PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

tanjugunduz
15.05.2016, 13:51
Başkandan çok radikal çok ileri goruslu hamleler bekliyoruz takım yapılanması borçlar yönetim.anlayışı projeler bir suru konu var artık hamleler görmek.istiyoruz fırsat bu fırsat gerekirse tüzük değişikliği kongrelerin sezin bitimine 2 ay kala nisanda veya mayısta yapılması üyelikler bir çok konuda

O ruh geri gelecek

slmn
15.05.2016, 14:16
Yönetimden biri ayrılırsa ilk kişi muhtemelen Ali Rıza Egemen olur.

Ertan 51
15.05.2016, 14:30
Abi gerçekten çok acayip bi camiayız biz,
şaka maka baya baya M.Usta bıraksa gitse sevinecek bir sürü Trabzonsporlu var içimizde, Adem Akyüz' dediği olmuş Allah bizim belamızı vermiş bile,
sanki başkan sadece ve sadece 5 aylık bir başkan değil ve öncesinde TS tarihinin en kötü başkanından kulübü devralmamış,
sanki haftaya seçim olsa Abromoviç başkan adayı olacak,
sanki Abramoviç gelse onu da yolcu etmeye uğraşmayacağız,
daha nasıl bir bela bizi bu hale getirebilir ki :)

must61
15.05.2016, 14:35
Yönetimden biri ayrılırsa ilk kişi muhtemelen Ali Rıza Egemen olur.

Özevlat konusundaki tutuculuğunu bir kenara bırakmayacaksa isabet olur.

Kayıp değil kazanç olur.

Şerafettin Kara
15.05.2016, 14:45
Burada çok açık olan şey eleştiriye olan tahammülsüzlük.Akl-ı selim her Trabzonspor taraftarı bu yönetimin istifa edip gitmesini beklemez.Yanlız artık şunu kabul edin ki 7 yiyen bir takımın yönetimi eleştirilir kimse kusura bakmasın.Ve 2 gündür yönetim kurulundan tek bir açıklama yok.En azından başkan bi toplantı yapıp şu şu oyuncularla artık yeni sezonda ayrılıyoruz diye taraftarın gazını alsın ki bilelim bazı şeylerin söylemde kalmadığını.

serdaracıl
15.05.2016, 14:49
Tamam başkan anladık durumumuz kötü. Ekonomimiz batık. Takım berbat. Geç. Çözüm ne onu anlat. Camiayı ayağa kaldır. Millete bi umut ver. Bişeyler yap artık. Sıtmayı gösterip bizi ölüme razı etme

BERBATOV61
15.05.2016, 15:14
Burada çok açık olan şey eleştiriye olan tahammülsüzlük.Akl-ı selim her Trabzonspor taraftarı bu yönetimin istifa edip gitmesini beklemez.Yanlız artık şunu kabul edin ki 7 yiyen bir takımın yönetimi eleştirilir kimse kusura bakmasın.Ve 2 gündür yönetim kurulundan tek bir açıklama yok.En azından başkan bi toplantı yapıp şu şu oyuncularla artık yeni sezonda ayrılıyoruz diye taraftarın gazını alsın ki bilelim bazı şeylerin söylemde kalmadığını.
Sanki yönetim 1 hafta önce geldide eleştirmeyeceğiz transfer içinde süre vardı hoca içinde luceyi beklicez diyip hamiyi hoca yapan mbia gibi muhtemelen şampiyon olacak olan beşiktaş maçını tek başına alan adamı sene sonuna kadar tutmamak için bizi kandıracak algılar yaptıran yönetimi eleştirmeyeceksek bu forumun amacı ne ? Eleştiri bu uyarıdır bir tespittir bu tespite katılıp katılmamak karşı tarafın kendi tasarrufudur. Ama eleştiri yapanları suçlamak ne kadar vizyonlu bir iştir düşünün. Kimse sallama eleştiri yapmıyor burda bazı eylemlerin doğurduğu sonuçları eleştiriyor bu eylemleri yapanlar tekrar aynı hatayı yapmaz belki diye. Ve kimse bana borç demesin usta bu kulube parası için seçildi ama hekimoğlunun vaadlerini yerine getiriyor. Parasız bu iş olsa bende başkan olurum ne olacak sanki taş atıyosunda kolun mu yoruluyor

nakzo
15.05.2016, 15:31

Aynen katılıyorum.Ya açıklama yapıp yumlu salih gibi futbolun belası adamlara bu formayı giydirmeyeceğiz diyecek genc ucuz yabancılar bulacaksın bizde sonuna kadar sabredecez yada hemşerim bizim durumumuz vallaha çok kötü mecbur bunlarla oynayacaz deyip hedefini küme olarak belirleyeceksin başka bir alternatifi yok.Antalyaspor gibi sıradan bir takımdan 7 yiyip sus pus beklersen her türlü eleştiri gelecektir bundan doğal bir durum olamaz.

Punisher-61
15.05.2016, 15:57
Bu takimin basina hep bos adamlar mi gelir arkadas?? Bu normal mi???

Kimse bisey demiyor neymis efendim uefanin kararini bekleyecegiz.. Neden???? Uefanin karariyla ne isimiz var artik???
Ya avrupa kupalarindan 1 yil men cezasi yiyeceksin yada transfer yasagi..
Hangi ceza olursa olsun ne kadar erken davranirsan o kadar karindir..simdi transfer yasagi gelse ne yapacaksin Listede sectigin topcular varsa simdiden anlas cok mu zor?
Sanki men cezasi gelmezse mourinhoyu getirecekler..

Üstelik yumlu erdogan dursun ... Gibi elemanlari kovmak icin uefa kararini ne yapacaksin

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Sibel
15.05.2016, 16:04
Şu kaos ve kriz ortamında istifa bekleyip yerden yere vuranlar mı Trabzonspor'u düşünüyor yoksa hataları şimdilik tolore edip bu krizden çıkmak için sağ duyu ve sabır isteyenler mi?
Cevabı açık.

theo
15.05.2016, 16:09
Ya hep bizim taraftarimiz akıllı zaten hep bizim taraftar herşeyin en doğrusunu biliyor... Adam geleli 5ay oldu... Bu adamdan önceki kabadayı gerçekdışı beyanlarla klubu borca sokarak yıldız(!) ve işe yaramaz adamlara kulübün anahtarını teslim etti... Bir Allahın kulunun sesi çıktı mi? Bu adam.enkaz devraldı... Bu sene zaten sportif basariyi ilk 10haftada kaybettik... Bu sezon olu sezondu... Eger ki önümüzdeki sezon da takım bu şekilde olursa git o zaman konuş... Az biraz TGden farkiniz olsun be
..

emrex61
15.05.2016, 16:15
Tamam başkan anladık durumumuz kötü. Ekonomimiz batık. Takım berbat. Geç. Çözüm ne onu anlat. Camiayı ayağa kaldır. Millete bi umut ver. Bişeyler yap artık. Sıtmayı gösterip bizi ölüme razı etme

kimsenin elinde siğirli deynek yok başarının sırrı istikrar ve huzur ortamı dır bunu sağlamadığımız sürece bu klup ayağa kalkamıcaktır

Someone
15.05.2016, 16:18
Yemem arkadaş yemem , insanları anlama zorluğuyla itham ederken az zeka belirtiside göstermek lazım , senin o bahsettiğin ligde sezonda 50 maç mı oynanıyor , sırf o elindeki çöplerden kurtulmak kulübe 50 milyondan fazla tasarruf ettirdi , 1 galibiyet 1 milyon dedin değil mi ? 17 de 17 yapsak 17 milyon ediyor ....

50 > 17 olm sende anlama kıtlığı mı var , bu kadar basit bir matematiği anlayamıyormusun ?

Mbia yı satarak kazanılan parayı tasarruf olarak gören biriyle bu tartışmaya girmem bile iyi günler

Şerafettin Kara
15.05.2016, 16:20
Biz bu oyuncu grubunun gelecek sezon bu klüpte kalmasından endişe duyduğumuzu belirtip bunun başkanın vizyon kelimesine ters olduğunu belirttiğimiz için sizin kadar bu klübü düşünmüyoruz öyle mi? Ben şahsım adıma iho'nun seçildiği ilk zamandan beri usta'nın destekçisi olan biri olarak hayal kırıklığına uğramak istemiyorsam suçlu mu olucam ?

erolizmts
15.05.2016, 16:32
50. yılda şampiyonluk ve Lucescu'yu getireceğiz iması gereksizdi. Ama bu konuda Usta'nın suçu pek yok. Bu ülkede gerçekliğe değil hayallere oy verilir. Bu yüzden de hayallerle yaşayan bir ülkeyiz zaten.

Ben şahsen 2009/10 ve 2010/11 sezonları performansını gerçekleştirebilecek bir yapılanmaya gidilmesi taraftarıyım.
2016/17 sezonunda ilk 6 ve Türkiye kupasında final çok zor değil. 2017/18 sezonunda ise hedef tabiki şampiyonluk olmalı.

Bu sebeplerden dolayı mevcut yönetimin "şu son 3-4 aydaki yanlışlarını da unutmadan" gelecek sezon için kredilerinin olduğunu düşünüyorum. Hele ki İHO'ya 2,5 yıl sabretmişken.

Emirhan Yazıcı
15.05.2016, 16:49
Yahu adam nerden bilsin 300-350 milyon diye söylenen borcun 800'lerde olduğunu ? Bu şartlarda sen Lucescu olsan gelirmiydin ?

MertcaN.K.*61
15.05.2016, 18:07
Başkan aslında Lucescu vari bir hoca demişti yani sistemli kalıcı olacak burayı futbolcu fabrikasına çevirecek o mantalitede olan sistemli bir yapı demek istemişti ama isim çok ön plana çıktı yalan yok herkes Lucescu gelsin ister tabi. Ancak ben Lucescudan sa Lucescu vari bir hoca tercih ederim. Basında sürekli ben geleyim ama oğlum takımın başına geçsin falan nedir bu fırın sanki oğlunu başını koyuyor..

Fatih Öztürk
15.05.2016, 18:20
Yahu adam nerden bilsin 300-350 milyon diye söylenen borcun 800'lerde olduğunu ? Bu şartlarda sen Lucescu olsan gelirmiydin ?

Söylenenmi?
Burası koskoca A.Ş.
Kime ne borcun varsa kuruşu kuruşuna kayıtlarda var ve hiç bir şekilde şaşmaz.Kimse bu kulübe elden evraksız 400-450 milyon tl veremeyeceğine göre usturuplu sallamak lazım heleki yönetime geleli 5.5 ay geçtikten sonra.
Tabi bu saçma sapan iddia doğruysa.

Fatih Öztürk
15.05.2016, 18:27
Kıçı kırık üç beş kuruş sermayeli limited şirket çalıştırsan bile yerin yurdun bilindikten sonra piyasaya ne borcun harcın varsa anında binerler tepene öyle yarım sene beklemezler.
Kaldıki burası ülkenin en önemli derneklerinden biri ve borsada işlem gören yarım milyar TL işlem hacmi ile dönen çok büyük bir kurum.
Her dönem ay başı borcun harcın resmi evraklarla SPK'ya bildirilirken nerden geldiği belli olmayan dedikodularla kulübün borcu bir anda yarım milyar TL artış gösteriyor ve bunu yalanlayan tek bir yönetici bile yok.
Ne garip değilmi.

Doğan Şahin
15.05.2016, 18:29
Luçesku yaşı itibariyle oğlu ile birlikte gelip arka planda kalmayı tercih ediyor. Başkan dediğin gibi başından beri Luçeskuvari bir teknik direktör arzu ediyor. Elimizdeki bütçe ile yabancıların bizi anlayabilmesi zor. Kendimize çeki düzen vermedikçe kolay kolay yabancı hocalarla kanımız uyuşmaz. Vahid hoca'nın bile nasıl çıldırdığını gördü bu kulüp. Yerli düşünülüyorsa kendini kanıtlamış ve kadro mühendisi bir hoca şart. Ersun hoca bu işi en ince ayrıntısına kadar becerebiliyor. Tek eksiği sabır ve yönetimsel sistemin doğru işletilmesi.

Anıl C
15.05.2016, 18:56
Muharrem bey sizde zaman kaznmak icin uefa cezasi sürecini iyi kullaniyosunuz.
Önce hayali 50. yil sampiyonlugu.
Sonra sözde lucevari hoca iddaasi.
Sonra battik bittik temali sohbetler.
Sponsorlar elini cekiyo haberleri.
Ardindan önceki yönetimin attigi kaziklari bile bile eski dönemi tekrar sorusturma dalgasi
Zaman herseyin ilaci.
Hicbir sey karanlikta kalmaz.
Görücez bakalim o toz pembe hayallerin ne kadari gerceklesecek...

angraf
15.05.2016, 18:57
UEFA kararı artık açıklansa da hepimiz rahatlasak yahu.

tturkmen
15.05.2016, 19:07
Yönetim dükkan yönetiyor gibi futbol kulübü yönettikleri unuttular ondan ne kadar kırarız, Mbia dan ne kazanırız Hami ye az veririz derken sezon bitti. Yönetim günü kurtarmanın peşinde. Ben gelecek sezona ait en ufak bir planlarının olduğunu düşünmüyorum. Erkan la karşılıklı anlaşıldı deniyor. 2 gün sonra biz göndermedik diyorlar Erkan geri geliyor. Birgün Cavanda kadro dışı 2 gün sonra affediliyor. Ben bu kadar amatör yönetilen bir kulüp yönetimi daha görmedim. Sağolsun önceki yönetimi aramıyorsa.

Mesut
15.05.2016, 19:13
Borcun 800 trilyon 700 trilyon olduğunu iddia edenler burasi bakkal mi arkadaş mali kongre var borsaya açık bir şirket hayali 400 trilyon borç nereden geliyor.Borcu borcla kapatacaklar diye biliyorum ben 300 trilyon kredi cekilecek 600 trilyon olarak geri ödenecek 700-800 trtilyon borç lafi oradan geliyor alistiriyorlar yavas yavas 700-800lere

yorumsuz6117
15.05.2016, 19:21
Trabzonspor'a tarihinde en çok yenildiği sezonu ve en farklı yenildiği maç yaşatan Hami'ye plaket vermişiz çok iyi olmuş..

A. Aydın
15.05.2016, 19:25
Borcun 800 trilyon 700 trilyon olduğunu iddia edenler burasi bakkal mi arkadaş mali kongre var borsaya açık bir şirket hayali 400 trilyon borç nereden geliyor.Borcu borcla kapatacaklar diye biliyorum ben 300 trilyon kredi cekilecek 600 trilyon olarak geri ödenecek 700-800 trtilyon borç lafi oradan geliyor alistiriyorlar yavas yavas 700-800lere
Hocam cok sacma bi aciklama yapmissin.
Suan kulupte bir inceleme var.
Inceleme sonu bir rapor aciklayacaklar.
Kimse olmayan bir borcu var diye gosteremez.
Butun borclar kalem kalem aciklanir.

Muharrem ustanin aciklamasinda dikkatli dinlediysen kulupte borc olarak gorunmeyen menejerlerde trabzonspordan aldiklari cek var diyor. Yani kulup borclanmis ama kayit altina alinmamis. Incelenen sey ne kadar disari borclanip kayit altina alinmamis.

Inceleme sonucunda her borcun karsiligi aciklanacaktir.

Fatih Öztürk
15.05.2016, 19:40

Muharrem ustanin aciklamasinda dikkatli dinlediysen kulupte borc olarak gorunmeyen menejerlerde trabzonspordan aldiklari cek var diyor. Yani kulup borclanmis ama kayit altina alinmamis. Incelenen sey ne kadar disari borclanip kayit altina alinmamis.

Eee farzedelim menejerlere 10 lira açıktan çek verdiler pekâlâ bu 800 milyon muhabbeti nedir incelemenin kaymağımı yoksa suni gündem oluşturmak için savsaklamakmı.

A. Aydın
15.05.2016, 19:49
Eee farzedelim menejerlere 10 lira açıktan çek verdiler pekâlâ bu 800 milyon muhabbeti nedir incelemenin kaymağımı yoksa suni gündem oluşturmak için savsaklamakmı.

800 Muharrem ustanın ağzından çıkmadı. 35 milyon tl menejer borcu var gerisi inceleniyor dedi.
Medyanın gazına gelmeyelim. Bekleyelim hersey ortaya cıkar. Egerki fazla borc cıkarsa karsılıgıda mecbur acıklanacaktır.

Alp Yavuz 13
15.05.2016, 19:52
genel itibari ile taraftarda aşırı kendini beğenmişlik var. Kendimizi dev aynasında görmeyi bıraksak artık.

Fatih Öztürk
15.05.2016, 19:59
800 Muharrem ustanın ağzından çıkmadı. 35 milyon tl menejer borcu var gerisi inceleniyor dedi.
Medyanın gazına gelmeyelim. Bekleyelim hersey ortaya cıkar. Egerki fazla borc cıkarsa karsılıgıda mecbur acıklanacaktır.

2 haftadır asparagas haberler her tarafta dönüyor tek bir yönetici çıkıp yalanlamıyor.
Olayın mide bulandırıcı tarafı bu.

temel_yilmaz
15.05.2016, 20:19
Neye uzuluyorum biliyormusunuz yasim 33 kusur oldu boyle pek kafasina takan bi tip degilimdir de aslinda,bu ulkede az biraz cok az adalet olsaydi bu ulkenin en buyuk spor klubuyduk,67 de kurulan.klubumuzun en az 10-11 sampiyonlugu olacakti.

Yetistirdigimiz 10-11 jenerasyonun herbir parcasi sampiyonlugu tatti biz yine buruk,biz yine birbirimize dusman..

Yine anlamsizca sevinen,cocuklarina forma giydiren,isyerlerinde yuzleri gulen insanlari izliyecegiz,su hayatta ne dilediysem neyin duasini ettiysem yuce mevlam verdi kimsenin hic birseyine imrenmedim ama bugune kadar,besiktastan gecerken o insanlarin yuzlerindeki gulumsemeyi sevinci gorunce cok imrendim.

Ben inancim geregi sabirli olursak mukafatinin gelecegine inanan biriyim ve bu kadar adaletsizligin,goz gore gore yapilmasinin mukafatini birgun alacagimiza o kadar cok inaniyorum ki.

Bundan sonra sizde gordugunuz her Trabzonspor luya artik birbirmizi kirmanin yemenin hic bir anlam ifade etmedigini anlatin anlatmaya calisin,kim bireysel menfaati pesinde kosuyorsa uyarin.

Baska Trabzonspor yok umitsiz olmayin,yilmayin mevlam bize guzelliklerin en iyisini en hayirlisini nasip edecek bu kadar uzuntunun sabrini muhakkak alacagiz buna tum kalbimle inaniyorum.

Birbirimizi kirmayalim destek olalim.

Reha Asan
15.05.2016, 20:25
Neye uzuluyorum biliyormusunuz yasim 33 kusur oldu boyle pek kafasina takan bi tip degilimdir de aslinda,bu ulkede az biraz cok az adalet olsaydi bu ulkenin en buyuk spor klubuyduk,67 de kurulan.klubumuzun en az 10-11 sampiyonlugu olacakti.

Yetistirdigimiz 10-11 jenerasyonun herbir parcasi sampiyonlugu tatti biz yine buruk,biz yine birbirimize dusman..

Yine anlamsizca sevinen,cocuklarina forma giydiren,isyerlerinde yuzleri gulen insanlari izliyecegiz,su hayatta ne dilediysem neyin duasini ettiysem yuce mevlam verdi kimsenin hic birseyine imrenmedim ama bugune kadar,besiktastan gecerken o insanlarin yuzlerindeki gulumsemeyi sevinci gorunce cok imrendim.

Ben inancim geregi sabirli olursak mukafatinin gelecegine inanan biriyim ve bu kadar adaletsizligin,goz gore gore yapilmasinin mukafatini birgun alacagimiza o kadar cok inaniyorum ki.

Bundan sonra sizde gordugunuz her Trabzonspor luya artik birbirmizi kirmanin yemenin hic bir anlam ifade etmedigini anlatin anlatmaya calisin,kim bireysel menfaati pesinde kosuyorsa uyarin.

Baska Trabzonspor yok umitsiz olmayin,yilmayin mevlam bize guzelliklerin en iyisini en hayirlisini nasip edecek bu kadar uzuntunun sabrini muhakkak alacagiz buna tum kalbimle inaniyorum.

Abi ağzına,eline, yüreğine sağlık.
Kendi duygularımı yazıya döksem bu kadar ifade edemezdim.
Rabbim inşallah mükafatımızı verir.

A. Aydın
15.05.2016, 20:38
2 haftadır asparagas haberler her tarafta dönüyor tek bir yönetici çıkıp yalanlamıyor.
Olayın mide bulandırıcı tarafı bu.
Azcik elestirmeden destek olsak cok mu zor?
Bir sezon bekleyelim sonra hep beraber elestirelim.

Emirhan Yazıcı
15.05.2016, 21:00
Söylenenmi?
Burası koskoca A.Ş.
Kime ne borcun varsa kuruşu kuruşuna kayıtlarda var ve hiç bir şekilde şaşmaz.Kimse bu kulübe elden evraksız 400-450 milyon tl veremeyeceğine göre usturuplu sallamak lazım heleki yönetime geleli 5.5 ay geçtikten sonra.
Tabi bu saçma sapan iddia doğruysa.

TS Borsaya açık kayıtlara baktığımızda borç zaten 350 milyon TL'ydi sorun borsaya açık olmamıza rağmen nasıl 800 küsür borç yaptığımızda

BERBATOV61
15.05.2016, 21:06
TS Borsaya açık kayıtlara baktığımızda borç zaten 350 milyon TL'ydi sorun borsaya açık olmamıza rağmen nasıl 800 küsür borç yaptığımızda
450 milyon borcu saklaya bilen adamlar da plaket hak ediyor ozaman hamiye verdikleri plaketi çok görmesinler iho ya bu yaptığı büyük olay harbiden :)

Ahmet Faruk
15.05.2016, 21:42
bjk 3. yıldızı takmadan biz ikiyi takabilseydik iyiydi. Bu sektörde yer edinmenin tek yolu en azından bjkyi yakalamaktı. Makas açılıyor.
Kapanır inşallah.

DarkBlooD
15.05.2016, 21:46
450 milyon borcu saklaya bilen adamlar da plaket hak ediyor ozaman hamiye verdikleri plaketi çok görmesinler iho ya bu yaptığı büyük olay harbiden :)

Ona özel bir plaket yaptırılıyor ve sadece ona da verilmeyecek aymazca hala el altından ona çalışanlarada verilecekmiş ...

İletişim bilgilerin açık olsun ki ulaşabilsinler sanada

Erdinç Barutçu
15.05.2016, 21:49

Daha başka bir şey yazılmaz bunun üzerine...

BERBATOV61
15.05.2016, 21:50
Ona özel bir plaket yaptırılıyor ve sadece ona da verilmeyecek aymazca hala el altından ona çalışanlarada verilecekmiş ...

İletişim bilgilerin açık olsun ki ulaşabilsinler sanada
Bana ihocumu diyorsun hahahaha ya şu iftirandan dolayı mahkemeye versem müebbet yersin öyle ağır bir itham :) bir ara üşenmessen seçim zamanı yaZdıklarımı oku ama ondan önce bolca kitap okumalısın bence ciddi sıkıntılı bir durumdasın :)

DarkBlooD
15.05.2016, 21:51
Mbia yı satarak kazanılan parayı tasarruf olarak gören biriyle bu tartışmaya girmem bile iyi günler

Komiksiniz yahu , başka birşey demiyorum , konuyu açan sensin , cevabını alan sensin ... Burda zaten tartışılacak bişey yok ki , kimse sana birşey sormuyor , zaten yapılacak olanlar yapılmış , veriler ortada , senin için 17 milyon büyük kardır , bizim için 50 milyon tasarruftur .

AYYILDIZ
15.05.2016, 21:56
Temel_yılmaz çok güzel bir yazı. Her sene aynı ayda bir hüzün çöküyor. Artık umudum da kalmadı.

AYYILDIZ
15.05.2016, 21:58
Temel_yılmaz çok güzel bir yazı. Her sene aynı ayda bir hüzün çöküyor. Artık umudum da kalmadı.

BERBATOV61
15.05.2016, 22:07
485 adet yorum yapmışsın bu yorumların çoğu zaten burda yapılmış , hesabını 3-12-2015 de açmışsın , hangi iho ya ne yazmışsın sen ? Aklın yok kelime oyunu yapıyorsun , kitap okumak çözüm değil akıl lazım senin gibilere akıl , akıl olmadan ancak senin gibi saçmalanır ...
Yav he he benim aklım yok sen hep akılsın hadi Allaha emanet sen kazandın hep sen haklısın biz boş konuşuyoruz.

Joomla!
15.05.2016, 22:09
Bu adamin böyle pat diye iki-üc senede bir seyler basaramayacagini hepimiz biliyoruz degil mi? ha iho gibi de icine etmeyeceği de kesin, o ayri mevzu.

Şerafettin Kara
15.05.2016, 22:09
başkan twiterdan yağlamış fikoyu,şenolu,tolgayı hahahahaha

Mesut
15.05.2016, 22:11

Benim ki saçma sizinki cok mantikliymıs.Kendi ağziyla diyor borç görunenden çok daha fazla.Ben demiyorum.Destek olunuyor zaten şahsım adıma Usta gitsin demiyorum ama buralara gelirken verilen sözler var.Onlardan hiç bahsedilmiyor sözler yerine getirilemeyeceği için sürekli bir karamsar tablo sürekli olumsuzluk yeter da.Bıktık artık

artvints
15.05.2016, 22:14

artniyetsiz okusan mesajı alırsın ama nerdeeee. süreç falan deyince zor geliyor tabi. tolga'yı da sen uydurmuşsun.

emrex61
15.05.2016, 22:18

Başkanın o twitte attığı mesajın anlamını okadar çok iyi özetlemişsinki cuk diye oturmuş,başkanın ordaki mesajı senin gibi kafadar olanlar için.

redbul
15.05.2016, 22:20
abi bizim başkan centilmen adam sonuçta trabzonluları ön plana alarak tebrikte bulunmuş bundan kötü bir anlam çıkarmanın manasıı yok.

sasone
15.05.2016, 22:22
Valla başkan sınırları zorluyor artık,inanın ben bunu beklemiyordum.Muharrem Usta'nın bunu yapacağını tahmin etmezdim.

DarkBlooD
15.05.2016, 22:23
abi bizim başkan centilmen adam sonuçta trabzonluları ön plana alarak tebrikte bulunmuş bundan kötü bir anlam çıkarmanın manasıı yok.

Olurmu öyle şey , biz spor takımımıyız ki tebrik edelim , yeniçerileri çağırıp tez zamanda Fiko nun ve Güneşin kellesini alması lazımdı ...

Şerafettin Kara
15.05.2016, 22:28
artniyetsiz okusan mesajı alırsın ama nerdeeee. süreç falan deyince zor geliyor tabi. tolga'yı da sen uydurmuşsun.
umarım 3-4 sene sonra şampiyon olunca fiko'dan da duyarız bu mesajları

Şerafettin Kara
15.05.2016, 22:29
Başkanın o twitte attığı mesajın anlamını okadar çok iyi özetlemişsinki cuk diye oturmuş,başkanın ordaki mesajı senin gibi kafadar olanlar için.
hadi yaaaaa? neymiş benim kafadarlığım ?

artvints
15.05.2016, 22:30
umarım 3-4 sene sonra şampiyon olunca fiko'dan da duyarız bu mesajları

onlar için söylemiyor bunu. bizim taraftara mesaj veriyor. çok önemli değil onların ne söyledikleri biz kazandıktan sonra.

sasone
15.05.2016, 22:31
Olurmu öyle şey , biz spor takımımıyız ki tebrik edelim , yeniçerileri çağırıp tez zamanda Fiko nun ve Güneşin kellesini alması lazımdı ...

Öyle devam etsin o zaman,yarın etrafında kimseler kalmadığında,her hangi bir İstanbul takımını tutmak yerine Trabzonspor'un sistem ve onun temsilcilerine karşı olduğu için bu takımı tutan Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular başta bakalım kim onun yanında olacak.
İlk defa böyle bir şey görüyorum,bu takımın eski başkanı bizi doğradı,şimdiki başkanı transfer ve stad konuları da dahil bize terbiyesizlik yaptı,şikeci bir kulüp ve biz bunu mu tebrik edeceğiz.
Yeniçeri,kelle espirisi yaparak haklı çıkmaya çalışma,tebrik etmek ona mı kalmış?

emrex61
15.05.2016, 22:31
hadi yaaaaa? neymiş benim kafadarlığım ?

Boşver tartışıpda kendimizi kırmanın anlamı yok yani o mesajın içeriğini anlamayıp aslında iğneyi kendimize batırmamız gerektiğinin farkında deilsiniz hala.

Fatih Öztürk
15.05.2016, 22:51
Azcik elestirmeden destek olsak cok mu zor?
Bir sezon bekleyelim sonra hep beraber elestirelim.

Sen canını sıkma biz desteğimizi bizzat kendisine iletiyoruz problem burda değil problem yalanlanmayan yalanlarda.

Fatih Öztürk
15.05.2016, 22:53

Öyle bir borç yok hâlâ olayı kavrayamadınmı?
İnsan mabadından atsa bu kadarını atamaz hangi puşt attıysa artık cigara gibi elden ele dolaşıp millette kafa yapıyor.

sasort
15.05.2016, 22:57
öyle bir borç yok hâlâ olayı kavrayamadınmı?
Insan mabadından atsa bu kadarını atamaz hangi puşt attıysa artık cigara gibi elden ele dolaşıp millette kafa yapıyor.

fatih kardeşim nasilsin

şunu soracağim peki neden borç tespit edilemiyor

tarafsiz denetçiler inceliyor

DarkBlooD
15.05.2016, 23:02
Öyle devam etsin o zaman,yarın etrafında kimseler kalmadığında,her hangi bir İstanbul takımını tutmak yerine Trabzonspor'un sistem ve onun temsilcilerine karşı olduğu için bu takımı tutan Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular başta bakalım kim onun yanında olacak.
İlk defa böyle bir şey görüyorum,bu takımın eski başkanı bizi doğradı,şimdiki başkanı transfer ve stad konuları da dahil bize terbiyesizlik yaptı,şikeci bir kulüp ve biz bunu mu tebrik edeceğiz.
Yeniçeri,kelle espirisi yaparak haklı çıkmaya çalışma,tebrik etmek ona mı kalmış?

Ne olsun istiyorsunuz siz , tebrik etmesin , onu yapmasın , bunu yapmasın o zaman kapatılsın kulüp çekip gidelim , herkes işine baksın ... Karşındaki ahlaksız ve şikeci diye sende öyle olmak mı zorundasın , Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular , biz düzgün olduğumuz , doğruları yaptığımız için bizim yanımızda , görgü ve ahlak kurallarını hiçe saydığımız veyahut sportmenliğe aykırı şeyler yaptığımız için bizim yanımızda değiller , onun için yanımızda olanlara zaten taraftar denmiyor holigan deniyor ...

Stad ve transfer konusunda ne terbiyesizlik yapmış , stadı yapan Toki ve o stad hala Trabzonspor a ait de değil Toki tarafından devlete yapılan bir stad daha tapusunu almadık , kaldıki 10 sendir bitmeyen stad gelecek sezona yetişecek , Başkan gökten stad indirip akyazıya mı konduracaktı seçilir seçilmez , başkasının eliyle yapılan stad ancak bu kadar hızlı olur ...

Transfer konusuna gelince , ne doymaz insanlarsınız siz yahu 2 yılda 60 transfer yapılmış kulübün ekonomisi yerle yeksan edilmiş elindeki oyuncuların sözleşmesini bile fesh edecek gücün yok , maaşını verecek gücün yok , hala transfer mi bekliyorsunuz, kaldıki yıllardır her transfer sezonunda Muhammet aşağa Muhammet yukarı sayfalarca alınsın diye yazılıp çizilen topçuyu aldı , diğerini geçtim hadi , ara transfer döneminde size 24 kişilik yeni takım mı kuracaktı böyle bir vaadi mi vardı başkanın ...

Fatih Öztürk
15.05.2016, 23:04
fatih kardeşim nasilsin

şunu soracağim peki neden borç tespit edilemiyor

tarafsiz denetçiler inceliyor

Teşekkür ederim kardeşim sende iyisin inşallah.
Borç tespit edilmiyor diye bir durum yok geçmiş sayfalardada yazdım koca A.Ş. Hemde varı yoku borsada kuruşu kuruşuna bildiriliyor öyle bir borç olsa bırak göreve geldiklerinden 5.5 ay sonrasını 2 saatte kulübün tüm gelirleri haciz edilir, hesaplar bloke olur, kapıda icra arabaları kuyruğa girer.
Şayet inceleme gibi bir durum varsa çok çok açıktan senet yada bono Imzalanmıştır onunda rakamı küçüktür diye tahmin ediyorum.

Fatih Öztürk
15.05.2016, 23:04
Edit

OFLU
15.05.2016, 23:05
Başkan ne yazmış biri yazabilir mi, twiter yok da bende..

Fatih Öztürk
15.05.2016, 23:08
Sağda solda Ziya Doğan lafları geçiyormuş şahsen fitim.En azından önümüzü net görürüz.

sasone
15.05.2016, 23:09
Ne olsun istiyorsunuz siz , tebrik etmesin , onu yapmasın , bunu yapmasın o zaman kapatılsın kulüp çekip gidelim , herkes işine baksın ... Karşındaki ahlaksız ve şikeci diye sende öyle olmak mı zorundasın , Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular , biz düzgün olduğumuz , doğruları yaptığımız için bizim yanımızda , görgü ve ahlak kurallarını hiçe saydığımız veyahut sportmenliğe aykırı şeyler yaptığımız için bizim yanımızda değiller , onun için yanımızda olanlara zaten taraftar denmiyor holigan deniyor ...

Stad ve transfer konusunda ne terbiyesizlik yapmış , stadı yapan Toki ve o stad hala Trabzonspor a ait de değil Toki tarafından devlete yapılan bir stad daha tapusunu almadık , kaldıki 10 sendir bitmeyen stad gelecek sezona yetişecek , Başkan gökten stad indirip akyazıya mı konduracaktı seçilir seçilmez , başkasının eliyle yapılan stad ancak bu kadar hızlı olur ...

Transfer konusuna gelince , ne doymaz insanlarsınız siz yahu 2 yılda 60 transfer yapılmış kulübün ekonomisi yerle yeksan edilmiş elindeki oyuncuların sözleşmesini bile fesh edecek gücün yok , maaşını verecek gücün yok , hala transfer mi bekliyorsunuz, kaldıki yıllardır her transfer sezonunda Muhammet aşağa Muhammet yukarı sayfalarca alınsın diye yazılıp çizilen topçuyu aldı , diğerini geçtim hadi , ara transfer döneminde size 24 kişilik yeni takım mı kuracaktı böyle bir vaadi mi vardı başkanın ...

Sen daha okuduğunu anlamamışsın,sakinleş bir.Aşağıdaki bağlantılardan ilerle:

Tolgay transferi--Fikret Orman-Çebi ve lafları
Akyazı-vadofone karşılaştırması,Boğaz kıyısındaki yalı-gecekondu

Trabzonspor her hangi bir takım değildir,başkanın söylemleri çok saçma,tarihin en rezil sezonu ve en farklı yenilgisinden sonra ilk twiti bu mu olmalı?
Dün Antalyalı Ahmet bebeğin resmini ben gördüm,içim kanadı,beyfendide hiç etki yapmamış mı?

emrex61
15.05.2016, 23:29
Başkan ne yazmış biri yazabilir mi, twiter yok da bende..

Muharrem Usta â€@UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 1 sa.1 saat önce (https://twitter.com/UstaMuharrem/status/731923969033576450)</small>
Sabırla ve kenetlenmeyle geçen 3-4 yıllık zor bir süreç.Tebrikler Beşiktaş.Tebrikler Fikret Orman.Tebrikler Şenol Güneş.

BERBATOV61
15.05.2016, 23:29

Trabzonspor her hangi bir takım değildir,başkanın söylemleri çok saçma,tarihin en rezil sezonu ve en farklı yenilgisinden sonra ilk twiti bu mu olmalı?
Dün Antalyalı Ahmet bebeğin resmini ben gördüm,içim kanadı,beyfendide hiç etki yapmamış mı?
Sen başına nasıl bir bela aldın farkında değilsin he deyip geçecektin :)

SenolDurgun
15.05.2016, 23:30
Başkan'ın twitini 2 şekilde yorumlamak mümkün;

1) Ts taraftarına; bakın sabrebince, bazı şeyleri bir plan doğrultusunda yapınca iyi şeyler olabiliyor.

2) Spor kamuoyuna; Rekabet ediyor olmak centilmen olmaya engel değildir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

emrex61
15.05.2016, 23:31

zaten sorunda bu ya başkanın herkese göstermek istediği başka birşey var ortada yani bunun çaptırmanında anlamı yok

lizarazu
15.05.2016, 23:32
bu adam aziz yildirim yada iho degil hem kendi camiasina mesaj hemde tebrik var mesajda

sasone
15.05.2016, 23:36

Allah kalbimi biliyor şu twiti İHO atmış olsa,ağza alınmayacak küfürler eder,o gidene kadar da bir daha Trabzonspor'un T'sini ağzıma almazdım,bugüne kadar sürekli olarak başarılı olmasını istediğim ve inandığım bir başkan bu takımın temel değerlerini hiçe sayıyor,böyle bir çifte standart yaptığım için kendime de kızıyorum aslında.
Bunu kabul etmek zorunda değiliz,kimse Trabzonspor'un hassasiyetlerini görmezden gelemez.
Sistemin takımlarına karşı olduğu için bu takımı tutan milyonlar var,ayıptır.

Şerafettin Kara
15.05.2016, 23:37
Boşver tartışıpda kendimizi kırmanın anlamı yok yani o mesajın içeriğini anlamayıp aslında iğneyi kendimize batırmamız gerektiğinin farkında deilsiniz hala.
biz o mesajın inceliğini anlıyoruz çok şükürde bizim başkanımızın şikeci bi klübün şampiyonluğunu kutlamasını anlayamıyoruz

OFLU
15.05.2016, 23:39
Muharrem Usta ‏@UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 1 sa.1 saat önce (https://twitter.com/UstaMuharrem/status/731923969033576450)</small>
Sabırla ve kenetlenmeyle geçen 3-4 yıllık zor bir süreç.Tebrikler Beşiktaş.Tebrikler Fikret Orman.Tebrikler Şenol Güneş.

eyvallah kardeş.
tepki gösterenler bu mesajın nesine tepki vermişler? Ne var ki bu mesajda? Tövbe yarabbim ya.

BERBATOV61
15.05.2016, 23:39
Allah kalbimi biliyor şu twiti İHO atmış olsa,ağza alınmayacak küfürler eder,o gidene kadar da bir daha Trabzonspor'un T'sini ağzıma almazdım,bugüne kadar,böyle bir çifte standart yaptığım için kendime de kızıyorum aslında.
Bunu kabul etmek zorunda değiliz,kimse Trabzonspor'un hassasiyetlerini görmezden gelemez.
Büyük olmak için büyüklerle sevişmeyeceksin savaşacaksın.

biz savaşarak kazandığımız büyüklüğümüzü sevişerek kaybediyoruz ama farkında değil bazı kesim

SenolDurgun
15.05.2016, 23:40
Allah kalbimi biliyor şu twiti İHO atmış olsa,ağza alınmayacak küfürler eder,o gidene kadar da bir daha Trabzonspor'un T'sini ağzıma almazdım,bugüne kadar,böyle bir çifte standart yaptığım için kendime de kızıyorum aslında.

Hocam nedir bu kadar agressif olmayı gerektiren? BJK bu şampiyonluğu hak ederek aldığına inanmıyor musunuz? Eğer İnanıyorsanız bunu tebrik&taktir etmekte ne gibi bir yeis görüyorsunuz?

Tamam düzene karşı olalım da eğriyle doğruyu da bu kadar birbiri içine sokmayalım artık..

Kamer'
15.05.2016, 23:41
eyvallah kardeş.
tepki gösterenler bu mesajın nesine tepki vermişler? Ne var ki bu mesajda? Tövbe yarabbim ya.

Niyet meselesi

Ahmet Malkoçoğlu
15.05.2016, 23:44
Vay arkadas . Tebrik etmis ne var bunda yav .Herkesin dilinde buyuklerle savas, sevisme cart curt. Deli oluyom yav. Nedir bu ?.Illa laf mi sokmasi lazim baskanin usluplu dogru duzgun bir sey yazamaz mi bu adam. Sayginligimizi sizin gibiler yuzunden kaybediyoruz iste . O tweeti rt leyen bir suru bjk li altinda yorum yazan tesekkurler baskan insallah sen de ts yi yaparsin yazan bir suru bjk li oldu . Bunlar iyi isler demeniz gerekiyorken takildiginiz seylere bak . Anlamlandiramiyorum...

salihismet
15.05.2016, 23:46
Galiba Trabzonspora başkan olan kişi hr şeyiyle Trabzonsporlulara teslim olmak zorunda, ne konuşacağını,
nasıl yaşayacağını, kimlerle oturup kalkacağını başkaları belirleyecek. Adamın yakasından bi düşünde işini
yapsın. Trabzonsporla yatıp kalkınca böyle oluyor herhalde.

sasone
15.05.2016, 23:46
Hocam nedir bu kadar agressif olmayı gerektiren? BJK bu şampiyonluğu hak ederek aldığına inanmıyor musunuz? Eğer İnanıyorsanız bunu tebrik&taktir etmekte ne gibi bir yeis görüyorsunuz?

Tamam düzene karşı olalım da eğriyle doğruyu da bu kadar birbiri içine sokmayalım artık..

Bjk neyi hak etti veye etmedi beni zerre ilgilendirmiyor,sonuçta o da bu sistem tarafından kollanan bir takım değil mi?
Şike yaptıkları için düşürülmedikleri yalan mı?Biz bir şeye etik olarak karşı çıkıyorsak A takımı veya B takımı olarak değişir mi?

Trabzonspor'u sadece İstanbul'un mutluluğu için kurulan düzenle kavga ettiği için tutar Trabzonlu olmayıp bu takımı tutanlar,böyle salon erkeği muhabbetlerine gerek yok,tarihimizin en rezil sezonunu kapatıyoruz,daha iki gün önce tarihimizin en rezil skorunu almışız.insan çıkar bir özür diler taraftardan.
Şike,etik,ahlak diye kafaımızı ütüleyen bir td'nin parayı görüp,inandığı her şeyi yediği başarı ile mutlu olan insan benim için sıkıntılıdır.

OFLU
15.05.2016, 23:47
O tebrik etmeyecekti diyenlere sesleniyorum, madem öle sende şike yapanlarla aynı ligde oynamayacaksın o zaman tamam mı? Zamanında tepki koyamamışsın , öyle uada böye bu adamlar rakiplerin ve bu yıl "hak ettikleri" şekilde şampiyon olmuşlar. Bizim isyanımız haksızlığa değil miydi? O zaman susacağız, ya bu adamlarla aynı ligde oynamayacağız, ya da haksızlık vs olmadan kazandıkları şampiyonlukları sindireceğiz.

BERBATOV61
15.05.2016, 23:48
Vay arkadas . Tebrik etmis ne var bunda yav .Herkesin dilinde buyuklerle savas, sevisme cart curt. Deli oluyom yav. Nedir bu ?.Illa laf mi sokmasi lazim baskanin usluplu dogru duzgun bir sey yazamaz mi bu adam. Sayginligimizi sizin gibiler yuzunden kaybediyoruz iste . O tweeti rt leyen bir suru bjk li altinda yorum yazan tesekkurler baskan insallah sen de ts yi yaparsin yazan bir suru bjk li oldu . Bunlar iyi isler demeniz gerekiyorken takildiginiz seylere bak . Anlamlandiramiyorum...
Takım 7 yemiş hocayı kovmuş borç 800 milyon dedikodusu yayılmış adamın ilk açıklaması bjk yi küçük şikeciyi tebrik etmek ara fikoyu tebrik et banane ben o hesabı onun için mi takip ediyorum.

diğer husus 3-4 sene sabır falan bizi zarflıyorsada o 50. Yıl sözünüde hatırlatmak bizim görevimiz. Büyük hayal kırıklıkları yaratıyor başkan bir an önce toparlanması lazım

SenolDurgun
Gündem dışı fakat; Olcay Çakır bugün bir twit attı. İstanbul'da Taraftarların birlikte maç izleyebilecekleri mekanlar olmalı şeklinde.

Aslında bu konu biraz iyi irdelenirse; uçaklı kombineden daha güzel bir sinerji&gelir modelleri türeyebilir.

Örneğin ben 1000 Trabzonsporlu kardeşimle aynı mekanda maç izlemek için o mekan için kombine alırım..

Ahmet Malkoçoğlu
Bjk neyi hak etti veye etmedi beni zerre ilgilendirmiyor,sonuçta o da bu sistem tarafından kollanan bir takım değil mi?
Şike yaptıkları için düşürülmedikleri yalan mı?Biz bir şeye etik olarak karşı çıkıyorsak A takımı veya B takımı olarak değişir mi?

Trabzonspor'u sadece İstanbul'un mutluluğu için kurulan düzenle kavga ettiği için tutar Trabzonlu olmayıp bu takımı tutanlar,böyle salon erkeği muhabbetlerine gerek yok,tarihimizin en rezil sezonunu kapatıyoruz,daha iki gün önce tarihimizin en rezil skorunu almışız.insan çıkar bir özür diler taraftardan.
Şike,etik,ahlak diye kafaımızı ütüleyen bir td'nin parayı görüp,inandığı her şeyi yediği başarı ile mutlu olan insan benim için sıkıntılıdır.
Usta çok uç noktalarda takılıyorsun .(Sahsi yorumum )

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Punisher-61
Biz tüm dünyayi bize düsman ilan ettik.. Baskan tebrik mesaji atiyor ortalik ayaga kalkiyor böyke bir sacmalikta sadece bizde olur.. Takimimiz evlere senlik bizim derdimiz hala onu keselim onu asalim

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

OĞUZHAN061
15.05.2016, 23:50
muharrem başkanın tebrik mesajı güzel hareket.ihonun trabzonspor'una alışanlar anlayamaz..

Ahmet Malkoçoğlu
Takım 7 yemiş hocayı kovmuş borç 800 milyon dedikodusu yayılmış adamın ilk açıklaması bjk yi küçük şikeciyi tebrik etmek ara fikoyu tebrik et banane ben o hesabı onun için mi takip ediyorum.

diğer husus 3-4 sene sabır falan bizi zarflıyorsada o 50. Yıl sözünüde hatırlatmak bizim görevimiz. Büyük hayal kırıklıkları yaratıyor başkan bir an önce toparlanması lazım
Usta o hesabi sadece ts liler takip etsin altina yorum yazsin diye mi kullaniyor ?...Kaldi ki ben altina yazilan yorumlari tek tek okudum herkes insllah biz de oluruz filan tarzi seyler yazmis sizin gibi tepki gosteren yok . Ve orda bize de mesaj var bjk nin izledigi yol rotamiz olacak iste bu kadae basit.

BERBATOV61
Bizde onu diyoruz takım evlere şenlik taraftar açıklama bekliyor bizimki fikoya şenola tebrik mesajı atıyor

sasone
15.05.2016, 23:52
Usta çok uç noktalarda takılıyorsun .(Sahsi yorumum )

Mesela?Trabzonspor'u Trabzonspor yapan değerleri korumak uç nokta mı?

Ahmet Malkoçoğlu
15.05.2016, 23:52
muharrem başkanın tebrik mesajı güzel hareket.ihonun trabzonspor'una alışanlar anlayamaz..
Ben de bunu diyorum iste . ( iho ya alisanlar kismino genelleme yapmiyorum tabiki ) . Usta o hareketiyle sempati topluo tekrardan takimimiz adina. Bizim taraftar istiyor ki biz her yerde yalniz kalalim kendi basimiza hareket edelim . Ee sonra ??? . Destegi , algiyi arkana alacaksin ki gerisi gelsin. Halbuki Usta secilmeden bunlari soylemisti zaten.

orhan42
15.05.2016, 23:53
Başkana bu mesajı dolayısıyla giydirenler,size İHO gibi 9 ay 10 gün ceza alan çene ishali bi başkan lazım!!!!

SenolDurgun
Bizde onu diyoruz takım evlere şenlik taraftar açıklama bekliyor bizimki fikoya şenola tebrik mesajı atıyor

Hocam neden bu kadar sabit fikirlisiniz?
Başkan yatıp kalkıp tebrik mesajı mı atıyor?
Veya Trabzonspor için harcayacağı mesaiyi tebrik gündemi için mi harcıyor?

Yapmayın, etmeyin artık..

BERBATOV61
Usta o hesabi sadece ts liler takip etsin altina yorum yazsin diye mi kullaniyor ?...Kaldi ki ben altina yazilan yorumlari tek tek okudum herkes insllah biz de oluruz filan tarzi seyler yazmis sizin gibi tepki gosteren yok . Ve orda bize de mesaj var bjk nin izledigi yol rotamiz olacak iste bu kadae basit.

Bu adamın şuanki ilk sıfatı Trabzonspor başkanı ağzından çıkan her söz TrabZonspor başkanı olarak çıkar.

eğer 3-4 yıl Zarfını bize attıysa ozaman daha 50.yıl demeyecek adama mitomaniyi hatırlatırlar şifa da dilerler

Ahmet Malkoçoğlu
15.05.2016, 23:54
Mesela?Trabzonspor'u Trabzonspor yapan değerleri korumak uç nokta mı?
Siz istiyorsunuz ki TS her alanda tek kalsin tek basina mucadele etsin . Ama yok boyle bir dunya. Algiyi , kamuoyunu arkamiza almamiz sart. Suan o tweerle bir suru bjk li sonunda adam gibi bir baskan gibi seyler yazdi mesela en basitinden . Bunlar guzel seyler. Tabi bu benim gorusum . Sizin gorusunuze de saygi duyarim .

sasone
15.05.2016, 23:55

Merak etme onun da fenerbahçeli dostları vardı,alışığız bu mevzuya yani.Ha tabi sizin için önemsiz olabilir bu tür konular benim için ise çok önemli.
Yeni sezon için kendimce bir bütçe hazırlamıştım,zorlayacaktım iyice bu twitten sonra hiç bir şey yapasım gelmiyor.
Benim için yemin ediyorum 7-0 dan daha ağır bir şey.
Anlamyan da anlamasın.

BERBATOV61
15.05.2016, 23:56
Hocam neden bu kadar sabit fikirlisiniz?
Başkan yatıp kalkıp tebrik mesajı mı atıyor?
Veya Trabzonspor için harcayacağı mesaiyi tebrik gündemi için mi harcıyor?

Yapmayın, etmeyin artık..
Başkan tebrik mesajı atacaksa ofspora atsın olcay sarala atsın iddiaya girerim olcay saralı telefondan tebrik etmiştir ama küçük şikecileri reklam ede ede tebrik etmek lazım ki namımız yürüsün

SenolDurgun
15.05.2016, 23:56
Uzlaşması çok zor bir konumuz daha oldu.. Hayırlısı olsun.

sasone
15.05.2016, 23:57
Siz istiyorsunuz ki TS her alanda tek kalsin tek basina mucadele etsin . Ama yok boyle bir dunya. Algiyi , kamuoyunu arkamiza almamiz sart. Suan o tweerle bir suru bjk li sonunda adam gibi bir baskan gibi seyler yazdi mesela en basitinden . Bunlar guzel seyler. Tabi bu benim gorusum . Sizin gorusunuze de saygi duyarim .

Milyon tane Bjk'lı fener maçında yenildik diye de neler neler yazdı?Çok mu önemli yani ne yazdıkları,ben tuttukları takıma saygı duymuyorum,sistem tarafından kollanan korunan takımı tutan adamı neden önemseyeyim?

OĞUZHAN061
15.05.2016, 23:58
Meral etme onun da fenerbahçeli dostları vardı,alışığız bu mevzuya yani.Ha tabi sizin için önemsiz olabilir bu tür konular benim için ise çok önemli.
Yeni sezon için kendimce bir bütçe hazırlamıştım,zorlayacaktım iyice bu twitten sonra hiç bir şey yapasım gelmiyor.
Benim için yemin ediyorum 7-0 dan daha ağır bir şey.
Anlamyan da anlamasın.
söylemleri ile icraatleri tartışılır ama yaptığı hareket yanlış bir hareket değil,olması gerekendir.avrupa'daki kulüpler birbirlerini resmi hesaplarından tebrik ediyor :)

Ahmet Malkoçoğlu
15.05.2016, 23:59
Milyon tane Bjk'lı fener maçında yenildik diye de neler neler yazdı?Çok mu önemli yani ne yazdıkları,ben tuttukları takıma saygı duymuyorum,sistem tarafından kollanan korunan takımı tutan adamı neden önemseyeyim?
Abi her şeye sistem dersek biz niye kadro hoca v.s ugrasiyoruz ? .Niye bu foruma giriyoruz? .Sisteme comak sokma devri biteli Trabzonspor icin cok oldu. Hem arkadadasin akraban v.s hic mi yok bjk li gs li fb li . ?

bach72
16.05.2016, 00:00
Fenerbahçe nasıl şikeci kulüpse Bjk da şikeci kulüptür.Bu iki kulüp vesikasını Uefa ve Cas'dan almıştır.Madrabaz,şikeci kulübü tebrik ederek kulübünü rezil etmiştir.

Ahmet Malkoçoğlu
16.05.2016, 00:00
Başkan tebrik mesajı atacaksa ofspora atsın olcay sarala atsın iddiaya girerim olcay saralı telefondan tebrik etmiştir ama küçük şikecileri reklam ede ede tebrik etmek lazım ki namımız yürüsün
Sen kendin soyluyorsun iste. Reklam lazim ...

Sibel
16.05.2016, 00:02
Trabzonspor taraftarı olarak hastalıklı bir psikolojiye sahibiz.
Bundan nasıl kurtulunur bilmiyorum.
Ama kurtulmadıkça bizden hiçbir şey olmayacak buna eminim.
Trabzonspor'u kafese hapsedip elimizde kırbaçla terbiye etmekten başka yapmaya çalıştığımız bir şey yok.
Sadece hır gür.
Sadece yakıp yıkmak.
Dertlerimizi doğru cümlelerle anlatacak halimiz bile kalmamış. Yazık. O kadar yazık ki. Her şeyin yönetimi elimizde olsun istiyoruz. Bu Kaf Dağı bizi hep uçuruma yuvarlıyor.
Bir bina çeşitli malzeme ve çalışanları ile aylar içinde dikilir.
Ama küçücük bir dinamit ile saniyede yerle bir olur.
Yıkmanın bu kadar kolay olduğu bir yerde yapmayı tercih edenlerle olacağım. Olmalıyız.

orhan42
Fenevbahçe hariç herkesi tebrik edebilir.Yıllarca antipatik olduk da ne geçti elimize..Bakın şikebahçeliler hariç herkes beşiktaşın şampiyonluğuna seviniyor.tekrar sevilen sayılan bir kulüp olsak ne kaybedeceğiz.Kavga , kavga nereye kadar?

sasone
söylemleri ile icraatleri tartışılır ama yaptığı hareket yanlış bir hareket değil,olması gerekendir.avrupa'daki kulüpler birbirlerini resmi hesaplarından tebrik ediyor :)

Avrupadaki şike yapanı ligin dibine gönderiyor,mali açıdan şartları yerine getirmeyen en çok kupa kazanan takımı en alt lige yolluyor,oradaki sportif başarı da başarısızlıkta sahada futbolcular tarafından belirleniyor.
Öyle bir düzenimiz var da biz mi arıza çıkarıyoruz?
Bjk şike yaptığı halde bu ligde devam etmiyor mu?

Ahmet Malkoçoğlu
Neyse daha fazla tartışmanın lüzumu yok . Bana gore cok basit bir konuydu ama gel gör ki TS taraftari olarak bunda bile ayristik . Sürç u lisan ettiysek affola..
Hayirli geceler.

BERBATOV61
16.05.2016, 00:03
Sen kendin soyluyorsun iste. Reklam lazim ...
Bizim reklamımız müzemizdeki kupalar sizde bunu anlamıyorsunuz yemişim bjk yi

BERBATOV61
16.05.2016, 00:05
Neyse daha fazla tartışmanın lüzumu yok . Bana gore cok basit bir konuydu ama gel gör ki TS taraftari olarak bunda bile ayristik . Sürç u lisan ettiysek affola..
Hayirli geceler.

Varsa bizimde hatamız affola konu trabzonspor olunca bazen ipin ucu kaçıyor :)

Ahmet Malkoçoğlu
16.05.2016, 00:05
Fenerbahçe nasıl şikeci kulüpse Bjk da şikeci kulüptür.Bu iki kulüp vesikasını Uefa ve Cas'dan almıştır.Madrabaz,şikeci kulübü tebrik ederek kulübünü rezil etmiştir.
Tam cikacaktim bu mesaji gordum dayanamadim yazacam . Usta sen secimden beri yoktun noldu birdenbire(!) forumdan cikmaz oldun . Madrabaz filan ... Rezil filan etmemistir ayrica. Sizin gibileri gordukce insanin iho cular gibi Ustaci olasi gelmiyor degil .

matalar
16.05.2016, 00:06
bu sene çatır çatır top oynayarak şampiyon olmuştur bjk.
şenol hoca da yıllarca hakettiği ama bir şekilde elinden çalınan şampiyonluğu sonuna kadar haketmiştir.
İkisini de tebrik etmek bizi küçültmez. Komplekse gerek yok.

Erdal UZUNYILMAZ
16.05.2016, 00:11
Usta'yı tebrik ederim.Şenol hocayı da. Eminim biz şampiyon olsak Fikret baskanda Şenol hoca da yürekten bizi tebrik ederdi. Benim bütün beşiktaşlı arkadaşlarım Trabzonspor'un şampiyonluğunu benimle paylaştı.Hatta bazı Trabzon taraftarı bile o şampiyonluğa inanmazken. Bunu büyütmeniz çok komik geliyor bana.Muhtemelen çoğunuzun da fazlaca Beşiktaşlı arkadaşı vardır. Beşiktaşlı olduğunu bile bile arkadaslık yapmamanız lazım o halde kimseyle.Ustada Trabzonspor'u temsilen güzel bir hareket yapmış.Bize bu yakışır çünkü.

Sercan Keleş
16.05.2016, 00:13
Twitter şahsi hesaptır. Bence Muharrem başkanın şahsını bağlar. Kulübün resmi twitter ve kulüp sitesi mevcut oradan açıklama yapılsa o zaman daha farklı düşünürüz. O konununda bir açıklaması ve karşı çıkılması vardır elbet ama. Burada şahsi olarak Muharrem beyin tebriği var.

Bence Başkan attığı mesajda bizde böyle yapacağız taraftar bizden yıldız beklemesin. 3 - 4 yıl sabretsin başarı böyle gelir mesajını vermek istedi. Alttan alttan verdide

kartal61
16.05.2016, 00:27

Tebrık ederım muthıs bır yazı olmus.
Eger bız futbolun bu kadar endustrıyellestıgı yerde,popılerızm sonucu sadece 3 takımın tutuldugu bır ulkede hala buyuk bır kulup olarak kalabılıyorsak bu taraftarın sayesındedır.Eger taraftar olarak bu sekılde bolunmeye devam edersek sonumuz Ankaragucu,Kocaelı,Sakarya gıbı olur.Bu kadar olay yasayıp eger hala ayaktaysak bu taraftar sayesınde, camıanın buyuklugundendır

bordox
16.05.2016, 00:29
Başkanın tebrik etmekten daha önce özür dilemesi gereken insanlar var.
Öncelikleri belirlemekte sorun yaşıyor.

akczay
16.05.2016, 00:30
Atletico'nun official twitter hesabindan;
9233

Bugunku Chealsea - Leiecester City macindan;
9234

memozcan
16.05.2016, 00:32
hazır tebrik etmeye başlamışken bir tebrik de ligde kalmayı başaran denizlispora edelim.. 1461 düşmüş çıkmış bizi ilgilendirmez zatı!!

Sercan Keleş
16.05.2016, 00:33
Ama Leicester alkışlanır. O takımı herkes alkışlar. Onlar bambaşka şeyler yaptılar.

salihismet
16.05.2016, 00:37
Trabzonspor taraftarı olarak hastalıklı bir psikolojiye sahibiz.
Bundan nasıl kurtulunur bilmiyorum.
Ama kurtulmadıkça bizden hiçbir şey olmayacak buna eminim.
Trabzonspor'u kafese hapsedip elimizde kırbaçla terbiye etmekten başka yapmaya çalıştığımız bir şey yok.
Sadece hır gür.
Sadece yakıp yıkmak.
Dertlerimizi doğru cümlelerle anlatacak halimiz bile kalmamış. Yazık. O kadar yazık ki. Her şeyin yönetimi elimizde olsun istiyoruz. Bu Kaf Dağı bizi hep uçuruma yuvarlıyor.
Bir bina çeşitli malzeme ve çalışanları ile aylar içinde dikilir.
Ama küçücük bir dinamit ile saniyede yerle bir olur.
Yıkmanın bu kadar kolay olduğu bir yerde yapmayı tercih edenlerle olacağım. Olmalıyız.

Sizi kutlarım, çok güzel özetlediniz durumu...

onur-ts
16.05.2016, 00:40
Ortadoğunun yobaz fanatizminden batının medeni taraftarlığına yönelmeliyiz. Türkiye'de ilki geçerli diye onu savunmak zorunda değiliz. Mesele bjknin şampiyonluğunu kutlamak değil mesela ben kutlamam ama sevdiğim bjkli bi arkadaşımı görünce kardeşim tebrik ederim derim. Doğru olanı bulmak lazım. Bu konu uzun konu bi gecede değişmez tabi ama insanları anlayışla karşılamak lazım. Başkanın attığı mesajı da öyle algılamak lazım. Bundan kimse bir şey kaybetmez.

sasone
16.05.2016, 00:44
Muharrem Usta için attığım mesajları isteyen bulup okuyabilir,ben yıllarca bu insanın başkan olması gerektiğini savundum ama bugün benim için her hangi bir başkandan öte değildir.

Bursaspor veya başka bir Anadolu takımı şampiyon olsa,bu mesajı atsa tebrik ederdim.Bunu kabul etmem mümkün değil,benim inandığım değerlere ters.

DeAgLeMaNyAq
16.05.2016, 00:50
Sportif başarı olmayınca bazılarımız taşlamaya yer arıyor. Bunlar daha Usta'nın iyi günleri. Gelecek sezona iyi başalamayalım asıl o zaman dört bir yandan darağacına sürükleyecekler...

salihismet
16.05.2016, 00:50
Bazı yorumları okudukca gerçekten moralim bozuluyor. Şikeyi kimse tasvip etmiyor, bunları temizlemekte
Trabzonspor başkanının işi değil, ya bu ligten çekileceksin, yada işin gereği neyse onu yapacaksın.
İlhami Kaplan denilen hakemi hatırlayın, Samsunspor- Trabzonspor macını yöenmişti bir aralar. Mecbur
kaldığım için bunu yazdım.

U.Sadıkoğlu
16.05.2016, 00:51
Başkanın vurgulamak istediği şey esasında şu;

Sabredelim.
Kenetlenelim.

Ve Trabzonspor'un şampiyonluğu seyredelim.

memozcan
16.05.2016, 00:52
başkanın yapması gereken bjknin şampiyonluğu ile ilgili twit atmak değil. küme düşen 1461 takımıyla ilgili hesap vermektir!!

Ozan Yılmaz
16.05.2016, 00:55
7-0 lık tarihi kara lekemizin hesabı tek tek bütün sorumlularından sorulmalı ve gerekli cezalar en ağır şekilde kesilmeli. Sadece hamiyle kapanamaz bu rezalet!

kartal61
16.05.2016, 00:56
Olayı bu kadar buyutmenın anlamı yok bence.Baskan çıkmıs tebrık etmıs.Bu ısın buyuklerle sevısmeyeceksın savasacaksın olayıyla alakası yok.Sapla samanı ayırt edelım.
Baskan bencede mesaj vermıs.Sabredelım kazanalım.Zaten baska yolu yok

DeAgLeMaNyAq
16.05.2016, 00:58
başkanın yapması gereken bjknin şampiyonluğu ile ilgili twit atmak değil. küme düşen 1461 takımıyla ilgili hesap vermektir!!

1461'e gereğinden fazla misyon yüklüyorsun hocam. 1461 ne yazık ki Hacısalihoğlu'ndan beri hatır gönül ilişkileriyle bazı gruplara peşkeş çekilen bir kulüp. Arada faydalınan birkaç oyuncu olsa da dört dörtlük bir proje değil. Kaldı ki temel amacı da PTT 1.Lig'de başarılı olmak değil...

Tayfun Aydın
16.05.2016, 00:59
Chealse nin Leiaster ı alkışlaması onların insiyatifinde olan bir olay değil bu bir gelenektir İngiltere de. Hatta bu seremoniye çıkmamak için bilerek cezalı duruma düşen oyuncular bile olmuştur. Kutlanır mı kutlanır adamlar iyi futbol oynadılar sabrettiler 3. senenin sonunda şampiyon oldular iyi bir planlamayla. Peki neden kutlanmaz çünkü şike yaptılar ve cezasını çekmeden ligde devam ettiler. Bizi ilgilendirir mi? Şahsen kimin şampiyon olduğu umrumda bile değil şü düzende iyi oynayan değil hakemlerin istediği şampiyon olur. Beşiktaşın zamanı gelmişti oldular başka da bişey değil.

salihismet
16.05.2016, 01:00
Bazı insanların yüzünden çok şeylerimi değiştirdim, fakat Trabzonspor değiştirilecek birşey olmadığı
için onu değiştiremiyorum.

kartal61
16.05.2016, 01:01
Gündem dışı fakat; Olcay Çakır bugün bir twit attı. İstanbul'da Taraftarların birlikte maç izleyebilecekleri mekanlar olmalı şeklinde.

Aslında bu konu biraz iyi irdelenirse; uçaklı kombineden daha güzel bir sinerji&gelir modelleri türeyebilir.

Örneğin ben 1000 Trabzonsporlu kardeşimle aynı mekanda maç izlemek için o mekan için kombine alırım..

Hocam bunun ıcın Kartaldakı tesısler ıse yarayabılır.Istanbulda Kartal,Buyukcekmece,Sarıyer,Gungoren gıbı semtlerde çok taraftarımız var ama semt kulturu tarzında bır sey olusturmamız zor olur.En fazla gıder bır cafede ızlerız.Yada kulup kendı dernekler açarsa orada ızlerız.

Cihan Ince
16.05.2016, 01:07
Trabzon'lu mentalitesi bu.. Herkese düşman olacaksın.. "Herkes bizi dikmek için uğraşıyor" kafasıdır bu.. Bir çıkar birazdan, "Beşiktaş kendisi için değil, biz şampiyon olamayalim diye şampiyon oldular, vay kalleşler" der.. Biz böyleyiz.. Yapacak birşey yok. Arkadaş, ben de tebrik ederim Beşiktaşi, adamlar hak ederek kazandı. Nasıl ki, şike mevzusundan dolayı ana avrat süz giytiysem, bu kez alın terleri ile kazandıklarından dolayı da teşekkür tebrik ederim..

Arkadaşlar, Ülkeler arasında hiçbir zaman dostluk olmaz, dost ülke diye birşey yoktur.. Herşey ve herkes Menfaat için uğraşır. Futbol için de bu geçerlidir..menfat için dost olunur. Dünya düzeni budur..

bach72
16.05.2016, 01:09
Muharrem attığı yalanla başkan oldu.Ve hala mütemadiyen yalan atıyor.Hiç bir şey yapamaz bu.Son Fenerbahçe maçında hakem dövülmesi provokasyon diyor.O provokasyona sebebiyet veren taraftarlar derneğinin sorumlusuyla 1 hafta sonra fotoğraf çektiriyor.Ha bilmiyor mu o kişinin atlayan çocukla ilişkisini?Elbet biliyor.Ama o kişinin arkasında Akp'nin desteğini de biliyor ve çıtı çıkmıyor.GS maçında bizi doğrayan hakem Bitnel olayı ne ?O gece televizyonlara çıkıp nutuk attı?Şimdi soruyorum size Bitenel'e maç verilmeyecek mi?Sadece konuşuyor bu arkadaş.Yapabilecek ne fikri nede cesareti var.

theo
16.05.2016, 01:12
Hocam bunun ıcın Kartaldakı tesısler ıse yarayabılır.Istanbulda Kartal,Buyukcekmece,Sarıyer,Gungoren gıbı semtlerde çok taraftarımız var ama semt kulturu tarzında bır sey olusturmamız zor olur.En fazla gıder bır cafede ızlerız.Yada kulup kendı dernekler açarsa orada ızlerız.

Kulübün belirli semtlerde kafeleri olsa hem kafelerden kar edilir hem de taraftar maç günleri nerede maç izlenecek bilir... Her kafe 400kisi alsa ve istanbulda 15 tane bu kafelerden olsa o taraftar o coşkuyu yaşar...

salihismet
Trabzon'lu mentalitesi bu.. Herkese düşman olacaksın.. "Herkes bizi dikmek için uğraşıyor" kafasıdır bu.. Bir çıkar birazdan, "Beşiktaş kendisi için değil, biz şampiyon olamayalim diye şampiyon oldular, vay kalleşler" der.. Biz böyleyiz.. Yapacak birşey yok. Arkadaş, ben de tebrik ederim Beşiktaşi, adamlar hak ederek kazandı. Nasıl ki, şike mevzusundan dolayı ana avrat süz giytiysem, bu kez alın terleri ile kazandıklarından dolayı da teşekkür tebrik ederim..

Arkadaşlar, Ülkeler arasında hiçbir zaman dostluk olmaz, dost ülke diye birşey yoktur.. Herşey ve herkes Menfaat için uğraşır. Futbol için de bu geçerlidir..menfat için dost olunur. Dünya düzeni budur..

Sizde durumu gerçekten iyi özetlediniz, fakat bundan kimin ne anlayacağınıda merak ediyorum.

memozcan
1461'e gereğinden fazla misyon yüklüyorsun hocam. 1461 ne yazık ki Hacısalihoğlu'ndan beri hatır gönül ilişkileriyle bazı gruplara peşkeş çekilen bir kulüp. Arada faydalınan birkaç oyuncu olsa da dört dörtlük bir proje değil. Kaldı ki temel amacı da PTT 1.Lig'de başarılı olmak değil...
temel amacı asansör takımı olmak da değil ama.. üstelik başkanın temel amacı takımlarımızı başarılı yapmaktır..

DeAgLeMaNyAq
16.05.2016, 01:19
temel amacı asansör takımı olmak da değil ama.. üstelik başkanın temel amacı takımlarımızı başarılı yapmaktır..

Ligin ilk yarısında 16 puan toplayan bir takım ikinci yarısında 18 puan toplamış. Yani Usta'nın gelişiyle bir anda çöküşe geçen bir takım yoktu ama devre arasında kesinlikle takviye yapılmalıydı orası ayrı mesele. Hamdi Hoca zaten başarısızdı üstelik diploması bile yoktu takımdan gönderildiği için eleştirenlerin olması bana garip geliyor. Hüsnü Hoca'yı getirmek de çok geç kaldılar. Seçim öncesinde Fatih Tekke'ye göre planlarını kurdular ama o da neden son anda kabul etmedi soru işareti. Radyoda biraz bir şeyler anlattı ama detayını bilemiyorum...

bordox
16.05.2016, 01:19
Başkanın vurgulamak istediği şey esasında şu;

Sabredelim.
Kenetlenelim.

Ve Trabzonspor'un şampiyonluğu seyredelim.

Verdiği mesajla birliktelikten çok bölüşmeye sebep oluyorsa mesajın içeriği sorunlu, bazı taraftarlarımız için kabul edilemiyor demek.
Şahsen Antalya maçı sonrası bir özür beklemek hakkımız ama ne başkanımız ne Hocamız bu nezaketi göstermedi,duyduğum tek özür belki de en az sorumlu olan 20 yaşındaki Okay'ın özrü.Kendisine bu duyarlılığı için teşekkür ediyorum.
En azından Antalyaspor maçında üzdüğümüz Ahmet yavrumuzun resmiyle bir mesaj verebilirdi.
1461 küme düştü,tarihimizin en fazla yenlgisini ve en farklı yenilgisini aldıktan sonra abartıyor muyum bu beklenti içinde olmakla?
Üzerine bir de böyle bir tebrikle mesaj verilmesi bence olmamış.

memozcan
16.05.2016, 01:25
Ligin ilk yarısında 16 puan toplayan bir takım ikinci yarısında 18 puan toplamış. Yani Usta'nın gelişiyle bir anda çöküşe geçen bir takım yoktu ama devre arasında kesinlikle takviye yapılmalıydı orası ayrı mesele. Hamdi Hoca zaten başarısızdı üstelik diploması bile yoktu takımdan gönderildiği için eleştirenlerin olması bana garip geliyor. Hüsnü Hoca'yı getirmek de çok geç kaldılar. Seçim öncesinde Fatih Tekke'ye göre planlarını kurdular ama o da neden son anda kabul etmedi soru işareti. Radyoda biraz bir şeyler anlattı ama detayını bilemiyorum...
kolluk bende kıllık bende diye bir laf vardır askerlikte.. yetki kimdeyse hesap ondan sorulur.. elinde yetki varsa kullanacaksın.. maalesef usta teknik adam konusunda acayip çuvallamış durumda.. bu işin sebahattinle yürümeyeceği bin kilometreden belliydi.. amatörce işler yapıp eline yüzüne bulaştırdılar bu takımı..

perde arkasında neler yaşandığını ben bilemem.. benim gördüğüm 1461'in küme düştüğüdür..

ts_tuncay_ts
16.05.2016, 01:39
Muharrem Usta â€@UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem)<small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(136, 153, 166);"> 1 sa.1 saat önce (https://twitter.com/UstaMuharrem/status/731923969033576450)</small>

Bu lafın kendi taraftarımıza olduğunu söyleyenler var aramızda bende öyle düşünüyorum ama bu daha kötü bi durum bence...

Lucescuyu getirecem deyip getiremedi..

50. yılda şampiyonluk dedi..Şimdide beşiktaştan örneklendirerek 3-4 senenin hesabını yapar oldu..Yine bir çark söz konusu gibi...

sasort
16.05.2016, 01:46
teşekkür ederim kardeşim sende iyisin inşallah.
Borç tespit edilmiyor diye bir durum yok geçmiş sayfalardada yazdım koca a.ş. Hemde varı yoku borsada kuruşu kuruşuna bildiriliyor öyle bir borç olsa bırak göreve geldiklerinden 5.5 ay sonrasını 2 saatte kulübün tüm gelirleri haciz edilir, hesaplar bloke olur, kapıda icra arabaları kuyruğa girer.
şayet inceleme gibi bir durum varsa çok çok açıktan senet yada bono imzalanmıştır onunda rakamı küçüktür diye tahmin ediyorum.

sağol kardeşim bende iyiyim şükür

şu td konusunu hallolsa can sikmaya başladi

nakzo
16.05.2016, 01:47
Fenevbahçe hariç herkesi tebrik edebilir.Yıllarca antipatik olduk da ne geçti elimize..Bakın şikebahçeliler hariç herkes beşiktaşın şampiyonluğuna seviniyor.tekrar sevilen sayılan bir kulüp olsak ne kaybedeceğiz.Kavga , kavga nereye kadar?

Benim için fB ile bjk arasında gram fark yok bjk yi tebrik ediyorsak fB yide tebrik edelim o zaman.. hanı bu bjk sempatisi nerden çıktı bilemedim çağlayanda azizizin peşinde adliyede nöbet bekleyen bu yavşaklar değilmiydi,azize destek mesajları yayınlayan bu godoşlar değilmiydi. Pürü pak mı oldular .Tek bir İstanbul takımını tebrik etmem hepsinden aynı oranda tiksiniyorum.

Samet Yildirim
16.05.2016, 01:53
O takimin neresine takviye yapacaktin ? aldigin adam kafayi yiyip intihar ederdi. Hele hele bir Hoca getirmek tam intihar olurdu. Temizlik yapmadan alacagin her oyuncu düsüse gecer bu takimda.

Fatih Öztürk
16.05.2016, 01:54
sağol kardeşim bende iyiyim şükür

şu td konusunu hallolsa can sikmaya başladi
Allah iyilik versin kardeşim.
Bjk önümüzdeki sezonun takviyelerini bile şimdiden halletmiş kaleci ve Falcao transferleri hallolmuş diyorlar bizde 6 aydır hoca arıyoruz ne güzel.

DeAgLeMaNyAq
16.05.2016, 02:02
Tebrik olayı yarın öbür gün unutulur ama BJK'nin yakaladığı başarı ibretle incelenmelidir. Sezon başındaki oyuncuların giderleri BJK'den daha fazlaydı. Hacıosmanoğlu sağolsun önüne gelene 2 - 2.5 milyon euroluk sözleşmeler imzalatıp olmayan paraları vaad etti ve sonuç ortada. Söylendiği gibi UEFA'nın oyuncu ücretlerinin toplamının 50 milyon TL'yi geçmemesini dayatması halinde yönetimin eli kolu iyice bağlanacak. Bu şartlarla da başarı en fazla dördüncülüğe oynamak olur...

DarkBlooD
16.05.2016, 02:34

İstiyorsunuz ki başkan işi gücü bırakıp çıksın iho gibi tv lerden sağa sola atar yapsın , taraftarın gazını almak içinde o td yi kovduk bunu aldık takımı topyekun kovduk yeni bir kadroyla devam edeceğiz , diye 7/24 mesai harcasın , iho vari acitasyon yapsın vs. vs.

O dönem iho ile birlikte kapandı, bu kulübün o tarz fuzuli işlerle uğraşacak zamanı yok , ağız ishali bir başkan istenseydi iho hala başta olacaktı ...

7-0 için özür bekliyormuş , ne özrü bekliyorsun , siz taraftar olarak görevinizi yaptınız da mı özür bekliyorsunuz , Avni Aker in son senesinde o stad neden boştu özür bekleyen taraftar ... TS Clup lar neden sinek avlıyor özür bekleyen taraftar , yeni açılacak olan stadın daha açılmadan neden ve kimler yüzünden ceza yedi özür bekleyen taraftar , önce sen taraftar ol da özrü haket ...

Herkes hakettiğini yaşıyor, lafa sıra gelince ishal olmuşçasına sağa sola saldırırsınız , birlik olun , bütünleşelim , hepbirlikte maddi manevi destek olalım dendiğinde ortada yoksunuz ... Ne demeye özür bekliyorsunuz ki ?

1461 düşmüş de çok üzülmüşler ayıp yahu 1 tl lik biletleri alıp maça gidemezsiniz , neresine üzüldünüz ...

Hee birde bütün yazılanları okudum ilerki bölümlerde , onlar şikeci biz onlarla bir araya gelemezuk buyurmuşsun , seni bağlayan şey onların şike yapması değil ne bjk bizi bağlıyor ne de şb , bizi bağlayan şey bunların yaptığı suçu tesbit edip , suçlu bulduktan sonra cezalarını vermeyen kurumlardır , TFF dir Mahkemelerdir ,meclisteki siyasilerdir ... Bize ne ? bjk den , şb den, senin hakkını vermeyen onlar değil ki ... Bu kulübün içler acısı durumun en büyük müsebbibi sizlersiniz , taraftar olarak kulübe destek olup ayağa kaldıracağınız yerde herşeye bir kulp takıp yermeyle , ayrışmayla uğraşıyorsunuz , sizlerin taraftarlık anlayışıda faul , olayları çözümleme yeteneğinizde faul ... Hala bjk idi de şb idi de bilmem neydi de onlarla uğraşıp kendisine asıl zararı verenlerin kimler olduğunun farkında değil ...

Bjk ye şb ye tepki mi vereceksin , çek takımını ligden veya çıkma onlarla maça ne demeye onlarla maç yapıyorsun ?

Ne yaparsanız yapında az mantıklı olun ...

Joomla!
16.05.2016, 02:37
10 milyonluk transfer bütcesi ile ne isler yapilir ama! hay masallah!

selcuk
16.05.2016, 02:48
https://pbs.twimg.com/media/CiiQjV2WsAAuMSE.jpg

DarkBlooD
16.05.2016, 02:50

Koskoca forumda sizin gibi 3 hesap var mixer gibisiniz , aklınız yok fikir beyan ediyorsunuz , onca insan size laf anlatmaya çalışıyor , anlamayıda beceremiyorsunuz milletin mesaisini çalmaktan ve milleti germekten başka bir halta yaradığınız da yok ...

Utanmadan arlanmadan dahil olmadığın bir konuda dahi , karşı tarafı yermek için , küçük düşürmek için , ortalığı karıştırmak için yazdığın yazıdır bu ...

Bu yazdığın yorumdan senin amacının ne olduğu belli oluyor zaten , onun bunun uşaklığını yaparak, ortamı germe amacıyla burdasın , bu mesajınla da niyetini çok net şekilde belli ettin , forum yönetimi en yakın zamanda senin için gerekeni yapacaktır ...

Sana he bile demeye değmez , sana görev verenleri çağır onlar gelsin , yürekleri varsa ...

angraf
16.05.2016, 02:51

hocam bu yenimi ?

selcuk
16.05.2016, 02:55
hocam bu yenimi ?
heryerde öyle servis ediliyor
td basligina bir bak istersen

Ogün'
16.05.2016, 03:08
Lucescuvari Ersun :-)

selcuk
16.05.2016, 03:14
bu jimnastik sampiyonluk kutlamada sinifda kaldi
biz resmi sampiyon oldukmu böyle sönük kutlamayiz
sanirim ülkeyi atese verirdik

Külünkoğlu
16.05.2016, 08:20
ya şu bmn yönetimi doğru düzgün ne konuşulduğunu bile açıklamadığı ustayla kahvaltımı neyse artık orda ne öğrendi de bu adamı eleştirmeye bile tahammül edemiyorlar. Yahu bişey biliyorsanız söyleyin bizde susalım
Kahvaltı da sadece BMN Yönetimi yoktu BMN'nin üyeleri de vardı. Anlatılması gerekeni anlattılar. Başkan'nın "aramızda kalsın" dediklerini de verdikleri söz neticesinde paylaşmadılar.

Şimdi sana bir soru Başkan sana "aramızda kalsın" dese sen gelip burada yazacak karaktere mi sahipsin ?

Temcit pilavi gibi BMN Yönetimine laf etmeyi bırakın artık.

zekeriyya
16.05.2016, 08:23
sabır güzel şey
lakin bizler uzun yıllar sabır edecek kadar derviş değiliz
yıllardır ne denirse yapmadıkmı
forma dediler aldık ürün dediler aldık
maç dediler maçlara gittik
bizim kadar vefalı bir taraftar yoktur
hertürlüğ rezilliği tartışmayı işyerlerimizde mahallemizde yaşamadık mı arkadaşlarımızla kötü olmadıkmı
şimdi çıkmışlar sabır sabır
tamam sabır edeceğim
ee üç sene sonunda olmaz ise hesap verecek kişinin olmaması ADALET mi peki

SEDER
16.05.2016, 09:06
Kasımpaşa mersine 7 attı.son hafta bize 10 atmasın.. bunca rezillik yeter...

Kamer'
16.05.2016, 09:24

Başkanla , Ersun hocanın çaylara bakılırsa başkan konuşmuş Ersun hoca dinlemiş :))

İlker Yazıcıoğlu
16.05.2016, 09:27
Başkanla , Ersun hocanın çaylara bakılırsa başkan konuşmuş Ersun hoca dinlemiş :))

Güzeldi,iyi yakaladın:)

zafer6161
16.05.2016, 09:43
nedendir bilmiyorum ama ben bu başkanı çok benimsedim.başarılıda o0lsa olmazsada çok pozitif biri,,sadri şenerle beraber

Fatih Öztürk
16.05.2016, 11:21
Başkanın yanında Gençağa Meriç'in olmasına sevindim.Profili sağlam tuttuğunu koparan biri.

Faik Yılmaz
16.05.2016, 11:26
Sayın Başkan'a Beşiktaş'ın şampiyonluğunu kutlaması için oy vermedim....

Trabzonspor'u ayağa kaldırsın rezil sonuçlardan kurtulalım diye oy verdim.....

1461 'İ kurtarsın diye oy verdim....

Sportif anlamdaki karnesi bugüne kadar kötüden de öte.... Berbat.....

Maddi anlamda ise bazı giderlerin kısılması ve "-cek, -caklar " dışında icraat bekliyorum artık....

6 ay oldu artık biraz icraat görelim Sayın Başkan....

7can61
16.05.2016, 11:45

Maddi anlamda ise bazı giderlerin kısılması ve "-cek, -caklar " dışında icraat bekliyorum artık....

Başkan şimdiye kadar yoklama direkler yedi, bundan sonra sağlam kroşeler gelecektir.

Artık mazeret yok, icraat görmek istiyoruz.

salihismet
16.05.2016, 11:50

Eğer ben o takımın yöneticisi olsam sizi o klubün kapısından içeri sokarsam şerefsizim.
Bu kadar konuşma hakkına sahipsen, benimde sana hesap sorma hakkım vardır, iho ya
oy verenlerden biriside sensin, sende onun verdiği zararlardan dolayı sorumlusun, alabiliyormusun
bu sorumluluğu üzerine? O zamanın şartları onu gerektiriyordu, bende iho ya verdim deyip
çıkıyorsun işin içinden. Bu zamanın şartlarıda başkanın bugün yaptıklarını gerektiriyor, niye
kabüllenemiyorsunuz? Senin ve senin gibilerin akılsızlığının yüzünden her konuda rezilleri oynadık,
bi sabredin kardeşim, kendinizi ne sanıyorsunuz, bu takımın içine bu kadar girme hakkını size
5- 10 lira vermeniz mi sokuyor? Bu kafalarla artık Trabzonsporla yatıp kalkmayın, gidin başka
şeylerle yatıp kalkın.

Faik Yılmaz
16.05.2016, 12:00
Eğer ben o takımın yöneticisi olsam sizi o klubün kapısından içeri sokarsam şerefsizim.
Bu kadar konuşma hakkına sahipsen, benimde sana hesap sorma hakkım vardır, iho ya
oy verenlerden biriside sensin, sende onun verdiği zararlardan dolayı sorumlusun, alabiliyormusun
bu sorumluluğu üzerine? O zamanın şartları onu gerektiriyordu, bende iho ya verdim deyip
çıkıyorsun işin içinden. Bu zamanın şartlarıda başkanın bugün yaptıklarını gerektiriyor, niye
kabüllenemiyorsunuz? Senin ve senin gibilerin akılsızlığının yüzünden her konuda rezilleri oynadık,
bi sabredin kardeşim, kendinizi ne sanıyorsunuz, bu takımın içine bu kadar girme hakkını size
5- 10 lira vermeniz mi sokuyor? Bu kafalarla artık Trabzonsporla yatıp kalkmayın, gidin başka
şeylerle yatıp kalkın.

Klübe üye olmayıp sürekli boş boş konuşanda sensin.....

Ben oyumun arkasındayım... iyiki verdim....

Yine olsun yine veririm.....

Kahve muhabbeti tadında boş lakırtılar edecek yerde üye olunda sonra konuşalım....

Sizin bana hesap sormaya hakkınızda yok haddinizde yok.....

Hesap soracaksanız Başkan orada.....

Ya ayna varsa kendinizden hesap sorun...

halilaziz61
16.05.2016, 12:04
Bunlar çok iyi tartışmalar değil kimse TS nin kötü olmasını istemez öz evlatcilar dışında

halilaziz61
16.05.2016, 12:06
Kimso ihonun yalancı gaz basan bir niteliksiz olduğunu geçen seçimlerde bilemezdi.
Ben ustayi destekledi ama iho seçilince de uzulmemistim mesela

redbul
16.05.2016, 12:06

Kahve muhabbeti tadında boş lakırtılar edecek yerde üye olunda sonra konuşalım....

reis ben seni akıllı bir adam olarak biliyorum yaptığnı yorumlardan sebeb ama iho ya oy attıysan da ayıp etmişsin derim

salihismet
16.05.2016, 12:09

Eğer iho senden o oyu alabildiyse, ve hala daha oyumun arkasındayım diyebiliyorsan git ne halin varsa gör.

selcuk
16.05.2016, 12:09
yanlis buldugum cok sey olsada bu analiz kabiliyetine güveniyorum

https://pbs.twimg.com/profile_images/682899386700009473/Z1eTvrSb_bigger.jpgMuharrem Usta‏@UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem)

Kimi aldık?
Cezayir milli takım hocasını.Cezayir ne yapar?
Oyun bozar, oyun kurmaz.
Bu mantaliteye çok mu ihtiyacımız vardı?
ASLA.

A. Aydın
16.05.2016, 12:10
Kimso ihonun yalancı gaz basan bir niteliksiz olduğunu geçen seçimlerde bilemezdi.
Ben ustayi destekledi ama iho seçilince de uzulmemistim mesela
Yalanci oldugunu bilemezdik ama cahil ve capsiz oldugu her halinden belliydi.
Trabzonspora baskan olamiyacak kapasitede degilim diye bagiriyordu.

salihismet
16.05.2016, 12:12
Eğer iho senden o oyu alabildiyse, ve hala daha oyumun arkasındayım diyebiliyorsan git ne halin varsa gör.

Kahve muhabbedinden anlayacak yapıya sahip olduğun için bu şekilde yazdım, başka türlüsünü
anlayamasın zaten.

halilaziz61
16.05.2016, 12:13

Buna katılıyorum üniversite mezunu olmayan bu klube başkanlık yapmamali

Cihan Ince
16.05.2016, 12:14
Madem ki IHO'ya oy verdin. O halde sana da şu tepki verilir.
Bu Başkan, SENİN yatattığın enkazın altından çıkarmaya çalışıyor takımı.. Suçlu senain arkadaş.. Takımı milyonlarca zarara SEN sürükledin, şimdi gelmiş ödediğin bir kaç lira aydat ile hava atlyorsun.. Öde verdiğin zararları! Biraz taraftarlığınızı bilin arkadaş, Mafya mısınız nesiniz..

halilaziz61
16.05.2016, 12:14

Buna katılıyorum üniversite mezunu olmayan bu klube başkanlık yapmamali

7can61
16.05.2016, 12:16
yanlis buldugum cok sey olsada bu analiz kabiliyetine güveniyorum

https://pbs.twimg.com/profile_images/682899386700009473/Z1eTvrSb_bigger.jpgMuharrem Usta‏@UstaMuharrem (https://twitter.com/UstaMuharrem)

Kimi aldık?
Cezayir milli takım hocasını.Cezayir ne yapar?
Oyun bozar, oyun kurmaz.
Bu mantaliteye çok mu ihtiyacımız vardı?
ASLA.

Kimi getirdik takımın başına Hamiyi.

Hami ne yapar toplara bam diye vurur.

İhtiyacımız var mıydı Haminin sert şutlarına

ASLA....

Cihan Ince
16.05.2016, 12:16

Madem ki IHO'ya oy verdin. O halde sana da şu tepki verilir.
Bu Başkan, SENİN yatattığın enkazın altından çıkarmaya çalışıyor takımı.. Suçlu senain arkadaş.. Takımı milyonlarca zarara SEN sürükledin, şimdi gelmiş ödediğin bir kaç lira aydat ile hava atlyorsun.. Öde verdiğin zararları! Biraz taraftarlığınızı bilin arkadaş, Mafya mısınız nesiniz..

kartal61
16.05.2016, 12:21
Baskanın onumuzdekı sene trıbun gruplarıyla oturup konusup arasını ıyı tutması lazım.Hıc olmassa staddakı çatlak seslerı keser.Tg nın elestırılecek çok yonu var ama bu konuda ıyıler.Fenerbahçe maçında Sadrı Senere olan tutumları hala aklımda.Gelen baskanı her turlu desteklıyorlar.Rant var dıyenler olucak ama rantın donmedıgı trıbun yok.Insallah rant yoluda kesılır..
Sımdıden baskan elestırılmeye baslandı.Seneye bır kaç kotu sonuçta elestırıler artacak.Tamam elestırelım de kardesım bız zaten her sene sampıyon olan bır takım degılız.Zaten kaç yıldır yokları oynuyoruz.O gıtsın bu gıtsın.Kım gelsın kardesım.Ulkede hoca bırakmadık.Her baskana ıstıfa dıye bagırdık.Artık sabretmelıyız.Ben 5 seneyı bıle feda etmeye hazırım.Dedıgım gıbı her sene sampıyon olamıyoruz zaten.Kova kova ulkede hoca kalmadı.Artık sıstem takımı olmalıyız.Anlık basarılarla degıl,sureklı basarılara abone olmalıyız.
O yuzden seneye trıbunlerde yonetım ve takım adına olumsuz tezahurat olmamalı.Gazetelerde akyazıda protesto gıbı baslıklar olmamalı.
Ben baskanın boyle bır yapılanmayı ıyı yonetecegını dusunuyorum

selcuk
16.05.2016, 12:22
Kimi getirdik takımın başına Hamiyi.

Hami ne yapar toplara bam diye vurur.

İhtiyacımız var mıydı Haminin sert şutlarına

ASLA....
cok özel bir analiz
futbolculuklan td ligi ayni cümlede ele alabilmek cok özel bir yetenek gerektirir

birde yani özel düsünceninde alintilanip böylesine dalgaya alet edilmesi cok zekice
tsk. ederim

7can61
16.05.2016, 12:25
cok özel bir analiz
futbolculuklan td ligi ayni cümlede ele alabilmek cok özel bir yetenek gerektirir

birde yani özel düsünceninde alintilanip böylesine dalgaya alet edilmesi cok zekice
tsk. ederim

İnceliği daha iyi ayırt edebilseydin keşke, t.d. vasfının olmadığı ima edilmiştir.

salihismet
16.05.2016, 12:29
Faik Yılmaz dışında iho ya oy veren herkesten özür diliyorum, kusura bakmayın dünden beri
bjk ya gönderilen tebrik mesajına verilen anlamsız tepkkilerden dolayı sinirlerim çok bozuk.
Faik kardeşim, sen verdiğin oyun arkasında dur, fakat Trabzonsporun arkasında durma, çünkü
belki farkında değilsin ama sen Trabzonsporun ırzına geçiyorsun.

salihismet
16.05.2016, 12:35

Sayın başkana arkasında durduğn oyu verdiğin ıho nun pisliklerini temizlesin diye mi oy verdin?
Oyuna sahip çıktığın kadarda oyunu bilinçli kullanmasınıda öğrenseydin keşke.

28TS61
16.05.2016, 12:52
sikeden ceza almis bir takimi nicin kutlamayi gerek duyuyorsun usta.

bize ne kim sampiyon olduysa oldu. keske 4 mac ceza aldigimizda bu passolig ne ise yarar diye sorsaydin.
hatta calinan sampiyonlugumuz icin böyle rahat konusabilsen

Ahmet Faruk
16.05.2016, 13:15
Tevil etmek gibi olmasın da bence Başkanın maksadı, bjkyi tebrik etmekten ziyade bize, yani taraftarlara, sabredin demek istemeseydi.

Şimdi bunu böyle süslemek var bir de direk lafa girmek var.

emrex61
16.05.2016, 13:25
İnatla oldugumuz durumu ve halimizi anlamayan ve anlamak istemeyen kabullenmeyen insanlar var gerçekten ne görüyor yada düşlüyorsanz o rüyadan uyanın.

axelman
16.05.2016, 13:27
Taraftara yalan söylemek başkanlık için şart galiba bu şehirde?
Lucescuvari de oy topla, Ersun Yamalı bohçayı getir.
Borcumuz var de gereği yokken 20 trilyona forvet al
6 aydır hocasız takım idar et, 7 ye otur vs...
Seneye çok başımız ağrıyacak yine.

Joomla!
16.05.2016, 13:56
Taraftara yalan söylemek başkanlık için şart galiba bu şehirde?
Lucescuvari de oy topla, Ersun Yamalı bohçayı getir.
Borcumuz var de gereği yokken 20 trilyona forvet al
6 aydır hocasız takım idar et, 7 ye otur vs...
Seneye çok başımız ağrıyacak yine.

hekimoglu tek care, hekimoglu süper bir o bizi sahlandirir.

Aydın Tiryaki
16.05.2016, 14:01
Rakibi kutlamanın neresi saçma veya Trabzonsporluluk duruşuna yakışmayan bir durum ?

Fazlalıklarımız var ve biz bunlardan kurtulamıyoruz.

Biz şampiyon olursak onlar da bizi tebrik edecek miymiş ?

Doğru bildiğimiz şeyleri, başkalarının da o doğruyu yapıp yapmayacağı ihtimali üzerine düşünüp yapacaksak, hiç yapmayalım daha iyi.

Ve ben inanıyorum bir gün bir yerlerde güneşli günler göreceksek seninle göreceğiz başkan.

Aydın Tiryaki
16.05.2016, 14:09
İnatla oldugumuz durumu ve halimizi anlamayan ve anlamak istemeyen kabullenmeyen insanlar var gerçekten ne görüyor yada düşlüyorsanz o rüyadan uyanın.

Aslında bu bizim Trabzonspor'u nerede görmek istediğimizle alakalı bir durum. Demek istediğim bu kötü durumla yüzleşmek istemiyoruz bir anlamda. Hedefi her zaman şampiyonluk olan bir takımın düştüğü bu durumu bizler kabullenemiyoruz maalesef ama gerçekler de gün gibi ortada. Kral çıplak. Bu noktadan sonra bizim için kilit kelime ''sabır''.

Ama o da bizde ne kadar var o da ayrı bir problem ;)

Faik Yılmaz
16.05.2016, 14:10
Sayın başkana arkasında durduğn oyu verdiğin ıho nun pisliklerini temizlesin diye mi oy verdin?
Oyuna sahip çıktığın kadarda oyunu bilinçli kullanmasınıda öğrenseydin keşke.

Olayları o günün şartları ile değerlendirmeyince böyle oluyor......

Elimde zaman makinesi yok idi... 2,5 sene sonrasını göremedik kusura bakmayın....

Kaldı ki Ogün şehrin büyük çoğunluğu İho'yu destekliyordu.....

Kimsenin tanımadığı siyasilerin kapı kapı dilenip oy devşirmeye çalıştığı Usta'nın karşısında en azından Trabzonsporlu olduğunu bildiğim İho'ya oy verdim....

Pişmanda değilim....

Sanki 50 tane üst düzey aday vardıda onlara vermeyip İho'ya verdik....

Trabzonspor'un zenginleri klübe sahip çıksa Onlara verirdik merak etmeyin....

Ha Birileri gibi menfaat karşılığı ev,araba, yöneticilik karşılığı oy vermedim ben...

Trabzonspor içindi bütün çabam....

Usta o seçimde kendisine bile oy veremiyordu yahu.....

Kimsenin tanımadığı adama nasıl oy vereyim ben.....

Ha O verdiğimiz oylara layık olamadı ise bunun suçlusu
ben değilim.....

Bizatihi İHO ' nun kendisidir....

O ayrı mesele.....

Ustayada oy verdim ama henüz karşılığınıda göremedim....
İnşallah görürüm....

Ha ilerde layıkını yerine getiremezse ne diyeceksiniz çok merak ediyorum....

Bu Usta'yada oy vermişti.... Tiz kellesi vurula.....

axelman
16.05.2016, 14:12
hekimoglu tek care, hekimoglu süper bir o bizi sahlandirir.
Ne alaka Hekimoğlu şimdi? Ben mevcut başkanla alakalı yazdım. Seçim dönemi destek verdiğim adam Ustaydı ayrıca.Şu kafadan kurtulun artık.Her eleştiren şucu bucu olmaz.

trabzonsporkits
16.05.2016, 14:16
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/13173639_1013937885320065_8922840723683438451_n.jp g?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=02f4a360b12206260ef8ba5257fe32fd&oe=57A0DDDC&__gda__=1470119567_23c8290cacd6801a0d294e4f8a294e1 8

Joomla!
16.05.2016, 14:28
Ne alaka Hekimoğlu şimdi? Ben mevcut başkanla alakalı yazdım. Seçim dönemi destek verdiğim adam Ustaydı ayrıca.Şu kafadan kurtulun artık.Her eleştiren şucu bucu olmaz.

insan elestiri yaparken cürmü nedir o'nu bilip elestiri yapacak. aynaya dönüp bakin bir halinize Trabzonspor olarak ne haldeyim, imkanlarim nedir diye. elestiriyi de o baglamda yapacaksiniz. sizin mesela haberiniz yoktur, sahaya taraftar atladiktan sonra cok büyük bir sponsorun pilini pirtini toplayip masadan kactigindan.

bu arada o iho'ya oy verenlerin yatacak yeri yok, yine araya sikistirayim.

gurur6134
16.05.2016, 14:28
Bence Iho karaktersiz ciktiysa tukurduklerini yaladiysa bunda oy verenleri suclamak gereksiz ..ihonun soylemleri cogunlugun takdirini kazanmisti secim donemi..ihonun karakter rontgenini cekecek bi makine icat olmadigi icin oy verenleri suclamak o secim icin bos muhabbet ,ha dersenizki klubun icine ettikden sonra hala oy verenlereyse lafiniz amenna 1000 oy almasi bile kepazelikdir boyle bi adamin....millet oy veripde yanlislarini gorup bidaha oy vermiyorsa getirdigi gibi o koltukdan indiriyorsa dogru yolda demektir..bu secimde de ustanin soylemleri iyiydi ona oy verdi cogunluk..bu ustanin elestirilmeyecegi anlamina gelmez o da vaadlerini yerine getiremezseki su ana kadar cokda olumlu sinyal vermedi iho gibi o da bedelini oder merak etmesin kimse..trabzonspor kimsenin babasinin ciftligi degil yanlis yapan bedelini oder dogru yolda ilerleyende mukafatini alir. biri gider biri gelir isimler degisir aslolan trabzonsporun menfaatleridir sahislarin degil..

emrex61
16.05.2016, 14:35
Aslında bu bizim Trabzonspor'u nerede görmek istediğimizle alakalı bir durum. Demek istediğim bu kötü durumla yüzleşmek istemiyoruz bir anlamda. Hedefi her zaman şampiyonluk olan bir takımın düştüğü bu durumu bizler kabullenemiyoruz maalesef ama gerçekler de gün gibi ortada. Kral çıplak. Bu noktadan sonra bizim için kilit kelime ''sabır''.

Ama o da bizde ne kadar var o da ayrı bir problem ;)

var var sabırda var selametde var yıllarca bize o şekilde itham ettiler deyim yerindeyse hırsız olmayan bir insana sen hırsızsın diye diye hırsız olmayan adamı bile hırsız ettin derler ya bizdekide o misali kendimize bunu demememiz gerekiyor kimse başarısızlıgı kabullenmemesi lazım zaten oldugumuz durumu ve başarının nedenlerini kabullenmemiz lazım kos koca dunya klüpleri istikrarla taraftarla şampiyonluga oynarken bunun aksi bir tavır ve davranışla başarıyı beklemek art niyet ve cahilliktir başka açıklaması olamaz.

A. Aydın
16.05.2016, 14:35
Rakibi kutlamanın neresi saçma veya Trabzonsporluluk duruşuna yakışmayan bir durum ?

Fazlalıklarımız var ve biz bunlardan kurtulamıyoruz.

Biz şampiyon olursak onlar da bizi tebrik edecek miymiş ?

Doğru bildiğimiz şeyleri, başkalarının da o doğruyu yapıp yapmayacağı ihtimali üzerine düşünüp yapacaksak, hiç yapmayalım daha iyi.

Ve ben inanıyorum bir gün bir yerlerde güneşli günler göreceksek seninle göreceğiz başkan.
Istenilen baskanlik profili:
Kufret
Hakaret et
Herkesle dusman ol
Butun takimlarla dusman ol
Hocasindan teknik direktorune herkesi suclu yap
Her donem 20 oyuncu al sat

Bu ozellikler a.y de var zaten. Boyle isteyenler fb yi tutsunlar bi zahmet.

Joomla!
16.05.2016, 14:37
gardasim, iho'ya oy verenlerin sucu yok da o tarihlerde yapmayin etmeyin, bu adam iki koyunu dahi idare edemez, tarihimizin en habis dönemini yasayacagiz diyenlerin yedigi küfürlerin vebali ne olacak?

nalagasıvar
16.05.2016, 14:38
adam beşiktaşı çokta heveslisi olduğundan değil birazda bize ve camiaya mesaj olarak kutlamış ... bak diyor adamlar takımlarının arkasında durdu ... abuk sabuk transferler yapmadan akıllı giderek sabrederek şampiyon oldu ... ha gomişim 3 kaşar istanbullunun en körpesine ... o ayrı mevzu

bizim karakterimiz olmalıydı bu ... trabzonspor camiası şartlarının farkında olmalıydı ... sabrederek 2-3 yıllık kadro planlaması sonra mücadele ... sonra ekonomik yönden kadroyu değerlendir ... sonrasında tekrar planlama ... ama biz ençok son 2,5 senede yapılan transferlerle kudurduk geldiğimiz nokta ortada ...

A. Aydın
16.05.2016, 14:39
Bence Iho karaktersiz ciktiysa tukurduklerini yaladiysa bunda oy verenleri suclamak gereksiz ..ihonun soylemleri cogunlugun takdirini kazanmisti secim donemi..ihonun karakter rontgenini cekecek bi makine icat olmadigi icin oy verenleri suclamak o secim icin bos muhabbet ,ha dersenizki klubun icine ettikden sonra hala oy verenlereyse lafiniz amenna 1000 oy almasi bile kepazelikdir boyle bi adamin....millet oy veripde yanlislarini gorup bidaha oy vermiyorsa getirdigi gibi o koltukdan indiriyorsa dogru yolda demektir..bu secimde de ustanin soylemleri iyiydi ona oy verdi cogunluk..bu ustanin elestirilmeyecegi anlamina gelmez o da vaadlerini yerine getiremezseki su ana kadar cokda olumlu sinyal vermedi iho gibi o da bedelini oder merak etmesin kimse..trabzonspor kimsenin babasinin ciftligi degil yanlis yapan bedelini oder dogru yolda ilerleyende mukafatini alir. biri gider biri gelir isimler degisir aslolan trabzonsporun menfaatleridir sahislarin degil..
Yanlis oldugu savunulan sey.
Hala o kisiler o donem icin cok dogru karar verdim diyorlar.
Hata yaptim diyemiyorlar.
Ihoya oy verdim ama hata yaptim diyen birini kimsenin sucladigi yok.

Iho dedigimiz adam baskan olmadan once tvlere cikabilmek icin selcuk aydin(boksor olan) in pesinden ayrilmiyordu. Ordan bile belliydi ne oldugu.

Napoli
16.05.2016, 14:40
Sanki hersey normal takım paralı ve hocamız gorevı bıraktıda bızd hoca arıyoruz şu sartlarda ben cok daha düşük profilli hoca bekliyordum Ersun Yanal cok da ıyı gozukuyor su durumda

A. Aydın
16.05.2016, 14:41
adam beşiktaşı çokta heveslisi olduğundan değil birazda bize ve camiaya mesaj olarak kutlamış ... bak diyor adamlar takımlarının arkasında durdu ... abuk sabuk transferler yapmadan akıllı giderek sabrederek şampiyon oldu ... ha gomişim 3 kaşar istanbullunun en körpesine ... o ayrı mevzu

bizim karakterimiz olmalıydı bu ... trabzonspor camiası şartlarının farkında olmalıydı ... sabrederek 2-3 yıllık kadro planlaması sonra mücadele ... sonra ekonomik yönden kadroyu değerlendir ... sonrasında tekrar planlama ... ama biz ençok son 2,5 senede yapılan transferlerle kudurduk geldiğimiz nokta ortada ...
Anlayamazlar.
Anlasada anlamamazliktan gelirler.

gurur6134
16.05.2016, 14:55

Iho dedigimiz adam baskan olmadan once tvlere cikabilmek icin selcuk aydin(boksor olan) in pesinden ayrilmiyordu. Ordan bile belliydi ne oldugu.

O dedigin trabzon insanin genel karakteri narsizimin dibine vurmus bi milletiz..hatayi kolayina kabullenmeyiz ..anma velakin ihonun getirildigi gibi al asagi edilmeside milletin hata yaptiginin farkina vardiginin gostergesi bence..usta insallah basarili olur ama olduya basarisiz oldu sen ustaya oy verenlerin hata yapmisim pismanim demesinimi bekliyorsun ..yoksa mevcut sartlar icinde en iyisi oydumu derler sence..yapcak bise yok bu tur seyler icin bence bolunmus camiayi iyice ayristirmanin bi anlami yok..surda 300 500 kisi anlasamiyoruz ondan sonra 20bin kisilik statda 50 tane taraftar grubu olurmu diye sersenizde bulunuyoruz..

Semih
16.05.2016, 15:20
Goygoyun lüzumu yok.

* Ersun Yanal Trabzonspor'dan ziyade Muharrem Usta ismine ikna olmuştur.

* Trabzonspor'un bugününde Hacıosmanoğlu'na oy verenlerinlerin de payı vardır. Elimizde zaman makinası yoktu, 2.5 sene sonrasını göremedik, verdiğim oyun arkasındayım gibi abuk sözlere gülüyorum. Bırakın goygoyu abicim. Birakin, yeter artik!

*Ersun Yanal'ın koşarak uzaklaşması hala akıllardaymış. Gören de Trabzon'u bilmiyoruz sanacak. Hoca o gece akıl sağlığı yerinde olan her insanın yapması gerekeni yapmıştır.

* Hoca Fenerbahçeli imiş. Keşke sen de Fenerbahçeli olsan da bitse artık bu takıma zulmün.

* Sabretmeyeceksiniz. Biliyoruz. Derdest etmek için gece gündüz bu sayfalara kusacaksınız, onu da biliyoruz. Fakat öyle anliyorum ki Usta da sizi pek iplemeyecek. Sizi onemsiyormus gibi yapacak, dinliyormus gibi yapacak, gerektiginde de sizi birbirinize dusurecek aciklamalar yapip arka planda planini, programini surduruyor olacak. Nihayet iyi bir yönetici. :)

* Ümitliyiz.

Faik Yılmaz
16.05.2016, 15:23

Kulp takmak istedikten herkes takılabilir...Bahane buluınabilir....

15 sene önce Muharrem Usta sadece bir doktordu mesela... 5 sene önce Trabzonspor'a üye bile değildi mesela....
Sadri Şener başkan olduğunda yüz milyonlarca dolar borcu bulunan batık bir işadamıydı mesela

Böyle bir yere varamayız.....

Hatayı Trabzonspor için halisane istekleriyle makam , mevki , para pula tenezzül etmeden oyunu kullanan benim gibi Trabzonsporlular değil....

Bu halisane niyetle kullanılan oyu sahiplenemeyen gereğini yapamayan başkanlar yapmıştır diyorum....

Benim fikrim budur....

İkinci kez aynı insana oy verseydim eğer her türlü eleştiriye açıktım. Ama bu oyumun o günkü şartlarda arkasındayım..... tekrar ediyorum o günkü şartlarda......

Ha arkadaşlar birde ricam şudurki imkanı olan bütün dostlar klübe üye olsunlar....

Aydın Tiryaki
16.05.2016, 16:53
var var sabırda var selametde var yıllarca bize o şekilde itham ettiler deyim yerindeyse hırsız olmayan bir insana sen hırsızsın diye diye hırsız olmayan adamı bile hırsız ettin derler ya bizdekide o misali kendimize bunu demememiz gerekiyor kimse başarısızlıgı kabullenmemesi lazım zaten oldugumuz durumu ve başarının nedenlerini kabullenmemiz lazım kos koca dunya klüpleri istikrarla taraftarla şampiyonluga oynarken bunun aksi bir tavır ve davranışla başarıyı beklemek art niyet ve cahilliktir başka açıklaması olamaz.

Ben genel taraftar profilinin sabırsız olduğunu kastettim. Elbette sabırlı olanlar ve olacaklar da var. Ama genel durum böyle. Sportif anlamda başarı yakalanamadığında ya da bir ışık görülemediğinde bunların olması normaldir. Ama bu süreci atlatabilirsek bir şeyler rayına girecek zaten. İnşallah dediğiniz gibi olur.

sasone
16.05.2016, 19:01
İstiyorsunuz ki başkan işi gücü bırakıp çıksın iho gibi tv lerden sağa sola atar yapsın , taraftarın gazını almak içinde o td yi kovduk bunu aldık takımı topyekun kovduk yeni bir kadroyla devam edeceğiz , diye 7/24 mesai harcasın , iho vari acitasyon yapsın vs. vs.

O dönem iho ile birlikte kapandı, bu kulübün o tarz fuzuli işlerle uğraşacak zamanı yok , ağız ishali bir başkan istenseydi iho hala başta olacaktı ...

7-0 için özür bekliyormuş , ne özrü bekliyorsun , siz taraftar olarak görevinizi yaptınız da mı özür bekliyorsunuz , Avni Aker in son senesinde o stad neden boştu özür bekleyen taraftar ... TS Clup lar neden sinek avlıyor özür bekleyen taraftar , yeni açılacak olan stadın daha açılmadan neden ve kimler yüzünden ceza yedi özür bekleyen taraftar , önce sen taraftar ol da özrü haket ...

Herkes hakettiğini yaşıyor, lafa sıra gelince ishal olmuşçasına sağa sola saldırırsınız , birlik olun , bütünleşelim , hepbirlikte maddi manevi destek olalım dendiğinde ortada yoksunuz ... Ne demeye özür bekliyorsunuz ki ?

1461 düşmüş de çok üzülmüşler ayıp yahu 1 tl lik biletleri alıp maça gidemezsiniz , neresine üzüldünüz ...

Hee birde bütün yazılanları okudum ilerki bölümlerde , onlar şikeci biz onlarla bir araya gelemezuk buyurmuşsun , seni bağlayan şey onların şike yapması değil ne bjk bizi bağlıyor ne de şb , bizi bağlayan şey bunların yaptığı suçu tesbit edip , suçlu bulduktan sonra cezalarını vermeyen kurumlardır , TFF dir Mahkemelerdir ,meclisteki siyasilerdir ... Bize ne ? bjk den , şb den, senin hakkını vermeyen onlar değil ki ... Bu kulübün içler acısı durumun en büyük müsebbibi sizlersiniz , taraftar olarak kulübe destek olup ayağa kaldıracağınız yerde herşeye bir kulp takıp yermeyle , ayrışmayla uğraşıyorsunuz , sizlerin taraftarlık anlayışıda faul , olayları çözümleme yeteneğinizde faul ... Hala bjk idi de şb idi de bilmem neydi de onlarla uğraşıp kendisine asıl zararı verenlerin kimler olduğunun farkında değil ...

Bjk ye şb ye tepki mi vereceksin , çek takımını ligden veya çıkma onlarla maça ne demeye onlarla maç yapıyorsun ?

Ne yaparsanız yapında az mantıklı olun ...

Çok boş bir yazı olmuş,insan birisi hakkında bilmeden bu kadar atıp tutabiliyorsa kendisi hakkında da atılıp tutulmasın müsade eder,en azından İHO'nun seçildiği veya son seçimdeki mesajlarımı okusaydın diyeceğim ama o kadar araştırma yapmak senin için zor.

Hadi biz bir şey yapmadık,taraftarı olduğumuz takımın bize özür borcu yok ama senin de bahsettiğin özrü hak eden taraftardan özür dileselerdi,senin dediklerini yapan taraftardan.
Antalya stadında bu rezilliği yaşayan taraftara kadar gidip özür dileseydiler,olmadı Ahmet Kaan'dan dileseydiler.

Son olarak şunu söyleyeyim,Trabzonspor'dan ne kupa ne de başka bir şey bekleyen bir insan değilim,doğruları yapsınlar bana yeter.Trabzonspor'u Trabzonspor yapan değerleri korusunlar benim için en büyük başarı olur,bu takım için Dozer Cemil genç yaşta futbolu bırakıp,başka takımın kaptanı ardında sahaya çıkmam dediği zamanlardan,şikeci bir takıma gitmekten gocunmayan birisini tebrik edecek noktaya gelmemiz benim zoruma gidiyor.Herkesten önce bu kuübün başkanıiefsane denilen futblcusu buna dikkat edecek.Zaten biz değerlerimizi korusak ve doğruları yapsak başarı taraftarının istediği kupalar da gelir.
Şike yaptığı halde küme düşürülmeyen,şikeden mağduriyetini her defasına dile getirip,haktan adaletten bahsederken,hatta o stadta saldırıya uğrayan,ayakkabı fırlatılan bir kişiyi tebrike değer görmüyorum,bunda size dert olan ne?
Böyle bir fikir savunulamaz mı?
O zaman neden buraya açılan başlık kapatıldı?

Erdinç Barutçu
16.05.2016, 20:55
Külübümüzden alacağı olan ve uzun zamandır bu alacağını tahsil edemeyen birisiyle yeniden anlaşabilmek? Takımın halide ortadayken. Forumun genelinde okuduğum yorumlara göre taraftarın da artık görüşünü değiştirmesi ve farklı bir şey yapması gerektiğinin farkına varmışız. Umarım herkese yayılır bu fikir.

DeAgLeMaNyAq
16.05.2016, 20:55
Usta yarın saat 14'de Lig TV'de...

DarkBlooD
16.05.2016, 21:10
Çok boş bir yazı olmuş,insan birisi hakkında bilmeden bu kadar atıp tutabiliyorsa kendisi hakkında da atılıp tutulmasın müsade eder,en azından İHO'nun seçildiği veya son seçimdeki mesajlarımı okusaydın diyeceğim ama o kadar araştırma yapmak senin için zor.

Hadi biz bir şey yapmadık,taraftarı olduğumuz takımın bize özür borcu yok ama senin de bahsettiğin özrü hak eden taraftardan özür dileselerdi,senin dediklerini yapan taraftardan.
Antalya stadında bu rezilliği yaşayan taraftara kadar gidip özür dileseydiler,olmadı Ahmet Kaan'dan dileseydiler.

Son olarak şunu söyleyeyim,Trabzonspor'dan ne kupa ne de başka bir şey bekleyen bir insan değilim,doğruları yapsınlar bana yeter.Trabzonspor'u Trabzonspor yapan değerleri korusunlar benim için en büyük başarı olur,bu takım için Dozer Cemil genç yaşta futbolu bırakıp,başka takımın kaptanı ardında sahaya çıkmam dediği zamanlardan,şikeci bir takıma gitmekten gocunmayan birisini tebrik edecek noktaya gelmemiz benim zoruma gidiyor.Herkesten önce bu kuübün başkanıiefsane denilen futblcusu buna dikkat edecek.Zaten biz değerlerimizi korusak ve doğruları yapsak başarı taraftarının istediği kupalar da gelir.
Şike yaptığı halde küme düşürülmeyen,şikeden mağduriyetini her defasına dile getirip,haktan adaletten bahsederken,hatta o stadta saldırıya uğrayan,ayakkabı fırlatılan bir kişiyi tebrike değer görmüyorum,bunda size dert olan ne?
Böyle bir fikir savunulamaz mı?
O zaman neden buraya açılan başlık kapatıldı?

Yazdıklarınıza cevaptır o yazı , ben sizi tanımam etmem , yazdıklarına bakarım ...

Neden birlik olmak , destek olmak bu kadar zor ki , her yenilgi sonrası özür bekleneceğini , birlik olunsa yeni ve güçlü bir kadroyla seçimden çıkmış böyle bir yönetime en azından 1 yıl kadar destek olunsa da , kulüp olarak bi normal düzeye çıksak olmaz mı , illa her sıkıntıda , her sorunda veya bizim istediklerimiz olmadığında kötüleyerek eleştirmek mi lazım ...

Bu kulübün birlik olmaya ihtiyacı var , yönetimin desteğe ihtiyacı var , biz daha işin başındayken böyle ayrışırsak , istediklerimiz yapılmıyor diye böylesine alabildiğine eleştirirsek bu yönetimden ne başarısı bekleyebiliriz ki ... Kimse bayram etmiyor 7-0 yenildik diye , özür mu diyorsun , 1 maç kala sözleşmesi bitecek olan td kovuldu , illa sözlü özür mu bekliyorsunuz ... Tebrik edeceğine özür dilesin diyorsunda , aranmadığını veya birşeyler yapılmadığını nerden biliyorsun illa bu basın veya sosyal ağlardan mı yapılmalı ... Şampiyonluk tebriği farklı bir durumdur yarışta olduğun biri kazandığında , sportmenlik gereği tebrik edip , geçer gidersin ... He şike diyorsun , o ayrı bir boyut sence elimizde imkan olsa hangimiz ister böyle bir şikeci lig de taraftarı olduğu kulübün var olmasını ama varız biz bu insanlarla yarış içindeyiz , biz hala futbol denen bu sporu bunlarla yapıyoruz kurallar dahilinde kazananı da tebrik eder geçer gideriz , bu bizi alçaltmaz veya lekelemez , aksine yüceltir , onlardan farklı düzgün insanlar olduğumuzu gösterir ... 2011 den beridir herkesle savaşıyoruz , kime ne oldu ? kimeler ne şekilde tanınıyor , onlara şikeci deniyor , bize de başkanı hakem alıkoydu , taraftarı sahaya atlayıp hakem dövdü , 2011 den bu yana başarısız , herkese çatan , antipatik bir kulüp olduk , dunya çapında itibar kaybı yaşıyoruz her yaptığımız işte ...

Muhim olan onlara benzemek değil , bizim onlarla olan farkımızı ortaya koyabilmektir , bizim 2011 den bu yana yaptığımız tek şey onlara benzemeye çalışmaktır , bu durumda bizi basitleştirdi , sıradan bir kulüp haline geldik ... Büyüklük birlikle olur, itibarla olur , saygınlıkla olur ...

ibrahim
16.05.2016, 21:16
Goygoyun lüzumu yok.

* Trabzonspor'un bugününde Hacıosmanoğlu'na oy verenlerinlerin de payı vardır. Elimizde zaman makinası yoktu, 2.5 sene sonrasını göremedik, verdiğim oyun arkasındayım gibi abuk sözlere gülüyorum. Bırakın goygoyu abicim. Birakin, yeter artik!

*Ersun Yanal'ın koşarak uzaklaşması hala akıllardaymış. Gören de Trabzon'u bilmiyoruz sanacak. Hoca o gece akıl sağlığı yerinde olan her insanın yapması gerekeni yapmıştır.

* Hoca Fenerbahçeli imiş. Keşke sen de Fenerbahçeli olsan da bitse artık bu takıma zulmün.

* Sabretmeyeceksiniz. Biliyoruz. Derdest etmek için gece gündüz bu sayfalara kusacaksınız, onu da biliyoruz. Fakat öyle anliyorum ki Usta da sizi pek iplemeyecek. Sizi onemsiyormus gibi yapacak, dinliyormus gibi yapacak, gerektiginde de sizi birbirinize dusurecek aciklamalar yapip arka planda planini, programini surduruyor olacak. Nihayet iyi bir yönetici. :)

* Ümitliyiz.
Budur. :D

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

slmn
16.05.2016, 21:26

Lucescu neden olmadı izah edecektir heralde.

Oruç
16.05.2016, 21:30

Fonseca neden olmadıysa ondan olmamıştır.

:)

salihismet
16.05.2016, 21:40
Şikeci Sıvasın başkanına kefil olan iho nun üzerine bu kadar gidilmedi, insaf yahu..

emrex61
16.05.2016, 21:40

Söylemişti zaten ülke içinden bazı kişiler transferi engelledi diye.

emrex61
16.05.2016, 21:42
Goygoyun lüzumu yok.

* Ümitliyiz.

İmza atarım güzel yazı :)

sakoglu61
16.05.2016, 22:13
Goygoyun lüzumu yok.

* Ümitliyiz.

Mükemmel.

Tuğrul
16.05.2016, 22:24
Türk antrenörler mondern futboldan kopuk olması.

Gelişime kapalı olmaları, teknik, taktik kavramdan bihaber motivasyon usulü ile hocalık yaptıkları için takımın başında görmek istemem.

Ha yabancı kriteri de iyi çizllmeli. Vahid, Lazaroni, Magath gibi kariyer beklentisi olmayan, doğru oyundan uzak isimler de olmamalı.

Benim futbol vizyonuma yakın teknik direktör profili. Sahaiçindeki her türlü pozisyonun bir sistemsel küme içinde gerçekleştirecek, plan ve programı olacak hoca görmeyi kabul ederdim.

Mesela Fonseca, Paco Jemez, Lopetegui gibi İspanyol, Güney amerika futbol kültürünü yerleştirecek, hızlı pasa, alan değiştirmeye ve atak futbola dayalı bir karar alınabilirdi.

Muharrem Usta kolay olanı yani antrenörün yerli olması hasebi ile düşüncelerini daha kolay dikte edebileceği bir isim seçti. Hayırlı olsun

yaranozlu
16.05.2016, 22:25
konuşmalarıyla umut vermişti Usta ama icraatları tamamen skandal. İHOnun deneyip kovduklarını takımın başına getiriyor. Ayıptır! Ersun Yanal karaktersizliği ispatlanmış bir hoca, Trabzon antipatisi yüksek olan bir şahıs, tamamen para için yaşayan futbol felsefesi olmayan bir hoca. gençlik dönemlerinde denizli, gençlerbirliği ve ankaragücünde elde ettiği başarıların ekmeğini uzun yıllar yedi, ilk geldiğinde yalan yok ben de çok istiyordum ama yanıldım. kendi sahamızda denizli, konya mağlubiyetleri ve ibb beraberliğiyle birlikte, kritik sivas deplasmanında 3-0 yenilip kovulmuştu. leş beşiktaşa şampiyonluk, leş sivasa da 2.lik vermiştik. 2. gelişi salih dursun hayranlığıyla geçti. beşiktaşa 2 maçta yenildik, kendi sahamızda eskişehrden 4 yedik, herkesin yendiği balıkesiri becerip yenemedik, kupada kendi sahamızda elendik, kısaca becerip 4. bile olamadık. daha geçen sene! bu adamı niye bir daha getirirsin ki, mantıklı açıklaması nedir? bu adamın aklında teknik direktörlük yapmak yok, bizden başka seveni de yok, nedir bu aşk? genç oyuncuları oynatmaz, saçma sapan inatları olan, takımı takip etmeyen bu adamla bu yoklukta ve bu hakemlerle küme bile düşebiliriz. sanırım bir oyun dönüyor, sadri şenerin üstüne oynanan oyunlar, hacı başkan, TFF, hakemler ve son perde bu herhalde. Ustaya olan güvenim de bitmiştir, yenilikçi olamayacak kadar zavallı hamlelerle başımızı yakacak. Besnik Hasi midir nedir, onu getirseydin bari! Hadi onu da geçtim, çok daha az paraya Giresunsporun hocası Erkan Sözeriyi getirebilirdin. Ertuğrul Sağlam olur, Hüsnü Özkara olur, hatta Osman Özköylü bile olabilirdi. Yazık oldu! Ben şahsen çok umutsuzum ve çok sinirliyim. Bu takıma taraftar olarak zaten kişiliksizleştirilip bitirildi, artık yönetimsel olarak da bu aşamaya doğru gidiliyor. Ersunun Ligtvdeki Trabzonla ilgili yorumlarını hatırlayınca midem bulanıyor, elim ayağım titriyor. Lanet olsun!

zafer6161
16.05.2016, 22:34
Goygoyun lüzumu yok.

* Ümitliyiz.

konuşmalarıyla umut vermişti Usta ama icraatları tamamen skandal. İHOnun deneyip kovduklarını takımın başına getiriyor. Ayıptır! Ersun Yanal karaktersizliği ispatlanmış bir hoca, Trabzon antipatisi yüksek olan bir şahıs, tamamen para için yaşayan futbol felsefesi olmayan bir hoca. gençlik dönemlerinde denizli, gençlerbirliği ve ankaragücünde elde ettiği başarıların ekmeğini uzun yıllar yedi, ilk geldiğinde yalan yok ben de çok istiyordum ama yanıldım. kendi sahamızda denizli, konya mağlubiyetleri ve ibb beraberliğiyle birlikte, kritik sivas deplasmanında 3-0 yenilip kovulmuştu. leş beşiktaşa şampiyonluk, leş sivasa da 2.lik vermiştik. 2. gelişi salih dursun hayranlığıyla geçti. beşiktaşa 2 maçta yenildik, kendi sahamızda eskişehrden 4 yedik, herkesin yendiği balıkesiri becerip yenemedik, kupada kendi sahamızda elendik, kısaca becerip 4. bile olamadık. daha geçen sene! bu adamı niye bir daha getirirsin ki, mantıklı açıklaması nedir? bu adamın aklında teknik direktörlük yapmak yok, bizden başka seveni de yok, nedir bu aşk? genç oyuncuları oynatmaz, saçma sapan inatları olan, takımı takip etmeyen bu adamla bu yoklukta ve bu hakemlerle küme bile düşebiliriz. sanırım bir oyun dönüyor, sadri şenerin üstüne oynanan oyunlar, hacı başkan, TFF, hakemler ve son perde bu herhalde. Ustaya olan güvenim de bitmiştir, yenilikçi olamayacak kadar zavallı hamlelerle başımızı yakacak. Besnik Hasi midir nedir, onu getirseydin bari! Hadi onu da geçtim, çok daha az paraya Giresunsporun hocası Erkan Sözeriyi getirebilirdin. Ertuğrul Sağlam olur, Hüsnü Özkara olur, hatta Osman Özköylü bile olabilirdi. Yazık oldu! Ben şahsen çok umutsuzum ve çok sinirliyim. Bu takıma taraftar olarak zaten kişiliksizleştirilip bitirildi, artık yönetimsel olarak da bu aşamaya doğru gidiliyor. Ersunun Ligtvdeki Trabzonla ilgili yorumlarını hatırlayınca midem bulanıyor, elim ayağım titriyor. Lanet olsun!

iki zıt yazı. üstteki nekadar doluysa alttaki okadar bos

Oğuz ZEYTİN
16.05.2016, 22:45
Başkanın dibinden ayrılmayıp aylardır kamuoyunda Lucescu ve diğer birkaç yabancı hocanın "yüzde yüz" bittiğini çeşitli kanallardan taraftarlara fısıldayan zerzevatı bugünkü tabloda nereye koymalıyız?

Eğer bu bir algı yönetimi ise son derece başarısız. Yok gerçekten o isimlerle görüşülüp en sonunda Ersun Yanal'a kalındıysa, bunun da büyük zafer olarak sunulması ancak kendimizi tatmin etmenin ucuz yollarından biri olabilir.

Umudum şudur ki sayın başkan etrafında dolananları en kısa sürede ait oldukları yere şutlar. Belki bugün göze batmıyor bin bir mesele arasında fakat o ekip Muharrem Bey'e çelme takmaya devam edecek.

yaranozlu
16.05.2016, 23:01
iki zıt yazı. üstteki nekadar doluysa alttaki okadar bos

yazdığım yazı seni de kapsıyor zaten, tekrar yorum yapmıyorum.

zafer6161
16.05.2016, 23:28
yazdığım yazı seni de kapsıyor zaten, tekrar yorum yapmıyorum.

ersunu tanımadığın belli.Oysaki lig tv de hep ts yi savundu doğruları ve olacaklari konuştu. ..
zaten ertugrul sağlami isteyen adamla ts yi konuşmam. .
yazına da boş dediysem saygı duyacaksın..

uzatmayalim.birbirimizin kalbini kirmayalim :)

Pinkman
16.05.2016, 23:57
Vallahi komiksiniz hemde çok beşiktaşa iki maçta yenildik diyosunuz argüman bu mu..şampiyon galatasarayıda iki maçta da yendik öyleyse fenere iki maçtada yenilmedik(biri vahidli)..12 maç içerde 10 galibiyet almışız bi eskişehire bir de beşiktaşa yenilmişiz onları söylüyorsunuz..İç saha performansı gayet iyiydi dışardaki performansta sorun vardı..hemde sezon başı hazırlık kampı geçirmemesine rağmen..ve o kadronun üzerine on tane transfer yapıldı bu sene sonuç fiyasko..sen ilk döneminde kimlere t.direktörlük koltuğu kalsın diye ayağı kaydırıldı onu düşün..transfer yapmayıp deyip ersun gidince birden on tane transfer yapan hurma ve şotayı düşün

Ersun a.gücü,denizli,gençler,manisa,fener hepsinde başarılıydı..bizdeki her iki döneminde de bana göre..

Sizin başarı tanımız ne tam olarak..Ayrıca Ersunla 3. olduğumuz sene heralde son on senenin en çok pozisyona girdiğimiz dönemiydi şampiyon olduğumuz senede dahil..Umutla g.ünal her maç dört beş tane kaçırıyordu

My
17.05.2016, 01:05
Camianın ve kulübün durumu malum. Başkan nasıl çıkacak bunca durumun içinden pek aklım almıyor ama çıkarsa çok büyük iş başarmış olur. Destek olunmazsa Usta'ya değil Trabzonspor'a destek olunmamış olacak. Bunu anlamak gerek.

eksikbirşey
17.05.2016, 01:41
Lucescu vari? Kandırılmak hoşuna gidiyor bazılarının. Üç lafından ikisi yenilik ama hoca Ersun. 50. Yılda şampiyonluk, şimdi oldu 3 yılda toparlanma. Başkan oyununu oynadı tutarsa güzel, ama tutmazsa teneke bağlayıp yollar şimdi öve öve bitiremeyenler

murmut
17.05.2016, 01:59
Lucescu vari? Kandırılmak hoşuna gidiyor bazılarının. Üç lafından ikisi yenilik ama hoca Ersun. 50. Yılda şampiyonluk, şimdi oldu 3 yılda toparlanma. Başkan oyununu oynadı tutarsa güzel, ama tutmazsa teneke bağlayıp yollar şimdi öve öve bitiremeyenler

Gelecek sene sampiyon mu olacaksin? Tabi 3 yil toparlanma olacak, Besiktasin sampiyonlugu 4 yil boyuca yapilan titiz calisma ve iyi planlamayla geldi.
Sahsen kendimi kandirilmis hissetmiyorum cünkü Lucescu veya Lucescu varileri de beklemiyordum.
Takimi ve Ligin su an ki durumunu tanimayan bir adama gelecegimizi emanet etmek zaten cok büyük bir sacmalik olurdu...

Kıvanç Çuvalcı
17.05.2016, 02:08
Bazilari paramiz YOK un kelime anlamini ya bilmiyor ya anlamiyor yada anlamak istemiyor.

yaranozlu
17.05.2016, 07:36
ersunu tanımadığın belli.Oysaki lig tv de hep ts yi savundu doğruları ve olacaklari konuştu. ..
zaten ertugrul sağlami isteyen adamla ts yi konuşmam. .
yazına da boş dediysem saygı duyacaksın..

uzatmayalim.birbirimizin kalbini kirmayalim :)

Ersunun nesini tanıyalım? İki kere geldi, Abantta kampı ziyaret ettik BMNyle, yanyana fotoğrafım var şu anda elimde albümde. Bu kadar istiyordum ilk gelişini. Adam tam bir hüsran oldu. Hele ikinci gelişi. Vurdumduymazlıklar, takımı ciddiye almamalar, bir sürü rezillik. Doğruları falan savunduğu yok, politik olmaya çalışır, o gün ne getiriyorsa onu yapar. O kadar Fenerli arasından koşarak kaçan buydu, sanki ona bir şey yapılacakmış gibi. Karakteri belli bu adamın, spor camiasında da kimse sevmez. Az para da almayacak ki bu kadar zor durumdayız! Ertuğrul Sağlamı istediğimden değil, değişiklik olsun diye telaffuz ettim. Ben toptan anlayan yabancı hoca istiyordum. Yazımı beğenmemen problem değil, kibarca eleştiredebilrsin ama boş diyerek zaten saygısızlık yaparken saygı bekliyorsun?

Alttaki yazı da konuyla ilgili, okunmasını tavsiye ederim.

http://joganita.net/index.php/sicak-gundem/item/554-ersun-yanal-ismine-itiraz-ediyorum

Erdem Keser
17.05.2016, 08:10
Ersunun nesini tanıyalım? İki kere geldi, Abantta kampı ziyaret ettik BMNyle, yanyana fotoğrafım var şu anda elimde albümde. Bu kadar istiyordum ilk gelişini. Adam tam bir hüsran oldu. Hele ikinci gelişi. Vurdumduymazlıklar, takımı ciddiye almamalar, bir sürü rezillik. Doğruları falan savunduğu yok, politik olmaya çalışır, o gün ne getiriyorsa onu yapar. O kadar Fenerli arasından koşarak kaçan buydu, sanki ona bir şey yapılacakmış gibi. Karakteri belli bu adamın, spor camiasında da kimse sevmez. Az para da almayacak ki bu kadar zor durumdayız! Ertuğrul Sağlamı istediğimden değil, değişiklik olsun diye telaffuz ettim. Ben toptan anlayan yabancı hoca istiyordum. Yazımı beğenmemen problem değil, kibarca eleştiredebilrsin ama boş diyerek zaten saygısızlık yaparken saygı bekliyorsun?

http://joganita.net/index.php/sicak-gundem/item/554-ersun-yanal-ismine-itiraz-ediyorum

Engin herseyi anladim da Ertan Sozeri, Husnu Ozkara nedir yahu :D

zahido
17.05.2016, 08:20
Açıkçası benim şampiyonluk beklentim yok yönetimden. 5 senelik plan yapılıp, bu camianın ne kadar büyük olduğunu hatırlatması yeter. Bu takım düzgün yönetildiği takdirde şampiyonluk kendiliğinden gelir zaten.

T.D olarak Ersun değil Besnik Hasi seçilseydi oda çok bir şey yapamayacaktı diye düşünüyorum. Esasen bizim ihtiyacımız olan teknik direktör modeli egosu diplerde fakat hem disiplinli hem de futbolcu baktığında saygı duyacak bir kişi olmalıydı.

Bu sebeple Magath'a gidildi ki Magath'ın da son seneleri vasatın oldukça altındaydı. Sonuç olarak kendisinden hiç haz etmediğim Ersun geldi. İnşallah çok başarılı olur. Bize düşen sabırla teknik direktörü veya o futbolcu, bu futbolcuyu değil Trabzonspor'u desteklemektir.

Camia Muharrem Usta'nın arkasında sağlam durmalı yoksa bu halimizi bile arar duruma geliriz.

Külünkoğlu
17.05.2016, 08:26
Tıpkı Kulüp yönetiminde olduğunda gibi dibi buldu takımın da dibi bulduğuna inanıyorum. Ersun Yanal bu sayede nispeten şanslı bir çalışma ortamı bulacaktır. Ancak asgari tedavi süreci bittikten ve istekler başladığında mücadele direncini talep karşılamadaki başarısını göreceğiz.

Ersun Yanal, 50. yılda şampiyon olacağımız üzerine hesaplamalarının bir parçası olduğunu söylüyor Muharrem Usta.

Sabredip destek olmak bizden.

Faik Yılmaz
17.05.2016, 08:38
Yalnız klübe üye olmayan arkadaşların benim hakkımda yazdıkları hiç bir şeyi kabul etmiyorum....

Alıyor eline klavyeyi , klavyenin kemiği yok nasılsa yazıyorda yazıyor....

Niye Ona versin niye buna vermedin....

Üyemisin kardeşim sen ? Yok.....

O zaman niye boş boş konuşuyorsun....

Benim verdiğim oyu eleştirmen için senin daha iyi bir yere vermen lazım....

Takımın için küçük fedakarlıkları bile yapmıyor isen benim verdiğim oya karışamazsın yorumda yapamazsın....

Üye ol 2 sene geçsin oy kullanma hakkın olsun sonra konuşalım arkadaşım...

Böyle boş boş konuşmakla bu işler olmuyor...

Lafla peynir gemiside yürüyor Trabzonspor'da yürümüyor.....

E. Okan Bülbül
17.05.2016, 08:48
Fiko ve topçuların Stadyum programındaki görüntülerini izledim, hepsi biz olduk havalarına girmişler. Fazla böbürleniyorlar gibi geldi bana. Ne oldum dememeli, ne olacağım demeli.

Fatih Özkan
17.05.2016, 08:55
Goygoyun lüzumu yok.

* Ümitliyiz.

Yaz kardeşim. Daha sık yaz lütfen.
Ümitliyim! İnanıyorum!

Oruç
17.05.2016, 09:02

O dönem başkan olan şahıs Mourinho ile çalışmış olsa onu da 6 ayda postalardı muhtemelen. Trabzonspor tarihinin en vurdumduymaz, en iş bilmez başkanını gördük. Hocasının vurdumduymaz davranmış olması garipsenmemeli. Üstelik biri fanatik Trabzonsporlu diğeri ise fanatik fenerli(!) idi.

Külünkoğlu
17.05.2016, 09:11
Sanki hiç yenmemiş sıradan bir Anadolu takımın yardımcı antrenörü gibi konuşan şu sözleri eden "Yenildik ama yenildiğimiz takım da fenerbahçe beyler" Sadi Tekelioğlu'na Trabzonspor kulübünün hiçbir kademesinde yer verilmemeli,
Hami Mandıralı uzunca bir süre Trabzonspor maçlarını tribünden dahi seyretmesin, negatif etkisi devam ediyor olacaktır.
Futbol ile dünya üzerinde en zirve maçlardan biri olan şampiyonlar ligi finalini "ne seyredecem ya" diyerek önce sırtını dönen sonra da mekandan ayrılıp giden burnu kaf dağında olan Hüsnü Özkara'nın futbola verebileceği ne vardır ?
Giray Bulak için yorum bile yapmam. Kaya Çilingiroğlu ondan iyi çünkü.

Trabzon menşei iyi olacak diye bir şey yok unutun artık. Futbol gelişiyor ve bu ismini saydıklarım günümüz futbolunun 30 sene gerisindeler.
Birileri kırılacak gücenek diye culüs dağıtmak zorunda değil bu kulüp.

İki kişi üzülür en fazla, milyonlarca taraftar sevinir hiç olmazsa...

bkandil
17.05.2016, 09:17
Seneler önce Albayrak'a oy verenlere sataşıldı, takımı bu hale siz getirdiniz diye...

Sonra Şener'e oy verenlere...

Sonra Hacıosmanoğlu'na oy verenlere...

Buradan yarının ne getireceğini kestirmek zor değil...

Aynı zihniyet (aynı kişiler değil, aynı zihniyet) yarın da Usta'ya oy verenlerin kulübü batırdığını söylemeye devam edecek...

Albayrak ve Şener'in seçildiği kongrelerde oy kullanmadım. 2013 ve 2015 kongrelerinde oy kullandım...

Birilerinin hala "çok fazla" dediği üye giriş aidatı ile yıllık aidatları cebimden ödeyip, bu tutara söz konusu kongreler için Trabzon'a gidiş geliş masraflarımı da ekleyerek bir karar verdim, o doğrultuda oy kullandım. (O zaman verdiğim kararın doğruluğunu yanlışlığını tartışmak bir şeyi değiştirmiyor, bunun da farkındayım)

Kulübü benim gibiler batırdı birilerinin gözünde...

Gel de gülme...

bkandil
17.05.2016, 09:21
Sanki hiç yenmemiş sıradan bir Anadolu takımın yardımcı antrenörü gibi konuşan şu sözleri eden "Yenildik ama yenildiğimiz takım da fenerbahçe beyler" Sadi Tekelioğlu'na Trabzonspor kulübünün hiçbir kademesinde yer verilmemeli,
Hami Mandıralı uzunca bir süre Trabzonspor maçlarını tribünden dahi seyretmesin, negatif etkisi devam ediyor olacaktır.
Futbol ile dünya üzerinde en zirve maçlardan biri olan şampiyonlar ligi finalini "ne seyredecem ya" diyerek önce sırtını dönen sonra da mekandan ayrılıp giden burnu kaf dağında olan Hüsnü Özkara'nın futbola verebileceği ne vardır ?

Trabzon menşei iyi olacak diye bir şey yok unutun artık. Futbol gelişiyor ve bu ismini saydıklarım günümüz futbolunun 30 sene gerisindeler.

Ne yaptın Metin Bey,

"Yavuz Selim"ciler çok kızacak...

ccd6167
17.05.2016, 09:28

Sizin dediklerinizi ben burada 5 aydır söylüyorum. Bu konuda yönetim adım atmazsa ben eleştirmeye devam edeceğim. Bu sadi olan sonra o kel olan malzemeci dahil hüsnü özkaraymış yok muhtarmış falan hepsi gönderilmeli.

allahını severseniz prof. bir ekipte siz 60 yaşına kadar bir halta yaramamış insan gördünüz mü.?

yada hangi şirkette 30 yıldır çalışıpta satış görevlisinden daha ileriye gidemyen birisinin bir anda ceo olduğunu gördünüz mü?

ya da amerikada avrupada kasaba şerifinin bir anda kulüp başkanlığına getirildiğine şahit oldunuz mu?

şu an ki yönetimin iho döneminden tek farkı maddi olrak yapılan kesintiler. Başka bişi değil.

sonuçta iho da ersunu getirmişti. Fark yok yani.

yaranozlu
17.05.2016, 09:46
Engin herseyi anladim da Ertan Sozeri, Husnu Ozkara nedir yahu :D

Erdemcim, bu kadar yabancı oyuncu arasında yabancı hoca istediğimi belirttim. İlla türk olacaksa yepyeni olsun, ilk aklıma onlar geldi ama Erkan sözeri iyi bir hoca olacaktır, ben takip ediyorum. Küme düşecek giresunu geçen sene az daha playoff oynatcaktı, bu sene de sonradan geldi ve yine son düzlükte kaybetti. Düşük bütçelerle bunu yapabilen birisi kendini geliştirecektir. Ekmeğini taştan çıkaracaktır. Oyuncum bütçem yok bu takım bu kadar demeyecektir. Daha tam emin değilim ama bu kadar borca batmışız, ersunun 5te biri fiyatına daha mantıklı bir sözleşmeyle tercih edilebilirdi. Trabzonspor bir misyon edinmeli, şişirilmiş hoca ve topçularla ilerlenmeyeceğini anlamalıyız. Trabzonu benimsemeyen insanlarla ilerlenmeyeceğini anlamalıyız diye düşünüyorum. Tabii ki benimsemesi yetmiyor başarılı olabilecek potansiyelinin de olması gerekir. Yoksa doldur takımı salih dursunlarla, cardozolarla:) bu arada senin ersun hakkındaki düşüncen nedir?

Vazelon
17.05.2016, 09:54
Basında adı geçen teknik direktörler içerisinde, Lucescu, İtalyan bir teknik adam ve Garcia dışında görüşülen bir teknik adam olmadı. Yönetimin en başından beri arzusu Ersun Yanal ile çalışmaktı. Fakat devre arasında yaşanan o malum süreçten sonra kendisini ikna etmek kolay olmadı. Ve ne yazıkki Muharrem Usta Lucescu konusunda bir nevi çoğu taraftarı bilinçli yanılttı. Lucescu ile 3-4 ay önce tüm ilişki bitmişti. Ama süreci idare etmek için sürekli sosyal mecralar aracılığı ile ön planda tutuldu ismi. Ve ne yazık ki bir çok taraftar için Ersun Yanal ismi bu doğrultuda hayal kırıklığı oluşturdu.

Tüm bunlara nazaran kulübün bir planı olmaması kötü. Bundan sonraki süreçte umarım bilinçli olarak taraftarın beklentileri ile uğraşılmaz, yanıltılmaz.

Ersun Yanal camiamıza hayırlı olsun.

Erdem Keser
17.05.2016, 09:59
Erdemcim, bu kadar yabancı oyuncu arasında yabancı hoca istediğimi belirttim. İlla türk olacaksa yepyeni olsun, ilk aklıma onlar geldi ama Erkan sözeri iyi bir hoca olacaktır, ben takip ediyorum. Küme düşecek giresunu geçen sene az daha playoff oynatcaktı, bu sene de sonradan geldi ve yine son düzlükte kaybetti. Düşük bütçelerle bunu yapabilen birisi kendini geliştirecektir. Ekmeğini taştan çıkaracaktır. Oyuncum bütçem yok bu takım bu kadar demeyecektir. Daha tam emin değilim ama bu kadar borca batmışız, ersunun 5te biri fiyatına daha mantıklı bir sözleşmeyle tercih edilebilirdi. Trabzonspor bir misyon edinmeli, şişirilmiş hoca ve topçularla ilerlenmeyeceğini anlamalıyız. Trabzonu benimsemeyen insanlarla ilerlenmeyeceğini anlamalıyız diye düşünüyorum. Tabii ki benimsemesi yetmiyor başarılı olabilecek potansiyelinin de olması gerekir. Yoksa doldur takımı salih dursunlarla, cardozolarla:) bu arada senin ersun hakkındaki düşüncen nedir?

Ikinci gelisini istemedim, bu gelisinide dogru bulmuyorum Engin. Basarili olabilir ama bize sistem kuracak gelistirebilecek bir yabanci teknik direktor sart. Vahid hoca bunun icin bicilmis kaftandi. Keza Elinde yer alan Fatih Atik , Medjani'li ortasahayla Fenerbahce'yi toplama takimla pozisyon vermeden 3 luk yapiyordu buradaki macta Yatabare sagolsun. Enazindan kaybetmeme kulturu olusturmaya baslamisti.Defansif anlayisin onemli oldugunu dusunuyorum. Bu yuzden Turkiye liginde bir sekilde gol bulup mac kazanirsin ama savunma anlayisini oturtmadan uzun vadede basarili olamazsin.Sevgiler bu arada.

Mert Oğuzlu61
17.05.2016, 10:24
Ersunun nesini tanıyalım? İki kere geldi, Abantta kampı ziyaret ettik BMNyle, yanyana fotoğrafım var şu anda elimde albümde. Bu kadar istiyordum ilk gelişini. Adam tam bir hüsran oldu.

Tek soru;

2008 yılında, ''sıfırdan kurulan'' kadro göz önünde bulundurulduğunda, yönetimin ilk sezon için koyduğu hedef neydi ?

A) Şampiyonluk
B) Avrupa kupaları

Cevap: Avrupa kupaları... Hedefe ulaşıldı mı ? Evet. O kadro birkaç takviyeyle direk şampiyonluğa oynayacak mıydı ? Evet, 2011 de Şenol Güneş e kısmet oldu.

Eğer sen hedefi Avrupa kupaları olarak koyduğun sezonda, son haftalarda şampiyonluğu kaçırdı diye faturayı hocaya kesersen, bunu gelenek haline getirirsen, 32 senedir kupa görmeyen taraftarda kendisini dev aynasında sanır, ben her sene şampiyonluğa oynuyorum 2-3 senede bir şampiyon oluyorum moduna girer ve her sene şampiyonluk bekler her sene antrenör, yönetim yer.

Yaranozlu için yazmıyorum, genel sıkıntıdan bahsediyorum çünkü yine aynı düşünce taraftarımızda var. Ersun geldi diye ilk seneden şampiyonluk bekleyenler var. Eğer ''başarı'' istiyorsanız kısa sürede şampiyonluk beklemeyeceksiniz. Avrupa yı tuttursak, iyi top oynasak, kadro iskeleti oturtsak yeterli olur diyeceksiniz. Başka türlü olmaz, 2+2=4 ...

Reha Asan
17.05.2016, 10:32
Ersun Yanal camiayı en az bizim kadar tanıyan birisi.Bu durumdaki bir takım ve camiaya geliyorsa kendisine yönelik tepkileri,iftiraları ve karalamaları göze aıpta gelmiştir.Bu nedenle yerel medya, taraftar vs fazla umursayacağını sanmıyorum.Benim bu süreçte en çok merak ettiğim yönetim Ersun Yanal'ın ne kadar arkasında durableceği.Eğer onlar bu baskı ve karalamalara direnirse Ersun Yanalda rahat bir çalışma ortamı bulmuş olacaktır kendince.

S.ÖZKAN
17.05.2016, 10:45
Pahalı transferler yani yıldızların en önemli ve kesin katkısı forma sattırmak oluyor.Ama genelde sahada karşılık alamıyoruz.

Bu zamana kadar bizim ekonomik durumumuza ve camia yapımıza Aurelio Yattara Szmkowiak Şota gibi oyuncular çok uyumlu oldu.

İnşallah bu tarz ve kalitede oyuncular buluruz.

ÖmürKaradeniz61
17.05.2016, 10:55
Ersun fenerbahçelidir,galatasaraylıdır bilmem nedir alemcidir bunlar boş laflar.Trabzonsporlu şenol beşiktaşı şampiyon yaptı birşey mi oldu.Bu takımda başarılı olacak adamı dili,dini,ırkı,takımı ne olursa olsun desteklerim yeterki başarılı olsun.Şu durumda yerli olarak yapılacak en iyi hamle Ersun hocaydı başka alternatif yoktu.

Külünkoğlu
17.05.2016, 11:08
Ne yaptın Metin Bey,

"Yavuz Selim"ciler çok kızacak...
Valla isteyen üzerine alınabilir. Yönetici Futbolcu Taraftar üçgeninde işin en samimi kısmında olan taraftartır yani bizlerizdir bana göre, bizde sürekli ısrarla ve inatla kitabın ortasından konuşmak zorundayız.

S.ÖZKAN
17.05.2016, 11:38

Tıpkı Kulüp yönetiminde olduğunda gibi dibi buldu takımın da dibi bulduğuna inanıyorum. Ersun Yanal bu sayede nispeten şanslı bir çalışma ortamı bulacaktır. Ancak asgari tedavi süreci bittikten ve istekler başladığında mücadele direncini talep karşılamadaki başarısını göreceğiz.

Ersun Yanal, 50. yılda şampiyon olacağımız üzerine hesaplamalarının bir parçası olduğunu söylüyor Muharrem Usta.

Sabredip destek olmak bizden.

+1

Mehmet Cihan Kocaman
17.05.2016, 11:40
Açıkçası benim şampiyonluk beklentim yok yönetimden. 5 senelik plan yapılıp, bu camianın ne kadar büyük olduğunu hatırlatması yeter. Bu takım düzgün yönetildiği takdirde şampiyonluk kendiliğinden gelir zaten.

T.D olarak Ersun değil Besnik Hasi seçilseydi oda çok bir şey yapamayacaktı diye düşünüyorum. Esasen bizim ihtiyacımız olan teknik direktör modeli egosu diplerde fakat hem disiplinli hem de futbolcu baktığında saygı duyacak bir kişi olmalıydı.

Bu sebeple Magath'a gidildi ki Magath'ın da son seneleri vasatın oldukça altındaydı. Sonuç olarak kendisinden hiç haz etmediğim Ersun geldi. İnşallah çok başarılı olur. Bize düşen sabırla teknik direktörü veya o futbolcu, bu futbolcuyu değil Trabzonspor'u desteklemektir.

Camia Muharrem Usta'nın arkasında sağlam durmalı yoksa bu halimizi bile arar duruma geliriz.

İşte Ersun Yanal'ı sevmeyenlerin tutumu bu olmalı. Helal olsun abi, önce Trabzonspor!

halil ibo
17.05.2016, 11:43
Lucescu yada muadili bir yabancı olmayınca yerliye dönüldü doğal olarak.
Türkiye'de başarılı olmuş ve olabilecek 3-4 yerli hocadan biriyle anlaşıldı.
Şimdi herkes kendi işine baksın ! Hoca ve yönetim kadro eksiklerini,bütçe ve UEFA kararına göre şekillendirecek.
Camianın büyükleri;körü körüne muhalefet değil akılcı-yapıcı muhalefet için her an tetikte olmalı.
Eski futbolcularımız,efsaneler dahil,köşe yazarlığı yapanları kendilerinin değil takımın çıkarları için yazacak,delice savunacak;diğerleri bağ-bahçe işleri ile uğraşabilir,mikrofon uzatılırsa:''habu nedu yeniliy mi,içiliy mi ?'' diye sorabilir.
Taraftar;transfer tavsiyesini ve 11 kurmayı,kendi futbolcusuna küfürü hakareti bırakmalı,hakem-rakip futbolcu dövmek dahil kendisine yeşil sahayı yasaklamalı.90 dakika boyunca gırtlağı patlarcasına takıma desteği esirgemeden,TS Club'dan aldığı ürünleri ile yeni stadyumun tribünlerini her maç doldurmalıdır.

S.ÖZKAN
17.05.2016, 12:01
Arkadaşlar bırakalım geçmişte ne olduğunu Ahmet'i Hasan'ı Hüseyin'i.

Geçmişi bırakalım dememin sebebi yaşadığımız sıkıntıları yaptığımız yanlışları melankoli yada öfke ile hatırlayıp kavga etmek yerine bunlarda ders çıkartıp ki birçoğumuz bu dersleri çıkardı artık geleceğimizi inşa edelim.

El Cordobes
17.05.2016, 12:28

bugün Başkan canlı yayında sanırım.

günlerdir bekledim tık yok. şampiyona tebrik var, yeni hocayla gayet güzel pozlar var, süreçle alakalı açıklamalar var ama beklediğim sözler yok.

bu taraftar 3 gün önce tarihindeki en büyük utançlardan birine maruz kaldı. lig dokuzuncusundan yedi tane gol yedi. öfkemi daha fazla yazıya dökmeyeyim, daha bu sabah yine rüyama girdi. bu konuyla alakalı Başkanı, üst düzey yöneticiyi geçtim yedek üyelerin birinden bile gönül alıcı açıklama duyamadık. hadi kamera karşısına geçmiyorsunuz, kulüp sitesinden bir özür açıklaması da olamaz mıydı? bu kadarını dahi hak etmiyor muyuz? kovduğunuz adam taraftara saldırıyor yine ortada bir şey yok.

hadi biz kaşarlandık diyelim. Başkandan ricam bugün en azından sosyal medyaya fotoğrafı düşen o küçük Trabzonsporlunun ve onun gibilerin gönlünü alacak bir iki açıklama yapmasıdır.

nakzo
17.05.2016, 14:13
Şimdi hocamızıda bulduk.Olumsuz iç karartıcı konuşmalar bırakılıp 2009 yılındaki sinerji tekrar sağlanmalı.Taraftarın kombine ve forma alması için gerekirse bjk gibi TV lerde reklam yapılmalı şehrin ve camianın zenginlerinin kombine ve loca alması için baskı oluşturulmalıdır.