PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

nakzo
17.05.2016, 14:21
Kimle konuşursam ersun yanal hamlesi olumlu bulunuyor çok iyi destek alacak ersun hocam.Haftalardır ilk defa kendi mi iyi hissediyorum.

artvints
17.05.2016, 14:42
adam rakamla konuşuyor kardeşim. bir adamın ölçüsü, olayları anlatmak için kullandığı dil matematik ise anlaşılması kolay ve net olur. yalan da söyleyemez.

amour_61
17.05.2016, 14:43
Başkan teknik adam konusunda en doğru kararı verdi ama geç kaldı.

selcuk
17.05.2016, 14:46
direk bütce sinirlamasi verilecek yazanlar var ffp tarafindan
%35+ transfer gelirleri
yazmisdim dikkat cekmedi

Faik Yılmaz
17.05.2016, 16:03
Bu sene hepimizi yıpratan , moral motivasyonumuzu bozan bir sene idi.....

Kötü sonuçların kesilmemesi sonucu yeni yönetimde doğal olarak yıpranmaya başlamıştı.....

Ligin bitmesi güzel oldu....

Yönetimin önünde icraatlarını sıralayacağı 4 aylık bir süreçvar....

Bu sürede yeni takım kurulabilir maddi atılımlarla ilgili adımlar atılabilir.....

artvints
17.05.2016, 17:51
http://bursasporlularnerede.com/

bursasporlular nerede diye bir etkinlik başlatmış klüp.bizim yapmamız daha anlamlı olurdu. taraftarın organize ve kaliteli olması gerekir. sayıdan daha önemli.

ibrahim
17.05.2016, 20:32
Arkadaşlar bırakalım geçmişte ne olduğunu Ahmet'i Hasan'ı Hüseyin'i.

Geçmişi bırakalım dememin sebebi yaşadığımız sıkıntıları yaptığımız yanlışları melankoli yada öfke ile hatırlayıp kavga etmek yerine bunlarda ders çıkartıp ki birçoğumuz bu dersleri çıkardı artık geleceğimizi inşa edelim.
Bu gerçekleri unutmamak lazım. İpini koparan kendisini Trabzonsporun sahibi sanıyor. Geçmişi, Hasan'ı, Hüseyin'i unutmamalıyız, daima hatırlamalıyız.

Sanki hiç yenmemiş sıradan bir Anadolu takımın yardımcı antrenörü gibi konuşan şu sözleri eden "Yenildik ama yenildiğimiz takım da fenerbahçe beyler" Sadi Tekelioğlu'na Trabzonspor kulübünün hiçbir kademesinde yer verilmemeli,
Hami Mandıralı uzunca bir süre Trabzonspor maçlarını tribünden dahi seyretmesin, negatif etkisi devam ediyor olacaktır.
Futbol ile dünya üzerinde en zirve maçlardan biri olan şampiyonlar ligi finalini "ne seyredecem ya" diyerek önce sırtını dönen sonra da mekandan ayrılıp giden burnu kaf dağında olan Hüsnü Özkara'nın futbola verebileceği ne vardır ?
Giray Bulak için yorum bile yapmam. Kaya Çilingiroğlu ondan iyi çünkü.

Trabzon menşei iyi olacak diye bir şey yok unutun artık. Futbol gelişiyor ve bu ismini saydıklarım günümüz futbolunun 30 sene gerisindeler.
Birileri kırılacak gücenek diye culüs dağıtmak zorunda değil bu kulüp.

İki kişi üzülür en fazla, milyonlarca taraftar sevinir hiç olmazsa...

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Vazelon
17.05.2016, 21:27
Gücü yetmedi.

Haliyle ülke düzeni içerisinde tüm odağını Trabzonspor'a vermiş bulunacak artık. Eskilerin güzel bir sözü vardı, büyük ye büyük konuşma. Şayet Cumhurbaşkanlığından ve Berat Albayrak'dan aldığı güç bu denli kısa sürede söylemlerini dahi pasifleştirdi ise durum gerçekten vahim Trabzonspor için. Şike davasısının son demleri artık, yazık oldu tüm curcunaya.

gurur6134
17.05.2016, 21:35
Gücü yetmedi.

Haliyle ülke düzeni içerisinde tüm odağını Trabzonspor'a vermiş bulunacak artık. Eskilerin güzel bir sözü vardı, büyük ye büyük konuşma. Şayet Cumhurbaşkanlığından ve Berat Albayrak'dan aldığı güç bu denli kısa sürede söylemlerini dahi pasifleştirdi ise durum gerçekten vahim Trabzonspor için. Şike davasısının son demleri artık, yazık oldu tüm curcunaya.

Daha acik konus cikar bakalim baklayi..

DeAgLeMaNyAq
17.05.2016, 21:52
İlk kriz beklendiği gibi Ali Rıza Egemen'den patlak verdi. Twitter üzerinden kendi başkan yardımcısına sataştı. Zaten Ersun Yanal ismi konuşulduğunda da karşı olunması gerektiğine dair twitleri beğenip RT yapmıştı. Nevzat Aydın, Ali Rıza Egemen'in istifasını isterse şaşırmam bakalım Usta nasıl ikna edecek...

emrex61
17.05.2016, 21:56
İlk kriz beklendiği gibi Ali Rıza Egemen'den patlak verdi. Twitter üzerinden kendi başkan yardımcısına sataştı. Zaten Ersun Yanal ismi konuşulduğunda da karşı olunması gerektiğine dair twitleri beğenip RT yapmıştı. Nevzat Aydın, Ali Rıza Egemen'in istifasını isterse şaşırmam bakalım Usta nasıl ikna edecek...

bu ali riza beyfendiyi zaten oldum olalı sevmedim sevemiyorum bir kaç kez birebir konuşmalarına denk geldim hişç samimi deyil ve kibirli insan

Reha Asan
17.05.2016, 22:00
attığı tweet yakışık değil.Bir sorunun var ise bunu içinde çözersin.

artvints
17.05.2016, 22:08
nevzat aydın da ağır giydirmiş.yalan deyip geçseymiş eskiden yaptığı gibi. bunu büyütürler şimdi. usta'ya iş çıkartıyorlar.

Mert Oğuzlu61
17.05.2016, 22:11
http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/HqeAIhW.png

http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/n6JB5Yw.png

Evet yönetimin içindeki muhalif bulundu. Zaten tahmin ediyordum, Ali Rıza nın 1461, özevlat temalı mesajlarından belliydi. Şimdi ne olacak ? Egemen i kovsunlar Tuncay Bekiroğlu yedek üyeydi, gelsin başlasın. :D

Hakan
17.05.2016, 22:13
Aman Ali Rıza Bey ağzımızın tadı kaçmasın.

Gurpas
17.05.2016, 22:15
Ali Rıza Egemen biraz aynaya bakmanı ve eleştirdiğin adamın kim olduğunu düşünmeni istiyorum

Uğur Ö.
17.05.2016, 22:16
Aman Ali Rıza Bey ağzımızın tadı kaçmasın.
Bu iyidi :D

Emirhan Yazıcı
17.05.2016, 22:16
http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/HqeAIhW.png

http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/n6JB5Yw.png

Evet yönetimin içindeki muhalif bulundu. Zaten tahmin ediyordum, Ali Rıza nın 1461, özevlat temalı mesajlarından belliydi. Şimdi ne olacak ? Egemen i kovsunlar Tuncay Bekiroğlu yedek üyeydi, gelsin başlasın. :D

Bir insan Giydirecekse bile tutarlı giydirir Trabzonspor olmasa makam sahibi olamayacaklar diye giydirdiği adam Dünyaca ünlü bir yemek sitesinin Ceosu :)

Reha Asan
17.05.2016, 22:21
Yalnız Ali Rıza Egemen yerel medyayıda ne acındırmış öyle.İçim acıdı hallerine valla.Kaostan beslenen güruh ekmek parası peşindeymiş.
Ali Rıza Egemenin attığı tweet Nevzat Aydın'a değil de tam olarak yerel medyaya ve eski futbolcu olup kulüpte yer almaya çalışanlara uyuyor.

Semih
17.05.2016, 22:30
Yalnız klübe üye olmayan arkadaşların benim hakkımda yazdıkları hiç bir şeyi kabul etmiyorum....

Alıyor eline klavyeyi , klavyenin kemiği yok nasılsa yazıyorda yazıyor....

Niye Ona versin niye buna vermedin....

Üyemisin kardeşim sen ? Yok.....

O zaman niye boş boş konuşuyorsun....

Benim verdiğim oyu eleştirmen için senin daha iyi bir yere vermen lazım....

Takımın için küçük fedakarlıkları bile yapmıyor isen benim verdiğim oya karışamazsın yorumda yapamazsın....

Üye ol 2 sene geçsin oy kullanma hakkın olsun sonra konuşalım arkadaşım...

Böyle boş boş konuşmakla bu işler olmuyor...

Lafla peynir gemiside yürüyor Trabzonspor'da yürümüyor.....

Mübarek adam,

Esasen bir şey yazmayacaktım, Allah var, bulaşmak - kalp kırmak istemiyordum fakat -sanırım silinmiş- kahvehane lakırdıları filan gibi bir iletine takıldı gözüm sonra. Milleti aşağılıyordun yine. Dayanamadım. Abi, evvela söylemem gerek, senin bu triplerine bayılıyorum. Bu ukala tavırlara. Bu ben bilirim hallerine. Bu fena halde şişmiş egoya. Bu ardından elli bin nokta gelen cümlelere. Bu ileride bir kitap yazmayı düşünüyorum deyip iki tane de'nin yazımını hala öğrenemeyişine. Şahane.

Faik Abi, adama sorarlar. Adama derler ki: Sen kimsin? Adama derler ki: Şu yukarıdaki sözlerinin birer ahlaksızlık örneği olduğunun farkında mısın? Neyin var ki, neyi aşağılıyorsun? Elinde klavyesinden başka hiçbir sermayesi olmayan sen, o klavyeyle yirmi bin küsur ileti bırakmış olan sen, hangi akılla buradaki çocuklara klavye delikanlısı diyorsun? Hayrola bro, elindeki üyelik mührüyle neyin mastürbasyonunu yapıyorsun?

Daha bir iki yıl evveldi, senin başkanın BMN üyeleri için klavye delikanlıları demişti. Klavye delikanlıları beni eleştiremez filan gibi sözler etmişti. Senin bu heriften ne farkın var bize açıklar mısın? Kafa aynı kafa. Ahlak aynı ahlak. Kibir aynı kibir. Hazin. Kızdığım kadar üzülüyorum da bu hallerinize. Fakat işte, çağ yarı cahilin çağı, elden bir şey gelmiyor.

Abi sana tavsiyem Trabzonspor'a bir iki yıl ara ver. Dışarıda hayat var. Gözlerini dışarıya çevir, başka meşgaleler edin. Trabzonspor üzerinden tuhaf zevkler devşirmeye son ver. Kendini olmadığın mevkilerde göstermeyi bırak güzel abicim. Hobiler edin. Çok yalnızsın herhalde, git manita yap, arkadaş falan edin. Bir soluklan, bir tazelen abi. İyi gelecektir.

Sıradan, vasat ve sıklıkla yanılan bir taraftarsın/insansın sen de. Gittin koyun güdemeyecek adama; kabadayının, kabiliyetsizin birine yetki verdin. Burada iki yüz lira vermediği/veremediğ için aşağıladığın çocuklar şöyle dursun, sen sırf bu hareketinle Trabzonspor'un iflasına sebep olan güruhun içinde yerini aldın. Kimse kalkıp sana, mavrayı kes Faik, Trabzonspor'un 400 milyonunun hesabını ver diyor mu? Diyor mu abicim? Madem mühür senin, madem bu çocukların bu takımın varlığında hiçbir dahli yok, e o halde hesabı da elbette senden soracaklar. Sen (haşa) Allah mısın da sana bir şey söyleyemiyoruz abicim? Eline mührü alınca adam mı oluyorsun abicim? İki tane bilanço incelemekle camia yönetmeyi, hesap kitapla insan tanımayı birbirine karıştırıyorsun, karıştırma abicim. Kalkıp ben hata ettim, yanlış oy verdim diyemeyecek denli kibirli bir insan oldun çıktın, etme abicim.

Evet, mühür senin, sandık başında Süleyman sensin. Kimsenin parasını verip satın aldığın meziyetlerinde gözü yok, sakin ol. Nihayetinde kıymetli parandan eksilttin, verdin. Yemedin içmedin, üye oldun. Bu yüce makamı hak ettin, Kimse mührünü elinden almıyor. (Ah keşke alsalar.) Esasen kimsenin seni iplediği de yok bence. Nihayetinde senin verdiğin oydan ne olur? Şurada Trabzonspor için dertleniyor, çözüm arıyor insanlar. Bir zahmet mastürbasyonunu ötede yap, kirini pasını insanların üzerine sıçratma abicim.

Onun dışında hayırlı tıraşlar.

U.Sadıkoğlu
17.05.2016, 22:41
Muharrem Usta'nın her söylediğini eleştirmek için pusuda bekleyen bir güruh var sosyal medyada sormayın. Vay efendim şunu dedi vay efendim bunu dedi vay kulübü rezil etti.

Daha kendini kanıtlayacak sürenin 5/1'lik dilimini bile geride bırakmadı bana göre.

Mantıksal şekilde düşündüğümüzde Muharrem Usta ve ekibine destek olmaktan başka bir opsiyonumuz var mı?

karahanbakar
17.05.2016, 22:45
Mübarek adam,

Esasen bir şey yazmayacaktım, Allah var, bulaşmak - kalp kırmak istemiyordum fakat -sanırım silinmiş- kahvehane lakırdıları filan gibi bir iletine takıldı gözüm sonra. Milleti aşağılıyordun yine. Dayanamadım. Abi, evvela söylemem gerek, senin bu triplerine bayılıyorum. Bu ukala tavırlara. Bu ben bilirim hallerine. Bu fena halde şişmiş egoya. Bu ardından elli bin nokta gelen cümlelere. Bu ileride bir kitap yazmayı düşünüyorum deyip iki tane de'nin yazımını hala öğrenemeyişine. Şahane.

Faik Abi, adama sorarlar. Adama derler ki: Sen kimsin? Adama derler ki: Şu yukarıdaki sözlerinin birer ahlaksızlık örneği olduğunun farkında mısın? Neyin var ki, neyi aşağılıyorsun? Elinde klavyesinden başka hiçbir sermayesi olmayan sen, o klavyeyle yirmi bin küsur ileti bırakmış olan sen, hangi akılla buradaki çocuklara klavye delikanlısı diyorsun? Hayrola bro, elindeki üyelik mührüyle neyin mastürbasyonunu yapıyorsun?

Daha bir iki yıl evveldi, senin başkanın BMN üyeleri için klavye delikanlıları demişti. Klavye delikanlıları beni eleştiremez filan gibi sözler etmişti. Senin bu heriften ne farkın var bize açıklar mısın? Kafa aynı kafa. Ahlak aynı ahlak. Kibir aynı kibir. Hazin. Kızdığım kadar üzülüyorum da bu hallerinize. Fakat işte, çağ yarı cahilin çağı, elden bir şey gelmiyor.

Abi sana tavsiyem Trabzonspor'a bir iki yıl ara ver. Dışarıda hayat var. Gözlerini dışarıya çevir, başka meşgaleler edin. Trabzonspor üzerinden tuhaf zevkler devşirmeye son ver. Kendini olmadığın mevkilerde göstermeyi bırak güzel abicim. Hobiler edin. Çok yalnızsın herhalde, git manita yap, arkadaş falan edin. Bir soluklan, bir tazelen abi. İyi gelecektir.

Sıradan, vasat ve sıklıkla yanılan bir taraftarsın/insansın sen de. Gittin koyun güdemeyecek adama; kabadayının, kabiliyetsizin birine yetki verdin. Burada iki yüz lira vermediği/veremediğ için aşağıladığın çocuklar şöyle dursun, sen sırf bu hareketinle Trabzonspor'un iflasına sebep olan güruhun içinde yerini aldın. Kimse kalkıp sana, mavrayı kes Faik, Trabzonspor'un 400 milyonunun hesabını ver diyor mu? Diyor mu abicim? Madem mühür senin, madem bu çocukların bu takımın varlığında hiçbir dahli yok, e o halde hesabı da elbette senden soracaklar. Sen (haşa) Allah mısın da sana bir şey söyleyemiyoruz abicim? Eline mührü alınca adam mı oluyorsun abicim? İki tane bilanço incelemekle camia yönetmeyi, hesap kitapla insan tanımayı birbirine karıştırıyorsun, karıştırma abicim. Kalkıp ben hata ettim, yanlış oy verdim diyemeyecek denli kibirli bir insan oldun çıktın, etme abicim.

Evet, mühür senin, sandık başında Süleyman sensin. Kimsenin parasını verip satın aldığın meziyetlerinde gözü yok, sakin ol. Nihayetinde kıymetli parandan eksilttin, verdin. Yemedin içmedin, üye oldun. Bu yüce makamı hak ettin, Kimse mührünü elinden almıyor. (Ah keşke alsalar.) Esasen kimsenin seni iplediği de yok bence. Nihayetinde senin verdiğin oydan ne olur? Şurada Trabzonspor için dertleniyor, çözüm arıyor insanlar. Bir zahmet mastürbasyonunu öte de yap, kirini pasını insanların üzerine sıçratma abicim.

Şu yazıyı forumun şöyle göze çarpacak güzel bir yerine asın. Değindiği konu ve tespitleri mükemmel olmakla birlikte ifadeler de çok hoş :)
Tebrikler kardeşim. Eline, yüreğine sağlık.

Poor
17.05.2016, 22:50
Adam nevzat aydina trabzonspor olmasa issiz kalirsin dedi ya.

Nevzat aydinin dedigi de doğru. Yerel medyanın en buyuk kaynagi trabzonspor. Olmasaydı bu kadar is yapamazlardi.

Cok gereksiz bir tartışma Ali riza egemen bosuna laf atmis. Bosu bosuna isi uzatmış.

Erdinç Barutçu
17.05.2016, 22:52
Yalnız klübe üye olmayan arkadaşların benim hakkımda yazdıkları hiç bir şeyi kabul etmiyorum....

Takımın için küçük fedakarlıkları bile yapmıyor isen benim verdiğim oya karışamazsın yorumda yapamazsın....

Sen ne kadar kendini ifade etmek istesende karşıdaki seni anladığı kadar anlatabilirsin... Arkadaşın düşüncelerine çöğu zaman bende kapılıyorum. Neden mi? Forumlara üye oluyorsunuz,saatler harcıyorsunuz yorumlar düşünceler vs... Ama hiç biri bir neticeye varmıyor. Neden? Çünki eksik kalıyor... Bu kadar düşünceye sahipsin,yorumlar yapıyorsun bunların işe yaraması için kulübe üye olmak gerekiyor. Ona oy verdin buna oy verdin onlara girmiyorum ama bana göre bunu ifade etmeye çalışmış Faik arkadaşımız. Yoksa oturduğun yerden "klavyecilikte diyebilirsiniz" hiç birşey sağlamıyorsun kulübüne. Ürün, forma vs almak tabi ki bir etken bir çaba veya destek. Ama "günümüz konuşma dilindeki artistik ifadeyle" BİR TIK öne geçmek istiyorsan "KULÜBE ÜYE OLUN"... Kulübe üye olmak ayrıcalık vs değil. Sadece bir çabanız varsa daha etkili yolu için bir araç. Bu kadar yoğun mesai harcayıp kulübe üye olmamak anlamsız geliyor bence...

Poor
17.05.2016, 22:55

Ben bu dediklerinize katiliyorum. Usta konusunda ya da iho konusunda ki görüşlerinizi okumadim ama bizim taraftar olarak olabildiğince isin icinde olmamız lazim.

Ayni sey stad icin de gecerli takim kotu olabilir ama o stadin nolursa olsun dolmasi lazim. Haftada bir gun Mac var cok mu zor gidip yerinden izlemek.

mustyde
17.05.2016, 22:59
nevzat aydın trabzona makam sahibi olmak için gelmiş :D böyle düşünenler nevzat aydın yazsın gogıl amcaya bakalım ne çıkıyor :)

Gökhan BAYRAK
17.05.2016, 23:09
Mübarek adam,

Evet, mühür senin, sandık başında Süleyman sensin. Kimsenin parasını verip satın aldığın meziyetlerinde gözü yok, sakin ol. Nihayetinde kıymetli parandan eksilttin, verdin. Yemedin içmedin, üye oldun. Bu yüce makamı hak ettin, Kimse mührünü elinden almıyor. (Ah keşke alsalar.) Esasen kimsenin seni iplediği de yok bence. Nihayetinde senin verdiğin oydan ne olur? Şurada Trabzonspor için dertleniyor, çözüm arıyor insanlar. Bir zahmet mastürbasyonunu öte de yap, kirini pasını insanların üzerine sıçratma abicim.

İmza :)

Onur Akyüz
17.05.2016, 23:46
Nevzat Aydın; o şahsın hayalinde göremeyeceği parayı (27 milyon dolar) çalışanlarına verecek kadar eli açık, gözü doymuş bir adam.

Sen kalk bu adama makam sahibi olmak istiyor filan de.

Çüşş be adam!

DeAgLeMaNyAq
18.05.2016, 00:04
Nevzat Aydın sorunlu olduğu 2 kişiyi (Cevat Kol, Altuğ Atalay) yazmak yerine gazeteci müsveddeleri lafıyla haklı olarak bazı kesimin tepkisini çekti. Yarın TSYD Trabzon'dan ve TGC'den kınama gelebilir. Ama objektif olarak bakıldığında Cevat Kol ben üzerime alınmıyorum dese de ona atılan twitlerin % 85'i sana söylüyor, doğru söylüyor, az bile söylüyor şeklinde ve nedense o da sadece Nevzat Aydın'ın eleştirildiği twitleri RT yaparak farklı bir algı operasyonu yapıyor. Keza Ali Rıza Egemen'e de yoğun tepki var ve bu krizi istifasız üstünü kapatarak geçirebilirlerse büyük başarı...

yorumsuz6117
18.05.2016, 00:13
Nevzat Aydın sorunlu olduğu 2 kişiyi (Cevat Kol, Altuğ Atalay) yazmak yerine gazeteci müsveddeleri lafıyla haklı olarak bazı kesimin tepkisini çekti. Yarın TSYD Trabzon'dan ve TGC'den kınama gelebilir. Ama objektif olarak bakıldığında Cevat Kol ben üzerime alınmıyorum dese de ona atılan twitlerin % 85'i sana söylüyor, doğru söylüyor, az bile söylüyor şeklinde ve nedense o da sadece Nevzat Aydın'ın eleştirildiği twitleri RT yaparak farklı bir algı operasyonu yapıyor. Keza Ali Rıza Egemen'e de yoğun tepki var ve bu krizi istifasız üstünü kapatarak geçirebilirlerse büyük başarı...

İstifa etse daha iyi olur.. Bugün çözülse yarın başka problem çıkarıcak..

bach72
18.05.2016, 01:05
Nevzat Aydın 3 temmuz şike sürecinde Çağlayan adliyesinde görülen davaya bir kerecik olsun gitmiş midir?Gittiğini gören veya bilen varsa bi zahmet bilgilendirsin.

ibrahim
18.05.2016, 01:25
Nevzat Aydın 3 temmuz şike sürecinde Çağlayan adliyesinde görülen davaya bir kerecik olsun gitmiş midir?Gittiğini gören veya bilen varsa bi zahmet bilgilendirsin.
Ben de hatırlamıyorum. Sadece bi ara kendisine sinirlendiğimi biliyorum bu konuyla ilgili.

My
18.05.2016, 01:44
Adam gündüzden açıklama yapıyor durum çok vahim bana değil TS'ye destek olun TS için birlik olun/olalım diye ama yöneticisi daha akşamı başkan yardımcısı yönetici arkadaşına sosyal medyadan laf sokuyor. Hem de öyle bir laf sokma ki akıllara ziyan.

Zor işin başkanım hem de çok zor.

DeAgLeMaNyAq
18.05.2016, 02:45
Adam gündüzden açıklama yapıyor durum çok vahim bana değil TS'ye destek olun TS için birlik olun/olalım diye ama yöneticisi daha akşamı başkan yardımcısı yönetici arkadaşına sosyal medyadan laf sokuyor. Hem de öyle bir laf sokma ki akıllara ziyan.

Zor işin başkanım hem de çok zor.

Ne yazık ki toplama yönetim yapmanın zararlarını çekiyoruz. Ali Rıza Egemen'in belirli kişilerin telkinleriyle listeye alındığı söyleniyor. Sebeplerini pek bilmesek de yönetim içinde rahatsız gruptan olduğu yazılıp durdu. Hatta daha geçen gün Ersun Yanal'la anlaştığımız haberleri çıktığı gün aleyhinde twitleri beğenerek kendince mesaj vermeye kalktı. Aynı şekilde Nevzat Aydın da Usta'nın uzun yıllardır kader birliği yaptığı birisi değil o da iş hayatında güçlü bir isim olduğu için bu yönetimde. Fikret Orman geçtiğimiz Cumartesi yeni yönetimini tanıtırken bu sorunu dile getirmişti. Sırf vasıfları nedeniyle yönetime iyi tanımadığınız yönetici aldığınızda böyle sorunlar her kurumda yaşanıyor. Yoksa hayatın her safhasında farklı fikirlere sahip, sevmediğiniz insanlarla bir arada olmak zorunda kalıyorsunuz. Okul, askerlik ve iş hayatında bu rahatsızlıklar her zaman ortaya çıkar. Ama şu yaşanan tablo hem vizyona hem kurumsallığa aykırı. Ali Rıza Egemen Trabzon kanadında olduğu için yerel medya ile dostlukları var. Belki iyi niyetiyle onlara sahip çıkmak istemiştir ama kulübün başkan yardımısını bırakın geleneksel medyayı sosyal medya üzerinden eleştirmeye kalkmak onun haddine değil. Ha kendinde bu haddi görüyorsa da ya özür dilemesi ya da istifa etmesi gerekir. Muharrem Usta geçtiğimiz haftalarda ulusal medyada çalışacak 10 tane yazarımız yok yerel basından daha kaliteli isimler çıkmalı derken, yerel basındaki yalan haberlere karşı mitomani vurgusu yaparken Ali Rıza Egemen eleştirebiliyor muydu?

My
18.05.2016, 02:55
Ne yazık ki toplama yönetim yapmanın zararlarını çekiyoruz. Ali Rıza Egemen'in belirli kişilerin telkinleriyle listeye alındığı söyleniyor. Sebeplerini pek bilmesek de yönetim içinde rahatsız gruptan olduğu yazılıp durdu. Hatta daha geçen gün Ersun Yanal'la anlaştığımız haberleri çıktığı gün aleyhinde twitleri beğenerek kendince mesaj vermeye kalktı. Aynı şekilde Nevzat Aydın da Usta'nın uzun yıllardır kader birliği yaptığı birisi değil o da iş hayatında güçlü bir isim olduğu için bu yönetimde. Fikret Orman geçtiğimiz Cumartesi yeni yönetimini tanıtırken bu sorunu dile getirmişti. Sırf vasıfları nedeniyle yönetime iyi tanımadığınız yönetici aldığınızda böyle sorunlar her kurumda yaşanıyor. Yoksa hayatın her safhasında farklı fikirlere sahip, sevmediğiniz insanlarla bir arada olmak zorunda kalıyorsunuz. Okul, askerlik ve iş hayatında bu rahatsızlıklar her zaman ortaya çıkar. Ama şu yaşanan tablo hem vizyona hem kurumsallığa aykırı. Ali Rıza Egemen Trabzon kanadında olduğu için yerel medya ile dostlukları var. Belki iyi niyetiyle onlara sahip çıkmak istemiştir ama kulübün başkan yardımısını bırakın geleneksel medyayı sosyal medya üzerinden eleştirmeye kalkmak onun haddine değil. Ha kendinde bu haddi görüyorsa da ya özür dilemesi ya da istifa etmesi gerekir. Muharrem Usta geçtiğimiz haftalarda ulusal medyada çalışacak 10 tane yazarımız yok yerel basından daha kaliteli isimler çıkmalı derken, yerel basındaki yalan haberlere karşı mitomani vurgusu yaparken Ali Rıza Egemen eleştirebiliyor muydu?Trabzonhaber hemen mal bulmuş mağribi gibi olaya atlamış. Şu zamanda olacak iş mi şimdi bu! Tam bir sinerji yakalanır gibi oluyorken sebep olduğu rezilliğe bak.

Nevzat Aydın'a tokat gibi cevap!

<q>İşte detaylar...</q>http://www.trabzonhaber.com.tr/images/haberler/2016/05/nevzat_aydin_in_cirkin_uslubuna_yonetimden_yanit_h 54291_801ef.gif Trabzonspor (http://www.trabzonhaber.com.tr/haberleri/trabzonspor)’un en yumuşak karnı olan ve verdiği 3 milyon lira borç para ile yönetimde istediği her şeyi yapan Nevzat Aydın (http://www.trabzonhaber.com.tr/haberleri/nevzat+ayd%C4%B1n)’ın sosyal medya üzerinden; Ersun Yanal’ı eleştiren gazetecilere dönük hakaret içeren yorumu yönetim içinden karşılık buldu.

Trabzonspor’un Trabzon’daki yöneticilerinden Dr. Ali Rıza Egemen (http://www.trabzonhaber.com.tr/haberleri/ali+r%C4%B1za+egemen) yine sosyal medya üzerinden Nevzat Aydın’a cevap vererek; ‘Trabzonspor olmasa makamı olmayacak olanların, ekmek peşinden koşan gazetecilere hakaret etme hakkı yoktur. Lütfen akıllar başa’ dedi.

Bilindiği gibi Nevzat Aydın, Trabzonspor yönetimi içindeki krizlerin baş sorumlusu olarak gösteriliyor. Hatta bazı yöneticiler bu konuda Aydın’a çok yetki tanıdığı için başkan Muharrem Usta’yı da uyarıyor.

http://www.trabzonhaber.com.tr/trabzonspor/nevzat-aydin-a-tokat-gibi-cevap-h54291.html

"verdiği 3 milyon lira borç para ile yönetimde istediği her şeyi yapan"!

Şu rezilliğe bakın. Böyle habercilik olur mu?!

DeAgLeMaNyAq
18.05.2016, 03:08
Nevzat Aydın'ın haklı olduğu şeyler yok mu dolu var. En basitinden siz paylaştınız diye Trabzonhaber'den örnek verelim.

http://www.trabzonhaber.com.tr/trabzonspor/lucescudan-ziya-dogana-h54148.html

http://www.trabzonhaber.com.tr/kulisler/kaynar-kazan-h54212.html

Şu 2 haber yerel medyanın halini özetleyen ufacık bir detay. Facebook'dan eski yöneticiye mesaj atıp haber dileniyorlar Ersun Yanal'la anlaşınca da eski yönetici bize öyle dedi biz de yazdık diyip sıyrılmaya çalışıyorlar...

Yavuz KÜÇÜK
18.05.2016, 04:18
Nevzat Aydın az bile demiş. Bu isyanını Adem'in isyanına benzetiyorum. Allah cezamızı vermiş. ;)

Poor
18.05.2016, 04:48
okumusu boyle olunca okumamisi sahaya girip hakem dovuyor iste. sen gazeteci misin abicim? Nevzat aydin sana laf mi etmis? ayni yonetimden takim arkadasin adama dedigin lafa bak. hadi diyorsun bari ac telefonu de bunu twitterdan yazmanin ne anlami var?

bu demek oluyor ki yonetim bolunmus. yonetim icinde kamplasma var. bu doktor beye nevzat aydin yonetici nasil olunur dersi versin sonra da yollari ayirsinlar. yonetici olmayi kaldiramadigi ortada.

emrex61
18.05.2016, 06:34
Trabzonhaber hemen mal bulmuş mağribi gibi olaya atlamış. Şu zamanda olacak iş mi şimdi bu! Tam bir sinerji yakalanır gibi oluyorken sebep olduğu rezilliğe bak.

Nevzat Aydın'a tokat gibi cevap!

<q>İşte detaylar...</q>http://www.trabzonhaber.com.tr/images/haberler/2016/05/nevzat_aydin_in_cirkin_uslubuna_yonetimden_yanit_h 54291_801ef.gif Trabzonspor (http://www.trabzonhaber.com.tr/haberleri/trabzonspor)’un en yumuşak karnı olan ve verdiği 3 milyon lira borç para ile yönetimde istediği her şeyi yapan Nevzat Aydın (http://www.trabzonhaber.com.tr/haberleri/nevzat+ayd%C4%B1n)’ın sosyal medya üzerinden; Ersun Yanal’ı eleştiren gazetecilere dönük hakaret içeren yorumu yönetim içinden karşılık buldu.

Trabzonspor’un Trabzon’daki yöneticilerinden Dr. Ali Rıza Egemen (http://www.trabzonhaber.com.tr/haberleri/ali+r%C4%B1za+egemen) yine sosyal medya üzerinden Nevzat Aydın’a cevap vererek; ‘Trabzonspor olmasa makamı olmayacak olanların, ekmek peşinden koşan gazetecilere hakaret etme hakkı yoktur. Lütfen akıllar başa’ dedi.

Bilindiği gibi Nevzat Aydın, Trabzonspor yönetimi içindeki krizlerin baş sorumlusu olarak gösteriliyor. Hatta bazı yöneticiler bu konuda Aydın’a çok yetki tanıdığı için başkan Muharrem Usta’yı da uyarıyor.

http://www.trabzonhaber.com.tr/trabzonspor/nevzat-aydin-a-tokat-gibi-cevap-h54291.html

"verdiği 3 milyon lira borç para ile yönetimde istediği her şeyi yapan"!

Şu rezilliğe bakın. Böyle habercilik olur mu?!

Ben başkanın yerinde olsam 2 sinide şutlarım.

ccd6167
18.05.2016, 07:13
Bu yerel habercilik olayını şurada kapatsanız bence çok rahat edersiniz. Yerel habercilik olayı direkt maddiyata bakar. Adamın elemanlarının 1 aylık maaşını öde sana 1 ay dokunmaz. Sonra 1 ay sonra elemanların maaşlarını ödeyemedik diye size haber uçurur. Yoksa yazar yine.

nevzat aydını eleştirmek zor bişi değil zaten adam buna da açık. Böyle entellektüel adamlar trabzonspor için önemlidir. Cahil trabzon kesimi anlayamıuor herhalde. Trabzon basınına ne söylersede arkasındayım .

ccd6167
18.05.2016, 07:22
Ai rıza egemen doktormuş. Yemin ederim şimdi öğrendim. Fakat nevzat aydının ceo olduğunu bilmeyen yoktur. Ama cahillik trabzon da resmen vücut bulmuş. Doktoru bile böyleyse allah kerim. Biz bitmişiz resmen. Adamın yazığını şimdi okudumda. Kuzeni yazmıştır inşallah

Mehmet Cihan Kocaman
18.05.2016, 07:45
Trabzonspor olmasa makam sahibi olamayacak kişiler demiş Nevzat Aydın için ;););)

Google amcaya sorsun bakalım Nevzat Aydın kimmiş. Kendisi Nevzat Aydın gibi yurt dışındaki maçlara bile gitmiş mıdır?

zahido
18.05.2016, 08:00
Nevzat Aydın'ın o twiti atması yanlış, Ali Rıza Egemenin o twit üzerinden gönderme yapması daha büyük yanlış. Başkan bu tip adamlarla zor götürür bu işi.

Faik Yılmaz
18.05.2016, 08:39
Mübarek adam,

Güzel yazmışsın tebrik ederim......

Patlamamış halkalı çöplüğü, denize deşarj edilen lağım gibi olmuş....

Ama keşke yazdıklarımı anlamak için Yüce Yaradan'dan sana bahşedilen olan organı kullansaydın..... Başka yerini değil...

Üye olun diyorum sadece üye olun...

Ben burada Usta'nın seçiminden 3 ay önce çalışmaya başladım. Günlerce liste hazırladım.Bmndeki insanları toparlamaya çalıştım. Arkadaşlarımla defalarca buluştum.... Saaatleriim günlerimi harcadım Trabznospor için...Üye olsaydın sende üyeler için açılan özel başlıkta neler yaptığımı görebilirdin...

Sen ne yaptın irin dolu klavyen ile pis pis şeyler yazıp takımı kurtardın... İşin garip tarafı boğaza kadar pislik dolu yazdıklarını beğenenler bile oldu....

Olsun herkes sevdiği ile beraberdir...

Sana tavsiyem gram tanımadığın insanlar hakkında yorum yapmamandır...

Ha kuduracaksın yine ama ben oyumun artkasındayım.... Hata yapmadım..... Bmn'deki insanların %90 ıda o seçimde İho'ya oy verdi...

Hatayı biz yapmadık İHO yaptı....

Hatta kendini bize tanıtamayan Usta yaptı....

Neyse sana ne atlatsak boş....Siz kalvyeden takımı kurtarmaya devam edin avanelerinizle

ccd6167
18.05.2016, 08:40
Trabzonspor olmasa makam sahibi olamayacak kişiler demiş Nevzat Aydın için ;););)

Google amcaya sorsun bakalım Nevzat Aydın kimmiş. Kendisi Nevzat Aydın gibi yurt dışındaki maçlara bile gitmiş mıdır?

O yazdığını bence kendisi için söyledi. Kendisi trabzonsplr olmasa duymazdık şahsen

only ts
18.05.2016, 08:48
Trabzonun dusmanlari, Trabzonun icinde yasiyor... Ne vahim bir durum.

Turgay Atalay
18.05.2016, 09:24
Yönetimin Mustafa Yumlusu (dr.ali rıza) ortaya çıkmış, bakalım Zeki, Özer ve Yusufu ne zaman ortaya çıkacak. Hadi düşünme kabiliyetin gitmiş, hafızanda mı gitti be adam, sen kimdin, Nevzat Aydın kimdi geçmişte. Başkanın gözünün yaşına bakmayacağı ilk adamlar yönetim içindeki hainler olmalı, sonra futbolcu, sonra taraftar.

Aydın Danış
18.05.2016, 09:25
Nevzat Aydın'ının o twiti bence giden yerlere cuk oturmuş ne çektiysek biz o lafı çakdığı kitleden çekdik yıllarca ki hala daha çekiyoruz...Ali Rızaya başkanın bir el ense çekmesi lazım bence yönetimin dik durduğunu göstermesi için ki zaten dünkü konuşmasında önümüze kim çıkarsa yıkıp geçicez de dedi bu Ali Rıza gibiler yüzünden bütün işimize çomak sokulur demedi demeyin...

Turgay Atalay
18.05.2016, 09:27
Okumuşunun kaf dağının üstünde makam sahibi olduğunu düşündüğü, okumamışının eline para sıkıştırılarak her türlü pisliğin yaptırıldığı bir diyar olmuş benim güzel karadenizim. Yazık.

Aydın Danış
18.05.2016, 09:29
Ya bide ayrıca şu lafı söyleyen adam senin yönetiminde sen ne diye twitterdan laf sokarsınki aç yüzüne söyle amacın ne be adam derdin ne ne istiyosunuz herşeyi rayına oturtacakken ne bu çöplük sineği gibi her haltı karıştırırsınızki makam budalası olan sensinki demekki yönetimdeki arkadaşına sataşıyorsun nefret ediyorum şöyle egomanyak adamlardan yahuu!!!

Erdinç Barutçu
18.05.2016, 09:37

O davalarda Çağlayan adliyesinde herkes vardı da bir o mu yoktu? Bırakın bu saçma sapan tespitleri... Şike davalarından sonra kulüp içinde görev almış kimler vardı Çağlayan adliyesinde? Bende şunu sorayım o zaman. Şike sürecinden sonra hanginizin siyasi görüşü değişti ve ona göre hareket etti? Adamın biri daha dün buralarda " Uzun adam diyor" hala ... Siz neyi tartışıyorsunuz?

Adem Erdoğan
18.05.2016, 09:38
İkisi de haksız, daha önce de yazmıştım; görünen o ki bu tivitlerden başımız baya ağrıyacak ilerleyen zamanlarda da.

S.ÖZKAN
18.05.2016, 09:43
Yahu ister telefonla ister yüz yüze görüşebileceğin kişiye sosyal medyada üzerinden laf sokmak nedir?

Yaptığın birşeye yaramadığı gibi TS ye zarar veriyor.

SEDER
18.05.2016, 09:56
Bunlar normal. Nevzat aydın gibi vizyon sahibi adamları anlayamaz bu yerel beyinler. Bu ali rıza'yada ne oluyorsa anlamadım. nevzat aydın diye eleştirdiğin adam bu takımı şampiyon yapan yönetimin 2 numaralı adamıydı. bak üstüne basarak söylüyorum ŞAMPİYON. ve söylediği cümleye bu taraftarın %95 i imza atar.
sadece yönetim değişsin ama bu yerel yavşak medya eleştirip dursun devri kapandı. bu takım herkesin üstünde demedi mi başkan. bu yerel medya ve yerel medyanın aciz kalemleri yettiniz artık.. almayın bunların gazetelerini, twitterde rt'lemeyin. takip etmeyin. bunların tek dertleri mamalarının kesilmesi...
bunlar öyle yavşaktır ki: "Trabzonspor o transferi bitirdi" diye haber yapıp seni sitelerine çekerler, sende bir umutla girersin. Aç babam aç, tıkladıkça tıklarsın 10 sayfa açarsın sonuca eremezsin. sonra bakmışsın ki alt yapıdan 17 yaşındaki çocukla profesyonel sözleşme imzalanmış. aynı haberi 2 saat sonra başka başlıkla yine dayar sana. sen tıkla ki bu yavşak senin üzerinden prim yapsın reklam alsın. bunların tek derdi para.
Nevzat AYDIN bey sizi ayakta alkışlıyorum.

Fatih Özkan
18.05.2016, 10:01

Hangimiz oradaydık ?

zafer6161
18.05.2016, 10:06
bu trabzon medyasını tesislerden içeri sokmıcaksın...istanbul basını bile bunlardan daha namuslu

voldamirin
18.05.2016, 10:23

Ama keşke yazdıklarımı anlamak için Yüce Yaradan'dan sana bahşedilen olan organı kullansaydın..... Başka yerini değil...

Ben burada Usta'nın seçiminden 3 ay önce çalışmaya başladım. Günlerce liste hazırladım.Bmndeki insanları toparlamaya çalıştım. Arkadaşlarımla defalarca buluştum.... Saaatleriim günlerimi harcadım Trabznospor için...Üye olsaydın sende üyeler için açılan özel başlıkta neler yaptığımı görebilirdin...

Sen ne yaptın irin dolu klavyen ile pis pis şeyler yazıp takımı kurtardın... İşin garip tarafı boğaza kadar pislik dolu yazdıklarını beğenenler bile oldu....

Ha kuduracaksın yine ama ben oyumun artkasındayım.... Hata yapmadım..... Bmn'deki insanların %90 ıda o seçimde İho'ya oy verdi...

Neyse sana ne atlatsak boş....Siz kalvyeden takımı kurtarmaya devam edin avanelerinizle

"Hatayı biz yapmadık İHO yaptı....

Hatta kendini bize tanıtamayan Usta yaptı... "

Şu cümleye katılmıyorum. Kişiler seçimlerinden sorumludur. Her ceza para veya esaret ile ödenmez bazıları vicdanla ödenir. Kötü seçim yapıldığında kişinin yanlış seçim yaptım diyebilmesi bir sonraki seçim için kendini geliştirmesini sağlar.

Teşekkürler...

nbay
18.05.2016, 10:25
nevzat aydını fazla abartıyoruz ,futbol kulübü yöneticiliği açısından söylüyorum bunu ,kendi işinde son derece başarılı ve taktir edilecek bir iş adamıdır.
Ancak bunu yöneticilik anlamında söylememiz için çok erken . Şampiyon takımın 2. adamı dediğiniz kişinin o zamanki yönetimde çok önemli bir rolü yoktu . Hatta sadri şenerin nevzat aydının katkısızlığından memnun olmadığını da bir çok yerden duymuştum .Hadi Bu durum geçmişte kaldı diyelim .
Şimdiki yönetimde ise gerçekten 2. adam görünümünde evet . Sıfatı 2. Başkan . ama duruşu ne yazıkki duruşu 2. başkan gibi değil . Bu makama layık olabilmesi için daha kırk fırın ekmek yemesi lazım . şu an ki görüntüsü iş dünyasında yakalamış olduğu hava ve kulübe verdiği 3 kuruş para ile kendisini Trabzonsporun tüm değerlerinden üstünde görüyor.
2. başkanlık makamı öyle öyle basit görülecek bir makam değildir. Nevzat aydın'ın dünki ve daha önce yaptığı göndermeler, 2. başkanlık makamını daha önce layıkıyla yerine getirmiş ve yöneticilik anlamında da EFSANE olarak trabzonspor tarihinde ismi olan yaşayan ve rahmetli olmuş olan kişilere büyük bir saygısızlıktır.
Şimdi bu efsaneler çıkıp bu nevzat daha dün yırtık donla gezerken biz bu kulüp için canımızı dişimize takıp çalışıyorduk desek buna ne cvp verebilir kendileri ?

7can61
18.05.2016, 10:32
Neymiş, ekmek peşinde koşan gazetecilermiş. Pehhh. Türkiyedeki gazetecilerin bir çoğunun bırakın yerel medyayı ulusal medyada bile ne aşağılık satılık kalemler olduğunu biliyoruz. Bırakın bu ekmek mekmek hikayelerini, külahıma anlatın.

Nevzat Aydının ağzına sağlık, çok hoş geçirmiş. Satılık yerel medyası, satılmış taraftarı bu kulüpten ve onun sahici taraftarından emdiği kan yetti artık. Eme eme bitirdiniz bizi. Düşün artık yakasından, biraz nefes alsın. Öldükten sonra size bir karı dokunmayacak.

bach72
18.05.2016, 10:34
O davalarda Çağlayan adliyesinde herkes vardı da bir o mu yoktu? Bırakın bu saçma sapan tespitleri... Şike davalarından sonra kulüp içinde görev almış kimler vardı Çağlayan adliyesinde? Bende şunu sorayım o zaman. Şike sürecinden sonra hanginizin siyasi görüşü değişti ve ona göre hareket etti? Adamın biri daha dün buralarda " Uzun adam diyor" hala ... Siz neyi tartışıyorsunuz?Bırakın bu işleri.Nevzat Aydın 2010-2011 sezonunda Trabzonspor yöneticisiydi.Çağlayan adliyesinde elbette olmalıydı.Adam Ofspor'a yemeksepeti.com'un fenerbahçelimüşterilerinden korkusuna reklam bile vermeye cesaret edemedi.Şike davasında üçmaymunu oynamasının sebebi fenerbahçeli müşterilerine kızdırmak istememesidir.Ama bizim güç ve paraya biat ve itaat etmeyi seven halkımız-taraftarımız-insanımız bunları görmez.Sadece yağlamalı goygoy yapar.Ha hangimiz fikrini-partisini değiştirdi diyorsun.Ben değiştirdim.Chp kökenli bir sülalem var.Chp'den milletvekilliği yapmış dayım var.2011 yılına kadar tümseçimlerde verdim oyumu.Ne zamankim6222 sayılı yasayı değiştirip Aziz itini saldılar o zamandan sonra vermedim yakınımdakilerede vermeyin diye baskı yaptım.Bu kentte il başkanlığı yapmış,yöneticilik yapmışadamlarla tartıştım.Kemal Kılıçdaroğlu'nu bir gün meydanda yaklarsam and olsunki 6222'yi soracam.Aziz'e kulluk yapmanın hesabını soracam.Hozatspor başkanı şikeden içeri atımış olsa bir gece yarısı Hozatspor başkanını kurtarmak için yasa değiştirirlermiymiş soracam.Benim haklarımın ırzına geçilirken ırza geçenlerin safında yer alan partiymiş,purtiymiş bana ne kardeşim.

A. Aydın
18.05.2016, 10:38

İho avaneleriyle aynı duyguları paylaşmak, aynı yerlerden vurmak nasıl bir duygu.

Birlik beraberlik diyoruz ; aklıselim kişiler bile çelme takmaya ,açık aramaya çalışıyor.

Kusura bakmayın da bizden bir cacık olmaz. Yoğurdumuz eksik.

revolution
18.05.2016, 10:53
bence nevzat.a sataşan zat ( ali rıza .mıydı neydi . her neyse işte . )
büyük resmi gördü .

o büyük resim ne peki .

çanlar artık

öz evlatlar için , araya nifak sokmak isteyenler için ,
rant çevreleri için , mevki makam peşinde koşanlar için ,
işlerini artık eskisi gibi yürütemeyecekler için ,
devrimin ayak sesleri günden güne yükselerek geldiğini görenler için

çalıyor beyler .

artık istediğin kadar yerel basını kullansan da.
kalemşörlerine istediğin kadar nifak dolu yazı yazdırsan da .
yapabildiğin kadar dedikodu üreterek milleti galeyana getirsen de .
elindeki tüm imkanlarla saldırmaya devam etsen de.
artık başkanı yolundan artık kimse çeviremez.

o doğru veya yanlış bir yola girdi .
sonunda batacaksa da çıkacaksa da kendi doğruları ve kendi yanlışlarıyla olacak bu iş .
start düğmesine kendisinden başka kimseye bastırtmaz bu saatten sonra .

gördüğüm ve dinlediğim kadarıyla başkan niyeti bozmuş .
bu yeniden yapılanmayı kendine bi gurur meselesi yapmış .
köprüleri attığını biliyordum ama bu sefer attığı sadece köprüyle sınırlı kalmayacak anlaşılan .
destek olanla kol kola girecek , ahlaksızlık derecesinde muhalefet edeni de pratik zekasıyla toplumun önüne atacaktır .

çünkü liderlik bunu gerektirir .

hazır mıyız gençler .....

uçuşa geçiyoruz.....

Faik Yılmaz
18.05.2016, 11:11
Sadece 61000 üye başlığını açın okuyun bakın nasıl cabaliyorum 1 üye kazanmak için. Okuyun belki biraz utanirsiniz.....

Fatih Öztürk
18.05.2016, 11:12
Ben yöneticilerin twit işlerine eveliyattan beri ayarım arkadaş helede uslüb sorunu olanların twitleri resmen kaos ortamına sokuyor mevzuyu.
Başkanda dahil şu twit işlerine son vermeli yoksa yeni yeni sorunlarımız üreyecek.

A. Aydın
18.05.2016, 11:15
Sadece 61000 üye başlığını açın okuyun bakın nasıl cabaliyorum 1 üye kazanmak için. Okuyun belki biraz utanirsiniz.....

Zaten üye olun dediğin konuyla alakalı hemfikirim. Üye olmayanların eksikliği ya da şartların uyuşmaması.
Bu konuda sizi eleştiren yok ki. Hatta takdir ediyorum.

Eleştirdiğim kısımlar farklı. Diğer arkadaşlarında aynı şekilde.
Dediğim gibi bir öz eleştiri yapın.

zafer6161
18.05.2016, 11:25
yılmaz büyükaydınıda gönderdi.ohhh

güzel işler oluyor

Onur Keskin
18.05.2016, 11:27

güzel işler oluyor
Nerde yaziyor abi bubhaber.

Doğruysa ersun yanal etkili olmustur bu kararda. Baskan ersun hoca icin butun fedakarliklari yapacak gibi

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zafer6161
18.05.2016, 11:44
Nerde yaziyor abi bubhaber.

Doğruysa ersun yanal etkili olmustur bu kararda. Baskan ersun hoca icin butun fedakarliklari yapacak gibi

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SON DAKİKA: Ersun Yanal’ın bağımsız çalışmak istemesi üzerine Başkan Usta ve yönetimi, Futbol Direktörü Yılmaz Büyükaydın’ın görevine son verdi.
13 Yorum
http://www.haberts.com/trabzonspor/yanal-geldi-o-istifa-ediyor-h48508.html?rel=medyats

Guiterrez
18.05.2016, 11:46
trabzonspor'dan nemalanan bir kene gibi sırtına yapışan zihniyetin son çırpınışlarını izliyoruz

El Cordobes
18.05.2016, 12:02

güzel işler oluyor

Dün Başkanın radikal kararlar alıp eş,dost,akraba,hatır,gönül demeden kendi işimize bakacağız dediği sözler mana kavuşmaya başladı. özellikle faruk özak cephesinin kulisleriyle yılmaz büyükaydın göreve getirilmişti. şimdi inşallah doğrudur, gönderilmiş. hangi vasıfla o göreve layık görüldüğünü anlayamadığım, sırf torpilli haz etmediğim birisiydi. işler artık rayına girmeye başlar umarım.

bu süreçte olan yılmaz büyükaydının saçma sapan hoca ve oyuncu transferleriyle küme yolunu açtığı 1461'e oldu.

OFLU
18.05.2016, 12:04
İnsan kaynağımız belli! Gazetecimiz de, diğer meslek mensupları da, "hasbelkader yöneticilik sıfatını kazananlar da" bu kaynaktan çıkıyor...
"Tencere dibin kara!" derler insana... ERGUN ATA

senin de sıfatına tüküreyim Ergun Ata.

emrex61
18.05.2016, 12:10
İnsan kaynağımız belli! Gazetecimiz de, diğer meslek mensupları da, "hasbelkader yöneticilik sıfatını kazananlar da" bu kaynaktan çıkıyor...

bunları ciddiye alıp sağ sola paylaşmayın siz yazmasanız hayatta haberimiz olmaz bunlardan görmeye gerek yok görüpte görmezlikten gelicen he he diyip geçiceksin yoksa zevk alıyolar yaptıklarından klup batsında ne olursa olsun

salihismet
18.05.2016, 12:31
Bu kadar hızlı başlayacağini tahmin edememiştim, güvenim bir kat daha arttı, ben şahsen
sonuna kadar başkanı destekliyorum. Leş kargaları ne kadar bağırırsa bağırsın, eğer bu kargalar
bu seferde başarılı olurlarsa Trabzonsporu bir asır daha kimse kurtaramaz...

Mert'
18.05.2016, 12:33
Helal olsun başkan eş , dost , ahbap dinlemeden neşteri vurmak şart.

Oğuzhan Turhan
18.05.2016, 12:33
Bu yerel tayfa kendilerinden biri bu kulübü yönetmediği sürece boş durmayacaklar.
Hep arkadan hançerleyip, koca şehrin kenetlenmesine engel olacaklar.
Memleketimin insanlarını bu şekilde görünce gerçekten çok üzülüyorum.
Bir çapı 5 para etmez şikebahçe taraftarının kenetlenmesine bak, bir de bizimkine.
Yazıklar olsun...

Cenkhan
18.05.2016, 12:37
Türk sporunda pisliğin dibinde yaşadığı halde haklı bir tepki görse dahi sürü refleksiyle topyekün insanın üzerine çullanan iki ekip var: Hakemler ve basın mensupları. Kendi davalarında hem hakim hem savcı olacak güce de sahipler. Yönetmek için seçilmişlerin bunlara karşı pervasızca salvo yapmasına gerek yok, o konuda ben yönetimdekinden daha başarılı bile sayılırım çünkü kulübe hiç zarar vermeden sallayabiliyorum adamlara. Sen güç, para ve makam sahibi olarak bu ekibi sessiz sedasız köpekleştireceksin. Bu ekip kuvvetli bir sahibe susamış çünkü, o boşluğu doldurman gerekiyor. Beceremediğin zaman da "iki baldırı çıplak köşelerinde eleştirdi diye başarısız olduk" diye ağlamayacaksın. Ağzını açanı gözünün yaşına bakmadan ekmeğinden et bakalım diğerleri bir daha cüret edebiliyor mu çekirdek çitler gibi yorum yapmaya?

Faik Yılmaz. Günahı yüzüne vurulunca sevaplarından bahsetmenin hükmü yoktur; bunun için açık olan tövbe kapısıdır. Tövbe edeceksin bu kulübe yaşatılanlardaki payın için. Sevap dediysek de iyi bir organizatör müsün onu da bilmiyoruz ama berbat düşünüyor, berbat yazıyorsun. Çoğunluğu provoke ederek düşünmeye sevkettiğini zannetmek 2000 yıl öncesinin sporudur. Modası geçmiş stilinle nadanlık dağlarında yaşıyorsun. "halkalı çöplüğü, lağım deşarjı, boğaza kadar pislik" Bu nedir, bu nasıl bir seviyesizliktir? Kendine gel lütfen, koskoca kongre üyesi Faik'sin sen.

robinhood61
18.05.2016, 12:38
vur neşteri başkanım acıma sülüklere

salihismet
18.05.2016, 12:39
Mübarek adam,

Amasız, şartsız şurtsuz altına imzamı atıyorum...

zx61
18.05.2016, 12:44
Yeri geldiğinde başkanı eleştirdiğim noktalar oldu ama 5 ayda adamdan mucizeler yaratmasını bekleyemezdik.Ustanın günü kurtarmak değil de gerçekten kulüpte bir sistem oturtmaya çalıştığına gönülden inanıyorum.Allah yardımcısı olsun bu süreçte başkanın arkasında durmayanları bizlerin susturması gerekir.

ccd6167
18.05.2016, 12:57

Yahu cidden yanlış anlama ama abi çok mu vaktin var da bunları okuyorsunuz. Ergun atayı unutmuştum bile öyle birisini

Ahmet Malkoçoğlu
18.05.2016, 13:02
cevat kol ile kesinlikle bir tutulmayacak bir gazeteci olan ali kemal yazıcının nevzat aydın ile ilgili yazısı yerinde olmuş gerçekten ,
özellikle son bölümü

Trabzon'da, işi sadece gazetecilik olan ve Trabzon ile Trabzonspor kaygısı taşıyanların ağzı açlıktan koksa da onurunu, şerefini ve haysiyetini satmayacağını bilmek için Trabzon'da yaşamak yeterli. Trabzon ve Trabzonspor kaygısı taşımayan ahlaksızların karşılığı olduğunda her şeylerini satabileceklerinden yola çıkarsak, sadece Arafilboylu Ali Rıza Egemen ve Egemen gibi olanların varlığının Trabzonspor'u bir yerlere taşıyacağına inancım arttı.

Yazımın ilk bölümünü böylesine el firenini çekerek yazdıktan sonra diyorum ki;

Nevzat Aydın'a Trabzonspor olmazsa ağzı açlıktan kokacak izlenimi veren gazeteci veya gazete patronunu açıklamazsa büyük harflerle ŞEREFSİZ diyorum. Bu 1

Sadri Şener döneminde yönetici olduğunda kendisinden röportaj karşılığı para isteyen gazeteciyi ve bugün yine aynı gazetenin farklı elamanının yine para istemesini basit savunma nedeni olarak görüp ahlaksız davranmasını nasıl normal karşılıyor. Bu 2.

Trabzonspor'a garson olamayacak kadar Trabzonspor'dan habersiz, Trabzonspor ahlakından ve geleneğinden uzak zavallının ikinci dönem yönetici olduğunda ne gibi bir pazarlığın içine girdiğini de açıklamasını bekliyorum. Bu da 3

Üç soru yeter...

Üç kuruşluk adamlara beş kuruşluk soru sorup ta değerlerini arttırmak mesleğe kötülük olur...

Giysisinin altına atlet giymekten aciz bir sepetin, giysisinin üzerine Trabzonspor forması giymesini beklemiyorum zaten...

Hal böyle olunca da üç kuruşluk adamlara üç kuruşluk soru sormanın çokta alnamı yok....

Çünkü onlar için Trabzon ve Trabzonspor sadece ara sıcak...

Dip not: Üç kelimeyle hayatını sürdürüp ticari kazancınla kendini bir yere koyan sepet kafalı(!) Bağdat caddesinde sana, Aziz Yıldırım moduna girmeni tavsiye eden tavşanların tavsiyesine uyma istersen
Nasil gazeteci bu , bu yazisinda da tahrik , kanitsiz iddialar , hakaret var

hanzale
18.05.2016, 13:05
Nevzat Aydın mevzuyu çözmüş ama bu kot kafalılar yerler bu yönetimin başını.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Faik Yılmaz
18.05.2016, 13:08
Zaten üye olun dediğin konuyla alakalı hemfikirim. Üye olmayanların eksikliği ya da şartların uyuşmaması.
Bu konuda sizi eleştiren yok ki. Hatta takdir ediyorum.

Eleştirdiğim kısımlar farklı. Diğer arkadaşlarında aynı şekilde.
Dediğim gibi bir öz eleştiri yapın.diğer arkadaşlar harçtan gazel okuyor. Elini taşın altına değil klavyenin üzerine koyup bilip bilmeden konuşuyorlar. Oy verme nedenini belki 100 kez yazdım. Ama bilmeden sadece sonuç odaklı edep dışı laflar edenlerde cevabını alır kusura bakmasinlar. Ayrıca Iho ya bile takımı muhtaç edenlere siyasetin oyuncağı etmeye çalışanlara tek kelime edilmiyor nedense. Sanki 10 tane nitelikli aday arasından seçildi. O zaman ne idüğü belirsiz siyasilerin oy dilendigi usta karşısında Iho ya verdim. Daha güzel fikri olan vardı ise üye olup Usta 'ya verseydi. Bunun anlamamakta neden ısrar ediyorsunuz doğrusu hayret ediyorum

bkandil
18.05.2016, 13:09
Bu tweet işini bırakması lazım yöneticilerin. Anlık her aklına geleni yazınca böyle oluyor.
Sonra birisi "bir ok attım zerde oldu" der. Birileri de açıklamaya çalışır...

halilaziz61
18.05.2016, 13:13
Şimdi yerel medyanın trolleri kuduruyor Nevzat Aydın'ın yazdıklarından dolayı.

Hangi birimiz bu söylenenler için yanlıştır diyebiliriz?
TS olmasa bu kan emiciler para kazanıp saçma sapan yazıları ile caka satabilirler miydi?
TS olmasa medyada dirhem değer görebilirler miydi, iki cümleyi bir araya getirip yazamayan Türkçe özürlüler?
Trabzon yerel medyasının futbolla ilgilendiğim 15 sene boyunca gözlemlediğim kadarıyla TS'ye zerre faydası olmamış, bilakis hep kaos yaratarak zararı olmuştur.

TS olmasa yok hükmünde olcak gürühun varlığını borçlu olduğu klübe parazitlik yapması kabul edilir bir şey değildir.
Nevzat Aydın az bile demiş, bunları klübe, tesise sokmayacaksın. taraftarı uyarıp gazetesini almayacak, aldırmayacaksın ki bu gürüh yola gelsin.

Parazit lafzı bu gürühu tam manası ile tanımlamaktadır.
Mutualist bir yaşama evrilirlerse kendileri kazanır, yoksa başkan bunları yok etsin zerre üzülmem. Sen hem TS'den hep alacaksın, bir şey vermeyi geçtim hem de TS'ye zarar vereceksin. Öyle bir dünya yok

halilaziz61
18.05.2016, 13:14
Nasil gazeteci bu , bu yazisinda da tahrik , kanitsiz iddialar , hakaret var

bunların köküne kibrit suyu dökeceksin ki TS kurtulsun

Faik Yılmaz
18.05.2016, 13:27
Faik Yılmaz. Günahı yüzüne vurulunca sevaplarından bahsetmenin hükmü yoktur; bunun için açık olan tövbe kapısıdır. Tövbe edeceksin bu kulübe yaşatılanlardaki payın için. Sevap dediysek de iyi bir organizatör müsün onu da bilmiyoruz ama berbat düşünüyor, berbat yazıyorsun. Çoğunluğu provoke ederek düşünmeye sevkettiğini zannetmek 2000 yıl öncesinin sporudur. Modası geçmiş stilinle nadanlık dağlarında yaşıyorsun. "halkalı çöplüğü, lağım deşarjı, boğaza kadar pislik" Bu nedir, bu nasıl bir seviyesizliktir? Kendine gel lütfen, koskoca kongre üyesi Faik'sin sen.

Emredersin Paşam bir dahaki seçimde sizin dediğiniz şekilde yaparım....

Muhtarlık seçiminde kime verelim Paşam..... ? Bu konuda da fikrinizi alalım...

Bu arada sizde üye değilsiniz klübe sanırım.... Çünkü üye olmayanların boş boş konuşma hakları çok daha fazla oluyorda ondan soruyorum....

Hayat size güzel valla. Elinizi taşın altına koymayın.. Klavyenin üzerine koyun 2 tıkla takımı kurtarın vatanı kurtarın.... milleti kurtarın....

Not: Birisine haketmediğin ithamlarda bulunursan hakettiğin cevapları alırsın.......

not 2 : O günün şartlarında oyumun hala ve hep arkasındayım.....

not 3 : Seçimlerimi beğenmeyenleri klüp üyelik formunu doldurup üye olmaya ve klübü benim zararlı düşüncelerimden kurtarmaya davet ediyorum.....

Mert Oğuzlu61
18.05.2016, 13:29
cevat kol ile kesinlikle bir tutulmayacak bir gazeteci olan ali kemal yazıcının nevzat aydın ile ilgili yazısı yerinde olmuş gerçekten ,
özellikle son bölümü

Trabzon'da, işi sadece gazetecilik olan ve Trabzon ile Trabzonspor kaygısı taşıyanların ağzı açlıktan koksa da onurunu, şerefini ve haysiyetini satmayacağını bilmek için Trabzon'da yaşamak yeterli. Trabzon ve Trabzonspor kaygısı taşımayan ahlaksızların karşılığı olduğunda her şeylerini satabileceklerinden yola çıkarsak, sadece Arafilboylu Ali Rıza Egemen ve Egemen gibi olanların varlığının Trabzonspor'u bir yerlere taşıyacağına inancım arttı.

Nevzat Aydın'a Trabzonspor olmazsa ağzı açlıktan kokacak izlenimi veren gazeteci veya gazete patronunu açıklamazsa büyük harflerle ŞEREFSİZ diyorum. Bu 1

Sadri Şener döneminde yönetici olduğunda kendisinden röportaj karşılığı para isteyen gazeteciyi ve bugün yine aynı gazetenin farklı elamanının yine para istemesini basit savunma nedeni olarak görüp ahlaksız davranmasını nasıl normal karşılıyor. Bu 2.

Trabzonspor'a garson olamayacak kadar Trabzonspor'dan habersiz, Trabzonspor ahlakından ve geleneğinden uzak zavallının ikinci dönem yönetici olduğunda ne gibi bir pazarlığın içine girdiğini de açıklamasını bekliyorum. Bu da 3

Üç soru yeter...

Üç kuruşluk adamlara beş kuruşluk soru sorup ta değerlerini arttırmak mesleğe kötülük olur...

Giysisinin altına atlet giymekten aciz bir sepetin, giysisinin üzerine Trabzonspor forması giymesini beklemiyorum zaten...

Hal böyle olunca da üç kuruşluk adamlara üç kuruşluk soru sormanın çokta alnamı yok....

Dip not: Üç kelimeyle hayatını sürdürüp ticari kazancınla kendini bir yere koyan sepet kafalı(!) Bağdat caddesinde sana, Aziz Yıldırım moduna girmeni tavsiye eden tavşanların tavsiyesine uyma istersen

Ts Başkan Yardımcısına küfür, hakaret ne ararsan var ve sen gelip şu iğrenç yazıyı buraya koyup, ''yazısı çok yerinde olmuş'' mu diyorsun ? Şu adamın çıkarı vardır kulüpten, maması kesilmiştir peki ya sen nesini savunuyorsun ?

Mesajını raporluyorum. Böyle bir yazıyı gelip BMN ye nasıl koyuyorsun ve destekliyorsun, ceza sebebidir yaptığın.

Hukuki olarak da sıkıntı yaratacak bir yazı ve sen bu yazıyı burada paylaşıp destekliyorsun.

artvints
18.05.2016, 13:33
Bu ne ya ? Ts Başkan Yardımcısına küfür, hakaret ne ararsan var ve sen gelip şu iğrenç yazıyı buraya koyup, ''yazısı çok yerinde olmuş'' mu diyorsun ? Şu adamın çıkarı vardır kulüpten, maması kesilmiştir peki ya sen nesini savunuyorsun ?

Mesajını raporluyorum. Böyle bir yazıyı gelip BMN ye nasıl koyuyorsun ve destekliyorsun, ceza sebebidir yaptığın.

ali kemal yazıcı doğru düzgün yazı yazan bir kaç tane yazardan birisi benim gördüklerim arasında. böyle bir yazı yazacaksa bir tek onun hakkı olur bana göre. ama biraz fazla abartmış ve tek taraflı yazmış.yalan haber yapan gazeteci ahlakı üzerine de konuşması gerekirdi.nevzat aydın da amacını aşan bir yazı yazmış

Sercan Keleş
18.05.2016, 13:34
Aman Ali Rıza bey. Ağzımızın tadı kaçmasın repliğine ihtiyacımız var.

Mert Oğuzlu61
18.05.2016, 13:37
ali kemal yazıcı doğru düzgün yazı yazan bir kaç tane yazardan birisi benim gördüklerim arasında. böyle bir yazı yazacaksa bir tek onun hakkı olur bana göre. ama biraz fazla abartmış ve tek taraflı yazmış.yalan haber yapan gazeteci ahlakı üzerine de konuşması gerekirdi.nevzat aydın da amacını aşan bir yazı yazmış

TS başkan yardımcısına baştan aşağı hakaret içeren bir yazı. Kimse bu üslupla yazamaz, hukuki olarak da cezası vardır bu yazılanların. Gazetecilikle alakası yok şu okuduğum şeyin. Trabzon da zaten gazeteci yok, kimseyi de takip etmiyorum hepsi birbirinden kötü.

Uğur Kalyoncu
18.05.2016, 13:41
Usta göreve bu sezonla birlikte basliyor olaya bu sekilde bakmak lazim..Devre arasi bu enkaz takima ben de baskan olsam hoca getiripte hic adını kotuletmezdim sonuna kadar baskanin destekcisiyim..

Sadri Sener iyi isler yapti eyvallah ama konusurken ki hal hareketleri bana hic güven vermiyordu ve sonrasinda da bunu kanitladi zaten..Usta ama oyle değil konusurken sagini solunu sallamiyor dobra dobra konusuyor..Bu adama destek vermeyecek olan Trabzonsporluyum demesin..

Tolunay göreve geldiginde Haciosmanoglu için Ates ile Barut yanyana geldi demisti..İste o Ates Barut simdi yanyana geldi..Isinin ehli iki adam Usta ve Ersuna 3 sene sabredilsin Ihtilal tekrar baslar Fırtına eser Karadeniz cosar Alniniz ak Basimiz dik dolasiriz..Destek vermeyenler gölge yapmasinlar..

halilaziz61
18.05.2016, 13:42

Bu arada sizde üye değilsiniz klübe sanırım.... Çünkü üye olmayanların boş boş konuşma hakları çok daha fazla oluyorda ondan soruyorum....

Hayat size güzel valla. Elinizi taşın altına koymayın.. Klavyenin üzerine koyun 2 tıkla takımı kurtarın vatanı kurtarın.... milleti kurtarın....

Not: Birisine haketmediğin ithamlarda bulunursan hakettiğin cevapları alırsın.......

not 3 : Seçimlerimi beğenmeyenleri klüp üyelik formunu doldurup üye olmaya ve klübü benim zararlı düşüncelerimden kurtarmaya davet ediyorum.....

Faik abi oyun beni ilgilendirmez, ama diğer elestirin bence yerinde degil burda bazı arkadaşların üye olacak durumu olamayabilir. O yüzden taşın altına elini sokmamak TS ye yeterince destek olmamak suçlamasında katılmıyorum.
Bu forumda zaman geçirmek dahi TS için yapılan bir eylemdir ve benim gözümde değerlidir.
Öte yandan durumu musait olanların da klube üye olması gerekir, benim yeni musait oldu ve basvurumu baslatiyorum insaAllah

halilaziz61
18.05.2016, 13:42

Faik abi oyun beni ilgilendirmez, ama diğer elestirin bence yerinde degil burda bazı arkadaşların üye olacak durumu olamayabilir. O yüzden taşın altına elini sokmamak TS ye yeterince destek olmamak suçlamasında katılmıyorum.
Bu forumda zaman geçirmek dahi TS için yapılan bir eylemdir ve benim gözümde değerlidir.
Öte yandan durumu musait olanların da klube üye olması gerekir, benim yeni musait oldu ve basvurumu baslatiyorum insaAllah

Mehmet Cihan Kocaman
18.05.2016, 13:47
Yıllar önce burda Nevzat Şakar'a anlık sinirle bela verdiğim için iki hafta ceza almıştım, yediğim tek cezaydı.
Şimdi adam gelmiş bi gazetenin köşesinde Nevzat Aydın'ın yazdıklarını üstüne alınıp hakaretten de öte küfürler yağdırmış resmen.
Bir üyemiz de "çok yerinde yazmış" deyip bunu paylaşarak zevkten dört köşe oluyor.
Sen kimsin be kardeşim. Bi tanesi de "Nevzat Aydın ben senin...." diye başlık atıp yazı yazıyor.
Bugün Nevzat Aydın'ı kötüleyen yazılar yazan kim varsa not edilsin, unutulmasın.
Ali Savaş, Cevat Kol, Ergun Ata, Ali Çil vs...

Şanlı SanMarino
18.05.2016, 13:50
9259
9260

Böyle de bişey var???

Bana göre de buradaki büyük hakaret bir meslek grubuna değil Trabzon şehrine, insanına ve dinamizmine edilmiştir. Gözardı edilmemeli. Diyelim ki bu yöneticinin çok parası var. Bize ne? Trabzonspor'un paraya değil akla ihtiyacı var. Ayrıca onun o boş rüzgar parası denildiği üzere 800 milyonluk borcu ödemiyor!

OFLU
18.05.2016, 13:55
Yahu cidden yanlış anlama ama abi çok mu vaktin var da bunları okuyorsunuz. Ergun atayı unutmuştum bile öyle birisini

Feyste gördüm yahu, özellikle açıp okumuyorum. :)

Faik Yılmaz
18.05.2016, 13:56

İmkanı olupta üye olmayanlara sonrada gelip benim oyumu eleştirenlere lafım....herkese değil..... onlar kendilerini biliyor.....

5 lira ,10 lirayla zorla maça giden imkanı olmayanların ise başımın üstünde yeri var....

diyorumki imkanı olan herkes klübe üye olsun klübü 100 bin kişi ile yönetelim.....birileri 1-2 bin y alıp başkan olamasın.....

ama arkadaşlar 3 sene öncenin şartları ile bugünü harmanlayıp saçma sapan ( mastürbasyon kelimesini bile yazan var) yorumlar ediyor. e haliyle pis yorumlarının cevaplarını alınca da kızıyorlar...

tekrar söylüyorum imkanı olupta üye dahi olmayanlar benim oyumu sorgulayamaz kardeşim....
sen üye ol istediğin aday oy kullan..

hatta iğrenç mesajları alıntılayan arkadaşlarda üye olsunlar benim oyumu 4-5 e katlasınlar....

Trabzonspor kazansın böylece.....

Mehmet Cihan Kocaman
18.05.2016, 14:10
Seçimden önce Muharrem Usta aleyhinde twitler atan ve ön yargılı davranıp herkesin tepkisini çeken Atilla Dilaver ve Hakan Orhan son zamanlarda yönetime destek vermeye başladılar sanırım. Dün Atilla Dilaver'in "Muharrem Usta'ya destek olmalıyız" gibi bir twitini okudum.

orhanunal
18.05.2016, 14:15
İmkanı olupta üye olmayanlara sonrada gelip benim oyumu eleştirenlere lafım....herkese değil..... onlar kendilerini biliyor.....

5 lira ,10 lirayla zorla maça giden imkanı olmayanların ise başımın üstünde yeri var....

diyorumki imkanı olan herkes klübe üye olsun klübü 100 bin kişi ile yönetelim.....birileri 1-2 bin y alıp başkan olamasın.....

ama arkadaşlar 3 sene öncenin şartları ile bugünü harmanlayıp saçma sapan ( mastürbasyon kelimesini bile yazan var) yorumlar ediyor. e haliyle pis yorumlarının cevaplarını alınca da kızıyorlar...

tekrar söylüyorum imkanı olupta üye dahi olmayanlar benim oyumu sorgulayamaz kardeşim....
sen üye ol istediğin aday oy kullan..

hatta iğrenç mesajları alıntılayan arkadaşlarda üye olsunlar benim oyumu 4-5 e katlasınlar....

Trabzonspor kazansın böylece.....

bu kadar boş ve kibir kokan bi yazı okudum mu daha önce bilmiyorum.

şimdi benim milletvekili olabilirim ama olmadım.adamlar çocuk tecavüzleri araştırılsın önergesine hayır oyu verdiğinde ama onlar mv olmuş sen olmadan onları eleştiremezsin mi diyeceksin bize merak ediyorum.

yani o seçimde çoban bile olamayacak adama klübün geleceğini emanet ettim o da içine etti kusura bakmayın hatalıyım diyemiyorsun ,yazıklar olsun.bu nasıl bi kendini beğenmişliktir...

salihismet
18.05.2016, 14:22
Eskiden okur yazarlığı olmayanlara oy kullanırken bazıları tavsiyelerde bulunurdu; İşte kırata bas,
arıya bas, yok güvercine bas gibi, bu zamanda Trabzonsporu kurtamak için kongre üyelerinin böyle
bir yönteme başvuracaklarını sanmıyorum. Vatandaşlıktan dolayı üye olamadığım için böyle olup olmadığını
tam bilmiyorum ama, bazılarını okuyunca şüpheyede düşmüyor değilim...

Onur Akyüz
18.05.2016, 14:35
diğer arkadaşlar harçtan gazel okuyor. Elini taşın altına değil klavyenin üzerine koyup bilip bilmeden konuşuyorlar. Oy verme nedenini belki 100 kez yazdım. Ama bilmeden sadece sonuç odaklı edep dışı laflar edenlerde cevabını alır kusura bakmasinlar. Ayrıca Iho ya bile takımı muhtaç edenlere siyasetin oyuncağı etmeye çalışanlara tek kelime edilmiyor nedense. Sanki 10 tane nitelikli aday arasından seçildi. O zaman ne idüğü belirsiz siyasilerin oy dilendigi usta karşısında Iho ya verdim. Daha güzel fikri olan vardı ise üye olup Usta 'ya verseydi. Bunun anlamamakta neden ısrar ediyorsunuz doğrusu hayret ediyorum

Rica ediyorum şu işlere dikkat ediniz. Hariçten gazel okumaktır doğrusu.

Hayır google'dan bakıp anında doğrusunu öğrenebileceğiniz bir şeyi niye yanlış yazıyorsunuz?

Yazım konusunda kendini 1 gr geliştiremedin Faik Yılmaz. Bir de cümlelerin sonuna genelde 5-6-7-8 nokta koyuyorsun. O da olmaz.

Turgay Atalay
18.05.2016, 15:05
özellikle son bölümü

Üç soru yeter...

Bu yazıda ..çan adam görüyorum ben, bunu paylaşıp, adama hak vermenin lüzumu nedir?

Faik Yılmaz
18.05.2016, 15:10
Rica ediyorum şu işlere dikkat ediniz. Hariçten gazel okumaktır doğrusu.

Hayır google'dan bakıp anında doğrusunu öğrenebz bir şeyi niye yanlış yazıyorsunuz?

Yazım konusunda kendini 1 gr geliştiremedin Faik Yılmaz. Bir de cümlelerin sonuna genelde 5-6-7-8 nokta koyuyorsun. O da olmaz. buna ne yazayım şaşırdım doğrusu. Neyi yazmak istedigimi anladınızsa sorun yok. Sonunda 10 nokta olsa size ne zararı var merak ettim doğrusu. Hariçten gazel okumaya gelince 1 harf eksik yazdım tamam asin beni. Bak asını asin yazdım bunun için bir daha asinn. ...... cepten yazdığım için üstüne birde zincire vurun...... ahan gene 5-6 nokta koyduk iyimi. ...

Tahir61
18.05.2016, 15:12
suçlu niye nevzat aydın anlamadım

adam isim vermeden ortaya laf atmış atma sebebi de belli

ali rıza isim vererek böyle bir açıklamayı dünki başkanın destek istemesinden sonra niye yapıyor. niye üstüne alınıyor. cevap vermek hem de böyle tvitle falan bu nasıl yöneticilik

nbay
18.05.2016, 15:16
Ts Başkan Yardımcısına küfür, hakaret ne ararsan var ve sen gelip şu iğrenç yazıyı buraya koyup, ''yazısı çok yerinde olmuş'' mu diyorsun ? Şu adamın çıkarı vardır kulüpten, maması kesilmiştir peki ya sen nesini savunuyorsun ?

Hukuki olarak da sıkıntı yaratacak bir yazı ve sen bu yazıyı burada paylaşıp destekliyorsun.

ne kadar seveni hayranı varmış bu adamın valla şaşırdım . allahtan benim gibi düşünen başka insanlar da var,garip hissettim kendimi bir an . bir de raporlandım üstelik.

Ahmet Hamza
18.05.2016, 15:20
Nevzat Bey'in hakkını hukuki yollardan arayıp kan emicileri köpek gibi inletmesi lazım. Sen Trabzonspor yöneticisine açıkça şerefsiz diyebiliyorsan sonuçlarına katlanacaksın. Üç beş çomarın yiyebileceği adam değil Nevzat Aydın.

Mehmet Cihan Kocaman
18.05.2016, 15:22
"Trabzonspor olmasa açlıktan ağzı kokacak gazeteci müsveddeleri......"

Şu cümlenin devamının nasıl olduğunun hiçbir önemi yok. Hayır niye bu kadar alındılar anlamadım. Ali Savaş, Altuğ Atalay, Cevat Kol, Ergun Ata, Ali Çil falan niye bu kadar alındı. Adam belki ulusal basın ile ilgili konuştu. Yada ne bileyim yerel basın ile ilgili olsa bile belki Ali Savaş'a değil de Altuğ Atalay'a gönderme yaptı. Sana ne oluyor Ali Savaş? İmla kurallarını bile bilmiyorsun, twitlerini anlayabilmek için elli defa okuyoruz, "hmm tmm tsk ok" gibi ergence kısaltmalar yapıyorsun. Yalan mı dedi adam Trabzonspor olmasa açlıktan ağzın kokacak, yoldunuz kulübü. Sana ne oluyor Ali Rıza Egemen? Yönetici olmadan önce doktor olduğunu sadece hastaların biliyordu. Kalkmış Nevzat Aydın'a makam göndermesi yapıyorsun. Nevzat Aydın gibi birinin 800 milyon lira borcu olan Trabzonspor'a ihtiyacı mı var? Adam gençlerin idol olarak gördüğü Türkiye'nin en iyi girişimcisi.

halilaziz61
18.05.2016, 15:22
Yereller parazittir tek amaçları kulüp üzerinden bir yere gelmektir.
Kusura bakmayın ama yerellere itimat eden de benim gözümde parazittir

halilaziz61
18.05.2016, 15:24
Nevzat Aydın bu köpeklere az bile demiş
Artık TS de bunlara kemik yok
Kemik bulacakları yere gitsinler bu şike bahçe olabilir onlar için de sorun olmaz

Ali Bektaş
18.05.2016, 15:27
9259
9260

Böyle de bişey var???

Bana göre de buradaki büyük hakaret bir meslek grubuna değil Trabzon şehrine, insanına ve dinamizmine edilmiştir. Gözardı edilmemeli. Diyelim ki bu yöneticinin çok parası var. Bize ne? Trabzonspor'un paraya değil akla ihtiyacı var. Ayrıca onun o boş rüzgar parası denildiği üzere 800 milyonluk borcu ödemiyor!
Bu ne terbiyesizlik ya. Bu sosyal medya falan bize göre değilmiş. Önüne gelen serbestçe hakaret ediyor. Bence bütün yöneticiler twitterini falan kapatıp daha ağır abi takılmalı. Bizi bozar taraftarı bilgilendirmek falan, günahım kadar sevmesem de azize yıldırımı biraz örnek almakta fayda var

hanzale
18.05.2016, 15:28
Nevzat Aydın teşhisi koymuş umarım tedavisini de yaparlar

Mert Oğuzlu61
18.05.2016, 15:29
ne kadar seveni hayranı varmış bu adamın valla şaşırdım . allahtan benim gibi düşünen başka insanlar da var,garip hissettim kendimi bir an . bir de raporlandım üstelik.

TS 2. başkanına, dolayısıyla TS yönetiminedir o sözler. Küfür, hakaret, argo ne ararsan var yazıda ve forumda üye olarak birisi o ifadelerle yöneticilere ve futbolculara yazsa ceza yer. Sevmemek ayrı olay ama Adnan Sungur anneye küfür eder, Ali Savaş ''senin ben ....'' der, başka birisi çıkar buraya yazamayacağım ama önceki sayfada senin alıntıladığın yazıyı yazar küfürleri sıralar, önceki sayfada hala duruyor o küfürlü hakaretli yazı.

Bunlar gazeteci değil, ''bizden'' hiç değil. Benim gözümde İstanbul için çalışan ve takımı değil cebini düşünen kişiler. Altuğ Atalay İho cuydu, neden ? Şimdi neden muhalif oldu ? Diğerleri ? TS tarihinde 2. gününde istifaya çağrılan başkan yoktur, TS yerel medyasındaki bu zatları iyi tanıyın, onlar TS nin iyiliği için asla mücadele etmezler ve yolumuza hep taş koyarlar. Geçmişte de böyleydi, taraftar olarak o kişilere destek verdiğiniz sürecede böyle devam edecek.

Mert Oğuzlu61
18.05.2016, 15:29
Edit: 2 kere gitmiş.

Cengiz Çubukcu
18.05.2016, 15:32
arkadaşlar gaza gelmeyin ne o tarz gazetecilerin yazdıkları doğru ne de nevzat aydın'ın hakaretleri.... bir orta yol lazım...

Bülent abi'mize kulak verin.... http://www.karadenizmanset.com/haber/1207/trabzonspor-olmasa-acliktan-agzi-kokacak.html

Faik Yılmaz
18.05.2016, 15:34
Ah eskiler yok mu eskiler. Eskiler aklını güzel kullanirdi. Kendilerinde fazla yok ise başkalarına vermezdi. Şimdi öyle mi ?

Sibel
18.05.2016, 15:34
Zavallı Trabzonspor...

artvints
18.05.2016, 15:35
TS başkan yardımcısına baştan aşağı hakaret içeren bir yazı. Kimse bu üslupla yazamaz, hukuki olarak da cezası vardır bu yazılanların. Gazetecilikle alakası yok şu okuduğum şeyin. Trabzon da zaten gazeteci yok, kimseyi de takip etmiyorum hepsi birbirinden kötü.

yok ya benim adamım bu değilmiş. saydırabilirsin :D

artvints
18.05.2016, 15:36
arkadaşlar gaza gelmeyin ne o tarz gazetecilerin yazdıkları doğru ne de nevzat aydın'ın hakaretleri.... bir orta yol lazım...

Bülent abi'mize kulak verin.... http://www.karadenizmanset.com/haber/1207/trabzonspor-olmasa-acliktan-agzi-kokacak.html

evet benim bahsettiğim yazar buydu :D

Ahmet Hamza
18.05.2016, 15:39
9259
9260

Böyle de bişey var???

Böyle kişileri takip edip benimseyenlerin, Nevzat Aydın'ın lafından şehire hakaret edildiğini sanması çok normal. Şu üsluba, terbiyesizliğe, bayalığığa bakın. Kanalizasyon patlamış gibi resmen. Eleştirinin adabı vardır. İnsanların düşünceleriyle çatışılır."Yemekçi" diye küçümsediğiniz adam ülkenin en iyi girişimcilerinden biri belki de en iyisi. Cahil cesareti bambaşka bir şey. Paraya değil akla ihtiyaç varmış. Bu adamda vizyon olduğu için kokuşmuş zihniyet inliyor zaten.

Mehmet Cihan Kocaman
18.05.2016, 15:40

Abi vallahi o kadar bıktım ki yerel medyanın haberlerini okurken sinirden patlıyorum.
Bu kadar karaktersizlik olmaz. Ben yönetici olsam ben de patlardım.
Bir teknik direktör kapa bildirildikten dakikalar sonra linç edilir mi yerel medya tarafından? Hem de başkan tam o saatlerde canlı yayında birlik beraberlik çağrısı yaparken. Bu kadar olmaz ya beş ay oldu yönetime atmadıkları iftira kalmadı. Yazılan köşe yazılarının, atılan manşetlerin %80'i yönetimin aleyhine, destek değil köstek olan ve parayla beslenen tipler. Özellikle de Nevzat Aydın hedef alınıyor. Çünkü Trabzonlu değil. Trabzonlu olmayan birinin başkan yardımcılığı makamında olması fena halde zorlarına gidiyor. Şimdi Trabzonspor olmasa Altuğ Atalay denen hain ne kazanacak? Ergun Ata? Cevat Kol? Ne kazanacaklar? Hepsi kulüpten besleniyorlar. Sömürüyorlar. Başkan seçimden önce ne güzel demişti Altuğ Atalay'a "sömürüyorsunuz" diye...

Kimse kusura bakmasın ama Nevzat Aydın'ın yazdıklarının altına imzamı atarım. Sonuna kadar da arkasındayım. Zaten bütün yerel medyayı kapsayan bi yazı değildi. O tabiri ile kimleri hedef aldığını hepimiz çok iyi biliyoruz.

SEDER
18.05.2016, 15:42
Bu yönetime giderek daha fazla kanım ısınıyor...meşhur sarı öküz hikayesi gibi bu süreçte sarı öküz nevzat aydındır. eğer nevzat aydın başkanı bu yerel kenelere yedirirsek bunlar durmaz zamanla tüm yönetimi devirirler. sarı öküzü vermemeliyiz..

Mert Oğuzlu61
18.05.2016, 15:46
Edit: Yine 2 kere gitmiş.

Mert Oğuzlu61
18.05.2016, 15:46

İşte eleştiri budur, yazı budur. Arka sayfada yazan cahil ve edepsiz gazeteciye bakın birde Bülent Şirin'in yazısına bakın. Eleştireceksen böyle eleştireceksin.

Nevzat Aydın bana göre haklıdır ama biraz fazla takılıyor şu ''yerel kalmış'' lara. Yok mu avukatın ? Sen keyif yap, twit ten sitelerinden saydıranlar çeksin çilesini. Ne uğraşıyorsun ? Başımızda 50 tane bela var onlarla ilgilen.

evet benim bahsettiğim yazar buydu :D

Bende diyorum Ali Kemal kim, kim okuyor bu adamı, Artvinli bunu niye savundu. :))))

Ali Bektaş
18.05.2016, 15:53
Bu yönetime giderek daha fazla kanım ısınıyor...meşhur sarı öküz hikayesi gibi bu süreçte sarı öküz nevzat aydındır. eğer nevzat aydın başkanı bu yerel kenelere yedirirsek bunlar durmaz zamanla tüm yönetimi devirirler. sarı öküzü vermemeliyiz..

Çok doğru bir tespit.

exelans_25
18.05.2016, 15:54
Ali Riza denen herifin twitlerine bir göz attim hala 70ler 80ler kafasinda yil olmus 2020 yerlinin yerlisi mantigiyla devam rakibin oynar Sosa Gomez le sen oynarsin yumlu zekiyle sonuc ortada fosillesmis dusunceden kurtulun dunyada hicbir takım sadece altyapisiyla basarili olamaz Barcelona bie altyapisiyla cok üstündür ama gidip Neymar Suarez transfer ediyor biz tabiki o paralari ruyamizda bile harcayamayiz ama sirf nufus cüzdanında Trabzon yaziyor diye bos beles adamlarin toplandigi kulup olamayız bu kulup sadece Trabzonlularin değil ben Erzurunluyum ama dogdugumdan beri baska takim bilmem

nbay
18.05.2016, 16:02
Bu yazıda ..çan adam görüyorum ben, bunu paylaşıp, adama hak vermenin lüzumu nedir?

ekmeğini kazandığı mesleğine bu kadar ağır bir ifade kullanılması karşısında Ali kemal yazıcının böyle bir yazı kaleme alması abartı olmamıştır. çünkü nevzat aydının yazdığı o yazının kendisine göre küfürden bir farkı yoktur . işini layıkıyla ve düzgün bir şekilde yapan dürüst bir gazetecidir. Bugüne kadar cevat kol gibi aşırı karşıt ve anlamsız tavırları da asla olmamıştır.

benim adıma nevzat aydının karşıtlığı dün ki tweet'inden sonra başlamadı . çok şey duydum okudum yöneticilik kariyeri hakkında. iş dünyasındaki başarılarını taktir ediyordum elbette. bunu kulüp içinde kullanacak ümidim vardı . fakat o sosyal medya da gereksiz polemikler üretmekte başarılı geldiğinden beri. kendisi trabzon insanıyla bende dalga geçiyor. Sizi bilmem ama ben nevzat aydında bunu görüyorum .

trabzonsporda asbaşkanlık yapmış birinin torunu olarak bu kıymetli makamda böyle yöneticinin bulunmasını hiç doğru bulmadığımı ayrıca belirtmek isterim .

Cengiz Çubukcu
18.05.2016, 16:05
ekmeğini kazandığı mesleğine bu kadar ağır bir ifade kullanılması karşısında Ali kemal yazıcının böyle bir yazı kaleme alması abartı olmamıştır. çünkü nevzat aydının yazdığı o yazının kendisine göre küfürden bir farkı yoktur . işini layıkıyla ve düzgün bir şekilde yapan dürüst bir gazetecidir. Bugüne kadar cevat kol gibi aşırı karşıt ve anlamsız tavırları da asla olmamıştır.

benim adıma nevzat aydının karşıtlığı dün ki tweet'inden sonra başlamadı . çok şey duydum okudum yöneticilik kariyeri hakkında. iş dünyasındaki başarılarını taktir ediyordum elbette. bunu kulüp içinde kullanacak ümidim vardı . fakat o sosyal medya da gereksiz polemikler üretmekte başarılı geldiğinden beri. kendisi trabzon insanıyla bende dalga geçiyor. Sizi bilmem ama ben nevzat aydında bunu görüyorum .

trabzonsporda asbaşkanlık yapmış birinin torunu olarak bu kıymetli makamda böyle yöneticinin bulunmasını hiç doğru bulmadığımı ayrıca belirtmek isterim .
üzülerek ben de katıldığımı söylemek istiyorum, böyle giderse nevzat aydın'ın yöneticilik kariyeri fazla uzun sürmez bizde

Mehmet Cihan Kocaman
18.05.2016, 16:11

Ali Kemal Yazıcı neden üzerine alınmış?

Ahmet Faruk
18.05.2016, 16:27
Kimsenin kimsenin mesleğine laf attığı yok. Bu adamlar bunu çarpıtıyor. Ve bazı arkadaşlar da buna maalesef çanak tutuyor.
Herkes mesleğine sahip çıkar ve çıkmak zorundadır.
Buna mukabil herkesin de ekmek kazandığı işini düzgün yapmayan, işini kötü niyetli olarak kullanan, gazetecilik mesleği özelinde insanlara işi üzerinden iftira atan ve hakaret eden bazı kimseleri ayıplama hakkı vardır.
Gazeteciler toplum tarafından denetlenir. Eğer toplum bu gazeticilere prim veriyorsa bu yaklaşımlara tepki koymuyorsa o da böyle gazetecilere layıktır. Türkiyede maalesef gazetecilik mesleğinin istisnalar dışında şu anda müşahade ettiğimiz komik durumda olmasının da sebebi budur.

Özetle, o tepkiyi Nevzat Beyin değil ondan çok daha önce ve çok daha fazla bizim göstermemiz gerekirdi.

Reha Asan
18.05.2016, 16:33
Yalan ve iftira dolu haberler yapıldığında mesleklerinin kirlendiğini ve kendini gazeteci addeden kişiler tarafından lekelendiğini düşünmeyen TSYD ve TGC, Nevzat Aydının mesleği değilde şahısları hedef alan tweetiyle, mesleklerinin kirlendiğini mi düşünmüşler :)

nbay
18.05.2016, 16:37
Ali Kemal Yazıcı neden üzerine alınmış?

sadece o mu ,bu durum üzerine yazı yazmayan gazeteci kalmadı trabzondaa nerdeyse,hepsi mi sorunlu?

Ahmet Faruk
18.05.2016, 16:52
Siz ahlaksızlık yapan bir meslektaşınızı sırf meslektaşınız diye korur musunuz? Ya da o meslektaşınıza söylendiği tevile gerek olmaksızın gayet açık olan bir ithamı mesleğinize söylenmiş farz ederek üzerinize alıp, o ahlaksız meslektaşınız ile cevap verir misiniz? Yoksa "Evet bu şahısın yaptıkları mesleğimize yakışmıyor ve itibarı zedeliyor. Ama biz onun gibi değiliz" mi dersiniz?

Birincisi ise sıkıntı var demektir. Ve tepki veren arkadaşlarda da sıkıntı var.

Bir soru daha : Kaçımız Trabzon medyasında çalışıp Trabzonspor üzerinden haber yapmayan bir gazeteci tanıyoruz? Hadi biraz daha daraltalım: Kaçımız Trabzonsporla ilgili olumlu haberler yapan gazeticileri bu müsveddelerden daha çok duyduk?

Bu soruların cevabı, sorunun ne kadar derin ve tepki verilmesi gereken bir konumda olduğunu gayet sarih bir şekilde ortaya koymuyor mu?

Turgay Atalay
18.05.2016, 16:54

Peki Ali Kemal Bey neden üzerine almış o söylemleri, madem dürüst (ki siz öyle diyorsanız öyledir) sussun konuşmasın, ona ne? Hastasını taciz eden doktorlar şerefsizdir dediğimde doktorluk mesleğini mi aşağılamış olurum, yoksa o doktorları mı?

Benim anladığım şudur, küçük olsun benim olsuncu Trabzonlular, kulüpte uçan kuşu dahi kıskanıyor ve dışarıdan birine asla tahammül edemiyor. Adamların aklından sadece Trabzonsporu yemek geçtiğinden, dışarıdan geleni de aynı zannedip, pastadan alamayacakları pay için cıyaklıyorlar. Onlarda vermek yok, yalnızca almak var. Kendilerine pay yoksa destek de yok.

Sercan Keleş
18.05.2016, 16:55
Başkan yönetimdeki çatlakları gider. Yoksa ilerde büyük sorun olur.

Vallahi parçalanma olursa bütün stadyum bu şarkıyı söyleriz.

https://www.youtube.com/watch?v=G358I7nhHAE

Mehmet Cihan Kocaman
18.05.2016, 17:02
sadece o mu ,bu durum üzerine yazı yazmayan gazeteci kalmadı trabzondaa nerdeyse,hepsi mi sorunlu?

İşinizi şerefinizle yaptığınızı düşünüyorsanız, kulüp üzerinden beslenmiyorsanız, birilerine hizmet etmiyorsanız neden o twiti üzerinize alınıyorsunuz?
Sonuna kadar arkasındayım ve Nevzat Bey'in de dediği gibi "Trabzonspor olmasa açlıktan ağzı kokacak bir sürü gazeteci müsveddesi" var Trabzon'da.
Mesela; Altuğ Atalay, Cevat Kol, Ergun Ata, Ali Çil...

Mehmet Cihan Kocaman
18.05.2016, 17:08
Gerçekten Nevzat Bey'in gazetecilik mesleğine hakaret ettiğini zannedenler var.
Madem öyle bu mesleği sadece yereller mi yapıyor? Neden ulusal medya yazarlarından tepki gelmedi? Neden sadece "müsveddeler" tepki gösteriyor?

el_conquistador
18.05.2016, 17:23
Yahu arkadaslar, ne gazetecesi? Bunlara gazeteci demek, onlari onurlandirir. Sadece kendini gazeteci olarak adlandirmakla, gazeteci mi olunuyor? Yazdiklari yazilar, orda ürettigi fikirler mi Trabzonspor'u ileri götürecek?

Bu insanlar ilk önce meslegini nerden, nasil ögrenmis? Hangi üniversitede okumuslar? Dünyada nereleri gezmisler? Kendilerini gelistirmek icin, ne tür calismada bulunmuslar?

Bunlari cevaplasinlarda, ondan sonra devam konusalim.

Senol Günes'in dedigi gibi, Isigi insanin gözüne degil, önüne tutana aydin denir :)

Bud Spencer
18.05.2016, 17:26
Uslup yanlis olsada nevzat aydin dogru olani demis
Hic birinin gazetesini almayacaksin, twitterini takip etmeyeceksin, haberini okumayacaksin

ibrahim
18.05.2016, 17:30
Kudurdu nifak makinesi Trabzon medyası. Çıldırıyorlad ama nafile. Herif hepsini gömdü geçti.

7can61
18.05.2016, 17:31
Bunlar gazetecilik mesleğinin ölmesinden kaynaklanıyor.

Artık insanlar bilgilere internet vasıtasıyla kolay ve daha geniş çaplı erişebiliyor. Gazeteciler haber yapsa ne olur yapmasa ne olur.

Bunlarda bakıyorlar bizim işimiz bitti başlıyorlar dedikodu fitne fesat yapmaya. Zaten çoğu bir zümreye kalemşörlük yapmakta. Dürüst gazeteci diye bir kavram kalmadı artık.

Gazeteler bile satmıyor artık, bir kısmı sadece internetten yayın yapıyor, gelecekte çoğu internete dönecek.

Eee nolcak bu kadar gazeteci?

nbay
18.05.2016, 17:31
Peki Ali Kemal Bey neden üzerine almış o söylemleri, madem dürüst (ki siz öyle diyorsanız öyledir) sussun konuşmasın, ona ne? Hastasını taciz eden doktorlar şerefsizdir dediğimde doktorluk mesleğini mi aşağılamış olurum, yoksa o doktorları mı?

Benim anladığım şudur, küçük olsun benim olsuncu Trabzonlular, kulüpte uçan kuşu dahi kıskanıyor ve dışarıdan birine asla tahammül edemiyor. Adamların aklından sadece Trabzonsporu yemek geçtiğinden, dışarıdan geleni de aynı zannedip, pastadan alamayacakları pay için cıyaklıyorlar. Onlarda vermek yok, yalnızca almak var. Kendilerine pay yoksa destek de yok.

Hastasını taciz eden doktor diyerek zaten genel bir ifade kullanmamış olurdun. Bir kısım doktor hedefinde olur. Nevzat aydının msjı genele yakın bir hedef taşıyor.

Zaten Burdaki mesele sadece dün akşam ki tweet değil . nevzat aydının genel duruşu ve yaklaşımında görülen bir sorun var belli ki. zaten ilk değil bu yaptığı da . daha önce de süleyman restoran üzerinden bir msj yollamıştı.

revolution
18.05.2016, 17:34
amma uzattınız yav .
çocuktan farkınız yok yeminle .
gören de oyuncaklarını ellerinden almışız da vermiyoruz sanır .
kafamızı kaşıyacak vakit yokken ,
aha işte böyle sabilerle uğraşıyoruz.

nevzat.ın yazdığından üzerine alınanlar...
aloooo....
size söylüyorum .

varsa bi karın ağrınız .
gidersiniz şikayetçi olursunuz .
kör kütük de olsa hukuk denilen bi şey var .
git derdini , dermanını orada ara .
gelip sosyal medyada afra tafra yapma .
kendi gazete sayfanı da kirli emellerine alet etme .

hayır kime , ne mesaj veriyorsunuz .
salak mı zannettiniz bizi .
kitleleri galeyana getireceksiniz aklı sıra .
bu coğrafya 7 yemiş , gıkını çıkarmamış .
sana kapak yaptılar diye millet gemileri mi yakacak .
hadi oradan be .

2 sene bi sesinizi kesin de oturun oturduğunuz yere .
bi susun da sessizlik olsun .
bi susun da adam sansınlar .
ya susun zamanı gelince konuşun .
ya da bundan sonra daha büyük logar kapaklarına hazır olun .

tabiri caizse

reklam kokan hareketler bunlar mayk ........

Mehmet Cihan Kocaman
18.05.2016, 17:44
Trabzonspor Yöneticisi Nevzat Aydın’ın bazı gazetecilerle ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşımlar gazeteciler tarafından büyük tepki alırken sosyal medyada da günün konusu oldu. Konuyla ilgili çok sayıda tepki açıklaması gelirken Nevzat Aydın taraftarın paylaşıma inanılmaz destek verdiğini, çok olumlu tepkiler aldığını ifade etti. Trabzon’u büyütmek için gece gündüz çalışırken, birilerinin oturduğu yerden haksız yere yaptığı ağır eleştiriler nedeniyle böyle bir tepkide bulunduğunu ifade eden Aydın, ’Her gün köşe yazılarında aşağılayıcı yorumlar, aileme, sülaleme varan hakaretler edildi. Sesimi çıkarmadım. Ben ekmeğini taştan çıkaran emekçi gazetecileri tenzih ediyorum. Ama bir insanı eleştirecekseniz işiyle eleştirin. Belden aşağı olmaz bu işler. Trabzonspor’dan menfaatlenen, rantçı kesime, çıkarcı kesime, nemalanan kişilere bu sözü söyledim. Çünkü ben çok şeylere şahit oldum Sadri Bey döneminde de oldu bu işler. İsim vermeyeceğim ve açıkça da söyleyip kimseyi rencide etmek istemiyorum. Küçük olsun bizim olsun mantığı ile insanları ağır hakaretlerde bulunarak birilerine hoş görünme veya dikkat çekme çabaları bunlar. Bakınız gazetecilik kutsal bir meslektir. Ama bir yazar kalkıp size küfür edemez, hakaret edemez, ailenizle, soyunuzla ilgili aşağılayıcı ifadeler kullanamaz. Yöneticiliğimi eleştir, takım ile ilgili açıklamaları eleştir amenna. Sesimi çıkarmam. Benim sözüm hakkı olmadan gazetecilik etik kurallarını alt üst edenleredir. Aksi taktirde Türkiye’nin en güçlü yerel basınına sahip Trabzon’daki dürüst, gazetecilik etik kuralları çerçevesinde emek veren gazetecilerimiz lütfen üzerine alınmasın. Üzerine alınanlar ortada. Özür dilememi istiyorlar, neden özür dileyim. Benden özür dilediler mi? O kadar hakaret ettiler sesimizi çıkarmadık. Şimdi bir paylaşım yaptım, herkes ayağa kalktı. Bana o kadar hakaretler edilirken neden kimse sesini çıkarmadı. Bu saygın mesleği ayaklar altına alanlar için söylediklerimin arkasındayım, işini dürüstçe yapanlara ise lafım olmadığını tekrar ediyorum. Gayem gerçekten o rantçı, menfaatçi, gazetecilikten nasibi olmayan gazeteci müsveddelerineydi." diye konuştu.

61saat.com

Mustafa YILMAZ
18.05.2016, 17:58
nevzat aydın'ın söylemi geç kalınmış bir söylem bunu çok daha önce söylemeliydi o veya başka biri sonuça o söz söylendi ve yüzde 2387562837425683 doğru bir söz.

hiç unutmam vahid ilk geldiği dönemde şunu demişti burda ki yerel medya paris'ten güçlü diye nasıl güçlü olmasın Trabzonspor'dan o kadar para yediler ki doymadılar büyüdüler şimdi o para ellerinden gidecek korkusu var içleri gidiyor beter olsunlar her küfürü her sözü hakediyorlar.

illa ki işini iyi yapan dürüst gazetecilerde var onlara bir lafım yok ama azınlıklar mesela aklıma gelen nurgul günaydın var son dönem takip ettiğim ama çoğunluk nevzat aydın'ın söylemine uyan tipler.

Onur Akyüz
18.05.2016, 18:07
buna ne yazayım şaşırdım doğrusu. Neyi yazmak istedigimi anladınızsa sorun yok. Sonunda 10 nokta olsa size ne zararı var merak ettim doğrusu. Hariçten gazel okumaya gelince 1 harf eksik yazdım tamam asin beni. Bak asını asin yazdım bunun için bir daha asinn. ...... cepten yazdığım için üstüne birde zincire vurun...... ahan gene 5-6 nokta koyduk iyimi. ...

mi ayrı ve 5-6 nokta koymayınız. Yanlış bu. Daha nasıl ifade edilir? YANLIŞ.

Neyse. Yazım kurallarına önem vermek gerekiyor bence. Uyarmak istedim. Dikkat edip etmemek size kalmış. Başka bir amacım yoktur.

7can61
18.05.2016, 18:15
Bazen buradaki ürik asit yarıştırmalarını anlayamıyorum.

gurur6134
18.05.2016, 18:26
Nur topu gibi yeni bi gundemimiz oldu..

muratt
18.05.2016, 18:27
Kimse kusura bakmasın ama ben bizim yerel medyanın ciddi bir kısmını (Nevzat Bey'in de laf çaktığı bu kısım zaten) gazeteci olarak bile değerlendirmem. Ne haberleri haber, ne yazıları yazı. Bizim köy kahvesinde tüm gün okey oynayan adamlar bile daha aklı başında insanlar daha aklı başında yorumlar yapıyorlar. Yerel medyamızın ne kendilerine, ne de Trabzonspor'a hiçbir faydası yok. Şu bmn on kat daha anlamlı yerel medyadan.

Ayrıca Nevzat Aydın'ın söylediği çok doğru, Trabzonspor küme düşse veya kapansa acaba ne iş yapacaklar ?

salihismet
18.05.2016, 18:31
Trabzonspor Yöneticisi Nevzat Aydın’ın bazı gazetecilerle ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşımlar gazeteciler tarafından büyük tepki alırken sosyal medyada da günün konusu oldu. Konuyla ilgili çok sayıda tepki açıklaması gelirken Nevzat Aydın taraftarın paylaşıma inanılmaz destek verdiğini, çok olumlu tepkiler aldığını ifade etti. Trabzon’u büyütmek için gece gündüz çalışırken, birilerinin oturduğu yerden haksız yere yaptığı ağır eleştiriler nedeniyle böyle bir tepkide bulunduğunu ifade eden Aydın, ’Her gün köşe yazılarında aşağılayıcı yorumlar, aileme, sülaleme varan hakaretler edildi. Sesimi çıkarmadım. Ben ekmeğini taştan çıkaran emekçi gazetecileri tenzih ediyorum. Ama bir insanı eleştirecekseniz işiyle eleştirin. Belden aşağı olmaz bu işler. Trabzonspor’dan menfaatlenen, rantçı kesime, çıkarcı kesime, nemalanan kişilere bu sözü söyledim. Çünkü ben çok şeylere şahit oldum Sadri Bey döneminde de oldu bu işler. İsim vermeyeceğim ve açıkça da söyleyip kimseyi rencide etmek istemiyorum. Küçük olsun bizim olsun mantığı ile insanları ağır hakaretlerde bulunarak birilerine hoş görünme veya dikkat çekme çabaları bunlar. Bakınız gazetecilik kutsal bir meslektir. Ama bir yazar kalkıp size küfür edemez, hakaret edemez, ailenizle, soyunuzla ilgili aşağılayıcı ifadeler kullanamaz. Yöneticiliğimi eleştir, takım ile ilgili açıklamaları eleştir amenna. Sesimi çıkarmam. Benim sözüm hakkı olmadan gazetecilik etik kurallarını alt üst edenleredir. Aksi taktirde Türkiye’nin en güçlü yerel basınına sahip Trabzon’daki dürüst, gazetecilik etik kuralları çerçevesinde emek veren gazetecilerimiz lütfen üzerine alınmasın. Üzerine alınanlar ortada. Özür dilememi istiyorlar, neden özür dileyim. Benden özür dilediler mi? O kadar hakaret ettiler sesimizi çıkarmadık. Şimdi bir paylaşım yaptım, herkes ayağa kalktı. Bana o kadar hakaretler edilirken neden kimse sesini çıkarmadı. Bu saygın mesleği ayaklar altına alanlar için söylediklerimin arkasındayım, işini dürüstçe yapanlara ise lafım olmadığını tekrar ediyorum. Gayem gerçekten o rantçı, menfaatçi, gazetecilikten nasibi olmayan gazeteci müsveddelerineydi." diye konuştu.

61saat.com

Ne güzel anlatmış adam, daha ne desin, adam diyor ki; ''Gayem gerçekten o rantçı, menfaatçı, gazetecilıikten
nasibi olmayan gazeteci müsvettelerineydi''.

Necmettin ALTUNTAŞ
18.05.2016, 18:42
amma uzattınız yav .
çocuktan farkınız yok yeminle .
gören de oyuncaklarını ellerinden almışız da vermiyoruz sanır .
kafamızı kaşıyacak vakit yokken ,
aha işte böyle sabilerle uğraşıyoruz.

nevzat.ın yazdığından üzerine alınanlar...
aloooo....
size söylüyorum .

varsa bi karın ağrınız .
gidersiniz şikayetçi olursunuz .
kör kütük de olsa hukuk denilen bi şey var .
git derdini , dermanını orada ara .
gelip sosyal medyada afra tafra yapma .
kendi gazete sayfanı da kirli emellerine alet etme .

hayır kime , ne mesaj veriyorsunuz .
salak mı zannettiniz bizi .
kitleleri galeyana getireceksiniz aklı sıra .
bu coğrafya 7 yemiş , gıkını çıkarmamış .
sana kapak yaptılar diye millet gemileri mi yakacak .
hadi oradan be .

2 sene bi sesinizi kesin de oturun oturduğunuz yere .
bi susun da sessizlik olsun .
bi susun da adam sansınlar .
ya susun zamanı gelince konuşun .
ya da bundan sonra daha büyük logar kapaklarına hazır olun .

tabiri caizse

reklam kokan hareketler bunlar mayk ........
Vallahi neler olduğunu anlamakta güçlük çekiyorum.
Bir şeyi anladım o da sizin çok doğru şeyler söylediğinizdir.
Şimdi sessizlik zamanı.

Mehmet Cihan Kocaman
18.05.2016, 18:48
Helal olsun be. Ekmek parası peşinde koşan adam budur işte. Herkes böyle olsa keşke.

https://pbs.twimg.com/media/Civ8felWYAAr3th.jpg:large

Bera B.
18.05.2016, 19:07
Bunlar gazeteci olsa atılan twiti anlayacak kapasiteye sahip olurlardı. Adamın yazdığından 'tüm gazetecileri hedef almış, gazeteciliği ayaklar altına almış' diye yaygara çıkaranın bir, Türkçesi zayıftır; iki, anlayışı kıttır. E böyle olunca evet, Trabzonspor olmasaydı sizin açlıktan ağzınız kokardı çünkü kahvede pişpirik oynamaktan, okeye dönmekten başka bir şey yapamazdınız.

Anıl C
18.05.2016, 19:35
Bana böyle cok iyi kadro kurulacak, bekleyin laflari yapmacik geliyo. Cünkü ilk olarak, kimin alinacagini nerden biliyosun? Ikincisi transfere ayrilan bütce belli, transfer edilecek yabanci oyuncularin bonservissiz ya da genc oyuncular olacagi belliyken ne yani oturupta her oyuncuyu mu incelemis bu arkadas? Tamam belki dogru ama öyle yalanlar duyduk ki insan inanmiyo artik hemen. Ki yönetim eli mahkum yetenekli, gelecegi olan bi kadro kurmakla. Iste kurulmadi mi sonuc ortada...

Helal olsun be. Ekmek parası peşinde koşan adam budur işte. Herkes böyle olsa keşke.

https://pbs.twimg.com/media/Civ8felWYAAr3th.jpg:large

ccd6167
18.05.2016, 19:38
Hayatında trabzondan başka bir ili doğru dürüst görmemiş insanlar ile dünyada en iyi girişimciler arasındaki birisini karşı karşıya getirmek herhalde cahil cesareti olsa gerek. Başımıza ne gelirse cahillerden geliyor. Hele hele bilgi dünyasında yaşanan şu süreçte cahillere hiç yer yok.

Bülent şirin gibi yazarsın olabilir. Fakat nevzat aydın gibi birisini yedirmeyiz öyle 2-3 tane çapulcuya. Öyle kolay değil bu işler. Gazeteci ise gazeteclik yapcaklar. Kalem silahşörlüğü değil. Evet trabzonspor olmasa trabzon medyası bu kadar güçlü olmaycaktı. Hatta kimse takmazdı hiçbirini. Yeni şafak hariç ulusal medyda trabzon kökenli yazar bile yok. Hepsi ufak dnyalarında sıkışıp kalmışlar halbuki. Cahillik zor zanaat.

halilaziz61
18.05.2016, 19:38
Bana böyle cok iyi kadro kurulacak, bekleyin laflari yapmacik geliyo. Cünkü ilk olarak, kimin alinacagini nerden biliyosun? Ikincisi transfere ayrilan bütce belli, transfer edilecek yabanci oyuncularin bonservissiz ya da genc oyuncular olacagi belliyken ne yani oturupta her oyuncuyu mu incelemis bu arkadas? Tamam belki dogru ama öyle yalanlar duyduk ki insan inanmiyo artik hemen. Ki yönetim eli mahkum yetenekli, gelecegi olan bi kadro kurmakla. Iste kurulmadi mi sonuc ortada...

Şöyle bir durum var transfere ayrılan butceye dair bir veri ortaya konmadı. sadece futbolcu maaşları 55 milyonu geçmeyecek dendi totalde. Bu yüzden maasi az olup kaliteli oyuncular alınabilir cavanda gibi

kartal61
18.05.2016, 19:41
Kimse kusura bakmasın ama ben bizim yerel medyanın ciddi bir kısmını (Nevzat Bey'in de laf çaktığı bu kısım zaten) gazeteci olarak bile değerlendirmem. Ne haberleri haber, ne yazıları yazı. Bizim köy kahvesinde tüm gün okey oynayan adamlar bile daha aklı başında insanlar daha aklı başında yorumlar yapıyorlar. Yerel medyamızın ne kendilerine, ne de Trabzonspor'a hiçbir faydası yok. Şu bmn on kat daha anlamlı yerel medyadan.

Ayrıca Nevzat Aydın'ın söylediği çok doğru, Trabzonspor küme düşse veya kapansa acaba ne iş yapacaklar ?

Benımde anlamadıgım bu adamları kım bu kadar cıddıye alıyor?

ccd6167
18.05.2016, 19:54
Benımde anlamadıgım bu adamları kım bu kadar cıddıye alıyor?

Cidden yani. Kim takıyor bunları. Yani geçtim yereli ulusalda da ekonomi hariç okunacak yazar yok.

My
18.05.2016, 19:56
Kudurdu nifak makinesi Trabzon medyası. Çıldırıyorlad ama nafile. Herif hepsini gömdü geçti.

Gesendet von meinem LG-D855 mit TapatalkYerel medya çok sıkıntılı. Hele hele şu zor süreçte Tarbzonspor'un önündeki ciddi engellerden bir tanesi. Trabzon'da bir kısım var kendilerini ciddi ciddi Trabzonspor'un sahibi olarak görüyor. Altuğ Atalay'la şubattaki tvitleşmemiz bunun ispatı gibi sanki.

http://s32.postimg.org/jqsjs3v0l/Ads_z.jpg

My
18.05.2016, 20:06
Ortalığı tam anlamıyla karıştıran Ali Rıza Egemen oldu. O tviti atmasa yerel medya bu kadar kudurmayacaktı.

edimurphy_61
18.05.2016, 20:08
Şu yerel medyadan iğreniyorum özellikle bazı kalemlerinden. Kalemde dememek lazım aslında ama neyse

ccd6167
18.05.2016, 20:11
Yerel medya çok sıkıntılı. Hele hele şu zor süreçte Tarbzonspor'un önündeki ciddi engellerden bir tanesi. Trabzon'da bir kısım var kendilerini ciddi ciddi Trabzonspor'un sahibi olarak görüyor. Altuğ Atalay'la şubattaki tvitleşmemiz bunun ispatı gibi sanki.

http://s32.postimg.org/jqsjs3v0l/Ads_z.jpg

Siz mi yazdınız bunu?

çok iyi

Anıl C
18.05.2016, 20:27
Şöyle bir durum var transfere ayrılan butceye dair bir veri ortaya konmadı. sadece futbolcu maaşları 55 milyonu geçmeyecek dendi totalde. Bu yüzden maasi az olup kaliteli oyuncular alınabilir cavanda gibi

Öncelikle konmamasinin sebebi önceligin bonservissiz oyunculara yer verilecegindendir. Kimse 3-4 milyon euro bonservis verilen oyuncular beklemesin. 10 numara transferinin bedava gelecek olan Scarione ile kapatilmasina sasirmasin kimse.
Ikincisi bonservisine 2 milyon verilipte ot kullanmaktan sahada ayakta duramayan cavanda gibi futbolcular transfer örneginiz olmamali.

Anıl C
18.05.2016, 20:29
Muharrem Usta'nin yeri geldiginde köstebek medyaya ve cahil taraftara karsi aziz yildirimlasmasi lazim. Sart.

halilaziz61
18.05.2016, 20:51
Öncelikle konmamasinin sebebi önceligin bonservissiz oyunculara yer verilecegindendir. Kimse 3-4 milyon euro bonservis verilen oyuncular beklemesin. 10 numara transferinin bedava gelecek olan Scarione ile kapatilmasina sasirmasin kimse.
Ikincisi bonservisine 2 milyon verilipte ot kullanmaktan sahada ayakta duramayan cavanda gibi futbolcular transfer örneginiz olmamali.

Burda birine bir şey (ki eleştiri değildi) desen de sert bir cevap vermese
Yeminle zerre yerel medyadan farkiniz yok. Atar yapmaya hazır bekleniyor her an.

Yine de konuyu dağılmadan cavanda nin ot çektiğini nerden ogrendiniz belki Hami ile çalışıyor yumlu ile oynuyordur önünde de defansa zerre yardıma gelmeyen birileri vardır
Cavanda nin kambur ustu bir futbolcu olduğunu yeni hocanın da takımda tutulmasını istediğinde herkes gorecek

Yine

kartal61
18.05.2016, 20:53
Gecen Takada bır tanesı " ne olduda Trabzonspor lıg bıtmıs bu kadar saldırdı.En son 2011 de 5 golden fazla atmısız.Neden o kadar hucum ettıler anlamadım.Bu ıste her sey olabılır.Iddaa da olabılır.Hıkmet Karamanda orta sahayı bomboş bırakmıs onuda anlamadım" tarzında yazı yazmıs.
Yazıyı bulamadım yoksa buraya atıcaktım.

Bu yazıyı yazan kısı bence her turlu elestırıyı hakedıyor.Haberın altına yorum attım paylasmadılar;)

Ben yerel medyamız destek olalım dıye gıdıp her gun gazete alıyorum.Bu gıdısle almayacam.

Anıl C
18.05.2016, 21:10
Burda birine bir şey (ki eleştiri değildi) desen de sert bir cevap vermese
Yeminle zerre yerel medyadan farkiniz yok. Atar yapmaya hazır bekleniyor her an.

Yine de konuyu dağılmadan cavanda nin ot çektiğini nerden ogrendiniz belki Hami ile çalışıyor yumlu ile oynuyordur önünde de defansa zerre yardıma gelmeyen birileri vardır
Cavanda nin kambur ustu bir futbolcu olduğunu yeni hocanın da takımda tutulmasını istediğinde herkes gorecek

Yine

Ben sert cevap vermedim. Aksine siz karsinizdaki ile atismak icin firsat kolluyosunuz.
Bi arastirin interneti cavandanin icraatlari icin. Konuyu daha da uzatmam zaten cavandaya kambur üstü diyen biriyle de.

bkandil
18.05.2016, 21:22
Atsız "Türk'ün karnı tok, sırtı pek olunca savaş arar." demiş.

Biz onu geçtik, karnın tokluğu, sırtın pekliği bile aranmaz oldu. Savaş ha savaş, yorulmak da bilmiyoruz...

bkandil
18.05.2016, 21:24
Bu polemiğe bir de iyi tarafından bakmak lazım.

Ersun Yanal tartışması unutuldu gitti arada. :D

Not: Polyana moduna aldım kendimi.

halilaziz61
18.05.2016, 21:27
Ben sert cevap vermedim. Aksine siz karsinizdaki ile atismak icin firsat kolluyosunuz.
Bi arastirin interneti cavandanin icraatlari icin. Konuyu daha da uzatmam zaten cavandaya kambur üstü diyen biriyle de.

Ne diyelim haklisiniz

halilaziz61
18.05.2016, 21:27

Ne diyelim haklisiniz

bordox
18.05.2016, 22:25
Yerel medya gerçekten sorunlu ve garip bir özgüvenleri var.
Her şeyi biliyorlar ama gazetecilik hariç.

Hasan ZAİMOĞLU
18.05.2016, 23:27
Nevzat Aydın'nın tepkisi son derece yerinde. Bazı insanlar sağdan soldan duyum alıp paylaşıp 100 tanede 1 tane tutturunca kendilerine misyon yükleyip kendilerini gazeteci sanmaya başlamıştı. Dertleri yalnızca takipçi kasıp 3 5 pohpohlanmak olanlara verilebilecek en güzel tepkiydi. Yarası olan gocunur derler. Böylece yarası olanlar da ortaya çıkmış oldu. Sen işini layığıyla yaptığına inanıyorsan ne diye üzerine alıyorsun ? Hiç kimse Trabzonspor'dan büyük değil Nevzat Aydın da Ahmet de Mehmet de ... Akıllar başa.

OFLU
19.05.2016, 00:02
Nevzat Aydına destek olmalıyız.

Ozan Yılmaz
19.05.2016, 00:14
Yedirtmeyiz.
Adamın sürekli üzerine gidip küstürüp kulüpten uzaklaştırmaya çalışıyor leş kargaları.
En azından, yanında olduğumuzu ve destek mesajlarımızı twitterdan iletelim ki doğru yolda olduğunu ve vazgeçmemesi gerektiğini hissettirelim.

kartal61
19.05.2016, 00:24

Aynen oyle.
Yıllarca boş boş konusup hıc bır halta yaramadılar.Baska konusabıleceklerı bır konu yok zaten.Bırde çıkıp yonetıcımızı harcamamalılar.
Zaten bır kaçı harıç bunları tesıse bıle sokmayacaksın

orhanunal
19.05.2016, 00:52
twiterda yerel medya ile ilgili anketler yaptırılıyor ve sonuçlar yerel medya adına hezimet.sanırım bu keneleri söküp atmak için destek veriliyor taraftardan.top yönetimde artık.hoşgörü istemiyoruz bu konuda söküp atın şu yamyamları.

Soner Albayrak
19.05.2016, 01:15
Dünya üzerinde Trabzon yerel medyası diye bir oluşum neden var hiç bilmiyorum.

Ee Trabzonspor olmasa bu adamlar ne yapacak ki? Nevzat Bey doğru söylemedi mi şimdi?

İmkanım olsa bütün yerel medyayı kezzap döküp yakarım o derece tiksiniyorum onlardan, resmen Trabzonspor başarısız olsun diye var olmuş bir şey.

tonya55
19.05.2016, 10:08
enkaz devraldı milyar tl ye yaklasan borcla hepimiz sabretmeliyiz şampiyon olmamız zaman alabilir 3 yada 4 yıl gibi muharrem ustaya hepimiz yardımcı olmalıyız.

halilaziz61
19.05.2016, 10:10

Ee Trabzonspor olmasa bu adamlar ne yapacak ki? Nevzat Bey doğru söylemedi mi şimdi?

İmkanım olsa bütün yerel medyayı kezzap döküp yakarım o derece tiksiniyorum onlardan, resmen Trabzonspor başarısız olsun diye var olmuş bir şey.

Cevap açık aslında TS nin finansal getirisinden nemalanmak
Her birine yıllık 10 bin lira ver aleyhine tek bir şey yapmayacak adamlardan oluşuyor çoğu

halilaziz61
19.05.2016, 10:10

Cevap açık aslında TS nin finansal getirisinden nemalanmak
Her birine yıllık 10 bin lira ver aleyhine tek bir şey yazmayacak adamlardan oluşuyor çoğu

İbrahim Keleşoğlu
19.05.2016, 10:34
ve yönetime adamlar çakalların sofrasına daldı ondan bu karışıklık

bahadır2561
19.05.2016, 11:10
Ali Rıza denen elemanın kuluple ilişkisi kesilmeli ileride baş hizipçi olabilir

bach72
19.05.2016, 11:21
Yerel medyanın hali emin olun ulusal medyanın halinden daha pespaye değildir.Bu ülkede saygın kurum mu kaldı ki yerel medyadan beklentilerimizi çok yüksek tutuyoruz.Maalesef yerel medyada çalışan kişilerin donanımı,eğitimi,kültürü çok aşağılarda.Alt kademelerde gazetelerde çalışan çocuklar çok düşük maaşlarla hayata tutunup evlerine,eşine çoluğuna çocuğuna ekmek götürmeye çalışıyor.

Nevzat Aydın yerel basını eleştirebilir.Sertte eleştirebilir.Ama kimsenin onurunu kıracak şekilde konuşamaz.Nevzat Aydın'ın şikecilere yönelik hakaretini gördünüz mü?Aziz Yıldırım'a laf etmişliği var mı?Şampiyon takımın yöneticiydi.Niye etmedi.Menfaatini düşündü.yemek sepetinden yemek siparişi veren milyonlarca Fenerbahçeli müşterisinin tepkisinden çekindi.Kendince haklıda olabilir.(Ben hak vermiyorum)

İşin özü her tür eleştiriye evet.Onur kırıcı hakarete hayır.Her kimden gelirse gelsin.

Harun-61
19.05.2016, 11:27
yerel medya'daki haberlerin %90 söyle bitiyor.

...iddia edildi :)

trabzonsporkits
19.05.2016, 11:57
Ersun yanal bugun kacta imza atacak bilen var mi ?

S.ÖZKAN
19.05.2016, 12:00
Ne Muharrem Usta ne Ersun Yanal umurumda değil; benim umurumda olan sadece Trabzonspor.

Trabzonspor son 5 yılda ilk kez ekonomik ve sportif bir program çerçevesinde hareket ediyor.

Kaldı ki en kötü programla bile yönetilmek programsız yönetilmekten iyidir.

Ayrıca bu programın başarıya ulaşması ve gereken sürenin kısalması birazda bizim elimizde.

Elimizden geldiği kadar Trabzonspor'umuza destek olmalıyız sabretmeliyiz.

İnşallah Trabzonspor'umuzu istediğimiz yerde çok yakın bir zamanda göreceğiz.

salihismet
19.05.2016, 13:39
yerel medya'daki haberlerin %90 söyle bitiyor.

...iddia edildi :)

Yada ileri sürüldü, gelen haberler arasında..... gibi ylana dayalı masa başi haberciliği.

Emorfo
19.05.2016, 14:49
Geçen haftalarda yerel medya için yazdıklarıma paralel şekilde Nevzat beyin yerel medya ile ilgili yazdıkları çok hoşuma gitti. Herkes ayağını denk alacak eğitimsiz bilgisiz cahil adamların her şeyi eleştirmeye hakkı olmaması lazım. Hele bu bilgisiz cahil adamlar bir de sözde gazeteci olduysa kusura da bakmayacaklar.

Emirhan Çorumlu
19.05.2016, 15:06
Ersun yanal bugun kacta imza atacak bilen var mi ?

Imza icin Cuma deniliyordu galiba.

yorumsuz6117
19.05.2016, 15:36
Nevzat Aydın'dan özür bekleyenlere 10 numara cevap..

Özür mü? Şaka herhalde.😀 Tabii ki hedefim gerçek gazeteciler değildi. Rantçı, fitneci birilerinin adamı olan müsveddelere az bile söyledim.

HTC One 801e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EnjoyTheMusic
19.05.2016, 16:22
yerel medyadaki haberler gazetecilik kurallarına göre yazılmıyor çünkü haberlerin %99'u 'iddia edildi, düşünüldü, algılandı' gibi cümlelerle bitiyor. yani o cahil kafalarıyla algı operasyonu yapıyorlar.

Trabzonspor bu zararlı akbabalardan yıllardır çok çekti. nevzat aydın'ın bu gerçeği cesurca dile getirmesi güzel bir adım çünkü artık camia birleşmeli ve yerel medya bu birleşime zarar veren en büyük etkenlerin başında geliyor!

Kemal Öztel
19.05.2016, 21:51
Son iki maçta as oyunculara izin vermek en büyük hatan oldu yönetim ne olursa olsun bu kadar prestij kaybına izin verilmemeliydi..

Giallorossi
19.05.2016, 21:59
As oyuncular oynasaydi 4 yerdik ne farkedecek. O durumda da herkes yok niye gencler oynatilmadi zaten sezon bitti gibi laflar edilecekti.

TSemih61
19.05.2016, 22:01
Oh valla buldunuz İHO'yu tüm suçları ona yıkın. Takımın bu hali tamamen bu yönetimin eseri. Suçu İHO'ya atma kolaycılığına kaçmayın sakın. Seneye hiçbir mazaret kabul etmiyorum şahsen. Bu hale soktuysanız takımı gelecek sene çok iyi planlarımız var dediğiniz için. Bakalım göreceğiz. Paramız yok yandık bittik hepsi bahane.

bach72
19.05.2016, 22:07
Yönetim İSTİFA

Murat61
19.05.2016, 22:09
bu muharrem usta para mi veriyor kardesim size as oynasaydi zaten yenilirdik yok 4 olurdu gibi konusmalar gercekten cok komik. Bu rezillikleri nasil kabulleniyorsunuz aklim almadi gecen haftadan bu haftaya kimsede ne tepki kaldi ne baska sey bu kadar mi yani

Fatih Özkan
19.05.2016, 22:13
Güveniyorum!
İHO'yu savunan fukara zihniyetlere inat güveniyorum!
Olacak Başkan! Hep beraber başaracağız İnşallah!

şenol.08.borçkalı
19.05.2016, 22:13
Sayın Başkan'a ilk eleştirim

2. hezimete neden engel olmadı ???

İki macta 13 gol yiyen takım nerde görülmüş ??

Cok büyük ve bana göre Trabzonspor tarihindeki en büyük yanlışa imza attı sayın Başkan

Gerekirse sopa zoruyla oynatacaktı takımı bu hezimetin yaşanmasına izin vermeyecekti

adiloş bebe
19.05.2016, 22:16
Oh valla buldunuz İHO'yu tüm suçları ona yıkın. Takımın bu hali tamamen bu yönetimin eseri. Suçu İHO'ya atma kolaycılığına kaçmayın sakın. Seneye hiçbir mazaret kabul etmiyorum şahsen. Bu hale soktuysanız takımı gelecek sene çok iyi planlarımız var dediğiniz için. Bakalım göreceğiz. Paramız yok yandık bittik hepsi bahane.
tabi canım bu yönetimin eseri bu başarısızlıklar kulübü mali anlamda dibe bu yönetim götürdü, futbolculara aylarca ödemeleri bu yönetim yapmadı, çorap değiştirir gibi antrenörüde bu yönetim değiştirdi,Trabzonspora hiçbirşey katamayan oyunculara bonservisi ayrı feshi ayrı astronomik rakamları da bu yönetim ödedi, bu yönetim zamanında yönetim kurulunda yönetici kalmadı, bu yönetim zamanında takımın kaptanı takımın sportif direktörü ile atıştı. İHO'nun ne suçu var takımın bu hale gelmesinde lütfen.

TSemih61
19.05.2016, 22:20
Hadi Rize maçının gazıyla Antalya'ya o kadroyla çıktık, bir güzel 7 yedik döndük. E o maçtan sonra tüm kulüp ayağa kalkmalı ve olağanüstü durum ilan edilmeliyken 2. maça da göstere göstere rezalete sebep oluyorsunuz. Yani bu 6 7 yemeler unutulmuyor ki sezon bittikten sonra. Amacınız nedir anlamadım ki. Bu oyuncular maça hazır değilse as oyuncularla çıkacaksın bu kadar basit yani. Nasıl bu kadar basit ve amatörce yönetiliyor bu kulüp ben anlamadım ki.

Taraftarı da anlamıyorum gerçekten. Nasıl bu kadar rahat karşılıyorsunuz 6 7 yemeleri. Hala İHO özevlat bilmem ne diyorsunuz. İHO'ya bu forumda en çok ben sövmüşümdür ama 6 ay geçmiş hala mı o suçlu. İsterse son hafta olsun ben 6 yemeyi kabul etmiyorum.

Seneye belki de muhteşem bir takım kuracaklar orasını bilemem ama affediler yutulur şey değil 2 maçta 13 gol yemek.

@adiloş bebe (http://forum.bordomavi.net/member.php/50353-adilo%C5%9F-bebe) Kardeşim kulüp adım adım bu duruma sürüklenirken ve İHO'ya hala büyük destek varken bu forumda birkaç kişiyle beraber eleştiriyordum adamı. Sözde yıldız transferleri yaparken ben kulübün çöküşe doğru gittiğini yazıyordum bu forumda. Şimdi İHO'Ya sövenler takım şampiyonluğa oynayacak diyordu senenin başında. İHO'nun gideli 6 ay oldu. 6 aydır ipler Muharrem Usta'nın elinde. Şuanki durumun tek suçlusu Usta'dır. Ama yine de bu kulübün bu rezil durumdan tek çıkış yolu da Usta'dadır. Destekliyoruz diye görmezden gelecek değiliz, eleştirinin olmadığı ortamda başarı olmaz, Muharrem Usta'ya toz kondurmamak nedir yani?

[KAPLAN]
19.05.2016, 22:20
Hamiyi getirmenden sonraki en büyük hatan Hami ile devam edip takımı iyice yenilgilere alıştırman oldu. Bu normalleşme hiç ama hiç iyi olmadı. Bunda taraftarın da payı var şüphesiz. Trabzon Türkiye'nin tam olarak özeti. Sustukça akılcı protestolar yapmadıkça kaybetmeye mahkum olmaya devam edeceğiz

bach72
19.05.2016, 22:22
İHO denen kımıl zaralısı elbette tükenişin mimarıdır.Bu tükenişi Muharrem Usta yaratmadı.Ama kongrede bu kımıl zararlısını mali yönden ibra etmedik.Bende el kaldırdım.Ve sayımız kabul edenlerden fazlaydı.Ama divan başkanı hukuksuzca ibra edildi yalanını attı.Muharrem Usta oradaydı.Hekimoğlu'da oradaydı.Kıllarını kıpırdatmadılar.Ulan kulübü batırmış adamdan hesap sormayacaksak kimden soracaz.Aha sonuç ortada.800 trilyon borç.Gelecek daha bir karanlık.Lucesku yalanı,50.yıl şampiyonluk yalanı,1461 Trabzon fabrika gibi bize futbolcu üretecek yalanı..yalan üstüne kurulu bir başarı olmaz.

şenol.08.borçkalı
19.05.2016, 22:22
Güveniyorum!

Yanlız bu sekilde olmaz kardes

İlkini anladık , rezil topcular

2. si nedir ??

Köy takımımı burası??

Öyle basit bir hata değil bence

Kim oluyor bu futbolcular da bize böyle bir rezilliği yaşatıyorlar

Ve maalesef sayın Başkan'ımız buna engel olamadı

Bende güveniyorum Başkan'a ama bu sekilde olmaz

Futbol biraz sertlik gerektirir

İnanın devre arasında kulübeye 3 -4 kişi gönderse o bile etkili olurdu bu kadar rezillik yaşamazdık

DeAgLeMaNyAq
19.05.2016, 22:23
Hadi Rize maçının gazıyla Antalya'ya o kadroyla çıktık, bir güzel 7 yedik döndük. E o maçtan sonra tüm kulüp ayağa kalkmalı ve olağanüstü durum ilan edilmeliyken 2. maça da göstere göstere rezalete sebep oluyorsunuz. Yani bu 6 7 yemeler unutulmuyor ki sezon bittikten sonra. Amacınız nedir anlamadım ki. Bu oyuncular maça hazır değilse as oyuncularla çıkacaksın bu kadar basit yani. Nasıl bu kadar basit ve amatörce yönetiliyor bu kulüp ben anlamadım ki..

Güzel eleştiriyorsunuz da takımı da mı takip etmiyorsunuz? Kasımpaşa maçına zaten eldeki oyuncularla çıkıldı. Takımın yarısı cezalı, yarısı sakat, yarısı çoktan tatile çıkmış...

Fatih Özkan
19.05.2016, 22:24
Yanlız bu sekilde olmaz kardes

İlkini anladık , rezil topcular

2. si nedir ??

Köy takımımı burası??

Öyle basit bir hata değil bence

Kim oluyor bu futbolcular da bize böyle bir rezilliği yaşatıyorlar

Ve maalesef sayın Başkan'ımız buna engel olamadı

Bende güveniyorum Başkan'a ama bu sekilde olmaz

Futbol biraz sertlik gerektirir

İnanın devre arasında kulübeye 3 -4 kişi gönderse o bile etkili olurdu bu kadar rezillik yaşamazdık

Olan oldu.
Benim için Usta dönemi bu akşamdan itibaren başlıyor.
Yaz döneminin ardından başlarım eleştirmeye.

artvints
19.05.2016, 22:24
son 2, 3 ay kaldı zaten.doyasıya eleştirsinler.sonra bazı kesimler dönüşü olmaksızın tarihe gömülecekler. biraz da ondan bu rahatsızlık.

artvints
19.05.2016, 22:27
Hadi Rize maçının gazıyla Antalya'ya o kadroyla çıktık, bir güzel 7 yedik döndük. E o maçtan sonra tüm kulüp ayağa kalkmalı ve olağanüstü durum ilan edilmeliyken 2. maça da göstere göstere rezalete sebep oluyorsunuz. Yani bu 6 7 yemeler unutulmuyor ki sezon bittikten sonra. Amacınız nedir anlamadım ki. Bu oyuncular maça hazır değilse as oyuncularla çıkacaksın bu kadar basit yani. Nasıl bu kadar basit ve amatörce yönetiliyor bu kulüp ben anlamadım ki.

Taraftarı da anlamıyorum gerçekten. Nasıl bu kadar rahat karşılıyorsunuz 6 7 yemeleri. Hala İHO özevlat bilmem ne diyorsunuz. İHO'ya bu forumda en çok ben sövmüşümdür ama 6 ay geçmiş hala mı o suçlu. İsterse son hafta olsun ben 6 yemeyi kabul etmiyorum.

Seneye belki de muhteşem bir takım kuracaklar orasını bilemem ama affediler yutulur şey değil 2 maçta 13 gol yemek.

hocalar taktik bilmiyor ki.hami saçma sapan dengesiz hücum kadroları çıkarttı, bu hoca da ön liberoları dizdi. geçen hafta ben çok eleştirdim verilen izinleri. bu hafta cezalı sayısı çoktu. oynayacak oyuncu kalmamıştı zaten.

Fatih Solmaz
19.05.2016, 22:28
2 trilyonunun çöpe atılmasına nasıl göz yumdun hele de bakalım!!

şenol.08.borçkalı
19.05.2016, 22:30
Arastırmadım

Ancak yüksek ihtimaldir

BENİM HATIRLADIĞIM LİG TARİHİNDE HİÇ BİR TAKIM 2 HAFTA ÜST ÜSTE 13 GOL YEMEDİ

Bu ayıbın ilk değilsede 2. macın sorumlusu Yönetim ve Sayın Başkan dır

( Başkan'ı bende seviyorum ve yeni sezon için güveniyorum ama bu 2. maçtaki hatasını gizlemez,Lütfen kimsede gizlemesin)

Başkan'ımızın Camiadan özür dilemesini bekliyoruz

yaranozlu
19.05.2016, 22:31
kişisizlikleştirilen Trabzon şehri ve Trabzonspor taraftarından sonra Trabzonspor takımı kişiliğini kaybetmiştir. Anadolu takımından bir farkı kalmamış gibi bir görüntü var. Eğer ki Ustanın planları tutmazsa ki benim öngörüm Ersun Yanalla tutmayacaktır, 1-2 yıl içinde küme düşmemiz de muhtemeldir. Bizim için ekstra engeller oluşacaktır. Taraftar tepkisi, sürekli ve artarak olacak hakem hataları vs. Zor bir sürece giriliyor, çok zor!

TSemih61
19.05.2016, 22:40
Güzel eleştiriyorsunuz da takımı da mı takip etmiyorsunuz? Kasımpaşa maçına zaten eldeki oyuncularla çıkıldı. Takımın yarısı cezalı, yarısı sakat, yarısı çoktan tatile çıkmış...
Bilerek sarı gören hiçbir oyuncuya ceza kesildiğini görmedim, dediğim gibi kulüpte olağanüstü hal ilan edilmedi radikal karalar alınmadı,hiçbir şey olmadı. Ersun Yanal takımın başında olmalıydı. U21 hocasıyla maça çıkarsan olacağı bu tabi, adam ne bilsin taktik nedir, takım savunması nedir?

Ayrıca yönetimin asıl hatası bu günleri öngöremeyip yanlış oyuncuları kadro dışı bırakmasıydı. Sefa, Cavanda, Fatih Atik, bu oyuncular oynayabilirdi. Cavanda, Bosingwa ve Marin paraları ödenmesine rağmen neden tatile çıkmasına izin verildi? Onur neden izinli?

Bunlar öngörüsüzlük, amatörlük değil mi? Bunlar yönetimin suçu değil mi? Siz kabulleniyor olabilirsiniz ama ben takımımın 6 yemesini sindiremiyorum, ben ömrümde böyle bir şey görmedim. Ankaragücü bile gençlerle oynarken böyle rezil olmamıştı.

Ayrıca kulüp öyle başıboş ki sakatlıklar hakkında doğru düzgün açıklama bile yapılmıyor. Yumlu Douglas, Güray ne haldeler mesela?

Kusura bakmayın çok boş bir şekilde savunuyor taraftar Usta'yı.
artvints Hocam Ersun Yanal resmen bu kulübün başında, takımı hazırlayamaz mıydı ki? Vallahi ben bu faturayı illa birilerine kesmem lazım, benim mantığıma göre yönetimin çok büyük suçu var. Ankaragücü bu hallere düşmemişti ya.

DeAgLeMaNyAq
19.05.2016, 22:47
Bilerek sarı gören hiçbir oyuncuya ceza kesildiğini görmedim, dediğim gibi kulüpte olağanüstü hal ilan edilmedi radikal karalar alınmadı,hiçbir şey olmadı. Ersun Yanal takımın başında olmalıydı. U21 hocasıyla maça çıkarsan olacağı bu tabi, adam ne bilsin taktik nedir, takım savunması nedir?

Ayrıca yönetimin asıl hatası bu günleri öngöremeyip yanlış oyuncuları kadro dışı bırakmasıydı. Sefa, Cavanda, Fatih Atik, bu oyuncular oynayabilirdi. Cavanda, Bosingwa ve Marin paraları ödenmesine rağmen neden tatile çıkmasına izin verildi? Onur neden izinli?

Bunlar öngörüsüzlük, amatörlük değil mi? Bunlar yönetimin suçu değil mi? Siz kabulleniyor olabilirsiniz ama ben takımımın 6 yemesini sindiremiyorum, ben ömrümde böyle bir şey görmedim. Ankaragücü bile gençlerle oynarken böyle rezil olmamıştı.

Ayrıca kulüp öyle başıboş ki sakatlıklar hakkında doğru düzgün açıklama bile yapılmıyor. Yumlu Douglas, Güray ne haldeler mesela?

Eleştirilerine büyük ölçüde katılıyorum zaten geçen hafta daha ağırını ben yazdım ama dediğim gibi Kasımpaşa maçı için yapılabilecek bir şey yoktu elde bu oyuncular vardı. Ersun Hoca'nın bugün sahada olmasının ise hiçbir etkeni olmazdı emin olun. Bu iki tarihi mağlubiyetin tek getirisi altyapının koca bir fos olduğunu görmemiz oldu...

TSemih61
19.05.2016, 22:48
Güveniyorum!
Hocam kimsenin İHO'yu savunduğu yok, hayali düşman yaratmayın boşuna. Sadece tüm her şeyin İHO'ya yıkılmasının anlamsızlığını anlatmaya çalışıyor arkadaşlar.

artvints
19.05.2016, 22:54

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@artvints (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=43669)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> Hocam Ersun Yanal resmen bu kulübün başında, takımı hazırlayamaz mıydı ki? Vallahi ben bu faturayı illa birilerine kesmem lazım, benim mantığıma göre yönetimin çok büyük suçu var. Ankaragücü bu hallere düşmemişti ya.

daha imzalamadı, zaten harıl harıl oyuncu izliyor onlar. ben hoca olsam bu pisliği maşa ile bile tutmam :D zaten gelmek istememiştir devre arası. izinler, gevşeklik benim de eleştirdiğim şeyler. ama bu oyuncular hakkında rapor veren hami. sefa'yı kadro dışı bıraktı, erkan ve özer ile devam etti.sonra özer'i kadro dışı bıraktı.ne yaptıysa olmadı. sorunlarla uğraşmaktan takımla uğraşamadıklarını, teknik heyete teslim ettiklerini söyledi başkan.bunu yetersiz bulabilirsiniz.bundan sonra da böyle olacak aslında. teknik heyetin işine fazla karışmayacaklar sistemi kurduktan sonra.

eleştiriler normal ama niye başka hoca gelmedi, mbia niye gitti gibi eleştirilere çok katılmıyorum. tersini yapanların da eline birşey geçmedi. gs'nin ikinci yarı aldığı ekstra galibiyetler donk'un maliyetini karşılamaz.

TSemih61
19.05.2016, 22:54
Eleştirilerine büyük ölçüde katılıyorum zaten geçen hafta daha ağırını ben yazdım ama dediğim gibi Kasımpaşa maçı için yapılabilecek bir şey yoktu elde bu oyuncular vardı. Ersun Hoca'nın bugün sahada olmasının ise hiçbir etkeni olmazdı emin olun. Bu iki tarihi mağlubiyetin tek getirisi altyapının koca bir fos olduğunu görmemiz oldu...
Hocam Ersun Yanal'ın başka olması futbolculara bir ciddiyet verirdi. En azından taktik anlamında bir şeyler yapardı, hiç olmadı en azından denedik derdik.

Altyapı konusunda katılıyorum hocam, Bursa'ya bakıyorum adamların altyapı oyuncularıyla bizim oyuncular arasında dağlar kadar fark var. İnşallah altyapıya da çeki düzen verilir, günümüz futbolunda altyapı çok büyük önem taşıyor. Teknolojik imkanlar ve bilgi birikimi oldukça arttı, Avrupa'daki kulüplerde 17-18 yaşındaki çocuklar 25 yaşındaki oyunculardan farksız profesyonellik anlamında. Chelsea'ye bakıyorum mesela 18 yaşında bek oynatıyor, ilk maçına çıkıyor, sanki 5 senedir profesyonel oynuyormuş gibi soğukkanlı adam. Tabi Türk futbolunun sorunları bunlar ama en azından bir Bursaspor olmamız lazım.
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
@artvints (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=43669) <!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> Mbia eleştirisine ben de katılmıyorum ama en azından oyuncu kiralanabilirdi o bölgeye 7'den 70'e herkes bunu diyordu. Neyse bu saatten sonra bunları yazıp durmanın da bir anlamı yok, önümüze bakmak lazım ama insan sinirleniyor elinde değil.

Poor
19.05.2016, 23:01
Yahu takim zaten top oynamıyor sanki gencler cikmasa kazancakmisiz gibi konuşuyorsunuz.

Hatta Mac başından belki Kara bile gecmisizdir.

Önümüzdeki seneyi bekleyin durum boyle devam etmeyecektir. Ederse hep beraber elestiririz. Bi sakin olun da.

Furkan Özdem
19.05.2016, 23:05
Bu sezonki başarısızlığın en büyük sorumlusu İHO'dur. ANCAK şu 2 maçtaki rezaletin sorumlusu da hiç şüphesiz Muharrem Usta. Bu tarz skorlar yıllarca unutulmaz, takımın itibarını saygınlığını yerin dibine sokar. Belki mali olarak düzeleceğiz ama bu iz nasıl silinecek?

Mehmet Cihan Kocaman
19.05.2016, 23:10
Muharrem Usta dönemi an itibariyle başlamıştır.
Heyecanla bekliyorum önümüzdeki 2-3 ay içinde atılacak adımları...

emre6117
19.05.2016, 23:13
Bir daha trabzonspor altyapısından bahseden trabzınspor hainidir. İki haftada gördük altyapıyı. 13 gol. Türkiye rekoru galiba kırıldı iki haftada. Rezillik. Kapatın tüm trabzondaki altyapıları. Oyuncu moyuncu çukmaz oradan. 1461 de bağıra bağıra düştü birde. Seneye 11 cengaver lazım takıma. Gol yeyince hırsından deliye dönecek hırslı. Yetenekli. Ruhlu oyuncular. İki hafta başkan ustanın rezaletidir. Şimdidem trabzınspor tarihine geçti bile başkan usta. Seneye küme düşmesek bari.

Şerafettin Kara
19.05.2016, 23:17
Artık Kap'ta peş peşe fesih haberlerinin zamanıdır

Giallorossi
19.05.2016, 23:32

Aynen katiliyorum. Hatalari var mi? Tabi ki var yok diyen yalan söylemis olur. Ama ihonun biraktigi pislik o kadar cok ki hepsini bir anda temizlemesi imkansizdi zaten. Mesela M'Bia yi satmasi cok dogru karar, ne kadar sportif anlamda eksikligini hissetsekte. Baskan gelir gelmez futbolcu maliyetini 50 milyon tl azaltti. Yanliz herseyin farkinda. Bunda daha önce yaptigi aciklamalarda belli oluyor ve gecenki aciklamalarinda da net ortada. O'da farkinda hangi oyuncunun ne oldugunu, kim neyin oldugunu. Musa, Sefa, özer gibi isimlerin yeterli olmadiginin farkindami bence net farkinda. Ama sezon ortasinda bu adamlarin hepsini kadro disi biraksaydin 4-5 mac daha böyle 6-7 gol yerdin iste. Simdi gencler oynadi "neden as oyuncular oynamiyor" deniliyor. As oyuncular oynayip 4-0 kaybetsek bu sefer millet "zaten lig bitmis neden gencler oynamiyor" diyecekti. O yüzden önceki yönetimin biraktigi pislik baskani biraz zora soktu.

Ama bende kredisi halen 100%, 0.01% bile azalma olmadi. Ben Usta yönetimini simdiye kadar "yok" sayiyordum. Pazartesinden itibaren "gercek" Usta yönetimi basliyor. Bende uzun aradan sonra ilk defa bu kadar heyecanliyim

thehell61
19.05.2016, 23:45

+83475

Bundan sonra görecez ve notumuzu verecez. Ama şimdi tam destek zamanı.

asilhamsi
19.05.2016, 23:58

neden tatile cıkmıslar mesela?Kim izin vermiş tatile cıkmalarına?

Mehmet Cihan Kocaman
19.05.2016, 23:59
Aynen katiliyorum. Hatalari var mi? Tabi ki var yok diyen yalan söylemis olur. Ama ihonun biraktigi pislik o kadar cok ki hepsini bir anda temizlemesi imkansizdi zaten. Mesela M'Bia yi satmasi cok dogru karar, ne kadar sportif anlamda eksikligini hissetsekte. Baskan gelir gelmez futbolcu maliyetini 50 milyon tl azaltti. Yanliz herseyin farkinda. Bunda daha önce yaptigi aciklamalarda belli oluyor ve gecenki aciklamalarinda da net ortada. O'da farkinda hangi oyuncunun ne oldugunu, kim neyin oldugunu. Musa, Sefa, özer gibi isimlerin yeterli olmadiginin farkindami bence net farkinda. Ama sezon ortasinda bu adamlarin hepsini kadro disi biraksaydin 4-5 mac daha böyle 6-7 gol yerdin iste. Simdi gencler oynadi "neden as oyuncular oynamiyor" deniliyor. As oyuncular oynayip 4-0 kaybetsek bu sefer millet "zaten lig bitmis neden gencler oynamiyor" diyecekti. O yüzden önceki yönetimin biraktigi pislik baskani biraz zora soktu.

Ama bende kredisi halen 100%, 0.01% bile azalma olmadi. Ben Usta yönetimini simdiye kadar "yok" sayiyordum. Pazartesinden itibaren "gercek" Usta yönetimi basliyor. Bende uzun aradan sonra ilk defa bu kadar heyecanliyim

Bu enkazda herkes hata yapardı, kendisi göreve gelirken de söyledi zaten bunu.
Allah yardımcısı olsun, güzel günler göreceğiz inşallah.

asilhamsi
20.05.2016, 00:01
Arastırmadım

Ancak yüksek ihtimaldir

BENİM HATIRLADIĞIM LİG TARİHİNDE HİÇ BİR TAKIM 2 HAFTA ÜST ÜSTE 13 GOL YEMEDİ

Bu ayıbın ilk değilsede 2. macın sorumlusu Yönetim ve Sayın Başkan dır

( Başkan'ı bende seviyorum ve yeni sezon için güveniyorum ama bu 2. maçtaki hatasını gizlemez,Lütfen kimsede gizlemesin)

Başkan'ımızın Camiadan özür dilemesini bekliyoruz

Sabahtan beri bunu anlatmaya calısıyorum.

Tamam onumuzdeki sene icin destegimiz sonsuz olacak.

Ama bu seneki hatalarını gozardı edemeyiz.Borcu azaltacagız diye efsaneyi yerle bir ettik.Herkesin diline sakız olduk.

Ayıptır yahu.

demir_41
20.05.2016, 00:04
Mevcut yönetimin bu rezillikte malesef en az önceki yönetim kadar payı var.Diğer sorunlara o kadar daldılar ki takım başıboş kaldı.Ne demek futbolcular izinli ,böyle rezalet olur mu sanki yıl boyu müthiş işler başardılar ödülü hak ettiler mübarekler.Bu başıboşluğun sonucu bu rezalet olmuştur ve bu rezaletin sorumlusu Muharrem Usta yönetimidir.Bizi bu bataktan çıkaracağına yürekten inanıyorum ancak hatalarla başladığı da bariz bir gerçek olarak karşımızda duruyor.

DeAgLeMaNyAq
20.05.2016, 00:07
neden tatile cıkmıslar mesela?Kim izin vermiş tatile cıkmalarına?

Resmi olarak izin verilen Onur ve Bosingwa vardı. Onur yarın milli takım kampına katılıyor ve 30-55 günlük bir kamp geçireceğinden 1 haftalık izin verildi. Bu açıdan çok da abartılı bir durum yok bence. Bosingwa'ya niye izin verildi bilemiyorum ama onun da Portekiz Milli takımında görevli olarak gideceği yazılmıştı. Salih, Yusuf, Mehmet, Cardozo cezalı Mustafa, Muhammed sakat olduğu için zaten bu maçın kadrosunda yer alamazlardı. Fatih, Marin, Özer ve Sefa kadrodışıydı. Sözleşmesi bitiyor diye Marin ve Fatih'i yolladılar. Cavanda ve Erkan affedilmesine rağmen neden son 2 maçın kadrosuna alınmadığı ise soru işareti...

serdaracıl
20.05.2016, 00:07
Gecenin en karanlık anı, sabaha en yakın anıdır diye bir söz var. Umarım bundan sonrası güzel olur. Dibi bulduk çünkü

orhanunal
20.05.2016, 00:10
bugünden sonra yapacağı şeyler eleştirilmeye açıktır.artık kendi göbeğini kendi kesecek.

bu 5 ay dezavantajı gibi dursada staj yapmış gibi oldu.en sevindiğim olay hatır gönül işlerini bitreceğim tesisler genel eve dönmüş tesisleri direk taşıyacağım demesi.öte yandan nevzat reisde yerel medyaya cephe açmış ve taraftardan ciddi destek alıyor.

söylemler planlar harika gözüküyor.geriye icraatler kalıyor.bakalım dediği gibi bu 40 gün Allah yardımcısı olsun eğer 40 günde transfer işini bitirir ve takımı tamamen hazır bi şekilde kampa yollarsa muhteşem olur.milli futbolcu sayımız az euro 16 dan az etkileniriz.eu 08 den fb ve gs çok etkilenmişti ve tesadüf ki hocamız yine ersun yanal dı.umarım tarih tekerrür eder ve mutluluklara yelken açarız.ve bu sezonu AMAN TANRIM ne boktan bi sezondu diye anarız.

serdaracıl
20.05.2016, 00:16
Bu adamlarla değil de diğerleriyle sahaya çıksak diyenler var. Arkadaş hepsini gördük. 6 olmazdı da 5 olurdu. Son birkaç yıl, hatta son birkaç hafta tüm gerçekleri tek tek yüzümüze vurdu. Artık hatalarımızdan ders almamız lazım. A'da Z'ye bu takımda değişim şart. Usta dönemi bugünden itibaren başladı. Hadi bakalım

My
20.05.2016, 00:19
Bu kepazeliğin en büyük sorumlusu hiç kuşkusuz İHO. Usta'nın da büyük hataları var ama bu tablonun asıl sorumlusu İHO. İnsaflı olmak lazım.

My
20.05.2016, 00:22
Ersun Yanal: "Doğru bir takım yapılanması olacak. Futbolun gerektirdikleri olacak... Savaşmadan olmaz bu işler, yapamazsınız... Mücadele etmeden olmaz, mücadele etmeyen de olmayacak. Trabzonspor 25 yıl önce İngiltere'de Leicester City'nin yaptığını başarmıştı. Önümüzdeki yıl hadi bunu yap dersen gerçekliği olmaz ama zamana yayılacaktır"

bach72
20.05.2016, 00:33
Sansar da çıkmış Trabzonspor taraftarı da futbolcuları baskı altına alıyor diyor.Ulan futbolcular için Trabzon cennet.Yemedikleri halt yok.20-25 yıl öncesinde 6-0,7-0 yenileceksin tesisler basılırdı.Futbolcular tit tir titrerdi.O zamanın taraftar profili de kalmadı gerçi.Şimdiki taraftar profili kulüpten nemalanan,belediyeden iş kapan,siyasetçilerle içli dışlı olup kefenlere bürünen, gelene gidene atkı takan yozlaşmış güruhlar.

Aydın Tiryaki
20.05.2016, 00:39
Bugüne kadar başkanın hep arkasında durdum. Şu sonuçlardan sonra bile durmaya, desteklemeye devam edeceğim en azından kendi adıma. Çünkü
bu sezonun suçlusu olarak onu görmüyorum. Tabii ki hataları var bunları sıralayacak olursak:

1- İşi aceleye getirerek Hami gibi bir çapsızı(T.D olarak) başımıza getirdi.
2- Rize maçında alınan galibiyetten sonra takıma izin verdi ve olacakları ön göremedi.

Bundan sonrası tamamen başkanın inisiyatifinde. Umarım güzel günler görürüz. Biz yeter ki desteğimizi eksik etmeyelim. Ama eleştirilmesi gereken yerde de tabii ki eleştirelim. Körü körüne bağlanmayalım.

sefayasin
20.05.2016, 00:41
Ersun yanal'ın bugünki lig tvdeki röportajını nereden bulabilirim arkadaşlar. Kaydeden var mıdır?

revolution
20.05.2016, 00:43
sizdeki geleceğe ümitle bakma olayı
bende ne yazık ki hiç olmadı . / olmayacak .
görüyoruz baba neyin ne olduğunu .
bizi bilhassa sahada çok büyük sıkıntılar bekliyor .
alacağın adamlarla veya geri kalanlarla oluşturacağın takımdan hiç bir şey olacağı yok .
maalesef artık sıra takımıyız .
seneye de başakşehir , konya , akhisar , osmanlı , bursa hatta antalya gibi bilimum takımlar bizim üzerimizde yer alacaklardır .
bu da düz hesap 9.ncu sıra ile 14.ncü sıra arasında gidip geliriz demektir .

yazdıklarım tarihe not düşülsün . bu manyak zamanında demişti dersiniz .

ayrıca ersun boştayken
ligdeki diğer hocalar takım çalıştıra çalıştıra ersun.la arayı kapattılar .
iyi ya da kötü oyun planlarını hem uygulama alanı buldular hem de kendilerini eğittiler .
artık ne senin 2008.deki ersun.un var . ne de o tarihte ersun.un oynattığı sistemi çözmeye çalışan hocalar .
ersun.un fişek gibi takım kuracağını düşünüyorsanız
ağır yanılıyorsunuz demektir .
zaten kalacak oyuncular bile sorunlu .
hepsinin ne olduğunu , ne olacağını az çok biliyoruz .
takviye de yapsan yetersiz kadro , kısıtlı yetenek , 4 geri bir ileri vites modunda futbol fakiri bir sürü adam .
yıllardır böyle . ve maalesef yine böyle devam edecek .
ve bu adamlarda güya sıfır sorun teşkil edecek adamlar .
etleri , butları , kapasiteleri ne ki de ersun.un elinde bombaya dönüşecekler .
ersun.un ikinci gelişinde neler olduğunu , bombaların kucağımızda nasıl patladığını hep beraber gördük .
evet . evet .
yavru , akbaş , hurmacı, yumlu , erdoğan , zengin v.s. türündeki daha da fazla adlarını sayamadığım bir sürü futbolcudan bahsediyorum .
elimizde kalacak sıfır sorunlu adamların ersun.un elinde bir terminatöre dönüşmeyeceklerini , sadece yerlerinde sayacaklarını , ileriye gram gitmeyeceklerini adım gibi biliyorum .
çünkü sınırları belli adamların . ufuk çizgilerini biz dışardan görebiliyoruz . ne olduklarını da ne yapabileceklerini de , kapasitelerini de .
bu arkadaşlarla maalesef 2 sene daha köşe kapmaca oynayacağız . ne bize yar olacaklar , ne de kendilerine . ne uzayacaklar , ne de kısalacaklar .
iki arada bir derede yuvarlanıp gideceğiz bunlarla .
çünkü malzeme bu . fazlasını beklemek iyimserlik olur .

kızmayın aga . gördüğümüz söylüyoruz .

şimdi de olacaklara konsantre olalım .

sezon başladıktan tahmini 2 ay sonra kaos olur .
yenilgi ve beraberlik oranı galibiyetten fazla olur .
ersun tefe konur ve darağacı hazırlanır .
her türlü ayak oyunu kışa doğru başlar . içerden futbolcu , dışardan basın taarruza başlar .
kamuoyu da illa ki başarı ister .
başarının gelmediği görülünce homurtular artarak devam eder .
bu arada futbolcu gemisini yürütür , tribüne oynar .
basın da kulis faaliyetlerine tam gaz devam eder .

maçlar oynandıkça ersun.la diğer hocalar arasında aslında çok da büyük bir fark olmadığı görülür .
istesen de istemesen de futbolcuya ve paraya dayalı düzen devam eder .
kırılma maçlarında hep sınıfta kalınır .
her yenilgiden sonra sabır kelimesi dillere pelesenk olur.
ersun ve başkan yılların getirdiği sıkıntılardan bahseder . ısrarla sabır tavsiye edilir .
sonrasında 9-14.ncü sıra arasında bir yerlerde tutunulur .
her sene olduğu gibi gelecek sene atlarız zıplarız edebiyatı olur .
halbuki hiç bir şey olmaz .
saçlar ağarır . bir yaş daha yaşlanırsın . yine senin payına hüsran düşer .
sonrada kendi kendine ''biz bu takıma şampiyon olsun diye gönül vermedik . biz bu renkler için , bu arma için gönül verdik ''
masalını söyleyerek ısrarla kendini kandırmaya devam edersin .

tam 2 sene sonra da bi öz evlat gelir .
başkan seçilir .

sen de gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi apışıp kalırsın .

lazzist
Hami'yi teknik direktör yapılmasının en büyük pay sahibi taraftardır. İsabette olmuştur, Hami'yle bu işin olamayacağını taraftar olarak anladık. Önce liyakat.

Aydın Tiryaki
Ersun yanal'ın bugünki lig tvdeki röportajını nereden bulabilirim arkadaşlar. Kaydeden var mıdır?

Bu akşamki Kasımpaşa maçı başlığında paylaşıldı. Oradan izleyebilirsiniz.

odyseuys
20.05.2016, 00:44

Bu akşamki Kasımpaşa maçı başlığında paylaşıldı. Oradan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=GYReWFj9irM

DeAgLeMaNyAq
20.05.2016, 00:51
O konuşma program başındaki kısa bir değinmeydi. Asıl konuşmayı bizim maç geldiğinde yaptı...

Aydın Tiryaki
20.05.2016, 00:53
sizdeki geleceğe ümitle bakma olayı
bende ne yazık ki hiç olmadı . / olmayacak .
görüyoruz baba neyin ne olduğunu .
bizi bilhassa sahada çok büyük sıkıntılar bekliyor .
alacağın adamlarla veya geri kalanlarla oluşturacağın takımdan hiç bir şey olacağı yok .
maalesef artık sıra takımıyız .
seneye de başakşehir , konya , akhisar , osmanlı , bursa hatta antalya gibi bilimum takımlar bizim üzerimizde yer alacaklardır .
bu da düz hesap 9.ncu sıra ile 14.ncü sıra arasında gidip geliriz demektir .

yazdıklarım tarihe not düşülsün . bu manyak zamanında demişti dersiniz .

ayrıca ersun boştayken
ligdeki diğer hocalar takım çalıştıra çalıştıra ersun.la arayı kapattılar .
iyi ya da kötü oyun planlarını hem uygulama alanı buldular hem de kendilerini eğittiler .
artık ne senin 2008.deki ersun.un var . ne de o tarihte ersun.un oynattığı sistemi çözmeye çalışan hocalar .
ersun.un fişek gibi takım kuracağını düşünüyorsanız
ağır yanılıyorsunuz demektir .
zaten kalacak oyuncular bile sorunlu .
hepsinin ne olduğunu , ne olacağını az çok biliyoruz .
takviye de yapsan yetersiz kadro , kısıtlı yetenek , 4 geri bir ileri vites modunda futbol fakiri bir sürü adam .
yıllardır böyle . ve maalesef yine böyle devam edecek .
ve bu adamlarda güya sıfır sorun teşkil edecek adamlar .
etleri , butları , kapasiteleri ne ki de ersun.un elinde bombaya dönüşecekler .
ersun.un ikinci gelişinde neler olduğunu , bombaların kucağımızda nasıl patladığını hep beraber gördük .
evet . evet .
yavru , akbaş , hurmacı, yumlu , erdoğan , zengin v.s. türündeki daha da fazla adlarını sayamadığım bir sürü futbolcudan bahsediyorum .
elimizde kalacak sıfır sorunlu adamların ersun.un elinde bir terminatöre dönüşmeyeceklerini , sadece yerlerinde sayacaklarını , ileriye gram gitmeyeceklerini adım gibi biliyorum .
çünkü sınırları belli adamların . ufuk çizgilerini biz dışardan görebiliyoruz . ne olduklarını da ne yapabileceklerini de , kapasitelerini de .
bu arkadaşlarla maalesef 2 sene daha köşe kapmaca oynayacağız . ne bize yar olacaklar , ne de kendilerine . ne uzayacaklar , ne de kısalacaklar .
iki arada bir derede yuvarlanıp gideceğiz bunlarla .
çünkü malzeme bu . fazlasını beklemek iyimserlik olur .

kızmayın aga . gördüğümüz söylüyoruz .

şimdi de olacaklara konsantre olalım .

sezon başladıktan tahmini 2 ay sonra kaos olur .
yenilgi ve beraberlik oranı galibiyetten fazla olur .
ersun tefe konur ve darağacı hazırlanır .
her türlü ayak oyunu kışa doğru başlar . içerden futbolcu , dışardan basın taarruza başlar .
kamuoyu da illa ki başarı ister .
başarının gelmediği görülünce homurtular artarak devam eder .
bu arada futbolcu gemisini yürütür , tribüne oynar .
basın da kulis faaliyetlerine tam gaz devam eder .

maçlar oynandıkça ersun.la diğer hocalar arasında aslında çok da büyük bir fark olmadığı görülür .
istesen de istemesen de futbolcuya ve paraya dayalı düzen devam eder .
kırılma maçlarında hep sınıfta kalınır .
her yenilgiden sonra sabır kelimesi dillere pelesenk olur.
ersun ve başkan yılların getirdiği sıkıntılardan bahseder . ısrarla sabır tavsiye edilir .
sonrasında 9-14.ncü sıra arasında bir yerlerde tutunulur .
her sene olduğu gibi gelecek sene atlarız zıplarız edebiyatı olur .
halbuki hiç bir şey olmaz .
saçlar ağarır . bir yaş daha yaşlanırsın . yine senin payına hüsran düşer .
sonrada kendi kendine ''biz bu takıma şampiyon olsun diye gönül vermedik . biz bu renkler için , bu arma için gönül verdik ''
masalını söyleyerek ısrarla kendini kandırmaya devam edersin .

tam 2 sene sonra da bi öz evlat gelir .
başkan seçilir .

sen de gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi apışıp kalırsın .

Bu forumda bir çok yazınızı okudum da olaylara çok pesimist yaklaşıyorsunuz. Gelecek sezonlar için ben kendi adıma ünitliyim en azından. Büyük bir beklenti içine giriyor muyum ? Hayır. Ama en azından sizin gibi her zaman bardağın boş tarafını görmüyorum. Güzel şeyler hiç beklenmedik zamanlarda gelirmiş.

Biraz ümitli olalım lütfen. Buna her zamankinden daha çok ihtiyacımız var.

odyseuys
20.05.2016, 00:55

O konuşma program başındaki kısa bir değinmeydi. Asıl konuşmayı bizim maç geldiğinde yaptı...

maç başlığında arkadaşın paylaştığı video buydu. asıl değerlendirmesini siz yükleyince dinleriz artık :)

Aydın Tiryaki
20.05.2016, 00:56

Rica etsem elinizde varsa tüm konuşmayı paylaşma imkanınız var mıdır ?

esra61
20.05.2016, 01:01
Bu zamana kadar gözlemlediğim kadarıyla yapılan en güzel şey taraftar nezdinde "eleştiri".
Peki sonuç" 0".
O zaman bir kez de eleştiri yerine destek olalım belki katkısı olur he ne dersiniz?
Bu sefer sonuna kadar destek verelim,hiç göstermedigimiz Sabri gösterelim ,belki bu sefer olur.
Nasrettin hoca misali 'Ya tutarsa'?
Kendiniz için sabredemiyorsaniz yeni gelen gençler için Trabzonsporun yeniden dirilişini görebilmek için koşulsuz şartsız DESTEK zamanı.
Lütfen...

DeAgLeMaNyAq
20.05.2016, 01:29
<iframe width="560" height="315" src="//sendvid.com/embed/kwgt4lw5" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
.

Aydın Tiryaki
20.05.2016, 01:50
<iframe width="560" height="315" src="//sendvid.com/embed/kwgt4lw5" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>
.

Teşekkürler.

Ahmet Kara
20.05.2016, 01:55
<iframe width="560" height="315" src="//sendvid.com/embed/kwgt4lw5" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>
.
Video için Teşekkürler.

Yalnız videoda bir yer dikkatimi çekti.

Şansal Büyüka Trabzonspor taraftarının futboldan anladığını söylüyor.

O anda kamera Yanal'a dönünce alaycı bir gülüş atarak içinden bir b.. bildikleri yok diyor sanki...:D

Yavuz KÜÇÜK
20.05.2016, 02:02
Başkan lig bitti icraatlere hemen başla yoksa sende benden nasibini almaya başlayacaksın yetti artık

My
20.05.2016, 02:13
Yaylar gerilmiş başkana, takıma, Yanal'a sallamak için millet hazırda bekliyor sanki. Az sakin ya. Başkan, hoca, futbolcular kadar taraftarın da sorumluluğu var. Gerekli desteği vermeden ahkam kesmeye kalkarsak bu olmaz.