PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

Poor
28.06.2016, 21:59
Evet elestrilerin cogu hakli. Ben de yonetime guveniyorum ama baskan bazen dememesi gereken seyler diyor.

Sponsorluk haftaya dedi bir ay oldu. Demeseydi oyle bir sey biz de beklemezdik.

Ayni sekilde bitnele hakemligin bitti dedi o da yalan oldu.

Boyle cikislar yapmasi garip. Kac yillik yonetici is hayatinin nasil yurudugunu bilmesi lazim. Aksaklik olur ertelenir yonetimin elinde olmayan seyler olur bunlari dusunup ona gore konusmasi lazim.

Zaten toplum rahatsiz sabirsiz bir de ustune soyle olcak boyle olcak diyor insanlar da beklenti olusuyor.

emrex61
28.06.2016, 21:59
Sabır bize niye uzak çok merak ediyorum sihirli değneyi olan varsa buyursun başkanlıga soyunsun trip atan ergenler gibisiniz.

Enaldo61
28.06.2016, 22:00
Her şey bi anda olsun anlayışını ne zaman terk edeceğiz biraz sakin kalalım arkadaşlar, bu kadar senede kırılan şey bi anda tamir edilmez ki..

My
28.06.2016, 22:10
"Bazı bölgelerde tecrübeli isimleri alacağız. İsimleri gizlemeye çalışıyoruz ama basın da bazen buluyor isimleri. İşin doğası bu."

"Scout ekibinin ortak kararı olmadan hiç bir isimle görüşmüyoruz."

"Özer, Erkan, Aykut, Musa ve Sefa içinde görüşmelerimiz mevcut."

"Yabancı futbolculardan sadece Akakpo ve Esteban kalacak."

"2 gün içinde sponsoru açıklarız."

" Localar 3 yıllık satılacak. İsteyen 10 kişi bir araya gelir loca alabilir. Rakamları bayramdan sonra açıklayacağız. 120 locayı satmamız lazım."

"Diyelim ki bu sezon için Avrupa hedefi koyduk, eğer hedefe ulaşırsak futbolcular primin tamamını alırlar. Kaybedilen maç sonrası maç başı verilmez. "

Muharrem USTA

GÜNDEM TRABZONSPOR (https://twitter.com/GundemTs)@GundemTs (https://twitter.com/GundemTs)

emrex61
28.06.2016, 22:15
Bilgilere ek olarak

Akıllı stad alt yapısının stadda çalışmalara başlamış firma.

Hibrit çimler italyadan gelicek BJK ile aynı firma sanırım onlarda ordan getirtti.

Yavuz KÜÇÜK
28.06.2016, 23:16
Başkanın bugün yaptığı açıklamaların videosu var mı?
DeAgLeMaNyAq Abi sen koyuyordun böyle videolar.

Enes K
28.06.2016, 23:34
Şimdi de 2 gün mü demiş?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yalandır inanma sen boşver.

Sent from my iPhone using Tapatalk

sifuni
29.06.2016, 00:11
Sana tavsiyem eğer emeklilik falan geldiyse güneye, adalardan birine yerleş. Eline ne telefon al ne de laptop.

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne alaka...

cem1990
29.06.2016, 12:40
Bakkal dükkanı dahi isletemeyecek adamlarin burada gelip atıp tutması gayet doğal.
Her turlu başkanın arkasındayım.1 hafta demiş 3 ay olmuş sorun değil. Yeter ki sonucu doğru olsun.

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur_Dmrtrk
29.06.2016, 12:58
Başkan'ın kendinden emin duruşu ve söylemlerine bakarak kendi adıma beklemekte fayda görüyorum..Hoca açısından yeni transferlerin zamanında kampta olması kulüp açısından minimum zararla oyuncuların elden çıkarılması önemli..Bunlar da ancak bu sürelerin aşımında etkilerini ortaya çıkarır..sponsor meselesi konusunda gecikmenin nedeni ve sonucu hakkında herkesin eleştiri hakkı var..eleştiren eleştirsin..burada birbirimize olumsuz yorumda bulunmaktan ziyade görüşlerimizi ifade ediyoruz..tartışma,fikir yürütme bunlar güzel şeyler..kalın sağlıcakla..

Rıza ÇOLAK
29.06.2016, 17:59
İşte bu sabırsız taraftar profilidir takımı bu hale sokan. İHO gibi (bana göre )çoban dahi olamayacak adamlar lazım bize. Hayyyyt huuyyyyt etsin, atarlansın, giderlensin, hakemi stada kapatsın sonra da cezaları takım ödesin. Ondan sonra bu şamar nerden geldi diye aranır dururuz. Bu yaşıma kadar adam gibi bi başkan gördüm, vizyonu , konuşması, uslubu. Ama belliki bize 10 gömlek fazla. bizin ergenler vurup kıracak adam arıyor.
Cebinde 3 kuruşu olmayan, çalışıp para kazanmanın ne olduğunu bilmeyen gençler burada milyon Euroların sağa sola savrulmasını rahatlıkla isteyip eleştiri yapabiliyor..

Muhammet YILMAZ
29.06.2016, 18:01
İşte bu sabırsız taraftar profilidir takımı bu hale sokan. İHO gibi (bana göre )çoban dahi olamayacak adamlar lazım bize. Hayyyyt huuyyyyt etsin, atarlansın, giderlensin, hakemi stada kapatsın sonra da cezaları takım ödesin. Ondan sonra bu şamar nerden geldi diye aranır dururuz. Bu yaşıma kadar adam gibi bi başkan gördüm, vizyonu , konuşması, uslubu. Ama belliki bize 10 gömlek fazla. bizin ergenler vurup kıracak adam arıyor
:alkış:

Kıvanç Çuvalcı
29.06.2016, 18:33
Öyle saçma şeylere kafalar takılıyor ve sorun haline getiriliyor ki inanmak güç.Mesela vay efendim sponsorlar niye açıklanmıyormuş,fiyaskoymuş vs.Sana ne kardeşim sponsor kim olucak veya erkenden ogrenince ne degisecek bi taraftarin sponsorla ne işi olabilir ki.Sırf senin merakın giderilsin diye onumuze gelen ilk firmayla anlaşma mı olsun,hiç mi pazarlik yapmiyalim hic mi tüm opsiyonları görmiyelim hic mi en iyi teklifi beklemeyelim.Adam aylardir senin icin pazarlık yapiyor sen adamı iş bilmemezlik le, acizlikle sucluyorsun.

Kıvanç Çuvalcı
29.06.2016, 18:36
Muharrem Usta'nın her konuşmasının ardından bu başlıkta toplanıp ,

'' Evet arkadaşlar , mali durum ortada , bu başkana sahip çıkalım , destek verelim , bizi bu adam kurtaramazsa başka kimse kurtaramaz ''

dendi mi , dendi . Neydi efendim , kayıtsız şartsız destekte bulunmayacakmıydık ?

Şimdi başlayalım , bu yazıyı yazanların bir kısmı teknik direktör Ersun Yanal olunca burun kıvırdı desteğini çekti .

Bir diğer kısmı , yöneticisi Nevzat Aydına burun kıvırdı , desteğini çekti .

Bir diğer kısmı Mustafa Yumlu takımda kaldı diye desteğini çekeceğini belirtiyor .

Bir başka kısmı yarın öbür gün gelecek transferleri beğenmeyince desteğini çekecek .

Bir başka kısmı çıkan formaları beğenmeyecek , bir diğeri sponsoru beğenmeyecek desteğini çekecek .

Evet , saha sonuçları iyi olmazsa yönetimin işi zor . Çünkü 6 ay sonra bu yukarıda yazdıklarım ve bunlara eklenecek başka sebeplerden dolayı önce hoca istifa , ardındansa yönetim istifa seslerini duyacağız . Tekrar al baştan bir daha ...

Kusura bakmayın ama destek bu değil , en azından sözünü verdiğiniz destek bu değil .

Yumlunun takımda kalmasından dolayı forma almayacaksın , kusura bakma bence sen zaten forma almayacaktın . Şimdi diyeceksiniz ki Yumlu hizipçi , karaktersiz , Yumlunun kalmasını siyasiler istiyordu o yüzden kaldı .

Palavra arkadaş , kaçınız bu Yumlu denen arkadaşı gerçekten tanıyor , yüz yüze konuştu ? Nerden bu nefret ? Maalesef sevdiğimiz topçuları kutsallaştırırken sevmediklerimiziyse yerin dibine sokuyoruz .

Neyse fazla uzatmadan kapanışa geçeyim :D

Yumlu eğer takımda kaldıysa bu ne siyasilerin ne de bir başkasının baskısıdır . Ersun hoca ve yönetim oturup konuşmuştur ve buna karar vermiştir . Mali olarak sıkıntılı günler geçirdiğimiz bu günlerde iyisiyle kötüsüyle yıllardır bu takımda görev yapan , maliyeti düşük bir oyuncuyu kadroda tutmaya karar vermiştir .

Bu karara ya saygı duyarsın , devam edersin . Ya da benden bu kadar der kenara çekilirsin . Bu vakitten sonra o varsa ben kombine almam tarzı tehditlere de gerek yok .

Allahım burda bir gün Yumluyu savunacağım aklıma gelmezdi , sen nelere kadirsin :D

Linç girişimleri başlayabilir buyrun :D 20 yaşında olabilirim ama çoğu kişiden daha olgun düşünebiliyorum takımım konusunda , üstteki yazıya katılın katılmayın ama gerçek bu .
Aynen katiliyorum kardesim.

batuhanTs
29.06.2016, 19:18
Kofffffffffffffffffffffff

Ahmet Ulusoy
29.06.2016, 19:55
Bu adamlarda bir gram akıl yok ne diye böyle taraftarı olan takıma Başkan olursun ki.. Ya da.... Bu adamlar bu takımı gerçekten çok seviyorlar...

Sercan Keleş
29.06.2016, 19:58
Ben başkandan ve Nevzattan inanılmaz ümitliyim. Yumlu konusu nereye varacak bilmiyorum ama yinede destekliyorum.

omondoles
29.06.2016, 21:11
Devre arasına kadar sabır. Sonra hep beraber döveriz.

Loading .. %61

sakoglu61
29.06.2016, 21:14
İşte bu sabırsız taraftar profilidir takımı bu hale sokan. İHO gibi (bana göre )çoban dahi olamayacak adamlar lazım bize. Hayyyyt huuyyyyt etsin, atarlansın, giderlensin, hakemi stada kapatsın sonra da cezaları takım ödesin. Ondan sonra bu şamar nerden geldi diye aranır dururuz. Bu yaşıma kadar adam gibi bi başkan gördüm, vizyonu , konuşması, uslubu. Ama belliki bize 10 gömlek fazla. bizin ergenler vurup kıracak adam arıyor.
Cebinde 3 kuruşu olmayan, çalışıp para kazanmanın ne olduğunu bilmeyen gençler burada milyon Euroların sağa sola savrulmasını rahatlıkla isteyip eleştiri yapabiliyor..

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış:

Faik Yılmaz
30.06.2016, 08:18

Şamil Bey , Atay Aktuğ Bey gibi beyefendi insanlara biraz haksızlık ediyorsun gibi geldi abi.....

Serdær
30.06.2016, 09:00
5JS0FVpEQEY

sefayasin
30.06.2016, 09:56
5JS0FVpEQEY
Videoyu izledim. Geçen twitterdan birileri bu iftar organizasyonunda muharrem usta'nın 2 gün içinde sponsor açıklanacak söylemi olduğunu söylemişti. Videoda ben bulamadım. Yalan haber olma olasılığı var sanırım.

hasancebi81
30.06.2016, 10:44
Hiç icraatı yok demiyorum......

Uefa ceza olayı oyuncuların maliyetinin düşürülmesi gibi bazı somut icraatlar var lakin ;

kısa zamanda yapacağım dediği şeylerin çok büyük kısmına henüz daha hiç başlamadı diyorum....

1-Stadyum sponsorluğu şubatta bitecekti mesela... mart, nisan ,mayıs,haziran geçti hala bitmedi.... Kulağıma gelen rakamlar ve firmalar maalesef çok düşük beklentilerimizi karşılamaktan uzak.....

2-Göğüs Sponsoru hemen belli idi imza işi kalmıştı ocak ayında en geç şubatta demişlerdi haziran doldu tık yok...

3-Trabzonspor Tv'yi icraatttan bile saymıyordu öyle basit görüyordu başkan o konuda somut hiç bir gelişme yok...

4-Dergimiz yın 20 sinde geliyordu bu sorun çözülecekti şimdi aynı ayda bile gelmiyor...

5-1. etap kamp çalışmaları başlayacak neredeyse takımda ne gelen var ne giden... Bu kadroyu kampa kadar kesinlikle kuramayacak gibi görünüyoruz....

6-)Kaliteli gelecek vaden oyuncularla yeni bir kadro kuracağız deniliyor Mustafa Yumlu , Zeki Yavru , Mustafa Akbaş gibi isimler ile görüşülüyor....

Yani hiç iyi sinyaller yok benim açımdan....

sizi bilmiyorum....

1 - Kulağıma gelen rakamlar düşük demişsiniz. Yönetimde biraz daha bekleyip daha iyi bir fiyata isim hakkını satmak istiyor olamaz mı? Yoksa 3 e 5 e bakmadan kabul etse teklifi daha mı doğru yapmış olur sizce? O zamanda bu kadar ucuza neden sattı diye eleştirirdiniz.

2 - Aynı şeyleri göğüs sponsoru içinde söyleyebiliriz. Sonuçta klübü yöneten ve paraya ihtiyacı olan bunlar. İsteseler 100.000 e göğüs reklamını verirler, 250.000 e isim hakkını satarlar stadın. 3 ay maaş öderler sonrada hadi biz gidiyoruz der çekip kapıyı çıkarlar. Bunu düşünmemdeki en büyük etken, Başkanın Medical Park gibi Türkiye'nin en büyük özel hastane zincirini kurmuş olması, diğerininde bir internet sitesini 600 milyon dolara satabilmiş olması. Siz yada ben ekonomi işlerini sanmıyorumki onlardan iyi bilelim.

3 - Trabzonspor TV yi icraattan saymıyor değilde, pek kurmak istemiyor gibi gelmişti bana o zamanki açıklamaları. Şöyleki diğer takımların kanalları varda ne oluyor. Varsa FB li GS li arkadaşınız sorun bakalım günde kaç saat takımlarının televizyonunu izliyorlar. Bana youtube kanalı yetiyor şahsen. Biraz daha zenginleştirirlerse tam olur. Kanal dediğiniz tamamen gider kalemi. Orayada ağır abiler kendi adamlarını yerleştirir, eski futbolcuları getirirler yorumcu diye, program başına 20-30 bin öderler. Birde ordan yerler Trabzonsporu.

4 - Dergi sorunu sanırım Trabzonsporumuzun en büyük sorunu. Gerçekten ben şu aşamada hiç önem vermiyorum. Muhtemelen iletişim grubu bu ara web sitesi ve youtube kanalı üzerine yoğunlaştığı için dergi gecikmiştir. Onuda bir düzene sokarlar.

5 - Bu konuda katılıyorum. Transferlerin erkenden yapılması önemli. Kampta tam kadro, olmadı en azından 2-3 eksikle olmamız lazım. Ama daha ne gelen var ne giden. Ama bunda da yine başkana ve Nevzata güveniyorum. Nasıl mı? İsteseler İHO gibi futbolcuların sözleşmelerini feshedip gönderebilirler. Sonrasında futbolcularda dava açar alacaklarını ister klüpten. Ya da Sefa'ya , tamam kardeş al sana 3 yıllık paran, hadi git nereye gidiyorsanda diyebilirler. Benim gördüğüm öncelikle göndermeye çalıştıkları oyuncuları mümkün olduğunca az zararla elden çıkarmaya çalışıyorlar. Bakın kar demiyorum mümkün olduğunca az zarar. Şöyleki, Aykutu bile göndermek için 1.250.000 euro olan maaşının 250.000 eurosunu biz verdik. Bana söylermisiniz, bizim Sefa'ya, Özer'e, İshak'a ödediğimiz paraları kim öder bunlara. Erkan'a kim 4-5 milyon bonservis verip üzerine 2.5 milyon maaş öder. Elimizdeki admalar bunlar. Ve aldığımız ceza gereği bonservisi ile birlikte birini göndermeden bonservisi ile oyuncu alamıyoruz. Ha yıl sonu bütçeyi tutturusan ayrı tabi ama oda oyuncuların gitmesine bakar. Zaten şuan bile -60 70 milyondayız. Bunu 10 a çekmeleri lazım.

6 - Yumlu'yu hiç sevmem, Zekinyo'yu verseler döverim. Kalmalarına acaip şekilde üzüldüm. Ama gel görki, transfer yapamadığın bir noktada bu adamları elden çıkarırsan sahaya kiminle çıkacaksın. Dışardan herşey çok güzel görünüyordur ama sadece biraz empati yapın Allah aşkına. Misal elinizde İshak var, 2016-2017 için maç başılar hariç 1.800.000, 2017-2018 için 1.800.000 alacak. Toplamda 3.600.000. Bu ücretler indirimden sonraki sözleşmesi. Bu adama şimdi yıllık 500.000 EURO verecek bir takım bulsanıza. Bulun klübede haber verin alacaklar diye bonservissiz satmazlarsa ne olayım. Adamda kerizmi, yapmış kontratı belkide ona ömür boyu yetecek parası olacak 2 sene sonra bırakıp gitmiyor. Ya adam küme düşen Eskişehirde bile kadroya giremedi. Bu adamları satmaya uğraşıyorlar gözünüzü seveyim.

Hep destek tam destek diyorum ama tabiki eleştireceğiz. Benim gördüğüm Başkan sürekli taraftarın gazını almaya çalışıp, tepkilerin ne zaman geleceğini gördüğünde hemen açıklama yapıp ortamı sakinleştiriyor. En basitinden FB kimi aldı bu transfer sezonunda? Beşiktaş? GS yın Serdar Aziz'den yediği kazığı saymazsak onlarda almadı. Bizdeki bu acele niye. Tamam onların kadroları bize göre daha sağlam ama sabır ile hareket etmezsek, aceleci davranırsak tıpkı İHO gibi bu klübü iyice batağa sürükleriz.

Hani filmlerde olur ya bataklığa düşen adama hareket etme, yardım getireceğiz derler. Oda hiç hareket etmeden bekler. Çünkü çırpınsa daha hızlı batacaktır. Trabzonsporda şuan aynen böyle. Hızlı hareket edip yanlış kararlar alırsalar seneye şampiyonluğu bırakın 2. ligde oynarız. O yüzden yardım gelene kadar hareketsiz ve sakin beklemek lazım. Tekrar söylüyorum. Bu adamlardan birisi Medical Parkı kuran diğeri Yemeksepetini 600 milyona satan zeki ve başarılı adamlar. Paranın nasıl kazanıldığınıda, nasıl harcanması gerektiğinide sizden benden iyi bilirler. Futbol takımını bilen adama, yani Ersun'a bıraktılar, futbolcu satın alma işini eşe dosta değil, scout ekibine verdiler. O yüzden Takım güvende beyler. Kesin ve net bilgi, yayabilirsiniz.

Faik Yılmaz
30.06.2016, 10:58
1 - Kulağıma gelen rakamlar düşük demişsiniz. Yönetimde biraz daha bekleyip daha iyi bir fiyata isim hakkını satmak istiyor olamaz mı? Yoksa 3 e 5 e bakmadan kabul etse teklifi daha mı doğru yapmış olur sizce? O zamanda bu kadar ucuza neden sattı diye eleştirirdiniz.

2 - Aynı şeyleri göğüs sponsoru içinde söyleyebiliriz. Sonuçta klübü yöneten ve paraya ihtiyacı olan bunlar. İsteseler 100.000 e göğüs reklamını verirler, 250.000 e isim hakkını satarlar stadın. 3 ay maaş öderler sonrada hadi biz gidiyoruz der çekip kapıyı çıkarlar. Bunu düşünmemdeki en büyük etken, Başkanın Medical Park gibi Türkiye'nin en büyük özel hastane zincirini kurmuş olması, diğerininde bir internet sitesini 600 milyon dolara satabilmiş olması. Siz yada ben ekonomi işlerini sanmıyorumki onlardan iyi bilelim.

3 - Trabzonspor TV yi icraattan saymıyor değilde, pek kurmak istemiyor gibi gelmişti bana o zamanki açıklamaları. Şöyleki diğer takımların kanalları varda ne oluyor. Varsa FB li GS li arkadaşınız sorun bakalım günde kaç saat takımlarının televizyonunu izliyorlar. Bana youtube kanalı yetiyor şahsen. Biraz daha zenginleştirirlerse tam olur. Kanal dediğiniz tamamen gider kalemi. Orayada ağır abiler kendi adamlarını yerleştirir, eski futbolcuları getirirler yorumcu diye, program başına 20-30 bin öderler. Birde ordan yerler Trabzonsporu.

4 - Dergi sorunu sanırım Trabzonsporumuzun en büyük sorunu. Gerçekten ben şu aşamada hiç önem vermiyorum. Muhtemelen iletişim grubu bu ara web sitesi ve youtube kanalı üzerine yoğunlaştığı için dergi gecikmiştir. Onuda bir düzene sokarlar.

5 - Bu konuda katılıyorum. Transferlerin erkenden yapılması önemli. Kampta tam kadro, olmadı en azından 2-3 eksikle olmamız lazım. Ama daha ne gelen var ne giden. Ama bunda da yine başkana ve Nevzata güveniyorum. Nasıl mı? İsteseler İHO gibi futbolcuların sözleşmelerini feshedip gönderebilirler. Sonrasında futbolcularda dava açar alacaklarını ister klüpten. Ya da Sefa'ya , tamam kardeş al sana 3 yıllık paran, hadi git nereye gidiyorsanda diyebilirler. Benim gördüğüm öncelikle göndermeye çalıştıkları oyuncuları mümkün olduğunca az zararla elden çıkarmaya çalışıyorlar. Bakın kar demiyorum mümkün olduğunca az zarar. Şöyleki, Aykutu bile göndermek için 1.250.000 euro olan maaşının 250.000 eurosunu biz verdik. Bana söylermisiniz, bizim Sefa'ya, Özer'e, İshak'a ödediğimiz paraları kim öder bunlara. Erkan'a kim 4-5 milyon bonservis verip üzerine 2.5 milyon maaş öder. Elimizdeki admalar bunlar. Ve aldığımız ceza gereği bonservisi ile birlikte birini göndermeden bonservisi ile oyuncu alamıyoruz. Ha yıl sonu bütçeyi tutturusan ayrı tabi ama oda oyuncuların gitmesine bakar. Zaten şuan bile -60 70 milyondayız. Bunu 10 a çekmeleri lazım.

6 - Yumlu'yu hiç sevmem, Zekinyo'yu verseler döverim. Kalmalarına acaip şekilde üzüldüm. Ama gel görki, transfer yapamadığın bir noktada bu adamları elden çıkarırsan sahaya kiminle çıkacaksın. Dışardan herşey çok güzel görünüyordur ama sadece biraz empati yapın Allah aşkına. Misal elinizde İshak var, 2016-2017 için maç başılar hariç 1.800.000, 2017-2018 için 1.800.000 alacak. Toplamda 3.600.000. Bu ücretler indirimden sonraki sözleşmesi. Bu adama şimdi yıllık 500.000 EURO verecek bir takım bulsanıza. Bulun klübede haber verin alacaklar diye bonservissiz satmazlarsa ne olayım. Adamda kerizmi, yapmış kontratı belkide ona ömür boyu yetecek parası olacak 2 sene sonra bırakıp gitmiyor. Ya adam küme düşen Eskişehirde bile kadroya giremedi. Bu adamları satmaya uğraşıyorlar gözünüzü seveyim.

Hep destek tam destek diyorum ama tabiki eleştireceğiz. Benim gördüğüm Başkan sürekli taraftarın gazını almaya çalışıp, tepkilerin ne zaman geleceğini gördüğünde hemen açıklama yapıp ortamı sakinleştiriyor. En basitinden FB kimi aldı bu transfer sezonunda? Beşiktaş? GS yın Serdar Aziz'den yediği kazığı saymazsak onlarda almadı. Bizdeki bu acele niye. Tamam onların kadroları bize göre daha sağlam ama sabır ile hareket etmezsek, aceleci davranırsak tıpkı İHO gibi bu klübü iyice batağa sürükleriz.

Hani filmlerde olur ya bataklığa düşen adama hareket etme, yardım getireceğiz derler. Oda hiç hareket etmeden bekler. Çünkü çırpınsa daha hızlı batacaktır. Trabzonsporda şuan aynen böyle. Hızlı hareket edip yanlış kararlar alırsalar seneye şampiyonluğu bırakın 2. ligde oynarız. O yüzden yardım gelene kadar hareketsiz ve sakin beklemek lazım. Tekrar söylüyorum. Bu adamlardan birisi Medical Parkı kuran diğeri Yemeksepetini 600 milyona satan zeki ve başarılı adamlar. Paranın nasıl kazanıldığınıda, nasıl harcanması gerektiğinide sizden benden iyi bilirler. Futbol takımını bilen adama, yani Ersun'a bıraktılar, futbolcu satın alma işini eşe dosta değil, scout ekibine verdiler. O yüzden Takım güvende beyler. Kesin ve net bilgi, yayabilirsiniz.

Benim söylediğim şeyler yıkmak için değil yapmak için söylenen şeyler....

Dost tavsiyesi diyelim.....

1-Sponsorlar ile olan konuyu burada derinliğiyle yazmak istemiyorum. Moralimiz bozulmasın. Yalnız şu kadarını diyeyim başkana söz verenler çok yakın bir zamana kadar arkasında durmadılar. Eğer dururlar ise sponsorlukta güzel bir rakam olabilir.... ( inşalllah dururlar )
Bunu bende çok istiyorum mümkünsede acele olarak...

2-Daha öncede yazdım. Biraz tezcanlıyız hepimiz. Karadenizin doğlasında havasında var. Bazen biraz kantarın topuzunu kaçırdığımız olabilir mümkündür. Lakin burası zor bir şehir geçen seneki kötü sonuçları kimse görmedi görmek istemedi. ufak tefek tepkiler geldi o kadar. Bu senede bu durum devam ederse tepkiler artacak şehrin atmosferibaşkan ve yönetim için iyice içinden çıkılmaz bir hal alacak.

Hekimoğluna oy verenlerin bir kısmı başkan bir hata yapsada hemen bombalasak modunda pusuda bekliyor mesela....

Onun içindirki transferlerin bir an önce yetişmesini ve kampa katılmasını istiyorum.

3-Ben Başkanımıza illa bizi şampiyon yapacak diye oy vermedim. Lucescu içinde vermedim. Mevcut adaylar için klübü en güzel ve en profesyonel yönetecek kişi O idi bunun için verdim. Verdiğim oyunda arkasındayım. Lakin bizim gibi maddi manevi herhangi bir menfaat karşılığı takımının sevmeyen insanların eleştirilerini de dikkate almak laızmdır diye düşünüyorum.

Saygılar hürmetler....

hasancebi81
30.06.2016, 11:06
Benim söylediğim şeyler yıkmak için değil yapmak için söylenen şeyler....

Dost tavsiyesi diyelim.....

1-Sponsorlar ile olan konuyu burada derinliğiyle yazmak istemiyorum. Moralimiz bozulmasın. Yalnız şu kadarını diyeyim başkana söz verenler çok yakın bir zamana kadar arkasında durmadılar. Eğer dururlar ise sponsorlukta güzel bir rakam olabilir.... ( inşalllah dururlar )
Bunu bende çok istiyorum mümkünsede acele olarak...

2-Daha öncede yazdım. Biraz tezcanlıyız hepimiz. Karadenizin doğlasında havasında var. Bazen biraz kantarın topuzunu kaçırdığımız olabilir mümkündür. Lakin burası zor bir şehir geçen seneki kötü sonuçları kimse görmedi görmek istemedi. ufak tefek tepkiler geldi o kadar. Bu senede bu durum devam ederse tepkiler artacak şehrin atmosferibaşkan ve yönetim için iyice içinden çıkılmaz bir hal alacak. Onun içindirki transferlerin bir an önce yetişmesini ve kampa katılmasını istiyorum.

3-Ben Başkanımıza illa bizi şampiyon yapacak diye oy vermedim. Lucescu içinde vermedim. Mevcut adaylar için klübü en güzel ve en profesyonel yönetecek kişi O idi bunun için verdim. Verdiğim oyunda arkasındayım. Lakin bizim gibi maddi manevi herhangi bir menfaat karşılığı takımının sevmeyen insanların eleştirilerini de dikkate almak laızmdır diye düşünüyorum.

Saygılar hürmetler....

Kusura bakmayın, hızlı hızlı okurken sizin paylaşım takıldı gözüme. Çok sayıda renktaş ağır ve gereksiz yere eleştirmiş. Çoğuda sizin yazdığınız maddeler olunca sizin iletiniz üzerinden cevaplamak istedim. Keşke herkes sizin gibi eleştirse. Kötü niyetli olanlar kendini belli ediyor zaten. Yapıcı değil yıkıcı olduklarını anlamakta zor değil. Sizin eleştirilerinizin tabiki dikkate alınması lazım ama birçok renktaşın eleştirileri takıma zarar veriyor. Ben sadece eleştirmeden önce tekrar bir düşünmek, biraz da empati yapmak gerek demek istedim aslında.

Hürmetler...

artvints
30.06.2016, 15:31
tam beklediğim gibi hareket ediyor başkan. gündemde konuşulmaya değer konular var.sosyal etkinlikler, stat, kanal, dergi, sosyal medya. transferde bütçe, alınacak oyuncu tipi, kadro sayısı, maaş aralığı, primler. oluşturulacak kadroda 5 genç oyuncu, 5 yardımcı oyucu ve 15 tane direk oynayabilecek oyuncu gibi düzenlemeler yapmak ve ekonomik olarak zarar etmemek. bu tip bir yapılanma takım olma yolunda da gerekli.

bir önceki dönemde konuşulanlar neydi.içeride ve dışarıdaki düşmanlar, paydaşlar, aziz'in askerliği, özel uçaklar, helikopterler...

genel tablo doğru.ayrıntılarda sorunlar olacak elbet. transfer gecikecek, sponsordan aldığımız para tatmin etmeyecek, teknik aksaklıklar olacak ama bunlar üzerine tartışılacak, gelişme sağlanacak. suni gündemlerle uğraşmayacak taraftar.

ysfemr
30.06.2016, 16:34
bi gökdelenlerle dolu kartal projesi vardı başkanın askeriyenin hemen dibinde niye kimse sormuyor o işi. güya gencağa meriç arsanın alım iişini seçildikleri ay bitirecekti hala ses yok

Sefer A.
30.06.2016, 18:44
Şimdi de 2 gün mü demiş?
Forumdan uzaklastirilmis da yazmiyor, o çizgi ne öyle ? =)

ibrahim
30.06.2016, 22:38
Forumdan uzaklastirilmis da yazmiyor, o çizgi ne öyle ? =)
Manası çok derin. Yatacak yerin yok anlamı da çıkar. :) :)

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Sefer A.
30.06.2016, 23:03
Manası çok derin. Yatacak yerin yok anlamı da çıkar. :) :)
Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk
:D ne diyoon :p

Anıl C
01.07.2016, 00:49
Olumlu bir şey yok ben ne yapayım durduk yere yönetimi mi yalayayım istiyorsun ne yapayım söyle?

Bızımle deılsın.

Adem Akyüz'
01.07.2016, 01:49
Bence başkan artık tarih vermekten vazgeçmeli.

Mustafa0261
01.07.2016, 01:54
Bana Kalırsa bu Başkan Çok Balarılı Olucak Ben buna İnanıyorum

#10 Fietra
01.07.2016, 08:29
Başkanın bu tarih verme alışkanlığının, borsa hisseleriyle bir korelasyonu var mıdır ?

Yiğit Gayretli
01.07.2016, 08:36
Başkanın bu tarih verme alışkanlığının, borsa hisseleriyle bir korelasyonu var mıdır ?

Right spot :)

Her türlü gelire, +1 kuruşa bile ihtiyaç var...

Ahmet ÇOLAK
01.07.2016, 10:39
Bjk stadı iki yıl önce açılacaktı sonra başkanları her iki ay da bir yeniden açılış tarihi verdi. Sonuç başkanları hala orda ve en iyi başkanlardan biri.. Bizim taraftar kadar sabırsız değilmiş demek ki bjk taraftarı..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Faruk
01.07.2016, 11:22
Keşke zaman vermeseydi Şansal ile yayına çıktığında. 40 günümüz var sponsoru transferi halletmek için dedi. Daha herhangi bir konuda bizim gördüğümüz bir adım yok. Belki halletiler ama söylemiyorlar bilemem. Ama zaman verince böyle işte yapamıyor konumuna düşüyor insan. Beklenti oluşturmaması lazımdı. Hizipçileri göndermek için en büyük bedeli ödeyecek olmam gerekse de göndereceğim demeseydi keşke.
Şimdi bunlar hep açıkta. Geciktikçe insanlar haklı olarak ne oldu diye soruyor. Sorması da gerekir.
O zaman söyleme işte...

robinhood61
02.07.2016, 00:08
0

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ümit Küçük
02.07.2016, 01:28
yönetim işi ağırdan almıyor arkadaşlar....sadece olmuyor....kimse imajı bu kadar yerlerde olan sahada başarısı olmayan bir takıma öyle devasa paralar verip sponsor olmak istemiyor....hiç bir futbolcu gelmek istemiyor bir sürü dosyamız var fifa da veyahut az çok klübün sıkıntılarını biliyor futbolcular....kimse gitmek istemiyor çünkü bizim gibi enayi başka klup yok 1 liralık adama 5 lira versin.....ve herşeyden önemlisi kasada sıcak para yok...bir kaç oyuncu satarız ondan gelecek sıcak para ile transfer yaparız diye düşündüler oda olmadı malesef.....ve şunada inanıyorum yalanlanan isimlerin çoğu ile görüşmüşüzdür ve red yemişizdir....bundan dolayı hayal kırıklığı olmasın taraftarda diye yalanlanıyordur....ama ben yinede bekleyelim derim....bu sene lig de tutunalım birde iho klup den ihraç edelim benim için başkan son 20 yıldaki sadri şenerden sonraki en başarılı başkan olur....şu şartlarda da fazlası ütopya

Joomla!
02.07.2016, 03:01
yönetim işi ağırdan almıyor arkadaşlar....sadece olmuyor....kimse imajı bu kadar yerlerde olan sahada başarısı olmayan bir takıma öyle devasa paralar verip sponsor olmak istemiyor....hiç bir futbolcu gelmek istemiyor bir sürü dosyamız var fifa da veyahut az çok klübün sıkıntılarını biliyor futbolcular....kimse gitmek istemiyor çünkü bizim gibi enayi başka klup yok 1 liralık adama 5 lira versin.....ve herşeyden önemlisi kasada sıcak para yok...bir kaç oyuncu satarız ondan gelecek sıcak para ile transfer yaparız diye düşündüler oda olmadı malesef.....ve şunada inanıyorum yalanlanan isimlerin çoğu ile görüşmüşüzdür ve red yemişizdir....bundan dolayı hayal kırıklığı olmasın taraftarda diye yalanlanıyordur....ama ben yinede bekleyelim derim....bu sene lig de tutunalım birde iho klup den ihraç edelim benim için başkan son 20 yıldaki sadri şenerden sonraki en başarılı başkan olur....şu şartlarda da fazlası ütopya

ama bunlari bilip de klübün basina geldi... ile baslayan yorumlar geliyor birazdan.

EMİR
02.07.2016, 11:02
ama bunlari bilip de klübün basina geldi... ile baslayan yorumlar geliyor birazdan.

Gelecek tabii ki

Ya güzel abilerim neden anlamıyorsunuz söylemek istediğimi?

Ben bu yaşımda bu sıkıntıların varlığını daha seçimler yapılırken biliyordumda o aday olan insanlar bunları bilmeden mi aday oldular??

Bunun üstesinden gelemeyeceksen neden aday oluyorsun?

Ha şunu üstüne basa basa söylüyorum.

Benim sinir olduğum şey sürekli şu zaman açıklayacağız o olmadı şu zaman açıklayacağız diye taraftarı salak yerine koyup uyutmaları.Ya sponsor olayını hatırlasanıza kaç kere şu zaman açıklayacağız dediler???

Bunu yapmalarını istemiyorum!!

Ya yok desinler olmadı desinler ama sürekli taraftarı oyalamaya çalışmasınlar

robinhood61
02.07.2016, 15:19
Başkanum gitgide taraftarın sabrını zorluyorsun

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem Akyüz'
02.07.2016, 15:27
Bu kadar sessizlik hayra alamet değil.

EMİR
02.07.2016, 16:53
Ramazan Ramazan darlıyolar beni...

Darlama beni başkaaan.

Anıl C
02.07.2016, 17:13
Daha kulube üye olmaktan aciz olan bazi taraftarimsi tipler gelmiş Başkan'ı sabah akşam eleştiriyo.
Onlar kendilerini biliyo..

EMİR
02.07.2016, 17:20
Daha kulube üye olmaktan aciz olan bazi taraftarimsi tipler gelmiş Başkan'ı sabah akşam eleştiriyo.
Onlar kendilerini biliyo..

Anlamadım?

Vasfınız kulübe üye olmak mı?

Güzelmiş her yerde söyleyin bunu....

Anıl C
02.07.2016, 17:24
Anlamadım?

Senin daha yaşın küçük.
Alinma sen üstüne.
Git derslerini calis
Saga sola takilma.

EMİR
03.07.2016, 09:54
Senin daha yaşın küçük.
Alinma sen üstüne.
Git derslerini calis
Saga sola takilma.

:)

ccd6167
03.07.2016, 09:59
Kötü yönetiliyoruz sayenizde. Değişen bi şey yok. Aynı kafa devam ediyor hala yazıklar olsun. Ne kulüpte ne altyapuda ne 1461 ne futbol takımında bir değişiklik yok. 2 tane maaş indirimi yapıldı tamam

Yazıktır günahtır.

My
04.07.2016, 02:47
Muharrem Usta â€<s>@</s>UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem) <small class="time"> 33 dk.33 dakika önce (https://twitter.com/UstaMuharrem/status/749742931628687360)</small>

Şartlarımıza göre en iyisi olacak panik yok. Bayramda satılacak/alınacak oyuncularla ilgili İtalya ve Fransa'dayız. Şimdiden iyi bayramlar.

6-8 oyuncu ilavesiyle kadromuz güçlenecek,zenginleyecek. Acele ve panikle eski hataları tekrarlamamalıyız. Sabır arkadaşlar sabır.

Yeni oyuncular ile kampa katılanlardan 24-25 kişilik kadromuzu netleştireceğiz. Doğru işler yapmalıyız.. yoksa ağır bedel kaçınılmaz olur.

sifuni
04.07.2016, 03:35
Önce anlasdigimiz ve gönderdigimiz oyuncular var de. Ayrica transferler kampa yetisecek de simdi dilen. Gercekten ya sabir !!!

truva28
04.07.2016, 03:36
Bu adamın hayatı şov bana göre. Yanındaki tiplerin de öyle. 6 aydır konuşmaktan başka bir şey yaptığı yok. 1 tane transfer yapmayı beceremediler hala. İnsan konuşmaya utanır artık! Hayır getirecekleri adamlar da dandik dandik adamlar olacak göreceğiz zaten. Hani çok büyük oyuncuların peşinden koşarsın da transfer süreci uzar anlarım ama böyle bir durum da yok ortada. Kulübün durumu zaten belli. Geldiğinden beri fakir fukara edebiyatı yapıyor adam ! Kardeşim durumumuz çok kötüyse gelmeseydin. Lucescu Lucescu diye atıp tutuyordun seçim zamanı ! O zaman neye güvendin şimdi neye güvenemiyorsun ?

~UniCef~
04.07.2016, 05:17
Kötü yönetiliyoruz sayenizde. Değişen bi şey yok. Aynı kafa devam ediyor hala yazıklar olsun. Ne kulüpte ne altyapuda ne 1461 ne futbol takımında bir değişiklik yok. 2 tane maaş indirimi yapıldı tamam

Yazıktır günahtır.

1461 ne faydasini gördük? 1461 derhal yok edilmeli. Yoksa alt yapimiz neye yariyor? Ayni sehirde olacagina Istanbul veya Avurpa da olmasi gereken bir takim 1461. Alt yapi da Sadi Hoca gitti, ilk degisiklik. Tam olarak ne bekliyordunuz cok merak ediyorum. Gök ten Messi lerin 6 ay da inmesini?

Burak
04.07.2016, 07:31
Anlamadım?

Yani diyorki kulübe üye olun, destek verin.

only ts
04.07.2016, 07:52
bizde sabirdan cok ne var baskan.. bekleriz bir 10 sene daha olur yasim 38, baska biri gelir der biraz daha sabir olur yasim 48, hastaliklar baslar derken yasim olur 58. 68 derken olur giderim.. ee nerede hani benim sampiyonlugum baskan. birseyler yapin artik !

Uğur Ö.
04.07.2016, 09:47
Yahu kulüp 5 senedir her sene rezil durumda , adam diyorki azıcık sabır gösterin. Bir bekleyin ya lig başlayana kadar. Geberecekmisiniz arkadaş biraz bekleyin sanki harcasa cebinden çıkacak para cimri olduğu için alamıyor adam. Sizlere İHO gibi önüne gelene 2.5 milyon€ verecek başkan lazım. Yazıklar olsun.

ccd6167
04.07.2016, 10:34
1461 ne faydasini gördük? 1461 derhal yok edilmeli. Yoksa alt yapimiz neye yariyor? Ayni sehirde olacagina Istanbul veya Avurpa da olmasi gereken bir takim 1461. Alt yapi da Sadi Hoca gitti, ilk degisiklik. Tam olarak ne bekliyordunuz cok merak ediyorum. Gök ten Messi lerin 6 ay da inmesini?

kötü yönetilen birşeyin faydasını nasıl göreceksin merak ediyorum açıkcası.36 yaşında kaleci 32 yaşında ortasaha oynatıyorsun. Ajax psv den büyük takımmısında onların böyle takımları varda senin olmaycak. Geçin 1461 kapatma muhabbetlerini. Dünya futbolunda ortaya çıkan oyuncular 20 yaşında mı gökten iniyor. Sonuçta bu oyuncular bir takımın altyapısından çıkıyor.: 6 ay 8 ay olayı değil olay. Sen neşteri vur bi hele bakalım çıkıyor mu??

Cengiz Çubukcu
04.07.2016, 10:41
futbolcu transferi konusunda eyvallah başkan ne diyorsa bekleriz hatta hiç transfer bile yapılmasa bunu anlayışla karşılarız lakin şu kurumsal hamleler çok gecikmedi mi ?

UğurB
04.07.2016, 12:26
Baskan'in aciklayamadigi, elini kolunu bagli tutan birseyler var.
Buyuk bir ihtimalle "siyasi irade"nin engelledigi.
Icimden bir ses bazi pazarliklar donuyor diyor.
Sponsorluklar, transferler hep bununla bagli...
Bu pazarliklar oyle boyle degil 4 takimi da kapsayan ve tff nin yeniden sekillendirilmesiyle alakali birseyler.
Elimde hicbir kanit ya da duyum yok - sadece sezgi...

sakoglu61
04.07.2016, 12:28
Bu adamın hayatı şov bana göre. Yanındaki tiplerin de öyle. 6 aydır konuşmaktan başka bir şey yaptığı yok. 1 tane transfer yapmayı beceremediler hala. İnsan konuşmaya utanır artık! Hayır getirecekleri adamlar da dandik dandik adamlar olacak göreceğiz zaten. Hani çok büyük oyuncuların peşinden koşarsın da transfer süreci uzar anlarım ama böyle bir durum da yok ortada. Kulübün durumu zaten belli. Geldiğinden beri fakir fukara edebiyatı yapıyor adam ! Kardeşim durumumuz çok kötüyse gelmeseydin. Lucescu Lucescu diye atıp tutuyordun seçim zamanı ! O zaman neye güvendin şimdi neye güvenemiyorsun ?

sizin gibiler bu takımın başarısına sevinmesin. ulan iho hıyarı sefaya bile milyonlar vererek getirirken bu adam verebileceği en az ücreti vererek yeni colmanlar yattaralar bulmaya çalışıyor. daha 1 maç bile oynanmadan neyin eleştirisi bu?! bundan önce herşey güllük gülistanlıktı da şimdi mi kötü. senin gibi transfersporlulardan dolayı bu kulüp borç içinde. ıkınsanız da başkan size rağmen en iyisini yapacak. ben güveniyorum gerekirse 1 yıl daha boşa gitsin ama bu kulübü adam edecek son kişi orada kalsın.

Anıl C
04.07.2016, 12:44
sizin gibiler bu takımın başarısına sevinmesin. ulan iho hıyarı sefaya bile milyonlar vererek getirirken bu adam verebileceği en az ücreti vererek yeni colmanlar yattaralar bulmaya çalışıyor. daha 1 maç bile oynanmadan neyin eleştirisi bu?! bundan önce herşey güllük gülistanlıktı da şimdi mi kötü. senin gibi transfersporlulardan dolayı bu kulüp borç içinde. ıkınsanız da başkan size rağmen en iyisini yapacak. ben güveniyorum gerekirse 1 yıl daha boşa gitsin ama bu kulübü adam edecek son kişi orada kalsın.

Hocam he he de gec.
Bosuna tüketme nefesini.
Alintilandikca ciddiye alindiklarini zannediyolar.

sakoglu61
04.07.2016, 12:47
Hocam he he de gec.
Bosuna tüketme nefesini.
Alintilandikca ciddiye alindiklarini zannediyolar.

bence aksine cevap verilmedikçe kendi yalanlarına inanmaya başlıyolar

sasone
04.07.2016, 14:46

Hayatta en tehlikeli olan,yaşadığı süreci kavrayamayan,gerçeklikten kopuk tipler,450-500 trilyon borç var ödenmesi gereken ve arkadaşın derdi yıldız futbolcu.
Transfer başlığı açıksa o sayfaları git tekrar oku,kurulan en pahalı kadroların nasıl tarihin en kötü sonuçlarını aldığını.
Kulübün başıboşluktan her antremanda kavgaların olduğu,paraların ödenmediği için bırakıp gittiği günleri sanki hiç yaşamamış gibi geliyor burda yıldız futbolcu,transfer peşinde koşup,yönetimi eleştiriyor.
Yaptıkları tasarruf tedbirleri ile en az 80 trilyonu kurtarmış insanları şovla suçluyor.
Bu tipleri kulüp ve stadyumdan ne kadar uzak tutarsak o oranda başarılı oluruz,bunların en tepe noktası İHO.

Muhammet YILMAZ
04.07.2016, 16:46
truva28 adından belli nasıl bir şey olduğu

50.Yılda Şampiyonluğaa-MuharremBaşkan

Oğuzhan Fidan
04.07.2016, 16:58
50.yılda düzlüğe çıkarız. büyüklüğü kaybetmeyiz sadece. ama şampiyonluk demeyin işte.kafaya oynayacaksın önce istikrarlı bi şekilde. önüne geleni eziceksin. önce bi bunu görelim.doğmamış çocuğa don biçmek bu 50. yılda şampiyonluk felan. başkana güveniyorum ama 50.yıl felan telafuz etmesin.

batuhanTs
04.07.2016, 18:19
Herkes ustayi begenmek zorunda mi elestri goruncr hemrn hurra herkes adama yukleniyor onu otekilestiriyor bu kafa yapisi bana birisini hatirlatiyor ya neyse azicik sakin olmakta fayda elestri iyidir kotulul gelmez üslup bozulmadigi muddetçe

truva28
04.07.2016, 19:28
Yıldız oyuncu istiyoruz diyen mi var ? Biz bilmiyor muyuz kulübün durumunu ? Peki savunduğunuz kişi bilmiyor muydu durumu da kongrede Lucescu Lucescu diye şov yapıp insanların oylarını aldı ? Lucescu ismini ortaya atmasa bu seçimi kazanabilir miydi Muammer Usta söyleyin ? Bu takımın nereden baksan 10 tane transfer ihtiyacı var, hadi 10 olmasın 7-8 olsun.. Yahu takımın yurtdışı kampı başlamış 1 tanesi bile ortada yok ! Ne sponsor var ne bir şey var, ne yapalım eleştirmeyelim mi ? Twitterda orada burada şov yapacaklarına adam gibi icraat yapsınlar artık, başka bir şey istemiyoruz...

İleli
04.07.2016, 23:57
Millet alıştı tabi son 2 senede yapılan kap açıklamalarına, ben sabrediyorum abi niye etmiyeyim 31 yıldır sabrediyoruz yine ederiz..

İ. SARAL
05.07.2016, 00:04
Daha sonra basimiz bela olacak aceleci hareketler yerine yere saglam basan yavaş hareketleri tercih ederim. Camia olarak anlık, hesapsız işlerden çok çektik, bırakalım da işi bildikleri gibi yapsınlar.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memozcan
05.07.2016, 00:46
usta geçen dönem aday olduğunda kulübü büyütmekten ve vizyondan bahsediyordu.. hatta bizim hazırlık maçlarında bile rakibimiz hofenaym olmayacak diyordu.. az bir oyla kaybetti.. şimdi ise daha hazır bir durumda olması gerekirdi.. ve yine vizyondan 50. yılda şampiyonluktan falan bahsetti..

bu kadar uzun süredir başkanlığa hazırlanan birini aslında bu kadar hazırlıksız olduğunun ortaya çıkması bende fena halde rahatsızlık yarattı..

sadri şener yönetimi göreve geldiğinde de durum nispeten aynıydı.. hoş o zaman borç böyle eğildi evet ama bütçeler daha küçüktü.. transfere nisan ayında başlanmış mayısta çoğu imzalar atılmıştı.. kampa tüm oyunculr götürülmüş ve sağlam bir takımın temelleri atılmıştı..

şimdi ise?

Anıl C
05.07.2016, 00:47
Yıldız oyuncu istiyoruz diyen mi var ? Biz bilmiyor muyuz kulübün durumunu ? Peki savunduğunuz kişi bilmiyor muydu durumu da kongrede Lucescu Lucescu diye şov yapıp insanların oylarını aldı ? Lucescu ismini ortaya atmasa bu seçimi kazanabilir miydi Muammer Usta söyleyin ? Bu takımın nereden baksan 10 tane transfer ihtiyacı var, hadi 10 olmasın 7-8 olsun.. Yahu takımın yurtdışı kampı başlamış 1 tanesi bile ortada yok ! Ne sponsor var ne bir şey var, ne yapalım eleştirmeyelim mi ? Twitterda orada burada şov yapacaklarına adam gibi icraat yapsınlar artık, başka bir şey istemiyoruz...

http://4.bp.blogspot.com/-Cdrk6ce21MM/VdCr1HRNkWI/AAAAAAAAEuc/txEqvYl-A_8/s1600/KEMAL_SUNAL_PATRONUN_KARISINA_TOKAT.gif

omondoles
05.07.2016, 01:26
memozcan, geçen defa ile şimdi arasında maddi anlamda dağlar kadar fark var. İho kulübün için etti ve def oldu.

Loading .. %61

selcuk
05.07.2016, 01:28
iho tayfasi suursuzca saldirmaya basliyor
bayram sekerleri gecikmez umarim, yoksa cekilmez yaz olacak

memozcan
05.07.2016, 01:42
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@memozcan (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=32860)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->, geçen defa ile şimdi arasında maddi anlamda dağlar kadar fark var. İho kulübün için etti ve def oldu.

Loading .. %61
evet ve bütün bunları bizde çok daha iyi bilen 2. defa kulübe başkanlığını koymuş ve bu defa seçilmiş biri var başımızda.. yani bu duruma nispeten hazırlıklıydı..

spor kulübünde sportif başarı her şeydir.. iki kere iki eşittir dört!! sezon sonu alınan 6-0 (diğerini söylemeye dilim varmıyor) gibi sonuçlarda kimse başkanı suçlamadı ama bu sene bu tarz sonuçlar alınırsa korkarım başkan teneke bağlanarak gönderilir..

selcuk
05.07.2016, 10:19
baskan aciklama yapacakmis, sanirim gögüs sponsoru

Reha Asan
05.07.2016, 10:27
baskan aciklama yapacakmis, sanirim gögüs sponsoru
ne zaman ve nerede abi.Bilgi mevcut mu?

selcuk
05.07.2016, 10:38
ne zaman ve nerede abi.Bilgi mevcut mu?
asporda öyle altyazi gecti, tekrar gelmedi
yalnismi okudum, dalgami geciyorlar anlamadim, bekliyorum

Reha Asan
05.07.2016, 10:41
asporda öyle altyazi gecti, tekrar gelmedi
yalnismi okudum, dalgami geciyorlar anlamadim, bekliyorum
sağolasın abi.

nirvana ovalari
05.07.2016, 14:21
iho tayfasi suursuzca saldirmaya basliyor
bayram sekerleri gecikmez umarim, yoksa cekilmez yaz olacak

Yönetim geçen sene nasıl bir ruh haline soktuysa taraftarları herkes transfer istiyor. Bu psikoloji hem yönetimi hem aklı başında taraftarları yoruyor. Geçen sene yaptığımız transfer politikasının aynısını bu sene yapacak olursak Trabzonspor'un 5-10 senelik geleceğini çöpe atmış olacağız.

Benim için transfer için gecikmiş tarih 2. kamp döneminin sonudur. 2. kamp döneminin sonuna kadar transferler tamamlanmaz ise bende eleştireceğim. Ancak şu durumda sessizliğimiz çok hoşuma gidiyor. Şuurumuzun olduğunu gösteriyor en azından.

Samet Berber
05.07.2016, 21:08
26 yaşındayım Trabzonspor'dan kaç tane yönetim geldi geçti bilmiyorum ama mevcut yönetimde yaşadığım hayal kırıklığını hicbir yönetimde yaşamadım. Bugune kadar yapamadiklariyla M.Usta ve yönetimi büyük bir fiyasko maalesef.

Uğur Ö.
05.07.2016, 21:14
26 yaşındayım Trabzonspor'dan kaç tane yönetim geldi geçti bilmiyorum ama mevcut yönetimde yaşadığım hayal kırıklığını hicbir yönetimde yaşamadım. Bugune kadar yapamadiklariyla M.Usta ve yönetimi büyük bir fiyasko maalesef.

Keşke 6-7 milyon € bonservis verip , yıllık 2.5 milyon€ a adam alsaydık hemen üstelik eldekileride göndermeden.

Samet Berber
05.07.2016, 21:19
Keşke 6-7 milyon € bonservis verip , yıllık 2.5 milyon€ a adam alsaydık hemen üstelik eldekileride göndermeden.
"Yapamadiklariyla" kelimesinden yalnızca bunu çıkardıysanız söyleyecek birşey yok. Baskanin vermis oldugu tarih olan 28 haziranda açıklandı mı sponsor mesela ben duymadim da?

edimurphy_61
05.07.2016, 21:32
Kimsede demiyorki aga bu adam 1 sene boş gezen formaya bi anda sponsor buldu, helal olsun. Ama yok adam sponsor buldu diye sukretmek varken, açıklamiyor diye kotu elestiriliyor. 1 sene boş gezerken bu forma neredeydiniz ?

Samet Berber
05.07.2016, 21:34
Kimsede demiyorki aga bu adam 1 sene boş gezen formaya bi anda sponsor buldu, helal olsun. Ama yok adam sponsor buldu diye sukretmek varken, açıklamiyor diye kotu elestiriliyor. 1 sene boş gezerken bu forma neredeydiniz ?
Kimse de demedi ki su zamana kadar sponsor bulacaksın. Tutamayacagin sözleri veremezsin Trabzobspor kulübü başkanıysan.

Samet Berber
05.07.2016, 21:36
Ligin başlamasına 1 ay kalmış. Kampın biri bitti biri başladı ortada 1 tane adam yok. Gecen seneki rezaletin sorumlusu cogu futbolcu kampa götürülüyor. Ama nedendir bilinmez bu hali elestiren taraftara saldırılıyor. Neyse sustum ben iyi forumlar.

edimurphy_61
05.07.2016, 21:47
Kimse de demedi ki su zamana kadar sponsor bulacaksın. Tutamayacagin sözleri veremezsin Trabzobspor kulübü başkanıysan.

Söz vermedi. Vaatlerde bulundu. Vaatlerini gerceklestirmesi icin 2 senesi var. Bundan önce gelen kaç baskan vaatlerini gerceklestirmis.

İ. SARAL
05.07.2016, 21:50
Etmayın beyler bu yönetim de bu işi beceremezse başka kimse beceremez. Biraz sabırlı olun ya bu kadar zor mu? Sanki her yıl başarıdan başarıya koşuyorduk, geldiler içine ettiler. Bırakın bu sefer yavaş yavaş ilerleyelim varsın kimseyi almayalım, Yumlu kaptan olsun. Ne var yani. Bu kadar rezillik yaşadık 1 yıl daha geçiş süreci olsun, camia bir kendine gelsin. 2017-18 sezonu için oluşturulacak takımın temeli atılsın. Yönetimin işi çok zor. Her anlamda dip yapmış bir kulübü tekrar ayaklandırmaya çalışıyorlar, bu süreci sancısız atlatmamız mümkün değil. Önceki seneler çobanın yaptığı aptalca transfer KAPlarına sayın bu sessizliği.

batuhanTs
05.07.2016, 22:01
Ismail erdogan dan gene tarihe gececek bir yorum cok sansliyiz arkadaslar tarihe taniklik ediyoruz

Cengiz Çubukcu
05.07.2016, 22:36
Arkadaşlar azıcık daha sıkın dişinizi , bu sene sabır senesi unutmayın

Fatih Çelik
06.07.2016, 11:54
http://www.tickcounter.com/countdown/1471608000000/europe-helsinki/odhms/FFFFFF70113805C4F4701138/Yeni_Sezona

Geç kaldık... Acele etmek zorundayız artık.

Ertan 51
06.07.2016, 12:16

47 yaşındayım ben de böyle mesajlarla hayal kırıklığına uğruyorum,
Samet yanlış anlama laf atmak için söylemiyorum gerçekten şok oluyorum,
15-16 yaşındaki kanı hızlı akan gençleri anlayabiliyorum ama 26 yaşındaki bir kardeşimin böyle bir mesajını okumak beni hem çok hayal kırıklığına uğratıyor hem çok üzüyor :(

bordox
06.07.2016, 15:36
Teknik olarak arızalanmış bir aletin doğru ve verimli çalışması için işin uzmanının incelemesini ve gerekenleri yapmasını bekliyoruz,arızalı eşyanın tamir edilmeden normal olarak çalışmayacağını kabul ediyoruz.
Trabzonspor kullanıcı hatası yüzünden ağır hasar aldı ve arızalı,tamir edilmesini beklemek zorundayız.
Gerçek bu.

MertcaN.K.*61
07.07.2016, 23:03
Yumlu , Özer, Zeki, Akbaş, Okay, Yusuf, Sefa / kulübe girişlerini mi yasakladınız ?

9689

makif61
07.07.2016, 23:13

daha önceki yönetimlerin hiçbiri 500 trilyon borç bırakmadı da o yüzden. İho gibi bir adamın takımdaki enkazlarını temizlemek ile uğraşıyor garibim.

Mustafa ÖZDEMİR
07.07.2016, 23:17
Başkan bırak siyaset kokan laflarıda icraat göster.

~UniCef~
08.07.2016, 01:13
boş boş konuşan ne çok adam var burada

Uefa mali kriter olayını anlamamış cahiller sürüyle.

İho zihniyetinin gizli temsilcileri.

Adamın yönetimi öyle sözleşmeler yapmış ki kulübün hakkı neredeyse hiç gözetilmemiş,
mali ve finansal açıdan yapılan onlarca yanlış defalarca yazıldı çizildi,

sizin gibi hamasetle beslenen taraftar güruhunu susturmak içi çoktan isteselerdi imzalar atılmıştı.

Aslında İho ile tam manasıyla dibi görmedik,keşke biraz daha kalsaydı da Uefa'dan 2-3 sene ceza gelseydi ve icralardan dolayı kulube kayyım atansaydı keşke evet "keşke" diyorum o zaman belki hamasetçi cahiller çoğunlukta olmaz idi...

Cok güzel bir yazi. Baskan sanki elinde 100 milyon € var onu kullanamiyor.. Yok gelir getirir seyler yapsin, onun icin de yillara ihtiyac var.

Ozan Yılmaz
08.07.2016, 01:22
Başkan yarın için herkesi büyük beklentiler içine soktu.
Umarım fos çıkmaz, yoksa üzerlerindeki baskı giderek artacaktır.
Hadi hayırlısı olsun hepimiz için, iyi geceler büyük Trabzonspor'un büyük taraftarı :-)

Anıl C
08.07.2016, 01:25
boş boş konuşan ne çok adam var burada

Uefa mali kriter olayını anlamamış cahiller sürüyle.

İho zihniyetinin gizli temsilcileri.

Adamın yönetimi öyle sözleşmeler yapmış ki kulübün hakkı neredeyse hiç gözetilmemiş,
mali ve finansal açıdan yapılan onlarca yanlış defalarca yazıldı çizildi,

sizin gibi hamasetle beslenen taraftar güruhunu susturmak içi çoktan isteselerdi imzalar atılmıştı.

Aslında İho ile tam manasıyla dibi görmedik,keşke biraz daha kalsaydı da Uefa'dan 2-3 sene ceza gelseydi ve icralardan dolayı kulube kayyım atansaydı keşke evet "keşke" diyorum o zaman belki hamasetçi cahiller çoğunlukta olmaz idi...

O yüzden bu kulubün son 32 senede 1 şampiyonluğu var.
O şampiyonluğu getiren isim bile yer yere vuruldu.
Çünkü taraftarın çok büyük çoğunluğu hiç bir zaman Usta gibi başkanları başa getirmedi.
Nerede "gel vatandaş transfer var" diyen varsa başkan oldu.
Uefa'dan ceza almamamız bile büyük bir başarıdır.
Ama görmezler.
Zaten görseler öncesinde şikeye sahip çıkarlardı.

Ertan 51
08.07.2016, 13:04
Forma sponsoru için teşekkür ederim başkanım,
reklamsız forma ile bir yanımız eksikti hem o eksiği giderdin,
hem kulübe para kazandırdın ne kadar teşekkür etsek azdır,
yıllardır süren başarısızlıklarımız,
iho nun maddi manevi bitirdiği itibarımız derken,
miktarın pek te önemi yok kuru ağaçtan düdük çıkardın bana göre,
sağ ol var ol :alkış::alkış:

makif61
08.07.2016, 13:10
Bir öngörüde bulunmak istiyorum, Enerji Bakanı Berat Albayrak katar ve çin ile şu ara çok ciddi ekonomik ve enerji alanında anlaşmalar yapıyor. bu iki ülke ile şu aralar devletler arasında iyi enerji anlaşmaları imzalıyoruz. Albayrak'ı sürekli çin ve katarda anlaşma yapar iken görüyorum. Şahsi fikrim Muharrem Usta ile enerji bakanı çok yakın ilişki içindeler ve bu sponsor anlaşmalarının içinde enerji bakanımızın Berat Albayrak'ın parmağı olduğunu düşünüyorum. Yanılıyor olabilirim, ama eğer stad isim hakkı için de huawei ile anlaşılırsa bu tezimde haklı olduğumu düşünüyorum... Saygılar

hay1699
08.07.2016, 14:02
Bir öngörüde bulunmak istiyorum, Enerji Bakanı Berat Albayrak katar ve çin ile şu ara çok ciddi ekonomik ve enerji alanında anlaşmalar yapıyor. bu iki ülke ile şu aralar devletler arasında iyi enerji anlaşmaları imzalıyoruz. Albayrak'ı sürekli çin ve katarda anlaşma yapar iken görüyorum. Şahsi fikrim Muharrem Usta ile enerji bakanı çok yakın ilişki içindeler ve bu sponsor anlaşmalarının içinde enerji bakanımızın Berat Albayrak'ın parmağı olduğunu düşünüyorum. Yanılıyor olabilirim, ama eğer stad isim hakkı için de huawei ile anlaşılırsa bu tezimde haklı olduğumu düşünüyorum... Saygılar. Berat'ın fanatik bir trabzonsporlu olduğunu duymuştum.

Onur Akyüz
08.07.2016, 14:18
Tişikkirlir inirji bıkınımız sıyın birit ılbıyrık, sin ılmısıydın biz nıpırdık sıyın bıkınımız.

makif61
08.07.2016, 14:19
. Berat'ın fanatik bir trabzonsporlu olduğunu duymuştum.

yani onu hepimiz biliyoruz, Trabzonsporun özellikle katar ve çin firmaları ile sponsorluk anlaşmalarında Berat'ın parmağı var gibime geliyor, eğer gerçekten koyu ts li ise çin ve katar ziyaretlerinde Usta ile görüşüp bu konuda aracılık yapıyordur, bakalım önümüzdeki süreçte herşey belli olur. Hakkımızda hayırlısı

Fatih Çelik
08.07.2016, 15:09
Bravo güzel hamle

Koray
08.07.2016, 15:21
Berat Albayrak aile boyu Trabzonspor'lu çocukları formasız dışarı çıkmıyor.

merdeme
08.07.2016, 15:57
Bu anlaşmayı Başkan'ın hükümete yakınlığıyla açıklamak haksızlık olur. Muharrem Usta, 3 farklı segmentte ve toplamda 30'a yakın hastaneleri olan Medical Park ve Liv Hospital'in Yönetim Kurulu Başkanı. Balkan ülkelerinde de büyük sağlık yatırımları var ve bildiğim kadarıyla Bulgaristan'ın en büyük özel sağlık grubunun sahibi ya da büyük ortağı. Nevzat Aydın'da ülkenin en büyük girişim akıllarından biri.

Araplar zengin ama parayı çöpe dökecek değiller. Yönetimin vizyon sahibi olduğunu görmüşlerdir. Ülkemizde finans yatırımları var. Digiturk'e ortaklar. Burada ya da kendi ülkelerinde sağlık yatırımlarına da ortak olabilirler. Qatar Havayolları ile Trabzon'a direkt uçabilirler ki Arap turistlerin bölgeye ilgisini herkes biliyor. Trabzonspor çok büyük bir marka. Fakat böyle kötü bir dönemimizde bu sponsorluk Başkan ve ekibinin başarısıdır.

Kamer'
08.07.2016, 16:02
Troller baya üzülmüş sanırım , sesleri çıkmıyo .

Biraz da biz sürelim şu olumlu havanın sefasını , bunalttınız bizi . Kaç kez dedik az sakin olun diye de dinletemedik .

Hami_41
08.07.2016, 16:23
Helal olsun Başkanım

sakoglu61
08.07.2016, 17:35
Alın size Muharrem Başkan. Haftalardır demediğiniz kalmadı adama. Her sene sabırsızca hareketlerden bu külüp milyon eurolar kaybetti.
Bir sene belki daha fazla bu adam sabretmemiz için çok neden var. Adamın beklediğiyle karşılaştığı bir değil. Yine de ben elinden gelenin en iyisini yaptığına inanıyorum.
Başkan orada kaldığı sürece Trabzonspor her zaman daha ileri gidecek inşallah.

Samet Yildirim
08.07.2016, 20:12
QNB büyük marka...helal olsun

3 yil 10 M. € deniliyor...bu durumda süper diyebiliriz..

Tskler Baskana ve Yönetim`e..

ÖmürKaradeniz61
08.07.2016, 20:18
Tamam başkanımız iyi güzel çalışıyorda bilinmeyen bir olay var başkanımızın arkası siyasi olarak çok sağlam.Şu sponsorluk anlaşmasında başkanının siyasi lobisinin payı en az %80 dir.Bence kötü birşeymi değil eğer siyaseti kullanacaksan böyle kullanacaksın ben başkanın bu hamlelerini doğru buluyorum.

SenolDurgun
08.07.2016, 20:27
QNB büyük marka...helal olsun

3 yil 10 M. € deniliyor...bu durumda süper diyebiliriz..

Tskler Baskana ve Yönetim`e..

Şöyle bir yorum gördüm, çok hoş bir cevap olmuş.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160708/542ac5ed9b6df6e2e83c99d6a52fa9b4.jpg

Enaldo61
08.07.2016, 20:43
Sabredin diye boşuna demiyoruz, şu yönetime biraz sabır ve destek...

İ. SARAL
08.07.2016, 20:44
Sabır sabır sabır. Bu kadar zor olmamalı.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bz hr yr trbzn
08.07.2016, 22:13
Sezon başlarken localar satılmışsa, stadın adı iyi bir fiyata satılmışsa, formada göğüs reklamı varsa, transferler ikinci kamp dönemine yetişmişse, ha bügün açıklanmış ha yarın sorun yok bence. Ağustos 15 e kadar transferler hariç diğer konularda acımasız eleştiri şu aşamada gereksiz bence.

Fatih Özkan
08.07.2016, 22:30
QNB sponsorluğu için teşekkürler Başkanım!

My
08.07.2016, 22:32
İçeriğini tam bilmiyoruz ama muhtemelen iyi bir anlaşma yapıldı. Bu sayede başkan kredisini de yükseltmiş oldu.

Fatih Özkan
08.07.2016, 22:36
Sözlüklerden filan bakabildiğim kadarıyla herkes şaşırmış durumda. "Bu durumdaki Trabzonspor'a kim neden sponsor olur ki ?" şaşkınlığı içerisindeler. :)

emrex61
08.07.2016, 22:47
Bu Qatar ve arapların bize ve trabzona karşı büyük bir sempatisi vardı turizim ile baya kaynaşmıştı trabzon ve araplar buda sponsoru getirdi bi işe yaradılar :D

sifuni
08.07.2016, 22:57
Genel anlamda Başkan ve yönetimin performansını beğenmesemde qnb sponsorluğu güzel iş. Darısı transferlere

Reha Asan
09.07.2016, 00:19
Her ne kadar bazı kesimlerce görmemezlikten gelinen -yarım dönemde ortalama 60 milyon TL gibi oyuncu ödemelerinden kulübü kara geçirmen gibi- sponsorlukta da Vizyonuna ve birikimine yakışır hareketin için tebrik etmek gerekir.

Bu arada bu taraftarın ağzına KAP sakızını vermedikçe memnun edemezler.

Enaldo61
09.07.2016, 09:33
KAP'ı sponsorluk için beklemek daha güzel bence, çünkü para getiriyor. Öbür türlü hep para gidiyordu.

makif61
09.07.2016, 11:48
Geçen Usta'nın bir konuşmasını dinledim ve önemli bulduğum birkaç nüansı burada belirmek isterim.
Kendi fikrimce bu takımın yıllardır eksiği, disiplinli ve düzenli iyi yönetilmiş bir kulüp yönetimi olmamasındandır. Muharrem Usta ve yönetim ekibi çok kaliteli ve başarılı insanlardan oluşuyor. Usta'nın geçen konuşmasını dinledim. Bir kere yapacağı en büyük devrim kulüp yöneticileri ile Ts takımını şehrin ayrı yerlerine koyacağını söylemişti. Yani futbolcular akyazıda antreman yaparken kulüp yöneticileri ve çalışanları şehrin başka bir yerinde çalışacak diyordu. diğer türlü olduğu zaman yönetici ve çalışanlar zırt pırt kendileri ve akrabalarını getirip sürekli futbolcuları oyaladıklarını belirtiyordu. Ki biliyorsun bizim insanımız görmemiştir, bir tane ts de yönetici tanıdığın olsun tüm trabzonu ben yarattım edasında gezer ve bütün akrabalarını kulübe zırt pırt sokmaya çalışır.

Konuşmalarında en beğendiğim diğer bir husus da, kulüpte hiç bir disiplin ve düzen yok olduğunu belirtiyordu, herkes hereksin odasına giriyor, muhasebeci gider başka işlere karışır, herkes işi olmayan konularda ahkam keser ve kulüpte doğru düzgün karar bile alınmaz diyordu. Ki bizim trabzon insanını kötülemek istemiyorum ama iyi yetişmiş insanlar maalesef bu kulübün etrafında uzun zamandır olmadı, hep kulüpten para kazanan, sırtından geçinen iblis tiplerle dolu imiş. Usta'nın yapacağını söylediği en büyük devrim kulüpte müthiş bir düzen ve disiplin sağlayacağını, herkes konumunu bileceğini, kimse kimsenin işine karışmayacağını, herkesin kulüp kurallarına uyacağını, ve kulüp içinde en ufak kurallara uymayacak kişilere ağır cezalar verip kulüpten uzaklaştırılacağını söylüyordu.

İkincisi Trabzonun şu ara en büyük sıkıntısı, Ts'da yazın çay kesip, fındık toplayan yetenekli gençlerimiz TS ile antlaşma yaptıkran sonra özellikle milyon dolarlar kazanmaya başlayınca bu para ve şöhretin etrafında hepsi eziliyor. Artık yeni çağ gençleri eski insanlarımız gibi maneviyatı ve ahlak yönünden çok kuvvetli değil, para kazanıp altına arabaları çekmek, kızlar ile gezmek, şöhret olmak ve hatta özellikle de güzel kızlar ile cinsel hayat hepsinin hayallerini süslüyor. Böyle olunca bütün yetenekli gençlerimiz bu yolda kendini kaybediyor ve kayboluyor Bugün mustafa yumlu ve zeki yavru, barış, yusuf gibi yetenekli oyuncular hep bu benim bahsettiğim süreçleri yaşadılar. Ki şuanki gençlerimizde de aynı sorun yaşanacak. bugün altyapılarda şampiyon olmamız birşeyi değiştirmiyor, oradaki yetenekli çocukların hepsi bu yukarıda bahsettiğim paraları ve şöhreti yakaladıkları zaman sönüp gidecekler. Bu maalesef sadece trabzonda değil, ülkenin genelinde de durum böyle. bu yüzden Muharrem usta ve doktor kökenli yöneticilerinin bu çocuklara doğru teşhisi koyup bu konu üzerinden gençlere ahlak ve değer gibi kavramları aşılaması gerekiyor. Ts'da oynamanın manevi değerini maddi değerden üstün tuttuğu zaman bu kulüpten barcelonadaki gibi yılarca izleyeceğimiz yetenekli oyuncular çıkacaktır. ( Bu konu nedense forumlarda tartışılmıyor, önemli bir konu olduğunu düşünüyorum, Forum yetkilileri bu tarz bir tartışma platformu oluşturursa bu konuları derinlemesine tartışmak isterim)

İşte bu yapılacak devrimler eğitimli, disiplinli, çalışkan ve vizyoner bir liderin yapması gerekenler. başarılı olmak çok zor değil, sadece iyi başkan ve yöneticin olduğu zaman başarı zaten geliyor. bugün istanbul kulüpleri QNB yüzünden TS'a saldırmaya çalışıyor demekki kendi halleri baya kötü ki bize saldıyorlar, bu demektir ki çok doğru adımlar atmışız. ben dün bunu anladım ve bu sponsor işi bu kadar büyük yankı getirdiğine göre işleri doğru yaptığımızın garantisidir.

Ve son olarak Digitürk'ü satın alan firma ile sponsor anlaşması yapmak gerçekten bir kulübün alacağı muazzam bir karardır. Düşününce gerçekten bu yönetimi tebrik ediyorum, çok müthiş ve zekice bir karar. Başkanımız böyle kararlar alsın açıkçası ben 3 sene de beklerim. Yeter ki artık ts takımı ayağa kalksın..

Saygılar

yattarahayranı
09.07.2016, 14:19
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160709/af3a24b87531283af21f21d1843165b7.jpg
Alttaki kısım İHO döneminde bizim için gecerliydi hatta bankadan çekilen 100 milyonluk kredi waris yatabare falan yok oldu

blues
10.07.2016, 12:01
Geçen Usta'nın bir konuşmasını dinledim ve önemli bulduğum birkaç nüansı burada belirmek isterim.
Kendi fikrimce bu takımın yıllardır eksiği, disiplinli ve düzenli iyi yönetilmiş bir kulüp yönetimi olmamasındandır. Muharrem Usta ve yönetim ekibi çok kaliteli ve başarılı insanlardan oluşuyor. Usta'nın geçen konuşmasını dinledim. Bir kere yapacağı en büyük devrim kulüp yöneticileri ile Ts takımını şehrin ayrı yerlerine koyacağını söylemişti. Yani futbolcular akyazıda antreman yaparken kulüp yöneticileri ve çalışanları şehrin başka bir yerinde çalışacak diyordu. diğer türlü olduğu zaman yönetici ve çalışanlar zırt pırt kendileri ve akrabalarını getirip sürekli futbolcuları oyaladıklarını belirtiyordu. Ki biliyorsun bizim insanımız görmemiştir, bir tane ts de yönetici tanıdığın olsun tüm trabzonu ben yarattım edasında gezer ve bütün akrabalarını kulübe zırt pırt sokmaya çalışır.

Konuşmalarında en beğendiğim diğer bir husus da, kulüpte hiç bir disiplin ve düzen yok olduğunu belirtiyordu, herkes hereksin odasına giriyor, muhasebeci gider başka işlere karışır, herkes işi olmayan konularda ahkam keser ve kulüpte doğru düzgün karar bile alınmaz diyordu. Ki bizim trabzon insanını kötülemek istemiyorum ama iyi yetişmiş insanlar maalesef bu kulübün etrafında uzun zamandır olmadı, hep kulüpten para kazanan, sırtından geçinen iblis tiplerle dolu imiş. Usta'nın yapacağını söylediği en büyük devrim kulüpte müthiş bir düzen ve disiplin sağlayacağını, herkes konumunu bileceğini, kimse kimsenin işine karışmayacağını, herkesin kulüp kurallarına uyacağını, ve kulüp içinde en ufak kurallara uymayacak kişilere ağır cezalar verip kulüpten uzaklaştırılacağını söylüyordu.

İkincisi Trabzonun şu ara en büyük sıkıntısı, Ts'da yazın çay kesip, fındık toplayan yetenekli gençlerimiz TS ile antlaşma yaptıkran sonra özellikle milyon dolarlar kazanmaya başlayınca bu para ve şöhretin etrafında hepsi eziliyor. Artık yeni çağ gençleri eski insanlarımız gibi maneviyatı ve ahlak yönünden çok kuvvetli değil, para kazanıp altına arabaları çekmek, kızlar ile gezmek, şöhret olmak ve hatta özellikle de güzel kızlar ile cinsel hayat hepsinin hayallerini süslüyor. Böyle olunca bütün yetenekli gençlerimiz bu yolda kendini kaybediyor ve kayboluyor Bugün mustafa yumlu ve zeki yavru, barış, yusuf gibi yetenekli oyuncular hep bu benim bahsettiğim süreçleri yaşadılar. Ki şuanki gençlerimizde de aynı sorun yaşanacak. bugün altyapılarda şampiyon olmamız birşeyi değiştirmiyor, oradaki yetenekli çocukların hepsi bu yukarıda bahsettiğim paraları ve şöhreti yakaladıkları zaman sönüp gidecekler. Bu maalesef sadece trabzonda değil, ülkenin genelinde de durum böyle. bu yüzden Muharrem usta ve doktor kökenli yöneticilerinin bu çocuklara doğru teşhisi koyup bu konu üzerinden gençlere ahlak ve değer gibi kavramları aşılaması gerekiyor. Ts'da oynamanın manevi değerini maddi değerden üstün tuttuğu zaman bu kulüpten barcelonadaki gibi yılarca izleyeceğimiz yetenekli oyuncular çıkacaktır. ( Bu konu nedense forumlarda tartışılmıyor, önemli bir konu olduğunu düşünüyorum, Forum yetkilileri bu tarz bir tartışma platformu oluşturursa bu konuları derinlemesine tartışmak isterim)

İşte bu yapılacak devrimler eğitimli, disiplinli, çalışkan ve vizyoner bir liderin yapması gerekenler. başarılı olmak çok zor değil, sadece iyi başkan ve yöneticin olduğu zaman başarı zaten geliyor. bugün istanbul kulüpleri QNB yüzünden TS'a saldırmaya çalışıyor demekki kendi halleri baya kötü ki bize saldıyorlar, bu demektir ki çok doğru adımlar atmışız. ben dün bunu anladım ve bu sponsor işi bu kadar büyük yankı getirdiğine göre işleri doğru yaptığımızın garantisidir.

Ve son olarak Digitürk'ü satın alan firma ile sponsor anlaşması yapmak gerçekten bir kulübün alacağı muazzam bir karardır. Düşününce gerçekten bu yönetimi tebrik ediyorum, çok müthiş ve zekice bir karar. Başkanımız böyle kararlar alsın açıkçası ben 3 sene de beklerim. Yeter ki artık ts takımı ayağa kalksın..

Saygılar

Trabzonsporun sorunlarini tek bir noktaya indirgeyecek tümdengelim metoduyla bütün problemi genc oyuncularin pahali arabalariyla gezdikleri kiza baglayan insan da trabzonspor taraftari, kulübün bilimsel yöntemlerle, günün ekonomik kosullarina ayak uydurabilecek bir yapiyla yönetmeye calisan da!

Yani mustafa yumlu veya zeki yavru, baris memis, yusuf! Bu arkadaslarin hepsi maneviyati zayif, pahali araba süren ve kizlarla gönül iliskisi yasayan tipler olduklari icin basarisiz oluyoruz! Bir aykut vardi maneviyati kuvvetli onu da yolladik.

Yusuf daha iki kelimeyi biraraya getiremiyorken, baris memis ersun hocanin ilk geldigi dönemde hocanin zoruyla gittigi ingilizce kurslarindan kaciyorken, mustafa yumlu makarna yiyeyerek kas yapacagini düsünüyorken sen ahla maneviyat yaz bidi bidi yap!

Türkiyenin en muhafazakar sehirlerinden bir tanesi trabzon! Maneviyattan kastiniz ne anlamiyorum artik! Daha ne olacak, kadinlar burkaya girecek, namaz saatleri 5 vakitten 8 vakte oruslarda 60 güne cikarsa, kadinlarin ehliyetine el konulur her sokaga cami yapilirsa ki vardir ya, maneviyat güclenecek!

ne diyeyim size! Allah islah etsin,akil fikir versin... Sorsam insan ile hayvan arasindaki fark nedir diye, birisi ortalikta sevisir digeri yataga girer evisir diyen insanlar toplulugundan cok büyük bir beklentim yok ancak insan ile hayvan arasindaki farki yazmadan edemeyecegim! Birisi düsünebilen bir varliktir digeri düsünme yetisi gelismemis bir varlik! Maneviyatla varoldugu öngörülen ötedünyaya birseyler hazirlarsiniz ancak budünyada egitimin yoksa iste yusuf gibi, zeki gibi mustafa gibi senin gibi insanlar olup cikiyor o genc takimlarda sampiyonluk yasayan bebeler.

Baskan tam da bunu degistirmeye calismali ve belki de bunu degistirmeye calisiyor.

Sana ne elin maneviyatindan kardesim.

makif61
11.07.2016, 23:43
Trabzonsporun sorunlarini tek bir noktaya indirgeyecek tümdengelim metoduyla bütün problemi genc oyuncularin pahali arabalariyla gezdikleri kiza baglayan insan da trabzonspor taraftari, kulübün bilimsel yöntemlerle, günün ekonomik kosullarina ayak uydurabilecek bir yapiyla yönetmeye calisan da!

Yani mustafa yumlu veya zeki yavru, baris memis, yusuf! Bu arkadaslarin hepsi maneviyati zayif, pahali araba süren ve kizlarla gönül iliskisi yasayan tipler olduklari icin basarisiz oluyoruz! Bir aykut vardi maneviyati kuvvetli onu da yolladik.

Yusuf daha iki kelimeyi biraraya getiremiyorken, baris memis ersun hocanin ilk geldigi dönemde hocanin zoruyla gittigi ingilizce kurslarindan kaciyorken, mustafa yumlu makarna yiyeyerek kas yapacagini düsünüyorken sen ahla maneviyat yaz bidi bidi yap!

Türkiyenin en muhafazakar sehirlerinden bir tanesi trabzon! Maneviyattan kastiniz ne anlamiyorum artik! Daha ne olacak, kadinlar burkaya girecek, namaz saatleri 5 vakitten 8 vakte oruslarda 60 güne cikarsa, kadinlarin ehliyetine el konulur her sokaga cami yapilirsa ki vardir ya, maneviyat güclenecek!

ne diyeyim size! Allah islah etsin,akil fikir versin... Sorsam insan ile hayvan arasindaki fark nedir diye, birisi ortalikta sevisir digeri yataga girer evisir diyen insanlar toplulugundan cok büyük bir beklentim yok ancak insan ile hayvan arasindaki farki yazmadan edemeyecegim! Birisi düsünebilen bir varliktir digeri düsünme yetisi gelismemis bir varlik! Maneviyatla varoldugu öngörülen ötedünyaya birseyler hazirlarsiniz ancak budünyada egitimin yoksa iste yusuf gibi, zeki gibi mustafa gibi senin gibi insanlar olup cikiyor o genc takimlarda sampiyonluk yasayan bebeler.

Baskan tam da bunu degistirmeye calismali ve belki de bunu degistirmeye calisiyor.

Sana ne elin maneviyatindan kardesim.

1) Söylediklerimde haklıyım, haklı olmaktan da hiç hoşnut değilim.

2) Maneviyat'dan kastım ahlaki çöküntüdür. (namaz,oruç vs değil, nasıl böyle bir çıkarımda bulundun hala anlayamadım...)

3) Son yıllarda türk takımlarının ve milli takımın altyapı yerine sürekli gurbetçi türk yıldızlarına yönelmesi ise benim söylediklerimin kanıtıdır.

4)Neyse beni anlayan anladı, sosyolojik derin konuları burada futbol forum sitesinde tartışmamam gerektiğini çok iyi idrak ettim. Bu yüzden tartışmayı sonlandırmak istiyorum.

5) Kendine iyi bak hemşerim, umalım da trabzonspor eski şaşa günlerine geri dönsün.

Saygılar

Faik Yılmaz
12.07.2016, 08:42
Trabzonpsor Başkanı ve Yönetimi bu haftaya hızlı başladı....

Tabi enkaz büyük kurtulmak ve temizlemek kolay olmayacak lakin işlerinde hızlanması lazım....

Bu hafta güzel haberler almaya devam ederiz inşallah.....

Gidecekler gitsin bir an önce geleceklerde gelsin....

Sponsorluklar artarak devam etsin....

Klübümüzü şahlansın....

not : Tabi bunları başkan ve yönetim tek başına yapmayacak bizde elimizi taşın altına koyacağız....

UğurB
12.07.2016, 16:36
Usta'nin hanesine bir arti daha:

Deniz Ates Bitnel
Cagatay Sahan
Suleyman Abay

Artik Super Lig'de mac yonetemeyecek.

ozturk
12.07.2016, 17:07
Trabzonspor'un haklarını koruma konusunda bir artıyı haketti yönetim.

Mustafa YILMAZ
12.07.2016, 17:13

Deniz Ates Bitnel
Cagatay Sahan
Suleyman Abay

fifa kokartları alınmış sanırım a klasman seviyesine düşürülmüşler bu çok iyi oldu özelliklede 9.5 aylık cezaları gördükten sonra tüpçü ve avareleri artık istediği gibi at oynatamayacak sponsor olayı habercisiydi bunların zaten.

usta çok önemli bir misyon üstlendi Trabzonspor'u kullanmak yerine Trabzonspor'un adını ortaya koyup kulüp için kazanımlar elde etmenin temelini atarsa muazzam olur zaten o yüzden kuduruyor içerdeki tekelci zihniyet.

bordox
12.07.2016, 17:35
Söylediğini yaptıran ve sözünün ağırlığı olan bir başkanımız var,aradaki ufak tefek fikir ayrılıklarını bir kenara koyup,gerçek anlamda birlikteliği sağlarsak bu güce güç katarız.
Başkan ve yönetimi tebrik ediyorum.

sakoglu61
12.07.2016, 19:48

Deniz Ates Bitnel
Cagatay Sahan
Suleyman Abay

hakemleri odalara hapsetmeden de iş halledilebiliyormuş demekki.

Tebrikler Usta!

sbay
12.07.2016, 19:56
Dövmek,sövmekle olmuyormuş bu işler haciibo.muharrem Başkan tereyağından kıl çeker gibi hakem camiasına gerekli mesajı verdi.

Ozan Yılmaz
12.07.2016, 22:17
Başkan üniveriste mi kurmuş?
Şahsi twitter hesabında İstinye Üniversitesi yazıyor.

slmn
12.07.2016, 23:49
Başkan üniveriste mi kurmuş?
Şahsi twitter hesabında İstinye Üniversitesi yazıyor.

Aynen. Ortaklarıyla beraber Doğa Kolejlerini de satın alıyorlardı geçen ay ama o iş ne oldu bilmiyorum.

Ozan Yılmaz
13.07.2016, 00:23
Aynen. Ortaklarıyla beraber Doğa Kolejlerini de satın alıyorlardı geçen ay ama o iş ne oldu bilmiyorum.
Demek ki sağlık sektöründen eğitime geçiş yapıyor vizyon reis :)

yorumsuz6117
13.07.2016, 00:41
Vizyon reis hhaha bu iyimiş :D

Berke6198
13.07.2016, 01:59
Forumumuzda adı geçmemesi gereken kişilerle ilgili olan mesajları temizliyoruz. Kişisel algılamamanızı önemle rica ederiz :)

Tahir61
13.07.2016, 16:28
şikeciler yeni transferlerini muharrem ustanın sağlık kurumlarında sağlık kontrolünden geçirmişler. liv hospital da istinye üniversitesi de ustanın diye biliyorum.
biz medical park gs liv hospital da bu işlemleri yapıyor
bursa ve bjk ise acıbadem
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13669775_1183925781665931_1706195425020988039_n.jp g?oh=cdd8726a237f46bb3ec04b97b0ea7ad5&oe=57EA6E93

El Cordobes
13.07.2016, 17:16
hakemler konusunda gerçekten yönetim ve Başkan tebriği hak etti.

çağatay şahan gaziantep maçı, süleyman abay konya maçı, deniz ateş bitnel gs maçında sadece hakkımızı yememişlerdi. bu kulüple, bu şehirle, bu taraftarla resmen dalga geçerek güç gösterisi yapmışlardı. sıra inşallah bunlara tetikçilik yaptıran ağababalarına da gelir.

Mert Oğuzlu61
13.07.2016, 23:40
http://image.prntscr.com/image/83b124cf35304a3886f6672a94693c05.png

Bunlar TS 2. başkanının kullanmaması gereken ifadeler. İlerde çok ciddi sıkıntılar çıkarabilir. Batıp, dibe vurup zirveye çıkan çok kulüp var. Sizden de beklentimiz bu.

EMİR
14.07.2016, 00:13
http://image.prntscr.com/image/83b124cf35304a3886f6672a94693c05.png

Bunlar TS 2. başkanının kullanmaması gereken ifadeler. İlerde çok ciddi sıkıntılar çıkarabilir. Batıp, dibe vurup zirveye çıkan çok kulüp var. Sizden de beklentimiz bu.

Evet hiç ama hiç hoşuma gitmedi...

Abi pişman oldum ne demek ya???

"Kulübün durumu çok ama çok kötü ancak bunu düzeltmek için buradayız"
"Evet kulüp batmış ancak bunun üstesinden biz gelebiliriz"

Gibi şeyler
Diyememişse bu iş bitmiştir.Off arkadaş offf

murat
14.07.2016, 00:17
Yazilacak okadar sey var ama en azindan lig basliyana kadar beklemek lazim. Umarim baskanin dedigi kurumsallik bu degildir...

My
14.07.2016, 00:24
Bence sıkıntı yok Nevzat Aydın'ın profili biraz farklı :)

Ozan Yılmaz
15.07.2016, 16:24
Değerli taraftarlarımız. Başkanımız Muharrem Usta bugün saat 18.00'de NTV Spor'da Ercan Taner ve Murat Kosova'nın konuğu olacak.

emrex61
15.07.2016, 16:26
Değerli taraftarlarımız. Başkanımız Muharrem Usta bugün saat 18.00'de NTV Spor'da Ercan Taner ve Murat Kosova'nın konuğu olacak.

İyi oldu biraz bilgi iyi gelicek bakalım neler söylicek başkan.

Ahmet Aksu
15.07.2016, 16:49
başkanımız bugün bize süpriz yapsa ekranlardan 2 transferimizi(onazi-castillo) açıklasa hemen peşine kap gelse ne güzel olurdu. ayrıca diğer forma sponsorlarımızı da açıklasa. çünkü formalar satışa çıkmadan sponsorların hepsi belirlenmeli. formanın kötü yanları sponsorlar ile kapanır :D

merdeme
15.07.2016, 17:57
Başkan 18:00'de ntvspor'daymış.

NTV Spor'un konuğu Muharrem Usta

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/158107/ntv-sporun-konugu-muharrem-usta

(Diğer sayfadaki mesajı görmemiştim, kusura bakmayınız. Silinebilir.)

only ts
15.07.2016, 17:59
yukarida yer alan ve bir cok haber sitesindede yer alan twitter haberi yalandir. adam dun yazdi bunlari ben yazmadim diye. ne kadar hain var kardesim

Yiğit SARI
15.07.2016, 18:04
Büyük ihtimal QNB imza günündeki konuşmayla aynı içerikte bir konuşma yapacak. Anladık diyesim geliyor aynı şeyleri çok dillendiriyor başkan :D Dillendirsin de anlamak isteyen anladı zaten anlamak istemeyen de anlayan da yeter da artık diyecek

Transfer açıklasa baya güzel olur

Ahmet Aksu
15.07.2016, 18:08
Büyük ihtimal QNB imza günündeki konuşmayla aynı içerikte bir konuşma yapacak. Anladık diyesim geliyor aynı şeyleri çok dillendiriyor başkan :D Dillendirsin de anlamak isteyen anladı zaten anlamak istemeyen yeter da artık diyecek

Transfer açıklasa baya güzel olur

bugün transfer açıklaması gibi bir beklentim kalmadı. en azından yeni forma sponsorları ve stad sponsoru hakkında bilgi versin anlaştık desin isim vermesin ama tarih versin en azından.

neyse başlıyor şimdi iyi seyirler..

Giallorossi
15.07.2016, 18:09
http://www.ntvspor.net/canliyayin

Reklamlardan sonra baskan canli yayinda

ucurum
15.07.2016, 18:10
Arkadaşlar sakin, USTA hiç bir yeni şeyden bahsetmeyecek. NTVSpor'a bordomavi forumu tatmin etmek için çıkmazsın. Ulusal basında marka değerini yükseltmek için çıkarsın. Anlatacağı şeyler zaten bizim bildiğimiz sponsor transfer vs olacaktır. Herkes sadece sakin kalsın. USTA'yı seven arkadaşlara bir sözüm daha var, beklentileri yükseltip başkanı bu zor günlerde daha da sıkıntıya sokmayalım, sevgiler.

Kamil Çakmak
15.07.2016, 18:12
Bence de bildiğimiz şeyler olacak konuşmaları. Bir 15 gün sonra olsa idi, baya malzeme olurdu.

Yiğit SARI
Yayın başladı

Ahmet Aksu
Arkadaşlar sakin, USTA hiç bir yeni şeyden bahsetmeyecek. NTVSpor'a bordomavi forumu tatmin etmek için çıkmazsın. Ulusal basında marka değerini yükseltmek için çıkarsın. Anlatacağı şeyler zaten bizim bildiğimiz sponsor transfer vs olacaktır. Herkes sadece sakin kalsın. USTA'yı seven arkadaşlara bir sözüm daha var, beklentileri yükseltip başkanı bu zor günlerde daha da sıkıntıya sokmayalım, sevgiler.

abi marka değerini sponsorlarla,reklamlarla ve başarınla yükseltirsin tv ile değil. zaten sadece biz izliyoruz. :D

Faruk BERBER
15.07.2016, 18:13
Başkan NTVSpor'da.

emrex61
15.07.2016, 18:14
Yine aynı şeyler söylenicek fakat devamlı konusması lazım anlamayan anlamak istemeyen çok kişi var.

Ozan Yılmaz
15.07.2016, 18:15
https://youtu.be/tzRiOXLT4pU

Yiğit SARI
15.07.2016, 18:17
Ercan Taner sağolsun ilk transfer sordu.

- Son yıllarda çok miktarda oyuncu değişikliği
- Bizle de istemesek de böyle bir süreç yaşanacak. Çok miktarda oyuncuyla yolumuzu ayıracağız buna mecburuz. İsimleri belirledik
- 6-8 oyuncu transferi yapacaz. 2 isim Ibanez ve Sheidaev. 6 oyuncu civarında daha alacağız
- Bayram süresince de yurt dışında oyuncularla görüştüm. Mali durumumuz kötü geçmişte oyunculara ödenemeyen maaşlar vb. bizi çok zorluyor ama onlara bir şekilde onların geri kaldığını anlatıyoruz
- Belki biraz gecikiyoruz ama baskı altında yanlış yapmak istemiyoruz.
- Yerleri belli oyuncular belli önümüzdeki günlerde açıklayacağız
- Onazi'ye hayır gibisinden bir şey söyledi

İskender Çakmak
15.07.2016, 18:20
Onazi için hayır demedi. Bitmemiş birşey için konuşmak doğru değil Dedi..

only ts
15.07.2016, 18:21
stat ilk maca yetisecek.

Muharrem Usta

Anıl C
15.07.2016, 18:22
Kaciran üzülmesin. Bant yayini gibi. Her programda ayni seyleri tekrarliyo Baskan. Herhangi bi eski programi acip izleseniz de olur.

only ts
ntv 1 sene onceki stat goruntulerini yayinliyor. saka gibi

İskender Çakmak
Stad için çok iddialı konuşuyor Başkan. Hadi inşallah ya.

only ts
15.07.2016, 18:23
Kaciran üzülmesin. Bant yayini gibi. Her programda ayni seyleri tekrarliyo Baskan. Herhangi bi eski programi acip izleseniz de olur.

ne bekliyorsun kardesim ?

Anıl C
15.07.2016, 18:23
ne bekliyorsun kardesim ?

Ogün'
15.07.2016, 18:25
Başkan TV'ye çıkmayı çok seviyor.Aynı şeyleri tekrar etmek için niye televizyona çıkıyor anlamıyorum

amasya0561
15.07.2016, 18:27
Sana kurban olurum başkanımmmmmm :)

Giallorossi
15.07.2016, 18:28
Başkan TV'ye çıkmayı çok seviyor.Aynı şeyleri tekrar etmek için niye televizyona çıkıyor anlamıyorum

Sizin bizim gibi her programi, aciklamayi dinlemeyen onbinlerce Trabzonsporlu var. Farkli farkli, kaynagi belli olmayan bilgi kirliligi var, haberler yapiliyor. Özellikle yerel medya da yalan dolan haberler yapiliyor kahvedeki adam bunu gazetede okuyor yanlis bilgilendiriliyor. Baskan ne kadar cok televizyona cikip aciklama yaparsa bizim icin o kadar karlidir

ucurum
15.07.2016, 18:36
abi marka değerini sponsorlarla,reklamlarla ve başarınla yükseltirsin tv ile değil. zaten sadece biz izliyoruz. :D

Sen anladın beni ;)

ucurum
15.07.2016, 18:37
Hayret kimse reklamı girdi yazmadı :P

BirolKarali
15.07.2016, 18:37
Adam adam 😊

cem1990
15.07.2016, 18:38
Kendini bilen
Anlatmak istediğini güzel bir izah eden bir baskan görmek de bambaşka

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
15.07.2016, 18:39
stat ilk maca yetisecek.

Muharrem Usta
Eksik olmuş, seyircili ilk maça yetişecek :)

srmnlii
15.07.2016, 18:43
başkan konuşsun yaa :) isterse hep aynı şeyleri anlatsın isterse hiç alakasız şeyler söylesiz ben dinlerim.. konuşmayı bilen başkanın olması nasıl bi nimetmiş sağolsun bi önceki yüzünden anladık..

Kamil Çakmak
15.07.2016, 18:45
maça gelene verilecek formanın orjinal olması zor gibi.

only ts
15.07.2016, 18:45
baskan hep ayni seyleri diyor diyenler, bilmem duydularmi.

baskanin akyazi alaniyla alakali cok farkli projeleri varmis...

only ts
15.07.2016, 18:46
maça gelene verilecek formanın orjinal olması zor gibi.

kombine alana verecekler. tabikide orjinal olcak.

Kamil Çakmak
15.07.2016, 18:47
kombine alana verecekler. tabikide orjinal olcak.

inşallah güzel düşünce.

İskender Çakmak
15.07.2016, 18:48
Başkan güzel konuşuyor. Kimse ayni şeyleri anlatıyor demesin. Başkan Nasıl bir Trabzon istediğini anlatıyor. Ada'm istediği her gün değişemezki.

Mehmet Ç.
15.07.2016, 18:48
Acik bi gercek var

Transfer yapsin yapmasin hersey disinda

BU ADAM COK ETKILEYICI RENKDASLAR

Adam Parti kursun iktidara oynar..

only ts
15.07.2016, 18:50
Acik bi gercek var

kesinlikle oyumu veririm.

Cihad Varlı
15.07.2016, 18:51
Oğlum bu nasıl bir başkan lan? YA APTALCA SIRITARAK DİNLİYORUM ADAMI.

BirolKarali
15.07.2016, 18:53
Abi çok iyi ya. Ersun Hoca aramış.
Hoca: Başkan adam yanımda napalım?
Başkan: Bitirin işini Ersun'cum :) :)

ucurum
15.07.2016, 18:56
Acik bi gercek var

Aynı şeyi düşünüyorum, daha önce yazdım. USTA için Trabzonspor bir basamak olacak diye. USTA çok önemli bir siyasetçi olacak bence ileride...

Faruk BERBER
Çok net konuştu yine, bahsettiği oyuncu kim acaba ?

Ersun hocanın yanındaki :)

special one
Başkan psikolog gibi dinledikçe rahatlıyorum

srmnlii
[QUOTE=Cihad Varlı;1920481446]Oğlum bu nasıl bir başkan lan? YA APTALCA SIRITARAK DİNLİYORUM ADAMI

al benden de o kadar :) iş yerindeyim arkadaşlar bana gülüyor niye sırıtıyorsun diye :)

Cihad Varlı
Bu adamı eleştirenin forumdan uzaklaştırılması lazım. En azından devre arasına kadar başkan ve yönetimi eleştirmek yasaklanmalı.

~UniCef~
15.07.2016, 18:57
Baskan bir baska ya. Su Hekimoglu ve IHO ya oy verenleri aciyorum.

srmnlii
15.07.2016, 18:58
şunu çok net fark ettim ki başkan ne zaman konuşsa; "bu sefer olacak" diyorum.. :)

emrex61
15.07.2016, 18:58
Öyle bir başkanki konuşmaya başladı twitterda gündeme girdi hemen :)

ucurum
15.07.2016, 18:59
Baskan bir baska ya. Su Hekimoglu ve IHO ya oy verenleri aciyorum.

Hekimoğlu hadi neyse de... ah o tipine ettiğim var ya...

Poor
Baskan iyi konustu. Hep ayni konusuyor cunku herkes her konusmasini dinleyemiyor.

Daha dun burda formalar orjinal degil diyenler vardi. Adam kac aydir diyorki bu sene katalogdan secmek zorundaydik seneye orjinal olcak. Yok cok sade yok orjinal degil yok cubuklu nerde.

Adami dinleyen yokki her gun tvye cikip konussa ertesi gun forma neden boyle diyen cikar.

Ogün'
Sizin bizim gibi her programi, aciklamayi dinlemeyen onbinlerce Trabzonsporlu var. Farkli farkli, kaynagi belli olmayan bilgi kirliligi var, haberler yapiliyor. Özellikle yerel medya da yalan dolan haberler yapiliyor kahvedeki adam bunu gazetede okuyor yanlis bilgilendiriliyor. Baskan ne kadar cok televizyona cikip aciklama yaparsa bizim icin o kadar karlidir
Öncelikle laf sokmaya çabalamadan cevap verdiğiniz için teşekkürler.Söyledikleriniz mantıklı bu açıdan bakınca.

Ahmet ÇOLAK
15.07.2016, 19:03
Başkanı her şeye muhalif abimle dinledim o bile yola geldi. Sabır sabır sabır. Tek yapmamız gereken bu..

DeAgLeMaNyAq
15.07.2016, 19:06
Söylediklerini iki kez dinledim pek bir yanlış ifadeye rastlamadım. Ama taraftarın büyük kısmı sadece saha sonuçlarına baktığı için tüm söylenenler çöpe gidebilir...

karabela
15.07.2016, 19:07
Bu adam başarır ya da başaramaz ama en azından mantıklı olan neyse onu yapmaya başarmaya çalışıyor. Forma sponsorundan adamın gayreti neler yapmak istediği belli oluyor sabretmek lazım. Önceki yıllardan farklı olacak. İnanıyorum

Sadettin_
15.07.2016, 19:13
Aynı şeyi düşünüyorum, daha önce yazdım. USTA için Trabzonspor bir basamak olacak diye. USTA çok önemli bir siyasetçi olacak bence ileride...
çok rahat bakan olur . ama daha ilerisine çıkabilecek o sinsiliği o gözü dönmüşlüğü göremedim kendisinde.

yorumsuz6117
15.07.2016, 19:32
Nerden izleyebiliriz tekrarını ??

sakoglu61
15.07.2016, 19:35
Nerden izleyebiliriz tekrarını ??

fan sayfalarını dolaş belki kaydeden çıkmıştır. ama öyle bile olsa akşama düşer heralde.

Soner Albayrak
15.07.2016, 19:40

Başkanın popüler olmak gibi bir kaygısının olduğunu düşünmüyorum.

Medyayı kullanarak taraftara umut vermek ve taraftarı topyekün bir çatı altında toplamak istiyor. (Bence)

emrex61
15.07.2016, 19:40
Tekrar izlemek isteyenler için

http://www.ntvspor.net/video-galeri/usta-ntv-sporun-konuguydu

Anıl C
15.07.2016, 19:41
baskan hep ayni seyleri diyor diyenler, bilmem duydularmi.

baskanin akyazi alaniyla alakali cok farkli projeleri varmis...

Ben Baskani her kulvarda destekleyen biriyim
Sadece 1 mesajligina muhalifligi denedim

U.Sadıkoğlu
15.07.2016, 19:54
Hacıosmanoğlu'ndan sonra bu başkan bize Extra-Large!

Ben yapılanlardan son derece memnunum işin altından kalkacağız gibime geliyor.

yorumsuz6117
15.07.2016, 20:02
Tekrar izlemek isteyenler için

http://www.ntvspor.net/video-galeri/usta-ntv-sporun-konuguydu

Teşekkürler kardeş..

DeAgLeMaNyAq
15.07.2016, 20:44
Hadi Trabzonsporluluğumuzu bir kenara bırakıp objektif olmayı deneyelim. Son şampiyon başkanımız Sadri Şener bile 5 yıllık görev süresi boyunca Lig TV ve NTV Spor'a kaç kez konuk oldu? Hacıosmanoğlu'na hiç girmiyorum zaten onun frekansı farklıydı. Aslında o da TV'lere özellikle Beyaz Futbol, bir dönem Telegol ve son dönemde Artı Futbol programlarına telefon yoluyla çok katılıyordu ama çoğunda kendisi programlara bağlanmak için telefon açıyordu. Onun aramadığı zamanlarda da hep skandalları sebebiyle onu arıyorlardı. Ha Lig TV ve NTV Spor'u şikeye ve FB'ye olan biatlarıyla her zaman eleştiriyoruz. Ama bu onların kitlelere ulaşmada en çok takip edilen yayın organları olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Usta'nın koyduğu imajın farkında olan bu kurumlar da babalarının hayrına olmasa gerek ki daha görev süresinin 8.ayında olan Usta'yı 5.kez kanallarına çıkarıyor.

Ben Usta'nın koyduğu hedeflere çok fazla inanan biri olmadım. En azından futbol pastasının baronlarının, kolay kolay oradan bize dilim vereceğini düşünmüyorum. Siyasi baskılarla bu değişebilir mi belli olmaz. Ama kurumsal itibarımızın tavan yaptığı bir dönemi yaşadığımız gerçeğini asla inkar edemem.

Bir önceki mesajımda söylediğim gibi taraftarın büyük bölümü için sadece saha sonuçları önem arzeder. Bu açıdan ortaya konan hedeflerin sekteye uğraması da muhtemeldir. Dün 2 yıldır forma reklamı alamayışımızı sorgulayamayanlar, sponsorluk anlaşmasından sonra bile eleştirmeye yer arıyorlardı. Hele hele kenetlenilmesi gereken bir dönemde bugün hâla Lucescu üzerinden Usta'ya vurmaya kalkanların iyi niyetli olduklarını ve bu düşüncelerini Trabzonspor'un menfaati için ortaya koyduklarına asla inanmıyorum...

güneyli
15.07.2016, 20:47
Başkan Trabzonspor camiasından en zor şeyi istedi..Sabır. Zor ama başarının anahtarı şu pozisyonda.Şahsen takım oyununu vurgulaması benim için yeterliydi.Takım oyununu planlı insanlar yapar.Bunca yıldır Trabzonspor başkanlarının içinde içeriği ile birlikte anlaşılır bir başkan izlemek keyif verdi.Sadece Trabzonspor ve başkanı çerçevesinden baktığım için herkes benim gibi düşünmek zorunda değil tabi

hasancebi81
15.07.2016, 20:53
Müthiş ya. Adamı soluksuz dinledim.
İHO'dan sonra geldiği için mi bu kadar iyi yoksa gerçekten iyi mi.
Gerçi GS,FB,BJK başkanlarına da bakıyorum. 5 gömlek üstün bizim başkan.
SABIR SABIR SABIR.

Bu başkanı eleştireni Allah çarpar. Biraz sabredelim hepberaber. En azından bu sezon sonuna kadar.
Seneye hep beraber eleştirelim. Ama şimdi hep destek tam destek...

artvints
15.07.2016, 21:35
Bende bütün konuşmaları kayıtlı başkanin silmeye kiyamiyorum. Vizyonda eksilme olduğu zaman açıp dinliyorum. Millet de diyor aynı şeyleri söyleyecek sıkılırsınız. Üç sene iho palavrasi dinlemiş adam kolay sıkılmaz.

My
15.07.2016, 21:49
Vay anasını ya ne konuştu adam be :)

Cihad Varlı
15.07.2016, 21:51
Vay anasını ya ne konuştu adam be :)

Abi, hala Kulaçoğlu diyor musun? :) Aklına geliyor mu yada? Merak ediyorum sadece.

Kamer'
15.07.2016, 21:57
Varsın transferler 1-2 hafta daha geciksin , adam alacağız dediyse alır , artık fazla takılmayın bu transfer işine .

Bu adamın başkan olması bizim için bi şans , değerlendirmek lazım .

Hep destek tam destek .

Ahmet Faruk
15.07.2016, 22:03
Adam konuşurken bizi geçtim Murat K ve Ercan T nin yüz ifadeleri : 😍

Taraftar sayımızın artması lazım. Bu olacaksa Muharrem Bey gibi yöneticiler ile olur. Keşke Trabzonspor gerçekleri, onun kafasına koyduğu kadar yukarda olsa....

yorumsuz6117
15.07.2016, 22:16
Transferler falan açıklanmıyor canımız sıkılıyor ama başkanı ne zaman dinlesem mutlu oluyorum içime umut doluyor.. Her katıldığı programda karşısında oturanlar hayran hayran dinliyorlar.. Adam resmen yürüyen vizyon.. Bu ülkenin gördüğü sayılı başkanlardandır kalite olarak ve yapacaklarıyla da tarihe geçecek inş..

My
15.07.2016, 22:28
Abi, hala Kulaçoğlu diyor musun? :) Aklına geliyor mu yada? Merak ediyorum sadece.Kulaçoğlu'nun geçen seçimde izlediği ittifak stratejisi içime sinmemişti. Özellikle Çakıroğlu ile. Kulaçoğlu'nun Trabzonspor'a yüklemiş olduğu anlam ve felsefesi, özellikle de şike davasındaki dik duruşu ve dürüstlüğü benim için en önemli kriterdi. Usta'nın siyasete yakınlığı, misyon yüklenmiş kuşkusu beni Kulaçoğlu'na her daim yakın tuttu.

Artık bu saatten sonra Kulaçoğlu ve ya Usta farketmiyor. Çünkü asıl olan Trabzonspor'sa ve de samimiysek seçilmiş başkana eleştri hakkı saklı kalmak kaydıyla sonuna kadar destek olmak zorundayız. Şike sürecinde de görünür bir falsosu yok. Hatta Erdem Egemen ve Nusret Yılmaz hamleleri iyi hamleler. Benim gibi kendisine ihtiyatla bakanlar için de biraz olsun rahatlatıcı. Profesyonel bakış açısı ve iş/yönetme bilgisi de malum.

Ben sabırlı adamımdır dolayısıyla transfer de transfer diye de diretmem. Sonuç odaklı da olmadığım için fazla arıza da çıkarmam. Yeter ki doğru işler yapsın ve çizgisini bozmasın. Özellikle şike ve fener'le arayı düzeltme baabında. Paşa paşa geçinir gideriz başkanımla :)

Kulaçoğlu'nun da bu camianın çok önemli değerlerinden birisi olduğunu düşünüyorum. Değerlerin artması gayet iyi ve hepimizin yararına.

trabzonboy
15.07.2016, 23:01
Adam gibi Adam

Fatih Özkan
16.07.2016, 10:43
Konuştu, dinledik, güven tazeledik.

ferhaTS87
19.07.2016, 11:31
Soluksuz izledim.Böyle bir başkanımız olduğu için gurur duydum.bu adam türk futbol sistemi 3-4 gömlek fazla.

salihismet
19.07.2016, 15:35
Sayın başkanım; transfer konularında taraftara rahat olun diye diye öylesine rahatladım ki, her yanımdan
rahatlık fışkırıyor, lütfen sizlerde rahat olun, rahatlığın ne kadar işe yaradığını bilen biri olarak bunu söylüyorum.
Bazen bu rahatlığın verdiği rehavete kapılarak inanın Trabzonsporuda unutuyorum, aklıma gelince gazeteleri
bi acıyorum, bakıyorum ki 10 gün önce okuduğum taransfer haberleri aşağı yukarı hep aynı. Gelecek olan futbolcuların
eli kulağında, ha geldi ha geliyorlar, birde koptu geliyor cümlesi varya beni mest ediyor. Bu transfer sezonu arasına,
Atatürk havaalanı patlaması ve birde darbe girsede bizim transferde alma olasılığı olan futbolcuları almakdaki eşsiz
gayretlerimizden bize geri adım attıramadı. İlk başlardaki 6-8 futbolcu alma gayretlerimizden bizi hiçbir şeyin
yıldıramayacağını diğer yöneticilerimizdende duymak ayrı bir rahatlık veriyor insana. Rahatlık battı kıvamına geldim
yada gelmek üzereyim, Allah herkese böyle rahatlıkları nasip eylesin, aaamin. Ooooohhhh.

salihismet
19.07.2016, 15:46
Bir yönetim geliyor transfer manyağı yapıyor taraftarı, diğeri sabır taviyesinde bulunuyor devamlı, yani buzlu sudan
çıkıp kaynar suya girmek gibi bi durumun içindeyiz.

salihismet
19.07.2016, 16:00
Pardon arkadaşlar, bu tarnsfe konusunda yazarken uefa dan aldığımız uyarı aklıma hiç gelmedi,
gelmedi gelmesinede, benimde aklım bu hep konuşulan 6-8 e takılı kalıyor bazen, akıl işte her
zaman engel olamıyorsun. Bunu yazarken kimse zannetmesin ki sabrımda zerre kadar geri adım
attım, asla, sabır sabır devam ediyorum.

salihismet
19.07.2016, 19:18
Mesajımı değil, benide silseniz burdan üzülmeyeceğimi bilmenizi isterim, çünkü işe yarayacak
yerlere kafa yormak, en doğru iş olduğunu düşünüyorum artık.

Emirhan Uludüz
24.07.2016, 08:06
Programda bahsedilen, 12 numarada Ahmet Suat hocanın bulunduğu ve diğer numaralarda 11 kişilik kadronun bulunduğu saat bende var, duyunca mutlu oldum :)

hodlu
26.07.2016, 15:42
Aralık ayındaki kongreden sonra çok fazla foruma girmiyorum. Kulübümüz zor bir süreçten geçiyor. Başkan Usta ve yönetim elinden geleni yapıyor. Allah kolaylık versin. Hekimoğlu'na oy vermiş birisiyim ama seçim bitti birlik beraberlik başladı ben böyle bir taraftarım. Bu yolun sonu Şampiyonluktur buna inanıyorum. Olcay abinin bugün yazdığı gibi 'o sene bu sene' olur inşallah....

hodlu
28.07.2016, 09:45
Sadi hocayı yollamak neye kime hizmet anlamadım. İyi icraate övgü dizerim yanlışı da söylerim. Olmadı Sn. Başkan, sinek küçüktür mide bulandırır Sadi hocayı yolladınız midemizi bulandırdınız....

Ozan Yılmaz
28.07.2016, 12:04
Sadi hocayı yollamak neye kime hizmet anlamadım. İyi icraate övgü dizerim yanlışı da söylerim. Olmadı Sn. Başkan, sinek küçüktür mide bulandırır Sadi hocayı yolladınız midemizi bulandırdınız....
Ben de diyorum ki o zaman, yollamasa idi midem bulanırdı. Ne olacak şimdi?

~UniCef~
28.07.2016, 12:21
Sadi Hoca bence de iyi bir TD, ama gercekten cok konusuyordu. Durmadan elestiren bir tutum. Durmadan gazetelere demec vermeler. Sen TS nin bir calisani olarak yönetimin rizasi olmadigi hic bir seyi yapmaman gerekiyordu

İlker Yazıcıoğlu
28.07.2016, 12:30
Sadi Tekelioğlu'nun sözleşmesini yenilemeyen Usta'nın ellerinden öpüyorum.
Yeter artık...Emeği vardır Sadi Hoca'nın ama yeter,altyapıda tabiri caizse devrim gerekiyordu,ilk adım atıldı.
Umarım Usta,taraftar ve de yerel medyaya aldırış etmeden bildiği doğruları yapar ve bu camiayı artık kapasite,yeterlilik ve de vizyon olarak miyadını doldurmuş herkesten kurtarır.

Uğur_Dmrtrk
28.07.2016, 12:35
Sadi hoca ile yolların ayrılması hayırlı olmuştur..Altyapıdan üst yapıda geçişte geleceği olan oyuncuları;başka takımlarda kiralık olarak görmeliyiz..mümkünse Avrupa'da bir pilot takım da olur..Yurt içinde ise oyuncuların oynayabileceği takımlara göndermemiz gerekir..Bu biraz zor..üst klasmanda ki takımların gençlere şans vermesi imkansız gibi bir şey..

Faik Yılmaz
28.07.2016, 13:28
Sadi Hocama bugüne kadar olan hizmetleri için teşekkür ederim....

Lakin sadece ayrıldıktan sonraki açıklamaları bile neden gönderildiğini açıklıyor...... O

Adem Akyüz'
28.07.2016, 13:46
Sözleşmesi bitmiş adamı yolladınız ne demek ya :)

Bi de "Usta benden rahatsızlık duyuyordu" diye şikayet etmiş. Bu Usta ligin ikinci yarısında takımın başında kal diye kaç kere yalvardı sana. Sen ne yaptın? Israrla alt yapıya dönmek istediğini söyleyip kaçtın.

Allah razı olsun yönetimden. Sözleşmeyi yenilemeyerek çok doğru bir iş yaptıklarını düşünüyorum.

ibrahim
28.07.2016, 13:55
Camianın ağır toplarından olan kankileri ortalığı ateşe verdi resmen. Şu bi nesil hakkın rahmetine kavuşmadan rahat yok şu kulübe yeminle.

Gesendet von meinem HTC One_M8 mit Tapatalk

Fatih Özkan
28.07.2016, 17:50
Sadi Hoca'nın gönderilmesi bence doğru bir karar.

selcuk
28.07.2016, 17:55
Sözleşmesi bitmiş adamı yolladınız ne demek ya :)

Bi de "Usta benden rahatsızlık duyuyordu" diye şikayet etmiş. Bu Usta ligin ikinci yarısında takımın başında kal diye kaç kere yalvardı sana. Sen ne yaptın? Israrla alt yapıya dönmek istediğini söyleyip kaçtın.

Allah razı olsun yönetimden. Sözleşmeyi yenilemeyerek çok doğru bir iş yaptıklarını düşünüyorum.
aynen öyle

benide 1 kez yari yolda birakan birisinlen devam etmem bir daha

baskanda bunu yapti

Bera B.
28.07.2016, 18:20
Kendisinin illa altyapıya döneceğim feryatlarını görevdeki yetersizliği gün yüzüne çıkacak diye kenarda kalmak istediği şeklinde yorumladığımı yazmıştım. Yönetim de sağolsun sözleşmeyi uzatmamış. Bir kişiden daha kurtulduk.

Muhammet YILMAZ
28.07.2016, 18:48
Açıklamasını paylaşırmısıbız?

Onur Akyüz
28.07.2016, 18:58
9912

Dinozorlara ölüm!

-sidi hıcıyı yıllıdınız midimizi bılındırdınız..

Siz kimsiniz ya?

Karmam
28.07.2016, 20:10
sadi hoca 5 yıldır süregelen altyapı çıkışından bahsetmiş de, ortada 5 yıldır altyapıdan çıkan bir futbolcu yok. bu takımın altyapısından son çıkan futbolcu gökdeniz. belli ki süregelen düzende bir sıkıntı var.

muharrem usta yönetimi bir yola çıktı. başarnın övgüsü de onlara, başarısızlığın yergisi de. bildikleri gibi yönetsinler.

rahatsız olanlara göre takım yönetecek olunsa zaten en baştan rahatsız olanlar yönetime seçilirdi ama bu rahatsız olanlar çok yönetti bu kulübü, çok da başarısız ettiler. o yüzden bu serdar balilerden rica ediyorum, bir müsaade etsinler, gidişata göre değil sonuca göre yapalım değerlendirmelerimizi zamanı gelince.

Ozan Yılmaz
28.07.2016, 20:20
Açıklamasını paylaşırmısıbız?

http://sampiy10.gazetevatan.com/tekelioglu-muharrem-usta-gorevde-olmamdan-rahatsizlik-duydu-971412-futbol-sampiy10-haber/

Poor
28.07.2016, 20:25
Turkiyede alt yapi falan yok. Nerdeyse tum yerli oyuncular avrupadan geliyor. Sadi hoca istedigini desin son 10 yilda alt yapidan milli takima ya da avrupaya giden basarili olan kim var?
Imkanimiz yoktu da mi gelistiremedik? Lisemiz dunya sampiyonu oluyor. 13 yas alti sampiyon oluyor yillar geciyor yerli oyuncuyu gidip manisadan antalyadan bursadan aliyoruz.

Bakin bursa demisken adamlara helal olsun. Alt yapi isini cok iyi hallettiler surekli alttan genc oyuncu yetistiriyorlar.
Biz neden yapamiyoruz? Sorumlu Sadi hocadir ve ayrilmasi dogrudur.

Alt yapi hocasini yonetimin sevmesi sart degil. Sen 10 senede bitane adam cikaramadiktan sonra istersen baskanin kardesi ol yine de gonderilirsin.

srmnlii
28.07.2016, 20:37
yerinde bir karar.. olmuyordu değişiklik elzemdi.. yapması gerekeni yaptı başkan.. sonuna kadar git başkan sonuna kadar yanındayız..

Reha Asan
28.07.2016, 20:39
Bu camiayı,bu forumdaki kişileri gördükçe, işin cidden çok zor diyorum Başkanım.Allah yar ve yardımcın olsun.

Enisc
28.07.2016, 21:37
Cidden tartışma konusu Sadi Tekelioğlu mu :(

Muhammet YILMAZ
29.07.2016, 00:37
http://sampiy10.gazetevatan.com/tekelioglu-muharrem-usta-gorevde-olmamdan-rahatsizlik-duydu-971412-futbol-sampiy10-haber/
Teşekkürler :)

#10 Fietra
29.07.2016, 08:21
Sadi Tekelioğlu ile sözleşme yenilenmemesi ve bir kan değişikliği yönetimsel bir karardır.
Fakat uslup yanlıştır.

Yiğit Gayretli
29.07.2016, 08:36
Sadi Tekelioğlu ile sözleşme yenilenmemesi ve bir kan değişikliği yönetimsel bir karardır.
Fakat uslup yanlıştır.

Katılıyorum. Yıllar boyu değişik yaş kategorilerinde defalarca şampiyonluklar yaşanmış. Verir plaketini, teşekkürünü de eder "onore" ederek gönderirsin. Neyse...

Bu arada geçmiş doğum günün kutlu olsun.

Faik Yılmaz
29.07.2016, 08:47
Fakat uslup yanlıştır.

Tabi haklısınız....

Ama Sadi Tekelioğlu'nunda ayrıldıktan sonraki uslubü da yanlıştır......

herkes yanlış yapmış bu konuda.....

Yiğit Gayretli
29.07.2016, 09:04
Tabi haklısınız....

Ama Sadi Tekelioğlu'nunda ayrıldıktan sonraki uslubü da yanlıştır......

herkes yanlış yapmış bu konuda.....

Her bireyden aynı ağırlığı ve olgunluğu bekleyemeyiz ama kulübün standart bir kurumsal tavrı vardır/olmalıdır. O yüzden eleştirinin odağında başkan ya da kulüp var.