperi 650 bin € 4.stoperi 350 bin € alıyor

[emoji6]
Algı yönetimine gerek yok

:)

murat
01.09.2016, 00:05
Vizyonsuzluk budur iste! Scout ekibin var bari birtane ucuz gelecek vaad eden sag bek al. Yeni stada gececegin bu donemde 1 tane heycan veren sag acik almazsan ne kombine ne loca nede forma satarsin. Umarim saha sonuclari iyi olurda en azindan onumuzdeki seneye hazir gireriz. Saha sonuclari kotu olursa aldigin bu futbolcular ya bir zeki ya bir yusuf muamelesi gorur ve yatirim cope gider. Her ne olursa olsun umarim ben yanilirim bundanda gocunmam mutlu olurum.

batuhanTs
01.09.2016, 02:04
muharrem usta nın Trabzonspor başkanlığının gelecek vaat etmediği maalesef ortada başkanlık a spor da açıklama yapmakla yürümüyor maalesef gerek siyasi duruşuda beni rahatsız etmeye başladı bu kadar bulaşmaya ne gerek var bu işlere tamam biliyoruz hangi tarafta olduğunu ama insanların gözüne sokar gibi yapılmamalıydı bu forma sponsoru harici verdiği sözlerden tamamen uzak bir görüntü çizdi şansına akyazı stadı var o da olmasa zaten ortada Trabzonspor filan kalmazdı

Milletvekili
01.09.2016, 02:27
muharrem usta nın Trabzonspor başkanlığının gelecek vaat etmediği maalesef ortada başkanlık a spor da açıklama yapmakla yürümüyor maalesef gerek siyasi duruşuda beni rahatsız etmeye başladı bu kadar bulaşmaya ne gerek var bu işlere tamam biliyoruz hangi tarafta olduğunu ama insanların gözüne sokar gibi yapılmamalıydı bu forma sponsoru harici verdiği sözlerden tamamen uzak bir görüntü çizdi şansına akyazı stadı var o da olmasa zaten ortada Trabzonspor filan kalmazdırenkdaş bu kadarda hızlı gitme yavaş

My
01.09.2016, 02:53
Ortada bariz bir transfer planlama hatası var. Bunun sebebi de para felan değil. Çünkü transfer için sağa sola saldırıyorsan bütçen de var demektir. Vizyonuyla ve profesyonelliğiyle övünülen başkan ve yönetimine pek yakışmadı bu. Biraz da hata yapa yapa tecrübe ediniliyor. Umarım gelecek planlamaları adına ders çıkarılır.

Olan oldu artık. Kamp dönemi resmen boşa geçirildi. Takım daha oturmadı. Köstek olmadan hiç değilse ilk yarı sonuna kadar destek olup sonucunu beklicez. Takım olmak kolay değil. Bazen bir futbolcunun kendini bulması bile haftalar sürebiliyor. İlk yarı sonucu ak koyun kara koyun az çok belli olur zaten. Hakaret içermeyen eleştiriye eyvallah ama çok ta fazla uzatmamak lazım bence.

artvints
01.09.2016, 03:07
Ortada bariz bir transfer planlama hatası var. Bunun sebebi de para felan değil. Çünkü transfer için sağa sola saldırıyorsan bütçen de var demektir. Vizyonuyla ve profesyonelliğiyle övünülen başkan ve yönetimine pek yakışmadı bu. Biraz da hata yapa yapa tecrübe ediniliyor. Umarım gelecek planlamaları adına ders çıkarılır.

Olan oldu artık. Kamp dönemi resmen boşa geçirildi. Takım daha oturmadı. Köstek olmadan hiç değilse ilk yarı sonuna kadar destek olup sonucunu beklicez. Takım olmak kolay değil. Bazen bir futbolcunun kendini bulması bile haftalar sürebiliyor. İlk yarı sonucu ak koyun kara koyun az çok belli olur zaten. Hakaret içermeyen eleştiriye eyvallah ama çok ta fazla uzatmamak lazım bence.

şöyle düşününce rahatlıyorum. nevzat aydın 5, 6 tane sağbek saydı. kaddouri için uğraşıldığını biliyoruz. istenilen oyuncu olmayınca bir tarafa daha vasat oyuncu alayım diğer tarafa da para kalsın düşüncesi uzun vadede zararlı oluyor.çünkü elimizdeki kaliteli oyuncu sayısı azalıyor. tek dönemlik değil de 4, 5 dönemlik transfer dönemini düşününce keşke x oyuncu elimizde olsaymış keşke diyoruz. ucuza alınan ve vasat kalan adama direk çöp gözüyle bakılıyor bir sene sonra. bu bakımdan olumlu. ama tek sağbekle sezona başlamak olumsuz.bu sağbek de zeki olunca iyice göze batıyor.

bu hata yapılmaması gereken bir hata, yoksa sağ açığa alternatif bulmak kolay. dönersin çift forvete baklava orta sahaya ne kanadı dersin. ama öte yandan 3 5 2'ye dönsen bile elinde sağ ayaklı kanat oyuncusu yok.

-Samet
01.09.2016, 03:36
Yaklaşık 2 hafta önce yönetimle ilgili http://forum.bordomavi.net/showthread.php/51784-Y%C3%B6netime-Y%C3%B6nelik-Ele%C5%9Ftiriler?p=1920512267&viewfull=1#post1920512267

Bu mesajı yazmıştım.

Düşüncelerimde bir değişiklik olmadı.

Ama genel bir yanlışımızdir , eğriye eğri , doğruya doğru diyebilmeliyiz.

Ben de ortada eleştirilmesi gereken bir durum olduğunu düşünüyorum.
Şöyle ki alternatifi olmayan bir bölgede en azından kiralik bile olsa Zekiden iyi bir isim katılmalıydı kadroya. Çünkü Zekinin kapasitesi bir yana, alternatif yok o bölgede. Akakpo nasıl bir performans sergiler bilemiyoruz ki ben daha onun lisansının çıkıp çıkmadığını bile bilmiyorum.
Sağ açık bir şekilde yürüyecek ama Güray monte olur ama Yusuf la yetmese de.

Şimdi ortada şöyle bir durum var,
Bu kadar sürede bu takıma bir bek oyuncusu katılamadıysa ya scout ekibinin kapasitesi yetersiz ya da yönetim başarısız oldu görüşme vs. süreçlerde. Nevzat aydının şanssız olma lafını veya Muharrem Usta nın ekonomik durum söylemini bu açıdan kabul etmiyorum.(kiralama düşüncesi)

Ortada belli ki bir hata var planlama hatası gibi görünüyor.Çünkü 2 aydır içimiz dışımız sağ kanat oldu açıklaması da bunu gösteriyordu.Yani uzun süredir uğraşılan bir konu.

Benim yönetimin bu transfer konusunda o yönden yani eksikleri gidermek adına gösterdiği çabaya olan inancım tam.

Dolayısıyla,
Mevcut durum itibarı ile elimizde bulunan isim belli.
Bu zamana kadar yapılanlar belli.
Zamanında büyük heyecanlarla alınan yüksek maaşlı birçok oyuncunun gönderilmesi için son gün dahil büyük çaba sarfedildi.Birçoğunda da başarılı olundu.
Takım ekonomik olarak rahatladı özellikle maaş dengeleri konusunda.
Şu saatten sonra sayfalarca hakkında yorum yapılan Zekinin kendisini hiç beğenmesem bile bu konu üzerinden yıpratılmasını,
Bu kadar olumlu gelişmeye rağmen sürekli bu konu üzerinden felaket tellallığı yapılarak yönetimin acımasızca yerden yere vurulmasını hiç ama hiç doğru bulmuyorum.Bunun ne Zekiye ne yönetime ne de takıma hicbir faydası olmayacaktır.Bu açıdan Ustanın Ndoye hakkında dediği de hatalı bir söylemdir.Tamam gitmesi gerekir ama sozlesmeli oyuncu sonuçta. Burda bir kez daha yapılan yanlışları da hatırlamak lazım.Geçmişteki sözleşmeleri.Ödenmeyen paraları.Belki de yapacağımız yeni transferlerin önünü kesti o yanlışlar.

Bu kadar büyüten arkadaşlara da bu senenin hedefinde ne var onu bir kez daha düşünmelerini tavsiye ediyorum.Ha sağ bekte Richards sağ açıkta Kaddouri olsa kötü mü olurdu tabi ki iyi olurdu.Ama son gün istenilen isimler olmadıysa sırf taraftara yönelik alakasız birileri gelseydi de sonra onları elden çıkarana kadar yine göbeğimiz mi çatlasaydı?

Ama biraz da fayda zarar analizi yapmak artıları ve eksileri bir arada düşünmek gerekiyor ve ben böyle düşündüğüm takdirde olumlu yönden bakmanın daha iyi niyetli bir yaklaşım olduğu kanatindeyim.

Bu takımın en büyük sorunu takım olmak şu anda.Ne Zeki,ne Yumlu ne de Yusuf.
Ama biz bunu başarana kadar elbette ki başarısızlıkla yüzleşeceğiz.Birçok kez hem de.Ama bu durumda da eleştiri yaparken dozunu ayarlamak ve yapıcı eleştiri yapmak çok önemli.

Son olarak ,
Felaket tellaları ve sabırsız güruh;
lütfen gölge etmeyin..

My
01.09.2016, 03:36
şöyle düşününce rahatlıyorum. nevzat aydın 5, 6 tane sağbek saydı. kaddouri için uğraşıldığını biliyoruz. istenilen oyuncu olmayınca bir tarafa daha vasat oyuncu alayım diğer tarafa da para kalsın düşüncesi uzun vadede zararlı oluyor.çünkü elimizdeki kaliteli oyuncu sayısı azalıyor. tek dönemlik değil de 4, 5 dönemlik transfer dönemini düşününce keşke x oyuncu elimizde olsaymış keşke diyoruz. ucuza alınan ve vasat kalan adama direk çöp gözüyle bakılıyor bir sene sonra. bu bakımdan olumlu. ama tek sağbekle sezona başlamak olumsuz.bu sağbek de zeki olunca iyice göze batıyor.

bu hata yapılmaması gereken bir hata, yoksa sağ açığa alternatif bulmak kolay. dönersin çift forvete baklava orta sahaya ne kanadı dersin. ama öte yandan 3 5 2'ye dönsen bile elinde sağ ayaklı kanat oyuncusu yok.Sağ bek transferi her halükarda halledilmesi gerekirdi. Sadece eksiklik değil bir de Zeki faktörünün taraftar üzerindeki psikolojik etkisiyle ve yönetim üzerinde oluşturulacağı ekstra baskı sebebiyle de. Kiralık formülü üzerine de kafa yorulmalıydı. Tüm bunların planlanması ve yapılabilmesi için de iyi ve geniş bir kadron olmalı. Kolay işler değil kabul ediyorum ama Yumlu ve ya Yusuf bir şekilde takım içerisinde tolore edilebilir de Zeki'yi taraftar görünce resmen böyle oluyor artık.

https://s4.postimg.io/kthcd3i0d/14088466_1836888633210273_3366205892727156217_n.jp g

:)

Tek dönemlik te olsa en kritik yeri boş geçmeleri hem kendileri hem de takım açısından sıkıntı olucak. Ama geçiş dönemi olduğunu bilip tahammül edebilir de yıkıcı olmazsa taraftar bu durmu da bir şekilde atlatırız (inşaallah) diye düşünüyorum.

My
01.09.2016, 03:47
Aynen <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> @-Samet (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=38558) <!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> gemilerin yakıllması için daha çok erken. Bunu Hakan Kulaçoğlu'cu biri olarak ben diyorsam Usta'cıların hayli hayli demesi lazım :) Umarım bu işi fazla abartmayız. Zamana ihtiyacımız var. Çok ta fazla karamsar olmamak lazım.

tristram
01.09.2016, 07:34
sayfalarca carsaf carsaf yazmaya gerek yok..benim bu adami nasil destekledigimi taniyanlar bilir.ama gelinen nokta itibari ile bu takimda zeki yavrunun alternatifi yoksa o baskan daha kimseye birsey anlatamaz..hala enkaz devraldik edebiyati yapmaktan utanmiyor.ben nevzat aydinin muharrem ustanin yerinde olsam tweeteri kapatirdim ama bunlarda gram utanma yok.
yahu sen mustafa yumluya uc sene icin 6 milyon 430 bintlye daha yeni sozlesme yapmis bir yonetimsin,neyin mali disiplini?simdi bu bitik halde o adama bu paralari verirken yarin obur gun biraz durumumuz olsa hangi gereksize ne vermezsin..mustafa yumlu,mustafa akbas,zeki yavru,yusuf erdogan..bravo ya cok guzel yapilandiniz peyuuuuk basgan..
ligde konumumuz ne olursa olsun bu adamlarin hala bu takimda olmasini yerlerine adam alinmamasini kimse bana anlatamaz..

bahadır2561
01.09.2016, 07:41
Başkan o zaman sende NDoye'yi sezon öncesi kampa götürecektin

Nasılsa satarım diye bi nevi kadrodışı bırakmayacaktın

Yiğit Gayretli
01.09.2016, 08:30
N'doye için söyledikleri tasvip edilemez. Bu futbolcu kadro dışı bile kalmış olsa bu şekilde ortaya atılması beni rahatsız eder. Trabzonspor'un futbolcusudur neticede... Bence başkan bu söylemi toparlayacaktır bir şekilde.

Faik Yılmaz
01.09.2016, 08:39
9 aydır bir sağ bek alamadık....

Hala Zeki Yavru'ya muhtacız.......

yazıkoldu
01.09.2016, 08:55
Onazi, bero, shaydaev bunların bonservislerini aldık. suk ve castillo'nun opsiyonlarını aldık. bu 5 oyuncunun geleceği bizim geleceğimizi de belirleyecek. bunların dışında onur, m. ekici, Muhammet d. bu yıl ligdeki yerimizi belirleyecek. İşin esprisi bir tarafa Allah muhafaza bu sene küme düşsek yahu nasıl olur bu kadro nasıl küme düşer diyebilir miyiz? Bana göre hayır. Ha yeni gelen yukarıda saydığım 5 kişi iyi çıkar, diğer 3 kişi sakatlık yaşamazsa ve de hakemler bizi doğramazsa ilk 5'e girersek ben bu sene şampiyon olduk diyeceğim.

Harun-61
01.09.2016, 10:01
Allah yar ve yardimcin olsun, camia icinde sizin yani kulübün basarisiz olmasini isteyeno kadar cok insan varki....

:(

alone_6161
01.09.2016, 10:23
Arkandayız, desteğe devam.

61ronin61
01.09.2016, 10:37
aman usta başkanım bu akşam dikkatli ol .bu akşam çok sinsi seni zor durumda bırakacak tuzak sorular hazırlanmıştır bence.

ne olsa tv şikebahçe tv pardon ntv.

bence sorular bile şikebahçenin avukatları tarafından özenle hazırlanmış olabilir.

notebook önünüzde olsun avukatlarınızla koordineli olun bence.

bach72
01.09.2016, 16:07
Muharrem U.nun Ntv'de şike çetesine yönelik ciddi eleştiri getireceğini düşünmüyorum.Muhtemelen dostluk,kardeşlik,barış temalı şirinlemelerinden sonra hukuk kurulumuz gerekeni yapacaktır diyip işi yuvarlayacaktır.
Bakın kardeşler.Bu şike olayı hukuki falan değildir artık.Apaçık siyasidir.Muharrem U.çıkıp da diyebilir mi bizim haklarımız siyasi erk tarafından çiğnenmiştir?fenerbahçe denen çıktığı yere kodumun şerefsiz takımı siyasi erk tarafından kollanmaktadır.Diyebilir mi?Yahu bırakın başkanı bu camianın çok önemli bir kesimi bile bunu diyemiyor.Niye?Aman tuttuğum partiye kimse laf söyleyemez yüzsüzlüğü.Ondan sonra çıkar bu kesim hakemler haklarumuzu çiğneyor diye zır zır ağlar.
Kıssadan hisse;Sevişme savaş..Kiminle?.elbette şike çetesi ve onun koruyup kollayanlarla..

bahadır2561
01.09.2016, 16:52
Ntv 1 saat ayırmış

Şikecilerle 3 saat program yapmıştı

EMİR
01.09.2016, 17:29
Ntv 1 saat ayırmış

Şikecilerle 3 saat program yapmıştı

Çok büyütüyorsunuz başkanı gözünüzde.....

Bu akşam çıkıp "polyanna" olacak olmasından o kadar utanıyorum ki!

Çıkıp "futbolun güzel yanları,kulüpler dost olmalı,fenerliler gelip Trabzonda maç izlemeli" gibi saçmalıklar sıralayacak!

Şike konusunda edeceği tek laf "Hukuk kurulumuz gerekli mücadeleyi sürdürüyor" Olacak!!!!!

Yeter artık gerçekten fazlasıyla polyanna olması canımı sıkıyor.

Şu sözden başka bir tepki veremeyecek arkadaşlar "Hukuk kurulumuz mücadeleyi sürdürüyor".

Sonra kendi konuyu değiştirip "Akyazı Trabzonspor için bi yeniden doğuş,SABIR İSTİYORUZ,bir ay sonra sponsorlarımızı açıklıyoruz ve en ağır biz olacağız,Kulüp enkaz haldeydi biz 20 milyon avro tasarruf ettik,SABIR İSTİYORUZ,Biz geldiğimizde borç XXX milyondu şuan XX milyon,SABIR İSTİYORUZ,Ersun hoca en iyisini bilir,Taraftarımızdan SABIR İSTİYORUZ"

tonya55
01.09.2016, 17:32
enkaz devraldı 3 yıl göreve devam etmeli herkes sabretmeli kolay degil işi.

A. Aydın
01.09.2016, 17:36

Çıkıp "futbolun güzel yanları,kulüpler dost olmalı,fenerliler gelip Trabzonda maç izlemeli" gibi saçmalıklar sıralayacak!

Şike konusunda edeceği tek laf "Hukuk kurulumuz gerekli mücadeleyi sürdürüyor" Olacak!!!!!

Şu sözden başka bir tepki veremeyecek arkadaşlar "Hukuk kurulumuz mücadeleyi sürdürüyor".

Sonra kendi konuyu değiştirip "Akyazı Trabzonspor için bi yeniden doğuş,SABIR İSTİYORUZ,bir ay sonra sponsorlarımızı açıklıyoruz ve en ağır biz olacağız,Kulüp enkaz haldeydi biz 20 milyon avro tasarruf ettik,SABIR İSTİYORUZ,Biz geldiğimizde borç XXX milyondu şuan XX milyon,SABIR İSTİYORUZ,Ersun hoca en iyisini bilir,Taraftarımızdan SABIR İSTİYORUZ"

İho yu kaçırdığına üzülmüşsündür.
Kimse bağırarak çağırarak çözüm üretemez. Geçmişte gördük olmadı. İho döneminde trabzonlu olmaktan utanır olmuştum.
Hatta hali hazırda başkan olan aziz var. Dediğin gibi tuttuğunu kopartıyor.
Git fb yi tut bu kafadaysan.

Adem Akyüz'
01.09.2016, 17:42
Ulan başkan daha yayına çıkmadan, ne diyeceğini bilmeden astılar adamı. Yok arkadaş, bırakmak lazım bu futbol işini, akıl sağlığı kalmayacak yoksa!

La bi bekleyin bakalım akşam ne diyecek bu adam? Gerekli şeyleri söylemezse zaten eleştirilecek! Şimdiden bu adam hiçbir şey demez diyip küfür etmek hangi camiada hangi ülkede var. Ulan şu dünyada tek akıllılar(!) bizim camiada mı?

Başkan tek başına çıkacak diye yemediği küfür kalmadı yine. Bu adam Nusret Yılmaz'la çıkacaktı yayına. Son anda adamın işi çıkmış(muhtemelen Eylül'deki Cas davasıyla alakali). Bu yüzden de yalnız çıkıyor yayına. Ayrıca çıksın kardeşim, ne var bunda? Sanki iki lafı bir araya getiremeyen, her cümlesiyle Trabzonspor'a zarar veren İHO yayına çıkacak.

Ne ruh hastası insanlar var ya?

My
01.09.2016, 17:43

Sonra kendi konuyu değiştirip "Akyazı Trabzonspor için bi yeniden doğuş,SABIR İSTİYORUZ,bir ay sonra sponsorlarımızı açıklıyoruz ve en ağır biz olacağız,Kulüp enkaz haldeydi biz 20 milyon avro tasarruf ettik,SABIR İSTİYORUZ,Biz geldiğimizde borç XXX milyondu şuan XX milyon,SABIR İSTİYORUZ,Ersun hoca en iyisini bilir,Taraftarımızdan SABIR İSTİYORUZ"İnşallah böyle olmaz. 1 saatte neyi ne kadar anlatabilecek/ler zaten. Bildiğim kadarıyla Nusret Yılmaz da katılacaktı programa. Usta'nın tek başına katılması hata olur.

My
01.09.2016, 17:50
Ulan başkan daha yayına çıkmadan, ne diyeceğini bilmeden astılar adamı. Yok arkadaş, bırakmak lazım bu futbol işini, akıl sağlığı kalmayacak yoksa!

La bi bekleyin bakalım akşam ne diyecek bu adam? Gerekli şeyleri söylemezse zaten eleştirilecek! Şimdiden bu adam hiçbir şey demez diyip küfür etmek hangi camiada hangi ülkede var. Ulan şu dünyada tek akıllılar(!) bizim camiada mı?

Başkan tek başına çıkacak diye yemediği küfür kalmadı yine. Bu adam Nusret Yılmaz'la çıkacaktı yayına. Son anda adamın işi çıkmış(muhtemelen Eylül'deki Cas davasıyla alakali). Bu yüzden de yalnız çıkıyor yayına. Ayrıca çıksın kardeşim, ne var bunda? Sanki iki lafı bir araya getiremeyen, her cümlesiyle Trabzonspor'a zarar veren İHO yayına çıkacak.

Ne ruh hastası insanlar var ya?Peşinhükümlü olma kısmına katılıyorum ama Usta konulara davaya ne kadar hakim olabilir? Ciddi konular... bir soru sorulur... hukuki terimler içinde boğarlar giderler adamı sen derdini anlatıncaya kadar. Zaten çıktığı kanal fbnin gayri resmi televizyonu. Boş endişe değil yani bu.

EMİR
01.09.2016, 17:52
İho yu kaçırdığına üzülmüşsündür.
Kimse bağırarak çağırarak çözüm üretemez. Geçmişte gördük olmadı. İho döneminde trabzonlu olmaktan utanır olmuştum.
Hatta hali hazırda başkan olan aziz var. Dediğin gibi tuttuğunu kopartıyor.
Git fb yi tut bu kafadaysan.

İho yu öven veya destekleyen bir cümlem mi oldu acaba?

Mesele ses yükseltmek değil bunu anlamıyorsunuz işte...

"Kelimelerle bağırmak" diye birşey duymadınız galiba hiç :)

Benim istediğim Konuşmayı,cümle kurmayı bilen bir başkan olmalı ancak bu kadar "Polyanna" olmamalı.Herşeye çıkıp bağırsın çağırsın demiyoruz ancak bu kadar laf yiyipde çıkıp barış mesajları vermeyi hangi Trabzonlu kabul eder??

Ben anlamıyorum nasıl bu kadar yumuşak bir şekilde karşılayabiliyorsunuz bu olayları?

Dediklerimin aksi mi olacak?Çıkıp çiçek dağıtacak sağa sola sonrada gelecek.

Bunu istemiyorum diye Trabzonspor dan mı vazgeçeceğim??

En önemliside şu; BEN TRABZONLU OLMAKTAN HİÇ UTANMADIM.

Cümlemi birkaç sefer daha okuyun...Ben o kadar polyanna olduğu anlarda M.Usta dan utanıyorum TRABZONUMDAN VEYA TRABZONSPORUMDAN değil!TRABZONSPORU TEMSİL ETTİĞİNİ DÜŞÜNDÜKLERİ İÇİN.

Son cümleniz o kadar saçma ve kendinizle çelişiyor ki size cevabım ;"İHO döneminde gidip başka takım tutsaydınız o zaman" olsa yeridir ancak sizin seçimlerinize karışmanın haddim olmadığını biliyor ve sizinde bu düşünceye ulaşmanızı diliyorum....

EMİR
01.09.2016, 17:54
İnşallah böyle olmaz. 1 saatte neyi ne kadar anlatabilecek/ler zaten. Bildiğim kadarıyla Nusret Yılmaz da katılacaktı programa. Usta'nın tek başına katılması hata olur.

İnşallah olmaz

Adem Akyüz'
01.09.2016, 17:58
Peşinhükümlü olma kısmına katılıyorum ama Usta konulara davaya ne kadar hakim olabilir? Ciddi konular... bir soru sorulur... hukuki terimler içinde boğarlar giderler adamı sen derdini anlatıncaya kadar. Zaten çıktığı kanal fbnin gayri resmi televizyonu. Boş endişe değil yani bu.
Usta'nın yayına bir Avukatla çıkması gerekir. Bunda yanlış olan bir şey yok ancak çıkmıyor diye adamı gömmeye de gerek yok. Bu yayının yapılacağı 1 hafta önceden belliydi. Bu süre içinde gerekli bilgileri mutlaka almıştır. İHO gibi her aklına geleni söyleyecek bir adam değil başkan, bunu defalarca gördük. Hiçbir hazırlık yapmadan yayına çıkmaz. Ha çıktı diyelim, şike ile ilgili konularda yetersiz kaldı, o zaman eleştiririz. Eleştirene de kimse tek laf edemez. Ama şimdiden gömmek yanlış.

A. Aydın
01.09.2016, 18:07
İho yu öven veya destekleyen bir cümlem mi oldu acaba?

Mesele ses yükseltmek değil bunu anlamıyorsunuz işte...

"Kelimelerle bağırmak" diye birşey duymadınız galiba hiç :)

Benim istediğim Konuşmayı,cümle kurmayı bilen bir başkan olmalı ancak bu kadar "Polyanna" olmamalı.Herşeye çıkıp bağırsın çağırsın demiyoruz ancak bu kadar laf yiyipde çıkıp barış mesajları vermeyi hangi Trabzonlu kabul eder??

Ben anlamıyorum nasıl bu kadar yumuşak bir şekilde karşılayabiliyorsunuz bu olayları?

Dediklerimin aksi mi olacak?Çıkıp çiçek dağıtacak sağa sola sonrada gelecek.

Bunu istemiyorum diye Trabzonspor dan mı vazgeçeceğim??

En önemliside şu; BEN TRABZONLU OLMAKTAN HİÇ UTANMADIM.

Cümlemi birkaç sefer daha okuyun...Ben o kadar polyanna olduğu anlarda M.Usta dan utanıyorum TRABZONUMDAN VEYA TRABZONSPORUMDAN değil!TRABZONSPORU TEMSİL ETTİĞİNİ DÜŞÜNDÜKLERİ İÇİN.

Son cümleniz o kadar saçma ve kendinizle çelişiyor ki size cevabım ;"İHO döneminde gidip başka takım tutsaydınız o zaman" olsa yeridir ancak sizin seçimlerinize karışmanın haddim olmadığını biliyor ve sizinde bu düşünceye ulaşmanızı diliyorum....

Ne demesini istiyorsun?

Trabzonspor başkanına pısırık diyebiliyorsun.
İlk defa taraftarı dinleyen (scout ekibi, kurumsallaşma, alt yapıyı profesyonelleştirme vb...) bir başkan geldi, onu da beğenmiyorsunuz.

Usta bizim son şansımız; bu şansı kullanamazsak geriye iho, hekimoğlu kalacak.

My
01.09.2016, 18:16
Usta'nın yayına bir Avukatla çıkması gerekir. Bunda yanlış olan bir şey yok ancak çıkmıyor diye adamı gömmeye de gerek yok. Bu yayının yapılacağı 1 hafta önceden belliydi. Bu süre içinde gerekli bilgileri mutlaka almıştır. İHO gibi her aklına geleni söyleyecek bir adam değil başkan, bunu defalarca gördük. Hiçbir hazırlık yapmadan yayına çıkmaz. Ha çıktı diyelim, şike ile ilgili konularda yetersiz kaldı, o zaman eleştiririz. Eleştirene de kimse tek laf edemez. Ama şimdiden gömmek yanlış.Bu konuda haklısın. Endişeni dile getirmek ayrı suçlayıcı ithamlarda bulunmak ya da senin tabirinle gömmek ayrı. Üslub konusunda hep bir sıkıntı içindeyiz maalesef.

Poor
01.09.2016, 18:32
Baskandan tek ricam taraftara olmayacak seyler soylemesin biz de beklemeyelim. Stadin sponsoru hazir dedi kac ay once son asamaya geldik sozde. Yaz bitti nasil bir gorusmeyse bu hala gorusuluyor. Yok dunya devi yok soyle buyuk. Demek zorunda da degil kimsenin cok buyuk bir beklentisi yok.

Sonra sag bek dedi kesin alcaz listeler var anlastigimiz oyuncular var falan. E hani nerde? Demese neyse sanki zorla diyor.

Baskan boyle konusarak kendi imajini zedeliyor.

HOPA'LI TS'Lİ
01.09.2016, 18:38
Ne demesini istiyorsun?

Trabzonspor başkanına pısırık diyebiliyorsun.
İlk defa taraftarı dinleyen (scout ekibi, kurumsallaşma, alt yapıyı profesyonelleştirme vb...) bir başkan geldi, onu da beğenmiyorsunuz.

Usta bizim son şansımız; bu şansı kullanamazsak geriye iho, hekimoğlu kalacak.

Kesinlikle bu Başkan'a sabretmeliyiz.
Nuri Albayrak ve İHO'ları da gördük
TS vizyonuna yakışan bir başkanımız var
Sabreder ve hoşgörüyle desteklersek efsaneyi ayağa kaldırırız

jairzinho
01.09.2016, 19:04
bu ülkede enkaz edebiyatı ve mağdurum edebiyatı her zaman kazanç sağlamıştır.başkan da artık bu edebiyatı yapmamalı.olası başarısızlığa peşin bahaneler üretmemek lazım.o koltuk bahane üretme yeri değil sorunlara çözüm bulma yeridir.net

Sami Kuk
01.09.2016, 19:10
Yayın kacta

gurur6134
01.09.2016, 19:12
Baskanin tek basina cikmamasi lazim nusret yilmazdan olusmuyor ki bir tek hukuk kurulumuz..ayrica nusret yilmazin hangi isi bu isden onemli ki yayina katilmiyor..kendini camiani davani ulusal bir kanalda anlatma sansin ortaya cikmis bunu bile kullanamiyoruz..yemiceksin icmiceksin bu programa katilcaksin arkadas ölümden baska bahanesi olamaz bu işin..

jairzinho
01.09.2016, 19:13
sürekli vizyon sürekli kadro mühendisliği sürekli scout konuşuldu değilmi.sonuç:zeki tek sağbek.

çoh enteresan.

maddi olarak çok kötüyüz dendi.11 milyon bonservis harcandı.eksi 5 milyon zarar bonservisten

http://www.transfermarkt.de/trabzonspor/transfers/verein/449/saison_id/2016

Ahmet Aksu
01.09.2016, 19:16
bu ülkede enkaz edebiyatı ve mağdurum edebiyatı her zaman kazanç sağlamıştır.başkan da artık bu edebiyatı yapmamalı.olası başarısızlığa peşin bahaneler üretmemek lazım.o koltuk bahane üretme yeri değil sorunlara çözüm bulma yeridir.net

edebiyat yapma hakkını geçen sene takım için kullandı bu senede transfer konusunda hakkını kullandı daha hakkı yok..

bahadır2561
01.09.2016, 19:30
Baskanin tek basina cikmamasi lazim nusret yilmazdan olusmuyor ki bir tek hukuk kurulumuz..ayrica nusret yilmazin hangi isi bu isden onemli ki yayina katilmiyor..kendini camiani davani ulusal bir kanalda anlatma sansin ortaya cikmis bunu bile kullanamiyoruz..yemiceksin icmiceksin bu programa katilcaksin arkadas ölümden baska bahanesi olamaz bu işin..

katılıyorum

My
01.09.2016, 19:31
Yayın kactaMuharrem Usta ‏<s>@</s>UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem)
Saat 21-23 arası NTV ve NTV Spor ortak yayınında görüşelim dostlar. Bekliyoruz.

Baskanin tek basina cikmamasi lazim nusret yilmazdan olusmuyor ki bir tek hukuk kurulumuz..ayrica nusret yilmazin hangi isi bu isden onemli ki yayina katilmiyor..kendini camiani davani ulusal bir kanalda anlatma sansin ortaya cikmis bunu bile kullanamiyoruz..yemiceksin icmiceksin bu programa katilcaksin arkadas ölümden baska bahanesi olamaz bu işin..Adamları olduları yere gömecek yığınla argümanın var. Hukukunu bilmemnesini bir kenara koyup futbol dünyasının pisliklerini ortaya döküm kirli gazete kulüp federasyon federasyon yöneticileri başkalanları teknik direktör futbolcu bilmemne ilişkilerini gösterseler bununla bile ortalığı toza dumana katarsın ama hep bir usluluk durumu. Ben olsam hiç bir şey bulamazsam Atilla Dilaver'i alır giderim programa. Sonuç olarak Trabzonspor'un menfaatleri sözkonusuysa gerisi teferruat.

İnşaallah endişelerimiz haksız çıkar. Allah başkana yardımcı olsun. Ciddi ciddi konulara girilecekse zorlu bir program kendisini bekliyor.

Tahir61
01.09.2016, 19:57
program oğuz haksever ve usta arasında mı olacak sadece

twitterdan falan soru alınacak mı.

yöneltilecek sorular çok önemli. cevap vermek için çıkıyoruz konuyu bizim yönlendirmemiz gerekli

Ahmet Aksu
01.09.2016, 20:16
bu transfer sürecinde ne kadar kızsam sinirlensem de o bizim başkanımız..
inşallah gerekli yerlere gerekli mesajları layıkıyla verecektir. inşallah sadece şike süreci konuşulur.. başka beklentim yok hele transfer mevzularına girerse yine krize girerim.. :D

BirolKarali
01.09.2016, 20:16
Aziz hıyarının cezasının indirilmesi Usta'nın bugünkü üslubunu etkiler. Alayına gider şimdi. Nasılsa cezası az :)

DarkBlooD
01.09.2016, 20:24
Yönetimin kaderini belirleyecek bir canlı yayın olacak , eğer yeterli olamazsa , sportif başarının geri plana atıldığı bir sezonda yönetiminde sezon sonunu görmesi zor ... Zaten yeterince tepki var , ateşe benzin dökülmesi epeyce sıkıntılar doğuracaktır ...

Kemal Öztel
01.09.2016, 20:25
Taraftarın gazı alınır geleceğe yönelik daha umutlu bakması sağlanır başkanın böyle bir yeteneği var ve her konuşmasından sonra etkili oluyor

Ahmet Aksu
01.09.2016, 20:28
Taraftarın gazı alınır geleceğe yönelik daha umutlu bakması sağlanır başkanın böyle bir yeteneği var ve her konuşmasından sonra etkili oluyor

kesinlikle etkiliyor konuşması. dün başkana çok kızdım inanılmaz derecede moralim bozuktu ama eminim bugün yine heyecanla dinleyeceğim..
yine moral+vizyon pompalayacak.. :D

signal
01.09.2016, 20:32
Ndoye hakkındaki tweetini çok garipsedim. Oysaki başkanlık vizyon gerektirirdi.

Sadettin_
01.09.2016, 20:35
Ndoye hakkındaki tweetini çok garipsedim. Oysaki başkanlık vizyon gerektirirdi.
o twitiyle ndoye yi alan ve ona o kadar maaş veren ve bu sebeple trabzonsporun elini kolunu baglayan ihoya selam çaktı .
Trabzonspor an itibariyle ligin tamamına yakın yedek kalacagı yada kadroya almayacagı bir adama 2,5 mılyon euro odeyecek .
Ndoye u satabılseydik hem maaş yukunden kurtulacak hemde az bucuk bonservis kazanacaktık.
kaduori pazarlıgında cingene pazarlıgı değil adam gibi alıp gelebilecektik belkide

U.Sadıkoğlu
01.09.2016, 20:39
Yayınla ilgili buradan konuşuyoruz;

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/53291-Muharrem-Usta-NTV-ve-NTV-Spor-Ortak-Canl%FD-Yay%FDn%FDnda!-21-00?p=1920528182#post1920528182

Samet Yildirim
01.09.2016, 20:48
Iyisin iyi Baskanim...

Rahat`im...5000 metre ileriyi görüyorum o derece..

İzmirliTS
01.09.2016, 21:03
"Muharrem Usta Trabzonsporumuzun tek ve son şansıdır."
Allahtan böyle düşünen ve burada bu cümleyi kuran epey arkadaş var.
Enseyi karartmamak ve akabinde futbolu ilgi alanımdan çıkartmamak için tek tesellim bu.
Zekiyi ve Yusufu izlemek zorunda kalmakta bizim yapacağımız bir fedakarlık olsun.
Çok zor değil, başarabiliriz. Saha sonuçlarından bağımsız olarak 1 sene DESTEK yeterli. LÜTFEN

Kırıp dökmeden eleştiri, analiz yapanlara zaten bir lafım olamaz, haklarıdır.

HOPA'LI TS'Lİ
01.09.2016, 21:38
"Muharrem Usta Trabzonsporumuzun tek ve son şansıdır."
Allahtan böyle düşünen ve burada bu cümleyi kuran epey arkadaş var.
Enseyi karartmamak ve akabinde futbolu ilgi alanımdan çıkartmamak için tek tesellim bu.
Zekiyi ve Yusufu izlemek zorunda kalmakta bizim yapacağımız bir fedakarlık olsun.
Çok zor değil, başarabiliriz. Saha sonuçlarından bağımsız olarak 1 sene DESTEK yeterli. LÜTFEN

Kırıp dökmeden eleştiri, analiz yapanlara zaten bir lafım olamaz, haklarıdır.
Ben varım. Sabır hoşgörü ve destek. 1 yıl

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BlackPanther
01.09.2016, 21:42
Başkan sağ kanatta beni mi oynatacaksın? Onun için mi sağ tarafa transfer yapmadın.

Çok sağol pöyük paşgan. Ben hizmete hazırım.

bach72
01.09.2016, 22:18
Tebrik ediyorum."bu sene hedef yok" diyip ilkkez gerçeği söyledin.Alkışlıyorum.

Heisenberg
01.09.2016, 22:20
Tebrik ediyorum."bu sene hedef yok" diyip ilkkez gerçeği söyledin.Alkışlıyorum.
Muharrem Usta â€@UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> Aug 8 (https://twitter.com/UstaMuharrem/status/762744719336214530)</small>Beykoz, İstanbul (https://twitter.com/search?q=place%3A17c29c57d956f867)<button type="button" class="btn-link js-translate-tweet translate-button" data-nav="translate_tweet" style="color: rgb(204, 214, 221); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: 12px; font-family: inherit; margin: 3px -2px -2px 0px; overflow: visible; cursor: pointer; border: 0px; padding: 0px; border-radius: 0px; box-shadow: none; display: block; text-align: left; float: right; background-image: none; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;"></button>
Bu sene hedef koymuyoruz ama sonuna kadar mücadeleyi vadediyoruz.Siz destek olun sonunda ne olacağını göreceğiz.

Neredeyse 1 ay önce attığı bir tweet.

Adem Akyüz'
02.09.2016, 01:04
Gün boyunca

-Avukatsız çıkacak, demekki şike konuşulmayacak.
-Tek başına beceremez, hiç çıkmasın daha iyi.
-Fenerbahçe'ye barış eli uzatacak, ılımlı konuşacak.
-Yine masallar anlatacak.
-Sportif konulara girip şikeyi unutturacak.

gibi daha aklıma gelmeyen onlarca şey yazıp hakaret edenler, küfür edenler nerede acaba?

Neymiş? Adamı dinlemeden, ne söyleyeceğini duymadan peşin hükümlü olmamak lazımmış.
Neymiş? Muharrem Usta kendinden önceki başkan gibi her ağzına geleni söyleyecek, böyle önemli bir yayına hazırlıksız çıkacak bir başkan değilmiş.
Neymiş? Başkan yanında avukatlar olmadan da söylenmesi gereken her şeyi -Bilal'e anlatır gibi- söyleyebiliyormuş.

*

Dün Muharrem Usta ve yönetime küfür ve hakaret kıyamet gibiydi.
Bugün Muharrem Usta ve yönetimi baş tacı ilan ediliyor.
Yarın Osmanlı'ya yenilirsek yine Usta ve yönetime küfür kıyamet gibi olacak.

Bizim en büyük sorunumuz işte bu taraftar profili. Ve ilk bölümde bahsettigim şeyleri söyleyenler ile ikinci bölümde söylediklerimi yapan taraftarlar aynı!

Bizim bu zihniyetten kurtulmamız gerekiyor.

*

Başkana bugünkü yayından ötürü çok teşekkür ediyorum. İlk reklama kadar biraz gereksiz ayrıntılara girse de sonrasında çok güzel toparladı ve çok can alıcı yerlere değindi. Dersine kesinlikle çok iyi hazırlanmış. Sportif konulara ise girmeye gerek yok. Eksik kalan sağ bek ve açık konusunda neden böyle bir eksiklik olduğunu da kendince açıkladı. Artık bu saatten sonra bizim görevimiz yeni kurulan takımın ve yönetimin arkasında olup sabretmek. İçimizdeki İrlandalılara fırsat vermemek. Bir mağlubiyetle YETER diye ortalığı düşmemek. Eleştiri yaparken kırıp dökmeden, yapıcı olmak. Eğer bunları yapabilirsek zamanla her şey çok daha güzel olacaktır.

Fatih Öztürk
02.09.2016, 01:08
Osmanlı maçı mutlaka kaybedilmemeli.sabır lazım evet ve sabır zamanlarında seri mağlubiyetler almamakta lâzım saha sonuçları en önemli etken çünkü.

Sacit
02.09.2016, 02:04
Başkanı geçtiğimiz yıllarda basketbol konusunda çok eleştirmiştim(aynı zamanda basketbol takımının sponsoru) Şimdi aklıma geliyor da pişman oluyorum.

Bu adamın kıymetini bilelim

UğurB
02.09.2016, 08:27
Tesekkurler Baskanim.
Uslubunla tum spor camiasina ders verdigin icin...
Hakaret etmeden, bagirmadan, hakaret etmeden, baska bir camiaya satasmadan hakkini arayabildigin icin...

Bir sozum de daha yayin yapilmadan baskani asan arkadaslara...
Bence bir ozur borclusunuz baskana...

Ertan 51
02.09.2016, 08:59
En az 3-4 dönem başımızda olursun inşallah,
vizyonuna,misyonuna,duruşuna,adamlığına,dürüstlüğü ne hayran kalmamak elde değil,
dün de öyleydin,
teşekkürler başkanım,
VARLIĞINI DİLERİM...

zekeriyya
02.09.2016, 11:55
başkan adam dır

M. Fatih ALEMDAR
03.09.2016, 15:48
Adamsin reis.

TRABZONSPOR

Uğur Kalyoncu
03.09.2016, 15:51
En az 3-4 dönem başımızda olursun inşallah,
vizyonuna,misyonuna,duruşuna,adamlığına,dürüstlüğü ne hayran kalmamak elde değil,
dün de öyleydin,
teşekkürler başkanım,
VARLIĞINI DİLERİM...

Varligin varligimiza armagan olsun baskanim :)

Enes Coşkun
03.09.2016, 16:05
Bir kaç sayfa önce yalanlarla klüp yönetilmez vsvs gibi yazılar gördüm yalan değil;Klüp adına çıkar ve stratejidir.

umutberna
03.09.2016, 16:20
1-Oyunculara ödenen garanti ücretlerde € bazında 2012-2013 yılından daha düşük seviyedeyiz. 25 oyuncuya verilen garanti ücret 18 M€'da tutulabildi ( N'Doye'un aldığı astronomik maaşa rağmen).
2- Takımda N'Doye dışında 6 oyuncu 1M€ üzerinde ücret alıyor. Onur 2.25M€ ile oldukça ön planda sonrasında M.Ekici 1,4M€ , Durica 1,3M€ , Muhammet, Onazi ve Suk 1M€. Kalan oyuncuların ücretleri arasında uçurum yok , biribirlerine yakın rakamlar. Dolayısıyla şu az alıyor bu fazla alıyor gibi bir durum yok, ekip olma yolunda çok önemli bir detaydır.
3- E.Yanal'ın problem yaşayacağı bir oyuncu kalmadı. Yönetim dengeli bir ücret dağılımı oluşturdu ve büyük bir kriz yaşamazsak maaşlar ödenecek, yeni ve başarıya aç oyuncular, öğrenme isteği ağır basan bir ekip oluştu.
4- Maç başı ödemelerin yerine performansa dayalı prim sistemine geçildi, buda saha içi motivasyonu arttıracaktır.

M.Usta seçim öncesinde daha homojen ve profesyonel bir görüntü verdiler, dolayısıla şahsen bu dönemim ihtiyaci olan bir yönetim profili gösterdiler. Trabzon'da birşeyler
başarmak zordur fakat seçimden sonra atılan adımlar oldukça kilit adımlar ve tespitlerde yerindedir. Eleştirilecek konularda muhakkak vardır fakat ben şahsen 1461'in üzerinde düşülmeyişi ve sonucunda küme düşmesini geçen senenin en büyük kaybı olarak görüyorum.

Trabzonspor'u güzel bir şekilde temsil eden ve herşeyden öte yöneten bir ekip var , bu ekibe ve takıma tahammül göstermek gerekiyor.

Cafer KILIÇSOY
04.09.2016, 11:17
Bu sene ilk beşin içinde olmak başarıdır bana göre. Takım oturur, sistem yerleşir ve seneye 3-4 nokta transferle şampiyonluğa oynarız.

30 senedir her sezona şampiyonluk parolasıyla başladık. Elde olan bir şampiyonluk.

Doğru yapılanma, doğru planlama ve SABIR.

Bir de bunu deneyelim :)

tonya55
04.09.2016, 11:19
3 yıl baskana herkes destek olmalı ve sabretmeli.

Harun-61
05.09.2016, 12:18
Loca'lari suana kadar kimlerin aldigini ögrenebildik mi ???

Harun-61
06.09.2016, 10:23
Loca'lari suana kadar kimlerin aldigini ögrenebildik mi ???

Bilgi yok bu konu ile ilgili herhalde ???

.

Uğur Kalyoncu
06.09.2016, 10:24
Ölüm orucuna girer gibi bu başkana destek olmak sart..

Faruk BERBER
10.09.2016, 21:15
Süper Amatör'de maça çıkan FIFA kokartlı hakem Deniz Ateş Bitnel'e bir taraftar sahaya çıkarken kırmızı gösterdi.

10799

Başkan'ın işlerinden biri de bu, iyi yol vermişti bu hakeme.

Süper Amatör'de maç yönetiyor.

Fatih Özkan
11.09.2016, 00:58
Ölüm orucuna girer gibi bu başkana destek olmak sart..

Güzeldi.

Onur Akyüz
11.09.2016, 01:04
Bu başkanla da olmazsa daha da hiç kimseyle olmaz!

bahadır2561
11.09.2016, 17:44
Başka yerde oynasak olmuyor mu?

Bu patates tarlasında oynamak vizyona yakısmıyor

armagan67
11.09.2016, 18:55
Cardozoyu gonderip suk la oynamak muthis vizyon bizi uyutuyor gibime geliyor baskan sahada oyun namina bur sey yok

BERBATOV61
11.09.2016, 18:55
bu kulüp bu rezil futbolu usta ve nevzatın iş bilmezliğinden oynuyor ersunu hoca yapıp zeki,yumlu,yusuf tan medet umarsan 15 milyon euro harcayıp ona rağmen sağ tarafı Allaha havale edersen sorumlu sensin arkadaş

erolizmts
11.09.2016, 19:15
Sevgili vizyon başkan. Taraftar nezdinde kredin oldukça fazla. Lakin o arkadaşlarınızı alıp birde Avni Aker zemininde dolaşsanız da bir gerçeği görseniz. Zaten 4-5 hafta oynayacağız ayağına daha ligin başında havlu atar duruma geldik. Onur sakatlanmadı diye dua ediyoruz. Ama maçın ilk yarısında zeminin azizliğinden gol yiyorduk ve Onur o çimleri tekmeleyerek mesaj da verdi size. Hiç olmadı başka bir statta oynayalım geri kalan maçları. Umarım aynı şeyleri siz de düşünmeye başlamışsınızdır. Hani transfer politikasına girmiyoruz bile.

My
11.09.2016, 20:08
Böyle olacağı belliydi. Sanıyorum geçen maçta da aynısı yazdıydım. Transfer planlama hatalarıyla birlikte lige kampsız başlamanın da büyük etkisi var. Kötü sonuç ve futbolla birlikte bizim taraftarın sabır felan dinlemeyeceği ve baskıyı kat kat artıracağı da belliydi.

DeAgLeMaNyAq
11.09.2016, 21:17
Sadece 3 maç için Avni Aker'e bakım yapılmama düşüncesi kabul edilebilir. Fakat bunun çözümü bu maçları tarlada oynamaktan geçmiyor. İstanbul veya Anadolu'yu geçtim en kötü Rize'de 3 maç oynanabilirdi...

Şanlı SanMarino
11.09.2016, 21:19
Yalnız zemin daha iyi olsa bu rakiplere avantaj olarak döner, benden demesi.

Adem Akyüz'
12.09.2016, 00:17
Yönetimi ve transferleri değerlendirmek için sene sonu nerede olacağımızı görmek gerek. Geçen sene ilk 5 hafta sonunda şampiyonduk. Bu sene de ilk 3 hafta sonunda küme düştük.

Bu şekilde günlük yorumlar herkese zarar verir.

bach72
12.09.2016, 00:27
M.Usta'nın şu ana kadar tek başarısı kulüpte ekonomik disiplini sağlayacak hamleler yapmış olması.Onun dışında tam bir fiyasko diyebilirim.İyi güzel konuşup hoş mesajlar veriyor ama icraat sıfır.Yinede üç yıllık görev süresince başkan olarak kalmalı.Ama bu gidişat gidişat değil.

Harun-61
13.09.2016, 10:26
Sn Baskanim,
herseyi gectim. Yahu Takim'da arzu yok, istek yok. Caba yok. Hani gecen yildan farkli olacakti ?

Ruh istiyoruz ya, gerekirse 5:0 kayip edelim, Adamlarin umrunda degil:( !!!

.

yorumsuz6117
13.09.2016, 16:26
Daha 3. haftadan taraftar sabretmeyi bırakmış.. Başkanın twitlerinin altındaki yorumlar genelde olumsuz.. Gerçi çoğu 3 Y ile ilgili.. Sabretmesine sabredelim ama bu oyunculara gram tahammülü yok kimsenin..

beratika
13.09.2016, 23:52
Bu sene sonunda yapılanma senesi diye 10.luktan aşağıda bir sırada bitirsek siz bunu anlayışla karşılar mısınız merak ediyorum?
Tabi önceki yönetimin bir sürü hatası olmuştu ama bu da bardağım son damlası değil miydi,bence hiç bir zaman TS forması Avrupa kupaları sıralaması dışında kalmamalı.

Lancet_61
15.09.2016, 09:50
Şehrin gelişime uygun bir yerinden birkaç dönüm arazi almış gibiyim.Aldığımı unutuyorum, 2 sene sonra bakarım.

Ahmet Aksu
15.09.2016, 14:33
başkanın yanlışları eksikleri oluyor, son zamanlarda biraz fazlalaştı gibi ama sonuna kadar desteğe devam etmeliyiz.bu sene hedefimiz yok dedi benimde moralimi bozdu açıkçası ama bir şeyler çabalıyor görmezden de gelmeyelim. seneye şampiyonluğa oynamazsak o zaman işte hertürlü konuşabiliriz çünkü kendi söylemindeki hedef seneye. bu arada eleştiriyoruz diye giydirmiyoruz yani eleştiriye de açık olunmalı tabi buradaki bazı renktaşlar fazlaca yıkıcı eleştiriyor ama.. :D

bu sene katlanırım ama seneye 3y ve türevleri olursa o iş zor..

Hasan61
15.09.2016, 14:40
Bu sene hedefimiz yokmuş.Bu takım senelik gelir planını yaparken kaç galibiyet-beraberlik-mağlubiyet üzerine yapmışsa hedef odur.
Bu kadronun belirlenen sayıya ulaşmasının mümkün olmadığını bildikleri için hedefimiz yok diye salakça bir mazeret üretiyorlar.

Mert Oğuzlu61
16.09.2016, 23:44
http://image.prntscr.com/image/f0560cdd3d194faebf6086b283cb6fdc.png

esra61
17.09.2016, 00:49
Hedef belirlenmiştir ama bunu dillendirmiyorlardir basın önünde yoksa hedefsiz bir gemi denizde savrulur.Hedefsizlik diye bir şeyin olabileceğini düşünmek dahi istemiyorum.

TSelif
17.09.2016, 10:23
Nevzat Aydın'ın içinde bir başkanlık sevdasının olduğunu tahmin ediyorum ( şahsi fikrim) :)