PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta | 16. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

Poor
11.05.2016, 20:29
Bazi arkadaşlar sponsorların kluplere yardim olsun diye para verdiğini düşünüyor sanirim.

Senin icin UEFA onemli degil de Adam reklamini hem avrupada yapicak hem de trabzonsporun Mac sayisi articak. Fazla Mac fazla reklam.

Avrupasiz sponsorluga 3 verirken avrupalıya 5 vercek. Bukadar zor olmamali bazi seyleri anlamak.

ccd6167
11.05.2016, 20:39
Bazi arkadaşlar sponsorların kluplere yardim olsun diye para verdiğini düşünüyor sanirim.

Senin icin UEFA onemli degil de Adam reklamini hem avrupada yapicak hem de trabzonsporun Mac sayisi articak. Fazla Mac fazla reklam.

Avrupasiz sponsorluga 3 verirken avrupalıya 5 vercek. Bukadar zor olmamali bazi seyleri anlamak.

Yahu zaten avrupaya gidemiyoruz . Bu sene gidemiyoruz seneye gideceğimiz kesin mi? O da belli değil. Bu sene zaten avrupa defteri bitti. Sponsor ne dicek uefa kararınızı bekliyoruz mu?? fener şike yaptı gayse avrupaya gidemiyor sponsorluklar fiyat mı düştü yada iptal mi ettiler.. Avrupada her takım avrupaya mı gidiyor da sponsporlukları var.

Sponsorluk olayı sadece 1-2 sponsorla olacak iş de değil. Sayının sürekli artması lazım. İş dünyasının içinden geliyor sayın başkan biraz kullansın birilerini.

halilaziz61
11.05.2016, 20:52
Uefadan gelecek olan kararı bekliyoruz gibi söylemler ve Besnik Hasi gibi isimler doğru zaman için zaman kazanma çalışmalarıdır.

Renkdasim lucescu gelecek demek su dakikadan sonra poly Anna gibi dusunmektir

nakzo
11.05.2016, 20:53
Eski Yönetici Patladı: Şerefsizin Dik Alasıdır!
Borç söylentileri Sadıklar'ı kızdırdı Trabzonspor'da İbrahim Hacıosmanoğlu başkanlığındaki yönetimde görev alan Köksal Sadıklar, sosyal medyada yayılan ve bazı internet sitelerinde de yazılan "Trabzonspor'un gerçek borcu 750 Milyon TL" şeklindeki iddialara sert tepki gösterdi. Bu iddiaları ortaya atanlara açıkça "Şerefsiz" diyen Sadıklar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;"İbrahim Haciosmanoglu yönetimi borcu 430 milyon olarak değil iki katı olarak bıraktı demek şerefsizliktir. Idda doğru ıse ise yetkili kurullar hesap sormuyorsa duble şerefsizliktir. Yok hesap soracagımda bir yerlerden izin alamıyorum diyip istifa etmemek şerefsizliğin dikalasidir."

halilaziz61
11.05.2016, 20:53
Uefadan gelecek olan kararı bekliyoruz gibi söylemler ve Besnik Hasi gibi isimler doğru zaman için zaman kazanma çalışmalarıdır.

Renkdasim lucescu gelecek demek su dakikadan sonra poly Anna gibi dusunmektir

nakzo
11.05.2016, 20:54
Bakalım başkan ne diyecek.....İnşallah net bir şeyler derde bu konu aydınlığa kavuşur.

artvints
11.05.2016, 20:55
Şunu mu kastettmiş: altyapıda hep futbolcuların yaşı büyültülmüş. Şampiyonluklarda bunun sayesinde mi yani?? Yoksa yanlış mı idrak ettim.

zamanında olmuş öyle şeyler ki bizim çocukluğumuzda çok konuşulan durumlardı şimdi olduğunu sanmıyorum.

Mehmet Cihan Kocaman
11.05.2016, 21:01
Yahu zaten avrupaya gidemiyoruz . Bu sene gidemiyoruz seneye gideceğimiz kesin mi? O da belli değil. Bu sene zaten avrupa defteri bitti. Sponsor ne dicek uefa kararınızı bekliyoruz mu?? fener şike yaptı gayse avrupaya gidemiyor sponsorluklar fiyat mı düştü yada iptal mi ettiler.. Avrupada her takım avrupaya mı gidiyor da sponsporlukları var.

Sponsorluk olayı sadece 1-2 sponsorla olacak iş de değil. Sayının sürekli artması lazım. İş dünyasının içinden geliyor sayın başkan biraz kullansın birilerini.

Galatasaray göğüs reklamı için sponsor bulamıyor. Sponsorluk fiyatı da sonradan düşmez, önceden imzalanır ve takım o süreç içinde küme düşse bile sözleşme bitene kadar sözleşmedeki fiyat geçerli olur.

Poor
11.05.2016, 21:27

Stad ve forma dışında baska sponsorluklar icin diyorsan katılırım. Ama stad ve forma sponsoru olmak isteyen firmaların beklemesi normal. Hatta bu bizim icin iyi olabilir ceza gelmezse daha yüksekten verebiliriz.

Zaten stad sponsorlugu icin stadin bize devredilmesi lazim sanirim. Geriye bir forma kalıyor onun da acelesi yok niye panik oldunuz daha sezon bile bitmedi.

Baskan çalışıyoruz diyor imza aşamasındayız diyor bi sakin olun bekleyin önümüzdeki sene maclar baslar hala sponsor yoksa ozaman hep beraber elestiririz.

Bi sakin.

Cilgin1986
12.05.2016, 00:59
Bu kulübü ya Araplar yada Çinliler alması lazım başka çıkış yolu yok. Bizim insanimizdan bi cacık olmaz.

Cengiz Çubukcu
12.05.2016, 07:42
Bu kulübü ya Araplar yada Çinliler alması lazım başka çıkış yolu yok. Bizim insanimizdan bi cacık olmaz.

alıp da ne yapacaklar?

yk61
12.05.2016, 08:23
kulübü araplara ve çinlilere reva görüyorsunuzya ne diyeyim borcun miktarı değil döndürebilmen önemlidir akılcı bir yönetimle borç döndürülüp azaltılabilir bu iş sponsor veya forma reklamından çok transferlere ödenecek maliyetten geçer yıllık stad isminden onmilyon avro al git iki futbolcuya verirsen aynı parayı stadın isim hakkının önemi kalmaz bizim için önemli olan altyapıdan kaliteli futbolcular çıkartıp dış transferde fayda sağlayacak ucuz transferler yapmak unutulmaması gereken stad isim hakkı ve forma reklamları ek gelir olması

Turgay Atalay
12.05.2016, 08:42
....

Tatar Kemal
12.05.2016, 08:47
Muharrem Usta kuvvetli bir ihtimalle enkazın bu denli büyük olduğunu bilmeden başkan adayı oldu. Sanırım şu an başkan olduğuna da pişman. İHO'nun bıraktığı enkazı temizlemek olası görünmüyor çünkü takımın finansör ve sponsor desteği hiç yok. 4 sene önce iflas eden ve kameralar karşısında ağlayan Fikret Orman bugün şampiyonluk sevinci yaşıyor çünkü ilk iş olarak sponsor ve finansör olayını halletmişti. Trabzonspor'un o şansı da yok. Ortada ödenmesi gereken çok büyük borçlar var ama kulübün geliri kalmamış, gelen de tazminatlara, cezalara ve işe yaramayan futbolcuların maaşlarına gidiyor. Ortada sportif başarı da yok. Bu sebeplerle sponsor ve finansör desteği bulmak imkansız gibi. Önümüzdeki en az 4-5 sezon daha bu şekilde sıkıntılı geçecek gibi. Bu zaman zarfında sportif başarı gelmezse bu süreç daha da uzar. Buna benzer bir durum 1982'de yaşanmıştı sanırım, sonra istanbul'dan Mehmet Ali Yılmaz'ı bulmuşlardı. O da takıma büyük yatırımlar yapmış takım 1984'de tekrar şampiyon olmuştu. Ama ondan sonrası nanay.

halilaziz61
12.05.2016, 09:16
kulübü araplara ve çinlilere reva görüyorsunuzya ne diyeyim borcun miktarı değil döndürebilmen önemlidir akılcı bir yönetimle borç döndürülüp azaltılabilir bu iş sponsor veya forma reklamından çok transferlere ödenecek maliyetten geçer yıllık stad isminden onmilyon avro al git iki futbolcuya verirsen aynı parayı stadın isim hakkının önemi kalmaz bizim için önemli olan altyapıdan kaliteli futbolcular çıkartıp dış transferde fayda sağlayacak ucuz transferler yapmak unutulmaması gereken stad isim hakkı ve forma reklamları ek gelir olması

Kulübün Araplarda ya da cinlilerde ya da sarı çizmeli Mehmet ağa da olması fark etmez. Önemli olan sportif başarı kazanmasıdır. Bu takımın sahibi taraftar olduğu için yıllardır surunuyoruz

Mesut
12.05.2016, 09:19
Beni insanları küçümsemekle suçluyorsun ama sen koskoca UEFA'yı suçluyorsun.
Kendini herhangi bir firmanın sahibi yerine koy. Mesela Emirates.
Avrupa'da oynayacak takıma mı daha çok para verirsin yoksa oynamayacak takıma mı?
Avrupa'da oynayacak takımın stadına sponsor olsan ismini taşıyacak o stada avrupa takımları gelecek. Napoli, Juventus, Liverpool vs.
Ama Avrupa'da oynamayacak bir takımın stadına sponsor olsan o stada gelecek takımlar belli. Antep, Kayseri, beşiktaş falan..
Ee şimdi hangi takım sponsorluk karşılığında daha fazla parayı hakediyor? Sen kendi firmanın ismini vereceğin stadda Avrupa maçları oynansın istemez misin?

Önemli olan sponsor olduğun takımın avrupa başarısı değil, reklam reklam reklam!! Bu ayrımı anlayabildiniz mi? Haa tabi ki başarı da gelirse fiyat daha da katlanır ona laf yok. Ama siz bunu anlamak istemiyorsunuz saçma sapan yazıyorsunuz. Amacınız sadece yıkıcı eleştiri, başka bişey değil. Burda milletin içini karartmaktan başka bişey değil yaptığınız.

Trabzonspor'a sponsor olacak firma yurt dışı değil Türkiye pazarına girmek isteyen firma olacaktır.Thy niye yurt içinde kimseye sponsor olmuyor da Barça M.United gibi takımlara sponsor oluyor.Thy'nin yurt içinde reklama ihtiyacı var mı ?
Neden Thy sadece Avrupa maçlarında sponsor oluyor düşündünüz mü ?
Şikeciler 2 yıl men aldı sen 1 sponsor bulamazken onlar 2 buldu.
Bjk şikeden yada finansal konudan ceza aldı Vodofone ile anlaşmadı mı ?
Trabzonspor'a sponsor olacak firmanın amacı Türkiye pazarına girmek.Türkiye'nin en büyük takımlarından birine sponsor olarak adını duyurmak.Başka amacı yok.

Karamsar yorum yapıyorsun diyorsun.Ben mi yapıyorum başkanımız mı.Ben olumlu bir şey duymadım ağzından.Başkan bu kadar olumsuzken ben nasıl umutlu olayım ?

Muhammet Hacısalihoğlu
12.05.2016, 09:38
2-3 hafta önce şunu yapacağız bunu yapacağız 10 gün içinde belli olur diye güzel söylemleri vardı, şimdi ise sanki yeni öğrenmiş gibi 230 milyon bonservis 80 milyon menajere borcumuz var deniyor..

Yeni başkan olmadın, durum 15 gün önce belli değil miydi..

Hacıosmanoğlu'nun pislikleri ile uğraşması Usta'nın suçu değil ama tutarlı olmak lazım..

cakalkerem
12.05.2016, 09:42
adamı rahat bırakın da çalışsın...

CEMEFKER
12.05.2016, 09:43
evet tornistana devam...

Lucecsu ve Lucecsuvari'lerden yerlilere kadar geldik....

Hele bakın bi de kimmiş bu yerli....

Lucescu ismini ortaya atıp (gs ve bjk ile şampiyonluklar, donetsk takımı ile her sene şampiyonlar ligleri, şampiyonluklar) avrupada hiçbir başarısı ve esamesi dahi okunmayan (kıymeti kendinden menkul) tek şampiyonluğu bu işi dışarda çok iyi beceren bir başkan ve takımı ile alan ve sonrada kovulan birine talim...

pompalama haberler bakalım tutacak mı...

(Not: iş başına gelmeden önce bizim projelerimiz şunlar şunlar deyip yerlinin yerlisini getirseler sözünü tuttu en azından "er kişi niyetine" dicem. )

cakalkerem
12.05.2016, 09:47
ne lucey miş arkadaş...

bir kıza bin kişi talip olur biri alır...

Adam şikeciler ve gs ile anılıyorken ve onlarla rekabet edilecekse Luce'nin kabulu kesinlikle Trabzon olmayacaktır...
Açın gözlerinizi....

Vazelon
12.05.2016, 10:15
Bir çok konu muallakta ve gelişme yok; Televizyon, internet siteleri, sosyal medya süreçleri, transfer haritası, teknik direktör... Bu sessizliğe sabır göstermek doğru bir yaklaşım değil.

hodlu
12.05.2016, 10:15
Kongrede Sn.Usta aldığı oyun sizce % kaçını Lucescu rüzgarı ile aldı. Ben hiç inanmadım ama anladığım kadarıyla çok insan inanmış. Halbuki Luce ile görüşme dahi olmadığını ben bizzat biliyorum. Ben aldatılmadım çünkü oyumu Hekimoğluna verdim. Ama koca bir camia ne durumda cevabını siz verin.

BERBATOV61
12.05.2016, 11:13
ustayı seçtik ama usta hekimoğlunun seçim vaadlerini yerine getiriyor bu çapta adamların böyle işleri yapması vallahi billahi böyle olduğunu bilmiyorduk demesi bana inandırıcı gelmiyor usta arkasındaki rüzgarı kaybedecek böyle yaparak

Mehmet Cihan Kocaman
12.05.2016, 11:21
Kongrede Sn.Usta aldığı oyun sizce % kaçını Lucescu rüzgarı ile aldı. Ben hiç inanmadım ama anladığım kadarıyla çok insan inanmış. Halbuki Luce ile görüşme dahi olmadığını ben bizzat biliyorum. Ben aldatılmadım çünkü oyumu Hekimoğluna verdim. Ama koca bir camia ne durumda cevabını siz verin.

Kimsenin aldatıldığı yok kardeşim milleti galeyana getirmeyin. En azından Hekimoğlu'nun dediği gibi hocamız Giray Bulak falan olmayacak. En azından Sebahattin Çakıroğlu gibi mafya yöneticilerimiz yok. Hekimoğlu propagandasını başka yerde yapın. Sizden twitterda bolca var mesela.

TSelif
12.05.2016, 11:27
Hekimoğlu'nun seçilseydi Hami Mandıralı'yı getireceğini biliyor muydunuz acaba?

Şahinoğlu
12.05.2016, 11:28
Çok inanmıştım Usta'ya ama gidişatı hiç iyi değil teknik direktör konusunda sınıfta kaldı ve çok geç kaldı hala anlaşılmış bir isim yok ve Hekimoğlu'nu Giray Bulak ve türevlerini Trabzonspor'a layık gördüğü için istemiyordum ama görünen o ki sayın Usta'da bizi onlara mecbur kılacak bütün şevkimiz kırılacak yazık,ikinci yarı başlarken finansal tabloyu inceleyip hemen gerçek bir hoca ile anlaşılacaktı takımı tanıması önümüzdeki senenin planlamasını yapması için takım Hami'ye verildi galibiyetin 1 trilyon küsür olduğu ligimizde bir sürü para kaybettik itibar kaybettik geceleri uykumuz kaçtı Usta böyle giderse üzülerek söylüyorum ilk yarıyı zor gürür seneye.

CEMEFKER
12.05.2016, 11:36
yukarıdaki birkaç mesaj ben veya Lucescu hayranı kişilere ise ben üzerime alınmicam...

Lucescu veya birbaşkası üzerinde takılmam. Biz kaliteli bir duruş istiyoruz. "Lucescu seçim vaadi idi , olabilir, ne var ki bunda, insanlar iktidara gelmek için kaç takla atıyor ..." deyip işin içinden sıyrılmak olsa olsa rantçı anlayış olabilir en hafif tabir ile...

...ki Lucescu isminin bir seçim vaadi olduğunu ilk söyleyenlerdenim , ancak bu Lucescu'ya karşı olduğumuz veya olmazsa olmaz anlamına gelmez. Biz burada ağızdan çıkan sözlerin somut şeylerle kanıtlanır olduğunu görmek istiyoruz "kalite, profesyonellik" adı altında ortaya çıkanlardan. "..sezon sonuna kadar çözüm üretemezsek Lucescu veya Lucescuvari biri gelecek" lafının içini dolmasını bekliyoruz...

Hele ki istanbul büyüklerin talip olması nasıl bir mazeret. Sen zaten onların elinden bu gibi isimleri alabiyorsan büyüksün.

Mert Oğuzlu61
12.05.2016, 11:36

Usta'da onu getirdi, pek fark etmedi yani. :)

Hekimoğlu bence Hami'yi değil Hamza'yı getirecekti, kongre akşamı Hamza Beşikdüzü'ndeydi.

El Cordobes
12.05.2016, 11:39
Kimsenin aldatıldığı yok kardeşim milleti galeyana getirmeyin. En azından Hekimoğlu'nun dediği gibi hocamız Giray Bulak falan olmayacak. En azından Sebahattin Çakıroğlu gibi mafya yöneticilerimiz yok. Hekimoğlu propagandasını başka yerde yapın. Sizden twitterda bolca var mesela.

karışıklığın giderilmesi adına, çok önemli de değil zaten ama diğer yönetim seçilseydi hoca hamzaydı.

TSelif
12.05.2016, 11:40
Usta'ya Hami üzerinden vuranlara ve Hekimoğlu ile karşılaştıranlara bu mesajım.
Not: Usta'nın tek hatası taraftarın sesine aşırı kulak veriyor. Baskı ile Hami'yi getirdiğini biliyorum.

CEMEFKER
12.05.2016, 11:41
(+) olarak..

Lucescu ismini ortaya attıysanız sizin her sene şampiyonluğun en büyük adayı olacak bir takımın sözünü vermiş olursunuz...Avrupa'da Şampiyonlar Ligi veya UEFA Avrupa Ligi'nde başarının sözünü vermiş olursunuz...

Bu çıtanın üzerinden Ersun, Mersun, Dursun, Güneş, Hasi , Masi, Fernandez, Hernandez falan da atlayamaz...

..bekliyoruz sabırla...

zafer6161
12.05.2016, 11:45
Usta'da onu getirdi, pek fark etmedi yani. :)

Hekimoğlu bence Hami'yi değil Hamza'yı getirecekti, kongre akşamı Hamza Beşikdüzü'ndeydi.

yanlışın var.giray bulak gelecekti...

BERBATOV61
12.05.2016, 11:45
Not: Usta'nın tek hatası taraftarın sesine aşırı kulak veriyor. Baskı ile Hami'yi getirdiğini biliyorum.

kim yaptı o baskıyı ? biz 1 aydır baskı yapıyoruz ersun gelmesin diye bizi niye sallamıyor ozaman

Mehmet Cihan Kocaman
12.05.2016, 11:48
kim yaptı o baskıyı ? biz 1 aydır baskı yapıyoruz ersun gelmesin diye bizi niye sallamıyor ozaman

Ersun geldi de haberimiz mi yok? Gelmedi ki zaten?
Şuana kadar Ersun Hoca ile imza atılmadıysa sizin yüzünüzdendir zaten emin olun ve gurun duyun kendinizle.
10 lafınızdan 9'u Ersun.

nakzo
12.05.2016, 11:51

Kesinlikle bunu yıllardır söylüyorum.Kulüpler birliği yasası değişirde.Bu takımı bir Rus veya Arap alırsa şampiyonluk görürüz.Diğerleri hep kendinden önceki yönetime yükleyip ağlayıp sızlayıp icraat yapmaz Ha bugün hekimoğlu gelse oda aynını yapacak hiç bir cacık olmaz bizden.

Mert Oğuzlu61
yanlışın var.giray bulak gelecekti...

Giray Bulak algıydı. Muharrem Usta fb üyesi söylemleri gibiydi.

Antrenör Hamza olacaktı. Giray Bulak tahminimce izleme komitesinde yer alacaktı.

Mert Oğuzlu61
.

El Cordobes
12.05.2016, 11:55

twitter'dan filan yazmış olanlar olabilir. bu forumda bile hami defalarca tartışıldı, isteyenler vardı.

haminin baskı sonucu geldiği doğrudur. ancak taraftar baskısından değil, siyasetle arası iyi olan yerellerden geldi. böylelikle siyasetten de ricacı olanlar oldu. Usta'nın hamiyi göreve getirişi de bir nevi susmaları içindi.

zekeriyya
12.05.2016, 11:57
bizi mali olarak bu çıkmazdan kim çıkaracak
adaylar içinde bu cevabın en yakın sonucu USTA dır.

şimdi destek zamanı

BERBATOV61
12.05.2016, 12:51
Ersun geldi de haberimiz mi yok? Gelmedi ki zaten?
Şuana kadar Ersun Hoca ile imza atılmadıysa sizin yüzünüzdendir zaten emin olun ve gurun duyun kendinizle.
10 lafınızdan 9'u Ersun.
eğer ersunu bu kulupten uzak tutmaya nokta kadar katkım varsa benden mutlusu olamaz. Bu övgü dolu sözleriniz beni ayrıca mutlu etti.

Ertan 51
12.05.2016, 12:56
Başkanım çare sensin buna yürekten inanıyorum,
işinin de çok ama çok zor olduğunu biliyorum,Allah kolaylık versin,
fakat nacizane bi uyarım var hoca işi için geç kalıyorsun,bence hata ediyorsun,
kim ne derse desin kafandaki plana uyan hoca kim ise bir an önce açıkla da şu üstümüzdeki yük bi kaldır.

el_conquistador
12.05.2016, 13:11
Başkanım çare sensin buna yürekten inanıyorum,
işinin de çok ama çok zor olduğunu biliyorum,Allah kolaylık versin,
fakat nacizane bi uyarım var hoca işi için geç kalıyorsun,bence hata ediyorsun,
kim ne derse desin kafandaki plana uyan hoca kim ise bir an önce açıkla da şu üstümüzdeki yük bi kaldır.

Hocanin coktan belli olduguna ve sadece sezonun bitmesini beklenildigini düsünüyorum.

Faik Yılmaz
12.05.2016, 13:16
Sayın Muharrem Usta çok çalışıyor biliyorum fakat....

Sonuca etki eden icraatı pek görülemediğinden bir hoşnutsuzluk oluyor.....

Sonuçta 6 aydır bu klübün başında ve hala hocamız belli değil...

Fifa süreci bir sonuca verdirilemedi....

Stadyumun yetişeceğine yönelik ciddi şüpheler var....

Sponsorlukların çoktan belli olması lazımdı hala bekliyoruz....

Trabzonspor Tv 'yi işten bile saymıyordu başkan ama 6 aydır bir adım yok....

Yani futbolcuların ücretlerinin inidirilmesi ve bir kaç oyuncunun gitmesi dışında insanların göreceği adımlar bekliyoruz.....

Biraz sabırsızız tamam kabul ediyorum lakin bir hoca sorunu bu kadar uzatılmamalıydı mesela

bordox
12.05.2016, 13:28
Sayın Muharrem Usta çok çalışıyor biliyorum fakat....

Sonuca etki eden icraatı pek görülemediğinden bir hoşnutsuzluk oluyor.....

Sonuçta 6 aydır bu klübün başında ve hala hocamız belli değil...

Fifa süreci bir sonuca verdirilemedi....

Stadyumun yetişeceğine yönelik ciddi şüpheler var....

Sponsorlukların çoktan belli olması lazımdı hala bekliyoruz....

Trabzonspor Tv 'yi işten bile saymıyordu başkan ama 6 aydır bir adım yok....

Yani futbolcuların ücretlerinin inidirilmesi ve bir kaç oyuncunun gitmesi dışında insanların göreceği adımlar bekliyoruz.....

Biraz sabırsızız tamam kabul ediyorum lakin bir hoca sorunu bu kadar uzatılmamalıydı mesela

Hoca konusu dışındakiler Muharrem Usta'nın sorumluluğu ve yöneteceği konular değil.

Hoca konusunun uzaması da yüzde yüz etki edebileceği bir konu değil,yönetim içinden ve futbol bilgisine inanıp,danıştığı yönetim dışındaki kişiler farklı isimler önermiş olması muhtemel.
Aslında maddi olarak büyük bir yükün altına girmiş olması ve ekonomik sorunları çözmeden diğer konularda sağlıklı ilerlemenin mümkün olmadığı bir gerçek,en azından büyük paraları yönetmiş ve başarılı olmuş bir kişi,kendisinden daha iyi birisi varsa o da yönetimindedir büyük ihtimal.

Şu son borç miktarı tartışması bana biraz camianın dikkatini tekrardan toparlamaya ve yeni sezonda daha güçlü bir destek oluşturulması için ortaya atılan bir tartışma olarak geliyor.
En fazla iki hafta daha bekleriz.

Mert Oğuzlu61
12.05.2016, 13:32
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20160512/Bursasporda_olay_yaratan_komisyonlar.html?utm_camp aign=Bursasporda_olay_yaratan_komisyonlar&utm_medium=twitter&utm_source=twitter

http://www.ajansspor.com/resim/bursa_temsilci_maliyet_120516.jpg

Bursa nın ibra edilmeyen yönetimiyle ilgili yeni yönetim, usulsüz ödemeler tespit etmiş. Peki ya bizde... İHO yönetimi / Muharrem bey araştırıyor musunuz ???????

Mehmet Cihan Kocaman
12.05.2016, 13:40
Şurda bir iki hafta ciddi şekilde sabretmek lazım. İyi niyetle çalışan bir yönetim var biraz destek lazım.

UEFA kararı falan yönetimin son verebileceği bir süreç değil, UEFA ne zaman isterse o zaman karar verir. Sürecin uzamazı zaten lehimize, istese diğer takımlara yaptığı gibi yapıştırırdı cezayı.

Sponsor konusunda zaten birkaç kere imza aşamasında olduklarını söyledi. Fener maçındaki olayın bu sürece zarar verdiği de aşikar. UEFA kararı da etkileyecek, o karar bekleniyor. Zaten stadın sponsorunu stad devredilene kadar açıklayamazlar. O da TOKİ'nin bileceği iş.

Trabzonspor TV'yi 60 gün içinde kuracam demedi. İstenirse 60 gün içinde hallolacak bişey. Ancak oldukça haklı olduğu bir nokta var. Sosyal medyada takipçi sayımız 1 milyon bile değil. Twitter'da sadece 500 bin. Basit gelebilir ancak sponsorlukları bile etkileyen bir mesele bu. Web Tv projesi var sanırım ilk aşamada. Zaten diğer takımlarda olduğu gibi bir TV kanalımız olacaksa hiç olmasın daha iyi. Saçma sapan yorumlar, HD olmayan kalitesiz yayın falan..

Sabır...

Faik Yılmaz
12.05.2016, 14:19
Takımı karıştırmak isteyenlerde müthiş çalışma içerisindeler....

Yönetim Ersun Yanal'ın avukatını Tesislere çağırıyor.... Geçmiş dönem alacakları ile ilgili...

Bazı medyaya haber " Ersun Yanal alacakları için klübe avukatını gönderdi " şeklinde lanse ediliyor....

Ertan 51
12.05.2016, 14:32
Hocanin coktan belli olduguna ve sadece sezonun bitmesini beklenildigini düsünüyorum.
Renktaş avrupa imkanı yok,düşme derdi yok,takımın 3 te 2 si gönderileceğini biliyor,Hami hoca gideceğini biliyor,hal böyleyken lig bitimini beklemek garip geliyor bana. Fakat yine de inşallah senin dediğin gibidir,ben ona da ziyadesiyle razıyım,aksini düşünmek bile istemiyorum.

Sibel
12.05.2016, 14:49
Kongrede bu süreci daha iyi yöneteceğini düşündüğünüz bir aday var mıydı ki şu an eleştiri yağmuruna tutanlar var bu yönetimi.
Ya da maddi olarak daha güçlü bir aday?
Her şey maalesef buradan göründüğü gibi kolay olmuyor. Biz yazıp çiziyoruz ama adamlar uğraşıyor bu enkazı kaldırmak için.
50.yılda şampiyonluk hayali ile oy almış diye vuran vurana.
Gerçekten buna inanan var mıydı çok merak ediyorum ama varmış demek ki.
Bu içinde olduğumuz kriz yeni değil ki. Usta seçilmeden de vardı. Nasıl bir hayale kapılıyor insan? Önce bi kulübü düzlüğe çıkar da sonra konuşalım hayalleri. Sanki bi sihirli değnek vardı da hoop nur topu gibi bir 50.yıl şampiyonluğu olacaktı. Şampiyonluk için önce iyi bir kadro kurman, sonra takım olman ve arkana bir destek alman gerek. O yüzden benim eleştirecek hiçbir şeyim yok. O zaman da yazdım. Eleştirim yeni sezonla başlar. Şu an adamlara bulacak suçum yok.
Tek suçları bence ani kararlar alınıyor bu da vizyona ters. Etkisi de yoğun baskı diye düşünüyorum. Plan program yapılmalı kararlı adımlar atılmalı herkes de destek olmalı.
Ben yukardaki fikrin aksine hocanın belli olmadığını ve yönetimin bu konuda çıkmazlarda olduğunu düşünüyorum.

Emirhan Çorumlu
12.05.2016, 14:54
Takımı karıştırmak isteyenlerde müthiş çalışma içerisindeler....

Yönetim Ersun Yanal'ın avukatını Tesislere çağırıyor.... Geçmiş dönem alacakları ile ilgili...

Bazı medyaya haber " Ersun Yanal alacakları için klübe avukatını gönderdi " şeklinde lanse ediliyor....

Düsmani uzakta aramamak lazim.

Faik Yılmaz
12.05.2016, 14:58
Hey gidi Dostlar ;

Sokakta neler duyuyorum....

-İho bile bundan daha iyiydi diyenler bile var.... evet hala var......

bordox
12.05.2016, 15:12
Hey gidi Dostlar ;

O kadar rezilliğe rağmen son kongrede 1000 oy almış olması tehlikenin boyutunu anlamaya yeter.
Bunun yanına bir de yerel medyayı eklersek işleri yoluna koymak biraz da Muharrem Usta'ya gerçekleri gören taraftarın vereceği destekle doğru orantılı olacaktır.
Yeni sezonda rekor sayıda forma ve kombine satışı,kulüp üyeliği başvurusu olmazsa olmazlarımızdan.
Son tartışmalar biraz da bu motivasyonu sağlamaya yönelik diye düşünüyorum.

kartal61
12.05.2016, 15:15
Sponsorlar sankı sıraya gırdıde bız begenmıyoruz.
Bırıde fenerbahçeyle besıktasta avrupadan men yedı ama onlar sponsor buldu demıs.Onlarla senın lobı gucun bır degıl.Onlarda en kotu yukarıdan bırılerı araya gırer bulurlar bır sponsor.Ayrıca fb falan gogus reklamı ıcın bır ara sıkıntı çekıyordu.Bızzat Abdullah Kıgılı soylemıstı bunu.
Avrupa cezası bellı olmadan kımse sponsor olmak ıstemez artı yonetımde ıstemez.Teklıf veren sponsorlarda dusuk ucret verır.Sımdı 5 e anlasırsak avrupada cezası yemessek 7 ye falan anlasırız.
Lıgler devam ederkende hocayla anlasmak zor.Ilgılenılen hoca suan takım çalıstırıyor olabılır.Lıg bıtmeden açıklamak ıstemezler.
Takım borç batagında onu geçtım dogru durust gelır yok hıc bır sey yok şak dıye sponsor ıstıyorlar.
Yonetımın ısı çok zor.Bence acele etmemekle ıyı yapıyorlar.Belkı men cezası yemeyız.Sponsorlara elımızı guclendırırız.

S.ÖZKAN
12.05.2016, 15:36
Borcumuz boyumuzu aşmış durumda bu saatten sonra yapabileceklerimizin canlı örneği şiketaş.

2 yıl kemer sıkmak zorundayız ki 3. yıl gerçekten iyi bir kadromuz olsun borcumuz normale insin.

Sponsorluklar konusunda ne yazık ki istanbul kulüpleri kadar şanslı değiliz her konuda olduğu gibi bunun en büyük nedeni ise taraftar sayımızın istanbul kulüplerine göre çok az olması. Öreneğin şiketaşın bile taraftar sayısı neredeyse bizden 2 kat fazla.

O sebeple yük yine bizlere düşüyor Yeni Statta Kombine, TSClub, Trabzonspor Dergisi, Coca Cola Taraftarın Yanında kampanyası,Lukoil Trabzonspor Taraftar Kart, Anadolu Sigorta Trabzonspor Kasko, Denizbank Vakıfbank Garanti Trabzonspor Kartları (Ayrıca bu kampanyalardan bir kısmı ek ücret ödemeden TS ye maddi yardım yapmamızı sağlıyor)

Emirhan Çorumlu
12.05.2016, 15:44
Sayin M.Usta degilde diger Adaylar secilseydi IHO dan ne farklari olacakti? Günü kurtarmak icin sacma sapan Transferler yapilacakti veyahut Trabzon Cocuklari dedigimiz Dinazorlar Sefa sürmeye devam edeceklerdi (Gereksiz Görev Dagilimlari ve o Mevkilere giden ,,aslinda olmayan" Paramiz)... Trabzonsporun onu yipratan bir Özüne ihtiyaci yok... Trabzonsporun onu yönetmesini bilen Insanlara ihtiyaci var... Öyle 2-3 Aday birlesmekle olmaz bu Isler... Er yada gec bu Takim Ucurumdan düsecekti... Cakiroglu gibi Mafyatik Insanlarla olacak Isler degil bunlar...

Maddi Durum ortada... Bu Takim bu hale gelirken neredeydinizde, cikmis Takimi Ucurumdan kurtarmaya calisan Insanlarla ugrasiyorsunuz?

Yillarca IHO gibi beceriksiz ve vasifsiz bir Insana ses etmeyenler iki Günde Usta ya sallar olmuslar... M.Usta ve Yönetimi Maddi acidan Isleri Yoluna koymak icin ellerinden geleni yapiyorlar... Eger bu Yönetim bile basarisiz olursa ben bu Takimin gelecegini maddi acidan hic iyi görmem... Hazir M.Usta gibi kaliteli ve beyefendi bir Baskanimiz varken kiymetini bilin ve Destek verin... Yapilan her Habere inanmayin... Trabzonsporun Düsmanlari kendi icinde... Kimin ne oldugunu zaten konusmaya gerek yok...

Hayalini kurdugumuz seyler zamanla olacaktir, ama önce bu maddi krizi atlatmaliyiz... Illaki M.Usta ve Yönetimide Hata yapmistir ve yapacaktir ama genel olarak bukadar abartilacak birsey görmüyorum... Giderler indirildi, Scouting Sistemi geldi... Yönetim Kredi ile eski Yönetimlerin Pisligini temizleyip önüne bakmak istiyor ama köstek olan Taraftar cok... Hangi Sponsor haftalarca Seyirciye kapanan Stada Ismini vermek ister? Bukadar kolaymi bu Isler? Kolaysa siz neden Aday olmadiniz? Biraz sabir derdim ama birazla olacak Isler degil bunlar... Kendimizi daha fazla kandirmayalim... Epey Sabir ve Zaman gerekiyor... Gereksiz yere birde siz yipratmayin Takimi ve Yönetimi...

Sabirsiz olan Arkadaslar su Takima iyilik yapip Taraftarliklarini iyi günler gelenekadar Askiya alsinlar... Yada daha güzeli: Kötü Günde Takimlarina sahip cikip destek olsunlar...

Buğra Çora
12.05.2016, 15:48
Yanliz bizim camiada bulunduğumuz durumu kavrayamayanlar var...

Emirhan Çorumlu
12.05.2016, 15:50
Hey gidi Dostlar ;

Onlarin Soyu tükenmez...

Emirhan Çorumlu
12.05.2016, 15:54
.

Trabzonspor Tarihinin en kötü Sezonunun yasiyor Baslikli bir Haber Yönetimi karalamalarina yetiyor... Zaten M.Usta ve Yönetimi gelir gelmez Mucizeler yaratacakti... Bilgisiz Insanlar Fikir Sahibi olunca böyle Seyler cikiyor iste ortaya... Rabbim Sonumuzu hayir eylesin...

Adem Akyüz'
12.05.2016, 16:09
Bir karikatür vardı: gece yatan bir çocuk bir sürü dua ediyor şu olsun, bu olsun, o olsun diye.. Sonunda da "acaba yarın olur mu ki?" diyor..

Bizim camia da o hesap. Her şey olsun ama hemen olsun :)

Şu an sponsorlar belli değil, hoca belli değil, gidecek/kalacak oyuncular belli değil vs gibi konularda eleştiri yapılıyor. Haddini aşıp istifa falan diyenlerde var ama onları ciddiye almamak lazım. Eleştiriler için "bence" henüz erken.. Çünkü bütün bu eleştirelen konularda başkan çalışmalar yapıldığını söylüyor. Ama biz ne yapıyoruz, yukarıda dediğim gibi şu olsun, bu olsun ama hemen olsun moduna giriyoruz. Önümüzdeki 1 ay içinde bütün bu belirsizliklerin ortadan kalkma ihtimali var mı? Var. 1 ay içinde bunların belli olunca çok mu geç kalmış oluruz? Hayır. E daha ne o zaman?

Kongre öncesi kim seçilirse seçilsin yeni yönetime sabretmek gerekiyor diyenler bugün Muharrem Usta'ya gerekli sabrı göstermiyor. Sabredin dediğimiz zaman da bizi Usta'nın koruyucusu ilan ediyor. Gülüyorum sadece..

Kamp dönemi başladığı vakit bu belirsiz konuların hepsinin halledilmis olacağına eminim. Ha, yok hâlâ halledilmemis konular varsa o zaman gerekli eleştirileri de yapacağım. Şu an için hoca/transfer/sponsor vb. konulardan yönetime saldırmak için henüz erken olduğunu düşünüyorum..

Emirhan Çorumlu
12.05.2016, 16:12
Bir karikatür vardı: gece yatan bir çocuk bir sürü dua ediyor şu olsun, bu olsun, o olsun diye.. Sonunda da "acaba yarın olur mu ki?" diyor..

Bizim camia da o hesap. Her şey olsun ama hemen olsun :)

Şu an sponsorlar belli değil, hoca belli değil, gidecek/kalacak oyuncular belli değil vs gibi konularda eleştiri yapılıyor. Haddini aşıp istifa falan diyenlerde var ama onları ciddiye almamak lazım. Eleştiriler için "bence" henüz erken.. Çünkü bütün bu eleştirelen konularda başkan çalışmalar yapıldığını söylüyor. Ama biz ne yapıyoruz, yukarıda dediğim gibi şu olsun, bu olsun ama hemen olsun moduna giriyoruz. Önümüzdeki 1 ay içinde bütün bu belirsizliklerin ortadan kalkma ihtimali var mı? Var. 1 ay içinde bunların belli olunca çok mu geç kalmış oluruz? Hayır. E daha ne o zaman?

Kongre öncesi kim seçilirse seçilsin yeni yönetime sabretmek gerekiyor diyenler bugün Muharrem Usta'ya gerekli sabrı göstermiyor. Sabredin dediğimiz zaman da bizi Usta'nın koruyucusu ilan ediyor. Gülüyorum sadece..

Kamp dönemi başladığı vakit bu belirsiz konuların hepsinin halledilmis olacağına eminim. Ha, yok hâlâ halledilmemis konular varsa o zaman gerekli eleştirileri de yapacağım. Şu an için hoca/transfer/sponsor vb. konulardan yönetime saldırmak için henüz erken olduğunu düşünüyorum..

Aynen öyle. :)

Adem Akyüz'
12.05.2016, 16:16
Bir de Muharrem Usta'nın işi gerçekten çok zor. Elinde çok ama çok büyük bir enkaz var. Muhtemelen de tahmin ettiklerinden daha büyük bir enkaz.

Şimdi bu enkazla uğraşmaları gerekirken aynı zamanda kendilerine karşı duran 2 büyük cephe var: 1)Hekimoğlu cephesi 2) İHO cephesi..

Hekimoğlu cephesinde utanmadan, sıkılmadan yönetiminde yer alan 3-4 kişi Usta'yı daha ilk ayında istifaya davet etmişti. Ondan sonrada hâlâ aynı sertlikte saldırmaya devam ediyorlar. Başta Altuğ Atalay olmak üzere yerel medyanın büyük bölümü sürekli yalan, uydurma haberlerle yönetim aleyhinde algı yaratma peşinde.

İHO cephesi de aynı şekilde saldırmaya devam ediyor. Bu cephede de özellikle Karadeniz Gazetesi bütün haberlerinde saldırgan bir dil kullanıp en küçük açığı dahi çok büyükmüş gibi gösteriyor. Sosyal Medyada(özellikle face) hâlâ İHO diyen ciddi bir kesim var.

Başkan kulüp enkazıyla uğraşırken bir taraftan da bu fosilleşmis yiyici tayfa ile uğraşıyor.

Allah sabır ve kolaylık versin..

Faik Yılmaz
12.05.2016, 16:25
Bir de Muharrem Usta'nın işi gerçekten çok zor. Elinde çok ama çok büyük bir enkaz var. Muhtemelen de tahmin ettiklerinden daha büyük bir enkaz.

Şimdi bu enkazla uğraşmaları gerekirken aynı zamanda kendilerine karşı duran 2 büyük cephe var: 1)Hekimoğlu cephesi 2) İHO cephesi..

Hekimoğlu cephesinde utanmadan, sıkılmadan yönetiminde yer alan 3-4 kişi Usta'yı daha ilk ayında istifaya davet etmişti. Ondan sonrada hâlâ aynı sertlikte saldırmaya devam ediyorlar. Başta Altuğ Atalay olmak üzere yerel medyanın büyük bölümü sürekli yalan, uydurma haberlerle yönetim aleyhinde algı yaratma peşinde.

İHO cephesi de aynı şekilde saldırmaya devam ediyor. Bu cephede de özellikle Karadeniz Gazetesi bütün haberlerinde saldırgan bir dil kullanıp en küçük açığı dahi çok büyükmüş gibi gösteriyor. Sosyal Medyada(özellikle face) hâlâ İHO diyen ciddi bir kesim var.

Başkan kulüp enkazıyla uğraşırken bir taraftan da bu fosilleşmis yiyici tayfa ile uğraşıyor.

Allah sabır ve kolaylık versin..

Hekimoğlu cephesine hak veriyorum.....

Çünkü kenisi seçilse idi çoktan yönetiminin bir kısmı dağılmış idi....

O kadar değişik türden ve sınıftan insan var idiki içlerinde Fatih Balta arkadaşın dediği gibi : 2 Meydanda bir çay içemeyecek insanlar 2 dı onlar....

Neyse bu zor süreçte bazı insanları daha iyi tanıyoruz bu anlamda güzel oluyor bazı şeyler

artvints
12.05.2016, 16:57
hekimoğlu yönetimi deyince aklımda üç başlı ejderhaya benzer bir şey beliriyor. geleceği görür gibi oluyorum. çakıroğlu yıldız transfer haberi veriyor, hakemlere çatıyor. hakan kulaçoğlu gizliden gizliye yönetimi ele geçirmeye çalışıyor, bütün sportif kararları kendisi almak istiyor, öne çıkmaya çalışıyor, öpücük yolluyor. garibim hekimoğlu bu iki baş arasında sıkıntıdan ne yapacağını bilmiyor.bir öyle konuşuyor, bir böyle.

nakzo
12.05.2016, 16:58
Şurda bir iki hafta ciddi şekilde sabretmek lazım. İyi niyetle çalışan bir yönetim var biraz destek lazım.

UEFA kararı falan yönetimin son verebileceği bir süreç değil, UEFA ne zaman isterse o zaman karar verir. Sürecin uzamazı zaten lehimize, istese diğer takımlara yaptığı gibi yapıştırırdı cezayı.

Sponsor konusunda zaten birkaç kere imza aşamasında olduklarını söyledi. Fener maçındaki olayın bu sürece zarar verdiği de aşikar. UEFA kararı da etkileyecek, o karar bekleniyor. Zaten stadın sponsorunu stad devredilene kadar açıklayamazlar. O da TOKİ'nin bileceği iş.

Trabzonspor TV'yi 60 gün içinde kuracam demedi. İstenirse 60 gün içinde hallolacak bişey. Ancak oldukça haklı olduğu bir nokta var. Sosyal medyada takipçi sayımız 1 milyon bile değil. Twitter'da sadece 500 bin. Basit gelebilir ancak sponsorlukları bile etkileyen bir mesele bu. Web Tv projesi var sanırım ilk aşamada. Zaten diğer takımlarda olduğu gibi bir TV kanalımız olacaksa hiç olmasın daha iyi. Saçma sapan yorumlar, HD olmayan kalitesiz yayın falan..

Sabır...
Bursaspor un kaç takipçisi var??? Bursaspor un Türkiye de kaç taraftarı var onu bırak Bursaspor un bursa şehrinde kaç taraftarı var?Muhtemel lig TV aboneliğin vardır.Kaç kere Bursaspor TV izledin???Nasıl oluyorda 6 senedir yayın yapabiliyor bu kanal herşeye bir bahane bulmayın yahu. .

artvints
12.05.2016, 17:02
trabzonspor'u bursa'ya taşısak şimdiye şampiyon olmuştu :) güzel şehir, imkan çok.

nakzo
12.05.2016, 17:02
Trabzonspor spor tv bizim takım için çok mühim bir oluşumdur.Trabzonspor taraftarının stres atabileceği İstanbul un pislik kanallarını takip etmekten kendini kurtarabileceği haklarınızı savunabileceği olmazsa olmaz oluşumdur .Bir an önce kurulması elzemdir.

nakzo
12.05.2016, 17:03
trabzonspor'u bursa'ya taşısak şimdiye şampiyon olmuştu :) güzel şehir, imkan çok.

ankaranında imkanı çok antalyanında adananında varmı takımlarında bir cacık...

artvints
12.05.2016, 17:06
ankaranında imkanı çok antalyanında adananında varmı takımlarında bir cacık...

trabzonspor başka takım. göç problemi var, taraftarı bölünüyor, orası canımı sıkıyor. yoksa daha çok para girerdi klübe.

nakzo
12.05.2016, 17:09
trabzonspor başka takım. göç problemi var, taraftarı bölünüyor, orası canımı sıkıyor. yoksa daha çok para girerdi klübe.

Ben onu demiyorum bursanın ne reytingi var 10 senedir lig TV aboneliğim var bir kere açıp bakmadım Bursaspor TV ye bu kanala reklam veren varsa ve 6 senedir bu kanal ayaktaysa sana bunun 2 katı reklam veren olur .

Mehmet Cihan Kocaman
12.05.2016, 17:14
Bursaspor un kaç takipçisi var??? Bursaspor un Türkiye de kaç taraftarı var onu bırak Bursaspor un bursa şehrinde kaç taraftarı var?Muhtemel lig TV aboneliğin vardır.Kaç kere Bursaspor TV izledin???Nasıl oluyorda 6 senedir yayın yapabiliyor bu kanal herşeye bir bahane bulmayın yahu. .

Bahane isteyen sizsiniz. Bursaspor taraftarında sorun bakalım Bursaspor Tv ne işlerine yarıyor? Kendileri memnun mu kanallarından?
Televizyon kanalı kurulmasına karşı değilim ama FB TV, GS TV, BJK TV veya BS TV gibi olacaksa olmasın. Görüntü kalitesi yok sanki telefon kamerasıyla yayın yapıyorlar, altyapı maçlarını vermekten başka bi işe yaramıyorlar. Kulüplerine karşı yapılan haksızlıklarda ne tepki gösteriyorlar?

HD yayın yapacak, futbolcularla, başkanla ve yöneticilerle sürekli ropörtaj yapacak, kaliteli programlar ve taraftarların da katılabileceği etkinlik ve yayınlar yapılacaksa hemen kurulsun Trabzonspor TV. Ancak ondan önce halletmemiz gereken bişey var. Sponsorluk görüşmelerinde bile rolü olan sosyal medya takipçi sayımız Twitter'da sadece 500 bin küsür. Sosyal medyada bile bu kadar ilgisizsek, kanal kurulunca ne yapacaz?

yorumsuz6117
12.05.2016, 17:17
Kulüp batmış siz tv derdindesiniz..

artvints
12.05.2016, 17:19
Ben onu demiyorum bursanın ne reytingi var 10 senedir lig TV aboneliğim var bir kere açıp bakmadım Bursaspor TV ye bu kanala reklam veren varsa ve 6 senedir bu kanal ayaktaysa sana bunun 2 katı reklam veren olur .

ben zaten alıntı yapmadan kendi fikrimi yazmıştım. bursa ismi geçince öyle yazayım dedim. buralarda daha kolay oluyor bu işler. trabzon'da sistem, yapı öyle bir oturmuşki kimse yerinden oynatamıyor. yerel televizyonlar sıkıntı çıkarıyordur. trabzonspor tv kurup kendi gündemimizi oluşturmamız lazım.ben de çok yazdım bunu. başkan sağlıklı bir oluşum olsun diye önce youtube kanalı ve radyo açıp, tv için altyapı kurmak istiyoruz dedi. benim aklıma yattı. iki üç sen içinde başarılı bir klübün üstüne kaynak varken tv açılması güzel olur.

BERBATOV61
12.05.2016, 17:25
kanal manal lazım değil serdar bali çıksın konuşsun diye kanal kurmaya gerek yok bu eski topçulardan kurtulmadığımız sürece bu kanal onların ekmek kapısı olmaktan öte geçmez şu takımı bir adam gibi top oynatsınlar önce

Mert Oğuzlu61
12.05.2016, 17:29
Hekimoğlu'nun yönetimi hakkında şuan sadece ''varsayımlar'' üzerinden değerlendirme yapılabilir. Kağıt üstünde en güçlü yönetim Hekimoğlu'ndaydı ama ''zamanlama olarak'' belkide en hayırlısı oldu, bunu bilemeyiz zaman gösterecek. Önümüzde çok kritik süreç var ve ''acaba?'' soruları için çok erken. Onunda zamanı gelecek, hatta zamanı geldiğinde belkide burada çok başka şeyler konuşuyor olacağız.

Hekimoğlu, Kulaçoğlu, Çakıroğlu arasında anlaşmazlık çıkabilirdi deniyor. Evet bende bundan korkuyordum, kongre sürecinde de yazdım hatta Kulaçoğlu'na da düşüncelerimi paylaştım... Bence varsayımları ortadan kaldırmanın tek yolu sonraki kongreyi beklemektir. Eğer o vakte kadar ayrışma olursa bilin ki ''ayrışacaklar'' düşünceleri doğrudur. Yok eğer yine birlikte seçime girerlerse böyle bir şey söz konusu değildir.

Bunları düşünmek için önümüzde çok uzun zaman var. Yeni sezonda futbol izlemek için, yine elaleme rezil olmamak için, ekonomiyi toparlayabilmek için birlik olmalıyız. Usta başkan oldu diye Hekimoğlu'nu gömmek, Hekimoğlu başkan olamadı diye Usta'yı gömmek bize kaybettirir.

Şunun artık bilincine varın !!!

Mehmet Cihan Kocaman
12.05.2016, 17:36
Önümüzdeki seçimde Muharrem Usta'nın karşınısa kimse çıkmayacak bence.
Başarılı olacağını düşünüyorum.

batuhanTs
12.05.2016, 18:02
Usta basarili olamayacak bu cok net belli tek meziyeti lafazan olmasi umutlu olalim palavralarini gecelim secimlerden once vay soyle hoca getiricem vay su zaman sampiyon olacaz oluruz oluruz bu kafayla bir halt olamayiz usta geldiginden beri agzindan adam akilli olumlu cumle cikmadi sürekli olumsuzluk icim karardi ya usta gelirken bunlari bilmiyor mu havadan insanlari kandirmis mi oldu simdi ?? Yok soylr baticaz soyle borc var eeeee bilmiyor muydun hadi bi yeni cikan sonradan katlanan borc mevzusu var bilinmesi gerekirdi hadi ama neyse o konuda insafsizlik yapamicam ama iho yu ibra eden her kim ve kimler varsa allah belalarini versin ustune alinan alinsin bu kulubun en buyuk dusmanlari sizlersiniz

ucurum
12.05.2016, 18:09
Yani var ya, kavga edeceğim de değmez...

Hekimoğlu, iyi güzel eyvallah... Konuşuyorsunuz da...

Bu yönetim daha ne yapsın ya?

İnsanlar bu kadar at gözlüğüyle bakamaz, bu kadar yanlı olamaz ya...

Eleştir de yani en az hata yapan en doğru işlerle tüm çıplaklığıyla elinden geleni yapan bu adamı görmezden gelemezsin ya...

Hele o tipine ne dediğim adamı 3 sene görmezden geldin...

ALLAH'TAN KORK BE!

Mehmet Cihan Kocaman
12.05.2016, 18:46
Usta basarili olamayacak bu cok net belli tek meziyeti lafazan olmasi umutlu olalim palavralarini gecelim secimlerden once vay soyle hoca getiricem vay su zaman sampiyon olacaz oluruz oluruz bu kafayla bir halt olamayiz usta geldiginden beri agzindan adam akilli olumlu cumle cikmadi sürekli olumsuzluk icim karardi ya usta gelirken bunlari bilmiyor mu havadan insanlari kandirmis mi oldu simdi ?? Yok soylr baticaz soyle borc var eeeee bilmiyor muydun hadi bi yeni cikan sonradan katlanan borc mevzusu var bilinmesi gerekirdi hadi ama neyse o konuda insafsizlik yapamicam ama iho yu ibra eden her kim ve kimler varsa allah belalarini versin ustune alinan alinsin bu kulubun en buyuk dusmanlari sizlersiniz

Olumlu cümle duymadınız mı? Vallahi pes.

Uluhan
12.05.2016, 18:54
Basta Muharrem Usta, Nevzat Aydin ve Suat Sen olmak uzere son derece iyi bir yonetime sahibiz, hic panik yapmaya gerek yok.

batuhanTs
12.05.2016, 19:14
Olumlu cümle duymadınız mı? Vallahi pes.

hani nerde lucescu dendi kaç ay oldu hami ile yola devam etti hala kim belli değil gitti türkiye liginden batıyoruz edebiyatı yaparken 2 tane düz oyuncuya milyonlar döktü bu mu yani olumlu boş laftan ibaret su ana kadar haaa dediklerini yapar ben yutarım bu dediklerimi umarımda yapar maksat TRABZONSPOR iyi olsun

Fatih Çelik
12.05.2016, 20:01
Şu an muharrem Usta'ya yapılan eleştirilerin elle tutulur bir yanı yok. Muhammet ve Güray transferleri olabilecek en iyi hamlelerdi bunda bir yanlış yok. Usta konuşmalarında bu sene için geçerli bir sihirli reçete sunmadı.Öönümüzdeki sene toparlanacak sonraki senelerde şampiyonluğa oynayacak bir takım vadetti. Belki şu anki tablo kadar kötü bir tablo beklemiyordu veya destek olacağını düşündüğü yerlerden destek göremedi. Biz kendi takımımızdan en az 3 sene hiçbir şey beklemezken Usta daha olumlu bir tablo çizdi ve seçimi aldı. Önümüzde yaklaşık 2 senelik bir süre zarfı varken henüz 4. ayda takımı uçuşa geçmesini bekliyorsunuz.

Hele bir Eylül gelsin o zaman hep beraber sayar dökeriz.

Sefaenes
12.05.2016, 20:14
Usta nin şuana tek olumlu yanı 20 boş transfer yapmadı iho gibi yeni sezon böyle devam ederse isyan baslar

sasone
12.05.2016, 20:19
hani nerde lucescu dendi kaç ay oldu hami ile yola devam etti hala kim belli değil gitti türkiye liginden batıyoruz edebiyatı yaparken 2 tane düz oyuncuya milyonlar döktü bu mu yani olumlu boş laftan ibaret su ana kadar haaa dediklerini yapar ben yutarım bu dediklerimi umarımda yapar maksat TRABZONSPOR iyi olsun

Sen bu işi biliyorsun galiba,direksiyona geçmeye ne dersin?

Şerafettin Kara
12.05.2016, 20:22
<header class="entry-header" style="box-sizing: inherit; padding: 0px 79.3438px; color: rgb(51, 51, 51); font-family: 'Noto Serif', serif; font-size: 19px; line-height: 31.9998px;">SÖZ BİZİM!

</header>Ustacılar özevlatçılar yeterince konuştu artık söz bizim! Gazetede köşemiz, gömleğimizin üzerine kazağımızı atıp ahkam kesebileceğimiz bir televizyon programımız olmadığından fikirlerimizi buradan açıklıyoruz
Her fırsatta televizyonlarda parmaklarıyla tek tek Trabzonspor’un sorunlarını sayan başkanımıza yönetimimize buradan birkaç sual soracak ve biz de bu kulübün sorunlarıyla ilgili iki kelam edeceğiz.
TRABZONSPOR YÖNETİMİ’NE SORUYORUZ:
1 ) Kongre öncesinde alacakları nedeniyle sözleşmesi feshedilen futbolcular ve herkesçe bilinen futbolcuların olağan ödemelerinin yapılamaması gibi konular sebebiyle tüm Trabzonspor camiası, kulübün içinde bulunduğu kara mali tabloyu bilmekteydi. Böyle bir ortamda göreve talip olan yönetimimiz, küçülmenin aksine ‘büyüme ve 50.yılda şampiyonluk’ vaatleri ile seçilmesine rağmen neden her gün kulübün mali durumunu bahane ederek güneşi balçıkla sıvamaya çalışmaktadır? Bugün şampiyonluğu neredeyse garantileyen BJK kulübü bu ülkenin en borçlu kulübü değil midir? Böyle vasat bir oyuncu grubuyla küçülmek neyi çözecektir, itibarsızlaştırılarak paragöz damgasıyla kovulan takım iskeletimizin önemli parçası Mbia’dan gelen para neyi çözmüştür?
2 ) En büyük seçim vaatlerinden biri olarak sunulan Lucescu ‘benim ismimi kullandılar’ demiştir, mevcut yönetim kongre döneminde bu camiaya ‘Lucescu ıle görüşüyoruz’ diyerek yalan mı söylemiştir?
3) Hoca Lucescu olmayınca söylenen ‘Lucescuvari’ hocanın karşılığı kimdir? Fenerbahçe’den ahlaki problemlerinden ötürü kovulan, özel hayatının dışında iş disiplini zayıf olup haftaiçi tesislere nadir uğrayan, oyuncu alım-satımında komisyon aldığı bilinen her yerde ‘ben fenerliyim’ diyen bu malum zat ‘Lucescuvari’ deyimini karşılamakta mıdır? Her gün yazılıp çizilen şeyler yalansa neden çıkıp resmı ya da gayrıresmi yollarla yalanlanmamaktadır? Şiar edinilen ‘ahlaklı isyan’ ve ‘bu düzen değişecek’ sloganlarını dünya üzerinde gerçekleştirebileceğimiz tek hoca bu hoca mıdır?
4) Yabancı oyuncular neden itilip kakılmaktadır? Bu idari değil teknik bir tasarrufsa neden buna göz yumulmaktadır? ‘Oyuncularımıza değer katıyoruz’ denerek haftalarca oynatılan Sefa orada dururken ligin en iyi sağbeklerinden Avrupa’nın yükselen ekolü Belçika’nın milli futbolcusu Cavanda neden kenara itilmiştir? Bugün Euro2016 kadrosunda yer alamayan Cavanda’nın ligin sonuna doğru alenen kenara itilmesi hem futbolcunun kariyerine hem de olası bir turnuva başarısı ile oluşacak kulüp menfaatlerine taş koymak değil midir?
5) Galatasaray maçında gösterdiği kırmızı kartla hem kulüp hem de camia tarafından desteklenen ismi duvarlarda arabalarda caddelerde yaşatılan Salih Dursun bu maçtan sonra neden oynatılmamaya başlanmıştır? ‘salihe özür dile baskısı var’ iddiasına mitomani diyen başkanımızın bu oyuncunun alenen takımdan kesilmesi hakkındaki fikri nedir? Yoksa bu hareket basına yansıtıldığı kadar benimsenmemiş alttan alta rahatsızlık mı yaratmıştır?
6) Yabancı sınırlamasının olmadığı bu ligde vasat yerli oyuncu çöplüğüne dönen kulübümüzün transfer politikası neden hala yerli oyuncular üzerinden devam etmektedir? 3 Temmuz iddianamelerinde yazan, futbol dünyasında herkesçe bilinen bir realite şudur ki bu ülkedeki menajerler takımların maçlarını ve takım içi meselelerini manipüle etmektedir, bu akbaba menajerlerin kulübümüzün başına nasıl üşüştüğü çok rahat gözlemlebiliyor iken kulübümüzün menfaatleri bu akbabalara karşı nasıl korunmuştur ve nasıl korunacaktır?
Trabzonspor kulübünün mali konular haricinde dillendirilmeyen ya da dillendirilemeyen çok daha travmatik sorunları vardır. Bu sorunların üzerine gidilmedikçe bir şeylerin yolunda gitmesini beklemek düpedüz hayalciliktir.
Taraftarın bağrına bastığı ölümüne sevdiği bir oyuncu camianın ve taraftarın kendısıne verdiği bu gücün esiri olmuştur, bu gücü takım menfaatine değil kendisi ve yanındakilerin menfaatine kullanmakta yetkisi olmayan işlere girişmekte yetkisi olmayan sözler söylemekte ve alenen bu takımı aşağı çekmektedir. Tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşamamıza rağmen sezon içerisinde, ülke standartlarında dolgun bir ücretle oynayan Onur TAKIM KAPTANI OLARAK HİÇBİR SORUMLULUK ALMAMIŞ EN UFAK BİR HESAP SORMA GİRİŞİMİNDE İSE FORMASINI YERE BIRAKIP GİTMİŞTİR. Yabancı futbolcular için gayet güzel işletilen disiplin mekanizmaları kaptanımız için de işletilmeli gerekli uyarılar yapılmalıdır. Takımın önüne geçen gücü, olması gereken yere çekilmelidir; becerilemiyorsa gereği neyse o yapılmalıdır.
Trabzonspor tarihinde hep bir itici güç olan Trabzonspor altyapısı amacından ve işlevinden uzaklaşmaya başlamıştır. Ülke futbolunun alt ve üst liglerde 61 numaralı oyuncu çöplüğüne döndüğü herkesçe bilinen bir gerçektir. Altyapımızdan direkt ya da 1461 Trabzon vasıtasıyla Trabzonspor’a gelen futbolcular takıma katkı vermek şöyle dursun takım içindeki dengeleri bozmakta, yerel medya ve ulusal medyadaki özevlatçı şakşakçılar vesilesiyle takıma zorla entegre edilmeye çalışılmaktadır. Altyapımız ilk başlarda Osmanlı’nın itici gücü olan ama sonraları amacından ve sadakatinden uzaklaşıp idarede söz sahibi olmaya çalışan Yeniçeri Ocağı’na dönmüştür. Trabzonspor altyapısı ve onun şakşakçıları özevlatçılık zihniyeti ile takımı ileri götürecek her türlü icraate tıpkı Yeniçeri Ocağı gibi ‘İSTEMEZÜK’ demektedir. Bu kanayan altyapı yarası tedavi edilmeli altyapımız daha modern ve daha işlevsel hale getirilmelidir. Aksi takdirde yeni Fatihler yeni Gökdenizler beklemek kuru bir hayaldir.
Her yönetim hata yapar hatalarından ders aldığı oranda da büyür, eski yönetimin hatalarına GİDERKEN SÖYLEDİKLERİNE çok dikkat edilmelidir. Kulübümüz vakit kaybetmeden bir ivme hazanmalı ve şu an alenen gerisinde olduğu İstanbulu ilk önce yakalayıp sonra da geçmelidir. Bunun yolu sahip olduklarımızı işlevsel hale getirmek ve sahip olmadıklarımızı ithal etmektir. Trabzon futbolu öykünerek öğrenerek canla başla çalışarak gelişmiştir kendi kendimize yettiğimiz fikri 2016 yılında kocaman bir yalandır. Öğreneceğiz çalışacağız ve başaracağız. Dünya Türkiye’yi, Türkiye Trabzon’u sevmez; herkesle görülecek hesabımız var. Çekin kürekleri.
Tüm Trabzonsporlulara selam olsun.

tonya55
12.05.2016, 20:28
830 trilyon borcla baskan büyük bir yükün altına girdi hepimiz destek olmalıyız.

Joomla!
12.05.2016, 20:41
<header class="entry-header" style="box-sizing: inherit; padding: 0px 79.3438px; color: rgb(51, 51, 51); font-family: 'Noto Serif', serif; font-size: 19px; line-height: 31.9998px;">SÖZ BİZİM!

</header>Ustacılar özevlatçılar yeterince konuştu artık söz bizim! Gazetede köşemiz, gömleğimizin üzerine kazağımızı atıp ahkam kesebileceğimiz bir televizyon programımız olmadığından fikirlerimizi buradan açıklıyoruz
Her fırsatta televizyonlarda parmaklarıyla tek tek Trabzonspor’un sorunlarını sayan başkanımıza yönetimimize buradan birkaç sual soracak ve biz de bu kulübün sorunlarıyla ilgili iki kelam edeceğiz.
1 ) Kongre öncesinde alacakları nedeniyle sözleşmesi feshedilen futbolcular ve herkesçe bilinen futbolcuların olağan ödemelerinin yapılamaması gibi konular sebebiyle tüm Trabzonspor camiası, kulübün içinde bulunduğu kara mali tabloyu bilmekteydi. Böyle bir ortamda göreve talip olan yönetimimiz, küçülmenin aksine ‘büyüme ve 50.yılda şampiyonluk’ vaatleri ile seçilmesine rağmen neden her gün kulübün mali durumunu bahane ederek güneşi balçıkla sıvamaya çalışmaktadır? Bugün şampiyonluğu neredeyse garantileyen BJK kulübü bu ülkenin en borçlu kulübü değil midir? Böyle vasat bir oyuncu grubuyla küçülmek neyi çözecektir, itibarsızlaştırılarak paragöz damgasıyla kovulan takım iskeletimizin önemli parçası Mbia’dan gelen para neyi çözmüştür?
2 ) En büyük seçim vaatlerinden biri olarak sunulan Lucescu ‘benim ismimi kullandılar’ demiştir, mevcut yönetim kongre döneminde bu camiaya ‘Lucescu ıle görüşüyoruz’ diyerek yalan mı söylemiştir?
3) Hoca Lucescu olmayınca söylenen ‘Lucescuvari’ hocanın karşılığı kimdir? Fenerbahçe’den ahlaki problemlerinden ötürü kovulan, özel hayatının dışında iş disiplini zayıf olup haftaiçi tesislere nadir uğrayan, oyuncu alım-satımında komisyon aldığı bilinen her yerde ‘ben fenerliyim’ diyen bu malum zat ‘Lucescuvari’ deyimini karşılamakta mıdır? Her gün yazılıp çizilen şeyler yalansa neden çıkıp resmı ya da gayrıresmi yollarla yalanlanmamaktadır? Şiar edinilen ‘ahlaklı isyan’ ve ‘bu düzen değişecek’ sloganlarını dünya üzerinde gerçekleştirebileceğimiz tek hoca bu hoca mıdır?
4) Yabancı oyuncular neden itilip kakılmaktadır? Bu idari değil teknik bir tasarrufsa neden buna göz yumulmaktadır? ‘Oyuncularımıza değer katıyoruz’ denerek haftalarca oynatılan Sefa orada dururken ligin en iyi sağbeklerinden Avrupa’nın yükselen ekolü Belçika’nın milli futbolcusu Cavanda neden kenara itilmiştir? Bugün Euro2016 kadrosunda yer alamayan Cavanda’nın ligin sonuna doğru alenen kenara itilmesi hem futbolcunun kariyerine hem de olası bir turnuva başarısı ile oluşacak kulüp menfaatlerine taş koymak değil midir?
5) Galatasaray maçında gösterdiği kırmızı kartla hem kulüp hem de camia tarafından desteklenen ismi duvarlarda arabalarda caddelerde yaşatılan Salih Dursun bu maçtan sonra neden oynatılmamaya başlanmıştır? ‘salihe özür dile baskısı var’ iddiasına mitomani diyen başkanımızın bu oyuncunun alenen takımdan kesilmesi hakkındaki fikri nedir? Yoksa bu hareket basına yansıtıldığı kadar benimsenmemiş alttan alta rahatsızlık mı yaratmıştır?
6) Yabancı sınırlamasının olmadığı bu ligde vasat yerli oyuncu çöplüğüne dönen kulübümüzün transfer politikası neden hala yerli oyuncular üzerinden devam etmektedir? 3 Temmuz iddianamelerinde yazan, futbol dünyasında herkesçe bilinen bir realite şudur ki bu ülkedeki menajerler takımların maçlarını ve takım içi meselelerini manipüle etmektedir, bu akbaba menajerlerin kulübümüzün başına nasıl üşüştüğü çok rahat gözlemlebiliyor iken kulübümüzün menfaatleri bu akbabalara karşı nasıl korunmuştur ve nasıl korunacaktır?
Trabzonspor kulübünün mali konular haricinde dillendirilmeyen ya da dillendirilemeyen çok daha travmatik sorunları vardır. Bu sorunların üzerine gidilmedikçe bir şeylerin yolunda gitmesini beklemek düpedüz hayalciliktir.
Taraftarın bağrına bastığı ölümüne sevdiği bir oyuncu camianın ve taraftarın kendısıne verdiği bu gücün esiri olmuştur, bu gücü takım menfaatine değil kendisi ve yanındakilerin menfaatine kullanmakta yetkisi olmayan işlere girişmekte yetkisi olmayan sözler söylemekte ve alenen bu takımı aşağı çekmektedir. Tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşamamıza rağmen sezon içerisinde, ülke standartlarında dolgun bir ücretle oynayan Onur TAKIM KAPTANI OLARAK HİÇBİR SORUMLULUK ALMAMIŞ EN UFAK BİR HESAP SORMA GİRİŞİMİNDE İSE FORMASINI YERE BIRAKIP GİTMİŞTİR. Yabancı futbolcular için gayet güzel işletilen disiplin mekanizmaları kaptanımız için de işletilmeli gerekli uyarılar yapılmalıdır. Takımın önüne geçen gücü, olması gereken yere çekilmelidir; becerilemiyorsa gereği neyse o yapılmalıdır.
Trabzonspor tarihinde hep bir itici güç olan Trabzonspor altyapısı amacından ve işlevinden uzaklaşmaya başlamıştır. Ülke futbolunun alt ve üst liglerde 61 numaralı oyuncu çöplüğüne döndüğü herkesçe bilinen bir gerçektir. Altyapımızdan direkt ya da 1461 Trabzon vasıtasıyla Trabzonspor’a gelen futbolcular takıma katkı vermek şöyle dursun takım içindeki dengeleri bozmakta, yerel medya ve ulusal medyadaki özevlatçı şakşakçılar vesilesiyle takıma zorla entegre edilmeye çalışılmaktadır. Altyapımız ilk başlarda Osmanlı’nın itici gücü olan ama sonraları amacından ve sadakatinden uzaklaşıp idarede söz sahibi olmaya çalışan Yeniçeri Ocağı’na dönmüştür. Trabzonspor altyapısı ve onun şakşakçıları özevlatçılık zihniyeti ile takımı ileri götürecek her türlü icraate tıpkı Yeniçeri Ocağı gibi ‘İSTEMEZÜK’ demektedir. Bu kanayan altyapı yarası tedavi edilmeli altyapımız daha modern ve daha işlevsel hale getirilmelidir. Aksi takdirde yeni Fatihler yeni Gökdenizler beklemek kuru bir hayaldir.
Her yönetim hata yapar hatalarından ders aldığı oranda da büyür, eski yönetimin hatalarına GİDERKEN SÖYLEDİKLERİNE çok dikkat edilmelidir. Kulübümüz vakit kaybetmeden bir ivme hazanmalı ve şu an alenen gerisinde olduğu İstanbulu ilk önce yakalayıp sonra da geçmelidir. Bunun yolu sahip olduklarımızı işlevsel hale getirmek ve sahip olmadıklarımızı ithal etmektir. Trabzon futbolu öykünerek öğrenerek canla başla çalışarak gelişmiştir kendi kendimize yettiğimiz fikri 2016 yılında kocaman bir yalandır. Öğreneceğiz çalışacağız ve başaracağız. Dünya Türkiye’yi, Türkiye Trabzon’u sevmez; herkesle görülecek hesabımız var. Çekin kürekleri.
Tüm Trabzonsporlulara selam olsun. Bu yazıda emeği geçenlerin yüreğine sağlık ..

bu yaziyi kim yazdi Allah askina ? :D atara giderden kopyayi mübah sanmis garibim.

Şerafettin Kara
12.05.2016, 20:44
twiterda gördüm yazıyı.kopya ne alaka onu anlamadım ?
bu yaziyi kim yazdi Allah askina ? :D atara giderden kopyayi mübah sanmis garibim.

Burak
12.05.2016, 20:46
Altına imza bile atamayacak kadar zavallıların açıklamalarını eklemeyin lütfen buraya. Kaale bile almayın.

Şerafettin Kara
12.05.2016, 20:46
o son kısmı ben ekledim yanlış anlaşılmasın

batuhanTs
12.05.2016, 20:50
Sen bu işi biliyorsun galiba,direksiyona geçmeye ne dersin?

Bilinecek ne var usta ne biliyor ki elinde sihirli degnek mi var o bilmiyor mu bu bos vaadlerin olmayacagini ordaki adamlari kandirdi bir guzel eminim onlarda sonradan farketmislerdir

Joomla!
12.05.2016, 20:52
Seninle ilgisi yok, genel manada gündemi mesgul eden bir bildirinin kopyasini yapmaya calismis kim yazdiysa. becerememis gerci, güya bir sey yapmaya calismis lakin onu da asirmis.

Şerafettin Kara
12.05.2016, 20:57
Altına imza bile atamayacak kadar zavallıların açıklamalarını eklemeyin lütfen buraya. Kaale bile almayın.
yazıyı ben yazmadım lakin altına imzamıda atarım nedir problem ? kaale alınmamasının nedeni ne ?

Mert Oğuzlu61
12.05.2016, 21:02
Kendimi bildim bileli futbolu takip ederim, gurbette olduğum için daha rahat analiz yapabilirim. Samimi söylüyorum Bjk, Şb, Gs taraftarıyla bizim taraftar arasında fark yok, direk uçurum var. O derece yani.

Bizim taraftar bambaşka boyutlarda. Eskiden en azından saha içine yönelik eleştiriler yapılırdı. Artık yattan giriliyor kattan çıkılıyor. Sanki koca şehre kimyasal bomba atıldı, herkes bambaşka boyutlara geçti. Dokunan etkileniyor. Ne kadar saçma işlerle uğraşır oldular, ne kadar boş konuşuyorlar.

Ama taraftarı gazlamak, susturmak, adam etmekte yönetimsel beceri ister. Başka türlü başaramazsın zaten, her yıl 4. maçta kaos ortamına girersin. Taraftarı mum etme işini 2008 operasyonuyla en iyi Sadri Şener yaptı, önce kongreyi adam etti tek güç olarak galip geldi, sonraki icraatlarıyla da taraftarı saha içine tuttu fırlattı. Benim Muharrem Usta dan beklentim aynı yoldan gitmesi ama seneye başarı gelmezse bu adamı piranha gibi yiyecekler. Yeni sezona yönelik nasıl planları var bilmiyorum ama ne yapsın etsin, kaliteli kadroyla ve aklı başında hocayla yeni sezona girsin...

Burak
12.05.2016, 21:02
yazıyı ben yazmadım lakin altına imzamıda atarım nedir problem ? kaale alınmamasının nedeni ne ?

Bu gençleri tanısak kimdir nedir ne değildir bilsek iyi olur. Ferman misali yazıp da altına trabzonsporsuzlar diye kullanıcı adı açmak kolay. Yarın bir gün bu tipler çoğalacak. Şimdiden onlarca isimsiz ve ne idüğü belirsiz hesaplar açıldı bu yönetime muhalefetlik için. Eleştri varsa yazsınlar adam akıllı isimlerini. Sonra ne varsa düşündükleri söylesinler. Beni sarmıyor bu tipler. Az çok tahmin ediyorum kimlerin olduğunu ama karakterleri gibi silik kalmaya devam etsinler.

DarkBlooD
12.05.2016, 21:05

Tüm Trabzonsporlulara selam olsun.

Bu nedur be , biz bu hurmayı kovmamışmıydık , hala konuşuyor bu ...

Herşeyin bir yeri ve zamanı var , bizim en büyük sıkıntılarımızdan biride , şu yukarıdaki gibi yazıları, yazanları ve dillendirenlere söz hakkı verip konuşturmamız , daha da kötüsü '' he bak doğru söylüyor , ne güzel tesbitler yapmış '' gibi söylemlerde bulunanları susturamayışımız ... Erken öten horozun başını kesmezsen , ne yattığını bilirsin , ne de yaptığını bilirsin ve işin sonunda bu zamansız ötmelere kurban gidersin ...

Birde iho illetine 3 yıl katlanan bu zat-ı muhteremler nerdeydi , bu süre zarfında ?

Şerafettin Kara
12.05.2016, 21:08
Bu gençleri tanısak kimdir nedir ne değildir bilsek iyi olur. Ferman misali yazıp da altına trabzonsporsuzlar diye kullanıcı adı açmak kolay. Yarın bir gün bu tipler çoğalacak. Şimdiden onlarca isimsiz ve ne idüğü belirsiz hesaplar açıldı bu yönetime muhalefetlik için. Eleştri varsa yazsınlar adam akıllı isimlerini. Sonra ne varsa düşündükleri söylesinler. Beni sarmıyor bu tipler. Az çok tahmin ediyorum kimlerin olduğunu ama karakterleri gibi silik kalmaya devam etsinler. İsim muhabbeti kimin yazdığıda benim dikkat ettiğim bir konu değil.Ben baştan sona yapılan eleştirilerin kendimce haklılık payı olduğuna inanıyorum . Diğer düşünceleriniz size aittir saygı duyarım.

Adem Akyüz'
12.05.2016, 21:09
Şu bildiride 5. Maddeden sonrasını okumadım. Gören de bundan önce Salih her maç 11 oynuyordu. Kırmızı karttan sonra oynatılmadı sanacak.

Şu şekilde isimsiz bildirilerle ona buna sallamak da iyice moda oldu anasını satayım. Daha isimlerini açıklayacak cesareti olmayan insanlar Trabzonspor'un geleceğini kurtaracak öyle mi? Hadi ordan..

Şerafettin Kara
12.05.2016, 21:17
Kim iho'ya katlanmış yahu ısıtıp ısıtıp aynı şeyleri söyleyip durmayın.Eleştirmenin,eleştirinin neresi yanlış herkes sizin olduğunuz kadar Trabzonsporlu nedir bu eleştiriye bu kadar kapalı olma durumu.

atomania
12.05.2016, 21:30
Ben Baskan Ustaya güveniyorum, beni tek rahatsiz eden birsey var. Oda su ana kadar niye Medical Park veya Yemeksepeti Forma Sponsoru olmadi? Bir kac Milyon kiyamiyormu veya Torpilmi yapamiyor?

DarkBlooD
12.05.2016, 21:34
Kim iho'ya katlanmış yahu ısıtıp ısıtıp aynı şeyleri söyleyip durmayın.Eleştirmenin,eleştirinin neresi yanlış herkes sizin olduğunuz kadar Trabzonsporlu nedir bu eleştiriye bu kadar kapalı olma durumu.

Peki neyi eleştiriyorsun ? bu yukardaki yazının , zamansız öten horozun çıkardığı sesten bi farkı yok ...

Ortada ne varda neyi eleştiriyorsun ?

O sorulan soruların muhattabı bu yönetim mi ? Bİrşeyi paylaşırken önce muhakeme yeteneğinizi de bi tartın ...

eşref81
12.05.2016, 21:47
Şu bildiride 5. Maddeden sonrasını okumadım. Gören de bundan önce Salih her maç 11 oynuyordu. Kırmızı karttan sonra oynatılmadı sanacak.

Şu şekilde isimsiz bildirilerle ona buna sallamak da iyice moda oldu anasını satayım. Daha isimlerini açıklayacak cesareti olmayan insanlar Trabzonspor'un geleceğini kurtaracak öyle mi? Hadi ordan..
Aynen ben de bunu yazacaktim

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şerafettin Kara
12.05.2016, 21:48
Peki neyi eleştiriyorsun ? bu yukardaki yazının , zamansız öten horozun çıkardığı sesten bi farkı yok ...

Ortada ne varda neyi eleştiriyorsun ?

O sorulan soruların muhattabı bu yönetim mi ? Bİrşeyi paylaşırken önce muhakeme yeteneğinizi de bi tartın ...
Eleştiriler başkanın verdiği vaatler üzerine yapılan saptamalar ve geleceğin şekillenmesi üzerine duyulan kaygılar.Zamansız öten horoz gibi algılanıyorsa buyurun her eleştirenin kafasına giyotini indirin.

sasone
12.05.2016, 21:49
Bilinecek ne var usta ne biliyor ki elinde sihirli degnek mi var o bilmiyor mu bu bos vaadlerin olmayacagini ordaki adamlari kandirdi bir guzel eminim onlarda sonradan farketmislerdir

Usta ne biliyor he mi?O zaman o neden başkan sen neden onun icraatlarını yorumluyorsun,şehzadeleri?Sen de aday olaydın,kandırmak o kadar kolay iş ise sen de kandıraydın?
Şu yaptığın yorumlara bak,boşlukta sallanıyorsun galiba veya hayatın ne olduğunu,nasıl döndüğünü anlayamayacak kadar toysun.

Muharrem Usta bugün 80 milyonluk bir ülkenin en büyük özel sağlık hizmetini veren bir firma kurmuş,ondan önce de uzman hekim olmuş.
Babadan miras değil,alınteri ile,akıl ve emekle.10000'den fazla insanı yönetiyor,milyar dolarları yönetiyor bu insan.
Sadri Şener'i 18 yaşında bir velet küfrederek gönderdik,eski maçların birinde kulübede heyecanlı bir şekilde,sigarasını adeta yiyecek gibi izleyen ve şike olayında kulübümüzü tertemiz bir şekilde çıkaran en son şampiyon yapan,ilk defa şampiyonlar ligine taşıyan bu değerli insanı 18 yaşında bir veletin saygısız eleştirileri ile gönderdik.

Şimdi İHO gibi; en büyük tehlike,harekete geçmiş cehaletin mahvettiği takımımızı toparlamaya çalışan insana da sen ve senin gibi aklı bir karış havada tipler yol gösterir.

Mehmet Cihan Kocaman
12.05.2016, 21:55
Camia olarak Sadri Şener'i göndererek çok büyük hata yaptık. Bu hatayı telafi etme şansımız oldu. Ancak bu fırsatı da Muharrem Ustayı seçmeyerek teptik ve çok daha büyük bir hata yaptık.

batuhanTs
12.05.2016, 22:29
Usta ne biliyor he mi?O zaman o neden başkan sen neden onun icraatlarını yorumluyorsun,şehzadeleri?Sen de aday olaydın,kandırmak o kadar kolay iş ise sen de kandıraydın?
Şu yaptığın yorumlara bak,boşlukta sallanıyorsun galiba veya hayatın ne olduğunu,nasıl döndüğünü anlayamayacak kadar toysun.

Muharrem Usta bugün 80 milyonluk bir ülkenin en büyük özel sağlık hizmetini veren bir firma kurmuş,ondan önce de uzman hekim olmuş.
Babadan miras değil,alınteri ile,akıl ve emekle.10000'den fazla insanı yönetiyor,milyar dolarları yönetiyor bu insan.
Sadri Şener'i 18 yaşında bir velet küfrederek gönderdik,eski maçların birinde kulübede heyecanlı bir şekilde,sigarasını adeta yiyecek gibi izleyen ve şike olayında kulübümüzü tertemiz bir şekilde çıkaran en son şampiyon yapan,ilk defa şampiyonlar ligine taşıyan bu değerli insanı 18 yaşında bir veletin saygısız eleştirileri ile gönderdik.

Şimdi İHO gibi; en büyük tehlike,harekete geçmiş cehaletin mahvettiği takımımızı toparlamaya çalışan insana da sen ve senin gibi aklı bir karış havada tipler yol gösterir.

Sakin ol ben daha 25 yasindayim kimin ne olacagini bilemezsin milyon dolar yonetmesi hekim olmasi onun futboldan anladigi anlamina gelmez yaptigi meslege veya konumuna lafimiz oldu mu bu işler paraylar olsaydi getirelim görgüsüz agaoglunu baskan yapalim sampiyonlar ligini alalim futbol bu zaten turk takimlarinin en buyuk dusmani kendini fasulyeden nimet sanan adamlar vizyon dedi izleme komitesi cok kaliteli isimlerden olusacak dedi gitti aldigi adamlara bak bu adamlari mi izlemisler degerli buyuklerimiz gidip birde halaaa milyon eurolar veriyorlar yazik

sasone
12.05.2016, 22:36
Sakin ol ben daha 25 yasindayim kimin ne olacagini bilemezsin milyon dolar yonetmesi hekim olmasi onun futboldan anladigi anlamina gelmez yaptigi meslege veya konumuna lafimiz oldu mu bu işler paraylar olsaydi getirelim görgüsüz agaoglunu baskan yapalim sampiyonlar ligini alalim futbol bu zaten turk takimlarinin en buyuk dusmani kendini fasulyeden nimet sanan adamlar vizyon dedi izleme komitesi cok kaliteli isimlerden olusacak dedi gitti aldigi adamlara bak bu adamlari mi izlemisler degerli buyuklerimiz gidip birde halaaa milyon eurolar veriyorlar yazik

25 yaşındasın,ona göre davran o zaman.
Eleştirmeden önce araştır,öğren,doğru bilgilere ulaş ki,sözünün bir değeri olsun.
İnşaat sektörü ile sağlık sektörü farklı,biri imalat diğeri hizmet sektörü.İnsan hayatı gibi çok ciddi bir alanda ve pardon deme lüksü olmayan bir konuda marka olmak,belli bir kalite oluşturmak ve sürdürmek daha zordur.

orhanunal
12.05.2016, 23:07

medya trabzon
haberts
karadenizin sesi
61 saat

yarın git birine başvur tam senlik ortam.bi bitmediniz gerçekten bitmediniz bitecek gibi de durmuyorsunuz.klübün altını oymaya doymuyorsunuz.Allah ıslah etsin...

ağasarlı
12.05.2016, 23:07
Yalnız yukarıdaki yazıda belirtilmiş , onur'un formasını yere sermesi konusunun bu kadar yumuşak bir geçişle örtülmesini içime sindireniyorum. Tamam onur ,onur diyoruz da kabul edelim onur artık takımın önüne geçmiştir. sene başında yönetici aracına binme konusu , vs vs. (Bu seneki form düşüklüğüne girmiyorum bile) bence bazı şeyler bu kadar kolay göz ardı edilmemeliydi.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batuhanTs
12.05.2016, 23:09
25 yaşındasın,ona göre davran o zaman.
Eleştirmeden önce araştır,öğren,doğru bilgilere ulaş ki,sözünün bir değeri olsun.
İnşaat sektörü ile sağlık sektörü farklı,biri imalat diğeri hizmet sektörü.İnsan hayatı gibi çok ciddi bir alanda ve pardon deme lüksü olmayan bir konuda marka olmak,belli bir kalite oluşturmak ve sürdürmek daha zordur.

Ben ne diyom sen ne diyon o zaman ustayi asil bransi olan saglik kurulunun basina koyalim bakalim belki orada basarili olabilir

batuhanTs
12.05.2016, 23:12
medya trabzon
haberts
karadenizin sesi
61 saat

yarın git birine başvur tam senlik ortam.bi bitmediniz gerçekten bitmediniz bitecek gibi de durmuyorsunuz.klübün altını oymaya doymuyorsunuz.Allah ıslah etsin...

Bu yorumumla kulübün altini oyabilecek etkiyi gosterebiliyorsam zaten yikilsin o kulup ne yani herkesle ayni fikirde olmak zorunda miyim şak şakci olmadigim icin mi bu yaygara usta futboldan filan anlamiyor ama yineliyorum bu bir temenni degil öngörü umarim yanilirim hayatta en cok isteyecegim seylerden birisi de Trabzonspor icin yanilmaktir

ESER
12.05.2016, 23:18
Bu elestirenin agzina biber sureriz tarzi cikislar nedeniyle yapilmasi gereken mantikli elestiriler de degersizlesip arada kaynayip gidiyor.destek de verelim yanlis gordugumuzu de elestirelim.bunda sorun nerede?

orhanunal
12.05.2016, 23:20
Bu yorumumla kulübün altini oyabilecek etkiyi gosterebiliyorsam zaten yikilsin o kulup ne yani herkesle ayni fikirde olmak zorunda miyim şak şakci olmadigim icin mi bu yaygara usta futboldan filan anlamiyor ama yineliyorum bu bir temenni degil öngörü umarim yanilirim hayatta en cok isteyecegim seylerden birisi de Trabzonspor icin yanilmaktir

tek başına bir HİÇ sin zaten ama o kadar çoksunuz ki ve o kadar fazla saldırıyorsunuz ki malesef ayağa kalkamıyoruz.tek temennim azalarak BİTİN İNŞALLAH !

hodlu
12.05.2016, 23:22
Sırf Usta hayranlığı patladı demesinler diye, gerçeği gördüğü halde inkar edercesine seçimi 13 oyla kaybetmiş bir adayı eleştirmek hangi aklın ürünüdür pes vallahi. Hekimoğlu başkan olsaydı Hami gelecekti siz ne zannediyorsunuz diyen bir zihniyet sağlıklı olamaz. Hami Mandıralı bu takıma sezon başında gelmeliydi ama sizin 'büyük' Usta'nız çökmüş bir takıma getirerek Hami'yi de bitirmiş oldu. Ama ben sizin gibi taraftar değilim. Ben sizin gibi iyi gün taraftarı değilim. Çünkü ben Muharrem Usta değil Trabzonspor taraftarıyım. Usta başarılı olsun istiyorum hemde çok. Allah başkanın yardımcısı olsun...

hodlu
12.05.2016, 23:34
Siz Usta taraftarları; siz oylarınızı sadece bir isme verdiniz ben ise oyumu Hekimoğlu listesinin tamamına verdim. Aramızdaki fark sadece bu...

odyseuys
12.05.2016, 23:37
Siz Usta taraftarları; siz oylarınızı sadece bir isme ben ise oyumu listenin tamamına verdim. Aramızdaki fark sadece bu...

şu ayrıştırıcı dilden bir vazgeçseniz anlatmak istediklerinizi dinleyecek kitleye ulaşabilirsiniz.

Ozan Yılmaz
12.05.2016, 23:49
Vay hekimoglusporlular faaliyete başlamış hemen, ihosporlular nerede kaldı? (!)

Red Lake
13.05.2016, 00:04
Başkana sonuna kadar güveniyorum ve arkasındayım. Evet Hami'yi ben de istemiyordum yanlış tercihti ama oldu yapacak bir şey yok.

Bırakın da bu adam yazın transfer döneminde ne yapacak bir bakalım görelim eğer yanlış bir şey yaparsa ben de eleştiririm.

Bazı yorumları görünce gerçekten fazlası ile şaşırıyorum.

Bende Trabzonspor Kongre Üyesi olayım yakında yoksa Muharrem Usta gibi bir başkanı kaybedeceğiz.

redbul
13.05.2016, 00:06
Sırf Usta hayranlığı patladı demesinler diye, gerçeği gördüğü halde inkar edercesine seçimi 13 oyla kaybetmiş bir adayı eleştirmek hangi aklın ürünüdür pes vallahi. Hekimoğlu başkan olsaydı Hami gelecekti siz ne zannediyorsunuz diyen bir zihniyet sağlıklı olamaz. Hami Mandıralı bu takıma sezon başında gelmeliydi ama sizin 'büyük' Usta'nız çökmüş bir takıma getirerek Hami'yi de bitirmiş oldu. Ama ben sizin gibi taraftar değilim. Ben sizin gibi iyi gün taraftarı değilim. Çünkü ben Muharrem Usta değil Trabzonspor taraftarıyım. Usta başarılı olsun istiyorum hemde çok. Allah başkanın yardımcısı olsun...kardeş hamiyi sezon başıda getirsen sezon ortasıda getirsen bir cacık olmazdı olmadı zaten

Reha Asan
13.05.2016, 00:23
Başkan devre arasında görüştüğümüz birden çok hoca takımın bu haline devre arası gelmek istemedi şeklinde açıklama yaptı.Anlaşma sağlanamayınca son çare Hami seçeneğini kullandı. Bu açıklaması varken, geçiş dönemini 5 aylığına Hami ile geçirmek fikri nedeniyle Başkana yüklenmek bence insafsızlık.

Ben Hamiyi önceki geldiğinde de beğenmiyordum, 6 galibiyet ile başımıza Büyük Hoca kesilen birisiydi ancak camiada Hamiye bakış açısı bu şekilde değildi ve Başkanda bu nedenle Hamiyi getirdi ancak Haminin yönetimi istediği gibi olmadı.Bu konuda yapacak birşeyde yok.

Taraftarlarımız hala kulübün şu anda nasıl bir süreçten geçtiğini farketmemekte diretiyor.Bitiğiz, dibe vurmuş durumdayız ve yönetimde en azında bu yarım dönemde kulübe nefes aldırma derdindeyken biz yok şöyle yok böyle diyerek saldırmaya başlıyoruz.

Bir de şu Lucescu konusu var.Başkan hiç bir zaman Lucescuyu devre arası getireceği yönünde beyanda bulunmadı. Herzaman sözleşmesi var senesonu belli olacak dedi.Ama bakıyorum Başkanı eleştirmek için sürekli Lucescu konusunu açıyoruz.Eleştiri yapmak için eleştirmeyelim.Eleştiri yapıcı olursa bir anlamı var.

Emorfo
13.05.2016, 00:28
Başkanı yarım dönemle değerlendiremeyiz. Sürekli enkaz edebiyatı yapılır durur beylik laflarla ancak gerçek anlamıyla enkaz olduk, dip yaptık. Bundan kötüsü olmayacak elbette. Hekimoğlu da seçilseydi yapılacaklar pek farklı olmayacaktı altyapıya dönerek küçülme yeniden yapılanma. Hekimoğlu'nun listesinde şöyle sakat bir durum vardı, seçimi kazanmaya yönelik toplama bir liste olmuştu, Hekimoğlu'nu ezecek, sürekli öne çıkıp ben ben diyebilecek kapasitede çok yamuk adamlar vardı listesinde. O açıdan bakınca Usta'nın listesi daha uyumlu ve daha işinde başarılı aydın insanlar gibi görünüyordu ki öyle de zaten.

Usta'nın performansını yeni sezondan sonra değerlendirebiliriz. En bariz BJK Başkanı Fikret Orman var karşımızda. İlk seçildiğinde neler söylendi adama. Ancak bir program dahilinde çalıştılar yapılanmaya girip feda dediler. Stat olayına girdiler. 4 senedir başkan ve meyvelerini toplamaya başladı. Bundan sonraki en az 3, 4 sezonda BJK damgasını göreceğiz. Yeni statlarında kupa kaldıracaklar. Bu forumda defalarca yazdığımız şeyleri adamlar yaptı. Bunu yapabilmek için biraz huzurlu bir ortam şart, ancak şike sürecinde o sabırsızlığımız panik halimiz, sinir halimiz İHO gibi birini başkan seçerek her yere sirayet ettirdik, kendi ayağımıza sıktık tabir yerindeyse. Şimdi yapılması gereken şey bir program dahilinde sabırla ilerlemek o da çok zor işte. Bana sorarsanız Trabzonspor'un yapması gereken ilk iş bir süre Trabzon şehrinden uzak kalması. Trabzonspor'u ekmek kapısı yapan gerek yerel medyadakiler olsun, gerek tribünlerdekiler olsun, gerek sosyal medyadakiler olsun, bu karaktersiz adamlar belki silinir giderler. Trabzonspor bunlar için bir şey ifade etmiyor artık, herkes birilerinin köpeği olmuş durumda. Bunun için de ilk yapılması gereken Trabzonspor TV'nin kurulup bu çakalların taraftara etki etme gücünün bertaraf edilmesi. Trabzonspor olmasa bu insanlar ne yapacaklardı çok merak ediyorum. Bari ekmek yediğiniz kaba tükürmeyin...

Oğuzhan Fidan
13.05.2016, 00:40
ben sen o kavramından çıkıp biz olabilirsek başarıya ulaşırız. muhalefetin de gücünü birleştirip yöneticilere başkana sahip çıkması gerekir. bu her dönem kim gelirse gelsin böyle olmalıdır. ayrıştırıcı ve ben yapamıyosam kimse yapamasın mantığıyla bölünerek hiçbir başarı elde edemeyiz.

Onur Akyüz
13.05.2016, 00:54
Hami'nin ne mal olduğunu herkes görmüştür diye düşünürken beklenen oldu ve aslında Hami iyi teknik direktördü diyen biri çıktı.

Bırakın bu işleri kardeşim Hami'nin değil iyi teknik direktör, teknik direktör bile olmadığını, olamayacağını görmeniz için ne olması gerekiyor? Adam o kadrosuyla antalya'yı çalıştıramadı da kovuldu. Hala O'ndan medet umanlar var. Biz çok yazdık ne kadar yetersiz ve yeteneksiz olduğunu ama anlatamadık. Kendisi bizzat gözümüze soktu bunu hala ıh mıh diyorsunuz!

Muharrem Usta'yı eleştirmek için gözünüz dönmüş, Hekimoğlu kazanamadı diye çıldırmışsınız, bu halde zarardan başka bir şey veremezsiniz. Bunu görmüyor musunuz? Bu haldeki kulübü devralmış bir adam 5. ayında böyle eleştirilir mi? Siz şimdi iyi niyetli misiniz?

Bi düşün yakamızdan ya!

selcuk
13.05.2016, 01:00
direk bütce sinirlamasi verilecek yazanlar var ffp tarafindan
%35+ transfer gelirleri

DarkBlooD
13.05.2016, 01:40

İlginç , koca bir camiaya başkan olmuş birine ve onun yönetimine futboldan anlamıyor yaftasını yapıştıracak bilgiye ve tecrübeye sahipsin ve bu birikim ve saygınlıkla bu külübün başındaki kişileri mesnetsiz ''öngürelerle'' eleştirebiliyorsun ... Hangi sezonlarda ne başarıların var ? Kaç külüp yönettin ? Kupalarını hangi müzede saklıyorsun ? Böyle öngörüler yapabilecek birikime sahip kişileri daha iyi ve yakından tanımak isteriz ...

Dip not ; '' senin yaptığına ne temenni ne de öngörü denir , senin yaptığına açık açık , terbiyesizlik denir . ''

DarkBlooD
13.05.2016, 01:56
Eleştiriler başkanın verdiği vaatler üzerine yapılan saptamalar ve geleceğin şekillenmesi üzerine duyulan kaygılar.Zamansız öten horoz gibi algılanıyorsa buyurun her eleştirenin kafasına giyotini indirin.

Verilen vaadler üzerine öyle mi ? Şimdi siz diyorsunuz ki bizim başkan seçilmeden önceki vaadlerinde ben Hudini den daha iyiyim bu şapkadan o tavşanı 5 ay içinde benden başkası çıkaramaz dedi ama 5 ay geçmesine rağmen bu tavşan çıkmadı , bende bu olayı saptadım diyorsun öylemi ? Ne söylendi de neyi saptadınız ...

Her işin bir zamanı var , kimse bize 5 ay içinde şampiyonluk ve iyi bir takım vaad etmedi , kimse bize sezon ortasında 3-4 td değiştiren ve bütün futbolcuları ile sıkıntısı olan , ekonomisi kötü bir takıma seçildiğinin ertesi günü dunya yıldızı bir td getireceğim de demedi ... 5 ay içinde şapkadan akyazı çıkaracağımda demedi , '' hele hele 1 ay içinde çalınan kupamız üstü açık arabayla Trabzona gelecek diyede birşey demedi '' ... Siz hangi vaad üzerinden yaptınız saptamalarınızı , geçen süre belli , külübün durumu ortada ...

Şerafettin Kara
13.05.2016, 02:24
Verilen vaadler üzerine öyle mi ? Şimdi siz diyorsunuz ki bizim başkan seçilmeden önceki vaadlerinde ben Hudini den daha iyiyim bu şapkadan o tavşanı 5 ay içinde benden başkası çıkaramaz dedi ama 5 ay geçmesine rağmen bu tavşan çıkmadı , bende bu olayı saptadım diyorsun öylemi ? Ne söylendi de neyi saptadınız ...

Her işin bir zamanı var , kimse bize 5 ay içinde şampiyonluk ve iyi bir takım vaad etmedi , kimse bize sezon ortasında 3-4 td değiştiren ve bütün futbolcuları ile sıkıntısı olan , ekonomisi kötü bir takıma seçildiğinin ertesi günü dunya yıldızı bir td getireceğim de demedi ... 5 ay içinde şapkadan akyazı çıkaracağımda demedi , '' hele hele 1 ay içinde çalınan kupamız üstü açık arabayla Trabzona gelecek diyede birşey demedi '' ... Siz hangi vaad üzerinden yaptınız saptamalarınızı , geçen süre belli , külübün durumu ortada ...5 ayı geçin 50.yılda şampiyonluk denildi siz inanıyomusunuz buna ?

DarkBlooD
13.05.2016, 02:27
2011 den bu güne geçen sürede anlaşıldı ki en kötü taraftara sahip kulüp Trabzonspor dur ...

Geçen sürede olan olayları hatırlayalım bi ...

- Şikeci bir kulübün taraftarları kadar , tertemiz kulubumuze sahip çıkamadık ...
- Şikeci bir kulübün , şikeden hüküm giyen , şikeci başkanlarına sahip çıktığı kadar , bize tertemiz bir kulüp ve şampiyonluk yaşatan başkana sahip çıkamadık...
- Kendi kariyerlerini hiçe sayıp önce Trabzonspor diyen değerlerimize sahip çıkamadık ...
- Kariyerini hiçe sayıp kulübünü savunan ve her ortamda bu kulüp için savaşan oyuncularımıza sahip çıkamadık ...
- Ekonomimiz yerin dibine girerken , hopp arkadaş ne yapıyorsunuz bu kulübün bu hali nedir ? Kimin parasını nereye harcıyorsunuz diyemedik ...

- Yahu geçtim hepsini koca AVNİ AKER sön sezonunu geçiriyor , bu kulübün bütün tarihi , bütün başarıları orda yazıldı , nasıl bir taraftarız ki bütün sezon boş bırakmaya gönlümüz elverdi , ama bir daha AVNİ AKER olmayacak isteseniz de , istemeseniz de ... Artık sezon bitiyor AVNİ AKER de sonsuza kadar kapanıyor hayde geçmiş olsun ...

Maalesef ki bu kulüp bu taraftara çok büyük geldi , kulüp kaliteli de , taraftarlar sırıtıyor , neye taraftarlık ettiğinin bilincinde değil çoğu kişi , bir çoğu da taraftarlığın ne olduğundan bi haber ...

Haketmiyoruz bu kulübü , hemde hiç haketmiyoruz , zerre kadar ... Bu yüzden de yavaş yavaş elimizden kayıp gidiyor, taraftar hala gaipten gazel okuyor ...

DarkBlooD
13.05.2016, 02:51
5 ayı geçin 50.yılda şampiyonluk denildi siz inanıyomusunuz buna ?

İnanmamak için ne gibi bir sebebiniz var ? 50. yılımızın son haftasındamıyız ? Biz yeterince taraftar olduk , biz bu şampiyonluğa inandık da , başkan bize yalan söylüyor öyle mi ? Bu adam bi çalışma şansı bulsun , bi icraatlarini görelim , önce bi biz taraftarlar olarak inanalım , bi havaya girelim , kulübe , takıma , başkana bir adam akıllı sahip çıkalım da olurmuyuz olmazmıyız 50. yılda görürüz ... Sİzin bu söyleminiz '' ben üzüm yer bağına karışmam '' mantığı içeriyor , o bağdan üzüm yemek istiyorsanız adam akıllı o bağa bakacaksınız ki o üzümler o bağda yetişsin ... Önce bi inanın ancak iho da olduğu gibi körü körüne inanmayın , sahiplenerek taraftar olarak üzerinize düşen şeyi layikiyle yapıp da inanın , Ustanın gerçekte neler yaptığını ve yapabileceğini ancak gelecek yıl bu zamanlarda görürüz , o gün geldiğinde iho gibi birşeyle karşı karşıya kalınırsa yine 3 yıl beklenmesin ... O gün geldiğinde gerekeni hepbirlikte yapabilelim ... Layikiyle taraftar olursak hakettiğimizi alırız . olamazsak haketsekde alamayız , mazide örnekler mevcuttur 2011 şampiyonluğumuzu hala alamadık , o şampiyonluğun alınamaması tamamen bizim suçumuz , sağa sola giydirmeye gerek yok , bu taraftar hakettiği şampiyonluğu alamadı , bu şekilde devam edersek yine kazanalım yine alamayız ...

Yavuz KÜÇÜK
13.05.2016, 04:38
Muharrem Usta'nın stadla ilgili söylediklerini dikkatli okumakta fayda var. Tüm sorunlar çözülecek biraz daha sabır.

Burak
13.05.2016, 06:18
Trabzonspor Başkanı'na destek vermek bu takımın taraftarı olduğunu beyan eden herkesin görevi olmalıdır. İyi yönlerinde tebrik edilmelidir, yanlış olanı eleştirmek gereklidir. Ancak zamansız çıkışlar, dikkat çekme çabası, popülarite sevdası gibi uğraşlar yüzünden kendine her şeyi hak gören bir güruh oluştu Muharrem Usta ile birlikte. Bu takım İbrahim Hacıosmanoğlu gibi bir silindirin altından kalkmaya çalışıyor. Yeri gelecek yanlış yapacak yeri gelecek panik olacak. Bakkaldan patates almıyor kimse. Ki onları bile aldığında hepsi aynı lezzeti vermiyor. Her gün değişen hayat ve piyasa şartları zorlayabilir. Yapmamız gereken bu sezonda itibaren gerektiği yere kadar bu yönetimin arkasında durmaktır. Geçen gün borç patlağından sonra ben de eleştirdim yönetimi ama sonra katkı olsun diye gittim TS Club'dan alışveriş yaptım. Yeterki bu dar boğazı kendimize fırsat şeklinde değil topyekün bir mücadele olarak görelim. O zaman düzeliriz ama bu imkansızın da ötesinde.

Yerel siteler muhalefetten besleniyor, karşılıklı alışveriş var. Sevdiğimiz insanlar var tabiki ama genel yapı böyle. Çoğuna itibar etmeyin. Yönetimin beş ayda her şeyi silbaştan yapıp değiştireceğine inanmak hayalciliğin ötesinde olur. Sadece sabır ve sükunet gerek.

Bu arada Celil Hekimoğlu da başkan seçilseydi tavrım aynı olurdu. Benim için adaylar değil Trabzonspor Başkanı makamı önemlidir. Orada oturan kimse ben onu, kulübümü ve takımımı korumak, sahiplenmek zorundayım. Size de tavsiye ederim.

batuhanTs
13.05.2016, 07:48
İlginç , koca bir camiaya başkan olmuş birine ve onun yönetimine futboldan anlamıyor yaftasını yapıştıracak bilgiye ve tecrübeye sahipsin ve bu birikim ve saygınlıkla bu külübün başındaki kişileri mesnetsiz ''öngürelerle'' eleştirebiliyorsun ... Hangi sezonlarda ne başarıların var ? Kaç külüp yönettin ? Kupalarını hangi müzede saklıyorsun ? Böyle öngörüler yapabilecek birikime sahip kişileri daha iyi ve yakından tanımak isteriz ...

Dip not ; '' senin yaptığına ne temenni ne de öngörü denir , senin yaptığına açık açık , terbiyesizlik denir . ''

Abi nasil bir kafa yapiniz var anlamiyorum ya elestri yapabilmek icin ayni statüde ni olmam lazim adamla gelirken bol keseden sallayan usta herkese umut dagitti o bilmiyor muydu kulubun borc durumunu constant ve bosi serbest kalmis belli takimin nereye gittigi ama takimin basina geldi medya da yok soyle batiyoruz yok boyle kotu durumumuz tamamda sen gelirken bilmiyor muydun bunlari basarisizliga kilif uyduruyor simdiden yaptigi 2 yerli transfer zaten tam facia bu adamlara mi yatirim yaptik simdi yazik hami ile bir yola cikarak olasi avrupa hedeflerini de cope atti simdi de sponsor bulamiyorum diye hayiflaniyor simdiye kadar 3 net hata yapti bekledigim gibi cikmadi usta yakinda kazan kaynar maalesef

Ertan 51
13.05.2016, 09:51
Abi nasil bir kafa yapiniz var anlamiyorum ya elestri yapabilmek icin ayni statüde ni olmam lazim adamla gelirken bol keseden sallayan usta herkese umut dagitti o bilmiyor muydu kulubun borc durumunu constant ve bosi serbest kalmis belli takimin nereye gittigi ama takimin basina geldi medya da yok soyle batiyoruz yok boyle kotu durumumuz tamamda sen gelirken bilmiyor muydun bunlari basarisizliga kilif uyduruyor simdiden yaptigi 2 yerli transfer zaten tam facia bu adamlara mi yatirim yaptik simdi yazik hami ile bir yola cikarak olasi avrupa hedeflerini de cope atti simdi de sponsor bulamiyorum diye hayiflaniyor simdiye kadar 3 net hata yapti bekledigim gibi cikmadi usta yakinda kazan kaynar maalesef
Yakında kaynarı ney,sizler daha seçildiği gün ocağın altını yakıp kaynatmaya başlamıştınız,
arkadaş yapmayın Allahınızı severseniz,bi bırakın her şeyi bilirim,her şeyi eleştiririm zihniyetini,
bunu da e konuşmayalım mı, söylemeyelim mi hataları safsatasının altına gizlenerek yapmayın,

bilmiyormuydu kulübün durumunu niye şimdi ağlıyor diyorsun,
biliyordu ama belki bu kadar olduğunu bilmiyordu,
ayrıca ağlama değil belki sabredin destek olun hemen üstüme çökmeyin diye ayar veriyor adam,bu mu şimdi 3 büyük hatasının birisi,

2 yerli aldı çok büyük hata,
bana göre hata değil Muhammet olacak Allahın izni ile,Güray da Akhisar da yardırıyordu,kim istemez öyle bir oyuncunun kadromuzda olmasını,en kötü ihtimalle çok iyi bir yedek olur nasıl hata bu hata,

Hami hoca ile devam etmesi yanlış gibi görünmüyor ama kim bilebilirdi ki saha sonuçlarının bu kadar kötüye gidebileceğimizi,yeni hoca yeni sezonla birlikte gelsin,hep beraber yeni bir ekip kuralım gelecek hocanın mazareti olmasın diye düşünmek mi büyük hata.

Hepsini geçtim yok arkadaş yok başka elle tutulur aday yok,
size baksan başkan adayları arasında 3 bacıların trilyonluk adamları gibi adaylar var zanneder,ya da Katar emiri adaydı zanneder,Abramoviç insanı adaydı zanneder,
Hekimoğlu gelecekti,samimiyetle söyle o bundan daha mı iyi yapacaktı,gine kılı tüyü arayıp onu da eleştirecektiniz,

tekrar diyorum yapmayın ne olur,
Trabzonun yerel medyası gibisiniz,
başka Trabzonspor yok,onu karşılıksız seven bizleriz,
o kan emiciler gibi bir menfaatimiz yok ki,hiç olmazsa mevcut başkana,hocaya,topçuya destek olalım da istanbulun namussuzlarına karşı ayakta kalalım.

Mollasalihoğlu
13.05.2016, 09:58
Eleştirmek adına eleştirmeyin.

2 yerli aldı facia, Güray'ın alarak takasta verdiklerinin maaş yükünden kurtuldu, nerdeyse yarı yarıya.

Muhammet Demir ise Cenk Tosun ile birlikte geleceği olan tek Türk golcüler ligde, neresi facia?

Hoca kararı yanlış olabilir, eleştirelim. Seçilirken vaat ettiklerinin tamamını yapamıyor, yapamayacak, eleştirelim. Eyvallah.

Ama mevcut dönemi bir ele alın, destek olmak mı lazım yönetime, eleştirmek mi? Kararı versin herkes. Yoksa seçim döneminde vaatlerini en çok ben eleştiriyordum zaten.

Reha Asan
13.05.2016, 10:08
Yakında kaynarı ney,sizler daha seçildiği gün ocağın altını yakıp kaynatmaya başlamıştınız,
arkadaş yapmayın Allahınızı severseniz,bi bırakın her şeyi bilirim,her şeyi eleştiririm zihniyetini,
bunu da e konuşmayalım mı, söylemeyelim mi hataları safsatasının altına gizlenerek yapmayın,

ayrıca ağlama değil belki sabredin destek olun hemen üstüme çökmeyin diye ayar veriyor adam,bu mu şimdi 3 büyük hatasının birisi,

bana göre hata değil Muhammet olacak Allahın izni ile,Güray da Akhisar da yardırıyordu,kim istemez öyle bir oyuncunun kadromuzda olmasını,en kötü ihtimalle çok iyi bir yedek olur nasıl hata bu hata,

Hami hoca ile devam etmesi yanlış gibi görünmüyor ama kim bilebilirdi ki saha sonuçlarının bu kadar kötüye gidebileceğimizi,yeni hoca yeni sezonla birlikte gelsin,hep beraber yeni bir ekip kuralım gelecek hocanın mazareti olmasın diye düşünmek mi büyük hata.

size baksan başkan adayları arasında 3 bacıların trilyonluk adamları gibi adaylar var zanneder,ya da Katar emiri adaydı zanneder,Abramoviç insanı adaydı zanneder,
Hekimoğlu gelecekti,samimiyetle söyle o bundan daha mı iyi yapacaktı,gine kılı tüyü arayıp onu da eleştirecektiniz,

o kan emiciler gibi bir menfaatimiz yok ki,hiç olmazsa mevcut başkana,hocaya,topçuya destek olalım da istanbulun namussuzlarına karşı ayakta kalalım.

Abi eline, yüreğine sağlık.

cewat
13.05.2016, 10:15
Bizim taraftarımız gibi ''Her şeyi en iyi ben bilirim'' diyen başka bir taraftar daha var mı acaba? Sorduğunuzda da ''Ben en iyisini bilirim demiyorum ama doğrusu bu ve bu olmak zorunda'' diyorlar.. Küfürler, atarlı konuşmalar, iğrenç benzetmeler sürüsüne bereket zaten..

Hadi her şeye eyvallah diyelim ama bu yüzsüz, sıfatsız, karaktersiz insanlar gün gelip başkan başarılı olursa o dediklerinin hiç bir sıkıntısını utancını çekmeyecekler. Şahsen ben kendi adıma insanların yüzüne bakamam ama bu şahıslar sevinenlerin en önünde bulunur hatta biz eleştirdik de düzeldiler diye birde hava atar. Hayatı boyunca aynı ortama girip karşılıklı çay içmeye ne eğitimi ne kişiliği nede kalitesi yetmeyecek insanlar zaten bunu yapanlar..

Resmi hesapların açıklamalarının altına yapılan yorumları kulüpten birilerinin muhakkak kontrol etmesi gerekiyor artık. 3 kuruş etmeyecek, yüzüne tükürülmeyecek adamlar insanın bütün sinirini bozuyor..

Mehmet Cihan Kocaman
13.05.2016, 10:15

Sponsor bulamıyorum diye hayıflanıyor öyle mi?
Ne kadar boş yazıyorsunuz ya. Sponsor bulamamaktan yakındığı bir tane konuşmasını bulun koyun buraya ben susacam. Laf olsun diye yazmayın.

Mehmet Cihan Kocaman
13.05.2016, 10:21
Dün başkan birkaç Tweet attı.
Stadyum kokusunda hibrit çim, koltuk ve skorboard gibi işleri halletmiş spor bakanı Akif Çağatay Kılıç'a da tesekkur etmiş yardımları için.

Ali Çil denen İho'nun paydaş gazetecisi de "malum partinin bakanına tesekkur etti" diye eleştirdi. Yahu adamın prof fotoğrafında İHO ile çekilmiş selfie var. Miting falan deyip uğraşmak istemedim ama böyle beyinsizler de var.

batuhanTs
13.05.2016, 10:31
Muhammet mi gelecegin golcusu guldurmeyin insani turkiye liginden oyuncu alinmayacagini anlamamiz icin daha ne kadar canimizin yanmasi gerekiyor antep de ne alıyordu bizde ne kadar kazaniyor sponsor nerde hani avrupaya gidemedik bu eksi yok sahaya atladilar yok ceza derken yerel bir sponsor bulursa kimse sasirmasin surekli bir hayiflanma akyazi olmasa aglardik şike sureci ne oldu bir iki resmi siteden aciklama dışında usta nin kupayi elinde tutan sahsin karsisinda dirayetle durabilecehini düşünen varsa saftır maalesef isimiz usta ya kaldi isi zor basarabilir mi o da zor

Faik Yılmaz
13.05.2016, 10:49

Evet abi 3 aday arasında en iyi aday Usta idi.....

O'na oy verdik.....

Yarın öbür gün Usta'dan daha profesyonel bir kişi aday olursa bu sefer oyumuzu O'na veririz....

Bence bu kısır tartışmaları bir yana bırakıp başta Stadyum olmak üzere gelirlerimizi artıracak hamleleri nasıl yaparız bunu düşünmemiz emeğimizi buna harcamamız lazım.....

Fatih Öztürk
13.05.2016, 10:51
Başkanı seçildiği günden beri fevri olarak destekliyorum,desteklemekten başka çaremiz yok.Yalnız göreve gelir gelmez takım ve hoca konularında öyle acemice kararlar verdilerki kolayca ulaşabileceğimiz UEFA Avrupa ligi ve Ziraat kupası hedeflerimiz hebâ oldu.Bu hedeflere ulaşamamanın kayıpları maddi yönden paha biçilemez.Şahsen Muhammet ve Güray transferlerini doğru bulmuyorum.Sakatlıkların çok,deneyimli oyuncuların az olduğu orta saha bölgemiz Mbia'yı göndererek tamamen dirençsiz bırakıldı öncelik transfer hakkı bu bölgeye olmalıydı.
Sonuç olarak ahlâk yoksunu şerefsizler tarafından lime lime doğrandığımız ve bence çok rahat şampiyon olabileceğimiz sezonu en azından ilk dört içinde bitirme şansımız devam ederken yapılan zincirleme hatalarımız yüzünden tahmin ettiğim gibi düşme potasının bir iki tık üzerinde tamamlıyoruz.İnşallah önümüzdeki sezon bu tip yönetimsel hatalar tekrarlanmaz.

Buğra Çora
13.05.2016, 11:50
Bu kadar sorunun içinde ve üstüne bu kisiliksiz eleştiriler içinde Usta bu dönemi en iyi ve en az zararla atladı..
Bunu göremeyecek nankör bana cevap yazmasın, çünkü bu nankörler birinin adamı olduğundan Trabzonsporu satıyor. Gerçi bayrağını iki kuruşa satan varken, Trabzonspor'a ihanet edenlerde çıkar muhakkak.

halil ibo
13.05.2016, 12:03
Muharrem Usta'yı eleştirene kadar; tarihimizin en cahil başkanına oy verenler,kendilerini eleştirsinler.Hepimiz onları eleştirelim.
Hoş ülkemizi yönetecekleri seçerken de araştırıp soruşturmadan,ezbere particilik zihniyetiyle oy kullanan bir milletin fertlerinden fazlasını beklemek hayalperstlik olur ya...

Mollasalihoğlu
13.05.2016, 12:07
Muhammet mi gelecegin golcusu guldurmeyin insani turkiye liginden oyuncu alinmayacagini anlamamiz icin daha ne kadar canimizin yanmasi gerekiyor antep de ne alıyordu bizde ne kadar kazaniyor sponsor nerde hani avrupaya gidemedik bu eksi yok sahaya atladilar yok ceza derken yerel bir sponsor bulursa kimse sasirmasin surekli bir hayiflanma akyazi olmasa aglardik şike sureci ne oldu bir iki resmi siteden aciklama dışında usta nin kupayi elinde tutan sahsin karsisinda dirayetle durabilecehini düşünen varsa saftır maalesef isimiz usta ya kaldi isi zor basarabilir mi o da zor

Muhammet Demir'in Cenk Tosun ile birlikte Türk Milli Takımı'nın forvet adayları olduğuna gülüyorsan, gülmeye devam edebilirsin. Bence de komik zira.

Sponsor işi sezon başlamadan yetişmezse haklısın. Beraber eleştiririz.

Avrupa'ya gitme garantimiz mi vardı ayrıca?

ibrahim
13.05.2016, 12:38
Kör cahil hıyarın biriyle yaptıkları ile yılların Başkanı ince fikirli biriyle yaptıkları ortada Ersun Yanalın.

Ticari zekasıyla insan yönetme becerisi Sadri Şenerden de yüksek biriyle neler yapacağını tahmin edemiyorum Ersun Yanalın. Bu iş olacak gadaşlarum, sıkınti etmayn. :)

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Ahmet Faruk
13.05.2016, 12:39
Dün başkan birkaç Tweet attı.
Stadyum kokusunda hibrit çim, koltuk ve skorboard gibi işleri halletmiş spor bakanı Akif Çağatay Kılıç'a da tesekkur etmiş yardımları için.

Ali Çil denen İho'nun paydaş gazetecisi de "malum partinin bakanına tesekkur etti" diye eleştirdi. Yahu adamın prof fotoğrafında İHO ile çekilmiş selfie var. Miting falan deyip uğraşmak istemedim ama böyle beyinsizler de var.

Bu IHO ekibinin hazmedemediği olay şu: İHO o kadar göklere çıkardığı adamdan randevu isteyip kabul edilmemiş adam. Ama Muharrem Usta istediğini yaptırabiliyor.

Mesela IHO olsaydı, mitinge gitmiş İHO, "The World Leader" forması vermiş IHO, stadda bu değişiklikleri yaptırabilir miydi? Mümkün değil.

Muharrem Usta yaptırıyor işte. Olması gerektiği gibi.

batuhanTs
13.05.2016, 13:17
Muhammet Demir'in Cenk Tosun ile birlikte Türk Milli Takımı'nın forvet adayları olduğuna gülüyorsan, gülmeye devam edebilirsin. Bence de komik zira.

Sponsor işi sezon başlamadan yetişmezse haklısın. Beraber eleştiririz.

Avrupa'ya gitme garantimiz mi vardı ayrıca?

Her turk milli takiminda oynayan iyi oyuncu mu ben onur disinda turk oyuncu gormek istemiyorum bu takimda hami degilde baska biri takimin basina gecseydi avrupa igtimali dogabilirdi sundan bir kac hafta oncesine kadar hesaplar yapiliyordu gidilebilirdi

Mollasalihoğlu
13.05.2016, 13:19
Her turk milli takiminda oynayan iyi oyuncu mu ben onur disinda turk oyuncu gormek istemiyorum bu takimda hami degilde baska biri takimin basina gecseydi avrupa igtimali dogabilirdi sundan bir kac hafta oncesine kadar hesaplar yapiliyordu gidilebilirdi

Senin görmek istemiyor olman somut gerçekleri değiştirmiyor.

batuhanTs
13.05.2016, 13:29

Hep beraber gorucez umarim yanilirim da muhammet ucar gider bizlerde seviniriz

Emirhan Yazıcı
13.05.2016, 13:33
Mevcut Trabzonspor başkanını neye göre eleştiriyoruz ? Postların hepsini okudum Devre arasında yaptığı tek yanlış M'bia gittikden sonra yerine oyuncu alınmamasıydı onun haricinde ki hamleler doğruydu

Mollasalihoğlu
13.05.2016, 13:33

;)

Ertan 51
13.05.2016, 13:34
Sevinmezsiniz hemşerim,yemin ediyorum sevinmezsiniz,
başka kulplar bulursunuz,
kulübün içinde bulunduğu durumu görmeyip,giden başkanın Trabzonspora verdiği yıkımı görmeyip 3 günlük başkan için yaygara koparanlar iyi giden hiç bir şeye sevinemez,sürekli eleştirecek,sürekli bel altı vuracak bişiler bulursunuz.

batuhanTs
13.05.2016, 13:41
kulübün içinde bulunduğu durumu görmeyip,giden başkanın Trabzonspora verdiği yıkımı görmeyip 3 günlük başkan için yaygara koparanlar iyi giden hiç bir şeye sevinemez,sürekli eleştirecek,sürekli bel altı vuracak bişiler bulursunuz.

Yapma abi simdi bunu benim Trabzonspor askimi bilmeden sirf elestirdim diye diger sevimsizlerle ayni kefeye koyma beni lutfen

Ertan 51
13.05.2016, 13:51
Yapma abi simdi bunu benim Trabzonspor askimi bilmeden sirf elestirdim diye diger sevimsizlerle ayni kefeye koyma beni lutfen
Gardaşım inan yazarken de üzülüyorum aslında,
tam anlamıyla tanımıyorum acaba haksızlık mı ediyorum diye,
ama yazdıklarına bakıyorum inan ki yerel medya gibisin,
niyet eleştirmek olunca insan bin tane eleştirecek şey bulur,sen de öyle yapıyorsun,
ve en önemlisi eleştirdin diye öyle yazmadım ben,eleştirmek ayrı şey girdabın içinden çıkmaya çalışan bir kulübe ve başkanına sahip çıkmak ayrı şey,
şu uçurumun kenarından uzaklaşana kadar destek olalım,yapamazsa eleştirilerimize başlayalım,
ve tekrar en önemlisi diyorum ya bunu yolladık diyelim kim başkan olacak ta her şet süt liman olacak,
az sabır arkadaş,bir de TS nin gerçeklerini bi görün gayri,her platformda haksızlığa uğramış,ülkenin siyaseti,spor camiası ve kendi iç dinamikleri tarafından harçerlenmiş bir kulübüz,bizler samimiyetle destek olacağız,fedakarlık yapacağız,bağrımıza taş basacağız ki tüm karşımızda olan şerefszilere fırsat vermeyelim,hep bu lig de olalım,hep başa bela olmaya devam edelim.

Mehmet Cihan Kocaman
13.05.2016, 13:59
Trabzonspor'da 3. Ersun Yanal döneminin başlaması için geri sayıma geçildi. Özellikle bazı çevrelerin ısrarla Bordo Mavili kulübün başında görmek istediği Yanal konusunda Başkan Muharrem Usta bazı yöneticilerinin tepkilerine rağmen anlaşma aşamasına geldi.
Son olarak Bordo Mavili kulübe avukatlarını gönderen ve tahsilat konusunda gereğinin yapılması talimatını veren Yanal, alacağının 450 bin Euro'dan 520 bin Euro'ya yükselmesi sonucunda yumuşamış ve iki taksitte ödeme fikrini kabul etmişti.
YANAL ÖDEMEYİ BEKLİYOR
Yanal'ın Trabzonspor'a evet demek için bugünkü ödemeyi beklediği ve Antalyaspor maçı sonrasında cumartesi günü Muharrem Usta ile görüşerek nihai kararını vereceği öne sürüldü. Bordo Mavili kulüpte üçüncü defa görev almasıyla ilgili konuşan Yanal, "Herhangi bir şekilde anlaşma yapmadım. Sadece Trabzonspor Başkanı ile bir kaç kez telefonla konuştum. Bunun dışında herhangi bir yaptırım veya anlaşma olmadı. Durumu kamuoyu ile paylaşırım" ifadelerini kullandı.
YÖNETİMDEN TEPKİ VAR
Ersun Yanal adının son aşamaya gelmesi yönetim içerisinde aykırı görüşlerin yükselmesine neden oldu. Trabzon kanadındaki yöneticiler Yanal'ın gelişine karşı çıkarlarken, özellikle icra takibi ve avukatların takındıkları tavır nedeniyle tepkilerin arttığı kaydedildi. Yanal isminin ön plana çıkması Antalya'ya da bomba gibi düştü. Burada bulunan yöneticiler şaşkınlıklarını ve eleştirilerini dile getirdiler. Trabzonspor'da yarından (cumartesi) teknik direktör konusunda önemli açıklamaların gelmesi bekleniyor.
İSTİFALAR OLABİLİR
Ersun Yanal konusunun resmileşmesi halinde yönetimden ciddi istifaların olabileceği yorumları yapılmaya başlandı. Antalya'da tepkilerini dile getiren yöneticilerden Asbaşkan Ahmet Çubukçu, Suat Şen, Ali Rıza Egemen, Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, Futbol Koordinatörü Yılmaz Büyükaydın gibi isimlerin Yanal'a sıcak bakmadıkları biliniyor.
TrabzonAjans.com

Şu Altuğ Atalay denen şerefsizi sokakta görsem suratına tükürecem, yeter ya.

emre6117
13.05.2016, 14:27
Bu kadar sorunun içinde ve üstüne bu kisiliksiz eleştiriler içinde Usta bu dönemi en iyi ve en az zararla atladı..
Bunu göremeyecek nankör bana cevap yazmasın, çünkü bu nankörler birinin adamı olduğundan Trabzonsporu satıyor. Gerçi bayrağını iki kuruşa satan varken, Trabzonspor'a ihanet edenlerde çıkar muhakkak.

Muharrem ustanın hataları oldu mu evet oldu. Ama destek çıkmalıyız. Çünkü trabzonsporun traftarnı lobisini medyasını düşündüğümüzde muharrem usta bilgi. Kariyer. Akıl olarak birkaç gömlek üstün. İnşallah başarılı olur. Bn son şansımız olarak görüyorum. Ya yapacak ya da sıradan bir kulüp olacağız.

Mert Oğuzlu61
13.05.2016, 14:37
[QUOTE=Mehmet Cihan Kocaman;1920441892]Trabzonspor'da 3. Ersun Yanal döneminin başlaması için geri sayıma geçildi. Özellikle bazı çevrelerin ısrarla Bordo Mavili kulübün başında görmek istediği Yanal konusunda Başkan Muharrem Usta bazı yöneticilerinin tepkilerine rağmen anlaşma aşamasına geldi.
Son olarak Bordo Mavili kulübe avukatlarını gönderen ve tahsilat konusunda gereğinin yapılması talimatını veren Yanal, alacağının 450 bin Euro'dan 520 bin Euro'ya yükselmesi sonucunda yumuşamış ve iki taksitte ödeme fikrini kabul etmişti.
YANAL ÖDEMEYİ BEKLİYOR
Yanal'ın Trabzonspor'a evet demek için bugünkü ödemeyi beklediği ve Antalyaspor maçı sonrasında cumartesi günü Muharrem Usta ile görüşerek nihai kararını vereceği öne sürüldü. Bordo Mavili kulüpte üçüncü defa görev almasıyla ilgili konuşan Yanal, "Herhangi bir şekilde anlaşma yapmadım. Sadece Trabzonspor Başkanı ile bir kaç kez telefonla konuştum. Bunun dışında herhangi bir yaptırım veya anlaşma olmadı. Durumu kamuoyu ile paylaşırım" ifadelerini kullandı.
YÖNETİMDEN TEPKİ VAR
Ersun Yanal adının son aşamaya gelmesi yönetim içerisinde aykırı görüşlerin yükselmesine neden oldu. Trabzon kanadındaki yöneticiler Yanal'ın gelişine karşı çıkarlarken, özellikle icra takibi ve avukatların takındıkları tavır nedeniyle tepkilerin arttığı kaydedildi. Yanal isminin ön plana çıkması Antalya'ya da bomba gibi düştü. Burada bulunan yöneticiler şaşkınlıklarını ve eleştirilerini dile getirdiler. Trabzonspor'da yarından (cumartesi) teknik direktör konusunda önemli açıklamaların gelmesi bekleniyor.
İSTİFALAR OLABİLİR
Ersun Yanal konusunun resmileşmesi halinde yönetimden ciddi istifaların olabileceği yorumları yapılmaya başlandı. Antalya'da tepkilerini dile getiren yöneticilerden Asbaşkan Ahmet Çubukçu, Suat Şen, Ali Rıza Egemen, Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, Futbol Koordinatörü Yılmaz Büyükaydın gibi isimlerin Yanal'a sıcak bakmadıkları biliniyor.
[COLOR=#212121][FONT=Arial][B][FONT=trebuchet ms]TrabzonAjans.com

Bari Ahmet Çubukçu yu yazmayın şuraya, adam Muharrem in sağ kolu, en iyi arkadaşı. Gülüp geçiyoruz diye geçen günlerde foto paylaşmışlardı. Yerel basınla dalga geçiyorlar, bunlar hala yazıp çiziyor. :))))

Ama maksat belli. Taraftar inansın, algı yaratılsın. Doğruymuş yanlışmış önemli değil. Saf olanlar inanıyor hemen, başka amaçları yok. Kaos olsun gerisi hiiiiiiçç mühim değil. Yönetim rahat nefes almasın, taraftar kışkırtılsın. :D

Bana zaytung haberi gibi geliyor bunlar çünkü akıllı adamım. Aklını kullananlar kanmasın, inanmasın...

emrex61
13.05.2016, 14:41
Artık derin trabzon olduguna kesinlikle inanıyorum bu klub gün yüzü göremez bukadar fikir ayrılığı çıkarcıların toplandığı bir camia ve topluluktan başarı bekleyip hayal ve umut tüccarlığı yapmaya gerek yok sorun başkan teknik direktör deil tamamen bu klub ve camianın yapısı başarısızlığa endeksli ve açgözlülerin para için şehrini kullanan adi şerefsizlerle dolu.

Faik Yılmaz
13.05.2016, 14:56
Yeminle söylüyorum yerel medya olmasın...

Trabzonspor her yıl çok daha başarılı olur.....

Bir kaç değerli isim ayırıyrum % 95 inin aldığı nefes bile zarar takımımıza...

Mehmet Cihan Kocaman
13.05.2016, 15:03

Abi Ersun geldikten sonra bu yerel sitelerde yazılacak yazıları tahmin edebiliyor musun?

cem1990
13.05.2016, 15:24
Bir kere bile internetten yerel basının gazetelerine tıkladığım yoktur.
Kim ciddiye alıyor bu gazeteleri bilmem.

onur-ts
13.05.2016, 15:31
Bu yerelin etkisini biri açıklayabilir mi? Yıllarca ankarada yaşadım şuan Trabzonda yaşıyorum yerel gazete okumuşluğum yoktur.sitelerini takip etmem. Yazarları tanımam dikkate dahi almam. Yerel gazete alıp okuyan futbolcu olduğunu da sanmıyorum. Yönetim kuruluna ne etkileri olabilir. Yerel şunu istemedi diye şu olmaz kadar güçleri ne zira okuyan mı var bunları. Yerel tv açıp izleyen mi var? Bana çok saçma geliyor yereli büyütmek falan çapları yetmez. Yerel karşı imiş istememiş çok da şeyime

Faik Yılmaz
13.05.2016, 15:31
Abi Ersun geldikten sonra bu yerel sitelerde yazılacak yazıları tahmin edebiliyor musun?

Normal şartlar altında gazeteleri uzun uzun okurum...

her gün farklı düşünceden en az 4-5 gazeteye en azından göz atarım....

Özellikle köşe yazarlarını didik didik ederim....

Lakin yerel gazetelerde onlarca isim olmasına rağmen okuduklarımın sayısı 4 ya da beştir.....

Cümle düşüklüğü mü dersin , düşünce sığlığımı dersin , menfi düşüncemi dersin olumsuz anlamda her şey var yerelde....

Takıma destek olalım diyorken bile laf sokarlar......

Adem Akyüz'
13.05.2016, 15:41
Bir kere bile internetten yerel basının gazetelerine tıkladığım yoktur.
Kim ciddiye alıyor bu gazeteleri bilmem.
Facebook'ta yüksek beğenili sayfalar kiralanıyor ve belli bir ücret karşılığında bu sitelerdeki haberler bu sayfalarda paylaşılıyor. Bu sayede de tıklanma rakamları artıyor.

Haberin okunması bunlar için yeterli. Çünkü hem tık sayısı artacak, hem de ister istemez zamanla yönetim aleyhinde bir algı oluşuyor.

Faik Yılmaz
13.05.2016, 15:44
Sayın Muharrem Bey biraz zaman kazanacak....

Takım maçlarda sürekli yenildikçe reeel olarak değil ama matematiksel olarak küme düşme ihtimali oldukça taraftar geriliyordu. Tepkisini daha sert gösteriyordu...

geçen hafta matematiksel olarakta kurtulduk bu küçük ihtimalden...

uzun bir süre maç oynamayacağımız için başkanımızın 3 ay kadar icraat süresi var...

Bunu güzel değerlendirmesi lazım....

Adem Akyüz'
Bu yerelin etkisini biri açıklayabilir mi? Yıllarca ankarada yaşadım şuan Trabzonda yaşıyorum yerel gazete okumuşluğum yoktur.sitelerini takip etmem. Yazarları tanımam dikkate dahi almam. Yerel gazete alıp okuyan futbolcu olduğunu da sanmıyorum. Yönetim kuruluna ne etkileri olabilir. Yerel şunu istemedi diye şu olmaz kadar güçleri ne zira okuyan mı var bunları. Yerel tv açıp izleyen mi var? Bana çok saçma geliyor yereli büyütmek falan çapları yetmez. Yerel karşı imiş istememiş çok da şeyime
Şöyle ki sosyal medya, özellikle face kullanan büyük bir kesim var. Bu yerel Medya haberleri de face üzerinden çok fazla servis ediliyor.

Okuyan kişi yapılan habere inanmasa bile sürekli aynı tarz haberleri okudukça ister istemez bir algı oluşuyor. Mesela "Trabzonspor tarihinin en kötü sezonunu yaşadı" haberini ve buna benzer haberleri okuyan biri farkında olmadan yönetim aleyhinde düşünmeye başlıyor. Bilinçli okuyucu sayısı maalesef ülke genelinde olduğu gibi çok az.

İlker Yazıcıoğlu
Her görüşe saygı duyarım ama yerel medyada bazı gazeteci kılıklı adamlar, Mustafa Akçay'ın Osmanlıspor'daki performansını referans göstererek öze dönmek lazım laga lugaları yapıyorlar hala.

Yahu anlamıyorum arkadaş,zaten şans verilmedi mi Mustafa Akçay'a?Bu işin kendisiyle yürümeyeceğini görmedi mi insanlar?
Neyim mücadelesi,neyin ısrarıdır bu hakikaten anlamakta güçlük çekiyorum...

Gümüshaneli61
13.05.2016, 16:08
Lütfen Yumluya yeni kontrat verme baskan ! Su ana kadar ümit veriyordun, birden bire böyle bir hata yapma !

Faik Yılmaz
13.05.2016, 16:36
Her görüşe saygı duyarım ama yerel medyada bazı gazeteci kılıklı adamlar, Mustafa Akçay'ın Osmanlıspor'daki performansını referans göstererek öze dönmek lazım laga lugaları yapıyorlar hala.

Yahu anlamıyorum arkadaş,zaten şans verilmedi mi Mustafa Akçay'a?Bu işin kendisiyle yürümeyeceğini görmedi mi insanlar?
Neyim mücadelesi,neyin ısrarıdır bu hakikaten anlamakta güçlük çekiyorum...

aynı adamlar burada iken de futbolunu , inançlarını hatta okuduğu kitapları bile eleştiriyordu......

ucurum
13.05.2016, 18:47

Ben aynı şeyi Trabzonspor taraftarı için düşünüyorum.

Ogün'
13.05.2016, 21:10
Şu rezillikte payınız büyük.

Fatih Solmaz
13.05.2016, 21:18
takımı hedefsiz bırakınca ebenin damı tersten gözükür böyle. vizyonuna sıçalar!

Ahmet Faruk
13.05.2016, 21:27
Hamiyi getirmek kimin fikriyse şu maçı kaç gol yediysek o kadar defa izletsin o adamlara.

bahadır2561
13.05.2016, 21:28
Muharrem Bey napıyosunuz?

erkankoc
13.05.2016, 21:35
Baskan tarihe kara harflerle gectin bravo

Fatih Solmaz
13.05.2016, 21:35
sen hami'yi bu akşam kovma bak nasıl küfürler yiyeceksin.

batuhanTs
13.05.2016, 21:36
7 oldu belki sekiz dokuz olcak bunun vebalini nasil odeyeceksin futboldan anlamadigini cook önceden soylemistim hami ve transferlerinden sonra aha bu da kremasi oldu hadi usta hayal satmaya devam

kanterts
13.05.2016, 21:38
cikip yine desene Hami ile sezon sonuna kadar devam edecegiz diye . Dersin tabi 1 Mac kaldi basardin .

tsukru61
13.05.2016, 21:39
USTAlık dönemi diye yazmıştım.

Şerafettin Kara
13.05.2016, 21:42
hala mı eleştiremiyoruz ????

TSemih61
13.05.2016, 21:55
Ulan....... Tek suçlu sensin, sorumlusu da sensin. İstifa eden adamı zorla kulübün başında tutarsan olacağı bu. Kaç haftadır 7sinden 70ine herkes bas bas bağırıyor hocayı değiştir radikal kararlar al diye. Hay senin vizyonuna mizyonuna.

MertcaN.K.*61
13.05.2016, 21:56
Kimse başını öne eğmesin bayrakları sandıklardan çıkarınla başladık Lucescu trabzonspor tv dedik sonra acı reçeteye döndük feda dedik borç 500 den 750ye çıktı denildi. Al şimdi bırak bayrağı Sandığı ateşe versen fayda etmez.

bach72
13.05.2016, 21:56
Muharrem istifa

TSemih61
13.05.2016, 22:01
Futboldan anlamadığı çok belliydi. Burada çoğu kişinin yazdığı şeyleri akıl edemiyorsan o koltuğa oturma hiç boşuna.

batuhan249
muharrem usta helal olsun sana sayende rekorlarin tami olduk

erkankoc
Iho ile tek farki transfer yapip borclanmamasi

endlessdeath
başkanım hamiyi göndermeniz gerekli olduğunu ve doğru bir teknik adam ve ekip gerekir bu takıma

Napoli
13.05.2016, 22:04
3 ay once dedım bu yonetım bu karektersız koltuk sevdalısı futbol cahili Hamiye guvenerek kendısını bitirıyor dıye,yedınız guzelim dolu dolu gecıcek altı ayı bu hami çapsızı ile...şimdi kaldığınız yerden ağlamaya devam edın borc borç diye,madem borcu bılıyordun ne nane yemeye aday oldun? Hadi ekstra borç çıktı ki inanmıyorum ver ozaman mahkemeye yemiyormu?
Özkan sümer gibi olamadınız!!!!

MertcaN.K.*61
13.05.2016, 22:08
Usta 2 tweet at bakaym..

odyseuys
13.05.2016, 22:09
çıkıp konuşacaksın başkan lamı cimi yok artık bunun. tarihe geçtin, geçtik. çıkıp iki kelime edeceksin biz de ona göre belirleyeceğiz yolumuzu...

şenol.08.borçkalı
13.05.2016, 22:10
Ekici , Mustafa , Esteban ve akhisardan alınan solbeki bu akşam kovmalı sayın Başkan

O zaman önümüze bakabiliriz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Faik Yılmaz
13.05.2016, 22:11
"Parmakla gösterilen takım kuracağız. " derken bunu mu kastetmistiniz Başkanım? Tebrik ederim tarihimizin en farklı Trabzonspor'unu gördük bugün ama tersten

AYYILDIZ
13.05.2016, 22:12
Maç bitti. Hami'yi ve diğer Satanları acilen kovman lazım.

DeAgLeMaNyAq
13.05.2016, 22:13
Kalan haftalarda gençleri oynatacağız diye karar alırsanız böyle fatura çıkarırlar adama. Süper Lig bu BAL ligi degil her maçın değeri 1.3 milyon lira...

Mert Oğuzlu61
13.05.2016, 22:13
Antrenör eskimesin diye kendilerini eskittiler. Tam Karadeniz fıkrası oldu... Ama desteğe devam, söveriz de severiz de... Hala çok erken, sezon başına kadar bekleyelim...

Bekleyelim bekleyelim ama ayıp oluyor Muharrem abi, bari zardan düşelim Muharrem abi...

Hasan ZAİMOĞLU
13.05.2016, 22:14
başkanı eleştirmeyi anlarım ama bu sezon için adamın yapabileceği pek fazla bir şey yoktu düşüncesindeyim. takımı Hami'ye emanet etmesi maddi sorunlardan ötürü çok fazla alternatifi olmamasından kaynaklanıyor. adam her seferinde üste basa basa şunları söyledi. bu takımın sorunu hoca sorunu vs değil. sorunlar çok daha derinlerde. burada esas kızılması gereken kişi Hami'dir bence. sebebine gelecek olursak. eyvallah elinde şaşalı bir kadron yok eksiklikler her yerde fakat elindeki malzemeden nasıl 7 tane yiyen bir takım yaratıyorsun sen diye üzerine makale yazılabilir. bu sezon kayıp sezondur tartışılmaz. en az hasarla kapatmaya çalıştık onu da beceremedik. lakin başkan sezon sonundan itibaren yapacaklarıyla birlikte hak ederse böyle eleştirilmelidir diye düşünüyorum. kızgınız öfkeliyiz lakin fazla seçeneğimiz yok. Usta'ya küfür etmek eleştirmek yerden yere vurmak şuan yapılabilecek olan en "basit" ve en "işe yaramaz" yöntemdir.

kanterts
13.05.2016, 22:17
Kalan haftalarda gençleri oynatacağız diye karar alırsanız böyle fatura çıkarırlar adama. Süper Lig bu BAL ligi degil her maçın değeri 1.3 milyon lira...
iste budur :alkış:

İ. SARAL
13.05.2016, 22:17
Baskana guveniyorun ins hatalarindan ders almistir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TSemih61
13.05.2016, 22:23
Trabzonspor deneme yanılma yapıp başkancılık oynama yeri değil. Her işini garantiye alacaksın. Ya tutarsa diye yola çıkıldı resmen 2. sezon. Resmen acemilik resmen aymazlık, suçları say say bitmez, onlarca kez yazıldı burada zaten. Trabzonspor kimsenin emeklilik günlerinde eğleneceği yer değil.

Ahmet Kara
13.05.2016, 22:24
Artık icraat istiyorum bu kadar basit. Yoksa desteklemeyeceğim.

Şerafettin Kara
Yumlu'yla sözleşme yenileyecek kadar cesaretin var mı başkan o kadar düşücekmisin ? Veya Yusuf'u,Özer'i ve diğer yerlileri takımda tutacak kadar alçalacakmısın ? Görücez bakalım hepsini her kararını..

bahadır2561
Kredisini bu kadar çabuk tüketmemeli

ccd6167
Çok ders alır hatalarda . Hamiyi kovsa da çağırır geri. Örnek erkan zengin..

Geçmiş olsun tüm krediniz bitti. Vizyon zamanı şimdi başkan.. Hadi hamiyi kov sadiyi getir.

lucescuvari hocalarda neyse...

Mehmet Cihan Kocaman
13.05.2016, 22:25
Elbette bu hezimette başkanın da hataları var ama ağır olun biraz. En başta edepli olun. Afkurmayin diyen arkadaş...

sasone
13.05.2016, 22:30
Acı çekmeden,bedel ödemeden son 3 yıllık İHO denen harekete geçmiş cehaletin yaptığı ihanetlerin kolayca çıkacağını sananlar,hayatta bedel ödemeden bir şeyler elde edileceğini sananlar bugün görmüşsünüzdür.
Yazı transfer başlıklarında geçirecek olanlar için yazıyorum bunu,çok uyardık çok,bu takımın kimliğini ve kişiliğini bozuyorlar,bizler bunu kaldırmayız,futbolu para için oynayan adamlar bize uymaz,bunları biz kime anlattık?

Memento mori

Arda'
13.05.2016, 22:32
Yav seçildiğinde o kadar sevindik de Hami nedir be adam anasını ağlattınız takımın beraber tebrikler.

robinhood61
13.05.2016, 22:39
İlk defa Muharrem Usta ile ilgili şüphelerim başladı...

emrex61
13.05.2016, 22:41
Tekrar etmekten bıktım gerçek sorunları görmeyen taraftarlarımzın bu durumunu gördükce takıma o ruhsuzlara ve camia ya kızamıyorum.

halilaziz61
13.05.2016, 22:48
bu sonuçla usta da kredisini baya bi tüketti

kanterts
13.05.2016, 22:50
Ucakta Hocaya ve Takima üzülmeyin , sizin yüzünüz gülsün gibi seyleride bidaha söylemeyi unutma .

Mert Oğuzlu61
13.05.2016, 22:52
https://pbs.twimg.com/media/CbBvo_IXIAAPrJv.jpg

Kandemir
Muharrem usta! Varsa vizyonun göstermenin tam zamanı. Bu takım illa 7-0 yenilince mi birşeyler yapacaksınız. Bu fark Trabzonspor'un aldığı en farklı yenilgi olarak tarihe geçti. Başkan da böylece tarihe geçen bir Başkan oldu!

Poor
Yonetimin kredisi bitti cunku yonetimin en buyuk vadi bu sene sampiyonluktu. Sene başından beri sampiyon olcaz diyorlar olamadık bence de istifa etmeliler.

Haftaya yeni yonetim gelsin acil sene baslayana kadar onlar da istifa eder yeni yonetimle yeni sezona gireriz.

batuhanTs
13.05.2016, 22:54
Trabzonspor Başkanı'na destek vermek bu takımın taraftarı olduğunu beyan eden herkesin görevi olmalıdır. İyi yönlerinde tebrik edilmelidir, yanlış olanı eleştirmek gereklidir. Ancak zamansız çıkışlar, dikkat çekme çabası, popülarite sevdası gibi uğraşlar yüzünden kendine her şeyi hak gören bir güruh oluştu Muharrem Usta ile birlikte. Bu takım İbrahim Hacıosmanoğlu gibi bir silindirin altından kalkmaya çalışıyor. Yeri gelecek yanlış yapacak yeri gelecek panik olacak. Bakkaldan patates almıyor kimse. Ki onları bile aldığında hepsi aynı lezzeti vermiyor. Her gün değişen hayat ve piyasa şartları zorlayabilir. Yapmamız gereken bu sezonda itibaren gerektiği yere kadar bu yönetimin arkasında durmaktır. Geçen gün borç patlağından sonra ben de eleştirdim yönetimi ama sonra katkı olsun diye gittim TS Club'dan alışveriş yaptım. Yeterki bu dar boğazı kendimize fırsat şeklinde değil topyekün bir mücadele olarak görelim. O zaman düzeliriz ama bu imkansızın da ötesinde.

Yerel siteler muhalefetten besleniyor, karşılıklı alışveriş var. Sevdiğimiz insanlar var tabiki ama genel yapı böyle. Çoğuna itibar etmeyin. Yönetimin beş ayda her şeyi silbaştan yapıp değiştireceğine inanmak hayalciliğin ötesinde olur. Sadece sabır ve sükunet gerek.

Bu arada Celil Hekimoğlu da başkan seçilseydi tavrım aynı olurdu. Benim için adaylar değil Trabzonspor Başkanı makamı önemlidir. Orada oturan kimse ben onu, kulübümü ve takımımı korumak, sahiplenmek zorundayım. Size de tavsiye ederim.

Eleştirmek adına eleştirmeyin.

2 yerli aldı facia, Güray'ın alarak takasta verdiklerinin maaş yükünden kurtuldu, nerdeyse yarı yarıya.

Muhammet Demir ise Cenk Tosun ile birlikte geleceği olan tek Türk golcüler ligde, neresi facia?

Hoca kararı yanlış olabilir, eleştirelim. Seçilirken vaat ettiklerinin tamamını yapamıyor, yapamayacak, eleştirelim. Eyvallah.

Ama mevcut dönemi bir ele alın, destek olmak mı lazım yönetime, eleştirmek mi? Kararı versin herkes. Yoksa seçim döneminde vaatlerini en çok ben eleştiriyordum zaten.

Gardaşım inan yazarken de üzülüyorum aslında,
tam anlamıyla tanımıyorum acaba haksızlık mı ediyorum diye,
ama yazdıklarına bakıyorum inan ki yerel medya gibisin,
niyet eleştirmek olunca insan bin tane eleştirecek şey bulur,sen de öyle yapıyorsun,
ve en önemlisi eleştirdin diye öyle yazmadım ben,eleştirmek ayrı şey girdabın içinden çıkmaya çalışan bir kulübe ve başkanına sahip çıkmak ayrı şey,
şu uçurumun kenarından uzaklaşana kadar destek olalım,yapamazsa eleştirilerimize başlayalım,
ve tekrar en önemlisi diyorum ya bunu yolladık diyelim kim başkan olacak ta her şet süt liman olacak,
az sabır arkadaş,bir de TS nin gerçeklerini bi görün gayri,her platformda haksızlığa uğramış,ülkenin siyaseti,spor camiası ve kendi iç dinamikleri tarafından harçerlenmiş bir kulübüz,bizler samimiyetle destek olacağız,fedakarlık yapacağız,bağrımıza taş basacağız ki tüm karşımızda olan şerefszilere fırsat vermeyelim,hep bu lig de olalım,hep başa bela olmaya devam edelim.

Evet fikirleriniz degisti mi benimkiler hala ayni tipki bir kac ay oncesinde oldugu gibi sizlerinde ayniysa sizler iyi niyetli degilsiniz bence

BERBATOV61
13.05.2016, 22:56
valla ne yalan diyeyim her gelen beni kandırıyor bildiğin akıl fukarısıymışım sayelerinde bunu anladım .

Ahmet Faruk
13.05.2016, 22:57
İnşallah şu yenilgiden sonra fevri davranmazlar. Aklı selime en çok ihtiyaç duyduğumuz an. 7-1 bjkye yenilen takım bir sene sonra 95deki puanları toplayan takımdı. Planladıkları şeylerden vaz geçmesinler. Ben en başından beri Hami hataydı diyen birisi olarak bu hatayı başka bir hata ile telafi etme yanlışına girmelerini istemem. Daha yola yeni çıktık. Kurulacak takım, girilecek sezonlar var. Hele onlar bi gelsin.

Karmam
13.05.2016, 23:01
Başkanla hiçbir alakası yok. Çıkarttı birileri bir tren sağlı sollu herkes binmeye başladı.

Üzerine daha 10 ay olmadı Ersun gitti Şota geldi, Şota gitti Sadi geldi, Sadi gitti Hami geldi, başkanın hatası da Hami'yi kovmamak. Böyle bir mantık mı var. Adam iyi bir teknik direktör getirmek istediği için sezon sonunu bekliyor. Hiçbir iyi teknik direktör sezonun ortasında bu enkazın başına geçmez. Bize en yakın Ersun Yanal bile LigTV'yle kontratım devam ediyor diye defteri açılmadan kapattı.

Transfer yapmadı diyenler var. Bu takım saçma sapan transferlerle bu hale geldi. Avrupa'dan men yiyeceğiz, transfer yasağı yiyeceğiz. Mesele Muharrem Usta'nın para harcayıp harcamaması değil. UEFA cepten para harcamayı yasaklıyor. UEFA kriterleri kulübün gider ve gelirinin dengeli olması üzerine. Yani sen kulübün kazandığından fazla harcarsan ceza yiyorsun. Bireylerin çıkarıp cebinden para harcaması yasak. Bu yüzden feda deniyor, bu yüzden futbolcular satılıyor, bu yüzden milyon tane Türkiye çapında gelir gösterecek proje yapılıyor. Bu yüzden Fener 30 küsür yaşında Sow'u 60 milyon TL'ye "sattı". Aziz'in cebinden vermesi yasak o paraları ve o yüzden kulübe gelir gösteriyor.

Sadi hoca bu görevi reddetti. Belki de böyle olacağını biliyordu ve o yüzden her gün başkana eski işine dönmek istediğini söylüyordu. Hami bütün kariyerini mahvetti. Hami kötü teknik adam diye böyle skor olmaz. Burada birçok kişi Hami gelsin derken ben karşıydım ama Hami teknik direktörlük yapayım diye gelmedi. Hami bu takıma olacakları başka kimse üstlenmeyeceği için bu takıma geldi. Sezon sonu gideceğini bile bile, enkaz devraldığını bile bile, kariyerini mahvedeceğini bile bile Hami dışında kimse gelmezdi, o yüzden Hami geldi. Sefa Yılmaz denen herif yıllık 4.5 milyon lira kazanıp takımı icraya verirken Hami teknik direktör olarak bu sezon 400bin TL kazandı.

Futbolcular konusu.Yetenek yok, sinerji yok, şans yok, motivasyon yok. Yürek meselesi değil bu iş. Bu adamlar dayak yerse daha iyi oynamayacak. Bu adamlar zorla Trabzon'a gelmedi. Eşkiya kültürünü bırakın artık. Beğenmediğin adamı gönderirsin, beğendiğin adamı tutarsın.

Olaya bu kadar duygusal yaklaşmanın hiçbir anlamı yok. Rezil bir skor olduğu kesin. Usta yönetiminin başarısını bu yaz yapacakları şeyler belirleyecek. Şu ana kadar, üzerine basa basa söylüyorum mükemmel iş çıkartıyorlar. Bunu da söylerken bir çekincem yok zira ben 10 yıla damgasını vuran Nuri Albayrak, Sadri Şener ve İHO'yu unutmadım. Bu takım bu günlere geldiyse bu üçlünün yüzünden geldi. Evet şampiyonluk yaşayan Sadri Şener de diğer ikisi kadar buna dahil. Hatta daha da suçlu. Bu takımı Galatasaray'ın altyapısına çeviren, taraftarı sürekli salak yerine koyan ve bu takımı şampiyon yapan futbolcuları beceriksizlik veya başka saçma sapan sebeplerden kaptıran Sadri Şener yönetimidir. Bu adam bir şans eseri mükemmel bir kadro yarattı ve yarısını Galatasaray'a, yarısını da yurt dışına bedelsiz gönderdi. İHO kadar o da suçlu.

Muharrem Usta bu işe çok hazırlıklı, planlı ve karakterli bir şekilde girdi. Eğer baskılara yenik düşerse ve çizdiği yol haritasından saparsa asıl bedeli o zaman öder. Kulağını tıkayacak, yoluna bakacak. Bu takımı bildiği şekilde küllerinden doğuracak. Bu saçma sapan maç bu takımın kaderini belirleyemez. Trabzonspor bu kadar küçük bir takım değil.

Poor
13.05.2016, 23:05
Başkanla hiçbir alakası yok. Çıkarttı birileri bir tren sağlı sollu herkes binmeye başladı.

Üzerine daha 10 ay olmadı Ersun gitti Şota geldi, Şota gitti Sadi geldi, Sadi gitti Hami geldi, başkanın hatası da Hami'yi kovmamak. Böyle bir mantık mı var. Adam iyi bir teknik direktör getirmek istediği için sezon sonunu bekliyor. Hiçbir iyi teknik direktör sezonun ortasında bu enkazın başına geçmez. Bize en yakın Ersun Yanal bile LigTV'yle kontratım devam ediyor diye defteri açılmadan kapattı.

Transfer yapmadı diyenler var. Bu takım saçma sapan transferlerle bu hale geldi. Avrupa'dan men yiyeceğiz, transfer yasağı yiyeceğiz. Mesele Muharrem Usta'nın para harcayıp harcamaması değil. UEFA cepten para harcamayı yasaklıyor. UEFA kriterleri kulübün gider ve gelirinin dengeli olması üzerine. Yani sen kulübün kazandığından fazla harcarsan ceza yiyorsun. Bireylerin çıkarıp cebinden para harcaması yasak. Bu yüzden feda deniyor, bu yüzden futbolcular satılıyor, bu yüzden milyon tane Türkiye çapında gelir gösterecek proje yapılıyor. Bu yüzden Fener 30 küsür yaşında Sow'u 60 milyon TL'ye "sattı". Aziz'in cebinden vermesi yasak o paraları ve o yüzden kulübe gelir gösteriyor.

Sadi hoca bu görevi reddetti. Belki de böyle olacağını biliyordu ve o yüzden her gün başkana eski işine dönmek istediğini söylüyordu. Hami bütün kariyerini mahvetti. Hami kötü teknik adam diye böyle skor olmaz. Burada birçok kişi Hami gelsin derken ben karşıydım ama Hami teknik direktörlük yapayım diye gelmedi. Hami bu takıma olacakları başka kimse üstlenmeyeceği için bu takıma geldi. Sezon sonu gideceğini bile bile, enkaz devraldığını bile bile, kariyerini mahvedeceğini bile bile Hami dışında kimse gelmezdi, o yüzden Hami geldi. Sefa Yılmaz denen herif yıllık 4.5 milyon lira kazanıp takımı icraya verirken Hami teknik direktör olarak bu sezon 400bin TL kazandı.

Futbolcular konusu.Yetenek yok, sinerji yok, şans yok, motivasyon yok. Yürek meselesi değil bu iş. Bu adamlar dayak yerse daha iyi oynamayacak. Bu adamlar zorla Trabzon'a gelmedi. Eşkiya kültürünü bırakın artık. Beğenmediğin adamı gönderirsin, beğendiğin adamı tutarsın.

Olaya bu kadar duygusal yaklaşmanın hiçbir anlamı yok. Rezil bir skor olduğu kesin. Usta yönetiminin başarısını bu yaz yapacakları şeyler belirleyecek. Şu ana kadar, üzerine basa basa söylüyorum mükemmel iş çıkartıyorlar. Bunu da söylerken bir çekincem yok zira ben 10 yıla damgasını vuran Nuri Albayrak, Sadri Şener ve İHO'yu unutmadım. Bu takım bu günlere geldiyse bu üçlünün yüzünden geldi. Evet şampiyonluk yaşayan Sadri Şener de diğer ikisi kadar buna dahil. Hatta daha da suçlu. Bu takımı Galatasaray'ın altyapısına çeviren, taraftarı sürekli salak yerine koyan ve bu takımı şampiyon yapan futbolcuları beceriksizlik veya başka saçma sapan sebeplerden kaptıran Sadri Şener yönetimidir. Bu adam bir şans eseri mükemmel bir kadro yarattı ve yarısını Galatasaray'a, yarısını da yurt dışına bedelsiz gönderdi. İHO kadar o da suçlu.

Muharrem Usta bu işe çok hazırlıklı, planlı ve karakterli bir şekilde girdi. Eğer baskılara yenik düşerse ve çizdiği yol haritasından saparsa asıl bedeli o zaman öder. Kulağını tıkayacak, yoluna bakacak. Bu takımı bildiği şekilde küllerinden doğuracak. Bu saçma sapan maç bu takımın kaderini belirleyemez. Trabzonspor bu kadar küçük bir takım değil.

Trabzonspor kucuk degil de taraftar profili yerlerde.

My
13.05.2016, 23:09
Usta'nın kredisi bitmedi.

Haftaya 10:0 yenilsek bile yine bitmez. Bunu geçin.

Ancak yanlış tercihlerle zaten kötü olan durumu daha da kötü duruma soktu ve şimdiden kafalardaki soru işaretleriyle önümüzdeki yılların kredilerini tüketmeye başladı.

Gelecek sezon işler biraz kötü gitsin asıl karışıklığı o zaman görün siz.

28TS61
13.05.2016, 23:14
50. yilda ptt 1.lige mi usta?

odyseuys
13.05.2016, 23:18
hami'nin gece 12'yi görmemesi sevindirici. açıklamadaki "sil baştan" ifadesinin arkasında durmanızı diliyorum artık.

TSemih61
13.05.2016, 23:19
Usta hiçbir yere gidemez. Bu işi düzeltmeli, zaten yamyam gibi bekleyenler var sırada. TG gibi oluşumları ve içimizdeki hainleri sevindirmemeli, işini ciddiye almalı ve futboldan anlayan bir teknik direktör getirmeli acilen.

Şerafettin Kara
13.05.2016, 23:29
hami'nin gönderilmesi yeterli değil o yerliler gidicek!!! başka yolu yok ben bi sezon daha bu gavatları izleyemeyeceğim artık

gurur6134
13.05.2016, 23:31
Gecti borun pazari sur esegi nigdeye..bu rezillikden sonra cakralari acilmis daha bugun takimin hocasi var arkasindayiz diyen yonetimin..cok gec kalinmis bir hamle is isden gecti bu rezilligi yasadik kovsaniz ne olur artik 1 hafta daha kalsa ne.. panik havasi icinde tamamen taraftarin gazini almaya yonelik bir aciklama olmus..

tsukru61
13.05.2016, 23:34
Usta hiçbir yere gidemez. Bu işi düzeltmeli, zaten yamyam gibi bekleyenler var sırada. TG gibi oluşumları ve içimizdeki hainleri sevindirmemeli, işini ciddiye almalı ve futboldan anlayan bir teknik direktör getirmeli acilen.

Korkma Akyazı'nın kaymağını yemedikçe bir yere gitmez.

bach72
13.05.2016, 23:35
1461'i küme düşürttün.Tarihin en ağır yenilgisini tırı vırı bir takımdan aldırttın.Hami'yi kovmanla bu iş bitmez vizyoner madrabaz.MUHARREM DEFOL.

sasone
13.05.2016, 23:35

İnsanın fikri neyse zikri de o olurmuş,kim yiyecekti de Usta araya girdi?Usta'nın paraya,kaymağa ihtiyacı mı var?

Ahmet Faruk
13.05.2016, 23:38
Yapmayın arkadaşlar bu üslup üslup değil. Bu adamın Akyazının kaymağına mı ihtiyacı var? Hadi var diyelim bunun için Trabzonsporun başkanı olmasına ihtiyacı mı var.

Biz böyle yaparsak elinde kalemi olanlar ne yapar? Bu doğru değil.

slmn
13.05.2016, 23:38
1461'i küme düşürttün.Tarihin en ağır yenilgisini tırı vırı bir takımdan aldırttın.Hami'yi kovmanla bu iş bitmez vizyoner madrabaz.MUHARREM DEFOL.

Bence sen DEFOL! Senin kim olduğunu seçim zamanından iyi hatırlıyorum, Trabzonspor Trabzon'dan yönetilir diyen çapsızın fırsatçı amigoları!

sasone
13.05.2016, 23:39

Niye tarihin en farklı yenilgisini İstanbul'un şikeci bir takımı yazacağına Antalyaspor yazsın,sen İHO gibi adamın batırdığı,geleceğini yediği tükettiği bir ortamın altından kalkmaya çalışan adama saldıracaksan,önce çözüm önerini ortaya koy bakalım?

Ahmet Faruk
13.05.2016, 23:40
Celil Abi sen misin 😊

nakzo
13.05.2016, 23:40
hami'nin gönderilmesi yeterli değil o yerliler gidicek!!! başka yolu yok ben bi sezon daha bu gavatları izleyemeyeceğim artık

Godoşlar.

TSemih61
13.05.2016, 23:43
Hocam ben işin o yönünü konuşmak istemiyorum, kim bu ülkede hainlik yapıyorsa Allah kahretsin ne diyeyim.

sasone
13.05.2016, 23:44
Lan kız verirken bile damada soruluyor ne iş yapıyor ne ile meşgul olur,biz Selçuk Aydın'ın yanında kemer taşıyan ve ne iş yaptığı belli olmayan ilkokulu bitiremeyen birini sözde hayatımızı verebilecek kadar sevdiğimiz takımın başına getirdik,getirilmesine engel olamadık,şimdi o kadar hatanın bedelini çekmeden hemen her şeyden kurtulacağımızı sanıyoruz.

Yok öyle yağma,herkes bu acıyı iliklerine kadar iyice bir yaşayıp,hafızasına alsın,bundan sonra biri Trabzonspor'a Başkan olmak isterse en azından ne işle meşgulsün diye soralım.

Ahmet Faruk
13.05.2016, 23:53
İHO düzenbazı nasıl gittiyse Muharrem madrabazı da öyle gidecek.Yalanlarla dolanlarla başkan olmak neymiş görecek.
Aynen. Ama ona daha 3 yıl var ya 😕 IHO seçimle gitti. MU da öyle gider o zaman. 2.5 sene sonra tekrar Celil Bey için bastırırsın abi. Ama o zamana kadar IHO gibi kalacak. Tam da dediğin gibi. Maalesef senin için. 2.5 yıl uzun süre 😞

MertcaN.K.*61
13.05.2016, 23:57
Herhalde panel etkili oldu ki forumda yönetim aleyhine tek kelime edilemiyor bir başlık açtık hemen kilit vuruldu.. başka bir abi kabahat yönetimin demiş o da kilit.. ne yapalım söyleyin onu yapalım

Erman Aydın
13.05.2016, 23:59
Iho ile tek farki transfer yapip borclanmamasi

yuh artık

Fatih Öztürk
13.05.2016, 23:59
Antrenör eskimesin diye kendilerini eskittiler. Tam Karadeniz fıkrası oldu... Ama desteğe devam, söveriz de severiz de... Hala çok erken, sezon başına kadar bekleyelim...

Bekleyelim bekleyelim ama ayıp oluyor Muharrem abi, bari zardan düşelim Muharrem abi...

Hahaha :D sonu bombaydı harbiden.

batuhanTs
14.05.2016, 00:00
Gec ama guzel bir hamle bakalim hami ye tazminat odenecek mi gorucez ne kadar seviyormus Trabzonspor u simdi ustanin yapmasi gereken yerli ve yabanci copleri teek teek 3 e 5 e bakmadan birilerine itelemek bakalim o cok ovdugu transfer komitesi bu yaz neler yapicak

Fatih Çelik
14.05.2016, 00:02
Herhalde panel etkili oldu ki forumda yönetim aleyhine tek kelime edilemiyor bir başlık açtık hemen kilit vuruldu.. başka bir abi kabahat yönetimin demiş o da kilit.. ne yapalım söyleyin onu yapalım

Sadece başlık kirliliği olmasın diye yapıldı . Maç başlığı ve yönetim ile ilgili başlıklar altında istediğinizi yazabilirsiniz. İthamlarinizin da gerçekler ile uzaktan yakından alakası yok.

Yunus Kandemir
Biraz ahlaklı olun arkadaşlar forumda böyle konuşamasınız

Fatih Çelik

Sadece başlık kirliliği olmasın diye yapıldı . Maç başlığı ve yönetim ile ilgili başlıklar altında istediğinizi yazabilirsiniz. İthamlarinizin da gerçekler ile uzaktan yakından alakası yok.

Burak
14.05.2016, 00:05
Evet fikirleriniz degisti mi benimkiler hala ayni tipki bir kac ay oncesinde oldugu gibi sizlerinde ayniysa sizler iyi niyetli degilsiniz bence

Evet ben şahsen Muharrem Usta'nın para yiyicisiyim. Bu sebeple sadece onu destekliyorum. Tövbe tövbe. Gece gece ortalığı alevlendirmeye niyetli isen söyleyebilirsin. Ben burada kimseye bir ithamda bulunmadım, niyetini sorgulamadım. Eleştirilecek bir konu varsa eleştiririm dedim. Ki herkes bunu yapmalı.

BERBATOV61
14.05.2016, 00:10
işin kötü tarafıda yarın sabah kurtarıcı diye ersunu getirecekler yanarım da ona yanarım seni saygı ile anıyoruz tekrar einstein

Buğra Çora
14.05.2016, 00:12

👏👏👏👏👏👏

kartal61
14.05.2016, 00:18
Bır kaç ay once bu sene bıtene kadar Sadı hocanın kalmasına sıcak bakıyordum.
Herkes Sadı hocayı kotuluyordu.Hamı gelsın dıye yonetımın kafasını yedıler.Sımdıde Hamı geldı dıye yonetımı sucluyorlar.Mahalle takımı degıl bu.Zırt pırt hoca degıstıremessın.
Ayrıca Hamının bundan oncekı Trabzonspor karıyerı ıyıydı.Getırılırken bunuda hesaba kattılar.Boyle bır sonuç cıkacagını kımse bılemezdı.
Takımda para yok.Oyuncuların cogu para alamıyor.Sene basından berı takımda dısıplın denen bır sey yok.Hakem hatalarınında etkısıyle ıyıcene yıpranmıs bır takım var.Sırf bu yuzdende bırazda taraftara sırın gozukmek ıcın 2 haftadır genclere sans verıldı.Ondada sonuç ortada.Yonetım zaten bu seneyı kafasında bıtırdı.Halımızde ortadayken sonuçlar kaçınılmaz oldu.
Takımdakı bır kaç oyuncu harıc hepsının kovulması lazım.Resmı sıteden radıkal kararlar alınacak dendı.Bakalım neler olucak.Zaten bu enkazın 1 senede kalkmayacagını basından berı bılıyorduk.Gerekırse 5 sene bekleyelım ama takım olalım.Anlık basarılara sevınıp kalmayalım.
Dedıgım gıbı takımın durumu bu.Onumuzdekı senede komple takımı degıstırıp yenı oyuncular almak dırek basarı getırmez.Buna sımdıden hazırlanın.Destek olmaya devam edeceksenız destek olun.Eger ıstemeyen varsa kenara cekılsın.Trabzonspor oyun bahçesı degıl.

batuhanTs
14.05.2016, 00:20
Evet ben şahsen Muharrem Usta'nın para yiyicisiyim. Bu sebeple sadece onu destekliyorum. Tövbe tövbe. Gece gece ortalığı alevlendirmeye niyetli isen söyleyebilirsin. Ben burada kimseye bir ithamda bulunmadım, niyetini sorgulamadım. Eleştirilecek bir konu varsa eleştiririm dedim. Ki herkes bunu yapmalı.

Sizi para yiyicilikle itham etmedim zaten turk insani boyledir fikirlerinin dusuncelerinin yanlis olmasina katlanamaz ve bunu itiraf edemezler

Burak
14.05.2016, 00:24
Sizi para yiyicilikle itham etmedim zaten turk insani boyledir fikirlerinin dusuncelerinin yanlis olmasina katlanamaz ve bunu itiraf edemezler
Arkadaşım benim iyi niyetli olmadığımı söylemen ve bunu deklare etmen senin bazı şeyleri ya analiz edecek kapasiten olmadığını ya da bana art niyetli yaklaştığını gösterir. Benim mesajım orada. Bugüne kadar kimseye körü körüne bağlanmadım, bağlanmam da. Ve tekrar yazıyorum, kişiler değil Trabzonspor Başkanlığı makamı önemlidir. Eleştirilecek her konuda varım, herkes de bunu yapmalı diyorum bana hala hazımsızsın diye mesaj atıyorsun. Bu nedir şimdi? Şaka mı?

Ahmet Faruk
14.05.2016, 00:35
Sosyal Medya bir acıdan iyi oldu. Önceden olduğunu bildiğimiz ama kanıtlayamadığımız bazı şeyler açığa çıktı.
Mesela:
@assavas adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/assavas/status/731193213088862210?s=08

batuhanTs
14.05.2016, 00:35
Arkadaşım benim iyi niyetli olmadığımı söylemen ve bunu deklare etmen senin bazı şeyleri ya analiz edecek kapasiten olmadığını ya da bana art niyetli yaklaştığını gösterir. Benim mesajım orada. Bugüne kadar kimseye körü körüne bağlanmadım, bağlanmam da. Ve tekrar yazıyorum, kişiler değil Trabzonspor Başkanlığı makamı önemlidir. Eleştirilecek her konuda varım, herkes de bunu yapmalı diyorum bana hala hazımsızsın diye mesaj atıyorsun. Bu nedir şimdi? Şaka mı?

Ben orda genelleme yaptim sizi isaret etmedim bunu yapmak erdemdir niye ustunuze aliyorsunuz anlamadim ustayi elestirmenin safsata oldugunu soyleyenler soruyorum ne oldu bir kac saat icinde herkesin usta ile ilgili fikirleri degisti siz hala ayni fikirde misiniz diye merak ettim olay bu

only ts
14.05.2016, 00:37
insan 5. gol yedikten sonra biraz dusunur ne oluyor diye, bizdekiler rus karisi misali, gelene gecene gel gel cekiyo