PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

Mehmet Cihan Kocaman
20.05.2016, 02:22
Şansal Büyüka "Trabzon'da herkes futboldan çok iyi anlar, herkes antrenördür o yüzden işin zor hocam" dediği esnada Ersun Yanal'ın yüz ifadesine bakın.
Afedersiniz ama "o tayfa umrumda olmayacak bi b... bildikleri yok ancak boş boş konuşuyor birçoğu" der gibi bakıyor ve çok doğru. Adam çözmüş şehri.
Bıktırmadan, küstürmeden arkasında olmamız lazım. Bugüne kadar hiçbir hocanın görmediği desteği görmeli.

asilhamsi
20.05.2016, 02:28
Video için Teşekkürler.

Yalnız videoda bir yer dikkatimi çekti.

Şansal Büyüka Trabzonspor taraftarının futboldan anladığını söylüyor.

O anda kamera Yanal'a dönünce alaycı bir gülüş atarak içinden bir b.. bildikleri yok diyor sanki...:D

Eger boyle dusunuyorsa son derece haklı:)

asilhamsi
20.05.2016, 02:33
Valla skor sonradan gelir.

Ben sahada topu,rakibi yiyecekmiş gibi saldıran adam gormek istiyorum.

Genc,ihtiyar hic farketmez.Bugunkuler gibi oynasammı oynamasammı diye dusunen muhallebi cocukları gormek istemiyorum.

asilhamsi
20.05.2016, 02:34
osmanlı macını izliyorum hucum hattı pirena gibi saldırıyor rakibin ustune

delarj,umar,ndiaye,rucescu,webo

adamlar nefes aldırmıyor.

şenol.08.borçkalı
20.05.2016, 04:59
Kimse bizden bu skorları hazmetmemizi beklemesin

Eksik , cezalı , sakat olabir

Ancak ne olursa olsun bu maç ciddiye alınmalıydı

Koskoca camia gözümüzün önünde bitiyor .

Bu rezilliğin hesabını versinler,yeter artık . 13 sıfır köprüden önceki son çıkıştır

Erdem Keser
20.05.2016, 06:09
Bir kulubun imajinin 6 ayda ancak bu kadar icine edilirdi. Ekonomik durumdan yakinip her galibiyetin yaklasik 1 trilyon kazandirdigi lige 18. haftada havlu atilmis gozuyle bakilmasi, takimin basina deneyimli bir teknik adam yerine Hami'nin getirilip 'bu seneyi idare edelim seneye bakariz' dusuncesiyle gelecek senenin planlamasi masali, Lucescu soylemleriyle camianin 3 ay avutulup ekonomik gerekcelerle ustunun kapatilmasi, mevcut ekonomik yapidan haberleri yokmuscasina bugun cikip 'batiyoruz' edebiyati yapmalari, M'bia'nin gelen ilk teklifte satilmasi, son iki macta yasanan tarihi rezillik ve oyunculara takim su durumdayken izin verilmesi ve zamansiz kadro disi hatalari takimi bugunku konumuna getirdi. Takimin bugunku halinde IHO'nun ne kadar payi varsa, bu durumu zamaninda on goremeyen ve ilk gunden bu yana hikayeler anlatan mevcut yonetiminde bir o kadar payi vardir.

Cagdas Topal
20.05.2016, 07:52
Bay vizyon açıklar mısın 13 golü ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cagdas Topal
20.05.2016, 07:59
Gelecek sezon Ersun hoca başarısız olursa hem başkan hem Ersun hemde Trabzonspor ' u kaybedeceğiz birşeyler yapılması lazım . Ama ben bu 6-0 lık skoru anlayamam eleştiririm hiç mi önlem almadın lan ? Bu nedir 2 maçta 13 gol

Ahmet Malkoçoğlu
20.05.2016, 08:42
Gelecek sezon Ersun hoca başarısız olursa hem başkan hem Ersun hemde Trabzonspor ' u kaybedeceğiz birşeyler yapılması lazım . Ama ben bu 6-0 lık skoru anlayamam eleştiririm hiç mi önlem almadın lan ? Bu nedir 2 maçta 13 gol Allah belanızı versin !

Cikip sucluyum dese istifaya zorlayacaklar istifa etse ne olacak ? .gitti 5 yil daha . Sirf bundan korktugum icin kendi icimde elestiriyorum . Cunku sosyal platformlarda elestiriler artsa gazeteler Usta ya buyuk tepki v.s diye mansetler atacak , yerel basin Ustanin ustune gelecek ve var olan destek alt ust olacak . Istifa etmelerini istiyorsan o farkli tabi... Ama eger istifa istemiyorsan durum bundan ibaret bence .Ellerini ovusturarak taraftarin ustaya istifa demesini bekleyenler var cunku . Bunun onune gecmek , basina malzeme vermemek icin burada susuyorum .Istifa etmelerini istemiyorum veya kongre filan olmasini ama ben burada elstiri yapip Allah belanizi versin filan demeye kalkarsam bu herkesin nezdinde yonetimin gitmesini istiyor algilanir . E gitsin muharrem usta nolacak ? Gecmisi mi degistirecek gelecek yonetim yok . Gelecek 2,3 yil da cop olacak . ( burda agir elestiri yapmayanlar acisindan durum bu bence )

Doğan Keskin
20.05.2016, 09:17
Başkanım yolun açık olsun senin için sezon yeni başlıyor...Passolig + forma + dergi aboneliği alacağım kısmetse her maça da gitmeye çalışacağım şimdi destek zamanı..

bkandil
20.05.2016, 09:22
Kronometreyi sıfırladık.

Bekliyoruz, umutla bekliyoruz.

Enkazın temizlenmesi için kime ne görev düşüyorsa yapmalı.

Karadeniz'in en derin yerine oturduk, şimdi zeminden güç alıp yükselme zamanı.

Hayde, Vira Bismillah...

Gurpas
20.05.2016, 11:23
Takımın şu an içinde bulunduğu durumun baş aktörü (kendisine çok güvenmeme rağmen) maalesef başkandır.

Dip.Ing.Mag.
20.05.2016, 11:26
tamam ortada enkaz vardi da, bunu asgari düzeyde, makul Kabul edilebilecek kayiplar ile atlatabilirdik. fakat tarihimizde yasamadiginiz rezillikleri yasayarak bu süreci sonlandirdik. kim ne derse desin bunun en büyük sorumlularindan biri de maalesef Baskandir.

halil ibo
20.05.2016, 11:32
Başkan,yönetim,futbolcu vs.vs.

Sen taraftar olarak üzerine düşeni yapmaya hazır mısın ? Başladın mı mesela önümüzdeki yılın planlarına ? Bütçenden ne kadar ayıracaksın?Ayırabilecek misin ? TS Clublerde indirim var mesela;anahtarlık olsun gücün nisbetinde birşeyler satın aldın mı ?
Kimse fakir edebiyatı yapmasın ! Herkes Trabzonspor için vakit ve nakit harcamaya başlasın. Lafla peynir gemisi yürümüyor.
Lafı bırakıp icraatlara başlayalım...

Mustafa YILMAZ
20.05.2016, 12:05
bu süreç yaşanmalıydı ve yaşandı bu dibi görmemiz lazımdı şimdi aklı olan insanlar bazı şeylerin kıymetini bilecektir yok hala hiç bir şey olmamış gibi eski tas eski hamamsa bu kulübe en büyük zararı verenler olacaklardır.

neyin kıymetini bileceğiz;

istikrarın, sistemin, her halta karışmamanın, akraba eş dost ile işlerin yürümeyeceğinin, torpilin ne kadar boktan bir şey olduğunun v.s liste uzar gider.

birde 4-5 maç veya yarım sezon iyi oynayan adamları yazmaktan vazgeçin artık.

en önemliside yerel medyanın ne olduğunu net şekilde gördük onlar için en güzelini nevzat aydın söyledi zaten.

dibi gördük bundan ders alıp aynı hataları tekrarlamazsak en tepeye çıkarız ama hiç bir şey olmamış gibi iç güdülerimizle yaşamaya devam edersek bir hayvan gibi o zaman diyecek söz yok.

Faik Yılmaz
20.05.2016, 13:30
Dergimiz için 100 kere klübe mail attım....

Telefon ettim....

Faks çektim.....

İnternetten yazdım....

Ama hala ayın 20 si oldu dergimiz meydanda yok...

Hadi diğer bütün aksaklıkları İho'ya bağlıyoruz...... İho'ya yüklüyoruz

Bir dergiyi çıkarıp ayın 1 'inde 2 sinde piyasaya sürmek bu kadar mı zor Allah aşkına......

Geleli 6 aydan fazla oldu bir dergi işini bile yoluna koyamadınız...

Lütfen halledin artık bu işi.....

gurur6134
20.05.2016, 14:21
Once taraftar olarak son 5 yilda icerde disarda yenilgilere sahada ezilmeye alistirildik ..simdiki tehlike cok daha buyuk 6 7 lere bi alisirsak sonumuz felaket..onceden olsaydi bu yenilgiler abartisiz soyluyorum birakin o futbolcular trabzona gelmeyi sehirin adini agizlarina alamazlardi tas ustunde tas kalmazdi ..sanirim taraftar olarakda ruhumuzu dinaminizmizi kaybetmeye basladik uzerimize bi ölü topragi serpildi atamiyoruz bi turlu..bunda emegi gecen sebep olan her kim varsa gecmisden gunumuze hakkimi helal etmiyorum..

Murat'
20.05.2016, 14:42
Şükür bu rezalet sezon bitti. Şimdi icraat zamanı, atılan her adımı yakından takip edeceğiz.

gurur6134
20.05.2016, 14:45
http://www.61saat.com/m/?id=2192&t=makale
Guzel yazi olmus yonetimi elestirmeyle beraber destek vurgusuda yapilmis..

yorumsuz6117
20.05.2016, 14:48
Hocanın sondaki bakışı efsaneymiş hakkatten.. :D

messi_61
20.05.2016, 15:24
Deprem ,kaos,rezalet ne dersen de bu takim bastan asaga deyisecek

messi_61
20.05.2016, 15:25
Baska takimalar canavar gibi top oynuyo valla helal olsun

Poor
20.05.2016, 17:30
Hoca zaman lazim seneye sampiyonluk beklemeyin sabredin diyor ama burda millet nerdeyse dunku Mac yüzünden ersun istifa dicek.

Neyse yonetim kendi bildiğini bu taraftari dinlemeden yerel medyayi umursamadan yapmaya devam etmeli.

DeAgLeMaNyAq
20.05.2016, 17:48
Hoca zaman lazim seneye sampiyonluk beklemeyin sabredin diyor ama burda millet nerdeyse dunku Mac yüzünden ersun istifa dicek.

Neyse yonetim kendi bildiğini bu taraftari dinlemeden yerel medyayi umursamadan yapmaya devam etmeli.

Cevat Kol da dün niye Lig TV'de yorum yapıyor da gelip maçı izlemedi diyor. Adamın Lig TV ile sözleşmesini fesh etmedik ki son programa kadar çıkma yükümlülüğü var. Son program da bu akşam. Kaldı ki tribünde olsa ne olacaktı sanki sahada oynayan kaç oyuncuyla yola devam edecek...

Uluhan
20.05.2016, 18:09
Cevat Kol bile bu kadar mal olamaz ; yok abi resmen art niyetli, kasitli olarak bu yorumlari yapiyor.

emrex61
20.05.2016, 18:12
Cevat kol gibi keşleri gayde alıp buralara yazmayın lütfen.

Şahin Yılmaz
20.05.2016, 18:31
sizdeki geleceğe ümitle bakma olayı
bende ne yazık ki hiç olmadı . / olmayacak .
Görüyoruz baba neyin ne olduğunu .
Bizi bilhassa sahada çok büyük sıkıntılar bekliyor .
Alacağın adamlarla veya geri kalanlarla oluşturacağın takımdan hiç bir şey olacağı yok .
Maalesef artık sıra takımıyız .
Seneye de başakşehir , konya , akhisar , osmanlı , bursa hatta antalya gibi bilimum takımlar bizim üzerimizde yer alacaklardır .
Bu da düz hesap 9.ncu sıra ile 14.ncü sıra arasında gidip geliriz demektir .

Yazdıklarım tarihe not düşülsün . Bu manyak zamanında demişti dersiniz .

Ayrıca ersun boştayken
ligdeki diğer hocalar takım çalıştıra çalıştıra ersun.la arayı kapattılar .
Iyi ya da kötü oyun planlarını hem uygulama alanı buldular hem de kendilerini eğittiler .
Artık ne senin 2008.deki ersun.un var . Ne de o tarihte ersun.un oynattığı sistemi çözmeye çalışan hocalar .
Ersun.un fişek gibi takım kuracağını düşünüyorsanız
ağır yanılıyorsunuz demektir .
Zaten kalacak oyuncular bile sorunlu .
Hepsinin ne olduğunu , ne olacağını az çok biliyoruz .
Takviye de yapsan yetersiz kadro , kısıtlı yetenek , 4 geri bir ileri vites modunda futbol fakiri bir sürü adam .
Yıllardır böyle . Ve maalesef yine böyle devam edecek .
Ve bu adamlarda güya sıfır sorun teşkil edecek adamlar .
Etleri , butları , kapasiteleri ne ki de ersun.un elinde bombaya dönüşecekler .
Ersun.un ikinci gelişinde neler olduğunu , bombaların kucağımızda nasıl patladığını hep beraber gördük .
Evet . Evet .
Yavru , akbaş , hurmacı, yumlu , erdoğan , zengin v.s. Türündeki daha da fazla adlarını sayamadığım bir sürü futbolcudan bahsediyorum .
Elimizde kalacak sıfır sorunlu adamların ersun.un elinde bir terminatöre dönüşmeyeceklerini , sadece yerlerinde sayacaklarını , ileriye gram gitmeyeceklerini adım gibi biliyorum .
çünkü sınırları belli adamların . Ufuk çizgilerini biz dışardan görebiliyoruz . Ne olduklarını da ne yapabileceklerini de , kapasitelerini de .
Bu arkadaşlarla maalesef 2 sene daha köşe kapmaca oynayacağız . Ne bize yar olacaklar , ne de kendilerine . Ne uzayacaklar , ne de kısalacaklar .
Iki arada bir derede yuvarlanıp gideceğiz bunlarla .
çünkü malzeme bu . Fazlasını beklemek iyimserlik olur .

Kızmayın aga . Gördüğümüz söylüyoruz .

şimdi de olacaklara konsantre olalım .

Sezon başladıktan tahmini 2 ay sonra kaos olur .
Yenilgi ve beraberlik oranı galibiyetten fazla olur .
Ersun tefe konur ve darağacı hazırlanır .
Her türlü ayak oyunu kışa doğru başlar . Içerden futbolcu , dışardan basın taarruza başlar .
Kamuoyu da illa ki başarı ister .
Başarının gelmediği görülünce homurtular artarak devam eder .
Bu arada futbolcu gemisini yürütür , tribüne oynar .
Basın da kulis faaliyetlerine tam gaz devam eder .

Maçlar oynandıkça ersun.la diğer hocalar arasında aslında çok da büyük bir fark olmadığı görülür .
Istesen de istemesen de futbolcuya ve paraya dayalı düzen devam eder .
Kırılma maçlarında hep sınıfta kalınır .
Her yenilgiden sonra sabır kelimesi dillere pelesenk olur.
Ersun ve başkan yılların getirdiği sıkıntılardan bahseder . ısrarla sabır tavsiye edilir .
Sonrasında 9-14.ncü sıra arasında bir yerlerde tutunulur .
Her sene olduğu gibi gelecek sene atlarız zıplarız edebiyatı olur .
Halbuki hiç bir şey olmaz .
Saçlar ağarır . Bir yaş daha yaşlanırsın . Yine senin payına hüsran düşer .
Sonrada kendi kendine ''biz bu takıma şampiyon olsun diye gönül vermedik . Biz bu renkler için , bu arma için gönül verdik ''
masalını söyleyerek ısrarla kendini kandırmaya devam edersin .

Tam 2 sene sonra da bi öz evlat gelir .
Başkan seçilir .

Sen de gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi apışıp kalırsın .

maalesef ben de böyle düşünüyorum.

E. Okan Bülbül
20.05.2016, 18:34
muharrem ustanın lig tvye katıldığı programın linki var mı rica etsem?

messi_61
20.05.2016, 18:51
Bay vizyon ile yeni bir sezon :D

Mert Oğuzlu61
20.05.2016, 20:04
https://pbs.twimg.com/media/Ci6ioITXIAE4K6A.jpg

Gelebilecek en mükemmel ceza geldiyse, vizyon etkili oldu demektir. Seviyorum bu adamları ve yönetimi, açıkçası daha ağır yaptırımlar bekliyordum ama Uefa resmen bize iyilik yapmış, başkan Lig Tv de dedi ya, ''oh olsun diyeceğim'' ... İşte bende ohhh iyi oldu diyorum, artık haddimizi bilerek adımlarımızı atarız ve bu bizim için çok daha iyi sonuçlar doğurur.

eşref81
20.05.2016, 20:07
https://pbs.twimg.com/media/Ci6ioITXIAE4K6A.jpg

Gelebilecek en mükemmel ceza geldiyse, vizyon etkili oldu demektir. Seviyorum bu adamları ve yönetimi, açıkçası daha ağır yaptırımlar bekliyordum ama Uefa resmen bize iyilik yapmış, başkan Lig Tv de dedi ya, ''oh olsun diyeceğim'' ... İşte bende ohhh iyi oldu diyorum, artık haddimizi bilerek adımlarımızı atarız ve bu bizim için çok daha iyi sonuçlar doğurur.
Bu da baskanin vizyonuyla dalga gecenlere gelsin

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
20.05.2016, 20:14
Uefa 8tas ve şikebahceye verdigi cezalarin aynisini vermis hemen hemen sadece rakamlar farkli..

artvints
20.05.2016, 20:16
gerçekten hiçbir şey yapmamışlar 6 ayda, öyle yatmışlar :D

Giallorossi
20.05.2016, 20:31
Muharrem Usta ve yönetim kuruluna tesekkür ediyorum. Özellikle Önder Bülbüloğlu bu konuda cok ugras verdi. 6 ayda futbolcu maliyetinde yaptigi kisitlamalar ve özellikle M'Bia'yi satmasi dogru karardi ve bugün bu tekrar belli oldu. Hersey sportif kismina bakmaz finansal anlamda öyle paralari car cur harcayamazsin harcarsan bizim duruma gelirsin. M'Bianin sözlesmesini bilmeyen yoktur artik. O kadar agir sözlesmesi olan futbolcuyu satmakla en iyi olani yapti baskan

Mehmet Cihan Kocaman
20.05.2016, 20:45
Neden birçok kişi ölü taklidi yapıyor? :D

Kamer'
20.05.2016, 20:47

Kaostan beslenen adamların bugün ne işi var burda ? Dün yeteri kadar doydular .

artvints
20.05.2016, 20:48

zaten ceza gelmeyeceğini biliyorlardı, o yüzden kendi başarıları gibi gösterdiler. beklentiyi düşürdüler. ilk sene toleransı kaptılar :D

My
20.05.2016, 21:10
Cevat Kol'un ilk vukuatı değil bu. Nevzat Aydın'ın soktuğu laf bile kendisine lütuftur emin olun.

Fatih Özkan
20.05.2016, 21:27
Bir teşekkürü çok görmeyin kaosçular! :)

Ekrem D.
20.05.2016, 21:35
Devre arasından bu yana yapılan mali düzenlemeler meyvelerini vermeye başladı. İnşallah taraftarımız da anlamaya başlayacak neden ikinci yarıda bazı şeylerden feragat ettiğimizi.

Bu arada, "Ama M'Bia olsaydı 2 galibiyet daha alırdık" diyenlere cevap olarak:

"UEFA'dan şemsiyeyi almadığımıza şükredelim." demek istiyorum.

Mustafa YILMAZ
20.05.2016, 21:42
ceza almamamızın diyeti 6-0 ve 7-0 oldu o iki maç tarihe kara bir leke olarak düşsede yeniden ayağa kalkmamız için nimet gibi bir ceza aldık o yüzden bunu öpüp başımıza koyalım. aksi olsaydı yani satılanlar satılmasa bütçe kısılmasaydı (hani maç kazanınca 1 milyon veriyorlarmış ya onunla bakkaldan ciklet alırdın artık) ağır bir yaptırımla önümüzdeki yılları çöpe atmış olacaktık çok zeki bir yönetim var sahip çıkmalıyız.

POYRAZ
20.05.2016, 22:04
muharrem ustanın lig tvye katıldığı programın linki var mı rica etsem?
Bir arkadasimiz paylasmisti.
Videolarin bulundugu sayfa burada http://forum.bordomavi.net/showthread.php/52777-Ba%C5%9Fkan%C4%B1m%C4%B1z-Muharrem-Usta-Lig-Tv-nin-Konu%C4%9Fu-Oldu-Yay%C4%B1n-Kayd%C4%B1-Sayfa-11-de/page11

Ahmet Kuru
20.05.2016, 22:09
şu cevat kol un adını duyunca görünce tüylerim diken diken oluyor, sinir kat sayım artıyor.. kendimden geçiyorum.

bunların tesislere girişleri yasaklanmalı. her türlü kulüp ile bağı koparılmalı...

olcay_61
20.05.2016, 22:14
Niye Mbia gitti niye 12. olduk diyenler anlamıştır umarım..

Kamer'
20.05.2016, 22:17
Men yasağının gelmesine izim vermeyerek Trabzonsporlular hariç tüm Türk halkının üzülmesine vesile oldunuz , hemen istifa edin !

gökhants1966
20.05.2016, 22:23
Ersun yanalın scouting ekibi çalışmalara başlamış. bence ersun yanal trabzonda bu sefer başarılı olabileceği ortamı bulacak. muharrem usta aklı başında bir adama benziyor.trabzon 2-3 yıla kadar bjk ın bugünkü durumuna erişir.

NOT: ANTUDAN ALINTIDIR.

Faik Yılmaz
20.05.2016, 22:40
Uefa için thank you boss :-)

orhanunal
20.05.2016, 22:54
ALLAH RAZI OLSUN...

tek kurabildiğim cümle bu.kesinlikle ayağa kalkacağız.acaba iho kalsaydı kaç yıl yerdik.

Cihad Varlı
20.05.2016, 23:29
Sen adamsın ya adam.

A. Aydın
20.05.2016, 23:33
Bir teşekkürü çok görmeyin kaosçular! :)
Baska basliklarda geldiler bile.
Zihin degistirmemiz lazim ama imkansiz.

emrex61
20.05.2016, 23:39
http://www.trabzonspor.org.tr/ bir girin bakalım girş kapagı hosunuza gidicekmi :)

trabzonsporkits
20.05.2016, 23:42
Usta işi

Mustafa'
20.05.2016, 23:44
http://www.trabzonspor.org.tr/ bir girin bakalım girş kapagı hosunuza gidicekmi :)

Uçaklı kombinenin haberini bile yapmışlar :)

yazıkoldu
20.05.2016, 23:46
iki maçta 13 gol yemişiz, gol atamamışız, böyle bir takımın başkanına kızılmaz, ancak acınır. Kim tercih eder ki böyle bir durumu.

Cihad Varlı
20.05.2016, 23:48
iki maçta 13 gol yemişiz, gol atamamışız, böyle bir takımın başkanına kızılmaz, ancak acınır. Kim tercih eder ki böyle bir durumu.

Yanlış başlık reis.

slmn
20.05.2016, 23:56
Nevzat Aydın 2 gündür Hasan Tuncel'e konuşuyor. Gazeteci müsveddelerine mesaj veriyor benim gerçek gazetecilerle problemim yok diye.

Bu arada Nevzat reyiz yeni bir işe girişmiş temizlikyolda.com :)

trabzonsporkits
21.05.2016, 00:02

Arkadaş Beyin ya

esra61
21.05.2016, 00:04
Görüyorum ki beklentilerimi boşa çıkarmayacak olan bir ekip var yönetimde,beklentilerimi boş çıkarmadığınız için şimdiden Teşekkürler.

Hürgün Aygün
21.05.2016, 02:22
Teşekkürler başkanımız ve yönetimimize. :)

Soner Albayrak
21.05.2016, 02:42
Gelebilecek en iyi yönetim geldi, şu aşamada ölümüne eleştiri yapmak çok saçma.

Yahu bir duralım şu adamların arkasında bakalım ne oluyor, başaramazlarsa zaten eleştireceğiz adamları.

Gökhan Uzun
21.05.2016, 03:34
Kpss öncesi çok mutlu etti beni. Emeği geçenlerden gerçekten Allah razı olsun.

Bir daha ne olursa olsun cezalara sevinmemek dileğiyle...

zafer6161
21.05.2016, 09:48
Ersun yanalın scouting ekibi çalışmalara başlamış. bence ersun yanal trabzonda bu sefer başarılı olabileceği ortamı bulacak. muharrem usta aklı başında bir adama benziyor.trabzon 2-3 yıla kadar bjk ın bugünkü durumuna erişir.

NOT: ANTUDAN ALINTIDIR.

hem fb li hem gs li taraftarlar şampiyonlukta seneye bizi favori görüyorlar..

fb liler 2. biz diyor.gs liler banko ts diyor :D

Ozan Yılmaz
21.05.2016, 10:19

Eskiden 2 maç kazandık mı hemen havaya girerdik, şimdi onabile gerek kalmıyor gördüğüm. Tarhinin en kötü sezonunu ve kadrosunu görmüş bir takım üzerine uefa kısıtlamaları ile seneye 4-5. Sıralar bile başarıdır bence.

Son iki maçtaki rezillikler bile yeterli seneye olamayacağını görmek için ama hala umutlu olanlar var ilginç.

Tek isteğim seneye mücadeleci ve disiplinli bir takım görmek. Yoksa şampiyonluk falan çok ütopik geliyor şu an için.

SenolDurgun
21.05.2016, 12:13
Klüple ilgili her türlü fikir, bilgi gibi konular genelde Twitter aracılığı ile Başkan'a ve/veya Nevzat Aydın'a iletilmeye çalışılıyor.
Özellikle kurumsal iletişim noktasında alt yapı çok daha fazla sağlamlaştırılmalı. Her derdin, fikrin muhatabı doğrudan yönetim olmamalı.
Bu alanda maalesef zayıf kalıyoruz.
Örneğin üyelik süreci ile konu tamamen muamma bir şekilde ilerliyor. Bu konuda kim başvuru sahiplerini bilgilendirecek, Başkan mı?

Yasin Altuntas
21.05.2016, 12:18
Su anki durumda Usta haric geleb herhangi bir Baskan ile su an UEFA'dan men edilmis olacaktik, ve seneye 95% küme düserdik

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

bach72
21.05.2016, 12:37
Muharrem Usta ve arkadaşları iyi bir savunmayla Uefa'dan hafif ve olması gerekli cezaları aldılar.Tebrik ederim.Umarım bundan sonraki yol haritalarında gerçekçi,planlı-programlı giderler.

Körü körüne taraf olmak duruş değildir.Muharrem Usta ve ekibi ligin ikinci yarısı tarihe geçen rezil skorların mimarıdır.Eleştirilmesinden daha doğal bir şey yok.Yeterki hep iyi şeyler yapsın ve alkışlıyalım.Şu ana kadarki performansı vasat bile değildi.Son derece kötüydü.Sezon bitti ve yeni sezona kadar bekleyip yapılacakları sükunetle izlemek lazım.

Mehmet Cihan Kocaman
21.05.2016, 12:58
Muharrem Usta ve arkadaşları iyi bir savunmayla Uefa'dan hafif ve olması gerekli cezaları aldılar.Tebrik ederim.Umarım bundan sonraki yol haritalarında gerçekçi,planlı-programlı giderler.

Körü körüne taraf olmak duruş değildir.Muharrem Usta ve ekibi ligin ikinci yarısı tarihe geçen rezil skorların mimarıdır.Eleştirilmesinden daha doğal bir şey yok.Yeterki hep iyi şeyler yapsın ve alkışlıyalım.Şu ana kadarki performansı vasat bile değildi.Son derece kötüydü.Sezon bitti ve yeni sezona kadar bekleyip yapılacakları sükunetle izlemek lazım.

Mimarı değil olsa olsa bu rezilligin işçisidir bu yönetim. Mimar planı yanlış çizince işçi ne yapsın...

emrex61
21.05.2016, 13:09

Onlar dolduruşuna gelmeyin rehavete kapılmanın anlamıda yok şampyionluk filan beklemeyin seneye gerçekçi olmamız lazım önümüzdeki sene kadroyu oturtup üstüne koya koya gitmemiz gerekiyor zaten şampyinoluk biz farkında olmadan gelicektir.

Mehmet Cihan Kocaman
21.05.2016, 21:33
Babam bugün Karadeniz Medical Park hastanesinde anjiyo oldu. Geceyi burda gecirecez ve az önce acayip bir olay yaşandı. Bir adam koridorun ortasında "bu Muharrem Usta başkan olduktan sonra bu hastaneyi satın aldı ama tuvaletlere peçete koymuyolar bu kadar parayı ne yapıyorlar kulübün parasıyla aldılar nereye gidiyor bu para" diye bağırdı ve bu adam 40-45 yaşlarında bi adam. Halâ şoktayim. Adam ya bu hastanenin iki sene önce satın alındığını bilmiyor, yada Muharrem Ustayı iki senedir başkan sanıyor. Kulübün parasını yeme olayını demiyorum bile...

artvints
21.05.2016, 21:36
Babam bugün Karadeniz Medical Park hastanesinde anjiyo oldu. Geceyi burda gecirecez ve az önce acayip bir olay yaşandı. Bir adam koridorun ortasında "bu Muharrem Usta başkan olduktan sonra bu hastaneyi satın aldı ama tuvaletlere peçete koymuyolar bu kadar parayı ne yapıyorlar kulübün parasıyla aldılar nereye gidiyor bu para" diye bağırdı ve bu adam 40-45 yaşlarında bi adam. Halâ şoktayim. Adam ya bu hastanenin iki sene önce satın alındığını bilmiyor, yada Muharrem Ustayı iki senedir başkan sanıyor. Kulübün parasını yeme olayını demiyorum bile...

adam hasta kendi haline bırakınız.

bach72
21.05.2016, 22:19
Babam bugün Karadeniz Medical Park hastanesinde anjiyo oldu. Geceyi burda gecirecez ve az önce acayip bir olay yaşandı. Bir adam koridorun ortasında "bu Muharrem Usta başkan olduktan sonra bu hastaneyi satın aldı ama tuvaletlere peçete koymuyolar bu kadar parayı ne yapıyorlar kulübün parasıyla aldılar nereye gidiyor bu para" diye bağırdı ve bu adam 40-45 yaşlarında bi adam. Halâ şoktayim. Adam ya bu hastanenin iki sene önce satın alındığını bilmiyor, yada Muharrem Ustayı iki senedir başkan sanıyor. Kulübün parasını yeme olayını demiyorum bile...Geçmiş olsun.Muharrem Usta hastaneleri mülküyle falan satın almıyor bu arada.Bir nevi kiralıyor.

orhanunal
21.05.2016, 23:31

bizim yurttaki kanitncide adama küfür okuyo fenerbahçliymiş.sorsan namazında niyazında ama iftirada bir numara.gerizekalı taraftar sayımız azımsanmayacak kadar var.malesef trabzon kanadında biraz daha fazla.genç nesil birz biraz düzeltiyor durumu.tabi traboznlu gençler denen kekolardan bahsetmiyorum.

POYRAZ
22.05.2016, 00:55
Adam hastahaneleri karistirmis herhal.
Timarhaneye gidecegi yerde hastaneye gelmis mal.

Mehmet Cihan Kocaman
22.05.2016, 12:13
edit..

SHOTACI61
22.05.2016, 13:20

Yüzde yüz hekimoğlu denen fakirin veya iho denen çapsızın adamıdır.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
22.05.2016, 15:49
Memlekette ruh sağlığı zaten çok iyi değildi.
Adam bir de dertli olunca saçmalamış bence.

Konuyla ilgili bile değil belli ki vatandaş.

Muharrem Usta'nın eleştirilebilmesi için ben kendi adıma önümüzdeki sezonun devre arasına kadar bekleme taraftarıyım.

Direksiyona geçer geçmez vurmak adil olmaz kanaatimce.

Faik Yılmaz
23.05.2016, 08:27
Trabzonspor' un Uefa'dan cezalık duruma gelmesi Muharrem Usta' nın suçu değildir ama Uefa' dan minimum ceza ile kurtulması Muharrem Usta' nın başarısıdır. Tebrikler Sayın Başkan

UĞUR DURTAŞ
23.05.2016, 10:24
Gerçekten başta usta olmak üzere ekibine güvenim tam.
hoca konusunu çok bekletmesine rağmen Sınırlar içerisinde alabilecek en iyi hocayı takımın başına getirdi.
stad ismini ve forma göğüs reklan anlaşmasınıda çok bekletti.
inşallah kısa sürede bu reklam anlaşmasınıda yaparsa daha sağlıklı çalışma ortamı doğar kanısındayım.
bizlerinde ts ürünleri ve kombine alarak katkı yapmamız şart.

Anıl C
23.05.2016, 10:46
Bazi sığırlar kulubü aile sirketi, hastane gibi yönetiyo demisti.
O diyenlerin agzina sokacan fırın küregini.

Adem Erdoğan
23.05.2016, 11:23
Kararlarına saygı duyup destek olmalıyız yeni bir sinerji yakalamak için, tarihimizin en dip noktasındayız çünkü. 2001-2002'de bile daha iyi durumdaydık.

Çağatay_
23.05.2016, 11:52
Kararlarına saygı duyup destek olmalıyız yeni bir sinerji yakalamak için, tarihimizin en dip noktasındayız çünkü. 2001-2002'de bile daha iyi durumdaydık.

En azından dip yaptığımız borç ödenebilir tutarlardaydı. Şimdiki miktarları söylerken insan ne dediğine inanamıyor :D

S.ÖZKAN
23.05.2016, 15:24
Trabzonspor'umuz zor durumda o yüzden maddi manevi destek olmalıyız.

İnşallah maddi ve sportif anlamda istediğimiz yere en kısa sürede geleceğiz.

Aydın Danış
23.05.2016, 15:47
Destek destek destek bu kadar net..!

Reha Asan
23.05.2016, 15:53
Hem kulübe destek olmak hem de kulübün geleceğini birilerinin iradelerine ipotek etmemek için üye olayım dedim, haftaya Allah'ın izni ile 5. ayımı dolduracağım ama hala ses seda yok :)
Ama siz benim durumuma bakmayın imkanınız var ise ekonomik destek konusunda önceliğiniz üyelik olsun.En net ve temiz katkı üyelik olacaktır bence.

Faik Yılmaz
23.05.2016, 16:02
Hem kulübe destek olmak hem de kulübün geleceğini birilerinin iradelerine ipotek etmemek için üye olayım dedim, haftaya Allah'ın izni ile 5. ayımı dolduracağım ama hala ses seda yok :)
Ama siz benim durumuma bakmayın imkanınız var ise ekonomik destek konusunda önceliğiniz üyelik olsun.En net ve temiz katkı üyelik olacaktır bence.

Dergi alalım....
forma alalım
üye olalım...
imkanımız az ise bileklik alalım...

İnternet sayfalarıda önemli..... üye sayısı artırmak için arkadaşlarımıza istek gönderelim.....

her türlü katkıyı verelim....

Reha Asan
23.05.2016, 16:14
Dergi alalım....
forma alalım
üye olalım...
imkanımız az ise bileklik alalım...

İnternet sayfalarıda önemli..... üye sayısı artırmak için arkadaşlarımıza istek gönderelim.....

her türlü katkıyı verelim....

Özellikle bu sıkıntılı dönemde bu katkıların hepsini gelirimiz oranında muhakkak yapmalıyız Faik abi. 5 TL- 10 TL demeden ne varsa almalıyız ama kendi açımdan diğer katkılarıda yapmaya çalışırken en çok üyeliğe önem veriyorum.Halk arasında bir tabir vardır ya akarı kokarı yok.Üyelikte öyle bence :) Direk 500 TL kulübe kalır.

Faik Yılmaz
23.05.2016, 16:17
Özellikle bu sıkıntılı dönemde bu katkıların hepsini gelirimiz oranında muhakkak yapmalıyız Faik abi. 5 TL- 10 TL demeden ne varsa almalıyız ama kendi açımdan diğer katkılarıda yapmaya çalışırken en çok üyeliğe önem veriyorum.Halk arasında bir tabir vardır ya akarı kokarı yok.Üyelikte öyle bence :) Direk 500 TL kulübe kalır.

evet çok haklısın....

Mesela 60 tl yıllık aidatımız var....

21-22 bin civarı üyemiz var.....

Hepsi aidatını bugün ödese klübe 1.200.000 tl sıcak para girer ki bugünlerde her zamankinden daha fazla buna ihtiyacımız var.....

bkandil
23.05.2016, 16:49
evet çok haklısın....

Mesela 60 tl yıllık aidatımız var....

21-22 bin civarı üyemiz var.....

Hepsi aidatını bugün ödese klübe 1.200.000 tl sıcak para girer ki bugünlerde her zamankinden daha fazla buna ihtiyacımız var.....

Hatta daha ileri gidelim, kulüp bir kampanya yapsa ve bu seneye özel 3 yıl, 5 yıl ve 10 yıl ileriye dönük aidat yatırılsa, insanlar bir şekilde teşvik edilse, bu yıl UEFA'ya taahhüt edilen denge yakalanabilir. Seneye Allah kerim...

Not: Kampanyadan kastım aidatlarda indirim değil, resmi sitenin borç ödeme sayfasında 3 yıl, 5 yıl, 10 yıl gibi seçenekler olması ve yönetimin bunu duyurarak teşvik etmesidir.

Faik Yılmaz
23.05.2016, 16:57
Hatta daha ileri gidelim, kulüp bir kampanya yapsa ve bu seneye özel 3 yıl, 5 yıl ve 10 yıl ileriye dönük aidat yatırılsa, insanlar bir şekilde teşvik edilse, bu yıl UEFA'ya taahhüt edilen denge yakalanabilir. Seneye Allah kerim...

Not: Kampanyadan kastım aidatlarda indirim değil, resmi sitenin borç ödeme sayfasında 3 yıl, 5 yıl, 10 yıl gibi seçenekler olması ve yönetimin bunu duyurarak teşvik etmesidir.
güzel fikir.....

Soner Albayrak
23.05.2016, 20:56
Bu adam kurumsal bir şirket sahibi gençler. İstese bile kulübü İho gibi çiftliğe çeviremez, eli gitmez buna merak etmeyin.
Benim başkandan yana sıkıntım yok, kulubun şu halinde ben kendisini bir şans olarak görüyorum.
Ben bu ülkeye ve sisteme güvenmiyorum, hiçbir zaman da guvenmeyeceğim. Hal böyle olunca da kişilere kızamıyorum istesem de..

armagan67
24.05.2016, 00:20
Başkan iyi konuşuyor tamam hoşta lucescu alınacak dedi zenitle anlaştı adam yıllık 5 milyona kulübün borcu çok demeye başladı neden ibra ettiniz Trabzonspor başkanlığına aday oluyorsunuz hiç mi araştırmasını yapmadınız borcun nedir ne değildir demekki hiç on çalışma yok adayım geliyorum dediniz ve en kötüsüde bu sene artık önemli değil deyip son 2 maçta 13 gol yememize sebep oldunuz sayın usta ben antalya da sokağa çıkamaz oldum itibar elden gidiyor sayın usta her başkan gibi büyük konuşup küçük işler yapacak gibi geliyorsunuz inşallah yanılırım inşallah tersi çıkar ama ben yine formamı almaya dergimizı almaya devam edeceğim son 14 aylık kızımada formalar almaya devam edeceğim ben tutacağım sözler veriyorum sayın usta sizde öyle yapın ne olur ben bir 13 gol daha kaldıramam sevgiler saygılar

Ahmet Faruk
24.05.2016, 09:00
Adam bütün camiayı ama bütün camiayı önüne katmış bir sinerji oluşturmaya çalışıyor. Arkadan zorla itekliyor tabiri caiz ise. Ama hala inatçı keçiler gibi ayak direten, ben gitmem diyen insanlar var. Bu adamdaki gayrete biz de camia olarak en azından manen destek olabilirsek çok iyi olacak. En çok duygusal desteğe ihtiyaçları var şu anda.

nakzo
24.05.2016, 11:09
Başkana desteğimiz devam ,başka çaremizde yok zaten...

Mesut
24.05.2016, 11:34
Evet artik olumsuzluklari bir kenara bırakıp destek olma zamanı teknik direktör konusu çözüldü uefa kararları açıklandı artık guzel haberler alma zamani geldi

My
24.05.2016, 23:21
Başkanım çok doğru karar. Hukuk kurulumuz yeniden görev başında. Tebrik ve teşekkürler.

ibrahim
24.05.2016, 23:33
Başkanım çok doğru karar. Hukuk kurulumuz yeniden görev başında. Tebrik ve teşekkürler.
Nevzat Aydının da, Tuncay Bekiroğlunun da canı yandı bu şikeden. Bu durumdan nemalanan at hırsızından daha çok iş yapacaklar, bakta gör abi. :)

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

My
24.05.2016, 23:42
Nevzat Aydının da, Tuncay Bekiroğlunun da canı yandı bu şikeden. Bu durumdan nemalanan at hırsızından daha çok iş yapacaklar, bakta gör abi. :)

Gesendet von meinem LG-D855 mit TapatalkYapar mı yapmaz mı bilemiyorum İbrahim ama süreç emin ellerde bunu anlamış olduk en azından. Başkandan bu hamleyi beklemiyordum :) Bundan sonra en yaman Ustacı benim laf söyleyeni yakarım :D

ibrahim
25.05.2016, 00:11
Yapar mı yapmaz mı bilemiyorum İbrahim ama süreç emin ellerde bunu anlamış olduk en azından. Başkandan bu hamleyi beklemiyordum :) Bundan sonra en yaman Ustacı benim laf söyleyeni yakarım :D
Bi video vardı nette, adam dağa bayıra ağaca sıkıp, videonun sonunda silahını üfleyip kupamı ver fenerbahçe diye bağırıyordu. Trabzonsporun başkanlık makamı da apaynısını yapıyodu TV'lerde hey gidi. Buna bin şükür de abi. :D

Mert Oğuzlu61
25.05.2016, 01:01
http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/nGIN8iX.png

http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/IcSQP9f.png

http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/ER9IeS0.png

:D:D:D:D

kanterts
25.05.2016, 01:04
sampiyonlugu bu sene unutun diyor ama nevzat aydin . yok öyle birsey sampiyonluga inanmayip lige baslarsak ne taraftarlari ve oyunculari motive edemezsin .

emrex61
25.05.2016, 01:06
sampiyonlugu bu sene unutun diyor ama nevzat aydin . yok öyle birsey sampiyonluga inanmayip lige baslarsak ne taraftarlari ve oyunculari motive edemezsin .

Bu kadroyu tekrar kurup canavar gibi top oynatmak okadar kolay iş deyil bukadar basit olsaydı her sene şampiyonluga oynardık zaten sorun temeli olan bir sistemimiz olmaması

_SaMeT_
25.05.2016, 01:08
Her seneye şampiyonluk parolasıyla yola çıkıp hüsrana uğramaktan daha mantıklı bir yaklaşım olur bence. Hem taraftar bazında hem klüp bazıda amacına ulaşamamış bir profil çizmektense aşama kaydederek başarıya ulaşma gayesi daha mantıklı şu aşamada.

Adem Akyüz'
25.05.2016, 08:23
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160525/2d0a8a3784d99b4063395946bbec0f05.jpg

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160525/c2a5d6b82a4f8f313288fe10a9937b59.jpg

Allah muhalefetin de namuslusunu ve şereflisini nasip etsin.

Başkan Muharrem Usta, kongre öncesinde 50. yıl derken 2 sezondan bahsettiğini üzerine basa basa söyledi. Kongre üyeleri bunu bilerek Muharrem Usta'yı başkan seçtiler. Kimse kimseyi kandırmadı. Ama yukarıda yazılana bakın bir de. Dedim ya muhalefetin de şereflisini nasip etsin Allah. Bunların yaptığı muhalefetlik falan değil. Bunlar düpe düz iftira atıyor.

cakalkerem
25.05.2016, 10:35
başkanı rahat bırakın ... çalışsın...
aç kurtlar gibi üşüşmeyin başına adamın

Murat'
25.05.2016, 10:49
Bu sene gibi şampiyonluk parolasıyla başlayıp, sonra da küme mücadelesi mi verelim. Nevzat Aydın rasyonel davranıyor, bu sene şampiyonluğun ş'sinden bile bahsetmeyelim.

Fatih Özkan
25.05.2016, 11:18

Böylesi çok daha iyi bence.
Hayal satmaktan daha doğru bir yaklaşım.

ccd6167
25.05.2016, 14:31
1461 e ve altyapıya sağlam çeki düzen ver başkan.

iho denen mahlukatın yaptıklarını tek tek irdeletin

gerisi gelecektir

~UniCef~
25.05.2016, 14:56
1461 neye yarar? Su ana kadar ne faydasini gördük?

Giallorossi
25.05.2016, 15:29
http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/ER9IeS0.png

:D:D:D:D

Yakinda Douglas zu Sporting kesinlesir o halde. Ayrica Atlético demesi sevindirdi beni cumartesi o kupa Atléticonun :)

sakoglu61
25.05.2016, 15:55
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160525/2d0a8a3784d99b4063395946bbec0f05.jpg

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160525/c2a5d6b82a4f8f313288fe10a9937b59.jpg

Allah muhalefetin de namuslusunu ve şereflisini nasip etsin.

Başkan Muharrem Usta, kongre öncesinde 50. yıl derken 2 sezondan bahsettiğini üzerine basa basa söyledi. Kongre üyeleri bunu bilerek Muharrem Usta'yı başkan seçtiler. Kimse kimseyi kandırmadı. Ama yukarıda yazılana bakın bir de. Dedim ya muhalefetin de şereflisini nasip etsin Allah. Bunların yaptığı muhalefetlik falan değil. Bunlar düpe düz iftira atıyor.

Zaten o sayfanın başındaki bebeyi hiç sevmem işi gücü boş muhabbet. Yerel basından eksiği yok fazlası var.

trabzonsporkits
25.05.2016, 16:24
Zaten o sayfanın başındaki bebeyi hiç sevmem işi gücü boş muhabbet. Yerel basından eksiği yok fazlası var.

Tam salak sayfası şuana kadar ki en iyi yönetim belkide her şeye laf atıyorlar her yönetime

sakoglu61
25.05.2016, 17:08
Tam salak sayfası şuana kadar ki en iyi yönetim belkide her şeye laf atıyorlar her yönetime

İho'ya laf etmelerine bişey demezdim ama en az İho kadar siyasetin içindeler. Ve taraftara karşı fazla bilmiş tavırlar sergiliyo

selcuk
25.05.2016, 18:02
bosuna cocugu karalamayin

burada kap junkie ligi had safhasini yasarken o usak iho yu lanetliyordu

o mesajda yazdiginlan nevzat aydinin dedigi anlam olarak aynisi, bi fark göremiyorum

burada usta yönetimini en cok destekliyenlrdenim, algi yönetimlerine bilen destekliyorum
bunu onlar yapmiyor diyen suclayamayiz

tg, divane gibileri kendisini iho ya satarken tslo. ac kalip dogruyu secmeyi göze aldigini unutulmamali
tabi hatalari var, ama 20 yasindaki usakdan hatasiz kul olmasi beklenemez

bmn ve vira gibi camiamizin en örnek grublarinin son 3 yilda yaptigi hatalari görünce yaninda tslo... göze batmaz bilen

hep beraber öz elestiri yapip yeniden dirilmeliyiz

Adem Akyüz'
25.05.2016, 18:30

o mesajda yazdiginlan nevzat aydinin dedigi anlam olarak aynisi, bi fark göremiyorum

burada usta yönetimini en cok destekliyenlrdenim, algi yönetimlerine bilen destekliyorum

tg, divane gibileri kendisini iho ya satarken tslo. ac kalip dogruyu secmeyi göze aldigini unutulmamali

bmn ve vira gibi camiamizin en örnek grublarinin son 3 yilda yaptigi hatalari görünce yaninda tslo... göze batmaz bilen

Abi hiç alakası yok. Usta 50. Yıl derken 2 seneden bahsettiğini her zaman söyledi. Seçimden önce de seçimden sonra da.. Şimdi Nevzat Aydın seneye şampiyonluğu unutun yazınca bunu 50. Yıl diye millete duyurmak her türlü algı yönetmeye çalışmaktır.

Sayfa yöneticisini tanımam etmem. İHO döneminde neredeyse tek başlarına savaş vermelerini de çok iyi hatırlıyorum. Ama bu paylaşım yanlış. Nevzat Aydın'ın neredeyse her haberini yalanladığı Altuğ'un sitesini hâlâ kaynak göstererek haberler yapmaları yanlış. Seçimde Hekimoğlu'nu desteklediklerini açık açık söylemişlerdi. Görülüyor ki hâlâ onu destekliyorlar.

artvints
25.05.2016, 18:37
Abi hiç alakası yok. Usta 50. Yıl derken 2 seneden bahsettiğini her zaman söyledi. Seçimden önce de seçimden sonra da.. Şimdi Nevzat Aydın seneye şampiyonluğu unutun yazınca bunu 50. Yıl diye millete duyurmak her türlü algı yönetmeye çalışmaktır.

Sayfa yöneticisini tanımam etmem. İHO döneminde neredeyse tek başlarına savaş vermelerini de çok iyi hatırlıyorum. Ama bu paylaşım yanlış. Nevzat Aydın'ın neredeyse her haberini yalanladığı Altuğ'un sitesini hâlâ kaynak göstererek haberler yapmaları yanlış. Seçimde Hekimoğlu'nu desteklediklerini açık açık söylemişlerdi. Görülüyor ki hâlâ onu destekliyorlar.

50.yıl önümüzdeki sezondur diye düşünenler de var. o zaman 51. sezon desinler kimseyi kandırmasınlar diye sayı hassası olan arkadaşlarımızdan biri sefer.bütünüyle haksız sayılmaz ama çok önemli bir konu değil. dedin yapacaksın şeklinde olmaz bu iş. önemli olan doğrusunu yapmak için gerekirse sözünü yemektir ama klübe zarar vermemektir.

selcuk
25.05.2016, 18:39

bende sahsen tanimiyorum
takdir ediyorum onlari

yanlis haberi göre göre bmn de ana sayfasindan verdigi oldu
benim icin uzun dönemde cizdikleri profil önemli
ve bunda belkide en tutarli sayfa bmn den sonra

daha biraz önce nevzat baskani desteklediklerini yazdilar

ayrica nevzat aydinda onlari takip etmesinlen sevdigi bir site oldugunu gösteriyor
divaneye hic orali bile degil

Mehmet Cihan Kocaman
25.05.2016, 18:53

O değil de Adem Ersun Hoca ile Altuğ Atalay'ın uzun uzun sarılması ve imzadan sonra bir süre yürüyerek sohbet etmelerini nasıl yorumluyorsun.
Bu Altuğ Ersun Yanal haberi çıkınca eleştirmemiş miydi?

Hakan
25.05.2016, 18:59
"Şampiyonluk falan beklemeyin" demekle olmuyor bu iş 2 galibiyete bakar.
Şampiyonluk hedefiyle çıkınca 5 haftada patlıyoruz bir de böyle deneyelim.

Adem Akyüz'
25.05.2016, 19:13
O değil de Adem Ersun Hoca ile Altuğ Atalay'ın uzun uzun sarılması ve imzadan sonra bir süre yürüyerek sohbet etmelerini nasıl yorumluyorsun.
Bu Altuğ Ersun Yanal haberi çıkınca eleştirmemiş miydi?
Valla bugün ne oldu ne bitti hiç bakamadım. Sürekli yalan haber yapsa da bu ikisi şehirde sürekli iç içe, yüz yüze olacaklar. O yüzden normaldir diye düşünüyorum :)

Bera Algün
25.05.2016, 19:20
http://www.takvim.com.tr/spor/2015/05/16/hedef-sampiyonluk

Alın size şampiyonluk hedefi, filmin sonunu hatırlıyorsunuz. Son şamp. çalınmasının üzerinden 5, tff'nin ilan ettiği şampiyonluk üzerinden 32 sene geçti. Bence 1 sene daha bekleyebiliriz.

sakoglu61
25.05.2016, 22:05

Arkadaşım ben burda tg'den de divane'den de bahsetmedim.

Divane'yi de iyi bilirim içindeydim bi aralar. Nasıl bir mantığı var o arkadaşın çok iyi biliyorum.

Önceki mesajda da dediğim gibi zaten İho'yu yerden yere vurmasına sözüm yok az bile yaptı.

Lakin en az onun kadar da siyaset yapıyor. Ve taraftara tepeden bakarak konuşuyor.

20 yaşındaki uşak hatasız olmasın eyvallah da bu kadar da kibirli olmanın alemi yok.

selcuk
25.05.2016, 22:32
Arkadaşım ben burda tg'den de divane'den de bahsetmedim.

Divane'yi de iyi bilirim içindeydim bi aralar. Nasıl bir mantığı var o arkadaşın çok iyi biliyorum.

Önceki mesajda da dediğim gibi zaten İho'yu yerden yere vurmasına sözüm yok az bile yaptı.

Lakin en az onun kadar da siyaset yapıyor. Ve taraftara tepeden bakarak konuşuyor.

20 yaşındaki uşak hatasız olmasın eyvallah da bu kadar da kibirli olmanın alemi yok.
dogrumu bilmiyorum
bana denilen o sitenin admini bu arkadas
http://forum.bordomavi.net/member.php/15270-Kaan
14 yasindan beri bmn de begenerek takip ettigim biri
gercekten oysa niyeti ne oldugu benim icin belli, ondan kizmam
ama benimde onu tvitterda elestirdigim oldu

ibrahim
25.05.2016, 22:55
dogrumu bilmiyorum
O sayfadan çoktan çıktığını söylemişti bana. Engelimi kaldır demiştim ona burdan, bana kusura bakma çıktım ordan dediydi. Oluyor 2-3 sene.

selcuk
25.05.2016, 23:21
O sayfadan çoktan çıktığını söylemişti bana. Engelimi kaldır demiştim ona burdan, bana kusura bakma çıktım ordan dediydi. Oluyor 2-3 sene.

gercektenmi
okadar varmi o site
ben o var diye takip ediyordum

sakoglu61
25.05.2016, 23:46
dogrumu bilmiyorum

Valla ben başka birini biliyorum Kaan diye birini tanımıyorum.
Benim bildiğim bi ankara bebesi var o kadar.
Divane'den de Ts.LO'dan da zerre haz etmem. İkisi de ayrı bi alem.

selcuk
25.05.2016, 23:50
Valla ben başka birini biliyorum Kaan diye birini tanımıyorum.
Benim bildiğim bi ankara bebesi var o kadar.
Divane'den de Ts.LO'dan da zerre haz etmem. İkisi de ayrı bi alem.
kaan yoksa zaten takip etmem

Sefer A.
26.05.2016, 00:01
Yani Tslovers ile alakasi yok mu "Kaan"in ? Bence iyi keklemis herkesi, 100% eminim o yönetiyor sayfayi... hatta ikizi ya da kardesi mi ne vardi... ikisi de burada epey takilirdi eskiden... yanlis hatirlamiyorsam eger... bilhassa "Kaan"
Ama tanimam etmem, hiçbir hesabimda da ekli mekli degildirler... burada olup da çok iyi tanidigim pek kimse yok zaten

Sefer A.
26.05.2016, 00:09
50.yıl önümüzdeki sezondur diye düşünenler de var. o zaman 51. sezon desinler kimseyi kandırmasınlar diye sayı hassası olan arkadaşlarımızdan biri sefer.bütünüyle haksız sayılmaz ama çok önemli bir konu değil. dedin yapacaksın şeklinde olmaz bu iş. önemli olan doğrusunu yapmak için gerekirse sözünü yemektir ama klübe zarar vermemektir.
Sayi hassasi :D Ya benim sinir oldugum sey, Muharrem Usta gibi geçmisi belli ünvani belli insanlarin ucuz ucuz seylerle ugrasmasi... yok 50.yil 2 sezonu da kapsarmis, yok Luce bizimle yolculuga çikacakmis, yok yandik bittik ceza geliyormus.. sonra ne Lucescu var ne de aman yandik diye korku saldiklari ceza var... cezâ olmayacagi belliydi, yöneticilerin de son ana kadar ceza yeme ihtimalimizin oldugunu düsünmemiz için herseyi yapti, sonra cezâ gelmeyince ooo resimler falan filan, tebrikler övgüler bilmem neler,,, bu tarz seyler Iho yönetimine yakistirirdim ve bu kadar elestirmezdim, çünkü sasilacak pek bir sey olmazdi, ama Usta ve N.Aydin gibi isimlerin oldugu yerde böyle fuzuli ve çocukça hareketler sinirimi bozuyor, benim vurgulamak istedigim sey bu...

ibrahim
26.05.2016, 00:29
Yani Tslovers ile alakasi yok mu "Kaan"in ? Bence iyi keklemis herkesi, 100% eminim o yönetiyor sayfayi... hatta ikizi ya da kardesi mi ne vardi... ikisi de burada epey takilirdi eskiden... yanlis hatirlamiyorsam eger... bilhassa "Kaan"
Ama tanimam etmem, hiçbir hesabimda da ekli mekli degildirler... burada olup da çok iyi tanidigim pek kimse yok zaten
Yani ben böyle biliyorum işin aslını; TS Lovers sayfasını bir kaç kişiyle ortak yönetiyordular. Aralarında bir anlaşmazlık oldu ve ordan ayrılıp Divaneyi kurdu başka kişilerle. Sonradan ordan da çıktı.

Ben her iki sayfayı da takipten çıkarttım. İki sayfanın da bi ayarı yok. Bir şeye karşıysalar sonuna kadar karşılar, bir şeyi destekliyorsalar sonuna kadar burunlarından kıl aldırmazlar, orta yolları yoktur yani. Kısaca Trabzon medyasının, insanının vücut bulmuş hali gibi bu iki sayfa.

Sefer A.
26.05.2016, 00:49
Öyle de olabilir ama sanmiyorum yaa... bence su an o ve kardesi falan yönetiyor sayfayi... arada sinir bozuyorlar evet katiliyorum, ama eldekilere bakinca en iyisi o gibi

artvints
26.05.2016, 16:32
http://www.ligtv.com.tr/haber/trabzonspor-baskani-muharrem-usta-transferleri-belirledik

2 aya tamam diyor başkan. rastgele haber açıklamak istemiyorlar. heyecanı iyi ayarlayıp forma ve loca satışında en yüksek rakama ulaşmak istiyor yönetim.

yorumsuz6117
26.05.2016, 21:07
200 bin forma satışı hayali malesef.. Başkan taraftara çok güveniyor ama taraftar bitik durumda kombinelerde formalarda hayal kırıklığı yaşanabilir..

selcuk
26.05.2016, 21:43
200 bin forma satışı hayali malesef.. Başkan taraftara çok güveniyor ama taraftar bitik durumda kombinelerde formalarda hayal kırıklığı yaşanabilir..
forma satisini sadece taraftara yapmayacak ya
loca icin bütün bilinen zenginlere gidilecek...

smart
26.05.2016, 22:11
Güzel Forma yapın alalım 200 bin de satar 2 milyon da yeter ki tasarimi guzel ve cool olsun

İlkhan
26.05.2016, 22:19
La taraftarın %70i alt tabakalarda, geçim sıkıntısı yaşıyor. Nasıl kombine alsın, forma alsın? Şenol güneşe ne kadar katılmasam da Trabzon şehrini ekonomik olarak kalkındırmak gerekiyor Lafına katılıyorum...

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

POYRAZ
26.05.2016, 22:26
http://www.ligtv.com.tr/haber/trabzonspor-baskani-muharrem-usta-transferleri-belirledik

2 aya tamam diyor başkan. rastgele haber açıklamak istemiyorlar. heyecanı iyi ayarlayıp forma ve loca satışında en yüksek rakama ulaşmak istiyor yönetim.
Paylastiginiz icin tesekkürler.
Videonun tamamini izledim.
Baskanin konusmasi huzur veriyor.
"Seyirci degil, taraftar istiyoruz" cümlesi ise cok önemli.
Sayin baskan, hersey ile en ince ayrintisina kadar ilgileniyorsunuz.
Seyircinin tamaminin taraftara dönüsmesi icin Allah askina su tribünlere de el atin.

Faruk BERBER
26.05.2016, 23:57
La taraftarın %70i alt tabakalarda, geçim sıkıntısı yaşıyor. Nasıl kombine alsın, forma alsın? Şenol güneşe ne kadar katılmasam da Trabzon şehrini ekonomik olarak kalkındırmak gerekiyor Lafına katılıyorum...

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

%70 oranına katılmıyorum. Trabzonspor takımını Trabzon'a hapsederek düşünürseniz ekonomik anlamda zorluk çekilir evet ama durum öyle değil. Özellikle İstanbul'da yaşayan çok sayıda taraftarımız var. Başka illerde de keza taraftarımız nispeten az olsa da yine var. Bence kaliteli ürün yapılırsa beklenen sayıya yaklaşılabilir. "Siz yeter ki kaliteli ürün yapın biz başka ihtiyaçlardan kısıp alırız" diyen taraftarlarımız da unutulmasın ;)

Yavuz KÜÇÜK
27.05.2016, 04:54
Başkanım geçen biraz asabiye bağladım ama tam destek arkandayım.Senden tek isteğim bizi rezil edenleri ne pahasına olursa olsun gönder.

Ertan 51
27.05.2016, 08:55
Yerli hoca tercihin için bir kere daha teşekkür etmek için geldim başkanım :)
şikebahçenin başındaki hoca onlara gelmeden önce adı bizimle anılsa istemeyen olmazdı heralde,
dün hocası olmayan takım o hocanın elinden kupayı aldı götürdü,
yok abi Türkiyede yabancı hoca olmuyor, olmaz,
bana göre hocaların kötü olduğundan değil her türlü avrupanın 50 sene gerisinde olduğumuzdan,
yöneticilerin hali ve zihniyeti ortada,
topçuların profesyonelliği imzayı atana kadar,
taraftar profili malum,
e tüm bunlar eklenince bakıyorsun dünyanın en iyi yabancıları da gelse ki geldi,başarılı olamıyor.Tüm bu sebeplerden has ettin teşekkür ederim USTA...

Not:şikeci pisliklerin tek sempati ile baktığım insanıdır V.Parera,adamlığı hoşuma gidiyor.

Kamer'
27.05.2016, 09:48
Usta'nın borcun sanılandan daha fazla olduğunu söylediğine dair bi video varsa link atabilir misiniz ?

800 milyon gibi bi sayıyı zikretti mi hiç ?

Adem Akyüz'
27.05.2016, 10:02
Usta'nın borcun sanılandan daha fazla olduğunu söylediğine dair bi video varsa link atabilir misiniz ?

800 milyon gibi bi sayıyı zikretti mi hiç ?
https://twitter.com/bordomavinet/status/729963388651110400

Usta 800 milyon ifadesini hiç kullanmadı. Bu rakam nerden çıktı ortaya hiç anlamadım.

Kamer'
27.05.2016, 10:05
https://twitter.com/bordomavinet/status/729963388651110400

Usta 800 milyon ifadesini hiç kullanmadı. Bu rakam nerden çıktı ortaya hiç anlamadım.

Teşekkürler Adem .

9333

Kamer'
27.05.2016, 10:08
Başkan 800 demediyse ve sen böyle iddia ediyorsan , kaynağın da yoksa bu şerefsizlik değil mi

Fatih Özkan
27.05.2016, 10:17
Kendime her sezon alıyorum. Destek için yeğenlere de alırım. 4 forma yapıyor benden!

ccd6167
27.05.2016, 10:24
Forma olayı zor bişi değil. Yılda 100 tl vermek çok zor olmasa gerek.

fakat kombine olayı nasıl oluyor bilmiyorum.. Mesela avrupada yaşayan arkadaşlar bilgilendirirse güzel olur??
dortmund - leverkusen - liverpool gibi takımların yıllık kombine fiyatları nedir?

Reha Asan
27.05.2016, 10:54
Algı operasyonu denilen şey tamda bu işte.
Neymiş Başkanın sözde sarfettiği 800 milyon rakamı doğru çıkmazsa ne yapacakmış.
400-450 Milyon Borç yapmak normal yani.Borç bu sınırlarda çıkınca İHO aklanmış temizlenmiş olacak yani.

Bu sözde gazeteci müsveddesinin yazdıklarının altına yapılan yorumlarda mükemmel zaten.Kimse kusura bakmasın ama bu camia kokuşmuş arkadaşlar.Bu takım bu camia ve taraftar yapısına göre iyi ayakta duruyor.

Bu camia Aziz'i hakediyor.İnsan yerine koymayacak, itin g. sokup çıkaracak(afedersiniz bundan dolayı).Yeri gelecek kemik atacak susturacak, yeri gelecek tehdit edip susturacak.

Allah başkanın ve yönetimin yardımcısı olsun.Bu kouşmuş ortamda işi çok çok zor.

erkankoc
27.05.2016, 11:12
Belkide baskan futbolcularin gitmesi icin manupile yapti:)

nsevencan61
27.05.2016, 12:45
Forma olayı zor bişi değil. Yılda 100 tl vermek çok zor olmasa gerek.

fakat kombine olayı nasıl oluyor bilmiyorum.. Mesela avrupada yaşayan arkadaşlar bilgilendirirse güzel olur??
dortmund - leverkusen - liverpool gibi takımların yıllık kombine fiyatları nedir?

70 80 eurodan basliyor forma fiyatlari

iboandibo
27.05.2016, 13:09
200.000 forma bence hayal değil. Nasıl değil basit bir hesap yapalım. İstanbulda olimpiyatı 61.000 kişi doldurduğumuzu herkes kabul ediyorsa. O gelen herkesin fanatik olduğunu kabul ediyorum. Bu maça il dışında veya özel sebeplerden dolayı gidemeyen birçok fanatik taraftarımız da var. Şimdi hesap şu. Gelen herkesin forma aldığını düşünürsek 61.000 forma, gelenlerden yarısı eşine, oğluna veya çocuğuna ikinci bir forma alsa +30.500, bunlara üçüncü formayı alabilecek + 10.000 de ek olabilir. Ayrıca stada gitmeye küsmüs veya gidemeyen taraftarımız da alabilir bunların toplamına da min 7.000 desek. Trabzondaki gurbetteki ve anadoludaki taraftarlarımızı da aile ya da bireysel olarak toplamda 60.000 sayarsak toplamda 161.500 gibi bir rakam olur. Bunun içerisinde gaza gelmiş bir zengin lobimizi ve heyecanı sönmüş taraftarımızı ateşleyebilirsek 200.000 hayal olmaz. Yeter ki kıvılcım hissedilsin. Şahsen son yıllarda bırak forma almayı ts clublara girmek bile istemeyen benim gibi taraftarlar destek olursa bunlar alabilir. Benim şimdiki düşüncem kendime ve sevgilime olmak üzere 2 forma. Eğer bu kıvılcım yanarsa Ts clublar talebi karşılamada aksaklık yaşatmazsa sayı hayal değil.

Saygılar.

Turgut Altun
27.05.2016, 14:33
200.000 forma bence hayal değil. Nasıl değil basit bir hesap yapalım. İstanbulda olimpiyatı 61.000 kişi doldurduğumuzu herkes kabul ediyorsa. O gelen herkesin fanatik olduğunu kabul ediyorum. Bu maça il dışında veya özel sebeplerden dolayı gidemeyen birçok fanatik taraftarımız da var. Şimdi hesap şu. Gelen herkesin forma aldığını düşünürsek 61.000 forma, gelenlerden yarısı eşine, oğluna veya çocuğuna ikinci bir forma alsa +30.500, bunlara üçüncü formayı alabilecek + 10.000 de ek olabilir. Ayrıca stada gitmeye küsmüs veya gidemeyen taraftarımız da alabilir bunların toplamına da min 7.000 desek. Trabzondaki gurbetteki ve anadoludaki taraftarlarımızı da aile ya da bireysel olarak toplamda 60.000 sayarsak toplamda 161.500 gibi bir rakam olur. Bunun içerisinde gaza gelmiş bir zengin lobimizi ve heyecanı sönmüş taraftarımızı ateşleyebilirsek 200.000 hayal olmaz. Yeter ki kıvılcım hissedilsin. Şahsen son yıllarda bırak forma almayı ts clublara girmek bile istemeyen benim gibi taraftarlar destek olursa bunlar alabilir. Benim şimdiki düşüncem kendime ve sevgilime olmak üzere 2 forma. Eğer bu kıvılcım yanarsa Ts clublar talebi karşılamada aksaklık yaşatmazsa sayı hayal değil.

Saygılar.

61000 sağdaki sıfırları sil ne oldu 61. Trabzonun plakası ney 61
30500 sıfırları sil ne kaldı 35. 3 *5 = 15
35 + 15 = 50 Trabzonsporumuzun kaçıncı yılı 50.
Bu inanılmayacak bir hesap mıdır?

Yukarıdakileri biraz da gülelim diye yazdım. Kırdıysam peşinen özür dilerim.

O maçta ben, kardeşime, amcaoğluna ve 5 Trabzonsporlu olmayan arkadaşa bilet almıştım.

Senin hesaba göre 8 kişi 14 forma almamız lazım. Ama 1 tane bilemedin 2 tane ben alırım. Gerisini senin hesaptan düşelim 161500 - 13 = 161487 eder.

yattarahayranı
27.05.2016, 15:27
61000 sağdaki sıfırları sil ne oldu 61. Trabzonun plakası ney 61
30500 sıfırları sil ne kaldı 35. 3 *5 = 15
35 + 15 = 50 trabzonsporumuzun kaçıncı yılı 50.
Bu inanılmayacak bir hesap mıdır?

Yukarıdakileri biraz da gülelim diye yazdım. Kırdıysam peşinen özür dilerim.

O maçta ben, kardeşime, amcaoğluna ve 5 trabzonsporlu olmayan arkadaşa bilet almıştım.

Senin hesaba göre 8 kişi 14 forma almamız lazım. Ama 1 tane bilemedin 2 tane ben alırım. Gerisini senin hesaptan düşelim 161500 - 13 = 161487 eder.
mhpnin 40. Yili kutlu olsunnnnn

Reha Asan
27.05.2016, 15:38
200 Bin rakamına ulaşmaya bizim bireysel çabalarımız yetmez.Bu konuda yönetim birşeyler yapmak zorunda.Ama bu yapacağı formaları ucuzlatmak olmamalı.Mesela tüm YK üyeleri bütçelerine göre toplu forma alımları yapmalı ve yukarılarda belirtildiği gibi okullara dağıtmalı, Şehirdeki kamu kurumu,kuruluş ve STKlarla görüşerek bilet ya da kombine aldıracağına forma alımı yaptırmalı.Bedava bilet ve kombine kulübe zarar verir ama bu kurum ve kuruluşların toplu forma alımlarının bir zararı olmayacaktır.
Yoksa taraftar olarak 200 Bin sayısına ulaşabilmemiz çok çok zor.

Ertan 51
27.05.2016, 17:17
BaşarılarımızLig Şampiyonlukları7 kez Türkiye 1. Lig Şampiyonluğu1975-76 1976-77 1978-79 1979-80 1980-81 1983-84 2010-11

Bugün 2. teşekkürüm başkanım sana,
bu gidişle çok daha çok teşekkürler edeceğimize inancım sonsuz,
büyüksün,gönlümde,dualarım da seninle başkanım.

(yenilenen resmi sitemizden alıntı)

cyberentalpi
27.05.2016, 18:58
200 Bin rakamına ulaşmaya bizim bireysel çabalarımız yetmez.Bu konuda yönetim birşeyler yapmak zorunda.Ama bu yapacağı formaları ucuzlatmak olmamalı.Mesela tüm YK üyeleri bütçelerine göre toplu forma alımları yapmalı ve yukarılarda belirtildiği gibi okullara dağıtmalı, Şehirdeki kamu kurumu,kuruluş ve STKlarla görüşerek bilet ya da kombine aldıracağına forma alımı yaptırmalı.Bedava bilet ve kombine kulübe zarar verir ama bu kurum ve kuruluşların toplu forma alımlarının bir zararı olmayacaktır.
Yoksa taraftar olarak 200 Bin sayısına ulaşabilmemiz çok çok zor.

hayır zor degil. ama iyi kampanya. birlikte olmuş takım.
mesela ben takımda Mehmet Ekici forması almak istesem hazırdan alamıyorum. yani basit bir alışveriş sitesi mantığı.
azcık alışveriş sitelerine baksalar sorun yok

tabi bir de formanın lansmanı iyi yapılmalı. bir de 10 gunde degil 2-3 gunde kargo gelmeli

Reha Asan
27.05.2016, 19:10
hayır zor degil. ama iyi kampanya. birlikte olmuş takım.
mesela ben takımda Mehmet Ekici forması almak istesem hazırdan alamıyorum. yani basit bir alışveriş sitesi mantığı.
azcık alışveriş sitelerine baksalar sorun yok

tabi bir de formanın lansmanı iyi yapılmalı. bir de 10 gunde degil 2-3 gunde kargo gelmeli
abi öncelikle 200 bin forma olayı ile ilgili; bence takım ne halde olursa olsun, formalar çok kalitede olsa ne yazık ki bizim taraftarımız bu kadar forma almaz.Belli bir kitlemiz mevcut ve o kitle forma vs alarak katkıda bulunuyor.En iyi dönemde bile 100 bin civarı forma satabilmişken, bu sene için sadece taraftar satışı olarak 200 bin sayısına ulaşabilmek hangi şartta olursa olsun çok zor diye düşünüyorum.

Diğer belirttiğin hususlara gelince; belirttiği tüm eksiklikler bu büyüklükteki kulübe yakışmayan durumlar ve giderilmesi çok da zor değil.Umarım bu eksiklikler giderilir.

Uğur Ö.
27.05.2016, 20:30
Başkan destekçinim. En az 2 formada benden

erkankoc
28.05.2016, 13:27
569 milyon borc

Adem Akyüz'
28.05.2016, 13:28
Allah kolaylık versin başkan. Bu borç kulüp nasıl döndürülecek çok merak ediyorum.

Reha Asan
28.05.2016, 13:31
hani borç 800 milyondu yeeaaaa.Ne oldu böyük başkanımız İHO haklıymış de mi :mad: :mad:

Ahmet Faruk
28.05.2016, 13:36
Reha Abi, ironi olduğunu biliyorum :)

Fakat şu da önemli:

Başkan hiçbir zaman 800 milyon demedi. 450 den çok daha fazla dedi. Ki öyleymiş de. 570 milyon. Bildiğimizden yüzde 25 daha fazla.

Bu iş nasıl kotarılacak bilmiyorum.

Rıza ÇOLAK
28.05.2016, 13:37
Allah belanı versin İHO (Trabzonspor Denetleme Kurulu Başkanı Mahmut Örem: Kulübün şu an 569 milyon TL borcu var.)

Reha Asan
28.05.2016, 13:40
Reha Abi, ironi olduğunu biliyorum :)

Fakat şu da önemli:

Başkan hiçbir zaman 800 milyon demedi. 450 den çok daha fazla dedi. Ki öyleymiş de. 570 milyon. Bildiğimizden yüzde 25 daha fazla.

Bu iş nasıl kotarılacak bilmiyorum.
İroni ironi :)
bi de o kafada olanlar gibi yaklaşayım dedim güzel oluyormuş ama :)
Başkan demediği halde bir algı operasyonu yapıldı ve yok başkan 800 dedi şunu dedi bunu dedi diye.Şimdi çıkıp başkana yalan dediniz diye saldıracaklardır da.
Eğer yönetimi rahat bırakırsalar inanıyorum ki bir sonraki seçimde bu borç yüksek oranda azalmış olarak seçime girilecektir.

Ahmet Faruk
28.05.2016, 13:40
Canlı yayın

https://www.youtube.com/watch?v=3FYIEfvN6GM

Kamer'
28.05.2016, 13:42
Abi yemin ediyorum o kadar alçaklar ki , 430 ün üstüne 800 dedikodusu çıkarttılar , şimdiyse hani 800 dü lan diyerek 560 ı az göstermeye çalışıyolar .

Burda ilk kez ağır laf edecem , bu borcu bu hala getiren adamı savunan şerefsizin en önde gidenidir . Aşağıdaki gibi.

9355

Allah başkanın yardımcısı olsun , işi zor .

Mert Oğuzlu61
28.05.2016, 13:46
569 000 000 TL ....................!

Resmen battık... İho para yemiş işte, borcun 500 milyondan fazla olması im kan sız. Nasıl becerdi, hiç mi kulübü denetleyen yoktu hiç mi hesap kitaptan anlayan yoktu ?! 10 yaşında çocuğa verseler borcu 1 senede bu kadar katlayamazdı ne olduysa Vahid in geldiği sene oldu, o yaz hortumladılar kulübü.

Cihad Varlı
28.05.2016, 13:47
Bu borç 400 milyon değil miydi ya? Nasıl bu kadar kısa sürede bu kadar arttı ki? Neler oluyor...

Rıza ÇOLAK
28.05.2016, 13:51
300 küsür milyon TL kısa vadede borç

Ahmet Faruk
28.05.2016, 13:51
Yönetim 2015 sonundan 30 Nisana kadar 121 Milyon gelir, 105 Milyon gider yapmış.

slmn
28.05.2016, 13:54
Bağımsız denetçilerin raporu sonucu çıkan bilanço mu bu?

Ahmet Faruk
28.05.2016, 13:58
Vergi borcunu Gençağa Meriç Bey bağlamış. Hep İstanbul takımlarının borçlarını mı silecekler :D

Kamil Çakmak
28.05.2016, 14:01
570 milyon borç Tabiki Ts gelirlerinin kaldıramayacağı bir miktar.
Borcun buralara çıkmasın da İho nun saçma sapan para harcamaları değildir sadece.
2,5 ylda 370 milyon borç artmış. Gelirleri de en az 200 milyon düşündüğümüzde 570 milyon sadece bilinçsizce harcanmış olarak düşünülemez. Bunun hesabı mutlaka sorulmalıdır.

Bu kadar harcamalara karşı ortada tarihin rezilllkleri de cabası.

Trabzonspor bu yükün altından kalkar yeterki camia destek olsun.
Yeterki iho gibi cahiller bu klubu yönetip camia yı güvensizliğe itmesinler.

Mert Oğuzlu61
28.05.2016, 14:05
61saat in yayını patladı. Nereden takip ediyorsunuz, yayın yapan başka yer var mı ? Trabzonspor Tv resmi siteye işte tam olarak bu sebepten ötürü şart. Tv kanalına gerek yok youtube üzerinden çok kolay yapılacak iştir...

Kamer'
28.05.2016, 14:06
61saat in yayını patladı. Nereden takip ediyorsunuz, yayın yapan başka yer var mı ? Trabzonspor Tv resmi siteye işte tam olarak bu sebepten ötürü şart. Tv kanalına gerek yok youtube üzerinden çok kolay yapılacak iştir...

http://www.haber61.tv/

slmn
28.05.2016, 14:08
İho konuşuyor konuş bakalım!

Ahmet Faruk
28.05.2016, 14:08
61 saat tekrar geri geldi. IHO çıktı. Durun bagaym.

slmn
28.05.2016, 14:11
Borç 569'sa eğer bu yönetim vergi anlaşması da yapmıştı. Yani borç 600 milyonun üstündeydi iho bıraktığında?

Ahmet Faruk
28.05.2016, 14:16
IHO:

-Trabzonspora 2.5 sene hizmet ettim (Ne hizmeti, ne hizmeti?)
-Bizi sevmeyenler de varan, sevenler de var. (Kim var ki seven?)
-Kim Trabzonsporun parasını yediyse ...., hesap sormayan da öyle...
-Burası bakkal değil.
-Borcumuz burada açıkland. Ama başkan çıkmış 850 milyon lira diyor. Burda kirli ilişkiler var.
-Muharrem Bey, "Seçim öncesi yaptığınız şehirde astığınız afişlerle borcun bir kısmını öderdiniz"

Şunu alkışlayanlar var yahu :(

Ara not: Bu adam gelecek seçime bir daha aday olur :( Yazık. Vallahi yazık.

Medigal bark :(

Mert Oğuzlu61
28.05.2016, 14:16
İho şuan Muharrem Usta ya saldırıyor. Bu adam sonraki kongrede yine aday olacak yada kongreye doğrudan kendi oylarıyla saldırı yapacak, belli oldu niyeti.

Ağzına geleni söylüyor şuan Usta ya. Bunu ibra edenler utansın.

Edit: İho yu alkışlıyorlar. İnanılmaz !!! :D

temel_yilmaz
28.05.2016, 14:20
Bu adamı hala dinleyen varmı?

Bu adamı kim ibra ettiyse o düşünsün neyini ibra ettik diye??

Ahmet Faruk
28.05.2016, 14:21
Yalnız ilginç bir şekilde Celil Hekimoğlu ile anlaşmış bunlar.

Celil Hekimoğlu seçilmeliydi, onun ne kabahati vardı diye konuşuyor.

Kamer'
Anaa , kara cahil .

Paran varsa kulübe vereceksin diyo :DD

Lan , kimse senin gibi çobanların gelip çar çur etmesi için hayatının emeğini kulübe yatırır mı ?

Cihad Varlı
Bu borçla belimiz doğrulmaz. O değil şu maddi mevzular yüzünden Usta gibi bir değeri yiyeceğiz. Çok yanlış zamanda başkan oldu bu adam, yazık olacak.

Enes Başkaya60
28.05.2016, 14:22
Ulan 569 lira borç yapmışsın klübe hala konuşuyorsun 800 felan diyorlar diye sen önce neden bu kadar borç olduğunu bir açıkla bu kadar acizlik olmaz yaa birde bunu alkisliyorlar yazıklar olsun...

Rıza ÇOLAK
İtibarım var dediya, orda bittim..

Ahmet Faruk
Yahu çıkmış şöyle yapın diye akıl veriyor. Ha işe kaldık yahu. Ha işe kaldık vallahi.

Reha Asan
28.05.2016, 14:23
Böyyük başkan öyle bir konuşuyor ki geçmiş dönemin başkanı kendisi değilde başkasıymış sanacağım.Ve bunun bu şovlarına şu anda inanan o kadar çok insan var ki.
Yerel medyada başlar birazdan.

bahadır2561
İho harbi cahil cahil konuşuyor

Ahmet Faruk
IHO'yu alkışlayanlar Celil Hekimoğlunun tayfası. Net. O kadar net ki. Sürekli Celil Beye atıf yapıyor.

slmn
28.05.2016, 14:25
Önümüzdeki seçim ihoyla Celil ittifak yapacak anlaşılan. Herkes kulübe üye olsun arkadaşlar lütfen.

Enes Başkaya60
Celil Hekimoğlu ile Birleşmiş atar yapıyor burda kendince ben olmasam Celil başkan olurdu felan Olmasaydın o zaman ne kadar boş bir adam bu ya Allah akıl fikir versin...

Ahmet Faruk
Neye cevap verdi? Neye cevap verdi şimdi bu adam. Neye cevap verdi yahu. Yahu eleştirmeyeceğim, cevap vereceğim diye geldim diyorsun. Çıkmış sallayıp duruyorsun. Kafasızsın abi. KA-FA-SIZ.

slmn
Ben başkanın konuşmasını beklerken Serdar Bali denen çomar çıkıyor konuşmaya vay arkadaş.

Fatih Özkan
Şu adamın şöyle bir zamanda konuşabilmesi bile beni sinir etmeye yetiyor.

Cihad Varlı
28.05.2016, 14:26
Ulan yediniz yediniz doymadınız be. Yazıklar olsun.

Reha Asan
28.05.2016, 14:27
Serdar Bali şu anda kulübün sahibiymiş tavrında konuşuyor.

Isko6161
28.05.2016, 14:29
Beyler dinlemeyin su mafya bozuntusunu. 2dakika dinledim dunyanin gunahini yedim. Adam her agzini actiginda bildigim kufurleri saydim. Degmez yani kapatin gitsin.

Cihad Varlı
28.05.2016, 14:29
Muharrem Usta son şansımız ama süre yetersiz. Ne pahasına olursa olsun gelecek seçimi de kazanmalı.

Ahmet Faruk
28.05.2016, 14:30
Serdar Bali, IHO'ya kızmış.

Direk IHO'ya demiyor da, IHO'nun yaptığı şeyleri yeni yönetimden söylemesini istiyor.

DeAgLeMaNyAq
28.05.2016, 14:31
Hacıosmanoğlu daha önce biz kimsenin aidatını ödemiyoruz diyordu şimdi ise ödediklerini itiraf etti nedense...

Enes Başkaya60
28.05.2016, 14:31
Muharrem Usta çok zamansız geldi maalesef bu borcun altından nasıl kalkacak çok merak ediyorum gerçekten çok zor bir iş sanmıyorum Muharrem Ustadan daha iyi yararlanmak için bir dahaki seçimi mutlak kazanmali diye düşünüyorum...

Reha Asan
28.05.2016, 14:32
Bu kulüp eski yöneticiden, eski futbolcudan,yerel medyadan ve kendisini kulübün sahibi gören yerellerden kurtulmadan , biz iyi günler göremeyiz abi. Nedir bu tavırlar bunlardaki.
Sen eski futbolcu isen Bu kulüp sayesinde programlardan para kazanıyorsun ama taraftar hep veriyor bu kadar şekil yapmıyor.Her geçen gün bu camiadan soğuyorum.

Karmam
28.05.2016, 14:33
Arkadaşlar bu İHO ve Serdar Bali ne anlattı?

Ben de bekliyorum ki dönemlerindeki gelir giderleri finansal tablolarla açıklayacaklar.

İlkokul mezunu adamları Trabzonspor'un başına koyarsan olacağı bu. Muharrem Usta da şaşırdı, heriflerin ne anlattığı belli değil. Son şansımız bu adam.

Mert Oğuzlu61
Milletin kongresinde neler konuşulur, bizim kongreye bak. Serdar Bali kim ya ? Bjk kongresinde çıkıp eski futbolcu başkanın yüzüne bakıp senin teknik direktörünü biz desteklemiyoruz diyebiliyor mu ?

Ersun u istememişler. İstemeyenler kim, siz kimsiniz ? Ulan ne kadar saçma sapan isimler var camiamızda, harbiden İstanbullularla aramızda dağlar kadar fark var. Konuşmayı bilmeyen adamlar çıkmış bir şeyler zırvalıyor, ipini koparan çıkıyor konuşuyor. Kimlerin eline bırakmışlar koca kulübü...

edimurphy_61
Hayrettin Hacısalihoğlu: "İHO keske kendi dönemındeki genel kurulundada gelip konusabilseydi"

Cihad Varlı
Gelecek seçim son seçimden çok daha önemli. Usta tekrar başkan olamazsa her şey başa saracak çok net ortada.

only ts
28.05.2016, 14:34
Bu kulup ne cektiyse bu mafya vari kan emicilerden, bu okumamis kara cahil, astim kestimcilerden cekmistir.. Su adamin haline tavirlarina bak, boyle birinden baskan olur mu? Boyle birinde vizyon olurmu.. Bundan suruye coban olmaz. Allahim sen bizi boyle eskiyalardan koru.

alptug_kd
28.05.2016, 14:36
abi yeter her çıkan Başkan'a sallıyor. Bu kadar olmaz adam geleli kaç ay oldu?

nsevencan61
28.05.2016, 14:36
Simdi anliyoruz sadri baskanin bu sehri bu adamlari neden sallamadigini neden bunlara yukardan baktigini

Ahmet Faruk
28.05.2016, 14:37
Hayrettin Hacısalihoğlu'da IHO'ya kızmış.

Ama kimse direk IHO'ya laf demiyor.

HH'de Celil Hekimoğlu ile ekip olmuş.

Aralıkta seçim var mı diyor?

Karmam
28.05.2016, 14:38
abi yeter her çıkan Başkan'a sallıyor. Bu kadar olmaz adam geleli kaç ay oldu?

Başkanın anlattığı yenilen bokları hepsi birden yedi de o yüzden. Trabzonspor'un en büyük düşmanları bunlar işte, içimizde

slmn
28.05.2016, 14:41
Hayrettin Hacısalihoğlu diğerlerine göre daha mantıklı muhalefet yapıyor en azından.

Cihad Varlı
28.05.2016, 14:43
Takımdan soğuttunuz.

Bilâl ÇOBAN
28.05.2016, 14:46
Kulüpte "eski" diye tabir edilen ne varsa uzaklaştırılmalı.

edimurphy_61
bu adam kim ve ne diyor

slmn
Şu an çıkan dayı 1980'lerden bir olay anlatıyor, bir bitmediniz arkadaş!

bahadır2561
Bu nasıl divan kurulu toplantısı ?

Sen bu adamlarla İstanbulla tabi yarışamazsın

orhanunal
28.05.2016, 14:47
bir sonraki seçim ne zaman?

başkanın bi 4000 üye kaydetmesi lazım seçimden önce.bu çomarlar tekrar gelirse artık real madridli falan olurum sannırım.

son olarak ihoyu alkışlayan ellerinizi si.....m

alptug_kd
28.05.2016, 14:48
Bu nasıl divan kurulu toplantısı ?

Sen bu adamlarla İstanbulla tabi yarışamazsın

Kesinlikle katılıyorum. Bu elemanlarla, bu kafa yapısıyla sıradan bir anadolu takımı haline geliriz.

edimurphy_61
28.05.2016, 14:48
bi gelemedi gelmek istediği konuya

AYYILDIZ
28.05.2016, 14:49
Muharrem Başkan'ın arkasında büyük destek var. 2/3 kişi yüzünden keyfiniz kaçmasın.

bahadır2561
28.05.2016, 14:50
Kulüpte "eski" diye tabir edilen ne varsa uzaklaştırılmalı.

Aynen, hem de acilen

Cihad Varlı
28.05.2016, 14:50
Biz büyük kulüp falan değiliz. Sadece arada kabımıza sığmıyoruz o kadar.

Enes Başkaya60
28.05.2016, 14:52
Başkanımız ne zaman konuşacak bir konussunda cahiller bir sussun konuşmayı bilmeyen adamlara söz hakkı veriyorlar cildirmamak elde değil ya...

Yiğit Gayretli
28.05.2016, 14:52
Özellikle şu aidat konusunda özel bir düzenleme getirilmeli. Tek bir hesaptan toplu aidat ödemesi alınmamalı... Bir vatandaş kulübe üye olurken bir banka hesabı belirtmeli ve aidatlarını sadece o hesap üzerinden yatırmalı ya da kulübe elden ödeme yapılıyorsa bu imza altına alınmalı. Makbuz vs bilgilerin de 10 yıl arşivlenme zorunluluğu olmalı (bu halihazırda olabilir bilmiyorum). Üye, ödeme yapacağı banka hesabını değiştirmek istediği zaman bunu yapmak için belli güvenlik aşamalarından geçmeli. Tüm üyeler için mutlak surette kendi isimlerine açılmış bir hesabı belirtme zorunluluğuna tabi tutulmalı.

Tüzükte bunun yeri var mı bilmiyorum ama olmalı.

toksoy61
28.05.2016, 14:53
borç 569 milyon tl diyorlar. yahu bu borç durduk yere nasıl artıyor? seçimden önce 400 milyon tl den bahsediyorlardı. şimdi ne oldu da bu kadar arttı? bu borcun nereye, kime ve zamanı hakkında bilgisi olan var mı?

Ahmet Faruk
28.05.2016, 14:55
Şu konuşanların yüzde 80ini Trabzonspor taraftarlarının yüzde 90 ı tanımıyor.
Niye? 30 yaşından genç taraftar yok nerdeyse? Niye yok? Çünkü bu adamların zihniyeti 30 senedir bu kulubü yönetiyor.

Bunu birilerinin bunlara demesi lazım.

alptug_kd
28.05.2016, 14:55
Ya şu kongrenin bir büyük takım kongresine benzer bir hali var mı arkadaşlar? Adeta kahvehanede millet toplanmış çıkan konuşma yapıyor.

DeAgLeMaNyAq
28.05.2016, 14:56
Divan kurulları böyledir bize has bir durum yok. İstanbul takımların toplantılarında da sadece mevcut yönetime eleştiri yapılıyor. Hacıosmanoğlu'na Hacısalihoğlu güzel cevap verdi kendi başkan olduğu dönemde divan toplantılarında eleştirildiği için gelmemeye başlamıştı. Kulübü bakkal gibi yönetmesine karşılık hâla bizi battı gibi göstermeyin, küçülmeyin tarzı mesajları ise ağır ironi içeriyor...

edimurphy_61
borç 569 milyon tl diyorlar. yahu bu borç durduk yere nasıl artıyor? seçimden önce 400 milyon tl den bahsediyorlardı. şimdi ne oldu da bu kadar arttı? bu borcun nereye, kime ve zamanı hakkında bilgisi olan var mı?
Giderlerin gelirlerinden fazla olursa normal olarak artar. Buna ek olarak faiz vergi gibi ek şeylerde var.

Kemal Öztel
Ya şu kongrenin bir büyük takım kongresine benzer bir hali var mı arkadaşlar? Adeta kahvehanede millet toplanmış çıkan konuşma yapıyor.

Hakikaten öyle,başkan çıksa da kalite artsa..

slmn
Ya şu çıkan dayıya bak Allah'ını seversen kahvede konuşuyor sanki.

Ahmet Faruk
28.05.2016, 14:58
Adam Maltepe diyor ya. Maltepe ne? :)

Reha Asan
28.05.2016, 14:58
BMN â€@bordomavinet (https://twitter.com/bordomavinet)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 19 dk.19 dakika önce (https://twitter.com/bordomavinet/status/736520432510226433)</small>
Denetleme Kurulu raporuna göre 1 Kasım 2015 ile 30 Nisan 2016 tarihleri arasında kulübün 121 milyon TL geliri, 105 milyon TL gideri oldu.

o borcun tamamı geçmiş dönemden kaynaklı.Hatta rapora göre mevcut yönetim bu borcu azaltmış görünüyor

bahadır2561
28.05.2016, 15:01
Senin her tarafın tecrübe olsa ne olur

Kemal Öztel
Akıl satıyor bedava :D güler misin ağlar mısın

slmn
Son çıkan dayı trolldü galiba bunun başka izahı olamaz :(

Ahmet Faruk
Yani şu adam çıkmış, Maltepe diyor, kanuna karşı hile diyor. Sonra gelin bize sorun diyor.

Yazık ki ne yazık.

Enes Başkaya60
Ulan adam daha geleli 5 ay olmuş salla babam salla başkana ne yaptı da bu adam bir durun hele bir görün yok abi yaa böyle devam ederse bizim klupte hicbirsey düzelmez...

Reha Asan
Kanuna karşı hile yapalım lafını açık açık dedi adam :)
Kimdir necidir ki bu şahıs?
Bu kulüp profesyonel yapı falan kazanamaz.

yattarahayranı
28.05.2016, 15:02
Baskan cıktı mı ne zaman cıkcak

Karmam
yine en mantıklı konuşan, pratikte önemli kulüp muhasebesiyle ve yatırımlarıyla ilgili bir şeyler söyleyen bu son dayı oldu. ondan öncesi külliyen boş muhabbet

DeAgLeMaNyAq

Usta seçilmeden önce buna değinmişti kim seçilirse seçilsin borç otomatik olarak artacak. Söylendiği gibi hem faiz giderleri fazla hem de geçmiş döneme kadar gider gelirin iki katıydı. Gelir gider oranı dengelenirse borç zamanla azalacaktır, Diğer türlü artmaya mahkum....

batuhanTs
28.05.2016, 15:03
Kendimizi kucumseneyi ne kadar seviyoruz gecen fikret orman konusmasina sinirlenip kendi taraftarına saldirmadi mi hatta uyeligini de sildiricekti olur boyle seyler

Kemal Öztel
28.05.2016, 15:03
Çıkan tartışmaya bak Necati de vardı şu da valla şaka gibi

slmn
28.05.2016, 15:06
Ben kendisine Facebook'tan cevap yazdım diyor ya ha ha :D

Reha Asan
Her konuşmacının ortak sıkıntısı, "BİZE DANIŞIN".

Ahmet Faruk
Allahtan 5 dakika he.

Adamın Facebook hesabı neymiş takip edelim :)

Mert Oğuzlu61
28.05.2016, 15:07
Borç olmuş 569 milyon TL.

Adam 80 lerde kulüp 13 kişiye ceza verdi, sen kaptan Onur a niye ceza vermiyorsun, Facebook tan onu yazdım şunu yazdım bilmem ne. Çok şey yazasım var, orada olup konuşmayı çok isterdim. Şöyle 10 dakika verseler yeterdi. Cehalet cehalet cehalet...

emrex61
Serdar bali zaten başkanlığa oynuyor geçen canlı yayında başkanlıga aday oldugum zaman şenol güneşe beni destekliceksin dime dedi.Bu klup bukadar basit işte gerçekler bu para için bizim millet adamı asar öldürür klubup umurlarında deil,1461 düştü niye isyan ediyolar sanıyorsunuz para gitti para değirmenleri gitti.

edimurphy_61
Şuan konuşan dayı facebook olmasa bitmişti :D